Sobota 20. července 2024 15:53
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Partnerství

img

Pilulka v krizi: Akcie na historickém minimu, chybějící finanční prostředky a boj o přežití

18.07.2024 Online lékárna Pilulka, kdysi vycházející hvězda českého trhu, se v současnosti nachází v kritické situaci. Akcie společnosti na pražské burze klesly na historické minimum, což je odrazem turbulentního období poznamenaného neúspěšnou expanzí a širším zpomalením elektronického obchodu. Navzdory snahám o zlepšení finanční situace společnost stále nemá dostatek kapitálu a její budoucnost zůstává nejistá. Vedení společnosti však věří v lepší zítřky.
img

Nová dohoda se společností skupiny Volkswagen srazila cenu akcií QuantumScape na nejvyšší úroveň od února 📈

11.07.2024 Společnost QuantumScape naváže partnerství se společností PowerCo, výrobcem baterií pro elektromobily, který je ve vlastnictví koncernu Volkswagen. Společnost PowerCo získá ve svém výrobním procesu přístup k technologiím vyvinutým společností QuantumScape.
C:\fakepath\brexit10.jpg

Nová britská vláda dál představuje své plány, premiér chce "lepší" dohodu s EU

08.07.2024 Nová britská vláda po čtvrtečním drtivém vítězství labouristů v parlamentních volbách pokračuje v představování svých plánů s cílem podpořit ekonomický růst. Premiér Keir Starmer dnes vyhlásil, že chce "lepší" obchodní dohodu s Evropskou unií, informovala agentura Reuters. Nová ministryně financí zase hodlá urychlit výstavbu bytů či větrných elektráren.
img

Měnící se trh s diamanty: Pravé diamanty nemusí být zcela věčné

04.07.2024 Nadčasový půvab diamantů, který vystihuje ikonický slogan "diamanty jsou věčné", čelí na dnešním trhu výzvám. Diamantový průmysl je ohrožen měnícími se preferencemi spotřebitelů, kteří se přesouvají ke zlatu a syntetickým diamantům, jež rychle získávají podíl na trhu. S cíleným marketingem však stále existuje potenciál oživit poptávku po přírodních diamantech.
img

Bitcoin zakončil týden propadem i navzdory zpomalující se inflaci v USA

02.07.2024 Bitcoin zakončil týden propadem o 1 %, přestože v pátek byly zveřejněny další údaje o PCE, které dokazují, že inflace v USA zpomaluje.
img

Denní přehled: Polovodičový sektor pod tlakem, cena akcií Micron klesla o 6 %

27.06.2024 Na evropské trhy nadále působí politická rizika spojená s volbami ve Francii. Francouzský CAC40 zůstává s více než 1% poklesem lídrem poklesů v Evropě. IT40 dnes rovněž ztrácí přibližně 1 %, zatímco DAX si připisuje 0,3 %. Evropský index Stoxx 600 dnes ztrácí 0,4 %.
img

Rivian Automotive očekává ve 4Q24 kladný hrubý zisk 📊

27.06.2024 Rivian Automotvie po zprávě o investici Volkswagenu ve výši 1 miliardy dolarů v letošním roce a celkem 5 miliard dolarů v příštích několika letech posílil při včerejším otevření burzy o více než 36 %. Dnes se akcie Rivian propadly o více než 14 % oproti maximům z minulé seance. Vysoká volatilita na společnosti je způsobena velkým překvapením trhu z rozhodnutí Volkswagenu, které je těžké správně ocenit. Někteří investoři se proto mohli rozhodnout vybírat zisky z rychlých zisků na ceně akcií, což způsobilo dnešní poklesy.
img

Palantir získává 5 % po partnerství s Voyagerem v oblasti umělé inteligence

27.06.2024 Podle vyjádření obou společností se Voyager a Palantir (PLTR.US) posunou v partnerství v oblasti vesmíru a obrany, protože Voyager implementuje technologii Palantir AI do svých pokročilých obranných nástrojů (letová a jiná testovací data). Optické komunikační technologie společnosti Voyager využívá řada zákazníků amerického ministerstva obrany. Společnost Voyager rovněž uvedla, že implementuje Palantir Foundry a platformu umělé inteligence (AIP) do svého interního systému pro správu užitečného zatížení pro zákazníky z oblasti mezinárodní vesmírné dopravy a "v budoucnu" také do komerční vesmírné stanice Starlab. V červnu byla společnost Palantir rovněž jmenována výhradním dodavatelem celopodnikových systémů pro správu softwarových dat pro budoucí komerční vesmírnou stanici Starlab (společný podnik, na němž se podílejí společnosti Voyager Space, Airbus a Mitsubishi).
img

Apple se stává první značkou s celosvětovou hodnotou 1 bilion dolarů

27.06.2024 Technologická společnost Apple se s tržní kapitalizací 3,18 miliardy dolarů stala nejhodnotnější značkou a první, která dosáhla globální hodnoty 1 bilionu dolarů. Informaci zveřejnil žebříček BranDz společnosti Kantar. Hranici překonala díky patnáctiprocentnímu meziročnímu růstu, kterému napomohly investice do ekologických technologií a umělé inteligence.* Výrobce iPhonů si pozici nejhodnotnější značky udržel již třetí rok po sobě. Na druhém místě skončil Alphabet a na třetím Microsoft.
img

Denní shrnutí: AUD získává po údajích o inflaci, Amazon s tržní kapitalizací 2 biliony dolarů

26.06.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují na nižší úrovni, ačkoli se pohybují mimo denní minima. S&P 500 klesá o 0,1 %, Dow Jones získává 0,1 %, Nasdaq přidává 0,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,6 %.
img

US OPEN: Rivian narostl o 35 % na partnerství s Volkswagenem

26.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco níže, po poněkud slabším obchodování během první poloviny evropské hotovostní seance. S&P 500 otevřel o 0,2 % níže, Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,1 %, malý Russell 2000 se při zahájení seance propadl o 0,8 %.
img

US OPEN: Rivian narostl o 35 % na partnerství s Volkswagenem

26.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco níže, po poněkud slabším obchodování během první poloviny evropské hotovostní seance. S&P 500 otevřel o 0,2 % níže, Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,1 %, malý Russell 2000 se při zahájení seance propadl o 0,8 %.
img

Volkswagen investuje až pět miliard dolarů do rivala Tesly, firmy Rivian

26.06.2024 Německá automobilka Volkswagen investuje až pět miliard dolarů (zhruba 116 miliard Kč) do amerického výrobce elektromobilů Rivian. Hodlá s tímto konkurentem Tesly vytvořit společný podnik, který bude sdílet architekturu a software pro elektromobily. Obě firmy to uvedly v úterý svém společném sdělení.
img

Sarepta Therapeutics získává 37 % před uvedením na trh po schválení FDA 📃

21.06.2024 Sarepta Therapeutics stoupla o 36 % v obchodování před uvedením na trh po rozhodnutí FDA udělit urychlené schválení své genové terapii Elevidys, čímž se její použití rozšířilo i na nechodící pacienty s Duchennovou svalovou dystrofií (DMD). Kromě toho FDA udělil tradiční souhlas společnosti Elevidys k léčbě ambulantních pacientů s DMD, kteří jsou starší než čtyři roky. Toto širší schválení má za cíl zvýšit přístup k Elevidys, který stojí přibližně 3,2 milionu dolarů na pacienta, což z něj činí jeden z nejdražších léků na světě. Společnost Sarepta zahájila studii ENVISION, studii fáze 3, aby potvrdila přínosy Elevidys u nechodících a starších ambulantních pacientů, což je požadavek na zachování schválení FDA pro tyto skupiny.
img

Denní shrnutí: Wall Street klesá a Nvidia se propadá o 4 % z historických maxim

20.06.2024 Americké indexy se ve druhé části seance obchodují s poklesem poté, co se vymanily z historických maxim. Index S&P 500 dnes ztrácí téměř 0,3 % poté, co krátce po otevření prolomil hranici 5 500 bodů. Nasdaq 100 ztrácí 0,8 % poté, co se přiblížil k úrovni 19 980 bodů.
img

Ranní shrnutí (20.06.2024)

20.06.2024 Čtvrteční seance na asijsko-pacifických trzích probíhá ve smíšeném duchu. Japonský Nikkei aktuálně posiluje o téměř 0,25 %, Hang Seng ztrácí 0,5 % a korejský index Kospi přidává 0,55 %.
img

Denní shrnutí: Nvidia stoupá o 3,3 % a US100 se blíží k historickému maximu. Ropa na měsíčních maximech

18.06.2024 V čele zisků na Wall Street dnes stojí polovodičové společnosti. Akcie společnosti Dell (DELL.US) posilují o 8 % a Nvidia se obchoduje o téměř 3,5 % výše poté, co Wells Fargo zvýšila cílovou cenu na 155 USD za akcii, což znamená dvouciferný potenciál růstu ze současných úrovní. Společnost přeskočila Apple a stala se dnes druhou největší americkou akciovou společností.
img

eToro pokračuje jako hlavní sponzor na dresech SK Slavia Praha i v následující sezóně 2024/25

18.06.2024 eToro, obchodní a investiční platforma, dnes oznamuje prodloužení sponzorské smlouvy s SK Slavia Praha na sezónu 2024/25. Toto partnerství je jediným sponzorstvím společnosti eToro v Evropě, kdy klub bude mít její logo na přední straně dresu a navazuje na další působivou sezónu SK Slavia Praha, která skončila na druhém místě v české lize a dostala se mezi posledních 16 týmů ve vyřazovací fázi Evropské ligy UEFA.
img

Neklidný týden pro bitcoin navzdory lepším než očekávaným údajům o inflaci

18.06.2024 Ceny bitcoinu (a kryptoměn v širším slova smyslu) se minulý týden vyvíjely v důsledku údajů o inflaci v USA a závěru posledního zasedání FOMC, na kterém představitelé Fedu zveřejnili svůj nejnovější "dot-plot".
img

US OPEN: Wall Street roste po údajích o indexu spotřebitelských cen v USA

12.06.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování růstem po zveřejnění holubičích údajů o indexu spotřebitelských cen v USA za květen. Index S&P 500 otevřel o 0,8 % výše, Dow Jones si při zahájení seance připsal 0,5 % a Nasdaq-100 se obchoduje o 0,9 % výše. Index Russell 2000 s malou tržní kapitalizací si vedl nejlépe se ziskem přibližně 2,5 %.
img

eToro ve spolupráci se společností X přináší na platformu spolehlivý a relevantní vzdělávací obsah v oblasti financí

12.06.2024 eToro dnes oznamuje partnerství se společností X, v rámci kterého bude na platformě X zveřejňovat řadu vzdělávacích materiálů o financích prostřednictvím živých přenosů, videí na vyžádání a audio Spaces.
img

Oracle po finančních výsledcích za 4. čtvrtletí otevře na ATH se ziskem +8 % 🎯.

12.06.2024 Společnost Oracle se před zahájením americké peněžní seance obchoduje s nárůstem o 8,40 % na 130,40 USD za akcii po zveřejnění výsledků za 4. čtvrtletí a celý rok 2024. Navzdory smíšené zprávě za 4. čtvrtletí 2024, která postrádá konsenzuální pozornost, jsou důvodem rekordní prodejní kontrakty související s poptávkou po jazykovém modelu AI v segmentu cloudových služeb.
img

eToro přináší na platformu X další investiční obsah!

12.06.2024 Společnosti eToro a X spojují své síly, aby na platformu přinesly přesný a přístupný investiční obsah prostřednictvím videí, příspěvků a Spaces.
img

Bleskový útok společnosti Alibaba: Nasazuje umělou inteligenci a Davida Beckhama

05.06.2024 Skupina Alibaba Group posiluje svůj závazek k mezinárodnímu růstu rozšířením své globální působnosti do Mexika a dalších asijských zemí. Kromě vlastního infrastrukturního úsilí také výrazně investuje do špičkových startupů v oblasti umělé inteligence (AI), a aby toho nebylo málo, nejnověji vsadila na hvězdný přírůstek - fotbalovou legendu Davida Beckhama jako ambasadora značky AliExpress.
img

Centrus Energy klesá o 5 % navzdory vyhlídkám na převzetí amerického trhu s obohacováním uranu

04.06.2024 Přední americká společnost Centrus Energy (LEU.US), která se zabývá obohacováním uranu, dnes klesá o téměř 5 %, protože Wall Street dnes prodává akcie spojené s tvrdými komoditami. Navzdory tomu se na této společnosti tržní kapitalizace dnes blíží 700 milionům USD, přičemž Centrus drží více než 200 milionů USD v hotovosti a jejím ekvivalentu a dokázal zvýšit čistý zisk za 4Q 2023 z 52,2 milionu USD během 4Q 2022 na 84,4 milionu USD. Společnost stále očekává, že dlouhodobě zvýší objem objednávek nových kontraktů na 1 miliardu USD. V roce 2023 Centrus dosáhl tržeb ve výši 320 milionů USD oproti 293,8 milionu USD za celý rok 2022. Ve 4Q 2023 dlouhodobý dluh společnosti Centrus klesl na 89 milionů USD oproti 95 milionům USD ve 4Q 2022. Celkově v roce 2023 vzrostla globální výroba jaderné energie o 8 % a také vyšší ceny uranu U308 signalizují rostoucí poptávku.
img

Peníze v prstenu. mBank přichází s revoluční novinkou v placení

29.05.2024 Inovativní formy placení se díky mBank opět posouvají vstříc budoucnosti. Digitální banka mBank se spojila s partnery Mastercard a Niceboy a jako první v České republice uvedla na trh platební prsten. Placení ještě nikdy nebylo tak snadné a stylové. Už žádné hledání telefonu nebo karty – absolutní svoboda třeba na pláži nebo při běhu právě přichází.
C:\fakepath\EU-China.jpg

Šéfové evropských firem se obávají horších vztahů mezi Evropou a Čínou

29.05.2024 Většina šéfů evropských firem se obává, že se v příštích třech letech zhorší vztahy mezi Evropou a Čínou. Zdůvodňují to snahou Evropské unie snížit závislost na Číně a vazbou Pekingu na Moskvu. Podle agentury Reuters to vyplynulo z průzkumu na zasedání Evropského kulatého stolu pro průmysl (ERT), jehož členy jsou generální ředitelé a předsedové představenstev velkých evropských společností, jako je ASML nebo Unilever.
img

Spotové ETF na Ethereu jsou o krok blíže k tomu, aby byly dostupné v USA

28.05.2024 Ethereum bylo minulý týden jedním z nejvýkonnějších kryptoaktiv a upoutalo pozornost poté, co Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila systém 19b-4, který umožňuje americkým burzám (místům provozovaným společnostmi Cboe, Nasdaq a NYSE New York Stock Exchange) kótovat ethereum spot ETF.
img

Průlomové partnerství: Microsoft a Stockholm Exergi budou dekarbonizovat

23.05.2024 Technologický gigant Microsoft uzavřel klíčové partnerství se švédskou energetickou společností Stockholm Exergi v rámci průlomového kroku v boji proti změně klimatu. Spolupráce představuje významný krok v iniciativách zaměřených na řízení emisí uhlíku a partnerství mezi technologickým lídrem a dodavatelem energie poukazuje na to, jak může společné úsilí vést k významnému pokroku směrem k udržitelnější a uhlíkově neutrální budoucnosti.
img

Rekordní počet drobných investorů do Tesly podpořil dohodu o Muskově odměně

21.05.2024 Podle nejnovějších údajů obchodní a investiční platformy eToro již rekordní počet drobných investorů hlasoval o klíčových bodech nadcházející valné hromady společnosti Tesla, přičemž většina z nich podpořila tolik diskutovaný kompenzační balíček Elona Muska.
C:\fakepath\akcie-17052024.jpg

Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad 40.000 body

17.05.2024 Americký Dow Jonesův akciový index poprvé uzavřel nad hranicí 40.000 bodů. Investoři dnes vyhodnocovali několikatýdenní růst, k němuž přispěly zejména firemní výsledky a statistika. Ta podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) sníží v letošním roce úrokové sazby. Zpevnil také index S&P 500, naopak index Nasdaq Composite dnes mírně oslabil. Za celý týden ale všechny tři hlavní indexy zaznamenaly růst.
img

US Open: indexy se na konci týdne otevírají beze změny 📉

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne vypadá docela zajímavě. Indexy z USA jsou na historických maximech a býci bojují o trvalé proražení těchto úrovní. Na druhou stranu však sledujeme rostoucí výnosy dluhopisů a dolar, což přidává další nabídkový tlak na akciový trh.
img

ČEZ investuje do roku 2030 do přeměny energetiky v Ústeckém kraji 100 miliard Kč

16.05.2024 Skupina ČEZ investuje do roku 2030 celkem 100 miliard korun do transformace energetiky a teplárenství v Ústeckém kraji. Díky tomu by se měl zachovat systém centrálního zásobování teplem (CZT), který funguje desetiletí ve většině větších měst v kraji. ČEZ postaví nové zdroje tepla i elektřiny a bude se podílet na rozvoji školství i na zachování pracovních míst. Další investice budou následovat do roku 2040, řekli dnes v Prunéřově představitelé firmy.
img

US OPEN: US30 stoupá nad 40 000 bodů

16.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní seanci víceméně beze změny - S&P 500 při zahájení seance vzrostl o 0,1 %, Nasdaq se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,2 %. Dow Jones byl lepší s 0,9% ziskem. Zisky na Dow Jones však byly vymazány v prvních minutách obchodu. Zklamaná data o trhu s bydlením a průmyslové výrobě ze Spojených států zveřejněná dnes dříve nevyvolala žádné zásadní pohyby na trhu. Na dnešek je naplánována řada projevů členů Fedu, které mohou pomoci pohnout trhy, pokud by se centrální bankéři dotkli tématu včerejších inflačních dat.
C:\fakepath\Cina-prezident.jpg

Si: Doufám, že se do Evropy vrátí mír a Čína sehraje konstruktivní roli

16.05.2024 Čínský prezident Si Ťin-pching po jednání s ruským protějškem Vladimirem Putinem vyjádřil naději, že se do Evropy vrátí mír a Čína v tom sehraje konstruktivní roli, píše agentura Reuters. Lídři dnes hovořili na tiskové konferenci při Putinově dvoudenní návštěvě Číny. Ruská invaze na Ukrajinu byla podle očekávání jedním z probíraných témat. Si a Putin se shodli, že řešení konfliktu by mělo být politické. Rusko v posledních týdnech nicméně zahájilo na Ukrajině ofenzivu v novém směru, a to na Charkov na severovýchodě země.
img

Bitcoin se vrací zpět na úroveň 60 000 USD

14.05.2024 Bitcoinu se nepodařilo navázat na dynamiku z předchozího týdne, přičemž jeho cena nebyla schopna dosáhnout „vyššího maxima“ nad hranicí 66 800 USD. Místo toho jsme byli svědky ústupu k hranici 60 000 USD, která byla od března opakovaně otestována.
img

Gazprom s obtížemi vyplňuje ztrátu evropského trhu dodávkami do Číny

14.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom by se dlouho mohl potýkat se špatnými hospodářskými výsledky. Kdysi nejziskovější ruská společnost vlastněná Kremlem se potýká se ztrátou evropského trhu, kterou se snaží vykompenzovat domácím trhem a vývozem do Číny. Firma nedávno oznámila roční čistou ztrátu sedm miliard dolarů (161 miliard Kč). Červená čísla vykázala poprvé od roku 1999. Problémy Gazpromu odrážejí výrazný dopad evropských sankcí na ruský plynárenský průmysl a také omezení vyplývající ze sílícího partnerství Moskvy s Čínou, píše agentura Reuters.
img

Vzestup cen kryptoměn, zatímco mzdy v mimo zemědělský sektor zaostávají za očekáváním

07.05.2024 Začátek týdne byl pro kryptoměny těžký, ceny klesaly a z celkové tržní kapitalizace ubylo více než 235 miliard dolarů.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
img

Ceny kryptoměn 6. května: BTC vzdoruje ztrátám, drží se na úrovni 64 000 USD

06.05.2024 S nárůstem o 2 body dosáhl Fear and Greed Index hodnoty 71 bodů ze 100, což značí stav greed. To signalizuje potenciální nákupní příležitost na trhu kryptoměn.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
img

Spolupráce Kovyho a Portu lidi motivuje, aby si odkládali na důchod. Počet registrací se ze dne na den zdvojnásobil

02.05.2024 Investiční platforma Portu se opět spojila s influencerem Kovym. Ten pro mladou generaci otevírá téma důchodů a srozumitelným jazykem popisuje novinky v této oblasti. Navazuje tak na letošní spuštění dlouhodobého investičního produktu (DIP), tedy režimu investování na důchod, ke kterému Portu vedlo začátkem roku rozsáhlou kampaň. A to jak v digitálním prostředí, tak OOH, v pozdější fázi se přidala také spolupráce s influencery. Kromě Kovyho Portu spolupracuje například s Vojtou Žižkou, Rozbitým prasátkem a dalšími.
C:\fakepath\Cesko-EU.jpg

Členství v EU umožnilo českým firmám expanzi

01.05.2024 Členství v Evropské unii umožnilo českým firmám expanzi na evropské trhy i spolupráci se zahraničními partnery. Otevřelo také možnost využívat evropské dotace. Zároveň přineslo větší konkurenci, a to nejen při odbytu produkce, ale i ve snaze získat kvalifikované zaměstnance. Vyplývá to z průzkumu poradenské společnosti Deloitte mezi českými podniky, jehož výsledky má ČTK k dispozici. Od vstupu Česka do EU dnes uplynulo 20 let.
img

Skupině Volkswagen v prvním čtvrtletí klesl provozní zisk i prodej aut

30.04.2024 Německá automobilová skupina Volkswagen v prvním čtvrtletí hospodařila s provozním ziskem 4,59 miliardy eur (115,4 miliardy Kč), což je meziroční pokles přibližně o 20 procent. Prodej aut pak největší automobilce v Evropě klesl na 2,08 milionu z 2,12 milionu před rokem. Firma to dnes uvedla ve zprávě o výsledcích hospodaření. Automobilce Škoda Auto klesl provozní zisk ve srovnání se stejným obdobím loni přibližně o 1,3 procenta na 535 milionů eur (téměř 13,5 miliardy Kč). Celkový prodej aut se pak snížil o 2,5 procenta na 268.000.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

29.04.2024 Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
img

Německý Thyssenkrupp prodá pětinu ocelárny Křetínského firmě EPCG

26.04.2024 Německá společnost Thyssenkrupp prodá 20procentní podíl ve svém ocelářském podniku investiční skupině EP Corporate Group (EPCG) českého miliardáře Daniela Křetínského. Ocelárna o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Hodnota transakce nebyla zveřejněna. Firmy také jednají o akvizici dalších 30 procent a usilují o vytvoření společného podniku, ve kterém by každá ze stran měla poloviční podíl.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

19.04.2024 16. dubna, Londýn - Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
C:\fakepath\eu.jpg

Novější členové EU podle analýzy zaostávají v investicích

18.04.2024 Země střední a východní Evropy výrazně zaostávají v objemu investic na obyvatele za staršími členy Evropské unie. Jednou z možností překonání investičního dluhu je zapojení soukromého sektoru do budování infrastruktury, řekl dnes novinářům hlavní ekonom nevládní organizace Globsec Vladimír Vaňo.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
img

Globální odbyt Škody Auto v prvním čtvrtletí vzrostl o pět procent

11.04.2024 Celosvětový odbyt automobilky Škoda Auto se v letošním prvním čtvrtletí meziročně zvýšil o 5,2 procenta na 220.500 vozů. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou dnes na svých internetových stránkách zveřejnil mateřský koncern Volkswagen. Odbyt celé skupiny Volkswagen v prvním čtvrtletí meziročně vzrostl o 3,1 procenta na 2,1 milionu vozů.
img

Denní shrnutí: Wall Street smazala část včerejších ztrát, USD nadále posiluje

11.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni a smazaly tak část včerejšího výprodeje po zveřejnění indexu spotřebitelských cen. S&P 500 si připisuje 0,6 %, Nasdaq roste o 1,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,5 %. Dow Jones se obchoduje beze změny.
img

Portu překročilo 30 miliard korun pod správou. Investorům sníží poplatky podle objemu investic

10.04.2024 Online investiční platforma Portu překonala milník 30 miliard korun pod správou. Zároveň od začátku května změní sazebník poplatků. Základní 1% sazba se nově snižuje s větším objemem vložených prostředků až na pouhých 0,4 %. Lze ji dále kombinovat se slevovým programem pro dlouhodobé investory. S fixací investičního horizontu se tak lze dostat až na 0,24 % p.a. Platforma tak pokračuje ve své snaze o zjednodušování a zefektivňování investování.
img

Denní shrnutí: Bitcoin se vrací na úroveň kolem 72 000 USD, zatímco USD zůstává slabý 📌

08.04.2024 Americké indexy končí první seanci týdne bez jasného směru. US500 roste o 0,05 %, zatímco US100 ztrácí 0,05 %. Investoři čekají na středeční zprávu o indexu spotřebitelských cen z USA, která by měla diktovat náladu na trhu v následujících dnech.
img

Microchip Technology posiluje spolupráci s Taiwan Semiconductor Manufacturing Company

08.04.2024 Společnost Microchip Technology posílila své partnerství s Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) integrací specializovaného 40nanometrového výrobního procesu v Japan Advanced Semiconductor Manufacturing (JASM), dceřiné společnosti, jejímž většinovým vlastníkem je TSMC v japonské prefektuře Kumamoto. Cílem tohoto kroku je zvýšit odolnost dodavatelského řetězce společnosti Microchip. Společnost považuje tuto dohodu za způsob, jak posílit interní výrobní kapacity, rozšířit geografickou rozmanitost a vytvořit větší redundanci v různých fázích výroby polovodičů.
C:\fakepath\trader-29032024-8-zm.jpg

Bybit Powered by SATOS spouští platformu v Nizozemsku

29.03.2024 Bybit Powered by SATOS spouští regulovanou platformu pro digitální aktiva v Nizozemsku.
C:\fakepath\Baltimore-most.png

Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší ekonomiku bude zanedbatelný

28.03.2024 Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší americké hospodářství bude pravděpodobně minimální, i když může mít silný vliv na ekonomiku lokální. Uvedl to americký týdeník Barron's. Podobně analytici banky JPMorgan se domnívají, že ekonomické dopady budou spíš mírné, a to včetně dopadu na ceny aut.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
img

Nvidia získává 3,30 % díky vlně nových čipů Blackwell 🤖

22.03.2024 Nvidia (NVDA.US) dnes zaznamenává nárůst o 3,30 % na 945 USD za akcii a přibližuje se tak k hranici 1000 USD za akcii. Optimismus investorů podporují nové produkty a projekty oznámené během týdenní konference Nvidia GTC. Během pondělního zahajovacího projevu oznámil generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang:
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Saúdská Arábie chystá investice do umělé inteligence

20.03.2024 Vláda Saúdské Arábie chystá obří fond zaměřený na investice do umělé inteligence (AI), vložit chce do něj asi 40 miliard dolarů (934 miliard Kč). S odkazem na informované zdroje to napsal americký list The New York Times (NYT) a později to potvrdily i zdroje televize CNBC. Saúdská Arábie se snaží svou ekonomiku zbavit závislosti na příjmech z prodeje ropy a více ji diverzifikovat.
C:\fakepath\prop-trading-20032024.png

Velké srovnání prop trading platforem - CapXmaster, FTMO a Fintokei

20.03.2024 Jak se od sebe liší, co mají společné a co vám mohou nabídnout platformy CapXmaster, FTMO a Fintokei?
img

Známky oživení zelených kovů (měď, lithium)

19.03.2024 Ceny mědi od druhé poloviny října vzrostly o 14,3 %, z toho jen tento týden o 5,3 %. Může za to omezování produkce ze strany významných těžebních společností, uzavření dolu Cobre Panamá (největšího na světě) a očekávaný celosvětový hospodářský růst.
img

Apple a Alphabet jednají o integraci Gemini do nového softwaru iPhonu 🤖

18.03.2024 Podle informovaných zdrojů agentury Bloomberg News jedná společnost Apple (AAPL.US) o integraci vlajkového modelu umělé inteligence Gemini společnosti Google (GOOGL.US) do příští aktualizace systému iPhonu. Akcie společnosti Alphabet si dnes připsaly přibližně 5,50 %, zatímco akcie Applu vzrostly přibližně o 2,00 %.
img

US OPEN: Wall Street otevírá na začátku zajímavého týdne růstem 🔎

18.03.2024 Začátek nového týdne na Wall Street vypadá zajímavě. Při zahájení hotovostní seance si americké indexy připisují rovných 1,50 %. US500 se kótuje o 0,90 % výše na 5230 bodech, US100 získává téměř 1,50 % na úroveň 18340 bodů a US2000 ztrácí 0,15 % na 2060 bodů. Nicméně pozorujeme také mírný nárůst hodnoty dolaru (USDIDX) a opětovný růst výnosu amerických dluhopisů na úroveň 4,32 %.
C:\fakepath\hispodarska-politika-17032024-1.png

Makroekonomické faktory - hospodářská politika (11. díl)

17.03.2024 V dnešním článku se podíváme na analýzu hospodářské politiky. Nastíníme její vliv na makroekonomické ukazatele a na závěr se budeme zabývat faktory, které hospodářskou politiku ovlivňují.
img

Konkurenceschopnější, soběstačnější a zelenější region: Skupina MOL chce dosáhnout uhlíkové neutrality pomocí inteligentní transformace

15.03.2024 Skupina MOL aktualizovala svou dlouhodobou strategii SHAPE TOMORROW: cílem společnosti je učinit region zelenějším, soběstačnějším a konkurenceschopnějším. Skupina zajišťuje inteligentní transformaci pomocí řešení budoucnosti: investuje do dalšího posilování bezpečnosti dodávek v regionu, tvorby hodnot z odpadu a utváření budoucnosti mobility pomocí inovativních technologií. Aktualizovaná strategie klade větší důraz na obnovitelná paliva, zelený vodík, biometan a geotermální energii. Do roku 2030 vynaloží na zelené investice více než 4 miliardy dolarů a jejím cílem je dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050.
img

Automobilka Škoda loni téměř ztrojnásobila provozní zisk na 1,77 miliardy eur

13.03.2024 Automobilka Škoda loni zvýšila provozní zisk o 182 procent na 1,77 miliardy eur (44,8 miliardy Kč). Tržby se zvýšily o 26 procent na 26,5 miliardy eur (více než 671 miliard Kč). Ve výsledkové zprávě za loňský rok to dnes uvedl německý automobilový koncern Volkswagen, jehož je Škoda Auto součástí. Výrobu Škoda loni zvýšila o 16 procent na 888.050 vozidel.
img

Genesis Capital uzavřel dohodu o koupi majoritního podílu ve společnosti GAF, českém výrobci specializovaných výrobků z kovu

13.03.2024 Společnost GAF patří k významným hráčům v kovovýrobě se zaměřením na komplexní zakázkové zpracování oceli, nerezu a hliníku. Výrobky společnosti se vyznačují vysokou kvalitou a přesností, zpravidla podléhají přísným certifikacím a mají na trhu široké uplatnění například v potravinářství, zdravotnictví, textilním průmyslu či drážní dopravě.
img

Denní shrnutí: Vyšší inflace v USA nezastavila rally na Wall Street

12.03.2024 Americká inflace CPI byla vyšší, než se očekávalo, a dosáhla 3,2 % r/r a jádrová inflace 3,8 % r/r. Jádrová inflace vzrostla o 0,4 % m/m, a to již druhý měsíc v řadě, což není v souladu s tím, že by Fed dosáhl svého inflačního cíle k datu prognózy.
img

Investiční aplikace Change ve spolupráci s Interactive Brokers nabídne nejlepší podmínky na trhu globálního investování

12.03.2024 Estonská finančně technologická společnost Change umožní ve spolupráci s největší světovou obchodní platformou Interactive Brokers od dubna českým i evropským investorům přístup ke globálním investičním příležitostem s nejnižšími poplatky.
C:\fakepath\EU3.jpg

EU prý pomohla postkomunistickým státům s transformací

10.03.2024 Postkomunistickým zemím, které do Evropské unie vstoupily v roce 2004, pomohl se složitou hospodářskou a společenskou transformací výhled na unijní členství. V rozhovoru s ČTK to prohlásil šéf Institutu pro evropská studia na Univerzitě Brémy Arndt Wonka, podle kterého je otázkou, jakým směrem by se vývoj v těchto státech vydal bez unijní perspektivy a bez následného začlenění do EU. Řekl také, že Evropská unie může být rozhodně ráda, že se k ní před dvaceti lety Česká republika spolu s devíti dalšími převážně středoevropskými a východoevropskými státy připojila. Stejně tak spokojené mohou být podle něj i tyto země, kterým plynou z členství jasné výhody.
img

Revolut otevírá možnost nákupu kryptoměn přímo do peněženek MetaMask s Revolut Ramp

08.03.2024 Revolut, globální superaplikace s více než 40 miliony zákazníků po celém světě, představuje svůj nejnovější produkt ze světa kryptoměn ve Spojeném království a EHP, Revolut Ramp, ve spolupráci s přední světovou peněženkou MetaMask, čímž rozšiřuje svou nabídku pro všechny fanoušky kryptoměn.
img

Kvůli vysokým úrokovým sazbám čelí zelené akcie dál nepříznivým podmínkám

06.03.2024 Zelené akcie čelí zvýšenému tlaku už od chvíle, kdy se po příchodu vakcín proti COVIDu zotavily komodity a následně vzrostla inflace na nejvyšší úroveň od 70. let. Letošní rok jim měl přinést úlevu. Na jeho počátku promítal trh do cen očekávaný značný pokles sazeb (počítalo se, že Fed sníží sazby až sedmkrát). Vzhledem k neústupné inflaci a robustní ekonomice je ale všechno jinak a teď už trh počítá jen se 3-4 poklesy sazeb. Tato změna narativu zeleným akciím nijak neprospěla. Nepomohla ani rychle se šířící horečka kolem kryptoměn, polovodičů, AI, obrany a kybernetického zabezpečení.
img

Dekarbonizace: Scénář do roku 2030 vede společnosti k větší udržitelnosti

05.03.2024 Dekarbonizace tvoří základ pro udržitelnou ekonomiku. Společnosti však často stojí před otázkou, jak učinit strategická rozhodnutí pro lepší zítřek již dnes. Ve své studii "Foresight studie: Dekarbonizace" vytvořila společnost Rohrbeck Heger, strategická divize Creative Docku prostřednictvím strategického foresightu scénář budoucnosti pro rok 2030, který nastínil směry postupu.
img

US Open: pozitivní nálada na Wall Street se s koncem týdne rozšiřuje 📌

01.03.2024 Závěrečný den týdne bude pokračovat v pozitivní náladě, kterou jsme pozorovali po celý týden. Kontrakty na hlavní americké indexy po otevření hotovostní seance posilují. US500 roste o 0,40 % na 5120 bodů a US100 získává 0,60 % a dosahuje 18180 bodů. Dolarový index (USDIDX) po slabé zprávě ISM klesá, zatímco výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů mírně rostou na 4,27 %.
img

Nokia bez znatelné tržní reakce na partnerství s Nvidií

21.02.2024 Finská telekomunikační společnost a výrobce chytrých telefonů Nokia (NOKIA.FI) oznámila, že na mobilních sítích spolupracuje s Nvidií (NVDA.US). Nokia říká, že spolupráce umožní konstrukci aplikací AI a pomůže přinést služby umělé inteligence do telekomunikačního sektoru. Podle oznámení společnosti tato spolupráce prozkoumá, jak umělá inteligence může hrát transformační roli v budoucnosti telekomunikačního průmyslu. Akcie Nokie na zprávu zareagovaly prudkým nárůstem, který byl ale rychle vymazán a akcie se opět obchodují na stejné úrovni.
img

Bitcoin ztrácí 2,5 %. Filecoin pod prodejním tlakem 📉

21.02.2024 Cena bitcoinu dnes opět klesla pod 51 000 USD a cena Etherea na 2 900 USD; kryptoměny rozšiřují sestupný impuls. Ztrácejí i altcoiny, z nichž dnes vyčnívá Filecoin s více než 6% propadem, který přišel krátce poté, co projekt oznámil obchodní partnerství s blockchainem Solana. Palivo pro růst však rychle došlo tváří v tvář korekci Wall Street a ústupu bitcoinu.
img

Nano-X Imaging poklesl o 25 %

20.02.2024 Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US), americké společnosti zabývající se medicínskými zobrazovacími technologiemi, dnes klesají o 25 %, čímž smazávají velkou část zisku z minulého týdne. Akcie společnosti minulý týden posílily poté, co Nvidia zveřejnila, že ve společnosti drží podíl v hodnotě kolem 380 tisíc dolarů.
img

Bitcoin překonává 50 000 dolarů, příliv spotových ETF pokračuje

20.02.2024 Bitcoin v minulém týdnu pokračoval ve své růstové trajektorii, posílil o 8 % a prolomil hranici 50 000 USD.
C:\fakepath\trader-12022024-58-zm.jpg

Americký burzovní operátor Nasdaq se dohodl na spolupráci s Ukrajinou

12.02.2024 Americký burzovní operátor Nasdaq podepsal s ukrajinskou vládou dohodu o spolupráci, jejímž cílem je podpora rozvoje kapitálových trhů na Ukrajině. Informovaly o tom dnes společnost Nasdaq a americká Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID), která pomáhá Ukrajině při propojování zahraničních investorů s ukrajinskými podniky.
img

Rok 2023 v ČSOB: Růst vkladů, investic i uživatelů virtuální asistentky Kate

09.02.2024 Skupina ČSOB v roce 2023 potvrdila pozici lídra trhu. Důvěru klientů potvrzuje silný růst obchodních objemů. Objem aktiv pod správou se navýšil o 19 procent, vklady se meziročně zvýšily o devět procent a objem úvěrů byl meziročně vyšší o pět procent. Kvalita úvěrového portfolia zůstává excelentní. Čistý zisk skupiny činil 15,4 miliardy korun. Počet aktivních uživatelů aplikace ČSOB Smart překročil 1,3 milionu, většina si již vyzkoušela i virtuální asistentku Kate.
img

Může Bidenova administrativa znovu zvýšit ceny energií?

06.02.2024 V posledních týdnech cena energetických komodit na burzách převážně klesala, ocenění elektřiny a zejména plynu bylo na nejnižších úrovních za poslední roky. Nic na tom nezměnilo ani vyhrocení konfliktů na Blízkém východě či pokračování války na Ukrajině. Elektřina tak poklesnula hlouběji k 80 EUR za MWh, zemní plyn v klíčovém uzlu TTF v Nizozemsku pak sestoupil až k 24 EUR za MWh, což jsou nejnižší úrovně od poloviny roku 2021. Tento vývoj by se mohl v příštím období minimálně zastavit nebo přímo otočit. Bidenova administrativa totiž zastavila schvalování nových licencí na vývoz amerického zkapalněného zemního plynu. Jaký by to mohlo mít dopad na cenu plynu? Mohlo by se jednat o významný problém pro Evropu?
img

Maxima indexu S&P 500: naděje v nadcházející zasedání Fedu a zisky tech firem

30.01.2024 Americké akciové indexy vykázaly v pondělí růst. Investoři se připravovali na náročný týden, kdy očekávali velké množství finančních zpráv společností s velkou tržní kapitalizací, nové ekonomické údaje a zasedání Fedu věnované měnové politice. Všechny tři hlavní americké akciové indexy vykázaly růst, přičemž nejvíc vzrostl hi-tech index Nasdaq (.IXIC). Index S&P 500 (.SPX) dosáhl nové rekordní zavírací úrovně. Po 3,3% růstu hlavního indexu v prvním měsíci roku 2024 revidoval BlackRock své hodnocení amerických akcií směrem nahoru.
img

3 top kryptoměny pro diverzifikaci vašeho růstového investičního portfolia v roce 2024

17.01.2024 Kryptotrh odstartoval nový rok velmi dobře a od začátku měsíce vyrostla tržní kapitalizace o 100 miliard USD na aktuálních 1,7 bilionu USD. Schválení spotových bitcoin ETF, nadcházející halving bitcoinu (BTC) a rostoucí makro narativ, že Fed je na pokraji takzvaného „holubičího“ posunu v měnové politice, nutí investory hledat top kryptoměny, které by mohly v roce 2024 zazářit.
C:\fakepath\trader-17012024-61-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.01.2024 1) Evropská centrální banka (ECB) sníží úrokové sazby patrně v létě, řekla dnes v rozhovoru s agenturou Bloomberg na Světovém ekonomickém fóru v Davosu šéfka ECB Christine Lagardeová. V zemích eurozóny míra inflace v prosinci zrychlila na 2,9 procenta z listopadové hodnoty 2,4 procenta, potvrdil dnes Eurostat svůj původní odhad.
C:\fakepath\trader-16012024-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.01.2024 1) Člen Rady guvernérů ECB Robert Holzmann na světovém ekonomickém fóru v Davosu naznačil, že letos vůbec nemusí dojít na snížení úrokových sazeb. Takový scénář by byl značně odlišný oproti tržnímu očekávání, které pracuje se snížením úroků o více než procentní bod v letošním roce. Dle Holzmanna by k inflaci mohly přispět i geopolitické hrozby. Po konfliktu na Ukrajině a v pásmu Gazy dochází na pirátské útoky v Suezském průplavu, které mohou být předehra k něčemu většímu. ČNB naopak doufá v hladké snižování sazeb, které zahájila na konci minulého roku. Rychlost a intenzita bude vycházet z inflačních dat.
img

Nvidia dosáhla ATH a rozšiřuje své podnikání v Indii 📌

11.01.2024 Akcie společnosti Nvidia dnes po dosažení historického maxima klesly o 0,50 %. Společnost rychle roste v odvětví umělé inteligence, kde si udržuje náskok před konkurencí. Společnost Nvidia dnes oznámila exkluzivní partnerství s předními indickými podnikatelskými skupinami za účelem zřízení nejmodernějších datových center AI v Indii. Tento krok je součástí širší strategie společnosti Nvidia, která zahrnuje rozvoj dovedností, partnerství s India Inc a podporu iniciativy "Make in India". Tento vývoj je pro společnost Nvidia klíčový, zejména proto, že čelí omezením vývozu do Číny a dalších zemí.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Ruský premiér Mišustin navštíví v úterý a ve středu Peking

18.12.2023 Ruský premiér Michail Mišustin v úterý zahájí dvoudenní návštěvu Číny, během které se má setkat s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem a jednat s premiérem Li Čchiangem. Oznámila to dnes státní agentura TASS. Na programu 28. pravidelné schůzky šéfů vlád obou zemí má být podle vládního komuniké rozvoj rusko-čínských vztahů, přičemž důraz se má klást na praktickou spolupráci. Vztahy mezi oběma zeměmi se prohloubily po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu z loňského února, ale podle analytiků roste ruská závislost na Číně.
C:\fakepath\EU2.jpg

EU bude méně závislá na dovozu klíčových surovin, rozhodli europoslanci

12.12.2023 Poslanci Evropského parlamentu dnes schválili pravidla, která mají Evropské unii zajistit dostatek klíčových surovin a snížit závislost zejména na Číně a dalších asijských zemích. Země EU mají podle normy do roku 2030 produkovat desetinu své spotřeby těchto materiálů, zpracovávat 40 procent a recyklovat 25 procent. Pro firmy by podle poslanců měly být motivací investiční pobídky a jednodušší administrativa.
img

Portu se staví na vlastní nohy. Osamostatnění má urychlit expanzi i další rozvoj

11.12.2023 Online investiční platforma Portu vyrostla a odděluje se od společnosti WOOD & Company Financial Services. S licencí obchodníka s cennými papíry od České národní banky se v lednu 2024 odštěpí do samostatné společnosti WOOD Retail Investments. Po tomto oddělení získává Portu kromě samostatnosti především větší flexibilitu pro další rozvoj produktů i expanzi na nové trhy.
img

US Open: US500 testuje letošní maximum 📌

08.12.2023 Poslední obchodní den tohoto týdne přináší prodloužení dobré nálady. Přestože se indexy pohybují v blízkosti letošních maxim, zisky si udržují. US500 otevírá o 0,10 % výše a aktuálně získává přibližně 0,50 %, přičemž kotace jsou jen 0,50 % od letošních maxim a 4,10 % od historických maxim. Růstu akciového trhu nebrání ani posilující dolar, který je od konce listopadu v růstovém trendu.
img

eToro: Bitcoin vyletěl přes 41 000 USD

04.12.2023 Bitcoin o víkendu překvapil a potěšil, když překonal hranici 41 000 amerických dolarů a pokračoval tak ve své dosavadní silné formě na trhu.
img

Paramount Global diskutuje o vytváření „nabídky streamování“ s Applem – podle WSJ

01.12.2023 Podle zdrojů citovaných The Wall Street Journal měly Apple (AAPL.US) a Paramount Global (PARA.US) diskutovat o potenciálu kombinace streamovacích služeb za konkurenceschopné ceny. Jedná se o nejnovější a zároveň první pokus po dlouhé době pro obě konkurenční zábavní společnosti spojit síly a optimalizovat svou nabídku.
img

OpenAI se snaží sjednotit zaměstnance, Microsoft vyzývá ke změně řízení

21.11.2023 Společnost OpenAI vede intenzivní diskuse s cílem sjednotit své rozdělené zaměstnance. Uvedla to dnes agentura Bloomberg, která se odvolává na interní dopis viceprezidentky pro globální záležitosti Anny Makanjuové. Šéf společnosti Microsoft Satya Nadella řekl, že struktura vedení OpenAI se zjevně musí změnit. Microsoft firmu OpenAI podporuje a má v ní i podíl.
img

WOOD & Company vstupuje s novým realitním fondem do segmentu logistiky. Pro první akvizici sáhla do Polska

21.11.2023 Skupina WOOD & Company otevírá nový WOOD & Co. Logistics podfond a vstupuje tak do segmentu logistiky. Nový podfond je určený pro kvalifikované investory. V eurové třídě cíluje na roční výnos 15 procent při investičním horizontu alespoň tři roky. Unikátní strategií fondu jsou investice do výstavby logistických nemovitostí, kdy investor získává možnost profitovat z developerského výnosu. První akvizicí nového podfondu je plánovaná investice do výstavby třetí etapy projektu 7R Park Tczew III nedaleko polského Gdaňsku. V přípravě je výstavba dalších logistických projektů ve střední Evropě.
C:\fakepath\trader-20112023-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.11.2023 1) Německá ekonomika v tomto čtvrtletí pravděpodobně opět klesne a její oživení bude obtížné, uvedla dnes ve své měsíční zprávě německá centrální banka. Zmínila zároveň známky zlepšení na začátku příštího roku. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Německo chce podle Scholze pracovníky z Afriky, čeká ale hladké deportace

20.11.2023 Německo má zájem o kvalifikované pracovníky z Afriky, chce jim proto nabídnout budoucnost, zároveň ale očekává hladké deportace těch neúspěšných. Dnes to v Berlíně na investičním summitu skupiny velkých ekonomik G20 ke spolupráci s africkými státy prohlásil spolkový kancléř Olaf Scholz. Zdůraznil také, že Německo stojí o rozvoj hospodářské spolupráce s africkými zeměmi, v nichž vidí mimo jiné velkou příležitost klimatického a energetického partnerství.
C:\fakepath\trader-14112023-37-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.11.2023 1) Ruský rubl se dnes dopoledne vyšplhal vůči americkému dolaru na nejsilnější úroveň za tři a půl měsíce. Za jeho růstem stojí vysoké úrokové sazby a také prodej deviz, k němuž sahají ruští exportéři, informovala agentura Reuters. Kolem 9:30 SEČ dolar vůči rublu ztrácel zhruba 0,2 procenta na 91,44 USD/RUB. Předtím sestoupil až na 91,31 USD/RUB, nejníže od konce července.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Reuters: Kvůli dluhům Peking změní spolupráci soukromého a veřejného sektoru

14.11.2023 Čínská vláda nařídila samosprávám, aby zastavily projekty partnerství veřejného a soukromého sektoru, které považují za problematické. Desetiprocentní příspěvek na rozpočtové výdaje určené na tyto projekty pak nahradila mechanismem prověřování ze strany Pekingu, čímž se snaží omezit rizika dalšího zadlužení obcí. S odkazem na své zdroje o tom dnes informovala agentura Reuters.
img

US Open: moment nejistoty po komentářích Fedu 📌

07.11.2023 Druhý den tohoto týdne přináší na trzích mírné oživení. Hawkish komentáře členů FOMC připomínají investorům, že Fed ještě nedokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb. Připomeňme, že zisky z minulého týdne byly skutečně taženy těmito spekulacemi. Při otevření se hlavní indexy Wall Street obchodují na relativně plochých úrovních. Na forexovém trhu pozorujeme výrazné posílení dolaru, což je důvodem razantnějších pohybů na párech jako USD/JPY nebo EUR/USD. Výnosy 10letých amerických dluhopisů tento týden mírně posílily na 4,60 %, i když dnes ztrácejí. Zlato a další drahé kovy po zbytku trhů ztrácí.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 3. listopadu 2023

03.11.2023 St.Galler Kantonalbank (SGKB), jedna z největších bank ve Švýcarsku, vstupuje do světa kryptoměn, protože pro své zákzaníky zavádí možnost obchodovat bitcoiny a ethery.
Související klíčová slova: Barron's | PAMP | Útok na Izrael | Braiins | Etheru | PPI v USA | Investiční pobídky | MDNA | Objem transakcí | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Dodávky energií | BCPP | Převzetí banky | Brad Garlinghouse | Čínské strany | Hlava a ramena | Generální ředitel skupiny ČSOB | ChatGPT | Broadridge | Vítězství Německa nad Francií | Peněžní toky | PFX | Adot AI | Cap | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Výnosy dluhopisů | SK Slavia Praha | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Podfondy | Geopolitické konflikty | Války | Lithium | Západní země | Sandbox | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | Dokumenty 19b-4 | Obchodní platformy | Češi | Klienti ČSOB | Data z trhu práce | Allianz | Trh nemovitostí | US2000 | Poskytovatelé signálů | OBSE | GameStop (GME.US) | Online kasina | Sázkaři | SoFi Technologies | Měnový pár EUR/CZK | Společnost Thyssenkrupp | DPH | Burzovní operátor | EUR | Král Salmán | FDA | Digitální reklamy | Spotřebitelské výdaje | Komuniké | Paul Krugman | Keir Starmer | Riziko inflace | Investor | HOOD.US | Vlastní prostředky | Rovio Entertainment | Levné peníze | Nedostatek čipů | 1Inch | Finanční ústav | Payments | Budoucnost mezinárodních vztahů | Obchodní rizika | Brokeři | Ceny surových diamantů | Accenture | Microsoft Bing | Salesforce | Roche | Globální toky přímých zahraničních investic | XOM | Výkyvy | Itálie | Stoxx | Gili Wolff | Mezinárodní dohody a organizace | CBDC | Akcie firmy | Kapitál a podíl zisku | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Očekávání | Online investování | Rizika investování do Etherea | Antverpy | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Volatilní | Evropské centrální banky | Co je Ripple? | Vliv technologií a digitální éry | Poslanci | Zisk automobilky | PANW.US | Dani Brinker | Swingy | Inflační riziko | AMC Entertainment Holdings | Chile | Novo | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Volatilita cen | Vývoj objemu | USAID | Ark | Binance Coin | NYCB | Trh práce | Technologie společnosti | Evropská komise | The Moscow Times | Spuštění ETF | WeCHat | Státní televize | Pro investory | Průmyslové podniky | Automobilka Ferrari | Nástroj Stable Diffusion | iShares | LVMH | Snížení odměny | Riziko politických a environmentálních událostí | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Další halving | Německý automobilový koncern | Surový cukr | Potenciál | MACD | Alexander Novak | Support | Diverzifikace | Allianz Trade | Státy a jejich zájmy | Finanční produkty | Akvizice | Posílení | Finanční stabilita | ČEZ Pavel Cyrani | Shiba | Technologie blockchain | Norges Bank | Škoda Auto | Formule | Alessandro Dazza | Jiří Hrbáček | Paramount Global (PARA.US) | Miliony dolarů | Amartya Sen | Investice do ekologických technologií | Argos Capital | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | ProTrader program | NYSE | Intervence | Investiční obsah | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Proč investovat do Bitcoinu? | Azitra | Interactive Brokers | Klesly akcie | Non-fungible token | Chování | Rekord | Nižší sazby | Bitcoinového ETF | Nezávislost | Bitcoiny | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | BrandZ | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Rohlík | FTSE MIB | Olívia Lacenová | Bidenova administrativa | Bybit | Společnost Apple | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | Server The Information | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | LULU | Javier Milei | Von der Leyenová | Ethereum ETF | Metaco | Předseda představenstva | Reality | Mediální společnost | Digitální aktiva | Premier League | Goldman Sachs | Trustee | Cena bitcoinu | Strategický pohled | SOK | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Streamovací služby | Král kryptoměn | Agentura AFP | Konflikty a spory | Daniel Silver | Benchmark | Rostoucí výnosy | Lagardeová | Zalesňování | Štěpán Pírko | Cenné papíry | Výnos | P/S | DeFi | Rozdělení zisků | BlackRock | New York Community | 100 miliard dolarů | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Google Pay | HOOD | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | SMA | Úmluva o zákazu chemických zbraní | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Poštovní spořitelna | Axiory | Reddit | IDEA | Technické rezistence | Šéfové | Jiné měny | ESG | Index DOW | PayPal ve zkratce | Ford (F.US) | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Centrální banky světa | Co se vyplatí sledovat? | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | MAE | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zájem o akcie internetových firem | Kontrakty | Strach | Vstoupit na burzu | Způsob obchodování | Zkušený obchodník | Investice do Polygonu | Propad cen | Přehřátí ekonomiky | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Praxe | Nasdaq100 | Británie | Škoda | Platební neschopnosti | Dohoda o klimatu (COP21) | Labouristé | Německá automobilová skupina | JPY | Metaverse | Americká investiční banka | AI | Investiční příležitost | Polovodiče | Index Russell | Libina | CB.US | Dvoufázový proces ověření | Next Finance | Německá společnost | FTT | Ekonomiky | Finanční výkonnost | Wonderinterest Trading | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Jaguar Land Rover | BitFlyer | Velké německé firmy | Peníze | Nabídky akcií | Další drahé kovy | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Analýza akcií PayPal | Robert Habeck | Ukazatel | Suezský průplav | TeamViewer | Vladimir Putin | ČSOB Smart | Francouzská společnost Imerys | FTX | Kryptoměnové ETF | Jannis Samaras | Trpělivost | Společnost Kofola | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Největší krize | Charles Hoskinson | Proces ověření | Ekosystém baterií | Certifikáty | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Technologie blockchainu | Vietnam Airlines | SK Slavia | Rizika investování do Filecoinu | Saxo Bank | GPEF IV | Cena bitcoinu dnes | FedWatch | Agentura pro mezinárodní rozvoj | Obří fond | Apetit investorů | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Dlouhodobý investiční produkt | Ropa WTI | Micron | Simon Peters | DOGE | Podrobnosti IPO | Rizika investování do Binance Coin | Významný milník | Dell Technologies | Brexit | Růst ekonomické nerovnosti | FedEx | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Vlajka OSN | AEX | Burza cenných papírů Praha | Linda Yaccarino | Zastavení činnosti | Společnost Genesis | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | Největší IPO | Canberra | NVDA.US | Valná hromada | Obchodní dohoda | The Economist | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | EURUSD | Americké ekonomiky | Kapitál | ProTrader | Technologické start-upy | Americký prezident Joe Biden | NFP | Svět kryptoměn | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Investování v Česku | Cestování | LEROS | O2 | Broker | Indonéská vláda | Bayer | Akcionáři | Proražení | Jurisdikce | Cash flow | xStation | Prodeje aut | Výkon | Posílení koruny | Investovat | Discord | USD | Hýbat trhy | Voyager | Export | Změna klimatu | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Mladší generace | Růst společnosti | NFLX | Britové | Technická analýza | Ceny uhličitanu | Zasedání FOMC | NYCB.US | Společnosti v indexu | Berkshire | Posilování koruny | CISCO | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Unie | Qualcomm | Výroční zprávy | Union générale | Ruská společnost | Expertka | Southwest Airlines | Obchodní signály | Jestřábí komentáře | Plány | Na burze | Aktuální informace | Rebalance | Šok | Energetické zdroje | ČSOB | Počáteční kapitál | ProSiebenSat.1 | Total | Tiskové zprávy | Regulace | Žaloba | Vývoj ceny akcií | Kofola | Apple Pay | Maďarsko | Bahlil Lahadalia | Obrovské zisky | South Sea Company | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Tichomoří | Globální dosah | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Celkový objem obchodů | AAPL | Klimatické změny | Xiaomi | Uvolnění kurzu rublu | Analytička společnosti | Pověst | Tržní trendy | Roční růst | Spekulovat | Automobilka Nissan | Fitch Ratings | Sociální sítě | Norská společnost Opera | Mezinárodní spolupráce | ASIC | Ruský prezident | P.A. | Obchodní terminál | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Mastercard pro Českou republiku | Širší index S&P 500 | Obchodní nástroje | Fintech společnosti | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Xcoal Energy | NBCUniversal | Patrick Garvin | Vyšší náklady | NTAP | Dovednosti | Snížení poptávky | Agentura Kjódó | Investiční mince Bedřich Smetana | Netflix (NFLX.US) | Hospodářský institut | Dovoz | Dillí | Budoucnost | RIVN | Bohemian Empire | NextEra | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Skokové posílení | Investiční plány | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Mizuho Securities | Nominální hodnota | Bankroty | The New York Times | Akcie Bank of America | Generace Z | Riot Platforms | 1 milion | Gigant Gazprom | Konvergence | Politická situace | Výrobci elektromobilů | Světová finanční krize | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Světový obchod | Santiment | Výkonnost společnosti | Srovnání prop trading | American Express (AXP.US) | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Zdravotní péče | Vybírání zisků | EUR/CZK | Největší ztráty | Rebranding | Blockchainové technologie | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Mitsubishi UFJ | Banka JPMorgan | Odpovědnost a udržitelnost | Elon Musk | Rivian Automotvie | CO2 | Akciové indexy | Obrat trendu | Evropská scéna | Čínští výrobci | Role centrální banky | Tesla Elon Musk | Investoři | Revolut | BitMEX | Investing.com | Portfolio | Fungování | Krize v Perském zálivu | Panama | Bybit Ben Zhou | Upstream | Michael Feroli | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Předseda sněmovny | EP Corporate Group | AMD | Moderna | Společnost Google | Dopad na finanční trhy | Finanční ústavy | Média | Vyšší úrokové sazby | Bitcoin ETF | Christine Lagardeová | NEMO | Obchodní napětí | Grayscale | Jádrový index | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Tezos | Ceny kryptoměn | Ruské společnosti | Janet Yellenová | Graf akcií | Mezinárodní organizace a smlouvy | Průmyslové revoluce | Ukrajinské vlády | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Index KOSPI | Bank of England | Airbnb | Společnost Nasdaq | Cena Etherea | Gary Gensler | Fannie Mae | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | Vývoj sazeb | Prezident | WSJ | Neziskové organizace | BP | AXP.US | Pád banky | Vliv na sociální a environmentální aspekty | Počáteční investice | Funkční období | KDU-ČSL | Bilion | Global Finance | ADS | Čínské hospodářství | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Kč/EUR | Snížení nákladů | NYSE: BR | Evropské trhy | CEO společnosti | Analýzy | Distribuované účetní knihy | Finanční pomoc | Slevy | TTF | Investiční | Průzkum | AltSignals | Zvýšení úrokových sazeb | Týdenní pivotní body | ExxonMobil | Migrace | Energetický a průmyslový holding | Berlín | Invesco | Německý DAX | Hlavní události | Brusel | Patria | Anglie | EP | Ceny Bitcoinu | Člen představenstva | Covid | Nejhlubší fáze | Bloomberg News | Sledování makroekonomických ukazatelů | Tržní podíl | Uber | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Prodej akcií | Dalibor Trojek | Mitsubishi UFJ Financial Group | Úrok | Válka | Americké ministerstvo energetiky | Formule 1 | Pokles ceny | US500 | Meme coiny | Obchodní příležitost | Kodiaq | LCID | Agentura Reuters | Akcie Nike | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Strategické partnerství | Spotřebitelský sentiment | Prodej | P/E | Zpráva | OPRA | Hlavní kryptoměny | Apple | Indický trh | Nové příležitosti | First Republic Bank | Řízení rizik a poplatky | Představitelé Fedu | Ceny uranu | Tržní kapitalizace | RIOT | Mnoho peněz | Strojové učení | Ekonomické dopady | Palantir (PLTR.US) | Kevin McCarthy | Konflikty | Huawei | Tencent | Emoce | Kontejnerová loď | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Vliv na ekonomiku | RoboMarkets | S&P | Makléřská firma | The New York Times (NYT) | EPH | Skupina PPF | Vzdělání | Quantum | iPhone | Celoroční výhled | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Prezident Javier Milei | Důvěra investorů | Rozpočtový přebytek | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Legislativa | Diamantový průmysl | Zasedání Fedu | Sběratelé | Zapojení uživatelů | České koruny | Technický výhled trhu | Worldcoin | Tržby z prodeje | Finanční nástroje | Oracle (ORCL.US) | Vedoucí představitelé | Plynovody | Automobilka | Kryptoaktivum | Meta | Vodafone | Dokončení transakce | Nabídka | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | Management | Obchodování s deriváty | Společnost PFX | Rizika investování | ZEW | Přijímání plateb v bitcoinech | Obchodní týden | TSMC | Dobré výsledky | Informované zdroje | Centrální banky | Prezidentka ECB | EDX Markets | Pandemie COVID | České firmy | Fenomén | Nízké poplatky | GAAP | Nová britská vláda | Eurostat | Majitel | Microsoft Bing Chat | Předpověď | Zprávy | Všechny akcie | Farmaceutický sektor | First Republic | Ruský rubl | Monitorování | Nadšení | Daňový poplatník | Dolary | Dlouhodobé investování | Denní minima | Tokeny | Rekordní prodeje | Členové EU | Největší zásoby niklu na světě | Akciový index | Obchodování na Wall Street | Německé firmy | Virgin Galactic | Souprava | Investiční banka | Vývoj ceny bitcoinu | PLTR | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Bard | Snižování cen | Odchod z Evropské unie | 21Shares | Národní zájmy | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | Nárůst tržeb | Míra | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | NNOX.US | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Distribuce | Hospodářský výsledek | Udržitelnost | Bitcoin | Silný růst | Investiční centrum | FOREX | Makroekonomické ukazatele | Airbus | Škálovatelné programy | Dall-E | Spoření | České banky | Kanada | Vyhlídky | Podfond | YPF | Firmy | CZ | NATO | Martin Pisklák | Internetové obchody | Sázka | USA Donald Trump | Ubisoft | Tržní podmínky | Konzervativní strany | Futures | Index cen domů | Automobilky | DSY.FR | Rozvoj ukrajinských kapitálových trhů | Kryptoměnové burzy | Trading & Dealing | Elektromobilita | Nástroj | Výsledky | Andreessen Horowitz | Genesis Capital | Krypto komunita | Velké americké banky | ATH | Odbyt celé skupiny Volkswagen | Nejistota | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ruský plyn | Veřejné služby | PLTR.US | Tečka kom | Výrobce chytrých telefonů | Nio | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Digitální měny | Instrument | Bank of America | TIM | Silný dolar | Generální ředitelé | Australský dolar | Retracement | Financial | Suroviny | Uplynulý rok | Pragerovy sady | Hodnota akcií společnosti | Řetězec restaurací | E15 | Akcie firmy dnes | Cukr | Technické ukazatele | Terminál | Finanční služby | Ekonomické události | Výrazný pokles | Martin Říha | Americký burzovní operátor | Analytická společnost | Inflace v zemích Evropské Unie | DJIA | Zůstatek | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Kupující | Finanční výsledky | Index Coop | Včerejší obchodování | Hospodářská politika | OPEC+ | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Futures na evropské indexy | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Radan Hanzl | BHS | Elektromobily | DMA | Objem | Propad | Asociace | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Přímé zahraniční investice | Activision | Obavy z recese | Třetí pilíř | Zásoby niklu | Očekávání investorů | Zasedání Světového ekonomického fóra | Výkonnost | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Microsoft (MSFT) | Nákup a prodej | Worldpay | Údaje | BCS | Společnost Nvidia | Akcie XPengu | Tuzemská firma | Asie | Deprese | Soukromé firmy | Burzovně obchodované fondy | Elektrické vozy | Softwarový gigant | ČNB intervence | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Vale | Společný podnik | Zdeněk Nekula | Exxon Mobil | Propuštění | Broadridge Financial Solutions | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Alibaba | Letní měsíce | Stablecoiny | mmBtu | Malajsie | Výsledky průzkumu | Analytici Citi | UCITS ETF | DPA | Regulátor | Bancorp | SwiftTrader | Transpacifické partnerství | Nomura | Hlavní indexy | SHIB | OpenAI | Dlouhodobý výhled | Společnost Grayscale | Digitální zlato | Televize CNBC | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Důchod | AMC | Tržní kapitalizace bitcoinu | Nový premiér | Pfizer | Snížit emise | LUV.US | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Emise skleníkových plynů | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Nano-X Imaging (NNOX.US) | Obnovitelné zdroje energie | Převzetí Credit Suisse | Akcionáři společnosti | Škoda Group | Obchody | Průraz | Cena plynu | Globální dění | Deficit | Graf | Polsko | Chudoba | Kolaps | CCTV | Rio Tinto | Levi's | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Reakce trhu | Metacade (MCADE) | Dnešní výsledky | Plyn | Ruská invaze na Ukrajinu | Srovnání prop trading platforem | Nabídka akcií | Bankéř | Ropa Brent | Americká tisková agentura | HDP USA | Wall Street Journal (WSJ) | Hrubý domácí produkt | Lukáš Kovanda | Školení | Zvýšené riziko | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Decentralizované finance | Dow Jones (US30) | Evropa | Obchodovat CFD | Paxos Trust Company | Síla Sibiře 1 | Zájem o bitcoin | OPEC | Ukrajina | Ukončení intervencí | Zelené investice | Marathon Digital | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | BYD | Dopady na ekonomiku | Mírové mise | Ústavní soud | Kontext | Vydavatelé zpráv | Jakub Matis | Akcie včera | Cenný papír | Prsten | Lamborghini | Baltimore | Finanční zpráva | NASDAQ: MSFT | Earnings | Americká centrální banka | Trump | Stavebnictví | Devalvace | Online platformy | Provozní ztráty | FactSet | SEBA | Dlouhodobé strategie | Synthetix | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Evropská unie (EU) | Foot Locker | Britský FTSE 100 | Křetínský | PYPL | Beta | Spolupráce Kovyho | Chainlink (LINK) | Čínský prezident Si Ťin-pching | EU a NATO | Rostoucí trend | Finanční krize | Vydělat peníze | Equal weight | Situace | Genesis | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Nové zdroje | Equity | Miners | Ministerstvo energetiky | CzechCrunch | CapXmaster | Různé názory | Mediální divize | Provozní výnosy | Výkonný místopředseda | Rakousko | Stříbro | Portu | Rizika investování do AltSignals | Alexander Gabujev | Zadržování vody v krajině | Global X Lithium & Battery Tech UCITS ETF | Jihokorejský KOSPI | EHP | CHF | Instituce | COPPER | Kakao | Turecko | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | OECD | Spolehlivost | Předpokládaný růst | G10 | Růstový potenciál | Mobilní aplikace | Největší evropská ekonomika | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Brokers | Rajec | Burza cenných papírů | Německý hospodářský institut | Obnovitelné zdroje | Syntetické diamanty | Samsung Electronics | Americké akcie | Společnost OpenAI | USA a analýza hospodářské politiky | BBC | Reálný účet | Dopad pandemie | Halving bitcoinu | Home Credit Group | Změny daní | Kongres | Wonderinterest | Těžby Bitcoinu | Divize | Pozitivní vliv | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | Business Insider | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Spot | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Rosněfť | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Invaze | Futures kontrakty | Audi | Zvýšená volatilita | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Slabé výsledky | Růst výnosů | Big data | Trh | Nárůst zásob | Politická rizika | Tongyi Qianwen | Komise | Vládní a firemní dluhopisy | Vydělávání peněz | Obchodování se CFD | Regulace veřejně obchodovaných společností | Mluvčí společnosti | Války na Ukrajině | Společnost Alibaba | Akcie firem | GME | Doporučení | Odvody | Zlomkové akcie | Forexové trhy | Fed | Vývoj hodnoty | Ekonomické výkonnosti | Genesis Global Capital | Jihomořská bublina | Zakladatel | Skupina ČEZ | Korekce | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | Rubl | GME.US | Pozornost | Cornwall | Finanční společnosti | Země EU | Nové trhy | NetApp | Celosvětová poptávka | Ripple | Vývoj ekonomiky | Závislosti na Číně | PowerCo | Ed Knight | Arista Networks | Investice do umělé inteligence | Nákupní příležitost | Kjódó | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Konkurenceschopnost | Kasina | S&P 500 | Podíl nevýkonných úvěrů | Stripe | USDT | Automobilový průmysl | Sběr bylin | MDNA Life Sciences Inc. | Dceřiné společnosti | Objem akcií | JDE | Technické indikátory | Posílení dolaru | Propouštění zaměstnanců | Konzultant | ANO | Stock | Apollo | Zemní plyn | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Ministři financí | Akcie banky | Jiří Kolísko | Obchodní systém | Investice do Ripplu | Rating | Platforms | Nayib Bukele | MWh | E-commerce | Alphabet Inc. | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Ekonomie | Azitra Inc. | Dílčí index | Investiční produkt | Rivian | Zlepšení | Microsoft | Wells Fargo | Trh dnes | Jelena Borisenková | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Dopad na cenu | Rizika investice do Ripplu | NFLX.US | Dohoda o klimatu | Hodnota investic | FIL | Dnes ČTK | Eurokomisař | Volatility | Společnost Tesla | Růst tržeb | Členové Fedu | Úspory | CME | CTBT | Defi | Šéfové vlád | Sell | CMA | PARA.US | Mistrovství | NAFTA | Makroekonomické údaje | Compound | Banka HSBC | Pomoc Ukrajině | Akcie společnosti PayPal | F.US | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Prosperity | Index Nasdaq | Solana | Společnost PayPal | Jaguar | Automotive | Decentraland | Premiér Mišustin | Web3 | Předseda SEC | Virtuální realita | DAO | Představenstvo | Směřování | Coinmate | ATR | Společnost BlackRock | Akční plán | MSFT.US | Agentura AP | Nejziskovější | Vision Pro | Nižší minima | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Trendové linie | Vlajka | Hodnota akcií | Marathon | Objem obchodů | Zisky akcií | RTL Hrvatska | FIAT | Krypto | Japonsko | Největší burzovní krachy v historii | XRP | Invest | Gazprom | Vysoké standardy | Centrální banka | Akcie společnosti Bank of America | MicroStrategy | Americké banky | Meta Platforms Inc | Federální rezervní banka | Počet zákazníků | Životní prostředí | iOS | Exxon | Analytici | Upravený zisk EBITDA | Devizové intervence | Grafy | Rivian Automotive (RIVN.US) | Růst HDP | ILO | Diamant | TMV | Charkov | Získání licence | Podmínky na trhu globálního investování | Donald Trump | Čistý zisk | New York Community Bancorp | Jádrová inflace | Využití generativní umělé inteligence | Twitter | Směnný kurz | Kovy | Analytika | DBS | Největší kryptoměna | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Krach | Centrum | Francouzská společnost | Nejnovější údaje | Společnosti | Čínské investice | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Nejobchodovanější CFD akcie | Rozpočet | Další růst | Kvapka Rajeckej doliny | Největší zásoby | Tradeweb | Prezident Microsoftu | Mentoring | Teorie pravděpodobnosti | Investice do akcií | Spoluzakladatel | Globální zájmy | Přední finanční instituce | Nákup automobilů | Ředitel skupiny ČSOB | South China Morning Post | Technologická společnost Apple | Dluhové krize | Indonéský ministr | Energetický sektor | Asijské měny | První krize | Alphabet (GOOGL.US) | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik | Horentní sumy | Alternativní kryptoměny | Údaje o inflaci | Výrobce elektromobilů XPeng | OpenAI Sam Altman | Mluvčí | Demografické trendy | Reuters | AMC Entertainment | Unilever | Spotové bitcoinové ETF | Letadlo | Baidu | George Bush | Situace na Ukrajině | QCOM | Historické souvislosti | Emad Mostaque | Kolaps Lehman Brothers | CZK | Chevron | Finanční metropole | Trh s diamanty | Depozitní sazba | Širší trh s kryptoměnami | Česká republika | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Propady hospodářského růstu | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Rolování | Avalanche | Palo Alto | Předseda | Freddie Mac | Emise CO2 | Arm | Vzdělávací obsah | Růstový impuls | Ekonomické vztahy | Anglo American | Kabosu | Přístup k financím | Ola | Úřad ONS | Trans-Pacifik | Makro | Boeing | Smlouva o volném obchodu | Dow Jones a S&P 500 | Adyen | Společnost Lululemon | PROP Trading | Roční výnos | PIF | Merrill Lynch | SUV Purosangue | Mateřská společnost | Prime | Bing Chat | Trading Economics | Americký dolar dnes | Hodnota indexu Nasdaq | Americký dolar | Ukrajinské krize | Libra | Eva Miklášová | Sociální a environmentální aspekty | Slovní intervence | CFD | Prodej cenných papírů | Dopad na ekonomiku | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Realizace zisku | Bankovní holdingy | Smart portfolio | DOT | Marek Kyrsch | US100 | Financovat | DBS Bank | Dodd-Frank | Pohyby na trhu | Forex seminář | Německá centrální banka | Aktuální cena | Oblasti rezistence | Západní firmy | Ceny uhličitanu lithného | TSLA | Martin Fišera | Alibaba Group | Investiční cíle | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Refinitiv | Viceprezident | Velké srovnání prop trading platforem | PEPSICO | Český hrubý domácí produkt | Vybírat zisky | GIS | Miliardy švýcarských franků | Cena | Investiční banky | Odpor | Bybit Powered by SATOS | Kofola ČeskoSlovensko a.s. | Firma dnes | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Gemini | WisdomTree | Objem peněz | Money-Management | Snižování úrokových sazeb | Air | Nano-X Imaging | Economic | Ztráta | Investice do Chainlinku | P2P | The Information | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Skupiny PPF | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Fond zaměřený na investice | Rohrbeck Heger | Společnost WisdomTree | Životní úroveň | EBay | Epidemie | Dolar k japonskému jenu | Telekomunikační společnost | Dluhy | Dolar | Rohlik.cz | Čínská ekonomika | MUFG | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | JPMorgan Chase & Co | IDEX | ČNB | TSLA.US | Telecom | Krátkodobé investice | VW | Přebytek peněz | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Zajímavé příležitosti | Pokles | USDIDX | Obchodní model | Těžaři | Vyšší ceny | Ropné velmoci | Zahraniční investice | Pojišťovnictví | Dlouhodobé investice | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Přírodní katastrofy | Global X Lithium & Battery Tech | Margin | Nvidia | Obchodní spory | Dlouhodobé a krátkodobé důsledky | Vývoj akciového indexu | Next | Andy Jassy | NYT | Investiční služby | Vinci | IMF | Výrobní závody v České republice | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Závazek | Hodinky | Charles Schwab | Pokles výnosů dluhopisů | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Ruské ministerstvo hospodářství | Maloobchodní tržby | Euro vůči dolaru | DIP | Elliott | FTSE | CARA | Sektor kryptoměn | Mercedes | Tržní očekávání | Cinemark | Verifikace | Americká ekonomika | Regionální Manažerka | Indexy v Číně | Rohlík.cz | NVDA | WBD | Počet žádostí o podporu | Důvěryhodnost | Americký trh | Obchodník | Portfolio manažer | Řetězec | Akcie týdne | Pozitivní výsledek | Online vzdělávání | 737 MAX | Největší zásoby niklu | Organizace spojených národů | Negativní dopad | COVID-19 | Google | GATT | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Růst mezd | Regulátoři | Obchodovaná společnost | Trh s elektromobily | General Motors (GM.US) | Evropská centrální banka | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Fond zaměřený na investice do umělé inteligence | Ředitelka | SNAP.US | Index PX | Čínská vláda | Salvador | EBIT | Daně | Kofola ČeskoSlovensko | Piper Sandler | Mitsubishi | Lídři | Automobilka Renault | CFD akcie | Pivot | Štěstí | Rizika | Kryptoměna | ECB | Sport | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | Potravinářství | Pracovní trh | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Coinbase | Brokerské společnosti | Argentina | Nový fond | Česká ekonomika | Výzkum a vývoj | Dopad na hospodářství | Pandemie nemoci | Momentum | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Akcie společnosti Lucid | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Cena kryptoměny | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Trader | FCA | Ekonomické údaje | Platformy pro obchodování | Konsenzus | Nevýhody | Globální ekonomika | Burza digitálních aktiv | Link | COST | Bitcoin Cash | Miliardy eur | Šmejc | Chatbot | ISM | Benchmarky | Index amerického dolaru (USDIDX) | Starbucks | NATGAS | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Fidelity Digital Assets | Ministr zahraničí | Investování do Bitcoinu | Bukele | Obchodníci | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Množství peněz | Ruská vláda | Zvýšení ceny | Letecká společnost | Americké hospodářství | Výkonnost akcií | Trinity Bank | HG měď | Pojištění vkladů | Alza | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Stability AI Emad Mostaque | Bull | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Bankovní trader | Freeport-McMoRan | Kryštof Míšek | Vrcholy | Indikátor | Celosvětový trh | Zdravotní pojištění | Moskva | RSI | Krize v USA | Měnová politika | Rheinmetall | Alokace | Asset management | Býčí trh | Saxo | MSCI World | Financování | Investování do Filecoinu | Air Bank | Martin Luňáček | Technologický gigant | IoT | Ursula von der Leyenová | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Historické maximum | OPRA.US | | Výrobce robotických vysavačů iRobot | Finance | Peer-to-peer | Chatbot Bard | Metaverzum | El Salvador | USDJPY | Binance Pay | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Meme mince | Přístup k obchodnímu kapitálu | Technologické inovace | Poptávka | ÚSOVSKO a.s. | Společnost Starbucks | Express | Banka Morgan Stanley | Hardware | Australský premiér | Bernard Looney | UEFA | Evropská automobilka Volkswagen | Polovodičové společnosti | Guvernér | Rozpočtové politiky | Vysoká likvidita | Capital | Průměrná hodnota | Očekávání trhu | Historické momenty | Nvidia (NVDA.US) | Larry Fink | Cenový graf | Axel Springer | Kalla Group | Kancléř Olaf Scholz | Xcoal Energy & Resources | Southwest | NNOX | Objem aktiv | Výrobní aktivity | DNO | Obchodovat | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Pivotní body | Přijetí bitcoinu | Microsoft Corp | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pokles akcií | Xcoal | Licence ČNB | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Společnost Nike | Největší americká banka | Odhodlání | Vývoz plynu | Palo Alto Networks | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Bod | Miliardy korun | Kryptotrhy | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | DE40 | Zisk společnosti | Medvědi | Antarktická smlouva | Akcie Dassault Systemes | Recyklovat | Fear and Greed Index | FRED | Kryptotrh | Protocol | Nejlepší podmínky na trhu | SAIC | Aliance | Uchovatel hodnoty | Nord Stream | Pracovní síla | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Pokles zásob | Fear and Greed | Analýza dat | OCI | Ziskovost | Bankéři | CCR | Barclays | Video | Sázet | Podnikání | Plán firmy | Různorodost názorů | JMP Securities | Banka Lehman Brothers | Inflace | Problémy | Ocel | Harvest Global Investments | Změny klimatu | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | FINMA | Německá ekonomika | Obchodní partnerství | Státy EU | DAX | Technology | Uvolněná měnová politika | Sportovní události | Polygon | HDP | SQM | Svatý grál | RBRK | Akcie Rivian | Dotace | COP21 | Metacade | Broadridge Financial Solutions Inc. | Omniverse | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Členské státy | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Bedřich Smetana | Těžba kryptoměn | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Firma | Ekosystém | Karty | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | BIRK | Reálné příjmy | Tweety | Brokerská společnost | Warner Bros Discovery | Načasování | Strong Global Entertainment | Tvrdohlavost | Snížení úrokových sazeb v USA | Rafinérie | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Ether | Premiér Rishi Sunak | Byznys | Výrobce videoher | Nejvyšší propad | Investoři dnes | Ekonomická rizika | Krypto aktiva | NOAA | Global X | TTIP | Stoxx 600 | Čínský index | Dodatečný kapitál | Pragerovy sady Libina | JPM | Diverzifikovat | FX | Ekonom | Deutsche Bank | Mluvčí Kremlu | RUB | Americké firmy | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | bioAffinity Technologies | Akcie Alphabet | Home Credit | Forexu | 256/2004 | Širší trh | Akcie společnosti Nano-X Imaging (NNOX.US) | Bývalý šéf | Valné hromady | Pokles výnosů | TASS | Co je Filecoin? | Polygon (MATIC) | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | Downstream | BH Securities | Oracle | Akcie podniku | Saúdskoarabský státní investiční fond | Prodej bitcoinů | Aave | Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) | Světová obchodní organizace | Makroekonomické faktory | Globalizace | OSN a NATO | USA | Fibonacciho retracement | Naučte se obchodovat | Investujte | Nejlepší způsob | Prezident USA | Měď | Využití analýzy | Konzervativci | Objem vkladů | Hodnocení rizik | Generativní AI | Harvest Global | Finanční cíle | Odchod z Ruska | Euro | AUD | ETF na burzu | Červená čísla | Binance | Deere | Pilulka Lékárny | Přísná regulace finančních trhů | ČSOB Poštovní spořitelna | EU a OSN | Hodnota transakce | Federální rezervní banky | Truist Advisory | Místopředseda představenstva | Mining | Fibo | NEST | Plynárenský gigant | Visa (V.US) | Světová obchodní organizace (WTO) | Bank of New York Mellon | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Citigroup | Softbank | Forex asistent | Radim Krejčí | PayPal USD | Hospodářství | MIB | Čínský export | Japonský Nikkei | Výraznější pokles | Mathias Döpfner | Etoro | EV | Mediální skupina | EBITDA | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Německé podniky | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Nálada na Wall Street | Mezinárodní vztahy | Kryptoměna TEZOS | Fiat měny | KBC Group | Automobilka Škoda Auto | Dnešní zprávy | Největší zisk | Úrokové sazby | Wood & Company Financial Services | Midjourney | Director of Product | Kapitalizace bitcoinu | Investoři z České republiky | Nižší ceny | Důchody 2024 | Velké srovnání prop trading | EU | Vysoké ceny akcií | Správce fondu | Luděk Slouka | Credit Suisse | Portfolia | CETIN | Dealing | Jak vydělat peníze | CATL | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Organizace pro bezpečnost | Emise | xStation 5 | Důležitá role centrální banky | Samsung | Recese | CMO BitMEX | Sam Altman | Irské aerolinky Ryanair | ASML | Birkenstock | Renault | Ředitel PPF | Associated Press (AP) | Demo Day | Mercedes-Benz | Jakub Jedlinský | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | Akcie Applu | Stavební povolení | Miliardy | Spekulace | Petr Kellner | Manažerka | Globální finanční krize | Ropa roste | Irské aerolinky | Hodnota indexu | Internetové firmy | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Frank | Ministři | Dassault Systemes (DSY.FR) | Řízení společnosti | Ekonomické teorie | KBC | Transparentní | Pivot Pointy | Kalla | Americké ministerstvo práce | Objem investic | Dnešní zpráva | ARM | QuantumScape | Automobilka Volkswagen | Retail Investor Beat | Firemní dluhopisy | Závislost na Číně | Patria Finance | Ceny energií | Investovat peníze | Americké indexy | Washington | Grayscale Bitcoin Trust | Prezident Federální rezervní banky | Politická nejistota | Uniswap | Japonský jen | Index důvěry | Jerome Powell | Finanční skupina | Vstup do EU | Úspěchy | Dna | Další kryptoměny | Swingové maximum | Index amerického dolaru | Ben Usinger | ACB | Technologický sektor | OSN | Soud | Komunita | Henry Hub | Plánování | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Další funkce | Předpovědi | Prodeje ropy | Hospodářské politiky | Ripple Labs | MATIC | Mince | Gabriel Ečegi | Challenge | Silicon Valley Bank | Ministr zemědělství | Knight | Benzín | TradingView | Trend | TRIP | Pokles sazeb | Adidas | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Střední podniky | Míra inflace | Proč investovat | FDX.US | Tržby společnosti | Platforma | Energetika | MDNA Life | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Nové investice | PBOC | MMF | Archax | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Společnost Bybit | Náklady na úvěry | USD/RUB | Finanční situace | ChainLink | Platební systém | Objem objednávek | Snížení emisí | Oslabení | Associated Press | Šéfka ECB | Nařízení | PoW | Nejobchodovanější CFD | SWIFT | Oblasti umělé inteligence | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | KOSPI | Bankovní sektor | Michael O'Leary | Indexy | Altcoiny | Citi | Odliv peněz | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Ticker | Mizuho | Miliarda | Lightning Network | Marek Pajussaar | Evoluce | Obchodní divize | mBank v Česku | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Budoucnost ukrajinské ekonomiky | Průmysl | Úsilí | Investiční skupina | Výrobní závody | Marže společností | Tempo růstu | Bohaté zkušenosti | Odkup akcií | InPost | Bankovnictví | Allianz Trade Dalibor Trojek | Aerolinky | Patrick Scardina | Zpracovatelský průmysl | Break-Even | Wood Mackenzie | Biliony | Shiba Inu | Bilion dolarů | ETF | Strong Global Entertainment Inc. | Opce na akcie | Nokia (NOKIA.FI) | OSN a WTO | Větší zisky | Myšlenka | Europoslanci | Varování | Jana Marcic | Přístup na trhy | Uhlíková stopa | Spojení | Trustee Plus | DappRadar | Společnost eToro | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Automobilka Mercedes-Benz | Pojišťovna | Macron | Pandemie | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Členství v EU | Alteryx | Spokojenost | Bear | Nasdaq Ed Knight | Tripadvisor | Dlouhodobý úspěch | USDC | Mezinárodní dohody | Aktiva | Použití finanční páky | Filecoin | Fundamentální analýzy | Stable Diffusion | Širší index | Přístav Baltimore | Ministerstvo financí | NextEra Energy | Výprodej | Proč investovat do Ripplu? | Discovery | RusEnergy | Indexy na Wall Street | Oživení poptávky v Číně | Ceny ropy dnes | Šance | Business | UCITS | Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU) | Coffee | Staking | Evropská investiční banka | Nesprávné informace | Podíl na trhu | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Albemarle | 19b-4 | Banka Wells Fargo | Růst cen akcií | Zdanění | Technický výhled | Rychlost | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Dekarbonizace | Citadel | Algoritmus | Plynárenské společnosti | Investments | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Odliv prostředků | Krach banky | Orsted | FedWatch Tool | Umělá inteligence | Fiskální politiky | Inovace | Trustpilot | Konsolidace | Zdravotnictví | LULU.US | Společnost Coinbase | Ceny diamantů | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Spekulanti | Ministr pro investice | Riziko ztráty | Ministryně financí | Technologický pokrok | Mezinárodní sankce | Brazílie | Bonusy | Jihoafrická republika | Robert Holzmann | Microchip Technology | | Macy's | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Rizika investice do Polygonu | Pavel Cyrani | Výsledek voleb | Investiční skupina PPF | Členské země | RTL | IRBT | Seat | Zákonné platidlo | BNY Mellon | Trinity | Blahobyt | Stratég | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Známky oživení | Prodeje automobilů | Majetek | Purple Trading | Automatizace | Řetězce | Schwab | Zotavení | Zisk na akcii (EPS) | Investiční aplikace Change | Sentiment | Kurzové riziko | WEF | Šéf společnosti | Jaroslav Ton | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Ethery | Politika | British Lithium | Profesionální investoři | Konkurence | IBIT | Nálada na trhu | Kapitalizace | Nakupovat | Typy účtů | Organizace spojených národů (OSN) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Indický premiér | Komunikace | Apex | Unity | Společnost Opera | IPO společnosti Azitra | ERC-20 | GIC | Čínský prezident | Dnešní seance | Institucionální akcionáři | Tier 1 | Kristin Heitmannová | MAM | Baterie | BHP | Pravidla hry | Poplatky | Nike | Britský ministr zahraničí | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Co je Binance Coin? | Stability AI | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Dohled a provádění | Citibank | Si Ťin-pching | Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID) | Puma | Real Estate | Julija Svyrydenková | Indexy S&P | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | FOMC | CAR | Optimismus investorů | Federální vláda | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Geopolitická rizika | Materiály | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Nové strategie | Technologické akcie | Měnové politiky | Společnost Change | Vnímání | Vítězství | Intel | Mike Novogratz | SEC Gary Gensler | Koncern Volkswagen | Zříceného mostu v Baltimoru | Paramount Global | Výprodej akcií | iShares Lithium & Battery Producers UCITS ETF | Ekonomika | Německé automobilky | Bloky | Oxford Economics | Výnosová křivka | Strategie řízení | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | CETIN Group | Elektřina | WTO | Těžaři kryptoměn | Volný peněžní tok | Warner Bros | Blockchainy | Starmer | Firma OpenAI | Sankce | Retailový obchodník | Zhodnocení | Poradenské společnosti | IPO MDNA Life Sciences | Výhled | Index technologického trhu | Spolupráce Kovyho a Portu | Jakub Valníček z Portu | Auta | Volume | Americký akciový index | GBTC | Americké ministerstvo | Společnost PowerCo | Automobilový koncern | Obchodní účet | GM | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Akciový trh | Vysoké ceny | Economist | Hry | Odpovědnost | iRobot | Seminář | Obchodní dohody | Energetické společnosti | Rizika investice do Chainlinku | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | TZ APAC | Předsedkyně Evropské komise | Bybit Powered | Private equity | Čínská státní televize | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Polkadot | Měnové unie | PayPal | Akcie | Bankovní krize | Politika Fedu | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Převzetí Twitteru | Ekonomické trendy | Finanční ředitel skupiny Kofola | Cyrrus | PacWest | Expanze | Jiří Šmejc | Insider | Podnikání na kapitálovém trhu | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | Další funkce a podpora | IPO společnosti | CYRRUS GROUP | Bílý dům | Nakamoto | ČEZ | Apple Inc. | Austrálie | Německé ekonomiky | AP Kristin Heitmannová | Hrubá marže | Diamanty | Financial Times | Kontrola inflace | GOOGL.US | Jaroslav Povšík | Trading | USD za barel | Dovednosti obchodníků | Nikkei 225 | Nákup bitcoinu | Private Equity Fond | Iniciativa | Korporace | Theresa Mayová | Peněžní trhy | Významné riziko | Národní kontrolní úřad | Under Armour | New York | ProSieben | MSFT | Retail Investor | Čistá ztráta | AIG | Bernstein | Optimalizace | Zajišťování | Hypoteční trh v USA | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Průmyslový index Dow Jones | Invaze ruských vojsk | SATOS | Jak investovat | Spotové ETF | CMI | Vlastní akcie | ETH/USD | IBEX | Správní rada | Zpětný odkup akcií | Toky přímých zahraničních investic | Salmán | Společnost Imerys | Paramount | G20 | Bing | Merdeka Battery | Investiční bankovnictví | Těžby bitcoinů | Signet Jewelers | Novější členové | NFT | Aplikace Change | Zlatý kříž | Odbyt automobilky Škoda Auto | Partnerství Boeingu a Ryanairu | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Globální společnost | Zlepšení nálady | Elektrická vozidla | Nezaměstnanost | Datové centrum | Trhy | Akcie Meta | Dolarový index | Globální trh | Výplata | Sazby | Watches of Switzerland | Nadnárodní korporace | Mezibankovní | Akcie Tesla | US30 | ODS | Dialog | Trh s lithiem | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | Generální ředitel | Ceny aktiv | Přizpůsobivost | Cíle | Problémy v Číně | USD/JPY | Politická rozhodnutí | SAIC Motor | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | AXP | Společnost Metaco | Investiční skupiny | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Rozvoj | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Likvidita | RBA | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Výprodeje | Snaha PayPal | Porsche | Rozhovor | Španělský IBEX | Transakce | Švýcarské banky | Měny | Obchodní podmínky | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | MasterCard | Change Marek Pajussaar | Lululemon | Ernie Thrasher | Bezpečnost | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | ISRG | Nová historická maxima | Regulační úřady | Důležité zprávy | Peněžní tok | Milei | Pasivní příjem | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Dmitrij Peskov | Fundamenty | LCID.US | Internetové a technologické akcie | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | DE30 | Stabilita | Akcie společnosti Ferrari | BTC/USD | Inflace v prosinci | Merdeka Gold Copper | Jana Lvová | Dodávky plynu | Jasný signál | The Wall Street Journal | Rozhodnutí FOMC | Investování | Zásoby benzinu | Odbyt Škody Auto | Německé banky | Vedlejší účinky | MSCI | Fed Williams | Australská ekonomika | Snap | Hospodářský pokles | LinkedIn | FTMO | Strategická rozhodnutí | Tým CapXmaster | Finanční trh | Cena akcií PayPal Holdings | Investiční bankéř | PR Newswire | Snižování nákladů | JPMorgan | Britská burza | Německá automobilka | NACP | Nová vláda | Trade | RIVN.US | Společnost AMD | Kdo řídí mezinárodní dohody | Prodeje | NewYorská burza | Logistické společnosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Výrobce chytrých telefonů Nokia | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Milník | Světová zdravotnická organizace | Satya Nadella | EIA | Generativní umělá inteligence | Příjmy z dluhopisu | Platformy | Spoluvlastnictví | Fond PIF | Bard AI | Rusko | Katastrofy | Vysoké riziko | Martin Chvoj | Automobilová skupina | Nissan | Politické změny | DCA | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | Nižší maxima | Obchodní den | Pád Lehman Brothers | Zkušenost | Signál | Digitální měna | Írán | FDX | Cena akcií PayPal | Česká národní banka | Analytici JPMorgan | Britská vláda | Marcela Schweinerová | Regulace finančních trhů | EPS | Obchody s cennými papíry | Martin Podolák | Nvidia dnes | ADP | Square | Gazprombank | ASEAN | Přijetí eura | Biliony dolarů | Skupina MOL | CPI v USA | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Odbyt automobilky Škoda | Správce aktiv | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Pracovní síly | Index S&P 500 (US500) | Slabé stránky | IPO společnosti MDNA Life Sciences | City | Ben Zhou | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Palantir | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Italská ekonomika | Investice do PFX | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Důchody | Cryptonight | List The Wall Street Journal | Jiří Mika | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Futures na americké akcie | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Obchodované fondy | Burzovní operátor Nasdaq | Platforma eToro | Výrobce elektromobilů Tesla | Společnost MicroStrategy | Slavia | Vysoká volatilita | Wood & Company | NASDAQ: PYPL | Fibo retracement | BMW | Cena akcií | ASX | Černý pátek | Upozornění na rizika | Agentura TASS | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Imerys | Snižování nezaměstnanosti | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | List The New York Times | Tisková konference | Eura | Přijetí kryptoměn | Neúspěch | AAPL.US | GLOBSEC | Nízká nezaměstnanost | Ruský premiér Mišustin | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Britský FTSE | Alipay | Ryanair | Obilí | Celkové příjmy | Komunistické strany | Services | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Růst | Bankrot | Problémy s likviditou | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Letošní maximum | 4Trans | Energetické komodity | Příjmy | Zvýšení daně | Tokenizace | Nvidia Corporation | Ředitel skupiny PPF | Ekonomické nerovnosti | Investujte zodpovědně | WU | Zajištění | Více příležitostí | Jiří Loubal | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | Linie podpory | Plynárenský průmysl | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství (CFTA) | Fúze | Overweight | Index | Wall Street Journal | Hlavní americké indexy | Pilbara Minerals | Největší kryptoměny | Token | Čínský trh | ThinkEquity LLC | Bohatství | Investiční fond | Obchodní vztahy | Meziroční růst | GM.US | Ondřej Karanský | Strategická partnerství | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Finanční poradenství | Sega | Arca | XPeng | Centralizované burzy | EC Investments | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Spolupráce a přístup na trhy | Binance Coin (BNB) | Společnost Cyrrus | Proč investovat do Binance Coin? | Cílová cena | Obchodní spolupráce | Mezinárodní pracovní síla | Dohoda RCEP | Rivian Automotive | Mišustin | Lululemon (LULU.US) | USD Coin | Šíření koronaviru | Kotace | Celkový objem úvěrů | xAI | Vlády | Výzvy a rizika | Kupci | Úvod do mezinárodních vztahů | Akcie společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing | Finanční pozice PayPal | Global Capital | Hodnocení nástrojů | USD Coin (USDC) | Mark Mobius | Pandora | Bombaj | Snížit úrokové sazby | Investice do umělé inteligence (AI) | Uživatelé eToro | NFC | Bankovní krize v USA | Místopředsedkyně ukrajinské vlády | 5G | Společnost Fedex | GTC | Prohlášení | Cílový trh | GameStop | Společnost MOL | Investiční platformy | Největší bublina | Grand View Research | Průlom | IPO společnosti Strong Global Entertainment | Madeleine Albright | Shany Hahn Shalom | Zisk na akcii | PPF | Projekt těžby lithia | Podíl zisku | Tesla | Luxusní vozy | Hodnota dluhopisu | Společnost AltSignals | Greg Brockman | Rozdělení zisku | Klimatická politika | Manažeři | S-1 | ProSiebenSat.1 Media | Technologický ředitel | Kjótský protokol | Dohody OPEC+ | RDDT | Posuvný Stop | Kryptoměnový projekt | Sequoia | Ford Motor (F.US) | Vítězství Německa | Výrobce iPhonů | Příčiny poklesu cen akcií | MOL | Cenový graf akcií | Pokrok ve vývoji | Žebříček | Digitální éry | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | Těžební farmy | Investovat do Metacade | Ciena | Ray Dalio | Tradeweb Markets | Ruský premiér | Státní energetické společnosti | Severoevropská dohoda | Vytvoření měny | Lepší zítřky | Ferrari | Zadržování vody | Wood & Company Financial | Náskok před konkurencí | Truist Advisory Services | Výhody | Southwest Airlines (LUV.US) | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | Rovio | Regulační orgány | Alexej Miller | Dohody OPEC | Kantar | Emise uhlíku | Finanční výkonnost společnosti | Britská premiérka | Bosch | GEM | Definování politiky | Největší evropská automobilka | Možný scénář | Ramat Gan | TCF Capital | Nike (NKE.US) | Společnost Rivian | Posuvný Stop-Loss | Vliv na makroekonomické ukazatele | Marathon Digital Holdings | Růst Bitcoinů | Elektroauta | Akcie výrobce oděvů | Anthropic | SoFi | Tulipánová horečka | Regulační opatření | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | Růst bitcoinu | Dnešní obchodování | Obavy z krize | MiFID II | Pařížská dohoda | Hlavní ekonom | Nejhorší scénář | MDNA Life Sciences | Odvětví | Značný kapitál | Příčiny poklesu cen | Nárůst ceny | Úrovní podpory | Geopolitické události | Technologické společnosti | Vliv technologií | Autoprůmysl | Atradius | Nejbohatší Čech | Omezení dovozu | Pracovní místa | Uhlíkové neutrality | ActualizeAI | Sergey Brin | Rizika investice do Metacade | Vlna veder | Dohled nad bankami | Banka | Finanční trhy a instituce | Rizika investování do Bitcoinu | APTV | Vztahy velmocí | Copilot | Divize společnosti | Američtí regulátoři | Finanční zpráva PayPal | Fintree | AION | Analytička | Nasdaq Composite | Obchodní dohoda s Evropskou unií | John Williams | Vklady | Skepse | Index spotřebitelských cen | Vlastnictví | Kapitálový poměr Tier 1 | Ministr financí | Umělé inteligence (AI) | Index technologického trhu Nasdaq | Umění | AltAlgo | Goodwill | Nejistota na trzích | Dostatek likvidních aktiv | COIN | Ceny zemního plynu v USA | Americký index | Trans-Pacifik (TPP) | Akcie Ferrari | Michail Krutichin | Největší burzovní krachy | Vedení Volkswagenu | Aleš Blažek | Astrazeneca | Směnné kurzy | Americké centrální banky | Robert Gilpin | Burza v Londýně | Snížení nákladů na státní dluh | Měnové politiky v USA | Propady akciových trhů | Bloomberg | Intradenní strategie | Nomura Holdings | Threads | Purosangue | Nafouknutá bublina | Společnost BYD | Britský statistický úřad | Týdenní pivot | FTSEurofirst 300 | Solidní růst | Zástupci G7 | Šéf NATO | UBS | Bentley | Evropské společenství | Výrobce videoher Sega | Bankrotové ochrany | Co je Metacade? | Bydlení | Odbyt automobilky | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Meta Platforms | Kapitálová pozice | Lawrence Summers | Rolex | Santander | Hlavní portfolio manažer | Eurokomisař pro ekonomiku | Obchodní a mezinárodní dohody | Vlajka NATO | Přebytek peněz na trhu | Manažer fondu | Oblasti podnikání | Makléřské společnosti | ONE | PPF Jiří Šmejc | Vysoké ceny energií | Jak fungují mezinárodní dohody | Příjmy z reklamy | Podpora | Lucid | Apple Tim Cook | Dohoda Severoatlantické aliance | Krach na newyorské burze | Snižování sazeb | ORCL.US | Volby prezidenta | FedEx (FDX.US) | Salomon Brothers | Pojišťovny | ČSOB Aleš Blažek | CRO | Guvernéři centrálních bank | Společnost Meta | Jakub Valníček | Custodian | Kulturní výměna | CzechToll | Biden | Zdroje energie | Zadlužení | Jablečný sad | Clearing | Hospodaření | Konec roku | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Sledování ekonomických ukazatelů | Společnost Boeing | Institut ZEW | Americká společnost | Propad indexu | Nejprodávanější | Nemovitosti | Vývoj měnových kurzů | Zemědělství | Novozélandská ekonomika | Společnost Lululemon (LULU.US) | Boris Johnson | Export do Číny | Snížení sazeb | Prodej v USA | Objem majetku | Forex systém | BinanceCoin | Akcie Alphabetu | Veřejně obchodovaná společnost | Investice do Metacade | PLUG | Investiční mince | Přehled | Memecoiny | Rozhodnutí FED | Společenská odpovědnost | FDI | Finanční ztráty | Jiří Vévoda | American International Group (AIG) | Hospodářské podmínky | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Birkenstock (BIRK.US) | Obnovitelné energie | Central European Media Enterprises | Zákaz dovozu | Globální problémy | Identifikovat trendy | Plný úvazek | Dot-com | Lesnictví | Prezident Biden | ORCL | Keith Lerner | Makléř | Hospodářské výsledky společnosti | Významný krok | Index Nasdaq Composite | ENA | EU a USA | Asundexian | xStation5 | Start-upy | Nejistota a důvěryhodnost | Rozvoj těžby | Intuitive Surgical | Hotovost | SaaS | Německý kancléř | Německo | Český trh | Průběh obchodu | Splácení zahraničního dluhu | MT4 | PSE | Mikro loty | Společnost PayPal Holdings | Jens Stoltenberg | AliExpress | Tim Cook | Investiční platforma Portu | Objem úvěrů na bydlení | iShares Lithium & Battery Producers | Vliv na globální ekonomiku | Citadel Securities | Dominance bitcoinu | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Shanghai Composite | Investice do Cardana | Vice | Makroprostředí | Očekávaná korekce | WeChat Pay | PPF Group | Slavia Praha | ÚSOVSKO | Vysoká rizika | XTB | Visa | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Martin Jahn | TPP | Solární projekty | Norská společnost | Google Trends | Euromoney | Konkurent | Statistika | Proč investovat do Cardana? | Deutschlandfunk | Politika pro ekonomický růst | Mediální společnosti | CIEN.US | Domácnosti | Brad Smith | Archer Daniels Midland | EFTA | Cardano | Akumulace | Odbyt Škody | SPOT | Aladdin | Režim bankrotové ochrany | Makléřské služby | Globální výzvy | Zpracování plynu | Obchodní výhled | Boční trend | Provozní zisk | Consensys | Digital Currency Group | Finanční vzdělávání | Přísná regulace | Stažení akcií | Finančně technologická společnost | Sol | Inflační očekávání | Sektor zdravotnictví | Vysoká inflace | Inflace zpomaluje | Investiční produkty | MSCI World Energy | Land Rover | Sazby beze změny | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Hypoteční banky | Snižování produkce | Coinbase Custody | Halving | Co má na to vliv? | Queensmith | The Guardian | Směrnice | Pozice | Co je Ethereum? | Premiér Naréndra Módí | Sequoia Capital | Uzavření dohody | Co je to presale kryptoměny? | Platina | Otevření Wall Street | Úvěry do realit | Závislost | Vývoj akcie | Strategie řízení rizik | Objem hotovosti | Dassault Systemes | Akcie Nike (NKE.US) | American International Group | Riziko | Justin Sun | Ferrari NV | Amazon | Masivní investice | StrategyTrader | Velcí hráči | Investice do BTC | Řízení financí a investičních služeb | UA.US | DYDX | Motivace | Geopolitické zájmy | Výhled trhů | Environmentální aspekty | Společnost Oracle | Uptrend | The Block | WHO | ONS | Zvýšení podílu na trhu | Coin Metrics | JCPOA | Ministerstvo hospodářství | Přivýdělek | Počet plateb | Akciový stratég | Sjednocení Německa | Investing | Koncern | Fannie Mae a Freddie Mac | Broadridge Financial | CoinDesk | Rozvoj společnosti | Výrobce robotických vysavačů | Průzkum mezi zaměstnanci | Cla na dovoz | Paxos Trust | Pozornost trhu | Americké investiční banky | Basilejský výbor | ČEZ dnes | Burzovní krachy | Taiwan Semiconductor | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Investiční platforma eToro | News | Ruské firmy | Nejslabší měny | British Gas | Otřes na světových burzách | Kongo | NOKIA.FI | Evropské indexy | NATO Jens Stoltenberg | Objem transakcí na trhu | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Dell (DELL.US) | Veřejná nabídka akcií | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Investiční rozhodnutí | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Deutsche Welle | Dot-com horečka | Proč investovat do Etherea? | Měkká síla | Umělá inteligence (AI) | New York Times | AltSignals (ASI) | TRIP.US | Společnost RoboMarkets | De Beers | Novější členové EU | Dovoz aut | MIFID | China Asset Management | Elliott Management | Podnikatelé | Obchod s Čínou | Kryptoměna Solana | Ekonomický cyklus | Presale kryptoměny | Sachalin | Mezinárodní události | Dodd-Frank legislativa | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | Hedging | TRON | Nevládní organizace | Poměr nákladů a výnosů | Jak vydělávat peníze | Zvýšené volatility | CEO | Ocenění | Rezistence | Martin Jaroš | Allegro | Proč investovat do Filecoinu? | Společnost Microsoft | Objem trhu s kryptoměnami | Banky | Investiční certifikáty | Muhammad bin Salmán | Američtí senátoři | Apple TV+ | Krach banky Union générale | Cena benzínu | Fernando Leibovici | mBank | Christopher Rupkey | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Zdroj příjmů | Genesis Capital Equity | Na volné noze | Novo Nordisk | Panelová diskuze | Dividendy | Platební síť | Burza | Dlouhodobý trend | Michail Mišustin | FBTC | Aktiva pod správou | Výrobce elektromobilů | Naprogramování | Shein | Mocenské struktury | Miliardy dolarů | Měkká síla a kulturní výměna | Peter Garnry | Znalosti trhu | Geopolitika | Smlouva o zákazu jaderných zkoušek | Řízení rizik | Partneři | IPO | Aktéři mezinárodních vztahů | Vztahy s Čínou | Token MCADE | Disney | Řízení financí | TRX | Opera (OPRA.US) | Cílové ceny | Co je Chainlink? | Inflační cíl | Čínská automobilka | Hospodářské výsledky | Měnový pár | KYC | Organizace Severoatlantické smlouvy | Cenu plynu | CAPEX | Vliv mezinárodních vztahů | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Vysoké poplatky | Indonésie | Custody | Ověřovací proces | Celý svět | Výhledy | Výrobce oděvů | Celková inflace | Paolo Gentilon | Znalost trhu | VanEck | Pařížská dohoda o klimatu | GPEF | Netflix | Opatření | Znovuotevření Číny | Pacifik | Finanční kapitál | Poptávka po plynu | Úspěch bitcoinu | Počet drobných investorů | Generativní umělé inteligence | Deloitte | Švýcarská vláda | BTC Prague | Wood Retail Investments | Motor ekonomiky | Whirlpool | Novinky | Co je Polygon? | Fisker | Kapitálový poměr | Energie | Robinhood Markets | V4 | Finanční pozice | CryptoQuant | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Síla Sibiře | Retail | Zájem o diamanty | Magazín Global Finance | Superpočítač | Underweight | Investování do AltSignals | Založení účtu | Platba | Fusion | Pařížská dohoda o klimatu (COP21) | Posilování amerického dolaru | Karel Kovář | V.US | IMF a OSN | Vzdělávací aktivity | BIRK.US | Ekonomické prostředí | Yoni Assia | Prezident společnosti | ARM Holdings | Rizika investice do Cardana | Chatbot Bard AI | Italové | Průměrování | Dow Jones | Chování spotřebitelů | Daň z příjmu | Měna | Ekonomický růst | Nadvýnosy | Nasdaq | Azure | Demokracie a legitimita | Finanční holding | Síla Sibiře 2 | Hlavní americký akciový index | Arcadium Lithium | Rubrik | Riot | Finanční podmínky | Vývoj hodnoty diamantového indexu | UGO | Internet věcí (IoT) | Evropské dluhové krize | Hang Seng | Saúdské království | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | PayPal Holdings Inc | Logo IMF | Růst poptávky | Ernie | Co je Cardano? | Obchodní marže | Důvody poklesu ceny | Systémy umělé inteligence | Investiční aplikace | FTMO Challenge | Inflace CPI | Potravinářské firmy | Výroční konference | Likvidity na trhu | Program SwiftTrader | Vyšší inflace | Ondrášovka | Špatné úvěry | Práce | Currency | Společnost JPMorgan | Výzvy globalizace | Nízké očekávání | Fintokei | Robinhood Markets (HOOD.US) | Nepředvídané události | Change | Český akciový trh | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Shiba inu (SHIB) | Akcie společnosti Nano-X Imaging | Restrukturalizace | Investment | Private Equity Fund | Krize | Logo WTO | PayPal Holdings Inc. | Rozvojová spolupráce | Palo Alto Networks (PANW.US) | MCADE | Ocelárny | Connecticut | Proč investovat do Metacade? | GOOGL | Výrobní náklady | IOT | Bitcoin Trust | ČSOB Premiéra | Společnost Fintokei | Globální obchod | Technologické korporace | Spojené státy | Energetická firma | Analýza hospodářské politiky | Taproot | Vysoké úrokové sazby | Současné globální výzvy | Nano | Zakládání dalších nových podniků | Blackwell | Více volatilní | Společnost AliExpress | Kryptoměny | Wu-chan | Hlasovat na valné hromadě | Podnik | Regional Comprehensive Economic Partnership | Co je AltSignals? | Ark Invest | Boeing 737 Max | TripAdvisor (TRIP.US) | TradeWeb | NKE | Správce digitálních aktiv | Prodej aut | Miliardář | Jefferies | Schválení SEC | Situace na trhu | Investiční doporučení | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Finanční ředitelka | Úspěch | Ekonomové | Volný obchod | G7 | Společnost Bayer | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Americká pojišťovna | Li Auto | ThinkEquity | Kov | Američtí zákonodárci | KKR | Stablecoin | Dolarový index (USDIDX) | Obchodník s cennými papíry | Analytici Morgan Stanley | Středoevropský region | Stagnace | Tržby | ČSOB Bohatství | Prezident Bukele | Eurozóna | RCEP | Americká vláda | Investování do Etherea | Akcie výrobce robotických vysavačů | Odhady analytiků | Americký trh nemovitostí | Chytrá portfolia | Zrychlení růstu | Ceny mědi | Akcionářská práva | Microsoft Corporation | Co je to bitcoin | FXstreet | Paramount+ | Energetická bezpečnost | Filecoin (FIL) | Očekáváná událost | Podniky | Předseda správní rady | Korunní princ | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Cloudové služby | dApps | Německá automobilka Volkswagen | NPT | ISRG.US | Bilance | Politici | Zůstatek na účtu | Francouzský ministr financí | Skupina Volkswagen | Nedostatek financí | Dodavatelský řetězec | Price Action strategie | Správa | Evropské země | Zlato | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | PYUSD | Mzdy | CFTA | Platidlo | Tchaj-wan | Naréndra Módí | Emitenti | Zelené energie | Investování do Binance Coin | Objem celkových klientských vkladů | Ford Motor | Lightspeed | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Britská společnost | Michelle Bullocková | Akcie internetových firem | Získávání zákazníků | NZD | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Valné shromáždění | ČR | Jak vydělat | TPA | Průměrná cena | American Express | CNBC | Proč investovat do Polygonu? | Silicon Valley | SPX | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Čínské firmy | Eulerův diagram | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Posílení ekonomiky | Objednávky | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Princip R-R-R | Průmyslová výroba v USA | Firemní výsledky | Tržní kapitalizace společnosti | Investiční soutěž | Analytici banky | Podnikání v Číně | Krypto burza | UNCTAD | Výnosy | BNB | Výdaje | ČTK | Holding | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Biliony USD | Crypto.com | Analýza | Společnost Palantir | Osobní zkušenost | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Partners Banka
Partners Capital International
PARTNERS FINANCIAL SERVICES
Partners Financial Services
Partnerský program
Partnerský program obchodníka
Partnerský život
Partners Market
Partners Martin Mašát
Partner společnosti

Následující klíčová slova

Partnerství Boeingu a Ryanairu
Partnerství XTB
Partneři
Partneři firmy
Part-time trader
Pár USD/CAD
Pár XRP/USD
Paříž
Pařížská burza
Pařížská dohoda
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít