Neděle 11. května 2025 12:53
reklama
RebelsFunding
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple trading band forex umíme
reklama
RebelsFunding

Akciová portfolia

C:\fakepath\reit-05052025-1.jpg

Investování do REIT: Pět tipů, podle čeho vybírat REITs do svého portfolia (9. díl)

05.05.2025 REITs mohou být zajímavým doplňkem k diverzifikaci portfolia zejména pro investory, kteří preferují stabilní cash flow výnos v podobě dividend. Ovšem není REIT jako REIT, je proto důležité vědět, jak vybrat ten pravý, který vám dodá stabilní dividendový výnos. V dnešním, závěrečném díle našeho seriálu, vás čeká pět tipů, podle čeho vybírat akcie REITs do svého portfolia.
img

Tomáš Tyl z Fichtner: Ceny amerických akcií klesají i vlivem dolaru. Trhům dominují obchodní války

10.03.2025 Akciové trhy tento týden zažily prudké kolísání. Důvodem je opět politika amerického prezidenta Donalda Trumpa. Vrátilo se téma tarifů a obchodních válek. Důsledkem jsou propady amerických akcií a také pokles amerického dolaru, který vedl k poklesům portfolií našich klientů. Akciová portfolia rentiérů jsou od začátku roku 2025 −4,26 % v korunách a portfolia budoucích rentiérů poklesla o −5,45 % v korunách. Budu se tedy věnovat z velké části dopadům současné situace na portfolia.
img

Výhled do roku 2025 pro strategii Absolute Return Global Equity

27.02.2025 MJ: Vzhledem k makroekonomické nejistotě, kterou ještě podtrhují inflační tlaky, geopolitické napětí, nekonzistentnost fiskální politiky a důsledky nekonvenčních nástrojů měnové politiky, hledají investoři způsoby, jak těžit z dlouhodobé akciové expozice, aniž by nutně museli podstupovat všechna tržní rizika. Neutrální strategie (EMN) vůči akciovému trhu mají dobrou pozici pro zvládnutí těchto problémů.
img

Portu vydělalo svým uživatelům už přes 5 miliard, spravuje jim více než 36 miliard korun

14.10.2024 Online investiční platformě Portu se daří, pokračuje v růstu a překročila několik důležitých milníků. Od uvedení dlouhodobého investičního produktu (DIP) na trh se začátkem letošního roku si Důchodový účet u Portu založilo už přes 15 tisíc investorů. Celková hodnota spravovaného majetku klientů Portu překročila 36 miliard korun a investoři zde vydělali už více než 5 miliard korun. Nově Portu přichází také s vylepšeními a službami, které zlepší klientskou zkušenost a bezpečí investorů.
img

Akciovému trhu v USA se za poslední dekádu dařilo. Podle čeho vybírat fond nebo portfolio ke zhodnocení úspor?

23.05.2024 Dlouhodobá investice do akcií může přinášet zajímavý výnos a v rámci DIP posloužit i jako zajištění na stáří. Nejběžnější akciová portfolia a fondy zhodnotily v posledním desetiletí investice dvojnásobně i víc. Vyplývá to z analýzy společnosti Freedom Financial Services, která porovnala často využívané fondy a portfolia.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB měla loni zisk 55,1 mld. Kč, v roce 2022 ztrátu

21.03.2024 Česká národní banka (ČNB) loni hospodařila se ziskem 55,1 miliardy korun. Ke kladnému výsledku přispěl růst cen finančních aktiv i oslabení kurzu koruny ke konci roku, uvedla dnes centrální banka v tiskové zprávě. Loňský zisk použije ČNB k pokrytí části kumulované ztráty z minulých let. V roce 2022 měla ČNB rekordní ztrátu 411,9 miliardy korun.
img

Fidelity International: Výhled pro trh ETF na rok 2024

06.12.2023 Trh ETF rostl v posledních letech vskutku impozantně. Příkladem může být počet registrací ETF fondů v Evropě, který se v posledních pěti letech téměř zdvojnásobil na 1,6 bilionu USD. Vzhledem k tomu, že nejvýznamnější kladné stránky ETF – nákladová efektivita, vysoká likvidita a transparentnost – nacházejí u investorů stále velký ohlas, předpovědi pro toto odvětví naznačují, že do roku 2033 by objem prostředků vložených do ETF mohl celosvětově dosáhnout 30 bilionů USD.
img

Graf dne - US100 (21.07.2023) 💡

21.07.2023 Kontrakty CFD na Nasdaq 100 (US100) po včerejším prvním pokusu o překonání hranice 16 000 bodů reagovaly výraznou korekcí. Na konci čtvrtečního obchodování index Nasdaq 100 ztratil 2,3 %, což znamenalo jeho nejhorší výkonnost od začátku roku. Tento prudký pokles způsobilo několik faktorů. ⚡
img

Alternativní investiční fond dle § 15 ZISIF

19.10.2021  Mezi tradery a investory, kteří začali obchodovat na burze se svými prostředky, se často stává, že jejich výsledky a...
img

Přehled výkonnosti ETF Portfolií v Purple Trading - Q2 2021

29.07.2021 Jen pro zopakování na úvod, žádné z našich ETF portfolií není aktivně řízeno, a pouze pasivně kopíruje dění na trzích. Jejich výkonnost proto velmi úzce koreluje s vývojem hlavních světových ekonomik, resp. jejich kapitálových trhů.
img

Přehled výkonnosti ETF Portfolií v Purple Trading - Q1 2021

06.05.2021 Jen pro zopakování na úvod, žádné z našich ETF portfolií není aktivně řízeno a pouze pasivně kopíruje dění na trzích. Jejich výkonnost proto velmi úzce koreluje s vývojem hlavních světových ekonomik, resp. jejich kapitálových trhů.
C:\fakepath\cnb-19032020-lv.jpg

ČNB loni zvýšila zisk na 57,9 mld. Kč, dá jej na dřívější ztráty

19.03.2020 Česká národní banka loni vykázala zisk 57,9 miliardy korun, o rok dříve měla zisk 1,79 miliardy korun. Loňský zisk banka využije na úhradu části účetní ztráty z minulých let, rozhodla dnes bankovní rada. ČNB o tom informovala v tiskové zprávě. Kumulovaná ztráta ČNB tak klesne na 129,2 miliardy korun.
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Automatizované investiční strategie SaxoSelect

21.07.2019 SaxoSelect nabízí řešení pro investory hledající automatizovanou službu, která umožňuje investovat do spravovaných portfolií.
img

Pražská burza sníží minimální investici na trhu Start

17.09.2018 Pražská burza zvýší na svém neregulovaném trhu Start od příštího roku počet obchodních dnů z nynějších čtyř na 12. Současně sníží minimální investici na 100.000 Kč. Této možnosti budou moci využít zejména menší firmy, které na trh míří pro nižší desítky milionů korun. BCPP o tom dnes informovala ČTK.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

10.08.2018 Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívají aplikaci LYNX Trading nebo využívají webovou verzi LYNX Basic. LYNX Trading je komplexní patforma, kterou využívají spíše pokročilejší investoři nebo ti, kdo obchodují častěji a více instrumentů.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

08.08.2018 Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívají aplikaci LYNX Trading nebo využívají webovou verzi LYNX Basic. LYNX Trading je komplexní platforma, kterou využívají spíše pokročilejší investoři nebo ti, kdo obchodují častěji a více instrumentů.
img

Polsko reformuje penzijní fondy. Sebere jim (jen) dluhopisy. Místo znárodnění konec tržního ráje?

04.09.2013 Polský akciový trh se dnes otřásl v základech, když vláda Donalda Tuska oznámila hlavní rysy chystané reformy soukromých penzijních fondů, od níž si slibuje především pokles zadluženosti země. Polsko totiž hodlá převzít veškeré státní dluhopisy držené fondy, a následně je zruší. Tento trik však podle analytiků povede k upozadění dříve významných hráčů na trhu a vystaví varšavskou burzu významným rizikům. Příspěvky do penzijních fondů navíc nově již nemají být pro Poláky povinné.
Související klíčová slova: Kapitálové trhy | Investment Management | Partner společnosti | Daytrading | LYNX | Vládní dluhopisy | Nákupní centra | MSCI US Investable Market Real Estate | Výsledek hospodaření | mREITs | EUR | Zkušenosti | Cap | Alphabet | Bankovky | Akciové trhy | Mince | Rozkolísaný | Wealth Managers | Rostoucí provozní zisk | Equity REIT | Statistiky | Likvidní akcie | Typy průmyslových nemovitostí | FTSE NAREIT Equity REITs index | YouTube | Výnos Equity REITs | Příjmy z nájmů | Americká asociace NAREIT | Aktiva | Německá vládní koalice | Spojení | Americké REITs | Operations | Investing | Výše dividendy | Sierra Chart | Zveřejnění výsledků | NAREIT | Diverzifikace | Wood & Company | Amortizace | Velikost fondu | Investiční manažer | Propady trhu | Interactive Brokers | Počet pracovních míst | Prabos plus | Růst dividend | Dění na trzích | Data o volatilitě | Poplatky | Výkyvy | Vanguard Real Estate Index Fund ETF | Dlouhodobá investice | Rozvíjející se země | Apple Podcasts | Koncentrace trhu | REITs | EPRA | Geopolitické napětí | Burze | ČNB Markéta Fišerová | Investiční účet | Burza | Dodatkové operace | REIT Investor | Vývojová zařízení | Vytváření zisku | Přehled výkonnosti | REITs Index | Analýzy | Real Estate Index Fund ETF | Výhled pro trh ETF na rok 2024 | Equity REITs | Vanguard Real Estate | Ukazatel FFO | MSCI US Investable Market Real Estate 25/50 Index | Investiční analytik | Silně volatilní | BCPP Petr Koblic | Ceny amerických akcií | Trader Workstation | Růst cen | Akcie REITs | CZK | BCPP | Dluhopisová složka | EPS (Earnings Per Share) | REITWatch | Educated REIT Investing | Základní finanční ukazatele | Obchodovat na burze | Evropští zbrojaři | Akciové ETF | Inflace | Intelligent REIT Investor | Očekávaný výnos | Časová náročnost | Reliable Dividend Income | Polský akciový trh | Ztráta ČNB | Nárůst devizových rezerv | Výnos z dividend | Příjem Equity REITs | Dluh REIT | Dividendy | Wealth | Obchodní seance | Kontrakty CFD | Diversified | AXA | Výše dividendového výnosu | 2FA | Příkaz | Lodging | LYNX Pro | REIT v portfoliu | Poplatková struktura | Annual Report | Investor Guide | YTD | Výhled | ETF s akciovým výnosem | Výnosy | Práce s grafy | Podnikání | Dividendový výnos Equity REITs | Dlouhodobé držení akcií | Hotelové resorty | Nabídka | Fiskální politiky | CL | Ztráta indexu | PurpleZone | Educated REIT | Ekonomiky | Rentiér | The Intelligent REIT Investor Guide | Úpis nových akcií | Volatilita | Poplatek | Nákupní tlak | Maďarsko | Pravidelné příjmy | USRT | Millennium | Morningstar | Vanguard Real Estate Index Fund | Směřování trhu | Rozložit riziko | Manažeři | Stabilní dividendový výnos | Devizový dohled | Dění na finančních trzích | Peníze | Zvýšená volatilita na trzích | Podnikání na kapitálovém trhu | Earnings Report | Outletová centra | Prudký pokles | Politika | Zdroje o REITs | Lodging/Resorts | Očekávání | Člen představenstva | Účetní zisk | Analýza společnosti | Období finanční krize | Podíl akcií | Tržní prostředí | Allianz | Saxo | Investment management | Volatilní (rozkolísaný) | Nákupy | Růst | Historie | Příležitosti | Real-time | Vanguard | Hodnota EPS | MiFID II | Kurzu měn | Stabilní cash flow | Vanguard Real Estate Index | Graf | Ask | Akvizice | Bydlení | Programátor | Asociace NAREIT | Debt-to-EBITDA ratio | Dividend Income | Průmyslové areály | Trader Workstation (TWS) | Real Estate Investment Trusts | Krátkodobý vývoj | Středoevropské trhy | Blog | Mortgage | Long | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Kontrakty | iShares Core S&P 500 | LYNX Trading | E15 | Investiční portfolio | Typ nemovitostí | Portál FXstreet.cz | Zbrojaři | Opatření | Nejvíce volatilní | Covid | Diverzifikované REITs | Intradenní obchodování | Trh | Portu | FTSE NAREIT Equity REITs | Zkušenost | MSCI | Zajímavá data | Posílení kurzu | REIT profitabilní | Robert Novoměstský | Index | Studie | Politika amerického prezidenta | Futures | SierraChart | Trh Start | Účetní ztráty | Penzijní fondy | Komise | Nejistoty | Tržní kapitalizace | Trh ETF na rok 2024 | ETF s pevným výnosem | Kapitál | Neutrální strategie | Růst dividend u REITs | REIT Investor Guide | Špatná akcie | S&P | Sklady | Společnosti | SaxoSelect | Tomáš Tyl | Koruna | The Intelligent REIT Investor | Vice | Cash flow výnos | Akciové indexy | Momentum | Objem akcií | Ukazatel Debt-to-EBITDA Ratio | Příklad z praxe | Reliable Dividend | Tip na přemýšlení | FFO (Funds from Operations) | Footprint | Wall Street Journal | Problémy | Investiční horizont | Brown Advisory | Dividendoví investoři | Indexové ETF | Start Days | Dlouhodobé držení | Dlouhodobé investování | Zařízení | Počet investorů | FTSE EPRA | Budoucnost | REITs blue chips | Výkonnost akciových ETF | Měnověpolitické operace | Akciový graf | SaxoTraderGO | Brokers | Člen bankovní rady Aleš Michl | Zajímavý výnos | Měření profitability | Funds from Operations | Logistická centra | Nemovitostní sektory | Trh ETF | Pozornost | Nízká likvidita | Obchodní války | Range | Devizové intervence | ZISIF | Bohatství | Participace | Příklady top akcií | Zkusit investovat | Intelligent REIT Investor Guide | Dynamika trhu | Debt-to-EBITDA | Poptávka | Velkoplošné obchody | Držení akcií | Obchodování přímo z grafu | ETF portfolia | Research | Kurz české koruny | Výhled pro trh | Guvernér ČNB Aleš Michl | Marketingová komunikace | Oslabení kurzu | Směřování trhů | Obchodovat | Výkyvy cen | Vládní koalice | Investice do akcií | MSCI ACWI | Finance | Nemovitostní projekty | MIFID | Dluhopisy | Indikátor | Platformy | Český broker | Equity | Korporátní dluhopisy | Investiční bankovnictví | Backtestování | Analytici | Čistý zisk | Profitability REITs | Martin Luňáček | Deutsche Bank | ETF na rok 2024 | Futures trading | Správy devizových rezerv | Výsledky ČNB | ETF | Renko | HealthCare | Klouzavý průměr | Hospodářské výsledky ČNB | Firma | Koncentrace | Fundamentální analýzy | Orderflow | USA | Vysoká likvidita | Dividendový výnos | Ukazatel Debt-to-EBITDA | Účastnický fond | Nálada na trhu | | Platforma | Fond Fidelity | Conseq Investment Management | Výrobní závody | Česká národní banka (ČNB) | ETFs | Dividendy nelžou | Oslabení kurzu koruny | Fondy ETF | Automatizované investiční strategie | Equity REITs a Mortgage REITs | VNQ | Vývoj | Likvidity na trhu | Vlastní prostředky | Konzervativní portfolio | Resorts | Rizikovost | Investiční poradenství | Člen bankovní rady | Finanční ukazatele | Americké akcie | Global REIT | Výdaje | Jednotlivé akcie | iShares | Fond ETF | Volatilní | Úrokové sazby | Intervence | Odvětví | Prohlášení | Růst dividendy | Algo | Měnové politiky | Investiční doporučení | Hotelové REITs | Zdravotnická zařízení | Rozdělení investičních strategií | Trade Station | Bank Millennium | FFO | Fichtner Wealth Managers | Equity market neutral | Smíšená portfolia | Trading | Tematické investování | REIT Investing | Investiční strategie | Málo likvidní akcie | Ninja Trader | Seriál o akciových indexech | Knihy o REITs | Investing in REITs | Mortgage REITs | Miliardy korun | Industrial REITs | Python | Hrubý provozní zisk | Sazby | Patria | iShares Global REIT | REET | FTSE EPRA Nareit Global REITs Index | iShares Core US REIT | České koruny | Marika Čupa pro portál FXstreet.cz | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Amazon | Investovat | Čistě akciová portfolia | Generální ředitel | Účetní charakter | Firmy | Fichtner Wealth | Live účet | Zajištění | Zájem investorů | Provozní zisk | Zhodnocení kapitálu | Automatické obchodování | Investování | Magnificent | Dluhopisové investice | NASDAQ 100 | Zadluženost | Trhy | Trade | FTSE | Rizika | Fond | Velký růst | Globální trhy | Úspory | Finanční výkonnost | Ztráta indexu S&P 500 | Tesla | Retail REITs | Stabilita | Lesy | Americké trhy | Komodity | Minimální výše kapitálu | Poradenství | Rebalancování indexů | Včerejší seance | Na burze | Společnost | Zadlužování | Hospodaření | Ztráta | FXstreet | Conseq | EBITDA | ETF 2.0 | Rentier | Robo-advisory | Obchod | Purple Trading | Investovat finanční prostředky | Tradeři | Riziko | Analytik | TWS | Emise | MAM | Pražské burzy | Meta | Portfolio | Buffett | Ceny | Pokles | Pohyby na trhu | Války | Obchodní platformy | Centrální banka | Předpovědi | Praxe | Odborníci | Webinář | Výnos | ESG | Podcast | Index Nasdaq | CFD | Slabší kurz | Minulá výkonnost | Ceny akcií | EPS | Současné tržní prostředí | ČVUT | Vyšší hodnoty | Zisk | ČNB | Výše investice | Obchodování | Zajištění na stáří | Petr Koblic | Úroky | Performance | Tržní rizika | Epidemie | Loňský zisk | Měna | Management | Nasdaq | Zprávy | Předpověď | Údaje | Spoření | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | ProCent | Platforms | Portfólia | Mobilní aplikace | Směřování | Grafy | Posílení kurzu koruny | Bid | Přenos | Společnost XTB | Situace | Core S&P 500 | Časový horizont | FOREX | Guvernér | Trader | Dividenda | Omyl | Demo účet | Ekonomka | Dolar | Radim Krejčí | Nové investice | Earnings per Share | Baterie | ČTK | Investiční fond | Novinky | Retail | Vyšší úroveň | Guvernér ČNB | Ztráty | Česká národní banka | Mluvčí ČNB | Nakupovat | Akcie | Nižší úrokové sazby | WELL | Bohaté zkušenosti | IB | Pražská burza | Podniky | Markéta Fišerová | Investování do REIT | Reuters | Profitabilní | Kurz | Daně | Světové ekonomiky | Výsledky | Přemýšlení | Market cap | Bankovní rada | Investice | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Potenciál | Kapitalizace | Komunikace | Bod | Výše kapitálu | Zisky | Regulace | Diverzifikovat | Fondy | Fond kvalifikovaných investorů | Pevný výnos | Výplata | Ukazatel | Marika Čupa | Měny | Burzy | Cash flow | České firmy | Řízení rizik | Real Estate | Zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Pro tradery | Services | Média | Objem prostředků | COVID-19 | Evropské akcie | TIM | Objem | Investiční | Nálada | Příjmy | Prodej | Znárodnění | Financial | Bloomberg | Rozvoj | Vyhlídky | Akciové tituly | Obchodní strategie | Asociace | Výkonnost | Přehled | Short | Krize | High | Zakladatel | Nakoupit akcie | S&P 500 | JDE | Podpora | Historická data | Obchodování s CFD | Amundi | Cena | Očekávané výnosy | Krach | MJ | Upozornění | Apple | Americký trh | Snížení sazeb | Finanční prostředky | Partners | Fidelity International | Rozhodnutí bankovní rady | All-time high | Akciové fondy | Forexu | Emise akcií | Zlato | Střední podniky | Volume | Oslabení | Finanční situace | Práce | Portfolio manažeři | Likvidita | Cíle | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Likvidní | Banky | BlackRock | Buy | Rychlost | FIXED | Netflix | Zisk na akcii | Wall Street | Instrumenty | Datová centra | Analýza | Ministr financí | Zlepšení | ČR | XTB | Meta Platforms | Freedom Financial Services | API | Pozice | Portfolia | ČNB Aleš Michl | Market | Denní objem | LSEG | Support | Hold | Transparentnost | FX | Inflační tlaky | Zvýšená volatilita | Návrat inflace | Broker | Investoři | Prodejní tlak | Spotify | Stop-Loss | Vzdělávání | Polsko | Saxo Bank | Vyvážené portfolio | Nařízení | Snižování daní | Struktura | Hospodářské výsledky | USD | Volatilita na trzích | FX Trading | Warren Buffett | CZ | Earnings | Bankovnictví | Magnificent Seven | Nemovitosti | Invest | Dividendové akcie | Aleš Michl | Nejistota | Nvidia | Investment | ING | Dlouhodobí investoři | Fixed income | Indexy | DIP | Státní dluhopisy | Hotely | RISE | Blue chips | US100 | Bankovky a mince | Růst ceny | Alokace | Doporučení | Diverzifikace portfolia | ROCE | Cykly | EU | Redukce | Miliardy | Americké dividendové akcie | REIT | Poradci | Jak investovat | Akciový trh | Rizikový apetit | Investor | Kapitalový výnos | Ukazatele | Obchodování na burze | Obchodování Futures | Banka | Vlastnictví | Graf dne | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Akciová burza dnes
Akciová burza v Argentině
Akciová burza v Aténách
Akciová burza v Barmě
Akciová burza v Moskvě
Akciová burza v Šanghaji
Akciová debata
Akciová debata Jaroslava Brychty
Akciová mánie
Akciová maxima

Následující klíčová slova

Akciová rally
Akciová rallye
Akciová riziková přirážka
Akciová společnost
Akciová společnost s proměnlivých základním kapitálem
Akciová společnost s proměnlivým základním kapitálem
Akciová strategie
Akciová tržní kapitalizace
Akciové alokace
Akciové bubliny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding PIXAR styl
Potvrďte prosím... Zavřít