Čtvrtek 18. července 2024 04:02
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Spotify

C:\fakepath\trader-14072024.jpg

Dividendy: Které důležité finanční ukazatele sledovat (4. díl)

15.07.2024 Při nákupu jakékoli akcie, nejen dividendové, se řada investorů zaměřuje na různé finanční ukazatele. Kromě ukazatelů, které jsme si vysvětlili v seriálu o investování do akcií, se dividendoví investoři zaměřují na další typy ukazatelů.
C:\fakepath\akcie-09072024-uvod.png

Top 3 akcie populárních platforem vhodné nejen pro mladé investory

09.07.2024 Postupný přesun do virtuálního světa vytváří pro investory zajímavou příležitost svézt se na popularitě jednotlivých platforem. V tomto článku se proto podíváme na akcie společností, které budou určitě znát především mladší generace. Tyto společnosti totiž očekávají v nadcházejících dvou letech skokový růst tržeb, což díky rostoucí popularitě může opravdu nastat. Vysoká očekávání investorů podepisují také analytici z Wall Street, kteří predikují cenový růst právě u těchto tří akcií.
C:\fakepath\xtb-04072024.png

Velký pololetní přehled trhů: Bude růst pokračovat?

04.07.2024 Prvních šest měsíců roku 2024 je za námi a na finačních trzích se toho stihlo za tuto dobu odehrát opravdu mnoho. Při této příležitosti se tak v živém vysílání sešli analytici XTB Tomáš Cverna a Marek Nemky, aby se podělili o své názory a očekávání ze světa makroekonomie, akciových trhů, komodit a kryptoměn. V tomto článku přinášíme krátké shrnutí ze středečního vysílání.
C:\fakepath\dividendy-23062024-uvod.jpg

Dividendy: Časové pojmy důležité pro dividendové investování (3. díl)

23.06.2024 Každý dividendový investor by měl znát určitá data a časové pojmy, které jsou pro dividendy specifické. Neznalost vás totiž může stát peníze. V dnešním díle vám proto vysvětlíme čtyři základní data a časové pojmy, které jsou důležité a běžně používané ve světě dividendového investování: Declaration Date, Ex-Dividend Date, Record Date a Pay Date a vše si ukážeme na příkladu akcií společnosti Coca-Cola.
C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
img

Apple se odvolal proti pokutě 1,84 miliardy eur od Evropská komise

23.05.2024 Americká technologická společnost Apple se u Tribunálu Soudního dvora Evropské unie odvolala proti pokutě 1,84 miliardy eur (zhruba 45,5 miliardy Kč), kterou firmě vyměřila Evropská komise kvůli omezování konkurence v oblasti streamování hudby. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na soudní dokumenty. Apple pokutu dostal začátkem března a již tehdy uvedl, že se plánuje odvolat.
C:\fakepath\dividendy-13052024.png

Dividendy: Úvod do světa dividendového investování (1. díl)

13.05.2024 Dividendové investování je styl investování, při kterém se investor zaměřuje na nákup akcií společností, které svým akcionářům pravidelně vyplácejí dividendy, tedy podíly na zisku.
img

Ranní komentář: Tesla po slabých výsledcích +13 %, Spotify, GM, PM a GE taky v zelených číslech

24.04.2024 Včerejší seance přinesla sérii několika PMI z Evropy a z USA, které nabídly poněkud smíšené výsledky. Důležitá pro trhy je ale hlavně výsledková sezóna, která včera přinesla několik velmi pozitivních překvapení. Solidní čísla reportovaly třeba GE, GM, Philip Morris, nebo Spotify. Tesla očekávání nenaplnila, ale její akcie přesto po výsledcích rostly o 13 %.
C:\fakepath\eurusd-24042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.4.2024

24.04.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Investoři čekají na kvartální hospodářské výsledky velkých růstových společností. Na forexovém trhu oslaboval americký dolar. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,69 procenta a zakončil obchodování na 38.503,69 bodu. Širší index S&P 500 stoupl o 1,20 procenta na 5070,55 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 1,59 procenta na 15.696,64 bodu.
img

Ekonomický kalendář: Bleskové indexy PMI z Evropy a USA, zpráva o výsledcích společnosti Tesla

23.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. To následuje po převážně optimistické asijsko-pacifické seanci, která proběhla dříve, a také po včerejších solidních ziscích na Wall Street.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
C:\fakepath\akcie-01042024-uvod.jpg

Akcie: Psychologie – klíčový faktor úspěchu v investování (díl 9.)

01.04.2024 Říká se, že rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným investorem je v jejich psychologii a myšlení, nikoliv v jejich investiční strategii. Největším nepřítelem investorů není trh, ale oni sami. Dnešní díl našeho seriálu proto budeme věnovat psychologii investování, která má velký vliv na to, zda budete v investování vítěz nebo looser.
img

USA žalují firmu Apple, u chytrých telefonů podle nich udržuje monopol

21.03.2024 Americké ministerstvo spravedlnosti a 15 amerických států žalují firmu Apple. Výrobce populárních smartphonů iPhone si podle nich u chytrých telefonů udržuje nezákonný monopol na úkor spotřebitelů, vývojářů a konkurenčních výrobců telefonů. Informují o tom dnes tiskové agentury. Apple se proti žalobě ohradil. Obvinění jsou ale formulována méně široce, než někteří pozorovatelé očekávali, napsala agentura DPA. Podle agentury Bloomberg by Apple navíc mohl brzy spolu se společností Google čelit rozsáhlému vyšetřování v Evropské unii, které prověří, jak dodržují nový zákon omezující moc velkých technologických firem.
C:\fakepath\akcie-11032024-uvod.jpg

Akcie: Základy fundamentální analýzy akcií (díl 8.)

11.03.2024 Fundamentální analýza vám pomůže najít odpověď na otázku, jakou akcii zahrnout do svého watch listu, případně koupit. V dnešním díle si představíme několik základních ukazatelů, které se při fundamentální analýze akcií využívají a ukážeme jejich využití na konkrétním příkladu akcií společnosti The Coca-Cola Company.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

Apple dostal od EK kvůli streamování hudby pokutu 1,8 miliardy eur

04.03.2024 Americká technologická společnost Apple dostala od Evropské komise (EK) pokutu více než 1,8 miliardy eur (přes 45 miliard Kč). Sankce je za to, že Apple bránil službám pro streamování hudby informovat uživatele o možnostech platby mimo svůj obchod App Store, oznámila komise. Pro Apple je to první pokuta, kterou od antimonopolního orgánu Evropské unie dostal. Apple hodlá rozhodnutí napadnout u soudu.
img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

FT: Evropská komise dá Applu pokutu asi 500 milionů eur kvůli streamování hudby

19.02.2024 Evropská komise (EK) vyměří americké technologické společnosti Apple pokutu kolem 500 milionů eur (téměř 13 miliard Kč) za porušování antimonopolních pravidel Evropské unie v souvislosti se streamováním hudby. V neděli o tom informoval britský list Financial Times (FT), který se odvolává na zdroje obeznámené s vyšetřováním. Podle listu se předpokládá, že EK pokutu oznámí začátkem příštího měsíce.
C:\fakepath\akcie-19022024-uvod.jpg

Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)

19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
img

Spotify s vyšším než očekávaným nárůstem předplatitelů ve 4. čtvrtletí

06.02.2024 Společnost Spotify Technology SA (SPOT.US) vykázala za 4. čtvrtletí růst počtu předplatitelů, který překonal očekávání Wall Street, a také oznámila lepší než očekávané pokyny pro další čtvrtletí. Během obchodování před zahájením americké seance si její akcie připsaly téměř 6 %.
img

Ekonomický kalendář: lehký makro kalendář, čtvrtletní výsledky MicroStrategy 📣

06.02.2024 Druhý den týdne se zdá být z hlediska makroekonomických publikací relativně klidný. Nejdůležitější zprávy již proběhly v první části dne. Investoři se dozvěděli o rozhodnutí australské rezervní banky o hotovostních sazbách a o továrních objednávkách z Německa.
img

Ranný komentář: Dolar a výnosy amerických dluhopisů pokračují v růstu, Čína nadále podporuje akcie, výsledky EL, MCD a PLTR

06.02.2024 Nálada na trzích po včerejšku zůstává stabilizovaná. Po nedávném zasedání Federálního rezervního systému a komentářích J. Powella a jeho kolegů pokračuje v růstu americký dolar a postupně rostou také výnosy z dluhopisů. Velkým tématem zůstává také situace v Číně, kde se tamní vláda dál snaží stabilizovat situaci na akciovém trhu. Na trhu v USA se mezitím investoři zaměřují hlavně na nově příchozí korporátní data, z nichž včera zaujaly například výsledky společností Palantir, McDonald's nebo kosmetické společnosti Esteé Lauder. Dnešek přinese výsledky společností Spotify, Ford, Snap nebo Enphase Energy.
C:\fakepath\akcie-29012024-uvod.jpg

Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)

29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
C:\fakepath\akcie-07022024.jpg

Akcie: Analýza akcií aneb jak zvýšit svoje šance na úspěch (díl 5.)

08.01.2024 I základní analýza akcií zvyšuje vaše šance, že koupíte dobrou akcii a tím pádem dobře zainvestujete. Dobrá analýza vám pomůže udělat tři základní rozhodnutí: 1. kterou akcii koupit, 2. kdy jí koupit a 3. kdy jí prodat. Bez jakékoli analýzy je investování pouhým gamblerstvím.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie ve světě loni vesměs rostly, klíčový index S&P 500 přidal 25 procent

02.01.2024 Akciím na světových trzích se loni vesměs dařilo. Některé indexy, jako například americký Dow Jones nebo německý DAX 40, překonaly historická maxima. Premianty byly technologické akcie ve Spojených státech. Nejsledovanější americký index S&P 500 si loni připsal téměř 25 procent, zatímco index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 17 procent, vyplývá z burzovních statistik.
img

Trhy se vracejí k růstu

22.12.2023 Po středečním výprodeji v závěru obchodování se včera zámořské trhy odhodlaly smazat alespoň část ztrát. Z korporátní sféry můžeme zmínit Boeing, který narostl o 0,6 %. Micron Technology představil solidní výsledky s meziročním nárůstem výnosů o 16 % na 4,73 mld USD. Spotify narostl o 2,1 % díky zvýšenému doporučení na nákup od analytické společnosti Pivotal, která zároveň posunula i cílovou cenu ze 170 USD na 265 USD (aktuální cena akcie Spotify je 193,05 USD). Společnost Warner Bros Discovery poklesla o 1,5 % a společnost Paramount dokonce o 2,8 %.
img

Bitcoin a Stablecoiny v roce 2024 výrazně vzrostou

14.12.2023 Ryan Rasmussen, vedoucí výzkumný pracovník společnosti Bitwise Invest, spekuloval o růstu příjmů z Etherea a tvrdil, že v roce 2024 se příjmy zdvojnásobí na 5 miliard dolarů. Analytik rovněž poukázal na svá očekávání nárůstu příjmů společnosti Coinbase ve světle jejích nově spuštěných produktů, které se dočkaly širokého přijetí.
C:\fakepath\akcie-11122023-uvod.jpg

Akcie: Jak si vytvořit svůj akciový dream team (díl 4.)

11.12.2023 Na burzách po celém světě se obchodují tisíce akcií, jak ale z takového množství vybrat ty správné akcie do vašeho portfolia? Doporučujeme vytvořit si akciový watch list: seznam akcií, které pravidelně sledujete a ze kterých si postupem času postavíte svůj akciový dream team, tedy vaše akciové portfolio. Jak si takový watch list vytvořit? To se dozvíte v dnešním díle.
C:\fakepath\1702035975-memento-59-08122023.jpg

Bitcoin za 50000 dolarů do konce roku?! | Investiční Memento #59

08.12.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 59. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Spotify stojí na pevných základech

22.11.2023 Digitální svět se rozšiřuje a roste rychlým tempem. Tempo jeho růstu se začalo zrychlovat v době Covidu, kdy byli lidé "nuceni" zůstávat doma a vyhledávali různé formy zábavy a možnosti řešení nákupů a úřadů prostřednictvím online prostředí. Vzhledem k tomu, že většinu času trávili doma, rostla zejména sledovanost a poslechovost streamovacích služeb, což přineslo velké zisky společnosti Spotify, jedné z nejznámějších společností zabývajících se streamováním hudby.
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
C:\fakepath\akcie-30102023-uvod.jpg

Akcie: Indexová magie - co jsou akciové indexy a které sledovat (díl 2.)

30.10.2023 Akciové indexy jsou pro akciové investory důležitý nástroj. Řada indexů slouží jako barometr akciového trhu a díky indexům tak snadno získáte přehled, jak si akcie v daném indexu vedou, zda klesají nebo rostou.
img

Spotify klesá po výsledcích za 3. čtvrtletí.

24.10.2023 Spotify (SPOT.US), švédská audio streamingová společnost kótovaná v USA, se dnes před zahájením relace na Wall Street obchoduje výše. Akcie klesly o 2 % po zveřejnění zprávy o zisku za 3. čtvrtletí 2023, která ukázala neočekávaný zisk. Pojďme se rychle podívat na vydání!
C:\fakepath\akcie-09102023-uvod.png

Akcie: Úvod do světa akcií a akciového trhu (díl 1.)

09.10.2023 Pokud se hodláte pustit do investování do akcií, je zásadní orientovat se v tom, co jsou akcie, akciový trh a kde a kdy obchodování s akciemi probíhá. To vše je obsahem dnešního úvodního seriálu o Investování do akcií pro začátečníky.
C:\fakepath\AdobeStock_324467283.jpeg

Proč chce Microsoft koupit Activision Blizzard?

03.10.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) na začátku loňského roku oznámila, že chce koupit Activision Blizzard (ATVI.US), herní studio, které stojí za mnoha populárními tituly. Mezi ně patří například série Call of Duty a Diablo. Nejedná se o zanedbatelný obchod, naopak, hodnota transakce se blíží 70 miliardám USD. Přestože transakce ještě nebyla definitivně schválena regulačními orgány, vypadá to, že se každým týdnem blížíme k jejímu úspěšnému dokončení. Nabízí se tedy otázka, proč chce Microsoft utratit tolik peněz za koupi tohoto studia. Analytik XTB Tomáš Vranka se na toto téma zaměřil ve svém nejnovějším videu.
C:\fakepath\etf-18092023.jpg

VIDEO: Začínáme s investováním do ETF (díl 3.)

18.09.2023 V závěrečném díle seriálu o investování do ETF vám představíme dvě investiční strategie, díky kterým můžete sami začít investovat do ETF. Popíšeme vám, jaké jsou principy obou strategií a pro jaký typ investorů se každá strategie hodí. Také probereme, jaké jsou exit strategie a proč je důležité mít exit strategii definovanou ideálně ještě před tím, než začnete investovat. A také, jaký vliv mají daně na vaše investování.
C:\fakepath\etf-28082023.jpeg

VIDEO: Začínáme s investováním do ETF (díl 2.)

28.08.2023 V druhém díle seriálu o investování do ETF se dozvíte, jaké existují základní druhy ETF, podle čeho vybírat ETF, který bude odpovídat vašim potřebám a vašemu investičnímu stylu, a na co si dát při výběru ETF pozor.
C:\fakepath\etf-fxstreet-20082023.jpg

VIDEO: Začínáme s investováním do ETF (díl 1.)

21.08.2023 Další díl vzdělávacího video-seriálu pro začátečníky se věnuje investování do ETF. Dozvíte se čtyři jednoduché kroky, jak začít investovat do ETF, co je to diverzifikace, volatilita a řadu dalších informací, které vám s investováním do ETF pomohou.
img

Akcie týdne - Spotify Technologies (27.07.2023)

27.07.2023 V posledních dnech se toho hodně děje kolem Spotify Technologies (SPOT.US), švédské společnosti pro streamování hudby kótované v USA. Cena akcií společnosti zažila v poslední době několik volatilních pohybů a tyto pohyby lze zdůvodnit dvěma událostmi - oznámeným zvýšením cen a zveřejněním výsledků za 2. čtvrtletí 2023. Pojďme se blíže podívat na to, co se děje se společností Spotify!
img

Ranní komentář: Microsoft, Alphabet, Spotify a další firmy reportují výsledky

26.07.2023 Včerejší seance byla hlavně o nových korporátních datech. Po uzavření burz reportovaly výsledky Microsoft a Alphabet. Ještě před tím pak stály za pozornost společnosti Spotify, Raytheon Technologies, GE, nebo Verizon. Výsledková sezóna bude velmi živá také dnes a celou seanci ještě oživí také zasedání americké centrální banky.
img

Ranní komentář: Spotify zvyšuje ceny, výsledky Chevronu, růst pšenice a větší flexibilita bank

25.07.2023 Akciové trhy zahájily nový týden v klidu a bez větších výkyvů. Indexy v USA mírně rostly, zatímco v Evropě oscilovaly kolem nuly, částečně i díky sérii slabšího makra z Německa a Francie. Dnes čekáme na čísla z amerického trhu práce, ale také na další korporátní výsledky, které začnou reportovat největší firmy v USA. Ještě před otevřením burz nás čekají výsledky Verizonu, GM a GE. Po uzavření burz pak navážou Microsoft, Alphabet a Visa.
C:\fakepath\akcie-17072023.jpg

Video seriál pro začátečníky: Sedm důvodů, proč začít investovat do akcií

17.07.2023 V rámci vzdělávání spouští FXstreet.cz nový vzdělávací seriál na téma investování do akcií a ETF. Seriál je určený pro všechny, kteří nemají žádné nebo jen velmi malé zkušenosti s investováním do akcií, ale chtějí začít investovat.
img

Mladí lidé, rozčarovaní z fiat měn, nacházejí novou naději v kryptoměnách

29.06.2023 „Svoboda, kterou získáte ve světě kryptoměn, bude i nadále přitahovat lidi, kteří z fiat systému nemají takový užitek“.
img

Největší kryptoměnová událost týdne? Návrh zákona o struktuře digitálního trhu!

12.06.2023 Kryptoměny mají za sebou bláznivý týden, jehož největší události se soustředily na… návrh zákona o struktuře digitálního trhu, který předložili republikáni ve Sněmovně reprezentantů.
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 1,02 %

26.04.2023 V době uzavření newyorské burzy klesl Dow Jones o 1,02 %, index S&P 500 klesl o 1,58 % a index NASDAQ Composite klesl o 1,98 %.
img

Spotify po překonání počtu uživatelů za 1. čtvrtletí roste o 5 %

25.04.2023 Společnost Spotify Technologies (SPOT.US), švédská společnost zabývající se streamováním hudby kótovaná na Wall Street, dnes před zahájením seance na Wall Street zveřejnila zprávu o výsledcích za 1. čtvrtletí 2023. Výsledky lze hodnotit jako smíšené, nicméně se objevilo několik pozitiv, která zvýšila náladu investorů vůči společnosti.
C:\fakepath\Krupa-Juraj-23042023-2.jpg

Juraj Krúpa: Groupon shortujeme již od ledna. Líbí se nám gaming i big tech

24.04.2023 Minulý týden se médii prohnala kauza amerického Grouponu – otce všech „slevomatů“. Firmu kotovanou na newyorské burze se na nohy snaží postavit česká skupina Pale Fire Capital, proti nim sází slovenská investiční skupina AJ Investments vedená Jurajem Krúpou.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 28. února 2023

28.02.2023 Spotify, jedna z největších streamovacích platforem na světě, testuje v rámci nejnovějšího pilotního programu playlisty s integrovanými NFT (nezastupitelné tokeny). Jedná se o další pokus o využití NFT mimo svět umění, přičemž tokeny jsou velmi oblíbenou formou sbírek digitálního umění a nejspíš i milníkem pro byznys a celý kryptoměnový sektor.
img

Evropská komise zúžila vyšetřování Applu v souvislosti se streamováním hudby

28.02.2023 Evropská komise (EK) zúžila vyšetřování společnosti Apple, které se týká plateb v jejím obchodě App Store pro poskytovatele streamování hudby. Nově se komise zaměřuje pouze na vyšetřování požadavků firmy Apple, která brání vývojářům informovat uživatele přístrojů iPhone a iPad o dalších možnostech nákupu hudby za nižší ceny mimo aplikaci App Store. Komise, která funguje jako antimonopolní úřad EU, to uvedla v dnešní tiskové zprávě.
img

Nápojová válka: Coca-Cola a Pepsi hrají s různými míči

17.02.2023 Reklamní bitva mezi společnostmi Coca-Cola a Pepsi pokračuje a oba nápojoví giganti si rozdělili hlavní soutěže. Poté, co společnost Cola sponzorovala mistrovství světa ve fotbale, její konkurent Pepsi si vzal na starost nedělní Super Bowl, největší zápas ‚‚jiného‘‘ fotbalu.
img

Akcie společnosti Peloton po zveřejnění výsledků rostou o 17 %📈

01.02.2023 Akcie společnosti Peloton Interactive (PTON.US), která se zabývá výrobou fitness zařízení, dnes posílily, protože společnost oznámila nárůst počtu předplatitelů. Přestože se společnosti nepodařilo dosáhnout zisku již osmé čtvrtletí v řadě, ztráta Pelotonu byla nejmenší od 4. čtvrtletí 2021. Od začátku roku 2023 akcie posílily o více než 90 % a na trhu se také objevily spekulace ohledně nabídek na převzetí společnosti ze strany Amazonu (AMZN.US) nebo Nike (NKE.US):
img

Apple, Alphabet nebo Amazon. Co napoví hospodářské výsledky technologických gigantů

01.02.2023 Hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí zatím ukazují značný tlak na marže zejména v technologickém sektoru. Tento týden je tak hodně v sázce, protože po čtvrtečním uzavření trhů mají svůj hospodářský výsledek zveřejnit Apple, Alphabet a Amazon. Analytici nejsou nijak zvlášť optimističtí a podle nich budou výsledky i v případě těchto technologických firem odrážet tlaky na marže.
C:\fakepath\eurusd-24012023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.1.2023

24.01.2023 Americké akcie včera zpevnily, nejvýrazněji index technologického trhu Nasdaq. Investoři pociťují na počátku týdne, kdy výsledky hospodaření zveřejní mimo jiné Tesla nebo Microsoft, optimismus stran technologických akcií, kterým se loni nedařilo.
img

JPMorgan Chase & Co rozšiřuje svou přítomnost v Evropě

12.01.2023 Podle nejnovějších údajů společnost JPMorgan Chase & Co. rozšiřuje své služby korporátního bankovnictví na středně velké podniky mimo Spojené státy tím, že najímá vedoucí pracovníky z Bank of America Corp. a Deutsche Bank AG a hledá vysoce kvalifikované pracovníky.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Atomico: Hodnota evropských technologických firem letos klesla o 400 miliard USD

07.12.2022 Souhrnná hodnota všech soukromých i veřejně obchodovaných technologických firem z Evropy letos klesla o více než 400 miliard dolarů a nyní se pohybuje kolem 2,7 bilionu USD (62,8 bilionu Kč). Ve své výroční zprávě o stavu evropského technologického odvětví to dnes uvedla společnost rozvojového a rizikového kapitálu Atomico. Na vrcholu byla hodnota těchto firem koncem loňského roku, kdy činila zhruba 3,1 bilionu dolarů.
img

Spotify po zveřejnění výsledků prudce vzrostl

27.07.2022 Spotify (SPOT.US) před otevřením dnešní americké seance zveřejnil výseldky hospodaření za 2Q22. Zpráva byla trhem vnímána pozitivně, proto si dnes akcie švédské společnosti připasaly 15 % zisky.
img

Ekonomický kalendář: Dnes zasedá Fed!

27.07.2022 Akciové trhy v Evropě jsou dnes nastaveny na vyšší otevření obchodní seance. Německý DAX je kvůli zhoršující se náladě spotřebitelů výjimkou. Nedávná data zveřejněná společností GfK ukázala, že sentiment se zhoršil na -30,6 z -27,4, což je výrazně pod odhady analytiků na -28,9. Ekonomický kalendář pro Evropu postrádá zajímavější zveřejnění. Fed oznámí rozhodnutí o měnové politice ve 20:00, po níž bude následovat tisková konference předsedy Powella ve 20:30. Trhy očekávají zvýšení sazeb o 75 bazických bodů. Obchodníci se zaměří na komentáře Powella týkající se ekonomiky a budoucího vývoje sazeb. Kromě Fedu mohou vyvolat určitou volatilitu zprávy o zboží dlouhodobé spotřeby v USA ve 14:30 a údaje o zásobách ropy v 16:30. Pokud jde o výsledky, Meta zveřejnění zprávu po uzavření seance v USA. Kromě toho je naplánováno, že dnes zveřejní výsledky větší počet dalších velkých amerických společností, a to buď před nebo po konci obchodování.
img

Ranní komentář: GOOG a MSFT nezklamaly, po včerejší korekci ráno trhy opět rostou. Dnes zasedá Fed

27.07.2022 Akcie v Evropě i v USA včera zamířily do červených čísel a největší ztráty utrpěl opět hlavně americký technologický sektor a růstové akce. Po uzavření burz se však karta otočila. Své výsledy za 2Q nabídly Alphabet a Microsoft a jejich solidní čísla a následný růst akcií o 4 % dnes ráno pomáhá i zbytku trhu.
img

Denní makroekonomické postřehy: Příležitost pro “severský model” 26/05/2022

26.05.2022 IDEA: Skandinávské akciové trhy dlouhodobě dosahují lepších výsledků (viz graf), přičemž v posledních 15 letech byl severský trh sedmkrát nejvíce výkonný ze všech vyspělých zemí světa. Vedou si tak vysoko nad očekávání, neboť tvoří pouhá 2 % světového HDP a tržní kapitalizace a 0,3 % populace.
C:\fakepath\obrazek-180052022.jpg

Budúcnosť Twitteru

18.05.2022 Nebojte sa, Elona spomeniem už iba raz. Tento článok bude to o jedného dňa možno skutočnej transformácii Twitteru a jeho zdrojov príjmov.
img

Joe Roman: Bitcoin je životaschopnou měnou

05.05.2022 Joe Rogan, hostitel The Joe Rogan Experience, primární kryptoměnu přirovnává k ranému internetu. Poznamenal, že kryptoměna se stala „životaschopnou formou měny“, za kterou „můžete skutečně kupovat věci,“ řekl, „vláda je z toho ale šílená.
img

Wall Street jako na houpačce

28.04.2022 Obchodování na Wall Street začalo včera poměrně slibným růstem, který byl ale vystřídán rychlým výběrem zisků. Předzvěst chabé výkonnosti technologií poskytly výsledky Alphabet (-3,7 %). Dolů dále zamířily po výsledcích akcie streamingové služby Spotify (-12,7 %). V poklesu pokračovaly akcie Netflix (-5 %). V očekávání výsledků klesaly i akcie Meta (-2,9 %).
img

Ekonomický kalendář: Meta výsledky, Rusko zastavuje dodávky plynu

27.04.2022 Evropské trhy otevřely mírně negativně. Situace na trzích se po včerejším masakru na Wall Street uklidnila. Investoři však zůstávají nervózní, protože riziko pro globální růst přetrvává a Rusko omezuje dodávky plynu evropským zemím. Gazprom uvedl, že zastavil toky do polského PGNiG a bulharského Bulgargazu a neobnoví je, pokud nebudou platby provedeny v ruských rublech.
img

Wall Street uzavřela smíšeně

21.04.2022 Obchodování na Wall Street včera probíhalo smíšeně: Dow Jones i S&P se díky bankám a sektoru necyklické spotřeby udržel v plusových hodnotách, naproti tomu technologický index Nasdaq odevzdal okolo 1 % proti úternímu závěru. Na vině byly hlavně akcie Netflix, jež se propadly o 35 % a vykázaly tak nejhorší výsledek v celém indexu S&P 500 od začátku roku 2022. Akcie Disney odepsaly po 5 %, Roku -6 %, Spotify - 11 %, dolů šly také akcie Meta (-8 %). Na opačném konci spektra se ocitly akcie IBM (+7 %). Wall Street závěr: Dow Jones +0,72 %, S&P 500 -0,06 %, Nasdaq Composite -1,22 %.
img

Streamovací platforma Spotify pozastaví své služby v Rusku

25.03.2022 Švédská streamovací platforma Spotify dnes oznámila, že pozastaví poskytování svých služeb v Rusku. Odůvodnila to novými ruskými zákony, které tvrdě trestají kritiku úřadů a armády, uvedla agentura Reuters. Spotify již dříve uzavřela svou kancelář v Moskvě kvůli "nevyprovokovanému útoku na Ukrajinu" ze strany Ruska.
img

Bezstarostná jízda končí. Vyšší sazby budou pro investory budíčkem do reality

22.02.2022 Od podzimu minulého roku akciové trhy výrazně kolísají. Divokou jízdu předvádějí především růstové akcie technologických firem. Jde o společnosti, které zpravidla nevyplácejí akcionářům podíl na zisku v podobě dividendy, protože často žádný čistý zisk nemají, ale místo toho lákají investory rychlým a výrazným růstem ceny akcií. Zvyšování úrokových sazeb a zdražování peněz je ale podstatnou překážkou v doposud často bezstarostné jízdě a mnozí investoři najetí na tento „retardér“ nepříjemně pocítí.
img

Akcie Pelotonu vzrástli vďaka potenciálnym rokovaniam o akvizícii

09.02.2022 Peloton Interactive PTON.US je americká spoločnosť. Vlajkovou loďou produktov Pelotonu sú bežecké pásy a stacionárne bicykle s prístupom na internet, ktoré umožňujú mesačným predplatiteľom zúčastňovať sa na organizovaných aktivitách na diaľku prostredníctvom streamovacích kanálov.
img

Akcie Amazonu po zverejnení výsledkov dynamicky rastú

04.02.2022 Akcie amerického giganta Amazon (AMZN.US) vzrástli o viac ako 11 % pred otvorením obchodovania vzhľadom na vynikajúce výsledky spoločnosti za 4. štvrťrok 2021. Akcie AMZN.US včera nedokázali odolať lavíne výpredajov na indexe NASDAQ a na konci obchodovania stratili takmer 8 %. Amazon je americká nadnárodná technologická spoločnosť s povesťou jednej z najhodnotnejších značiek na svete.
img

Americký akciový trh obnoví růst

04.02.2022 Hlavní americké akciové indexy výrazně poklesly. NASDAQ Composite ztratil 3,7 %, Dow Jones se propadl o 1,4 % a S&P 500 klesl o 2,4 %. Japonské akciové indexy ráno uzavřely týden se ziskem 0,7 %.
img

Centrální banky dnes zamávaly s trhy. Výnosy a euro letí vzhůru, koruna slábne

03.02.2022 Bank of England zvýšila úrokové sazby o 25 bodů, ale našly se hned 4 hlasy z 9 pro výraznější zvýšení o 50 bodů. Zároveň banka přestává reinvestovat peníze z maturujících dluhopisů v bilanci a až se sazby dostanou na 1 procento, chce zvážit i aktivní prodeje. Základní sazba by se podle projekcí měla dostat na 1,5 procenta v polovině příštího roku.
C:\fakepath\top-03022022-20-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.02.2022 1) Koruna dnes kolem poledne, několik hodin před zveřejněním rozhodnutí bankovní rady České národní banky o úrokových sazbách, zpevnila k euru na 24,10 Kč/EUR. Naposledy byla silnější před 11 lety. Vyplynulo to z informací na serveru Patria Online. Podle něj se koruna ve 12:14 obchodovala za 24,10 Kč/EUR, poté mírně oslabila a krátce před 13:00 byla na 24,13 Kč/EUR.
img

Americký akciový trh dosáhl největšího čtyřdenního růstu od roku 2020

03.02.2022 Americké akcie zaznamenaly největší čtyřdenní rally od roku 2020 díky tomu, že investoři obnovili obchody s technologickými akciemi. Index S&P 500 vzrostl o 0,6 %, zatímco technologický Nasdaq 100 vzrostl o 0,3 % díky ziskům společností Alphabet a Advanced Micro Devices.
img

Vystřídá strach z Fedu obava z ECB?

03.02.2022 Čtvrteční dění mají šanci opanovat centrální banky. Pokles, který vidíme na evropských akciích či amerických futures, však na svědomí nemají. Zaúřadovaly znovu firemní výsledky, tentokrát na té negativní straně, když Meta nebo Spotify zklamaly.
img

Ranné zhrnutie (03.02.2022)

03.02.2022 Americké indexy skončili včerajšiu seansu väčšinou vyššie. S&P 500 (US500) vzrástol o 0,94 %, Dow Jones (US30) sa posunul o 0,63 % vyššie, Nasdaq (US100) si pripísal 0,50 %, zatiaľ čo Russell 2000 (US2000) klesol o 0,95 %.
img

Ekonomický kalendár: Zasadnutie OPEC+ a dáta ADP v centre pozornosti

02.02.2022 Európske akciové indexy začali dnešné obchodovanie vyššie. Dnes bude zverejnených niekoľko zaujímavých makroekonomických dát. Obchodníci s EUR sa zamerajú na predbežné údaje CPI z eurozóny o 11:00. Dnes sa tiež stretnú ministri krajín OPEC+, aby rozhodli o budúcej produkcii. Kartel sa údajne bude držať existujúcej politiky mierneho zvyšovania produkcie napriek silnému dopytu, pričom konštatuje, že svet čelí nedostatku energie v dôsledku zle vypočítaných energetických prechodov na ekologickejšie palivá zo strany spotrebiteľských krajín. Očakáva sa, že OPEC+ bude súhlasiť s plánovaným zvýšením o 400 000 bpd na marec, hoci v januári opäť nesplnil ťažobné ciele. Taktiež bude zverejnená správa z trhu práce ADP za január. Toto bude posledný náznak pred správou NFP naplánovanou na piatok, takže zverejnenie treba pozorne sledovať.
img

Trhy se oklepávají po prudkých propadech

01.02.2022 Poslední den prvního měsíce letošního roku zámořské indexy pokračovaly v růstu nastaveném již v předchozí obchodní seanci. Technologický Nasdaq přesto zažívá jeden z nejhorších začátků roku v historii. I přes poslední nárůsty odepsal technologický index v lednovém volatilním měsíci téměř 10 % hodnoty. Analytici na Wall Street se ve svých komentářích ale většinou shodují, že poslední odraz je pouze oddechnutí po prudkém výprodeji a že dno za sebou pravděpodobně ještě nemáme.
img

Kryptoměna, která by mohla být oficiálním sponzorem FC Barcelona

26.01.2022 Jedním z příštích sponzorů fotbalového klubu FC Barcelona by mohl být konkurent Etherea. Polkadot, blockchainový protocol, by měl nahradit společnost Beko ve sponzorské pozici poté co jí 1. července vyprší smlouva s Barçou. Jsou zde i další silní kandidáti, kteří by katalánský klub podpořili, mezi nimi je například Tencent a Spotify.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Primární nabídka akcií může investiční firmu TPG ocenit až na 9,3 miliardy USD

04.01.2022 Americká investiční společnost TPG by v rámci primární veřejné nabídky akcií (IPO) ve Spojených státech mohla být oceněna až na 9,3 miliardy USD (204,3 miliardy Kč). TPG je jedním z posledních velkých hráčů v odvětví, který usiluje o vstup na burzu. S touto možností už si přitom pohrává několik let, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
img

Spotify najme stovky lidí, aby podpořila prodej reklamy

19.10.2021 Největší světový provozovatel streamování hudby Spotify najme stovky lidí v Austrálii, Evropě, a v Kanadě, aby podpořil prodej reklamy a zvýšil příjmy od lidí, kteří si služby nepředplácejí. Velká část lidí, která služby Spotify využívá, si stravování hudby nepředplácí.
img

Spotify nečekaně oznámila zpětný odkup akcií, akcie prudce rostou

20.08.2021 Akcie Spotify (SPOT.US) dnes vystřelily o více než 5 % poté, co tato hudbu streamující společnost oznámila, že vedení schválilo zpětný odkup akcií ve výši $1 mld. Odkup by měl začít ještě ve třetím kvartálu. "Toto oznámení ukazuje naši důvěru v podnikání Spotify. Vidíme dlouhodobé růstové příležitosti," řekl Paul Vogel, CFO společnosti. Dle Spotify bude odkup akcií realizován čas od času prostřednictvím různých metod včetně standardního tržního nákupu. Autorizace k buyback programu vyprší 21. dubna 2026. Načasování a konečný počet koupených akcií bude dle společnosti záviset na množství faktorů včetně ceny a obecných podnikatelských a tržních podmínek.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Francouzská hudební firma Believe chystá vstup na pařížskou burzu

11.05.2021 Francouzská společnost Believe, která pomáhá hudebníkům a vydavatelům prosadit se na trhu streamování hudby, chystá vstup na pařížskou akciovou burzu. Chce na ní získat asi půl miliardy eur (12,8 miliardy Kč), aby mohla expandovat v zahraničí, uvedla ve svém včerejším sdělení. Firma se zaměřuje především na méně známé zpěváky mimo hlavní světové žebříčky.
img

📈Coinbase IPO na XTB❗

14.04.2021 Coinbase (COIN.US), jedna z hlavných kryptomenových búrz, bola dnes listovaná na Wall Street. Spoločnosť bola založená v roku 2012 Brianom Armstrongom a Fredom Ehrsamom a od marca 2021 bola v objeme obchodov najväčšou kryptomenovou burzou v USA. Namiesto nasledovania tradičnej počiatočnej verejnej ponuky (IPO) zverejnila Coinbase svoje akcie priamo na burze NASDAQ prostredníctvom priameho úpisu, čo je technika, ktorú v posledných rokoch propagovali veľké mená ako Spotify a Palantir. Spoločnosť bude obchodovať pod burzovým kódom COIN a kótuje 114 850 769 akcií s počiatočným ocenením 100 miliárd USD. Dnešné IPO poskytuje investorom formu expozície na trhu s kryptomenami. Zajtra poskytneme viac informácií o spoločnosti v našej analýze „Akcia týždňa“.
C:\fakepath\krypto-14042021.jpg

Coinbase - prvá kryptomenová burza, ktorej akcie si môžete kúpiť

14.04.2021 Rok 2021 sa zapíše bielou kriedou do komína lebo sme svedkami vstupu prvej kryptomenovej burzy na akciovú burzu, čo len potvrdzuje nastolený trend digitalizácie všetkého vrátane peňazí, ktorý aj vďaka pandémii koronavírusu výrazne nabral na obrátkach.
img

Bitcoin se teď dostal na nový historický cenový rekord, vyjde až na 1,36 milionu korun. Zítra totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

13.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu dnes dopoledne pokořila své historické maximum. Tohoto maxima dosáhla před přesně měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Aktuálně se bitcoin prodává za více než 62 tisíc dolarů za kus. V korunách jen cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se kryptoměna dnes dopoledne prodávala až za více než 1 360 000 korun.
img

Bitcoin atakuje cenový rekord, dnes vyšel i na 1,34 milionu korun. Pozítří totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

12.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu se dnes dopoledne přiblížila ke svému historickému maximu. Tohoto maxima dosáhla před takřka měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Dnes se dostal až na cenu 61 229 dolarů za kus. V korunách zaostala cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se dnes dopoledne prodávala až za více než 1 340 000 korun.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Anghami bude první arabskou technologickou firmou na Nasdaqu

04.03.2021 Rival Spotify, streamovací společnost Anghami, vstoupí jako první arabská technologická firma na americkou burzu Nasdaq. Anghami, která je populární na Blízkém východě a v severní Africe, to podle agentury Reuters uvedla ve svém včerejším sdělení. Vstup na burzu se uskuteční prostřednictvím firmy SPAC.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Akcie spoločnosti Vivendi vyskočili o 20%

15.02.2021 Akcie spoločnosti Vivendi (VIV.FR) vzrástli o viac ako 20% po tom, čo francúzsky mediálny konglomerát oznámil plány na zaradenie spoločnosti Universal Music Group na holandskú burzu cenných papierov a distribúciu 60% kapitálu investorom do konca roka.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
Související klíčová slova: Jak často se vyplácí dividendy | Banco Santander | Střední Evropa | Ráj pro spekulanty | Signál kvality a výkonnosti | Základní finanční ukazatele | EPS u akcií společnosti Coca-Cola | Agresivní výprodej | Veřejné obchodování | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Tim Cook u společnosti Apple | Aktuální roční dividendový výnos | Společnost McDonald‘s | Akcie Sony | Steve Nison | Record Date | Růst v eurozóně | Výborné společnosti | ChatGPT | Jak fungují akcie | PTON | TeamIT | Euro k americkému dolaru | Cash flow na výplatu dividend | Sony Music Entertainment | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Kolik je optimální Payout ratio? | Real Estate Investment Trusts | Wormhole | Silvercorp Metals | Moderní ekonomie | Začínající investor | Války | ROE na stránkách Finance Yahoo | Vývoj | Obchodní platformy | Index spotřebitelských cen | Rychlé zisky | Elektronický trh | Pokračování klesajícího trendu | Panevropský index | Ceny akcií na burze | US2000 | Dynamický support a rezistence | Globální růst | Druhy akciových trendů | Velký propad | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Silné společnosti | Pozice v Activision Blizzard | Miláček Wall Street | Support a rezistence zóny | Petr Krajíček | Americká automobilka | EUR | Fundamenty | P/E poměr | Investiční a hedge fondy | Hodnota equity | Německá farmaceutická společnost | Standard & Poor's | Value příležitosti | ABNB | Brokeři | Rovio Entertainment | EPS v amerických dolarech | Akciové společnosti | Roche | JP Morgan Chase | Výzkumný pracovník | Pomocník investora | Graf akcií společnosti Deere & Company | Výkyvy | McDonald's | Stoxx | Akcie Carnival | Vývoj ceny zlata | Texas | Extrémní volatilita | Příklad trendu | Mega Millions | Očekávání | Signál kvality | Příklady hodnotových akcií | Možnosti obchodování | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Nulový výnos | Evropské centrální banky | Vyšší ROE | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Nikl | Zavírací ceny dané akcie | ROE společnosti Coca-Cola | Finance Yahoo | Hodnotové versus růstové akcie | Dividendový investor | Urputnost | Novo | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Coca-Cola Company | Státní televize | Novartis | Zbrklé investování | Ark | Příležitost k nákupu | Trh práce | Příležitost k prodeji | United Parcel Service (UPS.US) | Evropská komise | RTX | Pro investory | Hodnoty CNN Fear and Greed Indexu | Akcie Flow Traders | Short Interest | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Jak fungují burzy cenných papírů | iShares | Crypto | Investice | Declaration Date | DXY | Správná volba time frame | Německý automobilový koncern | Potenciál | Diverzifikace | Support | Zóny supportu | Akvizice | Lednová inflace | Posílení | Jak si akcie v daném indexu vedou | Administrativa amerického prezidenta | Svět komodit | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Škoda Auto | Formule | Akciové indexy a diverzifikace | Solidní růst | Procter and Gamble | Burza Nasdaq | Společnost Coca-Cola | Investopedia | Dobré dividendové portfolio | Japonské akcie | Penzijní systém | Výhoda svíčkových grafů | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Kanye West | Forward Dividend | NYSE | Špatná nálada | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonnosti určité skupiny akcií | Google podcasts | Broadcom | Dividend capture | Dělení akcií | Ark Investment | Stock dividendy | Futures kontrakt | Ukazatel Dividend Growth | Chování | Rekord | Psychologie investování | Bitcoinového ETF | Bankovní skupina | Návrh zákona | Reakce trhu na různé události | Nákupy aktiv | Olívia Lacenová | Columbia Threadneedle Investments | Otevírací cena akcie | Informace pro investora | Dluhopisy USA | Společnost Apple | IHS | Jednoduché nástroje technické analýzy | Obchodní seance | Šance na úspěch v investování | EUR/USD | General Electric | Proč začít investovat do akcií | Spotřebitelé | Morgan Stanley | 1W | Reality | Goldman Sachs | Americký soud | Cena bitcoinu | Hlasovací právo na valné hromadě | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Streamovací služby | EPS neboli Earnings per share | Pády indexu Nasdaq | Hodnoty EPS | Aktuální vývoj | Benchmark | Rostoucí výnosy | Tempo navyšování dividend | Sledování akciových indexů | Automobilka PSA | Cenné papíry | Euro vůči americkému dolaru | Výnos | DeFi | Pravidelná výplata | Akcia týždňa | Nikola | Shrnutí roku | 100 miliard dolarů | RBS | Trh s dluhopisy | Brent | IHNED | Akcie těžařů | REITs | Americký akciový trh | SMA | USMCA | Tempo růstu dividend | Vstoupit na burzu | Vzdělávání | Japonský index Nikkei | Russell 2000 | Co je trend | Ekonomické ukazatele | Úspěch v investování | LYNX Trading | Graf akcií automobilky | Růst sazeb | Reddit | IDEA | Jiné měny | Pronájem nemovitosti | Pařížská burza | Intel Corporation | ESG | Index DOW | Import | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Akcie Facebooku | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Hodnota evropských technologických firem | Investiční strategie | Vysoké Payout ratio | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | Investor Warren Buffett | Growth Stocks | Alternativní zdroje energie | Podíl na zisku | Kontrakty | Strach | Nižší Payout | Druhy dluhopisů | Výrobce smartphonů | Sledovat grafy akcií | Investovat do více akcií | IPS | GameStop (GME) | Microsoft (MSFT.US) | Online obchodování | Základní analýza | Praxe | Nasdaq100 | Call of Duty | Škoda | Americká technologická společnost | Spektrum amerických společností | Sentiment na trhu | Euronext | JPY | Akciový index | Dropbox | Metaverse | Svět kryptoměn | Philip Morris International | Mark Minervini | Investiční příležitost | AI | Vyplacení dividendy | Annual Dividend | Investování do ETF pro začátečníky | Společnost Logitech | Pár USD/CAD | Větší ztráty | Ochutnávka fundamentální analýzy | Uber Technologies | Wonderinterest Trading | Projekce | Prázdná firma | Peníze | Nabídky akcií | Výhled do budoucna | Navýšení dividend | Finanční svoboda | Ukazatel | ING Groep | Skládání svého akciového portfolia | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Nakupovat akcie | Základy fundamentální analýzy akcií | Akcie koupit | Nestlé | Znalosti ekonomie | Investors | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Popularita umělé inteligence | Obchodovat na burze | Parag Agrawal | Palantir | Technologie blockchainu | Seriál o investování do akcií | Britská banka HSBC | Velmi vysoké dividendy | Průměrná míra Dividend Growth | Saxo Bank | Dlouhodobý horizont | Evropský technologický sektor | Amgen | Americký Fed | Tržní hodnota | EPS u akcií společnosti | Micron | Největší a nejlikvidnější akcie | Základní emoce na trhu | Lockheed Martin | Bankovní rada ČNB | Akcie Coca-Coly | Období dot.com krize | Konkrétní výše roční dividendy | Akcie SPAC | AEX | Historické výkony | Kontrakty na ropu | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | Raketový růst akcií Nvidia | USD/EUR | Americké ekonomiky | Kapitál | Kč/USD | NFP | Právo na podíl na zisku | Portfolio Warrena Buffetta | Investiční horizont | Broker | Bayer | Analytik Saxo Bank | Akcionáři | Cash flow | Proražení | xStation | PYPL.US | Pád akcií společnosti | Výkon | USD | Investovat | Dluhový závazek | Shopify | Mladší generace | NFLX | Technická analýza | Trevor Milton | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Investiční analytik | Primární nabídky akcií | Berkshire | OIV | Akcie Ahold Delhaize | Unie | Fear of Missing Out | Gilead | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Ant Group | Hotové peníze | Psychologická nástraha | Obchody s měnami | Více peněz | Plány | Martin Winterkorn | Energetická společnost | Na burze | Blue chip | Aktuální informace | Vzdělávat se | Metody analýzy | Styl investování | Šok | Kouzlo dividend | ČSOB | Rychle zbohatnout | Hongkong | ByteDance | Ekonomiky | Price-to-Earnings | Warren Buffett a Charlie Munger | Total | Regulace | Cenová predikce pro akcie Reddit | Žaloba | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Velké fondy | Akcie GRPN | Absence dividend | Investor Warren | Úroková sazba | Ahold Delhaize | Volba time frame | Výše dividendy | Index volatility CBOE | Klimatické změny | DJI | Xiaomi | Tovární objednávky | Zkušení obchodníci | Příklad na dividendě | Spotify (SPOT.US) | Analytici XTB | Roční růst | Historická výkonnost | ATVI | Historická výkonnost indexů | Sociální sítě | Obchodní dny | FSLR | Čtvrtletní výsledky | Komoditní sektor | Dot Com | Širší index S&P 500 | Americké ministerstvo spravedlnosti | Bogdan Maioreanu | Zvýšení sazeb | Index dané země | Coca Cola dividend | Zámořské indexy | Využívání kapitálu | Akciové trhy v Evropě | Akcie 2021 | Nervozita | Akcie společnosti Intel | Patria Online | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Bilion | RIVN | Obrovský potenciál | Admirals | Caterpillar | Období po dot-com krachu | Velké instituce | Aktuální kurzy | Investice do těžby | Predikce pro akcie | Akcie Mastercard | Japonská automobilka Toyota | Hyundai | Nikkei | Instagram | Pro tradery | The New York Times | Typy výnosů | Akcie Peloton | Velikost společnosti | 1 milion | Slickcharts | Investice do vašeho portfolia | Politická situace | Komoditní | Trader Larry Williams | First Solar | Zhodnotit své peníze | Dividend calendar | Velké firmy | Americký akciový index Nasdaq 100 | Price-to-Earnings Ratio | QCOM.US | Největší ztráty | Zájem investorů | Wonderinterest Trading Ltd | Válka na Ukrajině | Příležitosti pro nákup | Elon Musk | Největší firmy | CO2 | Fiat Chrysler | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Investice do solární energie | Nejistoty | Americký prezident | Příklad výpočtu | Trh s komoditami | Mimořádný zisk | Cenové predikce pro akcie Reddit | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Přidaná hodnota | Primární nabídky | Nejistota | Bitcoin ETF | ATVI.US | Hodnota akcií | Mezinárodní agentura pro energii | Dividenda vyplácená akcionářům | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Investovaný kapitál | Společnost Spotify Technology | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | Světové kryptoměny | Zisk | Doktorát | Vstup na pařížskou akciovou burzu | DAX pro německé akcie | Graf akcií | Otevírací cena | Hudebních vydavatelství | Jak investovat do zlata | Nová prognóza | Cenový růst | Část zisků | Investiční styl | Finanční instituce | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Tiskové agentury | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Pohyby trhu | BABA | Obchodovaných komodit | Japonská automobilka | Raytheon | Akcie různých společností | Jak se stát lepším investorem | Kč/EUR | Investice do vody | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Propad ceny akcií | Evropské trhy | Podíl akcionáře | CEO společnosti | Analýzy | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie ve Spojených státech včera | Jak na fundamentální analýzu | MSTR | Jim Cramer | Investiční | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Inflační překvapení | Borsa Italiana | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Morningstar | Běžné dividendy | IEA | Aktuální Payout Ratio | Demokraté | Německý DAX | Portu Marek Malina | GE.US | Patria | Nový kapitál | Tipranks | Covid | Exit strategie | Uber | Sloučení | UnitedHealth Group | Solární energie | Broker Trust | Válka | Formule 1 | US500 | Pokles ceny | Ford (F.US) | Investovať do kryptomien | Jednotná evropská měna | Siemens Gamesa | Davos | Agentura Reuters | Support nebo rezistence | Fiskální rok | Koupit akcie | Obchodní plán | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Porazit trh | PFE | P/E | Zpráva | Chování účastníků na trhu | Bohatý | First Republic Bank | Události roku | Tržní kapitalizace | Health Corporation | Růstové akcie | Tencent | Herní segment | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Dot.com krize | Just Eat Takeaway | Warren Buffett | S&P | Světové investiční a hedge fondy | Snížit riziko | Atlantia | Česká měna | Vzdělání | iPhone | ABB | Akcie společnosti Amazon | Rok 2024 | Meta Platforms | Obchodování | Munipolis | Legislativa | Společnost Berkshire Hathaway | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Automobilka | Vysoká očekávání investorů | Meta | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Sledování indexů | Jak na to | Oznámení | GBP | Thyssenkrupp | IT společnosti | Management | PX Pražské burzy | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | Kvartální dividendy | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Centrální banky | Fenomén | Výkonnost indexu | Nástroje technické analýzy | Frustration of Missed Opportunity | Eurostat | Majitel | S/R zóna | Guru | Předpověď | Zprávy | Všechny akcie | VaR | S&P/ASX 200 | Dolary | Tovární objednávky v USA | FB | Dlouhodobé investování | Kanada | Tokeny | Převzetí firmy | Zemědělské komodity | Zpráva pro tradery | Šokující předpovědi Saxo Bank | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Primární nabídky akcií (IPO) | Tesco | Occidental Petroleum | PLTR | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Bard | Index Stoxx 600 | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Nárůst tržeb | Evropský parlament | Míra | Akcie v Evropě | Inteligentní investor | Distribuce | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | 3M | Udržitelnost | Bitcoin | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Bezpečné investice | Airbus | Speciální dividenda | Co jsou akciové indexy | Úpis akcií | Měna Bitcoin | Spoření | Vyhlídky | British American Tobacco | Firmy | Graf vývoje | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Nordea | Ubisoft | Cena ropy brent | Práce z domova | Futures | Sharpe ratio | Čínské zboží | Automobilky | Klíčový faktor úspěchu | Co je Sharpe Ratio? | Daně z amerických dividend | Investment management | Kryptoměnové burzy | Hodnota Grouponu | Analýza sentimentu | Nástroj | Výsledky | Balance sheet | HUF | Depozitní sazby | Obchodovanie | New York Stock Exchange (NYSE) | Support a rezistence | Free float | ATH | Žádný trend | Phillips 66 | Sumitomo Mitsui | Investiční společnost TPG | Supreme Edition | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Bank of America | BNTX | TIM | Fundamentální analýza | Carnival | Investice do indexu S&P 500 | Růst ceny | Vysoké Payout | Petr Lajsek | Financial | Posílení libry | Krupa Global Investments | Koruna | Activision | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické události | Tesla dnes | Makroekonomie | Zbraň proti inflaci | Učitel | SVB Financial | American Airlines | DJIA | PSA Group | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Shell | Kupující | Finanční výsledky | Decentralizace | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Futures na evropské indexy | Britská banka | Nárůst výnosů | Cena akcií společnosti | Čistá spekulace | Onemocnění | Pohyby směrem dolů | BHS | DMA | Objem | Propad | Dobrá doba pro nákup | London Stock Exchange | Spotify Technology | Očekávání investorů | Marka | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Údaje | Klima | Saxo Bank Steen Jakobsen | Právo | Asie | Softwarový gigant | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Exxon Mobil | Prodeje domů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Vývoj tržeb | Rentabilita vlastního kapitálu | Alibaba | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Reddit WallStreetBets | Časové pojmy | Farmaceutické firmy | NYSE Euronext | Regulátor | DPA | Cenový cíl | Shortovat | PTON.US | Hlavní indexy | Mubi | OpenAI | Převodník měn | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Důchod | Pfizer | Investiční společnost | Výkon vašeho portfolia | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Apple Tim Cook | Velmi bohatý | Daytrip | Obchody | Ant | Průraz | Švédská vláda | Graf | Polsko | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | Nabídka akcií | PepsiCo (PEP.US) | Centene | Bankéř | FOMC | Carl Icahn | Investování do dividendových akcií | Naspers | Hodnota ROE | Rothschild | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Aktuální složení indexu PX | Nejlepší akcie | Akcie farmaceutické společnosti Pfizer | LEN | Přijetí | Evropa | HUF/EUR | CVS | James Bullard | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Svíčkové grafy | Situace | Pár EUR/USD | Johnson & Johnson | Eurodolar | Kontext | Oblečení | Forma entertainmentu | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Disciplína | Earnings | Americká centrální banka | Trump | Stavebnictví | Hospodářský propad | Provozní ztráty | Index volatility | Makroekonomický vývoj | SEBA | My portfolio | Hudební firma | Dow Jonesův index | Index Dow Jones Industrial Average | UPS | Red Bull GmbH | PYPL | Technické analýzy | Krátkodobé obchody | Mexiko | Stock market | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Universal Music | FXstreet.cz | Hackeři | Nakoupit akcie | Mezinárodní devizový trh | Macrotrends.net | Stříbro | Portu | Nejbližší support | BA.US | 200 SMA | CHF | Dividends & Splits | Korporátní výsledky | Instituce | COPPER | Česká koruna | Kakao | Turecko | Chamtivost | Pozice AJ Investments | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Watch list | LNG | JNJ | Nevýhody diverzifikace | Burza cenných papírů | Foreign Exchange | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Silná ekonomika | Peloton | Úspěchy v investování | UBS Group | Tata Steel | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Dlouhodobější trend | Wonderinterest | Společnost Facebooku | Divize | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index Nikkei | Akcie Amazonu | Spot | Vyplácení dividend | Ziskové marže | ex | Rosněfť | PSA | Podíl z profitu | CVS Health | Audi | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Time-Frame | Růst výnosů | Trh | Změna trendu | Zavedené společnosti | Komise | List Financial Times | Volby v USA | Co je trend a jak ho určit | Správce portfolia | GME | Těžba ropy | Technologické firmy | Německý HDP | Skvělá investice | Světové ekonomické fórum | Společnost Spotify Technology SA (SPOT.US) | ArcelorMittal | Fed | Frustrace | United Parcel Service | Sideway trend | Zakladatel | Signál na akcie | Korekce | Klesající trend | Upozornění | M&A arbitráž | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Země EU | Skupina Erste Group | Finanční společnosti | Akcie Tyson Foods | Statistics | Buffett | Money management | Čas nákupu | Arbitráže | Pražské burzy | Dividendové akcie | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Nákup akcií Coinbase | Nejvýznamnější ekonomické zprávy | Drawdown | Krypto | Velké technologické společnosti | Investice do indexu S&P | S&P 500 | GRPN | Selský rozum | Yahoo | Electronic Arts | ETF investovat | Swingové minimum | JDE | Konzultant | Stock | ANO | Apollo | Zemní plyn | ProCent | Ministři financí | VZ | Primární nabídka akcií | Dobré investiční rozhodnutí | Rating | Platforms | Společnost Alphabet | Ruská invaze | Ekonomie | Akciový index Nasdaq | Rivian | Microsoft | Wells Fargo | Svíčkový graf | Snížení dividendy | Příležitosti | UnitedHealth Group Incorporated | Akcie Grouponu | NFLX.US | Tržní cena | Výběr akcií | Centuri | Začátečník | Herní průmysl | Thermo Fisher Scientific | Dividends | Růst tržeb | Volatility | Úspory | Defi | Společnost Anghami | Sell | The Coca-Cola Company | Michal Valentík | Měny&Sazby | Trading blues | NAFTA | Anghami | Cybertruck | Nové akcie | Zvýšení ceny akcií | Banka HSBC | Krátkodobí tradeři | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | F.US | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Metavesmír | Apple | SPOT.US | Web3 | Rostoucí akcie | MSFT.US | Soukromí investoři | Kybernetická měna | Nižší minima | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Společnost Meta Platforms | Marathon | Zisky akcií | Velké zisky | FIAT | Akcie technologických podniků | Cena akcií na burze | Japonsko | XTB | Nifty 50 | Internetové televize | Invest | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Tesla Inc. | MicroStrategy | Výhody Stock Dividend | Los Angeles | Životní prostředí | iOS | Čtvrtletní výsledky společnosti | Exxon | Analytici | Řízení rizika | ING | Grafy | QE | Cenové predikce pro akcie Snap | ILO | Příjem z dividend | Akcie známé automobilky | LYNX | Propady portfolia | Donald Trump | Nicolás Maduro | Akcie Spotify (SPOT.US) | Čistý zisk | Indická firma | Vzdělávací webináře | Twitter | Kovy | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Akcie Spotify | New York Stock Exchange | Rakouská bankovní skupina | Centrum | Francouzská společnost | Společnosti | Další růst | Výsledky Applu | CL | CVS Health Corporation | Investice do akcií | Euronext / Nasdaq | Výhody speciální dividendy | Propad akcií | Dolar k japonskému jenu | Behaviorální | Opel | Spoluzakladatel | S&P 500 a Nasdaq | Virtuální obsah | Rozhodnutí EU | Technologická společnost Apple | API | Air France | Energetický sektor | Rizikovější investice | Výkon akcií 100 | Scuk | I-Trader | Roční dividendy na jednu akcii | David Bonderman | Vytvoření watch listu | Pozitivní roky | PEPSICO | Příklad medvědího trendu | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Používání kapitálu | Velmi oblíbené akcie | CZK | Reuters | Podcast | Stock Market Wizards | Baidu | Generuje zisk | QCOM | Olympiáda | Vývoj ceny dané akcie | Chevron | Dobré zprávy | GM | Koncept support a rezistencí | Základy v technické analýze | Řecký parlament | Velké peníze | Akcie ve Spojených státech | Trader Steve Nison | Česká republika | Akciový watch list | Primární emise | Libra šterlinků | Předseda | Vlastní kapitál | TXN | Krypto ETF | Nálada na trzích | Profesionálové | Arm | Výkon akcií 40 | Příklad býčího trendu | Apple a Microsoft | Základní pojmy | Traders | Moving Average | Makro | Investiční Memento | Boeing | Jaké jsou hlavní indexy | Vstup na burzu | Vysoká hodnota | Vývoj všech akcií | Akcie všech společností | Rychlý růst | Pivovar | Výhoda diverzifikace | Kraft Heinz (KHC.US) | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Příklad běžné dividendy | Tomáš Cverna | CFD | Motivace | SMA 100 | Koruna dnes | Open | Cena akcie | Steen Jakobsen | Výrazný potenciál | Globální akciový index MSCI | Fiat Chrysler Automobiles | Silnější support | IG | Vyšší kapitálový | Online prostředí | IPO kalendář | DOT | Benjamin Graham | US100 | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Grafy akcií | Závazek | Financovat | Řecko | Začínáme s investováním | Cvičení | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Nálada investorů | Snižování úrokových sazeb | Dlouhodobé obchody | TSLA | Full time | Barometr | Dow Jones (US30) | Složení indexu PX | Dluhopisy | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Refinitiv | Akcie společnosti Microsoft | Plodiny | Agdata | Státní svátek | Cena | Lockheed | Investiční banky | Soudní spory | Odpor | Prodejci luxusního zboží | Řetězec | Bearish Engulfing | Sumitomo | Air | Archer Daniels Midland | Káva | Ztráta | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Vlastnit akcie | Oblíbené akcie | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Telekomunikační společnost | Dluhy | Dolar | Americký index S&P 500 | Informace o sektorech | Čínská ekonomika | Stock info | Ceny | EK | Prudký pokles | Technologie | Opce | Půlení bitcoinu | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | TSLA.US | VW | Fiserv | Akcie Microsoft | Ekonomické fórum | Americká firma | Agentura Bloomberg | Velikost pozice | Dividendoví aristokrati | Švédsko | Ranní zpráva | Futures kontrakty | Zajímavé příležitosti | Pokles | Záchranný program | Boeing (BA.US) | Emise | Dluhopis | Těžaři | Fenomenální růst | Insiders | Vyšší ceny | Supporty | Faktor úspěchu | Facebook (FB) | Margin | Teroristické útoky | Nvidia | Americký trader | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | ConocoPhillips | Počet uživatelů | Vyšší riziko | Apollo Global Management | Americké společnosti | Průměrný příjem | Hodinky | Potenciální zisk | Hedge | Proočkovanost | Dobré obchodní příležitosti | Maloobchodní tržby | 4GLD | ACS | Lego | FTSE | CARA | Obchodujte akcie | Mercedes | Období dot.com | Štěpán Hájek | Směrodatná odchylka | Sanofi | Americká ekonomika | Dividenda společnosti | NVDA | Svět investování | Akcie spoločnosti | Americký trh | IPO na XTB | Obchodník | Webináře | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | COVID-19 | Google | Americká centrální banka (Fed) | Celkový roční výkon | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | FOREX | Růst mezd | Regulátoři | Kapitálové požadavky | General Motors (GM.US) | ROE | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Reálné peníze | Index PX | Kryptoměnový gigant | Daně | PEP.US | Mitsubishi | Moneta | Investment Management | Malina | Pivot | Cena za akcii | Rizika | Kryptoměna | ECB | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | Close | BAT | Inflace v Turecku | Coinbase | Dealer | Brokerské společnosti | metodologie | Jackpot | Institucionální investoři | Momentum | Výkonnost akcií 500 | Podnikání dané společnosti | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Čína | Růst zisků | SNY | Zisky | Velký růst | Low | Partners | Trader | SMCI | FCA | Preferenční akcie | Šokující předpovědi Saxo | BNP Paribas | Nevýhody | Jaké analýzy se používají | Signature Bank | Časová pásma | Roční dividendový výnos | Miliardy eur | Dividendové společnosti | Základy akciových grafů | ISM | Přehled kurzů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Dlouhodobost | Starbucks | American Express Company | Toyota | Vysoké valuace | KLM | Společnost Caterpillar | Line chart | Pšenice | Obchodníci | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Množství peněz | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Euro STOXX | Výkonnost akcií | Trinity Bank | IPO Instacart | Breakout | Podílové fondy | Turecký prezident | Stabilní společnosti | Akcie Air France-KLM | Bull | Růst cen | Sektor zdravotnictví | Drahé kovy | Vyšší sazby | Michal Lukáč | 5G | ABBV | Moskva | RSI | Dividenda společnosti McDonald's | Forward | Dovoz oceli | Jihokorejská automobilka | Měnová politika | Klarna | MSCI World | Saxo | Jak určit trend | Menší riziko | Skromné výnosy | Akcie Verizon Communications | Financování | Akcie čínské společnosti | Invaze | Etherea | Fitch | Historická minima | Stres | Historické maximum | Occidental | Honeywell | Prodávající | Vysoké dividendy | Finance | Malý akcionář | Walgreens Boots Alliance | Dividenda | Ukončení týdne | Republikáni | Primární veřejné nabídky akcií | Pády indexu Nasdaq 100 | Poptávka | Intradenní obchodník | Express | DISH | Hardware | Psychologie | Line | Akcie spoločnosti Vivendi | Guvernér | Dividendový výnos (Dividend Yield) | Globální trhy | Dividends Per Share | Capital | Data o výkonnosti indexů | Stabilní byznys model | FT | Southwest | Snížení rizika | Německý index DAX | Soudní řízení | Mali | Distillate inventories | Obchodovat | Pivotní body | Oil inventories | JPMorgan Chase | Skupina akcií | Pokles akcií | Výše výnosu | Hospodářský růst | Nové rekordy | Výkon akcií 30 | XTB Štěpán Hájek | Sociální síť | Uzavření trhů | Akcie technologických firem | Akcie Gamestop | Technologický Nasdaq | Směnárna | AAPL | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Bod | Počasí | Zisk společnosti | Medvědi | Kapitálové trhy | Trend na akciovém trhu | Naftogaz | GfK | Charlie Munger | Rezistence zóny | FRED | Fear and Greed Index | Macao | Protocol | Co bude | Index technologického trhu Nasdaq | Klouzavý průměr | Cena digitální měny | Ark Investment Management | Tweet | Tesla (TSLA.US) | Index amerického dolaru | Bitwise | Fear and Greed | Základní druhy | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Video | Barclays | Procter & Gamble | Podnikání | Propad portfolia | Cena ropy | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Cíle fundamentální analýzy | Světové žebříčky | EPS u akcií | Marže | Profesionální tradeři | ROCE | Obchodovat denně | Domácí měna | DAX | Zlato a stříbro | Technology | HDP | Infineon Technologies | Projevy centrálních bankéřů | Prosus | Televize Netflix | PFC | Alphabet | Nevyplácí dividendy | Daňové zatížení | Obchodování Bitcoinu | Vedení společnosti | Členské státy | Zkušenosti | Které indexy sledovat | Akcie Snap | Firma | Ekosystém | Signály | Omikron | Nejdůležitější pojem | Venezuelský prezident | Micron Technology | Silnější americký dolar | Tweety | Warner Bros Discovery | Stabilita | Devizový trh | Načasování | Celý akciový trh | Jak fungují burzy | MCD | Obchodní válka | Erste | USA a Čína | IHS Markit | Technologické podniky | Obchodování akcie | Ropa | Byznys | E-sports/gaming | Atomico | Blizzard | Raketový růst | Stoxx 600 | Analytici z Wall Street | Prodávat svoje akcie | Diverzifikovat | Index PMI | Ekonom | AMZN.US | COIN.US | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Market | Akcie Alphabet | Martin Klass | Forexu | Řetězec lékáren | 256/2004 | Tyson Foods | Unicredit | Růst akcií | Ropa a Plyn | Akciové tipy | Legendární investoři | Akcie padají | Optimismus | DoorDash | Coinbase Global | Facebook | Ekonomické podmínky | Indická rupie | Hliník | Kybernetická měna Bitcoin | BH Securities | Odvážnější investoři | Běžné akcie | LMT.US | Enphase Energy | Doba pro nákup | NXP Semiconductors | USA | Investujte | Navyšování dividend | Akcie společnosti Amazon.com | Payout ratio McDonald’s | Pravidelný příjem | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Euro | Yield | AUD | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Rada ČNB | Binance | Exchange Traded Funds | Deere | Agentura DPA | Breakout Trader | Time frame | Predikce | NEST | Akcie Netflix | Visa (V.US) | Co je dividenda? | Pojem technické analýzy | Citigroup | ASX 200 | Investiční ředitel společnosti | Příklad trendu do strany | Kontrakty na ropu WTI | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | Co je technická analýza? | Etoro | EBITDA | Koncepty fundamentální analýzy | JP Morgan | Obchod | Siemens Healthineers | Red Bull | Růst ekonomiky | Burza NASDAQ | Santa Claus Rally | Akciové portfolio | Úrokové sazby | Ranní komentář | Barometr akciového trhu | Rozhodnutí Bank of England | Air France-KLM | Globální akciový index | Nižší ceny | PEP | EU | Investiční skupina | Volatilita akciových trhů | Zasedání ECB | Gamble | Portfolia | Špatná investiční rozhodnutí | Dynamika růstu | Nejvyšší cenový cíl | Komerční banka | Koronavirové krize | Světové finanční krize | xStation 5 | Samsung | Recese | P/E Ratio | Renault | Erdogan | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Analytik Portu | Index Dow Jones | Digitalizace | SEC | Akcie Applu | Začít investovat | USD/CAD | Největší propad | Stavební povolení | Postranní pohyb | Výrobce hraček | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Americké burzy | Hodnota indexu | Výzva | Ministři | Balance | Komentáře Fedu | Mondelez | Dividendy nelžou | Investoři a obchodníci | ARM | Lepší výnosy pro investory | Hlavní trend | Druhy příjmů z akcií | 10 akcií | Lufthansa | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Těžařská skupina | Průmyslová výroba v lednu | Japonský jen | Desetileté dluhopisy | Jerome Powell | Finanční skupina | Správné načasování | Panika | Základní sazby | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Společnost TPG | Dodávky zemního plynu | Technologický sektor | Soud | Typ výnosů | Výkon amerického dolaru | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Agentura Fitch | Pozitivní výsledky | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | TradingView | AXA | Analytické společnosti | Mince | Tomáš Raputa | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Ostatní komodity | Trend | Akcie a ETF | Dění ve společnosti Groupon | Dow Jones Industrial | OXY | SVB Financial Group | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Základy fundamentální analýzy | Míra inflace | Akcie společnosti Peloton | Fyzické zlato | Platforma | Indexy PMI | Spotify Technology SA (SPOT.US) | Energetika | Akcie společnosti Nvidia | MMF | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | CNN | Finanční situace | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Kryptoměnová horečka | Snížení emisí | Nařízení | Verizon Communications | SWIFT | WP | Verizon | Farmaceutické společnosti | Akcie evropských společností | BTC | KOSPI | Indexy | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Ticker | Akcie automobilky | Japonská měna | Gold | Kalendář státních svátků | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Investování | Průmysl | Investovat do zlata | Americké technologické společnosti | Míra inflace v Turecku | Úsilí | Tempo růstu | Activision Blizzard | Odkup akcií | Bankovnictví | Investor | Aerolinky | USD index | Nadhodnocení | Continental | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Trend is your friend | Bilion dolarů | ETF | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Společnost Eli Lilly | Metody analýzy akcií | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | SWKS | Hospodářské soutěže | APP | Obchodní aktivity | Spojení | Národní bezpečnost | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Telekomunikace | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Macron | Pandemie | Nálady na trhu | Japonský index | Bear | Cena akcií Pelotonu | PlayStation | Základní úroková sazba | Internetový obchod | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Fundamentální analýzy | IPO Airbnb | Širší index | Cenový strop | Výprodej | Discovery | Cathie Wood | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Nesprávné informace | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pády indexu | Xetra GOLD (4GLD) | Obor podnikání | TikTok | Švédská společnost | Akcie Nvidia | Cena stříbra | Technologická společnost | Dividend Payout ratio | Index euro | Xbox | Orsted | Výsledky voleb | Nový týden | Inovace | Hodnota EPS u akcií | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Nejvyšší cena akcie | Zdravotnictví | Energetické krize | Počet akcií | Long signál | Spekulanti | Čínské akcie | Časový úsek | Jak začít investovat | Automotive | Brazílie | Ratingová agentura Fitch | | Německý statistický úřad | Macy's | Financial Highlights | Index akcií | Velké investiční fondy | Trinity | Stratég | Mateřská společnost | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | ETFs | Změny ceny | Zisky společnosti | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Kupci | Big tech | Purple Trading | Raytheon Technologies | Nejznámější burzy cenných papírů | Řetězce | Sentiment | Order | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | WEF | Investiční fondy | JD | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Nálada na trhu | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | Investiční ředitel | OMV | Yahoo Finance | BHP | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Obchodní dny a hodiny | Obchodní domy | Epic Games | Mentor | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Výhody a nevýhody diverzifikace | Jak diverzifikovat | Citibank | Circle | Earnings per Share | Evropské společnosti | Výhody a nevýhody | Real Estate | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | General Electric (GE) | Investování do ETF | CAR | Return on Equity | Nálada | Indie | Americký ekonom | Technologické akcie | Texas Instruments | Intel | Marek Malina | SVB | Koncern Volkswagen | Zdraví | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Nástraha při investování | Pohyb ceny | Férové ceny | Historická maxima | Dividend capture strategy | WTO | Ruská společnost Gazprom | Těžaři kryptoměn | Dobrá zpráva | Warner Bros | Legendární trader | Akcie Coinbase | Co je index S&P 500? | Capital Management | Pandemický program | Flexibilita | Value Stocks | Sankce | Britská firma | Zhodnocení | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Index technologického trhu | ESM | Erste Group Bank | Auta | Americký akciový index | Believe Denis Ladegaillerie | Americké ministerstvo | Velká ztráta | Timur Barotov | Automobilový koncern | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Legendární investor | Akciový trh | Hry | Odpovědnost | Propouštění | Trendové čáry | PGNiG | Změny v měnové politice | Polkadot | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Videa o investování do ETF | Údaje o maloobchodních tržbách | Británie | Expanze | Insider | Prostor pro růst | General Motors | Hlavní výhoda diverzifikace | Fondy | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Společnost nevyplácí dividendy | Walt Disney | Situace v Číně | ČEZ | Apple Inc. | Hrubá marže | Financial Times | ABBV.US | PMI za leden | MSTR.US | Philips | USD za barel | Italský módní dům | Nikkei 225 | Spread | Nikkei (JAP225) | CZK/USD | Aktuální situace | Vývoj měnového páru EUR/USD | Společnost Believe | Vstup Coinbase na Nasdaq | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Frekvence výplaty | New York | MSFT | Čistá ztráta | Pád akcií | Price-to-earnings ratio | Optimistický výhled | Spotify Technology SA | Akcie IBM | Portál FXstreet.cz | KKR & Co. | Jak investovat | Veřejné společnosti | Ekonomické zprávy | ETH/USD | Medvědí trend | Konzervativní investor | Situace na trzích | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Paramount | Informace z trhu | Akcie Pelotonu | Texas Pacific Group | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Akcie ve světě | NFT | Dobrý obchodní plán | Algoritmy | Prezidentské volby | Tesla | Koncept klouzavých průměrů | Kauza | Trhy | Akcie Meta | Dolarový index | NERV | MicroStrategy (MSTR.US) | Kontrakt | Výplata | Podíl akcií | SHOP.US | Výsledky Alphabet | Poradci | Big Tech | Sazby | Nadnárodní korporace | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | US30 | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Cíle | USD/JPY | Ekonomický kalendář | AXP | Mateřská společnost Googlu | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Index MSCI | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Klouzavé průměry | Likvidita | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Výprodeje | Společnost Bayer AG | Rozhovor | Wall Street výsledky | Transakce | Technologický index | Měny | Obchodní podmínky | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Hodnota P/E ratio | MasterCard | Continental Airlines | Waymo | Bezpečnost | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Akcie BioNTec | Výše roční dividendy | Dobrá investice | Zpravodajství | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | USDX | Nabídka a poptávka | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Akcie několika společností | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Zásoby benzinu | Silný pokles | MSCI | Podnikatelská aktivita v USA | Jistota na akciovém trhu | Gilead Sciences | Snap | BioNTec (BNTX) | LinkedIn | Akcia | Walgreens | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Finanční trh | Investiční bankéř | Hlavní obor podnikání | JPMorgan | 100 SMA | Regulované a neregulované trhy | Německé akcie | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | RIVN.US | Prodeje | Stav ekonomiky | Centrální bankéři | Milník | Pravděpodobnost recese | Indexová magie | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | UNH | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vznik trendu | Katastrofy | Nissan | Prostor ke zlepšení | Iracionální | Akcionář | Guardian | Miliardy USD | Snižování daní | Legendární trader Larry Williams | Carlsberg | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | Mistrovství světa ve fotbale | Zkušenost | Bankrot | GBP/EUR | Duševní vlastnictví | Signál | Zdražování | Primární nabídka | S/R zóny | Česká národní banka | M1 | Akcie Amazon.com | EPS | ADP | Apple Podcasts | Square | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Short squeeze | Joe Biden | Vyplacené dividendy | Optimistická nálada | Ropy | Historie | Americké akciové indexy | Základní sazba | Dividendové výnosy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Společnost | Dot-com | Rezervní měny | Časové období | Důchody | Sázky | Nifty | Uhlí | Forbes | Index MSCI World | Obchodujte | Zvýšení volatility | Skyworks Solutions | Výrobce elektromobilů Tesla | Trading | Roční dividenda | 1D | Cena akcií | ASX | Objem nákupů | Munger | Rozšíření | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Výjimečné situace | Akcie Amazon | Odvětví a sektory | Umělé inteligence | Burze | Eura | Tisková konference | CanniMed Therapeutics | Výrobci čipů | Organizace | Ryanair | Jednotlivé akcie | Expedia | Services | VIX | Stock Exchange | Růst | Společnost McDonald's | Ministři financí zemí platících eurem | Hodně peněz | Index Dow Jones Industrial | Pohyb ceny akcie | Hodnota P/E ratio akcií | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Firma Believe | Těžba ropy v Rusku | Propad ceny | Investujte zodpovědně | Obchodování opcí | Zajištění | Strach a chamtivost | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | AbbVie | IAG | Výnosy amerických státních dluhopisů | Průměrná výkonnost indexů | CNY | Akcie BioNTec (BNTX) | Zprávy z krypto průmyslu | Sledovat akciové indexy | Fúze | Index | Wall Street Journal | Cenový pokles | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Infineon | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Shopify (SHOP.US) | Fundament | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Meziroční růst | Úročení | GM.US | Warner Music | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Proč společnosti vyplácí dividendu? | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Investování akcií | Engulfing | Americký technologický sektor | Valuace | Společnost Spotify Technology SA | Návratnost investice | Běžná dividenda | Monopol | Hlasovací právo | Výnosy technologických gigantů | Nejlepší investiční strategie | Výhody dividendového investování | Aktuální dividenda | Dynamický růst a investice | Kde Payout ratio najdete? | Proč akcie padají | Definice P/E | Akcie Skyworks Solutions | Vydělat na akciovém trhu | Kotace | Historie dividend | Koncepty dividendového investování | Přerušení dividendy | Měna běžné dividendy | Právo společníka | Rivian Automotive | Bar chart | Nevýhody a rizika dividendového investování | Co je to fundamentální | Společnost Gazprom | Cenová predikce pro akcie Spotify | Amazon | Akcie Silvercorp Metals | Obchodní dny a hodiny dané burzy | Capture strategy | Graf akcií společnosti | Graf akcií společnosti Deere | Raketový růst akcií | Predikce pro akcie Spotify | Technické analýzy akcií | ETSY.US | Trend na akcii | Technický výhled | Nejnižší cena akcie | Long/short equity | Sektor spotřebního zboží | Jaké akcie koupit? | Společnosti obchodované na americké burze | Výnos před zdaněním | Payout ratio | Ceny akcie | Dividend Payout | Record date | AJ Investments | Dna | Investice do čínských akcií | SeekingAlpha | GameStop | Širší trh | Univerzální rada | Chrysler | Investiční společnosti | Tempo zvyšování dividendy | Ex-date | Období poklesu | Princip dividendového investování | Tržby společnosti | Dream team | Menší pohyby | Podvod na investorech | Zrušení dividendy | Investování do akcií pro začátečníky | Akcie elektrické automobilky | Tým Admirals | Kam až může cena akcie dojít | Růst akcií Nvidia | Kraft-Heinz | Sektor energetika | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Šance | Trh s různými finančními deriváty | Akcie Euronext / Nasdaq | Dušan Šenkypl | Dividendový výnos (dividend yield) | Believe | 1M | Program nákupů dluhopisů | Základní nástroj | Akciový dream team | Neregulované trhy | LVMH | Vedení dané společnosti | Více akcií | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Nádherné profity | Akcie Coinbase (COIN.US) | Dividendové investování | Nevýhody speciální dividendy | Trh gamingu | Xetra GOLD | Elektrické automobilky | Rizika dividendového investování | Nejdůležitější den | Dobrý fundament | Full time job | Vytváření zisku | První veřejné obchodování | Jim Coulter | Procentní výnos | Kolik je aktuální Payout Ratio | Sledovat akciový index dané země | justETF | Marek Nemky | Rovio | VIV | Flow Traders | Celkový stav ekonomiky | Ferrari | Investování do akcií a ETF | Zisk na akcii | John Kenneth Galbraith | Akcie | Vysoká očekávání | Výhody | Silný byznys model | Hodnota ROE společnosti | FB.US | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Silné a dobré společnosti | Učitel Warrena Buffetta | P/E ratio akcií | Snap (Snapchat) | Hodnota trhu | Date akcie | Top tým | Akcie Just Eat Takeaway | Sazba daně | Zavírací cena | Výsledky za určité období | Ukazatel ROE | Robert Pavlik | Určení dlouhodobějšího trendu | Druhy trendů podle směru | Jakou hodnotu má daná akcie | Ondřej Hartman a Marika Čupa | MiFID II | Angry Birds | Novo Nordisk | Nike (NKE.US) | Akcie Prosus | Stock Dividend | Jak používat fundamentální analýzu? | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Excelová tabulka | Rozložení investice do více trhů | Graf akcií společnosti Tesla | Barometr amerického akciového trhu | Výplaty dividend | Předvídatelné zisky | Fundamentální analýzy akcií | Nevýhody a rizika | Největší krádež kryptoměn | Téma akciových grafů | Švédské společnosti | Čárový graf | Vzdělávací videa | Koncept supportu | Predikce pro akcie Reddit | Hodnotové akcie | Akcie dané společnosti | Odvětví | Netflix | Extra Dividend | Zemědělství | Zdravé Payout ratio | Budoucnost | Varovný signál | Dividendoví investoři | Procentní dividendový výnos | Americký akciový index S&P 500 | Hlavní myšlenka diverzifikace | Speciální dividendy | Technologické společnosti | Podíly na zisku | Prohlášení | Nevýhody Stock Dividend | NFT tokeny | Trend jdoucí do strany | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Výkon akcií 500 | AbbVie (ABBV.US) | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | ROE na stránkách Finance | Typ zisku | Současný akciový trh | App Store | Doživotní jistota | Etsy (ETSY.US) | Diverzifikované akciové portfolio | Banka | Coinbase IPO | Efektivní využívání kapitálu | Negativní události | Zkratka každé akcie | Ubisoft Entertainment | Dynamický support | Spekulace na burze | Růst cen ropy | Finanční a ekonomické ukazatele | Úvod do světa akcií | E-sports | Shanghai Stock Exchange | Southwest Gas | Zlepšení | Analytička | Nasdaq Composite | Nižší Payout ratio | Blue chip akcie | The Coca-Cola | Graf akcií automobilky Nikola | ROUVY | Pravidelné sledování akcií | Predikce pro akcie Snap | Vlastnictví | Vznik trendu postranního | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Norsko | Daně z dividend | Top 3 akcie | Highlights | Cíl fundamentální analýzy | Nejvyšší cena | Umění | Výkon větší skupiny akcií | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Krádež kryptoměn | Silné finance | Trailing Twelve Months | Základní koncepty | Columbia Threadneedle | Účet u brokera | COIN | Americký index | Akciový index S&P 500 | CAD | Dvojnásobný výnos | Podvodné jednání | Spalování ropy | Special Purpose Acquisition Companies | Supporty a rezistence | Manažeři | Vyplácené dividendy | Druhy akcií | Graf amerického akciového indexu | Hodnota vašich investic | Americké centrální banky | Tempa navyšování dividend | Typ investorů | Pavol Krúpa | Dividenda vyplácená v penězích | KFC | Hodnotové nebo růstové akcie? | Akcie vhodné příležitosti | Historie v investování | SPAC | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Jednorázová dividenda | Bloomberg | Equity | Communication | Market Wizards | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Barcelona | Zvyšování dividendy | Společnost Reddit | Vysoká hodnota ROE | Správná volba | Akcie First Solar | UBS | Akciové portfolio diverzifikovat | Nejvýznamnější burza | Které akciové indexy sledovat | Stabilní byznys | Simple Moving Average | Macrotrends | Růst Bitcoinů | CNN Fear and Greed | Vyšší mzdy | Důležité finanční ukazatele | Santander | Vstup Coinbase na burzu | Koncept technické analýzy | Nárůst sazeb | Extrémní propady | Akcie Disney | Xetra Gold | Americký akciový index Nasdaq | Základní metody analýzy | Průměrný dividendový výnos | Hospodářský růst v eurozóně | Načasování v investování | Nevýhoda diverzifikace | Myšlenka diverzifikace | Informace o výkonu akciových indexů | Roční dividendy | Obchodní války | Denis Ladegaillerie | Candy Crush | Co je index Nasdaq 100? | Sektor telekomunikace | Finanční výkazy | Podpora | Kraft-Heinz (KHC.US) | Kryptoměnová směnárna | Snižování sazeb | Support zóna | Společnosti obchodované | Denso | Nástroj technické analýzy | Zamyšlení | Základní druhy grafů | Earnings date | Pojišťovny | Vysoký výnos | Ministerstvo spravedlnosti | Pěstitel marihuany | Druhy time frames | Mega diverzifikace | Cena akcie klesá | Společnost Meta | Strach a panika | Výkonnost indexů | Diverzifikovat akciové portfolio | Biden | Zdroje energie | Soukromé společnosti | Hospodaření | Pohyb akcií | Top 40 německých akcií | Americká společnost | Erste Group | First Republic | Nemovitosti | Míra Dividend Growth | Cash flow výnos | Výkon amerických akciových indexů | JD.com | Co akciové indexy jsou | Manažeři společnosti | Cenová predikce pro akcie | Den zveřejnění výsledků | Vyšší dividendový výnos | Akcie farmaceutické společnosti | Složení akcionářů | Coinbase na Nasdaq | Generuje ztrátu | Přehled | MetaTrader 5 Supreme Edition | Optimální Payout ratio | Skokový růst tržeb | Kimberly-Clark | Ex-DIV | Výkon indexu | Přenos | Roční výkon | Groupon | A350 | Geraldine Weissová | Investovat peníze | Co je dividendové investování | Extrémní růsty | Zprůměrování výkonu portfolia | Špatná ekonomická zpráva | Cenové výkyvy | Načasování nákupu | Zavírací cena akcie | Vivendi | Příklad stock dividendy | Překážky | Akcie z technologického sektoru | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Coca Cola dividend calendar | Seznam akcií | Výnosy pro investory | Index Nasdaq Composite | EU a USA | xStation5 | Hotovost | Akcie Dynatrace | Čínská společnost | Německo | Zisk 1 milion dolarů | Kód akcie | Dot.com | U.S. Investing Championship | MT4 | Estee Lauder | Lepší výnosy | Riziko | Track record | Tim Cook | Taiwan Semiconductor | Uptrend | Hlavní ekonom | Rozdělit zisk | Vice | Historická výkonnost indexu S&P 500 | PM.US | Dividend growth | Zisk mezi akcionáře | Grubhub | Navyšování dividendy | GE HealthCare | Právo hlasovat na valné hromadě | Visa | Sektor finančních služeb | Společnost T-Mobile | Dynatrace | Týdenní pivot | Průmyslové kovy | Bid | Nakupovat | Investovaný kapitál ke generování zisku | Býčí trend | Obchodní výhled | Konkurent | UPS.US | HealthCare Technologies | Domácnosti | Kontrola trhu | Standardní odchylka | Držitel preferenční akcie | Letecká společnost | Dobrá nálada | opPORTUnity | Activision Blizzard (ATVI.US) | Co jsou to akciové indexy | Dividend yield | Provozní zisk | Akcie společnosti Bayer | Aktivní trader | Společnost Googlu | SPOT | Statistika | Kupovat akcie | Generování zisku | Oblast investování | Vysoká inflace | Aukro | Akciový stratég | Oblast investování do akcií | Období pro klouzavé průměry | Příklad speciální dividendy | Investing Championship | Vysoká rizika | Analýza akcií | Termínové kontrakty | Dividend History | Nižší riziko | Diverzifikace u akcií | Nasdaq (US100) | Nejznámější burzy | The Guardian | Důležitý signál | Akcie Air France-KLM (AF) | Čaroděj ze země lží | Sledování grafu | Peloton Interactive (PTON.US) | Zdroj pasivního příjmu | Pale Fire Capital (PFC) | Co jsou akcie | Pozice | Výhody a nevýhody | Státní svátky dané země | Potenciál dalšího růstu | Druhy grafů | Ireallytrade | Warner Music Group | Bear trend | S&P 500 a Nasdaq 100 | Akcie většiny ETFs | Závislost | Americké firmy | Dluhopisový trh | Dividendy na jednu akcii | Americké regulační orgány | Obchodovat ve směru trendu | Výkon trhu | Zprávy o výši inflace | Čistý zisk na akcii | Vhodné příležitosti pro nákup | Cíl akciového indexu | Ekonomická zpráva | Record Day | Byznys model | Skokový nárůst | Marika Čupa | Ocenění | Výhled trhů | Analytici fondů | Velikost určité společnosti | Společnost Spotify | TTM | Pravidla EU | KHC.US | Hodnotově orientovaní investoři | Skvělé obchodní příležitosti | Základ pro technickou analýzu | Ministr spravedlnosti | Margrethe Vestagerová | Ex-Dividend Date akcie | Index DAX | Investing | Příklad S/R zón | Koncern | CoinDesk | Dlouhodobé investování akcií | Mentor Warrena Buffetta | Sentiment trhu | Stávající trend | News | Silná bariéra | Solidní výsledky | Investiční teze | Den zveřejnění | Dluhopisové emise | Signál stability | Ex-Dividend | Ideální načasování | Evropské indexy | Výraznější pokles | Zdroj příjmů | Základní metody analýzy akcií | Právo na valné hromadě | Nepřiměřená očekávání | Které společnosti vyplácí dividendu? | Investiční rozhodnutí | Hlavní cíl akciového indexu | Akcie prodat | Celkový roční výkon indexu | Air France-KLM (AF) | Tipy pro vytvoření watch listu | Dlouhodobí investoři | New York Times | Circle of competence | Čínská Shanghai Stock Exchange | Index euro stoxx 50 | Kapitalový výnos | Ford Motor (F.US) | Jak často indexy sledovat | Celkový vlastní kapitál | MIFID | Universal Music Group | FOMO | Ekonomický cyklus | Akcie švédské společnosti | GE HealthCare Technologies | Peloton Interactive | Korporace | Pokles akcie | Index hongkongských akcií | John Deere | CEO | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Rezistence | Společnost Microsoft | Obchodovať kryptomeny | Kvartální hospodářské výsledky | Banky | Akcie v daném indexu | Decentralizovaný systém | Průlom | Aktivum | Velcí akcionáři | NASDAQ 100 | Peking | Communication Services | Obchodovat s akciemi | Druhy trendů | Time Frames | Dividendy | Výhody běžné dividendy | Disney | Burza | Ztráty a drawdowny | Nejnižší cena | W1 | Výrobce elektromobilů | Lockheed Martin (LMT.US) | Southwest Gas Holdings | Bloomberg Terminal | Doporučení | Ireallytrade.com | Short na Grouponu | Miliardy dolarů | Dividenda McDonald's | Peter Garnry | Poměr ziskových a ztrátových roků | Skvělé akcie | Zavírací ceny | Jak Dividend Payout ratio používat | IPO | Nejkvalitnější akcie | Umělá inteligence | Antimonopolní úřad | Lionel Messi | Stav ekonomiky státu | Index NASDAQ 100 | Společnost Sony | Sledováním grafů | Spolehlivý ukazatel | Uplynulý obchodní týden | Největší a nejznámější burzy | Hospodářské výsledky | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Měnový pár | Cash Dividend | Hubení plevele | Podcasty | Výhledy | Společnost AJ Investments | Rozložení investice | Bayer snížil dividendu | Směr dlouhodobého trendu | Růst bitcoinu | Udržitelnost dividendy | Opatření | Seriál o dividendovém investování | Regulační orgány | 3 akcie | Známé automobilky | Gasoline inventories | Hodnota Forward Dividend | Cenová predikce | Pale Fire Capital | První investoři | David Holý | Energie | Akcie roste | General Electric (GE.US) | Superpočítač | Top 30 americké společnosti | Skupina Pale Fire Capital | Announcement date | V.US | Tým FXstreet.cz | Evropská komise (EK) | ARM Holdings | Long/short equity hedgeový fond | Přísně regulované trhy | Celková změna trendu | Analýzy akcií | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Dow Jones | Měna | Zóny supportu a rezistence | Cenová predikce pro akcie Snap | Dakota Wealth | Philip Morris | Role indexu S&P 500 | Nový zákon | Nasdaq | Candlestick chart | There is no free lunch on Wall Street | Finančně silné společnosti | Rychlé zhodnocení | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Profesionální instituce | Výrobce léků | GSK | Základní analýza akcií | Hang Seng | Ekonomická recese | Výsledky hospodaření | Snapchat | Hong Kong | Zemědělské plodiny | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Larry Williams | Dlouhodobý podíl | IPO Coinbase | Kauza amerického Grouponu | Mainstream | Equity hedgeový fond | Podnikatelská aktivita | Druhy dividend | Roundup | Mentor a učitel Warrena Buffetta | Bull trend | Rozhodnutí firmy | KOSP200 | Pohyby směrem nahoru | Declaration date | Bayer AG | Práce | Omyl | Etsy | Société Générale | Spekulativní investice | Nasdaq akcie | Ukazatel Dividends Per Share | Herbert Diess | Společnost JPMorgan | Stáhnout z burzy | Bunge | AMZN | Super Bowl | VIV.FR | Sledování akcií | Fundamentální i technická analýza | Mentor a učitel | Investment | Krize | Fujitsu | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Pozitivní cenová predikce | Typy výnosů z akcií | VIAC | Růst a investice | Apple Music | GOOGL | Spojené státy | Dobré společnosti | Znalosti historie | Zadluženost | Vnitřní hodnota | Akciový index dané země | Obchodování s čínskými akciemi | RTX.US | Dividendové portfolio | Vysoké úrokové sazby | Server FXStreet | Bank of Scotland | Estée Lauder | ROE společnosti | Akcie Euronext | Šokující předpovědi | Manažer podílového fondu | Kryptoměny | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlasovat na valné hromadě | Podnik | Analytik XTB | Jaký je na akcii dlouhodobější trend | Hodnota EPS | Pay Date | FRC | Sledovaný údaj | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | NKE | Kryptoměnový sektor | Tržní vývoj | Konkrétní společnosti | KO | Typ investora | Růst akcie | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Investiční doporučení | Hodnota Dividend Yield | Úspěch | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Nejlikvidnější akcie | Podíl na zisku společnosti | Společnost Bayer | Výkon akcií | TPG | Ex-Dividend Date | Volby | Statistický úřad | Direct listing | Ukazatele | Kia | Celkový stav ekonomiky státu | OHLC | Tomáš Vranka | Mitsui | Messi | FC Barcelona | Logitech | Finanční výsledky za určité období | KKR | Příklady růstových akcií | ROE neboli Return on Equity | Tržby | Behaviorální ekonomie | Hodnota EPS u akcií společnosti | Eurozóna | Akcie společnosti Procter & Gamble | Americká vláda | Odhady analytiků | Akcie elektrické automobilky Nikola | Ondřej Hartman | Sektor tabákových výrobků | Výkon akciového indexu | Komplexní disciplína | Jan Barta | Zisková období | Měna speciální dividendy | Akcionářská práva | Koronavirus | Frankfurter Wertpapierbörse | Velký stres | FXstreet | Dánsko | Situace na grafu | Podniky | Jak investovat do akciového indexu | Stabilní příjem | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | AUD/USD | Dividenda a Dividend Yield | Jack Schwager | Graf akcií společnosti Nvidia | Intellectual property | Vyhledání tickeru | Základy technické analýzy | Politici | Deere & Company | Kapitál ke generování zisku | Doktorát z financí | Očkování | Obor podnikání dané společnosti | Zlato | Instrumenty | Graf akcií farmaceutické společnosti | Mzdy | Obchodní styl | Výhled růstu ekonomiky | Odškodnění | Trh NFT | Payout | WB | Emitenti | HealthCare | Ford Motor | Akcionáři na valné hromadě | Akcie společností z různých sektorů | Automobilka Hyundai | Altria Group | Wall Street | Druhy ETF | Poradenství | Kontrola indexů | Markit | ČR | Pohyby akcií | Souhrnná hodnota | Kapitálové výnosy | Nonfarm Payrolls | American Express | OTC | Emoce na trhu | CNBC | Silicon Valley | SPX | Hodnota dividend | Akcie Reddit | PFC SE | Zprůměrování výkonu | Juraj Krúpa | Objednávky | Obchodní příležitosti | Krátkodobá rezistence | Short equity | Vývoj ceny | Základní koncepty fundamentální analýzy | Analytik | Návratnost | Firemní výsledky | Tradeři | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Analýza | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Spořiví investoři
SPOT
Spot
Spot a spotový trh
Spot Finance
Spot Finance Limited
Spot Fn
Spot forex
Spot FX
SPOTFXOPTIONS

Následující klíčová slova

Spotify (SPOT.US)
Spotify Technology
Spotify Technology SA
Spotify Technology SA (SPOT.US)
Spotinvest
Spot Market
SPOT MINING FX
SpotOption
Spotová cena
Spotová cena zlata
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít