Sobota 08. srpen 2020 12:07
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Purple Trading letni strategie
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - PwC

C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Česká ekonomika stejně jako další ve 2. čtvrtletí rekordně klesla

31.07.2020 Česká ekonomika v letošním druhém čtvrtletí klesla meziročně o 10,7 procenta a mezičtvrtletně o 8,4 procenta. Vyplývá to z předběžného odhadu hrubého domácího produktu (HDP), který dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). HDP se tak propadl nejvíce v historii samostatné České republiky kvůli restriktivním opatřením proti šíření koronaviru. Podle ekonomů i politiků nejde s přihlédnutím k očekáváním trhu a vývoji v dalších zemích postižených pandemií o zcela negativní výsledek. Nejhorší má česká ekonomika podle analytiků za sebou a ve třetím čtvrtletí by měla již vykázat mezičtvrtletní růst.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Propad ekonomiky není podle analytiků tragický

31.07.2020 I když propad české ekonomiky ve druhém čtvrtletí byl rekordní, nejde s přihlédnutím k očekáváním trhu a vývoji v dalších zemích postižených pandemií o zcela negativní výsledek. Nejhorší má česká ekonomika za sebou a ve třetím čtvrtletí by měla již vykázat mezičtvrtletní růst. Vyplývá to z vyjádření analytiků oslovených ČTK.
img

Největší firmou světa je ropná společnost Saudi Aramco

30.07.2020 Největší firmou světa se letos poprvé stala ropná společnost Saudi Aramco. Ta teprve loni vstoupila na burzu a v každoročním žebříčku je nováčkem. Její tržní kapitalizace ke konci června dosahovala 1741 miliard USD (38,9 bilionu Kč). Na druhém místě je Apple a na třetím Microsoft, který byl největší firmou loni. Vyplývá to z žebříčku PwC Global Top 100, který zveřejnila poradenská společnost PwC.
C:\fakepath\top-30072020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.07.2020 1) Americký dolar v poslední době oslabil. Další pokles se ale může v krátkodobém horizontu zkomplikovat, pokud americký Kongres nedokáže přijít s dostatkem nových stimulů. A časové okno pro zavedení nových opatření je poměrně úzké. Pro dolarové medvědy by mohlo být nejtěžší zkouškou zhoršení situace v oblasti rizikových aktiv, ať už budou příčiny jakékoli, a případné zvýšení volatility.
C:\fakepath\coronavirus.jpg

Analytici: Dopad pandemie na nezaměstnanost bude patrný na podzim

07.07.2020 Mírný červnový nárůst nezaměstnanosti podle analytiků neodpovídá hloubce propadu aktivity tuzemské ekonomiky. Skutečné dopady koronaviru na nezaměstnanost budou vidět až na podzim, ta postupně poroste, shodli se. Podíl nezaměstnaných v červnu vzrostl meziměsíčně o 0,1 procentního bodu na 3,7 procenta, loni byl 2,6 procenta.
C:\fakepath\cnb.jpg

ČNB nechala sazby beze změny, zřejmě na delší dobu

24.06.2020 Bankovní rada České národní banky dnes ponechala úrokové sazby beze změny, rozhodla jednomyslně. Základní úroková sazba, od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů, tak zůstává na 0,25 procenta. Podle guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka se naplňuje základní scénář květnových odhadů vývoje ekonomiky, kterému odpovídá stabilita sazeb v následujících čtvrtletích.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Rada ČNB dnes nechala úrokové sazby beze změny

24.06.2020 Bankovní rada České národní banky dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Základní úroková sazba, od níž se odvíjí úročení komerčních úvěrů, tak zůstává na 0,25 procenta. Informovala o tom mluvčí centrální banky Markéta Fišerová. Důvodem je podle analytiků mimo jiné to, že podle dosavadních dat se vyvíjí ekonomika relativně v souladu s květnovou prognózou ČNB.
img

Dno propadu ekonomiky lze podle ekonomů čekat ve druhém čtvrtletí

15.05.2020 Z dnešních dat o poklesu české ekonomiky v prvním čtvrtletí podle analytiků vyplývá, že dno ekonomické aktivity nastane ve druhém čtvrtletí. Pokles ekonomiky tak podle nich bude pravděpodobně dvouciferný. Dnešní data zároveň zatím nevedla k tomu, že by ekonomové výrazně přehodnocovali odhady vývoje ekonomiky za celý rok. Nadále tak počítají s propadem ekonomiky v rozmezí od zhruba 6,5 do 11 procent.
img

PwC: Prodej elektromobilů v Evropě poprvé překonal Čínu

15.05.2020  V západní Evropě se v 1. čtvrtletí poprvé prodalo více elektromobilů než v dosud vedoucí Číně. Na sedmi hlavních evropských trzích vzrostl prodej o 65 procent na 104.000 elektrických vozů, v Číně prodej kvůli snížení státní podpory a koronaviru klesl o 58 procent na 77.000 aut. V Česku se prodej elektromobilů zvýšil téměř pětinásobně. Vyplývá to z nové studie PwC E-Mobility Sales Review.
C:\\fakepath\\money.jpg

Obchodní firmy ze střední Evropy vidí v krizi šanci

14.05.2020 Zatímco pandemie nemoci covid-19 ničí pracovní místa a vyprazdňuje kanceláře po celém světě, středoevropské firmy, které na dálku levněji poskytují služby velkým nadnárodním společnostem, se v novém podnikatelském pořádku snaží využít příležitosti. Od Prahy a Varšavy až po Bukurešť dlouhodobě poskytují outsourcingové nebo offshorové služby, jinak řečeno smluvně a odjinud, než kde působí jejich odběratel.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Analytici: Ekonomiku ČR změní více než pandemie chystaná regulace

27.03.2020 Více než dopady pandemie koronaviru změní českou ekonomiku připravované a zaváděné regulace ohledně větší ochrany životního prostředí, včetně například přechodu na elektromobilitu. Důvodem je, že dominantní podíl v české ekonomice má automobilový průmysl. Vyplývá to z vyjádření ekonomů oslovených ČTK. Podle nich se kvůli dopadům pandemie budou do budoucna státy snažit v některých oblastech zajistit soběstačnost. Česká ekonomika je ale podle analytiků příliš malá na to, aby změnila své zaměření na export.
C:\fakepath\recko-25022020-lv.jpg

PwC: Hodnota fúzí a akvizic v Řecku loni vzrostla o 16 procent

25.02.2020 Díky zlepšení investičního klimatu se loni v Řecku více dařilo fúzím a akvizicím. Hodnota 85 fúzí a akvizic tam vzrostla o 16 procent na 4,3 miliardy eur (více než 108 miliard Kč), z toho pět největších obchodů tvořilo 39 procent celkové částky. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila konzultační společnost PricewaterhouseCoopers (PwC).
C:\fakepath\graf global.jpg

Průzkum: Šéfové světových firem jsou nejpesimističtější od krize

21.01.2020 Snížení tempa růstu globální ekonomiky v letošním roce očekává 53 procent generálních ředitelů významných firem po celém světě. Počet generálních ředitelů, kteří očekávají snížení tempa růstu světové ekonomiky, za poslední dva roky prudce narostl a je rekordní, informovala včera v tiskové zprávě poradenská společnost PwC. Globální průzkum názorů zhruba 1600 generálních ředitelů firem po celém světě včera společnost představila v Davosu při příležitosti zahájení Světového ekonomického fóra (WEF). Loni snížení tempa růstu globální ekonomiky čekalo 29 procent respondentů a předloni pět procent.
C:\fakepath\top-13012020-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.01.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v zelených číslech, když investoři vyhlíželi podepsání první fáze obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou, ke kterému má dojít ve středu.
C:\fakepath\london6.jpg

Nálada britského finančního sektoru se po čtyřech letech zlepšila

13.01.2020 Nálada v britském finančním sektoru se v loňském čtvrtém čtvrtletí poprvé za poslední čtyři roky zlepšila. Vyplývá to z výsledků průzkumu, který provedlo Sdružení britského průmyslu (CBI) a poradenská společnost PricewaterhouseCoopers (PwC). V britském finančním sektoru panuje nejistota od referenda z června 2016, ve kterém se Britové vyslovili pro odchod své země z Evropské unie.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

Hodnota majetku dolarových miliardářů loni klesla

08.11.2019 Celková hodnota majetku dolarových miliardářů se loni po pěti letech růstu snížila asi o čtyři procenta na 8,54 bilionu dolarů (197,5 bilionu Kč). Vyplývá to ze studie poradenské společnosti PwC a švýcarské banky UBS. Počet dolarových miliardářů loni ve světě klesl téměř o tři procenta na 2101. V České republice se však jejich počet zvýšil na osm z šesti v roce předchozím. Jména miliardářů studie nezahrnuje.
img

Microsoft překonal po 7. letech Apple

13.08.2019 Největší firmou světa je nyní Microsoft. Po 7. letech sesadil z první pozice společnost Apple. Tržní kapitalizace společnosti Microsoft je 905 miliard USD a Apple 896 miliard.
img

Největší firmou světa je Microsoft, sesadil po sedmi letech Apple

12.08.2019 Největší firmou světa je Microsoft, který po sedmi letech sesadil z první pozice Apple. Tržní kapitalizace Microsoftu je 905 miliard USD a Apple 896 miliard. Dominanci amerických technologických firem na čele žebříčku ještě podtrhává umístění Amazonu, Alphabet a Facebooku v první šestce. Vklínit se mezi ně dokázala pouze na páté místo Berkshire Hathaway investora Warrena Buffetta. Vyplývá to z dnes zveřejněného žebříčku PwC Global Top 100.
img

Nečekané. Do milionových protestů v Hong Kongu se na rozdíl od předchozích zapojují také byznysové kruhy

17.06.2019 Protesty v Hong Kongu včera nabyly věru historických proporcí. Podle organizátorů se jich účastnily takřka dva miliony lidí. To je více než čtvrtina celkového počtu obyvatel Hong Kongu, který činí zhruba 7,5 milionu lidí. Protestující neuklidnilo ani sobotní rozhodnutí správkyně Hong Kongu Carrie Lamové, kterým pozastavila proces přijetí kontroverzní legislativy. Po jejím schválení by mohli být podezřelí z trestného činu vydáváni justici pevninské Číny.
img

Kaspersky Lab – ochrana při obchodování s kryptoměnami

06.05.2019 Nové řešení ochrany pro společnosti, které podnikají v oblasti blockchainu a kryptoekonomie nabízí Kaspersky Lab, balíček služeb pro kyberbezpečnost, ochranu proti phishingu a Incident Response.
C:\\fakepath\\TOP-04022019-LV-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.02.2019 1) Asijské akciové trhy začaly nový týden v pozitivním pásmu, neobchodovalo se však v Číně, kde začaly oslavy příchodu nového roku. Trhy nyní čekají na další zprávy z jednání mezi Spojenými státy a Čínou.
img

Přijde krize? Doba optimismu světových lídrů končí, tři z deseti předpokládají pokles růstu

25.01.2019 Podle názoru světových CEOs se blýská na horší časy. Tři z deseti (29 %) očekávají v roce 2010 zpomalení růstu světové ekonomiky. Jde o nejvyšší hodnotu od roku 2013, například v loňském roce bylo o poklesu růstu ekonomiky přesvědčeno jen 5 % CEOs. Existenční hrozby jako terorismus či klimatické změny vystřídal strach z nadměrné regulace, politické nestability, poklesu růstu HDP i nedostatku talentů pro využití dat a umělé inteligence. Vyplývá to z již 22. ročníku globálního průzkumu poradenské společnosti PwC mezi více než 1 300 generálními řediteli po celém světě. Jeho výsledky byly představeny tento týden na Světovém ekonomickém fóru v Davosu.
img

Počet obchodov akceptujúcich platbu kryptomenami neustále rastie!

01.08.2018 Akceptácia kryptomien rastie. Spotrebitelia v roku 2017 použili bitcoin pre zaplatenie obchodníckych služieb mesačne v priemere v hodnote $190.2 miliónov. Pre porovnanie v roku 2013 bolo použitých k plateniu iba $9.8 milióna. V súčasnosti už akceptujú kryptomeny aj veľké firmy ako Overstock, Paypal, Amazon, Subway alebo napríklad Microsoft. Objem v bitcoinových platbách vzrástol minulý rok o 328% podľa jedného z vedúcich platobných platforiem BitPay.
img

(I)racionální dluhopisové emise: Na sklonku éry nízkých sazeb?

03.10.2017 ČNB po deseti letech přikročila ke zvýšení sazby v srpnu o 0,20 procentního bodu a k dalšímu zvýšení dojde pravděpodobně v listopadu. Fed v září lehce zaskočil trh se svým úmyslem zvyšovat sazby opravdu tak, jak už delší dobu plánuje. Bank of England se již nemůže dále dívat na rostoucí inflaci a pravděpodobně zvýší sazby také. ECB sice neví, jak sundat nohu z plynu, ale k omezení měnové expanze se, pod tlakem nebývale silného hospodářského růstu, schyluje nejpozději zkraje příštího roku.
global economy.jpg

PwC: Umělá inteligence zvýší světové HDP

07.09.2017 Díky umělé inteligenci se do roku 2030 zvýší světový hrubý domácí produkt o 14 procent, tedy o 15,7 bilionu dolarů (přes 400 milionů Kč). To je více než nynější HDP Číny a Indie dohromady. V dnešní rychle se měnící ekonomice tak umělá inteligence představuje největší obchodní příležitost, vyplývá ze studie společnosti PwC.
img

Realitní trh – výhled a změny

28.08.2017  V roce 2017 jsou klíčové hnací síly výstavba a cenová politika, zatímco poptávka po bydlení pro jednu rodinu (jednogenerační standardní byt, dům) je i nadále silná – zrcadlí se do ní rok 2016. Pozitivní přírůstek pracovních míst a přitažlivé úrokové sazby nadále přinášejí kupující na trh; problémem některých lokálních trhů může být cenová bublina, kdy cena neodpovídá nárůstu příjmů a v případě změny ekonomického kurzu tato bublina rychle praskne s katastrofálními následky jak pro kupující, tak i pro finanční instituce. Důvěra spotřebitelů se zlepšuje, protože růst zaměstnanosti zůstává pozitivní, úrokové sazby zůstávají přitažlivé a spotřebitelé nadále mohou počítat s růstem reálné životní úrovně.
img

Akciové Indexy finančního sektoru

24.06.2017 V předchozích článcích jsme prezentovali možné příležitosti ve finančním sektoru – dividendové příležitosti – a nyní předkládáme další možnost; Indexy představují jakýsi sektorový benchmark a většina portfolio-manažerů se vymezuje právě vůči jednomu z hlavních indexů. Články Dividendy ve finančním sektoru a Investice ve finančním sektoru jsme se věnovali většinou americkým institucím, dnes to budou z velké části banky evropské.
nemecko 08012014.png

Zájem investorů o německé firmy je rekordní

23.05.2017 Zájem o převzetí německých firem ze strany zahraničních investorů je znovu rekordní. Přispívá k tomu množství hotovosti, které se nahromadilo za léta hospodářského oživení. Čínská převzetí německých technologických firem nicméně budí obavy, píše agentura DPA.
ceska koruna 28072013.png

Dvě třetiny firem jsou zajištěny kurzovým rizikům

30.03.2017 Zhruba dvě třetiny firem v Česku jsou zajištěny proti výkyvům kurzu koruny. Přibližně třetina se domnívá, že je připravena na uvolnění kurzu koruny a nepotřebuje na svém zajištění nic měnit. Vyplývá to z průzkumu poradenské společnosti PwC mezi 114 generálními řediteli firem. Firma o tom informovala dnes v tiskové zprávě.
recko.jpg

Hodnota fúzí a akvizic v Řecku loni prudce stoupla

01.02.2017 Hodnota fúzí a akvizic v Řecku loni výrazně vzrostla, hlavně díky bankám. Vinou zpoždění několika privatizačních kauz ale zůstává stále nízká. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila konzultační společnost PricewaterhouseCoopers (PwC). Hodnota 38 fúzí a akvizic se téměř ztrojnásobila na 4,4 miliardy eur (118,9 miliardy Kč) z 1,4 miliardy eur v roce 2015.
global economy.jpg

Optimismus mezi firemními šéfy roste, zejména v USA a Británii

17.01.2017 Firemní šéfové jsou ohledně globálního hospodářského růstu a vyhlídek svých společností optimističtější než před rokem. Výrazný nárůst optimismu je patrný zejména mezi šéfy podniků ve Spojených státech a Británii. Vyplývá to ze včerejšího průzkumu společnosti PricewaterhouseCoopers (PwC) u 1400 šéfů firem z celého světa, zveřejněného tradičně den před zahájením schůzek Světového ekonomického fóra (WEF) ve švýcarském Davosu.
gbpusd-04082016-7.png

Forex: GBP/USD dnes výrazně oslabil

04.08.2016 Britská libra během dnešního obchodování zaznamenala nejprudší pokles od červnového referenda, v němž se...
britska libra 17022014.jpg

Moody´s: Dopad brexitu v Británii bude malý

22.03.2016 Dopad případného odchodu Británie z Evropské unie na ekonomiku bude malý a k výrazným ztrátám na...
img

Makro: Brexit by mohl stát britskou ekonomiku až 100 miliard liber

21.03.2016 Odchod z Evropské unie by mohl způsobit britské ekonomice vážný otřes s rizikem ztráty téměř milionu pracovn...
britanie 08012014-2.png

Brexit by prý britskou ekonomiku poškodil

21.03.2016 Vystoupení Británie z Evropské unie by v nejbližších letech výrazně zpomalilo ekonomiku země a připravilo ji...
meny global.jpg

Průzkum: Firemní šéfové jsou pesimističtí

20.01.2016 Šéfové firem z celého světa jsou ohledně globálních hospodářských vyhlídek nejpesimističtější za poslední...
img

Grécky minister financií očakáva v roku 2016 rast ekonomiky. Ostatní si to nemyslia.

28.09.2015 Dnes som si prečítal, že staro-nový grécky minister financií Euclid Tsakalotos (v predošlej vláde nahradil Varoufakisa...
meny 14122014-4.png

Evropské banky se zbavují špatných úvěrů

02.09.2015 Evropské banky by letos mohly odprodat portfolia špatných či jinak problematických úvěrů v celkovém...
svycarsko 04102013.png

Světové firmy se chystají na nový růst

22.01.2014 Šéfové světových společností jsou po ukončení světové hospodářské recese připraveni přeorientovat se...
euro money.jpg

Evropské banky budou potřebovat 280 miliard eur

28.11.2013 Evropské banky budou v příštím roce potřebovat dodatečný kapitál v objemu 280 miliard eur, aby splnily...
img

Kde hrozia nové bubliny?

11.11.2013 Americká ekonomika dokázala minulý týždeň dva krát výrazne prekvapiť. Prvý výsledok, ktorý nikto nečakal, bol výborný rast amerického...
eu penize.jpg

PwC: Jediným řešením evropské krize je fiskální unie

19.02.2013 Evropskou dluhovou krizi lze vyřešit jedině prostřednictvím fiskální unie. Všechna dosavadních opatření...
img

Ranní zprávy

26.09.2012 Příběh Číny II - Ve své nedávné zprávě společnost Price Waterhouse Coopers (PWC) uvedla, že problém špat...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Brexit | Řecko | Čína | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Koruna | SYRIZA | HDP | Německo | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Spekulace | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Elliott | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Bod | Broker | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Dealer | Derivát | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Fed | Finanční trhy | Fúze | IPO | Investice | Investor | Kurz | Likvidita | MMF | MT4 | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Opce | Portfolio | Pozice | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Riziko | Short | Splatnost | Trader | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výkonnost | Performance | Výnos | WTO | Warren Buffett | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Nomura | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Komerční banka | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Investoři | Kurzový závazek | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Dluhopisové trhy | Kurz koruny | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitost | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Regulace | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Český statistický úřad | Devizové intervence | Facebook | Akcenta | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Obchodníci | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Index | Odpor | Podpora | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Britské libry | Brokeři | Cena | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Finanční služby | Fondy | Forexu | Frank | Full time | Graf | Hang Seng | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Investiční | Investing | Islámský stát | JP Morgan | Libra | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nemovitosti | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Rakousko | Reuters | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | SP500 | Stoxx | Švýcarské banky | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Země EU | Zpráva | Zprávy | CNBC | Dolarové dluhopisy | ING | Buffett | Andrej Babiš | Buy | CEE | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Free float | Indie | Kupónový výnos | Petr Kellner | ROCE | Sell | Spojené státy | Převis | M2 | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | eBook | Investiční analytik | Komise | Contract | Volby | Blog | Poradenská společnost | Burze | Currency | Aramco | Unicredit | DPA | KPMG | Microsoft | Bankovní sektor | State Street | ABN Amro | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Sentix | Investing.com | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Brazílie | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Internetová bublina | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Podnikatelé | KBC | Agentura Reuters | Evropské trhy | David Cameron | Bankovnictví | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Brokerské domy | Volumes | Forbes | Americké firmy | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Kapitálové rezervy | Economic | Ekonomické dopady | Členství v EU | Britská centrální banka | Realitní trh | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Odchod z EU | Odchod z Evropské unie | Finančnictví | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropná společnost | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Výzkumná společnost | Ztráty | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Zajištění | Investiční divize | Blockchain | Tesla | Zahraniční firmy | Elektronické peněženky | Kapitalizace | Výhled | Exxon | Silné euro | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Finanční ústav | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Očekávání analytiků | Investiční plány | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Zvýšení volatility | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Globtrex | Aleš Sosnovský | ČSOB Asset Management | Generali Investments | Nejvyšší výnosy | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Bankovní index | Globtrex.com | René Remšík | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Měnové zajištění | Hodnota fúzí a akvizic | Krádež kryptoměn | Investiční skupiny | Kryptoměnové burzy | Obchodní války | Krypto | Hodnota majetku | Asijské akciové trhy | Ekonomické krize | Czech Fund | I-Trader | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Evropská komise | Základní úroková sazba | Čínské firmy | Společnost Apple | Vývoj kurzu koruny | WEF | Sazby ČNB | Podnikové investice | Mezinárodní investoři | Statistický úřad | Burzovní ukazatel | Vyjádření analytiků | Podíl nezaměstnaných | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Snížení sazeb | Čínský trh | PwC Global Top 100 | Štěpán Křeček | Saudi Aramco | PPF | Kaspersky Lab | Kaspersky | Trinity Bank | Rozpočtová politika | Automobilky | Ropný gigant | Trinity | Radomír Lapčík | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Obchod | Zájem o investice | Zelená politika | Obchodní dohody | ČSÚ | Firma | Radomír Jáč | CBI | Studie | Ekonomický vývoj | Co bude | Jiří Šmejc | Generální ředitel | Souhrnný index | Labouristé | Amazon | Miliardy | Hong Kong | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Hlavní ekonomka | Ekonomka | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Průmysl | Jan Vejmělek | Tržní kapitalizace firmy | Dnešní data | Visa | Problémy | Britové | Vládní výdaje | Nejistoty | Konzervativci | Výsledek voleb | Nálada | Míra | Úroky | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Předseda | ČNB dnes | Bydlení | Miliardy eur | Budoucnost | Spolkový statistický úřad | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Nálada britského finančního sektoru | PricewaterhouseCoopers (PwC) | Andrew Kail | Snížit úrokové sazby | Ukazatele | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Šéfové světových firem | Průzkum PwC | Bob Moritz | PwC Bob Moritz | Koronavirus | Trhy | Šíření nového koronaviru | Šíření koronaviru | První firmy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Zlepšení | Výdaje | Dopady koronaviru | Sazby beze změny | Tuzemská nezaměstnanost | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Důvěra v průmyslu | Stabilita | Vývoj | Martin Gürtler | Vládní opatření | Restrikce | Air France-KLM | Tencent | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Pokles HDP | Výrazný vzestup | Špatné výsledky | Hlavní ekonom ING | Pokles tuzemské ekonomiky | Společnost Saudi Aramco | Dopady pandemie | Snížení základní úrokové sazby | Markéta Fišerová | Bilion dolarů | Další pokles | Ošetřovné | Kongres | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Úřad práce | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Tisková konference | Propad HDP | Šíření nákazy | Ekonomiky | Solidní růst | Organizace | Růst nezaměstnanosti | Práce | Koronakrize | Podíl na trhu | Údaje | Opatření proti šíření koronaviru | Nárůst nezaměstnanosti | Vývoj HDP | Statistiky | Analytik ČSOB | Premiér Andrej Babiš | Air France | Poklesy HDP | Cestování | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | Shell | Zaměstnanci | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Průměrná míra nezaměstnanosti | PEPSICO | Obchodní firmy | Ředitel ING | ING Tech | ING Tech Poland | Vývoj ekonomiky | Prodej elektromobilů | Prodej elektromobilů v Evropě | PwC E-Mobility Sales Review | E-Mobility Sales Review | Dno propadu ekonomiky | Důvěra spotřebitelů | JDE | ČR | Andrej Babiš (ANO) | Antivirus | Technologické firmy | Propad české ekonomiky | Nízké sazby | Nízké sazby ČNB | DSTI | Situace na trhu práce | Dopad pandemie | Dopad pandemie na nezaměstnanost | Výrazný propad | Nálada v eurozóně | Společnost PwC | Největší firmy na světě | Největší firmy | Propad ekonomiky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Purple Trading indikátory
Purple Trading Štěpán Hájek
PurpleZone
Put
Put opce
Put option
Put (short)
Původ koronaviru
PVM
PVM Oil Associates

Následující klíčová slova

PwC Bob Moritz
PwC E-Mobility Sales Review
PwC Global Top 100
PXE
PX index
PYPL
Pyramiding
Pyramiding (Pyramidování)
Pyramidové hry
Python
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bossa live trading
Potvrďte prosím... Zavřít