Pátek 19. duben 2024 12:02
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei ProTrader

Bezpečnost

img

Půlení bitcoinu - Q&A: Odpovídá Josh Gilbert, australský tržní analytik společnosti eToro

18.04.2024 Co je to Halving bitcoinu a jakou roli hraje v měnové politice bitcoinového ekosystému? Jak ovlivňuje nabídku bitcoinů v oběhu?
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

Průzkum Mastercard: Polovina Čechů se stala terčem kyberpodvodníků

17.04.2024 Více než polovina Čechů a Češek se dostala do situace, kdy se někdo snažil ukrást peníze z jejich účtu nebo platební karty. Nejčastěji se setkávají s podvodnými e-maily a SMS. Vyplývá to z výsledků nejnovějšího průzkumu technologické a platební společnosti Mastercard. Díky neustálému zlepšování technologických řešení a zavádění generativní umělé inteligence se daří podvodům stále častěji předcházet. V současné době Mastercard rychle, bezpečně a spolehlivě zajišťuje více než 143 miliard bezhotovostních transakcí, které ročně přes její síť projdou.
img

Liberec se již potřetí stane útočištěm kryptoměnových nadšenců

17.04.2024 Třetí ročník kryptoměnové konference CryptoByte zavítá už 4. května 2024 na půdu Technické univerzity v Liberci. Konference se v minulých ročnících zúčastnilo přes 900 návštěvníků a organizátoři rozhodně v kryptoměnové osvětě nemíní polevit.
img

Bezpečnostní problémy společnosti Boeing přetrvávají. Akcie od začátku roku ztratily třetinu své hodnoty

16.04.2024 Společnost Boeing (BA), největší světový výrobce letecké techniky, je opět pod drobnohledem veřejnosti kvůli nedávnému incidentu, kdy se za letu oddělil kryt motoru, což vedlo k nouzovému přistání. Tento incident se přidává k řadě bezpečnostních problémů, kterým společnost čelí, včetně lednového incidentu s oddělením dveří, k němuž došlo jen několik dní před vypršením dohody s ministerstvem spravedlnosti. Pokud úřady zjistí porušení dohody, může Boeing čelit znovuotevření smrtelných případů z let 2018 a 2019.
img

Válka o prodlužování věku odchodu do důchodu

16.04.2024 Prezident Pavel se rozhodl vstoupit jako moderátor do politického jednání mezi vládou a opozicí o jedné z nejdůležitějších reforem pro budoucnost České republiky. Toto vlídné gesto, aby bylo dosaženo konsenzu alespoň nad základními obrysy hned na začátku vyjednávání, mělo ale trvání jen pár hodin.
img

Avast dostal pokutu 351 milionů Kč za neoprávněné zpracování osobních údajů

15.04.2024 Společnost Avast Software dostala od Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) rekordní pokutu 351 milionů korun za neoprávněné zpracování údajů o uživatelích svého antivirového programu. Podle úřadu firma po část roku 2019 předávala své dceřiné společnosti Jumpshot některé údaje o přibližně 100 milionech uživatelů, které nebyly anonymizované. V tiskové zprávě to dnes uvedl ÚOOÚ. Pokuta, která je nejvyšší od vzniku úřadu v roce 2000, je pravomocná. Vyjádření firmy ČTK zjišťuje.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
C:\fakepath\geopoliticke-udalosti-11042024-uvod.jpg

Geopolitické události – environmentální události (6. díl)

11.04.2024 V dnešním článku se podíváme na environmentální události. Na začátku se zaměříme na jejich hlubší pochopení. Poté si projdeme faktory ovlivňující environmentální události a také aspekty, které s těmito událostmi souvisejí. Nakonec stručně nastíníme změny klimatu v 21. století.
img

Evropská pravidla pro firemní AI mohou katapultovat Evropu do popředí, vše je na odvaze manažerů

11.04.2024 V Evropské unii začala platit nová pravidla pro využití AI ve firmách. Obavy ze zaostávání za zbytkem světa jsou zbytečné, Evropa se může stát v revoluční technologii světovým lídrem. Nejinak je tomu i u Česka. S pravidly padla legislativní bariéra v podnikovém využívání AI a je na českých manažerech, aby zvedli hozenou rukavici. Mají na to odvahu a jsou jejich firmy připravené na implementaci AI ve svých procesech? To zkoumají analytici z poradenské společnosti RSM.
img

Co právě řekl šéf největší americké banky svým akcionářům?

10.04.2024 „Jamie Dimon si zachovává skeptický přístup k ekonomice USA a nevylučuje znovu rostoucí úrokové sazby ani dlouhodobě zvýšenou inflaci nad 2 %,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\energeticke-zdroje-08042024-uvod.png

Geopolitické události – energetické zdroje (5. díl)

08.04.2024 V tomto článku se zaměříme na energetické zdroje a jejich vliv na ekonomiku a geopolitiku. Projdeme si také faktory, které energetické zdroje ovlivňují, a která různá odvětví hrají významnou roli v jejich stabilitě.
C:\fakepath\sankce-05042024.jpg

Geopolitické události – embarga a sankce (4. díl)

05.04.2024 V tomto článku se zaměříme na sankce a embarga. Probereme jejich význam, opatření a důsledky. Dále se podíváme na sankce Spojených států a na závěr se tradičně zaměříme na faktory, které embarga a sankce ovlivňují.
C:\fakepath\trader-29032024-8-zm.jpg

Bybit Powered by SATOS spouští platformu v Nizozemsku

29.03.2024 Bybit Powered by SATOS spouští regulovanou platformu pro digitální aktiva v Nizozemsku.
C:\fakepath\konflikt-28032024-1.png

Geopolitické události – mezinárodní konflikty (2. díl)

28.03.2024 V tomto článku se blíže podíváme na geopolitické události. Probereme, co jsou to mezinárodní konflikty a jak probíhají. Nakonec nastíníme faktory, které mezinárodní konflikty ovlivňují, a jejich dopad na ekonomiku a spotřebitele.
img

Vláda USA prosadila $1,2 bilionový finanční balíček

25.03.2024 „Americké vládě se podařilo protlačit zbylou část rozpočtového balíčku, který slibuje investovat do USA 1,2 bilionů USD do konce září. To podpoří americkou ekonomiku a finanční trhy,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
img

FT: Čína blokuje používání čipů od AMD a Intelu ve vládních počítačích

25.03.2024 Čína bude postupně odstraňovat z vládních počítačů čipy od amerických společností AMD a Intel. Také operační systém Windows od společnosti Microsoft a databázový software zahraniční výroby mají nahradit domácí alternativy. O zaváděných čínských směrnicích píše deník Financial Times (FT).
img

ČEZ koupil většinový podíl v plynárenské firmě GasNet, zaplatí přes 21,3 mld. Kč

21.03.2024 Polostátní energetická skupina ČEZ koupila 55,2 procenta podílu v české plynárenské společnosti GasNet, která provozuje v ČR distribuční síť. Společnosti Macquarie Asset Management za ni zaplatí 846,5 milionu eur, tedy přes 21,3 miliardy Kč. Od akvizice si skupina slibuje posílení své pozice na trhu s plynem. Dnes o ní informovala skupina ČEZ. Dokončení transakce ještě musí schválit Evropská komise a české ministerstvo průmyslu a obchodu.
C:\fakepath\turecko-18032024.jpg

Když ani 45% úroky nestačí

18.03.2024 Po vítězství staronového prezidenta Erdogana v tureckých volbách loni v květnu došlo k otočení kormidla měnové politiky směrem ke standardnímu jestřábímu přístupu.
img

Konkurenceschopnější, soběstačnější a zelenější region: Skupina MOL chce dosáhnout uhlíkové neutrality pomocí inteligentní transformace

15.03.2024 Skupina MOL aktualizovala svou dlouhodobou strategii SHAPE TOMORROW: cílem společnosti je učinit region zelenějším, soběstačnějším a konkurenceschopnějším. Skupina zajišťuje inteligentní transformaci pomocí řešení budoucnosti: investuje do dalšího posilování bezpečnosti dodávek v regionu, tvorby hodnot z odpadu a utváření budoucnosti mobility pomocí inovativních technologií. Aktualizovaná strategie klade větší důraz na obnovitelná paliva, zelený vodík, biometan a geotermální energii. Do roku 2030 vynaloží na zelené investice více než 4 miliardy dolarů a jejím cílem je dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050.
img

Největší společnosti na Nasdaqu mají smíšené nálady 📊 Microsoft roste, Nvidia a Tesla se obchodují níže ✂

14.03.2024 Dnešní seance amerických technologických společností vykazuje smíšené nálady. Spotový index Nasdaq100 dnes klesá o téměř 0,4 %, a to především díky akciím společností Tesla a Nvidia, ačkoli "top pódiové" společnosti Microsoft a Apple si dnes vedou velmi dobře.
C:\fakepath\coronavirus.jpg

Nejchudší země se stále nevzpamatovaly z pandemie covidu-19

14.03.2024 Řada zemí se vzpamatovává z důsledků pandemie nemoci covid-19, těm nejchudším se to však dosud nepodařilo, a ve značném počtu států se podmínky pro život stále zhoršují. S odkazem na Rozvojový program OSN (UNDP) to dnes uvedla agentura AP. Index lidského rozvoje (HDI), který UNDP sestavuje od roku 1990, měl po prudkém poklesu v pandemických letech 2020 a 2021 dosáhnout v roce 2023 rekordních hodnot. Podle zprávy však rozvoj v polovině nejchudších zemí světa zůstává pod úrovní z roku 2019, tedy v době před pandemií.
img

Bitcoin dosáhl nového historického maxima vůči americkému dolaru, rostou i altcoiny a meme

12.03.2024 Bitcoin se minulý týden třikrát vyšplhal na nové historické maximum vůči americkému dolaru, protože býčí nálada kolem kryptoměny číslo jedna pokračovala.
img

Trhy excelují: Japonský Nikkei, americký Nasdaq a nejnověji i zlato dosahují historických maxim

11.03.2024 Cena zlata dosáhla 5. března nového historického milníku a překonala předchozí rekord z prosince loňského roku. V posledních dnech jsme však byli svědky i dalších "historických maxim" v podobě amerického technologického indexu Nasdaq Composite nebo japonského indexu Nikkei 225.
img

Wall Street ožívá: Powell mluví o snižování sazeb

07.03.2024 Přední indexy na Wall Street zakončily středeční obchodování v plusu. Motivovaly je ekonomické indikátory a výroky předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jeroma Powella, které potvrdily spekulace o možném snížení základní federální úrokové sazby v letošním roce.
img

HK.cash získává 2 % díky povzbudivým komentářům PBOC

06.03.2024 Čínské akciové indexy, včetně HK.cash a CHN.cash, během dnešní seance rostou o více než 2 % po dalších holubičích komentářích od čínského establishmentu a představitelů PBOC. Čína zavede nový úvěrový program pro technologické inovace a transformaci, řekl dnes na brífinku guvernér Čínské lidové banky Gongsheng a dodal, že existuje další prostor pro snižování sazeb povinných minimálních rezerv. Právě tyto komentáře do značné míry podpořily býčí sentiment během dnešní seance na trzích APAC. Bankéř navíc dodal, že měnová politika bude vedena tak, aby "jemně" podporovala spotřebitelské ceny ve státě.
C:\fakepath\trader-05032024-21-zm.jpg

FAA: Audit výroby 737 MAX u Boeingu zjistil problémy s dodržováním předpisů

05.03.2024 Audit výroby letounů 737 MAX u společností Boeing a jejího dodavatele Spirit AeroSystems zjistil několik případů, kdy firmy nedodržely požadavky na kontrolu kvality výroby. Uvedl to dnes americký Federální úřad pro letectví (FAA). Společnosti Boeing a Spirit AeroSystems, která vyrábí trup letounu MAX, se k věci zatím nevyjádřily.
img

Seznam Zprávy: Tykač zvažuje, že v r. 2025 zavře elektrárny Počerady a Chvaletice

01.03.2024 Majitel skupiny Sev.en Energy Pavel Tykač podle informací Seznam Zpráv zvažuje, že své dva uhelné lomy a elektrárny Počerady a Chvaletice uzavře na jaře 2025. Důvodem je nekonkurenceschopnost uhelných zdrojů. Tykač zaměstnává v hnědouhelných lomech Vršany a ČSA a v elektrárnách Počerady a Chvaletice 3000 lidí a pokrývá skoro 15 procent domácí spotřeby proudu, píše web. Skupina o riziku informovala příslušná ministerstva, možné zavření Počerad a Chvaletic teď řeší pracovní skupina zřízená při ministerstvu průmyslu a obchodu (MPO). Vláda Petra Fialy (ODS) počítá s tím, že uhelná energetika v Česku skončí nejdříve v roce 2033.
img

Revolut používá AI k ochraně zákazníků před podvody s kartami

29.02.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 40 miliony zákazníků po celém světě, dnes oznámila spuštění pokročilé funkce detekce podvodů, která pomáhá chránit zákazníky před podvody s kartami. Zákazníci Revolutu mohou už nyní pocítit přidanou vrstvu bezpečnostní ochrany, nad rámec již zavedené technologie pro odhalování podvodů APP (autorizované platby push, ke kterým dochází, když zločinci oklamou zákazníka, aby ho přiměli převést peníze na jiný účet), která využívá sofistikované funkce založené na umělé inteligenci, která je schopna identifikovat rizikové transakce, přechytračit zločince a chránit finance zákazníka.
img

Proč zůstanou peníze drahé? Tři „déčka“, která budou formovat trhy v této dekádě

29.02.2024 Zatímco ČNB již úrokové sazby začala snižovat, hlavní centrální banky v čele s Fedem a ECB zatím vyčkávají na správný moment. Tento cyklus uvolňování měnové politiky bude ale jiný než v minulosti. Za prvé, cesta sazeb dolů bude pozvolnější než směrem nahoru, což je dáno obavou centrálních bank z proinflačních rizik po bezprecedentním inflačním požáru.
C:\fakepath\rubl3.png

Podle rostoucích bankovních vkladů Moskva dál rekrutuje vojáky

27.02.2024 Rostoucí bankovní vklady dokládají, kde Moskva rekrutuje vojáky. Nejvíce peněz přibývá na bankovních účtech v patnácti nejchudších ruských regionech, odkud se rekrutují vojáci do války na Ukrajině, kteří se už ovšem domů nevracejí. Skrze válku na Ukrajině tak bohatnou ruští chudí, vyplývá z analýzy Institutu pro rozvíjející se ekonomiky (BOFIT), který spadá pod finskou centrální banku.
img

Avast musí v USA zaplatit pokutu a přestat prodávat data o uživatelích

23.02.2024 Softwarová společnost Avast musí ve Spojených státech zaplatit pokutu 16,5 milionu dolarů (více než 386 milionů Kč) a přestat prodávat data o uživatelích k reklamním účelům. V tiskové zprávě to ve čtvrtek oznámila americká Federální obchodní komise (FTC). Společnost Avast se sídlem v Británii se podle FTC nedovoleného jednání dopouštěla přes svou českou součást Jumpshot. Česká pobočka Avastu nepředpokládá, že by požadavky této dohody nějak zásadně ovlivnily její podnikání nebo současný či budoucí provoz.
C:\fakepath\makro-23022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - obchod a mezinárodní ekonomika (8. díl)

23.02.2024 Seznamte se s obchodem a mezinárodní ekonomikou. Nastíníme vám, co je to Světová obchodní organizace a kdo ji řídí. Povíme si o faktorech, které ovlivňují mezinárodní ekonomiku, a vysvětlíme si, jak funguje nabídka a poptávka.
C:\fakepath\Global3.png

Světový obchod poroste podle analýzy průměrným tempem 2,8 procenta ročně

21.02.2024 Světový obchod se zbožím poroste do roku 2032 průměrným tempem 2,8 procenta ročně, zatímco tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP ve stejném období globálně dosáhne 3,1 procenta. Vyplývá to z analýzy, kterou ČTK poskytla společnost Boston Consulting Group (BCG). Nastává tak podle ní zásadní odklon od trendu posledních dvaceti let, který spočíval v tom, že hnacím motorem globalizace je právě obchod.
img

EU by měla najet na válečnou ekonomiku. Kdo chce mír, musí se připravovat na válku – ne aby útočil, ale aby odstrašil

18.02.2024 Vrcholní představitelé EU si stále žijí svá „devadesátá léta“. Toto jejich odtržení od reality tedy není ničím novým. Nyní však nejde jen o ekonomický problém, leč též – a zejména – o problém bezpečnostní.
img

Bitcoin se vyšplhal na 50 000 dolarů a na Ethereu začíná fungovat Dencun

13.02.2024 Poté, co v předchozím týdnu došlo k určité konsolidaci, cena bitcoinu minulý týden vzrostla a posílila o 13 %. Příznivou dynamiku si přenesla i do tohoto týdne. V současné době se bitcoin na platformě eToro obchoduje za 49 580 USD.
img

„Odpovědné“ firmy rostou rychleji než trh. Na druhou stranu nemusí být dobře připraveny na válku

12.02.2024 Z porovnání výkonnosti firem, které ovládají světové žebříčky ESG (udržitelnost, odpovědnost), za poslední tři roky vyplývá jejich nadprůměrná výnosnost v růstových letech. Naopak, v době krize, která překvapila svět zahájením války Ruska pro Ukrajině, tyto „ESG“ společnosti ztrácely na své hodnotě víc, než trh jako celek. Vyplývá to z lednové studie World’s Top ESG Companies 2024 investiční společnosti Wonderinterest Trading.
img

Ještě bezpečnější transakce. Mastercard nasazuje umělou inteligenci pro nejvyšší ochranu spotřebitelů

07.02.2024 Ochrana a bezpečnost spotřebitelů i celé platební sítě bude ještě vyšší. Technologická a platební společnost Mastercard k tomu nasazuje prostředky generativní umělé inteligence (AI). Nová technologie Decision Intelligence Pro pracuje v reálném čase a zvyšuje úspěšnost detekce podvodů v některých případech až o 300 procent. Přestože je úroveň zabezpečení bezhotovostních transakcí už dnes na špičkové úrovni, podvodníci se stále častěji snaží obrátit moderní technologie proti bankám a jejich klientům.
img

eToro: Fed se dostává do centra dění, trhy s kryptoměnami jsou poměrně utlumené

06.02.2024 Kryptotrhy zažily minulý týden z hlediska cenových výkyvů poměrně klidný týden, jelikož do popředí zájmu se dostalo rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách a tisková konference.
img

Jak investovat v Číně: 1. čtvrtletí jako čas ekonomických výzev

05.02.2024 Z čínských politických zasedání uskutečněných v posledním čtvrtletí loňského roku vyplývá, že Čína nepovažuje proticyklické iniciativy za příliš naléhavé. Další směr rozvojových strategií určí až Třetí plenární zasedání, které se koná v 1. čtvrtletí roku 2024. Navzdory problémům a nejistotě však mohou technologie, rozvinutá výroba, energetika a zelené kovy ve střednědobém horizontu nabídnout úrodnou půdu pro další růst.
img

Co se stalo s budoucností?

29.01.2024 Kdysi tak zářná budoucnost dnes vypadá pochmurněji než kdy dřív. Objevuje se čím dál víc nedořešených geopolitických konfliktů. Všeobecná touha po politické změně, která je patrná z nástupu krajně levicových i krajně pravicových stran, nevede k uspokojivým výsledkům. Většina politických programů totiž nenabízí nic než donekonečna omílané a různě naředěné verze návrhů na změnu, které už tady kdysi byly. Dokonce i kulturní život je plný repríz a opakování. Z průmyslu, kultury i politiky téměř vymizela produktivita
C:\fakepath\ecb-Panetta.png

Eurozóna by podle činitele ECB neměla využívat euro jako zbraň

26.01.2024 Eurozóna by neměla využívat jednotnou evropskou měnu jako zbraň v mezinárodních konfliktech, protože by to mohlo snížit její atraktivitu. Řekl to dnes šéf italské centrální banky Fabio Panetta, který je členem Rady guvernérů Evropské centrální banky (ECB). Jeho prohlášení přichází v době, kdy Evropská unie zvažuje konfiskaci ruských státních aktiv, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\EK.jpg

EK chce více prověřovat zahraniční investice třetích zemí do EU

24.01.2024 Evropská komise chce více prověřovat přímé zahraniční investice do firem v Evropské unii a zabránit tak možnému vlivu třetích zemí na kritická hospodářská odvětví. Komise dnes představila konkrétní legislativní návrh a určité další kroky, jejichž cílem je podle ní posílit ekonomickou bezpečnost unie v době rostoucího geopolitického napětí a velkých technologických změn.
img

Euro naši bezpečnost nezvýší, důležitější jsou vztahy s Trumpem

24.01.2024 Současnou debatu o přijetí eura v Česku od těch předešlých odlišuje zejména to, že probíhá v kontextu výrazně proměněné, zhoršené, geopolitické situace. Válka na Ukrajině nebo stále dosti napjaté vztahy Spojených států – a potažmo Západu – s Čínou v mnohých zesilují emoci určité touhy pevněji a těsněji přináležet k Západu. Klíčovým z pout má být právě euro. Vždyť jím platí podstatná část západní Evropy a po dolaru představuje světově druhou nejrozšířenější rezervní měnu.
img

US Open: US500 šplhá výše po otevření trhu 🛎

22.01.2024 První den nového týdne otevřely americké indexy mírně výše poté, co US100 a US500 dosáhly historických maxim na konci minulého týdne. Investoři čekají na zveřejnění předstihových ukazatelů z Conference Board. Růst dolaru se zpomalil a dnes nevykazuje žádné zásadní změny. Výnosy amerických dluhopisů klesají a blíží se 4,08 %.
C:\fakepath\Microsoft2.png

Microsoft informoval, že do jeho podnikových systémů pronikli ruští hackeři

21.01.2024 Do podnikových systémů americké technologické společnosti Microsoft 12. ledna pronikla Ruskem sponzorovaná hackerská skupina, která ukradla některé e-maily a dokumenty z účtů zaměstnanců. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na informace na blogu Microsoftu.
C:\fakepath\cina2.jpg

Zahraniční investice v Číně se loni poprvé od roku 2012 snížily

19.01.2024 Zahraniční společnosti investovaly v loňském roce v Číně 1,13 bilionu jüanů (3,6 bilionu Kč), což je meziroční pokles o osm procent. Zároveň je to poprvé od roku 2012, co se příliv investic do země snížil. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo čínské ministerstvo obchodu.
img

Ranní shrnutí (19.01.2024)

19.01.2024 Asijsko-pacifické indexy, s výjimkou čínských, se obchodují v pozitivním sentimentu poté, co americké indexy včera uzavřely se solidními zisky. Indexy Kospi a Nikkei si připisují přibližně 1,20-1,50 %.
img

Putin je predátor, který se nespokojí se zamrzlým konfliktem, řekl Zelenskyj

16.01.2024 Ruský prezident Vladimir Putin je predátor, který se nespokojí se zamrzlým konfliktem, řekla dnes hlava ukrajinského státu Volodymyr Zelenskyj na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu ve Švýcarsku. Západ ukrajinský prezident vyzval k vyšší pomoci Ukrajině a k tomu, aby jí pomohl získat vzdušnou převahu nad Ruskem. Informovaly o tom agentury AFP a Reuters.
C:\fakepath\putin.png

Putin je predátor, který se nespokojí se zamrzlým konfliktem, řekl Zelenskyj

16.01.2024 Ruský prezident Vladimir Putin je predátor, který se nespokojí se zamrzlým konfliktem, řekla dnes hlava ukrajinského státu Volodymyr Zelenskyj na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu ve Švýcarsku. Západ ukrajinský prezident vyzval k vyšší pomoci Ukrajině a k tomu, aby jí pomohl získat vzdušnou převahu nad Ruskem. Informovaly o tom agentury AFP a Reuters.
img

Svět se už připravuje na Trumpův návrat do Bílého domu. Tedy až na „šéfku eura“ Lagardeovou

16.01.2024 Svět se už připravuje na Trumpův návrat do Bílého domu, tedy až na šéfku Evropské centrální banky Lagardeovou. Ta minulý týden – i s přihlédnutím k její vysoce apolitické pozici dosti neprofesionálně a hlavně neprozíravě – pronesla, že „Trump jednoznačně představuje hrozbu“. Včera Trump drtivě zvítězil v republikánském hlasování v Iowě.
img

Le Monde: Francouzský zbrojní průmysl ohrožuje nová konkurence

10.01.2024 Francie je třetím největším vývozcem zbraní na světě, v zemi je na 4000 firem pracujících na obranných technologiích a ve zbrojním průmyslu. V poslední době jim ale po celém světě rostou noví konkurenti. Za největší hrozbu pro francouzský vývoz deník Le Monde označil Jižní Koreu, Turecko a Izrael.
C:\fakepath\x-sit.jpg

Reuters: Zneužití účtu burzovní komise obnovilo obavy o bezpečnost sítě X

10.01.2024 Úterní zneužití oficiálního účtu americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) na internetové sociální síti X obnovilo obavy ohledně bezpečnosti této sítě po jejím předloňském převzetí miliardářem Elonem Muskem. Uvedla to dnes agentura Reuters. Na účtu se v úterý objevila zpráva, že SEC schválila bitcoinové investiční fondy obchodované na burze (ETF). Komise však následně informaci popřela a oznámila, že její účet byl napaden.
C:\fakepath\eurusd-10012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.1.2024

10.01.2024 Hlavní akciové indexy ve Spojených státech se včera vydaly oběma směry. Indexy S&P 500 a Dow Jones včera oslabily, zatímco Nasdaq rostl. Investoři se připravují na řadu událostí v tomto týdnu, jako nabídku nových státních dluhopisů a zveřejnění údajů o vývoji spotřebitelských cen a výrobních cen. V pátek pak neoficiálně začíná výsledková sezona, zveřejněné budou výsledky bank jako JPMorgan.
img

Snížení cen v Saúdské Arábii poškodilo ropu, zatímco americký trh vstřebává zprávy o Boeingu

09.01.2024 Cena ropy byla v pondělí v centru pozornosti poté, co ceny ropy brent na začátku týdne klesly o téměř 4 %. Hnacím motorem byla Saúdská Arábie, která oznámila snížení cen svých dodávek ropy na únor, a to pro všechny odběratele, nejen pro odběratele se sídlem v Asii, jak to dělala dříve.
C:\fakepath\Boeing.jpg

Boeing 737 MAX už vážné problémy měl, potíže zasáhly i letadla Comet a DC-10

08.01.2024 Výběr dopravních letounů, které měly v minulosti vážné problémy (některé aerolinky se rozhodly zatím odstavit z provozu letadla Boeing 737 MAX 9 v reakci na incident, při kterém jednomu stroji minulý týden krátce po startu odpadla část trupu; akcie Boeingu po incidentu prudce oslabily).
img

Boeing klesá o 9 % poté, co FAA odstavila letouny 737 Max 9

08.01.2024 Akcie Boeingu klesly téměř o 9 % před hotovostní seancí na Wall Street poté, co FAA (U.S. Federal Aviation Administration) uzemnila několik MAX 9 po pátečním selhání trupu letadla Alaska Airlines. Jak média zjistila, utržená část trupu letadla Alaska Airlines byla záslepkou - zakrývající místo, kam některé letecké společnosti umísťují další nouzový východ.
img

Uzemňování letadel Max 9 nabývá celosvětového rozsahu. Akcie Boeingu zítra spadnou, výrobce letadel se přitom dosud nevzpamatoval z dopadů covidu a uzemnění letadel Max 8 roku 2019

07.01.2024 Uzemňování Boeingů Max 9 nabírá celosvětový rozsah. Letecké společnosti nejen ve Spojených státech, ale také od Panamy po Turecko stahují daný typ letadel ze svých letových plánů. Děje se tak poté, co dopravce Alaska Aitlines musel v pátek s jedním z letadel Max 9 nouzově přistát, neboť mu krátce po startu odpadla část trupu. Cestující nehodu popisují jako menší explozi.
img

Volby na Tchaj-wanu 🌏 Kdo vyhraje geopolitickou hru?

02.01.2024 Jednou z klíčových geopolitických událostí na začátku roku 2024 jsou prezidentské a parlamentní volby na Tchaj-wanu, které jsou naplánovány na 13. ledna. Ačkoli průzkumy veřejného mínění naznačují, že současný "napjatý" status quo bude pravděpodobně zachován, nedávné slovní hrozby ze strany Číny ponechávají určitou nejistotu. Proč je Tchaj-wan pro světovou a čínskou ekonomiku klíčový? Co by mohlo znamenat vítězství jednotlivých kandidátů? Rozhodne se Čína pro radikálnější kroky?
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\US steel.jpeg

Biden chce kvůli národní bezpečnosti prověřit prodej U.S. Steel do Japonska

22.12.2023 Americký prezident Joe Biden chce nechat prověřit plánovaný prodej oceláren U.S. Steel do rukou Japonců. Zdůvodňuje to národní bezpečností i přesto, že Japonsko je blízkým spojencem USA. Ve čtvrtečním prohlášení také podle zpravodajského serveru BBC vyjádřil obavy z možného dopadu transakce na spolehlivost dodavatelského řetězce. Zpráva, že tradičního amerického výrobce oceli kupuje za zhruba 14,9 miliardy dolarů (333 miliard Kč) japonská společnost Nippon Steel, přišla na začátku tohoto týdne. Vznikla by tak jedna z největších ocelárenských společností na světě.
img

US Open: US500 opět testuje ATH 🔔

21.12.2023 Ve čtvrtek futures na americké akciové indexy naznačovaly pravděpodobné oživení Wall Street poté, co den předtím zažily svůj nejvýraznější pokles od konce září. To přichází po řadě ekonomických aktualizací, které shrneme v odstavci níže. Poslední hodinu před otevřením trhu byly futures na Nasdaq 100, S&P 500 a Dow všechny nahoře, což signalizovalo pozitivní začátek a tento sentiment pokračuje i na otevřeném trhu. Toto oživení následuje po středečním prudkém poklesu, kdy S&P 500 téměř dosáhl rekordního maxima, než náhle klesl o 1,5 %.
img

🔽 NATGAS klesá o 5 %

19.12.2023 Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) dnes dostávají hit. Zdá se, že jde o první medvědí seanci na NATGAS po 4 po sobě jdoucích dnech zisků. Včera na intervalu D1 byl namalován vzor svícnu padající hvězdy. Cena navíc ukončila včerejší obchodování pod 15-sekčním klouzavým průměrem, což působilo jako důležitá rezistence během současného klesajícího trendu.
img

Vozy Tesla nejsou podle bývalého technika automobilky bezpečné k provozu

05.12.2023 Vozy Tesla nejsou podle bývalého technika této automobilky bezpečné k provozu na veřejných komunikacích. Někdejší technik Lucasz Krupski už v květnu německému listu Handelsblatt poskytl interní údaje Tesly včetně stížností zákazníků ohledně softwaru, který se stará o brzdění a samořízení aut. Jeho snaha řešit problémy interně ale vyzněla do prázdna, tvrdí. Případu se dnes věnuje server BBC, automobilka se k obviněním bezprostředně nevyjádřila.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Invesco: EU a Velká Británie se rozcházejí v regulaci umělé inteligence

30.11.2023 Evropští politici se předhánějí v tom, aby se vypořádali s novými příležitostmi a riziky, které přináší umělá inteligence (Al), a aby zavedli regulaci, která by podporovala vývoj a využívání Al a zároveň chránila před přirozenými riziky. EU a Spojené království zaujímají rozdílné přístupy, přičemž EU navrhuje právní předpisy a Spojené království zaujímá nelegislativní přístup.
img

Analytici: Kapacity LNG jsou důležité pro energetickou bezpečnost; otázkou je cena

24.11.2023 Dlouhodobý pronájem kapacity terminálu na zkapalněný zemní plyn (LNG) v Německu je důležitý krok k zabezpečení přístupu státu ke klíčové energetické surovině, hodnotí investici analytici. Podle nich zajištění dodávek energií zvýší jistotu pro domácí průmysl i domácnosti. Finanční výhodnost investice ale zůstává neznámou. Vyplývá to z vyjádření analytiků pro ČTK.
img

Bankou roku se stala opět Komerční banka, pojišťovnou Kooperativa

24.11.2023 Vítězem hlavní kategorie 22. ročníku soutěže Mastercard Banka roku se stala Komerční banka. Navázala tak na výhru z předešlého roku. První místo v kategorii Pojišťovna roku obsadila tradičně Kooperativa. ČTK to dnes oznámili pořadatelé soutěže.
img

Ranní shrnutí (15.11.2023)

15.11.2023 Včerejší euforické zisky na Wall Street podpořily býky v asijské seanci, která přinesla silné zisky benchmarků v Japonsku, Jižní Koreji a Číně, kde bylo dnes zveřejněno několik důležitých makrodat. Korejský index KOSPI vzrostl o téměř 2 %, japonský Topix posílil o 1,1 % a Nikkei zaznamenal zisky přesahující 2,5 %, čímž překonal včerejší rally na Nasdaq 100 o 2,1 %.
img

Ranní shrnutí (14.11.2023)

14.11.2023 Akciové indexy asijského a tichomořského regionu: Výkonnost je smíšená. V první části dne nejvíce rostl jihokorejský KOSPI - o 1,25 %, následovaný japonským Nikkei 225 - o 0,35 %. Mezitím australský index S&P ASX 2000 ztrácí 0,15 %, Nifty 50 klesá o 0,45 % a čínské indexy klesají v rozmezí 0,05-0,30 %.
C:\fakepath\falcon-broker-07112023.jpg

Falcon Broker

07.11.2023 Falcon Broker stojí na tom, že každý jednotlivec by měl mít svobodu volně nakládat se svými penězi, ať už je chce vydělávat, držet, zhodnocovat nebo utrácet. Falcon Broker je zde s cílem spojit nový i starý finanční svět dohromady, rychlost a transparentnost kryptoměn se stabilitou a spolehlivostí kryptodenominovaných obchodních instrumentů. Klienti tak získají přístup na zcela nové trhy prostřednictvím známé a spolehlivé platformy.
img

Tahle země není pro Green Deal… Podle ČNB ale firmy a podniky svými nářky nad drahou elektřinou jen vydírají stát, aby jim dále do drahých energií ulevoval

06.11.2023 Zdražení regulované složky plateb za elektřinu domácnostem o 71 procent, které energetický úřad navrhuje, je nebývalé. Ale jde – při pohledu do nadcházející doby – stále jen o začátek. Dosud meziročně zpravidla docházelo ke změnám regulované složky v rozsahu jednotek procent, a to často spíše nižších jednotek.
C:\fakepath\Gendigital.png

Akcie Gen Digital po spojení Avastu a NortonLifeLock ztratila pětinu hodnoty

05.11.2023 Akcie antivirové firmy Gen Digital, která vznikla před rokem spojením českého Avastu a americké NortonLifeLock, v tomto období na burze ztratila téměř pětinu hodnoty. Uvedli to analytici, které ČTK oslovila. Cílem spojení bylo podle nich urychlit transformaci firmy směrem ke kybernetické bezpečnosti běžných uživatelů, posílit zastoupení v různých státech, rozšířit portfolio produktů a ušetřit náklady.
img

Británie představila deklaraci, jež má podpořit snahu o zajištění bezpečnosti AI

01.11.2023 Británie dnes představila deklaraci, která má podpořit globální snahu o zajištění bezpečnosti umělé inteligence (AI). Na dokumentu se podle Londýna shodli účastníci konference o bezpečnosti AI v Bletchley Parku, a sice Evropská unie a 28 jednotlivých zemí, včetně Spojených států a Číny. Umělá inteligence má podle deklarace "potenciál transformovat a posílit blahobyt lidstva, mír a prosperitu" a měla by být rozvíjena bezpečným způsobem.
img

Češi teprve začínají ochutnávat Green Deal EU a už „prskají“. Výrazné zdražení regulované ceny elektřiny je prvním z hmatatelných důsledků zelené agendy EU

01.11.2023 V téhle zemi Green Deal zjevně nemá šanci. Ještě ani pořádně nezačal a celý národ – lidi i firmy – už brečí, že zdraží elektřina. A hněvem lidu vystrašení politici svolávají mimořádné tiskovky. Tak znova: cílem Green Dealu je masivní umělé zdražení „špinavých“ energií, kterých je většina. Takové, jež podnítí přechod na zelené energie, které ale potřebují vyšší míru flexibility elektrizační soustavy, a zejména fosilní, případně jadernou zálohu, pročež jsou celkově výrazně dražší. To teď právě mají Češi začít pociťovat na vlastní peněžence.
img

Připraveny vzlétnout – 5 nejlepších kryptoměn připravených prorazit v říjnu

31.10.2023 Zdá se, že kryptozima roku 2022 byla pouhým výkyvem, protože kryptoměny pokračují na své vzestupné trajektorii a stávají se vážnými hráči ve světě investic. Měsíc říjen je již tady, a tak by si každý, kdo hledá nejlepší krypto příležitosti, které mohou prorazit před koncem roku, měl přečíst následující řádky.
img

Čína a Rusko na „Black listu“ k dodávkám čipů pro AI

25.10.2023 Spojené státy americké se rozhodly zařadit na černou listinu Čínu, Rusko, Írán a další země, kde plánují zastavit dodávky pokročilých čipů používaných v umělé inteligenci a strojů pro jejich výrobu.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 25. října 2023

25.10.2023 Zprávy z krypto průmyslu:Chainalysis, přední společnost zabývající se analýzou blockchainu, kategoricky odmítla nedávn...
C:\fakepath\EBRD.jpg

Forbes: EBRD prodala svých 5,3 procenta v moskevské burze MOEX

23.10.2023 Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) prodala podíl 5,3 procenta v moskevské burze (MOEX) společnosti Softline. Uvedl to časopis Forbes Russia, který se odvolává na dva zdroje obeznámené se situací. EBRD loni oznámila, že pracuje na co nejrychlejším odchodu z Ruska. Její vedení po ruské invazi na Ukrajinu odhlasovalo, že pozastaví Rusku a Bělorusku přístup k jejím finančním a dalším zdrojům.
img

Budoucnost kryptohazardu: 15 hlavních trendů v roce 2024

18.10.2023 Kryptoherní průmysl se rychle vyvíjí, což otevírá další herní příležitosti pro milovníky hazardních her. Moderní online kasina, jako je nine casino, Farispin Casino a další značky, na svých stránkách stále častěji zavádějí podporu kryptoměn. Tento proces je již nezvratný, takže bude o to zajímavější se na tomto vývoji přímo podílet. Dnes se podíváme na 15 hlavních trendů v oblasti kryptoherního průmyslu, které budou mít pravděpodobně dopad v roce 2024 a změní obvyklý formát herní sféry.
C:\fakepath\zemni plyn4.jpg

Bulharsko zpoplatnilo transit ruského plynu, Maďarsko a Srbsko protestují

18.10.2023 Bulharsko zpoplatnilo transit ruského plynu, účtuje 10,2 eura za megawatthodinu plynu. Maďarsko a Srbsko dnes označily páteční krok Sofie za "nepřátelský", informovala agentura Reuters. Rozhodnutím Bulharska plyn podle agentury Bloomberg zdražil o 20 procent ve srovnání s evropskou referenční cenou plynu na virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku.
img

Česko se podle Fialy v řádu měsíců zbaví závislosti na ruské ropě

17.10.2023 Česko se v řádu měsíců zbaví závislosti na ruské ropě, jako se zbavilo závislosti na ruském plynu. Podobný vývoj se čeká i u ruského jaderného paliva, řekl dnes na konferenci SH!FTS premiér Petr Fiala (ODS). Energetická bezpečnost a suverenita jsou podle něj zásadní pro národní bezpečnost.
C:\fakepath\trader-17102023-37-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.10.2023 1) Polský zlotý, který posiluje díky výsledkům polských parlamentních voleb, zdražuje Čechům nákupy potravin či paliv v Polsku. Zlotý lze nyní koupit za 5,56 koruny, zatímco před zveřejněním výsledků voleb se kurz pohyboval o 11 haléřů za zlotý méně. ČTK to řekl analytik společnosti XTB Tomáš Cverna.
img

Na digitalizaci je třeba se dívat jako na investici do budoucnosti

17.10.2023 Česká republika se aktuálně řadí mezi země EU s nejnižším tempem růstu HDP. I proto je Vláda ČR nucena hledat prorůstová opatření, která pomohou českou ekonomiku opět nastartovat. Národní ekonomická rada vlády (NERV) i samotná Vláda ČR mezi tato opatření řadí i rychlejší digitalizaci státní správy, efektivnější práci s daty a využívání nových technologií. Nejen to se diskutovalo na konferenci Institutu pro veřejnou diskusi (IVD) na téma Může být digitalizace státní správy cestou ke snížení schodku rozpočtu?
img

Společnost Trezor, tvůrce první hardwarové kryptopeněženky na světě, představuje zcela novou produktovou řadu

12.10.2023 „Svět se nezadržitelně blíží k další býčí sezoně. My na ni chceme být připravení. Proto přinášíme hned tři nové produkty s ambicí udržet si pozici, kterou Trezor ve světě kryptoměn má,“ říká CEO společnosti Trezor Matěj Žák. Novinkami chtějí tvůrci první hardwarové kryptopeněženky pomoci nováčkům a začátečníkům v kryptoměnách na cestě k nezávislé kontrole nad jejich financemi.
img

Technická analýza BTC/USD na 12. 10. 2023

12.10.2023 Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA), regulátor finančních trhů Evropské unie, zveřejnil článek o decentralizovaném financování (DeFi) a rizicích, která pro trh EU představuje.
img

Mohou investoři najít investiční možnosti v právě probíhajícím soudním sporu mezi Komisí pro cenné papíry (SEC) a Coinbase?

09.10.2023 Dne 6. června 2023, americká komise pro cenné papíry (SEC) zažalovala jednu z největších kryptoměnových burz Coinbase za nelegální provoz burzy cenných papírů. I přesto, že Coinbase nabízí na burze pouze kryptoměny je tento soudní spor stále nevyřešený. Americká komise pro cenné papíry přiznala, že Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) nejsou cennými papíry, avšak uvedla alespoň 13 dalších kryptoměnových tokenů, které jsou podle ní cennými papíry, patří mezi ně např. Solana (SOL), Cardano (ADA) nebo Polygon (MATIC). Coinbase - Co je to?
img

Toto je 5 nejlepších kryptoměn k investování v říjnu

05.10.2023 Pohybovat se v rozsáhlé krajině trhu s kryptoměnami v roce 2023 může připomínat procházení hustým lesem při hledání vzácného pokladu. Mezi ohromujícími 22 000 kryptoměnami, které se ucházejí o vaši pozornost, najdete jen pár, které lze označit jako potenciální klenoty. Tajná přísada? Hledejte projekty, které nejsou jen trendové, ale nabízejí také reálnou využitelnost a slibnou budoucí trajektorii.
img

Podvodníkům na telefonu se daří i dál. Jak nenaletět na metody zvané vishing či spoofing?

05.10.2023 Přestože policie i finanční instituce opakovaně varují před telefonáty podvodníků vydávajících se za zástupce bank a dalších organizací, zločinů daného typu kontinuálně přibývá. Průměrná výše odcizených částek zároveň podle dat kriminalistů sahá zhruba k 400 tisícům korun, výjimkou však nejsou ani milionové krádeže. Nechat se napálit je stále snadnější, neboť podvodníci pravidelně zdokonalují své postupy.
img

Chytré kontrakty POL nasazené v síti Testnet

05.10.2023 Sandeep Nailwail, spoluzakladatel společnosti Polygon, 4. října na Twitteru odhalil, že smlouvy POL byly nasazeny na testovací síti Goerli, a označil toto vydání za významný “krok na cestě k vytvoření Polygonu 2.0”. V souvislosti s nasazením těchto chytrých smluv došlo také k vydání dvou návrhů na vylepšení Polygonu (PIP), PIP-24 a PIP-25.
img

Rok poté: Jak proof-of-stake změnil Ethereum

27.09.2023 Loni v září nahradilo Ethereum svůj konsenzuální mechanismus založený na proof-of-work blockchainu konceptem proof-of-stake. Tento dychtivě očekávaný upgrade je označovaný jako Sloučení (The Merge). V uplynulém roce pak došlo ke snížení počtu etherů v oběhu o téměř 300 000 a spotřeba elektřiny klesla o 99,95 %. Mezitím se však síť přiblížila možnému kritickému bodu, který ohrožuje její decentralizaci v nadcházejících letech a odkud není návratu.
img

Umělá inteligence otevírá ve farmaceutickém průmyslu nevídané příležitosti k růstu. Na urychlení vývoje léků půjde až 50 miliard dolarů ročně

26.09.2023 Zatímco dnes se umělá inteligence prosazuje ve zdravotnictví kvůli přísné regulaci a obavám o bezpečnost pacientů jen ztěžka, do budoucna by mohla přinést do odvětví doslova revoluci. Například v podobě výrazného urychlení vývoje nových léků. Jejich uvedení na trh dnes může trvat i deset a více let a míra neúspěchu během klinického výzkumu často dosahuje 90 %. AI však má podle expertů společnosti Atradius z divize Pharmaceuticals mimořádný potenciál tyto statistiky od základů změnit.
img

Společnost Cisco oznámila rekordní akvizici 🔔.

22.09.2023 Společnost Cisco Systems (CSCO.US) oznámila svůj záměr převzít firmu Splunk, která se zabývá kybernetickou bezpečností, za odhadovanou cenu 28 miliard dolarů, což znamená, že jedna akcie vyjde na 157 dolarů. Jedná se o historicky největší akvizici společnosti Cisco, která je vedena její ambicí posílit své softwarové podnikání a využít potenciál umělé inteligence. Očekává se, že transakce bude uzavřena ve třetím čtvrtletí roku 2024, a společnost Cisco předpovídá, že tyto synergie do dvou let zlepší hrubé marže a zisk mimo GAAP.
C:\fakepath\Nemecko_a_Cina.jpg

Německé investice v Číně v pololetí klesly z loňského rekordu

20.09.2023 Přímé investice Německa v Číně se v první polovině letošního roku snížily na 10,31 miliardy eur (251,5 miliardy Kč) z loňských 12 miliard eur, což byl rekord. Jejich podíl na celkových investicích Německa v zahraničí se však zvýšil, protože celkové přímé investice klesly na 63 miliard eur z loňských 104 miliard eur. Vyplývá to z analýzy, kterou od institutu IW získala agentura Reuters.
img

Spoření na penzi v novém kabátě

15.09.2023 Od 1. 1. 2024 chystá vláda v rámci důchodové novely nový produkt s cílem zvýšit atraktivitu spoření na stáří. Pokud ještě nedojde ke změně, bude se tento produkt jmenovat Dlouhodobý investiční produkt a budeme ho znát pod zkratkou DIP. „Fungovat bude jako stávající třetí důchodový pilíř a jedná se o nový a státem podporovaný způsob spoření na důchod, který přibude k dnes již známým produktům, jako je staré penzijní připojištění, novější důchodové penzijní spoření anebo, dnes již tolik nevyužívané, investiční životní pojištění,“ říká Tom Kadeřábek, vedoucí produktového oddělení Swiss Life Select.
C:\fakepath\g20-Leyen.jpg

Von der Leyenová na G20 navrhla globální systém emisních povolenek

10.09.2023 Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová včera vyzvala účastníky víkendového summitu skupiny G20, aby se připojili k návrhu na zavedení globálního systému stanovení cen za povolenky na emise uhlíku. Člověk je zodpovědný za změny klimatu a má i prostředky jak je řešit, uvedla von der Leyenová na sociální síti X. Brazilský prezident Luiz Inácio Lula da Silva včera zase v Dillí hovořil o potřebě okamžitě bojovat proti klimatickým změnám a jako příklad uvedl nedávné povodně ve své zemi, které si vyžádaly 46 obětí, uvedla agentura AFP.
img

Chystá se regulace kryptoměn?!

07.09.2023 Mezinárodní měnový fond (MMF) a Rada pro finanční stabilitu (FSB) syntetizovaly svá politická a regulační doporučení k řešení rizik makroekonomické a finanční stability spojených s krypto-aktivy, včetně těch, která jsou spojena se stablecoiny a decentralizovaným financováním (DeFi). Trh kryptoaktiv, který se objevil před více než deseti lety, zaznamenal značnou volatilitu a složitost, přičemž celková tržní hodnota zažívá dramatické výkyvy. Složitost trhu se rozrostla, protože emitenti kryptoaktiv a poskytovatelé služeb vykonávají širokou škálu funkcí, čímž se zvyšuje propojenost trhů s kryptoaktivami. Stabilní coiny, jejichž cílem je udržovat stabilní hodnotu, se staly ústředními body vzájemného propojení v různých činnostech týkajících se kryptoaktiv. Prokázali však zranitelnost, jak je vidět na turbulencích na trhu v květnu 2022, kdy se odchýlili od svých fixů, což vedlo k většímu napětí na trzích kryptoaktiv. Navzdory růstu a složitosti zůstala přímá spojení mezi kryptoaktivy a systémově důležitými finančními institucemi omezená.
img

Změna softwaru autopilota společnosti Tesla čelí kontrole NHTSA

04.09.2023 Americký Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) nedávno zahájil vyšetřování asistenčního systému Autopilot společnosti Tesla. Reaguje tak na rozsáhlou aktualizaci softwaru, která řidičům vozů Tesla umožňuje na delší dobu sundat ruce z volantu. NHTSA zatím nevynucuje stažení vozidla z trhu, ale požaduje od společnosti Tesla odpovědi a dokumenty týkající se této změny softwaru. Tato situace jen podtrhuje složitost problémů, kterým regulační orgány čelí při udržování kroku s rychlým vývojem automobilových technologií.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Programování | Divergence | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | USD/MXN | USD/TRY | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Investujeme | Binární opce | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | BRICS | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Autochartist | Clearing house | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECN | EMA | ESM | Easing | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investiční zaměření | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LES | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NFA | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Open interest | Osobní příjem | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PAMM | Parita | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Restriktivní politika | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | BK Asset Management | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Algo trading | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Akcenta | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | EuroCOIN | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | StrategyQuant | Ruleta | Poker | Kasina | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie online | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Australská měna | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | BH Securities | Bitcoin peněženka | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD akcie | CFD trading | Čínská ekonomika | CISCO | Co je bitcoin | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Členské země Evropské unie | Devalvace měny | Devizové trhy | Direct market | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex calculator | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Graf nabídky | Graf nabídky a poptávky | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HighSky | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor CCI | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradce | Investiční poradenství | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | EBay | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Kursy | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz ČNB | Kurz dolarů | Kurz rublu | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | Kurzy on-line | Libra | Libra šterlinků | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Maximální riziko | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnová krize | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup komodit | Nejlepší broker | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodníci s cennými papíry | Trading view | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabování koruny | OTC trh | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové měny | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Těžba bitcoinů | Těžba ropy v USA | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj hodnoty zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | CEE | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hrubá marže | Indie | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obálka | Obchodní den | Petr Kellner | Prospekt | Provozní marže | Průměrování | Redukce | REIT | ROCE | Sell | SPAD | Tranše | Vláda ČR | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Akciová společnost | Hlavní trh | Instrukce | Kmenové akcie | Konzervativní investor | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Milionář | Miliardář | Bohatý | Paul Krugman | Investiční téma | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Full-service broker | Volby | Pivot Pointy | Rozhovor | Butterfly | Know-how | Genesis | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Diskusní fórum | Global forex | Investment | Traders | Zlatý standard | U.S. Bank Wealth Management | Aramco | Rhodium | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Western Union Business Solutions | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Crowdfunding | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | KPMG | CNOOC | Heritage Foundation | RBC Capital Markets | Boris Schlossberg | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | CME Group | Česká bankovní asociace | Home Credit | ANZ | DIW | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | YouGov | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | PwC | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Sója | Forex asistent | Opinium | The Guardian | Hospodářské vyhlídky | Reporty | FX společnosti | Spoofing | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Demo obchodování | Technický výhled | Uložení peněz | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | Jak začít s tradingem | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Cizí měny | Finanční centrum | Evropské banky | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Vizionář | Rada ČNB | Online webináře | Earnings | Sentiment trhu | Linie podpory | Podnikatelé | Bloomberg TV | Pro tradery | Index německých akcií DAX | BlackRock | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Miliardáři | Expirace opcí | US akcie | Obchodované instrumenty | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Vysoké sázky | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Zprávy a analýzy | Algoritmus | Alerty | Styl obchodování | Index asijsko-pacifických akcií | Pokles libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Ekonomická rizika | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | John Kerry | Kryptoměny | Cenový boom | Les Echos | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | CzechInvest | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení eura | Nálada na trhu | PetroChina | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Tradiční měny | CySEC | Zajištění | Vitol | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Finanční svoboda | Skrill | Neteller | Elektronické peněženky | Bankovní převod | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Aktivní investování | Spekulativní obchodování | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Predikce | Summit G20 | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Průzkum | Obchodní cíle | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Quantum | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Světový finanční systém | Skupina G7 | Monopoly | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Rada MMF | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Členské země EU | Výhled ekonomiky | Akcie výrobce letadel Boeing | Stimulace hospodářského růstu | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Bitfinex | Finanční podniky | Pew Research Center | Politico | Business Insider | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Venture Capital | Carl Icahn | Úspěšné investování | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Rhodium Group | Nejvyšší výnosy | Bitstamp | Ekonomická globalizace | Broker roku | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Belviport Trading | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Sázkaři | Euler Hermes | Vývoj ceny hliníku | UniCredit SpA | CoinDesk | Cena palladia | Úřad pro regulaci finančního trhu | Pohyby na finančních trzích | Finanční ředitelé | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | BlueBay Asset Management | BHS | René Remšík | Ceny pšenice | Aleš Michl | Bancor | Breakout Trader | IBKR | World Gold Council | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Zásoby zlata | Vladimír Pikora | BlueBay | MobileTrader | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Palladium | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | Online sázení | Investiční nástroj | Kraken | Monero | ZEC/USD | Zcash | Ethereum Classic | CBOE Global Markets | ETH | ETC | XRP | ZEC | NEO | Obchodování s kontrakty | GDAX | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Mineři | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | XBT | Panevropský index STOXX 600 | Hard fork | Dominik Stroukal | Coinmate | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Flippening | Enterprise Ethereum Alliance | Steven Nerayoff | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Davis Stockman | Hardwarové peněženky | NEST | Lightning Network | SegWit | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Zákaz binárních opcí | Ethereum Classic (ETC) | Zcash (ZEC) | Stellar | Estee Lauder | Coincheck | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Nákupy kryptoměn | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Lithium | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Automatizované obchodování | BTC/EUR | Digitální peněženky | Online kasina | RTrader | CopyFX | London Forex Show | RAMM | Strategy Builder | Hraní pokeru | CFTA | Obchodování na trzích | Snížení finanční páky | Ochrana záporného zůstatku | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | CFD na kryptoměny | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Investorský sentiment | CNMV | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Portfolio manažeři | Airbnb | SaxoTraderPRO | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Spotové obchodování | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Finančník George Soros | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | PANW | Wood Mackenzie | Forexové páry | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Spoření na důchod | Události ve světě | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CONSOB | Asijské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | FINRA | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Apple (AAPL) | Tok investic | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Ruský akciový index | Index RTS | Turecké liry | Úrokové sazby v Turecku | Krize v Turecku | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Americké akciové burzy | Cenový kanál | Správci kapitálu | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Hongkongský dolar | HKD | Bitmain | Kryptoměnové komunity | USMCA | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Kryptomagazin | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | CipherTrace | Akcie na burzách | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | FKI | Expobank | Expobank CZ | Akciový výhled | NIESR | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Global Forex | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | EFTA | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Goldenburg Group Ltd | Intercontinental Exchange | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Regulační orgán | Globální akciový index | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Pokles valuací | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Fondy ETF | Denní objem obchodů | Aktiva centrálních bank | Měny považované za bezpečné | Bloomberg Economics | Jednotná měna | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Bankomaty | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Kongres USA | Zadluženost | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | SABIC | Růst dolaru | Klasické peníze | Bitcoin ETF | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Nová kryptoměna | FCC | Vysoké zisky | Finanční operace | Evropské dluhopisy | Inven Capital | Obchodní přístup | Globální dluh | Velké riziko | ASIC | Obchodní operace | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Akciové burzy v USA | Foreign Policy | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mt. Gox | Silný trh | Výsledky ČEZ | Investiční platforma Portu | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Michal Uma | Evropský regulátor | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Státní fond | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | USTR | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Rizikové akcie | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Tržní hodnota Microsoftu | Ropovod | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Ruská firma | Ruský akciový trh | Splácení dluhu | Zákaznická podpora | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Harris Financial | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Nejznámější kryptoměny | Bondster | NAGA | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | Propad ropy | Boris Johnson | BrandZTop | BrandZ | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Economist Intelligence Unit | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | Omezení finanční páky | David Varga | Purple Technology | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Ferrari | Čínský trh | Wealth Management | Obchodování na demo účtu | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | Štěpení akcií | Svět investování | Markets Broker | AOS trading | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Pokles dolaru | Ripple Labs | Napětí na trzích | Spready a poplatky | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Americké futures | ZECUSD | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Produkce zemního plynu | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Sběratel | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kristalina Georgievová | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Dealing | US500 | Deficit rozpočtu | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Majitel firmy | Denní graf | Stablecoiny | Breaking news | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Finanční situace | EMIR | UCITS | MiFIR | Manipulace s akciovým trhem | Obchodní praktiky | Finanční údaje | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | Softwarová firma | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Programovací jazyk | Ethery | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | ESG | GOOGL | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Bank for International Settlements | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Edge | Maržové požadavky | Strategie pro investování | Obchodní dohoda | APEC | Demo účty | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | RISK-ON | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Nová měna | Měnový systém | FSB | CzechTrade | Obchodní spory | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Devalvaci měn | McKinsey | Alipay | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | TOPIX | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | AKAT ČR | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Deficit | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | TV Nova | Majoritní akcionář | Největší kontrakt | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Analytik portálu | Ropný gigant | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Algo | Investice do ropy | Ropné firmy | Akcie ropné firmy | Americký ministr obchodu | Trinity | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Dvojitý vrchol | František Táborský | Dovoz čínského zboží | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Nové kvantitativní uvolňování | Zrušení cel | XTZ | Trh práce | Zelená politika | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Praktická ukázka | Analýza dat | Statistické údaje | FRED | Ředitel Purple Trading | Autotrade | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | UCITS ETF | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Technické závady | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | Technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | BSC | Server BBC | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Zůstatek | Studie | BDI | IW | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Bilance | Zavedená cla | Vývoz ze země | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Hospodářský růst Evropy | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Poskytovatelé úvěrů | Skrytý potenciál | Obchodní spor | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Čínský prezident | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | ICU | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Příliv investic | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Volný obchod | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Výbor pro zahraniční investice | CFIUS | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Fortune | Placebo | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | Chris Larsen | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PoW | Global Times | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Výměny akcií | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Legislativa | Blahobyt | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | AION | Hospodářské záležitosti | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | CHNComp | Swingové maximum | Globální trh | Technické rezistence | Konkurenti | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | EET | Hospodaření státu | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Wilbur Ross | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Zmírnění rizik | Nabídka Aramco | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | Formule | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Abkajk | Churajs | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čína a USA | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | TA3 | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Překvapení trhu | Sociální sítě | Problémy | Firmy v Číně | Soukromé podniky | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní zpráva | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Cenová analýza | Goldenburg | Konzervativní strana | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Domácí průmysl | Prohlášení | Kanadské burzy | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Eurovia CS | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Ministerstvo životního prostředí | Nexen Tire | EP Power Europe | Empresa Media | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Akciové korporace | Ohlédnutí | Ceny stavebních prací | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Americké výrobky | Edward Moya | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | Trumpova administrativa | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Metalurgie | Automobil | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Obchodované akcie | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Bydlení | Vánoční svátky | WHEAT | CORN | Oživení inflace | Uber | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | EY | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Eugal | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | ANSA | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | GATT | TRIPS | Cena pšenice | Kraft Heinz | KCNA | Forex a komodity | Japonský akciový index Nikkei | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Lombard Odier | Hospodaření | Paschal Donohoe | Placení daní | American Airlines Group | United Airlines Holdings | MSCI AC World | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Kontrariánské pozice | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | CFA | Zvýšené geopolitické napětí | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Odškodné | IKEA | Altria Group | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Ceny ropy dnes | Hospodářské statistiky | Micron Technology | O2 | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Von der Leyenová | Úřad britského premiéra | Sezónnost | FP Markets | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Centrální vláda | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | Nejbližší rezistence | TWD | ASML | Horší časy | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Vliv na investice | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Tržní trendy | Nové metody | Cena akcií podniku | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Bloky | Fork | Potvrzení transakce | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Ceny v zemědělství | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Ceny energií | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | MOEX | Společnost RoboMarkets | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Ptačí chřipka | Předsudky | Jared Kushner | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Klaus Schwab | WEF Klaus Schwab | Thunbergová | Greta Thunbergová | Parabolický vývoj | Zajímavé zisky | Vladimír Beszédes | Krach | Komunikace | HN | Francouzská vláda | Le Figaro | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Zahraniční investice v Číně | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Akcie výrobce letadel | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | Obchodní vztahy | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | České měny | Finance Group | Důchody | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Firmy v ČR | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | Jumpshot | IHNED | DISH | Konzultant | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | XMR | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Spekulativní kapitál | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Zdanění bohatých | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Správce daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | Přerušení vývozu | BP | Dodávky na trh | Tescan | Tenza | Student Agency | Prodeje aut | Převody peněz | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | Capital Group | Čínské strany | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Palantir | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Oživení britské ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Digitální peníze | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | Firmy z USA | Expanzivní fiskální politika | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Zhejiang Huayou Cobalt | Investiční portfolia | Využití umělé inteligence | Index CSI 300 | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | ITA40 | FedWatch | Dopad koronaviru | Noviny | Obavy z pandemie | Střední podniky | České banky | Akcie Novavax | PHIA | Index Standard & Poor's | Centrální instituce | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Představitelé Číny | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Cestovní kanceláře | Prohlášení G7 | Průměrná mzda | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Ministři financí zemí platících eurem | Hospodářská politika | HSCEI | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Snížení těžby | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Propad rublu | Loko-Invest | Ekonomika Evropské unie | Rozpočtový balíček | WP | Lídři EU | Rishi Sunak | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Negativní hospodářské dopady | Globální dění | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Solidarita | Dostatek likvidity | Další vývoj | Íránská ropa | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Stimuly | Výrok Lagardeové | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Fiskální politiky | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Silný pokles | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Akcie Exxonu | Společnost Saudi Aramco | Posílení ekonomiky | Pokles vývozu | Burzy cenných papírů | New York Times | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Zastavení výroby | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Mike Pence | Viceprezident | Viceprezident Mike Pence | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Ekonomický rozvoj | Nemoc COVID-19 | Pád ceny | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Spiegel | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozkolísaný | Intervenovat ve prospěch koruny | Tiskové agentury | Období finanční krize | Prudký pokles cen | Americké ministerstvo energetiky | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Milton Friedman | Další pokles | Deutschlandfunk | Souhrnný čistý zisk | Národní rozvojový fond | Valné hromady | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | REGN | Zelený plán | Katar | Státní televize | MPO | MF | Náhrady mezd | Přiznání k dani z příjmu | Daňové povinnosti | Američtí senátoři | Republikánská senátorka | Senátorka | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Motocykly | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | mBank | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Axios | Další růst | Růst | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Německý parlament | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hranice měnové politiky | Tisková konference | Repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Šéf IEA | Globální poptávka po ropě | Fatih Birol | Institut IW | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | KNF | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Živobytí | Činnost brokera | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Hello Bank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | Brazilský prezident | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | EGAP | Jan Procházka | Míra volatility | Schodek | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Realitní firmy | Poskytování hypoték | LTV | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Náročná práce | Práce | Rozvojová banka | Otázka za miliony | Zelené energie | Vláda USA | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | FAO | RBK | Model Y | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Emise oxidu uhličitého | IATA | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Omyl | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Marek Dospiva | Ministři EU | Patenty | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | IT poradenství | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Možnosti obchodování | Spirit AeroSystems | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Rušení objednávek | Menší poptávka | Cestovní omezení | TPA | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Ministři | Nemovitosti v ČR | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Ministři energetiky | Chřipka | Znárodnění | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | Dostatek energie | MI6 | Zpravodajské služby | CIA | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Tajné služby | Naréndra Módí | Německé automobilky | Snížení produkce | Státní příspěvek | Nejvyšší soud | Technické problémy | Hackerský útok | Odstranění problému | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Vývoj HDP | Představitelé G7 | Více peněz | Postoj investorů | Valná hromada ČEZ | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Boeing Co. | Credit Suisse Group AG | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | Růst cen v EU | Bankovní vzdělání | BMO | EP | Statistiky | Americké univerzity | Jeffrey Halley | Remdesivir | Ministři financí Evropské unie | Rozvíjející se země | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Uzavření továren | Vládnoucí strana | Portfolio manageři | Investiční manažer | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | USD za barel | Američtí těžaři | Potravinové krize | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | SaxoStrats | Trade | S&P500 | Dílčí index | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Chu-pej | Průměrný výnos | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Selský rozum | Cenové pohyby | Postavení USA | CBRT | SARS-CoV-2 | Sociální síť | Debata | Tweety | Surové ropy | PMI ve službách | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Swingové minimum | Sociální napětí | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | NY FED | WEI | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Americký viceprezident | Christos Staikuras | DDoS útoky | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Zpravodajská společnost | Společnost BBC | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | Seznam brokerů | Pokles světové ekonomiky | Úřad INSEE | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Ekonomické vztahy | Superpočítač | 737 MAX | Tržby Boeingu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Experimentální lék | Rušení pracovních míst | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Globální pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Huť Liberty | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Anthony Fauci | Epidemiolog | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Darren Woods | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Letečtí dopravci | Dopravci | Valcambi | Český státní rozpočet | Fondy obchodované na burze | Mike Pompeo | Kanadská obchodní bilance | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Vývoj bilance Fedu | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Ekonomická poradkyně | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Oddlužení | Latinská Amerika | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | FOMO | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Přeshraniční obchod | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | ETN | Generovat zisk | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Soud EU | Unijní soud | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australský premiér | Australská ekonomika | Wu-chan | Dodání likvidity | Dodání likvidity komerčním bankám | Navýšení měnové báze | Měnové báze | Centrální banka Japonska | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Maloobchodní inflace | Tisknutí peněz | Propad japonského jenu | Obchodně vážený index | Bilance aktiv | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Pád USD | Velikost celkové bilance | Neomezené QE | Kola kvantitativního uvolňování | Pád akciových trhů | Globální pád akciových trhů | Riziko deflace | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | TIPS dluhopisy | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Dlouholetý trend | Tlak na nižší cenu výrobků | Tlak na nižší cenu | Amazon efekt | Marže prodávajících | Minimální marže | Segment retail trhu | Just-in-time manufacturing | Prodat dluhopisy | Prodat USD | Výnosy na dluhopisech | Růst cen v době stagnace | Další obchodní válka | Antiglobalizační tlaky | Deflační tlaky | Silné deflační tlaky | Snižování cen | Hluboký propad ropy | Navyšování zadluženosti | Prudké navyšování zadluženosti | Křehký finanční systém | Americké repo sazby | Růst zadlužení | Zadlužení | Obavy z insolvence | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Rezervní měny | Bezpečí investic | Víra v bezpečí investic | Politická nestabilita | Kontrakce | Vládní deficit | Schopnost financovat vládní deficit | Financovat vládní deficit | Ekonomické výhody | Huobi | Quantitative Easing | Devalvace amerického dolaru | Očekávaná devalvace | Zkušenosti z Japonska | Politika centrální banky | Stimulační procesy | Američtí regulátoři | Výsledky maloobchodních tržeb | Investice v zahraničí | Patrik Tkáč | Nedoplatky | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Dopad krize | Společnost Avast | Podezřelé transakce | Členské státy | NKE | Verdikt soudu | Průmyslové kovy | Členské země | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Wienerberger | Světové hospodářství | Výzkumné společnosti | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Federální úřad pro vyšetřování | FBI | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Velké ekonomiky | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konzistentní zisk | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Býčí scénář | Dění na trhu | Digitální revoluce | Fujitsu | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Britský trh práce | Spolková vláda | Experimentální vakcína | Marek Brávník | Státní podpora | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Rozpočtový úřad Kongresu | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Contemporary Amperex Technology | CATL | Klíčové oblasti | Léky na koronavirus | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Vakcíny na koronavirus | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Sankce USA | Magazín Der Spiegel | Akcie leteckých společností | Lesy ČR | Těžba dřeva | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | EasyJet | Cena ruské ropy | Urals | Vrcholní představitelé | Japonská banka Nomura | Banka Nomura | Hongkongský burzovní index | Burzovní index Hang Seng | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | Akcie v Hongkongu | Zákon o národní bezpečnosti | Splunk | Držení obchodu | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Realitní společnosti | Měny vázané na komodity | Fischer | Oznámení Spojených států | Komunistická strana | NetPosa | Umělé inteligence | Qihoo 360 | CloudMinds | Hikvision | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Finanční prospěch | Investment management | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Tomáš Kálal | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | Mondelez | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Stravenkový paušál | Soběstačnost | EU50 | Záchranný program | Investice do energetiky | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Lukoil | Hertz | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Japonské maloobchodní tržby | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Řecký parlament | Exprezident | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | CBO | Hospodářská odvětví | PEPP | Britské firmy | Genesis Capital | Střední Evropa | Mišustin | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | CCleaner | Antivirus | Start-upy | Čínská poptávka | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Berlín | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Nepřipravenost | Britská ropná společnost | Společnost BP | Tchaj-wan | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPIF | EPPE | Subvence | La Stampa | Globální poptávka | Pevninská Čína | Aljaška | Rozsáhlé investice | Hospodářský propad | Pohyb BTC | Akcie FAANG | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Světová poptávka po ropě | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Český investor | Agrofert | Foxconn | Propad cen | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Výplata | Dluh Británie | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Investiční aplikace | Roční výkonnost | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Výrobci aut | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Státní pomoc | Instinkt | Nízké sazby | DSTI | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Civilní letectví | Živnostníci | Paušální daň | Výkyvy cen | Google Pay | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Český stát | Den obchodování | Obchodování na evropských burzách | Dostupnost bydlení | Online hry | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Reshoring | Akcie Coca-Cola | Ukrajinský parlament | Neočekávané události | Nepředvídané události | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Novavax | FPMarkets | Iress | Broker FP Markets | Australian Securities and Investments Commission | PoliPay | BPay | Fasapay | Paytrust88 | Ngan Luong | Online Pay | Broker to Broker | Převedení peněz od jiného brokera | Klientská podpora | MAM/PAMM | MAM | Virtual Private Server | Virtual Private Server (VPS) | VPS | Traders Toolbox | Ant | Sony | Japonská společnost | Nizozemská vláda | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | Generace Z | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | Emirates | Společnost Emirates | Francouzský statistický úřad INSEE | Reputace | KLM | ChainLink | Dodávky letadel | Americký výrobce letadel | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Mike Bloomberg | Kanye West | Kim Kardashianová | Deset nejbohatších lidí | Deset nejbohatších lidí na světě | Účty celebrit | IDC-softwarehouse | Karel Diviš | Twitterové účty | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Dluh státu | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Kolísání cen | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Josh Hawley | Mediální pokrytí | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Cybertruck | Semi | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | Index Ventures | Porušení pravidel | Progres | Aerolinky Ryanair | Natland Group | Insolvence | Bulharská vláda | Letecká osobní doprava | COVID III | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Obrat ekonomiky | Smazání ztrát | Weekly Economic Index | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Fed Staff Nowcast indikátor | Odhad ekonomické aktivity | Obsazenost hotelů v USA | Obsazenost hotelů | Síla akcií | Promeškání investičních příležitostí | Silné momentum | Monetární stimulus | Mezinárodní firmy | Možnost práce z domova | Překvapivý růst | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Obnovení růstu | Covid19 | Newyorská pobočka FEDu | Pobočka FEDu | Turistický ruch | Odhad sektoru pohostinství | Počet leteckých pasažérů | New York City | Ekonomický vliv | Psychika | Caixin | Spor mezi USA a Čínou | Ant Group | List Global Times | Margrethe Vestagerová | Odliv mozků | Výzkumy | Indonésie | Firmy v Evropě | Global Communications Fund | Ocelářství | Kreativita | Odhad vývoje ekonomiky | Vesmírné společnosti | WeCHat | Růst měny | Časový horizont | Quantum Fund | Open Society Foundations | Kirin | Hyundai Motor | NYT | Exekutivní příkazy | Cenové hladiny | Účetní normy | Nikos Dendias | Vývoj léků | Ceny dováženého zboží | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Worldometers | Dluhopisy a zlato | VHM | Czechoslovak Group | Capital.com | Analytik XTB | Marks & Spencer | Hnojiva | Upozornění na rizika | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | PLUG | Plug Power | Veřejný dluh Británie | Kryptoměnový trh | Největší naleziště zemního plynu | Býčí formace | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Světová rezervní měna | Snížení DPH | Vesa Equity | Airbus Group | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Unijní ministři zahraničí | Coca-Cola | Bojkot Izraele | Analýza ceny | Ruská vláda | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Americký soud | Německý regulátor | Factory 56 | Továrna 56 | Mercedes-Benz třídy S | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | Růst eura | Průměrné mzdy | Atradius | DIA | Decentralizované finance | SPAC | Bert | Seznam Zprávy | SMIC | Elektrická auta | Klimatické změny | Manchester United | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Institut DIW | Odborníci | Peso | Kroger | Price-to-Earnings | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | CGTN | Televize CGTN | Čínská státní televize | Platforma TikTok | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Investice mezi USA a Čínou | Přímé investice | Investice amerických firem | Investice amerických firem v Číně | Universal Music | Celkové investice | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Inditex | Jan Čermák | Nákupní centra | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Tržní kapitalizace tetheru | Kapitalizace tetheru | Společnost ByteDance | TikTok Global | Identifikovat trendy | Zadlužení Německa | Robusta | Americký podnik | Společnost Cisco | Program Antivirus | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | LG Chem | Elektromobily | Německý rozpočet | Politici | Němečtí politici | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Imperium3 New York LLC | Imperium3 New York | BloombergNEF | Azimuth Capital Management | David Deak | Projekt těžby lithia | Zakladatel firmy | JCPOA | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | TikTok v USA | Zlaté rezervy centrálních bank | Rezervy centrálních bank | Ropovody | Plynovody | The New York Times (NYT) | Pacifik | Východní Asie | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Počet úmrtí | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Digitální euro | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | ACS | Česká republika | Cineworld | Cinema City | Společnost Cineworld | McAfee | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Ruské firmy | UOKiK | Polský antimonopolní úřad | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Federální odvolací soud | NextEra | Fyzické akcie | Energetický sektor | Frakování | Změna politiky | Měnový fond | Ceny v Česku | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | Americké prezidentské volby | Akcie Johnson & Johnson | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Klinické testy | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | Globální veřejný dluh | Jeffrey Sachs | Masivní investice | Walgreens | Jihokorejské společnosti | Jack Dorsey | MicroStrategy | Významné riziko | Daniel Častvaj | Mluvčí EPH | EPH Daniel Častvaj | Příjmy z prodeje ropy | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Množství peněz | Růst zlata | Mluvčí Bílého domu | Dluhopisy EU | Defi | Dopady na trhy | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Newmont | Epidemické situace | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Canalys | JPM | GS | Ropný tanker | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Pandemický program | SAP AG | XOM | CVX | PFE | CSCO | JNJ | UMA | Zveřejnění výsledků | Odklad splátek | Fond Fidelity | Global Communication Fund | Future Connectivity Fund | Jon Guinness | SolarEdge | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Electronic Arts | Výrobce videoher | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Tempo inflace | Šéfové firem | Nové zprávy | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Fondy Apollo | Hospodářský vývoj | Dillí | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Růst ekonomiky EU | Kritické myšlení | Broker XTB | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Blockchainové technologie | QCOM | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | MRNA | Polská vláda | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Jemen | Záznam konference | Producent ropy | Růst amerického HDP | BAB | Akcie spoločnosti | Tranzit ruské ropy | Ropovod Družba | Česká televize | Mattoni | Praktické tipy | Stock Spirits | Diem | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Rovnováha na trhu | Proražení | Daňový balíček | Nastavení trhů | Vzorce chování | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Zasedání WEF | INTC.US | AAPL.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Stop-out | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | NextEra Energy | Dluhopis Republiky | Tesco | Používání hotovosti | Investice do vody | XYL | AWK | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Diem Association | Norwegian Air Shuttle | Decred | DCR | Sektor kryptoměn | Integrace blockchainu | Futures na DAX | Siemens | Bayer | Munich Re | Deutsche Boerse | Vonovia | Munich | Continental | Covestro | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | H&M | BIDU | Analytik Commerzbank | Lego | Očkování | LEN | Coinbase Global | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | ECI | EP Real Estate | Vesa Equity Investment | Lael Brainardová | Odklad splácení půjček | Odklad splácení | Maďarská vláda | Orbán | Mutace koronaviru | Rekordní rozpočet | Nano | Ceny aktiv | MGM | Roskosmos | AAL | Částečný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Digital Exchange | Přístup na finanční trhy | BA.US | Boeing 737 Max | Analýza BTC/USD | Lukáš Novotný | Stock Spirits Group | Carnival | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | P2P | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Pokles zásob | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | Akcie čínských telekomů | China Unicom | Pomoc firmám | SOLEK | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Report stavu ropných zásob | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | Akcie americké internetové společnosti | JD | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | Soud v USA | DCA | VMware | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Velikost obchodu | Držení pozice | Dopad na trhy | CBC | Grab | Alternativní taxislužba | Konopí | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | WU | Indexy na Wall Street | Inaugurace | Mar-a-Lago | Adam Back | Oživování světové ekonomiky | UAL | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | Toshiba | Olívie Lacenová | Philips | Akcie společnosti Philips | KFC | Čínské značky | PEP | Streamovací služby | Polská společnost | Deliveroo | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | Nárůst ceny | Express | Mark Cuban | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | J&J | Cenové výkyvy | Problémy s likviditou | Retailoví investoři | Jen Psakiová | Nynější krize | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Rozvolnění | Brent (OIL) | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Obchodní omezení | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Mateřské firmy | Ethos Foundation | Vincent Kaufmann | Corey Klemmer | Domini Impact Investments | Brian Grieves | Pat Zerega | Shareholder Advocacy | Mercy Investment Services | Achmea Investment Management | ACTIAM | Lombard Odier Investment Management | MFS Investment Management | Marek Španěl | UNH | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Coinswitch | Kov | Obchodování s emisemi | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Spotify | SSB | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Vklady a výběry | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Růst produktivity | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Růstový trend | CETIN | Předpověď akcií | AIG | Rizika a příležitosti | Negativní vývoj | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Porušení zákona | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Súdán | MXN | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Světová poptávka | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Úřad FAA | Investování do Bitcoinu | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Covidová krize | Finanční zdraví | Více obchodů | Zlatý kříž | Akcie Boeing | Propady na akciích | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Cla na hliník | Nárůst výnosů | Siemens Energy | Půjčky od MMF | XOM.US | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Silný růst | Jemenští povstalci | Britská společnost | Britská firma | Japonský HDP | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Riziko likvidity | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Dnešní videokomentář | Aleš Hála | Výhled růstu ekonomiky | Čínské akcie dnes | Nové regulace | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | SLR | Ropné futures | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | Distribuované účetní knihy | Suezský průplav | Akcie AstraZenecy | Nastavení platformy | xStation 5 | Cenové alerty | Pokročilé funkce | Discovery | Platformy xStation | Loď Ever Given | Ever Given | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | Monero (XMR) | Vývoj hodnoty | CPI Property Group | CPI Property | Micron (MU.US) | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Maxar Technologies | MAXR | GRMN | LMT | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Dividendový kalendář | Společnost MicroStrategy | Korporátní daně | Veřejný rozpočet | EDF | Investovat do nemovitostí | Celoroční výsledky | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prodej kryptoměn | Meziroční vývoj jádrové inflace | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Analytické zprávy | Anonymní Kryptoměna | Quorum | Bitcoinové transakce | zk-SNARK | Kryptoměnový projekt | Cryptologie | Cryptografie | xStation Mobile | Unikátní vzdělávání | Společnost X-Trade Brokers | Advanced Micro Devices | AMD | GE Renewable Energy | LEAG | Eurokomisař pro ekonomiku | Správa železnic | Občané eurozóny | Zátěžové testy | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Krok za krokem | Debut na trhu Nasdaq | Graf indexu Nasdaq | Krypto trh | Pomoc MMF | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Formace kladivo | Ceny ropy Brent | Polymetal | Akcie MicroStrategy | Island | Emise skleníkových plynů | COP26 | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Společnost Coinbase | Zimní olympijské hry | Intel (INTC.US) | Nejvíce peněz | Pepco | LME | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Ekonomický plán | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | AMD.US | GOOGL.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Indická firma | Provozní výsledky | ERA | Uranium Energy | UEC | Akcie v roce 2021 | Uran | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | Ministr práce | Internetové společnosti | Digitální měna ethereum | Měna ethereum | Emisní povolenky EU | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Platby kartou | Cena povolenek | U.S. Steel | DOGE | Trading.com | Nárůst objemů | Kellogg | Vstup do pozice | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Poptávka po kryptoměnách | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Světové žebříčky | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Interactive Brokers Group | Saxo Group | Arca Investments | Arca | Shiba Inu | WEN | Indická centrální banka | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové akce | Cenové úrovně | Plán obnovy | EEX | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Zvýšení cel na dovoz | Dovoz z USA | MSTR | Diverzifikace investičního portfolia | Hladiny rezistence | cTrader Purple Trading | Turów | Riziko ztráty | Palo Alto | Phil Flynn | Petrus Advisers | Těžaři | Ochrana investorů | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Vesa | Renáta Kellnerová | API | Oslabení | Cena Cardana | Výpadky proudu | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | About You | Objem fúzí a akvizic | Prodejní ceny | Václav Holler | CRYFIN | Brokerská značka | Výhled růstu české ekonomiky | Naše hospodářství | XIXOIO | Petrus | Crypto FX | Nabídka Crypto FX | Stanislav Kostyukhin | Kryptopeněženky | Aktuální problémy | Tržní hodnota akcií | Ruský ministr | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | DocuSign | KOL | Nevládní organizace | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Tesla v Číně | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Salvador | IB | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Loterijní společnosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Ruský HDP | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Primark | Zajišťování | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | Zprávy z kryptotrhu | BTC vs. USD | ETH vs. USD | Wise | SAIC | Konkurenti společnosti Tesla | Konkurence | Vláda v Pekingu | Hongguang Mini | Great Wall ORA | Roewe eRX5 | Wuling | CPIA | JL Warren Capital | XPeng | Revolut | Roewe | Prodej | XPEV | Hodně peněz | Jednotné měny | Senegal | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Zdanění firem | Další kryptoměny | Alligator | Známé digitální měny | Kantar | Společnost Kantar | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Rozhodnutí Číny | Akcionáři Monety | Čínský výrobce elektromobilů | Graf akcie | CrowdStrike | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | Tennessee | Daňový úřad | Zajištění bezpečnosti | Cryptocurrency | WISE | Didi | CO2 | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | NASA | Falcon 9 | Falcon | Starlink | Solární panely | Obchodní dovednosti | Obrovský potenciál | Největší kryptoměnové burzy | Největší světové kryptoměnové burzy | Tornádo | Trh dnes | El País | Deník El País | Energetická společnost ČEZ | Paradox | Malajsie | Thajsko | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | Nicholas Taleb | | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Kybernetické hrozby | Úvěrový trh | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Společnost Didi | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Nové zákony | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Sklizeň obilovin | Růst společnosti | Plnění objednávek | Zkušení obchodníci | Nákupní příležitost | REvil | Skupina REvil | Kybernetický gang | Andy Jassy | Útok hackerů | Americké tajné služby | Check Point Software Technologies | Peter Kovalčík | Robert Šuman | Virové laboratoře | ESET Robert Šuman | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | NLP | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Náklady na akvizici | Chování spotřebitelů | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Pravidla pro čínské firmy | Pravidla pro firmy | Zahraniční akciové burzy | UST | TSMC | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Didi Global | Včerejší seance | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Raiffeisenbank Helena Horská | Nepokoje v JAR | JAR | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | AI | COST | Walgreens Boots Alliance | KO | Zotavování světové ekonomiky | Vasky | GlobalFoundries | Mutace delta | Globální ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Přijímání bitcoinů | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | MiCA | Regulace MiCA | BHP | Divize | Rotterdam | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Akcie čínské společnosti | Přizpůsobivost | Načasování | Správné načasování | Boom | Společnost Golden Gate | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Dodávky suroviny | Bulharská finanční společnost | Člen představenstva ČEZ | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Povolenky na emise | Suez | Ředitel komunikace | Spikevax | FB.US | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Google Play | Stanovená cena | Nasdaq v New Yorku | Bilion | Šíření dezinformací | EG.D | A350 | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Klíčové společnosti | Polovodičové společnosti | Nedostatek zboží | Ziskový potenciál | Obrovské výnosy | Významná rizika | Štěstí | Znalosti trhu | Letiště Praha | Letiště Václava Havla | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Vnější prostředí | Chování | Pocity | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Take-Two Interactive | Logistika | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Continental Resources | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle | Projekce | Gary Gensler | Inovativní řešení | EIP | Jana Pokorná | VIAC | Ceny rýže | Rekordní minimum | Takata | Automobilové součástky | Sankce Spojených států | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Zajišťovny | Aplikace TikTok | CVC Capital Partners | CVC | Palantir (PLTR.US) | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Těžařská firma | Klíčové suroviny | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Německý stát | Analytik Portu | SHIB | Cena kryptoměny | Transgas | RWE Gas | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Poly Network | Elliptic | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Asijské země | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Společnost Admirals | Kryptoměny z Poly Network | Etický hacker | Kryptoměnová platforma | Platforma Poly Network | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Regulatorní prostředí | Byty | Token ADA | Dovoz oceli | Home Depot | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Velké instituce | Afghánistán | Jim Cramer | Varšava | Tokeny | ERC-20 | Meituan | Ceny nových aut | Ceny nových osobních aut | Podíl firem | Bonusy | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | Index Nikkei (JAP225) | Nikkei (JAP225) | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Mluvčí firmy | Základní pojmy | Začátečník | Koronavirové mutace delta | Kansas City | Esther Georgeová | Yale School of Management | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Lidské činnosti | Školení | Zloba | ASX | SXXP | Janus Henderson | Proočkovanost | Checklist tradera | Checklist | Kontrolní seznam | Dupont | Dominion Energy | Agilent | Butterfly spread | Kdy obchod ukončit | Důvody pro obchodování | Plán vstupu | Plán vstupu a výstupu | Virgin Orbit | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Mediální společnost | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Protocol | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Měnové unie | Ředitel pro investice | Národní měny | Aktualizovaný výhled | Náklady na obchodování | Guardian | Neúspěch | Opatření | Rivian | Vrcholy | Dna | Okta | Hurikán Ida | Káva robusta | Dlouhodobé strategie | Prazdroj | Telco | Katastrofy | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | Hnutí ANO | ANO | Latinskoamerické země | Uhlí | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Non-fungible token | Nezaměnitelný token | Puma | Energetika | Sdílení automobilů | Velkoobchodní ceny elektřiny | El Salvador | Silvergate Bank | Federální úřady | Ekonomický potenciál | Ruský rozpočet | Stakování | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Brian Armstrong | SZ Byznys | Hospodářský růst v eurozóně | Rezervy ropy | Státní rezervy ropy | OANDA Edward Moya | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Solana | Evropský index | Los Angeles | Kryptoměnová komunita | Týdenní výhled | Česká společnost | Bondster.cz | Česká investiční platforma | Platforma Bondster | Investiční platforma Bondster | Společnost Walmart | Extrémní počasí | Počasí letos | Škody způsobené extrémním počasím | Čínský index | Macao | Mezinárodní skupina | Nákupy luxusního zboží | Strojírenské firmy | Bukele | Prezident Bukele | Televizní studio | Editis | Vydavatelství Editis | Catherine Yeung | Tvůrce kryptoměny | Nakamoto | Etherea | Americká firma | Obchodní účty | Pracovní den | Smart kontrakty | UK100 | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | České aerolinie | A321Neo | Inskol | Dopady epidemie | UMG | Universal Music Group (UMG) | Mediální skupina | Skupina Vivendi | BidAskBit | Nio akcie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | BNP | Forex brokeři | Fixní poplatky | BrokerChooser | Stockbrokers | Skupina Interactive Brokers | Investment grade | Real Time Margin | IB SmartRouting | Globální makléřská společnost | Společnost Interactive Brokers | Firemní akcie | Požadavky na kapitál | Poplatky a provize | BrokerChooser.com | Stockbrokers.com | Systém Real Time Margin | Customer Services | Komise u akcií | Pokračování trendu | Kryptotransakce | UBS Group | UBS Group AG | Jaroslav Haščák | CDU/CSU | FDP | Sociální demokraté | Kryptoanalytik | Čepro | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Cenový šok | Nový lék | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Světový obchod se zbožím | InstaMarkets | ECN VIP | Aleš Loprais | InstaForex Loprais | Společnost InstaMarkets | InstaForex EU | Algorand | Algorand (ALGO) | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Růst cen plynu | Růst cen plynu v Evropě | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Akcie Palantir | Automotive | Těžby Bitcoinu | Mathias Cormann | Mediální podnik | Zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Chování lidí | Napjatá situace | Pařížská dohoda | Zdražování potravin | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Investice do BTC | Češi | OTP | Zavádění kryptoměn | Bohemia Energy | Energetické krize | Polský zlotý a maďarský forint | Zvýšení dodávek plynu | Nákup plynu | Dmitrij Peskov | FNB | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Ceny energie | Vysoké ceny | Pravidla hry | ITA | Alitalie | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | Poseidon | Kryptoměnové společnosti | ASEAN | Non-Fungible Tokens | Změny na trhu | Snížení schodku | Investiční možnosti | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nord Stream 2 AG | Nedostatek polovodičů | Americký podnikatel | Fyzické akcie a ETF | e-CNY | Digitální jüan | Čínské centrální banky | ProShares | Veolia | Bosch | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | The Verge | Šéf německé centrální banky | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | TRUTH social | TRUTH | Trump Media & Technology Group | Bank of Scotland | Vlastní sociální sítě | Snap | Akcie společnosti Snap | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Merck (MRK.US) | Volvo Cars | Ruská společnost | Euroclear | Zprostředkovatelé | Bankovní společnosti | Izraelská centrální banka | Boeing (BA.US) | Poptávka po čipech | Mladí investoři | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Joseph Stiglitz | Robert Habeck | Gilead Sciences (GILD.US) | Meme mince | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ceny zemního plynu i elektřiny | Ruský prezident | Tom Marzec-Manser | ICIS | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | OSN v Glasgow | Fridays for Future | Ekonomika po pandemii | Klima | Metaverse | Prohloubení deficitu | Burger King | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Plynovod Jamal | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Přístup ke kryptoměnám | Polygon | Cena Polygonu | Kryptoměnové produkty | Nové kryptoměnové produkty | Fialova vláda | Maxim Manturov | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Zvýšení minimální mzdy | Kryptoměnový broker | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | WeDo | Kryptoměnová obchodní platforma | Soud v Haagu | Indexy pohyb | Drahé energie | Zavádění digitální měny | Podmínky na trhu | Messari | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | NFT tokeny | Společnost | Klimatičtí aktivisté | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Segregated Witness | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Schnorr | Bitcoinová síť | Výhled na krypto | MAST | Merkelized Abstract Syntax Tree | Cíl BTC | Obchodní výhled | UTXI | Zabezpečení protokolu | Raketový růst | Raketový růst ceny | Nepřízeň počasí | Tether (USDT) | Dopady inflace | Nexi | Ruský plynovod | Target | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | Družba | Mads Eberhardt | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Indický index | Ropný šok | Povinné očkování | Přístup k obchodování | UNDP | TIM | Pozemky | TriangleMarkets | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | RTS | Antony Blinken | Ceny BTC | Společnost innogy | Innogy | Index technologického trhu | Akcie Meta | Celosvětový trh | Booking Holdings | Booking | Změny klimatu | Zahraniční politika | Průměrná volatilita | Avalanche | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Omicron | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | Bitcoinové investiční fondy | Parag Agrawal | Broadcom | | Rozpočet Japonska | Britský antimonopolní úřad | CMA | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Bear market | Investiční produkt | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Nejvýraznější propad | Vietnam | Občanské války | Etiopie | Globální problémy | Špatné počasí | Propad hodnoty | Zlotý | Daňové zatížení | Akcie Pfizer (PFE) | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Taxislužba Didi | Čínská alternativní taxislužba | Cena akcií Didi | Čínský úřad | Čínský úřad CAC | Mocný čínský úřad | Tržní vývoj | Fibonacciho retracement | Cykly | Rotace | Rozšíření | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Nejlepší krypto | Arm | Zemědělci | Krypto komunita | Výrobce čipů Intel | Terra Luna | Terra (LUNA) | L'Oréal | Tržní hodnota americké společnosti | Evernym | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Emise uhlíku | Britská ministryně | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Fundamentální analýzy | Bidenova administrativa | Pyramida | Letadlo | MATIC | Provozovatel sociální sítě | Obchodní tipy | Bundesnetzagentur | Technická rezistence | Joachim Nagel | Úpis nových akcií | Jamal | Společnost China Mobile | Poradenská společnost EY | Společnost EY | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Force | Sekyra Group | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Magyar Nemzet | Největší americké společnosti | Telefónica | Těžební společnost | MTI | Agentura MTI | Konvergence | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Nulové úroky | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Hodnoty měny | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Apple Music | Eset | Blockchain Cardano | Petr Lajsek | Altria | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Skupina Creditas | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Prezident Hospodářské komory | Vladimír Dlouhý | Ocel | Vývoj akcie Pfizer | Srí Lanka | Doporučení k obchodování | Boston Consulting | Ruský plyn | Instacart | Klarna | Celosvětová spotřeba | DAO | Gate | Japonská automobilka Toyota | Automobilka Toyota Motor | Triangleview Investments Limited | Triangleview Investments | Broker TriangleMarkets | Consensys | Hypomonitor | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Nejvyšší soud v USA | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Povinné očkování pro zaměstnance | Očkování pro zaměstnance | Míra inflace v Maďarsku | Potíže EDF | Realitní skupina CPI Property Group | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Diamant | Těžby bitcoinů | Těžební farmy | Uhelné elektrárny | Húsíové | Hry | Cena akcií společnosti | Kristina Hooperová | Česká kryptoměnová burza | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Simon Peters | Siemens Gamesa | Internetová televize | Instituce | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | Teams | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Benchmark Mineral Intelligence | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Přístup na trhy | Pozitivní výsledky | Murray | Rusko dnes | Švédská společnost | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Prodej majetku | Finanční rok | Závislost na Číně | Wormhole | Kryptoplatformy | Prémiové nemovitosti | Akcie společnosti Meta Platforms | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | PGE | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | Severní Korea | Spirit Airlines | LUNA/USD | Analýza indikátorů | Krádeže kryptoměn | Konsolidovaný čistý zisk | McKinsey & Co | Ganfeng Lithium | SQM | CME.US | CME Group (CME.US) | CRO | Tezos (XTZ) | Rollback | Výrobce hraček | Pozice přes noc | Futures na americké akciové indexy | Škola obchodování | Technické nástroje | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | St. Louis | Zbigniew Rau | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | OBSE | Zdeněk Hřib | Pražský primátor | Rainbow | Luxusní zboží | Cisco Systems (CSCO.US) | CSCO.US | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Realitní společnost | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Dropbox | Poradenské služby | Situace kolem Ukrajiny | Bezpečnostní situace | Akcie Palantiru | Kryptoinvestiční | Uzavření transakce | Kupní cena | Rizika decentralizace | Decentralizace | Plynárenské firmy | Certus One | Evropský výrobce letadel | Výrobce letadel Airbus | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Russia Trading System | Index Russia Trading System | Výkonnost indexu RTS | Cena generických futures | Metaanalýza | Anexe Krymu | Ruská ruleta | Čínský prezident Si Ťin-pching | Mihailo Beljic | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Ruské hospodářství | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Dění kolem Ukrajiny | LMT.US | Odpojení Ruska | Platba SWIFT | Identifikační kód | Odpojení Ruska od systému SWIFT | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ukrajina a Rusko | Truth Social | Ruští oligarchové | Oligarchové | Prezident Putin | Scope Ratings | Rusko-Ukrajinská krize | LOW.US | Lowe's | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Výjimečný stav | Moskevská burza | Ruské síly | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Unian | Ukrajinská agentura | Agentura Unian | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Napadení Ukrajiny Ruskem | Green Deal | Odstřižení od SWIFT | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Regulátoři v USA | Vyloučení Ruska z platebního systému SWIFT | Energiewende | Sberbank CZ | Odstřižení Ruska od SWIFT | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Porušování lidských práv | Devalvace rublu | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Erste Group Bank | Kyjev | Dmitrij Polevoj | Pojišťovna EGAP | Garanční systém | Garanční systém finančního trhu | Bogdan Maioreanu | Mezinárodní vztahy | Uranium Energy Corp | UEC.US | Ministr dopravy | Ruská vojska | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | TGT.US | Růst kryptoměn | TGT | MWh | EUR/MWh | Sedmadvacítka | Vzdušný prostor | Ruská aktiva | Michail Mišustin | Evropský blok | Situace na Ukrajině | Evropská komisařka | Statista | Loopring | LRC | Velkoobchodní cena plynu | Orsted | Dell Technologies | Raytheon Technologies Corp | Thales | Dassault Aviation | Rheinmetall | Mitsubishi Electric | Carlsberg | FSLR.US | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Sankce EU | Sankce EU proti Rusku | Ruská krize | Rizika podnikání | Dodávky automobilů | Zpřísnění sankcí Západu | Zpřísnění sankcí | Zmírnění konfliktu | Energetické technologie | Naftogaz | Internetová společnost Google | Společnost Google | Andrew Ticehurst | Nomura Holdings | Jennifer Granholmová | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Dana Drábová | Ženevské konvence | Černobyl | Jaderná katastrofa | Raiffeisen | Zahájení invaze | Invaze | Hrozba druhého Černobylu | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Konflikt v Evropě | Tvrdé sankce | Obchod s Ruskem | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Britská banka HSBC | Společnost Orsted | Výrobce luxusních automobilů | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Mezinárodní sankce | Pokles inflace | Uzavření příměří | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Zákaz dovozu ruské ropy | Americký ministr zahraničí | Bojkot | Sběratelé | Jan Večerka | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Cox | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Tlak na Rusko | NICKEL | NIKL (NICKEL) | Rozvoj kryptoměn | Řetězec | Potravinářské firmy | Řetězce | Pokles dolarového indexu | Členství v NATO | Aktivity v Rusku | Finbold | Zemědělský svaz | Štěpení | Energetická závislost | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Rozsáhlé sankce | Vliv války | Západní sankce | BITMAIN | Sankce Západu | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Světové produkce | Světové produkce neonu | Produkce neonu | Dodavatelé neonu | Zastavení produkce | Angelo Zino | Cryoin | Firma Cryoin | Neon | Ukrajinský neon | Ceny neonu | Supplyframe | Richard Barnett | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Vývoz ruské ropy | Sellier & Bellot | Výrobce munice | Dmytro Kuleba | Šéf ukrajinské diplomacie | Pšenice (WHEAT) | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Balík sankcí | ČEZ Daniel Beneš | Ukrajinské krize | Automobilka Porsche | Výroby elektromobilů | Hospodářské škody | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Důsledky konfliktu na Ukrajině | Důsledky konfliktu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Fond OSN | Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj | IFAD | Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj (IFAD) | Gilbert Houngbo | Předseda fondu | Raytheon (RTX.US) | Dopady války na Ukrajině | Potravinářská společnost | Obchodování s Ruskem | Huayou Cobalt | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie CrowdStrike | Závod na elektromobily | Americký výrobce elektromobilů | Aktivisté | Kryptosektor | Zúčtování plateb | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Axie Infinity | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Generali Česká pojišťovna | Caspian Pipeline Consortium | Geopolitické události | Skupiny PPF | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Cosmos | Zajištění nezávislosti | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | DigitalCoinPrice | Vývoz pšenice | Ronin | Dodávky ruského plynu do Evropy | Tomáš Vahalík | Lubor Lacina | Dominik Moser | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Postavení dolaru | Sankce uvalené na Rusko | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Celkový trend | MOL | Rekordní zisky | FIDESZ | Regulace kryptoměn | Bitcoinové sítě | Klaus Zellmer | Carahsoft | Carashhoft Technologies | Carashhoft | Růst cen energií | Dolní komora ruského parlamentu | Zničení poptávky | Petr Fiala | Atlantia | Honduras | Státní distributor paliv | Biopaliva | Le Penová | Marine Le Penová | Ben Laidler | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | Online platformy | Callie Cox | Investiční analytička | Stagflační riziko | Železárny | UCL | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Šéf Twitteru | Převzetí Twitteru | Ceny pohonných hmot v Česku | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Výhled pro akcie | Samořízení | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Rizikovost | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Útok ruských vojsk | Kryptoměnová burza Binance | Miliardář Elon Musk | Časopis Time | Onet.pl | Onet | NET4GAS | Technický výhled trhu | Bulharský premiér | Středoafrická republika | Plyn v rublech | Textron | Kvantitativní zpřísňování | Smart portfolio | Tom Hainlin | Index prosperity | Šmejc | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | EchoStar | Echostar (SATS.US) | Italský módní dům | Produkty s pákovým efektem | Trojúhelníkové formace | Závislosti na ruské ropě | Ropovod TAL | Hlavní investiční analytik | Do Kwon | Širší trh s kryptoměnami | Cenové prognózy | Předpovědi cen | Největší stablecoin | Cena digitální měny | Převzetí firmy | Převzetí firmy Twitter | EuRoPol Gaz | Occidental | Tereza Kaiseršotová | Petr Novotný | Hladomor | Jednáním ministrů zemí skupiny G7 | ArcelorMittal | PIF | Kicom | Objem vyplacených dividend | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Vývoz obilí | Indexy S&P | Společnost Invesco | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | GEVORKYAN | Svaz německého průmyslu | Dluhové závazky | Borealis | Šéfové | Web3 | Nárůst zisků | Nadnárodní firmy | Jan Frait | Rezervní fond | Konfederace britského průmyslu | Atos | Mimořádné zasedání | Finanční sektor v ČR | Zakladatel Cardana | Škoda Group | Práva ke značce | ZEN | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Širší trh | Investování do blockcchainu | Ředitel ČEZ | Nové sankce | PPF Jiří Šmejc | Energie z jádra | Snížení inflace | EdF | Životní náklady | Akcie TSMC | Energetická situace | Propuštění | Účet v bance | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Turistické sezóny | Rada pro finanční stabilitu | Cenový strop | Purple Trading Petr Lajsek | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Zvedání úrokových sazeb | Vývoz plynu | Centrum | Švýcarské rafinerie | Americké ministerstvo obrany | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Howard Marks | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Poptávka po uhlí | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | ENPH | ENPH.US | Akcez | Prime | Tony Danker | Snížení zisku | Česká antivirová firma | Výrobci automobilů | Řetězec lékáren | Americké kryptoměnové burzy | Společnost MOL | Kamala Harrisová | Zákon o snížení inflace | Alternativa bitcoinu | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Philadelphia Semiconductor | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zpráva o inflaci | Upozornění | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Goerli | České předsednictví | Americký lid | Současná situace | The Merge | Těžařská skupina | Objem nákupů | Jaroslav Šura | Mobilní aplikace | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Německé ekonomiky | iPhone 14 | Virtuální realita | Cineworld Group | Období propadů | Investiční cíle | Společnost GEVORKYAN | Wyoming | Společnost Sony | Trading Services | Dovoz z Ruska | PlayStation 5 | PlayStation | 2bminer | 2bminer.com | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Velké částky | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Bolest | Společnost S&P Global | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | EU a USA | Obilí z Ukrajiny | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Koncern Agrofert | Pavel Heřmanský | Mluvčí Agrofertu | Holding Agrofert | Štosuj.cz | Luboš Kovařík | DCA investiční strategie | Zasedání Rady guvernérů | ACER | Tomáš Prouza | Kryptotrhy | Merge | Fenomén | BrikkApp | Sloučení Etherea | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Scope | Evropské společenství | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Členské státy Evropské unie | Mobilizace | Velké energetické společnosti | Vlastnosti bitcoinu | Ekonom společnosti | Kostarika | Nikaragua | Guatemala | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Sloe | Paroplynové elektrárny | PZEM | Energetický trh | Nizozemský energetický trh | PZEM Energy Company | PZEM Pipe | EP Power Europe | Jan Špringl | EP Logistics | EP Logistics International | Neckarwestheim | Atomové elektrárny | Neckarwestheim 2 | Isar 2 | Isar | Keir Starmer | The Moscow Times | Energetická krize 2022 | Internet věcí (IoT) | IoT | Plyn z Ruska | L3Harris (LHX.US) | L3Harris | LHX.US | LHX | Viasat (VSAT.US) | VSAT.US | Viasat | Řešení energetické krize | Velké energetické firmy | Energetické firmy v Evropě | Internetová společnost Twitter | Meopta | SUAS Group | FedWatch burzy CME | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Český statistický úřad (ČSÚ) | CFD (Rozdílové smlouvy) | TurkStream | Německý síťový regulátor | Regulátor Bundesnetzagentur | Zajímavé příležitosti | Velikost páky | Investro | Investro.com | František Vinopal | Výstavba gigafactory | Baterie do elektroaut | Konzervativní strany | Telekomunikační společnost | Analýzy trhu | Těžba lithia | Korelace Bitcoinu | Globální energetická krize | Obchodní partnerství | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Euronews | Dezinformace | Exxon Mobil (XOM.US) | Mero | Sudán | Jižní Sudán | WHEAT (pšenice) | Camelot | Téma inflace | Americká ropa | Krátkodobá rezistence | TXT.US | AFM | COP27 | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Snižování počtu zaměstnanců | Nadnárodní korporace | Korporace | Valné shromáždění | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Ekonomické důsledky | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Komise pro cenné papíry a burzu | Jaderná energie | Polygon (MATIC) | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Norton | LifeLock | Avira | AVG | ReputationDefender | Matěj Široký | Powerball | Jackpot | Mastercard Banka roku | Mastercard Banka | Rozvojové země | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Stíhačky F-35 | Stíhačky | Stíhačka | OKX | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Výběry | B20 | Bali | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Ekosystém | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Průmyslové firmy | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | Chemický průmysl | CZ | Premiér Rishi Sunak | Wonderinterest | Rafinerie | Budapešť | Zásobování Německa plynem | Levné energie | Britské loterie | Polovodiče | Petrodolar | Obavy z Číny | Hodnocení akcií | Future Finance Group LLC | Future Finance Group | Ex-Cap.com | Mitsubishi UFJ | Aktuální informace | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Nižší minima | Nižší maxima | Strop na ruskou ropu | Digitální reklamy | Podnikání společnosti | Pověst | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Server HN.cz | Ethereum Merge | Ekonomické prostředí | Burza Kraken | Subvence amerického průmyslu | Světlo na konci tunelu | Zastropování ruské ropy | John Kirby | Národní bezpečnost | Západní země | Index cen výrobců | Analytik kryptoměn | Planet Labs | Planet Labs (PL.US) | PL.US | BlackSky Technologies | BKSY | BKSY.US | BlackSky Technologies (BKSY.US) | Německý koncern RWE | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | HSI | Válečná ekonomika | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | iShares Listed Private Equity | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Ropná společnost Exxon Mobil | Společnost Exxon Mobil | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Ciena | Strukturální změny | Crowdfundingové platformy | Daně z mimořádných zisků | Mimořádné daně | Další regulace | Energetické trhy | Ex-Cap | Tokenizované kontrakty | Broker Ex-Cap | Platforma Ex-Cap | ExCap | Excap zkušenosti | Excap recenze | Tokenizované akcie | Obchodování v USDT | Cryptobroker | Cryptotrading | Zisky společnosti | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | Společnost BlackRock | Nulové poplatky | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Spotřeba uhlí | Celosvětová spotřeba uhlí | Direct market access | Individuální akcie | Farmaceutický sektor | Zdanění mimořádných zisků | Středoevropský region | Roční příjem | Omezení cen plynu | General Plastic | GP Alliance | Vklady a výběry na Ex-Cap | Výběry na Ex-Cap | Poplatky u brokera | Zákaznický servis | Obchodování s pákou | Gazprom Germania | Securing Energy for Europe (Sefe) | Securing Energy for Europe | Sefe | Recenze Ex-Cap | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Shrnutí roku | Státní duma | Komora ruského parlamentu | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Tradiční odvětví | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Německé podniky | Globální akciový index MSCI | Marek Malina | Portu Marek Malina | Gazprom Export | Ceny ropy a plynu | MMAT | MMAT.US | Akcie společnosti Meta Materials | Meta Materials (MMAT.US) | Meta Materials | Zdravotnický systém | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Výprodeje | Fiat měny | Krypto a blockchain | Kryptoprůmysl | Pád Atosu | Akcie Atosu | Společnost Atos | Evidian | Rodinné stříbro | Syntel | Orange | Vývoj ceny akcií Atosu | Nejlepší obchod | Prezident Biden | Mezinárodní dohody | FDIC | Provozovatel českých plynovodů | Asociace nezávislých dodavatelů energií | ANDE | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Silvergate | Průmyslové velmoci | ChatGPT | OpenAI | Společnost OpenAI | Energetický regulační úřad | Spotřeby plynu | Petr Pavel | Znovuotevření Číny | Kontrakty TTF | Omezené riziko | Býčí sentiment | Herní příležitosti | Globalizace | Oblast kryptoměn | Ekologové | Nové těžby ropy | Lula da Silva | Adani | Indická komise pro cenné papíry | Pershing Square | Bill Ackman | OCI | Prezident Pavel | Prezident Petr Pavel | SatoshiLabs | Výhled trhů | NXP | Invest | Vyšší náklady | Společnost AMD | Tatra Trucks | Nexen | Nexen Tire u Žatce | Analytik společnosti XTB | AI.US | Tomáš Cverna | XTB Tomáš Cverna | Newcrest Mining | Společnost Newmont | Finanční výsledky společnosti | Bard | Chat GPT | Rozšíření umělé inteligence | Společnost Disney | Nové příležitosti | Bohaté zkušenosti | Tom Kadeřábek | Euro 7 | Investiční cíl | NHTSA | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu | Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA) | PAP | Agentura PAP | Dodávky energií | Obnovitelné zdroje | Nvidia Corporation | ProSiebenSat.1 Media SE | ProSieben | Fnac Darty | Menšinový podíl | Sol | Pivovary | Ajay Banga | Média | Rostoucí obavy | F/A-18 | F/A-18 Super Hornet | Super Hornet | Top Gun | Dollar Cost Averaging | Pivovary CZ Group | Vystoupení šéfa Fedu | Internetové bankovnictví | Java | Programovací jazyk Java | Štěpán Böhm | Java lektor | ENGETO | Java developer | Expertkom | Optimalizace | Ženy | Reporting | Šéf Exxonu | Ředitel americké ropné společnosti | Americké ropné společnosti | opPORTUnity | SVB Financial | SVB | Bankovní regulační orgány | SVB Financial Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | Aktuální tržní podmínky | Krach SVB | Vklady | Turkish Airlines | Soupeření | Igor Pauer | VEROBLOCK.io | VEROBLOCK | Sport | First Republic | Miliardy švýcarských franků | Vrcholové vedení | Greensill | Zelené ekonomiky | First Republic Bank | Válka | Skupina EPH | Seznam mezinárodních sponzorů války | Interní systémy | KYC | First Citizens | Banka First Citizens | Prohlášení Bílého domu | ITA Airways | Americké úřady | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Tržby skupiny HARTMANN | HARTMANN | Skupina HARTMANN | Hedvábné stezky | Omezení spotřeby plynu | Soud v Německu | ČNB Aleš Michl | Práce v Německu | Snižování nákladů | Výhody tokenizace | Tokenizace nemovitostí | Americké sankce | Europe 600 | Sektor polovodičů | Metacade | MCADE | Token MCADE | AltSignals | AltSignals (ASI) | Metacade (MCADE) | AltAlgo | ActualizeAI | Společnost AltSignals | Žaloba | Spojení | Světové poptávky | Vyšší ceny | Německý vicekancléř | Vicekancléř | Komisí pro cenné papíry a burzy | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Renáta Kellnerová s rodinou | CSG | Zbrojní průmysl | Překážky | Ředitel banky | Platba | JOLTS | Nespokojenost | Dceřiné společnosti | C3ai (AI.US) | C3ai | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Vysoké úrokové sazby | Braiins | Bankovní účty | Regulace AI | Investování u XTB | Klasické akcie | Poplatek za neaktivitu | Konverze u XTB | Identifikační dokumenty | Akcie prostřednictvím XTB | Skryté poplatky | Nové sankce proti Rusku | Závazek | Solární projekty | Celková investice | Etheru | Capital Management | Velké technologické společnosti | Začít s tradingem | Roční maximum | Náklady na půjčky | Největší americké banky | Spokojenost | První support | Elektrická vozidla | Baterie | Partnerství | Dovoz ukrajinského obilí | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Zdeněk Nekula | Ministr zemědělství | Nezávislost | Mluvčí banky | Expertka | CEO společnosti | Digitální hongkongský dolar | Banky v Hongkongu | e-HKD | Digitální měna e-HKD | Měna e-HKD | Digitální měna čínské centrální banky | Měna čínské centrální banky | Regulátor v Hongkongu | BYD | Objem plynu | Americká zbrojovka Lockheed Martin | Zbrojovka Lockheed Martin | Americká zbrojovka | Nové investice | Zásobování plynem | Bezpečné zásobování | Bezpečné zásobování plynem | INES | Sebastian Bleschke | Zveřejnění hospodářských výsledků | Nařízení MiCA | Pravidla regulace | Kryptoměnové odvětví | Piráti | Klíčoví spojenci | Spojenci Ukrajiny | Úplný zákaz vývozu | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Zákaz vývozu do Ruska | Členové G7 | Trade Data Monitor | Embargo na vývoz | Zákaz vývozu | Výrobní závody | Rychlost a přesnost | Rychlost | Přesnost | Duševní vlastnictví | Závislost na americkém dolaru | Společnost Czech Media Invest | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Srbsko | Zuzana Filipová | Dekret | Nová evropská regulace | Evropská regulace | NIS2 | Network and Information Security 2 | Network and Information Security | Směrnice NIS2 | Jan Tomíšek | Odborník na kybernetickou bezpečnost | ROWAN LEGAL | Digital Operational Resilience Act | DORA | Nařízení DORA | Josef Donát | IEA Fatih Birol | Ředitel IEA | Místní rozvoj | Zakladatel | Výrobce luxusních aut | Elektrotechnický koncern | Koncern Sony | Ztráty peněz | Podíl obnovitelných zdrojů | Nová rada | Bankovní pokladní | Úřednické pozice | Celní správa | Žaloba SEC | Redmond Wong | Zvýšení dluhového stropu | Irské aerolinky | Irské aerolinky Ryanair | Společnost Boeing | Společnost Ryanair | Nízkonákladová letecká společnost | Omezení zahraničních investic | Omezení zahraničních investic v Číně | Litva | DIESEL | Daně z nemovitosti | Vládní konsolidační balíček | Konsolidační balíček | Patron Go | Větrné turbíny | Patrik Tovaryš | Digitální dekáda | Ekonomický potenciál metaverza | Potenciál metaverza | Ruské diamanty | Noví investoři | Development | Úložka | Populismus | Oneok | Magellan Midstream Partners | Společnost Oneok | Vice | Hackerské skupiny | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Pavel Cyrani | ČEZ Pavel Cyrani | Místopředseda představenstva | Tržby skupiny | Index regionálních bank | Telekomunikační společnosti | Aktuální stav | Zelené zlato | Green Gold | Valcambi Green Gold | VGG | Valcambi Green Gold (VGG) | Good Delivery | Role brokera | Regulace a licence | Typ brokera | STP broker | Brokeři typu MM | Brokeři typu MM (Market Maker) | MM (Market Maker) | Nabídka obchodních nástrojů | Kvalitní obchodní platforma | Kvalita zákaznické podpory | Bezpečnost vašich prostředků | Reputace brokera | Podpora vzdělávání | Transparentní | Typ brokera ECN | Přístup na světové trhy | CHFP.io | CHFP | Emise tokenů | Zvýšení sazeb Fedu | Rating USA | BTC Prague | Investice do čistých zdrojů energie | Investice do čistých zdrojů | Ředitel skupiny PPF | Milník | Green Deal EU | Zvýšení dluhového stropu v USA | Analytici Nomury | Historický milník | Společnost Nvidia | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Sam Altman | Hluboká rizika | Rizika pro společnost | Společnost a lidstvo | Lidstvo | Rizika pro společnost a lidstvo | Petra Turzová | Saadia Zahidi | Zelená budoucnost | Automatizace | Ben Usinger | CMO BitMEX | Firma Wienerberger | Výrobce pálených cihel | Uplynulý rok | Vývoj tržeb | Výhledy | Směřování | Nákupní tlak | Michal Bílek | Zprávy o měnové politice | Americká technologická společnost | Technologická společnost Apple | Inflace v Austrálii | Synot Invest | Společnost Synot Invest | Slavomír Pavlíček | Synot | Czech Media Invest (CMI) | Binance.US | Burzovní komise | Parlamentní listy | Our Media | Kodiaq | Banka Wells Fargo | Hafize Gaye Erkanová | Erkanová | Odvod ze zisku | Odvod ze zisku energetických firem | Energy Profit Levy | Zrušení sankcí | Hodnocení rizik | OSF | Open Society Foundations (OSF) | Společnost Nasdaq | Adenza | GasNet | Společnost GasNet | Macquarie Asset Management (MAM) | ARM | Dokončení transakce | Soft-landing | Obchodní služby | Bankovní účet | Úrokové sazby České národní banky | Důstojné stáří | Bezpečnostní strategie | Německá bezpečnostní strategie | Delta Air | Bunge | Viterra | Akcie společnosti Micron Technology | Akcie společnosti Micron | Uhlíkové neutrality | Reálné příjmy | Odvody | Insolvenční návrh | Packeta | Pečlivé plánování | Monitorování | Biodiverzita | Zdroje energie | ESG společnosti | Komárek | Společnost HARTMANN | MetaTrader 5 (MT5) | Nižší ceny | Kurz jenu | Threads | Síť Threads | Niall Ferguson | Podnikatel Elon Musk | Generativní umělá inteligence | Generativní umělé inteligence | Generativní AI | Chatbot | Sokolovská uhelná | Skupina firem | Ekonomické podmínky | Politické faktory | Linda Yaccarinová | Věřitelé Arca Investments | Aliance | Řetězec Casino | Řízení výnosové křivky | Návrat k normálu | BNP Paribas Personal Finance | Hello bank | Hello bank! | MXN/JPY | Vývoj měnového páru MXN/JPY | Nearshoring | Energetická bezpečnost | Vývoj meziroční jádrové inflace v Japonsku | Covidové pandemie | Společnost X | Futures na evropské indexy | Polský provozovatel ropovodů | Provozovatel ropovodů | Netěsnost na ropovodu Družba | Netěsnost na ropovodu | PERN | Platby a převody | Nejhorší výsledek | Společnost Novo Nordisk | Douglas | Novo | Americké investice | Tapestry | Americká společnost Tapestry | Společnost Tapestry | Capri Holdings | Capri | Michael Kors | Čínské politbyro | Journal of International Money and Finance | Odvetná čínská cla | Čínská cla | Cla na dovoz z USA | Cla na dovoz | Konec podpory Ukrajiny | Dánská farmaceutická společnost | Výrobce luxusního zboží | Pozitivní momentum | Větrná energetika | Obnovitelné energie | Systém emisních povolenek | Globální systém emisních povolenek | Globální systém | Změna klimatu | Trh s emisními povolenkami | Fit for 55 | COP30 | Summit o klimatu | Technologické korporace | iPhone 15 | Odhadovaná cena | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Akcie internetových firem | Epidemie | ČSOB Pojišťovna | Účely primární veřejné nabídky | Primární veřejné nabídky (IPO) | Odborový svaz | Mediální magnát | Mediální magnát Rupert Murdoch | Magnát Rupert Murdoch | Fox Corp | News Corp | Fox | News | Plánování | Obnovitelné zdroje energie | NJJ Presse | NJJ | Společnost NJJ | Podíl Daniela Křetínského | Patrick Scardina | Cena akcií společnosti Boeing | PPF Renáta Kellnerová | Jan Nedělník | Vishing | Marek Macháček | Petr Zíma | Sandeep Nailwail | Soukromé investiční společnosti | Hamás | Kupující | Soukromé společnosti | Konflikt na Blízkém východě | Claudia Goldinová | Hnutí Hamás | Útok na Izrael | Ozbrojený konflikt | Humanitární tragédie | Akcie LVMH | Společnost Trezor | Matěj Žák | Trezor Matěj Žák | Trezor Safe 3 | Trezor Safe | HW peněženka | Peněženka Trezor | CHN.cash | Oblasti podnikání | Vista Outdoor | Czechoslovak Group (CSG) | Průmyslově-technologický holding | Technologický holding | Sporting Products | Ivan Bartoš | Aleš Rod | Jakub Holub | IBM Consulting | NCEE IBM Consulting | Lukáš Kintr | Katarina Kakalíková | SH!FTS | Vývoj konfliktu | Americká pravidla | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Společnost Kofola | Strategická partnerství | Investice ve Spojených státech | STV Group | STV | Životní pojištění | Mezinárodní tlak | Softline | Kryptozima | Malina | PiS | Schopnost řešit problémy | The Insider | Síť X | Bitcoinové fondy | Struktura | R&D | tradingeconomics.com | Technology | Services | Geopolitická nejistota | Přecenění | Baterie do elektromobilů | Zajištění bezpečnosti umělé inteligence | Nové technologie | Akcie Gen Digital | Spojení Avastu a NortonLifeLock | Akcie antivirové firmy Gen Digital | Columbia University | Náklady na právníky | Vývoj akcií Gen Digital | Falcon Broker | Future Finance | Uložení digitálních měn | Bezpečné uložení digitálních měn | Bezpečnost vkladů | Tržní příležitosti | Eskalace | Shell a BP | Zvyšování úrokových sazeb ve Spojených státech | Investor Jan Čermák | TOP 09 | Americká energetická společnost | Sev.en Global | Uvolněné měnové | Dlouhodobý investiční produkt | DIP | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Skupina J&T | METROSTAV | Pavel Tomek | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | SYNTHESIA | Mezinárodní standard | Podvody | Vymáhání práva | Burza v Argentině | Akciová burza v Argentině | Milei | Továrny na čipy | Pivovary CZ | Snižování inflace | Javier Milei | Prezident Javier Milei | Michelin | Nezisková organizace | Snížení cen | Naše ČESKO | Lucasz Krupski | Embargo na ruské diamanty | Vlajka | Spoření na penzi | Slevy | Niger | Burkina Faso | MSCI World ESG | MSCI World ESG Leaders | TOP ESG | Pandemie covidu | Dopravní subvence | Peníze z EU | Holding Czechoslovak Group | Historické maximum | Důvěryhodnost | Řešení problémů | Jakub Matis | Nippon Steel | Inventor Chemical Tankers | Norské společnosti | Účty Cent | Výběry peněz bez poplatku | Výběry peněz | Bez poplatku | R StocksTrader | Global Forex Awards | Jordan Financial Expo & Award | RoboMarkets a bezpečnost | Nástroj Strategy Builder | Obchodní platformy u RoboMarkets | Obchodní účty u RoboMarkets | RoboMarkets v ČR | Multi-Asset Broker | Bezplatný výběr prostředků | Výběr prostředků | Trader Show Awards | Investor Compensation Fund | Safest European Broker | Nejlepší aplikace pro obchodování | Aplikace pro obchodování | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | Aplikace pro obchodování akcií | Účty Prime | Čeští klienti | Kalendář zveřejnění firemních výsledků | Nové na trhu | Populární dnes | Největší růsty | ProCent | Podporované platformy | Možný hedging | Zavírání pozic | Vklady klientů | ETF pouze pro profesionální klienty | Nejlepší aplikace | Ochlazování inflace | Zbytné spotřební zboží | Emma Capital | Paolo Ardoino | Rok 2024 | Akcie firmy Boeing | Nuevo León | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Paxlovid | Německá automobilka Porsche | Americký internetový obchod | ProLogium | Tchajwanská firma | Tower Semiconductor | IONWAY | Soud v Tokiu | Greg Kelly | Signa Holding | Maspex | SAZKAmobil | Rudolf Špoták | Ladoga | Investiční skupina Penta | Zemědělský svaz ČR | Zlínská obuvnická firma Vasky | Rada ČTK | Lex Babiš | InterGen | Pardubický pivovar | Investiční skupina KKCG | Skupina KKCG | Jan Souček | ČT Jan Souček | Ministr dopravy Kupka | Věřitelé Arca | Zkrachovalé společnosti | e& | Automotodrom Brno | Automotodrom | Společnost Automotodrom | Společnost Automotodrom Brno | Trh Prime | Rafinérie v Litvínově | Rafinérie | Huť Liberty Ostrava | Krajský soud v Ostravě | Krajský soud | Tameh Czech | Společnost Tameh Czech | Liberty Ostrava (LO) | Volby na Tchaj-wanu | Měnové politiky v USA | Premiérka | Copilot | Pohled do budoucnosti | Makroekonomické faktory | Hospodářské cykly | Mezinárodní ekonomika | Mezinárodní konflikty | Politické změny | Embarga a sankce | Energetické zdroje | Ekologické události | Technologické inovace | Demografické změny | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Boeing 737 | Comet | DC-10 | Letadla | Mluvčí ministerstva | ČTK mluvčí | Holding | Měkké přistání | NTSB | Národní úřad pro bezpečnost v dopravě (NTSB) | Národní úřad pro bezpečnost v dopravě | Úřad pro bezpečnost v dopravě | Bezpečnost v dopravě | Boeing včera | Bezpečnostní analytici | Austin Berglas | Francouzský zbrojní průmysl | Společnost Thales | IFRI | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Finanční technologie | Platforms | Utility | Noční můra | Japonský index | Capital | FDI | Dotace | Vysoké poplatky | Microsoft 12 | Hackerská skupina | Password spraying | Kropení hesel | Midnight Blizzard | APT29 | Nobelium | Cozy Bear | Produkty Microsoftu | Ruskem sponzorovaná hackerská skupina | Platformy | Grand | WHITAKER | Jana Lvová | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Dopad na centrální banku | Portfólia | Odhady analytiků z Wall Street | Fabio Panetta | Nejvyšší cena | Vývoz zbraní | Mining | Dopad na ekonomiku | Umělé inteligence (AI) | Mluvčí | Prosperity | Letiště | Guvernérka turecké centrální banky | Rusové | Moscow Times | Jak investovat v Číně | Investovat v Číně | Zelené kovy | Energetika a zelené kovy | Technologie a rozvinutá výroba | Rozvinutá výroba | Bybit | Společnost Bybit | Ben Zhou | Decision Intelligence Pro | Decision Intelligence | Barbora Tyllová | Mastercard pro Českou republiku | Plán na rok 2024 | Zkapalněný plyn | APAC | ČEZ dnes | Přizpůsobovat se | Čistý zisk společnosti | Výzva | Sociální faktory | Německé investice v Číně | Německé investice | Ekonomické trendy | Nákupy | Prodeje | DJI | Bariéra | Sledování ekonomických ukazatelů | Politické rozhodnutí | Nakupovat | Spolehlivost | Mezinárodní ekonomie | Co je to obchod | Centre William Rappard | Řešení sporů | Pravidla a dohody | MFN | Zásada nejvyššího zvýhodnění národa | Kolo jednání | Specializované dohody | Vliv na vývoz a dovoz | Přímý zahraniční investiční kapitál | Ekonomie a globální bezpečnost | Rozvojová pomoc | Kontroverze a výzvy | Budoucnost mezinárodního obchodu | Faktory ovlivňující obchod | Faktory ovlivňující obchod a mezinárodní ekonomii | Mezinárodní konkurenceschopnost | Technologický rozvoj | Regulace a právní normy | Právní normy | Globalizace a dodavatelské řetězce | Demografie | Světové hospodářské podmínky | Hospodářské podmínky | Jak funguje nabídka a poptávka? | Vliv obchodu | Vliv obchodu a mezinárodní ekonomie | Hurikány | Sucha | COMEX | Oblasti umělé inteligence | BOFIT | Rostoucí bankovní vklady | Laura Solanková | Průměrná mzda v Rusku | Mzda v Rusku | Ruští chudí | Chudí | Rozvíjející se ekonomiky | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Povětrnostní podmínky | Vývoj technologií | Technologický vývoj | Investoři na akciovém trhu | Obchod a mezinárodní ekonomie | Obchod a mezinárodní ekonomika | Suroviny | Audit výroby | Audit výroby 737 MAX | Audit výroby 737 | Současný stav | Mike Whitaker | FAA Mike Whitaker | Alaska Airlines | Udržení cenové stability | Kontext | Případové studie | Historické momenty | Zásobníky plynu | Financial | Rezervy | Přírodní katastrofy | Konflikty | Ekonomické faktory | Vlády | Výhody | Karty | Nejchudší země | Skupina MOL | Průběh obchodu | Nová guvernérka turecké centrální banky | Nová guvernérka | Hafíze Gaye Erkanová | Hlavní úrokové sazby v Turecku | Meziroční vývoj jádrové inflace v Turecku | Vývoj jádrové inflace v Turecku | Vývoj stavu devizových rezerv v Turecku | Oznámení | Monopol | Občané | Vlajka OSN | Logo WTO | Vlajka NATO | Logo IMF | Úvod do mezinárodních vztahů | Aktéři mezinárodních vztahů | Státy a jejich zájmy | Geopolitické konflikty | Mocenské struktury | Dopad na hospodářství | Mezinárodní spolupráce | Budoucnost mezinárodních vztahů | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Migrace | Mezinárodní pracovní síla | Pracovní síla | Měkká síla a kulturní výměna | Měkká síla | Kulturní výměna | Současné globální výzvy | Globální výzvy | Vliv technologií a digitální éry | Vliv technologií | Digitální éry | Vztahy velmocí | Fungování | Organizace Severoatlantické smlouvy | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | Evropská unie (EU) | Mezinárodní měnový fond (IMF) | OSN a WTO | OSN a NATO | EU a OSN | IMF a OSN | EU a NATO | Obchodní a mezinárodní dohody | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | Obchodní dohoda s Evropskou unií | Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU) | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik | Trans-Pacifik (TPP) | Trans-Pacifik | TPP | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství (CFTA) | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Dohoda RCEP | RCEP | Regional Comprehensive Economic Partnership | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Pařížská dohoda o klimatu | COP21 | Pařížská dohoda o klimatu (COP21) | Dohoda o klimatu (COP21) | Dohoda o klimatu | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Vliv mezinárodních vztahů | Robert Gilpin | Madeleine Albright | Amartya Sen | Nejlepší způsob | Lawrence Summers | Mark Mobius | Kenneth Waltz | Global Conflict Tracker | George F. Kennan | John F. Kennedy | Rozsah konfliktů a jejich význam | Rozsah konfliktů | Začátek porozumění | Co jsou mezinárodní konflikty? | Diplomatické napětí | Ozbrojené konflikty | Fungování mezinárodních konfliktů | Příčiny konfliktů | Aktéři | Mezinárodní spolupráce a řešení | Dlouhodobé důsledky | Humanitární důsledky | Mírové procesy | Mírové procesy a dohody | Předcházení konfliktům | Celý svět | Kulturní rozdíly | Nekonvenční konflikty | Vliv médií | Ekonomická závislost | Faktory ovlivňující mezinárodní konflikty | Politické soupeření | Náboženské a etnické rozdíly | Etnické rozdíly | Ekonomické zájmy | Vliv mocenských struktur | Nedostatek komunikace | Zahraniční intervence | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | Bybit Powered | SATOS | Bybit Powered by SATOS | Bybit Ben Zhou | Sociální hnutí | Mezinárodní kontext | Cloudové služby | Inovace v zemědělství | Produkty a služby | Sankce a embarga | Význam embarg a sankcí | Význam embarg | Politický nátlak | Bezpečnostní zájmy | Hospodářský vliv | Sankční opatření | Diplomatické sankce | Vojenské sankce | Individuální sankce | Embargo na palivo a potraviny | Embargo na palivo | Sankce v oblasti technologií a vědy | Sankce v oblasti technologií | Důsledky embarg a sankcí | Důsledky embarg | Dlouhodobý vliv | Politické důsledky | Důležité úvahy | Následná stabilita | Zneužívání sankcí | Legitimita a akceptace | Pravidla a provádění | Faktory ovlivňující embarga a sankce | Faktory ovlivňující embarga | Politické důvody | Bezpečnostní hrozby | Ekonomie a obchod | Humanitární ohledy | Geopolitické zájmy | Síla a možnosti země | Možnosti země | Historické kontexty | Dopad embarg a sankcí na hospodářství | Dopad embarg a sankcí | Dopad embarg | Blokování finančních prostředků | Omezení obchodu | Zrušení půjček a investic | Zrušení půjček | Výdaje velvyslanců | Zrušení dohod | Zbrojní embarga | Zakázané vstupy | Odmítání kulturní výměny | Kulturní a sportovní sankce | Sportovní sankce | Zákaz víz | Omezení dovozu | Omezení dovozu pohonných hmot | Omezení při přechodu | Implementace AI | IT firmy | Typy zdrojů energie | Struktura a správa energetického odvětví | Správa energetického odvětví | Těžba a získávání surovin | Získávání surovin | Distribuce a přeprava | Spotřeba a ekonomika | Inovace v energetickém odvětví | Závislost na dovozu energie | Regulační politiky | Energetická diverzifikace | Vliv energetických monopolů | Energetická infrastruktura | Tranzitní země | Spotřebitelské vzorce | Sociální vliv | Faktory ovlivňující energetické zdroje | Legislativní rámce | Inovativní vývoj | Vliv energetických zdrojů na hospodářství | Různé typy zdrojů energie | Služby | Environmentální události | Co jsou environmentální události? | Jak fungují environmentální akce? | Environmentální akce | Škody a ztráty | Náklady na opravy | Náklady na opravy a obnovu | Ztráta příjmů | Vliv na energii | Vliv na energii a dodávky | Změny průměrného pojistného | Kdo řídí environmentální události? | Faktory ovlivňující environmentální události | Přírodní faktory | Lidské faktory | Klimatické podmínky | Zeměpisné podmínky | Ekonomická činnost | Eroze půdy | Znečištění a odpady | Ekologické trendy a inovace | Ekologické trendy | Inovativní technologie | Aspekty týkající se environmentálních událostí | Sociální dopady | Environmentální spravedlnost | Riziko zeleného dluhu | Přizpůsobení se změnám | Spolupráce a globální koordinace | Globální koordinace | Vzdělávání a informovanost veřejnosti | Informovanost veřejnosti | Zabezpečení potravin a vody | Zabezpečení potravin | Bouře a povodně | 21. století | Vliv environmentálních událostí na hospodářství | Chris Sacca | Nicholas Stern | Eulerův diagram | Mezinárodní dohody a organizace | Jak fungují mezinárodní dohody | Vliv na ekonomiku | Kdo řídí mezinárodní dohody | Co má na to vliv? | Výzvy globalizace | Konflikty a spory | Národní zájmy | Globální zájmy | Demokracie a legitimita | Rozvojová spolupráce | Mírové mise | Dohled a provádění | Mezinárodní organizace a smlouvy | Dohoda Severoatlantické aliance | Kjótský protokol | Organizace pro bezpečnost | Severoevropská dohoda | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Smlouva o zákazu jaderných zkoušek | CTBT | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | NPT | Smlouva o volném obchodu | Transpacifické partnerství | Antarktická smlouva | Riziko politických a environmentálních událostí | Spolupráce a přístup na trhy | Odpovědnost a udržitelnost | Odpovědnost | Co se vyplatí sledovat? | Zpracování osobních údajů | Neoprávněné zpracování osobních údajů | Fungování společnosti | CryptoByte | Slush | Marek “Slush” Palatinus | Jakub Kovář | KvaPay | 2Bminer | 2Bminer.com | Klíč k budoucnosti | Co jsou technologické inovace? | Jak fungují technologické inovace? | Výzkum a vývoj | Testování a zlepšování | Komercializace | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Zvýšení produktivity | Vytváření nových odvětví | Zlepšení kvality života | Kdo řídí technologické inovace? | Mariana Mazzucato | Rizika a etické otázky | Vzdělávání a odborná příprava | Odborná příprava | Regulace a politická řešení | Globální spolupráce | Inovativní hnací motory | Startupy a ekosystémy pro inovace | Vliv na trhy práce | Udržitelné inovace | Nepřímé inovace | Rychlý vývoj | Startupy a ekosystémy | Ekosystémy pro inovace | Ekosystémy | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Perspektivy technologických inovací | Kybernetická bezpečnost | Vliv na zdravotnictví | Regulatory technology | Regtech | Digitální banky | Rozvoj chytrých telefonů | Blockchain a kryptoměny | Robotika a automatizace | Biotechnologie | Nové léky | Faktory ovlivňující technologické inovace | Společenské trendy | Paul Romer | Erik Brynjolfsson | Andrew McAfee
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Bezpečné investice
Bezpečnější investice
Bezpečnější měny
Bezpečné měny
Bezpečné přístavy
Bezpečné uložení digitálních měn
Bezpečné útočiště
Bezpečné útočiště pro investory
Bezpečné zásobování
Bezpečné zásobování plynem

Následující klíčová slova

Bezpečnosti na internetu
Bezpečnost nejbezpečnějších investic
Bezpečnostní analytici
Bezpečnostní analytik
Bezpečnostní firmy
Bezpečnostní hrozby
Bezpečnostní mezery
Bezpečnostní nástrahy nové měny
Bezpečnostní odborník
Bezpečnostní síly