Sobota 20. července 2024 14:48
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei Payout

FIAT

C:\fakepath\akcie-11072024.jpg

TOP přehlížené akcie podle analytiků XTB

11.07.2024 Současná situace na akciových trzích je velmi rozporuplná. Na jedné straně zde máme velké technologické společnosti, které raketově rostou díky popularitě sektoru umělé inteligence. Na druhé straně ale velká část firem, které se nebyly schopné svézt na vlně AI, stále krvácí kvůli současné makroekonomické situaci a geopolitickým problémům. Tento čas tak bezpochyby nabízí mnoho zajímavých příležitostí, ale také rizik. Některé velké firmy mohou být už příliš drahé a mnoho menších firem je levných z dobrého důvodu – jsou však mezi nimi skryté i podhodnocené příležitosti? Zeptali jsme se analytiků XTB, které akciové tituly jsou podle jejich názoru aktuálně přehlížené, avšak pozornost investorů si zaslouží.
img

Bitcoin zakončil týden propadem i navzdory zpomalující se inflaci v USA

02.07.2024 Bitcoin zakončil týden propadem o 1 %, přestože v pátek byly zveřejněny další údaje o PCE, které dokazují, že inflace v USA zpomaluje.
img

Bitcoin ukončil týden na vyšší úrovni po silném přílivu do amerických spotových bitcoinových ETF

11.06.2024 Bitcoin zakončil minulý týden o 3 % výše po silném přílivu peněz do amerických spotových bitcoinových ETF. V úterý došlo k celkovému přílivu 887 milionů USD do amerických spotových bitcoinových ETF, což byl druhý nejvyšší den zaznamenaný od jejich spuštění. V čele stál FBTC společnosti Fidelity s 379 miliony dolarů, následovaný IBIT společnosti BlackRock s 274 miliony dolarů.
img

Bitcoin dosahuje rekordních hodnot vůči lokálním měnám v Asii a Jižní Americe s denním nárůstem o 7 %

21.05.2024 Podle společnosti CoinGecko se tak toto aktivum dostalo na úroveň 3,4 % od svého historického maxima v dolarovém vyjádření, které bylo zaznamenáno 14. března na úrovni 73 738 USD.
img

Bitcoin má za sebou nejlepší den za poslední dva měsíce

16.05.2024 Bitcoin (BTC) ve středu zaznamenal největší jednodenní nárůst za téměř dva měsíce, protože slabé ekonomické údaje z USA zvýšily pravděpodobnost, že se Federální rezervní systém (Fed) připojí ke svým kolegům z vyspělých zemí a v letních měsících uvolní měnovou politiku snížením sazeb.
img

Bitcoin se vrací zpět na úroveň 60 000 USD

14.05.2024 Bitcoinu se nepodařilo navázat na dynamiku z předchozího týdne, přičemž jeho cena nebyla schopna dosáhnout „vyššího maxima“ nad hranicí 66 800 USD. Místo toho jsme byli svědky ústupu k hranici 60 000 USD, která byla od března opakovaně otestována.
img

Ceny kryptoměn jsou v útlumu, protože se trh srovnává se snížením odměny za blok

30.04.2024 Minulý týden byly cenové výkyvy kryptoměn poměrně mírné, neboť trh se začíná srovnávat se sníženou odměnou za blok po nedávném půlení bitcoinu.
img

Zlato se nově třpytí

03.04.2024 Nálety Izraele na Sýrii vyhnaly ceny zlata na nové rekordní maximum. Stříbro dosáhlo nejvyšší úrovně od března 2022 a stejně jako tehdy, i tentokrát sehrála svou roli geopolitika. Ozbrojené konflikty na Ukrajině a na Blízkém východě a nedůvěra ve fiat měny dál slouží drahým kovům jako podpora, i když jejich rally může na pozadí posilujícího dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů působit překvapivě.
img

V salvadorském veřejném školství byla zahájena nová vzdělávací iniciativa o bitcoinech

02.04.2024 Nezisková organizace zaměřená na vzdělávání v oblasti bitcoinu (BTC), která působí v Salvadoru, nedávno představila aktualizovanou verzi svého programu Bitcoin Diploma. Cílem iniciativy je podpořit širší přijetí této přední kryptoměny a vzdělávat jednotlivce v oblasti výhod plynoucích z pochopení její základní technologie.
C:\fakepath\trader-29032024-8-zm.jpg

Bybit Powered by SATOS spouští platformu v Nizozemsku

29.03.2024 Bybit Powered by SATOS spouští regulovanou platformu pro digitální aktiva v Nizozemsku.
img

Bitcoin našel pevnou půdu pod nohama

22.03.2024 Skvělé od směšného dělí jediný krůček. Čím níže bitcoin padá, o to více se na něj valí problémů. Podle JP Morgan se kotace BTC/USD zhroutí na 42 000, protože poptávka po ETF, jak se ukazuje, není jednosměrkou. Po přílivu kapitálu do specializovaných burzovně obchodovaných fondů došlo k třídennímu odlivu, který způsobil, že lídr kryptoměnového sektoru zažil jeden z nejhorších týdnů od začátku roku.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
img

Bílý dům předpovídá nárůst bitcoinu na 250 000 dolarů, odhaluje odborník

12.03.2024 Pierre Rochard, viceprezident pro výzkum ve společnosti Riot Platforms (NASDAQ: RIOT), ve svém příspěvku na platformě X rozvířil vody svou interpretací postoje americké vlády k Bitcoinu. S odvoláním na rozpočet prezidenta Bidena pro rok 2025 Rochard na sociální síti X uvedl: „Bidenův rozpočet na rok 2025 je velmi býčí vůči Bitcoinu, Bílý dům očekává 250 tisíc dolarů do roku 2035. Počítají s ním pro své daňové příjmy!“.
img

Revolut otevírá možnost nákupu kryptoměn přímo do peněženek MetaMask s Revolut Ramp

08.03.2024 Revolut, globální superaplikace s více než 40 miliony zákazníků po celém světě, představuje svůj nejnovější produkt ze světa kryptoměn ve Spojeném království a EHP, Revolut Ramp, ve spolupráci s přední světovou peněženkou MetaMask, čímž rozšiřuje svou nabídku pro všechny fanoušky kryptoměn.
img

Kupující bitcoinů: Která vláda tajně shromažďuje sats?

01.03.2024 Bitcoin tento týden vystřelil na nová maxima a ve středu zaznamenal nové roční maximum 64 200 USD. Spolu s cenou vzrostl i optimismus na trhu, přičemž index strachu a chamtivosti poprvé od předchozího vrcholu trhu dosáhl hodnoty 82.
img

Invesco: Digitální měny centrálních bank – Budoucnost peněz?

22.02.2024 Digitální měny centrálních bank (CBDC) jsou digitalizovanou měnou s nuceným oběhem. V současné době se digitálními měnami centrálních bank aktivně zabývá 130 zemí, které tvoří 98 % světového HDP. Z toho 31 zemí provádí (nebo dokončilo) pilotní studii. Některé menší centrální banky v Karibiku již dokonce CBDC vydaly, a dokonce i Čína postupně pokračuje v rozšiřování svého pilotního projektu "digitálního jüanu". O co tedy jde?
img

Bitcoin (BTC) dosáhne 100 tisíc dolarů? Předpověď Roberta Kiyosakiho

19.02.2024 Je to už více než dva roky, co populární pohyby Laser-eye převzaly Crypto Twitter (X), když četní zastánci Bitcoinu věřili, že aktivum nevyhnutelně dosáhne 100 000 dolarů poté, co prudce překročilo 50 000 a 60 000 dolarů.
img

eToro: Fed se dostává do centra dění, trhy s kryptoměnami jsou poměrně utlumené

06.02.2024 Kryptotrhy zažily minulý týden z hlediska cenových výkyvů poměrně klidný týden, jelikož do popředí zájmu se dostalo rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách a tisková konference.
img

Top 5 kryptoměn k nákupu v roce 2024

01.02.2024 Svět kryptoměn se za posledních deset let rychle vyvíjel a stal se jedním z opravdových zázraků moderní ekonomiky. Lidé nyní mohou snadno, bezpečně a transparentně nakupovat a prodávat zboží v digitální doméně. Trh s kryptoměnami byl v posledních letech nestabilní, ale byl také jednou z nejvýnosnějších investičních příležitostí. A i když bylo učiněno mnoho pokusů o snížení volatility, nic se nevyrovná kryptoměnám s pevnou a dobře známou technologií a takovým, které mají praktické využití v reálných sektorech ekonomiky, jako je zemědělství a nemovitosti.
C:\fakepath\bitcoin-16012024-3.png

Milovaný aj nenávidený. Bitcoin je opäť v centre pozornosti a mnohých diskusií

16.01.2024 Vstup Bitcoinu do hlavného prúdu finančného sveta nastal nedávno s historickým schválením Bitcoinových ETF americkou Securities and Exchange Commission. Toto významné regulačné rozhodnutie otvára dvere pre širší prístup k tejto kryptomene zo strany individuálnych investorov a inštitucionálnych hráčov.
img

Zpráva Evropské centrální banky zdůrazňuje roli kryptoměn

07.12.2023 Evropská centrální banka (ECB) zveřejnila zprávu, která osvětluje rostoucí přijímání kryptoměn, zejména Bitcoinu (BTC), v rozvíjejících se a rozvojových ekonomikách (EMDE).
img

Čtyři důvody, proč koupit zlato

22.11.2023 Historicky mělo zlato tendenci růst v extrémech ekonomického cyklu. Například během recese, kdy výnosy státních dluhopisů a amerického dolaru klesaly v očekávání podstatného měnového stimulu od Federálního rezervního systému. Nebo když se americká ekonomika přehřeje, inflace je vysoká a poptávka po zlatě jako bezpečném aktivu se ještě zvýší. Ani jeden z těchto scénářů se na první pohled nezdá být použitelný pro XAU/USD v roce 2024, i když se situace může každou chvíli radikálně změnit.
img

Přijme Argentina bitcoin jako zákonné platidlo?

21.11.2023 Zvolení Javiera Mileiho argentinským prezidentem vyvolalo v bitcoinové komunitě intenzivní debatu o možném přijetí BTC jako zákonného platidla. Samson Mow, generální ředitel společnosti Jan3 a klíčový hráč v oblasti přijetí Bitcoinu národními státy, nyní nabąídl zasvěcenou analýzu této záležitosti.
C:\fakepath\falcon-15112023-uvod.png

Falcon Broker - recenze, poplatky a hodnocení

15.11.2023 Na trh se právě řítí nový online makléř s názvem Falcon Broker. Přináší mimo jiné také zajímavou nabídku pro obchodníky s vysokým kapitálem. Anebo pro ty, kterým se jednoduše daří. Zajímá vás, zda je to vhodný broker právě pro vás? To zjistíte v naší recenzi. Společně se v ní podíváme na to, co přesně můžete od tohoto brokera očekávat.
img

Bitcoin se po jestřábím rozhodnutí BOJ drží stabilně nad 34 tisíci dolary

31.10.2023 Bitcoin (BTC) se nadále obchoduje nad 34 000 USD poté, co Japonská centrální banka (BOJ) zmírnila svůj zásah do programu kontroly výnosové křivky (YCC), čímž reagovala na zpřísnění likvidity ze strany Federálního rezervního systému.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. října 2023

30.10.2023 Náměstek amerického ministra financí Wally Adeyemo v pátečním projevu potvrdil, že kryptoměny hrají významnou, ale pořád poměrně malou roli v globálních operacích financujících terorismus. Jeho slova jsou v jasném protikladu k tvrzení kongresmanů, kteří začátkem měsíce uvedli, že Hamás dostal podporu ve výši 130 milionů dolarů ve formě kryptoměn.
img

Bitcoin nemá za úkol nahradit peníze

16.10.2023 Vlajková kryptoměna bitcoin zahájila novou medvědí sekvenci s cílem dosáhnout 24 350 – 25 211 USD. Předpokládali jsme, že by kryptoměna mohla vzrůst na linii Senkou Span B v 24hodinovém časovém rámci, a to se skutečně stalo. První odraz z naznačené oblasti podpořil během několika dní rally o 5 000 USD. Druhý odraz z této oblasti měl za následek růst 2 500 USD během 19 dnů. Věříme, že díky této dynamice můžeme předpokládat pokračování korekčního scénáře. Navíc digitální aktivum nedokázalo překonat cloud Ichimoku. Dnes bitcoin zdražil o 800 dolarů během několika hodin. Ale co je 800 dolarů za kryptoměnu číslo jedna na světě? Tento krok znamená menší růst. Šum na trhu, nic víc.
img

Ferrari bude přijímat kryptoměny při nákupu luxusních vozů

16.10.2023 V blízké budoucnosti hodlá společnost tuto možnost platby rozšířit i do Evropy. Rozhodnutí přijmout kryptoměnu bylo učiněno v reakci na žádosti trhu a prodejců. Mnoho klientů Ferrari investovalo do kryptoměn, uvedla firma.
img

Banky nebo štěkot? Předpověď ceny XRP vs. výkon Shiba Memu pro příští kryptoboom

05.10.2023 Oživení kryptosvěta v roce 2023 podpořilo rozhodnutí americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) ve prospěch společnosti Ripple Labs. Zpráva o Ripple vyvolala oživení XRP a mnoha dalších altcoinů, přičemž se na trh vrátily meme mince, které se otřepaly z kruté kryptozimy roku 2022.
img

R. Kiyosaki vyzývá k nákupu bitcoinu uprostřed varování před hyperinflací

03.10.2023 Autor nejprodávanější knihy o osobních financích “Bohatý táta, chudý táta” varoval své příznivce před nebezpečím hyperinflace a vyzval je k nákupu aktiv, jako je Bitcoin (BTC), zlato a stříbro.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 18. září 2023

18.09.2023 Robert Kiyosaki opět vychvaloval kryptoměny. Řekl, že představují "budoucnost". Fiat peníze oproti tomu označil za podvrh.
img

Kryptoanalytik Thomas Kralow říká, že prodává vše, aby si koupil Bitcoin

01.09.2023 V nedávném videu vysoce uznávaný obchodník, pedagog a kryptoanalytik Thomas Kralow oznámil, že se rozhodl zlikvidovat značnou část svého majetku a investovat do Bitcoinu. V tomto videu Kralow odhaluje své rozhodnutí, jeho důvody a svůj pohled na trh s kryptoměnami. Zdůrazňuje, že se nejedná o krátkodobou obchodní taktiku, ale o dlouhodobý závazek podložený jeho finanční analýzou.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. srpna 2023

23.08.2023 Předvolební kampaň v USA vstupuje do další fáze. 23. srpna vystoupí v Milwaukee osm kandidátů Republikánské strany, kteří budou diskutovat v první skupinové debatě před volebním obdobím 2024.
img

Nenápadná rally bitcoinu

14.08.2023 Bitcoin po týdnech útlumu minulý týden zaznamenal nenápadnou rally. Cena největšího světového kryptoaktiva se v polovině týdne vyšplhala téměř na 29 700 amerických dolarů a poté se zklidnila. Nyní se obchoduje těsně pod hranicí 29 100 dolarů, což představuje týdenní nárůst o více než 1,25 % - první týdenní zisk od června.
img

Donald Trump, který byl dlouho ke kryptoměnám skeptický, má v Ethereu až 500 000 dolarů

14.08.2023 Bývalý prezident a republikánský favorit pro rok 2024 se v minulosti vyjadřoval o hodnotě kryptoměn odmítavě.
img

Překonají digitální měny centrálních bank popularitu a růst Bitcoinu?

01.08.2023 V rozvíjejícím se prostředí digitálních financí upoutaly pozornost celého světa kryptoměny, zejména Bitcoin, které zpochybňují tradiční pojetí peněz a finančních systémů. S tím, jak kryptoměnové šílenství stále nabírá na obrátkách, se však objevil další koncept digitálních měn a to jsou digitální měny centrálních bank (CBDC).
C:\fakepath\xtb-31072023.jpeg

Letní výsledková sezóna je tu! Jak se dařilo Microsoftu, Metě nebo Tesle?

31.07.2023 Letní měsíce bývají obvykle klidné. Lidé mají tendenci o prázdninách odpočívat a víceméně všichni fungují v prázdninovém režimu. To však neplatí pro finanční trhy, které naopak v posledních týdnech zažívají velmi velké pohyby. Tomáš Vranka, analytik XTB, v tomto článku přináší souhrn toho nejzajímavějšího, co se v posledních týdnech na trzích odehrálo.
C:\fakepath\Stellantis-28082023.png

Evropská konkurence pro Teslu?

28.07.2023 Velké společnosti již zveřejnily své výsledky za druhé čtvrtletí a mezi nimi byla i Tesla. Překvapivý velmi silný růst prodejů této elektromobilky Elona Muska však akcionáře příliš nenadchnul. K vyšší poptávce po svých autech si totiž musela Tesla pomoci snížením cen, které se přes snížené marže zajídají do zisku i cashflow. Tesla se tak stále více z luxusní vysoce profitabilní značky stává lidovým vozem.
img

Krypto UBI není vzdálený sen – už na tom pracujeme

24.07.2023 Téměř dvě miliardy lidí na celém světě v současné době nemají přístup k základním finančním službám, jako je bankovní účet, přesto většina z této skupiny bude mít chytrý telefon, což znamená, že s připojením k internetu by mohli mít přístup k nějaké formě digitální UBI (univerzální základní příjem.
img

Studie zjistila, že povědomí o kryptoměnách v Argentině dosahuje 75 %.

18.07.2023 Nová studie zjistila, že povědomí o kryptoměnách v Argentině vzrostlo na 75 %, ačkoli mnoho občanů tvrdí, že se stále obávají volatility tokenů.
img

Bitcoin roste a vzápětí ustupuje

17.07.2023 Koncem minulého týdne se bitcoin na platformě eToro vyšplhal nad 31 000 amerických dolarů, ale nedokázal tuto úroveň udržet déle než jeden den, protože trh i nadále přešlapuje na místě. Kryptoměna se již necelý měsíc obchoduje kolem 30 000 dolarů, zatímco trh hledá další pozitivní zprávy, na které by mohl reagovat.
img

Kryptoměny ustupují kvůli pochmurnému makro výhledu

10.07.2023 Trh s kryptoměnami se minulý týden do značné míry stáhl, protože sentiment, který se donedávna pohyboval výrazně opačným směrem, ovládl pochmurný makro výhled.
img

BTC/USD: čekání na aktualizaci ročního minima nad 31 443

05.07.2023 V polovině minulého měsíce se pár BTC/USDT stal opět tahounem pozitivní dynamiky trhu digitálních měn. Za pouhé dva dny, 20. a 21. června, vzrostl kurz BTC/USDT o 12 % a na konci června pár aktualizoval své 12měsíční maximum na úrovni 31 443.
img

Mladí lidé, rozčarovaní z fiat měn, nacházejí novou naději v kryptoměnách

29.06.2023 „Svoboda, kterou získáte ve světě kryptoměn, bude i nadále přitahovat lidi, kteří z fiat systému nemají takový užitek“.
img

Ranní shrnutí (09.06.2023)

09.06.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výše. S&P 500 si připsal 0,62 % na 4 294 bodů, Dow Jones se posunul o 0,50 % výše na 33 833 bodů a Nasdaq 100 přidal 1,27 % na 14 484 bodů. Russell 2000 klesl o 0,41 %, jelikož investoři vybírali zisky po dobré seanci předchozího dne.
img

SEC podáva žalobu na Binance a Coinbase: Kryptoburzy čelia obvineniam ohľadom neregulovanej prevádzky

08.06.2023 Dňa 5. júna 2023 podala SEC (Securities and Exchange commission) žalobu proti spoločnosti Binance, v ktorej zahrnula 13 obvinení. O deň neskôr SEC podala žalobu aj proti spoločnosti Coinbase, ktorú obviňuje z fungovania ako neregistrovanej burzy cenných papierov. SEC argumentuje, že niektoré kryptomeny spĺňajú tzv. Howeyho test, ktorý je založený na precedense z prípadu SEC vs. W.J. Howey. Tento test obsahuje tri požiadavky:
img

Jsou digitální měny centrálních bank (CBDC) lepší než kryptoměny?

26.05.2023 V rozvíjejícím se prostředí digitálních financí upoutaly pozornost celého světa kryptoměny, které zpochybňují tradiční pojetí peněz a finančních systémů. S tím, jak kryptoměnové šílenství stále nabírá na obrátkách, se však objevil další koncept digitálních měn a to jsou digitální měny centrálních bank (CBDC).
img

Igor Pauer a majitelé WOOD & Company představují CHFP.io - token krytý švýcarským frankem a nemovitostmi

24.05.2023 Igor Pauer, který patří k předním expertům na krypto a blockchain a majitelé WOOD & Company na konci minulého roku oznámili založení společnosti VEROBLOCK a.s. V jejím rámci nyní představují token CHFP, který je krytý švýcarským frankem a komerčními nemovitostmi a který vznikl s ambicí přemostit propast mezi kryptem a tradičním fiat světem.
img

Trh s kryptoměnami nejrychleji roste v Turecku

19.05.2023 Podle agentury GWI Research Turecko zaznamenalo enormní nárůst ve vlastnictví kryptoměn, jelikož v zemi rapidně roste míra inflace.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 5. května 2023

05.05.2023 Michael Saylor, bývalý generální ředitel společnosti investující do bitcoinů – MicroStrategy, se znovu vyjádřil ke kryptoměnám. Přijetí bitcoinu je teď podle něj poháněno mimo jiné inflací dolaru.
img

Bývalý šéf Audi je připraven se přiznat v kauze dieselových emisí

03.05.2023 Bývalý šéf německé automobilky Audi Rupert Stadler je v kauze falšování dieselových emisí připraven přiznat se k podvodu výměnou za podmíněný trest a finanční postih. U soudu v Mnichově to dnes podle médií uvedl tým jeho obhájců. Audi a jeho mateřská skupina Volkswagen v roce 2015 přiznaly, že používaly nelegální software k podvádění při emisních testech.
img

Bitcoin se stal bezpečným aktivem s dvouletou korelací ke zlatu

27.04.2023 Bitcoin, primární kryptoměna, která bývala označována za nestabilní investici, našla překvapivého spřízněnce v podobě letité komodity: zlata.
img

Bitcoin postihl debakl

24.04.2023 Bitcoin, největší kryptoaktivum na světě, utrpěl ztrátu poté, co poprvé po téměř roce prolomil hranici 30 000 dolarů. Kryptoměna se minulý týden začala obchodovat v pásmu 30 000 USD, ale během několika dní se propadla a o víkendu se obchodovala kolem 27 500 USD. V současné době se pohybuje kolem 27 300 USD.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Šéf kryptoměnové burzy Coinbase kvůli chybějícím zákonům hrozí odchodem z USA

18.04.2023 Šéf americké kryptoměnové burzy Coinbase Brian Armstrong dnes pohrozil, že jeho podnik odejde ze Spojených států, pokud nebudou brzy existovat jasná pravidla regulace, v jejichž rámci mohou tyto burzy v USA působit. V takovém případě se podle něj do zahraničí přesunou i další hráči v odvětví. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 3. dubna 2023

03.04.2023 Fyzické bankomaty určené ke konverzi fiat měn na krypto jsou navzdory rostoucímu přijímání bitcoinů po celém světě na ústupu. Jen v březnu bylo ze sítě odstraněno 3 627 kryptomatů a jejich celkový počet tak klesl na 33 727.
img

Předpověď ceny Litecoinu přitahuje pozornost krypto Twitteru – může se LTC dostat na 100 USD?

28.03.2023 Litecoin, kryptoměna pohánějící decentralizovaný blockchain Litecoin, klesla v pondělí o trochu více než 5,0 % v době širšího poklesu na trhu s kryptoměnami.
img

Kryptotrhy si z velké části udržují nedávno dosažené zisky

27.03.2023 Kryptotrhy si z velké části udržely své nedávno dosažené zisky, i když se stále mluví o možném krátkodobém poklesu.
img

Bitcoin za 1 milion dolarů

24.03.2023 V době bankovní krize a agresivní politiky Fedu s dalším zpřísňováním začíná být bitcoin a širší krypto trh vnímán jako bezpečný přístav.
img

Bankovní krize i přes krátkodobou bolest krypto bankovnictví nezničí 

14.03.2023 Podle odborníků má krypto bankovnictví stále spoustu možností, od alternativních bank až po on-chain bankovnictví.
img

Jak ovlivní selhání společností Signature, SVB a Silvergate kryptoměnový sektor?

14.03.2023 2 z nejvíce přátelských bank ke kryptoměnovému sektoru a největší banka pro technologické startupy zkrachovaly v průběhu necelého týdne. Zatímco se v neděli ceny kryptoměn zvýšily poté, co federální vláda zasáhla s cílem poskytnutí zálohy pro vkladatele 2 z těchto bank, události způsobily nestabilitu na trhu se stablecoiny.
img

Bitcoin vzrostl na 22 000 dolarů, když se Bidenova administrativa snažila zastavit nákazu ve finančním systému USA

13.03.2023 Cena bitcoinu prudce roste, jelikož se Bidenova administrativa snaží zabránit tomu, aby pád banky Silicon Valley vyvolal masový odchod zaměstnanců z regionálních bank v USA.
img

Terra LUNA Classic [LUNC] cenová predikce 2025-2030

13.03.2023 Nejnovější propad na kryptotrhu, který urychlil pád banky Silvergate, těžce doléhá na Lunu Classic (LUNC), kryptoměnu, která pohání původní, ale z velké části zaniklý blockchainový ekosystém Terra.
img

Zlato za 2 400 USD a 5 000 USD za unci

09.03.2023 Předseda představenstva společnosti McEwen Mining Rob McEwen věří, že zlato do roku 2027 dosáhne 5 000 dolarů za unci a stříbro 250 dolarů za unci.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. února 2023

23.02.2023 Generální ředitel Banky pro mezinárodní platby (BIS) kritizoval v rámci nedávného projevu stablecoiny. Tento typ aktiv podle jeho názoru nemá šanci stát se "měnou budoucnosti".
img

Státní orgány dál pokračují ve snaze regulovat krypto projekty. Poslední příklad je z Velké Británie

16.02.2023 V poslední době můžeme pozorovat poměrně silné snahy vlád a regulačních orgánů o omezení resp. regulaci odvětví kryptoměn a blockchainu obecně. Zatím je těžké říci, zda jde o snahu odstranit "konkurenci" pro vládou zaváděné CBDC (Central Bank Digital Currencies - ekvivalent bezhotovostní společnosti a sociálního úvěru), nebo jen o boj proti konkurenci pro standardní fiat měny.
img

Robert Kiyosaki zase všem radí, aby koupili Bitcoin

15.02.2023 Ještě povzbudivější je poznamenat, že se bitcoin na 4H velmi přiblížil úrovni 24 350 USD, ale nebyl schopen ji překonat a ani se přímo nepokusil posunout se výše. Přestože od tohoto bodu nedošlo k žádnému zjevnému odrazu, kryptoměna může i nadále testovat svou stabilitu. Myslíme si však, že je mnohem pravděpodobnější, že klesne pod 18 500 USD (alespoň). Je to podporováno několika globálními proměnnými najednou. Za prvé, jak Fed, ECB a BA pokračují ve zpřísňování měnové politiky, bezpečná aktiva se stávají lákavějšími. Za druhé, politika QT (kvantitativní zpřísnění) způsobuje, že americká peněžní zásoba se nadále snižuje, což snižuje množství potenciálních investic. Pamatujte, že během pandemie bitcoin rychle rostl, ne kvůli nemoci samotné, ale spíše proto, že četné centrální banky po celém světě aktivně posilovaly své ekonomiky uvolňováním stovek milionů nebo miliard dolarů v nových penězích. Jelikož bylo v ekonomice neustále více peněz, bylo zřejmé, že je potřeba je nějak využít. Někteří z nich si vybrali trh s kryptoměnami. Situace je teď úplně jiná.
img

Bitcoin minulý týden poněkud oslabil

13.02.2023 Bitcoin minulý týden poněkud oslabil, protože nejednoznačné údaje z ekonomiky a oblasti regulace nadále vedly investory k zamyšlení nad směřováním trhu.
img

Bitcoin v „contangu“

06.02.2023 Začátek února byl pro bitcoin složitější a jeho cena během sedmi dnů mírně klesla, ale podle klíčových ukazatelů se trh dostal do „contanga“ (viz níže) a pro největší světovou kryptoměnu přetrvávají i další pozitivní signály.
img

Bitcoin je podle Cathie Wood nejlepší pojistka

03.02.2023 Podle Cathie Wood – generální ředitelky ARK Invest, je bitcoin nejlepší obrana proti konfiskaci bohatství a pojistkou pro rozvojový svět.
img

Vzroste dogecoin nad 40 %? Aktivita velryb může podnítit rally

02.02.2023 Aktivita velryb se zvýšila u Dogecoinu [DOGE], který je podle CoinMarketCapu zároveň devátou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Akce velryb zvýšila cenu tokenu a ovlivnila i některé další ukazatele.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 1. února 2023

01.02.2023 Výrobce elektromobilů Tesla podle dnešní zprávy odevzdané americké Komisi pro cenné papíry a burzu zveřejnil, že v roce 2022 vykázal hrubou ztrátu 204 milionů dolarů z poklesu hodnoty svých bitcoinů. Tesla zároveň vykázala zisk 64 milionů dolarů z konverze bitcoinů na fiat měnu v různých obdobích roku, což vyústilo v čistou ztrátu 140 milionů dolarů z jejích obchodních aktivit s kryptoměnami.
img

Bitcoin šplhá zpět nad hranici 23 000 dolarů, a také většina top 10 kryptoměn získává pevnou půdu pod nohama

01.02.2023 Cena Bitcoinu při středečním ranním obchodování v Asii vzrostla zpět nad 23 000 dolarů. Také Ethereum a většina dalších top 10 kryptoměn se odrazily od včerejších ztrát díky silným ziskům amerických akcií za leden. Dogecoin také zaznamenal významné zisky, jelikož stále těží z pondělních zpráv, že se Elon Musk snaží přinést platební systém na Twitter.
img

Elon Musk chce, aby byl platební systém Twitter postaven s ohledem na kryptoměny

31.01.2023 Nadcházející platební nástroj Twitteru bude zpočátku podporovat pouze fiat měny, avšak Elon Musk chce, aby byl vytvořen tak, aby v budoucnu podporoval také kryptoměny.
img

Cardano (ADA) v únoru za 1 USD?

30.01.2023 Síť Cardano (ADA) patří mezi nejslibnější krypto projekty s urychleným rozvojem sítě, jehož cíl je překonat zavedené subjekty, jako je například Ethereum (ETH). Očekává se, že tato síťová aktivita hodnotu ADA pozitivně ovlivní.
C:\fakepath\stroukal-30012023-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s ekonomem Dominikem Stroukalem

30.01.2023 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s ekonomem, členem NERVu Dominikem Stroukalem, který se dlouhodobě věnuje Bitcoinu a dalším kryptoměnám. Již v roce 2015 vydal první českou knihu o Bitcoinu. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jakou budoucnost čeká právě u kryptoměn, zda byly NFT čistou spekulací, co očekává od inflace a České národní banky či proč je lepší nechat si českou korunu. Dominik také přidal pár tipů na netradiční investice.
img

Prolomí bitcoin 200denní klouzavý průměr?

23.01.2023 Bitcoin překonal hranici 23 000 dolarů a poprvé za rok se také dostal nad 200denní klouzavý průměr. To je široce sledovaný dlouhodobý ukazatel, protože překonání klouzavého průměru může signalizovat změnu směru trendu.
img

Bitcoin dosáhl čtyřměsíčního maxima

23.01.2023 Bitcoin pokračuje ve své dobré kondici v roce 2023 a o víkendu dosáhl čtyřměsíčního maxima těsně nad hranicí 23 000 USD.
img

JP Morgan říká, že kryptoměny mohou předběhnout dolar

20.01.2023 Jedna z největších branek na světě – JP Morgan, ve své výhledové zprávě pro rok 2023 označila kryptoměny za možného vyzyvatele amerického dolaru.
img

Prodej nových osobních aut v EU loni klesl o 4,6 procenta, v Česku více

18.01.2023 Prodej nových osobních automobilů v Evropské unii loni klesl o 4,6 procenta na 9,255.930 vozů, což je nejméně od roku 1993. Hlavní příčinou byl nedostatek součástek v prvním pololetí, od srpna do prosince už trh vykazoval růst. Ve své zprávě to dnes uvedlo Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA). V České republice prodej osobních aut klesl o více než sedm procent na 192.087 vozů, oznámil už dříve Svaz dovozců automobilů.
img

Spotové ceny zlata na vzestupu: Co byste měli vědět

12.01.2023 Kolikrát jste už četli nebo slyšeli, že zlato je bezpečným přístavem pro investory a obchodníky? Pravděpodobně mnohokrát. Zdá se, že vysoké hodnoty inflace zaznamenané ve většině velkých ekonomik zvýšily spotové ceny zlata, protože se zvýšila poptávka.
img

Cardano (ADA) očekává, že v roce 2023 vydá tři významné novinky

06.01.2023 Očekávání pro Cardano (ADA) jsou pro rok 2023 vysoká. V tomto novém roce může konkurent Etherea (ETH) v příštích 12 měsících realizovat některé sliby učiněné v letech 2021 až 2022, které nebyly ze strany smart contract blockchainu splněny.
img

ADA vzrostla o 6 %, protože aktivita Cardano DeFi stoupá

04.01.2023 Aktivita v síti Cardano v poslední době vzrostla. V návaznosti na to vzrostla také cena jeho nativního tokenu ADA.
C:\fakepath\PT-ebook-outlook2023-Hartman-FXstreet-02012023.jpg

Investiční inspirace pro rok 2023 - Jak to bude s korunou podle O. Hartmana?

02.01.2023 V Purple Trading právě vychází unikátní ebook s názvem 4 investiční inspirace pro rok 2023. V něm najdete rozhovory s experty na komodity, akcie, indexy, Forex a ropu. Jména jako Jaroslav Tupý, Ondřej Hartman a další vám v příjemném formátu rozhovorů poskytnou ucelený vhled do aktuální situace na trzích a načrtnou, co od trhů očekávat v roce 2023. Dnes pro vás máme drobnou ochutnávku v podobě ukázky rozhovoru s Ondřejem Hartmanem. Celý ebook si můžete zdarma stáhnout kliknutím na odkaz na konci rozhovoru.
img

Kryptoanalytik Willy Woo okomentoval předpovědi ceny Bitcoinu

30.12.2022 Oblíbený krypto analytik Willy Woo komentoval předpovědi cen bitcoinů ve výši 1 milionu dolarů, které byly učiněny v posledních několika měsících.
C:\fakepath\ex-cap-20122022-1.png

Recenze Ex-Cap – první čistě kryptoměnový broker pro tradery

20.12.2022 Věnujete se obchodování a rádi byste zkusili něco nového? Pak vás jistě bude zajímat platforma, kterou vám představíme v této recenzi. Jde o novou obchodní platformu s názvem Ex-Cap. Takže pokud už vás nebaví zavírat obchody s klasickými brokery, pak byste měli nastražit uši. V čem je tato platforma jiná než běžní brokeři? Jaké u ní najdete poplatky? Věnujte pár minut naší recenzi.
C:\fakepath\nzdusd-20122022-H4.png

NZD/USD odmietlo dôležitú rezistenciu - čo ďalej?

20.12.2022 Americký dolár od októbra klesá voči všetkým ostatným fiat menám napriek neustálemu zvyšovaniu sadzieb. NZD/USD, konkrétne zažil silný vzostupný trend o 1 000 pips, ktorý mohol byť ukončený, pretože menový pár odmietol stúpnuť nad rezistenciu 0,6464.
img

Americký Senát zvažuje možnost zákazu bitcoinu

20.12.2022 Ve 4hodinovém časovém rámci je evidentní, že se bitcoin odchýlil pod vzestupnou trendovou linii, ale celkově se od posledního kolapsu pohyboval převážně v bočním trendu, což je přesně to, co jsme očekávali. Pamatujte, že obchodní strategie "kolapse-boční trend-kolaps" bude v roce 2022 při obchodování s BTC používána. Výsledkem je, že i přes překročení trendové linie je nyní vidět dlouhý "flat". Vše pak určí fundamentální kontext. Připomeňme, že se nedávno objevily zvěsti, že kryptoměnová burza Binance má problémy s likviditou. Jak tento příběh dopadne, není jasné.
img

Miliardář Tim Draper říká, že bitcoin z El Salvadoru udělá jeden z nejbohatších národů 

09.12.2022 Investor Tim Draper prohlásil, že věří, že bitcoin pravděpodobně El Salvador změní z jedné z nejchudších zemí světa na jednu z nejbohatších.
img

Kryptoměnový ráj? Salvador připravuje nový zákon pro všechny kryptoměny

23.11.2022 V návaznosti na svůj průlomový zákon o bitcoinech se v současné době El Salvador snaží soudit o širší odvětví krypto aktiv.
img

Bitcoin je řešením problémů světového obchodování

11.11.2022 Lidstvo si zaslouží podrobné objasnění přitěžujících obav, kterým dnes naše ekonomiky čelí. Řešení problémů světového obchodu nebudou stačit, pokud zapojení do nadnárodního obchodu, prosazování sociálního pokroku, multilateralismu, ovlivňování bilaterálního vystavení a umožnění prosperity zdola nahoru není pro lidskou existenci nanejvýš důležité.
C:\fakepath\6f214cfc3be745863bfe1d1285a63298.jpg

Forexový výhlad na USD/CAD, EUR/AUD and USD/JPY

07.11.2022 Americký dolár oslabuje odkedy Fed oznámil, že bude čoskoro spomalovať zvyšovanie sazdieb. Fed takmer počas celého roka zvyšoval úrokové sadzby, čo spôsobilo masívne posilnenie USD voči všetkým menovým párom. To by sa však mohlo čoskoro zvrátiť.
img

FTX testuje support na 22 USD 📉

07.11.2022 Kryptoměna FTX utrpěla po komentářích burzy Binance a jejího majitele Chanpeng Zhao. Podle Popular CZ pochází většina kapitálu Alameda Research, fondu kontrolovaného vlastníkem burzy FTX Samem Bankman-Friedem, z vydávání nezajištěných tokenů FTX a není kryta fiat měnami:
C:\fakepath\1049641082-min.jpg

Forex výhlad: CAD/JPY, EUR/AUD a USD/CHF

24.10.2022 Minulý rok bol náročný pre mnohé fiat meny okrem amerického dolára. Takmer všetky meny rapídne poklesli voči americkému doláru. Niektoré ďalšie menové páry, ktoré nezahŕňajú americký dolár, však stále ponúkajú zaujímavé možnosti. Ktoré to sú? Tento Forex výhľad sa pozrie na CAD/JPY, EUR/AUD, USD/CHF a preskúma aktuálne obchodné príležitosti.
img

Po přílivu BTC do Coinbase PRO se dynamika bitcoinu snižuje📉

19.10.2022 Fidelity Fund zůstává pozitivní, pokud jde o omezenou nabídku bitcoinu vůči fiat měnám, a zdůrazňuje, že investoři mohou chtít mít expozici vůči BTC v prostředí nadhodnoceného dolaru a turbulencí na měnovém trhu (intervence na trhu libry nebo jenu).
C:\fakepath\Professional-Trader.jpg

Forex výhlad: NZD/USD, EUR/JPY a GBP/NZD

17.10.2022 Celý finančný trh je naďalej extrémne volatilný, tak sa poďme pozrieť kde sú aktuálne obchodné príležitosti. Forexové trhy sú aj naďalej trendové zatiaľ čo väčšinou sú v stranovke. Poďme si teda rozobrať tri menové páry, ktoré ponúkajú solídny potenciál zisku.
img

DBS Bank: Bitcoin je stále skvělou příležitostí

17.10.2022 Singapurská společnost poskytující finanční služby DBS Bank věří, že BTC je i nadále bezprecedentní příležitostí navzdory obavám z vysoké volatility na krypto trhu.
img

Rio de Janeiro bude přijímat platby v kryptoměnách za majetkové daně

13.10.2022 Město umožní daňovým poplatníkům provádět platby v kryptoměnách prostřednictvím poskytovatelů služeb třetích stran.
img

Kryptotrhy opatrně postupují

03.10.2022 Trh s kryptoměnami se minulý týden vydal opatrnou cestou uprostřed zvýšených makroekonomických a investičních tržních tlaků, které vycházejí především z trhů s dluhopisy a fiat měnami.
img

Je krypto připraveno před víkendem na ostrý pohyb? 📌

30.09.2022 Kryptoměny se před víkendem chovají poměrně klidně. Bitcoin se drží poblíž 19 400 USD, cena Etherea osciluje kolem 1 340 USD za token:
img

Bitcoin je v objemu obchodování silnější, než britská libra¨

29.09.2022 Objemy obchodů s bitcoiny (BTC) vůči britské libře (GBP) vyskočily na nové maximum poté, co se libra v úterý zakolísala, což přimělo experty na trh spekulovat, že investoři se snažili vyměnit libru za bitcoiny nebo profitovat z arbitráže.
Související klíčová slova: Býčí pohyb | Velká finanční krize | Etheru | Autopůjčovna Hertz | Vyhledávání obchodních příležitostí | Obchodní pásmo | Objem transakcí | Top 5 kryptoměn | Celebrity | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Hlava a ramena | Zpravodajský server | ICP | Goldcorp | Kryptoměnové transakce | Nexi | Cap | Daňový úřad IRS | Elliptic | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Ludwig von Mises | Jak obchodovat u Falcon Broker | BRIC | Dukascopy | Akcie Visa (V) | Války | Trendy na trhu s komoditami | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Tokenizované akcie | Dokumenty 19b-4 | Údaje z USA | Rychlé zisky | Pokračování klesajícího trendu | Ozbrojené konflikty | Zveřejněné údaje | Allianz | ATR (Average True Range) | Pojistné krytí | Online kasina | Společnost Invesco | Finbold | Riziková nálada | Zdražovat | Analýza akcie | Co jsou to vlastně komodity? | Americká automobilka | EUR | Kryptoaktiva | Norwegian Air Shuttle | Cena severomořské ropy | RippleNet | Jamajka | Nový dolar | Uchování kapitálu | Investiční firma | Standard & Poor's | Western Alliance Bank | Ceny akcie Stellantis | Nedostatek čipů | Kalifornie | David Malpass | 1Inch | Finanční ústav | Brokeři | Salesforce | Realitní firmy | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Digitální převody peněz | Výkyvy | Akcie Daimler Truck | Itálie | Analytici Bank of America | Fiat Chrysler a PSA | Stoxx | SEC (Securities and Exchange Commission) | Cena emisních povolenek v EU | Obchodní deficit | CBDC | Akcie firmy | První den obchodování | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Chris Larsen | Společnost Avast | Mega Millions | Rozpočet EU | Očekávání | Korelace | Jüan | Možnosti obchodování | Volatilní | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Akcie automobilky Stellantis | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Binance.US | Hodnota trhu s kryptoměnami | L.F. Investment | Ján Kopil | Dobrý trading | Předpověď ceny | STLA | Brand Finance | EUR/JPY | Americký daňový úřad | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Manažer Hedge Fondu | Veřejné finance | Churajs | Volatilita cen | Manipulace s akciovým trhem | Fyzické kryptoměny | EURJPY | FAA | Ark | Binance Coin | Nouzový stav kvůli koronaviru | Nike (NKE) | Trh práce | Bankovky | Evropská komise | Spuštění ETF | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Oživení ekonomiky | Snížení odměny | Crypto | Investice | Britská centrální banka | DXY | Německý automobilový koncern | Potenciál | MACD | Support | Výměna surovin | Diverzifikace | Taneční kroky s trhem | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Posílení | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Inside Bary | Formule | UNH.US | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Programátor | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Výzvy v obchodování s komoditami | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Obchodování svíčkových patternů | Britská libra | NYSE | Intervence | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | Juliána Mochnaľová | E.ON | Jaroslav Tupý | Odklad splátek | Interactive Brokers | Experti | Trendy na trhu | Emisní kurz | Německý parlament | Veřejný dluh Británie | Politico | Státní energetické společnosti | Chování | Rekord | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Ropná firma Saudi Aramco | Maserati | Bitcoiny | Bankovní skupina | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Krypto trading | Evropské měny | Býčí výhled | FTSE MIB | Creditas | Bidenova administrativa | Shibarium | Bybit | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Odhad letošního růstu ekonomiky | Impuls | EUR/USD | Efektivní správa | Přehlížené akcie | General Electric | Tradiční měny | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Javier Milei | Stimul | Předseda představenstva | PKN Orlen | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Americký soud | Tomer Niv | Neckline | Cena bitcoinu | Dobré načasování | General Motors (GM) | Současná cena | Finanční páka | Wolters Kluwer | Konkurenti | SDR | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | Agentura AFP | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Petr Knap | Broker Ex-Cap | Benchmark | Cloudflare | UAW | Rotterdam | Traderky | Lagardeová | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Automobilka PSA | UnitedHealth (UNH.US) | Historie obchodování | Měnové zasedání | Cenné papíry | Výnos | DeFi | DAI | Akcie společnosti Stellantis | BlackRock | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | Nikola | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | RBS | Plány obnovy | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Brent | Měnový systém | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | AOL | Delta | Colorado | Retracementy | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Výrobce letecké techniky | Růst sazeb | Zdravotní pojišťovna | Cena emisních povolenek | Příklady z historie | Technické rezistence | Jiné měny | Akcie Erste | Index DOW | Import | Bitfarms | Akcie Facebooku | Vstupy a výstupy | Exchange | Forexový trh | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Ekonomické překvapení | Daytrading | Graf týdenních svíček | Inflace v Argentině | Hluboké recese | Investor Warren Buffett | Postoj investorů | Dedolarizace | Kontrakty | Strach | BrandZTop | Výsledky Stellantis | Vstoupit na burzu | Roberto Gualtieri | Značka Gucci | GBP/EUR | Virtuální měna | Kancléřka Merkelová | Automobilka Ford Motor | Online obchodování | Cenné lekce | Praxe | Společnost Didi | Škoda | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sloučení Etherea | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Euronext | Contract for Difference | JPY | Nord Stream 2 | Metaverse | Analytický tým FXstreet.cz | Americká investiční banka | AI | Odhad HDP | Lámání rekordů | Směřování trhu | Makléřské značky | Existence bitcoinu | Uber Technologies | Ekonomiky | Drahokamové vlastnosti | Changpeng Zhao | Rozhodnutí soudu | Projekce | Znehodnocení | Hodnota drahých kovů | Peníze | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Pandemie COVID-19 | Trpělivost | Italský cestovní ruch | Ukazatel | Suezský průplav | Ethereum ETF | FTX | Měny v regionu | Kontejnerová loď Ever Given | Reálné ekonomiky | Pobočky XTB | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | Potenciální ztráty | Nestlé | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Velký kapitál | Geely | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Základní principy technické analýzy | Služby | Obchodovat na burze | Parag Agrawal | Velké problémy | Technologie blockchainu | FBI | Britská banka HSBC | Zoom Video | Indikátor OsMA | ALUMINIUM | Technické obchodní strategie | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | FedWatch | Byznys model | Amgen | Stochastický | Palladium | Federální úřady | Americký Fed | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Události v ČR | Zájem obchodníků | Simon Peters | Americká softwarová společnost | Vývoj ceny akcie Stellantis | Programátorská komunita | Specifika obchodování s komoditami | Milionář | Federální rezervní systém (FED) | DOGE | Bankovní rada ČNB | Důsledná analýza | Jim Yong Kim | Velké firmy | Hertz Global | Významný milník | Zavedení digitální měny | Brexit | Tržní signály | Společnost Genesis | Pesimismus | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výsledky Apple | Narušení dodávek ropy | Největší IPO | Nárůst Bitcoinu | Chainalysis | Pozornost investorů | Burzy | Držení pozice | EURUSD | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Svět kryptoměn | Cestování | Investování do kryptoměn | Primární veřejná nabídka (IPO) | Zajištění rizika | Bond | Broker | Sezónní změny | Klíčová průmyslová komodita | Bayer | TerraUSD | Akcionáři | Proražení | Cash flow | xStation | Prodeje aut | Citroën | Odbyt elektromobilů | Posílení koruny | Investovat | USD | Plynovod Nord Stream 1 | Export | Zemědělské půdy | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Odškodné | Shopify | Čínské technologické firmy | Technická analýza | Future Finance Group | Hyperinflace | OIV | ProfitLevel | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | CISCO | Unie | Prodej automobilů | Gilead | Qualcomm | Růst britské ekonomiky | Sodexo | Tržní hodnota firmy | Nové mutace | Ruská společnost | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | Karlsruhe | Ant Group | Americká média | Cena americké ropy | Více peněz | Plány | Martin Winterkorn | Energetická společnost | Na burze | Vzdělávat se | Určení trendu | Jad Comair | Šok | Možnost krátkého prodeje | Ropná zařízení | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | ČSOB | Hongkong | Nákupy kryptoměn | Italský premiér | Společnost Pfizer | Společnost Emirates | Total | Prudké pohyby | Regulace | Žaloba | Ceny BTC | Katar | Gerrit Marx | Apple Pay | Maďarsko | Značka Amazon | Bridgewater | Garance | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Pozitivní signál | Hertz | Investor Warren | BitMart | Krize v americkém bankovním sektoru | Úroková sazba | MetaTrader 5 Supreme Edition | Ahold Delhaize | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Celkový objem obchodů | AAPL | Klimatické změny | Xiaomi | Obchodování Price Action | Emirates | Tovární objednávky | Future Finance Services | CFD kontrakty | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | Tržní trendy | Spekulovat | ATVI | Swapy | Sociální sítě | Praktická ukázka | CashFlow | Ruský prezident | Česká zbrojovka | Vývoj ceny XMR | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Bankomaty | Zajímavé zisky | Obchodní nástroje | Fintech společnosti | Psychologické hladiny | Úvod do světa komodit | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Bogdan Maioreanu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Ceny energií v Evropě | Spolkový sněm | Vnímání rizika | Panevropský akciový index | Freedom Finance Europe | Fidelity Fund | Caesars | Agentura Kjódó | Dovoz | Automobilka Tesla | Budoucnost | Obrovský potenciál | Trading s CFD | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Velké instituce | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Schopnost rychle reagovat | Pozitivní zprávy | Model 3 | Hyundai | Nikkei | Instagram | Mizuho Securities | Pro tradery | Model Y | The New York Times | Riot Platforms | 1 milion | Obchodování na trzích | Konvergence | Jak obchodovat s komoditami | Těžaři bitcoinu | Politická situace | Obchodní deficit USA | Komoditní | Commodity Channel Index | Tržní hodnota americké společnosti | Doji | Kryptoměnový obchodník | Světový obchod | Zajišťovny | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Santiment | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rekordní maxima | Globální finanční systém | Progres | Uzavření evropských továren | Trend following | EUR/CZK | Největší ztráty | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Válka na Ukrajině | Nigérie | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Hlavní měny | Banka JPMorgan | Elon Musk | Největší firmy | Euforie | CO2 | Liz Truss | Nedostatek polovodičů | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Obrat trendu | Čínští výrobci | Tesla Elon Musk | Index italských akcií FTSE MIB | Investoři | Malta | Revolut | Prodej nových osobních automobilů | BitMEX | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | IAG | Bybit Ben Zhou | Myšlení | EUR/AUD | Coinglass | Globální ekonomiky | Fiat Chrysler | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Globální dluh | Silicon Valley Bank (SVB) | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Jeff Bezos | ADR | Vyšší úrokové sazby | Bitcoin ETF | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Vakcína | Roger | BTCUSDT | Severní Korea | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Longhash | Dosažení zisku | Grayscale | Investovaný kapitál | Venezuela | Jádrový index | Světové kryptoměny | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Zlepšení sentimentu | Tezos | Platby v kryptoměnách | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Peso | Janet Yellenová | Soud v Haagu | Zpřísňování měnové politiky | XTZ | Bitcoin futures | Opatření na podporu autoprůmyslu | Den obchodování | Průmyslové objednávky | Finanční instituce | Bank of England | Recenze Falcon Broker | Automobilka Toyota | Airbnb | Lepší výsledky | Forward guidance | Cena Etherea | Gary Gensler | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Technická analýza BTC/USD | Volatilita na trzích | Nové vakcíny | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Bitfinex | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Hlavní index francouzských akcií | Boom | BABA | Carry trading | Commodity futures trading | Japonská automobilka | Bitcoinové pizzy | Letecká přeprava | Funkční období | Německý výrobce | Bilion | Sestupný trend | Takata | CDC | Čínské hospodářství | Hamás | Raytheon | Ropné společnosti | Obchodní problémy | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Upgrade | Snížení nákladů | Akcie 2021 | Evropské trhy | CEO společnosti | Kolísání cen | Použití kryptoměn | Boj s inflací | Analýzy | Investiční | Průzkum | Zvýšení úrokových sazeb | Týdenní pivotní body | Vývoj měnového páru | Digitální peníze | Borsa Italiana | Britské banky | Ekonomická situace | ExxonMobil | Inflační situace | Invesco | Investiční téma | IEA | Skladovací kapacity | Demokraté | Mina Protocol | Německý DAX | Ekonom BHS | Finanční krize 2008 | Nový kapitál | Ceny Bitcoinu | Covid | Uber | Sloučení | Plavba na otevřeném moři | UnitedHealth Group | Prodej akcií | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Pokles bitcoinu | TRY | Binance Markets | Dluh Británie | Úrok | Válka | Formule 1 | Pokles ceny | Jednotná evropská měna | Shapella | Davos | Agentura Reuters | Fiskální rok | Obchodní ředitel | ETF USO | Kryptoměnová burza FTX | Althea Spinozzi | Prodej | Spike | Visa (V) | Omezit potenciální ztráty | P/E | Zpráva | Cestovní ruch | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Apple | Prémie | EUR/PLN | First Republic Bank | Použití Stop-Loss | Události roku | Tržní kapitalizace | RIOT | KI | Kotace BTC | Konflikty | Huawei | Tencent | Pokles cen komodit | Nový koronavirus | Státní pomoc | Emoce | Ministerstvo obchodu | Investor Tim Draper | Konzistence | Kontejnerová loď | Automobilka Škoda | Warren Buffett | S&P | CME Group | Atlantia | Svaz dovozců automobilů | Česká měna | Vzdělání | Daimler Truck | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Fyzická výměna surovin | Japonská automobilka Toyota | Obchodování | Technický signál | Potenciální zisky | Legislativa | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | České koruny | Technický výhled trhu | UCITS ETF | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Obchodování komodit | Trhy s kryptoměnami | Plynovody | Automobilka | Kryptoaktivum | Živý chat | David Card | Meta | S&P Global | Balancer (BAL) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Aerolinky Lufthansa | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | HDP Německa | Management | PX Pražské burzy | Nástroje řízení rizik | Přijímání plateb v bitcoinech | Síla Bitcoinu | USDA | Admiral Markets | TSMC | CHFP | Důležité ekonomické události | XAU/USD | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | Ceny akcie Tesla | GlobalFoundries | Nízké poplatky | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Digitální ekonomiky | Pákový efekt | Eurostat | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Guido Imbens | First Republic | Ruský rubl | Nadšení | Kristalina Georgievová | S&P/ASX 200 | Nejznámější kryptoměny | Dolary | FB | Akcie v Asii | BREAKING | Převzetí firmy | Tokeny | Růst inflace | Zpráva pro tradery | Nezaměstnanost v USA | Cena povolenek | Akciový index | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | BCRA | CCI | Predikce ceny | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Obchodování a investice | PLTR | Události ve světě | Index Stoxx 600 | 21Shares | Velikost obchodu | Budoucí pohyby měnového páru | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Míra | Generovat zisk | Distribuce | Obchod Amazon | Evropské akcie | Udržitelnost | 3M | Bitcoin | Silný růst | Investiční centrum | FOREX | Makroekonomické ukazatele | YCC | Airbus | Burza FTX | ATM | Úpis akcií | Volný čas | Měna Bitcoin | Spoření | Kanada | Regulační úřad | Intradenní obchodování | Vyhlídky | YPF | Firmy | CZ | Vláda USA | Nákupy zlata | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Sázka | Tržní podmínky | Index US100 | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Práce z domova | Futures | LAToken | Čínské zboží | Akciové bubliny | Medvědí divergence | Automobilky | Gucci | Wolt | Kryptoměnové burzy | Alstom | PEG | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Obchodování v české měně | HUF | Analýza trhů | Krypto komunita | Obchodovanie | EURCZK | Zápis ze zasedání Fedu | Free float | ATH | Spotové ceny | Špatné výsledky | Nejistota | Obrovské množství peněz | Pokles cen ropy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Supreme Edition | Nio | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Poplatky za držení pozice přes noc | Minulá výkonnost | Prodej nových automobilů | Stellantis | Digitální měny | Index německých akcií | Tlak medvědů | Bank of America | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | René Remšík | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Silný dolar | Řecký parlament | Australský dolar | Tether (USDT) | Retracement | Financial | Suroviny | Koruna | Monopoly | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Cukr | Technické ukazatele | HKEX | Finanční služby | Ekonomické události | Výrazný pokles | Přenos | Tesla dnes | Akcie ve Spojených státech | Commodity Futures Trading Commission | Exor | Akciové tituly | Analytická společnost | PSA Group | Zůstatek | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Shell | Menší cenové výkyvy | Včerejší obchodování | Decentralizace | OPEC+ | Francie | Riziko recese | SAE | Společnost Verizon | Výkonnost zlata | Britská banka | Epidemické situace | Americký výrobce | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | BHS | Předseda dozorčí rady | Elektromobily | Objem | Propad | Greenpeace | Platit daně | Pokračování rally | Největší zdravotní pojišťovna | Pojišťovna v USA | London Stock Exchange | Přímé zahraniční investice | Hypotéza | Očekávání investorů | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Výkonnost | HDP eurozóny | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Worldpay | Údaje | Politika centrální banky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Stellantis (STLA) | Právo | Australské akcie | Asie | Dopady koronavirové krize | Softwarový gigant | Vakcína proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Investice do kryptoměn | Exxon Mobil | Český index nákupních manažerů | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Trading.com | Alibaba | Letní měsíce | Stablecoiny | Hospodářský řád | Národní měny | Indikátor ADR (average daily range) | Pád ceny | Rory Gamble | Farmaceutické firmy | Regulátor | DPA | Průzkumy | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Státní rozpočet | PSTH | CVC Capital | Nejvýraznější ztráty | Nepředvídatelnost | SHIB | OpenAI | Převodník měn | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | CHFP.io | Korelace Bitcoinu | Společnost Grayscale | Digitální zlato | Investiční platforma | Společnost Yahoo | Finanční investice | Průmyslová výroba | Pevný kurz | AMC | Zlomový okamžik | Tržní kapitalizace bitcoinu | WeWork | Pfizer | Investiční společnost | VEROBLOCK | Posílení amerického dolaru | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Úspěch v obchodování | ARK Innovation | Offshore | Studie | AFP | LRC | Blízký východ | Velmi bohatý | Vesmírné akcie 2021 | Americký podnik | Obchodovat s komoditami | Trading konference | Obchody | První obchodní den | Ant | Průraz | London Stock Exchange (LSE) | Deficit | S&P 500 Index | Graf | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Average daily range | Ratingová agentura | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | APF Coin (APFC) | Skupina Vivendi | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Firma Interactive Brokers | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | VaR | Nabídka akcií | Emise tokenů | Cenová hladina | Ropa Brent | Země BRICS | Americké automobilky | Výnosové křivky | FTC | Fibonacci retracement | Meta (Facebook) | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Současná situace | Směna na burze | EY | Aktuální hodnoty měny | LEN | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Přední světoví těžaři | Decentralizované finance | Evropa | Česká spořitelna | Jackson Hole | HUF/EUR | Obraty | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Ukrajina | Ropná společnost | Ukončení intervencí | Svíčkové grafy | Tiffany | McAfee | Marathon Digital | Specialista na online obchodování | CAD/JPY | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Chainlink (LINK) | Eurodolar | Zpráva o inflaci | Suez | Carrefour | Bezpečné útočiště | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Disciplína | Investorka | Maloobchod | Algorand (ALGO) | Lamborghini | CVC | Blog | Spotřebitelská nálada | Earnings | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Německé vydavatelství | Rekordní minimum | Trump | Royal Dutch Shell | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářský propad | Makroekonomický vývoj | Brands | Pokles prodeje | Placení daní | Dow Jonesův index | Obavy o bezpečnost | Platební prostředek | Thomas Cook | PYPL | Technické analýzy | Italská vláda | USD/CZK | Jachty | Obchodování v Asii | Mexiko | Směnárny | Rostoucí trend | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Česká firma | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Universal Music | Situace | Genesis | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Index spotřebitelské důvěry | Dlouhodobý obchodní úspěch | Předčasné parlamentní volby | Průmyslová komodita | Swapová arbitráž | White paper | Rakousko | Cena drahých kovů | Christopher Dembik | Futures kontrakty | Stříbro | Bullish Engulfing | Americký dolarový index | CHF | Docomo | Forexoví obchodníci | Academy Account | Instituce | Tim Draper | Tým InstaForex | Česká koruna | Turecko | Dogecoin | Indikátor ATR | Bitcoinové ETF | Rozpočet veřejných financí | Bank of Japan | Startup | OECD | Spolehlivost | Pepco | G10 | Mobilní aplikace | LNG | Western Alliance | Brokers | Foreign Exchange | Obnovitelné zdroje | Odhad růstu světové ekonomiky | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Rozdíly v názorech | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Platforma Ex-Cap | Profit Target | Czech Fund | BitForex | Úrokové sazby Fedu | Iveco Czech Republic | MetaTrader | Tata Steel | Ex-dividend | Halving bitcoinu | APF GROUP | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Divize | Pozitivní vliv | Drahý kov | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Účet v bance | Náhoda | Index Nikkei | Index cen výrobců | Spot | ex | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | CoinW | Las Vegas | Platby v bitcoinech | PSA | Invaze | Americká data | Japonský export | Růst cen v EU | Audi | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Historie komoditního obchodování | Capital Markets | Equinor | Růst výnosů | Zhodnocení kapitálu | Trh s futures | BlackBerry | Trh | Crypto Solutions | Snížení daní | Politická rizika | Ideální strategie | Snížení těžby | Komise | Obchodování se CFD | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Akcie firem | Doporučení | Technologické firmy | Forexové trhy | Německý HDP | Světové ekonomické fórum | Guvernér Colorada | ArcelorMittal | Fed | Splatnost | Frustrace | Newmont | Consensys | Zahraniční obchod | Commodity Channel Index (CCI) | Zakladatel | Algo | Korekce | Coinsbit | Ekonomické cykly | Klesající trend | Příliv kapitálu | Rubl | Tržní prostředí | Pozornost | Binance Asia | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Země EU | Buffett | Money management | Ripple | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Arbitráže | Akcie americké internetové společnosti | Kjódó | Pražské burzy | Růst ceny | Automobilka Stellantis | Debut na trhu Nasdaq | Trojité dno | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Nákup akcií Coinbase | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Velké technologické společnosti | Světová banka (SB) | Kasina | S&P 500 | Stripe | USDT | Globální recese | Purdue Pharma | Automobilový průmysl | Zájem o kryptoměny | Volby v Británii | Yahoo | Swingové minimum | Dceřiné společnosti | Chesapeake Energy | JDE | Technické indikátory | Latinská Amerika | Posílení dolaru | Zvýšení mezd | Konzultant | ANO | Stock | Apollo | Zemní plyn | IRS | Ministři financí | Webináře zdarma | Traton | Ceny zboží | GBP/NZD | Dominancia | Primární nabídka akcií | Rating | Trumpova administrativa | Platforms | Nayib Bukele | E-commerce | Americké banky | Agentura S&P | Grubhub | SNB | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Ekonomie | Koronavirová pandemie | Tvrdé sankce | Rivian | Akcie roku | Microsoft | USD/CHF | Wells Fargo | Maxim Manturov | Příležitosti | Budoucí vývoj | Dopad na cenu | Růst čínské ekonomiky | UNWTO | Argentinská centrální banka (BCRA) | Obchodování kryptoměn | FIL | Vládní dluhopisy | SBUX | Kryptoměnový průmysl | Ropná firma | Volatility | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Úspory | CME | Commission | Bitstamp | Defi | Srí Lanka | Intraday přístup | Změny cen | Flat | Sell | SMA 200 | Demokratické strany | Konkurence pro Teslu | CMA | Akciové korporace | Síla dolaru | Pohyby na finančních trzích | Výroba aut v Německu | Měny&Sazby | Mistrovství | NAFTA | Makroekonomické údaje | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Nové akcie | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | FSB | Solana | Správa digitálních práv | Obchodování na páku | Jaguar | Unce zlata | Devalvace měn | Automotive | Web3 | Meziroční růst HDP | Finanční válka | Grayscale Investments | DAO | Americký daňový úřad IRS | Futures na DAX | Ministryně práce | IATA | Směřování | ATR | Instrukce | Společnost BlackRock | Makroekonomika | Hodnota akcií | Agentura AP | Nejziskovější | Výběry na Falcon Broker | Caroline Crenshaw | Nižší minima | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | Trendové linie | Marathon | Výpadky | Objem obchodů | Range | CFTC | Velké zisky | Krypto | Devizové trhy | Japonsko | Městský stát | Pokles eura | Celkový sentiment | TD Ameritrade | XRP | Internetové televize | Invest | Luxusní značky | Gazprom | Sazby ECB | Akcie v USA | Centrální banka | MicroStrategy | Riksbank | Index nákupních manažerů ve výrobě | Messari | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Los Angeles | Životní prostředí | VDA | Exxon | Analytici | Intraday | Běžný investor | Riziková strategie | Řízení rizika | ING | Světová rezervní měna | Americký investor | Německá vláda | Grafy | Pojištění proti nepřízni | QE | Růst HDP | ILO | Fed úroky | Polský zlotý | Kazachstán | Coinbase Brian Armstrong | Finanční gramotnost | LYNX | RPSN | Donald Trump | Monero | Nicolás Maduro | Čistý zisk | Pozitivní zpráva | Indická firma | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Twitter | Šíření koronavirové nákazy | Směnný kurz | Analytika | Fluktuace | DBS | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Harmony | Rumunsko | Největší kryptoměna | Zasedání americké centrální banky | Rakouská bankovní skupina | Verze Revolutu | Zneužití tržní síly | Krach | Centrum | Technické problémy | Portugalsko | Nejnovější údaje | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Kupní síly peněz | Investice do akcií | Spoluzakladatel | Partnerství | Aukce | Nákup automobilů | Velké recese | Oblast kryptoměn | Nárůst objemů | Akcie fondů obchodovaných na burze | Strategie pro komoditní trading | Dluhové krize | Kybernetická měna | Air France | Energetický sektor | Přístup k pákovému efektu | Obchodování s bitcoinem | Údaje o inflaci | Cena dogecoinu | Společnost Stripe | Výroba automobilů | Cena DOGECOINu | Ruská ropa | Reuters | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Unilever | Netradiční investice | ADR (average daily range) | Spotové bitcoinové ETF | Podcast | Den bitcoinové pizzy | Baidu | Zvýšení produkce | Goerli | CZK | Chevron | Dobré zprávy | Budoucí pohyby trhu | Investiční inspirace | Londýnské akciové burzy | Rada MMF | Širší trh s kryptoměnami | Česká republika | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Overbalance | Avalanche | Rekordní maximum | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | Investovať do kryptomien | Nárůst bitcoinu | Italia Trasporto Aereo | Splácení dluhu | Zahraniční společnosti | Arm | Zájmové skupiny | Wally Adeyemo | Tištění peněz | Automobilový trh | Ola | Makro | Lukáš Baloga | Praní špinavých peněz | Boeing | Genesis trading | Vstup na burzu | Cenové trendy | Roční výnos | Floating | Záporné sazby | Prime | Supercyklus | Rychlý růst | Pivovar | Ceny v průmyslu | Postmates | Fiskální stimul | Evropské banky | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Brian Armstrong | Stabilní kryptoměny | Tomáš Cverna | Ztráty peněz | CFD | Indikátor ATR (average true range) | Fyzické produkty | Kasino | CL | Kryptopeněženky | Evropská unie | Open | Cena akcie | Fiat Chrysler Automobiles | Ochránit stávající pozice | DOT | Analýza trhu | IPO 2019 | US100 | Letní výsledková sezóna | Pomoc ekonomice | Financovat | Evropská konkurence | Příprava | Čínské měny | Pohyby na trhu | Řecko | Dlouhodobé trendy na trhu | BRICS | Aktuální cena | Kartel OPEC | Digitální platby | FDIC | Americké ministerstvo obchodu | Japonská centrální banka | Obchodování s kryptoměnou | Hong Kong Exchanges and Clearing | SatoshiLabs | Opel | Investiční cíle | Nový rekord | Úroky | Refinitiv | Viceprezident | Plodiny | PEPSICO | Vklady a výběry na Falcon Broker | Ranní nadhoz | Cena | Investiční banky | Toshiba | Finanční rizika | Náhled na trh | Odpor | Technický výhled na trh | Bybit Powered by SATOS | Steen Jakobsen | ERÚ | Kryptoměnové společnosti | Cointelegraph | WisdomTree | ASML Holding NV | Snižování úrokových sazeb | Air | Akcie dnes | Economic | Ztráta | P2P | Zápis z posledního zasedání Fedu | Holdeři | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | TABAK | Huawei Technologies | Producent ropy | Klíčové oblasti | Světové centrální banky | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Epidemie | Komoditní trading | Telekomunikační společnost | Dluhy | NEO | Dolar | Vakcína proti koronaviru | Čínská ekonomika | MUFG | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Půlení bitcoinu | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | StopLoss | Sledování globálních ekonomických trendů | Letecká osobní doprava | VW | Ekonomické fórum | Americká firma | Agentura Bloomberg | Tipy pro obchodování | Roční maximum | Pokles | Contango | Dvojité dno | Ceny komodit | Těžaři | MGM | Zahraniční investice | Druhy živých účtů | Přírodní katastrofy | Facebook (FB) | Margin | Nvidia | Thomas Peterffy | Akcie Intel (INTC) | Andy Jassy | Investiční služby | Take-Profit | Společnost Twitter | Finance Group | Vyšší riziko | Papírové dolary | Gala | Vinci | Apollo Global Management | APFC | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Závazek | Komodita | Potenciální zisk | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Hedge | Large Cap | Držitelé Bitcoinu | Spekulativní věci | Gala (GALA) | Rezervní měna | Švédsko | Bitcoin (BTC) | Poplatek | EUR/HUF | Zemědělci | Maloobchodní tržby | ACS | Lego | FTSE | Sektor kryptoměn | Obchodujte akcie | Světové měny | Schnorr | Mercedes | Jared Polis | Tržní očekávání | NTT | Záchranný program | Deliveroo | Americká ekonomika | FIS | Kurz koruny | Dluh USA | Srovnání fiskální politiky | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | Řetězec | Akcie s LYNX | 737 MAX | Snížení těžby ropy | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Global Advisors | MRNA | Negativní dopad | COVID-19 | Audi Rupert Stadler | Google | Algorand | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Bitcoin a další kryptoměny | Adaptace | Interpretace | Regulátoři | Obchodovaná společnost | ROE | Evropská centrální banka | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Luboš Růžička | Reálné peníze | Ředitelka | Index PX | Salvador | Daně | Růst americké ekonomiky | Výrobce léků Pfizer | Mitsubishi | Lídři | Automobilka Renault | Tradingové webináře zdarma | Mutace koronaviru | CFD akcie | Pivot | Štěstí | Statut | CBDC banka | Rizika | Kryptoměna | ECB | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | BAT | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Jak se obchoduje s komoditami? | Coinbase | Brokerské společnosti | Argentina | Česká ekonomika | Jackpot | Americké produkce | Institucionální investoři | Momentum | British Airways | Pozitivní sentiment | Intel (INTC) | Kurzy | Marketingová komunikace | General Bytes | Current Yield | CBOE | Fond | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Cena kryptoměny | Amazon Jeff Bezos | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Trader | FCA | Ekonomické údaje | Šokující předpovědi Saxo | Konsenzus | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Zátěžový test | Fox Business | Bývalý prezident | EURIBOR | Signature Bank | Obchodní pozice | Globální ekonomika | Směřování trhů | Trading kryptoměn | Link | ACEA | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Rozpočtový schodek | Swap | Miliardy eur | Akcie Visa | Obchodovat u Falcon Broker | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | ISM | Robert Kiyosaki | Cisco Systems | Nejlepší 5G akcie | Starbucks | Toyota | Delta Air Lines | KLM | Globální nedostatek čipů | Pšenice | Cena zlata | Bukele | Obchodníci | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Množství peněz | Ruská vláda | Zvýšení ceny | Falcon | Marks & Spencer | Ekonomiky eurozóny | Snižování rizika | Organizace zemí vyvážejících ropu | Letecká společnost | Trinity Bank | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Hegemonie | Pojištění vkladů | Největší ropná firma | MiCA | Výše poplatků | Růst cen | Bull | Spekulace na růst | Společnost Chevron | Drahé kovy | Vrcholy | Indikátor | Moskva | RSI | Volvo Cars | Toyota Motor Manufacturing | Forward | Měnová politika | Dovoz oceli | Jihokorejská automobilka | Asset management | Býčí trh | Saxo | Dash | Tržní síly | Financování | Akcie čínské společnosti | ČSÚ | Altcoin | Intraday trading | Aktuální situace | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Krypto a blockchain | Nastavení měnové politiky | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Platforma MT4 | Historické maximum | Analýza a strategie | Růst měny | Index italských akcií | Jak si založit účet | Turecké liry | Uvolnění likvidity | Prodávající | Pokles ekonomiky | ERA | Cena palladia | Růst úroků | Finance | Investice do bitcoinu | Walgreens Boots Alliance | Peer-to-peer | Možnost diverzifikace | Dividenda | Republikáni | Metaverzum | El Salvador | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Meme mince | Investiční poradenství | Intradenní obchodník | Poptávka | Poptávka po ETF | Banka Morgan Stanley | Guvernér | UMA | Globální trhy | Dukascopy Europe | Capital | Očekávání trhu | Larry Fink | Cenový graf | CIA | Axel Springer | Bulharsko | Silvergate Bank | Stochastic oscillator | Výrobní aktivity | Freedom Finance | Mali | DNO | Obchodovat | Hlavní ekonomické události | Ostatní kryptoměny | Ethereum 2.0 | Pivotní body | Přijetí bitcoinu | Microsoft Corp | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Pokles akcií | Německé vládní strany | Hospodářský růst | Kalendář událostí | Boom kryptoměn | Peter Brandt | Nové rekordy | Kurz měny | Výkyvy v cenách | Parita | Sociální síť | John Glen | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | Uzavření trhů | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Směnárna | Soběstačnost | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | EHP | Bod | Výrobce nákladních aut | Kryptotrhy | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Akcie americké společnosti | Shares | Medvědi | Silnější koruna | Kapitálové trhy | Jaderná elektrárna | Naftogaz | GfK | Charlie Munger | AMGN | Softwarová společnost Microsoft | Macao | ATR (average true range) | Kryptotrh | Protocol | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Durace | Analytik trhů | Cyber security | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | Výsledky makroekonomických statistik | Turistický ruch | Veolia | Cena digitální měny | Americká měna | Uchovatel hodnoty | Světové události | Nord Stream | Intervenční činnost | Tweet | Saúdská Arábie | Americký miliardář | GlassNode | Bitwise | Fear and Greed | Reebok | Ziskovost | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Barclays | Video | Podnikání | Cena ropy | Strategie obchodování | Porušení zákona | Zajistit si riziko | Společnost IAG | Banky pro mezinárodní platby | Standardní investiční příležitosti | Inflace | Problémy | Ocel | UTC | Kiyosaki | Přijímání bitcoinů | Změny klimatu | Drobní investoři | ABC | Kupón | Marže | ROCE | Fiskální politika | Měnový výbor | SpaceX | Německá ekonomika | Hlavní index německé burzy | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Polygon | Jack Dorsey | HDP | Koruna zpevnila | Trh kryptoměn | Glassnode | Infineon Technologies | Televize Netflix | Národní bezpečnost | Důvěra v Německu | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Sazba Fedu | Členské státy | Největší zdravotní pojišťovna v USA | Turistika | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Těžba kryptoměn | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Fed funds | Karosa | Signály | Omikron | Obchodní kapitál | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Význam kryptoměn | Lira | Devizový trh | Načasování | Poptávka po zlatě | Prezident Světové banky | Jens Klatt | Panevropský akciový index STOXX 600 | Obchodní válka | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Ether | Byznys | Raketový růst | Krypto aktiva | Záchranné balíčky | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Čínský index | SAP | JPM | Diverzifikovat | Litecoin | FX | Index PMI | Global Markets | Předsednictví EU | Ekonom | Ceny zeleniny | Debata | Pojistka proti inflaci | COIN.US | Šéfka GM | Proof of Stake | Světové finanční trhy | Demo účet | Deutsche Bank | Americké firmy | Američané | Kurz | Akcie Alphabet | Forexu | Používání kryptoměn | Řetězec lékáren | Raiffeisenbank a.s. | Širší trh | Unicredit | Bývalý šéf | Double top | Valné hromady | Pokles výnosů | Telefónica | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Nákupní aktivita | Komisí pro cenné papíry a burzy | Zavedení cel | Merck | Optimismus | DoorDash | Thomas Schäfer | Omezení investic | Facebook | Rozhodování | Indická rupie | I-Trader | Alexandre de Juniac | Kyber | Kompenzace | Hliník | About You | Kybernetická měna Bitcoin | Pákový efekt CFD | Sledovat vývoj volatility | Oracle | Medvědí scénář | Akcie podniku | Aave | Světová obchodní organizace | Investiční banka Goldman Sachs | Index německé burzy | Ropné dodávky | USA | Kryptoměnový svět | Kukuřice | Fibonacciho retracement | Washington Post | Investujte | Období volatility | Pattern Bullish Engulfing | Bitcoinové sítě | Nezisková organizace | Měď | Konzervativci | IntoTheBlock | Futures na bitcoin | Konglomerát | Euro | Yield | AUD | Datový kalendář | Politické rozhodnutí | Rada ČNB | Contract | Binance | Federální rezervní banky | Úvěrová delikvence | OsMA | Commodity | Agentura DPA | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Didi Global | Oscilátory | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Ropný šok | Daňový úřad | Vydavatelství Axel Springer | Světová obchodní organizace (WTO) | Fibonacci | Rozmanitost komodit | Kypr | ASX 200 | ETF na bitcoin | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Denní graf akcie | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Tržní změny | Hospodářství | Stagflace | Amcor | Výnosy státních dluhopisů | Abkajk | Etoro | Mediální skupina | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Výrobce čipů Intel | ROIC | Banka JP Morgan | Fiat měny | Rusko-Ukrajinská krize | VICI Properties | Automobilka Škoda Auto | Dnešní zprávy | Úrokové sazby | Kapitalizace bitcoinu | Air France-KLM | Soud v Karlsruhe | Kapitalizácia | Nižší ceny | Zisková marže | EU | Japonský konglomerát | Cenové stability | Volatilita akciových trhů | Credit Suisse | Společnost British Airways | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Fork | Precedens | Komerční banka | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Jak vydělat peníze | Světové finanční krize | Členské státy EU | Emise | xStation 5 | Televize Sky News | Regulace kryptoměn | Samsung | Recese | Index strachu | Zpomalování inflace | BTCUSD | Německé aerolinky | Společnost Circle | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Renault | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | Analýza BTC | Měnové trhy | Terra (LUNA) | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | MANA | Eskalace konfliktu | USD/CAD | Největší propad | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Petr Kellner | Mary Barraová | Globální finanční krize | Silný support | Štěpán Křeček | Hodnota indexu | BrandZTop 100 | Internetové firmy | Know-how | Dceřiná firma | Ochrana před inflací | Oscilátor | Frank | Ministři | Prudký propad | EUR/SEK | Balance | KBC | Transparentní | Nová auta | Pin Bar | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | EASA | Nexo | Bitcoinový ETF | Pips | Regulace trhů | Online makléř | Goodyear | Quorum | Automobilka Volkswagen | Dieselgate | Kartel při obchodování | Kurz eurodolaru | Lufthansa | Ceny energií | Společnost Cineworld | Investovat peníze | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Uniswap | Zajímavé investiční příležitosti | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Americké kryptoměnové burzy | Jerome Powell | Měnový kurz | Finanční skupina | Zúčtování plateb | Nákupní tlak | Obchodovat s kryptoměnami | Dna | Další kryptoměny | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | Strategie obchodování s komoditami | CySEC | Rostoucí inflace | Kurz bitcoinu | Prezident UAW | Dodávky zemního plynu | OSN | Soud | Saudi Aramco | Paolo Ardoino | Komunita | Plánování | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Předpovědi | Mylan | Bondy | Ripple Labs | AXA | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Storj (STORJ) | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Americké vlády | TradingView | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Adidas | Stabilní výnosy | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Historické trendy | Balancer | Japonský jen (JPY) | Správa kapitálu | Terra Analytics | Míra inflace | Fyzické zlato | Tržby společnosti | Platforma | Norwegian Air | Hertz Global Holding | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Společnost Bybit | MAN | Ochrana identity | Spotify | Finanční situace | Ekonomický výhled | ChainLink | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | PoW | Prospekt | Vonovia a Deutsche Wohnen | Trading | Fidelity Investments | Akciové futures | Kryptoměna FTX | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Verizon | Ukrajinská vláda | Negativní zprávy | Mexický miliardář | Schodek | Americký Senát | Převody peněz | BTC | KOSPI | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Forex Factory | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Hospodářské krize | Ticker | Mizuho | Nouzový stav | Lightning Network | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Apple Arcade | Výzkumná společnost | CBOE Global Markets | Statistiky skupiny Volkswagen | Mezinárodní měnový fond | Překoupené podmínky | Transparentnost | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Přímý prodej | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Bolest | Bridgewater Associates | Zajištěný token | Americké technologické společnosti | Úsilí | Obchodování měnových párů | Makroekonomické strategie | Senátorka | Airbus Group | Podnikatel | Activision Blizzard | Prezidenti Turecka | Odkup akcií | Úvěrový rating | Bankovnictví | Trim Broker | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | Scotiabank | Meziroční inflace | Znehodnocení měny | Joshua Angrist | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Seriózní řízení rizik | Investor | Biliony | Divergence | Bankovní regulační orgány | Trend is your friend | Shiba Inu | Bilion dolarů | ETF | FCC | Federální obchodní komise | Plán obnovy | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Loterie | Omezení těžby | Větší zisky | Silvergate | Myšlenka | UnitedHealth | Varování | Inflace v Evropské unii | Guidance | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Bitcoin vs. zlato | LLY | Šéf Audi | Snížení volatility | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Cykly | DappRadar | Long | Společnost eToro | International Brokerage and Clearing House | Rally | Investování do akcií | Technický výhled | Rychlost | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Pandemie | Tržní kapitalizace firmy | Zasedání České národní banky | SARS | Fidelity National Information Services | Nálady na trhu | Globální ekonomický výhled | Bear | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Japonský akciový trh | USDC | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Významné události | Aktiva | Technologický rozvoj | Úspěch v obchodování s komoditami | Ekonomické krize | Nejslabší růst | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Cenový strop | Ministerstvo financí | Výprodej | Aktualizace Ethereum | Sanofi | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Forexové arbitráže | Index německých akcií DAX | Šance | Investiční možnosti | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Dlouhodobé trendy | Business | Strategie pro komodity | UCITS | Coffee | Staking | Evropští investoři | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FOMC | Indikátory | 19b-4 | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Využití umělé inteligence | Další regulace | Investiční společnosti | Citadel | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Vyhlašování makroekonomických dat | Genesis Coin | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | Italský výrobce nákladních aut | Technologická společnost | Platební společnost | YouGov | Americký Federální úřad pro letectví | Bankovní účet | Hodnota trhu kryptoměn | Krypto influencer | Program kvantitativního uvolňování | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | SATOS | Paschal Donohoe | Konsolidace | Tradingový portál | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Long signál | Spekulanti | Výnosnost | NZD/USD | Pivoty | Riziko ztráty | Ministryně financí | Nárůst ceny bitcoinu | Ben Armstrong | Technologický pokrok | Brazílie | Sentix | Ratingová agentura Fitch | USDIRR | Čistá zisková marže | | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Schválení spotového ETF | Členské země | Seat | Zákonné platidlo | BNY Mellon | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Stratég | Splasknutí bubliny | Majetek | Ekonomika eurozóny | Edward | Sky News | Purple Trading | Řetězce | Schwab | Zisk na akcii (EPS) | Virtuální mince | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Order | Online obchodování a investice | Short pozice | Události ve světové ekonomice | Investovat do ETF | WEF | Silná konkurence | Šéf společnosti | WarnerMedia | Breaking | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Ethery | Negativní hospodářské dopady | Michal Lukáč | Politika | IPO roku | Konkurence | IBIT | CoinShares | Nálada na trhu | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Commodity futures | Riziková aktiva | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Nakupovat | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Burzovní hodnota | ERC-20 | Burza Binance | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Zisk z obchodování | Americké futures | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | MAM | Strach z inflace | BHP | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Úrovně supportu | Strategie carry trade | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Německý průmysl | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Circle | Si Ťin-pching | Společnost Amazon | Spotřebitelská důvěra v Německu | Objemy obchodů | GPS | Úrokový výnos | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | General Electric (GE) | CAR | Federální vláda | Šum na trhu | Nálada | Letectví | Indie | Společnost Virgin Atlantic | Španělsko | Zhoršený sentiment | Nákupy | Obchodování se zlatem | AML Directive | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Společnost CNH Industrial | Vnímání | Hlavní rizika | Intel | Pat Toomey | Mike Novogratz | SVB | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | United Auto Workers (UAW) | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kupující bitcoinů | Čínský výrobce | Čínský vicepremiér | Ekonomika | APF Coin | Cathie Wood | Německé automobilky | Bloky | Konzultační služby | Internetová firma | Historická maxima | Falcon Trader | Přerušení výroby | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Upjohn | Ruská společnost Gazprom | Vyzkoušet si trading | Obchodování s cizími měnami | Sněmovna reprezentantů USA | Blockchainy | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Zhodnocení | Cena Monera | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Prodejní cena | ESM | Erste Group Bank | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Central bank digital currencies | Americký trh práce | Automobilový koncern | Obchodní účet | Cestovní kancelář | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Summit EU | GM | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Legendární investor | Akciový trh | Kótování | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Hry | Obchodování s kontrakty | Digitální daň | Roberto Azevedo | Obchodní dohody | Monica Bosiová | DeSantis | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Scalping | Bybit Powered | Cypherpunk | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Akcie | Trans Adriatic Pipeline | Bankovní krize | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Swingová minima | Finanční trhy | Miliardáři | Couche-Tard | Zlaté rezervy | Cenové rozpětí | Expanze | Indikátor ADR | eBook | Giphy | Podnikání na kapitálovém trhu | Provize | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Walt Disney | Bílý dům | Komoditní trhy | Nakamoto | ČEZ | Austrálie | HDP Číny | Hrubá marže | Financial Times | Čistý zisk Tesly | Kryptoměnová burza Binance | Italský módní dům | Poptávky po ropě | Bitcoin SV | Nákup bitcoinu | Spread | CZK/USD | Iniciativa | AML Directive 5 | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Average True Range | Alfa Romeo | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vstup Coinbase na Nasdaq | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | Riziko korekce | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | Swapové spoření | Swing | Čistá ztráta | Ekonomické bubliny | Odhady růstu | Internetové ekonomiky | Jak se obchoduje | Srovnání měnové politiky | Kartel při obchodování s měnami | Optimistický výhled | Bitcoiner | Paul Tudor Jones | Burzy v USA | Krypto miliardář | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | ČNB dnes | Ceny XMR | Obchodovat s akciemi | Sand Dollar | Spotové ETF | Vlastní akcie | ETH/USD | Ukrajinská krize | Situace na trzích | AOS | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | CoinGecko | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Bitcoinový fond | Těžby bitcoinů | NFT | Meziroční míra inflace v eurozóně | Pohyb Bitcoinu | Společnost Walt Disney | Těžař | Obchodování v USDT | Algoritmy | Konzervativní strana | Provozní výnos | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Automobilová divize | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Druhá vlna | NERV | Globální trh | Výplata | Podíl akcií | Akcie Intel | Specifika obchodování | Zrušení superhrubé mzdy | Nový cyklus | Sazby | Mezibankovní | Akcie Tesla | Dialog | Investování | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Ceny aktiv | Zemědělské produkty | Devizové rezervy | Cíle | USD/JPY | Politická rozhodnutí | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Newmont Mining | Investiční skupiny | Proof of Work | Volkswagen | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Nevýhody CFD | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Mathias Cormann | Akcie Boeing | Federální společnost pro pojištění vkladů | Kryptoměnový trh | Akcie roku 2021 | Arbitrážní obchod | Derivát | Obchodování s CFD | Teherán | Porsche | Rozhovor | Internetová společnost | Transakce | Švýcarské banky | Terra | Důchodový systém | Slabší dolar | Devizy | Technologický index | Měny | EBRD | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | MasterCard | Medvědí trend | Tržní kapitalizace tetheru | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Bezpečnost | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Maloobchodní prodej | Irsko | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Milei | Roklen | Pasivní příjem | Tržní kapitalizace kryptoměn | Dobrá investice | Zpravodajství | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Fundamenty | Makléř Falcon Broker | Swingová maxima | Stabilita | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Nabídka a poptávka | Jamie Dimon | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Nová stimulační opatření | Pohled na trh | Paul Volcker | Internet of Things | Ichimoku | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | Sympozium | Salesforce.com | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Mike Manley | Hospodářský pokles | LinkedIn | Paul Milgrom | Walgreens | Inside | Palantir | Růst aktivity | Politická stabilita | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nový trend | Robert Wilson | JPMorgan | Německá automobilka | Půlení | LookIntoBitcoin | Virgin Atlantic | Trade | Cena komodity | Eni | Akcie švédské automobilky | Optimismus na trhu | Kapitalismus | Automobilky FCA a PSA | Klíčová rezistence | Authentic Brands Group | Prodeje | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Milník | Co je komodita | Světová zdravotnická organizace | Západní ekonomiky | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Platformy | UNH | Rusko | Katastrofy | Vysoké riziko | Nissan | Iracionální | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Fixní kurz | Americký ISM | Poradce | Vicepremiér | ADA | Carlsberg | Nižší maxima | Obchodní den | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Česká národní banka | Afrika | Nejvíce peněz | State Street | Britská vláda | EPS | ADP | Square | Nejoblíbenější strategie | Hodnota zlata | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | Short squeeze | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Historie | Americké vládní dluhopisy | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | Singapur | Americké akciové indexy | TCL | Pracovní síly | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Ben Zhou | Porušení pravidel | Ekonomický dopad | Společnost | Rezervní měny | Likvidní | Obchodování s kryptoměnami | Uhlí | Mezinárodní obchod | Forbes | Kryptosvět | Obchodujte | Allergan | Klíčové faktory | Nové obzory | Ukončení války | Výrobce elektromobilů Tesla | Společnost MicroStrategy | Kde koupit APF Coin | Brazilský real | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Očekávaná inflace | Wood & Company | Potenciál zisku | BMW | Cena akcií | Pepperstone | Tým Falcon Broker | ASX | Objem nákupů | Global Crypto | Rozšíření | InDoex | BBVA | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | IPO Deliveroo | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Panika | VW Group | United Technologies | Americké ministerstvo financí | NEXO | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Tisková konference | Eura | Přijetí kryptoměn | Obchodování na burze | Neúspěch | Nasdaq Inc | CanniMed Therapeutics | Nizozemsko | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | Výrobci čipů | Rupert Stadler | Organizace | Akcie Erste Group | Alipay | Nárůst objemu obchodů | Ryanair | Blok Genesis | Invesco Ltd. | Prémiové nemovitosti | CVC Capital Partners | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Gap | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Pokračující krize | Services | Leverage | VIX | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Melanion Capital | Koronavirová opatření | Bankrot | Problémy s likviditou | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Zobchodovaný objem | FCA a PSA | Energetické komodity | Příjmy | Tokenizace | Předpovědi ceny | CFD krypto | Událostí ve světové ekonomice | Bohatý táta, chudý táta | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Světoví těžaři | Těžba ropy v Rusku | Propad ceny | Proti trendu | Volvo | Emitent | Investujte zodpovědně | Krypto konzultační služby | Účet na Falcon Broker | Zajištění | Propad poptávky | Domácí měny | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | Manažeři | Počet potvrzených případů | Ochrana zisků | Nejprudší pokles v historii | Šéf podniku | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Švýcarský frank (CHF) | Latoken | Fúze | Výrobce aut | Index | Wall Street Journal | Cenový pokles | Praktické tipy | Yahoo Japan | Infineon | Wirecard | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Ricardo Salinas Pliego | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Merge | Finanční poradenství | Engulfing | Arca | ISM index | Valuace | Uber Eats | Skupina Stellantis | Největší americký výrobce léků | Merck KGaA | Kupci | UBI | Přístup k obchodování | Akcie AMD | Rivian Automotive | TWTR | Poptávka po ropě | USD Coin | Bitcoin 2022 | Šíření koronaviru | Luno | Kotace | Opačný trend | Británie | Trpělivost a disciplína | Alpha Finance | Makléřská společnost | Cíl generovat zisk | Sentix indikátor | USD Coin (USDC) | Používání kryptoaktiv | Vývoj ceny akcie Tesla | Obchodovat s cennými papíry | Vklady zákazníků | Odborníci na kryptoměny | Nižší úrokové sazby | Vladimir Putin | 5G | Poziční tradeři | Krypto průmysl | Prohlášení | Úrovně pro vstupy a výstupy | All Time High | Geopolitická krize | Embraer | Liou Che | Cit pro dobré načasování trhu | Zmírnění chudoby ve světě | Těžař bitcoiny | Riziková prémie | OFAC | Chrysler | Investiční platformy | APF Digital Agrifund | Průlom | Základní příjem | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Zisk na akcii | Hans Dieter Pötsch | Jeep | Datum vypršení platnosti | Výhled Saxo Bank | Tesla | Macromicro | Procter & Gamble | Načasování trhu | Luxusní vozy | Nejklíčovější strategie | Hospodářský výhled | Francouzský Senát | Společnost Gazprom | Recenze Ex-Cap | Bývalý šéf Audi | Litecoiny | ExCap | TerraUSD (UST) | Vlajkový fond | S-1 | Kryptoměnové firmy | Program nákupů dluhopisů | Binance Markets Limited | Budoucí potenciál | Politické rozhodnutí o produkci | Primární veřejné nabídky akcií | Ray Dalio | Prodej aut v EU | Narušení dodávek z Ruska | Eric Adams | Il Sole 24 | LVMH | RDSA | Zdraví globálního průmyslu | Trhy s komoditami | ING Groep NV | Akcie Saudi Aramco | SECO | Future Finance Services LTD | False breakout | Finanční odměny | Předpovědi cen | Sankce proti Íránu | Pražská burza | Riot Blockchain | Nadopování trhů | Marek Nemky | Švédská Riksbank | Poradenská firma | Uživatelé kryptoměn | Platební instituce | Společnost Chainalysis | Růst Bitcoinů | Ferrari | Poplatek za neaktivitu | Snowflake | Výhody | Hlubší trend | Chránit svůj obchodní kapitál | Regulační orgány | Velké ztráty | Komoditní obchodníci | Potenciální obraty v trendu | Prezident Salvadoru | Nejpopulárnější kryptoměny | Tým Admirals | Znehodnocování měn | Bitcoinový trh | Burzy po celém světě | Demografické skupiny | Fénicie | Historie obchodování komoditních trhů | CAD | Excap recenze | Rizika a výzvy v obchodování | Investro | Akcie Stellantis | Daimler | Výsledný zisk | Marathon Digital Holdings | Transakční poplatky | Největší banky | Šéf Twitteru | Zmírnění chudoby | Intervenční činnost České národní banky | Future Finance Group LLC | Politické a ekonomické faktory | Visegrádské měny | Růst bitcoinu | Dnešní obchodování | Výhody Bitcoinu | Zisk Tesly | MiFID II | DS | Deutsche Wohnen | Základní úroková sazba | Odvětví | Nárůst ceny | Americký akciový index S&P 500 | Technologické společnosti | Krypto trh | Firma Saudi Aramco | Dopady pandemie | Pracovní místa | Regulační dohled | Tether | Vakcinace | Použití Stop-Loss příkazů | Devalvace měny | ICO tokeny | Objem nouzových rezerv | Krok za krokem | Banka | Tvůrce bitcoinu | Investiční nástroj | Výrobce pneumatik | NHS | Aramco | Nová kryptoměna | Držet pozice po delší dobu | Divize společnosti | Američtí regulátoři | VICI Properties (VICI.US) | Růst cen ropy | Sběratel | Co jsou peníze | Vít Hradil | Analytička | Nasdaq Composite | První obchody | Ekonomika USA | Mark Cuban | Index spotřebitelských cen | Poziční obchodní strategie | Leverage (páka) | Vklady | Vlastnictví | Coin ATM Radar | Ministr financí | Norsko | Sazby Fedu | Securities and Exchange Commission | Umění | Munich Re | Adrenalin | Společnost kótovaná na burze | Bitcoin praní špinavých peněz | Dark Web | Zlepšení | Jihokorejské akcie | Forex tradeři | COIN | Výzvy v obchodování | Americký index | Do Kwon | Akciový index S&P 500 | Il Sole 24 Ore | Gita Gopinathová | Poplatky za obchodování | City | Supporty a rezistence | Astrazeneca | Svíčkové patterny | Dodge | RWE | Nízké úrokové sazby | Úrovně pro vstupy | Americké centrální banky | Činnost České národní banky | Přeprodané podmínky | Týden na trhu | Bloomberg | Platební neschopnost | NLP | Tudor | Array Biopharma | Trojitý vrchol | Ex-Cap | Gruzie | FoMO efekt | Britský statistický úřad | Třída aktiv | Týdenní pivot | Casper | EURRUB | UBS | Ceny stříbra | L.F. Investment Limited | Jak obchodovat drahé kovy | Bentley | Technologie NFT | Akcie fondů | Pokles HDP | Bydlení | Hodnoty NFT | Specifické výzvy | Zlatý standard | Kvalifikovaní investoři | Azbit | Nejrozšířenější kryptoměna | Vysoká rizika | Tržní dynamika | Fundamentální analýza akcie | Zoom Video Communications | Dnešní datový kalendář | Manažer fondu | Budoucí pohyby | Krátkodobý výhled | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Vlastní digitální měny | Bankovní krach | Semler Scientific | Temasek | Čínský vicepremiér Liou Che | Hospodářský růst v eurozóně | Kapitálové kontroly | Vysoké ceny energií | Čínský výrobce elektromobilů | Indigo | Moje strategie | Obchodní války | Trader 2.0 | Potenciální obraty | Zakladatel etherea | Podpora | Digitální měny centrálních bank | Carry trade | Snižování sazeb | Interactive Brokers Group | Analýza komoditních trhů | Příznivci kryptoměn | Italský premiér Giuseppe Conte | Zamyšlení | Pojišťovny | Spready | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Největší primární nabídka akcií | Ministerstvo spravedlnosti | Společnost Meta | Fundamentální informace | Bankomat | Hodnota primární veřejné nabídky | Středoafrická republika | Primární nabídka Aramco | Výkonnost indexů | Avon Products | Legální platidlo | Potravinový řetězec | Biden | Zadlužení | Clearing | Hospodaření | Výkonnost dluhopisů | Konec roku | Těžba ropy | Významné cenové výkyvy | Americká společnost | Vivendi | Volatilita a nejistota | Americký podnikatel | Kryptokomunity | Nemovitosti | AbbVie | Statut celebrity | Zemědělství | Maďarský forint | Futures trhy | JP Morgan Asset Management | Snížení sazeb | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | BinanceCoin | Krypto rally | Veřejně obchodovaná společnost | Fyzická výměna | Coinbase na Nasdaq | Prezident Trump | PLUG | Hmatatelné produkty | Amundi | Analytik trhů s kryptoměnami | Cryptobroker | Přehled | Pěstitel marihuany | Současná situace na akciových trzích | Maturity | Strategie sledování trendů | Přístup na finanční trhy | Do čeho investovat | Obchodování s pákou | CNH Industrial | Akumulace | Index CPI | Snižovat riziko | Algoritmický stablecoin | Tipy pro obchodování s komoditami | Soudní dvůr | Platební instituce Roger | Deposit facility | Hlavní ekonom | Obraty v trendu | NatWest | Konkrétní měny | Vonovia | Krátkodobé klouzavé průměry | Cenové výkyvy | Kryptoplatformy | Dot-com | Erste Group | Snížení produkce ropy | Makléř | EK | Poziční obchodování | Kenneth Griffin | Kryptofondy | Loopring (LRC) | Potenciální výnosnost | Index Nasdaq Composite | Fáze obchodní dohody | EU a USA | xStation5 | Low | Graf akcie | Hotovost | Krypto analytik | Inspirace pro rok 2023 | Měny centrálních bank | Čínská společnost | Německo | Federální úřad pro letectví | Terra Luna | Výkonná ředitelka | MT4 | Větší pozice | Profesionální obchodník | Výpis z účtu | Binance Asia Services | Ex-Cap.com | Analytik ProfitLevel | CFD Trading kryptoměn | Iveco | Merlin Entertainments | Poziční obchodník | Nejvýraznější propad | Riziko výkyvu cen | Vice | Walmart | Zahraniční forex | Čínský koronavirus | Tržní situace | Technická vs. fundamentální analýza | Obraty trhu | Storj | XTB | Visa | Honduras | Cena BTC | Silvergate Capital | Munich | Hodnoty měny | Průmyslové kovy | Sol | Swap poplatky | Prohlášení čínské vlády | Pozice přes noc | Konkurent | Statistika | Situace v Kazachstánu | Akcie COIN | Domácnosti | Zajištění proti inflaci | Společnost Uber | Obchodní schopnosti | Uptrend | Ředitel komunikace | Akcie Daimler | Igor Pauer | Cardano | Supporty | SPOT | Státní dluhopisy | Dobré načasování trhu | Riziko | Mikuláš Splítek | Koš | AMD akcie | Riskování | Obchodní výhled | Starověké civilizace | Boční trend | Provozní zisk | Moment obratu trendu | Česká vláda | Ruská centrální banka | A350 | Denominace | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Zákaznický servis | Kapitalizace tetheru | FinCEN | Halving | Výrobce elektroaut | The Guardian | Meta Platforms | Sofistikovanější rozhodnutí | Platební gigant | Binance Holdings | Výběry na Ex-Cap | IPO WeWork | Oživení ekonomické aktivity | Pozice | CELO | deVere Group | Digitální jüan | Renaissance Capital | Platina | DeFi a NFT | Závislost | Globální měny | Moment obratu | Dluhopisový trh | Zajistit si riziko výkyvu cen | Pochopení ekonomických principů | Akcie Volkswagenu | USO | Clearing house | Falcon Broker | Americké regulační orgány | Amazon | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Společnost Nike | Ron DeSantis | Velcí hráči | Záporná cena WTI | Higher Low | Motivace | Výhled trhů | Falcon LP | Americký HDP | WHO | Internetový gigant | Aktuální tržní podmínky | Americké trhy | Principy technické analýzy | Zrušení sankcí | Cesta k mistrovství | Akciový stratég | Investing | Spotřebitelské ceny | Dlouhodobý investor | Koncern | Irák | Due diligence | CoinDesk | Využití kryptoměn | Bitso | Chesapeake | Kroky s trhem | Americké investiční banky | Ever Given | Měnověpolitické zasedání | Excap zkušenosti | Výrobce sportovního oblečení | Aktivita velryb | Společnost Saudi Aramco | Asijské akciové trhy | Největší stablecoin | Období nejtvrdších lockdownů | Záporná cena | Oživit ekonomiku | Evropské indexy | SPD | Makroekonomický kalendář | Býčí trend | Investiční rozhodnutí | Automatizované obchodování | Největší finanční trh | Dlouhodobí investoři | Cena aktiva | New York Times | Důsledná analýza trhů | Španělská centrální banka | Vylepšení teorie aukcí | KUSAMA | Držitelé kryptoměn | Barrick Gold | MIFID | Vklady a výběry | Efektivní správa kapitálu | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Podnikatelé | FOMO | VICI.US | Finanční systém | Hedging | TRON | VICI | Dogecoiny | GBP JPY | CEO | Fair Value | Future Finance | Rostoucí úrokové sazby | Carlos Tavares | Ocenění | Rezistence | Společnost Microsoft | Obchodovať kryptomeny | XMR | Banky | Týdenní nárůst | Apple TV+ | S&P 500 ETF | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Zdroj příjmů | Premiér Giuseppe Conte | Na volné noze | Longovat | Preferenční akcie | Dividendy | Investro.com | Burza | Dlouhodobý trend | Budoucnost kryptoměn | Mzda | Největší ropná firma světa | Výrobce elektromobilů | Růst BTC | Společnost Semler Scientific | Vývoj volatility | Bloomberg Terminal | Target | Miliardy dolarů | Soud EU | Kurzové změny | Indikátor investičního sentimentu | Nízké daně | Peter Garnry | Geopolitika | CFD trading | Řízení rizik | Universal Music Group | IPO | Fanoušek Bitcoinu | Zastánci bitcoinu | Podíl nevýkonných úvěrů | Antimonopolní úřad | Margrethe Vestagerová | Disney | Samson Mow | Obchodní záležitosti | Hospodářské výsledky | Měnový pár | KYC | Rychlé rozhodování | Custody | Šíření nového koronaviru | FBTC | Očekávané Earnings | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Margin trading | Obchodní úspěch | VanEck | Měnový výbor centrální banky | EMA | Netflix | REIT | Abhijit Banerjee | Opatření | Americká ministryně financí | Didi | Sentiment trhu | BAL | Anchorage | Primární nabídka | Argentinská centrální banka | Ukončení činnosti | Rizika a výzvy | Vysoce riziková strategie | Ceny energie | Dobrý byznys | InstaForex | Novinky | Výsledky technologických gigantů | Facebook Inc. | Energie | Sláva | CryptoQuant | Retail | Risk Management | Superpočítač | Založení účtu | Pepa Zeman | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Vyšší výnosy | Dominancia BTC | IPO Palantir | Mediální podnik | MGM Resorts | Loď Ever Given | Aukční síň | Konvertibilní peso | Sledování základních ukazatelů | Tým FXstreet.cz | Tržní hodnota Microsoftu | Edelman | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Evropská komise (EK) | Yoni Assia | Prezident společnosti | ARM Holdings | Přehled o dění | Dow Jones | Patrick Drahi | Měna | Obrovská ztráta | Obchodní nastavení | Philip Morris | Dovoz čínského zboží | Tezos (XTZ) | Způsob myšlení | Vzdělávání a analýza | Akciové burzy | Nasdaq | Pohyby cen | Ark Innovation | Azure | Stříbrná horečka | Tradingová portfolia | Výrobce léků | Riot | Finanční podmínky | Geopolitická situace | Tvrdé sankce proti Rusku | Kurz BTC | Výsledky hospodaření | MIC | Hong Kong | Zemědělské plodiny | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Státní zastupitelství | Rozhodnutí o produkci | Cenový vývoj | Pokles nákladů | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Výroční konference | Digital Exchange | Likvidity na trhu | BAKKT | Vyšší inflace | CFA | Hodnota Monera | Stochastic | Omyl | Práce | Société Générale | Spekulativní investice | Výroba aut | Nabídka Aramco | Théta | Currency | Herbert Diess | Supervelmoci | Zákon o cenných papírech | Japonská společnost | Hal Finney | Čínské vlády | AMZN | Obchodní strategie pro komodity | Investment | Swing Trading | Krize | Produkty a služby | Miliardář Tim Draper | VIAC | Ředitel organizace | Platby kryptoměnami | Apple Music | Doktorát z ekonomie | GOOGL | Spekulativní aktivum | Začínající obchodníci | Divize společnosti Stellantis | Situace na akciových trzích | Globální obchod | Spojené státy | Objemy obchodování | Luna Foundation Guard | Parlamentní volby | Zadluženost | Loopring | Intervence centrálních bank | Taproot | Janet Yellen | Bank of Scotland | Volatilní obchodování | VisualCapitalist | Zlaté mince | Bezpečného útočiště | Bitcoin jako zákonné platidlo | Šokující předpovědi | Centrální vláda | Kryptoměny | Bemis | Ochlazování inflace | Podnik | Cryptotrading | Analytik XTB | MF | Ark Invest | Německá finanční společnost | Boeing 737 Max | INTC | NKE | Kryptoměnový sektor | Kryptoměnový broker | Prodej aut | Miliardář | Úvěr | Fiatové měny | Investiční doporučení | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | Dohled nad finančním trhem | G7 | Podhodnocené akcie | Volby | Ve vatě | Statistický úřad | Direct listing | Ukazatele | Kia | Zvýšení likvidity | Kov | Vklady a výběry na Ex-Cap | Markets in Crypto-Assets | Tomáš Vranka | Američtí zákonodárci | Stablecoin | Eleanor Creagh | Nabídka kryptoměn | MEXC | Rychle a zběsile | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | SABIC | Cineworld | Americká vláda | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Dynamické obchodování | WhatsApp | Standard Account | Koronavirus | Co je to bitcoin | Anthony Scaramucci | ITA | FXstreet | Dánsko | Belgie | Napětí v Perském zálivu | Nestabilní situace | Hlouběji porozumět trhu | Ram | Stoupající trend | Podniky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | dApps | Poplatky u brokera | Německá automobilka Volkswagen | Pozitivní momentum | Bilance | Elektronické peníze | Politici | Zůstatek na účtu | Skupina Volkswagen | Černá labuť | Přijetí kryptoměny | Enel | AML | Analytický tým | Rozhodování ECB | Správa | Evropské země | Zlato | United Auto Workers | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | Instrumenty | Nákup fyzické kryptoměny | Mzdy | Světové trhy | Výhled růstu ekonomiky | Platidlo | Trh NFT | LTC/USD | Emitenti | Zelené energie | Ford Motor | Britská společnost | Čistý dluh | Šíření nákazy | Světové rezervní měny | NZD | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Wall Street | Michal Uma | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Fiat money | Jakub Kraľovanský | Markit | ČR | BIS | Obchodování na newyorské burze | Jak vydělat | Průměrná cena | Bezpečná aktiva | HitBTC | Soubor pravidel | American Express | Sex, drogy a bitcoiny | OTC | Wash trading | CNBC | Nesoulad | Silicon Valley | Obchodování na forexu | Salvadorský prezident | Čínské firmy | Vývoj ropy | Buenos Aires | Jukos | Ekonomické sankce | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Analytik | Provident | Index německé burzy DAX | Tradeři | UNCTAD | Výnosy | Objem obchodování | BNB | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Výsledky automobilového sektoru | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Kuba | Biliony USD | Crypto.com | Analýza | WKL | Politické nepokoje | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

FG/Cents Projects Ltd.
FGE
FGE Energy
FGM Technology Ltd
Fiala v podcastu
Fiala v podcastu PoliTalk
Fialova vláda
Fialový broker
Fialův kabinet
Fiancia Coin

Následující klíčová slova

Fiat Chrysler
Fiat Chrysler a PSA
Fiat Chrysler Automobiles
Fiat Chrysler Automobiles (FCA)
Fiat Chrysler (FCA)
Fiat měny
Fiat money
Fiatové měny
FIATVISIONS
Fibo
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít