Neděle 14. července 2024 03:22
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
InstaForex ETF

Robinhood

img

US OPEN: Rivian narostl o 35 % na partnerství s Volkswagenem

26.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco níže, po poněkud slabším obchodování během první poloviny evropské hotovostní seance. S&P 500 otevřel o 0,2 % níže, Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,1 %, malý Russell 2000 se při zahájení seance propadl o 0,8 %.
img

US OPEN: Rivian narostl o 35 % na partnerství s Volkswagenem

26.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco níže, po poněkud slabším obchodování během první poloviny evropské hotovostní seance. S&P 500 otevřel o 0,2 % níže, Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,1 %, malý Russell 2000 se při zahájení seance propadl o 0,8 %.
img

Cena Dogecoinu roste uprostřed rostoucích investic Arthura Hayese do DOGE, co bude dál?

19.06.2024 Cena Dogecoinu dnes stoupá na pozadí širšího oživení trhu, zatímco nedávný velrybí přesun vzbuzuje obavy. Nedávný komentář Arthura Hayese však podpořil náladu na trhu.
C:\fakepath\Gamestop.jpg

O akcie firmy GameStop je díky diskusním fórům znovu velký zájem

03.06.2024 Akcie americké společnosti GameStop jsou zhruba po třech letech díky diskusním fórům a dalším internetovým skupinám opět v centru pozornosti investorů. V neděli o sobě totiž dal znovu vědět obchodník Keith Gill, který sdílel snímek s výpisem z makléřského účtu, na němž je vidět, že k pátku minulého týdne držel akcie GameStop v celkové hodnotě 115,7 milionu dolarů (2,6 miliardy Kč). Informuje o tom server CNBC.
img

US OPEN: Americké aerolinky klesají po upozornění na zisk od American Airlines

29.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní obchodování níže – S&P 500, Dow Jones a Nasdaq se na začátku seance obchodovaly přibližně o 0,7 % níže, zatímco Russell s malou kapitalizací klesl o více než 1,6 %.
img

Robinhood si po úspěšném týdnu připisuje téměř 11 % 🎯

17.05.2024 Společnost Robinhood (HOOD.US) zaznamenala tento týden prudký nárůst objemu obchodů díky zvýšené aktivitě na trhu s akciemi GameStop a dalšími meme akciemi, což v počátku obchodování zvýšilo její akcie o více než 11 %. Analytici Bank of America zvýšili hodnocení společnosti Robinhood na „Buy“ a očekávají trvalý vzestup maloobchodní angažovanosti v letech 2024 a 2025. Tento pozitivní sentiment se odráží v nedávné zprávě o výsledcích hospodaření firmy, která překonala odhady zejména díky robustním objemům obchodů s kryptoměnami. Bank of America vyzdvihla zrychlující se organický růst a atraktivní ocenění ve světle silných čtvrtletních zisků.
img

Slabý trh práce pomohl trhům

10.05.2024 Hlavní zámořské trhy zakončily včerejší obchodování v plusu (S&P 500 +0,5 %, Nasdaq 100 +0,3 %, DJIA +0,8 %). Společnost Equinix reportovala výsledky za první čtvrtletí letošního roku a pozitivní překvapení ji vyneslo o 11,5 % výše. Naopak se nezadařilo společnosti Arm Holdings, akcie propadly o 2,3 %. Negativní nálada se přenesla i na konkurenční Nvidii, která propadla o 1,8 %. Ještě hůře odnesla report výsledků videoherní platforma Roblox, jejíž akcie včera oslabily o 22,1 %. Pozitivní překvapení přinesly výsledky obchodní platformy Robinhood, ta na ně reagovala poměrně vlažně a v průběhu obchodní seance se dokonce propadla do záporných hodnot, aby uzavřela 3,1 % pod středečním závěrem.
img

Ranní komentář: Pád Uberu a Shopify, Dutch Bros jako konkurent Starbucks?

09.05.2024 Včerejší seance byla opět o korporátních výsledcích. Pod tlak se dostaly hlavně společnosti Uber a Shopify a po uzavření burz také společnost ARM. Rostly naopak Robinhood a Vistra, která zdá se těží z očekávaného růstu poptávky po elektřině kvůli rozvoji AI. Pěkná čísla nabídla také společnost Dutch Bros.
img

Ranní komentář: Trhy přešlapují na místě, výsledky Disney a Ferrari

08.05.2024 Americké indexy si včera své valuace podržely a zakončily seanci bez větších změn. Z jednotlivých titulů stály za pozornost hlavně akcie společnosti Disney, které se propadly po výsledcích o téměř deset procent. Dnes budou čísla za 1Q reportoval společnosti Uber, Airbnb, ARM, Robinhood, nebo Shopify.
img

Nejdůležitější zprávy o společnostech na sledování pro tento týden (06.05.2024)

06.05.2024 Zprávy o zisku za 1. čtvrtletí 2024 od největších amerických společností již byly zveřejněny, ale to neznamená, že sezóna vykazování skončila. Kalendář výdělků zůstává plný a zatímco největší společnosti již informovaly, stále zbývá několik velkých společností, které mají zveřejnit své příjmy tento týden. Mezi vrcholy tohoto týdne lze najít:
img

US Open: Wall Street na konci čtvrtletí bojuje o směr 📌

27.03.2024 Ve středu se indexy otevírají bez jasného směru. US500 získává 0,10 % na 5280 bodů, zatímco US100 zaznamenává mírný pokles o 0,25 % na 18400 bodů. Nižší volatilita na trhu v tomto týdnu může být ovlivněna sváteční náladou související s nadcházejícími velikonočními svátky a menším počtem makroekonomických publikací po intenzivním minulém týdnu. Klíčovou událostí tohoto týdne je páteční vydání zprávy o inflaci PCE. Reakce trhu však bude kvůli delšímu prázdninovému víkendu omezená a bude možné ji sledovat po víkendu v dubnu.
img

Nervózní propad v zámoří

15.03.2024 Zámořské trhy včera lehce ztrácely, když S&P 500 i technologický Nasdaq odepsaly shodně 0,3 %. Mezi nejvíce rostoucí akcie včerejšího dne můžeme zařadit společnost Turtle Beach Corporation, která po reportu uspokojivých výsledků narostla o 26,5 %. Dařilo se i online obchodní platformě Robinhood Markets, která přidala 5,2 %. Společnost Lithium Americas narostla o 4,7 %. Hodnota akcií sociální platformy Hello Group klesla o 22,3 %. CEO společnosti Under Armour, Stephanie Linnartz, odstoupí a bude nahrazena zakladatelem společnosti Kevinem Plankem. Na tuto zprávu reagovaly akcie Under Armour poklesem o 10,7 %. Výrazněji poklesly taktéž akcie společností angažujících se v technologiích umělé inteligence. Nvidia propadla o 3,2 % a AMD dokonce o 4 %.
img

Vliv inflace: jak zprávy ovlivňují akcie, dolar a výnosy dluhopisů

15.03.2024 Podle ministerstva práce se index cen výrobců (PPI) pro konečnou poptávku minulý měsíc zvýšil o 0,6 %, čímž překonal odhad růstu o 0,3 %, který předpovídali dotázaní ekonomové, po neočištěném růstu o 0,3 % v lednu.
img

US Open: Hrozí korekce na akciovém trhu? ✂

14.03.2024 Konec tohoto týdne vypadá napínavě. Trhy jsou svědky mírného návratu k bezpečným aktivům, přičemž dolar (USD) i výnosy 10letých amerických dluhopisů výrazně rostou. Příští týden je naplánováno rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách a konference předsedy Jeroma Powella. Přestože ponechání úrokových sazeb na současné úrovni je téměř jisté, trhy budou pozorně sledovat Powellova prohlášení ohledně příštího snížení. V posledních několika týdnech trhy ovládala euforie, kdy kapitál proudil do rizikových aktiv, jako jsou akcie a bitcoiny. Dnešní silný dolar může být předzvěstí blížící se korekce na akciových trzích, které se od začátku letošního roku téměř nepřetržitě pohybují ve vzestupném trendu.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše po včerejším propadu po CPI

14.02.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco výše po včerejším propadu po CPI. S&P 500 posílil o 0,6 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % výše, Nasdaq vyskočil o 0,8 % a malý Russell 2000 vzrostl o 1,5 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v USA v centru pozornosti

13.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem, a to navzdory včerejšímu smíšenému obchodování na Wall Street a dnešnímu optimistickému obchodování v Asii. Německý DAX klesá o 0,5 %, britský FTSE 100 se obchoduje o 0,2 % níže, francouzský CAC40 klesá o 0,3 % a nizozemský AEX se propadá o téměř 0,8 %.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (12.02.2024)

12.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 už trvá zhruba měsíc. Většina amerických společností s velkou kapitalizací již oznámila své výsledky. Výsledková sezóna pro malé společnosti však ještě zdaleka neskončila, již oznámilo méně než 30 % akcií Russell 2000.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níže, GitLab po výsledcích roste

05.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci mírným poklesem. Poklesy ve Spojených státech přicházejí navzdory poměrně solidní evropské seanci, kde se hlavní indexy ze starého kontinentu obchodují výše. USD a americké indexy mohou zaznamenat větší volatilitu kolem 16:00, kdy budou zveřejněny dvě důležité zprávy ze Spojených států - výrobní index ISM za listopad a také zpráva JOLTS o volných pracovních místech za říjen.
img

Robinhood se propadá o 9% po výsledcích za 3. kvartál

08.11.2023 kcie Robinhood Markets (HOOD.US) se dnes v premarketu obchodují o 9 % níže. Pokles je reakcí na to, že společnost včera po skončení seance zveřejnila zprávu o výsledcích za třetí čtvrtletí. Zprávu lze nejlépe popsat jako smíšenou. Pojďme se rychle podívat na report!
img

Ekonomický kalendář: Zpráva API o ropě, projevy centrálních bankéřů

07.11.2023 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po nevýrazném obchodování během asijsko-pacifické seance, kdy indexy z tohoto regionu klesaly. Nadcházející den vypadá z hlediska zveřejňovaných údajů klidně. Naplánováno je několik druhořadých zpráv z Evropy a Spojených států a také týdenní zpráva API o zásobách ropy. Dnes vystoupí řada členů Fedu a ECB, což může přispět k volatilitě na FX. Mezi dnešními zprávami o výsledcích lze nalézt společnosti Uber Technologies a Robinhood Markets.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (11.6.2023)

06.11.2023 Většina největších a nejznámějších amerických společností již oznámila své finanční výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Nicméně proud zveřejňovaných zisků je stále silný. Mezi společnostmi, které mají tento týden podat zprávu, lze najít Robinhood Markets (úterý), Uber Technologies (úterý), Walt Disney (středa), Virgin Galactic (středa), Plug Power (čtvrtek) a mnoho dalších. Níže je uveden plán klíčových vydání Wall Street tento týden.
img

Ekonomický kalendář: Snížení ratingu Fitch, zpráva o zaměstnanosti ADP v centru pozornosti

02.08.2023 Trhy s futures ukazují na nižší otevření dnešní evropské hotovostní seance. Futures na EuroStoxx se v době tisku pohybují přibližně o 0,8 % níže. Děje se tak v souvislosti s nárůstem averze k riziku po snížení úvěrového ratingu USA agenturou Fitch. Agentura Fitch snížila úvěrový rating USA z AAA na AA+ poté, co jej v květnu zařadila do negativního režimu. Tato zpráva bude pravděpodobně i dnes pokračovat v titulcích novin.
img

Hlavní akciové výsledky, které je třeba sledovat tento týden (31.07.2023)

31.07.2023 Výsledková sezóna na Wall Street za 2. čtvrtletí je v plném proudu. Minulý týden se investoři dočkali výsledkových zpráv od některých předních amerických technologických společností, ale tento týden je čekají další. Hlavními událostmi tohoto týdne jsou hospodářské výsledky společností Apple a Amazon (obě ve čtvrtek po uzavření trhu), ale naplánována je i řada dalších pozoruhodných zpráv, mj:
C:\fakepath\trader-31072023-37-zm.png

Reuters: Makléř eToro prodá na sekundárním trhu akcie za 120 milionů dolarů

31.07.2023 Globální makléřská společnost eToro, která je z Izraele, nabídne na sekundárním trhu akcie za 120 milionů dolarů (2,6 miliardy Kč). S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Krok přichází déle než rok poté, co firma zrušila plán vstoupit na burzu ve Spojených státech. Podnik nabízí makléřské služby v mnoha zemích světa včetně České republiky.
img

Čeká nás velké oznámení pro Polygon MATIC? 💡

10.07.2023 Tento týden má Polygon Technology zveřejnit tokenomiku pro nedávno oznámený Polygon 2.0. Z hlediska cenové akce je tokenomika skutečně jedním z nejdůležitějších aspektů čtyř oznámení v plánu upgradu Polygonu. Investoři po upgradu obdrží více informací o dodávce tokenů a vlastnictví. V současné době zůstává nejisté, zda bude existovat nový token nebo zda bude použit stávající MATIC, stejně jako to, jak se bude zásoba tokenů časem vyvíjet. Tyto faktory budou mít přímý dopad na cenu v dlouhodobém horizontu.
img

Arthur Hayes se ve svém nedávném Crypto Trader Digestu zabývá dopadem koncentrace bohatství na kryptoměnové trhy

19.06.2023 Arthur Hayes, spoluzakladatel a bývalý CEO BitMEX, jedné z předních světových platforem pro obchodování s deriváty, 16. června vydal svůj nejnovější esej „Fungible“, neboli „Zaměnitelný“. Tento Crypto Trader Digest se zaměřoval na čtyři v poslední době nejčastěji rezonující témata v odvětví.
img

Cardano a problém SEC: jak by CIP-1694 mohl poskytnout řešení?

08.06.2023 Klasifikace Cardana a dalších nově vznikajících tokenů jako neregistrovaných cenných papírů, kterou provedla americká Komise pro cenné papíry (SEC) ve svém vysoce prestižním případu proti Binance, vyvolala šok v celém kryptografickém průmyslu a zanechala jej zahalený pochybnostmi a nejistotou.
img

Stihnou instituce zachránit krypto, než zmizí drobní investoři?

13.02.2023 S rokem 2022 se takřka ideální prostředí pro spekulativní aktiva změnilo v pravý opak. Kryptoměny čelí zásadním výzvám.
img

Ekonomický kalendář:Projevy členů Fedu, Disney výsledky

08.02.2023 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření evropské seance. Asijské akciové trhy byly ve středu smíšené, když investoři hodnotili poslední poznámky předsedy Fedu Jerome Powella, kde řekl, že bude pravděpodobně zapotřebí další zvýšení sazeb, pokud trh práce zůstane silný, ale tvrdí, že dezinflace začala. Podíváme-li se na ekonomický kalendář na den dopředu, vidíme, že nejsou naplánovány téměř žádné zprávy. Projevy centrálních bankéřů dnes vypadají jako nejpravděpodobnější zdroj volatility. Nejvíce očekávaný projev zazní od Williamse z Fedu (15:15 ) a Wallera (19:45). Obchodníci s energiemi se zaměří na zprávu EIA v 16:30. V neposlední řadě se dnes řada amerických společností chystá reportovat výsledky, přičemž nejvýznamnějšími jsou Disney a Uber.
img

Reporty top firem pro tento týden (06.02.2023)

06.02.2023 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2022 stále pokračuje. Zatímco americké Big Tech společnosti již zveřejnily své reporty minulý týden, stále ještě zbývají některé velké americké společnosti. Tento týden ve středu bude zveřejněn report jednoho člena Dow Jones - Walt Disney. Týden začne zveřejněním zisků od amerických videoherních společností, Activision Blizzard a Take-Two Interactive zveřejní své reporty po uzavření trhu. Zprávy od společností jako Uber Technologies, Robinhood Markets, PayPal nebo PepsiCo budou zveřejněny v pozdější části týdne.
C:\fakepath\FTX.jpg

Kryptoměny kvůli problémům kryptoburzy FTX třetí den po sobě výrazně oslabují

10.11.2022 Kryptoměny třetí den po sobě výrazně oslabují. Kryptoměnová burza Binance ve středu oznámila, že se rozhodla odstoupit od plánovaného převzetí rivala FTX. Ten se dostal do finančních problémů, což podkopává stabilitu celého trhu s kryptoměnami. Kauzou se podle zdrojů Reuters a agentury Bloomberg zabývají americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) a tamní ministerstvo spravedlnosti. Největší kryptoměna bitcoin se pokouší zotavit z dvouletého minima.
img

Propad akcií Robinhood 📉 Padlá krypto burza FTX má stále podíl ve společnosti?

09.11.2022 Akcie společnosti Robinhood (HOOD.US), která nabízí platformu pro obchodování s kryptoměnami popilar, včera ztratily 20 % a dnes před otevřením burzy se obchodují níže v souvislosti s akvizicí FTX společností Binance a přílivem neutěšených nálad na trhu s kryptoměnami. Zkrachovalá burza FTX ve společnosti pravděpodobně stále drží významný podíl:
img

Ekonomický kalendár: Všetky oči na Fed!

02.11.2022 Akciové trhy v Európe sú dnes pripravené na vyššie otvorenie, keďže obchodníci sa pripravujú na veľmi očakávané zasadnutie FEDu. Americká centrálna banka oznámi rozhodnutie o menovej politike o 19:00, po ktorom bude o 19:30 nasledovať tlačová konferencia predsedu Powella. Zatiaľ čo sa všeobecne očakáva, že Fed zvýši úrokové sadzby o ďalších 75 bázických bodov, investori sa zamerajú na jeho budúce usmernenia v rámci nedávnych špekulácií, že by mohol čoskoro spomaliť tempo zvyšovania sadzieb. Na druhej strane, solídne údaje o HDP, robustné údaje o pracovných miestach v USA, silná jadrová PCE inflácia a aktivita v továrňach v USA signalizovali, že predchádzajúce zvýšenia sadzieb ešte musia stlmiť ekonomickú dynamiku a udržať Federálny rezervný systém v kurze, aby zostal agresívny. Okrem Fedu môžu správy ADP o 13:15 a údaje o zásobách ropy DOE o 15:30 vyvolať určitú volatilitu na USD a rope.
img

Předpovědi cen dogecoinu jsou nyní býčí, protože Elon Musk znovu převzal Twitter?

05.10.2022 Cena dogecoinu dnes vzrostla téměř o 9 %, protože akvizice Elona Muska na Twitteru je zpět na pořádku dne. Obnoví se dogecoin na svá maxima z roku 2021?
img

Ekonomický kalendář: USA služby ISM, DOE report

03.08.2022 Futures trhy naznačují, že dnešní evropská hotovostní seance začne beze změny. V centru pozornosti zůstává Tchaj-wan. Čína v reakci na Pelosiovu návštěvu oznámila, že v nadcházejících dnech bude kolem ostrova pořádat živá požární cvičení. Zatímco napětí mezi Spojenými státy a Čínou roste, šance na přímou vojenskou konfrontaci jsou spíše mizivé. Nicméně trhy jsou náchylné k výkyvům a obchodníci by měli mít toto hlavní riziko na paměti.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Hodnota technologických firem oblíbených za pandemie klesla o půl bilionu USD

18.07.2022 Hodnota finančně technologických firem, které zazářily hlavně za pandemie, kdy lidé museli zůstávat doma, už se na akciových burzách snížila téměř o půl bilionu dolarů (asi 12 bilionů Kč). Od začátku roku 2020 se jen ve Spojených státech vydalo na burzu více než 30 takových podniků, ukazují data společnosti CB Insights. Investoři v té době věřili, že podobné firmy budou těžit z dlouhodobého trendu postupné digitalizace, kterému pandemie zpočátku hodně nahrávala.
img

Ekonomický kalendár: HDP za 1. štvrťrok z USA, nemecká inflácia za apríl

28.04.2022 Futures trhy poukazujú na vyššie otvorenie dnešnej európskej seansy. Futures na DAX sa obchodujú viac ako 100 bodov nad včerajšou uzatváracou cenou. Deň, ktorý je pred nami, vyzerá zaujímavo vďaka zverejneniam makier najvyššej úrovne, ako aj niektorým zverejneniam hospodárskych výsledkov. O 14:00 bude zverejnená predbežná správa CPI za apríl z Nemecka, ktorá by mala ukázať mierne spomalenie rastu cien. Správa HDP za 1. štvrťrok v USA bude zverejnená o pol hodiny neskôr, takže obchodníci môžu očakávať, že EURUSD bude skoro popoludní volatilnejší. Pokiaľ ide o hospodárske výsledky, investorom budú okrem iného ponúkané finančné správy od spoločností Amazon, Apple, Twitter a Intel.
img

Bitcoin (BTC) neklesne pod 24 500 USD

18.04.2022 Bitcoin pod vlivem negativní dynamiky akciového trhu již druhý týden v řadě klesá. K hlavnímu poklesu BTC minulý týden došlo v pondělí na pozadí znatelného poklesu amerických akciových indexů.
C:\fakepath\eurusd-03042022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie ve Spojených státech posílila březnová statistika z trhu práce

03.04.2022 Akcie ve Spojených státech na počátku nového kvartálu mírně posílily po zveřejnění příznivé březnové statistiky z trhu práce. Ta by mohla přimět americkou centrální banku (Fed), aby pokračovala ve zpřísňování své měnové politiky. Na forexovém trhu zpevňoval dolar.
img

Neuvěřitelná rally na amerických a evropských akciových trzích pokračuje

30.03.2022 Americké akcie v úterý rostly v rámci velké rally uprostřed optimismu ohledně pokroku v rozhovorech mezi Ruskem a Ukrajinou. Většina výnosů státních dluhopisů v rámci rostoucího trendu klesla.
img

Akcie Robinhood prudko rastú po tom, čo spoločnosť predĺžila obchodné hodiny

29.03.2022 Akcie spoločnosti Robinhood Markets (HOOD.US) vzrástli o 26,0 % počas dnešnej seansy po tom, čo prevádzkovateľ obchodnej platformy oznámil, že predlžuje svoje obchodné hodiny. Používatelia teraz môžu na platforme obchodovať od 7:00 do 20:00 ET. "Naši zákazníci nám často hovoria, že pracujú alebo sú zaneprázdnení počas bežných trhových hodín, čo obmedzuje ich schopnosť investovať podľa vlastného plánu alebo vyhodnocovať a reagovať na dôležité správy z trhu," uviedol Robinhood v utorok na blogu.
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
C:\fakepath\top-28012022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.01.2022 1) Akcie BHP Group se dnes naposledy obchodují jako člen britského akciového indexu FTSE 100. V pondělí je v indexu vystřídá Airtel Africa. Přecházelo tomu rozhodnutí společnosti sjednotit svoji strukturu do jediného listingu v Sydney.
img

Robinhood spustí krypto peněženky

21.01.2022 Čtvrteční příspěvky na blogu Robinhood Markets Inc ukázaly, že společnost zavede pro 1 000 uživatelů krypto peněženky, které jim umožní odesílat a přijímat kryptoměny prostřednictvím jejich brokerských účtů.
C:\fakepath\top5-12112021-22-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.11.2021 1) Největší ruská ropná společnost Rosněfť vytvořila od ledna do září čistý zisk 696 miliard rublů (214 miliard Kč), což je rekord. Ve stejném období loni byla firma kvůli dopadům koronavirové krize a následnému poklesu poptávky ve ztrátě 177 miliard rublů. Firma také prodala podíl v projektu Vostok Oil.
img

Řetězec rychlého občerstvení Burger King nabízí kryptoměny k nákupu jídla zdarma

01.11.2021 Burger King začal spolupracovat se společností Robinhood, aby zákazníkům mohl rozdávat kryptoměny zdarma. To je znamení, že oblíbenost digitálních aktiv roste.
C:\fakepath\ethereum.jpg

Kryptoměna ethereum zaznamenala rekord, squid posílil o 2300 procent

29.10.2021 Po bitcoinu druhá největší kryptoměna ethereum dnes vystoupala nad 4400 dolarů (přes 96.800 Kč), a překonala tak předchozí rekord 4380 dolarů z 12. května. Přispěla k tomu technická aktualizace sítě ethereum. O 2300 procent posílila za několik dní kryptoměna squid, která těží z popularity jihokorejského seriálu Hra na oliheň z produkce americké internetové televize Netflix.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin klesl pod 60.000 dolarů, roste kryptoměna šiba-inu

27.10.2021 Bitcoin dnes po nedávném růstu klesl pod hranici 60.000 dolarů (1,3 milionu Kč). Největší a nejstarší kryptoměna se podle agentury DPA dostala pod tlak v souvislosti s nepříliš dobrou náladou na trzích, která zvlášť nepřeje rizikovým aktivům, za které je bitcoin považován. Prudký růst ale zažívá nová kryptoměna šiba-inu.
C:\fakepath\trader-18102021-44-zm.PNG.png

Deset procent nejbohatších Američanů vlastní rekordních 89 pct. akcií v USA

18.10.2021 Deset procent nejbohatších Američanů nyní vlastní 89 procent všech amerických akcií, což je rekordní údaj, který upozorňuje na roli akciového trhu při zvyšování nerovnosti v bohatství. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila centrální banka USA (Fed).
img

🎆GitLab IPO na XTB❗

14.10.2021 GitLab Inc (GTLB.US), softvérová spoločnosť, dnes debutovala na burze Nasdaq. Počiatočné cenové rozpätie IPO stanovené spoločnosťou GitLab Inc. bolo 55-60 dolárov za akciu. Tento týždeň však bol kvôli silnému dopytu posilnený na 66-69 dolárov za akciu. Medzitým začali akcie spoločnosti obchodovanie na hladine 94,25 dolára, čo jej prinieslo trhovú kapitalizáciu 13,48 miliardy dolárov.
img

GitLab Inc debutuje ve čtvrtek na burze!

13.10.2021 GitLab, all-remote softwarová společnost, se začne obchodovat na Nasdaqu už ve čtvrtek. Její akcie budou k dispozici investorům v platformě xStation, jakmile se rozjede standardní obchodování. IPO v hodnotě cca $10 mld. se může zdát malé v porovnání s Coinbase nebo Robinhood, ale zákazníky společnosti jsou top světové technologické firmy a zaujme také nestandardní model fungování. Pojďme se ve zkratce nyní na business společnosti podívat!
C:\fakepath\akcie4.jpg

Hodnota primárních nabídek akcií je od ledna do září nejvyšší od roku 2000

30.09.2021 Zájem o primární veřejné nabídky (IPO) akcií ve světě se ve třetím čtvrtletí zmírnil z prudkého tempa na začátku roku. Za prvních devět měsíců ale hodnota více než 2000 primárních nabídek činila 412 miliard USD (9,1 bilionu Kč), což je více než dvojnásobek ve srovnání se stejným obdobím loni a zároveň nejvyšší hodnota od roku 2000. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila společnost Refinitiv.
img

Akcie spoločnosti Robinhood sa prepadli vďaka obavám z možného spomalenia aktivity obchodovania

19.08.2021 Akcie spoločnosti Robinhood (HOOD.US) sa obchodujú o 7% nižšie po tom, čo vlastník obľúbenej obchodnej aplikácie varoval pred spomalením obchodnej aktivity, predovšetkým v kryptomenách, v aktuálnom štvrťroku. Nedávno vo svojej prvej štvrťročnej správe spoločnosť uviedla, že jej štvrťročné príjmy v porovnaní s predchádzajúcim rokom vyskočili o 131%, čiastočne vďaka retailovým investorom, ktorí hľadali expozíciu na trhu s kryptomenami. Príjmy z obchodovania s kryptomenami dosiahli 233 miliónov dolárov, čo je viac ako polovica všetkých tržieb založených na transakciách vo výške 451 miliónov dolárov za druhý štvrťrok. Podiel kryptomeny na tržbách vyskočil na viac ako 51% zo 17% v prvom štvrťroku.
img

Akcie Robinhood po IPO spíše nestálé

19.08.2021 29. července 2021 měla společnost Robinhood Markets Inc. IPO. Přestože akcie startovaly velmi obtížně, když ceny krátce klesly pod cenu IPO (asi 38 USD za akcii), uzavírací cena 9. srpna byla 56,83 USD za akcii.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.8.2021

09.08.2021 Společnost ByteDance, majitel TikTok, oznámila plán IPO na hongkongské burze a to navzdory nepříznivému regulatornímu prostředí. Primární emise akcií by se mohla uskutečnit během 4Q21, případně začátkem příštího roku. Toto IPO bude čelit řadě regulatorních překážek. Vzhledem k počtu uživatelů budou čínské autority rozhodovat o tom, zda úpis povolí. Nicméně jde o určitý znak, že čínské firmy zcela neopouští kapitálový trh.
C:\fakepath\eurusd-08082021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA většinou zpevňovaly, indexy Dow Jones a S&P 500 jsou na rekordu

08.08.2021 Akcie ve Spojených státech v pátek uzavřely bez jednoznačného směru. Dow Jonesův index je na dalším rekordu, stejně jako širší index S&P 500, naopak index Nasdaq Composite oslabil. Díky příznivé zprávě o trhu práce se dařilo cyklickým titulům, u kterých se očekává, že si povedou dobře, když se ekonomika zotavuje. Slábly ale růstové tituly jako Apple, Microsoft nebo Amazon. Na forexovém trhu posiloval dolar.
C:\fakepath\eurusd-05082021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 5.8.2021

05.08.2021 Akcie ve Spojených státech včera uzavřely smíšeně. Z úterního maxima sestoupil dolů širší index S&P 500 a oslabil i Dow Jonesův index. V ziscích ale dál pokračoval technologický index Nasdaq. Akcie reagovaly na zprávu o prudkém zpomalení tvorby pracovních míst v soukromém sektoru v minulém měsíci. Na forexovém trhu se po počátečním poklesu zotavil americký dolar.
img

📈 Akcie Robinhoodu vystřelily o 65 %❗

04.08.2021 Robinhood dnes patří mezi nejvíce obchodované společnosti. Její akcie vystřelily o 65 % do blízkosti $77. Robinhood si tak napravuje reputaci po nepříliš úspěšném debutu na Nasdaqu v minulém týdnu. Obchodování akcie bylo již několikrát zastaveno kvůli vysoké volatilitě. Rostoucí pohyb začal včera poté, co známá investorka Cathie Wood oznámila nákup dalších 89 622 akcií do svého ARK Innovation ETF. Celkový počet akcií Robinhooodu v držení tohoto fondu se již vyšplhal na 682 031 kusů. Býčí momentum je podporováno také vzedmutím zájmu retailových investorů. Dle WallStreetBets tracker Swaggy Stocks se v chatu Redditu objevily zmínky o Robinhoodu více než 700x.
C:\fakepath\robinhood.jpg

Akcie Robinhood přidaly 65 procent, obchodování s nimi bylo pozastaveno

04.08.2021 Akcie makléřské společnosti Robinhood Markets přidaly po začátku dnešního obchodování 65 procent na asi 77 dolarů (1652 Kč). Nahoru je podle agentury Reuters vyhnal zájem uživatelů sociální sítě Reddit i nákupy známé investorky a šéfky investičního fondu Ark Invest Cathie Woodové. Obchodování s nimi bylo kvůli velké volatilitě pozastaveno. Informoval o tom dnes server CNBC.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 2.8.2021

02.08.2021 Čínská vláda oficiálně kvůli větší dostupnosti vzdělávání zakázala soukromým čínským vzdělávacím institucím fungovat na principu dosahování zisku. Kromě toho zakázaly tamní autority vzdělávacím společnostem získávat kapitál na zahraničních burzách nebo od zahraničních investorů obecně. Objevily se obavy, že tento regulatorní zásah může mít za následek konec současné praxe, kdy čínské firmy získávaly kapitál na zahraničních burzách.
img

📊 Akcia týždňa - Robinhood (30.07.2021)

30.07.2021 Hospodárske výsledky od hlavných amerických technologických spoločností tento týždeň pritiahli pozornosť akciových investorov. Na Wall Street však bola tiež pozorne sledovaná ďalšia udalosť - debut americkej spoločnosti Robinhood (HOOD.US), ktorá ponúka aplikáciu na obchodovanie vhodnú pre maloobchodníkov. Prvý deň obchodovania však možno považovať za veľké sklamanie, keďže akcie poklesli o 8%.
img

Robinhood IPO na XTB

29.07.2021 IPO akcií Robinhood Markets (HOOD.US) bolo stanovené na 38 dolárov, čo znamenalo celopodnikové ocenenie vo výške 32 miliárd dolárov. Pri cene IPO je ocenenie Robinhood vo výške 32 miliárd dolárov jedným z najvyšších ocenení IPO v tomto roku. Investori získali 55 miliónov akcií, z toho 52,37 milióna boli novo vydané akcie a 2,62 milióna boli akcie predané existujúcimi akcionármi.
C:\fakepath\top-29072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.07.2021 1) Americká makléřská společnost Robinhood Markets získala z primární veřejné nabídky akcií (IPO) 2,1 miliardy dolarů (45 miliard korun). Firma uvedla, že ve středu prodala 55 milionů akcií v ceně 38 dolarů za kus. To je sice na dolním konci plánovaného cenového rozpětí, ale přesto to z firmy, která je oblíbená mezi mladými začínajícími investory, letos činí jednu z nejlépe oceněných společností vstupujících na americký akciový trh. Dnes se s jejími akciemi začne obchodovat na trhu Nasdaq v New Yorku.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřská společnost Robinhood získala prodejem akcií 2,1 miliardy dolarů

29.07.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets získala z primární veřejné nabídky akcií (IPO) 2,1 miliardy dolarů (45 miliard Kč). Firma uvedla, že ve středu prodala 55 milionů akcií v ceně 38 dolarů za kus. To je sice na dolním konci plánovaného cenového rozpětí, ale přesto to z firmy, která je oblíbená mezi mladými začínajícími investory, letos činí jednu z nejlépe oceněných společností vstupujících na americký akciový trh. Dnes se s jejími akciemi začne obchodovat na trhu Nasdaq v New Yorku.
img

Startuje očekávané IPO aplikace Robinhood. Čeští investoři se ho mohou zúčastnit přes platformu Freedom24

28.07.2021 Dneškem startuje jeden z letošních nejočekávanějších vstupů na burzu – počáteční veřejná nabídka (IPO) aplikace Robinhood. Aplikace ze Spojených států umožňuje obchodování s akciemi, ETF ale i kryptoměnami bez provize a má aktuálně přes 17 milionů uživatelů. Dle časopisu Forbes očekává letos tržby ve výši 700 milionů dolarů, což představuje meziroční nárůst o 250 %. Robinhood předpokládá ocenění až na 35 miliard dolarů.
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
C:\fakepath\top-23072021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.07.2021 1) Akcie indické společnosti Zomato, která se zabývá rozvozem jídla do domu, po zahájení obchodování na burze v Bombaji téměř zdvojnásobily svou hodnotu. Vysoký růst předního indického startupu, tedy začínající technologické firmy, je příznivou zprávou pro další takové firmy, které chystají vstup na burzu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská fintech společnost Ant Group.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chce vstupem na burzu získat až 2,3 miliardy dolarů

19.07.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chce z chystané primární veřejné nabídky akcií (IPO) na trhu Nasdaq v New Yorku získat až 2,3 miliardy dolarů (50 miliard Kč). Firma dnes oznámila, že nabídne 55 milionů akcií v cenovém rozpětí 38 až 42 dolarů za akcii. S plánovaným oceněním celé firmy kolem 35 miliard dolarů (760 miliard Kč) by šlo o jednu z největších nabídek akcií.
C:\fakepath\eurusd-04072021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po zprávě o růstu počtu pracovních míst uzavřely na rekordech

04.07.2021 Akcie ve Spojených státech po statistice o červnovém růstu počtu pracovních míst posílily. Širší index S&P 500 a index Nasdaq uzavřely na nových maximech. Nejvíce se dařilo technologiím a komunikačním službám. Na forexovém trhu mírně oslabil dolar.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podal žádost o vstup na burzu, chce získat 100 milionů dolarů

02.07.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets ve čtvrtek podala přihlášku ke vstupu na burzu. V dokumentu, který je určen Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), mimo jiné uvádí, že by chtěla od investorů získat 100 milionů dolarů (zhruba 2,2 miliardy Kč). Firma provozuje on-line obchodní platformu Robinhood, podrobnosti k cílovému ocenění ani datum primární veřejné nabídky akcií (IPO) ale zatím nesdělila. Uvedla nicméně, že prostřednictvím své platformy spravuje přibližně 80 miliard dolarů a že má kolem 18 milionů uživatelů. Více než polovina z nich má investiční účet poprvé.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.7.2021)

01.07.2021 Konec první pololetí proběhl podle očekávání bez většího vzrušení a ani dnešní seance by neměla vyznačovat nadprůměrnou volatilitu. Zítra nás totiž čeká zveřejnění dat z amerického trhu práce, což bude na delší dobu nejzajímavější fundament. Americký dolar mezitím pokračuje v posílení a ropa drží vysoké úrovně.
img

Freedom24 nabídne Čechům příležitost účastnit se počáteční veřejné nabídky společnosti Robinhood

17.06.2021 Freedom Finance Europe Ltd nabízí českým investorům příležitost investovat do počáteční veřejné nabídky (IPO) společnosti Robinhood Markets Inc. Freedom Finance nedávno oznámila spuštění obchodní platformy Freedom24 v českém jazyce.
img

Hypotéky zdražují a dále zdraží. Česká národní banka totiž zvýší své úroky už zřejmě příští týden, těsnou většinou hlasů členů bankovní rady

16.06.2021 Bankovní rada České národní banky už za týden rozhodne o úrokových sazbách, ve hře je i první zvýšení úroků od loňského propuknutí pandemie. To by kromě jiného vytvořilo tlak na další růst hypotečních úroků. Průměrná sazba hypoték se podle dnešních dat Fincentrum Hypoindex vrátila už v květnu nad úroveň dvou procent, kde byla naposledy byla loni v říjnu. Doba ultralevných levných hypoték je definitivně pryč.
img

Freedom Finance Europe vstupuje na český trh s aplikací pro obchodování na burze Freedom24

14.06.2021 Platforma Freedom24 pro online obchodování cenných papírů vstoupila do Česka a pokračuje tak v expanzi společnosti Freedom Finance Europe na další evropské trhy. Prostřednictvím aplikace a platformy Freedom24 mohou klienti obchodovat s akciemi a burzovně obchodovanými fondy společností v USA, Evropě i Asii. Hlavní výhodou Fredoom24 je možnost soukromých investorů účastnit se tzv. IPO – počátečních veřejných nabídek. Platformu využívá aktuálně přes 230 000 investorů v 35 zemích světa.
img

Robinhood Financial LLC vstoupí na burzu

11.06.2021 Populární americký online broker Robinhood Financial LLC, který byl založen roku 2013 a spuštěn v roce 2015, způsobil revoluci v retailovém investování. Největším úspěchem firmy byla virtuální eliminace poplatků retailových obchodníků. Robinhood proměnil také věk členů své uživatelské základny – vzrostlo množství uživatelů ve věku nad 45 a pod 65 let. Podařilo se to především díky uživatelsky přívětivému rozhraní a jednoduchým a zábavným vzdělávacím materiálům společnosti. Robinhood o IPO zažádal 23. března 2021 a k samotnému zapsání by mohlo dojít už koncem tohoto června.[1]
C:\fakepath\top-21052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.05.2021 1) Dnešní den nepřinesl na asijsko-pacifické trhy výraznější změny cen. Japonská meziroční jádrová deflace v dubnu zůstala na březnové hodnotě 0,1 %, zatímco analytici očekávali její růst na 0,2 %. Akcie čínského technologického obra Tencent poklesly o 3,37 %, ačkoli firma oznámila 65% nárůst čtvrtletního zisku.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood umožní uživatelům kupovat v rámci primárních nabídek

21.05.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood začíná zavádět platformu, která umožní uživatelům její obchodní aplikace nakupovat spolu s fondy z Wall Street akcie v rámci primárních nabídek. Je to další krok v úsilí firmy o "demokratizaci" financí, uvedla agentura Reuters. Platforma by měla být zpřístupněna všem uživatelům v příštích týdnech.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
C:\fakepath\b-03052021-lv.gif

Postoj Mungera a Buffetta ke společnosti Robinhood

03.05.2021 Americký miliardář Charlie Munger, který je blízkým spolupracovníkem legendárního investora a filantropa Warrena Buffetta, ostře kritizoval nejznámější kryptoměnu bitcoin. Vývoj kolem této kryptoměny označil za "nechutný a v rozporu se zájmy civilizace". Informoval o tom server televize CNBC. Munger se dále opřel do makléřské společnost Robinhood Markets, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků. Buffett tyto drobné investory označil v sobotu na výroční valné hromadě společnosti Berkshire Hathaway za "gamblery".
C:\fakepath\Coinbase-20042021-1.png

Coinbase IPO: další způsob, jak mohou investoři profitovat z rozmachu kryptoměn?

20.04.2021 Americká kryptoměnová burza Coinbase bude příští týden poprvé uvedena na veřejný trh skrze přímou kotaci na akciový trh NASDAQ.
C:\fakepath\top-24032021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.03.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo v polovině týdne v minusu. Z hlavních burz v regionu uzavřely v plusu jen akcie v Austrálii. Na trzích byly cítit obavy stran dalšího vývoje pandemie covidu-19, když část světa začíná čelit třetí vlně koronaviru.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chystá vstup na burzu, podal předběžnou žádost

24.03.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chystá vstup na burzu a už předběžně podala žádost o primární veřejnou nabídku (IPO) akcií. Uvedla to na svém blogu. Robinhood proslul jako firma, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků, díky čemuž ho mají v oblibě zejména mladí začínající investoři. Převážně negativně se o společnosti ale psalo v souvislosti s nedávnými turbulencemi na americkém akciovém trhu.
C:\fakepath\koronavirus-22032021.jpg

Koronavirus - rok poté

22.03.2021 Na rok 2020 nikdo z nás nezapomene. Budeme si pamatovat, jaký měla pandemie zásadní dopad na naše osobní životy, i na to, jak nečekané zastavení našich životů zamávalo s finančními trhy.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
C:\fakepath\etoro.png

Izraelská makléřská společnost eToro vstoupí na burzu v USA

16.03.2021 Izraelská společnost eToro Group, která klientům z celého světa nabízí on-line makléřské služby, vstoupí na burzu ve Spojených státech. Spojí se za tímto účelem s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Odhadovaná cena sloučeného podniku, který investicí zaštítí mimo jiné i japonská technologická a investiční skupina SoftBank Group, činí 10,4 miliardy dolarů (228,5 miliardy Kč). Firma to uvedla v dnešní tiskové zprávě.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podle Bloombergu plánuje požádat o vstup na burzu

28.02.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood plánuje v březnu tajně požádat o primární nabídku akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Společnost stojí za prudkým zájmem drobných investorů o nákupy akcií v poslední době.
C:\fakepath\akcie-26022021.jpg

Pozadie obchodovania na akciových trhoch

26.02.2021 Včera a predvčerom sme boli svedkami ďalšieho výrazného oživenia na meme-stocks a akcie spoločnosti GameStop zase vzrástli o vyše 100%. Samotnému rastu akcií sa však tentokrát nebudem venovať ale v krátkosti priblížim ako funguje obchodovanie akcií kótovaných na burze a ako je to s ich vlastníctvom a úschovou. Som presvedčený, že by to mali vedieť všetci, čo obchodujú akcie alebo do nich investujú.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Šéf Robinhoodu se omluvil za omezení nákupu některých akcií

19.02.2021 Šéf americké makléřské společnosti Robinhood Vlad Tenev se omluvil zákazníkům za to, že platforma minulý měsíc zablokovala nákup některých akcií. Před sněmovním výborem pro finanční služby amerického Kongresu vypovídali kromě Teneva také například manažeři hedgeových fondů, šéf společnosti Reddit či podporovatel a organizátor koordinovaných nákupů akcií GameStop. Prudké výkyvy cen některých akcií po koordinovaném postupu drobných investorů v lednu způsobily značné ztráty některým velkým investičním fondům, a vyvolaly otázky ohledně přísnější regulace trhu.
C:\fakepath\top-18022021-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo nejednotně. Burza v Šanghaji po znovuotevření po oslavách příchodu nového lunárního roku stoupla zhruba o 0,5 %.
img

Ranné zhrnutie (12.02.2021)

12.02.2021 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie vyššie. Index S&P 500 získal 0,17%, Russell 2000 pridal 0,13% a Nasdaq vyskočil o 0,28%. Dow Jones uzavrel o 0,02% nižšie.
C:\fakepath\Robinhood-07022021-1.jpg

Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?

07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
C:\fakepath\burza-05022021.jpg

S&P 500 a Nasdaq mají za sebou nejlepší týden od voleb v USA

05.02.2021 Akcie ve Spojených státech znovu posílily navzdory neuspokojivé zprávě o americkém trhu práce. Ta totiž ještě podtrhla nutnost další vládní pomoci na oživení ekonomiky, kterou akciové trhy vítají. Širší index S&P 500 a Nasdaq mají za sebou nejlepší týden od listopadových voleb v USA. Na forexovém trhu slábnul americký dolar.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová svolala kvůli kauze GameStop schůzku s regulátory

04.02.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová svolala schůzku s představiteli regulačních úřadů a centrální banky (Fed). Chce na ní detailněji probrat prudké výkyvy cen akcií a dalších aktiv, které v posledních týdnech vyvolala kauza GameStop. Podle tiskových agentur zřejmě také padnou návrhy na přísnější regulaci hedgeových fondů, drobných investorů i makléřských firem.
C:\fakepath\1612279644-stribro.jpg

Cena stříbra dnes po pondělním půlročním rekordu klesla

02.02.2021 Cena stříbra dnes klesla z pondělního půlročního rekordu zhruba o dva dolary na 27 dolarů za unci. Dnešní cenový pokles je reakcí na emoční cenový výstřel z minulých dnů, který neměl dlouhodobý robustní základ, řekl ČTK analytik Golden Gate CZ Marek Brávník s odvoláním na údaje agentury Bloomberg.
img

Cena stříbra dnes prudce vylétla na mnohaleté maximum. Vzhůru ji ženou amatérští investoři ze sociální sítě Reddit, kteří tak revoltují proti Wall Streetu

01.02.2021 Cena stříbra dnes prudce vylétla, o více než deset procent, na svoji nejvyšší cenovou úroveň za téměř osm let, tedy za celé období od února 2013. Na londýnské burze se cena drahého kovu vyšplhala až na třicet dolarů za unci. Už v minulém týdnu přitom stříbro zdražilo o šest procent. Přitom citelně nahoru šly také akcie některých ze společností, jež stříbro těží.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (1.2.2021)

01.02.2021 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře, jelikož nedošlo k prolomení žádné vstupní S/R zóny. Volatilita na hlavních měnových párech byla relativně nízká.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
Související klíčová slova: Special Purpose Acquisition Companies | Upstart Holdings | Střední Evropa | Celebrity | Bianco Research LLC | Jak fungují akcie | Globální veřejný dluh | Ceny Etherea | Cap | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Výnosy dluhopisů | Války | Lithium | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | Swissquote Group | Obchodní platformy | Ceny akcií Gamestop | Data z trhu práce | US2000 | GameStop (GME.US) | Hospodaření firmy | DPH | EUR | Digitální měna bitcoin | FDA | Payments | Caterpillar (CAT.US) | Standard & Poor's | HOOD.US | Budoucnost | ABNB | Oznámení výsledků | Brokeři | Akcie COIN | Překoupení USD | Digitální převody peněz | Výkyvy | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Stoxx | Vývoj ceny zlata | Obchody | Akcie firmy | Vlastní kryptoměny | Vývoj výše aktiv | Očekávání | Předpověď | Finanční injekce | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Předpověď ceny Dogecoinu | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Zmrazení ekonomiky | CMC Markets | Binance.US | Očekávaná IPO | CMCSA.US | Předpověď ceny | Webináře | EUR/JPY | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | PMI v eurozóně | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Ark | Průměrná sazba hypoték | Stimulační balíček | Trh práce | Ripple | Freedom Holding | Pro investory | Short Interest | Oživení ekonomiky | iShares | Crypto | Investice | Plán investic | Tradeweb Markets | Potenciál | Vývoj těžby ropy kartelu | Wish | Nízké sazby | Finanční produkty | Akvizice | Index aktivity | Dění na světových burzách | ADP report | Výkyvy akcií | Miliony dolarů | Ifo | Uber Technologies (UBER.US) | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Investiční svět | Prognózy | NYSE | Cenové výkyvy akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Ark Investment | Interactive Brokers | Čínské fondy | Experti | Nákupy cenných papírů | Chování | Rekord | Bitcoiny | Průměrný výnos | Návrh zákona | Evropský index | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Velké technologické firmy | Úrokové sazby v USA | IHS | Hospodářské oživení | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | IG Group Holdings | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Southwest Airlines (LUV.US) | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Obchodování na burzách | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Roaring Kitty | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Softwarová společnost | BitStock | Akcia týždňa | Většinový podíl | Platformy pro trading | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | Velcí investoři | CapitalPanda | Nikola | 100 miliard dolarů | Brent | IHNED | Delta | HOOD | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Jak obchodovat akcie | Šéf Fedu | PSX.US | LYNX Trading | Sebenaplňující proroctví | Reddit | IDEA | Index DOW | Platforma pro kryptoměny | Exchange | Investiční portfolio | GTLB | Analytička Saxo Bank | Investiční strategie | Stock-to-Flow | Akcionáři | Kontrakty | Naked Brand | Strach | Spekulativní investoři | Online hra | CEO Binance | Peníze z vrtulníku | Obchodování s cennými papíry | Protistrana | Údaje o hrubém domácím produktu | The Economist | Online obchodování | Junior Trader | Škoda | Euronext | Praxe | DASH.US | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Analytický tým FXstreet.cz | AI | Prázdná firma | SoftBank Group | Největší IPO | Uber Technologies | FTT | Changpeng Zhao | Prudké cenové výkyvy | O2 | Kontrakce | Tržní hodnota | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Viceprezident | FinTech akcie 2021 | Ukazatel | Vstoupit na burzu | TeamViewer | Kapitalizace Tesly | Posílení | FTX | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Charles Hoskinson | Americká ropa | InterContinental | Medvědí trh | FTSE 100 | Obchodovat na burze | Investovat | EURUSD | FedEx | DOGE | Saxo Bank | FedWatch | Barel ropy | Vývoj měnového páru AUD/USD | Vzácné kovy | Micron | Zájem obchodníků | Výsledek hospodaření | NFP report | Cowboy | INTC.US | Ekonomiky | Primární nabídky akcií | Analytika | Obchodování s akciemi podniků | AEX | NFP | Pozornost investorů | Burzy | WallStreetBets | USD/EUR | Komoditní trh | Kapitál | Cestování | FDX | Broker | Dolar (USD) | TerraUSD | Proražení | Cash flow | Omezování obchodování | PYPL.US | Oslabení | Hlediska technické analýzy | Posílení koruny | USD | Hýbat trhy | Velryby | Ceny Bitcoinu | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Růst společnosti | Shopify | Čínské technologické firmy | Krafton | Kuaishou Technology | Výnos desetiletého dluhopisu | WASDE | Trh s nemovitostmi | Freedom24.com | VPC | Gilead | Qualcomm | Comcast | Tržní hodnota firmy | Southwest Airlines | Ant Group | CFH Makrets | Na burze | Šok | Síla amerického dolaru | Hodnota akcií | ČSOB | ByteDance | Výsledky za první čtvrtletí | Zavedení eura | Trh s ropou | Zájem institucí | Ekonomická aktivita | Regulace | Hong Kong Exchanges & Clearing | OXY.US | Vývoj ceny akcií | Makléři | Velké fondy | Hodnota firmy GameStop | Moderna | Rivian Automotive | Velké peníze | Očkování proti covidu-19 | DJI | Americké ministerstvo spravedlnosti | Největší společnosti | Spekulovat | Cenové tlaky | Sociální sítě | Nasdaq v New Yorku | P.A. | IPO akcií Robinhood Markets | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | Šíření mutace | Freedom Finance Europe | Úrovní podpory | Janet Yellenová | Vývoj ceny akcií Gamestop | Akciové burzy | RIVN | Obrovský potenciál | Výzkumy | Caterpillar | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Bidenovy plány | Souhrn finančních trhů | Nikkei | Instagram | Obchodování s dluhopisy | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Výrobní ceny | Fincentrum | Čínské úřady | Komoditní | Marek Mora | Tržní reakce | Venture Capital | Booking Holdings (BKNG.US) | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Možnost zhodnocení | QCOM.US | Pokles ceny akcií | Progres | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Intercontinental Exchange | Fondy rizikového kapitálu | Evropské trhy | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Rekordní zisk | Elon Musk | Euforie | Dostatek hotovosti | Spekulativní obchodování s akciemi | Makrodata | Akciové indexy | Tesla Elon Musk | Investoři | BitMEX | Investing.com | Obchodní deník | Vakcína a covid | Portfolio | Covid | Phillips 66 (PSX.US) | FIGS | Falešné proražení | Fidelity | GitLab Inc | Hong Kong | Německá průmyslová produkce | Swissquote | Očkování proti covidu | Negativní sentiment | Coca-Cola | AMD | Analytici | Primární nabídky | Obchodní platforma | AA | IPO akcií | Zisk | Platby v kryptoměnách | Zpřísňování měnové politiky | Arthur Hayes | BABA.US | Investiční společnost | Inflace v lednu | Futures na S&P 500 | Část zisků | Business Today | Bank of England | Airbnb | Gary Gensler | Forward guidance | Cena Etherea | Moby Dick | Britský premiér | Brokerský dům | WSJ | Prezident | Obchodování IPO | Data z pracovního trhu | Co bude dál? | Obchodování s termínovými kontrakty | Boom | Analytické služby | BABA | DIS.US | Bohatí | Jim Cramer | Bed Bath & Beyond | Ropné společnosti | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Propad ceny akcií | CEO společnosti | Americká společnost Duolingo | Analýzy | Finanční pomoc | Spekulativní obchodování na burzách | MSTR | AMC.US | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Vývoj objemu depozit | Přístup na burzu | Berlín | Meme akcie | IEA | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Fenomén Robinhood | Brusel | Ekonom BHS | Výrobní index ISM | Technologické společnosti | Fintech společnost | Graf US500 | Uber | Výkyvy akcií GameStop | Burza FTX | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Short selling | Rating USA | Instrument | Cena Polygonu | Největší americké automobilky | Úrok | Válka | US500 | LUV.US | České koruny | Noble Securities | Americké HDP | MarketAxess Holdings | LCID | Agentura Reuters | Fiskální rok | Koupit akcie | Dogelon | Kryptoměnová burza FTX | London Stock Exchange | Obchodní plán | Sázka | Prodej | P/E | Zpráva | Bohatý | Akcie Robinhoodu | Vítězství Joe Bidena | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Růstové akcie | Tencent | Vakcína proti covidu | MAR.US | Emoce | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Pozitivní trendy | Coty | Česká měna | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Obchodování | Výrazné ztráty | Rizikovější měny | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Futures | JOLTS | Oldřich Dědek | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Pokles ceny | Obchodování s deriváty | Management | BAKKT | INSEE | ZEW | Obchodní týden | Bitcoin | Automobilky | Centrální banky | Elektromobily | Order Flow | Obchodování akcií Gamestop | Alert | Wall Street Journal (WSJ) | Majitel | Guru | Hladoví obchodníci | Zprávy | Firma Robinhood | Ruský rubl | IPO Home Credit | Deflace | Nadšení | SPCE.US | Dolary | Tokeny | Zemědělské komodity | Obchodování na Wall Street | HDP USA | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Occidental Petroleum | Marek Brávník | Americký maloobchod | Index Stoxx 600 | NASDAQ: COIN | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Nárůst tržeb | Knight Capital Group | Pokles tržeb | Sazby v USA | Silný růst | Investiční centrum | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Mutace delta | DPA | Akciové kasino | Vyhlídky | Firmy | CZ | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Put opce | Americká brokerská společnost | Skupina drobných investorů | Michal Dvořák | Index cen domů | Akciové bubliny | Lyft | Míra | Investment management | Kryptoměnové burzy | Počet investorů | Český rozpočet | Internetové akciové kasino | Převzetí společnosti | Nástroj | Výsledky | HUF | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Duolingo | Free float | Tapering | Obrovské množství peněz | Phillips 66 | Hedgeové fondy | Vladimir Tenev | Veřejné služby | Nio | Minulá výkonnost | cTrader Purple Trading | Digitální měny | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | René Remšík | Vakcína | Silný dolar | Tržby | Australský dolar | Apex Clearing | Financial | Retracement | Coinglass | Joseph Grundfest | Akcie SPAC | Koruna | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Výrazný pokles | WeWork | American Airlines | DJIA | Ant Financial | Zůstatek | Fintech Acquisition V | Kupující | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Degiro | Futures na evropské indexy | IPO Snowflake | Vydělávat si obchodováním | Meme stocks | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | BHS | Objem | Propad | xStation | Airbnb (ABNB.US) | Asociace | Společnost Arm | Bakkt Inc. | Trigger | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Makro | Údaje | Nabídka akcií | Vakcína proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Seriál Hra na oliheň | Společný podnik | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | Alibaba | Reddit WallStreetBets | Regulátor | Průzkumy | Strach z druhé vlny | AZAforex | Shortovat | Hlavní indexy | Převodník měn | Televize CNBC | Ask | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Bilion | LYFT.US | AMC | Pfizer | MCD.US | X Global Markets | Obchodování s akciemi | ARK Innovation | Obchodujte akcie | Velmi bohatý | První obchodní den | Ant | Nový trend v obchodování | Úřad INSEE | Aktivita retailových investorů | Deficit | GME | Americký dolar | Graf | Kolaps | Index S&P 500 | Reakce trhu | Hodnota firmy | Ropa Brent | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | Hypotéky | Upgrade | Hrubý domácí produkt | Roblox | Akcie 2021 | Nakoupit akcie | Lukáš Kovanda | LEN | Přijetí | Evropa | Dark pool | Marathon | HUF/EUR | CVS | Blue Origin | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Ropná společnost | Arrows | Bitcoin dnes | Marathon Digital | Institut Ifo | Johnson & Johnson | Eurodolar | Zpráva o inflaci | Akcie včera | Cenný papír | Investorka | Maloobchod | Jim Cramer z CNBC | Americká centrální banka | MJ | Trump | Akcie Robinhood Markets (HOOD.US) | Institucionální investor | MRK | Vir | SEBA | Index Ventures | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Booking Holdings | Primární nabídka akcií | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | PYPL | Technické analýzy | Beta | BKNG | Chaotický vývoj | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Odpor | Krátkodobé obchody | COP.US | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Vstupy | Universal Music | E-commerce | Prodej akcií | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Alibaba Group (BABA.US) | Kvantitativní zpřísňování | Flat | Stříbro | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | UPST.US | S&P 500 futures | Akcie | TTWO | CHF | Instituce | Dogecoin | Bank of Japan | Upstart | GameStop (GME) | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Klíčová rizika | Ropné futures | Brokers | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Kongres | Výdělky | Exor | Divize | Melvin | Úkaz na trzích s akciemi | Spot | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Ziskové marže | Nákupy akcií | Rosněfť | Ministerstvo financí USA | PSA | CVS Health | Apple | Zvýšená volatilita | Nové akcie | Komise pro cenné papíry a burzy | Růst výnosů | Globální akciový index MSCI | BlackBerry | Trh | Kryptoměnová burza Coinbase | Obchodovat na finančních trzích | Komise | Makléřský podnik | Grafy | List Financial Times | Technologické firmy | Mluvčí společnosti | Vládní podpory | Zakladatel | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Fed | ABNB.US | Oslabování amerického dolaru | Frustrace | IPO aplikace Robinhood | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Korekce | Upozornění | CAT | Rubl | GME.US | Pozornost | Společnost XTB | Nové trhy | Obchodování na burze | Buffett | Money management | Arbitráže | Arista Networks | Japonská centrální banka | USD/NOK | Stock-to-Flow (S2F) | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Krize eurozóny | Trading bez volatility | Propad hodnoty | S&P 500 | Stripe | Investice do akcií | Směřování | Procore Technologies | Yahoo | JDE | Zvýšení mezd | Stock | Marriott | Volatility | UBER.US | IRS | ProCent | Měna Bitcoin | Trumpova vláda | Akcie Twitteru | Rating | PPF Telco | Dezinflace | Dow Jones (US30) | Capital Group | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Dolar k japonskému jenu | Rivian | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | Příležitosti | Dopad na cenu | Americké trhy | Netflix | Nejistota | OKX | Kryptoměnový průmysl | Portfólia | Majitel firmy | Růst tržeb | Společnost Tesla | CME | Úspory | Bitstamp | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Změny cen | CL | Měny&Sazby | Akcie ve Spojených státech | Obchodování akcií | Start-up Robinhood | Videohry | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Programování | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Penzijní fond | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Představenstvo | Cena dogecoinu | Nákup cenných papírů | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Fincentrum Hypoindex | Platformy Robinhood | XRP | Telco | TD Ameritrade | Internetové televize | Invest | S&P Global Inc | Akcie v USA | Centrální banka | Rozdělování akcií | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Riksbank | Andrew Bailey | KKR | MRO | Raymond James Financial | Řízení rizika | Dobré zprávy | Německá vláda | Apreciace | Arm | QE | Situace | Fundamentální úrovně | LYNX | Trh s elektrokoly | Thomas Peterffy | Donald Trump | Největší kryptoměna | Čistý zisk | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Marriott International | Harmony | Nákup měnových párů | Activision | Centrum | Technické problémy | Společnosti | Další růst | Nejvýraznější pokles | Vision Fund | Řetězec | Nordnet AB | Platforma Freedom24 | Spoluzakladatel | Partnerství | Comcast (CMCSA.US) | PEPSICO | Kryptoměna šiba-inu | Nárůst objemů | Sam Bankman-Fried | API | Rizikovější investice | Eurozóna | flatexDEGIRO | Stanovená cena | Cena DOGECOINu | Jozo Perić | Clearing | Kurz české koruny | CZK | Reuters | AMC Entertainment | Makléřské služby | Euronext NV | QCOM | Nárůst výnosů | Golden Gate | Výrobní aktivita | Internetový trend | Žádané americké technologické firmy | Rolování | Rekordní maximum | Primární emise | Předseda | Chris Weston | Těžaři | Meme mince | Utahování měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Deutsche Boerse | Vznik kryptoměn | Traders | Robinhood Financial LLC | Shanghai Composite | Deliveroo | Dluhopisy | FOREX | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Andrew Adams | Postmates | Swissquote Group Holding | Poptávka po zlatu | Libra | Koronavirová krize | CFD | Obchodníci | Kasino | Open | Cena akcie | Cenové akce | Online prostředí | Index technologického trhu Nasdaq | IPO kalendář | US100 | DoorDash (DASH.US) | Financovat | Závazek | Pohyby na trhu | Prodej na krátko | Akcie indické | Cvičení | CME Group | AMD.US | Todd Henderson | TSLA | Federal Reserve | Alibaba Group | Akcie indické společnosti | Úroky | Refinitiv | Globtrex | Výsledek hlasování | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Akcie společnosti Disney | Gemini | Economic | Ztráta | Inflační očekávání | IG Markets | Ceny akcií | Inspirace | Rozpočet | Asociace finančních trhů | S&P500 | EBay | Didi Chuxing | Dolar | MUFG | Amazon | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Výkyvy cen | ČNB | ARK Fintech Innovation ETF | Agentura Bloomberg | Spekulativní obchodování | Pokles | Cena měny | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Proroctví | Archegos Capital Management | Margin | Nvidia | Uzavření trhů | Peníze z vrtulníků | Slabost koruny | Vývoj akciového indexu | ConocoPhillips | Guvernér australské centrální banky | Investiční služby | Etoro | Pandemie covidu | Mrtvé kryptoměny | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | NIO (NIO.US) | Charles Schwab | Hedge | Setkání centrálních bankéřů | Bitcoin (BTC) | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Poplatek | TradeCentrum | Nový finanční produkt | Barclays | FTSE | CARA | Sektor kryptoměn | Investování na burze | Index ISM | Dave Portnoy | Saxo Group | Americká ekonomika | NVDA | WBD | Akcie spoločnosti | IPO na XTB | Obchodník | Vzestup Robinhoodu | Akcie s LYNX | Avanza Bank | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Tomáš Holub | COVID-19 | Vidina rychlých zisků | Google | Americká centrální banka (Fed) | Merck (MRK.US) | Regulátoři | Spotřebitelské ceny | Počáteční veřejné nabídky | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Intel (INTC.US) | Vostok Oil | Hodnota primárních nabídek akcií | Paypal Holdings | Rivian Automotive (RIVN.US) | Čínská vláda | 5G | Kryptoměnový gigant | Daně | Piper Sandler | Lídři | Moneta | Investment Management | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Close | Pracovní trh | Coinbase | Burza Coinbase | Česká ekonomika | Institucionální investoři | Momentum | Pandemie nemoci | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Mánie | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Zisky | Partners | Nejlepší 5G akcie | Platformy pro obchodování | Globální ekonomika | Swaggy Stocks | Nová kryptoměna šiba-inu | Blizzard | Růst ceny | Obrovské ztráty | ISM | Přehled kurzů | Indikátor | VanMoof | Starbucks | Hodnota Bakkt | Toyota | Shortování akcií | Francouzský statistický úřad | Indické společnosti | Custody | Forward | Hedge fondy | Pullback | Množství peněz | Zvýšení ceny | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | IPO Instacart | Breakout | Online hry | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Bull | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Vrcholy | Moskva | Primární veřejné nabídky akcií | Měnová politika | Saxo | Investiční plán | Dash | Kodak | Dnes na trzích | Snížení ratingu | Altcoin | Financování | Francouzský statistický úřad INSEE | Etherea | Fitch | Finance | IPO WeWork | Výrobce čipů | Akcie AMC | Nejobchodovanější měnový pár | Guvernér | Richard Branson | Occidental | Čínské akciové trhy | Arista Networks (ANET.US) | Překoupení | Republikáni | USDJPY | Investiční poradenství | Poptávka | Express | TTWO.US | Spekulace na pokles | ASX 200 | Průměrná hodnota | Twitter (TWTR.US) | Southwest | FT | Krypto | Investor | Obchodování na akciových trzích | Freedom Finance | Soudní řízení | Mali | Obchodovat | Přijetí bitcoinu | PSX | Poskytovatelé likvidity | Start-up eToro | Pokles akcií | Kapitálové trhy | Bankovní rada České národní banky | Sociální síť | Charlie Munger | IPO Casper | Asociace finančních trhů v Evropě | Akcie Gamestop | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | Vlad Tenev | Knight Capital | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Bod | Koncentrace | Kryptotrhy | Reporty | Společnost Ark Invest | Akcie americké společnosti | Medvědi | Redukce | Paládium | FRED | Co bude | Reserve Bank of Australia | Společnost Duolingo | Obchodování CFD | Virtu Financial | Klouzavý průměr | O2 CR | EMU | Akcie GME | Obchodování Generace Z | Tweet | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Zájem o akcie | Ziskovost | Philip Lowe | Payrolls | Podnikání | Cena ropy | Porušení zákona | Ampler Bikes | WASDE report | Inflace | Problémy | Drobní investoři | Marže | ROCE | SpaceX | Akcie GameStopu | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Lyft (LYFT.US) | DAX | Polygon | HDP | Předběžné výsledky | Obchodní návyky | Projevy centrálních bankéřů | Cena stříbra dnes | Televize Netflix | Omezování obchodování s akciemi | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Volkswagen | Zkušenosti | Firma | Karty | Ekosystém | Akcie u LYNX | Gil Luria | Vzrušení | Micron Technology | Brokerská společnost | Aktivita investorů | Warner Bros Discovery | Ruská ropná společnost | GitLab IPO | Načasování | Byznys | MCD | USA | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ether | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Manufacturing PMI | Dogelon Mars | COIN.US | Spolkový statistický úřad | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Steve Jobs | Změny ve vedení | AMZN.US | Renaissance Capital | Proof of Stake | Deutsche Bank | Primární úpisy | Američané | Kurz | Forexu | Market | Home Credit | 256/2004 | Valné hromady | Bali | Akciové tipy | Dostupnost bydlení | CFD broker | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Rozhodování | Facebook | Fidelity Management & Research | Akcie podniku | IG Group | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Investujte | Burzovní debut | Proinflační | Fiskální stimuly | Euro | AUD | Binance | Server CNBC | Breakout Trader | Pohyby ceny | Úsilí | Didi Global | SEC | DG | Úřad práce | Softbank | Index VIX | Hospodářství | ANET | EBITDA | Ohlédnutí | Obchod | Komisař SEC | Activision Blizzard | LPL Financial | IPO Deliveroo | Ranní komentář | eToro Group | Short obchody | VPC Impact Acquisition Holdings | Globální akciový index | Zisková marže | EU | Archegos | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Fork | Precedens | Koronavirové krize | Automotive | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | xStation 5 | Recese | Investiční doporučení | GameStop akcie | Benn Eifert | Virtuální měny | CZK/EUR | Index Dow Jones | USD/CAD | Digitalizace | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Začít investovat | Výrobní index | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Globální finanční krize | Štěpán Křeček | Wellington Management | Internetové firmy | Know-how | Obchodní příkaz | Obchody s kryptoměnami bez poplatku | DoorDash | Negativní nálada | BHP Group | ARM | Centrální banka USA | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Kryptoměnové investice | Obchodování OTC | Výkon dolaru | Gilead Sciences | Nahrávací společnost | Úspěšný vstup na burzu | Walt Disney (DIS.US) | ConocoPhillips (COP.US) | Další kryptoměny | Buy the dip | Averze vůči riziku | Komunita | Výkon amerického dolaru | Booking | Blockchain | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Guggenheim Investments | Bondy | Ripple Labs | Prudké výkyvy | Analytické společnosti | MATIC | Mince | Tomáš Raputa | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Dow Jones Industrial | OXY | Cena jedné akcie | Qualcomm (QCOM.US) | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | FDX.US | Platforma | Vládní bondy | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | Randy Frederick | CNN | Finanční situace | Kroky makléřských společností | Uvedení Coinbase | Saut Strategy | Nařízení | PoW | Prospekt | S2F | Akcie Robinhood Markets | WP | Jak obchodovat | Sazba hypoték | 4chan | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | KOSPI | Indexy | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Obchodní bilance | Mizuho | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Mileniálové | Finanční životy | Gold | Průmysl | Emise akcií | Tempo růstu | Úvěrový rating | Bankovnictví | Aerolinky | Francouzská ekonomika | Biliony | Shiba Inu | Bilion dolarů | Atlantic Equities | ETF | Marathon Oil | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Varování | Guidance | Vánoční svátky | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Long | Společnost eToro | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Pandemie | Investiční skupina | SEC Joseph Grundfest | Vision Fund 2 | CMCSA | Aktiva | FOMC | Fundamentální analýzy | Burzovní společnosti | Prodejní tlak | Obchodní podmínky | Ministerstvo financí | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | IPO Airbnb | Business | Staking | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Plug Power | Citadel | GM | Veřejný dluh | Cena stříbra | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | ARM Holdings | Počet nezaměstnaných v Německu | Tržní kapitalizace Tesly | Společnost Coinbase | Počet akcií | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Ministryně financí | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Časový úsek | Jak začít investovat | Vývoj na finančních trzích | Trhy dnes | | Směřování ceny | Velké investiční fondy | Obchodování s opcemi | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Big tech | Purple Trading | Řetězce | Schwab | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Short pozice | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Politika | IPO Postmates | TradingEconomics | Konkurence | Akcie makléřské společnosti | On-line makléřské služby | Provozovatel kin AMC | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Crypto trader | PLN | Kapitalizace | Goldman Sachs Group | Nejnovější statistika | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Unity | Burza Binance | Investiční ředitel | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | IPO 2020 | Alternativní taxislužby | MAM | FinTech akcie | BHP | Per rollam | Jak investovat | Poplatky | Nike | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Makléřská platforma | Softwarové firmy | Objemy obchodů | Short pozice akcie | Americký dolar (USD) | Nálada | Investování | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | LPL Financial Holdings | Intel | Aktuální Price Action | IPO GitLab | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Ekonomika | Investiční společnosti | Historická maxima | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | Hedge fond | Těžaři kryptoměn | Warner Bros | Akcie Coinbase | Akcie spoločnosti GameStop | Zhodnocení | Šance | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Operátor O2 | Timeframe | Worldometers | Americké ministerstvo | Zisk firmy | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zpráva o trhu práce | Akciový trh | Kótování | Economist | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | Kryptoměnový gigant Binance | Pandemie v Česku | Dluhopisy jednotlivých firem | Fondy ETF | Zaměstnanci | PayPal | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Česká národní banka | Cyrrus | Cenové rozpětí | Expanze | eBook | Provize | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | IPO společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | ČEZ | Apple Inc. | AAPL | Cenové hladiny | Hrubá marže | Nárůst objemu obchodů | Financial Times | PMI za leden | MSTR.US | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Spread | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | FIGS Inc. | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dnešní videokomentář | Peněžní trhy | Under Armour | Robinhood Financial | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Krize | Fundamenty | NERV | Vlastní akcie | Bílá velryba | Massachusetts | Kraft Heinz | Objednávky | CEO | NFT | Slabší kurz | Algoritmy | Prezidentské volby | Trhy | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | MicroStrategy (MSTR.US) | Podíl akcií | SHOP.US | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Získání peněz od investorů | Cíle | Burza | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Aplikace Robinhood | Index MSCI | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Žádosti o podporu | Akcie roku 2021 | Šiba-inu | Rozhovor | Wall Street výsledky | Transakce | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Firemní zprávy | Dna | MasterCard | Raymond James | Bezpečnost | Profitovat | Hedgeový fond | Intradenní obchodník | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Zpravodajství | Cena za dolar | Rolování kontraktů | ANET.US | LCID.US | Tradeři | USDX | Obchody s akciemi | BHS Štěpán Křeček | Měna | Put | Vývoj ceny etherea | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Trading | Kotace | Zásoby benzinu | Aktivity společnosti | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Fed Williams | Australská ekonomika | Podnikové akcie | Výnosy | Poradenství | Akcia | Ekonomické zotavení | Krypto burza | Miliardy dolarů | Ceny realit | Ciarán O’Leary | Klíčové události tohoto týdne | Naked Brand Group | Hypoindex | Finanční trh | Nabídková cena | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | Index polovodičů | Akcie firmy GameStop | RIVN.US | SPCE | Trend v obchodování | Výnosy desetiletých dluhopisů | Alexandria Ocasio-Cortez | Prodeje | Jiří Makovský | Obchodování OTC instrumentů | Vývoj ceny americké ropy | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Partneři | Rusko | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | ADA | Obchodní den | Tržby společnosti | Initial Public Offering | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Digitální měna | Jerome Powell | Zdražování | S/R zóny | CMC | Biliony USD | MSCI Inc | Zkušení investoři | EPS | ADP | Square | Biliony dolarů | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Martin Mignot | Joe Biden | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | Americké akciové indexy | Index S&P 500 (US500) | Opce na akcie | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Porušení pravidel | Společnost | All Time High | Apple (AAPL.US) | List The Wall Street Journal | Stimuly | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Obchodujte | Ceny americké ropy | Platforma eToro | Robinhood IPO | BlackRock | Retailoví investoři | Palantir | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | CAC40 | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Společnost Gitlab | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | AAPL.US | Nasdaq Inc | Podnikání na kapitálovém trhu | Monex | Ztráty | Organizace | Britský FTSE | Alipay | Kryptoburza | Celkové příjmy | Akcie spoločnosti AMC | VIX | Reddit GameStop | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Růst | Objem obchodování | Primární trh | Index Dow Jones Industrial | Cathie Wood | Výrobci elektrokol | Dav z Redditu | Komodity | Příjmy | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Filip Kaczmarzyk | Obchodování opcí | Zajištění | Obchodování na trhu | Internetové bubliny | CNY | Linie podpory | Sequoia | Fúze | Index | Wall Street Journal | XTB Research | Cenový pokles | Dow Jones | Golden Gate CZ | Federální rezervy | Expanzivní měnová politika | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Bohatství | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Akcie čínských firem | Technologické aktualizace | Zakladatel společnosti Cardano | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | ČTK | Valuace | Centralizované burzy | Futures na americké indexy | Společnost Freedom Finance | Prohlášení | Šíření koronaviru | Roku (ROKU.US) | Prodej kryptoměn | Manažeři | Michal Lukáč | CMC Markets PLC | CAD | Tesla | Dostupný kapitál | IPO Alibaba | Broker DeGiro | Makléřská společnost | Marathon Digital (MARA.US) | Bianco Research | ETSY.US | Zhodnocení jednotlivých měn | Společnost Fedex | Square (SQ) | GameStop | Freedom Finance Europe Ltd | Ceny lithia | Rozhodnutí valné hromady | TWTR.US | Freedom Holding Corp | SPAC | Extrémní výkyvy | CITIC Securities | Obchodování akcií u LYNX | Coinbase (NASDAQ: COIN) | Monex Group | Deloitte | Kanadský penzijní fond | Předpovědi cen | Vlastnictví | IPO u LYNX | Vývoj těžby ropy | Trader | cTrader | Flow Traders | Spready | Ferrari | Zisk na akcii | Rezistence | AMC Entertainment (AMC) | Snowflake | Výsledky společnosti Apple | Indikátor vývoje cen | Robinhood (HOOD.US) | Finanční produkt | Crypto.com | Realitní firma | Asana | Akcie Under Armour | Keith Gill | Interactive Brokers Group | MiFID II | Nákup australského dolaru | Hlavní ekonom | Daimler | Obchodní aplikace | Dnešní obchodování | Očekávaná IPO 2020 | Regulační orgány | Euro vůči americkému dolaru | Odvětví | Obchody s deriváty | Panika | Nárůst ceny | PPF | AAL.US | APTV | Krypto trh | BlueYard | Casper | Extrémní nárůst | Vakcinace | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Hospodářské výsledky společnosti | App Store | Etsy (ETSY.US) | Společnost Robinhood | Coinbase IPO | Disney (DIS.US) | Ted Cruz | Velké pohyby | Nová kryptoměna | Účinnosti vakcín | NIO.US | Rekordní růst | Trpělivost | Analytička | Nasdaq Composite | Mark Cuban | Ministerstvo financí Ruské federace | Virgin Galactic | Vliv inflace | Američtí regulátoři | Globální makléřská společnost | Události tohoto týdne | Masivní spekulace | COIN | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | Tradeweb | Společnost Ant Group | Coca-Cola (KO.US) | Šílený rok | Bloomberg | Primární emise akcií | Makléřská firma | Mladé generace | FTSEurofirst 300 | Ceny stříbra | UA.US | Three Arrows Capital | Bydlení | Záporné ceny | McDonald's (MCD.US) | Žádost o vstup na burzu | Tým FXstreet.cz | Squid | Lucid Group | EBAY.US | AAA | Wall Street akcie | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | Americké technologické firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | FINRA | TWTR | Investoři z Redditu | FedEx (FDX.US) | CVS.US | Dlouhodobý investor | Propad akcií | MRK.US | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Ministerstvo spravedlnosti | Biden | USD/CZK | Hospodaření | PlanB | ATH | John Heagerty | Americká společnost | UPST | Nemovitosti | Boris Johnson | Futures trhy | Snížení sazeb | Počet nezaměstnaných | PLUG | Akciový index | Přehled | Post-kovidový boom | Euro k dolaru | Regulovaný broker | Investování z karantény | Nejstarší kryptoměna | Fisker (FSR.US) | Manažeři hedgeových fondů | Uzavření transakce | iShares Silver Trust | Kuaishou | Vytěsnění minoritních akcionářů | Avanza Bank Holding | Marriott International (MAR.US) | Maloobchodní tržby | Sektor služeb | IPO Robinhood | Cenové výkyvy | XTB | IPO Asana | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Hotovost | Trendová linie | Německo | Obchodní model | MT4 | Obchody s kryptoměnami | Kontrakt | Gilead Sciences (GILD.US) | Sazby beze změny | Vice | Sequoia Capital | Walmart | Koss Corporation | Španělsko | Trendové obchodování | Capital.com | Bid | Asijské akciové trhy | QVR Advisors | Konkurent | Cena kávy arabica | Aktivum | Domácnosti | Společnost Uber | Analytik | Fiskální balíček | Ethery | Vzdělávací webináře | Disney | Další pokles | IPO TeamViewer | Primární nabídka | Gitlab (GTLB.US) | Bitstock.com | Akcie třídy A | Kraft Heinz (KHC.US) | VaR | Riskování | Provozní zisk | Akcie amerických aerolinek | Zdroj příjmů | WBD.US | Balderton Capital | Decentralizované finance | Pozice | Trading oddělení | PayPal Holdings (PYPL.US) | Statistika | Koss | Nižší volatilita | Směrnice | Riziko | AAL | IG | Nové investiční aplikace | Baiju Bhatt | Platina | DG.US | Kurzotvorné události | Globální akcie | Velcí hráči | Archegos Capital | KHC.US | Čeští investoři | Investing | Mads Eberhardt | Akcie BHP | CoinDesk | Měnověpolitické zasedání | Býčí trend | Otevření investičního účtu | ONE | Uvedení akcií | Ebay (EBAY.US) | Arabica | Evropské indexy | Propad akciových trhů | Makléřská společnost Robinhood | Kupovat dluhopisy | COTY.US | Investiční rozhodnutí | American Airlines (AAL.US) | Nejlepší výsledky | Equinix | Barrick Gold | Coty (COTY.US) | Mastercard (MA.US) | MIFID | Oživení německé ekonomiky | ARK Fintech Innovation | Šéf Robinhoodu | Fox Corporation | FSR | Obchodování s digitálními měnami | Finanční systém | Cílová cena | Analytik kryptoměn | Kryptoměna squid | ABC | Nové digitální měny | Banky | Cardano | Lucid | Nio (NIO.US) | NASDAQ 100 | Výraznější pokles | Obchodovat s akciemi | Indikátor vývoje cen akcií | Analytické shrnutí | Market Makeři | Nordnet | FSR.US | Burza v Šanghaji | Akcie Robinhood | Obchodování na asijských akciových trzích | Obchodní omezení | Obchodovaný objem | Banka | Doporučení | IPO Ant Group | ROKU.US | Lockdowny | Pád USD | Astrazeneca | Fangdd Network Group | Makléřské společnosti | Měnový pár | Makléř | Šíření mutace delta | Video | Scott Minerd | Ocenění | Americká kryptoměnová burza | Mladí investoři | Opatření | Digitální platby | Velcí institucionální investoři | Didi | Počet drobných investorů | Trading 212 | Short-selling | IPO Ant Financial | Novinky | Fisker | Robinhood Markets | Retail | Mad Money | Úrokové sazby | Založení účtu | London Stock Exchange Group | IPO Palantir | Zomato | Yoni Assia | Zhodnocení o desítky procent | IPO akcií Robinhood | Přehled o dění | Vývoj ceny | Obchodní nastavení | Nedostatek likvidity | Nasdaq | Marathon Oil (MRO.US) | IPO Didi Chuxing | Cena kávy | Cenový vývoj | Investiční aplikace | Melvin Capital | IPO Coinbase | Slabý trh | Podnikatelská aktivita | Exor Seeds | ARK Innovation ETF | GTLB.US | Uber (UBER.US) | Práce | Omyl | Orderflow | Etsy | MARA.US | Hlasování v Senátu | Robinhood Markets (HOOD.US) | GitLab | Mezinárodní investiční společnost | AMZN | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Nezkušení investoři | Investment | Lucid Group (LCID.US) | Příběh akcií Gamestop | Nativní mince | VIAC | Makléřská platforma eToro | CVS Health (CVS.US) | IOT | Kyle Rodda | Spojené státy | Procyklické měny | Společnost Binance | Investiční účet | VisualCapitalist | Manipulace trhu | Německá inflace | Saturday Night Live | Kryptoměny | Koš | Podnik | Freedom24 | Japan Exchange Group | Ark Invest | BKNG.US | INTC | TradeWeb | Extrémní volatilita | KO | Chování americké centrální banky | J.P. Morgan | Miliardář | Situace na trhu | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Společnost Rosněfť | Ekonomové | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | AFME | Zlepšení | Nárůst ceny akcií | Výsledkové zprávy | Výrobce elektromobilů | Eleanor Creagh | Jak zprávy ovlivňují akcie | Fond ETF | Index relativní síly | Americká vláda | Ondřej Hartman | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | CNN Business | Koronavirus | FXstreet | Zásobníky | Burger King | ČR | Podniky | Klarna | Vyšetřování | AUD/USD | IPO Wish | Citymapper | Nejvíce rostoucí akcie | Online broker | Společnost Stripe | Bilance | Politici | Analytický tým | Správa | Očkování | Zlato | Vzestupný trend | MRO.US | Akcie BHP Group | Mzdy | Tchaj-wan | Hra na oliheň | Bankrot | Měnové podmínky | GIS | Velké trhy | NZD | Wall Street | Tržní kapitalizace společnosti | Markit | Úspěch bitcoinu | OTC | CNBC | Emise | Spekulovat na pokles cen | SPX | Obchodování na forexu | Čínské firmy | Co je IPO? | Návratnost | Firemní výsledky | Pozastavit obchodování | Dobrý obchod | Vojtěch Benda | Inflace v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Robert Schein
Robert Solow
Robertson Rayner
Robertson RX
Robert Špalek
Robert Šuman
Robert W. Baird & Co. Incorporated
Robert Wilson
Robert Wyrick
Rob Haworth

Následující klíčová slova

Robinhood Financial
Robinhood Financial LLC
Robinhood (HOOD.US)
Robinhood IPO
Robinhood Markets
Robinhood Markets (HOOD.US)
Robin Kolvenbach
Roblox
Roblox (RBLX.US)
Rob Marrocco
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít