Čtvrtek 20. leden 2022 23:57
reklama
Dukascopy krypto
reklama
BidAskBit
reklama
InstaMarkets
reklama
Bidaskbit ebook

Klíčová slova - Blue chip

img

VIDEO: Procter & Gamble odolný voči inflácii

19.01.2022 Známy americký Blue Chip ukazuje silu svojej značky, vďaka ktorej prenáša zvyšovanie nákladov na svojich spotrebiteľov bez toho, aby objemy predaného tovaru klesali. Ako vidí firma tento rok, koľko ju bude inflácia naozaj stáť a ako sa darilo jednotlivým segmentom? Dozviete sa v našom videu:
img

Tržby firem v USA rekordně rostou. Podnikatelé hlásí zlepšení aktivit

19.06.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že německá vláda uvažuje o navýšení dluhu o dalších 62,5 miliard eur, které využije na pokrytí nákladů spojených s podporou ekonomiky. Celkově by si tak Německo v letošním roce mělo půjčit okolo 218 miliard eur.
img

Nejhorší pokles globální ekonomiky za 100 let. Sazby na nule do 2022

12.06.2020 Nezaměstnanost v US v týdnu do 6. června v souladu s očekáváním. 1,5 mil. nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti splňuje klesající trend, avšak jedná se stále o dvojnásobný počet oproti krizi z let 2008/2009. Pokračující žádosti o podporu v nezaměstnanosti se drží po 21 mil.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

10.06.2020 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů, tzv. GPU. Tyto procesory mají řadu využití – primárně v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, internetu, průmyslovém designu, a v autonomních vozidlech. Po panickém prodeji se akcie rychle zotavily a cena se zvýšila na nové historické maximum. Pokles zpět k EMA-20 a následné odražení by nabídly vhodnou příležitost k nákupu této silné akcie.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

10.12.2019  Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veške...
img

Zasedání RBA a BoC bez překvapení. Obchodní dohoda mezi USA a Čínou možná až po prezidentských volbách

06.12.2019 Guvernér čínské centrální banky PBOC Yi Gang v pondělí uvedl, že ekonomický pokles v Číně bude trvat dlouhou dobu. Německou Sociálnědemokratickou stranu (SPD) nově povedou kritici současné velké koalice Saskia Eskenová a Norbert Walter-Borjans. Oba politici požadují po kancléřce Angely Merkelové změny v koaliční smlouvě, jinak hrozí koncem vlády. Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru v Číně pozitivně překvapil, když v listopadu zaznamenal růst na 51,8 bodu z 51,7 bodu v říjnu. Analytici naopak očekávali jeho pokles na 51,4 bodu. Jednalo se tak o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě.
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb

15.11.2019 V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Fed snížil úrokovou sazbu, ale do konce roku by k další změně dojít nemělo. Británie se dočká dalších předčasných voleb

01.11.2019 Členské státy EU v pondělí schválily odklad brexitu do konce ledna 2020. Předseda Evropské rady pak na svém twitterovém účtu uvedl, že pokud Británie schválí výstupní dohodu před uplynutím nové lhůty, tak může opustit EU i dříve. Čínští vyjednávači oznámili, že část obchodní dohody se Spojenými státy je již připravena, ale stále se podle nich objevují nové překážky. Čína počítá s tím, že by první fáze dohody mohla být podepsána již v polovině listopadu.
img

Společnosti překonávají očekávání Wall Street. Odklad brexitu je téměř nevyhnutelný

25.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Pozměňovací návrh bývalého premiéra konzervativců Letwina byl v pondělí schválen většinou, tedy 322 ku 306 hlasů a Boris Johnson byl tak donucen poslat žádost o odložení Brexitu. Premiér Johnson doposud říkal, že odklad vyjednávat nebude. Nicméně po tomto hlasování mu nic jiného nezbývá.
img

Hlasy odpůrců monetární politky ECB sílí. Brexit na dosah ruky, dohodu musí schválit britský parlament

18.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Vývoz z Číny v září klesl meziročně o 3,2 %, zatímco analytici očekávali pokles jen o 3 %. Dovoz se pak propadl o 8,5 % a snížil se tak pátý měsíc za sebou. Podle agentury Reuters zřejmě bude zapotřebí další stimulace zpomalující čínské ekonomiky.
img

Naděje na hladký brexit a uzavření obchodní dohody mezi US a Čínou vedly k „risk on“ sentimentu

11.10.2019 Americký prezident Donald Trump v pondělí pohrozil Turecku zničením tamní ekonomiky, pokud Ankara podnikne v Sýrii něco, co bude pokládat za nepřípustné. Americká armáda začala v pondělí s odsunem svých pozic v severní Sýrii kvůli plánované turecké ofenzívě.
img

Short signál na akcie Lufthansa (LHA)

08.10.2019 Do roku 2017 byla akcie německého leteckého dopravce Lufthansa (LHA) dlouhodobě mezi vítězi indexu DAX. Do té doby se cena akcie téměř ztrojnásobila a trend dosáhl maximální hodnoty 31,26 EUR. Od té doby investoři na společnost poněkud zanevřeli. Poslední 2 roky je akcie v dlouhodobém downtrendu.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

01.10.2019 Alphabet (GOOGL) provozuje kromě obřího vyhledávače Google řadu aplikací, jako je e-mailová služba Gmail, platforma sociální sítě Google+ a webový prohlížeč Google Chrome. Cena akcií klesla o více než 20 % z historického maxima 1 289,27 USD v dubnu na minimum v červnu tohoto roku. Po turbulentních fázích nastavila Alphabet opět kurz směrem nahoru. Na ceně 1 250 USD stále existuje určitý odpor, který je třeba prorazit.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Levné a kontroverzní akcie General Electric

17.12.2018 Akcie General Electric (GE) ztratily za poslední dva roky zhruba 80 procent své hodnoty poté, co se společnost postupně dostala do významných operativních i finančních potíží. Někteří analytici (například z investičního domu JPMorgan) negativní vývoj akcií velmi přesně odhadli. Nyní však na akcie GE mění názor a otáčí výhled z negativního na neutrální. Vidí potenciál, že se firmě podaří obrat k lepšímu, což by se velmi pravděpodobně pozitivně odrazilo v ceně akcií.
img

Aktivní (stock-picking) vs. pasivní (index-tracking) investování

01.06.2018 Pasivní (indexové) investování zaznamenalo v minulých letech prudký nárůst. Ačkoliv se nejedná o nový produkt, do centra pozornosti se dostává díky nesmírně vysokému tempu, jakým se do těchto fondů hrnou peníze.
img

Aktivní (stock-picking) vs. pasivní (index-tracking) investování

30.05.2018  Pasivní (indexové) investování zaznamenalo v minulých letech prudký nárůst. Ačkoliv se nejedná o nový produkt...
img

Obrázky dňa: Technologické akcie zažívajú rekordný príliv kapitálu

22.03.2018 Záujem o americké technologické akcie neutícha. Práve naopak. Po mimoriadne silných prítokoch kapitálu do technologických akcií v roku 2017, pokračuje tento proces v tomto roku ešte silnejším tempom. Pokiaľ by pokračoval prílev peňazí do sektora rovnakým tempom ako v doterajšom priebehu roka, tak by do neho pritieklo 47,5 mld. USD. To tu zrejme nebolo ani počas dot-com bubliny na prelome tisícročí. V technologickom sektore začína byť horúco (@LanceRoberts):
img

YM | Dow Jones futures

18.10.2017 Dow Jones je nejznámějším světovým indexem, který zahrnuje akcie třiceti amerických blue chip společností patřících mezi největší a nejlikvidnější tituly. Podrobné představení indexu Dow Jones se nachází v samostatném článku. V tomto článku se dozvíte, jakým způsobem je možné investovat do indexu.
img

​Německé parlamentní volby 2017: jak obchodovat

21.09.2017 Německé parlamentní volby se již blíží. V prvním článku k této důležité politické události jsme vysvětlili důležité fu...
img

Dow Jones poprvé v historii nad 22 000. Apple po výsledcích připsal 6 %

04.08.2017 Americké akciové indexy tento týden spíše konsolidovaly blízko svých rekordních maxim. Výjimkou byl Blue chip index Dow Jones, který tažený kvartálními výsledky předních amerických firem, neúnavně rostl a přepisoval své rekordní ceny. Ve středu se poprvé v historii dostal nad psychologicky silnou hladinu 22 000 bodů, den na to opět posílil a uzavřel na ceně 22 026 a absolutní maximum posunul na 22 044 bodů. Širší index S&P uzavřel čtvrteční seanci na 2 472 a technologický index Nasdaq Composite skončil na 6 340 bodů.
img

Přehled prezidentských voleb ve Francii a jak obchodovat po volbách

09.05.2017 V neděli 7. května byl zvolen francouzským prezidentem Emmanuel Macron jako nejmladší prezident od dob Napoleona Bonaparte. Porazil tak svou rivalku Marine Le Penovou. Můj předchozí článek předpověděl, že bude vítězem právě pan Macron, a tak se i stalo.
img

Akcie IBM se dotýkají dlouhodobého supportu

13.11.2015 Jako další blue chip z indexu Dow Jones bude po představení akcií Procter & Gamble (PG) a 3M (MMM) znalyzován další z ...
img

YM | Dow Jones futures

20.10.2015 Dow Jones je nejznámějším světovým indexem, který zahrnuje akcie třiceti amerických blue chip společností patřících mezi největší a nejlikvidnější tituly...
img

Cože? GER30? Víte co obchodujete? DAX index přehledně a detailně

28.07.2015 V platformě Patria Forex lze mimo tradiční měnové páry, které zajímají většinu našich obchodníků, obchodovat i mnohé další burzovní instrumenty. Komodity investorům spekulujícím na růst v poslední době radosti příliš nečiní, a tak se obchodníci poohlížejí po alternativách. Jsou jimi zejména akciové indexy. Ty se těší podstatné oblibě, a to nejen díky jejich solidní výkonnosti v posledních letech. Jednoduché technické provedení nákupu těchto indexů si získává na popularitě a při využití rozumné páky může obchodování indexů přinést zajímavé zhodnocení vložených prostředků. Ponechme stranou další aspekty, které jsou nezbytné k přípravě úspěšného obchodování, a představme si nejoblíbenější akciový instrument v platformě Patria Forex, instrument GER30.
img

Jak diverzifikovat své investice obchodováním pomocí CFD postavených na indexech

27.07.2015 Jedním z nejdůležitějších aspektů, který je třeba vzít v úvahu při vytváření investičního portfolia, je diverzifikace. Zejména v době volatilních trhů mohou investoři snížit riziko rozdělením investic mezi řadu instrumentů a do různých geografických oblastí. Klíčem k úspěšné diverzifikaci je zvolit taková aktiva, která na stejné události a podněty reagují odlišným způsobem, a jejichž minulý vývoj ukázal, že umožňují dosahování zisků i v tržní situaci pro jiná aktiva nepříliš příznivá.
img

DAX INDEX IS ROLLING BACK AFTER GETTING TO THE MINIMUM LEVELS

16.04.2014 DAX experiences a technical rollback on Wednesday: it has grown by ~1%. Yesterday DAX dropped to 9100 points, which wa...
img

SAXO CAPITAL MARKETS VSTUPUJE NA JIHOAFRICKOU PŮDU

14.03.2012 Johannesburg, 14. března 2012 – Saxo Capital Markets přichází s odpovědí na rostoucí poptávku po investičních příležitostech v Jihoafrické republice a oznamuje vstup do tohoto regionu.
img

Večerné zhrnutie

13.09.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas&...
img

Večerné zhrnutie

10.06.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

20.04.2011 V pondelok večer sme naznačili, že prichádza trhový mód "risk off", ktorý bol založený na negatívnych fundamentoch a prelomení dôležitých suportov. Nočný pohyb trhu však tento prechod k väčšiemu výpredaju aktív nepotvrdil. Naopak, výpredaj aktív bol nasledovaný opätovným prílevom kapitálu na finančné trhy. Rozbor situácie v Grécku poukazuje na nepravdepodobnosť, že by krajina akýmkoľvek väčším spôsobom reštrukturalizovala svoje dlhy. Naopak, veľmi dobré výsledky z akciového trhu, najmä IBM, nahrávajú ďalšiemu rastu aktív. Opäť tak víťazí likvidita. Prelomenie suportných úrovní sa tak javí ako falošné prelomenie a môžme tak očakávať ďalší tlak na rast rizikových aktív.
img

Ranný budíček

20.04.2011 Počas ázijskej seansy vidíme pomalý návrat apetítu pre riziko, ktorý je podporený dobrými výsledkami amerických firiem z technologického sektora. Dolár a jen dnes ako carry meny oslabujú a naopak, euro, libra a komoditné meny si pripisujú zisky. AUD voči USD dosiahol historicky rekordne silné úrovne po zverejnení indexov exportných a importných cien, ktoré rástli viac než sa očakávalo, čo zvyšuje pravdepodobnosť zvyšovania úrokových sadzieb v ekonomike. EURUSD sa počas noci dostal nad hranicu 1,44. Kanadský dolár aj počas ázijskej seansy pokračoval v posilňovaní, ktoré začal včera po zverejnení vyšších inflačných čísel CPI. Hlavné menové páry a krosy aktuálne obchodujú takto: EURUSD +0,50%, GBPUSD +0,20%, USDJPY +0,35%, EURCHF +0,11%, AUDUSD +0,63%, NZDUSD +0,65%.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Offshore | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Řecko | Čína | Video | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | NZD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | SPX500 | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | USD/CZK | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Balance | Bank of England | Bankovní rada | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CBOT | CEO | CFD | CME | Cable | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emitent | Euro | Eurozóna | Euroval | FOMC | FRA | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Large Cap | Forward | Futures | Gap | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kupón | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Order | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistance | Resistence | Retracement | Riziko | Inflační riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spike | Spread | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Rollover | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | IEA | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Colosseum | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | Akcie P-E | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trades | EPS | Index | Odpor | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Sberbank | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | BH Securities | Brent | Brokers | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | CFD support | CFD vs futures | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dax index | Dolar | Dow Jones index | Eura | EURCHF | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční kapitál | Finanční kurzy | Finanční prostředky | Finančník cz | Fio | Fio akcie | Fiskální rok | Fondy | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | EBay | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Krach na burze | Kurz akcií | Kurz EUR | Kurz USD | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Švédská koruna | Swingy | Trh | Tržní hodnota | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Buy | Current Ratio | Čistý dluh | Doba splatnosti | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Identifikační číslo | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Nominální úrok | P.A. | ROCE | ROE | Small caps | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | P/E Ratio | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Jan Kovalovský | Komise | Contract | Kontrakt | Oversold | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | E-mini | Know-how | Retail | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Kurz USD/CZK | Slušný zisk | Traders | Saxo Capital Markets | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | SaxoTrader | Baker Hughes | MICEX | Macquarie | Sentix index | Rothschild | Šéfka Fedu | Snižování sazeb | Riksbank | Halifax | Důležité fundamenty | Fundamentální pohled | Technický pohled | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Bavlna | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Mark Carney | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Investovaný kapitál | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Americké trhy | Futures kontrakty | US akcie | Obchodované instrumenty | Prezident ECB | Firmy | Investice do technologií | Economic | Inflační tlaky | Xetra | IBEX | JPMorgan Chase | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | AAA | Americké burzy | Walmart | Alibaba | Procter & Gamble (PG) | Propad | GER30 | Vystoupení z EU | Úvěrový rating | Ropné společnosti | Index Nikkei | DAX30 | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Teroristický útok | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Čínské akciové trhy | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Germany 30 | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Bankéř | Spekulativní sázky | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Americký trh práce | Dosahovat zisku | Predikce | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Krize | FTSE MIB | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | TRY | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Index ekonomické nálady | Burzovně obchodovaný fond | HDP v eurozóně | Derivátové produkty | Investec | ABN AMRO Bank | Index KOSPI | ex | State Street Global Advisors | Ruské akcie | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Palladium | Obchodování indexů | Pavel Drahotský | Investovat do Bitcoinu | Jerome Powell | LYNX Trading | Jak fungují akcie | Index MOEX | Obchodní války | Stock-picking | Index-tracking | Pasivní (indexové) investování | Výkonnost indexů | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Investování do ETF | Očekávání investorů | Raytheon | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Šéf Fedu | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | HKD | USMCA | Akcie GE | Dohoda USMCA | Obchodní investice | Signál na akcie | Roční výnos | Růst úrokových sazeb | Růst zisků | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Odhady analytiků | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Odložení brexitu | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Akcie herních vývojářů | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Růst americké ekonomiky | Český průmysl | Obchodní aktivity | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ceny niklu | Ropné akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Vanadiové akcie | Vanad | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Konglomerát | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Růst mezd | Prosus | Kjódó | Agentura Kjódó | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Silné akcie | Hazard | Čínská média | Prezident Donald Trump | Zpomalení německé ekonomiky | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | ČNB Jiří Rusnok | Obchodní příměří | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Inflace v říjnu | UCITS ETF | Alibaba Group | Šéf Fedu Jerome Powell | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Luis De Guindos | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Obchod s Čínou | GM | IPO Alibaba | Lagardeová | Amazon | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | INTC | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Predikce vývoje | Wilbur Ross | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Nově zahájené stavby domů | Problémy | NAFTA | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Členské státy EU | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | Zavedení cel | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Investujte | Vojtěch Benda | Evoluce | AXA | Philadelphia Fed index | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Nike | Dot-com | Bydlení | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Wirecard | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Klesající trend | Silný support | Stephen Poloz | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Velké trhy | Sodexo | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Celková průmyslová výroba | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Pokles | Situace | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Zlepšení | Opouští EU | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Fresenius Medical | Adidas | Americké ekonomiky | Deutsche Telekom | Ekonomické recese | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | ishares China | Stimuly | Silný propad | Pokles HDP | Masivní propad | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Domácnosti | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | České vlády | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Akcie Nvidia | Eni | UnitedHealth Group | FANG | DAWN | DAWN akcie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | Nizozemsko | Cenové pohyby | ADBE | 3M | Shell | NKE | Merck KGaA | Merck | CL | Renault | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Bitcoinové a blockchainové akcie | Oracle | Sanofi | Gamble
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

BloombergNEF
Bloomberg News
Bloomberg Terminal
Bloomberg TV
Blow - Off Top
BlueBay
BlueBay Asset Management
Bluebird Options
Bluebird Options Limited
Blue Group

Následující klíčová slova

Bluechip
Blue-chip
Blue chip akcie
Blue chips
Blue-chip tituly
Bluejay
Bluejay Mining
Blue Origin
Blue Seal Ltd
Blue sky laws
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
3ANGLEFX
Potvrďte prosím... Zavřít