Neděle 01. říjen 2023 14:50
reklama
Swissquote Bank
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Purple Trading Market Profile

Klíčová slova - Instrumenty

C:\fakepath\trader-24092023.png

Technická analýza: Jak úspěšně používat trendové čáry

25.09.2023 Trendové čáry (takzvané trendlines) jsou i přes svou subjektivitu jedním z nejzákladnějších nástrojů technické analýzy. Trend a jeho identifikace bývá základním kamenem pro tvorbu většiny obchodních systémů mnoha obchodníků. Prostředek, který tradeři za tímto účelem používají, jsou právě trendové čáry. Cílem dnešního článku je poskytnout začínajícím obchodníkům dostatek informací ke správnému použití tohoto jednoduchého a efektivního nástroje.
img

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

22.09.2023 Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století a rychle získal pozornost díky svým obchodním strategiím a počátečnímu mimořádnému úspěchu. Nicméně se později stal symbolem extrémního rizika a krachu. Co si z tohoto příběhu odnést dnes?
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

20.09.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
C:\fakepath\ondrej-hartman-19092023.jpeg

Jak se rozhoduje a přemýšlí úspěšný trader? Obchodník měsíce XTB – O. Hartman

19.09.2023 Zeptali jsme se na 14 otázek úspěšného českého tradera Ondřeje Hartmana. Zjistěte více o obchodních strategiích v tomto exkluzivním rozhovoru.
img

Big Order Monitor: US500, US100

13.09.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

11.09.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
img

Forex: Prezident NBP Glapinsky nepodržel zlotý na tiskovce

08.09.2023 Zlotý a polské trhy s pevně úročenými instrumenty včera s napětím očekávaly tiskovou konferenci prezidenta NBP Glapinského, který zde měl vysvětlit proč se polská centrální banka ve středu rozhodla pro radikální snížení oficiálních úrokových sazeb o 75 bazických bodů. Glapinski v politicky laděném vystoupení obhajoval výrazné snížení úrokových sazeb rychlejším než očekávaným propadem inflace a velmi příznivým (inflačním) výhledem.
C:\fakepath\trader-07092023-uvod.jpg

Září jako měsíc nových příležitostí?

07.09.2023 S novým školním rokem se nám na trhy vrací volatilita, která po skončení období letních dovolených přinese svěží vítr, ze kterého budou moci profitovat zkušení obchodníci, zatímco začátečníci mohou toto období využít ke studiu a testování. Americké indexy nadále posilují navzdory rostoucím výnosům z amerických dluhopisů a zajímavá obchodní příležitost je jeví na ropě.
img

Big Order Monitor: US500

07.09.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na index S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Zajímavé i nepříliš zajímavé projevy členů Rady guvernérů ECB

06.09.2023 Obchodní týden začal zajímavě. Oba instrumenty se v pondělí obchodovaly s nízkou volatilitou, protože ekonomický kalendář byl téměř prázdný. Nicméně, v pondělí vystoupila prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardeová s projevem, ve kterém se vyvarovala náznaků, zda Evropská centrální banka příští týden úrokové sazby zvýší, nebo ponechá. Je možné, že projev Lagardeové vyvinul v úterý tlak na pokles eura a libry. Ačkoli nelze vyloučit ani tržní sentiment, protože oba instrumenty prodlužují svůj klesající trend.
img

Nejzajímavější události tohoto týdne

05.09.2023 Uplynulý obchodní týden byl plný důležitých událostí a zpráv. Při pohledu na pásmo a pohyby obou instrumentů by se člověk mohl ptát: proč byl tak utlumený? Právem jste mohli očekávat silnější pohyby a reakce trhu. Stručně shrňme, že klíčové zprávy ze Spojených států vyšly slaběji, než trh očekával. I ty silnější působily zvláštním dojmem. HDP ve druhém čtvrtletí vzrostlo o 2,1 %, nikoli o očekávaných 2,4 %. Zpráva ADP vykázala méně vytvořených pracovních míst, než se očekávalo. Nonfarm payrolls vykázaly víc pracovních míst, ale údaj za předchozí měsíc byl revidován směrem dolů. Index ISM ve zpracovatelském průmyslu se zvýšil, ale zůstal pod úrovní 50,0. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 3,8 %, což očekával málokdo.
img

ECB potvrzuje blízkost vrcholu úrokových sazeb

04.09.2023 Důležitých ekonomických zpráv bylo hodně a většina z nich přišla ze Spojených států. Většina zpráv je podle mě pro americký dolar slabá a trh tento názor nejspíš sdílí, protože čísla byla naprosto jasná. Nezvítězila ale logika jako spíš touha trhu prodávat a držet se aktuálního trendu a vlnové analýzy. Jak jsem už zmínil, jako nejpravděpodobnější scénář pro příští týden se jeví konstrukce klesající vlny pro oba instrumenty.
img

Big Order Monitor: US500

29.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

28.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

23.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Ekonomický kalendář: Data PMI a výsledky Nvidie v centru pozornosti!

23.08.2023 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření seance na starém kontinentu. To přichází po relativně dobré seanci v asijsko-pacifickém regionu, kde Nikkei vzrostl o 0,25 %, S&P/ASX 200 posílil o 0,57 % a Hang Seng přidal přes 0,78 %.
img

Big Order Monitor: US500, US100

22.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Ekonomové věří, že FOMC ukončil zpřísňování

21.08.2023 Pozvolna a nenápadně jsme vstoupili do druhé poloviny roku 2023. Všechny tři centrální banky dál zvyšují sazby, všechny tři jsou u konce cyklu zpřísňování. Trh to chápe, ale pořád je velký rozdíl mezi jedním zvýšením sazeb navíc nebo třemi dalšími zvýšeními – což je v případě Bank of England klidně možné. Poslední dobou vyvstává mnoho otázek v souvislosti s úrokovou sazbou Federálního rezervního systému. Připomeňme, že od jara 2023 kolují zvěsti, že proces utahování měnové politiky už buď skončil, nebo se ke konci blíží. Každé další zasedání a každá další várka ekonomických zpráv ale ukazuje, že FOMC může ve zvyšování sazeb pokračovat. A pokaždé z jiných důvodů.
C:\fakepath\xtb-16082023.JPG

Patrik Klempár - obchodník měsíce XTB: Procentuální úspěšnost není to hlavní

16.08.2023 Tento měsíc na tradingové otázky ze série Obchodník měsíce odpověděl Patrik Klempár, známý profesionální trader a tvůrce mnoha vzdělávacích kurzů. Níže naleznete celý rozhovor:
img

Ekonomický kalendář: Zápis z FOMC a HDP eurozóny v centru pozornosti!

16.08.2023 Začátek středeční seance na evropských trzích přináší poklesy kotací většiny akciových benchmarků a prodlužuje tak horší náladu z asijské seance a včerejší seance na Wall Street. Německý DAX aktuálně ztrácí 0,05 %, zatímco EU50 klesá o 0,17 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v Kanadě, maloobchodní tržby v USA

15.08.2023 Začátek úterní seance na evropských trzích probíhá relativně dobře, nicméně rozsah rally, který signalizovaly futures před začátkem seance, byl téměř zcela vymazán. Německý DAX aktuálně ztrácí 0,05 % a EU50 si připisuje 0,07 %. Tématy asijské seance a období před jejím zahájením v Evropě byly údaje ze Spojeného království, Japonska a Číny. Podrobnější informace naleznete v příspěvku Ranní shrnutí(15.08.2023).
img

Big Order Monitor: US500, US100

14.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Graf dne - US500 (10.08.2023)

10.08.2023 Dnešní den by mohl být významný jak pro formování budoucí měnové politiky FEDu, tak pro směřování hlavních indexů na Wall Street, US100 a US500. Červencový údaj bude pravděpodobně prvním přesně po roce, kdy byla inflace meziročně vyšší než v předchozím měsíci. Podle konsenzu se očekává, že inflace CPI dosáhne 3,3 % r/r, zatímco v červnu činila 3,0 % r/r. Hlavní indexy zatím na nižší hodnoty reagovaly pozitivně, což vedlo k růstu US500 a US100 a oslabení dolaru. Dnes je však možná opačná reakce a vše bude záviset na zveřejněných datech.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

08.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Devizové rezervy ČNB v červenci meziročně klesly o 16,4 mld. eur

08.08.2023 Devizové rezervy České národní banky (ČNB) v červenci meziročně klesly o 16,4 miliardy eur na téměř 130 miliard eur. Ve srovnání s červnem se snížily o 0,4 miliardy eur. Meziročně byly devizové rezervy nižší také v korunách a v dolarech, naopak v meziměsíčním srovnání se v těchto měnách zvýšily. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes ČNB zveřejnila na svých internetových stránkách.
img

Big Order Monitor: US500, US100

07.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

02.08.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

TECHNICKÁ ANALÝZA: Akciové indexy, Kryptoměny, Komodity, Forex a Sentiment (2023-07-31)

31.07.2023 Opět se po týdnu podíváme na nejvýznamnější instrumenty a změny, které na nich proběhly. Obecně se na trzích drží dobrá nálada…, co na to indikátory sentimentu?
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

31.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

📈 XTB zveřejnila předběžné finanční výsledky za první pololetí 2023 💰

27.07.2023 Společnost XTB právě zveřejnila předběžné finanční výsledky za první pololetí roku 2023. V prostředí nižší volatility na finančních a komoditních trzích ve 2. čtvrtletí 2023 vykázala společnost v 1. pololetí 2023 čistý zisk ve výši 91,3 mil. Výsledkem intenzivních marketingových aktivit byl rekordní počet nových klientů i jejich zvýšená investiční aktivita.
img

Big Order Monitor: US500, US100

27.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

26.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

25.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: S&P 500, Nasdaq

21.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

19.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

18.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

17.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

13.07.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P500 (US500) a Nasdaq (US100). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
C:\fakepath\xtb-12072023.jpeg

XTB Obchodník měsíce: Emocionální výkyvy jsou v tradingu to nejtěžší

12.07.2023 S příchodem měsíce července přinášíme další díl z řady rozhovorů s úspěšnými tradery. Tentorkát na sérii otázek odpověděl Petr, který se věnuje aktivnímu tradingu více než sedm let. V posledních letech se zaměřuje především na Forex, nicméně v průběhu své traderské kariéry prošel, podobně jako většina obchodních veteránů, přes řadu instrumentů i strategií. Zde jsou jeho odpovědi:
C:\fakepath\xtb-10072023.jpeg

Jak zařadit ropu a další komodity do svého portfolia?

10.07.2023 Obchodování s komoditami se v posledních letech stává jednou z nejoblíbenějších forem investování a tradingu. V dnešní době může člověk pomocí pár kliknutí začít obchodovat s komoditami jako jsou zlato, stříbro, ropa, plyn a mnoho dalších. Díky platformě xStation 5 a široké nabídce komoditních trhů se XTB stala atraktivní volbou pro obchodníky s komoditami, které se tradičně umísťují mezi ty nejobchodovanější instrumenty. Nicméně i obchodování komodit má mnohá specifika, kterých je potřeba si být vědom. Z tohoto důvodu natočil Senior Account Manager XTB, Tom Enter, video, ve kterém vysvětlí základní aspekty komoditního sektoru. V tomto článku přinášíme krátký souhrn hlavních témat.
C:\fakepath\sila-men-03072023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (červen 2023)

03.07.2023 Měsíc červen byl na měnových trzích poměrně jednoznačný. Až na japonský jen došlo v červnu ke globálnímu oslabení amerického dolaru. Nejsilnější měnou se stal kanadský dolar, který dokázal posílit vůči svému americkému konkurentovi o 2,72 %. Naopak nejslabší japonský jen odepsal vůči americkému dolaru dalších 3,12 % ze své hodnoty. Komoditní trhy nevykázaly žádné zásadní změny a drží si své trendy z minulého měsíce. Ovšem na akciovém indexu S&P 500 se dějí velké věci. Pojďme se proto podívat blíže na ty nejdůležitější obchodní instrumenty.
img

Big Order Monitor: S&P500, Nasdaq

29.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P500 (US500) a Nasdaq (US100). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

28.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P500 (US500) a Nasdaq (US100). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Big Order Monitor: US500, US100

27.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq (US100). Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
C:\fakepath\trader-19062023-1.jpg

Môj ďalší krok

19.06.2023 Investovanie alebo obchodovanie? Moja osobná preferencia umiestnenia financií a prostriedkov sa prikláňa k aktívnemu obchodovaniu na finančných trhoch. Tento spôsob zhodnotenia financií poskytuje množstvo výhod oproti investovaniu. Samozrejme, tieto výhody sú vykúpené vyššou mierou rizika a nástrah. Obchodovanie je rizikovejšie a časovo náročnejšie ako investovanie. V tomto článku si povieme, aké inštrumenty preferujem a aké trhy obchodujem.
img

Jaké vyhlídky do budoucna má teď dolar?

16.06.2023 Oba instrumenty, které pravidelně pozoruji, dále rostou a vytvářejí vzestupné vlny. Počty vln se mohou lišit, ale tento týden na tom příliš nezáleží, protože poptávka po americkém dolaru klesá, zatímco poptávka po euru a libře roste. Podle mého názoru to není úplně fér, protože předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell ve středu večer nenaznačil konec procesu zpřísňování měnové politiky; připustil naopak ještě několikero zvýšení úrokových sazeb. To znamená jestřábí rétoriku. Co ještě trh potřebuje, aby zvýšil poptávku po americkém dolaru? Abychom byli spravedliví, instrument EUR/USD má stále velkou šanci na pokles, takže současný pokles dolaru lze brát s klidem. Otázka vyvstává u britské libry, která hodlá vytvořit úplný úsek vzestupného trendu. Tento úsek může v blízké budoucnosti skončit a oba instrumenty začnou klesat, ale britská libra stále projevuje neuvěřitelnou touhu po růstu.
img

Big Order Monitor: US500, EURUSD

14.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a nejobchodovanější měnový pár EUR/USD. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.3
C:\fakepath\purple-13062023-uvod.jpg

Zlozvyky v tradingu a jak je „zlomit“?

13.06.2023 Pokud se vám v tradingu dlouhodobě nedaří, mohou být jednou z příčin špatně naučené návyky. Možná vás překvapí, že mezi ně často patří i způsoby chování, které obchodníci považují za zdravé. Které to jsou se dozvíte v tomto článku.
img

Big Order Monitor: US500, US100, EURUSD

12.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500), Nasdaq (US100) a nejobchodovanější měnový pár EUR/USD. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.3
img

Portu spustilo eurovou variantu investiční rezervy

12.06.2023 Robo-advisory investiční online platforma Portu spustila novou verzi svého nejkonzervativnějšího investičního nástroje. Eurová Investiční rezerva je obdoba opatrnější varianty korunové rezervy a v současnosti obsahuje 99,50 % úročené hotovostní složky. Výše úročení této složky je navázána na hladinu vkladové facility sazby ECB, v současnosti tak naše úročení dosahuje úrovně 2,75 % ročně. Zároveň Portu zvyšuje úročení hotovostní složky u korunových variant Investiční rezervy na 6,60 % ročně.
img

Big Order Monitor: US500, EURUSD, GBPUSD

09.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a GBPUSD a nejobchodovanější měnový pár EUR/USD. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
C:\fakepath\trader-08062023.jpg

XTB Obchodník měsíce: Trading je pro každého, není to o vzdělání z VŠ

08.06.2023 XTB přináší tento týden již třetí rozhovor ze série Obchodník měsíce. V této sérii rozhovorů jsou zpovídáni ti nejúspěšnější tradeři, kteří v současnosti na platformě xStation obchodují. Tentokrát na otázky odpověděl pan Radek, úspěšný trader a investor, zaměřující se na akciové indexy, komodity a technologické tituly.
img

Big Order Monitor: US500, US100, EURUSD

08.06.2023 Přinášíme vám pohled na reálné čekající objednávky a zobchodovaný objem na futures trzích na 2 hlavní akciové indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq (US100) a nejobchodovanější měnový pár EUR/USD. Kotace na futures kontraktech, které kopírují CFD instrumenty se mohou mírně lišit, ale úroveň čekajících objednávek lze graficky odhadnout téměř přesně.
img

Forex: Dohráno po navýšení dluhové stropu v USA

07.06.2023 Kauza navýšení dluhového stropu v USA je úspěšně za námi, ale její dozvuky pocítí globální trhy i v příštích měsících. O co jde? V kostce jde o to, že americké ministerstvo financí, které čelilo zákonem stanovenému stropu pro vládní dluh, jej nemohlo emitovat v dostatečné míře a tak prakticky vyčerpalo likviditní rezervy. Ty jsou uložené na účtu u Fedu a v uplynulých týdnech klesly na úrovně, které jsou hluboko pod dlouhodobým průměrem.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-graf-tablet-06062023.jpg

Tato základní pomůcka může být klíčem k vašemu úspěchu v tradingu

06.06.2023 Trading je fascinující svět plný příležitostí a za jistých okolností může přispět k dosažení finanční nezávislosti. Je však také vysoce rizikový a skutečností je, že většina retailových traderů ztrácí peníze. Proto by každý obchodník měl využívat tuto základní pomůcku.
C:\fakepath\Seasonality-02062023.jpeg

Sezónnost finančních trhů: Jaké jsou příležitosti letních měsíců?

02.06.2023 Fakt, že finanční instrumenty často rostou a klesají v cyklech, asi nikoho nepřekvapí. Sezónnost je s finančními trhy spojená od nepaměti. Například rčení „Sell in May and go away” (Prodej v květnu a jdi pryč) za svou kariéru už pravděpodobně slyšel snad každý investor nebo trader. Samozřejmě pokud by takové říkanky fungovali, dělal by to tak každý. V reálněm životě je to trochu složitější, trendy sezónnosti ale opravdu můžeme najít na mnoha instrumentech. Při správném použití tak mohou být v naší investiční a traderské kariéře velmi nápomocné.
img

Týden může začít volatilně, protože americký Kongres rozhodl o státním dluhu

29.05.2023 Oba instrumenty dál stabilně klesají i na pozadí zpráv, které nejsou vždy "silné". O víkendu ale přišly vcelku očekávané zprávy z amerického Kongresu o limitu státního dluhu. Americká ministryně financí Janet Yellenová potvrdila 1. červen jako "neměnný termín", do kterého musí USA zvýšit dluhový strop, jinak hrozí, že nebudou schopny plnit své závazky. Jelikož nikdo na trhu nepochyboval, že demokraté a republikáni nakonec najdou společnou řeč, bylo toto rozhodnutí a jeho oznámení očekávané. Tisková kancelář amerického prezidenta Joea Bidena oznámila, že Bílý dům a republikáni ve Sněmovně reprezentantů dosáhli dohody, což znamená, že do 1. června bude přijat oficiální návrh zákona, který zvýší dluhový strop o další 2 biliony dolarů. Problém je vyřešen a týden na trzích by mohl začít volatilně.
C:\fakepath\etf-29052023.jpg

Seriál o ETF: Příklady konkrétních ETF (díl 13.)

29.05.2023 S naším seriálem se pomalu blížíme ke konci a v dnešním předposledním díle vám představíme konkrétní ETF, které sledují americký akciový index S&P 500 a jeden ETF, který má v koši podkladových aktiv zlato. Všechny ETF se dají obchodovat v Evropě, byť v různých modifikacích, a většina těchto ETF je obsažena i v našem vlastním dlouhodobém portfoliu.
C:\fakepath\890375a-22052023.png

Ideální příležitost pro začínající obchodníky

22.05.2023 Začínáte s obchodování a bojíte se, že se spálíte? Webinář, který v Purple Trading chystáme vás provede úskalím světa tradingu a vysvětlí vám vše lidsky, srozumitelně a polopaticky. Zkrátka tak, aby váš tradingový start byl co nejvíce bezbolestný.
C:\fakepath\purple-tradeding-17052023.png

Finanční trhy – co všechno lze obchodovat?

17.05.2023 Chcete začít obchodovat na finančních trzích, ale nevíte, které typy trhů jsou pro vás vhodné? Tento článek vás navede tím správným směrem a bezplatný webinář v něm zmíněný vás popostrčí na vaší cestě dále.
C:\fakepath\etf-12052025.png

Seriál o ETF: Podle čeho vybrat ten správný ETF (díl 12.)

12.05.2023 Na světě je aktuálně registrováno přes 8 000 Exchange Traded Funds, investoři si tedy mohou vybírat z opravdu velké nabídky. Než tedy začnete do ETF investovat, je velmi dobré zamyslet se, podle čeho vybrat ten správný ETF, abyste ze všech možných ETFs vybrali ten, který nejlépe splní vaše investiční cíle a očekávání.
C:\fakepath\xtb-11052023.png

Nové vzdělávací formáty od XTB: Analytické fórum, video kurzy a mnoho dalšího!

11.05.2023 XTB je kromě poskytování brokerských služeb známé i pro svou analytickou a edukační činnost. S příchodem nového roku bylo představeno i několik nových konceptů. V tomto článku přinášíme souhrn těch nejzajímavějších:
C:\fakepath\trader-04052023.jpeg

Obchodník měsíce XTB: Největší výzva je riziko recese

04.05.2023 V druhém dílu série obchodník měsíce přinášíme rozhovor s traderem Petrem. Petr se na trzích aktivně pohybuje už od roku 2016, kdy se zprvu účastnil vzdělávacích kurzů XTB. Od té doby si byl schopen tradingem vydělat jednotky milionů korun. Jak se mu podařilo být dlouhodobě profitabilním obchodníkem?
img

Síla podílových fondů trvá už třetí století. Otevírají dveře do světa investic

03.05.2023 První vznikl v roce 1774 pod názvem V jednotě je síla v dnešním Nizozemsku. Jeho účelem bylo umožnit investovat i „občanům se skromnějšími finančními prostředky“. Řeč je o investičních, chcete-li podílových fondech. V čem je hlavní síla těchto fondů v současnosti, když si dnes může tu kterou akcii nebo její část koupit každý sám na pár dotyků displeje mobilního telefonu?
C:\fakepath\trader-18042023.jpg

3 fáze vývoje tradera – ztrátový, neziskový, ziskový

18.04.2023 Vývoj každého tradera vede přes tři základní fáze, které si v tomto článku popíšeme. Také si nastíníme cestu, která může pomoci se posunout do další fáze obchodního vývoje.
C:\fakepath\pepa-zeman-18042023.jpg

Volatilita rapidně klesá? | TimeFrame výhled (17.4. - 23.4. 2023)

17.04.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A co se děje na trzích s volatilitou?
C:\fakepath\blog-FXstreet-cz-10042023.jpg

Nastartujte svou tradingovou kariéru s The Trading Pit

10.04.2023 Firmou ověnčenou celou řadou významných ocenění: zabýváme se prop tradingem s jasnými pravidly pro obchodování a rychlými výplatami!
C:\fakepath\etf-10042023-1.png

Seriál o ETF: Pro koho jsou vhodné strategie Dollar Cost Averaging a Buy and Hold (díl 11.)

10.04.2023 Pro úspěšné investování je klíčové investovat podle strategie, která vyhovuje investičním cílům, vztahu k riziku a osobnosti každého investora. V minulých dílech jsme popisovali dvě strategie pro investování do ETF: strategii zvanou Dollar Cost Averaging a strategii Buy and Hold. U těchto strategií zůstaneme a v dnešním díle si představíme, pro jaký typ investorů se tyto strategie hodí.
C:\fakepath\1680549625-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

USDCHF stále posiluje? | TimeFrame výhled (3.4.. - 9.4. 2023)

03.04.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A jak se daří měnovému páru USDCHF?
C:\fakepath\sila-men-03042023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (březen 2023)

03.04.2023 Máme za sebou velmi pestrý měsíc, při kterém byli obchodníci zavaleni mnoha negativními zprávami především z akciového trhu. Problémy v bankovním segmentu se podepsaly hlavně na růstu cen komodit, a také na posílení většiny světových měn vůči americkému dolaru. Nejsilnější měnou se v březnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit téměř o 3 %. Dvouprocentní hranici překonaly rovněž libra, euro a japonský jen. Naopak nejslabší měnou se stal australský dolar, který vůči americkému dolaru oslabil o 0,67 %. Nyní se již pojďme podívat na jednotlivé obchodní instrumenty trochu blíže.
C:\fakepath\1679950000-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Nový výpočet volatility | TimeFrame výhled (27.3. - 2.4. 2023)

27.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A jaké změny proběhly s volatilitou v tabulce?
img

Ceny zlata stoupají, ropa se nachází na úrovni kolem 70 USD

24.03.2023 Ve čtvrtek došlo ke růstu cen zlata, které se nacházely pod klíčovou úrovní 2 000 USD v souvislosti s předpokladem, že bude mít FED omezený prostor pro pokračování zvyšování úrokových sazeb.
C:\fakepath\xtb-23032023-4.png

Obchodní ředitel XTB: O zákazu ETF, krizi bankovního sektoru a mnohém dalším

23.03.2023 Ve finančním sektoru se toho v průběhu března odehrálo opravdu mnoho. Viděli jsme pád velkých bank, velkou volatilitu na finančních trzích i rozpaky lokálních investorů týkajících se nabídky ETF. Na všechny tyto témata odpovídal Vladimír Holovka, obchodní ředitel XTB.
C:\fakepath\1679343571-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Víte, jak na křížové páry? | TimeFrame výhled (20.3. - 26.3. 2023)

20.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A jaké změny proběhly s křížovými páry v tabulce?
C:\fakepath\xtb-13032023.png

Obchodník měsíce XTB – Petr Zýma: Jak se stát ziskovým traderem?

13.03.2023 Petr Zýma je Senior Account v XTB a kapitán českého baseballového národního mužstva, se kterým právě nyní reprezentuje naši zemi v Japonsku.
C:\fakepath\1678716346-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Padá dolar? | TimeFrame výhled (13.3. - 19.3. 2023)

13.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A co se děje s dolarem?
C:\fakepath\purple-trading-08032023-1.jpg

Úvod do Price Action II: Které instrumenty zvolit?

08.03.2023 Price Action je jednou z nejstarších a nejprověřenějších metod obchodování, kterou lze obchodovat v podstatě na jakémkoliv instrumentu. Avšak některé z instrumentů se pro Price Action přecejen hodí více než jiné. O které instrumenty jde, si povíme v dnešním článku.
C:\fakepath\1678130610-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

FTSE Index zklamal? | Swingový TimeFrame výhled na týden 6.3. - 12.3. 2023

06.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden?
C:\fakepath\1677527337-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Nové TimeFramy? | Swingový TimeFrame výhled na týden 27.2. - 5.3. 2023

27.02.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden a jak jsem rozšířil statistiku mé tradingové tabulky?
C:\fakepath\1676921264-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Co s indexy? | Swingový TimeFrame výhled na týden 20.2. - 26.2. 2023

20.02.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden?
img

Chytá inflace druhý dech?

17.02.2023 „Tempo poklesu inflace v lednu výrazně zpomalilo, ekonomika je silnější, než se čekalo a centrální bankéři začínají reagovat, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

USA má v plánu prodávat ropu z rezerv, zlato stouplo o 0,3%

15.02.2023 Ropa poklesla v důsledku plánu USA prodat více ropy ze svých rezerv, což kompenzovalo pokles ruské produkce a rostoucí čínskou poptávku.
C:\fakepath\dedek-25012023-2.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s členem bankovní rady ČNB Oldřichem Dědkem

25.01.2023 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s končícím členem bankovní rady ČNB. V rozhovoru jsme si povídali o tom, co pomáhá držet silnou českou korunu i bez intervencí ČNB, jaká jsou inflační očekávání v tuzemské ekonomice nebo jak moc jsou v Česku předražené nemovitosti. Řeč přišla také na to, co centrální banka sleduje především a za jakých okolností by bylo potřeba ještě zvýšit úrokové sazby nebo zda bychom s eurem měli nižší nebo vyšší inflaci. Profesor Dědek také prozradil, čemu se hodlá věnovat po skončení svého mandátu v bankovní radě.
img

Ceny zlata se přibližují k 9měsíčnímu maximu, protože trhy mají strach z recese v USA

24.01.2023 Ceny zlata v pondělí lehce stouply a obchodovaly se poblíž 9měsíčního maxima, jelikož trhy očekávaly další údaje z USA z tohoto týdne k posouzení, jestli největší světové ekonomice hrozí letos potenciální recese.
C:\fakepath\predikce-fxstreet-19012023-3.png

Exkluzivní predikce finančních trhů pro rok 2023 od bank, brokerů a analytiků

23.01.2023 Jsme na začátku nového roku 2023, a tak se pojďme již tradičně podívat na velmi oblíbené predikce hlavních finančních trhů podle předních bank, největších brokerských společností a významných investičních firem. Nemusíte se prokousávat žádným velkým množstvím analýz a ani číst zbytečně dlouhé články, protože vše jsme pro vás připravili do přehledných a jednoduchých grafických tabulek se všemi důležitými údaji.
img

Zlato se pohybuje kolem 8měsíčního maxima, ropa klesá

16.01.2023 Na začátku týdne se ceny zlata ustálily kolem nedávných maxim kvůli investorům, kteří uzavřeli zisky a zachovali určitou opatrnost před řadou důležitých ekonomických údajů a zasedání centrálních bank z celého světa.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.01.2023

09.01.2023 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 přidal 1,4 %. Nyní se SPX obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku 2022. Volatilita sice klesla, stále se však nachází nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 4,6 %, což představuje nejlepší vstup do nového roku od 2009. Minulý týden poslala trhy nahoru především makrodata. Zejména inflace v eurozóně a americké payrolls poskytly naději, že by ECB a Fed nemusely utahovat politiky až tak agresivně. Rizika vnímáme nakloněna směrem dolů, jelikož k dosažení 2% inflačního cíle zbývá dlouhá cesta. Zároveň platí, že kurzy akcií dostatečně nereflektují ekonomické zpomalování, ke kterému během letoška dojde. 
img

Ceny ropy se zvyšují, zlato stagnuje před ekonomickými údaji

06.01.2023 Ceny ropy v pátek stouply až o 1 USD, čímž rozšířily zisky z předchozí seance, které byly podpořeny nadějí na oživení čínské poptávky.
img

Zlato se blíží sedmiměsíčnímu maximu kvůli zápisu z jednání FEDu, který naznačuje pomalejší zvyšování sazeb

05.01.2023 Ceny zlata se ve čtvrtek zvýšily na skoro sedmiměsíční maximum poté, co zápis ze zasedání FEDu v prosinci ukázal, že politici jednoznačně podpořili pomalejší zvyšování úrokových sazeb, a to poskytlo určitou úlevu trhům s kovy, které jsou sužovány rostoucími výpůjčními náklady.
C:\fakepath\ETI-30122022.jpeg

Poslední díl série Expert Trade Idea tohoto roku je tady!

30.12.2022 Tento týden vyšla poslední epizoda XTB série EXPERT TRADE IDEA. Tato série je běžně určena výhradně pro klienty XTB, poslední díl tohoto roku byl ale zveřejněn i pro širší publikum přímo na kanálu XTB. Série se zaměřuje na tvorbu modelových portfolií napříč finančními instrumenty z nabídky XTB.
img

EXPERT TRADE IDEA – Bilanční přehled modelových portfolií 2022 (Komodity a akcie CFD)

30.12.2022 Je tu poslední epizoda z naší série EXPERT TRADE IDEA, která je určena pro klienty XTB! Jak jistě víte, tato série se zaměřuje na tvorbu modelových portfolií napříč finančními instrumenty z nabídky XTB. 
img

Ekonomický kalendář: Poslední obchodní seance roku 2022

30.12.2022 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Týden se pomalu chýlí ke konci a s ním i příšerný finanční rok, který přinesl akciím a dluhopisům nejhorší roční výsledek za více než deset let. Za zmínku stojí, že dnes proběhne poslední obchodní seance v tomto roce a některé trhy jsou zavřené, zatímco jiné se uzavřou dříve.
img

INVESTORSKÉ CHYBY: JAK V NOVÉM ROCE INVESTOVAT A NEPŘIJÍT NA BUBEN

29.12.2022 Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a poslední roky jsou toho ukázkovým příkladem. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat nic.
img

Co sledovat příští týden? (23.12.2022)

23.12.2022 Poslední obchodní týden na trzích uzavře tento poněkud neuspokojivý rok. V roce 2022 byly hlavním motorem volatility trhů centrální banky a jejich reakce na inflaci a mnohé nasvědčuje tomu, že se situace nezmění ani v příštím roce. Ekonomický kalendář na příští týden je spíše prázdný, ale klíčovou roli mohou hrát změny v portfoliích investorů. V příštím týdnu je třeba sledovat především instrumenty US500, USD/JPY a NATGAS.
img

⏫EU50 získává téměř 1 %

21.12.2022 Evropské indexy se během včerejší seance začaly silně zotavovat, ale právě dnes indexy září silně v zeleném. Téměř všechny indexy vzrostly o více než 1 %. V případě kontraktů je pohyb směrem vzhůru o něco nižší. Kontrakt EU50 (Eurostoxx 50) vzrostl o téměř 1 %, zatímco DE30 (kontrakt DAX) přidal 0,6 %. Investoři doufají, že současná cenová hladina zohledňuje očekávaný pokles zisků v příštím roce, a počítají se zlepšením makroekonomického prostředí. Indexy PMI naznačují recesi v blízké budoucnosti, i když zároveň index překvapení z dat Citi je na nejvyšší úrovni od března. Za zmínku samozřejmě stojí i ceny plynu, které dnes opět klesly pod 100 EUR/MWh, což je vzhledem ke stále relativně nízké spotřebě optimistické.
C:\fakepath\Vládimir-Vavra-19122022-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou

19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
C:\fakepath\ex-cap-logo-13120222.jpg

Broker EX-CAP

13.12.2022 Ex-Cap.com je revoluční obchodní platforma budoucnosti. Jako jedna z prvních firem v oboru zavádí možnost obchodování tokenizovaných akcií na rozvinutých i rozvíjejících se trzích, kryptoměn, tokenizovaných futures kontraktů a forexu.
img

Janet Yellenová varovala před rizikem recese v roce 2023

13.12.2022 V pondělí byly pohyby eura a libry srovnatelné, ačkoli zpravodajské pozadí bylo přítomno pouze ve Spojeném království a chybělo v USA a EU. Oba instrumenty však zpočátku klesaly (i v noci), rostly, pak zase klesaly. Začátek nového týdne byl klidný, ale trh může čelit několika nečekaným rozhodnutím a událostem. Tento týden bude obsahovat různé události, jak jsem již zmínil v předchozích článcích, které mají potenciál výrazně ovlivnit náladu na trhu. Schůzky Bank of England, ECB a Fedu jsou samozřejmě na prvním místě. Již dříve jsem o víkendu uvedl, že by bylo vhodné, aby ECB a Bank of England pokračovaly ve zvyšování úrokových sazeb o 75 bazických bodů, což je stejná sazba jako na předchozím zasedání. Několik studií a průzkumů ekonomů však ukazuje, že všechny tři centrální banky mohou zvýšit úrokové sazby o 50 bazických bodů. Před několika týdny by takový vývoj událostí představoval určitou skepsi, ale teď už ne.
C:\fakepath\Jan-Vejmelek-12122022.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem

12.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší velmi rozsáhlý rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky. Jan Vejmělek pro náš portál každoročně připravuje predikce finančních trhů, takže společně spolupracujeme již mnoho let a s jeho názory na trhy se velmi často ztotožňujeme a považujeme ho za jednoho z nejlepších analytiků na českém trhu. A vzhledem k tomu, co se děje na finančních trzích, jsme se rozhodli realizovat společně tento velmi zajímavý, důležitý a rozsáhlý rozhovor. Probrali jsme všechna témata aktuálních finančních trhů opravdu velmi podrobně.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Press centrum | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Gold/Silver Ratio | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | EUR/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Deník tradera | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Amaranth | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Black Box | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Buy and hold | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Autochartist | Chop | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Daytrader | Daytrading | Dealer | Dealing Desk | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | ECN | EFSF | EMA | ERM | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Exekuce | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forward | Forwardová cena | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GTD | Gann | Gap | Grafy | Growth Funds | HFT | Hammering | Hedge Fund | Hedging | Hedge | Hedgingový poměr | High | High Yield | Higher Low | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | Hypotéční zástavní list | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investice bez zajištění | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční limity | Investiční riziko | Investiční společnost | Investiční zaměření | Investor | Investování | Japonský jen | Jistina (principal) | Jištění proti ztrátě (Hedging) | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Komparatívní analýza | Konečná sazba | Konvertibilní dluhopis | Korekce | Kotace | Kotovaná měna | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kupón dluhopisu | Kurz | Kurz podílového listu | Kurzové riziko | Kurzy měn | Kótovací pravidla | Kótování akcií | Křížový kurz | Křížový kurz (Cross Rate) | LES | LTRO | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Limit order | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long Term High Quality | Long Term Medium Quality | Long pozice | Lot | Low | Low (minimum) | MACD | MAE | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Market Order | Market making | Risk | Marže | Maximum Adverse Excursion (MAE) | Maximum Favorable Excursion (MFE) | Mentální Stop-Loss | MetaTrader | Mezibankovní | Min/Max performance | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna nástroje | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Míra obratu portfolia (PTR) | NAV (Net asset value) | NAV/PL | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nově prodané domy | Náklady na uzavření pozice | Nákupní cena | Nástroj | Nástroje peněžního trhu | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Odvrácení rizika | Opce | Open | Opening bell | Order | Oscilátor | Out of the money | Overnight | P.A. (p.a.) | P/E | PAMM | PTR | Pakt stability | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Pip | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Podílník | Podílový fond | Podílový list | Pokladniční poukázka | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Počáteční marže | Primární trh | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | Quantitative easing (QE) | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | STP | Scalper | Scalping | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Slippage | Sloupcový graf | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | T-Bill | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Tick | Ticker | Tightening | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Vedlejší měna | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Čárový graf | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Leoš Mareš | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Singapurský dolar | Globální ekonomika | Social Trading | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | První kroky na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | Top Forex | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Psycholog | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Fixed income desk | FX desk | MM desk | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | TickINSIDER | Spekulant | Overtrading | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Forex makléř | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Recesia | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | DailyFX | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Klub Investorů | Trading Contest | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Soukromý fond | Bossainfo | Obchodní transakce | Indexy CFD | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Colosseum | Tomáš Vobořil | Raghee Horner | Zásoby ropy | Trading Station | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Raiffeisenbank | Long/short equity | Equity market neutral | Pair trading | Event driven | Leverage trading | Párové obchodování | Neutrální strategie | Global macro | Abenomika | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Aktivum | ATM forward strike | Běžná opce | Black-Scholesův model | Carry trades | Carry trading | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum vypršení platnosti | Datum zadání | Delta | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Druhá měna | Dvojitá investice | EPS | Financování CFD | Finanční kapacita | Fondy dostupné pro obchodování s marží | Forexové opce | Formace hlava a ramena | Forward Outright | Hedgingový fond | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Jiné zajištění | Kupní opce | Likvidní | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Nabídková cena | Nerealizovaná hodnota pozice | Nerealizovaná zisková/ztrátová marže | Odpor | OTM - Out of the Money | Outright forward | Outstrike | Otevřená pozice | Podmíněný příkaz | Podpora | Poptávaná cena | Pozice bez marže | Prodejní opce (put) | Proměnná měna | Průlom | Přenos | Rozdíl úrokové míry | Silver lining efekt | Smlouva o rozdílu (CFD) | Sazba konverze | Smlouva typu futures | Spot a spotový trh | Swapová cena | Uzavření pozice | Vlastní jmění | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Základní aktivum | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | High-frequency trading | Turtle Trading | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Ed Seykota | Kasino | Zlatý důl | Ruleta | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie BMW | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie GoPro | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena pšenice | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Alpari | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Anglická libra | Atlantik | AUD kurz | AUDJPY | Australská měna | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankrot Řecka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bitcoin cena | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bonus bez vkladu | Bossa cz | Bossa FX | Bossa.cz | BossaFX | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD instrument | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD support | CFD trading | CFD vs futures | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je deflace | Co je dluhopis | Co je opce | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ akcie | Čínská burza | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | Daňové přiznání | DAX 30 | Dax index | Day trading | Degiro | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Drachma | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Roman Dvořák | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | ETX | ETX binary | ETX Capital | EUR CZK | EUR na CZK | EUR USD | Eura | EURAUD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | Euro dolar | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURTRY | Evropská banka | Evropská burza | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční derivát | Finanční investice | Finanční kapitál | Finanční kurzy | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Finančník cz | Fio | Fio akcie | Fiskální rok | Fondy | Forex bonus | Forex Exchange | Forex lot | Forex MetaTrader | Forex obchodování | Forex opce | Forex soutěž | Forex volume | Forex XTB | Forex.cz | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexové obchodování | Forexu | Frank | Full time | FX Trading | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP USD | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf ropa | Graf zlata | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Řecka | HDP USA | Hedging strategie | HighSky | HighSky Brokers recenze | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrument | Intuice | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do podílových fondů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investice na burze | Investiční stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční stříbro graf | Investiční účet | Investiční záměr | Investiční zlaté mince | Investiční zlaté slitky zlaťáky | Investiční zlato graf | Investiční zlato zlaťáky | Zlaťáky | Investiční zprostředkovatel | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování do zlata | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | IQ Option | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak koupit akcie | Jak koupit bitcoin | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat forex | Jak obchodovat na burze | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak začít obchodovat na burze | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jindřich Šídlo | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | JPY USD | Kam investovat | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Komodity ropa | Komodity zlato | Konfluence | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz EUR CZK | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurz GBP | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Kurz švýcarského franku | Kurz zlata | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Londýnská burza | LYNX Broker | MACD indikátor | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Manuál | Market | Market Makers | Markets | Martin Jakubec | Martin Toman | Maximální riziko | Měna Bitcoin | Měnové kurzy | Měnový forward | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Morning Star | Moving Average | MQL | MQL5 | MT 4 | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup EUR | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nejlepší broker | Nejlepší investice | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování binárních opcí | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odborné knihy | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | OTC trh | OTC trhy | Otevřené podílové fondy | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Patria Direct akcie | Patria Direct akcie on line | Patria Finance | Patria finance on line | Patria komodity | Patria komodity zlato | Patria on | Patria on line | Patria Online | Patria ropa brent | Patria.cz | Patria.cz kurzy | Pavel Kaiser | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Platforma xStation | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská měna | Růst HDP | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Saxo Bank zkušenosti | Saxo London | Saxo PDF | Saxo Trader Go | SaxoBank | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účet | Srovnání brokerů | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Stříbro graf | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | Časová zóna | Švýcarská měna | SWIFT | Swingy | Tapering | Termínované vklady | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trading platform | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD CHF | USD index | USD JPY | USDRUB | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu rublu | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WebTrader Patria | WTI | WTI ropa | Patria Direct | Highsky.cz | XTB.cz | Zlataky.cz | XM | X-Trade | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato graf | Zlato na burze | Změna času | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Diskontní sazba | Live účet | Finanční nástroj | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Black-Scholes | Buffett | DMA | Exces | Komise pro cenné papíry | OTM | Prodejní opce | Put | RBOB | Short equity | AUV | Back office | Báze | Bill Gates | Buy | Buyout | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Current Yield | Čistá marže | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Ekonomika Číny | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | HZL | Christine Lagarde | Index akciového trhu | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Long position | Mark Zuckerberg | Marže (margin) | Měď | Medium Term | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Obchodní den | Omega | Opční prémie | P.A. | Posuvný Stop | Profit Taking | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | PX index | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | SPAD | Tier 1 | Tranše | Typická cena | CTA | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Poskytovatel likvidity | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Čekací doba | Hlavní trh | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Standardní množství | Zaknihované akcie | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Garanční fond obchodníků s cennými papíry | Sběrný účet | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | WebTrader | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Investiční téma | Jan Kovalovský | Investiční analytik | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Appreciation | ASK cena | BID cena | Broker (makléř) | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Drawdown (DD) | Depreciation | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Flag | Initial Margin | Intraday trading | Křížové měnové páry | Micro lot | Mini lot | Trendový indikátor | Majors | Martingale | Money management (MM) | Oversold | Paper trading | Stop Loss (SL) | Stop order | Kontraktní měsíc | SierraChart | eSignal | Trader Workstation | Backtesty | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Trading webinář | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Broker forex | Burze | Penny stocks | CFD forex | Co je CFD | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Čtení grafu | Day trader | Demo forex | Dividendové akcie | ECN forex | Expert Advisor | Forex bonus bez vkladu | Head and Shoulders | Forex korelace | Forex menové páry | Forex obchodník | Forex option | Forex výběr brokera | Graf EUR/USD | Investment | Německá burza | Online forex | Online forex trading | Slušný zisk | Stock market | Swing trading strategie | Traders | Trading forex | Živé obchody | John NOWAK | Zlatý standard | Money Expo | xSocial | Analytický servis | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Aramco | Markit | Raymond James | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | KPMG | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Westpac Banking | Westpac | ICAP | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | Kathimerini | DIHK | Swissquote Bank | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Zlaté mince | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Standard Chartered | EPFR Global | Barrick Gold | BBC | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Zdeněk Zaňka | Hospodářské vyhlídky | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | FX společnosti | Regulovaný broker | Investiční soutěže | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Demo obchodování | Volume profile | Finanční regulace | Video kurzy | Dění na finančních trzích | Patrik Hezucký | Důležité fundamenty | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | CFI Markets | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Finanční gramotnost | Zkusit investovat | XAG/USD | Trading Economics | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Spot FX | Euro vůči dolaru | BMW | Korelační obchodování | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Pohyby eura | Averze k riziku | USOil | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Finanční centrum | Evropské banky | Velcí obchodníci | Tržní volatilita | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Trendový kanál | Otočení trendu | Financial Progress Group | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Finanční stabilita | Rada ČNB | Flash news | Earnings | Linie podpory | Investiční zpravodajství | Podnikatelé | Investiční stratégové | Jak zhodnotit své peníze | Malý prostor | Pro tradery | Nejúspěšnější trader | Nejlepší trader | Globální akciové trhy | Limitní příkazy | Time & Sales | Henry Hub | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Odvětví ropy | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Státní měny | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Obchodování signálů | Index amerického dolaru | Index eura | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Helicopter money | Brokerský dům | Brokerské domy | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Volumes | Apreciace dolaru | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Expirace opcí | US akcie | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Investiční firma | White Label | Svatý grál | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Vývoj měn | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Bookmakeři | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Investice do technologií | Měny zemí G-10 | Standard & Poor's | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Forwardy | Britská burza | Forexoví tradeři | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Obchodování měn | Turbulence na trzích | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Broker Trust | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Známý investor | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Zprávy a analýzy | Akce centrálních bank | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Investor George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Bezpečnější investice | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Fluktuace měnových kurzů | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | GER30 | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Bělorusko | Denominace | Indexové ETF | Index burzy | Handelsblatt | Bankovní tradeři | Forex trhy | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr cen zlata a stříbra | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Eurex | Index AEX | Režim devizových intervencí | Režim forexových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Obchodování na pitu | Specifika kontraktu | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | Online investování | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Index bank | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Rentiér | Největší banky | Indikátor Stochastic | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování AOS | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Steve Nison | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | MetaQuotes | LeapRate | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Germany 30 | Zahraniční firmy | Odhodlání | Obchodování s finančními deriváty | Japan Exchange Group | Měny na forexu | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch na forexu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Západoevropské trhy | Poptávka investorů | Britská vláda | Objem intervencí | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konec kurzového závazku | Devizové obchody | Klientské operace | Stav devizových rezerv ČNB | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Americký trh práce | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Automatické obchodování | Summit G20 | Ekonomická situace | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Obchodování DAXu | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Migrační krize | Zisky firem | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Inflace v Česku | Jádrová inflace v Polsku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Britské referendum | Manažeři fondů | Europe 1 | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Quantum | Měnové krize | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Intradenní šum | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Orderflow | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Měny&Sazby | ČTK | Skupina G20 | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Standardní loty | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Akciové CFD | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | XTB Akademie | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ČNB | Nárůst objemu obchodů | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Setkání G20 | Kurz USDCAD | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | iShares Silver Trust | HDP v eurozóně | Derivátové produkty | Informace o forexu | eTrader | Bitfinex | Business Insider | Swingoví obchodníci | Monecor | Investec | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Obchodování s českou korunou | Flash Crash | Oliver Wyman | Carl Icahn | Úspěšné investování | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | State Street Global Advisors | Zklamání investorů | Jakub Kovařík | Directa | Obchodovat na forexu | Bernstein Bank | Bitstamp | Spotový kurz | Broker roku | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Akcie českých bank | Obchodování ropy | XTB Market Barometr | Market Barometr | Fed fund futures | Alokace aktiv | TopOption | Obchodování v praxi | Andrea Unger | Zahraniční forex | Správa portfolia | Investopedia | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Forex účet | Ukončení měnových intervencí | Chicago Mercantile Exchange | Chris Svorcik | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Nasdaq Composite Index | Investoři na trzích | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze | eTrader.eu | Goldenburg Group | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | BHS | René Remšík | Poziční trading | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Multiměnový účet | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Ochrana financí | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | MetaQuotes Software Corp. | Backtestování na historických datech | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | André Kostolany | Veřejně obchodované fondy | Profesionální tradeři | Spravovat peníze | Jak spravovat peníze | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | MetaTrader 4 Supreme Edition | Forexová strategie | Top Down Analýza | Nenad Kerkez | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Příběh tradera | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Psychologický deník | Cena platiny | Palladium | Bitcoin Gold | Podnikové dluhopisy | Eurokoruna | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Pavel Drahotský | Hlavní fundamenty | Václav Pech | Jak obchodovat opce | Algotrading | Hedžový fond | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Alternativní měny | LIFFE | Měnové zajištění | ERM-2 | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Diverzifikace investic | MiFID II | Měnové obchody | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | KM Finance | Bitcoin futures | LYNX Trading | Bitcoin (BTCUSD) | BTCUSD | ETHUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Poloniex | Kraken | Monero | Zcash | Ethereum Classic | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | GDAX | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Nemovitostní fondy | Mineři | Akciové obchody | CEESEG | Hypoindex | Index Topix | XBT | Panevropský index STOXX 600 | XRPUSD | Ripple (XRPUSD) | Blockchain fork | Hard fork | Soft fork | LTCUSD | Inteligentní investor | Dominik Stroukal | Binance | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Zákaz binárních opcí | BTG | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Neo (NEO) | Dash (DASH) | Ethereum Classic (ETC) | Qtum (QTUM) | OmiseGo (OMG) | Zcash (ZEC) | Bitcoin Gold (BTG) | Stellar | Qtum | OmiseGo | Open Trading Network | Coincheck | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Bitcoinová horečka | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Broker eTrader | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Správce portfolia | MSCI World Index | Krypto aktiva | Lithium | Investice do lithia | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | BTC/EUR | Patrik Klempár | Digitální peněženky | CopyFX | Analytik forexového trhu | Nejlepší tradeři | Dobrý obchodník | Snížení finanční páky | Ochrana záporného zůstatku | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | CFD na kryptoměny | Elektronické obchody | Výkonnost fondů | Asijské trhy | EUR/RUB | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Conseq Investment Management | Co je kobalt | Kobalt | Investice do kobaltu | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | SaxoTraderPRO | CFD Stocks | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | VŠE v Praze | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Erste Asset Management | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Zavedení dovozních cel | Stock-picking | Index-tracking | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | EOS | Co jsou ETF | Peter Bukov | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | PANW | Akcie Amazonu | Forexové páry | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | SaxoTrader GO | Posilování dolaru | Spoření na důchod | Analýza pro investory | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Kurz EUR/CZK | Full-time trader | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Robo-advisory | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Ruský akciový index | Index RTS | Pokles ceny | Nákup zlata | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Náklady na trading | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | IPO kalendář | Obchodní rozhovory | Zasedání OPEC | Korunový trh | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | 3cAnalysis | Spotřebitelská inflace | CipherTrace | VIX index | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Regulace finanční páky | Finanční páka a rizika | Jak funguje finanční páka | Kompozitní index | FKI | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Výsledky firem | Americké volby | Lithiový trh | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Analytické služby | Pomerančový džus | Slabost dolaru | Vývoj české koruny | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Automatické obchodní strategie | CFD broker | Goldenburg Group Ltd | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | CFD makléř | IG | Next Generation | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | MetaQuotes Software Corporation | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Sázka na nejistotu | Ziskové strategie | Nervozita na trzích | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Regulační orgán | MSCI All Country World | Posilování české koruny | BinckBank | Kim Fournais | Jiné měny | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Evropská komise | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Pojištění vkladů | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Španělský IBEX | Zpomalení ekonomického růstu | Čínské firmy | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Revenge trading | Obchodni metody | Růst dolaru | Fundamentální analýza v praxi | Historie fundamentální analýzy | Momentum trhu | Výhodně investovat | Klasické peníze | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Petr Tmej | Sazby ČNB | Poptávka po americkém dolaru | Obchodování na burzách | PDVSA | Makléřská společnost | Otevřené obchody | Vysoké zisky | Petr Kouba | Algotrader | Vývoj obchodního kapitálu | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Fundamentální analýza akcií | Ropa WTI CFD | Káva Arabica CFD | FX měnový pár | Trh kávy | Technický obchodník | Denní obchodník | Fundamentální obchodník | Dlouhodobý obchodník | Kdy nakoupit akcie | Význam technické analýzy | Korelace napříč trhy | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Zhodnocení vloženého kapitálu | Velké riziko | Profesionální trader | Makroekonomické strategie | PurpleZone | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Akcie CME | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Obchodovat na finančních trzích | MetaTrader Supreme Edition | Obchodovat komodity | Německé banky | Vysoký výnos | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Renko graf | Vývoj na dluhopisovém trhu | Michal Uma | Přední ekonomové | Světové finanční trhy | Diverzifikace rizika | Obchodníci s kryptoměnami | Market alert | MiFID 2 | Začínající obchodníci | Dlouhodobý obchodníci | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Atraktivní investice | Inflace v ČR | IPO Instacart | CFD short selling | EUR/CZK - technická situace | EUR/CZK - makroekonomická situace | Makroekonomická situace | Oblíbený měnový pár | Technická situace | Obchodování EUR/CZK | Obchodovat s fiktivním kapitálem | Obchodování přes LYNX | Porozumění burze | Drobní obchodníci | Drobní obchodníci a investoři | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Výsledky amerických společností | Price Action strategie | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Výběr nejlepšího brokera | Výška spreadu | Zákaznická podpora | Nasdaq100 | Korelace Nasdaq100 | Podmínky obchodování | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Pokles sazeb | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Konfluenční faktory | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Marek Vaňha | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Situace na DAXu | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Pravidla ESMA | Intervence ESMA | HNWI | Moje obchody | Akcie klesají | Měnový výhled | Vyšší mzdy | CFD na indexy | TLTRO III | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Finanční svět | Great Crash | Omezení finanční páky | David Varga | Purple Technology | Token | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Fibo retracement | Dolarové sazby | Platforma SaxoTraderPRO | Trade ticket | Combo tickety | Depth Trader | Využití marže | Analýza výkonu | Crypto newsletter | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Pohyb kurzu | Opční obchodník | NATGAS | Prezidentka ECB | Trhy.cz | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Obchodní principy | Svět investování | Ztráty v tradingu | Obchodní pásmo | Akciová portfolia | Swing strategie | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Senior trader | Ochrana před záporným zůstatkem | Saxo Bank Group | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Likvidita a volatilita | Volatilita na forexe | NQ100 | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Silný dolar | Situace na trzích | Recese v USA | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Zkušení tradeři | Komoditní obchody | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | U.S. Dollar index | Tradingový pomocník | Obchodní situace | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | Splasknutí hypoteční bubliny | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Výnosy amerických státních dluhopisů | Čeští investoři | Růst mezd | Gram zlata | KB | Dealing | Pravděpodobnost recese | Obchodní pokyny | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | Povídání o trzích | Overbalance | Backtest | Ropa CFD | Crude Oil (CL) | Poptávka po ropě | Kontrola nabídky ropy | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Jak obchodovat CL ropu | Jak obchodovat ropu | Ziskový obchodník | Obchodník na finančních trzích | Finanční situace | UCITS | MiFIR | Snížení daní | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Přístup k investování | Zkušenost s obchodováním | Risk Reward Ratio | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Vstup do SHORT pozice | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Čas jsou peníze | Investujte do akcií | Akcie roku | Asijská finanční krize | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Obchodní hříchy | Price Action analýzy | Edge | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Zkušený trader | Maržové požadavky | Strategie pro investování | Obchodní dohoda | Zlaté ETF | Kakao | Ceny kakaa | Demo účty | Snižování rizika | Státní ropná společnost | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Reálný obchod | Hypotéky v Česku | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Loterie | Cena akcie | Společnost BOSSA | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Automatické systémy | Nová měna | Trading na forexu | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Hospodářské krize | Correlation Matrix | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Alipay | Ant Financial | TikTok | Digitalizace | Světové akciové indexy | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Průběh krize | Střadatelé | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | FX Trend Snagger | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Litecoin CFD | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Začínající tradeři | Politická situace | HDP v USA | Linear Regression | Německá vláda | IOT | Patterny | Kryptoměnová burza | Ropné firmy | Trinity | Ziskový trader | Reálný trading | Dosáhnout úspěchu | Obratové formace | Ztrátový obchodník | LNG | Dodržování obchodního plánu | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zpomalování ekonomiky | Jak začít investovat | Trh práce | Myšlenka | Hypotéza | Praktická ukázka | Statistické údaje | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Purple Trading David Varga | Obrat trendu | Přijmout euro | CETA | Supreme Edition | NQ100 CFD | UCITS ETF | Alibaba Group | Německá průmyslová výroba | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Slušné zisky | Vyšší riziko | Technické závady | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | XLM | Risk-off | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Pattern Energy Group | PEGI | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Equity křivky | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Server CNBC | BAKKT | Vstup Saudi Aramco na burzu | WTI CFD | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Nejistota na trzích | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Americký zpracovatelský průmysl | Vyšetřování | Amazon | Investovat jako Warren Buffett | Fixed income | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | All Time High | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Co je to pip | Co je to lot | Jak vypočítat hodnotu pipu | Point of Percentage | Hodnota jednoho pipu | PROP Trading | Vyhlídky | Průzkumy | Formace dvojitý vrchol | Hong Kong | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | Rozdělení zisku | INTC | Intel (INTC) | FX Analýza | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | Oblast supportu | Ředitelka AKAT ČR | Inflační cíle | Bankovní tituly | Naše ekonomika | Zveřejněná data | Dvojité dno | KOSP200 | Nezaměstnanost v eurozóně | Poptávka po úvěrech | Technické rezistence | Vlk z Wall Street | Záměna | Konkurenti | Too Big to Fail | Peníze nikdy nespí | DJI30 CFD | DJI30 | Financovat | Uspět na finančních trzích | EET | Aktivita zpracovatelského průmyslu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Ceny výrobců | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Vyhlašování zpráv | Příprava na obchodování | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Propouštění | CBDC | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Position sizing | Váš trading | Být trpělivý | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Vlastní nemovitost | CFD World | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Copy trading | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | Celebrity | Koruna dnes | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Růstový impuls | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Podíl akcií | Total | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Centrum ekonomických a tržních analýz | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Soukromý sektor | Obchodní záležitosti | GBP/EUR | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Kanadské burzy | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | UTC | FTC | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Společnost Microsoft | Události roku | Porsche | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | Jaderné elektrárny | PMI z Německa | Akciové korporace | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Jak určit trend | Obchodování pomocí klouzavých průměrů | Obchodování s finančními instrumenty | Edward Moya | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Bloomberg Commodity Spot Index | Geely Holding Group | Geely | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Úroky z úroků | Modelový příklad | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | ČNB dnes | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | Italský premiér | xStation5 | Zelený dluhopis | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Disney | Tým RoboMarkets | Významné zisky | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Majors měnové páry | Dot-com | Bydlení | Vánoční svátky | COTTON | WHEAT | SUGAR | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Snižování stavů | Purple Levels | Miliardy korun | Předsevzetí | Visa (V) | Forex a komodity | SSE Composite | WIG20 | Vývoj měnové politiky | Peking | US100 | Americký index | Shortování akcií | Ceny dluhopisů | Funkce CopyFX | Obchodní podmínky | Druhy účtů | Hodnocení obchodníků | Cross copying | Partnerský program obchodníka | Partnerský program | Ziskovost | Doba obchodování | Maximální propad | Současný kapitál | Počet napojených investorů | Počet uzavřených obchodů | Odebírání signálů na Forexu | Odebírání signálů | Platforma CopyFX | Automatické kopírování obchodů | Systém CopyFX | Investiční aktivita | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | Placení daní | Vladimír Vávra | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Guyana | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Návratnost | Russell 3000 | Commodity index | Netflix | NFLX | Inovace | Výrobce elektrických aut | Americké dolary | Washington | Schodek zahraničního obchodu | Apache | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | Federální úřad pro letectví | FAA | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Irák | Dlouhodobé posilování koruny | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Von der Leyenová | Sezónnost | Budoucnost | ProfitLevel | Centrální vláda | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Nejbližší rezistence | Horší časy | Poradenství | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | FTSE Russell | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Breakouty | Podnik | Tržní trendy | Vzdělávací video | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Tržby obchodníků | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Co je Blockchain? | Jak funguje Blockchain? | Úvod do kryptoměn | Fork | BTC (Bitcoin) | BCH (Bitcoin Cash) | Zadání transakce | Potvrzení transakce | Uložení transakce do bloku | Adam Dulovec | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Federální vláda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Skončení intervencí | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Práce s rizikem | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Dobrá čísla | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Předsudky | Německá kancléřka | Parabolický vývoj | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Kancléřka Merkelová | Vladimír Beszédes | Krach | Očekávaný vývoj | Prime Brokers | Naplnění prognózy | Komunikace | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Lepší zítřky | Google | WhatsApp | Instagram | Všeobecné volby | Skotsko | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Akcie roku 2020 | Midstream | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Financial Conduct Authority | Renko chart | Renko | Náhled na trhy | Pohyby cen | Změny cen | Separátory období | Rostoucí trendové čáry | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Ukončení intervencí | Finance Group | Situace okolo koronaviru | Pravidelné investice | Coronavirus | Americký kongres | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Medvědí Pin Bar | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Raiffeisenbank a.s. | Panika kolem koronaviru | FIAT | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Pravděpodobnost ztráty | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Lukáš Baloga | Varšavská burza | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Pesimismus | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | ETH/BTC | FCF | BP | Převody peněz | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Taleb | Čínské strany | SEC | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Technická analýza forexu | Co je IPO? | Snowflake | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Falešný signál | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Šéf amerického Fedu | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Inflace v lednu | Růst sazeb | Valuace | London School of Economics | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Trading účet | XTB Live Trading | Live Trading účet | Výnos účtu | Vzdělávací cyklus | Trading webináře | Live Trading webináře | Pravidelné Live Trading | Cyklus webinářů | Rozložení obchodů | Globální instrument | Instrument EURUSD | Úspěšnost uzavřených obchodů | DE.30 | Tým XTB | TWTR | Akcie Twitter | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Ztráty na akciových trzích | Investiční portfolia | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Prudký propad | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | České banky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Spekulativní pozice | Ekonomické recese | Dopady epidemie koronaviru | Index aktivity | Obchodování odrazu | Obchodní myšlenky | Patrie | Data PMI | Fungování finančních trhů | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Nižší zisk | Vývoj | Hospodářská politika | Nižší sazby | Boj proti koronaviru | Šok | Výsledek obchodování | Martin Gürtler | Vzestup inflace | Mzdový růst | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Změny trendu | Začátek cenové války | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | VOLX | Nástroje měnové politiky | Obrovské ztráty | Změna sazeb | Extrémní růst | WP | Nálada na burze | Premiér Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Nervozita kapitálových trhů | Vývoj na trhu | Brokeři z ProfitLevel | Výsledný zisk | Obchodník na trzích | Pokles Tesly | Investovat do fondů | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | ishares China | Buy the dip | Sell the rally | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Nákupy akcií | Stimuly | Oldřich Dědek | Letectví | Členové bankovní rady | Největší pády | Euro-koruna | Masivní propad | Fiskální politiky | Guvernér Rusnok | Zisk společnosti | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Krátkodobé dluhopisy | Poměr cen | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Tudor | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Likvidní měny | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Inflace v EU | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Výhled poptávky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Aktuální situace | Hodnota černého zlata | Úspěch v obchodování | Značný pokles | Žádosti o podporu | Refinancování dluhů | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Investiční svět | Perpetuum mobile | Další pokles | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Unilever | Katar | Kroky centrálních bank | Nejlepší forex stránka | Kalifornie | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Část traderů | Posílení amerického dolaru | Ukončení pozice | Iracionální | Obchod se ztrátou | Negativní korelace | Stop-Lossy | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Prodejní tlak | Koronabondy | Hodinový graf | Spoření | Největší zisk | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | KNF | Allianz | Americký investor | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Živobytí | Creighton University | Petr Zýma | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Reálné mzdy | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská vláda | Index DXY | Války | Překřížení klouzavého průměru | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Výprodej ropy | Otázka za miliony | Zelené energie | Magdaléna Korniová | Branch Manager | Dom Maklerski BOS SA | FXCuffs | Swapové body | Poplatky za držení pozice přes noc | Investiční management | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | FAO | Model Y | Údaje | Dlužník | Hrozí krach | DPH | Ztrátové obchody | Tvrdohlavost | Přiznat ztrátu | Omyl | Ropný průmysl | ETF portfolio | Oživení v Číně | Společnost Saxo Bank | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Oblasti S/R zóny | Přehled forexových obchodů | Stav devizových rezerv | Devizové rezervy České národní banky | Propouštění zaměstnanců | Hluboké recese | Vlk z Wallstreet | Až na krev | Big Short | Špinavé Prachy | Bitcoin beyond the bubble | Oživení ekonomik | Extrémní nárůst | Hlavní měnové páry | Mozek | Rutina | Životní styl | Řemeslo | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | Dostatek energie | Španělská vláda | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Celková inflace | Obchodování na DAXu | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | Delaware | Více peněz | Postoj investorů | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Data z americké ekonomiky | Kde investovat | WELL | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Otevírání ekonomiky | Statistiky | Profitabilní obchodování | Disciplinovaní obchodníci | Porozumění tržnímu prostředí | Příprava akčního plánu | Velikost obchodní pozice | Očekávaný zisk | Teoretická ztráta | Obchodování dle obchodního plánu | Vzrušení | Úspěšně obchodovat na trzích | Obchodovat na trzích | Průvodce při orientaci na trzích | Odstranit emoce | Správy peněz | Jak vytvořit obchodní plán? | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Plánování na víkend | Bankovní prázdniny | USA bankovní prázdniny | Indikace | Řízení Money Managementu | Pravděpodobnost úspěšnosti | Nejvyšší pravděpodobnost úspěšnosti | Nejvyšší pravděpodobnost | Investiční manažer | Zhodnocování peněz | Dlouhodobě vydělávat | Demokraté a Republikáni | Poradenské společnosti | USD za barel | Obchodovat ropu | CFD na futures | CFD na ropu | Futures fyzickým doručením | Květnový kontrakt | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | Propad ceny ropy | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Mimořádný rollover | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Nizozemsko | ODS | Selský rozum | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | Kupovat dluhopisy | MFF | Vytvoření MFF | Uvolňování karanténních opatření | Evropská strategie | Formace Head and Shoulders | Vstoupit do obchodu | Kam umístit Stop Loss | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Debata | Tweety | Výzkumný pracovník | PMI ve službách | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Omezení pohybu | Amundi | Joe Biden | Grayscale | Data z trhu práce | Binance Coin | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Čas na nákup akcií | Superpočítač | 737 MAX | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Dubnová inflace | Shell | Společnost Shell | Warren Patterson | Maloobchod | Finanční polštář | Pozastavit obchodování | Série zisků | ATH | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | FDA | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | HG měď | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Oddlužení | PEPSICO | HashRate | FOMO | Strach ze zmeškání | Fórum FXstreet.cz | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Rekordní zisk | Hugo | Regulační orgány | Tisknutí peněz | Pád akciových trhů | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosy na dluhopisech | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Quantitative Easing | Politika centrální banky | Úvěry a půjčky | Akcie a dluhopisy | Leasing | Specifické finanční nástroje | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | Ústup inflace | Průmyslové kovy | COT (Commitments of Traders) | Omezení investic | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | T-Mobile | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Silný fundament | FBI | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Opce na VIX | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Velké peníze | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Více riskovat | Zhodnotit své peníze | Advance Auto Parts | Manažeři | Klíčové oblasti | GSK | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | AMZN.US | Špatný obchod | Nastavení indikátorů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Sucho v České republice | Sucho v Česku | Zákon o národní bezpečnosti | Klesající trendová linie | Splunk | Fischer | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Roční zhodnocení | Investment management | Vyčerpání prodejců | Krátkodobý dluh | JDE | Index akcií | Unie | ČR | Soběstačnost | EU50 | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Výrobce aut | Průraz | Zadlužení firem | Bývalý prezident | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Reálná ekonomika | Růst na Bitcoinu | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Emoce v tradingu | Gambling | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Oracle | Tempo poklesu | Americké úrokové sazby | Nikola | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Ropná krize | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Francouzský index CAC 40 | Období krize | Subvence | APA | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Sanofi | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Český investor | Podpůrné programy | Statistika obchodů | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Bezpečný dolar | Covid | Nárůst nově nakažených | Internetové bubliny | Technologické firmy | Správy kapitálu | Roční výkonnost | ZIL | Cardano | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Dezinflační tendence | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Sektor technologií | IDEA | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Práce z domova | Co je to hedging? | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Sankce proti Rusku | Stimulační program | Příchod krize | Ziskové marže | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Dostupnost bydlení | Ukrajinský prezident | Akcie Coca-Cola | Formace Price Action | Nepředvídané události | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Novavax | Australian Securities and Investments Commission | Klientská podpora | MAM | Ant | Michal Lukáč | Růst kapitálu | Risk na obchod | Sony | Chorvatsko | Leva | Nový trend | Mladé generace | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Větší pozice | Reputace | ChainLink | Úspěchy | Ocenění | Šance | SAE | Stellantis | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Američtí politici | Kolísání cen | Trendová strategie | Technologické společnosti | Merkelová | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Model 3 | Akcie těžařů | Nižší poptávka | Tržní formace | Barrick Gold (ABX) | Reliance | Herní plán | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Exchange Traded Commodity | Příležitost ke vstupu | Forward guidance | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | Začít obchodovat na burze | Silný trend | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Alternativa ke zlatu | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Royal Gold | Nikl | Prognóza ceny zlata | Čínská společnost | Největší firmy | Silné momentum | Důvěra | Tradingové kariéry | Správci fondů | Výsledky ISM | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Caixin | Přístupy k tradingu | Ant Group | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Ocelářství | Kreativita | WeCHat | Využití korelace k obchodování | Korelace k obchodování | Akcie a cenné kovy | Zlato a AUD/USD | Zlato a USD/CHF | Zlato a USD/JPY | Ropa (USOIL) | Politické události | Významné politické události | Významné události | Časový horizont | Časový úsek | Klesající tendence | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Akcie Intel (INTC) | Zpomalování inflace | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Indikátory sentimentu | BHP Group | Dluhopisy a zlato | Setkání zemí OPEC | Velký propad | Podhodnocený | Capital Com | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Hnojiva | Upozornění na rizika | Vládní koalice | PLUG | Počet akcií | Kryptoměnový trh | SMA 20 | SMA 200 | Období zvýšené volatility | Investorské chování | Časovat trh | Forexová školení | VisualCapitalist | Coca-Cola | Typy grafů | Ruská vláda | Výrobní sektor | FTMO | Venezuela | Růst eura | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Zhodnocení akcií | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Porovnání výnosů | Zdanění | Pumpování peněz do ekonomiky | Pumpování peněz | Vakcína proti koronaviru | Prognóza Fedu | Dolarové úrokové sazby | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Základy tradingu | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Cena elektřiny | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Zlatý grál | Malý kapitál | Diverzifikovat | Biden | USA Joe Biden | Marathon | Pracovní místa | Michal Valentík | Česká republika | Scalpingové obchody | Poptávka po akciích | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Fyzické akcie | MimbleWimble | Konference Ripple | Kryptoměna Litecoin | MimbleWimble testnet | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Stresové situace | Negativní účinky | AEX | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Klíčový okamžik | Zambie | Významné riziko | Akciové portfolio | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Ziskové obchodní strategie | Chování ceny | Množství peněz | Stimulace v USA | Akcie TWTR | Defi | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Automatické obchodní systémy (AOS) | Investice do solární energie | Solární energie | First Solar | Pokles indexu | Futures a opce | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Technologické tituly | Vlny koronaviru | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | Uniswap | UMA | Zveřejnění výsledků | Pavel Molchanov | Tržní výhled | Tržní vývoje | Výsledky voleb | Úspěšní tradeři | Společnost Pfizer | Zájem o ropu | Vakcína proti covidu-19 | Oživení čínské ekonomiky | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | PDD | Pinduoduo | Kvalitní obchodní signál | Broker XTB | Akciové investování | Signál do short pozice | Agresivnější obchodníci | Poměr rizika vůči zisku | Jak využít indikátory | Vyhledávání obchodních příležitostí | Parametry indikátorů | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Blockchainové technologie | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Riziko obchodování | Price Action obchodní strategie | Online investiční konference | Obchodování nanečisto | Jak vést obchodní deník | Praktické tipy | Směr obchodů | Introspektivní záznamy | Zelené dluhopisy | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | Nastavení trhů | Vzorce chování | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Stop-out | Zelené investice | Nio | Li Auto | NextEra Energy | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Martin Babocký | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií | Index DAX 30 | Siemens | BASF | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | TABAK | BIDU | Proč investovat | Alkohol a doutníky | Umělecké předměty | Mince a starožitnosti | Lego | Sběratelské kartičky a známky | Sběratelské kartičky | Očkování | LEN | NBP | Stabilní příjem | Rychle zbohatnout | Zhodnocení o desítky procent | Emise akcií | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Mutace viru | Příklad prodeje | Příklad nákupu | Ceny aktiv | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Voda | Index DE30 | Boeing 737 Max | Centrální bankéř | XTI/USD | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Emise dluhopisů | Denní rutiny | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Zvýšení těžby | Proražení rezistence | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Obchodování s finanční pákou | Zdravotní péče | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | JD | ET7 | Firma Boeing | Průmysl v listopadu | Rostoucí ceny ropy | Znehodnocení úspor | Evropské centrální banky | Makroekonomická analýza | Nejlepší čínské akcie | Predikce finančních trhů | Držení pozice | Dopad na trhy | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | Jack Ma | Klienti XTB | Josep Borrell | Situace na trhu | Nákupní obchod | Vhodné akcie | VTB | Pravidla obchodování | DHL | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Akcie Gamestop | Čínské značky | Dnešní zasedání Fedu | Trustly | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Intradenní pohyby | Velké investiční fondy | Express | Tržní reakce | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Vstupní signál | Problémy s likviditou | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Jak vybírat akcie | Historická výkonnost | Dnešní seance | Dlouhodobá obchodní strategie | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Platformy pro trading | Daň z nadměrných zisků | Budoucí vývoj ceny | Rekordní rok | Výsledky XTB | Finanční výsledky | X Open Hub | Technologie společnosti | Supercyklus | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | Obchodování krypto | Krypto CFD | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Futures na stříbro | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Těžařské firmy | Fosilní paliva | Elektroauta | Vklady a výběry | Trojitý vrchol | Trendové linie | Růst produktivity | Slovenská ekonomika | Růstový trend | Kering | Odliv peněz | FOMC minutes | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Makroekonomický vývoj | ZINC | MXN | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Čisté krátké pozice | Mráz v Texasu | Nabídka kryptoměn | Špatný trader | Více obchodů | Obchodování s emisemi (ETS) | Investoři a obchodníci | Velký drawdown | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Terra | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Strach ze zmeškání příležitosti | Zmeškání příležitosti | Pohyb trhu | Výrazný pohyb | Silný růst | ING Groep | Japonský HDP | Trustpilot | CrowdStrike Holdings | CRWD | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Investice společnosti | Fidelity | TER | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Exotické měnové páry | RUS50 | Vysoké dividendy | Aleš Hála | Holubičí tón | ForexNation | Holubičí Fed | Hodnotové akcie | Zajímavé peníze | Online trading konference | Trading konference | Zvolení Joe Bidena | Murrey Math Lines | Indikátor Murrey Math Lines | Indexové akcie | Druh obchodníků | FX Opce | Out of Money | Použití opcí | Použití opcí v hedgování | Hodnota Opce | Distribuované účetní knihy | DLT | Oblíbené investiční instrumenty | Cashflow z dividend | Hypoteční splátky | Očekávání vyšší inflace | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Nastavení grafů | Platformy xStation | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Výhled Saxo Bank | Silný výhled | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Jobs Plan | miniFX | Klienti Purple Trading | Akcie Boeing (BA) | LMT | Obchodovat CFD | Proč obchodovat CFD | ISM ve službách | Hodnota trhu kryptoměn | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Více časových rámců | Tradingové prostředí | Platformy MT4 | AOS - Expert Advisors | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Prudký růst cen | Obchodování gapů | xStation Mobile | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Dostupná data | Xilinx | AMD a Xilinx | Držení ztrátového obchodu | Tým Admirals | COIN | Názorná ukázka | Krok za krokem | Graf indexu Nasdaq | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | AA | Rozhovor o tradingu | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | Neprofitabilní obchody | Trading level | Typologie tradera | Vysoká cena | Provozní výsledky | Reálná finanční páka | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Kapitálové zisky | Internetové společnosti | Tržní fáze | Důležité fundamentální zprávy | Problém s nedostatkem čipů | XTB MENA | XTB MENA Limited | Skupina XTB | Události tohoto týdne | DOGE | Dluhový strop | Trading.com | Nárůst objemů | Perpetuum Exclusive | Jostrademus | Monesty Black | World Crypto Strategy | Hospodaření firem | Situace v eurozóně | Francouzská společnost | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Shiba Inu | Otevření ekonomik | Ceny producentů | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Hrozba deflace | Pandemie COVID | Analytické fórum | Investovat na burze | Investování do cenných papírů | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Obavy z inflace | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Luckin Coffee | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Retailový obchodník | Václav Holler | CRYFIN | Trader Jan | MNB | Crypto FX | Nabídka Crypto FX | Stanislav Kostyukhin | Kryptopeněženky | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Martin Klass | Akcie TSLA | Dlouhodobé obchody | Způsoby obchodování | Přístup k riziku | KOL | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Trader na finančních trzích | Plány | Cíle | Příležitosti | Sell obchod | Burzovní výhled | Používání Price Action | Lídři G7 | Dlouhodobý support | Známý americký investor | Zajišťování | Zajišťování se | Dekarbonizace | SAIC | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Tomáš Greguš | Microsoft Corporation | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Specialista na finanční trhy | Morrisons | Taper | Expense ratio | Schůzce FOMC | Navýšení kapitálu | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Nový cyklus | Tennessee | Dogecoin vs. Shiba Inu | Meme krypta | Capital Com Bel | Uvedení na Coinbase | Didi | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Falcon | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Největší kryptoměnové burzy | Největší rizika | Buridanův osel | Buridanův paradox | Výběr obchodního instrumentu | Výběr obchodní strategie | Neschopnost se rozhodnout | Deterministická teorie | Obchodování CFD kontraktů | Jean Buridan | Aristoteles | Satirické vyjádření | Paradox | Dynamické prostředí | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | SAIC Motor | Technologie | Ekonomický šok | Očekávaná data | Rizikový profil | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Největší banky v Česku | Pohyb dolaru | Hliník | Dosažení úspěchu | Spotové ceny | UST | Zvýšení produkce | Didi Global | Včerejší seance | JAR | Alibaba Group Holding Limited | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | AI | COST | KO | Coca-Cola Company | FIXED | DFSA | Mutace delta | Současný trend | Algotrading ve Forexu | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | BHP | Divize | Správné strategie | Načasování | Varianta delta | Boom | Otevřené pozice | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Současné ceny | Bilion | Kryptoměnový svět | Dodávky čipů | CAR | Přehled výkonnosti | Smíšená portfolia | Čistě akciová portfolia | Výkonnost akciových ETF | Jostrademus (miniFX) | Ninja strategy | MECIE | Ermes Hybrid Strategy | Grower | ¥€$ Prime | Guidance | Volatilní výkyvy | Druh obchodování | Dobré načasování | Štěstí | Náhoda | SSE Composite Index | Provozní náklady | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Logistika | Style | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | SDR | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | Gary Gensler | Výsledky za první pololetí | VIAC | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Skalpovat | Obchodní úspěch | Čínští výrobci | Plány společnosti | Kulatá čísla | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Stav trhu s ropou | BUX | Hackeři | Index Russell | Asijské země | Admirals Supreme | Supreme pro MetaTrader | Společnost Admirals | Globální názory | Mini terminál | Obchodní terminál | Tick Chart Trader | Tick Chart | Chart Trader | Sbírka cenných indikátorů | Simulátor obchodování | Plug-in Admirals | Plug-in Admirals Supreme | Spread Recorder | Zahraniční společnosti | Scalping DAXu | Výstupy z obchodních pozic | Byty | Prostor pro růst | Index US30 | Jim Cramer | Meituan | Bonusy | Rozbor | Očekávaná inflace | SAMR | SPOT | Základní pojmy | Začátečník | Kansas City | Americká ministryně financí | Funkční období | Lidské činnosti | Školení | ASX | Indexy v Číně | SXXP | Checklist tradera | Checklist | Kontrolní seznam | Dupont | Dominion Energy | Agilent | Butterfly spread | Kdy obchod ukončit | Důvody pro obchodování | Plán vstupu | Plán vstupu a výstupu | Nedostatek čipů | Společnosti | Spready na kryptoměnách | Více informací o kryptoměnách | Náklady na obchodování | Popularita kryptoměn | Neúspěch | Opatření | Signály z Fedu | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | TraderPro | ETX TraderPro | ETX MT4 | Monecor (Europe) | Lobbing | Globální společnost | Evergrande | Výrobní aktivita v USA | Růst trhu | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | CSRC | XTB AFRICA | CEO společnosti XTB | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | Začít vydělávat peníze | Siemens Healthineers | Obchodní historie | Ceny plynu | Althea Spinozzi | Reakce centrální banky | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Studijní materiály | Tradingové konference | Pocit z obchodu | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Luxusní značky | Vyšší hodnoty | Etherea | Řízení kapitálu | Ztrátové pozice | Ceny kovů | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Pracovní den | Závazky společnosti | Smart kontrakty | UK100 | Stabilita obchodního systému | Stabilita tržní fáze | Opačný trend | Stabilita obchodních seancí | Stabilita časového rámce | Stabilita nástroje | Stabilita aktiv | Akcie čínských společností | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | BNP | Forex brokeři | Čínský finanční systém | Metody Price Action | Pokračování trendu | Odd Lots | Podcasty | Čínský Evergrande | Situace s Evergrande | Finanční situace Evergrande | Situace Evergrande | Ceny NATGAS | Zvýšení dluhového limitu | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Kvartální účetní období | Scaling In | Scaling Out | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Klíčový údaj | Jak používat MyFxBook | Připojit účet k MyFxBook | Registrace na MyFxBook | MyFxBook pro obchodování na Forexu | Hodnocení drawdownu | Riziko ztrát | Analýza COT | InstaMarkets | ECN VIP | Aleš Loprais | InstaForex Loprais | Společnost InstaMarkets | InstaForex EU | Zvýšení základní úrokové sazby | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Automotive | Broker Roku 2021 | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Škodovka | Zlato a bitcoin | Úspěšnost strategie | Příklady obchodování | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Anders Nysteen | Češi | OTP | CureVac | Energetické krize | Zdražování energií | Prodeje ropy | Vysoké ceny | Poseidon | Situace na finančních trzích | Měnový report | Investiční možnosti | Polský broker | Fyzické akcie a ETF | MoneyExpo | MoneyExpo Online | MoneyExpo Online 2021 | Konference MoneyExpo | ProShares | Oculus | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Exxon Mobil akcie | Cit pro trh | Snap | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | CFD Futures | Ceny zemního plynu v USA | Zprostředkovatelé | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Naše obchodní strategie | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Meta | Oculus Quest | Peněžní prostředky | Vanguard | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií | Polygon | Kryptoměnové produkty | Nové kryptoměnové produkty | Čínský realitní sektor | Objem maloobchodních tržeb | Česká národní banka (ČNB) | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | Tencent Music Entertainment | Indexy pohyb | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Reálné výnosy | Uhlíková stopa | NTES | Raketový růst | Další růst sazeb | Ruský plynovod | Target | Lockdowny | Investoři do zlata | TIM | TriangleMarkets | RTS | Riziku bankrotu | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Průměrná volatilita | Avalanche | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | Omicron | Těžařská společnost | Nálada na trzích | | Varianta koronaviru | Investiční produkt | Nové vakcíny | Ekonomické teorie | Kazachstán | Vietnam | Globální problémy | Propad hodnoty | Zlotý | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cykly | Rotace | Časové období | Rozšíření | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Bidenova administrativa | Inflační spirála | Krátkodobý výhled | Force | Základní sazba | Největší americké společnosti | Plynová krize | Výhody sociálního tradingu | Nevýhody sociálního tradingu | Miliardy USD | Grafické karty | Kartel OPEC+ | Pokles zlata | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | EOG Resources | Ruský plyn | Discord | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Triangleview Investments Limited | Triangleview Investments | Broker TriangleMarkets | Akcie Snap | Big tech | Cílové ceny | Neutrální vývoj | Odhadované ceny | Unikátní predikce | Zveřejněné predikce | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | XTB Online Trading | Největší lokální broker | Investiční rady 2022 | Investiční rady expertů | Rady expertů | Hry | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | ESD.FR | S&P 500 ETF | Analytik trhů | Správný money-management | Shell Plc | Royal Dutch | Streamování videa | Instituce | Omniverse | Mesh | Teams | Spotřební zboží | Časový plán | Přístup na trhy | Švédská společnost | Akcie FB | Finanční rok | Trh státních dluhopisů | Praktické okénko | Portfolio akcií | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | Analýza trendu | ALUMINIUM | Výsledky brokerské společnosti | Pokračující expanze | Konsolidovaný čistý zisk | Výnosy společnosti XTB | Objem obchodů s CFD | Počet nových klientů | Tom Enter | Róbert Hrabčák | Glapinski | Pozice přes noc | Klesající struktury | HTZ | HTZ.US | Hertz (HTZ.US) | Akcie společnosti Hertz (HTZ.US) | Akcie společnosti Hertz | Marathon Oil | MRO | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Inflace v Kanadě | Akciový boom | Dění na Ukrajině | Ozbrojené složky | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Oscilační strategie | Strategie založené na klouzavých průměrech | Obchodování s rozvahou | Ukázka obchodního plánu | Psychologické chyby | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Moskevská burza | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Burza v Moskvě | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | Růst kryptoměn | MWh | EUR/MWh | Krize na Ukrajině | Statista | Čínské trhy | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Telegram | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | XTB Štěpán Hájek | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Pokles inflace | Ukončení války | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | Ruské těžařské společnosti | Západní sankce | APP | Společnost Intel | Dopady války na Ukrajině | Cenové změny | Politika ČNB | Událost pro tradery | Panelové diskuze | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Verbální intervence | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Nízké poplatky | Geopolitické události | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Vývoz pšenice | Dolarová výnosová křivka | Postavení dolaru | Akcie Tesla (TSLA) | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Petr Fiala | Kryptoměny v nabídce XTB | MOONBEAM | KUSAMA | Krátkodobé strategie | Colt CZ | Reddit IPO | Správa | GMT | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | Převzetí Twitteru | Výhled pro akcie | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Rizikovost | Reed Hastings | EXPERT TRADE IDEA | Vojtěch Slovák | Daily Breakout and Moving Average | Různé obchodní styly | Obchodní styly | Výhody obchodování krypto | Obchodování krypto aktiv | Krátkodobé obchody | Produkty s pákovým efektem | MMA | Oblasti supportu | Reverzní formace | Index BUX | Indexy S&P | Akcie menších společností | Realitní sektor | Covid Zero | Efektivní hedging | Navyšování objemu | Disclaimer | Pepa Zeman | ZEN | Přijetí | Snížení inflace | Akcie KO | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Energetická situace | Nejobchodovanější měnový pár | Nová bankovní rada | Evropské akciové indexy | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Úsporný tarif | Skokové posílení | Pozice v zisku | Prolomení trendové čáry | Centrum | Zavedení eura v ČR | Miloš Vystrčil | Partie Plus | Karel Havlíček | Snížení zisku | Zlepšená ziskovost | Zvýšení ziskovosti | Speciální daň | Překoupené oblasti | CFD na index VIX | Hedging pomocí zlata | Soustředěnost | Filip Žižka | Rizika investování | Novodobá rizika investování | Podvodní obchodníci | Šmejdi | Zajištění na důchod | Vysoká ztráta | Rizikovější nabídky | Podstata CFD | Investování úspor | Obchody s CFD kontrakty | Držení stabilních akcií | Držení otevřených pozic | Vymáhání škody | Obchod s využitím finanční páky | Investování prostřednictvím CFD | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Upozornění | Aktiva pod správou | Provozní výnosy | Pohyby na trhu | Načasování vstupů | Pohyby ceny | Možnosti vydělávat | Ziskové obchodování akcií | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Konkrétní nejlepší akcie | Profesionální akciové portfolio | Semináře pořádané FXstreet.cz | Práce na sobě | Videokurz | Investovat do ETF | Investiční cíle | Zestátnění | Zastropování cen | Velký zisk | Bolest | Půjčování cenných papírů | Ceny energetických komodit | Nákupní korekce | Akcioví investoři | Dlouhodobý klouzavý průměr | Poptávka po ropě v Číně | Načasování obchodů | Princip scalpování | Scalping a spready | Scalpingové arbitráže | Trhy vhodné pro scalping | Specifické trhy | Specifické trhy vhodné pro scalping | Zastropování cen energií | Odrazy | Cenové stropy | Výhodné ceny | Propady na trzích | Skalpování indexu NASDAQ | Regresivní analýza | Analýza volatilních trhů | Webináře Trading Room | Scalpovací přístup | Scalping na cTraderu | Obchodování na skutečných trzích | Polynomial Regression Channel | Absolvování semináře | Plaza Accord | Mimořádný zisk | Řešení energetické krize | CFD (Rozdílové smlouvy) | Zajímavé příležitosti | Velikost páky | Newton | Newton Investment Management | Miroslav Plojhar | VaR modely | Riziko měřené z minulé volatility | Tradingový portál FXstreet.cz | Work & Travel | Inflační swapy | CDS v regionu | Forecasty | Fondy a ETF | Covid panika | Northern Rock | Relief rally | Fed vs. ECB | Flow z ekonomiky | Treasury v České spořitelně | J.P. Morgan v Londýně | Velké finanční krize | Drahé dovozy | Výhled snižování sazeb | Stratég finančních trhů | Pozice tradera | Metody analýzy trhu | Analýzy trhu | Vlna inflace | První vlna inflace | Velké centrální banky | Inflační hedge | Implikace | Americká ropa | Finanční výsledky XTB | Akviziční data | Výnosy XTB | Celkový počet zákazníků | Nejrychleji rostoucí | iShares Core S&P 500 | Období medvědího trhu | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Nepříjemné situace | Budování pozice | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa | Inflační report | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Výběry | Nejvolatilnější | Co se děje na finančních trzích | CZ | Zkušený investor | Výhody ETF | Net Asset Value | Net Asset Value (NAV) | Assets Under Management | Assets Under Management (AUM) | Total Expense Ratio | Total Expense Ratio (TER) | Portfolia ETF | Úvod do fondů | Co jsou fondy | Veřejné fondy | Koš podkladových aktiv | Seriál o ETF | Strategie investování | Strategie investování do ETF | Druhy ETF | Akcie ETF | Future Finance Group LLC | Future Finance Group | Ex-Cap.com | Pokles trhů | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Obchodní pásma | Stav trhů | Vstupní S/R zóny | Pověst | David Monoszon | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Diverzifikované portfolio | Holubičí rétorika | Inflační krize | Aktivity v USA | Spekulativní útok | David Šnajdr | Peníze investorů | Velké varování | Varování | Čistá hodnota aktiv | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Specializace Finance | CFA Institute | Korunové instrumenty | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Akcie obchodované na pražské burze | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Vývoj finančních instrumentů | Akademické aktivity | Odborné přednášky | Modelování výnosové křivky | Oblast fiskální politiky | Analytická práce | Makroprognózy | Načasování obchodu | Modelový aparát | Strukturální změny | Investice do akciových titulů | Investice do reálných aktiv | Upvest | Crowdfundingové platformy | Hospodářský pokles | Odraz na finančních trzích | Růstová portfolia | Utaženější měnové politiky | Vývoj globální poptávky | Problémy s dodavatelskými řetězci | Dolarové zisky | Hospodářství Velké Británie | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Korekce na akciových indexech | Růstové vyhlídky | Apetit k riziku | Konstrukce portfolia | ETF na kryptoměny | Société Générale Group | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Daně z mimořádných zisků | Strop pro výnosy | Standardní daň | Mimořádné dividendy | Mimořádné daně | Transparentní řešení | Další regulace | Vládní politika | Kurzotvorný faktor | Přetrvávající vysoká inflace | Uvolněné fiskální politiky | Konvergenční proces | Pozice ekonomiky | Schodek veřejných financí | Prague Economic Papers | Prognózy českého hospodářství | Očekávaná reakce | Očekávaná reakce centrální banky | Úrokové prostředí | Celosvětová recese | Vývoj války na Ukrajině | Vývoj války | Energetické trhy | Ceny akcií bankovních domů | Ex-Cap | Tokenizované kontrakty | Broker Ex-Cap | Platforma Ex-Cap | ExCap | Excap zkušenosti | Excap recenze | Tokenizované akcie | Obchodování v USDT | Cryptobroker | Cryptotrading | XAUt | Pohled na akciové trhy | Zisky společnosti | Bankovní rady ČNB | SPDR S&P 500 ETF Trust | iShares Core S&P 500 ETF | Společnost BlackRock | IVV | ETFs | Největší ETFs | CEE Equities | Canary Wharf | Direct market access | DMA obchodovaní | Služby pro institucionální investory | Domácí investiční společnosti | Agency business | Obchodování pro klienty | Prodej akcie | Individuální akcie | Vývoj geopolitické situace | Definitivní obrat trendu | Dopady vysokých úrokových sazeb | Zvýšených cen vstupů | Růstový potenciál | Balkánské země | Analytické pokrytí | BIST 100 | Burza v Istanbulu | Index BIST 100 | Domácí akcie | Středoevropské burzy | Index WIG20 | Český PX index | Maďarský index BUX | Maďarský index | Vývoj válečného konfliktu | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Energetická situace v Evropě | Kvantitativní utěsňování | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Utěsňování centrálních bank | Vývoj situace v Číně | Zmírňování opatření | Omezení pohybu obyvatelstva | Promořenosti populace | Další růst úrokových sazeb | Ziskovosti společnosti | Sektorové alokace | Farmaceutický sektor | Zboží každodenní spotřeby | Akcie ropných firem | Akcie v obranném sektoru | Nadprůměrné cash flow | Zestátnění společnosti | Zestátnění společnosti ČEZ | Částečné zestátnění | Reklasifikace | Frontier trh | Odliv prostředků z trhu | Odliv prostředků | Pokles likvidity | Zdanění mimořádných zisků | WFT zdanění | Cyklické odvětví | Dopady energetické krize | Tvorby rezerv | Akcie Colt CZ | Akcie Colt | Dvojciferné zhodnocení | Výhled recesních scénářů | Produkce základních surovin | Akcie producentů mědi | Modernizace přenosových sítí | Produkce mědi | Světová produkce mědi | Současná cena mědi | Snížení zadlužení | Aktuální valuace | Valuace sektoru | Atraktivní příležitosti | Venture investic | Startup společnosti | SPAC v ČR | Nadprůměrný zisk | Diverzifikace bohatství | Dostatečné zkušenosti | Rizikovost investice | Oblast pro investování | Necyklické aktivum | Rozmach kryptoměn | Krachy velkých krypto burz | Větší regulace | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Blockchainové infrastruktury | Proces učení | Závratné zbohatnutí | Úspěch v investování | Ztrátová investice | Finanční výkazy | Investorské prezentace | Zvažované investice | Příležitost akcie | CEE region | Začínající investoři | Podílové listy | Londýnské banky | Velké londýnské banky | Středoevropský region | Zprostředkování obchodování | Akcie na vlastní účet | Zachování neutrality | Slábnutí inflačních tlaků | Kulminace inflačních tlaků | Český kapitálový trh | Výše zdanění | Struktura zastropování cen | Výhled pro akcie ČEZu | Bankovní sektor v ČR | Akcie pražské burzy | University of Leicester | Začátky obchodní kariéry | Obchodování s pákou | Stádovitost chování | Investorské chyby | Silná korelace | Krátkodobý klouzavý průměr | Prodejní aktivita | Výprodeje | Znovuotevření Číny | Velký hráč | Silná koruna | Nejoblíbenější finanční trhy | Významné investiční firmy | Exkluzivní predikce | Predikce hlavních finančních trhů | Profesor Dědek | University of Warwick | Federal Reserve Bank of Kansas City | Poradce předsedy vlády | Poradce guvernéra ČNB | Tradeoff | Poskytování cizoměnových úvěrů | Rizikový jev | Eurové příjmy | Eurové úvěry | Nákladové tlaky | Pokles reálné spotřeby | Reálné spotřeby domácností | Nabídkové tlaky | Propad hypotečního trhu | Nákladová položka | Celosvětový problém | Náklady spojené s bydlením | Mzdová vyjednávání | Nominální mzdový růst | Celková ekonomika | Mzdové požadavky | Měnová sekce | Velikosti likvidity | Likvidity v bankovním sektoru | Sentiment finančních trhů | Stávající úrokový diferenciál | Korunový výnos | Ochlazení realitního trhu | Reálná kalkulace | Míra zadluženosti domácího sektoru | Míra zadluženosti | Podíl hypoték | Vývoj sazeb na trhu | Sociální problém | Pan euro | Volatilní položky | Česká měnová politika | Financování státu | Elektrická energie | České úrokové sazby | Vývoj sazeb | Nezávislé měnové politiky | Zastánce eura | ČSAV | Federal Reserve Bank | Zájem o eurové úvěry | Odkotvená inflační očekávání | Spekulativní útok na korunu | Útok na korunu | Akciové tituly | Swingový TimeFrame výhled | Invest | Dlouhodobé posilování | Cenové minimum | Pokračující pokles | Pasivně spravované | Aktivně spravované | Boris Vujčić | Kurz zlotého | Vládní dluh | Nvidia Corporation | Média | Dollar Cost Averaging | Strategie Dollar Cost Averaging | Výkyvy trhu | Úvod do Price Action | Optimalizace | Ženy | Investiční styl | Úplný začátečník | Pevné nervy | Ředění obchodních pozic | Nástroje a indikátory | Vklady | Sport | Obchodník měsíce XTB | Obchodník měsíce | Jak se stát ziskovým traderem | Problémy v bankovním sektoru | Válka | Obchodní ředitel XTB | Strategie Buy and Hold | Typ investorů | Falešný break | The Trading Pit | Trading Pit | Supportní úrovně | Obratový signál | Retest cenové úrovně | Neutrální pohyb | Budoucí úrokové politiky | Úrokové politiky | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Krize bankovního systému | Obchodování zlato | Vyšší ceny | Agresivnější růst | Aktivita Hedgerů | Prodejní aktivita Hedgerů | Cenové dno | Nové cenové dno | Rétorika amerického Fedu | Prostor pro posilování | Zaoceánská měna | Pinterest | Platba | Podrobné výsledky | Konzervativní investoři | Zaneprázdnění investoři | Investoři s dlouhodobým horizontem | Odvážnější investoři | Pasivně řízené ETF | Řízené ETF | Indexový ETF | Stabilní indexový ETF | Vlastní byznys | Podhodnocený instrument | Pasivně řízený ETF | Řízený ETF | Pasivně řízené indexové ETF | Řízené indexové ETF | Koupit indexový ETF | Cena akcií indexového ETF | Aktivně řízený ETF | Znalosti investora | Základní znalosti investora | Základní znalosti | Jaký ETF koupit | Jak se cena ETF vyvíjí | Cena ETF | Investiční strategie daného ETF | Strategie daného ETF | Dlouhodobost | Vybrat ten správný ETF | Kdo je The Trading Pit | Uživatelské hodnocení | Hodnocení pro The Trading Pit | FAKTA o The Trading Pit | GBE Brokers | FXFlat | Elektroničtí poradci | Electronic Advisors | Absolvování challenge | Challenge | Atas | Quantower | Bookmap | R|Trader | MotiveWave | Sierra Charts | Volfix | Jigsaw | Rithmic | Prop společnost | Nejlepší futures prop společnost | Futures prop společnost | Prop firma | Nejrychleji rostoucí prop firma | Nejlepší fintech startup | Nejlepší fintech | Fintech startup | Nejlepší hi-tech technologie | Proprietární obchodování | Nejdůvěryhodnější prop firma | Společnost The Trading Pit | Obchodovatelné instrumenty | Plán růstu | Obchodování na dálku | Živý chat | Obchodování během vyhlašování zpráv | Zvedání sazeb | Capital Management | Velké technologické společnosti | SPDR S&P 500 ETF | Přílišná sebedůvěra | Definovaný obchodní plán | Dobře definovaný obchodní plán | Rozhodovací proces | Váhání | Fáze vývoje tradera | Neziskový obchodník | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Kauza | Investiční teze | Kontext trhu | Zakladatel | Sezónnost finančních trhů | Sezónnost v investování | Sezónnost v investování a tradingu | Ztráty peněz | Významný pokles trhu | Myšlenkový proces | Soustředění | Časové rámce | Patová situace | Povídání o Tradingu | Trading pro začátečníky | Jak obchodovat NASDAQ | Aspekty různých finančních instrumentů | Správný ETF | Výše poplatků | Velikost ETF | Výše aktiv pod správou | Jaké instrumenty má ETF | Výkonnost ETF | Jaký ETF zvolit | Časový rámec pro investování | Vztah k riziku | Konkrétní instrumenty | Nálady na trhu | Správce fondu | Development | Warren Buffett a Charlie Munger | Vice | Kapitálový fond | Navýšení dluhového stropu | Transparentní | Příklady konkrétních ETF | Všechny ETF | S&P 500 ETF Trust | ETF Trust | Výše poplatků (Expense Ratio) | Největší a nejstarší ETF | Nejstarší ETF | Nejstarší ETF na světě | Největší ETF | Největší ETF na světě | Obchodování SPDR S&P 500 ETF Trust | Obchodování SPDR S&P 500 ETF | Obchodování SPDR S&P 500 | SPY.US | SPY5.DE | SPY5 | SPY | SPY5.UK | Core S&P 500 | Druhý největší ETF na světě | Druhý největší ETF | Výkonnost amerického akciového indexu S&P 500 | Obchodování iShares Core S&P 500 ETF | Obchodování iShares Core S&P 500 | IVV.US | IUSA.DE | IUSA | CSPX.UK | CSPX | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Bnp Paribas Easy S&P 500 | S&P 500 UCITS ETF | ESD | Největší banky v Evropě | SPDR S&P 500 ETF Trust a iShares Core S&P 500 ETF | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | Obchodování Bnp Paribas Easy S&P 500 | iShares Gold Trust | IAU | Gold Trust | iShares Gold | IAU.US | EGLN.UK | EGLN | IGLN.UK | IGLN | Fondy zaměřené na ESG | Začátky úspěšných traderů | Roční sezónnost | Roční sezónnost AMZN.US | Sezónnost AMZN.US | Roční sezónnost AMZN | Sezónnost AMZN | Seasonax.com | Seasonax | Růst akcie Amazon | Letní měsíce | Příležitosti letních měsíců | Směřování | Letošní minima | Juliána Mochnaľová | XTB Obchodník měsíce | Big Order Monitor | Big Order | Order Monitor | Objem na futures trzích | Zobchodovaný objem na futures | Objem na futures | ESmini | US500 (ESmini) | US100 (NQmini) | NQmini | EURUSD (6E) | 6E | Zlozvyky v tradingu | Nedostatek znalostí | Nahánění obchodů | Obchodování na oplátku | Předvídat obrat pohybu ceny | Obrat pohybu ceny | Oblasti forexu | Kotace na futures kontraktech | Kotace na futures | Predikovatelný | Volatilní měsíc | Pokračování v poklesu | Oblast přeprodanosti | COT report na zlato | Report na zlato | Pokračování současného trendu | Nižší ceny | Současná nejistota | Směr ropy | Budoucí směr ropy | Budoucí směr | Valuace big tech | Valuace big tech společností | Účinná reverzní formace | Změny v makroekonomických datech | Nižší low | Férové ceny | Výkonnost eura | Nové cenové minimum | Období vyšších úrokových sazeb | Cenový pokles zlata | Pokles zlata a stříbra | Emocionální výkyvy | Levels | Futures na evropské indexy | Sebevědomí | LTCM | Fond Long Term Capital Management | Long Term Capital Management (LTCM) | Long Term Capital Management | Zakreslování trendových čar | Zakreslení trendové čáry | Co je trendová čára | Trend a jeho identifikace | Uptrendová čára | Downtrendová čára | Subjektivní činnost | Zavírací ceny | Použití trendových čar | Trvání uptrendu | Obchodování pomocí trendových čar | Respektování trendové čáry | Odrazy do trendu | Obchodování odrazu od trendové čáry | Nerespektování rostoucí trendové čáry | Návrat ceny zpět do trendu | Odraz ceny od trendové čáry | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Směr tržního pohybu | Signál k nákupu | Signál ke vstupu do obchodu | Trendlines | Obchodovat na živém účtu | Reverzní svíčky | Měnové páry na forexu | Obrat pohybu | Vytvoření reverzní svíčky | D1 grafy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

Institut pro makroekonomii a výzkum konjunktury (IMK)
Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání
Institut pro mezinárodní finance
Institut pro mezinárodní finance (IIF)
Institut WIFO
Instituty
Institut ZEW
Instrukce
Instrument
Instrument EURUSD

Následující klíčová slova

Instrumenty obchodované na finančních trzích
Instrument ZINC
InsuranceWorld
INTC
INTC.US
Integrace blockchainu
Integrace systému TradingView
Integrate Global Solutions
Integrovaná ropná společnost
Intek
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
eTrader
Forex Yard
Oanda
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít