Neděle 10. prosinec 2023 02:10
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V4)
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Pražská burza

img

Pražská burza v týdnu posílila, rostla čtvrtý týden v řadě. PX stoupl o 1,2 pct

08.12.2023 Pražská burza v uplynulém týdnu posílila, rostla tak čtvrtý týden v řadě. Index PX stoupl o 1,2 procenta na 1407,6 bodu. Nejvíce oslabily akcie Pilulky, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenaly akcie Komerční banky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza stoupla o 0,2 procenta.
img

Pražská burza ukončila dnešní obchodování s kladnou nulou

08.12.2023 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX po růstu o 0,02 procenta uzavřela na 1407,55 bodu. Dařilo se skupině Erste, naopak oslabily akcie ČEZ i Komerční banky. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Koruna v závěru týdne oslabila.
img

Ranní okénko - V USA vycházejí měsíční data z trhu práce, v Česku nezaměstnanost

08.12.2023 Dnešek patří datům z trhu práce, kdy hned ráno z české ekonomiky přijde údaj o podílu nezaměstnaných za měsíc listopad. Očekáváme, že nezaměstnanost setrvá na 3,5 %, v dalších měsících pak sezónní vlivy dostanou nezaměstnanost blíže ke 4 %. Námi dopočítávaná sezónně očištěná nezaměstnanost zůstává po celý letošní rok ale takřka neměnná, a i přes zhoršující se ekonomický výhled prozatím nedochází k výraznějšímu zhoršování podmínek na českém trhu práce.
img

Burza přerušila růstovou sérii, dolů jí táhla Erste s Komerční bankou

07.12.2023 Pražská burza poprvé v tomto týdnu oslabila. Index PX dnes klesl o 0,29 procenta na 1407,27 bodu. Dolů ho táhly hlavně akcie bankovní skupiny Erste a Komerční banky. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Česká koruna dnes stagnovala vůči euru a mírně oslabila k dolaru.
img

Ranní okénko - Dnes nás čekají data o průmyslu a zahraničním obchodu

07.12.2023 Dnes pokračuje seriál dat o české ekonomice, když se tentokrát dozvíme nejaktuálnější údaje o průmyslu a zahraničním obchodu. V případě průmyslové výroby očekáváme stagnaci po kalendářním očištění, kdy pozitivně bude přispívat zejména automobilový průmysl, kde odezněly nejrůznější dodavatelské problémy negativně působící během září. Naopak v dalších sektorech by výroba měla setrvat v červených číslech. Co se týká zahraničního obchodu, predikujeme kladnou bilanci ve výši 3 mld. Kč, ale primárně z důvodu nižšího množství dováženého zboží a nikoli vyššího výkonu českého exportu.
img

Pražská burza rostla třetí den v řadě, PX na nejvyšších hodnotách od konce dubna

06.12.2023 Pražská burza dnes rostla třetí den v řadě, index PX posílil o 0,86 procenta na 1411,36 bodu. Dařilo se hlavně finančnímu sektoru. Posílila většina obchodovaných titulů, akcie energetické skupiny ČEZ stagnovaly. Vyplývá to z informací na webu burzy. Index PX se od začátku tohoto týdne pohybuje na nejvyšších hodnotách od konce dubna. Koruna dnes opět posílila vůči oběma hlavním světovým měnám.
img

Ranní okénko - Americký trh práce dále rychle brzdí

06.12.2023 Dnešní ekonomický kalendář pokračuje čísly z amerického trhu práce, pro náš trh je ale zajímavější za několik minut zveřejňovaný výsledek maloobchodních tržeb. Ten by měl za říjen potvrdit pokračující slabý vývoj v českém maloobchodu, byť s možností mírného meziměsíčního nárůstu. Meziročně u maloobchodních tržeb bez aut očekáváme pokles o 2,5 %, medián analytiků počítá s o něco mírnějším poklesem o 1,9 %. Zásadní negativní faktor i nadále představuje pokračující pokles reálných mezd, který během Q3 dosáhl -0,8 % a k mírnému poklesu patrně dojde i během závěrečného kvartálu letošního roku.
img

Pražská burza znovu rostla, nahoru ji táhly akcie ČEZ a Komerční banky

05.12.2023 Pražská burza dnes pokračovala v růstu, index PX dnes stoupl o 0,13 procenta na 1399,27 bodu. Dařilo se akciím energetické společnosti ČEZ a Komerční banky, naopak ztrácela Erste Bank. Index PX se od začátku tohoto týdne pohybuje na nejvyšších hodnotách od konce dubna. Vyplývá to z informací na webu burzy. Česká koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám.
img

Ranní okénko - ECB se nedaří ukotvit inflační očekávání

05.12.2023 Dnešní den přinese zajímavé údaje zejména z eurozóny. Nejprve bude zveřejněn výsledek inflačních očekávání, kdy se domácnosti domnívají, že inflace za 3 roky bude dosahovat výše 2,5 %. Evropskou centrální banku ovšem můžou znervózňovat vyšší inflační očekávání na horizontu 12 měsíců. V září došlo k jejich výraznému zvýšení z 3,5 % na 4 % a v říjnu se očekává jen mírná korekce, a to na 3,8 %. Neukotvená inflační očekávání můžou bránit dosažení inflačního cíle, čehož se obává mimochodem i ČNB. O hodinu později budou publikovány říjnové ceny výrobců, které by dle trhu měly meziměsíčně vzrůst o 0,2 %. V meziročním srovnání po srpnu a září, kdy ceny padaly více než dvouciferným tempem, by se ceny měly snížit o 9,5 %.
img

Pražská burza dnes přidala půl procenta a zakončila nejvýše za sedm měsíců

04.12.2023 Pražská burza na počátku nového týdne zakončila nejvýše za víc než sedm měsíců. Index PX dnes přidal 0,51 procenta na 1397,46 bodu. Růst táhly akcie Komerční banky a Erste Bank. Klesly cenné papíry energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna oslabila k euru i dolaru.
img

Pražská burza v týdnu podle PX posílila o 0,2 pct, rostla tak třetí týden v řadě

01.12.2023 Pražská burza v uplynulém týdnu nepatrně posílila, rostla tak třetí týden v řadě. Index PX stoupl o 0,2 procenta na 1390 bodů. Nejvíc oslabily akcie Photon energy, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenaly akcie bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza stoupla rovněž o 0,2 procenta.
img

Pražská burza stagnovala, ztrácely akcie KB nebo ČEZ

01.12.2023 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX sice stoupl, ale pouze o 0,09 procenta na 1390,38 bodu. Ztrácely například akcie Komerční banky nebo energetické firmy ČEZ. Při oslabení většiny hlavních emisí udrželo burzovní index v plusu hlavně zdražení cenných papírů Moneta Money Bank. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Ranní okénko - Příliv českých dat a pokles inflace v eurozóně

01.12.2023 Poslední den tohoto týdne přinese data i z české ekonomiky. Již za pár minut Český statistický úřad zveřejní druhý odhad HDP za třetí kvartál letošního roku včetně jeho struktury. Na základě aktuálních dat odhadujeme, že tuzemské hospodářství pokleslo mírněji (-0,2 % ve srovnání s předchozím čtvrtletí), než naznačuje první odhad (mezičtvrtletně -0,3 % a meziročně -0,6 %). Naše ekonomika jako jediná v rámci Evropské unie zatím nepokořila předcovidovou úroveň a zdá se, že ani v blízké době se to nepodaří, zejména kvůli stále utlumené spotřebě domácností. V dopoledních hodinách bude rovněž publikován index nákupních manažerů (PMI), kdy očekáváme jeho zvýšení ve zpracovatelském průmyslu z 42,0 na 42,8 bodů (medián trhu 42,9), tedy v podobných intencích jako v Německu i celé eurozóně. Ve 14:00 Ministerstvo financí zveřejní plnění státního rozpočtu ke konci listopadu. Za deset měsíců letošního roku činil deficit ve výši 210,7 mld. Kč a naplánovaný schodek 295 mld. Kč se tak nejspíše podaří dodržet.
C:\fakepath\trader-30112023-37-zm.jpeg

Akcie na pražské burze podle indexu PX letos stouply o 15,6 pct na 1389 bodů

30.11.2023 Akcie na pražské burze v letošním roce rostou, index PX od ledna do konce listopadu stoupl o 15,6 procenta na 1389,2 bodu. Nejvíce od počátku roku posílily akcie ČEZ. Naopak nejvíce oslabily akcie Pilulky. V listopadu burza zisky dále zvýšila. ČTK to dnes řekl makléř Wood & Company Vladimír Vávra.
img

Po dvou mírných růstech dnes pražská burza stagnovala

30.11.2023 Po dvou mírných růstech z předešlých dnů dnes pražská burza stagnovala. Index PX zakončil poslední listopadový obchodní den bez procentní změny na 1389,16 bodu. Téměř čtyři procenta ztratily akcie Monety Money Bank, rostly cenné papíry energetické společnosti ČEZ a Erste Bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna oslabila k euru i dolaru.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu dále klesá

30.11.2023 Dnešní den bude ve znamení zahraničních dat. Z USA dorazí údaje o osobních příjmech i výdajů. Trh očekává, že meziměsíčně v obou případech došlo v říjnu k nárůstu o 0,2 %. Oproti září tak tempo růstu příjmů pokleslo o jednu desetinu procentního bodu a tempo výdajů dokonce o 0,5 p. b., což naznačuje, že spotřeba domácností, která dosud byla tahounem tamní ekonomiky, začíná mírně ochabovat. V dalších měsících tak očekáváme, že se výkon americké ekonomiky bude utlumovat, ale na druhé straně je to jeden z předpokladů dle Fedu jak zkrotit inflaci. Dozvíme se rovněž každotýdenní údaje z amerického trhu práce, kde by mělo dojít k mírnému nárůstu jak nově podaných, tak i pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve srovnání s předchozím týdnem.
img

Pražská burza rostla, v plusu zakončilo sedm z deseti hlavních titulů

29.11.2023 Index PX pražské burzy dnes zpevnil o 0,37 procenta na 1389,18 bodu. K růstu mu pomohly především akcie společnosti ČEZ a bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z údajů na webu pražské burzy.
img

Pražská burza korigovala ztráty a posílila, dařilo se ČEZ i Komerční bance

28.11.2023 Pražská burza smazala část pondělních ztrát, index PX dnes posílil o 0,23 procenta na 1384,06 bodu. Vzhůru ho táhly hlavně akcie energetické společnosti ČEZ, Komerční banky či pojišťovny VIG, naopak ztrácela Erste Bank a Moneta Money Bank. Vyplývá to z informací na webu burzy a vyjádření analytiků. Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám.
img

Ranní okénko - Důvěra domácností v ekonomiky setrvává nízká

28.11.2023 Dnes z evropského i amerického trhu dorazí zejména předstihová data. Jako první již vyšel výsledek spotřebitelské důvěry v Německu, kde došlo k mírnému zlepšení. V podobném směru šel i již dříve zveřejněný výsledek za celou eurozónu, zlepšení se dočkala i nálada u německých firem, ať už jde o Ifo index, či index nákupních manažerů.
img

Pražská burza v úvodu týdne oslabila, v plusu uzavřely jen akcie Komerční banky

27.11.2023 Index PX pražské burzy dnes oslabil o 0,52 procenta na 1380,42 bodu. Z deseti emisí, které jeho hodnotu ovlivňují, rostla pouze Komerční banka. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Ranní okénko - Tento týden vychází inflace v eurozóně, v Česku struktura HDP

27.11.2023 Poslední listopadový týden přinese zejména zahraniční ekonomická data, kdy patrně nejzajímavější bude čtvrteční údaj o vývoji cen v eurozóně. Nečekaně razantní pokles meziroční míry v říjnu odmazal zbylé sázky na zvýšení sazeb a další očekávaný listopadový pokles by měl tento narativ potvrdit. Z USA bude nejzajímavější čtvrteční údaj o osobních příjmech a výdajích v kombinaci s cenovým indexem PCE, který je preferovaným měřením cen ze strany Fedu. Z tuzemské ekonomiky přijde v pátek druhý odhad vývoje HDP, včetně struktury v rámci národních účtů.
img

Pražská burza v týdnu nepatrně posílila, index PX stoupl o 0,2 procenta

24.11.2023 Pražská burza v uplynulém týdnu nepatrně posílila, index PX stoupl o 0,2 procenta na 1388 bodů. Nejvíc oslabily akcie TMR, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenala Kofola. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza stoupla o 1,4 procenta.
img

Pražskou burzu dnes do plusu vytáhly akcie bank, ztrácel ČEZ

24.11.2023 Pražská burza počtvrté v tomto týdnu posílila. Index PX dnes vzrostl o 0,13 procenta na 1387,64 bodu a umazal tak část čtvrtečních ztrát. Nahoru ho táhly zejména akcie bank. Ztrácela naopak energetická společnost ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Nálada v Německu roste, stále je ale pesimistická

24.11.2023 Dnes v ranních hodinách dorazí z tuzemské ekonomiky údaj o vývoji nálady u spotřebitelů a firem během listopadu. Nepříliš odlišná informace dorazí i z Německa, kde půjde o tzv. Ifo index, který sleduje náladu u tamních firem. Předstihová data pak očekáváme i ze Spojených států, kde se zpožděním dorazí indexy nákupních manažerů. Obchodování by ale mělo být i dnes spíše poklidné, kdy po včerejším Dni díkůvzdání otevře americká burza tradičně jen na půlden a vzhledem k minimu makroekonomických dat by volatilita měla zůstat nízká.
img

Pražská burza oslabila, Colt CZ ztrácel po oznámení výsledků hospodaření

23.11.2023 Pražská burza dnes oslabila. Index PX klesl o 0,42 procenta na 1385,84 bodu. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Ztrácely akcie zbrojovky Colt CZ, které dnes mimořádně patřily k emisím s největšími objemy obchodů. Zbrojařská skupina oznámila ráno výsledky hospodaření, včetně informace o poklesu prodeje zbraní.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Pražská burza zavádí nový index pro akcie obchodované na trhu Start

23.11.2023 Burza cenných papírů Praha (BCPP) zavede od 18. prosince nový index. Jeho součástí budou všechny akcie obchodované na trhu Start, který je určený pro malé a střední firmy. Hodnotu indexu PX Start bude burza zveřejňovat jednou denně po ukončení obchodování. Burza o tom dnes informovala v tiskové zprávě.
img

Nový index PX START

23.11.2023 Pražská burza zavádí od 18. 12. 2023 výpočet nového indexu PX Start (ISIN CZ0160000035). Součástí indexu jsou všechny akcie obchodované na trhu START, v současné době se jedná o 14 emisí. Index PX START je dividendový index, frekvence jeho výpočtu bude jedenkrát denně po ukončení obchodování. Na webu Burzy cenných papírů Praha bude index zobrazován od 19. prosince 2023.
img

Pražská burza opět zlepšila více než půlroční maximum, pomohly jí akcie bank

22.11.2023 Pražská burza dnes znovu vylepšila více než půlroční maxima. Index PX posílil o 0,23 procenta na 1391,75 bodu. Je tak nejsilnější od 9. května. Nahoru mu dnes pomohly zejména bankovní akcie. Nedařilo se naopak energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Zápisky z posledního zasedání Fedu nepřekvapily, zvyšování nic nenahrává

22.11.2023 Dnešní ekonomický kalendář nabídne vývoj spotřebitelské důvěry v eurozóně, z USA pak dílčí data o investicích amerických firem. Ani jeden z údajů by ale neměl výrazněji dopadat na trh a investoři tak budou spíše dozpracovávat zápisky Fedu zveřejněné včera ve večerních hodinách.
img

Pražská burza dál posiluje, k růstu jí pomohly akcie Monety a Erste

21.11.2023 Pražská burza dnes opět posílila a dále se drží na nejsilnější úrovni za více než půl roku. Index PX stoupl o 0,13 procenta na 1388,53 bodu. Naposledy byl vyšší letos 10. května. K růstu dnes burze pomohly akcie Moneta Money Bank a bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Ranní okénko - Zápis ze zasedání Fedu přinese další nápovědu

21.11.2023 Dnes je hlavní ekonomickou událostí zveřejnění zápisu z posledního měnově-politického zasedání Federálního rezervního systému. Na tom se minule rozhodlo o stabilitě sazeb, ačkoliv varianta dalšího zpřísnění měnové politiky byla rovněž na stole. Na následné tiskové konferenci guvernér Jerome Powell naznačil, že v případě potřeby je bankovní rada připravena zvýšit sazby na dalším zasedání (13.12.2023).
img

Pražská burza dnes přidala 0,20 procenta a uzavřela nejvýše za víc než půl roku

20.11.2023 Pražská burza dnes uzavřela nejvýše za víc než půl roku. Index PX přidal 0,20 procenta na 1386,76 bodu. Vzhůru burzu táhly akcie Erste Bank a Komerční banky, klesly cenné papíry energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna dnes oslabila k euru, posílila naopak vůči dolaru.
img

Ranní okénko - Tento týden vycházejí zápisky ze zasedání Fedu a PMI

20.11.2023 Investoři vyhlížejí relativně poklidný týden, a to alespoň z pohledu přicházejících ekonomických dat. Z globálního pohledu má tento týden potenciál rozhýbat trhy zejména zápis z posledního zasedání Fedu, pro eurozónu budou zajímavá především „měkká data“ vycházející v závěru týdne. Z Česka tento týden dorazí pouze páteční konjukturální průzkum a určité uklidnění by tak mohl zaznamenat i kurz koruny.
img

Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,4 procenta na 1384 bodů

16.11.2023 Pražská burza ve zkráceném týdnu posílila, index PX stoupl o 1,4 procenta na 1384,04 bodu. Nejvíc opět oslabily akcie Pilulky, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenala Erste Group. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza klesla o 1,2 procenta.
img

Pražská burza poprvé v týdnu oslabila, nedařilo se akciím Monety a ČEZ

16.11.2023 Pražská burza poprvé v tomto týdnu oslabila. Index PX dnes klesl o 0,11 procenta na 1384,04 bodu. Dolů ho stáhly hlavně akcie Monety Money Bank a energetické společnosti ČEZ. Dařilo se naopak Komerční bance nebo Erste Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu. Aktivita na trhu byla průměrná.
img

Burzu dnes táhly bankovní tituly, index PX potřetí za sebou uzavřel se ziskem

15.11.2023 Pražská burza potřetí za sebou posílila. Index PX dnes zpevnil o 0,84 procenta na 1385,6 bodu. Vzhůru ho táhly hlavně bankovní emise v čele s Erste. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Pražská burza i podruhé v tomto týdnu vzrostla, dnes přidala 0,46 procenta

14.11.2023 Pražská burza i podruhé v tomto týdnu vzrostla, když před tím klesala šest obchodních dnů po sobě. Index PX dnes přidal 0,46 procenta na 1374,04 bodu. O téměř dvě procenta si polepšily akcie Erste Bank, o procento cenné papíry energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna posílila k euru a výrazně vůči dolaru.
img

Ranní okénko - Inflace v USA by po čase měla poklesnout

14.11.2023 Hlavní zprávu tohoto týdne přinese dnešní odpoledne, kdy bude zveřejněn výsledek říjnové inflace ve Spojených státech amerických. Dezinflační proces se v předchozích třech měsících zastavil, ale tentokrát se očekává, že inflace poklesla z 3,7 % v září na 3,3 % v říjnu a to zejména v důsledku klesajících cen energií a pohonných hmot. Tyto položky jsou ovšem vyloučeny z výpočtu jádrové inflace a ta dle odhadu trhu tak setrvá ve výši 4,1 %. Vyšší jádrovou inflaci potvrzují i poslední meziměsíční údaje, které se pohybují okolo 0,3 %. Pokud tato čísla převedeme do anualizované podoby, dostaneme hodnotu těsně pod 4 %. Fed, který při svém rozhodování bere více v potaz právě jádrovou inflaci, tak může být tímto vývojem mírně znepokojen, a proto stále nelze vyloučit možné zpřísnění měnové politiky na prosincovém zasedání, ač pravděpodobnost tohoto kroku není příliš vysoká.
img

Pražská burza v úvodu týdne rostla, nevýraznější růst zaznamenala Erste

13.11.2023 Pražská burza ukončila sérii šesti poklesů za sebou. Index PX dnes posílil o 0,2 procenta na 1367,75 bodu. K růstu mu pomohly hlavně akcie bankovní skupiny Erste, vyplývá z údajů na webu burzy.
img

Ranní okénko - Tento týden vychází americká inflace a výsledek maloobchodu

13.11.2023 Tento týden patří zejména ekonomickým datům z USA, kdy v úterý vyjde výsledek říjnové inflace, který by po pauze měl ukázat pokračující desinflační proces a pokles blíže směrem ke 3 %. Dorazí také údaj o cenách amerických výrobců nebo vývoji tržeb v maloobchodu. To vše může více dopadat na vývoj na finančním trhu, vzhledem k určité nejistotě ohledně prosincového zasedání Fedu. Většinově sice trh sází na stabilitu sazeb (85% šance), v případě výraznějšího překvapení u čísel z tohoto týdne ale může trh ještě znejistět.
img

Pražská burza opět oslabila, ztratila většina hlavních emisí

10.11.2023 Pražská burza dnes opět oslabila. Index PX klesl o 0,38 procenta na 1365,03 bodu. Ztratila většina hlavních emisí burzy, nejvýrazněji si pohoršily akcie lékárenského řetězce Pilulka. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Pražská burza po dvou týdnech růstu oslabila, index PX klesl na 1365,03 bodu

10.11.2023 Pražská burza v týdnu oslabila, a přerušila tak růstový trend předchozích dvou týdnů. Index PX klesl o 1,22 procenta na 1365,03 bodu. Nejvíc oslabily akcie Pilulky, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenala Moneta. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza rostla o 2,3 procenta.
img

Týden na akciových trzích: Evropské indexy včetně Prahy oslabily, zámořské na tom byly lépe

10.11.2023 Index PX (-1,22 % t/t, 1 365,03 b.) klesal index každý den v tomto týdnu. Za celý týden odepsal 1,22 %. V pondělí, středu a pátek ale byly změny opravdu minimální. Zobchodovaný objem je hluboko pod dlouhodobým průměrem.
img

Ranní okénko - Inflace díky statistickému efektu opět vzroste

10.11.2023 Dnešní den přinese nejzajímavější událost tohoto týdne, kdy za pár minut Český statistický úřad zveřejní výsledek říjnové inflace. V tomto roce inflace setrvale klesala, ale dezinflační proces se v říjnu zastaví. Tato skutečnost je ale čistě statistického charakteru, jelikož v posledním čtvrtletí minulého roku platil tzv. úsporný tarif, kterým vláda kompenzovala domácnostem zvýšené náklady na energie. K tomuto opatření ale vláda v tomto roce již nepřistoupila, a proto srovnávací základna je nižší. Na druhé straně budou inflaci táhnout dolů ceny potravin, kde se zdá, že se začínají projevovat nižší ceny zemědělských výrobců a v určité míře také společenský tlak na obchodníky.
img

Pražská burza zase ztrácela, akcie ČEZ po oznámení výsledků oslabily

09.11.2023 Pražská burza dnes znovu ztrácela, v červených číslech skončila popáté v řadě. Index PX klesl o 0,36 procenta na 1370,17 bodu. K poklesu přispěly akcie energetické společnosti ČEZ, které po dnešním zveřejnění výsledků hospodaření za tři čtvrtletí letošního roku oslabily pod 1000 Kč. Vyplývá to z údajů na webu burzy a vyjádření analytiků. Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám.
img

Ranní okénko - Nezaměstnanost v ČR poklesla, inflační očekávání v eurozóně dále rostou

09.11.2023 Čtvrtek je jediným dnem v tomto týdnu, kdy nedorazí žádný údaj z tuzemské ekonomiky. I v globálním měřítku bude nouze o data, a tak dorazí pouze každotýdenní údaje z amerického trhu práce, konkrétně o počtu nově podaných i pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti. V obou případech se očekává stagnace na podobných hodnotách jako v předchozím týdnu.
img

Pražská burza stagnovala, posílily akcie ČEZ

08.11.2023 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX sice klesl, ale pouze o 0,04 procenta na 1375,16 bodu. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Většímu poklesu bránilo hlavně posílení akcií energetické firmy ČEZ. Cenné papíry lékárenského řetězce Pilulka po úterním propadu posílily, a smazaly tak část ztrát.
img

Pražská burza oslabila, hlavně kvůli ztrátám Komerční banky

07.11.2023 Pražská burza dnes prohloubila ztrátu, index PX ztratil 0,42 procenta na 1375,72 bodu. Pokles způsobily hlavně akcie Komerční banky, větším ztrátám zabránil růst emisí energetické společnosti ČEZ těsně pod hranici 1000 korun. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy a vyjádření analytiků. Koruna dnes oslabila k oběma hlavním světovým měnám.
img

Pražská burza stagnovala, oslabení bránil růst ceny akcií ČEZ

06.11.2023 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX sice klesl, ale jen o 0,02 procenta na 1381,54 bodu. Propadu burzy bránil hlavně růst ceny akcií energetické firmy ČEZ. Posílily také třeba cenné papíry lékárenského řetězce Pilulka, které po středečním pádu na rekordně nízkou cenu nyní třetí den za sebou zdražují. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Ranní okénko - Týden plný českých dat, nejzajímavější bude výsledek inflace

06.11.2023 Tento týden patří tuzemským datům, kdy kromě čtvrtka dorazí každé ráno některý ze sledovaných ekonomických ukazatelů. Nejzajímavější bude říjnový výsledek inflace, ovlivněný sníženou srovnávací základnou v minulém roce v souvislosti s uvedením tzv. úsporného tarifu. Ze zahraniční z pohledu naší ekonomiky bude důležitý především německý výsledek průmyslové produkce a továrních objednávek. Z pohledu vývoje na akciových a dluhopisových trzích pak může dění rozhýbat páteční informace o americké spotřebitelské důvěře a vývoji inflačních očekávání. Pokud ale nedojde k výraznějšímu překvapení, trhy by měly pokračovat na optimistické vlně pátečního slabšího výsledku z trhu práce, potvrzujícího domněnku, že Fed již s největší pravděpodobností nebude dále zvyšovat sazby.
C:\fakepath\Gendigital.png

Akcie Gen Digital po spojení Avastu a NortonLifeLock ztratila pětinu hodnoty

05.11.2023 Akcie antivirové firmy Gen Digital, která vznikla před rokem spojením českého Avastu a americké NortonLifeLock, v tomto období na burze ztratila téměř pětinu hodnoty. Uvedli to analytici, které ČTK oslovila. Cílem spojení bylo podle nich urychlit transformaci firmy směrem ke kybernetické bezpečnosti běžných uživatelů, posílit zastoupení v různých státech, rozšířit portfolio produktů a ušetřit náklady.
img

Pražská burza v týdnu opět posílila, index PX stoupl o 2,3 procenta na 1382 bodů

03.11.2023 Pražská burza v tomto týdnu opět posílila, index PX stoupl proti minulému týdnu o 2,3 procenta na 1381,9 bodu. Největší nárůst zaznamenaly tentokrát akcie Pilulky, největší pokles postihl akcie Kofoly. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu pražská burza rostla o 0,7 procenta.
img

Po osmi nárůstech za sebou dnes pražská burza klesla o 0,24 procenta

03.11.2023 Po osmi nárůstech za sebou dnes pražská burza klesla. Index PX se snížil o 0,24 procenta na 1381,88 bodu. Téměř dvě procenta ztratily akcie Komerční banky, která dnes zveřejnila výsledky za letošní tři čtvrtletí. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna dnes pokračovala v posilování k euru i dolaru.
img

Týden na akciových trzích: Indexy rostly každý den, jen v pátek a v jen Praze klesly

03.11.2023 Nejsledovanější centrální banka světa americký Fed tento týden úrokové sazby neměnil. Rétorika byla opatrně jestřábí. Nicméně podruhé zůstaly sazby stabilní a trh tak může sázet na pauzu v utahování měnové politiky. To tentokráte znamenalo podporu akciovým trhům, když se pravděpodobně čekal více jestřábí komentář.
img

Ranní okénko - Stabilní sazby ČNB, v USA vycházejí data z trhu práce

03.11.2023 Dnes je tuzemský kalendář prázdný a trhy tak mají čas do zpracovávat včerejší rozhodnutí ČNB o stabilitě sazeb. Z eurozóny dorazí údaj o zářijové nezaměstnanosti, kde je očekávána stagnace na 6,4 %. Daleko zajímavější tak budou říjnová data z amerického trhu práce, kde vychází tradiční set včetně míry nezaměstnanosti, počtu nových pracovních míst mimo zemědělský sektor a vývoje mezd.
img

Pražská burza rostla poosmé v řadě, dnes hlavně díky akciím Komerční banky

02.11.2023 Pražská burza dál roste, index PX posílil poosmé v řadě. Dnes stoupl o 1,05 procenta na 1385,18 bodu. Přispěl k tomu hlavně výrazný růst akcií Komerční banky i dalších hlavních titulů. Výjimkou byly cenné papíry energetické společnosti ČEZ, které oslabily. Vyplývá to z informací na webu burzy. Koruna po dnešním rozhodnutí centrální banky neměnit úrokové sazby zpevnila vůči euru i dolaru.
img

Ranní okénko - Fed sazby nechal ve stejné výši, co udělá dnes ČNB?

02.11.2023 Den D je tady. Bankovní rada České národní banky dnes zasedá a bude rozhodovat o dalším nastavení měnové politiky. Zatímco v Polsku a Maďarsku cyklus uvolňování měnové politiky již začal, bankovní rada ČNB zatím vyčkává a ponechává již více než rok základní úrokovou sazbu na 7 % a zůstává tak posledním jestřábem ve středoevropském regionu. Tentokrát může dojít ke změně kurzu. Otázka tak zní: snížit či nesnížit, to je oč tu běží. Trh je v tomto rozdělen na dva početně stejné tábory.
img

Pražská burza pošesté v řadě rostla, je nejsilnější od začátku srpna

31.10.2023 Pražská burza pošesté v řadě rostla, a je tak nyní nejsilnější od začátku srpna. Index PX dnes stoupl o 0,41 procenta na 1366,46 bodu. Vyšší byl naposledy letos 7. srpna. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Posílila většina hlavních emisí. U akcií lékárenské sítě Pilulka ale pokračoval prudký propad ceny, která je tak nyní nejnižší od začátku obchodování s akciemi firmy na burze.
img

Pražská burza posílila, index PX stoupl o 0,71 procenta, dařilo se bankám

30.10.2023 Pražská burza dnes posílila. Index PX stoupl o 0,71 procenta na 1360,93 bodu. Nahoru burzu táhly hlavně akcie bankovních domů. Nedařilo se energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá ČNB a Fed, v eurozóně vyjde inflace

30.10.2023 Zatímco z pohledu domácího trhu je nejočekávanější událostí týdne zasedání ČNB, kde je ve hře možnost prvního snížení sazeb, globální trhy bude zajímat především zasedání Fedu. Ten sice sazby s jistotou nesníží, vyloučit ale nelze možnost ještě jednoho letošního navýšení. Na středečním zasedání se ale k tomuto kroku americká centrální banka s největší pravděpodobností neodhodlá a důležitý bude zejména nastíněný výhled.
img

Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 0,72 procenta na 1351,3 bodu

27.10.2023 Pražská burza v tomto týdnu posílila, index PX stoupl proti minulému týdnu o 0,72 procenta na 1351,3 bodu. Největší nárůst zaznamenaly opět akcie Monety Money Bank, největší pokles postihl akcie Pilulky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu pražská burza klesla o 0,4 procenta.
img

Pražská burza posílila, zpevnila většina hlavních emisí

27.10.2023 Pražská burza dnes posílila. Index PX stoupl o 0,41 procenta na 1351,29 bodu. Polepšila si většina hlavních emisí, například akcie bank. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Výrazný propad postihl akcie lékáren Pilulka, jejichž cena klesla téměř o devět procent. Dostala se tak na nejnižší cenu za celou dobu obchodování akcií firmy na burze.
img

Pražskou burzu dnes před pádem do minusu zachránily akcie Monety

26.10.2023 Pražská burza dnes stagnovala. Index PX uzavřel na hodnotě 1345,81 bodu, což bylo pouze o 0,01 procenta výše než ve středu. Před poklesem ho ochránily především emise banky Moneta, vyplývá z údajů o obchodování na webu burzy.
img

Pražská burza podruhé v řadě posílila, dařilo se akciím ČEZ a Monety

25.10.2023 Pražská burza podruhé v řadě rostla. Index PX dnes posílil o 0,33 procenta na 1345,67 bodu. Nahoru ho táhly hlavně akcie energetické společnosti ČEZ a Monety Money Bank. V zisku skončil celý finanční sektor. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Nálada v ČR se zvedla

25.10.2023 Dnes zveřejní renomovaná instituce Ifo výsledky svého průzkumu v Německu, nicméně se neočekává významnější změna trendu v hodnocení aktuální situace ani budoucích očekávání. Nálada mezi podnikateli zůstává depresivní, kdy hůře firmy vnímaly současnou situaci naposledy v polovině roku 2020 a budoucnost na konci minulého roku. Od Evropské centrální banky se dozvíme, jak se vyvíjela v září peněžní zásoba M3, kdy je predikováno její snížení třetí měsíc v řadě a zároveň v září by její pokles byl tím nejsilnějším. Ze Spojených států amerických dorazí údaj o prodeji nových domů za září a trh odhaduje podobné číslo (680 tis.) jako v srpnu (675 tis.).
img

Pražská burza přerušila sérii pěti poklesu v řadě, dařilo se rakouským titulům

24.10.2023 Pražská burza přerušila sérii pěti poklesu v řadě, index PX dnes stoupl o 0,07 procenta na 1341,26 bodu. Z předních emisí uzavřely se ziskem pojišťovna VIG a Erste Bank, naopak energetická společnost ČEZ a Komerční banka oslabily a akcie Monety Money Bank stagnovaly. Z menších emisí se o více než 11 procent propadly cenné papíry řetězce Pilulka Lékárny. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza v úvodu týdne mírně oslabila, ztrácela popáté v řadě

23.10.2023 Pražská burza v úvodu týdne mírně oslabila. Index PX dnes klesl o 0,09 procenta na 1340,36 bodu. Ztrácel tak popáté v řadě. Aktivita na trhu byla velmi nízká. Celkový objem obchodů dosáhl podprůměrných 134 milionů korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá ECB

23.10.2023 Nejdůležitější událostí tohoto týdne je zasedání ECB a očekává se, že bankovní rada ponechá sazby na stávajících úrovních. Tento postup naznačili představitelé ECB po svém zářijovém zasedání a příchozí ekonomická data nás v tomto přesvědčení utvrzují. Především výrazně poklesla jak meziroční inflace (z 5,2 % v srpnu na 4,3 %), tak i jádrová inflace (z 5,3 % na 4,5 %). Ve Spojených státech amerických bude publikován prvotní odhad HDP za 3.Q, kdy se očekává další silný výkon tamní ekonomiky. Tento týden nabídne také výsledky indexů nákupních manažerů ze zahraničí. V České republice vyjde konjunkturální průzkum včetně spotřebitelské a podnikatelské důvěry.
img

Pražská burza v týdnu oslabila, index PX klesl o 0,35 procenta na 1341,6 bodu

20.10.2023 Pražská burza v tomto týdnu oslabila, index PX klesl proti minulému týdnu o 0,35 procenta na 1341,6 bodu. Největší nárůst zaznamenaly akcie Monety, největší pokles postihl opět akcie Pilulky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu pražská burza stoupla o procento.
img

Pražská burza dál oslabila, PX táhl dolů ČEZ, jehož akcie zlevnily pod 1000 Kč

20.10.2023 Pražská burza v závěru týdne dál oslabila, index PX klesl počtvrté za sebou, dnes o 0,38 procenta na 1341,60 bodu. Dolů ho táhl především energetický ČEZ, jehož akcie oslabily pod 1000 korun za akcii. Z předních emisí ztratily také Erste Bank a pojišťovna VIG, akcie Monety stagnovaly a cenné papíry Komerční banky posílily téměř o půl procenta. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Týden na akciových trzích: Čtyři dny v mínusu

20.10.2023 Indexy rostly jen na začátku týdne, další čtyři dny jenom klesaly.
img

Pražská burza oslabila, dolů ji táhly akcie KB, ČEZ a Erste

19.10.2023 Pražská burza dnes oslabila. Index PX klesl o 0,38 procenta na 1346,66 bodu. Dolů burzu táhly hlavně akcie Komerční banky, energetické firmy ČEZ a bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Ranní okénko - Inflace v eurozóně zamířila znatelně níže

19.10.2023 Z USA dorazí týdenní statistika o počtu nově podaných i pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti. V obou případech se očekává stagnace na podobných hodnotách jako v minulém týdnu. Dále se dozvíme údaje o počtu prodeje již existujících domů, kterých by se dle mediánu trhu mělo prodat nejméně od začátku tohoto roku. V neposlední řadě bude zveřejněn zářijový výsledek tzv. Leading indexu, pomocí kterého lze odhadnout možnou změnu ve vývoji americké ekonomiky. I nyní tento ukazatel naznačuje, že by americká ekonomika měla zamířit do recese, ale americká ekonomika nepřestává udivovat svou odolností a ekonomický pokles je zatím v nedohlednu.
img

Pražská burza skončila znovu v minusu, nedařilo se bankovním emisím

18.10.2023 Pražská burza stejně jako v pondělí skončila v minusu, index PX dnes uzavřel o 0,25 procenta slabší na 1351,84 bodu. Dolů ho táhly emise tuzemských bank, zatímco akcie energetické společnosti ČEZ stagnovaly. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Koruna dnes oslabila k oběma hlavním světovým měnám.
img

Pražská burza stagnovala, polepšily si akcie ČEZ a části bank

17.10.2023 Pražská burza dnes navzdory posílení části nejvíce obchodovaných emisí stagnovala. Index PX se sice snížil, ale jen velmi mírně o 0,01 procenta na 1355,28 bodu. Posílily například akcie energetické firmy ČEZ a některých bank. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Pražská burza obrátila směr a vzrostla, zakončila na víc než měsíčním maximu

16.10.2023 Pražská burza na počátku nového týdne obrátila směr a vzrostla. Den zakončila na víc než měsíčním maximu. Index PX stoupl o 0,68 procenta na 1355,46 bodu. Vzhůru šly akcie bank i energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna mírně posílila k euru a výrazněji vůči dolaru.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data o maloobchodu či průmyslové výrobě v USA

16.10.2023 Jediným tuzemským údajem v tomto týdnu bude statistika cen výrobců, kde očekáváme další potvrzení ztlumení inflačních tlaků na straně nabídky. Ani ze světa v tomto týdnu nepřijde velké množství ekonomických dat, ale některé z nich rozhodně stojí za znamenání. V Německu bude zveřejněn nejnovější průzkum ZEW ohledně vnímání současné ekonomické situace a rovněž budoucích očekávání, na konci týdne pak dorazí data o cenách výrobců. Eurostat vydá finální čísla o inflaci a není vyloučeno, že dojde k překvapení, jako tomu bylo naposled. Z USA kromě tradičních týdenních dat o trhu práce dorazí ještě vývoj maloobchodních tržeb a průmyslové výroby.
img

Pražská burza v týdnu podle indexu PX posílila o procento na 1346,3 bodu

13.10.2023 Pražská burza v tomto týdnu posílila, index PX stoupl proti minulému týdnu o jedno procento na 1346,3 bodu. Největší nárůst zaznamenaly akcie ČEZ, největší pokles postihl opět akcie Pilulky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu pražská burza klesla o 1,2 procenta.
img

Pražská burza po čtyřech dnech poklesla

13.10.2023 Pražská burza zakončila tento týden obchodování poklesem. Po čtyřech dnech růstu dnes index PX oslabil o 0,25 procenta na 1346,33 bodu. Ztrácela většina obchodovaných titulů. Finančnímu sektoru se nedařilo, z hlavních titulů posílily jen akcie energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: Akcie v pátek v Evropě klesaly, za celý týden ale indexy rostly

13.10.2023 Začala výsledková sezóna. Tradičně jako první reportovaly velké banky v USA. A je třeba dodat, že výsledky to byly potěšující. Podstatně překonaly odhady trhu a pozitivně ovlivnily zahájení pátečního obchodování.
img

Ranní okénko - Inflace v USA se nevzdává

13.10.2023 Tento týden uzavře průzkum ohledně aktuální spotřebitelské nálady ve Spojených státech amerických indexem University of Michigan pokrývající i inflační očekávání v krátkém (1 rok) i dlouhém (5-10 let) horizontu. Spotřebitelská nálada zůstane velmi optimistická, ač od července se velmi lehce snižuje. Co se týká inflačních očekávání, tak ta v horizontu 1 roku zůstávají nad 3 % a v rozmezí 5 až 10 let se pohybují jen těsně pod 3 %, což ukazuje na fakt, že poslední krok ke stlačení inflace ke svému cíli bývá nejtěžší.
img

Pražská burza dnes rostla jen nepatrně, pomohly jí akcie ČEZ

12.10.2023 Pražská burza pokračuje v růstu i čtvrtý den tohoto týdne. Dnes ale index PX posílil jen nepatrně, a to o 0,02 procenta na 1349,75 bodu. Pomohly mu především akcie energetické společnosti ČEZ. Dařilo se také tuzemským bankám, ztrácely naopak rakouské finanční tituly. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Vrátí se americká inflace na sestupnou dráhu?

12.10.2023 Nejzajímavějším údajem dnešního dne bude vývoj americké inflace a výsledek může napovědět o dalším postupu Fedu. Dezinflační proces probíhá od loňského června, ale v letních měsících se zastavil, když v červenci i v srpnu inflace mírně povyrostla. Nyní trh očekává opětovný pokles, ale měl by být spíše kosmetického charakteru (ze 3,7 % na 3,6 %). Takový vliv již nebudou mít pohonné hmoty, ačkoli i v září pokračoval růst jejich cen ale nižším tempem než v předchozích měsících. Fed tak jako tradičně bude svou pozornost upínat spíše k výsledku jádrové inflace, která by se v meziročním vyjádření měla snížit ze 4,3 % na 4,1 %, ale meziměsíčně se predikuje její nárůst podobně jako v srpnu o 0,3 %. Pokud toto číslo vyjádříme v anualizované podobě, tak se jádrová inflace pohybuje těsně pod 4 %, což může Fed činit neklidným.
img

Pražská burza dál posílila, dařilo se hlavně Erste Bank, ČEZ stagnoval

11.10.2023 Pražská burza dál posiluje, dnes index PX stoupl o 0,39 procenta na 1349,51 bodu. Nahoru ho táhla především Erste Bank, jejíž akcie získaly téměř jeden a půl procenta. Z předních emisí se dařilo i Komerční bance a pojišťovně VIG, naopak Moneta Money bank mírně ztratila a cenné papíry ČEZ stagnovaly. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Trh snižuje sázky na hiky Fedu, zvyšuje na cuty ČNB

11.10.2023 Dnes budou hrát prim zejména americká data v podobě cen výrobců a zápisků z posledního zasedání Fedu. Americké ceny ve výrobě během září podle odhadu analytiků rostly meziměsíčně o 0,3 %, meziročně pak stejně jako v srpnu o 1,6 %. Důležitý je především stabilní vývoj jádrové inflace ve výrobě, kde meziměsíční změna dosáhla za poslední rok v průměru 0,2 %, což je akceptovatelné tempo pro Fed a stejné tempo by mělo být zaznamenáno i za září.
img

Pražská burza podruhé v řadě posílila, nahoru ji táhly akcie ČEZ

10.10.2023 Pražská burza dnes znovu posílila, tentokrát výrazněji než v pondělí. Index PX přidal 0,81 procenta na 1344,24 bodu. Nahoru ho táhly hlavně akcie energetické společnosti ČEZ. Dařilo se také celému bankovnímu sektoru. Větším ziskům indexu naopak zabránily například cenné papíry pojišťovny VIG nebo zbrojovky Colt CZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Jak silný bude pokles české inflace v září?

10.10.2023 Za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad údaj o inflaci v září. Ta v srpnu poklesla nejpomalejším tempem během tohoto roku (pouze o 0,3 p. b.), ale v září analytici očekávají, že dezinflační tempo nabralo opět na síle. Medián trhu je na stejné úrovni jako naše prognóza, kdy predikujeme snížení inflace přesně o jeden procentní bod na 7,5 %. V předchozích měsících byla hlavním důvodem poklesu vysoká srovnávací základna a nebude tomu jinak ani nyní, jelikož právě v září minulého roku dosáhla inflace svého vrcholu (18 %).
img

Pražská burza i na počátku nového týdne rostla, ale jen o 0,05 procenta

09.10.2023 Pražská burza i na počátku nového týdne rostla, ale jen nepatrně. Index PX dnes přidal 0,05 procenta na 1333,48 bodu. Proti poklesu akcií bank působil růst cenných papírů energetické společnosti ČEZ a zbrojovky Colt CZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna dnes posílila k euru a lehce zpevnila také vůči dolaru.
img

Pražská burza v týdnu oslabila, index PX klesl o 1,2 procenta na 1332,8 bodu

06.10.2023 Pražská burza v tomto týdnu oslabila, index PX klesl proti minulému týdnu o 1,2 procenta na 1332,8 bodu. Největší nárůst zaznamenaly akcie TMR, největší pokles postihl akcie Pilulky. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu pražská burza stoupla o 0,3 procenta.
img

Pražská burza poprvé v týdnu posílila, PX táhly nahoru přední emise

06.10.2023 Pražská burza poprvé v tomto týdnu posílila, index PX stoupl o 0,53 procenta na 1332,84 bodu. Dařilo se pěti předním emisím v čele s Erste Bank, jejíž akcie si připsaly necelé procento a půl, naopak menší emise v závěru obchodního týdne ztrácely. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: Indexy ztrácely, o vzrušení se postarala páteční data z amerického trhu práce

06.10.2023 Celý týden se čekalo na páteční ostře sledovaná data z amerického trhu práce. Předem zveřejněné předstihové indikátory byly jako obvykle smíšené. O to větší překvapení bylo oznámení podstatně lepších čísel. Razantně se zlepšila tvorba nových pracovních míst, která byla masivně lepší ve srovnání s odhady trhu. Ale pro Fed to znamená opravdu napjatý trh práce, což je pro něj jedním z důležitých kritérií rozhodování o měnové politice. A může to také znamenat, že by mohlo dojít k dalšímu zvýšení úrokových sazeb. Tak paradoxně lepší data jsou vlastně pro akcie horší. Byla to nejdůležitější makrodata tohoto týdne.
img

Ranní okénko - Dorazí další data z amerického trhu práce

06.10.2023 Už za pár minut Český statistický úřad zveřejní srpnové výsledky maloobchodních tržeb. Ty již více než rok v meziročním srovnání klesají a bude tomu tak i v srpnu, ale propad tržeb se postupně zmenšuje. Na základě naší prognózy očekáváme nižší maloobchodní tržby o 1,1 % bez prodeje aut. Sektor maloobchodu trpí především kvůli nízké spotřebě domácností. Ta by měla ve druhé polovině roku začít růst, ale je otázkou jak rychle a jakým tempem.
img

Pražská burza oslabila počtvrté v řadě, dolů ji táhly hlavně akcie ČEZ

05.10.2023 Pražská burza oslabila počtvrté v řadě. Index PX dnes klesl o 0,56 procenta na 1325,82 bodu. Dolů ho tlačily hlavně akcie energetické firmy ČEZ. V červeném ale skončil i bankovní sektor. Aktivita na trhu byla nízká, celkový objem obchodů byl podprůměrných 215 milionů korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Další cut v Polsku

05.10.2023 Dnešní den nabídne pouze každotýdenní přehled o počtu jak nových tak pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech amerických. Tato data jsou spíše komplementárního charakteru, kdy pozornost investorů se upíná spíše ke včerejším a zítřejším údajům přesněji popisujícím situaci na americkém trhu práce, který je americkou centrální bankou pečlivě pozorován.
img

Pražská burza potřetí v týdnu oslabila, ztrácela většina emisí

04.10.2023 Pražská burza potřetí v tomto týdnu oslabila, index PX dnes odepsal 0,52 procenta na 1333,32 bodu. Ztrácela většina emisí včetně energetické společnosti ČEZ a bankovních titulů. Vyplývá to z informací na webu burzy. Koruna naopak poprvé v tomto týdnu posílila.
img

Pražská burza dnes oslabila, dolů jí tlačil finanční sektor i akcie ČEZ

03.10.2023 Pražská burza dnes opět oslabila. Index PX odepsal 0,49 procenta na 1340,23 bodu. Dolů ho tlačil finanční sektor i akcie energetické skupiny ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu. Koruna klesla vůči oběma hlavním světovým měnám. K dolaru je nejslabší za deset měsíců.
img

Ranní okénko - Zhoršení ukazatele PMI, naopak rozpočet vykázal zlepšení

03.10.2023 Tento týden je nabitý daty z amerického trhu práce a první vlaštovka přiletí během dnešního dne, kdy bude zveřejněn report JOLTS. Očekává se, že dojde ke stabilizaci počtu nově vytvořených pracovních míst po několika evidovaných poklesech v minulých měsících. Nicméně pokud se bude výsledek pohybovat okolo mediánu trhu, nedá se očekávat zásadnější reakce ze strany trhu. Ten bude vyčkávat na další údaje v tomto týdnu týkající se trhu práce, který byl a stále je označován jako jeden z proinflačních rizik.
img

Pražská burza začala týden mírným poklesem, dolů ji tlačily akcie ČEZ a Erste

02.10.2023 Pražská burza začala týden mírným poklesem. Index PX dnes oslabil o 0,19 procenta na 1346,78 bodu. Dolů ho tlačily hlavně akcie energetické společnosti ČEZ a Erste Bank. Aktivita na trhu byla nízká, celkový objem obchodů dosáhl podprůměrných 212 milionů korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Tento týden patří americkému trhu práce, zasedá polská centrální banka

02.10.2023 Tento týden bude patřit zejména číslům z amerického trhu práce, ve kterých investoři budou hledat nápovědu, jakým způsobem se na dalším měnověpolitickém zasedání rozhodne americká centrální banka. Názor je nyní nakloněný spíše ve směru stability sazeb, případná nečekaně silná čísla ale mohou očekávání změnit. Z dění blíže k Česku bude kromě dnešního výsledku indexu PMI a pátečních maloobchodních tržeb zajímavé i středeční zasedání Polské centrální banky. Ta naposledy nečekaně snížila základní sazbu o 75bb na 6,0 % a další snížení – byť méně razantní – je očekáváno i nyní. Vzhledem k tomu, že jde o poslední zasedání před parlamentními volbami (15. října), je míra nejistoty ohledně rozhodnutí relativně vysoká.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Pražská burza letos roste, index PX stoupl o 12,28 procenta na 1349,32 bodu

01.10.2023 Pražská burza v letošním roce zatím roste, index PX za tři čtvrtletí letošního roku stoupl o 12,28 procenta na 1349,32 bodu. Nejvíce od počátku roku posílily akcie ČEZ. ČTK to řekl makléř Wood & Company Lukáš Novotný. Naopak nejvíce oslabily o 35,85 procenta na 417 korun akcie Pilulky. Spolu s nimi letos ještě oslabují akcie Photon Energy, a to o 20,1 procenta na 53,70 koruny.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Česká burza | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | ATM | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Bonita | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní obchodování | Depozitum | Depreciace | Devalvace | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | High | High Yield | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Lot | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | Osobní příjem | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PRIBOR | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Státní dluhopis | Support | Swiss | Termínový kontrakt | Tightening | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Patria Forex | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Dluhopisové trhy | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Japonská měna | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Investiční fórum | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | FXTM | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | EURCZK | USDCZK | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Hazardní hry | Akcie a trhy | Akcie Apple | Akcie BCPP | Akcie burza | Akcie burza Praha | Akcie CETV | Akcie CZ | Akcie CZ kurzy | Akcie CZ online | Akcie ČEZ dividenda | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ Patria | Akcie ČEZu | Akcie ČSOB | Akcie Deutsche Bank | Akcie diskuze | Akcie dividendy | Akcie dnes | Akcie doporučení | Akcie EON | Akcie EON Patria | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erste názory diskuze | Akcie Erstebank | Akcie Erstebank kursovní hodnota | Akcie Fiat | Akcie FIO | Akcie Fortuna | Akcie Fortuna diskuse | Akcie Fortuna názory diskuze | Akcie Fortuny | Akcie Gazprom | Akcie Glaxosmithkline | Akcie CHF | Akcie Immofinanz | Akcie InBev | Akcie investice | Akcie Johnson Johnson | Akcie KB | Akcie KB dividenda | Akcie KB názory diskuze | Akcie KB RMS | Akcie Kofola | Akcie Komerční banky | Akcie Komerční banka | Akcie Komerční banky dividenda | Akcie komodity | Akcie KovoPetrol | Akcie kurzy | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Michael Kors | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie na prodej | Akcie NWR aktuálně | Akcie NWR názory diskuze | Akcie O2 | Akcie O2 názory diskuze | Akcie O2 online | Akcie obchodování | Akcie online | Akcie on-line | Akcie online Komerční banka | Akcie online Vítkovice | Akcie Pegas | Akcie Philip Morris | Akcie Philip Morris názory diskuze | Akcie Philip Morris online | Akcie PLG | Akcie PM | Akcie Porsche | Akcie Pražská burza | Akcie prodej | Akcie RMS | Akcie RWE | Akcie Saint Gobain | Akcie Sanofi | Akcie Sanofi Aventis | Akcie SAP | Akcie Sberbank | Akcie SDRL | Akcie SDRL online | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Siemens online Patria | Akcie Soge | Akcie SPAD | Akcie StatOil | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Tesla Motors historie | Akcie TMR | Akcie Toma | Akcie Total | Akcie Unipetrol | Akcie Unipetrol názory diskuze | Akcie Unipetrolu | Akcie Unipetrolu aktuálně | Akcie ve světě | Akcie Veolia | Akcie VIG | Akcie VIG názory diskuze | Akcie VIG názory diskuze patria | Akcie VIG Patria | Akcie Vinci | Akcie Vítkovice | Akcie Volkswagen | Akcie Volkswagen AG | Akcie VW propad | Akcie vzor | Akcie Wolsvagen | Akcie WV | Akcie WW | Akcie Yandex Patria | Akcie zlato | Akcie.cz | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurs | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Arca Capital | Argentinské peso | AUD CZK ČNB | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | BCPP Praha | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bonus bez nutnosti vkladu | Brent | Britská libra bankovky | Britská libra kurz | Britská libra nákup | Britské libry | Brokers | Brokers Consulting | Brokerské společnosti | Burza akcie | Burza akcií | Burza cenných papírů online | Burza cenných papírů Praha | Burza CP | Burza CP Praha | Burza Frankfurt | Burza komodit | Burza online | Burza on-line | Burza Patria | Burzovní indexy | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena akcií Unipetrol | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny akcií ČEZu | Ceny akcií Pražská burza | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je dluhopis | Co je to bitcoin | Co je to fundamentální | Co je to komodita | Co je to marže | Co je to opce | Co je trojská unce | Co jsou binární opce | Co jsou komodity | Co jsou peníze | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ akcie | ČEZ dividenda | Dax index | Day trading | Devizové rezervy ČNB | DJIA | Dnešní kurz | Dnešní události | Dolar | Dolar koruna | Dolary | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emise cenných papírů | Emisní povolenky | Eura | EURHUF | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Fortuna sázení | Frank | FXstreet.cz | GE money | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP USA | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investiční záměr | Investiční záměry | Investing | Investování na burze | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jak vydělat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Krize v Řecku | Kurzovní lístek | Kurz akcií | Kurz akcií ČEZ | Kurz britské libry | Kurz čínské měny | Kurz eura k dolaru | Kurz euro | Kurz GE Money Bank | Kurz koruny k dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz zlata | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy koruny | E15 | Libra | Libra kurz | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup akcií ČEZ | Nákup dluhopisů | Naše burza | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování komodit | Obchodování přes internet | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online zprávy | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád rublu | Patria burza | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | Patria-direct.cz | PayPal | Peníze.cz | Penzijní společnosti | Podílové fondy kurzy | Pokračování divergence | Poplach na burze | Porovnání měn | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza aktuální kurz | Pražská burza cenných papírů | Pražská burza kurzy akcií | Pražská burza online | Pražská burza PX | Pražská burza SPAD | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | RWE akcie | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové měny | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Tesla Motors | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | Zahraniční měny | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | RBOB | Advokátní úschova | Akcie kmenová | Andrej Babiš | Aukce na BCPP | Báze | Bill Gates | Blokové obchody | Blue sky laws | Bollinger Band Width | Bonita klienta | Book To Bill Ratio | Bookbuilding | Bookbuilding (IPO) | Budoucí výnosy nejsou jisté | Bull strategy | Bull, Bullish | Burzovní seance | Buy | Buy On Weakness | Buy&Sell transakce | Capital adequacy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Co je dluhopis - půjčka | Costs/Income ratio | Čistý dluh | Daniel Beneš | Defenzivní tituly | Depozitář | Diskont | Dluhopisový index | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Christine Lagarde | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | ISM indexy | Jeff Bezos | Kapitálová přiměřenost (Capital adequacy) | Kurz cenného papíru | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P/S | Petr Kellner | Portfolio cenných papírů | Prospekt | Protistrana | PX index | Redukce | ROCE | Sell | Small caps | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Upisovací období | Vláda ČR | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Akcie na majitele | Akcionář majoritní | Akcionář minoritní | Akciová společnost | Báze indexu | Burzovní den | Burzovní komora | Burzovní výbory | Buy & sell transakce | Člen burzy | Denní změna | Hlavní trh | Míra alokace | Převis | Primární emise | Regulovaný trh | Repo operace | Cenová hladina | Coverage Initiated | Coverage Reiterated | Coverage Resumed | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | M2 | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Jan Kovalovský | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Rozhovor | Genesis | Retail | RM systém | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie 02 | Broker forex | Broker forex trading | Brokers forex | Burza CZ | Burza dnes | Burza zlata | Burza.cz | Burze | Penny stocks | Buy stock | Buy stock online | Buy stocks | Buy stocks online | Buying penny stocks | Buying stock | Buying stocks | Clearingový kód | Co je edge | Commodities | Commodities trading | Commodity brokers | ČSOB fond konzervativní | Currencies | Currency | Currency broker | Currency calculator | Currency conversion | Currency convertor | Currency day trading | Currency exchange | Currency exchange rate | Currency exchange rates | Currency exchange trading | Currency charts | ČP invest | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Slušný zisk | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Royal Bank of Scotland | DPA | The New York Times | Crowdfunding | Jackson Hole | Institut ZEW | CNOOC | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | FTSEurofirst 300 | Taube Hodson Stonex Partners | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Kathimerini | Institut Ifo | Berenberg | Berenberg Bank | MICEX | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Next Finance | Standard Chartered | Agentura AP | Sója | Oslabení eura | Reporty | Petr Koblic | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Fundamentální pohled | Bezpečné měny | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Chytrý Honza | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Finanční centrum | Evropské banky | Sázková kancelář | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | William Hill | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Bezpečnější měny | Panevropský akciový index | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | Akcie finančního sektoru | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Sázet | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Brokerské domy | IPO akcií | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Expirace opcí | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Bezpečné investice | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Den D | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Index britských akcií FTSE 100 | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Členství v EU | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americké státní dluhopisy | Analytik Patrie | JPMorgan Chase | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Pokles libry | Pád libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Britské státní dluhopisy | Americký ministr financí | Index IBEX | Britské banky | Index evropských bank | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Kč/GBP | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Hodnota indexu pražské burzy | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Burzovní parket | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Index burzy | Investoři na ropném trhu | Akcie v Británii | Papírová hodnota akcií | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Závěrečná aukce | Nejprudší jednodenní pokles | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Stoxx 600 Banks | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | CzechInvest | Teroristický útok | Index bank Stoxx 600 Banks | Index bank | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Nákupní doporučení | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Výkonnost pražské burzy | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Rozpočtová pravidla | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Objemy obchodů na akciovém trhu | Ředitel pražské burzy | Prodej aut | Akcionáři | Obchody na pražské burze | Libra k dolaru | CySEC | Index Stoxx 600 Basic Resources | Zajištění | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Baidu | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Evropský bankovní index Euro Stoxx Banks | Euro Stoxx Banks | Pegas Nonvowens | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Západoevropské trhy | Akcie v západní Evropě | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Výnosy bezpečných dluhopisů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Burza v Miláně | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Hlavní evropské indexy | Burzovní web | Analytik Patria Online | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Globální obchod | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční stratég | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Západoevropské burzy | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Britské referendum | Index amerických akcií | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Přebytek ropy | Německé dluhopisy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Kurzové sázky | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akcie finančních titulů | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Americké investiční banky | Turecké akcie | Softbank | ARM Holdings | Indikátor důvěry | Zájem obchodníků | Akcie bankovní skupiny Erste | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Bankovní společnost | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference Fedu | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Setkání G20 | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Vývoj eurodolaru | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Schroders | Globtrex | IHS Markit | Index KOSPI | Obchodování s českou korunou | ex | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Obchody s akciemi | GE Capital | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Zlevnění akcií | Makléřské firmy | Nejvyšší zhodnocení | Akcie Kofoly | Bankovní emise | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Belviport Trading | Skupina PPF | Akcie českých bank | Bankovní index | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Faktor Trump | Výkyvy kurzu koruny | Euler Hermes | Zahraniční forex | Daňové změny | Ukončení měnových intervencí | Patria MobileTrader | Nasdaq Composite Index | CoinDesk | Investoři na trzích | Akciové výhledy | Kurzotvorná informace | FocusEconomics | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Vývoj na světových trzích | Akcie na trzích | Kurzový vývoj | Burzovní index PX | Coinbase | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | Cena hliníku | Investiční firmy | Americký akciový trh | Analytici Patria | Analytici Patria Finance | Investor Plus | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | Edulios | Obchodování na pražské burze | MobileTrader | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | Jerome Powell | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Online sázení | Rebalancování indexů | Crown | Capitalinked | Radim Dohnal | Bluetrader | Blue trader | Daniel Kotula | Učitel financí | Český akciový index PX | Akciové obchody | Akciové obchody na BCPP | CEE Stock Exchange Group (CEESEG) | CEESEG | Hodnota indexu PX | Tržní kapitalizace akciového trhu | Součin počtu vydaných akcií | Kapitalizace akciového trhu | Fincentrum | Hypoindex | Panevropský index STOXX 600 | Dominik Stroukal | Kryptoměna ethereum | General Bytes | NEST | Masivní výprodeje | Roman Koděra | Oxfam | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Hlavní světové burzy | MSCI World Index | Lithium | Investiční skupiny | Patria garance | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Raiffeisen Centrobank | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Burzovní trh | Burzovní trh START | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | Zonky | Zavedení dovozních cel | Výkonnost indexů | Developed markets | Očekávání investorů | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Slabší koruna | Komoditní index Bloombergu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Posilování dolaru | Stock picking | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Objem na pražské burze | Obchodní napětí | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Gradující napětí | Čínské měny | Globální růst | Rakouské emise | Index nákupních manažerů (PMI) | Komentář amerického prezidenta | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | Vývoj koruny | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Index RTS | Pokles ceny | Nákup zlata | EY Global IPO Trends | Global IPO Trends | Nálada na světových trzích | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Burza v Praze | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Americké akciové burzy | FTSE 250 | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Royal Dutch Shell | Akcie firmy Avast | Index Stoxx 600 | KLB Legal | Obchodování akcií | Start Days | Trh Start | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Pražský index PX | USMCA | Měny v regionu | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | Výprodejová vlna | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Obchodní přebytky | Die Zeit | Kompozitní index | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | MSCI All-Country World | Obchodování s korunou | Výsledky firem | Bouře na trzích | Rostoucí akciové trhy | Finanční skupina | Pád ceny ropy | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Silnější dolar | Dodávky ropy | Cena plynu | Brexitová dohoda | Výsledky O2 | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | TLAC | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Burzy po celém světě | Pražský akciový trh | Primární nabídka | Daňové úlevy | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Starteepo | Průzkum společnosti | Primární veřejné úpisy akcií (IPO) | EMEIA | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Výkonnost akcií | FTSE/MIB | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | M5S | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Akciový propad | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | Akciový index PX | Německé akcie | Měny považované za bezpečné | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Nový člen burzy | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Český miliardář | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Index hongkongské burzy | Slabší libra | Řešení obchodního sporu | Výnosy českých státních dluhopisů | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Obchody na BCPP | Index evropských burz | Hodnota indexu PX-TR | Hodnota indexu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Mergermarket | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Dění na akciových trzích | Úvěrové portfolio | Cenné papíry VIG | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Vývoj kurzu koruny | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Australské akcie | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Irská pojistka | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Inven Capital | Globální dluh | Velké riziko | Odložení brexitu | Vývoj kolem brexitu | Způsob obchodování | Akcie CME | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Vysoký výnos | Výsledky ČEZu | Silný trh | Výsledky ČEZ | Západní akciové burzy | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Asijské burzy | Volatilní obchodování | Vývoj na dluhopisovém trhu | Sybil Holdings | Světové finanční trhy | Český akciový index | Ekonomický poradce | Analytik Czech Fund | Vysoké zhodnocení | Klesající cena | Pokles burzy | Evropské akciové burzy | Státní fond | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | Akciové zisky | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Akciová strategie | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Reakce koruny | Vyjádření analytiků | Český průmysl | Optimismus na akciových trzích | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | České HDP | Sázky na pokles | Pokles sazeb | GDPNow | Nejznámější kryptoměny | Finanční emise | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Globální HDP | Brexit bez dohody | Propad ropy | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | Riziko recese | Finanční svět | Nabídka akcií | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Dolarové sazby | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | Trhy.cz | Záporné sazby | Akcie a ETF | Rozhodnutí centrálních bank | Akciová portfolia | Nový akciový trh | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Čínská makrodata | Akciový růst | Americké futures | Globální akciové indexy | Jan Rohrbacher | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Miroslav Frayer | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Raiffeisen Bank International | Vliv na obchodování | Bohatí | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Akciové alokace | Cena niklu | Volby v Británii | Prodej podílu v Avastu | Akcie podniku | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Cena žlutého kovu | Uvolňování měnových politik | KB | Tiering | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | Deficit rozpočtu | Růst na pražské burze | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Zprávy z Fedu | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | Pohonné hmoty v Česku | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Energetické firmy | Tuzemské banky | MetLife | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | Měsíčník finančních trhů | Islandská centrální banka | Předstihové indikátory | UDI CEE | UDI Group | UDI | Makroekonomický výhled | Společnost Deutsche Börse | Rychlé zhodnocení | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní dohoda | APEC | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Nová makrodata | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Uvalení cel | Cenné papíry Avastu | Největší ekonomika | CzechTrade | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Černý čtvrtek | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | Vývoj burzovního indexu | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Údaje o vývoji HDP | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | IOT | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Larry Kudlow | Výsledkové zprávy | Trinity | Radomír Lapčík | Jakub Seidler | Dění na Pražské burze | PXE | LNG | Obchodní dohoda s Čínou | Indigo | Obchodní příměří | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Hlavní index burzy | Index milánské burzy | Dvojitý vrchol | František Táborský | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Oslabení burzy | Cenné papíry ČEZ | Státní investiční fond | Rušení cel | Zrušení cel | Společnost SAB Finance | SAB Finance a.s. | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Inflace v říjnu | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | Růst průmyslové výroby | Statistiky z Číny | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Akcioví obchodníci | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | SAB o.c.p. | Objem obchodů na burze | Nasdaq akcie | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | BAT | Americký průmysl | Index MSCI Emerging Markets | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | PMČR | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Obchodovat na burze | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Cena jedné akcie | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Royal Mail | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | Datový kalendář | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Bilance | Zavedená cla | Vývoz z Japonska | Přebytek obchodu | Zápis z Fedu | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nálada domácností | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Nejistota na trzích | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Pavel Ryska | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Způsoby těžby | Důvěra v ekonomiku | Bez reakce trhu | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Američtí zákonodárci | Německá spotřebitelská důvěra | Hongkongské akcie | Rozdělení zisku | Valná hromada MONETA Money Bank | Rozhodnutí valné hromady | Domácí měny | Záhada | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Český akciový trh | Americká data | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | EUR Index | Na burze dnes | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Bankovní tituly | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Data o HDP | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Wüstenrot | Christine Lagardová | EET | Hospodaření státu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Emise bank | ADP | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | Primoco UAV | Společnost ČEZ | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Celosvětový růst | Zmírnění rizik | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Akcie a dolar | Průmyslová výroba v Německu | 2222 | SoftBank Group | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Americká cla na čínské zboží | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Data z průmyslu | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Paul Volcker | TA3 | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Zbývající akcie | Total | Fed dnes | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Úspěšné IPO | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | Soukromý sektor | Zrušení plánovaných cel | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | MSCI All-Country | Konzervativci | Výsledek britských voleb | Výsledek voleb | GBP/EUR | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Alstom | Amcor | Moskva | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | AbbVie | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | Eurovia CS | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | PMI z Německa | Britské volby | Inflační výhled | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Chování centrálních bank | Vývoj devizových rezerv | Francouzská centrální banka | Nálada v USA | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Cenné papíry Monety Money Bank | Tabáková firma | Firma Philip Morris ČR | Elektrárenská společnost | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Impeachment | Vánoce | Nižší likvidita | Zlepšení sentimentu | Skupina Kofola | Metalurgie | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Dnes nejvíce obchodované akcie | Nejvíce obchodované akcie | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | FB | AT&T | Disney | CECE | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Vánoční svátky | Americké objednávky | Ztrátové tituly | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Důvěra domácností | Ztráta | Úbytek | NERV | Cenné papíry antivirové firmy Avast | Růst pražské burzy | Počet investorů | Zohlednění dividendy | Nejlepší akcie | Hlavní ekonomické události | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Snižování stavů | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Japonský akciový index Nikkei | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | Americká politika | SSE Composite | WIG20 | Čínská centrální banka (PBOC) | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Nálada na globálních trzích | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Objem obchodů na pražské burze | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Index londýnské akciové burzy | Index pařížské burzy | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Paschal Donohoe | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Analytik Wood and Company | Stock Spirit | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Bernie Sanders | Klesající trend | Reakce eura | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Vzestup ceny | Návratnost | Russell 3000 | Odškodné | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | General Motors (GM) | Míra inflace v eurozóně | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | VDA | Jiří Cihlář | Micron Technology | Apache | Finální odhad | Stabilní hospodaření | Vysoká dividenda | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Světová banka (SB) | Přechodné období po brexitu | Období po brexitu | Von der Leyenová | Sezónnost | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Ifo | Clemens Fuest | Kapitálová přiměřenost | Vyšší kapitálová přiměřenost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Oslabení kurzu koruny | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Dnes index PX | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Analytici Next Finance | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst německé ekonomiky | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Dobrá čísla | Nižší růst | Velké firmy | Nejobchodovanější akcie | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Ptačí chřipka | Německá kancléřka | Robert Lighthizer | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Kancléřka Merkelová | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nálada v Evropě | Všeobecné volby | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | ConocoPhillips | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Slabé měny | Koruna oslabuje | American Express | Většinový podíl | Reakce investorů | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Vir | Akciové trhy v Evropě | Index japonských akcií | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Zahájení intervencí | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Blue-chip | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Pravidelné investice | Důchody | Treasuries | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Zhoršený sentiment ve světě | Sentiment ve světě | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | SARS | Speciální Report | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Infekce koronavirem | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Jumpshot | Motherboard | PCmag | IHNED | IHNED.cz | SPA35 | Vysoká inflace | Burza v Hongkongu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Panika kolem koronaviru | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Konsenzus očekávání analytiků | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Index burzy v Budapešti | Varšavská burza | Index burzy ve Varšavě | Bratislavská burza | Index Slovenské burzy | Predikce 2020 | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Martin Cakl | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Série poklesů | Obchody | Výdaje | Obchodování ve ztrátě | Daňová optimalizace | Platit daně | Správce daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Next Finance Vladimír Pikora | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Cena akcií Tesly | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Dodávky na trh | Optimismus na trzích | Tescan | Tenza | Student Agency | Americký ISM | Prodeje aut | Převody peněz | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoj české inflace | 4fin | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Postmates | Snowflake | Zisky dolaru | Strach z viru | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | Britský statistický úřad | Firemní sektor | Zveřejňování výsledků | Průmysl eurozóny | West Texas Intermediate | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Americká inflace | Závěrečný kurz | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Obavy z dopadu koronaviru | Životní minimum | Empire State Index | TWTR | Kurzové změny | Deutsche Telekom | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Aktivita v sektoru služeb | Dodatečný kapitál | Thajský index SET | Index SET | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Nejvýraznější ztráty | ITA40 | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | Dopad koronaviru | Noviny | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | České banky | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Zásah centrálních bank | Panika na trzích | Patrie | Průmysl a zahraniční obchod | Šířením nového typu koronaviru | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Výskyt koronaviru v Evropě | Výskyt koronaviru | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Cestovní ruch | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Hospodářská politika | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Výsledek obchodování | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Mzda | Akcie PepsiCo | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Ropné království | Cenová válka | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Londýnský index | Londýnský index FTSE 100 | Strach na světových burzách | Výsledky HDP | Únorová inflace | Změna sazeb | Cenové války | Lídři EU | Nálada na burze | Pomoc ekonomice | Restrikce | Zavření škol | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Ekonomický balíček | Vývoj na trhu | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Zákaz cestování | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Rozhodnutí centrální banky | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Další finanční krize | Masový výprodej | Poradci | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Milánská burza | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Kingsview Asset Mangement | Nouzový stav | Cestování z Evropy do Spojených států | Strach z hospodářského útlumu | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Short-selling | Spekulace na pokles cen | Vypůjčené cenné papíry | Index DAX burzy | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Opatření vlády | Propady cen | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Fiskální strana | Silný propad | Italské dluhopisy | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Euro-koruna | Domácí data | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Kabinet | Guvernér Rusnok | Úsilí centrálních bank | Propad evropských akciových trhů | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Oslabování české měny | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Pokles české ekonomiky | Chod ekonomiky | Propad pražské burzy | Silný pokles | Dnes klesly akcie | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Burzy cenných papírů | Anton Siluanov | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Burzovní benchmarky | Hlavní benchmark | Benchmark pražského parketu | Obnova ekonomiky | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Spotřebitelé | Makroekonomické predikce | Šíření nového typu koronaviru | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Německý hospodářský institut | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Člen bankovní rady Aleš Michl | Intervenovat ve prospěch koruny | Posílení dnes | Dnešní posílení | Tiskové agentury | Nová stimulační opatření | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Waste Management | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Fed včera | Prodeje domů | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Národní rozvojový fond | Valné hromady | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Unilever | MPO | MPSV | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Hlavní centrální banky | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Fundament | Přikoupení | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Neomezené nákupy Fedu | Nákupy Fedu | Neomezené nákupy | Fiskální balík v Německu | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Středoevropské trhy | Prodejní tlak | Koronabondy | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Index podnikatelské aktivity | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Německý parlament | Kevin McCarthy | Lídr republikánů | Počet nakažených koronavirem | United Airlines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Wood&Company | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Výše devizových rezerv | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Březnová inflace | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | MALL | MALL.cz | MALL Pay | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Akcie v bankovním sektoru | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Conseq Michal Stupavský | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | CECEEUR | index CECEEUR | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Poskytování hypoték | LTV | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Nvidia Corp | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Výprodej ropy | Rozvojová banka | Koronakrize | Špatná data | Zelené energie | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | DPH | Česká nezaměstnanost | ETF portfolio | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Financière Arbevel | Régis Aubert | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Velké volatility | Stav devizových rezerv | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Cigna | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Aktivita na finančních trzích | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Chřipka | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Velikonoce | Cena benzínu | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Nejvyšší soud | Čínské oživení | Celková inflace | Technické problémy | Obchodování na vídeňské akciové burze | Vídeňské burzy | Výpadky | Emitenti | Vývoj HDP | Více peněz | Hlavní emise | Inflace v březnu | Vedení ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | WisdomTree | Microsoft Corp | US Bancorp | Dluhopisy s kratší splatností | Opatření proti nákaze | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Prognóza Evropské komise | Otevírání ekonomik | Plánované otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Obchodovat na trzích | Uzavření trhů | Indikace | Investiční manažer | Oživit ekonomiku | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Kontrakt na WTI | Madrid | Rizikové averze | Červnový kontrakt | Purple Trading Štěpán Hájek | Pokles indexu PX | Výrazný vliv na pokles | Vliv na pokles indexu PX | Velmi divoká ropa | Divoká ropa | Slabší akcie | Propad ceny | S&P500 | Dílčí index | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Index důvěry v eurozóně | Oslabení akcií | Oslabení akcií ČEZ | Debata | PMI ve službách | Evropská data | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Evropské indexy | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Zrušení daně z nabytí | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Odhad vývoje HDP | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Zájem zahraničních investorů | Analytik ProfitLevel | Náklady na financování | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Ropa roste | Sazka Group | Casinos Austria | PFN | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Denní pokles | Epidemiolog | Gilead | Zisk firmy | Společnost Gilead | Dopravci | Akcie padají | Strach ze sankcí | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | Tržby maloobchodníků | Latinská Amerika | PEPSICO | Bankovní akcie | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Propad zaměstnanosti | Skeptický Fed | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Průmysl v Německu | Dlouhodobý trend | MSCI World | Pozitivní očekávání | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Pozastavení obchodování | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Investice v zahraničí | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Prognóza MMF | Ústup inflace | Akcie Nike | Nike (NKE) | NKE | Americké ceny výrobců | Cenné papíry likérky Stock | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Účet platební bilance | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | JD.com | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Dohoda mezi EU a Británií | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | CL | Spekulovat | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Státní podpora | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | České ceny výrobců | České ceny | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Eli Lilly | GSK | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Koronavirová pandemie | Lesy ČR | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | EasyJet | Biotechnologická společnost | Renault | PMI v eurozóně | Zákon o národní bezpečnosti | Fischer | Argentina | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | OKD | Mondelez | JDE | Index akcií | Unie | Republikánský prezident | ČR | Stravenkové firmy | Stravenkový paušál | FRA40 | Záchranný program | Vakcíny proti koronaviru | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Uhlobaron | Hertz | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Jaroslav Palát | Prabos plus | František Bostl | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Konference prezidenta Trumpa | Akcie České zbrojovky | Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Dušan Jilčík | Záchranný balík | Tržní situace | Prime Market | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Zbrojovka | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Prodej podílů | Genesis Capital | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Studio Bohemia Interactive | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | CCleaner | Antivirus | Start-upy | Investoři v Evropě | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Americké statistiky | Statistiky z trhu práce | Jednání mezi EU a Británií | Zveřejňování makrodat | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Oracle | Rozhodnutí soudu | Banka Creditas | Pokračování růstu | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Nejztrátovější finance | Banky v eurozóně | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | Výplach akcií | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Strach z druhé vlny | Místopředseda Evropské komise | Prodloužení přechodného období | Korporátní zprávy | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Zájem kupců | Index Nikkei 225 | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Arizona | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Agrofert | Propad cen | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Celková výplata | Výplata | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Silné obchodování | Sentiment na trhu | Per rollam | Parlamentní výbor | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Dodávání likvidity | Infekce Covid | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Výhled hospodaření | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Výrobci aut | Akciový optimismus | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | DSTI | Mimořádná valná hromada | Příjmy a výdaje | PT. PROFITFXLEVEL | Vlna koronaviru | Živnostníci | Paušální daň | Koronavirové epidemie | Pozitivní seance | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Skupina Smartwings | Stimulační program | Den obchodování | Německá nezaměstnanost | Obchodování na evropských burzách | Nákupní apetit | Apetit investorů | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Propad evropských akcií | MAM | Ant | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Červnová inflace | Sony | Japonská společnost | Fond obnovy | Ceny výrobců v USA | Výrazný propad | Leva | E.ON | Větší riziko | Emirates | Ceny emisních povolenek | Reputace | KLM | Zájem o investování | Americký výrobce letadel | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Rostoucí šance | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Americký maloobchod | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Výsledková sezona za druhý kvartál | Očekáváná událost | Evropské investiční banky | Nadějné zprávy | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Německé ceny výrobců | Lídři Evropské unie | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Znovuotevření ekonomiky | Burzovní hodnota | Akcie těžařů | KGHM | Podílníci | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Index Ventures | Denní propad | Progres | Konkrétní plán | Celkový výsledek | Mírná korekce | Tvrdá ekonomická data | Natland Group | Insolvence | Nálada amerických spotřebitelů | COVID III | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | Nikl | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Odhad růstu HDP | Překvapivý růst | Důvěra | Zdražuje zlato | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Turistický ruch | Německý automobilový průmysl | IPO Ant Group | Ant Group | Indonésie | Slabý dolar | Podpora ekonomice | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | PPF Petra Kellnera | Alice Horáková | Mluvčí ČEZ | ČEZ Alice Horáková | Významné události | Časový úsek | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Zpomalování inflace | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Zalando | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Indikátory sentimentu | BHP Group | VHM | Czechoslovak Group | eMan | Jiří Horyna | Snižování cen výrobců | Velký propad | Analytik XTB | Pandemická situace | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Globální pandemie | Vesa Equity | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie softwarové společnosti | Setkání v Jackson Hole | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Vládní koaliční partneři | Koaliční partneři | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Dění v USA | BeginCapitalMarkets | Americký soud | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | DIA | SPAC | Společnost eMan | Zhodnocení akcií | České maloobchodní tržby | Seznam Zprávy | SMIC | Big Tech | Klimatické změny | Ceny mědi | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Prognóza Fedu | Prognóza Ministerstva financí | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Zasedání FED | Pilulka.cz | PX START | Korporátní daň | Sílící dolar | Budoucí vývoj | Hospodářskopolitické stimuly | Podstupování rizika | Slabší kurz | Prognóza americké centrální banky | Zadlužení Německa | Bankovní aféra | Nová bankovní aféra | Rozmach nákazy | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Zákon o vnitřním trhu | Cena elektřiny | Elektromobily | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Fiskální stimul v USA | Účinné vakcíny | Investiční prostředí | Ropovody | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Omezení výplaty dividend | Fiskální pomoc | Vývoj státního rozpočtu | Marathon Petroleum | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Tuzemské hospodářství | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Vinci | Posílení indexu | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Optimismus na globálních trzích | Cineworld | Společnost Cineworld | Celková míra nezaměstnanosti | Obchodování dnes | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Průmyslová výroba v ČR | CME a PPF | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Oživení německé ekonomiky | Zambie | Norský státní investiční fond | Akciové portfolio | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Interpretace trhu | Koncern | Embargo | Dění na finančním trhu | Vítězství Joe Bidena | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | JPM | Pokles indexu | Akcie Pilulky | Emise Pilulka | První obchodní den | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | Banka Moneta | Zveřejnění výsledků | Výsledky amerických voleb | RBAG | Podvážení | Odklad splátek | Zpochybnění voleb | Soudní spor | Výsledky voleb | T-Mobile US | Tempo inflace | Pfizer/BioNTech | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Zájem o riziko | CEZ1 | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Průmysl v eurozóně | Rakouské akcie | Akciové investování | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Zprávy o vakcínách | Akcie bankovních domů | Snižování daní | Ministr zdravotnictví | Společnost CZG | Schválená dividenda | Předáním moci | Spotřební daň z nafty | Česká televize | Mattoni | Stock Spirits | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Proražení | Daňový balíček | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Tesco | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Lyft | Norwegian Air Shuttle | CELO | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | LEN | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EC Investments | Vesa Equity Investment | Reálná očekávání | Maďarská vláda | Aktivita investorů | Emise akcií | Trh Standard | Trh Standard pražské burzy | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | Peloton | Štědrý den | Evropská unie a Británie | Očkování proti covidu-19 | Moon Trading | The Moon Trading | MoonTrading | Voda | Nálada v české ekonomice | Case-Shiller | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Makléř Wood and Company | Wood and Company Lukáš Novotný | Index PXTR | PXTR | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Likérka Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Nejobchodovanější emise | Burzy v USA | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Pomoc firmám | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | Německá inflace | DOT | Silné oživení | FTSEMIB | Holdingové společnosti | Brands | Rio Tinto | TUI | Český maloobchod | Zhoršení ratingu | JD Sports | JD | Kofola ČeskoSlovensko | ProSiebenSat.1 | Nové restrikce | Zpomalující inflace | VMware | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | MJ | Měsíční data | Inaugurace | Německé ceny | Unijní diplomacie | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Důvěra v ekonomiku ČR | United Parcel Service | Philips | UPS | AMC Entertainment | Nálada v ČR | Marriott | Amerika dnes | Streamovací služby | Polská společnost | Očkování proti covidu | BlackBerry | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Express | Návrh PPF | Tržní ceny | J&J | Thermo Fisher | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Vypuknutí pandemie | Velikost společnosti | Dnešní seance | Rozvolnění | Tencent Holding | Počet primárních emisí | Počet primárních emisí ve světě | Obchodní deficit USA | Slabý trh | Rekordní rok | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zisky akcií | Poslanci Evropského parlamentu | Humana | Objem akcií | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | FTX | Hlavní finanční trhy | Kov | Colt | Nastavení sazeb | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Trend ceny | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Slovenská ekonomika | Růstový trend | CETIN | Bilance obchodu | CVS Health | CVS | Kering | Výnos desetiletého dluhopisu | Zápis ze zasedání ECB | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Psychologický efekt | Solární společnosti | Air | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Vývoj epidemie | Roland Kaloyan | Finanční zdraví | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Rohlik Group | PPF Telecom | Nárůst výnosů | Developerská skupina | Siemens Energy | Riziková prémie | Intervenovat na devizovém trhu | Výrazný zisk | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Banco Santander | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | ČSA | Fidelity | Zámořské indexy | Velké ztráty | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Celoroční EBITDA | Vysoké dividendy | COMP | Klíčové zasedání | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | CTP | Holubičí tón | Hodnotové akcie | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | Kurzotvorné události | Prezident Erdogan | Forwardové sazby | Společnost CTP | Očkování v USA | Discovery | Archegos | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | PMI index | CPI Property Group | CPI Property | Nepříznivé období | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Korporátní daně | Akcie PMČR | Práva na dividendu | EDF | Blízká budoucnost | Constellation | Constellation Brands | Primoco | Výrobce dronů Primoco | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | HoReCa | Data o inflaci | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | GE Renewable Energy | Power Exchange Central Europe | Zátěžové testy | Graf indexu Nasdaq | Eurodolar dnes | Optimistická očekávání | Ceny ropy Brent | British American Tobacco | Imperial Brands | Cigarety | Island | Emise skleníkových plynů | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Zvýšit ziskovost | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Centene | Raytheon Technologies | Odhad letošního růstu ekonomiky | HSBC Holdings | Výkonnost zlata | Techy | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Objem transakcí | Události tohoto týdne | Vývoj ceny akcie Komerční banky | Ceny akcie Komerční banky | Comcast | Cena emisních povolenek | Santander | Nárůst objemů | Statistiky ze stavebního sektoru | Benxy | Akcionáři Avastu | Optimismus na trhu | Hospodaření firem | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Panasonic | Francouzská společnost | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Arca Investments | Arca | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Ceny ve výrobě | Akcie společnosti Avast | Plán obnovy | Fúze AT&T s Discovery | Fúze AT&T | Zaměření investorů | Indikátor pražské burzy | Hlavní indikátor | Růstové sektory | Poklesy cen akcií | Jádrová inflace v eurozóně | Valná hromada Erste Group | Kurzotvorné zprávy | Turów | Zvýšené riziko | Palo Alto | Petrus Advisers | Akvizice Coltu | Těžaři | Vesa | Renáta Kellnerová | Zpřesněné údaje | Oslabení | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | PCE index | Růst úroků | Prodejní ceny | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Retailový obchodník | Lubomír Kovařík | Politická rizika | Výhled růstu české ekonomiky | Data z trhu práce USA | Petrus | Aktuální problémy | Impulzy | Růst indexu PX | Omezování nákupů aktiv | Dnešní makrodata | Spotřeba domácností | Proinflační faktory | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Reakce ceny | Trend klesající | Snižování nákupu aktiv | Softwarové firmy | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Primark | Zajišťování | Gigafactory | Wise | SAIC | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Ghana | Mali | Shortování | Zdanění firem | Morrisons | Zvyšování daní | CDR | McDonald's | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Dolar dnes | WISE | Cena akcie ČEZ | Konání valné hromady | Valné hromady společnosti ČEZ | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Vyšší úroveň | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Společnosti Netflix | Dividendy ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Výkon společnosti | Vlna epidemie | Varianty koronaviru | Výhled na letošní rok | Report ADP | Cenové stability | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Nabídky akcií | Obchodní aplikace | Hliník | Sada dat | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Iberdrola | UST | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | USA inflace | NortonLifeLock | Symantec | Fúze s Nortonem | Cyklické sektory | Americký trh | COST | Fond ČMZRB | Nové tituly | Výhody vstupu na burzu | FIXED | RECALL | Vasky | Rekola | Mutace delta | Uzavření dohody | Ztrátový týden | Roger | Roger Dominik Stroukal | Odvětví | Pokles poptávky | Jednání ECB | BHP | Společnost BHP | Divize | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Prodej bulharských aktiv | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | ABB | Současné ceny | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Ziskový potenciál | University of Michigan | Letiště Praha | SSE Composite Index | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Úrokové výnosy | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | HICP | Přemýšlení | Chování | Vnímání | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Makro prostředí | Očekávané hospodářské výsledky | Devon Energy | Marriott International | Occidental Petroleum | Phillips 66 | Diamondback Energy | Celoroční projekce | Projekce | Účetní období | Výsledky za první pololetí | Comcast Corp | Rekordní minimum | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Psychologické úrovně | CVC Capital Partners | CVC | Uvedení na burzu | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | Drahota | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | Avast dnes | Nabídka Nortonu | Adidas (ADS) | ADS | RWE Gas | WIG | BUX | Ocelárny | Index Russell | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Americké ceny | Růst úrokových sazeb ČNB | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Maloobchod v USA | Byty | První odhad HDP | První odhad | Home Depot | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Richemont | Regulace technologických firem | Medián | Reckitt Benckiser | Výprodeje na trzích | Očekávaná inflace | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Výrobní inflace | Americká ministryně financí | Funkční období | David Vagenknecht | Dominion Energy | Nedostatek čipů | Výkon německé ekonomiky | Růstové tituly | Společnosti | Aktualizovaný výhled | Juventus | Neúspěch | Opatření | Vrcholy | Dna | The Times | PayPal Holdings Inc | Prazdroj | Radovan Vávra | Telco | Evergrande | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Vysoká poptávka | Honeywell International | Automatic Data Processing | Puma | Siemens Healthineers | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Vodafone | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Zvyšování sazeb ČNB | Evropský index | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Hermes International | Mezinárodní skupina | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | Zprávy z pražské burzy | Americká firma | Pracovní den | UK100 | Airbus SE | Ronald Schubert | Problémy Evergrande | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Akcie čínských společností | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Advokátní kancelář | BNP | Investice do těžby | Poplatky a provize | UBS Group | UBS Group AG | Jaroslav Haščák | Sociální demokraté | Zoetis | Zoetis Inc | Ondřej Dusílek | Čepro | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | Úročení | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Kellnerová | Patrik Štefek | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Automotive | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Volby do Poslanecké sněmovny | Charter Communications | Nová vláda | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Akcie zbrojovky | Akcie zbrojovky CZG | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | Nejvyšší výnos | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Hodnota akcií ČEZ | Nákup plynu | Objem obchodů s akciemi | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Souhlas ČNB | Kolibřík Energie | Snížení schodku | Objemy prodeje | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | Nedostatek polovodičů | CSX | Zdravotnictví | Nedostatek surovin | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Nálada v ekonomice | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | ServiceNow | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Orlen Unipetrol | Ruský prezident | Colgate-Palmolive | Meta | Úpravy pozic | Klima | Allianz SE | Prohloubení deficitu | Meta Platforms | Fialova vláda | Regeneron Pharmaceuticals | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Soud v Haagu | Hospodaření českého státu | Akcie skupiny | Drahé energie | Společnost | Nové emise | Oživování globální ekonomiky | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Reálné úrokové sazby | Průmyslový sektor | Burzovní cena | Raketový růst | Nexi | Target | Celoroční výhled | Intuit | TJX Companies | TJX | Družba | Regulátor trhů | Převzetí Monety | TIM | Pozemky | Ruský trh | Antony Blinken | Společnost innogy | Innogy | Booking Holdings | Booking | Reportované výsledky | Bezpečná aktiva | Nová mutace | Svátek v USA | Omikron | Těžařská společnost | Broadcom | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Zlotý | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Rotace | Rozšíření | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Arm | Zemědělci | Participace | Vyjádření České národní banky | L'Oréal | FTSE 100 (UK100) | Evernym | Spotřebitelské inflace | Počet nových míst | Ukončení nákupu aktiv | Pyramida | Letadlo | Provozovatel sociální sítě | Úpis nových akcií | Jaromír Gec | Jamal | Sekyra Group | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Odvětví cestovního ruchu | Telefónica | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Miliardy USD | Těžař | Jestřábí komentáře | Petr Lajsek | Altria | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | Tučné dividendy | EOG Resources | Ruský plyn | Účastnický fond | Hypomonitor | Big tech | Data z ekonomiky USA | Cílové ceny | Realitní skupina CPI Property Group | Uhelné elektrárny | Hry | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Analytici XTB | Rostoucí ceny plynu | Výkon akcií | Daňová sazba | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Finanční rok | Pavol Mokoš | Výplatní poměr | Tykačova firma | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | PGE | Chipotle Mexican Grill | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Dostatek lithia | Alibaba Group Holdings | Akcie společnosti Alibaba | Duke Energy | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | WIZZ | Blesk | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Aurubis | Kupní cena | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | Odkup svých akcií | Index DAX (DE30) | Dění na Ukrajině | Ozbrojené složky | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Rusko-ukrajinské napětí | Dění kolem Ukrajiny | Capitalinked.com Radim Dohnal | Obchodování akcie | Lowe's | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Unian | Ukrajinská agentura | Agentura Unian | Cena plynu pro evropský trh | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Německá energetická společnost | Ruská armáda | Sberbank CZ | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Erste Group Bank | MWh | EUR/MWh | Síť lékáren | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | Čínské trhy | Velkoobchodní cena plynu | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | Rheinmetall | Sempra Energy | Cheniere Energy | Zkapalněný zemní plyn | Pegas | Intervence České národní banky | Raiffeisen | Applepay | Tresuries | Zahájení invaze | Invaze | Ztráta konkurence | Omezení výplaty dividendy | Porovnání vývoje akciových indexů | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Jak obchodovat na finančních trzích | Ztráta ruského trhu | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | Vývoj indexu energetických společností | Vlastníci jaderných elektráren | Informovaní investoři | Zdravé firmy | Ceny akcie RWE | Vývoj ceny akcie RWE | Východní Evropa | Ziskové obchodování komodit | Historický vývoj ceny ropy | Historický vývoj ceny ropy Brent | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Sankce namířené proti Rusku | Obchodníci s velkými zásobami | Historický vývoj ceny platiny | Záporné reálné úrokové sazby | Dluhové papíry | Pokles inflace | Nákup českého dluhu | Vývoj devizových rezerv ČNB | Investice do rozšíření těžby | Komoditní dolary | Bezpečný přístav japonský jen | Politické riziko Japonska | Riziko Japonska | Rozuzlení ukrajinské války | Uzavření příměří | Hodnota rublu | Změna režimu | Ukončení války | Posílení středoevropských měn | Americký ministr zahraničí | Nečekaná zpráva | Dlouhodobý nákup | České dluhové papíry | Zdražení dovozů | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Castellum | Řetězec | Řetězce | Financování výdajů | Aktivity v Rusku | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | APP | Normalizace úrokových sazeb | Výrobce munice | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Fiserv | Akcie zbrojaře | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Fortinet | Palo Alto Networks Inc | Fortinet Inc | Meta Platforms Inc | Aktivisté | Britský FTSE | Platby za plyn v rublech | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Společnost E.ON | Platby za plyn | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Tagesspiegel | Ruský Gazprom | Měsíční report | Rekordní zisky | Klaus Zellmer | Petr Fiala | Státní distributor paliv | Výsledek inflace | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Inflační data | Správa | Zákonodárci | Cena dnes | Ceny pohonných hmot v Česku | MinFin | Pokles produkce | Zvyšování sazeb Fedem | Volatilní vývoj | Akcie technologické společnosti | Šmejc | Boj s inflací | Ropovod TAL | Occidental | Rozdělení ČEZ | Hike ECB | Dollar General | Index BUX | Covidové uzávěry | Covidové uzávěry v Číně | GEVORKYAN | Borealis | Mondelez International | Jan Frait | Uzávěry v Číně | Vývoj indexu PX | EOG | EOG Resources Inc | Mimořádné zasedání | Dragon | Zrušení daně | Roche | Škoda Group | Práva ke značce | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Snížení inflace | Velmi volatilní | EdF | Kroky Fedu | Rostoucí akcie | Propuštění | Změna trendu | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Purple Trading Petr Lajsek | Společnost EDF | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Pokles zisku | Úsporný tarif | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Kvalifikované účasti | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Vývoj ceny akcií ČEZ | Pokles akciových trhů | Hike | Akcez | Prime | Snížení zisku | Daň z mimořádných zisků | Speciální daň | Micron Technology Inc | Regulátor ve Velké Británii | Britský regulátor | Česká antivirová firma | Air Products | Dividendový potenciál | Analytik Fio | Speciální daně | Zpráva o inflaci | Dividendy z ČEZ | Pomoc Ukrajině | Provozní výnosy | Stlačení inflace | Neel Kashkari | Současná situace | Energetické podniky | Autozone | Hershey | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Německé ekonomiky | Poptávková strana | Propad trhů | Společnost GEVORKYAN | Akcie banky | Růst ceny elektřiny | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Výsledek HDP | Společnost S&P Global | Windfall tax | Ceny energetických komodit | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Monarchie | Opatrný optimismus | Photon Energy | Společnost Photon Energy | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Aker BP | Aker | Vyspělé země | Úrokové náklady | Marka | Cenové stropy | Ruské ropy | Mobilizace | Ruská mobilizace | Ex-dividend den | Hodnota dividendy | Inflace ve Španělsku | Zastropování cen elektřiny | Liz Truss | Sloe | Paroplynové elektrárny | HARDWARIO | IoT | Společnost HARDWARIO | Burzovní cena plynu | L3Harris | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Vienna Insurance Group | VIG.CZ | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Řešení energetické krize | Dividendové tituly | Český statistický úřad (ČSÚ) | Nejsledovanější index | Windfall daně | Vývoj českých akcií | Credit Suisse dnes | Tržní odhad | Ceny nemovitostí v USA | Camelot | Pozitivní nálada | Volkswagen AG | Monster Beverage | Index IBEX 35 | Index IBEX 35 (SPA35) | IBEX 35 (SPA35) | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Volby do Kongresu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | Gen Digital | GEN | Norton | LifeLock | Avira | AVG | ReputationDefender | Walt Disney Co | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Zavedení daně z neočekávaných zisků | Daně z neočekávaných zisků | Novinky | Novinky.cz | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Ontario Teachers | Pension Plan | Kroky regulátorů | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Týden na pražské burze | Roche Holding | Roche Holding AG | OsMA | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Pokles reálných mezd | Budapešť | Britské loterie | Zavedení cenového stropu | Vývoj světové ekonomiky | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Jasný směr | Line | Menšinový akcionář | Diverzifikované portfolio | Anheuser-Busch InBev | Akcie Tatry Mountain Resorts | Akcie Tatry Mountain Resorts (TMR) | Index cen výrobců | Aktivity v USA | BCPP Petr Koblic | Energetické krize v Evropě | Akcie Photon Energy | Daně z mimořádných zisků | Mimořádné daně | Schodek veřejných financí | Christian Dior | Dior | Moët | Hennessy | Wizz Air | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Celkové objemy | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Růstový potenciál | Index WIG20 | Zestátnění společnosti | Akcie Colt CZ | Akcie Colt | Český kapitálový trh | Akcie pražské burzy | Omezení cen plynu | Výhled na rok 2023 | Zalando (ZAL) | JD Sports Fashion | JD Sports Fashion (JD) | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Meziroční inflace v eurozóně | Společnost Allwyn Entertainment | Inflace v Evropě | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Marek Malina | Portu Marek Malina | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Estée Lauder | Nejdůležitější události | Výprodeje | Ustupující inflace | Akcie sítě lékáren | Akcie sítě lékáren Pilulka | PX-GLOB | Index PX-GLOB | Guvernér Michl | Růstová série | Teplé počasí | Snížení spotřeby | Snížení spotřeby plynu | Spotřeby plynu | Petr Pavel | ETF bestsellery | Bestsellery podle Patria | Branislav Soták | Analytik Patria Finance | Patria Finance Branislav Soták | Mzdová vyjednávání | Elektrická energie | OCI | Prezident Pavel | Akciové tituly | Sektor financí | Vedení firmy | Pokračující pokles | Americké desetileté výnosy | Vládní dluh | Nové signály | Heineken | Pivovary | Pivovary CZ Group | Viceguvernérka | Hermes | Vystoupení šéfa Fedu | Dlouhodobý pohled | Nová data o inflaci | SVB Financial | SVB | Krach banky | First Republic | Bancorp | Saudi National Bank | Saudi National Bank (SNB) | Problémy Credit Suisse | Problémy v bankovním sektoru | Zklidnění situace | Telekom | Společnost Philip Morris ČR | Europe 600 | Objem akciových obchodů | Objem akciových obchodů na pražské burze | Novodobé obchodování | Veřejná nabídka akcií | Veřejná nabídka akcií (IPO) | První veřejná nabídka akcií | První veřejná nabídka akcií (IPO) | České inovativní firmy | Inovativní firmy | Spojení | Vyšší ceny | Asie | Slabší makrodata | Více volatilní | Klesající inflace | JOLTS | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Vysoké úrokové sazby | Ministerstvo financí dnes | Srovnávací základna | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konec obchodování | Růst cen nájmů | ENEL SpA | ENEL | Zveřejnění hospodářských výsledků | Rychlost | Americký akciový index S&P 500 | Čistý zisk banky | Krach na Vídeňské burze | Krach na Vídeňské burze v roce 1873 | Světové výstavy | Americká železniční krize | Železniční krize | Krach newyorské burzy | Historie vídeňské burzy | Adolf Petschek | Pozitivní signál | Sjednocení Německa | Přebytek peněz na trhu | Přebytek peněz | Nedostatek financí | Zakládání dalších nových podniků | Cena akcií na burze | Cena akcií na burze v Berlíně | Společenské vrstvy | Živnostenská banka | Ceny akcií na vídeňské burze | Ceny nemovitostí ve Vídni | Financování stavebních projektů | Hypoteční banky | Hypoteční zástavní listy | Zástavní listy | Rozestavěné domy | Plánované domy | Pozastavení burzovních obchodů | Krach berlínské burzy | Železnice | Největší ekonomická recese | Největší ekonomická recese světa | Dlouhá krize | Postavení země v ekonomice | Postavení země | Hutnictví | Návrat protekcionismu | Zavádění vysokých cel | Pád bank | Vítězství Německa nad Francií | Černý pátek na vídeňské burze | Světová krize | Vítězství Německa | Zájem o ČEZ | Masivní zájem | FTSE100 | Vládní konsolidační balíček | Konsolidační balíček | Société d´Investissement a Capital Variable | Publikování finančních dat | Kalendář informačních povinností | Kontinuální obchodování | Index PX START | Připravované změny | Tuzemský kapitálový trh | Identita burzy | Fillamentum | Prabos Plus | Prabos | Vice | Akcie na trhu Start | Všechny akcie | Société d´Investissement a Capital Variable (SICAV) | Deere | Zvýšení limitu pro zadlužení | Navýšení dluhového stropu | Státní svátek | Letní měsíce | Amazon Prime | Směřování | ARM | Beyoncé | První fáze | Vítězství nad inflací | Navýšení sazeb | Elektrárenské společnosti | Zveřejnění výsledků hospodaření | Dezinflace v Německu | Konec dezinflace | Firma dnes | Emise Monety | Nižší ceny | Finanční podmínky | Enea | Dassault Systemes | Situace v USA | Rostoucí počet podvodů | Lákání peněz | Nejhorší výsledek | Novo | Marsh & McLennan | Novo Nordisk A/S | Obchodní dny | Hamás | Týden na trzích | Vista Outdoor | Dezinflační proces | Malina | Analog Devices | Struktura | Nejlikvidnější akcie | Návrat inflace | Akcie Gen Digital | Spojení Avastu a NortonLifeLock | Akcie antivirové firmy Gen Digital | Columbia University | Náklady na právníky | Vývoj akcií Gen Digital | Pivovary CZ | PX Start | PX-TR | Index PX-TR | Index pro akcie | Nový index pro akcie | Akcie obchodované na trhu Start | Akcie obchodované | Nový index | Nový dividendový index | Dividendový index | Oznámení výsledků | Reálná mzda
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Právo
Právo hlasovat na valné hromadě
Právo na podíl na zisku
Právo opce
Pravý forex
Praxe
Praxe v reálném čase
Prázdná firma
Prazdroj
Pražírny

Následující klíčová slova

Pražská burza aktuální kurz
Pražská burza cenných papírů
Pražská burza kurzy akcií
Pražská burza online
Pražská burza PX
Pražská burza SPAD
PRAŽSKÁ ENERGETIKA
Pražská mincovna
PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ
Pražská teplárenská
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít