Úterý 23. července 2024 16:04
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex
reklama
Fintokei Payout
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Investiční centrum

img

Cena etherea na hodnotě 3 550 dolarů: Jsou býci připraveni na další krok?

23.07.2024 Cena etherea se stále snaží překonat zónu rezistence 3 500 dolarů. ETH nyní konsoliduje a může se pokusit o další překonání hranice 3 550 dolarů.
img

Solana překonává Ethereum v objemu DEX

23.07.2024 Solana nedávno překonala Ethereum a BNB Chain v objemu decentralizované burzy (DEX) a nyní drží 36 % celkového objemu DEX. Tento nárůst odráží rostoucí důvěru v síť Solana, jejíž celková uzamčená hodnota (TVL) překonala úrovně zaznamenané před medvědím trhem v roce 2022.
img

Gold Prices Hover Around $2,400; Copper Hit by China Concerns

23.07.2024 Gold prices remained steady in Asian trading on Tuesday, staying near 11-day lows as traders await clarity on U.S. political developments and the Federal Reserve’s upcoming policy meeting. Meanwhile, copper prices continued to decline due to ongoing economic uncertainties in China.
img

Dolar oslabuje po Bidenově oznámení o konci prezidentské kampaně

23.07.2024 Americký dolar v pondělí oslabil vůči koši měn, zatímco vůči jenu prudce klesl. Investoři reagovali na rozhodnutí amerického prezidenta Joea Bidena ukončit svou předvolební kampaň a spekulovali o dalším postupu Federálního rezervního systému (Fed) a Bank of Japan (BoJ).
img

Zemní plyn: Tržní výzvy a optimistické předpovědi 

22.07.2024 V období extrémních letních teplot se obchodníci se zemním plynem potýkají s dramatickým propadem trhu, který odhaluje hluboký převis nabídky v USA. Tradiční očekávání oživení poptávky po zemním plynu během horkého léta se nyní zdá být v rozporu s realitou trhu nasyceného přebytkem.
img

Gold Prices Edge Higher as Biden Withdraws from Presidential Race

22.07.2024 Gold prices saw a modest increase in Asian trade on Monday, driven by safe haven demand following U.S. President Joe Biden’s decision to withdraw from the presidential race and endorse Vice President Kamala Harris as his replacement.
img

Michael Saylor reaguje na Muskovu zjevnou podporu Bitcoinu

22.07.2024 Spoluzakladatel společnosti MicroStrategy Michael Saylor si již všiml nové profilové fotografie Elona Muska, na které jsou výrazně vidět takzvané „laserové oči“.
img

Dogecoin (DOGE) v býčím trendu: Co říkají technické ukazatele a jaké jsou očekávání?

22.07.2024 Dogecoin (DOGE) se momentálně nachází ve fázi růstu, přičemž jeho cena dosahuje 0,1381 USD a nedávno se vyšplhala na denní maximum 0,1356 USD. Tento nárůst představuje více než 3% za posledních 24 hodin a koresponduje s obecným optimismem na kryptoměnovém trhu, který vyvolal zejména vzestup bitcoinu na měsíční maximum.
img

Oil Prices Rise on Larger-Than-Expected Draw in US Inventories

18.07.2024 Oil prices climbed in Asian trade, continuing a recent rebound driven by a larger-than-expected reduction in U.S. inventories, which increased expectations of tighter supplies and improving demand in the world’s largest fuel consumer.
img

Dolar stoupá v reakci na Trumpův návratový boom

18.07.2024 Americký dolar zažil v úterý posílení na začátku evropského obchodování, čímž se odpoutal od nedávných měsíčních minim. Tento růst byl poháněn rostoucím optimismem trhů ohledně možného návratu bývalého prezidenta Donalda Trumpa do Bílého domu. Trump obdržel nadšené přijetí na republikánském národním sjezdu v Milwaukee a jeho popularita posílila dolarový index.
img

Předpověď ceny BTC: Nové ATH nad 74 000 USD

18.07.2024 Bitcoin v současné době znovu testuje klíčovou oblast na grafu po dramatickém posunu, který zlikvidoval krátké pozice v hodnotě miliard dolarů. Podle analytika Joshe ze společnosti Crypto World se tento vývoj shoduje s hlavním býčím signálem, který na grafu Bitcoinu nadále bliká. Nedávná cenová akce ukazuje proražení nad rezistenci na úrovni 64,2 až 64,9 tisíce dolarů, která je nyní znovu testována jako support.
img

Býčí cenové narativy XRP stoupají, protože překonává širší trh s kryptoměnami

18.07.2024 Býčí narativy obklopující nativní token XRP Ledger nedávno prudce vzrostly poté, co se cena XRP během jediného týdne posunula o více než 38 % a nyní se obchoduje nad 0,6 dolaru, což z ní učinilo sedmou největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace.
img

Oil Prices Steady Amid Falling US Inventories and China Concerns

17.07.2024 Oil prices remained stable on Wednesday, balancing between a decline in U.S. oil stockpiles and signs of weakening demand in China. This stability comes a day after Brent crude hit a one-month low.
img

Rekordně vysoké ceny mědi klesají

17.07.2024 Rekordně vysoké ceny mědi začaly v posledních měsících klesat poté, co největší světový odběratel mědi, čínský státní provozovatel rozvodné sítě State Grid Corporation of China, zaznamenal zpomalení nákupů měděných drátů. Tento trend je doprovázen zvýšenými nákupy hliníkových drátů, které představují levnější alternativu k mědi, a vyvolává otázky ohledně možných dlouhodobých dopadů na globální trh s kovy.
img

Cardano (ADA) zaznamenává vzestupnou cenovou dynamiku na trhu s kryptoměnami

17.07.2024 Cardano (ADA) nedávno zaznamenalo výrazný růst na trhu s kryptoměnami. Od 6. července vzrostla hodnota Cardano o přibližně 34,48 %, což bylo doprovázeno úspěšným průlomem hladiny odporu na 0,4260 USD. Tento vývoj otevřel cestu k dalším možným cenovým ziskům, s potenciální rezistencí na úrovni 0,4671 USD.
img

Bitcoin býci míří na 70 000 USD vzhledem k rostoucím šancím na návrat Donalda Trumpa do prezidentské funkce

17.07.2024 Očekává se, že cena Bitcoinu (BTC) dosáhne až 70 000 USD v blízké budoucnosti, jelikož se sentiment kolem širšího kryptoměnového sektoru zvyšuje před americkými volbami a prodejní tlak klíčových peněženek slábne.
img

Gold Prices Near Record Highs Amid Rate Cut Bets

16.07.2024 Gold prices rose in Asian trading on Tuesday, approaching record highs as increased bets on Federal Reserve rate cuts from September boosted the yellow metal.
img

Goldman Sachs zaznamenala výrazný růst zisků a příjmů ve druhém čtvrtletí

16.07.2024 Firma zaznamenala čistý zisk ve výši 3,04 miliardy USD, což představuje nárůst o 150 % ve srovnání s předchozím rokem. Zisk na akcii dosáhl 8,62 USD, překonávajíc odhadovaných 8,34 USD na akcii. Růst zisků byl podpořen absencí významných odpisů, na rozdíl od předchozího období.
img

Vyšplhá se cena ETH díky 20% rally na 4 000 dolarů?

16.07.2024 Cena ETH včera večer překonala Bitcoin a vzrostla o 7,38 %, čímž vytvořila masivní býčí pohlcující svíčku a překonala hranici 3400 USD. Dále se SEC vyhýbá připomínkám k nedávno předloženým S-1 a konečné verze budou předloženy ve středu.
img

Analytici tvrdí, že cena Solany by mohla vzrůst o 450 % na 840 dolarů

16.07.2024 Solana je bezpochyby jedním z vítězů tohoto cyklu, když během jednoho roku vzrostla o více než 1 000 %. Tlak vzhůru navíc urychlilo několik virálních meme mincí na blockchainu Solana, které během loňského roku dosáhly miliardových tržních kapitalizací. Ačkoli byla cena SOL postižena při pádu celého trhu, který otřásl kryptoměnami v měsíci červnu, její býčí momentum zdaleka nevyprchalo, protože se nadále objevují předpovědi, které očekávají, že cena SOL překoná své historické maximum z roku 2021.
img

Krypto ceny dnes: Bitcoin stoupá o 4,65 % na 62 896 dolarů, XRP stoupá o 1,93 %

15.07.2024 Trh s kryptoměnami zažívá značnou volatilitu, přičemž dochází k pozoruhodným pohybům napříč různými digitálními aktivy. Od 15. července 2024 byl trh svědkem směsice zisků a mírných poklesů. Tento článek přináší podrobnou analýzu nejvýznamnějších kryptoměn podle tržní kapitalizace se zdůrazněním jejich cen, procentuálních změn, objemů obchodů a celkové tržní kapitalizace.
img

Bitcoin (BTC) zažívá abnormální volatilitu a stoupá na téměř 63 tisíc dolarů

15.07.2024 Největší světová kryptoměna nyní dosáhla nejvyšší úrovně od 2. července. 5. července se kryptoměna propadla na 53 550 dolarů, což byla nejnižší úroveň za posledních pět měsíců, a to v důsledku takových medvědích faktorů, jako je tolik očekávané splacení dluhu na Mt. Gox a prodejní horečka iniciovaná společností Saxony.
img

Gold Prices Advance as Dollar Weakens and Rate Cut Speculation Grows Ahead of CPI Data

11.07.2024 Gold prices saw an uptick in Asian trade on Thursday, bolstered by a weakening dollar and declining Treasury yields. Speculation over potential U.S. interest rate cuts ahead of crucial inflation data further supported the yellow metal.
img

Dolar stabilní před druhým Powellovým projevem; euro reaguje na politickou nejistotu ve Francii

11.07.2024 Dolarový index, sledující vývoj americké měny vůči šesti hlavním světovým měnám, mírně klesl na 104,770, těsně nad pondělním téměř měsíčním minimem 104,622 bodu. Trh očekává druhou část svědectví předsedy Fedu Jeroma Powella, který v prvním dni označil ochlazení na trhu práce za klíčový faktor pro rozhodování o úrokových sazbách. Investoři sledují komentáře k inflaci a dalším hospodářským ukazatelům před čtvrtečními údaji o spotřebitelské inflaci.
img

Cardano (ADA) se připravuje na historický růst před očekávaným hard forkem Chang

11.07.2024 Komunita Cardana se těší na příchod hard forku Chang, události, která má přinést zcela decentralizované řízení do sítě. Tento hard fork byl původně naplánován na 2. čtvrtletí roku 2024 a očekává se, že přinese řadu pozitivních změn. Nadšení nadšenci již spekulují o možném cenovém skoku, podobně jako tomu bylo při hard forku Alonzo v roce 2021.
img

Trump promluví na hlavní konferenci o BTC ještě tento měsíc: Je to krok, který změní pravidla hry?

11.07.2024 Spekulace o Trumpově vystoupení na této klíčové akci se objevují již od minulého měsíce. Oficiální potvrzení učinil organizátor akce, Bitcoin Magazine, ve středu.
img

Bitcoin stoupá na 59 tisíc dolarů po miliardových investicích od nových velryb

10.07.2024 Bitcoin se po týdenním poklesu odrazil a v úterý se obchodoval nad 59 000 USD, což představuje 5% pokles oproti minulému týdnu. Analytici připisují nedávný pokles bitcoinu krachující burze Mt. Gox, která začala splácet své závazky věřitelům. Investoři mohou na přístup ke svým prostředkům čekat až 90 dní. Nicméně potvrzené splátky, o nichž svědčí převod 47 228 BTC z cold peněženky wallet s Mt. Gox na novou adresu určenou pravděpodobně pro splátky, vyvolaly reakce trhu.
img

Bitcoin před údaji o CPI: Jakým výzvám čelí trh s kryptoměnami?

10.07.2024 Na začátku července Bitcoin a širší trh s kryptoměnami čelily nečekaným výzvám, které způsobily odchýlení od předchozích býčích očekávání. Co se stalo? Opožděné spuštění spotových ETF pro Ethereum dne 2. července a zprávy o masivních prodejích BTC ze strany vlád USA a Německa značně tlumily náladu na trhu. To vše předcházelo důležitým událostem, které by mohly ovlivnit další vývoj.
img

Gold Prices Edge Lower as Dollar Strengthens Ahead of Inflation Data

26.06.2024 Gold prices experienced a slight decline in Asian trading on Wednesday, extending losses from the previous session as market focus remained on the upcoming U.S. inflation figures, bolstering demand for the dollar.
img

Ethereum (ETH) a Dogecoin (DOGE) po expiraci opcí

26.06.2024 Po vypršení opcí na Bitcoin a Ethereum v hodnotě 10 miliard dolarů v pátek se očekává, že trh s kryptoměnami, zejména Bitcoin a Ethereum, zažije obnovení býčího růstu. Zde jsou klíčové body týkající se Ethereum a obecné informace o situaci na trhu s kryptoměnami:
img

Aktuality na trhu s kryptoměnami: Bitcoin, Ethereum a Dogecoin se zotavují po propadu

26.06.2024 Po pátečním výrazném poklesu se přední kryptoměny vrátily k růstu, s obnovou optimismu na trhu. Zde je přehled aktuální situace a očekávání ohledně možného návratu bitcoinu k hodnotě 71 500 USD.
img

Ropa, zlato a měď na trzích, jak se komoditám daří?

25.06.2024 Ceny ropy zůstávají stabilní, přičemž cena Brent se obchoduje kolem 86 USD za barel a West Texas Intermediate (WTI) pod 81 USD za barel. Ropa si udržuje vysokou úroveň v reakci na rostoucí geopolitické riziko, včetně intenzifikace konfliktu v Jemenu a napětí mezi Ruskem a USA kvůli Krymu. Implikovaná volatilita ropy Brent roste, což signalizuje obavy investorů ohledně budoucnosti cen.
img

Oil Prices Hold Steady, Eyes on U.S. Consumer Price Data

25.06.2024 Oil prices showed little movement on Tuesday following gains in the previous session, supported by expectations of increased summer fuel demand, while market focus turned to upcoming U.S. consumer price data.
img

Cena bitcoinu (BTC) dosáhne 10 milionů dolarů, tvrdí Michael Saylor

25.06.2024 Saylor, který je známý tím, že patří k nejhlasitějším zastáncům BTC, v rozhovoru prohlásil: „Cena Bitcoinu se zvýší na deset milionů dolarů za minci.“
img

Cena XRP: Vytlačí býci v příštím býčím cyklu cenu nad 120 dolarů?

25.06.2024 Cena bitcoinu klesá a krypto prostor nadále čelí medvědím zprávám, což vyvolává otázky ohledně budoucnosti trhu. Dočkáme se vzestupu, nebo je to konec? Sentiment je nízký a všichni se ptají, zda jejich investice do kryptoměn někdy vzrostou. Navzdory tomu, že někteří tvrdí, že se trh zotaví, vyšší cenová akce je již několik měsíců nepolapitelná. Když se podíváme na minci Ripple XRP, ta si za posledních 24 hodin připsala více než jedno procento a snaží se o oživení.
img

Aramco přitahuje zahraniční investory: Historický prodej akcií podporuje Saúdskou Vizi 2030

19.06.2024 Aramco, jako největší ropná společnost na světě, nedávno uskutečnila historický prodej akcií, který má potenciál výrazně podpořit realizaci saúdské Vize 2030. Tento prodej, který přinesl 11,2 miliardy dolarů, přitáhl značný zájem zahraničních investorů, což je klíčový krok směrem k diverzifikaci a internacionalizaci saúdské ekonomiky.
img

US Oil Futures Retreat as API Reports Increase in Crude Stocks

19.06.2024 U.S. crude oil futures dipped in late trading on Tuesday following a report from the American Petroleum Institute (API) showing a rise in domestic crude inventories. This comes as the market anticipates a seasonal decline in crude stocks during the summer months, coupled with an expected uptick in demand.
img

Cena Dogecoinu roste uprostřed rostoucích investic Arthura Hayese do DOGE, co bude dál?

19.06.2024 Cena Dogecoinu dnes stoupá na pozadí širšího oživení trhu, zatímco nedávný velrybí přesun vzbuzuje obavy. Nedávný komentář Arthura Hayese však podpořil náladu na trhu.
img

Ethereum zpět nad 3 500 USD!

19.06.2024 ETH mírně poskočilo a opět překonalo hranici 3 500 USD v minutách poté, co společnost Consensys oznámila, že SEC upustila od šetření Etherea.
img

Proč je Bitcoin lepší investiční příležitostí než zlato?

18.06.2024 V současné době je Bitcoin (BTC) na vrcholu své popularity jako investiční aktivum. Od začátku roku 2023 vzrostla hodnota tohoto digitálního aktiva o 307 %, čímž přitáhlo pozornost investorů po schválení prvních Bitcoinových ETF a předchozím halvingu.
img

BOJ Governor Signals Potential July Rate Hike Amid Economic Uncertainty

18.06.2024 Bank of Japan (BOJ) Governor Kazuo Ueda has signaled the possibility of an interest rate hike in July, contingent upon forthcoming economic indicators. This statement underscores the BOJ’s commitment to gradually increase borrowing costs from their current near-zero levels.
img

Cena bitcoinu se pohybuje kolem 65 tisíc dolarů! Jak to bude dál?

18.06.2024 Další volatilní začátek nového týdne, BTC se dostal na minimum a altcoiny výrazně oslabily. Je to již několik měsíců, co došlo k halvingu Bitcoinu, a současná cenová akce se zdá být podobná předchozím 60denním obdobím po halvingu. Spekuluje se, že velryby mohly za posledních 10 dní prodat přes 50 000 BTC v hodnotě přibližně 3,30 miliardy dolarů. V poslední době jsme také zaznamenali obrovský pokles zůstatku těžařů, který se po halvingu zvýšil, což mohlo podpořit medvědí rally.
img

Cena XRP se pohybuje v blízkosti 0,5 USD, velryby totiž přesunuly 80 milionů mincí, co bude dál?

18.06.2024 Cena XRP nadále čelí turbulencím v blízkosti 0,5 USD, ačkoli token byl dostatečně odolný, aby se obchodoval v zelených číslech. Velryby uprostřed této volatility přesunuly téměř 80 milionů mincí.
img

Dollar Strengthens Amid Euro Uncertainty

17.06.2024 The dollar maintained its strength on Monday, with the euro hovering near one-month lows amidst escalating political uncertainty in Europe. Investors awaited further economic data to gauge the U.S. economy’s resilience amidst global market tensions.
img

Cena ropy by se do roku 2025 mohla propadnout na 60 USD za barel, varuje Citi

17.06.2024 Podle nedávné studie Citigroup dojde na světovém trhu s ropou do roku 2025 k dramatické změně, která by mohla vést k prudkému poklesu cen. Očekává se výrazný přebytek nabídky a pokles poptávky, způsobený mimo jiné rychlým přijímáním elektromobilů, zvyšující se energetickou účinností a rostoucí produkcí ropy mimo OPEC.
img

Představitel společnosti BlackRock vydal nové prohlášení k BTC

17.06.2024 Podle Samary Cohen, investiční ředitelky pro ETF a indexové investice společnosti BlackRock, zaznamenaly velmi očekávané burzovně obchodované fondy (ETF) Bitcoin, které byly spuštěny v lednu, pomalé, ale stabilní přijetí mezi finančními poradci.
img

Solana dosáhla klíčového supportu během oslabení bitcoinu

17.06.2024 Cena Solany za poslední měsíc výrazně klesla a dosáhla minima 141,3 USD. Tento pokles přivedl Solanu ke klíčové úrovni supportu, což by mohlo naznačovat potenciální růstový trend v příštích 30 dnech. Kryptoanalytik Ali Martinez na sociálních sítích poznamenal, že tato úroveň supportu by mohla u Solany vyvolat býčí obrat, pokud se udrží.
img

Analytik stanovuje další cíl pro Bitcoin na 91,5 tisíce dolarů navzdory jestřábímu postoji Fedu

13.06.2024 Pseudonymní analytik CryptoCon je přesvědčen, že Bitcoin vzroste o 25 % nad současná historická maxima, což je jeho další velký „krok“ před prolomením vrcholu cyklu ve výši 123 982 USD.
img

Bitcoin, Ethereum, SOL, Cardano, XRP a Shiba Inu se připravují na býčí zemětřesení

13.06.2024 Bitcoin se ve středu po zveřejnění údajů o květnovém indexu spotřebitelských cen (CPI), které byly nižší, než se očekávalo, odrazil téměř na 70 000 USD. Ostatní přední kryptoměny se také posunuly výše, protože trh na tyto zprávy reagoval pozitivně.
img

Dollar Softens as US Inflation Fails to Impress, Yen Braces for BOJ Meeting

13.06.2024 In the aftermath of lackluster U.S. inflation figures, major currencies stood firm against a wavering dollar on Thursday. However, the yen remained under pressure as investors awaited an impending Bank of Japan (BOJ) meeting.
img

Aktuální novinky z finančních trhů: Akcie rostou, dolar klesá

13.06.2024 Americké akciové trhy včera zaznamenaly růst, přičemž indexy S&P 500 a Nasdaq dosáhly třetího po sobě jdoucího rekordu. Investoři reagovali pozitivně na zprávy o inflaci a rozhodnutí Fedu. Index Dow Jones však po oznámení Fedu své zisky ztratil a zakončil seanci s mírnou ztrátou.
img

General Motors zahajuje program zpětného odkupu akcií v hodnotě 6 miliard USD: Co to znamená pro investory?

12.06.2024 Společnost General Motors Co. oznámila schválení nového programu zpětného odkupu akcií v hodnotě 6 miliard USD, což zvýšilo cenu akcií o 1,6 %. Tato iniciativa je součástí jejich dlouhodobé strategie maximalizace hodnoty pro akcionáře. Společnost se zavázala k pokračování ve zpětném odkupu akcií, navazujíc na předchozí programy. Tato rozhodnutí ukazují na důvěru společnosti v její budoucí finanční vyhlídky.
img

Gold Prices Hold Steady Around $2,300 Amid Fed Meeting and CPI Release

12.06.2024 Gold prices remained relatively unchanged in Asian trading on Wednesday, as investors awaited crucial cues from the Federal Reserve meeting and the release of consumer price index (CPI) data.
img

Solana na vzestupu: Novinky a příležitosti pro investory

12.06.2024 Hlavní kryptoměnová síť Solana (SOL) vydala na své hlavní síti významnou aktualizaci, zatímco se stupňují zvěsti o možné žádosti o ETF. Nová aktualizace s označením V 1.18.15 je nejnovější na blockchainu Solana a má za cíl zlepšit programovatelný blockchain pro své uživatele.
img

Trump na setkání těžařů BTC prohlásil, že kryptoměny miluje a rozumí jim!

12.06.2024 Několik těžařů kryptoměn se v úterý večer sešlo v Mar-a-Lago na setkání s prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem, který slíbil, že se jich bude zastávat na mezinárodní úrovni. Mezi účastníky byli zástupci špičkových těžařských společností zabývajících se těžbou bitcoinů, jako jsou CleanSpark, Riot Platforms, Marathon Digital, a další významní hráči v oboru.
img

Pokles cen drahých kovů: Přichází konec „býčí“ rally?

10.06.2024 Zlato, stříbro a měď nedávno prošly silným obdobím růstu na trhu. S každým dalším nárůstem zájmu investorů tyto kovy dosahovaly svých historických maxim. Nicméně poslední týdny přinesly určitou korekci cen, což vede k otázce, zda je tato současná situace pouze dočasným jevem nebo zda představuje možnost pro investory. Jaké jsou příčiny tohoto poklesu cen a co můžeme očekávat v budoucnosti?
img

Dollar Rebounds Amid Fed’s Rate Cut Reassurances

10.06.2024 The dollar regained ground on Friday, propelled by remarks from Federal Reserve Bank of New York President John Williams, which tempered market expectations of imminent rate cuts. This resurgence followed a week marked by widespread dollar weakness triggered by updated interest rate projections and dovish comments from Fed Chairman Jerome Powell.
img

Od Hamster Kombat po GTA 6: Vliv kryptoměn na herní svět

10.06.2024 V oblasti kryptoher a NFT her je v poslední době rušněji než kdy jindy. Nové hry se objevují, tokeny se hromadí a události se dějí téměř nepřetržitě. Jedna z těchto her, Hamster Kombat, nedávno dosáhla neuvěřitelného úspěchu, stává se nejdiskutovanější hrou v krypto světě. Studio ohlásilo, že hra získala více než 100 milionů hráčů, což představuje ohromující číslo, téměř 1/9 celkového počtu uživatelů Telegramu a třikrát více hráčů než Notcoin před uzavřením své „doby těžby“.
img

2 kryptoměny, které by mohly dosáhnout tržní kapitalizace 25 miliard dolarů v druhé polovině roku

10.06.2024 Kryptoměnový trh zůstává vlnitý a podléhá širokému spektru ekonomických vlivů. Nedávná data o růstu zaměstnanosti ve Spojených státech překonala očekávání, což naznačuje, že ekonomika se úspěšně vyrovnává s vyššími úrokovými sazbami. To snižuje pravděpodobnost snížení sazeb, což může ovlivnit tok peněz do rizikovějších investic, jako jsou kryptoměny.
img

Umělá inteligence: Cesta k dlouhodobému úspěchu

07.06.2024 Investice do umělé inteligence (AI) se stávají rychlým trendem v podnicích, které se snaží zvýšit svou produktivitu a inovovat ve spotřebitelských i podnikových segmentech trhu. V následujícím desetiletí by se tento trend mohl stát obrovskou příležitostí pro růst, což znamená, že investoři, kteří umí identifikovat společnosti s potenciálem využití této příležitosti, by mohli dosáhnout významných zisků.
img

Ethereum: Hledání cesty po odrazu od rezistence

07.06.2024 Cena Ethereum začala korigovat dolů ze zóny rezistence kolem 3 885 USD. Nyní se ETH vrátilo pod hranici 3 800 USD a je možné, že pokles pokračuje směrem k 3 720 USD.
img

Podle Roberta Kiyosakiho dosáhne Bitcoin v srpnu 350 000 USD!

07.06.2024 Robert Kiyosaki zdůraznil, že jeho předpověď, že bitcoin 25. srpna dosáhne hodnoty 350 tisíc dolarů, „není lež“. Vyjádřil také svůj býčí výhled pro ethereum a solanu s tím, že bude tyto tři kryptoměny nadále nakupovat, protože si je „zcela jistý, že jejich ceny budou i nadále růst“.
img

OPEC+ rozhodnutí o zvýšení dodávek ropy překvapilo trh, tvrdí Goldman Sachs

06.06.2024 Podrobný plán na zvýšení těžby ropy, který představil OPEC+ o víkendu, je podle Goldman Sachs pro trh jako „nepříjemné překvapení“, zejména v době, kdy jsou ceny ropy pod tlakem na pokles.
img

Bitcoin se blíží novému ATH

06.06.2024 Po relativně klidném víkendu se cena Bitcoinu na začátku pracovního týdne opět vydala na sever, dosahujíc včera večer 71 767 USD.
img

Dogecoin: Připraven na Výrazný Růst

06.06.2024 Dogecoin (DOGE) ukazuje silné signály vzhůru vůči americkému dolaru, když se pohybuje nad klíčovou rezistenční hranicí 0,160 USD. Aktuálně si DOGE drží zisky a zřejmě by mohl usilovat o další pohyb směrem k hranici 0,1650 USD.
img

Google a jeho potenciál růstu v roce 2024

05.06.2024 Google, součást skupiny Alphabet, stále potvrzuje svou dominantní pozici na trhu vyhledávačů a investoři mají důvod být optimističtí. S výrazným růstem akcií a strategickými investicemi do obnovitelné energie ve Finsku, Alphabet vykazuje silný růstový potenciál. V tomto článku se podíváme na současný stav a budoucí výhled pro tohoto technologického giganta, analyzujeme klíčové faktory ovlivňující její úspěch a posoudíme, jaké kroky Alphabet podniká, aby si udržel své vedoucí postavení na trhu.
img

Dollar Stability Precedes Key Data and Bank of Canada Meeting

05.06.2024 On Wednesday, the dollar held firm as markets awaited crucial U.S. economic releases and the upcoming Bank of Canada policy meeting, which is anticipated to trigger a cycle of rate cuts among major economies.
img

Cardano prudce vzrostlo o 28 %, protože cena ADA očekává epický průlom

05.06.2024 Podle CoinGlass se objem obchodů s deriváty na populární kryptoměně Cardano (ADA) za posledních 24 hodin zvýšil o 28,9 %. Jak tedy údaje uvádějí, trvalé futures na token Cardano dosáhly za posledních 24 hodin 362,30 milionu dolarů.
img

Bitcoin očekává historické maximum se 4% rozdílem, protože ETF přitahují masivní příliv peněz

05.06.2024 Podle údajů společnosti TradingView se cena bitcoinu v úterý vyšplhala na 71 200 dolarů, což je jen 4 % od jeho historického maxima 73 700 dolarů, které bylo dosaženo začátkem března. Rally přichází na vlně masivního přílivu do amerických spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) obchodujících s bitcoinem.
img

Předpovědi růstu bitcoinu nad 70 000 USD

30.05.2024 Bitcoinoví býci mají před sebou výzvu: posunout cenu BTC nad hranici 70 000 USD do konce května. I když čas běží, investorům se neztrácí optimismus.
img

Gold Prices Decline Amid Dollar Strength and Rate Uncertainty

30.05.2024 Gold prices experienced a downturn in Asian trading on Thursday, primarily influenced by the strength of the dollar and U.S. Treasury yields, as investors awaited key economic indicators that could impact interest rate decisions.
img

ETF na ethereum by mohly získat 20% podíl ETF na BTC: Analytici předpovídají velký potenciál

30.05.2024 Podle analytika agentury Bloomberg by americké spotové ETF na ETH mohly dosáhnout méně než poloviční výkonnosti ve srovnání s americkými ETF na BTC.
img

Shiba Inu (SHIB) se vyšplhala na 9. místo podle tržní kapitalizace

30.05.2024 Shiba Inu (SHIB) dosáhla hodnoty 16,4 miliardy USD poté, co si za poslední týden připsala 9,2 %. Tento růst ji přiblížil k jejímu úhlavnímu rivalovi Dogecoinu, který je momentálně na osmém místě v tržní kapitalizaci. Navzdory tomu, že SHIB je stále až o 67,7 % níže než její historické maximum z října 2021, je nyní 67,07 % všech adres v zisku, což je nejvyšší procento od března.
img

Nvidia znovu překvapila trh: Silné datové centrum a akcie se dělí

29.05.2024 Technologický gigant Nvidia přinesl překvapení trhu, když zveřejnil své výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2024. Výnosy společnosti zaznamenaly výrazný nárůst oproti loňskému období, což mnohé analytiky překvapilo.
img

Dollar Strengthens on Rising Yields and Improved Consumer Confidence

29.05.2024 On Tuesday, the dollar rallied, erasing earlier losses, as benchmark U.S. Treasury yields surged to a four-week high following disappointing auctions. This rebound was bolstered by unexpected improvements in U.S. consumer confidence data for May, breaking a streak of three consecutive monthly declines.
img

Aktuální ceny kryptoměn k 29. květnu 2024

29.05.2024 Cena bitcoinu se aktuálně pohybuje na úrovni 67 849,62 USD, což představuje nárůst o 3,34 % za posledních 24 hodin. Bitcoin tak pokračuje ve své volatilitě, přičemž jeho 24hodinová minima a maxima jsou 66 200,00 USD a 68 852,46 USD.
img

Bitcoin ETP vedou v přílivu investic

29.05.2024 Investice do digitálních aktiv dosáhly rekordních hodnot od začátku roku, s celkovým přílivem téměř 15 miliard dolarů. Třetí týden po sobě přilákaly investiční produkty digitálních aktiv významné prostředky, tentokrát ve výši 1,05 miliardy dolarů. Tento příliv přispěl k rekordnímu kumulativnímu toku od začátku roku, který dosáhl 14,9 miliardy dolarů.
img

Stabilita dolaru před daty o inflaci

28.05.2024 Dolar se v pondělí udržel na stabilní úrovni, což však nebrání tomu, aby měl nakročeno k první měsíční ztrátě v tomto roce. Investoři pečlivě sledují vývoj inflace v USA, Evropě a Japonsku, protože tato data poslouží jako zásadní ukazatele pro budoucí směřování globálních úrokových sazeb. Pokud by inflace překvapila, mohlo by to mít významné dopady na trhy, zejména na devizové.
img

Gold Prices Dip as Attention Shifts to US Inflation Figures

28.05.2024 Gold prices experienced a slight decline on Tuesday as investors awaited crucial U.S. inflation data, which could provide insights into the Federal Reserve’s timeline for potential interest rate adjustments.
img

Nové možnosti pro britské investory

28.05.2024 Společnost WisdomTree Inc, přední firma v oblasti správy aktiv, oznámila, že obdržela od FCA souhlas s uvedením dvojice krypto ETP s pevným krytím sledující Bitcoin a Ethereum na londýnskou burzu. Tyto produkty by se mohly začít obchodovat již 28. května, uvedla společnost ve středeční tiskové zprávě.
img

Solana (SOL) se chystá na velký vzestup: Podnítí rally prudký růst?

28.05.2024 Solana (SOL) se po nalezení supportu kolem zóny 160 dolarů pomalu zotavuje. Pokud překoná klíčovou rezistenci na úrovni 172 dolarů, mohla by zaznamenat výrazný růst.
img

Klíčové události a ukazatele na trzích v tomto týdnu!

27.05.2024 Investoři budou pozorně sledovat index cen výdajů na osobní spotřebu (PCE), který bude zveřejněn v pátek. Tyto údaje poskytnou nástin vývoje úrokových sazeb v následujících měsících.
img

Oil Prices Stabilize Amid U.S. Interest Rate Speculation

27.05.2024 Oil prices remained largely unchanged on Monday, showing marginal gains in subdued trading due to public holidays in both Britain and the United States. The market had experienced a downbeat week primarily influenced by the outlook for U.S. interest rates amidst persistent inflationary pressures.
img

Michael Saylor považuje Ethereum ETF za vítězství kryptografického průmyslu

27.05.2024 Michael Saylor, výkonný předseda a spoluzakladatel společnosti MicroStrategy, zřejmě přehodnocuje svůj postoj k Ethereu po schválení spotových ETF ze strany americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

Ethereum dosahuje ceny 3 900 dolarů, dosáhne 4 500 dolarů před ETF?

27.05.2024 Arthur Cheong, zakladatel a generální ředitel společnosti Defiance Capital, předpovídá, že cena etherea dosáhne úrovně 4 500 dolarů ještě před spuštěním ETF.
img

Očekávání roste: Další pohyb bitcoinu a předpovědi analytiků

23.05.2024 Bitcoin, hlavní kryptoměna, stojí na prahu významného vývoje, ale směr, kterým se bude ubírat, zůstává nejistý. Analytici se rozcházejí v názoru na to, zda digitální aktivum čeká býčí průlom, nebo delší konsolidační fáze.
img

BONK, Kryptoměna s tématikou Shiba Inu, Stoupá o 33 %!

23.05.2024 BONK, kryptoměna inspirovaná memem Shiba Inu a fungující na blockchainu Solana, zažila v posledním týdnu významný růst o 33 % a překonala rezistenci na úrovni 0,000030 USD. Jedná se již o třetí úspěšný pokus překonat toto klíčové cenové pásmo, což vede analytiky k spekulacím o možném pokračování tohoto vzestupného trendu.
img

Gold and Copper Prices Decline Amid Rate Jitters and Profit-Taking

23.05.2024 Gold prices continued to decline in Asian trading on Thursday, moving further away from recent record highs due to renewed concerns over high interest rates and diminishing safe haven demand.
img

Inflace v Kanadě pomalu klesá na 2,7 %, což zvyšuje pravděpodobnost snížení úrokových sazeb v červnu

22.05.2024 Míra jádrové inflace v Kanadě klesla čtvrtý měsíc v řadě, což posiluje argumenty pro zahájení cyklu uvolňování měnové politiky. I když mírný nárůst měsíčního tempa může bránit zajištění červnového snížení sazeb.
img

Gold and Copper Prices Retreat Amid Rate Jitters and Speculative Pause

22.05.2024 In Asian trading on Wednesday, gold prices experienced a decline, stepping further away from recent record highs as concerns regarding elevated U.S. interest rates intensified ahead of forthcoming signals from the Federal Reserve.
img

Ethereum: Další zisky před námi!

22.05.2024 ETH překonalo Bitcoin a dokonce se vyšplhalo nad úroveň 3 750 USD. Bylo vytvořeno nové týdenní maximum na úrovni 3 838 USD a cena nyní zisky konsoliduje. Obchoduje se výrazně nad úrovní 23,6 % Fib retracementu vzestupné vlny z swingového minima 3 065 USD na maximum 3 838 USD.
img

Předpověď ceny Polkadot: Vyšplhá se DOT nad 10 dolarů?

22.05.2024 Trh s kryptoměnami září zelenou barvou, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) a mnoho dalších předních digitálních aktiv zaznamenává působivý vzestup. Mezi výrazné zisky patří také Polkadot (DOT), který zaznamenal 7% denní nárůst ceny.
img

Copper Prices Hit Record Highs: Morgan Stanley’s Bullish Outlook

21.05.2024 Copper prices have experienced some volatility after reaching record highs recently, according to Morgan Stanley analysts. Despite this, the red metal is anticipated to continue its upward trajectory throughout the year.
img

Investoři se vrhají do BTC: Příliv více než 1 miliardy dolarů pohání ETF rally, cena překonala 71 000 dolarů

21.05.2024 Údaje o inflaci, které byly nižší, než se očekávalo, a dominantní bitcoin vyvolaly návrat k investování do kryptoměn, přičemž v čele stojí USA. Na Ethereum však informace o regulačních kontrolách vrhá stín, což vede k odlivu této druhé největší kryptoměny na světě.
img

Bitcoin dosahuje rekordních hodnot vůči lokálním měnám v Asii a Jižní Americe s denním nárůstem o 7 %

21.05.2024 Podle společnosti CoinGecko se tak toto aktivum dostalo na úroveň 3,4 % od svého historického maxima v dolarovém vyjádření, které bylo zaznamenáno 14. března na úrovni 73 738 USD.
img

Investoři by měli zvážit nákup akcií společnosti Nvidia před zveřejněním hospodářských výsledků z několika důvodů:

20.05.2024 Nedávné zvýšení cílové ceny akcií Nvidie bankou Goldman Sachs naznačuje potenciální růst o 17 % oproti současným úrovním. Analytik Toshiya Hari uvádí několik faktorů pro tento optimistický výhled, jako jsou pozitivní výsledky ostatních výrobců čipů specializujících se na umělou inteligenci a zvýšené výdaje technologických gigantů na infrastrukturu umělé inteligence.
img

Oil Prices Edge Higher with Iran in Focus After Helicopter Crash

20.05.2024 Oil prices experienced a slight increase in Asian trade on Monday as traders awaited more information regarding rescue efforts for Iran’s President following a helicopter crash.
img

Bitcoin opakuje historický vzorec: Přichází býčí rally?

20.05.2024 V uplynulém týdnu zaznamenaly příliv kapitálu také bitcoinové ETF, což svědčí o citelném nárůstu poptávky. Posun k maximům rozpětí zmírnil prodejní tlak z posledních týdnů, ale podaří se býkům prorazit?
img

Ethereum vs. Solana: Sociální rozruch může vést k růstu jednoho tokenu

20.05.2024 Na sociálních sítích se nedávno rozproudily diskuse o Ethereu [ETH] a Solaně [SOL], které byly podpořeny pozoruhodnými cenovými pohyby při jejich vstupu do nových cenových zón.
img

Gold prices hovered near $2,400 as attention turned to CPI data influencing potential rate cuts

16.05.2024 In Asian trading on Thursday, gold prices stabilized following significant gains overnight, driven by weaker inflation figures that dragged the dollar to one-month lows, heightening expectations of forthcoming interest rate reductions.
Související klíčová slova: Uber Eats | Etheru | Krypto ceny | Klíčový ukazatel | Zpomalení čínské ekonomiky | Celebrity | Solana (SOL) | Dapper Duck | Zásoby zemního plynu | Ceny Etherea | Klid před bouří | Neel Kashkari | Pokles akcií Tesly | Cap | Cena Ethereum | Aktuální obchodní seance | Dlouhé pozice | Války | DAPDUCK | Vývoj | Údaje z USA | Rychlé zisky | SOL/USD | Společnost Invesco | Brent Crude Oil | Zvýšení zisku | JOEBONK | EUR | Hurikán | Salvadorská vláda | Juneteenth | Výkyvy | ČEZ | Payments | CBDC | Akcie firmy | Texas | Očekávání | Korelace | Jüan | Dogecoin (DOGE) | Volatilní | Medvědí trend | Evropské centrální banky | Zavedení bitcoinu | Předpověď ceny | Podnikání společnosti | Ark | Příležitost k nákupu | Market cap | Pro investory | iShares | Crypto | Investice | Believe | DXY | Konsensus analytiků | USD/ZAR | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Nové technologie | Support | Nakamoto | Edge | Jak koupit Solana memecoiny | Posílení | PDVSA | SkyBridge | Meme kryptoměny | Formule | Indicators | Miliony dolarů | Gamestop Corporation (GME) | Prognózy | Intervence | Býčí rally | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Trendy na trhu | LSEG | Chování | Bitcoiny | Binance Coin | Býčí výhled | Topný olej | Měnový pár GBP/USD | Halving | Uvolňování měnové politiky | Agresivní trend | Obchodní seance | Investing | Impuls | EUR/USD | Rezistenční pásmo | Morgan Stanley | Javier Milei | Údaje o hrubém domácím produktu | Předseda představenstva | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena bitcoinu | Švédská Riksbank | Současná cena | Konkurenti | Akcie společnosti | ETH | Streamovací služby | Procentuální zisk | Benchmark | Opatrný optimismus | Cenné papíry | Gamestop Corporation | DeFi | RBC Capital | Měnový pár USD/JPY | Brent | Schválení ETF | Finanční podmínky | SMA | Retracementy | Technický indikátor | IDEA | Úrovně odporu | Index DOW | Import | Zasedání FOMC | Exchange | Investiční strategie | Státní dluh | Lipow Oil Associates | Kontrakty | Strach | Létající tučňák (FLYPEN) | Propad cen | Cathie Woodová | Investiční fond Pioneer | Krypto ceny dnes | Sentiment na trhu | JPY | Spotřebitelské inflace | AI | Posilování dolaru | Investovat | Německá společnost | Uber Technologies | Projekce | Ceny ETH | Peníze | Analýza akcií | Ukazatel | Historický milník | Coinmarketcap | Charles Hoskinson | Securities and Exchange Commission | Investors | Prognóza | Služby | FedWatch | Přebytek ropy | Stochastický | Palladium | Tržní hodnota | Zájem obchodníků | Change | Velryby | Federální rezervní systém (FED) | Významný milník | Revolvingový úvěr | Cenový skok | Kontrakty na ropu | DOGE | Pozornost investorů | Burzy | Kapitál | Jak koupit Solana | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Investování do kryptoměn | Bond | Broker | Proražení | Státní ropná společnost | XRP (XRP) | USD | Export | Banka Goldman Sachs | Růst společnosti | NFLX | Technická analýza | Výkon | Toncoin (TON) | Plány | Budoucí výsledky | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Aktuální informace | Joey Bonk | Energetické zdroje | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Výsledky za první čtvrtletí | Trh s ropou | Zájem institucí | Total | Regulace | Ceny BTC | Vývoj ceny akcií | Těžba bitcoinů | Pozitivní signál | Předpovědi analytiků | Kabinet | Split | AAPL | Celkový objem obchodů | Ekonomiky | Celosvětová spotřeba | Energy Information Administration | Tržní trendy | Pověst | Největší společnosti | Tiff Macklem | Odkupy akcií | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Partner společnosti | Sýrie | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | SIX | Nikkei | Mizuho Securities | Energie | Riot Platforms | Konvergence | Komoditní | Bosera International | Tržní reakce | Výkonnost společnosti | Santiment | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Býčí sentiment | Finanční výsledky společnosti | Avalanche (AVAX) | Vybírání zisků | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Banka JPMorgan | Elon Musk | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Investoři | BitMEX | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Dolar roste | Rozdělení akcií | AMD | Média | Bitcoin ETF | Grayscale | Venezuela | Jádrový index | Zisk | Zlepšení sentimentu | Bias | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Peso | Arthur Hayes | Commonwealth Bank | Finanční instituce | Bank of England | Gary Gensler | Cena Etherea | Prezident | Co bude dál? | Boom | Hold | Historický vrchol | Funkční období | Nárůst poptávky | Skupina OPEC+ | Kryptoinvestiční | Ekonomie | Předsudky | Cena mědi | Akcie společnosti Tesla | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Monex USA | Americké prezidentské volby | Vliv na ceny | Investiční | Průzkum | Analytička společnosti | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Netflix (NFLX) | Invesco | Ekonomická situace | Easing | Ceny Bitcoinu | Uber | Tržní podíl | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Formule 1 | Meme coiny | Rizika při obchodování | Prodej | Spike | Zpráva | Stabilní příjmy | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Apple | Nové příležitosti | Tržní kapitalizace | S&P | iPhone | Rok 2024 | RIOT | Prezident Javier Milei | Obchodování | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Zasedání Fedu | Pokles bitcoinu | RISE | Cenový boom | Narušení dodávek | Trhy s kryptoměnami | Kryptoaktivum | Meta | S&P Global | Akcie Netflixu | Nabídka | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Olej | Management | Důvěra investorů | Rallye | TSMC | Budoucnost | Dobré výsledky | Centrální banky | Digitální ekonomiky | Alert | Předpověď | Zprávy | BTC ETF | Coinglass | Oanda | Nadšení | Dolary | BREAKING | Tokeny | Dopady na trhy | Investiční banka | Vývoj ceny bitcoinu | PLTR | Investiční zlato | 21Shares | Ceny ropy | Nárůst tržeb | Míra | CME FedWatch Tool | ETF na bitcoiny | Data společnosti | Udržitelnost | Silný růst | Celkový trend | Bitcoin halving | Reliance | Vyhlídky | Firmy | CZ | Nerozhodnost | Výhled hospodaření | Bitcoin | Medvědí divergence | Příjmy z prodeje ropy | MAGA | Velké transakce | Výsledky | Adam Button | Argentinský prezident | West Texas Intermediate | Analýza trhů | Tapering | Špatné výsledky | Spoluředitel | Clearing | Doge With Hat (DOGEHAT) | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Britský finanční regulátor | Futures | Sázka | Současný trend | Digitální měny | Bank of America | Spotové ceny | TIM | Kurz dolaru | Splácení dluhů | Silný dolar | Financial Markets | Australský dolar | Instrument | Tether (USDT) | Retracement | Financial | Hong Kong Exchanges | Raketový útok | Koruna | Rystad Energy | HKEX | Technické ukazatele | Terminál | Výrazný pokles | Akciové tituly | Tržní ceny | Podpora | Finanční výsledky | OPEC+ | Ekonomické události | Cena akcií společnosti | Šéf Tesly | Objem | Propad | Makro prostředí | For Traders | Asociace | Ředitel ČEZ | Očekávání investorů | Trigger | Výkonnost | Federální rezervní systém | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Burzovně obchodované fondy | Noví investoři | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Provozní zisk před odpisy | Investice do kryptoměn | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Poptávka po pohonných hmotách | Mar-a-Lago | Stablecoiny | Regulátor | SHIB | OpenAI | Dlouhodobý výhled | Společnost Grayscale | Digitální zlato | Analytici Citi | AMC | Energie ze sopky | Ukazatel inflace | Dapper Duck (DAPDUCK) | Obchodování s akciemi | Offshore | Studie | Truth Social | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obnovitelné zdroje energie | Úrovně likvidity | Obchody | Deficit | Graf | Index S&P 500 | Významné zisky | Zbrojovka | Reakce trhu | CFDs | MicroStrategy Michael Saylor | Plyn | FLYPEN | Současná situace | Přijetí | Evropa | Změny na trhu | OPEC | Short | ATH | Ropná společnost | Jednání FOMC | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Egypt | Vizualizace | Medián | Kontext | Cenný papír | Earnings | Inflace v eurozóně | Trump | Devalvace | Index volatility | FactSet | Brands | Dlouhodobé strategie | ForexLive | Technické analýzy | High | Rostoucí trend | Michael Saylor | Rystad | Obchodování s ropou | Provozní výnosy | Stříbro | Pozornost trhu | Klíčové události | Instituce | COPPER | Financial Conduct Authority (FCA) | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | COIN | Guvernér BOJ | G10 | Růstový potenciál | Hong Kong Exchanges and Clearing Limited | Obnovitelné zdroje | Nejistota | Pokračování rally | High risk | CleanSpark | Americké akcie | China AMC | Smart kontrakty | Halving bitcoinu | ENA | Těžby Bitcoinu | Divize | Pozitivní vliv | Drahý kov | Spot | Spready | Ministerstvo financí USA | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Americké sankce | Alokovat kapitál | Instacart | Avalanche | Růst výnosů | Trh | Komise | Aktivita na trhu | Íránský konflikt | Volby v USA | Kanadská měna | Zvýšení těžby | GME | Výrazný růst | Fed | Nejvýraznější pokles | Zakladatel | PLATINUM | Korekce | Klesající trend | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | Trendline | Pozornost | RBC | Spotřeba ropy | Investice do umělé inteligence | Nákupní příležitost | WISE | USD/NOK | Downtrend | Odveta | Sázení | Drawdown | Ceny dnes | Konkurenceschopnost | S&P 500 | USDT | Očekávání úrokové sazby | Zájem o kryptoměny | Vodafone | IronFX | JDE | Technické indikátory | Market Analyst | Posílení dolaru | Propouštění zaměstnanců | Situace | ANO | Zemní plyn | ProCent | Japonská centrální banka | Platforms | Společnost Alphabet | SNB | Microsoft | Suez | Příležitosti | Budoucí vývoj | Dopad na cenu | Cena dogecoinu | Rozložení investic | Data z USA | Létající tučňák | Společnost Tesla | Růst tržeb | Volatility | CME | Commission | Bitstamp | Defi | Íránský útok | Flat | Sell | HashKey Capital | Velký pohyb | Compound | Denní objem obchodů | Kurz dolarů | Bývalý prezident | Předpověď ceny bitcoinu | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Solana | Akcie technologických společností | Ripple | Předseda SEC | Virtuální realita | Rizikovější aktiva | Rate cut | Směřování | Společnost BlackRock | Portfólia | Trendové linie | Marathon | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Chainlink (LINK) | Japonsko | XRP | Ceny akcií Nvidie | FBTC | Invest | Centrální banka | Tesla Inc. | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Hamás | Riksbank | Životní prostředí | Analytici | Fond Fidelity | ING | Grafy | Tržní sentiment | Akumulace | Donald Trump | Alternativní kryptoměny | Čistý zisk | Twitter | Rozsáhlé investice | Směnný kurz | Kovy | Pohyb kapitálu | Největší kryptoměna | Centrum | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Platformy Robinhood | Další růst | Hormuzský průliv | Spoluzakladatel | Partnerství | Investiční fond CONSEQ | Klíčový faktor | S&P 500 a Nasdaq | Nárůst objemů | Zvýšení těžby ropy | API | Futures kontrakty | Údaje o inflaci | Cena DOGECOINu | Demand | Reuters | ETC | Spotové bitcoinové ETF | Rate Hike | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | MVRV | Energy Information Administration (EIA) | Galaxy Digital | Širší trh s kryptoměnami | Nejhorší den | Předseda | Chris Weston | Aktéři | Splácení dluhu | City Index | Riziko | Zájmové skupiny | Růst ceny | Analytika | Růstový impuls | Období volatility | Tištění peněz | Traders | Makro | Performance | Pozornost obchodníků | Daniel Beneš | Consensys | Prime | Trumpův projev | Americký dolar | Gasoline | Investiční zlato a stříbro | Investice zlato | Kryptoměnové produkty | Open | Předpověď ceny etherea | Prezidentské volby v USA | Koupit Solana | DOT | Analýza trhu | Expirace | Nerovnováha | Příprava | Čínské měny | Pohyby na trhu | Krypto | Aktuální cena | TSLA | Hong Kong Exchanges and Clearing | Podnikatelská aktivita | Invaze | Silný růstový potenciál | Viceprezident | Cena | Odpor | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Gemini | Cointelegraph | WisdomTree | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Economic | Izrael | Ceny akcií | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Společnost WisdomTree | Federal Reserve | Dolar | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Standard Chartered | Půlení bitcoinu | Agentura Bloomberg | Pokles | Těžaři | Vyšší ceny | IG | Gaurav Sharma | Nvidia | Next | Taiwan Semiconductor | Tamas Varga | Solární panely | Druhá největší kryptoměna | Závazek | Komodita | Hedge | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | DIP | Zvýšení produkce | Federal Reserve Bank | DoorDash | NVDA | Důvěryhodnost | Americký trh | Obchodník | Výkyvy cen | PVM | Negativní dopad | Google | Dluhopisy | Bitcoin a další kryptoměny | Bitcoin Cash (BCH) | Fortune | Evropská centrální banka | Index cen | Nejnovější zprávy | Salvador | Piper Sandler | Stabilita | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Close | Vývoj inflace | Coinbase | Brokerské společnosti | Zásoby ropy v USA | Institucionální investoři | Momentum | Skupina OPEC | Fond | Čína | Růst zisků | Zisky | Pokles akcií Netflixu | Konsensus | Trader | FCA | Ekonomické údaje | Obchod s ropou | Link | COST | Bitcoin Cash | Miliardy eur | Robert Kiyosaki | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Prodej ropy | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Bukele | Obchodníci | Pullback | Zvýšení ceny | Federální rezervy | Conseq | Tamás Varga | Cup and handle | Hongkongský index Hang Seng | Bull | Růst cen | Drahé kovy | Vyšší sazby | Ředitelka | Indikátor | Cenový pohyb | RSI | Forward | Vysoké inflace | Akcie Apple | Rheinmetall | Asset management | Investice peněz | Americké akciové trhy | Společnosti Netflix | Financování | Řídit svá rizika | Altcoin | Zasedání RBA | Technologický gigant | Etherea | Omezení dodávek | GMT | Historické maximum | Rezervy | Dynamika trhu | Financial Conduct Authority | Oslabení japonského jenu | El Salvador | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Meme mince | Poptávka | Růstové tendence | Line | Guvernér | Globální trhy | Capital | ICE | Očekávání trhu | Účastníci trhu | Cenový graf | BOJ Kazuo Ueda | DNO | Distillate inventories | Obchodovat | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Přijetí bitcoinu | Oil inventories | JPMorgan Chase | Pokles akcií | Hospodářský růst | Odhodlání | HAS | Technologický Nasdaq | WTI | Palantir Technologies | Resistance | Generální ředitel ČEZ | Bod | Miliardy korun | Podmínky na trhu | Medvědi | Fear and Greed Index | Kryptotrh | Protocol | Směřování ceny | Co bude | Reserve Bank of Australia | Zveřejnění zpráv | Aliance | Uchovatel hodnoty | Tweet | Zájem o akcie | Fear and Greed | OCI | Ziskovost | Payrolls | Podnikání | Ekonomické systémy | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Inflace | Problémy | Kiyosaki | ABC | Marže | ROCE | SpaceX | Zlato a stříbro | Technology | HDP | Trh kryptoměn | Netflix | TRUTH social | BOOST | COMEX | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Firma | Ekosystém | Vzrušení | Fed funds | Signály | Devizový trh | Načasování | Volatilita ropy | Ropa | Ether | RBC Capital Markets | Diverzifikovat | Litecoin | Společnost JPMorgan | Debata | Kalendář ekonomických událostí | Deutsche Bank | Kurz | Market | Akcie Alphabet | BITMAIN | Používání kryptoměn | Růst akcií | Mateřská společnost | Horizon | Americká Komise pro cenné papíry | Optimismus | Rozhodování | Hliník | Oracle | Bitcoin SV | Makroekonomické faktory | USA | Nakupovat | Měď | Generativní AI | ANZ | Euro | Yield | AUD | Contract | Harvest Global | Binance | Škálování | Commodity | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Pohyby ceny | Risk | Predikce | Citigroup | ETF na bitcoin | LME | Hospodářství | Japonský Nikkei | Head and Shoulders | Nepříznivé situace | EBITDA | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Bitcoinové fondy | Největší zisk | Jádrový CPI | Intermediate | Bollingerova pásma | Palantir | EU | Objem klesá | Fáze růstu | Portfolia | Převis | Fork | Dealing | Prohlášení | Úrovně rezistence | Vývoz | Prodeje akcií | Úroveň rezistence | Index relativní síly (RSI) | Kazuo Ueda | Bank of Canada | Fondy obchodované na burze (ETF) | Doge With Hat | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | SEC | Situace na Blízkém východě | Aktuální situace | Miliardy | Spekulace | Růstový trend | Silný support | Fosilní paliva | Japonský Nikkei 225 | Výzva | Polkadot (DOT) | Změna politiky | Balance | Transparentní | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Investoři a obchodníci | Hospodářské vyhlídky | Makléřské firmy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Politická nejistota | Securities and Exchange Commission (SEC) | Japonský jen | Nákupní tlak | Úspěchy | Úrokové sazby | Další kryptoměny | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | Silná poptávka | Advance | Zisk ČEZ | OSN | Komunita | Výrazný pohyb | Blockchain | Pozitivní výsledky | Makroekonomické prostředí | Sterling | Předpovědi | Prodeje ropy | Ripple Labs | Mince | MATIC | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Americké volby | Trend | Investiční poradce | Kupci | Bohatý táta, chudý táta | Míra inflace | Platforma | Manufacturing | CNN | ChainLink | Oslabení | BlackRock | Vzestup ceny | Oblasti umělé inteligence | BTC | Session | Indexy | Altcoiny | Citi | Odborníci | Oživení poptávky | Mizuho | Transparentnost | Japonská měna | Úspěch bitcoinu | Gold | Průmysl | Pozitivní trendy | Bolest | Harvest Global Investments | Put | Tempo růstu | Odkup akcií | Bankovnictví | Banky | Divergence | Shiba Inu | Commonwealth Bank of Australia | ETF | Akciové trhy | Varování | Guidance | Burza HKEX | Metalpha | Obchodní aktivity | Spojení | Cykly | Long | Rally | Pandemie | Nálady na trhu | Michaël van de Poppe | Dlouhodobý úspěch | Aktiva | Klid | Kryptoguru | Prodejní tlak | Cenový strop | Ministerstvo financí | Výprodej | Očekávaný vývoj | Politické události | Business | Podíl na trhu | Bariéra | Indikátory | Dna | 19b-4 | Pokles cen | Překvapení trhu | Obchodování s komoditami | Investments | Akcie Nvidia | Začít obchodovat | TRUTH | Finanční regulátor | FedWatch Tool | Umělá inteligence | Inovace | Konsolidace | Investice do stříbra | Obchodní rozhodnutí | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Spekulanti | Ministryně financí | Nárůst ceny bitcoinu | Kanadský statistický úřad | Vývoj na finančních trzích | | Japonské úřady | Pochybnosti | Zákonné platidlo | Stratég | Majetek | TRON (TRX) | Zotavení | Sentiment | Order | Breaking | Index amerického dolaru | Berenberg | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Konkurence | IBIT | CoinShares | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Kulaté dno | Čínský jüan | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Baterie | Pravidla hry | GDP | Úrovně supportu | Joey Bonk (JOEBONK) | Satoshi Nakamoto | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Objemy obchodů | Indexy S&P | Jerome Powell | Nálada | Zveřejnění hospodářských výsledků | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Vliv na trh | Intel | SEC Gary Gensler | Mike Novogratz | Krátkodobý vývoj | Ekonomika | Pohyb ceny | Historická maxima | CBS | Volný peněžní tok | Capital Management | WELL | Sankce | Uvolnění likvidity | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Členové OPEC | USD/CNY | GBTC | Americké ministerstvo | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Kulaté číslo | Akciový trh | Kótování | Vysoké ceny | Economist | Hry | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Bloomberg Intelligence | Polkadot | Technical analysis | Finanční trhy | Burza dnes | Data o inflaci | Průmyslový index Dow Jones | Trading | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Bílý dům | Apple Inc. | USD za barel | Nikkei 225 | Iniciativa | Obavy investorů | New York | Retail Investor | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Cena dolaru | Spotové ETF | ETH/USD | Zpětný odkup akcií | Světový trh s ropou | Salmán | CoinGecko | G20 | Currencies | Pokles poptávky | Těžby bitcoinů | NFT | DIESEL | Pohyb Bitcoinu | Šance | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Základní úrokové sazby | Trhy | Dolarový index | Globální trh | Poradci | Sazby | FOMC | Generální ředitel | Cíle | Provozní náklady | MarketWatch | První ETF | Zvyšování úrokových sazeb | Čas na nákup | Likvidita | RBA | Teherán | Transakce | Diamanty | Volatility trhu | Hodinový graf | Měny | Výsledky Nvidia | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Snížení úrokových sazeb | ETF Eric Balchunas | Bezpečnost | Nová historická maxima | Peněžní tok | Milei | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pozitivní výhled | BTC/USD | Investor | Železná ruda | TradingView | Zásoby benzinu | Hodnota bitcoinu | Širší trh | Snap | Bullish | Snižování nákladů | JPMorgan | Oscilátor | Půlení | USD/JPY | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Optimismus na trhu | Klíčová rezistence | Tightening | Wise | Prodeje | Rychlost | Nákupní signál | Milník | Datové centrum | EIA | Mt. Gox | Platformy | Měnové trhy | Politické změny | Miliardy USD | Poradce | ADA | Obchodní den | Robotaxi | Býčí scénář | Makroekonomické události | Investiční diamanty | Signál | Digitální měna | Írán | Výkonnost společností | ANZ Research | Short squeeze | Joe Biden | Ropy | Historie | Správce aktiv | Sociální média | Možnost dalšího růstu | Společnost | Likvidní | Kryptoměnový systém | Sázky | Futures na americké akcie | Mezinárodní obchod | American Petroleum Institute | Ocenění akcií | Disclaimer | Obchodované fondy | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Klíčové faktory | Patová situace | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | Cena akcií | Pepperstone | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Volatilita | Chytré kontrakty | Decline | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | Monex | Short Term | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Organizace | Nárůst objemu obchodů | Očekávaný zisk | Gap | Services | Leverage | Inflační data | Regulační rámec | Růst | London metal exchange | Poptávka po ropě | Příjmy | Ark Invest | Risk-off | Propad ceny | Zajištění | FIXED | Levels | Administrativa | European Central Bank | CNY | První investoři | Index | PCE index | Make America Great Again | Největší kryptoměny | Token | Bohatství | Banka | Cenová akce | Investiční fond | Jižní Korea | Společnost Instacart | Warner Music | Vítězství | Zakladatel společnosti Cardano | Centralizované burzy | Binance Coin (BNB) | Investování | Apple Inc. (AAPL) | Ark 21Shares Bitcoin | Supporty | X (dříve Twitter) | Zisk na akcii | Bitcoinové velryby | Index spotřebitelských cen | Vlády | Akcie | Prohlášení Fedu | Vývoj inflace v USA | Finbold | Amsterdam | Investice do umělé inteligence (AI) | FxPro | Norská koruna | Citlivost trhu | CryptoGlobe | IntoTheBlock | OFAC | GameStop | Cílová cena | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Kryptoměnový trh | Macromicro | Velké ztráty | Trh ETF | Británie | Překážky | Shiba Inu (SHIB) | Nižší úrokové sazby | Heating Oil | Trezor | Nerealistická očekávání | Odvětví ETF | ECI | Devalvace čínské měny | Výhody | Trhy s komoditami | Očekávaný růst | Uvolnění zákazů | Prezidentský kandidát | TRON | GM | Světová kryptoměna | Možný scénář | Vanda Insights | Určení směru trendu | Průlom | Shiba | Odvětví | Nárůst ceny | AMBcrypto | Aktuální výhled | Zájem zahraničních investorů | Bob Yawger | Uhlíkové neutrality | Dollar Index | Futures na zlato | Tether | CAD | Významný dopad | Zvýšený zájem | Consumer Confidence | Tvůrce bitcoinu | Velké pohyby | Analytička | Čistý zisk ČEZ | Mark Cuban | John Williams | Ethereum ETF | Kryptoměnová síť | Obrovské investice | Ministr financí | Umělé inteligence (AI) | Úrovní podpory | Supply | Aramco | Výrazný přebytek | Zavedení digitální měny | Pesimismus | Americké centrální banky | BNB (BNB) | Reporting | Communication | Bloomberg | Rozmanitost produktů | PCE data | Treasury Yields | Moving Average | Near term | Současný stav | BNB | Tržní dynamika | Toncoin | ETC Group | Obavy z Číny | Umění | Andrew Lipow | DOGE/USD | Největší světová kryptoměna | Vypuknutí pandemie | Obchodní války | Střednědobý výhled | Nvidia Corp | Volumes | City | Snižování sazeb | ONE | Biden | Zdroje energie | China Asset Management Co (China AMC) | Pohyb měnových párů | Hospodaření | Eskalace | U.S. Treasury | Výrobce munice | Zájem investorů o ETF | Chaikin | Overbought | Americké měny | Přehled | KI | Tesla Inc. (TSLA) | Zvýšení úrokových sazeb | Investoři do bitcoinu | Index CPI | Zlepšení | Lark Davis | Producer Price Index | Výsledky Goldman Sachs | Průmyslové kovy | Nárůst volatility | Memecoiny | Denní objem | ETF pro Ethereum | Cenové výkyvy | Geopolitické faktory | Korekce trhu | Chance | Dot-com | Michaël van de Poppe | Trendová linie | Německo | Elektromobily | Bankovní gigant | Významné úrovně | Smart money | Významný krok | Kontrakt | Vice | Super Micro Computer | Taper | Visa | Obnovitelné energie | American Petroleum Institute (API) | John Doyle | Značný zájem | Justin Sun | Překoupené zóny | Pohyb akcií | Ark 21Shares | Tesla | Letiště | Korporace | Platební prostředek | Extension | U.S. Dollar index | SPOT | opPORTUnity | Emerging markets | Hongkongská burza | Market sentiment | Provozní zisk | Celková nabídka | Kryptoměny aktuálně | Inflační očekávání | Sol | Investiční produkty | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Oficiální údaje | Cena BTC | Emise | Konzultant | Prime Rate | Závislost | DOGEHAT | Sazby beze změny | Rates | WHO | Akcie společnosti Oracle | Spekulativní obchody | Due diligence | CoinDesk | Bitso | Akciové indexy v Asii | Aktivita velryb | News | Býčí trend | Pokračující růst | Úrovně podpory | Body | Eric Balchunas | New York Times | Cardano | Dlouhodobý růst | Worldcoin | AVAX | Rekt Capital | Struktura trhu | Ocenění | Hike | Dominance bitcoinu | Umělá inteligence (AI) | Rezistence | Objem trhu s kryptoměnami | Pozice | Toronto | Aktivum | NASDAQ 100 | Zdroj příjmů | Dividendy | Burza | Další pokles | BCH | Factoring | Kryptoanalytik | Obchodní omezení | Target | Jihoafrický rand | Miliardy dolarů | Historické trendy | West Texas Intermediate (WTI) | Low | Vítězství Donalda Trumpa | IPO | Investiční poradci | Market conditions | Zajištění proti inflaci | Vymáhání práva | Bitmain | TRX | Makroprostředí | Cílové ceny | Měnový pár | S-1 | Zlepšení výkonnosti | USD za tunu | EMA | Opatření | Gasoline inventories | USD Coin | Medvědí rally | Novinky | Solana memecoiny | CryptoQuant | Platba | Očekávání inflace | Balance sheet | Focus | TRAction | Názory analytiků | Prezident společnosti | Úřady | Rychlý nárůst | Dow Jones | Měna | Historický kontext | Nasdaq | Obchod s akciemi | Riot | Příjmy z poplatků | Geopolitická situace | Hong Kong | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Růst poptávky | Pokles nákladů | Digital Markets | Hang Seng | Currency | Banka Citi | Čínské vlády | Investment | Analýza ceny | Finanční výhled | Warner Music Group | GOOGL | XAU/XAG | Práce | Bitcoin Trust | Hard fork | Likvidity na trhu | Spojené státy | Potenciál dlouhodobého růstu | Možné scénáře | Hawkish | Vývoj na trhu | Vzestup bitcoinu | Bitcoin jako zákonné platidlo | Akcie společnosti GameStop | Kryptoměny | China Asset Management | Futures na stříbro | Historické údaje | Inflace v Kanadě | Splacení dluhu | Správce digitálních aktiv | Retail | Schválení SEC | Situace na trhu | Úvěr | Finanční ředitelka | Úspěch | Ekonomové | Hlavní akciové indexy | Volby | Statistický úřad | Miliardář | Kov | Ceny futures kontraktů | Stablecoin | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Accumulate | Prezident Bukele | Overnight | Ceny mědi | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Anthony Scaramucci | Vyšetřování | AUD/USD | dApps | Poptávka po ETF | Politici | Formace Head and Shoulders | Evropské země | Zlato | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | Ztráty dolaru | Platidlo | Naréndra Módí | Měnové podmínky | Investiční aktivum | BSV | Shiba inu (SHIB) | Produkce ropy | Wall Street | Currency market | Ukazatele | Nonfarm Payrolls | OTC | Úroveň supportu | Cena SOLANY | Solidní výsledky | Nové údaje | Objednávky | Návrh dividendy | Vývoj ceny | Analytik | Kobalt | Dobrý obchod | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | Holding | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Crypto.com | Analýza | Společnost Palantir | Tron (TRX)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Investiční balík
Investiční banka
Investiční banka ANZ
Investiční banka Goldman Sachs
Investiční bankéř
Investiční bankovnictví
Investiční banky
Investiční bublina
Investiční byt
Investiční byty

Následující klíčová slova

Investiční certifikát
Investiční certifikáty
Investiční cíl
Investiční cíle
Investiční cíle zákazníka
Investiční crowdfunging
Investiční cyklus
Investiční činnost
Investiční činnosti
Investiční články
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex
Potvrďte prosím... Zavřít