Sobota 12. července 2025 04:21
reklama
Purple jak obchodovat zlato
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple jak obchodovat zlato

Bollinger Bands

img

Technická analýza měnového páru GBP/USD na červenec 2025

01.07.2025 V červenci může cena pokračovat v růstu od úrovně 1,3769 (zavírací cena červnové měsíční svíčky) směrem k cíli na 1,3816 — linii rezistence (tlustá modrá čára). Po otestování této linie může dojít k obratu směrem dolů k úrovni 14,6% Fibonacciho retracementu na 1,3523 (červená přerušovaná čára).
img

Technical Analysis for July 2025 on the EUR/USD Currency Pair

01.07.2025 V červenci může od úrovně 1,1786 (zavírací cena červnové měsíční svíčky) začít pohyb směrem dolů, jehož cílem bude úroveň 1,1551 – úroveň 14,6% Fibonacciho retracementu (žlutá přerušovaná čára). Od této úrovně je pak možný obrat trhu směrem nahoru k cíli na 1,1710 – historická úroveň rezistence (světle modrá přerušovaná čára).
img

Analýza indikátorů: Denní přehled pro pár EUR/USD na 30. června 2025

30.06.2025 V pondělí se trh může začít pohybovat směrem dolů od úrovně 1,1718 (páteční denní zavírací cena), s cílem na 1,1674 – tj. na úrovni 23,6% Fibonacciho retracementu (žlutá přerušovaná čára). Po dosažení této úrovně je možný korekční růst směrem k 1,1700 – úrovni 14,6% Fibonacciho retracementu (žlutá přerušovaná čára).
img

Technická analýza měnového páru EUR/USD na týden od 30. června do 5. Července

30.06.2025 V tomto týdnu může trh začít klesat od úrovně 1,1718 (zavírací cena poslední týdenní svíčky), s cílem na 1,1652 – tj. na úrovni 14,6% Fibonacciho retracementu (modrá přerušovaná čára). Po otestování této úrovně se může cena odrazit směrem nahoru k 1,1709 – tj. k historické rezistenci (modrá přerušovaná čára).
img

Technická analýza měnového páru GBP/USD na týden od 30. června do 5. července

30.06.2025 V tomto týdnu může cena začít klesat od úrovně 1,3719 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) směrem k úrovni 1,3620 – tj. k úrovni 23,6% Fibonacciho retracementu (červená přerušovaná čára). Po otestování této úrovně může následovat odraz směrem vzhůru k úrovni 1,3677 – tj. k úrovni 14,6% Fibonacciho retracementu (červená přerušovaná čára).
img

ZLATO. Proč zlato opět roste?

26.06.2025 Žlutému kovu se zase dostává podpory, a to díky dvěma hlavním faktorům. Prvním z nich je přetrvávající riziko neúspěchu jednání mezi Teheránem a Tel Avivem. Druhým faktorem je chronická slabost amerického dolaru. Zlato je opět podporováno zejména kvůli nevyřešené situaci na Blízkém východě a pokračujícím obavám z oslabení USD, který zůstává pod tlakem kvůli recesi americké ekonomiky – recesi, jež může přetrvávat delší dobu – a také kvůli nejistotě ohledně budoucího dopadu celní politiky Donalda Trumpa na globální trhy.
img

Technická analýza na týden od 23. do 28. června: měnový pár EUR/USD

23.06.2025 Tento týden může trh od úrovně 1,1520 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) zahájit sestupný pohyb směrem k cíli na úrovni 1,1418 – hladině pullbacku 14,6 % (modrá přerušovaná čára). Po otestování této úrovně se cena může odrazit nahoru směrem k hladině pullbacku 76,4 % na úrovni 1,1452 (červená přerušovaná čára).
img

GBP/USD: Britská libra čelí vyhlídce na snížení sazeb Bank of England

19.06.2025 Britská měna je pod tlakem kvůli rostoucí pravděpodobnosti další divergence v úrovních úrokových sazeb mezi Federálním rezervním systémem a Bank of England – a to v neprospěch britské centrální banky. Zatímco americká centrální banka v posledních šesti měsících konzistentně signalizovala, že neplánuje v dohledné době snižovat sazby, její britský protějšek se znovu ocitá před vyhlídkou uvolnění měnové politiky, a to v důsledku klesající inflace ve Spojeném království.
img

USD/JPY. Červnové zasedání Bank of Japan: Předběžný výhled

17.06.2025 V úterý 17. června oznámí Bank of Japan výsledky svého dalšího zasedání. Podle předběžných odhadů se očekává, že centrální banka ponechá všechny parametry měnové politiky beze změny, včetně základní úrokové sazby na úrovni 0,50 %. Toto je základní a nejvíce očekávaný scénář, jehož naplnění pravděpodobně nebude mít na pár USD/JPY výraznější dopad. Nicméně výhled banky a její budoucí směřování mohou vyvolat prudké výkyvy – zejména pokud BoJ zaujme jestřábí tón, který trh aktuálně nečeká.
img

EUR/USD. Ve stínu obchodní dohody: Zpráva o inflaci v USA vyvíjí tlak na dolar

12.06.2025 Smíšená zpráva o inflaci v USA vyvolala tlak na americký dolar. Index USD klesl zpět k úrovni 98,00, zatímco pár EUR/U...
img

EUR/USD: Klid před bouří? Trh čeká na zprávy z Londýna

10.06.2025 Pár EUR/USD se nadále obchoduje v cenovém rozpětí 100 pipsů mezi 1,1350–1,1450, přičemž osciluje mezi jeho hranicemi. Kupující se snaží udržet v oblasti 1,14, zatímco prodejci usilují o posun páru směrem k základně oblasti 1,13. Smíšené fundamentální pozadí však nepodporuje udržitelný pohyb ceny – ani směrem nahoru, ani dolů. Dolar se nachází v jakémsi "pozastavení", zatímco trh čeká na výsledek jednání v Londýně a na klíčové údaje o inflaci v USA, které by mohly vyvolat volatilitu páru EUR/USD. V tuto chvíli se pár nachází v bočním kanálu uvnitř tohoto koridoru.
img

EUR/USD. Týdenní výhled. Inflace a zase inflace

09.06.2025 Nadcházející obchodní týden se bude točit kolem americké inflace. Ve Spojených státech budou zveřejněna data o růstu indexu spotřebitelských cen (CPI), indexu cen výrobců (PPI) a indexu spotřebitelské důvěry podle Michiganské univerzity.
img

EUR/USD. Červnové zasedání ECB: Přehled

05.06.2025 Dne 5. června uzavře Evropská centrální banka své další zasedání. Výsledek se na jednu stranu zdá být zřejmý: centrální banka s téměř absolutní jistotou sníží úrokové sazby o 25 bazických bodů – již poosmé v řadě. Úterní zpráva o růstu CPI tuto variantu definitivně potvrdila. Tentýž report však zároveň posílil holubičí očekávání ohledně tempa dalšího uvolňování měnové politiky. Tato situace by překvapivě mohla hrát ve prospěch eura, pokud ECB "nedostojí holubičím očekáváním". A s ohledem na nedávná mírně jestřábí vyjádření některých členů ECB tuto možnost nelze vyloučit.
img

EUR/USD. Dolar opět ztrácí na popularitě

03.06.2025 Pár euro-dolar se znovu pokouší prorazit úroveň 1,14. Ani zdaleka se nejedná o první pokus kupců EUR/USD za poslední dva měsíce. Koncem dubna obchodníci dokonce krátce dosáhli úrovně 1,15, konkrétně 1,1574, ale své pozice neudrželi a pár klesl téměř o 500 pipsů.
img

EUR/USD: Zápis ze zasedání FOMC, HDP USA a právní bitva

30.05.2025 Zápis ze zasedání FOMC zveřejněný ve středu nevzbudil u obchodníků s párem EUR/USD žádné větší emoce. Kupující ani prodejci neprojevili výraznější reakci. Dokument pouze zopakoval hlavní body z doprovodného prohlášení a klíčová sdělení Jeroma Powella, která zazněla nejen na tiskové konferenci po zasedání, ale i při jeho dalších veřejných vystoupeních.
img

ZLATO: Ceny zlata mohou dále klesat

29.05.2025 Ceny zlata zůstávají pod tlakem kvůli zahájení soudního řízení v USA a posilování amerického dolaru na forexovém trhu. Zdá se, že značná část účastníků trhu sází na to, že Trumpův boj s "hlubokým státem" může nakonec selhat, což by výrazně zmírnilo globální napětí a zvýšilo poptávku po rizikových aktivech. Výsledkem by pak mohl být pokles poptávky po bezpečných aktivech – mezi které patří i zlato.
img

NZD/USD. Jestřábí snížení sazeb: Rezervní banka Nového Zélandu ukončila květnové zasedání

29.05.2025 Rezervní banka Nového Zélandu (RBNZ) podle očekávání po květnovém zasedání snížila úrokovou sazbu o 25 bazických bodů na 3,25 %. Jednalo se už o šesté uvolnění měnové politiky v aktuálním cyklu. Vzhledem k tomu, že centrální banka realizovala základní scénář, pozornost obchodníků se přesunula ke zveřejněnému prohlášení a rétorice prozatímního guvernéra RBNZ Christiana Hawkesbyho. Výsledek květnového zasedání byl celkově trhem vyhodnocen jako pozitivní pro novozélandský dolar. Pár NZD/USD sice nejprve po snížení sazby prudce oslabil, ale následně kiwi posílil o několik desítek bodů – trh přijal komentáře Hawkesbyho i hlavního ekonoma RBNZ pozitivně.
img

GBP/USD. Libra ignoruje optimistickou zprávu o britském HDP

16.05.2025 Dnes zveřejněná zpráva o růstu britské ekonomiky poskytla podporu kupcům páru GBP/USD, avšak reakce trhu zůstala utlumená.
img

EUR/USD: Výsledky zasedání Fedu mohou způsobit pokles páru

05.05.2025 Pár konsoliduje v úzkém rozpětí pod rezistencí na úrovni 1,1345 v očekávání výsledků zasedání Federálního rezervního systému, které bude ukončeno ve středu 7. května. Pokud se Fed rozhodne ponechat klíčovou úrokovou sazbu beze změny – jak se aktuálně očekává – a zároveň vyjádří pochybnosti o možnosti snížení sazeb v červnu, může se na pár vyvinout tlak a může následovat pokles.
img

ZLATO. Ceny zlata mohou v blízké budoucnosti výrazně klesnout

24.04.2025 Ceny zlata v poslední době prošly výraznou korekcí, a to v reakci na očekávání trhu, že mezi Spojenými státy a Čínou konečně začnou skutečná jednání o clech a mezinárodním obchodu obecně. Výrok ministra financí S. Bessenta, podle kterého je současná celní válka mezi Pekingem a Washingtonem neproduktivní, naznačuje, že jednání již v zákulisí probíhají a že mohlo být brzy dosaženo dohody.
img

Vyhodí Trump Powella?

23.04.2025 Index amerického dolaru v pondělí klesl na nové tříleté minimum a poprvé od března 2022 se dostal do oblasti 97 bodů. Dolar zahájil nový obchodní týden sestupným gapem, a to navzdory téměř prázdnému ekonomickému kalendáři (v USA bylo Velikonoční pondělí). Mezi hlavní důvody prudkého oslabení dolaru patří rostoucí riziko recese v USA kvůli negativnímu výhledu spojenému s obchodní válkou a údajná snaha Donalda Trumpa odvolat předsedu Fedu Jeroma Powella. Zatímco první faktor výrazně zatěžuje dolar, konflikt "Trump vs. Powell" je spíše šumem – i když nyní hlasitějším než za Trumpova prvního prezidentského období.
img

Zlato: Pokračující nejistota dál podporuje růst ceny zlata

17.04.2025 Cena zlata roste téměř kolmo vzhůru už čtyři měsíce. Hlavním hnacím motorem jsou rostoucí obavy, že by se globální ekonomika mohla zhroutit pod tíhou eskalujícího napětí — především konfrontace mezi Pekingem a Washingtonem.
img

EUR/USD. Pochmurné výsledky indexu ZEW vyvíjejí tlak na euro

17.04.2025 Navzdory relativně optimistickým prognózám euro po zveřejnění indexů ZEW oslabilo, protože data naznačila výrazný pokles sentimentu napříč evropskou podnikatelskou sférou. Ukazatele se propadly do negativních hodnot – poprvé po dlouhé době.
img

EUR/USD: Severní trend, jižní pullbacky

15.04.2025 Pár euro-dolar se nadále obchoduje poblíž víceletých maxim v rozmezí 1,13–1,14. V pátek kupci dosáhli úrovně 1,1474 – nejvyšší ceny od února 2022. Úroveň 1,1400 se však ukázala jako příliš silná rezistence, a páteční seance tak uzavřela na 1,1363. Také dosavadní pokusy o průraz výše byly zatím neúspěšné. Aktuální situace má však i svou výhodu: silné pullbacky směrem dolů umožňují býkům znovu vstoupit do trhu za lepší ceny. Navzdory tomu, že prodávající pravidelně získávají krátkodobou kontrolu, celkový rostoucí trend zůstává platný – hlavním faktorem je přetrvávající slabost dolaru.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního měnového páru USD/CAD, středa, 9. dubna 2025

09.04.2025 Komoditní měnový pár USD/CAD se sice ve 4hodinovém grafu pohybuje v medvědím kanálu, ale s výskytem býčí formace 123 a tím, že se nachází nad SMA 20 (střední linie Bollinger Bands), který má zároveň sklon směrem vzhůru, má loonie v blízké budoucnosti potenciál pokračovat v posilování k úrovni 1,4307, pokud opět neoslabí, neprorazí a neuzavře pod úrovní 1,4026. Pokud úspěšně překoná úroveň 1,4307 a uzavře nad ní, USD/CAD bude pokračovat v posilování k úrovni 1,4390–1,4408, a pokud ho podpoří momentum posilování a volatilita, dalším cílem USD/CAD bude úroveň 1,4532–1,4543.
img

EUR/USD. Vítej, dubne: Zpráva o inflaci v eurozóně, indexy ISM a Nonfarm Payrolls

31.03.2025 První týden každého měsíce je pro obchodníky na měnovém páru EUR/USD vždy nejbohatší na informace. Ekonomický kalendář tradičně zahrnuje zprávu o růstu inflace v eurozóně, americké indexy ISM a klíčové údaje o americkém trhu práce. Duben není výjimkou, což znamená, že nadcházející týden slibuje být zajímavý a volatilní.
img

EUR/JPY: Smíšené výsledky březnového zasedání japonské centrální banky a německá reforma "dluhové brzdy"

20.03.2025 Bank of Japan (BOJ) uzavřela své březnové zasedání s nejvíce očekávaným výsledkem – ponecháním všech parametrů měnové politiky beze změny. Účastníci trhu pozorně sledovali vyjádření guvernéra BOJ Kazuo Uedy a doprovodné prohlášení centrální banky. Navzdory snaze BOJ zachovat vyvážený tón byl celkový výsledek pro japonský jen negativní.
img

Technická analýza na tento týden (17. března–22. března): Měnový pár EUR/USD

17.03.2025 Tento týden by se trh mohl od úrovně 1,0878 (zavírací cena předchozí týdenní svíčky) nejprve pohybovat směrem dolů k 1,0835 – úroveň 14,6% Fibonacciho retracementu (modrá přerušovaná čára). Po otestování této úrovně se očekává obnovení pohybu směrem nahoru k 1,1002 – historická útoveň rezistence (modrá přerušovaná čára).
img

Technická analýza denního pohybu ceny exotického měnového páru USD/IDR – pondělí 17. března 2025

17.03.2025 Ve čtyřhodinovém grafu exotického měnového páru USD/IDR se vyskytuje formace hlava a ramena, což navíc podporuje divergence mezi pohybem ceny USD/IDR a indikátorem Awesome Oscillator a neschopností USD/IDR dosáhnout horní linie Bollinger Bands. V krátkodobém horizontu má USD/IDR potenciál k oslabení, v rámci kterého by mohlo dojít k otestování supportu na úrovni 16 251,68. Pokud dojde k průrazu pod tuto úroveň, měnový pár by mohl pokračovat v poklesu k úrovni 16 161,25, a pokud budou volatilita a dynamika oslabení dostatečně silné, může následovat další pokles k cíli na úrovni 16 048,15. Na druhou stranu, pokud USD/IDR na cestě k těmto cílovým úrovním nečekaně posílí a prorazí a uzavře nad úrovní 16 474,00, pak bude předchozí scénář oslabení neplatný a zrušen.
img

GBP/USD: Obchodní plán pro seanci v USA dne 14. března (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

14.03.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2949 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Růst následovaný falešným proražením hladiny 1,2949 poskytl dobrou příležitost k prodeji, což vedlo k poklesu páru o 20 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: A Southern Impulse That Should Not Be Trusted

14.03.2025 Ve čtvrtek pár EUR/USD dosáhl třídenního minima na úrovni 1,0823, ale neprorazil do pásma 1,07, protože dynamika poklesu postupně slábla. Pár EUR/USD se v současné době nachází v paradoxní situaci: dolar se snaží posilovat, i když klíčové inflační ukazatele v USA vykazují známky zpomalení.
img

EUR/USD: Jižní impuls, kterému není radno věřit

14.03.2025 Ve čtvrtek pár EUR/USD dosáhl třídenního minima na úrovni 1,0823, ale neprorazil do pásma 1,07, protože dynamika poklesu postupně slábla. Pár EUR/USD se v současné době nachází v paradoxní situaci: dolar se snaží posilovat, i když klíčové inflační ukazatele v USA vykazují známky zpomalení.
img

Analýza indikátorů: Denní přehled pro GBP/USD – 13. března 2025

13.03.2025 Ve čtvrtek by se trh mohl začít pohybovat směrem dolů od úrovně 1,2959 (včerejší denní zavírací cena) k hladině 1,2924 – 14,6% Fibonacciho retracement (žlutá přerušovaná čára). Odtud by mohl následovat odraz vzhůru směrem k 1,2988 – horní fraktál (modrá přerušovaná čára).
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru GBP/AUD – čtvrtek 13. března 2025

13.03.2025 Pokud se podíváme na 4H graf křížového měnového páru GBP/AUD, je patrné, že se zde vytvořila harmonická formace AB=CD, a to zejména s podporou indikátoru Stochastic Oscillator, který se nejprve propadl pod úroveň přeprodanosti (20) a poté se nad tuto úroveň opět vrátil. Zároveň cena GBP/AUD úspěšně prorazila a uzavřela nad SMA 20 (střední linií Bollinger Bands), což naznačuje, že v nejbližší době má tento měnový pár potenciál k posílení. Dalším faktorem je výskyt úrovně Equal High na úrovni 2,0622, kde se soustřeďuje likvidita, což tuto oblast činí atraktivním cílem pro testování. Pokud GBP/AUD tuto úroveň prorazí a uzavře nad ní, pak má měnový pár potenciál pokračovat v růstu až k úrovni 2,0687 (první cíl), a v případě silnější volatility a dynamiky by mohlo dojít i k dalšímu posílení až na 2,0771 (druhý cíl). Na druhou stranu je důležité brát v úvahu výskyt divergence mezi indikátorem Stochastic Oscillator a pohybem ceny GBP/AUD, která slouží jako varování před možnou korekční oslabující vlnou. Nicméně, dokud cena neprorazí a neuzavře pod úrovní 2,0381, zůstává dříve popsané býčí nastavení platné.
img

EUR/USD: Euro roste na pozadí všeobecného oslabení dolaru

11.03.2025 Euro pokračuje v růstu, podporováno oslabením amerického dolaru, které je způsobeno nejistotou ohledně důsledků Trumpovy politiky a také sliby představitelů EU a Německa zvýšit výdaje a snížit daňové zatížení.
img

USD/JPY: Jenu se otevírají nové cenové horizonty

11.03.2025 Pár dolar/jen je i nadále ovlivňován celkovým poklesem amerického dolaru a sílícím jestřábím sentimentem kolem potenciálních politických kroků Bank of Japan. V pondělí medvědi na páru USD/JPY otestovali hladinu supportu na úrovni 147,00, která se v denním časovém rámci (D1) shoduje se spodní linií Bollinger Bands. Minulý týden se obchodníci pokusili tuto cenovou bariéru prolomit, ale ustoupili a páteční obchodní seanci uzavřeli na úrovni 148,04. V pondělí došlo k dalšímu pokusu o prolomení úrovně 146. Vzhledem k současnému fundamentálnímu pozadí mají kupci USD/JPY jen malou šanci odolat dynamice prodávajících.
img

USD/JPY: Jenu se otevírají nové cenové horizonty

11.03.2025 Pár dolar/jen je i nadále ovlivňován celkovým poklesem amerického dolaru a sílícím jestřábím sentimentem kolem potenciálních politických kroků Bank of Japan. V pondělí medvědi na páru USD/JPY otestovali hladinu supportu na úrovni 147,00, která se v denním časovém rámci (D1) shoduje se spodní linií Bollinger Bands. Minulý týden se obchodníci pokusili tuto cenovou bariéru prolomit, ale ustoupili a páteční obchodní seanci uzavřeli na úrovni 148,04. V pondělí došlo k dalšímu pokusu o prolomení úrovně 146. Vzhledem k současnému fundamentálnímu pozadí mají kupci USD/JPY jen malou šanci odolat dynamice prodávajících.
img

Technická analýza pro EUR/USD (10.–15. března 2025)

10.03.2025 Tento týden může trh nejprve klesnout z úrovně 1,0833 (zavírací cena minulého týdne) k 1,0784, což odpovídá 14,6% retracementu (modrá přerušovaná čára). Po otestování této úrovně může cena obnovit růst s cílem na 1,0948, což je historická rezistence (světle modrá přerušovaná čára).
img

EUR/USD: Náhled na březnové zasedání ECB

06.03.2025 Březnové zasedání Evropské centrální banky je naplánováno na tento čtvrtek a očekává se, že na něm centrální banka sníží úrokové sazby o 25 bazických bodů. Všechny oči budou upřeny na komentáře prezidentky ECB Christine Lagarde a na znění doprovodného prohlášení. Tato situace představuje výzvu, protože nedávné makroekonomické zprávy z eurozóny vyvolaly více otázek, než kolik jich zodpověděly.
img

EUR/USD: Prudký nárůst a hrozba poklesu. Pár roste na nestabilních základech

05.03.2025 Minulý týden pár euro-dolar klesl o více než 150 pipsů (maximum 1,0529, minimum 1,0361) v důsledku celkového posílení amerického dolaru. V pondělí se však kupci EUR/USD snažili získat zpět ztracené pozice. Obchodníci vystoupili z pásma 1,03, konsolidovali nad úrovní 1,0400 a otestovali úroveň 1,05. Tento cenový pohyb pohání několik fundamentálních faktorů.
img

EUR/USD. První březnový týden: Index ISM, inflace v eurozóně, zasedání ECB, únorové Nonfarm Payrolls

04.03.2025 První březnový týden slibuje být bohatý na události a očekává se významný vývoj na měnovém páru EUR/USD. Ve Spojených státech budou zveřejněny klíčové zprávy z trhu práce a indexy ISM, které jsou důležitými ukazateli hospodářského růstu. Mezitím se uskuteční velmi očekávané březnové zasedání Evropské centrální banky. Obvykle je první týden každého měsíce jak informativní, tak volatilní, a tento konkrétní týden by neměl být výjimkou.
img

Technická analýza vývoje měnového páru GBP/USD na březen 2025

03.03.2025 V březnu může cena počínaje úrovní 1,2576 (únorová zavírací cena) pokračovat směrem vzhůru k úrovni 1,2767 – hladině 50% retracementu (modrá přerušovaná čára). Pokud bude tato úroveň otestována, je možný další pohyb vzhůru směrem k úrovni 1,2920 – hladině 61,8% retracementu (modrá přerušovaná čára).
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru AUD/JPY – středa 26. února 2025

26.02.2025 Ve 4hodinovém grafu měnového páru AUD/JPY se vytváří formace klesajícího rozšiřujícího se klínu (Descending Broadening Wedge), která je doprovázena divergencí mezi pohybem ceny AUD/JPY a indikátorem Stochastic Oscillator. To naznačuje, že i když je AUD/JPY momentálně pod tlakem, existuje potenciál pro růst. Cena se stále pohybuje pod 20denním klouzavým průměrem (střední linie Bollinger Bands), ale pokud se jí podaří prorazit a uzavřít nad úrovní 95,39, můžeme očekávat další posílení s cíli na úrovních 95,79 a 96,60. Naopak, pokud dojde k náhlé korekci směrem dolů, která prorazí a uzavře pod 93,96, veškeré předpoklady pro pokračování růstu budou zneplatněny.
img

EUR/USD: Německo, Trump a index spotřebitelské důvěry

26.02.2025 Měnový pár EUR/USD se nadále obchoduje v úzkém cenovém rozpětí a vykazuje smíšenou dynamiku. Obchodníci zůstávají vzhledem k téměř prázdnému ekonomickému kalendáři opatrní. Nejdůležitější makroekonomické zprávy budou zveřejněny ve druhé polovině týdne. Ve čtvrtek se dočkáme druhého odhadu růstu amerického HDP za 4. čtvrtletí a v pátek bude zveřejněn jádrový index PCE. V úterý byl zveřejněn index spotřebitelské důvěry v USA, kterému se budeme věnovat.
img

Analýza indikátorů: Denní přehled pro GBP/USD na 25. února 2025

25.02.2025 V úterý se očekává růst od úrovně 1,2620 (pondělní zavírací cena) s cílem otestovat horní fraktál 1,2689 (červená tečkovaná čára). Jakmile cena dosáhne této úrovně, může dojít k pullbacku směrem dolů k fraktálu 1,2677 (denní svíčka z 21. února 2025).
img

Analýza indikátorů: Vývoj EUR/USD dne 24. února 2025

24.02.2025 V pondělí by trh mohl zahájit růstový pohyb od úrovně 1,0459 s cílem na úrovni 1,0532, která odpovídá hornímu fraktálu (žlutá tečkovaná čára). Pokud bude této úrovně dosaženo, je možné další posílení ceny směrem k úrovni 1,0558, která odpovídá horní hranici indikátoru Bollinger Bands (černá tečkovaná čára).
img

Technická analýza na týden od 24. do 28. února: EUR/USD

24.02.2025 Tento týden by na trhu mohlo dojít k růstu od úrovně 1,0459 (zavírací cena minulého týdne) směrem k 1,0573, což odpovídá retracementu 38,2 % (žlutá tečkovaná čára). Pokud bude tato úroveň otestována, cena by mohla pokračovat v růstu k 1,0597, což je historická rezistence (modrá tečkovaná čára).
img

Technická analýza intradenního pohybu křížového měnového páru EUR/JPY – pondělí 24. února 2025

24.02.2025 Ve 4hodinovém grafu křížového měnového páru EUR/JPY došlo po dvou testech spodní linie Bollinger Bands k divergenci mezi pohybem ceny EUR/JPY a indikátorem Stochastic Oscillator. Na základě této skutečnosti má pár EUR/JPY v blízké budoucnosti potenciál posílit, přičemž by se mohl pokusit prorazit rezistenci na úrovni 157,22 a uzavřít nad ní. Pokud by se mu to podařilo, mohlo by dojít k dalšímu růstu směrem k 160,05, a pokud bude posilování podpořeno dostatečnou dynamikou a volatilitou, mohla by být dalším cílem úroveň 161,22. Naopak, pokud by v průběhu růstu došlo k náhlému korekčnímu oslabení, které by prorazilo a uzavřelo pod úrovní 155,75, všechny výše popsané scénáře posilování by se staly neplatnými.
img

AUD/USD: Riziko poklesu páru

19.02.2025 Rezervní banka Austrálie (RBA) stejně jako Rezervní banka Nového Zélandu (RBNZ) pokračuje v uvolňování měnové politiky s cílem vytvořit podmínky pro stimulaci hospodářského růstu. Prozatím se pár drží nad supportem na úrovni 0,6340, ale očekává se, že síla amerického dolaru se bude dále zvyšovat, jakmile se vyjasní situace kolem celní politiky Donalda Trumpa. Rozdíl v měnových politikách mezi Federálním rezervním systémem a RBA nakonec povede k dlouhodobému poklesu páru.
img

EUR/USD: Obrat směrem na jih, nebo jen přestávka před proražením?

19.02.2025 Minulý týden EUR/USD otestoval úroveň 1,0515, což představovalo jeho druhý letošní pokus o prolomení hranice 1,05 – k tomu prvnímu došlo v lednu, kdy kupci dosáhli 1,0534. Ani jeden pokus nebyl úspěšný. Obchodníci nedokázali prolomit a konsolidovat nad hladinou rezistence na úrovni 1,0520, která v denním a čtyřhodinovém grafu splývá s horní linií Bollinger Bands. Nyní cena postupně klesá směrem dolů k úrovni 1,04.
img

ZLATO: Riziko poklesu ceny

13.02.2025 Nedávné zprávy o jednáních mezi Ruskem a USA ohledně Ukrajiny vzbudily značný zájem v informačním prostoru. Trh tuto zprávu stále zpracovává, ale počáteční reakce byla pozitivní. Tento posun by mohl vést k snížení napětí mezi USA a Ruskem, což může způsobit pokles poptávky po zlatě jako bezpečném aktivu. Pokud tento trend bude pokračovat, mohli bychom v blízké budoucnosti zaznamenat výrazný pokles cen zlata.
img

EUR/USD: Inflace, Federální rezervní systém a očekávání trhu

13.02.2025 Inflace ve Spojených státech opět zrychlila. Zpráva o vývoji indexu spotřebitelských cen (CPI) zveřejněná ve středu byla příznivá pro dolarové býky, když všechny její složky překonaly očekávání. Vzhledem k nedávným prohlášením předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella tento jednostranný výsledek naznačuje, že Fed v nadcházejících měsících zachová úrokové sazby na současné úrovni.
img

Zlato: Cena může provést korekci směrem dolů

06.02.2025 Po výrazném pohybu vzhůru se nyní ceny zlata zastavily těsně pod hranicí 2 900 USD za unci. Tato pauza je ovlivněna dvěma klíčovými faktory: mírným oslabením amerického dolaru a očekáváním trhu kolem nadcházejících telefonických jednání mezi Si Ťin-pchingem a Donaldem Trumpem ohledně americko-čínského obchodního konfliktu.
img

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD tento týden: Indexy ISM, non-farm payrolls a obchodní válka

03.02.2025 První únorový týden slibuje být bohatý na informace a volatilní. Lednová zasedání Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky, která se konala minulý týden, nastavila pro kurz EUR/USD klesající trend. Nadcházející makroekonomické zprávy by mohly tento klesající trend buď posílit, nebo oslabit, v závislosti na charakteru zveřejňovaných informací.
img

#SPX (CFD na futures na index S&P 500): Očekávají se další zisky

29.01.2025 CFD na futures na index S&P 500 po krátkém pondělním propadu silně posiluje díky zprávám o úspěších čínské společnosti DeepSeek v oblasti umělé inteligence. Obchodníci tyto zprávy zjevně využili jako záminku k uzamčení zisků z dřívějších transakcí a obnovení nákupu akcií na atraktivnějších nižších cenových úrovních.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 24. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

24.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2412 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Růst a následné falešné proražení úrovně kolem 1,2325 poskytly dobrý bod pro vstup do prodeje libry, což vedlo k poklesu o více než 40 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu byl dne revidován.
img

EUR/JPY: Rozhodnutí ECB snížit sazby by mohlo měnový pár ohrozit

24.01.2025 Pokračující recese v Evropě, umocněná konfliktem Západu s Ruskem na území Ukrajiny, pravděpodobně donutí Evropskou centrální banku (ECB) snížit úrokové sazby, aby zmírnila hospodářské škody v regionu.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 21. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

21.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na hladinu 1,2249 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Pojďme si analyzovat 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v blízkosti hladiny 1,2249 poskytly dobré body pro vstup do nákupů libry, ale výrazný růst se nedostavil. Proražení a opětovné otestování hladiny 1,2249 a bodu pro vstup do prodeje ukázalo pokles o 20 bodů, po kterém tlak na pár zeslábl. Technický výhled byl pro druhou polovinu dne revidován.
img

Výkon BTC/USD se vymyká dosavadním záznamům: Bitcoin před Trumpovou inaugurací dosáhl nového historického maxima

21.01.2025 Po krátkém ústupu dosáhl bitcoin nového historického maxima. Prudký nárůst BTC je připisován především "faktoru Trump", neboť Donald Trump se právě ujal úřadu prezidenta USA. Dne 19. ledna Melania Trumppo vzoru svého manžela spustila vlastní kryptoměnu – meme coin s názvem $MELANIA. Trh na tuto zprávu silně zareagoval, což způsobilo propad $TRUMP (Trumpova kryptoměna) o více než 60 % a bitcoin na krátkou dobu klesl pod 100 000 USD. Jednalo se však o chvilkovou reakci. Od té doby se jak TRUMP/USD, tak BTC/USD odrazily ode dna a bitcoin se prudce vyšplhal nad cílových 100 000 USD. Během necelé hodiny se BTC vyšplhal ze 102 000 USD na 109 200 USD, čímž stanovil nové historické maximum. Index strachu a chamtivosti také prudce vzrostl a dosáhl 77 bodů, což signalizuje "extrémní chamtivost" účastníků trhu.
img

GBP/USD: Obchodní plán pro seanci v USA dne 16. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách). Libra zůstává pod tlakem

16.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na hladinu 1,2194 a plánoval jsem se na základě jejího chování rozhodovat o obchodování. Pojďme si analyzovat 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles následovaný falešným proražením této úrovně poskytl dobrou příležitost k nákupu libry, který zatím vyústil v růst o pouhých 10 bodů. Technický obrázek se pro druhou polovinu dne nemění.
img

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 15. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

15.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,0324 jako rozhodující bod pro vstup do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. K růstu došlo, ale k otestování tohoto pásma a vytvoření falešného proražení chybělo jen pár bodů, takže jsem v první polovině dne zůstal bez obchodů. Technický obrázek pro druhou polovinu zůstává beze změny.
img

GBP/USD: libra je před zveřejněním klíčových zpráv v úzkých

14.01.2025 GBP/USD zahajuje nový obchodní týden na medvědí vlně. Pár zahájil týden na medvědí notě, pokračoval v pohybu směrem dolů bez jakéhokoli korektivního odrazu a usadil se v pásmu kolem 1,21. Medvědi měnový pár stlačili na 15měsíční minimum 1,2125. Vzhledem k jasně zřetelnému klesajícímu trendu je pravděpodobné, že prodejci brzy prolomí a konsolidují v pásmu 1,20. Tento týden mohou tento proces urychlit klíčové zprávy, mezi něž patří nejen údaje o inflaci v USA, ale také makroekonomické zprávy z Velké Británie s vysokým dopadem, které by mohly ovlivnit dynamiku GBP/USD.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 13. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

13.01.2025 Ve své ranní předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,2127 a plánoval jsem na jejím základě činit obchodní rozhodnutí. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Pokles následovaný vytvořením falešného proražení této úrovně poskytl silný bod pro vstup do nákupu libry, což vedlo ke korekci o více než 40 pipsů. Pokles následovaný vytvořením falešného proražení na úrovni 1,2169 umožnil vstoupit do krátkých pozic podél trendu, což zajistilo zisk více než 50 bodů.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 9. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

09.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0319 a plánoval jsem na jejím základě učinit obchodní rozhodnutí. Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat jeho vývoj. Růst a falešné proražení této úrovně poskytly euru příležitost k prodeji, ale k výraznému poklesu páru zatím nedošlo. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Plán obchodování během americké seance dne 8. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

08.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2470 a plánoval jsem na jejím základě přijímat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. K proražení došlo, ale k opětovnému otestování chybělo jen několik bodů, což znemožnilo vstup do krátkých pozic a připravilo mě o obchody. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2354 nepřinesly výrazné zisky. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně revidován.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách). Euro po zveřejnění údajů o inflaci roste

07.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0422 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se zde stalo. Vzestup a vytvoření falešného proražení poblíž úrovně 1,0422 vedly k vytvoření dobrého bodu pro vstup do prodeje eura, což vedlo k poklesu páru o pouhých 18 bodů, než se poptávka vrátila. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 6. ledna (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

06.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0334 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Proražení a opětovné otestování úrovně 1,0334 poskytlo dobrý bod pro vstup do nákupů eura, což vedlo k růstu o více než 50 bodů. Ve druhé polovině dne se technický obrázek nezměnil.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 18. prosince (přehled vývoje dopoledního obchodování). Libra po růstu inflace posiluje

18.12.2024 Ve své dopolední prognóze jsem za klíčovou označil úroveň 1,2695 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Pojďme si analyzovat 5minutový graf, abychom zjistili, jak to dopadlo. Došlo sice k poklesu, ale vysoká volatilita zabránila vytvoření falešného proražení, takže jsem zůstal bez obchodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

EUR/USD: Plán obchodování pro seanci v USA na 17. prosince (analýza vývoje obchodování dopoledne)

17.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0506 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Prolomení a opětovné otestování tohoto pásma zespodu poskytlo vynikající bod pro vstup do prodeje eura, což vedlo k poklesu o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu byl dne revidován.
img

EUR/USD: Klid před bouří

17.12.2024 Měnový pár EUR/USD se nadále obchoduje v úzkém cenovém rozpětí, zatímco trhy čekají na klíčové události tohoto týdne. Zaprvé na středeční oznámení výsledků prosincového zasedání FOMC a zadruhé na páteční zveřejnění jádrového indexu PCE. Tyto události budou sloužit jako poslední hlavní faktory tohoto roku, protože příští týden bude většina západního světa slavit Vánoce a hned poté Nový rok. Mnoho světových trhů bude v tomto období uzavřeno a obchodní aktivita se výrazně zpomalí a vstoupí do svátky vyvolaného útlumu až do začátku ledna.
img

EUR/USD: Obchodní plán pro seanci v USA ze dne 16. prosince (přehled vývoje obchodování dopoledne). Euro se obchoduje kolem 1,0505

17.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem jako klíčovou označil úroveň 1,0509 a plánoval jsem se na její základě rozhodovat o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. Pokles následovaný falešným proražením úrovně 1,0509 vytvořil dobrý bod pro vstup do dlouhých pozic, ale páru se nepodařilo dosáhnout výrazného růstu. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek upraven.
img

EUR/USD: Poslední vyjádření

16.12.2024 Nadcházející týden je nabitý významnými fundamentálními událostmi – v podstatě se jedná o poslední vyjádření tohoto roku. Federální rezervní systém, Bank of England a Bank of Japan uspořádají svá poslední zasedání v tomto roce. V Evropě a ve Spojených státech budou zveřejněny významné makroekonomické zprávy. Následně začne předvánoční, novoroční a povánoční období, které se obvykle vyznačuje nízkou likviditou a informačním klidem. Obchodníci budou do značné míry obchodovat podle momentální dynamiky, pokud trhy nenaruší významné politické události.
img

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 13. prosince (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách). Euro se pokouší o růst

13.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0548 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Pokles následovaný vytvořením falešného proražení úrovně 1,0548 poskytl vynikající bod pro vstup do dlouhých (long) pozic, což vedlo k růstu o více než 20 bodů. Ve druhé polovině dne se technický obrázek nezměnil.
img

EUR/USD: PPI a ECB

13.12.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykazoval zvýšenou volatilitu, ale nepodařilo se mu stanovit jasný směrový pohyb. Zpočátku obchodníci reagovali na zveřejnění indexu cen výrobců aktualizací 1,5týdenního minima (čtvrteční intradenní minimum na úrovni 1,0464). Následně se pár vrátil k úrovni 1,05, čímž reagoval na rétoriku prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagarde, aby opět klesl pod cílovou úroveň 1,0500. Toto chování "tam a zpět" způsobuje, že se pár v podstatě pohybuje v rozmezí. Situace připomíná přetahovanou, kdy prodávající a kupující táhnou opačným směrem a ceny oscilují mezi zónami 1,04 a 1,05.
img

GBP/USD: Plán pro seanci v USA dne 11. prosince (přehled dopoledního obchodování). Tlak na libru se vrací

11.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2758 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Proražení a opětovné otestování hladiny 1,2758 zespodu poskytlo vynikající bod pro vstup do prodeje libry, což vedlo k výraznému poklesu na hladinu supportu 1,2725 a k zisku více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

GBP/USD: Plán obchodování během americké seance dne 10. prosince (přehled vývoje dopoledního obchodování). Libra se zotavila kolem úrovně 1,2735

10.12.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2735 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Pojďme si analyzovat 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a následné falešné proražení této úrovně poskytly vynikající příležitost k nákupu, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 9. prosince (přehled vývoje dopoledního obchodování). Libra se po pátečním poklesu zotavila

09.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2718 a plánoval jsem se na jejím základně rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme si analyzovat 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a falešné proražení této úrovně poskytly dobrý bod pro vstup do nákupů, což vedlo k růstu páru o více než 50 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

USD/JPY: Jen poslouchal a začal konat

04.12.2024 Minulý týden pár USD/JPY klesl přesně o 500 pipsů, přičemž otevírací cena byla 154,72 a zavírací cena 149,72. Na páru USD/JPY došlo k výraznému poklesu. K tomuto výraznému poklesu přispělo oslabení dolaru a posílení jenu, za kterým stála zrychlující se inflace v hlavním městě Japonska.
img

EUR/USD: Plán na obchodování během americké seance dne 2. prosince (přehled vývoje dopoledního obchodování). Euro po zveřejnění údajů mírně klesá

02.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem zvýraznil úroveň 1,0505 a plánoval jsem na této úrovni založit obchodní rozhodnutí. Pojďme si analyzovat 5minutový graf a zopakovat si, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení kolem úrovně 1,0505 poskytly silný bod pro vstup do nákupních pozic, což vedlo k mírnému zisku 15 bodů v době psaní tohoto článku. Technický výhled na druhou polovinu dne byl revidován.
img

EUR/USD: Rušný začátek prosince díky indexům ISM, Powellovu projevu a údajům o počtu pracovních míst mimo zemědělství za listopad

02.12.2024 První část (první tři týdny) se vyznačuje zvýšenou volatilitou na devizovém trhu, protože obchodníci reagují na klíčové měsíční zprávy a poslední zasedání centrálních bank v tomto roce. Druhou část tvoří období před a po Vánoci. Pro měnový pár EUR/USD má obvykle poslední slovo Federální rezervní systém, který pořádá své poslední zasedání na konci prosince (letos 18. prosince). O několik dní dříve oznámí své rozhodnutí Evropská centrální banka (letos je naplánováno na 12. prosince). Do té doby budou zveřejněny téměř všechny hlavní makroekonomické zprávy za listopad a říjen a budou vyvozeny závěry.
img

EUR/USD: Plán obchodování pro seanci v USA ze dne 27. listopadu (analýza dopoledního obchodování)

28.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,0542 jako klíčový bod pro rozhodování o obchodování. Pojďme si analyzovat 5minutový graf a zopakovat si, k čemu došlo. Pohyb vzhůru následovaný falešným proražením úrovně kolem 1,0542 představoval výhodnou příležitost k prodeji, což vedlo k poklesu páru o 30 bodů. Pro druhou polovinu dne byl technický výhled mírně upraven.
img

NZD/USD: Náhled na listopadové zasedání RBNZ

27.11.2024 Novozélandská centrální banka (RBNZ) zakončí 27. listopadu své poslední letošní zasedání. Podle většiny odborníků se očekává, že RBNZ sníží úrokovou sazbu o 50 bazických bodů na 4,25 %. Jedná se o základní a nejočekávanější scénář, který pravděpodobně nevyvolá výraznou volatilitu na páru NZD/USD. To však neznamená, že listopadové zasedání bude nudné. Naopak, novozélandský dolar ("kiwi") se po zasedání pravděpodobně dostane do oblasti cenových turbulencí.
img

GBP/USD: Plán obchodování pro seanci v USA ze dne 26. listopadu (přehled dopoledního vývoje obchodování)

27.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2561 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Pojďme si rozebrat 5minutový graf a analyzovat vývoj. Proražení a následné opětovné otestování úrovně 1,2561 vytvořilo vynikající vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu tohoto páru o více než 30 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne byl aktualizován.
img

EUR/USD: Plán obchodování pro seanci v USA dne 25. listopadu (analýza dopoledního obchodován). Euro doufá v růst

25.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,0441 a plánoval jsem na jejím chování založit svá rozhodnutí o vstupu do trhu. Pojďme si prohlédnout 5minutový graf a analyzovat vývoj. Ačkoli pár klesl, úroveň neotestoval a vytvořil neúspěšné proražení této úrovně jen o několik bodů, takže jsem zůstal bez obchodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD. Konec listopadu: zápis ze zasedání FOMC, jádrový PCE index a zpráva o inflaci v eurozóně

25.11.2024 Poslední listopadový týden slibuje být intenzivní i volatilní. Jak je zvykem, na konci každého měsíce jsou zveřejňovány kritické makroekonomické údaje a letošní listopad nebude výjimkou. Mezi hlavní zprávy nadcházejícího obchodního týdne patří zpráva o inflaci v eurozóně, spotřebitelská důvěra CB, zápis z jednání FOMC, indexy IFO, údaje o inflaci v Německu a jádrový index PCE.
img

EUR/USD: Plán obchodování pro seanci v USA ze dne 21. listopadu (analýza dopoledního obchodování). Euro pokračuje v poklesu

22.11.2024 Ve své dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0529 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme jeho vývoj. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly příležitost ke vstupu do dlouhých pozic. Po růstu o 15 bodů se však tlak na pár vrátil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

EUR/USD: Plán na obchodování během americké seance dne 20. listopadu (přehled vývoje dopoledního obchodování). Euro se vrací k poklesu

20.11.2024 Ve své dopolední prognóze jsem zvýraznil úroveň 1,0567 jako klíčový bod pro rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme si vývoj. Pokles a falešné proražení této úrovně poskytly příležitost ke vstupu do dlouhých pozic, ale pár si nedokázal udržet růstovou dynamiku. Pro druhou polovinu dne byl technický výhled revidován.
img

GBP/USD: Plán obchodování pro seanci v USA dne 19. listopadu (analýza dopoledního obchodování)

19.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2643, na jejímž základě jsem se rozhodoval o vstupu do trhu. Pojďme analyzovat vývoj v 5minutovém grafu. I když došlo k poklesu, nevedl k falešnému proražení. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mezitím revidován.
img

EUR/USD uvízl na mrtvém bodě. Proč USD zastavuje svůj klesající trend

19.11.2024 Politické fundamentální faktory mají často omezenou životnost – ne z hlediska jejich dopadu, ale z hlediska trvání jejich vlivu. Trhy mají tendenci reagovat na politické události impulzivně a prudce, ale rychle je zohledňují v cenách. Takové události se rychle rozhoří, ale stejně rychle odezní.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 18. listopadu (analýza dopoledního vývoje obchodování) – euro zůstává v pásmu

18.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem jako klíčovou oblast pro vstup do trhu označil úroveň 1,0539. Z 5minutového grafu vyplývá, že pokles a falešné proražení této úrovně poskytly vstupní bod do dlouhých pozic, což vedlo k růstu páru o 30 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD se pohybuje na medvědí vlně

15.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje ve svém propadu a cestou překonává všechny hladiny supportu. Momentálně se tento měnový pár snaží konsolidovat pod úrovní 1,0530, která odpovídá spodní linii ukazatele Bollinger Bands v měsíčním časovém rámci. Po překonání tohoto cíle by se tak otevřela cesta k další hladině supportu na úrovni 1,0450 (linie Kijun-sen v měsíčním grafu). Odtud ji od parity dělí pouhých 450 pipsů.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 8. listopadu (přehled vývoje dopoledního obchodování). Euro má problém dostat se nad úroveň 1,0792

08.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0792 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a zopakujme si, co se stalo. Pár k této úrovni vzrostl a zažil falešné proražení, což nám poskytlo vstupní bod do krátkých (short) pozic. To vedlo k nepatrnému poklesu o 15 bodů, než tlak polevil. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 7. listopadu (přehled dopoledního obchodování)

07.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem za klíčovou při rozhodování o vstupu do trhu označil úroveň 1,0755. Pojďme se podívat na 5minutový graf a vyhodnotit dění. Proražení a následné opětovné otestování tohoto pásma poskytlo prostor pro vstup do nákupů eura. Po růstu o 15 bodů však poptávka po rizikových aktivech ochabla. Technický obrázek byl od té doby pro druhou polovinu dne revidován.
img

GBP/USD: Plán obchodování během americké seance dne 6. listopadu (analýza dopoledního obchodování)

06.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se za účelem rozhodnutí o vstupu do trhu zaměřil na úroveň 1,2845. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pokles následovaný falešným proražením této úrovně vytvořil ideální vstupní bod pro nákup libry, což vedlo ke korekci tohoto měnového páru o více než 80 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

GBP/USD: Obchodní plán pro seanci v USA dne 5. listopadu (analýza dopoledního obchodování)

05.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem jako klíčový bod pro vstup do trhu označil úroveň 1,2990. Pojďme se podívat na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. Pár vzrostl, ale hladiny pro otestování nebo vytvoření falešného průrazu kolem 1,2990 nedosáhl, takže jsem nakonec neobchodoval. Technický výhled pro druhou polovinu dne byl revidován.
img

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA ze dne 4. listopadu (přehled dopoledního obchodování). Euro pokračuje v růstu

05.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0886 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. Ačkoli došlo k poklesu, nedošlo zde k otestování ani k vytvoření falešného průrazu, čímž jsem v první polovině dne zůstal bez vstupních bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne nebyl revidován.
img

EUR/USD: Plán pro obchodování během americké seance dne 1. listopadu (přehled dopoledních obchodů). Euro před zveřejněním klíčových údajů klesá

01.11.2024 Ve své dopolední prognóze jsem jako rozhodující bod pro vstup do trhu označil úroveň 1,0866. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles, po kterém následovalo falešné proražení, nabídl vynikající vstupní bod pro nákup, ale pár se nedočkal výrazného pohybu vzhůru. Technický výhled byl pro druhou polovinu dne mírně upraven.
img

EUR/USD: Okamžik slávy pro euro

01.11.2024 Tento týden zažívá euro svůj "okamžik slávy". Prakticky všechny makroekonomické zprávy zveřejněné tento týden v Evropě vyzněly ve prospěch jednotné evropské měny. Všechny klíčové ukazatele, včetně růstu HDP, údajů o trhu práce a inflace, byly silnější, než se očekávalo, díky čemuž se pár přiblížil k úrovni 1,0900 s nedávným maximem na úrovni 1,0889.
img

EUR/USD: Plán pro obchodování během americké seance ze dne 31. října (přehled dopoledních obchodů)

01.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0870 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pohyb vzhůru a následné falešné proražení poskytly vynikající vstupní bod pro prodej, ale nevedly k výraznému poklesu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne se nezměnil.
img

Analýza EUR/USD: HDP eurozóny, HDP USA, inflace Německa a zpráva ADP

31.10.2024 HDP eurozóny vzrostl ve třetím čtvrtletí o 0,4 %, zatímco většina odborníků předpokládala růst o 0,2 %. Jedná se o nejsilnější tempo růstu od začátku roku 2022, kdy evropská ekonomika ve 2. čtvrtletí 2022 vzrostla o 0,8 %. Meziročně HDP vzrostl o 0,9 % (prognóza: 0,8 %), což je nejsilnější tempo růstu od 1. čtvrtletí 2023. Ze zprávy vyplývá, že HDP Španělska vzrostl ve 3. čtvrtletí o 0,8 %, Francie o 0,4 % a Německa o 0,2 %.
Související klíčová slova: Ojetiny | Average Directional Index (ADX) | Bollinger Bands indikátor | Býčí pohyb | Dow Jones Industrial Average | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Mexická prezidentka | Fibo | Statistiky | Hlavní ekonomka | Údaje z USA | Objednávky | Analýza intradenního pohybu | Člen ECB | Praktické využití indikátorů | Daytrading | LYNX | Aktuální situace | Retracement | Jackson Hole | Tempo růstu | Donchian kanál | Chování volatility v různých obdobích | Long pozice | Americký ministr obchodu | Klíčové makroekonomické ukazatele | PPI v USA | Daňové reformy | Cap | EUR | Předseda Fedu | Kiwi | Zkušenosti | Cenová hladina | Bank of China | Silicon Valley Bank | Vstupy | Objem HDP | Strategie pro různé úrovně volatility | Koronavirové krize | Oznámení výsledků | Hospodářské oživení eurozóny | Obchodování CFD | Obchodník | Akciové trhy | Australská centrální banka | Cenový pohyb | Jak měřit volatilitu | Poplatky | BTC | Pip | Tržní volatilita | Pokračování klesajícího trendu | Index výdajů na osobní spotřebu | Americký dolarový index | Cyklus zvyšování sazeb | Signature Bank | Japonská měna | Sloupcový graf | Obchodní styly | Pokles cen zlata | Bank of Japan | Howard Lutnick | Dow Jones Industrial | Dlouhodobý obchodník | Take Profit | Portfolio cenných papírů | MUFG | Ichimoku Cloud | Aktiva | Ekonomické vyhlídky | Soustředění | Koalice CDU/CSU | Stochastický | Spekulativní obchody | Příležitost k prodeji | Korelace | Kongesce | Otevřené pozice | Termínovaný vklad | Index strachu | Býčí vyhlídky | SP500 | Mince | Trend | Čínský průmysl | USD/IDR | Diamantová formace | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Graf EUR/USD | AfD | Banka Citi | Růst měnového páru EUR/USD | Výnosy dluhopisů | ISM ve službách | Reálná ekonomika | Očekávání trhu s volatilitou | Myšlenkový proces | Uptrend | Risk Reward Ratio (RRR) | Americká zpráva | Nákupní pozice | Line | Zajímavé akcie | Americká data | Trumpova celní politika | Šéf Fedu Powell | Výrobní PMI | Stimulační balíček | Esther Georgeová | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Cenové stability | Britská libra | Scott Bessent | Investiční příležitost | Equal high | Edge | Výkyvy | Lagardeová | Index aktivity | Kroky Fedu | Index peněžních toků | Jak začít investovat | Depozitní sazba | Spojení | Pravděpodobnost | Evropská komise | Goldman Sachs | Trend měnového páru | Nenad Kerkez | Národní fond | Indikátor STO | Využití indikátorů volatility | Oscilátor Stochastic | Remy Cointreau | Utahování měnové politiky | Rémy Cointreau | Indikátor Stochastic Oscillator | Republikáni | FX společnosti | Autopilot | Komise pro cenné papíry a burzu | Ross Hook | Vliv na trh | Prezident Spojených států | Změny v pohybech cen akcií | Nový indikátor | Důležitý support | Formy volatility | Index peněžních toků (MFI) | Technická analýza (TA) | Labouristé | Statistické metody | Důležité makroekonomické zprávy | Indexy S&P | Technické signály | Holubičí tón | Cenové výkyvy | Masivní nárůst volatility | Zvýšení cel | Dolarový index | Ethereum | Geopolitické napětí | StopLoss | Praktické využití indikátorů volatility | GDP | Kombinace indikátorů | Expanze | Vlna omikronu | CFD na futures | Vstup do obchodu | Moët & Chandon | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | Údaje o maloobchodních tržbách | Změny v pohybech cen | PTR | Deflace | Smíšené fondy | Konzervativní strana | GBPJPY | Svatý grál | Pokračovací grafické formace | Tým Admiral Markets | Chápání volatility | Směrnice | Výhled | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Medvědí výhled | Gold | FedWatch Tool | WTO | Le Penová | Prodejní sentiment | ISM v průmyslu | Swingová obchodní strategie | Premiér Scott Morrison | Smlouva o termínových obchodech | Alerty | Podpory kryptoměn | Rostoucí inflace | Online obchodování | Data z Německa | Prohlášení | Čekající příkazy | Platba | Šéf Fedu Jerome Powell | Makroekonomické statistiky | Cena zlata | Rostoucí ceny | Šance reakce trhu | Obchodní přístupy | Commitments of Traders | Burza | Zprávy z USA | Bollingerovy pásy | $Trump a $Melania | Princip struktury trhu | Obálka | Investování do akcií | Ethereum (ETH/USD) | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Prudké pohyby ceny | Základní úrokové sazby | Zkušený obchodník | Proti trendu | NZD/USD | Německý DAX | Přijetí | Standard & Poor's 500 | Nizozemsko | New York | Záporné sazby | Tržní cena | Změny HDP | Dolar dnes | Finanční instrumenty | Pandemie COVID-19 | Snížení produkce | Strach | Hybnosti trhu | Zavírací cena | Brexit | Volumes | Zaměstnanost | Populární indikátory | Fibonacci retracement | Různé úrovně volatility | Backtestovat | Regulační dohled | Saúdská Arábie | Klouzavé průměry | Snížení úrokových sazeb | EIA | Růst cen | AOS forex | Britové | Obchodní plán | Medium Term | Rate Of Change | Makroekonomické zprávy | Investice do zlata | Hodnota ATR | Obchodování nanečisto | Hodinový graf | Tiff Macklem | Měna dolar | Hlavní ekonom | Trpělivost | Margin | Indikátor volatility | Člen rady guvernérů | Co to vlastně volatilita je | Akcie Gamestop | Historické příklady | Velké cenové pohyby | Zajištěný fond | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | Oznámení | Backtesty | Výstupní srážka | Důležité zprávy | Special Purpose Acquisition Company | Zvýšená šance | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Standardní loty | Rafinerie | Ekonomické sympozium | Klid před bouří | Obchodní seance | Financial Times | Posilování dolaru | Uvolnění měnové politiky | Risk-off | Přijetí zisku | Slippage | Propad cen | Vyhledávání obchodních příležitostí | Úterní zpráva | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Signature | Prima | Analýzy | Derivátové produkty | ČSÚ | Historie | Ceny aktiv | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Vysoká inflace | Nová varianta covidu | TER (Total Expense Ratio) | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Zprovoznění indikátoru | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Federální úřady | Proražení | Jak určit trend | Míra nezaměstnanosti v březnu | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Primární příkaz | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Nástroje měnové politiky | Americký prezident | Příkaz | Informace o průměrné denní volatilitě | Zprávy o inflaci | Americká inflace | Vážená cena | Oblasti S/R zóny | Nový rekord | Bydlení | Představitelé Fedu | Příkaz OCO | Pokračování poklesu | Odbory | Pandemie koronaviru | GBP/CHF | Zápis Fedu | Více obchodů | Forex demo | Indikátor ZigZag | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Irsko | Podílový fond | Vývoj měnového páru | Zvýšení úrokové sazby | Breakout | Významný vývoj | Trumpová | NFP report | Čárový graf | Ceny elektřiny | Uzavření pozice | Indikátor Cumulative Levels | Akcie Remy Cointreau | Konflikty | Významné politické události | Washington | Hlasovací právo | Výrazný růst | Michael Barr | Institute for Supply Management (ISM) | MACD histogram | Ekonomické zpomalení | Historická volatilita | Fibonacci trading | Potenciální obrat | Vicepremiér | Spotřebitelské inflace | Evropská měna | Předseda sněmovny | Počet případů koronaviru | Výprodeje | VIX - Index volatility | Technická analýza intradenního pohybu | Medvědí formace | Rabobank | GBP/CAD | Slabý americký dolar | Obchodní signály | Obchodník měsíce | Overbought | Reserve Bank of Australia | MACD indikátor | Saxo | Karanténní opatření | Výpočet ADR | Medvědí signál | Interbank VIP indikátor | Gap | Byznys | Flat | Německý ministr zdravotnictví | Stochastic oscilátor | Pár euro-dolar | TD Securities | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Náklady | Varianta covidu | Indikátor OBV | Úspěšné obchodování | John Williams | Zvolení prezidentem | Ekonomiky | Korekční pohyb | Americké prezidentské volby | City Index | Thomas Barkin | Výkon | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Skotsko | Dovoz z Číny | Inflace v Japonsku | Zasedání FED | Volatilita | Marco Rubio | Covid | Ministerstvo práce | Zig Zag | První zvýšení sazeb | Trojúhelník | Indikátor | Levels | Klesající trend | Ken Veksler | Parametry indikátorů | Průmyslová produkce | Macron | Trumponomika | Rostoucí obavy | Optimismus investorů | Pokles ceny | Výkyvy v tržní volatilitě | Vyšší hodnoty VIX | Zdravotní krize | Japonská vláda | Volatility v různých obdobích | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Nejdůležitější ukazatele | Social Trading | Změny trendu | Cenové hladiny | HDP Číny | Trojúhelníkové formace | Důležité signály | Index ISM ve službách | Víkendové gapy | Snížení nákladů | Inflace | Dlouhodobé obchody | AMBcrypto | Krátkodobé příležitosti | Zveřejněné údaje | Peníze | Obchodování gapů | $Trump | Propuknutí nemoci | Vývoz ropy | Výrobní index | Warranty | Nejdůležitější den | Cenové akce | Odhodlání | Brent | Pohyb BTC | Wallflower | Březnová inflace | Reakce měnového páru | Prudký pokles | Politika | Rate of change (ROC) | Očekávání | Odvetná cla | Zkoumání volatility | MQL | Expert | Obchodní pásmo | Politická situace | Křížení klouzavých průměrů | Zpomalení čínské ekonomiky | Euro dolů | Spot Market | Sympozium | P/E | Coinmarketcap | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Příležitost k nákupu | Silvergate Capital | Dolar roste | Jednoduchý klouzavý průměr | Zvýšení sazeb | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Boom | Celní války | Timeframe | Průmysl | Události tohoto týdne | Rozhodování o obchodování | ETF fondy | Guvernér BoE | Obchodní týden | Nakupovat akcie | Nástroje technické analýzy | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Vydělávat peníze | Standard & Poor's | Býčí signál | Blockchain | Butterfly | Makroekonomické prostředí | Trading strategie | Změny v pohybech | Silná rezistence | InstaForex | DeepSeek | Kolo jednání | Hlavní události tohoto týdne | Zveřejnění významných ekonomických dat | Virologie | Zasedání Evropské centrální banky | Alternativa pro Německo | Breakout Trader | Indikátor momentum | Býčí formace | Nárůst zásob | Posuvný Stop-Loss | Sektorový fond | Nákupy | Růst | Druhy grafů | Komplexní analýza | Forex roboti | Falešný průraz | Příležitosti | Euro roste | Akcie a ETF | Snížit úrokové sazby | Zasedání FOMC | Klíčový ukazatel | MiFID II | Podílník | MetaTrader | Akcie firmy | Poplatek | Konstrukce AOS | Fundamentální analýza | Národní měny | Reakce trhu | Jednání FOMC | Scalping | Swing trading strategie | Andrea Unger | Sentiment na trhu | Prognóza | Realizace zisku | Data z USA | Obchodování pomocí Price Action | Měnový pár USD/JPY | Výhody swingového obchodování | Oslabení USD | Použití finanční páky | Average Daily Range (ADR) | Ziskové obchody | Situace na Blízkém východě | Dolarová rally | Jens Spahn | Trh práce | Federální rezervní banka | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Bariéra | Růstový impuls | Britská centrální banka | Currencies | Tržní optimismus | Ask | Tempo poklesu | Trend following | Hrozba | CL | Nákup libry | Jestřábí komentáře Fedu | Růst amerického dolaru | Válka | Profit-Targety | Pochybnosti | Momenta trhu | Zpráva | Reakce dolaru | Correction | Republikán | Formace hlava a ramena | Objem obchodů | Vedoucí představitelé | Velká Británie | Kola kvantitativního uvolňování | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | Kongres | Výnosový fond | Veuve Clicquot | Negativní dopad | Klíčové události | AUD/JPY | Silná poptávka z Číny | Golden Cross | Long | Nejvyšší soud | Chování | Zlatý grál | CySEC | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Být bohatý | Rozhodnutí soudu | Americký index | Býčí rally | Akcie Boeingu | Sestavení obchodního systému | Harris | LYNX Trading | Graf | Geopolitická rizika | Technical analysis | Cla na americké zboží | On Balance Volume | Zasedání centrálních bank | Indikátor MFI | AUD | Obchodní příležitost | Huw Pill | JOLTS | Geopolitická situace | Cenové prognózy | Analyzovat trh | Dlouhodobé investování | Snižování úrokových sazeb v USA | Cenové maximum | S&P500 | Prodej dolaru | Breakout strategie | Raketový útok | Odborový svaz | Meziroční růst | Indikátory volatility | Cvičení | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Oslabení eura | Ipsos | Výsledky voleb | Nezaměstnanost v USA | Krize způsobená koronavirem | Intradenní obchodování | Trh | Reálný HDP | Sezónnost | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Býčí trh pro euro | Janet Yellenová | Zkušenost | Friedrich Merz | Shanghai Composite | Výkyvy na měnových trzích | Šéfka ECB | Supreme Edition | Rovnováha | Využití indikátorů | Retailoví investoři | ATR | Cla USA | Průměrné mzdy | Nárůst cen zemního plynu | Automatický obchodní systém | FX Trader | Open | Očekávání trhu | Celní politika | Money Flow Index | The Washington Post | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Swapové body | Dot plot | Index | Studie | Australská měna | Reálné úrokové sazby | Obchodování s investičními nástroji | Stop příkazy | Webináře | Medvědí tlak | Ekonomické ukazatele | Měření volatility | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Elektřina | Politické strany | Nabídka | USA | Globální poptávka | Rollback | Úrokové sazby | Zpřísnění měnové politiky | Denní obchodník | Spotová měnová transakce | Eura | Dobré výsledky | Závazek | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Sociální obchodování | Energetický regulátor | Obchodování na devizovém trhu | Počasí | Bílý dům | Kapitál | CME FedWatch | Železnice | Zvyšování mezd | Posílení | Varianční analýza | Analýza trendu | Aktivní obchodování | Tvrdá měna | Lower Highs | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Podmínky na trhu | Trading | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Obchodní války mezi USA a Čínou | Nejdůležitější události | Korelační koeficienty | Prodej akcií | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Předstihové indikátory | Futures trhy | S&P | xStation | Obchodní účet | Šéf centrální banky | Obchodní signál | Masivní nárůst ceny | Brokerská společnost | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Unie | Obchodní bilance Austrálie | Turecko | Pernod Ricard | Obchodování na finančních trzích | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Devalvace | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Zvolení Donalda Trumpa | Online kurz | Selský rozum | Kvalitní obchodní signál | Sázky | Profil investora | Přehřátí ekonomiky | Akciové indexy | Vice | První obchodní den | Christine Lagardeová | Hlavní refinanční sazba | Australia and New Zealand Banking Group | Ekonomický kalendář | Soukromý sektor | Obchodní plány | Ministr zahraničí | Japonské ministerstvo financí | Mário Centeno | Země EU | Pozornost | Wall Street Journal | Přeprodaný trh | Ocel | Mary Dalyová | Swing | IEA | Novozélandská ekonomika | Forex analýza | Vlna epidemie | Časová pásma | Ceny železné rudy | Sekundární příkaz | Reakce trhů | Novozélandský dolar | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Vítězství Donalda Trumpa | Hladiny podpory | Parlamentní volby | Opatření | Kurz EUR/USD | Deficit | Pandemie COVID | $MELANIA | Devalvace amerického dolaru | Robustní strategie | Zařízení | Technické analýzy | Joachim Nagel | Implikovaná volatilita | Americká měna | Statistický nástroj | Další růst | Budoucnost | Vysoká volatilita | Průměrné denní volatility | Cukr | Počet pracovních míst | Pochybení | Inflace v eurozóně | Klíčové události tohoto týdne | Pokračující pokles | BoE Andrew Bailey | Mírný růst | Ztrátové obchody | Americká banka | KOL | Polovodičový průmysl | Posuvný Stop | Portfolio fund | Americká centrální banka | Zveřejněná data | Prezident Trump | Average daily range | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | Range | Futures | Realizace zisků | Použití indikátorů volatility | Alternativa pro Německo (AfD) | Rovnováha na trhu | Centrální banka Nového Zélandu | Obchodní přístup | Měřítko očekávané tržní volatility | Úřad pro energetické informace (EIA) | Makroekonomická data | Brokers | Vlna koronaviru | Rady expertů | Wedge | Izrael | Benzín | Trendové indikátory | Ropa | Dnešní zprávy | Twitter | Americké měny | Význam supportů a rezistencí | Jean-Luc Mélenchon | Indikátor ROC | Typická cena | Specialista na investice | Ropa Brent | Začít obchodovat | Euro dolar | Obchodní války | Nezaměstnanost v Británii | Druhý odhad amerického HDP | Japonské společnosti | Vládní koalice | Ostrovní země | ECB dnes | Podmíněné příkazy | Ifo | Stratégové | Akciový index | Řízení rizika | GME | Lesnictví | Hladiny rezistence | Návod na zprovoznění indikátoru | Kov | Nejnovější údaje | Zlatý řez | Scott Morrison | Vývoj eura | Budoucí vývoj ceny | Inside | Typologie tradera | Momentum | Intermarket analýza | Trendová linie | Vývoj mezd | Růstový fond | Intraday | Prezident Fedu v Dallasu | HDP Španělska | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Australská vláda | Používat Price Action | Domácnosti | Bankovky | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Viceprezident | Burze | Příležitost ke vstupu | Patterny | Agresivnější obchodníci | Dna | Balance | Zboží z Mexika | Obchodní výsledky | Šigeru Išiba | Trade Navigator | ISM index | Růst cen zlata | Šíření viru | Historické maximum | Referenční měna | Celková inflace | Eskalace | Vstup do dlouhých pozic | Volatility | Ekonom ECB | Data o inflaci | Guvernér Fedu | Vítězství Trumpa | Volební výsledek | Rada guvernérů | Ceny zemního plynu | ASML Holding | Pepa Zeman | Mario Centeno | Vývoj inflace | Import DLL | Americké indexy | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Poměr rizika vůči zisku | Investice do akcií | Klaas Knot | Sektor služeb | Členka Rady guvernérů Fedu | Cenová válka v ropném průmyslu | RRR | Podnikání na kapitálovém trhu | Platformy | Koalice CDU/CSU a SPD | Equity | Prezident Donald Trump | Moving Average (Klouzavý průměr) | Předseda Fedu Jerome Powell | Pár EUR/USD | Snižování úrokových sazeb | Nejnovější zprávy | Index amerického dolaru (DXY) | Konfluence více faktorů | Analytici | Zpráva Commitment of Traders | Nálada na trhu | Různé obchodní styly | Automatické obchodní systémy | Růst měnového páru | Marketingová komunikace | Cenový index | Stres | Bid Ask | Výhodné ceny | Stříbro | Maloobchodní tržby | Základní znalosti | Quotation Size | Trailing Stop | Pozornost obchodníků | Změny v úrovni volatility | Obchodovat | Average Directional Index | Fraktál | Odborné kurzy | Epidemiologická situace | Krize v USA | Cla na dovoz | Euro-dolar | Hospodářské škody | Křížové měnové páry | Pokles cen | Obchodování na měnových trzích | Technický pohled | Exponenciální klouzavý průměr | G7 | Ichimoku Kinko Hyo | Axis | Měnové intervence | Klesající trendová linie | ERA | ECB sazby | Vysoké inflace | Aktiva volatilní | Bývalý prezident | Certifikáty | Akciové indexy v USA | Pozornost trhu | Indikátor ADX | Short squeeze | ETF | CDU/CSU a SPD | Nejhorší výsledek | Denní volatility | Trend is your friend | Dluhopisy | Analytika | Firma | Podílové fondy | Hodnoty VIX | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Williams %R | EUR USD | Nárůst nakažených koronavirem | Zasedání Bank of England | Hang Seng | Výrobní index ISM | Zboží dlouhodobé spotřeby | Koncentrace | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Odpor | Fundamentální analýzy | Obchodníci s ropou | EURGBP | Majors | Recenze | Nastavení měnové politiky | Conference Board | Small and Mid Cap Funds | Qualitative analysis | Pin Bar formace | Inflace zpomaluje | Oživení eurozóny | Vydělávat na forexu | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | Analytici Nomury | UBS | Rok 2025 | Fibonacciho linie | Pivot points | Zpomalení inflace | MIFID | Video | Monetární politika | Obchodní aktivita | Problémy | Hranice kanálu | | Podnikání | Investiční teze | USA a Čína | Vnitřní hodnota | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Extension | Statistický úřad | Participace | Co je forex | Marine Le Penová | CDU/CSU | ECB Christine Lagardeová | Růst HDP | Odvetná opatření | Jakub Hodan | Profit-Target | Index PMI | Moving Average Convergence Divergence | Bank of Canada | Dnešní údaje | Throwback | Jednoduchý technický indikátor | Technický obchodník | Kmen koronaviru | Politické rozhodnutí | Federální rezervní banka v New Yorku | Average true range (ATR) | Oversold | Support (Podpora) | Zpětný pohled | Index volatility | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Kurz USD | Buy Stop | Christine Lagarde | Boeing | Zisky dolaru | Index Fedu | Spojené státy | Japonský Nikkei 225 | Jestřábí komentáře | MFI | Bollingerova pásma | Trade Brokers | ASML Holding NV | Vývoj | Příznivé údaje | Obchodovat na forexu | Komplexní analýzy | Úsilí | Indexy PMI | Average directional movement index (ADX) | Janet Yellen | Kotovaná měna | Celní válka | Ekonomové | Úroková sazba | Svět investování | Časový rámec | Úroveň rezistence | Ichimoku indikátor | AUD/NZD | Silicon Valley | Jak obchodovat | Zpomalování americké ekonomiky | Výzva | Ceny benzínu | Investiční poradenství | Konkurenceschopnost | Austan Goolsbee | Platforma | Japonská ekonomika | Qualified Institutional | Standardní odchylky | Washington Post | Vstoupit do trhu | Velmi volatilní | Signály Fedu | Americké ministerstvo zahraničí | Rostoucí ceny ropy | Oslabování libry | Pohonné hmoty | Short pozice | Otevírací cena | Ministr zdravotnictví | Volatilní | Zvyšování úrokových sazeb | Profesionální indikátor | Směřování FEDu | Obchodní myšlenka | Riziko ztráty | Jak vnímat volatilitu? | EUR/USD | Zahájení obchodování | Obchodování AOS | Pin Bar | Varování | Intervence | Světové obchodní organizace | Válka mezi USA a Čínou | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Trh s kryptoměnami | ETH/USD | Iniciativa | Směr trendů | Pandemie | Akciový index DAX | Spotřebitelská důvěra | Volby | Pokles cen energií | Guvernér rakouské centrální banky | Indikátor Stochastic | Fibonacci time zones | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | Kopírování obchodů | Konsolidace | Zájem o riziko | Recese v USA | Měnové politiky | Plán obchodování | Finanční služby | Poptávka po dolaru | Momentum trading | Onemocnění | Předstihový ukazatel | Zisková strategie | Dánové | Objem obchodování | Trading pohled | Obchodní dohody | Manufacturing | Vliv volatility na obchodování | Exekutivní příkaz | Cenové turbulence | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Výdaje | Výnosy | Otevření buy pozice | Zvyšování rizika | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomická situace | Chování volatility | Cenová válka | Růstový potenciál | CUMULATIVE LEVELS | Japonský ministr financí | Dow Jones | XTB Obchodník měsíce | Jak se stát lepším investorem | Signál do short pozice | Nové volby | Růst ceny GameStop | Obchodní jednání | Investiční strategie | XTB.cz | Částečný úvazek | Srdce trhů | Trend je tvůj přítel | Profi obchodní systémy | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | Styl obchodování | Master Candle | Backtestování | Christopher Waller | ADP | Joe Biden | BOJ Kazuo Ueda | Silný trend | Forexoví tradeři | Akcie evropských společností | Indikátor Ichimoku Cloud | Investiční doporučení | Decline | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | TradingView | Fibonacci | Pracovní den | Prezidentské volby | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Fabio Panetta | LVMH | Co je to forex | Bankovní systém | Růst mezd | ADX indikátor | Hybnost trhu | Luis De Guindos | Snížení inflace | VIP zóna | Technické indikátory | Koronavirus | Odvětví | Obchodní příležitosti | Prezidentství Donalda Trumpa | Sazby | Obchodní pozice | Vítězství | PMI ve výrobě | Trend GBP | Pozorování | Británie | Roboti | Swing strategie | Objem zakázek | Očekávané rozhodnutí | Komise v přenesené pravomoci | Kompenzace | Zrychlení inflace v eurozóně | Harmonic trading | Časové pásmo | Stochastic oscillator | Technická analýza na forexu | Online trading | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | Další vlna koronaviru | Ekonomické aktivity | StrategyQuant | Otestování rezistence | Zápis z Fedu | David Frost | Dolarový pár | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Přední ekonomové | Technická situace | Regulátor | Druhy akcií | Le Monde | Motocykly | Úspěšné obchody | Berlín | Dluhopis | Průzkum | Firmy | Chris Svorcik | XAG/USD | Automatické obchodní strategie | Páka | Strategie pro EUR/USD | Algotrader | Fibonacci fans | Fibonacciho posloupnost | Vstupy do pozic | Zvýšení mezd | Geopolitické události | Nespokojenost | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Zákony Evropské unie | Index výrobních cen | Zemědělství | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Překážky | Cla EU | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Regulační prostředí | Zájem investorů | Supporty | Market Makeři | Dovoz oceli | Money management | Zasedání Bank of Canada | Index strachu a chamtivosti | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Regionální fond | Euro vůči americkému dolaru | Volatilita a tržní faktory | Inflace ve Velké Británii | Nová cla | Omezení stimulů | Obchodník s cennými papíry | Odhad růstu HDP | Investování | Triple Witching Hour (day) | Tradingový indikátor | Býčí nebo medvědí | Úspěšní obchodníci | Nápad | Fed | Institucionální investor | Nonfarm Payrolls | Divergence indikátoru | Vliv volatility | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Čekající příkaz | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpokládaný růst | Swing Trading | Boris Johnson | Účastníci trhu | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Tenký trh | Pokračující růst | Hry | COIN | Si Ťin-pching | Trhy | Vývoj obchodního kapitálu | Nejbližší rezistence | Shrnutí vývoje | Představitel Fedu | Swingoví obchodníci | Vývoj USD | Náměstek ministra financí | SP500 CFD | Měnové trhy | Kurzy měnových párů | Oscilátor | Rizika | Petr Kouba | Investiční účely | Vánoce | Počet kupujících | Benjamin Graham | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | ISM | Němečtí zákonodárci | Zvýšení volatility | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Obchodujeme | Zpomalování inflace | Nákup eura | Ukazatel volatility | Celkový výsledek | Rate Hike | Škola tradingu | Velcí hráči | Philip Lowe | Japonský Nikkei | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Risk Reward Ratio | Konfluence | Ministr obchodu | Rostoucí mzdy | Oblasti umělé inteligence | Zasedání centrální banky | Seminář | První obchod | Domino efekt | Limitní pokyn | Obnovení růstu | Riziková aktiva | Špatný trader | Dosahování zisků | Úřad pro energetické informace | Růst ekonomiky | Stagflace | Fundamentální obchodník | Tempo snižování sazeb | Server FXStreet | Výskyt koronaviru | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Kanadská centrální banka | Proražení rezistence | xSocial | Snížení sazeb Fedu | Low | Registrované cenné papíry | Příjmy domácností | Španělsko | Štědrý den | Solidní růst | Parabolic SAR indikátor | Nárůst volatility | Profit faktor | Členka rady guvernérů Fedu | Slumpflace | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Cena aktiva | Otevření buy | RBNZ | Forexový trh | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Obchodní zmocněnec | St. Louis | USDCHF | Mzdy | Full-time trader | Poradenství | Komise pro cenné papíry | DLL | Elliottovy vlny | CAD | Samurai bond | Severní Irsko | Růst ekonomiky eurozóny | Sentiment trhu | Swingové obchodování | Viceprezident ECB | Deeskalace | Včerejší seance | Na burze | Cenové úrovně | Společnost | The New York Times | Zprávy z eurozóny | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Překreslování indikátorů | Alert | Raphael Bostic | Sázet | Politika centrální banky | Členka rady guvernérů | Vypořádací kurz (futures) | Ztráta | Jak využít indikátory | Identifikovat trendy | Wells Fargo | Zastavení růstu | MetaTrader 5 Supreme Edition | Nákupy dolaru | FXstreet | Reporty | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Finanční podmínky | Turbulence na trzích | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Inflace v Austrálii | Purple Trading | Pips | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Scoring | Obavy ze stagflace | Cenový pokles | Zajišťovatel | AUD/USD | Index relativní síly | Prezident Federální rezervní banky | Vývoj inflace v USA | French Hill | Moving Average | Dlouhodobý pohled | Energetický index | Vývoj na trhu | Riziko | Konsolidace ceny | MAM | Klesající ceny | Spotové ceny | Intradenní obchody | Právo | JPY | Vývoj EUR/USD | Open interest | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Short Term | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | Buffett | Plyn | Vývoj dolaru | S&P/Case-Shiller | Čína | Americký regulátor | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | WP | J.P. Morgan | Ceny | Forexový obchodník | ETH | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Kompozitní index | Jak fungují akcie | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Války | Impuls | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Prezident newyorského Fedu | Předpovědi | DPH | ASML | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Surová ropa | SMA | Praxe | Divergence | GameStop | Cla na čínské zboží | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | Forexový trader | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Futures na VIX | Restriktivní politiky | Intuice | Odborníci | Jak na obchodování | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Vyplnění GAPU | Zákonodárci | Celní politiky | Sentix | Průmyslové zboží | Webinář | LYNX webinář | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Anomálie | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Commerzbank | Stop-Lossy | Výnos | Indikátor Ichimoku | Patrik Urban | Zasedání RBA | Bankovní krize | Pokles ekonomiky | Dobře definovaný obchodní plán | X-Trade Brokers | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | Robert Holzmann | ČEZ | Německé ekonomiky | Počet nakažených | Index USD | Paper trading | CFD | Pár USD/CAD | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Úrokové sazby ECB | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Vhodné podmínky | Vlna pandemie | Obchodníci na finančních trzích | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Kroky Bank of England | Miliardy USD | Obchodní den | Úspěšný trader | Ceny akcií | Ceny energií | Barometr | Zboží z Číny | Zvyšování daní | Disclaimer | S/R zóny | Cena akcií | Skutečný výsledek | Utažení měnové politiky | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Velké instituce | VIX | Index Dow Jones Industrial | Identifikace trendu | Pravděpodobnost recese | BOSSA | Největší světové ekonomiky | Jestřábí postoj | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Bez rizika | Evropské PMI | Vyšší hodnoty | Funkční období | Vedení ECB | Zisk | Futures na zlato | Bank of England | Sociální média | PCE index | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Měny na forexu | Huawei | Bezpečný dolar | Analýza trendů | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Nejbohatší | Prezidentské kampaně | Pozitivní zprávy | Vklady | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Falešné proražení | Dnešní data | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Sell Stop | Eurostat | Prezident | Růst inflace | Kurz jenu | Obavy trhu | Jednotné měny | Výdaje na osobní spotřebu | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Oslabování dolaru | Performance | Tržní rizika | TradingFloor.com | Evropa | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | S/R zóna | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Zprávy z trhů | Nový výhled | Bailout | Kupující | Francie | Předpověď | Akciový fond | Trigger | Údaje | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Posílení libry | Biden | Riziko stagflace | Moët | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | Drahý kov | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | Změny sazeb | Svíčkový graf | Síla dolaru | Japonský HDP | Správné řízení rizik | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Zasedání RBNZ | Spotová cena | Risk na obchod | Směřování | Výrazné cenové pohyby | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Značný zájem | Velké peníze | Společnost XTB | CARA | Začínající trader | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Epidemiologické situace | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Poptávka a nabídka | Tržby | Stagnace | Časový horizont | Impeachment | Konsensus | Mayzus | Dluhy | Verbální intervence | Hedge fondy | Euro STOXX | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Dukascopy Europe | Peking | GfK | New York Times | Resistance | Výrobní aktivity | Index relativní síly (RSI) | Spready | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Daňové zatížení | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Ekonomka | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Index euro | Fibonacciho úrovně | Westpac | Průměrná cena | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Varovné znamení | Obchodní bilance | Index PCE | Brazílie | Prudké výkyvy | Optimismus na trzích | Investec | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Hráči na forexu | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | Slovensko | CAR | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | Obchodní systémy | EUR/CHF | Paul Volcker | Average True Range | Premiér Boris Johnson | Reálné obchodování | Investiční fond | KPMG | Session | Retail | Vyšší úroveň | Ztráty | Snižování nezaměstnanosti | Epidemie koronaviru | Analýza indikátorů | Obchodní styl | 1D | Michele Bullock | Dnešní události | Výhled trhů | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Blahobyt | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Currency | IntoTheBlock | Cílová cena | Investice firem | Fundamentální výhled | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Investiční nástroj | Nový Zéland | Société Générale | Dynamický support | Rates | Obchodovat s akciemi | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Kurz GBP | Podniky | SPAC | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Napětí na trzích | Zrychlení růstu | Asijské seance | ECB Luis De Guindos | Americký ministr zahraničí | Day trader | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | SPD | Index cen | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | Týdenní zpráva | Globální ekonomika | USDJPY | Index VIX | Price Action | Logistika | Index PPI | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Největší propad | Emmanuel Macron | Obchodování v pásmu | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | SOK | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Ministři | Neel Kashkari | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Ekonomika Číny | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Možnosti obchodování | Ukrajinské krize | Růst trhu | Swingy | Bankovní rada | Bear | Investice | Čínský index | Business | Pro investory | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Konkurence | Pokles inflace | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Pivoty | Bod | Call opce | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Levice | Růst ceny zlata | CFDs | Buy pozice | Makrodata | Údaje z Číny | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | Fondy | Německý akciový index DAX | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | WHO | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Měny | Dollar | Inaugurace | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Burzy | Objem maloobchodních tržeb | Hospodářský růst | Lukáš Voženílek | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Cash flow | YouGov | Obchodování s cizími měnami | Rusko | Signál | Aktuální cena | Silvergate | Úbytek | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Double top | Pro tradery | Praha | Inflace v Číně | Fundament | Média | Australská ekonomika | FedWatch | Zastavení ztrát | Rozšíření | Technická analýza | NSDQ | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Resistence | Kulatá čísla | Administrativa | DOGE | Trendový indikátor | COVID-19 | Ceny americké ropy | Cenové tlaky | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Hypotéky | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Signál k prodeji | Zasedání Bank of Japan | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Rostoucí nezaměstnanost | Workshop | Elon Musk | Myšlení | Parabolic SAR | ZEW | Prognóza Fedu | Zprávy o nezaměstnanosti | Zpomalující inflace | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Investování na burze | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | ESMA | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Guvernér centrální banky | ADR | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Evropská unie | Odezvy trhu | Guru | Equity křivka | Rozvoj | Day trading | Hlavní indexy | Saxo PrivatBank | Silný růst | Refinanční sazba | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Místopředseda Fedu | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Papertrading | Míra | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | Riziko recese | OctaFX | US dollar | Stimulační opatření | Recese v Evropě | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | MT4 Supreme Edition | Patrick Harker | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Krize | Rostoucí trend | High | Pivot Point | Tým InstaForex | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Ztrátové pozice | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Odhad amerického HDP | Inflace v únoru | James Bullard | Otočení trendu | Zakladatel | Trendline | Instant Trading EU | Volby v USA | Drawdown | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Ministři financí | Definovaný obchodní plán | Historická data | Prezident Joe Biden | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Sledování trendů | Spojené království | Japonský premiér | Cena | EU a USA | Vývoje ceny | Překoupenost | Německo | Psychologie trhu | Makroekonomické ukazatele | Krach | CNN | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Rozpočet | Pohyb cen | Dolarové páry | Evropské indexy | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Close | BAT | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Risk Management | Ekonomická data | Inflace v listopadu | Ekonomická data z USA | Výhledy | Medvědi | DAX | Tweety | Dělení technických indikátorů | Ekonomická rizika | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Zájem o riziková aktiva | Profesionální trader | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Forex asistent | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Střední podniky | Komentáře Fedu | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Chop | Nový býčí trh | Tightening | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Pokles německé ekonomiky | Holding | Banky | Buy | Akcie ČEZ | Produktivita práce | Bublina | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Černá labuť | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Ministr financí Jeremy Hunt | Průlom | Instrumenty | Historie se opakuje | Analýza | Ministr financí | Harley-Davidson | Kurz EUR | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Sazby Fedu | ČR | XTB | Kontrakt | Breakouty | Uzavření dohody | Výraznější pokles | Analytici banky | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Použití indikátoru | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Jádrový CPI | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Demokratické strany | Market Maker | Soudní řízení | Dlouhé pozice | Hedge | Silná poptávka | Market | MQL4 | Svíčkové formace | Oděvy | Cenné papíry | Stoxx | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Support | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Cenný papír | Brokeři | Standardní odchylka | Swissquote Bank | FX | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Chuť riskovat | Služby | Lednová inflace | Velikosti pozic | Vybrat zisk | Stochastický oscilátor | Algoritmus | OPEC | Technologický pokrok | Broker | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Evropská banka | Experti | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Evropský index | Bohatý | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Růst libry | Guvernér BOJ | Politická krize | SaxoTrader | Výstupy | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Karanténa | Force | Vzdělávání | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Šéfové | Začít investovat | Ceny potravin | Nikkei 225 | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Symetrický trojúhelník | Hladiny supportu | Projekce | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Dobrá investice | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Put opce | Manuál | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Noviny | Bond | Rostoucí náklady | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Makroekonomická situace | Stabilní zisky | Struktura | Výrobní sektor | P.A. | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Slovník pojmů | Pokles poptávky | Bankroty | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Emitent | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Krátké (short) pozice | ATR a ADR | Inflace v lednu | USD | Kamala | Zveřejnění zprávy | Americká média | Síla amerického dolaru | Ceny americké ropy WTI | Růst aktivity | Contango | Kabinet | Emoce | Zvýšení daní | Legislativa | Technologické tituly | Loonie | Čínské úřady | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Warren Buffett | Praktické tipy | Nízké úrokové sazby | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | Americké ministerstvo | Poptávka v Číně | Ceny nafty | Earnings | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Maximální drawdown | Program nákupu aktiv | Digitální měny | Australský dolar | Zákaz dovozu | Inflace ve službách | Propad | Bankovnictví | Sezónní faktory | Rakousko | GBP/AUD | Trh s futures | ANO | Nový premiér | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Guvernéři centrálních bank | Časové období | Pokles sentimentu | Dogecoin | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Stimulační program | Markets | USD/CHF | Počet úmrtí | Úrokové sazby Fedu | Time-Frame | Oslabování amerického dolaru | Úspěšný trading | Invest | Cenová maxima | Rok 2024 | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | CME | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Ekonomie | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Podílový list | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Opce | Investment | ING | Libra klesá | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Česká republika | Swap | Boční trend | Indexy | Takata | Break Even | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | VaR | Zamyšlení | Makro | Vytrvalost | Evropská centrální banka | CFD akcie | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | HICP | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Index euro stoxx 50 | ADX | Obchodní instrumenty | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Meme mince | Inflační očekávání | Nastavení trhů | Body | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | VET | ROCE | Spekulace | Aktualizovaná prognóza | Lot | Navýšení | SaxoWeb Trader | Omikron | Referendum | Wales | Být trpělivý | Konzervativci | Lockdowny | EU | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | PBOC | Úroveň supportu | Politické riziko | Časové rámce | MIC | Live trading | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Martingale | SVB | Vedlejší účinky | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Akciový trh | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | Klíčové centrální banky | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Prudký pokles cen | Šíření koronaviru | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Úřady | Počet zaměstnaných | Graf dne | Nový kmen koronaviru | SPX | Domácí poptávka | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Americký HDP | COT | Jihoafrický rand | Německá inflace | Lael Brainardová | V4 | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Boj s koronavirem
Boj s koronavirovou krizí
Bokeh Capital
Bokeh Capital Partners
Bolest
Bolest české koruny
Bolest duševní
Bolest z poslední ztráty
Boley
Bolívar

Následující klíčová slova

Bollinger Bands indikátor
Bollinger Band Width
Bollingerova pásma
Bollingerova pásma (Bollinger bands)
Bollingerovo pásmo
Bollingerovy pásy
Bolloré
Bolševici
Bolševické revoluce
Bolt Food
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding NEW
Potvrďte prosím... Zavřít