Pátek 19. duben 2024 11:47
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

Poplatek

img

Inflace se drží na 2,0 %. Stále máme ale inflaci nižší než Eurozóna

10.04.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil statistiku spotřebitelských cen. Ukázalo se, že v březnu zůstala inflace na 2,0 % stejně jako v únoru. To bylo pro trh nepříjemné překvapení. Sázelo se na pokles na 1,9 %. Nicméně i 2,0 % jsou krásná vzhledem k tomu, že se jedná o cíl centrální banky.
img

Portu překročilo 30 miliard korun pod správou. Investorům sníží poplatky podle objemu investic

10.04.2024 Online investiční platforma Portu překonala milník 30 miliard korun pod správou. Zároveň od začátku května změní sazebník poplatků. Základní 1% sazba se nově snižuje s větším objemem vložených prostředků až na pouhých 0,4 %. Lze ji dále kombinovat se slevovým programem pro dlouhodobé investory. S fixací investičního horizontu se tak lze dostat až na 0,24 % p.a. Platforma tak pokračuje ve své snaze o zjednodušování a zefektivňování investování.
img

Inflace, ČR, březen 2024

10.04.2024 Meziroční inflace zůstala v březnu beze změny přesně na úrovni dvouprocentního inflačního cíle: v souladu s očekáváním finančního trhu.
C:\fakepath\prop-trading-10042024-1.jpg

Jak se stát prop obchodníkem?

10.04.2024 V minulé kapitole jsme si sepsali výhody a nevýhody prop tradingu, což jsou velmi důležité faktory ve volbě toho, zda se vůbec prop tradingem zabývat, což jak jsme si řekli, tak tato volba je pro každého tradera individuální a záleží na mnoha okolnostech. Pokud jste si zvolili ano, tak tato kapitola bude přímo pro vás, dnes si totiž řekneme, jak se stát prop obchodníkem a ideálně i tím ziskovým, co vše je potřeba dodržovat a jaká je hlavní cesta k úspěchu. Celou kapitolu pojmeme ve stylu jednotlivých bodů, které je dobré si uvědomit a následně po celou dobu dodržovat a aplikovat, jelikož i na těchto bodech je postaven budoucí úspěch vás jako prop obchodníka.
C:\fakepath\for-traders-09042024-uvod.png

For Traders

09.04.2024 For Traders je jedna z prop firem, která výrazně působí na českém trhu. Prop firma For Traders se dříve jmenovala Billions Club. Jedná se o technologickou firmu, která má své sídlo v Dubaji, nicméně má i dvě pobočky, a to v Kuala Lumpur a v Praze. For Traders i přes to, že má kanceláře i v jiných zemích, než je Česká republika, tak se na Českou republiku výrazně zaměřuje. Ve firmě pracuje více než 30 lidí a někteří z nich zde působí i jako obchodníci. Prop firmu For Traders založil Jakub Rož, který zde taky působí i na pozici CEO. Jakub Rož je technologický podnikatel a obchodník s více než 15letou zkušeností. Je známý svou vášní pro technologie a během své kariéry vybudoval mnoho technologických společností. Jeho cílem je podporovat obchodníky co nejvíce, a proto vytvořil profesionální studio a věnoval hodně úsilí vzdělávacímu obsahu na YouTube a dennímu koučinku na Discordu, celé pod záštitou prop firmy For Traders.
C:\fakepath\1712682845-prop-trading-09042024-2.png

Srovnání a hodnocení prop trading firem

09.04.2024 Prop firem jsou na trhu stovky, ale ne všechny jsou seriózní a vyplácí peníze. Tyto firmy přibývají velkou rychlostí a není jednoduché se v nich zorientovat, proto vám přinášíme srovnávací tabulku prop firem, která není nikde veřejně v tak detailní podobě připravena, jako na našem portálu. Tabulka prop firem bude zahrnovat domácí i zahraniční firmy, které nabízí různé podmínky a služby retail obchodníkům. V tabulce najdete detailně popsané podmínky každé firmy, abyste se nedostaly do problémů a bezpečně získaly obchodní kapitál. Pokud s prop obchodováním začínáte, najdete zde názory prop traderů, kteří mají praktické zkušenosti s různými prop firmami. Pokud už patříte ke zkušenějším, můžete pomoci těm, kteří chtějí být jednou jako vy. Vysvětlení pojmů v hlavičce tabulky najdete pod tabulkou a pokud kliknete na konkrétní název prop firmy, tak se vám ukážou další detailní informace. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo si s výběrem prop firmy nevíte rady, tak nám napište dotaz na náš email info@fxstreet.cz a my vám rádi poradíme.
C:\fakepath\ftmo-08042024.png

FTMO - PŘIPOJTE SE K REVOLUCI V TRADINGU

08.04.2024 Od dob, kdy byl finanční trh exkluzivní doménou velkých bank a investorů, jsme ušli dlouhou cestu. Není tomu tak dlouho, kdy díky inovacím a technologickému pokroku, se svět tradingu otevřel i pro drobné retailové investory a tradery. Další podobně významnou novou éru finanční trhy zažily s příchodem společnosti FTMO, která přinesla revoluci jménem prop trading.
C:\fakepath\ftmo-logo-04042024.png

FTMO

04.04.2024 FTMO (dříve Získej účet) je česká prop firma, která nabízí financování retail traderům po celém světě. Firma byla založena v roce 2014 a doposud ji vedou stejní lidé. Na pozici generálního ředitele je Otakar Šuffner a na pozici technického ředitele je Marek Vašíček. Oba jsou absolventi Vysoké školy ekonomické v Praze. FTMO má sídlo v Praze na ulici Purkyňova v administrativní budově Quadrio.
C:\fakepath\prop-trading-29032024-uvod.jpg

Výhody a nevýhody Prop Tradingu

29.03.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak prop firmy fungují, konkrétně jejich business model. V dnešním světě je prop trading velké téma a snad každý obchodník si četl minimálně jednu nabídku od jakékoli prop firmy, proto se v dnešní kapitole podíváme na to, jaké jsou vůbec výhody, a hlavně nevýhody obchodování pro prop firmy. Je to lepší než obchodovat takzvaně sám na sebe na svém účtu u brokera nebo jaká strana pomyslné váhy výhod a nevýhod převažuje nad druhou? Na tyto prvky se podíváme v dnešním článku a na závěr si je všechny zhodnotíme.
C:\fakepath\trader-25032024-37-zm.jpg

EU začala kvůli regulaci internetu vyšetřovat firmy Apple, Google a Meta

25.03.2024 Evropská komise (EK) zahájila první vyšetřování amerických technologických společností Apple, Google a Meta Platforms v souvislosti s možným porušováním Nařízení o digitálních trzích (DMA). Komise to dnes oznámila v tiskové zprávě. Nařízení začalo v plném rozsahu platit tento měsíc. Porušení pravidel může vést k velmi vysokým pokutám, které v krajním případě mohou dosáhnout až deseti procent celosvětového ročního obratu. Meta, Apple i Google své kroky obhajují s tím, že pravidla zavedená v nařízení DMA dodržují.
img

Co znamená snížení sazeb pro hypotéky

20.03.2024 ČNB dnes opět snížila úrokové sazby o 0,5 procentního bodu, nyní je dvoutýdenní repo sazba na 5,75 %.
C:\fakepath\prop-trading-20032024.png

Velké srovnání prop trading platforem - CapXmaster, FTMO a Fintokei

20.03.2024 Jak se od sebe liší, co mají společné a co vám mohou nabídnout platformy CapXmaster, FTMO a Fintokei?
img

Bitcoin neklesne pod 50 000 dolarů

15.03.2024 Šéf Galaxy Digital Michael Novogratz objasnil v nedávném rozhovoru pro CNBC důvody nedávného růstu ceny bitcoinu a jeho význam pro celý kryptoměnový trh. Zdůraznil, že pokud nedojde k neočekávaným dramatickým událostem, bitcoin nejspíš zůstane stabilně nad hranicí 50 000 USD.
img

Diverzifikujte své akciové portfolio s Bitcoin ETF v XTB

13.03.2024 Bitcoin je letos jedním z nejvýkonnějších aktiv a od svého uvedení na trh k dnešnímu dni (11. 3. 2024) přidal přibližně 70 %. Takový růst s sebou vždy přináší zvýšený zájem, a proto stále více lidí hledá způsoby, jak koupit Bitcoin nebo do něj investovat.
C:\fakepath\prop-trading-08032024-1.png

Co je to proprietární obchodování (prop trading)?

08.03.2024 Prop trading aktuálně zažívá nebývalý rozmach a vyvíjí se neskutečně rychlým tempem. Mezi tradery se stal prop trading doslova fenoménem. FXstreet.cz proto dnes zahajuje nový a rozsáhlý seriál, kde se budeme velmi detailně věnovat právě prop tradingu. Můžete se tedy těšit na opravdu detailní a propracované články, ve kterých se budeme velmi detailně věnovat tomuto novému tradingovému odvětví. Připravte se tedy na vzrušující pohled do světa prop tradingu.
img

Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů Euronetu

01.03.2024 Některé banky doporučují klientům nevybírat peníze z bankomatů společnosti Euronet, které jim podle nich strhávají peníze za nevyžádanou informaci o zůstatku na účtu. Vyplývá to z jejich vyjádření pro ČTK. Ředitel Euronet ČR Ondřej Kozák ale tvrdí, že poplatek stanovují samy banky a Euronet na to nemá vliv. Podle bank není služba Euronetu pro jejich klienty transparentní.
img

Revolut spouští v České republice Robo poradce k automatizaci investování

21.02.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě, spustila v České republice vlastní službu Robo poradce. Nová služba umožňuje zákazníkům ušetřit čas a automatizovat investice přizpůsobené jejich potřebám.
C:\fakepath\prop-trading-19022024-1.png

Přichází éra Psychologie Prop tradingu?

21.02.2024 Obchodování na finančních trzích si vybírá stále více lidí v touze po finanční nezávislosti nebo prostě kvůli vzrušení z obchodu. A zatímco mnozí začínají s vlastními úsporami na osobních účtech, prop trading představuje zcela odlišnou cestu.
img

Na trhu mikropůjček panují obrovské rozdíly. Jak zaplatit i desetkrát méně?

15.02.2024 Home Credit přichází s novým průzkumem, který ukazuje přetrvávající nerovnováhu na českém trhu mikropůjček. Pokud člověk využije mikropůjčku Kamali v hodnotě 10 000 Kč se splatností 30 dnů, zaplatí za tento produkt od Home Creditu 330 Kč. Na trhu však stále působí i společnosti, u kterých lidé v porovnání s Kamali zaplatí i více než desetinásobek.
C:\fakepath\prop-trading-12022024-1.png

Jak funguje Prop Trading?

12.02.2024 V posledních letech se prop trading stává stále výraznějším pojmem ve světě online obchodování. Tento fenomén nabírá na popularitě a přitahuje pozornost obchodníků po celém světě, kteří hledají nové cesty, jak více benefitovat ze svých obchodních dovedností a využít možnosti, které jim jejich klasické obchodní účty nemohou nabídnout. Prop trading tak přichází jako příležitost pro všechny obchodníky, kteří chtějí vstoupit do světa finančních trhů s takovým kapitálem, který překračuje běžné možnosti retailových obchodníků.
C:\fakepath\prop-trading-08022024.png

Co je to prop trading a proč být opatrný?

08.02.2024 Je tu nová móda a tou je „prop trading“. Již nyní po zadání tohoto slova do vyhledávače vás Google zasype reklamou různých společností, které tuto službu nabízejí. Připomnělo mi to dobu, kdy se množily weby, které lákaly na investování, ale ve skutečnosti šlo o sázení na to, zda kurz stoupne nebo klesne. Při špatné odpovědi jste přišli o všechno. O co tedy jde v prop tradingu a máme se mu úplně vyhnout?
img

Raiffeisenbank nabízí ve své online směnárně jedny z nejlepších kurzů na trhu, klienti ji během jarních prázdnin mohou využít zdarma

07.02.2024 RB směnárna nabízí během jarních prázdnin své služby zdarma. Klienti si v mobilní aplikaci Raiffeisenbank mohou směnit prostředky jedněmi z nejlepších kurzů na trhu a nově se mohou přesvědčit o jejich výhodnosti ještě před zapnutím služby na webové stránce, kde je pro ně aktuální kurzovní lístek RB směnárny kdykoli k dispozici. Po celý únor a březen je služba zdarma, uživatelé tak neplatí žádné poplatky. Měsíčně mohou uživatelé směnit ekvivalent až 40 tisíc Kč.
C:\fakepath\Fintokei-vs-FTMO-03022024.jpg

FTMO vs. Fintokei: Prop trading srovnání

03.02.2024 Konkurence prop trading firem je v dnešní době obrovská. To ve Fintokei vnímáme jako čisté pozitivum - máme totiž možnost se srovnávat a ukázat na kvalitu našich služeb. Dnes jsme proti sobě postavili hned tu nejtěžší váhu - legendární českou FTMO. Jak myslíte, že to dopadne?
img

Velký přehled finančních novinek pro rok 2024. Dominuje zajištění na penzi

31.01.2024 Zákonodárci se v závěru loňského roku činili a od 1. ledna platí, nebo v průběhu roku platit začne řada změn. Týká se to hlavně spoření na penzi a vzniku dlouhodobého investičního produktu (DIP), ale i hypoték, povinného ručení nebo stavebního spoření. Podívejme se přehledně na jednotlivé změny společně s expertem na legislativu a compliance Janem Pivodou z Broker Trustu.
img

Air Bank připravila platby, které spojuje placení z účtu na účet a platby kartou

23.01.2024 Air Bank připravila platební řešení Cvak, které spojuje možnost placení z účtu na účet a platby digitalizovanou platební kartou. Nová služba má zlepšit dostupnost bezhotovostního placení u malých obchodníků, řekl novinářům ředitel Air Bank Michal Strcula. Řešení je koncipované tak, aby se k němu mohly připojit i ostatní banky. Letos se k projektu připojí Fio banka, mBank a Moneta Money Bank.
img

Dlouhodobý investiční produkt nabízí flexibilnější zhodnocování peněz na stáří. Zvažuje jej využít třetina Čechů

22.01.2024 Zhruba třetina (34 %) Čechů zvažuje, že si začne odkládat peníze na důchod do daňově zvýhodněného Dlouhodobého investičního produktu (DIP). Z těch, kteří si na stáří už nějaké peníze střádají, jich nejvíce (28 %) odkládá částku 500–1 000 korun. Při odchodu do důchodu v současné době by 53,5 % dotázaných bylo spokojeno s důchodem vyšším, než je 25 tisíc korun, což je částka převyšující loňský průměrný důchod.
img

EUFORIE NA TRZÍCH A RECESE ZA ROHEM 🔴 Poplatek 1 % vás stojí milion korun ❌ Bitcoin nemá hodnotu

19.01.2024 Týdenní videokomentář: akcie, indexy, Forex, komodity a kryptoměny.
C:\fakepath\Bitcoin-etf.jpg

Většina z 11 schválených bitcoinových EFT nepřežije, řekl šéf Grayscale

19.01.2024 Většina z 11 investičních fondů na spotové bitcoiny obchodovaných na burze (ETF), které minulý týden schválila americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nepřežije. Na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu to v rozhovoru s televizí CNBC řekl šéf společnosti Grayscale Michael Sonnenshein. Bitcoin dnes dál oslabuje a klesl pod 41.000 USD (asi 933.700 Kč).
img

Cena bitcoinu by mohla čelit většímu tlaku kvůli vybírání zisků z GBTC, tvrdí JPMorgan

19.01.2024 GBTC se minulý týden přeměnil na spotový bitcoinový ETF a již zaznamenal odliv prostředků v hodnotě více než 1,5 miliardy dolarů. Minulý týden JPMorgan odhadovala odliv prostředků z GBTC až na 3 miliardy dolarů, protože spekulativní investoři pravděpodobně vybírali zisky.
img

Investování a obchodování výhodnější než kdykoli předtím: Saxo Bank výrazně snižuje a ruší některé poplatky. Umožňuje investorům dosáhnout ještě vyšších výnosů

17.01.2024 Saxo Bank, lídr v oblasti online obchodování a investování, oznámila výrazné snížení poplatků pro investory. To se týká i českého trhu. Změna umožní i běžným investorům získat při obchodování s akciemi stejné podmínky jako dosud měli pouze investoři a obchodníci na úrovni VIP. Změny se dotkly především obchodování s akciemi, ale s prázdnou neodejdou ani investoři do ETF, ETP, kótovaných opcí nebo futures.
C:\fakepath\xtb-16012024.jpeg

Jaký dopad má roční poplatek 1 % na vaše portfolio?

16.01.2024 Pasivní investování je jedním z hlavních trendů v oblasti financí v posledních desetiletích. Z tohoto trendu těží zejména burzovně obchodované fondy (ETF), které jsou jedním z nejoblíbenějších nástrojů dlouhodobého investování do akcií. ETF, které jsou založeny na akciových indexech, jsou levné a podle odhadů překonávají svým výnosem 85-95 % aktivně spravovaných fondů. U ETF investor není ani vystaven riziku nesprávného výběru akcií, protože většina ETF jich obsahuje několik set až několik tisíc. Jsou tak často investiční volbou pro širokou veřejnost.
img

Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) konečně schválila všechny ETF na bitcoiny

11.01.2024 Komise pro cenné papíry (SEC) udělila formální schválení několika burzovně obchodovaným fondům (ETF) s bitcoinem po krátké epizodě zmatku a falešných zpráv, ke které došlo 9. ledna.
C:\fakepath\XTB-09012024.jpeg

Společnost XTB na poli pasivního investování: Investiční plány rozšířeny o funkci autoinvest

09.01.2024 XTB, globální fintech nabízející online platformu pro investování a mobilní aplikaci, využívá svou vlastní technologii, aby učinila dlouhodobé pasivní investování dostupnějším a pohodlnějším. Společnost právě vylepšila svůj produkt založený na ETF o novou funkci, která investorům umožňuje pravidelně doplňovat své Investiční plány. Další prostředky jsou investovány automaticky v souladu s preferovanou alokací nastavenou klientem.
img

Průměrné úroky úvěrů na cokoli v prosinci stouply na 8,84 procenta

09.01.2024 Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů dosáhl v prosinci 2023 průměrné hodnoty 8,84 procenta. Oproti minulému, kdy byl index 8,51 procenta, se jedná o nárůst o 0,33procentního bodu. Na prosincovém zasedání ČNB bylo po dlouhých měsících rozhodnuto o poklesu základní dvoutýdenní repo sazby ze 7 procent na 6,75 procenta. Tato změna ale podle mínění odborníků nebude mít u spotřebitelských úvěrů v blízké době zásadní vliv. Na rozdíl od úvěrů hypotečních, kde je doba splatnosti delší a poskytovaná částka vyšší, nehraje prostá úroková sazba stejnou roli. U úvěrů na cokoli je dobré sledovat i jiné parametry a porovnávat nabídky jednotlivých bank.
C:\fakepath\trader-08012024.png

Do nového roku 2024 s novou výzvou

08.01.2024 Každý nový rok přináší možnost nového začátku, a to zejména v oblasti osobních financí a obchodování. Pro některé tradery, kteří strávili předchozí roky bojem s omezeným kapitálem na menších účtech, je to šance na nový start. Co když byste tento rok mohli obchodovat s větším kapitálem a otevřít si dveře k novým možnostem, třeba i k nastartování full-time trading kariéry? Prop trading nabízí právě takovou příležitost.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

Hypotéky 2024. Po většinu roku uvidíme sazby začínající čtyřkou

27.12.2023 V roce 2023 se objem poskytnutých hypoték odrazil ode dna a stoupá. V roce 2024 odhadujeme nárůst přibližně o 20 procent na cca 165 miliard korun. Z pohledu klientů a dostupnosti hypoték bude hrát zásadní roli vývoj úrokových sazeb úvěrů, ty by se měly po většinu roku pohybovat nad 4 procenty.
C:\fakepath\fintokei-26122023.jpg

Nezmeškejte vánoční slevu 20 % od Fintokei. Zbývá už jen 5 dní!

26.12.2023 Chcete se znovu vrhnout na obchodování, ale čekáte na ten pravý okamžik? Máme pro Vás ideální příležitost! Pouze do konce tohoto týdne si můžete zakoupit jakýkoliv produkt od Fintokei s exkluzivní 20% slevou. A nezapomeňte, čas běží – zbývá už jen 5 dní!
C:\fakepath\xtb-19122023.jpg

Kam směřuje XTB?

19.12.2023 Kam směřuje XTB? Rozhovor s obchodním ředitelem Vladimírem Holovkou.
C:\fakepath\Fintokei-xmas-FXstreet-11122023.jpg

Začínáte s Prop tradingem? Využijte této exkluzivní slevy!

11.12.2023 Díky modernímu prop tradingu máte možnost za poplatek obchodovat na účtech s opravdu vysokým kapitálem a nechat si vyplácet část zisků do své kapsy. V prosinci navíc česká prop firma Fintokei nabízí všem zájemcům 20% slevu na všechny své programy. Tu lze využít opakovaně. V tomto článku vám poradíme, jak ji získat.
img

Obchodní řetězce vládu převezly, naletět jim ale nemusela. Teď by si neměla „chladit žáhu“ hrozbou pokut, to je dětinské a krátkozraké

10.12.2023 Obchodní řetězce si z vládních politiků udělaly „dobrý den“. Nejprve jim slíbily, že zlevní potraviny v rozsahu snížené DPH, ale po přijetí konsolidačního balíčku náhle otočily a tvrdí, že místo zlevnění musí dokonce zdražit.
img

Swiss Life Hypoindex prosinec 2023: Sazby stagnují pod vrcholem. Co čekat v roce 2024?

06.12.2023 Měsíční splátka hypotéky na 3,5 mil. Kč sjednané do 80 % ceny nemovitosti, splatnosti 25 let a průměrné nabídkové sazbě 6,02 % p. a. se v prosinci nepatrně zvýšila o 7 korun na 22 589 korun.
img

Obchodní řetězce si z vládních politiků udělaly „dobrý den“. Nejprve jim slíbily, že zlevní potraviny v rozsahu snížené DPH, ale po přijetí konsolidačního balíčku náhle otočily a tvrdí, že místo zlevnění musí dokonce zdražit

04.12.2023 Obchodní řetězce si z vládních politiků, včetně premiéra Fialy, udělaly „dobrý den“. Nejprve, v září, jim naslibovaly, že potraviny zlevní v rozsahu snížené DPH (viz obrázek níže). Pak si nechaly schválit konsolidační balíček. A nyní, když už je podepsaný prezidentem, a vyšší marže řetězců tedy zaručené, vyrukovaly s tím, že nejen nezlevní, ale dokonce zdraží (viz opět obrázek níže).
C:\fakepath\Fintokei-04122023-1.jpg

Proč jsme se rozhodli vybudovat Fintokei

04.12.2023 Proč Fintokei představuje trading budoucnosti - a proč jsme se jej rozhodli vybudovat?
C:\fakepath\fintokei-30112023-3.png

Fintokei: Recenze, poplatky, hodnocení

30.11.2023 Fintokei přínáší na československý trh revoluční přístup k Prop tradingu. Po úspěšném rozjezdu v Japonsku nyní nabízí i zde unikátní příležitosti pro obchodníky různých úrovní a jeho ambicí je pomoct nastartovat kariéru co největšímu množství zájemců o trading.
img

Bitcoin kolísá, zatímco trh zatajuje dech

27.11.2023 Během sedmi dnů se bitcoinu nepodařilo zaznamenat týdenní posun po mírné volatilitě. Největší světová kryptoměna zahájila minulý týden obchodování na hodnotě okolo 36 800 amerických dolarů a v polovině týdne utrpěla ztráty a klesla na přibližně 35 300 dolarů. Poté se zotavila, čímž se vrátila na svou sedmidenní výchozí pozici, a nyní se opět obchoduje kolem 36 800 dolarů.
C:\fakepath\Fintokei-FXstreet-HP-26112023.jpg

Milionový kapitál bez rizika. Je prop trading revoluce v obchodování?

27.11.2023 Odvětví tzv. prop tradingu zažívá aktuálně nebývalý boom a vyvíjí se neskutečným tempem. Úplnou novinkou v tomto odvětví je navíc tzv. instant funding, o kterém si také povíme v dnešním článku.
C:\fakepath\Fintokei-25112023.png

Fintokei

25.11.2023 Fintokei (v českém překladu z japonštiny „finanční hodiny“) je původem česká finanční společnost, která se zaměřuje především na vzdělávání a evaluaci obchodníků, přičemž hledá ty nejtalentovanější z nich a snaží se je propojit s investory. Sama společnost se za prop firmu přímo nepovažuje, jelikož nemá tradiční trading desk oddělení, které by spekulovalo na finančních trzích za účelem generování velkých zisků. Obchodují pouze za účelem spravování rizik a zajištění jejich expozice.
img

Loni vydané protiinflační dluhopisy letos lidem vynesou úrok zhruba 8,5 %, oznámilo dnes ministerstvo financí. Stát na této emisi dluhopisů už prodělal šest miliard korun; půjčoval si zbytečně draze

20.11.2023 Dnes zveřejněné údaje ministerstva financí k letošnímu úročení protiinflačních dluhopisů jejich zatím poslední uskutečněné, loňské emise potvrzují, že tento investiční nástroj je i letos „ternem“ a představuje jeden z vůbec nejlepších způsobu, jak se před inflací chránit. Lidé, kteří pořídili Dluhopisy Republiky v protiinflační variantě s datem emise 3. ledna loňského roku – tedy v historicky suverénně nejpopulárnější emisi spořících dluhopisů –, a kteří je tedy upisovali předloni na podzim, se totiž letos dočkávají ročního výnosu zhruba 8,5 procenta. To je totiž údaj, jenž zhruba odpovídá meziroční inflaci letos v říjnu a který tedy určuje i úrok na zmíněné emisi dluhopisů. Jednalo se o dosud poslední emisi těchto šestiletých dluhopisů, neboť Fialova vláda rozhodla v praxi jejich vydávání nepokračovat.
C:\fakepath\falcon-15112023-uvod.png

Falcon Broker - recenze, poplatky a hodnocení

15.11.2023 Na trh se právě řítí nový online makléř s názvem Falcon Broker. Přináší mimo jiné také zajímavou nabídku pro obchodníky s vysokým kapitálem. Anebo pro ty, kterým se jednoduše daří. Zajímá vás, zda je to vhodný broker právě pro vás? To zjistíte v naší recenzi. Společně se v ní podíváme na to, co přesně můžete od tohoto brokera očekávat.
img

Stát už prodělal šest miliard korun jenom na protiinflačních dluhopisech vydaných loni v lednu. Půjčoval si zbytečně draze, někteří lidé na tom ale dobře vydělávají

14.11.2023 V pátek zveřejněná říjnová čísla k meziroční inflaci v ČR potvrzují, že investice do spořících státních dluhopisů představuje i letos stále jeden z nejlepších způsobů, jak se před inflací chránit. Lidé, kteří pořídili Dluhopisy Republiky v protiinflační variantě s datem emise 3. ledna loňského roku – tedy v historicky suverénně nejpopulárnější emisi spořících dluhopisů –, a kteří je tedy upisovali předloni na podzim, se totiž letos dočkávají ročního výnosu zhruba 8,5 procenta. To je totiž údaj, jenž zhruba odpovídá meziroční inflaci letos v říjnu a který tedy určuje i úrok na zmíněné emisi dluhopisů. Jednalo se o dosud poslední emisi těchto šestiletých dluhopisů (viz graf níže), neboť Fialova vláda rozhodla v praxi jejich vydávání nepokračovat.
img

Ve více jak polovině rodin hovoří s dětmi o příjmech a výdajích domácnosti, pětina rodičů se snaží edukovat názornými příklady

13.11.2023 Věnovat se rozvoji finanční gramotnosti má smysl už od útlého věku. U dětí, které pochopí koloběh peněz a jejich hodnotu, je vysoká pravděpodobnost, že v dospělosti budou úspěšně zvládat hospodaření s rodinným rozpočtem i spoření nebo investování. Nahlédnout pod pokličku rodinného rozpočtu přitom nechává své děti zhruba polovina rodičů (51 %), kteří si s dětmi povídají o příjmech a výdajích do rodinné kasy. Téměř 4 z 10 rodičů v průzkumu investiční platformy Portu nechávají děti spolupodílet se na nákupu nákladnějších věcí, čímž se je snaží motivovat ke spoření. Vlastní bankovní účet a platební kartu mají děti 38 % dotázaných rodičů. Osobní zkušenost a tzv. školu života upřednostňují jen 2 % rodičů, kteří s dětmi o financích vůbec nehovoří.
img

Samé dobré zprávy pro Fialovu vládu. Inflace v Česku klesá nejrychleji v EU a současně nejrychleji za 22 let, ratingové agentury navíc přestávají hrozit zhoršením ratingu

23.10.2023 Česko již prakticky zkrotilo inflaci. Ratingová agentura Standard & Poor’s mu přitom současně potvrzuje hodnocení úvěruschopnosti, a dokonce i příslušný výhled. Fialova vláda tak získává mezinárodně přijímaný „štempl“, že zvládla podstatnou část odstřižení od dodávek ruských energií, aniž by destabilizovala veřejné finance. To může být jeden z klíčových „trumfů“ předvolební kampaně.
img

Revolut přidává evropské kótované akcie do své obchodní platformy v České republice

23.10.2023 Revolut, finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě, přidala do své investiční nabídky v České republice akcie více než 70 evropských společností kótovaných na burze. Investiční služby v EHP poskytuje Revolut Securities Europe UAB (Revolut).
img

Analýza způsobů vydělávání peněz: od hazardních her po investování do akcií

18.10.2023 Ve vyvíjející se ekonomické situaci v České republice je k dispozici mnoho možností výdělku, od tradičního zaměstnání až po podnikatelské dobrodružství. S každým dalším rokem se noříme do online světa, a proto vám tento článek osvětlí různé možnosti výdělku v riskantních podnicích včetně online kasin, kde můžete získat free spiny dnes zdarma a dosáhnout finančního úspěchu. Ať už jste profesionální investor, nebo nadšenec do hazardních her, informace budou komplexním průvodcem vyděláváním peněz v naší zemi.
img

Ceny v Česku padají nejvýrazněji v celé EU, zlevňování je fakticky nejrychlejší za posledních 22 let. Zlevňují dovolené, potraviny, energie

18.10.2023 Česko již prakticky zkrotilo inflaci. Potvrzují to i dnes zveřejněná data Eurostatu. Meziročně sice inflace v září podle statistiků EU stoupala o 8,3 procenta, ale tento výsledek je dán z drtivé většiny ještě zdražováním v loňském roce a na přelomu loňska a letoška. Od letošní druhé poloviny ledna do konce září je celková inflace v ČR pouze na úrovni 1,1 procenta, vyplývá z dat ČSÚ, tedy citelně nižší než dvouprocentní, tudíž výrazně pod úrovní inflačního cíle České národní banky.
img

Ceny v Česku padají prakticky nejvíce za 17 let, zlevňují dovolené, potraviny, energie. Inflace je již vlastně zkrocena, takže koruna výrazně slábne, na více než roční minimum

10.10.2023 Česko již prakticky zkrotilo inflaci. Meziročně sice inflace v září stoupala o 6,9 procenta, ale tento výsledek je dán z drtivé většiny ještě zdražováním v loňském roce a na přelomu loňska a letoška. Od letošního ledna do září je celková inflace v ČR méně než dvouprocentní, tedy pod úrovní inflačního cíle České národní banky. Poměrně nízká zářijová inflace ovšem nepotěší držitele státních protiinflačních dluhopisů. Signalizuje jim totiž, že výnos na jejich dluhopisech může být nižší, než se obecně předpokládalo, a že nemusí dosahovat ani úrovně sedmi procent. Výnos držitelů těchto dluhopisů by tak mohl být ani ne poloviční v porovnání s loňskem.
img

NAPŘÍČ TRHY

06.10.2023 V posledních týdnech se na jedné straně kupí zprávy, které snižují odhad českého růstu (zejména v důsledku slabšího výkonu evropského průmyslu), a na druhé zvyšují inflační výhled na příští rok. Na prvním místě je to důsledek rozhodnutí vlády znovu zavést a také navýšit některé “zelené poplatky” v energetice. Domácnosti budou muset od ledna v případě elektřiny znovu platit poplatek za obnovitelné zdroje (500 kč/MWh) a pravděpodobně dojde k navýšení poplatku za distribuci o 20-30 %. Do toho přichází prudší než očekávaný růst cen ropy a benzínu a také slabší koruna (zejména vůči americkému dolaru). To vše jsou faktory, které budou tlačit inflaci oproti našim původním očekáváním na začátku příštího roku vzhůru. V tuto chvíli tak předpokládáme, že klíčová lednová inflace (v roce 2024) poklesne méně výrazně - spíše do blízkosti 3,5-4 % než do blízkosti 3 % (náš původní odhad). A v důsledku toho také bude celkové inflaci trvat déle, než se dostane do tolerančního pásma ČNB - tedy alespoň pod 3 %.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. září 2023

21.09.2023 Po halasném, ale téměř nepostřehnutelném přejmenování Twitteru na X jsou na obzoru další změny. Elon Musk v jednom z nedávných rozhovorů připustil, že přirozeným vývojem X bude zavedení placeného přístupu pro všechny uživatele.
img

Ethereové velryby mají oči otevřené, a to z dobrého důvodu

19.09.2023 Nedostatek velkých transakcí nemusí nutně znamenat nezájem. Naopak naznačuje, že velryby pravděpodobně hledají lepší akumulační vstup.
img

Společnost Grifols získává podporu od Evropského parlamentu

15.09.2023 Veřejně obchodovaná společnost Grifols (GRF.ES), která je součástí španělského tržního indexu Ibex35 (SPA35), dosáhla historického vítězství v Evropském parlamentu, které by jí mohlo otevřít nové obchodní příležitosti. Valné shromáždění Evropského parlamentu drtivou většinou (483 hlasů pro, 52 proti a 89 se zdrželo hlasování) schválilo novou evropskou legislativu týkající se dárcovství krve a jejích složek, jako je plazma.
img

Útlum na trhu s kryptoměnami pokračuje

11.09.2023 Bez ohledu na první týden v září se trh s kryptoměnami stále nachází v útlumu a chybí mu náznaky, kam by se mohl ubírat.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie za sebou mají nejlepší den za měsíc, daří se realitám

04.09.2023 Čínské akcie za sebou dnes mají díky vládním opatřením na podporu ekonomiky nejlepší den za déle než měsíc. Daří se realitám, akcie jednoho z největších čínských developerů, ztrátové Country Garden, zpevnily téměř o 15 procent.
img

Poplatek 200 korun za vjezd do části Praha 1 je poplatek „za nic“; jen kontraproduktivně otevírá Pandořinu skříňku. Zpoplatnění se bez masivního budování záchytných parkovišť bude šířit po celé Praze jako od 90. let barevné parkovací zóny

30.08.2023 Bez vytvoření odpovídající záchytné parkovací a obchvatové či objízdné infrastruktury, je zavedení poplatku za vjezd do části Prahy 1 pouze alibistickým opatřením, které ve skutečnosti samo o sobě nic neřeší, ale jen přenáší – a dost možné v rámci přenosu ještě zvětšuje – dopravní problémy do jiných části Prahy.
C:\fakepath\trader-28082023-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.08.2023 1) Akcie čínského developera China Evergrande Group, který se potýká s problémy, se dnes na burze v Hongkongu propadly až o 87 procent. Hongkongská burza obchodování s akciemi silně zadlužené realitní společnosti pozastavila loni v březnu a nyní obnovila. Evergrande je nejzadluženější developer na světě a nachází se v centru krize čínského realitního sektoru. Společnost uvedla, že "adekvátně" splnila všechny pokyny hongkongské burzy.
C:\fakepath\trader-28082023-10-zm.jpg

Čína snížila daň z obchodování s akciemi, aby podpořila trh

28.08.2023 Čína poprvé od roku 2008 snížila poplatek z obchodů s akciemi a zavázala se zpomalit tempo primárních nabídek akcií (IPO). S odkazem na dnešní krátké sdělení čínského ministerstva financí a Čínské komise pro regulaci cenných papírů o tom informují tiskové agentury. Dílčí informace se v médiích objevily už v pátek. Je to součást nových opatření, která mají přilákat investory zpět na akciový trh.
img

Poplatek za předčasné splacení ano či ne?

22.08.2023 Hypotečním trhem již několik měsíců hýbe připravovaná novela zákona o spotřebitelském úvěru. Zejména pak jeho část týkající se upřesnění současného pojmu účelně vynaložených nákladů vzniklých v souvislosti s předčasným splacením hypotéky. „Doposud si banky toto nařízení vykládaly různě a teprve pokuty od ČNB sjednotily jejich postupy na částce někde kolem 1 000 Kč. V novele je hlavně upřesněn výpočet těchto nákladů a také jeho maximální výše. Jde tedy o narovnání trhu nebo pomyslným „nožem do zad“ spotřebitelů?“ říká Jiří Sýkora, produktový analytik, Swiss Life Select.
img

Bitcoin se po pádu pod 26 000 dolarů zotavuje, jelikož bublina nadšení z ETF praskla

22.08.2023 Bitcoin se v úterý ráno v Asii stabilizoval poté, co v noci klesl pod klíčovou hladinu podpory 26 000 USD. Ether se také ponořil, ale udržel se na hranici 1 600 USD.
img

Vypravení prvorozeného prvňáčka do školy letos vyjde na více než 7000 korun, historicky nejvíce. Některá města podpoří prvňáčky tisíci korun na hlavu, sociálně slabým rodinám pak může pomoci stát

15.08.2023 Blíží se začátek nového školního roku, takže rodiče školáků si musí vyčlenit nemalé finanční prostředky. Zejména pak rodiče, jejichž prvorozené dítě jde do první třídy základní školy. Příslušné finanční náklady na takového žáka letos v průměru přesáhnou 7000 korun, a budou tak nejvyšší v historii. Záleží ovšem pochopitelně na kvalitě pořizovaných věcí. Mnozí rodiče netuší, že jim s vypravením potomka do školy může finančně pomoci stát, a to až částkou maximálně odpovídající desetinásobku životního minima jednotlivce, které letos činí 4860 korun. Na potřeby školáka může tedy stát vyčlenit až takřka 48 900 korun.
img

Netflix na nejvyšší úrovni od ledna 2022 po otevření služby Netflix Bites

14.06.2023 Akcie společnosti Netflix (NFLX.US) pozitivně reagovaly na zprávu o otevření první restaurace Netflix Bites v Los Angeles. Investoři považují stravovací služby za nový způsob zpeněžení značky a jejího uznání. A potenciálně zcela nový zdroj příjmů. Očekává se, že jídla v restauraci budou navazovat na oblíbené pořady streamovací služby a přilákají fanoušky, i když zatím není jasné, v jakém měřítku chce společnost podnikání v oblasti stravovacích služeb rozšiřovat.
img

Portu spustilo eurovou variantu investiční rezervy

12.06.2023 Robo-advisory investiční online platforma Portu spustila novou verzi svého nejkonzervativnějšího investičního nástroje. Eurová Investiční rezerva je obdoba opatrnější varianty korunové rezervy a v současnosti obsahuje 99,50 % úročené hotovostní složky. Výše úročení této složky je navázána na hladinu vkladové facility sazby ECB, v současnosti tak naše úročení dosahuje úrovně 2,75 % ročně. Zároveň Portu zvyšuje úročení hotovostní složky u korunových variant Investiční rezervy na 6,60 % ročně.
img

Druhý antibyrokratický balíček obsahuje řadu správných věcí, skutečný smysl ale bude mít hlavně tehdy, pokud obsažené úlevy nebude vláda kompenzovat zatížením jinde. Když zrušila EET, neměla by OSVČ zatěžovat vyššími odvody

10.06.2023 Druhý antibyrokratický balíček, který nyní vláda chystá, odstraňuje řadu věcí, které skutečně ekonomiku zatěžují, aniž by měly výraznější pozitivní efekt. Třeba vstupní lékařské prohlídky nebo potravinářské průkazy. Také ruší koncesionářské poplatky při průmyslovém využití televizní obrazovky; je vskutku absurdní, že má podnik platit koncesionářský poplatek, pokud na dané televizi sleduje pouze a výhradně vlastní výrobu, natočenou vlastní kamerou, třeba za účelem odstranění potenciálních chyb ve výrobním procesu.
img

Ropovodem Družba už proudí jen čtvrtina objemu loňského jara, spočítal Bloomberg

01.06.2023 Bělorusko proto chce navýšit poplatky za přepravu, a to i Česku, informuje Kommersant, takže Česko by paradoxně mohlo platit za to, že do Německa fingovaně dále teče ruská ropa.
C:\fakepath\stop-loss-31052023.jpg

Nejlepší postupy pro stop-loss a take-profit

31.05.2023 Veškeré obchodování je ze své podstaty rizikové. Někdy i ti nejzkušenější investoři hledají další "obchodní triky", které jim pomohou dosáhnout co nejlepších výsledků. Existuje několik opatření, která mohou snížit vaše vystavení riziku a pomoci zefektivnit celý proces.
C:\fakepath\akcie-29052023.png

Investování pro každého: Jak fungují frakční akcie?

29.05.2023 Představte si, že byste si mohli koupit akcii nebo burzovně obchodovaný fond (ETF) v hodnotě 2 000 EUR, i když momentálně nemáte k dispozici dostatek finančního kapitálu.
img

Nová unijní regulace kryptoaktiv favorizuje molochy na úkor inovátorů

24.05.2023 Sociální sítě nyní baví vtípek stavějící na analýze vzájemného zápolení USA a Číny. Obsahuje totiž také graf zachycující segmenty, v nichž dominují Spojené státy a ve kterých naopak Čína. Čína vede například v 5G technologiích nebo ve výrobě komerčních dronů. Spojené státy mají navrch v kvantové výpočetní technice, ve fúzní energii nebo v produkci biofarmak. „Plichta“ je to pak mezi oběma zeměmi v rozvoji umělé inteligence, ve výrobě polovodičů nebo v hi-tech průmyslové výrobě. Jistý internetový vtipálek pak ke grafu přidělal Evropu. S tím, že dominuje v jediné sféře – v regulacích.
img

Jak obchodovat s akciemi Visa po výsledcích za 2. čtvrtletí?

03.05.2023 Výsledky globálních poskytovatelů platebních služeb, jako je Visa, jsou hojně sledovány investory a analytiky po celém světě. Vzhledem k tomu, že většina spotřebitelů používá karty Visa nebo Mastercard, mohou výsledky těchto společností poskytnout ukazatele o stavu ekonomiky a spotřebitelských výdajů.
img

Evropské ceny uhlíku v býčím režimu

03.05.2023 KRÁTKODOBĚ: Cena evropských povolenek na emise oxidu uhličitého v posledních měsících klesá spolu s komoditami a nyní se poprvé dostala pod symbolických 100 eur za tunu CO2, kterých dosáhla v prvním čtvrtletí. Průmyslová výroba v Evropě je odolná, ale stále oslabuje, což snižuje poptávku po povolenkách na znečišťování, zatímco obrovský propad ceny zemního plynu o 80 % vedl k menšímu přechodu z plynu na uhlí a k menší poptávce po povolenkách. Tato cyklická slabost však skrývá průchod strukturálních reforem, které mají snížit nabídku povolenek a zvýšit poptávku. To pravděpodobně v dlouhodobém horizontu povede pouze k růstu cen.
C:\fakepath\emisni povolenky.jpg

EU počítá s koncem bezplatných povolenek v roce 2034 či zavedením uhlíkového cla

25.04.2023 Výběr hlavních bodů dohody Evropské unie (EU) o zpřísnění fungování trhu s emisními povolenkami (země unie dnes definitivně schválily další část balíku klimatických norem, s jejichž pomocí chtějí do konce desetiletí významně omezit emise skleníkových plynů):
img

Technická analýza páru BTC/USD na 24. dubna 2023

24.04.2023 Nejnovější data Glassnode ukazují, že využívání Bitcoin Lightning Network je mnohem levnější než využívání starších platebních sítí.
img

Jak obchodovat Netflix po výsledcích za 1. čtvrtletí

20.04.2023 Od 77% propadu ceny Netflixu z rekordních 700,99 USD v listopadu 2021 na několikaleté minimum 162,71 USD v květnu 2022 se vedení společnosti snaží stabilizovat cenu akcií tváří v tvář stále konkurenčnějšímu odvětví streamingu.
img

Netflix s neuspokojivými výsledky. Růst předplatného prudce poklesl🚩

19.04.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) včera zveřejnila smíšenou finanční zprávu za 1. čtvrtletí, ve které uvedla nižší než očekávané tržby a mírně vyšší než předpokládaný zisk. V roce 2022 pokles Netflixu předznamenal oslabení akcií technologických společností. Bude tomu tak i tentokrát? Akcie před otevřením ztratily 2 % a býkům se podařilo zastavit první 10% propad po zveřejnění zprávy.
C:\fakepath\xtb-12042023.png

7 mýtů o investování u XTB

12.04.2023 XTB je broker působící na českém trhu již více než 15 let. Za tu dobu využily služby společnosti desítky tisíc klientů. Brokerský byznys ale může být na první pohled matoucí a za dlouholeté působení se především na internetu objevilo mnoho nepřesností. V tomto článku jsme připravili vysvětlení sedmi nejčastějších mýtů, které na síti kolují.
C:\fakepath\blog-FXstreet-cz-10042023.jpg

Nastartujte svou tradingovou kariéru s The Trading Pit

10.04.2023 Firmou ověnčenou celou řadou významných ocenění: zabýváme se prop tradingem s jasnými pravidly pro obchodování a rychlými výplatami!
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie s...
img

Jak obchodovat s Meta po výsledcích za 1. čtvrtletí

05.04.2023 Meta Platforms byla v prvním čtvrtletí roku 2023 nejvýkonnější akcií FAANG. FAANG je zkratka pro technologické akcie společností Facebook (nyní Meta), Apple, Amazon, Netflix a Google (nyní Alphabet) a vytvořil ji moderátor pořadu "Mad Money" na CNBC Jim Cramer. Nyní tuto zkratku aktualizoval na MAMAA, která představuje největší technologické akcie: Microsoft, Alphabet, Meta, Amazon a Apple.
img

Cena Ripplu roste 📈 "ISO20021 tokeny" Stellar a Algorand rozšiřují zisky

29.03.2023 Kryptoměny se dnes zotavují navzdory stále nejistým zprávám o konfliktu mezi CFTC a burzou Binance. Mezi všemi projekty opět vyčnívá Ripple (XRP). Fintechová společnost Ripple bude mít 30. března uzavřenou konzultaci s Komisí pro cenné papíry (SEC). Trh zprávu o setkání znepřátelených stran u soudu přijal jako signál možného urovnání sporu. Jeho dosažení by bylo vítězstvím pro celý decentralizovaný finanční sektor ve Státech. Oslabilo by rozhodovací úlohu SEC a snížilo obavy z vyhlídky na omezení, která navrhl Gary Gensler.
img

Jak obchodovat s akciemi Amazonu během opatření na snižování nákladů

29.03.2023 Většina velkých technologických společností oznámila opatření na snížení nákladů v souvislosti se zpomalením ekonomiky a zdražením výpůjčních nákladů v důsledku rostoucí inflace a úrokových sazeb.
img

Obchodování společnosti FedEx po výsledcích za 3. čtvrtletí

22.03.2023 Po loňském poklesu o 33 % zaznamenaly akcie společnosti FedEx v letošním roce impozantní nárůst o 26 %. Aby se investoři ujistili, zda se nejedná pouze o rally na medvědím trhu, pozorně sledují zprávu o výsledcích společnosti.
img

Obchodování Ulta Beauty po zisku za 4. čtvrtletí

14.03.2023 Americký kosmetický řetězec Ulta Beauty zaznamenal na konci roku 2022 poprvé ve své historii zisk, který přesáhl 10 miliard dolarů. Přestože se objevily obavy ze zpomalující ekonomiky a spotřebitelů, kteří si více uvědomují náklady, analytici se o akcie zajímají.
img

Obchodování Salesforce po zisku za 4. čtvrtletí

07.03.2023 Výkonnost softwarové společnosti Salesforce, která se zabývá řízením vztahů se zákazníky, je v letošní výsledkové sezóně v centru pozornosti, protože společnost jedná s pěti aktivistickými investory.
img

Obchodování s akciemi Nvidia po výsledcích za 4. čtvrtletí

02.03.2023 Společnost Nvidia zveřejnila svou poslední zprávu o výsledcích za čtvrté fiskální čtvrtletí. Investoři se zajímali o to, jak poptávka po čipech pro aplikace umělé inteligence (AI), jako je ChatGBT, ovlivní zisk.
img

Obchodování Cisco Systems po výsledcích za 2. čtvrtletí

22.02.2023 Společnost Cisco Systems byla založena v roce 1984, ale patří mezi přední technologické společnosti. Ve skutečnosti je jednou z největších společností na trhu telekomunikačních zařízení, ale podniká v mnoha odvětvích včetně síťových produktů, softwaru, zabezpečení, infrastruktury a dalších.
C:\fakepath\trader-21022023-1.png

Praktická ukázka: Částečné odprodeje se opět vyplatily

21.02.2023 Uplynulý týden skončil téměř tam, kde začal. Přesto se ale nejednalo o období, v němž by trh šel jen tak do strany. Naopak to byly pohyby, na kterých se moje strategie docela pěkně povozila. No však se mrkněte na to, jak pěkné to bylo.
img

Obchodování společnosti Disney po zisku za 1. čtvrtletí

15.02.2023 Poslední zpráva o výsledcích společnosti Disney za první fiskální čtvrtletí byla první zprávou, do které se vrátil generální ředitel Bob Iger. Všechny oči se upíraly na výsledky zábavního gigantu v oblasti streamování, který soupeří s Apple TV, Netflixem a dalšími firmami v této oblasti.
img

Lednová inflace nakonec bez většího překvapení

10.02.2023 Spotřebitelské ceny vzrostly v lednu o 6 % oproti prosinci, ve kterém meziměsíčně stagnovaly. V meziročním srovnání dosáhl růst spotřebitelských cen v průměru 17,5 % po předchozích 15,8 %, což nakonec není daleko od mediánu trhu (17,1 %). Inflace se tak trefila zhruba doprostřed analytických odhadů, které se rozpínaly od 16,2 % po 18,8 %.
img

Obchodování Starbucks po zisku za 1. čtvrtletí

09.02.2023 Společnost Starbucks nedávno zveřejnila zprávu o svých výsledcích za první čtvrtletí roku 2023. Nadnárodní americký kavárenský řetězec má 33 833 prodejen v 80 zemích a je často považován za barometr zdraví spotřebitelů.
img

Obchodování Mastercard po zisku za 4. čtvrtletí

01.02.2023 Kreditní společnosti si v uplynulém roce získaly velkou pozornost, protože objem přeshraničních plateb prudce roste a vyšší úrokové sazby zvyšují hospodářský výsledek. Hlavními obavami však byly obavy z recese, menšího utrácení spotřebitelů a zpomalení mezinárodního cestování.
img

Obchodování Morgan Stanley po zisku za 4. čtvrtletí

26.01.2023 Morgan Stanley byla jednou z posledních velkých investičních bank, které oznámily zisk za čtvrté čtvrtletí. Většina bank sice překonala očekávání Wall Street, ale většina z nich také zaznamenala pokles poplatků za investiční bankovnictví.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Daně a trading | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | GBP/CAD | AUD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/MXN | USD/ZAR | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | Akciová burza | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Swiss Life | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Investujeme | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | B/E | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Buy Stop | Býčí trh (bull market) | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Clearing house | Close | Custody | DAX | Daytrading | Dealing Desk | Demo účet | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exotická měna | Expert Advisors | FOMC | FX | Fed | Federal Fund Rate | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Floating | Floor | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hodnota Pipu | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Kolektivní investování | Komise (komisní poplatek) | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Lot | Low | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Management Fee | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | No Dealing Desk (NDD) | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Národní fond | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Overnight | P/E | PAMM | PTR | Papertrading | Penzijní fond | Pevný kurz | Pip | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Podílník | Podílový fond | Podílový list | Portfolio | Portfolio fund | Pozice | Počáteční marže | Primární příkaz | Prodejní cena | Profil investora | Profit Target | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | Přijetí zisku | Příkaz | Příkaz OCO | Příkaz Stop | Qualified Institutional | Qualitative analysis | Quotation Size | RRR | RSI | Rally | Rate of change (ROC) | Rating | Ratingová agentura | Referenční měna | Regionální fond | Registrované cenné papíry | Repo sazba | Resistance | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rollover (převedení) | Rolování | Ropa | Růstový fond | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | STP (Straight Through Processing) | Samurai bond | Scalping | Scoring | Sektorový fond | Sekundární příkaz | Sentiment | Short | Short Term | Short pozice | Short selling | Slippage | Slumpflace | Small and Mid Cap Funds | Smlouva o termínových obchodech | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spot Market | Spotová cena | Spotová měnová transakce | Spotový trh | Spread | Standardní účet | Standard and Poor's | Stochastic | Stop-Loss | Support | Support a resistance | Svíčkový graf | Swap | Swapový bod | Swing | Swingový obchodník | Swiss | TER (Total Expense Ratio) | Take Profit | Technical analysis | Tenký trh | Termínovaný vklad | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Trendline | Trigger | Triple Witching Hour (day) | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Tvrdá měna | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Vypořádací kurz (futures) | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výnosový fond | Výpis z účtu | Výstupní srážka | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | WTO | Wall Street | Wallflower | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yard | Yield | ZEW index | Zajištěný fond | Zajišťovatel | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Social Trading | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Koučink | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomické události | Ken Veksler | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Plus 500 | Forex broker | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | HotForex | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Oanda | Uvolnění měnové politiky | News trading | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Forex roboti | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Algo trading | Intradenní analýza | Money-Management | Algoritmické obchodování | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Trade.com | Markets.com | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Bitcash | Internetová měna | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Trim Broker | Colosseum | FxPro | FXTM | Forex Time | Trading Station | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Párové obchodování | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Aktivum | Bollingerovy pásy | Carry trades | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum vypršení platnosti | Datum zadání | Delta | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Dvojitá investice | EPS | Financování CFD | Forward Outright | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Jiné zajištění | Kupní opce | Likvidní | Margin (marže) | Nabídková cena | Odpor | Outright forward | Otevřená pozice | Podpora | Poptávaná cena | Přímý přístup na trh (DMA) | Průlom | Přenos | Rozdíl úrokové míry | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Kasino | Zlatý důl | Poker | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurz dolaru | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzy měn | Alpari | Alpari UK | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | ATC Brokers | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | Běžný účet | Bitcoin peněženka | Bitcoin.cz | Bollinger Bands | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je spread | CZK | Časové pásmo | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Český broker | Čínská burza | Daňové přiznání | DAX 30 | Day trading | Degiro | Direct market | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | EUR JPY | EUR USD | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURNZD | Euro Stoxx 50 | EURTRY | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finance.cz | Finanční nástroje | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex daně | Forex demo | Forex demo účet | Forex kalendář | Forex obchodování | Forex online | Forex tipy | Forex vs Futures | Forex Yard | Forex zdarma | Forex zprávy | Forex.com | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexové obchodování | ForexTime | Forexu | Frank | Full time | Futures forex | FX Street | FX Trader | FX Trading | FXCM | FXDD | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP USD | GfK | GFT | GO Markets | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP USA | HighSky | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | iForex | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Intuice | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do podnikání | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční výdaje | Investiční weby | Investing | Investování do akcií | Investování do fondů | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investování pro začátečníky | IQ Option | IronFX | Irsko | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat peníze | Jak koupit akcie | Jak koupit bitcoin | Jak na forex | Jak nakoupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat forex | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak si vydělat | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak vydělat peníze | Jak vydělat více peněz | Jak vydělávat peníze | Jak získat peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Knihy o psychologii | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Kurzovní lístek | Křížové kurzy | Kurz bitcoinu | Kurz ČNB | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzovní lístek ČS | Kurzu měn | Kurzy | E15 | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Manuál | Market | Markets | Mayzus | Měnový kurs | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Mig Bank | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | MQL | MSCI index | Nákup akcií | Nákup EUR | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nejlepší broker | Nejlepší forex broker | Offshore společnost | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online kurzy | Online obchodování | Opční strategie | Oslabení koruny | OTC trh | Pád akcií | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Pepperstone | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Pšenice | Rate Of Change | Rakousko | Ratingové hodnocení | Recenze | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Směnárna Exchange | Saxo Trader | Směnárny | Směnné kurzy | Smíšené fondy | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Spořící účet | Spořící účty | Srovnání brokerů | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Strategie řízení | Světové měny | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | TeleTrade | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Tržní zprávy | Tvorba AOS | Twitter | Ukrajinská ekonomika | US dolar | US dollar | USD GBP | USD CHF | USD JPY | USDRUB | Vantage FX | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | VT trader | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | Highsky.cz | XTB.cz | XM | xTrade | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Finanční nástroj | CNBC | Marc Faber | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Sunbird FX | Andrej Babiš | Average Directional Index (ADX) | Báze | Bill Gates | Bonita klienta | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | CEPS | Cílová cena | Čistý dluh | Daniel Beneš | Depozitář | Dluhopisový index | Doba splatnosti | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Marže (margin) | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | Opční prémie | P.A. | P/S | Petr Kellner | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Range | Redukce | REIT | ROA | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Tim Cook | CTA | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Poskytovatel likvidity | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Hlavní trh | Instrukce | Investiční instrument | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Repo operace | Zajištění (hedging) | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Clearing | Investiční dotazník | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Co je forex | IC Markets | WebTrader | Automatizované obchodní systémy | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Bailout | Paul Krugman | Jan Kovalovský | Investiční analytik | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Casino | ASK cena | Average directional movement index (ADX) | BID cena | Broker (makléř) | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Intraday trading | Mini lot | Majors | Martingale | Paper trading | Skluz v plnění | Technická analýza (TA) | Full-service broker | Trader Workstation | Ticková data | Volby | Pivot Pointy | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Iron Condor | E-mini | Futures trhy | Know-how | Mentoring | Genesis | Futures trading | eBroker | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Získejúčet.cz | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | CMS forex | Co je CFD | Co je platforma | Commodities | Commodity trading | Currencies | Currency | Currency exchange | Day trader | Dividendové akcie | Easy forex | Ekonomický kolaps | Expert Advisor | Foreign exchange market | Forex funds | Forex obchodník | Forex trh | FX broker | Interbank FX | Investment | Kurz USD/CZK | MetaStock | Německá burza | Slušný zisk | Spot forex | Traders | Zlatý standard | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Bank of New York Mellon | DPA | Intesa Sanpaolo | Bernstein | The New York Times | Jackson Hole | KPMG | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | FTSEurofirst 300 | DIW | UFX | Sociální trading | Baker Hughes | Institut Ifo | Swissquote Bank | Investing.com | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | MIG | FX Solutions | City Index | MB Trading | ASKoBID | Deltastock | BNY Mellon | Elliott Management | Agentura AP | EPFR Global | BBC | Agentura DPA | Technické indikátory | Forex asistent | AOS systém | Bloomberg Terminal | Reálný obchodní účet | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Akcie Starbucks | Video kurzy | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | IG Markets | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | OctaFX | Finanční systém | CFI Markets | Nákupy dluhopisů | CIX Markets | FIBO Group | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Finanční gramotnost | Zkusit investovat | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Živnostník | Podnikání | Currenex | Spot FX | BMW | Tomáš Kadeřávek | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Ministr financí | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Creditas | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Obavy z brexitu | Severomořská ropa | Rada ČNB | Online webináře | Earnings | Linie odporu | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Pro tradery | Dekabank | SEB | Globální akciové trhy | Dluhopisy německé vlády | Panevropský akciový index | Začněte s tradingem | KBC | BlackRock | Obchodník na forexu | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Salomon Brothers | Úspěšný obchod | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Obchodování signálů | AWD | Bankovnictví | UBS Wealth Management | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | KeyStock | City | Brokerské domy | Fidelity International | Posilování koruny | Milionáři | Miliardáři | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | FX Global | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Prezident ECB | Vývoj měn | Kolísání trhu | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Index důvěry | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Den D | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Náklady na zajištění | České firmy | Economist | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Ekonomické dopady | Forwardy | Index japonských akcií Nikkei | Forexoví tradeři | Na volné noze | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Zprávy a analýzy | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Die Welt | Pád měnového páru GBP/USD | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Černé pondělí | Reálné obchody | Fluktuace měnových kurzů | Zpřísňováním měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Propad | Oficiální kurz domácí měny | Kurz domácí měny | Bělorusko | Indexové ETF | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | Light Sweet Crude Oil (CL) | Obchodování na pitu | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Výzkumná společnost | Bezpečné dluhopisy | Britská banka Barclays | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Shenzhen | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | Obchody na pražské burze | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Finanční poradci | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Finance Magnates | FxPrimus | LeapRate | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Zahraniční firmy | Odhodlání | 24option | Měny na forexu | Kryptoměna | Skrill | Bankovní převod | Správné řízení rizika | Kapitalizace | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Výnos u desetiletých dluhopisů | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Devizové obchody | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Spekulativní obchodování | XM.com | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Opatřením na podporu ekonomiky | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Bankovní systém | Krize | Obchodování DAXu | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Migrační krize | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | EasyCoin | Dohled nad finančním trhem | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Quantum | Měnové krize | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Turecký premiér | Odliv kapitálu | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investor | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Zájem obchodníků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Nástroje technické analýzy | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | cTrader | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | JFD Brokers | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Evropský bankovní úřad (EBA) | Mercedes | Audi | eTrader | Bitfinex | Finanční podniky | Swingoví obchodníci | Globtrex | FxNet | SIRIX | CME FedWatch | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Flash Crash | Oliver Wyman | Grant Thornton | Forexový broker | TPG Capital | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | CentroFX | Mizuho | MUFG | State Street Global Advisors | Klamání investorů | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Directa | Obchodovat na forexu | Generali Investments | Obchodování s akciovými indexy | TraderGO | Bernstein Bank | Nejvyšší zhodnocení | Bitstamp | Spotový kurz | Finlord | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Skupina PPF | Fluktuace kurzu | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | Obchodování v praxi | Andrea Unger | Silicon Valley Bank | Bitcoinový ETF | Správa portfolia | AxiTrader | Investopedia | Intradenní obchody | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | ING Groep NV | Finexo | CoinDesk | Polychain Capital | Úřad pro regulaci finančního trhu | Kawase | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Sladká ropa | Globtrex.com | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Objem zlata | Multiměnový účet | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Ochrana financí | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Profesionální tradeři | Spravovat peníze | Jak spravovat peníze | Investiční firmy | Vladimír Pikora | Nízkonákladový broker | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | BMFN | J Coin | Palladium | Tradingové platformy | Obchodování indexů | GCI Financial | Investování do kryptoměn | Jak obchodovat akcie | SEFERIOS | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | XTB Bitcoin | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Obchodování s Bitcoiny | Ziskový trading | Měnové zajištění | Obchodování s termínovými kontrakty | Úspěšní obchodníci | CIX Trader | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | LeadCapital Markets | xPartners | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | Monero | Zcash | LTC | ETH | ETC | XRP | Obchodování s kontrakty | GDAX | Investice do bitcoinu | IPO Facebooku | ThinkMarkets | Invesco | Crypto trading | Nemovitostní fondy | Mineři | Fincentrum | Hypoindex | XBT | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | One Financial Markets | Hardwarové peněženky | NEST | Oxfam | Lightning Network | ESMA | Robinhood | Dash (DASH) | Stellar | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burza | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | FinFX | Lithium | Hantec Markets | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Automatizované obchodování | BTC/EUR | Online kasina | Cena Ripplu | RTrader | CopyFX | RAMM | Nejlepší tradeři | Obchodování na trzích | Altcoiny | Ochrana před negativním zůstatkem | Obchody s měnami | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Fondy Fidelity Intenational | Úspěšný trading | CNMV | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Začít investovat | Rentiero | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Spotové obchodování | R Trader | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Stock-picking | Index-tracking | Pasivní (indexové) investování | Výkonnost indexů | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Investování do ETF | Konzervativní investice | Krypto | Finančník George Soros | Hodnota majetku | Co jsou ETF | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Růstové akcie | Slabší koruna | PANW | Akcie Amazonu | Forexové páry | Kryptoburza | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Kapitál k obchodování | Finex | Finex.cz | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Podniky | CONSOB | Obchodovat forex | FXlift | Globální růst | FINRA | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG | Full-time trading | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Hashtoro | Cloud mining | Okénko finančního trhu | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Robo-advisory | Diverzifikovaná portfolia | Portu.cz | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Forint | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Americké akciové burzy | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Náklady na trading | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Ochrana investic | Profesionální obchodník | Nové peníze | Prague Crypto Trading 2018 | Patrik Mackových | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Poskytování investičních služeb | Jak obchodovat kryptoměny | FKI | Úrokový výnos | Expobank | Trh s ropou | Metals Focus | Pipy | Výsledky firem | Finanční skupina | Mileniálové | Stavební spoření | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | IFC Markets | Swiss Markets | Exness | EightCap | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | IG | AT Pro | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | AETOS | Nejznámější kryptoměna | Ziskové strategie | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | UFX Trading | ParagonEx | ParagonEx Web Trader | FBS | ECN účet | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Zdeněk Macur | Posilování české koruny | FXGiants | Starteepo | Průzkum společnosti | Jiné měny | Zvyšování úroků | Růst zisků | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Obchodované fondy | Fondy ETF | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Index hongkongské burzy | Tradingové dovednosti | Zadluženost | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Tadawul FX | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Revenge trading | Nemovitostní trh | Klasické peníze | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | WEF | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Online poker | Vítězství na trzích | Makléřská společnost | Vysoké zisky | ETF portfolia | Fundamentální analýza akcií | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | AGM Markets | Jak se obchoduje | Globální dluh | Profesionální trader | ASIC | Obchodní operace | Makroekonomické strategie | Kopírování strategií | PurpleZone | PAMM technologie | Copytrading | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Intradenní trading | Ceny zemního plynu | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Hodnotové investování | LYNX Idea Center | Investiční platforma Portu | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Aktivní trader | Michal Uma | Evropský regulátor | Světové finanční trhy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Brown Advisory | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | TradeCZ | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | STP účet | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Ruský akciový trh | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Výběr nejlepšího brokera | Výška spreadu | Zákaznická podpora | Demo trading | Diskreční obchodování | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | Pokles sazeb | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | NAGA | Autoinvest | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Intradenní strategie | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | NVDA | Prodej ropy | Začít obchodovat | Nabídka akcií | David Varga | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Snížení sazeb | Vysoká finanční páka | Crypto newsletter | Vývoj kapitálu | CoinShares | Indigo Trader | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | AOS trading | Ropné akcie | Akciová portfolia | Automatizované investiční strategie | Investovat finanční prostředky | Rozdělení investičních strategií | Swing strategie | Styl tradingu | Býčí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Capital Partners | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | FedWatch Tool | Coffee | Ripple Labs | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Spready a poplatky | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Trading v mobilu | Spekulace přes mobil | Komodity přes mobil | Forex přes mobil | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akciový růst | Akcie automobilky | Snížení úroků | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Komoditní obchody | Bohatí | Oživení ekonomiky | Americká cla | Akciové alokace | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Pohonné hmoty | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | CFD na akciové indexy | Broker Consulting Index | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Hongkongská burza | Papírové peníze | KB | Dealing | Obchodování přímo z grafu | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Majitel firmy | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Nová italská vláda | Italská vláda | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | Data z Německa | UCITS | David Němec | Finanční údaje | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Programovací jazyk | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Tuzemské banky | Ziskové výsledky | Tradingové semináře | Vyzkoušet si trading | ESG | Čas jsou peníze | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | UDI Group | UDI | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Stefan Vegh | Zkušený trader | Kakao | Snižování rizika | Vývoz ropy | Nastavení Stop-Loss | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Nová měna | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Výše investice | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | PAAS | Alipay | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Marketingový trik | Visual Trader | Digitalizace | Rozpočtová politika | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Největší kontrakt | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Politická situace | Německá vláda | Patterny | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Algo | Investice do ropy | Výsledkové zprávy | Trinity | Dosáhnout úspěchu | LNG | Indigo | Objem | Klíčová rizika | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zájem o investice | Státní investiční fond | RPSN | WeWork Labs | Startupová platforma | Platforma WeWork Labs | České startupy | Jak začít investovat | XTZ | Trh práce | Swiss Life Select ETF Constellation | Fond Shop | Řízené investiční strategie | Obchodní dohody | Praktický příklad | Myšlenka | Hypotéza | Tradingová rozhodnutí | Průměrná hodnota | Praktická ukázka | FRED | Říjnová inflace | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Těžba v USA | CETA | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Akcioví obchodníci | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | PEGI | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Pravděpodobnost úspěchu | Svíčková formace | Lukáš Voženílek | Růst cen | Equity křivky | Jeremy Corbyn | Server BBC | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Celkový objem obchodů | Vladimír Holovka | Co bude | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Růst světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | IPO Saudi Aramco | Skupina OPEC+ | Statistici | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Nadvýnosy | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | dApps | Důvěra v ekonomiku | PoW | Hodnota jednoho pipu | PROP Trading | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Výměny akcií | Hong Kong | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Rozdělení zisku | Domácí měny | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Český akciový trh | Pozornost obchodníků | NagaTrader | Fintech společnost | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | Billions | 5G | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Investování v Česku | Finanční rezervy | Ředitelka AKAT ČR | FT | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Globální trh | Technické rezistence | | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Agresivní obchodování | Wüstenrot | LIBRAMARKETS | EET | Hospodaření státu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Předvolební průzkumy | Vyhlašování zpráv | Radim Krejčí | Michal Šnobr | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | HUF | PLN | Na burze | Neinvestovat | Historické události | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Stronghold EUR | Portfolio Stronghold | Zajištění stabilní návratnosti | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | Hospodářský výsledek | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Seriózní trading | Váš trading | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Copy trading | Kopírování obchodů profesionálních obchodníků | Co je to copy trading | Rozdíl mezi copy tradingem | PAMM a RAMM | Percent Allocation Management Module | Modul řízení alokace procent | Risk Allocation Management Model | Model řízení alokace rizik | Řízení alokace rizik | Alokace rizik | Investování za pomoci správce účtu | Kopírovací služby | Celebrity | Zdražování | Ceny zboží | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | Výzkumný institut | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Cvičení | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vybírat zisky | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Celkový zisk | Půjčka | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | PKN Orlen | Časopis Forbes | Internetový gigant | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Londýnské akciové burzy | Nissan Motor | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Hypoteční trh | Důchod | Předseda | Investujte | Úroky z úroků | Modelový příklad | Naše prognóza | Americké centrální banky | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Metalurgie | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Nová sazba | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | FedEx | FDX | Akcie FedEx | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Nejziskovější akcie | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | Cenový graf S&P 500 | Cenový graf Apple | AAPL | MasterCard | NYSE: MA | NASDAQ: MSFT | NASDAQ: FB | FB | Cenový graf Facebook | Cenový graf Mastercard | NASDAQ: GOOG | Snap Inc | Cenový graf Snap | NYSE: SNAP | Roku Inc | NYSE: T | AT&T | NYSE: DIS | Disney | Cenový graf Roku Inc | NASDAQ: AXSM | AXSM | Axsome Therapeutics Inc | Axsome Therapeutics | Cenový graf Axsome Therapeutics | Testování FDA | Sorrento Therapeutics | NASDAQ: SRNE | SRNE | Constellation Pharmaceuticals | NASDAQ: CNST | CNST | Enlivex Therapeutics Ltd | Enlivex Therapeutics | NASDAQ: ENLV | ENLV | Kodiak Sciences | NASDAQ: KOD | Everquote Inc | Everquote | NASDAQ: EVER | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Nike | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Bydlení | Vánoční svátky | Uber | Ipsos | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | První obchod | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | ACEA | Miliardy korun | Tripadvisor | Japonský akciový index Nikkei | Akciový index Nikkei | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Index šanghajské burzy | Události v ČR | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Wirecard | Aktuální klíčová rizika | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Funkce CopyFX | Obchodní podmínky | Druhy účtů | Hodnocení obchodníků | Cross copying | Partnerský program obchodníka | Partnerský program | Ziskovost | Doba obchodování | Maximální propad | Současný kapitál | Počet napojených investorů | Počet uzavřených obchodů | Odebírání signálů na Forexu | Odebírání signálů | Platforma CopyFX | Automatické kopírování obchodů | Systém CopyFX | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | Údaje ministerstva | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Silný support | CFA | Eskalace napětí | Návratnost | Odškodné | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Washington | Daimler | Finální odhad | O2 | O2 Czech Republic | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Von der Leyenová | Sezónnost | FP Markets | Úrokové sazby v Austrálii | Sazby v Austrálii | Hodnota společnosti | Budoucnost | Hodnota investic | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Růst globální ekonomiky | BTC futures | FTSE Russell | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Vzdělávací video | Cena akcií podniku | Zdražující bydlení | Vyšší inflace | Bloky | Fork | Potvrzení transakce | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | ČNB Vojtěch Benda | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Práce s rizikem | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Ceny energií | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | NASDAQ: AMZN | NYSE: DAL | Společnost Delta Air Lines | NYSE: HPQ | Hewlett-Packard Company | NYSE: MS | Diverzifikujeme portfolio | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu americké ekonomiky | Cyklus růstu | Volné hotovostní prostředky | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Moje strategie | Prognózy ČNB | Parabolický vývoj | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Komunikace | Proaktivní přístup | HN | Francouzská vláda | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Hodnota Tesly | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | CMS | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | Americký miliardář | Akcie roku 2020 | Midstream | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | American Express | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Změny cen | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Finanční vzdělávání | Důchody | Coronavirus | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | IHNED | SPA35 | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Raiffeisenbank a.s. | XMR | FIAT | Zpomalení růstu | Uspět v tradingu | Reálné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | SBUX | Akcie Delta Airlines | OCP | Obchody | Výdaje | Čeští tradeři | Platit daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Nakoupené akcie | Deník The Wall Street Journal | Akcie automobilky Tesla | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | Dopady koronaviru | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Kiwi.com | Podnikatel roku | Prodeje aut | Fresenius Medical | Převody peněz | Běžní investoři | Adidas | Americká společnost | 4fin | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Tradingové schopnosti | Spořicí produkty | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Galapagos | Inflace v lednu | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Zhejiang Huayou Cobalt | Investiční portfolia | Nové obchodní příležitosti | Směřování trhů | FedWatch | Investice do realit | Noviny | FinTech akcie | Střední podniky | CoverdealFX | Ekonomické recese | Časová náročnost | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Fungování finančních trhů | Průměrná mzda | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Snížení těžby | Výsledek obchodování | Martin Gürtler | Mzda | Guru | Exekuce obchodu | Mladší investoři | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Příležitost k nákupu | Propad rublu | Ekonomika Evropské unie | Obchodovat volatilitu | WP | Lídři EU | Sazby hypoték | Pomoc ekonomice | Restrikce | Povzbuzení ekonomiky | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Short-selling | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Další vývoj | Nákupy akcií | Poskytovat investiční služby | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Kabinet | Nízká likvidita | Nízká likvidita na trhu | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Třída aktiv | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Burzy cenných papírů | New York Times | Gazprombank | Viceprezident | Spotřebitelé | EPFR | Ekonomický rozvoj | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Tiskové agentury | Zásobníky | Texas | PYPL | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Zdanění bank | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Katar | MPO | MF | Tucker Carlson | Kalifornie | OSVČ | Německá automobilka | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Ukončení pozice | Akciové indexy v Asii | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Úřad práce | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Tým Admiral Markets | Anomálie | mBank | Prostor pro pokles | Pojišťovací společnosti | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Německý parlament | United Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | KNF | Boj s koronavirem | České vlády | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Ceny elektřiny | Podnikání z domova | Ideální podnikání z domova | Ideální podnikání | Karanténa | Obchodování na forexu z domova | Výhody obchodování | Živobytí | Seriózní obchodník | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Krizový fond | Fond EU | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Hello Bank | Ekonomiky | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | Psychologie tradera | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Používání AOS | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Poskytování hypoték | LTV | Letecká společnost | Umělá inteligence | Cloud Computing | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Zelené energie | Podíl na trhu | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Výhled ratingu | Skupina OPEC | DPH | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Aspekty tradingu | Thierry Breton | Ropný průmysl | Eni | Pojišťovna | Novela zákona | Globální trh s ropou | Cushing | Spotřebitelské úvěry | POVIndex | Broker Consulting POVIndex | Radovan Vítek | Karel Komárek | Ministři EU | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Ministři | Nemovitosti v ČR | Chřipka | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Dobré návyky | Obchodní návyky | Životní styl | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | CIA | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Německé automobilky | Snížení produkce | Státní příspěvek | Nejvyšší soud | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Emitenti | Více peněz | Inflace v březnu | WisdomTree | Boeing Co. | Microsoft Corp | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Otevírání ekonomiky | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Vzrušení | Uzavření trhů | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | Zhodnocování peněz | Fanoušci kryptoměn | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Malé podniky | USD za barel | Američtí těžaři | CFD na ropu | CMC | Propad ceny | Trade | ESPN | Tlak medvědů | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Sazba hypotečních úvěrů | Cenové pohyby | MFF | Oslabení akcií | Obchodování s ropu | Reddit | Sociální síť | Debata | Surové ropy | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | WEI | Premiéři zemí Evropské unie | Nové zakázky | Joe Biden | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Potenciál trhu | ADBE | Akcie Adobe | Seznam brokerů | Askobid.fm | Cenový pokles | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Liberty Ostrava | Huť Liberty | Prudké pohyby | Nezaměstnanost v Německu | Monte Carlo | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Omezení kvůli koronaviru | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Proprietary Trading | Český státní rozpočet | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | Růst výnosů | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Mluvčí Raiffeisenbank | David Šmejkal | Poradny při finanční tísni | Oddlužení | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Turistika | MSCI World | ETN | Zdražení ropy | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Objem obchodní pozice | Možný zisk | Potenciál zisku | KfW | Rekordní zisk | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Zboží z čínských e-shopů | Pád akciových trhů | Zadlužení | Bezpečnost | Soudní řízení | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Nedoplatky | Dluhy | Toyota Motor | Členské státy | Členské země | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Wienerberger | Výzkumné společnosti | Hypoteční banka | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Indexy v Asii | Dopad na cenu | Postoj k riziku | FBI | Rostoucí potenciál | CNN Prima News | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Sektor služeb | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | Manažerka | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Spolková vláda | Manažeři | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Akcie leteckých společností | Lesy ČR | GlobalData | Tether USDT | Předsedkyně Evropské komise | Aktivity společnosti | EasyJet | Josh Frydenberg | Držení obchodu | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Provoz fondu | Historie fondů | Historie fondů BlackRock | Investovat peníze | Finanční prospěch | Prostředky pro investování | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Kapitálové zázemí | Analytické týmy | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Roční zhodnocení kapitálu | Investment management | Investment management společnost | Silné kapitálové zázemí | Ekologické podmínky | Ztráty zaměstnání | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | OKD | JDE | Nezkušení investoři | Aena | Unijní činitelé | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP | Salesforce | Koronavirové pandemie | Dlouhodobý výhled | Výhled cen elektřiny | Výhled cen | Andrej Babiš (ANO) | Obchod na Forexu | Nissan | Index spotřebitelských úvěrů | Průraz | Fundraising | Nové hypotéky | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Chování trhu | Soubor pravidel | Pozitivní sentiment | Kommersant | Špatné zprávy | Nová prognóza | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | CVC Capital | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Rekordní nárůst | Berlín | Býčí trend | ETH 2.0 | Big data | Akcie big data | Rozhodnutí soudu | Britská ropná společnost | Společnost BP | ProSiebenSat.1 Media | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Parlament dnes | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nižší DPH | Subvence | Akcie FAANG | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Český investor | Agrofert | Propad cen | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Covid | Technologické firmy | Správce aktiv | High-Water mark | Největší kapitál | Roční výkonnost | Infekce Covid | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Firma ČEZ | IDEA | Státní pomoc | Instinkt | DSTI | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Práce z domova | Živnostníci | Paušální daň | Co je to hedging? | Google Pay | Nastavení Stop-Lossu | Nejlepší strategie | Ziskové marže | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Den obchodování | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Akcie Coca-Cola | Formace Price Action | Jasný signál | Iress | Australian Securities and Investments Commission | Klientská podpora | MAM | Ant | Finanční firma | Postupy centrálních bank | Červnová inflace | Sony | Japonská společnost | Fond obnovy | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Generace Z | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Riskování | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Pravidelné příjmy | Emirates | Společnost Emirates | Ceny emisních povolenek | KLM | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Peugeot | Růst tržeb | Debata o balíku krizové pomoci | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Kolísání cen | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Společnost Chevron | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Akcie Salesforce | Cenové patterny | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Semi | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Hecla Mining | Životní úroveň | Nižší poptávka | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Konkrétní plán | Aerolinky Ryanair | Předčasné splacení hypotéky | Insolvence | Silný trend | OMV | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Obchodní divize | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Turistický ruch | Zkušený obchodník | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | IPO Ant Group | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Výzkumy | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Vliv politiky | Politické události | Časový horizont | Časový úsek | Quantum Fund | Open Society Foundations | Hyundai Motor | NYT | Možné zisky | Zisk z obchodování | Výhled na příští rok | Akcie Cisco | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Deutsche Lufthansa | Zalando | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Emoční trading | Dluhopisy a zlato | Czechoslovak Group | Capital Com | Capital.com | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Vládní koalice | Výrobce pneumatik | Přeobchodování | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Největší naleziště zemního plynu | Snížení DPH | Časovat trh | Airbus Group | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Unijní ministři | Coca-Cola | Ruská vláda | Kryptotrh | Výrobní index | FTMO Challenge | FTMO | CRV | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Atlantis Medium | Běloruský rubl | Delta Airlines | Odborníci | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Obchodování s ropou | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Jošihide Suga | Snížení emisí | Akcie NIO | Jan Čermák | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Nákup cenných papírů | Robusta | Společnost Cisco | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Ambasador | Vývoj ceny akcie | Zlatý grál | Objemy peněz | Diverzifikovat | Ropovody | The New York Times (NYT) | Micron | Snížit emise | App Store | Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Trump a Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Pracovní místa | Michal Valentík | Česká republika | Cineworld | Cinema City | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Agresivní strategie | Raiffeisen investiční společnost | Raiffeisenbank (FWR) | FWR | FWR Strategy | FWR Strategy 45 ESG | Jiří Zelinka | Klienti privátního bankovnictví | Broker Capital.com | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | NextEra | NBRB | Fyzické akcie | Energetický sektor | Měnový fond | Ceny v Česku | Ceny bytů | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | WPM | Jihokorejské společnosti | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Norský státní investiční fond | První peníze | Akciové portfolio | Koncern | Embargo | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Množství peněz | Růst zlata | BNB | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Automatické obchodní systémy (AOS) | Investice do solární energie | Solární energie | GS | Pokles indexu | První obchodní den | Futures na ropu | Moneta | Pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | UMA | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Nákup akcií u XTB | Nákup akcií u Fio banky | Nákup akcií u Fio | Porovnání poplatků | XTB vs. Fio | Přivýdělek | Poplatková struktura XTB | Poplatková struktura | Poplatková struktura LYNX | Miroslav Zborovský | Ombudsman klientů | Fond Fidelity | EP Global Commerce (EPGC) | Státy Evropské unie | Poplatková struktura eToro | XTB vs. eToro | LYNX vs. XTB | XTB vs. DEGIRO | Poplatky s DEGIRO | Bezkomisní obchodování | Bezkomisní obchodování akcií | Obchodování akcií u XTB | Výsledky voleb | XTB vs. PATRIA | Poplatková struktura Patria | Ruské společnosti | Sumitomo | Společnost Pfizer | Balík akcií | Exekutivní příkaz | Číst grafy | XTB vs. Saxo bank | Nákup amerických akcií | Poplatková struktura Saxo bank | Nákup českých akcií | Custody fee | Saxo TraderGO | Broker XTB | Tradiční broker | Akciové investování | Obchodování u XTB | Palo Alto Networks | Riziko obchodování | Polská vláda | Ministr zdravotnictví | Pasivní investování | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Ropovod Družba | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Zelené dluhopisy | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Úřad pro kontrolu finančních trhů | Používání hotovosti | Investice do vody | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Spotřebitelské ceny v ČR | ABNB | Proč investovat | Lego | Očkování | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | Dohody Evropské unie | CMI | Peníze navíc | Stabilní příjem | IPO společnosti | Mutace viru | Klimatická opatření | Plný úvazek | Cenné papíry a burzy | Voda | Přístup na finanční trhy | Boeing 737 Max | Paralýza | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Peer-to-peer | Výhled na rok | Online prostředí | Růst ceny | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Paušální daně | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | Akcie Twitteru | Kofola ČeskoSlovensko | ProSiebenSat.1 | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Carrefour | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | CBC | Konopí | Úpis akcií společnosti Instacart | Obchody na forexu | Příkaz stop-loss | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Vhodné akcie | Pravidla obchodování | Akcie Gamestop | Etsy | Streamovací služby | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Tržní reakce | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Tržní ceny | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Velké fondy | HL.US | Hecla | Akcie BP | Růst ceny Bitcoinu | Brent (OIL) | Activision | Blizzard | Platformy pro trading | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Platby v bitcoinech | Marek Španěl | Daňové zvýhodnění | Ark Invest | Objem akcií | Poptávka po stříbře | Silver Institute | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | Obchodování s emisemi | ETS | Colt | PrimeXBT | Token Covesting | Token Covesting COV | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Trendové linie | Vytěsnění minoritních akcionářů | Fortraders | CETIN | Předpověď akcií | FinTech akcie 2021 | Square (SQ) | Evropský výrobce letecké techniky | Rozhodnutí vlády | Skluz | MXN | ZAR | Air | Sentiment investorů | Noble Securities | CNBC Street Signs Asia | Street Signs Asia | Více obchodů | Obchodování s emisemi (ETS) | Investoři a obchodníci | ETF u Purple Trading | Sektorové akciové portfolio | Globální akciové portfolio | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | Nabídka ETF | Akcie Boeing | PPF Telecom | Terra | Gil Luria | Admirals | Jemenští povstalci | 21Shares | Libra Markets | Cinda Securities | CNPLAY | Trustpilot | Pandemie covidu-19 | ČSA | Akcie třídy A | Fidelity | Cena nemovitostí | TER | Obchodní znalosti | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | CryptoQuant | Aleš Hála | Otevření forexového účtu | Společnost Square | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Mentor | Naučit se obchodovat | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | CRM | Druh obchodníků | FX Opce | Out of Money | Použití opcí | Použití opcí v hedgování | Hodnota Opce | Platební prostředek | Suezský průplav | Tržní pohyb | xStation 5 | Cenové alerty | Platformy xStation | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | miniFX | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Společnost MicroStrategy | EDF | Umění | Výnosy z investic | Broker Purple Trading | Analytické zprávy | Bitcoinové transakce | xStation Mobile | Unikátní vzdělávání | Společnost X-Trade Brokers | GitHub | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | LEAG | Xilinx | Správa železnic | Tým Admirals | Direct listing | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Ark | Krypto trh | Masternods | Co jsou Masternods? | Tvorba Dash | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Emise skleníkových plynů | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | NFLX.US | Cena akcií Netflixu | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Příkaz Take-Profit | Take-Profit příkazy | Směřování trhu | Objednávky | Objem transakcí | Kapitálové zisky | Internetové společnosti | Nárůst zákazníků | Kotační měna | Co je to měnový pár? | Vlastnosti hlavních měnových párů | Regionální měnové páry | Náklady na obchod | Čas obchodování | Velké evropské banky | Platby kartou | Trading.com | Atlantis Low | Conservative FOREX Trading | Palmary Strategy | Perpetuum Exclusive | A. I. Optimus | Jostrademus | Monesty Black | World Crypto Strategy | Nízké transakční náklady | Vyšší zhodnocení | Znalost trhu | Společnost Primagas | Primagas | Interactive Brokers Group | Arca Investments | Arca | Admirals (Admiral Markets) | Výhoda CFD | Plán obnovy | Dovoz z USA | Obchodování s emisními povolenkami | Diverzifikace investičního portfolia | Jak začít investovat na burze | Investovat na burze | Investování do cenných papírů | Turów | Riziko ztráty kapitálu | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Plný zisk | Těžaři | Ochrana investorů | Renáta Kellnerová | API | Oslabení | Zisk před zdaněním | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Ceny dřeva | Finanční holding | Cena dřeva | Brokerská značka | Martin Klass | Velký účet | Nadnárodní společnosti | KOL | Nejbohatší člověk | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Salvador | IB | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Loterijní společnosti | Grid Trading | Tržní síly | Dodávky plynu | Central Group | Penta | OK POINT | Platidlo | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | Konkurence | Revolut | Prodej | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Expense ratio | Jiří Váchal | Navýšení kapitálu | iShares Nasdaq | Čínský výrobce elektromobilů | Regulační úřad | České dráhy | WISE | CO2 | Obchodování zpráv | Významné zprávy | Obchodování na trhu | Falcon | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Obrovský potenciál | Největší světové kryptoměnové burzy | Životní pojišťovny | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Trh dnes | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Energetická společnost ČEZ | Malajsie | | Počet nezaměstnaných | Úvěrový trh | Cenové stability | Technologie | Americký výrobce | Ripple (XRP) | Sklizeň obilovin | Růst společnosti | Rizikový profil | Zkušení obchodníci | Andy Jassy | Michaela Tomášková | Ředitelka Central Group | Central Group Michaela Tomášková | Mluvčí společnosti | Analytici JPMorgan | Eurohold | Pojišťovací společnost | Prodej zboží | Dosažení úspěchu | Očekávání zisku | Obchodní rizika | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Významný kapitál | AI | Applied Materials | Vasky | Aplikace XTB | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | ACY Securities | ACY | Divize | Letní období | Flexibilita | Stabilní zisky | Načasování | Boom | Otevřené pozice | Výrobce elektromobilů Tesla | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Google Play | Instant Research | Nasdaq v New Yorku | Bilion | Šíření dezinformací | E.ON Distribuce | Výsledky za Q2 | Přehled výkonnosti | Smíšená portfolia | Čistě akciová portfolia | Výkonnost akciových ETF | Jostrademus (miniFX) | Ninja strategy | MECIE | Ermes Hybrid Strategy | Grower | ¥€$ Prime | AMISTA | Ziskový potenciál | Štěstí | Zisková strategie | Letiště Václava Havla | Provozní náklady | Úřad pro ochranu osobních údajů | Ministerstvo spravedlnosti | Daňový poplatník | Dřevo | HICP | Technické znalosti | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vizualizace | Occidental Petroleum | Square Inc | SQ.US | SQ | Square Inc (SQ.US) | Společnost Square Inc | Ceny akcií NIO | Internetové obchody | TWS platforma | TWS | Gary Gensler | Jana Pokorná | Jarda Tupý | Rekordní minimum | Aplikace TikTok | Plány společnosti | Analyzování | CVC Capital Partners | CVC | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Základní sazby | Červencová meziroční inflace | Analytik Portu | RWE Gas | Pioneer Natural Resources | Objem peněz | Hackeři | Společnost Admirals | Seriózní obchodování | Byty | Dovoz oceli | Akcie Home Depot | Home Depot | Home Depot (HD) | Velké instituce | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Jim Cramer | Mad Money | Streamovací společnosti | Tokeny | Medián | Bonusy | Laxman Narasimhan | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | SPOT | Začátečník | Funkční období | Lidské činnosti | Deaktivace | Školení | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Virgin Orbit | Nedostatek čipů | Daniel Surmař | Zapomenuté miliardy | Vytěsnění akcionáři | Mediální společnost | Společnosti | Akcionáři ČS | Prezident Nayib Bukele | Měnové unie | Produkce cukru | Náklady na obchodování | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Dna | Tisková mluvčí Raiffeisenbank | TraderPro | Globální společnost | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | NFT | Non-fungible token | Peníze na finančních trzích | Simulace Monte Carlo | Výsledky backtestu | Hodnota spreadu | Simulace obchodních strategií | Testování obchodní strategie | Základy backtestingu | Energetika | Salvadorský prezident | Přijetí kryptoměny | Staking pooly | Stakování | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Konfederace | Solana | Kryptoměna Solana | Popularita Solany | Los Angeles | Obchodní statistiky | Fond s proměnným základním kapitálem | Česká společnost | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Čínský index | Kurz tradingu | Bukele | Lagardere | Televizní studio | Editis | Vydavatelství Editis | Nakamoto | Etherea | Obchodní účty | Dodržování pravidel | ZískejÚčet | FTMO Account | Odvětví Prop Tradingu | Pracovní den | České aerolinie | A321Neo | A220 | BidAskBit | Česká pošta | ČSSD | Kompenzace | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | VanEck | BNP | FX systém | Měnové příjmy | Institucionální trh | Retailový trh | Nebankovní devizoví obchodníci | Zisk na devizovém trhu | Arbitrážníci | Forex brokeři | Fixní poplatky | BrokerChooser | Stockbrokers | Skupina Interactive Brokers | Investment grade | Real Time Margin | IB SmartRouting | Globální makléřská společnost | Společnost Interactive Brokers | Firemní akcie | Požadavky na kapitál | Poplatky a provize | BrokerChooser.com | Stockbrokers.com | Systém Real Time Margin | Customer Services | Komise u akcií | Ondřej Dusílek | Čepro | Telecom | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Inflace ve Francii | Míra inflace ve Francii | Úročení | Odhady růstu | Obchodní report | InstaMarkets | Algorand | DAI | Kellnerová | Hospodářské soutěže | NFC | Apple Pay | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Trader Workstation (TWS) | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Optimalizace obchodní strategie | Zhoršení nálady | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Vysoké ceny | Pravidla hry | ITA | Alitalie | A. I. Lucrum | EuroCross Trading | ASEAN | Nezaměnitelné tokeny | Investiční možnosti | Nord Stream 2 AG | Netflix (NFLX.US) | Americký podnikatel | Fyzické akcie a ETF | Čínské centrální banky | Bosch | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Vlastní sociální sítě | Snap | Obilí | Trading firmy | Prop Trading firmy | Pozornost | Výzkumný institut Ifo | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Poptávka po čipech | Fond ETF | Nejstarší kryptoměna | Telenor | Christian Lindner | Robert Habeck | Ruský prezident | Meta | Dceřiná firma | Klima | Metaverse | Meta Platforms | Polygon | Fialova vláda | Evergrande Group | Česká národní banka (ČNB) | Zvýšení minimální mzdy | Kryptoměnový broker | Obchodování s kryptoměnou | Drahé energie | Podmínky na trhu | Společnost | Výsledky společnosti | Obchodní ředitel | Cena akcií AMD | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Tether (USDT) | Target | Celoroční výhled | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Přístup k obchodování | TIM | Pozemky | TriangleMarkets | Svět tradingu | Společnost innogy | Innogy | Akcie Meta | Booking Holdings | Booking | Změny klimatu | Zprávy z krypto | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Smíšené pocity | Nákupy cizích měn | Těžařská společnost | | CMA | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Investiční produkt | Salesforce (CRM) | Výhled české ekonomiky | Ekonomické teorie | Zlotý | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Tržní chování | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Cena aktiva | Cykly | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Arm | Zemědělci | Bitcoinová velryba | Emise uhlíku | Relativní stabilita | MATIC | Obchodní tipy | Technická rezistence | Nejvyšší výhra | Tomáš Spurný | Jamal | Force | Sekyra Group | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | Focus | China Evergrande Group | Infografika | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Získané peníze | Uniper | Výhody sociálního tradingu | Nevýhody sociálního tradingu | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Veřejné zdraví | Altria | Skupina Creditas | Amista investiční společnost | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Ocel | Ruský plyn | Discord | Instacart | Cena práce | Japonská automobilka Toyota | Automobilka Toyota Motor | Cílové ceny | Těžby bitcoinů | Hashrate | Národní asociace blockchainového průmyslu | Alan Doržijev | Uhelné elektrárny | Húsíové | Hry | Herní divize | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | ESD.FR | Simon Peters | Významné úrovně | Instituce | Adam Kolesa | Mallpay | CEO Mallpay | Ředitel Patria | Mallpay a Indigo | Teams | Nový týden | Centralizované burzy | Základní úrok | Snížení daně | Švédská společnost | Finanční rok | Výplatní poměr | London Bullion Market Association | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Portfolio akcií | Spirit Airlines | Konsolidovaný čistý zisk | Tezos (XTZ) | Pozice přes noc | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Ivo Lukačovič | Susannah Streeterová | Škoda Transportation | Realitní společnost | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Uzavření transakce | Plynárenské firmy | Evropský výrobce letadel | Výrobce letadel Airbus | Ruské invaze na Ukrajinu | Nejlepší metody | Webináře a online vzdělávání | Online vzdělávání | Výuka pod odborným dohledem | Diskuzní fóra a sociální sítě | Fundamenty s Jardou Tupým | Trading Room Plus | Diskuzní fóra | Placená výuka | Vzdělávaní obchodníků | Kvalitní Forex trading | Cenový index | TotalEnergies | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Cena plynu pro evropský trh | Společnost Uniper | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Boje na Ukrajině | Sberbank CZ | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Kyjev | Pojišťovna EGAP | Garanční systém | Garanční systém finančního trhu | Ministr dopravy | MWh | Sedmadvacítka | Společnost TotalEnergies | Evropský blok | Evropská komisařka | Polská centrální banka (NBP) | Emise CO2 | Gala | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Ruské finanční trhy | Poskytovatelé indexů | Telegram | Agentura TASS | Naftogaz | Společnost Google | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Dana Drábová | Applepay | Invaze | Santiment | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Řetězec | Řetězce | Zemědělský svaz | Protiinflační dluhopisy | Západní sankce | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Zvyšování cen | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Úrokové riziko | Sellier & Bellot | Výrobce munice | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Balík sankcí | Automobilka Porsche | Výroby elektromobilů | PSE | CBAM | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Potravinářská společnost | Huayou Cobalt | Cena akcií NIO | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | ADBE.US | Shantanu Narayen | Společnost Adobe | Axie Infinity | NIO Inc | Nízké poplatky | Skupiny PPF | Covid v Číně | Vysoké ceny energií | Společnost E.ON | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Význam kryptoměn | Menší investoři | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Celkový trend | MOL | Růst cen energií | Petr Fiala | Výsledek inflace | Ben Laidler | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Inflační data | Správa | Online platformy | Zákonodárci | Vlastnictví | Nejbohatší člověk světa | Veřejně obchodovaná společnost | Obchodovaná společnost | Převzetí Twitteru | Zelenskyj | Pokles produkce | Rizikovost | Spoluředitel | Kryptoměnová burza Binance | Obchodní styly | Sociální síť Twitter | Miliardář Elon Musk | Vedení twitteru | NET4GAS | Technický výhled trhu | Oceláři | Plyn v rublech | Šmejc | Produkty s pákovým efektem | Ratingový výhled | Jiří Procházka | MMA | Joanna Jędrzejczyk | Největší stablecoin | Stablecoin Tether | Převzetí firmy | Převzetí firmy Twitter | Oblasti supportu | Tereza Kaiseršotová | Petr Novotný | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Paxton See Tow | Kelvin Kong | YellowPanther | INSEAD | Andy Leach | PIF | Potencionální zisk | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | GEVORKYAN | Borealis | Daňové výhody | Jan Frait | Fintechová společnost | RIOT | Pepa Zeman | Finanční sektor v ČR | Ceny plynu a elektřiny | Akcie Fedex | Zrušení daně | Škoda Group | ZEN | Přijetí | Pochybení | Širší trh | Wynn Resorts | WYNN | Fundovaný účet | PPF Jiří Šmejc | Silné inflační tlaky | Business model | Snížení inflace | Obchodní instrument | EdF | Propuštění | Účet v bance | Turistické sezóny | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Cenový strop | Získání licence | Ukrajinský podnik | Marketingová komunikace | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | Naděje na obrat | Vývoz plynu | Zastavení dodávek ruského plynu | Centrum | Americké ministerstvo obrany | Sloučení | Rodinné rozpočty | Akcez | Prime | TradeCZ.cz | Daň z mimořádných zisků | Ukrajinská firma | Ceny nájmů | Filip Žižka | Rizika investování | Novodobá rizika investování | Šmejdi | Výrobce čipů Nvidia | 787 Dreamliner | Dreamliner | Akcie společnosti Delta Airlines | Upozornění | Zákaz dovozu | Balík opatření | Udržitelnost | Aktiva pod správou | Akcie Disney | České předsednictví | Pohyby na trhu | Mobilní aplikace | DPH u zemního plynu | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Počáteční investice | Časové omezení | Cineworld Group | Rizikový faktor | Propad trhů | Bez práce nejsou koláče | Investovat do ETF | Investiční cíle | Společnost GEVORKYAN | Společnost Sony | PlayStation 5 | PlayStation | Pražský městský soud | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Dovozce ruského plynu | Společnost S&P Global | Windfall tax | Půjčování cenných papírů | Rebalance | Obilí z Ukrajiny | Holding Agrofert | Merge | Fenomén | Nákup ETF | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Figma Inc. | Figma | Dostatečný kapitál | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Ruské ropy | Conor McGregor | McGregor | Vyšší daň | Zastropování cen elektřiny | Změny ve vedení | Dodatečný výnos | Nejoblíbenější ETF u XTB | Nejoblíbenější ETF | ETF u XTB | Glassnode | Paroplynové elektrárny | Obchodní roboty | Meopta | Tržní volatilita na Forexu | Cenová volatilita | Nejvolatilnější forexové trhy | Nejvolatilnější forexové trhy pro trading | Forexové trhy pro trading | Typy volatility podle očekávání | Typy volatility | Nebezpečné kombinace | Záporný swap | Zobchodovávání očekávané volatility | Vstupy ve směru pohybu volatility | Vyčkávání na pullback | BNB Chain | Český statistický úřad (ČSÚ) | Investiční rating | Velikost páky | Výstavba gigafactory | Baterie do elektroaut | Telekomunikační společnost | Vlna inflace | Těžba lithia | Dezinformace | Mero | Pozitivní nálada | Nejrychleji rostoucí | iShares Core S&P 500 | Marek Pokorný | AFM | Snižování počtu zaměstnanců | Valné shromáždění | ZPKT | Zahraniční obchodník s cennými papíry | Právní řád | Nepoctivý obchodníci | Vymáhání náhrady škody | Vymáhání náhrady | Povinnosti OCP | Penzum informací | Rady ohledně investičního nástroje | Poskytnutí rady | Provedení obchodu | Poskytnutí investiční služby | Nepoctivý OCP | KCP/14/2005 | Zjišťování investičního profilu | Nabízení rozdílových smluv | Generální klauzule | Jednání OCP se zákazníky | Jednání OCP | Jednání ve střetu zájmů | Cíle zákazníka | Investiční cíle zákazníka | Ustanovení zákona | Ustanovení zákona o podnikání | Doporučování investičního nástroje | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | 2017/565 | Zákonodárce | Zákon o finančním arbitrovi | 229/2002 | Finanční arbitr | Zahájení řízení | Ekonomické důsledky | Záznamy telefonických hovorů | Porušení povinnosti uchovávat záznamy | Nepříjemné situace | Jednání obchodníka s cennými papíry | Jednání obchodníka s cennými papíry s investory | Právní poradce | Vymáhání nároku | MyCoiner | Česká kryptoměnová směnárna MyCoiner | Česká kryptoměnová směnárna | Směnárna MyCoiner | Matěj Široký | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Novinky | Novinky.cz | Vysoké inflace | Konkurent | Euforie na trzích | Výběry | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Zpráva pro tradery | Ekosystém | Průmyslové firmy | Obchodní řetězce | CZ | Rafinerie | Zastropování cen plynu | Hodnocení akcií | Cloud computing | Net Asset Value | Assets Under Management | Total Expense Ratio | Portfolia ETF | Seriál o ETF | Akcie ETF | Future Finance Group LLC | Future Finance Group | Ex-Cap.com | ERÚ | Nižší minima | Nižší maxima | Podnikání společnosti | Pověst | Line | Server HN.cz | Ethereum Merge | FP MARKETS | Sazba ČNB | Frakční akcie | David Šnajdr | Comfort Finance | Ropná společnost Exxon Mobil | Společnost Exxon Mobil | Varování | Čistá hodnota aktiv | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 | ETF Bnp Paribas | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS ETF | ETF Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Daně z mimořádných zisků | Mimořádné daně | Ex-Cap | Broker Ex-Cap | Platforma Ex-Cap | ExCap | Excap zkušenosti | Excap recenze | Tokenizované akcie | Obchodování v USDT | Cryptobroker | Cryptotrading | Zisky společnosti | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | Společnost BlackRock | ETFs | Celkové objemy | Nulové poplatky | Direct market access | Ziskovosti společnosti | Odliv prostředků | Comfort Finance Group | Omezení cen plynu | General Plastic | GP Alliance | Vklady a výběry na Ex-Cap | Výběry na Ex-Cap | Poplatky u brokera | Zákaznický servis | Obchodování s pákou | Akcie těžařů stříbra a zlata | Hecla Mining (HL.US) | Silvercorp (SVM.US) | Coeur Mining | Coeur Mining (CDE.US) | CDE.US | PanAmerican Silver Corp | PanAmerican Silver | PAAS.US | PanAmerican Silver Corp (PAAS.US) | Endeavour | EXK.US | Endeavour (EXK.US) | Iamgold | IAG.US | Iamgold (IAG.US) | GlassNode | Recenze Ex-Cap | Edukační materiály | Rozhodnutí EU o povolenkách | Carlyle | EverTrader | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Firma Exxon Mobil | Solidární poplatek | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Sdružení výrobců automobilů | Belgická vláda | Ukrtransnafta | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | Nejdůležitější události | Dodávky ruské ropy | Cenový růst | Výprodeje | African+Eastern | Společnost African+Eastern | MMI | Společnost MMI | FDIC | Akcie zdarma | Ambasadoři XTB | Ambasadoři | Akcie zdarma pro dobrý začátek | ChatGPT | OpenAI | Energetický regulační úřad | Spotřeby plynu | Petr Pavel | Ekologové | Výhled pro rok 2023 | Vývoj sazeb | OCI | Historie společnosti | Prezident Pavel | Výhled trhů | NXP | Invest | Tatra Trucks | Nexen | Nexen Tire u Žatce | Newcrest Mining | Společnost Newmont | Finanční výsledky společnosti | Bard | Pojistné krytí | Pasivně spravované | Aktivně spravované | Revenues | Společnost Disney | Nové příležitosti | Iker Casillas | Nové obchody | Euro 7 | Investiční cíl | NHTSA | Dodávky energií | Evropské ceny uhlíku | Ceny uhlíku | Obnovitelné zdroje | ProSiebenSat.1 Media SE | ProSieben | Fnac Darty | Menšinový podíl | Pivovary | Ajay Banga | Média | Pivovary CZ Group | Daniel Obajtek | Ženy | Reporting | Galaxy Digital | Výhled pro rok | SVB Financial | SVB | Bankovní regulační orgány | SVB Financial Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | Krach SVB | Vklady | Turkish Airlines | Sport | First Republic | Ulta Beauty | Obchodování Ulta Beauty | Ulta Beauty Inc | Miliardy švýcarských franků | Greensill | First Republic Bank | Pasivně spravované ETF | Spravované ETF | Obchodní ředitel XTB | Skupina EPH | KYC | Nielsen | First Citizens | Banka First Citizens | ITA Airways | Americké úřady | Riot Platforms | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Michaela Pudilová | Omezení spotřeby plynu | Soud v Německu | ČNB Aleš Michl | Snižování nákladů | Opatření na snižování nákladů | The Trading Pit | Trading Pit | Americké sankce | Obchodování s měnovými páry | Spojení | Vyšší ceny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Asie | Renáta Kellnerová s rodinou | CSG | Pinterest | Více volatilní | Platba | Dceřiné společnosti | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Velký problém | Investiční ředitelka | Cena ETF | Kdo je The Trading Pit | Uživatelské hodnocení | Hodnocení pro The Trading Pit | FAKTA o The Trading Pit | GBE Brokers | FXFlat | Elektroničtí poradci | Electronic Advisors | Absolvování challenge | Challenge | Atas | Quantower | Bookmap | R|Trader | MotiveWave | Sierra Charts | Volfix | Jigsaw | Rithmic | Prop společnost | Nejlepší futures prop společnost | Futures prop společnost | Prop firma | Nejrychleji rostoucí prop firma | Nejlepší fintech startup | Nejlepší fintech | Fintech startup | Nejlepší hi-tech technologie | Proprietární obchodování | Nejdůvěryhodnější prop firma | Společnost The Trading Pit | Obchodovatelné instrumenty | Plán růstu | Obchodování na dálku | Živý chat | Obchodování během vyhlašování zpráv | Pozitivní trendy | Investování u XTB | Klasické akcie | Poplatek za neaktivitu | Konverze u XTB | Identifikační dokumenty | Akcie prostřednictvím XTB | Skryté poplatky | Celková investice | Libor Vojta Ostatek | Vojta Ostatek | Začít s tradingem | Obchodní schopnosti | Baterie | Partnerství | Splácení hypotéky | Dovoz ukrajinského obilí | Portfolia fondů | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Zdeněk Nekula | Ministr zemědělství | IFC | Nezávislost | On-line obchodování | ETS II | Mluvčí banky | BYD | Martin Luňáček | Pravidla regulace | Markets in Crypto-assets | Piráti | Výrobní závody | Objemy obchodování | Rychlost | Přesnost | Investování dostupnější | Společnost Czech Media Invest | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Odliv aktiv | Srbsko | Dekret | Evropská regulace | Místní rozvoj | Zakladatel | Výrobce luxusních aut | Elektrotechnický koncern | Koncern Sony | Ztráty peněz | Podíl obnovitelných zdrojů | Irské aerolinky | Irské aerolinky Ryanair | Společnost Ryanair | Nízkonákladová letecká společnost | DIESEL | FinGO | Vládní konsolidační balíček | Konsolidační balíček | Výše poplatků | Výše aktiv pod správou | Ruské diamanty | Jane Street | Penzijní společnost | Development | Vlastní bydlení | Oneok | Magellan Midstream Partners | Společnost Oneok | Vice | Všechny akcie | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Akcie společnosti Netflix | Úvěrování | Typ brokera | Transparentní | Regulace kryptoaktiv | Ředitel skupiny PPF | Milník | Cesta k úspěchu | Všechny ETF | Core S&P 500 | Bnp Paribas Easy S&P 500 UCITS | Bnp Paribas Easy S&P 500 | S&P 500 UCITS ETF | ESD | Investování pro každého | Jak fungují frakční akcie | Jak fungují frakční akcie? | Jak investovat do akcií pomocí zlomků | Jaké výhody mají Frakční akcie | Rozdíl mezi akciemi, Frakčními akciemi a CFD | Rozdíl mezi akciemi, Frakčními akciemi | Frakční akcie u XTB | Akcie u XTB | Frakční ETF | Jaké akcie si nyní mohu koupit | iShares NASDAQ 100 | iShares NASDAQ | iShares USD Treasury Bond | iShares Core EURO STOXX 50 | iShares Core EURO STOXX | iShares Core DAX | Kolik stojí investice do Frakčních akcií | Kolik stojí investice | Klasický nákup akcií | Klasický nákup | Manuál pro Frakční akcie | Výhody Frakčních akcií | Funkce a výhody Frakčních akcií | Dostatek finančního kapitálu | Frakční Akcie a ETF | Deriváty (CFD) | Společnost Nvidia | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Sam Altman | Automatizace | Progresivní trailing stop | Zaručený stop-loss | Použití garantovaného stopu | Používání příkazů stop-loss | Nevýhody používání příkazů stop-loss | Výhody používání příkazů stop-loss | Co je to příkaz stop-loss | The Block | RB Směnárna | Firma Wienerberger | Výrobce pálených cihel | Směřování | Americká technologická společnost | Technologická společnost Apple | Synot Invest | Společnost Synot Invest | Slavomír Pavlíček | Synot | Czech Media Invest (CMI) | Parlamentní listy | Our Media | Kodiaq | Finanční cíle | OSF | Open Society Foundations (OSF) | Společnost Nasdaq | Adenza | GasNet | Společnost GasNet | Macquarie Asset Management (MAM) | ARM | Dokončení transakce | Bankovní účet | Český a slovenský trh | Slovenský trh | Revoluce v obchodování | Netflix Bites | První fáze | Bunge | Viterra | ETF společnosti BlackRock | Odvody | IQ | Výkonnost společnosti | Velká očekávání | Insolvenční návrh | Packeta | Zdroje energie | Výkonnost společností | Komárek | MetaTrader 5 (MT5) | Nižší ceny | Threads | Síť Threads | DNO | Podnikatel Elon Musk | Retailoví obchodníci | Chatbot | Hodnoty investice | Linda Yaccarinová | Věřitelé Arca Investments | Řetězec Casino | BNP Paribas Personal Finance | Hello bank | Hello bank! | Sebevědomí | Nejhorší výsledek | Společnost Novo Nordisk | Novo | Tapestry | Americká společnost Tapestry | Společnost Tapestry | Capri Holdings | Capri | Michael Kors | Country Garden | Bitcoinového ETF | Akcie Country Garden | Cla na dovoz | Daň z obchodování | Daň z obchodování s akciemi | Partners Banka | Finanční skupina Partners | Skupina Partners | Dánská farmaceutická společnost | Výrobce luxusního zboží | Větrná energetika | iPhone 15 | Odhadovaná cena | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Grifols | Společnost Grifols | GRF.ES | Grifols (GRF.ES) | Ibex35 | Ibex35 (SPA35) | Účely primární veřejné nabídky | Primární veřejné nabídky (IPO) | Mediální magnát | Mediální magnát Rupert Murdoch | Magnát Rupert Murdoch | Fox Corp | News Corp | Fox | News | Plánování | Obnovitelné zdroje energie | NJJ Presse | NJJ | Společnost NJJ | Podíl Daniela Křetínského | Otakar Šuffner | Marek Vašíček | PPF Renáta Kellnerová | Soukromé investiční společnosti | Swiss Life Hypoindex | Měnové intervence | Obchodní dny | Hamás | Podíl na zisku | Kupující | Týden na trzích | Claudia Goldinová | Obchodování a investování | Hnutí Hamás | Jiří Sýkora | Procentuální zisk | Vista Outdoor | Czechoslovak Group (CSG) | Průmyslově-technologický holding | Technologický holding | Sporting Products | Americká pravidla | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Společnost Kofola | STV Group | STV | Životní pojištění | Schválení bitcoinových ETF | ETF na bitcoiny | Schválení spotového ETF | ETF Grayscale | Malina | PiS | Fintokei | Společnost Fintokei | Česká společnost Fintokei | SwiftTrader | Purple Holding | Japonský trh | Vzdělávání v oblasti tradingu | Spoluzakladatel Fintokei | Bitcoinové ETF | Největší světová kryptoměna | Světová kryptoměna | Bitcoinové fondy | Bitwise | Nadšení | Pravidelnost | Struktura | 10 akcií | Services | Baterie do elektromobilů | Různé obchodní strategie | Falcon Broker | Future Finance | Stavební spořitelny | Online makléř | Recenze Falcon Broker | Makléř Falcon Broker | Future Finance Services LTD | Future Finance Services | International Brokerage and Clearing House | Obchodování v české měně | Jak obchodovat u Falcon Broker | Obchodovat u Falcon Broker | Makléřské značky | Jak si založit účet | Účet na Falcon Broker | Druhy živých účtů | Academy Account | Standard Account | Falcon Trader | Falcon LP | Vklady a výběry na Falcon Broker | Výběry na Falcon Broker | Tým Falcon Broker | Investor Jan Čermák | TOP 09 | Americká energetická společnost | Sev.en Global | Co je to hedging | Dlouhodobý investiční produkt | DIP | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Skupina J&T | METROSTAV | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | SYNTHESIA | Mezinárodní standard | Podvody | Vymáhání práva | Burza v Argentině | Akciová burza v Argentině | Milei | Továrny na čipy | Pivovary CZ | Prop trading firma | Trading firma | K čemu slouží Fintokei? | Co je Fintokei? | ProTrader | Obchodní účet ProTrader | Účet ProTrader | Obchodní účet typu SwiftTrader | Účet typu SwiftTrader | Jak začít s Fintokei? | Pro koho je Fintokei určen? | Milionový kapitál | Kapitál bez rizika | Milionový kapitál bez rizika | Proprietární trading | Moderní proprietární trading | Instant funding | Odvětví prop trading firem | Odvětví prop trading | Prop trading revoluce | Trading revoluce | Trading dovednosti | Rozmach prop tradingu | Společnost FTMO | Česká společnost FTMO | Dříve ZískejÚčet | Prop firmy | Evaluace | Tradingový um | Celkový drawdown | Proprietární firmy | Účet s kapitálem k obchodování | Evaluační zkoušky | Vysoký obchodní kapitál | Nové odvětví | Nové odvětví prop trading firem | Vysoké částky peněz | Peníze v tradingu | Vydělávat si peníze v tradingu | Účet k obchodování | Nárok na podíl na zisku | Drawdown (propad kapitálu) | Menší účty | Škálování | Konzistentní výdělky | Úroveň kapitálu | Poměr vyplácených zisků | Produkt budoucnosti | Zakladatel portálu FXstreet.cz | Zakladatel portálu | Odpovídající zisky | Evaluační fáze | Prop trading programy | Trading programy | Tradingové odvětví | Evaluační programy | Instant funding programy | Online tradingové platformy | Instant Funding Programy | Obchodování s cizím kapitálem | Javier Milei | Prezident Javier Milei | Michelin | Nezisková organizace | Fintokei recenze | Fintokei hodnocení | Fintokei zkušenosti | Fintokei reference | Fintokei FTMO | Fintokei výhody | Fintokei rizika | Fintokei trading | Fintokei výzva | Fintokei prop | Fintokei prop trading | Fintokei obchodování | Fintokei kapitál | Fintokei účet | Fintokei trader | SwiftTrader programy | Fintokei programy | Plán Škálování | ProTrader evaluační programy | SwiftTrader a ProTrader | ProTrader od Fintokei | Tým Fintokei | Přístup k Prop tradingu | Revoluční přístup | Podkapitalizovaný účet | Obavy ze ztráty | Špatné návyky | Psychologický tlak | Psychologický tlak z obchodování | Obchodování s vyššími částkami | Přepákování | SwiftTrader program | Evaluační ProTrader program | ProTrader program | Účet tradera | Snížení cen | Certifikát pro úspěšné tradery | Prop Trading společnosti | Prop tradingová společnost Fintokei | Tradingová společnost Fintokei | Prop tradingová společnost | Fintokei SwiftTrader program | Fintokei SwiftTrader | Škálovací program Fintokei | Škálovací program | Nová prop tradingová firma | Prop tradingová firma | Psychologické výzvy | Embargo na ruské diamanty | Jan Šrajer | Finanční nezávislosti | Oblasti tradingu | Spoření na penzi | Co je to pro trading? | Ověření schopností obchodníka | Obchodování na velkých účtech | Bez evaluace | Kdo může z prop tradingu profitovat? | PROSINEC20 | Exkluzivní slevy | Slevy | Česká prop firma | Prop firma Fintokei | Firma Fintokei | Česká prop firma Fintokei | Co je to prop trading? | Moderní prop trading | Účet s vyšším kapitálem | FXPROSINEC20 | Evaluační program | Dopravní subvence | Obchodování na velkém účtu | Peníze z EU | Globální fintech | Holding Czechoslovak Group | Historické maximum | Vydělané peníze | Důvěryhodnost | Řešení problémů | Inventor Chemical Tankers | Norské společnosti | Úročení z nezainvestovaného kapitálu | Burzovně obchodovaná společnost | Roboadvisory | Poplatky pro nákup | Poplatky pro nákup i prodej akcií | Multi-asset řešení | Nulové poplatky pro nákup i prodej akcii | Bez poplatku | R StocksTrader | ProCent | Podporované platformy | Možný hedging | Emma Capital | Rok 2024 | Hypoteční expert | Maximální ztráty | Strategie řízení rizik | Nuevo León | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Paxlovid | Německá automobilka Porsche | Americký internetový obchod | ProLogium | Tchajwanská firma | Tower Semiconductor | IONWAY | Soud v Tokiu | Greg Kelly | Signa Holding | Maspex | SAZKAmobil | Rudolf Špoták | Ladoga | Investiční skupina Penta | Zemědělský svaz ČR | Zlínská obuvnická firma Vasky | Rada ČTK | Lex Babiš | InterGen | Pardubický pivovar | Investiční skupina KKCG | Skupina KKCG | Jan Souček | ČT Jan Souček | Ministr dopravy Kupka | Věřitelé Arca | Zkrachovalé společnosti | e& | Automotodrom Brno | Automotodrom | Společnost Automotodrom | Společnost Automotodrom Brno | Trh Prime | Rafinérie v Litvínově | Rafinérie | Huť Liberty Ostrava | Krajský soud v Ostravě | Krajský soud | Tameh Czech | Společnost Tameh Czech | Liberty Ostrava (LO) | For Traders | Správné prop firmy | Spotové bitcoiny | Schválení ETF | Billions Club | 19b-4 | S-1 | Schválení SEC | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Představení Prop tradingu | Výhody Prop tradingu | Výhody Prop tradingu pro obchodníky | Koncept Prop tradingu | Úspěšné příběhy | Schválení Bitcoin ETF | Schválení Bitcoin | ČTK mluvčí | Holding | Eightcap | Pasivní investoři | Pasivní investoři v České republice | AUM | Výkonnost Investičních plánů | SEC Gary Gensler | Předseda SEC | Spotové bitcoinové ETF | FUNDING | Ark 21Shares | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Zvýšený zájem | Trezor | CFD (Contracts For Difference) | Platforms | Rolandas Juteika | Revolut Securities Europe | Revolut Securities Europe UAB | Revolut Securities | Investiční služby v EHP | Společnost CryptoQuant | Cena akcií společnosti Meta | Capital | Option | Tipranks | Zdroje příjmů | Michael Sonnenshein | Fond společnosti Grayscale | ETF Grayscale Bitcoin Trust | ETF Grayscale Bitcoin | Grayscale Bitcoin | Bitcoin Trust | ETF společnosti Grayscale | Vysoké poplatky | Peníze na důchod | Důchodové spořicí produkty | Platformy | Instant Funding | Portfólia | Investments | Forex Metal | Tradingové výzvy | Dosahování zisků | Prop tradingové firmy | Získání účtu | Možnost obchodovat | My Forex Funds | Jan Pivoda | Dostupnější hypotéky | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Forex Funds | Nárok na fundovaný účet | CapXmaster | Umělé inteligence (AI) | Štěpánka Filipová | Mluvčí | Financial Markets | FTMO vs. Fintokei | Konkurence prop trading firem | Konkurence Prop Trading | Dvoufázová evaluace | Fintokei ProTrader | Fintokei ProTrader vs. FTMO | Fintokei ProTrader vs. FTMO Challenge | Srovnání prop tradingových programů | Prop tradingový program | Inovativní prop tradingový program | Fintokei a FTMO | Evaluační fáze u Fintokei | Jak fungují výzvy | Výzvy prop tradingových společností | Počet fází | Časový limit na splnění fáze | Splnění fáze | Velikost účtu | Nejmenší možná velikost účtu | Největší možná velikost účtu | Možnost škálování | Měny účtů | Navrácení poplatku za evaluační fázi | Newsek | FTMO obchodování | FTMO obchodování zpráv | Kapitalizovaný účet | Cena za nejlevnější program | Nejlevnější program | Program SwiftTrader | Levnější výzvy | Možnost obchodovat během zpráv | Obchodovat během zpráv | Účty ve více měnách | Průkopník na trhu | Levnější evaluační program | Úroveň služeb | Rozhovory s úspěšnými obchodníky | Online prezence firmy | Prezence firmy | Fintokei web | Kvalitní prop tradingové firmy | FTMO.com | Fintokei.com | Fintokei vs. FTMO | Získání účtu s kapitálem k obchodování | Obchodování během "newsek" | Prop Trading srovnání | Srovnání evaluačních programů | Dvoufázové evaluační fáze | Splnění dvoufázové evaluační fáze | Získání účtu s kapitálem | Traderské sekce | Peníze za úspěšný obchod | Společnosti provozující prop trading | Obchodování za cizí | Co je to prop trading | Tolerance k riziku | Úvod do světa Prop Tradingu | Moderní prop trading firmy | Funded Trader | The Funded Trader | Objemy kapitálu | Tradiční Proprietary Trading | Kapitálové zdroje | Omezení prop tradingu | Systémová rizika | Tradiční prop trading | Jak funguje moderní Prop Trading? | Nový model | Dosažení Profit Targetu | Omezený čas | Evaluační proces | Výzva | Limit na drawdown | Kapitál firmy | Challenge/Výzva | Profit Goal | Stanovený procentuální zisk | Maximální ztráta | Omezení celkové ztráty | Celkové ztráty | Maximální denní ztráta | Denní ztráta | Limit pro ztrátu | Minimální počet obchodních dní | Počet obchodních dní | Časový limit | Stanovené cíle | Verifikace | Fáze 2 | Fáze 1 | Fáze verifikace | Dokončení první fáze | Potvrzení vaší schopnosti obchodovat | Obchodovat konzistentně | Obchodovat konzistentně a ziskově | Dodržovat pravidla | Pravidla risk managementu | Konzistentní obchodní chování | Obchodní chování | Obchodování s fundovaným účtem | Přístup k fundovanému obchodnímu účtu | Obchodovat s větším objemem | Výplaty zisků z fundovaného účtu | Podíl na ziscích | Dokončení evaluační fáze | Část zisků | Poměr rozdělení zisků | Rozdělení zisků | Možnosti navyšování kapitálu | Navyšování kapitálu | Možnost postupného navyšování kapitálu | Další vzdělávání | Další vzdělávání a podpora | Vzdělávání a podpora | Úspěch v evaluační fázi | Osobní konzultace | Konzultace s profesionálními obchodníky | Rozvoj vašich dovedností | Zlepšování obchodních výsledků | Omezení Prop Trading | Projití evaluační fáze | Úspěšné projití evaluační fáze | Obchodování s kapitálem prop trading firmy | Obchodování s kapitálem prop trading | Obchodování s kapitálem | Technické dovednosti | Zodpovědný přístup | Dodržování pravidel risk managementu | Limity pro maximální ztráty | Nesplnění evaluační fáze | Propadnutí poplatku za výzvu | Propadnutí poplatku | Uzavření fundovaného účtu | Specifické obchodní podmínky | Držení pozic přes víkend | Výběr obchodních nástrojů | Podmínky jednotlivých Prop firem | Psychologické aspekty | Tlak na výkon | Strach z chyby | Strach z chyby nebo ztráty | Výkon | Paralýza rozhodování | Zvládnutí emocí | Udržení chladné hlavy | Chladné hlavy | Alternativa k evaluačním programům | Akce bez čekání | Přístup k obchodnímu kapitálu | Jaká úskalí či omezení Prop Trading přináší? | Úskalí či omezení Prop Trading | Obchodování s vyšším kapitálem | Příležitosti k obchodování s vyšším kapitálem | Zdokonalování obchodních dovedností | Bariéry kapitálu | Dveře k novým finančním horizontům | Účet s významným obchodním kapitálem | Získat účet | Za poplatek ihned získat účet | Ihned získat účet | Dvoufázový evaluační proces | Talent | Talent a dovednosti | Obchodovat s větším kapitálem | Možnost obchodovat s větším kapitálem | Prodej cenných papírů | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Maximální velikost účtu | Profit split | CFD kontraktu | Mezinárodní porovnání | Roman Kůgel | Kamali | Prodeje | Swing účet | Psychologie Prop tradingu | Vzrušení z obchodu | Vyšší kapitál k obchodování | Vyšší kapitál | Více kapitálu | Více kapitálu k obchodování | Dopad na psychologii tradingu | Klasická Psychologie tradingu | Základy psychologie tradingu | Strach ztráty | Chamtivost po ziscích | Naděje na obrat trhu | Pocity zmaru | Euforie po sérii ztrát | Tlak ze závazku | Psychologické dopady obchodování | Psychologické dopady | Obchodování s výrazně vyšším kapitálem | Silné emoční reakce | Emoční reakce | Strach z každého obchodu | Jak prop trading mění pravidla hry | Prop trading mění pravidla hry | Přístup k větším finančním prostředkům | Splnění výzev | Odolnost tradera | Specifika psychologie Prop Tradingu | V čem spočívá Psychologie Prop tradingu? | Stát se fundovaným traderem | Tlak na dosažení výsledků | Získání fundovaného účtu | Strach z porušení pravidel | Obchodní pravidla a limity | Pravidla a limity | Otevřená ztráta | Procentuální omezení | Opatrné jednání | Psychologie velkých peněz | Psychologická bariéra | Nepřekonatelná psychologická bariéra | Zisky z otevřených pozic | Rozvoj odolnosti | Emoční stabilita | Dosáhnout na vyšší kapitál | Zvládání stresu | Článek o psychologii tradingu | Článek o psychologii | Progresivní přetížení | Zdravé návyky | Rozvíjet zdravé návyky | Mentální odolnost | Důraz na vzdělávání | Tradingový rozvoj | Dlouhodobý horizont | Dosahovat konzistentních výsledků | Bariéra | Nakupovat | Prop tradingové psychologie | Méně osobního rizika | Dopad na psychologii | Přímý fundovaný účet | Konzultace s kouči | Vzdělávání a tradingový rozvoj | Robo poradce | Robo poradce od Revolutu | Jmění a Obchodování | EHP | BTCE.DE | VBTC.DE | VBTC | Drahé auto | Velké téma | Radek Zalubil | Nákup a prodej | Oblasti umělé inteligence | Oblasti umělé inteligence (AI) | Trendy na trhu | IBIT | FBTC | Půlení | Ekonomické nestability | Strategie a přístupy | Co je to proprietární obchodování | Proprietární obchodování (prop trading) | Rozsáhlý seriál | Propracované články | Téma proprietary tradingu | Vysoce profitabilní | Profitabilní | Majlant | Jak se prop trading rozděluje? | Vlastní obchodování | Model prop tradingu | Proprietary trading shops | Trading shops | Prop shops | Proprietary trading shops (prop shops) | Proprietary trading divize | Proprietary trading divize v bankách | Trading divize v bankách | Trading divize | Proprietary trading desks | Trading desks | Proprietary trading firmy | Firmy, které hledají tradery | Rozdělení institucí do skupin | Obrázek znázorňující rozdělení institucí do skupin | Proprietary trading divize bank | Trading divize bank | Divize bank | Dosažení zisku | Pokrýt rizika | Obchodní společnosti | Vlastní nástroje | Challenge-based | Splnění určitých obchodních cílů | Platformy pro nezávislé obchodníky | Rozdělení prop tradingu | Klasický prop trading | Jak vznikl klasický prop trading | Vlastní kapitál | Vedení banky | Požadavky na obchodování | Dost velké zisky | Psychometrické testy | Nejlepší vysoké školy | Vysoké školy | Nejlepší vysoké školy na světě | Vysoké školy na světě | Normální člověk | Vlastní obchodní činnost | Obchodní činnost | Napákování | Určitý kapitál | Vstupní poplatek (fee) | Poplatek (fee) | Fee | Obchodovat pro prop firmu | Konkrétní prop firmy | Schéma prop tradingu | Vlastní finanční prostředky | Obrázek schématu rozdělení prop tradingu | Zajímavější peníze | Obchodování na prop účtu | Psychické dopady | Požadovaný risk management | Jak fungují prop firmy | Dělit o zisky | Zaměstnání tradera v bance | Zaměstnání tradera | HWM | High-Water Mark (HWM) | Rezervy | Přírodní katastrofy | Držet pozice po delší dobu | Výhody | Karty | Vzdělávací obsah | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | Kopírování obchodů ze signálů | Splnění challenge | Tick scalping | Latency arbitrage trading | Latency arbitrage | Arbitrage trading | Opačné obchodování | Hedgování napříč vícero účty | Hedgování | Opačné obchodování nebo hedgování | Velké srovnání prop trading platforem | Srovnání prop trading platforem | Srovnání prop trading | Typy účtů | Ověřovací proces | Kapitál a podíl zisku | Podíl zisku | Řízení rizik a poplatky | Další funkce a podpora | Další funkce | Dvoufázový proces ověření | Proces ověření | Dovednosti obchodníků | Škálovatelné programy | Značný kapitál | Velké srovnání prop trading | Tým CapXmaster | StrategyTrader | Výhody a nevýhody | My Forex Funds (MFF) | Výhody a nevýhody prop tradingu | Nevýhody prop tradingu | Držení pozic | Obchodování pro prop firmy | Obchodování na účtech od prop firmy | Funkční obchodní strategie | Nároky na počáteční kapitál | Efekt na psychiku | Kapitálová náročnost | Nízká kapitálová náročnost | Milionové účty | Finanční zátěž | Větší potenciál zisku | Napákování kapitálu skrze prop firmy | Napákování kapitálu | Původní poplatek | Profesní rozvoj | Vzdělávací kurz | Obchodovat s prop firmou | Začít obchodovat s prop firmou | Investory na správu kapitálu | Možnost navyšování účtu | Navyšování účtu | Proces škálování | Ochrana vašeho kapitálu | Ochrany kapitálu obchodníka | Ochrany kapitálu | Kapitál na obchodování | Ochrana kapitálu | Poskytnutí kapitálu od prop trading firmy | Poskytnutí kapitálu | Pokrytí ztrát | Efektivita nákladů | Poplatky za otevřený obchod | Otevřený obchod | Nákladová efektivita | Ziskovost obchodníka | Technologie a infrastruktura | Statistiky o vašem obchodování | Ztráta vstupního poplatku | Výhody obchodování na účtech od prop firmy | Výhody obchodování na účtech | Striktní pravidla | Nedostatek nezávislosti | Profit Target (zisk) | Jistý příjem | Měsíční příjem | Odvětví prop tradingu | Nekalé praktiky ze strany prop firmy | Praktiky ze strany prop firmy | Bývalá prop firma | Firma My Forex Funds | Firma My Forex Funds (MFF) | Cenové manipulace | Firemní zisk | Krádež duševního vlastnictví | Využití prop firmy | Obchodování podle pravidel | Obchodování podle pravidel prop firmy | Dosažení ziskových výsledků | Udržení konzistentního obchodního výkonu | Tlak na maximální celkovou ztrátu | Výkonnostní standardy | Odebrání obchodního účtu | Efekt na obchodní psychiku | Sdílení zisku | Pokročilý obchodník | Jak se stát prop obchodníkem | Jak prop firmy fungují | Financování retail traderům | Quadrio | Deloitte Fast 50 | Deloitte Fast | Growth Stars | EY Podnikatel roku 2022 | EY Podnikatel roku | EY Podnikatel | Technologický podnikatel roku | Technologický podnikatel | Best Prop-Trading Firm | Best Prop-Trading | Finance Magnates 2023 | Obchodní fáze | Finální fáze | FTMO swing | Měny účtu | Poplatky a ceny | Vratný poplatek | Zákaznická podpora FTMO | Podpora FTMO | Účet FTMO | Navyšování obchodního účtu | Pochopení navyšování účtu | Produkty a služby | MetriX | Aplikace MetriX | Statistiky vašeho obchodování | Statistická aplikace | Tržní chování založené | Mentor aplikace | Equity simulator | Quick Trade manager | Quick Trade | Trade manager | FTMO akademie | Výkonnostní akademie | Výkonnostní kouč | Trading kalkulačky | Žádosti o výplatu | Makroekonomická zpráva | Používané platformy | DXtrade | Jaké strategie jsou povoleny? | FTMO servery | Srovnání prop trading firem | Zveřejnění makroekonomických zpráv | Sloučení účtů | Dodržování disciplíny | Dodržování disciplíny při obchodování | Disciplíny při obchodování | Získej účet | MetaTrader 4 (MT4) | FTMO Trader | Potencionální zisky | Účty v americkém dolaru | Začněte obchodovat | Splnění tradingové výzvy | Podíl z dosažených zisků | Zásahy do obchodů | Trading odvětví | Hlavní cesta k úspěchu | Budoucí úspěch | Trading u prop firmy | Seriózní business | Market conditions | Trading jako business | Vývoj nových systémů | Nové podmínky | Nové systémy | Stará strategie | Důležité aspekty tradingu | Reentry | Procentuální risk | Celkový limit ztráty | Limit ztráty | Denní limit ztráty | Otevřený drawdown | Výzvy u prop firmy | Pravidla prop firmy | Volnost v obchodování | Tlak na výkonost | Výsledky od traderů | Obchodování u brokera | Psychická zátěž | Nepříznivé situace | Situace na live účtu | Koupení výzvy u prop firmy | Koupení výzvy | Výplaty od prop firmy | Ztráty z obchodování | Kvalitní vzdělání | Proč začít s tradingem? | Peníze z tradingu | Vydělané peníze z tradingu | První vydělané peníze | První vydělané peníze z tradingu | Materiální cíle | Proč s tradingem začínáte | Chuť něčeho dosáhnout | Strategie prop tradingu | Splnit obchodní výzvu | Analytické oddělení bank | Manažeři velkých fondů | Koníček | Aktivita na odreagování | Odreagování | Hobby | Úroveň vzdělání | Vlastní účet | Obchodování u brokera na vlastní účet | Finanční hodiny | Jakub Rož | Kuala Lumpur | Jednofázové výzvy | Dvoufázové výzvy | Arbitrážní obchodování | One-sided Betting | Používání emulátorů | Zákaz zakoupení výzvy | Zakoupení výzvy | Účet u For Traders
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Ponziho pyramida
Ponziho schéma
Poor's Publishing
Pop In Private
Pop In Private Ltd
Popírání
Popisky na účtech
Popis strategie
Popis tržní situace
Poplach na burze

Následující klíčová slova

Poplatek (fee)
Poplatek za neaktivitu
Poplatková struktura
Poplatková struktura eToro
Poplatková struktura LYNX
Poplatková struktura Patria
Poplatková struktura Saxo bank
Poplatková struktura XTB
Poplatky
Poplatky a ceny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít