Úterý 16. srpen 2022 03:26
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Kontrakty

C:\fakepath\us dolar.jpg

Dolar po zprávě o červencovém poklesu míry inflace v USA oslabuje

10.08.2022 Americký dolar po zprávě o červencovém poklesu míry inflace ve Spojených státech dnes výrazně oslabuje. Statistika totiž podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) bude zvyšovat úrokové sazby méně razantně, než se původně předpokládalo. Euro si vůči dolaru kolem 16:00 SELČ připisovalo zhruba procento a pohybovalo se nad 1,0300 EUR/USD.
img

Rozbřesk: Evropa soutěží s Asií o americký plyn (a zatím vyhrává), cena elektřiny láme nové rekordy

09.08.2022 Situace na trhu s energiemi se za poslední asi měsíc všechno jen ne uklidnila. Cena ropy, která za běžné situace přitahuje z energetických komodit nejvíce pozornosti, klesla pod 100 USD/barel a zlevňují i benzín s naftou. Jak všichni víme, hlavní problém nyní ale leží jinde.
img

Evropa soutěží s Asií o americký plyn

09.08.2022 Situace na trhu s energiemi se za poslední asi měsíc všechno jen ne uklidnila. Cena ropy, která za běžné situace přitahuje z energetických komodit nejvíce pozornosti, klesla pod 100 USD/barel a zlevňují i benzín s naftou. Jak všichni víme, hlavní problém nyní ale leží jinde. Tok ruského plynu do Evropy sice není nulový, ale v souladu s očekáváním nás i ostatních je značně omezen. Skrze Nordstream I. je aktuálně zhruba na pětině běžného objemu, který proudil v minulých letech.
C:\fakepath\trader-08082022-31-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou, drží se ale blízko několika měsíčních minim

08.08.2022 Ceny ropy po počátečním poklesu rostou, drží se však blízko nejnižší hodnoty za několik měsíců. Náladu na trhu ovlivňují obavy o poptávku kvůli slabším ekonomickým výhledům. Na druhé straně se ale trhy obávají i o dodávky. V poslední dnech se také objevily pozitivní ekonomické údaje z Číny a USA.
C:\fakepath\broker-forex-07082022.jpg

Novodobá rizika investování, aneb „šmejdi“ na kapitálovém trhu

08.08.2022 Broker (makléřská společnost) je zprostředkovatel mezi investorem a finančním trhem. A s výběrem brokera hledáte dlouhodobého partnera, který vám má poskytnout dobré obchodní podmínky (nízké poplatky, férové swapy), kvalitní obchodní platformu, skrze kterou budete obchodovat, a mělo by mu také jít o vaše dlouhodobé dobro. Bohužel tak tomu ale vždy není a na trhu existuje velké množství neseriózních a někdy dokonce i podvodných brokerských společností a různých pochybných investičních platforem.
img

Počet smart kontraktů nasazených na Cardano poprvé překročil 3 000 

04.08.2022 Počet inteligentních smluv nasazených v síti Cardano ($ADA) poprvé v historii kryptoměny dosáhl nového milníku nad hranicí 3 000.
C:\fakepath\PT-ekonomicka-krize-04082022.jpg

Jak limitovat své ztráty při ekonomické krizi?

04.08.2022 Slavné přísloví říká, že po bitvě je každý generál. To platí i u investování a v době ekonomické krize dvojnásob. Pravděpodobně každý investor si někdy zpytoval svědomí, že danou akcii neprodal včas a nevyhnul se tak velkým ztrátám. S odstupem času je jednoduché říci, jak se měl investor zachovat, aby za krize výrazně neprodělal. Načasovat trh je však velmi náročné. Podívejme se tak na několik strategií, které mohou limitovat výši investorovy ztráty či dokonce vést k potenciálnímu zisku během ekonomické krize.
img

Rozbřesk: Dovozy ruské nafty do Evropy vzrostly, šéfka americké Sněmovny na Tchajwanu

03.08.2022 Jak se dnes a denně přesvědčujeme, zbavit se závislosti na ruských komoditách není úkol z nejsnadnějších a rozhodně pak nelze podobnou změnu realizovat během pár měsíců. V případě zemního plynu je to - vzhledem k tomu, že se jedná právě o plyn - obzvlášť těžké. Ani v případě komodit, které se v čase a prostoru přesouvají o poznání snadněji, to není lehké. Příkladem budiž červencový růst dovozů nafty z Ruska.
img

Dovozy ruské nafty do Evropy v červenci vzrostly

03.08.2022 Jak se dnes a denně přesvědčujeme, zbavit se závislosti na ruských komoditách není úkol z nejsnadnějších a rozhodně pak nelze podobnou změnu realizovat během pár měsíců. V případě zemního plynu je to - vzhledem k tomu, že se jedná právě o plyn - obzvlášť těžké. Ani v případě komodit, které se v čase a prostoru přesouvají o poznání snadněji, to není lehké.
img

Jak limitovat své ztráty při ekonomické krizi?

01.08.2022 Slavné přísloví říká, že po bitvě je každý generál. To platí i u investování a v době ekonomické krize dvojnásob. Pravděpodobně každý investor si někdy zpytoval svědomí, že danou akcii neprodal včas a nevyhnul se tak velkým ztrátám. S odstupem času je jednoduché říci, jak se měl investor zachovat, aby za krize výrazně neprodělal. Načasovat trh je však velmi náročné. Podívejme se tak na několik strategií, které mohou limitovat výši investorovy ztráty či dokonce vést k potenciálnímu zisku během ekonomické krize.
img

Kryptoměny se snaží o obnovu

27.07.2022 Bitcoinu se podařilo zastavit propad pod 20 700 USD, kryptoměny se nyní vrací k růstu díky zlepšenému sentimentu na akciových trzích.
img

Akciové trhy rozšiřují zisky

22.07.2022 Americké akciové futures slabě rostou uprostřed neklidného obchodování, protože investoři analyzují řadu významných zisků za druhé čtvrtletí a hledají vodítka o dopadu vysoké inflace na firmy.
img

Zmrzne Evropa?

18.07.2022 Evropa aktuálně čelí jedné z nejhorších energetických krizí v historii. Faktorů, kterých vedlo k této situaci je mnoho, avšak jeden je zřejmý. Rusko v odvetě za sankce uvalené po útoku na Ukrajinu již přerušilo dodávky plynu některým členským státům EU a postupně omezuje dodávky plynu do dalších zemí. Po dlouhá léta byl plyn preferovaným zdrojem energie, což se přisuzuje jeho nízké ceně. Nelze vyloučit různé akce ruské lobby, která učinila Evropu závislou na ruském plynu. Z toho důvodu se všichni obávají, že během zimní sezóny mohou zmrznout.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-11072022.jpg

Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?

11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
img

The sky is the limit aneb evropský trh s elektřinou šílí

07.07.2022 Cena mědi, která se pro své široké použití tradičně považuje za indikátor hospodářského cyklu, se dostala nejníže od konce roku 2020 (tříměsíční LME kontrakt je pod 8000 USD/t). Obdobné platí i pro ropu, jejíž cena se včera propadla k 100 USD za barel, tedy skoro o 20 procent níže než v polovině června. Pro spotřebitele zůstává nicméně stále nepříjemné to, že ceny finálních ropných produktů zůstávají z hlediska historických vztahů k ceně ropy neobvykle drahé. Co však zůstává skutečně drtivé je cenový vývoj na evropských trzích s plynem a elektřinou.
img

Rozbřesk: The sky is the limit aneb evropský trh s elektřinou šílí

07.07.2022 Komodity reflektují obavy z recese, které v posledních dnech nabírají na síle. Cena mědi, která se pro své široké použití tradičně považuje za indikátor hospodářského cyklu, se dostala nejníže od konce roku 2020 (tříměsíční LME kontrakt je pod 8000 USD/t). Obdobné platí i pro ropu, jejíž cena se včera propadla k 100 USD za barel, tedy skoro o 20 procent níže než v polovině června. Pro spotřebitele zůstává nicméně stále nepříjemné to, že ceny finálních ropných produktů zůstávají z hlediska historických vztahů k ceně ropy neobvykle drahé.
img

Česko by mělo předsednictví EU využít zejména k nakročení zpět k energetické racionalitě, tedy ke zlevnění energií bez zadlužování

01.07.2022 Česko by mělo své předsednictví EU, které dneškem začíná, využít k zahájení návratu k racionalitě v energetické oblasti. Premiér Fiala tedy hovoří spíše o energetické suverenitě, ale ta dosažitelná není. Důležité je začít se vracet právě k energetické racionalitě.
img

Vážení příznivci kryptoměny Cardano, poznamenejte si v kalendáři 3. července

30.06.2022 Milovníci Cardana (ADA-USD), máte se proč radovat. Vypadá to, že dlouho očekávaný hard fork Vasil je konečně blízko k dosažení. Vývojáři ze společnosti Input Output uvedli, že testování hard forku by mohlo proběhnout již v příštím týdnu. Zpráva přináší jednu z nejočekávanějších zpráv o kryptoměně ADA tento rok.
C:\fakepath\krypto-30062022.jpg

Obchodný výhľad na kryptomeny: AVAX, CAKE a VET

30.06.2022 Kryptomeny sú jedni z najvolatilnejších trhov a to platí stále. Od začiatku roku sa krypto trh otočil naruby a padá ako nikdy predtým. Indikátor RSI, rainbow chart a index strachu a chamtivosti vykazujú všetky extrémny hodnoty, ktoré tu neboli takmer nikdy videné až tak zlé. Sentiment je skrátka katastrofálny a krach veľkého crypto hedge fundu 3AC, Terra Luny a podobných veľkých projektov tento pokles len prehlbuje. Ako sa ale hovorí, kupuj keď tečie krv na ulici a preto vám v tomto výhľade ukážem potenciálne nákupné príležitosti v blízkej budúcnosti.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,27 %

30.06.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze byl Dow Jones o 0,27 % výš, S&P 500 o 0,07 % níž a NASDAQ Composite o 0,03 % níž.
C:\fakepath\trader-29062022-23-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy zvrátily počáteční růst způsobený zprávou o zásobách a klesají

29.06.2022 Ceny ropy zvrátily počáteční růst způsobený zprávou o stavu zásob a klesají. Údaje o poklesu zásob ve Spojených státech nejprve posílily obavy o dodávky na trhy, nakonec však na trhu převážily obavy o poptávku kvůli slabšímu výkonu globální ekonomiky.
img

🛢Cena ropy pokračuje v růstu

29.06.2022 Ropa rychle obnovila vzestupnou dynamiku, ačkoliv nedávno byla cena poblíž 100 USD za barel. Brent se nyní obchoduje s téměř 1,5 % ziskem na 115 USD. Brzy končící kontrakty se obchodují za 120 USD, což naznačuje napjatost trhu.
img

Rusko zbankrotuje během necelých 24 hodin, poprvé od roku 1918. Kdo ale bankrot vyhlásí?

26.06.2022 Hodina ruského bankrotu nadchází. Odbije v pondělí brzy ráno středoevropského času. Tento bankrot však bude jiný. I proto je otázkou, kdo jej vlastně oficiálně vyhlásí.
img

Rusko zbankrotuje už zítra po půlnoci, poprvé od časů Lenina roku 1918. Co se bude dít dále?

26.06.2022 Rusko se podle všeho už zítra po půlnoci ocitne v platební neschopnosti, tedy v bankrotovém stavu. Na svůj dluh vůči zahraničním věřitelům tudíž zbankrotuje vůbec poprvé od začátku roku 1918.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 14. 6. 2022

22.06.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 6 538 kontraktů a dosáhly hodnoty 44 476 kontraktů. Na dolaru jsou tak nejvyšší pozice spekulantů od března 2017.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 21. 6. 2022

22.06.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 21. 6. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 7. 2022

22.06.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 7. 202 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden kl...
img

Rusnokova bankovní rada se dnes naposled pokusí přibrzdit inflační kolotoč, který ČNB pomáhala roztáčet. Hypotéky mohou zdražit až k 10 %

22.06.2022 Fundamentálním problémem současné světové ekonomiky je to, že centrální banky v uplynulých letech vytvářením „bilionů z ničeho“ roztočily kolotoč inflace a spekulace, který teď neumí zastavit.
img

Úsporný energetický tarif neřeší podstatu problému, pouze plošně na dluh maskuje jeho příznaky. Fialova vláda musí začít řešit podstatu problému – mohla si i vytáhnout více na dividendě ČEZ

20.06.2022 Úsporný energetický tarif, který připravuje ministerstvo průmyslu a obchodu, lidem pomůže jen nepatrně. Nejběžněji přibližně v rozsahu pěti až deseti procent. Například vytápění a ohřev vody běžného rodinného domku plynem vyjde společně s platbou za napájení elektrických spotřebičů na zhruba 95 tisíc korun ročně. Pokud je zdrojem energie elektřina, a k vytápění slouží třeba přímotop, pak je třeba počítat s náklady až kolem 115 tisíc korun ročně. Tyto náklady navíc v nadcházející topné sezóně dále vzrostou.
img

Ropa: Co nás čeká po Čínou vyvolaném skoku cen?

17.06.2022 Po zatím posledním a podle všeho úspěšném pokusu Číny o zrušení koronavirových lockdownů ve velkých městech se ropa obchoduje poblíž tříměsíčního maxima, tedy kolem 120 dolarů za barel. V rámci krátkodobého výhledu však lze očekávat ještě vyšší ceny. Nabídku omezují sankce, neschopnost kartelu OPEC zvýšit produkci i skutečnost, že se ropní giganti do nových projektů příliš nehrnou. Trh se však nakonec ustálí, protože vyšší ceny tlačí poptávku níž a zároveň olej do ohně přilévá recese, která se rozmáhá po celém světě a možná i ve Spojených státech.
img

Plyn je v EU od pondělí dražší o 70 %, Rusko hrozí odstávkou plynovodu

16.06.2022 Cena plynu pro evropský trh se od pondělí zvýšila zhruba o 70 procent, surovina se nyní prodává za více než 140 eur za megawatthodinu (MWh). Cena se začala zvyšovat po zprávě, že přetrvávající problémy s opravou zařízení pro kompresorové stanice by mohly vést k tomu, že Rusko zcela zastaví plynovod Nord Stream 1. Ten je přitom hlavní trasou pro přepravu ruského plynu do EU. Podle agentury RIA Novosti to dnes řekl ruský velvyslanec při Evropské unii Vladimir Čižov.
img

Hlavním sponzorem Ruska během jeho války na Ukrajině je Evropská unie, spočetl finský institut. EU platí Rusku během války 14 miliard korun denně za fosilní paliva, i když třeba Francie mohla příslušné dodávky „utnout“

13.06.2022 Rusko za svůj export fosilních paliv utržilo během prvních sto dnů války na Ukrajině celkem 93 miliard eur. To odpovídá zhruba 2300 miliardám korun. Částku uvádí studie finského Centra pro výzkum energie a čistého ovzduší, kterou tento institut zveřejnil dnes. Cituje z ní například agentura AFP.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-07062022.jpg

Dva instrumenty jako stvořené pro efektivní hedging

07.06.2022 Aktuální vývoj na trzích, ovlivněný vysokou inflací a válkou na Ukrajině, trhům moc nepřeje. Nervozita na trzích podle indexu VIX bude nadále stoupat a akciové indexy jako SP500 se momentálně vydávají přesně opačným směrem. Věděli jste ale, že právě tyto 2 zmíněné ukazatele lze nyní v Purple Trading obchodovat a získat tak poměrně efektivní hedgovací nástroj?
img

Rozšiřujeme nabídku futures instrumentů o index S&P 500 a pomerančový džus

06.06.2022 V Purple Trading rozšiřujeme nabídku CFD futures symbolů o další. Jsou jimi notoricky známý index S&P 500, který nyní můžete přímo obchodovat, či futures kontrakty na mražený koncentrát pomerančového džusu.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - Souvislost mezi inflací a měnami

02.06.2022 Vrtá vám hlavou souvislost mezi inflací a měnami? Nejste jediní. Dokonce i zkušení obchodníci by si přáli, aby o těchto makroekonomických informacích věděli dříve, než uskutečnili některé obchody, které nedopadly podle očekávání, takže je rozumné se o nich dozvědět co nejdříve.
img

XAU/USD: Vlastnosti a doporučení

02.06.2022 Pár XAU/USD odráží hodnotu trojské unce zlata v amerických dolarech. U některých brokerů je označení ceny zlata vyjádřeno jako GOLD (místo XAU/USD). Jedna trojská unce se rovná 31,1034768 gramům (často zaokrouhleno na 31,1035 gramů).
img

Denní makro postřehy: Hrozba cen energií 01/06/2022

01.06.2022 HROZBA: Ropa Brent se vrátila nad 115 USD za barel, OPEC+ bude udržovat omezené dodávky, ruské sankce se rozšířily a obavy z růstu v Číně se zmírnily. Futures kontrakty jsou výrazným příkladem inverzní situace, tzv. backwardation. Mezitím rostou obavy z prudkého nárůstu cen benzinu v USA směrem k 6 dolarům za galon v důsledku chronicky nízkých rafinérských kapacit a zásob v USA v době, kdy začíná letní „řidičská sezóna“. To představuje hrozbu pro rychlý pokles inflace, odolnost téměř rekordních ziskových marží podniků, ale také pozitivum pro energetické akcie (XLE).
img

Rally na akciovém trhu zpomaluje, protože Fed se chystá snižovat rozvahu

01.06.2022 Akciový trh v Evropě a akciové futures v USA uprostřed debat o rozsahu zpřísňování měnové politiky Fedu, nutného pro boj s inflací, hledaly směr.
img

Ropa stoupá a trh zůstává nadále napjatý 

27.05.2022 V pátek ráno rostla v Asii ropa a udržela se na dvouměsíčním maximu. Ropa Brent je na dobré cestě k největšímu týdennímu skoku za jeden a půl měsíce, podpořenému vyhlídkou na zákaz ruské ropy ze strany Evropské unie (EU) a blížící se letní sezónou ve Spojených státech.
img

Ruskou státní firmu Rosněfť nejvíce zasáhl pokles těžby ropy v Rusku

24.05.2022 Ruská státní ropná společnost Rosněfť, kterou řídí blízký spojenec prezidenta Vladimira Putina Igor Sečin, zaznamenala od invaze ruských vojsk na Ukrajinu největší pokles produkce ve srovnání s ostatními těžaři. Na celkovém snížení těžby v zemi od invaze se Rosněfť spolu se svými dceřinými společnostmi podílela dvěma třetinami, ukazují podle agentury Bloomberg údaje ruského ministerstva energetiky. Je to zhruba dvojnásobek podílu firmy na celkové těžbě, což znamená, že Rosněfť byla zasažena neúměrně.
img

Hypotéky za 10 % i hladomor. Centrální banky v uplynulém desetiletí roztočily kolotoč inflace a spekulace, který teď nemohou zastavit

23.05.2022 Dvě zdánlivě nesouvisející zprávy z minulého týdne. Německá ministryně pro rozvoj varuje před největším světovým hladomorem od druhé světové války. A guvernér České národní banky upozorňuje, že ještě v červnu tuzemská centrální banka zřejmě zvedne svoji základní úrokovou sazbu nad úroveň šesti procent.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. května 2022

23.05.2022 Bitcoin je oslavován jako nejznámější případ využití blockchainu – úspěšným poskytováním neměnné a skutečně decentralizované účetní knihy dokazuje v průběhu posledních 13 let efektivitu této technologie. Studie fintech gigantu Deloitte k tomu přidala roky inovací zahrnující altcoiny, NFT, DeFi a další a nastínila nevyužitý potenciál ekosystému kryptoměn otevírat nové trhy pro sportovní průmysl.
img

Hypotéky v ČR mohou být až za 10 %, jak ukazuje historie. Guvernér ČNB Rusnok totiž varuje před dalším citelným růstem úroků

22.05.2022 Úrokové sazby v Česku podle všeho dále citelně porostou. Guvernér České národní banky Jiří Rusnok dnes naznačil, že centrální banka může ještě v červnu zvýšit svoji základní úrokovou sazbu ze současných 5,75 nad úroveň šesti procent, tedy nejspíše na 6,25, nebo dokonce na 6,5 procenta. Začala by se tak plnit například prognóza největší francouzské banky, BNP Paribas, která počítá s tím, že růst základní sazby se v Česku letos zastaví až na úrovni sedmi procent.
img

Hypotéku teď neberte, budou levnější. Před nadcházející stagflací lépe než nemovitosti ochrání akcie těžařů zlata, termínové kontrakty na suroviny nebo švýcarský frank a kanadský a australský dolar

22.05.2022 Lidé se teď často ptají, zda si mají na hypotéku pořídit vlastní nemovitost, v níž spatřují pojistku proti tak rapidní inflaci.
img

Brazilské cukrovary se orientují na výrobu etanolu a ruší smlouvy o vývozu cukru 

19.05.2022 Brazilské cukrovary se rozhodly zrušit některé smlouvy o vývozu cukru a přeměňují výrobu na etanol, jelikož potřebují vydělat na vysokých cenách energií, což podle lidí s přímou znalostí těchto obchodů vyvolává obavy, že bude nedostatek cukru.
img

Americký pre-market 17. 5. 2022: Americký akciový trh ožívá

17.05.2022 Futures na americké akciové indexy v úterý v obchodování prudce vzrostly, když se trh pokoušel vzpamatovat z vážných ztrát zaznamenaných v posledních několika týdnech. Futures kontrakty spojené s indexem Dow Jones Industrial Average vyskočily o 400 bodů nebo 1,2 %. Futures na S&P 500 posílily o 1,6 % a futures na Nasdaq 100 o 1,9 %.
img

Cardano zaznamenalo masivní nárůst drobných investorů

13.05.2022 Cardano se v první polovině roku 2021 projevilo jako dobrá sázka na krypto trhu. Od té doby ADA, token blockchainu, který si získal přezdívku „zabiják Etherea”, zaznamenal pokles hodnoty i zájmu. To by se však mohlo brzy změnit. Dle nejnovějších dat začíná růst zájem o Cardano.
img

Nedávná jestřábí rétorika ECB tlačí pár EUR/USD směrem k paritě

12.05.2022 Když začali v polovině jara představitelé ECB hovořit o zvyšování sazeb, měl jsem jedinou otázku – není už příliš pozdě? Euro se pohybuje mílovými kroky směrem k paritě vůči americkému dolaru, což je špatná zpráva jak pro inflaci, tak pro ekonomiku jako celek. Eurozóna je čistým dovozcem ropy a plynu a čím nižší je kotace její měny, tím je surovina dražší. Nové kolo energetické krize je dalším krokem k recesi, která se již rýsuje na obzoru.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Bankovní asociace zhoršila odhad růstu české ekonomiky pro letošní i příští rok

12.05.2022 Česká bankovní asociace (ČBA) v nové prognóze zhoršila odhad růstu české ekonomiky pro letošní rok na 1,8 procenta. V předchozí únorové prognóze počítala letos s růstem hrubého domácího produktu o 3,7 procenta. Růst ekonomiky bude podle asociace ovlivněn dopady války na Ukrajině, problémy v dodavatelských řetězcích a inflací. Ta by měla letos podle nových odhadů ČBA stoupnout na průměrných 12,4 procenta. Asociace o tom dnes informovala na on-line tiskové konferenci.
img

Důvody prudkého růstu zemního plynu v USA

11.05.2022 Zemní plyn v USA prudce vzrostl na ceně a referenční kontrakty vystoupaly na třináctileté maximum 8,74 dolarů za milion britských tepelných jednotek v době, kdy cena paliva kvůli nedostatečné poptávce obvykle na jaře klesá. Podle analytiků však ke zvýšení ceny plynu, která od března stoupla zhruba o 90 %, přispěla řada faktorů.
C:\fakepath\trader-10052022-29-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy klesají kvůli obavám o vývoj světové ekonomiky a silnému dolaru

10.05.2022 Ceny ropy dnes mírně klesají. Na trh působí obavy z hrozících sankcí Evropské unie vůči ruské ropě spolu s obavami o poptávku v souvislosti s pandemickou uzávěrou v Číně, ale také silný dolar a rostoucí riziko recese.
img

Inflace opět překvapila výraznějším růstem

10.05.2022 Spotřebitelské ceny v ČR v dubnu rostly meziměsíčně v průměru o 1,8 %, tedy obdobně rychlým tempem jako v březnu (1,7 %). Stejných hodnot dosahovala meziměsíční dynamika v obou zmíněných měsících i po sezonním očištění. Ve srovnání s tržním konsensem ve výši 0,9 % se jedná o výrazné překvapení. Stejné platí i pro naši prognózu, která byla v souladu s konsensem trhu.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Analytici: Inflace ještě stoupne k 15 pct., ČNB tak zřejmě zvýší sazby

10.05.2022 Meziroční inflace v dalších měsících dále poroste a pravděpodobně překoná i 15procentní hranici a na dvojciferných úrovních zůstane po zbytek roku. Takto dramatický růst cen přitom bude vyžadovat ještě další zvyšování úrokových sazeb Českou národní bankou (ČNB). K němu by měla rada ČNB přistoupit v červnu, tedy ještě před plánovanou částečnou personální obměnou. Vyplývá to z vyjádření ekonomů k dnešním údajům Českého statistického úřadu k dubnové inflaci. Analytici v této souvislosti upozornili, že při takto vysoké inflaci je potřeba více než kdy jindy důvěryhodná a konzistentní politika ČNB.
img

Kdo chce porazit inflaci, komu vadí drahé pohonné hmoty, ten investuje do akcií firem Orlen či MOL

09.05.2022 Slýcháme dnes často, že investování do akcií chrání před rapidní inflací, jakou právě zažíváme. Není to ale tak docela pravda. Jedna z mezinárodně nejvíce stahovaných odborných ekonomických studií posledních dvanácti měsíců, „Nejlepší strategie do inflačních časů“, vychází z amerických, britských a japonských dat za poslední takřka století. Tým autorů – zastoupeni jsou akademici i praktičtí ekonomové – v ní hledá odpověď právě na to, jak v době vysokého růstu cen investovat tak, aby výnos investice předčil tempo inflace. Bohužel, akciové investování rapidní inflaci zpravidla nepřebíjí.
img

Americké akcie uzavřely na nižší úrovni, Dow Jones klesl o 3,12 %

06.05.2022 K nejziskovějším složkám indexu Dow Jones dnes patřila společnost Chevron Corp, která ztratila 1,33 bodů (0,79 %) a uzavřela na hodnotě 166,26. Coca-Cola Co klesla o 0,52 bodů (0,80 %) a uzavřela na úrovni 64,51. Amgen Inc ztratila 1,75 bodů (0,74 %) a uzavřela na hodnotě 234,35.
C:\fakepath\trader-05052022-30-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy kvůli obavám o dodávky pokračují v růstu

05.05.2022 Ceny ropy dnes pokračují v růstu. Důvodem jsou obavy o dodávky poté, co Evropská unie představila plán nových sankcí proti Rusku, jehož součástí je i embargo na ruskou ropu. Skupina OPEC+ také opět odmítla výzvy předních konzumentů k výraznějšímu zvyšování těžby.
img

HN: Tykač nabízí státu elektřinu za cenu před válkou na Ukrajině

04.05.2022 Majitel energetické skupiny Sev.en Pavel Tykač nabízí vládě, že jí prodá levnější proud ze svých uhelných elektráren. Státu by mimo burzu prodal několik terawatthodin (TWh) elektřiny za cenu odpovídající situaci před ruskou invazí na Ukrajinu, uvádí web Hospodářských novin (HN). Návrhem se podle serveru bude zabývat porada ekonomických ministrů.
img

Maria Bartiromo nazývá Cardano „neuvěřitelným příběhem úspěchu“

03.05.2022 Maria Bartiromo, moderátorka pořadu „Mornings with Maria“ na americkém kabelovém televizním kanálu Fox Business Network (FBN), v úterý (3. května) dělala rozhovor s Charlesem Hoskinsonem, spoluzakladatelem Ethereum i Cardana, aby zjistila, jak Cardano řeší problémy reálného světa.
C:\fakepath\report-01052022-1.png

Měsíční report finančních trhů (duben 2022)

02.05.2022 V měsíci dubnu tvořil zisky především americký dolar, který se stal hlavním tahounem a iniciátorem trendových pohybů na všech měnových párech. Nejslabší měnou minulého měsíce byl novozélandský dolar, který vůči tomu americkému oslabil o 6,91 %. Ihned v jeho závěsu byl dolar australský, který vykázal pokles 5,95 %. V uvozovkách vítězem, tedy měnou, která nejlépe zvládla dolaru konkurovat, byl kanadský dolar, ovšem i ten vykázal pokles 2,83 %.
C:\fakepath\trader-29042022-23-zm.png

Komodity: Ropa zdražuje, obavy z výpadku ruských dodávek přebily strach z čínské uzávěry

29.04.2022 Ceny ropy rostou čtvrtým dnem po sobě. Obavy z výpadku ruských dodávek převážily nad strachem z uzávěr čínských měst kvůli šíření covidu-19.
img

Indonésie rozšiřuje zákaz vývozu, sójový olej roste

28.04.2022 V Chicagu se kontrakty na sójový olej dostaly na historické maximum, jelikož globální trhy s rostlinným olejem čelí rostoucím zásobovacím tlakům v důsledku indonéského zákazu vývozu surového palmového oleje.
img

Cena ropy prudce klesla

28.04.2022 Globální cena ropy během čtvrteční obchodní seance neustále klesala kvůli zprávě o týdenním nárůstu zásob ropy ve Spojených státech a obavách investorů z napjaté epidemiologické situace v Číně.
img

Futures na zlato uzavřely na dvouměsíčním minimu

28.04.2022 Červnové futures na zlato na burze COMEX klesly o 15,40 USD, resp. 0,8 %, na 1 888,70 USD za unci. Jedná se o nejnižší zavírací cenu nejaktivněji obchodovaných kontraktů od 25. února. Květnové futures na stříbro spadly o 8 centů, resp. 0,3 %, na 23,46 USD za unci.
C:\fakepath\zemni plyn4.jpg

Polsko je připraveno obejít se bez ruského plynu, případně i bez ruské ropy

27.04.2022 Polsko je připraveno obejít se bez plynu a případně také bez ropy z Ruska, uvedla dnes v polská ministryně životního prostředí Anna Moskwová. Polsko bylo na ruské "utažení kohoutků" nachystáno, zásobníky s plynem jsou plné přibližně z 80 procent. Díky dodávkám přes přípojky plynovodů z Česka a Litvy ale nemusí do zásob ani sahat; také těžba plynu v samotném Polsku běží na maximum, ujistila v rozhlasovém rozhovoru.
img

Po poklesu se ropa opět stabilizuje 

26.04.2022 V úterý se ceny ropy vyhouply po výrazném poklesu o 4 % na předchozím zasedání se ustálily, když se obavy z poptávky po palivech v Číně uklidnily, slib centrální banky, že podpoří ekonomiku zasaženou obnovenými škrty v oblasti COVID-19.
img

Ropa hloubí ztráty z důvodů obav o růst a uzavření Šanghaje

22.04.2022 Ceny ropy v pátek zhloubily ztráty způsobené vyhlídkou na zvýšení úrokových sazeb, slabší globální růst a odstávky COVID-19 v Číně, které poškozují poptávku, přestože Evropská unie zvažovala zákaz dovozu ruské ropy.
img

EU rozhodla, že nebude odebírat ruský plyn, jak chce Putin. Musela by totiž porušit své vlastní sankce

22.04.2022 Evropská unie se může bez ruského plynu ocitnout dříve, než se dosud zdálo. EU svým dnešním stanoviskem souhlasí s právní analýzou, kterou si zadala Evropská komise a která shledala kolizi mezi již zavedenými sankcemi, a požadavkem Kremlu na platbu za plyn v rublech, resp. skrze Gazprombanku.
img

Rozbřesk: Pár inflačních lekcí ze sedmdesátek

22.04.2022 Absolventi ekonomických oborů si obzvláště v těchto dnech jistě často vzpomenou na příběh z úvodních kurzů makroekonomie, který se při přednáškách používá pro ilustraci tzv. nabídkového šoku - tedy na ropné krize 70. let minulého století. Až o něco později se dozví, že tento jednoduchý pohled na věc má háčky a že ropné embargo sice sehrálo důležitou roli, ale přičítat jemu samotnému stagflaci není úplně fér. V současnosti se tak ona - z pohledu blahobytu nemilá - historická epizoda interpretuje hlavně jako důsledek selhání hospodářských politik.
img

Pár inflačních lekcí ze sedmdesátek

22.04.2022 Absolventi ekonomických oborů si obzvláště v těchto dnech jistě často vzpomenou na příběh z úvodních kurzů makroekonomie, který se při přednáškách používá pro ilustraci tzv. nabídkového šoku - tedy na ropné krize 70. let minulého století. Až o něco později se dozví, že tento jednoduchý pohled na věc má háčky a že ropné embargo sice sehrálo důležitou roli, ale přičítat jemu samotnému stagflaci není úplně fér. V současnosti se tak ona - z pohledu blahobytu nemilá - historická epizoda interpretuje hlavně jako důsledek selhání hospodářských politik.
img

Kotace zlata klesly na více než týdenní minimum

20.04.2022 Prezident saintlouiského Federálního rezervního systému James Bullard nevidí důvod, aby Fed zvyšoval úrokové sazby o více než 50 bazických bodů. Centrální banka je ale předtím zvýšila výrazněji, a tak Bullard nevylučuje případné zvýšení o 75 bazických bodů.
img

Právníci Evropské komise: EU nemůže odebírat ruský plyn, jak chce Putin, musela by porušit své vlastní sankce

17.04.2022 Evropská unie se může bez ruského plynu ocitnout dříve, než se dosud zdálo. Předběžná právní analýza, kterou si zadala Evropská komise, totiž shledala kolizi mezi již zavedenými sankcemi, a požadavkem Kremlu na platbu za plyn v rublech, resp. skrze Gazprombanku. O nálezu právní analýzy informuje agentura Bloomberg s odkazem na nejmenovaný zdroj. Podle jiného zdroje téže agentury s uvedeným nálezem souzní stanovisko právníků pracujících pro Evropskou radu.
img

EU přece jenom může být brzy bez ruského plynu, pravděpodobnost toho je nyní dosud nejvyšší. Putinův požadavek platby v rublech by ji totiž nutil obcházet sankce, zjistila Evropská komise

17.04.2022 Evropská unie se může bez ruského plynu ocitnout dříve, než se dosud zdálo. Předběžná právní analýza, kterou si zadala Evropská komise, totiž shledala kolizi mezi již zavedenými sankcemi, a požadavkem Kremlu na platbu za plyn v rublech, resp. skrze Gazprombanku. O nálezu právní analýzy dnes informuje agentura Bloomberg s odkazem na nejmenovaný zdroj. Podle jiného zdroje téže agentury s uvedeným nálezem souzní stanovisko právníků pracujících pro Evropskou radu.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Ropa zlevňuje, sice se zužuje nabídka, ale v USA nad očekávání stouply zásoby

14.04.2022 Ceny ropy den před státním svátkem klesají. Sice se zužuje nabídka, ale proti tomuto trendu působí zpráva o nad očekávání velkém nárůstu ropných zásob ve Spojených státech.
img

Vzhledem k posledním údajům o inflaci v USA zlato klesá

13.04.2022 Ve středu ráno zlato kleslo poté, co si v předchozí seanci připsalo až jedno procento, jelikož investoři zpracovávali nejnovější údaje o inflaci ve Spojených státech.
C:\fakepath\krypto-13042022.png

Aktuálne Krypto Trading Signály

13.04.2022 Posledné mesiace nie sú pre kryptomenový trh veľmi významné a potuluje sa skôr v stranovke. Odkedy Bitcoin dosiahol svoj vrchol na 69k sa trh otočil rapidne nadol a teraz sa celý trh pohybuje v konsolidácií. V tomto blogu vám ukážem 3 obchodné príležitosti na kryptomenách, ktoré by sa dali shortovať/longovať a sú tak likvidné, že sú dostupné aj ako futures kontrakty. Tieto kryptomeny sú Zilliqa, Waves a Green Metaverse Token (GMT).
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 10. 5. 2022

11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 10. 5. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 17. 5. 2022

11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 17. 5. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 4. 2022

11.04.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 911 kontraktů. Tato změna je výsledkem poklesu long pozic o 3 932 kontraktů a poklesu short pozic o 4 843 kontraktů. Růst celkových čistých pozic nastal v minulém týdnu na euru, australském dolaru a kanadském dolaru. Na britské libře, novozélandském dolaru, japonském jenu a švýcarském franku došlo k poklesu celkových čistých pozice velkých spekulantů.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 12. 4. 2022

11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 12. 4. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 24. 5. 2022

11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 24. 5. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 31. 5. 2022

11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 31. 5. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 7. 6. 2022

11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 7. 6. 2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden s...
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 29. 3. 2022

11.04.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 1 306 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 1 409 kontraktů a růstu short pozic o 103 kontraktů. Růst celkových čistých pozic nastal v minulém týdnu na euru, australském dolaru a kanadském dolaru. Na britské libře, novozélandském dolaru, japonském jenu a švýcarském franku došlo k poklesu celkových čistých pozice velkých spekulantů.
C:\fakepath\forex-10042022.jpg

Jak se stát sofistikovaným traderem

10.04.2022 V tomto příspěvku se dozvíte několik zásadních kroků, které je třeba udělat na začátku vaší cesty za profesionálním tradingem. Ať už máte ekonomické vzdělání či nikoliv, můžete se stát velmi úspěšným obchodníkem, pokud dokážete postupem času potlačit své emoce a být disciplinovaný a precizní v realizaci svých obchodních příkazů. Doufáme, že vám tento článek pomůže zkrátit jinak zdlouhavou cestu vzdělávání a nabírání zkušeností reálným obchodováním na finančních trzích.
img

Forex: Forint pod tlakem slábne

07.04.2022 Maďarský forint včera pokračoval v depreciačním trendu, který byl přiživen názorem jednoho z vládních představitelů, který avizoval, že země nebude mít problém platit za ruský plyn v rublech (přičemž jednotný postoj EU je vyrovnávat kontrakty v eurech). Na slabý forint měla dnes možnost zareagovat MNB, když mohla dnes po ránu zvednout jedno-týdenní depo sazbu (6,15 %). Maďarská centrální banka tak ale neučinila a trh evidentně zklamala, tudíž forint se ocitl pod ještě větším tlakem a pár EUR/HUF se pohybuje již nad úrovní 381.
img

Rozbřesk: Fed připravuje trhy na nemilosrdnou studenou sprchu

07.04.2022 Americký Fed prozatím jen verbálně připravuje trhy na to, že počínaje květnem mohou ze strany měnové politiky dostat nemilosrdnou studenou sprchu. Ta bude mít dva navzájem se zesilující restriktivní proudy: agresivní zvyšování úrokových sazeb a bezprecedentně rychlou redukci bilance centrální banky.
img

Forex: Orbánovi nevadí plyn v rublech

07.04.2022 Zasedání polské centrální banky přineslo další jestřábí akci v regionu, kdy oficiální sazba NBP byla zvýšena o 100 bazických bodů (na 4,5 %), přičemž tržní konsensus se pohyboval zhruba na poloviční hodnotě. NBP se nicméně v následném komentáři ke svému rozhodnutí nevyjádřila, že by např. chtěla i nadále rychle pokračovat v cyklu utahování měnové politiky. I z tohoto důvodu reagoval zlotý na rozhodnutí NBP jen krátkodobým posílením.
img

Pšenice nadále roste kvůli dalším možným sankcím proti Rusku

05.04.2022 Termínové obchody s pšenicí v Chicagu prodloužily svůj růst z nejnižší úrovně za měsíc kvůli vyhlídkám na další sankce vůči Rusku reaguje se tak na obvinění z válečných zločinů na Ukrajině.
img

Tři kryptoměny se zářnou budoucností? 

05.04.2022 Svět kryptoaktiv samozřejmě není jen o bitcoinu. Jsou i jiné projekty, které si jistě zaslouží pozornost. V rámci dnešního článku si proto představíme tři kryptoměny, které stojí za zmínku. Nebudeme ale brouzdat úplně v neznámých vodách. Respektive zůstaneme u prověřených projektů, jako je binance coin (BNB), bitcoin cash (BCH) a litecoin (LTC).
img

Ropa - na trhu se objevuje nejistota

05.04.2022 USA a EU hodlají potrestat Rusko, což vede ke zvýšení cen ropy. To je pro americkou i globální ekonomiku nerentabilní a nutí Washington k bezprecedentním opatřením – největšímu prodeji ropy ze strategických zásob. V důsledku toho vzniká začarovaný kruh, kdy po pádu kotací Brent dojde k jejich růstu.
img

Proč se na růst kryptoměny Cardano vyplatí počkat?

04.04.2022 Růst Cardana od jeho spuštění v roce 2015 provází nejistota. Ether (ETH-USD), blockchainový token Etherea, se tehdy v té době obchodoval za méně než 1 dolar za minci a v současné době má jednotkovou hodnotu 3 294 dolarů. ADA, token blockchainu Cardano (ADA-USD), má v současné době hodnotu pouhých 1,15 dolaru za jednotku po všech těch letech.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

EK: Evropské podniky by neměly přistoupit na placení ruského plynu v rublech

03.04.2022 Evropské podniky, jejichž smlouvy o dodávkách plynu s Ruskem stanovují platby v eurech či dolarech, by neměly přistoupit na ruský požadavek na platby v rublech. Uvedla to v pátek Evropská komise (EK). "Sjednané kontrakty musí být respektovány," citovala agentura Reuters mluvčího komise.
C:\fakepath\trader-01042022-28-zm.jpg

Dodávky ruského plynu do EU pokračují navzdory požadavku Kremlu platit rubly

01.04.2022 Dodávky ruského plynu do Evropské unie dnes pokračují navzdory požadavku Kremlu, aby odběratelé platili v rublech. Ruská plynárenská společnost Gazprom nicméně oznámila, že se stahuje z Německa a že ukončila svou účast v německé divizi Gazprom Germania. Podle českého ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely budou firmy z EU pokračovat v platbách za energie Rusku v té méně, ve které byly kontrakty sjednány, a jakékoliv jednostranné změny budou považovány za porušení těchto smluv.
img

Obchodníci předpovídají cenu Etherea 3 800 dolarů, ale více datových bodů naznačuje opak

01.04.2022 Je čas na korekci poté, co ETH během dvou týdnů sestoupila o 34%? Údaje o metrice a derivátech v řetězci říkají ano. Investoři si na cenovou rally většinou nestěžují, s výjimkou případů, kdy graf představuje strmá rizika poklesu. Například analýza aktuálního cenového grafu Etheru (ETH) by mohla vést k závěru, že vzestupný kanál od 15. března je příliš agresivní.
img

Dodávky plynu z Ruska do Německa plynovodem Jamal se dnes ráno takřka zastavily. Cena plynu v EU vylétla na třítýdenní maximum

01.04.2022 Dodávky plynu plynovodem Jamal, kterým surovina teče z Ruska do Německa, se dnes ráno takřka zastavily. Burzovní cena plynu v EU přitom vyskočila až na 133 eur za megawatthodinu, jako plyne z dat Bloombergu. To je nejvyšší úroveň od 11. března, tedy za poslední tři týdny. Z cenového vývoje plynu je patrný návrat citelné nervozity na trh.
C:\fakepath\trader-31032022-29-zm.jpg

Putin: Za ruský plyn se musí od pátku platit v rublech

31.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podepsal dekret, podle kterého od pátku odběratelé z takzvaných "nikoliv přátelských zemí" musí za ruský plyn platit v rublech. Zahraniční kupci mají podle dekretu peníze na rubly směňovat pomocí účtů v ruské bance. Putin rovněž prohlásil, že pokud se tyto platby neuskuteční, budou smlouvy o dodávkách plynu pozastaveny. Podle agentury DPA nicméně odborníci nepředpokládají, že by Putinův dekret měl na odběratele ruského plynu vážnější dopady.
C:\fakepath\trader-31032022-27-zm.jpg

Putin trvá na rublových platbách za ruský plyn, evropské země to odmítají

31.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podepsal dekret, podle kterého musejí zahraniční kupci od pátku platit za ruský plyn v rublech. Prohlásil rovněž, že pokud se takové platby neuskuteční, budou smlouvy o dodávkách plynu pozastaveny. Francie, Německo či Rakousko už takový postup odmítly a hovoří o politickém vydírání. Podle nich jde o porušení stávajících smluv, které počítají s platbami v eurech.
C:\fakepath\putin.png

Putin: Zahraniční kupci musejí od pátku platit za ruský plyn v rublech

31.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podepsal dekret, podle kterého musejí zahraniční kupci od pátku platit za ruský plyn v rublech. Prohlásil rovněž, že pokud se platby neuskuteční, budou smlouvy o dodávkách plynu pozastaveny. "K nákupu ruského zemního plynu si musejí otevřít rublové účty v ruských bankách. Z těchto účtů se budou uskutečňovat platby za dodaný plyn," citovala Putina agentura Reuters.
img

Pokud volatilita klesne, je tu stále možnost zlata za 2 000 USD

31.03.2022 Investoři do zlata možná v blízké době kvůli vysoké volatilitě na trhu omezí své investice. Komoditními trhy napříč světem otřásají probíhající boje na Ukrajině. Investoři se navíc adaptují na změnu měnové politiky Federálního rezervního systému, protože inflace plynule stoupá k několikaletým maximům.
img

Ceny ropy klesají, protože USA zvažují uvolnění strategických rezerv

31.03.2022 Ceny ropy se ve čtvrtek propadly už o více než 5 %. Pokles přišel poté, co USA oznámily, že uvolní část ropy ze svých nouzových rezerv. V době psaní článku se futures kontrakty na Brent s dodáním v červnu propadly o 4,26 % na 106,69 USD za barel. Dnešek je posledním dnem obchodování s kontrakty na Brent s dodáním v květnu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Big Mac index | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Síla měn | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Swiss Life | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Autochartist | Konsolidace | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Devizový účet | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Floor | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Fundamentální zprávy | Futures | G7 | Gama | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Open interest | Order | Overnight | P/E | Pasiva | Peněžní trh | Pip | Pivot Point | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Take Profit | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Time frame | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Social Trading | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Mezibankovní trh | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Credit Suisse | Vývoj eura | Burzovní makléř | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | DailyFX | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | High frequency trading | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | EUR/HUF | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Forex signály | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodníci | Kasina | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny ropy | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Anglické libry | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Big Mac | Bitcoin peněženka | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD instrument | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | ČEZ akcie | ČEZ online | DAX 30 | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fondy | Forex data | Forex futures | Forex live | Forex online | Forex volatilita | Forexo | Forexové obchodování | Forexu | Forexy | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf EURUSD | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do podílových fondů | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělávat peníze | Jak zhodnotit peníze | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komoditní trh | Komodity ropa | Komodity zlato | Konfluence | Konvertor měn | Korporátní dluhopisy | Kurzovní lístek | Kurs měny | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz CZK | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzové sázení | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy online | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měnová kalkulačka | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MyFxBook | Náklady na těžbu ropy | Nákup akcií | Naučte se obchodovat | Nejlepší broker | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online broker | Online kurzy | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | OTC trh | Pád rublu | Patria Finance | Patterns | PayPal | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Právo opce | Prezidentské volby | Pro investory | Proč klesla cena ropy | Prodej akcií | Prodej anglické libry | Prodej dolaru | Prodej komodit | Prodej zlata | Prognóza | Převod akcií | Převod měn | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingová metoda | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | RN systém | Ropy | RUB | RUB CAD | RUB CZK | RUB EUR | RUB USD | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Saxo Bank zkušenosti | Saxo London | Saxo Trader Go | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnárny | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Srovnání brokerů | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Surová ropa | Světové burzy | Světový čas | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Tapering | Teorie parity kupní síly | Těžba bitcoinů | Těžba ropy v USA | Trade Brokers | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Úrokový swap | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Diskontní sazba | Live účet | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Báze | Buy | Buyout | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | Kupónový výnos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Profitability Ratios | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Příjmy z dluhopisu | Přípustné cenové pásmo | PX index | Redukce | Reinvestice kuponové platby | Rights Offering | Roadshow | ROCE | ROE | Roll Over | Sell | SPAD | CTA | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | Poskytovatel likvidity | Investiční instrument | Předání vypořádání | Přednostní (prioritní) akcie | Převis | Princip poměrného krácení | Priorita cenová | Běžná likvidita | Cenová hladina | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Prošlá platnost | Regionální průmyslové výzkumy | Tržby | Zaměstnanost | Registrovaný cenný papír | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Intraday trading | Reverse order | Rollover (swap) | Stop Loss (SL) | Kontraktní měsíc | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný investor | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Podvědomí | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Commodity trading | Currencies | Currency | Investment | Online forex | Online forex trading | Traders | Zlatý standard | Aramco | Rhodium | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | DPA | Again Capital | Bernstein | The New York Times | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Caterpillar | ANZ | SaxoTrader | Baker Hughes | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | PwC | PVM | Barrick Gold | Sója | Reporty | Zvyšování sazeb | Fat finger | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Fundamentální pohled | Technický výhled | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | XAG/USD | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Tomáš Kadeřávek | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Pokles akcií | Ministr financí | Mobile trader | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Creditas | Globální trhy | Investovaný kapitál | Renminbi | Cizí měny | Finanční centrum | Finančníci | Velcí obchodníci | Futures euro FX | Futures euro | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Rada ČNB | Online webináře | Earnings | Sentiment trhu | Linie podpory | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Pro tradery | Globální akciové trhy | Henry Hub | KBC | BlackRock | Obchodník s komoditami | Londýn - ICE | New York - Nymex | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Jádrový index | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Cena kontraktu | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Helicopter money | Fidelity International | Golden Gate CZ | Expirace opcí | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Bezpečné investice | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Akcie těžařských společností | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Investiční bankéř | Dollar Index | Broker Trust | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Zprávy a analýzy | Akce centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Styl obchodování | Klouzavý průměr EMA | Pokles libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Dostatek hotovosti | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | Index AEX | DAX30 | Specifika kontraktu | Specifikace kontraktu | TradingView | Země OPEC | Derivátový produkt | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Cena mědi | Index bank | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Vitol Group | Největší obchodník s ropou | Obchodník s ropou | Vitol | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrové krize | FTSE 100 | Guvernér banky | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Finance Magnates | LeapRate | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | SWFX | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Americké rafinerie | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Globální krize | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Držení akcií | Historická data | Poptávka investorů | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Spotová volatilita | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Short příležitost | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Měnová politika ECB | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Firemní zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | TRY | Index cen domů v USA | Index cen domů | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Mikro loty | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Členské země EU | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Fundamentální základ | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | Bitfinex | Business Insider | Globtrex | SIRIX | SIRIX WebTrader | Tablet Trader | Investec | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Jihokorejské akcie | Forexový broker | Aleš Sosnovský | ex | Akcie firem | Purple Trading | Makléřské firmy | Investiční aktiva | Bernstein Bank | Forwardový kurz | Bitstamp | Rystad Energy | Spotový kurz | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Bitcoinový fond | BBVA | Andrea Unger | Výkyvy kurzu koruny | Zahraniční forex | ADS Securities | Bitcoinový ETF | Coverdeal Holdings Limited | Index americké měny | Chicago Mercantile Exchange | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Vydělávat peníze | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Poziční trading | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | IvoryOption | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Ochrana financí | Akciové společnosti | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Protiruské sankce | Cena hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Wall Street Akademie | Banka Bernstein | Jack Schwager | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Hlavní fundamenty | Technologie blockchain | Jak obchodovat komodity | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Monero | Zcash | Crown | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Bolívar | Kontrakty na bitcoin | Obchodování s kontrakty | GDAX | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Ropné měny | Mineři | Akciové obchody | Fincentrum | XBT | Hard fork | Fox Business | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | NEST | Lightning Network | ESMA | Robinhood | Zákaz binárních opcí | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Platformy pro chytré kontrakty | Chytré kontrakty | Vitalik Buterin | Investice do lithia | Investovat do palladia | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Možnost diverzifikace | BTC/EUR | Securities and Exchange Commission (SEC) | Online kasina | Snížení finanční páky | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Elektronické obchody | Tržní očekávání | Forexový trading | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | Conseq Investment Management | Kobalt | Petr Pleva | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | SaxoTraderPRO | Pacific Sunrise UK Ltd | Burzovní trh | Začít investovat | Geopolitická rizika | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Zlatý kov | Lockheed Martin | Wood Mackenzie | Forexové páry | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | SaxoTrader GO | Posilování dolaru | Stock picking | Podíl dolaru | Zobchodovaný objem | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | BigOption | Financial Conduct Authority (FCA) | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Edison | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | LYNX Pro | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Czech Fund | Živit se obchodováním | Zasedání OPEC | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Vývoj těžby ropy | VIX index | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Poskytování investičních služeb | FKI | Julius Baer | Trhy v USA | Trh s ropou | Šéf burzy | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Akciové propady | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Jiné měny | Daňové reformy | Růst zisků | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Evropská komise | Pohyby na trzích | Akciový propad | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | Denní objem obchodů | François Villeroy de Galhau | Veřejný dluh | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Hodnota indexu | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Růst dolaru | Zájem o dluhopisy | Výhodně investovat | Klasické peníze | WEF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Predikce cen komodit | Australské akcie | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Profesionální trader | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Mt. Gox | Obchodovat komodity | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Hodnotové investování | Swiss Capital Invest | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Obchodníci s kryptoměnami | Vysoké zhodnocení | Market alert | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Technická situace | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Burzovní ukazatel | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Investiční rady | Micro futures | Nasdaq100 | Cena pohonných hmot | Čínské fondy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | SPI Asset Management | Jak na obchodování | Infineon | AMS | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Analytici Morgan Stanley | Bitcoin a další kryptoměny | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Vysoké zhodnocení kapitálu | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Oživení světové ekonomiky | Akciové strategie | Propad ropy | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | Riziko recese | Začít obchodovat | Charlie Lee | iFX | Token | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Dolarové sazby | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Byznys plán | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Indigo Trader | Volný čas | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Blackstone | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Ziskové obchody | Napětí na trzích | Ochrana před záporným zůstatkem | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Vývoj výnosů dluhopisů | Pokles cen | Nákup mědi | NQ100 | Globální akciové indexy | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Komoditní obchody | Bohatí | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Asijské továrny | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | MDAX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Stříbrné mince | Gram zlata | Depozitní sazby | US500 | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Vlastní akcie | Overbalance | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | Tamás Varga | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Přístup k investování | Ethery | iShares | Energetické firmy | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | Ceny palladia | Karel Gott | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Bank for International Settlements | Společnost Deutsche Börse | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Očekávaný růst | Tradingové strategie | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Zerohedge | Kakao | Ceny kakaa | Projevy centrálních bankéřů | Státní ropná společnost | Equinor | Vývoz ropy | Analýza měnových párů | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Sestavování portfolia | Nová měna | Měnový systém | Největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | NYBOT | Nálada na finančních trzích | Oslabování japonského jenu | Tisk nových dolarů | Mnoho ziskových obchodů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Huawei | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Politická situace | Ceny benzínu | TRX | Německá vláda | IOT | Hongkong | AEX index | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Ropné firmy | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Výstup z obchodu | LNG | Indigo | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Rijád | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | RPSN | Cennější než zlato | Jak začít investovat | Trh práce | Myšlenka | Praktická ukázka | Analýza dat | Histogram | FRED | Skupina ČEZ | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Těžba v USA | Supreme Edition | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Mohammed Barkindo | OPEC Mohammed Barkindo | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | MKR | BAT | Risk-off | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | BSC | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | 4G | BAKKT | WTI CFD | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Vývoj počtu vrtných souprav | Vývoj počtu vrtných souprav v USA | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Čínský prezident | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Clearstream | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Volný obchod | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Úrok | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | All Time High | Chris Larsen | Jed McCaleb | dApps | Přeshraniční platby | PoW | Global Times | Guvernér polské centrální banky | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Legislativa | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Domácí měny | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Billions | 5G | AFP | Oblast supportu | Finanční rezervy | FT | Evropští investoři | Domácí poptávka | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dvojité dno | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | DJI30 | Financovat | EET | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Petr Dufek | 4GLD | Xetra Gold | Ed Yardeni | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Růst japonské ekonomiky | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Být trpělivý | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Lukáš Lipovský | Oslabuje dolar | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Překvapení trhu | Běžný investor | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | COPPER | NAFTA | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Breaking | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Vybírat zisky | Slabý trend | Největší producent ropy | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Index MSCI All-Country | MSCI All-Country | Výsledek voleb | GBP/EUR | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty na sójové boby | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | PKN Orlen | Embraer | Fidelity National Information Services | Společnost Huawei | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Goldcorp | Zahájení obchodování | Míra | RWE | Jaderné elektrárny | InterContinental | Akciové korporace | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Vývoj devizových rezerv | Edward Moya | STOXX50 | Měnové politiky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Důchod | Předseda | Investujte | Modelový příklad | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | ČNB dnes | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Automobil | Regulátoři | xStation5 | Nejziskovější | Bankovní vklady | MasterCard | Snap Inc | AT&T | Kodiak Sciences | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Vánoční svátky | Oživení inflace | Uber | Analytik Broker Consulting | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Cena bavlny | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | KLDR | NLI | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Index šanghajské burzy | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Údaje ministerstva | American Airlines Group | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | Teherán | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Návratnost | Commodity index | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | List Financial Times | Stoupající trend | Americké dolary | Net-long pozice | Net-long | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Analýza společnosti | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Čeští exportéři | Ministr zahraničí | Aaoption | CFDStocks | Pacific Sunrise UK | Benedict Morris | BMBOption | Log Trading Capital Ltd | Wirestech Limited | Binarynvest | Brevan Invest | Kasuar Ventures Ltd | Capital Epargne | City Bank CFD | Comex Partners | Edgedale Finance | Gold Horizen Ltd | Finances Capital | Financial Futures Ltd | Digifirst Hungary Kft | FMTrader | Terapad Services Ltd | Arya Group Ltd | Arianus Marketing Ltd | London Global Markets | Markets Central Investment | OptionXchange | Globe & co Ltd | Sterling Consultancy Options | SC-Options | Owpremium | Swiss Capitalinvest | Atlasreference Unipessoal LDA | Sezónnost | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Zemědělství | Obavy z konfliktu | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Ropa typu Brent | Poradenství | Spotřební koš | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Tuzemská inflace | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Fork | Potvrzení transakce | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | SAP | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Stažení platformy | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Britské společnosti | Tesla Inc. | Ceny energií | Vyplácení dividend | Oživení globální ekonomiky | Denní volatilita | Parabolický vývoj | Krach | Digitální komunikace | Komunikace | HN | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Vlastní digitální měny | Kapitalizácia | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Koronavir | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Šíření koronaviru | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Impérium | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Situace okolo koronaviru | Americký kongres | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | IHNED | Jednatel | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Medvědí Pin Bar | Čínské burzy | Akcie na burze v Hongkongu | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Virus SARS | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Směrnice EU | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Lukáš Baloga | SBUX | Éra digitálních měn | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Geopolitické dění | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Pesimismus | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | ETH/BTC | Dopady koronaviru | BP | Dodávky na trh | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Běžní investoři | Korporátní výsledky | Adidas | Společnost Nike | Vakcína na koronavirus | Taleb | SEC | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Palantir | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Zdražování ropy | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Galapagos | Galapagos | Americká inflace | Indikátor RSI | London School of Economics | Navýšení úrokových sazeb | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Ceny kukuřice | Tým XTB | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | China Railway International Group | Tsingshan Holding | GEM | Zhejiang Huayou Cobalt | Economic Intelligence Unit | Nick Marro | Čínský program | Program nové Hedvábné stezky | Nové obchodní příležitosti | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | Společnost CME Group | Craig Erlam | Střední podniky | Coverdeal Holdings | Spekulativní pozice | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Největší ztráty | Obchodní myšlenky | Index nákupních manažerů ve výrobě | Data PMI | Fungování finančních trhů | Cestovní kanceláře | Commonwealth Bank of Australia | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Vývoj | Hospodářská politika | Šok | Snížení těžby | Michel Barnier | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Těžba břidličných producentů ropy | Ropné království | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Cenová válka | Překoupenost | VOLX | Nástroje měnové politiky | Únorová inflace | Obchodovat volatilitu | WP | Cenové války | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Vysoká rizika | Nervozita kapitálových trhů | Vývoj na trhu | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Brokeři z ProfitLevel | Výsledný zisk | Obchodník na trzích | Pokles Tesly | Zákaz cestování | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Spekulace na pokles cen | Royal Dutch Shell (RDSA) | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Profitovat | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Íránská ropa | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Nízká cena ropy | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Brusel | Letectví | Největší pády | Fiskální politiky | Kabinet | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Ukazatel amerických burz | Klíčový ukazatel | Největší propad | Ukazatel rozkolísanosti | Ukazatel rozkolísanosti akcií | Panika na světových trzích | Strach a panika | Propad koruny | Vyšší úrok | Oslabování české měny | Panikařící světové trhy | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Poměr cen | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Dnešní čísla | FESE | Burzy cenných papírů z celé Evropy | Burzy cenných papírů | Členové FESE | Regulatorní dopady | Smluvní aspekty | Regulované akciové trhy | New York Times | Gazprombank | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Vedlejší účinky | Propad poptávky | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Globální šíření viru | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Potenciální změny | Počet nakažených | Historický pád cen ropy | Pád cen ropy | Historický pád cen | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozkolísaný | Dolar zpevňuje | Zásobníky | Texas | Hlavní americké indexy | Další pokles | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Katar | Senátorka | Hlavní centrální banky | Kongres | LinkedIn | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Velikost lotu | Fundament | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Neomezené nákupy | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Hodinový graf | Německý akciový index | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Tým Admiral Markets | Anomálie na trhu | Anomálie | Porovnání vývoje | Zlaté rafinérie | Ceny zlata na spotovém a futures trhu | Tomáš Raputa | Držitelé ETF | Vnímání rizika | Kupující fyzického zlata | Zpracovatelé surového zlata | Německý index IFO | Graf dne | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Státní rozpočty | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | KNF | Allianz | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Micro kontrakty | Kontrakty na futures | Výhody obchodování | Živobytí | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Reálné mzdy | Riziko inflace | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Alžírsko | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Český rozpočet | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Deficit veřejných financí | British Airways | Saúdové | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Zelené energie | Swapové body | Podíl na trhu | FAO | Údaje | Ruská agentura | Ekonomické škody | Skupina OPEC | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Omyl | Ropný průmysl | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Cushing | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Pavel Tykač | Situace na ropě | Lukáš Vokel | Dolar australský | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Menší poptávka | Big Short | Ministři | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Alexandr Novak | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Životní styl | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | Dostatek energie | Španělé | Nadprodukce | Snížení produkce | Splátky dluhů | Hackerský útok | Výpadky | FANG | IMF | Delaware | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Jiří Makovský | Rollyield | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | Bankovní vzdělání | BMO | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Program pomoci | Jeffrey Halley | Uzavření trhů | Indikace | Strategy Provider | Portfolio manageři | Poskytovatelé signálů | Investiční manažer | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | National Futures Association (NFA) | Privátní fondy | Způsobilí k obchodování | Managed futures | Ověřená historie | Fantastické zhodnocení | Ověřené výsledky | Zhodnocování peněz | Vydělávání na finančních trzích | Dosahovat stabilních zisků | Fantastické zhodnocení kapitálu | Zhodnocování peněz na finančních trzích | Výsledky traderů | Geopolitická krize | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Obchodování klientských peněz | Poradenské společnosti | Koronavirus a finanční trhy | Struktura kontraktů | Nákup ropy WTI | Nákup ropy | Ceny ropných kontraktů | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | Vývoj ceny ropy WTI v USD | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Blízkovýchodní monarchie | Výprodejová cena | Američtí těžaři | Výsledky investičních fondů | Obchodovat ropu | Konec cenové války | Dopad cenové války | CFD na futures | CFD na ropu | Futures fyzickým doručením | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Květnový kontrakt na WTI | Michael McCarthy | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | SaxoStrats | CLK0 | UCO | USO | CLM0 | Červnový kontrakt | Vysoké contango | Stephen Innes | Procentuální zhodnocení kapitálu | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | Propad ceny ropy | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Tlak medvědů | Mimořádný rollover | Guvernér australské centrální banky | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Gaurav Sharma | Majitel burzy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Historické snížení těžby | Producenti ropy | Producenti ropy ze skupiny OPEC | Producenti ropy ze skupiny OPEC+ | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Vyjádření ekonomů | Mimořádná situace | CFD kontrakty XTB | ETF USO | Cenové pohyby | Abnormální cenové pohyby | Tržní likvidity | Super contango | Aktivní kontrakt | Expirace kontraktu | Kontraktní měsíce | Následující kontraktní měsíce | Fond USO | Poptávka po pohonných hmotách | Kontrakty XTB | SARS-CoV-2 | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Sociální síť | Debata | Cena surové ropy | Surové ropy | PMI ve službách | Investiční tituly | Evropské indexy | Futures ropy | Šíření nákazy COVID-19 | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | WEI | Amundi | Euro dolů | Nové zakázky | Joe Biden | Kelly Loeffler | Nové investiční nástroje | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Největší směnárny | Největší směnárny a burzy | Obrovské společnosti | DDoS útoky | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Lucembursko | Rozhovory s EU | Data z trhu práce | Americká obchdoní bilance | S&P Case-Shiller index | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Burza CME | Období volatility | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Propad exportu | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Osobní příjmy | SMA 100 | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Finanční polštář | Pozastavit obchodování | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | Čistá ztráta | ETF vs. CFD | Nevýhody komodit | Tweet | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Cena ropných benchmarků | Vývoz z USA | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Zdražení ropy | Rakouský kancléř | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hugo | Regulační orgány | Australský premiér | Bilance aktiv | Pád akciových trhů | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Akcie a dluhopisy | Výnos desetiletých vládních dluhopisů | Dluhy | Členské státy | Ústup inflace | Akcie Nike | Průmyslové kovy | COT (Commitments of Traders) | Omezení investic | Členské země | Burza Binance | ONE | Merck | RBI | Potlačovaná poptávka | Čínské letecké společnosti | Cestování do zahraničí | Čínští turisté | Auta | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Postoj k riziku | Vývoj ekonomiky | Opce na VIX | Velké ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Velké peníze | We-trade | Digitální revoluce v bankovnictví | Digitální revoluce | Revoluce v bankovnictví | Klienti ČSOB | Manažerka | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Jukos | Němečtí investoři | Marek Brávník | Zhodnotit své peníze | Manažeři | Eli Lilly | Vakcíny na koronavirus | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles k supportu | Renault | PMI v eurozóně | Canberra | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Pokles investic | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Akcie Intel | Akcie Merck | Dlouhodobý výhled | Nissan | Gazprom Něfť | Landesbank Hessen-Thüringen | Průraz | Nové úvěry | Senseo | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Výrobní PMI | Prodloužení těžebních škrtů | Pozitivní sentiment | PEPP | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Emoce v tradingu | Gambling | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Start-upy | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Francouzský ministr | Berlín | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | Nerozvážnost | Nepřipravenost | Neočekávaná událost | OCBC | Tchaj-wan | Index Nasdaq Composite | Hodnota drahých kovů | Ropná krize | Vladimír Růžička | Průmyslová výroba v EU | Období krize | Světové indexy | APA | Testování indikátorů | Oklahoma | Nestlé | Světová poptávka po ropě | Roční míra inflace | Propad cen | Rostoucí trend | Markus Braun | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Nárůst nově nakažených | Správce aktiv | Definice CTA | Infekce Covid | ZIL | Cardano | Vyšší daně | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Podnikatelské aktivity v USA | Nízké sazby | Mississippi | Paretova analýza | Analýza v tradingu | Paretův princip | Paretovo pravidlo | Příjmy a výdaje | Co je to hedging? | Výkyvy cen | Nejlepší strategie | Velké investice | Sankce proti Rusku | Příchod krize | Ziskové marže | Letecký průmysl | eSports | Ukrajinský prezident | Úroda | Akcie Medtronic | Medtronic | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Exporty | MAM | Michal Lukáč | Inflační šok | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Podíl Evropy | Podíl Evropy na výrobě aut | KPMG Global Automotive Executive Survey | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Reputace | KLM | Zájem o investování | NEXO | Úspěchy | Ocenění | Šance | SAE | Růst tržeb | Investice do robotiky | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Aktuální obchodní seance | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Verizon Communications | Malé ztráty | Kolísání cen | Trendové pohyby | Společnost Twitter | Růst poptávky po ropě | The World Cup Trading Championships | Šampion v tradingu | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Zhodnocení kapitálu na finančních trzích | Noble Energy | Společnost Chevron | Lídři Evropské unie | Společnost XTB | Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Bretton Woods | Progres | Exchange Traded Commodity | Vývoj 5letých inflačních očekávání | Americké vládní dluhopisy | Silný trend | John Kilduff | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Kryptoměna Cardano | Staking | Alternativa ke zlatu | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Royal Gold | Nikl | Prognóza ceny zlata | Pozice dolaru | Bitcoin vs. zlato | Důvěra | Správci fondů | Správci investičních fondů | Candlestick Patterns | Výzkumy | Indonésie | Odhad vývoje ekonomiky | Politické události | Růst měny | Slábnoucí dolar | NYT | Cenové hladiny | Zpomalování inflace | Akcie Cisco Systems | Akcie Cisco | Deutsche Lufthansa | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Dluhopisy a zlato | Capital Com | Capital.com | Analytik XTB | Hnojiva | Upozornění na rizika | Rystad | Hypotéky v ČR | Match Group | Kryptoměnový trh | SMA 20 | SMA 200 | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Hurikán Laura | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Ruská vláda | Kryptotrh | Výrobní sektor | Venezuela | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | LEND | YFI | DIA | CRV | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Trh s decentralizovanými financemi | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Odborníci | Kroger | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Obchodování s ropou | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | VOW3 | Snížení emisí | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Společnost Cisco | Cena elektřiny | Elektromobily | Craig Irwin | Politici | Ursula von der Leyen | Vývoj ceny akcie | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Plynovody | The New York Times (NYT) | 5G technologie | Technologie od Nokie | 5G technologie od Nokie | BT Group | Společnost BT Group | BT Group technologie | Snížit emise | Biden | USA Joe Biden | List The New York Times | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Michal Valentík | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Nejvýraznější růst | Přerušení těžby | Capital Com (UK) Limited | Fyzické akcie | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Lockdown | Měnový fond | Stresové situace | AEX | Americké měny | iPhone | Výkon společností | Společnost Eli Lilly | Walgreens | Embargo | Pohádkové jmění | Chování ceny | Projev šéfky ECB | Concho | BNB | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Interfax | Newmont | Intel | Zásoby benzinu | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | ALV | Geopolitické faktory | Futures a opce | Futures na ropu | Pozice velkých spekulantů | Technologické tituly | XOM | CVX | JP Morgan Chase | Cardinal Health | Uniswap | Kryptoměnová směnárna | Tržní výhled | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | Zynga | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Přebytek zahraničního obchodu | Klesající dolar | Tempo inflace | Pfizer/BioNTech | MCD | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Slábnoucí euro | Balík akcií | Broker XTB | Akciové investování | WASDE | World Agriculture Supply and Demand | Týdenní tržní výhled | Zvyšování dovozu | MRNA | Riziko obchodování | Producent ropy | Růst amerického HDP | Vývoj Etherea | Praktické tipy | Oživení poptávky po ropě | SUSHI | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | Nio | Enphase Energy | Investice do vody | AQUA | KSB | GameStop | Spotřebitelské ceny v ČR | Lyft | Výběr akcií | Nezávislý obchodník | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Futures prostřednictvím CFD | Proč vznikly futures? | Co to jsou futures? | Swingový výhled | Proč investovat | Očkování | LEN | Zadlužování | NBP | Orbán | Ziskový forex | Analytické shrnutí | Zhodnocení jednotlivých měn | Účinnosti vakcín | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace viru | Futures na ropu WTI | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Uzavírání ekonomiky | Výzkumné firmy | Boeing 737 Max | Venezuelský bolívar | Makléřská firma | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Emise dluhopisů | Peer-to-peer | Pokles zásob | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Atraktivita zlata | Růst ceny | Dobrý výsledek | Zvýšení těžby | Modrá vlna | Jon Osnoff | VET | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Ycharts | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Investiční manažeři | Server FXStreet | Silné oživení | Brands | Zdravotní péče | JD | Shopify | Zoom Video | Firma Boeing | Nové restrikce | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Držení pozice | Grab | CARA | MJ | Futures na indexy | Německé ceny | Oživování světové ekonomiky | Josep Borrell | Situace na trhu | VTB | Agentura Interfax | Philips | Macrotrends | Etsy | Očkování proti covidu | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Spekulovat na pokles cen | Express | Tržní reakce | Prodej bitcoinů | Thomas Peterffy | Mark Cuban | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | ROI | Retailoví investoři | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Budoucí vývoj ceny | Automobilka Tesla | Oznámení Tesly | BlockTower | Michael Bucella | BlockTower Michael Bucella | Investment Institute | Ben Powell | BlackRock Ben Powell | Příliv investic do kryptoměnových fondů | CME v Chicagu | Objem kryptoaktiv | Investice do kryptoměnových fondů | Supercyklus | Daňové zvýhodnění | Humana | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Blockchainy | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | Obchodování s emisemi ETS | ETS | Ceny povolenek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Akcie Carnival | Tyson Foods | Futures na stříbro | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trojitý vrchol | Trendové linie | Růst produktivity | Pozice spekulantů | Růstový trend | James Bullard | AIG | Americká pojišťovna | Rizika a příležitosti | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | PMI indexy | Zásoby plynu | Air | Celosvětová poptávka | Čisté krátké pozice | Investování do Bitcoinu | Tvrdý lockdown | Krypto trading | Nabídka kryptoměn | Informace o kryptoměnách | Akcie Boeing | Terra | Akcie společnosti Moderna | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Akcie společnosti Microsoft | Trend na ropě | Omezení rizika | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Bethesdy | Fidelity | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | AstraZeneca Covid-19 | AstraZeneca Covid-19 vakcína | Covid-19 vakcína | Zastavení vakcíny AstraZeneca | Zastavení vakcíny | Decentraland | Vývoj ceny železné rudy | Ceny železné rudy | Fundamentální úrovně | Ropné futures | Short obchody | Slabost koruny | Síla amerického dolaru | Kurzotvorné události | Vývoj objemu depozit | Příběh akcií Gamestop | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Louise Dicksonová | Platební prostředek | Suezský průplav | Platformy xStation | Výhled Saxo Bank | Sýrie | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | Klienti Purple Trading | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Reuters analytik | Jak obchodovat drahé kovy | Trading s CFD | Obchodovat CFD | Nejvyšší růst | Hotovostní pozice | CoinGecko | Globální finanční systém | Paychex | EDF | Umění | Constellation | Constellation Brands | Najlepší brokeri | Najlepší brokeri v SR | Broker Purple Trading | Platformy MT4 | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | Společnost X-Trade Brokers | GitHub | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Xilinx | COIN | Názorná ukázka | Držitelé kryptoměn | Krypto trh | Ceny ropy Brent | Polymetal | Předpověď ceny etherea | Ceny Etherea | ETH CFD | Analýza ceny Etherea | Předpovědi ceny | Ceny ETH | Předpovědi ceny ETH | Společnost Coinbase | LME | Vysoká cena | ERA | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena povolenek | Dluhový strop | Přeprodané oblasti | Vyšší zhodnocení | Akcie společnosti Intel | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Saxo Group | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | Meziroční růst cen v USA | Systém obchodování | Cenové úrovně | Vývoj ceny emisních povolenek | Vývoj ceny elektřiny | EEX | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Pád bitcoinu | Royal Dutch Shell A | Obchodování s emisními povolenkami | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Těžaři | Ochota riskovat | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Cena Cardana | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Poptávka USA | Návrat poptávky | Elektrárny na biomasu | Vývoj ceny dřeva | Vývoj ceny dřeva v USD | Ceny dřeva | Ceny dřeva v USD | Nedostatkové čipy | Vývoj průměrné ceny benzínu | Ceny benzínu v USA | Průměrné ceny benzínu v USA | Průměrné ceny benzínu | Problém vysokého růstu cen | Inflace dovážená do Česka | Dříví | Kontrakty ropy | MNB | Kryptopeněženky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Martin Klass | Dlouhodobé obchody | Způsoby obchodování | Přístup k riziku | Firmy z EU | Nayib Bukele | Spotřeba domácností | Zájem o komodity | Zajištění proti inflaci | Hyperinflační scénáře | Salvador | IB | Interactive Brokers Group (IB) | IB Thomas Peterffy | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Taproot | Lídři G7 | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Prodeje dluhopisů | Dlouhodobý support | Dodávky plynu | Platidlo | Zajišťování | Dekarbonizace | Zelená energetika | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | Hodně peněz | Eco | Mali | Shortování | Další kryptoměny | McDonald's | Schůzce FOMC | Graf akcie | Nový cyklus | Jak profitovat | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Nákup futures | Futures na samotnou elektřinu | Cena akcie ČEZ | Zvyšování dodávek | UBI | Rizika CBDC | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Paradox | Malajsie | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dodavatelský řetězec | Technologie | Obchodování v Evropě | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Zvyšování těžby | Zemědělské suroviny | Očekávaná data | Zkušení obchodníci | Vývoje ceny | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Sada dat | Analytici JPMorgan | Top energetické akcie | Energetické akcie v Evropě | Futures s dodáním elektřiny | Vývoj spotové ceny elektřiny | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | Vývoj ceny akcií EDF | Iberdrola | Vývoj ceny akcií Iberdrola | UST | Cenový rekord | Zvýšení produkce | Růst dovozu | Míra inflace v USA | Raiffeisenbank Helena Horská | NortonLifeLock | Americký trh | Verizon Communications Inc. | American Express Company | CAT | Intel Corporation | Walgreens Boots Alliance | Ceny suroviny | Pohyby měnových párů | Mutace delta | Současný trend | Globální ceny | Odvětví | Pokles poptávky | ACY Securities | ACY | Ceny kávy Arabica | Divize | Sklon futures křivky | Cena Henry Hub | Cena Henry Hub plynu | Zásoby plynu v USA | Administrativa prezidenta Bidena | Načasování | Varianta delta | Ceny termínových kontraktů | Boom | Omezené dodávky | Dodávky suroviny | Liberalizace trhu | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | Současné ceny | Globální prodej | Ziskový potenciál | Obrovské výnosy | Dřevo | Chování | Vnímání | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Take-Two Interactive | Devon Energy | Occidental Petroleum | Phillips 66 | Continental Resources | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | TWS | Inovativní řešení | VIAC | Paramount | Ósacká komoditní burza | Dojimo | Burza Dojimo | Komoditní burza Dojimo | Kontrakty na rýži | Tokugawa | Povolení obchodu | Japonské ministerstvo zemědělství | Termínové kontrakty na rýži | Bohatství samurajů | Ceny rýže | Rekordní minimum | Dovozní clo | Clo na rýži | Alternativní zemědělství | Dovozní clo na rýži | Takata Corp. | Takata | Společnost Takata | Automobilové součástky | Prezident burzy | Ikko Nakacuka | Dojima | KakaoBank | Internetová banka | Historické trendy | Obchodní úspěch | Důležité zprávy | Základní sazby | BioNTech | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Pioneer Natural Resources | BUX | Hackeři | Nucor | Asijské země | Akciové obchodování | Psychologie investování | Byty | Token ADA | Platforma Cardano | Akcie Home Depot | Home Depot | Prostor pro růst | Velké instituce | Tokeny | ERC-20 | Rozbor | Výrobní inflace | Analytici banky | Fitch Solutions | Školení | ASX | Indexy v Číně | SXXP | David Vagenknecht | Prodej zlatých slitků | Fyzický kov | Golden Gate CZ Marek Brávník | Papírové kontrakty | Papírové zlato | Certifikáty na nákup | Nákup žlutého kovu | Globální prodej zlatých slitků | Prodej zlatých slitků a mincí | CAPITALS | CFD Funds | Niro Trade | GoldingFX | Golding Financial Limited | Golding Financial | BTCoin Xpress | BTC XPRESS | Exinity UK Ltd | Exinity UK | Forex Crown | Crown Business Finance Limited | Crown Business Finance | Intetrader | Intetrader.com | InterTrader Limited | InterTrader | Alpha FXC | BTCoin | Regulované firmy | Klon regulované firmy | Exinity | FXC | Best Buy | Dodávky plynu do Evropy | Ranní glosa | Společnosti | Protocol | Produkce cukru | Neúspěch | Opatření | Vrcholy | Dna | Hurikán Ida | Bitcoinové peněženky | Evergrande | Výkyvy počasí | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Situace v Mexickém zálivu | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | 3M Company | McDonald's Corporation | Merck & Company | Energetika | Ceny plynu | Brian Armstrong | Althea Spinozzi | Solana | Kryptoměna Solana | Evropský index | Los Angeles | 100 SMA | Bukele | Nejznámější kryptoměna světa | Nakamoto | Etherea | Nicky Shielsová | Americká firma | Forex pozice | Smart kontrakty | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | VanEck | BNP | Forex brokeři | Problémy v dodavatelských řetězcích | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Henry Hub v Louisianě | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Cenový šok | Produkce v Číně | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Směřování FEDu | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen zemního plynu | Posilování amerického dolaru | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Prudké zdražování | Automotive | Trader Workstation (TWS) | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Anders Nysteen | GEO Group | Zhoršení nálady | Češi | Energetické krize | Zdražování energií | Dmitrij Peskov | Vysoké ceny | Pravidla hry | Poseidon | Měnový report | ProShares | První bitcoinový fond | Spuštění fondu | Schlumberger | Snap | Nedostatek surovin | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Sociální experiment | CFD Futures | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Euroclear | Přijetí bitcoinu | ServiceNow | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Akcie společnosti Caterpillar | Meta | World Cup Championship of Forex Trading | Global Cup of Futures Trading | Jan Smolen | Metaverse | Obratová formace | Stephen Brennock | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Gascade | GSA Platform | Regional Booking Platform | PancakeSwap | Avis | Avis Budget | Přístup ke kryptoměnám | Polygon | Take-Two Interactive Software | Fialova vláda | Česká národní banka (ČNB) | Cenové směřování | Tisková zpráva | Royal Caribbean Cruises | Drahé energie | Messari | Globální dodavatelské řetězce | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Akcie Dollar Tree | Obchodní výhled | Burzovní cena | Bit Brother | Ruský plynovod | Maloobchodní prodejce | Futures na americký dolarový index | APA Corporation | TJX Companies | TJX | TechnipFMC | Odonate Therapeutics | StoneCo | RIA Novosti | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | Lockdowny | Přístup k obchodování | Investoři do zlata | TIM | ENAS Energy Services | Vladimír Štěpán | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | RTS | Jens Stoltenberg | Antony Blinken | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking | AVAX | Avalanche | Zprávy z krypto | Nová varianta Covid-19 | Nová verze koronaviru | Omikron | Pokles měny | Vliv na forexový trh | Skutečný výsledek | Zhodnocení měny | Futures kontrakty na úrokové sazby | Kontrakty na úrokové sazby | Úrokové diferenciály | Omicron | Operace na volném trhu | Nominální úroková míra | Reálná úroková míra | Záporná inflace | Jak úrokové sazby ovlivňují měny | Jak předpovídat sazby | Sazby centrálních bank | Pokročilí forexoví obchodníci | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Aktuální ekonomické údaje | COVID-19 omikron | Úroková sazba měny | Investice do projektů | Zvýšené úrokové sazby | Nová varianta omikron | Očekávání úrokových sazeb | Očekávání úrokové sazby | Růst české měny | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Zveřejnění úrokových sazeb | Změny tržních očekávání | Carry trade obchody | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | | Akcie SolarEdge | Martin Šulhin | Sezonalita | Leona Liuová | Drahý plyn | Kazachstán | Občanské války | Zlotý | Tržní vývoj | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Rotace | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Optimismus spotřebitelů | Ekonomické ztráty | Large speculators | Počet případů koronaviru | Trh se zlatem | Technická rezistence | Ekonom Komerční banky | Jamal | Závazky vůči věřitelům | Inflační spirála | Mluvčí Kremlu | PGNiG | CarMax | Fondee | Problémy české ekonomiky | Základní sazba | Hráči na trhu | Plynová krize | Futures kontrakty na bavlnu | Kontrakty na bavlnu | Rose Commodity Group | Louis Rose | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Miliardy USD | Tranzit ruského plynu | Kartel OPEC+ | Cena uranu | Cena uranu se na světových trzích | Kontrakty na uran | UxC LLC | UxC | Jonathan Hinze | Snížení emisí uhlíku | Kazašský prezident | Kasym-Žomart Tokajev | Politická situace v Kazachstánu | Situace v Kazachstánu | Facebook Ireland | Ruský plyn | Ninepoint Partners | S&P Global Platts | Sabrina Kernbichlerová | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Fujitomi Securities | Húsíové | Hry | Cena akcií společnosti | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Analytik trhů | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Úrokové sazby v Česku | Základní úrok | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Výplatní poměr | Wormhole | Chvaletice | Počerady | Hnědouhelné elektrárny | Teplárna Kladno | Teplárna Zlín | Hnědouhelné lomy | Sev.en | Portfolio akcií | Björnar Tonhaugen | Zmírnění sankcí | Banka Barclays | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Cena CARDANO | Rainbow | Vladimir Čižov | Ruský velvyslanec | Invaze na Ukrajinu | Rizika decentralizace | Decentralizace | Certus One | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Anexe Krymu | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Luhanské lidové republiky | Odpojení Ruska | Ukrajina a Rusko | Obchodování akcie | Ruští oligarchové | Oligarchové | Prudký růst ceny ropy | Rusko-Ukrajinská krize | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Ruské banky | Ruská banka | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Polymetal International | Dopad konfliktu na Ukrajině | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Green Deal | Sankce Rusko | Boje na Ukrajině | Kyjev | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | Růst kryptoměn | MWh | EUR/MWh | Krize na Ukrajině | Ruská aktiva | VEON | Filip Louženský | Cena Cardana (ADA) | Ceny evropských kontraktů na emise | CO2 (EMISS) | EMISS | Emise CO2 (EMISS) | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Orsted | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Společnost Eni | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Jak obchodovat na finančních trzích | Ztráta ruského trhu | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | Vývoj indexu energetických společností | Vlastníci jaderných elektráren | Informovaní investoři | Zdravé firmy | Ceny akcie RWE | Vývoj ceny akcie RWE | Východní Evropa | Ziskové obchodování komodit | Historický vývoj ceny ropy | Historický vývoj ceny ropy Brent | Napadení Ukrajiny ruskou armádou | Sankce namířené proti Rusku | Obchodníci s velkými zásobami | Historický vývoj ceny platiny | Záporné reálné úrokové sazby | Dluhové papíry | Pokles inflace | Nákup českého dluhu | Vývoj devizových rezerv ČNB | Investice do rozšíření těžby | Komoditní dolary | Bezpečný přístav japonský jen | Politické riziko Japonska | Riziko Japonska | Rozuzlení ukrajinské války | Uzavření příměří | Hodnota rublu | Změna režimu | Ukončení války | Posílení středoevropských měn | Zákaz dovozu ruské ropy | Nečekaná zpráva | Dlouhodobý nákup | České dluhové papíry | Zdražení dovozů | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Vývoj ceny niklu | Obchod s niklem | Londýnská burza kovů (LME) | Skok v ceně | Největší skok v ceně | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Finbold | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | CF Industries | Západní sankce | Sankce Západu | APP | Vývoz ruské ropy | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Tok ruského plynu | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Nejistota kolem ukrajinské krize | Ukrajinské krize | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Politika ČNB | Akcie kybernetické bezpečnosti | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Kryptosektor | Platby za plyn v rublech | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Vyloučení Ruska | Nízké poplatky | Petr Kříž | PwC Petr Kříž | Jestřábí politika | Vysoké ceny energií | Dodávky zemního plynu | Platby za plyn | Tobin Gorey | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Celkový trend | MOL | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Trh zlata | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Rekordní zisky | Crypto Eboy | Ekonomické vzdělání | Ben Laidler | Ruský bankrot | Krypto Trading Signály | Trading Signály | Zilliqa | Waves | Green Metaverse Token | GMT | Green Metaverse Token (GMT) | STEPN | Crypto Eboy - René Remšík | Vlastnictví | Ricardo Evangelista | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Technický výhled trhu | Plyn v rublech | Korekční pohyb | Nákupní aktivita | Nákupní pohyb | Pokračující medvědí trend | Institucionální obchodníci | Výrazné cenové pohyby | Situace na akciovém trhu | Výsledkové období | Výsledkové období amerických společností | Situace na akciových trzích | Oslabování švýcarského franku | Embargo na ruskou ropu | Boj s inflací | EuRoPol Gaz | Hladomor | Indexy S&P | Akcie menších společností | Efektivní hedging | AllianceBernstein | CAKE | VeChain | Obchodní instrument | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Marketingová komunikace | Vývoz plynu | Centrum | CFD na index VIX | Hedging pomocí zlata | Filip Žižka | Rizika investování | Novodobá rizika investování | Podvodní obchodníci | Šmejdi | Zajištění na důchod | Vysoká ztráta | Rizikovější nabídky | Podstata CFD | Investování úspor | Obchody s CFD kontrakty | Držení stabilních akcií | Držení otevřených pozic | Vymáhání škody | Obchod s využitím finanční páky | Investování prostřednictvím CFD
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

KontoFX
Kontokorent
Kontraindikátor SSI
Kontrakce
Kontrakt
Kontrakt na bitcoin
Kontrakt na ropu Brent
Kontrakt na WTI
Kontraktní měsíc
Kontraktní měsíce

Následující klíčová slova

Kontrakty CFD
Kontrakty na bavlnu
Kontrakty na bitcoin
Kontrakty na futures
Kontrakty na ropu
Kontrakty na ropu WTI
Kontrakty na rýži
Kontrakty na sójové boby
Kontrakty na uran
Kontrakty na úrokové sazby
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít