Neděle 03. březen 2024 07:35
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
Instaforex krypto ebook

Německý DAX

img

Ranní okénko - Inflace v Německu dál klesá, dnes v ČR druhý odhad HDP a PMI

01.03.2024 Poslední den tohoto týdne bude tím nejnabitějším z pohledu české ekonomiky. Nejprve bude zveřejněn Českým statistickým úřadem zpřesněný odhad HDP v posledním kvartále minulého roku, kdy prvotní údaj statistiků naznačoval mezičtvrtletní růst o 0,2 %. Dozvíme se zároveň strukturu jednotlivých složek, kde bude především zajímavé, zda se potvrdí růst spotřeby domácností, který byl dosud velmi utlumený a byl hlavní příčinou ekonomické recese v minulém roce.
img

Ekonomický kalendář: Revize PMI a ISM ve zpracovatelském průmyslu USA

01.03.2024 Evropské indexy mají dnes našlápnuto k vyššímu otevření hotovostní seance. Futures na německý DAX se obchodují nad úrovní 17 800 bodů. To přichází po optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž japonský Nikkei vyskočil o 1,9 % a poprvé v historii otestoval oblast 40 000 bodů. Výše se obchodují také kryptoměny. AUD a NZD jsou nejvýkonnějšími měnami G10, zatímco JPY a CHF nejvíce zaostávají.
C:\fakepath\trader-29022024-53-zm.jpg

Akciím na pražské burze se letos daří, index PX posílil o 3,05 procenta

29.02.2024 Akciím na pražské burze se v letošním roce podle indexu PX daří. Index během ledna a února posílil o 3,05 procenta na 1457,17 bodu. Nejvíce získaly akcie zbrojovky Colt, naopak nejvíce oslabily akcie ČEZ. Během února se PX dokonce přiblížil i hranici 1500 bodů, kde byl naposledy v červnu 2008, řekl ČTK makléř Wood & Company Vladimír Vávra.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu směřuje ke 2 %

29.02.2024 Čtvrtek bude z pohledu ekonomický dat patrně nejzajímavějším dnem týdne, kdy sice nedorazí žádná čísla z tuzemského trhu, přicházet ale budou výsledky inflace z vybraných států eurozóny. V odpoledních hodinách pak trhy může rozhýbat i statistika osobních příjmů a výdajů v USA.
img

Denní přehled: Bitcoin vystoupal na 64 000 dolarů a později se propadl, NZD klesá po zasedání RBNZ

28.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování poklesem, ale později se jim podařilo většinu ztrát umazat. S&P 500 a Dow Jones se nyní obchodují o 0,1 % níže, zatímco Nasdaq a Russell 2000 klesají o 0,3 %.
img

Ranní okénko - Ceny v průmyslu zamíří do záporných čísel

28.02.2024 Již za několik málo minut dorazí z Česka statistika cen ve výrobě, kde u průmyslových výrobců docházelo již v průběhu roku 2023 k postupné normalizaci, která by měla pokračovat i v rámci letošního roku. Meziměsíčně sice očekáváme nárůst okolo 3 % (medián: +2,2 %), ten bude ale daný zejména vývojem cen energií, jako je například nárůst regulované složky u ceny elektřiny. Vzhledem k vyšší srovnávací základně a postupnému poklesu cen během loňského roku by se meziroční dynamika měla i tak dostat do záporných čísel. Pokud se tento odhad potvrdí, půjde o první meziroční pokles od konce roku 2020.
img

Ranní okénko - Dnešní den nabídne zejména data z USA

27.02.2024 Dnešní den bude patřit zejména datům ze Spojených států amerických, kdy nejprve bude publikována statistika objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. V meziměsíčním srovnání trh očekává v lednu propad o 5 % po stagnaci v prosinci, pokud ale abstrahujeme o volatilní sektor dopravy, mohly by objednávky zboží dlouhodobé spotřeby dokonce mírně vzrůst (+0,2 %). Pokud by se tato prognóza naplnila, naznačoval by i tento ukazatel značnou odolnost americké ekonomiky navzdory restriktivní měnové politice ze strany Fedu.
img

Denní shrnutí: BITCOIN na nových YTD maximech, NATGAS maže zisky

26.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným růstem, později však zisky smazaly. S&P 500 a Dow Jones klesly každý o 0,2 %, Nasdaq se obchoduje beze změny, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací získává 0,2 %.
img

Ranní okénko - Tento týden dorazí z eurozóny data ohledně inflace

26.02.2024 Zatímco začátek týdne přinese spíše méně významná ekonomická data, v druhé polovině vyjdou zajímavější čísla, včetně inflace v eurozóně a statistiky příjmů a výdajů v USA. Z tuzemského trhu dorazí v polovině týdne údaj o vývoji cen ve výrobě, který v případě výraznějšího překvapení může vstupovat do rozhodování bankovní rady ČNB a tím pádem i dopadat na vývoj na finančním trhu. V pátek bude zároveň spolu s druhým odhadem HDP zveřejněna i struktura za čtvrtý kvartál, která nabídne pohled na konkrétní složky stojící za 0,2% mezikvartálním růstem. Zásadní bude zejména vývoj spotřeby u domácností, která podle prvotního komentáře měla být jedním z hlavních faktorů růstu.
img

Denní shrnutí: S&P 500 dosáhl maxima 5100 bodů, NATGAS testuje oblast 1,70 USD

23.02.2024 Indexy na Wall Street rozšiřují zisky, i když jejich rozsah je mnohem menší než včera. S&P 500 si připisuje 0,2 % a testuje oblast 5100 bodů. Dow Jones přidává 0,3 %, Russell 2000 s malou kapitalizací poskočil o 0,7 %, zatímco Nasdaq se obchoduje beze změny.
img

Ranní okénko - Pokles nálady v německém průmyslu jako varování pro Česko

23.02.2024 Závěr týdne bude opět patřit především předstihovým ukazatelům, kdy již za několik málo minut dorazí výsledek českého konjukturálního průzkumu. Ten by mohl naznačit zlepšující se náladu u spotřebitelů, mj. díky poklesu inflace, byť nižší lednový výsledek ještě s největší pravděpodobností nebude plně reflektován. Sběr dat pro účely průzkumu totiž probíhá v první polovině měsíce. Postupné zlepšování nálady povede k pokračujícímu růstu maloobchodních tržeb, což by mělo být jedním z hlavních motorů prozatím jen pomalu přicházejícího ekonomického oživení. Hůře může naopak dopadnout průzkum u podnikatelů, kdy poslední dva měsíce přinesly opatrný nárůst, některé další přicházející předstihové ukazatele ale potvrzují pokračující skepsi i v začátku letošního roku.
img

Denní přehled: Výsledky společnosti Nvidia vyvolaly rally na Wall Street

22.02.2024 Společnost Nvidia vykázala za 4. fiskální čtvrtletí solidní zisk, což vyvolalo téměř 15% nárůst jejích akcií. Společnost vykázala lepší než očekávané tržby a zisky a poskytla optimistický výhled na aktuální čtvrtletí.
img

Ranní okénko - Fed snižovat sazby zatím neplánuje, dnes vychází PMI ve světě

22.02.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI). Tento předstihový ukazatel vyjde ve Spojených státech amerických, v Německu i v celé eurozóně. Pro českou ekonomiku bude zejména podstatné, jaká hodnota tohoto indexu bude zjištěna v Německu, a to konkrétně ve zpracovatelském sektoru. Německý průmysl se stále potýká především s nízkou zahraniční poptávkou a vysokými cenami energií, což dokládá právě i tento index. Nad hodnotou 50 bodů, oddělující expanzi a kontrakci, bylo Německo naposledy v polovině roku 2022. Index poté výhradně klesal až do srpna minulého roku, ale zdá se, že od tohoto okamžiku přišel bod obratu, kdy se německý průmysl pomalými krůčky posouvá vzhůru. Nicméně zatím se pouze tempo poklesu zpomaluje, což by měl potvrdit i předběžný únorový výsledek, kdy trh predikuje nárůst indexu z 45,5 na 46,0 bodů. Zlepšení situace u našeho západního souseda vyhlíží také český průmysl, který je ve velké míře subdodavatelem komponentů pro německé podniky.
img

Denní shrnutí: Jestřábí zápis z FOMC; NATGAS získává téměř 4 %

21.02.2024 Obchodní seance na evropském akciovém trhu přinesla mezi investory nerozhodnost. Německý DAX v průběhu dne vzrostl o 0,29 %, francouzský CAC 40 získal 0,22 %, britský FTSE 100 ztratil 0,73 % a polský WIG20 klesl o 0,48 %.
img

Ranní okénko - Zápisky z Fedu naznačí trajektorii snižování

21.02.2024 Dnes z pohledu dění na finančních trzích mohou s obchodováním zahýbat zejména zápisky z lednového zasedání Fedu, kde americká centrální banka rozhodla o stabilitě sazeb. Lze očekávat, že vyznění zápisků půjde proti možnosti snížení na březnovém zasedání, což je ale scénář, který trh po vyšším výsledku inflace již ani neočekává. Investoři tak budou hledat především náznaky ohledně možného prvního uvolnění na zasedání v květnu.
img

Denní shrnutí: Indexy na Wall Street odepisují zisky, akcie mega-cap firem klesají

20.02.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují na nižší úrovni, přičemž náladu ovlivňuje oslabení akcií technologických společností. S&P 500 klesá o 0,8 %, Dow Jones se obchoduje o 0,2 % níže, Nasdaq se propadá o 1,4 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 1,6 %.
img

Ranní okénko - Trh vyčkává na zítřejší zápisky ze zasedání Fedu

20.02.2024 Nový týden se nám z ekonomického hlediska rozbíhá pozvolna. Po pondělním dnu takřka bez jakýchkoli dat úterý nabídne pouze doplňkové údaje, které by neměly trhem žádným zásadnějším způsobem zamávat. Nejprve se v dopoledních hodinách dozvíme z Evropy postupně data ohledně registrace nových aut za měsíc leden v celé Evropské unii. Posléze prosincové statistiky běžného účtu platební bilance v eurozóně a rovněž prosincový výsledek produkce ve stavebnictví, u kterých tak budou známy výsledky za celý kalendářní rok 2023.
img

Denní shrnutí: klidný začátek týdne, Wall Street zůstává uzavřena📣

19.02.2024 První seance tohoto týdne se na mezinárodních akciových trzích nese ve znamení stagnace. Řídký kalendář zveřejňování makroekonomických údajů a bankovní svátek ve Spojených státech účinně tlumí aktivitu na trhu jak ze strany poptávky, tak nabídky.
img

Ranní okénko - V rámci revize prognózy očekáváme nižší inflaci a rychlejší pokles sazeb

19.02.2024 Ekonomický kalendář hlásí pro předposlední únorový týden volnější tempo, kdy vycházejí především předstihové ukazatele, která jsou sice zajímavá v kontextu dalšího ekonomického vývoje, trh k nim ale obecně přistupuje více rezervovaně a do dění na finančních trzích tak tyto čísla obvykle příliš nepromlouvají. Výjimku tento týden můžou představovat jen středeční zápisky z posledního zasedání Fedu, které by mohly více přiblížit načasování prvního snížení sazeb. Jediný tuzemský ekonomický údaj bude představovat páteční průzkum nálady u spotřebitelů a firem.
img

Ranní okénko - Tuzemská inflace poklesla ke 2 %, jádrová pod 3 %

16.02.2024 Závěr týdne bude patřit číslům ze Spojených států, kdy nejvíce na trhy může doléhat odpoledne zveřejněný vývoj spotřebitelské důvěry. Ještě předtím dorazí informace o vývoji cen ve výrobě, či některá dílčí data z nemovitostního trhu. Tuzemský trh pak bude dozpracovávat včerejší překvapivě nízký výsledek lednové inflace, kdy i odpoledne zveřejněná jádrová dynamika poklesla meziročně pod úroveň 3 %.
img

Ranní okénko - Lednová inflace v ČR - bude začínat trojkou nebo dokonce dvojkou?

15.02.2024 O dnešní hlavní ekonomické událostí nemůže být sporu. Za pár minut Český statistický úřad ukáže výsledek lednové inflace. Po dvou letech velmi vysoké inflace je zřejmé, že éra skokového zdražování je konečně za námi, nicméně otázkou zůstává, kam až se inflaci podařilo stlačit. Velmi napoví právě lednová inflace, která ovšem skýtá mnohá tajemství, což se odráží i na odhadech analytiků. Medián trhu odhaduje meziroční inflaci ve výši 2,9 %, zatímco nejoptimističtější prognóza predikuje inflaci ve výši 2,1 % a na druhé straně naše predikce je výrazně pesimističtější, kdy očekáváme také pokles ale pouze na 3,8 %.
img

Denní přehled: Bitcoin testuje 52 000 USD, NATGAS klesá na 1,60 USD

14.02.2024 Indexy na Wall Street dnes umazávají část včerejšího propadu po zveřejnění indexu spotřebitelských cen. S&P 500 získává 0,5 %, Dow Jones se obchoduje o 0,1 % výše, Nasdaq poskočil o 0,8 % a Russell 2000 s malou kapitalizací roste o 1,9 %.
img

Ranní okénko - V březnu cut od Fedu nečekejme

14.02.2024 Den svatého Valentýna nám výhradně vyplní data z eurozóny, kde bude v dopoledních hodinách publikován zpřesněný odhad HDP za poslední kvartál minulého roku. První odhad naznačil, že ekonomika eurozóny mezičtvrtletně stagnovala a těsně se tak vyhnula technické recesi, kterou predikoval trh (-0,1 %). Nyní trh očekává potvrzení úvodního odhadu, ovšem vyloučit se nedá ani horší výsledek.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v USA v centru pozornosti

13.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem, a to navzdory včerejšímu smíšenému obchodování na Wall Street a dnešnímu optimistickému obchodování v Asii. Německý DAX klesá o 0,5 %, britský FTSE 100 se obchoduje o 0,2 % níže, francouzský CAC40 klesá o 0,3 % a nizozemský AEX se propadá o téměř 0,8 %.
img

Ranní okénko - Inflace v USA by měla klesnout ke 3 %, ale jádrová bude nadále zvýšená

13.02.2024 Hlavní ekonomická zpráva dne dorazí ze Spojených států amerických, kde bude v odpoledních hodinách zveřejněna lednová inflace. Sice se očekává, že meziroční inflace by měla spadnout z 3,4 % na 2,9 %, ale jádrová inflace, které Fed přikládá větší váhu, by měla zůstat stále zvýšená, okolo 3,7 %. Takový výsledek v kombinaci se silným růstem americké ekonomiky a posledními daty z tamního trhu práce by trh pravděpodobně definitivně přesvědčil, že Fed zahájí cyklus uvolňování měnové politiky nejdříve na květnovém zasedání. Přitom ještě zhruba před měsícem dosahovaly sázky na začátek snižování sazeb už v březnu více než 70 %, ale aktuálně trh této možnosti přisuzuje pouze 15% pravděpodobnost. Naše prognóza zůstává nezměněna a nadále počítáme s prvním snížením ve druhém čtvrtletí tohoto roku.
img

Ranní okénko - Tento týden vyjde inflace v ČR a USA

12.02.2024 Tento týden bude patřit inflaci, kdy v úterý globální trhy rozhýbe informace o lednovém růstu cen ve Spojených státech, ve čtvrtek pak na tuzemský trh dopadne údaj o vývoji cen v Česku. Medián analytiků je paradoxně pro USA i Česko takřka stejný a v obou případech počítá s meziroční lednovou inflací okolo 3 %. Obzvlášť pro Česko tak díky srovnávací základně půjde o výrazný skok směrem dolů, byť meziměsíční růst cen patrně skončí v blízkosti 2 %. Z dalších dat bude stát za pozornost i středeční zpřesněný odhad ohledně růstu HDP v eurozóně, v závěru týdne pak přijdou zásadnější čísla ze Spojených států, včetně vývoje v průmyslu a maloobchodu.
img

Ranní okénko - Inflace v regionu rychle klesá

09.02.2024 Dnes je ekonomický kalendář takřka prázdný a na českém finančním trhu tak lze očekávat dozvuky včerejšího zasedání České národní banky. Po rozhodnutí o snížení sazeb o 50bb oslabila koruna o více jak 1 % a tržní sazby se posunuly do pozice, kdy pro konec roku implikují pokles základní úrokové sazby až do blízkosti 3 %. Další podobně významný impuls zároveň dorazí během příštího týdne, spolu s výsledkem lednové inflace. Medián analytiků po prvních zveřejněných odhadech činí 2,9 % r/r (2,0 % m/m), podobný je i předpoklad ČNB.
img

Denní shrnutí: Ropa stanovuje nová únorová maxima, US500 zůstává blízko hranice 5 000 bodů

08.02.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně výše - Nasdaq roste o 0,2 %, Russell 2000 roste, zatímco Dow Jones a S&P 500 se obchodují beze změny.
img

Ranní okénko - ČNB dnes sníží sazby, otázkou zůstává o kolik

08.02.2024 Dnes v odpoledních hodinách zasedá Česká národní banka, která s největší pravděpodobností sníží sazby. Podstatně méně jasné ale je, v jak velkém rozsahu toto snížení proběhne. Bankovní rada bude mít k dispozici aktualizovanou prognózu, která patrně stejně jako v předcházejících verzích nabídne prostor k rychlému snižování sazeb. Zároveň většina členů vyjádřila relativně velkou míru jistoty, že lednové přecenění nebude natolik výrazné jako v předcházejících letech, což by mělo srazit meziroční míru inflace do oblasti okolo 3 %.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

07.02.2024 I dnešní den nabídne údaj o tuzemské ekonomice, kdy za pár minut bude zveřejněn prosincový výsledek maloobchodních tržeb. V listopadu byl poměrně překvapivě zastaven rok a půl trvající propad v tomto sektoru a je otázkou, jaký byl vývoj v prosinci, na čemž mezi analytiky nepanuje shoda. Medián trhu signalizuje, že reálné tržby bez prodeje aut vzrostly o 0,7 %, zatímco naše prognóza je mírně pesimističtější a očekáváme jejich mírný pokles (-0,4 %). Přesný výsledek ale není až tak důležitý, mnohem podstatnější je změna chování spotřebitelů, jejichž strach z dalšího zdražování a obecně ekonomické situace se i podle prvního odhadu pro čtvrtý kvartál roku 2023 začíná pomalu vytrácet, což se začne projevovat v jejich vyšší spotřebě. Ta by měla během roku postupně růst, na čemž bude profitovat i sektor maloobchodu.
img

Denní shrnutí: Čínské indexy rostou, RBA ponechala sazby beze změny

06.02.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují bez větších změn - Dow Jones si připisuje 0,2 %, S&P 500 se obchoduje o 0,1 % výše, zatímco Nasdaq klesá o 0,2 %. Russell 2000 s malou kapitalizací roste o 0,7 %.
img

Ranní okénko - Dnes budou zveřejněny prosincové údaje z průmyslu a zahraničního obchodu

06.02.2024 Po pomalejším vstupu do nového týdne nabere tempo v úterý na obrátkách. Z české ekonomiky dorazí prosincové údaje o průmyslu a zahraničním obchodu. V případě průmyslové výroby očekáváme její pokles po očištění o kalendářní vlivy o 2 %. Důvodem je zejména nižší příspěvek automobilového průmyslu, který by neměl být tak pozitivní jako v téměř celém průběhu loňského roku.
img

Ekonomický kalendář: Revize PMI ve službách, údaje ISM v USA

05.02.2024 Evropské indexy zahájily obchodování s malými změnami po smíšené asijsko-pacifické seanci. Německý DAX a francouzský CAC40 se obchodují beze změny, britský FTSE 100 získává 0,1 % a nizozemský AEX přidává 0,2 %. AUD a NZD jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco CHF a CAD nejvíce zaostávají.
img

Ranní okénko - Sníží ČNB sazby tento týden o 25bb nebo 50bb?

05.02.2024 Tento týden bude patřit číslům z tuzemského trhu, kdy dorazí statistika průmyslu, zahraničního obchodu, maloobchodu nebo také vývoj nezaměstnanosti. Zdaleka nejdůležitější ale bude čtvrteční zasedání České národní banky. V odhadech analytiků zhruba v poměru 2:1 převažují tipy na snížení sazeb o 25bb, kdy menší část analytiků ale předpokládá hned dvojnásobné snížení o 50bb. To ostatně v komentářích během minulého týdne nevyloučil například viceguvernér ČNB Jan Frait nebo člen bankovní rady Tomáš Holub a možnost rychlejšího tempa snižování i s přihlédnutím k patrně nižší lednové hodnotě inflace je reálná. My ovšem v rámci naší prognózy i nadále počítáme spíše se snížením o 25bb a zrychlením tempa až na březnovém zasedání, kdy bankovní rada bude mít k dispozici finální údaj o lednové inflaci.
img

Ranní okénko - Vývoj na americkém trhu práce bude důležitý pro Fed

02.02.2024 Dnešek přinese měsíční data z amerického trhu práce, které mají prostor zpečetit posun sázek ohledně prvního snížení sazeb z letošního března až na květnové zasedání. Analytici očekávají relativně silný report, kdy medián počítá se vznikem 185 tisíc nových pracovních míst, po 216 tisících v prosinci. Lednový report je ale tradičně nevyzpytatelný, a zatímco některé odhady počítají se zrychlením proti prosinci, jiné instituce dokonce ani nevylučují možnost záporného výsledku v důsledku horšího počasí a některých statistických efektů souvisejících s revizemi dřívějších hodnot. První minuty po zveřejnění tak patrně nabídnou prostor pro zvýšenou volatilitu jak u akcií a dluhopisů, tak i na měnovém trhu. Z pohledu nezaměstnanosti je analytiky očekáván mírný nárůst z 3,7 % na 3,8 %, meziroční dynamika mezd by pak měla setrvat stejně jako v prosinci na +4,1 %.
img

Ranní okénko - Fed zatím snižování sazeb nepřipouští

01.02.2024 Dnešní den přinese dva údaje z tuzemské ekonomiky. Nejprve bude zveřejněn výsledek indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru, který by po nečekaném prosincovém poklesu měl opětovně vzrůst v souladu s lednovým výsledkem Německa. Ovšem od 50bodové hranice oddělující expanzi a kontrakci bude ještě velmi vzdálen, když očekáváme jeho hodnotu ve výši 43,4 bodů (trh 43,2). V dalších měsících by ovšem tempo zhoršování podmínek v tomto segmentu mělo postupně ustávat. Odpoledne Ministerstvo financí odhalí výsledek lednového hospodaření státu, kdy zajímavější, než celkové saldo bude vývoj a porovnání jednotlivých složek příjmů i výdajů vzhledem k účinnosti konsolidačního balíčku od začátku tohoto roku.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

Českým akciím se v lednu dařilo, index PX posílil o 2,75 procenta

01.02.2024 Českým akciím se v prvním měsíci letošního roku dařilo. Index PX během ledna posílil o 2,75 procenta na 1452,92 bodu. Nejvíce posílily akcie Photon Energy, naopak nejvíce ztratily akcie ČEZ, řekl ČTK makléř Wood & Company Vladimír Vávra. Za celý rok 2023 index PX stoupl o 17,67 procenta na 1414 bodů.
img

Denní přehled: Předseda Fedu Powell zchladil očekávání březnového snížení sazeb

31.01.2024 Z prohlášení FOMC byla odstraněna zmínka o dalším zpřísnění politiky, ale bylo konstatováno, že před snížením sazeb je třeba získat větší jistotu ohledně návratu inflace k cíli.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Fed, v Německu vychází lednová inflace

31.01.2024 Dnešní ekonomické dění opanuje zasedání americké centrální banky, které je v rámci našeho časového pásma naplánované na 20:00. Ještě před ním tak s trhy může zahýbat lednový výsledek inflace v některých zemích eurozóny, kdy pro celkový výsledek budou určující zejména dnešní hodnoty z Německa a Francie. V případě Německa je očekáván pokles harmonizované meziroční míry z 3,8 % na 3,2 %, ve Francii by míra inflace měla poklesnout z 4,1 % na 3,6 %. Meziměsíční míry se v rámci eurozóny budou vesměs pohybovat stejně jako v předcházejících měsících okolo nuly.
img

Ranní okénko - Recese na dohled

30.01.2024 Dnešní den bude především ve znamení dat HDP v posledním kvartálu roku 2023. V případě České republiky trh očekává, že mezičtvrtletně tuzemská ekonomika vzrostla o 0,2 %, zatímco naše prognóza počítá se stagnací. Každopádně české hospodářství s pravděpodobností hraničící s jistotou za kalendářní rok 2023 pokleslo (dle našeho odhadu o 0,5 %) zejména v důsledku velmi utlumené spotřeby domácností, které přepočítávaly každou korunu. Druhým faktorem je vývoj v zahraničí, kde ekonomika eurozóny včetně Německa klopýtá, což je problém pro silně exportovanou ekonomiku, jako je ta naše.
img

Denní shrnutí: Ropa maže zisky, Wall Street roste

29.01.2024 Indexy na Wall Street se na začátku nového týdne obchodují o něco výše. S&P 500 si připisuje 0,1 %, Dow Jones se obchoduje beze změny, zatímco Nasdaq a Russell 2000 si polepšily přibližně o 0,4 %.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá Fed, vycházejí výsledky HDP a inflace

29.01.2024 Přelom ledna a února nabídne další zajímavý týden, kdy na globálních trzích bude hrát prim zasedání americké centrální banky, spolu s měsíčními daty z amerického trhu práce. Nouze o ekonomická data ale nebude ani v eurozóně, kdy dorazí výsledky lednové inflace, doplněné o údaje ohledně reálného vývoje jednotlivých ekonomik v závěrečném kvartálu roku 2023. Informace ohledně vývoje HDP v závěru loňského roku pak dorazí i z české ekonomiky, kde trh bude zároveň vyčkávat na poslední komentáře členů bankovní rady před zahájením mediální karantény.
img

Ranní okénko - ECB snižování sazeb zatím nepřipouští, ekonomika USA nadále roste silným tempem

26.01.2024 Dnes budou ekonomický svět nejvíce zajímat data o amerických příjmech a výdajích. V případě příjmů se predikuje mírné snížení meziměsíčního tempa jejich růstu z 0,4 % v listopadu na 0,3 % v prosinci. Naopak u výdajů se očekává vyšší dynamika, a to z listopadových 0,2 % na prosincových 0,5 %. Pokud by se tato předpověď naplnila nebo dokonce výsledky předčily očekávání trhu, byl by to další důvod pro Fed, aby ponechal sazby na svém březnovém zasedání na aktuálních úrovních. Investoři přitom ještě před nedávnou dobou sázeli na první uvolnění měnové politiky právě v březnu, ale s přicházejícími daty se sázky postupně snižují.
img

Ranní okénko - Naznačí dnes ECB, kdy by mohla začít se snižováním sazeb?

25.01.2024 Dnes zasedá Evropská centrální banka, a přestože výsledek je s vysokou pravděpodobností jasný, tak následná tisková konference prezidentky Christine Lagarde může naznačit, kdy ECB plánuje začít se zahájením uvolňování měnové politiky. Na tomto zasedání se nečeká nic jiného než stabilita, ale investoři i vzhledem k relativně rychle padající inflaci a chabému hospodářskému růstu v eurozóně přisuzují poměrně slušné šance, že by cyklus snižování sazeb mohl přijít již na dubnovém zasedání. Představitelé ECB dosud k tomuto názoru vystupovali velmi rezervovaně a nedá se očekávat razantnější změnu v jejich postoji. Pravděpodobně tak zazní, že hlavním cílem nadále setrvává dostat inflaci ke svému 2% cíli a měnová politika tak zůstane na restriktivnější úrovni tak dlouho, jak bude potřeba.
img

Ranní okénko - Výhled v eurozóně se zlepšuje pouze velmi pomalu

24.01.2024 Středa přinese pokračování předstihových ukazatelů, kdy za několik minut vychází výsledek tuzemského konjukturálního průzkumu, v průběhu dne pak dorazí také indexy nákupních manažerů (PMI) z hlavních evropských ekonomik a z USA. V případě Evropy by měl být obrázek vesměs podobný, a to postupné odrážení směrem vzhůru, stále ale na pozadí hodnot značících problémy zejména ve výrobním sektoru. Ve Spojených státech naopak předstihové ukazatele mohou varovat před postupným zpomalováním ekonomiky, na rozdíl od Evropy ale z vyšších úrovní. V Česku lze očekávat pozitivní dopad postupného ústupu inflace na důvěru spotřebitelů, byť výraznější skok může nabídnout až únorový výsledek, kdy bude známá hodnota inflace za leden.
img

Ranní okénko - Spotřebitelská důvěra v eurozóně na vzestupu?

23.01.2024 Začátek tohoto týdne se z ekonomického pohledu rozjíždí pomaleji, když po pondělku ani v úterý nedorazí větší množství ekonomických dat. Patrně nejzajímavějším údajem bude index spotřebitelské důvěry v eurozóně, který by ale patrně neměl ovlivnit čtvrteční zasedání bankovní rady Evropské centrální banky. I nadále by měl mezi spotřebiteli přetrvávat pesimismus, ač jeho míra se v posledních měsících velice pozvolně snižuje. To souvisí s postupným poklesem inflace a vyhlídkami na uvolňování měnové politiky ze strany ECB, což by se mimo jiné projevilo ve vyšší dostupnosti úvěrů.
img

Denní shrnutí: rostoucí geopolitické napětí podporuje zisky ropy

22.01.2024 Americké indexy zaznamenávají mírné zisky a umazávají tak větší zisky z úvodu seance. US500 vzrostl o 0,15 % a US100 o 0,10 %. Přesto se oba indexy obchodují na historických maximech stanovených v páteční seanci. Relativně dobře si však vedou společnosti s menší kapitalizací, reprezentované indexem Russell 2000, který aktuálně posiluje o téměř 1,2 %.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá ECB, vychází výsledek amerického HDP

22.01.2024 Tento týden přinese další ekonomická data, kdy trhy patrně nejvíce ovlivní ve čtvrtek zasedání ECB a výsledek výkonu americké ekonomiky za čtvrtý kvartál loňského roku. Z české ekonomiky tento týden dorazí jen konjukturální průzkum z dílny ČSÚ, který ukáže informace o náladě u českých spotřebitelů a firem. I nadále pak trhy bude hýbat očekávání investorů ohledně měnové politiky Fedu, kdy po silnějších pátečních datech ohledně americké spotřebitelské důvěry se očekávání ohledně březnového zasedání posunuly mírně ve směru stability a současné ceny naznačují zhruba 55% pravděpodobnost tohoto scénáře.
img

Ranní okénko - ECB zatím neuvažuje o snižování saze

19.01.2024 V závěru týdne dorazí z americké ekonomiky údaj o vývoji spotřebitelské nálady, který bude doplněný i o poslední inflační očekávání. Obě čísla mají možnost posunout očekávání trhu ohledně měnové politiky jedním či druhým směrem, kdy investoři vidí šance na březnové snížení sazeb zhruba 50 na 50. Mediánový odhad počítá s mírným zvýšením optimismu, což dává americké ekonomice naději pro silnější ekonomický růst i v začátku roku 2024. Silnější poptávka ale zároveň může v očích představitelů Fedu působit jako proinflační faktor a vést k větší opatrnosti v rychlosti snižování sazeb. To je téma, které u investorů i nadále rezonuje nejvíce, a pozitivní výsledek spotřebitelské nálady nad odhadem trhu by patrně vedl k negativní reakci na finančním trhu.
img

Ranní okénko - Trh ustupuje ze sázek na brzké snižování sazeb

18.01.2024 Dnešek nenabízí významnější ekonomická data, a kromě dílčích čísel z amerického nemovitostního trhu tak bude pozornost trhu směřovat jen k zápiskům z posledního zasedání Evropské centrální banky. Na tiskové konferenci po zasedání prezidentka ECB Lagarde zmínila, že neprobíhala konkrétní diskuze o uvolňování měnové politiky, i přesto nelze vyloučit komentáře některých členů k očekáváním trhu ohledně snižování sazeb. V době zasedání trh přisuzoval více jak 50% pravděpodobnost březnovému snížení sazeb, aktuálně trh šance na březnové snížení vidí jen okolo 20 % a první snížení investoři očekávají nejdříve v dubnu. Do konce roku ale i nadále počítají s relativně prudkým tempem, kdy ke konci prosince by vůči současným úrovním měly sazby poklesnout o 125-150 bazických bodů.
img

Denní shrnutí: akciové trhy prohlubují výprodej 📌

17.01.2024 Wall Street a evropské indexy pokračují v klesajícím trendu, který je tažen prudkým růstem výnosů amerických desetiletých státních dluhopisů, které dnes překonaly hranici 4,1 % (nejvyšší hodnota od první poloviny prosince 2023). US500 a US100 klesly o více než 1,00 %.
img

Ranní okénko - Čekají německou ekonomiku lepší časy?

17.01.2024 Dnes vyjde jediný tuzemský údaj tohoto týdne, kdy Český statistický úřad zveřejní, jak se v prosinci vyvíjely ceny výrobců. Stejně jako trh očekáváme, že v průmyslu meziměsíčně v prosinci poklesly o 0,2 %, což by v meziročním srovnání znamenalo růst do 2 %. Zajímavý bude rovněž vývoj v zemědělském sektoru, který nám naznačí další možný vývoj v cenách potravin.
img

Denní shrnutí: zlato blízko 2000 USD, prudký pokles EURUSD

16.01.2024 Americké indexy měly smíšený průběh. V úvodu hotovostní seance došlo po prodlouženém víkendu k poklesu, po kterém následovalo mírné oživení. Po mírně jestřábím komentáři bankéře FEDu Wallera se na trh vrátil prodejní tlak.
img

Ranní okénko - Německá ekonomika v roce 2023 poklesla

16.01.2024 Dnešek z pohledu ekonomických dat přinese vesměs „měkké ukazatele“, které nabídnou pohled do budoucího vývoje. V dopoledních hodinách půjde o německý ZEW index a vývoj inflačních očekávání v rámci eurozóny, později odpoledne pak dorazí z americké ekonomiky také index Empire State pro výrobní podniky. Ten by po nečekaném poklesu měl opět zamířit blíže ke kladným hodnotám.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne průzkumy ZEW či University of Michigan

15.01.2024 Tento týden nabídne pouze jediný tuzemský údaj, a to ve středu ceny výrobců, kde by měl pokračovat trend ustupujících inflačních tlaků. Patrně nejzajímavějším údajem z Evropy bude v úterý zveřejněný průzkum ZEW v Německu, který více napoví, zda pokračuje pozitivní vnímání budoucího vývoje největší evropské ekonomiky. Tentýž den se dozvíme, jak se vyvíjejí inflační očekávání v eurozóně. Ve středu bude publikován finální údaj prosincové inflace v eurozóně a o den dříve i v Německu. Ze Spojených států amerických dorazí uprostřed týdne nejnovější údaje z maloobchodu a průmyslu a v pátek výsledky průzkumu University of Michigan.
img

Denní shrnutí: Smíšené výsledky amerického bankovnictví, Bitcoin prodlužuje "sell-the-fact"

12.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují beze změny po poměrně smíšených výsledcích amerických bank za 4. čtvrtletí. S&P 500 a Nasdaq se obchodují beze změny, zatímco Dow Jones a Russell 2000 klesají každý o přibližně 0,3 %.
img

Ranní okénko - Celková inflace v USA stoupla, jádrová jen mírně klesla. Co na to Fed?

12.01.2024 Tržby maloobchodních prodejců v ČR se v reálném vyjádření meziročně snižují bez přestání již rok a půl. Hlavním důvodem stále nízké spotřeby domácností je vysoká inflace, kterou nedokázalo kompenzovat tempo růstu nominálních mezd, a tak si zaměstnanci mohou za své peníze koupit méně statků. Zároveň vzhledem k nejistotě ohledně výše plateb za spotřebu energií či dopadů konsolidačního balíčku na rodinné rozpočty zůstávají Češi ostražití a odkládají zbytné nákupy. Očekáváme, že především z těchto důvodů i v listopadu maloobchodní tržby poklesly, a to zhruba o 2 %. Oživení v maloobchodním sektoru přijde v roce 2024 s tím, jak reálné mzdy domácností po více než dvou letech vzrostou.
img

Ranní okénko - Inflace v ČR i USA může mírně stoupnout

11.01.2024 Za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad výsledek prosincové inflace. Zásadní roli bude hrát opět srovnávací základna, která podobně jako v říjnu a listopadu byla snížena přijetím úsporného tarifu, pomocí kterého vláda převzala část nákladů domácností na energie. Další podstatnou složkou spotřebitelského koše jsou potraviny, kdy dle naší prognózy jejich růst cen oproti listopadu mírně zrychlil, přestože se obchody předháněly s nejrůznějšími slevovými akcemi. Ty probíhají i nyní v souvislosti se snížením DPH u potravin z 15 % na 12 %, ale je zatím předčasné hodnotit, zda obchodní řetězce opravdu promítly toto snížení do svých ceníků a v celkovému objemu začaly ceny potravin klesat, nebo přinejmenším nerůst takovým tempem jako v předchozím období. V případě cen zboží se zdá, že podobně jako u potravin měli obchodníci v období Vánoc vyšší cenové požadavky, což v kombinaci s velmi perzistentními tlaky v oblasti služeb zapříčiní, že jádrová inflace se bude pohybovat okolo listopadové hodnoty (3,9 %), výraznější pokles nečekáme.
img

Ranní okénko - Nezaměstnanost v eurozóně poklesla na rekordní minimum

10.01.2024 Dnešek v jinak nabitém týdnu nenabízí žádná významnější ekonomická data a jak domácí, tak globální investoři budou vyčkávat zejména na čtvrteční výsledek inflace. To totiž vychází údaj z amerického i českého trhu, kde v obou případech prosincová meziroční dynamika nabídne srovnatelné hodnoty jako v listopadu, s možností mírného růstu. Pro ČNB se toho bez ohledu na výsledek příliš nezmění, kdy hlavní pozornost bude směřovat až k hodnotě za leden. U Fedu může být reakce již zítra silnější, kdy investoři i nadále očekávají, že první snížení sazeb přijde již na březnovém zasedání a přikládají tomuto scénáři zhruba 60% šanci. Překvapení ve směru vyšší inflace by patrně vedlo k posunutí odhadů na načasování až na letošní květen.
img

Ranní okénko - Dostane se průmyslová produkce v Německu konečně do kladných čísel?

09.01.2024 Dnes za několik pár minut zveřejní Ministerstvo práce a sociální věcí prosincové údaje ohledně tuzemské nezaměstnanosti. Podle našeho odhadu by se podíl nezaměstnaných měl zvýšit z 3,5 % na 3,8 %. Tento nárůst je primárně způsoben sezónními vlivy, kdy v zimních měsících dochází ke zvýšení nezaměstnanosti v důsledku úbytku sezónních prací. Dále se začínají projevovat mírně se zhoršující podmínky ve zpracovatelském průmyslu, což již několik měsíců naznačuje report indexu nákupních manažerů (PMI).
img

Denní shrnutí: Bitcoin testuje 47 000 dolarů, ropa klesá o 4 %

08.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně na vyšší úrovni - S&P 500 si připisuje 0,7 %, Nasdaq roste o 1,6 %, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací stoupá o 1,2 %. Dow Jones se obchoduje beze změny, tažen 7% propadem akcií Boeing.
img

Ranní okénko - Tento týden ovládnou data o inflaci

08.01.2024 Druhý lednový týden přinese obvyklou nálož tuzemských dat, kdy dnes vychází čísla ohledně průmyslu a zahraničního obchodu, v průběhu týdne pak dorazí informace o nezaměstnanosti nebo maloobchodu, nejzásadnější informaci ovšem bude představovat čtvrteční výsledek inflace. Čtvrtek bude zásadní i pro vývoj na globálním trhu, kdy v odpoledních hodinách vyjde výsledek inflace i v USA. V obou případech jde ale o prosincové hodnoty, které trh sice bude reflektovat, patrně ale ne s takovou silou, jako ostře očekávané výsledky za leden.
img

Denní shrnutí: USD se pohybuje na základě "jestřábí" NFP a "holubičího" ISM

05.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně výše - Dow Jones si připisuje 0,1 %, S&P 500 se obchoduje o 0,3 % výše a Dow Nasdaq přidává 0,4 %. Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,2 %.
img

Denní shrnutí: Kryptoměny dohánějí část včerejších ztrát; Wall Street před NFP smíšená

04.01.2024 Evropské akciové trhy dnes po včerejší vlně výprodejů zaznamenaly zisky. Německý DAX si připsal 0,48 %, francouzský CAC40 0,52 % a Euro Stoxx 50 0,57 %.
img

Ranní okénko - Dnes hlavními tématy státní rozpočet v ČR a inflace v Německu

04.01.2024 Dnes odpoledne zveřejní Ministerstvo financí výsledek hospodaření české vlády za rok 2023. Naplánovaný rozpočet s deficitem ve výši 295 mld. Kč se s vysokou pravděpodobností podaří dodržet, jelikož ke konci listopadu schodek činil 269,1 mld. Kč. Ale jásat není možné, protože veřejné finance se počátkem roku 2020 vymkly kontrole. Proto současná vládní garnitura schválila tzv. konsolidační balíček, pomocí kterého by se měly veřejné finance vrátit na udržitelnější dráhu, ale jedná se pouze o první krok ke konsolidaci veřejných financí. Pro rok 2024 byl schválen schodek státního rozpočtu ve výši 252 mld. Kč a je tak zcela zřejmé, že další kroky budou muset následovat.
img

Denní shrnutí: USD nadále posiluje, protože zápis z FOMC postrádá podstatu

03.01.2024 Zápis z jednání FOMC konstatoval, že téměř všichni účastníci vidí na konci roku 2024 nižší sazby než v současnosti. Bylo však také poznamenáno, že okolnosti mohou vést k tomu, že sazby zůstanou na vysokých úrovních déle, než se v současnosti předpokládá.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie ve světě loni vesměs rostly, klíčový index S&P 500 přidal 25 procent

02.01.2024 Akciím na světových trzích se loni vesměs dařilo. Některé indexy, jako například americký Dow Jones nebo německý DAX 40, překonaly historická maxima. Premianty byly technologické akcie ve Spojených státech. Nejsledovanější americký index S&P 500 si loni připsal téměř 25 procent, zatímco index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 17 procent, vyplývá z burzovních statistik.
img

Ranní okénko - Nový rok začne ve znamení dat PMI či inflace v eurozóně

02.01.2024 Za celý tým Raiffeisenbank Economic Research Vás vítáme v novém roce 2024 a rádi bychom Vám popřáli zejména zdraví, štěstí a mnoho pracovních i osobních úspěchů.
img

Denní shrnutí: Wall Street klesá, ale končí rok blízko rekordních hodnot

29.12.2023 Závěrečná prosincová obchodní seance a celý rok 2023 byl spíše poklidný. Tok zpráv byl slabý, ale některé trhy, jako například americké akcie, klesaly, přičemž klíčovou roli hrály toky z rebalancování na konci období.
img

DE40: Burzy na starém kontinentu v poslední obchodní seanci roku 2023 získávají

29.12.2023 Německý DAX aktuálně posiluje o téměř 0,3 % a referenční index Euro Stoxx 50 přidává více než 0,4 %. Makrokalendář pro dnešní seanci je téměř prázdný a jediným pozoruhodným údajem může být údaj o chicagském PMI hned po zahájení seance na Wall Street.
img

Ekonomický kalendář: PCE inflace v USA, měsíční údaje o HDP z Kanady

22.12.2023 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování s malými změnami, německý DAX se obchoduje a francouzský CAC40 se při zahájení seance obchoduje beze změny. Obchodníci by měli mít na paměti, že podmínky likvidity dnes mohou být řidší, protože se jedná o poslední předvánoční obchodní seanci. Některé trhy jsou již zavřené, zatímco některé - jako například britské akcie - ukončí obchodování dříve než obvykle.
img

Denní shrnutí: převládá pozitivní sentiment, nejsilnější měnou G10 je jen 🔎

21.12.2023 Indexy na Wall Street po včerejší slabé hotovostní seanci obnovují některé ztráty. US500 vzrostl o 0,30 % a obchoduje se kolem 4770 bodů. Dnes se index opět pokusil prolomit historická maxima na úrovni 4800 bodů. US100 se zvyšuje o 0,40 % na 16900 bodů.
img

Ranní okénko - ČNB: stabilita nebo cut, to je, oč tu běží

21.12.2023 Předvánoční období kromě shánění vánočních dárků, pečení cukroví či sledování pohádek vyplní poslední měnově-politické zasedání České národní banky v tomto roce, které je do poslední chvíle zahaleno pod rouškou nejistoty. Již na listopadovém jednání rozhodnutí nebylo jednomyslné (5:2) a nyní se očekává velmi vyrovnaná diskuse. Členové bankovní rady budou zvažovat několik faktorů, které budou vstupovat do jejich rozhodnutí. Velikou neznámou je síla lednového přecenění v příštím roce, která mimo jiné souvisí s cenami energií, daňovými změnami v rámci konsolidačního balíčku či cenovou politikou obchodníků.
img

Denní shrnutí: Ropa se stahuje z oblasti 80 dolarů, Bitcoin skáče nad 44 000 dolarů

20.12.2023 S&P 500 a Dow Jones si připsaly po 0,1 %, Nasdaq se obchoduje o 0,3 % výše, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o 0,8 %.
img

Ranní okénko - Ukazatele důvěry naznačí možný ekonomický start příštího roku

20.12.2023 Dnešek patří zejména ukazatelům spotřebitelské důvěry, kdy již před pár minutami vyšel průzkum mezi domácnostmi v Německu. Ten potvrdil mírné zlepšení nálady, stále ale nacházející se hluboko pod historickým průměrem. Srovnatelný vývoj je v odpoledních hodinách očekáván i od průzkumu důvěry v eurozóně. Původní „odraz ode dna“ nabral během léta zpoždění a byl následován opětovným propadem. Nálada je sice dále pod historickým průměrem, v případě celé eurozóny ale již relativně znatelně nad hodnotami naměřenými během roku 2022. To by mělo vést k postupnému oživení spotřeby a možnému rychlejšímu růstu HDP.
img

Ranní okénko - Výhled v Německu na optimismu nepřidal

19.12.2023 Dnešní den nabídne z Evropy pouze finální údaje o listopadové inflaci v eurozóně. Oproti úvodnímu odhadu se neočekává žádná změna. Jádrová inflace by tak měla poklesnout z říjnových 4,2 % na 3,6 % v listopadu a meziroční inflace by se měla snížit z 2,9 % v říjnu na listopadových 2,4 %. Mohlo by se zdát, že 2% inflační cíl je již na dosah, ale cílová rovinka bývá nejtěžší. Důvodem je, že inflace vznikla kombinací nabídkových (růst cen energií, pohonných hmot či problémy v dodavatelských řetězcích) i poptávkových (akumulace úspor během doby covidu, silná domácí poptávka, napjatý trh práce) faktorů, což se odráží na inflačních očekáváních domácností, která zůstávají zvýšená. Zároveň vyprchá efekt zvýšené statistické základny, který působil pozitivně v tomto roce.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá ČNB, šance na snížení sazeb rostou

18.12.2023 Tento týden bude nejzajímavější událost představovat „předvánoční“ zasedání České národní banky. Po mírně holubičích vyjádřeních některých členů bankovní rady se zhruba tři čtvrtiny analytiků (dle dat agentury Bloomberg) přiklánějí k našemu odhadu, že ČNB ve čtvrtek sníží základní sazbu o 25bb. Část analytiků odhadujících stabilitu ale ukazuje, že rozhodnutí opět bude do poslední chvíle nejisté a bez ohledu na rozhodnutí lze očekávat na českém finančním trhu významnější volatilitu jedním či druhým směrem. Z pohledu globálních trhů bude nejdůležitější údaj patrně představovat páteční statistika osobních příjmů a výdajů vycházející ve Spojených státech.
img

Denní shrnutí: EURUSD klesá pod 1,09 kvůli rétorice člena Fedu a bleskovým indexům PMI

15.12.2023 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně níže - S&P 500 klesá o 0,3 %, Dow Jones o 0,1 % a Nasdaq se obchoduje beze změny. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se propadá o více než 1 %.
img

Ranní okénko - Jestřábí postoj ECB

15.12.2023 Tento týden uzavřou předběžně údaje indexu nákupních manažerů (PMI) v Německu, eurozóně i USA za prosinec. Průmysl v Německu se potýká s mnoha problémy, což se projevuje i na výsledku tohoto indexu během celého letošního roku, když zůstává hluboko pod úrovní 50 značící expanzi. Oproti listopadu (42,6 bodů) sice trh očekává mírné zlepšení (43,2 bodů) ve zpracovatelském sektoru, ale odrážení ode dna je velmi pozvolné.
img

Denní shrnutí: Jestřábí ECB a holubičí Fed tlačí EURUSD k úrovni 1,10

14.12.2023 Indexy na Wall Street dnes rozšiřují zisky po zasedání FOMC a indexy Nasdaq-100 a Dow Jones stoupají na historická maxima.
img

Ranní okénko - Fed představil výhled pro příští rok, jak tomu bude v případě ECB?

14.12.2023 Hlavní událostí dnešního dne je zasedání Evropské centrální banky. Ta s vysokou pravděpodobností již ukončila cyklus utahování měnové politiky a ponechá tak sazby na stávajících úrovních na svém posledním jednání v tomto roce. Diskuze se tak přetočila k tomu, kdy bude zahájen proces uvolňování měnové politiky.
img

Denní shrnutí: holubičí projev Jeroma Powella je hnacím motorem růstu trhů 🧨

13.12.2023 Indexy na Wall Street po rozhodnutí FOMC posilují. US500 a US100 rostou v rozmezí 0,60-0,70 % a překonávají letošní maxima.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Fed, změna sazeb není očekávána

13.12.2023 Dnes nejdůležitější událost představuje zasedání Fedu, byť trh takřka nepřipouští možnost, že by mohlo dojít ke změně ve výši sazeb. Na posledních dvou zasedáních rozhodla americká centrální banka o pauze, třetí ponechání sazeb na současných úrovních tak patrně bude možné interpretovat jako definitivní konec utahování měnové politiky. Investoři zároveň doufají, že předseda Fedu Jerome Powell připustí začátek interní diskuze o podmínkách, za kterých by Fed byl ochotný začít v příštím roce snižovat sazby. Patrně nejzajímavější pak bude část aktualizované prognózy týkající se dalšího nastavení sazeb. V poslední prognóze Fed předpokládal, že sazby v letošním roce ještě jednou porostou, v roce 2024 pak následně budou o 50bb klesat. Letošní hike případným nezvýšením sazeb Fed na dnešním zasedání vyloučí, pro příští rok by mohl indikovat rychlejší uvolňování měnové politiky, zhruba v rozsahu 50-75bb.
img

Denní shrnutí: Wall Street roste, protože se zvyšuje šance na holubičí rétoriku Powella

12.12.2023 Před zítřejším plánovaným rozhodnutím Fedu a projevem Jeroma Powella ve 20:30 byl v centru pozornosti trhu dnešní údaj o inflaci v USA. Zveřejnění nepřineslo výrazné překvapení. Meziroční inflace dosáhla 3,1 % oproti prognóze 3,1 % a předchozím 3,2 %. Na meziměsíční bázi vzrostla o 0,1 % navzdory očekávanému 0% tempu růstu a jádrová inflace ukázala na 4 % y/y, což bylo v souladu s prognózami.
img

Ranní okénko - Včera inflace v ČR, dnes v USA

12.12.2023 Dnes dopoledne bude zveřejněn výsledek prosincového průzkumu instituce ZEW týkající se hodnocení aktuální ekonomické situace včetně budoucích očekávání finančními analytiky. I nadále je aktuální ekonomická situace hodnocena velmi negativně, ale pohled se upírá již do dalšího roku a v tomto případě převládá pozitivní nálada. Již v listopadu bylo očekávání ohledně budoucnosti až překvapivě optimistické a v prosinci by dle analytiků měl tento trend pokračovat především v souvislosti s dále klesající inflací, očekávaným uvolněním měnové politiky a také s oživením ekonomické aktivity v Evropě.
img

Ranní okénko - Tento týden vychází česká a americká inflace, zasedá ECB a Fed

11.12.2023 Tento týden se nese na vlně důležitých ekonomických dat, kdy za několik málo minut dorazí informace o vývoji cen v české ekonomice. To bude představovat poslední zásadní informaci před zasedáním ČNB, které je naplánováno na příští čtvrtek. Globální trhy pak budou vyčkávat na úterní výsledek inflace z americké ekonomiky a středeční zasedání Fedu. Trhy v posledních týdnech začaly zaceňovat brzké a rychlé snižování sazeb, to v aktualizované prognóze ale Fed pravděpodobně nepodpoří, a i nadále bude naznačovat pouze opatrné tempo snižování v příštím roce. Podobné vyznění pak lze očekávat i od čtvrtečního zasedání ECB.
img

Co sledovat tento týden?

11.12.2023 Nadcházející týden bude nejintenzivnějším prosincovým týdnem s plánovanými rozhodnutími FOMC o sazbách a čtyř evropských centrálních bank. Kromě maratonu centrálních bank budou obchodníkům nabídnuty také některé špičkové americké makrozprávy a bleskové PMI za prosinec z Evropy. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte Zlato, GBP/USD a DE30.
img

Denní přehled: Indexy rostou navzdory silnému dolaru 💰

08.12.2023 Akciové indexy na Wall Street si v poslední den týdne vedou dobře a získávají přibližně 0,30-0,40 %. Index S&P 500 se obchoduje nad úrovní 4600 bodů, tedy těsně pod letošními maximy 4630 bodů.
img

Ranní okénko - V USA vycházejí měsíční data z trhu práce, v Česku nezaměstnanost

08.12.2023 Dnešek patří datům z trhu práce, kdy hned ráno z české ekonomiky přijde údaj o podílu nezaměstnaných za měsíc listopad. Očekáváme, že nezaměstnanost setrvá na 3,5 %, v dalších měsících pak sezónní vlivy dostanou nezaměstnanost blíže ke 4 %. Námi dopočítávaná sezónně očištěná nezaměstnanost zůstává po celý letošní rok ale takřka neměnná, a i přes zhoršující se ekonomický výhled prozatím nedochází k výraznějšímu zhoršování podmínek na českém trhu práce.
img

Ranní okénko - Dnes nás čekají data o průmyslu a zahraničním obchodu

07.12.2023 Dnes pokračuje seriál dat o české ekonomice, když se tentokrát dozvíme nejaktuálnější údaje o průmyslu a zahraničním obchodu. V případě průmyslové výroby očekáváme stagnaci po kalendářním očištění, kdy pozitivně bude přispívat zejména automobilový průmysl, kde odezněly nejrůznější dodavatelské problémy negativně působící během září. Naopak v dalších sektorech by výroba měla setrvat v červených číslech. Co se týká zahraničního obchodu, predikujeme kladnou bilanci ve výši 3 mld. Kč, ale primárně z důvodu nižšího množství dováženého zboží a nikoli vyššího výkonu českého exportu.
img

Denní shrnutí: Bitcoin rally chytá dech, WTI klesá pod 70 dolarů

06.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování růstem, protože nižší než očekávaný údaj ADP o změně zaměstnanosti byl vnímán jako holubičí vývoj.
img

Ranní okénko - Americký trh práce dále rychle brzdí

06.12.2023 Dnešní ekonomický kalendář pokračuje čísly z amerického trhu práce, pro náš trh je ale zajímavější za několik minut zveřejňovaný výsledek maloobchodních tržeb. Ten by měl za říjen potvrdit pokračující slabý vývoj v českém maloobchodu, byť s možností mírného meziměsíčního nárůstu. Meziročně u maloobchodních tržeb bez aut očekáváme pokles o 2,5 %, medián analytiků počítá s o něco mírnějším poklesem o 1,9 %. Zásadní negativní faktor i nadále představuje pokračující pokles reálných mezd, který během Q3 dosáhl -0,8 % a k mírnému poklesu patrně dojde i během závěrečného kvartálu letošního roku.
img

Denní shrnutí: EURUSD klesl pod 1,08, BITCOIN vyskočil nad 43 000 USD

05.12.2023 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně na nižší úrovni - S&P 500 klesá o 0,1 %, Dow Jones se obchoduje o 0,2 % níže a Russell 2000 s malou kapitalizací se propadá o více než 1,3 %. Nejlépe si vede Nasdaq se ziskem 0,1 %.
img

Ranní okénko - ECB se nedaří ukotvit inflační očekávání

05.12.2023 Dnešní den přinese zajímavé údaje zejména z eurozóny. Nejprve bude zveřejněn výsledek inflačních očekávání, kdy se domácnosti domnívají, že inflace za 3 roky bude dosahovat výše 2,5 %. Evropskou centrální banku ovšem můžou znervózňovat vyšší inflační očekávání na horizontu 12 měsíců. V září došlo k jejich výraznému zvýšení z 3,5 % na 4 % a v říjnu se očekává jen mírná korekce, a to na 3,8 %. Neukotvená inflační očekávání můžou bránit dosažení inflačního cíle, čehož se obává mimochodem i ČNB. O hodinu později budou publikovány říjnové ceny výrobců, které by dle trhu měly meziměsíčně vzrůst o 0,2 %. V meziročním srovnání po srpnu a září, kdy ceny padaly více než dvouciferným tempem, by se ceny měly snížit o 9,5 %.
img

Forex: Koruna vyčkává na výsledek inflace

04.12.2023 V minulém týdnu koruna těžila z pokračující nízké volatility na globálním finančním trhu, která nahrávala mj. i vývoji na akciových trzích, kdy jak americký index S&P 500 tak německý DAX se přiblížily na dosah k historickým maximům. Celkově tak z pozitivního dění těžily i více rizikově vnímané měny, včetně koruny, která otestovala úroveň 24,30 EUR/CZK. Naopak výrazněji se na kurzu neprojevil revidovaný výsledek českého HDP za třetí kvartál, který ukázal silnější mezičtvrtletní pokles (-0,5 %) a podrobnější struktura zároveň odhalila pokračující pokles spotřeby, což by mohl být pro některé členy bankovní rady ČNB signál jdoucí ve směru rychlejšího snížení sazeb. Minimální reakce trhu je dána dvěma důvody, kdy finanční trh z velké části pokles sazeb na prosincovém zasedání očekává a zároveň jde o „stará data“, která bankovní rada nemusí zásadněji reflektovat.
img

Ranní okénko - Příliv českých dat a pokles inflace v eurozóně

01.12.2023 Poslední den tohoto týdne přinese data i z české ekonomiky. Již za pár minut Český statistický úřad zveřejní druhý odhad HDP za třetí kvartál letošního roku včetně jeho struktury. Na základě aktuálních dat odhadujeme, že tuzemské hospodářství pokleslo mírněji (-0,2 % ve srovnání s předchozím čtvrtletí), než naznačuje první odhad (mezičtvrtletně -0,3 % a meziročně -0,6 %). Naše ekonomika jako jediná v rámci Evropské unie zatím nepokořila předcovidovou úroveň a zdá se, že ani v blízké době se to nepodaří, zejména kvůli stále utlumené spotřebě domácností. V dopoledních hodinách bude rovněž publikován index nákupních manažerů (PMI), kdy očekáváme jeho zvýšení ve zpracovatelském průmyslu z 42,0 na 42,8 bodů (medián trhu 42,9), tedy v podobných intencích jako v Německu i celé eurozóně. Ve 14:00 Ministerstvo financí zveřejní plnění státního rozpočtu ke konci listopadu. Za deset měsíců letošního roku činil deficit ve výši 210,7 mld. Kč a naplánovaný schodek 295 mld. Kč se tak nejspíše podaří dodržet.
C:\fakepath\trader-30112023-37-zm.jpeg

Akcie na pražské burze podle indexu PX letos stouply o 15,6 pct na 1389 bodů

30.11.2023 Akcie na pražské burze v letošním roce rostou, index PX od ledna do konce listopadu stoupl o 15,6 procenta na 1389,2 bodu. Nejvíce od počátku roku posílily akcie ČEZ. Naopak nejvíce oslabily akcie Pilulky. V listopadu burza zisky dále zvýšila. ČTK to dnes řekl makléř Wood & Company Vladimír Vávra.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu dále klesá

30.11.2023 Dnešní den bude ve znamení zahraničních dat. Z USA dorazí údaje o osobních příjmech i výdajů. Trh očekává, že meziměsíčně v obou případech došlo v říjnu k nárůstu o 0,2 %. Oproti září tak tempo růstu příjmů pokleslo o jednu desetinu procentního bodu a tempo výdajů dokonce o 0,5 p. b., což naznačuje, že spotřeba domácností, která dosud byla tahounem tamní ekonomiky, začíná mírně ochabovat. V dalších měsících tak očekáváme, že se výkon americké ekonomiky bude utlumovat, ale na druhé straně je to jeden z předpokladů dle Fedu jak zkrotit inflaci. Dozvíme se rovněž každotýdenní údaje z amerického trhu práce, kde by mělo dojít k mírnému nárůstu jak nově podaných, tak i pokračujících žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve srovnání s předchozím týdnem.
img

Denní shrnutí: mírný optimismus na trzích přiblížil US500 k ročním maximům 📌

29.11.2023 Dnešní den přinesl na Wall Street mírné zisky, když indexy US500 a US100 vzrostly o 0,25-0,35 % při mírném posílení dolaru. US500 se obchoduje na úrovni 4580 bodů, tedy těsně pod letošními maximy kolem 4630 bodů.
img

Ranní okénko - Ceny v Německu klesají

29.11.2023 Dnes patrně nejzajímavější údaj dorazí z Německa, kde vychází výsledek listopadové inflace. Očekáván je pokles nejen v meziroční míře, ale i celkově v cenové hladině, kdy meziměsíčně by ceny měly poklesnout o 0,3 %. První příchozí data ze spolkových států naznačují, že výsledek za celé Německo bude pravděpodobně blízko tomuto odhadu. V meziročním srovnání by harmonizovaná míra inflace měla poklesnout z 3,0 % na 2,7 % (respektive z 3,8 % na 3,5 % u indexu CPI).
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Gold/Silver Ratio | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CAD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | EUR/NZD | USD/BRL | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Spready | CFDs | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Asset management | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | CPI index | Cap | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Demo účet | Denní obchodování | Depreciace | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Hedge fondy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Likvidita | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | Osobní příjem | Outside Bar | Overnight | P/E | PEG | PPI index | PRIBOR | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Primární trh | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spike | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Tightening | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VAT | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Leoš Mareš | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Michala Moravcová | Scoach | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodování na páku | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Japonská měna | Peter Schiff | Santa Claus Rally | Akciové opce | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | DailyFX | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | Intradenní analýza | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Raiffeisenbank | Abenomika | Akciové indikátory | Akciové instrumenty | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Swapová cena | Uzavření pozice | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie GDF Suez | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie O2 | Akcie Pegas | Akcie Philip Morris | Akcie RWE | Akcie SAP | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Stock | Akcie TMR | Akcie Valeo | Akcie ve světě | Akcie VIG | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Akciový prémiový dluhopis | Aktuální cena benzínu v USA | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Australská měna | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Bossa.cz | Brent | Britské libry | BrokerJet.cz | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata a stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je diverzifikace | Co je dluhopis | Co je komodita | Co je opce | Co je volatilita | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Čínská banka | Čínské investice | Čínský obchod | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | DAX 30 | Dax index | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | DJIA | Dnešní události | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | Euro dnes | Euro finance | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURTRY | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex cz | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GBPNZD | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP USA | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Irsko | Islámský stát | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY USD | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Komodity zlato | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Kurs libry | Kurz britské libry | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz jüanu | Kurz koruny k dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz USD | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy euro | Libra | Lira | London metal exchange | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měny v Evropě | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup akcií ČEZ | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nákup EUR Česká spořitelna | Nákup eura | Nákup eura bez poplatku | Nákup eura v Komerční bance | Nejlepší kurz eura | Nejlepší dividendové akcie | Nejlepší kurzy | Nejlepší kurzy britské libry | Nejlepší kurzy euro | Nejlepší směnárna | Nejlepší úrokové sazby | Nejlevnější euro | Nejlevnější platba do zahraničí | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | New.brokerjet.cz | Nikkei 225 | Nikkei225 | No deposit bonus | No deposit bonus forex | No deposit bonus forex cz | Neuronové sítě | Norská koruna | Norská koruna kurz | Norsko měna | Nové trhy | Numismatika | NWR akcie | NWR OKD | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád dolaru | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Psychologie trhu | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řecké volby | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účet | Spread Brent WTI | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Švýcarská měna | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | TopForex | Trade Brokers | Trh cenných papírů | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | US dolar | USD index | USDMXN | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Vývoj kurzu USD | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | Fio eBroker | Patria Direct | Highsky.cz | XTB.cz | X-Trade | Založení účtu | Zdanění výnosů | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy euro | Zprávy z Řecka | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | Burzovní seance | Buy | CEE | Daniel Beneš | Diskont | Doba splatnosti | EBITDA | Ekonomika EU | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Německo - burza | Neutral (Hold) | Nizozemí - burza | Nominální úrok | Norsko - burza | Obchod bez povinnosti | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Profit Taking | Průměrování | PX index | Range | Rate Hike | Redukce | ROCE | Sell | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Zóna obchodníka | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | Trading Room | Míra alokace | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Nové stavby a stavební povolení | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Boháč | Bohatý | eBook | Bailout | Jan Kovalovský | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Flag | Trendový indikátor | Majors | Martingale | Session | Stop Loss (SL) | Volby | Rozhovor | Futures trhy | Know-how | eBroker | Cukr | Retail | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burza dnes | Burze | Co je CFD | Commodities | Dividendové akcie | Fio banka akcie | Fio e-broker | Investment | Německá burza | Slušný zisk | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Americké obchodování | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Brown Brothers Harriman | Sky News | Společnost Crédit Agricole | BPI | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Jackson Hole | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | CSI300 | FTSEurofirst 300 | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Berenberg Bank | MICEX | Nordea | Investing.com | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Standard Chartered | RBC Capital | Barrick Gold | Destatis | Washington Post | Sója | Bloomberg Terminal | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Technický pohled | Technický výhled | Bloomberg komoditní index | Uložení peněz | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | DAX trading | Trading Economics | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Volatility report | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Korekce na akciích | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Dlouhé pozice | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Linie podpory | Spready mezi dluhopisy | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Nejlepší trader | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Henry Hub | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Otřesy na trzích | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Zahedžovat | Cena cukru | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Index eura | Index novozélandského dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Cenové gapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Dopady na euro | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | US akcie | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Den D | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Index britských akcií FTSE 100 | České firmy | Strategy Research | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Forwardy | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Panika na burze | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Newyorský index S&P 500 | Dollar Index | Bankovní regulace | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Analýza akciového indexu | Algoritmus | Styl obchodování | Globální ekonomický růst | Pád libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Index IBEX | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | GER30 | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Indexové ETF | Index burzy | Handelsblatt | Úvěrový rating | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Likérka Stock | Les Echos | Britský akciový index FTSE 100 | Milánský FTSE MIB | Britské ropné společnosti | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Volatilita na forexu | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Výkonnost pražské burzy | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchody na pražské burze | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Zajištění | Komoditní sektor | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Neutrální výhled | Odhodlání | Credit Suisse Group | Měny na forexu | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Francouzská ekonomika | Euro Stoxx Banks | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Historická data | Italský bankovní sektor | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Západoevropské trhy | Akcie v západní Evropě | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Spotová volatilita | Futures na VIX | Risk Off aktiva | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Market moving zprávy | Market moving instituce | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Soukromí zaměstnavatelé | Hlavní evropské indexy | Analytik Patria Online | Britský FTSE 100 | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Globální obchod | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Obchodování DAXu | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Americké velkoobchodní tržby | Jádrová inflace v Polsku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Devalvace čínské měny | Firemní zisky | Britské referendum | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Turecké akcie | Softbank | ARM Holdings | Indikátor důvěry | Zájem obchodníků | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Index ekonomické aktivity | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Aktuální cena | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Globální ekonomický výhled | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Politico | Globtrex | ABN AMRO Bank | Index KOSPI | Flash Crash | ex | Akcie firem | Akcie velkých bank | Purple Trading | Zklamání investorů | Vývoj na měnovém trhu | Investiční aktiva | Akcie Kofoly | Ruské akcie | Okénko trhu | Skupina PPF | Krize eura | Vstup na burzu | BBVA | Zahraniční forex | UniCredit SpA | Bloomberg Commodity Index | Nasdaq Composite Index | Index technologického sektoru | Pohyby na finančních trzích | Kurzotvorná informace | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Ceny pšenice | Aleš Michl | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin rally | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | NEX | Palladium | Pavel Drahotský | Hlavní fundamenty | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Altcoin | xPartners | Investiční nástroj | Crown | ETH | ETC | Capitalinked | Radim Dohnal | Ropné měny | Český akciový index PX | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Hodnota indexu PX | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Estee Lauder | Služby spojené s kryptoměnami | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Patrik Klempár | Digitální peněženky | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Index MOEX | Vzácné kovy | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | SaxoTraderPRO | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | Zonky | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | Světové obchodní války | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | Makrozprávy | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Objem na pražské burze | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Regionální měny | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | Amazon (AMZN) | Vývoj koruny | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Index RTS | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Norges Bank | Pražský index PX | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | USMCA | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Globální investoři | Kompozitní index | Trhy v USA | Trh s ropou | MSCI All-Country World | Obchodování s korunou | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Intercontinental Exchange | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Globální akciový index | Jiné měny | Daňové reformy | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | Akciový index PX | Německé akcie | Pojištění vkladů | Globální index | Španělský IBEX | Růst výnosů u dluhopisů | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Bitcoin ETF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Vysoké zisky | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Obchodní jednání | Obchodní přístup | Velké riziko | Odložení brexitu | Skalpování | Nakoupit akcie | Akcie CME | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Renko graf | Sybil Holdings | Významný akcionář | Český akciový index | Ekonomický poradce | Klesající cena | Evropské akciové burzy | Státní fond | Norská centrální banka | Zájem investorů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Výrobní aktivita v EU | Uber Technologies | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Optimismus na akciových trzích | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | České HDP | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Sójové boby | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Tweety Donalda Trumpa | Akcie klesají | Oživení světové ekonomiky | TLTRO III | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Finanční svět | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Fibo retracement | South China Morning Post | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Rozhodnutí centrálních bank | Gazprom | NASDAQ 100 | Blackstone | Negativní fundament | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Nordea Bank | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Akciový růst | Akcie automobilky | Americké futures | Globální akciové indexy | Pokles výnosů dluhopisů | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Raiffeisen Bank International | Vliv na obchodování | Oživení ekonomiky | AMZN | Dánské banky | WeWork | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Kapitálové výdaje | FRS | Růst mezd | Kótování | Cena žlutého kovu | KB | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Deficit rozpočtu | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Denní graf | Vývoz do Číny | Breaking news | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | Růst podnikatelské aktivity | Finanční údaje | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Snížení daní | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | Oslabení české koruny | MetLife | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Tržby v maloobchodě | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní dohoda | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Měny regionu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | ByteDance | TikTok | Huawei | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | Rozpočtová politika | Údaje o vývoji HDP | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Deficit | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Káva | Mediální společnosti | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Německý vývoz | Hongkong | Ropné firmy | Americký ministr obchodu | LNG | Obchodní dohoda s Čínou | Růst na indexech | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Hlavní index burzy | Index milánské burzy | Bílý dům | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Státní investiční fond | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Statistické údaje | Inflace v říjnu | FRED | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Průmyslová výroba v eurozóně | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | PFNonwovens | EXANTE | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Luis De Guindos | Americký dolar dnes | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Průmyslová výroba v USA | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | CFD DAX30 | Royal Mail | CBI | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Přebytek obchodu | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nálada domácností | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Projev Lagardové | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Čínská armáda | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Buy-and-Hold | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Jednání mezi USA a Čínou | Miliardy | Bez reakce trhu | Global Times | CENTRICA | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Německá spotřebitelská důvěra | Domácí měny | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Český akciový trh | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Data o HDP | Globální trh | Technické rezistence | Financovat | Christine Lagardová | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Radim Krejčí | Společnost ČEZ | Růst japonské ekonomiky | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Zmírnění rizik | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | USDIDX | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Být trpělivý | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Data z průmyslu | Nejvyšší nezaměstnanost | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Běžný investor | Německý ZEW index | Problémy | Růstový impuls | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Obchodní smlouvy | MSCI All-Country | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Brewin Dolphin | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Alstom | PKN Orlen | Ford Motor | Farmaceutická společnost | AbbVie | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Metro AG | InterContinental | PMI z Německa | Inflační výhled | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Vývoj devizových rezerv | Obchodování s finančními instrumenty | Nálada v USA | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Elektrárenská společnost | Dolar roste | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Zlepšení sentimentu | Automobil | Vývoj spotřebitelské inflace | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | Italský premiér | Údaje o americké ekonomice | Optimismus investorů | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Bydlení | Americké objednávky | COTTON | WHEAT | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | Důvěra domácností | Ztráta | Úbytek | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Snižování stavů | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Japonský akciový index Nikkei | Demokratické strany | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | Peter Navarro | SSE Composite | WIG20 | Aktivita ve výrobním sektoru | Peking | Investiční platformy | US100 | Index US100 | Americký index | Nálada na globálních trzích | Růst hrubého domácího produktu | Řecké banky | Singapur | Objem obchodů na pražské burze | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index pařížské burzy | Růst akciových trhů | Američtí vojáci | Hospodaření | Zbrojovky | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | Prodej automobilů | Američané | Vzestup ceny | Návratnost | Odškodné | Altria Group | Netflix | Celsius Network | Míra inflace v eurozóně | Dobrá data | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Hospodářské statistiky | Micron Technology | Finální odhad | Hlavní rizika | O2 | Tovární objednávky v Německu | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Čeští exportéři | Ministr zahraničí | Čínský HDP | Vývoz v listopadu | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Ropa typu Brent | Horší časy | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Podnik | Tržní trendy | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst německé ekonomiky | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Nejnovější statistické údaje | Mateřská společnost Googlu | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Zamyšlení | MOEX | Vyplácení dividend | HPQ | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Oživení globální ekonomiky | Angela Merkelová | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Ropná pole | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Lepší zítřky | Google | Samsung | Nálada v Evropě | Anglie | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | ConocoPhillips | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Většinový podíl | Renko chart | Renko | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Blue-chip | České měny | Důchody | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | SPA35 | Španielsky Ibex | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Starbucks | Boeing | Vstupy | Snížení těžby ropy | Raiffeisenbank a.s. | Beijing Hotgen Biotech | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Varšavská burza | SBUX | BABA | Akcie BNP Paribas | Růst akciových indexů | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | BP | Optimismus na trzích | Americký ISM | PMI pro sektor | Prodeje aut | Fresenius Medical | Korporátní výsledky | Adidas | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoj české inflace | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Warner Music | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Rolování kontraktů | Snowflake | Palantir | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Americké banky | NFP data | Obchodovanie | Zveřejňování výsledků | Zasedání RBNZ | Průmysl eurozóny | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Lednová inflace | Galapagos | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Tým XTB | Empire State Index | Údaje o ekonomice | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Směřování trhů | Gilead Sciences | Údaje z USA | ITA40 | Konjunkturální průzkum | Pokles na trzích | Noviny | Střední podniky | České banky | NVAX | Ekonomické recese | Index aktivity v sektoru služeb | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Index nákupních manažerů ve výrobě | Patrie | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Kanadská centrální banka | Toyota | Vývoj | Tovární objednávky v USA | Nižší sazby | HSCEI | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Mzda | České mzdy | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Londýnský index | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Výraznější impuls | Únorová inflace | Změna sazeb | Lídři EU | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Premiér Conte | Restrikce | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Hlavní index PX | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Stav nouze | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Tencent | Další vývoj | Armageddon | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Nákupy akcií | Stimuly | Index výrobní aktivity | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Americká seance | Evropské země | Členové bankovní rady | Největší pády | Domácí data | Masivní propad | Euro roste | Guvernér Rusnok | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Oslabování české měny | Míra nejistoty | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Asijská seance | Silný pokles | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Inflace v EU | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické predikce | Návrat koronaviru | EPFR | Hyundai | Automobilka | Historie | Počet nakažených ve světě | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Nová stimulační opatření | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | Waste Management | Hlavní americké indexy | Fed včera | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Ahold Delhaize | Unilever | REGN | Státní televize | MPSV | MF | NPR | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Kongres | Škoda | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Fundament | Posílení amerického dolaru | Akciové indexy v Asii | Futures v Evropě | Hotovost | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Britský akciový index | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Graf dne | Peněžní zásoby | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Kevin McCarthy | Lídr republikánů | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Uzdravování | Signál | Index spotřebitelské nálady | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Banka JPMorgan | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | České vlády | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Tempo růstu CPI | Rozjednané prodeje domů v USA | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Šíření nákazy | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Air Bank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Angola | Alžírsko | Ministři obchodu | VW | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Slovensko | Solidní růst | Války | Jan Procházka | Míra volatility | Schodek | Počet obětí koronaviru | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Poskytování hypoték | LTV | Nizozemský premiér | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Hrubý domácí produkt země | Americké žádostí o podporu | British Airways | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Společnost Unilever | Aktivita ve službách | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | DPH | Ropný průmysl | Česká nezaměstnanost | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Německá průmyslová produkce | Kanadský PMI | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Situace na ropě | Prezident Vladimir Putin | Velké americké banky | UnitedHealth Group | Cigna | Cestovní omezení | Hluboké recese | CDC | Rakouský ministr | Ministři | Tempo růstu CPI v USA | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Ministři energetiky | Znárodnění | Italský dluh | Nejsilnější růst | Nárůst nezaměstnanosti | Tajné služby | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Německé automobilky | Snížení produkce | Sbor volitelů | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | FANG | ATVI | WMT | Activision Blizzard | IMF | Vývoj HDP | Delaware | Inflace v březnu | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Dluhopisy s kratší splatností | Rozpočet EU | Nové dluhopisy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | CME futures | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Before market open | Market open | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Indikace | Demokraté a Republikáni | USD za barel | Japonský export | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Červnový kontrakt | Purple Trading Štěpán Hájek | Americké produkce | S&P500 | Dílčí index | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | Rizikový apetit | Mimořádná situace | CBRT | Oslabení akcií | Debata | Tweety | Nálada spotřebitelů v USA | PMI ve službách | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Evropské indexy | Air France | Posílení | Legendární investor | Amundi | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Odhad vývoje HDP | Úřad INSEE | Důvěra amerických spotřebitelů | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Nezaměstnanost v Německu | Shell | Energetická společnost | Ropa roste | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Rakouská vláda | Biofarmaceutické společnosti | Dopravci | Akcie padají | Strach ze sankcí | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Mike Pompeo | Kanadská obchodní bilance | Americká obchodní bilance | Růst výnosů | Soud | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | Tržby maloobchodníků | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Dovoz | Vývoz | Průmysl v Německu | Dlouhodobý trend | MSCI World | Hospodářské dějiny | Hugo | Australský premiér | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Investice v zahraničí | O2 CR | Dluhy | Společnost Avast | Ústup inflace | Akcie Nike | Nike (NKE) | NKE | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Účet platební bilance | T-Mobile | Auta | Indexy v Asii | JD.com | Xiaomi | FBI | Vláda v Berlíně | Vývoj ekonomiky | Dohoda mezi EU a Británií | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Silná rally | Moderna | Společnost Moderna | Spolková vláda | Fiskální stimul | Experimentální vakcíny | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | Velký růst | Akcie leteckých společností | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Falešný průraz | Americká média | Kanadská data | EasyJet | Urals | Odražení ode dna | Renault | PMI v eurozóně | Australská vláda | Pokračování rally | Bezpečnostní zákon | Umělé inteligence | Argentina | Investovat peníze | Investment management | Předstihové ukazatele | Tomáš Kálal | Kia | JDE Peet's | Mondelez | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Fraport | Index akcií | Unie | ČR | FRA40 | EU50 | Vakcíny proti koronaviru | Costco | Salesforce | Knorr-Bremse | Koronavirové pandemie | Nissan | Japonské maloobchodní tržby | Průraz | Vedanta | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group | CZG | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Čínská poptávka po ropě | Čínská poptávka | Rekordní nárůst | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Italské maloobchodní prodeje | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Jednání mezi EU a Británií | Letecká skupina | Oracle | Tropická bouře | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Nikola | Hlavní index frankfurtské burzy | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Nikola Corporation | Francouzský index CAC 40 | Cronos | Světové indexy | Index Nikkei 225 | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Investice do infrastruktury | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Japonský vývoz | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Splasknutí bubliny | Propad cen | Kanadské maloobchodní prodeje | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Správce aktiv | Roční výkonnost | Changpeng Zhao | Cardano | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Představenstvo | Druhá vlna | Počty nových případů | Akciový optimismus | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Nízké sazby | Cla na zboží | DSTI | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Sankce proti Rusku | ONS | ASM International | Německá nezaměstnanost | Obchodování na evropských burzách | Ukrajinský prezident | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Objem zakázek | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Výdaje japonských domácností | Novavax | MAM | Izraelský premiér | PPI v USA | Červnová inflace | Ceny výrobců v USA | Výrazný propad | Chorvatsko | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Větší riziko | Ceny emisních povolenek | KLM | ChainLink | HDP Singapuru | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | Jeep | Alfa Romeo | Americký maloobchod | Růst tržeb | Statistiky z eurozóny | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Sledovat tržní trendy | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Německé ceny výrobců | Společnost Chevron | Vývoj tržní kapitalizace | Ředitel XTB | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Salesforce.com | Znovuotevření ekonomiky | Akcie těžařů | Konjukturální průzkum | Ekonomická aktivita v eurozóně | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Reliance | Celkový výsledek | Mírná korekce | HDP za Q2 | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Španělské statistiky z pracovního trhu | Richmondský Fed index | Nálada amerických spotřebitelů | OMV | Plynárenské společnosti | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Odložení voleb | Komoditní akcie | Obchodní divize | Propad ekonomiky | Odhad růstu HDP | Překvapivý růst | Důvěra | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Index výroby | Hugo Boss | Výzkumy | Indonésie | Vysoký přebytek | WeCHat | Objem dovozu | Růst zaměstnanosti | Slábnoucí dolar | Časový úsek | Inflace v červenci | NYT | HelloFresh | Cenové hladiny | Sázka na růst | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Zalando | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Worldometers | BHP Group | Počty nakažených | Snižování cen výrobců | Analytik XTB | Pandemická situace | Marks & Spencer | Zápis ze zasedání FOMC | Pokles tržeb | Vládní koalice | Výrobce pneumatik | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Hurikán Laura | Přístup k inflaci | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Holdingová společnost | Představitelé ECB | Přístup na burzu | SPAC | Statistika z amerického trhu práce | IT společnosti | České maloobchodní tržby | Vývoj indexu Nasdaq | SMIC | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Kroger | Zdanění | Pumpování peněz do ekonomiky | Pumpování peněz | Vakcína proti koronaviru | Vývoj indexu DAX | Obchodování s ropou | Sinopharm | Prognóza Fedu | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Pokles exportu | Výkon ekonomiky | Stavební povolenky | Zasedání FED | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Inditex | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Slabší kurz | Prognóza americké centrální banky | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Bankovní aféra | Nová bankovní aféra | Ropa dnes | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Elektromobily | Accenture | Politici | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Plynovody | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Micron | BT Group | Biden | Prezidentská debata | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Fiskální pomoc | Vývoj státního rozpočtu | Marathon Petroleum | Marathon | Speedway | Nezaměstnanost v Japonsku | Data z pracovního trhu | Tuzemské hospodářství | Vinci | Test na koronavirus | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Nejvýraznější růst | Zápis z posledního zasedání Fedu | Antimonopolní úřad | NextEra | Centrální banky světa | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | NED25 | AEX | Allegro | Jens Klatt | Ford (F.US) | F.US | Libye | CPI v USA | iPhone | Oživení německé ekonomiky | Walgreens | Norský státní investiční fond | Akciové portfolio | Michael Hewson | Foot Locker | Koncern | Embargo | Dění na finančním trhu | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Dopady na trhy | Protiepidemická opatření | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | JPM | Pokles indexu | Akcie Pilulky | První obchodní den | Futures na ropu | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Dluh eurozóny | BBBY | SAP AG | Banka Moneta | XOM | CVX | PFE | Hormel Foods | HRL | MDT | VFC | Zveřejnění výsledků | Výsledky amerických voleb | RBAG | Tržní výhled | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Zpochybnění voleb | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Průmyslová výroba v září | UBER.US | Electronic Arts | Coty | T-Mobile US | Provozní zisk společnosti | Tempo inflace | Pfizer/BioNTech | MCD | MCD.US | Pfizer Inc. | Nové zprávy | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Zájem o riziko | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | PDD | China Telecom | China Mobile | Průmysl v eurozóně | Nákup amerických akcií | WASDE | Palo Alto Networks | QCOM | L Brands | Palantir Technologies | NFIB | Jens Spahn | Ministr zdravotnictví | GPS | Online investiční konference | Cena bitcoinu dnes | Růst amerického HDP | Spotřební daň z nafty | Hormel | JWN | Představitelé americké centrální banky | Stock Spirits | INFO.US | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Proražení | Nastavení trhů | Přebytek obchodní bilance | Adobe Systems | AAPL.US | Produkce ve stavebnictví | Ceny PHM | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Tesco | GME | GameStop | Lyft | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | ABNB | Vakcinace | Alexion Pharmaceuticals | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Alexion | H&M | BIDU | Očkování | LEN | Coinbase Global | Zadlužování | PX Pražské burzy | NBP | Situace v Británii | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Plný úvazek | Částečný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Balíček na pomoc ekonomice | Růst průmyslové produkce | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Index DE30 | Nálada v české ekonomice | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | BA.US | Centrální bankéř | Lukáš Novotný | Makléř Wood and Company | Wood and Company Lukáš Novotný | Index PXTR | PXTR | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Likérka Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | Senátní volby | PMI ve výrobě | Akcie farmaceutických firem | ABNB.US | Německá inflace | Report stavu ropných zásob | DOT | Společnost Tesla | Samsung Electronics | Brands | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | ForFarmers | Ralph Lauren | TUI | Český maloobchod | Zhoršení ratingu | Dr. Martens | Výrobce obuvi | Výrobce obuvi Dr. Martens | JD Sports | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | Nové restrikce | Zpomalující inflace | VMware | Carrefour | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | Cronos Group | CRON | CARA | MJ | Měsíční data | Futures na indexy | Indexy na Wall Street | Inaugurace | MF ČR | Německé ceny | Klienti XTB | Futures na bitcoin | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | DHL | United Parcel Service | Deutsche Post DHL Group | Deutsche Post DHL | Philips | UPS | Nálada v ČR | Etsy | ETSY.US | Marriott | Streamovací služby | InPost | Deliveroo | Očkování proti covidu | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Express | Klíčové faktory | J&J | Vstupní signál | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Index FTSE MIB | Velikost společnosti | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Legal & General | QCOM.US | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Brent (OIL) | Activision | ATVI.US | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | Počet zahájených bytů | MIB | Zisky akcií | Platby v bitcoinech | Russell 2000 (US2000) | Humana | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | MO.US | FTX | Tweety Elona Muska | Kov | Colt | Nastavení sazeb | Akcie Carnival | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vytěsnění minoritních akcionářů | Růstový trend | Vakcinace v Evropě | James Bullard | Akcie Air France-KLM | Bilance obchodu | CVS Health | CVS | CVS.US | Kering | Odliv peněz | FOMC minutes | Rizika a příležitosti | Přísná měnová politika | Robinhood Markets | Zápis ze zasedání ECB | Negativní vývoj na akciových trzích | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Psychologický efekt | Platby kryptoměnami | ZINC | Air | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | NKLA.US | NKLA | Statistika z USA | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Nárůst výnosů | PSX | Siemens Energy | XOM.US | Výrazný pohyb | Silný růst | Jemenští povstalci | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Banco Santander | Britská společnost | Britská firma | Japonský HDP | Pandemická opatření | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Systematické riziko | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | Míra inflace v EU | PLUG.US | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Akcie Volkswagenu | ForexNation | Holubičí Fed | Mentor | V.US | Trading konference | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Nárůst sazeb | Suezský průplav | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Archegos Capital | Archegos | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | PMI index | LMT | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Největší pohyby | Korporátní daně | Electricite de France | EDF | Constellation | Constellation Brands | Primoco | Výrobce dronů Primoco | Data o inflaci | BABA.US | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | Sainsbury | Direct listing | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie kryptoměnové burzy | Eurodolar dnes | Optimistická očekávání | AA | Ceny ropy Brent | Polymetal | British American Tobacco | Island | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | NCLH.US | Amgen (AMGN.US) | Centene | Eli Lilly (LLY.US) | Raytheon Technologies | Visa (V.US) | AMGN.US | HSBC Holdings | Zasilatelské společnosti | Vysoká cena | Provozní výsledky | ERA | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Santander | Větší zisky | Vstup do pozice | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Pandora | Hodnocení současné situace | Colonial Pipeline | Francouzská společnost | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | Index hongkongských akcií | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Ceny ve výrobě | Výprodej na globálních akciových trzích | Indická centrální banka | Populární značky | EEX | Analytické fórum | Malta | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Silnější support | Ochota riskovat | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Německé podnikatelské klima | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Akcie Airbusu | PCE index | Růst cen nemovitostí | Výsledky za Q1 | Vývoj ceny dřeva | Vývoj ceny dřeva v USD | Ceny dřeva | Ceny dřeva v USD | První zvýšení sazeb | Fundamentální hodnota | Nadnárodní společnosti | KOL | Dnešní makrodata | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Trend klesající | Lídři G7 | Úroveň rezistence | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Prodej | Cíl Evropské centrální banky | Další kryptoměny | Akcie průmyslových společností | McDonald's | Akcionáři Monety | Navýšení kapitálu | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Cyklus zvyšování sazeb | Stažení akcií | Dolar dnes | Dovoz ropných produktů | Didi | Rating Číny | CO2 | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Vyšší úroveň | Podcast | Obchodní výsledky | Společnosti Netflix | Etsy (ETSY.US) | Dividendy ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Varianty koronaviru | Výhled na letošní rok | Report ADP | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Technologie | Americký výrobce | Dolarový index (USDIDX) | Sazby daně | Americké tajné služby | Hliník | Sada dat | Analytici JPMorgan | Koncentrace | Chování spotřebitelů | Philip Morris International | Očekávání zisku | Iberdrola | UST | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Tempo zdražování | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Rada guvernérů | NortonLifeLock | AVST | AVST.UK | Avast (AVST.UK) | Čínský výrobce | Americký trh | CMCSA | AI | CAT | PACCAR | Applied Materials | KO | Mutace delta | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | BHP | Divize | Šíření mutace | HOOD | Načasování | Čínský CHNComp | Nasdaq-100 (US100) | After-market | EVN | Americké technologické společnosti | Azure | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Suez | ABB | Současné ceny | Společný podnik | HDP ve Spojených státech | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Polovodičové společnosti | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | University of Michigan | Štěstí | Úrokové výnosy | Mateřská společnost | DCC | Dřevo | Světová cena | HICP | Chování | Vnímání | Očekávané hospodářské výsledky | Vývojáři počítačových her | Růst výrobních cen | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Projekce | VIAC | Comcast Corp | CMCSA.US | Jarda Tupý | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Automobilové součástky | Zajišťovny | Páteční NFP | CVC | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | Index Sentix | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Adidas (ADS) | ADS | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | WIG | BUX | Index Russell | Firma CVC | Palantir Technologies (PLTR.US) | Americké ceny | Růst úrokových sazeb ČNB | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Scalping DAXu | Strategie na obchodování | Maloobchod v USA | Úroveň dluhu | Faurecia | První odhad HDP | První odhad | Home Depot | Vyšší úroky | Index US30 | Richemont | David Solomon | Medián | Reckitt Benckiser | Zápis Fedu | Americká Federální obchodní komise | Očekávaná inflace | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Nikkei (JAP225) | Výrobní inflace | Analytici banky | Americká ministryně financí | Index ASX | ASX | Indexy v Číně | J Sainsbury | Proočkovanost | David Vagenknecht | Dominion Energy | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Výkon německé ekonomiky | DWS | Společnosti | Robert Kaplan | Guardian | Neúspěch | Opatření | Dna | Britské burzy | PayPal Holdings Inc | Evergrande | Výběr daní | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Royal Bank of Canada | Honeywell International | Automatic Data Processing | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Siemens Healthineers | Sartorius | Brenntag | Hellofresh | Novozélandský premiér | Covidové restrikce | Společnost Siemens | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Reakce centrální banky | Solana | Evropský index | Workshop | Plug Power (PLUG.US) | Marika Čupa | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | Čínský index | Vyšší hodnoty | Etherea | Výrobní podniky | Ceny kovů | Americká firma | Pracovní den | UK100 | Airbus SE | Porsche Automobil Holding | Puma SE | Index Euro Stoxx 600 | A321Neo | Akcie čínských společností | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Kompenzace | BNP | Pokračování trendu | UBS Group | UBS Group AG | Zoetis | Zoetis Inc | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | mmBtu | TTF | Inflace ve Francii | Úročení | Gamble | Nový lék | Energetická krize | Krize v Evropě | Jak diverzifikovat | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Bankovní skupiny | Automotive | Snížení dluhu | Meziroční inflace v září | Inflace v září | TUI AG | Charter Communications | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Akcie zbrojovky | Zhoršení nálady | Češi | Nejvyšší výnos | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Energetické krize | Polský zlotý a maďarský forint | Objem obchodů s akciemi | Vysoké ceny | Nord Stream 2 AG | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | BATS.UK | BATS | CSX | EQT | Čínské centrální banky | Veolia | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger (SLB.US) | SLB.US | Schlumberger | VFC.US | Snap | Rozpočtové schodky | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Caterpillar (CAT.US) | Volvo Cars | Automobilka Volvo Cars | Automobilka Volvo | SPX 500 | Izraelská centrální banka | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Kraft Heinz (KHC.US) | KHC.US | 4iG | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Mastercard (MA.US) | Comcast (CMCSA.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Ruský prezident | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | Allianz SE | Prohloubení deficitu | Meta Platforms | Francouzský index | Polygon | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | CVS Health (CVS.US) | Airbnb (ABNB.US) | Uber Technologies (UBER.US) | Regeneron Pharmaceuticals | Primární úpis akcií | Akcie britské společnosti | Akcie skupiny | Globální dodavatelské řetězce | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Daimler Truck | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Obchodní ředitel | British Petroleum | Akcie British Petroleum | Tým InstaForex | Reálné úrokové sazby | Raketový růst | Další růst sazeb | Dopady inflace | Guvernér BoE | Airbus (AIR) | Target | Maloobchodní prodejce | Intuit | TJX Companies | TJX | Družba | Německé pojišťovny | Lockdowny | Telecom Italia | TIM | Ruský trh | RTS | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking Holdings | Booking | Reportované výsledky | Remy Cointreau | Omikron | Omicron | Zveřejnění zprávy | Varianta omikron | Švýcarský frank (CHF) | Banka Credit Agricole | Broadcom | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | Powellovy komentáře | Vojtěch Boháč | Zlotý | BofA | NatWest | Index S&P 500 (US500) | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | Rotace | Rozšíření | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Arm | Participace | L'Oréal | Index FTSE 100 (UK100) | FTSE 100 (UK100) | Výkon průmyslu | Prognózy inflace | Liz Trussová | WSE | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | MATIC | Inflační situace | Jaromír Gec | Inflační spirála | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Banka HSBC | Odvětví cestovního ruchu | Focus | Italská banka | Těžební společnost | Logistické společnosti | Hodnoty měny | CNH Industrial | Iveco | Desetileté výnosy | Uniper | Tržby v Německu | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Altria | Předpokládaný růst | EOG Resources | Růst inflace v USA | Data z ekonomiky USA | Francouzské energetické společnosti | Sazby v Polsku | Hry | Cena akcií společnosti | Hodnota sloučené společnosti | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Akciový index Nasdaq | Coinmarketcap.com | Shell Plc | ABP | Instituce | Refixace hypoték | Pokles inflačního očekávání | Zisky akciových indexů | Digitální ekonomiky | Znehodnocování portfolia | Fiskální brzdy | Inflační očekávání trhu | Růst dluhopisových výnosů | Iliad | Nový týden | Ericsson | Zvýšená nervozita | Módní společnosti | Snížení daně | Výkon akcií | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Saipem | HDP z Kanady | Finanční rok | Pavol Mokoš | Ocado | Šéf NATO | Největší investoři | Obor podnikání | Klaas Knot | TSN.US | Spirit Airlines | SYY.US | Sysco (SYY.US) | Sysco | WMG.US | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Člen ECB | Fox Corporation | FOXA.US | Fox Corporation (FOXA.US) | CME.US | CME Group (CME.US) | ZNGA.US | Zynga (ZNGA.US) | CRO | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Duke Energy | Banka Barclays | Futures na americké akciové indexy | St. Louis | WIZZ | Luxusní zboží | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Realitní společnost | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | RBLX.US | Roblox (RBLX.US) | Situace kolem Ukrajiny | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index londýnské burzy FTSE | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | Sankce | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | DNR a LNR | Uznání nezávislosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Prezident Putin | Lowe's | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Moskevská burza | Ruské banky | Index WIG | Polymetal International | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Nokian | Švýcarská národní banka | Motivace | Erste Group Bank | MWh | Situace na Ukrajině | Evropští ministři | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | Rolls-Royce Holdings | Thales | Rheinmetall | Sempra Energy | Cheniere Energy | Krátkodobý vývoj | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | DBK | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Vestas Wind Systems | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Naftogaz | Raiffeisen | Invaze | Invaze Ruska | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Výrobce luxusních automobilů | Pokles inflace | Řetězec | Řetězce | Západní sankce | Sankce Západu | APP | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Ukrajinské krize | Porsche AG | Fiserv | Opatření v Číně | Fortinet | Palo Alto Networks Inc | Fortinet Inc | Meta Platforms Inc | Britský FTSE | Ruský vicepremiér | Nárůst výdajů | Cosmos | Společnost E.ON | Socios | Socios.com | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Měsíční report | Ropa Brent (OIL) | Růst cen energií | Pohyby trhu | Výsledek inflace | Ben Laidler | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Správa | GMT | VEB | Cena dnes | Výhled pro akcie | Pozastavení aktivit v Rusku | Vzestupný trend | Pokles produkce | Skupina Stellantis | Volatilní vývoj | Situace na akciových trzích | Swedish Match | Occidental | Wall Street výsledky | ArcelorMittal | Hike ECB | Dow Jones Industrial Average | Dollar General | Index BUX | Indexy S&P | GEVORKYAN | Christopher Waller | Špatná výkonnost | Mondelez International | Jan Frait | EOG | EOG Resources Inc | Atos | Akcie společnosti Atos | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Stavební společnosti | Úhrnný indikátor | Mimořádné zasedání | Asos | Úrokový spread | Akcie ABN | ABN | Roche | ZEN | Přijetí | Pochybení | Wynn Resorts | WYNN.US | WYNN | Wynn Resorts (WYNN.US) | Snížení inflace | Akcie společnosti Gevorkyan | Stav globální ekonomiky | Velmi volatilní | Obchodní instrument | EdF | Kroky Fedu | Propuštění | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Vývoj španělského akciového indexu | Přicházející recese | Reálné zisky | Zisky nad inflací | Reálné zisky nad inflací | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Další vývoj Bitcoinu | Vydělat na Bitcoinu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Day-tradeři | Investoři se strategií | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Dominance USD | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dominance amerického dolaru | Extrémně silný dolar | Změna trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Nákup indexu S&P 500 | S&P 500 nebo Nasdaq | Příležitosti pro nákup | Spořící účet v korunách | Vývoj amerického akciového indexu | Přísnější Fed | Futures zlata | Vstup do dlouhé pozice | Vývoj inflace a mezd | Tvrdá recese | Menší úrok | Králem bude hotovost | Účet v bance | Marže obchodníků | Koronavirové lockdowny | Lockdowny v Číně | Koronavirové lockdowny v Číně | Obcházení západních sankcí | Ruské obcházení západních sankcí | Nákupní párty | Růst těžby v USA | Nacenění kontraktu | Plynový armageddon | Zajištění dodávek plynu | Riziko skutečné stagflace | Uložení finančních prostředků | Silné stagflace | Statut bezpečného přístavu | Uchování reálné kupní síly peněz | Kupní síly peněz | Uchování reálné kupní síly | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení koruny | Skokové oslabení | Dodávky a cenu plynu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Nahromaděný dluh | Turistické sezóny | Rozjezd turistické sezóny | Opakování dluhové krize | Konzervativní uložení finančních prostředků | Úroveň parity | Marketingová komunikace | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Zastavení poklesu | Zvedání úrokových sazeb | Haleon | Dovoz ruského zlata | Sloučení | Rodinné rozpočty | Nárůst zásob | Výsledky Apple | Nominální růst | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Zelená čísla | Daň z mimořádných zisků | Neuspokojivé výsledky | Micron Technology Inc | Švýcarské společnosti | Air Products | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Dividendy z ČEZ | Burzovní ukazatele | Udržitelnost | Stlačení inflace | České předsednictví | Pohyby na trhu | Současná situace | Autozone | Hershey | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | Poptávková strana | Videokurz | Investiční cíle | Powell dnes | Zastropování cen | Výsledek HDP | Nákup jüanů | Windfall tax | Ceny energetických komodit | Premiérka Liz Trussová | Index pražské burzy (CZKCASH) | Jestřábí ECB | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Opatrný optimismus | Merge | Photon Energy | Aker BP | Aker | Energetické komodity | Cenové stropy | Ruské ropy | Inflace ve Španělsku | Zastropování cen elektřiny | Propady na trzích | Skalpování indexu NASDAQ | Regresivní analýza | Analýza volatilních trhů | Webináře Trading Room | Scalpovací přístup | Scalping na cTraderu | Obchodování na skutečných trzích | Polynomial Regression Channel | Public Offering | IPO Porsche | Kwasi Kwarteng | Pokračující výprodej | L3Harris | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Vienna Insurance Group | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Akcie technologických společností | Mary Dalyová | Pokles nezaměstnanosti | Communication Services | Jeremy Hunt | Zajímavé příležitosti | Patrick Harker | Plyn (NATGAS) | Orpea | Tržní odhad | Ceny nemovitostí v USA | Exxon Mobil (XOM.US) | Pozitivní nálada | Americká ropa | Volkswagen AG | P911 | Monster Beverage | IBEX 35 (SPA35) | Puma (PUM.DE) | PUM.DE | Korporace | Volby do Kongresu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | RWE AG | Polygon (MATIC) | Matěj Široký | BinanceCoin | Walt Disney Co | Index amerického dolaru (USDIDX) | F-35 | Daně z neočekávaných zisků | Novinky | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Širší index | Roche Holding | Roche Holding AG | Obchodní řetězce | CZ | Pokles reálných mezd | Zavedení cenového stropu | Graf ceny akcií | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Jasný směr | Aktualizovaná prognóza | Podnikání společnosti | UN01 | Line | Ethereum Merge | Nevýhody diverzifikace | Diverzifikované portfolio | Graf akcií | Anheuser-Busch InBev | Energetické krize v Evropě | Akcie Photon Energy | Společnost Exxon Mobil | Varování | Christian Dior | Dior | Moët | Hennessy | Bankovní rady ČNB | FED sazby | ETFs | Růstový potenciál | BIST 100 | Středoevropské burzy | Index WIG20 | Maďarský index BUX | Maďarský index | Farmaceutický sektor | Odliv prostředků | Zdanění mimořádných zisků | Dopady energetické krize | Akcie Colt | Finanční výkazy | Akcie pražské burzy | Výhled na rok 2023 | Zalando (ZAL) | JD Sports Fashion | JD Sports Fashion (JD) | Meziroční inflace v eurozóně | Inflace v Evropě | Pojistky proti inflaci | Německé podniky | Globální akciový index MSCI | Marek Malina | Portu Marek Malina | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Estée Lauder | Nejdůležitější události | Výprodeje | Ustupující inflace | Orange | Těžební náklady | Prezident Biden | FDIC | Next | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Guvernér Michl | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Teplé počasí | Výroba elektřiny | AUS200 | Petr Pavel | Znovuotevření Číny | MIB index | Italský MIB index | Tradiční automobilky | Investice do elektromobility | CAPEX rozpočty | Růst valuace | Vývoj ceny akcií Ford | Ceny akcií Ford Motor | Ceny akcií Ford | Sankce Evropské Unie | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Evropský plyn TTF | Evropský plyn | LNG z Freeportu | Kontrakty TTF | Stabilní úrokové sazby | Sankce na dovoz ruského zlata | Omezené riziko | Potenciál pro zhodnocení | Býčí sentiment | Poptávka po LNG | Stavebnictví v USA | Nálada spekulantů | Prorážení stop-lossů | Korelace s technologickými akciemi | Soudržnost Evropské unie | Uvolněná fiskální politika | Ostatní komodity | Akcie společnosti Charles Schwab | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | Silná koruna | Nákladové tlaky | Mzdová vyjednávání | Elektrická energie | Vývoj sazeb | OCI | Pokračující pokles | Oživení poptávky v Číně | Vládní dluh | Nové signály | Výhled EBITDA | Heineken | Pivovary | Šekel | Média | Pivovary CZ Group | Viceguvernérka | Raphael Bostic | Pozastavení růstu | Hermes | Vystoupení šéfa Fedu | Rating Řecka | Reporting | Dlouhodobý pohled | Nová data o inflaci | SVB | Krach banky | Vklady | PCE inflace v USA | PCE inflace | Jádrová PCE inflace | First Republic | Bancorp | Problémy v bankovním sektoru | Převzetí Credit Suisse | Telekom | Aktuální údaj | Obchodní ředitel XTB | Proinflační faktor | Odliv vkladů | First Citizens | Zvýšení DPH | Europe 600 | Vyšší ceny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Více volatilní | Klesající inflace | Další drahé kovy | JOLTS | Dceřiné společnosti | Vysoké úrokové sazby | Podrobné výsledky | Závazek | Srovnávací základna | MC.FR | Zvedání sazeb | Velké technologické společnosti | Růst cen nájmů | Spokojenost | Nerozhodnost | Baterie | ENEL SpA | ENEL | Fed Williams | Investor Warren | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | IMI | Silná poptávka | Srbsko | Merck & Co | Zakladatel | Ministerstvo obchodu USA | Společnost Arm | Čtvrtletní výsledky společnosti | Pozitivní signál | Tyson Foods (TSN.US) | Zvýšení dluhového stropu | Litva | Eurovision Stock Contest | CZPXIDX | CYMAP | MSSERBL | ISEQUIT | GRAGENL | FRCAC40 | DAXINDX | RIGSEIN | LNVILSE | SWEDOMX | COSEASH | IBEX35I | FTSE100 | NLALSHR | CTCROBE | SLOETOP | POPSIGN | POLWIGI | ATXINDX | MALTAIX | ESTALSE | ASX200I | OSLOASH | RMBETRL | HEXINDX | SWISSMI | BGBEL20 | ICEXALL | MSUKRN$ | Konsolidační balíček | Kondice ekonomiky | Vice | Všechny akcie | Údaje o maloobchodních tržbách | Deere | Komentáře členů Fedu | Zemní plyn v USA | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Zvýšení limitu pro zadlužení | Katastrofické scénáře | Rating USA | Státní svátek | Společnost Nvidia | Letní měsíce | Jednodenní zisk | Amazon Prime | Směřování | Analýzy akcií | Finanční cíle | ARM | Beyoncé | Vítězství nad inflací | Navýšení sazeb | Mzdově-inflační spirála | Bitcoincash | Bit Digital | Nižší ceny | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Finanční podmínky | Stříbro a platina | Zadlužení v eurozóně | Worldcoin | Výsledky hospodaření společností | Dassault Systemes | Aliance | Situace v USA | Letní výsledková sezóna | Výsledky technologických gigantů | Výsledky automobilového sektoru | Krize v americkém bankovním sektoru | Holubičí postoj | Poplatky z obchodování | Futures na evropské indexy | WTI (OIL.WTI) | Nejhorší výsledek | Novo | EL.US | Estee Lauder (EL.US) | Apple Podcasts | Marsh & McLennan | McKesson Corp | McKesson | Výhled v eurozóně | Norfolk | Novo Nordisk A/S | Společnost Arm Holdings | Fox | Vývozní clo | Co jsou to akciové indexy | Hamás | Konflikt na Blízkém východě | Claudia Goldinová | Izraelský šekel | Mnozí investoři | Polské akcie | Dezinflační proces | Předstihový ukazatel | metodologie | ETF na bitcoiny | Schválení spotového ETF na bitcoiny | Schválení spotového ETF | Malina | Texas Instruments | Analog Devices | Struktura | tradingeconomics.com | Indexová magie | Co jsou akciové indexy | Barometr akciového trhu | Co akciové indexy jsou | Jak si akcie v daném indexu vedou | Jaké jsou hlavní indexy | Skládání svého akciového portfolia | Sledování indexů | Velikost určité společnosti | Ceny akcií na burze | Nejlikvidnější akcie | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Největší a nejlikvidnější akcie | Cíl akciového indexu | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Výkonnosti určité skupiny akcií | Skupina akcií | Světové investiční a hedge fondy | Investiční a hedge fondy | Procentní výnos | Porazit trh | Sledovaný údaj | Výkon větší skupiny akcií | Graf amerického akciového indexu | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Výkon akcií 500 | Výkon akcií 30 | Výkon akcií 100 | Výkon akcií 40 | Pohyb nejlikvidnějších akcií | 10 akcií | Sledovat akciové indexy | Manažer podílového fondu | Výkon akciového indexu | Sledování akciových indexů | Které akciové indexy sledovat | Které indexy sledovat | Které akcie | Spektrum amerických společností | Americký akciový index Nasdaq 100 | Americký akciový index Nasdaq | Akcie z technologického sektoru | Sledovat akciový index dané země | Akciový index dané země | Index dané země | DAX pro německé akcie | Jak často indexy sledovat | Obchodovat denně | Vývoj akciových indexů | Uplynulý obchodní týden | Kontrola trhu | Ukončení týdne | Kontrola indexů | Hlavní myšlenka diverzifikace | Myšlenka diverzifikace | Rozložení investice | Rozložení investice do více trhů | Výhody a nevýhody diverzifikace | Diverzifikace u akcií | Hlavní výhoda diverzifikace | Snížení rizika | Zprůměrování výkonu portfolia | Diverzifikované akciové portfolio | Výkon vašeho portfolia | Zprůměrování výkonu | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Diverzifikovat akciové portfolio | Akciové portfolio diverzifikovat | Investovat do více akcií | Akcie různých společností | Odvětví a sektory | Akcie všech společností | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Obor podnikání dané společnosti | Hlavní obor podnikání | Podnikání dané společnosti | Technology | Společnost T-Mobile | Communication | Services | Společnost Alphabet | Informace o sektorech | Akcie několika společností | Vývoj všech akcií | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Akcie společností z různých sektorů | Mega diverzifikace | Jak investovat do akciového indexu | Akcie většiny ETFs | Běžné akcie | ETF investovat | Investování do ETF pro začátečníky | Vzdělávací videa | Videa o investování do ETF | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Druhy příjmů z akcií | Nevýhoda diverzifikace | Výhoda diverzifikace | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Hlavní cíl akciového indexu | Akcie v daném indexu | Aktuální složení indexu PX | Složení indexu PX | ECB Kazimir | Návrat inflace | Přecenění | Eskalace | Pozorování | Optimistický výhled | Vývoj polského akciového indexu WIG | Vývoj polského akciového indexu | Polská burza | Varšavský index WIG | Orange Polska | CCC | Oděvní CCC | Dálniční síť | Dravost ekonomického tygra | Mrakodrapy ve Varšavě | Mrakodrapy | Nejvyšší budovy Evropské Unie | Nejvyšší budovy | Evropské fondy | Pivovary CZ | Možný scénář | Reálná mzda | Dohody OPEC | Dohody OPEC+ | ETF na bitcoin | Aktuálně trh | Nifty | Index MSCI World | Akcie společnosti Oracle | Historické maximum | Důvěryhodnost | ProCent | Class A | Rok 2024 | Proinflační rizika | Údaje ISM | Trend na akciovém trhu | Ekonomická zpráva | Nejvyšší přebytek | Nvidia dnes | Holding | Platforms | Platforma MetaTrader | Spojené státy americké | Magnificent 7 | Magnificent | Platformy | Barometr | Portfólia | Akcie výrobce dronů | Akcie výrobce dronů Primoco | Vstup Švédska do NATO | 1D | Finance Yahoo | ČEZ dnes | Prodeje | Výsledky společnosti Nvidia | Kolo jednání | S&P 500 a Dow Jones
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Německé zbrojovky
Německé zlaté rezervy
Německo
Německo - burza
Německý akciový index
Německý akciový index DAX
Německý automobilový koncern
Německý automobilový průmysl
Německý automobilový sektor
Německý autoprůmysl

Následující klíčová slova

Německý DAX30
Německý dovozce ruského plynu
Německý ekonom
Německý ekonomický institut
Německý ekonomický institut (GEI)
Německý export
Německý exportní průmysl
Německý export v březnu
Německý HDP
Německý hospodářský institut
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít