Pátek 21. června 2024 14:02
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei léto akce
reklama
CapXmaster

MMF

C:\fakepath\trader-18062024-18-zm.jpg

MMF varuje před dopady generativní umělé inteligence na trh práce

18.06.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes varoval, že rozvoj generativní umělé inteligence (AI) by mohl mít velké negativní dopady na trh práce a mohl by prohloubit nerovnosti ve společnosti. Fond vyzval vlády, aby své ekonomiky před negativními důsledky generativní AI více chránily, informoval list Financial Times.
img

Proč Euro 2024 německé ekonomice nepomůže?

17.06.2024 Německá ekonomika dostává v posledních měsících často nálepku “nemocného muže” Evropy. I když toto přirovnání není vždy férové a nebere v potaz vyšší cykličnost německého hospodářství a zejména o poznání utaženější rozpočtovou politiku. Podle odhadů MMF v roce 2023 hospodařilo Německo s deficitem 2,3 % HDP, zatímco eurozóna s deficitem okolo 3,5 % HDP a Spojené státy s deficitem přes 8 % HDP. I tak má Německo, při pohledu na pomalé tempo růstu produktivity v klíčových exportních odvětvích a slabé útraty spotřebitelů, problém.
img

Sankce USA tlačí na Rusko: MOEX zastavuje obchodování s dolarem a eurem

13.06.2024 Hlavní ruská burza MOEX oznámila pozastavení obchodování s dolary a eury od 13. června 2024. Toto rozhodnutí je důsledkem nejnovějších sankcí uvalených Spojenými státy, jejichž cílem je dále omezit tok peněz a zboží podporujících ruskou invazi na Ukrajinu. Sankce jsou zaměřeny na Moskevskou burzu (MOEX) a Národní clearingové centrum (NCC), což vede k pozastavení obchodování s měnami, drahými kovy, akciemi a deriváty, které byly dříve vypořádávány v měnách, jako je dolar a euro.
C:\fakepath\trader-11062024-40-zm.jpeg

Zahraniční investice na Ukrajině loni dosáhly 4,25 miliardy dolarů

11.06.2024 Zahraniční investice do ukrajinské ekonomiky loni navzdory pokračující ruské invazi dosáhly 4,25 miliardy dolarů (98 miliard Kč). To je sice více než v předválečných letech, ale nestačí to, uvedla dnes v Berlíně ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková.
C:\fakepath\Saudska Arabie.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie v 1Q klesla o 1,7 procenta

09.06.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie se v prvním čtvrtletí meziročně snížil o 1,7 procenta. Pokles však zpomalil z 3,7 procenta v loňském čtvrtém čtvrtletí. Ekonomiku negativně ovlivňuje slabší výkon ropných aktivit. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil statistický úřad.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Vývoz z Číny v květnu rostl nejrychleji za víc než rok

07.06.2024 Vývoz z Číny se v květnu meziročně zvýšil o 7,6 procenta, což je nejprudším tempem za více než rok. Podle agentury AP to vyplývá z dnešních údajů čínského celního úřadu. Dovoz ale vzrostl pouze o 1,8 procenta, jeho růst tak prudce zpomalil z 8,4 procenta v předchozím měsíci. To podle analytiků podtrhuje křehkost domácí poptávky.
img

Stříbro získalo 3,5 % a odrazilo se na 31 dolarů na pozadí slabších údajů z amerického trhu práce

06.06.2024 Dnes vidíme, že futures na stříbro rostou o více než 3,5 %, a důvod vidíme v některých „holubičích“ datech a tržním klimatu. Včera Bank of Canada, dnes Evropská centrální banka a Danmarks National Bank uvolnily politiku mírným snížením sazeb. Na tato rozhodnutí se čekalo, ale situace vypadá spíše holubičí, protože také americký Federální rezervní systém může v souvislosti se slabšími údaji z amerického trhu práce zaznamenat určitý holubičí tlak.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

MMF se předběžně dohodl s Ukrajinou na uvolnění dalších peněz

02.06.2024 Mise Mezinárodního měnového fondu (MMF) dokončila čtvrtý přezkum úvěrového programu pro Ukrajinu ve výši 15,6 miliardy USD (354,9 miliardy Kč). Země plní kritéria, což jí otevírá cestu k vyplacení 2,2 miliardy dolarů z úvěru. Vyplývá to z pátečního prohlášení.
C:\fakepath\Cina-prumysl.jpg

Aktivita čínských továren překvapivě klesla

31.05.2024 Aktivita zpracovatelského průmyslu v Číně v květnu překvapivě klesla. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnil čínský statistický úřad. Údaje jsou podle analytiků další známkou přetrvávajících problémů druhé největší ekonomiky světa, která se potýká mimo jiné s krizí na realitním trhu.
C:\fakepath\USA5.jpg

Růst americké ekonomiky v 1Q zpomalil více, než se čekalo

30.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Spojených států se v prvním čtvrtletí v celoročním přepočtu zvýšil pouze o 1,3 procenta, zatímco v předchozích třech měsících růst činil 3,4 procenta. Vyplývá to ze zpřesněných údajů, které dnes zveřejnilo americké ministerstvo obchodu. V rychlém odhadu z minulého měsíce ministerstvo uvedlo, že růst v prvním čtvrtletí zpomalil na 1,6 procenta, což bylo pro analytiky překvapivé.
C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie plánuje sekundární nabídku akcií ropného gigantu Aramco

30.05.2024 Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\graf global.jpg

ILO: Globální míra nezaměstnanosti letos klesne

29.05.2024 Globální míra nezaměstnanosti v letošním roce klesne proti loňsku o desetinu bodu na 4,9 procenta. Nezaměstnanost se sníží navzdory tomu, že na trzích práce přetrvává nerovnost. V aktuálním výhledu to uvádí Mezinárodní organizace práce (ILO).
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

MMF zvýšil výhled růstu čínské ekonomiky

29.05.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) zvýšil výhled růstu čínské ekonomiky na letošní rok po dobrém prvním čtvrtletí na pět procent, ještě v dubnu počítal s růstem o 4,6 procenta. Varuje ale před riziky v příštích letech, která podle něj další růst zpomalí. V příštím roce by druhá největší ekonomika světa mohla vykázat růst o 4,5 procenta, uvedla dnes v Pekingu první zástupkyně výkonné ředitelky MMF Gita Gopinathová.
C:\fakepath\trader-28052024-36-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.05.2024 1) Na akciové burze v Bukurešti se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Premier Energy z portfolia české firmy Emma Capital podnikatele Jiřího Šmejce. V úvodu obchodování si akcie připisovaly více než pět procent a pohybovaly se kolem 20,65 lei, uvedla agentura Reuters. Premier Energy má sídlo v Rumunsko, působí ale i na moldavském trhu.
C:\fakepath\Nemecko-ekonomika.jpg

MMF: Německo by mělo zvážit, zda neuvolnit dluhovou brzdu

28.05.2024 Německo by kvůli rostoucím dluhovým tlakům mělo zvážit, zda neuvolnit takzvanou dluhovou brzdu, uvedl dnes Mezinárodní měnový fond (MMF). Podle zdrojů agentury Reuters se však lidé na ministerstvu financí obávají, že takový krok může zhoršit inflaci. Změna pravidel dluhové brzdy, která nařizuje, že deficit veřejných financí nesmí přesáhnout 0,35 procenta hrubého domácího produktu (HDP), by vyžadovala schválení dvoutřetinovou většinou v horní i dolní komoře německého parlamentu.
img

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

26.05.2024 Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.
C:\fakepath\umela-inteligence.jpg

Odvětvím s vysokým podílem umělé inteligence roste produktivita

21.05.2024 Typy podniků, které nejčastěji využívají umělou inteligenci (AI), zaznamenávají téměř pětkrát rychlejší růst produktivity pracovníků než ty, které ji příliš nevyužívají. To zvyšuje naději, že využití AI by mohlo podpořit širší ekonomiku, uvedla ve své zprávě poradenská společnost PwC.
C:\fakepath\trader-17052024-52-zm.jpg

Ruská ekonomika zrychlila čtvrtletní růst na 5,4 procenta, vyšší je také inflace

17.05.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska v prvním čtvrtletí vzrostl meziročně o 5,4 procenta. Tempo růstu zrychlilo z 4,9 procenta v posledních třech měsících loňského roku. Ekonomiku podpořily vojenské výdaje a příznivý vývoj cen na ropy, vyplývá z předběžného odhadu, který dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat. Statistici rovněž oznámili, že inflace v dubnu zrychlila na 7,84 procenta z březnového tempa 7,72 procenta.
C:\fakepath\trader-17052024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.05.2024 1) Akcie společnosti GameStop mají (téměř) za sebou turbulentí týden. V jeho začátku se staly opět terčem "meme" spekulantů a prudce vystřelily, v druhé polovině týdne jsou již pod prodejním tlakem a výrazně oslabují o desítky procent. Před zahájením obchodování akcie zleňují o dalších 20 procent poté, co prodejce videoher vydal varování o zisku a prodeji za první čtvrtletí a také požádal o prodej dalších akcií.
C:\fakepath\Ukrajina-hrivna.png

MMF přezkoumá vývoj ukrajinské ekonomiky

17.05.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) zahájí v nadcházejících týdnech novou misi na Ukrajině, kde bude posuzovat plnění podmínek úvěrového programu 15,6 miliardy USD (354,6 miliardy Kč) a nejnovější vývoj a výkon ekonomiky země zasažené už déle než dva roky trvající ruskou ozbrojenou agresí. Řekla to podle agentury Reuters na včerejší tiskové konferenci mluvčí MMF Julie Kozacková.
img

Ruská válečná ekonomika nebývale zvyšuje životní úroveň Rusů a upevňuje Putinův režim. Lidé na Západě, kteří její výkon zpochybňují, prokazují Rusku nejlepší službu

14.05.2024 Ruská válečná ekonomika se rozjela takovým způsobem, že to dělá vrásky na čele samotným vrcholným ruským představitelům, uvádí ve svém aktuálním vydání magazín Businessweek. Lidé, kteří neustále zpochybňují výkon ruské ekonomiky jako vylhaný a neudržitelný, prokazují Rusku tu nejlepší službu. Protože nejrychlejší cesta k prohře je podcenění soupeře, což ví každý začínající sportovec.
img

Česká ekonomika roste již dva kvartály za sebou

30.04.2024 „Česká ekonomika opět roste. V loňském roce klesla o 0,2 %, nicméně již v posledním čtvrtletí roku 2023 se hrubý domácí produkt (HDP) meziročně zvýšil o 0,2 % a mezičtvrtletně vzrostl o 0,4 %. HDP si podržel růst i v prvním čtvrtletí letošního roku, jak potvrzují čerstvá data Českého statistického úřadu. Podle předběžného odhadu se HDP v prvních třech měsících letošního roku zvýšil meziročně o 0,4 % a mezičtvrtletně o 0,5 %.
img

MMF aktualizoval výhled. Německo bude těsně nad nulou. Rusko naopak poroste. Sankce evidentně selhaly

29.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) v dubnu aktualizoval svoji prognózu a řekl nám, jaký očekává vývoj hlavních ekonomik světa. Nabídl obrázek, který ovšem není pěkný. Data ukazují, že Evropa se stává skanzenem. Budeme mít další slabý rok, kdy se budeme pohybovat těsně nad nulou, zatímco jiným se bude dařit lépe. Nůžky mezi námi a Ruskem se podle dat přivřou. Tak to ale přece být nemělo.
C:\fakepath\Lindner.jpg

Lindner: Německo potřebuje reformaci hospodářství

28.04.2024 Německo potřebuje reformovat hospodářství, aby si zachovalo své geopolitické postavení. Ministr financí a předseda svobodných demokratů (FDP) Christian Lindner to včera podle agentury Reuters uvedl na sjezdu své strany.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Růst americké ekonomiky v 1Q překvapivě zvolnil

25.04.2024 Růst americké ekonomiky v prvním čtvrtletí výrazně zvolnil a v přepočtu na celý rok činil 1,6 procenta. Ve svém odhadu to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku činil ročně přepočtený růst hrubého domácího produktu (HDP) Spojených států 3,4 procenta.
C:\fakepath\Německo4.jpg

Problémy ekonomiky Německa znepokojují jeho sousední země

25.04.2024 Problémy německé ekonomiky znepokojují sousedy Německa, a to od Švýcarska až po Polsko. Někteří zahraniční ekonomové Berlín vyzývají k reformám, aby se krize dál nešířila, píše agentura Reuters. Mezinárodní měnový fond (MMF) snížil prognózu růstu německé ekonomiky na letošní i příští rok o 0,3 procentního bodu. V letošním roce očekává růst hrubého domácího produktu (HDP) pouze o 0,2 procenta, což je mezi velkými zeměmi eurozóny nejslabší růst.
C:\fakepath\Strauss-Kahn.jpeg

Strauss-Kahn byl šéfem MMF, potýkal se i se skandály

24.04.2024 Francouzský politik Dominique Strauss-Kahn, který se narodil 25. dubna 1949, se za svoji kariéru potýkal s mnoha skandály, kvůli kterým stanul i před soudem. Na konci 90. let byl ministrem financí, po finančním skandálu podal demisi, ale po očištění soudem se do politiky vrátil. Politik, přezdívaný DSK, se stal šéfem Mezinárodního měnového fondu (MMF), z funkce ale musel odstoupit kvůli obvinění z pokusu o znásilnění hotelové pokojské v roce 2011 v New Yorku.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko zlepšilo odhad letošního růstu ekonomiky

23.04.2024 Ruské ministerstvo hospodářství dnes zlepšilo odhad letošního růstu hrubého domácího produktu (HDP) Ruska na 2,8 procenta z dříve předpokládaných 2,3 procenta. Zároveň však zvýšilo odhad letošní inflace a předpovědělo postupné oslabování domácí měny v nejbližších letech. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\eurozona4.jpg

Růst podnikatelské aktivity v eurozóně v dubnu zrychlil

23.04.2024 Podnikatelská aktivita v eurozóně v dubnu vzrostla nejrychlejším tempem za téměř rok, protože pokračující oživení v sektoru služeb převážilo nad prohlubujícím se útlumem ve zpracovatelském průmyslu. Vyplývá to podle agentury Reuters z předběžných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnila společnost S&P Global.
img

Dolar je ozbrojen

23.04.2024 Nejvyšší výnosy a poptávka po bezpečných aktivech. To jsou dvě klíčové ingredience silnějšího USD v roce 2024. Málokdo zkraje roku věřil, že by index USD mohl stoupat. Na konci dubna se svých prognóz drží jen několik medvědů. Například Bank of America předpovídá, že pár EUR/USD se ve druhém čtvrtletí usadí na úrovni 1,07, ve třetím čtvrtletí pak posílí na úroveň 1,10 a ve čtvrtém na úroveň 1,12. V současných cenách je podle ní zohledněno očekávané snížení sazeb ECB.
img

Vysoké úroky povzbuzují ekonomiku, soudí někteří američtí finančníci i ekonomové. Mezinárodní měnový fond ovšem varuje před dopady „vývozu dluhu“ USA

22.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) se v minulém týdnu nezvykle ostře pustil do Spojených států. Vadí mu jejich rozhazovačnost. Ta jim prý sice dopomáhá k impresivnímu ekonomickému růstu, leč není dlouhodobě udržitelná. Přílišné výdaje Washingtonu mohou podle MMF celosvětově opětovně zvýšit inflaci a ohrozit rozpočtovou a finanční stabilitu. Jinými slovy, hrozí, že za velké americké dluhy nakonec zaplatíme všichni – ať už krizemi či pořádnou inflací.
C:\fakepath\rubl3.png

Růst ruské ekonomiky by se měl udržet na 3,6 procenta

21.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska by se měl v letošním roce zvýšit stejným tempem jako loni, kdy vzrostl o 3,6 procenta. Předpověděl to podle agentury Reuters ruský ministr financí Anton Siluanov.
img

VIX klesá o 10 %, protože trhy vidí nižší krátkodobou možnost eskalace mezi Izraelem a Íránem

19.04.2024 Index volatility VIX vymazal rychlé zisky, které zaznamenal během nočních a časných ranních hodin. Futures padly v reakci na pravděpodobné ostřelování Íránu Izraelem, protože situace nevyvolala okamžitou reakci a íránská média uklidňovala, že útok nezpůsobil žádné vážné škody. V důsledku toho získala riziková aktiva včetně Nasdaq 100 (US100) a VIX vymazal více než 10 % svého vzestupného pohybu; nyní se obchoduje jen o 0,5 % výše.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky

19.04.2024 Německá vláda zvýší odhad letošního růstu ekonomiky na 0,3 procenta z dříve očekávaných 0,2 procenta, uvedl zdroj agentury Reuters. Pro příští rok vláda podle něj počítá, že hrubý domácí produkt (HDP) stoupne o procento. Očekávaná prognóza je součástí návrhu jarních projekcí vlády, které má ministr hospodářství Robert Habeck představit příští středu.
img

USDIDX posiluje o 0,1 % díky jestřábímu postoji Bostice z Fedu

18.04.2024 Futures na americký dolar (USDIDX) dnes posilují o více než 0,1 %, k čemuž přispěly komentáře člena Federálního rezervního systému Raphaela Bostice. Dnešní údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA ukázaly na stále velmi nízké hodnoty, což naznačuje poměrně silný trh práce. Navíc ještě lepší obrázek o trhu dnes ukázaly regionální údaje Fedu z Filadelfie. Dnešní komentář Fedu Williams byl také poměrně jestřábí (ne tak jestřábí jako Bostic). Analytici J.P. Morgan naznačili, že šance na nesnížení sazeb jsou vysoké a šance na zvýšení sazeb naopak nízké. Na druhou stranu ředitelka MMF Georgieva sdělila, že je stále optimistická, že Fed je schopen snížit sazby v roce 2024, a "neměli bychom se připravovat na rychlý pokles sazeb".
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
img

Bude euro riskovat?

18.04.2024 MMF zvyšuje prognózu HDP americké ekonomiky pro rok 2024 o výrazných 0,6 procentního bodu na 2,7 %. Goldman Sachs zdůrazňuje, že USA jsou jedinou zemí skupiny G10, ve které inflace zrychluje, což naznačuje potenciál pro další růst USD. Americká výjimečnost spolu se záměrem Federálního rezervního systému udržet úrokovou sazbu federálních fondů na úrovni 5,5 % déle, než se očekávalo, vytváří silný základ pro pohyb EUR/USD směrem dolů. Při sebemenší zámince však býci naznačí připravenost bojovat.
C:\fakepath\trader-16042024-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se téměř nemění, sledují vývoj na Blízkém východě a statistiku

16.04.2024 Ceny ropy se dnes drží v úzkém rozpětí a pohybují se oběma směry kolem svého předchozího závěru. Na jedné straně je dolu tlačí zmírnění obav o dodávky z Blízkého výhodu po víkendovém útoku Íránu na Izrael a vyšší maloobchodní tržby v USA, které oslabily naději na snížení úrokových sazeb, které by podpořilo poptávku. Podporu cenám naopak poskytla zpráva o růstu čínské ekonomiky v prvním čtvrtletí a Mezinárodní měnový fond svým výhledem, který předpovídá další rok pomalého, ale stabilního růstu globální ekonomiky.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

MMF zhoršil odhad růstu ekonomiky ČR na 0,7 procenta

16.04.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se v letošním roce zvýší o 0,7 procenta po loňském poklesu o 0,4 procenta. Předpověděl to dnes ve svém jarním výhledu pro světovou ekonomiku Mezinárodní měnový fond (MMF). Prognóza pro Českou republiku je výrazně pesimističtější než dřívější odhady MMF i než výhled českého ministerstva financí.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

MMF zlepšil odhad růstu světové ekonomiky

16.04.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes mírně zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky. Podle jeho jarní prognózy se globální hrubý domácí produkt (HDP) v letošním roce zvýší o 3,2 procenta, zatímco v lednu fond letošní růst odhadoval na 3,1 procenta.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-14042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (15.4.2024)

15.04.2024 Minulý týden došlo k aktivaci nákupního (buy) obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Bohužel se průraz ukázal jako falešný a obchod skončil na menším SL. K jinému obchodu během týdne na tomto trhu nedošlo.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

V čele MMF bude nadále Kristalina Georgievová

14.04.2024 Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) v pátek do funkce generální ředitelky zvolila na druhé pětileté období Kristalinu Georgievovou (70). Byla jediným kandidátem. Její první funkční období končí 30. září.
C:\fakepath\trader-12042024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2024 1) Cena zlata se dnes vyšplhala na další rekordní maximum, poprvé překonala hranici 2400 dolarů (zhruba 57.000 Kč) za troyskou unci (31,1 gramu). K jejímu růstu přispívají geopolitická rizika na Blízkém východě a obavy ohledně čínské ekonomiky, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-11042024-49-zm.jpeg

Šéfka MMF varuje před desetiletím slabého globálního ekonomického růstu

11.04.2024 Ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová dnes varovala, že světovou ekonomiku by mohlo čekat desetiletí slabého ekonomického růstu. Před zahájením jarního zasedání organizace, v jejímž čele stojí, podle zahraničních agentur volala po přijetí opatření na podporu růst produktivity a snížení dluhu a centrální banky vyzvala, aby nesnižovaly úrokové sazby příliš brzy, protože tím podle ní riskují návrat inflace.
img

EURUSD testuje oblast 1,07

11.04.2024 EUR/USD pokračuje v poklesu vyvolaném včerejšími vyššími než očekávanými hodnotami indexu spotřebitelských cen v USA za březen. Pár se dnes propadl o 0,3 % a obchoduje se na nejnižší úrovni za téměř 2 měsíce. Hlavní měnový pár nyní testuje zónu podpory pohybující se kolem hranice 1,0700.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová se v Číně přimlouvá za tržní reformy

05.04.2024 Číně by prospěly tržně orientované reformy, její nadbytečná průmyslová kapacita utlačuje ostatní ekonomiky. Při své návštěvě asijské země to dnes uvedla americká ministryně financí Janet Yellenová. Politička přijela do jihočínského Kantonu (Kuang-čou) ve čtvrtek odpoledne a v sobotu se chystá do Pekingu, uvedl zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

Jedinou kandidátkou do čela MMF je šéfka Georgievová

05.04.2024 Jedinou kandidátkou na post výkonné ředitelky Mezinárodního měnového fondu (MMF) je jeho současná šéfka Kristalina Georgievová (70). Oznámil to včera MMF. Současné pětileté období Georgievové končí 30. září.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Ukrajina dostala od Světové banky úvěr 1,5 miliardy dolarů

31.03.2024 Ukrajina v rámci programu Světové banky (SB) obdržela úvěr v objemu 1,5 miliardy dolarů (35 miliard korun), uvedl v pátek ukrajinský premiér Denys Šmyhal. Půjčku Kyjev bránící se ruské invazi podle něj využije na rozpočtové, sociální a humanitární výdaje.
C:\fakepath\Baltimore-most.png

Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší ekonomiku bude zanedbatelný

28.03.2024 Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší americké hospodářství bude pravděpodobně minimální, i když může mít silný vliv na ekonomiku lokální. Uvedl to americký týdeník Barron's. Podobně analytici banky JPMorgan se domnívají, že ekonomické dopady budou spíš mírné, a to včetně dopadu na ceny aut.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

Salvador chce ochránit svá bitcoinová aktiva přesunem do trezoru

15.03.2024 Salvador převede velkou část svých bitcoinových aktiv do zařízení mimo dosah internetu, které bude uloženo ve fyzickém trezoru na území této středoamerické země. S odvoláním na prezidenta Nayiba Bukeleho o tom ve čtvrtek informovala agentura Reuters. Na prezidentův popud zavedl Salvador v roce 2021 bitcoin jako svou oficiální měnu vedle amerického dolaru.
C:\fakepath\trader-12032024-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.03.2024 1) Bitcoin včera pokračoval v růstu na nová maxima, nejznámější kryptoměna včera odpoledne překonala hranici 72.000 dolarů (téměř 1,7 milionu Kč). K růstu podle analytiků mimo jiné přispívá zájem o nově schválené bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF). Svou roli ale hrají i vyhlídky, že centrální banky velkých zemí začnou brzy snižovat úrokové sazby. Nad 70.000 USD se bitcoin poprvé dostal minulý týden v pátek.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

Georgievová bude v čele MMF ve svém druhém funkčním období

12.03.2024 Ministři financí zemí Evropské unie dnes na schůzce v Bruselu schválili Kristalině Georgievové druhé funkční období v čele Mezinárodního měnového fondu (MMF). Informovala o tom agentura Reuters. Současné pětileté funkční období Georgievové končí 30. září. V čele MMF bývá tradičně Evropan, v čele sesterské Světové banky (SB) pak Američan.
C:\fakepath\forex-06042024.jpg

Forex: 10 nejobchodovanějších měn světa

06.03.2024 Forexový trh je zdaleka největším finančním trhem na světě - každý den se na něm uskuteční obchody v hodnotě více než 7,5 bilionu dolarů. V současné době je v oběhu 180 měn, ale pouze deset z nich tvoří více než 90 % všech obchodů. V tomto článku se zabýváme těmito deseti měnami a rozebíráme, proč jsou tak populární a co by potenciální obchodníci měli vědět o jejich vlivu.
C:\fakepath\fundament-29022024-1.jpg

Makroekonomické faktory - finanční trhy a instituce (10. díl)

29.02.2024 V tomto článku se zaměříme na téma finančních trhů a institucí. Začneme stručným přehledem těchto dvou pojmů a poté se jim budeme věnovat podrobněji. Podíváme se také na to, kdo řídí finanční trhy a instituce, a rozebereme jejich vliv na ekonomiku, spotřebitele a centrální banky.
C:\fakepath\USA7.jpg

Americká ekonomika ve 4Q rostla pomaleji

28.02.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Spojených států se ve čtvrtém čtvrtletí podle zpřesněných údajů zvýšil v přepočtu na celý rok o 3,2 procenta, což je o trochu méně, než uváděl rychlý odhad z minulého měsíce. Podle něj růst činil 3,3 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedlo americké ministerstvo obchodu.
C:\fakepath\trader-22022024-47-zm.jpg

MMF: Růst ruské ekonomiky překvapuje, objevují se ale známky přehřátí

22.02.2024 Růst ruské ekonomiky vzhledem k působení západních sankcí překvapuje, objevují se u ní ale známky přehřátí. Dnes to podle agentury DPA uvedla ředitelka komunikace Mezinárodního měnového fondu (MMF) Julie Kozacková.
img

EUR/USD: Dolar si vytváří nárazník, který by mohl vést k jeho pádu

22.02.2024 Americký dolar od začátku roku vzrostl vůči hlavním světovým měnám o 2,6 %, což představuje jeho nejlepší výkon od roku 2015. Jestliže na konci roku 2023 byl dolar kvůli holubičímu obratu Federálního rezervního systému a očekávání snížení sazeb o 150 bazických bodů na 4 % téměř odepsán, nyní se nálada na trhu změnila. Silná ekonomika, pokračující spotřebitelské výdaje a akciové indexy blízko rekordních hodnot mají za následek změnu perspektivy. Nabízí se otázka: proč nepokračovat v prodejích EUR/USD?
C:\fakepath\Německo3.jpg

Bundesbank: Německo se zřejmě nachází v technické recesi

19.02.2024 Německá ekonomika v prvním čtvrtletí zřejmě opět klesne, což by znamenalo, že se německé hospodářství nachází v technické recesi. Uvedla to dnes německá centrální banka. Poukázala v této souvislosti na přetrvávající slabou zahraniční poptávku, na pokračující opatrný postoj spotřebitelů k výdajům i na negativní dopad vysokých úrokových sazeb na investice.
img

MMF: Britská ekonomika bude mít v roce 2024 problémy

15.02.2024 Britské libře se nadále daří mnohem lépe než britské ekonomice. Připomeňme, že problémy s ekonomikou ve Spojeném království začaly v roce 2016, kdy se většina občanů v referendu vyslovila pro brexit. Od té doby zažívá Spojené království (které zůstává jednou z nejsilnějších zemí světa) hospodářské turbulence. V posledním roce a půl byla Bank of England nucena zvyšovat úrokové sazby, což dále ochlazovalo hospodářský růst. Skutečnost, že britská ekonomika dosud neupadla do recese, je překvapivá a potěšující.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Jak hospodářské problémy Německa táhnou dolů ekonomiky východoevropských zemí

14.02.2024 Hospodářské problémy Německa nepříznivě ovlivňují ekonomiky východoevropských zemí. Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska tak v posledním čtvrtletí loňského roku stagnoval, zatímco rumunská ekonomika klesla, ukázaly dnešní statistiky. V obou případech se přitom čekal mírný růst. Východní Evropa tak nyní ve snaze zajistit hospodářské oživení spoléhá především na spotřebitelskou poptávku, uvedla dnes agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Reuters: Německá vláda sníží odhad letošního růstu ekonomiky

14.02.2024 Německá vláda příští týden sníží odhad letošního růstu domácí ekonomiky na pouhých 0,2 procenta z 1,3 procenta předpovídaných v říjnové prognóze. Agentuře Reuters to řekl zdroj obeznámený se situací. Za zhoršením prognózy podle zdroje stojí mimo jiné slabší růst globální ekonomiky a problémy kolem německého rozpočtu. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
C:\fakepath\Nemecko7.jpg

ZEW: Důvěra investorů v Německou ekonomiku se zlepšila

13.02.2024 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se v únoru dál zlepšila, výsledky překonaly očekávání. Výrazně se však zhoršilo hodnocení současné hospodářské situace, které je na nejnižší úrovni od června 2020. Ve své zprávě to dnes uvedl institut ZEW, jehož index důvěry se zvýšil na 19,9 bodu z lednových 15,2 bodu.
C:\fakepath\trader-12022024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.02.2024 1) Mezinárodní měnový fond (MMF) je přesvědčen, že světová ekonomika směřuje k takzvanému měkkému přistání, tedy že se jí podaří vrátit se k nižší inflaci, aniž by se objevila recese. Úrokové sazby se pak začnou snižovat přibližně v polovině roku. Na Světovém summitu v Dubaji to dnes řekla šéfka MMF Kristalina Georgievová.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

Šéfka MMF Georgievová: Globální ekonomika směřuje k měkkému přistání

12.02.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) je přesvědčen, že světová ekonomika směřuje k takzvanému měkkému přistání, tedy že se jí podaří vrátit se k nižší inflaci, aniž by se objevila recese. Úrokové sazby se pak začnou snižovat přibližně v polovině roku. Na Světovém summitu v Dubaji to dnes řekla šéfka MMF Kristalina Georgievová.
C:\fakepath\Rubl.jpg

BBC: Ruská ekonomika dlouho nevydrží, ale letošní rok může zvládnout

12.02.2024 V březnu 2022 se ruský rubl zhroutil, hodnota akcií Gazpromu a Sberbanky na londýnské burze klesla o 97 procent a v Moskvě se tvořily fronty před bankomaty. Jachty oligarchů, jejich fotbalové kluby, paláce a dokonce kreditní karty byly zabaveny. Rusko se dostalo do vážné recese. Takové byly první důsledky opatření, která Západ přijal po ruském vpádu na Ukrajinu. Základem bylo zabavení devizových rezerv ruského státu, zejména bezprecedentní zmrazení rezerv ruské centrální banky ve výši 300 miliard dolarů, napsal ekonomický komentátor BBC Faisal Islam.
C:\fakepath\Nemecko9.jpg

Bloomberg: Dny Německa jakožto průmyslové supervelmoci se možná chýlí ke konci

12.02.2024 Produkce německého zpracovatelského průmyslu vykazuje od roku 2017 sestupnou tendenci, která kvůli klesající konkurenceschopnosti nabírá na tempu. Dny Německa jakožto průmyslové supervelmoci se tak možná chýlí ke konci, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

MMF: Ekonomiku Blízkého východu brzdí válka Izraele s Hamásem i nižší těžba ropy

12.02.2024 Růst ekonomik na Blízkém východě kvůli omezování dodávek ropy na trh a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás zaostává za očekáváním. Výhled světové ekonomiky však navzdory nejistotám zůstává překvapivě odolný. Uvedla to včera šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová.
C:\fakepath\trader-07022024-53-zm.jpg

Ruská ekonomika se loni vrátila k růstu, HDP se zvýšil o 3,6 procenta

07.02.2024 Ruská ekonomika se loni vrátila k růstu. Hrubý domácí produkt se zvýšil o 3,6 procenta po poklesu o 1,2 procenta v roce 2022. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat. Růst ekonomiky je do značné míry závislý na státem financované výrobě zbraní a munice, upozornila agentura Reuters.
C:\fakepath\Německo4.jpg

Průmyslová výroba v Německu loni klesla o 1,5 procenta, v prosinci ještě více

07.02.2024 Meziměsíční pokles průmyslové výroby v Německu v prosinci výrazně zrychlil, a to na 1,6 procenta ze zpřesněné hodnoty 0,2 procenta v listopadu. V předběžné zprávě to dnes uvedl spolkový statistický úřad. V celém loňském roce průmyslová produkce v Německu podle těchto údajů klesla o 1,5 procenta.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Německý průmysl v prosinci nečekaně zaznamenal silný růst zakázek

06.02.2024 Objem nových zakázek německého průmyslu se v prosinci zvýšil o 8,9 procenta, zaznamenal tak nejprudší meziměsíční nárůst za více než tři roky. Ve své zprávě to dnes uvedl spolkový statistický úřad. Analytici přitom v anketě agentury Reuters předpovídali, že objem nových zakázek v prosinci zůstane na listopadové úrovni.
img

Čínské indexy se snaží zastavit pokles 🚩

05.02.2024 Čínské indexy se po šesti poklesových seancích v řadě pokoušejí o návrat k růstu. Nedávná tvrdá opatření regulátorů trhu pouze dočasně zlepšila náladu kolem čínských blue-chip akcií. Po katastrofálním minulém týdnu byla čínská seance smíšená, hlavní indexy mírně posílily, ale indexy akcií menších společností CSI1000 a CSI2000 uzavřely seanci s masivním poklesem o 6,8 %, resp. 9,4 %.
C:\fakepath\eurozóna.jpg

Sentix: Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny se v únoru opět zlepšila

05.02.2024 Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny se v únoru čtvrtý měsíc za sebou zlepšila. Vyšplhala se tak na nejvyšší úroveň od loňského dubna, uvedla ve své zprávě výzkumná společnost Sentix. Upozornila však na přetrvávající problémy německé ekonomiky.
C:\fakepath\trader-01022024-52-zm.jpg

Průzkum: Aktivita ruských továren v lednu rostla nejpomaleji za půl roku

01.02.2024 Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru v lednu rostla nejpomalejším tempem za půl roku, negativně ji ovlivnil pokles nových exportních zakázek. Vyplývá to z průzkumu mezi nákupními manažery, jehož výsledky dnes zveřejnila mezinárodní společnost S&P Global.
C:\fakepath\Izrael.jpg

MMF očekává, že v Pásmu Gazy budou v prvním čtvrtletí pokračovat intenzivní boje

01.02.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) vychází ve svých ekonomických prognózách z předpokladu, že válka v Pásmu Gazy bude během letošního prvního čtvrtletí pokračovat s vysokou intenzitou, načež by válečné akce měly zvolna polevovat. MMF to uvedl ve včerejším aktuálním výhledu pro Blízký východ a severní Afriku.
C:\fakepath\Saudska Arabie.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie ve čtvrtém čtvrtletí kvůli ropě klesla o 3,7 procenta

31.01.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie ve čtvrtém čtvrtletí klesl meziročně o 3,7 procenta. Příčinou byl propad ropného sektoru. Tempo hospodářského poklesu však zpomalilo ze 4,4 procenta ve třetím čtvrtletí, kdy země zaznamenala první pokles ekonomiky od pandemie nemoci covid-19. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil statistický úřad Saúdské Arábie.
img

US Open: Wall Street se obchoduje o něco níže před klíčovými publikacemi 📌

30.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření pro hotovostní seanci v USA. Investoři očekávají zveřejnění klíčových čtvrtletních a makroekonomických zpráv. Ihned po zahájení cash session bude zveřejněna zpráva JOLTS o nových volných pracovních místech a index Conference Board. Dnes, po uzavření relace, budou známy zprávy mimo jiné od Microsoftu, Alphabetu a AMD.
C:\fakepath\trader-30012024-43-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.01.2024 1) Německá automobilka Volkswagen popřela zprávu, že přehodnotila plán uvést na burzu akcie své bateriové divize PowerCo. Reagovala tím na dnešní informace zdrojů agentury Bloomberg. Zpráva Bloombergu přispěla k poklesu ceny akcií Volkswagenu. Poptávka po elektromobilech, do kterých jsou baterie potřeba, nicméně slábne. Automobilka Renault v pondělí oznámila, že ruší plán uvést na burzu svou divizi Ampère, která se zabývá výrobou elektromobilů a softwaru.
C:\fakepath\Global3.png

MMF zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky na 3,1 procenta

30.01.2024 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky. Podle aktualizované prognózy se hrubý domácí produkt (HDP) zvýší o 3,1 procenta, zatímco v říjnu MMF letošní růst odhadoval na 2,9 procenta. Za zlepšením prognózy podle fondu stojí příznivější hospodářské vyhlídky ve Spojených státech a v některých velkých rozvíjejících se ekonomikách.
C:\fakepath\Global3.png

Průzkum: Růst světové ekonomiky letos dosáhne 2,6 procenta, příští rok zrychlí

23.01.2024 Celosvětový hrubý domácí produkt (HDP) by se měl podle ekonomů v letošním roce zvýšit o 2,6 procenta. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil mnichovský hospodářský institut Ifo. V příštím roce ekonomové podle průzkumu počítají se zrychlením tempa růstu globální ekonomiky na 2,9 procenta.
C:\fakepath\EU3.jpg

Zadlužení EU loni ve třetím čtvrtletí dál klesalo, v Česku se naopak zvýšilo

22.01.2024 Zadlužení Evropské unie se loni ve třetím čtvrtletí dál snižovalo a kleslo na 82,6 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. V České republice byl vývoj opačný a zadlužení se proti předchozímu čtvrtletí zvýšilo, podle dat Eurostatu dosáhlo 44,5 procenta výkonu ekonomiky. Státní dluh byl v Česku rekordní.
img

Graf dne - EURUSD (17.01.2024)

17.01.2024 EUR/USD dnes může zažít zvýšenou volatilitu poté, co se investoři dozvědí další makročísla z USA, a to v odpoledních hodinách. Pozornost se zaměří především na maloobchodní tržby a průmyslovou výrobu, oba údaje však pravděpodobně přinesou smíšené signály. Večer také přední obchodníci s měnami budou čekat na zveřejnění tzv. béžové knihy od amerického Fedu, jejíž zveřejnění probíhá 8x ročně.
C:\fakepath\MMF-Georgievova.jpg

MMF: Umělá inteligence ovlivní asi 40 procent pracovních míst a zhorší nerovnost

15.01.2024 Umělá inteligence (AI) ovlivní asi 40 procent všech pracovních míst, vyplývá z nové analýzy Mezinárodního měnového fondu (MMF). Ve většině scénářů také zhorší nerovnost, uvedla výkonná ředitelka MMF Kristalina Georgievová, která to označila za znepokojivý trend. Lidé zodpovědní za vývoj politiky a ekonomiky by to podle ní měli brát v úvahu, aby zabránili zhoršení sociálního napětí.
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Devizové rezervy Ukrajiny loni díky pomoci Západu vzrostly o 42 procent

05.01.2024 Devizové rezervy Ukrajiny za loňský rok stouply o 42 procent na 40,5 miliardy USD (913,7 miliardy Kč) díky, a to díky bezprecedentní finanční pomoci ze zahraničí. Uvedla to dnes ukrajinská centrální banka. Kyjev od začátku ruské invaze z předloňského února z velké části spoléhá na vojenskou a finanční pomoc od západních spojenců. Politické spory ale zpozdily uvolnění velké části balíčku pomoci pro letošní rok.
img

Ranní shrnutí (03.01.2023)

03.01.2024 Ropa mírně ztrácí navzdory stále neklidné situaci na Blízkém východě, kde byl při přesném úderu izraelských bezpilotních letounů v libanonském Bejrútu zabit jeden z vůdců Hamásu Al-Arúrí. V důsledku toho Hamás přerušil veškerá jednání s IDF a diplomatická návštěva izraelských diplomatů v Egyptě byla okamžitě přerušena. Ropa Brent a WTI ztratily 0,09 %, resp. 0,18 %, což naznačuje, že investoři však tuto událost nepovažují za vznětlivý moment pro region.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\prumysl.jpg

Průzkum: Aktivita ruských továren v prosinci rostla nejrychleji za sedm let

29.12.2023 Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru v prosinci rostla nejrychlejším tempem skoro za sedm let, objem nových exportních zakázek nicméně druhý měsíc za sebou klesl. Vyplývá to z průzkumu mezi nákupními manažery, jehož předběžné výsledky dnes zveřejnila mezinárodní společnost S&P Global. Růstu v průmyslu teď vydatně pomáhá zbrojní výroba.
C:\fakepath\rubl3.png

Ministr: Rozpočtový deficit Ruska za letošek bude kolem 1,5 procenta HDP

26.12.2023 Rozpočtový deficit Ruska za letošní rok by měl být kolem 1,5 procenta hrubého domácího produktu (HDP), tedy 2,9 bilionu rublů (704 miliard Kč). Dnes to podle agentury Reuters řekl v ruské státní televizi ministr financí Anton Siluanov. Dodal, že výdaje i příjmy byly nakonec vyšší, než se předpokládalo, ale saldo zůstalo stejné, jak se odhadovalo.
C:\fakepath\Argentina.jpeg

Nový argentinský prezident vydal dekret, jímž ruší či mění na 300 zákonů

22.12.2023 Nový argentinský prezident Javier Milei ve středu podepsal dekret, který mění či ruší tři stovky zákonů. Milei jím chce deregulovat ekonomiku a vyvést ji tak z krize. Takzvaný dekret nutnosti a naléhavosti (DNU) přináší podle serveru BBC Mundo změny například pro trh s nemovitostmi, supermarkety, cestovní ruch, prodej aut a léků či pracovní trh. Dekret může zrušit parlament, pokud se proti němu vysloví obě jeho komory. Proti reformám vyšly ve středu do ulic Buenos Aires demonstrovat tisíce lidí, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Bankrot.jpg

FT: Počet bankrotů roste, na vině je konec covidové pomoci a vysoké úroky

18.12.2023 Ve většině vyspělých ekonomik roste počet firemních bankrotů dvouciferným tempem. Vlády ukončují podporu podnikům v potížích, kterou začaly vyplácet v období pandemie covidu-19, a firmám rostou náklady na půjčky. Píše o tom deník Financial Times (FT). V České republice počet bankrotů ale dlouhodobě klesá, zjistila studie společnosti CRIF - Czech Credit Bureau.
C:\fakepath\Argentina2.jpg

Argentinská měna odepsala přes 50 procent na 801 pesos za dolar

13.12.2023 Argentinská měna dnes oslabila o více než 50 procent zhruba na 801 pesos za dolar. Trh tím reagoval na úterní rozhodnutí administrativy nového prezidenta Javiera Mileie, který se šokovou terapií snaží zemi vyvést z vleklé hospodářské a finanční krize. Trh prezidentovu snahu zatím hodnotí relativně optimisticky, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Ukrajina-Turecko.jpg

Kyjev: Ukrajina a Turecko jsou připraveny ratifikovat smlouvu o volném obchodu

13.12.2023 Ukrajina a Turecko jsou připraveny v nejbližší době ratifikovat smlouvu o volném obchodu, která by vstoupila v platnost na začátku příštího roku. Uvedla to dnes ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková.
C:\fakepath\Argentina.jpeg

Argentina prudce devalvovala měnu a škrtla energetické a dopravní subvence

13.12.2023 Argentina v úterý prudce devalvovala měnu a škrtla energetické a dopravní subvence. Nový prezident Javier Milei, který se úřadu ujal v neděli a hned varoval před tvrdými opatřeními, chce šokovou metodou ozdravit strádající ekonomiku, kde inflace výrazně přesahuje 100 procent. Ministr hospodářství Luis Caputo v televizi oznámil devalvaci argentinského pesa o 54 procent na 800 pesos za jeden americký dolar. Argentina má druhou největší ekonomiku v Jižní Americe.
C:\fakepath\trader-29112023-43-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.11.2023 1) Měsíc před svými stými narozeninami zemřel americký miliardář a Charlie Munger, který byl pravou rukou jednoho z nejznámějších investorů Warrena Buffetta a stál u budování jeho finančního impéria. Podle agentury AP včera o jeho smrti v prohlášení informovala investiční společnosti Berkshire Hathaway, v níž byl Munger místopředsedou představenstva.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

MMF, SB a BIS budou spolupracovat v oblasti digitálních měn a aktiv

29.11.2023 Tři základní světové finanční instituce - Mezinárodní měnový fond (MMF), Světová banka (SB) a Banka pro mezinárodní platby (BIS) - budou poprvé spolupracovat na takzvané tokenizaci některých finančních nástrojů, které jsou základem jejich globální práce. Uvedla to dnes úřednice BIS Cecilia Skingsleyová. Tokenizace je proces přeměny běžných aktiv na unikátně kódované tokeny.
C:\fakepath\recko vlajky eu.jpg

Reuters: Řecko předčasně splatí členům eurozóny přes pět miliard eur

28.11.2023 Řecko v prosinci předčasně splatí půjčky v objemu 5,3 miliardy eur (zhruba 129 miliard Kč), které získalo od členských zemí eurozóny v rámci prvního záchranného programu. Agentuře Reuters to dnes sdělili nejmenovaní představitelé řeckého ministerstva financí. Atény podle nich navíc doufají, že v příštím roce členům eurozóny předčasně splatí další půjčky.
img

Důvěra v ekonomiku pod dlouhodobým průměrem

24.11.2023 Indikátor důvěry v českou ekonomiku, který sestavuje Český statistický úřad, se v listopadu sice meziměsíčně neparně zvýšil o 0,3 bodu na hodnotu 93,1, nicméně dlouhodobě zůstává na nízké úrovni. Index důvěry podnikatelů v české hospodářství rostl o 0,7 bodu na hodnotu 93,5, ale i v jeho případě platí, že důvěra podnikatelů v ekonomiku se drží od začátku letošního roku pod dlouhodobým průměrem. Není to nijak překvapivé, český průmysl trápí upadající domácí i zahraniční poptávka a pokles objemu nových objednávek. Stále častěji se začínají objevovat negativní zprávy i z automobilového průmyslu, ať již jde o odložený projekt gigafactory, anebo o ohlášené propouštění v Hyundai,“ komentuje partner poradenské skupiny Moore Czech Republic Petr Kymlička.
C:\fakepath\Izrael.jpg

CNBC: Ekonomika Pásma Gazy je v rozpadu, válka vrátila rozvoj zpět o desítky let

24.11.2023 Ekonomika válkou zmítaného Pásma Gazy je po měsíci bombardování Izraelem v troskách, stejně jako její budovy. Křehká ale byla už před válkou. Většina obyvatel měla jen omezený přístup k cenově dostupným a výživným potravinám a podle Světového potravinového programu OSN byla považována za potravinově nejistou. Nyní je však situace zoufalá, ekonomika této oblasti se prakticky na neurčito zastavila a rozvoj Gazy se vrátí zpět o více než deset let, uvedl server televize CNBC.
C:\fakepath\trader-22112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.11.2023 1) Zakladatel největší světové kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao, v branži označovaný podle začátečních písmen svého jména jako CZ, se včera přiznal, že porušil americká pravidla proti praní špinavých peněz a americké sankce. Souhlasil také, že zaplatí pokutu 50 milionů dolarů (1,1 milionu Kč) a následně oznámil, že odstoupil z funkce generálního ředitele. Firmu nyní musí na tři roky opustit, stojí v soudním spisu. Podle agentury Reuters jde o součást rozsáhlé dohody s ministerstvem spravedlnosti, která má zajistit, aby společnost nadále fungovala.
C:\fakepath\rubl2.png

Rusko čeká letos nižší rozpočtový deficit, kolem jednoho procenta HDP

22.11.2023 Deficit ruského rozpočtu se letos bude pohybovat kolem jednoho procenta hrubého domácího produktu (HDP). Řekl to dnes ministr financí Anton Siluanov. Rozpočtový plán vlády přitom počítá s deficitem dvě procenta HDP a někteří ekonomové začátkem roku čekali, že schodek rozpočtu dosáhne až pěti procent HDP, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\ceska ekonomika.jpg

Mise MMF čeká letos pokles HDP v Česku 0,4 procenta, příští rok růst 1,2 pct.

22.11.2023 Česká ekonomika letos klesne o 0,4 procenta a v příštím roce vzroste o 1,2 procenta. Uvádí to hodnotící zpráva mise Mezinárodního měnového fondu (MMF) v Česku, kterou dnes zveřejnilo ministerstvo financí. V říjnovém výhledu přitom MMF očekával, že letos český hrubý domácí produkt (HDP) vzroste o 0,2 procenta a příští rok o 2,5 procenta. Mise MMF také předpokládá, že inflace dosáhne dvouprocentního cíle České národní banky (ČNB) na počátku roku 2025.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Akcie společnosti Pfizer | Krach banky Union générale | Čína a USA | Intradenní technická analýza | Obchodování EUR/CZK | Rozpočtový schodek Spojených států | Útok na Izrael | Rating Česka | Obchod s Ruskem | Německé ministerstvo hospodářství | Dvojité recese | Odolné proti inflaci | Obchodní omezení | Privatizace | Dočasné dluhové úlevy | Amia Capital | Autopůjčovna Hertz | Obchodní pásmo | Čekací doba | Odhad vývoje ekonomiky | Druhá vlna COVID-19 | Objem transakcí | Aktualizovaný výhled | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Marcos Caramuru | Market Underperform | Hospodářská situace | Měnové kontroly | Zpomalení čínské ekonomiky | Vysoká zadluženost | Špinavý plovák | Celebrity | Dolarové dluhopisy | Dluhové úlevy | Republikánský prezident | Cenový kanál | Česká vláda | Argentinská centrální banka | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Realitní trh | Dominancia | Internetové a technologické akcie | Jihoevropské země | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Neel Kashkari | Mišustin | ChatGPT | Zpravodajský server | Mediální magnát Rupert Murdoch | Snížení těžby hlavními producenty | ČSA | Zásoby zemního plynu | FX trhy | Kryptoměnové transakce | Euro k americkému dolaru | Nexi | Ontario Teachers | GEA | Cap | Goldcorp | Světové organizace | Protiinflační tlaky | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Hodnota fúzí | Globální veřejný dluh | Tradeweb | Dlouhé pozice | Pád libry | Burzovní krachy | Blockstream | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Dukascopy | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Globální fondy | Ozvěny trhu | Speciální emise | Skandinávské aerolinky | Daň pro korporace | Války | Křížové kurzy | Odvrátit deflaci | AUDCHF | Opětovný pokles | Největší centrální banky světa | Lithium | Západní země | World Systems Market inc | Joe Biden | Vývoj | Denys Šmyhal | Francouzská banka BNP | Státní dluhopis | První investoři | Údaje z USA | Češi | Dolarový index DXY | AUD/USD | Řecké referendum | Rychlé zisky | Allwyn | Turecká krize | Zew Survey Index | Masné výrobky | Data z trhu práce | Regulace finančních trhů | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Komentář Fidelity International | Budapešť | Týdenní makrokalendář | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Tokenizace | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Laurent Kssis | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Institut IOBE | Vyspělé země | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Globální růst | Ceny bytů | Skupina Colt | IW | Vytvořené tokeny | Zveřejněné údaje | EUR/CAD | Americký hrubý domácí produkt | Ekonomika aktuálně | Devizové obchodování | Výhled globální ekonomiky | Česká ekonomika letos | TV Nova | Eura na forexu | Mistrovství Evropy | Zdražovat | Sergej Sobjanin | Měnový pár EUR/CZK | Zotavování Číny | DPH | Aktuality z komoditních trhů | Dmytro Kuleba | Americká automobilka | EUR | Klimatická opatření | Michal Stupavský, CFA | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Ztrátový obchod | Bundesbank | Rezervy držené v dolarech | Outperform | Objem hotovosti | Paul Krugman | Další snížení těžby | Vývoz z Japonska | Úvěrový trh | Fixace měny | Výhled trhů | Sazka Entertainment | Aktivity v podnikatelském sektoru | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Global Insight | Zasedání vlády | Globální dluhopisový index | Institut IHS | Společnost MSCI | Vlastní prostředky | Nízká úroková sazba | Levné peníze | Nedostatek čipů | Le Journal du Dimanche | Záchranný bankovní fond | Kalifornie | David Malpass | Přemýšlení | Cable | Finanční ústav | LYNX Pro | Brokeři | Yandex | Oživení cen | Klíčové problémy | SMCI.US | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Guvernérka ruské centrální banky | Salesforce | Mark Tinker | Realitní firmy | Wal-Mart Stores | Akciové společnosti | Automobilový sektor | Veřejný dluh USA | Míra inflace v Argentině | Kurz čínské měny | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | Reserve Bank of New Zealand - RBNZ | XOM | Zavedení embarga EU | Výkyvy | Itálie | Investiční záměr | BHM Group | Euro proti dolaru | McDonald's | Zásoby zlata | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Jefferies | Stavební produkce | Take Profit | Okénko finančního trhu | Výhled růstu HDP | Cena emisních povolenek v EU | Turquoise Hill Resources | Komuniké | Rozmach Číny | Salvadorci | Ekonomové a investiční fondy | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Monarchie | CBDC | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | První den obchodování | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Finanční aktiva | Společnost Avast | Údaj o HDP | Mega Millions | Pip | Nejdůležitější čínské indexy | Očekávání | Africký mor prasat | Korelace | Edison | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | PMI v eurozóně | Institut Prognos | Oživení ekonomiky | Tencent Music Entertainment Group | Možnosti obchodování | Russell 2000 (US2000) | Luckin Coffee | Inflace v září | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Horentní sumy | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Míra zadluženosti | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Zavedení bitcoinu | Světové ceny potravin | Chuej Kcha Jüan | Nouzový úvěr | Cena severomořské ropy | Volatilní | Galapagos | American International Group (AIG) | Swiss Life | SMBC | Obchodní tajemství | Hodnota trhu s kryptoměnami | Swingy | EUR USD | Premiér Šmyhal | HDP v EU | 4Cast | Tlak na Rusko | Akcie NIO | Výpadek příjmů | Novo | Brand Finance | Snížení dluhu po pandemii | AUD/NZD | EUR/JPY | Alternativní investice | Deutsche Bank Jim Reid | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Zasedání ČNB | Churajs | Veřejné finance | Manipulace s akciovým trhem | Profit Taking | EURJPY | Obavy z dopadu koronaviru | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Odvetná cla | FAA | Ark | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Smoot-Hawleyův zákon | Ceny bydlení | Trh práce | Edelman | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Společnost Ryanair | Komora ruského parlamentu | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | Pro investory | Akcie problémové banky | Plynovod Nord Stream 2 | Ekonomická zóna | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Dovoz do Číny | Ekonomické nestability | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Philip Morris ČR | Faktory ovlivňující finanční trhy | Top Option zkušenosti | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Investice | Czech Media Invest | Vývoj kurzu USD | Britská centrální banka | US Bancorp | Plán investic | Ekonomika Indie | DXY | RDIF | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Bob Haberkorn | TPCA | Support | Diverzifikace | Návrat inflace | Zpráva z akciového trhu | XEL | Globální dluhopisové trhy | Allianz Trade | Sankce EU proti Rusku | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Fiskální plány | První krize | Sev.en Energy | Míra nezaměstnanosti v ČR | Vítězství Německa | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Devon Energy | Index aktivity | Továrny na čipy | Oslabování měny | Nízkoúročené půjčky | Administrativa amerického prezidenta | Forex indikátor | Coca-Cola Company | Ekonomické dopady koronaviru | Pokles cen energií | Rizika a krize | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Formule | Zajímavé výnosy | Kurz JPY | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Plán na obnovu Ukrajiny | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Surový cukr | Japonské akcie | Nákupní centra | Hlavní index německých akcií DAX | Motorová vozidla | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Carmen Reinhartová | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Hackerské útoky | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Japonské maloobchodní tržby | Broadcom | E.ON | Standard Life | Bolívar | Jaroslav Tupý | Ministr vnitra | Premarket | Odklad splátek | Ark Investment | Levice | Dividenda ČEZ | Interactive Brokers | Klesly akcie | Experti | LSEG | Německý parlament | Měna v Anglii | Veřejný dluh Británie | Futures kontrakt | Regulovaný trh | Náklady na financování | Chování | Rekord | Skupina Saxo Bank | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Výnosy řeckých dluhopisů | Ropná firma Saudi Aramco | Shazování peněz z vrtulníku | Viterra | Zvýšení ratingu | Nezávislost | Guvernér španělské centrální banky | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | NZDJPY | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Madrid | Stop-Loss | Návrh zákona | Modern Land | Akcie BASF (BAS) | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | Aktiva centrálních bank | FTSE MIB | Dění na trzích | Telenor Hungary | Kryptoměna Bitcoin | WIIW | Tempo ekonomického růstu | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | ANZ Bank | Stephen Brennock | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Graf EURUSD | Společnost Apple | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | Americké investiční banky | Ukrnafta | Obchodní seance | ČMZRB | Český statistický úřad | Impuls | Dolar (HKD) | ČNB kurz | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | PiS | Bruno Le Maire | xTrade Brokers | Index ekonomické nálady | Hlavní americký akciový index | TRIM Live | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Fungování finančních trhů | Zdanění bank | Rozpočtové deficity vlád | Nálada v průmyslu | Nezaměstnanost v Česku | Mediální magnát | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Javier Milei | Von der Leyenová | Recese v eurozóně | Předseda představenstva | PKN Orlen | Šéf Fedu Jerome Powell | LULU | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Prognostici | Český průmysl | Americký soud | Neckline | Cena bitcoinu | The Telegraph | General Motors (GM) | Jednání mezi USA a Čínou | Mimořádná valná hromada | Kurz jednotné evropské měny | Obchodování na burzách | SOK | Silný kurz dolaru | Wolters Kluwer | Spotový trh | Konkurenti | Řetězec Makro | Cena akcií společnosti Apple | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Zadlužení EU | ETH | Chapdelaine | Agentura AFP | Negativní účinky | Solidarita | Hrozba globální recese | Deficit rozpočtu USA | Tuzemské hospodářství | Daniel Silver | Stochastický oscilátor | Oživování světové ekonomiky | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Příjmy domácností | Benchmark | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Velké zadlužování | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Těžební farmy | Stav trhů | Český zlatý poklad | Automobilka PSA | Onemocnění v USA | Koronavirový plán | Sankce EU | Ropný institut API | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Obnova ekonomiky | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Streamovací služby | Přecenění zboží | Oxfam | Honduras Prospera | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | RBC Capital | Diem Association | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | Ocelářství | Příjmy ruského rozpočtu | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Plány obnovy | Akcie Wise | Frakování | Zpřesněné údaje | Brent | Měnový systém | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | AOL | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Delta | Znehodnocování měn | Dlužník | AUS200 | First Citizens | Uzavření příměří | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | ZEW indexy | Vývoj na trzích | Pojišťovací skupiny | SMA | USMCA | Drahokam | Vzdělávání | Russell 2000 | Extrémně nízké úrokové sazby | Denník | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Slabá poptávka | Freddie Mac | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Axiory | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Cena emisních povolenek | Reddit | Technické rezistence | Odhady hospodářského růstu | Covid19 | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Měnové riziko | Intel Corporation | Firma ČEZ | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Bankrot Řecka | Capri | Americká energetická společnost | Moderní finanční trhy | Naeem Aslam | Acacia Communications | Skupina J&T | Zvýšení sazeb Fedu | Irská ekonomika | Nervozita na finančních trzích | Německý akciový index DAX | Znak dolar | Akcie Facebooku | EMS | Návratnost investic | Exchange | Londýn | Alcoa | Investiční portfolio | Inven Capital | Největší burzovní krach | Forexový trh | Splátky dluhů | Munich Re | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Světová rada pro zlato (WGC) | Investiční strategie | Analýza a sentiment | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Na volné noze | Daytrading | Zlato step | Hluboké recese | Investor Warren Buffett | Nejlepší technologické akcie | Dedolarizace | Poradní výbor | BAML | Ekonomický plán | Turecká měna | Kontrakty | Elliott Management | Tvorba pracovních míst v USA | Strach | Jeden dolar | ČD-Telematika | Šéf Evropského stabilizačního mechanismu | Masakr na trzích | Finanční činitelé | Hlavní ekonom britské centrální banky | Oživení čínské ekonomiky | Peníze z vrtulníku | Standardní loty | Propad cen | Virtuální měna | Propad cen komodit | Obchodování s cennými papíry | Měna převodník | Automobilka Ford Motor | Nejistoty na finančních trzích | Zlato v minci | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | Úroková sazba | Index DXY | Konec eura | Praxe | Investiční výhled | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Labouristé | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Ministři financí Evropské unie | Čínská burza | JPY | MSCI AC World | Znaky měn | Blue chip akcie | National Securities | Politico | Michel Barnier | Metaverse | Zajímavý rozhovor | SOTIO | Burza Liquid | Premiéři zemí Evropské unie | Členové eurozóny | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Stanley Druckenmiller | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Americká investiční banka | Politika americké centrální banky | Investiční příležitost | Bulgargaz | Volby v Řecku | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Witkowitz | Chaos na finančních trzích | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | SoftBank Group | Casino | Lámání rekordů | Většinový podíl | Tempo zdražování | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | IMK | Společnost Crédit Agricole | Eurex | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Changpeng Zhao | Propady hospodářského růstu | Více peněz | Podnikové objednávky | Reálné ekonomiky | Projekce | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | Kontrakce | The Washington Post | Eurohold | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Ekonomika Saúdské Arábie | Robert Habeck | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Úspěšný trader | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | SDR | Resistence | Kabinet | Globální výhled | IIF | FTX | Investice a obchodování | Průmyslové zakázky | SOLEK | Shanghai Composite Index | Křížový kurz | Měnová opatření | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | Hlavní ekonom Saxo Bank | Vliv finančních trhů a institucí | Title Transfer Facility | Měnová situace | Global Finance | Zvýšení důvěryhodnosti | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | Nova Broadcasting Group | Americká lehká ropa WTI | Elektronická evidence tržeb | Nestlé | Flag | Obavy z inflace | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Panama papers | Certifikáty | Šéf ECB | Výzkumný institut Ifo | Medvědí trh | Geely | Výhled globálního růstu | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Hospodářské dopady pandemie | Dodávky ruského plynu | Ekonomické výkonnosti eura | CNBC Street Signs Asia | Velké problémy | Technologie blockchainu | Přetrvávající vysoká inflace | U.S. Global Investors | Obchodní restrikce | Bezpečné přístavy | Tulipánová horečka | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Jaroslav Haščák | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Evropská měnová unie | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Bancor | Německá zajišťovna | BlueBay | Barel ropy | Amgen | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Nejprudší jednodenní pokles | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Makléři | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Vývoj měnového páru AUD/USD | Polo Ralph Lauren | Události v ČR | Ropa WTI | Nárůst počtu nakažených | Ministryně hospodářství | Micron | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Akcie Atos | Obchodní transakce | Pád měnového páru GBP/USD | Simon Peters | Newyorské komoditní burzy | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Lari | Ceny emisních povolenek | Americká softwarová společnost | Hospodářská stagnace | Luxusní auta | Atlantic Council | Walt Disney Co | Alaska Air Group | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Jak uspět | Jim Yong Kim | SRI | Oslabení jüanu | Bankovní domy | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Ukrajinský parlament | Výrobce pneumatik | Společnost NJJ | Představitelé G7 | Open Society Foundations (OSF) | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Měnová krize | Růst britské ekonomiky | Bungie | CSI300 | Valná hromada | Společnost Sentix | AAL.US | Pojišťovací společnost | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Hugo | Německý ministr hospodářství | Aktivita ruského zpracovatelského sektoru | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Komoditní trh | Akcie Wester Alliance Bancorporation | Americký prezident Joe Biden | Český ministr | The New York Times | Analyzování | Kontrakty na ropu | Býčí divergence | Dopravní subvence | Boom | Snížení dluhu | Mizuho Corporate Bank | Fondy obchodované na burze | Hlavní americké banky | Cestování | Federated Investors | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Bayer | Čínská banka | Dolar (USD) | Implikované volatility | Analytik Saxo Bank | David Solomon | FedWatch | Obchodování na akciové burze | LottoItalia | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Prodeje aut | Citroën | Magnát | Posílení koruny | Rozšiřování kapacit | Kč/USD | USD | Rijád | Česká pošta | Lídři zemí EU | Tempo hospodářského růstu | Export | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Odškodné | Otřesy na finančních trzích | Shopify | NFLX | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | Kurz egyptská libra | Index frankfurtské akciové burzy | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | DTE | Macquarie | Globální ekonomiky | Kurz zlata | TerraUSD | Výrobní index ISM | Chemický průmysl | Hyperinflace | Investiční analytik | OIV | Americká sněmovna reprezentantů | Celosvětové zadlužení | ProfitLevel | Dluh Běloruska | Posilování koruny | Kolínská automobilka | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zynga | Automobilka | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | Index FTSE MIB | Americká ropa WTI | Nabídka | Gilead | Slabý ekonomický růst | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Vstoupit na burzu | Ruská společnost | Nové mutace | Southwest Airlines | Karlsruhe | Ant Group | Vyšší úrokové sazby | Plán vlády | Data o vývoji HDP | Ranil Vikremesinghe | Cena americké ropy | Společnost innogy | Americká média | Výnos v aukci | Jestřábí komentáře | Plány | Vládní opatření | Martin Winterkorn | Centrální banky USA (Fed) | Německý koncern | Energetická společnost | AMS | Na burze | UNDP | Komise pro cenné papíry (SEC) | Akcie Novavax | Blue chip | Bankovní skupiny | Šok | N7 Holding Ltd. | Xcoal Energy | Ropná zařízení | Hodnocení současné situace | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Riziková averze | Nízké úrokové sazby | Měnové války | Hospodářská politika | Technická analýza a sentiment | Hongkong | Ekonom společnosti | Průměrná volatilita | Evropská inflace | Italský premiér | Inflace v České republice | Globální krize | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Rozvahy Fedu | Dluhové trhy | EMH | Mitsubishi UFJ Financial Group | Zvyšování těžby | Special Drawing Rights | Španělský premiér | Německý hospodářský institut DIW | Status nejvyšších výhod | Tvorba pracovních míst | Zavedení eura | Společnost Emirates | Trh s ropou | Total | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Ekonomika aktuality | Regulace | Hospodářské problémy | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | Katar | Kofola | Ceny BTC | Maďarsko | Značka Amazon | FME | Noviny | Garance | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Hertz | Exekuce | LG Energy Solution | Američtí centrální bankéři | Iniciativa Pásu a cesty | Skandál SB | Market Perform | Denis Šmygal | Dopady epidemie | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | BYN | Cenné kovy | Akcie Ralph Lauren | Poker | Alpari | Split | Indonéská rupie | Kursy valut exotické měny | Klimatické změny | Xiaomi | Emirates | Tovární objednávky | Petr Zatloukal | TXN | Norské společnosti | FedEx | Pokles kurzu | Asociace | Daňové škrty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Měnové kurzy Česká spořitelna | Ekonomické dominance | Pověst | Roční růst | PPF Telecom Group | Měny a kurzy | Fitch Ratings | ATVI | Separatisté | Největší IPO | Nord Stream 2 | Obchodní cíle | Swapy | Forex vzdělání | Cenové tlaky | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Pokles inflace v USA | Kanadský premiér | Rostoucí ceny energií | Nasdaq v New Yorku | Ukrajinská měna | Ruský prezident | P.A. | Jordánsko | Nákup euro | Česká zbrojovka | Korunový trh | Snižování úroků | Akciové deriváty | Podpůrné programy | Čtvrtletní výsledky | Bankomaty | Kapitálový trh | Helen Čchiaová | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Oživení trhu | Avast | SS&C | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Sukuky | Dopady obchodní války | Radovan Vítek | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Euroval | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Freedom Finance Europe | Akciové trhy v Evropě | Globální akciové valuace | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Dvojitý vrchol | Dovednosti | GBP JPY | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | SIX | Státní výdaje | Česká společnost | Patria Online | Plán G20 | Akcie Google | Hospodářský institut | Dovoz | Dovozní cla | Dillí | Chilské peso | Kroky centrálních bank | Automobilka Tesla | Sazby hypoték | Kávové akcie | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Caterpillar | Next Finance | Lenovo | Union générale | Obchodování na finančních trzích | Pohyb na devizových trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Rodrigo Rato | Produktovod | Model 3 | Hyundai | Jeffrey Sachs | Disciplína | Finanční nástroje | Penzijní fondy | Ekonomika oživuje | Nikkei | Instagram | Firma Alphabet | Rohlik Group | Ekonomický propad | Společnost Naftogaz | Obchodování s dluhopisy | Hospodářský růst zemí | Těžební kapacity | České hospodářství | Pro tradery | Společnost China Mobile | Reformní plán | Dluhové problémy | Bankroty | Akcie Bank of America | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Gigant Gazprom | Reálné mzdy | Burza v Londýně | Stratégové | Znárodnění | Power Exchange Central Europe | Konvergence | Fincentrum | Výrobní ceny | CISCO | Čínské úřady | Aktuální inflace | Politická situace | Obchodní deficit USA | Hodnota primární veřejné nabídky | Marek Mora | Nejsilnější růst | Tržní hodnota americké společnosti | Převzetí CME | J&J | Světová finanční krize | Doji | Pozitivní zprávy | Anwar Ibrahim | Index STOXX Europe | Světový obchod | Venture Capital | Zajišťovny | Modern Times Group | FDP | Ruské banky | State Street Global Advisors | Výkonnost společnosti | HDP Německa | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | ACIES Asset Management | High-frequency trading | Investiční specialista | Zasedání Bank of Japan | Tržní ceny | Rekordní maxima | Maturity | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Macerich | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Rusku | Zájem investorů | Spotové obchodování | Elon Musk | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Poptávka centrálních bank | Rekordní zisk | Dostatek hotovosti | Euforie | Finančník | Der Spiegel | CO2 | Liz Truss | Nedostatek polovodičů | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | WSM robot | Valná hromada ČEZ | Oliver Blume | Prezidentka ECB | Výhled hospodaření | Offshore jüan | Společnost Shell | Tesla Elon Musk | Investoři | Ekonomika a finance | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Kolibřík Energie | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Sója | Petr Pavel | Akciová burza | Vládní představitelé | Západní společnosti | Michael Feroli | Studená válka | Agentura EFE | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Oddlužení | Fidelity | Fiskální pravidla | Situace kolem koronaviru | Německá průmyslová produkce | Tiff Macklem | BaFin | Očkování proti covidu | B/E | Alena Schillerová | Evropská měna | Firemní zisky | Společnost Verizon | Rozpočet řecké vlády | AMD | Michail Mišustin | Argentinská ekonomika | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Společnost Google | Jeff Bezos | Nvidia Corp | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Severní Korea | Index PPI | Světové hospodářské klima | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Prosincová inflace | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Vliv na gruzínskou ekonomiku | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Investice do dluhopisů | Tranše | Venezuela | ČSOB Finanční trhy | N7 Holding | Nárůst ceny | Jádrový index | Světové kryptoměny | Bez rizika | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Společnost Eurohold | Zlepšení sentimentu | Tezos | Restrukturalizace domácího dluhu | Firma Meta | Global Blood Therapeutics | Hlavní kryptoměna | Credit Agricole SA | Volatility | Peso | Digitální peněženky | SZIF | Soud v Haagu | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Ruský oligarcha | Covid | Měnové rezervy | YTD | Mezibankovní trh | ČSSD | Americké ministerstvo spravedlnosti | Rekordní minima | Globální akciové trhy | OakBrook Investments | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | IWH | DAX30 | Jak investovat do zlata | Čisté nákupy zlata | Kurzu měn | Zlato.cz | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Konflikt mezi Izraelem | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | World Gold Council | Společnost Nasdaq | Společnost Smartwings | Gary Gensler | Autorizované banky | Měnový konvertor | Fannie Mae | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Cineworld Group | Dovoz do Číny v říjnu | CAC 40 | Technická analýza BTC/USD | Britský premiér | Vzestup cen energie | Uložení peněz | Fáze obchodní dohody | Marie-Claude Nadžmová | Daniel Křetínský | WTI a Brent | Roboti | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Alaska Air Group (ALK.US) | Zápis z posledního zasedání | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Hlavní index francouzských akcií | David Vagenknecht | České aerolinie (ČSA) | Energetický gigant | BABA | Lukáš Baloga | Makroekonomický kalendář | Globální pravidla | Britská banka | Evernym | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Míra zadlužení | Poklesy HDP | Fiat Chrysler Automobiles | MMF Rato | Pokles cen nemovitostí | Bohatí | Christian Lindner | Commodity futures trading | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Pád banky | Asijské burzy | Úvěrové krize | Scope | Růst německé ekonomiky | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | Marshallovy ostrovy | Měnový pár EUR/PLN | CRHC | Důvěra investorů | Konflikt na Blízkém východě | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Cena mědi | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Raytheon | Spojené arabské emiráty (SAE) | Ropné společnosti | Finanční domy | Ekonomika Číny | Kurz jenu | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Technická analýza EUR/USD | Avis | Zlato akcie | Boj s inflací | Analýzy | Hospodářští poradci | Finanční pomoc | Světové burzy | Americký S&P 500 | Jednotné měny | Potravinové krize | Slevy | xTrade | PMI pro sektor | Šíření nemoci COVID-19 | Míra inflace ve Spojených státech | TTF | Jak uspět na trzích | China Evergrande | Hlavní úroková sazba | Investiční | Ekonom ING | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Chvaletice | Týdenní pivotní body | Inflační překvapení | Britské banky | Výbuch v Bejrútu | Zemní plyn ve Spojených státech | PXE | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Londýnská akciová burza (LSE) | Průzkum | Invesco | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | Zprávy z Řecka | Německý DAX | Il Sole 24 Ore | Ifo Klaus Wohlrabe | Ministr práce | Den D | Důvěra domácností | Brusel | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Rezistence (hranice odporu) | EP | Anglie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | DSSI | Oslabení USD | Realitní společnost | Uber | Tržní podíl | Všeobecné volby | Skupina AXA | Sloučení | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | Počerady | Akciové trhy ve Spojených státech | Street Signs Asia | UnitedHealth Group | Energetické suroviny | Představitelé MMF | Solární energie | Vývoj kurzu USD/EUR | Chřipka | TRY | Data z ekonomiky | Short selling | Rating USA | Program Antivirus | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Dlouhodobé pozice | Úrok | Dluh Británie | Formule 1 | US500 | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Beyond Meat | Les Echos | Siemens Gamesa | Jednotná evropská měna | DZ Bank | MPO | Americké HDP | Tower Semiconductor | Davos | Albertsons | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Frankfurtský DAX | Půjčka | Fiskální rok | Obchodní ředitel | Povzbuzení ekonomiky | Forex Pro | Nobelovy ceny za ekonomii | Koupit akcie | Kryptoměnová burza FTX | Sony Interactive | Sentiment investorů | Pandemie koronaviru | Chaos na trzích | Emma Capital | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Index Nikkei | České zlaté rezervy | Technologické centrum | TPG Capital | P/E | Cestovní ruch | Spike | Zpráva | Pokles vývozu | Česká televize | EUR/AUD | Alpha Bank | Bohatý | Argentinský prezident | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Loonie | PMI z výroby | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | First Republic Bank | Prémie | EUR/PLN | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Zvýšení limitu pro zadlužení | Ekologické organizace | Onemocnění COVID-19 | Souhrnný index nákupních manažerů | Bitcoin | Švýcarská banka | Nová šéfka MMF | WHR.US | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Celosvětový hrubý domácí produkt | Tálibán | Comcast Corporation | Nejchudší státy | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Recese ve Spojených státech | Huawei | Akcie VIG | Tencent | Pokles cen komodit | Kybernetické měny | Hlavní ekonom ING | Colt CZ | Nový koronavirus | Trump dnes | Hedge Fund | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Letiště Praha | Konzistence | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Just Eat Takeaway | Zpomalení české ekonomiky | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Oslabování dolaru | Celoroční výhled | Atlantia | Svaz dovozců automobilů | Expanzivní politika | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Quantum | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Společnost Evergrande | iPhone | Den daňové svobody | Hrubý domácí produkt (HDP) | Oslabování japonského jenu | Členské země EU | BGA | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | Odhad růstu domácí ekonomiky | Rozpočtový schodek Německa | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Letecká společnost Virgin Atlantic | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Fannie Mae a Freddie Mac | Obchodování | Zvýšení daní | Růst výnosů | Legislativa | WGC | Zasedání Fedu | Ministr životního prostředí | Oslabení měny | Úvěrová kapacita | Společnost Berkshire Hathaway | Skupina OPEC+ | Objem intervencí | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Akcie ČEZ dividenda | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Limit pro nákup dluhopisů | Oracle (ORCL.US) | Vývoj zlata | Brexit bez dohody | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Gruzie | Propady HDP | Plynovody | Chevron Corporation | JOLTS | Risk Off aktiva | David Card | MTI | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Vývoj akcií | Management | Růst kapitálu | GBP | Kurzy měn rozvíjejících se zemí | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Bossa.cz | Thyssenkrupp | Korekční pohyb | Rozhodnutí soudu | Posilování eura | Volodymyr Zelenskyj | Cena ropy na světových trzích | Koronavirový plán G20 | Bitfinex | Cinema City | Kladenská Poldi | Klamání investorů | Obchodní týden | PwC Bob Moritz | Admiral Markets | ZEW | XM | USDA | Ropovod | Šéf MMF | Pandemie COVID 19 | IPO akcií | TSMC | Bank of Canada (Kanadská centrální banka) | Prudké výkyvy cen | Šok z koronavirové krize | Walmart | Obchodování s ropu | Zájem o bitcoin | Důležité ekonomické události | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | PG | Centrální banky | České firmy | Fenomén | GBP/CAD | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Beta | GAAP | Japonská vláda | Zpomalování ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Pivovary Staropramen | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Evropské trhy | S/R zóna | Dánská koruna | Zprávy | Šedá ekonomika | Guido Imbens | Oanda | Úřad Eurostat | Ruský rubl | Deflace | Monitorování | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Finanční činitelé G20 | Murray | Investiční aktivita | Ralph Lauren | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | Tovární objednávky v USA | FB | Akcie v Asii | Prezident institutu ZEW | Šéf SB | CTS | TLTRO III | Tokeny | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Petr Fiala | Cena povolenek | MOEX | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | BCRA | Asijská seance | REGN | Měna ve Švýcarsku | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Cílování inflace | Britský ministr financí | Superstar | Ekonomika Ruska | Averze k riziku | Ekonomka Světové banky | CCI | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Akciový analytik | Hospodářské zpomalení | Tesco | Silné cenové tlaky | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | PwC | Růst mezd v USA | Marek Brávník | Výnosové křivky | Americký maloobchod | Události ve světě | Bard | Index Stoxx 600 | Akcie roku | Americká společnost Intel | Klesající trend | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Výrobce léků | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Příjmy Ruska | Raketové útoky | Hospodářské cykly | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Byty | Obchod Amazon | Evropské akcie | Náhrady mezd | Švýcarský frank bankovky | Ceny Bitcoinu | 4iG | 3M | Sazby v USA | Steve Moser | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | Kurzy exotických měn | HKD | Stratég Deutsche Bank | Portfolio management | Údaje o vývoji HDP | Saxo PrivatBank | Evropská dluhová krize | Globální rezervy | Airbus | Sony Interactive Entertainment | Růst globální ekonomiky letos | Švícarský frank | Bydlení | Mutace delta | NATO | Gama | Shell | Měnové kurzy dolar | Ministr Jurečka | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Volný čas | CDW | Institut Ifo | Vývoj ukrajinské ekonomiky | Vojenský konflikt | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | České banky | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Regulační úřad | Vyhlídky | Odhad inflace | YPF | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Snížení DPH | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | Podpora běloruského rublu | Ekonom IHS | Zadlužování | Nordea | USA Donald Trump | Nejhlubší fáze | Put opce | iFX | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | Pivot Point | ESMA | Konzervativní strany | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | Švédská koruna kurz | Čínské zboží | Index cen domů | World Economic Outlook | Medvědí divergence | Základní úrokové sazby ČNB | HeadHunter | Odchod z Evropské unie | Dollar General Corporation | Angela Merkelová | Wolt | François Villeroy de Galhau | Jevgenij Suvorov | Egyptská měna | Investment management | West Texas Intermediate | Technická situace | Slabý jüan | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | RBK | Program nákupu aktiv | Rating dluhu Salvadoru | Alstom | Intradenní obchodování | PEG | Technologické standardy | Nástroj | Prodej elektromobilů | eTrader | Výsledky | EIU | Míra | Placení daní | Společnost PPF Telecom Group | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | Hodnota kybernetické měny | Slabý dolar | EURCZK | Zápis ze zasedání Fedu | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Hong Kong | Petr Král | Lula | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Evropský výrobce letadel | G+ Economics | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Nálada spotřebitelů v Německu | Firma Apple | Energetická skupina | Hedgeové fondy | Nicolás Maduro | Technická recese | ČNB Petr Král | Snížení úrokových sazeb v USA | Tržní hodnota kryptoměn | Sazby centrálních bank | JD.com | CBC Europe | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Současný trend | Kurz EUR/USD | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Vlastní sociální sítě | Stellantis | Digitální měny | Makro data | Typ koronaviru | Poradní výbor MMF | Akcie kybernetické bezpečnosti | Tlak medvědů | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | Inflace v Rusku | Cena ropy WTI | Bank of America | Prodej akcií | Úroda | Dennis Shen | Úvěrová kapacita Mezinárodního měnového fondu | TIM | Opatření proti koronaviru | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Carnival | Odhady trhu | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Australský dolar | CZKCASH | Zpřesněný odhad | Eutelsat | Retracement | Financial | American Airlines | Raketový útok | Koruna | Barrick Gold Corporation | Následky pandemie | Eli Lilly | E15 | Analytická společnost | E.ON Distribuce | Finanční služby | Cukr | Podnikatel Elon Musk | Campbell Soup | Výrazný pokles | Commodity Futures Trading Commission | Měny rozvíjejících se ekonomik | ERM-2 | Situace ve Spojených státech | SVB Financial | Raiffeisen | Socialistické strany | Včerejší obchodování | Ekonom Ifo | Turquoise Hill | PSA Group | Ant Financial | Zůstatek | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Cities 40 | Úpis nových akcií | Francie | Přebytek bilance běžného účtu | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | Salvadorská ekonomika | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | Ekonomové MMF | Zelenskyj | SAE | WSM | Pokles HDP | Plynovod Baltic Pipe | Analytik TopForex | Epidemické situace | Onemocnění | Americký výrobce | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | Předseda dozorčí rady | Makroekonomický výhled | Objem | DMA | Propad | Aleš Cimbala | Ruská vojska | Rallye | Zvyšování mezd | Marka | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Evropský stabilizační mechanismus | Fiat Chrysler | Ruské rakety | Spekulant | Očekávání investorů | Energetický trh | Hlavní měny | Swapová výnosová křivka | Telegram | Obavy z recese | Applied Materials | Halifax | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Pokračující pokles | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Pavol Kováčik | 787 Dreamliner | HDP Británie | Měnové kurzy kalkulátor | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Bob Moritz | HDP USA | AUD/CAD | Worldpay | Údaje | Ingredience | HDP eurozóny | Cenový šok | Klima | Bid | Saxo Bank Steen Jakobsen | Aktivita čínských továren | Dovoz z USA | Hodnota měny | Australské akcie | Britská banka HSBC | Deprese | Šéfové států | BDO | Americké sankce | Německá automobilka Porsche | Společný podnik | Air Bank | Thoma Bravo | Softwarový gigant | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Investovat do Bitcoinu | Vývoj EUR/USD | Zemní plyn | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Americká banka | KOL | Ceny kukuřice | Podnikatelská nálada | xStation | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Ekonom Roubini | Světové ceny ropy | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | Devizový kurz | Alibaba | Aktivita ruských továren | Big data | Výhled růstu německé ekonomiky | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Národní měny | Výsledky průzkumu | Malajsie | Subvence | Daň na pohonné hmoty | US dollar | Regulátor | HighSky | Vládní dluh | Průzkumy | BAT | Nomura | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Hlavní indexy | CVC Capital | Státní rozpočet | Barack Obama | Spoření | Naked Short Selling | Forex forex | Převodník měn | Videokonference | Akcie finančního sektoru | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Odvětví cestovního ruchu | Digitální zlato | Televize CNBC | Status rezervní měny | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Šéf centrální banky | Pevný kurz | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Zájem o dluhopisy | Aussie | WMT | Tržní kapitalizace bitcoinu | Světové postavení | Pfizer | Snížit emise | Air Berlin | Srovnávací základna | Britské libry | Sázka | Philip Morris International (PM.US) | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Situace v eurozóně | AFP | Studie | EEX | Blízký východ | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | CME FedWatch | Americký podnik | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Nezaměstnanost v Portugalsku | Cena akcií firmy | Charles Robertson | Pozitivní seance | Nayib Bukele | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Šéf německé centrální banky | Úřad INSEE | VHM | Premiér Andrej Babiš | Deficit | NYSE Euronext | EDF | Veřejný dluh ČR | Bit.plus | Inflace v říjnu | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | CCTV | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Průměrný denní objem | Odliv dividend | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | CzechInvest | Reakce trhu | Zbrojovka | Drawdown | Akciový růst | FRA | Pokles exportu | Spotové ceny | Státní zemědělský intervenční fond | S&P 500 | Patenty | Investiční firmy | Akcie ČEZ názory diskuze | Patrick Harker | Forexové intervence | Vir | Růžový diamant | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | PSTH | Omezené riziko | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Ceny domů | ADBE | Zmrazení splátek | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Akcie výrobce čipů | Swissy | FTC | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Životní úroveň Rusů | Recep Tayyip Erdogan | Zpráva o měnové politice | Virgin America | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Školení | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Propad italské ekonomiky | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | LEN | Forex Slovensko | Přijetí | Přední světoví těžaři | Evropa | Hodnota majetku | European Metals Holdings (EMH) | Distribuce | Oživení americké ekonomiky | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | Dysfunkce | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Korporátní daně | Obavy o globální ekonomický růst | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | Amazon (AMZN.US) | Ekonomické události | Argentinské peso | Ukrajina | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Celková investice | Nike, Inc. | Stabilní výhled | Bitcoin dnes | Podvážení | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Tiffany | Reálný HDP | McAfee | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Schlumberger | Specialista na online obchodování | Catastrophe Containment and Relief Trust | Index výrobních cen | Egypt | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | BYD | Investice do nemovitostí | Doktor Zkáza | Omezení pohybu | Eurodolar | UBS Global | EW | KB | Dopady na ekonomiku | Ekonomické ztráty | Carrefour | Italský statistický úřad ISTAT | Ústavní soud | Libanonci | Firemní dluhopisy | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Ochrany devizových rezerv | Douglas Diamond | ADCB | Přebytek peněz | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Hodnota fúzí a akvizic | Honeywell | Baltimore | Americká centrální banka | Americká společnost | Logistika | Aktuální cena ropy | Rozpočtový deficit Itálie | Udržení inflace | Zveřejněná data | Růst zlata | Earnings | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Index Bloomberg Barclays | Maastrichtská kritéria | Rostoucí obavy | Trump | Sazba ČNB | Stavebnictví | Devalvace | MRK | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Index volatility | FactSet | Brands | London School of Economics | Pomoc lidem | Ústup inflace | S&P Global Ratings | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Booking Holdings | Finanční rok | Dopady války na Ukrajině | Japonský HDP | Reuters analytik | Čínský prezident Si Ťin-pching | Novela zákona o ČNB | Obavy o bezpečnost | Argentinský senát | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Společnost Astra | Chudé země | Příznivé údaje | Křetínský | Thomas Cook | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Jachty | Lesy ČR | Euroskupina | Nuevo León | Urals | Výhled na příští rok | Alitalie | Obchodování v Asii | Zahraniční dluh | Zdanění mimořádných zisků | Růst eura | E*Trade | Mexiko | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | Směnárny | High | Finanční krize | Patrik Tkáč | R2G | Akcie na rozvíjejících se trzích | Zástupci G7 | Euro dnes | Vstupy | Evropský bankovní úřad (EBA) | Universal Music | Neuspokojivé výsledky | Opce | Obchodní strategie | Genesis | Směřování | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Hackeři | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | Ari Epstein | Předčasné parlamentní volby | Midstream | GBPUSD | Akcie Western Alliance Bank | Groupe Beneteau | ERM II | X-Trade | Ředitel Salvadoru | Ministerstvo energetiky | Ceny ropy WTI | European Energy Exchange (EEX) | Srílanská akciová burza | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | CVC | Indikace | GBP/AUD | Rakousko | Česká koruna | Štěpení cenných papírů (split) | Christopher Dembik | Nově zahájené stavby domů | Turecká centrální banka | Ekonomiky po koronaviru | Stříbro | Novela zákona | USDCAD | Euro 7 | Vývoj úrokových sazeb | Euler Hermes | Guvernér banky | Mezinárodní investoři | Opatření vlád | Americký dolarový index | Potíže chudších zemí | Ředitel Saxo Bank | Klíčové události ve světě | ASR Nederland | Clearing | Instituce | Turecko | Kakao | Dogecoin | Restriktivní opatření | DTE Energy | RPSN | Dopady inflace | Bank of Japan | Infineon Technologies | Cohn Robbins Holdings Corp. | Vlna koronaviru | OECD | Aussie Dollar | Chamtivost | Čínský akciový index | Mutual Fund | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Dovoz ukrajinského obilí | Odvaha | OPAP | Mimořádná daň | Renfe Operadora | FAANG | Deficit zahraničního obchodu USA | Dopady pandemie na ekonomiku | Francouzský politik | Deficit Itálie | G10 | Sociální síť Instagram | Digitální měny centrálních bank | Válka Izraele | High Yield | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Roman Juráš | Avis Budget | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Foreign Exchange | Western Alliance | Brokers | VTB | Libra vůči dolaru | Německý hospodářský institut | Akcie big data | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Vstupní S/R zóny | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Rozhodnutí vlády | Reálný účet | Americké akcie | Profit Target | Napětí na Ukrajině | Cla na dovoz hliníku | Finanční akční výbor (FATF) | Měnový trh | BBC | Silná ekonomika | CEPS | Sankce uvalené na Rusko | Zastropování ceny plynu | Čínský renminbi (CNH) | Ekonomická důvěra | GfK Rolf Bürkl | Julie Kozacková | Globální daňové dohody | Czech Fund | Čínský realitní sektor | Britská měna | Iris Pangová | Akro | Řecká krize | Dopad pandemie | MetaTrader | Investor Ondřej Janata | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Nový výhled | Kongres | Procter & Gamble Company | Prodeje dluhopisů | GBPCHF | Obchodní rozhovory | Zakladatel | USD/CNH | Divize | Kevin McCarthy | Poptávka po zlatě | Oslabení koruny | Spot | Ekonomické ukazatele | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | COVID III | Pozitivní vliv | Drahý kov | Instacart | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Náhoda | Index cen výrobců | Ondřej Vlček | Měny centrálních bank | Čínský statistický úřad | Výhled pro EUR/USD | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | ex | Výrobce sportovních vozů | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Analýza BTC/USD | Nákupy akcií | Dnešní aukce | Rally na akciích | Výrobce čipů Nvidia | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | Trendline | Setkání centrálních bankéřů | Prudký růst inflace | PSA | Rozpočtový deficit | Moore Czech Republic | JNJ | Nárůst HDP | Inflace v Polsku | Měnový koš | Finanční média | European Energy Exchange | Naše ekonomika | Budoucnost automobilového průmyslu | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Nejprudší pokles | Akcie Alphabet (GOOGL) | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie provozovatelů výletních lodí | Japonská automobilka Toyota | Index AEX | BlackBerry | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Time-Frame | Zhodnocení kapitálu | Martin Krištoff | Snížení daní | Trh s futures | Trh | NLMK | Politická rizika | GlobalFoundries | The National Investor | Snížení těžby | Komise | WSM robot.com | University of Michigan | BK Asset Management | Pád rublu | Aktivita na trhu | Crown | Přehled o dění na světových burzách | List Financial Times | Offshore | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Francouzská vláda | Stabilní fixace | Vládní podpory | Kanadská měna | Erste Bank | Splácení zahraničního dluhu | Těžba ropy | Záchranný fond eurozóny | Frustrace | Viktor Orbán | Německý HDP | Barron's | Nová Čína | Znalost | Burzy cenných papírů | ICU | Výrazný růst | Britská premiérka Liz Trussová | Světová cena | CNN Prima News | Otočení trendu | Carry obchody | Měnová autorita | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Rolf Bürkl | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Kapacita Mezinárodního měnového fondu | Čínská centrální banka (PBOC) | Ekonomické výkonnosti | Společnost ByteDance | Ekonomické škody | Časový plán | Bailout | EURNZD | Signál na akcie | Skupina Colt CZ Group SE | Korekce | Negativní hospodářské dopady koronaviru | CAT | Světové ekonomické fórum | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoz ropy | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | United Airlines Holdings | Kurz ČNB | Průzkum PwC | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Sazby daně | Skupina Erste Group | ICBC | Dividendové akcie | Arbitráže | Závislosti na Číně | Cohn Robbins | Španělská ekonomika | Boční trend | Počet pracovních míst | Orgán regulátorů cenných papírů IOSCO | Buffett | Illumina | Hnutí ANO | Money management | Vývoj ekonomiky | Akcie americké internetové společnosti | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Ruské síly | Volby v USA | Evropská komisařka | Trojité dno | Premiér Petr Fiala | Ceny kryptoměny | Guvernér | McDonald's Corporation | Problémy s dodavatelskými řetězci | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Banka First Citizens | Docomo | Debut na trhu Nasdaq | Finanční společnosti | Downtrend | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Výběry | Vonovia | National Australia Bank | Krize eurozóny | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Purdue Pharma | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Kanada | Egyptská libra | USDT | Globální recese | Selský rozum | Prezident Bukele | Jün-nan | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Zasedání MMF a SB | CME Group | Ekonomický a strategický výzkum | IronFX | Soud v Tokiu | Yahoo | Luis De Guindos | CNOOC | Zájem o kryptoměny | Oživení české ekonomiky | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Rostoucí příjmy | Swingové minimum | Vývoz do Číny | Měnové kurzy ČNB | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Indikátory sentimentu | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Postoj USA | Wegovy | Posílení dolaru | Volná pracovní místa | Stock | ANO | Poslanci Evropského parlamentu | Generali Investments | Apollo | Kroger | Dolar vůči jenu | ProCent | Barclays | Růst spotřebitelských cen | IRS | Firemní investice | Měna Bitcoin | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | Private Equity a Venture Capital | Obchodní systém | GBP/NZD | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Rating | Humanitární tragédie | Capital Group | Proměny automobilového průmyslu | Pokles nezaměstnanosti | Dezinflace | Prohlášení čínské vlády | Globální problémy | Velké banky | Agentura S&P | Oslabování hegemonie dolaru | MWh | Merck & Company | Miroslav Singer | Ebury | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Black Knight | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Budoucí vývoj | Nárůst výdajů | Hospodářský růst v Německu | Microsoft | Růst úroků v USA | Trh dnes | Maxim Manturov | Wells Fargo | USD/CHF | Hospodářské problémy Německa | Příležitosti | Mikronésie | Opatření proti šíření koronaviru | Americký výrobce elektromobilů | Plovoucí terminál | Letecká skupina | Tempus | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | Argentinská centrální banka (BCRA) | UNWTO | Polská inflace | Craig Erlam | BBC prezident | Media for Europe | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Nejistota | Data z USA | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Strategický partner | Unijní země | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Litecoin | Vývoj na světových trzích | Míra inflace v Maďarsku | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Dividends | Úrokové sazby centrálních bank | Alza.cz | Růst tržeb | Společnost Tesla | Inflační vývoj | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Splátky úroků | Defi | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Akcenta | Ekonom Nouriel Roubini | Srí Lanka | CRSP | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Správci aktiv | Světová měna | OKD | CMA | Akciové korporace | Výroba aut v Německu | Pohyby na finančních trzích | Letadla | Mistrovství | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Standard Chartered | Finanční rezervy | Long pozice | Eurovia CS | Siemens Energy | Cybertruck | Denní objem obchodů | Vysoké ceny energie | ACRA | Peníze z rezerv | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Pomoc Ukrajině | Ekonomika Ukrajiny | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Globální index vládních dluhopisů | JPMorgan Chase & Co. | SaaS | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Vývoj eura | Markets | Prosperity | Stanovený směnný kurz | Světová banka | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | FSB | Plán restrukturalizace dluhu | Společnost PayPal | Důležitá historická data | Mexické peso | Jaguar | Lídři zemí | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Američtí politici | Meziroční růst HDP | Rivian | ECB dnes | Penzijní fond | Režim bankrotové ochrany | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | ABN AMRO Bank | Short obchod | Obchodní praktiky | Forward | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Standard & Poor's (S&P) | Forex.sk | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Obchodní přebytky | Představenstvo | B2Gold Corporation | IATA | Instrukce | Obchodování na forexovém trhu | Hlavy států | Hodnota všech kryptoměn | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Výbor MMF | Agentura AP | Ziskové akcie | Evropská banka | Nižší minima | Švýcarský frank kurz | SK Hynix | Trendové linie | Výpadky | Společnost Meta Platforms | XRP | Objem obchodů | Range | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Sociální napětí | Tomáš Pfeiler | Celkový sentiment | Japonsko | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | TD Ameritrade | Ekonomické dopady nákazy | Kurzový vývoj | Nifty 50 | Investice do akcií | Internetové televize | AA | Invest | Luxusní značky | Nová prognóza Ministerstva financí | Britští konzervativci | Gazprom | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Market update | Klíčová rizika | Rizikové investice | Riksbank | Kellnerová | Andrew Bailey | AlfaOmegaTrhov | Silný propad | Deutsche Börse | Výkyvy kurzu koruny | Trendová linie | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Newcrest Mining | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Benxy | Raymond James Financial | Devizové intervence | Řízení rizika | NYMEX | Tečka kom | ILO | Pokladniční poukázka | Polský zlotý | Německá vláda | Tomáš Kudla | Tržní sentiment | Rozpad eurozóny | Apreciace | Nákupní horečka | QE | Quantum Fund | Měnové otázky | Diamant | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Pravidla regulace trhů | Bankovky | Pakt stability a růstu | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Bund | HNonline.sk | Německý Ifo index | Největší kryptoměna | Donald Trump | Měnový výhled | IMFC | Dopady na euro | ORCL | Indická firma | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Dluh Řecka | Rakouská bankovní skupina | The Sun | Pravděpodobnost úspěchu | Kovy | Derivátové trhy | Fluktuace | Krach | Rumunsko | Harmony | Dluhové úlevy pro nejchudší státy | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Zneužití tržní síly | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Bank of China | Janis Varufakis | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | J P Morgan Chase & Co | Další růst | Obchodovat forex | Nový plán vlády | Brookings Institution | Bitcoin City | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Gazprom Export | Výsledky bank | Americká automobilka Tesla | Těžařská společnost | Unijní ministři | Los Angeles | Analytici poradenské společnosti | CRISPR | Saudi Telecom | Aktiva a pasiva | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | ATR | Šíření viru | LIBOR | Eurobondy | Visa | Vodafone | Avalanche | Aktivní obchodování | Aukce | Chování centrálních bank | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Devizové trhy | Hospodářský institut Ifo | Partnerství | USDCZK | Ekonomové | Podíl českých potravin | Tamas Varga | Dolar k japonskému jenu | Inflace v ČR | Index německých akcií | Podnikatelé | WSM facebook | Energetická společnost ČEZ | Daiwa Securities | Novozélandský dolar (NZD) | Investiční služby | Polská vláda | Dluhové krize | Obchodování s dolarem | Nárůst objemů | Energetický sektor | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Realizace zisku | Březnová inflace | Air France | Odolnost ekonomiky | API | Rizikovější investice | Kurz české měny | 60 Minutes | Přijetí kryptoměny | Grafy | Konsenzus ekonomů | Azure | Fúze a akvizice | Mattoni | Dot-com horečka | Premiér Justin Trudeau | US akcie | Nákup eura | Komodita | Skupina Colt CZ Group | Ekonomický růst Číny | Zdražování potravin | Hospodářské stimuly | Země Perského zálivu | Zoom Video | Riziko recese v Evropě | Směnný kurz | WirtschaftsWoche | Zahraniční investice | Mluvčí | CZK | Přesun výroby | Pyramiding | WeWork | Podhodnocené akcie | Úvěrové podmínky | Reuters | Úspory | Erste Group | Renminbi (CNH) | Obchodníci | Unilever | Threads | Česká republika | Revize výhledu | ETC | Blog | EUR/HUF | Společnost XTB | Fondy Apollo | Kurz české koruny dnes | Hamás | Zkorumpovaný ekosystém | Baidu | United Auto Workers | Přehřátí ekonomiky | Situace na Ukrajině | eMarketer | QCOM | Opel | Denní minima | Hlavní index evropských akcií | Ekonomika Itálie | Index japonských akcií Nikkei | Chevron | Posílení domácí měny | Prezident Pavel | Akcie Samsungu | Dluhové úlevy pro chudé země | SMBC Nikko Securities | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | Primark | Domácnosti | Rizika spojená s konverzí měn | Michael Kors | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Index US500 | Vývoj USD | Londýnské akciové burzy | Cohn Robbins Holdings | Depozitní sazba | Ruský plyn | Norwegian Cruise Line | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Výstupy | Economist Intelligence Unit (EIU) | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Kosmetická společnost | Obchodní zásoby | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Opimo Trade | Obchodní partner | Overbalance | Průzkum ECB | GM.US | Rolování | Růst české ekonomiky | Lagardere | Rekordní maximum | Euronext | Zásoby ropy ve Spojených státech | Libra šterlinků | Předseda | Primární emise | Nejnovější prognóza | First Citizens BancShares | Analytici | Akciová burza v Argentině | Takata | Finanční trhy dnes | Fiskální pakt | Italia Trasporto Aereo | Český hrubý domácí produkt | BNP | Kurz koruny | Daňový ráj | Světové měny | Akcie Discovery | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Ekonomický kolaps | CMCOM | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Automotive | Ripple | CARA | Průmyslové supervelmoci | Linda Yaccarinová | Ministr zahraničí Kuleba | Singapurský dolar | Golden Prague Hotel | Menší země | WSP | J&T | Míra inflace v Evropské unii | USDIDX | Prognózy inflace | Situace | Olympijské hry v Tokiu | Traders | Elliott | Ukončení konfliktu | Akcie Polo Ralph Lauren | Akcie Twitteru | Equity | Dovoz aut | Rates | Výroba počítačů | VaR | Důvěra v eurozóně | Ontario Teachers' Pension Plan | DPA | Vztahy s Evropou | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Forex market | Akciové alokace | Media for Europe (MFE) | Běloruský rubl | Daniel Beneš | Západní státy | Dow Jones a S&P 500 | HDP v USA | Příkaz | Ekonomický šok | Obchodování na zámořských trzích | Ekonomiky | Velká změna | Steen Jakobsen | Belt and Road Initiative | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Dividendový výnos | Finanční sankce | Zpomalení globální ekonomiky | Floating | Organizace ADP | Záporné sazby | Rychlý růst | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Postmates | SLR | Hanwha Investment & Securities | Empresa Media | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Pevninská Čína | Apple | Ženy | Ukrajinské krize | Investiční plány | Libra | Energetický a průmyslový holding | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Otevření Číny | Kurz české koruny | Správce daně | Zakladatel FXstreet.cz | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | Australská měna | Kurz eura vůči dolaru | Měna GBP | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Vláda ČR | Vysoké úroky | MGM Resorts International | Guvernér Fedu | Řetězec Casino | Nová data | Legální platidlo | Cena stříbra | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Banky snižují úroky | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | 3M Company | Oligarcha | Celní válka | Indické akcie | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | Psychologie tradingu | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Nakoupit akcie | Technologická společnost Apple | Covidová krize | US100 | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | Příprava | Argentinská měna | Kellogg | Čínské měny | Shromažďování zlata | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | BRICS | Finanční instrumenty | Agentura ČTK | Madeta | Zakázky německého průmyslu | NAFTA | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Platební bilance | Hlavní akciové indexy | PHIA | AT&T (T.US) | FDIC | Oznámení centrální banky | Říjnová inflace | Komoditní burzy | Německá centrální banka | Nynější krize | Dow Jones Industrial Average | Jihokorejská ekonomika | Arm | Růst mezd | Hong Kong Exchanges and Clearing | Orbán | Prime | Řecký parlament | Alibaba Group | Institut pro mezinárodní finance | Objem zlata | Guvernér francouzské centrální banky | Květnová inflace | Nový rekord | Přímé zahraniční investice | Médea | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Technický výhled na trh | Představitelé centrální banky | Úroky | Mezinárodní instituce | Severomořská ropa | Refinitiv | Plodiny | Americký průmysl | Vývozní daně | Nájemné | CVX | PPF Telecom | Fernando Leibovici | Indexy PMI | Akce centrálních bank | Žádosti o pracovní podpory | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Stabilita | Miliardy švýcarských franků | Bloomberg TV | Cena | Silné oživení | Překoupený trh | NÚKIB | Jaderná elektrárna Temelín | Investiční banky | Pandemie covidu | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | Finanční rizika | Intradenní výhled | Napětí na finančních trzích | ING | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Salvador | Zranitelnost bankovního sektoru | Dopady pandemie covidu | Půlení bitcoinu | Měna v Kanadě | Prudké zdražování | Šéfka Fedu | Kofola ČeskoSlovensko | Finanční analytici | Dlouhodobý support | Bearish Engulfing | Automobilka Renault | ASML Holding NV | Ceny komodit | Rezervy bank | Silný trh | DOT | Činitelé G20 | Pilsen Steel | Moneta | Nákup akcií | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Káva | Fortune | Globální rizika | MetaTrader 4 | NJJ Presse | Cenový cíl | Velké peníze | Akcenta CZ | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Aktivum | Proočkovanost | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Merrill Lynch | Defenzivní akcie | Newmont | Měny rozvíjejících se zemí | Huawei Technologies | TABAK | FTSE | Producent ropy | Ruská invaze na Ukrajinu | E-shopy | Fond | Velká finanční instituce | Huayou Cobalt | Přenos | Short signál na akcie | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Společnost Deliveroo | Hongkongský měnový úřad (HKMA) | Epidemie | Virtuální mince | Snížení schodku | Telekomunikační společnost | Stablecoin | Začínající trader | Americký dolar | Provozovatel loterií | NEO | Ruský trh | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | LEAG | Oleg Děripaska | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Akcie TSMC | Vysoká inflace | Energetická krize | Zpráva CNBC | Alfred Kammer | Ekonomické údaje | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Telenor | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Rizika | IKEA | Argentina | Wall Street | Zoetis Inc | Vládní koalice | Utahování měnových podmínek | Hospodářský vzestup | VW | A220 | Celkový deficit | Atrium European Real Estate | Forex majors | Viceprezident | Suez | Investujeme | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Překoupené zóny | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Kryptoměnová komunita | Ranní zpráva | Spekulativní obchodování | Sankce Západu | Global Times | Pokles | Zpomalující růst | Rozpočet Saúdské Arábie | Operace Twist | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Dekret | Ministři financí zemí Evropské unie | MGM | Největší rizika | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Inflační náraz | Životní pojišťovny | Rušení pracovních míst v Německu | Nornickel | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Řecké akcie | Western Alliance Bancorporation | Large Cap | Globální inflace | International Flavors & Fragrances | Počet žádostí o podporu | Vývoj kurzu koruny | Výše úrokových sazeb | Makroekonomická situace | Právo | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Polská ekonomika | Biogen | Karel Pospíšil | Aktivity v Číně | Andy Jassy | NYT | Historická data | Uhrazení závazků | Společnost Twitter | Tencent Music | Finance Group | Energetický regulátor | Apollo Global Management | Největší burzovní krach v dějinách | Zasedání bankovní rady | Akcie Siemens | Americké společnosti | Jumpshot | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Konsensus | Norský státní investiční fond | Dnešní aukce státních dluhopisů | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Růst spotřebitelských cen v Číně | Hedge | Německá kancléřka | Fundamentální ukazatele | Rezervní měna | Royal Caribbean | Americký trh | Čínský růst | Poplatek | Server BBC | Moody's | Zemědělci | Google | Zahraniční společnosti | Rabobank | Produktovod IKL | ACS | ECB | Klaus Geissdörfer | Lego | Nové zakázky | Růst polské ekonomiky | Řetězec | Makro | Mercedes | Investování na burze | Vypuknutí pandemie | Index ISM | Tržní očekávání | NTT | Velké korporace | Nižší růst | Situace v Německu | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | Finanční sankce uvalené na Rusko | NVDA | Credit Suisse Group | Závislost na americkém dolaru | Odpor | CEC Capital | Malajsijský premiér | KLM | Svět investování | USD za tunu | Dluh USA | Penta Investments Group | Russia Today | Merlin Entertainments | Americký výrobce letadel | Obchodník | Velký problém | Letadlo | Ralph Lauren (RL) | Swingové obchodování | Krach na akciovém trhu | Portfolio manažer | Akcie týdne | Automobilka Toyota Motor | Magdalena Anderssonová | Thajsko | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Nové úvěry | Sazby ECB | Geopolitická nestabilita | Výhled české ekonomiky | Rozvojová banka | MRNA | Zajištění nezávislosti | PVM | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Tokio | Salvadorský prezident | Koronavirová mutace | TSLA | Bezpečnostní situace | GATT | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | Hlavní index německé burzy | Bitcoin a další kryptoměny | Koronavirové restrikce | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | BoE Andrew Bailey | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | CF Industries | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Stimulační balík | Blue-chip | Remdesivir | Oslabení forintu | Evropská centrální banka | TPRB | Měkké komodity | Indikátor | Dealer | Top Option | Index cen | Instinkt | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Situace na trhu | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Chatbot | Finanční televize | Odklad splácení | Hospodářský růst v Číně | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Pablo Hernández de Cos | Čínská vláda | Index PX | Vánoce | Doing Business 2018 | První fáze | EBIT | Společnost OpenAI | Daně | Výrobce léků Pfizer | Investice do komerčních nemovitostí | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Čínská internetová firma | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Kdo řídí finanční trhy a instituce? | Tradingové webináře zdarma | Vyšší úrok | Impérium | Close | Růst cen v Česku | Koronavirová mutace delta | Nižší kurz | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | CEO of El Salvador | Potravinářství | Cyberark Software Ltd | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Epidemiologické situace | PowerCo | Mosaic | Temelín | Vývoj hodnoty | Ekonomicky vyspělé země | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Kurzy dolar | Konec kurzového závazku | Forex pro začátečníky | Investec | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Zásoby ropy v USA | FXCM | Jackpot | Antivirus | Dovoz z Číny | Scope Ratings | Alibaba (BABA) | Institucionální investoři | Chesapeake | Ekonomické dopady koronavirové krize | Intervenovat na devizovém trhu | Slabší euro | Pandemie nemoci | Momentum | Craig Wright | Ekonomický institut Ifo | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Státní plynárenská společnost | Dluhopisy | Buenos Aires | Inflace v listopadu | Obchodování s měnovými páry | Hongkongský měnový úřad | Sázkové kanceláře | LGES | Konsorcium | Měna zlotý kurz | Ekonomika Gazy | Finanční prostředky | Podnikání v oblasti hnojiv | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Růst zisků | Zisky | SNY | Stabilita sazeb | Vývoz z Německa | Patria Plus | Akcie CM.com | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | Vládní politika | Geoffrey Okamoto | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | American Express Company | Index tokijské burzy | Současné ceny | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Zátěžový test | Historické rekordy | Asijské země | E*Trade Financial | EURIBOR | Bývalý prezident | Jihokorejská automobilka | Globální ekonomika | Hrubý národní důchod | Růst ceny | Proinflační riziko | Intervence na devizovém trhu | Deficit italského rozpočtu | Volvo Cars | Samson Mow | Cena palladia | Obchodní pozice | Průmyslové firmy | COST | ACEA | Vývoj inflace | Alpiq | Thomas Jordan | TradingEconomics | Bitcoin Cash | GRMN | Obchodování forexu | Swap | Summit G20 | USD/TRY | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Golden Gate | Největší ropná firma | Spiro Sovereign Strategy | Zastavení výroby | Rzeczpospolita | Výnos desetiletých dluhopisů | David Marášek | Vývoj HDP | Renfe | Energetická skupina ČEZ | Jestřábí hlasy | Benchmarky | Ekonomka MMF | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Hospodářské škody | NBP | Nižší ceny ropy | Situace na trhu práce | Členské země eurozóny | EPGC | Starbucks | Ruský list | Toyota | Delta Air Lines | Zavádění kryptoměn | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Režim devizových intervencí | Očekávání do budoucna | Cena zlata | Shanghai Composite | MAAE | Deliveroo | Bukele | SPAD | Verbální intervence | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Rozšíření dluhové úlevy | ForexPro | Pullback | Opatření vlády | Zvýšení ceny | Index inflace | Záchranný program | Conseq | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Podíl alokovaných rezerv | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | BCG | Americké hospodářství | Rizikové averze | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Podílové fondy | Silnější kurz | Turecký prezident | Hegemonie | HG měď | Tamás Varga | Obchodníci s měnami | Pojištění vkladů | RRR | Epidemiologická situace | Navýšení kapitálu | Tržní nálada | Hospodářská krize | Index FTSEurofirst 300 | Moskva | Spiegel | Růst cen | Společnost Chevron | Rating vyšší | Přijetí bitcoinu | Měna v Rakousku | Zavedení vlastní měny | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Freeport-McMoRan | News Corp | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Vrcholy | Dluhový strop | Guvernér japonské centrální banky | Předseda správní rady | TLTRO | Cenový pohyb | Analytika | RSI | Inflace zpomaluje | Krize v USA | Měnová politika | Vysoké inflace | Operace na volném trhu | Akcie Apple | Dovoz oceli | Obchodujeme | Pozastavení obchodování | Asset management | Alokace | Centrální banky ve střední Evropě | Býčí trh | ERA | Institut IMK | MSCI World | Investiční plán | Nová makrodata | Repo sazby | Nižší těžba ropy | Vega | Tržní síly | Pád cen | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | Kurz australského dolaru | IFO index | Rozpočtový schodek | Axel Weber | Akcie Tata Motors | Financování | Dopady finanční krize | Akcie čínské společnosti | Ceny suroviny | Metaverzum | Nejlepší akcie 2022 | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | BASF (BAS) | Manfred Hübner | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | Organizace spojených národů | ECN | Alarmující čísla | Ursula von der Leyenová | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Internetové společnosti | Historická minima | Daňové zatížení | Výrobce čipů | Slušný zisk | Finance | Čína | Omezení dodávek | Stres | Měnový index | Prodávající | Nálada spotřebitelů | Prostor pro pokles | Polský zlotý (PLN) | Růst světové ekonomiky | Hospodářský růst USA | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | CSX Corporation | Spirit Airlines | El Salvador | Christopher Waller | Turecké liry | Babišova vláda | Konfluence | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Pierre Moscovici | IMPOSSIBLE | Růst úroků | Oslabení japonského jenu | Počet bankrotů | Psychologie | WBA | Úrokový diferenciál | Peer-to-peer | Globální hrubý domácí produkt | Mezinárodní turistika | Výrobce sportovního oblečení | Světová turistická organizace | Solana | Republikáni | Inflace v Británii v červnu | USDJPY | Šéf ESM | Těžby kryptoměn | Změny HDP | Makroekonomické data | Globální hospodářský řád | Švýcarská národní banka | Inflační očekávání | Globální poptávka | Osobní výdaje | Velké riziko | Investiční poradenství | Technologické inovace | Růst spotřebitelských cen v Německu | Maďarská měna | Jihokorejské společnosti | DISH | Celkový globální dluh | Hardware | Příliv migrantů | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | GIC | S&P Global Market Intelligence | Vydávané tokeny | Zasedání Bank of England | Zvýšení korporátní daně | Invaze v ekonomice | Patrik Mackových | Line | Hospodářské instituty | Betfair | EGAP | VŠE v Praze | Premiér Babiš | Hospodářský šok | Americké banky | Antivirové firmy | Globální trhy | Pokles akcií | Dolar (CAD) | Rozpočtové politiky | Cisco Systems, Inc. | Invaze | Capital | Pákistán | Kanadský dolar (CAD) | Měna peso | Cizí měny | Thajský bat | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Arabica | EURGBP | FT | ECB Christine Lagardeová | SSI | Kancléř Olaf Scholz | Vydávání dluhopisů | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Sony Group | Počet firemních bankrotů | Jedno euro | Denní pokles | Cena kryptoměny | Růst produktivity | Úvěry do realit | Bulharsko | Xcoal Energy & Resources | Výkon světové ekonomiky | Short obchod (sell) | Obchodování na akciových trzích | Investor | Devalvaci měn | Recesia | Tchajwanská firma | Freedom Finance | Ukrajinský premiér | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | Kalendář událostí | PlayStation 5 | Uzavření trhů | Dolarové sazby | Převzetí firmy Twitter | Obchodovat | EUR/MWh | Softwarová společnost Microsoft | Korelace měn | Kurz egyptské libry | Řecký dluh | Ostatní kryptoměny | ÚKZÚZ | Měnové trhy | Bernard Arnault | Xcoal | Devizové rezervy ČNB | Finanční noviny | Bookmakeři | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Ekonomická data z USA | Nejlepší kávové akcie | Wüstenrot | SolarEdge | Více riskovat | Výkyvy na finančních trzích | Reverzní formace | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Parita | Dluhová krize | Výplata dividend | Hospodářský růst | Jednání vlané hromady | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Press centrum | Kurz měny | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | Aktuální klíčová rizika | Měnové stimulace ekonomiky | Posílení eura | Nárůst výnosů | Vyšší daně | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | Ark Investment Management | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Cena ruské ropy Urals | Inflace v Maďarsku | Stavební výroba | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Platební síť | Resistance | Oživení eurozóny | Sociální trading | Bod | Miliardy korun | RBI | Hrubý domácí produkt Německa | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Zpřísnění finančních podmínek | Jan Hamáček | AAL | Shares | Raiffeisen Bank International | Obilniny | Medvědi | NetEase | Výsledky makroekonomických statistik | Investiční výdaje | RBNZ | Naftogaz | New York Times | PRIBOR | ArcelorMittal Ostrava | Paládium | Jihokorejská společnost | Abhijit Banerjee | Macao | Černý pátek | Pokladniční poukázky | Agentura MTI | Spready | Akcie PepsiCo | Reserve Bank of Australia | MIFID | Obchodování s měnami | Získané peníze | Charlie Munger | Data PMI | Únorová inflace | Plán restrukturalizace | Tweet | Klaus Regling | Klouzavý průměr | Bloomberg Economics | Světové události | Dreamliner | Pokles podnikatelské aktivity | Turistický ruch | Výrobní aktivity | TCL | Veolia | Sillicon Valley | Trading | Americká měna | Honeywell International | B2Gold | Nord Stream | EMU | FINMA | Vývoj měn | Komise v přenesené pravomoci | Spotřeby plynu | Sdružení výrobců automobilů | Richard Branson | Elektrotechnický koncern | Saúdská Arábie | AMGN | Výhled německé ekonomiky | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Reebok | Ziskovost | OCI | PMČR | Payrolls | Kapitálové trhy | Zadlužení firem | Bankéři | Asijský měnový fond | Globtrex | Uhlí | Sázet | Bank of Japan (Japonská centrální banka) | Premiér Denys Šmyhal | Zahraniční firmy | Úrokové sazby v roce 2022 | LES | Cena ropy | HKComp | Porušení zákona | Změny klimatu | Šance | Axel Springer | Plán firmy | Mezinárodní standard | Kartel OPEC+ | Jaderné elektrárny | Nižší výdaje | Diverzifikace portfolia | Inflace | Měnové kurzy | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Recese světové ekonomiky | Americká pravidla | UTC | Pictet | Jackpot loterie | Liquid | Desetiletí v ekonomice | Forexový obchodník | Pentagon | Drobní investoři | Zlotý kurz | Značné riziko | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | DAWN | Účet platební bilance | Planeo Elektro | ROCE | Německá finanční společnost | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Investor George Soros | Státy EU | Co je forex | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Bohemia Interactive | Polygon | Jack Dorsey | HDP | Diskont | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Bill Gates | Canal Plus | Daňová pravidla | Aktuální ceny ropy | Tadawul | Vstup do obchodu | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Grünheide | Hodnota HDP | Důvěra v Německu | Pokles cen akcií | Recenze | Zprostředkovatelé | Kurzy USD | Alphabet | Struktura | Syndikát | Súdán | Měnové kurzy euro | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Systémové riziko | Turbulence na trzích | Zkušenosti | Agentura Scope | Engulfing pattern | Index PMI | Akcie online | Emmanuel Macron | Technologické akcie roku 2020 | Kolaps Lehman Brothers | Jüanová aktiva | Firma | Ekosystém | Karty | Asset alokace | Market moving zprávy | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Delta Airlines | Signály | Omikron | Protekcionismus | Forex SK | I-Trader | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Reálné příjmy | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Micron Technology | Aktivita investorů | Minimální sazby daně | Lira | Devizový trh | Vývoj kurzu EUR/USD | Načasování | Pravidla Evropské unie | Günther Oettinger | Změny daní | Ether | BlueBay Asset Management | Prezident Světové banky | NYBOT | Vývoj hrubého domácího produktu | Hospodářské otázky | Ekonomika Indonésie | Cedric Chehab | MCD | Dollar Canada | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Omyl | Liz Trussová | Výrobce videoher | Podílník | Pivovary | Ekonomická rizika | LG Energy Solution (LGES) | Záchranné balíčky | TTIP | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Alphabet (GOOGL) | Monetární politika | Manufacturing PMI | SAP | Rezervy | Dluhopisové trhy | PPI index | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Diverzifikovat | Válečná ekonomika | Spolkový statistický úřad | FX | Turistika | Ben Bernanke | Předsednictví EU | Propad HDP | Turów | ČEZ dividenda | Bank of America Global Research | Pracovní trh | Dopady vysokých úrokových sazeb | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Kalendář ekonomických událostí | Vládní a firemní dluhopisy | Libanonská libra | Mobilizace | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | Krize eura | Finančníci | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Polská národní banka | Referendum | Akcie Alphabet | Měna v Norsku | Home Credit | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | Řetězec lékáren | Evropská unie dnes | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Unicredit | Bývalý šéf | Plány na omezování výroby | Valné hromady | Pokles výnosů | Ekonomka | Bali | Sanofi | TASS | Kaisa | Blizzard | Analýza EUR/USD | Cena rublu | Měnový převodník | Zavedení cel | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Druhá vlna | Měna v Turecku | Finančník George Soros | Indická rupie | Restrikce | JPM | Merck | Optimismus | NN Investment Partners (NN IP) | Snížení spotřební daně | Thomas Schäfer | Rozhodování | Facebook | Inskol | Fiskální balíček | Ruský ministr financí | Cena ropy klesá | Zdravotní pandemie | Gigafactory | Hliník | Vývoj HDP Německa | About You | Růst dolaru | XTB.cz | Akcie v roce 2021 | Kybernetická měna Bitcoin | Problémy v bankovním sektoru | Ceny pšenice | Liberty Steel | Krize v eurozóně | Kurzy.cz | Zavedení plovoucího kurzu | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Povinné minimální rezervy bank | Makroekonomické faktory | Globalizace | SSB | Francouzský CAC 40 | Salvadorská centrální banka | Tyson Foods | Výnos do splatnosti | Investiční banka Goldman Sachs | Dolar | Fibonacciho retracement | Vontobel Asset Management | Strauss-Kahn | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | AMAT | Kukuřice | Costco | Debata | NortonLifeLock | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | Výhled domácí ekonomiky | European Stability Mechanism | Ropné dodávky | Nordea Bank | Washington Post | Půjčky od MMF | Investujte | GFG Alliance | Nezisková organizace | Paolo Gentiloni | Prezident USA | Měď | Burzovní debut | HCBV | Ekonomický institut | Forex tipy | Proinflační | Poradci německé vlády | Získávání zákazníků | Stock Spirits | Hodnoty měny | Libanon | Generativní AI | Euro | Hlavní ekonomka Světové banky | Evropská investiční banka | Index londýnské akciové burzy | Společnost Uber | Eskalace války na Ukrajině | Boj s koronavirem | Být trpělivý | Bezpečné dluhopisy | Konglomerát | ANZ | Čínské devizové rezervy | Průzkum společnosti | Ministři financí eurozóny | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Drastický hospodářský pokles | Krach SVB | Fundamentální pozadí | Yield | AUD | Španělsko - burza | Premiér Viktor Orbán | Bod zlomu | The Times | Akcie Alibaba (BABA) | Naše prognóza | Byznys | SGD | Binance | Podnikatelská aktivita v Británii | Mezinárodní dluhopisy | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Oscilátor RSI | Počet bankrotů firem | Trh se zlatem | Agentura DPA | Dominion Energy Inc | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Vývoj rublu | Obchodování forex | Didi Global | Tenza | Počet obyvatel | Clemens Fuest | Kartel při obchodování | Pegas Nonwovens | MALL | Greg Kelly | Přerušení dodávek ruského plynu | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Vývoz komodit | Plynárenský gigant | Železnice | Americké firmy | Akcie Netflix | DG | Riverside Risk Advisors | Zkratky měn | Kurz franku | Světová obchodní organizace (WTO) | Politická opatření | Prima | Úřad práce | Bank of New York Mellon | Kypr | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Těžba ropy v Rusku | Evropský blok | Čínský vývoz | Ruská firma | Neomezené množství | Christine Lagarde | Polo Ralph Lauren (RL) | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Index VIX | Hospodářství | MIB | Stagflace | MFF | Čínský export | Japonský Nikkei | Africké země | Pražský index PX | Nákup nemovitostí | Výnosy státních dluhopisů | ishares China | Abkajk | Indikátor důvěry | Athena Bitcoin Global | Etoro | Zastavení dodávek | Poskytování hypoték | Přísná regulace finančních trhů | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Měnový stratég | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Akcie Deutsche Bank (DBK) | EV | Stefan Klebert | Inflační cíle | Mediální skupina | JSPL | Jednotná měna | Zpomalení růstu | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | Nepříznivé počasí | Obchodovat na forexu | TopOption | Německé podniky | Moody's Analytics | Obchod | Ohlédnutí | Mezinárodní banky | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Výrobce čipů Intel | Santa Claus Rally | Navýšení úrokových sazeb | Ukrtransnafta | Pohled na finanční trhy | Vývoj kurzu eura | NN IP | Wales | Obchodní aktivita | Pozitivní trendy | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | Banka JP Morgan | Automobilka Škoda Auto | Uniper | MFE | A350 | Labouristická strana | Britský nejvyšší soud | Amcor | Ruská agrese | Majors | Belgická vláda | Hlavní ekonomka | Oddělení forexu | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Kapitalizace bitcoinu | Čínská měna | Švédská ministryně financí | Soud v Karlsruhe | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | Bollingerova pásma | Kommersant | Globální akciový index | Realizace obchodu | Rada ČNB | Nižší ceny | Krize v Turecku | Hospodářské oživení eurozóny | Beata Javorciková | EU | Ekonomická krize | Casinos Austria | Primárky | Cenové stability | Snížení globální zadluženosti | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Take-Two Interactive | Měna euro | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Transakční náklady | Justin Trudeau | Převis | Světové obchodní války | CETIN | Obchodní nastavení | Conseq Investment Management | Šéfové světových firem | Precedens | Kurz domácí měny | NN Group | Kurzy Česká spořitelna | Deutsche Lufthansa | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Ekologie | Prodeje akcií | Taro Aso | Rating bank | Pevný směnný kurz | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Postavení dolaru | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | Televize Sky News | Regulace kryptoměn | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | ZNGA | Výzkumný institut | Celosvětový růst | Vyjádření představitelů | Soukromé investiční společnosti | Sam Altman | Úrokové sazby ČNB | Emisní povolenky | Měny zemí G-10 | Německé aerolinky | Forexové páry | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Capital Partners | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Měnová politika ČNB | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | Baltic Pipe | Agentura Interfax | Hongkongský dolar | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Výrobce pneumatik Michelin | Výhled na rok | Activision Blizzard | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Indonéská centrální banka | Inflace ve světě | Eskalace konfliktu | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Burzovní indexy | BIS | Catastrophe Containment and Relief Trust (CCRT) | Výrobní index | Největší propad | Mzdové požadavky | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Tencent Holding | Inflace v Německu | Sekce měnové | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Skvělý výhled | Miliardy | Allegro | Sev.en | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Ekonomický výzkum | Irské aerolinky | Komerční banka | Inflace ve Spojeném království | Investoři a obchodníci | Fosilní paliva | Parlament na Srí Lance | Americké burzy | Snížení úroků | Dluhopisy a daně | Internetové firmy | Nové obchodní příležitosti | Globální pandemie | Daňové reformy | Odchod z Ruska | Nakupovat | Sazka Group | Mazars | Výroby elektromobilů | Know-how | Dceřiná firma | Dr. Doom | Měnové a kapitálové trhy | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ERM | Nová drachma | Ekonomické teorie | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | OSF | Mondelez | Negativní nálada | Vývoj měnového páru USD/HKD | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Regulace trhů | Objem investic | EASA | Růst Saúdské Arábie | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Irské aerolinky Ryanair | Swapová křivka | Produktivita práce | ARM | Ovlivňování | Centrální banka USA | Rozpočtové schodky | Další kryptoměny | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Maloobchodní tržby ve Francii | Nikkei225 | Zbrojovky | Pivovary CZ Group | Společnost Allegro | Silné euro | Šéf evropského odboru MMF | Dieselgate | FX Analyst | Debt Service Suspension Initiative | Uznání nezávislosti | Šíření nového typu koronaviru | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Americký internetový obchod | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Společnost Cineworld | Ministři obchodu G20 | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Výkon dolaru | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Intel | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Přebytek bilance | Japonský jen | Index důvěry | Půjčovna kryptoměn | Měnový kurz | Devizové rezervy Ukrajiny | Společnost Allwyn | Finanční skupina | MSCI Real Assets | Základní úroková sazba Fedu | Základní sazby | Křížové měny | Ekonomická opatření | Polská centrální banka (NBP) | Akcie Unipetrolu | Obchodovat s kryptoměnami | Brent (OIL) | KBC | Japonský premiér | Dluhy českých domácností | Krize Řecko | Čínský průmysl | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | NEST | Kiwi | Swingové maximum | Měna společnosti Facebook | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Denní změna | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Průmyslové zboží | Multi-Asset obchodování | Zvýšení cen ropy | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Vlády | USD/EGP | Index rozpadu eurozóny | Kurz bitcoinu | Indický premiér | Potravinová a energetická krize | Dodávky zemního plynu | Sterling | Investování | Šperky | CEBR | Svíčkové formace | Caixin | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Kotační výbor | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Joseph Gunnar & Co. | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Politické riziko | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Matthias Müller | Sell Stop | China Mobile | Carlos de Sousa | Čínské Lenovo | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Meziroční inflace | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Ripple Labs | Skupina Smartwings | Koncern Sony | Mince | Analytické společnosti | Facebook Ireland | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Růst BTC | Zásoby ropy | Rozvojová banka zemí BRICS | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Vývoz ropy a plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Index německé burzy | Kmen omikron | Rusal | Atlantická rada | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Ticker | Abu Dhabi Commercial Bank (ADCB) | Střadatelé | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | BBC News | Skupina Volkswagen | IKL | Adidas | Pokles sazeb | Nasdaq (US100) | Odvětví | Investigativní novinář | Hodnota sloučené společnosti | Poradce premiéra Andreje Babiše | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Plán obnovy | SVB Financial Group | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | ETF roku 2020 | Ozbrojený konflikt | Globální ekonomiky letos | Zásoby plynu | Financování prostřednictvím Evropské komise | Lesetja Kganyago | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Japonský jen (JPY) | Oslabení | Dnešní kurz | Střední podniky | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Letecká doprava | Indické ocelárny | Ceny benzínu | Platforma | Rollover | Přebytek obchodu | Norwegian Air | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Vládní bondy | Hertz Global Holding | Energetika | ReGas | Akcie energetických společností | Manufacturing | Likvidní trh | PBOC | Daňové příjmy státu | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | Helge Berger | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Náklady na úvěry | Nedostatek zakázek | USD/RUB | Pomalé oživení | Rakouský institut IHS | Negativní zprávy | Ruská banka | Spotify | Zmrazení dluhu | Ekonomický výhled | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | TradingView | Eurobank | Snížení emisí | Nařízení | Americká cla | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Míra nejistoty | Ropné akcie | SWIFT | Sazba hypoték | WP | Jak obchodovat | Lululemon Athletica | Debetní bublina | Zvýšené napětí | Krishan Gopaul | Nemovitostní trh | Faktor Trump | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Downing Street | Převody peněz | BTC | Posílení rezerv | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Forex Factory | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | ASX 200 | Tržní aktuality | Akcie automobilky | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Měnové kurzy ČSOB | Obchody pro EUR/USD | Finanční polštář | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | C40 | Guvernér centrální banky | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Raiffeisen Bank International (RBI) | NZD/JPY | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Čistá místa | Investovat do zlata | Bazický bod | Centrální bankéři | Bolest | Sankce na Rusko | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Market Profile | Nákupy plynu | Obchodování měnových párů | Omezování výroby | Firma Avast | Druhá vlna koronaviru | Kiwi.com | Napjatá situace | Makroekonomické strategie | Akciové futures | Šéfka ECB | Trhy v USA | Verizon | Airbus Group | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | InPost | Odkup akcií | American Airlines Group | Úvěrový rating | Snížení daně | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Trim Broker | NewYorská burza | Libye | Aerolinky | USD index | Scotiabank | Asijské obchodování | STOXX50 | Pohonné hmoty | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Dosahovat zisku | Americké dluhopisy | Majetek 500 nejbohatších lidí | Francouzská ekonomika | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | BASF | A321Neo | Continental | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Odliv zahraničního kapitálu | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Cena cukru | EasyJet | Zdražování energií | Kurz hřivny | Flexibilita směnného kurzu | Bilion dolarů | ETF | FCC | Marathon Oil | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Politické události | Česká zbrojovka Group | Akciové trhy | Milánský FTSE MIB | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | BrandZTop 100 | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Cla na zboží | Hlavní evropské indexy | Nakažlivější varianta koronaviru | Loterie | Francouzská banka BNP Paribas | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Silná inflace | Index evropských akcií | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | SunPower | Nasdaq-100 (US100) | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Centrální bankéři ze skupiny G7 | Prezident Federální rezervní banky | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Invaze Ruska | Úsilí | Družba | Brookings | LLY | Investiční skupina | NiceHash | Viceprezident ECB | Černé zlato | RTVS | Philip Dybvig | Bankovní unie | Údaje o nezaměstnanosti | APP | T-Bill | Přístup na trhy | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Ekonomické zotavování | Ekonomika Spojených států | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | IONWAY | Diem | Národní bezpečnost | Long | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Přístav Baltimore | Banka | Americké technologické společnosti | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Pandemie | Apple TV+ | American Airlines Group (AAL.US) | SARS | Fidelity National Information Services | Členství v EU | EY Item Club | Globální ekonomický výhled | Bear | PlayStation | Putinův režim | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Japonský akciový trh | Měna v JAR | Akcie Citigroup | USDC | Fischer | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Chris Williamson | Klid | Aktiva | Pokles inflace | SXXP | Poskytování úvěrů | Ekonomické krize | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Inflace v Evropské unii | Burzovní společnosti | PDD | Měna v Dánsku | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Cenový strop | Tržní cena | Profitovat z úrokových diferenciálů | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Ekonomika Řecka | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Ekonom Jeffrey Sachs | Propad těžby | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Komunistické strany | Zlato investiční cena kurzy | Index německých akcií DAX | Aktuální konsenzus ekonomů | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Tuzemský průmysl | Kryptoprůmysl | Švýcarská banka UBS | Čínské firmy | Business | Andreas Clenow | GBPJPY | J&T Capital Partners | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Objem úvěrů | Schwab | Xcel Energy Inc. | Camelot LS | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Albemarle | Srbsko | Invaze ruských vojsk na Ukrajině | Arizona | Platforma NiceHash | ToscaFund | Odhady HDP | Prognóza Ministerstva financí | Růst cen akcií | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | NDB | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | TikTok | Růst spotřebitelských cen v Británii | Operace na hongkongské burze | Obchodování s komoditami | Jak obchodovat forex | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Kongres USA | Vleklá válka na Ukrajině | Martin Durčák | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Dodd-Frank legislativa | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index euro | Jeremy Corbyn | YouGov | Americký Federální úřad pro letectví | Poptávka investorů | ČNB kurz eura střed | Speciální emise dluhopisů | Keystone XL | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Krach banky | Nový stavební zákon | ČBA | FedWatch Tool | Nejslabší růst | XPeng | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Růst měn | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | CZG - Česká zbrojovka Group | Danění globálních firem | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | National Alliance | Economic | Ministryně financí | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Nejobchodovanější měna | Jak začít investovat | Investice do kávy | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Futures kontrakty a opce | Bank of America Merrill Lynch | Cílová cena | Agentura TASS | Energy Aspects | | Akcie ČEZ Patria | Ruská aktiva | Německý statistický úřad | Hlavní index řeckých akcií | Smartwings | Joseph Stiglitz | Posílení australského dolaru | Pochybnosti | Index akcií | CEE | Danske Bank | Hospodářský model České republiky | Investiční skupina PPF | Westpac | George Lagarias | Členské země | Active market | Zákonné platidlo | Seat | Vedení ECB | BNY Mellon | Německé společnosti | Pandemická situace | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Americké státy | Stratég | Ekonomika novinky | Šířením nového typu koronaviru | Měna ve Slovinsku | Splasknutí bubliny | Signa Holding | Známky oživení | Zisky firem | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Americký dolar (USD) | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Odchod z eurozóny | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Zrychlení inflace | Sentiment | ADB | Biliony USD | Ifo Clemens Fuest | Online obchodování a investice | Dnešní statistiky | Short pozice | Centrální banky snižují úroky | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | Industrial and Commercial Bank of China | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Výbor pro finanční stabilitu (FSB) | Negativní hospodářské dopady | Akcionáři Avastu | Berenberg | TRON | Největší pokles | Politika | Europe 1 | Měna v Japonsku | Investiční platformy | Konkurence | Hospodářské recese | Státní duma | CoinShares | Nálada na trhu | Commodity futures | Makro Cash & Carry | Duke Energy Corp | Premier Energy | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Národní platidlo | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Kurz čínského jüanu | Strategie carry trade | PLN | Kapitalizace | Philip Lane | Potenciál pro růst | Měna ve Švédsku | Cathie Wood | Nová stimulační opatření | Ukrajinská agentura | Vytvoření digitální měny | Komoditní stratég | Organizace spojených národů (OSN) | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ben Laidler | Komunikace | Burzovní hodnota | Celoživotní vzdělávání | Powerball | SAS | Akcie Siemens Gamesa | ERC-20 | Konsensus trhu | Výzkumná společnost | US dolar | Burza Binance | Investiční ředitel | Vídeňský institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Přísná protikoronavirová opatření | Nespokojenost | Paxlovid | Alternativní taxislužby | Cebr | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | Forex obchodování | Americký dluh | Pravidla hry | Jak investovat | Promsvjazbank | Martin Gürtler | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Rating České republiky | IG Metall | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Anton Siluanov | Rekordní propad | Zasedání FED | Česká finanční skupina | Evropské společnosti | České aerolinie | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | WeDo | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | Úrokový výnos | Společnost Amazon | Oživení francouzské ekonomiky | George Soros | Setkání zemí OPEC | Odhad růstu hrubého domácího produktu | Rozpočtový deficit USA | Ruská úvěrová agentura ACRA | Centrální banky USA | General Electric (GE) | Investování do ETF | UCITS | Energiewende | FTX Sam Bankman-Fried | CAR | SaxoTrader | Optimismus investorů | EURHUF | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Federální vláda | Micro loty | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Dna | Napětí na trzích | Geopolitická rizika | Quant | Obchodování eura | FAO | Indie | Letectví | Flexibilita | Emise dluhopisů | Investovat v roce 2020 | Společnost Virgin Atlantic | Nákup zlata | Bilance zahraničního obchodu | Zátěžové testy | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | EdF | Opatření proti dopadům války | Snížení základní úrokové sazby | Centrální bankéř | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Hlavní rizika | Přijetí kryptoměny bitcoin | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | Lula da Silva | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Nejlepší nástroje | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Plánované obchody pro EUR/USD | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Inflace v české ekonomice | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | Německé automobilky | Index německé burzy DAX | Pohyb ceny | Oxford Economics | Baterie | Výnosová křivka | Internetová firma | Zpomalení světové ekonomiky | Expert na kryptoměny | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Pivot Fedu | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Wester Alliance Bancorporation | CBS | DCC | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Výroba v Rusku | Dohoda o brexitu | Roadshow | ČEZ (CEZ1.CZ) | Obchodování s cizími měnami | Hospodářské noviny | Sněmovna reprezentantů USA | CTG | Fortuna sázení | Automobilka BMW | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Fitch rating | Americký kongres | Zvyšující se inflace | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Výplaty dividend | Živnostník | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Trade Financial | Operátor O2 | Členové OPEC | Timeframe | Jan Kovalovský | Index technologického trhu | České akcie | Prodejní cena | Cena digitální měny | ESM | ZEN | LVMH | South Sea Company | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Nikkei (JAP225) | Vlastní investice | Obchodování měn | Volume | Americký akciový index | Auta | Ekonomika Pásma Gazy | Oživení akcií | Komerční banky | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Měny převodník | Spojené státy a Čína | Zahraniční měny | Americký trh práce | Průmysl v Německu | Julija Svyrydenková | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Banka pro mezinárodní platby (BIS) | Technická analýza BTC | Energetická krize v Německu | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Hrubý domácí produkt země | Deriváty | IfW | Ethereum | Přísná opatření | Společnost Applied Materials | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Embargo | Japonská ekonomika | Hedge fond | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Hry | Tlak na akcie | Digitální daň | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | iRobot | Roberto Azevedo | Očekávaný růst | Irský bankovní sektor | Nový balík pomoci | Revalvace | Čínský vicepremiér | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Snížení závislosti na americkém dolaru | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Krátkodobé dluhopisy | Prezident Nayib Bukele | Index Hang Seng | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Tok kapitálu | Sentix index | Private equity | PGNiG | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Trans Adriatic Pipeline | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Finanční trhy | Miliardáři | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Couche-Tard | Burza dnes | Denní zprávy | TopOption recenze | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Americká centrální banka FED | Ekonomická zóna v Hondurasu | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Expanze | Problémy FTX | Zklamání investorů | X-Trade Brokers | eBook | Zhoršený sentiment | Giphy | Balík sankcí | Index DJIA | Insider | Tencent Music Entertainment | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Mojmír Hampl | Způsob investování | Makroekonomické analýzy | Fibonacci | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Prostor pro růst | Diamanty | Prodejní signál | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Kalendář makroekonomických dat | Poptávka po dolaru | Cryptocurrency | Eurokomisař pro hospodářství | Mladá fronta Dnes | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Ruské ministerstvo financí | Devizová politika | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Vliv na finanční trhy | Comfort Finance | Investiční společnost CVC | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Antivirové společnosti | Omezení spotřeby plynu | Nižší úrokové sazby | Epidemie nemoci | Bílý dům | OSVČ | Komoditní trhy | Nakamoto | ČEZ | Cenové hladiny | Státní rozpočty | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | Janus Henderson | Financial Times | Společnost PPF Telecom | Kontrola inflace | Tesla Motors | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Poptávky po ropě | CAD | Nákup bitcoinu | Spread | Globální ekonomické nestability | Bankovní fond | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Top Option recenze | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Hodnota kryptoměn | Nevada | Peněžní trhy | Národní kontrolní úřad | Návrh rozpočtu | Under Armour | Pension Plan | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | BinckBank | St. Louis | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Míra nezaměstnanosti v Řecku | Společné nákupy plynu | GS | Saldo zahraničního obchodu | Analytik finančních trhů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | Dřevo | AIG | Krize | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | Obligace | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Rizikový apetit | Islámské dluhopisy | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Bitcoiner | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Intervence na forexovém trhu | Euro včera | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Indexy akcií | Kurz NZD | Zotavení ekonomiky | Masivní podpůrná opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Pasiva | USD/MXN | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Risk Off | Applied Materials | ETH/USD | Riziko likvidity | Situace na trzích | Zlotý | Dolar (AUD) | IBEX | Daňové dohody | Správní rada | Omezení produkce | AOS | Sedmadvacítka | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | Contracts for difference | Salmán | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | Země se středními příjmy | G20 | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | Panasonic | CEO | Objednávky | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Obchodní přebytek | Kurz libry | Banco Carregosa | Napadení Ukrajiny | Nejvyšší výnosy | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Andrej Kostin | Pohyb Bitcoinu | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Komentátor | Algoritmy | Evropská rada | MMM | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | FX trh | Burzy v Šanghaji | David Einhorn | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Společnost IAG | Nezaměstnanost | Švýcarský frank měna | Komodity | Trhy | Úročení vkladů | Měnové stimuly | Akciové trhy v USA | Dolarový index | ZTS | Indikátor CCI | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Claudia Goldinová | Boj proti inflaci | Prazdroj | Robert Shiller | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Ekonomický řád | Mezibankovní | Akcie Tesla | US30 | Americké vládní dluhopisy | Index ekonomické aktivity | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | World Economics | Ředitelka | Odhady růstu | Turbulence na finančních trzích | JAP225 | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | HN | Společnost CVC | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Jubilee Debt Campaign | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | Jakub Vejmola | DIHK | Problémy v Číně | Cíle | Hypoindex | Politická rozhodnutí | Burza | Semináře | Interfax | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | LTRO | AXP | MarketWatch | Finanční poradenství | Investiční skupiny | Firma Meta Platforms | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Index MSCI | Výměny akcií | Zadlužené Řecko | Měnový prémiový vklad | První odhad | Maria Röttgerová | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Oživení ve světě | Investovat do akcií | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Mathias Cormann | Cenová bublina | Žádosti o podporu | Nabídka a poptávka | Šíření varianty omikron | Federální společnost pro pojištění vkladů | Výprodeje | Ruská vláda | Průměrná míra inflace | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Největší ekonomiky | Růst spotřebitelských cen ve Francii | Capital Economics | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Ropa WTI a Brent | DTE Energy Company | Dnešní údaje | Slabší dolar | Cena transakce | Vstup na pražskou burzu | Digitální revoluce | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Marian Jurečka | Technologický index | HDP Asie | Měny | Obchodní jednání | Růst podnikatelské aktivity | Forex tip | Švýcarsko - burza | Bitcoinovej kanál | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Válka mezi USA a Čínou | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Silné hospodářské oživení | Vzestup inflace | Lululemon | Nejlepší ropné akcie | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Waymo | Ernie Thrasher | Hlavní ekonomka MMF | Raymond James | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Atos | MNB | Profitovat | Slovensko | Vedlejší účinky | Glencore | WD Lab Grown Diamonds | Irsko | Korporace | Pád Kábulu | Regulační úřady | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Ruská úvěrová agentura | Trade Brokers | Milei | EBM-Papst | Roklen | Peter Navarro | Akcie Western Alliance Bancorporation | Zpravodajství | Nákup EUR | Finance.cz | Justice | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Světové trhy | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | IPO roku | Pharming Group NV | OneWeb | Special Purpose Acquisition Company | Tradeři | Úrokové sazby | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Hřivna | BTC/USD | UNA | Cykličnost | Dividendy | Finanční centrum | Odpisy řeckého dluhu | Session | Měna | Inflace v prosinci | Ruský rozpočet | Australský dolar (AUD) | Asenna Wealth Solutions | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | NLMK Vladimir Lisin | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Jamie Dimon | Finanční sektor | Renminbi | Daňové příjmy | Výhled úvěrového ratingu | Oslabení eura | Státní veterinární správa | Break/Even | Katastrofy | David Marek | Ropa dnes | Šíření koronaviru | Zásoby benzinu | Paul Volcker | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | Tržní zprávy | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Index podnikatelské nálady | Jukos | Futures trading | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Pomoc MMF | LCI | EUR/CHF | Euro na dolar | Karanténní opatření | GE Renewable Energy | Pavel Kohout | Fed Williams | Index IBEX | Thomson Reuters | Hlavní trh | Snap | Vydělat na forexu | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | HKMA | LinkedIn | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Paul Milgrom | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Korea Heavy Industry& Development | Inside | Omezení dodávek ropy | Růst aktivity | Penta Real Estate | Chrysler | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | Důchodový systém | Politická stabilita | Nákup nemovitosti | Martin Ulčák | Obchodování na burze | BNP Paribas Investment Partner | ProLogium | Finanční trh | Růst poptávky | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Algoritmické obchodování | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Robert Wilson | JPMorgan | Irák | Mluvčí fondu | Německá automobilka | Neúspěch levice | Akcie Erste Bank | Obchodování se směnnými kurzy | Nová vláda | Růstové vyhlídky | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Půlení | Pracovní síly | Citrix | Český statistický úřad (ČSÚ) | Deloitte | Bloomberg Barclays | Prezident Evropské centrální banky | Data z Německa | Virgin Atlantic | Risk On | Trade | Regionální měny | Eni | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Andrij Pyšnyj | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Britské hospodářství | Huw Pill | Zakladatel FXstreet | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Authentic Brands Group | Vyspělé ekonomiky | Světové indexy | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Nákupní signál | Milník | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Kaisa Group | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Švédsko ekonomika | Pravděpodobnost recese | Ministři energetiky | EIA | Americké akciové indexy | Mt. Gox | Protikoronavirová opatření | Generativní umělá inteligence | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Odhad letošního růstu ekonomiky | Deficit Ruska | Partneři | IPO | Obchodovat s cennými papíry | Frankfurter Allgemeine Zeitung | UNH | Rusko | Vysoké riziko | DCA | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Zhodnocování dolaru | Miliardy USD | Guardian | Forex Exchange | Snižování daní | Fixní kurz | Provozní marže | Brazilský real | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | BPI | Bank of England (Britská centrální banka) | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | Nižší maxima | FAST | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | Index japonských akcií | Vývoz z Číny | Inflace v eurozóně v červnu | J&T Patrik Tkáč | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Zkušenost | EFE | Pakt stability | GBP/EUR | Geoffreye Okamotu | Míra inflace v Británii | Duševní vlastnictví | Řecké drama | Guvernér libanonské centrální banky | Invaze ruských vojsk | Signál | Bankrot | Digitální měna | Írán | Česká finanční skupina PPF | Zdražování | S/R zóny | Afrika | Protiepidemická opatření | Daňový balíček | Analytici JPMorgan | Pozemky | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Západoevropské akcie | Tržby obchodníků | Nový druh digitálních měn | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | National Bank of Greece | Britská vláda | FX Street | EPS | Výkonnost společností | ADP | Square | Hodnota zlata | Gazprombank | Projev šéfa Fedu Powella | Jim Rogers | Repo sazba | Strategy Research | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | ANZ Research | Oneok | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Emitenti | Termínový kontrakt | Německý svaz BGA | DAX 30 | Ropy | Soudní dvůr Evropské unie | Dluhové potíže | Sigmar Gabriel | Virgin Orbit | Historie | Malé zisky | Správce aktiv | Gemsstock | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | EET | Zlatý dolar | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Společnost Tapestry | CHNComp | Podmínky půjčky | Míra úspor | Dividendové výnosy | Polská společnost | CNY | Člen bankovní rady | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Válka Izraele s Hamásem | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Akcie ropy | Kurz koruny vůči euru | Obchodní systémy | Rezervní měny | Časové období | CBC | Ukrtatnafta | Britská premiérka | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Likvidní | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | PinBar | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Mezinárodní obchod | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | American Petroleum Institute | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Dynamika mezd | Colt | Implikovaná volatilita | Akcionáři Monety | Zmírnění rizik | Allergan | Swiss National Bank | Dopady koronaviru na ekonomiku | Thomas Barkin | General Atlantic | BlackRock | Antivirotika remdesivir | NIO Inc | Hospodářský růst Saúdské Arábie | Patová situace | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Tkáč | Chování čínských spotřebitelů | Penta | Reserve Bank of Australia - RBA | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Objem nákupů | Munger | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Schodek veřejných financí | Frank kurz | NBER | BBVA | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Rozpočtové příjmy | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Christoph Weil | Ropný trh | Nový Zéland | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Turecká ekonomika | Beneteau | Kurz euro střed | Kompenzace | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | ČVUT | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Prudký pokles cen | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Měna eura | Ztráty | Výrobci čipů | CanniMed Therapeutics | Komentář Radomíra Jáče | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Africký mor | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Akcie Erste Group | Dluhopis | Alipay | Obilí | Ryanair | DIW | Výrobce aut | Prodat dluhopisy | Posilování USD | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Gap | Federální rezervy | Celkové příjmy | Moelis | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Úrokové swapy | Leverage | Ken Veksler | Snižování počtu zaměstnanců | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Premiér Boris Johnson | Obchodování EUR/USD | Česká národní banka | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Primární trh | Dopad na finanční trhy | Ministři financí zemí platících eurem | Objem zakázek | Občanské války | Vyšší úroveň | Hodně peněz | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | TotalEnergies | Michelin | Polská centrální banka | RegioJet | Akcie ČEZ | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Kurzy euro | Energetické komodity | Ekonomika Srí Lanky | Inflační výhled | Microsoft Corporation | Příjmy | Majetek státu | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | Standard and Poor's | Financování opatření | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Stav trhu práce | Udržení cenové stability | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Nejlepší palladiové akcie | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Ministři EU | Světoví těžaři | Risk-off | SP Angel | Propad ceny | Volvo | Investujte zodpovědně | Emitent | Podnikové investice | VMware | Zajištění | WU | Aukce státních dluhopisů | Ministryně financí Alena Schillerová | Kvartální vývoj HDP | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Dominion Energy | Domácí měny | CzechTrade | Administrativa | IAG | Měnový výbor | Parlament dnes | Obchodování na trhu | Nejprudší pokles v historii | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Stravenkový paušál | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Cesta k finanční svobodě | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Zasedání MMF | America first | Fúze | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Svíčková formace | Akciový trh | Wall Street Journal | Míra chudoby | Výsledek referenda | Holdingové společnosti | Golden Gate CZ | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Merkelová | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Anton Tabach | Token | Čínský trh | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Dny Německa | Bohatství | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | YTM (výnos do splatnosti) | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | TopOption zkušenosti | Malý prostor | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Války s Izraelem | Jižní Korea | Nejvyšší deficit | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Konsolidační balíček | NHTSA | Varovné signály | CFDWorld | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Tuzemská měna | IntoTheBlock | Vyjednávání o brexitu | Engulfing | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | Dominique Strauss-Kahn | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | EC Investments | Snižování úroků ve střední Evropě | Zhoršení epidemické situace | Monopol | Merck KGaA | Mississippi | Cena plynu pro evropský trh | Riziková prémie | Ruský majetek | Finanční představitelé | Avis Budget Group | Cenu plynu | Akcie na burzách v Asii | Silvergate Capital | Setrvání Británie v EU | Brazilský prezident | Průvodce forexem | Hospodářská rizika | Celosvětový dluh | Měna v Řecku | GBP CHF | Americké statistiky | Axios | Jednání vlané hromady ČEZ | Zisk na akcii | Dnešní zprávy | CentroCreditBank | Stabilizační mechanismus | Výběr daní | Zambie | Nízká úroková sazba japonského jenu | Míra nezaměstnanosti v EU | Banka Sberbank | Úrokové výnosy | Nositel Nobelovy ceny | Conchagua | Saudi Aramco | Special Drawing Rights - SDR | Šíření nákazy | Kyrylo Ševčenko | Nákupy přes internet | Kupovat dluhopisy | CECEEUR | Finanční skupina PPF | Návratnost | Měnové-forexové páry | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Dluh vlád | Věřitelé USA | Otevření Wall Street | Cla na americké zboží | Globální hrozby | Poradenské služby | Růst světového obchodu | Long Term | Veba Broumov | Italský statistický úřad | Úvěrové linky | Mzda | Makléřská společnost | Co je akcie | Express | Zmrazení dluhu chudých zemí | Index amerického dolaru | Guvernér Britské centrální banky | KYC | Lídři zemí Evropské unie | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | CSCE | Představitelé G20 | Fumio Kišida | Údaje MMF | Investiční doporučení | Vítězství Německa nad Francií | Výsledkové zprávy | Formace Bearish Engulfing | Snížit úrokové sazby | HDP Ruska | Bankovní asociace | Opatření ECB | Poldi | Prognóza MMF | Koronavirus | Embargo na ruské diamanty | Klimatický plán | Čínské podniky | American International Group | Otřes na světových burzách | GM | Zmírnění chudoby ve světě | ALK.US | Zajištěné fondy | Podnikový sektor | Target | Správné načasování | Frank (CHF) | Telenor Real Estate | Podíl čínského jüanu | Analýza | Western Alliance Bank | Bosch | Keir Starmer | Informace o forexu | Petr Kymlička | EURPLN | Propady akciových trhů | Zjednodušený pohled na finanční trhy | Míra inflace v EU | Tisková konference šéfa Fedu | EP Power Europe | Costco Wholesale Corporation | RDSA | Moje strategie | Nové studie | CETA | Úroky z dolarových dluhopisů | Fairmont Hotels & Resorts | Comfort Finance Group | Výzkumný pracovník | Euromoney | Regulační orgány | Obchodovat s akciemi | Crypto.com | Francouzský Senát | Míra nezaměstnanosti v březnu | CM.com (CMCOM) | Největší švýcarské banky | Celní války | Air France-KLM | Předsedkyně Evropské komise | Úvěrová krize | Junk bonds | PPF | La Repubblica | Index eura | US měna | Put | Ropný institut | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Kryptoměnové odvětví | Prognos | Oblíbený bezpečný přístav | Kathimerini | Institut API | Země používající euro | Mezinárodní ratingové agentury | Země eurozóny | Okénko trhu | Zotavení globální ekonomiky | Renaissance Capital | Kapitalový výnos | Standard Bank | Doba splatnosti | Citrix Systems | Ondřej Hartman | Michal Šnobr | Poradenství | Investice do komerčních nemovitostí v Evropě | Daň z nabytí nemovitosti | Il Sole 24 | Société Générale | Vlna zdražování v Německu | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Sportovec | Světové akciové trhy | Podíl eura | Czech Credit Bureau | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Pravidla regulace | Úplná fixace měny | Současný propad | John Hardy | Program nákupů dluhopisů | Skupina Sazka | Škola byznysu | Mise MMF | Evropské vlády | Regulace finančního sektoru | Vývoj měnového páru USD/CNH | Instrumenty | Halving | Kurzy ČNB | Americké vlády | Ministr obchodu | Nemoc COVID-19 | Trading nastavení | WHR | Institut nákupních manažerů (ISM) | Vlastnictví | Jim Reid | Obchodní komora | Teroristické hnutí Hamás | 2U | KKCG | Kryptoměnový trh | Setkání zemí OPEC+ | Holubice | Spotřební daň z nafty | Správa | Produkce ropy | Zdravotní sestry | Pinduoduo Inc | Vinci | Zátěžové testy bank | EUR CHF | Průmyslové kovy | Problémy ekonomiky | IMF | Forexové obchody | Vzestupný trend | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Václav Klaus | FXstreet.sk | Nová měna | Bělorusko | Zdanění firem | Závazek | Hospodářský růst v Evropě | Ekonomická nálada v EU | Ministerstvo financí ČR | Geopolitické události | Výkonná rada MMF | Převzetí firmy | UNCTAD | Výhled Fidelity International | Nedoplatky | CMCSA | Finanční poradci | Hegemonie dolaru | Ferrari | Index USD | Pokrok ve vývoji | Andrej Melničenko | Vývoj těžby ropy | KO | Měnový výbor centrální banky | Rosstat | Světový dluh | Německý ústavní soud | Devalvace čínského jüanu | Světová rada pro zlato | Švédská společnost | Market alert | George Bush | Průměrný denní objem obchodů | CVC Capital Partners | Centrální banky světa | Antivirotika | Dun & Bradstreet | Ceny producentů | Mitch McConnell | Obchody (intervence) | Organizovanost | ZEW Achim Wambach | Vývoj cen komodit | Dluhopisy EU | Ruský premiér | Stimul | Hnutí Hamás | Euro vůči americkému dolaru | Nízká inflace | FX Concepts | Devalvace čínské měny | Rezistence | Olívia Lacenová | LBBW | ProSiebenSat.1 Media | Transakce s kryptoměnami | Lidovci | Americký ropný gigant | PayPal Holdings Inc | Banka Morgan Stanley | Rizika na Blízkém východě | BrandZ | Sociální demokraté | Internetová televize | Investoři a emitenti | Největší centrální banky | Blahobyt | Hospodářské turbulence | Abbott Labs | Christos Staikuras | Mazars Wealth Management | Společnost PwC | Velké hospodářské krize | Snowflake | Růst hodnoty bitcoinu | XPEV | Fond Hartenberg | Černý čtvrtek | Varianta koronaviru | Boris Schlossberg | Vatikán | Dolar (USDIDX) | Podstatné riziko | Základní úroková sazba | Pokračující protekcionismus | Ruský fond | Odhad růstu ekonomiky | Zříceného mostu v Baltimoru | SNB - Swiss National Bank | Zahájení prodeje | Netflix | Nákupní manažeři | Forex trhy | Poptávka po ropě | Krize v Řecku | Ekonomický indikátor | Měnové krize | Prezident Salvadoru | České Radiokomunikace | Roberto Gualtieri | Volby v Turecku | GER30 | USD JPY | FX Strategy | Mini účet | Prodej státních dluhopisů | Hedžové fondy | Akcie CETV | Šinzó Abe | Pandemická paralýza | Tržní riziko | Silný základ | Grexit | AI | Intuit Inc. | Propad zisku | Daimler | Předběžný údaj o HDP | Globální banky | CyberArk Software | Nákup aktiv | Obchodování pro klienty | Eskalace obchodního napětí | 5G | Ruský útok na Ukrajinu | Prodloužení těžebních škrtů | Vláda v Aténách | Britské podniky | List Global Times | Dirty float | Boston Consulting Group (BCG) | AWDC | Fitch Solutions | Bitcoin jako zákonné platidlo | Německý svaz | City | Pedro Sánchez | Commodity index | KOSP200 | Záložna | Krypto aktiva | YNDX | Britská banka Barclays | ISTAT | Posílení | Špatné úvěry | Podnikatelské klima | Deutsche Wohnen | Výhled pro rok 2022 | CNBC | Analytici Fidelity International | Ruská válečná ekonomika | Mobilní operátor | Ceny ropy a plynu | Velké devizové rezervy | Těžba ropy v USA | Italská centrální banka | Největší banky | Tržby v eurozóně | Rovnovážný kurz | Obavy z krize | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Přístup k financím | Power Exchange Central Europe (PXE) | Američtí regulátoři | Šéf britské centrální banky | Pracovní místa | Měny v regionu | Obchodování na devizových trzích | Legenda George Soros | CSX | Obchody s cennými papíry | Dánská farmaceutická společnost | Čínská poptávka | Supervelmoci | Světlo na konci tunelu | Nejvyšší HDP na světě | Parag Agrawal | Nejbohatší Čech | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | BrandZTop | Tržní hodnota | Markit | Přebytek rozpočtu | Vakcinace | Hospodaření ČNB | Vývoj dolarového indexu | Události v eurozóně | Výhled růstu Japonska | Dollar Index | Vstup na burzu | Hýbat trhy | Viceguvernér ČNB | Klaus Wohlrabe | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Devalvace měny | Spory kolem ruského plynu | EURUSD | Decentralizovaný systém | Sodexo | Levné energie | Depreciace | Nová varianta covidu | Objem nouzových rezerv | Oživení hospodářství | O2 | Pivovar | Černé úterý | Krok za krokem | Dow Chemical Company | Index AUS200 | Rozhodnutí americké centrální banky | Halliburton | Trendový indikátor | ČSOB | Čínská telekomunikační společnost | Firma Saudi Aramco | NFP | Béžová kniha | Chicago Council on Global Affairs | Americký dolar dnes | Zásoby ropy ve světě | Tadawul Group | Akcie Nio (NIO) | Richard Kozul-Wright | The Economist | Nejvyšší HDP | Finanční otázky | Sběratel | Počasí v Brazílii | Dovoz z Británie | ViacomCBS | Ředitel investic | Průmyslová výroba v Evropské unii | Dohled nad bankami | Vít Hradil | CSCO | Fixní kurz měny | Průměrná míra nezaměstnanosti | Unie | Ekonomika USA | Měna ve Francii | Finanční trhy a instituce | Nasdaq Composite | Výkon | Ovocnářská unie | Analytička | InterContinental | Ruská federace | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Železná ruda | Devizové trhy (FOREX) | Jihokorejský won | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | OIBDA | Spotřebitelské ceny v ČR | Bookbuilding | Investovat | Obchodní napětí | Světový finanční systém | NFP report | Komoditní | Spekulativní investoři | Verizon Communications Inc. | Primární nabídky akcií | Německé maloobchodní tržby | Barclays Capital | Vklady | Mário Centeno | ČNB kurz euro | Forex makléř | Felbermayr | Vladimir Potanin | Druhy akcií | Velké ztráty | Norsko | Krypto news | RIA Novosti | Investoři na trzích | Umělé inteligence (AI) | TABAK.CZ | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Společnost Pfizer | Borsa Italiana | Události tohoto týdne | Marketscope | Růst bitcoinu | Směnné kurzy měn | Ekonomka SB | Hongkongský dolar (HKD) | Čtyřdenní pracovní týden | Německá bankovní společnost | Počet zaměstnaných | Investice ve stavebnictví | Sazby Fedu | Světová krize | Zpráva Evropské komise | Procter & Gamble | Úřad ONS | 100 procent HDP | Růst Bitcoinů | Neomezené nákupy | Americká ekonomika podle MMF | Globální dluh | Ekonomický růst | Baterie do elektromobilů | Členové Evropské unie | Americký index | VIX klesá | Výbuch v libanonském hlavním městě Bejrútu | Gita Gopinathová | Bank of United States | Stav energetické nouze | Praní špinavých peněz | Třída aktiv | Investování do čínských ETF | SPAC | NAHB | Obchodování s termínovými kontrakty | Solidní růst | Velkoobchodní CBDC | Rockaway Capital | Obchodní dohoda | Úvěrová pojišťovna | Irská centrální banka | Záchranné programy | Patrie | Východní Timor | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Švýcarská vláda | M5S | Směnné kurzy | Dostatek likvidních aktiv | Americké centrální banky | Velké firmy | IBKR | Trh s bitcoiny | Šéf švýcarské centrální banky | ECU | Medvědí pohlcení | Honeywell International Inc. | Skupina Home Credit | Zadlužení Evropské unie | Zdravotní péče | Analýza páru EUR/USD | Zemědělské plodiny | Omicron | Time frame | Průběh krize | Hertz Global | NN Investment Partners | Silicon Valley Bank (SVB) | Index aktivity ve zpracovatelském průmyslu | ASRNL | Primární emise akcií | Dobrá čísla | Platební neschopnost | Spotřebitelský indikátor | Země G20 | Ruské společnosti | Hodnota indexu Nasdaq | Důvěra v českou ekonomiku | Oživení z pandemie | Advent International | Společnost Genesis | iPhone 15 | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | ADR | Institut ZEW | Český investor | Súdánská centrální banka | Vývoj kurzu libry | Pandemie COVID | Uvolnění kurzu rublu | Dobré výsledky | Letecká přeprava | Vliv na americký dolar | Market moving instituce | FTSEurofirst 300 | Růst čínského HDP | Žebříček nejbohatších Čechů | Nová rozvojová banka (NDB) | Akciové burzy | Kapitálová rezerva | Vliv na ceny | Demise | Rating dlouhodobých závazků | Generativní umělé inteligence | Nadnárodní společnosti | Závislost na dolaru | Obchodování a investice | ZSSK | Německé instituty | Globální finanční systém | Bunds | Výhled vývoje ekonomiky | Úlevy pro chudé země | Světové akciové burzy | UBS | Neomezené kvantitativní uvolňování | Restrukturalizace ukrajinského dluhu | Obchodní poradce | Rozsah škod | Zakládání dalších nových podniků | CRISPR Therapeutics | Komoditní broker | Cena elektřiny na burze | Podíl Evropy | Oliver Wyman | Guvernér ukrajinské centrální banky | České koruny | Zlatý standard | Velké pohyby na trhu | Richard Clarida | Banka UBS | Radek Dvořák | Hospodaření státu | Nejlepší akcie v roce 2022 | Obchodní poradce Bílého domu | Vyšší mzdy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Luiz Inácio Lula da Silva | Li Čchiang | Makléřské společnosti | Objem stimulů | Panama | Názory na měnovou politiku | Book Value | Vysoké ceny energií | Levnější půjčky | CCRT | Ekonomické události v eurozóně | Maloobchodní sektor | Carlos Acevedo | Vakcína | Krize v Perském zálivu | Index MSCI Emerging Markets | Hodnota franku | Předpověď | Summit G7 | Tata Steel | Správci fondů | Problémy Německa | Řecká vláda | Hodnota akcií společnosti | DJIA | Macquarie Asset Management | Nový argentinský prezident | Záporožská jaderná elektrárna | S&P/ASX 200 | Akcie výrobce čipů Intel | Počet nemocných | CFD World | Hodnocení Číny | Konec roku | Recese v Evropě | Graf akcie | CITIC Dicastal | Popírání | Duke Energy | Výkonnost | Baker Hughes | Snížení poptávky | Obchodní války | Burzovní skupina | CM.com | Lukáš Lipovský | Válka měnová | Řecké volby | Státní svátek | Akcie ASR Nederland | Burza FTX | Příjmy z reklamy | Indigo | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Apreciace dolaru | Krátkodobý hospodářský výhled | Genesis Capital | Technologické společnosti | Over-The-Counter | XTZ | Ukrajinská hřivna | Zlatý index | Ministerstvo spravedlnosti | Forexové trhy | Automobilky | Měnová báze | Snižování sazeb | Příjmy z prodeje ropy | Nejziskovější | Nabídka Aramco | Akcie Evergrande | Cyklické tituly | ORCL.US | Finanční investice | Nerovnosti bohatství | Vyšší ceny ropy | Bilion | Společnost Reddit | Zotavování světové ekonomiky | Hospodářský růst zemí EU | Dopady konfliktu | Carry trade | Obchodníci s kryptoměnami | Exit strategy | Výsledky společnosti | Dopad vysokých úrokových sazeb | Intervence ČNB | Northrop Grumman | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Zoom Video Communications | Německý výrobce | HDP Španělska | Inflace v Evropě | Akciové valuace | Kryptoměnový sektor | Guvernéři centrálních bank | Skupina Vivendi | Uspět na trzích | Ajay Banga | Libra od Facebooku | Ukrajinská ministryně hospodářství | Výrobce munice | Sankce vůči Rusku | HKEX | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Měna v Chorvatsku | Přehled | Michal Dvořák | Plyn | Obchodování s devizami | Intradenní analýza | Landesbank Baden-Wuerttemberg | MF Global | Rozhodnutí FED | Přehřátý trh práce | Zakladatel Amazonu | Švýcarský frank (CHF) | Časopis Time | Středoafrická republika | Nový úděl | Nákupní příkazy | Kontraindikátor SSI | Newyorská burza (NYSE) | Zahájení ruského útoku | WKL | Týdenní pivot | Luhanské lidové republiky | London Stock Exchange | Zadlužení státu | Hospodaření | Propad akcií | Ekonomický model | Společnost S&P | TUI | Futures | Makléřská společnost Genesis | FXstreet.cz | Konečné výsledky průzkumu | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Stress testy | Title Transfer Facility (TTF) | Investiční výzkum | Prezident SB | Dopady koronavirové krize | Italská vláda | Členka rady guvernérů | Target Profit | IBEX 35 | William Hill | Pokles ceny | Zdražení ropy | Parlamentní volby | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Farmaceutické firmy | Odchod z EU | AvaTrade | Největší primární nabídka akcií | Jat Tehnika | Akcie v roce 2022 | Fatih Birol | Stabilní úrokové sazby | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Nexen Tire | Problémy ekonomiky Německa | Opční bariéry | Obchody | Komentář Fidelity | EPFR Global | Médea Group | Japonská kryptoměnová burza | Ondřej Janata | Ekonomika ČR | James Bullard | Vliv finančních trhů a institucí na ekonomiku | Hospodářské dopady koronaviru | Pokles české ekonomiky | Prezident Trump | Honduras | Dění na Ukrajině | Venture Capital spoločnosti | Americká data | WEN | Odhad růstu světové ekonomiky | Statut celebrity | Carl Icahn | Kurzy devizového trhu | Obchodní konflikt | Vývoj kurzů měn | Wall Street Journal (WSJ) | Větší pozice | Dow (DOW.US) | Výkonnosti eura | Jihokorejské akcie | Dolar (NZD) | Podpora | Sankce Spojených států | Šéf Ifo | Vývoj eurodolaru | Boris Johnson | Výroba automobilů | Index CPI | Jakub Matis | Koš | ETF na zlato | Akciový index | Face the Nation | Technický pohled | Klesající tendence | Rezervy centrálních bank | Electronic Arts | Americký dolar (USDIDX) | Inflace v únoru | Technická rezistence | Rozvojové ekonomiky | Období nízkých úrokových sazeb | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Brexitová dohoda | Informované zdroje | Tendr | Kodak | Francouzská banka | Německý kancléř | Euro k dolaru | Zlepšení | Velké americké banky | Zvláštní ekonomická zóna | Inženýrské stavitelství | Poskytování finančních služeb | First Republic | Ekonomické podmínky ve Spojených státech | Průmyslová výroba v zemi | Síla dolaru | Strop na ruskou ropu | Akcie Redditu | Systém bitcoinu | Banka BNP | CEZ1.CZ | Tržní ekonomiky | Bohemia Energy | Česká firma | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | RBC | Veřejný sektor | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Povinné pojištění vkladů | Varianty covidu | Lukáš Němec | GME | Banka pro mezinárodní platby | OpenAI | Lulo Rose | Akcie GoPro | Ekonomika Rakouska | Investiční nástroje | Denominace | Manažeři | Adam Tooze | Prognóza Evropské komise | Konkurent | JDE | Krizový plán | Destatis | Finbold | Očekávání trhu | Trend odklonu od amerického dolaru | Německá energetická společnost | Ekonomie | Francouzská společnost | Saxo Capital Markets | VDA | Vivendi | Norinchukin Research Institute | UBS Global Wealth Management | Úvěrový program | Koncern RWE | Hospodářské zpomalení v Číně | Federální úřad pro letectví | Německé hospodářské instituty | Zahraniční forex | Krach země | Prognóza ČNB | Logistické firmy | Automobilka Hyundai | Celková průmyslová výroba | Zajištěné fondy České spořitelny | MJ | Polský premiér | Zrychlení růstu | Surové ropy | Hans Dieter Pötsch | Záznamy o majetku | Dodd-Frank | Portugalsko | Nomura Holdings | Časování trhu | Zadlužená Srí Lanka | Spotřebitelské ceny | XXX Lutz | Růst cen v EU | Ministři obchodu | Akumulace | HFT | Ekonomické zpomalení | Aktivita v americkém průmyslu | Denní objem | IOSCO | Slabé výsledky | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Cenové výkyvy | Financování výdajů | Skupina ČEZ | Rostoucí úrokové sazby | Údaje o obchodu | Starosta Moskvy | Ekonomika Francie | Stav nouze | Novozélandský dolar | Krach na newyorské burze | Baby Direkt | Pěstitel marihuany | Vývoj kolem brexitu | Louis Vuitton | Prezident Biden | Makléř | Hospodářské klima | Důsledky koronaviru | Akcie ve Spojených státech | Americký ministr zahraničí | Adenza | Hlavní burzovní indexy | Den výplaty | Haruhiko Kuroda | Magellan Midstream Partners | PIE | Nvidia | Státní dluhopisy | Hlavní index CSI 300 | Riziko pro finanční stabilitu | Kobalt | USD/UAH | CL | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Poradce premiéra | Tata Motors | Získávání finančních prostředků | Index Nasdaq Composite | Odborný přístup | Zadlužení | Arménie | Přehled o dění | Latinská Amerika | EU a USA | Bert | xStation5 | Globální ekonomický růst | Statistické údaje | Hodnota NZD | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Růst ruské ekonomiky | Japonská centrální banka | Americký hrubý domácí produkt (HDP) | Hlavní ekonom | Aktualizace výhledu | Šokující předpovědi | Průmyslové společnosti | CEFC China | Soud v Německu | Hospodářský řád | MT4 | TradeCentrum | Estee Lauder | Bemis | Ratingová agentura Scope | Cena amerického dolaru | Mean reversion | Edward Moya | Albemarle Corp | Kartel OPEC | Setkání G20 | Zavedení dovozních cel | Ukrajinské jednotky | Cardano | Americká makléřská společnost | Ekonomiky zasažené krizí | Basilejský výbor | Americký HDP | Kontejnerová loď Ever Given | Prodeje státních dluhopisů | Rostoucí trendová linie | Ukrajinské ministerstvo financí | Mártiňš Kazáks | Gruzínská vláda | Akciový index Nikkei | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | CzechToll/SkyToll | EURAUD | Boston Consulting Group | Měna převody | AAA | Vládní pomoc | Daně z neočekávaných zisků | Vice | Emerging markets | BRIC | Ropná společnost Exxon Mobil | Propad na finančních trzích | Měnový pár EUR/HUF | Dow Jones (US30) | Capital Markets | České dráhy | Hospodářského zpomalení v Číně | Britská libra (GBP) | Nové kvantitativní uvolňování | Manažer fondu | Ropná firma | DOW.US | Eric Rosenberg | Alexander Krüger | Diamantová formace | Výhledy růstu | Dysfunkce na trhu | Prognóza německé vlády | Moravský Peněžní Ústav | Kingsview Investment Management | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Auditor | Robert Kaplan | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Rizikový profil | Zprávy a události | Ceny v eurozóně | Soudní dvůr | Koš měn SDR | Telecom | Arnault | Růst ceny ropy | Nové daně | Snižování rozvahy Fedu | Závislost | Scénáře vývoje české ekonomiky | Ruská ropa | Lyxor MSCI China UCITS ETF | PEPSICO | Meta Platforms | ČNB kurz eura | Celní úřad | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Cena kávy arabica | TopForex | Ruská burza | Světová poptávka | Ekonom IHS Markit | Sjednocení Německa | Exotická měna | Platební prostředek | Španělská centrální banka | Bloomberg Grains Index | Index technologického trhu Nasdaq | Bezpečný přístav pro obchodníky | Nejvýraznější propad | Primární nabídka akcií | Země BRICS | Dceřiné společnosti | IG | Achim Wambach | XTB | Federální dluh | Tajné služby | Uptrend | Teroristické hnutí | Muhammad bin Salmán | Mario Centeno | AEX index | Pád dolaru | Splatnost | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | John Doyle | Protiruské sankce | Oživení ekonomik | INSEE | Pšenice | Fastenal Company | RJO Futures | Zpřísňováním měnové politiky | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Akcie 2022 | Doom | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Cla na dovoz | BofA | Belt and Road | Vývoj ropy | Bild am Sonntag | Sektor služeb | Mario Draghi | Ekonomická situace v eurozóně | Penta Investments Group Limited | Prodej zlata | Editis | Pepco | FXstreet | Marek Dospiva | Velkoobchodní ceny elektřiny | Velcí hráči | Štěpení cenného papíru | Eastern European Media Holdings | AbbVie | Coface | Ekonom Chris Williamson | Přísná regulace | Používané rezervní měny | Růst daní | Ruská centrální banka | Ropný průmysl | Omezení výplaty dividend | Regulace trhů s kryptoměnami | Dominantní postavení dolaru | Veřejné investice | Dovoz ruské ropy | Zlaté rezervy centrálních bank | Nálada mezi německými spotřebiteli | Smíšený signál | Podnikatelská aktivita | Vláda v Berlíně | Volume profile | Americká ministryně financí | Underweight | Podíl majetku | Ekonomika Británie | Riziko | Znovuotevřít ekonomiku | CITIC Group | Platina | Akcie antivirové společnosti | Měnový kurz ČNB | Americká mincovna | Investiční produkty | Hopson Development | Daň z nabytí | Land Rover | Vývoj ceny | Swiss Life Select | Indikátor ekonomického růstu | Příjmy z forexu | Termínové kontrakty | FinWeb | Tým Capital.com | Drachma | TUI Group | Platidlo | Stabilní měny | NTES | Ruský ministr | Inflace spotřebitelských cen | Oslabování měn | Ekonomická nerovnost | Index londýnské burzy FTSE 100 | Damoklův meč | Soudní spor | Index vládních dluhopisů | Miliardář George Soros | Růst Německa | The Guardian | Směrnice | Wise | Gilead Sciences | Ekonomika Německo | GLOBEX | Nová pravidla | EPPE | Ukrajinský premiér Šmyhal | Soud EU | Avon Products | Čínský akciový index Shanghai Composite | Zvyšování úroků | Elektronické peněženky | Výhled pro Evropu | Šéf opozičních labouristů | Mluvčí MMF | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Bankovní holdingy | Cena akcií podniku | Hang Seng | Albánie | Válečné dluhopisy | Robert Bosch | Zadluženost vlastního jmění (debt ratio) | Economist Intelligence Unit | Index amerických akcií | INTU | Ernst & Young | Úroveň dluhu | Pokles průmyslové produkce | Londýnské společnosti | Dot-com | Dluhopisový trh | Miroslav Frayer | Hrubý domácí produkt Číny | Eurokomisař pro ekonomiku | USD/HKD | EK | Sazby beze změny | Uzavření dohody | Největší burzovní krachy v historii | Stavební zákon | FX Trader | EOG Resources | Měna v Polsku | Aktuální prognóza | Obavy o poptávku | Konflikt v Evropě | Kwasi Kwarteng | Cenový graf | Investičníweb.cz | Evropské země | Přebytek peněz na trhu | USTR | Ekonomika nového Zélandu | Krypto | Francouzský prezident | Země platící eurem | Italský bankovní sektor | Umělá inteligence (AI) | MRO | Počasí | PM.US | Akcie BASF | Mediální společnosti | Potenciální obchodníci | Jeffrey Gundlach | Vysoká likvidita | Co bude | Haísám Ghais | Politické napětí | Německý index DAX | Bankrotové ochrany | Hospodářská katastrofa |