Pondělí 17. června 2024 23:11
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Saúdská Arábie

C:\fakepath\trader-11062024-55-zm.jpg

Turecko pokukuje po skupině zemí BRICS, ministr zahraničí chválil rozmanitost

11.06.2024 Turecko má zájem o silnější vazby na skupinu zemí BRICS, do které patří Rusko, Čína či Indie. Podle tureckého tisku to ukazuje účast ministra zahraničí Hakana Fidana na schůzce, kterou tato skupina pořádala v ruském Nižním Novgorodě. Na ní Fidan chválil například rozmanitost bloku, ke kterému se na začátku roku připojilo pět zemí z Afriky a Blízkého východu.
C:\fakepath\Saudska Arabie.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie v 1Q klesla o 1,7 procenta

09.06.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie se v prvním čtvrtletí meziročně snížil o 1,7 procenta. Pokles však zpomalil z 3,7 procenta v loňském čtvrtém čtvrtletí. Ekonomiku negativně ovlivňuje slabší výkon ropných aktivit. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil statistický úřad.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdové by z prodeje akcií Aramca měli získat 11,2 miliardy USD

09.06.2024 Saúdská Arábie by ze sekundárního prodeje akcií ropného giganta Saudi Aramco měla získat více než 11,2 miliardy dolarů (255 miliard Kč). Cena akcií byla stanovena na spodní hranici očekávání, uvedla v pátek firma podle agentury Reuters. Je to největší podobná transakce na světě za poslední tři roky, napsala agentura Bloomberg. Rijád utržené peníze plánuje použít na transformaci ekonomiky.
C:\fakepath\trader-07062024-52-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou, část zisků ale smazaly po zprávě o zaměstnanosti

07.06.2024 Ceny ropy na závěr týdne rostou. Podpořily je Saúdská Arábie a Rusko, členové skupiny OPEC+, kteří naznačili, že jsou připraveni pozastavit nebo změnit zvyšování těžby ropy. Část zisků ale ceny smazaly po zprávě o zaměstnanosti v USA, která zmařila naděje na brzké snížení úrokových sazeb centrální bankou USA (Fed), což podpořilo obavy o vývoj poptávky.
C:\fakepath\trader-07062024-39-zm.png.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.06.2024 1) Devizové rezervy České národní banky (ČNB) v květnu meziročně vzrostly o 9,1 miliardy eur na 136,4 miliardy eur. Ve srovnání s dubnem byly nižší o čtyři miliony eur. Rovněž v dolarovém a korunovém vyjádření rezervy proti loňskému květnu vzrostly. Meziměsíčně v dolarech stouply, ale v korunách byly nižší. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes ČNB zveřejnila na svých internetových stránkách.
C:\fakepath\putin.png

Putin uprostřed války hledí z ruského okna do Evropy na východ

07.06.2024 Rusko, odříznuté od Západu, nabízí svou ekonomiku ve výši dvou bilionů dolarů (asi 45 bilionů Kč) gigantům, jako je Čína a Saúdská Arábie, a v dlouhodobější perspektivě i zemím, jako je Zimbabwe a Afghánistán. Děje se tak na investičním fóru v Petrohradě, který založili ruští carové jako ruské okno do Evropy, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\Microsoft2.png

K nejhodnotnějším firmám světa patří Microsoft, Nvidia, Apple, Alphabet a Amazon

06.06.2024 Přehled deseti největších firem podle tržní hodnoty (tržní hodnota amerického výrobce čipů Nvidia poprvé překročila tři biliony dolarů, v přepočtu asi 68 bilionů Kč, firma tak předstihla americkou technologickou společnost Apple a stala se druhým nejhodnotnějším podnikem na světě):
img

Ropa prohlubuje poklesy kvůli rozhodnutí OPEC+📉

04.06.2024 Po včerejším rozhodnutí OPEC+ ustoupit od dobrovolného omezení těžby může struktura trhu s ropou naznačovat větší tlak v následujících měsících. Poklesy se nezastavily na 78 dolarech a dnes kontrakty ropy Brent testují oblast pod 77 dolary za barel. Někteří analytici očekávají, že slabší makroekonomická data v roce 2025 a nižší poptávka se zlepšenou nabídkou by mohly dále zatížit ceny „černého zlata“.Nižší ceny ropy jsou samozřejmě pro akciový trh pozitivní a spolu se slabšími daty z USA (včerejší slabý výrobní ISM) jistě přispívají k o něco „holubičímu“ obrazu ve Fedu v poslední době. Zajímavé však je, že dnes kontrakty dolarového indexu získávají více než 0,2 %
C:\fakepath\trader-03062024-45-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.06.2024 1) Akcie americké společnosti GameStop jsou zhruba po třech letech díky diskusním fórům a dalším internetovým skupinám opět v centru pozornosti investorů. V neděli o sobě totiž dal znovu vědět obchodník Keith Gill, který sdílel snímek s výpisem z makléřského účtu, na němž je vidět, že k pátku minulého týdne držel akcie GameStop v celkové hodnotě 115,7 milionu dolarů (2,6 miliardy Kč). Informuje o tom server CNBC.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie spustila sekundární prodej akcií firmy Aramco

02.06.2024 Saúdská Arábie dnes zahájila očekávaný sekundární prodej akcií své ropné společnosti Saudi Aramco. Podle agentury Bloomberg by země mohla prostřednictvím prodeje 1,545 miliardy akcií, jenž má přilákat zahraniční investory, získat 12 miliard USD (273 miliard Kč). Další prodej akcií Rijád plánuje již několik let a přichází v době, kdy korunní princ Muhammad bin Salmán usiluje o transformaci saúdskoarabské ekonomiky, aby byla v budoucnu méně závislá na příjmech z prodeje ropy.
C:\fakepath\Aramco3.jpg

Saúdská Arábie se chystá nabídnout další akcie firmy Aramco

31.05.2024 Saúdská Arábie se chystá nabídnout na trhu další akcie státní ropné společnosti Saudi Aramco. Vláda k tomu včera předložila potřebné dokumenty, informuje agentura Reuters. Nabídka by mohla vynést až 13,1 miliardy dolarů (zhruba 299 miliard Kč). Penězi z prodeje by pravděpodobně pomohly financovat plán korunního prince Muhammada bin Salmána transformovat ekonomiku.
C:\fakepath\trader-30052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.05.2024 1) Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie plánuje sekundární nabídku akcií ropného gigantu Aramco

30.05.2024 Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
img

Ropa se potácí poblíž dvouměsíčního minima

27.05.2024 Ropa se uhnízdila v úzkém pásmu poblíž dvouměsíčního minima. Ceny se drží poměrně nízko kvůli technické hladině odporu ropy Brent nad 84 USD, ale i kvůli oslabení různých tržních ukazatelů – klesá prémie spotového Brentu oproti futures a propadly se i americké rafinérské marže. Z toho vyplývá oslabení aktuálních poptávkových vyhlídek. Přesto se ropa obchoduje oproti počátku roku zhruba o 12 % výš, protože v její prospěch mluví robustní růst poptávky očekávaný v následujícím roce a omezení produkce ze strany kartelu OPEC+, které zvýšená nabídka zbylých zemí kompenzuje jen zčásti.
img

Slábnoucí vyhlídky ropy dál zhoršuje výprodej fondů

13.05.2024 Ropa má od počátku dubna sestupný trend a dnes se obchoduje poblíž svého dvouměsíčního minima. Konkrétně ropa Brent už se stihla propadnout o polovinu z 20 USD, o něž si polepšila od loňského prosince, kdy začali Hútíové útočit na lodě v Rudém moři a válka mezi Izraelem a Hamásem přispěla ke zvýšení geopolitického napětí a obav, že se konflikt rozšíří a způsobí narušení dodávek od klíčových producentů na Středním východě. Válka sice trvá dál, ale riziko přerušení dodávek se limitně blíží k nule, mimo jiné díky dosavadnímu – vytrvalému – mezinárodnímu úsilí o dosažení klidu zbraní.
img

Růst pokračuje: Wall Street v zelených číslech už třetí den po sobě

09.05.2024 Americké akciové indexy zakončily pondělní obchodování růstem a zaznamenaly tak třetí pozitivní seanci v řadě. Investoři opět vzbuzují naděje, že Federální rezervní systém by v letošním roce mohl snížit úrokové sazby.
C:\fakepath\kuvajt-06052024-uvod.jpg

Zapomeňte na dolary a libry. Nejsilnější měnu světa mají v Kuvajtu

07.05.2024 Jasně, mezi hlavními měnovými páry na forexu tuto měnu člověk nenajde. O to více překvapený ale může investor být, když zjistí, že jde o platidlo hodnotnější než dolar, libra i euro. Kuvajtský dinár je totiž nejsilnější měnou současnosti. A v dnešním díle CASH HISTORY si o něm povíme víc.
img

Jak může Čech koupit akcie Saudi Aramco, největší ropné firmy světa? A dává to vůbec smysl?

25.04.2024 Existují velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si snadno – na pár kliknutí – může pořídit i našinec. Jde třeba o Apple, Amazon nebo Microsoft. No, a pak existují také velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si Čech prakticky pořídit nemůže.
img

Může v současné situaci ropa dosáhnout 130 USD za barel?

16.04.2024 Poslední týdny přinesly další zostření situace na Blízkém východě, kde již přes půl roku probíhá ozbrojený konflikt mezi Izraelem a Palestinci. Nyní se situace ještě zhoršila. Vlna bezpilotních letounů a raket, která v noci na neděli prolétla směrem k Izraeli z Íránu, přinesla novou fázi napětí, nejistoty a konfrontace v regionu. Írán tvrdí, že sobotní bombardování Izraele je odpověď na letecký útok, který se stal 1. dubna na íránský konzulární budovu v syrské metropoli v Damašku, při kterém zahynuli vysoce postavení íránští velitelé. To vše má samozřejmě dopad na cenu „černého zlata“, které postupně roste stále výš (za poslední tři měsíce se její cena zvýšila o téměř 20 %). Může aktuální geopolitická krize vyústit v rekordní ceny této komodity?
img

Rally na ropě: býčí fundamenty vs jestřábí Fed

10.04.2024 Zatímco v minulém roce se ceny komodit stabilizovaly, od začátku letošního roku dochází k jejich opětovnému růstu. Vedle vybraných agro komodit a kovů zažívá slušnou rally také ropa – za poslední tři měsíce se její cena zvýšila o téměř 20 % a poprvé od října pokořila hranici 90 dolarů za barel. Globální ropný trh se v posledních měsících dostává pod intenzivnější tlak, jak ostatně ilustruje i pohled na prohlubující se backwardaci forwardové křivky. Hlavním důvodem je rozhodnutí aliance OPEC+ znovu prodloužit těžební škrty v rozsahu 2,2 mil. barelů denně do konce druhého čtvrtletí.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Saúdská Arábie chystá investice do umělé inteligence

20.03.2024 Vláda Saúdské Arábie chystá obří fond zaměřený na investice do umělé inteligence (AI), vložit chce do něj asi 40 miliard dolarů (934 miliard Kč). S odkazem na informované zdroje to napsal americký list The New York Times (NYT) a později to potvrdily i zdroje televize CNBC. Saúdská Arábie se snaží svou ekonomiku zbavit závislosti na příjmech z prodeje ropy a více ji diverzifikovat.
img

Morning wrap (20.08.2024)

20.03.2024 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci v dobré náladě, přičemž společnosti Nvidia se podařilo odolat vybírání zisků a posílit o více než 1 % a vrátit se do oblasti 900 USD za akcii, ačkoli akcie společnosti Super Micro Computers zlevnily o téměř 10 %.
img

Denní shrnutí: Zlato testuje 2 150 USD, NYCB se propadá o 40 %

06.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují na vyšší úrovni, čímž částečně smazaly včerejší výprodej. S&P 500 si připisuje 0,5 %, Dow Jones se obchoduje o 0,2 % výše, Nasdaq poskočil o 0,6 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,4 %.
C:\fakepath\forex-06042024.jpg

Forex: 10 nejobchodovanějších měn světa

06.03.2024 Forexový trh je zdaleka největším finančním trhem na světě - každý den se na něm uskuteční obchody v hodnotě více než 7,5 bilionu dolarů. V současné době je v oběhu 180 měn, ale pouze deset z nich tvoří více než 90 % všech obchodů. V tomto článku se zabýváme těmito deseti měnami a rozebíráme, proč jsou tak populární a co by potenciální obchodníci měli vědět o jejich vlivu.
img

WTI se vrací z oblasti 80 USD

04.03.2024 Ropa zahájila obchodování v novém týdnu růstem, který podpořilo oznámení OPEC+ učiněné v průběhu týdne. Skupina producentů ropy v neděli oznámila, že se rozhodla prodloužit dobrovolné snížení těžby o 2,2 milionu barelů denně i po 1. čtvrtletí 2024 a do druhého čtvrtletí letošního roku. Klíčoví členové skupiny - Saúdská Arábie, Rusko, Irák a Spojené arabské emiráty - se dohodli na prodloužení dobrovolných škrtů do konce června. Jednomyslná podpora prodloužení podtrhuje jednotu uvnitř skupiny, která byla zpochybněna poté, co OPEC v listopadu 2023 opustila Angola. Ukázalo se však, že dopad tohoto oznámení byl krátkodobý, neboť všechny dřívější zisky byly vymazány a WTI i Brent se nyní obchodují na nižší úrovni. Takový vývoj poukazuje na to, že trhy jsou stále znepokojeny globálním ekonomickým výhledem a poptávkou po ropě.
img

Kupující bitcoinů: Která vláda tajně shromažďuje sats?

01.03.2024 Bitcoin tento týden vystřelil na nová maxima a ve středu zaznamenal nové roční maximum 64 200 USD. Spolu s cenou vzrostl i optimismus na trhu, přičemž index strachu a chamtivosti poprvé od předchozího vrcholu trhu dosáhl hodnoty 82.
C:\fakepath\trader-08022024-39-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.02.2024 1) Koruna v prvních minutách od rozhodnutí České národní banky snížit úrokovou sazbu o půl bodu oslabila o více než 0,5 procenta, a překonala tak hranici 25,10 koruny za euro. Je tak na nejslabších úrovních od jara 2022. ČTK to řekl analytik Raiffeisenbank Vratislav Zámiš. Bankovní rada ČNB dnes snížila základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 6,25 procenta.
C:\fakepath\Saudska Arabie.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie ve čtvrtém čtvrtletí kvůli ropě klesla o 3,7 procenta

31.01.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie ve čtvrtém čtvrtletí klesl meziročně o 3,7 procenta. Příčinou byl propad ropného sektoru. Tempo hospodářského poklesu však zpomalilo ze 4,4 procenta ve třetím čtvrtletí, kdy země zaznamenala první pokles ekonomiky od pandemie nemoci covid-19. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil statistický úřad Saúdské Arábie.
C:\fakepath\trader-30012024-55-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy kvůli geopolitickému napětí a příznivé statistice rostou

30.01.2024 Ceny ropy dnes rostou. Přispěly k tomu příznivá prognóza globálního ekonomického růstu a eskalace napětí na Blízkém východě, které převážily nad obavami o další vývoj čínské poptávky.
img

Ranní shrnutí (30.01.2024)

30.01.2024 Trhy v regionu APAC se obchodovaly v mírně slabší náladě. Čínské indexy zaznamenaly výrazné poklesy, které negovaly část oživení zaznamenaného v poslední době. Hang Seng aktuálně ztrácí 2,02 %. Trhy v Koreji a Japonsku zaznamenávají mírné zisky.
C:\fakepath\trader-22012024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.01.2024 1) Rusko loni sesadilo Saúdskou Arábii z pozice hlavního dodavatele ropy do Číny. Podle údajů čínského celního úřadu dodalo Rusko do Číny rekordních 107,02 milionu tun ropy, tedy 2,14 milionu barelů denně. To je mnohem více než další dva velcí vývozci, Saúdská Arábie a Irák. Čína je největším světovým dovozcem ropy a odmítá sankce na ruskou ropu uvalené Západem.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Rusko se loni stalo hlavním dodavatelem ropy do Číny

22.01.2024 Rusko loni sesadilo Saúdskou Arábii z pozice hlavního dodavatele ropy do Číny. Podle údajů čínského celního úřadu dodalo Rusko do Číny rekordních 107,02 milionu tun ropy, tedy 2,14 milionu barelů denně. To je mnohem více než další dva velcí vývozci, Saúdská Arábie a Irák. Čína je největším světovým dovozcem ropy a odmítá sankce na ruskou ropu uvalené Západem.
img

Pohonné hmoty v Česku zdraží. Kvůli houstnoucímu napětí v Rudém moři a slábnoucí koruně

18.01.2024 Benzín u českých čerpacích stanic v posledním týdnu mírně zdražil, o sedm haléřů na litr, zatímco cena nafty stagnovala. V příštích sedmi dnech se dočkáme mírného zdražení obou základních druhů paliv, a to v rozsahu deseti až patnácti haléřů na litr.
C:\fakepath\trader-09012024-61-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou kvůli krizi na Blízkém východě a výpadku v Libyi

09.01.2024 Ceny ropy dnes rostou po pondělním výrazném poklesu. Může za to pokračující krize na Blízkém východě a výpadek dodávek z Libye.
img

Snížení cen v Saúdské Arábii poškodilo ropu, zatímco americký trh vstřebává zprávy o Boeingu

09.01.2024 Cena ropy byla v pondělí v centru pozornosti poté, co ceny ropy brent na začátku týdne klesly o téměř 4 %. Hnacím motorem byla Saúdská Arábie, která oznámila snížení cen svých dodávek ropy na únor, a to pro všechny odběratele, nejen pro odběratele se sídlem v Asii, jak to dělala dříve.
img

Denní shrnutí: Bitcoin testuje 47 000 dolarů, ropa klesá o 4 %

08.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně na vyšší úrovni - S&P 500 si připisuje 0,7 %, Nasdaq roste o 1,6 %, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací stoupá o 1,2 %. Dow Jones se obchoduje beze změny, tažen 7% propadem akcií Boeing.
img

🛢️ WTI pádá o více než 3%

08.01.2024 Ropa dnes klesla o 3 %, což výrazně zvrátilo odraz ceny z prvního týdne roku 2024. Cena se odrazila na začátku ledna kvůli eskalaci napětí na Blízkém východě, především po útocích Houthiů na obchodní lodě v Rudém moři. Kromě toho byla těžba na největším libyjském ropném poli zastavena, což omezuje dostupné zásoby na trhu. To ve spojení s prováděním dobrovolného omezení produkce zeměmi OPEC přispělo ke zvýšení cen.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
img

S eurem by byla inflace a zřejmě i zadlužování Česka vyšší – a tím pádem jeho rating horší. Dokládají to data ze Slovenska a z dalších zemí eurozóny

01.01.2024 Koruna je v éře covidu a války druhou nejvýkonnější evropskou měnou, po švýcarském franku. Česko si současně drží svůj rating, na rozdíl od „eurového“ Slovenska, jemuž rating padá, podobně jako řadě jiných zemí eurozóny.
C:\fakepath\Brics2.jpg

Skupina BRICS se rozrůstá o pět zemí z Afriky a Blízkého východu

01.01.2024 Skupina rozvíjejících se zemí BRICS se ode dneška rozrůstá o pět nových členských států z Afriky a Blízkého východu. Počet členů skupiny se tak zdvojnásobí na deset států. Vedle stávajících členů Indie, Číny, Jihoafrické republiky, Ruska a Brazílie začínají v BRCS působit i Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Írán, Egypt a Etiopie. Pozvánku pro vstup do skupiny dostala i Argentina, která nakonec členství odmítla.
img

Koruna je v éře covidu a války druhou nejvýkonnější evropskou měnou, po švýcarském franku. Česko má přitom i nyní největší devizové rezervy v EU, z evropských zemí má větší jen Švýcarsko

31.12.2023 Máme za sebou čtyři pohnuté roky. Nejprve dva roky covidu, poté dva roky války, do toho mimořádná inflace a energetická krize. Jak si v této pohnuté době stála koruna? Lépe než drtivá většina měn světa. Dokonce lépe než euro.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\ropa-27122023.jpg

Ropa, ropné měny a ropné akcie

27.12.2023 Ropa se během letoška podobně jako ostatní komodity dostala zpět na relativně snesitelné ceny. Poptávka roste pomalu kvůli slabé čínské ekonomice a vysokým úrokovým sazbám v Evropě a v USA. Trh se ale nachází v rovnováze, kdy rostoucí těžba v USA, Brazílii a Guyaně dokáže kompenzovat jak mírné přírůstky spotřeby, tak i prohlubující se škrty členů kartelu OPEC, kteří postupně vyklízejí pole a ztrácejí tržní podíl.
img

⛽ OIL klesá pod 79 USD

21.12.2023 Ceny ropy zaznamenaly během několika posledních seancí silný nárůst a vyskočily o 10 % z vnitrodenních minim dosažených 13. prosince 2023. Včera byl učiněn pokus prolomit oblast nad 80 USD za barel, ale býkům se tyto zisky nepodařilo udržet. a ropa zakončila včerejší obchodování pod touto klíčovou úrovní. Dnes ráno byl učiněn další pokus o prolomení oblasti nad 80 USD, ale také selhal a bylo obnoveno stahování. Pokles se zrychlil brzy odpoledne, když bylo oznámeno, že se Angola rozhodla opustit kartel OPEC.
C:\fakepath\ropa-15122023.jpg

Ropa zatím OPEC ignoruje

15.12.2023 Z meetingu OPEC+ na začátku prosince vzešla velká prohlášení. Pro první čtvrtletí příštího roku dojde ke škrtům v produkci ropy u členských států o 2,2 milionu barelů denně (mbd). Škrty svým objemem větší než těžba Norska měly vystrašit trh a kvůli předpokládanému nedostatku ropy vyhnat cenu výše, nejlépe jeden barel Brentu znovu nad 90 USD. Hlavní dva hráči, Saúdská Arábie i Rusko totiž kvůli zvýšeným rozpočtovým výdajům, ať už na stavební megaprojekty nebo válku, potřebují naplnit státní pokladnu.
img

Biden by měl vypravit diplomatickou misi do Palestiny, shodli se odborníci vyjednávání

11.12.2023 Na harvardském sympoziu o vyjednávání, které se uskutečnilo v sobotu 9. prosince, zazněly odborné diskuse na palčivá témata současnosti. Pracovních skupin se účastnili nejen profesoři Harvardu, ale také další pedagogové a špičkoví experti na vyjednávání spolu s odborníky na vyjednávání v krizových a válečných situacích za Českou republiku také prezident Asociace vyjednavačů Radim Pařík. Sympozium se uskutečnilo v rámci oslav 40 let od založení harvardského Programu vyjednávání (PON – Program on Negotiation). Nejzásadnější diskuse odborníci vedli o vyjednávání ve vztahu k umělé inteligenci, která mění způsob, jakým se vyjednávání studuje, učí a vede. Probrali také vážnou situaci v pásmu Gazy a pokusili se najít řešení i přesto, že nezaznělo mnoho optimistických vyhlídek.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
C:\fakepath\trader-30112023-42-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy klesají kvůli skepsi ohledně dohody OPEC+ o snížení těžby

30.11.2023 Ceny ropy dnes navzdory počátečnímu růstu klesají, důvodem je skepse vůči dohodě skupiny OPEC+ o dodatečném omezení těžby na dobrovolné bázi. Cena termínového kontraktu na severomořskou ropu Brent s dodáním v únoru krátce po 19:00 SEČ vykazovala pokles o zhruba 1,6 procenta a nacházela se blízko 81,5 USD za barel. Lednový kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate (WTI) ztrácel zhruba 1,5 procenta a pohyboval se pod 77 USD za barel.
img

Palivo 47. Týden: Snížení produkce OPECu a levnější paliva

30.11.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku ve 47. týdnu (20.11. - 27.11.) opět mírně klesly. V minulém týdnu vedly pokles ceny benzinu, které korigovaly o 0,016 €/l, tj. přibližně o 1 % na cenu 1,568 €/l. Ceny nafty klesly o něco méně, pouze o 0,004 €/l, tj. o 0,25 %, na průměrnou cenu 1,593 €/l. Benzín tak již nyní vidíme nejlevnější od července 2023, zatímco ceny nafty jsou na srpnové úrovni.
img

BREAKING: OPEC+ souhlasí s dodatečným snížením produkce

30.11.2023 Ropa se posunula výše v titulcích s tím, že OPEC+ se dohodl na snížení produkce. Saúdská Arábie prodlouží své dobrovolné snížení těžby o 1 milion barelů denně, zatímco OPEC+ k tomu navíc sníží produkci o další miliony barelů denně. Takový výsledek silně naznačovaly zprávy médií včera a dříve dnes, a proto je reakce trhu poměrně utlumená. Brent (OIL) na zprávách vyskočil kolem 0,6 % a ani se mu nepodařilo dosáhnout čerstvého denního maxima. Velká část přesunu už byla vymazána.
img

NAPŘÍČ TRHY

30.11.2023 Aliance OPEC+ pod taktovkou Saúdské Arábie a Ruska bude dnes oficiálně jednat o nastavení těžebních limitů pro rok 2024. Původně se měla schůzka konat minulou neděli, z důvodu vnitřních rozporů a nesouhlasných stanovisek afrických zemí (Nigérie a Angoly) však muselo dojít k odkladu. Zasedání se zároveň povede na pozadí nežádoucího poklesu cen ropy – od říjnových maxim odepsala ropa Brent téměř 15 % a drží se jen těsně nad úrovní 80 dolarů za barel. Trhy bude dnes zajímat především celkový rozsah produkčních škrtů v příštím roce. Připomeňme, že Saúdská Arábie a spol. mají dle dohody aktuálně omezovat těžbu v masivním rozsahu přibližně 5 mil. barelů denně (cca 5 % globální nabídky). Pro rok 2024 se již aliance dohodla na škrtech v rozsahu 3,7 mil. barelů denně.
img

Potenciální snížení cen ropy o 1 mil. barelů denně ze strany OPEC+ může zvýšit ceny ropy 🔎

29.11.2023 OPEC spolu se svými spojenci v čele s Ruskem podle delegátů zvažuje snížení těžby ropy až o 1 milion barelů denně. Tato úvaha se objevuje v souvislosti s pokračujícími konflikty na Blízkém východě, které již napjaly ropné trhy. Saúdská Arábie snížení produkce podporuje, zatímco někteří další členové jsou proti snížení kvót. Očekává se, že pokud bude toto rozhodnutí realizováno, povede k růstu cen ropy a bude případně oznámeno na virtuálním zasedání kartelu, které bylo původně naplánováno na minulý týden, ale kvůli neshodám ohledně výše produkce bylo na zítřek odloženo.
img

Denní shrnutí: Wall Street se po slabém začátku obchodování odrazila ode dna

27.11.2023 Navzdory smíšenému sentimentu ohledně výsledků prodejů v rámci Černého pátku vidíme zisky gigantů, jako jsou Amazon a Walmart. Zisky přicházejí také od menších akcií, jako je Shopify, která minulý pátek prodala zboží za více než 4 miliardy dolarů.
C:\fakepath\trader-27112023-40-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy před zasedáním skupiny OPEC+ klesají

27.11.2023 Ceny ropy dnes klesají. Investoři čekají na zasedání skupiny těžařů OPEC+, které se uskuteční tento týden. Podle očekávání by skupina měla od počátku příštího roku omezit dodávky ropy na trhy.
img

Ropa snižuje ztráty v souvislosti s možným rozhodnutím OPEC+

27.11.2023 Zasedání OPEC+ má začít ve čtvrtek ve 13 hodin a mnoho lidí s vazbami na kartel naznačuje, že Saúdská Arábie chce dosáhnout konsenzu, který by směřoval k dalšímu snížení produkce. Na druhou stranu samotné zasedání mělo být odloženo s tím, že poměrně dost zemí si další snížení produkce nepřeje.
img

Ropa nadále klesá

27.11.2023 Ropa klesá již čtvrtý obchodní den v řadě, protože obchodníci tento týden čekají na odložené zasedání OPEC+. Globální benchmark, ropa Brent, klesla na 80 USD za barel po 2,3% poklesu za poslední tři seance, zatímco West Texas Intermediate (WTI) se pohybuje kolem 75 USD. Ceny ropy klesly spolu s akciovým trhem na začátku tohoto týdne poté, co data ukázala, že příjmy čínských průmyslových společností rostly v říjnu mnohem pomaleji, než se očekávalo. To zdůrazňuje rizika pro růst největšího světového dovozce ropy.
img

Co sledovat příští týden? (24.11.2023)

24.11.2023 Rok se pomalu chýlí ke konci a příští týden začne poslední měsíc roku 2023. To znamená, že nastal čas pro poslední zveřejnění NFP v tomto roce! Kromě údajů o pracovních místech v USA budou obchodníkům nabídnuty také bleskové údaje o CPI z Evropy, rozhodnutí RBNZ o sazbách a zpráva o kanadském trhu práce. V neposlední řadě se příští týden sejde OPEC+, aby rozhodl o produkci. Nezapomeňte v nadcházejícím týdnu sledovat USD/CAD, EUR/NZD a ropu!
img

Ceny pohonných hmot klesají, a budou i dále – kartel OPEC se není s to dohodnout na škrtech v těžbě. Hrozí ovšem, že tuzemští čerpadláři budou zlevňování brzdit, aby si navýšili marže

23.11.2023 Pohonné hmoty v uplynulém týdnu zpomalily tempo svého zlevňování. Průměrná cena benzínu v ČR klesla o 28 haléřů na litr, takže se benzín prodává průměrně celorepublikově za 37,95 koruny za litr. Nafta pak zlevnila o 51 haléřů na litr, na 38,20 koruny za litr. Benzín je nejlevnější od konce července, nafta pak od začátku září.
img

Denní shrnutí: Pokles ropy podpořil zisky na Wall Street

22.11.2023 Nálada v evropské seanci byla dnes smíšená. Index DAX posílil o 0,36 %, přičemž mezi německými společnostmi zaznamenal rekordní růst Thyssenkrupp. Společnost vykázala za fiskální rok 2022 značnou ztrátu, ale v příštím roce očekává čistý zisk a růst EBIT.
img

⏬ Pokles ropy WTI o 4 %

22.11.2023 OPEC+ hlásí, že schůzka, která se měla konat v neděli, je zrušena. S největší pravděpodobností bude jednání přeloženo na příští týden. To by mohlo znamenat, že mnoho zemí nechce další snížení produkce, což samozřejmě omezuje potenciální zisky. Za zmínku stojí, že GPD Saúdské Arábie bude letos klesat, mimo jiné kvůli nižší produkci ropy.
C:\fakepath\trader-21112023-50-zm.jpeg

Komodity: Ropa mírně zlevňuje, v centru pozornosti zůstává zasedání OPEC+

21.11.2023 Ceny ropy se dnes mírně snižují, v centru pozornosti investorů zůstává nedělní zasedání skupiny OPEC+, kterou tvoří kartel OPEC a jeho spojenci v čele s Ruskem. Severomořská ropa Brent krátce před 18:15 SEČ vykazovala pokles o zhruba půl procenta a sestoupila pod 82 dolarů za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela téměř 0,6 procenta a pohybovala v blízkosti 77,4 dolaru za barel.
C:\fakepath\trader-16112023-57-zm.jpg

Světový dluh vzrostl na rekordních 307,4 bilionu USD, uvedl institut

16.11.2023 Světový dluh se ve třetím čtvrtletí zvýšil na rekordních 307,4 bilionu dolarů (6,9 biliardy Kč). Ve skupině takzvaných rozvíjejících se zemí pak maxima dosáhl poměr dluhu k hrubému domácímu produktu (HDP). Vyplývá to z dnešní zprávy Institutu pro mezinárodní finance (IIF), jehož členy je více než 400 bank a finančních institucí po celém světě. Institut předpokládá, že globální dluh dosáhne do konce roku 310 bilionů dolarů, což za pět let představuje nárůst o více než 25 procent. Varuje také, že posun směrem k politickému populismu by mohl v příštím roce dluh ještě zvýšit.
C:\fakepath\trader-13112023-45-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy mírně rostou díky výhledu poptávky zveřejněnému kartelem OPEC

13.11.2023 Ceny ropy dnes mírně rostou. Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) vydala zprávu, která rozptýlila obavy trhu z klesající poptávky ve Spojených státech a Číně.
C:\fakepath\usa-08112023.png

Americký státní dluh jako Ponziho pyramida

08.11.2023 Pokud bylo v roce 2023 něco překvapením, byla to přísná měnová politika amerického Fedu. Prakticky od poloviny roku 2022 se při každém zasedání Fedu uzavíraly sázky, že Fed brzy otočí. Tyto šance na otočku byly živeny především v březnu 2023, kdy padla Silicon Valley Bank. Fed vše ustál a sazby dál zvyšoval až do dnešní podoby.
C:\fakepath\trader-07112023-50-zm.jpg

Kartel OPEC je optimistický ohledně vyhlídek světové ekonomiky

07.11.2023 Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) předpokládá, že globální hospodářství se dokáže vypořádat s makroekonomickými problémy, jako jsou vysoké úrokové sazby a inflace, a že jeho růst bude podporovat poptávku po pohonných hmotách. Uvedl to dnes generální tajemník organizace Haísám Ghais. Velmi dobře si podle něj nyní vede ekonomika Spojených států, zatímco evropská ekonomika poněkud zaostává.
C:\fakepath\trader-07112023-49-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy klesly o zhruba tři procenta, jsou nejnižší za dva a půl měsíce

07.11.2023 Ceny ropy dnes sestoupily na nejnižší úrovně za dva a půl měsíce, nejistota ohledně vývoje poptávky převážila nad omezenými dodávkami suroviny na trh. Severomořská ropa Brent kolem 18:30 SEČ vykazovala pokles o zhruba tři procenta a dostala se pod 83 USD za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela také zhruba tři procenta a blížila se k 78 USD za barel.
img

Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, NATGAS se propadá o 6 %

06.11.2023 Indexy na Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne růstem, ale později zisky smazaly a klesly.
C:\fakepath\trader-06112023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou, protože Saúdská Arábie a Rusko dodržují omezení dodávek

06.11.2023 Ceny ropy dnes rostou. Největší světoví vývozci, Saúdská Arábie a Rusko, potvrdili svůj závazek dobrovolného snížení dodávek ropy do konce letošního roku.
img

Ranní shrnutí (06.11.2023)

06.11.2023 Výnosy amerických desetiletých dluhopisů mírně rostou a pohybují se kolem 4,580 %. Dolar mezitím zůstává mírně slabší, přičemž pokles se na většině hlavních měnových párů pohybuje v rozmezí 0,1-0,3 %.
C:\fakepath\trader-31102023-62-zm.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie ve 3. čtvrtletí klesla kvůli omezování dodávek ropy

31.10.2023 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie se ve třetím čtvrtletí meziročně snížil o 4,5 procenta. Důvodem byl prudký pokles aktivity ropného sektoru v důsledku omezování dodávek ropy na světový trh. Vyplývá to podle agentury Reuters z předběžných údajů, které dnes zveřejnil vládní statistický úřad.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Agentura IEA snížila svůj výhled růstu poptávky po ropě na příští rok

12.10.2023 Mezinárodní agentura pro energii (IEA) snížila svůj výhled růstu poptávky po ropě na příští rok. Na spotřebu budou podle ní mít vliv horší globální ekonomické podmínky a pokrok v oblasti energetické účinnosti. IEA to dnes uvedla ve své pravidelné měsíční zprávě.
C:\fakepath\trader-11102023-48-zm.jpeg

Komodity: Ropa ztrácí dvě procenta, reaguje na slib Saúdů, že pomohou stabilizovat trh

11.10.2023 Ceny ropy dnes ztrácejí dvě procenta. Obavy z přerušení dodávek v důsledku konfliktu na Blízkém východě ustoupily den poté, co největší producent Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) Saúdská Arábie slíbil, že pomůže stabilizovat trh.
img

Komodity: Ropa

10.10.2023 Ropa se včera po ranním růstu a následném zklidnění opět vydala o něco výš a momentálně cena přidává přes 4 procenta. Útoky Hamasu na Izrael byly jednoznačně koordinovány s Íránem, takže jednou z hrozeb je utužení sankcí. Dále může konflikt zasáhnout i do vztahu Izrael - Saúdská Arábie. Postupné sbližování těchto zemí se nejspíš zadrhne a Saúdové pak podle některých komentářů budou méně ochotní ustupovat ze svého škrcení produkce, jímž drží nahoře cenu ropy.
C:\fakepath\globalni dan.jpg

Reuters: Konflikt na Blízkém východě je novým rizikem pro ekonomický výhled

09.10.2023 Vypuknutí vojenského konfliktu na Blízkém východě může způsobit, že centrální bankéři budou nuceni bojovat s novými inflačními trendy a zároveň zasadit ránu ekonomické důvěře v době, kdy se zdá, že se zvyšuje naděje na zvládnutí prudkého růstu cen vyvolaného pandemií a ruskou invazí na Ukrajinu. Agentuře Reuters to řekli oslovení analytici. Izraelský šekel v reakci na konflikt vůči dolaru klesl nejníže za sedm let, což přimělo izraelskou centrální banku k rozhodnutí, že prodá až 30 miliard USD (695,7 miliardy Kč) z dolarových rezerv, aby měnu podpořila.
img

Ceny komodit rostou kvůli vysokým sazbám i omezené nabídce

09.10.2023 Posílení, které jsme předpovídali a k němuž ve 3. čtvrtletí u klíčových komodit došlo, bude podle všeho pokračovat i ve čtvrtletí závěrečném. Slábnoucí ekonomické vyhlídky nejen v Evropě a USA, ale do jisté míry i v Číně, totiž více než kompenzuje strach z nízké nabídky. Hlavně v energetice, kde kartel OPEC+ přiškrtil produkci ropy a palivových produktů tak úspěšně, že dosáhl kýženého růstu cen.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Cena ropy výrazně roste, násilí na Blízkém východě rozkolísalo trhy

09.10.2023 Ceny ropy dnes během obchodování v Asii vzrostly o více než čtyři dolary za barel. Střety mezi Izraelem a palestinským islamistickým hnutím Hamás prohloubily politickou nejistotu na Blízkém východě a zvýšily obavy ohledně dodávek.
img

Saúdská Arábie zachová škrty do konce roku. Ropa reagovala odrazem

04.10.2023 Saúdská Arábie uvedla, že do prosince zachová další snížení produkce o 1 milion barelů denně. Neupřesnilo, zda to znamená do konce nebo na začátek prosince, ale vzhledem k nedostatku komentářů se pravděpodobně jedná o celý prosinec, takže rozhodnutí se nemění.
C:\fakepath\trader-02102023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy kvůli nejistému výhledu poptávky a dodávek klesají

02.10.2023 Ceny ropy na začátku nového měsíce klesají. Může za to nejistota spojená s vývojem dodávek a globální poptávky. Investoři také čekají na vystoupení šéfa centrální banky USA (Fed) Jeroma Powella, ve kterém by mohl naznačit, jak se budou vyvíjet úrokové sazby ve Spojených státech.
C:\fakepath\sila-men-02102023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (září 2023)

02.10.2023 Nejsilnější měnou měsíce září se stal novozélandský dolar, který jako jediný dokázal proti americkému dolaru posílit. Zbytek světových měn se již pohyboval v rudých číslech. Největší oslabení vykázal švýcarský frank, který vůči americkému dolaru ztratil 4 %. Silný americký dolar se také podepsal na cenách zlata a stříbra, které v září oslabily. Naopak cena ropy díky silnému fundamentu a utahování kohoutků ze strany Ruska a Saudské Arábie výrazně posílila. Akciový index S&P 500 rovněž oslabil, což může souviset s korelací silného amerického dolaru a vyprchání nákupní euforie po AI boomu (umělá inteligence). Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj jednotlivých obchodních instrumentů.
C:\fakepath\trader-29092023-45-zm.png

Komodity: Cena ropy Brent se drží nad 95 USD za barel

29.09.2023 Ceny ropy dnes nezaznamenávají výraznější změny, na trhu panuje nejistota ohledně budoucího vývoje světové ekonomiky. Severomořská ropa Brent kolem 19:30 SELČ vykazovala nárůst o necelou desetinu procenta a nacházela se blízko 95,4 USD za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) naopak ztrácela zhruba dvě desetiny procenta na 91,5 USD za barel.
img

Ruské válčení na Ukrajině výrazně platí i čeští řidiči, Česko totiž letos dováží nejvíce ruské ropy za posledních 13 let. Platí čeští řidiči vedle toho i extrémně nízké ceny pohonných hmot svých polských kolegů?

29.09.2023 Rusko a Saúdská Arábie v posledních měsících vydělávají miliardy dolarů navíc díky tomu, že výrazně omezují svoji těžbu ropy a až minimálně do prosince ji budou dále koordinovaně škrtit, vypočítává dnes list Wall Street Journal. Úspěšná sázka navíc podle zdrojů listu může obě země namlsat a svoji těžbu pak omezí ještě vydatněji. Což by samozřejmě dále zesílilo inflační tlaky ve světě, zejména na Západě.
C:\fakepath\trader-27092023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se zvyšují, vliv mají obavy z nízké nabídky suroviny před zimou

27.09.2023 Ceny ropy se uprostřed týdne zvyšují, dnes odpoledne přidávaly zhruba dvě procenta s tendencí dál se zvyšovat. Vliv mají zejména obavy z nízké nabídky suroviny před zimou, produkci totiž omezily dobrovolné škrty v těžbě, k nimž přistoupila Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojenci, což je skupina označovaná OPEC+.
img

Dosáhne ropa 100 dolarů za barel? 🛢️

27.09.2023 Ropa je jedním z hlavních faktorů přispívajících k problému nekontrolovatelné inflace na celém světě. Když Rusko zaútočilo na Ukrajinu, nejistota ohledně dodávek vyhnala ceny na téměř 130 dolarů za barel. Když však trh viděl, že neexistují žádné globální problémy s dodávkami ropy, cena od června předchozího roku do června letošního roku výrazně klesla. Ale rekordní celosvětová poptávka a silné globální omezení těžby ze strany OPEC+ přivedly zpět duch 100 dolarů za barel. To může naznačovat, že boj s inflací zdaleka nekončí.
C:\fakepath\trader-25092023-55-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy klesají poté, co Rusko zmírnilo zákaz vývozu pohonných hmot

25.09.2023 Ceny ropy na začátku týdne klesají poté, co Rusko zmírnilo zákaz vývozu pohonných hmot. Během dne ale i přechodně posilovaly kvůli obavám z nižších dodávek. Investoři s obavami sledují zvýšené úrokové sazby, které by mohly omezit poptávku.
C:\fakepath\ropa-20092023.jpg

Bude ropa za 100 dolarů?

20.09.2023 Ropa Brent se blíží k hranici 100 dolarů za barel, což vyvolává obavy z možné recese v USA a inflačních tlaků. V minulosti totiž vysoké ceny energií provázel hospodářský pokles v USA. Snahy amerického Fedu o kontrolu inflace by tak před jeho středečním zasedáním mohly kvůli rostoucím cenám ropy narazit na zásadní překážky. Co je tedy možné očekávat?
img

Česko dováží nejvíce ruské ropy od roku 2010. Ruská ropa z Dálného východu už je přitom dražší než ropa Brent, i když sankce měly vést k tomu, že bude naopak levnější

20.09.2023 Pohonné hmoty v Česku zrychlují tempo svého zdražování. Benzín v minulém týdnu poprvé od loňského listopadu překonal v celorepublikovém průměru psychologicky důležitou cenovku 40 korun za litr, nafta k tomu nemá daleko.
C:\\fakepath\\trader-19092023-46-zm.png

Komodity: Ceny ropy rostou, přispívají k tomu rostoucí obavy ohledně dodávek

19.09.2023 Ropa dnes zdražuje, ceny rostou čtvrtý den za sebou. Přispívá k tomu nejistota ohledně dodávek. Slabá těžba z břidlic ve Spojených státech umocnila obavy z prodloužení omezení produkce ze strany Saúdské Arábie a Ruska.
img

Americký pre-market 19. 9. 2023

19.09.2023 Futures na americké akcie otevřely po včerejší klidné obchodní seanci s mírným růstem, futures na index S&P 500 vzrostly o 0,1 % a technologický NASDAQ vzrostl o 0,2 %. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly, zatímco síla amerického dolaru oslabila. Ceny ropy se pohybují kolem 95 dolarů za barel a posilují evropské indexy. Síla akcií ropných společností vytáhla celý trh nahoru. Údaje o evropské inflaci povzbudily nálady na trhu, protože rostoucí ceny ropy dále zesilují inflační obavy.analytics650991684b120.jpg
img

EUR/USD. Výnosy státních dluhopisů a ceny ropy rostou, dolar se drží

19.09.2023 Čeká se na zářijové zasedání FOMC, jehož výsledky budou známy ve středu. Americký dolarový index je stabilní, a dokonce se snaží překonat hranici 1,05. Jinými slovy, dolar vykazuje pozoruhodnou odolnost, i když jestřábí očekávání ohledně budoucího postupu Federálního rezervního systému nadále slábnou. Například pravděpodobnost zvýšení sazeb na nadcházejícím zasedání již klesla na 1 % a pravděpodobnost taperingu v listopadu klesla na 30 %. Navzdory těmto okolnostem si dolar nadále drží svou pozici a poskytuje podporu medvědům EUR/USD, kterým se naopak podařilo usadit se v oblasti 1,06.
C:\fakepath\trader-18092023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se kvůli obavám o dodávky zvyšují, Brent je pod 95 dolary

18.09.2023 Ceny ropy se na začátku týdne zvyšují. Investoři se zaměřili na hrozbu nedostatečných dodávek na trh ve čtvrtém čtvrtletí, vzhledem k tomu, že Saúdská Arábie a Rusko prodloužily dobrovolné omezení dodávek.
img

WSJ: Tesla a Saúdská Arábie jednají o výstavbě továrny na elektromobily

18.09.2023 Saúdská Arábie zahájila rozhovory s americkým výrobcem elektromobilů Tesla o zřízení závodu automobilky v ropném království. S odvoláním na informované zdroje to dnes uvedl ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Podobně turecké úřady dnes oznámily, že prezident Recept Tayyip Erdogan požádal šéfa Tesly Elona Muska, aby nechal postavit další továrnu Tesly v Turecku.
img

OPEC+ svými činy zvyšuje riziko stagflace

18.09.2023 Cena ropy Brent se přiblížila k 93 dolarům za barel, a dosáhla tak nového desetiměsíčního maxima. WTI se blíží 90 USD. Produkční omezení kartelu OPEC+ zvyšují napětí na trzích a vyvolávají otázky ohledně jeho skutečných záměrů. Náš cenový výhled tak musí odrážet skutečnost, že se OPEC+ podle všeho soustředí spíš na cenovou optimalizaci než na vytvoření vyváženého a stabilního trhu. Proto nelze vyloučit krátkodobé riziko, že se Brent vyšplhá nad 95 USD.
img

EUR/USD. Zpráva o inflaci v USA: obchodníci potřebují náznaky ze strany Fedu

14.09.2023 Na začátku středeční seance v USA byl zveřejněn Index spotřebitelských cen. Zpráva přinesla velmi smíšené výsledky. I přes pokračující růst inflace vykazuje jádrový index stále klesající trend. Soudě podle reakce trhu jsou obchodníci takovými výsledky zmateni. Většina účastníků trhu nechápe, jak interpretovat srpnová čísla, jestli ve prospěch dolaru nebo proti němu.
img

Pohonné hmoty výrazně zdražují, benzín už stojí přes 40 korun. Tandem Saúdů a Rusů totiž škrtí těžbu ropy tak vydatně, že hrozí její největší globální nedostatek minimálně od roku 2007

14.09.2023 Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdnu citelně zrychlily tempo svého zdražování. Benzín včera poprvé od loňského listopadu překonal v celorepublikovém průměru psychologicky důležitou cenovku 40 korun za litr. Za uplynulý týden vzrostla jeho cena o 20 haléřů na 40,05 koruny za litr. Nafta ovšem zdražuje ještě mnohem výrazněji. Za poslední týden stoupla její cena o 70 haléřů na litr, na včerejších 38,88 koruny za litr, jak plyne z dnešních dat CCS. Nafta je tak nejdražší od loňského prosince, kdy se z ní ale ještě odváděla nižší spotřební daň. K letošnímu 1. srpnu se zvýšila spotřební daň z nafty o 1,50 koruny na litr, což včetně DPH činí 1,80 koruny na litr.
C:\fakepath\trader-13092023-42-zm.jpg

Komodity: Ropu dál zdražuje očekávání, že nabídka bude do konce roku napjatá

13.09.2023 Ceny ropy dál rostou, vystoupaly na desetiměsíční maximum. Nahoru jim pomáhá očekávání, že nabídka bude do konce roku omezená. Tento trend nezvrátil ani nečekaný růst ropných zásob ve Spojených státech.
C:\fakepath\trader-13092023-32-zm.png

Další omezení těžby ropy výrazně zhorší situaci na trhu, varuje agentura

13.09.2023 Další omezení těžby ropy ve státech mimo Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC) ve čtvrtém čtvrtletí výrazně zhorší situaci na trhu. Ve své pravidelné měsíční zprávě to dnes uvedla Mezinárodní agentura pro energii (IEA). S omezením těžby až do konce roku počítá zejména Saúdská Arábie a Rusko. Posledně jmenovaná země není členem OPEC, ale patří mezi spojence této organizace.
C:\fakepath\trader-13092023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.09.2023 1) Další omezení těžby ropy ve státech mimo Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC) ve čtvrtém čtvrtletí výrazně zhorší situaci na trhu. Ve své pravidelné měsíční zprávě to dnes uvedla Mezinárodní agentura pro energii (IEA). S omezením těžby až do konce roku počítá zejména Saúdská Arábie a Rusko. Posledně jmenovaná země není členem OPEC, ale patří mezi spojence této organizace.
img

Tandem Saúdů a Rusů škrtí těžbu ropy tak vydatně, že hrozí její největší globální nedostatek minimálně od roku 2007. I čeští motoristé se budou skládat Cristianu Ronaldovi na gáži a Rusům na zbraně i od Kima

12.09.2023 Světu hrozí největší nedostatek ropy minimálně od roku 2007, vyplývá z dat kartelu OPEC. Deficit může přesáhnout tři miliony barelů denně. Znamenal by, že by jednotlivé země musely v nebývalé míře čerpat ze svých ropných rezerv.
C:\fakepath\trader-11092023-31-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy mírně klesají, Brent se však drží nad 90 dolary za barel

11.09.2023 Ceny ropy se dnes mírně snižují. Severomořská ropa Brent se nicméně drží nad hranicí 90 dolarů za barel, kterou minulý týden překonala poprvé za deset měsíců. Kolem 17:30 SELČ vykazoval Brent pokles o zhruba čtvrt procenta na 90,4 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ztrácela 0,4 procenta na 87,2 dolaru za barel.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Střední Evropa | Uvedení Aramka na burzu | Historie kuvajtského dináru | Druhá vlna COVID-19 | Počet nakažených koronavirem | Celebrity | Jak měřit volatilitu | Dolar (NZD) | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Akcie Nintenda | Akcie Sony | Ropná společnost Aramco | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Realitní trh | Finanční ústav | Sociální síť Twitter | Vladimír Brůna | Hlava a ramena | Dobrý obchodní systém | Těžba ropy z břidlic | Prostor k růstu | ChatGPT | Nejhorší výprodej | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Goldcorp | Rizikový kapitál | Největší producenti ropy | Zvolení Joe Bidena | Koronavirové mutace delta | Zvyšování cen | Petr Pleva | Celkový zisk | Evropská pojišťovna | Dlouhé pozice | Vzdělávací materiály | Futures forex | Světové akcie | Americký hrubý domácí produkt | Analytický tým FXstreet.cz | Ozvěny trhu | Kazašský prezident | Války | Skandinávské aerolinky | Lithium | Západní země | Diverzifikace ekonomiky | Agricultural Bank of China | Údaje z USA | Vývoj | Saúdský princ | Masné výrobky | Hútiové | Graph | Vývoj cen pohonných hmot | Kupovat dluhopisy | Obchodní platformy | Cena akcií společnosti Boeing | Češi | Rychlé zisky | Tvrdá zima v USA | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Opce | TD Securities | Eura na forexu | Australská centrální banka | Superúterý | Allianz | Panevropský index | Norský fond | Nákupu státních dluhopisů | Další snížení těžby | Vyspělé země | Největší ropné firmy | Globální růst | Sázkaři | Nákup ropy | Brent Crude Oil | Produkce Saúdů | Jana Steckerová | Šíření viru | Irácký dinár | Vazby USA a Kuvajtu | Zdražovat | DPH | Americká automobilka | Týdenní makrokalendář | EUR | Akademie věd | FDA | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Nízká úroková sazba | Prudce zlevňující ropa | Euforie kolem umělé inteligence | Přijmout euro | Srbský dinár | Únik ropy | Britská libra (GBP) | Riziko inflace | Vývoj LNG | Investiční firma | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Ropo | Objemy ropy | Vlastní prostředky | Investice do umělé inteligence (AI) | Kalifornie | David Malpass | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Blízkovýchodní stát | Výkyvy | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Měnový report | Surová ropa | Trafigura | JP Morgan Chase | New York - Nymex | Dnešní obchodování | Zasedání vlády | XOM | Itálie | Index eura | Meta Trader 4 | Analytici Bank of America | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Stoxx | CBDC | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Krize na Blízkém východě | Obilí z Ukrajiny | Golden Goose | Členské státy G20 | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Těžební zařízení | Překoupení USD | Pip | Očekávání | Korelace | Edison | Finanční injekce | Jüan | Aktuální kurzy měn | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Devon Energy | Daňové ráje | Vývoz obilí | Cena severomořské ropy | Státy eurozóny | T-Mobile | JAR | CMC Markets | Binance.US | Volatilní | Celní politiky | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Sekundární prodej akcií | Swiss Life | Signál Price Action | L.F. Investment | Zpráva z akciového trhu | EUR USD | Chile | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Světové ceny potravin | Novo | Praktické využití indikátorů volatility | AUD/NZD | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | SierraChart | Veřejné finance | Churajs | Manipulace s akciovým trhem | Rovníková Guinea | Novartis | Dovoz do Číny | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Stimulační balíček | Obchodování přes LYNX | Trh práce | Čínské zahraniční investice | Purple Levels | Čerpací stanice v ČR | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | Okénko trhu | Pro investory | Masivní nárůst volatility | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Ekonomické nestability | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | iShares | Spotřební daň z nafty | Společnost Transněfť | Aramco | Swiss | Czech Media Invest | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | DXY | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Země Perského zálivu | Support | Alexandr Novak | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Vývoj ceny akcií Microsoft | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Továrny na čipy | Oslabování měny | Přesnost | Hirojuki Kikukawa | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Výkonný ředitel | Úplná fixace měny | Živelné katastrofy | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | ADP report | Růst amerického dolaru | Vývoj spreadu | WS Academy | Volba prezidenta | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Brent | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Chování | Náklady na financování | Šéf Fedu Powell | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | Intervence | Kurz kuvajtského dináru | Kryptoburzy | Kurz ropy | E.ON | Dovoz do země | Slabá koruna | Odklad splátek | Letecké palivo | Interactive Brokers | Klesly akcie | Vývoz energetických produktů z Ruska do Číny | Experti | Počáteční zisky | Nákupy cenných papírů | Měnový pár GBP/USD | Akcie Saudi Aramco | Oznámení firmy | LSEG | Nejprudší jednodenní nárůst | Futures a opce | Futures kontrakt | ANZ Bank | Skupina Saxo Bank | Rekord | Nižší sazby | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Zpevňování koruny | Ropná firma Saudi Aramco | Valíd | Státní televize | Hospodářské stimuly | Viterra | Nezávislost | Rozvíjející se země | Počet nezaměstnaných v Německu | Stop-Loss | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Německý ekonomický institut | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Bidenova administrativa | Mero.cz | Objem ropy | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Zavedení embarga | Asijské trhy | Účely primární veřejné nabídky | Obchodní seance | Herní divize | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | PiS | Vývoj výše aktiv | Silný kurz dolaru | General Electric | Nástup elektromobility | Jednání skupiny OPEC+ | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Dominance dolaru | Javier Milei | Vývoj těžby ropy | Von der Leyenová | Volby v Portugalsku | Nejsilnější měna světa | Šéf Fedu Jerome Powell | PKN Orlen | Digitální aktiva | Die Welt | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Oživování světové ekonomiky | Český průmysl | Technické závady | Světový dluh | Neckline | Cena bitcoinu | Objem nákupů ropy | Agresivní trend | Obchodování na burzách | Wolters Kluwer | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Stephen Brennock | ETH | Chování trhu | SNB - Swiss National Bank | Američtí vojáci | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Rostoucí výnosy | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Americký akciový trh | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Nová prognóza ČNB | Letošní výhled poptávky po ropě | Trh s dluhopisy | Russell 2000 | Měsíční report komodit a indexů | New York Community | AdmiralMarkets | RBC Capital | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | RBS | Zisky na akciových trzích | Frakování | Kurzy koruny | IHNED | Akcie těžařů | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Dlužník | Skupina J&T | First Citizens | Dinár | Zhejiang Huayou Cobalt | Medvědí Pin Bar | SMA | USMCA | Klíčový údaj | Vývoj cen zlata | Vzdělávání | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Opatření v Číně | Slabá poptávka | LYNX Trading | Spekulace na kontraktech | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | IDEA | Investiční strategie | Zkrocení inflace | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Varianta koronaviru | Capri | Bankrot Řecka | Americká energetická společnost | Německý akciový index DAX | Zákaz vývozu | Co to vlastně volatilita je | Nový indikátor | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Index hongkongského akciového trhu | Vypuknutí vojenského konfliktu | Akcie roku 2020 | Společnost Huawei | KLDR | Státní dluh | Oživení čínské ekonomiky | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Prudké pohyby ceny | Těžba Kazachstánu | Solární energie | Dedolarizace | Největší obchodník s ropou | Poradní výbor | Johan Sverdrup | Turecká měna | Kontrakty | Hasbro | Jeden dolar | Způsob obchodování | Peníze z vrtulníku | Propad cen | Opce na ropu | Politico | Automobilka Ford Motor | Online obchodování | AUDUSD | VIX - Index volatility | B&K Nemovitostní investice | Vývoz ruské ropy | Shopify | Appreciation | Praxe | Nasdaq100 | Call of Duty | AI | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Makroekonomické statistiky | Again Capital | Labouristé | Komoditní tradeři | Vývoz ze země | JPY | Převzetí Activision Blizzard | Tržní hodnota v bilionech | H&M | Dramatické dopady | Předpověď počasí | Síť Threads | Americká investiční banka | Burzovní obchodníci | Instituty | SDR | Odhad HDP | MCA Petroleum Corp. | Index Russell | SoftBank Group | Casino | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Changpeng Zhao | Podnikové objednávky | Projekce | Emisní cena akcií | Znehodnocení | Výrobní sektor | Kontrakce | FTX | Nejvyšší HDP na světě | Růst měnového páru | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Infekce Covid | Výhled globálního růstu | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Ekonomické výkonnosti eura | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Ropovodní síť | Aktuální kurzy | Kapitalizace Tesly | Průmyslová výroba v Itálii | Kabinet | IIF | Praktické využití indikátorů | Investiční aktiva | Akcie letecké společnosti | Prezidentské a parlamentní volby | Gazprom Něfť | Fitch Solutions | Dlouhodobý graf ceny ropy | USA krachují | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Automobilka Tesla | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Obavy z inflace | Certifikáty | Vztahy s Čínou | Medvědí trh | Futures v Evropě | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Služby | Obchodovat na burze | Vzácné kovy | Jednání skupiny OPEC | Nejlevnější měna | Velké problémy | Bezpečné přístavy | Pokles ceny ropy | Ekonomické dominance | ACWA Power International | Evropský výrobce letecké techniky | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Obří fond | Amgen | BlueBay | Barel ropy | Společnost Nasdaq | Stochastický | Přebytek ropy | Palladium | Americká společnost Tapestry | Jim Yong Kim | Americký Fed | Federální rezervní systém (FED) | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Rizika obchodování ropy | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Micron | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Ritterbusch and Associates | Velké devizové rezervy | Těžba ropy v USA | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Český trh práce | Posílení indexu | Oslabení jüanu | Prudký růst ceny ropy | Brexit | Fixace měny | ZEW index | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | NFP report | Bayer | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výhled poptávky | Evropské burzy | Břidlicové firmy | CSI300 | FedWatch | Kapitál | Akcie v EU | Pozornost investorů | Burzy | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Prodeje aut | Kontrakty na ropu | Nižší daně | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Dopravní subvence | Magnát | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | Reálné ekonomiky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | USD | Protistrana | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Kč/USD | Kapitálové rezervy | Bond | Broker | Dolar (USD) | Meta Trader | Vývoj ceny palladia | Technická analýza | Britský akciový index FTSE 100 | Cash flow | Britové | Proražení | Aktuální očekávání | Vakcinace | Americká sněmovna reprezentantů | GBP/JPY | AEX | Delta Air | Qualcomm | Chování volatility | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Deficit zahraničního obchodu | Velikost pozic | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | Aktuální informace | Na burze | NFLX | Energetické akcie | Nové mutace | JPG | Macquarie | Americká ropa WTI | Paralelní měny | Karlsruhe | Americká média | Ant Group | Viceguvernér ČNB | Jestřábí komentáře | Berkshire | OIV | Resistence | Investiční analytik | Akcie GoPro | Nejprudší jednodenní nárůst v historii | Total | Síla amerického dolaru | Historická volatilita | Globální krize | Boom čínských investic | Světové burzy | Tržní hodnota firmy | Tvorba pracovních míst | Čínské stimuly | Zvyšování těžby | Katar | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Pozorování | Maďarsko | Šok | LG Energy Solution | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomové Deutsche Bank | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Ropná zařízení | Index ISM ve službách | Index volatility CBOE | Producenti na Blízkém východě | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Depreciation | Riziková averze | Energetické zdroje | Ministři OPEC | Hongkong | Klimatické změny | ByteDance | Keith Gill | Norské společnosti | Společnost Emirates | Trh s ropou | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Garance | Spekulovat | Regulace | Velkoobchodní cena zemního plynu | Kofola | Neomezené nákupy | Bezpečná měna | Swapy | Ranní zpráva pro tradery | Měnové rezervy | Lídři G20 | Bridgewater | Nord Stream 2 | Indexy aktivity | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Akcie Exxon | Tichomoří | Jordánsko | Chainalysis | Česká zbrojovka | Varianční analýza | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Provozovatel ropovodů | Akcie roku | Vlastní měny | Širší index S&P 500 | Pověst | Ruský prezident | Litva | Tovární objednávky | Emirates | Budoucí vývoj | Středoevropské měny | Komoditní sektor | Burzovní průvodce | Cenové úrovně | VTB Capital | Tržní trendy | Roční růst | Fitch Ratings | Bitcoinové transakce | Úroková sazba | Kanadský premiér | Rekordní nárůst | P.A. | Patria Online | Avast | Devizové rezervy České národní banky | Chilské peso | Čtvrtletní výsledky | Dovoz | Agentura Kjódó | Nasdaq Composite | Státní výdaje | Unie | Next Finance | Oživení trhu | Admirals | Historický pád cen ropy | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Model 3 | Rekordní růst | Sekundární prodej | Výzkumy | Akcie Google | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší náklady | Instagram | Nejbohatší | InterContinental | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Snížení těžby skupinou OPEC | Politická situace | Vývoj měnového páru | Usáma Rabía | Zasedání FOMC | Data z amerického trhu práce | CISCO | Šíření nemoci | Penzijní fondy | Caterpillar | MT5 | Čínské úřady | Tyche Capital Advisors | Rekordní maxima | First Solar | Krátká pozice | Zasedání Bank of Japan | Mizuho Securities | Pro tradery | CFD (Rozdílové smlouvy) | Válka na Ukrajině | Vklady | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Zbývající akcie | Fincentrum | Volby USA | Steven Mnuchin | Marek Mora | Světová finanční krize | Rozšiřování kapacit | Tržní reakce | Světový obchod | Kurs rublu k dolaru | Investing.com | Elon Musk | Kurz jüanu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Vybírání zisků | Akciové indexy | Saxo Capital Markets | Zpráva o vývoji inflace v USA | Scorpio Tankers | Společnost Shell | Americký prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | Spotové obchodování | Objem vládních stimulů | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Společnost Pfizer | Banka JPMorgan | Rekordní zisk | Údaje o ekonomice | Týdenní pivot | Euforie | Investice do solární energie | Západní společnosti | Vládní představitelé | Finanční armageddon | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Hongkongský dolar (HKD) | Makrodata | Nigérie | Christine Lagardeová | Aktuální kurz rublu | Volby v Mexiku | Investoři | Malta | Prodej nových osobních automobilů | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Výhled Číny | Portfolio | Petr Koblic | Mezinárodní agentura pro energii | Sója | Obchodní platforma | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Nordstream | Coca-Cola | Akciová burza | Nejistoty | Západní sankce | OCBC | Statistický úřad Eurostat | Očkování proti covidu | Credit Agricole SA | Negativní sentiment | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | Oživení z pandemie | AMD | Společnost Google | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Jeff Bezos | Dovoz ropy | Agriculture Bank of China | ČSOB Finanční trhy | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Asijský index MSCI | Kurz japonského jenu | Finanční instituce | Index PPI | Průmyslové objednávky | Lipow Oil Associates | Dovoz do Číny v říjnu | Grayscale | Cenový růst | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Britský premiér | Zisk | Bez rizika | Americké ministerstvo spravedlnosti | Firma Meta | Ceny kryptoměn | Prezident | ATR a ADR | Formace hlava a ramena | Rekordní minima | Největší nabídka akcií | Konflikt mezi Izraelem | Japonská automobilka | Vyšší hodnoty | Strategie Ondřeje Hartmana | Globální akciové trhy | Den obchodování | Commonwealth Bank | DAX30 | Část zisků | Index čínských firem | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | World Gold Council | Automobilka Toyota | Airbnb | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Těžba kartelu OPEC | Autorizované banky | Commodity futures trading | Evropské akcie | Cineworld Group | Fiat Chrysler Automobiles | Britské akcie | Obchodování s termínovými kontrakty | Kurz jenu | Raytheon | Boom | VIG | Ropné společnosti | WTI a Brent | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | WSJ | CDC | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Šéf Bílého domu | Pesimismus | Americké prezidentské volby | Co bude dál? | Obchodní napětí | Obchodní dohoda | Jak se stát lepším investorem | Směřování | Ceny akcií Amazon | Energetický gigant | Cena mědi | BP | Bohatí | Hold | Dvoutýdenní repo sazby | Asijské burzy | Jednotné měny | Snížení nákladů | Monex USA | Investiční | Funkční období | Nižší poptávka | Boj s inflací | Marshallovy ostrovy | NSDQ | Přeprodaný trh | Nízké úrokové sazby | Týdenní pivotní body | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Mary Dalyová | Svaz německého průmyslu | WYNN | Čínské banky | Londýnská akciová burza (LSE) | Americké centrální banky | Kč/EUR | Souhrn finančních trhů | Průzkum | Ekonomický vývoj | Ekonom BHS | Tržní podíl | IEA | Kolísání cen | Šéf IEA | New York Community Bank | Očekávaný růst poptávky | Analýzy | Akciové trhy ve Spojených státech | Akcie v USA | Komodita | Anglie | Americký S&P 500 | Slevy | Fiskální rok | Zdravotní péče | Ukazatel volatility na ropném trhu | Guvernér RBA | Hlavní úroková sazba | Poradenská společnost | EY Global IPO Trends | US500 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Invesco | Morningstar | Demokraté | Obchodní příležitost | HeidelbergCement | Jednotná evropská měna | Německý DAX | Hlavní události | Brusel | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Patria | ActivTrades | Aite Group | TRY | Realitní společnost | RWE | Uber | UnitedHealth Group | Koupit akcie | Average Daily Range (ADR) | Ekologické organizace | Data z ekonomiky | Dodávky na trh | Odhad analytiků | Ceny akcií Apple | Úrok | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Americké ministerstvo energetiky | Spike | Ekonomické dopady | Tower Semiconductor | Evropské ekonomiky | Vývoj ceny akcií Exxon Mobil | Implikace | Severokorejský parlament | Zpráva | P/E | Relativní výkon | Prémie | Cestovní ruch | Představitelé Fedu | Události roku | Oslabování dolaru | Agentura Reuters | Recese ve Spojených státech | Půjčka | Taproot | Česká měna | Tencent | Prodej | Althea Spinozzi | Onemocnění COVID-19 | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | Suvro Sarkar | Platební neschopnost | Kybernetické měny | iPhone | Pokles vývozu | Bohatý | Země G20 | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Bosna | Zasedání Fedu | Loonie | EPH | Členské země EU | Janet Yellenová | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | Ruské společnosti | USD/HKD | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Švýcarská banka | Prezident Javier Milei | Volby ve Venezuele | Index volatility | Konflikty | Huawei | Akcie VIG | Trump dnes | Akcionáři | Státní pomoc | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Makedonský dinár | JOLTS | Skupina OPEC+ | Warren Buffett | Finanční ředitel | RoboMarkets | Visa | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Automobilka | Vedoucí představitelé | iPhone 15 | Wall Street Academy | Kweichow Moutai | Vzdělání | Quantum | Socony-Vacuum | Korekční pohyb | Breakout strategie | Graf ropy WTI | Posilování eura | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady | XM | PVM Oil Associates | Rozpočtový přebytek | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | ADR | Výrazné ztráty | Co se děje na finančních trzích | GBP | Vyšší ceny | Kurz americké měny | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Začátek cenové války | S&P Global | Oracle (ORCL.US) | Rozhodnutí soudu | Management | Centrální banky | Chevron Corporation | Vivek Dhar | Vývoj akcií | Meta | Obchodní týden | Prostor pro další oslabení | Admiral Markets | RTR | Nákupy dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Ropné zásoby | Ceny akcií Microsoft | Průmyslové komodity | Zpomalení ekonomického růstu | GAAP | Majitel | Thyssenkrupp | Růst cen ropy | Strategie pro binární opce | Nárůst nesplácených úvěrů | Dobré výsledky | Cena ropy na světových trzích | Cinema City | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | Týdenní shrnutí | ZEW | Reakce centrální banky | Odvaha | Zprávy | Ropovod | Volby v Mosambiku | Akcie v Asii | Bank of Canada (Kanadská centrální banka) | TSMC | Mohamed bin Salmán | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Nadšení | Nezaměstnanost v USA | Dolary | Akciové burzy | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Pákový efekt | FB | Armageddon | BREAKING | Vliv na ceny | CFD World | Největší švýcarská banka | Eurostat | Evropské trhy | Ceny stříbra | Uran | Hospodářské zpomalení | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Úřad Eurostat | Oanda | Ruský rubl | Prognózy ČNB | Deflace | Události ve světě | Americký maloobchod | Kristalina Georgievová | Obchodování a investice | Hrubý domácí produkt | Bard | Britský statistický úřad | Akcie v Evropě | Ceny ropy | Zemědělské komodity | Světové ceny ropy | Růst inflace | UBS | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Turecké úřady | Obchodování na Wall Street | Cílování inflace | Island | Hospodářský výsledek | Investiční banka | xStation | Covid | Členské státy OPEC | Wyoming | Occidental Petroleum | Společnost Ant Group | Ceny Bitcoinu | Americká společnost Intel | Plenární schůze | Praha | Berkshire Hathaway | Další růst | Evropský parlament | Lukáš Lipovský | Obchodní bilance Austrálie | Výrobce léků | Úpis akcií | CME FedWatch Tool | Fiona Cincottaová | Hazardní hry | Cena ropy brent | Airbus | Potenciální obchodníci | Bydlení | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Obchod Amazon | Mutace delta | Tržní úrokové sazby | 3M | Vyhlídky | Nejdůležitější události | HKD | IWH | Obchodujte ropu | Tržní podmínky | CZ | Listopadová inflace | YCC | NATO | Zlevňující ropa | Gucci | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Ropná válka | Pojišťovny | Míra | PEG | Angela Merkelová | Alstom | Odhad inflace | Firmy | Graf vývoje | West Texas Intermediate | Inflace v roce 2023 | Vláda USA | Powell dnes | Nerozhodnost | Obchodování na trzích | Strach z druhé vlny | Zadlužování | Air Berlin | ESMA | Slabý dolar | Index cen domů | Čínské zboží | EURRUB | Digitální měny | Růst zadlužení | Medvědí divergence | Phillips 66 | Lula | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Hong Kong | Investment management | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Nástroj | Akcie Saudi | Hospodaření státu | eTrader | Hedgeové fondy | Výsledky | Kurz EUR/USD | Tlak medvědů | HUF | Ekonomické oživení | Hodnota kybernetické měny | Evropský výrobce letadel | Zápis ze zasedání Fedu | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vlastní sociální sítě | Zdražování pohonných hmot | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Panama | Firma Apple | Odhady trhu | Výrobce letadel | EOS | Thorsten Polleit | Australský dolar | Nio | Supreme Edition | Suroviny | Uplynulý rok | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Siemens | Eurodolar | Midstream | Typ koronaviru | Akciové trhy v Číně | Waste Management | Nejsilnější měna | Cena ropy WTI | Inflace v Rusku | Bank of America | E15 | Koruna | Komoditní měny | Výkyvy na měnových trzích | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | Hodnota franku | Monopoly | Petr Lajsek | Vyšší poptávka | Silný dolar | Projev Jeroma Powella | Cukr | Retracement | MCA Petroleum | Ministři OPEC+ | Bidenův obří balík | Situace ve Spojených státech | Kupující | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Raketový útok | Včerejší obchodování | Rystad Energy | Business Today | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Futures na evropské indexy | Podnikatel Elon Musk | Kurz dolaru | Americký výrobce | Barrick Gold | Zasedání Světového ekonomického fóra | Shell | Snížení emisí uhlíku | SVB Financial | Onemocnění | PSA Group | DMA | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Index cen průmyslových výrobců | Propad | Zelenskyj | Fiat Chrysler | Ruská invaze | Pokračující pokles | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Finanční domy | Sazby ČNB | Marka | Nissan Securities | ProCent | Stimulační opatření | BHS | Rhode Island | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Makroekonomický výhled | Objem | Worldpay | Hlavní měny | HDP eurozóny | Údaje | Investice do platiny | Vakcína | Výkonnost | Tálibán | Globální dodavatelské řetězce | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Reflační obchodování | Hodnota měny | Skladování ropy | Energetický trh | Obavy z recese | Aktivita čínských továren | Index podnikatelské nálady ISM | Australské akcie | Formy volatility | Jak můžete investovat do ropy? | Německá automobilka Porsche | Federální rezervní systém | Devizové trhy | Oživení v Číně | Thoma Bravo | Obchodní války | Exxon Mobil | Americká banka | Společnost Nvidia | Týden na finančních trzích | Klima | Energetické podniky | Vývoj amerického státního dluhu za poslední rok | Dovoz z USA | Elektrická auta | Asie | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Průzkumy | Indigo | Technologické společnosti | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Vývoj EUR/USD | Podnikatelská nálada | Nomura | Postavení na trhu | HighSky | Poptávka po pohonných hmotách | Videokonference | Aktivity v Rusku | Národní měny | Malajsie | Spoření | Subvence | Převodník měn | Swingový výhled | Schůzka skupiny OPEC+ | Největší primární nabídka akcií | US dollar | Regulátor | Automobilky | Vitol Group | Příjmy z prodeje ropy | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Televize CNBC | The New York Times (NYT) | Toyota Motor | RMB | Abú Zabí | Světové krize | Tržní kapitalizace bitcoinu | Sázka | Země v Perském zálivu | Status rezervní měny | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Britské libry | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Uzavření dohody | Aussie | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pochybení | Pfizer | Snížit emise | Kurz koruny k euru | Posílení amerického dolaru | Cena uranu | AFP | Studie | Covestro | Blízký východ | Carry trade | Globální ratingové agentury | Velmi bohatý | CME FedWatch | Cena akcií firmy | CTA | Slabší koruna | Average daily range | První obchodní den | Northrop Grumman | Ant | Index S&P 500 | Kansas | Možnost zhodnocení | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Graf | Druhy ropy | Instrument | Deficit | Hodnota firmy | Investiční firmy | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Nástup amerického dolaru | CCTV | Koronavirové mutace | American oil future | Průměrný denní objem | Ratingová agentura | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | FRA | Ropa Brent | Guvernéři centrálních bank | Udržení likvidity | Omezené riziko | FTC | ATR | Přehled | Cenová hladina | Hodnota primární veřejné nabídky | Bankéř | Upgrade | Nejlepší akcie | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Fibonacci retracement | Přední světoví těžaři | Short | Spotové ceny | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Distribuce | Břidlicové firmy v USA | Recep Tayyip Erdogan | Global IPO Trends | Současná situace | Lukáš Kovanda | Ceny na čerpacích stanicích | Aktuální hodnoty měny | EY | tradingeconomics.com | Schlumberger | Přijetí | Pokles exportu | Evropa | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Pár EUR/USD | Ukončení intervencí | Poptávka po bezpečných aktivech | Plyn | Krizový fond | Česká spořitelna | Ekonomické události | Jackson Hole | Korporátní daně | HUF/EUR | Rumuni | Redmond Wong | Průměrné denní volatility | Omezení pohybu | Trh v rovnováze | Americká ropná společnost | Hodnota aktiv | USD/PLN | OPEC | Zpráva o inflaci | Ukrajina | Ropná společnost | Jednání FOMC | Masivní výprodeje | Německý akciový index | ADCB | Specialista na online obchodování | Devalvace | Egypt | Johnson & Johnson | Celková investice | BYD | Zveřejněná data | EW | KB | Akcie a dolar | Ústavní soud | Americká centrální banka | Stavebnictví | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Debata prezidentských kandidátů v USA | Cenný papír | Maloobchod | Hospodářské oživení | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Reuters analytik | Earnings | Thomas Cook | Finanční rok | Nuevo León | Americká společnost | Institut Ifo | Booking Holdings | Rostoucí obavy | Trump | Euroskupina | Makroekonomický vývoj | Stranická volební shromáždění | Dolarové likvidity | Výhled na příští rok | High | Rostoucí trend | Alitalie | FTSEurofirst | Vir | Dow Jonesův index | Stock market | Kurzarbeit | Finanční krize | Prohloubení schodku | Čínský prezident Si Ťin-pching | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Ropná krize | UPS | Andrej Babiš | Silnější dolar | Technické analýzy | Kingdom Holding | Kurzový závazek | Ceny ropy WTI | Směnný kurz libra | Zmírňování těžebních omezení | Urals | Oživení světové ekonomiky | Bankovní úvěry | Obchodování v Asii | Makro data | E*Trade | Mexiko | Ekonomická situace | Aktivity v Číně | Euro dnes | Vstupy | Emise CO2 | Akcie Barrick Gold | Nejbližší support | Neuspokojivé výsledky | Rystad | Sójové boby | Inflace ve Spojených státech | Turecká centrální banka | Maryland | Kolaps těžby v USA | Aramco na burze | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Tým InstaForex | Ministerstvo energetiky | Akcie Aramco | Savelletri | Obchodování s ropou | Rusko dnes | Aktuální cena ropy brent | Česká koruna | Rakousko | GBP/AUD | OECD | SARS-CoV-2 | Růstový potenciál | Čínský akciový index | Stříbro | USDCAD | Ropa USOIL | Euro 7 | Investiční společnost | G10 | Opatření vlád | Americký dolarový index | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Instituce | Vyloučení Ruska | COPPER | Turecko | Brokers | Dogecoin | VTB | Restriktivní opatření | Foreign Exchange | Různé úrovně volatility | Bank of Japan | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Obchodování ETF | Měnový trh | LNG | Standard Oil | Běžný účet | Býčí signál | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | TradeMas Inc. | Růst amerického HDP | Společnost Novo Nordisk | Vývoj ceny zlata v USD | Zvi Eckstein | Americké akcie | Nejziskovější společnost | BBC | Silná ekonomika | Hrozí krach | USD/CNH | Oslabení koruny | Bouře Cristobal | Drahý kov | Spot | Czech Fund | Ztrátové pozice | Trader Workstation (TWS) | Čínský statistický úřad | Vyplácení dividend | Index CSI 300 | MetaTrader | Ex-dividend | Ziskové marže | ex | Rally na akciích | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | PSA | GDPNow | Obchodní rozhovory | Inflace v Polsku | Záporné ceny | Rozpočtový deficit | Divize | Perský záliv | Využití indikátorů | Pozitivní vliv | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | Instacart | Zvýšení úrokových sazeb | Index cen výrobců | Carl Icahn | Evropská ekonomika | Vývozní omezení | Rosněfť | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Analytici Citi | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Obchodování se CFD | Time-Frame | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Natland | Zájem o dolar | Spoluzakladatel Microsoftu | Snížení daní | Audi | Indikátor RSI | Velcí spekulanti | Menšinový podíl | Komoditní obchodování | Zvýšená volatilita | Mluvčí společnosti | Největší primární nabídky akcií v historii | Komise pro cenné papíry a burzy | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | Německý HDP | Technologické firmy | Cena uranu se na světových trzích | Vstup ropné firmy Aramco na akciový trh | Martin Krištoff | Akcie firem | Nová Čína | Obchodníci s ropou | Těžba ropy | Trh | Mutace viru | Nárůst zásob | Snížení těžby | Komise | Pokračování rally | Pád rublu | Frustrace | Crown | Interfax Energy | List Financial Times | Války na Ukrajině | Oslabování amerického dolaru | Correction | Rekordní minimum | Kanadská měna | Erste Bank | Tempo očkování | Forexové trhy | Signál na akcie | Klesající trend | Burzián | Volby v Jižní Koreji | Pozornost | Rubl | Zvýšené geopolitické napětí | Akcie Tyson Foods | Trendline | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Země EU | Fed | Zahraniční obchod | Celosvětová poptávka | Kurz ČNB | Regulace AI | Společnost ByteDance | Ekonomické výkonnosti | Investování s LYNX | Stavební povolenky | EURNZD | Lídři EU | Korekce | Analytik finančního ústavu | Měna AED | Vývoz ropy | Upozornění | Trojité dno | Arista Networks | Nákup dolaru | USD/NOK | Nastavení celní politiky USA | Počet pracovních míst | Výrobce čipů Nvidia | Volby v USA | Nové trhy | LIBOR | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Finanční společnosti | Docomo | National Australia Bank | Největší ekonomika světa | Jednání OPEC | Evropská komisařka | Doprava v Suezském průplavu | Kjódó | Automobilový průmysl | Pražské burzy | Hodnota výrobce čipů Nvidia | ICBC | Banka First Citizens | Purdue Pharma | Downtrend | MMI | Výběry | Krize eurozóny | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | ISO 4217 | Prezident Emmanuel Macron | Agriculture Bank of China (ABC) | Vietnam | Ekonomický a strategický výzkum | Objem akcií | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Dopad na trhy | Kanada | Alfa Bank | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Zvýšení mezd | Index Standard & Poor's | Themis Trading | Aukce | Komoditní grafy | Spotové ceny ropy | Soud v Tokiu | Hospodářské zpomalení v Číně | Yahoo | Růst spotřebitelských cen | Ministři financí | Bollinger Bands | B20 | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Globální šíření viru | Posílení dolaru | Prodej ropy | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Platforms | Globální problémy | Firemní investice | X-Trade | Prognóza ČNB | Tamas Varga | Šíření nemoci COVID-19 | Jak obchodovat ropu | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Rating | Trumpova administrativa | Prezident Joe Biden | ORCL | Velké banky | Wells Fargo | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Americký výrobce elektromobilů | Opatření proti šíření koronaviru | Dolar k japonskému jenu | Psychologie trhu | Craig Erlam | SNB | Statistika z USA | Koronavirová pandemie | Nejistota | Investice do ropy | Natixis | Microsoft | F1 | USD/CHF | Denní fluktuační limit pro akcie | Příležitosti | Omezení COVID | Dopad na cenu | Bemis | Unijní země | Akciové indexy v USA | Dnes ČTK | GME | Výběr akcií | Hodnota investic | CME | Býčí (bull) strategie | Pokles cen ropy | Vládní dluhopisy | Den nezávislosti | Data z USA | HDP v eurozóně | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Starteepo | Global Gas Analytics | ACWA | Akciové korporace | Obchodní plány | Repo operace | Společnost Tesla | Forwardy | Akcenta | Změny cen | Sell | Prudký růst inflace | Demokratické strany | Světová měna | Důvěra v průmyslu | Brett Hartl | Letadla | Long pozice | Zpráva pro tradery | Cybertruck | Denní objem obchodů | Speciální operace s cennými papíry | Světová banka | LYNX webinář | Kurz dolarů | Mexické peso | Hodnota indexu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Národní ekonomická rada vlády | Dražší energie | Masivní propad | ADP report zaměstnanosti | Důvěra | Aerolinky SAS | Kraken | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Markets | Deficit nabídky | Index Nasdaq | Asijské indexy | Unce zlata | Cena hliníku | Starlink | Meziroční růst HDP | Společnost BlackRock | Obchodní praktiky | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Rizikovější aktiva | Akcie ConocoPhillips | Představenstvo | Vliv volatility | Hlavy států | Produkce kartelu OPEC | Historie burzovního obchodování | Nahdi | Domácnosti | Makroekonomika | Range | Pokles úrokových sazeb | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Agentura AP | Evropská banka | Nižší minima | Celkový sentiment | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Bit.plus Martin Stránský | Tomáš Pfeiler | Hladiny podpory | Riksbank | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Slabý americký dolar | Silný propad | Newcrest Mining | Apache | Nifty 50 | AA | Intraday | Invest | ForexFactory.com | ILO | Trendová linie | Federální rezervní banka | Gazprom | Řízení rizika | Jemenští povstalci | Centrální banka | Bezpečnější měny | Exxon | Západní sankce vůči Rusku | Raymond James Financial | NYMEX | Světová rezervní měna | Devizové intervence | Významné zprávy | Německá vláda | Zemní plyn | Deutsche Börse | Apreciace | Tržní sentiment | Německo | Index PMI | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Měny&Sazby | Ranní zpráva z akciového trhu | Útok na Ukrajinu | Rozbor | Enbridge | Německý Ifo index | QE | Quantum Fund | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Velké zisky | Pravidla regulace trhů | Makroekonomické ukazatele | DBS | LYNX | Krach | Pozitivní zpráva | Activision | Fond bohatství | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Instant Trading EU Ltd. | Donald Trump | KBC Energy Economics | Spotová cena | Vliv amerického dolaru | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Komodity zlato | Jiří Tyleček | Standard Chartered | Rumunsko | Harmony | Vstupní S/R zóny | Margin call | Centrum | Technické problémy | Walmart | Společnosti | Těžařská společnost | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | CL | Los Angeles | Investice do akcií | JPMorgan Chase & Co | Nájemné | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Tržní situace | Americká automobilka Tesla | Energetický sektor | Unijní ministři | Severomořská ropa | Kartel OPEC | Polská vláda | Fibonacci trading | Saudi Telecom | Nemovitostní investice | Alžírsko | Dluhové krize | Podnikatelé | Mero | Cenné papíry Erste Bank | Prohlášení čínské vlády | MetaTrader 5 Supreme Edition | Kurz české měny | Desetileté dluhopisy v USA | ConocoPhillips | Vodafone | Blog | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Grafy | Americký státní dluh | ING | Inflace v ČR | Air France | Mezinárodní organizace práce | SMA 200 | Nadbytek ropy | Vice | CFD na ropu | Zvýšení těžby ropy | Zhodnocení jednotlivých měn | API | Rizikovější investice | Mezinárodní finance | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Podhodnocené akcie | Směnný kurz | Graf vývoje ceny ropy | Erste Group | Překoupené úrovně | Společnost MMI | Status bezpečného přístavu | WeWork | Zahraniční investice | Akcie ARM | Premiér Justin Trudeau | Threads | Pád ceny ropy | Směnné kurzy ČSOB | Aktivum | Společnost XTB | WirtschaftsWoche | Česká republika | Hamás | Jair Bolsonaro | EUR/HUF | Zvýšení produkce ropy | Price Futures Group | Tadával | CZK | Analytik Cyrrusu | MetaTrader 4 | Reuters | Úspory | Cena ropy dnes | Unilever | Extrémně nízké úrokové sazby | ETC | Kov | Velcí obchodníci | BMI Research | Finanční riziko | Značný zájem | Baidu | Denní minima | Dobré zprávy | Schlumberger (SLB) | Situace | Chevron | Světové měny | Elliott | Akcie Samsungu | Londýn - ICE | Index nákupních manažerů | Škoda | Kurs koruny k euru | Michael Kors | Letecká společnost | Jednání o těžbě | Politika americké centrální banky | Měření volatility | Výkonná ředitelka | Čínský koronavirus | Akciová burza v Argentině | Státní dluhopisy | Analytici | Americký dolar | Londýnské akciové burzy | Kurz koruny | Steen Jakobsen | Rada MMF | Výrobní aktivita | Finlord | Akciový index Dow Jones | Štěpán Hájek | Augustín Carstens | VaR | Overbalance | Rolování | Měny zemí | Euronext | Rekordní maximum | Zakladatel | Zásoby ropy ve Spojených státech | Předseda | Primární emise | Wealth | Právo | Mzdový nárůst | Přímé zahraniční investice | Equity | Viceprezident | Guvernér Fedu | SPS | Zavedení cenového stropu | City Index | Provozní zisk | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Dluhopisy | Komodity ropa | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Deutsche Boerse | Linda Yaccarinová | Ripple | Růstový impuls | US100 | Menší země | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | J&T | Anglo American | Informace o průměrné denní volatilitě | Rubl kurz | Zesílení inflačních tlaků | USDIDX | Traders | Tržby | Futures trader | Růst mezd | Euro (EUR) | Investiční Memento | Evropská unie | DPA | Mezinárodní investoři | GBP/CAD | Boeing | Cvičení | Podílový list | Stagnace | Příkaz | HDP v USA | Oliver Wyman | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Intradenní obchodování | Historický pád cen | Těžba OPEC | American International Assurance | Finanční systém | Floating | Organizace ADP | Vitol | Merlin Entertainments | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Prime | Cenový cíl | Rozpočet | Riziko recese | 4217 | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Google | Apple | Investiční plány | Libra | Investovat do ropy | Energetický a průmyslový holding | Masivní nárůst ceny | Libyjský dinár | NJJ Presse | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Wunderlich Securities | Nákup akcií | Ztráty peněz | CFD | Vinci | Šokující předpovědi Saxo | Fond zaměřený na investice do umělé inteligence | Vysoké úroky | SMA 100 | Vánoce | Řetězec Casino | Nová data | Air Liquide | SaxoBank | Kasino | Open | Cena akcie | Dow Jones Industrial Average | Ropa v Rusku | Chicago Mercantile Exchange | Silnější support | Jemenská válka | Nabídka akcií | Švédsko | Příliv ropy na trh | Americké ministerstvo obchodu | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Webináře zdarma | FTSE | Financovat | Řetězec | Fond | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Sekundární trh dluhopisů | Příprava | Investiční rozhodnutí | Struktura nabídky | Čínské měny | Ztráta | Řecko | BRICS | Finanční instrumenty | Vysoké inflace | Dodávky ruské ropy do Číny | Americké vlády | Nejnižší ceny ropy | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | EUR/RUB | Německá centrální banka | Pandemie nemoci | FDIC | Fortune | Londýnský index FTSE 100 | Ruská invaze na Ukrajinu | Arm | Měny ropných velmocí | Hong Kong Exchanges and Clearing | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Trumpova vláda | Federal Reserve | ECB | Vývoj ceny akcií PKN Orlen | Objem zlata | RRR | Vysoký výnos | PIRA | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Ceny komodit | Index německých akcií | Úroky | Vyplácet dividendy | Nová mutace koronaviru | Refinitiv | Čínský růst | Silnější kurz | Akcie energetických podniků | Plodiny | Automobilka Toyota Motor | NAFTA | CVX | Vývoj LNG kapacit | Ranní nadhoz | Miliardy švýcarských franků | Eskalace | Cena | Překoupený trh | Silné oživení | Tržní hodnota Saudi Aramco | Nižší ceny ropy | Snížení cen ropy | Investiční banky | ACWA Power | Salvador | Kanadský dolar (CAD) | ERÚ | Finanční analytici | ASML Holding NV | Silný trh | Partners | Nastavení měnové politiky | Benchmarky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Akcie dnes | Chatbot | Roční maximum | Mutace koronaviru | Klouzavý průměr SMA | Přenos | Velká finanční instituce | IG Markets | DAX 30 | Izrael | Ceny akcií | Vyšší riziko | Americký Úřad pro energetické informace | DiNapoli | Inspirace | Merrill Lynch | Huawei Technologies | Producent ropy | Huayou Cobalt | Euro STOXX | RBI | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Epidemie | Ceny zemního plynu | Telekomunikační společnost | Největší pády | Kurs rubl | Saúdskoarabská síť lékáren | Česká ekonomika | LEAG | Čínská ekonomika | MUFG | Ázerbájdžán | Patterny | Cla na dovoz | Ceny | Vyšší úroky | Euro vůči dolaru | Kurzy | Prudký pokles | Koronakrize | Moskva | Technologie | Těžba ropného kartelu OPEC | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | British Airways | Dolarový index (USDIDX) | ČNB | Dluhy | Ján Čarný | Odhady ekonomů | Ceny akcií Nvidia | Ranní okénko | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Pokles | Sankce Západu | Conseq | Contango | ČEZ na pražské burze | Dekret | Obchodování na zámořských trzích | Cenné papíry Komerční banky | Přehled kurzů | Czech Media Invest (CMI) | Evropské ropné společnosti | E-mini | Německá kancléřka | Výběr zisků | Margin | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Ceny palladia | Hospodářská krize | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Těžba v USA | Dostupná data | Trading systém | NYT | Společnost Twitter | Objem obchodů na burze | Saúdskoarabská investiční společnost | Maloobchodní tržby | Caprock Risk Management | Erste | Americké společnosti | Vývoj cen ropy | Blue chips | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Hedge | Meta Platforms (Facebook) | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Mikronésie | Cenové minimum | Rezervní měna | Poplatek | Server BBC | Moody's | Guvernér | Čínský internetový prodejce | Platební bilance | Krize bankovního sektoru | Rabobank | NBP | Thajsko | Lego | Poptávka a nabídka | Kuvajtský dinár | Makro | Banka | Největší ropný areál světa | Riziko intervencí | Geopolitická nestabilita | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Rychlý pokles cen ropy | Americký dolar vůči japonskému jenu | NTT | Impérium | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Koruna dnes | Obchodování na měnových trzích | NVDA | Splynutí cenného papíru | Prezidentské volby v USA | Odpor | Coinbase | Vývoj na akciovém trhu ve Spojených státech | UxC | Obchodníci s měnami | Drahé kovy | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Spekulativní kapitál | Velký problém | Obchodník | Letadlo | Pád cen | Vývoz z Německa | Situace na ropě | Fitch | Portfolio manažer | Finanční televize | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Renminbi (CNH) | Finanční prostředky | Close | Býčí trh | PVM | COVID-19 | Tokio | Vidina rychlých zisků | Mitsubishi | Stanovený směnný kurz | Kolaps těžby | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | Sam Bankman-Fried | Kapitálové požadavky | Regulátoři | ROE | Stimulační balík | Hospodářské škody | Indikátor ATR | Argentina | Ruský vývoz ropy | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Index cen | Americké produkce | Německý ministr financí | Rizika | Růst ceny | Finance | ISM | Index PX | Čínská vláda | Analytika | EBIT | Největší ropná firma | Daně | Výrobce léků Pfizer | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Skupina OPEC | Tradingové webináře zdarma | Vyšší úrok | Obchodování s měnovými páry | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Akcie Schlumberger | Kryptoměna | Abú Dhabí | UxC LLC | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Komodity trading | Růst výroby | Odraz ceny | Zásoby ropy v USA | metodologie | Dovoz z Číny | Obchodovat ropu | Výsledkové sezóny v USA | Momentum | Cenový propad | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Akcie Shell | CBOE | Hongkongský měnový úřad | Sázkové kanceláře | Nepokoje v Kazachstánu | LGES | Zvýšení inflace | Konsorcium | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Newmont | Zisky | Amazon Jeff Bezos | Černá Hora | Aktuální ceny ropy | Výhody globalizace | Rozpočtový schodek | Shanghai Composite | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Současné ceny | Analytik XTB | ERM II | Globální trhy | Ropa graf | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Americký index S&P 500 | Fox Business | Potíže s likviditou | IMPOSSIBLE | Globální ekonomika | Počet žádostí o bankrot ve Spojených státech | Cena palladia | Využití kryptoměn | Průmyslové firmy | Prodávající | ACEA | Thomas Jordan | Růst světové ekonomiky | SPAD | Situace na trhu | TradingEconomics | Bitcoin Cash | Prostor pro pokles | Summit G20 | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Ministr zahraničí | Seznam obchodníků s cennými papíry | KLM | Spotový kurz | Oklahoma | Obrovské ztráty | Ekonomiky eurozóny | Inflační očekávání | Důvěryhodnost burzy | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Otevírání ekonomik | HG měď | Cisco Systems | Spekulace na růst | Členské země eurozóny | Starbucks | Množství peněz | Toyota | NATGAS | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Režim devizových intervencí | Společná měna | Cena zlata | Akcie Apple | PMI ve výrobě | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Exxon Mobil akcie | Marks & Spencer | ISO | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Vývoj měnového páru GBP/USD | Snížení ratingu | Alokace | Výroby elektromobilů | Obchodníci | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Hlubší deficit | Breakout | Investiční plán | Turecký prezident | Propad ropy | Capital | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Hongkongský index Hang Seng | Velké riziko | Index inflace | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Bull | Vývoj výstavby nových bytů | Index Russell 2000 | Nissan Motor | Rating vyšší | Společnost Chevron | Pokles akcií | Kurz australského dolaru | Index pražské burzy PX | Statistici | Pákistán | Saxo | Obavy z globální recese | News Corp | Růst cen stříbra | Král Salmán | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Konec cenové války | Epiq AACER | PSX | Turecké liry | RSI | Technologický Nasdaq | JBC Energy | Hardware | Platební systém SWIFT | Akcie ČEZ na pražské burze | Dovoz oceli | Zdanění bohatých | SPX500 | Zasedání Bank of England | Asset management | Delaware | Společnost Delta Air | ERA | MSCI World | Korunní princ | Repo sazby | Kancléř Olaf Scholz | Reporty | Vysoké dividendy | Poptávka | IFO index | Dnes na trzích | Společnost Aramco | Financování | Shell Plc | Ceny suroviny | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | ECN | Ursula von der Leyenová | Cenový graf | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Naftogaz | Úrok na českých dluhopisech | Čína | Nákupní trend | Omezení dodávek | Stres | Rostoucí akciové trhy | Měnový index | Alphabet (Google) | GMT | Konžská republika | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Ekonomický kolaps | Překoupení | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Index pražské burzy | Obavy o poptávku | Americké banky | Psychologie | Novozélandský dolar (NZD) | Volby do Evropského parlamentu | Analytici Next Finance | Mráz v Texasu | Pivotní body | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Cizí měny | Tovární objednávky v Německu | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Úrokový diferenciál | Globální poptávka | Investiční poradenství | Hospodářské instituty | FRED | Růst spotřebitelských cen v Německu | Počet firemních bankrotů | Maďarská měna | Bulharsko | Jihokorejské společnosti | Obří primární nabídky akcií | Zvýšení produkce | Velcí producenti | Americké akciové trhy | Tchajwanská firma | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | Převzetí firmy Twitter | Vývoz plynu | Odhad růstu ekonomiky | Sociální síť | Hodnota amerického dolaru | Zvýšené úrokové sazby | Navýšení cel | Dividenda | Nárůst výnosů | MIFID | Dolar (CAD) | Volatilita na finančních trzích | Ropa akcie | Kurz ropy Brent | Průměrná hodnota | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Výsledky hospodaření | FT | PlayStation 5 | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | DAX | Jedno euro | Denní pokles | Obchodování na akciových trzích | Nomura Securities | Louisiana | Pokles zásob | Průměrná mzda | Kalendář událostí | Mali | Dolarové sazby | DNO | Softwarová společnost Microsoft | Korelace měn | Dnešní čísla | Prolomení oblasti | Coface Barometr rizik | Micron Technology | Spotřebitel | Ruský vicepremiér | New York Times | SolarEdge | Čínské rafinerie | Bloomberg Economics | Výplata dividend | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Uskutečnění obchodů | Výroba čipů | Aliance | Kurz měny | Největší americká banka | Znehodnocení úspor | Světové události | Payrolls | Posílení eura | Pokles podnikatelské aktivity | Obilniny | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Generovat cash-flow | Akcie Gamestop | Tony Sycamore | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Tradition Energy | Platební síť | Afghánistán | Historické příklady | Bod | Tweet | Miliardy korun | Kasym-Žomart Tokajev | Globtrex | Podmínky na trhu | Sdružení výrobců automobilů | Akcie americké společnosti | Shares | Elektrotechnický koncern | Levné energie | Silnější koruna | Christine Lagardová | Americká pravidla | RBNZ | Jaderné elektrárny | Investiční činnost | PRIBOR | Paládium | UTC | Macao | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Americké maloobchodní prodeje | Video | Únorová inflace | HDP | Změny klimatu | Pfizer a BioNTech | ROCE | Měna na forexu | Americká měna | Rekordní čtvrtletní pokles | Nord Stream | Hodnota HDP | EMU | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Akcie těžařů stříbra | Problémy | Projevy centrálních bankéřů | Vývoje ceny | Americký miliardář | Emisní cena | OCI | Ziskovost | Bankéři | Sázet | Technology | Deutsche Bank | Banka UBS | Zahraniční firmy | Cena ropy | HKComp | Mezinárodní standard | Ztráty dolaru | Tadawul | Obavy trhu | Německý kancléř Olaf Scholz | Firma | Inflace | Tržní aktuality | Advanced Micro Devices | Recese světové ekonomiky | Spotřeby plynu | Prezidentské primárky | Vazby USA | Analytik trhů | Drobní investoři | PERN | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | Binární opce | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Státy EU | Zlato a stříbro | Obchodní zásoby | Diskont | Koruna zpevnila | Trh kryptoměn | Bill Gates | Organizace pro výživu a zemědělství | Prognózy na cenu ropy | Tweety | Oživení globální poptávky | Devizový trh | Načasování | Kurz USD | Prezident Světové banky | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Lot | USA a Čína | Thajský index SET | Republikánské prezidentské primárky | Měřítko očekávané tržní volatility | China Telecom | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Emmanuel Macron | Růstové faktory | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Signály | Omikron | Protekcionismus | Rezervy | Tržní kapitalizace firem | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Aktivita investorů | Hongkongský měnový úřad (HKMA) | Turistika | ORCL.US | Lira | Kalendář ekonomických událostí | Hormuzský průliv | Ceny nafty | Jens Klatt | KWD/USD | Prodejní aktivity | Rafinérie | IHS Markit | Americké ropné společnosti | Statistiky | Peněžní zásoba | Mohammed Barkindo | Bloomberg Commodity Index | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Vliv na hodnotu eura | Francouzská obchodní bilance | Stoxx 600 | Výprodej | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Bali | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | FX | Americká Komise pro cenné papíry | Rozhodování | Blizzard | Krach SVB | Average true range (ATR) | Setkání OPEC | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Facebook | Snížení spotřební daně | RUB | Pohonné hmoty v ČR | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Zavedení cel | Martin Klass | Cenné papíry Erste | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | 256/2004 | Unicredit | Ropa a Plyn | EMA | Tyson Foods | Ekonomka | Uzbekistán | OPEC Mohammed Barkindo | Pokles výnosů | Globalizace | Stabilní fixace | Nákupní korekce | TASS | HSI | Rozkolísaný | Investiční banka Goldman Sachs | Royal Dutch Shell A | Michael Hewson | Spekulace na kontraktech Brent | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Merck | Washington Post | Asie a Tichomoří | Vývoj na akciovém trhu | Northern Trust | Cena ropy klesá | Nebraska | Embargo na dovoz ruské ropy | Růst dolaru | Obchodování ropy | Ceny pšenice | Forex.com | Nezisková organizace | BH Securities | Krize v eurozóně | Hodnoty měny | Mrazy v USA | Euro | Oracle | Naše prognóza | Čínské burzy | Medvědí scénář | Akcie podniku | Generativní AI | Těžba bitcoinů v Číně | Fundamentální pozadí | Obchodní aktivita | ANZ | Dubai Electricity and Water Authority | Bezpečné dluhopisy | Boeing 737 | Server CNBC | Index SET | Greg Kelly | Agentura DPA | Akcie na pražské burze | JP Morgan | Čínská měna | Mezinárodní dluhopisy | Wood & Company | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Příliv ropy | Kukuřice | Debata | Deficit státního rozpočtu | Activision Blizzard | Důležité fundamenty | Investujte | Ruské energetické podniky | Risk | Nálada na globálních trzích | Podpora exportu | Prezident USA | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Arabian American Oil Company | Ekonomický institut | Vývoj zásob plynu v USA | Loď Ever Given | Dodávky suroviny | Bidenův obří balík rozpočtových opatření | Sweet Crude Oil | Boj s koronavirem | Konglomerát | Být trpělivý | Rozvíjející se trhy | Evropská centrální banka kurz | Železnice | Pražský index PX | Mnoho ziskových obchodů | AUD | Bank of New York Mellon | Stericycle | Caixin/Markit | Kontrakty na ropu WTI | Binance | SPAD (Systém pro podporu trhu akcií a dluhopisů) | Kuvajtská centrální banka | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Japonský Nikkei | Index amerického dolaru (USDIDX) | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Poskytování hypoték | Ben Broadbent | Oscilátor RSI | Přední těžaři | Saúdské království | Commodity | Breakout Trader | Měnový stratég | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Analýza Copley Fund Research | Pegas Nonwovens | Zpětný pohled | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Německý vývoz | Íránská ropa | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Aranmka | Upisování | Světová obchodní organizace (WTO) | Úřad práce | Kypr | Citigroup | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Ekonomové | Softbank | Včerejší statistika z USA | Čínský vývoz | Rozhodnutí Bank of England | Sony | Index VIX | Banka JP Morgan | Hospodářství | MIB | Čínský export | Stagflace | Africké země | Hlavní ekonomka | Amcor | Vývoj měnového páru USD/HKD | Nový Zéland | Abkajk | Rada ČNB | Plánované obchody | Kontrakty na uran | Jednotná měna | Ohlédnutí | Novatek | Kurzy ropy | EU | EBITDA | FXstreet.com | Ropa roste | Indická centrální banka | Wales | Graf komodity Ropa WTI | Soukromé investiční společnosti | Labouristická strana | Miliardy | Ceny pohonných hmot v ČR | ROI | Belgická vláda | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Bollingerova pásma | Prodeje existujících domů | Nižší ceny | Tržní hráči | Spojené státy | Zisková marže | CAR | Cenové stability | Šíření nákazy | Zasedání ECB | Credit Suisse | Powellovy komentáře | Měna euro | Ropa a pohonné hmoty | Objem investic | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Tesla | Justin Trudeau | Převis | Postavení dolaru | Napětí mezi USA a Íránem | Precedens | Kurz domácí měny | NN Group | JMMC | Deutsche Lufthansa | Výkon dolaru | ARM | Koronavirové krize | Prodeje čipů | Nástroje měnové politiky | Vývoz | FED - Federální rezervní systém | Energetické firmy | Prodeje akcií | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Taro Aso | Světové finanční krize | Regulace trhů | Aktivity v eurozóně | Strategie komodit | Členské státy EU | Volby na Islandu | Garantovaná dividenda | Úřad pro energetické informace | Světové poptávky | Televize Sky News | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | Abhijit Banerjee | Sterling | Sam Altman | Výnosy na amerických dluhopisech | Exprezident | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | AXA | Záloha | Renault | Švýcarský frank | WP | BIS | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Investoři a obchodníci | Erdogan | Virtuální měny | Ríjál | Mercedes-Benz | Vývoj těžby ropy v USA | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | Hongkongský dolar | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | VET | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Kyjev | Tvrdá zima | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Fluktuační limit pro akcie | Campbell Soup | Irské aerolinky | František Táborský | Silný support | Štěpán Křeček | Růst mědi | Americké burzy | Negativní zprávy | Realitní společnosti | Snížení úroků | Internetové firmy | Long Term | Globální pandemie | Akcie Alibaby | Frank | Ministři | ETN | Prudký propad | ERM | Ceny benzínu | Investiční cíle | Cla na dovoz čínského zboží | Změna politiky | OSF | Kapitálové výdaje | BTC vs. USD | Matěj Široký | Nízká cena ropy | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | Substituce při výrobě elektřiny | Tržby v eurozóně | IONWAY | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Politické riziko | Členské státy | EASA | Bankman-Fried | Růst Saúdské Arábie | Dnešní zpráva | Helicopter money | KBC | Centrální banka USA | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Ekonomický poradce | Silné euro | Dieselgate | Změna sazeb | Předpověď počasí v USA | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Hráči s ropou | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Unipetrol | Snížení produkce | Virtuální státní měny | Ceny potravin | Politická nejistota | Uniswap | Intel | Výkon hlavních měnových párů | Elizabeth Warrenová | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Finanční skupina | Dosažení dohody | Ticker | Embargo EU | Břidlicové ropy | Brent (OIL) | Japonský premiér | Čínský průmysl | Cena ropy za barel | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Kuwait | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Prezident Donald Trump | Západní investoři | Nouzový stav | Průmyslové zboží | CySEC | Multi-Asset obchodování | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Cena surové ropy | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Pravidla Evropské unie | Čerpání ropných zásob | Kurz bitcoinu | Potravinová a energetická krize | Denní fluktuační limit | Jonáš Mlýnek | Technologický sektor | OSN | Soud | China Evergrande Group | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Panika | Komunita | Uzavřený bankovní systém | Výkon amerického dolaru | Booking | Trendy komodit | Emise dluhopisů | Předpovědi Saxo Bank | Cristobal | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Soukromé podniky | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Bondy | Konflikt na Ukrajině | Zdravotní krize | Globální trh s ropou | Koncern Sony | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Arabský měnový fond | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | BBB- | BASF | Válka v Zálivu | Benzín | Ministr financí | Trhy v USA | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Cenová válka | Abu Dhabi Commercial Bank (ADCB) | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Western Union | Cena jedné akcie | IKL | Adidas | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Útok na největší ropný areál | Slovensko - burza | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | DEWA | SVB Financial Group | Ozbrojený konflikt | EMEIA | Ropné království | Zásoby plynu | Závislost na americkém dolaru | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | USOil | Oslabení | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Verizon | Poptávky po ropě | Windfall tax | Fundamentální data | Slábnutí rublu | Platforma | Politické události | Evropský statistický úřad | Akcie těžařských společností | Zdražování ropy | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | 2222 | CNN | USD/RUB | Pomalé oživení | Ztracené iluze | Nárůst volatility | Ekonomický výhled | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Burzovně obchodované produkty | Snížení emisí | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | SWIFT | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Invaze Ruska | BTC | Průměrná mzda v ČR | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Sankce na Rusko | Forex Factory | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Saúdskoarabský státní investiční fond | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | ASX 200 | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Směnný kurz ČNB | Guvernér centrální banky | Angola | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Korporace | Navýšení cel pro dovoz z Číny | Průmysl | Vakcinace v Evropě | Důsledky epidemie | Nejhlubší poválečné recese | Očekávané výsledky | Těžba břidličných producentů ropy | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Úroveň supportu | Market Profile | Míra inflace v Turecku | Východní Asie | Rhodium | Senátorka | Pyramida | Drastický hospodářský pokles | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Nadprodukce | Podnikatel | Růst ceny GameStop | Šíření nových variant koronaviru | American Airlines Group | Úvěrový rating | Snížení daně | Bankovnictví | Evergrande Group | NewYorská burza | Libye | Aerolinky | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Schůzka skupiny OPEC | Americká výnosová křivka | Symbol 2222 | A321Neo | Continental | Zmrazení ekonomiky | Break-Even | Pohonné hmoty | Nižší kurz | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Bankovní regulační orgány | Divergence | Cena cukru | EasyJet | Commonwealth Bank of Australia | ETF | FCC | BHP Group | Federální obchodní komise | Vlády | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | Saúdové | UnitedHealth | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Varování | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | Vánoční svátky | Stabilní zisky | Úsilí | Družba | Černé zlato | Údaje o nezaměstnanosti | Přístup na trhy | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Tomáš Holub | Ekonomika Spojených států | Spojení | Národní bezpečnost | Long | PFNonwovens | Rally | Reálná ekonomika | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Pohyby ceny | Western Union Business Solutions | Platidlo Kuvajtu | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Apple TV+ | SARS | Fidelity National Information Services | WTI (OIL.WTI) | Nálady na trhu | Finanční armagedon | Spokojenost | Bear | PlayStation | Internetový obchod | Dluh zemí eurozóny | Investiční doporučení | Spencer Mindlin | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Použití finanční páky | Americké akciové indexy | Burzovní společnosti | Prodejní tlak | CETA | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | A/S Global Risk Management | Zasedání centrální banky | Propad těžby | Indexy na Wall Street | Oživení poptávky v Číně | České měny | Index německých akcií DAX | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Nezaměstnanost v Německu | Vývoj trhu | Švýcarská banka UBS | Business | Nízké ceny benzínu | Akcie Stock | Strach na světových burzách | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Pozitivní trendy | Emise oxidu uhličitého | Výnosnost | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Srbsko | Arizona | Černý pátek | Vývoj ceny americké ropy | Slábnoucí dolar | Odvolací soud | Mechanismus stabilizace cen | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | TikTok | Osobní počítače | LPR | Peněžní série | Obchodování s komoditami | Pokračující krize | Plynárenské společnosti | Americká centrální banka FED | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | NTT (Docomo) | Keystone XL | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nákup australského dolaru | Sběrný agent | FX Analyst | Řízení výnosové křivky | Ruský ministr pro energetiku | Cenové patterny | Nejslabší růst | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Výsledky voleb | Nový týden | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Global Risk Management | Anas Sálih | Long signál na akcie | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Zdravotnictví | Fox Corp | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Ole Hansen | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Technologický pokrok | Bezpečnost | Indický premiér | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Snížení cen | Zákaz cestování | Energy Aspects | | African+Eastern | Counterpoint Research | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Indexy PMI | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Vstup Facebooku na burzu | Mateřská společnost | Danske Bank | Westpac | Členské země | Seat | Zákonné platidlo | Forexové obchody | Riziková aktiva | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Akcie DocuSign | Špatné zprávy | Signa Holding | Počet veřejných úpisů akcií | Známky oživení | Majetek | Americký dolar (USD) | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Pevný směnný kurz | Obchodník s ropou Vitol | Edward | Členské země Evropské unie | Sky News | Britské referendum | Purple Trading | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Objem zakázek | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | L.F. Investment Limited | Online obchodování a investice | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Short pozice | Posílení australského dolaru | Genscape | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | WEF | Industrial and Commercial Bank of China | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Breaking | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Ropovodní síť Evropy | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Cushing | Největší pokles | Politika | CFG | Koš | Kalifornské bankovní regulační orgány | Nálada na trhu | Commodity futures | Letecké společnosti | Čínský jüan | Strategie carry trade | PLN | Kapitalizace | EBRD | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Evropské společnosti | Ministr pro energetiku | Komunikace | Komoditní index DJ-USB | SAS | Druhá vlna | Burza Binance | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | DBS Bank | Americké futures | Yahoo Finance | Paxlovid | Alternativní taxislužby | MAM | Centrální banky USA | ECOFIN | BHP | Americký dluh | Jak investovat | Noble Energy | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | GDP | Negativní korelace | Ceny akcií PKN | Velká Británie | Nakupovat | Systém ChatGPT | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Graf komodity Zlato | TradeMas | Ceny akcií Exxon Mobil | Zasedání FED | Double bottom | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Indexy S&P | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Rozpis odsouhlasených těžebních škrtů | FTX Sam Bankman-Fried | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Napětí na trzích | Quant | Geopolitická rizika | BrandZTop 100 | Applied Materials | FAO | Indie | Letectví | Investovat v roce 2020 | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Centrální bankéř | Oregon | Vliv na trh | Přísná měnová politika | SVB | Aktuální Price Action | Lula da Silva | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Paramount Global | Kupující bitcoinů | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | Živobytí | Ekonomika | Německé automobilky | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Komoditní měna | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Obchodování s cizími měnami | Zlevnění ropy | Howie Lee | Řízení kapitálu | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Fitch rating | Americký kongres | Fyzický trh s ropou | Ceny zlata | Výplaty dividend | BBB | Výhled | Trade Financial | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Americký trh práce | Výprodej na burzách | Konzultační společnosti | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Deriváty | Přísná opatření | IfW | Ethereum | Čínský vicepremiér | Kolaps stříbra | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Embargo | Bilance Fedu | B&K | Hry | Akciový index DAX | Digitální daň | Hrubý domácí produkt Saúdské Arábie | Odpovědnost | Akcie Micron | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Index Hang Seng | ONE | Sentix index | Private equity | Čínská státní televize | Česká inflace | Zaměstnanci | Dubajská DEWA | PayPal | Dostatek likvidity | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Miliardáři | Síť lékáren Nahdi Medical | Největší naleziště zemního plynu | Ropný kartel OPEC | Nízké ceny ropy | Merkelová | Pocity | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Těžaři ropy | Američtí těžaři | Cyrrus | Vývoz energetických produktů | Burze | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Hodnota Saudi Aramco | Indikátor ADR | Dějiny burzovního obchodování | X-Trade Brokers | eBook | Balík sankcí | Insider | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Mojmír Hampl | Nabídka a poptávka | Aktuální rezistence | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Fúze | Antivirové společnosti | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Bílý dům | Komoditní trhy | ČEZ | Austrálie | Státní rozpočty | HDP Číny | Německé ekonomiky | Financial Times | Kontrola inflace | S&P Global Platts Analytics | Investor | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | Petro-Logistics | Dluhopisy Saúdské Arábie | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Omezení dodávek ropy | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Kanadská centrální banka | Vývoz saúdské ropy | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Caixin | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | Katastrofy | BinckBank | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Graf měnového páru | Finanční údaje | Analytik finančních trhů | Krize | Bernstein | Obligace | Akcie ropných společností | Wood Mackenzie | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Fresenius | Zvýšení úroků | Riziko | Zajišťování | Euro včera | Americká internetová společnost | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Epidemie koronaviru | Mises Institute | Ropné nadšení | Německé tovární objednávky | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Saúdskoarabský akciový index | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | ETH/USD | Highsky.cz | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Zlotý | Dolar (AUD) | Joe DiNapoli | Vysoké ceny ropy | IBEX | Massachusetts | Omezení produkce | AOS | NXP | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Contracts for difference | Salmán | Exotické měny | Paramount | Krize na Ukrajině | G20 | Míra inflace v eurozóně | Informace z trhu | Pokles poptávky | Nákupní signál | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Obchodní přebytek | Mitsubishi UFJ Research | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Zima v USA | Meziroční míra inflace v eurozóně | Rally na ropě | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Výplata | Globální trh | Podíl akcií | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Výrobci čipů | Poradci | Sazby | Americké výnosy | US30 | Graf indexu | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Lucid | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Komodity obchodování | Ceny aktiv | Brazilský real | Tapestry | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Jak investovat do komodit | Investiční tituly | Cíle | Politická rozhodnutí | Average True Range | Trhy v Číně | Burza | Semináře | Interfax | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | LTRO | Šekel | Převzetí Activision Blizzard Microsoftem | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | První odhad | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Izraelská armáda | Fox News | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Dnes na světových trzích | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Vývoj ceny akcií Shell | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Převzetí firmy | Valíd bin Talál | Ropa WTI a Brent | Jak funguje screening akcií | Novodobý kurz kuvajtského dináru | Březnová data | Slabší dolar | Dnešní údaje | Vstup na pražskou burzu | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Podíl veřejného vlastnictví | Válka mezi USA a Čínou | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Pokles EUR/USD | Klíčové zasedání | Snížení úrokových sazeb | Royal Dutch Shell (RDSA) | Saúdský princ Valíd bin Talál | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Sezónnost | Uhlí | Bělorusko | MasterCard | Mylan | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Raymond James | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Irsko | Upjohn | TotalEnergies | Long position | Nová historická maxima | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Milei | Roklen | Zpravodajství | Inflační tlaky ve světě | Ceny akcií Shell | Rolování kontraktů | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | DocuSign | Tradeři | Značný pokles | USDX | Brazilský prezident | BHS Štěpán Křeček | Inaugurace | Nahdi Medical | Dlouhé knoty | Dividendy | Časové rámce | Měna | Ruský rozpočet | Australský dolar (AUD) | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | Společnost Morgan Stanley | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Paul Volcker | Německé banky | Trader Workstation | Teroristický útok | Situace na trhu s ropou | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Kvóty na těžbu ropy | Futures trading | Sympozium | MSCI | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Ukazatel volatility | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Hospodářský pokles | Britská ropná společnost | Výnosy | United-ICAP | Walgreens | Ekonomické zotavení | W1 | Miliardy dolarů | Obchodování na forexu | SEB | ProLogium | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Zvyšování rizika | JPMorgan | Varianta koronaviru omikron | Německá automobilka | Dopad cenové války | Zahájení ruské invaze | Koronavirus dopady | Vývoj ceny akcií Exxon | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Trade | Globální poptávka po ropě | Regionální měny | Zmírnění sankcí | Eni | Trend v obchodování | Optimismus na trhu | Poptávka po ropě | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Euro futures | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Světová zdravotnická organizace | Jaký je výhled? | ABN Amro | Rozpočtové příjmy | Prezident Putin | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Rozhodnutí skupiny těžařů | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Skotská libra | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Akcionář | Miliardy USD | Fixní kurz | Poradce | Vicepremiér | BAB | Nákupní euforie | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Obchodní den | Vývoz z Číny | Fundamenty | Interfax Energy Global Gas Analytics | Zkušenost | GBP/EUR | Index Nasdaq (US100) | Invaze ruských vojsk | Signál | Konfederace | Írán | Zdražování | S/R zóny | CMC | Afrika | HKMA | Nejlepší ropné akcie | Výsledkové sezóny | Západoevropské akcie | Komodity grafy | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | EPS | OCBC Howie Lee | ADP | Náklady na zajištění | Napětí mezi Čínou a USA | Uptrend | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | Cena dnes | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Termínový kontrakt | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Virgin Orbit | Historie | Úspěšné obchodování | Alžírský dinár | Sociální média | Nové žádosti o podporu | Dvojité dno | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Dopady koronaviru na ekonomiku | Společnost Tapestry | CHNComp | Podmínky půjčky | Člen bankovní rady | Obiloviny | Forex trader | Vstup na burzu v Londýně | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Divize Microsoftu | Výdaje | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Cloudové služby | Covidové pandemie | Kurz koruny vůči euru | Obchodní systémy | Vývoj amerického státního dluhu | Rezervní měny | Barometr rizik | Časové období | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Ropní vládci | Futures na americké akcie | Forbes | Mezinárodní obchod | Index MSCI World | Obchodujte | Maloobchodní tržby v USA | American Petroleum Institute | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Allergan | Swiss National Bank | Cena kontraktu | Thomas Barkin | BlackRock | Ukončení války | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Hospodářský růst Saúdské Arábie | Futures broker | Francouzský index | Vysoká volatilita | Potenciál zisku | Jestřábí Fed | BMW | Německá burza | Cena akcií | Vývoj jádrové inflace v Rusku | Bezpečné měny | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | Kupci | ASX | Špatná data | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Dopad koronaviru | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Obchodní nastavení | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Reserve Bank of Australia - RBA | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Zpráva o růstu nezaměstnanosti | Paul Nolte | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Buy | List The New York Times | Eura | Schodek rozpočtu | Nikos Dendias | Monex | Čínští vládní představitelé | Short Term | Ztráty | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | Bankovní systém | Společnost Kingdom Holding | Organizace | Britský FTSE | Ceny akcií Exxon | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Letecký průmysl | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Vstup Aramka na burzu | Celkové příjmy | Ruská měna | VIX | Snižování počtu zaměstnanců | Stock Exchange | American Express | Filip Kalčák | Premiér Boris Johnson | Růst | Objem obchodování | Vyšší úroveň | London metal exchange | Zvyšování marží | Intradenní obchodníci | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Kartel OPEC+ | Zobchodovaný objem | Chrysler | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Příjmy | Zasedání bankovní rady | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | MF | Standard and Poor's | Pohyby cen | Událostí ve světové ekonomice | Udržení cenové stability | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Síť lékáren Nahdi | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Světoví těžaři | Risk-off | Propad ceny | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Société Générale | Těžba ropného kartelu | Propad poptávky | Levels | Domácí měny | Dubai Electricity and Water Authority (DEWA) | IAG | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kurz zlato | Bezprecedentní volatilita | Zprávy z krypto průmyslu | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | Linie podpory | Akcie firmy Aramco | Futures trading system | Index | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Cenový pokles | Ruská vláda | Komoditní | Firmy na burzu | Infineon | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Fundament | Vision 2030 | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Ceny akcií Alphabet | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Kurzy ropa | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Jižní Korea | Útlum ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | NHTSA | CFDWorld | ČTK | Vývoj měnového páru KWD/USD | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Ycharts | COT (Commitments of Traders) | Státy OPEC | Akcie SolarEdge | Špinavý plovák | Odvětví | Náklady na těžbu ropy | TWS | Sanofi | Riziková prémie | Výbor FOMC | Dnešní zprávy | Nízká úroková sazba japonského jenu | Politika amerického Fedu | Shein | Vývoj zásob plynu | Oneok | Očekávaný růst | Šíření koronavirové mutace | Největší pohyby | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Biliony USD | Místní centrální banka | Wall Street | Česká národní banka | Fond zaměřený na investice | ARM Holdings | Zveřejněné údaje | Embargo na ruské diamanty | Intradenní obchodník | Vyspělé technologie | Aktuální cena ropy (graf) | Snížení těžby skupinou OPEC+ | Představitelé G20 | Německý ústavní soud | Systém SWIFT | Akciový propad | Index amerického dolaru | Snížit úrokové sazby | Zmírnění chudoby ve světě | Využití indikátorů volatility | Vypuknutí pandemie | Volby v Bhútánu | Koronavirus | Coffee | Produkční škrty | Ricardo Evangelista | Virgínie | Regulační orgány | Debata prezidentských kandidátů | Reserve Bank of New Zealand - RBNZ | Restart po válce | Frank (CHF) | Tchaj-wan | Geopolitická krize | Sankce na ruskou ropu | Jordánský dinár | Stephen Innes | Ceny NATGAS | Merck KGaA | Lukoil | Šíření koronaviru | Polský provozovatel ropovodů | 5G | Oscilátor | Cenové války | Adenza | Společnost IAG | Strategie řízení | Pumpování likvidity | Světové trhy | Síť lékáren | Očekávání trhu s volatilitou | Vlastnictví | Zotavení globální ekonomiky | Poradenství | Obavy z dopadu koronaviru | Ropný institut | Oblíbený bezpečný přístav | Omezení spotřeby plynu | LVMH | Farmacie | Futures brokers | Zahraniční FX | Price Futures | Statistické metody | Diverzifikace | Poptávka po ropných produktech | Investoři z Wall Street | Výsledek zasedání k měnové politice | Trading bez volatility | USD/CNY | Prohlášení | Mzda | Volby v Indonésii | SPOT | Renaissance Capital | Program nákupů dluhopisů | Rozsáhlé sankce | Medvědí trend | Cena dolaru | Návratnost | Komentář amerického prezidenta | Ministři financí eurozóny | Vývoj měnového páru USD/CNH | Zisk na akcii | Ford Motor | Investování do ropných akcií | PDVSA | Růst poptávky po ropě | LPG | GM | Bosch | Nabídka akcií Aramka | Zpracování plynu | Populární indikátory | Předpandemické hodnoty | Strategy Research | Skupina Volkswagen | Války v Evropě | Motorová vozidla | Cboe VIX | Setkání zemí OPEC+ | Nejhodnotnější firmy světa | Země eurozóny | Dolar (HKD) | Španělsko | Obchodování na burze | Produkce ropy | Železná ruda | Ondřej Hartman | Guyana | RDSA | Sucden Financial | Zvýšení účinnosti | Trend na ropě | Člen Rady guvernérů Fedu | Průměrný denní objem obchodů | Ferrari | Vývoj cen komodit | Obchody (intervence) | Vzestupný trend | Saúdskoarabská burza | Výměny akcií | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Nákup měnových párů | Statut fondu | iShares Silver Trust | Dvoudenní summit EU | Volební shromáždění | Ropy ze Středního východu | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Severní Dakota | Změny v pohybech cen | Počet primárních veřejných úpisů akcií | Rostoucí těžba v USA | Stimul | Tobin Gorey | Carsten Fritsch | Pravidla regulace | Americký ropný gigant | UAE | Pád cen ropy | Americké makro | Obchodní přebytek Číny | Těžba z břidlic | Hrozba globální recese | Nákupy luxusního zboží | Geopolitické události | Vakcína na covid-19 | Ohio | Ropný institut API | Brent nebo WTI | Vysoké úrokové sazby | Čínské podniky | SHORT / SELL | Regionální volby | Graf EURUSD | Investiční příležitost | Ropná rally | Markit | Index Cboe | Carl Tannenbaum | Prudký pokles cen | Michal Šnobr | Ekonomika Saúdské Arábie | Naeem Aslam | Agentura IEA | Barrick Gold (GOLD) | Chápání volatility | Síla akcií | Nepokoje na Blízkém východě | Analýza | Hedgové fondy | Daimler | Prodloužení těžebních škrtů | Republikánské primárky | Dirty float | Velké cenové pohyby | Ropné vrty | Ruský útok na Ukrajinu | Vývoj amerického dolarového indexu | Struktura trhu | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Pumpaři | Zrušení daně | CIPS | Největší producent ropy | Akcie automobilky Ford | Commodity index | Rozhodovací schopnosti | Rhodium Group | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Ekonomický růst | Britská banka Barclays | Vývoj dolarového indexu | Procter & Gamble | Posílení | Zájem o ropu | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Volby v Bělorusku | Rovnovážný kurz | Modrá vlna | Tržní hodnota | Poptávka po surovině | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Posilování koruny | Skepse | Emisní cena akcií podniku | Sdílená ekonomika | Supervelmoci | Rijád | Včerejší seance | Více peněz | Měsíční report komodit | Český akciový trh | Měny v regionu | Spotový kurz koruny | CASH HISTORY | BrandZTop | Přebytek rozpočtu | Tweet Donalda Trumpa | Špatné počasí | John Hardy | Události v eurozóně | Vstup na burzu | Vstup firmy na burzu | Dollar Index | Cena plynu pro evropský trh | Čínské exporty | Hýbat trhy | Vývoj ceny akcií | ČSOB | Jemen | Výpočet ADR | Cenové tlaky | Sýrie | Očkování proti covidu-19 | Největší evropská pojišťovna | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Henkel | Nejprudší jednodenní pokles | Hlavní světová měna | Vývoz LNG | EURUSD | Instrumenty | Analytička | Nasdaq v New Yorku | Béžová kniha | Sociální sítě | O2 | Makléři | Tadawul Group | Prodej podílů | Ruská federace | Zlepšení | Nejvyšší HDP | Screening akcií | Vývoji podnikatelské nálady | NFP | Primární nabídky akcií | Měnový výbor centrální banky | Spekulativní investoři | Graf komodity | Fixní kurz měny | Výkon | Šíření onemocnění | Hyundai | Výkyvy v tržní volatilitě | Sběratel | ZIL | Aljaška | Trpělivost | Umělé inteligence (AI) | Vyšší úrokové sazby | Hurikán Irma | Schůze Evropského parlamentu | Vývoj technologií | Zásoby ropy ve světě | Stav americké ekonomiky | Investovat | Globální dluh | Bahrajnský dinár | Ekonomika USA | Baterie do elektromobilů | Web Trader | Cena OIL.WTI | Růst britské ekonomiky | Analytické shrnutí | Norsko | The New York Times | Správy peněz | OIBDA | Severomořský Brent | Tesla Elon Musk | Energetický index | Těžební kapacity | CCC | Zprávy o nezaměstnanosti | Producenti ropy ze skupiny OPEC | ISTAT | Upisování akcií | Válka | Koronavir | EUR USD forex | Americký index | Pražský akciový trh | Český investor | Státní investiční fond | Ropné měny | Graf ceny zlata | Rozdávání peněz | Čínská poptávka | Akciový index S&P 500 | Nastavení Stop-Lossu | Změny v pohybech cen akcií | SEB Bank | Praní špinavých peněz | Nastavení úrokových sazeb | Šíření nákazy COVID-19 | Embargo EU na ruskou ropu | RBN Energy | Celoroční výhled | Účinnosti vakcín | Východní Timor | Ropný tanker | Směnné kurzy | CCI | Obchodník s komoditami | Futures ropy | Obilné trhy | Cena za barel ropy | Connecticut | Produkce ropy ve Spojených státech | Zadlužení Evropské unie | Bankrot | EK | City | HDP Německa | Akcie Micron Technology | EUR/PLN | FTSEurofirst 300 | Kurz akcií | China Unicom | Hnutí Hamás | Hospodářský růst zemí | Šílený rok | Louise Dicksonová | Obchod s ropou | Býčí strategie | Giovanni Staunovo | Firma Saudi Aramco | Zpracovávání obrovského objemu objednávek | Plynovody | Zhoršování pandemické situace | Bloomberg | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Nabídka | Denní obchodování | Ratingové hodnocení | Pád USD | Statistický nástroj | ECI | Pandemie COVID | Vliv na americký dolar | Ernst & Young | Start-upy | Risk-off sentiment | Index technologického trhu Nasdaq | Luiz Inácio Lula da Silva | Shell a BP | Vyšší ceny ropy | Globální daň | Britský ministr financí | Concho | Saúdskoarabské ministerstvo energetiky | Baker Hughes | Růst ceny ropy | Ropná společnost Exxon Mobil | Výhled vývoje ekonomiky | Základní úroková sazba | Graf dne | Velké západní společnosti | Technické nastavení | American Airlines | Volby na Tchaj-wanu | V USA volba prezidenta | Nasdaq akcie | Globální finanční systém | Lucid Motors | DJIA | Rekordní ceny | Akcie českých bank | Maďarský forint | Americký podnikatel | Profit-Targety | Panevropský index STOXX 600 | Platit daně | Americké energetické firmy | Světové rezervní měny | Důvěra investorů | XTB Jiří Tyleček | Trigger | České koruny | Ekonomické události v eurozóně | Vysoké ceny energií | China Evergrande | Spojené arabské emiráty (SAE) | Jihokorejské akcie | Zvyšování úroků v USA | Summit G7 | Vývoj ceny akcií Alphabet | Snižování sazeb | David Vagenknecht | Zpomalování ekonomiky | Akcie antivirové společnosti | Konec roku | Asociace | SPAC | Volby v Izraeli | Vývoj ceny akcií Apple | Popírání | Tata Steel | Australská měna | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Mluvčí Bílého domu | Pandemie koronaviru | Světové akciové trhy | HKEX | Korelační koeficienty | Schůzce FOMC | Graf akcie | Vyšší cenová minima | Výkonnost indexů | Bitcoin | Ropa Brent (OIL) | Nejvýraznější ztráty | Standardní množství | Makléř Fio banky | Flat | Krátkodobé příležitosti | 200denní klouzavý průměr | Ministerstvo spravedlnosti | Omán | Mzda v ČR | Americké měny | Tuniský dinár | Nabídka Aramco | Nejziskovější | Globální pandemie Covid-19 | Ochrany devizových rezerv | Volodymyr Zelenskyj | AUD/JPY | Dánská farmaceutická společnost | Ajay Banga | Index spotřebitelských cen | Kontrakty ropy | Ceny ropy v dolarech | Výkon evropské ekonomiky | Hospodářský růst zemí EU | Společnost BHP | Rozhodnutí FED | Předpokládaný růst | Výnosové křivky | cTrader | Hospodaření | Apreciace dolaru | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | TUI | Evropský statistický úřad Eurostat | Finanční ztráty | Převzetí společnosti | Hodnocení akcií | Volby v Bangladéši | Investiční výzkum | Švýcarský frank (CHF) | Italská vláda | Dopady koronavirové krize | Vysoká cena | SaxoTraderGO | Obchody | Nemovitosti | Pokles ceny | Odchod z EU | Politické vztahy | Disciplína | Prodej akcií | Obnovitelné zdroje | Americké regulační orgány | Ropné futures | Cena drahých kovů | Bezpečná aktiva | Ponziho schéma | Propad akcií | AvaTrade | Investování z karantény | Ekonomický model | Konkurent | Zpomalování světové ekonomiky | FXstreet.cz | Index Nikkei | Technický pohled a výhled | Futures trhy | Seznam měn | Dluhopisoví investoři | Sektor služeb | Americká data | Irák | Levnější půjčky | XTB | Zdražení ropy | Parlamentní volby | CHF | Coface Barometr | Akciový index | HDP USA | Prezident Trump | Fatih Birol | Odhad růstu světové ekonomiky | Protiruské sankce | Pokles na ropě | Boris Johnson | Wall Street Journal (WSJ) | Společnost Boeing | The National Investor | Euro k dolaru | Informované zdroje | Aleš Michl | Měsíční report finančních trhů | Statut celebrity | Primárky v Portoriku | Podpora | Obchodování na globálních trzích | Výroba automobilů | Index CPI | Vonovia | Bohemia Energy | Avon Products | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Nezastavitelný státní dluh | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Technický pohled | OpenAI | JDE | Hodnota NZD | Německý soud | Oživení poptávky po ropě | Co je to ropa? | Sladká ropa | Globální ropný trh | MWh | Zasedání k měnové politice | First Republic | Hlavní ekonom | LG Energy Solution (LGES) | Estee Lauder | Globální akcie | Šokující předpovědi | Čínské oživení | Nová pravidla pro globální daň | Geopolitické faktory | MT4 | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Solidní růst | Zpráva o vývoji trhu práce | Epiq | Volatility | Zvýšení těžby | Stav nouze | SaaS | Celní politiky USA | Portfólia | RBC | Maloobchodní prodeje | Investice do umělé inteligence | Profesionální obchodník | Vývoj úrokových sazeb | Illinois | Zpřísňováním měnové politiky | Primární nabídka akcií | Polský zlotý | Aktiva volatilní | Očekávání trhu | Série domácí měny | Zastavení růstu | Ekonomie | Vzdělávací webináře | Institut API | Americké sankce | Statistické údaje | Růst cen plynu | Bezpečný přístav pro obchodníky | Index Sentix | Aktivita v průmyslu | MJ | Techničtí obchodníci | Surové ropy | Obchodní výhled | Copley Fund Research | Editis | Vivendi | Portugalsko | Časování trhu | UBS Giovanni Staunovo | Samou | Propad trhů | Ropa typu Brent | Denní objem | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Report komodit a indexů | Linde | Partnerství | Aktuální situace na ropě | Bankovky | Čínský renminbi (CNH) | Coface | Výhled cen | Používané rezervní měny | Spotřebitelské ceny | Magellan Midstream Partners | Zadlužení | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Setkání centrálních bankéřů | Česká vláda | Prezident Biden | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Index nákupních manažerů ve výrobě | Panické výprodeje | Snížení produkce ropy | Průmyslová výroba v zemi | Wynn Resorts | Farmaceutické akcie | Nvidia | Volby v Rwandě | Ekonomické podmínky ve Spojených státech | Peníze z vrtulníků | Energetická agentura | Makléřské společnosti | Ceny zemního plynu v USA | Důležitá rezistence | Riziko pro investory | Přehled o dění | TopForex | Mario Draghi | Dlouhodobí investoři | Makléř | Clearing | Japonská centrální banka | Americký hrubý domácí produkt (HDP) | Zvyšováním těžby | Západní státy | Fiskální pomoc | ČR | Naceňování dopadů fundamentu | Ropný průmysl | Ruská ropa | Cena amerického dolaru | Edward Moya | Piper Jaffray | CME Group | Poptávka po zlatu | Nafta v ČR | Průmyslové kovy | U.S. Bank | Cenová válka v ropném průmyslu | Amazon | Elektromobily | Země BRICS | Denní volatility | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Ropné velmoci | Beiersdorf | Akciový index Nikkei | Platina | Statistika | Akcie výrobců čipů | Bezpečného útočiště | Zamyšlení | Kurzy ČSOB | INSEE | Turbo certifikáty | Jefferies | Capital Markets | Akumulace | Ropná firma | Kolaps cen ropy | Akciové indikátory | Tempus | Primárky v Nevadě | Petromatrix | Ceny v eurozóně | Volatility v různých obdobích | Ropa cena | Royal Dutch Shell | Telecom | Globální ekonomické aktivity | XTB Research | Německý kancléř | BAT | Šířící se koronavirus | Jižní Sudán | Závislost | Index amerických akcií | Fáze obchodní dohody | Šéf banky | Pepa Zeman | Marketingová komunikace | Celní úřad | Phillip Futures | Index Cboe VIX | Cena akcií podniku | Světová poptávka | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | SPI Asset Management | Odborníci z oboru | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Hodnota všech kryptoměn | Důsledky koronaviru | Omezení produkce OPEC+ | Strategie pro různé úrovně volatility | IG | Makroekonomický kalendář | Hedžové fondy | Změny v úrovni volatility | Ropná pole | Anomálie na trhu | Zemědělství | Nákupy vládních dluhopisů | Pád dolaru | Konzultant | Rizika spojená s konverzí měn | Marathon | John Doyle | Pšenice | Civilní letectví | Americké trhy | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Cena benzínu | Kazachstán | HDP v ČR | Primární nabídka firmy | Margrethe Vestagerová | Hodnoty VIX | Risk Management | Stabilní měny | Lael Brainardová | FXstreet | Výpadek těžby | Velcí hráči | Forward | Živý komentář | Indonésie | Ruské embargo | Vysoká poptávka | S&P 500 ETF | Chování volatility v různých obdobích | Analytik | Data ČSÚ | Společnost Delta Air Lines | Obchod s Čínou | Ruská centrální banka | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Chorvatsko | TLTRO | Regulace trhů s kryptoměnami | Americký ropný průmysl | Matematické rovnice | Podnikatelská aktivita | Muhammad bin Salmán | Americká ministryně financí | Jonathan Hinze | Měsíční report | Nikki Haleyová | Sazby beze změny | ClipperData | Akciové trhy v Asii | Medium Term | Trader | Vývoj ceny akcií Amazon | Hang Seng | Mezinárodní investice | Volby v Dominikánské republice | Monarchie | AAA | BDI | Omezené dodávky suroviny | Swiss Life Select | Doporučení | Newedge | Pozornost trhu | Termínové kontrakty | Britské společnosti | TUI Group | Evropské akciové indexy | Kuvajt | Ruský ministr | Státy G20 | Dovoz ruské ropy | Zkoumání volatility | Tým FXstreet.cz | Bitcoin rally | Burzovní ukazatel | Premiér Naréndra Módí | Saudi Aramco | Statistický úřad | Francouzský prezident | Nejobchodovanější měnový pár | Limit pro akcie | Christopher Waller | Podnikání | Mzdová dynamika | Podnik | Lodní společnosti | Německá obchodní bilance | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Dnešní cena ropy | Haísám Ghais | Meta Platforms | Emerging markets | Evropské země | Dluhopisový trh | Covid v Číně | Zotavování světové ekonomiky | Volby v Ghaně | Německé dluhopisy | Murphy & Sylvest Wealth Management | Game-changer | Západní Virgínie | Zásoby cizích měn | Krypto | Hospodářský výhled | Phil Flynn | Počasí | Technologické start-upy | Bank of Japan (Japonská centrální banka) | Donald Trump dnes | Ceny kovů | Co bude | Politické napětí | Německý index DAX | Zájem o akcie | Dlouhodobý investor | Soud v Německu | American International Assurance (AIA) | EUR/GBP | Opatření | Jednání kartelu OPEC | Vývoj LNG kapacit v USA | Těžaři | Rostoucí úrokové sazby | Demokratické primárky | Ruský útok | Závislost na Rusku | Zhodnocení o desítky procent | Evropský regulátor | Futures na ropu | Cenové limity | Vývoj ceny | Rating zemí | Oslabování koruny | CAPEX | Akcie Facebook | ABC | Pražský parket | Členové skupiny G20 | NJJ | Maďarská centrální banka | Wealth Management | WEI | RBC Capital Markets | Intervenovat | WHO | Etiopie | Výstup z obchodu | Šíření nového koronaviru | Hospodářského zpomalení v Číně | Motivace | Riziko stagflace | Internetový gigant | Downstream | Emise | Výkonnosti eura | Vztahy s Evropou | Volby v Georgii | Google Charts | Ruský export | Barclays | Demo účet | Potenciál poklesu | Největší americký výrobce léků | Britské ropné společnosti | Rubl ke koruně | Bollinger Bands indikátor | Etherea | Heritage Foundation | Futures trading software | Fiskální stimuly | Použití indikátorů volatility | Investing | Oslabení české koruny | News | Oscilátory | Finanční svět | Zelené energie | Volatilita a tržní faktory | Evropské investiční banky | Podhodnocený | Zahraniční spekulativní kapitál | Předkrizové úrovně | Společnost Saudi Aramco | Volby v Íránu | Celní válka | Rozpočet Saúdské Arábie | Wegovy | SEC | Index S&P/ASX 200 | Rubl dolar | Cushing v Oklahomě | Zkapalněný zemní plyn | Currency market | Výprodej ropy | Tempo růstu HDP | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Období volatility | Finanční podniky | Bavlna | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | MetLife | Společnost Lufthansa | Světové produkce | Průmyslové podniky | Rovnováha na trhu | Obchodník s ropou | Macquarie Capital | Balík rozpočtových opatření | Jestřáb | Reakce na konfluenci | Šance | Výrobní náklady | Cena stříbra | Mimořádná inflace | Hedging | Dodavatelské řetězce | Státní měny | Čínské firmy | Boj proti praní špinavých peněz | Snížení průmyslové aktivity | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Virus | Denní ekonomický kalendář | Kuvajtský ministr financí | Schwab | Redukce | Adam Dulovec | Index euro stoxx 50 | Communication Services | Fond ESM | PrimStock | Ropný trend | Poválečné recese | Lidstvo | SMA 20 | Country Garden | CZK/USD | Akcie společnosti Stericycle | Profesor ekonomie | Konflikt v Evropě | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Statut | Šířením nového typu koronaviru | Společnost Exxon Mobil | Index PCE | TradingView | VEB | TOPIX | Ceny energie | Dow Jones | Síť X | Zmírnění chudoby | Šéfka Fedu | Sankce vůči Rusku | ITA Airways | CARA | Summit EU | Intervence centrální banky | Velké investice | Zvyšování úroků | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Ekonomická recese | Riziko intervencí ze strany Bank of Japan | CPI v Itálii | Fibonacci | US dolar | Izraelský premiér | Západní ekonomiky | Otevírání americké ekonomiky | Trading | CNY | Klimatické faktory | Cena termínového kontraktu | Nabídka ropy | Graf akciového indexu S&P 500 | Vyšetřování | Americké vládní dluhopisy | Cena aktiva | Ruská ekonomika | Súdán | Zveřejnění významných ekonomických dat | Biden | Nižší produkce | Index DAX | Pozice | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Devizy | Omezené dodávky | Soudní dvůr | Kolaps cen | Bilance zahraničního obchodu | Výhledy | Infineon Technologies | Nižší úrokové sazby | Americká letecká společnost | Bilance | Zimbabwe | NASDAQ 100 | Apple Arcade | Peking | Signály z Fedu | Micro futures | AIA | 737 MAX | Stav trhu s ropou | Restrukturalizace | Konzervativci | Kompenzace | Ocenění | Německé akcie | Obchodní bilance eurozóny | Fundamentální výhled | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Bunge | Žlutý kov | Ceny mědi | Dna | To nejdůležitější | Commitment of Traders | Automobilka BMW | Výkon ruské ekonomiky | Investovat peníze | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Aktuální kurz | Mauricius | Akciový stratég | Lockdowny | AUD/USD | LCH Clearnet | Nesoulad | John Kilduff | Prodeje | Finanční analýzy | Halliburton | Politici | Yahoo Japan | Hyundai Motor | Vyšší potenciál zisku | Analytik eTrader | Kurz EUR | Teams | Vymáhání práva | Dovoz čínského zboží | Čínské akciové trhy | Aplikace Robinhood | Obchodní podmínky | Ostatní komodity | STMicroelectronics | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Znovunastartování ekonomiky | Výrobce elektromobilů | Měnové trhy | Dánsko | Array Biopharma | SPX | Měnový pár | Dolarový standard | Blockchain Week | Zavedená cla | PX Pražské burzy | Statutární orgány | Banky v eurozóně | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Těžba ropy v Rusku | Emitenti | Air France-KLM | Ukrajinská vláda | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Nejvyšší výnosy | Meziroční inflace | Investování | Primární nabídka Aramco | Švédská společnost | Citi Futures | Institut IfW | G7 | Celková inflace | Philip Lane | Joe Biden | Americké ministerstvo zahraničí | Kurs koruny | Guvernér ČNB | Kotace | Ceny v České republice | Čínský statistický úřad dnes | ICAP | Technický výhled | Výzkumná společnost | Sazba Fedu | Webináře | Netflix | Raketový růst | Zvýšení ratingu | Brunei | Soběstačnost | CAD | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Baird | Úroková míra | Zahraniční měny | Prezident Jair Bolsonaro | Volby v Salvadoru | Efekt sankcí | Intervenovat na forexovém trhu | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Paradox | Útok ruských vojsk | Fisker | Obchodní příležitosti | Cenová minima | CBOT | Americký finanční ústav | Vývoj ceny ropy Brent | Rubl koruna kurs | Retail | Omezení produkce OPEC | Ekonom | Indiana | Cena barelu ropy | USA | PIF | Jak vnímat volatilitu? | WhatsApp | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Volatilita ropy | Candy Crush | Index CSI300 | Futures na sojové boby | Koruna oslabuje | Dolarové úrokové sazby | Změny v pohybech | Vliv členů OPEC | Ropovody | Deutsche Post | Janet Yellen | ING Groep NV | Nástroje peněžního trhu | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Situace na stříbře | Kurs rublu | Asijské akciové trhy | Býčí trend | Vývoj ceny akcií Nvidia | Používání jednotné měny | Anheuser-Busch inBev | Hledání podhodnocených akcií | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | GOOGL | Burza v Miláně | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Akcie v roce 2020 | Patrick Drahi | Daň z příjmu | Zastropování cen | Underperform | Geopolitika | Zpomalování inflace | Objem čínských investic | Philip Morris | Dopad na japonskou ekonomiku | Manchester United | Vlastní forexové obchody | Akcie LVMH | Decline | Nasdaq | Společná evropská měna | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | HDP Saúdské Arábie | Drahá ropa | FED sazby | Úroková sazba japonského jenu | Společnost Meta | Poptávka v Číně | AbbVie | Ruský ministr energetiky | Demokratické prezidentské primárky | Norský ropný sektor | mBTU | Obchodování ceny | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Vrcholní představitelé | Americký ropný institut | Měnové indexy | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Holding | Globální ceny ropy | Průměrná cena | Primární nabídka Aramka | Pips | Odhady analytiků | Report komodit | Cena kávy | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Oligarchové | Zemní plyn (LNG) | Ministři financí EU | Spekulanti | Cenový vývoj | Tropická bouře | Islámský stát | Největší ropné firmy světa | Skupina G20 | Sanford C. Bernstein | Průmysl a stavebnictví | Ceny PHM | Vývoj těžby surové ropy | Mrazivé počasí | Skupina firem | Prodej aut | Fond PIF | Domácí poptávka | Ruský rubl kurz | Boeing 737 Max | Slabé euro | Ekonomické průzkumy | Vyšší inflace | Vývoj těžby ropy kartelu | Trump a jeho tweety | Jaroslaw Kaczyński | Verizon Communications | Cena American oil future | Amín Násir | Pražská burza | Ceny akcií PKN Orlen | Práce | COVAX | Fox | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | Úřady | Tiering | Abdalazíz bin Salmán | Investice firem | BIC | Zpomalení hospodářského růstu | Gabon | USO | Omezení exportu | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Světová poptávka po ropě | Fundamentální pohled | Čínské investice | Průlom | Společnost African+Eastern | Největší primární nabídky akcií | Společnost Eni | Zasedání Rady guvernérů | Investment | Embargo na ruskou ropu | Zákaz dovozu ruské ropy | Graf ceny ropy | Hnutí Tálibán | Významné finanční instituce | Agentura Moody's | Palau | Zásobníky | Investovat do fondů | Analýza ceny | Globální ekonomický růst | Deutsche Welle | Ekonomický boom | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Volby v Senegalu | Výraznější pokles | Schůzka FOMC | PetroChina | Průměrná hrubá měsíční mzda | Nový virus | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | ETH vs. USD | Fidelity International | Ropný kartel | Zpráva o vývoji inflace | Realitní sektor | Kurz libra | Obchodní dohody | Natixis Investment Managers | Sudán | PVM Tamas Varga | Prodeje Warrena Buffetta | USD/JPY | Obchodník s cennými papíry | Klesající inflace | Akcie Phillips 66 | Největší ropná firma světa | Investiční účet | Nasdaq (US100) | Stav britské libry | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Zprávy z kryptotrhu | Cestovní kancelář | Kentucky | Záporné úrokové sazby | Vývoj na trhu | Banka Jefferies | Tina Tengová | Manažeři fondů | Spojené arabské emiráty | Fio | PIRA Energy | Andreessen Horowitz | Kryptoměny | Potomac Research Group | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | Crédit Agricole | Taiwan Semiconductor | Prodejní ceny | Potenciální riziko pro investory | Vývoz ruského plynu | Cenu plynu | Americké firmy | Húsíové | Ekonomické aktivity | Fixing | Ever Given | Objem amerického dluhu | Společnost Coface | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Olaf Scholz | Ponziho pyramida | INTC | Kuba | Ropa v Sýrii | Výrobce elektromobilů Tesla | Srdce trhů | Trading software | Napětí mezi USA a Čínou | Platidlo | Podnikání na kapitálovém trhu | Zničení poptávky | Nedoplatky | SABIC | Embraer | Další pokles | Nejlepší rating | Státní fond | Výhled do roku 2020 | Úvěr | Primárky | Investiční společnosti | Mzdy | Asijský index | Akcie | Pomerančový džus | SMCI | Úspěch | CNBC | Stimuly | Akcie Schlumberger (SLB) | Členové kartelu OPEC | Volný obchod | Ukrajina a Rusko | Summit zemí G20 | Velká očekávání | Jerome Powell | Globální ekonomické nestability | Federal Open Market Committee | Ekonomické nerovnosti | Volby | Čínský renminbi | Ukazatele | Investiční účely | Americké úřady | Český HDP | Alžír | Umělá inteligence | Miliardář | Obavy ze stagflace | Dovoz z Ruska | Index relativní síly | Vliv volatility na obchodování | Profitovat z úrokových diferenciálů | Sazba japonského jenu | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | FATF | Oživení globální ekonomiky | Vývoj cen LNG plynu | Disney | Ekonomické zotavování | Varování před riziky | Tržní hodnota Microsoftu | Izraelská vláda | Stabilita | Volby v Pákistánu | Forexové obchody (intervence) | Bookbuilding | Země G7 | Británie | Cena zemního plynu | SABMiller | Free Market | COT | Nejobchodovanější měna | Nemoc COVID-19 | Krátkodobý výhled | Nová auta | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Vývoj jádrové inflace | Americká vláda | Hodnota transakce | Abu Dhabi Commercial Bank | Dopady pandemie | NZD | Bank of England (Britská centrální banka) | Koncern | Nejvyšší rating | Společnost Gazprom | Rating států | Overnight | Diamanty | Currency | Ropné cenové války | Nejdražší firma světa | Altria Group | Měnové podmínky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | Belgie | Ekonomický rozmach | Investiční aktivum | Podniky | Překážky | Primární nabídka | Test přeprodaných úrovní | Měsíční měnový report | Sentiment trhu | Primárky v Jižní Karolíně | Super Micro Computers | Euro vůči americkému dolaru | KCNA | Francouzský Senát | Analytický tým | Inflace v USA | Žebříček | NERV | Vyšší hodnoty VIX | Downgrade | Naréndra Módí | Ekonomika Evropské unie | Americké rafinerie | Enel | Zahraniční forex | Očkování | Ekonomické podmínky | Nastavení celní politiky | Saxo Group | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Saturn
Saturn4U
Satya Nadella
Saudi Aramco
Saudi Aramco (2222)
Saudi Basic Industries Corp.
Saudi National Bank
Saudi National Bank (SNB)
Saudi Telecom
Saúdové

Následující klíčová slova

Saúdská ropná zařízení
Saúdské království
Saúdskoarabská burza
Saúdskoarabská investiční společnost
Saúdskoarabská síť lékáren
Saúdskoarabské ministerstvo energetiky
Saúdskoarabský akciový index
Saúdskoarabský korunní princ
Saúdskoarabský ministr energetiky
Saúdskoarabský státní investiční fond
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít