Neděle 14. srpen 2022 05:12
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Poradce

C:\fakepath\PT-cestovni-ruch-clanek-FXstreet-10082022.jpg

Jako z holywoodského filmu: Zmrtvýchvstání sektoru cestovního ruchu

10.08.2022 Je tu léto, pandemie koronaviru vlivem proočkovanosti populace ustupuje a lidé touží cestovat. Akcie společností ze sektoru cestovního ruchu tak aktuálně zažívají nebývalý boom. V tomto článku si analyzujeme ty nejzajímavější z nich a řekneme si, jak na nich potenciálně profitovat.
img

Coca-Cola na Polygon uvrhla ,,speciální digitální sběratelství”

08.08.2022 V neděli 7. července (mezinárodní den přátelství) Coca-Cola oznámila, že „děkuje fanouškům, kteří byli součástí vývoje značky do metaverze za poslední rok.”
C:\fakepath\broker-forex-07082022.jpg

Novodobá rizika investování, aneb „šmejdi“ na kapitálovém trhu

08.08.2022 Broker (makléřská společnost) je zprostředkovatel mezi investorem a finančním trhem. A s výběrem brokera hledáte dlouhodobého partnera, který vám má poskytnout dobré obchodní podmínky (nízké poplatky, férové swapy), kvalitní obchodní platformu, skrze kterou budete obchodovat, a mělo by mu také jít o vaše dlouhodobé dobro. Bohužel tak tomu ale vždy není a na trhu existuje velké množství neseriózních a někdy dokonce i podvodných brokerských společností a různých pochybných investičních platforem.
C:\fakepath\PT-ekonomicka-krize-04082022.jpg

Jak limitovat své ztráty při ekonomické krizi?

04.08.2022 Slavné přísloví říká, že po bitvě je každý generál. To platí i u investování a v době ekonomické krize dvojnásob. Pravděpodobně každý investor si někdy zpytoval svědomí, že danou akcii neprodal včas a nevyhnul se tak velkým ztrátám. S odstupem času je jednoduché říci, jak se měl investor zachovat, aby za krize výrazně neprodělal. Načasovat trh je však velmi náročné. Podívejme se tak na několik strategií, které mohou limitovat výši investorovy ztráty či dokonce vést k potenciálnímu zisku během ekonomické krize.
C:\fakepath\souboj-titanu-clanek-FXstreet.jpg

Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?

26.07.2022 Výsledková sezóna je v USA v plném proudu a tento týden je nabitý velkými jmény. Pojďme se bez otálení podívat, které akcie se vyplatí tento týden sledovat.
C:\fakepath\PT-akcie-cyklus-clanek-FXstreet-25072022.jpg

Jak využít ekonomického cyklu u akcií?

25.07.2022 Naučte se, jak správně načasovat investice do akcií tak, abyste mohli potenciálně profitovat v dobách expanze i recese.
C:\fakepath\PT-CFD-akcie-clanek-uber1-FXstreet-18072022.jpg

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne u Purple Trading

18.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

Ranní shrnutí (18.07.2022)

18.07.2022 Akciové indexy z asijsko-pacifického regionu se na začátku nového týdne obchodovaly na vyšších úrovních. Nikkei si připsal 0,5 %, S&P/ASX 200 vyskočil o 1 % a Kospi posílil o 1,8 %. Indexy z Číny se obchodovaly o 0,8-2,7 % výše.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-11072022.jpg

Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?

11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
C:\fakepath\cnb-30062022-6-zm.jpg

Michl je v radě ČNB od roku 2018, dříve pracoval pro Raiffeisenbank i pro Babiše

30.06.2022 Vzdělání: vystudoval Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE; 2002, Ing.), kde v roce 2020 získal i titul Ph.D. v oboru finance; v roce 2005 absolvoval vzdělávací program Teorie her a psychologie rozhodování na letní univerzitě London School of Economics and Political Science, v roce 2009 absolvoval kurs řízení investičního portfolia na Wharton ve Filadelfii.
C:\fakepath\cez.jpg

ČNB prověřuje oznámení MF o návrhu na výplatu vyšší dividendy za akcie ČEZ

22.06.2022 Česká národní banka (ČNB) prověřuje okolnosti, za kterých ministerstvo financí (MF) v pondělí zveřejnilo návrh, aby polostátní energetická společnost ČEZ vyplatila akcionářům dividendu 48 korun za jednu akcii. ČTK o tom informovala mluvčí ČNB Markéta Fišerová. Vedení ČEZ chce na červnové valné hromadě navrhnout dividendu 44 korun. MF zveřejnilo protinávrh po poledni, někteří odborníci tento krok kritizovali, šlo podle nich o kurzotvornou informaci, která se má ohlašovat před otevřením trhů. Vyjádření ministerstva ČTK shání.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-trzni_analyzy-13062022.jpg

Proč někteří brokeři dobrovolně sdělují čísla ztrátovosti svých klientů?

13.06.2022 Obchodování na finančních trzích, jakožto možný zdroj vedlejších příjmů, láká hodně lidí. Mnohdy se ale setkáváme s tím, že na nás vyskakují zdánlivě děsivá čísla ztrátovosti klientů brokerských společností. Ty o sobě zveřejňují samotní brokeři. Proč to dělají a má nás to odradit?
img

Obchodní zprávy pro začátečníky: Co je to Evropská centrální banka?

10.06.2022 Jak již název napovídá, Evropská centrální banka je centrální bankou Evropy a je všeobecně známá pod zkratkou ECB (European Central Bank). ECB je zodpovědná za dohled nad měnovým a bankovním systémem v eurozóně a stojí na vrcholu bankovní struktury.
C:\fakepath\CNB1.jpg

Zeman jmenoval viceguvernérkou ČNB Zamrazilovou a členy rady Fraita a Kubelkovou

08.06.2022 Prezident Miloš Zeman dnes jmenoval viceguvernérkou České národní banky (ČNB) předsedkyni Národní rozpočtové rady Evu Zamrazilovou (61) a novými členy bankovní rady hlavní analytičku Hospodářské komory a poradkyni premiéra Petra Fialy (ODS) Karinu Kubelkovou (38) a ředitele sekce finanční stability ČNB Jana Fraita (56). V radě nahradí od července stávajícího guvernéra banky Jiřího Rusnoka, viceguvernéra Tomáše Nidetzkého a člena bankovní rady Vojtěcha Bendu.
img

Rupie posiluje v důsledku zvýšení úrokových sazeb RBI

08.06.2022 Rupie vůči americkému dolaru posílila v důsledku zprávy, že indická centrální banka (Reserve Bank of India) zvýšila svou repo sazbu na vyšší než očekávanou úroveň 4,9% oproti očekávaným 4,8% a předchozím 4,4%.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Prezident Zeman ve středu jmenuje nové členy bankovní rady

07.06.2022 Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje na Pražském hradě nové členy bankovní rady České národní banky. Vyplývá to z oznámení Hradu. Jména nových centrálních bankéřů neoznámil.
img

RBA v červnu zvýšila oficiální měnovou sazbu a připojila se ke globálním jestřábům

07.06.2022 Australská centrální banka (RBA) je poslední centrální bankou, která zvýšila svou orientační úrokovou sazbu a přidala se tak ke globálním jestřábům poté, co Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na konci května zvýšila svou sazbu z 1,5% na 2%.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-07062022.jpg

Dva instrumenty jako stvořené pro efektivní hedging

07.06.2022 Aktuální vývoj na trzích, ovlivněný vysokou inflací a válkou na Ukrajině, trhům moc nepřeje. Nervozita na trzích podle indexu VIX bude nadále stoupat a akciové indexy jako SP500 se momentálně vydávají přesně opačným směrem. Věděli jste ale, že právě tyto 2 zmíněné ukazatele lze nyní v Purple Trading obchodovat a získat tak poměrně efektivní hedgovací nástroj?
img

Červnové zasedání Federálního rezervního systému ovlivňuje náladu vůči americkému dolaru

05.06.2022 USD v květnu rostl spolu s jestřábí rétorikou Federálního rezervního systému, ale v době psaní tohoto článku se zdá, že před rozhodnutím centrální banky o úrokových sazbách, které je stanoveno na 14. a 15. června, se pohyb kurz měny zpomalil a krouží.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - Souvislost mezi inflací a měnami

02.06.2022 Vrtá vám hlavou souvislost mezi inflací a měnami? Nejste jediní. Dokonce i zkušení obchodníci by si přáli, aby o těchto makroekonomických informacích věděli dříve, než uskutečnili některé obchody, které nedopadly podle očekávání, takže je rozumné se o nich dozvědět co nejdříve.
img

Inflace v eurozóně před projevem Lagardeové v ECB svítí červeně

01.06.2022 Inflace v eurozóně dosáhla v květnu rekordní výše 8,1%. Zpráva přichází před dnešním projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové. Podaří se centrální bance udržet holubičí postoj a rétoriku, nebo se objeví náznaky, že se pokyny pro úrokové sazby změní dříve, než se očekávalo? Očekává se, že ECB ukončí záporné úrokové sazby do září, ale vzhledem k prudkému nárůstu míry inflace může zpřísňování měnové politiky začít dříve.
img

Nejvýznamnější obchodní události: páteční NFP, spotové ceny ropy

31.05.2022 Mezi hlavní obchodní zprávy patří páteční NFP v USA a uvolnění výluk COVID-19 v Číně, což podpořilo růst spotových cen ropy. Podle současného tržního konsensu přibylo v USA v květnu 320 000 nových pracovních míst, zatímco v červnu 428 000. Tato prognóza zohledňuje vliv inflace a možnost zpomalení tvorby pracovních míst v důsledku zpřísnění měnové politiky a růstu úrokových sazeb.
img

Představenstvo ČEZ dostane plnou výši odměn, rozdělí si 135 milionů Kč

30.05.2022 Všech osm členů představenstva energetické společnosti ČEZ má nárok na plnou výši roční odměny za loňský rok. Celkem si tak rozdělí téměř 135 milionů korun. Nejvíc dostane šéf představenstva a generální ředitel Daniel Beneš, který má nárok na téměř 34,9 milionu korun. Vyplývá to ze zprávy o odměňování, kterou společnost zveřejnila na webu. Energetická skupina ČEZ měla v loňském roce čistý zisk 9,9 miliardy Kč, meziročně byl o 81 procenta vyšší.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-Forex-scalping-29052022.jpg

Nástroje pro preciznější scalping

30.05.2022 Scalping patří mezi jedny z potenciálně nejvýdělečnějších, avšak také nejrizikovějších obchodních disciplín. Jako takový vyžaduje po obchodníkovi, aby měl možnost zadávat příkazy rychle za sebou a navíc měl také dokonalý přehled o trhu. Nástroje, které vám ukážeme v tomto článku, vám přesně s tímto pomohou. Navíc je lze získat zcela zdarma.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - bližší pohled na forexový kalendář

26.05.2022 Jste na začátku své cesty finančními trhy? V našich článcích pro začátečníky se zabýváme různými typy analýz, jako je technická analýza a fundamentální analýza, takže si můžete vybrat jednu nebo více, které vyhovují vašemu stylu investování a obchodování. V tomto článku budeme hovořit o forexovém kalendáři a o tom, jak ho denně používat pro informování o svém obchodování na Forexu a investování do akcií.
img

Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA vs. inflační tlaky

25.05.2022 Dnes vychází zpráva o zakázkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA za duben. Vysoká míra inflace a obavy z růstu nadále vyvolávají nervózní náladu na trhu. Očekává se, že objednávky zboží dlouhodobé spotřeby klesly z březnových 1,1% na dubnových 0,6%. Konsenzus se zdá být pro USD medvědí a pokud dojde k nějakému překvapení ve skutečných výsledcích, může nastat volatilita.
img

Bloomberg: Rusko vítězí v potravinové krizi, kterou pomohlo vytvořit

24.05.2022 Válka, kterou Rusko zahájilo proti Ukrajině a která prohlubuje globální potravinovou krizi, udělala z Ruska jednoho z vítězů chaosu, jenž Kreml pomohl sám vytvořit. Zatímco ukrajinské přístavy jsou zablokované, Rusko posílá obilí odběratelům, kteří o ně mají zájem. Prodejní cena je ale vyšší, a to právě kvůli problémům, které způsobila blokáda Ukrajiny. Uvedla to agentura Bloomberg.
img

Federální rezervní systém, zaměřeno na RNBZ a obavy o globální růst

24.05.2022 Před projevem předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella a rozhodnutím o úrokových sazbách Novozélandské centrální banky (RBNZ) panují složité makroekonomické podmínky. Očekává se, že Novozélandská centrální banka ve středečním rozhodnutí zvýší svou orientační klíčovou úrokovou sazbu z 1,5% na 2%. Současná míra inflace na Novém Zélandu se blíží 7 procentům.
img

Jak nepřijít o peníze, ideálně vydělat při stagflaci. Tedy v době citelného růstu cen i nezaměstnanosti naráz

24.05.2022 Inflace vrcholí, brzy se nadějeme její zvolnění. I tak nás čeká ekonomicky nesmírně těžký čas. Stagflace. Tedy ekonomický propad spojený se stále výrazným růstem hladiny spotřebitelských cen. To vše lze vyčíst z nejnovějšího, květnového šetření mezi více než třemi stovkami předních světových ekonomů a investorů, které každý měsíc provádí Bank of America.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-23052022.jpg

Forex strategie, které vypadají dobře, ale mohou se vymstít

23.05.2022 V dnešních dobách existuje doslova nespočet obchodních strategií, které, co se teorie týče, vypadají sice velice dobře, ale v praxi pak mnohdy selhávají. Ano, jistěže stále platí, co jsme již zmiňovali v mnohých článcích, a sice že takřka každá strategie dokáže být zisková, avšak s některými mohou obchodníci podstupovat taková potenciální rizika, která za to obvykle nestojí. Vzhledem k již zmíněnému množství těchto strategií, je doslova nemožné si je zde všechny ukázat a popsat, a proto jsme pro dnešek vybrali tři, které patří z našeho pohledu mezi ty nejznámější a zároveň i nejzrádnější.
img

Investiční fórum: Navigace jedním z nejtěžších (nejen) investičních roků v novodobé historii

22.05.2022 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v druhé polovině roku 2022 a jak ochránit své portfolio v bezprecedentním ekonomickém, investičním a geopolitickém prostředí? Jedinečnou možnost máte ve čtvrtek 9. června 2022 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí.
img

Vysoké spotové ceny ropy a inflace jsou výzvou pro náladu na trhu

21.05.2022 Vysoké spotové ceny ropy a inflace nadále zhoršují náladu na trhu, zatímco obchodníci a investoři vstupují do posledního měsíce druhého čtvrtletí.
img

Co jsou obchodní a investiční zpravodajské události?

19.05.2022 Finanční zpravodajské události jsou rychle sdělovány prostřednictvím médií a vyvolávají řadu reakcí obchodníků a investorů. Tyto reakce si lze představit jako řetězovou reakci, která často vypadá následovně:
img

Údaje o inflaci visí na GBP a CAD

18.05.2022 Na GBP a CAD dnes závisí údaje o inflaci, protože Spojené království a Kanada zveřejňují své nejnovější výsledky indexu spotřebitelských cen. Dubnový konsenzus pro míru inflace ve Spojeném království je 9% na roční bázi oproti 7% v březnu, ale předpovědi jsou pravděpodobností, nikoli jistotou. Měnové kříže GBP by mohly zaznamenat volatilitu, pokud budou skutečné výsledky horší, než se očekávalo.
img

Globální akcie rostou díky výhodným nákupům, ale problémy s čínským COVIDem jsou přítěží

17.05.2022 Světové akcie na začátku obchodního a investičního týdne rostly díky výhodným nákupům, ale čínské problémy s politikou zero-COVID se podepsaly na náladě.
img

Německo oznámuje: žádná daň z prodeje kryptoměn pro investory držící po dobu 1 roku

13.05.2022 Podle Katji Hessel, německé parlamentní státní tajemnice, mohou kryptoobchodníci při prodeji digitálních měn získat výhody osvobození od daně. Pokud navíc drželi svůj majetek po dobu jednoho roku nebo déle, nebudou muset platit daně z peněz, které vydělají z kryptografických prodejů.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - Co je to medvědí trh?

12.05.2022 Tento článek odpovídá na otázku, kterou si musí položit každý nováček v obchodování s novinkami: co jsou to medvědí trendy a jak jsou důležité při obchodování?
C:\fakepath\cnb.jpg

Od července bude novým guvernérem ČNB Aleš Michl, chce stabilitu sazeb

11.05.2022 Prezident Miloš Zeman dnes jmenoval dosavadního člena bankovní rady Aleše Michla (44) guvernérem České národní banky (ČNB). Ve funkci od července nahradí Jiřího Rusnoka, kterému končí druhý mandát a znovu už kandidovat nemohl. Michl je odpůrcem současného cyklu zvyšování úrokových sazeb, v současné sedmičlenné bankovní radě je s dalším členem Oldřichem Dědkem v tomto názoru v menšině. Michl po svém jmenování uvedl, že na prvním zasedání bankovní rady v srpnu navrhne ponechání úrokových sazeb beze změny. Michlovo jmenování vyvolalo rozporuplné reakce na politické scéně i mezi ekonomy, koruna reagovala prudkým oslabením. Do konce června prezident musí jmenovat ještě tři členy bankovní rady, a tím může zásadně ovlivnit politiku centrální banky.
C:\\fakepath\\Ceska republika.jpg

Fiala chce stabilitu cen, další politici upozorňují na Michlovu vazbu na Babiše

11.05.2022 Premiér Petr Fiala (ODS) by si v zájmu českých občanů přál, aby dnešní jmenování Aleše Michla guvernérem České národní banky neznamenalo změnu cíle banky v podobě cenové stability. Sdělil to ČTK. Předseda vlády věří, že centrální banka podnikne všechny kroky k tomu, aby inflace v Česku začala postupně klesat. Další politici vládních stran upozorňují na Michlovu vazbu na bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO), kterému dělal poradce, nebo možný střet zájmů.
C:\fakepath\michl2.jpeg

Michl je v radě ČNB od roku 2018, dříve pracoval pro Raiffeisenbank i pro Babiše

11.05.2022 Vzdělání: vystudoval Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE; 2002, Ing.), kde v roce 2020 získal i titul Ph.D. v oboru finance; v roce 2005 absolvoval vzdělávací program Teorie her a psychologie rozhodování na letní univerzitě London School of Economics and Political Science, v roce 2009 absolvoval kurs řízení investičního portfolia na Wharton ve Filadelfii.
img

Zaměřeno na GBPUSD, očekávaný růst ve Velké Británii a inflaci v USA

11.05.2022 Červeným tlačítkem pro tržní náladu je obava z možné recese způsobené vysokou inflací v podmínkách slabého zotavení se z poklesů způsobených pandemií COVID-19. Jako šestá největší ekonomika světa je Spojené království považováno za jednu z referenčních ekonomik, která může napovědět o výkonnosti světové ekonomiky.
img

Tržní vyhlídky - pozor na volatilitu, trendy na Forexu a akciích

10.05.2022 Vysoká míra nejistoty ovlivňuje náladu na trhu již několik měsíců a výhled na další dva týdny je spíše ve znamení zvířecích nálad. Nejistota může vyvolat cenovou změnu a volatilitu, investoři tak mohou vidět příležitosti ve chvíli, kdy se na forexovém a akciovém trhu projeví medvědí trendy.
img

Výprodej světových akcií - zaměřeno na index spotřebitelských cen v USA

10.05.2022 Na začátku obchodního týdne se na světových akciových trzích prohloubila medvědí nálada, která byla poznamenána výprodeji na Wall Street a na asijských indexech společně s údaji o indexu spotřebitelských cen v USA.
img

Forex: Spekulace o novém guvernérovi ČNB oslabily korunu

06.05.2022 Koruna v průběhu dne začala oslabovat v reakci na spekulace serveru Seznam.cz, že prezident Zeman zvolil za příštího guvernéra ČNB bývalého poradce expremiéra Andreje Babiše a jednu ze dvou holubic v bankovní radě Aleše Michla. Jmenování by mělo údajně proběhnout v nejbližších dnech.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - Jak důležitý je americký HDP?

05.05.2022 Hrubý domácí produkt (HDP) je způsob, jak označit velikost a růst ekonomiky. Vzhledem k tomu, že USA jsou největší ekonomikou světa, je stav jejich HDP pro investory a obchodní partnery prioritou číslo jedna. Jak velká je ekonomika USA? Například v roce 2020 byl roční HDP vyčíslen na 20,9 bilionu USD ve srovnání s 14,7 bilionu USD v Číně a 13 biliony USD v eurozóně.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-EURO-04052022.jpg

Buďte chytří - obchodujte swapy

04.05.2022 Teoretických článků o způsobu fungování swapů (tedy poplatků za držení pozice přes noc) bylo napsáno bezpočet. Dnes se proto podíváme na swapy z více praktického hlediska. Na to, na jakých měnách existují díky swapům možnosti dosáhnutí potenciálních zisků a zda toho jde docílit na každodenní bázi.
img

Může Federální rezervní systém zabránit stagflaci zvýšením úrokových sazeb?

04.05.2022 Americký Federální rezervní systém čelí při dnešním rozhodování o úrokových sazbách ekonomickému protivětru, neboť vysoká inflace a nižší růst vedou k riziku stagflace. Jediné, co ve scénáři stagflace chybí, je vysoká nezaměstnanost. V letošním roce byl zatím růst zaměstnanosti v USA stabilní a další informace o stavu trhu práce přinesou dnešní výsledky ADP a údaje Non-Farm Payrolls zveřejněné tento pátek 6. května.
img

Rozhodný týden centrálních bank vyvolává obavy na trzích

03.05.2022 Tento týden plný očekávání rozhodnutí centrálních bank je výzvou pro situaci na trhu, neboť Australská rezervní banka (RBA), Federální rezervní systém a Bank of England (BoE) zveřejňují rozhodnutí o úrokových sazbách a prohlášení o měnové politice.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-forexove_umeni.jpg

Tato strategie vás naučí číst v pohybech velkých hráčů

28.04.2022 Dokážete z čistého grafu odhadnout, jak pravděpodobně smýšlí velcí hráči a jakým směrem se tak bude ubírat vývoj ceny vámi obchodovatelného instrumentu? Strategie Patrika Klempára to zvládá a její nejhorší výsledky byly podle jejího autora 38 % zisku p.a. Pojďte se s námi podívat, jak ji obchoduje.
img

Obchodování pro začátečníky - Co jsou objednávky zboží dlouhodobé spotřeby?

28.04.2022 Jaký je rozdíl mezi oblekem a autem? Je jich více, než si myslíte. Z ekonomického hlediska je zboží krátkodobé spotřeby, jako je oblečení, a zboží dlouhodobé spotřeby, jako jsou automobily, určeno pro spotřebitele různým způsobem. Obleky lidé kupují, používají a relativně rychle vyhazují. S autem se jezdí několik let a je považováno za trvanlivé, protože vydrží déle. Dalším zásadním rozdílem je, že auto stojí mnohem více než oblek.
img

Volatilita na pozadí posilujícího dolaru rozvířila ropné a akciové trhy

27.04.2022 Volatilita rozvířila spotové ceny ropy a výkonnost světových akciových trhů, zatímco americký dolar zůstal během nočního obchodu silný.
img

Začátek května bude ve znamení dalších inflačních překážek

26.04.2022 Začátkem května se v USA, Velké Británii a Evropské unii objeví další inflační vlivy, které ovlivní širokou škálu obchodních nástrojů a podkladových aktiv.
img

Zaměřeno na USA: zájem o trvanlivé zboží na pozadí vysoké inflace a posilování USD

26.04.2022 Hlavní událostí dnešního obchodního dne je klíčový ukazatel průmyslové produktivity v USA. Středem pozornosti jsou výsledky objednávek trvanlivého zboží v USA za březen v kontextu vysoké míry inflace a síly amerického dolaru.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová: Je třeba zvážit, zda nenastal čas snížit cla na čínské zboží

24.04.2022 Spojené státy by měly zvážit, zda nenastala doba ke snížení amerických cel na čínské zboží, protože takový krok by mohl mít příznivý vliv na snížení americké inflace, která letos stoupla nejvýše za 40 let. Uvedla to v pátek ministryně financí USA Janet Yellenová.
img

Čekají nás projevy centrálních bank - měnová politika USA, Velké Británie a EU

21.04.2022 Forexové obchodníky čekají tři důležité projevy šéfů ECB, BoE a Federálního rezervního systému. Měnové kříže USD, GBP a EUR se mohou pohybovat na základě signálů přicházejících od představitelů centrálních bank.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-strategie-velci_hraci-20042022.jpg

Forex jako dynamická složka investičního portfolia?

20.04.2022 Diverzifikace. Faktor, který velmi často rozhoduje nejen o tom, zda investor dosáhne požadovaných investičních cílů, ale také o tom, v jakém časovém horizontu by k tomu případně mělo dojít. Jak efektivně rozdělit své investice tak, aby vás nezasáhla finanční krize a kterým investičním produktům věnovat pozornost zajímá snad každého začínajícího investora. A přesně to zjistíte v dnešním článku.
img

Supi vs. holubice - USDJPY dosahuje vrcholů za 20 let

20.04.2022 Rychle se rozcházející měnové politiky Federálního rezervního systému a Bank of Japan se změnily v souboj supů a holubic, když USD/JPY tento týden dosáhl 20letých maxim.
img

Na post místopředsedy Fedu byl nominován bývalý poradce Ripple

20.04.2022 Prezident spojených států, Joe Biden bude jmenovat Michaela Barra, bývalého poradce Ripple, jako místopředsedu pro dohled nad Federálním rezervním systémem.
img

Asijské trhy zůstávají před rozhodnutím PBoC o sazbách opatrné

19.04.2022 Nálada investorů na asijských trzích byla během nočního obchodování opatrná v souvislosti s nejistotou ohledně středečního rozhodnutí Čínské lidové banky (PBoC) o úrokových sazbách.
img

Bank of Canada přiostřuje, výsledková sezóna zvedá akciové trhy

14.04.2022 Bank of Canada ve svém dubnovém rozhodnutí podle očekávání zvýšila orientační klíčovou úrokovou sazbu z 0,5% na 1% a připojila se tak k mezinárodnímu ostřejšímu postoji amerického Federálního rezervního systému a Bank of England. Centrální banky jednají ve snaze zkrotit vysokou inflaci vyvolanou oživením světové ekonomiky z poklesu během COVID-19 a geopolitickými obavami na straně nabídky na trzích s ropou.
C:\fakepath\britska libra.jpg

Míra inflace v Británii v březnu stoupla na sedm procent, nejvýše od března 1992

13.04.2022 Míra inflace v Británii v březnu stoupla na sedm procent z únorových 6,2 procenta, a je tak nejvýše od března 1992. Meziroční zvýšení spotřebitelských cen bylo výraznější, než očekávala většina ekonomů oslovených agenturou Reuters, kteří předpovídali nárůst cen o 6,7 procenta. Za tímto nárůstem stál široký růst cen, od pohonných hmot až po potraviny a nábytek. Informoval o tom dnes britský statistický úřad (ONS).
img

Nálada ve 2. čtvrtletí ovlivněna inflací, růstem i ostrým postojem centrálních bank

11.04.2022 Inflace, obavy z růstu HDP a ostré postoje centrálních bank některých největších světových ekonomik budou na začátku druhého čtvrtletí dominovat náladě světových investorů.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-inflacni_strategie-11042022-hp.jpg

Strategie pro obchodování české koruny během inflace

11.04.2022 Inflace v únoru 2022 dosáhla 11,1 % a byla tak nejvyšší od roku 1998. Stále více lidí tak logicky zajímá, jak před inflací ochránit své úspory. Dnes si proto ukážeme strategii na obchodování české koruny, která má potenciál vás před inflací nejen uchránit, ale ještě na ní i potenciálně vydělat.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Růst průmyslové výroby v Německu v únoru prudce zpomalil na 0,2 procenta

07.04.2022 Průmyslová výroba v Německu vzrostla v únoru ve srovnání s předchozím měsícem o 0,2 procenta. Tempo růstu tak prudce zpomalilo z lednových revidovaných 1,4 procenta. Výrobu nadále brzdí výpadky v dodávkách, které zhoršují plnění objednávek. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-06042022.jpg

Je rubl zpátky?

06.04.2022 Ruská okupace Ukrajiny plní denně přední stránky novin a není snad nikoho, kdo by si nepřál, aby toto krveprolití bylo konečně u konce. Jednou z mnoha obětí je i ruská měna, která se ale zdánlivě vrací zpět na své předválečné úrovně. Můžeme tomu ale skutečně věřit? V tomto článku se pokusíme najít odpověď.
C:\fakepath\trader-05042022-27-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy mírně klesají, obavy o poptávku převážily nad obavami o dodávky

05.04.2022 Ceny ropy dnes mírně klesají. Rostoucí obavy z poklesu poptávky kvůli nemoci covid-19 převážily nad obavami o další vývoj nabídky kvůli novým sankcím Spojených států a Evropské unie na Rusko za údajné válečné zločiny na Ukrajině.
img

Podíl problematických hypoték i v únoru klesl na dlouholetá minima

04.04.2022 Podíl problematických bankovních úvěrů, tedy těch po splatnosti, se v Česku v únoru opět snížil. U hypoték klesl o 0,02 procentního bodu na 0,71 procenta, což je nejméně za 20 let. U spotřebitelských úvěrů klesl o 0,19 bodu na 4,48 procenta, u podniků o 0,16 bodu na 3,69 procenta. ČTK o tom informovala Česká bankovní asociace (ČBA). Únorová data nezachycují plný dopad napadení Ukrajiny ruskou armádou a vliv konfliktu a jeho následků do finanční situace podnikové sféry a domácností.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajinská ekonomika může podle Kyjeva letos klesnout až o 40 procent

03.04.2022 Ukrajinská ekonomika může letos kvůli válce klesnout až o 40 procent. Podle agentury Interfax-Ukrajina o tom včera informovalo ministerstvo hospodářství v Kyjevě, které zároveň ohlásilo pokles výkonu ukrajinské ekonomiky o 16 procent za první čtvrtletí tohoto roku.
C:\fakepath\eurusd-31032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 31.3.2022

31.03.2022 Americké akcie včera poprvé od začátku týdne oslabily. Na akciovém trhu polevil optimismus ohledně vývoje mírových rozhovorů mezi Ruskem a Ukrajinou, investoři se navíc obávají negativních hospodářských důsledků zpřísňování měnové politiky ve Spojených státech.
img

V kurzu je investování s konzervativním výnosem. Fond na domovy seniorů hlásí nárůst

30.03.2022 Válečná situace na Ukrajině zasáhla také investiční svět, globální akciové trhy zažívají po nástupu pandemie další tvrdou ránu. Řada investorů tak přehodnocuje strategii a vyhledává nové možnosti pro zhodnocení svých peněz. „Je patrné, že lidé nyní hledají investičně klidné přístavy s konzervativním výnosem.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-29032022.jpg

Shortování – potenciální příležitost, nebo zbytečný risk?

29.03.2022 Otázka shortování, čili spekulace na cenový pokles, rozděluje obchodníky od nepaměti. Zatímco jedni na něj nedají dopustit a považují jej za jeden z nejlepších výdobytků finančních trhů vytvářející skvělé obchodní příležitosti, pro jiné tato forma obchodování představuje skoro až hazard a shortování se raději vyhýbají obloukem. Je však shortování doopravdy pouze převlečeným hazardem, nebo ho lze nakonec považovat za korektní a rovnocenný obchodní přístup stejně jako nákupy? Pojďme to společně zjistit.
img

USA a Írán možná brzy podepíšou dohodu. Šanghaj zavádí karanténu, což ovlivňuje poptávku po ropě.

29.03.2022 Je čím dál pravděpodobnější, že USA a Írán se blíží k dohodě, která by mohla vyústit ve zrušení sankcí vůči Íránu. Americký ministr zahraničí Antony Blinken uvedl, že nejlepší způsob, jak zajistit, že se Írán nestane jadernou mocností, je dosáhnout dohody s Teheránem. Ze zprávy agentury Reuters ale vyplynulo, že podle zvláštního vyslance USA pro Írán Roberta Malleye není jisté, zda dohoda projde, protože určité problémy se dlouhodobě nedařilo vyřešit a očividně budou obtížně řešitelné i při obnovených jednáních. Podle hlavního poradce nejvyššího íránského vládce Kamala Charraziho je ale dohoda nutná a vše bude záviset na politické vůli Spojených států.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Zemanův poradní tým podpořil protiinflační kroky ČNB

27.03.2022 Expertní tým prezidenta Miloše Zemana dnes jednal v Lánech o inflaci a podpořil úsilí a kroky centrální banky ke zvládnutí této inflační vlny. Prezident a členové týmu vyslechli příspěvky guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka a prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého. Uvedl to prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Ve čtvrtek zasedne bankovní rada ČNB.
C:\fakepath\Venezuela-bolivar.jpg

Venezuelská vláda by měla dostat Nobelovu cenu za ekonomii, řekl její šéf Maduro

24.03.2022 Venezuelský prezident Nicolás Maduro ve středu prohlásil, že jeho vláda si zaslouží Nobelovu cenu za ekonomii kvůli tomu, jak podle něj zvládla pozvednout ekonomiku navzdory sankcím. Ty vůči jeho režimu v předchozích letech zavedly Spojené státy, Británie či EU kvůli porušování lidských práv a principů demokracie. Nobelovu cenu si pochopitelně Madurova vláda nezaslouží, nicméně venezuelská ekonomika začíná dělat malé kroky k oživení, napsala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Rusko-sankce.png

Británie rozšířila ruský sankční seznam o 65 subjektů, včetně bank a železnice

24.03.2022 Británie dnes rozšířila sankční seznam o dalších 65 subjektů napojených na ruský režim, část z nich je i z Běloruska. Je mezi nimi několik ruských bank, Wagnerova (v ruštině Vagnerova) skupina soukromých žoldnéřů, firmy z obranného průmyslu nebo ruské železnice. Spojené království tak reaguje na ruskou invazi na Ukrajinu, která začala před měsícem. O nových sankcích informovala britská vláda.
img

Benzín a nafta v ČR opět mohutně podraží. Požadavek Ruska na platbu ropy a plynu v rublech totiž vede ropné obchodníky opět do paniky

24.03.2022 Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se u čerpacích stanic v Česku v současnosti prodává v průměru za 44,18 koruny, před týdnem byl o 95 haléřů dražší. O 1,48 koruny na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 46,21 koruny. I přes zlevnění zůstávají paliva výrazně dražší než před ruskou invazí na Ukrajinu. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny pohonných hmot sleduje.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla v roce 2021 podle předběžných výsledků rekordních výnosů v hodnotě 10,7 miliardy korun

24.03.2022 „Rok 2021 byl opět rekordní, což potvrzuje, že naše globální prodejní strategie a zaměření na výrobky a výzkum a vývoj podporují růst výnosů při udržení ziskovosti a zároveň vytvářejí dlouhodobou hodnotu pro naše investory. Naše hospodaření generuje silné cash flow, pokračujeme v investicích do výrobních kapacit, produktů a odbornosti. Zároveň věříme, že si naši akcionáři zaslouží odpovídající podíl na našem úspěchu.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-20022022.jpg

Jaké fundamenty sledovat během inflace?

20.03.2022 V jednom z předchozích článků jsme se věnovali příčinám, které vedou k inflaci a různým možnostem jak ji čelit. Dnes si tuto problematiku ještě o něco více rozšíříme a povíme si o tom, jaké fundamenty v souvislosti s inflací pojící se k ČR je vhodné sledovat a kde sehnat nejaktuálnější informace ohledně vývoje české koruny.
C:\fakepath\trader-17032022-24-zm.jpeg

Forex: Euro posiluje vývoj rozhovorů mezi Ukrajinou a Ruskem

17.03.2022 Jednotnou evropskou měnu posiluje vývoj rozhovorů mezi Ukrajinou a Ruskem. K dolaru euro krátce před 17:15 SEČ přidávalo 0,5 procenta na 1,1089 EUR/USD. Středeční rozhodnutí americké centrální banky (Fed) o zvednutí základní úrokové sazby trhy naopak podle agentury Reuters příliš neovlivnilo.
img

Stupňující se regulace (legalizace) kryptoměn – je to pozitivum nebo negativum?

15.03.2022 Trh s krypto aktivy se jenom za poslední dva roky zněkolikanásobil. To už jenom samo o sobě vábí širokou veřejnost k investování. Čehož si začali logicky všímat i politici. Proto zájem politických reprezentací o trh s krypto aktivy dramaticky stoupl. Což má samozřejmě dvě strany mince, neboť větší regulace může být v mnoha ohledech hodně negativní a v dalších zase pozitivní.
img

Aktuální předpověď pro pár GBP/USD na 15. března 2022

15.03.2022 Evropská unie, jak řekl Josep Borrel, zřejmě skutečně vyčerpala všechny možnosti sankcí vůči Rusku. Nový balíček sankcí lze označit za čistě symbolický, neboť se týká pouze řady fyzických a právnických osob. Kromě toho hodlá Brusel požádat Světovou obchodní organizaci o pozastavení režimu nejvyšších výhod ve vztahu k Rusku. Tento bod však nebude mít prakticky žádný účinek, protože Rusko do Evropy stejně žádné zboží nevyváží, samozřejmě kromě surovin. Takže zavedení ochranných cel, zejména na pozadí plnohodnotných sankcí, ruskou ekonomiku nijak neovlivní. Ukazuje se, že přinejmenším Evropská unie nehodlá dále posilovat sankční konfrontaci, a je docela možné, že Rusko bude reagovat recipročně. Což samozřejmě účastníky trhu poněkud uklidňuje.
img

Válka podle poradce Zelenského skončí nejpozději v květnu

15.03.2022 Ukrajina dosáhne dohody o příměří s Ruskem nejpozději v květnu, uvedl podle agentury Reuters vojenský poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Oleksij Arestovyč. Poradce zároveň sdělil, že přichází v úvahu několik možností dalšího vývoje závisejících na tom, kolik vojáků se Rusko rozhodne na Ukrajinu vyslat.
img

Ruští vojáci na Ukrajině za 24 hodin zásadně nepostoupili, uvádí Kyjev

14.03.2022 Ruské síly v noci na dnešek ostřelovaly Kyjev a jeho okolí, při útocích podle ukrajinských médií zahynuli nejméně dva lidé. Generální štáb ukrajinských ozbrojených sil dnes ráno oznámil, že ruští vojáci za posledních 24 hodin nedosáhli významnějších úspěchů, ačkoliv rozšířili útoky i na západ Ukrajiny, napsala agentura AP.
img

Mluvčí čínské ambasády v USA řekl, že neslyšel o žádosti Ruska o pomoc

14.03.2022 Prioritou Číny je zabránit tomu, aby se situace na Ukrajině vymkla kontrole, uvedlo v neděli čínské velvyslanectví ve Spojených státech. Učinilo tak v reakci na zprávy v některých médiích, podle nichž Moskva požádala Peking o vojenské vybavení poté, co podnikla invazi do sousední země.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-4-11032022.jpg

Inflace užírá vaše úspory, co s tím?

11.03.2022 Oslabování kupní síly peněz, též známé jako inflace, představuje téma, které nenechává v klidu mnohdy ani ty nejotrlejší obchodníky a investory. Tím spíše příhlédneme-li k faktu, že průměrná míra inflace pro únor 2022 dosáhla 5,2 %. V tomto článku si načrtneme několik možností, s jakými lze inflaci předcházet, či ji dokonce zcela eliminovat. Ale nejprve se pojďme podívat na její hlavní aktuální příčiny.
C:\fakepath\dolary.jpg

Kyjev: Ruská invaze dosud způsobila škody za nejméně 100 miliard dolarů

11.03.2022 Ruské invazní síly dosud na Ukrajině zničily infrastrukturu, budovy a další hmotný majetek v hodnotě nejméně 100 miliard dolarů (2,3 bilionu Kč). Na internetové akci pořádané americkým Petersonovým institutem pro mezinárodní ekonomiku to včera řekl hlavní ekonomický poradce ukrajinské vlády Oleh Ustenko. Válka podle něj způsobila, že polovina ukrajinských podniků je zcela zavřená, zatímco ta druhá polovina funguje na výrazně nižší úrovni, než je jejich kapacita.
img

BREAKING: US100 roste o více než 3,5 %

09.03.2022 Hlavní indexy na Wall Street zaznamenávají ve středu výrazné zisky, zatímco ceny ropy klesly o více než 5 % v naději na diplomatické řešení ruské agrese vůči Ukrajině. Poradce prezidenta Zelenského naznačil, že Ukrajina je připravena na mírové rozhovory, ovšem za několika podmínek. Kreml mezitím oznámil, že podnikne nezbytné kroky k zajištění neutrálního statusu Ukrajiny, a upřednostňuje tak učinit prostřednictvím jednání. Moskva oznámila zastavení střelby na Ukrajině, aby nechala civilisty uprchnout z obležených měst. Nicméně klid zbraní bohužel opět nenastal ve všech potřebných oblastech. Evakuace byla možná ze Sumy, Enerhodaru, ale ne z Charkova. Ukrajinské ministerstvo vnitra dnes uvedlo, že dohody o humanitárních koridorech byly většinou neúčinné. Guvernér ukrajinské Doněcké oblasti uvedl, že k ruskému leteckému útoku na nemocnici v Mariupolu došlo během dohodnutého období příměří. Je tak otázkou, zda bude cesta k míru na Ukrajině tak přímá, jak naznačuje aktuální růst akciových indexů.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace v Maďarsku stoupla na 8,3 procenta, je nejvyšší za téměř 15 let

09.03.2022 Meziroční růst spotřebitelských cen v Maďarsku v únoru zrychlil na 8,3 procenta z lednových 7,9 procenta. Inflace je tak nejvýše od srpna 2007, oznámil dnes maďarský statistický úřad. Únorový růst cen překonal očekávání analytiků, kteří inflaci odhadovali na 8,1 procenta.
img

BREAKING: Ukrajina je připravena na diplomatické řešení - akcie rostou

09.03.2022 Poradce prezidenta Zelenského naznačuje, že Ukrajina je připravena na diplomatické řešení. Klade si však požadavky:
img

📉Výprodej na akciích akceleruje

07.03.2022 Nálada se výrazně zhoršila během druhé poloviny dnešní seance. Předtím než se býci neúspěšně pokusily smazat některé z posledních ztrát, trhy se opět dostaly do červených čísel. Náladu ovlivňoval i nedostatek posunu v jednáních mezi Ukrajinou a Ruskem. Poradce prezidenta Volodymyra Zelenskyjeho napsal na twitter, že během třetího kola vyjednávání, které dnes skončilo, nedošlo k žádnému pokroku. Rozhovory však vedly k pokroku v otázce humanitárních koridorů. Mezitím ruský vyjednavač Sluckij řekl: "Nedělejme si iluze, že další krok vyjednávání povede k definitivnímu výsledku."
img

V nejbližších dnech proběhne druhé kolo jednání mezi Ruskem a Ukrajinou. Dolar zůstane celosvětově žádaný

01.03.2022 Poptávka po bezpečných aktivech zůstane v blízké době silná. Ceny zlata jsou na vzestupu. Americký dolar nicméně v pondělí krátce oslabil, když hráči na trhu čekali na výsledek rusko-ukrajinských rozhovorů. Jednání pravděpodobně konflikt nevyřeší, ale ochota stran jednat lehce zmírňuje obavy trhu. V nadcházejících dnech se očekává druhé kolo rozhovorů mezi Ruskem a Ukrajinou. Představitelé obou stran se vrátili do svých hlavních měst k dalším konzultacím.
img

Obchodníci zohledňují americké sankce a ropa se stabilizuje

23.02.2022 Poté, co americký prezident Joe Biden představil sankce proti Rusku, které se nejpřísněji trhům vyhnuly, se ropa stabilizovala, mezitím co jednání o íránském jaderném programu přinesl pokrok úlevu pro napjatý trh.
img

Geopolitika a Fed tento týden podporují růst dolaru. Euro se dostalo na nová minima

22.02.2022 Trhy začaly brzy zohledňovat diplomatické řešení problémů na Ukrajině, v Ruské federaci a v rámci NATO. Naděje se vkládaly do summitu prezidentů Spojených států a Ruska, který oznámila hlava Francie – ty se však nenaplnily. Kreml ani Washington možnost setkání nepotvrdily, přitom Vladimir Putin v pondělí uznal LLR a DLR za nezávislé státy. Příslušné dokumenty byly podepsány bezprostředně po prezidentově televizním projevu v Kremlu.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-otrok_tradingu-clanek-22022022.jpg

Psychologické chyby, aneb jak se dostat do cíle jako první

22.02.2022 Říká se, že obchodní psychologie tvoří až 90 % úspěchu, ale je tomu doopravdy tak? Ano i ne. Na jednu stranu hovoří ve prospěch tohoto tvrzení mnohokrát popsané zkušenosti obchodníků, přesněji je zde řeč o osobních psychologických nerozvážnostech vedoucích k významným ztrátám. To vše navzdory tomu, že takto chybující obchodníci již v danou chvíli dobře věděli, že je něco špatně.
img

Swingový výhled 7. týden 2022

21.02.2022 Makroekonomické události v minulém týdnu měly na volatilitu na trzích vedlejší vliv. Tím „velkým příběhem“, který momentálně hýbe trhy, je situace na Ukrajině. Akciové indexy kvůli tomuto konfliktu oslabovaly a znovu otestovaly svoje silné supporty. Vítězem minulého týdne je naopak zlato, které v důsledku těchto geopolitických nejistot posílilo k hodnotě 1900 USD za unci, kde se naposledy obchodovalo v červnu 2021.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-trzni_sentiment-20022022.jpg

Nejlepší metody, jak si rychle osvojit kvalitní Forex trading

20.02.2022 Bez ohledu na to, co si o Forex tradingu myslí a říkají ostatní, faktem zůstává, že jeho popularita v čase neustále roste. To je samozřejmě také tím největším důkazem toho, že se jedná o plnohodnotný byznys a ne o jen tak nějaký laciný podvod. Ano i Forex má svá jistá rizika, ale ta naleznete i v případě jakéhokoliv jiného podnikání. Jako jeden příklad za všechny poslouží například dlouhodobá statistika ukončených činností, která říká, že až 30 % všech nově založených živností ukončí svou činnost v rámci prvních 12 měsíců. Jak vidno, Forex tudíž není žádnou výjimkou v porovnání s ostatními činnostmi a stejně jako tam, i zde se lidé dělí na úspěšné a na ty na druhé straně.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-grid-trading-clanek-13022022.jpg

Obchodujeme na základě reality, nikoliv podle vlastních představ

13.02.2022 Snad každý forexový obchodník četl někdy o tom, jak je důležité, naučit se analyzovat trhy a vyčkat na příhodné obchodní situace. A také jak čelit strachu, vyhýbat se chamtivosti a tak dále. To vše jsou zajisté velmi důležité faktory mající podstatný vliv na budoucnost každého tradera. Kromě těchto zmíněných však existují i další, neméně důležité, osobní psychologické faktory. Ty mohou mít na trading stejný, ba často i mnohem větší vliv, a proto by se i s těmi měl naučit každý obchodník zacházet.
C:\fakepath\eurusd-13022022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA oslabily obavy z vyšších sazeb a napětí kolem Ukrajiny

13.02.2022 Akcie ve Spojených státech v závěru týdne druhý den po sobě prudce oslabily. Směrem dolů je poslaly obavy z výrazně vyšších úrokových sazeb a rostoucí napětí mezi Ruskem a Ukrajinou. Na forexovém trhu posiloval dolar.
img

Akcie Meta klesají v reakci na riziko regulací

08.02.2022 Akcie společnosti Meta Platforms (FB.US) padají kvůli obavám z nárůstu regulatorních opatření vztahujících se na bezpečnost uživatelských dat a investory znervózňuje také slabší výhled hospodaření.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-vikendove-gapy-06022022.jpg

Lze vydělávat na obchodování gapů?

06.02.2022 Existuje řada obchodníků, kteří jsou toho názoru, že ve forexu lze dlouhodobě vydělávat nejen s pomocí standardního obchodování, ale je možné využívat i takzvaných cenových gapů. Ty prý na základě jejich osobních zkušeností dokáží některé trhy obvykle velmi rychle zaplnit. Hlavní otázka pro dnešek je tedy více než jasná…
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | AUD/NZD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | AUD/JPY | NZD/CAD | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Behaviorální | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Buy Limit | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | CPI index | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Expert Advisors | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Futures | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Křížový kurz | LIBOR | Leverage | Likvidita | Limit order | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | Overnight | P/E | Papertrading | Parabolic SAR | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Range (Rozpětí) | Ratingová agentura | Realizace zisku | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Skalper | Slippage | Sloupcový graf | Směnný kurz | Split | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Take Profit | Technical analysis | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Social Trading | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Hospodářské otázky | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Hospodářská krize | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | RBNZ | Oanda | News trading | Investiční fórum | ČSOB | Expirace opce | Partners | Investiční odborníci | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Kopírování obchodů | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Algo trading | Money-Management | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Time-Frame | Zásoby ropy | Forexový trader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trading | Delta | EPS | Forex scalping | Formace Evening Star | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Forex pro začátečníky | Ed Seykota | Kasina | AdmiralMarkets | Akcie Amazon | Akcie Citigroup | Akcie dnes | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bossa.cz | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | CISCO | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Česká spořitelna | České koruny | Daňové přiznání | Denník | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | ETF fondy | Eura | Euro posiluje | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční kapitál | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex Exchange | Forex kalendář | Forexo | Forexové obchodování | Forexové strategie | ForexTime | Forexu | Full time | FX Street | FXstreet.cz | GDP | GE money | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP USA | Hospodářské noviny | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Knihy o forexu | Komodita | Komoditní | Konfluence | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Krátkodobé investice | Kurz amerického dolaru | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz měny | Kurz USD | Kurzy | E15 | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Morning Star | Moving Average | MQL | MyFxBook | Nákup akcií | Naučte se obchodovat | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Odborné knihy | Odkup akcií | Online kurz | Online kurzy | Opční strategie | Oslabování koruny | Pád akcií | Patria Finance | PayPal | Peníze.cz | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská měna | Růst HDP | Rychlé peníze | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účty | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stoxx | Strategie řízení | Světové měny | Světové události | Škola tradingu | Švýcarská banka | Throwback | TopForex | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní zprávy | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Ukrajinská hřivna | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj libry | Webinář | Webináře | WTI | Zahraniční měny | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Finanční nástroj | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | Trading Coach | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Buy | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Daniel Beneš | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Free float | Hold | Indie | Intermediate | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | Opční prémie | P.A. | Peněžní trhy | Petr Kellner | Prospekt | Protistrana | Průměrování | Range | Redukce | REIT | ROCE | Sell | CTA | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Trading Room | Čekací doba | Hlavní trh | Investiční instrument | Jmenovitá hodnota | P/E Ratio | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Milionář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Buy order | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Mezibankovní sazby | BUY LIMIT ORDER | Managed account | Majors | Martingale | Overbought | Oversold | Stop Loss (SL) | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Mentoring | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | Burze | Podvědomí | Commodity futures | Commodity futures trading | Commodity trading | Expert Advisor | Forex EUR/USD | Investment | Online forex | Online forex trading | Traders | Trading forex | Profi obchodní systémy | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | DPA | Intesa Sanpaolo | The New York Times | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | Agentura AP | BBC | Washington Post | Technické indikátory | Forex asistent | Insider informace | On-line kurzy | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | S/R zóna | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | HUF/EUR | Brazílie | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | DAX trading | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Živnostník | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Tomáš Kadeřávek | Top Stocks | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Diamanty | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Časování trhu | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Rada ČNB | Online webináře | Earnings | Tržní nálada | Podnikatelé | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Obchodník na forexu | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Obchodní signály | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Rozdávání peněz | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Obchodované instrumenty | Opční bariéry | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Portfolio fondu | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Finanční centra | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Akce centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Odchod z Evropské unie | Obchodování v Asii | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Status bezpečného přístavu | Eurex | DAX30 | Obchodování na pitu | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Finanční poradci | FTSE 100 | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | E*Trade | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Regulovaní brokeři | Kryptoměna | Kapitalizace | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Akciový index DAX | Globální krize | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Investiční zkušenosti | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Americký trh práce | Dosahovat zisku | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Ministr obchodu | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Krize | Vývoj DAXu | Obchodování DAXu | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Světové trhy | Zprávy a události | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Hřivna | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Skupina G7 | Mikro loty | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Backtestování AOS | Profesionální trading | Členské země EU | Americký dolar vůči japonskému jenu | J&T Finance Group | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Mercedes | Informace o forexu | Pew Research Center | Politico | IHS Markit | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | MUFG | Obchodovat na forexu | Interbank VIP indikátor | J.P. Morgan | Skupina PPF | Swiss Life Select | Obchodování v praxi | Úspěšná obchodní strategie | Andrea Unger | Zahraniční forex | Řízení investičního portfolia | ING Groep NV | Ondřej Janata | Inflace ve světě | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | Poziční trading | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Investování na finančních trzích | Vygon Consulting | IBKR | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Nákupy zlata | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | Profesionální tradeři | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Nenad Kerkez | Jack Schwager | Investiční alternativa | Obchodování s kryptoměnami | Trade Financial | Algotrading | Tomáš Mirzajev | Martin Stibor | Jerome Powell | MiFID II | Bitcoin futures | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | CBOE Global Markets | LTC | ETH | XRP | Bolívar | Capitalinked | Radim Dohnal | Nemovitostní fondy | Fincentrum | Hypoindex | Inteligentní investor | Dominik Stroukal | Binance | Oxfam | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Pin Bar strategie | Těžba kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Krypto aktiva | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investiční skupiny | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | The Observer | Chuť investovat | Patrik Klempár | Snížení finanční páky | Ochrana před negativním zůstatkem | Forexový trading | Asijské trhy | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Výnosy desetiletých dluhopisů | Regulace ESMA | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | R Trader | Saxo | Obchodní války | Zonky | Asociace pro kapitálový trh ČR | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Můj trading | Slabší koruna | Purple Trading Club | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Capitalinked.com | Výsledky obchodování | Podniky | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Obchodovat forex | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Technologické akcie | Kurz EUR/CZK | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Obchodníci s ropou | Pokles ceny | Domácí měna | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Graf indexu | Cenový kanál | Alternativní investiční fondy | Poskytovatelé obchodních signálů | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Trh Start | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Nové peníze | Trendové čáry | VIX index | I-Trader | Levné akcie | Poskytování investičních služeb | FKI | Trh s ropou | Pipy | Americké volby | Reakce trhu | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Roční výnos | Automatické obchodní strategie | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Obchodní platforma MetaTrader | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Fondy ETF | Německé akcie | Vývoj finančních trhů | Pojištění vkladů | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Financial Times (FT) | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Majetek | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Obchodni metody | Růst dolaru | Momentum trhu | Nemovitostní trh | Výhodně investovat | Obchodovat s akciemi | Zahájení výsledkové sezóny | Makléřská společnost | Otevřené obchody | ETF portfolia | Finanční operace | Slabší euro | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Profesionální trader | Odložení brexitu | Kopírování strategií | Copytrading | Skalpování | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Trading akciových indexů | Ceny zemního plynu | Online obchodní platformy | MetaTrader Supreme Edition | Hodnotové investování | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Aktivní trader | Přední ekonomové | Evropský regulátor | Indikátor ATR | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Trading futures | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Finanční produkty | Gainesville Coins | Strategie carry trade | Statistický úřad | Range strategie | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Inflační očekávání | Investiční rady | Obchodování Price Action | Nasdaq100 | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Pokles sazeb | Infineon | Infineon Technologies | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Moje obchody | Vysoké zhodnocení kapitálu | Intradenní strategie | Odhad růstu ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Propad ropy | Boris Johnson | Riziko recese | Dopady obchodní války | Začít obchodovat | Finanční svět | David Varga | Tradingová konference | Token | Americké společnosti | Opční program | Ferrari | Ponziho schéma | Využití marže | Pohyb kurzu | Wealth Management | Prezidentka ECB | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Základy obchodování | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Obchodní principy | Ztráty v tradingu | Rozhodnutí centrálních bank | STAR | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Ripple Labs | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | Britský premiér | Recese v USA | Začít vydělávat | SEBA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Intradenní trader | Indická ekonomika | Bohatí | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Price Action Trading | Obchodní situace | WeWork | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | CFD na akcie | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Kótování | KB | Prosus | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Breaking news | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Zprávy z Fedu | Novozélandská centrální banka | Backtest | Poptávka po ropě | Pravidla strategie | Vyjednávání o brexitu | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | Růst podnikatelské aktivity | Finanční údaje | The Washington Post | Nejnovější výsledky | Snížení daní | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Risk Reward Ratio | Programovací jazyk | Dolarové likvidity | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Tradingové semináře | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | Čas jsou peníze | Akcie roku | Černá středa | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Velcí hráči na finančních trzích | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | High risk | Tradingové strategie | Obchodní dohoda | Snižování rizika | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Automatické systémy | Trading na forexu | Největší ekonomika | FATF | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Trump dnes | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Čínská média | Deficit | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | VIP seminář | Analytik portálu | HDP v USA | Ceny benzínu | Lineární regrese | Patterny | Strategické partnerství | Algo | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Reálný trading | Obratové formace | PXE | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Data z USA | Bílý dům | Obchod | Založit obchodní učet | Přístup do VIP zóny | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Obchodní dohody | Myšlenka | Praktická ukázka | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Skupina ČEZ | Obchodní nástroje | CETA | Supreme Edition | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Ekonomika ČR | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Americký dolar dnes | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Obchodovat na burze | Pravděpodobnost úspěchu | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Růst cen | Equity křivky | Server BBC | NHS | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Zasedání vlády | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Co bude | Avast | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | PSA | IPO Saudi Aramco | Skupina OPEC+ | Největší pokles | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Fox News | Black Friday | Amazon | Investovat jako Warren Buffett | Indexy nákupních manažerů | Reálné zhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | USDT | dApps | Global Times | Čínský list | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Domácí měny | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Na burze dnes | Finanční rezervy | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | FT | Odvětví české ekonomiky | Zveřejněná data | Globální trh | Financovat | Uspět na finančních trzích | Wüstenrot | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | Wilbur Ross | Akcie Saudi Aramco | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Nastavení mysli | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Ján Hájek | Portfoliomanažer | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | Zakázky německého průmyslu | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Visa | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Position sizing | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Hlavní trend | European Central Bank | Klíčový support | Celebrity | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Ceny zboží | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | NAFTA | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Počet zemřelých | Konzervativní strana | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Obchodní záležitosti | Konzervativci | GBP/EUR | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Moskva | HDP Německa | Časopis Forbes | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | AbbVie | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Akciové korporace | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Obchodování s finančními instrumenty | Edward Moya | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Hypoteční trh | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Úroky z úroků | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | Vojtěch Benda | Vánoce | Šperky | Kupní síla | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Obchodované akcie | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Vánoční svátky | Ministerstvo financí České republiky | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Stratég | Purple Strike | Purple Bands | Purple Extreme | Purple Levels | Miliardy korun | Předsevzetí | Inflace v Maďarsku | Výnosy státních dluhopisů | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Zájem o rizikovější aktiva | Události v ČR | Peking | US100 | Americký index | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Indikátor Purple Levels | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | Doba obchodování | Nejistoty na finančních trzích | Stabilní společnosti | Hospodaření | Zbrojovky | Světová válka | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Teherán | Američané | Návratnost | Odškodné | Netflix | Inovace | CFRA | Výrobce elektrických aut | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Micron Technology | O2 | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Sodexo | Produkce energie | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Ropa typu Brent | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Vzdělávat se | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Breakouty | Podnik | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Josef Zeman | Adam Dulovec | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Purple indikátory | Stažení indikátoru | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Velikost ztráty | Valuace akcií | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Dobrá čísla | Nižší růst | Facebook Inc. | Ceny energií | Britské maloobchodní tržby | Zamyšlení | Jared Kushner | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Zajímavé zisky | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Pozitivní zprávy | ILO | Banka SEB | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Průměrná úroková sazba | Jihokorejská vláda | Lepší zítřky | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Koronavir | Aktivace článku 50 | Obsah článku 50 | Článek 50 | Článek 50 Lisabonské smlouvy | Třetí odložení Brexitu | Referendum 2016 | Rezignace Theresy Mayové | Všeobecné volby | Volby Velké Británie | Anglie | Severní Irsko | Skotsko | Wales | Dohoda o přechodném období | Sjednané smlouvy | První odložení Brexitu | Druhé odložení Brexitu | Obsah dohody | Trhy | Čínské úřady | Ministr obchodu Wilbur Ross | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Ziskový obchodní systém | Změny cen | Separátory období | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Eva Zamrazilová | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | České měny | Finance Group | Pravidelné investice | Spravedlivé důchody | Důchody | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Firmy v ČR | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | EFPA ČR | EFPA | Vysoká inflace | Dobrý obchodní plán | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Indikátor Purple Bands | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | FIAT | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Vstupní signály | Volné peníze | Pravděpodobnost ztráty | Konzistentní zisky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Píle | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Obchody | Daň z tradingu | Výdaje | Platit daně | Daň z příjmu | Čínská vláda | Vývoj inflace v ČR | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | Dodávky na trh | Kiwi.com | Fresenius Medical | Adidas | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Amerika na prvním místě | America first | NFP | Rozhodování | Palantir | Wish | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Falešný signál | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Akcie AbbVie | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Institucionální trading | Valuace | London School of Economics | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Kukuřice | Ker Gibbs | Údaje o ekonomice | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | E*Trade Financial | Ministerstvo financí ČR | Investiční portfolia | Nové obchodní příležitosti | Noviny | Bulvár | Střední podniky | Spekulativní pozice | Ekonomické recese | Slabá čísla | Časová náročnost | Obchodní myšlenky | Fungování finančních trhů | Čínské banky | Průměrná mzda | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Nafta v ČR | Nová data | Šok | Snížení těžby | Výsledek obchodování | Popis strategie | Mzda | Vzestup inflace | České mzdy | Guru | Purple Trading indikátory | Vládní opatření | Výkyvy | Ropná válka | Cenová válka | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Obrovské ztráty | Extrémní růst | WP | Cenové války | Videokonference | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Vysoká rizika | Výsledný zisk | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Asijské akcie dnes | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Medvědí trend | Další vývoj | Těžaři ropy | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Nízká cena ropy | Oldřich Dědek | Brusel | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Situace kolem koronaviru | Tudor | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | New York Times | Gazprombank | Obavy trhu | Odhad inflace | Obnova ekonomiky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Globální šíření viru | Pád ceny | Výhled poptávky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Horizontální linie | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Markéta Fišerová | ČNB Markéta Fišerová | Mluvčí ČNB | Člen bankovní rady Aleš Michl | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Investiční svět | Prodeje domů | Perpetuum mobile | Zdanění bank | Valné hromady | Algoritmy | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | MF | Podat daňové přiznání | Daňové povinnosti | Richard Burr | Kroky centrálních bank | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Domácnosti | Asociace | Páka | Velikost lotu | Posílení amerického dolaru | Ukončení pozice | Stop-Lossy | Hotovost | Helikoptérové peníze | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Úřad práce | Cenové vývoje | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Podpůrný balíček | Další růst | Růst | Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Vyšší výnosy | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | VIP indikátory | Křetínský | Karanténa | Výhody obchodování | Živobytí | Šíření nákazy | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Ekonomický propad | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Danuše Nerudová | Petr Stuchlík | Tomáš Sedláček | Mariana Čapková | Server Peníze.cz | Server Peníze | EGAP | Jan Procházka | Petr Smejkal | Bohumil Kartous | Schodek | Počet obětí koronaviru | KoroNERV-20 | Michal Mejstřík | Petr Zahradník | Daniel Münich | Jiří Nekovář | Daňový poradce | Marta Gellová | Vzdělávání finančních poradců | Organizace EFPA | Organizace | Expert na vzdělávání | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Vášeň | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Zelené energie | Poplatky za držení pozice přes noc | Podíl na trhu | Afrika | RBK | Údaje | Dlužník | Skupina OPEC | AOL | Server AOL | Wealthy Living Today | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Tvrdohlavost | Přiznat ztrátu | Omyl | ETF portfolio | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Spotřebitelské úvěry | Výroba v Německu | Radovan Vítek | Karel Komárek | Chudé země | Obchodování na akciových indexech | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Jednání skupiny OPEC | CBS | CDC | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Chřipka | Alexandr Novak | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Velikonoce | Mozek | Rutina | Obchodní návyky | Životní styl | Cena benzínu | Dostatek energie | CIA | Zhodnocení koruny | Snížení produkce | Výpadky | Walmart (WMT) | WMT | David Frost | Pensylvánie | Více peněz | Postoj investorů | Postoj investorů k riziku | Vedení ČEZ | INTL FCStone Financial | FCStone Financial | Peníze z vrtulníku | Microsoft Corp | US Bancorp | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Martin Nejedlý | Technické úrovně na DAXU | Obchodovat mikroloty | WELL | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Ron Klain | Otevírání ekonomiky | B2Gold | Procter & Gamble | Vazby mezi ekonomikou Číny a USA | EP | Statistiky | Americké univerzity | Pohled na trading | Velikost obchodní pozice | Obchodovat na trzích | Správy peněz | Indikace | Strategy Provider | Portfolio manageři | Poskytovatelé signálů | Investiční manažer | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | National Futures Association (NFA) | Privátní fondy | Způsobilí k obchodování | Managed futures | Ověřená historie | Fantastické zhodnocení | Ověřené výsledky | Zhodnocování peněz | Vydělávání na finančních trzích | Dosahovat stabilních zisků | Fantastické zhodnocení kapitálu | Zhodnocování peněz na finančních trzích | Výsledky traderů | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Obchodování klientských peněz | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | Výsledky investičních fondů | Obchodovat ropu | Konec cenové války | Dopad cenové války | Květnový kontrakt | Cena americké ropy | Procentuální zhodnocení kapitálu | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | Propad ceny ropy | Propad ceny | Trade | S&P500 | Dílčí index | Ztráty eura | Průměrný výnos | Americký ropný a plynárenský průmysl | Ropný a plynárenský průmysl | Whiting Petroleum | Chesapeake Energy | Denbury Resources | Callon Petroleum | Dluhové poradce | BW Research Partnership | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Finanční pomoc ropným firmám | Pomoc ropným firmám | Nizozemsko | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Poptávka po pohonných hmotách | Uvolňování karanténních opatření | Vstoupit do obchodu | Debata | Tweety | PMI ve službách | Evropské indexy | Futures ropy | Šíření nákazy COVID-19 | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Břidlicové ropy | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Posílení | Omezení pohybu | Amundi | Výkon dolaru | Joe Biden | Lucembursko | Americké státy | Ekonomika oživuje | ADBE | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | 3M | Americký HDP | Liberty Ostrava | Ministerstvo hospodářství | Osobní výdaje | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Ekonomická realita | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Maloobchod | Finanční polštář | Série zisků | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Epidemiolog | Americký epidemiolog | Čistá ztráta | Blízký východ | Dopravci | Mike Pompeo | Růst výnosů | Soud | Úvěry a hypotéky | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Quantitative Easing | Macy’s | Bitcoin halving | Dluhy | Dopad krize | NKE | Členské země | Merck KGaA | Merck | RBI | Cestování do zahraničí | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | Auta | Royal Caribbean | Dnešní výsledky | FBI | CNN Prima News | Opce na VIX | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | Alrosa | Vakcína | Vstup do obchodu | Velké peníze | Manažerka | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Oživení globální poptávky | Fiskální a měnové stimuly | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zájem o hypotéky | Klíčové oblasti | Velký růst BTC | Velký růst | Růst BTC | Růstový boom | Koronavirová pandemie | Ostražitost investorů | Halving analýzy | Nedůvěra v halving | Sankce USA | Obchodovat dlouhodobě | Špatný obchod | Nastavení indikátorů | Lesy ČR | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Americká média | EasyJet | Renault | Umělé inteligence | China Daily | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Conseq IM | Petr Vomastek | Technologické centrum | OKD | Investované peníze | JDE | Unijní činitelé | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Koronavirové pandemie | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Tržní situace | Chování trhu | Lidské emoce | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Růst amerického dluhu | Dluh USA | Dopad krize na americký dluh | Dluh USA k HDP | Přední věřitelé USA | Věřitelé USA | Nárůst nesplácených úvěrů | Pozitivní sentiment | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Peter Svátek | Emoce v tradingu | Vedení společnosti | Start-upy | Zvyšování mezd | Předkrizové úrovně | Býčí trend | Lars Feld | Big data | Oracle | Akcie big data | Evening Star | Poptávka po zlatě | Index Nasdaq Composite | Národní rozpočtová rada | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Francouzský index CAC 40 | Největší světová ekonomika | Období krize | Trading v období krize | Finanční krize 2008 | Coronavirus (2020) | Světové krize | Určení krize | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Obchodovat Price Action | Čistý graf | Globální poptávka | Novartis | Sanofi | Stimulační balík | Japonský vývoz | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Agrofert | Statistika obchodů | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Správce aktiv | High-Water mark | Single Managed Account | CTA společnosti | Barclay CTA index | SG CTA index | Odvětví CTA | Index SG CTA | Výkonnost traderů | CTA trader | Největší kapitál | Index Barclay CTA | FORT LP Global Contrarian | QQFund.com | QQFund | Vlastní trading | Trading na vyšší level | Dlouhodobá výkonnost | Forma správy kapitálu | Definice CTA | Správy kapitálu | Roční výkonnost | ZIL | Představenstvo | Finanční ústavy | Výhled hospodaření | Restrukturalizace | Druhá vlna | Sam Stovall | Průzkum Reuters | Firma ČEZ | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Příjmy a výdaje | Co je to hedging? | Výkyvy cen | Umístění Stop-Lossu | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | Obchodní cykly | Sankce proti Rusku | ONS | Příchod krize | Ziskové marže | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Ukrajinský parlament | Peníze z vrtulníků | MAM | Postupy centrálních bank | Spuštění hyperinflace | Koloběh zadlužení | Rétorika centrálních bank | Řízení cen | Leva | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Velikost obchodních pozic | Koronavirová situace | Ceny emisních povolenek | Volba pákového efektu | Úspěchy | Ocenění | Šance | SAE | Peugeot | Růst tržeb | Ceny | Praha | Výplach | Trendové pohyby | Technologické společnosti | Merkelová | The World Cup Trading Championships | Mistrovství světa v tradingu | Šampion v tradingu | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Zhodnocení kapitálu na finančních trzích | Společnost XTB | IT společnost | Tradingová strategie | Pivotové high | Pivotové low | Cenové patterny | Tradingový obchodník | Povinnost podávat daňové přiznání | Daňové přiznání v ČR | Nepodání daňového přiznání | Výpočet a výše daně | Výše daně | Názory lidí | Akcie těžařů | Reliance | Progres | Úspěšně obchodovat | Bohatí lidé | Silný trend | Extrémně silný trend | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | Tradingové kariéry | Covid19 | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Přístupy k tradingu | Moderní přístupy k tradingu | Investice do trendových trhů | Ukončovací strategie | List Global Times | Výzkumy | Kreativita | Tvůrčí myšlenkové pochody | Myšlenkové pochody | Kreativita v praxi | Obchodníci a kreativita | Růst průmyslové výroby v Německu | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Produkce energií | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Hospodářské otřesy | Bruegel | European Consumer Debt Network | Problémy domácností s dluhy | NYT | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Podání daňového přiznání | Zprávy z USA | Worldometers | Dluhopisy a zlato | Analytik XTB | Pandemická situace | CFTC report | Upozornění na rizika | Výrobce pneumatik | PLUG | Chamtivost a strach | Býčí formace | Období zvýšené volatility | Časovat trh | Airbus Group | Forexová školení | Bulls a Bears indikátory | Zvýšení daní | Coca-Cola | Bojkot Izraele | Typy grafů | Ruská vláda | Kryptotrh | Výrobní sektor | FTMO | Venezuela | Růst eura | Webinář o psychologii | IT společnosti | Typ obchodování | Atlantis Medium | Přechod k elektroautům | Přechod k elektroautům v Dánsku | Přechod Dánska k elektrickým autům | Přesun k elektrickým autům | Klimatické změny | Dopravní sektor | Brexitové dohody | Delta Airlines | Odborníci | Kroger | Price-to-Earnings | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Pumpování peněz | Vakcína proti koronaviru | Vývoj vakcíny | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Základy tradingu | Rozmach nákazy | Rozdělení akcií | Britský zákon | Zákon o vnitřním trhu | Kontroverzní britský zákon | Britský zákon o vnitřním trhu | Elektromobily | Politici | Koronavirus v USA | Diverzifikovat | Počet úmrtí | Biden | List The New York Times | Přístup k pandemii | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Prezidentské volby ve Spojených státech | Skupina CZG | GROWING WAY | Česká republika | Scalpingová strategie | Strategie pro každý den | Scalpingové strategie | Scalping strategie | Scalpingové obchody | Tradingová situace | Rostoucí svíce | Klesající svíce | Celková míra nezaměstnanosti | Dnes na pražské burze | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Agresivní strategie | Obchodování s vyváženou strategií | Svícnové grafy | Řízení rizikové expozice | NextEra | Fyzické akcie | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Lockdown | Měnový fond | Stresové situace | Negativní účinky | TMGM | Trade360.com | Trade360 | Crowd Tech Ltd | Crowd Tech | Jens Klatt | Americké měny | iPhone | Nancy Pelosiová | William Callanan | Významné riziko | Investor William Callanan | Akciové portfolio | Koncern | Ziskové obchodní strategie | Množství peněz | Způsob investování | Volby USA | Volby USA 2020 | Bidenova politika | Trumpova vs. Bidenova politika | Dopady na trhy | Ekonomika a koronavirus | Nařízení | Interfax | TPG | Intel | Výrobce čipů | Obchodní indikátory | Automatické obchodní systémy (AOS) | Budoucnost MT4 | MT4 u Purple Trading | Strategie dosahující vysoké úspěšnosti | Princip strategie | Pokles indexu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Plošná karanténa | Cenový vývoj indexu | Tržní výhled | Zpochybnění voleb | EP Global Commerce (EPGC) | Tržní vývoje | Očekávané tržní vývoje | Možné tržní vývoje | Tržní vývoje po amerických volbách | Soudní spor | Nestabilní situace | Výsledky voleb | Úspěšní tradeři | T-Mobile US | Nové zprávy | Sazka Entertainment | Exekutivní příkaz | Broker XTB | Parametry indikátorů | Týdenní tržní výhled | Blow - Off Top | Cenový pattern Blow - Off Top | Pattern Blow - Off Top | Formace Blow - Off Top | Back-testing | Forward-testing | Zpětné testování v praxi | Zpětné testování | Paper-Trading | Testování na reálném účtu | Měnový investiční fond | Price Action obchodní strategie | Guru Wall Street | Jak funguje mezibankovní trh | Tradingová rizika | Obsah VIP zóny | Společnost CZG | Online investiční konference | Předáním moci Bidenovi | Předáním moci | Pasivně investovat | Pasivní investování | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | S&P Global Inc | Silné S/R úrovně | IPO akcie | Proražení | Životní prostředí | NextEra Energy | Jindřich Pokora | Martin Babocký | Trading EUR/USD | Zlato a jeho budoucnost | Siemens | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | Proč investovat | Očkování | LEN | PX Pražské burzy | CMI | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Ziskový forex | Účinnosti vakcín | IPO společnosti | Mutace viru | Plný úvazek | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Venezuelský bolívar | Nálada investorů | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | Zvýšení těžby | VET | Perspektivní investice | Výhled pro rok 2021 | Konec krize | Informace o účinnosti vakcín | Informace o nežádoucích účincích | Informace o mutacích | Počet pracovních míst | Cestovní kancelář | Dlouhodobé obchodování | Evropské centrální banky | Držení pozice | Grab | MJ | Ministryně spravedlnosti | Indexy na Wall Street | Oživování světové ekonomiky | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Nastavení money-managementu | Aligator | Marriott | Sociální média | Moderní trading | Pojímání tradingu | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Vstupní signál | Pandemie Covid19 | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Jak vybírat akcie | Everett Millman | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Vyhodnocení obchodů | Dlouhodobá obchodní strategie | Rozvolnění | Finanční výsledky | Rostoucí úrokové sazby | Tweety Elona Muska | Hlavní finanční trhy | Kov | Colt | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Týdenní webináře | Praktické ebooky | Informacemi nabité články | Poplatky za převod peněz | Vklady a výběry | Přednosti Purple Trading | Trendové linie | Růstový trend | James Bullard | CETIN | Pákový efekt CFD | Globální zadlužení | Rostoucí výnosy | Rozhodnutí vlády | Psychologický efekt | Nová strategie | Třetí vlna covidu | Třetí vlna | Hospodářský růst Německa | Růst Německa | Makroekonomický vývoj | Falešné signály | Skluz | Koronavirová bilance | Koronavirová bilance v USA | Bilance zemřelých | Air | CFD krypto | Krypto trading | Trading kryptoměn | CFD Trading kryptoměn | Směna na burze | Nákup fyzické kryptoměny | Fyzické kryptoměny | Nevýhody CFD | Nabídka kryptoměn | Swap poplatky | Covidová krize | Investoři a obchodníci | ETF u Purple Trading | Sektorové akciové portfolio | Globální akciové portfolio | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | Nabídka ETF | Akcie společnosti Moderna | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Půjčky od MMF | Admirals | Pohyb trhu | Silný růst | Posilování USD | ČSA | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | Vývoj ceny akcií | Exotické měnové páry | ForexNation | Těžba kryptoměn a obchodování | Financial Action Task Force (FATF) | Pákistánská centrální banka | Pákistánská provincie | SimilarWeb | Nové regulace | Mentor | Naučit se obchodovat | Zpravodajské události | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Síla amerického dolaru | Trading konference | Týdenní shrnutí | Tržní pohyb | Nastavení grafů | Čekající pokyny | Sýrie | Ovládání psychologie | Pohyb ceny | Ziskovost klientských účtů | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | miniFX | miniFX strategie | Obchodování strategií profesionálů | Klienti Purple Trading | Srovnání míry ziskovosti klientských účtů | Srovnání míry ziskovosti | Obchodovat CFD | Využití EA při tradingu | Využití EA | EA při tradingu | Optimalizace Stochastic | Stochastic EA | Stochastic Expert Advisor | Jak funguje Stochastic | Co je to Stochastic? | Umění | Tradingové prostředí | Platformy MT4 | AOS - Expert Advisors | Prudký růst cen | Obchodování gapů | Co je to gap | MobileCoin | Společnost Signal | Joshua Goldbard | GitHub | Open Whisper Systems | Fincentrum & Swiss Life Select | Power Exchange Central Europe | Indikátor Fibonacci | Obchodní indikátor | Indikátor Fibonacci retracement | Fibo strategie | Názorná ukázka | Postup strategie krok za krokem | Postup strategie | Krok za krokem | Krátký vstup | Dlouhý vstup | Pomoc MMF | Rozhovor o tradingu | Formace kladivo | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Ceny surovin | Očekávané zhodnocení | Nevýhody intradenního tradingu | Nejvíce peněz | Plán firmy | Raytheon Technologies | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Venezuelská vláda | Venezuelská ekonomika | Objem transakcí | Trading.com | Nárůst objemů | Atlantis Low | Conservative FOREX Trading | Palmary Strategy | Perpetuum Exclusive | World Crypto Strategy | Vstup do pozice | Pandora | Přeprodané oblasti | Časování investice | Nízké transakční náklady | Tvorba money-managementu | Nižší zisky | Vyšší zhodnocení | Ochrana před negativními tržními vývoji | Vyšší transakční náklady | Znalost trhu | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Arca Investments | Jan Langmeier | Arca | Systém obchodování | Indická centrální banka | Cenové akce | Algoritmus obchodního robota | Parabolic EA | Parabolic Expert Advisor | Testování a optimalizace | Používání Parabolic | Indikátor Parabolic | Indikátor Parabolic SAR | Technické vlastnosti | Testování Parabolic | Pandemie COVID | Zvýšené riziko | Nejlepší obchodníci | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Ochota riskovat | API | Oslabení | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | Doktor Ogden | Starověké zlato | Princip obchodování | Aktuální problémy | Martin Klass | Tax Observatory | Studie EU Tax Observatory | Studie EU | EU Tax Observatory | KOL | MarSe Expert Advisor | MarSe | Surfing | Surfing strategie | Falešné vstupní signály | Princip Martingale | Martingale v obchodování | Money-Management od Larryho Williamse | Denní obchodování na Forexu | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | HDP Austrálie | Cíle | Příležitosti | ETF portfolia Purple Trading | Portfolia Purple Trading | Vyvážené portfolio | Investiční strategie (Copytrading) | Sdílené strategie | Novodobé investice | Očekávaný průměrný roční výnos | Průměrný roční výnos | Grid Trading | Obchodování typu „Grid“ | Moderní způsob obchodování | Grid strategie | Stop-Loss umístění | Mřížkové strategie | Tržní síly | Penta | Známý americký investor | Zajišťování | Akcie technologických firem | Jan Kalina | Prodej | Mali | Shortování | Zvyšování daní | Nové prognózy | České dráhy | Dolar dnes | Didi | Levné krypto | Vliv na trh | Obchodování se zprávami | Obchodování na trhu | Programátor | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Životní pojišťovny | Ekonomický novinář | Výplata dividendy ČEZ za jednotlivé roky | Dividendy ČEZ za jednotlivé roky | Dividendy ČEZ | Výplata dividendy ČEZ | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Varianty koronaviru | Nicholas Taleb | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | Tržní analýzy | Zvyšování těžby | Krátké obchodování | Plnění objednávek | Zkušení obchodníci | Spojené arabské emiráty | Rozsahové strategie | Strategie šesti svící | Návratová Range Strategie | Američtí centrální bankéři | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Dosažení úspěchu | Očekávání zisku | První obchody | Spotové ceny | UST | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | JAR | Objem transakce | Americký trh | Zotavování světové ekonomiky | FIXED | Chování velkých hráčů | Algotrading ve Forexu | Roger | Odvětví | Divize | Načasování | Letní obchodování | Denní obchodní aktivity | Varianta delta | Boom | Omezené dodávky | Tomáš Pleskač | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | FB.US | E.ON Distribuce | CAR | MECIE | AMISTA | Růst v Číně | Ziskový potenciál | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Úrokové výnosy | Mateřská společnost | Daňový poplatník | Dřevo | Přemýšlení | Chování | Rodinné vztahy | Pocity | Style | Marriott International | IBKR mobile | TWS | VIAC | Trh práce v USA | DAX scalpingová strategie | EAVisualOrdering | IndSDL | Jarda Tupý | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Obchodní úspěch | Analyzování | Páteční NFP | Uvedení na burzu | Ondřej Horák | Vít Vařeka | Důležité zprávy | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | Drahota | Předčasné výstupy | Opožděný výstup | Ukázka reálného obchodu | Správný výstup | Spotové ceny ropy | Futures obchodník | Zahraniční společnosti | Scalpování DAXu | Nevšední strategie | Obchodování stříbra | Scalping DAXu | Vysokorychlostní obchodní strategie | Scalpingové strategie DAXu | Strategie DAXu | Intradenní strategie na obchodování | Strategie na obchodování | Range svíce | Pozitivní korelace | Ukázka pozitivní korelace | Výstupy z obchodních pozic | Strategie na DAX | Jak scalpovat DAX? | Home Depot | Home Depot (HD) | Prostor pro růst | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Tokeny | Základní pojmy | Začátečník | Funkční období | Návyk | Školení | Index ASX | ASX | Proočkovanost | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Nedostatek čipů | Ranní glosa | Společnosti | Neúspěch | Opatření | Rivian | Výrobce elektrických aut Rivian | Dna | Nájemní bydlení | Hnutí ANO | ANO | EFE | Agentura EFE | Uhlí | NFT | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Siemens Healthineers | Energetika | Poskytování obchodních signálů | Délka obchodní historie | Obchodní historie | Vodafone | Vodafone Group | Rezervy ropy | OANDA Edward Moya | Ropné a akciové trhy | Workshop | Tradingové konference | Tržní trend | Směnné kurzy forexového trhu | Nejdůležitější ukazatele | Průmyslová výroba Německa | Česká společnost | LIFTIA | Lagardere | Etherea | Rizikové kvazifondy | Kvazifondy | Noční obchodování | Obchodování v noci | Dodržování pravidel | České aerolinie | A220 | Chris Beauchamp | Česká pošta | ČSSD | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | AFP ČR | Michala Janatová | Asociace finančních poradců ČR | Asociace finančních poradců | Samou | Lee Louda | Reorganizační plán | Úročení | Extrémní objemová akce | Objemová akce | Strategie pro skalpování DAXu | Strategie pro skalpování | Skalpování DAXu | Obchodování stylem scalping | Markéta Pekarová Adamová | Celkové riziko | Jak používat MyFxBook | Připojit účet k MyFxBook | Registrace na MyFxBook | MyFxBook pro obchodování na Forexu | Hodnocení drawdownu | Riziko ztrát | Analýza COT | Hloupé chyby v tradingu | Hloupé chyby | Chyby v tradingu | Tradingová chyba | Otevírání protichůdných pozic | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen zemního plynu | Globální inflace | Hospodářské soutěže | Prudké zdražování | Automotive | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Pandora Papers | Traders´Academy | Trader Workstation (TWS) | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Základní opční strategie | Představení platformy IBKR | Představení platformy | Platformy IBKR | Market Outlook | Volatility View | Profit Potential | Loss Potential | Micro Bitcoin futures | IBKR webináře | Trader’s Insight | Order Wheel | Option Chains | Book Trader | Regrese | Gabelli Funds | EQ Derivatives | Craig Bewick | Příklady obchodování | Nabídka IBKR | Webináře IBKR | Nejnovější zprávy z trhů | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Zdražování energií | Vysoké ceny | Jak se začít učit Forexu | Kryptoměnové společnosti | MoneyExpo | Reakce ČNB | Zdravotnictví | Juraj Karpiš | Potenciální výnosnost | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | CFD Futures | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Jakub Kania | Radek Babčan | F.X.C.G. | Meta | Dceřiná firma | Klima | Aram Tor | Nelly Novotná | World Cup Championship of Forex Trading | Global Cup of Futures Trading | Jan Smolen | Metaverse | Meta Platforms | Český trader | Francouzský index | Polygon | Strategie Patrika Klempára | Česká národní banka (ČNB) | Obchodování s kryptoměnou | Royal Caribbean Cruises | Principal Global Investors | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Udržení ziskovosti | Tomáš Vranka | Poradce XTB | Ondřej Klečka | Obchodní ředitel | Raketový růst | Dopady inflace | Target | Diverzifikace v čase | Strategické řízení rizik | Družba | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Svět tradingu | Antony Blinken | Společnost innogy | Innogy | Akcie Meta | Booking Holdings | Booking | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Bezpečná aktiva | Omikron | Skutečný výsledek | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Varianta omikron | Těžařská společnost | | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Kmen omikron | Tržní vývoj | Dotcom | Cykly | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Zemědělci | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Akcie výrobce čipů Intel | Mobileye | Divize Mobileye | Michael Brown | Caxton | Mobilizace nové síly | Akcionáři společnosti | Britská ministryně | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Purple Cup | Férový broker | Krátkodobý tržní sentiment | Obchodníci s averzí k riziku | Obchodníci s ochotou riskovat | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Provozovatel sociální sítě | Nejvyšší výhra | Omega Trend Expert Advisor | Omega Trend | Nastavení Omega Trend | Optimalizace Omega | Princip Omega Trend | Výsledky testování | Výsledky testování Omega Trend | Testování Omega Trend | Druhá největší světová ekonomika | Hráči na trhu | Focus | MTI | Získané peníze | Uniper | Miliardy USD | Firma Meta | Ocel | Ruský plyn | Průměrná míra inflace | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | Firma Allwyn | Cary Cohn | Clifton S. Robbins | CRHC | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Hodnota sloučené společnosti | Vstup na NYSE | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Springtide Ventures | KKCG Real Estate Group | MND Group | Aricoma Group | Allwyn Karel Komárek | Firma KKCG | Aricoma | Provozovatel loterií | Akcionáři CRHC | Licence na trzích | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Instituce | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Přístup na trhy | Pozitivní výsledky | Pin Bary | Akcie společnosti Meta Platforms | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Víkendové gapy | Gapy na akciových trzích | Portfolio akcií | Amgen Inc. | Pozice přes noc | Tržní preference | Přechytračení trhu | Ivo Lukačovič | Škola obchodování | St. Louis | Ukazatel EBITDA | Luxusní zboží | Kabelky | Útok na Ukrajinu | Války v Evropě | Invaze na Ukrajinu | Bezpečnostní situace | Akcie společnosti Palantir | Ukrajinské síly | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Nejlepší metody | Webináře a online vzdělávání | Online vzdělávání | Výuka pod odborným dohledem | Diskuzní fóra a sociální sítě | Fundamenty s Jardou Tupým | Trading Room Plus | Diskuzní fóra | Placená výuka | Vzdělávaní obchodníků | Kvalitní Forex trading | Sankce | Sankce vůči Rusku | Oscilační strategie | Strategie založené na klouzavých průměrech | Obchodování s rozvahou | Ukázka obchodního plánu | Psychologické chyby | Oligarchové | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské síly | Alfa Bank | Ruská agrese | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Porušování lidských práv | Kyjev | Růst kryptoměn | Situace na Ukrajině | BAL | Prima | VK | Společnost Google | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Pokles inflace | Hodnota rublu | Americký ministr zahraničí | Řetězec | Řetězce | Rozsáhlé sankce | Pumpování peněz do ekonomik | Protiinflační dluhopisy | Spekulace (krátkodobé investice) | Západní sankce | Solventnost | Dopady války na Ukrajině | Cenové změny komodit | Cenové změny | Měnový kurz EUR/CZK | Co bude s českou korunou | Jaké fundamenty sledovat | Růst platů | Politika ČNB | Které fundamenty sledovat | Růst českého HDP | Představenstvo společnosti | Investování v Číně | Ředitel Sberbank | Skupina soukromých žoldnéřů | German Gref | Poradce ruského prezidenta | Tinkoff Bank | Oleg Tiňkov | Didier Casimiro | Viceprezident ruské ropné společnosti | Ruské ropné společnosti | Galina Danilčenková | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Hrubý domácí produkt (HDP) Venezuely | Caspian Pipeline Consortium | Nízké poplatky | Geopolitické události | Ondřej Koběrský | Protiinflační kroky | Protiinflační kroky ČNB | Kroky ČNB | Zemanův poradní tým | Jestřábí politika | Lubor Lacina | Sankce uvalené na Rusko | Růst cen energií | Ruská okupace Ukrajiny | Ruská okupace | Okupace Ukrajiny | Tržní hospodářství | Omezený výběr valut | Výběr valut | Aktuální hodnota rublu | Petr Fiala | Obchodování české koruny | Inflace v únoru 2022 | Aktuální inflace | Inflace výhledově | Strategie pro obchodování české koruny | Strategie pro obchodování | Zajištění kurzu české koruny | Zhodnocení vašeho vkladu | Jak před inflací ochránit své úspory | Válka Ruska proti Ukrajině | Historický vývoj inflace | Historický vývoj inflace v ČR | Jednociferná inflace | Růst úrokových sazeb úvěrů | Efekt posilující koruny | Zajišťování proti kurzovým ztrátám | Kladné swapy | Pohyby trhu | Správa | Online platformy | Typy investičních portfolií | Jak sestavit ideální portfolio | Ideální portfolio | Složka investičního portfolia | Dynamická složka investičního portfolia | Dynamická složka | Možnost vydělávat na propadech trhu | Výhody Forexu | Nejlikvidnější trh na světě | Nejlikvidnější trh | Nevýhody Forexu | Rizikovost | Forexové strategie od Purple Trading | Strategie od Purple Trading | Co znamená diverzifikace | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Výsledky Alphabet | Investiční události | Impulzivní pohyb | Období stagflace | Swapová arbitráž | Swapové spoření | Obavy ze stagflace | Rozhodování o obchodování | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | Hladomor | finGOOD | Vít Endler | Kateřina Zychová | Verdi fond farem | Hlavní ekonom Saxo Bank | Ajay Dayal | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value Fund | Nástroj IndSDL | Akcie menších společností | Efektivní hedging | Licence brokera | Disclaimer | Snížená finanční páka | Segregace klientských vkladů | Brokerské licence | EU licence | Dividendy za akcie ČEZ | Dividendy za akcie | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Marketingová komunikace | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Akcie týdne u Purple Trading | Akcie společnosti Uber | Centrum | Fáze expanze | Jak obchodovat cyklické akcie | Necyklické akcie | Jak obchodovat necyklické akcie | Proticyklické akcie | Jak obchodovat proticyklické akcie | Výsledky Apple | Výsledky Apple za Q2 | Výsledky Alphabet za Q2 | Výsledky Amazon za Q2 | Výsledky Amazon | Velký pád akcií | CFD na index VIX | Hedging pomocí zlata | Filip Žižka | Rizika investování | Novodobá rizika investování | Podvodní obchodníci | Šmejdi | Zajištění na důchod | Vysoká ztráta | Rizikovější nabídky | Podstata CFD | Investování úspor | Obchody s CFD kontrakty | Držení stabilních akcií | Držení otevřených pozic | Vymáhání škody | Obchod s využitím finanční páky | Investování prostřednictvím CFD | Akcie společnosti Disney | Akcie společnosti Delta Airlines | Cykličnost | Akcie společnosti AirBnB
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Poptávky po ropě
Popularita kryptoměn
Popularita nízkonákladových investic
Popularita Solany
Popularita SPAC
Populární akční hra
Populární kryptoměny
Populární měnový pár
Populární svíčkové formace
Populární značky

Následující klíčová slova

Poradce Bílého domu
Poradce premiéra
Poradce premiéra Andreje Babiše
Poradce ruského prezidenta
Poradce XTB
Poradci
Poradci Bílého domu
Poradci německé vlády
Poradenská firma
Poradenská firma Dun & Bradstreet
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Beam FX
MIG Bank
BidAskBit
reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít