Čtvrtek 13. června 2024 02:22
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO férovost

Řetězce

C:\fakepath\trader-12062024-48-zm.jpeg

Pražská burza poprvé v týdnu posílila, dařilo se akciím Komerční banky a Erste

12.06.2024 Pražská burza poprvé v týdnu posílila. Index PX dnes přidal 0,53 procenta na 1538,36 bodu. Nahoru ho vytáhly hlavně akcie Erste Bank a Komerční banky. Ztrácela naopak energetická společnost ČEZ. Aktivita na trhu byla nízká, objem obchodů dosáhl podprůměrných 246 milionů korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Firemní výsledky pro tento týden: Oracle, Adobe, Autodesk, Broadcom…

10.06.2024 Tento týden se můžeme těšit pouze na několik výsledkových reportů ze zámoří.
img

Výstražné signály na Nasdaqu: Salesforce klesá o 1 %

31.05.2024 Americké akciové indexy zakončily čtvrteční obchodování poklesem, přičemž Nasdaq ztratil více než 1 % a v čele poklesu stály akcie technologických společností po neuspokojivém výhledu společnosti Salesforce.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Síť lékáren Dr. Max loni navýšila čistý zisk o 40 % na 1,29 miliardy Kč

23.05.2024 Tuzemská síť lékáren Dr. Max loni vydělala 1,29 miliardy korun, její čistý zisk tak meziročně stoupl o 40 procent. O více než desetinu vzrostly také tržby řetězce, které loni činily téměř 27,4 miliardy korun. Počet lékáren společnosti v ČR pak stoupl o téměř dvě desítky, přičemž na začátku letošního roku firma otevřela svou 500. pobočku. Vyplývá to z výroční zprávy provozující společnosti Česká Lékárna Holding, kterou ovládá investiční skupina Penta. Dr. Max je největší tuzemskou lékárenskou sítí v tuzemsku. Celkově je v Česku přes 2800 lékáren.
img

Index Dow Jones mírně koriguje

22.05.2024 Index Dow Jones -0,19 % na 39795,42 b. S&P 500 -0,1 % na 5316,09 b. Nasdaq Composite 0 % na 16832,01 b.
C:\fakepath\Apple2.jpg

Apple možná získával nerostné suroviny z konfliktních oblastí Konga

22.05.2024 Nové důkazy od informátorů naznačují, že americká technologická společnost Apple mohla získávat nerostné suroviny z konfliktních oblastí na východě Konga. Uvedli to dnes právníci firmy Amsterdam & Partners LLP, kteří zastupují vládu Konžské demokratické republiky. Apple na žádost agentury Reuters o komentář bezprostředně nereagoval.
img

Optimální investiční portfolio do příštích let

21.05.2024 "Svět se strukturálně změnil a optimální portfolio do dalších let je podle nás více diverzifikované jak sektorově tak i regionálně a to i z pohledu aktiv a méně vystavené americkým aktivům, především dluhopisům," říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Výrobní ceny v průmyslu v dubnu rostly, letos poprvé – kvůli dražší ropě. Zemědělci pokračovali ve výrazném zlevňování, které však není tolik patrné na pultech obchodů

20.05.2024 Ceny průmyslových výrobců v dubnu poprvé v letošním roce vykázaly meziroční nárůst, a to o 1,4 procenta. Takový nárůst je zhruba v souladu s očekáváním. Klíčovým důvodem je růst cen ropy na světových trzích a související vzestup cen paliv coby výrobního faktoru, který svým rozsahem převyšuje vliv poklesu cen energií typu elektřiny či plynu.
img

Řetězce testují, co zákazník snese. Proto ta oživlá inflace

18.05.2024 Výraznější inflace se vrací do Česka. Nákupní náladou spotřebitelů ale zatím příliš neotřásla, dokonce ani ve spojení s dopady konsolidačního balíčku. To ovšem znamená, že obchodní řetězce se svojí habaďůrou na zákazníka jen tak neskončí. Přitom právě je ta představuje klíčovou příčinu opětovného vzedmutí inflace.
img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
img

Dow Jones poprvé v historii v průběhu dne nad hranicí 40 000 bodů

17.05.2024 Zámořské indexy včera při otevření ukázaly nová historická maxima. Index Dow Jones Industrial Average dokonce poprvé překonal psychologickou hranici 40 000 bodů. Výrazně pozitivní nálada ale v průběhu obchodování nezavládla a tak jsme zakončili obchodní den poblíž středečních závěrů. Zmiňovanou hranici se tak přes veškerou snahu udržet nepodařilo. Index Dow Jones výrazně těžil z včerejších výsledků retailového řetězce Walmart, jehož akcie přidaly solidních 7 %. Akcie společnosti Canada Goose Holdings rostly o 15,1 %. Společnost Meta klesla o 1,7 %. Berkshire Hathaway Warrena Buffetta odhalila svůj nákup podílu v hodnotě 6,72 miliard USD v pojišťovací společnosti Chubb, která na to konto narostla o 4,7 %.
img

USD ztrácí klesající dynamiku

17.05.2024 Dolarový index se dnes snaží omezit poklesy z posledních dnů a pohybuje se nad úrovní 104,2. Kurz páru EUR/USD se přiblížil k hranici 1,0900. Jedná se spíš o emoční výkyv. Trhy vyhodnocují nové údaje o inflaci v USA. Emoce by měly opadnout už dnes, protože obchodníci začnou situaci analyzovat s chladnou hlavou.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
C:\fakepath\Meme-stocks.jpg

V USA se zvedla nová vlna zájmu o meme stocks

14.05.2024 Ve Spojených státech se zvedla nová vlna zájmu o takzvané meme stocks, tedy akcie zpopularizované mezi drobnými investory pomocí sociálních sítí. Stalo se tak poté, co se na internetu poprvé po třech letech objevil příspěvek od investora s přezdívkou Roaring Kitty, který stál v centru mánie kolem meme stocks v době pandemie covidu-19.
img

Začínají nové závody ve zbrojení

14.05.2024 Výdaje na obranu se budou ve světě strukturálně zvyšovat v souvislosti s novým normálem geopolitického napětí a koncem několik desetiletí trvající mírové dividendy. Stále jsme ještě daleko od více než 6 % světového HDP z 60. let 20. století. Začaly však nové závody ve zbrojení, jejichž tempo Evropa pod vlivem ruských hrozeb rychle zvyšuje.
img

Jak globální oteplování zatěžuje světové odvodňovací systémy?

09.05.2024 Nedávné záplavy v oblasti Arabského poloostrova poukazují na nepřipravenost lidstva na výzvy, které přináší změna klimatu. Globální oteplování přináší změny v průběhu počasí a zvýšené zadržování vody v mracích, což vede k intenzivnějším a častějším přívalovým dešťům po celém světě. Tyto měnící se srážky spolu s nedostatečnými odvodňovacími systémy v městských oblastech následně vedou k rozsáhlým záplavám.
img

Další výrazný přebytek obchodní bilance

07.05.2024 Obchodní bilance byla v březnu ve výrazném přebytku 39,3 mld. Kč a výrazně tak překonala naší i tržní prognózu. Tento výsledek byl dokonce větší než již tak silný únorový výsledek, který byl nyní ještě revidován směrem výše na 36,5 mld. Kč. Pozitivní saldo bylo dáno opět významným poklesem dovozu, především výrobků zpracovatelského průmyslu.
img

Forex: Tuzemská průmyslová produkce zůstává volatilní

07.05.2024 Dnešek bude zejména o datech z českého a německého průmyslu. Německé tovární objednávky a exportní výkon by měly za březen vykázat růst. Naopak tuzemská průmyslová produkce podle nás v březnu meziměsíčně klesla o 1,7 %, především vlivem slabé výroby aut. Nadále by tak mělo platit, že vývoj tuzemského průmyslu je v posledních měsících velmi volatilní. Zveřejněny budou také březnové maloobchodní tržby v eurozóně, které podle tržního konsensu meziměsíčně rostly.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Svaz průmyslu snížil odhad růstu reálného HDP ČR

30.04.2024 Svaz průmyslu a dopravy ČR snížil odhad meziročního růstu reálného hrubého domácího produktu (HDP) Česka pro letošní rok na 1,6 procenta. Pro příští rok jej odhadl na 2,8 procenta. V podzimní prognóze svaz letošní růst ekonomiky očekával o 2,6 procenta. Vyplývá to z jarní makroekonomické prognózy Svazu průmyslu a dopravy, který ji poskytl ČTK.
img

Ceny kryptoměn jsou v útlumu, protože se trh srovnává se snížením odměny za blok

30.04.2024 Minulý týden byly cenové výkyvy kryptoměn poměrně mírné, neboť trh se začíná srovnávat se sníženou odměnou za blok po nedávném půlení bitcoinu.
C:\fakepath\trader-25042024-41-zm.jpeg

Pražská burza podruhé v řadě oslabila, ztrácely akcie Komerční banky i Erste

25.04.2024 Pražská burza podruhé v řadě oslabila. Index PX dnes klesl o 0,32 procenta na 1558,62 bodu. Nedařilo se akciím Komerční banky či Erste Bank. Naopak několikadenní pokles přerušila energetická společnost ČEZ. Rostla také Moneta Money Bank, která dnes zveřejnila hospodářské výsledky za první čtvrtletí. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
C:\fakepath\Německo4.jpg

Problémy ekonomiky Německa znepokojují jeho sousední země

25.04.2024 Problémy německé ekonomiky znepokojují sousedy Německa, a to od Švýcarska až po Polsko. Někteří zahraniční ekonomové Berlín vyzývají k reformám, aby se krize dál nešířila, píše agentura Reuters. Mezinárodní měnový fond (MMF) snížil prognózu růstu německé ekonomiky na letošní i příští rok o 0,3 procentního bodu. V letošním roce očekává růst hrubého domácího produktu (HDP) pouze o 0,2 procenta, což je mezi velkými zeměmi eurozóny nejslabší růst.
img

Proč Čína prudce zvyšuje zásoby kritických komodit?

24.04.2024 Od začátku únoru došlo na londýnské burze k výraznému zdražení mědi. Na dohled psychologické hranice 10 000 dolarů za tunu táhne měď jak napjatá situace na straně nabídky, tak především silná poptávka z Číny. A podobně je tomu i u dalších klíčových komodit – od ropy přes železnou rudu až po kobalt. Výsledkem je neobvykle silný nárůst čínských zásob napříč komoditním spektrem.
img

Akcie Apple navzdory zprávám o procesorech s umělou inteligencí reagují jen málo 🔍

23.04.2024 Podle zatím nepotvrzených zpráv známého profilu "Phone Chip Expert" na platformě Weibo vyvíjí společnost Apple vlastní serverový procesor s umělou inteligencí, pravděpodobně s využitím 3nm technologie společnosti TSMC (TSM.US). Akcie společnosti dnes na vlně těchto zpráv dokázaly smazat slabší otevření, celkově se však akcie společnosti dnes příliš nezměnily. Investoři se stále snaží odhadnout, nakolik bude umělá inteligence společnosti kompenzovat slabší prodeje iPhonů, zejména v Číně.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

Revolut vydává svou vůbec první zprávu ohledně finanční kriminality a varuje uchazeče o zaměstnání před dramatickým nárůstem falešných pracovních nabídek

17.04.2024 Revolut, globální finanční aplikace s více než 40 miliony zákazníků po celém světě a 600 tisíci v Česku, dnes oznámila vydání své první zprávy ohledně finanční kriminality a bezpečnosti spotřebitelů, která obsahuje exkluzivní informace o podvodech. Zpráva, založená na rozsáhlém interním výzkumu a analýze dat, si klade za cíl objasnit celosvětově rostoucí průmysl podvodů a poskytnout efektivní opatření, která lidem pomohou se chránit. Revolut plánuje tato data průběžně revidovat a mapovat prostředí podvodníků.
img

eToro: Veškerá pozornost se teď upíná na půlení odměn za block bitcoinu

16.04.2024 Minulý týden byl na krypto trzích poměrně nevýrazný, a to navzdory některým vyšším údajům o inflaci z USA, než se očekávalo.
C:\fakepath\trader-15042024-49-zm.jpeg

Pražská burza začala týden mírnou ztrátou, nedařilo se akciím ČEZ a Erste

15.04.2024 Pražská burza v úvodu týdne mírně klesala. Index PX oslabil o 0,09 procenta na 1557,56 bodu poté, co v pátek zavřel nejsilnější od léta 2008. Dolů ho dnes stáhly především akcie energetické společnosti ČEZ a Erste Bank. Dařilo se naopak Komerční bance. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Piedmont Lithium stoupá o 20 %

15.04.2024 Piedmont Lithium (PLL.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Akcie společnosti vzrostly o více než 30 % poté, co získala dlouho očekávané povolení k výstavbě svého projektu Carolina Lithium v Severní Karolíně. Generální ředitel společnosti Piedmont uvedl, že společnost hodlá projekt rozvíjet tak, aby se stal jedním z nejlevnějších a nejudržitelnějších provozů na výrobu hydroxidu lithia na světě. Společnost Piedmont rovněž zamýšlí, že projekt bude důležitou součástí dodavatelského řetězce elektromobilů v USA.
img

Microchip Technology posiluje spolupráci s Taiwan Semiconductor Manufacturing Company

08.04.2024 Společnost Microchip Technology posílila své partnerství s Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) integrací specializovaného 40nanometrového výrobního procesu v Japan Advanced Semiconductor Manufacturing (JASM), dceřiné společnosti, jejímž většinovým vlastníkem je TSMC v japonské prefektuře Kumamoto. Cílem tohoto kroku je zvýšit odolnost dodavatelského řetězce společnosti Microchip. Společnost považuje tuto dohodu za způsob, jak posílit interní výrobní kapacity, rozšířit geografickou rozmanitost a vytvořit větší redundanci v různých fázích výroby polovodičů.
img

Češi spoří jako nikdy, což pomáhá krotit inflaci. Ta je teď v Česku jedna z nejnižších v EU, i když setrvání při koruně ji dle zastánců eura údajně mělo zvedat na nejvyšší úrovně v EU

07.04.2024 Málokdy v novodobé historii Češi spořili tolik jako loni. Tím překvapivější je, že česká ekonomika se nakonec loni nepropadla až tak, jak se myslelo. Na druhou stranu, tím méně ovšem překvapuje, že inflace nyní zase klesá rychleji – alespoň tedy v porovnání s ještě nedávnými předpoklady.
C:\fakepath\nasdaq-ftmo-06042024.jpg

Akciový index Nasdaq: Co jej může ovlivnit v následujících týdnech?

06.04.2024 Akciový index Nasdaq Composite zaznamenal v roce 2023 silný růst převyšující 35 %. Na stejné vlně euforie se tento index prozatím veze i v letošním roce 2024, avšak někteří velmi zkušení investoři se obávají rostoucí inflace, zvyšování úrokových sazeb a geopolitické nestability. Důležitou otázku proto nepochybně představují faktory, které mohou ovlivňovat Nasdaq v následujících týdnech. Které?
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová se v Číně přimlouvá za tržní reformy

05.04.2024 Číně by prospěly tržně orientované reformy, její nadbytečná průmyslová kapacita utlačuje ostatní ekonomiky. Při své návštěvě asijské země to dnes uvedla americká ministryně financí Janet Yellenová. Politička přijela do jihočínského Kantonu (Kuang-čou) ve čtvrtek odpoledne a v sobotu se chystá do Pekingu, uvedl zpravodajský server CNBC.
img

Březen ve znamení optimismu v průmyslu

02.04.2024 Výkon ve zpracovatelském průmyslu klesá nejpomaleji od srpna 2022, když index nákupních manažerů (PMI) vzrostl ze 44,3 bodů v únoru na březnových 46,2 bodů. Zdá se, že tuzemská výroba nabírá pomalu další dech, a to navzdory přetrvávajícím potížím v Německu.
C:\fakepath\EU3.jpg

Chudší státy po vstupu do EU rostly rychleji

01.04.2024 Chudší státy zažívaly po vstupu do Evropské unie rychlejší růst, a sbližování ekonomické úrovně se tak neodehrávalo jen mezi novými a starými členskými zeměmi, ale i mezi jednotlivými zeměmi střední a východní Evropy. Čechům se tak může zdát, že například Poláci si členstvím v EU výrazně polepšili. V rozhovoru s ČTK to uvedl Vít Havelka z českého institutu Europeum, který má své pobočky v Praze i v Bruselu. Havelka zdůraznil, že kvalita života v ČR je velmi vysoká, v podstatě srovnatelná s jižní Evropou, a posledních 20 letech Česko zaznamenává velkou ekonomickou prosperitu. I Evropská unie se ale rozšířením o deset zemí v roce 2004 stala ekonomicky mnohem silnější a rovněž konkurenceschopnější, uvedla Teona Lavrelašviliová z bruselského institutu European Policy Centre (EPC).
img

Češi letos za Velikonoce utratí o 850 milionů korun více než loni. Jsou to pro ně druhé nejlevnější Velikonoce v novodobé historii

29.03.2024 Češi letos za Velikonoce, konkrétně za pohoštění a koledu, utratí v průměru 3020 korun, což je o 176 korun více než loni. Vyplývá to z průzkumu online supermarketu Košík.cz. Oproti loňsku, kdy za Velikonoce dali průměrně 2844 korun na domácnost, to značí navýšení výdajů o 6,2 procenta. Takové navýšení překonává aktuální, únorovou meziroční inflaci, čítající rovná dvě procenta, o 4,2 procentního bodu. To znamená, že z vetší části stojí za nárůstem objemu velikonočních nákupů vyšší nakupované množství a jen z menší části pak meziročně vyšší cena.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie včera uzavřely na maximu

29.03.2024 Evropské akcie uzavřely včerejší obchodování na novém maximu. Zaznamenaly také druhý růstový kvartál po sobě. Pomáhá jim optimismus ohledně blížícího se snížení úrokových sazeb a růst technologických akcií, který pohání nadšení pro umělou inteligenci (AI).
img

Společnost Casino dokončila finanční restrukturalizaci a změnila vedení

28.03.2024 Francouzský maloobchodní řetězec Casino dokončil finanční restrukturalizaci a kontrolu nad ním přebírá nový tým, který vyšel z konsorcia firem kolem českého miliardáře Daniela Křetínského. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Končí tak třicetiletá vláda majitele firmy Jeana-Charlese Naouriho. Dnes se také na burze obnovilo obchodování s akciemi firmy, které hned v úvodu odepsaly přes 63 procent a v porovnání s historickou maximální hodnotou jsou už téměř bezcenné. Jejich cena odpovídá hodnotě, za jakou konsorcium do firmy vstupuje, tedy přibližně čtyři centy za akcii, řekl ČTK mluvčí Křetínského Daniel Častvaj.
C:\fakepath\Baltimore-most.png

Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší ekonomiku bude zanedbatelný

28.03.2024 Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší americké hospodářství bude pravděpodobně minimální, i když může mít silný vliv na ekonomiku lokální. Uvedl to americký týdeník Barron's. Podobně analytici banky JPMorgan se domnívají, že ekonomické dopady budou spíš mírné, a to včetně dopadu na ceny aut.
C:\fakepath\trader-27032024-41-zm.jpeg

Pražská burza dnes uzavřela nejsilnější za posledních víc než 15 let

27.03.2024 Pražská burza dnes uzavřela na nejvyšší hodnotě od konce června 2008, tedy za posledních víc než 15 a půl roku. Index PX hlavně díky růstu akcií energetické společnosti ČEZ posílil o 1,55 procenta na 1513,01 bodu. Solidní růst vykázaly i finanční tituly, vyplývá z údajů na webu burzy. Koruna dnes mírně oslabila vůči euru i dolaru.
C:\fakepath\trader-27032024-37-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.03.2024 1) Kurz japonské měny se dnes ráno při obchodování v Asii propadl vůči dolaru na nejnižší hodnotu za 34 let, do blízkosti hranice 152,00 USD/JPY. Příčinou je očekávání, že japonská centrální banka zachová svůj uvolněný postoj k měnové politice i přes nedávné zvýšení základní sazby, uvedla agentura Kjódó. Japonský ministr financí varoval před intervencemi na devizovém trhu.
C:\fakepath\auta.jpg

Zřícení mostu v Baltimoru může zasáhnout některé automobilky

27.03.2024 Zřícení baltimorského silničního mostu by mohlo mít významný ekonomický dopad hlavně na některé automobilky, protože včerejší neštěstí prakticky na neurčito zavřelo nejrušnější přístav pro osobní a lehké nákladní automobily ve Spojených státech a devátý nejrušnější přístav v zemi. Upozornil na to server listu USA Today. Most zajišťoval přístup do baltimorského přístavu a jeho zřícení představuje problém pro odbavování dovozu a vývozu, což by podle oborníků mohlo způsobit přesun dopravy do jiných přístavů na východním a západním pobřeží. Tento přesun by ale mohl znamenat zpoždění dodávek výrobků.
img

Čína podala k WTO stížnost na Spojené státy, vadí jí dotace na elektromobily

26.03.2024 Čína podala ke Světové obchodní organizaci (WTO) stížnost na Spojené státy. Vadí jí americké dotace na výrobu elektromobilů a požadavek na regionální původ dílů. Ten je totiž pro přiznání subvencí důležitý. Oznámila to dnes čínská diplomatická mise u WTO v Ženevě. Americké subvence, které navrhla vláda prezidenta Joea Bidena, Čína považuje za diskriminační.
img

Konec dob deflace v Japonsku, její možný začátek v Číně?

26.03.2024 Minulý týden skončila dost možná jedna ekonomická éra. Japonská měnová autorita Bank of Japan oficiálně vyhlásila konec dob deflace v ekonomice, zvýšila poprvé za 17 let úrokové sazby a zahájila tak cyklus restriktivní měnové politiky. Výraznější inflační tlaky se předtím neobjevovaly v japonské ekonomice více než tři desetiletí. V úplně opačné situaci je druhá největší světová ekonomika, Čína. Jaké jsou podobnosti mezi oběma zeměmi? Co můžeme z pohledu Číny očekávat v delším období?
img

Letošní Velikonoce budou druhé nejlevnější v historii. Meziroční propad cen typických velikonočních potravin je totiž mimořádný, navíc mzdy Čechům stále rostou

22.03.2024 Češi se letos mohou těšit na druhé nejlevnější Velikonoce v novodobé historii země. „Velikonoční košík“ potravin, hojně konzumovaných právě o velikonočních svátcích, ať už přímo či coby ingredience, totiž oproti loňsku dramaticky zlevnil. A to o bezmála třináct procent (viz tabulka níže). Přitom o loňských Velikonocích se Češi naopak potýkali s dramatickým zdražením „velikonočního košíku“, a sice o více než třicet procent.
img

Společnost Nordstrom plánuje vstup do soukromého sektoru; akcie posilují o 11 %

19.03.2024 Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) během dnešní seance posilují o více než 10 % poté, co se objevily zprávy, že se řetězec obchodů snaží vstoupit na burzu a stát se soukromou společností. Rodina zakladatelů řetězce spolupracuje s Morgan Stanley na zjištění, zda mají soukromé kapitálové společnosti zájem o transakci.
img

Mezinárodní obchod a D. Trump opět v Bílém domě

19.03.2024 V posledních týdnech významně vzrostla pravděpodobnost, že v Bílém domě bude znovu Donald Trump. Ten prakticky převálcoval všechny konkurenty ve své domovské straně a svět musí reálně počítat s tím, že může porazit svého soka z minulé volby (současného prezidenta USA Joe Bidena). Co by to mohlo znamenat pro mezinárodní obchod, vzácné suroviny nebo ekonomiku?
img

Ceny v průmyslu mírně nad očekáváním trhu

18.03.2024 Ceny průmyslových výrobců v meziměsíčním srovnání vzrostly ve srovnání s letošním lednem o 0,5 %, oproti únoru minulého roku jsou nižší o 0,9 %. Meziroční číslo představuje nižší pokles, než očekávala naše i tržní prognóza. Ceny zemědělských výrobců stejně jako v lednu stouply meziměsíčně o 0,7 %, ale meziročně klesly o 18,7 % a trend poklesu cen na začátku potravního řetězce tak trvá již deset měsíců.
img

Sophiina volba dodavatelů automobilek

14.03.2024 Ještě před nedávnem by bylo téměř automatické, že dodavatelé automobilek by měli svou výrobu přeorientovat na elektromobilitu. Dnes však rozhodování o investicích do změny výroby již tak jednoduché není. Přední světoví výrobci automobilů totiž signalizují, že elektromobily nejsou jedinou cestou, kterou zvažují. To vše činí investiční rozhodování jejich dodavatelů složitější.
img

Archer Daniels posiluje o 5 %, protože obavy z účetnictví navzdory slabým výsledkům opadly 📈

12.03.2024 Akcie chicagského zemědělského a výživářského gigantu Archer Daniels Midland (ADM.US) dnes posilují o téměř 5 %, protože společnost oznámila, že dokončila interní vyšetřování účetnictví v odvětví výživy, kde v lednu zjistila účetní problémy. Po tomto odhalení akcie společnosti zlevnily o více než 22 % a zaznamenaly nejslabší seanci od krachu v roce 1929. Pozitivní komentáře týkající se účetních problémů spolu s lepším než předpokládaným výhledem do budoucna zvýšily optimismus na Wall Street a investoři nakupovali akcie silně přeprodané společnosti, což vedlo k téměř 5% růstu.
img

Čechům se vrací chuť nakupovat. V lednu navýšili své útraty nejvíce za poslední takřka dva roky, ani nástup platnosti konsolidačního balíčku je neodradil

12.03.2024 Lednové maloobchodní tržby překonaly veškerá očekávání. Meziročně totiž stouply o 2,4 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů počítali s nárůstem jen 0,5 procenta. Našli se i tací, kteří vyhlíželi meziroční mírný pokles maloobchodních tržeb.
img

Inflace v Česku dále výrazně klesá, možná až na takřka šestileté minimum – obchodní řetězce totiž konečně začínají promítat do svých cen kolaps cen zemědělců

10.03.2024 Inflace v Česku dále výrazně klesá, možná až na takřka šestileté minimum – obchodní řetězce totiž konečně začínají promítat do svých cen kolaps cen zemědělců. V únoru byla inflace v ČR podle všeho šestá nejnižší v EU – pouze 2,1 procenta –, takže nižší ji měly pouze Lotyšsko, Itálie, Litva, Dánsko a Finsko.
C:\fakepath\trader-06032024-53-zm.jpeg

Pražská burza podruhé za sebou rostla, dařilo se akciím Colt CZ a Erste Bank

06.03.2024 Pražská burza podruhé za sebou rostla. Index PX dnes posílil o 0,25 procenta na 1461,51 bodu. Dařilo se akciím zbrojovky Colt CZ a Erste Bank, mírný růst zaznamenala například i energetická společnost ČEZ. Ztrácela naopak Moneta Money Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Dekarbonizace: Scénář do roku 2030 vede společnosti k větší udržitelnosti

05.03.2024 Dekarbonizace tvoří základ pro udržitelnou ekonomiku. Společnosti však často stojí před otázkou, jak učinit strategická rozhodnutí pro lepší zítřek již dnes. Ve své studii "Foresight studie: Dekarbonizace" vytvořila společnost Rohrbeck Heger, strategická divize Creative Docku prostřednictvím strategického foresightu scénář budoucnosti pro rok 2030, který nastínil směry postupu.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

Zemědělci čelí mimořádnému kolapsu cen. Potraviny zlevňují nejvíce od roku 2009, půjdou dolů dále

03.03.2024 Čeští zemědělci čelí mimořádnému cenovému kolapsu. Výkupní ceny, za které prodávají do obchodní sítě či k dalšímu zpracování, totiž letos v lednu padaly meziročně o 19,8 procenta. To je nejvýraznější propad minimálně od roku 2010. V celé historii České republiky je takový pokles cen vskutku zcela mimořádný a ojedinělý. Přispívá však zprostředkovaně, přes ceny potravin v obchodech, k propadu celkové inflace. Její pokles oceňují jak ratingové agentury, tak řadoví občané. A jistě také politici. Hlavně tedy ti vládní.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Scholz slíbil růstový balíček pro podporu německé ekonomiky

01.03.2024 Přední německé hospodářské svazy dnes na veletrhu v Mnichově vyzvaly spolkového kancléře Olafa Scholze k reformám a k podpoře ekonomiky, požadují mimo jiné konkurenceschopné ceny elektřiny, odbourání byrokracie, investice do infrastruktury či usnadnit získávání kvalifikovaných pracovníků. Scholz na následné tiskové konferenci s představiteli svazů prohlásil, že brzy bude přijat růstový balíček, který ale kvůli odporu konzervativní opozice musí projít změnami. Poukázal také na to, že Německo se kvůli dopadům války na Ukrajině dostalo do složité situace, kterou se díky jeho vládě daří překonávat.
img

Fidelity International: Co nám japonské obráběcí stroje naznačují o výrobě ve světě?

29.02.2024 Nedávný vývoj objednávek obráběcích strojů v Japonsku vykresluje pozitivní obrázek výroby v roce 2024. Investoři by se však měli mít na pozoru před nezmapovaným územím.
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Umělá Inteligence transformuje svět módy

28.02.2024 Módní odvětví prochází novou proměnou a tentokrát za ní stojí umělá inteligence (AI). Chat GPT, Midjouney, Runway a nedávno i Sora od OpenAI ukazují působivé generativní schopnosti AI vytvářet obrázky a videa pouze pomocí textových podnětů.
img

Potraviny v obchodech zlevňují nejvýrazněji od roku 2009, zemědělci ale čelí ještě pětinásobně silnějšímu kolapsu svých výkupních cen, historicky zcela ojedinělému

28.02.2024 Ceny v průmyslu klesají poprvé od roku 2020, jde o symbolickou tečku za covidem a energetickou drahotou.
img

Fidelity International: Průzkum „Analyst Survey“ sbírá informace každých deset minut

27.02.2024 Průzkum Fidelity Analyst Survey čerpá ze zkušeností našeho globálního výzkumného týmu a pomáhá vám utvořit si názor na to, jak se bude v příštích měsících dařit podnikům z různých odvětví a regionů. Průzkum existuje již více než deset let a odvádí dobrou práci.
img

Některé potraviny dál zlevňují, co to znamená pro únorovou inflaci?

27.02.2024 Potraviny táhnou inflaci v roce 2024 výrazně dolů. Zatímco řada služeb meziročně v lednu dál zdražovala (např. necelých +9 % v pohostinství a hoteliérství), potraviny v lednu meziročně zlevnily v průměru o necelých 5 %. A nejde jen o efekt vysoké srovnávací základny - tj. drahých potravin na začátku uplynulého roku. Řada potravin zlevňovala v poslední době viditelně i z měsíce na měsíc - zejména pečivo, mléčné výrobky a pak také maso.
C:\fakepath\makro-23022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - obchod a mezinárodní ekonomika (8. díl)

23.02.2024 Seznamte se s obchodem a mezinárodní ekonomikou. Nastíníme vám, co je to Světová obchodní organizace a kdo ji řídí. Povíme si o faktorech, které ovlivňují mezinárodní ekonomiku, a vysvětlíme si, jak funguje nabídka a poptávka.
C:\\fakepath\\trader-16022024-49-zm.jpg

Pražská burza vylepšila svá maxima od poloviny roku 2008, pomohly banky i ČEZ

16.02.2024 Pražská burza dnes popáté v řadě posílila. Index PX přidal 0,47 procenta na 1489,38 bodu. Vylepšil tak svou nejvyšší hodnotu od poloviny roku 2008. Pomohly mu akcie bank i energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Michael Saylor věří, že poptávka po Bitcoinu je 10x vyšší než nabídka

13.02.2024 Michael Saylor, spoluzakladatel a výkonný předseda společnosti MicroStrategy (MSTR), říká, že nedávné uvedení bitcoinových (BTC) burzovně obchodovaných fondů (ETF) tlačí cenu tokenu nahoru, protože existuje obrovská nerovnováha v nabídce kryptoměny a téměř deset let trvající poptávka po maloobchodně dostupném produktu BTC.
img

„Odpovědné“ firmy rostou rychleji než trh. Na druhou stranu nemusí být dobře připraveny na válku

12.02.2024 Z porovnání výkonnosti firem, které ovládají světové žebříčky ESG (udržitelnost, odpovědnost), za poslední tři roky vyplývá jejich nadprůměrná výnosnost v růstových letech. Naopak, v době krize, která překvapila svět zahájením války Ruska pro Ukrajině, tyto „ESG“ společnosti ztrácely na své hodnotě víc, než trh jako celek. Vyplývá to z lednové studie World’s Top ESG Companies 2024 investiční společnosti Wonderinterest Trading.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina přepracuje pravidla pro podnikání, aby podpořila ekonomiku

09.02.2024 Ukrajinská vláda pracuje na revizi systému pravidel podnikání s cílem zrušit a aktualizovat stovky dokumentů. Chce tak podpořit podnikání a pomoci válkou zničené ekonomice v oživení. Agentuře Reuters to řekl náměstek ukrajinského ministra hospodářství Oleksij Sobolev.
img

Češi loni přiškrtili svoji spotřebu nejvíce v tomto miléniu, dokonce čtyřikrát více než během globální finanční krize. Drtila je mimořádná inflace a dramatický pokles reálných mezd, výdaje za potraviny omezují již dvacet měsíců v řadě

07.02.2024 Maloobchodní tržby vykázaly loni v prosinci nejvýraznější meziroční nárůst za celé období od května 2022 včetně. Naposledy výrazněji rostly v dubnu 2022. V prosinci 2023 meziročně přidaly 1,6 procenta. V Česku tak loni v posledním čtvrtletí skončila takzvaná spotřebitelská recese. Loni v posledních třech měsících roku totiž maloobchodní tržby v souhrnu přidaly meziročně 0,1 procenta. Ve čtvrtletním sledování maloobchodní tržby vykázaly růst naposledy v prvním kvartále roku 2022, tehdy 6,5 procenta meziročně. Poté následovalo šest čtvrtletí v řadě, kdy maloobchodní tržby meziročně soustavně klesaly a až tedy v posledním kvartále loňska se vrátily „do plusu“, byť celkem nepatrného.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Komora: Obchod ČR a Německa loni klesl o dvě procenta na 2,83 bilionu Kč

06.02.2024 Obrat vzájemného obchodu ČR a Německa v roce 2023 dosáhl 113 miliard eur, tedy asi 2,83 bilionu Kč, a proti předchozímu roku klesl o 1,76 procenta. Český vývoz do Německa vzrostl o 2,47 procenta, zatímco německý vývoz do Česka klesl o 6,1 procenta. S poukazem na předběžné údaje Spolkového statistického úřadu to dnes ČTK sdělila Česko-německá obchodní a průmyslová komora.
C:\fakepath\Srbsko.jpg

The Moscow Times: V Srbsku se usazují váleční migranti a roste podnikání Rusů

04.02.2024 Rusové zaregistrovali v Srbsku do konce roku 2023 přibližně 9000 nových podniků, přičemž v letošním roce by měl jejich počet dále růst, vyplývá z informací srbské agentury pro evidenci obchodních společností (APR). Údaje odrážejí zájem ruské komunity zapustit kořeny téměř dva roky poté, co ruská invaze na Ukrajinu vyvolala příchod přibližně 370.000 Rusů do této balkánské země, napsal server The Moscow Times.
img

Fidelity International: Tři důvody pro návrat čistých energetických akcií v roce 2024

02.02.2024 V nadcházejícím roce budou v sektoru zabývajícím se čistou energií dominovat politická a makroekonomická rizika, a to zejména v USA. Většina špatných zpráv v tomto odvětví již však byla trhem v cenách promítnuta.
img

Vzestup populismu: Jak krajně pravicové strany ovlivní budoucnost

01.02.2024 Po celé Evropě dochází k rychlému vzestupu krajně pravicových populistických stran a spolu s ním rostou i obavy z ekonomických dopadů jejich politiky. Motivace, které k tomuto posunu vedly, jsou poměrně komplexní, ale stojí za ním zejména kombinace úzkosti z ekonomického vývoje, kulturních obav a politické nespokojenosti.
img

Invesco: Sedm důvodů k optimismu pro světovou ekonomiku

01.02.2024 Začátek roku 2024 byl ponurý. Zuří dvě války, kde jsme zaznamenali znepokojivé ztráty včetně úmrtí mnoha civilistů. Komerční lodě v Rudém moři byly napadeny húthijskými povstalci, což vedlo k úderům USA a Spojeného království proti húthijským cílům a zprávám o odpálení raket na americká vojenská plavidla. Při útoku na americké stanoviště v Jordánsku nedávno tragicky zahynuli tři příslušníci amerických služeb, což zvyšuje pravděpodobnost, že se do izraelsko-hamaské války přímo zapojí další země. Kromě toho existují obavy, že se volby, které nás čekají po celém světě, by mohly vést k větší geopolitické nejistotě. Vzhledem k těmto globálním událostem dostávám mnoho dotazů ohledně stavu ekonomiky, a tak jsem si řekla, že je možná na čase podělit se o několik důvodů, proč se na globální ekonomiku dívat pozitivně.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

MF očekává letos hospodářský růst 1,2 procenta, inflaci 3,1 procenta

25.01.2024 Česká ekonomika letos vzroste o 1,2 procenta po loňském poklesu o 0,6 procenta. Průměrná celoroční inflace bude 3,1 procenta po loňských 10,7 procenta. Nezaměstnanost zůstane nízká a reálné mzdy se po dvou letech vrátí k růstu. Vyplývá to z makroekonomické prognózy, kterou dnes představilo ministerstvo financí. Deficit veřejných financí se podle prognózy sníží na 2,2 procenta hrubého domácího produktu (HDP), a Česko tak splní jedno z kritérií pro zavedení eura, podle ministra financí Zbyňka Stanjury (ODS) by ale vláda do konce funkčního období neměla stanovovat termín vstupu do eurozóny.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

MF zhoršilo letošní výhled ekonomiky, čeká růst HDP 1,2 procenta

25.01.2024 Ministerstvo financí zhoršilo letošní výhled ekonomiky. Hrubý domácí produkt (HDP) podle dnes zveřejněné predikce vzroste o 1,2 procenta, v listopadu předpokládalo růst 1,9 procenta. Česko se tak ani v letošním roce nevrátí na ekonomickou úroveň před pandemií covidu-19, řekl novinářům vrchní ředitel sekce hospodářské strategie a politiky ministerstva financí David Prušvic. Výhled inflace ministerstvo naopak zlepšilo o 0,2 procentního bodu, za celý rok by měla dosáhnout 3,1 procenta.
img

Schválení bitcoinového spotového ETF se ukázalo jako prodejní příležitost

23.01.2024 Téměř dva týdny po schválení bitcoinového spotového ETF se začínají objevovat favorité.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

PwC: Zájem investorů o přístavy trvá, loni jich změnilo majitele 16

23.01.2024 Zájem investorů o přístavy a terminály trvá. V posledních letech se po celém světě staly vyhledávaným cílem pro převzetí, loni jich změnilo majitele 16. Uvedla to poradenská společnost PwC. Její analýza s názvem Barometr dopravy a logistiky přístavy označuje za skryté klenoty globalizovaného dodavatelského řetězce. Expert PwC ale varuje, že zájem o Evropu může ochabovat.
img

US Open: US500 šplhá výše po otevření trhu 🛎

22.01.2024 První den nového týdne otevřely americké indexy mírně výše poté, co US100 a US500 dosáhly historických maxim na konci minulého týdne. Investoři čekají na zveřejnění předstihových ukazatelů z Conference Board. Růst dolaru se zpomalil a dnes nevykazuje žádné zásadní změny. Výnosy amerických dluhopisů klesají a blíží se 4,08 %.
img

Akcie: Nové extrémy, problémy a příležitosti

19.01.2024 Klíčovou otázkou pro akciové trhy v roce 2024 je, zda nepřijde recese. Investoři by se měli soustředit na firmy podnikající v obranném průmyslu, kybernetické bezpečnosti a komoditách a na britské a evropské akcie. Měli by také snížit expozice v amerických megakorporacích.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

WSJ: Kvůli útokům v Rudém moři může Evropa více ekonomicky zaostávat za USA

19.01.2024 Dopady konfliktů v Rudém moři, kde jemenští povstalci s podporou íránských revolučních gard útočí na velké obchodní lodě, doléhají především na Evropu. Narušena je totiž klíčová dopravní spojnice s Asií. Pokud se nepodaří situaci rychle vyřešit, hrozí, že Evropa bude ještě více ekonomicky zaostávat za Spojenými státy. Napsal to dnes americký ekonomický deník The Wall Street Journal (WSJ).
img

Komentář Bostice z Fedu k měnové politice USA. EURUSD ztrácí 0,2 %

18.01.2024 Výroky člena Federálního rezervního systému Christophera Bostice posílily americký dolar s odkazem na možnost globálních konfliktů, které by mohly opět zkomplikovat dodavatelské řetězce. Bostic zopakoval, že základním předpokladem je snížení sazeb počínaje třetím čtvrtletím, přičemž je třeba dávat pozor, aby ke snížení nedošlo příliš brzy a neriskovalo se obnovení poptávky a cenových tlaků. Americký prezident Biden naznačil, že americká armáda bude pokračovat v leteckých úderech na pozice Hútíů, v Jemenu a eskalace na Blízkém východě může být dalším pro-USD faktorem.
C:\fakepath\fomo-16012024.png

Fundamentálně výživný rok 2024 – Pozor na FOMO

16.01.2024 Velké množství fundamentálních událostí v letošním roce může obchodníky a investory svádět k nepromyšleným obchodním akcím. Proč se vyhnout FOMO efektu, si řekneme v tomto článku.
C:\fakepath\trader-12012024-44-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.01.2024 1) Ceny ropy dnes prudce rostou. Reagují na noční americko-britské útoky na vojenské základny jemenských povstalců Húsíů, které přišly jako reakce na útoky této Íránem podporované skupiny na lodní dopravu v Rudém moři. Akce zvýšila obavy trhu z možného dopadu širšího konfliktu na Blízkém východě na dodávky ropy z regionu, zejména na ty, které procházejí Hormuzským průlivem mezi Perským a Ománským zálivem.
img

Tesla zastaví výrobu v berlínské továrně

12.01.2024 Berlínská továrna americké automobilky Tesla od 29. ledna na dva týdny zastaví většinu výroby, chybí jí díly. Podle agentury DPA o tom ve čtvrtek večer informoval americký výrobce elektromobilů. Důvodem odstávky je narušení dodavatelských řetězců kvůli útokům jemenských povstalců podporovaných Íránem v Rudém moři.
img

Akcionáři a věřitelé francouzského Casina schválili Křetínského záchranný plán

12.01.2024 Akcionáři a věřitelé zadluženého francouzského maloobchodního řetězce Casino ve čtvrtek schválili plán na záchranu firmy, za kterým stojí český miliardář Daniel Křetínský. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na dnešní prohlášení Casina.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Ropa po americko-britských útocích na jemenské povstalce přidává čtyři procenta

12.01.2024 Ceny ropy dnes prudce rostou. Reagují na noční americko-britské útoky na vojenské základny jemenských povstalců Húsíů, které přišly jako reakce na útoky této Íránem podporované skupiny na lodní dopravu v Rudém moři. Akce zvýšila obavy trhu z možného dopadu širšího konfliktu na Blízkém východě na dodávky ropy z regionu, zejména na ty, které procházejí Hormuzským průlivem mezi Perským a Ománským zálivem.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ministryně: Ukrajinská ekonomika letos vzroste o 4,6 procenta

12.01.2024 Ukrajinská ekonomika letos vzroste o 4,6 procenta, uvedla včera ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková. Potvrdila zároveň, že loni se ukrajinský hrubý domácí produkt (HDP) zvýšil o pět procent. Letošní růst přičítá zvýšení domácí spotřeby a očekávanému rozvoji obranného průmyslu, informovala agentura Reuters. Země už skoro dva roky čelí ruské vojenské invazi a s financováním státu jí pomáhají západní země.
img

Spotřebitelské ceny v prosinci vzrostly meziročně o 6,9 %

11.01.2024 Bez započtení vlivu „Úsporného tarifu“ do indexu spotřebitelských cen v roce 2022 by ale meziroční cenový růst dosáhl hodnoty 4,2 %. Toto je číslo, které bychom měli brát jako hlavní, a to porovnávat se zahraničím.
img

Ranní okénko - Inflace v ČR i USA může mírně stoupnout

11.01.2024 Za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad výsledek prosincové inflace. Zásadní roli bude hrát opět srovnávací základna, která podobně jako v říjnu a listopadu byla snížena přijetím úsporného tarifu, pomocí kterého vláda převzala část nákladů domácností na energie. Další podstatnou složkou spotřebitelského koše jsou potraviny, kdy dle naší prognózy jejich růst cen oproti listopadu mírně zrychlil, přestože se obchody předháněly s nejrůznějšími slevovými akcemi. Ty probíhají i nyní v souvislosti se snížením DPH u potravin z 15 % na 12 %, ale je zatím předčasné hodnotit, zda obchodní řetězce opravdu promítly toto snížení do svých ceníků a v celkovému objemu začaly ceny potravin klesat, nebo přinejmenším nerůst takovým tempem jako v předchozím období. V případě cen zboží se zdá, že podobně jako u potravin měli obchodníci v období Vánoc vyšší cenové požadavky, což v kombinaci s velmi perzistentními tlaky v oblasti služeb zapříčiní, že jádrová inflace se bude pohybovat okolo listopadové hodnoty (3,9 %), výraznější pokles nečekáme.
img

Povede zdražení námořní dopravy k nové „inflační“ vlně?

09.01.2024 Začátek nového roku je opět ve znamení geopolitického napětí na Blízkém východě. Největší světová námořní skupina Mediterranean Shipping Company (MSC) již oznámila, že kvůli zvýšené hrozbě útoků odklání své lodě od Rudého moře. Rozhodnutí přichází po útocích Íránem podporovaných húthijských povstalců v Jemenu. Jejich cílem jsou prý lodě směřující do Izraele. Tento neblahý vývoj může mít významný dopad na světovou ekonomiku nejen prostřednictvím cen ropy. Pokud by ale např. došlo k narušení Hormuzského průlivu na více než měsíc, ceny by u této komodity vzrostly podle analýzy investiční banky Goldman Sachs až o 20 %. Nicméně jak jsem psal, nejde jen o ceny „černého zlata“.
img

Česká koruna a švýcarský frank jsou dvě nejvýkonnější evropské měny uplynulých čtyř tak pohnutých let, překonávají euro. Koruna v těžkých časech obstála, ukazují tvrdá data

09.01.2024 Koruna je v náročném období od začátku roku 2020 reálně vůbec nejvýkonnější evropskou měnou, předčí i švýcarský frank nebo euro. Přechodem na euro ztratí Česko možnost dohánět bohatší země skrze kurs, zbude jenom inflační kanál. Z hlediska vývoje nominálního kursu vůči dolaru je pak koruna druhou nejvýkonnější měnou uplynulých čtyř let, po švýcarském franku.
img

Evropská komise povolila firmám kolem Křetínského převzít kontrolu nad Casinem

08.01.2024 Evropská komise (EK) povolila konsorciu pod vedením českého podnikatele Daniela Křetínského převzít kontrolu nad zadluženým francouzským řetězcem obchodů Casino. Francouzský podnik o tom dnes informoval v tiskové zprávě a později to potvrdila také unijní exekutiva. Konsorcium usiluje o restrukturalizaci řetězce, kterému by jinak hrozil bankrot.
C:\fakepath\trader-08012024-45-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.01.2024 1) Viceguvernérka České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová míní, že rozhodnutí o přijetí eura musí předcházet širší politická shoda. Byla by chyba, kdyby jedna vláda přistoupení k euru, které potrvá roky, prosadila a další vláda by tento proces zastavila. Zamrazilová to včera řekla v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News.
img

Přebytek zahraničního obchodu ČR je nejvyšší za tři roky, průmyslová výroba se ale propadá nečekaně hluboko

08.01.2024 Dnes zveřejněné listopadové ukazatele k tuzemskému zahraničnímu obchodu a k průmyslové výrobě poskytují značně rozdílný obrázek, přestože jde o částečně provázané sféry.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
Související klíčová slova: Zestátnění společnosti | Střední Evropa | Tomáš Vlk | Akcie společnosti AMC | Čína a USA | Společnost Synot Invest | Proč investovat do Binance Coin? | Dovoz aut | Barron's | Southwest Gas Holdings | Obchod s Ruskem | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Počet nakažených koronavirem | Tomáš Jícha | Obchodní pásmo | Čekací doba | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Odkup svých akcií | Aktualizovaný výhled | Etheru | Praxe v reálném čase | Akcie Meta Platforms | Posílení dnes | Zpomalení čínské ekonomiky | Velké energetické firmy | FCF | PPI v USA | Cenový kanál | Růst v eurozóně | BCPP | Kryptokomunity | Server Onet | Finanční ústav | Hlava a ramena | Skupina Coloseum | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zpravodajský server | Expert PwC | Ceny hliníku | Řetězec Pepco | ČSA | Kolo jednání | Výnosy dluhopisů | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Automotodrom | Ontario Teachers | Minerva Analysis | Vice | Megan Hornemanová | Daňová optimalizace | Zvyšování cen | EK | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Akcie Alibaby na burze | Mazars v Polsku | Světové akcie | Banka Moneta | Moore Global | Analytický tým FXstreet.cz | Geopolitické konflikty | Cartier | EP Commodities | Skandinávské aerolinky | Války | Akcie British Petroleum | Ceny akcií Gamestop | Lithium | Západní země | Fed Business Outlook | Foxconn | Údaje z USA | Dana Drábová | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Výzvy a rizika | CryptoGlobe | Potíže v německém průmyslu | Pokles akcií Tesly | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Home Depot (HD.US) | Češi | CIEN.US | Allwyn | Rizikový faktor | Vývoj ceny akcií AMC | Finanční možnosti | Data z trhu práce | Budapešť | Superúterý | Allianz | Kioxia | Konfederace britského průmyslu | Rizika investice do Uniswapu | Panevropský index | Poskytovatelé signálů | Globální růst | Walmart (WMT.US) | Společnost Invesco | Ceny bytů | Silná rezistence | IW | Skupina Colt | Guvernér Britské centrální banky | Aktuality z komoditních trhů | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Zdražovat | Nordstrom | Trafigura | DPH | Americká automobilka | Řešení sporů | EUR | Německé hospodářské svazy | Paul Romer | Obchodovat s akciemi | Kryptoaktiva | Výroby baterií | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Železná ruda | Zadlužení České republiky | Independent Advisor Alliance | Mezinárodní ekonomie | Paul Krugman | Panattoni | Celková míra inflace | Úvěrový trh | Tržby ze služeb | Podpora vývozu | Riziko inflace | Caterpillar (CAT.US) | Sazka Entertainment | Investiční firma | Standard & Poor's | Vlastní prostředky | Narušení dodávek z Ruska | Nedostatek čipů | Le Journal du Dimanche | BedBath | Kalifornie | Zisk firem z indexu S&P 500 | Přemýšlení | Ortex Technologies | Cílová cena | Akcie společnosti Pilulka | Oznámení výsledků | Yandex | Oživení cen | Společnost GasNet | Účetní rok 2023 | Výsledek zasedání k měnové politice | Salesforce | Roche | Německé pojišťovny | Garanční systém | Automobilový sektor | OTP | Rozvoj chytrých telefonů | Komuniké | Dnešní obchodování | Žebříček nejbohatších | XOM | Index hongkongské burzy | Ampere | Pojistné krytí | Itálie | SEC (Securities and Exchange Commission) | Euro proti dolaru | McDonald's | Dříví | Loterijní společnosti | Stoxx | Jan Tománek | Stavební produkce | Co je Polygon? | CBDC | Klíčový ukazatel | Take Profit | Výhled akciového trhu | Africký mor prasat | PEPP | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Prodejní opce | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Daihatsu Motor | Finanční aktiva | Prolomení parity | Mega Millions | CVC Capital Partners | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Faktory ovlivňující obchod | Korelace | Finanční injekce | Jüan | Zavedení embarga EU | Miliardář Daniel Křetínský | Akcie Colt | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Trh dluhopisů | Ombudsman klientů | Evropské centrální banky | Tomáš Jaroš | Akcie společnosti Cisco | Aktuální kurzy měn | Cena severomořské ropy | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Zlínská obuvnická firma Vasky | NZDJPY | Cena palivového dříví | Signet Bank | Volatilní | Swiss Life | Bain | Samolibost | Akcie internetového prodejce | Investovat do Metacade | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Obchodování na Energetické burze | Prohlášení Bílého domu | Tlak na Rusko | Novo | Předpověď ceny | Bulgari | Náklady na financování | Londýnská burza kovů (LME) | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Objem obchodů na pražské burze | EUR/JPY | South China Morning Post | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | Farmacie | SCMP | Rušení objednávek | Graf nabídky | Veřejné finance | Binance Coin | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Největší meziroční nárůst | Očištěný zisk na akcii | Grafit | Trh práce | Technologie společnosti | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Extrémní počasí | Evropská komise | Skupina Creditas | Souhrnný indikátor | Pro investory | Obchodovat pro FTMO | WikiLeaks | Short Interest | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | Britská centrální banka | DXY | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Stravenkové firmy | Geopolitické riziko | Potenciál | MACD | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | R&D | Support | Nové technologie | Návrat inflace | Investice do Cardana | Japonská měnová autorita | Allianz Trade | Ethereum (ETH) | Mezinárodní ratingová agentura | Média Daniela Křetínského ve Francii | Regionální volby | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Index aktivity | Továrny na čipy | Oslabování měny | Společnost Seznam.cz | Delivery Hero | Česká měna dnes | Ministr vnitra | Pokles cen energií | Výkonný ředitel | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Nike (NKE.US) | Škoda Auto | Formule | Zásada nejvyššího zvýhodnění národa | Index Nikkei (JAP225) | Miliony dolarů | Chování | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Obchodní pravidla | Invaze na Ukrajinu | Louis Vuitton | Haleon | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Ceny kakaa | Klimatická politika | Broadcom | Wood&Company | E.ON | Akcie Adidas (ADS.DE) | Klesly akcie | Experti | Casino Guichard-Perrachon | LSEG | UCITS ETF (INRG) | KUSAMA | Rekord | EIP | Ministr dopravy | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Zpevňování koruny | Bitcoinového ETF | Pumpaři | Zisk firem | Viterra | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Slábnutí koruny | Daň na banky | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Návrh zákona | Stop-Loss | Fond Renaissance Technologies | Maloobchodní tržby v Číně | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Hospodářství EU | Creditas | Výhled Fidelity International | Zvýšení minimální mzdy | Business Outlook | Moody's Investors Service | Volba prezidenta | GEN | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Prodeje bytů | Asie a rozvíjející se trhy | Společnost Apple | Skupina Oriens | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Finanční prostředí | Pokles zisku | Zvýšení produkce ropy | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | PiS | Bruno Le Maire | Index ekonomické nálady | Největší čínský internetový prodejce | CRM | General Electric | Přístup k financím | Administrativa prezidenta | Tupperware | Biotechnologie | Mediální magnát | Dění ve světě | Daniel Silver | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Komercializace | Důvěra v ekonomiku | Javier Milei | Burzovní cena plynu | Von der Leyenová | Protivzdušná obrana | Předseda představenstva | PKN Orlen | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Hospodářský výsledek | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Strach | Americký soud | Český průmysl | Neckline | Cena bitcoinu | Strategický pohled | Presale Metacade | Cestování | Obchodování na burzách | Akcie Best Buy | SOK | Ceny producentů | Cena akcií Nvidia | Konkurenti | Mzdová dynamika | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Pokles indexu PX | Agentura AFP | Dubaj | Solidarita | Tuzemské hospodářství | Brent | Softwarová společnost | Streamovací služby | Ciena | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Dluhopisy s vysokým výnosem | Benchmark | Sankce EU | Cena pšenice | Vývoji podnikatelské nálady | Rostoucí výnosy | Rezistence | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Zdravotnické úřady | Aljaška | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Force | Automobilka PSA | Severní Dakota | Trh s dluhopisy | Pojišťovací skupiny | Demografie | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Hashrate | Ukrajinska pravda | Cenné papíry | Americké podniky | Společnost Lukoil | Výnos | P/S | DeFi | Olívia Lacenová | Russell 2000 | Úsporný balíček | Skupina J&T | Vysoké sazby | ETH/BTC | Shrnutí roku | ETH 2.0 | Fungování společnosti | Ocelářství | 100 miliard dolarů | RBS | Růst čínského HDP | NAZK | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | AOL | Asijské akcie | Akcie těžařů | Společnost Casino | Konsensus analytiků | Delta | NKÚ | First Citizens | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | SMA | USMCA | Vzdělávání | Dnes na pražské burze | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Investiční strategie | Opatření v Číně | Slabá poptávka | FSLR.US | Zpráva o schválení | Růst sazeb | Generovat zisk | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Zkrocení inflace | Šéfové | Společenské trendy | Bankrot FTX | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Překvapivý růst | Capri | Tabáková firma | Americká energetická společnost | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Ekosystémy pro inovace | Oživení čínské ekonomiky | ČD-Telematika | Čokoládovny | Exchange | Londýn | DJI | Investiční portfolio | Milton Friedman | O2 Czech Republic | CDR | Světová rada pro zlato (WGC) | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | Commodities | Události ve světě | Věštec z Omahy | AMISTA | Účetní rok | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Regal | Covidové uzávěry | Šuniči Suzuki | Belviport Trading Limited | Swapové body | Klíčové suroviny | IMK | Mergermarket | Snížení odměn | Propad cen | Microsoft (MSFT.US) | Údaje o hrubém domácím produktu | Automobilka Ford Motor | Většinový podíl | Online obchodování | Praxe | Investiční výhled | Mezinárodní investiční banka | AI | Platební neschopnosti | Výrobní sektor | Americká technologická společnost | Dodávky ruského plynu | Labouristé | Podnikání v ČR | Sentiment na trhu | JPY | SMIC | Poměr výnosu | H&M | FRC.US | Regulační úřad | GP Alliance | Metaverse | Nejvýraznější růst | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Síť Threads | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Investice ve Spojených státech | Instituty | Nordstrom (JWN.US) | Růst hrubého domácího produktu | Cena americké ropy | Odhad HDP | FTX | Index Russell | Růstový balíček | Investiční analytička | Casino | Jiřina Lužová | IT skupina | Růst českého HDP | Pár USD/CAD | Farmaceutické firmy | Bankovní úvěry | Svaz průmyslu | Německá společnost | Uber Technologies | FTT | ÚOHS | Geely | Akciový index Nikkei | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Projekce | Index NASDAQ 100 | Nexen | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Bankovní emise | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Rheinische Post | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Sazby v Austrálii | Kapitalizace Tesly | Čokoláda | Francie | Marc Ladreit de Lacharriere | Kryptoměnové ETF | USD | Plenární schůze | Akcie C3.ai | Co je Chainlink? | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | Hospodářská stagnace | Tagesspiegel | Společnost Kofola | Trh fúzí a akvizic v České republice | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Přebytek obchodní bilance | Meziroční růst cen | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Evropské akcie | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Americká společnost Tapestry | Velký kapitál | Hodnota transakcí | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Perspektivy technologických inovací | Roční zhodnocení | Prognóza | Federální rezervní systém (FED) | FTSE 100 | Obchodní politika | Výrazný vzestup | Burza v Praze | Služby | The Boring Company | Technologie blockchainu | Kurz eura k dolaru | Pokles ceny ropy | Hlavní události tohoto týdne | Neomezené nákupy | ALUMINIUM | Evropský výrobce letecké techniky | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Největší světové ekonomiky | Oblasti tradingu | Nejznámější kryptoměna | Tuzemská ekonomika | Životní náklady | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Volby v Bělorusku | Růst akciových trhů | Potenciál poklesu | Palladium | Lobbistické skupiny | Americký Fed | Obchod a mezinárodní ekonomika | Představitelé ECB | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Podnikatelský sektor | Recyklované zlato | Micron | Agentura pro předcházení korupci | Krypto trh | Společnost Sentix | Kapitál | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | Prodeje aut | Uzávěry v Číně | Americká softwarová společnost | Bayer | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Akcie Coca-Coly | Reálné ekonomiky | Nižší daně | DZ Bank | Období stagflace | Společný podnik | CIBC | Qualcomm | Měny v regionu | Rijád | Discord | Developeři | Klaus Wohlrabe | Bohuslav Čížek | Magnát | Dell Technologies | Brexit | Kč/USD | ZEW index | Společnost NJJ | Vakcinace | Nová makroekonomická prognóza | Akcie MONETA | Vývoj dolarového indexu | Open Society Foundations (OSF) | Škoda JS | Stav devizových rezerv | Výhled poptávky | Upravený zisk | Chemický průmysl | Německý koncern | Britové | Britský akciový index FTSE 100 | Technická analýza | Závod na elektromobily | Evropské burzy | CSI300 | Plány | Delta Air | Valná hromada | Douglas | Ekologové | Míra inflace v Maďarsku | Banka Goldman Sachs | Růst trhu | Pozornost investorů | Chuck Carlson | Burzy | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Bankovní skupiny | Ceny elektřiny | Martin Winterkorn | Na burze | Americký prezident Joe Biden | Akcie výrobců elektromobilů | App Store | Energetické akcie | Dopravní subvence | Španělsko | Robinhood | Hello Bank | Zemědělský svaz | Kdo řídí technologické inovace? | Partie Terezie Tománkové | Vstoupit na burzu | Investiční analytik | Broker | Společnost Siemens | Rakouská bankovní skupina | Jurisdikce | Proražení | Cash flow | PYPL.US | Největší evropská pojišťovna | Sodexo | Katar | Nákup plynu | FRC | Posílení koruny | Eustream | Česká pošta | Výhled Saxo | Český investor | TXN | Petrus Advisers | Export | Změna klimatu | Růst vývozu z Číny | Přetrvávající vysoká inflace | Konopí | Macquarie | FedEx | Ceny BTC | Kovy vzácných zemin | TJX Companies | EURUSD | Daň z mimořádného zisku | Pokles kurzu | Klimatické změny | Index volatility CBOE | Ropa Brent | Hyperinflace | Berkshire | OIV | Norské společnosti | Zrušení cel | Cenové tlaky | ČSOB | Výstavba gigafactory | Swapy | Volby v Portugalsku | Zastavení poklesu | Komárek | Spekulovat | Startupy a ekosystémy | Prodej automobilů | Gilead | CD Projekt | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Studená válka | HD.US | Ruská společnost | Bleskový průzkum | Sociální sítě | Southwest Airlines | Důvěra v eurozóně | Záporné reálné úrokové sazby | Pivovar | O2 | Kabinet | CashFlow | Energetická společnost | NVDA.US | Komise pro cenné papíry (SEC) | Disney (DIS.US) | Česká zbrojovka | Divize společnosti | Snižování úroků | Blockchainové technologie | Nasdaq v New Yorku | Šok | InterGen | Ceny ve výrobě | Širší index S&P 500 | Wienerberger | Cowen | Ruský prezident | Pověst | The Economist | Statistický úřad Eurostat | Telecom Italia | Bogdan Maioreanu | Hongkong | Středoevropské měny | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Zavedení Euro 7 | Výrobce pneumatik | ByteDance | Rozvahy Fedu | ProSiebenSat.1 | Zámořské indexy | Keith Gill | Výsledky za první čtvrtletí | Komoditní sektor | Avast | Cenové úrovně | Tempo zdražování | Price-to-Earnings | Společnost Tameh Czech | Společnost Emirates | Zavedení eura | Trh s ropou | Výsledek jednání ČNB | Rhode Island | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Instrument | Výsledek inflace | Spolkový sněm | Obrovský potenciál | Radovan Vítek | NFP | FSLR | Červnová inflace | Kofola | Úroková sazba | Vít Hradil | Stranická volební shromáždění | Volby v Bangladéši | Ranní zpráva pro tradery | Vývoj ceny kakaa | Patria Online | Obrovské zisky | Obchodní dny | Noviny | Sazby hypoték | Igor Kim | Akcie společnosti Beyond Meat | CSCO | Politbyro | Rizika investování do Bitcoinu | Měnový fond | Akcie společnosti Target | Tichomoří | Agentura Kjódó | Unie | Ekonomika USA | Dovoz | Výkon | Akcie společnosti Intel | Shapella | Admirals | Ahold Delhaize | Steve Smith | Nasdaq Composite | Výzkumy | InterContinental | Xiaomi | Nikkei | Litva | Tovární objednávky | Emirates | Rohlik Group | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Hyundai | Zvýšení úrokových sazeb | Zvyšování sazeb Fedu | Data z amerického trhu práce | Penzijní fondy | Ethereum ETF | Uhelné elektrárny | Největší společnosti | PPF Telecom Group | Konvergence | Fitch Ratings | Zasedání FOMC | Zvezda | Model 3 | Elektrárenská společnost | Skupina KKCG | Rostoucí ceny energií | Hospodářská data | Dot plot | CISCO | P.A. | Čtvrtletní zisk | Venture Capital | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Zajišťovny | NASA | Kapitálový trh | Praní špinavých peněz | First Solar | Největší ztráty | Fintech společnosti | Výroba aut v Česku | Oživení trhu | Daniel Častvaj | VOW3.DE | Čínské úřady | Rekordní maxima | Pozitivní zprávy | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | The New York Times | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Pivovary CZ | Panevropský akciový index | Vyšší náklady | Investovat | Souprava | Dovednosti | Akciové indexy | Průmyslová výroba v Německu | Vklady | Data z tuzemské ekonomiky | Finanční výsledky společnosti | Největší firmy | Umělé inteligence (AI) | Mitsubishi UFJ | Nervozita | Analytici Citi | Norsko | Hospodářský institut | Elon Musk | Investice do Metacade | Společnost Shell | Společnost Metro | Šéf francouzské firmy | Pokles ceny akcií | Tesla Elon Musk | Caterpillar | MT5 | Viry | Czechoslovak Group (CSG) | Globální ekonomiky | Aircraft Industries | Silky Zdeňka Porybného | Vybírání zisků | Investing.com | Americký prezident | Dodávky čipů | Der Spiegel | Myšlení | Mizuho Securities | Západní společnosti | Celkový objem obchodů | Pro tradery | Německá bankovní společnost | Model Y | Americké centrální banky | Generace Z | Dominance bitcoinu | Gigant Gazprom | 1 milion | Společnost Pfizer | Finanční instituce | Nálada v Evropě | Petr Koblic | Fincentrum | Výrobní ceny | XAU/XAG | Nejsilnější růst | Příjmy a výdaje | Výrobci elektromobilů | Christine Lagardeová | REEAM New Construction | Akciový index S&P 500 | Metalurgie | Tiff Macklem | Světová finanční krize | Coca-Cola | Securities and Exchange Commission | Maloobchodní prodejce | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Vývoj meziroční inflace | Rozdělení akcií | Santiment | Aktivity v USA | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Mezinárodní agentura pro energii | Vývoj na komoditních trzích | Západní sankce | Čínské oživení | EUR/CZK | Zájem investorů | Spotové obchodování | McKinsey | Turkish Airlines | Platby v kryptoměnách | Banka JPMorgan | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Dovoz ropy | Baterie do elektromobilů | Rekordní zisk | Dostatek hotovosti | Euforie | APA | CAC 40 | Zpřísňování měnové politiky | BABA.US | CO2 | Finančník | Richard Bechník | Nedostatek polovodičů | Bed Bath & Beyond | Makrodata | Francouzská automobilka | Prezident | Čínští výrobci | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Britský premiér | Volby v Mexiku | Investoři | Skupina Casino | CFRA Research | Průmyslové objednávky | Revolut | Prodej nových osobních automobilů | Formace hlava a ramena | Index asijsko-pacifických akcií | Cenový růst | Premiér Petr Fiala | Obchodní napětí | Roblox (RBLX.US) | Fungování | Americké ministerstvo spravedlnosti | Britské akcie | Nastavení úrokových sazeb | Scott Irwin | Petr Pavel | Akciová burza | Nejistoty | Fidelity | Index CSI 300 | Německá průmyslová produkce | Nejnovější výsledky | Index výroby | Negativní sentiment | Evropská měna | Japonská automobilka | AMD | Arca Investments | Velké firmy | Společnost Google | Kapitálové rezervy | Finanční ústavy | Snížení nákladů | NAHB | Minimální mzda | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Úsporný tarif | Bitcoin ETF | Index PPI | Budějovický Budvar | Obchodování s termínovými kontrakty | Volkswagen Group China | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Akcie Manchesteru United | Nárůst ceny | Jádrový index | Fiat Chrysler Automobiles | MFN | Světové kryptoměny | Patrie | Bez rizika | Zisk | Boom | Home Credit & Finance Bank | Firma Meta | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Nexen Tire | Pesimismus | Problémy německých průmyslových podniků | ČSSD | Vyšší hodnoty | Moderna | Inflace v lednu | Den obchodování | Ekonomiky eurozóny | Ekonomický vývoj | SMA 200 | Boj s inflací | Část zisků | Cestovní kanceláře | Vít Kučera | Makroekonomická prognóza | Index KOSPI | Ruské ropy | Míra inflace ve Spojených státech | Bank of England | Investiční | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | Airbnb | Ministr práce | Forward guidance | Cena Etherea | Souhrn finančních trhů | Plnění objednávek | Sloučení | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Jednotné měny | Cineworld Group | Mary Dalyová | Rostoucí ceny ropy | Volatilita na trzích | Tele7 Jours | Vládní daňový balíček | Daniel Křetínský | WTI a Brent | Roboti | VIG | WSJ | Berlín | Fiskální rok | Sentiment investorů | RWE | AT&T | Zápis z posledního zasedání | KFC | Americké prezidentské volby | Průzkum | Jednotná evropská měna | Volkswagen China | BABA | Svaz německého průmyslu | Hlavní úroková sazba | Zdražování potravin | Boeing (BA.US) | Provozní zisk | Ochota riskovat | BP | Mimořádná opatření | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | DIS.US | Bohatí | Tržní podíl | Christian Lindner | IEA | Grafy | DOGE | Hold | Vliv na zdravotnictví | Solární energie | Kancléř Olaf Scholz | Růst německé ekonomiky | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Slabý ekonomický růst | Anglie | Zdravotní péče | CRHC | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Proinflační riziko | Asijské země | Výkon společností | Sestupný trend | Slavomír Pavlíček | Akcie společnosti Tesla | US500 | Tržní rizika | EMEA | Kč/EUR | Cestovní ruch | Zdravotnický systém | Uniswap (UNI) | CEO společnosti | Odhad spotřebitelské důvěry | Kolísání cen | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Formule 1 | Technický výhled trhu | Koupit akcie | Data z průmyslu | Americký S&P 500 | Potravinové krize | Slevy | Viceguvernérka | MPO | MSTR | Akcie Cineworld | Synot Invest | TOP ESG | Poradenská společnost | Společnost HEICO | Technologické centrum | Dolary | Baterie do elektroaut | P/E | Zpráva | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Ekonomické dopady | Prémie | Migrace | Čedok | Inflační situace | Invesco | iPhone | Meme akcie | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Tower Semiconductor | Představitelé Fedu | Performance | Edmunds | Ifo Klaus Wohlrabe | Prodej | Hlavní události | Brusel | Patria | Oslabování dolaru | Volby ve Venezuele | Nabídka | Nový kapitál | Sloučení Etherea | EP | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Události roku | Realitní společnost | Uber | Konzistence | Rozpočtová politika | Obchodní trendy | Tencent | Česká měna | Nová prognóza | Colt CZ | Metaverse Value Chain | UnitedHealth Group | Přístavy a terminály | Akcie a dluhopisy | Seema Shahová | Chřipka | Znárodnění | Průmyslové revoluce | Firma Belviport Trading | EPH | Janet Yellenová | Úrok | Objem intervencí | Hrubý domácí produkt (HDP) | Renaissance Technologies | Prezident Javier Milei | Evropské ekonomiky | Míra inflace ve Francii | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Skupina OPEC+ | Zasedání Fedu | Management | Davos | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | GBP | Soukromé společnosti | Rivan Automotive | Co se děje na finančních trzích | Bain & Company | Finanční ředitelka | Althea Spinozzi | Sloe | Agrofert | Emma Capital | Spotřebitelský sentiment | IT společnosti | Energetické tituly | Pokles vývozu | iPhone 15 | Vývoj ceny bitcoinu | Bohatý | Automobilka | Technologické tituly | Nové příležitosti | MIFID | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | JPM.US | Švýcarská banka | ADR | USDA | Strojové učení | Gen Digital | Bard | Růstové akcie | Jan Kubíček | Konflikty | Huawei | HARTMANN | Olej | Investiční poptávka | Akcie VIG | Pokles cen komodit | Zpomalení ekonomického růstu | S&P Global | Prognóza IE | Nový koronavirus | Herní segment | Akcionáři | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Zvýšení úrokové sazby | Zpráva institutu ZEW | Centrální banky | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Finanční ředitel | Kontejnerová loď | S&P | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Atlantia | Skupina PPF | Coty | Quantum | Hospodářský vývoj | Rozhodnutí soudu | Den daňové svobody | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Tokeny | Krypto ETF | BGA | GAAP | Hospodářský výhled | Telecom | Akcie společnosti Amazon | Rostoucí příjmy | Japonská vláda | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Prognózy ČNB | Evropská data | Pandemie COVID | Pivovary Staropramen | Německé ceny | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | Akcie BlackBerry | Automobilky | Legislativa | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Žebříček nejbohatších Čechů | Společnost Berkshire Hathaway | Zprávy | Prezidentka ECB | Vesa | Akcie v Asii | Simon Hogg | Růst cen ropy | Majitel | Předpověď | STV | Raoul Pal | Tržby z prodeje | Narušení dodávek | Sankce namířené proti Rusku | Trhy s kryptoměnami | Spotřebitelské ceny v USA | Index Stoxx 600 | Kryptoaktivum | Meta | Financial Times (FT) | Guru | Patrick Garvin | UBS | Akciový analytik | Nadšení | DHL | Růst spotřebitelských cen v USA | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | West Texas Intermediate | Jak na to | NATO | Oznámení | Murray | SPCE.US | Institut Ifo | Rizika při obchodování | CIBC Capital Markets | Averze k riziku | Thyssenkrupp | BREAKING | Společnost Czech Media Invest | TSMC | Reálné mzdy | Solana | Cinema City | Financial Advisory Leader | Evropské trhy | Index STOXX Europe | Macy's (M.US) | ZEW | Ochránci proti inflaci | HCFB | Rizika investování | Bundesnetzagentur | Lyft | Šéf ukrajinské diplomacie | Ropovod | Pandemie COVID 19 | Prudké výkyvy cen | BHS Real Estate Fund | Důležité ekonomické události | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Obchodování a investice | Účetní závěrky | Normalizace měnové politiky | Island | Santander | České firmy | Alena Schillerová | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Silný růst | Fungování trhů | Byty | Wyoming | Výhled vývoje ekonomiky | Digitální ekonomiky | Výrobce léků | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Míra zadlužení | Investor Jan Čermák | Eurostat | Uran | Adam Button | Oanda | Vyhlídky | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Dupont | Deflace | Monitorování | Daňový poplatník | Kristalina Georgievová | Investiční aktivita | Volby na Tchaj-wanu | Člen představenstva | Zemědělské komodity | Růst inflace | Politické faktory | Covidové krize | Broker Trust | Petr Fiala | Covid | Snížení DPH | Provozní výsledky | Mitsubishi UFJ Financial Group | Alitalie | Airbus | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Investiční události | CZ | Společnost Beyond Meat | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Cena ropy brent | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Strategická rozhodnutí | Snižování cen | Vojenský konflikt | Occidental Petroleum | McDonald's (MCD.US) | PwC | Marek Brávník | Alstom | Virgin Galactic | Práva ke značce | Americká společnost Intel | PEG | Praha | Listopadová inflace | Ekosystémy | Recyklace | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Udržitelnost | Evropský parlament | Technologický holding | Japonské ministerstvo financí | Hospodářské cykly | Piráti | Hazardní hry | Eurokomisař pro ekonomiku | Hospodaření státu | Současný trend | Obchod Amazon | Míra | Hong Kong | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | 4iG | Sazby v USA | Krypto komunita | Nejdůležitější události | Rekordní ceny | Petr Král | Zasedání OPECu | Odbyt automobilky Tesla | Rostoucí trendové čáry | EURCZK | Komoditní měny | Investice do Chainlinku | Coinglass | Výrobce letadel | Michael Feroli | Ciena (CIEN.US) | Komodita | Ministr dopravy Kupka | Správkyně Sberbank | Investování do Filecoinu | Marek Pokorný | Suroviny | Moskva | Robotika a automatizace | Energetická skupina | Očekávání úrokových sazeb | Oživování ekonomiky | Dnešní data | E15 | Volný čas | ApeCoin | Hedgeové fondy | Kolínská automobilka | Petrochemická společnost | Odbyt automobilky | Licence Sberbank CZ | Luboš Bedrník | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Digitální měny | RWE Gas | Vláda USA | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Evropský výrobce letadel | Společnosti produkující ropu | Tlak medvědů | Vlastní sociální sítě | Skupina Toyota Motor | Index US100 | Očekávání investorů | Australský dolar | Odhady trhu | Čínské zboží | Růstové společnosti | Národní loterie | Advokátní kancelář | Investment management | Nio | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Velký cenový pohyb | Ekonom Ifo | Summit G7 | Statista | Investiční skupina KKCG | Zemědělský ekonom | Demografické změny | Infection Management | Uplynulý rok | Nástroj | Prodej elektromobilů | D&B | Výsledky | Sazba ČNB | Global macro | Míra úspor domácností | Přehled | HUF | Společnost XTB | Konec energetické krize | Koruna | Tennessee | Aktuální ceny akcií | Investice do vodíku | Výrazný pokles | Yield | Německá průmyslová a obchodní komora | Corporate Governance | Pokles investic | XTB | Inflace v Česku | Finanční služby | Makroekonomie | Monopoly | Čínské zdravotnické úřady | Vypuknutí pandemie | Projev Jeroma Powella | Cukr | Analytická společnost | Pardubický pivovar | ČNB Petr Král | Tržní ceny | Světová potravinová krize | HDP eurozóny | Bitcoin | Booking Holdings | Shell | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | CAT | Asie | Finanční výsledky | Jacobs | Onemocnění | Bank of America | Inflace v Rusku | Ruské aerolinky | Úroda | Pokles HDP | Kurz dolaru | CVC | Ekonomické vyhlídky | TIM | Regulatory technology | Americký výrobce | DMA | Média Daniela Křetínského | Miliardy | Fundamentální analýza | Úhrnný indikátor | Propad | Petr Lajsek | LBMA | Akcie Moneta Money Bank | Marka | S&P/ASX 200 | Silný dolar | Šéf Tesly | Zelenskyj | Riziko recese | Fiat Chrysler | Financial Markets | SBF-120 | Retracement | Zasedání Světového ekonomického fóra | Dopady koronaviru | Očekávaná data | Sazby ČNB | Asociace | Následky pandemie | Eli Lilly | Odvětví cestovního ruchu | Martin Buranský | Ekonomický propad | Hypotéza | Britská banka | Podnikatel Elon Musk | 787 Dreamliner | Údaje | Hlavní měny | Vývoj nominálního HDP USA | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Recese v Evropě | Marek Třeška | Barrick Gold | Soukromé firmy | xStation | Exxon Mobil | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Raiffeisen | Pandemie koronaviru | SVB Financial | PSA Group | Benchmarky | Zůstatek | Ripple (XRP) | Hypoteční trh | Společnost Cineworld Group | Finance Bank | Německá automobilka Porsche | Příjmy z reklamy | Softwarový gigant | Nákup cenných papírů | Decentralizace | OPEC+ | Snížení poptávky | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Vlastnictví | Ekonomové MMF | SAE | Obchodní války | Světové ceny ropy | Meme stocks | Alibaba | Thoma Bravo | Americká banka | Průzkumy | Mimořádná daň | Index šanghajské burzy | Indigo | Zakladatel etherea | Očekávání analytiků | Hospodářský růst v eurozóně | Nejvýraznější ztráty | BHS | Hewlett&Packard | Makroekonomický výhled | Objem | Technologické společnosti | Letiště Václava Havla | Greenpeace | Spotové ceny elektřiny | Aktivisté | Výsledky průzkumu | Pojišťovna EGAP | Zvyšování mezd | Ředitel ČEZ | WMT | NET4GAS | Největší burzovní kapitalizace | Obavy z recese | ČTK mluvčí | CVC Capital | Spoření | Těžařská firma | Federální rezervní systém | Sázka | Propad exportu | Oživení v Číně | Americký index S&P 500 | Elektrické vozy | Adaptace AI | Cenový šok | Klima | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Dovoz z USA | Toyota Motor | Britská banka HSBC | Škoda Transportation | Principal Global Investors | Bilion | Šéfové států | Firma Dun & Bradstreet | Palivové dřevo | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Dopady konfliktu | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Investice do kryptoměn | Srovnávací základna | Pojišťovny | Podnikatelská nálada | Šťastné obchodování | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Postavení na trhu | Americké měny | Pochybení | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Kurz koruny k euru | Historie firmy Douglas | Graf | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Národní měny | Malajsie | Subvence | Swingový výhled | Ekonomické události | Macquarie Asset Management | Regulátor | Mezinárodní organizace práce | Hodnota firmy | Investiční firmy | Metacade (MCADE) | Rozvoj kryptoměn | Index S&P 500 | FIL | Rothschild | Pojišťovna VIG | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Zvýšené riziko | Akcie Bed Bath & Beyond | Volodymyr Zelenskyj | CFRA | Patrick Harker | SHIB | RMB | Ceny cukru | Dlouhodobý výhled | Cena benzínu | Německý výrobce | Omezené riziko | Demokraté a Republikáni | Společnost Grayscale | Cena akcií společnosti GameStop | Hráči na trhu | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Společnost Photon Energy | Důchod | AXA | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Guvernéři centrálních bank | FTC | Pfizer | The Guardian | Snížit emise | Společnost HEICO Corp. | Ajay Banga | Hrubý domácí produkt | Elektroautomobily | Upgrade | Sulut Airways | Důvěra investorů v ekonomiku | Dobrá strategie | Plyn | Distribuce | AFP | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Studie | Úsilí | CRO | Velmi bohatý | Investice do technologií | Poradenská firma Dun & Bradstreet | Sol | Erik Brynjolfsson | Převzetí Credit Suisse | Spotové ceny | Finanční rok 2022 | Joachim Nagel | Slabší koruna | Škoda Group | Eurodolar | Úvěrové portfolio | Pokles exportu | Průraz | IMG Bohemia | Podíl obnovitelných zdrojů | Cena plynu | Kansas | Carrefour | Šéf německé centrální banky | Short | ČNB Tomáš Holub | Zelené investice | Úřad INSEE | Bitcoinové ETF | London Stock Exchange | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Ukončení intervencí | Česká bankovní asociace (ČBA) | Poptávka po bezpečných aktivech | Omezení pohybu | EDF | Statistika z USA | Polsko | Pár EUR/USD | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Devalvace | Reuters analytik | Francouzský ministr | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | Patenty | Veřejné investice | Adam Jonas | Hennessy | Celková investice | Vypršení platnosti | Cenová hladina | Ekonomická nálada | Hospodářské oživení | Bankéř | Zveřejněná data | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Index volatility | Real-time | Akcie výrobce čipů | Americká centrální banka | Fibonacci retracement | Spotřebitelská nálada | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Společnost Caterpillar | Roblox | Právní normy | Současná situace | Lukáš Kovanda | Americká společnost | Aktuální hodnoty měny | EY | Reshoring | Nájmy | Nuevo León | Křetínský | PYPL | Moët | Zásobovací potíže v německém průmyslu | Přijetí | Dopady války na Ukrajině | High | Výhled na příští rok | Společnost PKN Orlen | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Finanční rok | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Naftogaz | HUF/EUR | SBUX.US | Závislosti na Číně | Vesa Equity | Bohatí lidé | Rostoucí trend | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Disney+ | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Hello bank | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Obchodní dovednosti | Podvážení | Vydělat peníze | CVS | Tiffany | Reálný HDP | McAfee | Pokles ceny | Ropovod Družba | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Andrej Babiš | Obchodování a investování | Egypt | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | Ceny zemědělských výrobců | Index spotřebitelské důvěry | BYD | Josef Síkela | Maspex | Příznivý výhled | TIPS | KB | Midstream | Napojení na ruskou ekonomiku | Vývoj tržeb | Ústavní soud | Beta | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Snížení spotřeby | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Debata prezidentských kandidátů v USA | DRI | High Yield | Maloobchod | Ekonomická situace | Spot | Emise CO2 | Optimistická očekávání | Jádrový index spotřebitelských cen | Baltimore | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Turecká centrální banka | Spotřebitelské ceny v Číně | Earnings | Zpomalení inflace | Dreamliner | Očekávání pro rok 2023 | Trump | Rozdíly v názorech | Hospodářský propad | FactSet | Brands | INDO Defence | Index Ventures | Česká koruna | Nakupovat zlato | Dow Jonesův index | OECD | Futures trhy | Foot Locker | Řetězec parfumérií Douglas | ForexLive | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | Růstový potenciál | Investiční společnost | Technické analýzy | Wonderinterest | Makroekonomické ukazatele | G10 | Splunk | Urals | Obchodování v Asii | MF DNES | Vliv na investice | Mexiko | Jak funguje nabídka a poptávka? | Počet žádostí o podporu | Michael Saylor | Zástupci G7 | Vstupy | Napětí na Ukrajině | Akcie Barrick Gold | Inflace ve Spojených státech | Obchodní výsledky | Hackeři | Náhoda | Výnosy dvouletých dluhopisů | Kvantitativní zpřísňování | Inflace ve Francii | Cloud computing | Dezinflační proces | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Čeští exportéři | Růst amerického HDP | Home Credit Group | Běžný účet | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Tuzemské banky | Růst Nvidie | Společnost Novo Nordisk | Provozní výnosy | Amgen Inc. | Hodnota akcií | HDP USA | Rakousko | BlackBerry | Problémy se subdodávkami | Christopher Dembik | Vývoj cen palivového dřeva | Řetězec | AI.US | Stříbro | Těžby Bitcoinu | S&P 500 futures | Jakub Matis | Euro 7 | Oslabení koruny | BA.US | Býčí trh | Primárky v Nevadě | Výrobce munice | Drahý kov | Instituce | Čínský statistický úřad | Turecko | Mezinárodní skupina | Vyplácení dividend | FRED | ex | Ziskové marže | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Bukele | PSA | Bank of Japan | Zastropování cen elektřiny | Inflace v Polsku | Cohn Robbins Holdings Corp. | Japonský export | Rozpočtový deficit | Americké objednávky | B2Gold | Kristina Hooper | WEN | Cena akcie Apple | Globální ceny | Carl Icahn | Analytici Nomury | Dovoz ukrajinského obilí | Naše ekonomika | Instacart | Fáze výroby | Nejprudší pokles | Auchan Retail | Wall Street Journal (WSJ) | Pojišťovna GCube | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | LNG | Internet věcí | Měna Bitcoin | Cohn Robbins | Burza cenných papírů | Průzkum Fidelity | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Vladimír Dlouhý | Francouzská vláda | Enrique Martinez | Obchodování na burze | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | BBC | Technologické firmy | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Burzy cenných papírů | Německý HDP | Heiken Ashi | Světové akciové trhy | Akcie firem | Penále | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Frustrace | Kongres | Prodeje dluhopisů | Rutina | Výdělky | Skupina CMC | Dluhopisoví investoři | Divize | Automobilový průmysl | Rekordní minimum | Iberdrola | Stažení akcií | Pozitivní vliv | Zásobovací potíže | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Akcie Amazonu | Klesající trend | Společnost Stripe | Světové ekonomické fórum | Forexové trhy | Největší kryptoměna | Evropská ekonomika | Guvernér japonské centrální banky | Drahota | Rubl | Příliv kapitálu | Rosněfť | Fibonacci | Las Vegas | Moore Czech Republic | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Pozornost | Equal weight | Důvěra spotřebitelů | Statistické údaje z USA | Medtronic | Natland | Země EU | CVS Health | Indikátor RSI | Výsledky HDP | Vývoj ceny akcií Nio | Arbitráže | Audi | Analytik Fio banky | Celosvětová poptávka | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Počet pracovních míst | Komise pro cenné papíry a burzy | Krach SVB | Equinor | Investiční rozhodnutí | Obchodníci s ropou | Hladomor | Největší ekonomika ve střední Evropě | Korporátní zprávy | Trh | Výrobce čipů Nvidia | Nárůst zásob | Medián | Dividendové akcie | Krajský soud v Ostravě | Snížení těžby | Finanční společnosti | Volby v USA | Komise | iShares Semiconductor ETF | University of Michigan | Vydělávání peněz | Trojité dno | Aktivita na trhu | List Financial Times | Veřejný sektor | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Erste Bank | Royal Mail | Další rozvoj | Viktor Orbán | Výkyvy | Managing Partner | Stripe | Výkon společnosti | Výrazný růst | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | Kurs koruny k euru | CNN Prima News | Cryptocompare | Kasina | Měnová autorita | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | S&P 500 | Edahn Golan Diamond Research & Data | Fed | OpenAI | Výkon dolaru | Evercore ISI | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Snížení zadlužení | Společnost ByteDance | Index londýnské burzy | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Algo | Korekce | J Sainsbury | Kanada | Kroger | JDE | Uměle vytvořený diamant | Siemens Healthineers (SHL) | Upozornění | Marriott | Zvýšení mezd | Nayib Bukele | Tržní prostředí | Obchodované akcie | Americký výrobce elektromobilů | Wells Fargo | Akcie Cineworld (CINE.UK) | Sazby daně | Zákonodárce | Růst spotřebitelských cen | Kybernetické hrozby | Poslanci Evropského parlamentu | Google | Skupina Erste Group | Ministři financí | ProCent | Nové trhy | Buffett | Hnutí ANO | Rizika investování do Binance Coin | Platforms | Vývoj ekonomiky | Tisknutí peněz | RTL Hrvatska | Největší ekonomika světa | Lukáš Novotný | Evropská komisařka | Výplaty dividendy | Ceny zboží | Technologický rozvoj | PPF Telco | Zestátnění | WISE | Kjódó | Pražské burzy | Banka First Citizens | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Akcie banky | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Znalost | Výrobce luxusních aut | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Ladoga | Podnik | USDT | Globální recese | Průzkum analytiků | Nvidia (NVDA.US) | Velké banky | Index Standard & Poor's | Tvrdé sankce | Marek Španěl | Investiční skupina Penta | Lowe's | Spotové ceny ropy | Soud v Tokiu | Co je to bitcoin | Oživení české ekonomiky | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Zemní plyn | Keynes | Slabé výsledky | Swingové minimum | Ruské úřady | Unijní země | Posílení dolaru | NYSE:APD | Nejistota | Stock | ANO | Dnes ČTK | Růst tržeb | Odhad růstu ekonomiky | Martin Malý | Plný úvazek | GME | Finanční sektor v ČR | HDP v eurozóně | Kupní cena | CME | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Poměr P/E | Obchodní systém | Náklady na půjčky | Trumpova administrativa | Rating | Dezinflace | Akcie technologických společností | Předpokládaný zisk | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Jihokorejská automobilka | Volby v Jižní Koreji | Akciové trhy v Asii | Merck & Company | Tescan Orsay | SNB | Koronavirová pandemie | Zpráva pro tradery | Hospodářský růst v Německu | Skluz | Borgis | Světová banka | Microsoft | USD/CHF | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Evropské země | Dopad na cenu | Mattoni | ECB dnes | Sellier & Bellot | Asijské indexy | ABN AMRO Bank | Výběr akcií | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Nová strategie | Standard & Poor's (S&P) | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Data z USA | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Federální rezervy | SBUX | Ceny akcií AMC | Kryptoměnový průmysl | Eurokomisař | XRP | Společnost Tesla | Členové Fedu | Inflační vývoj | Commission | Spotřebitelská inflace | Hotovost | Bitstamp | Wally Adeyemo | Defi | Společnost Meta Platforms | AGROP NOVA a.s. | Změny cen | Sell | Demokratické strany | Japonsko | MicroStrategy | Pokles sentimentu | Měsíční průzkum | Michal Valentík | Range | Letadla | Aerolinky SAS | Finanční rezervy | Celkový sentiment | Siemens Energy | Cybertruck | Dollar Tree | Compound | Obchodování akcií | Prodejní příležitost | Ekonomie a globální bezpečnost | LYNX webinář | Kurz dolarů | Silky | Pomoc Ukrajině | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Jan Čermák | JPMorgan Chase & Co. | Trendová linie | Ekonomické problémy | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Důvěra | Programování | Kraken | Mobilní aplikace | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Propouštění zaměstnanců | Prosperity | Index Nasdaq | e& | Newcrest Mining | Tesla Inc. | Jemenští povstalci | Exxon | Casino Guichard | Spolková vláda | Markéta Šichtařová | Realitní magnát | Bankovní akcie | Kellnerová | ILO | Růstový index S&P 500 | Rostoucí akcie | Obchodní praktiky | Zvýšení cel na dovoz | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Zpřísnění sankcí | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Polský zlotý | Německá vláda | Představenstvo | IATA | Německo | Hlavy států | Překoupenost | Nejvýraznější pokles | Nahdi | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | MSFT.US | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Indická firma | Evropská banka | Nižší minima | Standard & Poor’s 500 | Emise | Co je Ethereum? | Trendové linie | Paušální daň | Úroveň parity | Ekonomie | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Marriott International | Twitter | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Digitální ekonomika | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Lex Babiš | Telco | Krach | Akcie Hewlett-Packard | ABN | Nifty 50 | Internetové televize | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Activision | Francouzská společnost | Amazon (AMZN) | Gazprom | Vysoké standardy | Centrální banka | Spotová cena | Orná půda | Packeta | Další růst | Borealis | Proč investovat do Metacade? | Výsledky hospodaření | Andrew Bailey | Jozef Síkela | Meta Platforms Inc | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | BlackRock | VESA | AMD akcie | Rozbor | Walmart | Maersk | CL | Bitcoin City | Obchodní spory | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | QE | Quantum Fund | Americká průmyslová produkce | Diamant | Rozhodnutí ČNB | Los Angeles | Pravidla regulace trhů | JPMorgan Chase & Co | Směřování | LYNX | C3.ai | Akcie U.S. Steel | LIBOR | Akcionáři a věřitelé | Unijní ministři | Opce | Arbitráž | Donald Trump | Šíření viru | Vyšší ceny | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Andrew Kenningham | Pokles prodeje | Devizové trhy | Jádrová inflace | USDCZK | Visa | Tameh Czech | Podnikatelé | Kovy | Pohyb kapitálu | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Objem devizových intervencí | Inovativní řešení | Air France | Rumunsko | Nárůst výdajů | Polská vláda | Energetická společnost ČEZ | Nájemné | Verze Revolutu | Čtvrtletní výsledky společnosti | Sdružení automobilového průmyslu | Energetický sektor | Technické problémy | Centrum | Les Mousquetaires | Zadlužení | Vodafone | Akcie AMD | Společnosti | Alphabet (GOOGL.US) | Pandemie covidu | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | NÚKIB | Kurz české měny | Boeing 737 | Uzavírání obchodů | Zasedání bankovní rady | Globální oteplování | Americká automobilka Tesla | BBBY | Hlavní akciové indexy | Daně z nemovitosti | Proočkovanost | Kartel OPEC | Aktivum | Alžírsko | WeWork | Směnný kurz | Nuance | Cenový cíl | Mero | IT servis | Cenné papíry Erste Bank | Ruský plyn | Federal Reserve | Akcie ve Spojených státech | Co je Uniswap? | Spoluzakladatel | Chování centrálních bank | Pokles dolaru | Ruská invaze na Ukrajinu | Bankovní tituly | Česká republika | Platby a převody | Domácnosti | Americký dolar | Polkadot | Inflace v ČR | Akcie společnosti AMC Entertainment | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Nedostatek potravin | Opel | Vystavení riziku | Decentralizované finance | Bitcoin (BTC) | Adenza | Nárůst objemů | Dotace na elektromobily | Kov | Společnost Admirals | Globální index | KSS | Úspory | Čistý zisk banky | Deutsche Bank | Co jsou technologické inovace? | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Produkty s pákovým efektem | Odolnost ekonomiky | Polské firmy | API | AWD | Výhled Saxo Bank | Analytici | Ján Lučan | Prezident Pavel | Reddit IPO | Ceny komodit | Hamás | Konjunkturální průzkum | Zříceného mostu v Baltimoru | Home Depot | Azure | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Cohn Robbins Holdings | Fúze a akvizice | Eskalace | Guvernér Fedu | Akciová burza v Argentině | Ochabování ekonomiky Spojených států | Nexen Tire u Žatce | Costco (COST.US) | Suez | ČNB Aleš Michl | Mluvčí | Škoda | Nákladová inflace | FTSE | CZK | Státní dluhopisy | Reuters | Světové měny | Základní pojmy | Index nákupních manažerů | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | ETC | The Sandbox | Vyšší daně | Alphabet (Google) | Zahraniční investice | VaR | Stablecoin | Marcela Hrdá | Londýnská burza | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Situace na Ukrajině | Auchan | Kurz koruny | Nedostatek surovin | Situace | Čistá energie | Chevron | Anglo American | Technologie NFT | Euro vůči dolaru | Výše investice | Videohry | Ekonomické výsledky | Kompozitní index | Vysoká inflace | Ceny zemního plynu | Steen Jakobsen | Zpomalení globální ekonomiky | IKEA | Michael Kors | US100 | Štěpán Hájek | MicroStrategy (MSTR) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Siemens | HPQ | Forrester | Výkonná ředitelka | Index US500 | Dlouhodobé investice | Burzovně obchodované fondy | Starwisata Air | Výstupy | Splácení dluhu | Augustín Carstens | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konkrétní plán | Akcie TSMC | Měny zemí | Palo Alto | Euronext | Zakladatel | Globální prodej | Automobilka Škoda Auto | Libra šterlinků | Předseda | Finanční trhy dnes | Arm | Finanční systém | Eskalace na Blízkém východě | Viceprezident | Výhled tvorby zisku | Hlavní ekonom Saxo Bank | Růst v Číně | Utahování měnové politiky | Akcie společnosti Gap | CME Group | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Linda Yaccarinová | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Polská inflace | Společnost Lumius | Hackerský útok | Prime | Nižší růst | Supercyklus | TSM | J&T | Rostoucí ceny plynu | Rok 2024 | Legendární investor | Moneta | Vytvořený diamant | Akcie Twitteru | CVX.US | Německé průmyslové podniky | Automobilka Toyota Motor | Korunové sazby | Problémy se zásobováním | Společnosti v indexu | NAFTA | Kybernetická bezpečnost | Fond kvalifikovaných investorů | Startupy a ekosystémy pro inovace | Roční výkonnost | Ontario Teachers' Pension Plan | Moody's | DPA | Evropská unie | SHL | Boeing | Cvičení | Daniel Beneš | SAZKAmobil | Omán | Poptávka a nabídka | Stagnace | Tržby | Společnost Automotodrom Brno | HDP v USA | Německý kancléř Olaf Scholz | SMC | Cenové trendy | Mario Centeno | Ekonomiky | Webináře zdarma | Vývoj spotřebitelské inflace | Nákup akcií | Organizace ADP | Společnost Walmart | Rychlý růst | Růst mezd | Rozpočet | Empresa Media | Snížení sazeb | Evropské banky | Negativní dopad | Známky ochabování ekonomiky | Apple | Ukrajinské krize | Porušování lidských práv | Zajištění bezpečnosti | Libra | Energetický a průmyslový holding | Řecký parlament | P2P | Eva Miklášová | Kurs eura | Velké technologické společnosti | Médea | Společnost EPIF | Otevření Číny | GameStop | Nakoupit akcie | Celní úřad | Maryland | TOP 09 | Nafta Industrija Srbije (NIS) | CFD | Výrobci zdravotnického materiálu | Rekordní inflace | iShares Semiconductor | SMA 100 | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Vánoce | Real Vision | Nová data | Global X | Dopad na ekonomiku | Kasino | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | Ceny kukuřice | Kakaové boby | Velikost pozice | Nabídka akcií | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | ERM II | ČEZ Daniel Beneš | Zvýšení cel | Západní firmy | Důvěra v průmyslu | Jaderná energie | Technologická společnost Apple | Covidová krize | Zvýšení základní sazby | TSLA | Financovat | Licence Sberbank | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | StreetAccount | Orbán | Příprava | Ukazatel zdraví | Hubnutí | Čínské měny | Web 3.0 | Institucionální investoři | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | Investiční skupina | Intervenovat na devizovém trhu | BRICS | Úřad pro regulaci finančního trhu | Cointelegraph | Flosman | Europe 600 | Kurzy | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Nálada investorů | Exportní průmysl | Pandemie nemoci | FDIC | Čeští spotřebitelé | AMD.US | Nynější krize | Letecká společnost | Akcie Philip Morris | Výhled české ekonomiky | Nafta Industrija Srbije | NJJ Presse | Deglobalizace | COST | ECB | Vysoký výnos | Nový rekord | Süddeutsche Zeitung | Provozovatel loterií | Index německých akcií | Úroky | EZJ.UK | Argentina | Refinitiv | Algorand (ALGO) | Speciální daň | Růst cen nemovitostí | Plodiny | Aktivita v čínském průmyslu | Americké produkce | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | PwC André Wortmann | CVX | PPF Telecom | Středoevropské burzy | Cla na dovoz | Platební bilance | Akcie společnosti Cineworld | Portu | Miliardy švýcarských franků | Letadlo | Cena | Překoupený trh | Investiční banky | Toshiba | Největší kontrakt | Salvador | Předstihové ukazatele | Dopady pandemie covidu | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Vedení ČEZ | Prudké zdražování | Kofola ČeskoSlovensko | Roční výnos | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Gemini | Zakázky německého průmyslu | Česká ekonomika | Proč investovat do Ripplu? | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | DOT | Partners | BYND | Air | Závazek | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Chatbot | Fúze | Majitel firmy | Roční maximum | Přenos | MSCI ACWI | Pražská burza cenných papírů | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ceny akcií | Izrael | Defenzivní akcie | Skupiny PPF | Mánie | Údaje o indexu spotřebitelských cen | E-shopy | Huayou Cobalt | Euro STOXX | Rohrbeck Heger | S&P500 | Přehled kurzů | Royal Bank of Scotland | Vývojáři počítačových her | EBay | Telekomunikační společnost | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | LEAG | MUFG | Čínská ekonomika | Měkké komodity | Ázerbájdžán | Proroctví | Ceny | Dior | Prudký pokles | Oslabení kurzu | Technologie | Energetická krize | Ekonomický institut Ifo | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | ČNB | Budvar | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Změna režimu | Situace na trhu práce | Zajímavé příležitosti | Krátkodobé investice | Cigna | VW | Plynové zásobníky | Pokles likvidity | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | SNY | Ranní zpráva | Britská společnost Cineworld Group | Vydání nových akcií | Sankce Západu | Pokles | Čínský růst | Finance | Dekret | Panda | MGM | InterContinental Hotels Group | Oslabení kurzu koruny | Cenné papíry Komerční banky | Ochrana proti inflaci | Energie v Evropě | Robert Kiyosaki | Czech Media Invest (CMI) | Výrobce sportovního zboží | Výběr zisků | Geopolitická nestabilita | Analytici Goldman Sachs | Útlum aktivity | Margin | Globální inflace | Nižší zisk | Velikonoce | Konsensus | Americký trh | Jak fungují technologické inovace? | Druhá největší světová ekonomika | Zahraniční společnosti | Dluhy | Dostupná data | NYT | Investiční portfolia | Akcie Monety | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Tencent Music | Finance Group | Maloobchodní tržby | Pravidla a dohody | Šmejc | Erste | Americké společnosti | Cena kakaa | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Upravený zisk EBITDA | Pavel Tykač | Jan Vejmělek | Údaje Eurostatu | Fundamentální ukazatele | Držitelé Bitcoinu | Začněte obchodovat | Otevírání ekonomik | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Rabobank | Inflace se vrací | ACS | NBP | Thajsko | Lego | KLM | Makro | Petrus | Mercedes | Silnější euro | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | NTT | Velké korporace | Spiegel | Impérium | Americká ekonomika | Společnost Volkswagen Group | HG měď | Koruna dnes | NVDA | Nové sankce vůči Rusku | Prezidentské volby v USA | Odpor | Vysoká poptávka | Evropská centrální banka | Vrcholy | Deliveroo | Obchodník | Instinkt | Coinbase a Binance | Čepro | Inflační očekávání trhu | Portfolio manažer | Ekonomka Raiffeisenbank | Akcie týdne | Doporučení | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Tradingové webináře zdarma | Finanční prostředky | MRNA | Aircraft | COVID-19 | Mitsubishi | Trh práce v USA | Algorand | Data z reálné ekonomiky | Posílení polského zlotého | Obchodování na americkém trhu | Bezpečnostní situace | Shanghai Composite | Společnost Philip Morris ČR | Odvody | Inflace zpomaluje | Regulátoři | CF Industries | Newmont | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Blue-chip | ROE | Freeport-McMoRan | PG&E | Nejlepší ochrana | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Spotové operace | Alokace | Institut IMK | Intel (INTC.US) | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | ISM | Čínská vláda | Index PX | EBIT | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Investice amerických firem | Skupina OPEC | Lídři | Společnost Automotodrom | Golden Gate | Investice do Ripplu | Spotová cena zlata | Růst čínské ekonomiky | Investment Management | Pivot | Malina | Svaz průmyslu a dopravy | Kryptoměna | Sport | CPI index | Vývoj inflace | Potravinářství | CRH | Pokles indexu | Výpočet Raiffeisenbank | Akcie Xeroxu | Český stát | Bristol-Myers | NINTENDO | Výzkum a vývoj | Jackpot | Inflační očekávání | Dopad na hospodářství | Momentum | IEA Fatih Birol | Statistici | Conference Board | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Ochabování ekonomiky | CBOE | LGES | Konsorcium | Workshop | Konsenzus | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Planet Labs | Růst zisků | ERA | Zisky | Rzeczpospolita | FCA | Prostor pro pokles | Odborníci z oboru | Obchodníci | Růst světové ekonomiky | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Boeingu | Windfall daně | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | SATS DJIA | Prodávající | Intervence na devizovém trhu | Průmyslové firmy | Regionální hotspoty | ACEA | Deficit federální vlády | Situace na trhu | Akciové strategie | Ceny akcií NIO | Čínské přístavy | Swap | Miliardy eur | Cineworld (CINE.UK) | Ministr zahraničí | Semi | Jak vydělat peníze | FXstreet | Voda | Výnos desetiletých dluhopisů | Výkonnost akcií | Výkyvy trhu | Velké riziko | Počet bankrotů | Stability AI Emad Mostaque | Trader | Konsolidovaný čistý zisk | Cisco Systems | EPGC | Starbucks | Drahé kovy | Množství peněz | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Index Exportu | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Volby do Evropského parlamentu | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Ředitel kapitálových trhů | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Tržní síly | Kathleen Brooksová | PMI ve výrobě | Hardware | Světové obchodní organizace | Investiční plán | HSBC | Měnový pár AUD/NZD | Pullback | Indexy pohyb | Zvýšení ceny | Coinbase | Prohlášení | Marks & Spencer | Dnes index PX | Organizace zemí vyvážejících ropu | Zpravodajské služby | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Akcie Xeroxu (XRX.US) | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Akcie společnosti Ciena | Saxo | Breakout | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | Capital | Pojištění vkladů | F-35 | Společnost Allwyn Entertainment | Záchranný program | Covidové uzávěry v Číně | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | Měkké přistání | LG Energy Solution (LGES) | Růst cen | Index Russell 2000 | Nissan Motor | Akcie Pilulky | Společnost Chevron | IPEF | Guvernér | Philadelphia Fed | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | News Corp | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Dluhový strop | Banka Morgan Stanley | Zdravotní pojištění | Cenový pohyb | RSI | Dovoz oceli | Pocity | Rheinmetall | Zasedání Bank of England | Gilead Sciences (GILD.US) | Asset management | Metaverzum | Delaware | Společnost Delta Air | Archer Daniels Midland (ADM.US) | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Meme mince | Repo sazby | Velké částky | Dash | Globální hospodářský řád | Pokles akcií | Poptávka | Dna | Technologické inovace | EUR/MWh | IFO index | Fitch | Výrobce pálených cihel | Financování | Akcie čínské společnosti | Ředitel IEA | Úroková sazba v USA | ČSÚ | CIA | Technologický gigant | Cena kryptoměny | IoT | Ursula von der Leyenová | Nárůst volatility | Akcie Walmart | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Energetická skupina ČEZ | Hang Seng | Výrobce čipů | Čína | Bulharsko | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Výroba elektřiny | GMT | Le Figaro | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Historické maximum | Akcie zbrojaře | Výsledek zahraničního obchodu | Index amerického dolaru | Occidental | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Náklady na práci | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Dalibor Trojek | Růst úroků | Americké banky | Zvýšení produkce | Produkty Nvidia | Beyond Meat (BYND.US) | Pivotní body | Peer-to-peer | Southwest | Arabica | Přijetí bitcoinu | DSTI | Obchodovat | Republikáni | Ztráty společnosti | Proč investovat do Uniswapu? | Pepco | Zvýšení inflace | Czechoslovak Group | Transakční poplatky | Divize Ampere | Švýcarská národní banka | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Globální poptávka | Invaze | Investiční poradenství | Ceny akcií Nvidia | Xcoal | Expobank | Bernard Arnault | Jihokorejské společnosti | Tisková zpráva | Zlepšení ekonomického výhledu | Americké akciové trhy | Tchajwanská firma | GfK | Primární veřejné nabídky (IPO) | Polovodičové společnosti | Line | PlayStation 5 | Převzetí firmy Twitter | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | EGAP | Technologický Nasdaq | Strojírenské firmy | Sociální síť | Dividenda | Průměrná hodnota | Ceconomy | Uzavření trhů | MU.US | FT | Reporty | Kalendář událostí | Vydávání dluhopisů | Index pražské burzy | Sdílená ekonomika | Jedno euro | Denní pokles | TA3 | Růst produktivity | Graf vývoje ceny dřeva | Xcoal Energy & Resources | Bankovní rada České národní banky | Skupina HARTMANN | Koncentrace | Ozbrojené složky | Stavební výroba | Emise uhlíku | Louis Vuitton Moet Hennessy | Průměrná mzda | DNO | Malé podniky | Čínský internetový prodejce | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | New York Times | Oživení eurozóny | Invesco Metaverse Fund A ACC | Volby v Ghaně | Záhada | Medvědi | Spotřebitel | SolarEdge | Colt CZ Group | Hospodářský růst | RBI | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Veolia | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Největší americká banka | Kurz měny | Vrchol inflace | HSBC Holdings | XTB Štěpán Hájek | Pokles zásob | Posílení eura | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Technologický vývoj | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akcie Gamestop | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Analýza dat | IntoTheBlock | Křiž smrti | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Platební síť | Bod | Tweet | Miliardy korun | Podmínky na trhu | Sdružení výrobců automobilů | Payrolls | Zpřísnění finančních podmínek | Společnost TSMC | Zisk společnosti | Levné energie | Elektrotechnický koncern | Raiffeisen Bank International | Podnikání | Vývoj trhu | RBNZ | Jaderné elektrárny | Kapitálové trhy | Vývoj indexu PX | UTC | Macao | Jaderné války | Protocol | Spready | Charlie Munger | Obchodování dnes | Zpráva Morgan Stanley | Únorová inflace | Hlavní index německé burzy | HDP | Změny klimatu | Kiyosaki | Ethereum Improvement Proposal | Dostatečný kapitál | Pictet | Nepokoje v Číně | Akcie Costco | Covidové restrikce | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Pracovní síla | Problémy | Následky bankovní krize | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Předsevzetí | Produkce ropy | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | Michal Šnobr | Vzrušení | Polský server | OCI | Ziskovost | Bank of America Global Research | ROCE | Americké ministerstvo obrany | Bankéři | Čínský premiér | Sázet | Technology | BREEAM New Construction | Société Générale | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Mezinárodní standard | Ceny niklu | Výhled USA | Obavy trhu | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Turk Stream | Grünheide | Světové žebříčky | Spotřeby plynu | Výhled Fidelity | Prezidentské primárky | Liquid | TSM.US | Russell 3000 | Pentagon | Hal Finney | Cena diamantů | Analytik trhů | Drobní investoři | Marže | Účet platební bilance | SpaceX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Státy EU | Micron Technology | Polygon | Ruské dodavatelské řetězce | Diskont | Koruna zpevnila | Trh kryptoměn | Bill Gates | Glassnode | Tweety | Fiskální politika | Načasování | Dotace | Uvolněná měnová politika | Vysoké zisky | Světlo na konci tunelu | Výsledky za Q1 | ESG společnosti | Televize Netflix | Metacade | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Zvýšení zadlužení | USA a Čína | Vedení společnosti | Daňové zatížení | Předvolební průzkumy | Dnešní obchodování akcie | Omyl | Elektronické obchodování | Zkušenosti | USD za tunu | Ropa | Hlavní emise | Technologické podniky | Emmanuel Macron | Ether | Východní Evropa | Karty | Ekosystém | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Delta Airlines | Signály | Omikron | Přizpůsobovat se | Protekcionismus | Rezervy | Venezuelský prezident | Nákup ruské ropy | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Cena BTC | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Největší stablecoin | Aktivita investorů | Co je AltSignals? | Ceny zeleniny | Investování do Binance Coin | Hodnota akcií ČEZ | Co je Filecoin? | Finanční výkonnost | TJX | Boeing Co. | Poptávka po zlatě | Ceny nafty | Fed funds | VOW3 | MCD | Rafinérie | Morrisons | Obchodování akcie | Investiční téma | Peněžní zásoba | Statistiky | Investování | Liz Trussová | BBY | Řetězec lékáren | Pivovary | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Fiocchi | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Gig ekonomiky | Investování do Apecoinu | Bali | Bloomberg Commodity Index | SAP | Blizzard | Dluhopisové trhy | Objem transakcí na trhu | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Ekonom Jan Švejnar | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Rozhodování | Konjukturální průzkum | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Optimismus | Facebook | Index Nikkei 225 | Snížení spotřební daně | Polská měna | Krize eura | Společnost Air Products | Palo Alto Networks Inc | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | Zavedení cel | Martin Klass | Cenné papíry Erste | Nezaměstnanost mladých | Premiér Rishi Sunak | Akcie ve Spojeném království | 256/2004 | Rudolf Špoták | Ropa a Plyn | EMA | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Tsingshan Group | Pokles výnosů | Globalizace | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | TASS | Wood Mackenzie | Litecoin | Czech Media Investment (CMI) | Polygon (MATIC) | HSI | Poptávka po čipech | ON Semiconductor | Fibonacciho retracement | Horizon | UST | EasyJet (EZJ.UK) | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Merck | Asie a Tichomoří | Poskytování hypoték | Naše prognóza | Gigafactory | Hliník | Růst dolaru | Nezisková organizace | Kybernetická měna Bitcoin | Ceny pšenice | Liberty Steel | BH Securities | The Times | Průzkum společnosti | Skleníkové plyny | Hodnoty měny | Fimalac | Bělehrad | Euro | Oracle | Generativní AI | Medvědí scénář | Negativní vývoj | Byznys | Aave | Oslabení čínské měny | Makroekonomické faktory | Francouzský CAC 40 | Dvojité dno | Server CNBC | Clemens Fuest | Akcie na pražské burze | Agentura DPA | Fnac Darty | Zveřejňování makroekonomických dat | Greensill | Kukuřice | Costco | Debata | NortonLifeLock | Greg Kelly | Deficit státního rozpočtu | Livent | Investujte | Risk | LG Chem | Rizikový sentiment | Akcie společnosti Amazon.com | Měď | Paolo Gentiloni | Využití analýzy | Ekonomický institut | Cena niklu | Uhlí | Proinflační | Akcie Nvidia dnes | Loď Ever Given | Inflace cen | Konglomerát | UFC | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Nejobchodovanější emise | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Renáta Kellnerová s rodinou | Soud v Německu | Ethery | Binance | LME | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Pilulka Lékárny | Čínská měna | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Breakout Trader | Messari | Akcie na Wall Street | Investiční ředitel společnosti | Santa Claus Rally | Obchod | Zveřejněné predikce | Řetězec kin Cineworld | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Počet obyvatel | Nepříznivé počasí | Místopředseda představenstva | Přerušení dodávek ruského plynu | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Stagflace | Německý vývoz | Potíže se zásobováním | Ropný šok | Siemens Healthineers | Plynárenský gigant | Objem investic | Televizní studio | Včerejší statistika z USA | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Kypr | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Citigroup | Obchodní aktivita | A350 | Ekonomové | Narušené dodavatelské řetězce | Softbank | Prodeje existujících domů | Evropský blok | Amcor | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Index VIX | Denní ekonomický kalendář | Rada ČNB | Mezinárodní vztahy | Etoro | Hospodářství | MIB | Převzetí Twitteru | Africké země | Hlavní ekonomka | Oligarcha | Investovat do kryptoměn | Maynard Keynes | Společnost PG&E | Útok Hamásu | Coty Inc. | Ohlédnutí | EV | EU | Cena plynu pro evropský trh | EBITDA | Bilance | Mezinárodní banky | Ruská agrese | Terra (LUNA) | Soukromé investiční společnosti | Kommersant | Akcie Ulta Beauty (ULTA) | CETIN | Indická centrální banka | Výroby elektromobilů | Turistické sezóny | Revenues | iShares Global Clean Energy | Extrémní překoupenost | Akciové portfolio | Sev.en | LPL Financial | Uniper | AUD/USD | Trh Prime | Majitelé franšíz | Belgická vláda | Správa železnic | Pokles zlata | Christian Klein | Tony Danker | Intermediate | Nižší ceny | ARM | PLL.US | Ceny benzínu | Spojené státy | Zisková marže | CAR | Ekonomická krize | Nejlepší ochrana proti inflaci | Marc Jacobs | Cenové stability | TPA | Fernando Leibovici | Zasedání ECB | Gamble | Vlastní kapitál | Credit Suisse | Regulace trhů | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Převis | Další kryptoměny | Strategické partnerství | Avalanche | Fork | Precedens | Dopady umělé inteligence | Odhady PMI | Holdingová společnost | Expert | Koronavirové krize | CATL | Vývoz | Hunter Biden | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Energetické firmy | Irské aerolinky Ryanair | Výsledky testování | Týdenní zpráva | Agentura TASS | Analýza Invesca | Aktivity v eurozóně | Zasedání WEF | Členské státy EU | Denis Olivennes | Trhy v USA | Gate | Úroveň rezistence | Divize skupiny | Rob Anderson | Ekonomický růst | Výzva | Regulace kryptoměn | Finanční tituly | Samsung | Recese | Republikánské prezidentské primárky | Rafinérie v Litvínově | Výzkumný institut | Invesco Metaverse Fund A ACC CZK hedged | Vysoké poplatky | Sam Altman | Kazuo Ueda | Akcie bankovní skupiny Erste | Emisní povolenky | Laxman Narasimhan | Německé aerolinky | Ropný gigant | Švýcarský frank | Renault | Růst akcií | BIS | Německý ZEW index | Bank of Canada | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Komerční banka | Hospodářské svazy | Měnová politika ČNB | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | Agentura Interfax | xStation 5 | Horizon Investment Services | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Analytik Portu | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Odchod z Ruska | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | STAR | Akcie Applu | Index spotřebitelských cen | Hargreaves Lansdown | Společnost EDF | Emise Pilulka | Základní úroková sazba | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Největší propad | Výrobní index | Budoucnost nemovitostí | Pandemie | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Sekce měnové | Výrobce hraček | Akcie Starbucks (SBUX.US) | Index nových zakázek | Německý exportní průmysl | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | IONWAY | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Irské aerolinky | Air Products | Fosilní paliva | Americké burzy | Problémy se zásobováním v německém průmyslu | Realitní společnosti | Firemní dluhopisy | Akcie Alibaby | Fáze globalizace | Emise Monety | Mazars | Know-how | Inflační éry | Cardano | Frank | Botswana | Ministři | Prudký propad | ERM | Cenový strop na ruskou ropu | OSF | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | Transparentní | Tržby v eurozóně | Kurz eura | David Cameron | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Komise v přenesené pravomoci | Bitcoinový ETF | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Dopad covid-19 | Oriens | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Pivovary CZ Group | Zájem investorů o přístavy | Zbrojovky | American Express | Britské národní loterie | Dieselgate | Změna sazeb | Závislost na Číně | Patria Finance | Lufthansa | Americký internetový obchod | Ceny energií | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Uniswap | Nákupy plynu | Intel | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Jak obchodovat | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Světové produkce | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Ticker | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Walt Disney (DIS.US) | Brent (OIL) | Vývoz do Německa | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Sankce na Rusko | NEST | Řetězec parfumérií | Odkup akcií | WMT.US | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | Krypto aktiva | Silná poptávka | Rostoucí inflace | Plán obnovy | Stabilní výnosy | Dodávky zemního plynu | Make UK | XOH Trader | Země eurozóny | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Panika | Objem českých dluhopisů | Společnost ČEZ | Komunita | Výkon amerického dolaru | Booking | Plánování | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Čínské investice v Evropě | MSCI World ESG Leaders | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Pěstování plodin | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Boring Company | Ripple Labs | Vyhlídky americké ekonomiky | Zpracovatelský průmysl | Koncern Sony | Ekonomické krize | Česká národní banka | Mince | Zvyšování úroků v USA | MATIC | Analytické společnosti | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Tržní příležitosti | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | Nord Stream 1 | Benzín | Podíl Daniela Křetínského | Problémy s nedostatkem čipů | Channel | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Palivové dříví | Shrnutí obchodování | TRIP | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Eurokomisař Gentiloni | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Automobil | OXY | Federální úřad pro letectví | SVB Financial Group | Růst eurozóny | Nárůst podniků | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Výrobci elektřiny | Reorganizační plán | Akcie na burze | Oslabení | Filecoin | Kroky Fedu | Časový rámec | Poskytování úvěrů | Americký dolar k japonskému jenu | Inbound M&A Report | Míra inflace | Fyzické zlato | Verizon | Windfall tax | Platforma | Přebytek obchodu | Politické události | Česká vláda | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Ropný průmysl | PBOC | Prognóza Ministerstva financí | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Jim Ratcliffe | Lukoil | Spotify | Ekonomický výhled | Private equity | ChainLink | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Nařízení | PoW | Prospekt | Americká cla | MSCI World ESG | Pioneer Natural Resources | Míra nejistoty | Ropné akcie | Sazba hypoték | SWIFT | Zkušený trader | Oblasti umělé inteligence | Schodek | Šéf banky BIS | NZD/JPY | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Invaze Ruska | Společnost Eustream | Oslabení burzy | KOSPI | Bankovní sektor | Indexy | Tvrdá práce | Forex Factory | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Nvidia dnes | Odborníci | Cena kryptoměny Cosmos | Ministerstvo financí | Cenné papíry ČEZ | Hospodářské krize | Mizuho | M2 | Rostlinná výroba | Největší světové kryptoměnové burzy | Prudké výkyvy | ASX 200 | Aktivní investování | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | MI6 | Angola | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | InMode | Bolest | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Firma Avast | Napjatá situace | Rhodium | Pyramida | Výrobní závody | Karel Klečka | Akcie KB | Linie odporu | Marže společností | Tempo růstu | Activision Blizzard | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | American Airlines Group | Využití vodíku | Snížení daně | Bilance ECB | Metro Cash & Carry | Bankovnictví | Akcie společnosti Zoom | Natland Group | Libye | Přístav Baltimore | Aerolinky | USD index | STOXX50 | Scotiabank | Makléřské společnosti | Tencent Music Entertainment | Růst ekonomiky EU | Prodej skupiny | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | Tomáš Holub | A321Neo | Ministerstvo dopravy | Zlepšení kvality života | EdF | Pohonné hmoty | CINE.UK | Biliony | Bankovní regulační orgány | Shiba Inu | EasyJet | Zdražování energií | Creative Dock | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | Ekologické certifikace | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Vzdělávání a odborná příprava | BHP Group | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akciové trhy | Kurzy měn | Struktura HDP | T-Mobile US | Důvěra v českou ekonomiku | Loterie | Měnový výbor Fedu | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Očekávaný růst | Obchodní bilance | Guidance | Okta | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Stanislav Zeman | Družba | Reinvestování | Společnost Starbucks | Politická rozhodnutí | APP | Hospodaření Nvidie | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | Výprodej | ECB Christine Lagardeová | Srbská ropná společnost | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Budoucnost Bitcoinu | DappRadar | Pokles indexu S&P 500 | Největší vítězství | Národní bezpečnost | Akcie aerolinek | Provedení platby | Long | Rally | Reálná ekonomika | Western Digital | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Silné hospodářské oživení | Růstové tituly | Macron | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Výrazný propad | Klíčový support | Výroba čipů pro elektroautomobily | Střední třída | CPI Property | Apple TV+ | ČT Jan Souček | Americké vlády | Japonský index | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Bear | JPMorgan (JPM.US) | Hmotné investice | Modrá pyramida | PlayStation | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | USDC | Ruský Gazprom | Chris Williamson | Osobní příjmy | Pražský městský soud | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Liberum | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Širší index | Mateřská společnost | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Braniborský premiér | CFIUS | Tržní zprávy | GEVORKYAN | Discovery | Firma Orsted | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Dovoz z Ruska | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Členské země WTO | Akcie Home Depot | Staking | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | AVAX | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | Srbsko | Arizona | Philadelphia Fed Business Outlook | Ředitel skupiny PPF | Dopady koronaviru na ekonomiku | Sev.en Global | Zastavení dodávek | JP Morgan | Royal Mint | Růst cen akcií | CSG | Akciový trh | Zdanění | Odvolací soud | Pokles cen | Základní úrok | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | Osobní počítače | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Ropovod TAL | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | Společnost Disney | Jan Procházka | Technologická společnost | Bezpečnost | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Helena Horská | Xbox | ČBA | Nejslabší růst | Cena digitální měny | Španělé | Čínští investoři | Nový týden | Sucha | Otevření ekonomik | Fiskální politiky | Inovace | Trustpilot | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Orsted | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Zvyšování marží | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Ministryně financí | Hlavní index německých akcií | Firma Nestlé | Harley-Davidson | Mississippi | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Mezinárodní ekonomika | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Sektorové investování | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Čistá zisková marže | Dodávky plynovodem | | Counterpoint Research | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | Smartwings | Mzda | Polkadot (DOT) | Pochybnosti | Omnipol | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Američtí regulátoři | Členské země | RTL | Seat | Riziková aktiva | Pandemická situace | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Špatné zprávy | Signa Holding | Capital Management | Prodeje automobilů | Zisky firem | Pokračování poklesu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Big tech | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Web 2.0 | Purple Trading | Automatizace | Fio banka | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Zrychlení inflace | Životní minimum | Ifo Clemens Fuest | Online obchodování a investice | Dnešní statistiky | Jonathan Lok | Ian Peters | Události ve světové ekonomice | Země WTO | Ukrajinská agentura pro předcházení korupci | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Jaroslav Ton | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Berenberg | Největší pokles | Politika | Express | Poptávky po ropě | Konkurence | Akcie Micron | CoinShares | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Záměna | Letecké společnosti | Investice do Applu | Čínský jüan | Gallium | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Obchodní firmy | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Burzovní cena | Reálné výnosy | Ben Laidler | Větrná energetika | Evropské společnosti | Konzultační služby | Komunikace | Šíření koronaviru | Piedmont Lithium | Ceny průmyslových výrobců | Akcie společnosti MOL | SAS | ERC-20 | Konsensus trhu | Josef Dudek | Burza Binance | Investiční ředitel | Dnešní seance | Aktivita obchodníků | Pozice | Tier 1 | Nepřímé inovace | Paxlovid | MAM | Novinky.cz | Centrální banky USA | HEICO | BHP | Plány společnosti | Americký dluh | Pravidla hry | Akcie Gap | Martin Gürtler | Podvody | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Veronica Clarková | DLT | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Úrovně supportu | Obchodní domy | Britský ministr zahraničí | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Rating České republiky | Akcie Intelu | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Další vývoj | Pomoc firmám | Investování do nemovitostí | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | GPS | Průzkum PMI | Indexy S&P | George Soros | Klaus Zellmer | Garanční systém finančního trhu | Zdraví ekonomiky | General Electric (GE) | Reakce bitcoinu | Optimismus investorů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | Gabriela Teissing | Materiály | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Nákupy | Burza dnes | LTC | Technologické akcie | Česká antivirová firma | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | First Solar (FSLR.US) | Huť Liberty | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Oregon | Přísná měnová politika | Sazby | Aktuální Price Action | SVB | Autodesk | Odvodňovací systémy | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Vasky | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Dobrá zpráva | Snižování počtu zaměstnanců | Hospodářské noviny | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Odhady růstu | Nižší EBITDA | Pandemický program | Firemní zprávy | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Britská firma | Očekávání pro rok | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Střední podniky | Rostěch | Inflační krize | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Jiří Šimáně | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Křetínského EPH | Odvětví obnovitelné energie | Ceny zlata | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Členové OPEC | Index technologického trhu | Analytik | Amazon.com Inc. | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | ZEN | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Nikkei (JAP225) | Auta | Volume | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Timur Barotov | Zisk firmy | Výnosy | Americký trh práce | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Midjourney | Deriváty | Primárky v Jižní Karolíně | Ethereum | IfW | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Embargo | Economist | Hry | Čínský zdravotnický systém | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Zlevnění potravin | Emerging markets | Dnes na forexovém trhu | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Trendové čáry | Ceny dováženého zboží | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Meopta | Bankovní krize | Jaromír Gec | Britské firmy | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Lumius | Finanční trhy | Archer Daniels | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Největší naleziště zemního plynu | Ropný kartel OPEC | Ekonomické trendy | Burzovní společnost | Pandemická omezení | Cyrrus | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Komunistická strana | Data o inflaci | Expanze | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Tržní hodnota Tesly | Insider | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Ondřej Hartman | Výplaty akcionářům | Nabídka a poptávka | Růst cen energií | Síkela | Otevření ekonomiky | Znovuotevření ekonomiky | Zrušení superhrubé mzdy | General Motors | Zvýšení produktivity | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Nejvýraznější propad | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | IPO společnosti | Investiční společnost CVC | Bílý dům | Komoditní trhy | Embargo na ruské diamanty | Situace v Číně | ČEZ | Nakamoto | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | Investiční poradce | USA inflace | Hrubá marže | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Chop | Tesla Motors | GOOGL.US | BHS Real Estate Fund SICAV | Vývoj nominálního HDP | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Drahá akcie | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Důchodový systém | Spread | Regulace a právní normy | Více volatilní | Iniciativa | Obavy investorů | Metaverse Value Chain (MVC) | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Vývoj měnového páru EUR/USD | Český státní rozpočet | Nevada | Peněžní trhy | Caixin | Under Armour | Logistické společnosti | New York | Pension Plan | Tradingové webináře | Místní rozvoj | ProSieben | St. Louis | MSFT | Retail Investor | Medvědí trend | Čistá ztráta | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | GS | Index BUX | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Výsledky maloobchodních tržeb | Dřevo | Krize | Bernstein | Internetové ekonomiky | Pád akcií | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Americké trhy | Optimalizace | Zvýšení úroků | Potravinářská společnost | Paul Tudor Jones | ON Semiconductor Corporation | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Staropramen | Dietmar Woidke | Růst cen výrobců | Euro včera | EZJ | Americká internetová společnost | Distribuce plynu | Německé tovární objednávky | AGROP NOVA | Synot | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | CMI | Vlastní akcie | ETH/USD | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Britské loterie | Správní rada | Massachusetts | Zpětný odkup akcií | NXP | Světový trh s ropou | Uvalení sankcí | Cenné papíry Monety | Contracts for difference | BUX | CoinGecko | Krize na Ukrajině | Sazba Fedu | G20 | Společnost GEVORKYAN | Výrobci automobilů | Míra inflace v eurozóně | Protiinflační dluhopisy | Statistika | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Callie Cox | Nákupní signál | Objednávky | Oslabení dolaru | CEO | Panasonic | Těžby bitcoinů | Obavy o světovou ekonomiku | Napadení Ukrajiny | NFT | Chrysler | Zlatý kříž | DIESEL | Majoritní akcionář | Algoritmy | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Vratislav Zámiš | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Nezaměstnanost | Trhy | Presale AltSignals | Výrobci čipů | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | Deeskalace | Zelená energetika | UNH | Graf dne | Globální trh | Podíl akcií | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Prazdroj | Akcie Intel | Buy | Poradci | Nový cyklus | Big Tech | Akcie Tesla | ODS | Dialog | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | JAP225 | Ulta Beauty (ULTA) | Akcie společnosti Nordstrom | Maloobchodní prodej | Akcie Uber | HN | Společnost CVC | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Plán restrukturalizace | Japonský ministr financí | Proč investovat do Apecoinu? | DIHK | Cíle | Burza | Čistá marže | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | HashRate | Investiční skupiny | Proof of Work | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Portfolio manažeři | Elle | Koronavirus | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Asociace exportérů | Výprodeje | Nové sankce | Průměrná míra inflace | Palivové dříví v Česku | Druhá největší ekonomika světa | Capital Economics | Parlamentní listy | Rozhovor | Porsche | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Švýcarské banky | Transakce | Volatility trhu | Gap (GPS.US) | Julija Svyrydenková | Ropa WTI a Brent | Celoroční výsledky | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Cena transakce | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Růst podnikatelské aktivity | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | PL.US | Innogy | Růst nezaměstnanosti | Průmyslníci | Zpráva amerického ministerstva práce | Železárny | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Ernie Thrasher | Vědecký pokrok | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Raymond James | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | Vedlejší účinky | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Ekonomický dopad koronaviru | Regulační úřady | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Milei | Pasivní příjem | Zpravodajství | Jamie Dimon | Ekonomika EU | Macy’s | Czech Media Investment | Pohonné hmoty v Česku | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | USDX | Společnost Volkswagen Group China | BTC/USD | Inaugurace | Nahdi Medical | One Ticket | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Ceny akcií Tesly | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Renminbi | HoReCa | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Pracovní síly | Kompenzace | Rada ČTK | Jan Mužátko | Obchodní řetězce | Zásoby benzinu | Silný pokles | Aktivity společnosti | Německé banky | Paul Volcker | Globální sentiment | Renáta Kellnerová | Index Topix | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | EP Global Commerce | Sainsbury | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Peníze z EU | Ukončení nákupu aktiv | CV90 | Bank Pekao | Thomson Reuters | Investor | Snap | Saxo Bank A/S | Hospodářský pokles | Bretton Woods | Kupní opce | LinkedIn | Měnový výbor | Britská ropná společnost | FTMO | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Miliardy dolarů | Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) | Inside | Investing in CEE | Růst aktivity | Penta Real Estate | Dodávky LNG | Jednání ČNB | Mluvčí EPH | Konkurenční společnost | ProLogium | Cena americké ropy WTI | Finanční trh | Růst poptávky | Cosmos | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | Pravidla pro podnikání | Velké ekonomiky | FOMC | Nový trend | Maďarská vláda | Snižování nákladů | JPMorgan | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Německá automobilka | NACP | Nová vláda | Akcie Erste Bank | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Zahájení ruské invaze | LKAB | Apple (AAPL) | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Data z Německa | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Globální poptávka po ropě | Kapitalismus | Právníci firmy | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Huw Pill | Patria.cz | Fundamenty | Vyspělé ekonomiky | Linie podpory | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Starbucks (SBUX.US) | Nadnárodní firmy | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | EIA | Hotelnictví | Vivendi | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zdeněk Lepka | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Partneři | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Martin Chvoj | Nissan | Jan Souček | Ceny výrobců | Siemens Gamesa | Akcionář | Organizovanost | Ochránce proti inflaci | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | Tržby společnosti | Nabídky akcií v Evropě | Jak obchodovat s akciemi | Státní veterinární správa | Carlsberg | FAST | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Obchodní den | Další růst sazeb | Vývoz z Číny | Akcie Colt CZ | Výdaje Číny | Co je Binance Coin? | Zájem investorů o přístavy a terminály | Zkušenost | Syntetické diamanty | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Duševní vlastnictví | Guvernér libanonské centrální banky | Protiruské sankce | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Dun & Bradstreet (D&B) | CMC | Rizika investice do Chainlinku | Afrika | Cena Shiba Inu | Pozemky | Analytici JPMorgan | Nejlepší ropné akcie | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Development | MOL | Společnost Oneok | Investiční ředitelka | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Poslední den obchodování | Britská vláda | EPS | Rotace | Ohio | ADP | Akvizice Twitteru | Riziko | Napětí mezi Čínou a USA | Uptrend | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Výbor pro zahraniční investice | Short signál | TotalEnergies | Ropy | Liberty Ostrava (LO) | Pracovní den | Historie | Virgin Orbit | Správce aktiv | Penta | Sociální média | EET | Zisky společnosti | Regulační orgány | Řízení rizik | Singapur | Vývoj ceny akcií Gamestop | Centralizované burzy | SPCE | Společnost Tapestry | Míra úspor | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | SICAV | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Produkce energií | Smartphony | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Změny trendu | Koruna posílila | Společnost HEICO Corp. (HEI.US) | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Akcie ropy | Cloudové služby | Kurz koruny vůči euru | Apple (AAPL.US) | Covidové pandemie | Inflace na Ukrajině | Xilinx | Polský server Onet | Rezervní měny | CBC | Maďarská skupina | Firma Berkshire Hathaway | Důchody | Likvidní | Kontaktní centra | List The Wall Street Journal | I-Trader | Sázky | Ministr hospodářství | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Forbes | Hlavní přístavy na Ukrajině | Akcez | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Obchodované fondy | Kurzotvorné zprávy | Restrukturalizace dluhu | Thomas Barkin | Trh Start | Nové obzory | Ukončení války | Společnost MicroStrategy | Utažení měnové politiky | Trhy s obilím | Český statistický úřad (ČSÚ) | GM.US | Negativní výhled | Sporting Products | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | BMW | Fibo retracement | Cena akcií | Ukrajinská ekonomika | Mark Carney | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | ASX | Objem nákupů | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Rozšíření | Budoucnost mezinárodního obchodu | Dopad koronaviru | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | Příliv investic | D1 | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Chytré kontrakty | Český vývoz | Americké ministerstvo financí | Rishi Sunak | CPI Property Group | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Eura | Schodek rozpočtu | Neúspěch | AAPL.US | Sam Stovall | Výsledek HDP | Ztráty | Internetové bankovnictví | CanniMed Therapeutics | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Produktivita práce | Inflační cíl | Lehman Brothers | Nizozemsko | ACT | Africký mor | Regulace a politická řešení | Sulut Airways Indonesia | Organizace | GCube | Analýza | Vliv obchodu | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | Invesco Ltd. | Posilování USD | Letecký průmysl | Ceny stavebních prací | Our Media | CBI | Bitcoin cena | Gap | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | VIX | Brazilský real | Zmírnění inflace | Inflační data | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Regulační rámec | Růst | Problémy s likviditou | Dopad na finanční trhy | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Fed včera | Michelin | RegioJet | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Exkluzivní informace | Pojišťovací společnosti | 4Trans | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Příjmy | Nejistoty na trzích | Kolaps cen | Zvýšení daně | Agentura Standard & Poor's | Comfort Finance Group | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Ministři EU | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Akcie Porsche | iPhone city | Domácí měny | Administrativa | IAG | Akcie společnosti Ciena (CIEN.US) | Ortex | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inflace v Číně | Vzestupný trend | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Ekonomický rozvoj | Zprávy z krypto průmyslu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Rhodium Group | Meziroční inflace | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Tržby skupiny HARTMANN | Icahn a S&P 500 | Akcie Costco (COST.US) | Golden Gate CZ | Halving | Komoditní | Rychlý růst cen | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Cenový index | Tržní cena | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Komodity | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Cena jedné akcie | Rothschild & Co | Útlum ekonomiky | Zakladatel společnosti Cardano | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Nárůst ceny akcií | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Konsolidační balíček | NHTSA | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Merge | Tuzemská měna | Arca | Nová sazba | Výsledkové zprávy | Odliv vkladů | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Automotive | Americké akciové indexy | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Největší kryptoměny | Obchod a mezinárodní ekonomie | Velká finanční krize | Průmyslové společnosti | Akciové indexy na Wall Street | Ukrajinská protivzdušná obrana | Index Fedu | Dnešní zprávy | Objem plynu | Ceny syntetických diamantů | Vliv na vývoz a dovoz | Kyrylo Ševčenko | Knorr-Bremse | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Nippon Steel | Míra inflace v USA | EPC | Stability AI | Oživení podnikatelské aktivity | U.S. Steel | Otevření Wall Street | Komentář Fidelity International | USD/CNY | Akcie společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing | Alokace aktiv | Burze | Ministr financí | Průmyslová výroba v září | Instrumenty | Kurz japonské měny | Ruské podniky | EMEA ETF | Společnost Seznam.cz média | Dmytro Kuleba | Martin Jahn | Pandemická opatření | Volby v Bhútánu | Jak koupit akcie | Amsterdam | TradingView | Ceny mědi | Miliardové investice | Měnové trhy | Akcie na asijských trzích | SegWit | Jerome Powell | Míra inflace v Argentině | Cenné papíry Kofoly | Virgínie | Faktory ovlivňující obchod a mezinárodní ekonomii | Debata prezidentských kandidátů | Akcie Merck | Tomáš Prouza | Záchranný plán | Turów | Burzovní parket | Hard fork | Oneok | Renaissance Capital | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | EPH Daniel Častvaj | Agilent | Petr Kymlička | Saudi Aramco | Trading | Nakupovat | Omezení spotřeby plynu | Zkušení investoři | Americké ekonomiky | Velké recese | General Plastic | PMI v eurozóně | GM | TF1 | Války v Evropě | Cisco Systems (CSCO.US) | Umělá inteligence dnes | Kurs zlotého | Akcie mateřské společnosti | Poradenství | Dánsko | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Budoucnost investování | Soft fork | Deloitte | Pravidla regulace | City | Diverzifikace | Výměny akcií | RWE AG | Košík | Volby v Indonésii | Kalifornské bankovní regulační orgány | Čínské firmy | STMicroelectronics | Velké ztráty | Edelman | Co je Ripple? | Program nákupů dluhopisů | dApps | Společnost AltSignals | Bidenova vláda | Bilance zahraničního obchodu | WELL | Retail Investor Beat | Premarket | Akcie Delta Airlines | Nadnárodní společnosti | Ford Motor | WGC | Převzetí firmy | Globální spolupráce | Měnový pár GBP/USD | COST.US | Druhá vlna | Lowe's (LOW.US) | Závislosti na ruské ropě | AltSignals (ASI) | Zdravotní sestry | CEE | Peter Siks | Problémy ekonomiky | Akcie Meta | Evropské vlády | Surový cukr | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Hackerské útoky | Burzovní kapitalizace | Zvýšení dluhového limitu | Průmyslový index Dow Jones | Blockchain a kryptoměny | Vývoj technologií | Minimalizovat ztráty | Dluhopisy zemí eurozóny | Roaring Kitty | Konfederace | Dun & Bradstreet | News | Šance | Čistý příjem | Biliony USD | Období volatility | Devalvace čínské měny | Zasedání turecké centrální banky | LBBW | Zpravodajské společnosti | Růst cen ve výrobě | Moët Hennessy Louis Vuitton | Cena akcií společnosti Apple | Hodnocení ekonomiky | Účinné vakcíny | Na volné noze | Komoditní výhled | Iva Palusková | Americký výrobce čipů | David Vagenknecht | Tvrdé sankce proti Rusku | The Moscow Times | Micron (MU.US) | Situace okolo Nvidia | Zadržování vody | Výsledky společnosti Apple | Shake Shack | Centrální banky světa | Zisk na akcii | Cox | Komentář Fidelity | Crypto.com | Výsledky hospodaření Nvidie | Akcie Photon Energy | 5G | Nepřipravenost | Jednociferná inflace | Zdražování cen | Investiční příležitost | Čínský výrobce elektromobilů | Co je Cardano? | Nvidia | Čínská aktiva | Riziková prémie | Tchaj-wan | Proč investovat | Micron Technology (MU.US) | Růst čínského hrubého domácího produktu | Emad Mostaque | MF | Růst v průmyslu | Barrick Gold (GOLD) | British Petroleum | Akcie Walmartu | Halloween | Správa | Tržní ekonomiky | Republikánské primárky | Citelná inflace | Charles Hoskinson | Úrokové výnosy | Mluvčí holdingu | Prezidentské a parlamentní volby | Dovoz do USA | Odborné prognózy | Nové údaje | Bosch | Ekonomický cyklus | Hlavní ekonom britské centrální banky | Zrušení daně | Ceny dřeva | Zemědělství | Luxusní auta | Zahájení dodávek | Hnutí Hamás | RBLX.US | Čínský úřad | Commodity index | IDC | Výrazný přebytek | Čínská poptávka | Holubice | Hedvábná stezka | Gazeta | Provozní zisk společnosti | Banka | Ruský útok na Ukrajinu | FedWatch | Sazby Fedu | Posílení | Omicron | Kontroverze a výzvy | Banka UBS | Pracovní místa | BHS REF | Nigérie | Firma Berkshire | PayPal (PYPL.US) | Uhlíkové neutrality | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Drahý plyn | Dopady krize | Tvůrce bitcoinu | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Ethereum Foundation | Španělské banky | Posilování koruny | Platby kartou | Zbrojovka Colt CZ | Sektor technologií | Nové léky | Vstup na burzu | Čínské stimuly | Více peněz | Hýbat trhy | Dnešní statistika | Prognóza Evropské komise | Makléři | ActualizeAI | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Obchodní komora | Skupina EPH | Úvěry a hypotéky | Maďarsko | LG Energy Solution | Strop na ruskou ropu | Douglas na burzu | MoffettNathanson | Měnový pár USD/CNY | Koncové ceny | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Finanční technologie | Vývoj spotřebitelské inflace v Číně | České předsednictví | Wonderinterest Trading Ltd | Kevin Johnson | Target | Volby v Rwandě | České Radiokomunikace | Silná poptávka z Číny | Akcie britské společnosti | Události tohoto týdne | Analytička | Sektor polovodičů | Planet Labs (PL.US) | Schůze Evropského parlamentu | Rychlý vývoj | Geopolitické události | ATH | PayPal Holdings (PYPL.US) | Automobilka Tesla | Instagram | Felbermayr | Balkánské země | Společnost Hewlett Packard | Posílení indexu | RIA Novosti | Primární nabídky akcií | MCADE | Emise skleníkových plynů | Hospodářské podmínky | Ulta Beauty | Americký index | Ceny energií v Evropě | Čtyřdenní pracovní týden | Wedbush Securities | Progres | Společnost EY | Valná hromada ČEZ | Prodej vozů | Banka pro mezinárodní platby | ADS | Certifikát | Co je to presale kryptoměny? | Xcoal Energy | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Přímý zahraniční investiční kapitál | Odbyt koncernu Volkswagen | Sociální nepokoje | Extrémní nárůst | Inženýrské stavitelství | Trafigura Group | Dvoudenní summit EU | Mário Centeno | ApeCoin (APE) | Obchodní partner | Dodávky energií | Akcie InMode | Výrobce dronů Primoco | Implementace AI | Válka | Futures na americké indexy | XAU/USD | METROSTAV | BNB | Expertka | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Představitelé MMF | Hodnotové akcie | Zvýšení dluhového stropu v USA | Vliv na ekonomiku | Bloomberg | Taproot | ATRIS | Co je Metacade? | Ministerstvo obchodu | Akcie Taiwan Semiconductor | AltAlgo | PEPSICO | Čeští centrální bankéři | Bipan Rai | Dánská farmaceutická společnost | Solidní růst | Celoroční výhled | Státní podpora | Zlepšení | CCI | Investování do AltSignals | Connecticut | Premiérka | Nejnovější zprávy | Hamburg Commercial Bank | Výroba počítačů | ULTA | DNB | Zemědělské půdy | Odborový svaz | Linde | Globální trhy | Test na koronavirus | Společnost Czech Media Invest (CMI) | DNB Markets | Investování na finančních trzích | Zdroje energie | Chemické společnosti | Advent International | Oživení z pandemie | Analog Devices | Makroprostředí | Investice do Polygonu | CAD | Cena akcií společnosti | Coffee | Kursy | Volby v Mosambiku | Růst výnosové křivky | Li Čchiang | Vestas | Mediterranean Shipping Company | Vyšší mzdy | Hamburk | Objem stimulů | Důvěra investorů | COIN | Hospodářské škody | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Pokles valuací | Maloobchodní sektor | Kodiaq | Průmyslová produkce v únoru | Financial | Ubisoft | V USA volba prezidenta | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | PPF Jiří Šmejc | Sjednocení Německa | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Nízké úroky | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | American Airlines | Výrobci spotřebního zboží | Smíšené pocity | André Wortmann | DJIA | XTB Research | Tesla dnes | Maďarský forint | ADM.US | Německý kancléř | Wall Street | Panevropský index STOXX 600 | Bookmakeři | Oblasti podnikání | Jane Foleyová | Velikost obchodu | Politika centrální banky | Investiční činnost | Avalanche (AVAX) | Trigger | Swiss Life Select | Irák | Vysoké ceny energií | Tvrdá data | Poklesy HDP | Ingredience | KOL | Týdenní pivot | Vývoj indexu Nasdaq | Finanční výkazy | On Holding | Podíl nezaměstnaných | Snižování sazeb | SPOT | Ztrátové tituly | Cyklické tituly | Televize CNBC | WP | Trh fúzí a akvizic | Ropná společnost Exxon Mobil | Alrosa | Banka HSBC | Kongo | Volby v Izraeli | Makléř Fio banky | Tata Steel | Investor Carl Icahn | Obnovitelné zdroje energie | Nemovitosti | MCD.US | Intervence ČNB | Nizozemci | Platina | Sektor služeb | Schůzce FOMC | Amazon | Výkonnost indexů | Obrat k čistým energiím | Ministerstvo spravedlnosti | Obchodní model | Slabší data z průmyslu | Makléř Wood & Company | Cílové ceny | Dobývání vesmíru | Stavebnictví | Ukrajinská ministryně hospodářství | Nejziskovější | Hospodaření | Futures | FDI | Evropský statistický úřad Eurostat | TUI | Rizika investování do Apecoinu | Inflace v eurozóně | FinGO | Kanadská ekonomika | Složení portfolia | Akcie Tupperware | Předpokládaný růst | Snížení daní | Pacifik | Co je Apecoin? | Zdeněk Nekula | FXstreet.cz | James Bullard | Rizika investování do AltSignals | Nejbližší support | Baker Hughes | Prodej akcií | Savelletri | Graf nabídky a poptávky | Stakování | HPQ.US | Akcie v roce 2022 | Čínské akcie dnes | Vestas Wind Systems | Didier Pfleger | Obchody | Problémy ekonomiky Německa | CEPS | Obnovitelné zdroje | PIE | The New York Times (NYT) | ČR | BFM | CHF | Analytika | Růst cen plynu | Server HN.cz | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Index Nikkei | Nepříznivý signál | Dění na Ukrajině | Benchmark Mineral Intelligence | TRIPS | Americká data | PX START | OKD | Rizika investování do Filecoinu | Kobalt | Fatih Birol | Superstar | Geopolitické faktory | Parlamentní volby | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Seznam.cz média | Akciový index | Těžba ropy | Mluvčí společnosti | Skupina ČEZ | Euro k dolaru | Rozvoj těžby | Evropské akcie dnes | Čínská centrální banka (PBOC) | Skupina Colt CZ Group SE | Oblečení | Sledování ekonomických ukazatelů | Primárky v Portoriku | Zbrojovka Colt | Analytik XTB | ONS | Seznam mezinárodních sponzorů války | Dividendy ČEZ | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | Evropská pojišťovna | Aleš Michl | Siegfried Russwurm | Index Nasdaq Composite | Start-upy | Česká firma | Fiocchi Munizioni | xStation5 | Německá energetická společnost | Pramen CZ | Zasedání k měnové politice | Identifikovat trendy | Podpora | Výroba automobilů | Čínská společnost | Zrychlení růstu | Stable Diffusion | Emise bank | Export do Číny | Terra Luna | MWh | Communication | Hlavní ekonom | Ruská invaze | Akciový index Nasdaq | Akumulace | Budoucí vývoj | Dílčí index | Tendr | Orpea | Robotické společnosti | First Republic | Rozšíření umělé inteligence | Aljazeera | Začátečník | Portfólia | Mobileye | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Volatility | Pěstitel marihuany | Zvýšení těžby | Vliv obchodu a mezinárodní ekonomie | Elektromobilita | Semiconductor ETF | Šéf banky | Nejnovější údaje | Americké sankce | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Úrokový diferenciál | EP Equity Investment | Tim Cook | Kapitálové zisky | Sněmovní volby | Nápojové firmy | Desetileté výnosy v USA | Ministr průmyslu a obchodu | Vývoj úrokových sazeb | Snižování inflace | Bloomberg Grains Index | DAO | Růstový index | Tržní sentiment | Latinská Amerika | Akcie v USA | Illinois | Zpřísňováním měnové politiky | Destatis | Regtech | Očekávání trhu | Cenotvorba | ONE | Provize | VDA | Plzeňský Prazdroj | E-commerce | Zájem o rizikovější aktiva | Samou | Statistické údaje | Hyperloop | Cyrus de la Rubia | Surové ropy | Logistické firmy | Technický výhled | Hospodářský institut Ifo | MJ | Editis | Společnost Autodesk | Průmyslové kovy | Firma SSE | Akcioví investoři | Ekonomické zpomalení | Vládní pomoc | Problémy s počasím | KKR | The Merge | Meta Platforms | Zákaz dovozu | Mezinárodní konkurenceschopnost | Prudký růst inflace | Hewlett Packard | Cenové výkyvy | Partnerství | Munich | Klidné obchodování | Právo | Rostoucí trendová linie | Alexander Krüger | Výsledky amerických bank | Automobilka Hyundai | Magellan Midstream Partners | Firemní sektor | Prezident Biden | ConocoPhillips | Aukce | Wu-chan | XOH | Bavlna | Vývoj měnového páru USD/CNY | Vládní koalice | Realizace zisku | Prognóza MMF | Velké investice | Komentáře členů Fedu | Inflace v říjnu | Nové zakázky | Internet věcí (IoT) | Nicolás Maduro | Christian Dior | Společnost PwC | Přehled o dění | Zisk EBIT | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Jan Švejnar | Threads | Dlouhodobí investoři | Trumpova vláda | INSEE | Poptávka po ropě | Dopad na cenu akcií | Insolvenční návrh | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Plyn v EU | ARD | Zamyšlení | Ukončení činnosti | Komoditní supercyklus | Dot-com | Poradenská firma | Jednání ČNB o úrokových sazbách | Francouzský řetězec | Evropské investiční banky | Vládní intervence | Ruská ropa | Portfolio manager | Co je to obchod | Primoco | BAT | Binance Coin (BNB) | Splatnost | Weibo | Marketingová komunikace | Koš | Ukrajinská agentura | Král kryptoměn | Západní státy | Kolísání cen dřeva | Elektromobily | Equity | Kontejnerová loď Ever Given | Deutsche Post DHL | Míra inflace v Německu | Invesco Metaverse Fund | Spotřebitelské ceny | ProSiebenSat.1 Media SE | Evropské indexy | Akcie společnosti Salesforce | Přímé zahraniční investice | Andrew McAfee | Soudní dvůr | Pandora | Jefferies | Rovnováha na trhu | Capital Markets | České dráhy | Rozvojové ekonomiky | Ropná firma | Solární projekty | Akcie společnosti PayPal | Nielsen | Inflace spotřebitelských cen | Nálada na trzích | Evropský regulátor | Temelín | Vstupu do EU | Rostoucí úrokové sazby | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Logistické problémy | Kellogg | Futures na železnou rudu | Jiří Oslizlo | Piper Sandler | Arnault | Nové daně | Závislost | Investování do Etherea | Archer Daniels Midland | Softwarové inženýrství | Best Buy | Marianne | Obchodní pozice | Hodnota indexu | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Úrokové sazby České národní banky | Bankovní asociace | Dceřiné společnosti | IG | Fond | Makroekonomický kalendář | Čínské ministerstvo | Toyota Motor Manufacturing | Jan Frait | Burger King | Tuzemská inflace | Southwest Gas | Pšenice | Index DAX | Vývoj německé ekonomiky | Pozitivní korelace | Centre William Rappard | Největší evropská ekonomika | Chainlink (LINK) | Akcie Kofoly | Rizika investice do Ripplu | Datum vypršení platnosti | Největší výnosy | Společnost S&P Global | Lael Brainardová | Air Bank | Albánie | Applepay | Evercore | JD Sports | Americká letecká společnost | Mincovny | Velcí hráči | Forward | Index londýnské burzy FTSE 100 | Ceny energie | Společnost Nike | SPD | Závěrečný kurz | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Standard Chartered | Proč investovat do Cardana? | Ruské firmy | Slábnutí inflačních tlaků | Nízká inflace | Chorvatsko | Regulace trhů s kryptoměnami | Filecoin (FIL) | CEO skupiny | Kohl's | Ruská ekonomika | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Sazby beze změny | Motivace | VAT | Mezinárodní investice | Volby v Dominikánské republice | BDI | AAA | OMV | SEC | Pozornost trhu | Trh s elektromobily | Hlavní trh | Koss | Britské společnosti | TUI Group | Evropské akciové indexy | UPS.US | Ovlivňování | Soudní spor | Zvyšování úroků | Primoco UAV | Čínská komunistická strana | Švýcarské společnosti | UCITS ETF | Gilead Sciences | Wise | Ceny v průmyslu | Aukční síň | Objem fúzí a akvizic | Cena akcií společnosti Tesla | Dnešní prohlášení | Vývoj produkce | Statistický úřad | Dodavatelské řetězce | Akcie Adidas | Francouzský prezident | Regulatorní prostředí | Švýcarský frank (CHF) | Dluhopisový trh | Short signál na akcie | Společnost Volkswagen | Růst české ekonomiky | Rizika investice do Metacade | Finanční podmínky | Podíl firem | DIA | DeFi a NFT | Honeywell | Potravinová krize | Sociální síť Threads | AltSignals | Vývoj ceny | Západní Virgínie | Umělá inteligence (AI) | DAX | Krypto | Cena ruské ropy Urals | Skupina Colt CZ Group | Indexy amerického akciového trhu | MRO | Počasí | Pákistán | Solární panely | Vyjádření České národní banky | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Ceny kovů | Co bude | Německý index DAX | Kupón | Prudká inflace | CZK/USD | Zveřejnění zpráv | Klíč k budoucnosti | Futures na ropu | AMZN.US | EUR/GBP | Akcie Alphabet | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Opatření | Těžaři | Pojišťovnictví | Americká pravidla | Demokratické primárky | Ruský útok | Kurzové intervence | Proč investovat do Bitcoinu? | Akcie O2 | Akcie GM | Evropská spotřebitelská důvěra | Oslabování koruny | Dovoz ruské ropy | NJJ | Maďarská centrální banka | Hospodářský řád | Nový Zéland | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Etiopie | Šíření nového koronaviru | Výsledky obchodního systému | Rollback | Oživení německé ekonomiky | Bitwise | BNP | Hypomonitor | Andrej Babiš (ANO) | GOOGL | Růst výnosů dluhopisů | Volební shromáždění | Ředitel Intelu | Barclays | Sociální vliv | Recese ekonomiky | Kybernetická měna | EPIF | Premiér Viktor Orbán | Etherea | Teams | Zero Covid | Antimonopolní úřad | Margrethe Vestagerová | Hodnota Tesly | Investing | Futures na bitcoin | Dollar General | Pracovní místa v USA | Globalizace a dodavatelské řetězce | Blockstream | Due diligence | Dell (DELL.US) | UCITS | Zelené energie | EUR CZK | Ekonomika Evropské unie | Poradce České bankovní asociace | Indonésie | Link | Předkrizové úrovně | Volby v Íránu | Vývoj ceny akcií Nvidia | Ranní okénko | V4 | RPSN | Zkapalněný zemní plyn | Regulační rizika | Tempo růstu HDP | Stavební společnosti | Propad akciových trhů | Proč investovat do Polygonu? | Zvýšení daně z nemovitosti | Finanční podniky | Rizika investování do Etherea | Společnost Lufthansa | Zveřejňování výsledkových zpráv | Pantheon Macroeconomics | Tým FXstreet.cz | Ekonomický přínos | Průmyslové podniky | Výrobní náklady | Fendi | Makléř | Výrobci potravin | Negativní zprávy | HCOB | Světové centrální banky | Návratnost | Crédit Agricole | Mimořádná inflace | Mark Zuckerberg | Společnost Binance | Brenntag | Investiční nástroj | Alteryx | Skupina Volkswagen | Síť lékáren | Hormuzský průliv | Prudký růst cen | Virus | Výrobci aut | Představenstvo ČEZ | Redukce | Prudký pokles cen | REIT | Odvětví | MUFG Bank | Daňový balíček | Průměrná cena | Communication Services | KKCG | Deflační prostředí | Zemědělský svaz ČR | Ruská ropná společnost | BYND.US | United Parcel Service (UPS.US) | Inovativní hnací motory | Inditex | Nákup dluhopisů | Walgreens Boots Alliance | Sektorová daň | Ruský list | Tržní kapitalizace společnosti | Akcie skupiny | Společnost Exxon Mobil | Obchodní centra | PPF | Inflace ve světě | Rostoucí mzdy | Cenová analýza | Obavy z ekonomických dopadů | TOPIX | Analytici banky | Presale kryptoměny | Volby na Islandu | Dow Jones | Potravinářské firmy | Čokolády | Práce | Premiérka Liz Trussová | ITA Airways | CARA | Evropský trh s plynem | Summit EU | Nansen | Nejvyšší soud USA | USD/CAD | Zisk a tržby | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Onet | TradingEconomics | CNY | CD Projekt (CDR.PL) | Ekonomická recese | Expobank CZ | Akcionáři Komerční banky | Celý svět | Nižší úrokové sazby | Akcie bank | Sociální demokraté | Vývoj akcií Tesla | GasNet | Západní ekonomiky | Řetězec kin | Humanoidní roboti | Guvernér ČNB | London Stock Exchange Group | Wood & Company | Silné inflační tlaky | Cineworld | Vyšší daň | Biden | Cloud Computing | Budoucnost | Očkování | Ocenění | Banky | Viceguvernérka České národní banky | Generativní umělé inteligence | Dodavatelský řetězec | Aktuální situace | Testování a zlepšování | Krátkodobé trendy | Finanční cíle | NASDAQ 100 | Peking | Michel Kiviatkowski | Pracovní trh | Analytik Fio | Cena dnes | Analytik kryptoměn | Evropská investiční banka | Durace | 737 MAX | Nebraska | Restrukturalizace | Tempo inflace | AMZN | Konzervativci | STV Group | Pokles burzy | Miroslav Zámečník | Uvolňování covidových restrikcí | Microsoft Corp | XPeng | Kanadská centrální banka | ASEAN | Silná koruna | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Bunge | | Ernie | Žlutý kov | Dubnová inflace | Proč investovat do Filecoinu? | NKE | Chris Zaccarelli | Certifikace | To nejdůležitější | Ceny diamantů | Automobilka BMW | Nálada německých spotřebitelů | Akcie Ulta Beauty | Investovat peníze | Psychologické úrovně | Vlády | Mariana Mazzucato | Fio banka, a.s. | Realitní skupina CPI Property Group | Vyšší ceny ropy | Rozhodnutí bankovní rady | Prodejní ceny | Americké firmy | Hospodaření firem | Komisí pro cenné papíry a burzy | Akciový stratég | Lockdowny | Futures na kávu | Investiční doporučení | Nesoulad | G7 | Program odkupu akcií | Vítězství Donalda Trumpa | Prodeje | London Bullion Market Association | Grains Index | Politici | Vnější prostředí | Rijád Salamí | Hyundai Motor | Ges Group | Data ČSÚ | FOMO | Byznys model | Výzkumná společnost | Procter & Gamble | Kotace | Vymáhání práva | Tvorby zisku | MSCI Asia Pacific | Čínské akciové trhy | INRG | Rostoucí trendová čára | Obchodní podmínky | Výhody | Jamal | Britský akciový index | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Cena ruské ropy | Koronavirové epidemie | Výrobce elektromobilů | SPX | Měnový pár | Korporace | Vliv na trhy práce | PX Pražské burzy | Správkyně Sberbank CZ | Výhled na rok 2024 | Švédská společnost | Komoditní akcie | Firma Wienerberger | Výkyvy cen | Předsedkyně Evropské komise | Výhled trhů | Finanční situace | Bankrot | Průmysl a stavebnictví | Těžba ropy v Rusku | Air France-KLM | LVMH | Ukrajinská vláda | Deutsche Post DHL Group | Širší trh | Akcie Siemens Healthineers | Větší pokles | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Celková inflace | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Paolo Gentilon | Netflix | Sanofi | Obnovení růstu | Joe Biden | Společnost Uber | Neutrální úroková sazba | Politika ČNB | Rostoucí ceny komodit | Kurs koruny | IG Metall | Prezident Federální rezervní banky | Markets Analyst | Americké vládní dluhopisy | Silný frank | Allwyn Entertainment | Akcie Virgin Galactic | Tržby skupiny | Sláva | Webináře | Palantir | CMI France | Raketový růst | Světové trhy | Akcie Virgin | Ceny bytů v České republice | Britská společnost | Akcie HP | Základní sazba | Investiční platformy | Saxo Group | Zahraniční bilance | Freyer Battery | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Košík.cz | Výsledky za první pololetí | Úroková míra | Uklidnění situace | Volby v Salvadoru | Cena akcií NIO | Šéf Ifo | Volný obchod | VanEck | Poptávky po dolaru | Rizika investice do Cardana | Společnost Philip Morris | Novinky | Přesun výroby | Kontrakt | Akcie Micronu | Indická ekonomika | Objemy peněz | ESG principy | SEDG | Americký finanční ústav | Irský premiér | Vývoj ceny ropy Brent | Posílení kapitálu | Energetická náročnost | Retail | Kia | Konkurenční společnosti | Ekonom | Indiana | Superpočítač | Omezení cestování | PIF | USA | Býčí scénář | Nákup automobilů | Josh Gilbert | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Řetězec restaurací | Platba | Specializované dohody | Ropovody | RBLX | Deutsche Post | TGT.US | Vývoj burzovního indexu | Upisovací období | Hospodářský model | Zlato | Novo Nordisk | Výrobci autodílu | Nejvyšší kontrolní úřad | Zlevnění hypoték | Jak vydělat | Skupina Colt CZ | Udržitelné inovace | Industriální společnosti | Asijské akciové trhy | Maďarský index BUX | Ekonomické prostředí | Býčí trend | SAP Christian Klein | Analytik Deutsche Bank | Kartel OPEC+ | Rozvojová pomoc | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Akcie Barrick Gold (GOLD) | IBES | Cena dřeva | Analog Devices | Zastropování cen | Inovace v zemědělství | Rizika a etické otázky | Atraktivní příležitosti | Underperform | Proč investovat do Etherea? | Geopolitika | Zpomalování inflace | Výhled růstu české ekonomiky | Burzovní ukazatele | JWN.US | Philip Morris | Nasdaq | Bank of Scotland | Dekarbonizace | Společná evropská měna | TME.US | UAV | Společnost Meta | Akcie společnosti GameStop | Rebranding | Demokratické prezidentské primárky | PMI ve službách | Proaktivní přístup | Světová obchodní organizace | Váhavost | SMCI | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Holding | WIFO | Hedvábné stezky | Mads Eberhardt | Holding Agrofert | Globální investoři | Letiště | Odhady analytiků | Maďarský index | MIC | NERV | Ministerstvo práce | CSCO.US | Geopolitické napětí | Digitální banky | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Marže obchodníků | Bloky | Spekulanti | Akcie Pražská burza | Tudor | M.US | Adidas (ADS.DE) | Futures na americké akciové indexy | Camelot | Americké rafinerie | Výroční konference | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Slabé euro | Moscow Times | Vyšší inflace | Green:Code | CFA | Tržní ocenění | Ekonomická poradkyně | Jaroslaw Kaczyński | Damoklův meč | Verizon Communications | John Maynard Keynes | Pražská burza | Fox | Export z Německa | FOREX | GPS.US | Údaje o inflaci | Výroba aut | Úřady | DoorDash | Investice firem | Výhled růstu ekonomiky | JD | Herbert Diess | Německá inflace | CME Fed Watch | FDX | Japonská společnost | Levi's | Obavy společnosti | Šíření covidu | Omezení exportu | Důvěra v ekonomiku ČR | Výrobce baterií | Řešení problémů | Růstové sektory | Schválení spotového ETF | Odborná příprava | CZG | Operativní zisk | Volby do Kongresu | Čínské investice | Čínský HDP | Průlom | Ministryně hospodářství | BBBY.US | Událost roku | Zasedání Rady guvernérů | Investment | Omezení cen plynu | Francouzský ministr financí | Inflace v Argentině | Zákaz dovozu ruské ropy | Index německé burzy DAX | Agentura Moody's | Zásobníky | Chat GPT | Ratingový výhled | Peníze navíc | Globální ekonomický růst | Hospodářské výsledky společnosti | Firma dnes | Index technologického trhu Nasdaq | Deutsche Welle | Ocelárny | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Apple Music | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | IOT | Nový virus | Firemní výsledky | Bitcoin Trust | WISE Air | Akcie GameStopu | Vládní konsolidační balíček | Fidelity International | Ropný kartel | Terra | Globální obchod | Realitní sektor | ​​​​Hewlett&Packard | Rusové | Obchodní dohody | Zvýšení sazeb v Polsku | Plynová krize | Index čínských akcií | Internetové obchody | LPL | Pozitivní komentáře | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | SYNTHESIA | Home Depot (HD) | Astrazeneca | Počet nezaměstnaných | Návrh PPF | Americký podnikatel | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Kentucky | Záporné úrokové sazby | Světové hospodářské podmínky | Vývoj na trhu | Cyklus utahování měnové politiky | Generální ředitel ČEZ | Jaroslav Šura | Francouzská průmyslová produkce | Spojené arabské emiráty | BFM Business | Ruský finančník | Ceny v Česku | Fio | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Low | Vytváření nových odvětví | Mluvčí firmy | Republikánští senátoři | Manažeři | Ministr zemědělství | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | CDR.PL | LOTUS | P911 | Hino Motors | Húsíové | Ekonomické aktivity | HEICO Corp. (HEI.US) | Podíl Číny | Programovací jazyk | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Stock Trader | Ever Given | Landesbank Baden-Württemberg | Obchodní výhled | Olaf Scholz | Wood & Company Vladimír Vávra | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Indie a Čína | Jaroslav Povšík | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Volby v Senegalu | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Omniverse | Piedmont Lithium (PLL.US) | Zničení poptávky | Nedoplatky | Miroslav Zborovský | Další pokles | Tatra Trucks | J.P. Morgan | Úvěr | Primárky | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | Kryptoměna ethereum | Akcie | Úspěch | Stimuly | CNBC | Výhled České republiky | Trend automatizace | Ukrajina a Rusko | Chudoba | Spartan Capital Securities | Rizika investice do Polygonu | Metro AG | Nejvyšší výhra | Zlevňování hypoték | Ekonomické nerovnosti | Volby | Čínský renminbi | Konzervativní politik | Index německé burzy | Evropský průmysl | Investiční byty | Ukazatele | Edahn Golan | Faktory ovlivňující technologické inovace | Li Auto | Akcie Apple Inc. | Americké úřady | Český HDP | Umělá inteligence | Miliardář | Index relativní síly | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin | LOW.US | Disney | Breakouty | Jak nakoupit akcie | Nonfarm Payrolls | Obchodní divize | Stabilita | Nálada nákupních manažerů | JWN | Omezení investic | Volby v Pákistánu | Pokles reálných mezd | Budoucí podnikání | Allianz Trade Dalibor Trojek | Liberty Ostrava | Míra inflace v Kanadě | Británie | Akcie Taiwan Semiconductors | Rezervní fond | Vnímání Elona Muska | Seznam.cz | Tescan | Krátkodobý výhled | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Vývoj jádrové inflace | Urbanizace | Americká vláda | Wedbush | Věřitelé Arca | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Společnost Gazprom | Jednatel | Znovuotevření Číny | Yum Brands | Čistý dluh | Norfolk | Akcie společnosti AT&T | Diamanty | Adam Back | Currency | Zlepšení nálady | APD | Přeshraniční obchod | Bohaté zkušenosti | Altria Group | Obchod s Čínou | Coloseum | Maloobchodní tržby v eurozóně | Pečlivé analýzy | Belgie | Podniky | Tether | Překážky | Úvěrové linky | Akcie tabákové společnosti | Primární nabídka | Strukturální změny | Polská rafinerská společnost | Euro vůči americkému dolaru | Investoři z Wall Street | Analytický tým | Zakladatel Cardana | Inflace v USA | Obnovitelné energie | Chování spotřebitelů | Sankce vůči Rusku | Konkurent | Kuny | Investice do Uniswapu | Intervenovat | Nedostatek zboží | Enel | Zahraniční forex
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Řešení kriminality
Řešení krizí
Řešení obchodního sporu
Řešení obchodních problémů
Řešení odpadního vodního hospodářství
Řešení problémů
Řešení rozpočtového sporu
Řešení sporů
Řešení šoků
Řešení vysoké inflace

Následující klíčová slova

Řetězec
Řetězec About You
Řetězec Casino
Řetězec drogerií
Řetězec drogerií a lékáren
Řetězec H&M
Řetězec kin
Řetězec kin AMC
Řetězec kin Cineworld
Řetězec kin Regal
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít