Středa 17. srpen 2022 08:34
reklama
Vantage
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Diverzifikace

img

ČNB má pod novým vedením smělý plán – chce nakoupit zhruba 100 tun zlata. Česko by tak opět začalo budovat svůj „zlatý poklad“ a mělo by nakonec suverénně nejvíce zlata ve své historii

07.08.2022 Česká národní banka by ráda rozšířila dvé zlaté rezervy přibližně desetinásobně, na více než 100 tun. Má se tak stát během několika let. V dnešním rozhovoru pro deník Právo to uvedl nový guvernér ČNB Aleš Michl.
img

Bitcoin se drží nad 20 000 USD, zatímco Ethereum čeká sloučení

11.07.2022 Bitcoin se nadále drží nad 20 000 USD, přičemž minulý týden, poprvé od poloviny června, nakrátko přesáhl 22 000 USD a vykazoval tak známky odolnosti.
img

Ukrajina zítra představí obří „Marshallův plán“ své poválečné obnovy. Financování zajistí hlavně EU, a to částkou kolem 12,5 bilionu korun

03.07.2022 Ukrajina se chystá představit obří plán své poválečné obnovy, svého druhu „Marshallův plán pro Ukrajinu“. Stane se tak na dvoudenní konferenci ve švýcarském Luganu, která začíná zítra, informuje agentura Bloomberg. Plán má zhruba 2000 stránek.
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Invesco: Investiční trendy u burzovně obchodovatelných fondů

13.06.2022 Burzovně obchodované fondy neboli ETF se začínají čím dál víc prosazovat i v evropském regionu. Celková globální hodnota ETF od všech emitentů se přitom od roku 2018 do loňska téměř zdvojnásobila. Začátek roku 2022 přitom naznačuje, že zájem o ETF bude pokračovat.
img

Index investiční gramotnosti o jeden bod nahoru: Lépe než na podzim si vedou hlavně mladší

26.05.2022 Češi se v investicích vyznají lépe, než si sami myslí, a proto se tohoto světa nemusí bát. Investiční gramotnost o jeden bod stoupla, ale naše sebevědomí naopak mírně kleslo. Čtyři z deseti Čechů se vidí jako nezkušení investoři, další tři z deseti jako zcela nezkušení. Připravenější na svět investic se cítí mladší ročníky a muži. Ženy si nevěří vůbec – 40 % z nich o sobě dokonce řeklo, že jsou v tomto oboru zcela nezkušené.
img

Davos 2022: Miliardář Ray Dalio nazývá blockchain skvělým; tvrdí, že drží Bitcoiny

25.05.2022 Tento týden dominovaly zprávy ze zasedání Světového ekonomického fóra (WEF – The World Economic Forum) ve švýcarském Davosu, které začalo 22. května a končí 26. května. Ray Dalio, zakladatel Bridgewater Associates, na akci hovořil o současném stavu ekonomiky, Federálním rezervním systému, hotovosti a kryptoměnách.
img

Polsko vypovědělo smlouvu o výstavbě plynovodů, kterou podepsalo s Ruskem

23.05.2022 Polsko vypovědělo smlouvu o výstavbě sítě plynovodů na svém území, kterou v roce 1993 podepsalo s Ruskem. Oznámila to dnes ministryně životního prostředí Anna Moskwová. Vláda podle ní příslušnou rezoluci přijala 13. května. Smlouva z 25. srpna 1993 byla podepsána ve Varšavě a předpokládala, že na polském území vznikne síť plynovodů.
img

Denní makroekonomické postřehy: Bitcoin se ocitl v dvojitém výprodeji 12/05/2022

12.05.2022 NENÍ KAM SE SCHOVAT: Všechny třídy aktiv, kromě komodit, se ocitly v prudkém výprodeji. Nechuť k riziku vzrostla, když Fed urychlil svůj obrat v oblasti úrokových sazeb založený na inflaci a zpřísnil finanční podmínky. Pád Bitcoinu (BTC) začal dříve (před půl rokem), byl hlubší (-60 % z 69 000 USD), výrazně jej zhoršila současná nákaza z rozvolnění pevného kurzu UST stablecoinů, ale je také nejméně překvapivý (10. „krach“ desetiletí). Maloobchodní vlastnictví kryptoměn je velmi vysoké a odolné.
img

Ukrajinsko-ruský konflikt, den 71. K projednání byl předložen šestý balíček sankcí EU.

05.05.2022 Klíčové americké akciové indexy – Dow Jones, NASDAQ a S&P 500 – zakončily středu silným růstem. Jeho katalyzátorem byly samozřejmě zasedání Fed a projev Jeroma Powella. A přestože lze výsledky zasedání jistě označit za "jestřábí", trh ani trochu nereagoval, jak bychom očekávali. Přesuňme se ale od tématu Fedu a připomeňme, že Powell obracel pozornost i ke konfliktu na Ukrajině, který sám o sobě vyvolává růst cen energií a potravin, protože obě tyto kategorie zboží proudily do Evropy z Ruska a Ukrajiny. Ruská federace může teď být na mnoho let odříznuta od Evropy kvůli ničivým sankcím ze strany Evropské unie a Ukrajina bude muset nejprve dokončit vojenské operace na svém území a pak se po mnoho let zotavovat. Evropa (i celý svět) tudíž může čelit energetické a potravinové krizi. Mimochodem, ceny zemního plynu stále rostou a včera byly už na úrovni cca 1 600 USD za 1 000 metrů krychlových. Situace se podle nás bude jen zhoršovat. Cena ropy také znovu stoupá a přibližuje se k úrovni 110 USD za barel. Evropská komise mezitím členským státům EU předložila návrh šestého balíčku sankcí proti Rusku.
img

eToro spouští LuxuryBrands, smart portfolio zahrnující nejopulentnější firmy světa

03.05.2022 Sociální investiční síť eToro dnes oznámila spuštění LuxuryBrands, nejnovějšího přírůstku do své sady tematických chytrých portfolií, která investorům nabízí dlouhodobou expozici v odvětví luxusního zboží.
img

Fidelity International: Investiční výhled pro nejbližší období –Šachová rošáda, rizika stagflace se zvyšují

03.05.2022 Rusko-ukrajinská válka dramaticky změní světový řád (partii na světové šachovnici), a to jak z ekonomického, tak z geopolitického hlediska. V nejbližší době se prohloubí globální inflační tlaky, což je způsobené obchodními a finančními šoky v důsledku konfliktu a souvisejícími sankcemi.
C:\fakepath\trader-27042022-31-zm.png

Evropa cílí na diverzifikace dodávek plynu, dostávat plyn bude také z USA

27.04.2022 Rusko je dlouhodobě největším dodavatelem zemního plynu do Evropy, podle údajů Eurostatu ještě v roce 2020 zajišťovalo téměř 40 procent spotřeby plynu v Evropské unii. Za loňský rok bylo do Evropy z Ruska dodáno zhruba 155 miliard kubických metrů plynu.
img

Podíl velkých transakcí v bitcoinové síti rychle roste

27.04.2022 Během posledních čtyř měsíců obchodní aktivita v BTC síti prudce klesla. Koncem dubna byla hodnota o 40 % nižší než na vrcholu býčího trhu. Částečně to bylo způsobeno prodlouženou konsolidací cen a prudkým nárůstem volatility, což odrazovalo velké investory. Hodně z toho bylo způsobeno globální krizí a situací na Ukrajině, které přispěly k úplnému přeorientování finančních trhů.I za této situace však dochází k výraznému nárůstu počtu velkých transakcí. Jedná se o transakce, kde výše kapitálu přesahuje 10 milionů dolarů. Od října 2020 se tento ukazatel zvýšil na 40 %. Během během býčího trhu hodnota nepřesáhla 10 %. Výrazný nárůst velkých transakcí na bitcoinové síti dokládá rostoucí vliv institucionálních obchodníků a také rostoucí zájem o kryptoměny po celém světě. Trend velkých investic do BTC se objevil v roce 2020, kdy Tesla následovala příkladu jiných velkých společností a uspořádala jarní býčí rally v kryptoměně.
C:\fakepath\trader-21042022-21-zm.png

Itálie uzavřela dohody o plynu v Angole a Kongu, aby přerušila vazby na Rusko

21.04.2022 Itálie uzavřela nové dohody o zvýšení dovozu zemního plynu z Angoly a Konga, napsala dnes agentura Bloomberg. Vláda Maria Draghiho se snaží snížit energetickou závislost na Rusku. Řím nedávno obdobné dohody uzavřel s Alžírskem a Egyptem. Evropské země se kvůli invazi Ruska na Ukrajinu snaží zajistit si alternativní zdroje. Afrika je pro Itálii atraktivní možností, neboť italský energetický gigant Eni na tomto kontinentě působí ve více než desítce zemí. Italští vyjednávači by nyní mohli pokračovat do Mosambiku.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-strategie-velci_hraci-20042022.jpg

Forex jako dynamická složka investičního portfolia?

20.04.2022 Diverzifikace. Faktor, který velmi často rozhoduje nejen o tom, zda investor dosáhne požadovaných investičních cílů, ale také o tom, v jakém časovém horizontu by k tomu případně mělo dojít. Jak efektivně rozdělit své investice tak, aby vás nezasáhla finanční krize a kterým investičním produktům věnovat pozornost zajímá snad každého začínajícího investora. A přesně to zjistíte v dnešním článku.
img

Bitcoin a ethereum bojují na klíčových úrovních odporu

19.04.2022 Bitcoin i ether v současné době bojují s klíčovými úrovněmi odporu poté, co v minulém týdnu výrazně oslabily.
img

I skvělá investice může zaznamenat propad – důležité je nepanikařit

13.04.2022 Všechny investice v sobě mají kus rizika, a to platí v jakýchkoli časech. Každý investor má jinou toleranci k riziku a kolísaní vnímá jinak, ale i ta nejlepší investice s velkou pravděpodobností nějakými propady projde. Jednotlivé investory pak definuje mimo jiné to, jak velké a dlouhotrvající propady jsou ochotni a schopni tolerovat.
img

Hodnota majetku v realitních fondech ke konci roku 2021 meziročně vzrostla o 18,6 %

12.04.2022 Zájem Čechů o reality nezastavila ani koronakrize. Investovat do nemovitostí lze ale i jinak, než koupí bytu, domu nebo chalupy. Na popularitě získávají realitní fondy. Díky nim investoři vlastní podíly nejen v nemovitostech určených k bydlení, ale i v administrativních budovách, nákupních centrech nebo v průmyslových parcích. Aktuálnímu vývoji aktiv realitních fondů v České republice se kvartálně věnuje analytička WOOD & Company Eva Sadovská. Nejaktuálnější přehled vychází z údajů České národní banky ke 31. prosinci 2021.
img

Invesco: Po druhé válce: Tři lekce

12.04.2022 Odborníci společnosti Invesco hodnotili tři možné scénáře týkající se dopadů války na ekonomiku. V hlavním scénáři – který představuje opotřebovávací válku – posuzovali možné přístupy k alokaci aktiv. Mezi další klíčová témata analýzy patřil vliv války na globalizovanou ekonomiku a její důsledky pro energetickou transformaci.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Německý kancléř Scholz odmítá platby za ruský plyn v rublech

31.03.2022 Německý kancléř Olaf Scholz s rakouským kolegou Karlem Nehammerem odmítají platby za dodávky ruského plynu v rublech. Prohlásili to na dnešní tiskové konferenci v Berlíně. Scholz dodal, že to již v telefonickém rozhovoru ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi řekl a že nyní je na šéfovi Kremlu, jak se zachová. Oba kancléři shodně uvedli, že stávající smlouvy počítají s evropskou měnou euro.
img

Čeká nás stagflace a zamrzlý trh s byty, význam zlata poroste, říká Pavel Ryba

30.03.2022 Česko zřejmě čeká v dalším období zvyšování inflace, pokles hospodářského růstu, tedy takzvaná stagflace, a snížený zájem o nemovitosti v důsledku zvyšování úrokových sazeb. Trh s bydlením coby oblíbená oblast českých investorů tedy mírně zamrzne. Kvůli tomu dále poroste zájem o drahé kovy coby uchovatele hodnoty peněz, říká ve svém komentáři analytik Golden Gate CZ Pavel Ryba.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Německo očekává problémy s dodávkami ruského plynu

30.03.2022 Německo očekává problémy s dodávkami ruského plynu. Ministr hospodářství a ochrany klimatu Robert Habeck dnes oznámil, že vyhlásil stupeň včasného varování, což je první ze tří varovných stupňů. Habeck uvedl, že nyní bude o energetické bezpečnosti Německa jednat krizový štáb. Berlín zhoršení zásobování nevylučuje v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu a ruským požadavkem platit za plyn v rublech.
img

Saxo Bank přináší 7 způsobů, jak se bránit chaosu na trzích

14.03.2022 Koncem loňského roku dosáhl akciový trh svého vrcholu, nyní však došlo k prudkému obratu směrem dolů. Nejenže se na něm negativně podepisuje rostoucí inflace a bezprostředně hrozící navyšování úrokových sazeb, teď ještě došlo k rozpoutání konfliktu. Dlouhodobé důsledky zatím nejsou jasné, ale dopady na ceny energií jsou patrné již dnes. Konflikt navíc samozřejmě nijak nepřispívá k celkové geopolitické stabilitě. Každopádně vede k nejistotě a to je něco, co investoři nemají rádi.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Investoři využívají bitcoin spíše k diverzifikaci portfolia než jako alternativu ke zlatu: co můžeme od kryptoměny očekávat?

07.03.2022 Během ozbrojeného vpádu ruské armády na ukrajinské území byla ohrožena světová stabilita. Evropa a USA zavádějí četné sankce a situace se mění každým dnem. To vše se odráží v chování finančních nástrojů. Ještě před dvěma dny se zdálo, že by se bitcoin mohl stát hlavní rezervou ruské ekonomiky, a dnes už klesá pod 40 000 USD.
img

Analýza společnosti Invesco: Hospodářské a tržní důsledky války

03.03.2022 Společnost Invesco vyčíslila dopady ruské invaze na Ukrajinu. Odhaduje, že by mohla snížit celosvětový HDP o 0,5-1,0 % (a zároveň zvýšit inflaci), avšak politická podpora to může utlumit. Pro obyvatele Ukrajiny je to velká tragédie. Musí se cítit osamoceni v boji proti velkému, tyranskému útočníkovi. Ještě horší je, že světové finanční trhy, které se při zprávě o invazi dostaly do dočasného útlumu, minulý pátek zřejmě čerpaly útěchu z počátečního rychlého postupu ruských sil (pravděpodobně v domnění, že konflikt bude krátkodobý) a z omezené povahy sankcí uvalených Západem. Situace se však o víkendu zkomplikovala zprávami o úporném odporu ukrajinských sil a smysluplnějších sankcích.
img

Akciové trhy v průběhu ruské invaze

02.03.2022 Ruské akcie na londýnské burze krvácejí a nejistota dosáhla maxima. Evropské sankce za poslední dny dosáhly dosud nepoznané úrovně. Investoři s čistě akciovým portfoliem by podle nás měli využít strategie diverzifikované alokace prostředků, aby lépe rozložili svá rizika, a v rámci akcií navýšit investice do sektoru komodit, kybernetického zabezpečení, obrany, logistiky a megafirem. V dnešních aktualitách z akciových trhů se podíváme na historickou změnu postojů k vojenské a energetické bezpečnosti v Německu a na to, jak se tato změna odrazí na akciích firem podnikajících v obraně a energetice, ať už jde o zelenou energii, LNG či výrobce tepelných čerpadel vzduch-voda. Také se budeme věnovat evropským bankám a zemím, které mohou nejvíc tratit na odstřihnutí Ruska od SWIFTu.
img

eToro přidává další kryptoměny Storj, Balancer, Loopring a Gala

02.03.2022 Sociální investiční síť eToro dnes oznámila, že do své investiční platformy přidala další čtyři nová aktiva.
img

Studená válka 2.0? Co konflikt na Ukrajině znamená pro investory

28.02.2022 Jsem už kompletně šedivý a na trzích jsem zažil leccos. Ale válku s účastí jedné z mocností pár set kilometrů od hranic druhé velmoci, tak taková zkušenost mi dosud chyběla. I proto jsem si vědom toho, že třeba i blízká budoucnost může řadu věcí změnit a to, co si nyní myslím, se ukáže jako velice naivní názor. Co ale může znamenat nynější konflikt na Ukrajině pro investory?
img

Dopad války na Ukrajině na světovou ekonomiku

28.02.2022 Trh se zlatem minulý čtvrtek zklamal mnoho investorů kvůli silným intradenním výkyvům. Tehdy se ceny vyšplhaly na nejvyšší hodnotu seance 1 976,50 USD, což je nejvyšší úroveň za 1,5 roku.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

KPMG Canada nakoupila bitcoin a ethereum

09.02.2022 KPMG Canada je rozsáhlá mezinárodní síť společností poskytujících auditorské, poradenské a daňové služby, jejíž název sestává ze jmen zakladatelů této organizace: Klynveld, Peat, Marwick a Goerdeler.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 8. února 2022

08.02.2022 Bitcoin včera pokračoval v růstu. Úspěšný pokus o překonání úrovně 41 411 USD naznačuje ochotu investorů pokračovat v nákupu první kryptoměny. Jak dlouho jim to však vydrží? Již bylo zmíněno, že současná vlnová formace umožňuje několik scénářů.
img

Goldman Sachs: mainstreamové přijetí kryptoměn může být dvousečná zbraň

28.01.2022 Bitcoin už letos navzdory všem optimistickým dlouhodobým prognózám prošel výraznou korekcí. Ačkoli jeho obliba u retailových investorů roste, Goldman Sachs věří, že by to na růst jeho hodnoty nemuselo stačit.
img

Goldman Sachs říká, že rostoucí popularita kryptoměn nezvyšuje jejich

28.01.2022 Zrovna nedávno stratégové Goldman Sachs doporučili investorům, aby byli vůči vyprávění o tom, že široké přijetí kryptoměn zvyšuje jejich ceny, skeptičtí. Uvedli, že rostoucí popularita krypto aktiv nezvyšuje jejich hodnotu, protože i když se jejich obliba rozšířila, korelace krypto aktiv s ostatními makro aktivy se zvýšila do té míry, že jsou nyní v centru nedávných rotací napříč třídami aktiv. To je v rozporu s myšlenkou, že krypto je nástrojem diverzifikace.
img

Investiční aplikace eToro se zapojuje do metaverse. Otevírá inteligentní portfolio „MetaverseLife“

24.01.2022 eToro, sociální investiční platforma oznamuje uvedení nového SmartPortfolia „MetaverseLife“, které nabízí dlouhodobé působení na klíčových projektech v nově vznikající oblasti, a držení akcií i kryptoměn souvisejících se sektorem metaverse.
img

Za poklesem kryptoměn mohou být akcie

12.01.2022 Korekce ceny BTC o17%, která začala na konci minulého roku, nebyla pro analytiky ani investory velkým překvapením, zároveň však byly důvody pro pokles ceny nejasné.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 3.1.2022

03.01.2022 V posledních dnech čínské technologické akcie připsaly zpět alespoň část svých zisků. Řada investorů si vyhodnotila, že navzdory přetrvávajícím regulatorním tlakům, jsou čínské akcie příliš vyklesané. Současné velmi nízké valuace podle mnohých více než adekvátně zohledňují regulatorní rizika.
C:\fakepath\BNR21-579-GlobalAnalyst.jpg

Nový nástroj GlobalAnalyst vyhledává podhodnocené akcie z celého světa

20.12.2021 Globální brokerská firma Interactive Brokers, zapsaná na burze Nasdaq pod symbolem IBKR, připravila pro akciové investory nový nástroj na vyhledávání podhodnocených akcií GlobalAnalyst. Díky němu bude vyhledávání nových obchodních příležitostí a diverzifikace akciového portfolio mnohem snazší.
img

Vyhlídky zlata na rok 2022

10.12.2021 Podle komoditních analytiků ze Societe Generale by mohlo být první čtvrtletí roku 2022 pro ceny zlata v příštím roce rekordní.
img

Fidelity International: Paradox hospodářské politiky

07.12.2021 Rok 2021 přinesl oživení, ve které mnozí doufali. Firmy se znovu otevřely, dojíždějící se vrátili ke svým pracovním stolům a ti nejodvážnější z nás dokonce vyrazili na dovolenou. Situaci však nelze označit za "návrat k normálu" vzhledem k raketově rostoucím cenám energií, vysoké úrovni zadlužení a růstu, který se již nachází za vrcholem.
img

Jak na inflaci? Naučte se investovat bezpečně

30.11.2021 Navzdory krizi české domácnosti loni více spořily a na bankovních účtech tak je rekordní množství peněz. Hlavním důvodem přitom nebylo ani tak náhlé prozření a potřeba zajistit se pro nepředvídané události, jakou je například pandemie koronaviru, jako spíše omezené možnosti peníze utrácet - lidé museli nedobrovolně odkládat spotřebu. Úspory českých domácností nyní podle České národní banky dosahují téměř tří bilionů korun, přičemž téměř polovina peněz leží na běžných účtech. A na scéně se objevuje strašák, který tu dlouhé roky nebyl - inflace.
img

Ceny potravin dál rostou, o komoditách teď rozhodují COVID a inflace

22.11.2021 Komoditní sektor pokračuje už pátý týden v cestě směrem dolů. Kvůli posilujícímu dolaru rostou náklady na většinu klíčových komodit v lokálních měnách. Síla dolaru byla patrná zejména vůči euru, které se propadlo až na 16měsíční minimum. Může za to rostoucí hrozba opětovných lockdownů po celém kontinentu, brutálně vysoké ceny plynu a elektřiny, které brzdí růst, a nové problémy na východních hranicích.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-nejdulezitejsi_duvody.jpg

Nejdůležitější důvody pro diverzifikaci vlastního investičního portfolia

18.11.2021 Pokud nejste ve světě investic úplným začátečníkem, pak jste se již nejspíše setkali s pojmem diverzifikace portfolia a s některými obecnými důvody, proč je vhodné ji při investování používat. Přestože mnozí pseudoodborníci hovoří o diverzifikaci, jako o ochraně před riziky, tak je třeba říci, že právě tato definice nepatří zcela mezi ty správné a dokonce ani pravdivé. Než si zde však vysvětlíme, jak to s tou diverzifikací doopravdy je, pojďme si nejprve něco málo zopakovat o investicích a jejich zákonitostech.
img

Neotřelé obchodní strategie, které se můžete naučit zcela zdarma

04.11.2021 Neexistuje obchodní strategie, která by šla aplikovat na jakýkoliv trh. Proto se vyplatí neustále si rozšiřovat obzory a tím se připravit na jakoukoliv situaci, která se na trhu naskytne. Jenže publikace či školení v podobě webinářů a seminářů mnohdy stojí nemalé peníze. Naštěstí stále existují způsoby, jak rozšířit svůj arzenál strategií a neplatit u toho ani korunu. Můžete například zdarma sledovat tradingovou online konferenci, kterou 13. listopadu pořádáme ku příležitosti 5. narozenin Purple Trading.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-Jarda.jpg

Neotřelé obchodní strategie, které se můžete naučit zcela zdarma

03.11.2021 Neexistuje obchodní strategie, která by šla aplikovat na jakýkoliv trh. Proto se vyplatí neustále si rozšiřovat obzory a tím se připravit na jakoukoliv situaci, která se na trhu naskytne. Jenže publikace či školení v podobě webinářů a seminářů mnohdy stojí nemalé peníze. Naštěstí stále existují způsoby, jak rozšířit svůj arzenál strategií a neplatit u toho ani korunu. Můžete například zdarma sledovat tradingovou konferenci online, kterou 13. listopadu pořádáme ku příležitosti 5. narozenin Purple Trading.
img

Objem kryptoměn obchodovaných prostřednictvím Saxo Bank přesáhl 2,5 miliardy USD, přidává nové kryptoměnové produkty

03.11.2021 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznámil, že obrat jeho sortimentu kryptoměnových produktů přesáhl v tomto roce 2,5 miliardy USD. V reakci na tak výrazný nárůst klientské poptávky zvýšila tato dánská online makléřská společnost limity otevřených pozic a rozšířila svou nabídku o nové kryptoměnové produkty.
img

Napětí na komoditních trzích roste, neveselá a drahá zima se blíží

25.10.2021 Tento rok byl zatím pro komodity velice příznivý a my očekáváme jejich další vzestup, a to nejen ve 4. čtvrtletí. Za výrazným růstem cen, který jsme letos zaznamenali u mnoha klíčových komodit, stojí prudký nárůst spotřebitelských výdajů po COVIDem způsobeném omezení ekonomiky – největší, co si kdo pamatuje. V Evropě, v Číně i v USA se začínají utlumovat vládní výdaje a státní dávky, a tak se postupně ochlazují i trhy. Problémy na straně nabídky však podle našeho názoru dál poženou ceny vzhůru, a to navzdory pomalejší růstové trajektorii.
C:\fakepath\dolar-usa.jpg

Co znamenají silná data z USA pro trh?

04.10.2021 V pátek pozitivně překvapil ostře sledovaný americký index ISM. Na rozdíl od evropských i asijských PMI indexů zamířil vzhůru, když vzrostl z 59,9 na 61,1 bodu, což značí silnou konjukturu v průmyslu. Jestřáby povzbudil i růst jádrové inflace o 0,3 % meziměsíčně, což vyšlo mírně nad odhady.
img

Realitní trh a diverzifikace portfolia

04.10.2021 Diverzifikace je v případě investic důležitým nástrojem. Díky ní lze dosáhnout snížení míry rizika, aniž by současně došlo ke znatelnému snížení výnosu. Nebo opačně: při zachovaném riziku lze diverzifikací zvýšit výnos. Proto by diverzifikace měla být základním pravidlem každého investora, i toho, který chce investovat jen a pouze do realit.
img

Přední evropský index DAX30 bude rozšířen o dalších 10 společností

22.09.2021 Německá společnost Deutsche Boerse, konkrétně její dceřinná společnost Qontigo oznámila, že od pondělí 20.9.2021 byl významný evropský index DAX 30 rozšířen z původních 30 společností na 40. Důvodem tohoto kroku je získání větší diverzifikace, která má zajistit vyšší stabilizaci pro DAX index. Jedním z impulzů k této úpravě byl kolaps společnosti Wirecard v roce 2020.
img

Analytik: Rozšíření indexu DAX přinese snížení volatility

20.09.2021 Německá společnost Deutsche Boerse dnes rozšiřuje evropský index DAX z původních 30 titulů na 40. Důvodem je především větší diverzifikace, která má zajistit vyšší stabilizaci indexu. Podle analytika Purple Trading Jaroslava Tupého to v dlouhodobém horizontu povede ke snížení volatility indexu.
img

Online platforma Bondster.cz jako první umožňuje investovat do úvěrů zajištěných bitcoiny

13.09.2021 Česká investiční platforma Bondster.cz přichází s unikátním řešením na poli P2P investic nejen v Česku, ale také v Evropě. Způsoby zajištění půjček pro investory obohatila o bitcoiny, od čehož si slibuje ještě větší zájem o P2P investování.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Fond Pro arte, který investuje do umění, vstupuje na pražskou burzu

13.09.2021 Fond kvalifikovaných investorů Pro arte, který se zabývá investicemi do umění, vstupuje dnes na regulovaný trh pražské burzy. Burza cenných papírů Praha o tom dnes informovala ČTK. Celkem se na něm obchoduje 33 fondů.
img

Fond Pro arte vstupuje na pražskou burzu

13.09.2021 Fond zabývající se investicemi do umění, Pro arte (ISIN CZ0008044674), vstupuje na Burzu cenných papírů Praha.
C:\fakepath\copy-trader-06092021-2.png

Admirals spouští jedinečnou službu Copy Trading

06.09.2021 Admirals spustil službu Copy Trading v květnu 2021 a zatím se ukázalo, že tato funkce je mezi klienty oblíbená.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Akcie na pražské burze patří letos mezi nejvýnosnější na světě

11.08.2021 Akcie obchodované na pražské burze patří letos mezi nejvýnosnější na světě. Index PX již několik dní v řadě překonává své osmileté maximum z ledna 2014. Index PX-TR, který zohledňuje dividendový výnos, letos stoupl o 24,14 procenta. ČTK dnes o tom informovala Burza cenných papírů Praha. Z největších trhů následovaly americké indexy S&P 500 s růstem o 19,9 procenta a index technologických akcií Nasdaq s růstem o 18,6 procenta.
img

Portu analýza: Inflace válcuje úroky na bankovních vkladech už pátý rok v řadě. Jak ji porazit?

11.08.2021 České domácnosti mají v bankách dlouhodobě uloženo přibližně 40 % svých finančních prostředků, dohromady s hotovostí pak zhruba 45 %. Mnozí Češi a Češky tak nevědomky prodělávají. Růst cen zboží a služeb je výrazně vyšší než úrokové sazby nejen na běžných a spořících účtech, ale i u termínovaných vkladů. Jinak tomu nebude ani v roce 2021. Už pátý rok v řadě převýší inflace úrokové sazby z vkladů. V aktuální analýze se analytik Portu Vratislav Zámiš věnuje letošnímu vývoji inflace, spoření a investování Čechů, ale i tomu, proč se konzervativní chování v posledních letech nevyplácí.
img

Panattoni pro BHS Real Estate Fund vybuduje logistický park za více než 1,5 miliardy korun

30.07.2021 BHS Real Estate Fund ve spolupráci se stavitelem průmyslových nemovitostí Panattoni vybuduje nový logistický park poblíž Bratislavy. Projekt s názvem Panattoni Park Bratislava North reaguje na vysokou poptávku po skladových prostorech, které budou mít skvělou dopravní obslužnost pro Slovensko, Rakousko, Českou republiku i Maďarsko.
img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Analýza Fidelity International: Jak investovat do nápojů

31.05.2021 Mnozí z nás vzhlíželi k prvnímu drinku v hospodě nebo restauraci jako k milníku na cestě lockdownem a opětovným otevřením. Jednoduché, rychlé, společenské, není nic sladšího než malé vítězství v podobě osvěžujícího nápoje. Ať už se jedná o oslavu, setkání, truchlení nebo jen schoulení se na pohovce, dát si něco k pití je součástí tohoto všeho, takže se nápojový průmysl stal hlavní silou moderního konzumu.
img

Skupina PPF se loni propadla do ztráty 7,42 miliardy Kč

20.05.2021 Skupina PPF zesnulého Petra Kellnera loni vykázala ztrátu 291 milionů eur (7,42 miliardy Kč), zatímco o rok dříve dosáhla čistého zisku 1,005 miliardy eur (25,5 miliardy Kč). PPF dosáhla ve druhém pololetí zisku 93 milionů eur (2,4 miliardy Kč), zatímco v tom prvním byla ve ztrátě 384 milionů eur (9,5 miliardy Kč). Návrat k ziskovosti během koronavirové pandemie umožnilo největší tuzemské investiční skupině rozkročení do různých oborů a regionů, řekl ČTK její mluvčí Leoš Rousek.
C:\fakepath\admirals-20052021.png

Jak začít investovat na burze

20.05.2021 Jak začít investovat na burze pokud nemáte žádné zkušenosti ani znalosti finančního trhu? To a mnohem více zjistíte v našem průvodci pro začínající obchodníky...
C:\fakepath\xtb-19052021.png

Analytické fórum 2021 se blíží!

19.05.2021 Již ve středu 26.5.2021 od 17:30 začíná živé vysílání online diskuze předních tuzemských analytiků a investorů. Cílem celé akce je poskytnout veřejnosti kompletní přehled o trzích a ekonomických poměrech nejen u nás, ale také ve světě.
img

Správa železnic, státní organizace vysoutěžila dodávku trakční elektřiny na PXE

14.04.2021 Správa železnic již počtvrté v historii vybrala dodavatele trakční elektřiny pro dopravce formou elektronické aukce. Stalo se tak prostřednictvím burzovního shromáždění na Power Exchange Central Europe (PXE).
C:\fakepath\trading_platforms.png

Řízení rizik v tradingu a jeho zásady

04.04.2021 Řízení rizik je jedním z nejdůležitějších aspektů obchodování. Každý trader by měl být dobře seznámen s možnými riziky a přístupy k jejich identifikaci a vyhodnocení. Tento příspěvek se proto bude zabývat tím, co je risk management, jak identifikovat rizika v tradingu a jak je správně ohodnotit. V neposlední řadě se zaměříme na zásady při řízení rizik.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

📢27. 3. NEJVĚTŠÍ TUZEMSKÁ AKCE PRO TRADERY!

24.03.2021 Online trading konference 2021 je již třetí velkou online událostí za poslední rok, kterou brokerská společnost XTB pořádá. Předchozí dvě akce se věnovaly tématům souvisejícím s pandemií koronaviru a jaký má dopad na globální trhy a tradeři se zaobírali i investičními výhledy pro rok 2021.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (22.3.2021)

22.03.2021 Finanční trhy se sžívají s vyššími výnosy, ale neděje se tak bez obětí. Americký index S&P 500 v minulém týdnu klesl a stejně na tom byly také další hlavní indexy na Wall Street. Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů se v minulém týdnu dostaly až čtrnáctiměsíční maximum na 1,75 %. Nejhůře je snášení technologické akcie, které během pandemie výrazně vzrostly.
C:\fakepath\2021-Trading-Konference-Cover.PNG

Učte se obchodování na trzích od těch nejlepších v rámci Online trading konference 2021

22.03.2021 Nová doba definovaná globální pandemií proměnila i pořádání tradičně prezenčních konferencí a seminářů. Ve snaze omezit sociální kontakty na minimum se podobné oborové a vzdělávací akce přesouvají do online prostředí. Nejinak tomu bude u plánované investiční konference zaštítěné předním brokerem XTB, která se zaměří na vše, co potřebuje každý investor a trader vědět o obchodování na trzích v roce 2021. Koná se už 27. března a účast je na základě e-mailové registrace zdarma.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

FIDELITY INTERNATIONAL a MOONFARE uzavřeli strategické partnerství

18.03.2021 Společnosti Fidelity International a Moonfare spojily své síly ve strategickém partnerství, aby investorům rozšířily přístup k investování na neveřejných trzích. Moonfare bude poskytovat profesionálním klientům společnosti Fidelity International v Evropě přístup k nabídce spravovaných fondů privátního trhu. Společnost Fidelity převezme minoritní kapitálový podíl a zaujme místo v dozorčí radě platformy Moonfare. Partnerství posílí ambice společnosti Fidelity International na alternativních trzích a prohloubí spojení Moonfare s předními manažery aktiv a bankami.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (15.3.2021)

15.03.2021 Situace na finančních trzích vypadá stále poklidně. Ke snížení rizikové averze přispěly v minulém týdnu 2 důležité události. Evropská centrální banka se rozhodla urychlit nákupy aktiv prostřednictvím krizového programu PEPP. Tento krok by měl přispět k nižší úrovni výnosů, které se v minulých týdnech staly hrozbou rally na akciích. Druhou událostí je schválení stimulačního balíčku v USA ve výši $1,9 bilionu, který mimo jiné znamená, že většina Američanů dostane šek ve výši až $1400. A část z této podpory jistě skončí na finančních trzích.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
C:\fakepath\trader-03032021.png

Jak se ochránit před riziky pomocí diverzifikace?

03.03.2021 Každý den dochází k událostem, které ovlivňují všechny trhy. Někdy to mohou být pozitivní zprávy o zaměstnanosti, výsledkové sezóně nebo o pozitivním ekonomickém růstu, z kterého všechny trhy profitují. Na druhé straně můžeme být často svědky i negativních zpráv, které nepříznivě působí na naše investice a portfolio. Jediný způsob, jak se tady tomu vyvarovat je buď neinvestovat vůbec, anebo se zaměřit na kvalitní řízení rizik a diverzifikaci.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Nově může každý investovat do sudů české whisky, s výnosem osm procent ročně. Má to smysl?

02.03.2021 Výrobce české whisky Trebitsch nově nabízí možnost investovat do sudů naplněných destilátem, aby získal kapitál pro zvýšení kapacity pálení. Ve skladech firmy teď v dubových sudech zraje 40 tisíc litrů whisky, letos plánuje přidat dalších 80 tisíc litrů čerstvě vypáleného destilátu. Peníze vložené do soudků firma plánuje investorů úročit osmi procenty ročně. Má taková investice smysl?
img

Jak obchodovat akciové indexy

01.03.2021 Primárním účelem akciových indexů je poukazovat na životaschopnost určitých regionů, či odvětví trhu. K tomu jsou ostatně využívány už od roku 1896. Avšak kromě ekonomů, bankéřů, či analytiků, kteří akciových indexů za tímto účelem skutečně využívají, se najdou také jedinci, jenž si spekulováním na vývoj jejich ceny dokáží přijít k potenciálně slušným výdělkům. Pokud vás zajímá jak, pak čtěte dál.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CFD-krypto-HP.jpg

CFD krypto trading

01.03.2021 S kryptoměnami, tedy spíše se vším, co se nějakým způsobem týká té nejznámější z nich Bitcoinu, jako by se v posledních měsících opět doslova roztrhl pytel. Přestože jsou kryptoměny opět v centru dění a o obchodování s nimi se zajímá stále více lidí, ne všem je jasné, jak s tím začít. Proto jsme připravili dnešní článek, který by měl sloužit jako jakési nezbytné minimum pro úspěšný start.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Long signál na akcie Boeing (BA)

24.02.2021 Boeing je jednou z předních světových leteckých společností se zákazníky ve více než 150 zemích. Kromě komerčních a vojenských letadel společnost vlastní také balistické rakety, vesmírné rakety, satelity, integrované obranné systémy, komponenty a služby pro kosmické lety s posádkou. Dlouhá fáze korekce je u konce a nyní se zdá, že býci se opět vrací do hry.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Růst čistého zisku, aktiv a úvěrového portfolia: Mezinárodní investiční banka zveřejnila finanční výsledky za rok 2020.

08.02.2021 Dne 4. února 2021 zveřejnila Mezinárodní investiční banka (MIB) auditovanou účetní závěrku dle IFRS-9 za rok 2020.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Bezpečný přístav pro investice v roce 2021, koronaviru navzdory

12.01.2021 Zpráva o nové nebezpečné mutaci koronaviru z Velké Británie nám připomněla, kolik toho ještě o novém viru nevíme a jak nestabilní období pro podnikání na trzích zažíváme. Sotva se zdálo, že máme vývoj pandemie pod kontrolou a opatření se rozvolnila, ukázalo se, že stabilita byla jen zdánlivá. Zpráva o nové mutaci viru doslova ze dne na den negativně zasáhla finanční trhy – pokles zaznamenalo zlato, evropské akcie i Bitcoin. V souvislosti s tím se nabízí otázka, co nás čeká v investicích příští rok. Je na obzoru další krize?
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
C:\fakepath\investice-30122020.png

Pasivní vs. aktivní investování

30.12.2020 Investování prostřednictvím ETF je každým rokem stále populárnější. Vzniká spousty debat, která z forem investic je nejlepší. Není však žádným tajemstvím, že pasivní investování se dostává v posledních letech do popředí.
C:\fakepath\trader-28122020-3.png

Nejčastější chyby při investování

28.12.2020 Pokud plánujete začít investovat, měli byste vědět, kterým chybám je třeba se vyvarovat. Některé níže zmíněné věci, které jsou v tomto článku, vám mohou přijít jako samozřejmost, jenže někdy i zkušený investor špatně odhadne situaci a dopustí se chyby, která pro něj může být drahá. Často se to stává u nových příležitostí na trhu, a proto je dobré si zopakovat někdy i úplné základy správného investování a zkontrolovat, jestli se z jedné z těchto chyb náhodou nedopouštíte.
C:\fakepath\trhy-23122020.png

Je na obzoru další krize?

23.12.2020 Když už to vypadalo, že se koronakrize pomalu chýlí ke konci, opět se ukázalo, že má virus navrch. Vakcíny už byly připravené, opatření se uvolnila a vypadalo to, že příští rok bude pro trhy a investory mnohem přívětivější. Jenže v neděli přišly zprávy o nové formě covidu, a to trhy položilo. Pokles zažilo například zlato, index S&P 500, evropské akcie ale i Tesla nebo takový Bitcoin. Co nás tedy čeká příští rok? Zažijeme korona krizi opět od začátku?
C:\fakepath\investice.png

Alternativní investice

16.12.2020 Pod pojmem investice si většina lidí představí vkládání své práce nebo svých příjmů do jiných aktiv, jiné práce nebo projektu s vidinou toho, že jim takto investované prostředky v budoucnu přinesou zisk. Lidé se investování živí, někteří pouze spoří na důchod a někteří mohou ve světě investic najít i koníček a zálibu.
img

Výhled Fidelity International pro rok 2021: Můžeme být optimističtí?

10.12.2020 Rok 2020 byl jiný než všechny, co pamatujeme. Bude tak sloužit jako připomenutí, že krize může udeřit kdykoli a každá je zcela specifická. Andrew McCaffery globální CIO, Asset Management Fidelity International upozorňuje: „Při přechodu do roku 2021 proto opatrně vyvažuji nedávný optimismus na trzích větší obezřetností.“
C:\fakepath\investice.png

Investice do ekologie?

09.12.2020 V posledních letech se stále víc a víc řeší problematika globálního oteplování, recyklace obnovitelné energie a spousta dalších věcí týkajících se ekologie. Myšlenka na zelenější svět se už dostává do podvědomí nejen prostým aktivistům, vědců, politikům ale i investorům, kteří vždy samozřejmě putují s trendem. Proč se stále zvyšuje oblíbenost „zelených akcií“ a kde se vyskytují příležitosti na tomto trhu?
C:\fakepath\Hiring-23112020.PNG

Přichází inflace nebo pád cen?

23.11.2020 Nabídka zboží a služeb zůstává kvůli restriktivním opatřením omezená. Na druhou stranu domácnosti i firemní sektor je plný optimismu, který doprovází rostoucí akciové trhy a naplno úvěrující banky. Tento mix je proto živnou půdou pro růst cen. Kam v této době nasměrovat své finance na finančních trzích?
img

Broker Consulting Index podílových fondů: Druhá vlna přinesla zvýšenou volatilitu

19.11.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost -2,05 %, v září vykazovaly -3,01 %. Dluhopisové fondy si v říjnu připisují zhodnocení 3,07 %, v září 1,93 % a peněžní fondy vykazují 5,14 %, pro připomenutí v září si připisovaly 3,32 %. Pokles zažily pouze smíšené fondy, které si připisují 0,57 %, v září 1,49 %. Komoditní a nemovitostní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích. Komoditní fondy od začátku roku vykazují pokles -6,23 %, v září to bylo -6,50 %. Nemovitostní fondy si na konci října připisovaly -8,74 %, v září měly pokles -8,90 %. Broker Consulting Index podílových fondů za říjen 2020 uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.
img

Za přesun výroby Superbu na Slovensko může z velké části nenasytnost odborářů

11.11.2020 Za rozhodnutím koncernu Volkswagen stavět novou továrnu na Slovensku, a nikoli v Turecku, stojí více faktorů, z nichž ty nejpodstatnější jsou opravdu náklady. Ovšem roli hraje také třeba geopolitické riziko. To je nepochybně vyšší v případě Turecka než Slovenska. Takže pro Volkswagen nakonec mohlo být Slovensko celkově atraktivnější, i když jeho nákladovost nemusí být nejnižší z možných variant.
C:\fakepath\Supremacy.jpg

Jak lze obchodovat se Supremacy strategií

09.11.2020 Není žádným tajemstvím, že pro většinu obchodníků znamená aktivní obchodování na finančních trzích ztrátu peněz. Zkušení investoři radí jít proti davu a získat tak šanci na zisk. Pokud máme přístup k informacím o směru převládajícího obchodování, můžeme otevřít pozice v opačném směru, v očekávání, že trh půjde proti většině obchodníků.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Programování | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CNH | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/SEK | GBP/CHF | AUD/JPY | SGD | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Deník tradera | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Spready | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Break/Even | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CEO | CFD | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Denní rozpětí | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | Durace | ECB | ECN | EMA | EONIA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Odvrácení rizika | Opce | Open | Fondy kvalifikovaných investorů | Out of the money | P/E | PAMM | PEG | Pasiva | Penzijní fond | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | SICAV | Scalping | Sell Limit | Sentiment | Short | Short Term | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard and Poor's | Statut | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Peter Schiff | Burzovní obchodník | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Trading Contest | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Kopírování obchodů | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Colosseum | Tomáš Vobořil | EuroStoxx50 | Trade Station | Forexový trader | Dukascopy | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | GBPUSD | GBPJPY | Aktivum | Carry trades | Carry trading | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | StrategyQuant | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Stock | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Aktuální vývoj ceny ropy | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD support | CFD trading | CFD vs futures | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je diverzifikace | Co je dluhopis | Co je opce | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | České akcie | České koruny | Daňové přiznání | DAX 30 | Dax index | Day trading | Degiro | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | EURTRY | Evropská banka | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finance.cz | Finanční derivát | Finanční investice | Finanční kapitál | Finanční kurzy | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční služby | Finančník cz | Fio | Fio akcie | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forex obchodování | Forexové strategie | ForexPeaceArmy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBPCHF | GFT | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota eura | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do podílových fondů | Investice do stříbra | Investice do umění | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční mince | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investiční záměr | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování do zlata | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak vydělat | Jak začít obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz akcie | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Lira | London metal exchange | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Minimální mzda | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Naučte se investovat | Nejlepší investice | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | Osobní finance | Otevřené podílové fondy | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Pavel Kaiser | PayPal | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | RUB | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | Spořící účty | Státní dluhopisy | Statut fondu | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Švédská koruna | Světové burzy | SWIFT | Švýcarské banky | TopForex | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | US dollar | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | Zahraniční měny | Země EU | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Obchodní pravidla | EIA | ING | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | Bill Gates | Buy | Buyout | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | Defenzivní tituly | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Market Underperform | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Opční prémie | Operativní marže | P.A. | P/S | Petr Kellner | Provozní marže | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Výnos do splatnosti | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Regulovaný trh | Standardní množství | Zajištění (hedging) | Zaknihované akcie | Běžná likvidita | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Casino | Zhodnocení účtu | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Martingale | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Rozhovor | Úspěšný trader | E-mini | Know-how | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | Disciplinovaný trader | 1 milion | Burze | Co je CFD | Podvědomí | Commodities | Currency | Day trader | Diskusní fórum | Dividendové akcie | Investment | Kurz USD/CZK | Německá burza | Stock market | Traders | Trading forex | Zlatý standard | Aramco | Rhodium | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | Danske Bank | Intesa Sanpaolo | SEB Bank | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | DIW | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | Nordea | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | S&P Dow Jones Indices | Barrick Gold | Forex asistent | Propad na finančních trzích | WACC | Reporty | CI Komodity | FX společnosti | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Fundamentální výhled | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Finanční gramotnost | Poměr P/S | Výkon fondu | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Erste Bank | Averze k riziku | Index pražské burzy | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Globální trhy | Zajištění investice | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Časování trhu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Energie | Příležitosti na trzích | Seeking Alpha | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | Zkušení investoři | SEB | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Volby v USA | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | City | Helicopter money | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Miliardáři | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Prezident ECB | Vývoj měn | Kolísání trhu | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Ekonomické dopady | Členství v EU | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Kolísání směnných kurzů | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Objem investic | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Analýza akciového indexu | Akce centrálních bank | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | GER30 | Německý index DAX | Bělorusko | Dopady finanční krize | Indexové ETF | Úvěrový rating | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Sinopec | Pokles výnosů | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Zpomalení v Číně | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Finance Magnates | Elektronické peníze | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Germany 30 | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Globální krize | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Poptávka investorů | Rekordní minima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Mezinárodní investice | Ministr obchodu | U.S. Bank | Průzkum | Graf ropy | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Migrační krize | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Britské referendum | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Europe 1 | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Kapitálové strategie | ExxonMobil | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Členské země EU | Aktivita centrálních bank | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | Derivátové produkty | Globtrex | Morningstar | SaxoTraderGO | Bridgewater | Venture Capital | Úspěšné investování | ex | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | State Street Global Advisors | Jakub Kovařík | Trump rally | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Swiss Life Select | Bridgewater Associates | Alokace aktiv | Zahraniční forex | Investopedia | JPMorgan Asset Management | Intradenní obchody | Chicago Mercantile Exchange | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Cena palladia | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | Trading analýza | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | IBKR | Jesse Livermore | Benjamin Graham | World Gold Council | Zlato.cz | Český zlatý poklad | Objem zlata | Nákupy zlata | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Protiruské sankce | Profesionální tradeři | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Očima tradera | Zajímavé výnosy | Investiční alternativa | Margin trading | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Psychologický deník | Cena platiny | Palladium | Obchodování indexů | Pavel Drahotský | Technologie blockchain | Václav Pech | Jan Dvořák | Tomáš Mirzajev | Martin Stibor | BTC/USD | Kalendář makroekonomických dat | Digitální zlato | Měnové zajištění | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | Mezinárodní obchodování | Diverzifikace investic | Diverzifikace aktiv | LYNX Trading | BTCUSD | xPartners | Investiční nástroj | Monero | Zcash | Bitcoinové futures | ETH | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Ray Dalio | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Power Exchange Central Europe (PXE) | Fincentrum | Inteligentní investor | Binance | Věštec z Omahy | NEST | ESMA | Stellar | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Finanční produkt roku | Finparáda.cz | Fidelity Fund | Crypto | RoboMarkets | Tržní kapitalizace kryptoměn | MSCI World Index | Krypto aktiva | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Patrik Klempár | CopyFX | RAMM | Strategy Builder | Obchodování na trzích | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | CFD na kryptoměny | Výkonnost fondů | Vzácné kovy | TRON | Kobalt | Výnosy desetiletých dluhopisů | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složený úrok | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Začít investovat | Geopolitická rizika | Globální akcie | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Asociace pro kapitálový trh ČR | Stock-picking | Index-tracking | Pasivní (indexové) investování | Výkonnost indexů | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Investování do ETF | Konzervativní investice | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Co jsou ETF | Analytik TopForex | Bitcoiny | Propad kapitálu | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Spoření na důchod | Podíl eura | Vývoj na finančních trzích | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Podniky | Projev Jeroma Powella | Čínské měny | Globální růst | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | FAANG | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Volný kapitál | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | Martin Kodýdek | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | HKD | Manažer fondu | Příběh obchodníka | Nové peníze | Patrik Mackových | I-Trader | Použití finanční páky | FKI | Úrokový výnos | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Finanční skupina | Mileniálové | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Investiční chování | Pomerančový džus | Cena plynu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | CFD broker | Cyprus Securities and Exchange Commission | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | MRCI | Stanovení ceny | Obchodování se CFD | MSCI All Country World | Jiné měny | Výkyvy na trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Anticyklické akcie | Zvýšení úrokové sazby | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Úroková sazba v USA | Obchodované fondy | Pojištění vkladů | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Globální index | Zadluženost | Hodnota indexu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Majetek | The Wall Street Journal | Budoucnost Bitcoinu | Obchodování security tokenů | Currency.com | VP Capital | Larnabel Ventures | Klasické peníze | Blockchainový podnik | Společnost Currency.com | Platforma pro obchodování | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Snížení volatility | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Petr Kouba | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Ropa WTI CFD | Káva Arabica CFD | FX měnový pár | Trh kávy | Dluhopisy s vysokým výnosem | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Velké riziko | Profesionální trader | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Investice do palladia | Palladiové akcie | MetaTrader Supreme Edition | Hodnotové investování | Výsledky ČEZu | LYNX Idea Center | Investiční platforma Portu | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Světové finanční trhy | Diverzifikace rizika | Období vysoké volatility | Vysoké zhodnocení | Norský fond | Investice do konopí | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | PINS | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Price Action strategie | Global Crypto | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | GOLDEN POCKET | Micro futures | Nasdaq100 | Český průmysl | Růst cen ropy | Sójové boby | Bondster | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | BTC CME FUTURES | TOTAL MARKET CAP | Marek Vaňha | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Akcie klesají | Měnový výhled | Sharpe ratio | CFD na indexy | Elliottovy vlny | Globální HDP | NVDA | Riziko recese | Využití eura | Použití eura | Mezinárodní měny | Odklon od dolaru | Diverzifikace od dolaru | Globální využití eura | Začít obchodovat | Finanční svět | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Ponziho schéma | Wealth Management | CYRRUS ADVISORY | Momentum formula | Opční obchodník | CoinShares | Tomáš Daňhel | Principy multi-asset obchodování | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Ceny niklu | Ropné akcie | Velké altcoiny | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | BTC CME | Maržové obchodování | Maržový účet | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Štěpán Křeček | Silný dolar | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poptávka po stříbru | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Společnost MSCI | Investiční kritéria | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Měna Facebooku | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Pohonné hmoty | MDAX | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Gram zlata | KB | Prosus | US500 | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | Povídání o trzích | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | UCITS | Snížení daní | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Karel Gott | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Obchodování zlata | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | České nemovitosti | Price Action analýzy | Edge | Profesionální obchodníci | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Zkušený trader | Zlaté ETF | Zerohedge | Snižování rizika | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Algo trader | Algo trader Petr Kouba | Sestavování portfolia z AOS | Portfolia z AOS | Jak provádět backtesty | Obchodování u Bossa | Společnost BOSSA | AOS v praxi | Tomáš Rozehnal | Trader Petr Kouba | Automatické systémy | Využití AOS | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Výše investice | Investice do fondu | Hospodářské krize | Oslabení čínské měny | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Prodávat své akcie | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prohloubení schodku | Peter Garnry | Káva | Majoritní akcionář | Ropný gigant | Politická situace | Německá vláda | IOT | Hongkong | Patterny | Strategické partnerství | Investice do ropy | Americký ministr obchodu | Trinity | Ziskový trader | PXE | LNG | Dodržování obchodního plánu | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Rijád | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Prodat část akcií | Státní investiční fond | Jak začít investovat | Trh práce | Swiss Life Select ETF Constellation | Fond Shop | Řízené investiční strategie | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylka | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Supreme Edition | UCITS ETF | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Recese v Evropě | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | MKR | BAT | Olívia Lacenová | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | IIF | Obchodovat na burze | Pravděpodobnost úspěchu | Jakub Hodan | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Zůstatek | Studie | 4G | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Ekologie | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Skrytý potenciál | Nejistota na trzích | Ukrajina | Příliv investic | Amazon | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Buy-and-Hold | Reálné zhodnocení | Nulový úrok | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Politická krize | Legislativa | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Finanční rezervy | Dlužníci | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Dluhopisoví investoři | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Digitální měna Facebooku | EET | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Wilbur Ross | Průmysl | ADP | Příprava na obchodování | Investovat v roce 2020 | Radim Krejčí | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Neinvestovat do stříbra | Neinvestovat | Gabriel Štefaňák | Impuls | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Seriózní trading | Position sizing | Schopnosti obchodování | Schopnosti obchodování na forexu | Obchodování více strategií | Diverzifikace strategií | Váš trading | Obchodujte jednoduše | Dlouhodobý byznys | První rok tradera | Být trpělivý | Přežití na forexu | Dodržovat obchodní plán | Testování na demo účtu | Přijatelné riziko | Správný position sizing | Velikost pozice | Riziko při obchodování | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Rozvíjet svoje schopnosti | Více různých strategií | Nové obzory | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Vlastní nemovitost | Pořídit si vlastní nemovitost | Data z průmyslu | Tržby z průmyslové činnosti | Stavebnictví | Copy trading | Kopírování obchodů profesionálních obchodníků | Co je to copy trading | Rozdíl mezi copy tradingem | PAMM a RAMM | Percent Allocation Management Module | Modul řízení alokace procent | Risk Allocation Management Model | Model řízení alokace rizik | Řízení alokace rizik | Alokace rizik | Investování za pomoci správce účtu | Kopírovací služby | Ceny zboží | Rostoucí mzdy | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Vládní výdaje | Pojišťovny | Podíl akcií | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Vývoj hodnoty akcií | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Diverzifikace ekonomiky | Vision 2030 | Soukromý sektor | Výsledek voleb | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | United Technologies | Farmaceutická společnost | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Společnost Microsoft | Porsche | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | STOXX50 | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Hypoteční trh | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Nižší likvidita | Šperky | Kupní síla | Automobil | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Ministr hospodářství | Nike | Bydlení | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Přijde krize | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | Vlastní prostředky | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Roční růst | Miliardy korun | Cena pšenice | Kraft Heinz | Peter Navarro | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Nejistoty na finančních trzích | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Vyšší ceny ropy | Prodej automobilů | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Commodity index | Netflix | NFLX | Inovace | Stoupající trend | Americké dolary | Výroba aut | Washington | Daimler | Výprodeje akcií | Analýza společnosti | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Velké trhy | Ministr zahraničí | Von der Leyenová | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Experti | Výhled Fidelity International | Výplaty dividendy | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Německá společnost | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Dividendový aristokrat | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Míra zadlužení | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Práce s rizikem | Největší krize | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Britské společnosti | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Vyplácení dividend | Předsudky | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Akcie výrobce letadel | Lepší zítřky | Google | WhatsApp | Obchodní vztahy | Anglie | Trhy | Ministr obchodu Wilbur Ross | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Španělská chřipka | American Express | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Nový virus | Virus | Vir | Negativní dopad | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Bluechip | Pravidelné investice | Americký kongres | Provozní zisk | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Jednatel | Freedom Financial Services | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | FIAT | Pravděpodobnost ztráty | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Rezistenční úrovně | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Daň z příjmu | Čínská vláda | Dopady koronaviru | FCF | BP | Optimismus na trzích | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Taleb | Sazby beze změny | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Firemní sektor | Bluford Putnam | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Biogen | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Ker Gibbs | XTB Live Trading | Trading webináře | Live Trading webináře | Akcie 3M | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Směřování trhů | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Dopad koronaviru | Virus Covid-19 | FinTech akcie | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Časová náročnost | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Šok | Popis strategie | Vzestup inflace | Guru | Mladší investoři | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | Důsledky koronaviru | Robert Novoměstský | Riziko hospodářského poklesu | Pravidelná investice | Pohyb Bitcoinu | WP | Cenové války | Restrikce | Těžební kapacity | Objemy ropy | Americké výnosy | Vysoká rizika | Investovat do fondů | Prudký pokles | Poradci | IBEX 35 | Lufthansa | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Stav nouze | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Mimořádné kroky | Stimuly | Evropské země | Brusel | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Kabinet | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Index frankfurtské burzy | Stimul | Burzy cenných papírů | New York Times | Nákupy aktiv | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Volatilita akciových trhů | Loňský zisk | Prudký pokles cen | Zásobníky | Texas | Waste Management | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Katar | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Negativní korelace | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Citrix | Citrix Systems | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | České vlády | Investice do zdravotnictví | Allianz | Americký investor | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Creighton University | Petr Zýma | Činnost brokera | Specialista XTB | Rozložení kapitálu | Historické pohyby | Denní režim analýz | Denní režim | Výkonnost indexu | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Izrael | Abbott Laboratories | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | Alžírsko | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Apple (AAPL) | LTV | Letecká společnost | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Koronakrize | Společnost Unilever | Poplatky za držení pozice přes noc | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Údaje | Dlužník | Ekonomické škody | DPH | Mexiko | Marshallův plán | Ropný průmysl | Legendární Porsche | Porsche 911 Clubsport | ETF portfolio | Eni | Novela zákona | Cushing | Společnost Saxo Bank | Sociální nepokoje | Lukáš Vokel | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Opětovný pokles | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Mozek | Splátky dluhů | FANG | DAWN | WMT | Novela zákona o dluhopisech | Emitenti | Delaware | Massachusetts | Více peněz | Long signál na akcie | WisdomTree | Peníze z vrtulníku | Microsoft Corp | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Kde investovat | Jiří Makovský | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Barrick Gold Corporation | B2Gold | B2Gold Corporation | AMC | Procter & Gamble | Vazby mezi ekonomikou Číny a USA | Správy peněz | Poskytovatelé signálů | USD za barel | Rizikové averze | Propad ceny | Trade | S&P500 | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Průměrný výnos | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | SARS-CoV-2 | Reddit | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Posílení | Největší propady | Pascal Blanqué | Amundi | Investiční šéf Amundi | Investiční šéf | Joanna Munro | Investiční šéfka HSBC Asset Management | Investiční šéfka | HSBC Asset Management | Kristina Hooper | Investo | John Bilton | Sonja Laud | General Investment Management | Legal and General Investment Management | Eliška Skřivanová | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Větší pokles | Lucembursko | Zrušení daně z nabytí | Období volatility | Korekce na trzích | Zvýšení celkové návratnosti | Cenový propad | Cestování | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | Výroba aut v USA | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Investice do svobody | Zlato od BHS | Růst hodnoty zlata | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Prudké pohyby | Energetické úspory | BCM | Tomáš Kolomazník | Analytik BCM | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ekonomická realita | Finanční polštář | ATH | Zaměstnanci | Gilead | Akcie padají | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | ISM pro sektor služeb | HG měď | Růst výnosů | Rally na akciích | Poměr PE | Maloobchodní tržby v eurozóně | Oddlužení | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Státní banka | Skladování ropy | Tisknutí peněz | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | Růst EBITDA | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Dopad krize | Členské státy | NKE | Průmyslové kovy | Členské země | Dominance bitcoinu | Technologický pokrok | Merck KGaA | Merck | Preqin | Nejbohatší Čech | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Postoj k riziku | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Advance Auto Parts | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Přerušení EET | Zrušení Účtenkovky | Václav Šimek | Velký růst | Velikost fondu | Kupci | Společnost Facebook | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Roční zhodnocení | Ekonomické zotavení | Filip Navrátil | Europa Investment Property | Pronájem nemovitosti | Investované peníze | JDE | Nezkušení investoři | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Jiří Kovařík | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Výrobní PMI | PEPP | Gambling | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Berlín | Býčí trend | Oracle | Společnost BP | Globální používání eura | Používání eura | Nikola | Ropná krize | Období krize | La Stampa | Globální poptávka | Energetický gigant | Nevada | GRANOLAS | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Podpůrné programy | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Investiční aplikace | Správce aktiv | Cardano | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Analytik Purple Trading | Nízké sazby | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Koronavirové epidemie | Google Pay | Portfolio kryptoměn | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Objem aktiv | Fintech společnosti | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Neočekávané události | Nepředvídané události | Peníze z vrtulníků | Dopad pandemie | Novavax | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Ant | Sony | Epic Games | Chorvatsko | Leva | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Riskování | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Větší pozice | Emirates | Společnost Emirates | České zlaté rezervy | Ceny emisních povolenek | Úspěchy | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Viktor Orbán | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Noble Energy | Společnost XTB | Tradingová strategie | Znovuotevření ekonomiky | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Reliance | Mírná korekce | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | DeFi | Korelace s akciemi | Alternativa ke zlatu | Anglogold Ashanti | Franco Nevada | Royal Gold | Prognóza ceny zlata | Čínská společnost | Zastavení růstu | Důvěra | Správci fondů | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Ant Group | WeCHat | Akcie a cenné kovy | Zlato a AUD/USD | Politické události | Časový horizont | Časový úsek | HelloFresh | Ziskové pozice | Napětí mezi Čínou a USA | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Obchodní centra | Prezidentské volby USA | Vliv voleb na trhy | Diverzifikace do různých sektorů | Radikální změny | ČEZ ESCO | Analytik XTB | Online nakupování | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Air Liquide | SkyBridge Capital | Počet akcií | Období zvýšené volatility | Investorské chování | Časovat trh | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Ruská vláda | Německý regulátor | Holdingová společnost | LEND | YFI | DIA | CRV | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Trh s decentralizovanými financemi | SPAC | Anas Sálih | Kuvajtský ministr financí | Země v Perském zálivu | Zhodnocení akcií | Platforma eToro | Klimatické změny | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | Budoucí vývoj | BHS Real Estate Fund | Nákup cenných papírů | Unity | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Správně diverzifikovat | Investiční prostředí | Plynovody | Snížit emise | App Store | Grubhub | Biden | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Vinci | Test na koronavirus | Ziskové cíle | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | FiveThirtyEight | NextEra | Energetický sektor | Frakování | Měnový fond | Stresové situace | AEX | Naspers | iPhone | Walgreens | Klíčový okamžik | Dopady amerických voleb | MicroStrategy | Významné riziko | Akciové portfolio | Akcie Sony | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Pohled na americké volby | Dopady amerických voleb na ekonomiku | Vítězství Joe Bidena | Trumpova rally | Concho | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Futures a opce | Futures na ropu | Moneta | SAP AG | Cenový vývoj indexu | Pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | Podvážení | Očekávané výnosy | Hospodaření skupiny PPF | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | Ruské společnosti | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Úspěšní tradeři | Electronic Arts | Klesající dolar | Oslabování amerického dolaru | Strategie Supremacy | Supremacy | Supremacy strategie | Pinduoduo | Akciové investování | QCOM | Polská vláda | Price Action obchodní strategie | Pád cen | Vývoj akciového indexu PX | Vývoj indikátoru zaměstnanosti | Silný indikátor | NFIB | Indikátor NFIB | Ministr zdravotnictví | Babcock | Babcock International | Pasivní investování | Praktické tipy | Zelené dluhopisy | Spotřebitelská poptávka | Proražení | Investice do ekologie | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Hannon Armstrong | Solar Edge | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Výběr akcií | Sektor kryptoměn | Index DAX 30 | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | TABAK | BIDU | Proč investovat | Alkohol a doutníky | Umělecké předměty | Mince a starožitnosti | Lego | Sběratelské kartičky a známky | Sběratelské kartičky | Očkování | Stabilní příjem | Orbán | Emise akcií | Ceny aktiv | MGM | Plný úvazek | Chyby při investování | Kryptoburzy | Voda | Nevýhody pasivního investování | Carnival | Emise dluhopisů | Denní rutiny | P2P | Peer-to-peer | Burzy v USA | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Zvýšení těžby | Polkadot | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Investiční manažeři | Brands | Zdravotní péče | Akcie Prosus | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Salutem | Salutem Fund | JD | Bezpečný přístav pro investice | Shopify | Akcie stabilní | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | WU | Indexy na Wall Street | Německé ceny | Situace na trhu | Vhodné akcie | ACRA | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Akcie Gamestop | KFC | Marriott | PEP | Polská společnost | Trustly | Investiční účely | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Intradenní pohyby | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Cenové výkyvy | ROI | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Akcie společnosti GameStop | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Poměrové ukazatele | Rozvolnění | Budoucí vývoj ceny | Finanční výsledky | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Supercyklus | UNH | UnitedHealth (UNH) | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Obchodní přístupy | Růstový trend | Akcie Tilray | Pákový efekt CFD | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | Rozhodnutí vlády | Air | Nový kapitál | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | CFD krypto | Krypto trading | Trading kryptoměn | CFD Trading kryptoměn | Směna na burze | Nákup fyzické kryptoměny | Fyzické kryptoměny | Nevýhody CFD | Nabídka kryptoměn | Swap poplatky | Více obchodů | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | Akcie Boeing | Trebitsch | Whisky Trebitsch | Herní průmysl | Nesystematické riziko | Co je to diverzifikace? | Jak správně diverzifikovat | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Admirals | Silný růst | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Společnost eToro | VOW3.DE | Tilray (TLRY) | Decentraland | Moonfare | Supplementary Leverage Ratio | SLR | Ropné futures | Online trading konference | Trading konference | Prezident Erdogan | Vývoj pandemie | Distribuované účetní knihy | PPF Group | Uzamykání zisků | Výhled Saxo Bank | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | GRMN | Řízení rizik v tradingu | Zásady při řízení rizik | Identifikace rizik | Řízení rizik v obchodování | Vývoj indexu ISM | Realitní fondy | Investovat do nemovitostí | Blízká budoucnost | Umění | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Platformy MT4 | Ochrana proti inflaci | Správa železnic | Power Exchange Central Europe | Tým Admirals | Krok za krokem | Polymetal | Nejvíce peněz | LME | Raytheon Technologies | Vysoká cena | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Objem transakcí | Verizon | Comcast | Trading.com | Investiční poptávka | Kellogg | Benxy | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Saxo Group | Shiba Inu | Admirals (Admiral Markets) | Plán obnovy | Pandemie COVID | Analytické fórum | Pád bitcoinu | Royal Dutch Shell A | Diverzifikace investičního portfolia | Jak začít investovat na burze | Investovat na burze | Investování do cenných papírů | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Ochrana investorů | Ochota riskovat | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | První zvýšení sazeb | Crypto FX | Nabídka Crypto FX | Stanislav Kostyukhin | Kryptopeněženky | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Dodávky plynu | Platidlo | Zajišťování | Dekarbonizace | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Jednotné měny | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | IWC | Reflační obchodování | iShares Nasdaq | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | CO2 | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Paradox | Dynamické prostředí | Thajsko | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Cenové stability | Technologie | Ekonomický šok | Síla dolaru | Prodej zboží | UST | Zvýšení produkce | Americký trh | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | Intel Corporation | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Přijímání bitcoinů | Nedostatek potravin | Divize | Správné strategie | Načasování | Rekord | CAR | Panattoni | BHS REF | Zdeněk Lepka | Ředitel kapitálových trhů | Karel Klečka | BHS Real Estate Fund SICAV | AMISTA | Ekologické certifikace | Štěstí | Náhoda | Mateřská společnost | Dřevo | HICP | Chování | Vnímání | Dodávky ruského plynu | Devon Energy | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Ubisoft | Albemarle Corp | Albemarle | Internetové obchody | TWS | Uvedení na burzu | Společnost Equinor | Portu analýza | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Pioneer Natural Resources | Společnost Admirals | Strategie na obchodování | Byty | Home Depot | Richemont | Eva Sadovská | Analytička WOOD & Company | Tokeny | Medián | Rozbor | Zájem Čechů | Komfortní zóna | Zóny komfortu | Školení | SXXP | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Měnové unie | Popularita kryptoměn | Neúspěch | Opatření | Dna | Carrier Global | Carrier | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Qontigo | NFT | Vysoká poptávka | Non-fungible token | Chevron Corporation | CDW | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Puma | Rozšíření indexu DAX | Siemens Healthineers | Symrise | Sartorius | Brenntag | Hellofresh | Qiagen | Energetika | Výhod copy-tradingu | Union Pay | AstroPay | Ceny plynu | Solana | Evropský index | Los Angeles | Studijní materiály | Fond zabývající se investicemi do umění | Fond Pro arte | Pro arte | Pro arte SICAV | Finanční ředitelka | Alexandra Bízková | Fond s proměnným základním kapitálem | Česká společnost | Bondster.cz | Česká investiční platforma | Platforma Bondster | Investiční platforma Bondster | Společnost Walmart | Gucci | Saint Laurent | Balenciaga | Luxusní značky | Etherea | Zájem o kryptoměny | Americká firma | Dodržování pravidel | Airbus SE | Zalando SE | Porsche Automobil Holding | Puma SE | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zemní plyn (LNG) | TTF | Úročení | Skalpování DAXu | Scaling In | Scaling Out | Celkové riziko | Energetická krize | Stagflační tendence | Zlato a dluhopisy | Jak diverzifikovat | Riziko ztrát | Automotive | Trader Workstation (TWS) | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Češi | Zvýšení dodávek plynu | Vysoké ceny | ProShares | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Schlumberger | Rumunsko | Pozornost | Gemini | Přijetí bitcoinu | Index investiční gramotnosti | Robert Habeck | Dodávky z Ruska | Meta | Jan Smolen | Metaverse | MANA | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Gemini Trust Company | Kryptoměnové produkty | Nové kryptoměnové produkty | Diverzifikace v tradingu | Strategie Patrika Klempára | Scalping na DAXu | Česká národní banka (ČNB) | Indexy pohyb | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Stratégové | Cartier | Výsledky společnosti | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Dopady inflace | Diverzifikace v čase | Strategické řízení rizik | Lockdowny | Skybridge Capital | TIM | Ceny BTC | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Celosvětový trh | Omicron | Akcie Gazpromu | | Rozšíření | Rostoucí inflace | Krypto analytik | Informace z kryptoměnového trhu | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Bundesnetzagentur | GlobalAnalyst | Brokerská firma | Globální brokerská firma | Firma Interactive Brokers | Klienti Interactive Brokers | Jamal | PGNiG | Krátkodobý výhled | Celosvětový HDP | Výnosy realitních fondů | Uniper | Miliardy USD | Kryptofondy | Odolné proti inflaci | Ruský plyn | Gate | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Kristina Hooperová | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Správný money-management | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | MetaverseLife | Dani Brinke | Tomer Niv | Crypto Solutions | Inteligentní portfolio | Omniverse | Investiční aplikace eToro | Aplikace eToro | Sociální investiční platforma | Mesh | Teams | Chytré portfolio | Unity Software | Chytrá portfolia | The Sandbox | Sandbox | Korelace BTC | Polský podnik | Invaze na Ukrajinu | Dropbox | Ruské invaze na Ukrajinu | General Dynamics | Dění na Ukrajině | Sankce | Sankce vůči Rusku | Evropské vlády | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Ruská agrese | Polymetal International | Kyjev | Evraz | Studená válka 2.0 | Studená válka | Regionální konflikt | Mezinárodní vztahy | Jak naložit s investicemi | Rusko a Ukrajina | BAE Systems | Ruská aktiva | Politický tlak | Situace na Ukrajině | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Storj | Balancer | Loopring | Gala | Balancer (BAL) | Storj (STORJ) | Loopring (LRC) | Gala (GALA) | LRC | BAL | Orsted | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Společnost Eni | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Vliv války | Odchod z Ruska | Západní sankce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Luigi Di Maio | Di Maio | Peter Siks | SaxoBank Academy | Hospodářské škody | Závislost na Rusku | Vysoké ceny energií | Platby za plyn | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Růst cen energií | Zničení poptávky | Petr Fiala | Ben Laidler | Vstupní kapitál | Správa | Spolupráce s profesionály | Lokální investice | Stabilní výnosy | Stagflační riziko | Patrik Novotný | Skvělá investice | Historie burzy | Eikon Refinitiv | Vlastnictví | Tržní ocenění | Typy investičních portfolií | Jak sestavit ideální portfolio | Ideální portfolio | Složka investičního portfolia | Dynamická složka investičního portfolia | Dynamická složka | Možnost vydělávat na propadech trhu | Výhody Forexu | Nejlikvidnější trh na světě | Nejlikvidnější trh | Nevýhody Forexu | Rizikovost | Forexové strategie od Purple Trading | Strategie od Purple Trading | Co znamená diverzifikace | LuxuryBrands | Smart portfolio | Nejopulentnější firmy světa | Nejopulentnější firmy | Sociální investiční síť | Investiční síť | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Investiční trendy | Investování do blockcchainu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Distillate inventories
Distribuce
Distribuce peněz mezi obyvatele
Distribuované účetní knihy
DIS.US
Divergence
Divergence ceny
Divergence ceny a MACD
Divergence indikátoru
Divergence indikátoru RSI

Následující klíčová slova

Diverzifikace aktiv
Diverzifikace do různých sektorů
Diverzifikace ekonomiky
Diverzifikace investic
Diverzifikace investičního portfolia
Diverzifikace od dolaru
Diverzifikace osobních financí
Diverzifikace portfolia
Diverzifikace rizika
Diverzifikace strategií
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít