Středa 29. května 2024 17:32
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ETF

Slovensko

img

Peníze v prstenu. mBank přichází s revoluční novinkou v placení

29.05.2024 Inovativní formy placení se díky mBank opět posouvají vstříc budoucnosti. Digitální banka mBank se spojila s partnery Mastercard a Niceboy a jako první v České republice uvedla na trh platební prsten. Placení ještě nikdy nebylo tak snadné a stylové. Už žádné hledání telefonu nebo karty – absolutní svoboda třeba na pláži nebo při běhu právě přichází.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
img

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

26.05.2024 Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.
C:\fakepath\euro-23052024.jpg

Historie eura je hlubší, než se zdá. O evropskou měnu se státy pokoušely už v 19. století

23.05.2024 Euro je v současnosti považované za druhou nejdůležitější měnu světa, zároveň jde ale o jedno z nejmladších platidel. Ovšem jen na první pohled. Evropa začala se společnou měnovou politikou výrazněji experimentovat už v devatenáctém století. Na euro si posvítíme v dalším vydání cyklu CASH HISTORY.
img

Po prvním atentátu na hlavu státu v dějinách EU zatím mezinárodní investoři na občanskou válku na Slovensku nesázejí. Cena a výnos slovenských dluhopisů se dnes naopak vyvíjí nejpříznivěji ze všech zemí EU

16.05.2024 Po prvním atentátu na hlavu státu v historii EU by jeden čekal propad ceny dluhopisů... Jenže slovenské dluhopisy dnes zdražují nejvíce ze všech zemí EU (graf 1 níže) a slovenské vládě dnes klesají relativní náklady půjčování nejvýrazněji ze všech zemí EU (graf 2); výnos slovenských dluhopisů klesá vůči výnosu německých dluhopisů nejvýrazněji v EU.
img

Putinův režim letos na ropě a plynu zkasíruje vysokých bezmála 3000 miliard korun, o 500 miliard více než loni, a to navzdory sankcím. Vděčí za to i teroristům z Hamásu

08.05.2024 Režim ruského prezidenta Vladimira Putina bude v tomto roce pořádně kasírovat na prodeji ropy a plynu, a to navzdory západním sankcím. Ruský rozpočet letos může počítat s meziročně o zhruba 20 procent vyššími příjmy z ropy a plynu, v přepočtu se jedná o přibližně 2,9 bilionu korun, plyne z výpočtů Bloombergu. Zmíněných zhruba dvacet procent tedy odpovídá nějakým 500 miliardám korun.
img

České členství v EU má své plusy i mínusy, czexit by se ale nevyplatil. Eurozóna již z hlediska Česka není elitním klubem jako před dvaceti lety

01.05.2024 Pro Česko a jeho ekonomiku členství v EU znamená zejména to, že naše země patří k bloku zemí, který je globálním hráčem. Těžko by globálním hráčem byla ČR sama o sobě. Na tom, kam se tento blok zemí ubírá, se navíc Česko může podílet a spolurozhodovat o něm, byť je otázka, do jaké míry. Nicméně v tomto ohledu ČR jako celek členstvím v EU nepochybně získává. Vysoce nad rámec více než bilionu korun, který od vstupu do EU v čistém vyjádření získalo z unijních rozpočtů.
C:\fakepath\EU3.jpg

ČR před 20 lety vstoupila do Evropské unie

01.05.2024 Česká republika před 20 lety vstoupila do Evropské unie. Kromě ní se od 1. května 2004 staly členskými zeměmi bloku také Estonsko, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Ceny v ČR stouply za 20 let členství v EU na 84 procent průměru zemí unie

25.04.2024 Cenová hladina v Česku stoupla za 20 let jeho členství v Evropské unii, tedy mezi lety 2004 až 2024, o 29 procentních bodů na 84 procent průměru zemí unie. V posledních dvou letech vzrostla o tři body. Vyplývá to z analýzy, kterou dnes novinářům představila hlavní analytička Raiffeisenbank Helena Horská.
img

ČSOB a Mastercard vybraly do Fintech Challenge šest startupů, které chtějí změnit svět financí

22.04.2024 Fintech Challenge, vůbec první společná výzva společností ČSOB a Mastercard v rámci startupového programu Start it @ČSOB, zná účastníky pětiměsíčního akceleračního rozvoje. Náročným kvalifikačním sítem prošlo šest inovativních startupů z České republiky a Slovenska.
img

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CEE v prvním čtvrtletí 2024, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl

22.04.2024 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice v prvním čtvrtletí roku 2024 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 22 transakcí za zhruba 1,2 miliardy eur (30,2 miliardy Kč). Ve stejné období loni to bylo 17 transakcí za čtyři miliony eur (cca 101 milionů Kč). Za poměrně výrazným nárůstem objemu je prodej nadpolovičního podílu v plynárenské společnosti GasNet energetické společnosti ČEZ. Ten byl zároveň nejvýznamnější zveřejněnou transakcí v celém středoevropském regionu. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky a finančních služeb. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.
img

Průzkum Mastercard: Polovina Čechů se stala terčem kyberpodvodníků

17.04.2024 Více než polovina Čechů a Češek se dostala do situace, kdy se někdo snažil ukrást peníze z jejich účtu nebo platební karty. Nejčastěji se setkávají s podvodnými e-maily a SMS. Vyplývá to z výsledků nejnovějšího průzkumu technologické a platební společnosti Mastercard. Díky neustálému zlepšování technologických řešení a zavádění generativní umělé inteligence se daří podvodům stále častěji předcházet. V současné době Mastercard rychle, bezpečně a spolehlivě zajišťuje více než 143 miliard bezhotovostních transakcí, které ročně přes její síť projdou.
img

19. duben je Světovým dnem investičních fondů. Jak se jim v Česku daří?

17.04.2024 19. dubna se narodil Abraham van Ketwich, který v roce 1774 založil historicky první investiční fond. Stejné datum proto bylo zvoleno jako připomínka v rámci Světového dne investičních fondů. Obliba investování mezi Čechy v posledních letech roste. K 31. prosinci 2023 aktiva podílových fondů v ČR představovala objem 1 307,3 mld. Kč, což je 5,3 krát více než před 10 lety. Analytička WOOD & Company Eva Sadovská se podívala na to, proč jsou podílové fondy u Čechů populární a do kterých fondů Češi investují nejvíce. Analýza vychází z nejaktuálnějších údajů České národní banky.
img

Slovensko si po zvolení Pellegriniho prezidentem půjčuje od mezinárodních investorů výhodněji než před ním. Investoři nevěří v posun země do ruského vlivu

15.04.2024 Slovensko dnes pořádalo první aukci dluhopisu po zvolení Petera Pellegriniho prezidentem. Od mezinárodních investorů si napůjčovalo celkem 681,5 milionu eur (zhruba 17,3 miliardy korun). Přitom celková poptávka investorů byla ještě o více než 500 milionů eur vyšší.
C:\fakepath\fed-15042024.jpg

QT stahuje obří objem „peněz“ ze systému

15.04.2024 Hlavní centrální banky kvůli vysoké inflaci utahují měnovou politiku nejenom vysokými úrokovými sazbami, ale také rozprodejem svých portfolií dluhopisů, jiných cenných papírů a úvěrů. Takové kvantitativní utahování (QT) zdaleka není zanedbatelnou položkou, mluvíme zde globálně o bilionech dolarů.
C:\fakepath\euro zone.jpg

ČR se zavázala přijmout euro v přístupové smlouvě

14.04.2024 Vybrané údaje o problematice budoucího možného přijetí společné evropské měny euro Českou republikou k 20. výročí (1. května 2004) vstupu ČR do Evropské unie (EU):
img

Podíl ropy z Ruska na dovozu do ČR loni mírně stoupl, Mero dokončilo modernizaci IKL

11.04.2024 Podíl ropy z ruského ropovodu Družba loni na celkovém dovozu do Česka činil 58 procent, meziročně je to nárůst asi o dva procentní body. Zbylá část byla tvořena dodávkami z německého ropovodu IKL, který navazuje na italský ropovod TAL. Celkově loni do Česka přiteklo 7,4 milionu tun ropy, což je zhruba stejné číslo jako o rok dříve. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel státní společnosti Mero Jaroslav Pantůček. Podnik v současnosti připravuje rozšíření ropovodu TAL, po jehož dokončení by se měla Česká republika stát nezávislou na ruské ropě.
img

Mezinárodní investoři dnes přijali zvolení Pellegriniho příznivě. Výnos slovenských dluhopisů rostl jedním z nejslabších temp v EU, slaběji než českých či německých

08.04.2024 Mezinárodní investory nijak nezneklidnilo víkendové zvolení Petera Pellegriniho slovenským prezidentem. Dokonce lze tvrdit, že jej přijali příznivě. Slovensku tak dnes narůstal úrok, za který si od mezinárodních investorů půjčuje, jedním z nejpomalejších temp v EU.
img

Partners Banka po měsíci svého fungování překročila hranici 22 tisíc klientů. Zájem je o on-line sjednání

08.04.2024 Partners Banka, vůbec první poradenská banka na českém trhu, již po měsíci od svého oficiálního spuštění hlásí celkem 22 000 klientů. Denně otvírá zhruba 700-900 účtů, jejich novopečení majitelé se mohou těšit nejen z nejlepší sazby spořicích účtů bez omezení, která dosahuje 6,03 % p. a., ale také z prémiových párových a rodinných balíčků. Tyto unikátní balíčky využívá aktuálně téměř 29 % klientů. Dětských účtů bylo doposud otevřeno více než 800. Od 1. dubna je možné otevřít účet on-line.
img

Mezinárodní investoři Pellegriniho vítězství přijmou pozitivně. Uklidňuje je, že nový slovenský prezident je pro silné postavení Slovenska v EU a NATO

07.04.2024 Vítězství Petera Pellegriniho ve slovenských prezidenských volbách přijmou mezinárodní investoři pozitivně, jako projev kontinuity základního směřování slovenské politické ceny. Pellegrini zdůrazňuje svoji preferenci, aby po volbách Slovensko „zůstalo silným členem Evropské unie i NATO.“ To je pro mezinárodní investory dostatečnou zárukou, že země pod jeho vedením neuhne z dosavadního základního kursu. Pokud by zvítězil Ivan Korčok, ani tak by k žádnému úhybu z dosavadního kursu nedošlo, pochopitelně.
img

Češi spoří jako nikdy, což pomáhá krotit inflaci. Ta je teď v Česku jedna z nejnižších v EU, i když setrvání při koruně ji dle zastánců eura údajně mělo zvedat na nejvyšší úrovně v EU

07.04.2024 Málokdy v novodobé historii Češi spořili tolik jako loni. Tím překvapivější je, že česká ekonomika se nakonec loni nepropadla až tak, jak se myslelo. Na druhou stranu, tím méně ovšem překvapuje, že inflace nyní zase klesá rychleji – alespoň tedy v porovnání s ještě nedávnými předpoklady.
C:\fakepath\Krypto-19032024.jpeg

Má krypto budoucnost? Kam bude směřovat cena? Dozvíte se v nadcházejících živých vysíláních

19.03.2024 Pravděpodobně existuje jen málo trhů a nástrojů, kde se v posledních měsících odehrálo tolik důležitých událostí jako na trhu kryptoměn. Můžeme zmínit například nadcházející snížení úrokových sazeb, schválení spotových bitcoinových ETF v USA nebo blížící se Bitcoin halving. Není tedy divu, že Bitcoin v posledních měsících také velmi rychle roste, což přitahuje zájem stále většího počtu lidí. Za poslední rok jeho cena vzrostla už o více než 140 % a mnoho investorů a traderů se nyní ptá, zda je toto růstové tempo udržitelné.
img

Česko vykazuje jednu z nejnižších inflací v EU. Jen pět zemí eurozóny z dvaceti ji má ještě nižší

18.03.2024 Česká republika letos v únoru vykazovala sedmou nejnižší inflaci v EU. Podle Eurostatu činila meziročně 2,2 procenta, což Česko řadí na sedmé místo v pomyslném pořadí zemí EU dle nejnižší inflace. Česko má nižší inflaci, než odpovídá průměru EU (2,8 procenta) i eurozóny (2,6 procenta). Vykazuje také citelně nižší inflaci než všechny okolní země.
C:\fakepath\Polsko.jpg

Inflace v Polsku dál zpomaluje, dostala se na 2,8 procenta

15.03.2024 Míra inflace v Polsku v únoru podle předběžných údajů zvolnila na 2,8 procenta z lednového tempa 3,7 procenta, oznámil dnes polský statistický úřad. Je to výraznější pokles, než se čekalo. Meziměsíčně pak ceny vzrostly o 0,3 procenta proti růstu o 0,4 procenta v předchozím měsíci.
img

Spotřebitelé podpoří růst slovenské ekonomiky a udrží inflační tlaky silné

14.03.2024 Slovenská ekonomika letos zůstane odolná a její růst podle nás mírně zrychlí na 1,6 % oproti růstu o 1,1 % zaznamenaném za rok 2023. K tomu přispěje spotřeba domácností podpořená rostoucími reálnými příjmy a také fixní investice tažené prostředky z fondů EU. Čistý vývoz by měl naopak po velmi silném roce 2023 přispět záporně.
C:\fakepath\trader-11032024-55-zm.jpg

Allianz Trade: Počet firem v insolvenci ve světě loni stoupl o sedm procent

11.03.2024 Počet společností v insolvenci vzrostl v roce 2023 celosvětově o sedm procent. Největší růst zaznamenalo Maďarsko se 146 procenty a Polsko s nárůstem o 70 procent. V Česku klesl počet insolvencí firem o čtyři procenta. Vyplývá to z analýzy, kterou ČTK poskytla společnost Allianz Trade.
img

Počet insolvencí společností loni celosvětově vzrostl

11.03.2024 V roce 2023 počet společností, které se nacházely v insolvenci, vzrostl dle analýzy Allianz Trade celosvětově o 7 procent oproti předchozímu roku. Největší růst se projevil u dvou států střední Evropy – Maďarsko, které zaznamenalo nárůst o 146 procent, a Polsko, ve kterém navýšení činilo o 70 procent.
C:\fakepath\EU-Slovensko.jpg

Analytici: Slovensko prosperuje z členství v Evropské unii

10.03.2024 Členství Slovenska v Evropské unii je klíčovým faktorem, který zemi zajišťuje její prosperitu a ukotvení demokratických principů. Chybějící reformy ale brzdí Slovensko při dobíhání průměrné životní úrovně v evropském bloku. Uvedli to analytici oslovení ČTK. Alternativa ke členství v EU, do níž Slovensko vstoupilo spolu s Českem a dalšími osmi zeměmi v roce 2004, podle nich neexistuje.
C:\fakepath\EU3.jpg

EU prý pomohla postkomunistickým státům s transformací

10.03.2024 Postkomunistickým zemím, které do Evropské unie vstoupily v roce 2004, pomohl se složitou hospodářskou a společenskou transformací výhled na unijní členství. V rozhovoru s ČTK to prohlásil šéf Institutu pro evropská studia na Univerzitě Brémy Arndt Wonka, podle kterého je otázkou, jakým směrem by se vývoj v těchto státech vydal bez unijní perspektivy a bez následného začlenění do EU. Řekl také, že Evropská unie může být rozhodně ráda, že se k ní před dvaceti lety Česká republika spolu s devíti dalšími převážně středoevropskými a východoevropskými státy připojila. Stejně tak spokojené mohou být podle něj i tyto země, kterým plynou z členství jasné výhody.
img

Automobilka Hyundai ukončila v Nošovicích výrobu manuálních převodovek

29.02.2024 Automobilka Hyundai v Nošovicích na Frýdecko-Místecku dnes po více než 15 letech ukončila výrobu manuálních převodovek. Výrobní halu Převodovkárna přebuduje na provoz zaměřený na kompletaci baterií pro elektrická auta. Naprostá většina zaměstnanců převodovkárny se v závodě uplatní na jiných pozicích. Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) to dnes sdělila ČTK. Převodovky bude nově odebírat z Asie.
img

Průzkum: Podnikání je pro ženy často jen záložní plán. Rozjezd byznysu jim komplikuje péče o děti i chybějící podpora

22.02.2024 Problematické skloubení rodinného a pracovního života odrazuje ženy v Česku od založení vlastního podnikání. Větší množství žen podnikatelek by přitom pomohlo zlepšit kondici české ekonomiky. Vyplývá to z výsledků průzkumu Barometr: Touha prosperovat – část 2: České mikro a malé podniky v roce 2023. Průzkum vznikl v rámci programu na podporu podnikání Mastercard Strive™ Česko, ze společné iniciativy Centra pro inkluzivní růst společnosti Mastercard a neziskové organizace CARE Česká republika.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Coface: HDP v ČR letos stoupne o 1,5 pct, průměrná inflace klesne na 3,3 pct

09.02.2024 Česká ekonomika letos poroste o 1,5 procenta a průměrná roční inflace klesne z loňských 11,6 na 3,3 procenta. Předpovídá to společnost Coface, která monitoruje ekonomické klima ve 160 zemích. Největším rizikem pro pozitivní vývoj tuzemského hospodářství je podle ní situace v Německu.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoinové ETF otevřel trh pro institucionální investory

08.02.2024 Americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila 11 bitcoinových ETF v lednu 2024. Schválení představuje významný krok v adopci digitálních aktiv, jako je bitcoin, do širšího finančního prostředí a otevírá nové možnosti pro institucionální investory.
img

Podíl ruského plynu dováženého do ČR podle ekonoma v lednu činil 62 %

07.02.2024 Podíl ruského plynu na importu do České republiky v poslední době prudce vzrostl. Letos v lednu činil asi 62 procent, po většinu loňského roku byl téměř na nule. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu (ČSÚ), uvedl dnes ekonom UniCredit Bank Jiří Pour. Podle něj ČR za ruský plyn v lednu zaplatila přes tři miliardy korun. Podíl plynu z Ruska začal stoupat loni na podzim. Podle ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) je nárůst ruského dovozu důsledkem aktuálního vývoje na trzích, stále však platí, že ČR je na plynu z Ruska nezávislá.
img

Ještě bezpečnější transakce. Mastercard nasazuje umělou inteligenci pro nejvyšší ochranu spotřebitelů

07.02.2024 Ochrana a bezpečnost spotřebitelů i celé platební sítě bude ještě vyšší. Technologická a platební společnost Mastercard k tomu nasazuje prostředky generativní umělé inteligence (AI). Nová technologie Decision Intelligence Pro pracuje v reálném čase a zvyšuje úspěšnost detekce podvodů v některých případech až o 300 procent. Přestože je úroveň zabezpečení bezhotovostních transakcí už dnes na špičkové úrovni, podvodníci se stále častěji snaží obrátit moderní technologie proti bankám a jejich klientům.
img

TASS: Gazprom Export se kvůli české firmě NET4GAS obrátil na arbitrážní soud

06.02.2024 Ruská společnost Gazprom Export požádala arbitrážní soud v Petrohradě o zahájení řízení v souvislosti s českou firmou NET4GAS, která v České republice provozuje přepravní soustavu pro zemní plyn. Informovala o tom ruská státní tisková agentura TASS, která se odvolává na spisy arbitrážních případů. Podrobnosti podle ní nejsou k dispozici. Společnost NET4GAS uvedla, že oficiální informaci k řízení ještě nedostala, a proto se k ní zatím nevyjádří.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Komora: Obchod ČR a Německa loni klesl o dvě procenta na 2,83 bilionu Kč

06.02.2024 Obrat vzájemného obchodu ČR a Německa v roce 2023 dosáhl 113 miliard eur, tedy asi 2,83 bilionu Kč, a proti předchozímu roku klesl o 1,76 procenta. Český vývoz do Německa vzrostl o 2,47 procenta, zatímco německý vývoz do Česka klesl o 6,1 procenta. S poukazem na předběžné údaje Spolkového statistického úřadu to dnes ČTK sdělila Česko-německá obchodní a průmyslová komora.
img

Ruský Gazprom žaluje český NET4GAS. Oba státní podniky jsou ve sporu už zhruba rok, protože ruská strana neměla české řádně uhradit pronajaté plynovody

05.02.2024 Rusko žaluje Česko. U petrohradského rozhodčího soudu. Tedy přesněji, exportní divize ruského státem ovládaného plynárenského podniku Gazprom žaluje českého provozovatele plynovodů NET4GAS (viz níže). Toho loni koupil český stát prostřednictvím společnosti ČEPS, jejímž majitelem je ministerstvo průmyslu a obchodu.
img

Jednodušší daně na úkor dražšího piva v restauracích

30.01.2024 Česká republika od nového roku zjednodušila sazby DPH. Zjednodušení daní znamená pro podniky nižší účetní a provozní náklady. Pokud to však chcete oslavit u piva ve své oblíbené hospodě, budete si muset připlatit, protože se zvýšila i sazba DPH na čepované pivo. I přes nárůst ceny vypije průměrný Čech stále nejvíce piva na světě - 184,1 litru ročně, tedy asi jedno velké pivo denně.
C:\fakepath\Nemecko-Cesko.jpg

Reuters: Špatný stav německého hospodářství ohrožuje Českou republiku a Maďarsko

30.01.2024 Špatný stav německého hospodářství ohrožuje středoevropské ekonomiky závislé na exportu. Ty se stále vzpamatovávají z jednoho z nejhorších inflačních skoků na světě v důsledku pandemie covidu-19. Úzké obchodní vazby s Německem a s jeho kdysi mohutným automobilovým průmyslem přitom byly pro region po pádu komunismu léta přínosem. Nyní jsou ale zpomalením růstu nejvíce ohroženy ekonomiky České republiky a Maďarska, ale také ekonomika Slovenska, uvádí ve své analýze agentura Reuters.
img

Index investiční gramotnosti: Investiční gramotnost v Česku roste, sebevědomí také. Přesto si v investicích stále nevěří přes dvě třetiny Čechů

29.01.2024 Češi a Češky se v investičních znalostech rok od roku zlepšují. Investiční gramotnost se zlepšuje také napříč generacemi, nejrychleji své aktuální manko ve znalostech dohání mladí lidé do 35 let. Stále nám však chybí sebevědomí – za nepříliš nebo zcela neznalého investora se označují dvě třetiny Čechů. Vyplývá to z posledního Indexu investiční gramotnosti, který vypracovala investiční platforma Portu na základě výzkumu agentury IPSOS.
img

Češi důvěřují malým podnikatelům. Za jejich produkty a služby si rád připlatí každý třetí

23.01.2024 Mikro a malí podnikatelé jsou páteří české ekonomiky, o jejich důležitosti nepochybuje 80 % Čechů. Podle celostátního průzkumu Barometr: Touha prosperovat – část 2: České mikro a malé podniky v roce 2023 jim důvěřuje více než polovina dotázaných, což je nejvíce ze všech zkoumaných subjektů. I díky tomu je více než třetina Čechů ochotná si za jejich služby připlatit. Průzkum vznikl v rámci programu na podporu podnikání Mastercard Strive™ Česko, ze společné iniciativy Centra pro inkluzivní růst společnosti Mastercard a neziskové organizace Care Česká republika.
img

Škoda Auto posílila pozici jedničky na Slovensku, nejprodávanější byly octavie

22.01.2024 Automobilka Škoda Auto si loni upevnila pozici jedničky na slovenském trhu s novými osobními automobily, nejprodávanějším modelem tam byly vozy Octavia. Vyplývá to z údajů, které ČTK poskytl místní svaz automobilového průmyslu.
img

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CCE ve čtvrtém čtvrtletí 2023, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl

19.01.2024 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 29 transakcí za 1,156 miliardy eur (28,6 miliardy Kč). Za stejné období loňského roku to bylo 26 transakcí za 146 milionů eur (3,6 miliardy Kč). Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí byla ve čtvrtém čtvrtletí akvizice tří společností se zaměřením na zpracování vápna. Pro investory jsou atraktivní sektory počítačového softwaru, automatizace, digitalizace a robotizace či telekomunikací, zvýšený zájem zůstává v oblasti energetiky. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.
img

Česko má s přehledem nejvyšší inflaci v EU. Své vedení v nelichotivém žebříčku Eurostatu v prosinci 2023 ještě upevnilo

17.01.2024 Česko v prosinci 2023 upevnilo své vedení v nelichotivém žebříčku zemí EU podle výše míry inflace. V posledním měsíci loňska tomuto pořadí, které sestavuje Eurostat, vévodilo ještě přesvědčivěji než předtím v listopadu, jak dokládají dnes zveřejněná data.
C:\fakepath\EU2.jpg

Inflace v EU zrychlila na 3,4 procenta, nejvyšší je s hodnotou 7,6 procenta v ČR

17.01.2024 Míra inflace v zemích Evropské unie v prosinci zrychlila na 3,4 procenta z listopadových 3,1 procenta. Dnes to oznámil unijní statistický úřad Eurostat. Nejvyšší inflaci v celé unii má Česká republika, kde ceny meziročně stouply o 7,6 procenta (v listopadu to bylo 8,0 procenta). Naopak nejnižší je inflace v Dánsku (0,4 procenta).
C:\fakepath\EU staty.jpg

Průmyslová výroba v EU v listopadu zmírnila meziměsíční pokles na 0,2 procenta

15.01.2024 Průmyslová výroba v Evropské unii v listopadu podle sezonně přepočtených údajů meziměsíčně klesla o 0,2 procenta, což je zlepšení proti říjnu, kdy pokles činil 0,5 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl unijní statistický úřad Eurostat. Meziročně se ale situace zhoršila, výroba klesla o 5,8 procenta ve srovnání s poklesem o 5,4 procenta v předchozím měsíci.
img

Budvar loni uvařil rekordních 1,86 milionu hl piva, čeká tržby přes 3 miliardy Kč

11.01.2024 Pivovar Budějovický Budvar uvařil loni rekordních 1,865 milionu hektolitrů piva, meziročně o 4,3 procenta víc. Za loňský rok čeká rekordní tržby přes tři miliardy korun. Letos za 60 milionů Kč rozšíří kapacitu varny, aby mohl výstav postupně zvýšit na 2,1 milionu hektolitrů. V roce 2026 chce začít modernizovat návštěvnické centrum i areál za stovky milionů. ČTK to řekl ředitel Budvaru Petr Dvořák. Pivovar koncem loňského roku zdražil od pěti do osmi procent, letos ceny zvyšovat nechce.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Bloomberg: Přechod k elektromobilům ohrožuje dodavatele v Česku a na Slovensku

08.01.2024 Přechod automobilového průmyslu k elektromobilům ohrožuje dodavatele automobilových součástek v České republice a na Slovensku. Píše o tom dnes agentura Bloomberg. Upozorňuje přitom, že výroba automobilů v Česku a na Slovensku je v přepočtu na obyvatele nejvyšší na světě.
img

Česko se může stát „Detroitem Evropy“, kvůli nástupu elektromobility, varuje agentura Bloomberg. ČR selhává v lákání zahraničních investorů, výrazně zaostává i za Maďarskem a Polskem

08.01.2024 Americké město Detroit, symbol automobilové výroby 20. století, se především v důsledku globální finanční krize let 2008 a 2009 a úpadku tamní produkce aut stalo nakonec také symbolem ekonomické devastace a krachu. Pád tamních automobilek General Motors a Chrysler z něj učinil „město duchů“, plné opuštěných, chátrajících fabrik, v němž míra nezaměstnanosti stoupala ke 30 procentům, podle některých odhadů dokonce atakovala hranici 50 procent. Agentura Bloomberg ve svém dnešním článku varuje, že Česko se může proměnit v „Detroit Evropy“, podobně jako Slovensko.
img

Palivo 52. týden: Ropa na konci roku stabilní

05.01.2024 Ceny pohonných hmot v 52. týdnu (25. 12. 2023 - 1. 1. 2024) se postupně vracejí k normálu. Ceny benzinu mírně vzrostly o 1,44 %, tj. o 0,022 €/l na 1,551 €/l. Ceny motorové nafty však klesly, a to o 1,18 %, tj. o 0,018 €/l, a jsou nyní výrazně nižší než ceny benzinu, a to 1,503 €/l.
C:\fakepath\trader-05012024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.01.2024 1) Bankovní rada České národní banky (ČNB) se rozchází v názoru na další snižování úrokových sazeb. Zatímco viceguvernér ČNB Jan Frait je pro pomalejší postup, než by doporučovala prognóza centrální banky, člen rady Tomáš Holub by byl pro razantnější pokles, pokud by se makroekonomická prognóza naplňovala. Plyne to ze záznamu z prosincového jednání bankovní rady, který dnes ČNB zveřejnila. Centrální banka v prosinci snížila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 6,75 procenta, byla to první změna sazeb od června 2022.
C:\fakepath\Polsko.jpg

Míra inflace v Polsku v prosinci překvapivě zvolnila na 6,1 procenta

05.01.2024 Míra inflace v Polsku v prosinci zvolnila na 6,1 procenta z listopadové hodnoty 6,6 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl polský statistický úřad. Pro ekonomy je to překvapení, domnívali se totiž, že inflace zůstane bez větších změn. Zaskočil je hlavně slabý růst cen potravin. Zároveň ale upozorňují, že vývoj v dalších měsících je nejistý.
C:\fakepath\eurozona4.jpg

Míra inflace v eurozóně v prosinci kvůli potravinám zrychlila na 2,9 procenta

05.01.2024 Míra inflace v zemích platících eurem v prosinci zejména kvůli potravinám zrychlila na 2,9 procenta z listopadové hodnoty 2,4 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Nejvyšší inflaci mělo v eurozóně Slovensko, kde činila 6,6 procenta. Dál zlevňují energie.
img

Vládě se daří stabilizovat veřejné finance, schodek za rok 2023 se vešel do limitu. Ratingové agentury tleskají a zlepšují výhled vývoje českých veřejných financí

04.01.2024 Výsledné hospodaření české vlády za loňský rok je nakonec úspěšné, a to v tom smyslu, že se konečný deficit „vešel“ do vytyčeného rámce, aniž by vláda loni musela přistoupit k novelizaci rozpočtového zákona. Deficit ve výši 288,5 miliardy korun je ještě o 6,5 miliardy nižší, než kolik činila jeho „maximální povolená výše“, odpovídající 295 miliardám korun. Po většinu roku 2023 přitom analytici předpokládali, že výsledný deficit nakonec nejspíše převýší 300 miliard korun. Podobné obavy vyjadřovala také Národní rozpočtová rada.
img

Už jen pět z dvaceti zemí eurozóny má lepší rating než Česko, v roce 2004 ho měly lepší všechny. Eurozóna již pro Česko není elitním klubem

03.01.2024 Máloco ukazuje současnou tak častou plytkost české veřejné diskuse zřetelněji než debata o přijetí eura. A vůbec neplatí, že vše v této diskusi již bylo řečeno! Naopak, eurozóna se od roku 2004, kdy se Česko vstupem do EU zavázalo euro přijmout, celkem zásadně proměnila – a proměňuje. A měla by se tedy vyvíjet i diskuse o euru.
img

Gazprom loni dodal do Evropy meziročně o 56 procent méně plynu

02.01.2024 Ruská plynárenská společnost Gazprom loni dodala do Evropy 28,3 miliardy kubíků plynu, což je meziročně o 55,6 procenta méně. Uvedla to dnes agentura Reuters, která se opírá o své vlastní výpočty. Vývoz plynu z Ruska do Evropy, která bývala pro Gazprom hlavním trhem, se prudce snížil kvůli politickým dopadům konfliktu na Ukrajině. Rusko pak začalo více surovin vyvážet do Číny nebo do Indie.
img

S eurem by byla inflace a zřejmě i zadlužování Česka vyšší – a tím pádem jeho rating horší. Dokládají to data ze Slovenska a z dalších zemí eurozóny

01.01.2024 Koruna je v éře covidu a války druhou nejvýkonnější evropskou měnou, po švýcarském franku. Česko si současně drží svůj rating, na rozdíl od „eurového“ Slovenska, jemuž rating padá, podobně jako řadě jiných zemí eurozóny.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\euro-17062015.jpg

Euro používá 20 z 27 členských zemí EU

29.12.2023 Základní fakta o evropské měně euro k 25. výročí (1. ledna) zahájení používání jednotné evropské měny euro v obchodním a bankovním styku v 11 zemích Evropské unie (EU):
img

Palivo 51. týden: Konec roku ve znamení klidu

28.12.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku začaly v 51. týdnu (18.12. - 15.12.) postupně růst. Ceny 95oktanového benzinu se zvýšily o 1,1 %, tj. o 0,017 €/l na cenu 1,529 €/l. Ceny motorové nafty vzrostly o něco méně, a to o 0,8 %, tj. o 0,012 €/l na cenu 1,521 €/l. Toto zvýšení cen přichází v závěru roku v důsledku mírně vyšších cen ropy a není tak velkým překvapením.
img

Benzín od posledních voleb, v nichž uspěla pětikoalice, zlevnil reálně už o 25 %. Česko totiž nadále dováží celkem ve velkém ruskou ropu a i paliva z ní vyrobená, přičemž koruna vůči dolaru oslabila jen málo - na rozdíl třeba od eura

28.12.2023 Benzín je nyní v Česku nejlevnější od poloviny října 2021. Ještě pozoruhodnější tento vývoj je, uvážíme-li, že od října 2021 do dnešních dní vzrostla obecná hladina spotřebitelských cen v ČR o zhruba 25 %. V porovnání s cenami všeho ostatního v ekonomice je tedy benzín dnes o zhruba 25 % levnější než v říjnu 2021, což byl mimochodem měsíc, kdy se konaly sněmovní volby.
img

Benzín v Česku je nejlevnější za více než dva roky, dopad napětí v Rudém moři na cenu ropy tlumí solidní stav jejích zásob v USA. Slovensko navíc může do Česka dále dovážet paliva z ruské ropy

28.12.2023 Pohonné hmoty v Česku dále zlevňují, i když tempo zlevňování zpomaluje. Benzín se včera prodával průměrně celorepublikově za 35,84 koruny za litr, což je jeho nejnižší cena od poloviny října 2021. Nafta se v tomto týdnu prodávala i jen za 36,06 koruny za litr, což je její nejnižší cena od samého konce letošního července. K 1. srpnu byla zvýšena spotřební daň z motorové nafty, což způsobilo její skokové zdražení.
img

Benzin za vlády Fialova kabinetu reálně zlevnil už o 20 procent. Teď však pohonné hmoty mohou výrazně zdražit kvůli stupňujícímu se napětí v Rudém

24.12.2023 Fialova vláda bývá ve veřejné diskusi často spojována s drahými pohonnými hmotami, resp. hlavně s tím, že jejich zdražování dostatečně nebránila. Jenže jde do značné míry o zcela scestnou diskusi. Například benzin totiž za dobu úřadování Fialova kabinetu zlevnil reálně už takřka o 20 procent. To se ale může už brzy změnit. Kvůli houstnoucímu napětí v Rudém moři, kde jemenští povstalci, podporovaní Íránem, se stupňujícím se zvráceným gustem útočí na obchodní lodě včetně ropných tankerů. Bílý dům předevčírem na základě informací zpravodajců uvedl, že Teherán, jenž něco takového ovšem popírá, je hluboce zaangažován do útoků povstalců, jimž prý dodává zbraně, peníze a poskytuje výcvik.
img

Palivo 50. týden: Obrat na cenách ropy

21.12.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku v 50. týdnu (11.12. - 18.12.) opět klesly. Ceny 95-oktanového benzinu byly nižší o 1,43 %, tj. o 0,02 €/l, a dosáhly 1,512 €/l. Ceny motorové nafty však klesly o něco více, a to o 1,95 %, tj. o 0,03 €/l, na cenovku 1,509 €/l. Je to poprvé za poslední 3 měsíce, kdy byla nafta levnější než benzin.
img

Za dobu Fialovy vlády zlevnil benzín reálně už o 20 %. Zlevňují jej ovšem pokračující mimořádně vysoké dodávky z Ruska a Ficův lobbing v Bruselu

21.12.2023 Vláda premiéra Petra Fialy bývá ve veřejné diskusi často spojována s drahými pohonnými hmotami, resp. hlavně s tím, že jejich zdražování dostatečně nebránila. Jenže jde do značné míry o zcela scestnou diskusi. Například benzín totiž za dobu úřadování Fialova kabinetu zlevnil reálně už takřka o 20 %. Jak to?
img

Benzín v Česku je nejlevnější za dva roky, Ficova vláda totiž v Bruselu dojednala, že Slovensko může do Česka dále dovážet paliva z ruské ropy. Pohonné hmoty ale mohou zdražit kvůli krizi v Rudém moři

21.12.2023 Pohonné hmoty v Česku dál zlevňují, průměrná cena benzinu klesla pod 36 korun, levnější byl naposledy v lednu 2022. Aktuálně se u čerpacích stanic litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 prodává v průměru za 35,95 koruny za litr, před týdnem byl o 51 haléřů dražší. Nafta je nejlevnější od srpna, v uplynulém týdnu zlevnila o 39 haléřů, za litr teď řidiči dají průměrně 36,29 Kč.
img

EU má nová rozpočtová pravidla, jež zadlužování členských zemí ale spíše usnadní. Dosavadní Pakt růstu a stability z 90. let byl porušen ve stovkách případů

20.12.2023 EU má nová rozpočtová pravidla. Pakt růstu a stability z 90. let se tak definitivně stává minulostí. Nová pravidla umožní ještě snazší zadlužování zemí EU, zejména pak eurozóny.
C:\fakepath\euro mena zona.jpg

Inflace v EU klesla na 3,1 procenta, nejvyšší je s hodnotou 8,0 procenta v Česku

19.12.2023 Míra inflace v zemích Evropské unie v listopadu klesla o půl procentního bodu na 3,1 procenta a je nejníže zhruba za dva roky. Ve své zprávě to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. Nejvyšší inflaci má v celé unii Česká republika, kde ceny meziročně vzrostly o 8,0 procenta. Naopak v Belgii už je deflace, tam ceny meziročně o 0,8 procenta klesly.
img

Slovensku padá rating i kvůli euru. Společná měna není automatem na solidní rating, může ho i zhoršovat

15.12.2023 Jednotná měna euro přispívá ke zhoršení rozpočtové kázně většiny zemí, které jej přijaly. Nejnověji to dokládá nedávné zhoršení ratingu Slovenska agenturou Fitch na nejslabší úroveň za osmnáct let. Česko má nyní oproti Slovensku nejlepší rating dokonce od roku 2002.
img

Palivo 49. Týden: Propad cen nafty

15.12.2023 Ceny pohonných hmot v 49. Týdenu (04.12 - 11.12.2023) na Slovensku výrazně klesly. Ceny benzinu klesly až o 1,98 %, tj. o 0,031 €/l na 1,534 €/l. Ceny motorové nafty klesly o poměrně více, a to až o 0,055 €/l, tj. o 3,45 % na cenu 1,539 €/l. Slabá spotřebitelská poptávka s nástupem zimy tak má na ceny benzinu a nafty výrazný vliv. Pozorujeme také postupnou normalizaci cen nafty, které se postupně přibližují cenám benzinu.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Analytici Raiffeisenbank: HDP České republiky příští rok vzroste o 1,7 procenta

13.12.2023 Hospodářské oživení v příštím roce bude slabé, když hrubý domácí produkt (HDP) České republiky vzroste o 1,7 procenta po letošním poklesu o 0,5 procenta. Výrazněji se ekonomika rozběhne až v roce 2025, kdy HDP poroste o 3,2 procenta. V příštím roce se také nedá očekávat návrat inflace na dvouprocentní cíl České národní banky (ČNB), když celoroční růst spotřebitelských cen bude 3,4 procenta. Dnes to uvedli analytici Raiffeisenbank na webináři k výhledům české i světové ekonomiky.
img

Slovensko dokládá, že přijetí eura má na rating dané země převážně negativní vliv. V „korunovém“ Česku se rating stále zlepšuje, na Slovensku po přijetí eura zhoršuje, stejně jako v dalších hned deseti zemích eurozóny

10.12.2023 Páteční zhoršení ratingu Slovenska agenturou Fitch na nejhorší úroveň za posledních více než 18 let dokládá, že přijetí eura má na rating dlouhodobě převážně negativní vliv. Vždyť z 20 zemí eurozóny se v době, po kterou eurem platí, zhoršil rating dle Fitche hned 11 z nich (tedy 55 %). Přitom ze sedmi zemí EU, které eurem naopak neplatí, se rating nezhoršil žádné (tedy 0 %). Alespoň tedy v období od vzniku eura, čili od 1. 1. 1999. Hned šesti z těchto sedmi zemí (Dánsku, Švédsku, Česku, Polsku, Bulharsku a Rumunsku) se rating zlepšil, v případě jedné – Maďarska – je nyní shodný jako právě 1. 1. 1999.
img

Slovensku padá rating, v porovnání s Českem jej má nejhorší od října 2002. Euro Slovensku nepomáhá, místo českých veřejných financí spějí k rozvratu ty slovenské

10.12.2023 Ratingová agentura Fitch Ratings včera večer zhoršila rating Slovensku, a to ze stupně A na A-. Hodnotí tak slovenskou úvěruschopnost nejhůře za celé období od října 2005. Právě v říjnu 2005, kdy mělo Slovensko zhruba měsíc před vstupem do „předpokoje eura“, systému ERM II, mu Fitch Ratings zlepšila rating ze stupně A- na A.
img

Palivo 48. Týden: Rozhodnutí OPECu cenám nepomohlo

08.12.2023 Ceny pohonných hmot za 48. týden (27. 11. - 4. 12.) výrazného klesajícího trendu začaly mírně stagnovat. Ceny benzinu se snížily jen nepatrně o 0,003 EUR za litr, tj. o 0,19 % na 1,565 EUR za litr, zatímco ceny nafty mírně vzrostly o 0,001 EUR za litr, tj. o 0,06 % na 1,594 EUR za litr. Zatímco ceny pohonných hmot stagnovaly, odlišný vývoj zaznamenaly burzovní ceny ropy.
img

Pohonné hmoty dále zlevňují a pokles cen nekončí. Úterní ukončení výjimky na dovoz nafty z ruské ropy se v cenách u čerpacích stanic v ČR zatím neprojevuje, ještě však není všem dnům konec

07.12.2023 Pohonné hmoty v uplynulém týdnu opět zlevňovaly. Průměrná cena benzínu v ČR klesla o 52 haléřů na litr, takže se benzín prodává průměrně celorepublikově za 36,96 koruny za litr. Nafta pak zlevnila o 39 haléřů na litr, na 37,24 koruny za litr. Benzín je nejlevnější od června, nafta pak od srpna.
img

Česku hrozí citelné zdražení pohonných hmot, Slovnaft jej totiž ode dneška nemůže zásobovat palivy z ruské ropy. Přitom na Moravě každý druhý litr paliv pochází právě ze Slovnaftu

05.12.2023 Česku hrozí nedostatek pohonných hmot, zejména pak na Moravě. Právě na Moravě totiž hned každý druhý litr prodaných paliv pochází z bratislavské rafinérie společnosti Slovnaft, spadající pod křídla maďarského petrochemického podniku MOL. Slovnaftu ale dnes končí výjimka, který mu umožňovala zásobovat Česko palivy, zejména naftou, vyrobenými z ruské ropy. Slovenská vláda Roberta Fica sice nyní v Bruselu jedná o prodloužení této výjimky, ale než Evropská komise dospěje ke konečnému verdiktu, může uplynout několik týdnů.
img

„Už ani kubík ruského plynu“ neplatí, do Česka ho tečou až stovky milionů kubíků. Veřejnost o tom moc neví a žije převážně v mýlce, že Česko žádný ruský plyn neodebírá

05.12.2023 Až takřka třetina plynu, který do Česka letos v listopadu proudil, je z Ruska. V Česku přitom svoji pouť vesměs nebo převážně končil a dále neputoval. Navíc přeprava plynu do Česka z „ruského směru“ nadále stoupá. V pátek 1. prosince dosáhl průtok plynu předávací stanicí Lanžhot – tedy ze Slovenska do Česka – největšího denního objemu od roku 2019. To vše lze vyčíst z dat společnosti NET4GAS, výhradního přepravce plynu na území ČR.
img

Průtok plynu „z ruského směru“ do Česka byl včera nejvyšší od roku 2019. Úřady veřejnosti dluží jasnou odpověď, jaký objem ruského plynu tedy Česko dováží – v listopadu to totiž zřejmě bylo nejvíce od zničení plynovodů Nord Stream

02.12.2023 Průtok plynu předávací stanicí Lanžhot, tedy ze Slovenska do Česka, dosáhl včera hodnoty 152,4 milionu kilowatthodin, vyplývá z dat společnost NET4GAS (viz tabulka níže). Jedná se o nejvyšší denní průtok touto hraniční stanicí od 29. prosince 2019. Jde tak samozřejmě i o nejvyšší průtok od loňského září, kdy několik explozí na plynovodech Nord Stream 1 a Nord Stream 2 definitivně znemožnilo přepravu plynu z Ruska přes Německo nakonec až také právě do Česka. Tento ruský plyn ovšem neproudil do Česka přes Lanžhot, nýbrž přes Krušné hory.
img

Dovoz jaderného materiálu z Ruska do EU je letos opět vyšší než v roce 2021

01.12.2023 Dovoz jaderného materiálu a souvisejících služeb z Ruska do Evropské unie je letos opět vyšší ve srovnání s rokem 2021, tedy proti období před začátkem ruské invaze na Ukrajinu. S odkazem na Zásobovací agenturu Euratomu (ESA), tedy Evropského společenství pro atomovou energii, to dnes uvedla agentura Reuters. Unie dováží jaderné palivo pro jaderné reaktory navržené v Rusku.
img

Palivo 47. Týden: Snížení produkce OPECu a levnější paliva

30.11.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku ve 47. týdnu (20.11. - 27.11.) opět mírně klesly. V minulém týdnu vedly pokles ceny benzinu, které korigovaly o 0,016 €/l, tj. přibližně o 1 % na cenu 1,568 €/l. Ceny nafty klesly o něco méně, pouze o 0,004 €/l, tj. o 0,25 %, na průměrnou cenu 1,593 €/l. Benzín tak již nyní vidíme nejlevnější od července 2023, zatímco ceny nafty jsou na srpnové úrovni.
img

Ceny pohonných hmot sice klesají, ale zdražit je může nezdar Ficovy vlády při vyjednávání v Bruselu. Slovensko lobuje za možnost vyvážet ruská paliva do Česka, a pokud neuspěje, pohonné hmoty v ČR zdraží až na cenu kolem 45 korun za litr

30.11.2023 Pohonné hmoty v uplynulém týdnu zrychlily tempo svého zlevňování. Průměrná cena benzínu v ČR klesla o 47 haléřů na litr, takže se benzín prodává průměrně celorepublikově za 37,48 koruny za litr. Nafta pak zlevnila o 57 haléřů na litr, na 37,63 koruny za litr. Benzín je nejlevnější od konce července, nafta pak od poloviny srpna.
img

Ficova vláda v Bruselu lobuje za možnost vyvážet ruská paliva do Česka. Pokud neuspěje, za pár dní výrazně zdraží pohonné hmoty v Česku, až na cenu kolem 45 korun za litr

29.11.2023 Slovenská vláda premiéra Roberta Fica v těchto dnech lobuje u Evropské komise za prodloužení výjimky, která zemi umožňuje dovoz paliv z ruské ropy a zásobování jimi slovenského, ale také českého trhu. Ve většině Evropské unie platí zákaz dovozu ruských paliv už od letošního února. Slovensko, resp. tamní petrochemický podnik Slovnaft, spadající pod maďarský MOL, má vyjednánu výjimku do letošního 5. prosince, tedy do úterý příštího týdne. Právě tu ale chce nyní Ficův kabinet prodloužit.
img

Česko v těchto týdnech dováží z Ruska zhruba 50 % plynu, vyplývá i z dat ministerstva průmyslu

28.11.2023 Ministerstvo průmyslu a obchodu nyní uvádí, že během letošního roku až do října, tedy fakticky v říjnu (neboť předtím, od letošního ledna, ze Slovenska do Česka plyn prakticky netekl – viz obr. 2 níže) přiteklo 79,6 milionu kubíků plynu (viz obr. 1 níže). Podle dat Bloombergu k přepravě plynu skrze stanici Lanžhot se v říjnu ze Slovenska do Česka přepravilo 88,4 milionu kubíků (viz obr. 2 níže). Takže přes 90 % plynu, který v říjnu prošel Lanžhotem, bylo z Ruska – pokud tedy platí údaj ministerstva průmyslu.
img

Česko nyní dováží více než polovinu plynu z Ruska, plyne z dat rakouské plynárenské společnosti

27.11.2023 V posledních zhruba dvou měsících rozhodně neplatí, že by do Česka tekly pouze jednotky procent ruského plynu. Jsou to desítky procent. Třeba tento pátek činil dovoz ruského plynu 54,4 procenta celkového dovezeného objemu. V sobotu pak 55,1 procenta. Vyplývá to z údajů Gas Connect Austria, rakouské plynárenské společnosti zaměřující se na přepravu a distribuci plynu, graf zachycující přeshraniční průtoky plynu ve středoevropském regionu v megawatthodinách denně konkrétně pro sobotu 25. 11. je také níže).
img

Ministr průmyslu Síkela v reakci na debatu na sociálních sítích potvrdil, že Česko obnovilo dovoz plynu z Ruska. V rostoucí míře dováží z Ruska také ropu

26.11.2023 Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela včera zjevně v reakci na debatu na sociálních sítích potvrdil, že Česko obnovilo dovoz plynu z Ruska. Potvrdil tak informace z účtu ekonoma Lukáše Kovandy, uveřejněné krátce předtím včera na sociální sítí X.
img

Česko v tichosti obnovilo dovoz ruského plynu, a hned poměrně razantně. V rostoucí míře dováží z Ruska také ropu

25.11.2023 Proklamace tuzemských politiků, že se Česko zbavilo své závislosti na ruském plynu, jsou od minulého měsíce poněkud v rozporu s údaji z předávací stanice v Lanžhotu. Od začátku října totiž plyn na této hraniční stanici už neteče z Česka na Slovensko jako předtím, ale ze Slovenska do Česka. A to v objemu až 100 gigawatthodin denně (viz graf Bloombergu níže). Znamená to tedy, že Česko bez výraznějšího zájmu médií obnovilo svůj dovoz ruského plynu. Výrazných až čtyřicet procent do Česka dováženého plynu je nyní právě ruského původu.
img

Forex: Sentiment indikátory se začínají mírně zlepšovat

24.11.2023 Německé ekonomice se v letošním třetím čtvrtletí nedařilo. Tamní HDP pravděpodobně mezičtvrtletně poklesl o 0,1 %. Předstihové indikátory se ale již odráží ode dna, což by podle nás po včerejších PMI měl dnes potvrdit i listopadový Ifo index. Jak se v listopadu vyvíjel sentiment domácností a firem u nás, naznačí konjunkturální průzkum ČSÚ. Svoje periodické ratingové hodnocení ČR dnes zveřejní agentura Moody’s.
img

Bankou roku se stala opět Komerční banka, pojišťovnou Kooperativa

24.11.2023 Vítězem hlavní kategorie 22. ročníku soutěže Mastercard Banka roku se stala Komerční banka. Navázala tak na výhru z předešlého roku. První místo v kategorii Pojišťovna roku obsadila tradičně Kooperativa. ČTK to dnes oznámili pořadatelé soutěže.
img

Palivo 46. Týden: Ceny nafty se dotahují , Ropa opět volatilní

23.11.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku ve 46. týdnu (13.11 - 23.11) opět klesly. Po minulém týdnu, kdy klesly ceny benzinu, to tentokrát byly i ceny nafty. Ceny benzinu klesly o 0,3 centu za litr, tj. o 0,19 %, na 1,584 €/l. Ceny nafty však korigovaly až o 1,84 %, tj. o 3 centy za litr, na 1,597 €/l. Důvodem těchto poklesů byl pokles cen ropy, které výrazněji reagovaly na příchozí makroekonomické údaje z Číny.
img

Palivo 45. Týden: Ropa a pohonné hmoty prudce klesají

16.11.2023 Náhlý pokles cen benzinu a nafty na Slovensku vyvolává mezi řidiči pozdvižení. K tomuto jevu došlo ve 45. týdnu (6.-13. listopadu), kdy ceny pohonných hmot dramaticky klesly. Nejvýraznějším poklesem se mohl pochlubit benzin, jehož cena se snížila o 3,7 %, tj. o 6,1 centu za litr na 1,587 eura za litr. Nafta také zaznamenala klesající trend, i když méně dramaticky, a to o 1,2 %, tedy přibližně o 0,02 eura za litr, na 1,627 eura za litr.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 16. listopadu 2023

16.11.2023 Více než 40 zemí se dohodlo na zavedení rámce pro vykazování kryptoměn, který vypracovala Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), přidružená ke skupině G20. Plošné, důsledné a včasné zavedení rámce "zlepší naši schopnost zajistit dodržování daňových předpisů a omezit daňové úniky, které snižují veřejné příjmy a zvyšují zátěž těch, kdo daně platí," uvádí se v prohlášení daných zemí.
img

Investiční nemovitosti v zahraničí: Vždy záleží na prioritách

14.11.2023 Nákup zahraniční nemovitosti již není jen pro bohaté. Češi se stále více stávají majiteli vil u Jaderského moře či horských chat v Alpách. Hlavním motivem jejich investice přitom není rekreace, ale snaha ochránit své finanční prostředky před inflací. Investiční nemovitosti, jak už název napovídá, totiž slouží nejen pro vlastní využití, ale současně generují příjmy z turistického pronájmu. Investoři tak pravidelně získávají nájemné, a navíc průběžně roste cena jejich nemovitosti. Možnost využít apartmán pro vlastní dovolenou je pak velmi příjemný bonus.
C:\fakepath\eu.jpg

Eurostat: Ekonomika EU ve třetím čtvrtletí po revizi dat opět stagnovala

14.11.2023 Ekonomika Evropské unie ve třetím čtvrtletí podle sezonně přepočtených údajů stagnovala. Ve své zpřesněné zprávě to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. Je to horší výsledek než v rychlém odhadu z konce minulého měsíce, v němž úřad ještě hovořil o mírném růstu. V meziročním srovnání tempo růstu hrubého domácího produktu (HDP) sedmadvaceti členských zemí zpomalilo na 0,1 procenta z 0,4 procenta ve druhém čtvrtletí.
img

Pokud je Česko „nemocným mužem Evropy“, pak se ale nakazilo od Německa. Německo zdražuje energie Němcům i Čechům – Němci jsou ale bohatší a s energiemi jim nadále bude pomáhat vláda

13.11.2023 Česko je podle německého listu Die Welt „nemocným mužem Evropy“. Alespoň tedy z ekonomického hlediska. Jako jediný ze států EU se dosud makroekonomicky nezotavilo z pandemie. Právě Německo ale na tom není zase o tolik lépe a vlastně na nepříznivém stavu českého hospodářství nese zásadní podíl.
img

Německo, Polsko i Slovensko budou na rozdíl od Česka v roce 2024 ulevovat lidem od drahých energií, zvažují i využití výnosu z povolenek – to podle české vlády nejde. Přitom všechny tři dané země jsou zadluženější než Česko

10.11.2023 Německo, Polsko i Slovensko budou i v příštím roce ulevovat lidem a firmám od drahých energií. Česko ale žádnou pomoc nechystá. To jeho firmy a podniky může dostat do konkurenční nevýhody.
img

Palivo 44. Týden: Ropa zažívá propad, nafta na Slovensku už je levnější než benzin

09.11.2023 Ceny pohonných hmot ve 44. týdnu (30.10 - 06.11) zaznamenaly opět zvrat, když ceny nafty na Slovensku podle statistik opět klesly pod cenovou úroveň benzínu. Ceny 95oktanového benzinu opět mírně klesly, ale pouze o 1 euro na 1 000 litrů a dosáhly úrovně 1,648 eura za litr. Ceny motorové nafty však klesly o něco více, a to o 1,3 % oproti předchozímu týdnu, tj. o 22 eur za 1 000 litrů, čímž se dostaly mírně pod úroveň cen benzinu na 1,647 eura za litr. Jinak tomu však bylo u cen ropy, jejíž cena klesla o 5,59 USD za barel, tedy o 6,1 %, na 84,90 USD za barel ropy Brent. V současné době tento trend také pokračuje, takže cena ropy je nejlevnější za poslední téměř 4 měsíce. Naposledy jsme cenu 80,47 USD viděli 23. července.
img

Palivo 43. týden: Ceny ropy na 85 dolarech

02.11.2023 Ceny pohonných hmot na Slovensku se ve 43. týdnu (23.10. - 30.10.) začaly postupně sbližovat. Ceny 95oktanového benzinu rástli oproti předchozímu týdnu o 2,68 %, tj. o 0,043 EUR/litr na 1,649 EUR/litr. Naopak ceny motorové nafty klesly o 0,47 %, tj. o 0,008 €/l na cenu 1,669 €/l. Ceny ropy na konci 43. týdne uzavřely na úrovni 90,48 USD za barel ropy Brent, což představuje mezitýdenní pokles o 1,82 %. V době psaní tohoto článku jsou ceny ropy o 5,3 % nižší a dosahují 85,68 USD/barel.
img

Turistika se v EU loni téměř zotavila z dopadů pandemie, mezi státy jsou rozdíly

31.10.2023 Odvětví turistiky se loni v Evropské unii téměř zotavilo z dopadů pandemie covidu-19. Počet přenocování v turistických zařízeních dosáhl 96 procent stavu před pandemií, uvedl ve své dnešní zprávě statistický úřad Eurostat. Mezi členskými státy jsou ale velké rozdíly. Česká republika byla zhruba na 89 procentech stavu z roku 2019, ale například Slovensko pouze na 72 procentech.
Související klíčová slova: Gap trading | Střední Evropa | NJJ Presse | Rating Česka | Axocom | Společnost Synot Invest | Sněmovní volby | Pandemie nemoci | Atas | Francouzi | Německé ministerstvo hospodářství | Irská ekonomika | Cesta k evropské měně | Ondřej Pilný | Objem transakcí | Export do Číny | Silvergate Capital | Odhad vývoje ekonomiky | Cena potravinářské pšenice | Podnikový svaz | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Vazil Hudák | Výnosy dluhopisů | Kvantitativní utahování (QT) | Náklady na těžbu ropy | Největší ruská banka | Realitní trh | Finanční ústav | Pokles na trzích | Jonas Gahr Störe | Celkový zisk | Hlava a ramena | ChatGPT | Tržní ceny bytů | Objem plynu | Mediální magnát Rupert Murdoch | Jihosúdánská libra | Růst světového obchodu | Short USD/CAD | Ekonomický vliv | Touha prosperovat | Zákaznický servis | ČSA | Návštěvnické centrum | Fibonacci trading | Automotodrom | Filip Louženský | Ontario Teachers | Investiční gramotnost | Hodnota společnosti | Průmyslově-technologický holding | Poskytování cizoměnových úvěrů | Akciový prémiový dluhopis XII | Hútiové | Makléřská společnost | Výprodeje na koruně | Světové akcie | Zonky | Analytický tým FXstreet.cz | Francouzský frank | Války | Skandinávské aerolinky | Čínský obchod | Lithium | Západní země | Aleš Loprais | Zveřejněné údaje | Americká makléřská společnost | Kolektivní investování | Míra nezaměstnanosti v USA | Online trading konference | Vývoj | Analytička WOOD & Company | Sell in May and go away | Varianta omikron | CET 21 | Obchodní platformy | Kurz kuny | Jakub Seidler | Poldi | Češi | Allwyn | Vývoj cen pohonných hmot | Data z trhu práce | Závislost na ruských energetických surovinách | Budapešť | Australská centrální banka | Allianz | Mluvčí banky | Nákupu státních dluhopisů | Vyspělé země | Nejlepší obchody | Globální růst | Pokračování růstu | Ceny bytů | Radim Dohnal | Velký propad | Skupina Colt | Nominální mzdový růst | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | TV Nova | Telenor Real Estate | Obchodní nástroje | Zdražovat | DPH | Struktury Bruselu | Americká automobilka | EUR | FDA | Spotřebitelské výdaje | Server Politico | Míra inflace v EU | Martin Jahn | Zadlužení České republiky | Bundesbank | Přijmout euro | Khaled Ayesh | Patron Go | Panattoni | Býčí formace | Dominik Moser | Úvěrový trh | Spotřební koš | Riziko inflace | Kvantitativní uvolňování (QE) | Panické nákupy | Investiční firma | Transněfť | Standard & Poor's | Výzkumný pracovník | Levné peníze | Zavedení embarga EU | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Nedostatek čipů | Forexoví brokeři | Kalifornie | Vít Hradil | Únik ropy | Nové studie | Volatilní | Zboží dlouhodobé spotřeby | Náklady spojené s bydlením | Brokeři | Yandex | Společnost GasNet | Hlavní úrokové sazby | Celková výplata | Garanční systém | Automobilový sektor | Výprodej britských dluhopisů | Žebříček nejbohatších | Robotické investování | Itálie | Nárok na výplatu | Rekordně silná česká koruna | McDonald's | Snížit úrokové sazby | Stoxx | DigFin | Jestřábí tlak | Take Profit | Česká vláda | Korunový výnos | Qualcomm | PEPP | Epidemická situace | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Kirin | Akcie firmy | Nákladové tlaky | Texas | První den obchodování | Výroby baterií | Latency arbitráž | České členství v EU | Mega Millions | Pip | Očekávání | Korelace | Co je to Hot-Seat? | Mimořádné daně | Výkonný ředitel | Vyhlášení nouzového stavu | Možnosti obchodování | Historické události | Snižování rozvahy Fedu | Otevřené pozice | Prodej zboží | Politico | Program nákupů dluhopisů | Inflace v září | Evropské centrální banky | Vývoj objemu | Trh s akciemi | České úrokové sazby | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Ministr vnitra | Galapagos | Swiss Life | Cena severomořské ropy | Chile | Backtestování AOS | Estonsko | Loterijní společnosti | Tlak na Rusko | Konkurent | Ruská centrální banka | Novo | Pozitivní signál | Certifikát | Dříví | Pozitivní nálada | DDoS útoky | Společnost Nasdaq | Alternativní investice | Goldenburg Group | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Časový limit | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Jozef Síkela (STAN) | Skandinávské měny | Náklady na financování | FAA | Státní podnik | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Trh práce | Obchodování pomocí Price Action | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Pro investory | Diverzifikace | Měsíční data | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Philip Morris ČR | Aramco | Swiss | Tržby skupiny Leo Express | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Zhoršení ratingu Francie | Britská centrální banka | Plán investic | Fairmont Hotels & Resorts | Dodávky energií | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Geopolitické riziko | BHS REF | MACD | Potenciál | Francouzské energetické společnosti | Viktor Gřešek | Krok za krokem | TPCA | Support | Návrat inflace | Pojišťovací skupiny | Marek Nemky | Allianz Trade | Chování | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Index aktivity | Továrny na čipy | Oslabování měny | Přesnost | Evropské záležitosti | Pokles cen energií | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Margrethe Vestagerová | Pálení peněz | Výrobní podniky | Škoda Auto | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Měnové krize | Jednofázové výzvy | Společnost Transněfť | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Americký akciový trh | Trh s dluhopisy | Programátor | Nemovitosti ve východní Evropě | Novorossijsk | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Korčok | Prognózy | Koš evropských měn | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Google Pay | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Nikola | Broadcom | Energetický problém | E.ON | Růst cen plynu v Evropě | Pivovary CZ | Jaroslav Tupý | Čistý příjem | Průtok plynu | Vklady | Experti | Produkce energie | Německý parlament | České hospodářství | Vzdělávat se | Algo trader | Sentiment indikátory | Bezpečný přístav | Rekord | Ministr dopravy | Raiffeisenbank | PGE | Zpevňování koruny | Viterra | Růst společnosti | Nezávislost | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Hedge Fund | Bankovní skupina | Zemědělský svaz | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropské měny | Ukrajinský podnik | Vlna pandemie | Nákupy aktiv | Roger Federer | Hnojiva | Hospodářství EU | Creditas | Skupina J&T | Telenor Hungary | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Důvěra v ekonomiku | Bulhaři | Bidenova administrativa | Objem ropy | Společnost Apple | IHS | Investování do fondů | Uvolňování měnové politiky | Index prosperity | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | Reálné příjmy domácností | Ukrnafta | Zápis z jednání ČNB | Obchodní seance | Index Nikkei | Impuls | Český statistický úřad | Rudolf Kypta | Živelné katastrofy | Rebalance indexu | Accor | EUR/USD | Sharpe ratio | PiS | Bruno Le Maire | Na burze | Oživení čínské ekonomiky | Zdanění bank | Acacia Communications | Spuštění AOS | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Mediální magnát | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Javier Milei | Von der Leyenová | Kantar | NFP | Akcie.cz online burza | Index Cboe | Předseda představenstva | PKN Orlen | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Strach | Český průmysl | Commodity Channel Index | Třífázová výzva | Investiční příležitost | ČEZ online | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | ČNB úrokové sazby | ČSOB | Finanční páka | Wolters Kluwer | Kansas City | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | IBAN | Witkowitz | Solidarita | ČD-Telematika | Tuzemské hospodářství | Vývoz ruské ropy | Pivovar | Softwarová společnost | Fungování finančních trhů | České členství | Automotodrom Brno | Aktuální vývoj | Obchodování a investování | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Růst daní | Hospodářské noviny (HN) | FTX | Společnost E.ON | Eriky Luzsiczy | Supporty a rezistence | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Včerejší obchodování | Lagardeová | Zastánce eura | Nejvyšší soud | Pandemická krize | Průměrné mzdy | Největší evropská automobilka | ÚKZÚZ | Slippage | Výnosové křivky | Fortuna | Cenné papíry | Americké podniky | Výnos | Úspěšný trader | Rozdělení zisků | Evernym | Celosvětový HDP | Evropská měnová unie | Oživení regionálních ekonomik | Daimler | Výrobní sektor | Diem Association | Soudní dvůr EU | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Plány obnovy | Frakování | Zpřesněné údaje | IHNED | Možný hedging | Akcie těžařů | Delta | Boj proti koronaviru | Schválení ETF | Zvýšení sazeb v eurozóně | First Citizens | NKÚ | Rizikovost | Zhejiang Huayou Cobalt | AI | SMA | Drahokam | TurkStream | Burzovní ceny ropy | Vzdělávání | Ruský těžař zlata | Dušan Kunovský | Výrobce letecké techniky | Juraj Králik | Šéf Fedu | Slabá poptávka | Plyn v EU | Dosažení úspěchu | Růst sazeb | Dopravci | Styl obchodování | Cena emisních povolenek | Dodávky ruského plynu | Zkrocení inflace | Short arbitráž | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Import | Státy společenství | Capri | Americká společnost Tapestry | Americká energetická společnost | Analytici XTB | Trade Locker | Třinecké železárny | Zákaz vývozu | Reálné ekonomiky | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Forexový trh | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zpomalující ekonomika | Investor Warren Buffett | Akcie České spořitelny | Onet.pl | Pracovní místa | Avast | Citroën | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Bayer | Podíl na zisku | Katar | Graf zlata | Třinecké železárny (TŽ) | Směřování měnové politiky | Prodeje aut | Kontrakty | Dividendová politika | Tichomir Jenkut | Posílení | Zkušený obchodník | Capitalinked.com Radim Dohnal | Christine Lagardeová | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Zvolení Pellegriniho | David Hons | Eurové příjmy | Plynovod Nord Stream 1 | Přebytek běžného účtu | Plány | FinTech | Společnost Belněftěchim | Praxe | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | CASH HISTORY | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Období zvýšené volatility | Britové | JPY | Technická analýza | Kč/USD | App Store | GP Alliance | Inflace v České republice | Lídři zemí EU | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Nejvýraznější růst | Jak uspět | Zvyšování těžby | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Akcie ČEZ aktuálně | Bulgargaz | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Petr Borkovec | Český trh práce | Pojišťovací společnost | Odhad HDP | Upravený zisk | Cenové úrovně | Vakcinace | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Streamovací služby | LG Energy Solution | Více peněz | Casino | Posilování dolaru | Ekonomický sentiment | Aktuální informace | Německý export | Uber Technologies | Německá společnost | ÚOHS | Praní špinavých peněz | Changpeng Zhao | Slovenský ministr | Projekce | Inflace v zemích EU | Nexen | Kontrakce | Posilování koruny | Viceguvernér ČNB | Eurohold | VIP zóna | Magnát | FinTech Hub | Peníze | Forwardová cena | Občané | Rezistence | Infekce Covid | Henkel | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Markéta Uhrová | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Koruna česká | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | HTF obchodování | Bankovní rady ČNB | Německá spolková vláda | Lodní společnosti | Dopady krize | Stav devizových rezerv | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Francie | Investiční nemovitosti v zahraničí | Historický milník | Akcie ČEZu na burze | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | SOLEK | AMS | Kurzovní lístek | Nord Stream 2 | Společnost Kofola | Bankovní skupiny | Title Transfer Facility | Trans Mountain Pipeline | Český akciový trh | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Průměrná míra nezaměstnanosti | Jestřábí komentáře | Daň z mimořádného zisku | O2 | Jemen | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Elektronická evidence tržeb | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Total | Snižování úroků | Zdravotní péče | Prognóza | Obchodní politika | Evropské firmy | Wienerberger | Události v ČR | Czexit | Služby | Pozitivní zprávy | Podílový fond | Velikosti likvidity | Velké problémy | EMH | CFD kontrakty | Pokles ceny ropy | Tempo zdražování | Akciový mix ČSOB | Přechod k elektromobilům | Maďarsko | Typ ropy | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Listopadová inflace | Evropský výrobce letecké techniky | Produktovod | Saxo Bank | Čerpání peněz | Běžný účet platební bilance | Adani | Oblasti tradingu | Tuzemská ekonomika | Investiční strategie | Německá zajišťovna | Barel ropy | Amgen | Snížení produkce ropy | Swapy | Norské společnosti | Sociální sítě | Měny účtů | Palladium | Evropské investiční banky | Americký Fed | Garance | Jaroslav Haščák | Makléři | Medvědí signál | Použití indikátoru | Úroková sazba | Nicola Sturgeonová | Dlouhodobý investiční produkt | Korunový trh | Ropa WTI | Obrovský potenciál | Spekulovat | Cenové tlaky | Výsledek hospodaření | Podpůrné programy | Instagram | Munich Re | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Bogdan Maioreanu | Nové zprávy | Výrobce pneumatik | Dosažení úspěchu na Forexu | Sportovec | Bankovní rada ČNB | Nabídkové tlaky | ONE | Nasdaq v New Yorku | Obchodník na finančních trzích | Ruský prezident | Pověst | InterContinental | Obchodování na finančních trzích | Kabinet | Středoevropské měny | Ceny emisních povolenek | Výkon | České předsednictví | Myšlení | Developeři | Bankovní domy | Brexit | E-Control | Václav Klaus | ZEW index | Rohlik Group | Společnost NJJ | Admirals | Zadržování vody | Open Society Foundations (OSF) | Vládní představitelé | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Akcie Saxo Bank | Dovoz | Závod na elektromobily | Ruské banky | Výzkumy | Bungie | Valná hromada | Ruská federace | Údaje o vedení firmy | EURUSD | Konvergence | Zasedání v Jackson Hole | Pozornost investorů | Uhelné elektrárny | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Mimořádná inflace | Německý ministr hospodářství | Společnost China Mobile | Skupina KKCG | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Politická situace | Americký prezident Joe Biden | ČSAV | Dopady epidemie | Analyzování | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Dot plot | Aktivní investiční strategie | Hello Bank | Venture Capital | The New York Times | Evropský fond finanční stability | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Srovnání prop trading | Data z amerického trhu práce | Norsko | Zhodnocení finančních prostředků | Broker | Společnost Siemens | CITIC Group | Vakcína | Valná hromada ČEZ | Slovenská vláda | Krátká pozice | Oliver Blume | Válka na Ukrajině | Akciové indexy | Cash flow | Proražení | Czechoslovak Group (CSG) | Společnost Shell | Investing.com | Umělé inteligence (AI) | Americký prezident | Tesla Elon Musk | Posílení koruny | Backtesting | Česká pošta | Vybírání zisků | Sazby hypoték | Export | Jak na obchodování | Ekonom BHS | Odškodné | Coca-Cola | Investiční rady expertů | Macquarie | Největší geopolitické riziko | Podmínky na trhu | Společnost Pfizer | CCC | Německá bankovní společnost | Dolar roste | Nigérie | APA | Kolibřík Energie | Výnos desetiletého dluhopisu | Jaroslav Brychta | Těžař zlata | Zynga | Výstavba gigafactory | Zisk automobilky | Metalurgie | Komárek | Mastercard pro Českou republiku | Technické obchodní strategie | Kapitálové strategie | Gilead | Výroční zprávy | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Ruská společnost | Tržní volatilita | Společnost innogy | Vládní opatření | Statistický úřad Eurostat | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Kybernetické pondělí | Komise pro cenné papíry (SEC) | Mezinárodní agentura pro energii | Rebalance | Platby v kryptoměnách | Západní sankce | InterGen | Šok | Globální ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | N7 Holding Ltd. | Pavel Klein | Mluvčí ČEZ | Baterie do elektromobilů | Nastavení parametrů v AOS | Dovoz ropy | Vlastní měny | Průmyslové objednávky | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Italský premiér | ByteDance | Rozvahy Fedu | Evropský systém centrálních bank | ProSiebenSat.1 | Úsporný tarif | Obchodní platforma | Stres a emoce | Americký index | Cenový růst | Zavedení eura | Společnost Emirates | Radovan Vítek | Trh s ropou | Unie | Fialova vláda | Britský premiér | Indexy aktivity | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Americké ministerstvo spravedlnosti | Kofola | Příjmy z prodeje kryptoměn | Bahlil Lahadalia | Softwarové řešení pro správu smluv | Institut Ifo | Noviny | Měnový fond | Dobrý nápad | Konflikt mezi Izraelem | Exekuce | Pokles cen nemovitostí | Investor Warren | Zájem o eurové úvěry | Mário Centeno | FTC | Roger | Krize v americkém bankovním sektoru | Japonská automobilka | Stav energetické nouze | Carry trading | ISM pro sektor služeb | Výsledky Apple | Ropné společnosti | Ahold Delhaize | Nastavení úrokových sazeb | Inflační spirála | Provozovatel ropovodů | Alpari | Obchodování s termínovými kontrakty | Boom | Bitcoin halving | Tovární objednávky | Litva | Emirates | Poměr výnosu | Bisnode | Hyundai | Chytré automatizace | Daňové škrty | UniCredit Bank | Analýza TPA | Institucionální objednávky | Pokračovací grafické formace | Zasedání FOMC | Tržní trendy | PPF Telecom Group | Rizikový jev | Budějovický Budvar | Fitch Ratings | Kapitálové rezervy | Kapitál | Petr Zatloukal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Elektrárenská společnost | Rostoucí ceny energií | Inflace | P.A. | Giuseppe Conte | Kapitálový trh | Elon Musk | Finanční pomoc | Populismus | Oživení trhu | Jednotné měny | Nízké úrokové sazby | IEA | Indikátory volatility | Moderna | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vládní výdaje | Ocel | Ropný tanker | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší náklady | Investovat | Svět kryptoměn | Dvojitý vrchol | Fitch Solutions | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Balíček na podporu ekonomiky | Turk Stream | Rockaway Capital | Měnový pár EUR/USD | Západní společnosti | Nervozita | Sociální nepokoje | Berlín | Rostoucí ceny ropy | Ministr práce | Hospodářský institut | PMI pro sektor | METROSTAV | Ekonomický vývoj | Index ekonomické svobody | Šíření nemoci | Uvalení sankcí na ruský plynovod | Caterpillar | Tržní podíl | MT5 | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Akciové trhy ve Spojených státech | Národní centrální banky | Investiční riziko | Tržní pohyby | Anglie | Skupina Home Credit | Program Antivirus | Der Spiegel | Pro tradery | Gigant Gazprom | 1 milion | Nejpřesnější informace z trhu | Albertsons | Insolvence | Výrobní ceny | Fincentrum | Preqin | Jednotná evropská měna | Nejsilnější růst | REEAM New Construction | Očekávaný růst poptávky | TRY | Světová finanční krize | RWE | Evropské společenství uhlí | Kryptoměnová burza FTX | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Krypto výhled | Sony Interactive | Bundesbanka | Zpráva | Silná česká koruna | MPO | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Ekonomické dopady | Zdanění firem | Česká společnost | Ekologické organizace | Rozpočtová politika | Albánie | Cena elektřiny pro německý trh | Vladimír Holovka | EUR/CZK | Technologické centrum | Posilování amerického dolaru | Představitelé Fedu | Hard brexit | MindMed | Zájem investorů | Spotové obchodování | Válka | Tower Semiconductor | Prémie | McKinsey | Automobilka Volvo | Letní výsledková sezóna | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Jaroslav Hanák | Statistiky z trhu práce | Investiční rady 2022 | Banka JPMorgan | Zpomalení české ekonomiky | Rekordní zisk | Aktuální kurz rublu | Události roku | Euforie | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Tencent | Nedostatek polovodičů | Platební neschopnost | Makrodata | Prodej | Maximální denní ztráta | Colt CZ | Frontpay | Ziskovost AOS | Investoři | ACCA | Malta | Revolut | Prodej nových osobních automobilů | Obchodní deník | Bydlení pro mladé | Pomoc ekonomice | Trojúhelníkové formace | Fungování | Sója | České aerolinie (ČSA) | EPH | Technický výhled trhu | Nordstream | iPhone | Akciová burza | Petr Pavel | Janet Yellenová | Slovenská centrální banka | Nejistoty | Prezident Javier Milei | EUR/GBP | Fidelity | Polymetal | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Slovenská ekonomika | MetaQuotes | Eurové úvěry | Investiční | Evropská měna | Platit daně | Paušální daně | Společnost Google | MTI | Skupina OPEC+ | Jeff Bezos | Omezení kapacity Nord Streamu | RoboMarkets | Prezident ECB | Nové mutace | Média | Kurz japonského jenu | Didier Pfleger | Automobilka | Vedoucí představitelé | Bloomberg | Severní Korea | Index PPI | Hospodářství země | Breakout strategie | MSCI Emerging Markets | Míra inflace ve Spojených státech | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | LottoItalia | Venezuela | Nárůst ceny | N7 Holding | Nabídka | J&J | Bez rizika | Zisk | Společnost Eurohold | Nová prognóza | Digitální věk | Firma Meta | GBP | Ladění AOS | Global Blood Therapeutics | SZIF | Posilování eura | Sloučení | ČSSD | Obchodní týden | Červencová inflace | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Ředitel úvěrových produktů | Japonská vláda | Kelvin Dalrymple | Pandemie COVID | Jaké strategie jsou povoleny | Kurzu měn | Obchodní svaz | Makroekonomická prognóza | Kulatá čísla | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | World Gold Council | Společnost Smartwings | Majitel | Ministerstvo obchodu | Dotace | Cineworld Group | Prezidentka ECB | Cenové výkyvy | Uložení peněz | Růst cen ropy | BCM | Tomáš Chrobák | Vývoj sazeb | Týdenní shrnutí | Daniel Křetínský | VIG | Vývoj ceny pšenice | Roboti | Zprávy | WSJ | Tiskové agentury | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Americký maloobchod | Největší lokální broker | Stimuly v USA | Asociace pro kapitálový trh | Sentiment finančních trhů | Markantnější oslabení | Událost pro tradery | Energetický gigant | Neziskové organizace | Česká měna | TSMC | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | Dolary | Christian Lindner | Aktuální kurz australského dolaru | Dlouhodobé investování | BREAKING | Růst německé ekonomiky | Evropské trhy | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | ČSOB Pojišťovna | Tranzitní plynovody | Reálné mzdy | Britský ministr financí | Averze k riziku | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Společnost Czech Media Invest | Přístupy k tradingu | Kč/EUR | Bard | ZSSK | Ceny ropy | Byty | CEO společnosti | Výhled vývoje ekonomiky | Analýzy | Fiskální pakt | Island | News trading | UBS | Slevy | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Investor Jan Čermák | Živá vysílání | Makroekonomické ukazatele | TTF | Telecom Italia | Získané peníze | Poradenská společnost | Silný růst | Hospodaření vlády | Baterie do elektroaut | PXE | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Covidové krize | Altria | Reliance | Invesco | Snížení DPH | Demokraté | Bývalý slovenský ministr | HeidelbergCement | CZ | Německý DAX | Tržní podmínky | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Brusel | Bydlení | Aktuální inflace | Airbus | Patria | NATO | EP | Analytik Purple Trading | Realitní společnost | Ratingové hodnocení | Uber | Trojúhelník | Skupina AXA | Aktuální kurzy | Cena ropy brent | Počerady | UnitedHealth Group | PEG | Snižování cen | Najlepší brokeri v SR | Chřipka | Alstom | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Úrok | Dluh Británie | VOW1.DE | Angela Merkelová | Evropské ekonomiky | Alena Schillerová | Co je Sharpe Ratio? | Míra | Zpomalení německé ekonomiky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Změna rétoriky centrálních bankéřů | Obchodovanie | Analýza trhů | West Texas Intermediate | EURCZK | Agentura Reuters | Půjčka | Depozitní sazby | Obchodní ředitel | Hong Kong | Nobelovy ceny za ekonomii | Evropské akcie | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Emma Capital | TPG Capital | Pokles vývozu | Pokles tržeb | Bohatý | Aktuální prognózy | Výrobce léků | Technologické tituly | Vyšší mzdy | Evropský výrobce letadel | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | First Republic Bank | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Hospodaření státu | Švýcarská banka | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Jan Kubíček | Vlastní sociální sítě | XTB Online Trading | Trump dnes | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Akcionáři | Zdražení nemovitostí | České koruny | Emoce | Státní pomoc | Výhled ratingu | Letiště Praha | Důvěra investorů | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | Výrobce letadel | S&P | Rozpočet na rok 2020 | Presto Ventures | Abraham van Ketwich | Svaz dovozců automobilů | Eutelsat | Koruna | Skupina PPF | Rozhodnutí soudu | Vzdělání | Quantum | Jedinečná příležitost k nákupu | Den daňové svobody | Investiční skupina KKCG | China Evergrande | Zpřesněný odhad | Handelsblatt | ID.3 | Hospodářské dopady | Parabolic SAR | Meziroční inflace v eurozóně | Obchodování | Zvýšení daní | Petr Král | Legislativa | Ministr dopravy Kupka | E15 | Výrazný pokles | STV | Měnová sekce | Tržby z prodeje | Narušení dodávek | ERM-2 | Likvidity v bankovním sektoru | Cukr | Analytická společnost | Manažer hedgeového fondu | Meta | Financial Times (FT) | American Airlines | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Pardubický pivovar | Míra zadlužení | Kroky centrálních bank | Tržní ceny | Thyssenkrupp | Vodňanská drůbež | Finanční výsledky | Plynovod Baltic Pipe | Petra Milcová | Provoz jaderných elektráren | Shell | Cinema City | Epidemické situace | Úspěšní tradeři | GFT | ZEW | Americký výrobce | DMA | Onemocnění | Ropovod | Předseda dozorčí rady | Index cen průmyslových výrobců | BHS Real Estate Fund | Evaluace | Zelenskyj | Trigger | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Sazby ČNB | Dopady koronaviru | Telegram | České firmy | Konec roku | Propad | Fenomén | Ekonomický propad | XTB Jiří Tyleček | Oldřich Dědek | Spotřební daně | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Asociace | Borouge | Měsíční časový rámec | Raw spready | Covid | Peter Lynch | Největší švýcarská banka | Eurostat | Údaje | HDP eurozóny | Prezident | Ochlazení realitního trhu | Výkonnost | Exxon Mobil | Úřad Eurostat | Deflace | Konkurenceschopnost dovozců | Daňový poplatník | Soukromé firmy | Investiční aktivita | Německá automobilka Porsche | Země platící eurem | Toyota Motor | Zemědělské komodity | Růst inflace | Petr Fiala | Elektrická auta | Obchodní války | Společný podnik | Lukáš Lipovský | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | Burza FTX | Thoma Bravo | Německé firmy | Oslabení měny | Leva | xStation | Energetická skupina | Tesco | Zajištění na stáří | Indigo | Plyn z Ruska | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Očekávání analytiků | Průzkumy | Americká společnost Intel | CVC Capital | Praha | Evropský parlament | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Příjmy Ruska | Videokonference | Změny tržního sentimentu | Piráti | Central European Media Enterprises (CME) | 787 Dreamliner | Snižování sazeb | Obchod Amazon | On Holding | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | 4iG | 3M | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Letiště Václava Havla | Evropská dluhová krize | Intervence ČNB | Srovnávací základna | Nvidia Corp | Marek Pokorný | Sony Interactive Entertainment | Index S&P 500 | Emise skleníkových plynů | Goldenburg | Tick scalping | Bilion | NET4GAS | Velikost páky | Sázka | Americká banka | EEX | Dnešní data | Tempo růstu spotřebitelských cen | Carry trade | Petrochemická společnost | České banky | Výsledky společnosti | Odhad inflace | Firmy | Berenberg Bank | RWE Gas | Vláda USA | Příjmy z reklamy | Kevin Tran Nguyen | Macquarie Asset Management | Zadlužování | Nordea | Graf | Ajay Banga | Páka | Volodymyr Zelenskyj | Index cen domů | VHM | Odliv dividend | Německý výrobce | Růst zadlužení | Výkon ruské ekonomiky | FinTech Hub CEE | Advokátní kancelář | Distribuce | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Public Power Corp SA | Ropa Brent | Nástroj | Kurz dolaru | Chorvatský parlament | Reálné spotřeby domácností | Prodej elektromobilů | Výsledky | Dominik Stroukal | Hrubý domácí produkt | HUF | Ekonomické oživení | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Marek Vaňha | Ministři energetiky EU | Akcioví obchodníci | Zdražování pohonných hmot | Fundamentální zprávy | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Úvěrové pojišťovny | Evropské společenství uhlí a oceli | Prodej nových osobních aut | DailyFX | ČNB Petr Král | Akcie 2021 | Short | Španělský premiér | Vývoj ceny akcií Tesla | Pár EUR/USD | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Forex robot | Siemens | Minulá výkonnost | Filip Belant | Poradce předsedy vlády | Stellantis | Trendové indikátory | Eurodolar | Typ koronaviru | Bank of America | Úroda | Nový úděl | TIM | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Day trading | Hospodaření | Silný dolar | HB Index | Zveřejněná data | Stavebnictví | Retracement | Křetínský | Index volatility | Evropský statistický úřad Eurostat | Spotřebitelská nálada | London School of Economics | Den investičních fondů | ČSOB Petr Dufek | Rystad Energy | Následky pandemie | Finanční ztráty | Eli Lilly | Akcie ČEZ investiční doporučení | Eva Sadovská | Podnikatel Elon Musk | Booking Holdings | Finanční rok | Americká společnost | Sazby centrální banky | Title Transfer Facility (TTF) | Lesy ČR | Společnost Net4Gas | Nuevo León | Raiffeisen | SVB Financial | Lubor Lacina | Inflace v zemích Evropské Unie | Výhled na příští rok | Alitalie | Forex tradingem k maximálním ziskům | Zůstatek | Stimulační opatření | Zdanění mimořádných zisků | Hypoteční banka | High | Hypoteční trh | Finanční krize | Rostoucí trend | Základní potraviny | Obchodní dovednosti | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | SaxoTraderGO | Pokles ceny | Pandemie nemoci COVID-19 | Automatické obchodní systémy | Hello bank | Vývoz zdrojů energie | SAE | Andrej Babiš | Mimořádné kroky | Midstream | BHS | Společnost Tameh Czech | Celková investice | Bitcoinové ETF | Objem | Rezidenční nemovitosti | For Traders | Ruská vojska | Odhad propadu hospodářství | Ekonomická situace | Pojišťovna EGAP | OECD | Evropský stabilizační mechanismus | Turecká centrální banka | Ředitel ČEZ | Novela zákona | Energetický trh | Investiční společnost | Tým InstaForex | Oživení v Číně | Česká koruna | FXstreet.cz | Cenový šok | Ficova vláda | Ziskové výsledky | Klima | Energetické podniky | Dovoz z USA | Patrik Tkáč | Rychlé výběry | SARS-CoV-2 | Škoda Transportation | Den díkůvzdání | Decision Intelligence | Německý PMI | Centrum ekonomických a tržních analýz | Různé tržní podmínky | G10 | Akcie Volkswagen | Opční bariéry | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Brokers | Vale | Ceny plynu v Evropě | Propuštění | Počet úmrtí | Postavení na trhu | The New York Times (NYT) | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Energie z jádra | Poptávka po pohonných hmotách | Letní měsíce | mmBtu | Národní měny | CHF | Malajsie | Subvence | Měnový trh | Výroba počítačů | Swingový výhled | Regulátor | Český veřejný dluh | Zastropování ceny plynu | Shortovat | Pavol Kováčik | High risk | Státní rozpočet | Futures na ropu WTI | Kathy Lien | Zavedení eura v Chorvatsku | Společnost Novo Nordisk | Běžný účet | Ceny cukru | Fatih Birol | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Backtestovat | Coface pro ČR | Důchod | Podíl Evropy | ex | Čínský statistický úřad | Ondřej Vlček | Náhoda | Plyn v rublech | Pfizer | Snížit emise | Dnešní aukce | Rozpočtový deficit | Mimořádná daň | Situace v eurozóně | Odhad růstu světové ekonomiky | Nárůst HDP | Úspěch v obchodování | AFP | Covestro | Studie | Inflace v Polsku | Blízký východ | Velmi bohatý | Zvýšení úrokových sazeb | Offshore | Instacart | Trading konference | Slabší koruna | Cena eura | Škoda Group | Harmonizovaná inflace | Zvýšení sazeb ČNB | Průraz | Wall Street Journal (WSJ) | Cena plynu | Japonská automobilka Toyota | Úřad INSEE | Barbora Tyllová | Premiér Andrej Babiš | Stefan Vegh | Deficit | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | EDF | Parlamentní volby | Mluvčí společnosti | BK Asset Management | Červencová inflace v ČR | Polsko | Kolaps | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Snížení daní | Francouzský ministr | Závod Volkswagenu | Zbrojovka | Reakce trhu | Státní podnik ČEPS | Přehled o dění na světových burzách | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Zřízení společné evropské měny | Akciový index | Francouzská vláda | Česká fintechová asociace | Akcie firem | Růžový diamant | USDRUB | Cenová hladina | AdBlue | Bankéř | Vodafone Group | Tržní hospodářství | Kering | Americké automobilky | Spekulace | Vít Horák | Britská premiérka Liz Trussová | Drahota | Fibonacci retracement | European Energy Exchange | Exact Sciences | Alexandr Novak | Hypotéky | Klesající trend | Lukáš Kovanda | Pozornost | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Strop na ruskou ropu | LEN | Přijetí | Finanční operace | Evropa | Země EU | European Metals Holdings (EMH) | Finanční společnosti | Lucie Mairychová | Česká spořitelna | Jackson Hole | Premiér Kiril Petkov | Natland Petr Bartoň | Španělská ekonomika | Bohemia Energy | Zajištění nezávislosti na ruském plynu | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | STAN | Ukrajina | Medián | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Stabilní výhled | Frustrace | Podvážení | Velké hospodářské krize | Ropovod Družba | Lednový efekt | Jurij Vitrenko | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Tomáš Vahalík | Veřejný sektor | Egypt | Johnson & Johnson | Národní rozpočtová rada | BYD | Investice do nemovitostí | Maspex | Poptávka po nemovitostech | KB | Ústavní soud | Mastercard Banka | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Automobilový průmysl | Ekonomický a strategický výzkum | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | JDE | Aktuální cena ropy | Kanada | Oslabení amerického dolaru | Generali Investments | Koncern RWE | Earnings | Zestátnění | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Trump | Kroger | Poslanci Evropského parlamentu | Hospodářský propad | Tradiční bankovnictví | Makroekonomický vývoj | Brands | Miroslav Singer | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Ceny zboží | Silnější dolar | Technické analýzy | Změny sazeb | Urals | Příležitosti k obchodování | MWh | Mexiko | Čisté bohatství | Znalost | Vstupy | Ukotvení | Investiční produkt | IC Financial Holding | Jelena Borisenková | Otevření obchodu | Tradiční odvětví | Genesis | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Americký výrobce elektromobilů | Hackeři | Inflace ve Francii | Kvantitativní zpřísňování | Polský premiér | Čeští exportéři | Groupe Beneteau | IP pravidlo | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Akcie společnosti ČEZ | ProCent | České dráhy | Plný úvazek | Nejistota | Akcie Komerční banky | First Republic | Aktuální cena ropy brent | Strategický partner | Estee Lauder | Rakousko | Analýza trendu | Insider informace | Finanční sektor v ČR | CME | Pokles cen ropy | Euro 7 | CMA | HDP v eurozóně | Opatření vlád | Ropná firma | Borgis | Instituce | Platby za plyn | Intuitive Surgical | Turecko | Makroekonomické údaje | Restriktivní opatření | Riziko občanských nepokojů | Úrokové sazby v Maďarsku | Dopady inflace | Evropský regulátor | Bank of Japan | Evropský automobilový průmysl | Skupina ČEZ | Snižovat daně | Státní peníze | Globální ceny | Kukuřice | Dovoz ukrajinského obilí | Jakub Hodan | OPAP | Světová banka | Americké úrokové sazby | LNG | Býčí signál | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Hazard | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Obchodní ředitel XTB | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Cla na dovoz hliníku | BBC | Akciové trhy jako celek | Online kurzy | Czech Fund | Dopad pandemie | MetaTrader | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Jiří Hlaváč | Výdělky | Polský zlotý | Pandemická situace | Společnost Meta Platforms | Divize | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Bez poplatku | Index cen výrobců | Obchodování s korunou | Řízení rizika | E-commerce | Evropská ekonomika | Jemenští povstalci | Rosněfť | Moore Czech Republic | Exxon | Finanční gramotnost | Gascade | BankID | Průměrný roční výnos | Propouštění zaměstnanců | Natland | Audi | Výsledky HDP | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Německá vláda | Tržní sentiment | Zhodnocení kapitálu | Obchodníci s ropou | Pakt stability a růstu | Trh | Dopady pandemie na ekonomiku | Politická rizika | Rizika Over-The-Counter trhů | Snížení těžby | Komise | Pellegrini | Ekonomie | University of Michigan | List Financial Times | Crown | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Vládní podpory | Erste Bank | Viktor Orbán | Političtí vůdci | Výkyvy | Francouzská společnost | Kormidelníci Evropské unie | Výrazný růst | Spotová cena | Další růst | Borealis | Jan Purkrábek | CNN Prima News | CL | Měnová autorita | Ptačí chřipka | Fed | Projekt eura | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Správné řízení peněz | Společnost ByteDance | Coface | Časový plán | Ekonomické škody | Lídři EU | Korekce | Algo | Snížení kvantitativního uvolňování | Devizové trhy | Makroekonomický kalendář | Opatření | ATR | Vývoz ropy | Upozornění | ING | Tržní prostředí | Investiční služby | Evropská solidarita | Aktuální kurz rublu ke koruně | Sazby daně | Ideální čas | Šíření viru | FX Trader | Nové trhy | Podnikatelé | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Air France | Algo trading | Vývoj ekonomiky | Varšava | Podíl českých potravin | Severomořská ropa | F1 | Equa Bank | Evropská komisařka | Výkonost průmyslu | Výplaty dividendy | Kurz forintu | Unijní obchod | Energetická společnost ČEZ | Pražské burzy | Nájemné | Banka First Citizens | Nvidia | Pojišťovna Coface | Downtrend | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | Zadlužení | Odveta | Prezident Emmanuel Macron | Inflace v říjnu | Vietnam | MetaTrader 4 | Výrobce luxusních aut | Ceny realit v ČR | Propad hodnoty | Konkurenceschopnost | Běloruská energetická společnost | Capri Holdings | Průtok plyn | Ladoga | Grafy | USDT | Globální recese | e& | Mezinárodní investoři | Míra úspor domácností | Investiční skupina Penta | Soud v Tokiu | Yahoo | Hlavní akciové indexy | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Apple | Posílení dolaru | Stock | ANO | Ruská invaze na Ukrajinu | Česká republika | Obranný průmysl | WeWork | Zahraniční investice | Hamás | Významné úrovně | Úspory | Omezení kapacity | Antidumpingová cla | Paweł Majtkowski | Nedostatek paliv | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Obchodní systém | Ekonom IHS Markit | Náklady na půjčky | Mero | Rating | TopForex | Dezinflace | Majitel firmy | Funding Pips | Didier Stoessel | Cena práce | Kov | Ebury | Značný zájem | Společnost XTB | Chorvatsko | SNB | Koronavirová pandemie | Hliníkárenská společnost | Microsoft | Trh dnes | Funded fáze | Prezident Pavel | Příležitosti | UNWTO | Sellier & Bellot | Podíl hypoték | Moonfare | Media for Europe | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Obavy z růstu inflace | Tomáš Kudla | Daňové úlevy | Zdanění příjmů | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | Inflační vývoj | Spotřebitelská inflace | Akcenta | Ceny zemního plynu | Srí Lanka | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | IKEA | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Siemens Energy | Cybertruck | Equity | Kurz dolarů | Technologická společnost Apple | Ekonomická svoboda | Skotská premiérka | USD/CZK | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Maďarský premiér | Dražší energie | Drahé energie | Situace | Strategie pro investování | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Živé vysílání | Markets | Akcie Monety | Index Nasdaq | Západní státy | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Online burza | Spolková vláda | Stabilní příjmy | Penzijní fond | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | Vysoké inflace | Obchodní praktiky | Příjmy z ropy | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Moody's | Agentura AP | Spotřební zboží | Evropská banka | Nižší minima | Negativní dopad | Paušální daň | Růst polské ekonomiky | Aktuální kurz euro | Výpadky | Vláda ČR | Objem obchodů | US100 | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Digitální ekonomika | Pokles eura | Investice do výroby baterií | AA | Slovenská inflace | Ekospol | Invest | Investiční aplikace | Gazprom | Centrální banka | Vývoj německého akciového indexu | Vytrvalost | Deutsche Börse | Ceny v eurozóně | Životní prostředí | Náklady na emisní normu | Automobilka Toyota Motor | Akcie Škoda auto | Společnost Deutsche Börse | Inflace zpomaluje | Benxy | Thajsko | Martin Procházka | CME Group | Rozbor | Match Trader | QE | Quantum Fund | Mutace koronaviru | Ladislav Kříž | Diamant | Pravidla regulace trhů | Kofola ČeskoSlovensko | Základy obchodování | LYNX | Ruský majetek | Penta Investments Group | Závazek | Donald Trump | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Patrik Urban | Jádrová inflace | HDP Rakousko | Kovy | Pohyb kapitálu | Posílení polského zlotého | Rumunsko | Moneta | Technické problémy | Centrum | Koruna dnes | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Rizika | Vypnutí Nord Streamu | Spamování serveru | Epidemiologická situace | Akcie společnosti Adler | Americká automobilka Tesla | Guvernér polské centrální banky | Akcie.cz on line burza | Mentoring | Konsensus | Alžírsko | Odvětví české ekonomiky | Černá Hora | Karel Pospíšil | Antivirus | Spoluzakladatel | Společnost Automotodrom | Risk Management | Šmejc | Bankovní tituly | Strategie fondů | Telenor | Průmyslové firmy | Vstup do pozice | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Poplatky a ceny | Nárůst objemů | Absolvování semináře | Globální index | Březnová inflace | ERM II | Kurz vlastní měny | Dluhy | Kapitalizace celého krypto trhu | Expertní analýzy | Německý koncern | Čínská internetová firma | Zásoby plynu v USA | Azure | Sdružení výrobců automobilů | Chatbot | Konsolidovaný čistý zisk | Kongesce | Otevírání ekonomik | Postavení USA | HDP na obyvatele | Penta Real Estate | Studijní materiály | Vypnutí plynu | ČNB Aleš Michl | Aktuální kurzovní lístek KB | Lagardere | Škoda | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Reuters | Odvody | R Trader | Unilever | Světový den | Newmont | Exponenciální klouzavý průměr | Prodej ropy | Průmyslový Dow Jones | Toyota Motor Manufacturing | Baidu | Vývoj cen ropy | Růst cen domů | Volný pohyb kapitálu | tunel Blanka | Americký index S&P 500 | Chevron | Anglo American | Výše investice | Nižší ceny ropy | T-Mobile Czech Republic | Vývoz plynu | Asijské země | Cena benzínu | Členské země EU | BTC/USD | Alokace | Primark | Michael Kors | Francouzský statistický úřad | Tradingové strategie | Snížení ratingu | Výrobce sportovního oblečení | RBI | Naftogaz | Depozitní sazba | Trhy nemovitostí ve východní Evropě | Coinbase | Aktivní trader | Změny v ekonomice | Měnověpolitické zasedání | Výstupy | Úspěšné obchodní strategie | Obchodní svaz Confesercenti | Trinity Bank Lukáš Kovanda | ADX | Belgičané | Cyklus růstu | Zakladatel | Kurz australského dolaru | Předseda | Americká Komise pro cenné papíry | USA prezidentské volby | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Zavedení cenového stropu | Vývoj německého akciového indexu DAX | Evropské akciové indexy | Profesionálové | Skupina Orlen | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Linda Yaccarinová | Vydělávat na forexu | Zaměstnanci Amazonu | Evropská automobilka Volkswagen | Sociální síť | Růstový impuls | Vysoké úroky | CEFC China | Skupina Colt CZ Group | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Analytické společnosti | Zesílení inflačních tlaků | Traders | Rok 2024 | Ředitel kapitálových trhů | Zkapalněný plyn LNG | Jihokorejská automobilka | Obchodníci | Saxo | Economist Intelligence Unit | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Vystřízlivění spekulantů | DPA | Evropská unie | Boeing | Media for Europe (MFE) | Daniel Beneš | SAZKAmobil | Mezinárodní turistika | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Polský podnik | Intradenní obchodování | PROP Trading | Malí podnikatelé | Přístup orientovaný na klienta | Ondřej Holoubek | Hydroelektrárny | Konflikt na Blízkém východě | Williams %R | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | AOS forex | Kateřina Kirakosjan | SLR | Empresa Media | GfK | Dluhová krize | Výrobci automobilů | Fiskální stimul | Evropské banky | Odvětví turistiky | Finance | Ženy | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Eva Miklášová | Uchovatel hodnoty | Nakoupit akcie | Počet firem v insolvenci | Donohoe | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | Invaze | CFD | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Řetězec Casino | Inflace v květnu | SaxoBank | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Doporučení | Britský statistický úřad | Psychologie tradingu | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Jaderná energie | Analýza trhu | Parita | Ekonomická svoboda v České republice | Hospodářské vyhlídky | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Facebook | Financovat | Počet lidí bez práce | Orbán | Příprava | Členské státy EU | Základy technické analýzy | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Evropské země | BRICS | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Madeta | Bohemia Interactive | Dividenda | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | FDIC | Problém EU | Ukrtatnafta | Abú Dhabí | Energetická skupina ČEZ | Úzké spready | Trading | University of Warwick | Změny klimatu | Barometr | Objem zlata | Květnová inflace | Bali | Akcie padají | Společnost BHP | Úroky | Vyšší úrok | Refinitiv | Přenos | Plodiny | Statistický úřad | LG Energy Solution (LGES) | Kancléř Olaf Scholz | PPF Telecom | Viceguvernérka ČNB | Podpůrný program | Portu | Miliardy švýcarských franků | Cena | Růst produktivity | Silné oživení | Zastropování plynu | Investiční banky | Dobré zprávy z USA | Vývoj české ekonomiky | Obsah VIP zóny | Předstihové ukazatele | ERÚ | ASML Holding NV | Provozní zisk před odpisy | Silný trh | Objem peněz | YIT | Money-Management | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Rumuni | Celkový výsledek | Jana Pokorná | Denní graf | Lulo Rose | Firma | Ceny akcií | Americký Úřad pro energetické informace | Izrael | Skupiny PPF | Podílové fondy | TABAK | Infineon Technologies | Huayou Cobalt | PIE | Investiční platforma Portu | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | Telekomunikační společnost | NEO | Ruský trh | Payrolls | LEAG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Laureát Nobelovy ceny | RTL Group Central & Eastern Europe | Energetická krize | Přechod k elektromobilitě | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Pivot points | Němečtí politici | VW | Telefónica | A220 | Uniper | Nobelovy ceny | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Středoevropský region | Online trading | Pokles | Omezení těžby | Irské aerolinky | Tomáš Holub | ILO | MGM | Životní pojišťovny | Diverzifikace portfolia | Czech Media Invest (CMI) | Růst cen nemovitostí | Akciové fondy | Margin | Ondřej Hartman | Vývoj akciového indexu | Know-how | Základ daně | Polská ekonomika | NYT | Historická data | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Finance Group | Norwegian Air | Energetický regulátor | Americké společnosti | Pfizer/BioNTech | Švýcarská centrální banka | Hedge | Utahování měnových podmínek | Soud v Německu | Royal Caribbean | Poplatek | Zemědělci | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Lego | Úrokový diferenciál | KNF | Nejbohatší člověk světa | Maloobchodní tržby | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Nízkonákladová letecká společnost | Carlyle | Vyšší daně | Růst cen domů a bytů | Meziroční růst spotřebitelských cen | Počet fúzí a akvizic | Spotřebitelské ceny v Česku | Situace na trhu | Americká ekonomika | HDP | NVDA | Credit Suisse Group | Jaderné elektrárny | Důvěryhodnost | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Obchodník | První investiční fond | Exportní průmysl | Čepro | Sega | Plynárenská společnost | Greg Kelly | Kypr | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | EMA | Sputnik V | Zajištění nezávislosti | COVID-19 | Plyn LNG | Regulátoři | Zelené energie | Akcie ČEZ kurz | Problémy | Tempo poklesu | News Corp | Podnikatelé a firmy | OTC obchodování | Růst světové ekonomiky | Index cen | Dolar | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Tick | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Čínská vláda | Index PX | Diverzifikace rizika | EBIT | Daně | Matonni | Binance pro Česko | Lídři | Šéfka ECB | Inflace v červenci | Inflace ve Švédsku | Plyn z Norska | Malina | Pivot | Kryptoměna | Sport | Velké riziko | CRH | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Obchodovat | Český stát | Omikron | Růst výroby | metodologie | Jackpot | Předsednictví EU | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Převzetí firmy | CBOE | Valdis Dombrovskis | Rakouský kancléř | LGES | Evropský systém | Konsorcium | Workshop | Andrej Babiš (ANO) | Poptávka investorů | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Realitní fondy | Vega | Konglomerát | Swiss Life Select | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Historické rekordy | Fox Business | Informace o kryptoměnách | Požadovaný zisk | Globální ekonomika | Časová pásma | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | Akcie Borouge | ACEA | Alternativa klasických fondů | Alpiq | Thomas Jordan | Skanska | Allianz SE | Swap | Miliardy eur | Koncentrace | Ekonomické teorie | Ropný šok | DAX | Světová obchodní organizace (WTO) | Forex asistent | Spotřeby plynu | Currency market | Vývoj HDP | Renfe | Ředitel investiční platformy | Valné hromady | Finanční gramotnost Čechů | Analytik J&T Banky | Členské státy | Historické výsledky | Americká cla | Cisco Systems | ČEZ ESCO | Starbucks | EPGC | Německý kancléř Olaf Scholz | Snížení spotřební daně | Sev.en | Toyota | Burzovní ukazatel | Rozhodování | Ratingové agentury | Manuál | Společná měna | Global Economic Conditions Survey | Cena zlata | Německé podniky | CzechToll/SkyToll | Světové obchodní organizace | Zvýšení produkce | Situace v Hongkongu | Pullback | SEC | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Fincentrum & Swiss Life Select | Softwarová společnost Microsoft | Trinity Bank | Přecenění | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Pojištění vkladů | F-35 | MiCA | Datový kalendář | AEM | Růst cen | Společnost Chevron | IONWAY | InstaForex Loprais | Přístup ke kapitálu | Open Society Foundations | Rozpočtová pravidla EU | Míra inflace v únoru | Zdravotní pojištění | RSI | Embargo na dovoz ruské ropy | Africký mor prasat | Dovoz oceli | Shopify | Asset management | OsMA | Repo sazby | Důvěra v globální ekonomiku | Světové poptávky | Slovinsko | Dnes na trzích | IFO index | Výrobce pálených cihel | Tripadvisor | Financování | ArcelorMittal Ostrava | Fibonacciho retracement | Platforma MetaTrader | Vývoj německého hospodářství | Zájem o akcie | Podnikání | ČSÚ | Investiční výdaje | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Ursula von der Leyenová | Založení účtu | Jackpot loterie | Burza v Argentině | Živý stream | Analytik Portu | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Journal of International Money and Finance | Omezení dodávek | Stres | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Obchod | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | ARD | Pokles ekonomiky | Projevy centrálních bankéřů | Ceny paliv | Růst úroků | Nápojové společnosti | TASS | Kapitálové trhy | Turów | Plynárenské společnosti | Trhy nemovitostí | Emisní povolenky | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Gigafactory | Czechoslovak Group | Němečtí experti | Schodek | Zprávy z USA | Goldenburg Group Limited | Přístup k investování | Canal Plus | Nadměrné obchodování | Bankovní asociace | Erste | Jihokorejské společnosti | ROCE | Cykly | DISH | Primární veřejné nabídky (IPO) | Kanadský dolar | Měny regionu | Line | Shrnutí vývoje | Objem dovozu | EGAP | UMA | Premiér Babiš | Martin Luňáček | FT | Kam investovat | Peter Kažimír | Jedno euro | Etoro | Royal Capital Club | Nouzový stav | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Mali | Malé podniky | Korelace měn | Dnešní čísla | Daňové zatížení | Turistika | Automobilka Tesla | Spotřebitel | Ruská agrese | Miba | SolarEdge | Tatry Mountain Resorts | Colt CZ Group | Restrikce | Hospodářský růst | Dluhová pravidla Evropské unie | Soukromé investiční společnosti | Největší americká banka | Kurz měny | Elvira Nabiullinová | Platforma MetaTrader 5 | Ekonomické restrikce | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | Inflace v Maďarsku | Blizzard | WTI | LVMH | Hrozba recese | Dodávky ruské ropy | ETF fondy | Platební síť | NICE | Bod | Miliardy korun | PERN | Helena Horská | Impérium | Shares | Raiffeisen Bank International | Nižší kurz | Otvírání hranic | Velcí producenti | Obchodování institucionálních objednávek | Macao | Martin Klouček | Investiční gramotnost Čechů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Sedmadvacítka | Reserve Bank of Australia | Cenový vývoj | Americké maloobchodní prodeje | Inflace v Itálii | Dluh zemí eurozóny | Nikolaj Tokarev | Nejhorší výsledek | Merck | O2 CR | Americká měna | Nový Zéland | Nord Stream | Fnac Darty | EMU | Dluhová pravidla | Debata | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Politické riziko | Zavedení jednotné měny | Největší banky | Americký miliardář | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Euro | Krach burzy FTX | Sony | Akciový mix FF | Ziskovost | Dopad krize | Zadlužení firem | Bankéři | Společnost TPA | Sázet | Hodnoty měny | BREEAM New Construction | Zahraniční firmy | Cena ropy | Porušení zákona | Plán firmy | Mezinárodní standard | Členské země | Ohlédnutí | Wegovy | EREVITA s.r.o. | JPMorgan | Značné riziko | GIC | Marže | Účet platební bilance | DAWN | Petr Bartoň | Rakouský lockdown | Planeo Elektro | Pohyby ceny | Poskytování hypoték | Klid | Prezident USA | mBank | Německá ekonomika | Inflace v listopadu | Státy EU | Boj s koronavirem | Dodávky plynovodem | Martin Sklenář | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Dodávky plynu do Evropské Unie | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Paolo Gentiloni | Váš trading | Televize Netflix | Lockdowny | Dividendový výnos | Recenze | Zprostředkovatelé | Tempo růstu HDP | Alphabet | Struktura | Podíl ruského plynu | Vývoj měnového páru USD/CAD | Vedení společnosti | J&T Capital Partners | Kurz domácí měny | Rada ČNB | Zkušenosti | Zvýšení sazeb v Polsku | Inovace | Emmanuel Macron | Žádosti o výplatu | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ekosystém | Karty | VPS | Zasedání měnového výboru | Ropovod TAL | Mario Centeno | Jan Procházka | Obchodní systémy | Signály | Hospodářský model | Broker Purple Trading | Zdanění | Dostupnost bydlení | Zastavení dodávek | Applied Materials | Boeing Co. | Růst ekonomiky | Plán Evropské komise | Bankovní účet | Bank of Canada | Výrazný růst cen ropy | Rafinérie | Konzervativní unie | IHS Markit | Statistiky | Ekonomické recese | Státní dluh vůči HDP | Liz Trussová | Podílník | Pivovary | Objem podílových fondů | Společnost Lufthansa | Světová ekonomika | Čínský index | SAP | Annalena Baerbocková | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | DIESEL | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Propad HDP | Investovat do kryptoměn | Významné události | CETIN | Technologický Nasdaq | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Purple Trading | Hot-Seat | Asociace certifikovaných účetních (ACCA) | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | Agentura PAP | Odhad letošního růstu | Nezaměstnanost mladých | Rudolf Špoták | Bankovní sektor | Unicredit | Double top | Akcie na pražské burze | Sledovat tržní trendy | Výnosnost | Bankman-Fried | Nové investice | Dluhy českých domácností | UST | Irské aerolinky Ryanair | Diverzifikátor portfolia | Finančník George Soros | Nejbohatší člověk | KBC Global | Thomas Schäfer | Jiné kryptoměny | Tenza | NZDUSD | Mzdové požadavky | Měna euro | Ceny pšenice | Liberty Steel | Regulace trhů | STP | BH Securities | Active Trader | Krize v eurozóně | Nálada na trhu | Dodávky ropy Družbou | Skupina Orlen Unipetrol | Ceny ropy Brent | Ekonomka Raiffeisenbank | Zlato.cz | Reverzní arbitráž | Státní rozpočty | Embargo EU | CFD broker | Greensill | Manažerka | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Wolfstreet | Použití v tradingu | Investujte | České mikro a malé podniky | Obchodní bilance | Pravidelný příjem | HCBV | Ekonomický institut | Proinflační | Tým Admiral Markets | Počet lidí bez práce v Německu | Stock Spirits | Hodnocení rizik | Tempo růstu britské ekonomiky | Dodávky suroviny | Platforma | Inflace cen | Inflace v OECD | Rozvíjející se trhy | Holding Czechoslovak Group | Internetová firma | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Vývoz ropy a plynu | Globální finanční krize | Renáta Kellnerová s rodinou | Zhoršení ratingu | ISO | Skupina Volkswagen | Binance | Exchange Traded Funds | Zajišťovací obchody | Federal Reserve Bank of Kansas City | Economist Intelligence Unit (EIU) | Seminář | Odvolací soud | Jednání vlané hromady | IKL | Škálování | Sebevědomí | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Volatilita na finančních trzích | Platformy xStation | Doporučení Koupit | Capitalinked | Predikce | Dodávky ropy | Německý vývoz | Nákupy plynu | David Vagenknecht | EC Investments | Tomáš Raputa | Opimo Trade | Prima | Plán obnovy | Úřad práce | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | Citigroup | Společnost General Plastic | Evropský blok | Síla Sibiře 2 | Ruská firma | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Index VIX | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Hospodářství | Důvěra v českou ekonomiku | Vývoz plynu z Ruska | Očekávaný růst | Akcie automobilky | Optimismus na trzích | Světový den investičních fondů | Oslabení | Ovlivňování | EV | Moody's Analytics | Společnost Silvergate Capital | Ukrtransnafta | Produkce kartelu OPEC | Referendum | Hospodářský cyklus | Súdán | Agentura Interfax | Kiwi.com | Ekonomický kolaps | Ruský Gazprom | Kurz rublu ke koruně | MFE | Elektrovozy | Úsilí | Trh Prime | Inflace v Evropské unii | Belgická vláda | Časový pásma | Ranní glosa | Propad daňových příjmů | Krach SVB | Kapitalizácia | Šárka Grguřičová | Intermediate | EU a NATO | Konec MetaTrader | Nižší ceny | Hodnota indexu | Zdanění příjmů firem | Casinos Austria | Cenové stability | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Konec MetaTrader 4 | Take-Two Interactive | Ropa a pohonné hmoty | Cigarety | Portfolia | Nejlepší výsledky | Fresenius Medical | CEE Tax Guide | Ekonomické průzkumy | Růst důvěry | Podíl Daniela Křetínského | Převis | Indonéský ministr | Dynamika růstu | Live trading | Vysoká cena | NN Group | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Průměrný Čech | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Analytik ČSOB | Rozpad EU | Restart ekonomiky | Western Union | Regulace kryptoměn | Ekonomické indikátory | Analytik Czech Fund | Recese | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Začínající tradeři | Celosvětový růst | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Generali Česká pojišťovna | Investiční cíl | Likvidita | Německé aerolinky | Mzdový růst | ASML | Ropný gigant | Renault | Švýcarský frank | Capital Partners | Hráči na forexu | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stimul | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Dluhopisy horší kvality | Přijetí kryptoměn | Společnost IHS Markit | Hospodářské noviny | Kyjev | Začít investovat | Největší propad | Výrobní index | Tesla Motors | Silný americký dolar | Fond Fidelity | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Sekce měnové | Zbohatnutí | Německý exportní průmysl | Symetrický trojúhelník | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Produkce zemního plynu | Ekonomický výzkum | Silný support | Štěpán Křeček | Cena kukuřice | Fosilní paliva | Baterie | Realitní společnosti | Internetové firmy | Daňové reformy | Sazka Group | Mazars | Dceřiná firma | Ochrana před inflací | Frank | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ERM | Automobilka Volvo Cars | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | OSF | NOVACYT | Negativní nálada | Transparentní | Pivot Pointy | Státní zemědělský intervenční fond | Investiční firmy | Pracovní síly | Údaje z USA | Tomáš Rozehnal | Jana Brodani | Dana Drábová | Růst ekonomické nerovnosti | Automobilka Volkswagen | Ekonomické analýzy | Pivovary CZ Group | Dieselgate | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Americký internetový obchod | Ceny energií | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Obrat trendu | Meziroční míra inflace | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Dosažení dohody | Základní sazby | Myšlenka společné evropské měny | Nejrychleji rostoucí | Akcie Unipetrolu | Silná koruna | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Riziková aktiva | NEST | Kiwi | Zvýšení DPH | Swingové maximum | Nezaměstnanost v USA | IC Group | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | ZEN | Průmyslové zboží | CySEC | Politická rozhodnutí | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Schodek rozpočtu | Způsoby obchodování | Advance | Nejslabší růst | Kurz bitcoinu | Tomáš Cverna | Svíčkové formace | OSN | Soud | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Futures na zemní plyn | Společnost ČEZ | Komunita | Booking | Nákaza koronavirem | Blockchain | Cena elektřiny | Adam Glapiński | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Skupina Smartwings | Martin Gürtler | Koncern Sony | Mince | Facebook Ireland | Challenge | Finanční nezávislosti | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Zavedení eura jako oficiální měny | Nord Stream 1 | Benzín | Nedoplatky a dluhy | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Hospodářské oživení | Akcie a ETF | Obchodní podmínky | Adidas | Internetová televize | Nejbližší rezistence | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | Meziroční inflace v září | Sankce | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Časový rámec | Obchodní pokyny | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Vysoká cena elektřiny | Zvládání pandemie | YIT Stavo | Windfall tax | Trade | Zdražování ropy | ReGas | Energetika | Manufacturing | Mikro a malé podniky | Fintech Challenge 2024 | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | United Airlines | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | CNN | Náklady na úvěry | Ztracené iluze | Ruská banka | Stable labs | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Nařízení | Pioneer Natural Resources | Sazba hypoték | Akcie automobilky Tesla | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | BTC | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Inflační data | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Válka mezi USA a Čínou | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Transparentnost | Akcie Erste Bank | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Investice a trading | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Profi obchodní systémy | Hodně peněz | Průmysl | Investovat do zlata | Japonský akciový index Nikkei | Lehká ropa WTI | Míra inflace v Turecku | Firma Avast | Makroekonomická data | Karel Klečka | Obchodní styly | Airbus Group | Tempo růstu | Podnikatel | KBC Global services | Prazdroj | American Airlines Group | Živnostník | Úvěrový rating | Snížení daně | Výrobní závody | Bankovnictví | Aplikace TikTok | Libye | Aerolinky | USD index | Petr Veselý | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Pandemie covidu-19 | Cena termínového kontraktu | A321Neo | Continental | Ministerstvo dopravy | ARM | Pohonné hmoty | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Uhlí | EasyJet | Diamanty | Akcie ČEZ | Air France-KLM | Nejvyšší růst | ETF | Ekologické certifikace | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Binance pro Česko a Slovensko | Cíle | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Loterie | Prodejní ceny | Analytik České bankovní asociace | Forexový trader | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Měnový výbor | Lanžhot | Zhoršení výhledu | Kolínská automobilka | Vývoje kurzu | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | Opatření na pomoc firmám | Evropské velmoci | UnitedHealth | Crédit Agricole | Varování | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Úrokové sazby | Maloobchodní prodej | Atreon | Snížení volatility | Gernot Blümel | Philip Dybvig | APP | Obchodní aktivity | Zastoupení Evropské komise | Ekonomika Spojených států | Očekávaný výnos | Spojení | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Stávající úrokový diferenciál | Diem | Long | WHO | Rally | Bankovní rada | KBC | Pojišťovna | Macron | CPI Property | Parametry obchodu | Provize | SARS | ČT Jan Souček | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Členství v EU | Spokojenost | PlayStation | Putinův režim | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Seat | Japonský akciový trh | Fischer | Japonská ekonomika | Intesa Sanpaolo | Portfolio manažeři | První odhad | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Pražský městský soud | Aktiva | Pokles inflace | Krypto budoucnost | TPA Valuation & Advisory | Hyundai Motor Manufacturing | Paul Volcker | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Časopis Forbes | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | GEVORKYAN | Discovery | Smíšené fondy | Střední podniky | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Ceny ropy dnes | Netěsnost na ropovodu | Věřitelé Arca Investments | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Okénko trhu | Nárůst cen energií | Švýcarská banka UBS | Business | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Krátkodobé posílení | Camelot LS | Indikátory | Srbsko | Konsolidace | Sev.en Global | Počet nezaměstnaných | Základní úrok | Pokles cen | Britské společnosti | TikTok | Překvapení trhu | Osobní počítače | Tržní události | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Výrobce luxusního zboží | Martin Durčák | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Společnost Hyundai | Keystone XL | Technologická společnost | Platební společnost | Virtuální mince | Začít obchodovat | Index relativní síly | Kotační výbor | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nový stavební zákon | ČBA | Program kvantitativního uvolňování | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Fiskální politiky | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Mauricius | Energiewende | BlockFi | Eendragt maakt Magt | Fintech Challenge | Brazílie | Dow Jones | Jihoafrická republika | Coface Martin Procházka | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Energy Aspects | Objem zakázek | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Smartwings | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Index akcií | Ichimoku Kinko Hyo | Intradenní trader | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Nemovitosti v Česku | Michaela Bauer | RTL | Zvolení Pellegriniho prezidentem | Německé společnosti | Bývalý šéf americké centrální banky | Česká inflace | Trinity | Nájemní bydlení | Společnost Saudi Aramco | Signa Holding | Prodeje automobilů | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Týdenní zpráva z FOREX trhu | iRobot | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Zákaznická podpora | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Kurzové riziko | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | Pojistky proti inflaci | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Světové indexy | Berenberg | Největší pokles | Lucembursko | Politika | Šíření koronaviru | Konkurence | Asociace certifikovaných účetních | Ministři energetiky | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Akcie ČEZu | PLN | Infineon | Kapitalizace | Typy účtů | Vyjádření analytiků | Dodávky z Ruska | Budování tržní ekonomiky | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Ceny slunečnicového oleje | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Dna | SAS | Backwardation | Burza Binance | Vídeňský institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Agentura TASS | Americké futures | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | Paxlovid | MAM | Předseda ČEZ | Novinky.cz | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Ekosystém baterií | BHP | Pravidla hry | Podvody | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Pravidla Evropské unie | GDP | Karel Komárek | Velká Británie | Podíl firem | Evergrande | Zprávy z krypto | Finanční zdraví | Další vývoj | Typ brokera | Citibank | Dnes zveřejněná data | Pomoc firmám | Zasedání FED | Emil Sedlařík | Double bottom | BASF | České aerolinie | Výrobce aut | Japonský akciový index | Puma | Podnik Naftogaz | Real Estate | Cena pohonných hmot | WeDo | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Najlepší brokeri | Penta | George Soros | Obchodní přístupy | Garanční systém finančního trhu | Zkušený trader | Confesercenti | CNY | Federální vláda | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Geopolitická rizika | Vývoz do Německa | FAO | Indie | Letectví | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | J&T Banka | Nákupy | Zátěžové testy | ForexFactory | Společnost S&P Global | Výhled trhů | Petr Dvořák | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Národní pivovar | Technologičtí giganti | Huť Liberty | Centrální bankéř | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Dopady pandemie | Hlavní rizika | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Investiční příležitosti | Čínský výrobce | Pohyby na trzích | TotalEnergies | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | Vasky | cTrader | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Beneteau | Matonni 1873 | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Antivirové firmy | WTO | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | ENEL Group | Nespokojenost | Zlevnění ropy | Slovalco | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Katastrofy | Spořící účty | Poradenské společnosti | Investiční manažer | Fitch rating | Americký kongres | Prolomení supportu | Fyzický trh s ropou | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Používané platformy | Výhled | Investiční workshopy | Evropské akciové trhy | Operátor O2 | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Jan Kovalovský | Dmitrij Peskov | České akcie | Prodejní cena | ESM | Glapinski | Zerohedge | Úřad pro ochranu osobních údajů | Vinci | Ekonomika Slovenska | Auta | Kurz libry | XTB Česká republika | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Španělsko | Indexové ETF | Ruská aktiva | Obchodní účet | Colt CZ Group SE | USD za tunu | Peníze z EU | Deriváty | Ethereum | Pension Plan | Investiční prostředí | Embargo | Kraft Heinz | Produktivita práce | Economist | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Trendové čáry | Zásoby benzinu | Czechitas | Scalping | Tradeři | Ceny dováženého zboží | Zaměstnanci | Meopta | Jaromír Gec | ETH/USD | Technologický index Nasdaq | Supporty | Evaluační fáze | Čerpací stanice | Evropský trh | Paschal Donohoe | Finanční trhy | Opuštění Evropské unie | Leonhard Birnbaum | Největší naleziště zemního plynu | Nízké ceny ropy | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | HDP v zemích EU | Cyrrus | SmartCollection.app | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Insider | Největší ekonomika | Syntetické akcie | Advance Auto Parts | Banky | Způsob investování | Růst cen energií | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Investiční společnost CVC | Antivirové společnosti | ASEAN | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | ČEZ | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | Financování státu | Sanofi | Německé ekonomiky | Růst průmyslové produkce | Analytik finančních trhů | Těžba ropy v Rusku | Financial Times | Společnost PPF Telecom | Počet Američanů žádajících o podporu | BHS Real Estate Fund SICAV | Teams | Kryptoměnová síť | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Počet nakažených | Úrokové diferenciály | Spread | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Společnost Intel | Devizové rezervy ČNB | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | Buy | New York | Místní rozvoj | ProSieben | Tržní cena | Swing | Společné nákupy plynu | GS | Saldo zahraničního obchodu | Společnost Amazon | Dřevo | AIG | Krize | The Royal Capital Club | Obligace | Optimalizace | Fresenius | On-line kurzy | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Mastercard Banka roku | Nejvyšší deficit | Investing | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Vlády | Daňové zvýhodnění | Největší zlaté rezervy | Zotavení ekonomiky | Eurobarometr | Synot | Automobilka Porsche | CMI | Zpřesněná data | Transparency International | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | AOS | Omezení produkce | NXP | Světový trh s ropou | Uvalení sankcí | Růst nerovnosti ve světě | Válečná ekonomika | Ceny plynu a elektřiny | G20 | Společnost GEVORKYAN | STEO report | Míra inflace v eurozóně | Informace z trhu | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Štěstí | CEO | Virgin Orbit | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Majoritní akcionář | FOMC | Těžař | Algoritmy | Prezidentské volby | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Zuzana Paulovics | Dánská farmaceutická společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Gergely Suppan | Dolarový index | Hrubý domácí produkt země | Ztráty | Výplata | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Robert Shiller | Michal Lukáč | BBB- | Výrobci čipů | Akcie Tesla | Mezibankovní | Flexibilita | Graf indexu | ODS | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Ředitelka | Generální ředitel | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost CVC | HN | Fondový byznys | Zajímavé investiční příležitosti | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Příjmy z kryptoměn | Internetová společnost | Burza | Úřad pro energetické informace | Letecká společnost | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Zastoupení Evropské komise v ČR | Investiční skupiny | Firma Meta Platforms | Náklady na emisní normu Euro 7 | Guvernér Rusnok | Bulharská měna | Rozvoj | Americká inflace | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Asociace exportérů | Zasedání bankovní rady | Nové sankce | Demoverze | Český statistický úřad (ČSÚ) | Teherán | SPWR | Rozhovor | Dlouhá pozice | Roklen24 | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | FAST | Prodej nových aut | Slabší dolar | Cena transakce | Ředitel investiční platformy Portu | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Bilance | Hladiny supportu | Volby | Obchodní řetězce | PGNiG | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Americká vláda | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Innogy | Vzestup inflace | Express | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Irsko | Správce aktiv | Butterfly | Regulační úřady | Energie | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Milei | Zpravodajství | Economic Freedom of the World Index | Inflační tlaky ve světě | Mezinárodní obchod | Prezidenti a premiéři | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | HealthMode | IC Financial | OneWeb | Obchodníci na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Ruský rozpočet | Dodávky plynu | Jasný signál | Dovoz ruského plynu | Pokles ekonomické aktivity | Investiční platformy | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Oslabení eura | Dovoz z Ruska | Rada ČTK | Sazby | David Marek | Ropa dnes | Společnost Oneok | Silný pokles | Historie | Renáta Kellnerová | Interbank VIP indikátor | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | LNG z Nizozemska | EP Global Commerce | Ivan Korčok | Buyout | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Koronavirus | Karanténní opatření | GE Renewable Energy | Patria Direct | CV90 | Pravidla obchodování | Výsledky hospodaření | Thomson Reuters | USD | LinkedIn | Britská ropná společnost | Mluvčí firmy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Ceny realit | Akcionáři Monety | World Giving Index | Americký softwarový gigant | Poradce guvernéra ČNB | Jednání ČNB | ProLogium | Finanční trh | Philadelphia Fed Business Outlook | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Kurzovní lístek KB | Velké ekonomiky | Zelené oživení ekonomik | EET | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Maďarská vláda | Ondrášovka | Splnění evaluační fáze | Německá automobilka | Nová vláda | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Vstup do EU | Daň z nadměrných zisků | Risk On | Regionální měny | Eni | Recese americké ekonomiky | Bosch | Nové prognózy | Central Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | EFSF | Boris Kollár | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Udržitelné investice | Automatický obchodní systém | Vyspělé ekonomiky | Martin Pánek | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | EIA | Sberbank CZ | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Cílové ceny | Investiční megatrend | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Poradce | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Vicepremiér | Nižší maxima | Zkušenost | Harmonic trading | Pakt stability | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Peter Garnry | Írán | Zdražování | S/R zóny | Ekologové | Meziroční inflace | Afrika | Většinový podíl | Historie eura | Riskování | Oneok | Pozemky | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Development | Generální ředitel ČEZ | Tržby obchodníků | Domácí měny | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Britská vláda | Analytik portálu | EPS | Martin Podolák | ADP | Gazprombank | Přijetí eura | Kupní síla | Úbytek | Softwarové řešení | Ministryně financí Alena Schillerová | Termínový kontrakt | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Soudní dvůr Evropské unie | Vedlejší účinky | Mluvčí Gazpromu | Předsedkyně Evropské komise | Čínské realitní společnosti | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Singapur | Předseda Evropské rady | Společnost Tapestry | Ruská ropa Urals | Míra úspor | Druhá vlna | Polská společnost | Investiční doporučení | SICAV | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Větší riziko | Švédská společnost | Podcasty | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Mzdová vyjednávání | Propad průmyslové výroby | Porušení pravidel | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Důchodový systém | Rafinerie | Zisk EBITDA | Investor | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | LTV | Ukrajinská firma | CBC | Joe Biden | Geopolitická nejistota | Ekonomické důsledky | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Premiér Boris Johnson | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Forbes | Diverzifikátor | Akcez | Obchodujte | Milan Vaníček | Zboží z Číny | Colt | Snižování počtu zaměstnanců | Historicky nejnižší | Radomír Jáč | Ředitel skupiny PPF | General Atlantic | Bilance zahraničního obchodu | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Tkáč | Jerome Powell | BMW | Cena akcií | Pražská burza | Peter Markovič | Vypuknutí pandemie | Master Candle | Investování | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | Kurz euro | Non-Farm Payrolls | Kniha forex | BNP Paribas Personal Finance | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | Velké centrální banky | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | Země OPEC | Ropný trh | On Holding AG | United Technologies | Slovník pojmů | Mluvčí ČNB | Logistické společnosti | Počet fúzí a akvizic v Česku | Rishi Sunak | ČVUT | Digitalizace hypotečního procesu | Investiční poradce | CPI Property Group | Umělé inteligence | Investiční rady | Eura | Tisková konference | EBRD | Obchodní účty | Koruna posiluje | Patrik Duda | GLOBSEC | Nízká nezaměstnanost | IRBT | Inflační cíl | Nizozemsko | Investiční skupina | Organizace | Inflace v české ekonomice | Obilí | Ryanair | Posilování USD | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | Our Media | Gap | Ceny pohonných hmot | CARE Česká republika | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Services | VIX | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | GFG Alliance | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Německé hospodářství | Ocel z Číny | Dnešní zprávy | Občanské války | Barometr rizik | Centrální bankéři | Michelin | RegioJet | Polská centrální banka | Ceny v Česku | Pojišťovací společnosti | Ředitel XTB | Příjmy | Pohyby cen | Alokace aktiv | J&T Patrik Tkáč | Událostí ve světové ekonomice | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Ministři EU | ČTK | PMI pro sektor služeb | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Emitent | VMware | WU | Zajištění | Silky Zdeňka Porybného | Parlament dnes | Obchodování na trhu | Inflace v Číně | Poradce premiéra Andreje Babiše | Šéf podniku | Automobilka Škoda Auto | Altria Group | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Africký mor | Biliony USD | Currency | America first | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Zákon o zavedení eura | Wall Street Journal | Holdingové společnosti | Sport a podnikání | Komoditní | Backtestování | Prop Trading firmy | Dvojité dno | Rychlý růst cen | Lockdown | Měnový pár | Wirecard | Cenový index | Kia | Společnost Uniper | MiFID II | Fundament | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Výrobce elektromobilů | Intercontinental Exchange (ICE) | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Kontrakty CFD | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | Tuzemská měna | Arca | Nová sazba | Hospodářský pokles | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Veba Broumov | Panika | Monopol | Hasan Kuchakov | Vstupu do EU | Obchodovat s akciemi | Stavební zákon | Technický výhled | Bankovní daň | Hnutí Hamás | Tržby ve službách | Technická analýza na forexu | Alfa Romeo | Nejvyšší rating | Jednání vlané hromady ČEZ | Ministr spravedlnosti | Moldavsko | Protiinflační tlaky | Rating států | Zpravodajské události | Světové organizace | Starší byty | Rozdělení zisku | Šance | MF | Alternativní investiční strategie | Jan Kalina | Coface pro ČR a Slovensko | Opoziční politici | Ředitel komunikace | Čínské firmy | Pracovní trh | Infografika | Amsterdam | Polský provozovatel ropovodů | Legendární investor | Přilákat investice | Výsledky technologických gigantů | Klimatický plán | CEE | Německý kancléř | Ekonomiky zemí V4 | Asociace pro kapitálový trh České republiky | BHM Group | ENEL | Jedinečná příležitost | Zásoby zlata | Unijní činitelé | Odhady HDP | Záchranný plán | Marsh & McLennan | Kongo | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Zemědělské suroviny | Nejvyšší výnos | Guvernérka ruské centrální banky | Ovocnářská unie | Podíl Ruska | Moravský Peněžní Ústav | Americké vlády | Zlínská obuvnická firma Vasky | Splácení hypotéky | Nákupy z Ruska | Ekologie | Jednofázová výzva | Saudi Aramco | Kryptoměnové odvětví | Míra zadluženosti | Volatilní položky | Země používající euro | Maržové požadavky | Akciové riziko (Risk On Shares) | Síla Sibiře | Korea Heavy Industry& Development | Poradenství | Sociální problém | Vlastnictví | Zloba | Jeep | Finep | Tradeoff | Reálná kalkulace | Akcie společnosti Telefonica | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | Skupina Sazka | Průzkum | ETF (Exchange Traded Funds) | Diverzifikace investic | Letecké palivo | Kupci | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Závislosti na ruské ropě | Donald Trump dnes | WIIW | Studie poradenské společnosti | Zelená energetika | Nejvyšší výhra | Ceny v dopravě | Intermarket analýza | Sankce EU | Společnost Media for Europe | Výběr daní | Záporná inflace | Vzdělávací videa | Burzovní cena plynu | Kanadský penzijní fond | Dun & Bradstreet | Brent | Petr Zahradník | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Firma Wienerberger | Ruská vláda | Leoš Rousek | Kuny | Akciový prémiový dluhopis IV | Evergrande dnes | Český investor | EREVITA | Ropný průmysl | Saxo Bank v Praze | Onet | PPF Petra Kellnera | Prodeje nových aut | Plán snížení daní | Vatikán | Obchodní fáze | Zvýšený zájem | Andorra | Růst cen zemního plynu | Aktivní trading | VOW1 | Tchaj-wan | Profesor Dědek | Synot Invest | CapitalPanda | Bilance ČNB | Eastern European Media Holdings | Přední ekonomové | Tobin Gorey | Vývoj na trhu | Akcie Česká spořitelna | Fond Hartenberg | Petr Plecháč | Aktuální kurzovní lístek | Banka Goldman Sachs | Pedro Sánchez | Země eurozóny | Pokles reálné spotřeby | MOL | Podporované platformy | Tržní hodnota | Dramatické dopady | Marka | OX Capital Markets Ltd | Gazeta | Business Outlook | Dovoz ropných produktů | Skupina EPH | Cestování | Ekonomické výhody | Allegro | Brexit bez dohody | ENEL SpA | Konopí | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Čínská telekomunikační společnost | Výročí války na Ukrajině | Americká sněmovna reprezentantů | Vysoké sazby | Platby kartou | Nemoc COVID-19 | Akcie ČEZ graf | Průmyslová výroba v Evropské unii | Přehled | Levné energie | Analytička | Google Play | ČNB Petra Krmelová | CISCO | Dění na finančním trhu | Měny na forexu | Finanční výsledky společnosti | Vývoj ceny akcií | Vstup do eurozóny | Solidní růst | Obnovitelné zdroje | Ropa a ostatní komodity | Pegas | Nové podmínky | Sýrie | Ceny ropy a plynu | Zákaz dovozu ruského uhlí | Společnost Naftogaz | Inflace v únoru | Patrik Polák | Psychologické hladiny | Nejdůležitější ukazatele | Dvoufázová výzva | NFP report | Akcie ČEZ online | Vypnutí Nord Streamu 1 | Založení demo účtu | Nízká inflace | FDP | Rozšiřování kapacit | Automatizace pro ehopy | Kde se platí eurem? | Eurokomisaři | Počáteční investice | Investoři na trzích | Obchodní signály | Maďarské fondy | Chvaletice | Patrie | Tržby skupiny | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Důvěra účetních v globální ekonomiku | Slavomír Pavlíček | Řekové | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Šéf švýcarské centrální banky | Členové Evropské unie | Tržní analýzy | Akcie Čína | Data z průmyslu | P/E | Tržní analýza | Nadnárodní společnosti | Cestovní ruch | Znárodnění | Skupina Mattoni | Poměr rozdělení zisků | Viceguvernérka | Ruské společnosti | Investiční horizont | Nízké poplatky | Banky v ČR | Úvěrová pojišťovna | Finanční ředitelé | Vývoj měnového páru | Ochrana před záporným zůstatkem | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Cenový vrchol | Arca Investments | Admiral Markets | ECU | Zpřísňováním měnové politiky | Olej | Maďarské fondy na ropu | S&P Global | Pivovary Staropramen | Společnost Genesis | Expertka | Míra inflace v dubnu | Symposium v Jackson Hole | Vývoj hodnoty eura vůči koruně | Krach burzy | Nákupy zlata | Vstupy do pozic | Vývoj ceny bitcoinu | CCI | Ministr životního prostředí | Plynovody | iPhone 15 | Příjem z pronájmu | Modern Times Group | CPIPG | Vyhlídky | WGC | Kladenská Poldi | Management | Rekordní ceny | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Jan Berka | Maximální drawdown | Tok ruského plynu | XXX Lutz | Placení daní | Komoditní měny | Zdroje energie | Nio | Backtest | Zdeněk Nekula | Žebříček nejbohatších Čechů | Výrobce videoher Sega | Přímé investice | E.ON Distribuce | Člen představenstva | Evropské společenství | Kodiaq | Regulační úřad | Slovenský ministr hospodářství | Pokles HDP | Úpis nových akcií | Předpověď | Technologický holding | Společné evropské měny | Celosvětový problém | Bosna | Šéf americké diplomacie | Ipsos | Radek Dvořák | Česká měnová politika | Pandemie koronaviru | Softwarový gigant | Asie | Cena zlata dnes | Světové ceny ropy | Alibaba | Rating zemí | Volný pohyb | Státy Evropy | Antoš | Řecká vláda | Analytik TopForex | Zpomalování ekonomiky | Tomáš Vobořil | Skladování ropy | Nemovitosti v zahraničí | Position sizing | Inflace v Evropě | Zastropování cen ruské ropy | Over-The-Counter | Bitcoin | Technologické společnosti | Výsledky průzkumu | Institucionální trading | Příjmy z prodeje ropy | Zelené investice | Ekonomické události | Výše daně | Plyn | Britská premiérka | Dopad brexitu | Obchodní komora | Ukončení intervencí | Automobilky | Katarína Klamková | Petr Beneš | Poptávka po úvěrech | Thomas Cook | Futures | Obnovitelné zdroje energie | TUI | Ziskové obchodování | Pojišťovny | Věřitelé Arca | Tržby v Maďarsku | Embargo EU na ruskou ropu | Index spotřebitelské důvěry | Společnost Automotodrom Brno | Akcie online Čína | Navyšování účtu | Rady expertů | Spotové ceny | Ministerstvo spravedlnosti | Předseda slovenské sněmovny | Ceny na čerpacích stanicích | Česká bankovní asociace (ČBA) | Omezení pohybu | Obchodní přístup | Rusko dnes | Zůstatek na účtu | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Stabilní hospodaření | Vedení firmy | Export ruské ropy | Riziko stagflace | Vepřové maso | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Lobbing | Moving Average | SEBA | Pasivně spravované | Společnost PKN Orlen | Seznam Zprávy | Embargo na ruský plyn | Novela zákona o ČNB | Výrobce munice | Dopady války na Ukrajině | Obchodní výsledky | Dopady koronavirové krize | Srovnání prop trading firem | Index investiční gramotnosti | Akcie CETV | R2G | Nemovitosti | Boris Johnson | Transgas | Růst výnosů | CVC | Nově zahájené stavby domů | Růst dovozu | Overbought | Euler Hermes | Jat Tehnika | James Bullard | Jakub Rybacki | Kiril Petkov | Procter & Gamble | Renfe Operadora | Data z americké ekonomiky | Úřad pro energetické informace (EIA) | Obchody | CEPS | Premiér Petr Fiala | PLUG | HDP USA | Ivo Lukačovič | Další rozvoj | Píle | Ekonom UniCredit Bank | Index CPI | Drawdown | Ondřej Štuller | Index nákupních manažerů (PMI) | Sebastian Kurz | Oslabení koruny | Aleš Michl | Klienti InstaForexu | Průmysl v eurozóně | ECN VIP | xStation5 | Prosincová inflace | Technická rezistence | Výrobce sportovních vozů | OpenAI | Německá energetická společnost | Zdražení ropy | Ekonomiky ve střední Evropě | Podpora | Josef Síkela | CitFin | Zkapalněný plyn | Ruská válečná ekonomika | Time-Frame | Růst spotřebitelských cen | EUR Index | Vonovia | Ministři financí | Čínská společnost | Rychlost a přesnost | Camelot | Hluboké ztráty | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Strategie Ondřeje Hartmana | Víkendové gapy | Šíření nemoci COVID-19 | Měnové obchody | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Rubl | Proud stability sazeb | Prezident Joe Biden | Skupina Colt CZ Group SE | Unijní země | Růst cen v EU | Akciový index Nasdaq | Opatření proti šíření koronaviru | Zemědělská půda | Arbitráže | Plovoucí terminál | Tendr | Pravidla EU | Polská inflace | Veřejný dluh ČR | Počet pracovních míst | Výrobce čipů Nvidia | Krajský soud v Ostravě | MT4 | Česká firma | S&P 500 | Akcie ČEZ názory diskuze | Investiční nástroje | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Export do Ruska | Activision | SUR REAL Investments | Antony Blinken | Maloobchodní prodeje | RTL Hrvatska | Tim Cook | Daňoví poplatníci | Ekonomická předpověď | Jan Čermák | Vývoj objemu aktiv Fedu | Ruská invaze | Měny účtu | Globální hospodářský cyklus | Marek Španěl | Používat Price Action | ČR | Black Knight | FintechHub | Focus | Společnost Allianz | Petra Krmelová | Zemní plyn | Ministr průmyslu a obchodu | Německo | Capital Markets | Dnes ČTK | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Portfólia | Volatility | Japonsko | OKD | Eurovia CS | Akcie v USA | ECB dnes | Mobilní aplikace | Newcrest Mining | Zisk skupiny ČEZ | Cena hliníku | Ústecký kraj | Profesionální obchodník | Kellnerová | Gazprom Export | Míra inflace ve Francii | Útok na Ukrajinu | Range | Maersk | Společnost PPF Telecom Group | Závislost na oceli | Aerolinky SAS | Otevřené obchody | Silky | Standard & Poor’s 500 | Aukce | Visa | Lex Babiš | Jak se daří investičním fondům | Pravděpodobnost úspěchu | Zastavení růstu | Vlny koronaviru | Zásobování trhu | Americké sankce | Packeta | Surové ropy | Kurzový vývoj | Aktivita v průmyslu | MJ | Červnová inflace | Klienti XTB | Index prosperity Česka | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Zasedání americké centrální banky | Bollinger Bands | Polská vláda | Walmart | Psychologie trhu | Editis | Těžařská společnost | Samou | Bankovky | Ropa typu Brent | Zdražování potravin | Virus | Krach | Pohonné hmoty v ČR | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Marathon | Instant Trading EU Ltd. | Arbitráž | Kartel OPEC | Maďarský forint | Partnerství | RTL Group | Jiří Tyleček | Hospodářský institut Ifo | Jozef Síkela | Kurzy měnových párů | Vyšší ceny | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Dluhové krize | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Počet zákazníků | Jak se stát forexovým obchodníkem | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Pandemie covidu | Směřování | Rozpočet | Magellan Midstream Partners | Novozélandský dolar | Finanční ředitelka | Závislost na ruském jaderném palivu | Unijní ministři | Japonská centrální banka | Ruský plyn | Opce | EUR/HUF | Erste Group | Portugalsko | Žižlavský | Kazachstán | Daně z neočekávaných zisků | Vice | PEPSICO | Termínové kontrakty | Národní podnik | Tameh Czech | Velké objemy | Beiersdorf | Bezpečná aktiva | STEO | Opel | Sdružení automobilového průmyslu | Vodafone | Videosummit | NÚKIB | Insolvenční návrh | LafargeHolcim | Sociální síť Instagram | Indikátory ekonomického sentimentu | X-Trade | Světová cena | Mattoni | Aktivum | Akcenta CZ | Běžný investor | Federal Reserve | Zprávy a události | Směnný kurz | Výroba automobilů | Plynovod Jamal | Nexen Tire u Žatce | Akciový prémiový dluhopis | Zajištění bezpečnosti | Threads | Index nákupních manažerů | Dobré zprávy | Ceny komodit | Korekce na rizikových aktivech | Ruská ropa | Růst české ekonomiky | Akciová burza v Argentině | Credit Suisse Group AG | BNP | Slábnoucí inflační tlaky | Provozní zisk | Evropské indexy | Vyšší riziko | Obchodní partner | Charles Michel | Bilance běžného účtu | Konjunkturální průzkum | Fundamentální ukazatele | Maďarská ekonomika | Domácnosti | Nové zakázky | Google | Euro vůči dolaru | Ceny akcií Tesla | Mario Draghi | Vysoká inflace | Ontario Teachers' Pension Plan | Golden Prague Hotel | Návratnosti investice | Analytik J&T | Analytici | JD.com | Elektromobily | Potvrzení trendu | Začínající trader | Právo | Kantony | Kurz koruny | ProSiebenSat.1 Media SE | Splácení dluhu | DOT | Médea | Arm | Pilsen Steel | EnAppSys | CFD akcie | Záporožská jaderná elektrárna | Růst cen plynu | Tržby | Zakladatel FXstreet.cz | Přehled o dění | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | 737 MAX | Dostupná data | Štěpení | Globální ekonomické vyhlídky | Snížení sazeb | Počet žádostí o podporu | Makléřská společnost Genesis | Jaderná elektrárna Temelín | Sam Bankman-Fried | Závislost | Instinkt | WIFO | INSEE | Destatis | TUI Group | Čínský výrobce elektromobilů | Olaf Scholz | Startup | Lukáš Raška | Situace v Německu | Finanční systém | NAFTA | Platební bilance | Produktovod IKL | | Makro | Sankce na export ruské ropy | Stagnace | Futures kontrakty | Velké technologické společnosti | Skupina OPEC | Dceřiné společnosti | Růst mezd | Největší kontrakt | Royal Dutch Shell | Akciové fondy aktuální kurzy | Conference Board | Evropská centrální banka | Mezinárodní instituce | Arnault | Telecom | Prime | Roční výnos | Nižší růst | Přímé zahraniční investice | Konfluence více faktorů | Slušné zisky | Společnost Ebury | Nákup akcií | Letadlo | Růst spotřebitelných cen | Německá kancléřka | BAT | Automobilka Renault | Volkswagen (VOW1.DE) | Americká centrální banka (Fed) | PX Pražské burzy | Mezinárodní organizace práce | Ebury pro Česko a Slovensko | Výhled české ekonomiky | Finanční prostředky | Antimonopolní úřad | Benjamin Graham | Ekonomická situace v eurozóně | Eurozóna | Časový horizont | Argentina | Švédsko | FXstreet | Plán zavedení eura | Forward | Partners | D&B | Prop firma | Brokerské společnosti | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Spolehlivost | Hedge fondy | Epidemie nemoci covid-19 | Vývoz z Německa | Vládní koalice | Jozo Perić | Ministři financí zemí Evropské unie | Euro STOXX | Marketingová komunikace | Kurzy | Index Cboe VIX | Investiční rozhodnutí | Fond | Akcioví investoři | Vysoká poptávka | HICP | Ekonomické údaje | Vývoj německé ekonomiky | Nejobchodovanější akcie | Vývoj hodnoty | Stabilizační mechanismus | Inflační očekávání | Úroveň služeb | PPF Group | Raiffeisenbank Helena Horská | Největší evropská ekonomika | Kicom | Státní plynárenská společnost | ČTK mluvčí | Vládní politika | Nižší produkce | Adler | Budvar | Aerolinky Lufthansa | Tuzemská inflace | Spiegel | Těžaři | Situace na trhu práce | NBP | Americký podnikatel | ECB | Řetězec | ITA Airways | Čínský růst | Sazby ECB | Kanadská vláda | Ekonomiky eurozóny | Dekret | Balík opatření | Měnová politika | Médea Group | Klaas Knot | Nizozemská vláda | Papcel | Ranní okénko | Nezisková organizace | MAAE | Ukazatel EBITDA | Analytici Goldman Sachs | Ceny starších bytů | Rezervy | Lídři zemí | Volvo Cars | Růst ceny | Přístup do VIP zóny | Cla na dovoz | Kryptoměnová síť Bitcoin | DSTI | Dluhopisy | Množství peněz | Bankovní trader | Odpor | Temelín | Bankovky a mince | Ministr zahraničí | KLM | Voda | Červencová meziroční inflace | Americká ministryně financí | Splatnost | Elliottovy vlny | Restrukturalizace | Firmy z EU | ISM | Krize v Evropě | Cenové limity | Air Bank | VIP indikátory | Webináře | Vyšší sazby | Indikátor | Eurojackpot | Ekonomické vyhlídky | Rovio | Jihokorejská společnost | Analytika | Závislost na Rusku | Zastavení výroby | Pád cen | Statistici | FOREX | Záchranný program | Pšenice | Konsenzus | Nissan Motor | Francouzský statistický úřad INSEE | Americké banky | Objem aktiv | Tržní síly | Philadelphia Fed | Růst výnosů dluhopisů | Podnikatelky | ECN | Obchodní spolupráce | Pozornost trhu | Moskva | Poptávka | Figúra | ECB Christine Lagardeová | Elektrická energie | Soudní spor | Trader | GasNet | Fitch | Francouzský prezident | Burzy v Hongkongu | Radim Krejčí | Generativní umělé inteligence | Podnik ČEPS | Nova Broadcasting Group | Co bude | Michal Uma | Ropná společnost Exxon Mobil | Konfluence | Patrik Mackových | Krypto | Coface Barometr rizik | Ropa Urals | Nastavení trhů | GoCrypto | Psychologie | Petra Milcová z MPO | Tempo inflace | Pin Bar formace | Inflace v ČR | Black Friday | MetaQuotes Software Corp. | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Indické společnosti | Očekávání trhu | Slovenské dráhy | Situace v Rusku | Sazby beze změny | Nákupy vládních dluhopisů | Premiérka Liz Trussová | Růst HDP | G7 | Míra zadluženosti domácího sektoru | Online webináře | Peking | Cizí měny | Zvýšení inflace | Čína | Finanční podniky | Bulharsko | Podíl obnovitelných zdrojů | Munich | Letní režim | Dodavatelský řetězec | Tchajwanská firma | Nejprodávanější | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Převzetí firmy Twitter | Vývoj sazeb na trhu | Hlavní ekonom | Zastavení dodávek ruského plynu | Ján Čarný | Švýcaři | Zahraniční forex | Politici | TPG | Změna cen bytů | Motor Sič | Stavební výroba | Zákaz dovozu | Dubnová inflace | PlayStation 5 | Překážky | Ruský vicepremiér | New York Times | EBITDA | Jan Hamáček | Německý index DAX | Medvědi | Globální prop firma | Sláva | Reporty | Sankce na Rusko | Diamantová formace | Pákistán | Objem transakcí na trhu | Počasí | Gram zlata | BCM Begin Capital Markets | Soudní dvůr | Další vzdělávání | Společnost MOL | Poslanecká sněmovna | Activision Blizzard | Saxo Select | Protekcionismus | Klouzavý průměr | Sam Altman | SmartCollection | Wüstenrot | Větší pokles | CNBC | Video | Underweight | Míra inflace v Maďarsku | Členské státy Evropské unie | Spready | Trading firmy | Microsoft Corp | Dreamliner | Elektrotechnický koncern | EdF | Zastavení války | Ruský plynovod | Uptrend | Fronty u čerpacích stanic | Napětí mezi USA a Čínou | Investiční příběh | Fiskální politika | Koš | Výrobce videoher | Adenza | Co je forex | Americký Federální úřad pro letectví | Christine Lagarde | Velcí hráči | XTB | Burzy celého světa | Zajištění kurzového rizika | Rizikovost eura | Hospodářská krize | MALL | Akcie-2000.cz | Meziroční inflace v ČR | Hedging | Belněftěchim | FIDESZ | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Východní Evropa | Monetární politika | Xella | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | Agentura APA | PEP | Rezervy centrálních bank | Maďarská centrální banka | Index PMI | Inflace v Turecku | Platforma MT4 | Evropské méně | Velké energetické firmy | Turecké liry | Obchodní instrumenty | Volatilita ropy | Spolek The Royal Capital Club | Evropský průmysl | Investoři dnes | Meta Platforms | SWIFT | High frequency trading | Federální úřad pro letectví | Hanwha Investment & Securities | Katastrofické scénáře | Kurzy.cz | Zavedení eura v ČR | Velikost účtu | Pin Bar | Tomáš Nidetzký | Hliník | Grünheide | Tyson Foods | Paradox | Přerušení dodávek ruského plynu | Negativní vývoj | Úrovně EUR/USD | Americká půjčovna kryptoměn | Plynárenský gigant | Hlavní ekonomické události | Generativní AI | Dovoz ruské ropy | Premiér Viktor Orbán | Vývoj hodnoty eura vůči dolaru | Naše prognóza | Reporting | Devizový trh | Arménie | Horké peníze | Výzva | Bernard Arnault | Federal Reserve Bank | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Tržby v eurozóně | Důvěra v německou ekonomiku | Rakouská centrální banka | JP Morgan | Konzultant | Nové daně | Kupón | Neomezené množství | Jednotná měna | Politické napětí | Dolarové úrokové sazby | Zlato | Používání eura | MIFID | Cena severomořské ropy Brent | Peter Virovacz | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Odchod z Ruska | Spojené státy | Kika | Estée Lauder | Ziskový obchodní systém | JPMorgan Chase | PPF Leoš Rousek | Atradius | ICIS | Guvernér ČNB | Kritéria konvergence | Turistické sezóny | Kommersant | Skupina Colt CZ | NJJ | Inflace ve světě | USD/CAD | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | Velmi vysoká volatilita | Globální energetická krize | Ozempic | Obchodování dluhopisů online | Zpomalování inflace | Zpracování kovů | Poradce premiéra | Strategické partnerství | JD | Index amerických akcií | Ceny nafty | Kalendář ekonomických událostí | Sudán | Oživení ekonomik | Obchodování dluhopisů | Dominance Číny | Největší pohyby | Česká mlékárna | Programovací jazyk | Protiruské sankce | Novo Nordisk | Celková inflace | Společnost Allegro | Odkotvená inflační očekávání | Klesající trojúhelník | Načasování | HDP v ČR | Turistická sezona | Inflace na Slovensku | Zemědělský svaz ČR | Silicon Valley | Futures na ropu | Banka Creditas | 3cAnalysis | Penta Investments Group Limited | Balkán | Řízení peněz | Daň z mimořádných zisků | Burze | Ľubomír Šlauka | Partners Banka | Markets in Crypto-assets | Finanční situace | Pin Bar strategie | Zasedání amerického Fedu | Ekonomické krize | Verizon Communications | Linde | Nejlepší rating | Platformy MT4 | Sankce vůči Rusku | Velká očekávání | Raketový růst | e-CNY | Regulace trhů s kryptoměnami | Boeing 737 Max | Inskol | Motorová nafta | Inflační vlna | Air Liquide | Výhled na letošní rok | Bunge | Decision Intelligence Pro | Forexu | Přístup k obchodování | Indonésie | Ministr zemědělství | OX Capital Markets | Pandemie | OMV | Platidlo | Reputace | Pips | Firemní sektor | Výprodej | Byznys | Goldenburg Group Ltd | Průměrná cena | Reorganizační plán | Vývoj objemu aktiv ECB | Míra inflace v Německu | Cena barelu ropy | Tvorba AOS | Jihoevropské země | Fiskální stimuly | Merck KGaA | Daily FX | Gilead Sciences | Antigenní testování | Sledování vývoje | CDU/CSU | Emerging markets | Byty v ČR | Indikátor důvěry | Haísám Ghais | Proočkování populace | Ruská ekonomika | Nejvyšší kontrolní úřad | Regulatorní prostředí | Deutsche Post | HFT | Navýšení úrokových sazeb | Investiční fond | Televizní studio | Tereza Kaiseršotová | Doporučení pro tradera | Měnové trhy | Plánované obchody | Stagflace | Makro Cash & Carry | Správa železnic | Hlavní ekonomka | Nebezpečí | Server HN.cz | TradingEconomics | Zisková strategie | EU | Měnové podmínky | Summit EU | Embargo na ruské diamanty | USD/JPY | Vyšetřování | Italský premiér Giuseppe Conte | Německá marka | Chop | Purple Trading Petr Lajsek | Zastropování cen paliv | Větrná energetika | Ottawa | Netěsnost na ropovodu Družba | Rovio Entertainment | Nákladová položka | Paříž | Sony Group | Auditor | FX společnosti | Ruský ministr | M2 | Lael Brainardová | Vyrovnaný kurz | Eskalace konfliktu | Nakupovat | Dnešní datový kalendář | Americká pravidla | Boris Schlossberg | STAR | Vysoké ceny | Certifikace | Návrat k fundamentální hodnotě | Odvětví | Obchodní roboty | Společná evropská měna | Papírenský průmysl | Bělorusko | ČSFR | Cboe VIX | Leo Express | Coface Barometr | Propad hypotečního trhu | Spekulativní útok | Oslabování koruny | Zimbabwe | Sazba daně z příjmů právnických osob | Invaze Ruska na Ukrajinu | Profesionální tradeři | Paroplynové elektrárny | Fibonacci | Ekonomika Německo | Reliance Industries | Panasonic | Přerušení výroby | Americká Federální obchodní komise (FTC) | MQL | Cloud Computing | Akcie ČSOB | Dodávky ruského plynu do Evropy | Index DAX | CSG | Česká národní banka | Průmyslníci | Zrušení superhrubé mzdy | Platby v hotovosti | Polská měna | Poptávky po ropě | Rizikovější euro | Odhad růstu ekonomiky | Ekonomka | Kvantitativní utahování | Cena plynu pro evropský trh | Staropramen | Akcie online | Veřejné finance ČR | Zajímavý rozhovor | Diversity Capital | Obnovení dodávek | Automobilový koncern | Dodavatelské řetězce | Analytik | Lot | Platidla | Úspěch | PIF | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Bankrot | Pozice | Comfort Finance Group | Výkyvy kurzu | Spekulanti | Průměrná míra inflace | OTC | Konzervativci | Kompenzace | Ropovody | Znovusjednocení země | Setkání lídrů | Předkrizové úrovně | Throwback | Kurs koruny | Oscilátory | Zpomalení růstu | Seznam.cz | Intervenovat | Americké firmy | Tagesspiegel | ČNB Eva Zamrazilová | Solidní výsledky | Slábnutí koruny | Konfederace | CAD | Zkapalněný zemní plyn | Česká legislativa | Pandemie v Česku | Hospodářský výhled | KPMG | Riziková prémie | Lufthansa | Mzda | SVB | Společnost Gazprom | HDP EU | Miliardy | Holding Agrofert | Geopolitika | Banka | Cestovní omezení | Vymáhání práva | Markit | Půjčovna kryptoměn | Ekonomika Evropské unie | Živý komentář | Výrobní inflace | Prodeje existujících domů | Proticovidové lockdowny | Kurz koruny vůči euru | AXA | Daně z příjmů právnických osob | Základní sazba | Jaderná elektrárna | Britská společnost | Vyšší úroveň | Produkce ropy | SPD | Rostoucí ceny komodit | Týden na pražské burze | Prudký růst cen | Bezpečnost | Výnosy | Michal Šnobr | Dlouhodobé trendy | Správa | Ekonomické zprávy | Komodity | Vyšší inflace | Letní období | Program škálování | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Bulharská finanční společnost | Funding Pips (FP) | Martin Ulčák | USB Group | Fúze | Fintechy | Ticker | Koruna oslabuje | Inflace v eurozóně v červnu | | WhatsApp | Omezení spotřeby plynu | Potravinářská společnost | Akcie skupiny | Společnost Exxon Mobil | Ukazatele | Kuvajt | Španělská vláda | Zpracovatelský průmysl | Akcie Volkswagenu | PPF | Regulační orgány | Zlotý | Výhody | Barnabás Virág | Práce | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Larry Summers | Investorky | Cílová cena | Jamal | Pan euro | Časové rámce | Fintech společnost | West Texas Intermediate (WTI) | Limit pro nákup dluhopisů | Enel | Propady HDP | Hlavní trh | Síkela | Fyzické akcie | Telenor Montenegro | Základní úroková sazba | CAR | Analýza | Vývoj trhu | Porsche | Povinné očkování | Private equity | Vyrovnaný kurz vlastní měny | Trans Adriatic Pipeline | Globální ratingové agentury | Velké západní společnosti | Fraser | Jak obchodovat | Deloitte | Zasedání centrální banky | Biden | Tipy a triky | Průmysl eurozóny | Budoucnost | Výměny akcií | Tranzit ruské ropy | Index spotřebitelských cen | Aktuální situace | Sporting Products | Aktivní zkušený trader | Invaze Ruska | Ceny kávy | Daňový balíček | NASDAQ 100 | CETA | Zisk na akcii | Nissan | WebTrader | Zdeněk Lepka | Forex roboti | Energetické krize | Vysoké úrokové sazby | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Ekonom IHS | Stabilita | NERV | Dnešní videokomentář | Tereza Hrtúsová | Daniel Obajtek | Indický trh | Objednávky | Skupina Kofola | Příjmy domácností | Polská rafinerská společnost | Banka UBS | Nasdaq (US100) | Gruzie | Hry | Jan Souček | Zlepšení | Růst průmyslové výroby v EU | Úrokové sazby ČNB | Analytici JPMorgan | Roman Juráš | Nesoulad | The Association of Chartered Certified Accountants | Panelové diskuze | Marta Nováková | Aktuální kurz | Bloomberg Terminal | Aktuální kurz libry | Optimismus | Banka Sberbank | Mluvčí Kremlu | Dánsko | Svíčková formace | Automobilka Hyundai | Wall Street | Odborník na ropný trh | Rozpočtové příjmy | Obchodování na forexu | UNCTAD | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Hyundai Motor | Nákup dluhopisů | Dunning-Krugerův efekt | Nárůst počtu nově nakažených | Vzestupný trend | Kotace | Wood & Company | Rychlost | Robot Jára | South Stream | Dluhopis | Žádosti o podporu | CEFC Europe | Společnost Sony | Výplaty dividend | Akcie.cz | Markets in Crypto-Assets | Automobilka BMW | Zadluženost | Komise v přenesené pravomoci | Swing Trading | Týdenní pivot | Care Česká republika | Kosovo | Výrobci autodílu | Zvýšení ratingu | Země G7 | Akumulace | Technický nástroj | Emitenti | Evropská regulace | General Plastic | ČNB dnes | Německý automobilový průmysl | Akro | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Lloyds Banking Group | FUNDING | Bloky | Obchodní záměr | Míra inflace v květnu | Finanční polštář | Vivendi | František Savov | Chrysler | Sociální demokraté | Francouzský ministr financí | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Protiepidemická opatření | Poradci | Pokles spotřebitelských cen | Riziko | KKCG | GM | Kosmetická společnost | Očkování | Práce v EU | Zakladatel Amazonu | Silný frank | Vztah k riziku | Ceny v České republice | Největší česká mlékárna | Dragon | Marek Dospiva | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Public Power | Indická komise pro cenné papíry | Nexen Tire | Akcie | Celková ekonomika | AMISTA | PPF Jiří Šmejc | Světová turistická organizace | Parlamentní listy | MasterCard | Čistý zisk skupiny ČEZ | CVC Capital Partners | Tržní vývoj | Fundamentální valuace | Japonský jen | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Výsledky za první pololetí | Institut WIFO | Úroková míra | Agentura Moody's | Západní investoři | Výroky z ECB | Market update | InstaForex | Státní veterinární správa | Novinky | Kontrakt | Oslabení maďarského forintu | Základní znalosti | Výnos dluhopisů | Volkswagen | Výsledky automobilového sektoru | Gomeltransněfť | Cineworld | Obchodní příležitosti | Holding | SEDG | Podniky | USA a Čína | Vývoj ceny ropy Brent | Ekonom | Cena zemního plynu | Ladislav Bartoníček | Zásobování trhu s ropou | Ministr financí | Cequence.io | Vyšší výnosy | Platba | Jednatel | Analytický tým | 5G | Skupina Stellantis | ING Groep NV | Jak vydělat | Průzkum ČSÚ | Býčí trend | Anheuser-Busch inBev | Italové | Fed Business Outlook | Instrumenty | Daň z benzinu | Start it @ČSOB | Tomáš Vranka | Obchodní nastavení | Stíhačky | Cenu plynu | Magdaléna Frouzová | Daň z příjmu | Zastropování cen | Extension | Kuba | Daně z nemovitosti | Philip Morris | České Radiokomunikace | Akciový index Nikkei | Citelné zdražování | Obrovské výnosy | Nasdaq | Dekarbonizace | Jan Frait | Rebalancování indexů | Výše devizových rezerv | Společnost Meta | Euro klesá | PMI index | Světová obchodní organizace | Návratnost | Medvědí formace | Strategy leader | Bezemisní ekonomika | Vládní konsolidační balíček | Čistý dluh | ITA | Denní drawdown | Vývoj objemu aktiv | Odhady analytiků | Výstav | Pravidla regulace | Ministerstvo práce | Zrychlení růstu | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | ETF na spotový bitcoin | Tatra Trucks | Výroby elektromobilů | TPA | Německý rozpočet | Inflace v USA | Pokles reálných mezd | Krátkodobý výhled | Hike | Obsah semináře | Útok na korunu | Broker XTB | Domácí poptávka | Evropské společnosti | Dramatický dopad | Začínáme na burze | CETIN Group | Evropské fondy | Jaroslaw Kaczyński | STV Group | Stochastic | EK | Hospodářský růst Evropy | Průmyslové podniky | Fox | Export z Německa | Portu Filip Louženský | Šířením nového typu koronaviru | Údaje o inflaci | Výroba aut | Ceny nových bytů | Ruské dodávky plynu | Globální zdanění firem | Zemědělství | Koncern | Omezení cen plynu | Obchodní dohody | Globální ekonomický růst | Herbert Diess | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | Sociální napětí | Société Générale | Zákaz dovozu ruské ropy | Belgie | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Indikátor ekonomického sentimentu | CZG | Nezávislé měnové politiky | Průlom | Ministryně hospodářství | Intervence centrálních bank | AAA | Televize RTL | Společnost Eni | Světové trhy | Investment | Embargo na ruskou ropu | Evropská legislativa | Coca-Cola HBC | Inflační náraz | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Představitelé České národní banky | Zásobníky | Ratingový výhled | Peníze navíc | Plyn přes Ukrajinu | VIAC | Statistika | Ocelárny | Dovozce ruského plynu | Zelený plán | BCM Begin Capital Markets CY | RIA Novosti | Plynová krize | Vývoj ceny | Zprávy z Německa | Masivní investice | Řešení krizí | Výraznější pokles | Český vývoz | Zahájení řízení | Nový blok Jaderné elektrárny | Fidelity International | Ministerstvo hospodářství | Televize ARD | Pivovar Budějovický Budvar | Globální obchod | Jiří Kovařík | BBB | BlackRock | Oblasti forexu | Jana Lvová | Nápad | CSX | Sergej Rjabkov | SYNTHESIA | Zotavení ekonomik | Klesající inflace | Baby Direkt | Astrazeneca | Investiční účet | Premiér Giuseppe Conte | Majetek Diversity Capital | Energetický problém EU | Nedostatek obilí | Cestovní kancelář | Ford Motor | Sergej Kuprijanov | Nový britský premiér | VIP seminář | Obchodní hodiny | Šíření nákazy | Jaroslav Šura | Videokurz | Finanční analýzy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Deficit federální vlády | Fio | Zúčtování plateb | Kryptoměny | Zasedání Rady guvernérů | Zbyněk Stanjura | Taiwan Semiconductor | Investice firem | Dun & Bradstreet (D&B) | PAP | Vývoz ruského plynu | Húsíové | Generali Investments CEE | Ekonomické aktivity | Reálná očekávání | Společnost Coface | Záložna | Obchodní výhled | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Výrobce elektromobilů Tesla | Aktuální Price Action | Světová turistická organizace (UNWTO) | Amazon | Nedoplatky | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Zvýšení slevy na poplatníka | Eco | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | WKL | Investiční nástroj | Stimuly | Online broker | Fiskální stimul v USA | Holubice | Americká centrální banka FED | Public Power Corp | Metro AG | Analytik XTB | Cesta k euru | Denní ztráta | Ekonomické nerovnosti | Růst cen průmyslových výrobců | Aktuální cena eura | Maloobchodní tržby v eurozóně | Žebříček | Studie Mazars | Americký akciový index S&P 500 | Americké úřady | Netflix | Vymáhání pohledávek | Británie | Miliardář | Umělá inteligence | Tesla | Prohlášení | ProSiebenSat.1 Media | Ekonomický růst | Umění | Vývoj jádrové inflace | Vladimir Putin | Podmínky kurzarbeitu | Spekulativní útok na korunu | Ministr pro investice | V4 | Ropná rally | CITIC Dicastal | Manažeři | Sektor služeb | Zdanění komerčních nemovitostí | City | Průmyslová výroba v EU | Liberty Ostrava | Globální sentiment | Akcie antivirové společnosti | Velkoobchodní ceny elektřiny | Analytici banky | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Slovenská centrální banka
Slovenská ekonomika
Slovenská inflace
Slovenská investiční společnost
Slovenská skupina
Slovenská továrna
Slovenská továrna Volkswagenu
Slovenská UniCredit Bank
Slovenská vláda
Slovenské dráhy

Následující klíčová slova

Slovensko - burza
Slovenský ministr
Slovenský ministr hospodářství
Slovenský trh
Slovinská ekonomika
Slovinsko
Slovinský parlament
Slovní intervence
Slovní intervence ČNB
Slovník pojmů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
Potvrďte prosím... Zavřít