Pondělí 22. července 2024 17:20
reklama
InstaForex
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster srovnani

Předseda dozorčí rady

img

Český průmysl srážejí vysoké ceny energií. Dražší výrobky pak nejsou konkurenceschopné

27.03.2024 Cenu elektřiny letos ovlivní návrat poplatků za obnovitelné zdroje a zvýšení regulovaných poplatků. Průmyslové společnosti přitom stále bojují s tím, že kvůli vysokým vstupním nákladům musejí zvyšovat ceny výrobků, které pak na trhu ztrácejí konkurenceschopnost.
img

TRINITY BANK zvyšuje sazbu na svém spořicím účtu v pásmu od 250 tisíc do 10 miliónů korun na 6,08 %

06.03.2024 TRINITY BANK pokračuje ve zvyšování sazeb na svém spořicím účtu. Pokud nyní klient vloží na účet nové finanční prostředky, bude mu zůstatek v rozmezí od 250 tisíc korun až 10 miliónů korun úročen sazbou 6,08 % p.a. (dosud 5,69 % p.a.). Atraktivní sazbu mohou získat noví i stávající klienti TRINITY BANK, kteří si založí nový spořicí účet a vloží na něj nové finanční prostředky. Do výše vkladu 250 000 Kč platí stále rekordní sazba 6,30 % p.a., která je v současné době nejvyšší na trhu.
img

Zisk Trinity Bank v roce 2023 byl více než 800 miliónů korun

20.02.2024 Rok 2023 byl pro Trinity Bank opět velmi úspěšný. Stabilní růst banky se kladně promítl do všech klíčových ukazatelů. Zisk banky před zdaněním byl podle neauditovaných výsledků 801 milionů korun. Bilanční suma banky se navýšila o více než 34 % a dosáhla téměř 86 miliard korun. Depozita klientů byla v roce 2023 více než 78 miliard korun a ve srovnání s rokem 2022 narostla o více než 33 %. Počet klientů dosáhl téměř 139 000, meziročně jde o 31% navýšení.
img

Trinity Bank zvyšuje sazbu na svém spořicím účtu na historicky rekordních 6,30 %

08.02.2024 Trinity Bank pokračuje ve zvyšování sazeb na svém spořicím účtu. Klienti mohou nyní získat sazbu v historicky rekordní výši 6,30 % p.a. která je opět nejvyšší na trhu. Novou sazbu získají automaticky všichni klienti Trinity Bank, kteří využívají spořicí účet Skvělý účet se sazbou 6,28 % p.a. Rekordní sazbu 6,30 % p.a. získají také všichni klienti Trinity Bank, kteří si založí nový spořicí účet a vloží na něj nové finanční prostředky. Sazba 6,30 % p.a. platí do výše vkladu 250 000 Kč. Trinity Bank navyšuje úrokovou sazbu také v pásmu nad 250 000 korun, a to z 5,68 % p.a. na 5,69 % p.a.
img

Obrat širší skupiny Broker Consulting se podle auditovaných výsledků navýšil na 2,8 miliardy korun

01.08.2023 Obrat širší skupiny Broker Consulting za loňský rok podle auditovaných výsledků vzrostl o 5,7 procenta na 2,8 miliardy korun. Nejvíce se na tomto výsledku, který opět potvrdil rostoucí trend celé skupiny a její vedoucí postavení na trhu finančního a realitního zprostředkování, podílela společnost Broker Consulting, a.s. Z kompletních dat v oblasti finančnictví se prokázala vysoká poptávka klientů po zajištění na rentu.
C:\fakepath\Rusko-sankce.png

WSJ: Ruský oligarcha nabízí Ukrajině miliardu dolarů, aby se vymanil ze sankcí

09.09.2022 Ruský podnikatel Michail Fridman nabídl, že převede do ukrajinské banky, kterou spoluzakládal, miliardu dolarů (24,5 miliardy korun) ze svých osobních prostředků, uvedl deník The Wall Street Journal (WSJ). Fridman chce svojí nabídkou přesvědčit Británii, aby zrušila sankce, které na něj uvalila, sdělily listu informované zdroje.
img

Novým předsedou dozorčí rady ČEZ je Radim Jirout, Půta se do rady nedostal

29.06.2022 Novým předsedou dozorčí rady ČEZ se stal Radim Jirout, místopředsedy jsou Roman Binder a Milan Wagner. ČTK to tom dnes informoval mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. Dozorčí radu obměnili v noci na dnešek na valné hromadě akcionáři. Dozorčí rada ČEZ mimo jiné volí a odvolává členy představenstva firmy. Stát v ní zastupuje osm lidí, zbytek jsou zástupci zaměstnanců. Předsedou rady dosud byl Otakar Hora, kterému skončilo funkční období.
img

Škoda Group, většinově vlastněná PPF, prodala Škodě Auto práva ke značce

23.06.2022 Strojírenské firmy Škoda Group, jejímž většinovým vlastníkem je PPF, prodaly automobilce Škoda Auto ze skupiny Volkswagen práva ke značce Škoda. Dohodly se tak na ukončení sporů o užívání značky s okřídleným šípem. Škoda Group může název Škoda i znak okřídleného šípu používat do roku 2029. PPF to dnes oznámila ČTK, cenu neuvedla. Informaci potvrdila také Škoda Auto.
img

Investiční fórum: Navigace jedním z nejtěžších (nejen) investičních roků v novodobé historii

22.05.2022 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v druhé polovině roku 2022 a jak ochránit své portfolio v bezprecedentním ekonomickém, investičním a geopolitickém prostředí? Jedinečnou možnost máte ve čtvrtek 9. června 2022 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí.
img

Vybraní akcionáři CZG – České zbrojovky Group SE dokončili prodej části jejich akcií ve zrychleném úpisu

08.04.2022 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále CZG, Skupina, či Společnost) tímto oznamuje, že byla svými akcionáři informována o dokončení prodeje části jejich akcií prostřednictvím zrychleného úpisu (accelerated book-building), cílícího na vybrané investory.
img

Česká zbrojovka: Akcionáři prodávají 3,65 % akcií

07.04.2022 Česká zbrojovka Group SE (CZG) včera večer oznámila, že někteří akcionáři prodávají celkem až 1 230 000 kusů akcií, což odpovídá 3,65 %. Prodej začal hned včera a uskuteční se formou zrychleného úpisu. Cenu, za kterou akcionáři prodají se dozvíme pravděpodobně již dnes.
img

Škoda Auto potvrdila, že předsedou představenstva bude Klaus Zellmer

04.04.2022 Automobilka Škoda Auto dnes oficiálně potvrdila, že Klaus Zellmer se k 1. červenci 2022 stane předsedou představenstva značky. Nahradí dosavadního šéfa Thomase Schäfera, který převezme k 1. červenci funkci předsedy představenstva značky Volkswagen, zároveň se stane členem koncernového představenstva a bude řídit skupinu objemových značek. Automobilka to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Trinity Bank reaguje na zvýšení sazeb ČNB a nabízí nejvýhodnější sazbu na trhu Nově 1,58 % bez omezení a podmínek

30.09.2021 Trinity Bank reaguje okamžitě na zvýšení sazeb Českou národní bankou a od 1. 10. 2021 zvedá úrokovou sazbu na spořicím účtu na 1,58 % p. a. Aktuálně tak nabízí nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu, a to bez omezení výše vkladu a jakýchkoliv dalších podmínek. Zvyšování úrokových sazeb ČNB tak Trinity Bank umožňuje pokračovat v její strategii nabízet nadstandardní zhodnocení financí a nejlepší sazby na trhu bez omezení, nyní dokonce o 0,08 % nad sazbou stanovenou ČNB.
img

Týden na akciových trzích: Zatím co burzy v Evropě a USA padají, pražská jede rázně vpřed

17.09.2021 Americké maloobchodní tržby, motor tamní ekonomiky, dopadly lépe, než se čekalo. A hned to bylo na akciích znát. Americká inflace, na rozdíl na naší, dopadla dobře. Žádné nečekané překvapení, čísla byla v souladu s očekáváním. Makro tedy dopadlo dobře. Nicméně se na scénu vrací debata o zvyšování daní. Podle toho také vypadalo obchodování v tomto týdnu. Jeden den krásně zelený, druhý v červeném teritoriu (tab. č. 2).
img

Česká zbrojovka Group SE: Změny ve vlastnické struktuře

14.09.2021 Česká zbrojovka Group SE (CZG, její akcie se obchodují na BCPP) oznámila v tiskovém prohlášení změny ve vlastnické struktuře a hlasovacích právech u majoritního akcionáře Česká zbrojovka Partners SE. Podíl Česká zbrojovka Partners SE na základním kapitálu CZG se snížil na 81,22 %.
img

Novým předsedou představenstva CZG je Jan Drahota

02.07.2021 Novým předsedou představenstva společnosti CZG – Česká zbrojovka Group SE („CZG“ nebo “Skupina”) se s účinností od 1. července 2021 stal Jan Drahota, jenž zároveň v rámci Skupiny působí jako její finanční ředitel. Rozhodlo o tom představenstvo Skupiny, které současně za svou místopředsedkyni zvolilo Janu Růžičkovou.
img

Třinecké železárny loni dosáhly nejhoršího výsledku za dekádu

29.06.2021 Třinecké železárny (TŽ) dosáhly loni zisku 469 milionů korun, což bylo o 141 milionů (23,1 procenta) méně než v roce 2019. Jde o nejhorší výsledek za poslední dekádu, firma ale dosáhla pozitivního výsledku hospodaření i přes nejistoty na trhu s ocelí a dopady koronavirové pandemie. Tržby za prodej výrobků a služeb firmě klesly meziročně o tři miliardy na 35,1 miliardy korun. ČTK to dnes řekla mluvčí TŽ Petra Macková Jurásková.
C:\fakepath\CNB1.jpg

Soud začal projednávat žalobu Motejlka proti pokutě od ČNB

31.03.2021 Novinář Miroslav Motejlek považuje milionovou poutu od České národní banky za naprosto nepřiměřenou. Bývalému spolumajiteli ekonomického portálu Motejlek.com ji udělila v roce 2016 bankovní rada, protože podle ní manipuloval s kurzem veřejně obchodovaných akcií telekomunikační firmy O2. Motejek rozhodnutí odmítá a tvrdí, že ČNB zasahuje do jeho práva na svobodný projev. Jeho žalobu dnes začal projednávat pražský městský soud.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Trinity Bank soustavně roste, za první pololetí roku 2020 překročila plán zisku

17.08.2020 Trinity Bank po roce a půl působení na českém trhu vykazuje soustavný růst a za první pololetí roku 2020 plán zisku překročila. Zisk 31 milionů Kč představuje při alikvótním porovnání s předchozím rokem nárůst zisku o 23,1 %. V rámci kapitálové přiměřenosti, která dosahuje téměř 23 %, se po prvním pololetí roku 2020 řadí mezi tři nejsilnější a finančně nejstabilnější banky na tuzemském trhu. Hodnota akcií Trinity Bank je stabilní a nekolísá. Počet klientů dosahuje téměř dvacet pět tisíc a růst i ambice Trinity Bank potvrzuje nástup Lukáše Kovandy na pozici hlavního ekonoma Trinity Bank.
img

Lukáš Kovanda nově hlavním ekonomem Trinity Bank, podílet se bude i na zahraniční expanzi dalších společností Radomíra Lapčíka

17.08.2020 Lukáš Kovanda, jeden z nejznámějších a současně nejcitovanějších ekonomů v českých i slovenských médiích, přijal nově pozici hlavního ekonoma české banky Trinity Bank. Jeho úlohou je především vyhodnocování investičních příležitostí a podílení se na rozhodnutích týkajících se dalšího rozvoje a směrování strategie Trinity Bank. V rámci spolupráce s Radomírem Lapčíkem, zakladatelem Trinity Bank, se bude Lukáš Kovanda podílet i na další expanzi společností ze skupiny Radomíra Lapčíka.
C:\fakepath\nemecko 07062013.jpg

FT: Střední Evropa se obává dopadů útlumu německé ekonomiky

02.06.2020 Společnost Nemak Györ už 27 let vyrábí hlavy válců pro evropský automobilový průmysl. Vzhledem ke klesající produkci německých automobilových gigantů však byla tato maďarská firma nucena propustit 180 lidí, což odpovídá zhruba 20 procentům její celkové pracovní síly, píše ve své analytické zprávě list Financial Times (FT).
C:\fakepath\auta.jpg

Manažeři VW se dohodli na urovnání obvinění z manipulace s trhem

20.05.2020 Šéf automobilového koncernu Volkswagen Herbert Diess a předseda dozorčí rady Hans Dieter Pötsch se dohodli na ukončení trestního řízení kvůli možné manipulaci s akciovým trhem výměnou za platbu devíti milionů eur (247,3 milionu Kč). Podle agentury DPA to oznámil mluvčí dozorčí rady Volkswagenu. Oba byli obviněni loni v září.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciový index | Fitch | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Analytik | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Dividenda | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Fúze | IPO | Index PX | Inflační cíl | Insider | Investice | Investiční společnost | Kapitálový trh | Komodity | Likvidita | Lot | MMF | Měna | Měny | Nabídka | Opce | Platforma | Portfolio | Ratingová agentura | S&P 500 | Sentiment | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Výnos | WTO | Wall Street | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Obchodování s cennými papíry | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Komoditní trhy | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Investoři | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Ekonom | Zisk | Výsledky | London Stock Exchange | Euronext | Investiční fórum | ČSOB | Partners | Investiční odborníci | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční společnosti | Makro | Eurostat | Conseq | Obchodní deficit | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Vzdělávání | Index | Podpora | Akcie Erste | Akciové burzy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Broker Consulting | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomika USA | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | FXstreet.cz | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Investiční | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Komoditní | Maďarsko | Majoritní vlastník | Management | Manuál | Míra inflace | Nemovitosti | PayPal | Portfolia | Prodej akcií | Reuters | Ropy | Růst HDP | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Volkswagen | Zemní plyn | Zkušenost | Zpracovatelský průmysl | Zprávy | Zisky | Ekonomika EU | Free float | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | P.A. | Petr Kellner | PX index | ROCE | Miroslav Motejlek | Itálie | WSJ | Denní změna | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Rozhovor | Burze | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | DPA | Home Credit | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Motejlek.com | Zvyšování sazeb | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Top Stocks | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Kč/EUR | Kč/USD | Bankovnictví | Forbes | Firmy | Economic | Akcie v USA | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Vladimir Putin | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Finančnictví | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Erste | Philip Morris | VIG | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Rekordní maxima | Světová obchodní organizace (WTO) | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Výnosy | Japonská vláda | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | Podnikatelská aktivita | ČTK | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | IHS Markit | Skupina PPF | Manipulace s trhem | Ekonomické výhledy | Obchodování na trzích | Wood & Company | Airbnb | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Výplaty dividend | USMCA | Přímé zahraniční investice | Reakce trhu | Dodávky ropy | Primární nabídka | Stanovení ceny | Průzkum společnosti | Týden na akciových trzích | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Financial Times (FT) | Čínské firmy | Společnost Apple | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Přední ekonomové | Světové finanční trhy | Uber Technologies | Statistický úřad | Český průmysl | Obchodní aktivity | Nejznámější kryptoměny | Nabídka akcií | Americké společnosti | Zhodnocení financí | Ministerstvo obchodu | Akcie podniku | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Očekávání trhu | Thomas Cook | Hospodářské dopady | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Majoritní akcionář | Investiční skupina | Ropný gigant | Německá vláda | Trinity | Radomír Lapčík | Objem | Nobelovy ceny za ekonomii | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Firma | Borsa Italiana | Zůstatek | Index DOW | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Amazon | Úrok | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Walt Disney | 5G | AFP | FT | Meziroční růst HDP | Financovat | Omezení těžby | Průmysl | Ján Hájek | Portfoliomanažer | Na burze | ABC | General Motors | NTT | Docomo | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | NAFTA | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Philip Morris ČR | Světové obchodní organizace | Plyn | Kofola | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Investiční skupina PPF | Konec roku | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Předseda | Nejziskovější | Disney | Rozpočtové politiky | Lámání rekordů | Uber | Ipsos | Česká zbrojovka | Ztráta | Miliardy korun | Peking | Wirecard | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zbrojovky | Američané | Odškodné | General Motors (GM) | List Financial Times | Výroba aut | Výroba aut v Německu | VDA | Dividendová politika | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ifo | Výsledky hospodaření | Automobilka BMW | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Šanghaji | Boeing | FIAT | Zlepšení | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výdaje | Deník The Wall Street Journal | Převody peněz | Americká společnost | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Spořicí produkty | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | České banky | Šíření onemocnění | Stabilita | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Opatření vlády | Další vývoj | Letectví | Největší propad | Burzy cenných papírů | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Historie | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Unilever | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Asociace | Výrobce letadel | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Tvorby zisku | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Ratingová agentura S&P | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Air Bank | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | FAZ | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Práce | Údaje | IATA | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Extrémní nárůst | Nejvyšší soud | Valná hromada ČEZ | Úspory | Hospodářské oživení | Statistiky | Investiční manažer | S&P500 | Chesapeake Energy | ODS | Debata | Posílení | Amundi | Výrobce letadel Boeing | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Zaměstnanci | Gilead | Společnost Gilead | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Úvěry a hypotéky | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Státy eurozóny | Zadlužení | Bezpečnost | O2 CR | Toyota Motor | Společnost Avast | Jukos | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Mluvčí dozorčí rady | Manažeři | Manažeři VW | Renault | Soukromé banky | Conseq IM | Petr Vomastek | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Střední Evropa | Londýnské burzy | Německé vládní strany | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Plán investic | Dluh Británie | Rostoucí trend | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Chesapeake | Společnost Uber | Ant | Japonská společnost | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Americká společnost Apple | Stellantis | Chrysler | Ceny | Praha | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Následky pandemie | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Mluvčí ČEZ | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Hospodaření banky | Úspěšné hospodaření banky | Úspěšné hospodaření | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Americký soud | Kuba | Odborníci | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Zadlužení Německa | Americký podnik | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Omezení výplaty dividend | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Saxo Bank Steen Jakobsen | Burzy v Evropě | Moneta | Zveřejnění výsledků | Odklad splátek | Stock Spirits | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Peloton | Boeing 737 Max | Autopůjčovna Hertz | Evropské centrální banky | BlackBerry | Bilanční suma | Obchodní deficit USA | Colt | CETIN | Evropský výrobce letecké techniky | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Britská společnost | Průmyslové společnosti | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Silný výhled | Kurzotvorné zprávy | Colt Canada Corporation | Těžaři | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Podstatné kurzotvorné zprávy | Lubomír Kovařík | René Holeček | Dennis Veilleux | Příležitosti | Zneužití tržní síly | Tržní síly | OK POINT | Konkurence | Prodej | Cíl Evropské centrální banky | Týdenní výkon | Zvyšování daní | Třinecké železárny | Třinecké železárny (TŽ) | | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Jan Holeček | Pivovar | Americký trh | Odvětví | Divize | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Štěstí | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Ministerstvo spravedlnosti | Takata | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Drahota | Britská společnost Cineworld | Německý výrobce | Byty | Funkční období | Mediální společnost | Společnosti | Opatření | Uhlí | Vysoká poptávka | Evropský index | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Strojírenské firmy | Zprávy z pražské burzy | Německá automobilka Volkswagen | Úročení | Energetická krize | Hospodářské soutěže | Automotive | Navyšování cen | Škodovka | Vylepšení teorie aukcí | Vysoké ceny | Změny na trhu | MONECO investiční společnost | Zdravotnictví | Zprostředkovatelé | Soud v Haagu | Společnost | Nexi | TIM | | Výhled české ekonomiky | Postavení na trhu | Arm | Získané peníze | Ocel | Hry | Real Estate | Škoda Transportation | Sankce | Alfa Bank | Michail Fridman | LetterOne | Ruské soukromé banky | Ruský oligarcha | Oligarcha | Porsche AG | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Klaus Zellmer | Společenská odpovědnost | Česká zbrojovka Partners SE | Česká zbrojovka Partners | CZG Česká zbrojovka | Akcionáři CZG | CzechToll | Central European Media Enterprises | Zdeněk Tůma | finGOOD | Vít Endler | Kateřina Zychová | Verdi fond farem | Hlavní ekonom Saxo Bank | Ajay Dayal | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value Fund | Škoda Group | Práva ke značce | Radim Jirout | Roman Binder | Milan Wagner | Ladislav Kříž | Dozorčí rada ČEZ | Otakar Hora | Martin Půta | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | Německé ekonomiky | Chemický průmysl | Line | Svaz průmyslu | Růst banky | Obnovitelné zdroje | Vklady | Svaz průmyslu a dopravy | Zakladatel | Počet klientů | Potravinářství | Development | Vice | Uplynulý rok | Nárůst cen energií | Services | ProCent | Zajímavé zhodnocení | Náklady financování | Výkon | Zisk Trinity Bank | Zisk Trinity | Trinity Bank Radomír Lapčík | Financial | Celkový úspěch | Nárůst poptávky | Odpovědnost | Vilém Podliska | Petr Hrubý
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Předpovídat budoucí cenové pohyby
Předpovídat trendy
Předpovídat tržní pohyby
Předražené akcie
Předražené komodity
Předseda
Předseda AKAT ČR
Předseda BDI
Předseda ČEZ
Předseda ČKMA

Následující klíčová slova

Předseda Evropské komise
Předseda Evropské rady
Předseda FOMC
Předseda FOMC Powell
Předseda fondu
Předseda norské vlády
Předseda podnikové rady
Předseda poslaneckého klubu
Předseda poslaneckého klubu ODS
Předseda představenstva
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít