Čtvrtek 20. června 2024 08:30
reklama
FTMO férovost
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei léto akce

Vanguard

img

Bitcoin a ethereum rostou po zveřejnění údajů o inflaci v USA a nadějích na schválení spotových ETF

21.05.2024 Po slabších údajích o inflaci v USA jsme byli svědky pozitivního týdne pro trhy s kryptoměnami. Celková tržní kapitalizace kryptoměn se minulý týden zvýšila o 6 % a přinesla přírůstek zhruba 130 miliard dolarů. Celková tržní kapitalizace se aktuálně nachází na úrovni 2,36 bilionu dolarů, což je zhruba 30 % od historického maxima ve výši 3 bilionů dolarů z roku 2021.
C:\fakepath\nasdaq-06052024.jpg

Špatné zprávy spouští Nasdaq rally

06.05.2024 Trh práce v USA skončil v dubnu pod očekáváním na všech třech hlavních frontách – míra nezaměstnanosti vzrostla na 3,9 %, meziroční růst mezd zpomalil také na 3,9 % a nových pracovních míst bylo vytvořeno „jen“ 175 tisíc.
img

Jak může Čech koupit akcie Saudi Aramco, největší ropné firmy světa? A dává to vůbec smysl?

25.04.2024 Existují velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si snadno – na pár kliknutí – může pořídit i našinec. Jde třeba o Apple, Amazon nebo Microsoft. No, a pak existují také velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si Čech prakticky pořídit nemůže.
img

Dolar je pod kontrolou

19.04.2024 Čím víc pozitivních zpráv o americké ekonomice slyšíme, tím víc trh věří, že pár EUR/USD směřuje k paritě. Societe Generale říká, že pokud Federální rezervní systém v roce 2024 nesníží sazbu federálních fondů, propadne se tento měnový pár minimálně na úroveň 1,05. V tom případě byly konzistentně nízké počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti na úrovni 212 000 za týden končící 13. dubna dalším důkazem správnosti měnové politiky. Tento názor vyjádřila prezidentka clevelandské Federální rezervní banky Loretta Mesterová a my nemáme důvod jí nevěřit.
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
img

Stát, který neumí koupit ani benzínky, chce stavět čtyři hned jaderné bloky, což je až o tři řády dražší věc. Varovné

05.02.2024 Stát nemá provozovat čerpací stanice. Je to notoricky špatný hospodář. Stát by ideálně ani neměl stavět jaderné elektrárny. Jenže jejich budování už natolik přereguloval – a tedy prodražil –, že se těžko najde soukromý investor. Na rozdíl od těch benzínek.
img

Jeden ne, čtyři jsou lepší, tlačí Francouzi na Fialovu vládu? Výstavbou čtyř jaderných bloků by se Česko zadlužilo přes 3000 miliard korun, což převyšuje jeho veškerý dluh od roku 1918

01.02.2024 Fialova vláda včera fakticky zúžila výběr stavitele dalších, až čtyř jaderných bloků v Česku na dva uchazeče, a to francouzský plně již postátněný podnik EDF a korejskou státní společnost KHNP. Zřejmým favoritem je však francouzský podnik. I proto, že francouzská vláda, jež o zakázku silně stojí, má zásadní vliv v Bruselu, kde Evropská komise musí projekt výstavby tuzemských jaderných bloků schválit, takzvaně notifikovat, z hlediska oprávněnosti jeho státní podpory.
img

Objem bitcoinových ETF činí 4 miliardy dolarů, přičemž spotové ETF mají na svědomí 3 miliardy dolarů

16.01.2024 Podle živých údajů společnosti CoinGlass ve 23:30 UTC zaznamenaly bitcoinové ETF objem obchodů přesahující 4 miliardy USD.
img

Investiční platforma Edward spravuje přes 10 miliard korun. Finanční poradci zde zhodnocují prostředky více jak 30 tisícům klientů

12.01.2024 Investiční platforma Edward překonala v prosinci milník deseti miliard korun pod správou. Edward je spolehlivým investičním nástrojem již pro téměř dva tisíce finančních poradců, kteří pomáhají prostřednictvím chytrých algoritmů zhodnocovat prostředky více jak 30 tisícům klientů.
img

Data Revolutu odhalila, jak Češi investovali v roce 2023

12.01.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 tisíci v České republice, odhaluje některé trendy v investování Čechů a celé Evropy v roce 2023.
img

Cena bitcoinu se chystá dosáhnout 30 000 USD

20.10.2023 Po nedávných komentářích předsedy Federálního rezervního systému USA Jeroma Powella, které vedly ke zvýšení výnosů státních dluhopisů, zaznamenala cena bitcoinu a dalších kryptoměn v pátek mírné zisky.
img

Investiční platforma Edward zavádí individuální klientská portfolia

05.10.2023 Nové možnosti pro poradce a větší prostor pro osobní preference klientů. To přináší individuální portfolia, která do své nabídky zavádí investiční platforma Edward. Očekávaná novinka umožní, aby poradci dokázali svým klientům na míru upravit portfolio a vedle preferované míry výnosu a rizika nově zohlednili i klientovy osobní preference. Mezi ně může například patřit zařazení konkrétních regionů, sektorů nebo investic zaměřených na udržitelnost. Někteří klienti se naopak mohou rozhodnout konkrétní typy investic ze svého investičního mixu vyřadit. Platforma zároveň hlídá, aby portfolio zůstalo dostatečně rozložené a v souladu s klientovým rizikovým profilem.
C:\fakepath\trader-22062023-25-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

22.06.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\investori-22062023.jpg

Mená a osudy najúspešnejších investorov, ktorí zmenili hru

22.06.2023 Vo svete finančných trhov sa nachádza úzky okruh jednotlivcov, ktorí dokázali zanechať veľkú stopu svojimi úspechmi a zmeniť pravidlá hry investovania. Sú to osobnosti, ktoré zosobňujú vášeň, múdrosť a odvahu, čím vytvorili svoje vlastné investičné impériá. Ich úspechy nie sú iba o získaní veľkých bohatstiev, ale predstavujú skutočnú inšpiráciu pre generácie investorov po celom svete. Títo výnimoční jedinci majú schopnosť vidieť príležitosti tam, kde ostatní vidia riziká. Tento článok sa zameriava na životy a príbehy niekoľkých najúspešnejších investorov v histórii, ktorí sa stali legendami finančného sveta.
C:\fakepath\etf-12052025.png

Seriál o ETF: Podle čeho vybrat ten správný ETF (díl 12.)

12.05.2023 Na světě je aktuálně registrováno přes 8 000 Exchange Traded Funds, investoři si tedy mohou vybírat z opravdu velké nabídky. Než tedy začnete do ETF investovat, je velmi dobré zamyslet se, podle čeho vybrat ten správný ETF, abyste ze všech možných ETFs vybrali ten, který nejlépe splní vaše investiční cíle a očekávání.
img

Síla podílových fondů trvá už třetí století. Otevírají dveře do světa investic

03.05.2023 První vznikl v roce 1774 pod názvem V jednotě je síla v dnešním Nizozemsku. Jeho účelem bylo umožnit investovat i „občanům se skromnějšími finančními prostředky“. Řeč je o investičních, chcete-li podílových fondech. V čem je hlavní síla těchto fondů v současnosti, když si dnes může tu kterou akcii nebo její část koupit každý sám na pár dotyků displeje mobilního telefonu?
C:\\fakepath\\etf-24032023.jpg

Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie zvaná Buy and Hold (díl 10.)

24.03.2023 V dnešním díle popíšeme druhou investiční strategii, pokud chcete investovat do ETF. Stejně jako strategie Dollar Cost Averaging, které jsme se věnovali v minulém díle, i dnešní strategie zvaná Buy and Hold je dlouhodobá. Tím ale podobnost končí a v dnešním díle probereme, co je podstata Buy and Hold strategie a pro jaký typ investorů se hodí.
img

Jak Silicon Valley Bank otřásla globálním finančním trhem?

13.03.2023 “Krach SVB ve světle vysokých úrokových sazeb s sebou nese pachuť z krize 2008 a to zasáhlo banky po celém světě, ” říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\etf-17022023-1.png

Seriál o ETF: Vznik ETF a investiční strategie fondů (díl 8.)

17.02.2023 V dnešním díle si velmi zjednodušeně popíšeme, jak vlastně ETF vzniká a kdo jsou hráči, kteří za ETF stojí. Při svém vzniku musí každý fond definovat svoji strategii, která určuje třeba to, do jakých aktiv bude fond investovat, jakým investorům je určen, investiční strategie má vliv i na výši poplatků fondu. V dnešním díle si proto řekneme něco málo i o investiční strategii fondu a kde ji běžný investor zjistí.
img

Zajímavé alternativy k americkým akciím?

24.01.2023 „Oblíbené americké akcie jsou nyní rizikové, a tak se investoři mohou alternativně uchýlit k investicím do sektorů komunikace, rozvojových trhů anebo dluhopisů, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Armageddon nečekejme, na investování je brzy

10.01.2023 Výkon světové ekonomiky v roce 2022 podle všeho poprvé v historii překonal psychologickou hranici 100 bilionů dolarů (odpovídá zhruba 2270 bilionům korun). V letošním roce jí ale hrozí recese.
img

Americký ropný obr ExxonMobil žaluje Evropskou unii, chce zarazit daň z mimořádných zisků. Tu chystá i Česko – Fialova vláda tak může čelit lavině žalob ze strany amerických bank a fondů

28.12.2022 Největší západní petrochemická společnost, americký ExxonMobil, podle dnešní zprávy Financial Times žaluje Evropskou unii. Chce zarazit daň z mimořádných zisků právě na petrochemické podniky, s níž Brusel letos přišel. Mimořádně zdanit petrochemické podniky, v prvé řadě Unipetrol, se s odkazem právě na bruselský krok chystá od příštího roku také česká vláda.
img

Market Insight - Průlom v medicíně dobývá akciový trh

16.12.2022 Díky průlomovému objevu v biotechnologii, který se podařil dvěma vědcům oceněným Nobelovou cenou za rok 2020, bude brzy možné léčit genetické choroby a rakovinu pomocí selektivní výměny genů. Přelomová metoda CRISPR/Cas9 se setkala se zájmem i mezi investory, díky čemuž mohli oba nositelé Nobelovy ceny založit nezávislé společnosti a uvést je na burzu, což nám umožňuje posoudit vývoj této technologie a její slibný potenciál.
C:\fakepath\etf-16122022.png

Seriál o ETF: Co jsou Assets Under Management a proč je to důležité (díl 4.)

16.12.2022 Ať už chcete zahrnout ETF do svého dlouhodobého investičního portfolia nebo s nimi chcete aktivně obchodovat, je dobré alespoň orientačně znát tři základní finanční pojmy: Aktiva pod správou neboli Assets Under Management, Total Expense Ratio, které vám řekne, kolik fondu zaplatíte na poplatcích a Čistá hodnota aktiv neboli Net Asset Value.
img

Seriál o ETF - zdroje informací

21.11.2022 Zdroje informací k seriálu o ETF.
img

Americký trh je připraven na oživení, investoři čekají na zasedání Fedu

31.10.2022 Americký trh uzavřel v pátek růstem. Hlavní americké indexy zaznamenaly v pátek výrazné zisky: Dow Jones přidal 2,6 %, S&P 500 vzrostl o 2,5 %. S&P 500: 3 901. Obchodní rozmezí: 3 850 - 3 950.
C:\fakepath\akcie-10102022-1.jpg

Seriál o klasifikaci akcií – díl 1: K čemu je to dobré?

10.10.2022 Kdo obchoduje s akciemi nebo se zajímá o akciový trh, zcela jistě se již setkal s pojmy sektory či odvětví. Společnosti, jejichž akcie se obchodují na burze, jsou zařazené do konkrétní skupiny sektoru a odvětví, hlavním cílem toho je, aby bylo možné jednotlivé společnosti ve stejné skupině analyzovat a porovnávat, jak si vedou. Když jsem začala toto téma více zpracovávat (kvůli sektorovým ETF), zjistila jsem, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo, protože paralelně existují dva klasifikační systémy.
img

Pasivní rostoucí síla 06/09/2022

06.09.2022 INDEXY: Září a březen jsou klíčové měsíce pro změny v největších světových akciových indexech. Tyto rebalance nabývají na významu s obrovským růstem odvětví pasivních fondů obchodovaných na burze (ETF), které je sledují. Částka spravovaná ETF se od roku 2018 zdvojnásobila a nyní se celosvětově blíží více než 9 bilionům dolarů, což je ve skutečnosti mnohem více, protože mnoho „aktivních“ fondů je úzce sleduje.
img

Francie znárodní svůj „ČEZ“, podnik EdF. Dojde i proto nakonec na znárodnění českého ČEZ?

06.07.2022 Francouzská premiérka Elisabeth Borneová dnes na půdě francouzského parlamentu oznámila, že její vláda hodlá znárodnit elektrárenskou společnost EdF. Ta představuje francouzskou obdobu českého ČEZ. Francouzský stát má v podniku 84procentní podíl. Česká republika drží v ČEZ podíl 70procentní. V obou případech lze tedy hovořit o polostátním energetickém podniku.
C:\fakepath\velci-investori-06022022-1.png

TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street

07.02.2022 Každý investor sní o tom, že jednoho dne bude vlastnit takové portfolio akcií, ve kterém bude téměř nemožné prodělat peníze. Pokud je toto i vaším snem, můžete se inspirovat těmito třemi giganty, kteří vlastní podíl téměř ve všech akciových společnostech, na které si vzpomenete.
C:\fakepath\akcie-21012022.png

Kupte si podíl v 500 největších amerických společnostech

21.01.2022 Index S&P 500, který ukazuje výkonnost 500 největších amerických společností, zná určitě každý, je jedním z nejsledovanějších indexů na celém světě a slouží jako barometr výkonnosti amerického akciového trhu. Jak ale do indexu S&P 500 investovat?
img

Hodnota akcií Freedom Holding Corp. se od vstupu na burzu Nasdaq ztrojnásobila

01.11.2021 Před dvěma lety vstoupila společnost Freedom Holding Corp. na největší elektronický burzovní trh na světě, NASDAQ pod tickerem #FRHC. Stala se tak prvním evropským akciovým brokerem zalistovaným na této přední technologické burze. Kapitalizace společnosti Freedom Holding Corp. se jen za poslední rok zdvojnásobila a nyní činí více než 3,7 miliardy dolarů.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
Související klíčová slova: Býčí pohyb | Mentor Warrena Buffetta | Grafy akciových indexů | Vanguard Real Estate | ETF (Prospectus) | Cap | Státní penzijní fond | Lidské činnosti | Společnost Revolut | Války | Typ investorů | Vývoj | Obchodní platformy | Češi | Thornburg Investment Management | Allianz | Zdražovat | EUR | FDA | Bundesbank | Přijmout euro | Global Capital | Jaký ETF zvolit | Standard & Poor's | Strategie ETF | Akcie leaderů | Nejstarší ETF na světě | Makléřské společnosti | JP Morgan Chase | Union Bank | Výkyvy | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Očekávání | Vanguard high dividend yield ETF | Korelace | ETF ESD | Volatilní | Sundell Limited | Diverzifikace | Zájem Čechů | FXT | Mezinárodní investoři | Novartis | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Evropská komise | Pro investory | iShares | Aramco | Crypto | Swiss | Investice | Potenciál | Support | Rozdělení ČEZ | Technologie blockchain | Freedom Holding Corp | Investopedia | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Intervence | NYSE | Růst mezd | ETF od společnosti BlackRock | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Zajímavé zisky | Akcie Saudi Aramco | Průměrný výnos | Mimořádné daně | Stop-Loss | Největší světová ekonomika | Coca-Cola | EUR/USD | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Cena bitcoinu | Hodnota akcií Freedom Holding | Indexové fondy | Konkurenti | Akcie společnosti | Freedom Holding | Brent | Cenné papíry | Výnos | Analytické schopnosti | Schválení ETF | SMA | Měnové riziko | Net Asset Value | Úspěch v investování | Juliána Mochnaľová | ESG | Investiční strategie | Německý akciový index DAX | FRHC | 5 nejlepších ETF | Exchange | Investiční portfolio | Dluhopisy | REIT fondy | Virtuální měna | Analytický tým FXstreet.cz | Contract for Difference | Polus Capital Management | Freedom Finance Europe | Posilování dolaru | Časový rámec pro investování | Peníze | Dopady války na Ukrajině | Ukazatel | Kabinet | Zastropování cen energií | Vanguard and Associates | FTSE 100 | Služby | Freedom24.com | Real estate společnosti | Dlouhodobý investiční produkt | Měnové zajištění | Investiční strategie fondů | Tipy na zajímavé akcie | Simon Peters | Americké ekonomiky | CRSP.US | 13F | Developeři | Výhody strategie Buy and Hold | Vanguard Information Technology ETF | Bayer | Podíl Evropy | Měnová krize | Pozornost investorů | Burzy | Ceny elektřiny | Kapitál | Fondy obchodované na burze | Pasivní investování | Pasivně spravované | USD | Reálné ekonomiky | Bond | Broker | Technická analýza | Největší ETFs na světě | Total | Na burze | Eskalace | Finanční instituce | Standard & Poor's Depositary Receipts | Quadruple witching | Rebalance | Zpomalující růst | Ceny BTC | Price-to-Earnings | Investiční impéria | Fialova vláda | Regulace | Žaloba | Bezpečná měna | SPGI | Spekulovat | Měnový fond | The Little Book That Beats the Market | Ceny Vanguard Real Estate ETF (VNQ) | NATO | Reálné hodnoty | Cenové úrovně | Roční růst | P.A. | Citáty Joela Greenblatta | Instagram | Unie | Americká společnost | Zvýšení sazeb | Úrokové sazby | Vyšší náklady | Zisky společnosti | Nemovitostní fondy | Venture Capital | CISCO | Penzijní fondy | State Street Global Advisors | Největší ztráty | Akciové indexy | Zakladatel | Spotové obchodování | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Jestřábí postoj | Obchody | Investoři | Revolut | Portfolio | Investovaný kapitál | Fidelity | Západní sankce | Globální ekonomiky | Bitcoin ETF | Grayscale | Zisk | CAC 40 | Prezident | Historická výkonnost | Ruské ropy | Centrální banky | Volatilita na trzích | Rostoucí ceny ropy | Hold | Funkční období | Boj s inflací | Investiční | Akcie společnosti Tesla | Broker Trust | Analýzy | Americký S&P 500 | ExxonMobil | Ukazatel velikosti fondu | Investiční riziko | Invesco | Partnerství | Brusel | Zakladatel ETF | Koupit akcie | Akcie a dluhopisy | Data z ekonomiky | Renaissance Technologies | P/E | Zpráva | Pravidelné investování | Česká měna | Prodej | Rok 2024 | Znárodnění | Tržní kapitalizace | Vice | Janet Yellenová | Huawei | Akcionáři | Emoce | Warren Buffett | Zasedání Fedu | S&P | Korekční pohyb | Výkonnost | Equal weight | Obchodování | GBP | Trhy s kryptoměnami | Rekordní hodnoty | Management | Meta | Nízké poplatky | Růst cen ropy | Výkonnost indexu | Zprávy | MobaTrade | Nadšení | Fenomén | Grafy | Armageddon | Česká republika | Trigger | Vanguardassocllc.com | Byty | Ceny ropy | Dlouhodobé investice | Opce | Buy and hold | Berkshire Hathaway | Silný růst | Global Active FXT | CRISPR Therapeutics | ETF na bitcoiny | Vyhlídky | Vanguard Real Estate ETF (VNQ) | CZ | iFX | Petrochemická společnost | Macrotrends | Udržitelnost | Podhodnocený instrument | Prodělat peníze | Míra | Firmy | Investment management | Statista | Nástroj | Společnost XTB | Výsledky | Akcie Saudi | Nebankovní služby | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Fundamentální zprávy | Dluhopisové fondy | Britský finanční regulátor | Nio | Obnovitelné zdroje | Inflační tlaky | Rizika | Suroviny | Minulá výkonnost | Finanční služby | TIM | Koruna | Zajímavé akcie a ETF | Coinglass | Eli Lilly | Finanční výsledky | Francie | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | Předpověď | SVB Financial | Onemocnění | Propad | Spekulant | Finanční domy | BHS | Objem | Údaje | Nasdaq rally | Federální rezervní systém | Pokles akcií | Společnost Nvidia | Klima | Energetické podniky | Americká banka | xStation | Cenné papíry a burzy | Alibaba | Propuštění | Nomura | Regulátor | Michelle Bowmanová | Dollar Cost Averaging | Digitální zlato | Investiční platforma | Pfizer | Bilion | Britské libry | Sázka | Obchodování s akciemi | Gotham Capital | Studie | Americký podnik | Akcionáři společnosti | Deficit | EDF | IMPOSSIBLE | Graf | Index S&P 500 | Instrument | Pozornost | Ropa Brent | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Roblox | Lukáš Kovanda | You Can Be a Stock Market Genius | Digital Currency Group | LEN | Finanční operace | Přijetí | Evropa | Distribuce | Devizové rezervy ČNB | Akcie ETF | Průměrné hodinové mzdy v USA | Pár EUR/USD | Hodnota aktiv | Bezpečné útočiště | Cenný papír | Maloobchod | Německý akciový index | Earnings | Stavebnictví | SEBA | Technické analýzy | Hodinové mzdy v USA | Finanční krize | High | Stock market | Americký investor | Obchodní strategie | Genesis | Analytika | Macrotrends.net | Financial Conduct Authority (FCA) | S&P 500 futures | Instituce | Bitcoinové ETF | Investiční společnost | Dlouhodobé investiční strategie | Americké akcie | Obchodování ETF | Tuzemské banky | Standard Oil | Těžby Bitcoinu | Spot | Výkon světové ekonomiky | ex | Průměrný roční výnos | Mimořádná daň | Investment Objective | Komise pro cenné papíry a burzy | Trh | Komise | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Investice do akcií | Fed | Genesis Global Capital | Arbitráže | Illumina | Buffett | WISE | USA REIT | Finanční společnosti | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Prezident Emmanuel Macron | Dopad na trhy | Globální recese | Wise Origin Bitcoin Trust | Investiční cíle | Stock | ANO | Financials | ProCent | Indexový ETF | Nákup akcií | Zestátnění | Wells Fargo | Dezinflace | SPDR S&P 500 ETF Trust | Investiční produkt | Amundi | Microsoft | Příležitosti | Výběr akcií | Hodnota investic | Začátečník | Vládní dluhopisy | Prospectus | Nejistota | Růst tržeb | CME | Commission | Shortování | CRSP | Správci aktiv | Michal Valentík | Obchodování akcií | JPMorgan Chase & Co. | Pravděpodobnost | Markets | Cit-investments | Penzijní fond | Společnost BlackRock | Spotřební zboží | Obchodování Futures | Objem obchodů | Invest | Immediate Connect | Centrální banka | ESD.FR | Zemní plyn | Obchodování s Bitcoiny | Německo | Krach | LYNX | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | Hotovost | Další růst | Centrum | Společnosti | CL | Soukromá společnost | CRISPR | ConocoPhillips | Investiční služby | Spoluzakladatel | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Úplný začátečník | Aktivně řízené fondy | Obchodování s bitcoinem | Největší ETFs | Nízká volatilita | BNP | Podhodnocené akcie | Úspory | Obchodníci | IFX | Dividendový výnos | Baidu | Schwab | Situace | Celkové objemy | Akcie Samsungu | Domácnosti | SPDR S&P 500 UCITS ETF | MSCI U.S. Investable Market 2500 | Platforma Edward | Analytici | SPY | Deficit veřejných financí | STMicroelectronics | Core S&P 500 | Singapurský dolar | Equity | Podílový list | Adyen | Crypto Network Expert | Ekonomiky | Prime | Riziko recese | Apple | Investiční služby v EHP | CFD | Benjamin Graham | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Nakoupit akcie | Financovat | Finanční poradce | Green Deal | FDIC | Fond | Deglobalizace | ECB | JPMorgan Chase & Co | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Plodiny | Cena | Tržní hodnota Saudi Aramco | Wealth and Trading | DIP | Gemini | Velikost ETF | Cenový cíl | Akcioví investoři | Aktivum | Izrael | Ceny akcií | Merrill Lynch | FTSE | Americký dolar | Čínská ekonomika | Ceny | Technologie | ČNB | Revolut Securities | Akciový graf | Utahování měnových podmínek | Nobelovy ceny | Pokles | Spotové bitcoinové ETF | Snižování úrokových sazeb | Vývoj akciového indexu | Právo | Biogen | Investiční portfolia | Take-Profit | Americké společnosti | Podílové fondy | Charles Schwab | Arrowstreet Capital | Americký trh | Graf fondu ESD.FR | Americká ekonomika | NVDA | TSM | Obchodník | Strategie ETFs | Tržby | TSLA | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | Bitcoin a další kryptoměny | IVV | Růst americké ekonomiky | Vývoj ceny Vanguard Real Estate ETF | ISIN | Evropská centrální banka | Roční výnos | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Tým FXstreet.cz | Slušné zisky | Mentor | Daně | Marketingová komunikace | Investment Management | Český stát | Institucionální investoři | Daně z příjmů | Zisky | FCA | Strategie fondů | BNP Paribas | COST | Allianz SE | Voda | Regulované firmy | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Fidelity Digital Assets | Podhodnocený | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Breakout | F-35 | Autopilot | Trh práce v USA | Výše poplatků | Bull | Růst cen | Sidoti & Company | RSI | Měnová politika | Býčí trh | MSCI World | Poptávka | Financování | Cena ETF | Financial Conduct Authority | Finance | Čína | Růst světové ekonomiky | Invaze | Rolandas Juteika | Americké banky | Výkyvy trhu | Investiční poradenství | DAX | S&P 500 UCITS ESD | Americké akciové trhy | Globální trhy | Capital | FT | Přední finanční instituce | Investor | Freedom Finance | MIFID | Obchodovat | Medvědi | Největší americká banka | Dividenda | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | CRYPTO24-ALPHA | Bod | Podmínky na trhu | Shares | UTC | FRED | Spready | HDP | ROCE | Aktivně spravované fondy | ETF investiční portfolio | Saúdská Arábie | Technology | Tadawul | Jaderné elektrárny | Inflace | Vývoj indexu S&P 500 | Marže | Německá ekonomika | Profesionální tradeři | Předběžné výsledky | Načasování | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Emmanuel Macron | Investování do cenných papírů | STARLIGHTCAPITAL.IO | Konkrétní instrumenty | Rafinérie | Statistiky | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | Světová ekonomika | Rezervy | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | FX | Krach SVB | Investiční styl | Facebook | Komise v přenesené pravomoci | Američané | Market | Vanguard Real Estate ETF | Martin Klass | Large-cap společnosti | Česká národní banka | Jak obchodovat index S&P 500 | Strategie pro investování | Optimismus | Forbes Quant Trader | BH Securities | Euro | Akcie podniku | Banka | JP Morgan | Dolar | Investujte | Konglomerát | Yield | Contract | Exchange Traded Funds | Federální rezervní banky | Breakout Trader | Risk | ETF na bitcoin | Citigroup | Banka JP Morgan | Kam investovat | Hospodářství | Stagflace | Etoro | Největší investoři | EU | Investiční doporučení | Čínská měna | Akciové portfolio | Bottom fishing | Uniper | AUM | Spojené státy | Global Industry Classification Standard | Dna | Credit Suisse | Jak investovat do ETF | Portfolia | Tesla | Další kryptoměny | Expert | Šum na trhu | Samsung | Recese | Multi-assetové portfolio | Miliardy | Polus Investment Management Limited | Švýcarský frank | Silicon Valley | Revolut Securities Europe UAB | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Makléř | Začít investovat | Pandemie | Americké burzy | Cit-investments.com | Graf indexu S&P 500 | Frank | Polus Capital Management Limited | Členské státy | Americké indexy | Unipetrol | Grayscale Bitcoin Trust | Intel | Ticker | Nejrychleji rostoucí | Úspěchy | Jak obchodovat | NEST | Panika | Objemy spravovaných peněz | Blockchain | Cena elektřiny | Uhlí | Předpovědi | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Světové ekonomiky | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Oslabení | Časový rámec | Verizon | Platforma | Energetika | Manufacturing | Etnetera | Diverzifikované portfolio | Dividend Yield | Průměrné hodinové mzdy | Nařízení | Prospekt | Nemovitostní trh | Farmaceutické společnosti | BTC | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Aktivní investování | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Freedom24 | Průmysl | Investování do akcií | Východní Asie | Bankovnictví | Komodity | Globalactive FxTrade | Obor podnikání | Buy and Hold u investování do ETF | Nadhodnocení | Zpracovatelský průmysl | Biliony | ETF | Analýza společnosti | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Družba | Společnost State Street | Spojení | Rally | Macron | Parametry obchodu | Aktiva | Korporace | Investiční cíl | Ziskové obchodování | 19b-4 | Viktor Hostinský | České měny | Circle | Business | Poradenské firmy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | VUAA | Zdanění | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Finanční regulátor | Revolut Securities Europe | Inovace | Eskalace geopolitického napětí | Největší banky | Zdravotnictví | Energetické krize | Čínské akcie | Ministryně financí | BlockFi | Brazílie | | Mateřská společnost | Tržní kapitalizace kryptoměn | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | ETFs | Majetek | Edward | Investovat do ETF | Investiční fondy | Politika | Kurs koruny | Konkurence | IBIT | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | MAM | Jak investovat | Pravidla hry | Poplatky | Investování do nemovitostí | Real Estate | George Soros | EdF | Investování do ETF | Quant | Indie | ProShares | Měnové politiky | SVB | Vanguard growth ETF | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Celkové objemy spravovaných peněz | Elektřina | Sankce | Zhodnocení | Obchodování s futures | Investování do určitých tříd aktiv | ZEN | GBTC | Timur Barotov | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Hry | Akciový index DAX | Vysoké ocenění | Seminář | Propouštění | Čerpací stanice | Evropský trh | Nevýhody strategie Buy and Hold | Burze | Expanze | Hodnota Saudi Aramco | Fondy | Komise pro cenné papíry | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | Walt Disney | Sundell | STT | ČEZ | AAPL | Financial Times | Poptávky po ropě | VUAA.DE | Společnost Intel | Mateřská společnost Googlu | New York | Krize | Price-to-earnings ratio | Paul Tudor Jones | Portál FXstreet.cz | Úspěšný investor | Norská centrální banka | Návratnost | Ondřej Hartman | CEO | Těžby bitcoinů | S-1 | Algoritmy | Dollar | Nezaměstnanost | Trhy | Poradci | Sazby | Nadnárodní korporace | Graf indexu | Ředitelka | Devizové rezervy | Poradenství | České vlády | Investiční tituly | Investiční platforma Edward | Cíle | Čistá marže | Burza | Investování | Semináře | Ceny dluhopisů | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Obchodování s CFD | Rozhovor | Sister Stock Trading | Hodinový graf | Měny | Trh s kryptoměnami | Akciový trh | Snížení úrokových sazeb | Investiční analytika | Hodně peněz | Hedgeový fond | Energie | Vývoj ceny Vanguard Real Estate ETF (VNQ) | Zpravodajství | Tradeři | Spravované fondy | Dividendy | Měna | Společnosti z indexu | Finanční sektor | MSCI | Výnosy | Miliardy dolarů | Inside | FOMC | JPMorgan | 100 SMA | MSCI U.S. Small Cap 1750 | Trade | Výnosy desetiletých dluhopisů | Světové indexy | Milník | IPO | Rusko | Miliardy USD | Krátkodobé investiční strategie | Poradce | Wall Street | ETF od BNP Paribas | Zkušenost | ETF ESD.FR | Signál | Zdražování | State Street | EPS | Biliony dolarů | Číst grafy | Ropy | Lukáš Kmínek | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Rafinerie | Společnost | Likvidní | Forbes | Diverzifikátor | Obchodujte | Swiss National Bank | Tolerance rizika | Čas na nákup | BlackRock | Cena akcií | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Umělé inteligence | Buy | Eura | Ztráty | Klon regulované firmy | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Růst | Akcie ČEZ | Příjmy | Trend klesající | Emitent | Vášeň | Zajištění | Objem prostředků | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Index | Wall Street Journal | Infineon | Hlavní americké indexy | MiFID II | Meziroční růst | S&P Dow Jones Indices | Tuzemská měna | USA REIT fondy | Pricing power | Jaké instrumenty má ETF | Sanofi | Dnešní zprávy | Americké farmaceutické společnosti | Největší ropné firmy | FTSE Russell | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | Netflix | Analýza | Vanguard total stock market ETF | Large-cap | Burzovní trh | Eric Balchunas | Nejhodnotnější firmy světa | Realitní služby | Ziskové obchodování akcií | Správa | Capital Management | Quant Trader | Indexový fond | John Bogle | Fondy a ETF | Portfolia fondů | Stimul | Ekonomický růst | Vivo | Marika Čupa | Posílení | Société Générale | TER | Vanguardassocllc | Instrumenty | Vývoj ceny akcií | Tržní hodnota | Přímé intervence | Pivovar | Total Expense Ratio | Výše aktiv pod správou | Investovat | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Princip strategie | Akumulace | Akciový index S&P 500 | Finanční nástroje | Zdravotní péče | Riziko | Silicon Valley Bank (SVB) | Český investor | Bloomberg | UBS | Navýšení dividend | Meta Platforms | Analytik Bloomberg | Známý americký investor | České koruny | XTB Research | Supportní zóna | Správci fondů | Koš | Vývoj ceny | Výkonnost indexů | Bitcoin | Velký hráč | Přehled | Plyn | Složení portfolia | Hospodaření | Carl Icahn | Futures | Nemovitosti | Beta | Klesající trend | Největší investoři světa | Dlouhodobý investor | FXstreet.cz | Období propadů | Banka State Street | Akciový index | Znárodnění ČEZ | Investiční strategie ETFs | VNQ | Podpora | S&P 500 | Investiční nástroje | JDE | Tendr | SPOT | Celosvětový trh | Volatility | Jesse Livermore | ETF na S&P 500 | Portfólia | Trendový vývoj | Vybrat ten správný ETF | Dobrý výnos | Polus Investment Management | Nižší úrokové sazby | Strategie Buy and Hold | Načasování nákupu | Daně z neočekávaných zisků | Typ strategie | Nvidia | Emerging markets | Běžný investor | xStation5 | MT4 | GEN | Assets Under Management | Amazon | Závislost | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Správný ETF | XTB | Makroekonomický kalendář | FXstreet | Americké trhy | Česká vláda | Hang Seng | Řízené fondy | Wise | Indonésie | Saudi Aramco | Francouzský prezident | Podnik | Kweichow Moutai | Expense ratio | Objem aktiv | Centralizace světové ekonomiky | Global Advisors | Opatření | Seriál o ETF | ETF Trust | Bitwise | Cenotvorba | Etherea | Čeští investoři | Ocenění | UCITS ETF | SPDR S&P 500 ETF | Futures na bitcoin | UCITS | Investování v digitálním světě | Pozice | SEC | Vztah k riziku | Šance | Analytik | Prudký růst cen | REIT | Kryptokomunita | Communication Services | Index DAX | Regrese | Dow Jones | STARLIGHTCAPITAL | Časový horizont | Trading | Industry Groups | Analýza akcií | Ruská ekonomika | Budoucnost | Fundamenty | Banky | S&P 500 ETF | NASDAQ 100 | Ray Dalio | Aktiva pod správou | JPMorgan Chase | Vlastnictví | Zkapalněný zemní plyn | Doporučení | Čistá hodnota aktiv | Komisí pro cenné papíry a burzy | Prohlášení | Politici | Vanguard S&P 500 | Nejstarší ETF | GICS | Trader | Intradenní obchodník | Data Revolutu | Hodnota akcií | Lineární regrese | Měnový pár | Odvětví | Aladdin | Finanční situace | Příjmy domácností | Akcie State Street | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | Kotace | Investiční platformy | Podnikání | Vznik ETF | Portfolio akcií | Paradox | USA | Soukromý investor | WhatsApp | Hodnota spravovaných aktiv | Vyšší výnosy | Investiční rada | Zlato | Robo-advisory | Zastropování cen | Těžařské firmy | Nasdaq | Volkswagen | Odhady analytiků | Technická analýza akcií | Bloky | Tudor | Největší ropné firmy světa | Akcie evropských společností | Aktivně spravované | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | AMZN | Průlom | Odpovědné investování | Investment | Prodej eura | Vanguard S&P 500 ETF | Investovat do fondů | Akciový sektor | Bitcoin Trust | Klesající inflace | Joel Greenblatt | Investiční účet | Vývoj na trhu | Situace na akciovém trhu | Kryptoměny | Taiwan Semiconductor | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | INTC | Podnikání na kapitálovém trhu | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | Státní fond | Výkonnost ETF | Investiční společnosti | Mzdy | Wealth and Trading (EHP) | Akcie | Úspěch | Finanční poradci | Ukazatele | Umělá inteligence | Umění | Disney | Rychlý zisk | Británie | iShares Core S&P 500 ETF | Tematické investování | Měnové podmínky | ČR | Currency | Podniky | S&P 500 ETF Trust | Analytický tým | Strategie Dollar Cost Averaging | Vanguard High Dividend Yield | Morgan Stanley Capital International
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Vanad
Vanadiové akcie
Vancouver
Vanda Insights
Vandana Hariová
Vanderbilt
Vanderbilt University
Vandita Pantová
VanEck
VanEck Defense UCITS ETF

Následující klíčová slova

Vanguard and Associates
Vanguardassocllc
Vanguardassocllc.com
Vanguard ETF
Vanguard growth ETF
Vanguard High Dividend Yield
Vanguard high dividend yield ETF
Vanguard Information Technology ETF
Vanguard Real Estate
Vanguard Real Estate ETF
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít