Neděle 02. duben 2023 01:09
reklama
The Trading Pit
reklama
Dukascopy forex
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - PKN Orlen

img

Polská PKN Orlen bude žádat kompenzace za zastavení dodávek ruské ropy

06.03.2023 Polská rafinerská společnost PKN Orlen bude požadovat kompenzace kvůli únorovému zastavení dodávek ruské ropy prostřednictvím ropovodu Družba do Polska. Uvedl to šéf podniku Daniel Obajtek. Neposkytl však další podrobnosti, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-06032023-28-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.03.2023 1) Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny se v březnu překvapivě snížila, pokles tak vykázala poprvé za pět měsíců. Vyplývá to ze zprávy výzkumné společnosti Sentix. Ta podle analytiků spolu s dalšími dnešními údaji signalizuje přetrvávající zranitelnost ekonomiky eurozóny, která čelí negativním důsledkům vysoké inflace a rostoucích nákladů na úvěry.
C:\fakepath\trader-02032023-29-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.03.2023 1) Podvodů s kryptoměnami loni v celém světě výrazně ubylo, objem ukradených prostředků se snížil o 46 procent na 5,9 miliardy USD (téměř 130 miliard Kč). Ve své analýze to uvádí společnost Chainalysis. Podvody ale zůstávají nejrozšířenější formou kriminality v odvětví kryptoměn a v České republice se případy takových podvodů často zabývá policie, sdělila ČTK společnost Binance.
C:\fakepath\trader-27022023-31-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy dnes mírně klesají, nákupčí odrazuje silný dolar

27.02.2023 Ceny ropy dnes mírně klesají, nákupčí odrazuje silný dolar. Ztráty ale omezují obavy z nedostatku dodávek poté, co Rusko zastavilo vývoz klíčovým ropovodem do Polska.
img

Ranní shrnutí (27.02.2023)

27.02.2023 Asijsko-pacifické indexy se na začátku nového týdne obchodovaly níže. Nikkei klesl o 0,1 %, S&P/ASX 200 se obchodoval o 1,1 % níže, Kospi se propadl o 0,9 % a Nifty 50 se posunul o 0,8 % níže. Indexy z Číny se obchodovaly o 0,2-0,8 % níže.
img

V neděli přichází embargo EU na ruské ropné produkty, akcie evropských rafinérií letí vzhůru, protože investoři sází na citelné zdražení dieselových paliv. Hrozí opět nafta v ČR za 50 Kč/l?

03.02.2023 Už tuto neděli vstupuje v platnost embargo EU na dovoz ruských ropných produktů, včetně třeba motorové nafty. EU tak vedle ruské ropy, jejíž dovoz námořní cestou zapovídá už od loňského 5. prosince, bude embargovat také právě produkty z ní. Rusko tudíž definitivně ztratí svůj největší vývozní trh pro ropu a ropné produkty.
C:\fakepath\benzin.jpg

Média v Polsku spekulují, zda lidé celé týdny nepřepláceli za pohonné hmoty

02.01.2023 V Polsku se od ledna citelně zvýšila daň z přidané hodnoty (DPH) na pohonné hmoty, zákazníci však zdražení na čerpacích stanicích nijak nepocítili. Média a analytici proto nyní spekulují, zda motoristé celé týdny za benzin a naftu nepřepláceli.
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
C:\fakepath\trader-17112022-30-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.11.2022 1) Británie více zdaní dividendy a příjmy z kapitálu. Zvýší daň z mimořádných zisků energetických gigantů z 25 na 35 procent a prodlouží ji o tři roky do roku 2028. Zmrazí také slevu na dani z příjmu a sníží hranici, při které lidé začínají platit nejvyšší sazbu daně z příjmu. Dnes to řekl britský ministr financí Jeremy Hunt, když představoval aktualizovanou podobu rozpočtového plánu. Ten má zemi pomoct zalepit díru ve státních financích.
C:\fakepath\gazprom.jpg

Polsko a Německo zestátní domácí aktiva ruské plynárenské společnosti Gazprom

14.11.2022 Polská vláda převezme polská aktiva ruské plynárenské společnosti Gazprom. Jde o podíl ve společnosti EuRoPol Gaz, což je vlastník polské části plynovodu Jamal-Evropa, významné části přepravní soustavy zemního plynu v Polsku. Na svém webu to dnes uvedl polský deník Rzeczpospolita a zprávu posléze potvrdila polská vláda. Krátce nato oznámila německá vláda, že zestátní bývalou dceřinou společnost Gazpromu, informovala agentura DPA.
C:\fakepath\fuze.jpg

Počet transakcí na trhu fúzí a akvizic meziročně stoupl, jejich objem se snížil

16.10.2022 Počet transakcí na trhu fúzí a akvizic v Česku ve třetím čtvrtletí letošního roku meziročně mírně stoupl na 21 z loňských 20, jejich objem se ale snížil. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA. Na území Česka či se zapojením ČR se podle nich uskutečnily ve třetím čtvrtletí transakce, u kterých je známá hodnota, za 106 milionů eur (2,6 miliardy korun), zatímco ve třetím čtvrtletí 2021 to bylo 6,73 miliardy eur (172 miliard Kč).
img

Ropovod Družba je poškozen, pociťuje to rafinerie v Německu

12.10.2022 Severní větev ropovodu Družba, která přepravuje ropu z Ruska do Německa, je na polském území poškozena. Ropa proudí potrubím dál, rafinerie ve Schwedtu na východě Německa ale zaznamenala sníženou kapacitu dodávek, informovala agentura Reuters. Polský provozovatel ropovodů PERN v úterý večer zjistil únik ropy v potrubí zhruba 70 kilometrů od města Plock ve středním Polsku. Příčiny se vyšetřují, nic ale nenasvědčuje tomu, že šlo o sabotáž. Jižní větev ropovodu, která přivádí ropu i do České republiky, je v pořádku.
img

Ceny pohonných hmot rychle klesají, čerpadláři „vyfukují marže“. Zlevňování nezastaví and přerušení dodávek ropy Družbou, benzín ovšem výhledově skokově zdraží

11.08.2022 Pohonné hmoty v Česku nadále rychle zlevňují, zejména pak benzín. Ten se včera poprvé od prvních březnových dnů, tedy také od prvních dnů ruské invaze na Ukrajinu, prodával celorepublikově průměrně za méně než 42 korun za litr, konkrétně za 41,99. Za poslední měsíc tak benzín zlevnil takřka o 5,80 koruny na litr. Nafta je rovněž nejlevnější od prvních březnových dní, když se včera jeden její litr prodával průměrně celorepublikově za 43,45 koruny za litr.
C:\fakepath\energie-26072022.png

Jak se bránit zvyšování cen energií

26.07.2022 Na současné zdražení ceny elektřiny, plynu nebo benzínu se dá dívat i z investičního hlediska. Vyplatí se výměna plynového kotle za tepelné čerpadlo? Dá se případně investovat nebo uspořit v energiích jinak, že by výnos kompenzoval vyšší náklady na vytápění?
img

Benzín v Česku už opět zdražuje. Zlevňování po snížení spotřební daně dlouho nevydrželo, největší síť čerpacích stanic v ČR přitom má rekordní marži

05.06.2022 Benzín včera v celorepublikovém průměru zdražil o šest haléřů na litr, vyplývá z dnešních dat společnosti CCS. Jeho cena je tak pouze o 90 haléřů na litr nižší než 31. května, tedy v předvečer snížení spotřební daně z něj o 1,50 koruny za litr. Vláda přitom předpokládala, že v důsledku snížení daně by cena benzínu mohla klesnout zhruba o 1,80 koruny na litr, i díky nižší DPH.
img

Kdo chce porazit inflaci, komu vadí drahé pohonné hmoty, ten investuje do akcií firem Orlen či MOL

09.05.2022 Slýcháme dnes často, že investování do akcií chrání před rapidní inflací, jakou právě zažíváme. Není to ale tak docela pravda. Jedna z mezinárodně nejvíce stahovaných odborných ekonomických studií posledních dvanácti měsíců, „Nejlepší strategie do inflačních časů“, vychází z amerických, britských a japonských dat za poslední takřka století. Tým autorů – zastoupeni jsou akademici i praktičtí ekonomové – v ní hledá odpověď právě na to, jak v době vysokého růstu cen investovat tak, aby výnos investice předčil tempo inflace. Bohužel, akciové investování rapidní inflaci zpravidla nepřebíjí.
img

Česko bude mít na odstřižení od ruské ropy více času, až do června 2024. Zatím na odstřižení není připraveno

06.05.2022 Evropská komise navrhuje kompletní odstřižení EU od ruské ropy už během šesti měsíců. Do konce letošního roku by se pak členské země zcela odstřihly také od dovozu ruských ropných produktů, jako je nafta. Výjimku mají mít Slovensko a Maďarsko, jimž Brusel vyhradí čas na odstřižení do konce roku 2024, nikoli tedy jen do konce roku 2023, jak zněl návrh původní. Dnes o tom informuje agentura Bloomberg. Delší lhůtu si nakonec podle téže agentury vyboxuje také Česko, čas bude mít do června 2024. Je to nutnost, alespoň ekonomicky.
C:\fakepath\trader-05052022-17-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.05.2022 1) Britská centrální banka dnes podle očekávání zvýšila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na rovné jedno procento, maximum od roku 2009. Snaží se tak omezit rostoucí inflaci, která podle její prognózy v závěru letošního roku překročí deset procent. Banka v tiskové zprávě také varovala, že britskou ekonomiku v příštím roce čeká mírný pokles.
img

Česko se odstřihne od ruské ropy asi ještě letos, přitom nemá náhradu. Problémy mohou nastat v podobě citelného zdražení pohonných hmot, ale i ohrožení dodávek okenních rámů, palubních desek či obalů na potraviny

04.05.2022 Evropská komise dnes navrhla kompletní odstřižení EU od ruské ropy už během šesti měsíců. Do konce letošního roku by se pak členské země zcela odstřihly také od dovozu ruských ropných produktů, jako je nafta. Výjimku mají mít Slovensko a Maďarsko, které mají mít čas na odstřižení do konce příštího roku. Česko podle zákulisních informací usilovalo o podobnou výjimku také, ale nakonec si ji zřejmě neprosadilo. O návrhu Evropské komise se může hlasovat už dnes. Maďarsko sice hrozilo vetováním, ale je otázka, zda tento postoj zachová.
img

Česku hrozí, že nebude moct hned zcela nahradit ruskou ropu. Náhradní ropovod, který do Česka vede ropu přes Alpy, nemá dost kapacity

03.05.2022 Česká republika může mít problém s úplným zajištěním dodávek nahrazujících ruskou ropu. O embargu na ni v těchto dnech jednají státy EU. Pokud by došlo na plné embargo ze strany EU, Česko by se muselo obejít bez dodávek ruské ropy. Ta představuje zhruba polovinu veškeré ropy dovážené do ČR.
img

Orlen Unipetrol v 1. čtvrtletí meziročně zvýšil tržby na 42,6 miliardy Kč

28.04.2022 Petrochemický holding Orlen Unipetrol v letošním prvním čtvrtletí meziročně navýšil tržby o 71,1 procenta na 42,6 miliardy korun. Zlepšilo se i hospodaření podniku, firma zaznamenala hrubý provozní výsledek 1,1 miliardy korun, který byl proti prvním třem měsícům loňského roku vyšší o třetinu. ČTK o tom dnes informoval mluvčí společnosti Pavel Kaidl, firma výsledky zveřejnila také na twitteru.
img

Pohonné hmoty v ČR zatím odpojení Polska a Bulharska od ruského plynu výrazněji nezdraží. Největší provozovatel čerpacích stanic v ČR, polský Orlen, ale hlásí 50procentní nárůst zisku, i kvůli válce a sankcím

28.04.2022 Pohonné hmoty v Česku po několika týdnech zlevňování opět zdražují. Cena benzinu v uplynulém týdnu stoupla v průměru o 32 haléřů na 42,72 koruny za litr. Za naftu dají řidiči o 28 haléřů více než minulou středu, nyní stojí průměrných 44,95 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.
img

Největší provozovatel čerpacích stanic v ČR má „ohromující“ marže, uvádí dnešní analýza Bloombergu. U potravin ale kontrola marží připomíná komunismus

22.04.2022 Fialovu kabinetu kontrolování marží zachutnalo. A tak si po březnovém spuštění sledování cenotvorby čerpacích stanic nyní posvítí také na prodejce potravin. Ve své podstatě je jakákoli kontrola marží pošlapáváním svobody podnikání, takže by ji jeden čekal třeba od sociálních demokratů nebo spíše od komunistů.
img

Snížení spotřební daně na pohonné hmoty v ČR pomůže Orbánovi, Putinovi i oligarchovi Sečinovi – za cenu navýšení českého dluhu

08.04.2022 Česká vláda vyjadřuje nespokojenost s tím, jaké marže mají pohonné hmoty. Zatímco ještě v březnu, po prvním vyhodnocení kontrol marží, ministerstvo financí neshledalo žádné závažnější pochybení, nyní už je situace jiná. Marže čerpacích stanic jsou prý v řadě případů opravdu nadměrné, jak kritici upozorňují už v podstatě od začátku ruské invaze na Ukrajinu.
img

Pohonné hmoty v ČR zlevňují a zlevní i dále. I díky snížení spotřební daně, kterým však Česko na svůj dluh nakonec bude financovat třeba i ruskou Rosněfť či oligarchu Sečina

07.04.2022 Benzin Natural 95 u čerpacích stanic v Česku v uplynulém týdnu zlevnil o 46 haléřů na průměrných 43,88 koruny za litr, o 33 haléřů klesla průměrná cena nafty na 46,62 Kč/l. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny pohonných hmot sleduje.
img

Morawiecki: Polsko přestane používat ruskou ropu do konce 2022 a uhlí do května

30.03.2022 Polsko plánuje přestat používat ruskou ropu do konce letošního roku. Nejpozději do konce května pak chce přestat dovážet ruské uhlí. Oznámil to dnes polský premiér Mateusz Morawiecki. Rozhodnutí souvisí s přerušením hospodářských vztahů s Moskvou kvůli jeho agresi vůči sousední Ukrajině. Morawiecki také vyzval EU ke zdanění dovozu ruské ropy, plynu a uhlí.
C:\fakepath\ropa.jpg

Ruská ropa už na trhu chybí

18.03.2022 Ceny na čerpacích stanicích se už sice uklidnily a více berou v potaz vývoj na finančních trzích, válka ale stále pokračuje a ruská ropa z pochopitelných důvodů evropským a americkým rafineriím nevoní. Spojené státy úplně zakázaly import ropy a ropných derivátů z Ruska, jeden z největších evropských hráčů Royal Dutch Shell také prohlásil, že ruské produkty nakupovat nebude.
img

PKN Orlen je připraven i na eventualitu, že budou uvaleny sankce na ruskou ropu

14.03.2022 Největší polská rafinerská společnost PKN Orlen, která je majitelem českého Unipetrolu, je připravena i na eventualitu, že budou uvaleny sankce na ruskou ropu. S odvoláním na dnešní vyjádření šéfa podniku o tom informovala agentura Reuters. Na konci minulého týdne PKN Orlen informoval, že dál kupuje ruskou ropu, aby zajistil bezpečnost dodávek.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
C:\fakepath\trader-19112021-32-zm.png

V zemích střední a východní Evropy měly loni nejvyšší obrat polské firmy

19.11.2021 V zemích střední a východní Evropy loni v době pandemie měly největší obrat opět polské firmy. Následovaly české podniky, které si podržely druhou příčku z předchozího roku. Zjistil to průzkum mezinárodní společnosti Coface, která se zabývá úvěrovým pojištěním a řízením rizik a každoročně vyhodnocuje 500 největších společností ve střední a východní Evropě.
img

Orlen Unipetrol v 3. čtvrtletí zvýšil tržby na 35,8 mld. Kč, stoupl i hrubý zisk

28.10.2021 Petrochemický holding Orlen Unipetrol v letošním třetím čtvrtletí meziročně navýšil tržby o 36 procent na 35,8 miliardy korun. Zlepšilo se i hospodaření podniku, firma zaznamenala hrubý provozní výsledek 2,4 miliardy korun proti provozní ztrátě 0,6 miliardy korun ve stejném období loňského roku. Vyplývá to z údajů prezentovaných na twitteru společnosti, které ČTK porovnala s výsledky firmy před rokem. Čísla za tři čtvrtletí roku dohromady firma neuvedla.
C:\fakepath\dolary.jpg

Převzetí Avastu patří k největším prodejům českých firem do zahraničí

11.08.2021 Výběr příkladů prodeje firem původně z českých zemí do zahraničí v posledních desetiletích (americká softwarová společnost NortonLifeLock v úterý oznámila, že se dohodla s českou nadnárodní antivirovou firmou Avast na jejím převzetí za 8,6 miliardy dolarů (více než 186 miliard Kč):
C:\fakepath\forex-kalendar.jpg

Hlavní ekonomické události v roce 2021

28.12.2020 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2021, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři. Jde o důležité ekonomické události, které budou mít velký vliv na finanční trhy v nadcházejícím roce, a proto jim věnujte pozornost ve svém trading plánu. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů.
img

PKN Orlen kupuje vydavatelství 20 polských lokálních deníků

08.12.2020  Největší polská petrochemická společnost PKN Orlen kupuje od německého podniku Verlagsgruppe Passau (VGP) vydavatelství Polska Press. Informoval o tom dnes na twitteru Daniel Obajtek, mluvčí skupiny PKN Orlen, kterou ovládá stát. Hodnotu transakce přitom nezmínil.
img

PKN plánuje velké investice, zaměří se na ekologickou energii

30.11.2020 Největší polská petrochemická společnost PKN Orlen chce v příštích deseti letech investovat kolem 140 miliard zlotých (zhruba 818 miliard Kč). Součástí plánů je také méně se věnovat zpracování ropy a pozornost naopak zaměřit na produkci energie z obnovitelných zdrojů, uvedla dnes firma. Ta je majitelem českého Unipetrolu.
img

Majitel Unipetrolu se v prvním čtvrtletí propadl do ztráty

07.05.2020  Největší polská petrochemická společnost PKN Orlen se v prvním čtvrtletí propadla do ztráty 2,24 miliardy zlotých (přes 13 miliard Kč) po zisku 849 milionů zlotých před rokem. Oznámila to dnes firma, která je majitelem českého Unipetrolu.
img

Většina středoevropských burz vloni rostla, leaderem Budapešť, propadákem Varšava

31.01.2020 Středoevropské burzy se dlouhodobě potýkají se skomírajícím zájmem investorů. Poptávka investorů byla vloni podle srovnání od brokera ProfitLevel ze zemí Visegrádu nejsilnější v Budapešti. Podle burzovního indexu vzrostla o 17,74 %, s odstupem následovaná s růstem 11 % pražskou burzou. Cenné papíry na bratislavském trhu jsou lehce v zelených (+ 5,65 %), naopak, index burzy ve Varšavě propadl. o, Důvodem poklesu o 5,56 % jsou ztráty společností, v nichž podstatný podíl akcií drží stát.
img

Hlavní ekonomické události v ČR a ve světě v roce 2020

01.01.2020 Výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí v ČR a ve světě v roce 2020:
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
img

Pražská burza uvede 22. května 33 zahraničních akciových titulů

09.05.2018 Pražská burza vybrala 33 zahraničních blue chips akciových titulů, se kterými začne obchodovat. Obchodování v českých korunách na neregulovaném trhu Free Market začne 22. května. Žádný z titulů zatím nebude v indexu PX. V budoucnu by měly další zahraniční akcie přibýt. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel BCPP Petr Koblic.
img

Týden na pražské burze: 3Q výsledky načal Unipetrol. Orco -16 %, před STARTem neztratil KITD

26.10.2012 Ztrátový je právě uplynulý týden pro index pražské burzy PX jako celek i naprostou většinu SPADových titulů. Na straně poklesů dominují akcie developera Orco, které ústupem o bezmála 16 procent na 63,5 Kč v týdnu vracejí nemalou část dříve nakumulovaných zisků s podporou nového největšího akcionáře, na růstové straně naopak zůstávají pouze akcie KIT digital, které se rozloučily se segmentem SPAD a od pondělka vedle hlavního obchodování na americkém trhu Nasdaq v Praze zůstanou na novém trhu START. Bilance týdne znamená +2,4 % na 46,1 Kč.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Devizové rezervy | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Světové ekonomické fórum | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Investujeme | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Transakce | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Burza | Burza cenných papírů | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Distribuce | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | G7 | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzové riziko | LIBOR | Likvidita | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Podílník | Politické riziko | Pozice | Rating | Ratingová agentura | Platina | Riziko | Ropa | Schodek rozpočtu | Sentiment | Spotová cena | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Swiss | Termínový kontrakt | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | NZD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Panika | Výsledky | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Partners | Gold | Forex Factory | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeový fond | Makro | Výrobní ceny | Eurostat | Český statistický úřad | Portugalsko | Facebook | Akcenta | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | EURPLN | Raiffeisenbank | Delta | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Volatilní | Vystavení riziku | Hazardní hry | Akcie CETV | Akcie Deutsche Bank | Akcie O2 | Akcie Unipetrolu | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | Cena | Cena akcií | Cena akcií Unipetrol | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Členské země Evropské unie | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | EURHUF | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | HSBC | Index Dow Jones | Index PMI | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Investování do akcií | J&T | Kurzy | Libra | Maďarsko | Maloobchodní prodej | Management | Market | Měna euro | Meziroční inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nemovitosti | Oslabování koruny | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria.cz | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Société Générale | Státní dluh | Státní rozpočet | SWIFT | Švýcarská banka | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volkswagen | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Obchodní pravidla | EIA | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | CEE | CEPS | Cílová cena | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | Petr Kellner | ROCE | SPAD | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | WSJ | Akciová společnost | Tržby | Clearing | Úvěr | INSEE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Rozhovor | Genesis | Burze | Commodities | Investment | Aramco | Moody's Investors Service | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | Česká bankovní asociace | Home Credit | Sentix | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | Podnikání | BMW | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Creditas | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Agentura Reuters | Modrá pyramida | Sázet | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | City | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj měn | Americké firmy | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Xetra | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Realitní trh | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Britský ministr financí | AAA | Summit EU | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Bělorusko | Index burzy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Marže společností | Ztráty | Americké indexy | Evropský trh | Erste | Unipetrol | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | FTSE 100 | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Poplatky | Poptávka investorů | Britská vláda | Exxon | Chevron | Mzdy | Britská ekonomika | Predikce | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Inflace v Česku | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Indikátor důvěry | Příjmy | ČTK | Bankovní společnost | Rada MMF | Internetové firmy | Konsenzus | Růst ekonomiky | Hlavní ekonom | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Mercedes | Audi | Business Insider | ex | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Belviport Trading | Skupina PPF | Obchodování ropy | Cena palladia | Inflace ve světě | Anadarko Petroleum | Akcie Tesly | MiFID II | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Binance | ESMA | Estee Lauder | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investiční skupiny | Kryptoměnové burzy | Raiffeisen Centrobank | Free Market | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Zonky | Raytheon | Kryptoburza | OPEC+ | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Globální hospodářský růst | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Americká investiční banka | Obchodníci s ropou | Výplaty dividend | Royal Dutch Shell | Expobank | Expobank CZ | Trh s ropou | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Intercontinental Exchange | Primární nabídka | Zvyšování úroků | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Český miliardář | Zadluženost | Refinitiv | Odhady analytiků | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | SABIC | WEF | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Makléřská společnost | FCC | Ceny zemního plynu | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | MUFG Bank | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Ropovod | Inflační očekávání | Ruská firma | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Růst cen ropy | Ceny pohonných hmot | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | BrandZTop | Nabídka akcií | Americké společnosti | Prezidentka ECB | Společnost Gazprom | Gazprom | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Konglomerát | Raiffeisen Bank International | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Volby v Británii | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | KB | Saudi Aramco | PPF | Italská vláda | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Thomas Cook | Finanční situace | Manipulace s akciovým trhem | Pohonné hmoty v Česku | Energetické firmy | Předstihové indikátory | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Loterie | Cena akcie | Největší ekonomika | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Výše investice | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | TV Nova | Majoritní akcionář | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Politická situace | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | Obchod | Obchodní dohody | Skupina ČEZ | Obchodování na americkém trhu | Spojené státy a Čína | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Firma | Ekonomiky eurozóny | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | TradingEconomics | Růst cen | Royal Mail | BDI | Bývalý ministr financí | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Hong Kong | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Kalendář událostí | Macquarie Asset Management | AFP | Dlužníci | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Automobilový sektor | Globální trh | Financovat | EET | Omezení těžby | Předpovědi | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | PLN | Na burze | Nabídka Aramco | Propouštění | Abkajk | Churajs | SoftBank Group | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | TA3 | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Zdražování | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Podíl akcií | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Předčasné parlamentní volby | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Soukromý sektor | Konzervativci | Penále | Plyn | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Sev.en Energy | Czech Media Invest | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Elektronická evidence tržeb (EET) | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Státní zemědělský intervenční fond | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Akciové korporace | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Klíčové projekty | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Smartwings | Důchod | Předseda | Americké centrální banky | Metalurgie | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Europoslanci | xStation5 | AT&T | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | SPD | Hlavní ekonomické události | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Zasedání měnového výboru | Události v ČR | Peking | US100 | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Světová válka | Růst poptávky | Klesající trend | Američané | Návratnost | IKEA | Netflix | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Sodexo | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Bloky | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Meziroční růst spotřebitelských cen | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Velké firmy | Ceny energií | Banka Morgan Stanley | Ptačí chřipka | Komunikace | HN | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | NICE | Firma Avast | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | Souhrnný indikátor | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | Natland | Boeing | Lehká ropa WTI | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Zlepšení | Konsenzus očekávání analytiků | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Index burzy v Budapešti | Varšavská burza | Index burzy ve Varšavě | Bratislavská burza | Index Slovenské burzy | Predikce 2020 | Geopolitické dění | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Švýcarská banka UBS | Tescan | Tenza | Adidas | Americká společnost | SEC | Francouzský statistický úřad | Velmi bohatý | Ministerstvo dopravy | Americké banky | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Životní minimum | Deutsche Telekom | Šíření koronavirové nákazy | Výhled růstu globální ekonomiky | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Nafta v ČR | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Mzda | Vládní opatření | Rishi Sunak | Restrikce | Vývoj na trhu | Aerolinky | Lufthansa | Nouzový stav | Nifty 50 | Tencent | Další vývoj | Evropské země | Brusel | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost Saudi Aramco | Analytici finančního ústavu | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Zastavení výroby | Spotřebitelé | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Britská centrální banka dnes | Onemocnění | Ekologické organizace | Zásobníky | Internetový obchod | Obchod Amazon | Souhrnný čistý zisk | Valné hromady | Ahold Delhaize | Unilever | MPO | MF | Náhrady mezd | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Tomáš Raputa | mBank | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Růst | United Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Ministr vnitra | Wood&Company | Biliony USD | Biliony | Fatih Birol | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | The Economist | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Bulharsko | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | British Airways | Letecká společnost | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Podíl na trhu | FAO | Údaje | DPH | Omyl | Eni | Pojišťovna | Opatření proti šíření koronaviru | Coface | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Propouštění zaměstnanců | Pohonné hmoty v ČR | TPA | Ministři | Ministři energetiky | Chřipka | Cena benzínu | NÚKIB | Německé automobilky | Snížení produkce | Activision Blizzard | Vývoj HDP | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Majitel | Úspory | Televize Netflix | Procter & Gamble | EP | Poradenské společnosti | USD za barel | Kontrakty na ropu | Ázerbájdžán | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Sociální síť | Surové ropy | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Úřad INSEE | Čtvrtletní výsledky | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Liberty Ostrava | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | Maloobchod | Finanční polštář | Dopravci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Majitel Unipetrolu | Objem ropy | Petrochemická společnost | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Soudní dvůr Evropské unie | Snižování cen | Zadlužení | Bezpečnost | Patrik Tkáč | Dluhy | Toyota Motor | Členské státy | Členské země | ONE | RBI | Výzkumné společnosti | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Recyklace | CL | Zboží z Číny | Svaz dovozců automobilů | Spolková vláda | Státní podpora | Manažeři | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Americká média | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Spoluzakladatel | Inflace v Turecku | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | JDE | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Salesforce | Lukoil | Výrobce aut | Nissan | Automobilka Renault | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | Prodej podílů | Kommersant | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Investoři v Evropě | Berlín | Rozhodnutí soudu | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | ProSiebenSat.1 Media | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nižší DPH | Světová poptávka po ropě | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Covid | Představenstvo | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Živnostníci | Paušální daň | Nejlepší strategie | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Český stát | Den obchodování | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Sony | Japonská společnost | Chorvatsko | Leva | E.ON | Johnson & Johnson | Francouzský statistický úřad INSEE | Americký výrobce letadel | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Evropské investiční banky | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Společnost Chevron | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Akcie Salesforce | Model 3 | Index Ventures | Porušení pravidel | Natland Group | Insolvence | OMV | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Indonésie | Odhad vývoje ekonomiky | Hyundai Motor | Lepší výsledky | Únik ropy | VHM | Czechoslovak Group | Marks & Spencer | Hnojiva | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Vesa Equity | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | DIA | Zhodnocení akcií | Klimatické změny | Konvertibilní peso | Kuba | Odborníci | Peso | Kroger | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Qualcomm | Sazba hypoték | Program Antivirus | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Abhijit Banerjee | Ropovody | Plynovody | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Druhy ropy | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Česká republika | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Frakování | Měnový fond | Ceny v Česku | Allegro | Společnost Allegro | Libye | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Výrobce letecké techniky | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Newmont | Epidemické situace | Intel | První obchodní den | Moneta | Zynga | Soudní spor | Ruské společnosti | Výrobce videoher | T-Mobile US | Tempo inflace | Společnost Pfizer | Sazka Entertainment | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Akciové investování | Polská vláda | Producent ropy | Tranzit ruské ropy | Transněfť | Ropovod Družba | Stock Spirits | Diem | Ministerstvo energetiky | Zelené investice | Životní prostředí | Tesco | Diem Association | Futures na DAX | Siemens | Munich Re | Deutsche Boerse | Munich | Lego | Očkování | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | EC Investments | Vesa Equity Investment | Orbán | Fiat Chrysler a PSA | Vývoj spreadu | Předsednictví EU | Nouzový stav kvůli koronaviru | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Voda | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Počasí | Pomoc firmám | SOLEK | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Holdingové společnosti | Zdravotní péče | Cestovní kancelář | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | ProSiebenSat.1 | VMware | MJ | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | Agentura Interfax | Polská společnost | Očkování proti covidu | Express | Návrh PPF | J&J | Tencent Holding | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Mateřské firmy | Anheuser-Busch inBev | FTX | Colt | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Negativní vývoj | Porušení zákona | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Air | Světová poptávka | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Rohlik Group | PPF Telecom | Siemens Energy | Intervenovat na devizovém trhu | ČSA | Vývoj ceny akcií | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | SLR | Discovery | Ladislav Bartoníček | CPI Property Group | CPI Property | EDF | Blízká budoucnost | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Krok za krokem | Ceny ropy Brent | Emise skleníkových plynů | P&G | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Objem transakcí | Internetové společnosti | Cena emisních povolenek | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Francouzská společnost | Arca Investments | Arca | Plán obnovy | EEX | Turów | Petrus Advisers | Německé společnosti | Vesa | Renáta Kellnerová | Oslabení | Paytm | Prodejní ceny | Výhled růstu české ekonomiky | Petrus | Ruský ministr | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Cíle | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Wise | Konkurence | Prodej | Akcionáři Monety | Změny ceny | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | WISE | Den daňové svobody | Energetická společnost ČEZ | Technologie | Americký výrobce | Spojené arabské emiráty | Mluvčí společnosti | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Vývoj spotové ceny elektřiny | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americký trh | Odvětví | Divize | Nasdaq-100 (US100) | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Letiště Praha | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Daňový poplatník | Dřevo | Chování | Ovlivňování | Take-Two Interactive | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | CVC Capital Partners | CVC | Těžařská firma | Převzetí Avastu | Webnode | Asahi Group Holdings | Asahi Group | ČGS | Transgas | RWE Gas | Erste Bank Sparkassen | KBC Bank | BUX | Ocelárny | SABMiller | Převzetí Plzeňského Prazdroje | Team.blue | Belgická firma | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Byty | Varšava | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Funkční období | ASX | Nedostatek čipů | CAPITALS | Společnosti | Juventus | Opatření | Prazdroj | Telco | Platební síť | ANO | Uhlí | Puma | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Česká společnost | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Jaroslav Haščák | Čepro | Telecom | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Cenový šok | Gamble | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Minulá výkonnost | Zdražování potravin | Češi | Bohemia Energy | Energetické krize | Nákup plynu | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Pravidla hry | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Ruská společnost | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Robert Habeck | Orlen Unipetrol | Skupina Orlen Unipetrol | DCPD | Dicyklopentadien | Ruský prezident | Meta | Meta Platforms | Fialova vláda | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Drahé energie | Společnost | Obchodní ředitel | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | One97 Communications | Lockdowny | Polské firmy | TIM | Pozemky | Ruský trh | Společnost innogy | Innogy | Broadcom | | CMA | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vietnam | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | SOTIO | Míra inflace v Turecku | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Evernym | Pyramida | Letadlo | Úpis nových akcií | Jamal | Společnost China Mobile | PGNiG | Sekyra Group | Základní sazba | Telefónica | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | Srí Lanka | Ruský plyn | Hypomonitor | Realitní skupina CPI Property Group | Diamant | Hry | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Internetová televize | Royal Dutch | Společnost Allwyn | Společnost Chainalysis | Základní úrok | Rostoucí ceny plynu | Snížení daně | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Ceny evropského plynu | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | Polský podnik | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | Blesk | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Plynárenské firmy | Ruské invaze na Ukrajinu | Dění na Ukrajině | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Belviport | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Sberbank CZ | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Západní společnosti | MWh | EUR/MWh | Oleg Děripaska | Situace na Ukrajině | Velkoobchodní cena plynu | Zkapalněný zemní plyn | Pegas | Sankce EU | Sankce EU proti Rusku | Turecký statistický úřad | Agentura TASS | Internetová společnost Google | Společnost Google | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Raiffeisen | Invaze | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Zákaz dovozu ruské ropy | Snížení spotřební daně | Tlak na Rusko | Gazeta | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Západní sankce | Sankce Západu | Zvyšování cen | Nákup ruské ropy | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Vývoj ceny akcií PKN Orlen | Ceny akcií PKN Orlen | Ceny akcií PKN | Závod na elektromobily | Aktivisté | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Společnost E.ON | Zastavení dodávek | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | MOL | Klaus Zellmer | Státní distributor paliv | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | Zákonodárci | Vlastnictví | Ceny pohonných hmot v Česku | Zelenskyj | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Miliardář Elon Musk | Embargo na ruskou ropu | Šmejc | Crispin Odey | Said Haidar | Odey European | Haidar Jupiter | Ropovod TAL | EuRoPol Gaz | Embargo EU | Borealis | Jan Frait | Mimořádné zasedání | Škoda Group | Práva ke značce | Ruská federace | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | EdF | Cenu plynu | Cenový strop | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Vývoz plynu | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Fotovoltaické elektrárny | Zdražení ceny elektřiny | Zvyšování cen energií | Ceny elektřiny v České republice | Vývoj spotové ceny elektřiny v České republice | Vývoj ceny evropského plynu | Vývoj ceny evropského plynu (TTF) | Ceny evropského plynu (TTF) | Výměna plynového za elektrický spotřebič | Cenotvorba | Vývoj ceny akcií ČEZ | Soláry | Tepelné čerpadlo | Výměna plynového kotle | oEnergetice.cz | oEnergetice | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Akcez | Prime | Daň z mimořádných zisků | Česká antivirová firma | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zákaz dovozu | Pomoc Ukrajině | Premiér Fiala | iPhone 14 | Společnost Sony | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Zasedání Rady guvernérů | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Sloe | Paroplynové elektrárny | Energetický trh | Řešení energetické krize | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Jeremy Hunt | Telekomunikační společnost | Globální energetická krize | Camelot | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Powerball | Jackpot | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Výběry | Týden na pražské burze | Bali | Výrobci čipů | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Australský miliardář | Příjmy z kapitálu | Akcie One 97 Communications | Akcie One97 Communications | Rafinerie | Britské loterie | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | BCPP Petr Koblic | Daně z mimořádných zisků | Bankovní rady ČNB | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Zdanění mimořádných zisků | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Gazprom Export | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Média v Polsku | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | Premiér Sunak | Britský premiér Sunak | JSW | Daniel Obajtek | Polská rafinerská společnost | Společnost PKN Orlen | Tinkoff | Ruská on-line banka Tinkoff | Ruská on-line banka | On-line banka | Banka Tinkoff
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Pivot Pointy Camarilla
Pivoty
Pivovar
Pivovar Budějovický Budvar
Pivovar Černá Hora
Pivovar Krušovice
Pivovary
Pivovary CZ Group
Pivovary Staropramen
PIVX

Následující klíčová slova

Placebo
Placement Crypto
Placená výuka
Placené systémy
Placení daní
Plán amerického prezidenta
Plán americké záchrany
PlanB
Plán Bruselu
Plán cílů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
The Trading Pit
Potvrďte prosím... Zavřít