Sobota 03. prosinec 2022 02:52
reklama
Trading Room webináře Purple
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Pokles ceny

img

Finmex: Inflace v USA i v ČR v říjnu klesla. Můžeme očekávat snižování cen?

28.11.2022 Míra inflace v USA v říjnu klesla ze zářijových 8,2 % na 7,7 %. Ceny meziměsíčně vzrostly o 0,4 %. Poprvé od února se tak nárůst cen dostal pod 8 % a je nejnižší od ledna 2022. Ještě v červnu přitom dosahovala svého čtyřicetiletého maxima 9,1 %. Příznivý vývoj inflace i růstu cen příjemně překvapil také analytiky. V Česku klesla inflace ze zářijových 18 % na říjnových 15 %. Můžeme v nadcházejícím období očekávat zlevňování cen potravin, pohonných hmot a energií?
img

Benzín i nafta v Česku prudce zlevňují. A budou i nadále, v Číně totiž zuří covid, v USA hrozí recese a EU se zdráhá stanovit přísnější strop na ruskou ropu

24.11.2022 Pohonné hmoty v Česku za týden zlevnily o více než korunu. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic prodává v průměru za 40,51 Kč, před týdnem byl o 1,03 koruny dražší. O 1,90 koruny na litru se snížila cena nafty, za litr teď řidiči dají průměrně 42,85 Kč. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.
img

Cloud computing - budoucnost digitalizace?

22.11.2022 Rostoucí množství vytvářených digitálních dat, trendy vzdálené práce s využitím nových technologií a optimalizace podnikových nákladů vedou stále více společností k využívání služeb cloud computingu. Ačkoli pandemie byla katalyzátorem vzestupu cloudu, již dlouho před rokem 2020 byla cloudová řešení označována za "další velkou věc" v odvětví IT. Navzdory zpomalení technologického akciového trhu v roce 2022 příjmy z cloudových služeb stále překonávají marže jejich ostatních segmentů. Abychom mohli hlouběji proniknout do investiční přitažlivosti cloud computingu, je užitečné nejprve pochopit skutečný význam a perspektivy této technologie. 
C:\fakepath\trader-22112022-37-zm.jpg

Hodnota Muskova majetku letos klesla o více než 100 miliard dolarů

22.11.2022 Hodnota majetku amerického podnikatele a šéfa automobilky Tesla Elona Muska se od začátku letošního roku snížila o více než 100 miliard dolarů (zhruba 2,4 bilionu Kč). Na vině je především pokles ceny akcií Tesly na dvouleté minimum, uvedla agentura Bloomberg. Podle jejího indexu miliardářů se během pondělí hodnota Muskova majetku snížila o 8,6 miliardy na 169,8 miliardy USD (zhruba čtyři biliony Kč). Proti začátku roku tak byla nižší o 100,5 miliardy dolarů. Musk nicméně zůstává nejbohatším člověkem na světě.
C:\fakepath\trader-22112022-27-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.11.2022 1) Akcie kryptoměnové burzy Coinbase v pondělí klesly o více než osm procent a propadly se nejníže od vstupu firmy na akciovou burzu v dubnu 2021. Propad způsobuje pokračující pokles ceny bitcoinu a obavy investorů po kolapsu konkurenční společnosti FTX na počátku tohoto měsíce, upozornil server zpravodajské televize CNBC.
C:\fakepath\Coinbase.png

Akcie firmy Coinbase klesly nejníže od jejího vstupu na burzu

22.11.2022 Akcie kryptoměnové burzy Coinbase v pondělí klesly o více než osm procent a propadly se nejníže od vstupu firmy na akciovou burzu v dubnu 2021. Propad způsobuje pokračující pokles ceny bitcoinu a obavy investorů po kolapsu konkurenční společnosti FTX na počátku tohoto měsíce, upozornil server zpravodajské televize CNBC.
img

Potraviny ve světe už zlevňují, Češi se ale musí připravit na další zdražování. Při nákupech by měli být v adventním čase zvláště obezřetní, prodejci se budou snažit kapitalizovat mimořádné okolnosti

21.11.2022 Světová potravinová krize je nejspíše zažehnána. Ve světě totiž po více než dvou letech potraviny podle všeho konečně zlevňují. V Česku si ovšem na takový příznivý vývoj ještě počkáme, zatím je bohužel třeba připravit se na další zdražování. Řetězce a další prodejci se budou snažit mimořádné okolnosti maximálně kapitalizovat ve svůj prospěch.
img

Litecoin vykazuje býčí známky, protože cena se blíží 70 dolarům; budou býci na tuto oblast tlačit?

18.11.2022 * Cena LTC vykazuje býčí známky, protože se drží nad svým range kanálem a vykazuje známky rally vysoko, protože FTX fiasko pokračuje. 
img

Ranní okénko - Dnes bude trh vyhlížet čísla důležitá především pro Fed

15.11.2022 Nejzásadnější dnešní informaci budou představovat odpoledne zveřejňované ceny amerických výrobců. Trh očekává udržení meziměsíčního tempa na stejné úrovni jako v září, a tedy velmi mírný pokles meziroční dynamiky. Sledovat se bude každá desetina a trh doufá v nižší výsledek, tak jako se dočkal u spotřebitelské inflace. Potvrdilo by to totiž očekávání, že by Fed mohl zmírnit své tempo zvyšování sazeb a případně i dříve se zvyšováním skončit.
C:\fakepath\trader-14112022-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.11.2022 1) Kauzou kryptoburzy FTX, která v pátek vyhlásila bankrot, se zabývá bahamská policie, napsala dnes agentura Reuters. Firma na Bahamských ostrovech sídlí. Skandál otřásl celým odvětvím kryptoměn, bitcoin se zotavuje z poklesu na dvouleté minimum. Konec spolupráce s kryptoburzou ohlásila společnost Visa. Šéf největší kryptoburzy Binance vyzval k regulaci odvětví.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Experti: Pád FTX bude tlačit cenu bitcoinu dolů, přiláká to nové investory

14.11.2022 Krach kryptoměnové burzy FTX bude mít zřejmě za následek další pokles ceny bitcoinu a dalších měn, což však může přilákat nové investory. Bitcoin se dnes ráno opět propadl pod hranici 16.000 USD, což odpovídá 380.000 Kč, tedy na nejnižší úroveň za poslední dva roky. Podle odborníků by bitcoin mohl klesnout až k 10.000 USD, uvedli dnes na dotaz ČTK.
img

Bitcoin se snaží přežít víkend nad 17 000 USD⚡

11.11.2022 Kryptoměny včera rostly na vlně euforické reakce Wall Street. Zpomalující růst inflace a pokles síly dolaru podporují pozitivní rizikovou náladu. Ještě před dvěma dny jsme byli svědky totální kapitulace trhu kryptoměn, nakonec se býci rozhodli medvědí sérii přerušit. Na konci týdne však krátkodobí investoři možná budou chtít vybírat zisky a v odvětví se rozšířila zpráva, že další kryptoměnová instituce, BlockFi, zastavila výběry. Trh to čte jako první předzvěst dominového efektu insolvence burzy FTX a fondu Alameda Research:
img

Překvapivě nízká inflace v USA vystřelila cenu zlata na téměř 2měsíční maximum

10.11.2022 Říjnová inflace v USA byla překvapivě nižší, než se očekávalo, což způsobilo divoký výprodej dolaru a pokles ceny amerických státních dluhopisů, a naopak vedlo k výraznému růstu ceny akcií a komodit jako je třeba zlato.
img

Krach FTX drtí celý kryptoměnový trh

08.11.2022 Kryptoměna FTX je dnes ve volném pádu. Obchoduje se až o 17 % níže a táhne dolů další kryptoměny. Bitcoin se obchoduje o 3,5 % níže a klesá pod hranici 20 000 USD. Ethereum si prochází ještě větším poklesem - ztrácí 5 %.
img

FTX testuje support na 22 USD 📉

07.11.2022 Kryptoměna FTX utrpěla po komentářích burzy Binance a jejího majitele Chanpeng Zhao. Podle Popular CZ pochází většina kapitálu Alameda Research, fondu kontrolovaného vlastníkem burzy FTX Samem Bankman-Friedem, z vydávání nezajištěných tokenů FTX a není kryta fiat měnami:
img

💥NATGAS rastie o 7%

07.11.2022 Ceny zemného plynu v USA (NATGAS) sa dnes ráno obchodujú o viac ako 7 % vyššie po začiatku dnešného obchodovania s viac ako 8 % býčím cenovým rozdielom. Cena dnes testovala zónu odporu 7,00 USD/MMBTu po piatkovom útoku na zónu 6,30-6,40 USD. Cena teraz obnovila tretinu posledného veľkého klesajúceho impulzu a prelomila sa nad klesajúci kanál, v ktorom sa obchodovala od začiatku augusta. Vyššie uvedené cenové pásmo 6,30 – 6,40 USD spolu s 23,6% retracementom klesajúceho pohybu možno teraz považovať za kľúčovú krátkodobú podporu, ak by došlo k vyplneniu cenovej medzery.
img

Dogecoin překonal 200denní klouzavý průměr od června 2021

04.11.2022 Přestože Dogecoin v roce 2018 ztratil velkou část své hodnoty, stále má příznivce, kteří s ním obchodují. Většina jej používá pro obsah na Twitteru a Redditu. Dogecoin je založen na memecoinu. Elon Musk memecoin neustále podporuje, čímž vždy ovlivňuje jeho ceny.
img

Evropa čelí „velkému úderu“

01.11.2022 Společnosti Eni SpA tvrdí, že se bude muset Evropa v příštím roce spolehnout na ropu z USA, aby dokázala nahradit ztrátu dodávek z Ruska.
img

Dogecoin po akvizici Twitteru Elonem Muskem roste 📈

31.10.2022 Kryptoměna Dogecoin, jedno z nejaktivnějších a nejoblíbenějších „spekulativních“ aktiv na kryptotrhu, v posledních několika dnech vzrostla o více než 100 % poté, co Elon Musk dokončil svou nabídku na převzetí Twitteru:
C:\fakepath\akcie-31102022.jpg

Je výprodej technologických akcií varovný signál nebo příležitost?

31.10.2022 V minulém týdnu reportovaly své čtvrtletní hospodářské výsledky přední technologické společnosti. Nejprve zveřejnil své hospodaření Alphabet, mateřská společnost Google, která sice doručila růst tržeb, ale pokles zisku byl natolik významný, že po zveřejnění dat akcie odepisovaly přes 11 %. Ke konci týdne své ztráty korigovaly jen na -6 %. Další velkou technologickou společností byl Microsoft, který sice také z pohledu tržeb roste, ale i zde je pokles zisku, navíc s negativním výhledem.
C:\fakepath\chart_3.jpeg

Technická analýza měnových párů USD/JPY a AUD/CAD

30.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Tentokrát v hlavní roli korekce dlouhodobých trendů.
img

Akcie Amazonu klesli po slabých vyhliadkach pre štvrtý štvrťrok

28.10.2022 Amazon (AMZN.US) bol ďalšou americkou megatechnologickou spoločnosťou, ktorá zverejnila slabé výsledky za 3. štvrťrok, alebo aspoň to môžeme povedať podľa reakcie trhu, keďže akcie spoločnosti v premarkete klesli o 12 %. Samotné výsledky však neboli až také zlé a pokles ceny akcií možno odôvodniť nevýraznými vyhliadkami pre 4. štvrťrok 2022. Pozrime sa bližšie na výsledky!
img

Ekonomický kalendář: V centru pozornosti je ECB!

27.10.2022 Hlavní událostí dne je bezesporu rozhodnutí o sazbách Evropské centrální banky. Peněžní trhy i ekonomové oslovení agenturou Bloomberg poukazují na další zvýšení sazeb o 75 bazických bodů. Nicméně, protože to vypadá jako hotová věc, obchodníci budou hledat náznaky, co přijde poté, co Bank of Canada včera poslala holubičí zprávu, že se může blížit konec zpřísňování. Kromě rozhodnutí ECB bude investorům nabídnuta také zpráva o HDP ve 3. čtvrtletí ze Spojených států, která by měla ukázat expanzi americké ekonomiky po poklesu ve 2. čtvrtletí 2022. Pokud jde o zisky, zprávy od dvou zbývajících amerických mega-tech – Amazon a Apple – budou zveřejněny po skončení zasedání na Wall Street. Zisky od společností Microsoft, Alphabet a Meta, které byly zveřejněny začátkem tohoto týdne, zklamaly a vyvolaly výrazný pokles ceny akcií a také zatížily celý technologický sektor.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 25. října

25.10.2022 K testu úrovně 1,1331 došlo, když se linie MACD začínala pohybovat pod nulou, což byl dobrý důvod k prodeji. Výsledkem byl pokles ceny o cca 40 pipů. Po zbytek dne se neobjevily žádné další signály.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD 24. října

24.10.2022 K testu úrovně 1,1166 došlo, když se linie MACD začínala pohybovat pod nulou, což byl dobrý důvod k prodeji. Výsledkem byl pokles ceny o více než 60 pipů. O něco později pár testoval úroveň 1,1103, ale tentokrát to byl signál k nákupu, což vedlo k nárůstu o 20 pipů. Brzy poté se tlak vrátil.
C:\fakepath\chart_3.jpeg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CHF a NZD/USD

23.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Price Action na akciových indexech naznačuje formování korekce klesajícího trendu. S tím souvisí možnost oslabování amerického dolaru. Budu se věnovat některým hlavním měnovým párům a protitrendové Price Action z pohledu trendového obchodníka.
C:\fakepath\pWuKh2tQFMlkFdQy-rA.jpeg

Měnový pár EUR/CAD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

21.10.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/CAD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Cena plynu pro evropský trh dál klesá, klíčový kontrakt ztrácí asi deset procent

21.10.2022 Cena plynu pro evropský trh se po čtvrtečním růstu dnes vrátila k poklesu. Krátce před polednem vykazoval termínový kontrakt na plyn s dodáním v listopadu ve virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku pokles přibližně o deset procent na 114 eur (2800 Kč) za megawatthodinu (MWh). Cena ale zůstává výrazně vyšší než před rokem, kdy se pohybovala v blízkosti 40 eur za MWh.
C:\fakepath\Forex22.jpg

Aktuální Price Action obchody na měnových párech EUR/USD, EUR/GBP a CAD/CHF

18.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Měnový pár EUR/USD může v následujících hodinách dokončit poklesový pattern. Cena měnového páru EUR/GBP se nachází na důležitém supportu a cena CAD/CHF respektuje zatím hranice Trojúhelníku.
img

Fed se neobává zpomalení americké ekonomiky.

18.10.2022 Evropská měna a libra zůstávají vůči dolaru na velmi nízkých cenových úrovních. Ačkoli ve Spojených státech a Evropské unii hrozí recese a inflace je místy vysoká, trh nakupuje ochotněji dolary než eura. Z toho vyvozuji, že americká ekonomika láká investory mnohem víc než evropská. Připomínám, že evropskou ekonomiku neohrožuje jen recese, ale i energetická krize. Evropě se podle odborníků sice podařilo naplnit zásobníky plynu z více než 90 %, na bezbolestné přežití zimy to ale nestačí. Běžní spotřebitelé, podniky i státní úřady budou muset šetřit. Evropané, jejichž ekonomická kultura je mnohem rozvinutější než ekonomická kultura mnoha jiných národů, to nevnímají jako zvláštní problém. Samozřejmě se vždy najdou odpůrci, většina Evropanů ale nevidí na skutečnosti, že budou letos v zimě budou muset šetřit energií, nic špatného. Koneckonců nejde jen o šetření pro dobro země, ale i pro menší účty za elektřinu a vytápění.
img

Snídaně pohledem investora: Pěstitelé na kávě nezbohatnou, za to investoři ano

13.10.2022 Pro někoho je snídaně běžnou součástí jídelníčku, ale pro jiného možnost potenciálního výnosu. Společnost K&L Rock připravila seriál, kde zanalyzuje investice do snídaně. Jako první jsme se podívali na investici do kávy.
C:\fakepath\netflix-title-13102022.jpg

Netflix uvedie v roku 2023 reklamy. Zachránia alebo zničia reklamy Netflix?

13.10.2022 V posledných rokoch sa Netflix stal rockovou hviezdou na akciovom trhu, ale rastúca konkurencia spôsobila, že Netflix prehodnotil svoje nastavenie. Voči Netflixu existuje negatívny sentiment, pretože jeho rast sa prvýkrat po dlhej dobe spomalil a konkurencia prudko vzrástla. To prinútilo mnohých investorov premýšľať, či má Netflix ešte budúcnosť alebo nie. Poďme sa teda pozrieť na to, čo sa skutočne deje.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-DAXscalping3-13102022.jpg

Akciový index DAX - nejsledovanější index Evropy

13.10.2022 DAX40, dříve známý jako DAX30, patří mezi akciové indexy, jehož hodnota v určité míře odráží výkonnost 40 největších společností kotovaných na Frankfurtské burze. Jak bylo uvedeno, dříve index nesl nižší číselné označení, jelikož byl tvořen méně akciemi, avšak v roce 2021 došlo ke změně struktury a počet v něm obsažených společností díky tomu vzrostl na 40.
img

NZD/USD: možný medvědí pokles | 12. října 2022

12.10.2022 Cena je v grafu H4 pod cloudem Ichimoku a stochastic ukazuje kříž smrti, mohli bychom očekávat pokles ceny z 1. rezistence na úrovni 0,55986, která odpovídá Fibonacciho retracementu 23,6 % a předchozímu swingovému minimu, k 1. supportu na úrovni 0,54578, který odpovídá Fibonacciho extenzi 161,8 % a Fibonacciho projekci 61,8 %. Případně může cena stoupat ke 2. rezistenci na úrovni 0,56862, kde je Fibonacciho retracement 50 %.
img

Cosmos (ATOM) ruší vzestupný trend

11.10.2022 Cena ATOM se ve vysokých časových intervalech snaží směřovat k vyššímu trendu, přestože v poslední době vykazuje spíše býčí sentiment.
img

I přes pochybnosti na trhu investoři bitcoiny kupovat nepřestali

05.10.2022 Bitcoinové dilema, které začalo 13. září, když americká centrální banka oznámila CPI zprávu, zanechalo drobné investory v nevýhodné pozici.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 4. října 2022

04.10.2022 Celé pondělí, podobně jako v pátek, se euro pohybovalo mezi cílovými úrovněmi 0,9752 a 0,9850. Zatím je naše prognóza krátkodobého bočního pohybu opodstatněná, ale pokud bude tento boční pohyb táhlý, bude nejspíš pokračovat růst a bude překonána úroveň 0,9950.
C:\fakepath\Obrazek2234.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, EUR/GBP a CHF/JPY

02.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Společným jmenovatelem všech měnových párů je korekce trendu.
C:\fakepath\forextrader22.jpg

Trhová analýza EUR/USD, CAD/JPY a GBP/JPY

02.10.2022 Forex trh bol minulý týždeň veľmi volatilný a vytvoril veľa obchodných príležitostí. Pozrime sa na 3 menové páry a ich potenciálne pohyby v najbližom období.
C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

Technická analýza měnových párů GBP/JPY, EUR/JPY a EUR/CAD

25.09.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Intervence národních bank nachystala změny trendu na některých měnových párech, popřípadě rozjely korekci trendů dlouhodobých.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Praktická ukázka: "mobilizace nové síly".

18.09.2022 V prosinci minulého roku jsme se zde mohli dočíst o svíčkové formaci označené jako "mobilizace nové síly". Vzhledem k tomu, že článek vzbudil určitý zájem a hlavně z mého pohledu tuto svíčkovou formaci využívám, dnes uvedu několik praktických příkladů, jak ji začlenit do obchodních systémů.
img

Pokles ceny ETH se příliš nepohnul z místa - ale je tu úroveň, kterou je třeba sledovat

16.09.2022 ‚‚Po dokončení sloučení se cena ETH propadla. Tento pohyb však podle mého názoru nemá obrovské důsledky. Cena se v současné době stále drží na posledním zaznamenaném minimu 1 400 USD, 28. srpna, což je cenová úroveň, kterou je třeba sledovat.
img

DE30: Prodejní tlak se zmírňuje, ale graf zůstává křehký

15.09.2022 DE30 pokračuje ve čtvrtek v poklesu a podruhé tento týden zasáhne silnou oblast podpory: 9denní klouzavý průměr a hranici 13 000 pod ním. Úterní náhlý obrat a obchodování pod 50denním klouzavým průměrem by medvědi mohli interpretovat jako potenciální signál pro nový velký výprodej.
img

Tipy na obchodování se zlatem

13.09.2022 Předchozí obchodní tipy pro zlato poukazovaly na pokles ceny minimálně k úrovni 1 675 USD. Vycházely z pokračování klesajícího trendu, stejně jako z úrovní, které kupující v různých obdobích ponechali neproražené.
img

Index S&P 500 v úvodu hledá směr při silné krátkodobé přeprodanosti

06.09.2022 Americké trhy hledají směr při silné krátkodobé přeprodanosti. Index S&P 500 ztratil za předešlých šest dní přibližně 7 %, když zaznamenal pět klesajících dní. Index aktivity ISM ve službách ukázal na slušnou sílu americké ekonomiky, když v srpnu vzrostl na 56,9 b., zatímco analytici v průměru očekávali pokles na 55,4 b. Investoři čekají na další důležité zasedání Fedu, které se uskuteční 21. září a kde centrální bankéři mohou dále zvýšit sazby o 0,75 %.
img

Zlato vs dolar: bitva obrů. Stále remíza?

05.09.2022 Co se týče rivality mezi dvěma spolehlivými obrannými aktivy, konkrétně zlatem a americkou měnou, zůstává pojem vítězství vágní. Někdy vyhraje žlutý kov a dolar na krátkou dobu klesne a naopak. Zlato přitom zůstává lídrem z hlediska nákupů a často vítězí nad USD v seznamu bezpečných aktiv.
img

Předpověď pro pár GBP/USD na 5. září 2022

05.09.2022 Libra v pátek uzavřela pod cílovou úrovní 1,1525 a dnes otevřela s klesajícím gapem. Cíl na úrovni 1,1385 je otevřený a po uzavření gapu očekáváme, že cena klesne ke zmíněnému cíli. Druhým tržním cílem by mohla být úroveň 1,1305, což je mírně pod úrovní z března 2020.
C:\fakepath\forex-02092022.jpg

Výhody, které skýtá obchodování na forexu

02.09.2022 Forexové obchodování má své nezpochybnitelné výhody, díky kterým je tento trh pro tradery velmi přitažlivý. Pokud zvažujete obchodování na tomto trhu, měli byste se snažit porozumět všem aspektům měnových trhů, které mohou nabídnout, ještě předtím, než se do tradingu na forexu pustíte. V článku si představíme nejvýznamnější benefity, se kterými můžete počítat, pokud se rozhodnete pro obchodování na forexu.
img

Vysoký růst zásob plynu limituje zvyšování jeho ceny

01.09.2022 Zásoby plynu v USA vzrostly o 61 bcf; Očekávalo se 58 bcf, zatímco předchozí údaj byl 60 bcf. Nárůst je mírně nad 5letým průměrem, proto byl zaznamenán pokles ceny. Nicméně k propadu pod 9 dolarů je ještě docela daleko. V tomto okamžiku byla polovina dnešního odrazu snížena.
img

Jestřábí komentáře Fedu vidí krypto propad

30.08.2022 Jestřábí komentáře Jeroma Powella z Fedu vedly ke konci minulého týdne k poklesu cen kryptoměn a akcií, přičemž od té doby ceny převážně stále klesají, protože investoři se snaží zbavit ‚‚rizikovějších‘‘ aktiv.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Technická analýza měnových párů AUD/USD, USD/JPY a USD/CHF

28.08.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na hlavních měnových párech pro nadcházející období. V pátek došlo na denních grafech k dokončení svíčkových patternů predikující další vývoj ceny.
C:\fakepath\kryptoměny-elektřina.jpg

Rostoucí ceny elektřiny způsobili odliv těžařů kryptoměn z ČR i Evropy

26.08.2022 Prudce rostoucí ceny energií způsobily odliv těžařů kryptoměn z Česka a Evropy do USA, postsovětských republik a dalších zemí s levnější elektřinou. Na samotné ceně kryptoměn v čele s bitcoinem se zdražování energií neprojevuje. Vyplývá to z informací odborníků oslovených ČTK.
C:\fakepath\PT-proti-proudu-clanek-FXstreet-230820227.jpg

Shortujeme akcie - kdy se cesta proti proudu vyplácí

23.08.2022 Shorting je jednou z obchodních technik, která svou podstatou budí rozporuplné reakce u veřejnosti, avšak která má obrovský ziskový potenciál. Pojďte se s námi podívat na 3 nejznámější investory v historii, kteří si díky shortování přišli na mnohdy pohádkové bohatství a zároveň do základů otřásli světem financí.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CHF, USD/CAD a AUD/CAD

21.08.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CHF po dosažení padesátiprocentní korekce rostoucího trendu začala růst. Trendy na vyšších časových rámcích jsou sladěny také na měnovém páru USD/CAD. Cena měnového páru AUD/CAD má za sebou odraz od silné rezistence.
img

Prognóza pro EUR/USD na 17. 8. 2022

17.08.2022 Euro strávilo celé úterý na úrovni supportu 1,0150. Pod touto úrovní nedošlo k žádnému kvalitativnímu průlomu (s konsolidací), očekávaný je dnes nebo zítra. Korekční limit je denní linie MACD (1,0206).
C:\fakepath\usdjpy-10082022.jpg

Měnový pár USD/JPY: Analýza více časových rámců (MN až D1)

10.08.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár USD/JPY a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

Aktuální Price Action obchody na měnových párech USD/JPY, USD/CHF a AUD/USD

05.08.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na denních grafech USD/JPY a USD/CHF se dokončují reverzní patterny na významných S/R úrovních. AUD/USD zatím stále respektuje hranice Klesajícího klínu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD 3. srpna

03.08.2022 Analýza transakcí páru EUR/USD Pár EUR/USD prvně otestoval úroveň 1,0233 v době, kdy byla linie MACD daleko od nuly, c...
img

Je čas na nákup zlata. Jeho cena podle odborníků výrazně poroste

01.08.2022 Cena zlata v Česku úspěšně vzdoruje inflaci. Prodejci investičního zlata navíc v následujících měsících očekávají razantní růst jeho ceny.
img

Ropný trh se uklidňuje. Zlevňování pohonných hmot bude pokračovat

27.07.2022 „Zatímco pokles ceny ropy umožňuje zlevňovat pohonné hmoty, kurz koruny vůči dolaru se nevyvíjí příznivě. Posilování dolaru prodražuje dovoz do České republiky, což brání výraznějšímu snížení cen u čerpacích stanic,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

FED může poslat cenu zlata na nejnižší hodnotu za více než dva roky

25.07.2022 Tento týden proběhne velmi sledované jednání americké centrální banky, jehož hlavním výstupem bude další postup a strategie v boji proti stále rostoucí inflaci. Ta v červnu meziročně vzrostla z květnových 8,6 % na 9,1 % a dosáhla tak nejvyšší úrovně za posledních 40 let.
C:\fakepath\PT-akcie-cyklus-clanek-FXstreet-25072022.jpg

Jak využít ekonomického cyklu u akcií?

25.07.2022 Naučte se, jak správně načasovat investice do akcií tak, abyste mohli potenciálně profitovat v dobách expanze i recese.
img

Jak využít ekonomického cyklu u akcií?

22.07.2022 Jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují finanční trhy, je ekonomický cyklus. Ten se dělí na několik fází, přičemž každá z nich má vliv na nárůst či propad určitých skupin či typů akcií a akciových indexů. V tomto článku se společně podíváme na to, jak správně načasovat investování do těchto typů akcií tak, abyste mohli potenciálně profitovat na globálním růstu, ale také v případě krize.
C:\fakepath\trader-15072022-23-zm.png

Komodity: Ceny ropy výrazně rostou, protože produkce Saúdů se zřejmě brzy nezvýší

15.07.2022 Ceny ropy na závěr týdne rostou, protože jeden z amerických úředníků řekl agentuře Reuters, že se neočekává, že by Saúdská Arábie okamžitě zvýšila svoji těžbu. Ropu podpořily také náznaky, že by centrální banka USA (Fed) mohla zvýšit úroky méně agresivněji.
img

Zlato nevydrží nápor silného dolaru

15.07.2022 Zlato ve čtvrtek kleslo kvůli rostoucímu dolaru. Soudě podle nárůstu kotací USD investoři reagovali s nadšením na údaje o americké inflaci.
img

Rozbřesk: Komodity zlevňují v obavách z recese, inflaci však potlačí dál

15.07.2022 Česká inflace se v červnu opět vzdálila od cíle ČNB. Jedním ze zásadních hybatelů byly znovu ceny komodit. V meziroční dynamice zrychlil hlavně růst cen potravin s tím, že například cena mouky šla meziročně nahoru takřka o 70 % a chléb zdražil o 29 %. Ďábelským tempem rostly domácnostem opět i ceny energií, plynu třeba o 58 %.
img

Káva se přibližuje 8týdennímu minimu

12.07.2022 Cena kávy spadla na 206,25 USD, což je nejnižší úroveň od 11. května letošního roku. Poptávka po kávě byla negativně ovlivněna strachem z rozsahu recese. Čerstvá data ukázala, že farmáři v Brazílii sklidili k 5.červenci 48 % letošní úrody kávy, i když zaostávají za předchozí sezónnou a historickým průměrem za toto období. International Coffee Organization minulý týden zveřejnila zprávu o zvýšení globálního exportu v období říjen - květen o 1,3 % meziročně na 88,506 milionů pytlů, zatímco Kolumbijská federace pěstitelů kávy oznámila, že v červnu vzrostl export meziročně o 6 % na 939 000 pytlů. Pokles ceny kávy může nastat i kvůli obavám ze sucha v Brazílii, která je významným světovým pěstitelem.
C:\fakepath\Obrazek-candle.png

Technická analýza měnových párů USD/CAD, AUD/JPY a EUR/CAD

10.07.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Denní graf měnového páru USD/CAD právě nabízí technickým obchodníkům pattern Trojitý vrchol. Na AUD/JPY se rozhoduje o ukončení korekce rostoucího trendu a EUR/CAD má za sebou čtrnáctidenní výprodej.
C:\fakepath\jak-obchodovat-price-action.jpg

Měnový pár EUR/NZD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

09.07.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/NZD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Téma recese se stáčí k Evropě a tlak na ECB roste

07.07.2022 Dnešní obchodování na evropských trzích je výrazně pozitivní pro akcie, které tak dokončují návrat po úterním výrazném propadu. Naproti tomu dluhopisy jsou pod tlakem a jejich výnosy plošně stoupají. O něco větší je přitom nárůst na kratším konci křivky. Eurodolar se konsoliduje lehce pod 1,0200.
img

Předpověď pro pár GBP/USD na 6. července 2022

06.07.2022 Britská libra včera spolu s ostatními světovými měnami výrazně oslabila. Dolarový index vzrostl o 1,27 %, libra ztratila 147 bodů. Kotace se nyní blíží k cílové úrovni 1,1800, pak se může otevřít cesta k cílové úrovni 1,1660.
img

Bitcoin zakončil svůj nejhorší fiskální kvartál za 11 let: Měli bychom očekávat výrazné cenové změny?

04.07.2022 Poté bitcoin klesl o 67 %. Vzhledem k vyspělosti trhu a výraznému poklesu úrovně volatility je současný pokles cen alarmující. Trhy čelí krizi srovnatelné s rokem 2008, která přímo ovlivňuje kupní sílu investorů.
C:\fakepath\sila-men-04072022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (červen 2022)

04.07.2022 V měsíci červnu byl opět nejsilnější měnou americký dolar, který těží především ze současné krize v akciovém segmentu, jež se nachází na pokraji tzv. bear marketu (silný medvědí/prodejní trh). Jedinou měnou, která svou výkonností dokáže dolaru konkurovat, je švýcarský frank, který vykázal růst vůči americkému dolaru 0,01 %. Oproti minulému měsíci se nejslabší měnou stal australský dolar, který vůči USD ztratil 5,61 % a dále novozélandský dolar, který smazal zisk z minulého měsíce, díky poklesu o 4,99 %.
img

Denní makro postřehy: ‘Kryptokapitulace’ v kontextu 22/06/2022

22.06.2022 KAPITULACE: 30% propad cen kryptoměn z minulého týdne může být katarzí. Byla to „dokonalá bouře“ - zaprvé zvýšené korelace s prudkými výprodeji akcií a VIXu, zadruhé rány, které se způsobily samy, když se Celsius zastavil po kolapsu TerraUSD a Luny, a zatřetí rozšíření „smyčky zkázy“ – likvidací s pákovým efektem, výzev k úhradě marží a propouštění od Coinbase (COIN) po BlockFi. Takové výprodeje nejsou bezprecedentní a přicházejí na pozadí pokračující adopce, což vytváří příležitosti pro odvážné. Chytrá portfolia od @CryptoPortfolio po @DeFiPortfolio.
img

Technická analýza S&P 500: Žádná sláva to není

21.06.2022 Technická analýza indexu S&P 500 nadále nenaplňuje optimismem, alespoň tedy ty investory, kteří již vyhlížejí obrat letošního klesajícího trendu. Trendové ukazatele ukazují jasně směr dolů. Naprosto výmluvný je pohled na průměry, které jsou poskládané jako z učebnice pro medvědí trh, kdy nahoře je 200denní klouzavý průměr (200 SMA), pod ním se nachází 100 SMA a dole je 50 SMA. Všechny tři průměry navíc míří dolů, což je dalším indikátorem klesajícího trendu.
img

Bitcoin a ether klesají pod klíčové úrovně podpory

21.06.2022 Bitcoin i ether se propadly pod klíčové úrovně podpory, protože krypto trhy nadále pociťují značnou nepřízeň tváří v tvář rostoucí inflaci a úrokovým sazbám.
img

Zlato pod tlakem, ale stále nad týdenním supportem.

16.06.2022 Cena zlata je pod tlakem, býci se snaží ubránit oblast supportu 1 800 – 1 790 USD. Cena byla v oblasti 1 850 – 1 860 USD odmítnuta a známkou medvědího trendu bylo vytvoření nižšího maxima ve vztahu k dubnovému maximu. Cena zlata zatím respektuje support červené vzestupné trendové linie, která spojuje její minima od února 2021. Neschopnost udržet se nad ní způsobí pokles ceny k úrovni 1 700 USD. Býci tak musí být velmi opatrní a musí ubránit oblast 1 800 USD. Dokud se bude cena držet nad touto úrovní, je naděje na další růst k úrovni 1 900 USD a výš.
img

Proč zesílil propad kryptoměn?

15.06.2022 Kryptoměny jsou v sestupném trendu od listopadu 2021, ale poslední týdny byly obzvláště bolestivé pro digitální aktiva. Slabý sentiment přetrvává nejen mezi investory se zaměřením na kryptoměny, ale také na akciové indexy, které mají za sebou jeden z nejslabších šesti měsíců v historii akciového trhu.
img

Příliv BTC ohrožuje potenciální dno 20 000 dolarů

15.06.2022 Data naznačují, že investoři jsou nervózní a další pokles ceny by mohl vyvolat řetězovou reakci, protože mnoho obchodníků plánuje likvidovat své investice do BTC.
img

Rozšiřujeme nabídku futures instrumentů o index S&P 500 a pomerančový džus

06.06.2022 V Purple Trading rozšiřujeme nabídku CFD futures symbolů o další. Jsou jimi notoricky známý index S&P 500, který nyní můžete přímo obchodovat, či futures kontrakty na mražený koncentrát pomerančového džusu.
img

Zlato se dostalo do hry na přetahovanou mezi Fedem a inflací

06.06.2022 Zlato zůstává okolo 1850 dolarů za unci, přičemž býčí nálada mezi analytiky z Wall Street začíná chladnout, protože Federální rezervní systém do konce roku nadále agresivně zvyšuje úrokové sazby.
img

Předpověď pro pár AUD/USD na 3. června 2022

03.06.2022 Australský dolar vykázal ve čtvrtek velmi dobrý růst, při kterém překonal rezistenci linie MACD (0,7212) a dosáhl cílové úrovně 0,7285 (maximum z 23. února). Nyní je pravděpodobně čas na korekci, na kterou upozorňuje oscilátor Marlin, jehož signální linie se stáčí dolů. Zvrat bude potvrzen tím, že se cena vrátí pod linii MACD pod úrovní 0,7212. Výstup nad úroveň 0,7285 a konsolidace na nižších časových rámcích může prodloužit růst k hladině 0,7400.
C:\\fakepath\\Forex22.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CHF a CAD/CHF

01.06.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Vzhledem k tomu, že nás koncem týdne čeká důležitý fundament, zaměřím se na hlavní měnový pár EUR/USD a USD/CHF. Měnové páry s negativní korelací. Doplňkovým měnovým párem tentokrát je CAD/CHF. Kanadský dolar dnes čeká rozhodnutí o úrokové sazbě. Pohyb by měl být zajištěn.
C:\fakepath\forex-target-trading.jpg

Technická analýza měnových párů GBP/USD, AUD/JPY a EUR/CHF

29.05.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru GBP/USD se nachází na důležité rezistenci. AUD/JPY čeká breakout Trojúhleníku a cena měnového páru EUR/CHF konsoliduje na trendové linii.
img

Obchodní plán pro dolarový index na 27. května 2022

27.05.2022 Americký dolarový index v pátek zkraje asijské seance propadl skrz minimum 101,27. V době psaní článku vidíme, že se obchoduje přibližně na úrovni 101,35, a očekáváme, že brzy obnoví rally. Nedávný pokles ceny doprovázela v nižších časových rámcích silná býčí divergence RSI, což ukazuje na možný obrat.
img

Předpověď páru EUR/USD na 24. května 2022

24.05.2022 Euro v pondělí vzrostlo o 126 bodů, cena nedosáhla rezistence linie MACD asi o 10 bodů, a dnes během asijské seance klesá. Oscilátor Marlin také ukazuje na začínající obrat. Může se klidně stát, že cena obnoví střednědobý pokles, aniž by se propracovala k linii MACD. Konečným potvrzením tohoto scénáře bude pokles ceny pod hladinu 1,0600. Cíle jsou: 1,0493, 1,0340.
img

Bitcoin klesne na 20 000 USD a ETH na 1300 USD, říká Arthur Hayes. Jaká je pravděpodobnost, že se tak stane?

16.05.2022 Minulý týden byl na trhu s kryptoměnami jedním z nejvolatilnějších za posledních šest měsíců. Coiny dosáhly a prolomily místní minima a investoři hystericky prodávali svůj kapitál, podpořený kolapsem algoritmického stablecoinu UST. A pak přišel dlouho očekávaný víkend, obchodní aktivita se snížila a kryptoměny zahájily lokální korekce směrem nahoru. Díky tomu celková kapitalizace digitálních aktiv za poslední den vzrostla o 1,75 % a dosáhla 1,3 bilionu dolarů.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Technická analýza měnových párů AUD/USD a USD/JPY

15.05.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru AUD/USD se nachází na spodní hranici rozevírajícího se klínu a na USD/JPY po dvou měsících došlo na porušení trendové růstové struktury na denním grafu.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Analytici: Cena bitcoinu by mohla ještě klesnout. Přiláká nové investory

13.05.2022 Cena bitcoinu by mohla ve střednědobém horizontu dále klesat. Přiblížit by se mohla až hranici 20.000 USD (cca 479.000 Kč) ze stávajících zhruba 30.000 USD (718.590 Kč). Záležet bude i na vývoji ostatních rizikových aktiv včetně části akcií. Výrazný pokles ale začne lákat nové investory, domnívají se někteří analytici oslovení dnes ČTK.
img

Graf dne: Ropa Brent (OIL) (10.05.2022)

10.05.2022 Riziková aktiva, jako jsou akcie, kryptoměny nebo ropa, se včera propadla kvůli širokému výprodeji na trzích. Zpřísnění měnové politiky a globální ekonomické zpomalení, částečně v důsledku přísných lockdownů v Číně, srazily ceny aktiv na nižší úrovně. Situace se dnes trochu uklidnila a na trzích pozorujeme pokles rizikové averze.
img

Technický přehled páru EUR/USD: cena možná znovu poroste

05.05.2022 Je možné, že se pár EUR/USD posune k úrovni 1,0570 před zítřejším zveřejněním zprávy o stavu zaměstnanosti v USA. Pokud budou data horší oproti očekáváním, pár stoupne ještě výše.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Technická analýza měnových párů NZD/USD, EUR/CHF a CAD/CHF

01.05.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. U měnového páru NZD/USD mne bude zajímat technický level vhodný pro zastavení klesajícího trendu na týdenním grafu. EUR/CHF může nabídnout buy obchodní příležitost v aktuálním stranovém trendu a na CAD/CHF došlo k odmítnutí dalšího růstu ceny.
C:\fakepath\dax-01052022.png

DAX: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

30.04.2022 V dnešním blogu se blíže podíváme na akciový index DAX a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Akcie Biontech se pokouší zastavit pohyb dolů

27.04.2022 Německá společnost Biontech (BNTX.US) vyvíjela mRNA vakcínu ve spolupráci s americkým gigantem Pfizer a byla jedním z největších výherců pandemie koronaviru. Farmaceutické akcie jsou však nyní na ústupu, jelikož pandemie pomalu ustupuje:
img

Březen přinesl výraznější zdražení povinného ručení. Jeho cena vzrostla o celých 125 korun na 6 591 korun

25.04.2022 Po únorovém přechodném snížení ceny povinného ručení došlo v březnu znovu k jejímu nárůstu. Konkrétně se podle Broker Consulting POVIndexu zvedla o 125 korun na 6 591 korun. Výraznější nárůst zaznamenal index nikoli v Praze, ale v menších městech, místy až o 177 korun.
img

Prognóza pro AUD/USD na 22. 4. 2022

22.04.2022 AUD včera klesl o 71 bodů, téměř zpět ke středeční otevírací ceně ((dnes ráno je cena již na úterním čísle). Cena se vrátila pod linii indikátoru Balance. V tuto chvíli je cena poblíž cílového supportu na 0,7343, posílena linií MACD. Pokles ceny pod tuto hranici vytvoří impuls pro další střednědobý pokles. Pomůže v tom oscilátor Marlin, který se nyní propadá do pásma sestupného trendu. První cíl je 0,7225.
img

Ekonomický kalendár: Inflácia z Kanady, výsledky Tesly

20.04.2022 Futures trhy dnes poukazujú na mierne vyššie otvorenie európskej seansy po včerajšom solídnom výkone amerických akcií. Futures na DAX sa obchodujú približne 50 bodov nad včerajšou uzatváracou cenou. Sentiment sa v noci trochu zhoršil, pretože výsledky Netflixu spustili masívny pokles ceny akcií v postmarkete.
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
C:\fakepath\jak-vybrat-brokera.jpg

Technická analýza měnových párů: NZD/USD, AUD/USD a USD/CHF

10.04.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Měnové páry NZD/USD a AUD/USD volatilně reagovaly na breakout střednědobého vrcholu. Na denním grafu měnového páru USD/CHF byl právě dokončen Fakey pattern. Je součástí Dvojitého vrcholu.
img

Evropské akciové trhy jsou v zelených číslech díky plánu eurobloku zlepšit svou obranu

08.04.2022 Evropské akcie ve čtvrtek mírně rostou. Jedinou výjimkou je britský indikátor. Index největších společností v regionu STOXX Europe 600 vzrostl o 0,45 %. Německý indikátor DAX stoupl o 0,23 %, francouzský CAC 40 o 0,34 %, italský FTSE MIB o 0,26 % a španělský IBEX 35 o 1 %. Britský FTSE 100 do tohoto okamžiku ztratil 0,35 %.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Auditor | Average True Range | B/E | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Burza | Buy Limit | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kotovaná měna | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Last Trading Day | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Out of the money | Outside Bar | P/E | PEG | Pip | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Slippage | Splatnost | Spotová cena | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Maturity | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Social Trading | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Recesia | IEA | New York Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | Oanda | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Raiffeisenbank | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | First notice day | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Poptávaná cena | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Lufthansa | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie online | Akcie Pražská burza | Akcie ropy | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie VIG | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny akcií | Aktuální ceny ropy | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Australská měna | Banka | Barel ropy | Bezpečná investice | BH Securities | Bollinger Bands | Bossa FX | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena komodit | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Cena za barel ropy | Cena zlata dnes | Cena zlata na burze | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD instrument | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Co je to forex | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | DAX 30 | Dax index | Day trading | Degiro | Devalvace měny | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURAUD | EURGBP | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex obchodování | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harami | HDP Číny | HDP Ruska | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak vydělat | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komodity ropa | Komodity zlato | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupě zlata | Koupit akcie | Kurs koruny | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz kanadského dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | London metal exchange | MACD indikátor | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Martin Jakubec | Měna dolar | Měnová krize | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Paládium | Patria Finance | Patria Online | PayPal | PinBar | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk Off | Ropy | Ross Hook | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové události | Swingy | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zlataky.cz | XM | XTB Brokers | X-Trade | Zavedení eura | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato jako investice | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | ROIC | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Báze | Bill Gates | Buy | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Current Yield | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | DCF | Depozitář | Diskont | Dluhopisový index | Doba splatnosti | Durace portfolia | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Protistrana | Průměrování | PX index | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Tovární objednávky | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Poskytovatel likvidity | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Denní změna | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Standardní množství | Zajišťovací obchody | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Klouzavý průměr (Moving average) | Outperform | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Miliardář | Bohatý | Bailout | Investiční analytik | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Double top | Federální rezervní systém | Flag | Intraday trading | FND | Kontraktní měsíc | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | E-mini | Futures trhy | Know-how | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Day trader | Head and Shoulders | Forex trh | Investment | Kurz USD/CZK | Stock market | Traders | Jim Rogers | Aramco | Rhodium | Capital Economics | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Brown Brothers Harriman | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | Energy Aspects | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | City Index | Axis | Ole Hansen | Precious Metals Insights | Paulson & Co. | Standard Chartered | RBC Capital | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Technické indikátory | Insider informace | Reporty | Regulovaný broker | Investiční soutěže | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | S/R zóna | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Dění na finančních trzích | Fundamentální výhled | Technický výhled | Short squeeze | IG Markets | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Trading v praxi | Automobilový průmysl | Erste Bank | USOil | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Chytrý Honza | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Finanční stabilita | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomické indikátory | Londýn - ICE | New York - Nymex | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Brokerský dům | Golden Gate CZ | Miliardáři | Obchodní styl | Investiční firma | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Forexoví tradeři | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Algoritmus | Styl obchodování | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | XE.com | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Dostatek hotovosti | Znehodnocování měn | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Růst akcií | Černé pondělí | Reálné obchody | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Bělorusko | Světové akciové trhy | Kingsview Asset Management | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | Specifikace kontraktu | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Cena mědi | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Indikátor Stochastic | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Vitol | Steve Nison | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Credit Suisse Group | Obchodování s finančními deriváty | Americké rafinerie | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Úroková sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Burza v Miláně | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Globální obchod | General Electric | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Short příležitost | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa May | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Přebytek ropy | Výnosy | Institut API | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Quantum | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Akcie bankovní skupiny Erste | Příjmy | Čistý příjem | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | EURRON | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Slabý kurz dolaru | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Pokles ekonomiky | Belgie | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Švédsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Globální ekonomický výhled | ABN AMRO Bank | Aleš Sosnovský | ex | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | Spekulativní investoři | Vývoj na měnovém trhu | Generali Investments | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Obchodování ropy | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | Zahraniční forex | Investopedia | Intradenní obchody | Lipow Oil Associates | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Goldenburg Group | Sladká ropa | BHS | René Remšík | Ceny pšenice | Aleš Michl | Breakout Trader | LBBW | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | LBMA | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | USC | Obchodování s cizími měnami | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jak obchodovat akcie | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Backwardation | LYNX Trading | BTCUSD | Analýza Bitcoin | xPartners | Investiční nástroj | LTC | ETH | ETC | NEO | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Kapitálové výnosy | Index S&P/ASX 200 | Hard fork | Inteligentní investor | Kodak | Binance | Charles Hoskinson | Kosdaq | NEST | Masivní výprodeje | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Litecoin (LTC) | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Reklamy na kryptoměny | Oddo | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Dobrý obchodník | Altcoiny | Omezení pákového efektu | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | CFD na kryptoměny | Obchody s měnami | Tržní očekávání | Asijské trhy | EUR/RUB | Vzácné kovy | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | R Trader | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Investování do ETF | Výnosy italských dluhopisů | Krypto | Hodnota majetku | Analytik TopForex | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Vysoké standardy | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální hospodářský růst | FINRA | Silný americký dolar | Long signál | Komentář amerického prezidenta | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | FAANG | Full-time trader | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | Nákup zlata | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu | Indikátor Ichimoku | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Czech Fund | HKD | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | 3cAnalysis | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Úrokový výnos | Trh s ropou | Tržby Amazonu | Finanční skupina | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | XE | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | CFD broker | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Co je forex trading | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | The Big Short | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | FUS500 | Úspěšné obchody | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Starteepo | BinckBank | Zvyšování úroků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Top 5 investic | Obchodované fondy | Fondy ETF | Centrální depozitář cenných papírů | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Růst výnosů u dluhopisů | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Společnost Apple | Rezervy bank | Povinné rezervy bank | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Obchodni metody | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Obchodovat s akciemi | Snížení volatility | Obchodování na burzách | Švýcarská centrální banka (SNB) | PDVSA | Makléřská společnost | Otevřené obchody | Predikce cen komodit | Vysoké zisky | Makroekonomické statistiky | Technický obchodník | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Kdy nakoupit akcie | Význam technické analýzy | Korelace napříč trhy | Jak se obchoduje | Velké riziko | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | MetaTrader Supreme Edition | Obchodovat komodity | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Asijské burzy | Spotřeba komodity | Analýza xPartners | Martin Sklenář | Růst palladia | Rekordní růst | Diverzifikace rizika | Ekonomický poradce | Analytik Czech Fund | Klesající cena kávy | Klesající cena | Investice do kaváren | Norská centrální banka | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO Instacart | CFD short selling | Cena zemního plynu | Technická situace | Oslabování kurzu koruny | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Finanční produkty | PINS | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | MFI | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Ropovod | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Short obchod | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | GOLDEN POCKET | Cena pohonných hmot | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Výnosy dvouletých dluhopisů | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Marek Vaňha | Finanční emise | Elliott Wave Teorie | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Vzestup bitcoinu | CFD na indexy | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Dopady obchodní války | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | iFX | Token | DE30 | Guvernér Fedu | Ferrari | Fibo retracement | Růst cen zlata | Pattern vigo | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | Obchodování Pin Barů | STAR | Biotechnologické akcie | Gazprom | Instant Trading EU | Defenzivní akcie | Blackstone | Pokles úroků | Coffee | Pokles dolaru | Obchodní myšlenka | Asset alokace | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Trading v mobilu | Komodity přes mobil | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Čínská makrodata | Akciový růst | Akcie automobilky | Nákup mědi | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Valeria Bednarik | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Situace na trzích | Recese v USA | SEBA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Indická ekonomika | Bohatí | Americká cla | Obchodní situace | AMZN | Burzovní průvodce | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Oddo Seydler | MDAX | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Cena žlutého kovu | KB | SAB Finance | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Povídání o trzích | Overbalance | Ropa CFD | Crude Oil (CL) | Poptávka po ropě | Kontrola nabídky ropy | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Jak obchodovat CL ropu | Jak obchodovat ropu | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | IPO Home Credit | Obchodní praktiky | Pohonné hmoty v Česku | TeamViewer | Jakub Petruška | Korunové sazby | Pictet | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Zkušenost s obchodováním | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Tuzemské banky | Vyzkoušet si trading | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Tradingové strategie | Cena kakaa | Kakao | Demo účty | Projevy centrálních bankéřů | Pattern hlava ramena | Analýza měnových párů | 10Y US NOTES | US NOTES | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | NYBOT | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Correlation Matrix | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Konfluenční oblast | Digitalizace | US30 | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Obchodní příprava | Káva | Pattern Inside Bar | Indikátor ZigZag | Signální svíčka | Rozhodnutí americké centrální banky | Analytik portálu | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | TRX | Německá vláda | IOT | Hongkong | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Obchod s ropou | Ropné firmy | Trinity | Obrovské množství peněz | Obratové formace | LNG | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | Signály RSI | Rijád | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Indikátor DAX | Oslabení burzy | Cenné papíry ČEZ | Prodat část akcií | Zájem o investice | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Predikce full-time tradera | Praktický příklad | Myšlenka | Praktická ukázka | Histogram | FRED | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Těžba v USA | UCITS ETF | Alibaba Group | Zdražování pohonných hmot | Růst ruské ekonomiky | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | PFNonwovens | Zpomalení české ekonomiky | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Obchodování s trendem | Obchodní záměr | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | TradingEconomics | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Server BBC | Zůstatek | Studie | Server CNBC | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Příliv investic | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Rezistenční pásmo | Trendová linie | Administrativa prezidenta | INTC | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | Oblast rezistence | Oblast supportu | Finanční rezervy | FT | Analýza hlavních měnových párů | Dvojité dno | Swingové maximum | Globální trh | Martin Stránský | Záměna | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | Fakey Pattern | Master Candle | Pattern Master Candle | Wüstenrot | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Emise bank | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | HUF | PLN | Podíl v automobilce | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Neinvestovat do stříbra | Neinvestovat | Centrální banka USA | Historické události | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Hikkake | Hikkake pattern | Důsledky krize | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Stavebnictví | Klíčový support | Koruna dnes | Zdražování | Zdražování v Česku | Nízká inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Růstový impuls | Soukromé podniky | NAFTA | Supporty a Rezistencie | Finanční ztráty | Breaking | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vybírat zisky | Vývoj hodnoty akcií | Cenové formace | Rostoucí klín | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Centrální banky USA | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | PMI z Německa | Nižší ceny ropy | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Německý PMI | Edward Moya | Nálada v USA | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Dolar roste | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Evoluce | AXA | Regulátoři | Ředitelka | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | TASS | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Česká zbrojovka | Ztráta | Úbytek | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Miliardy korun | Cena pšenice | Kraft Heinz | NLI | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Průmyslové podniky | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Shortování akcií | Zákaz shortování | Singapur | Objem obchodů na pražské burze | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Irské ministerstvo financí | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Silný support | CFA | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Altria Group | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Micron Technology | Microchip Technology | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Malaysian Airlines | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | USA Donald Trump | Sodexo | Počet volných míst | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Trendová obchodní příležitost | Trend systém | RSI/PA (W1, D1) trend system | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Česká inflace | Proinflační | Tržby obchodníků | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Bloky | Fork | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | První část obchodní dohody | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Zpevňování koruny | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Ceny v zemědělství | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Dobrá čísla | Nájmy | Oblasti konfluence | Velké firmy | Nejobchodovanější akcie | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Standard Chartered Bank | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | Pingan | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Anglie | Hodnota transakcí | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Finanční regulátor | Reakce investorů | Náhled na trhy | Pohyby cen | Zvýšení účinnosti | Rostoucí trendové čáry | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Nejvýraznější pokles | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | IHNED | Jednatel | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Dobrý obchodní plán | Medvědí Pin Bar | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | Hodnota akcií Tesly | Swingová minima | SBUX | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Americká administrativa | Techničtí obchodníci | Buy obchody | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Strach z koronaviru | Pesimismus | Rosstat | Pokles akcií Tesly | Investoři sázejícící na pokles | S3 Partners | Akcie automobilky Tesla | Dopady koronaviru | FCF | Cena akcií Tesly | Alokace investičních portfolií | BP | Optimismus na trzích | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | 4fin | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Hrozba recese v USA | Recese ve Spojených státech | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | Ekonomický dopad | Formace Fakey Pattern | Hodnota aktiv | TNOTE | Orkán Sabine | Průměrná cena | Palivové dříví | Brent Crude Oil | NFP data | Obchodovanie | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové měnové páry | Dolarové páry | Půlení bitcoinu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Závěrečný kurz | Indikátor RSI | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Obavy z dopadu koronaviru | Pokračování poklesu | Údaje o ekonomice | Akcie 3M | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Investiční portfolia | Ekonomické dopady koronaviru | Gilead Sciences | Údaje z USA | Globální indexy | Posilování japonského jenu | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Ekonomický dopad koronaviru | Dopad koronaviru | Noviny | FinTech akcie | Střední podniky | PHIA | Spekulativní pozice | Ekonomické recese | Centrální instituce | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Největší ztráty | Cestovní kanceláře | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | HSCEI | Nová data | Šok | Snížení těžby | Výsledek obchodování | Popis strategie | Martin Gürtler | Mzda | Guru | Akcie KKR | Vládní opatření | Mladší investoři | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Změny trendu | Aktuální Price Action | Schůzka skupiny OPEC+ | Schůzka skupiny OPEC | Cenová válka | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Příležitost k nákupu | Snížení průmyslové aktivity | Inflace v únoru | Míra inflace v únoru | Pohyb Bitcoinu | WP | Lídři EU | Restrikce | Zavření škol | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Indické akcie | Opatření proti koronaviru | Royal Dutch Shell (RDSA) | Tomáš Hudeček | Index strachu VIX | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Shenzhen Composite | Tencent | CK Hutchison | Medvědí trend | Další vývoj | Těžaři ropy | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Nízká cena ropy | Letectví | Největší pády | Propad evropských akciových trhů | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Silný pokles | Tudor | Stimul | Důležitý support | Nákupy aktiv | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Propad poptávky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Počet nakažených | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Aktuální situace | Hodnota černého zlata | EUR/RON | Žádosti o podporu | Onemocnění | Zásobníky | Texas | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Senátorka | Kalifornie | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Stop-Lossy | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Prodejní tlak | Hodinový graf | Německý akciový index | Enormní zájem | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Prostor pro pokles | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Wood&Company | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | The Economist | Boj s koronavirem | Allianz | Americký investor | Dění ve světě | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Živobytí | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Riziko inflace | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Alžírsko | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Rekordní čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Špatná data | Zelené energie | Podíl na trhu | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Ekonomické škody | Mexiko | Ropný průmysl | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Cushing | POVIndex | Broker Consulting POVIndex | Situace na ropě | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | Menší poptávka | Jednání skupiny OPEC | Jednání skupiny OPEC+ | Big Short | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Obrovské snížení těžby ropy | Obrovské snížení těžby | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Cena benzínu | Bezprecedentní opatření | Bezprecedentní časy | Nadprodukce | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen | Inflace v české ekonomice | Technické problémy | Výpadky | FANG | DAWN | Emitenti | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Akcie Saxo Bank | Maloobchodní tržby v USA | Břidlicové firmy | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Býčí vyhlídky | BMO | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Uzavření trhů | Indikace | Situace na EUR/USD | Sell obchody | Colorado | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Američtí těžaři | Obchodovat ropu | CFD na ropu | Květnový kontrakt | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | USO | Červnový kontrakt | Purple Trading Štěpán Hájek | Pokles indexu PX | Výrazný vliv na pokles | Vliv na pokles indexu PX | Propad ceny | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Měnový faktor | Mimořádný rollover | Spotřeba ropy | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Mimořádná situace | CFD kontrakty XTB | ETF USO | Cenové pohyby | Abnormální cenové pohyby | Tržní likvidity | Super contango | Aktivní kontrakt | Expirace kontraktu | Kontraktní měsíce | Následující kontraktní měsíce | Fond USO | Kontrakty XTB | Formace Head and Shoulders | Kdy vstoupit do obchodu | Vstoupit do obchodu | Kam umístit Stop Loss | Formace (Pattern) | Obrácená Hlava a ramena | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Cena surové ropy | Surové ropy | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Swingové minimum | Zoom Video Communications | WEI | Náklady na obsluhu dluhu | Premiéři zemí Evropské unie | Joe Biden | Nástroj technické analýzy | Grayscale | Větší pokles | Potenciál trhu | Evropské méně | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Bitcoin dnes | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Ceny povinného ručení | Analytik ProfitLevel | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Gilead | Pattern Hikkake | Tweet | Aktivní obchodování | Růst výnosů | Rally na akciích | Soud | Německé průmyslové objednávky | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Petrochemická společnost | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Zdražení ropy | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Minimalizovat ztráty | Předpokládaný zisk | Objem obchodní pozice | Skladování ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Pokles ekonomické aktivity | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Huobi | Devalvace amerického dolaru | Politika centrální banky | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Cenné papíry likérky Stock | Omezení investic | Členské země | Dominance bitcoinu | Burza Binance | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Zlevňování benzínu | Riziko korekce | Rekordní propad | Hypoteční banka | T-Mobile | Auta | JD.com | Dopad na cenu | Dopad covid-19 | Oblasti rezistence | Vakcína | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Velké peníze | Předpandemické hodnoty | CL | Spekulovat | Silná rally | Potenciální zisk | Moderna | Marek Brávník | Manažeři | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | Eli Lilly | AMZN.US | Omezení produkce | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Kia | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Výhled cen | Bohumil Trampota | Průraz | Senseo | Akcie České zbrojovky | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Bývalý prezident | Soubor pravidel | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Pozitivní sentiment | Výrazný pokles ekonomiky | PEPP | Střední Evropa | Obchodovaný objem | Manipulace trhu | Vedení společnosti | CVC Capital | Berlín | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Big data | Akcie big data | Dlouhodobé rezistence | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Evening Star | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Index Nasdaq Composite | Globální poptávka | Oklahoma | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Propad cen | Projev šéfa Fedu | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodování proti trendu | Sentiment na trhu | Správná strategie | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nově nakažených | Technologické firmy | Infekce Covid | Cardano | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Dezinflační tendence | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Instinkt | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Krach Wirecardu | Mimořádná valná hromada | Výkyvy cen | Velké investice | Stimulační program | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Fintech společnosti | Dostupnost bydlení | Úroda | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Sony | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Chorvatsko | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Celosvětová spotřeba kávy | Úspěchy | Ocenění | Šance | SAE | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Dynamický support | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Možnost dalšího růstu | Reálná hodnota | Společnost XTB | Cenové patterny | Analýza společnosti ČEZ | Důležitá rezistence | Medvědí fáze | Akcie těžařů | Nižší poptávka | Celkový výsledek | Bohatí lidé | Zlatá horečka | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Insolvence | Silný trend | Druhá vlna COVID-19 | Konkurenční společnosti | DeFi | Eastman Kodak | Pár EUR/USD | Nikl | Akcie u LYNX | Zastavení růstu | Odveta | Důvěra | Buy signály | Zkušený obchodník | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Podpora ekonomice | Vliv politiky | Spekulace a riziko | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Hospodářství dané země | Dlouhodobější dopady | Predikovat budoucí reakce | Politické události | Významné politické události | Kolísání měny | Vliv událostí | Významné události | Události z politické scény | Pád Berlínské zdi | Kolísání britské libry | Nejistota okolo Brexitu | Aktivita obchodníků | Růst měny | Prudký růst měny | Uskutečnění obchodů | Interní informace | Manipulování cenou | Pravděpodobné výsledky | Události v minulosti | Měnové pohyby | Povaha obchodování | Časový horizont | Odolnost měn | Hyundai Motor | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | BHP Group | Produkční ceny | Pandemická situace | Upozornění na rizika | Rystad | Pokles tržeb | Vládní koalice | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Sell the news | SMA 20 | SMA 200 | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Akcie Airbus | Projev šéfa centrální banky | VisualCapitalist | Coca-Cola | CoreLogic | Analýza ceny | Ruská vláda | Holdingová společnost | SPAC | Zhodnocení akcií | Platforma eToro | Klimatické změny | Badger | Ceny mědi | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Pattern dvojitý vrchol | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Objem exportu | Snížení emisí | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Krátkodobé dno | Cena elektřiny | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Vývoj ceny akcie Tesly | Objemy peněz | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Snížit emise | Biden | Nejlepší Price Action | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Poptávka po akciích | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Měnový fond | Ceny bytů | Libye | Americké měny | Bezpečného útočiště | Zambie | MicroStrategy | Akcie Sony | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Růst zlata | Stimulace v USA | Concho | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | Zhoršování pandemické situace | Banka Moneta | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | ABT | Podvážení | BIIB | Výsledky voleb | Ruské společnosti | T-Mobile US | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | Oslabování amerického dolaru | MCD | MCD.US | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Šéf Pfizeru | Průmysl v eurozóně | Rakouské akcie | Akciové investování | Nová vakcína | Hlavní kryptoměna | Palantir Technologies | MRNA | Akcie spoločnosti | Transněfť | Svíčkové patterny | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Silné S/R úrovně | Ministerstvo energetiky | Proražení | Proobchodování | INTC.US | AAPL.US | Životní prostředí | NextEra Energy | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Futures na DAX | Siemens | BASF | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Velké zadlužování | Zadlužování | Účinnosti vakcín | Mutace koronaviru | Mutace viru | Ceny aktiv | Vývoj spreadu | Velký kapitál | Situace na zlatě | Kryptoburzy | Voda | VIX na trhu s ropou | Third Bridge | Peter McNally | Výzkumné firmy | Pokles ceny americké ropy | Ceny americké ropy | Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv | Stimulační balíček | Carnival | Lenovo | Investoři v USA | Burzy v USA | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | Zvýšení těžby | Německá inflace | Modrá vlna | Komentář Radomíra Jáče | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Shopify | Dlouhodobé obchodování | Akcie stabilní | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Price Action na forexu | Ideální Price Action | Držení pozice | MRK | CARA | MJ | Price Action obchody | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | Longové příležitosti | UAL | UAL.US | Role stop-lossu | Příkaz stop-loss | Longové obchody | Využití stop-lossu | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Neuzavřená ztráta | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Vhodné akcie | Aligator | Macrotrends | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | Akcie Gamestop | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | Thomas Peterffy | Akcie GameStopu | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Vstupní signál | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | ROI | Retailoví investoři | Koordinované nákupy | Nákupy drobných investorů | Vývoj akcií GameStopu | Cena akcií GameStopu | Růst ceny Bitcoinu | Brent (OIL) | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | MIB | HAS | Nákup bitcoinu | Finanční výkonnost | Bitcoinist | Bitcoinist.com | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | Obchodování s emisemi ETS | ETS | Ceny povolenek | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Elektroauta | Trojitý vrchol | Trojité dno | Trendové linie | Růstový trend | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Rostoucí výnosy | Zásoby plynu | Falešné signály | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Trendy komodit | Tradingový úspěch | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Terra | Cla na hliník | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | Apple (AAPL.US) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Akcie Eli Lilly | CryptoQuant | Celoroční EBITDA | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | Platformy Robinhood | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Vývoj ceny železné rudy | Ceny železné rudy | Vývoj pandemie | Přeprodané zóny | Maximilian Wienke | XTB Germany | Oblíbené investiční instrumenty | Cashflow z dividend | Hypoteční splátky | Očekávání vyšší inflace | xStation 5 | Aktuální nálada | Plánovaný vstup na burzu | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Plán amerického prezidenta | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Reuters analytik | Obchodovat CFD | ISM ve službách | Hotovostní pozice | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Realitní fondy | Společnost BlackBerry | Celoroční výsledky | Prodej kryptoměn | Special Purpose Acquisition Company | Více časových rámců | Platformy MT4 | GitHub | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | COIN | Akcie Coinbase | Indikátor Fibonacci | Indikátor Fibonacci retracement | Akcie kryptoměnové burzy | Coinbase na akciový trh | Krypto trh | Býčí pohlcení | Ceny ropy Brent | Cigarety | Ceny surovin | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Intel (INTC.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Pinterest (PINS.US) | GOOGL.US | Výkonnost zlata | Vysoká cena | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Internetové společnosti | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Přeprodané oblasti | Medvědí Outside Bar | Konsensus trhu | Hodnocení současné situace | Dogecoiny | Shiba Inu | WEN | Wendy’s | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Reverzní patterny | Investovat na burze | Hladiny supportu | Kurzotvorné zprávy | Cenové trendy | Riziko ztráty | Těžaři | Obavy z inflace | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Cena Cardana | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Růst úroků | Růst cen nemovitostí | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Price Action trader | Pokročilé obchodování | Cenový pattern | Průměrné ceny benzínu | Inside Bary | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Kombinovaná analýza | Martin Klass | Nordgold | Ruský těžař zlata | Těžař zlata | Těžař zlata Nordgold | Zájem investorů o těžaře zlata | ANZ Research | Obchodování na reálném trhu | Způsoby obchodování | KOL | Akcie společnosti AMC | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Zajištění proti inflaci | Cena akcie AMC | Proinflační faktory | FAST | Americké farmaceutické společnosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Sell obchod | Reakce ceny | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Dodávky plynu | Ruský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Kontrolovat rizika | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Mali | Shortování | Další kryptoměny | McDonald's | Jiří Váchal | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Trading Central Technical Ideas Lookup | Michael Burry | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | Pozitivní vliv | Vyšší úroveň | Největší kryptoměnové burzy | Hypoteční bublina | False breakout | Energetická společnost ČEZ | StoneX | Akcie Moderna | Domino efekt | Technologie | Ethereum (ETH) | Zvyšování těžby | Zemědělské suroviny | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Struktura ceny | Cenové levely | Key level | Major level | Cenové struktury | Trendová struktura | Rostoucí struktura | Klesající struktura | Rostoucí struktura ceny | Odraz ceny | Klíčový level | Reverzní struktura | Reverzní struktury | Ukončení aktuálního trendu | Reverzní struktura medvědí | Medvědí reverzní struktury | Reverzní struktura býčí | Vývoje ceny | Struktura konsolidace | Price Action obchodník | Příklady konsolidace | Druhy cenové struktury | Kvalitní korekce | Struktury ceny | Čtení cenové struktury | Informace o struktuře ceny | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | Spojené arabské emiráty | Výrobní komodita | Hliník | Nvidia akcie | Spotové ceny | UST | Zvýšení produkce | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | JAR | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Americký trh | AI | PG | CAT | KO | Mutace delta | Produkce kávy | Odvětví | Akcie letecké společnosti | BHP | Sklon futures křivky | Cena Henry Hub | Cena Henry Hub plynu | Zásoby plynu v USA | Administrativa prezidenta Bidena | Načasování | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Rizika obchodování proti trendu | Otevřené pozice | Azure | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | Bilion | CAR | Ziskový potenciál | Štěstí | Náhoda | Mateřská společnost | DCC | Chování | Interpretace | Svíčkový pattern | Celoroční projekce | Projekce | Účetní období | VIAC | Jarda Tupý | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Breakout rezistence | CVC | Uvedení na burzu | Důležité zprávy | Strojové učení | Základní sazby | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | SHIB | Cena kryptoměny | Objem peněz | Palantir Technologies (PLTR.US) | Americké ceny | Vývoj akciového indexu DAX | Home Depot | Prostor pro růst | Velké instituce | Tokeny | Rozbor | Výrobní inflace | ASX | Vlna pandemie | Akcie BioNTech | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Ronaldo | Rivian | Dna | Dlouhodobé strategie | Jarroo | Bezindikátorové strategie | Strategie Jarroo | Jaroo strategie | Evergrande | Lenka Kalivodová | ANO | Uhlí | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International | Siemens Healthineers | Měnový pár AUD/NZD | Salvadorský prezident | Podpůrný program | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Klenotnictví | Úrok z držení kryptoměn | Nepokoje v Guineji | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Roman Pilíšek | Solana | Analytici Goldman Sachs | 100 SMA | Bukele | Prezident Bukele | Etherea | Zprávy z pražské burzy | Opačný trend | Problémy Evergrande | Akcie Evergrande | UMG | Plány Fedu | Čínský finanční systém | Pokračování trendu | P/B | mmBtu | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Patrik Štefek | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Akcie Palantir | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Pattern Diamant | Nejnovější zprávy | Lenovo Group | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Zdražování potravin | Investice do BTC | Češi | Nejvyšší výnos | Zdražování energií | Ceny energie | Vysoké ceny | Konfluenční oblasti | Měnový report | Objemy prodeje | Ukončení kvantitativního uvolňování | Procter & Gamble (PG.US) | United Airlines Holdings (UAL.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | ANTM.US | ANTM | Abbott | Zdravotnictví | HON.US | Honeywell International (HON.US) | Schlumberger | Obilí | Pozornost | CFD Futures | Amazon (AMZN.US) | McDonald's (MCD.US) | Caterpillar (CAT.US) | Správce digitálních aktiv | Izraelská centrální banka | Poptávka po čipech | Mastercard (MA.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Meta | World Cup Championship of Forex Trading | Global Cup of Futures Trading | Jan Smolen | Meta Platforms | Polygon | Kryptoměnové produkty | Eric Adams | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Bjornan Tonhaugen | Messari | AMD akcie | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Pattern Engulfing | Hodnota Muskova majetku | Target | Coinbase (COIN) | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Ceny BTC | Akcie Meta | Trh s platinou | WPIC | Světová rada pro investice do platiny | Světová rada pro investice do platiny (WPIC) | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Nové mutace | Omikron | Omicron | Zveřejnění zprávy | Pravidlo tradingu | Těžařská společnost | | Honeywell | Martin Šulhin | ZWN22 | ZWZ22 | ZWK22 | ZWH22 | Sezonalita | Graf pšenice | Bear market | Pumpaři | Fibonacciho extenze | Nejvýraznější propad | Vietnam | Propad hodnoty | BofA | Fibonacciho retracement | Rotace | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Krypto analytik | COPX | HG/COPX | Krypto komunita | Grayscale Investments | Mobilizace nové síly | Krypto mince | Fundamentální analýzy | Spotřebitelské inflace | Ceny energií v Evropě | Large speculators | Vánoční rally | Trh se zlatem | Oscilátor Marlin | Marlin | Obchodní tipy | Euro-dolar | Pár euro-dolar | Cloudflare | Supportní pásmo | Vývoj dlouhodobých inflačních očekávání | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Pozitivní výnosy | Pozitivní výnosy dluhopisů | Dluhopisy Indie | Dluhopisy Chorvatska | Dluhopisy Indonésie | Čínské dluhopisy | Dluhopisy Chile | Banka HSBC | Dluhopisy Jihoafrické republiky | Finisterre Capital | Společnost Finisterre Capital | Dluh rozvíjejících se zemí | TerraUSD | Hráči na trhu | Výkyvy volatility | Hodnoty měny | Miliardy USD | Akcie velkých technologických společností | Jestřábí komentáře | Jestřábí komentáře Fedu | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Celosvětová spotřeba | DYDX | Fujitomi Securities | Hry | Politické problémy | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Instituce | Chytrá portfolia | Zavedení bitcoinu | Arthur Hayes | Murray | Pár USD/CAD | Electrolux | Formace Pin Bar | Reverzní svíčkové formace | Martin Pring | Pattern Pin Bar | Evoluce svíčky | Vývoj svíčky | Intradenní S/R úroveň | Vytvoření Pin Baru | Jak vstupovat do trhu | Úspěšné obchodování Pin Baru | Jednoduchá svíčková formace | Cenová akce | Sloupcové grafy | Dokonalé Pin Bary | Pin Bary | Cenový pattern Pin Bar | Klesání ceny | Vývoj ceny v grafu | Rejection Bar | Graf svíčkový | Jak obchodovat Pin Bar | London Bullion Market Association | Obor podnikání | Analýza indikátorů | Rusko-ukrajinský konflikt | Růstové struktury | Úrovně retracementu | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Vivek Dhar | Sankce | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Růst kryptoměn | MWh | Japonský Nikkei 225 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Rheinmetall | Prima | Zpřísnění sankcí | DBK | Vestas Wind Systems | Agentura TASS | Společnost Google | Nomura Holdings | Invaze | Santiment | Řetězce | Členství v NATO | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | APP | Peter Siks | SaxoBank Academy | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Společnost Meta | SaaS | Cenové změny | Britský FTSE | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Obchodní tipy pro zlato | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Velké korporace | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Cosmos | Utahování měnových politik | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Technické korekce | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Ropa Brent (OIL) | Růst cen energií | Atlantia | Honduras | Ben Laidler | Reddit IPO | Správa | GMT | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Převzetí Twitteru | Cena dnes | Vzestupný trend | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Analýza transakcí | Obchodní styly | Korekce trendu | Miliardář Elon Musk | Potravinová krize | Youtubeři | Rostoucí ceny energií | Prudká inflace | Propad kryptoměn | Zakladatel Cardana | Přijetí | Krize v akciovém segmentu | Dlouhodobý sentiment | Růstový směr | Překoupené pásmo | Silný cenový pohyb | Výprodej na amerických akciích | Zpomalení výkonnosti | Pokles ceny stříbra | Stav globální ekonomiky | Negativní stav globální ekonomiky | Zisk z minulého měsíce | Dění na měnovém páru | Volatilní měnový pár | Velmi volatilní | Velmi volatilní měnový pár | Faktor klesajících cen komodit | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Obchodní instrument | Volatilita cenových pohybů | Životní náklady | Propuštění | Změna trendu | Cena BTC | Obchodování CFD akcií | Úroveň parity | Celsius | Marketingová komunikace | Buy the rumour, sell the news | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Úsporný tarif | Produkce Saúdů | Zastavení poklesu | Centrum | Sloučení | Fáze expanze | Jak obchodovat cyklické akcie | Necyklické akcie | Jak obchodovat necyklické akcie | Proticyklické akcie | Jak obchodovat proticyklické akcie | Oslabení zlata | Hike | Prime | Rozložení obchodních pozic | Překoupené oblasti | Výrobci automobilů | Zpráva o inflaci | Analýzy více časových rámců | Investiční cíle | Shortujeme akcie | Co je to shortování | Průkopník day tradingu | Největší vítězství | David Einhor | Akcie banky Lehman Brothers | Akcie banky | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Fahmi Quadir | Valeant | Vývoj akcií Valeant | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Valeant Pharmaceuticals | Medvěd z Wall Street | Federal Trading Commision | 2bminer | 2bminer.com | Energetická arbitráž | Výsledek HDP | Krypto propad | Forexoví brokeři | Trh s cizími měnami | Měnový trh (forex) | Zveřejnění zpráv | Odrazy | Webináře Trading Room | Erik Kmeť | K&L Rock Group | Plyn z Ruska | Vienna Insurance Group | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Největší světová kryptoměnová burza | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Základní charakteristika DAXu | Charakteristika DAXu | Jak obchodovat DAX | Index Evropy | Nejsledovanější index Evropy | Nejsledovanější index | Kde obchodovat DAX | Co hýbe s cenou indexu? | Vývoj hodnoty akcií obsažených v DAX | Zásahy Evropské centrální banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | Snídaně pohledem investora | Společnost K&L Rock | K&L Rock | Investice do snídaně | Produkce kávy podle země | Akcie kávových společností | Obchodovatelné akcie | Dunkin ‘Brands Group | JDE Peet’s | Restaurant Brands International | J.M.Smucker | Výprodej technologických akcií | Nejrychleji rostoucí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | FTX token | Kryptoměna FTX | Krach FTX | Sam Bankman-Fried | Zakladatel FTX | Alameda Research | Bankman-Fried | BlockFi | Alameda | Působení v Evropské unii | Výběry | Kryptoburzy FTX | B20 | Bankrot FTX | Pád FTX | Velká kryptoměnová burza | Tomáš Kacerovský | Wood&Company Tomáš Kacerovský | Velká burza | FTX Sam Bankman-Fried | Světová potravinová krize | Generální ředitel Coinbase | Akcie firmy Coinbase | Hodnocení akcií | Vývoj ceny akcie Coinbase | Ceny akcie Coinbase | Cloud computing | Budoucnost digitalizace | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Graf ceny akcií | Graf ceny akcií společnosti | Github | Martin Maršovský | Finmex Academy | Finmex | Finmex Academy Martin Maršovský | Manažer Finmex
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Pokles aktivity v průmyslu
Pokles amerických akcií
Pokles bitcoinu
Pokles burzy
Pokles cen
Pokles cen akcií
Pokles cen komodit
Pokles cen nemovitostí
Pokles cen průmyslových komodit
Pokles cen ropy

Následující klíčová slova

Pokles ceny akcií
Pokles ceny americké ropy
Pokles ceny ropy
Pokles ceny stříbra
Pokles cen zlata
Pokles české ekonomiky
Pokles českých zlatých rezerv
Pokles čínského HDP
Pokles devizových rezerv
Pokles dolarového indexu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít