Středa 17. duben 2024 04:54
reklama
Purple trading AI
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO král

Strach

img

Více než čtvrtina Čechů nemá peníze nazbyt. Nechodí do restaurací, nekupují oblečení ani elektroniku

11.04.2024 Čerstvý průzkum ukázal, že pro necelou polovinu Čechů je svět investic velkou neznámou, na který nemají dostatek financí, které by mohli dát stranou, nebo se ho bojí. Více než třetina neinvestujících ale peníze nerozhazuje, měsíčně nevydají ani korunu za oblečení, kosmetiku, elektroniku či kulturu a cestování. Průzkum zaměřený na finanční chování Čechů zrealizovala fintechová společnost Bondster prostřednictvím aplikace Instant Research agentury Ipsos.
C:\fakepath\SP-500-11042024-uvod.png

Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading

11.04.2024 Index S&P 500 je jedním z nejznámějších a nejsledovanějších akciových indexů na světě. Zahrnuje akcie 500 největších amerických společností obchodovaných na burzách NYSE a NASDAQ. Index je považován za barometr výkonnosti amerického akciového trhu a často slouží jako ukazatel celkového zdraví ekonomiky Spojených států. Investice do indexu S&P 500 jsou populární volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Pro investici do tohoto indexu můžete využít různé finanční nástroje, jako jsou CFD, ETF (Exchange Traded Funds), futures kontrakty nebo opce.
img

Inflace se drží na 2,0 %. Stále máme ale inflaci nižší než Eurozóna

10.04.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil statistiku spotřebitelských cen. Ukázalo se, že v březnu zůstala inflace na 2,0 % stejně jako v únoru. To bylo pro trh nepříjemné překvapení. Sázelo se na pokles na 1,9 %. Nicméně i 2,0 % jsou krásná vzhledem k tomu, že se jedná o cíl centrální banky.
C:\fakepath\akcie-baidu-10042024.jpg

Dobrá špekulatívna pozícia?

09.04.2024 Pri zhodnocovaní toho či je na investovanie do AI už neskoro alebo sa ešte nájde príležitosť ktorá by dávala nejaký zmysel som natrafil na zaujímavý obchod ktorý nemusí byť na zahodenie. Po vyhodnotení všetkých pre a proti som túto pozíciu označil za špekulatívnu z potenciálom zhodnotenia okolo 30 % ročne.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\akcie-01042024-uvod.jpg

Akcie: Psychologie – klíčový faktor úspěchu v investování (díl 9.)

01.04.2024 Říká se, že rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným investorem je v jejich psychologii a myšlení, nikoliv v jejich investiční strategii. Největším nepřítelem investorů není trh, ale oni sami. Dnešní díl našeho seriálu proto budeme věnovat psychologii investování, která má velký vliv na to, zda budete v investování vítěz nebo looser.
img

Invesco: Významný týden pro měnovou politiku je pro trhy dobrým znamením

27.03.2024 Již delší dobu tvrdím, že měnová politika má na trhy nadměrný vliv. Začalo to v době, kdy hlavní centrální banky prováděly mimořádně uvolněnou a experimentální měnovou politiku v boji proti globální finanční krizi. Pokračovalo to však i v posledních několika letech, kdy jsme byli svědky masivního zpřísňování měnové politiky v boji proti pandemické inflaci, což mělo dramatický dopad na trhy v roce 2022. Vzhledem k významu měnové politiky pro řízení trhů byl minulý týden významný, neboť se sešlo pět centrálních bank vyspělých trhů a sedm centrálních bank rozvíjejících se trhů a proběhla přijetí dvou historických rozhodnutí.
C:\fakepath\trader-26032024.jpg

Riziko a strach vs. profit a chamtivost

26.03.2024 V tomto článku si popíšeme nevýhody oblíbeného ukazatele RRR. Také se blíže podíváme na to, jakým způsobem může tento ukazatel ovlivňovat emoce obchodníka.
img

Bitcoin našel pevnou půdu pod nohama

22.03.2024 Skvělé od směšného dělí jediný krůček. Čím níže bitcoin padá, o to více se na něj valí problémů. Podle JP Morgan se kotace BTC/USD zhroutí na 42 000, protože poptávka po ETF, jak se ukazuje, není jednosměrkou. Po přílivu kapitálu do specializovaných burzovně obchodovaných fondů došlo k třídennímu odlivu, který způsobil, že lídr kryptoměnového sektoru zažil jeden z nejhorších týdnů od začátku roku.
C:\fakepath\trading-19032024.jpeg

Jaké otázky si tradeři nejčastěji kladou?

19.03.2024 V bouřlivém světě tradingu se obchodníci neustále pohybují na tenkém ledu nejistot. Přemýšlejí, analyzují a ptají se. Některé otázky jsou univerzální a objevují se na povrchu stále znovu jako nepokořené vlny v oceánu možností. Pojďme se podívat na 5 nejčastějších otázek, které znějí v myslích traderů po celém světě.
img

Bitcoin dosáhl nového historického maxima 70 000 USD

11.03.2024 Cena Bitcoinu v současné době zažívá výrazný vzestup, který je umocněn inovativním “ETF efektem” a pozitivní náladou na trhu před nadcházejícím půlením.
C:\fakepath\trading-09032024.jpg

Proč je důležité mít tradingový plán

09.03.2024 Každý úspěšný trader ví, že klíčem k dosažení dlouhodobého zisku není pouhé štěstí, ale především dobře promyšlený tradingový plán. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je takový plán nezbytný a jak může ovlivnit tradingová rozhodování a výsledky.
img

Strach z Trumpa v Bílém domě rekordně zdražuje zlato. To nyní poprvé v dějinách vyskočilo na cenu 50 000 Kč za unci

06.03.2024 Zlato včera poprvé v historii překonalo hranici 50 000 korun českých za troyskou unci, vyplývá z dat agentury Bloomberg (viz graf níže). Za výrazným růstem ceny drahého kovu stojí i obava z „neřízené střely“ Donalda Trumpa v Bílém domě. Po jeho nynějším úspěchu v primárkách trhy sází na další růst ceny zlata. Historicky rekordní ceny, takřka 2142 dolarů, dosáhlo také právě v americké měně.
C:\fakepath\trader-27022024.jpg

Pasivní obchodník je ztrátový obchodník

27.02.2024 Strach z obchodování nebo pasivita při řízení obchodu. To jsou vše negativní záležitosti, o kterých si více povíme v tomto článku.
img

Bude zlato tento týden pokračovat ve svém růstu?

26.02.2024 Podle posledního týdenního průzkumu o zlatě se názory investorů a analytiků rozcházejí. Main Street je ve svých názorech i nadále stabilní s celkově vyrovnaným býčím postojem, zatímco u analytiků pro tento týden jasně převažuje býčí prognóza.
C:\fakepath\psychologie-22022024.png

Iracionálne rozhodnutia - súčasť investičného diania

22.02.2024 Iracionálne rozhodnutia vo svete tradingu a investovania sú bežným javom, ktorý môže mať vážne dôsledky na finančné portfóliá jednotlivcov, ale aj inštitucionálnych investorov. V zákutiach investičného sveta sa odohrávajú príbehy, ktoré spájajú ľudí a ich rozhodnutia s pohybom trhu. Niekedy sú to emócie, ktoré tancujú medzi ziskom a stratou. Strach, chamtivosť, panika – tieto pocity sa môžu zmocniť aj najskúsenejších obchodníkov, vyvolávajúc lavínu neuvážených rozhodnutí a prešľapov.
C:\fakepath\prop-trading-19022024-1.png

Přichází éra Psychologie Prop tradingu?

21.02.2024 Obchodování na finančních trzích si vybírá stále více lidí v touze po finanční nezávislosti nebo prostě kvůli vzrušení z obchodu. A zatímco mnozí začínají s vlastními úsporami na osobních účtech, prop trading představuje zcela odlišnou cestu.
C:\fakepath\trader-20022024-56-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy kvůli nejistému výhledu globální poptávky klesají

20.02.2024 Ceny ropy dnes klesají. Může za to nejistý výhled globální poptávky, který převážil i nad obavami z dopadu konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás na dodávky ropy z Blízkého východu.
img

Kotace páru EUR/USD klesly na tříměsíční minima

14.02.2024 Na trh se vrátil strach. Po zveřejnění lednových údajů o inflaci v USA se investoři neměli kam schovat, kromě amerického dolaru. Akciové indexy zaznamenaly v den zveřejnění údajů o vývoji spotřebitelských cen nejvýraznější výprodeje od září 2022. Dluhopisy byly inflací oslabeny a jejich výnosy prudce vzrostly. To umožnilo "medvědům" na měnovém páru EUR/USD poprvé od poloviny listopadu stlačit tento pár pod 1,07. Naopak index strachu VIX vyskočil na nejvyšší úroveň za poslední tři měsíce. Blíží se konec tržní chamtivosti?
img

Bitcoin: Má šanci překonat hranici 50 000 USD?

14.02.2024 Bitcoin poprvé od roku 2021 překonal hranici 50 000 USD, což vyvolalo značné vzrušení mezi nadšenci do kryptoměn i běžnými ekonomickými pozorovateli.
C:\fakepath\1707832261-Dleitost_prvnho_obchodu.jpg

Výběrem zisků ještě nikdo nezchudl

13.02.2024 Vybírání zisků je nezbytná součást obchodní strategie. V tomto článku si popíšeme situace, při kterých toto přestává být samozřejmostí.
C:\fakepath\prop-trading-12022024-1.png

Jak funguje Prop Trading?

12.02.2024 V posledních letech se prop trading stává stále výraznějším pojmem ve světě online obchodování. Tento fenomén nabírá na popularitě a přitahuje pozornost obchodníků po celém světě, kteří hledají nové cesty, jak více benefitovat ze svých obchodních dovedností a využít možnosti, které jim jejich klasické obchodní účty nemohou nabídnout. Prop trading tak přichází jako příležitost pro všechny obchodníky, kteří chtějí vstoupit do světa finančních trhů s takovým kapitálem, který překračuje běžné možnosti retailových obchodníků.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

07.02.2024 I dnešní den nabídne údaj o tuzemské ekonomice, kdy za pár minut bude zveřejněn prosincový výsledek maloobchodních tržeb. V listopadu byl poměrně překvapivě zastaven rok a půl trvající propad v tomto sektoru a je otázkou, jaký byl vývoj v prosinci, na čemž mezi analytiky nepanuje shoda. Medián trhu signalizuje, že reálné tržby bez prodeje aut vzrostly o 0,7 %, zatímco naše prognóza je mírně pesimističtější a očekáváme jejich mírný pokles (-0,4 %). Přesný výsledek ale není až tak důležitý, mnohem podstatnější je změna chování spotřebitelů, jejichž strach z dalšího zdražování a obecně ekonomické situace se i podle prvního odhadu pro čtvrtý kvartál roku 2023 začíná pomalu vytrácet, což se začne projevovat v jejich vyšší spotřebě. Ta by měla během roku postupně růst, na čemž bude profitovat i sektor maloobchodu.
img

Podle prognózy LBMA budou zlato a stříbro v roce 2024 dominovat

06.02.2024 Podle nejnovějšího průzkumu Londýnské asociace trhu s drahými kovy (LBMA) může zlato v roce 2024, ve srovnání s předchozím rokem, potenciálně stanovit nový cenový rekord, a to i přesto, že letošní rok začal poměrně pozvolna. Průzkum odhalil rozdílné názory analytiků na hlavní faktory ovlivňující ceny drahých kovů.
C:\fakepath\trading-02022024-3.png

Co když trh ignoruje vaši strategii?

02.02.2024 Často pozoruji, že se traderům stává, že jejich osvědčená strategie najednou přestává být v souladu s aktuálním tržním vývojem. Je to trochu podobné jako když byste pluli delší dobu na plachetnici a zničehonic by přestal foukat vítr. Ptáte se sami: začne ještě někdy foukat?
img

Pokračující rozbroje na Blízkém východě dopadají na ropný trh

31.01.2024 Zklidnění ropného trhu z konce loňského roku definitivně končí, do hry se opět více vrací strach z vývoje na Blízkém východě, který může předznamenat výraznější cenový vývoj. Nálada na trhu s ropou v listopadu a prosinci byla převážně na „medvědí“ vlně, protože silná nabídka zemí mimo OPEC+ se srovnávala se zpomalující globální poptávkou po „černém zlatě“. Prodloužení omezení produkce z dílny OPEC+ pro 1Q 2024 stabilizaci trhu nepřineslo. Dno si pak cena ropy WTI (americká lehká ropa, která je definována místem dodání v obchodním bodě Cushing ve státě Oklahoma v USA) našla na úrovni kolem 68 USD za barel.
C:\fakepath\nasdaq-29012024-1.png

Je rast indexu NASDAQ udržateľný bez výrazných korekcií?

29.01.2024 V oblasti finančných trhov je vždy prítomná dynamika a neustále meniace sa okolnosti, ktoré vytvárajú priestor pre rôzne predpovede a očakávania. V súčasnej dobe sa zvyšuje pozornosť k indexu NASDAQ 100, kde sa očakáva pokračujúci rast, a mnohí investori sa snažia odhadnúť, čo nás čaká v nadchádzajúcich mesiacoch.
C:\fakepath\1706269351-64-26012024.jpg

Zničí čínská konkurence Teslu?! | Investiční Memento #64

26.01.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 64. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\\fakepath\\trader-25012024.jpg

Jak se vypořádat se strachem při obchodování Forexu?

25.01.2024 Obchodování na Forexu je aktivitou, která může být jak vzrušující, tak stresující. Jednou z největších emocionálních výzev, které obchodníci čelí, je strach. Strach z neúspěchu, strach z velkých ztrát nebo dokonce strach z promeškání dobré příležitosti. Jak se tedy můžete vyrovnat se strachem a stát se úspěšným forexovým obchodníkem? Zde je několik tipů pro vás.
C:\fakepath\fomo-16012024.png

Fundamentálně výživný rok 2024 – Pozor na FOMO

16.01.2024 Velké množství fundamentálních událostí v letošním roce může obchodníky a investory svádět k nepromyšleným obchodním akcím. Proč se vyhnout FOMO efektu, si řekneme v tomto článku.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Průzkum: Češi se obávají hlavně ekonomické krize, stouply ale obavy z uprchlíků

09.01.2024 Největší podíl Čechů - téměř dvě třetiny - se obává světové ekonomické krize. Poklesl strach ze surovinové krize, ale značně opět stouply obavy z uprchlíků, které nyní považují za hrozbu skoro tři pětiny obyvatel Česka. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění Akademie věd ČR (CVVM), prováděného loni od konce září do začátku prosince.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Průzkum: Inflace se obává 49 procent Čechů, je hlavním zdrojem obav

07.01.2024 Inflace je hlavním zdrojem obav pro českou veřejnost, strach z ní má 49 procent lidí. Lidé se obávají především zdražování bydlení, což je oblast, ve které vidí jen málo příležitostí na další omezování spotřeby. Vyplývá to z průzkumu společnosti Ipsos, jehož výsledky má ČTK k dispozici.
img

Bitcoin se vrací zpět – Dogecoin a Ethereum rostou, naděje na spotové ETF ožívají: Analytici předpovídají, že král kryptoměn se nakonec vrátí na 57 tisíc dolarů

05.01.2024 Bitcoin se ve čtvrtek odrazil nad úroveň 44 000 USD poté, co o den dříve došlo k prudkému poklesu ocenění kryptoměn. Globální tržní kapitalizace kryptoměn vzrostla v době zveřejnění článku o téměř 1 % na 1,66 bilionu dolarů.
img

Ranní okénko - Inflace v eurozóně na konci roku vzrostla

05.01.2024 Závěr týdne je z pohledu ekonomických dat relativně obsáhlý, kdy z české ekonomiky dorazí finální revize růstu HDP za letošní třetí kvartál, z eurozóny přijde výsledek inflace za loňský prosinec a vše doplní Spojené státy měsíčními daty z trhu práce. Ty budou z pohledu dění na finančních trzích patrně nejzásadnější, kdy investoři doufají v balanc, který by umožnil Fedu začít s brzkým snižováním sazeb, zároveň ale panuje strach z příliš rychlého ochlazení, které by mohlo dostat americkou ekonomiku do recese.
C:\fakepath\Market_Outlook_2024-21122023.png

Bude rok 2024 plný překvapení a příležitostí?

21.12.2023 Zajímá vás, co přinese nový rok ve světě financí a investic? Čeho bychom se tedy mohli dočkat v roce 2024? Přijde recese nebo obrat? Nikdo samozřejmě není schopen předpovědět budoucnost, můžeme nicméně stanovit nejdůležitější aspekty, na které se soustředit. Analytický tým XTB proto připravil ebook Tržní výhled pro rok 2024 zaměřující se právě na toto téma. Naleznete v něm sedm klíčových otázek a následný rozbor daných situací, které nám mohou pomoci při navigování trhů v následujícím roce:
C:\fakepath\likvidita-17122023-uvod.jpg

Smart Money a koncept výběru likvidity

18.12.2023 Stalo se vám někdy, že vás trh vybral na stop-lossu? Tak právě v ten moment jste se stali potravou pro velké hráče. Pokud chcete být v tradingu opravdu úspěšní, musíte se naučit vnímat trh optikou likvidity a těmto situacím se vyhnout. Jak na to si ukážeme v dnešním článku.
C:\fakepath\forex-17122023.png

Proč nepodcenit psychologii v tradingu

17.12.2023 Trading na finančních trzích často považujeme za závod plný strategií, analýz a rychlých rozhodnutí. Nicméně jedním z nejvíce podceňovaných, ale klíčových prvků v této „hře“ je psychologie. Emoce, mentální stabilita a schopnost kontrolovat své myšlenky mohou být rozhodující pro úspěch či neúspěch každého tradera.
C:\fakepath\trader-13122023.png

Jak se konkrétně poučit z tradingových chyb?

13.12.2023 Ze všech stran slyšíme, že chybami se člověk učí, ze ztrátových obchodů se musíme umět poučit, apod. Ale co to konkrétně znamená a jak na to?
C:\fakepath\vanoce-11122023.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Vánoce přicházejí, tak vypněte grafy. Ono to poroste i bez vás

11.12.2023 Celý rok investoři analyzují trhy, vychytávají dno, prodávají vrcholy a začátečníci pak se železnou pravidelností kontrolují graf. Jestli se náhodou něco nepohnulo. Pod světlem vánočního stromku je ale možná na čase burzovní aplikace na chvíli vypnout. Může nám totiž utéct něco důležitějšího než pumpa na grafu.
img

Akcie na Wall Street neudržely úvodní optimismus

07.12.2023 Slabší čísla z trhu práce zvyšují sázky na dřívější snižování sazeb Fedu, ale na druhé straně vzbuzují obavy z dalšího ekonomického vývoje v zámoří. Včera v úvodu vše nasvědčovalo tomu, že převládnou optimisté z prvního zmiňovaného tábora, ale nakonec otěže převzali medvědi a jejich strach o zdraví největší světové ekonomiky. Hlavní indexy na Wall Street tak včera zavřely v červených číslech. Za zmínku rozhodně stojí další propad ceny ropy, když cena americké ropy WTI oslabila o více než 4 % na 69,3 USD/barel. Cena ropy se tak ocitla nejníže od konce června.
C:\fakepath\investorka-0712023.png

Dôležitosť mentora a psychologickej podpory

07.12.2023 V dnešných, rýchlo meniacich sa tržných podmienkach, sa stáva trading a investovanie čoraz zložitejším umením. Na ceste za finančným úspechom nás čakajú neustále výkyvy tržných cien a emocionálne výzvy. Počas tejto cesty môže byť kľúčovým spoločníkom a zábleskom stability mentor a jeho psychologická podpora. Dnešný článok sa venuje esenciálnym prvkom úspešného obchodovania a investovania, pričom zdôrazňuje dôležitosť vedenia skúseným mentorom a nevyhnutnosť silného psychologického základu pre prekonanie výziev finančných trhov
C:\fakepath\trader-05122023.png

Vzpomínáte na svůj první obchod?

05.12.2023 Pomalu jsme vkročili do prosince a začíná nás obklopovat ta příjemná, téměř kouzelná vánoční atmosféra, která nás vede k reflexi a vzpomínkám. Vzpomeňme si tedy na začátky naší tradingové cesty. Pamatujete si na ten vzrušující moment, kdy jste otevřeli svůj první obchod na live účtu?
img

Rozplizlost odborářské stávky dokládá, že Fialova vláda má stále značné šance na úspěch u dalších voleb. Pokud chtějí odbory něco změnit, prostě musí dokázat zaplnit Václavák

28.11.2023 Včerejší stávka dokládá, že i když lidé v hospodě nebo na sociálních sítích zhusta remcají a kritizují vládu, mají-li možnost dát svůj postoj vskutku najevo, příliš tak nečiní. Rozhodně tedy ne v nějaké opravdu zásadnější míře. Vždyť odboráři nedokázali zaplnit ani Malostranské náměstí, mnohem menší, než je Václavské náměstí.
C:\fakepath\PT-webinar-Hedging-20112023.png

Hedging jako efektivní forma ochrany před ztrátou

20.11.2023 Jedna z nejúčinnějších technik risk managementu, který využívají jak velcí hráči, tak mnozí retailoví obchodníci a drobní investoři. Pojďme se hedgingu podívat na zoubek a zároveň vás pozvat na webinář hedgingu věnovaný.
C:\fakepath\demo-vs-live-account-17112023.jpg

Přechod z demo účtu na živé obchodování

17.11.2023 Obchodování na finančních trzích je fascinujícím, ale zároveň náročným odvětvím. Mnozí začínající obchodníci začínají na tzv. demo účtech, kde mohou obchodovat s virtuálními penězi a testovat své strategie bez reálného finančního rizika. Nicméně existuje klíčový moment, kdy je čas opustit bezpečné prostředí demo účtu a přejít na živé obchodování. V tomto článku se podíváme na několik faktorů a rad, které vám pomohou rozhodnout, kdy je ten pravý okamžik k přechodu.
C:\fakepath\30-16112023.jpg

30 tvrdení v oblasti manažmentu rizika

16.11.2023 Manažment rizika je neodmysliteľnou súčasťou našich životov, bez ohľadu na to, či ide o osobné, profesionálne alebo finančné rozhodovanie. Prechádzame rôznymi fázami rizika, od zváženia možných neistôt až po prijatie rozhodnutí, ktoré nám pomáhajú minimalizovať nepredvídateľné situácie. Psychológia hrá v tejto oblasti dôležitú úlohu, keďže riziko je často prepojené s našimi mentálnymi procesmi, rozhodovacím mechanizmom a emocionálnymi reakciami. Preto som sa rozhodla spísať vám 30 pútavých tvrdení a výrokov o manažmente rizika od rôznych psychológov a expertov na túto tému, ktoré vám pomôžu pochopiť jeho podstatu a dôležitosť.
C:\fakepath\trader-14112023.png

Jak psychologie ovlivňuje likviditu?

14.11.2023 V tradingu není nic tak, jak se zdá na první pohled. Likvidita trhu, základní aspekt finančního světa, je ovlivněna mnohem víc než jen čistě ekonomickými faktory. V srdci tohoto fenoménu leží lidská psychologie – soubor emocí, očekávání a chování obchodníků, které formují tržní prostředí.
img

Forex: Eurodolar stále osciluje v těsné blízkosti hladiny 1,0700

14.11.2023 Eurodolar stále osciluje v těsné blízkosti hladiny 1,0700, přičemž dnes odpoledne zveřejněná americká inflace za měsíc říjen bude nepochybně dobrou záminkou k vyšší volatilitě. My však v případě tohoto čísla překvapení neočekáváme (viz úvod) a tak se mohou do hry dostat i jiné záležitosti - např. hrozba snížení ratingu Itálie. Agentura Bloomberg totiž v souvislosti s páteční revizí italského ratingu ze strany Moody’s upozornila, že tato agentura drží v případě vládního dluhu této země rating Baa3 s negativním výhledem. Moody’s přitom bude revidovat rating poprvé od okamžiku, kdy se italská vláda (v září) rozhodla uvolnit rozpočtovou politiku (deficit by měl dosáhnout i letos 5,3 % HDP, přičemž vládní dluh činí přes 140 % HDP). Strach některých investorů ze snížení italského ratingu do spekulativního stupně může vyvolat výprodej italského dluhu, což by za jinak stejných okolností mělo vést k oslabení eura.
img

Zájem o roční spoření do zlata roste o desítky procent

13.11.2023 Stále větší počet lidí v Česku kvůli ochraně úspor před inflací volí uložení peněz do fyzického zlata. Nákup zlata je totiž stále považován za jednu z nejbezpečnějších cest, jak uchránit svoje finance před znehodnocením. Ne každý si však může dovolit koupit zlato jednorázově nebo do něj dlouhodobě spořit. Pro mnohé je řešením roční spoření do zlata, které nákup rozloží do 12měsíčních plateb.
C:\fakepath\trading-12112023.png

Obchodujte jako vojenský stratég

13.11.2023 Finanční trh se v mnoha ohledech podobá bojišti. A stejně jako ve válce jsou i při obchodování na finančních trzích vždy přítomny prvky rizika, nejistoty a nebezpečí.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Ceny ropy dnes rostou, za celý týden ale vykazují výrazný pokles

10.11.2023 Ceny ropy se dnes zvyšují, jsou však na cestě k výraznému týdennímu poklesu. Severomořská ropa Brent kolem 16:30 SEČ vykazovala oproti čtvrtku nárůst o zhruba 1,5 procenta a dostala se nad 81 USD za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si připisovala zhruba 1,7 procenta a nacházela se v těsné blízkosti 77 USD za barel. Od začátku týdne nicméně cena Brentu i WTI vykazuje pokles o více než čtyři procenta.
C:\fakepath\trading-03112023.png

Rozdiel medzi daytradingom a investovaním

03.11.2023 Svet finančných trhov je fascinujúci, ale aj komplexný. Pri investovaní na týchto trhoch je rozhodovanie, ktorý obchodný prístup zvoliť, kľúčovým faktorom pre vaše investičné úspechy. Dnes sa pozrieme na dva z najznámejších a najčastejších prístupov - day trading a dlhodobé investovanie. Tieto dva štýly majú svoje vlastné charakteristiky a výhody, ktoré môžu prilákať rôzne typy obchodníkov.
C:\fakepath\forex-02112023.png

Jste v plíživé pasti Overtradingu?

01.11.2023 Overtrading neboli přeobchodování. Toto slovo jsem v poslední době slyšel od mnoha mých klientů. Je to jako být v nekonečném kolotoči, kdy nemůžete přestat a cítíte, že musíte neustále něco dělat, abyste byli úspěšní. Jenže občas méně znamená více, a v tradingu to platí dvojnásob.
img

Index ČSOB Pojišťovny: Češi se nejméně obávají ztráty bydlení

31.10.2023 Češi se nejméně obávají toho, že by mohli ztratit své bydlení, naopak největší strach mají z finanční újmy a ohrožení zdraví. Vyplývá to z Indexu bezpečnosti, který dnes novinářům představila ČSOB Pojišťovna. Češi jsou podle něj na hodnotě 52,7 bodu ze 100. Průzkumu, který se uskutečnil v polovině letošního roku, se zúčastnilo přes 2100 lidí z celé ČR.
img

Zvrat ve vývoji na Wall Street: Měli by se čeští investoři obávat zpomalujících amerických akcií?

31.10.2023 První polovina roku 2023 byla na finančních trzích ve znamení řady zajímavých událostí. Zatímco americké trhy vykazovaly v prvních měsících sílu, existují obavy, že tato dynamika může slábnout. V tomto článku se budeme zabývat tím, zda by se investoři měli obávat oslabení amerických trhů, a prozkoumáme možné ukazatele této ztráty dynamiky.
C:\fakepath\trading-27102023-2.jpg

Psychologie a trading: rozhoduje logika nebo emoce?

27.10.2023 Každé rozhodování manuálního tradera se odehrává v jeho hlavě. To znamená, že emocionální stavy a celková psychika tradera mají významný vliv na každé obchodní rozhodnutí. Tyto vlivy mohou vyvolat nežádoucí chyby v rozhodování, jež mohou mít za následek značné ztráty na obchodním účtu tradera.
C:\fakepath\index-vix-23102023-uvod.png

Index VIX: Jak vydělávat na burzovním strachu

23.10.2023 Index volatility CBOE - známější jako VIX - je index, který v reálném čase sleduje očekávání trhu ohledně změn indexu S&P 500 (SPX). Je důležitým měřítkem tržního rizika, napětí a sentimentu, proto se často označuje jako "index strachu". Měří rozkolísanost na finančních trzích.
C:\fakepath\trader-20102023.png

Papertrading jako cesta ke zlepšení obchodování

20.10.2023 Obchodování na forexovém trhu může být vzrušující, ale zároveň i riskantní činností, při které většina nováčků často přichází na trh s nadšením a očekáváním rychlých zisků, ale realita tradingu je často velmi tvrdá. Jedním z klíčových prvků, kterým by se měl každý trader zabývat, je rozvoj a zdokonalení svých dovedností. Jedním z nástrojů, který může být mimořádně užitečný pro začátečníky i pokročilé tradery, je tzv. papertrading.
img

NAPŘÍČ TRHY

20.10.2023 Konflikt v Gaze je další nejistou proměnnou, která může negativně dopadnout na Česko. Předpokládané oživení by pak v nejbližších kvartálech mohlo být pomalejší, než v tuto chvíli očekáváme (-0,1 % q/q v Q3 2023 a +0,3 % q/q v Q4 2023). Toto jsou tři základní kanály, kterými se nakonec nákaza může šířit z Blízkého východu až do české ekonomiky. Na prvním místě jde o vyšší ceny ropy a možná také zemního plynu. Jak jsme v tomto týdnu upozorňovali, napětí na trhu s ropou přiživil zejména strach z další eskalace konfliktu směr Írán. Pokud by byly ve hře sankce USA vůči Íránu, ropa by mohla zdražit výrazněji a propsalo by se to se zpožděním do vyšších cen u českých čerpacích stanic. I tak by to s vysokou pravděpodobností nezabránilo výraznému poklesu inflace v Česku na začátku příštího roku.
C:\fakepath\filip-kalcak-18102023-2.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Co nebolí, to roste. Červená v Izraeli, zelená na grafu

18.10.2023 Válka je hrozivý fenomén. Překresluje hranice, zabíjí lidi a drasticky ovlivňuje světové investiční trhy. Teoreticky. Wall Street na nedávno propuknutou válkou na Blízkém východě paradoxně reagovat nechce. Přitom se může Spojených států i globální ekonomiky týkat mnohem víc než válka na Ukrajině.
img

Denní shrnutí: Na Wall Street panuje strach, VIX roste o 17 %

13.10.2023 Evropské indexy v pátek pocítily pokles, DAX a CAC40 klesly přibližně o 1,5 % a FTSE zakončil týden o 0,6 % níže. Akcie Novo Nordisk posílily o 1 % poté, co společnost zvýšila celoroční prognózy díky prodejům Wegovy a Ozempicu. Celkově je nálada na akciových trzích slabá;
img

Obchodní signál pro ZLATO (XAU/USD) na 10.–11. října 2023: nakupujte nad 1 856 USD (Murray 3/8 – gap)

10.10.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 1 864,52, nad 21 SMA a Murray 3/8. V grafu 4H vidíme, že od 6. října pokračuje v uptrendu. Vidíme také, že na začátku vyjednávání v tomto týdnu opustilo býčí gap.
img

Ceny komodit rostou kvůli vysokým sazbám i omezené nabídce

09.10.2023 Posílení, které jsme předpovídali a k němuž ve 3. čtvrtletí u klíčových komodit došlo, bude podle všeho pokračovat i ve čtvrtletí závěrečném. Slábnoucí ekonomické vyhlídky nejen v Evropě a USA, ale do jisté míry i v Číně, totiž více než kompenzuje strach z nízké nabídky. Hlavně v energetice, kde kartel OPEC+ přiškrtil produkci ropy a palivových produktů tak úspěšně, že dosáhl kýženého růstu cen.
img

Čeští drobní investoři vidí budoucnost v kryptoměnách a digitálních platbách, vyplývá to z průzkumu eToro

04.10.2023 Podle údajů nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) společnosti eToro kryptoměny a digitální platby pro Čechy představují budoucnost, což jen potvrzuje fakt, že favority mezi investičními oblastmi jsou finance a technologie. Čeští investoři si od začátku roku i nadále udržují býčí sentiment, a to i přesto, že se vyhlídka recese stává hlavní obavou drobných investorů po celém světě.
C:\fakepath\20231002_Sentiment_img1.jpg

Je akciová party u konce? Aneb aktuální sentiment amerického akciového trhu

02.10.2023 Sentiment amerického akciového trhu na konci 2. kvartálu připomínal bujarou party a přirovnání k party si ponechám i pro sentiment akciového trhu na konci 3. kvartálu. Veselou náladu ale vystřídala únava a hned několik věcí nasvědčuje tomu, že party skončila.
img

Čeští drobní investoři vidí budoucnost v kryptoměnách a digitálních platbách, vyplývá to z průzkumu eToro

02.10.2023 Podle údajů nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) společnosti eToro kryptoměny a digitální platby pro Čechy představují budoucnost, což jen potvrzuje fakt, že favority mezi investičními oblastmi jsou finance a technologie. Čeští investoři si od začátku roku i nadále udržují býčí sentiment, a to i přesto, že se vyhlídka recese stává hlavní obavou drobných investorů po celém světě.
C:\fakepath\investorka-02102023-1.jpg

Ako obchodovať a investovať počas ekonomických kríz?

02.10.2023 Ekonomické krízy sú nevyhnutnou súčasťou cyklu trhov. Počas týchto ťažkých období sa finančné trhy menia a investori čelia väčším rizikám. Napriek tomu krízy neznamenajú koniec príležitostí. Tento článok sa zameria na analýzu toho, ako sa môže zmeniť obchodovanie a investovanie počas ekonomických kríz a poskytne náhľad na potenciálne stratégie, ktoré môžu byť užitočné pre úspešné obchodovanie turbulentných trhov.
img

Strach z rozpuštění americké vlády poslal Wall Street níže 📉 US500 ztrácí 0,4 %

29.09.2023 Vzhledem k tomu, že se politici obou amerických stran nemohou dohodnout na návrhu ročního rozpočtu, existuje reálné riziko "rozpuštění vlády", kdy některé vládní úřady přestanou fungovat, dokud parlament rozpočet neschválí. Tento postup by mohl přispět k poklesu HDP nebo ke zpoždění zveřejňovaných makroekonomických údajů. Podle deníku Washington Post "americká vláda již včera oznámila federálním zaměstnancům, že pozastavení provozu se zdá být nevyhnutelné, protože Bidenova administrativa zahajuje formální proces přípravy velké části Washingtonu na nedělní zastavení provozu". Lael Brainardová, ekonomická poradkyně Bílého domu, uvedla, že zastavení činnosti vlády by mohlo pro americkou ekonomiku představovat zbytečný makro problém, ačkoli zveřejňování údajů by se nemuselo výrazně zpozdit.
img

Spoření na penzi v novém kabátě

15.09.2023 Od 1. 1. 2024 chystá vláda v rámci důchodové novely nový produkt s cílem zvýšit atraktivitu spoření na stáří. Pokud ještě nedojde ke změně, bude se tento produkt jmenovat Dlouhodobý investiční produkt a budeme ho znát pod zkratkou DIP. „Fungovat bude jako stávající třetí důchodový pilíř a jedná se o nový a státem podporovaný způsob spoření na důchod, který přibude k dnes již známým produktům, jako je staré penzijní připojištění, novější důchodové penzijní spoření anebo, dnes již tolik nevyužívané, investiční životní pojištění,“ říká Tom Kadeřábek, vedoucí produktového oddělení Swiss Life Select.
C:\fakepath\1694772779-memento-5-15092023.jpg

Inflace dále roste: Jak obchodovat? | Investiční Memento #50

15.09.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 50. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
img

Vláda by měla daň z mimořádných zisků už ukončit, prospěje to pražské burze i celé české ekonomice

10.09.2023 Konsolidace veřejných financí dosud neodpovídá tomu, co vládní strany slibovaly před volbami či ještě loni. Když ještě připočteme, že slibovaly konsolidaci bez zvyšování daní, je to na pováženou hned dvakrát. Protože i přesto, že vláda v rozporu se sliby zvyšuje hned celou řadu daní, konsolidace nadále zaostává za tím, co slibovala. To je prostě suché konstatování faktů.
img

Dolar v nejistotě, EUR/USD zůstává medvědí

08.09.2023 Přichází čas, kdy končí nejsilnější trend. To ale neplatí pro americký dolar. V roce 2021 posílil kvůli očekáváným zpřísněním měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému a v roce 2022 kvůli jeho implementaci. V roce 2023 investoři očekávali prolomení trendu v USD indexu. Zpočátku šlo všechno podle plánu. V létě však došlo k obratu o 180 stupňů, což bylo pro hedgové fondy skutečným překvapením. Prodávají americkou měnu na krátko a přicházejí o peníze.
C:\fakepath\fomo-05092023.jpg

Proč se lidé rádi účastní FOMO efektu?

05.09.2023 FOMO efekt je jedním z důvodů, proč obchodníci prodělávají peníze. Dnes se na tento efekt podíváme trochu blíže a povíme si, jak se od jeho působení distancovat.
img

Na tuzemské banky zaútočili hackeři, chtějí konec podpory Ukrajiny

30.08.2023 Na tuzemské banky a burzu pravděpodobně zaútočili hackeři z Ruska. Útočníci z ruské hacktivistické skupiny NoName057 (16) požadují, aby instituce přestaly s podporou Ukrajiny. Finance klientů bank nejsou v ohrožení, jedinou komplikací pro klienty je dočasně nefunkční webový přístup k bankovnictví. Vyplývá to z vyjádření PwC a dalších expertů pro ČTK.
img

Přístup státu k dluhům škodí ekonomice naší země. Nezadělávejme na „kulturu dluhu“

29.08.2023 V posledních letech jsme svědky populistického přístupu k dluhové problematice. Aktuálně je v řešení novela insolvenčního zákona, která vyvolává zejména mezi odbornou veřejností intenzivní debatu. Jedna strana bezvýhradně a za všech okolností podporuje dlužníky, ta druhá apeluje na zákonodárce, aby se v legislativních změnách neunáhlili. Vynechejme nyní samotné technikálie celého oddlužovacího procesu a podívejme se na věc z makroekonomického pohledu s potřebným odstupem.
C:\fakepath\1692958513-47d-25082023.jpg

Na tento okamžik zlato čekalo! | Investiční Memento #47

25.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 47. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Bitcoin se po pádu pod 26 000 dolarů zotavuje, jelikož bublina nadšení z ETF praskla

22.08.2023 Bitcoin se v úterý ráno v Asii stabilizoval poté, co v noci klesl pod klíčovou hladinu podpory 26 000 USD. Ether se také ponořil, ale udržel se na hranici 1 600 USD.
C:\fakepath\trader-19082023.jpg

Jak předejít gamblingu na finančních trzích

19.08.2023 Finanční trhy jsou plné příležitostí, ale také rizik. Pokud se nepřipravíte a nevytvoříte si strategii, může obchodování na těchto trzích připomínat spíše hazardování než investování. Jedním z největších nebezpečí, kterému byste se měli vyvarovat, je gambling na finančních trzích. V tomto článku se podíváme na to, co je gambling na finančních trzích a jak mu předejít.
img

Česko - země opatrných “střádalů”

16.08.2023 Česko zažilo bezesporu jeden z nejhlubších propadů reálné spotřeby domácností v historii. Reálné útraty domácností klesaly od konce roku 2021 šest kvartálů v řadě a pohybují se skoro 9 % po úrovněmi roku 2019. Na vině však nebyla pouze vysoká inflace a pokles reálných příjmů domácností. Češi na rozdíl od Poláků nebo Maďarů zareagovali také konzervativním navyšováním úspor.
C:\fakepath\cina-14082023.png

Čína jako časovaná bomba

14.08.2023 Příští černá labuť by mohla přiletět druhé největší světové ekonomiky, která svým přebujelým a předluženým realitním sektorem nahání strach. Zdá se, že problémy spojované s gigantem Evergrande zkrachovalého na konci roku 2021, se čínským plánovačům nedaří uhasit, ale spíše je odsouvají a nabalují na sebe.
img

Fidelity International: Čínský vývoz nákladové deflace

14.08.2023 Nedostatečné oživení Číny po pandemii rozdmýchalo obavy z deflace. Zatímco centrální bankéři a politici se snaží podpořit růst, měsíční průzkum mezi analytiky Fidelity International ukazuje, že podniky nečekají na pomoc shora – připravují se na rok, kdy budou snižovat náklady.
C:\fakepath\trader-13082023.jpg

Jak emoce ovlivňují naše obchodní rozhodnutí více, než si myslíme

14.08.2023 Všechny možné knihy a různé blogy o psychologii obchodování často hovoří o nutnosti "odstranit" emoce z rozhodování, abyste dosáhli konzistentnějších obchodních výsledků. Lze však emoce z rozhodování skutečně odstranit?
C:\fakepath\1691487177-RRRobr-08082023.jpg

5 chyb, které dělá ztrátový obchodník

08.08.2023 V tomto článku si připomeneme největší chyby, které dělají ztrátoví obchodníci.
img

Několik držitelů bitcoinů stahuje BTC z burz, přichází strach?

08.08.2023 Nejnovější údaje společnosti CryptoQuant ze 7. srpna ukazují, že několik držitelů bitcoinů přesouvá mince z centralizovaných kryptoměnových burz, jako jsou Binance a Coinbase. Navzdory tomu, že ceny BTC v posledních týdnech rostou a pohybují se v blízkosti psychologické úrovně 30 000 dolarů, je toto pozorování přesné.
C:\fakepath\trader-05082023.jpg

Psychologie pokročilých obchodníků: Klíč k úspěchu ve světě neustálých výzev

05.08.2023 Vstoupit do světa obchodování na forexu je jako vstoupit do divoké řeky plné příležitostí, ale také rizik. Pokud jste se na forex trhu již nějaký čas pohybovali, pravděpodobně víte, že klíčem k dlouhodobému úspěchu není jen strategie nebo technické dovednosti. Důležitou roli hraje i psychologie. Pokročilí obchodníci si dobře uvědomují, že sebelepší strategie nemá šanci, pokud neovládají své myšlení, emoce a chování. V tomto článku si podrobněji představíme několik klíčových psychologických aspektů, které stojí za úspěchem těch nejúspěšnějších obchodníků na forex trhu.
C:\fakepath\forex-28072023.png

Nebezpečí a pasti číhající na forexu

28.07.2023 Vstoupit na forexový trh je jako vydat se na dobrodružnou cestu, plnou možností, ale také skrytých pastí. Pro nováčky a dokonce i pro zkušené obchodníky může být forexový trh náročný a někdy nebezpečný. Abychom byli úspěšní na trhu, je důležité se vyhnout pastem, jimž se budeme věnovat v dnešním příspěvku.
img

ŽIVÉ VYSÍLANÍ: Wall Street Open 19.07.2023

19.07.2023 Pozitivní nálada na akciích vytvořila několikadenní sérii zisků, kterou jsme naposledy viděli v roce 2021. Letní obchodování probíhá na solidních objemech a strach na trzích rozhodně cítit není. Rozjela se také výsledková sezóna, kde banky zatím nedoručily nic vyloženě negativního a čekáme na další velké společnosti, kdy americký spotřebitel za Q2 ukázala chuť dále utrácet.
C:\fakepath\investorka-18072023.jpg

Vnímanie investičného rizika

18.07.2023 V dnešnom článku sa zamyslíme nad tým, ako jednotlivci vnímajú a hodnotia riziko na finančných trhoch a aký vplyv má toto subjektívne vnímanie na ich investičné rozhodnutia. Preskúmame, ako osobné skúsenosti, emócie a dostupné informácie ovplyvňujú naše vnímanie rizika a ako to zasa ovplyvňuje náš prístup k investovaniu. Každý z nás má inú mieru pohodlia voči riziku. Niektorí ľudia majú sklon byť opatrní a vyhýbať sa veľkým rizikám, zatiaľ čo iní sú ochotní prijať vyššie riziko sľubujúce vyššie potenciálne výnosy. To všetko súvisí s tým, ako vnímame a interpretujeme rizikové faktory, ktoré sa týkajú našich investícií.
img

V přetahované o celospolečenské bohatství loni lační manažeři firem deklasovali zaměstnance. Ti by si nyní měli část těch peněz vzít zpět, musí se přestat bát

17.07.2023 Chamtivost a strach. Tyto dvě emoce od nepaměti hýbou každou ekonomikou. Není to nic zavrženíhodného, je to motor lidského pokroku a celospolečenského vzestupu, ať se nám to líbí, nebo ne. Kdo se v Česku nyní strachuje, okrádá sám sebe. Kdo odhodí strach, utlumí chamtivost firem a jejich manažerů, která způsobila maržovou inflaci.
img

Češi oproti průměru průzkumu jednoznačně vynikají v nárůstu nových investorů, ačkoliv recese je hrozba

12.07.2023 Podle údajů z nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat obchodní a investiční platformy eToro považuje většina dotazovaných drobných investorů z celého světa nedávný prudký růst akciových trhů za falešný úsvit a jen každý desátý (11 %) věří, že jsme vstoupili do nové fáze býčího trhu.
C:\fakepath\investorka-11072023.jpg

Prečo investori pociťujú strach?

11.07.2023 Investovanie je činnosť, ktorá prináša so sebou určité množstvo neistoty. Aj keď môže priniesť veľké zisky, existuje vždy riziko straty peňazí. Preto nie je prekvapujúce, že investori môžu mať obavy a strach z investovania. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa investori boja a robia unáhlené kroky, je nedostatok porozumenia toho, čo vlastne robia. Investovanie je komplexný proces, ktorý vyžaduje znalosti a skúsenosti. Mnohí investori vstupujú na trhy bez dostatočného vzdelania a prípravy. Nemajú jasný plán a stratégiu a nedokážu predvídať, ako sa ich investície môžu vyvíjať v dlhodobom horizonte. Keďže im chýba porozumenie a jasnosť, strach a neistota ich vedú k unáhleným rozhodnutiam.
img

Češi razantně navyšují své nákupy pohonných hmot, osmělují si i v nákupech elektroniky. Strach z dopadů inflace je pomalu opouští

10.07.2023 Maloobchodní tržby se v květnu v Česku dále propadly. Vykázaly totiž meziroční pokles o 6,1 procenta. Na poměry letošního roku se ale jedná ještě o celkem solidní výsledek, neboť oproti březnu či dubnu meziroční pokles tržeb zmírnil. Na rozdíl od měsíců února až dubna navíc v květnu nedošlo k meziměsíčnímu poklesu tržeb maloobchodu, což lze vnímat jako pozitivní překvapení.
C:\fakepath\trader-10072023-uvod.jpeg

6 způsobů výstupu z obchodu, které je třeba zvážit při každé strategii

10.07.2023 Většina obchodníků věnuje spoustu času a úsilí plánování vstupů do obchodů, ale zapomíná plánovat výstupy. K čemu je však dobře načasovaný a správně provedený vstup, pokud nejste schopni minimalizovat své ztráty nebo maximalizovat zisky?
C:\fakepath\investorka-10072023.jpg

Strach v investovaní

10.07.2023 Psychológia strachu v tradingu a investovaní je fascinujúcou a dôležitou témou. Emócie, ako je strach, môžu mať zásadný vplyv na naše rozhodovanie a správanie sa pri investovaní. Je preto dôležité porozumieť, ako strach funguje a ako ho riadiť, aby sme dosiahli lepšie výsledky a minimalizovali riziká.
C:\fakepath\investorka-04072023.jpg

Úloha štastia v tradingu a investovaní (časť 3.) - Nástrahy subjektívneho vnímania technickej analýzy

04.07.2023 Technická analýza je široko používanou metódou obchodníkov na finančných trhoch, ktorá sľubuje predpoveď budúcich pohybov cien. Poskytuje nástroje a indikátory na identifikáciu trendov, vzorov a signálov na cenových grafoch. Avšak, v oblasti tradingu je bežné preceňovať dôležitosť technickej analýzy a podceňovať vplyv iných faktorov na trhové pohyby. V tomto článku sa zameriame na niektoré hlavné problémy spojené s nadhodnocovaním technickej analýzy v tradingu.
C:\fakepath\trader-03072023.jpeg

Jak připravit svůj trading na letní režim?

03.07.2023 Letní období přináší na trhy určité specifické podmínky, které je důležité brát v úvahu. Snižuje se volatilita i likvidita, což vyžaduje úpravu obchodních strategií a přístupu k trhům. V tomto článku se podíváme na několik důležitých faktorů, které byste měli zvážit při přípravě své obchodní taktiky pro nadcházející měsíce.
C:\fakepath\inestorka-26062023-1.jpg

Úloha štastia v tradingu a investovaní

26.06.2023 Šťastie a jeho úloha v tradingu a investovaní je jednou z najkontroverznejších tém, ktorá zaujíma mnoho investorov a traderov. Niektorí veria, že úspech na finančných trhoch je hlavne otázkou šťastia a náhody, zatiaľ čo iní zdôrazňujú dôležitosť systematického prístupu, analýzy a správneho riadenia rizika. V tomto článku sa budeme venovať dôležitej otázke: Aký vplyv má šťastie na trading a investovanie? Preskúmame, ako náhoda a náhodné udalosti ovplyvňujú výkonnosť a výsledky jednotlivcov na finančných trhoch.
C:\fakepath\xtb-23062023.jpeg

7 tipů pro větší sebedůvěru v tradingu

23.06.2023 Proč je úspěšnější můj kamarád, který má úplně stejnou strategii? Nebo. Ten obchodník se mi líbí, chci jeho strategii, ale proč se mi nedaří jako jemu? Poznáváte se?
img

Bitcoin takmer na 29 000 dolárov! 💥

21.06.2023 Trh s kryptomenami má za sebou naozaj dobré dni. Strach z burzy a regulácií Binance vystriedal pozitívny sentiment v dôsledku nedávnych krokov investičných fondov. Práve vďaka nim je trh ubezpečený, že kryptomeny „nezmiznú“ zo západných finančných trhov a Bitcoin môže konečne počítať so záujmom zo strany inštitúcií. Výsledkom je, že najväčšia kryptomena sa dnes snaží preraziť 29 000 dolárov.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Síla měn | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Gold/Silver Ratio | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/AUD | AUD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | SGD | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | USD/MXN | USD/BRL | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Brett Steenbarger | Deník tradera | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Woodie | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Arms Index | Ask | Asset management | Auditor | Aussie | Average True Range | ADX | B/E | BRICS | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Black Box | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Buy and hold | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Kongesce | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Denní obchodování | Depozitum | Depreciace | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | EFSF | EMA | EONIA | ERM | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | Exit strategy | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Fixing | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Larry Williams | Likvidita | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | Lower Highs | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Makro data | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Operace Twist | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Overnight | P/E | PAMM | PEG | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Slippage | Smart money | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spotřebitelská důvěra podle Conference Board | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Standard and Poor's | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Termínovaný vklad | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Časový výstup | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Komise pro futures trhy | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Měnový koš | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Psycholog | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Carry obchody | Fixed income desk | FX desk | MM desk | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Market Color | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Gordon Gekko | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | Trading in The Zone | IEA | New York Stock Exchange | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Investiční odborníci | DailyFX | Deloitte | ForexLive | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Správa kapitálu | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Algo trading | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Poziční obchodování | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Colosseum | Tomáš Vobořil | FxPro | EuroStoxx50 | Raghee Horner | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | Forex signály | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | OHLC | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchodníci | Forex pro začátečníky | Ed Seykota | Zlatý důl | Ruleta | Poker | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie BMW | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie GoPro | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Aktuální kurzy měn | Alpari | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Bankrot USA | Barel ropy | Směnárna | Bezpečná investice | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bonus bez vkladu | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | BrokerJet.cz | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Cena zlata dnes | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD instrument | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je to forex | Co je volatilita | Colosseum.cz | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ akcie | Čínská banka | Čínské investice | Členové eurozóny | Členské země Evropské unie | ČNB intervence | DAX 30 | Day trading | Denník | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dnešní události | Dolar | Dolar koruna | Dolar vůči koruně | Dolary | Dow Jones index | Dukascopy Europe | Kurzy.cz | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Elliotovy vlny | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | EURO USD | Eurostoxx 50 | EURRUB | EURTRY | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční služby | FinWin | Fio | Fondy | Forex cz | Forex kalendář | Forex literatura | Forex obchodování | Forex tipy | Forex tradingem k maximálním ziskům | Forex zdarma | Forex zprávy | Forex.com | ForexFactory | Forexo | Forexový robot | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FX Trader | FX Trading | FXCM | FxOpen | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Grafy zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harami | HDP Číny | HDP USA | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chudý táta, bohatý táta | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investiční stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční služby | Investiční stříbro graf | Investiční účet | Investiční zlaté mince | Investiční zlaté slitky zlaťáky | Investiční zlato graf | Investiční zlato zlaťáky | Zlaťáky | Investiční zprostředkovatel | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investování peněz | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | Islámský stát | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak obchodovat forex | EBay | Jak obchodovat na forexu | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jak vydělávat peníze | Jak začít obchodovat na burze | Jak zbohatnout | Jak zhodnotit peníze | Janis Varufakis | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jindřich Šídlo | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY USD | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Kniha forex | Knihy o forexu | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Komodity ropa | Konfluence | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupě zlata | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurs koruny | Kurz akcií | Kurz australského dolaru | Kurz australský dolar | Kurz bitcoinu | Kurz ČNB | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz forintu | Kurz GBP | Kurz hřivny | Kurz jüanu | Kurz koruny k euru | Kurz libra | Kurz libry | Kurzy devizového trhu | Kurz měny | Kurz novozélandského dolaru | Kurz ropy | Kurz švédské koruny | Kurz ukrajinské měny | Kurz USD | Kurzy | Kurzy ČNB | Kurzy ČSOB | Volná pracovní místa | Kurzy Česká spořitelna | Kurzy dolar | Kurzy EUR | Kurzy euro | Kurzy koruny | E15 | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Maximální riziko | Měna převodník | Měna převody | Měna v Anglii | Měna v Dánsku | Měna v Chorvatsku | Měna v Japonsku | Měna v JAR | Měna v Kanadě | Měna v Maďarsku | Měna v Norsku | Měna v Polsku | Měna v Rakousku | Měna v Řecku | Měna v Turecku | Měna ve Francii | Měna ve Slovinsku | Měna ve Švédsku | Měna ve Švýcarsku | Měna zlotý kurz | Měnové kurzy | Měnové kurzy Česká spořitelna | Měnové kurzy ČNB | Měnové kurzy ČSOB | Měnové kurzy dolar | Měnové kurzy euro | Měnové kurzy kalkulátor | Měnový konvertor | Měnový kurs | Měnový kurz | Měnový kurz ČNB | Měnový prémiový vklad | Měnový převodník | Měny převodník | Měny v Evropě | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader download | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Morning Star | MQL | MSCI index | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup akcií ČEZ | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nákup EUR Česká spořitelna | Nákup eura | Nákup eura bez poplatku | Nákup eura v Komerční bance | Nákup euro | Nákup komodit | Nejlepší kurz eura | Nejlepší dividendové akcie | Nejlepší kurzy | Nejlepší kurzy britské libry | Nejlepší kurzy euro | Nejlepší směnárna | Nejlepší úrokové sazby | Nejlevnější euro | Nejlevnější platba do zahraničí | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | New.brokerjet.cz | NewYorská burza | Nikkei 225 | No deposit bonus | No deposit bonus forex | No deposit bonus forex cz | Neuronové sítě | Norská koruna | Norská koruna kurz | Norsko měna | Numismatika | NWR akcie | NWR OKD | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Obchody na burze | Ocenění akcií | Odborné knihy | Odkup akcií | Online kurz | Online obchodování | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Pavel Kaiser | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Pozitivní myšlení | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Psychologie obchodování | Psychologie trhu | Pšenice | Rates | Rakousko | Ratingové hodnocení | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa akcie | Ropa v Rusku | Ropa v Sýrii | Ropo | Ropy | RUB | Rubl | Rubl dolar | Rubl ke koruně | Rubl koruna kurs | Rubl kurz | Ruská ekonomika | Ruská měna | Ruský rubl kurz | Růst HDP | Rychlé peníze | Řecká krize | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | SaxoBank | Sázky | Sdílená ekonomika | Seminář | Seznam měn | Seznam obchodníků s cennými papíry | Shanghai Composite Index | Signály | Skotská libra | Slovník pojmů | Směnárny | Směnné kurzy | Směnné kurzy ČSOB | Směnný kurz ČNB | Směnný kurz eura | Směnný kurz libra | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Statut fondu | Statutární orgány | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie pro binární opce | Strategie řízení | Stříbro graf | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Škola tradingu | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Teorie pravděpodobnosti | Termínované vklady | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trading Expo | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh cenných papírů | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Turecká měna | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Ukrajinská měna | Unce zlata | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | US měna | USD index | USD JPY | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj australského dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj euro | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Vývoj USD | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | Woodies | Woodies CCI | WTI | Highsky.cz | XTB.cz | Zlataky.cz | XM | XTB Brokers | X-Trade | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato graf | Zlotý kurz | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zůstatek na účtu | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Diskontní sazba | Live účet | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | Trading Coach | ZEW | EIA | ATR | VTB Capital | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Exces | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Andrej Babiš | Báze | BIC | Buy | CEE | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Diskont | EBITDA | Ekonomika Indie | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Klasifikované úvěry | Komunální dluhopisy | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Německo - burza | Neutral (Hold) | Nizozemí - burza | Nominální úrok | Norsko - burza | Obálka | Obchod bez povinnosti | Obchodní den | Omega | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Pink Sheets | Posuvný Stop | Private banking | Prospekt | Provozní marže | Průměrování | Překoupení | Příjmy z dluhopisu | PX index | Range | Redukce | REIT | Revalvace | ROCE | ROE | Sběrný agent | Sekundární trh | Sekundární trh dluhopisů | Sell | Slovensko - burza | Small caps | SPAD | SPS | Struktura nabídky | Tovární objednávky | Výnos do splatnosti | Využití kapacit | Hráči na forexu | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | Míra alokace | Převis | Repo operace | Speciální operace s cennými papíry | Splynutí cenného papíru | Standardní množství | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institute for Supply Management (ISM) | M2 | Nové stavby a stavební povolení | SPAD (Systém pro podporu trhu akcií a dluhopisů) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Zvalidován trhem | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Co je forex | Automatizované obchodní systémy | Milionář | Miliardář | Boháč | Bohatý | Equity křivka | eBook | Woodie CCI | Bailout | Forex Pro | Investiční téma | Investiční analytik | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Zisky na forexu | Tržní sentiment | Casino | Zhodnocení účtu | Být bohatý | Average true range (ATR) | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Drawdown (DD) | Double top | Federální rezervní systém | Intraday trading | Trendový indikátor | Majors | Martingale | SHORT / SELL | SierraChart | Full-service broker | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Fundamentální data | Příjmy z forexu | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | Disciplinovaný trader | 1 milion | Burza dnes | Burze | Penny stocks | Podvědomí | Commodities | Currencies | Čtení grafu | Trading Academy | Dividendové akcie | Head and Shoulders | Forex obchody | Forex trh | Global forex | Graf EUR/USD | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Traders | Mark DOUGLAS | Lance Beggs | Victor NIEDERHOFFER | Jim Rogers | Profi obchodní systémy | Petr PODHAJSKÝ | Zlatý standard | Money Expo | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Evropské obchodování | Americké obchodování | FX Analyst | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Brown Brothers Harriman | Sky News | Daiwa Securities | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | PVM Oil Associates | Phillip Futures | Crowdfunding | Jackson Hole | Global Risk Management | LPL Financial | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Gelber & Associates | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Janlyn Capital | Westpac | ICAP | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Home Credit | Caterpillar | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | Taube Hodson Stonex Partners | Sentix | TradingFloor.com | U.S. Global Investors | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | Frankfurter Allgemeine Zeitung | RBN Energy | Nomura Securities | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Standard Bank | Rockwell Global Capital | Ole Hansen | Nová Čína | BCS | USD/UAH | American Eagle | Zlaté mince | TD Ameritrade | BNY Mellon | PwC | Next Finance | RBC Capital | Agentura AP | PVM | Wrightson Icap | Barrick Gold | BBC | BTIG | Washington Post | FX strategie | Agentura DPA | Technické indikátory | Forex asistent | Live obchodování | Vydělávat na své sny | Naučte se vydělávat na své sny | Hospodářské vyhlídky | Reálný obchodní účet | Rothschild | Oslabení eura | TRIM Live | Reporty | FX společnosti | Investiční soutěže | Finanční trhy dnes | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Sebenaplňující proroctví | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Demo obchodování | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Světová měna | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Fundamentální výhled | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bloomberg komoditní index | Bezpečné měny | Uložení peněz | Short squeeze | Black swan | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Finanční gramotnost | Vývoj na komoditních trzích | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Živnostník | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Volatility report | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Fixní kurz | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Londýnská City | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Finančníci | Velcí obchodníci | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | TRIN | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Bezpečnější měny | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Konzistence | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Volby v USA | Rosněfť | Firemní investice | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Státní měny | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Salomon Brothers | Úspěšný obchod | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Nervozita na finančních trzích | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Cenové gapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Volumes | Milionáři | Německý ústavní soud | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Expirace opcí | US akcie | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Obchodník s měnami | Prezident ECB | Kurzy středoevropských měn | Nejistoty na trzích | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Technický pohled a výhled | Měnový stratég | Den D | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Turbulence na trzích | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Investiční bankéř | Dollar Index | Broker Trust | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Finanční centra | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Propad měn | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Britské hospodářství | Klouzavý průměr EMA | Die Welt | Globální ekonomický růst | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Bezpečnější investice | Index IBEX | Víkendové parlamentní volby | Volby ve Španělsku | Akcie Credit Suisse | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Kč/GBP | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Britský ministr financí | Růst akcií | Odchod z Evropské unie | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Měnová opatření | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | John Kerry | Bankovní tradeři | Forex trhy | Kryptoměny | Komodity denominované v USD | Poměr cen zlata a stříbra | Situace na burze | Nejprudší jednodenní pokles | Les Echos | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Eurex | Režim forexových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Specifika kontraktu | Specifikace kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Bezpečné dluhopisy | Výnos desetiletého německého dluhopisu | Nálada na dluhopisových trzích | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Komoditní index DJ-USB | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Steve Nison | Úvěrová krize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | MetaQuotes | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Credit Suisse Group | Investovat do bezpečnějších aktiv | Pouštět se do rizikových obchodů | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Finanční svoboda | Skrill | Neteller | Elektronické peněženky | Robustní strategie | Bankovní převod | Správné řízení rizika | Zhodnocovat kapitál | Mobilní obchodování | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch na forexu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Úroková sazba ECB | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Výnosy bezpečných dluhopisů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Devizové obchody | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Spotová volatilita | Futures na VIX | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Vyhlídky eurozóny | Soukromí zaměstnavatelé | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Automatické obchodování | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Dolar vůči jenu | Akcie Moneta Money Bank | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Měnové otázky | Krize bankovního sektoru | EU-Čína | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Migrační krize | Zisky firem | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Západoevropské burzy | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Výnos klíčového amerického vládního dluhopisu | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Devalvace čínské měny | Firemní zisky | Britské referendum | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Německé dluhopisy | Výnosy | Institut API | Měnové stimulace ekonomiky | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Hřivna | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Rande Howell | Mindful Trading | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Turecké akcie | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování libry | Oslabování dolaru | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Poměr RRR | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Brown Brothers Harriman & Co | Údaje o inflaci | cTrader | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Rumunské lei (RON) | Rumunské leu (RON) | Měny střední a východní Evropy | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Světový finanční systém | Skupina G20 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Ziskové obchodování | Micro loty | Mini loty | Standardní loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Silný kurz dolaru | Rada MMF | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tester strategií | Profesionální trading | Členské země EU | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Vývoj eurodolaru | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Informace o forexu | eTrader | Bitfinex | Globtrex | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | AXA Investment Managers | Investec | Arbuthnot Banking Group | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Flash Crash | Oliver Wyman | ex | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | MUFG | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | Generali Investments | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Forwardový kurz | Rystad Energy | Spotový kurz | Cena měny | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Americké energetické firmy | Měny rozvíjejících se zemí | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | CIBC | Alokace aktiv | Obchodování v praxi | BBVA | Silicon Valley Bank | Sázkaři | Zahraniční forex | Daňové změny | Russell Investments | Vývoj ceny hliníku | ČSOB Finanční trhy | JPMorgan Asset Management | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | CoinDesk | Cena palladia | ShowFx World | Investoři na trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | ABAS FX | FinMentor | Tomáš Hykel | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Poziční trading | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Vývoj na světových trzích | IBKR | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | World Gold Council | LBMA | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | André Kostolany | Profesionální tradeři | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Zásoby zlata | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | Hurikán Irma | Obchodování s cizími měnami | Investiční alternativa | Příběh tradera | Trhy s kryptoměnami | BTCChina | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Psychologický deník | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Investování do kryptoměn | Trade Financial | Hlavní fundamenty | Technologie blockchain | Spoření do zlata | Václav Pech | Algotrading | Hedžový fond | BTC/USD | ETH/USD | Hazardní hráč | Cena Litecoinu | Průmyslový index Dow Jones | Obchodování s Bitcoiny | Ziskový trading | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Měnové obchody | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Burzovní trhy | Kraken | Monero | Crown | CBOE Global Markets | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Obchodník s kryptoměnami | Online casino | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Ropné měny | Invesco | Nemovitostní fondy | Český akciový index PX | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | ICBC Standard Bank | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Fox Business | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | SlateStone Wealth | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Bitcoinová horečka | Nové kryptoměny | CFG | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Nový šéf Fedu | Příručka tradera | Krypto aktiva | Lithium | Jak fungují akcie | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Patrik Klempár | Forexnation.cz | FXN | Výhled eura | Pokerový hráč | Nejlepší tradeři | Dobrý obchodník | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Dobrý trader | Forexový trading | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Konference ShowFx | ShowFx | Ed Matts | Sebastian Seliga | Josef Tetek | CNMV | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kobalt | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | ShowFx v Praze | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Akcie Avastu | Obchodování Futures | ShowFx World v Praze | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Zákon o podnikání na kapitálovém trhu | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Trumpova cla | Očekávání investorů | Jamie Dimon | PAMM účty | Krypto | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Zlatý kov | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Můj trading | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Kurzy měnových párů | Spoření na důchod | Kapitál k obchodování | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | CONSOB | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Komentář amerického prezidenta | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Edison | Schwab | FAANG | Kurz EUR/CZK | Toky investic | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Slabý jüan | Válka měnová | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | CIBC Capital Markets | Forint | Americký S&P 500 | Ruský akciový index | Index RTS | Turecké liry | Úrokové sazby v Turecku | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Volný kapitál | Výplaty dividend | Růst firemních zisků | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Obchodování akcií | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Živit se obchodováním | Stabilnější měny | Norges Bank | Trumpův tweet | Pražský index PX | HKD | Zasedání OPEC | Korunový trh | Profesionální obchodník | USMCA | Měny v regionu | Nové peníze | CLEO.one | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Vývoj těžby ropy | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Dluhopisy Itálie | VIX index | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | BAML | Tulipánové horečky | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Obchodování s korunou | Akciový výhled | Šéf burzy | Stavební spoření | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Investiční chování | Pomerančový džus | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Automatické obchodní strategie | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | TLAC | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Burzy po celém světě | Ziskoví obchodníci | Ziskové strategie | Nervozita na trzích | Stanovení ceny | Obchodování se CFD | FUS500 | Úspěšné obchody | Regulační orgán | Zdeněk Macur | Posilování české koruny | Průzkum společnosti | BinckBank | Jiné měny | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | FTSE/MIB | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Akciový index PX | Německé akcie | Vývoj finančních trhů | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Dění na akciových trzích | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Revenge trading | Obchodni metody | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Bitcoin ETF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Snížení volatility | CFD DAX | Online poker | Vítězství na trzích | Makléřská společnost | Australské akcie | Vysoké zisky | Problémy Evropy | Vyhlídky měn | Obchodní grafy | DBS | Analytici z Wall Street | Dluhopisy s vysokým výnosem | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Dlouhodobý obchodník | Obchodní přístup | Velké riziko | Dobrý trading | Profesionální trader | Odložení brexitu | Makroekonomické strategie | Vývoj kolem brexitu | Poptávka po zlatu | Způsob obchodování | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Behaviorální vzorce | Emocionální vzorce | Kognitivní vzorce | Ceny zemního plynu | Denní obchodníci | Akcie Boeingu | Palladiové akcie | Online obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Platformy pro obchodování | Mezinárodní investoři | Vysoký výnos | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Asijské burzy | Volatilní obchodování | Martin Sklenář | Michal Uma | Rekordní růst | Indikátor ATR | Český akciový index | Vzestup virtuálních měn | Ekonomický poradce | Myšlení tradera | Market alert | Klesající cena | Státní fond | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Klouzavé průměry (MA) | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Trading edge | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Technická situace | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Price Action strategie | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Short obchod | Investiční rady | Investice do rozvoje byznysu | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování Price Action | Riziková měna | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Trading alert | České HDP | Sázky na pokles | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Sójové boby | Obiloviny | Obchodní plány | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Bondster | Vybrané měny | SPI Asset Management | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | GlobalCoin | Pokles kurzu | S&P/BNY Mellon | Index S&P/BNY Mellon | Obchodní roboti | Moje obchody | Vzestup bitcoinu | Odhad růstu ekonomiky | Psychika tradera | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Elliottovy vlny | Stav americké ekonomiky | TLTRO III | Brexit bez dohody | Ztráty dolaru | Akciové strategie | Společná měna | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Vydělávání na FOREXu | Riziko recese | Fundamentální divergence | Začít obchodovat | Finanční svět | iFX | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Nové digitální měny | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Lari | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | Obchodování na demo účtu | NATGAS | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Kryptoměna Facebooku | Vlastní kryptoměna | AOS trading | Ropné akcie | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | FedWatch Tool | Coffee | Pokles dolaru | Oslabování čínské měny | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Negativní fundament | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | ETF S&P 500 | Akciový výprodej | Princip forexového trhu | NQ100 | Americké futures | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Řešení krizí | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Konfirmační zkreslení | SEBA | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Likvidita na trhu | Konglomerát | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Zkušení tradeři | Zprávy z Německa | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Produkce zemního plynu | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | CFD na akcie | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Růst mezd | Stříbrné mince | Stříbrná mince | KB | Dealing | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | Nové měny | US500 | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Deutsche Welle | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | MT5 Supreme Edition | PPF | Zhodnocení investovaného kapitálu | Kjódó | Agentura Kjódó | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Finanční situace | Data z Německa | Obchodní praktiky | Tamás Varga | Pohonné hmoty v Česku | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Python | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Přístup k investování | Dolarové likvidity | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | Český HDP | GOOGL | Ceny palladia | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Obchodování EUR/USD | Obchodování zlata | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Příležitosti na FOREXu | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Automatizovaný trading | Robotické systémy | Informace z trhu | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Tradingové strategie | Editor jazyka MetaQuotes | Vytváření automatizovaných systémů | Obchodní dohoda | Kakao | Demo účty | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Akcií těžařů | Moodix | Alan Kooper | Měření fundamentu | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cíl hospodářského růstu | Růst čínského HDP | Cena akcie | Očekávané Earnings | Tomáš Rozehnal | Automatické systémy | Trading na forexu | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | CzechTrade | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Burzovní krach | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Devalvaci měn | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Huawei | Digitalizace | Trump dnes | S&P 500 Index | Průběh krize | Mood index | TradeWars | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Silné akcie | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Rozhodnutí americké centrální banky | VIP seminář | Analytik portálu | Ropný gigant | Začínající tradeři | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | TRX | Německá vláda | Německý vývoz | Hongkong | Patterny | Kryptoměnová burza | Algo | Investice do ropy | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | Trinity | Výstup z obchodu | Obchodování s reálnými penězi | Ziskový trader | Reálný trading | Dosáhnout úspěchu | Obratové formace | Ztrátový obchodník | Nová prognóza ČNB | LNG | Používání limitních příkazů | Dodržování obchodního plánu | Dodržování risk-managementu | Dodržování zvolené strategie | Výkon amerického dolaru | Obchodní příměří | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Data z USA | Rijád | Index milánské burzy | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Zpomalování ekonomiky | Muhammad bin Salmán | Přístup do VIP zóny | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Tradingová rozhodnutí | Praktická ukázka | Naprogramování | Histogram | Proroctví | FRED | Hluboká recese | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Trumpův projev | Obchodní nástroje | Tradingový plán | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | NQ100 CFD | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | PFNonwovens | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | USA recese | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Olívia Lacenová | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Poradce Bílého domu | Celosvětový dluh | USA a Čína | Obchodovat na burze | Pravděpodobnost úspěchu | Obchodní záměr | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Equity křivky | CFD DAX30 | Jeremy Corbyn | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Vývoz z Japonska | Zápis z Fedu | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | GM | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Americký zpracovatelský průmysl | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Fortune | Citadel | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | Důvěra v ekonomiku | PROP Trading | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Exministr zahraničí | Američtí zákonodárci | Legislativa | Německá spotřebitelská důvěra | Administrativa prezidenta | Konglomerát LVMH | Rozdělení zisku | Domácí měny | Záhada | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Nováček na FOREXu | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | 5G | AFP | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Technická analýza EUR/USD | Investování v Česku | Finanční rezervy | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | Stoupající ceny nemovitostí | Inflační cíle | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Index KOSP200 | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Martin Stránský | Konkurenti | DJI30 CFD | DJI30 | Objem obchodů s kryptoměnami | Vládní bondy | Financovat | Poziční obchodník | Uspět na finančních trzích | Master Candle | Wüstenrot | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | E-shopy | Wilbur Ross | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Psychologická příprava | Mindset | Nastavení mysli | Příprava na obchodování | Jan Vejmělek | Investovat v roce 2020 | Radim Krejčí | BNP Paribas Asset Management | Ján Hájek | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | 2222 | Firma Apple | Rostoucí náklady | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Tvorba pracovních míst v USA | Ceny potravin | Čínský vývoz | Čína a USA | Position sizing | Váš trading | Být trpělivý | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Vlastní nemovitost | Špatná nálada | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Federal Open Market Committee | Klíčový support | Poptávka centrálních bank | Paul Volcker | Globální vývoj | Lukáš Lipovský | Volby do parlamentu | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | EW | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | Soukromé firmy | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cenová analýza | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | MSCI All-Country | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty na sójové boby | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | Newmont Mining | FIS | Internetový gigant | Ford Motor | United Technologies | UTC | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Mylan | Centrální banky USA | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Jaderná elektrárna | PMI z Německa | Inflační výhled | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Klíčové projekty | Růst investiční aktivity | Investiční aktivity | Vývoj zlatých rezerv | Chování centrálních bank | Edward Moya | STOXX50 | NSDQ | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Premiér Boris Johnson | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Impeachment | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Zavedení záporných úrokových sazeb | Italský premiér | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Nálada německých spotřebitelů | Britský hrubý domácí produkt | xStation5 | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Next Finance Markéta Šichtařová | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Boháči | Pojistka proti inflaci | Rychlý růst mezd | Bydlení | Vánoční svátky | Vývoj výstavby nových bytů | Dovozní cla | Americké objednávky | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | EY | Nálada českých spotřebitelů | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Citelné zdražování | Purple Strike | Purple Levels | Miliardy korun | Předsevzetí | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Cena pšenice | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | Americká politika | SSE Composite | Epiktétos | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Nálada na globálních trzích | Organizace Conference Board | Šéfové amerických podniků | Růst hrubého domácího produktu | Šéfové čínských firem | Bart van Ark | Ředitelé amerických podniků | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index pařížské burzy | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Reakce eura | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Stephen Poloz | Teherán | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | List Financial Times | Zabití íránského generála | Americké dolary | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Jiří Cihlář | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Čeští exportéři | Ekonomické sankce | Ekonomické sankce vůči Teheránu | Sodexo | Von der Leyenová | Sezónnost | Zpomalující ekonomika | Úrovně nezaměstnanosti | Hýbat trhy | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Hodnota společnosti | Budoucnost | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Obavy z konfliktu | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | INR | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Mzdová dynamika | Nedostatek zakázek | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Co je inflace? | Inflační překvapení | Vzdělávat se | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Tržní trendy | Česká inflace | Proinflační | Proinflační působení | Vývoj měnového páru USD/MXN | Vývoj měnového páru USD/TRY | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Týden na trhu | Bloky | Josef Zeman | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Analytici Next Finance | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Čínské renminbi | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Zájem o dolar | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Nejobchodovanější akcie | Ceny energií | Horší data | Zamyšlení | MOEX | Internetový gigant Yandex | Vyplácení dividend | Banka Morgan Stanley | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Jednání s investory | Předsudky | Podnikatelky | Angela Merkelová | Moje strategie | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Vladimír Beszédes | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Ján Kopil | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Kapitalizácia | NICE | Google | Samsung | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | CMS | Koronavir | Nálada v Evropě | Všeobecné volby | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Stock Trader Almanac | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | FIXINDEX | Index hypotéčních úvěrů | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Downstream | ConocoPhillips | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silné měny | American Express | Pohyby cen | Změny cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Vir | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Motto týdne | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | Blue-chip | Ukončení intervencí | České měny | Finance Group | Situace okolo koronaviru | Penzijní systém | Pravidelné investice | Konkrétní cíle | Důchody | Coronavirus | Americký kongres | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Sentiment ve světě | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Závislost na dolaru | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | Epidemie SARS | IHNED | Tisková konference šéfa Fedu | Jednatel | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Panika kolem koronaviru | Cena akcií Applu | FIAT | Investovať do kryptomien | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Reálné peníze | Volné peníze | Konzistentní zisky | Akceptovat ztráty | Přijmout ztrátu | Výčitky | Pochybnosti | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Píle | Swingová minima | Spekulativní kapitál | SBUX | Růst v eurozóně | HDP v Americe | Růst HDP v Americe | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Průmyslníci | Fond Quant | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Next Finance Vladimír Pikora | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Free cash flow | Cena akcií Tesly | BP | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Adidas | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | Čínské strany | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Velmi bohatý | Zisky dolaru | Bipan Rai | Strach z viru | Hrozba recese | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Tradingové schopnosti | Stop-Lossy obchodníků | Tuzemská nezaměstnanost | Spořicí produkty | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | 21st Century Business Herald | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Uživatelé kryptoměn | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Americká inflace | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | Expanzivní fiskální politika | Tým XTB | Pokračování poklesu | TWTR | LTC/BTC | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | E*Trade Financial | Největší švýcarské banky | Směřování trhů | Imperial College | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Pokles na trzích | FedWatch | Craig Erlam | Noviny | Nejprudší denní propad | České banky | PHIA | Spekulativní pozice | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Odraz od ceny | Obchodní myšlenky | Intradenní volatilita | AxiCorp | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Prohlášení G7 | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Akcie prodejců spotřebního zboží | Dlouhé pozice u akcií | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Hospodářská politika | Vyhlášení nouzového stavu | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Snížení těžby | Výsledek obchodování | Guru | Vládní opatření | Opatření proti šíření nemoci | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Akcie na světových trzích | Pečlivé analýzy | Změny trendu | Ropné království | Cenová válka | Londýnský index | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Strach na světových burzách | Gita Gopinathová | Výsledky HDP | Italská průmyslová produkce | Inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Česká legislativa | Výraznější impuls | Únorová inflace | Změna sazeb | Volatilita na finančních trzích | Extrémní růst | Pohyb Bitcoinu | WP | Cenové války | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Pomoc ekonomice | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Povzbuzení ekonomiky | Vysoká rizika | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Zákaz cestování | Prudký pokles | Hlavní index PX | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Další finanční krize | Masový výprodej | Poradci | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Milánská burza | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Kingsview Asset Mangement | Nouzový stav | Cestování z Evropy do Spojených států | Strach z hospodářského útlumu | Euro včera | Akcie včera | Indické akcie | Asijské akcie dnes | Opatření proti koronaviru | Spekulace na pokles cen | Masivní nákupy | Světové ekonomické krize | Evropské dividendové akcie | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Extrémní strach | Index strachu VIX | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Opatření vlády | Brutální propady | Buy the dip | Sell the rally | Propady cen | Dostatek likvidity | Čínští vládní představitelé | Vládní představitelé | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Nízká cena ropy | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Italské dluhopisy | Evropské země | Brusel | TARP | Pokles HDP | Největší pády | Emoce v obchodování | Domácí data | Masivní propad | Útlum ekonomiky | Kabinet | Euro roste | Guvernér Rusnok | Nízká likvidita | Nízká likvidita na trhu | Energetické společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Ukazatel amerických burz | Klíčový ukazatel | Největší propad | Ukazatel rozkolísanosti | Ukazatel rozkolísanosti akcií | Panika na světových trzích | Strach a panika | Propad koruny | Vyšší úrok | Oslabování české měny | Panikařící světové trhy | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Finanční válka | Honba za hotovostí | TPCA | Poměr cen | Tudor | Fiskální balíček | Stimul | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Světová ekonomická krize | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Propad poptávky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Objem stimulů | Vlna na akciích | Návrat koronaviru | Ekonomický rozvoj | Šíření nového typu koronaviru | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Nouzový úvěrový program | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Nejdramatičtější výprodej | Opatření vlád | Úspěch v obchodování | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Globální problém | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Napětí na akciových trzích | Začít intervenovat | Tiskové agentury | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Prodeje domů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Příležitosti k nákupu | Lukáš Foral | Přísná opatření | Další pokles | Algoritmy | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | WM | REGN | Salmán | Senátorka | Hlavní centrální banky | Nejlepší forex stránka | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Fundament | Posílení amerického dolaru | Akciové indexy v Asii | Iracionální | Obchod se ztrátou | Stop-Lossy | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Středoevropské trhy | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví | Extrémní volatilita | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Evropské velmoci | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Andrew Cuomo | Vyšší výnosy | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Wood&Company | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | ČBA | Platební neschopnost | Finanční prostředí | KNF | The Economist | České vlády | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Dění ve světě | Tempo růstu CPI | Propad HDP | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Investiční fond Quant | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Dow Jones Market Data | Market Data | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Zranitelnost trhů | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Fond EU | Reálné mzdy | Air Bank | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Ekonomický propad | Nigérie | VW | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Nošovická automobilka | Války | Schodek | Březnová data | Poradce | Organizace | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Manuální obchodování | Hotelnictví | LTV | Růst nezaměstnanosti | Poptávka po dolarové likviditě | Futures na akcie | Deficit veřejných financí | British Airways | Saúdové | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň pro obchodování | Vášeň | Závislost | Obchodní vášeň | The Passion Paradox | Brad Stulberg | Galen Woods | Trading Setups Review | Tradingový život | Kniha The Passion Paradox | Touha po úspěchu | Strach ze selhání | Sláva | Vášeň pro trading | Ukazatel úspěchu | Náročná práce | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Nejprudší jednodenní nárůst v historii | Nejprudší jednodenní nárůst | Zpráva o růstu nezaměstnanosti | Jednání ČNB | Koronakrize | Swapové body | Aktivita ve službách | Vláda USA | Vláda Spojených států | Autoprůmysl | Podíl na trhu | FAO | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Týdenní nárůst | Hrozí krach | Skupina OPEC | DPH | Touha po rychlém zbohatnutí | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Otevřený ztrátový obchod | Tvrdohlavost | Tvrdohlavost v tradingu | Přiznat ztrátu | Omyl | Trh má vždycky pravdu | Vyvíjet další strategie | Aspekty tradingu | Všechny aspekty tradingu | Úspěšné systémy | Trpělivost a disciplína | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Prodělat peníze | Oživení v Číně | Signály oživení | Pojišťovna | Nakupovat státní dluhopisy | Novela zákona o ČNB | Novela zákona | Globální trh s ropou | Cushing | OPEC plus | Opatření proti šíření koronaviru | Situace na ropě | Patenty | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Anthem | Pohonné hmoty v ČR | Hluboké recese | Koronavirová epidemie | Nástroje Fedu | CBS | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Carsten Brzeski | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Skupina těžařů | Znárodnění | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Velikonoce | Lidský mozek | Mozek | Strach z promeškané příležitosti | Promeškané příležitosti | Vyhýbání se bolesti | Chyby obchodníků | Mozek obchodníka | Rutina | Obchodní návyky | Životní styl | Cena benzínu | Dostatek energie | Profitabilnější | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Tajné služby | Španělé | Německé automobilky | Snížení produkce | Státní příspěvek | Přebytek běžného účtu | JPM.US | Celková inflace | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Odstranění problému | Výpadky | Activision Blizzard | Plán na spuštění ekonomiky | Spuštění ekonomiky | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Guvernér státu New York | Jon Sopel | Rhode Island | Connecticut | Delaware | Massachusetts | Pensylvánie | Oregon | Více peněz | Inflace v březnu | Strach z poklesu poptávky | WisdomTree | Nitesh Shah | Bob Haberkorn | RJO Futures | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Akcie Saxo Bank | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Jiří Makovský | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Býčí vyhlídky | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Chuť riskovat | Profitabilní obchodování | Pohled na trading | Vzrušení | Odstranit emoce | Správy peněz | Uzavření trhů | Indikace | Schodek 300 miliard | Portfolio manageři | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Američtí těžaři | Potravinové krize | Květnový kontrakt | Michael McCarthy | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | USO | Stephen Innes | Propad ceny ropy | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Dílčí index | Spotřeba ropy | Současný propad | Kontrakty na ropu | Producenti ropy | Největší ekonomika eurozóny | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Rizikový apetit | Selský rozum | Znovuzavedení šrotovného | BFM | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Americký ropný institut | Ropný institut | Poptávka po pohonných hmotách | Uvolňování karanténních opatření | Kdy vstoupit do obchodu | Vstoupit do obchodu | Kam umístit Stop Loss | SARS-CoV-2 | Index důvěry v eurozóně | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Sociální síť | Debata | Úspěšné lidi | Cena surové ropy | Surové ropy | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Evropská data | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | NY FED | WEI | Největší propady | Důvěra v českou ekonomiku v dubnu | Znovusjednocení země | Kristina Hooper | Výkon dolaru | Nové zakázky | Cesta želvy | Joe Biden | Nástroj technické analýzy | DDoS útoky | Grayscale | Větší pokles | Podpůrná opatření | Evropské méně | Data z trhu práce | Binance Coin | Důvěra francouzských spotřebitelů | Zrušení daně z nabytí | Seznam brokerů | Cenový pokles | Silný cenový pokles | Pokles světové ekonomiky | Nejstrmější pokles světové ekonomiky | Úřad INSEE | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Daň z nabytí | BTC/USD Technická analýza | Bitcoin dnes | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Výjimečná situace | SMA 100 | Vliv volatility | Nastavení RRR | Náklady na financování | Dubnová inflace | Shell | Společnost Shell | Ekonomická realita | Warren Patterson | Ropa roste | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Série zisků | Halving bitcoinu | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Epidemiolog | Americký epidemiolog | Gilead | Robert Holzmann | ETF vs. CFD | Nevýhody komodit | Blízký východ | Tweet | Akcie padají | Strach ze sankcí | Proprietary Trading | Pasivní investice | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Vývoj bilance Fedu | Federal Reserve | Soud | Ekonomická poradkyně | Koncern Volkswagen | Otevírání americké ekonomiky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Oddlužení | Latinská Amerika | PEPSICO | HashRate | Vytěžený block | FOMO | Strach ze zmeškání | Resistance line | Propad zaměstnanosti | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Průmysl v březnu | Dlouhodobý trend | ETN | Zdražení ropy | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Velikost pozic | Potenciál zisku | Wolt | Euronav | Provozovatel tankerů | Rekordní zisk | Regulační orgány | Australská ekonomika | Dodání likvidity | Dodání likvidity komerčním bankám | Navýšení měnové báze | Měnové báze | Centrální banka Japonska | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Maloobchodní inflace | Tisknutí peněz | Propad japonského jenu | Obchodně vážený index | Bilance aktiv | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Pád USD | Velikost celkové bilance | Neomezené QE | Kola kvantitativního uvolňování | Pád akciových trhů | Globální pád akciových trhů | Riziko deflace | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | TIPS dluhopisy | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Dlouholetý trend | Tlak na nižší cenu výrobků | Tlak na nižší cenu | Amazon efekt | Marže prodávajících | Minimální marže | Segment retail trhu | Just-in-time manufacturing | Prodat dluhopisy | Prodat USD | Výnosy na dluhopisech | Růst cen v době stagnace | Další obchodní válka | Antiglobalizační tlaky | Deflační tlaky | Silné deflační tlaky | Snižování cen | Hluboký propad ropy | Navyšování zadluženosti | Prudké navyšování zadluženosti | Křehký finanční systém | Americké repo sazby | Růst zadlužení | Zadlužení | Obavy z insolvence | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Rezervní měny | Bezpečí investic | Víra v bezpečí investic | Politická nestabilita | Kontrakce | Vládní deficit | Schopnost financovat vládní deficit | Financovat vládní deficit | Quantitative Easing | Devalvace amerického dolaru | Očekávaná devalvace | Zkušenosti z Japonska | Politika centrální banky | Stimulační procesy | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Macy’s | O2 CR | Obavy z dopadů koronavirové krize | Strach z druhé vlny koronaviru | Bitcoin halving | Úrok na českých dluhopisech | Dluhy | Vzácnost Bitcoinu | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Členské státy | Ceny zeleniny | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Omezení investic | Členské země | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Riziko korekce | Rekordní propad | Účet platební bilance | Hypoteční banka | T-Mobile | Auta | Indexy v Asii | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | Měření volatility | Volatility trhu | Opce na VIX | Plynovod Nord Stream | Protikoronavirová opatření | Čeští centrální bankéři | 60 Minutes | Vakcína | Sektor služeb | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | Recyklace | Manažerka | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Rally na stříbře | Potenciální zisk | Propad kurzu koruny | Moderna | Společnost Moderna | Fiskální stimul | Více riskovat | Obchodní režim | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Eli Lilly | LLY | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Růst BTC | AMZN.US | Sankce USA | Obchodovat dlouhodobě | Špatný obchod | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Renault | PMI v eurozóně | Pokračování rally | Držení obchodu | Bohatí jedinci | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Proti trendu | MLM | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Ztráty zaměstnání | Investované peníze | Mondelez | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Soběstačnost | Záchranný program | Měsíční průzkum | Agentura IEA | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Plán EU | Costco | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Bohumil Trampota | Průraz | Jiří Kovařík | Exprezident | Plán Evropské komise | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Lidské emoce | Slabá poptávka | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Citi Group | PEPP | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Peter Svátek | Emoce v tradingu | Gambling | Obchodovaný objem | Antivirus | Zvyšování mezd | Čínská poptávka | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Zprávy z finančních trhů | Plánování obchodů | Společnost BP | Pokračování růstu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tchaj-wan | Evening Star | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Ropná krize | Výplach akcií | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Strach z druhé vlny | Britská obchodní bilance | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Největší světová ekonomika | Období krize | Finanční krize 2008 | Světové krize | Korporátní zprávy | Světové indexy | Obchodování pomocí Price Action | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Objem vládních stimulů | Oklahoma | Arizona | Rozsáhlé investice | Nestlé | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Prodeje automobilů | Denní volume | Propad cen | Znepokojení na trhu | Úvěrové podmínky | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Trend is your friend | Otevření obchodu | Bezpečný dolar | Covid | Druhá vlna pandemie | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Analytické společnosti | Investiční aplikace | Tiff Macklem | Dlouhodobá výkonnost | Americké prodeje domů | Infekce Covid | ZIL | Cardano | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Poptávka po ETF | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Makléř Wood & Company | Analytik Purple Trading | IDEA | Instinkt | LULU | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Slabší ekonomika | Fin-Tech | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Strach z návratu pandemie | Vlna koronaviru | ARD | Živnostníci | Co je to hedging? | Koronavirové epidemie | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | Zvýšení počtu nově nakažených | Sankce proti Rusku | Příchod krize | Ziskové marže | ASM International | Německá nezaměstnanost | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Ukrajinský prezident | Den nezávislosti | Úroda | Thermo Fisher Scientific | Rozkolísání trhů | Nepředvídané rozkolísání trhů | Formace Price Action | Pocity strachu | Neočekávané události | Obchodní psychologové | Nepředvídané události | Růst čínských akcií | Dominance BTC | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Situace na trhu práce | Exporty | Ekonomická předpověď | Klientská podpora | MAM | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Pesimistické scénáře | Risk na obchod | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Fond obnovy | Marko Kolanovic | Tulipánová horečka | Tulipány | Fundamentální pozadí | Inflační šok | Výrazný propad | Nový trend | Mladé generace | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Riskování | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Více ztrát v řadě | Ztráta peněz | Riskovat méně | Zpětná analýza | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Celosvětová spotřeba kávy | KLM | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Americký maloobchod | Růst tržeb | Eurodluhová unie | Dluhová unie | Pohyb koruny | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Rozdíly v názorech | Verizon Communications | Obchodovat na forexovém trhu | Větší objemy obchodů | Otevřené obchodní pozice | Styl pozičního tradera | Dlouhodobý forexový obchodník | Směřování ceny | Předpokládaný profit | Přehled o dění na trhu | Malé zisky | Účinné strategie | Malé ztráty | Vytvoření strategie | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Trendová strategie | Strategie dlouhodobého obchodníka | Sledovat tržní trendy | Jak se tržní cena vyvíjí | Tržní šum | Identifikovat trendové pohyby | Trendové pohyby | Styl typický pro poziční tradery | Vnímat grafy | Určení dlouhodobého trendu | Spotřební daně | Brad Smith | Microsoft Brad Smith | Technologické společnosti | Merkelová | PlanB | David Schwartz | Makro zprávy | Možnost dalšího růstu | Analytický tým XTB | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Cenové patterny | CVVM | Názory lidí | STAR Market | Důležitá rezistence | STAR 50 | Nový indikátor | Index STAR 50 | Akciový trh STAR Market | Top Glove | MSCI Asia Pacific | Supermax | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Akcie těžařů | Hecla Mining | Životní úroveň | Ekonomické následky | Ekonomické následky pandemie | Následky pandemie | Nižší poptávka | Denní propad | Dopad volatility | Porušení pravidel | Progres | Úspěšně obchodovat | Exchange Traded Commodity | Konkrétní plán | Forward guidance | Bohatí lidé | Předčasné splacení hypotéky | Ostatní vzácné kovy | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Počet nezaměstnaných ve Francii | Insolvence | Richmondský Fed index | Nálada amerických spotřebitelů | Začít obchodovat na burze | Vlastní úspěch | Silný trend | OMV | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Nikl | Obrat ekonomiky | Smazání ztrát | Weekly Economic Index | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Fed Staff Nowcast indikátor | Odhad ekonomické aktivity | Obsazenost hotelů v USA | Obsazenost hotelů | Síla akcií | Promeškání investičních příležitostí | Silné momentum | Monetární stimulus | Mezinárodní firmy | Možnost práce z domova | Překvapivý růst | Tradingový zvyk | Odveta | Vydělávání peněz na finančních trzích | Strach a chamtivost | Základní druhy emocí | Druhy emocí | Obezřetný obchodník | Potřeba odvety | Euforie z úspěchu | Uspěchané obchody | Komplexní analýzy | Ztracený kapitál | Emocionální obchodování | Zdravý selský rozum | Euforie v tradingu | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Nadměrná důvěra | Rizikový management | Tradingové kariéry | Odstraňovat emoce | Padající dolar | Zdražuje zlato | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Správci fondů | Správci investičních fondů | Předražené akcie | Manažeři indexových fondů | Vítězství Elona Muska | Tesla v S&P 500 | Obnovení růstu | Covid19 | Newyorská pobočka FEDu | Pobočka FEDu | Turistický ruch | Odhad sektoru pohostinství | Počet leteckých pasažérů | New York City | Ekonomický vliv | Chyby jedinců | Málo zkušeností | Špatně nastavená psychika | Nastavená psychika | Psychika | Neovládnutí emocí | Forex riziko | Zkušený obchodník | Obchodovat bez stop-loss | Přístup k tradingu | Špatný přístup k tradingu | Absence obchodního plánu | Obchodní výkon | Caixin | Tuzemský maloobchod | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Ocelářství | Myšlenkové pochody | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Politické události | Významné události | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Klesající tendence | Vstupy do pozic | Bruegel | Možné zisky | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Maďarská inflace | Zpomalování inflace | Výhled na příští rok | Deutsche Lufthansa | Nejlepší obchody | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Emoční trading | Indikátory sentimentu | Rostoucí počty nakažených | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | Velký propad | Podhodnocený | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Hnojiva | Zápis ze zasedání FOMC | Bitstock.com | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Přeobchodování | Zhodnocení prostředků | PLUG | Fear and Greed Index | Vztah opcí put a call | Počet akcií | Fear and Greed | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Investorské chování | Časovat trh | VisualCapitalist | Slábnoucí americký dolar | Zajištění na stáří | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní index ISM | Výrobní index | FTMO | Růst eura | Představitelé ECB | Platforma eToro | Typ obchodování | Southwest Airlines | E-mini futures | Pokles hospodářství | Ceny mědi | R+V Insurance Group | Odborníci | Peso | Kroger | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Trafigura Group | Vývoj vakcíny | Američtí investoři | Prognóza Fedu | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Stavební povolenky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Bloomberg Intelligence | Nákupní centra | Budoucí vývoj | Podstupování rizika | Stanovování cílů | Sebekázeň | Přizpůsobování se podmínkám na trhu | Emocionální kontrola | Profi tradeři | Banky v ČR | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Psychický tlak | Základy tradingu | Řízení obchodu | Skutečné peníze | Pravidla obchodního plánu | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Ropa dnes | Společnost Cisco | Program Antivirus | Dnešní zasedání ČNB | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Pandemie v Evropě | Očekávání ČNB | Accenture | Evropský automobilový průmysl | Politici z Evropského parlamentu | Politici | Ursula von der Leyen | Ztráty společnosti | Němečtí politici | Ambasador | Strach z Brexitu | Vývoj ceny akcie | Podhodnocené stříbro | Objemy peněz | Diverzifikovat | Zlaté rezervy centrálních bank | Rezervy centrálních bank | Bohatý trader | Podvědomí obchodníka | Investiční prostředí | Plynovody | PVM Tamas Varga | Micron | Snížit emise | Riziko poklesu cen | Biden | USA Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Fiskální pomoc | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Pracovní místa | Vinci | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Vývoj indexu PMI | Vývoj české spotřebitelské inflace | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Scalpingové obchody | CFMS | Akcie CFMS | Průmyslové zakázky | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Cena akcií firmy | Agresivní strategie | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Centrální banky světa | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Stresové situace | Akademie věd | Ceny v Česku | AEX | Jens Klatt | Robert Wilson | FérMakléři.cz | FérMakléři | Ceny bytů | Průměrné ceny bytů | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Americký ekonom | Ameriprise Financial | Walgreens | Klíčový okamžik | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Michael Hewson | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Příležitosti k obchodování | Pohádkové jmění | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Růst zlata | Concho | BNB | CZKCASH | Způsob investování | Defi | Nařízení | HDP Asie | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | Elvira Nabiullinová | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Homma Munehisa | Akcie Pilulky | První obchodní den | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Vlny koronaviru | Pandemický program | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | MMM | ABT | GWW | JNJ | Uniswap | UMA | Compound | RBAG | Tržní výhled | Miroslav Zborovský | Ombudsman klientů | Pokles EUR/USD | BIIB | Tržní vývoje | Ruské společnosti | Úspěšní tradeři | Electronic Arts | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Šéfové firem | MCD | Nové zprávy | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | Číst grafy | Akciové investování | Poměr rizika vůči zisku | Hlavní kryptoměna | Price Action obchodní strategie | Emoční inteligence | Cena Ripple | Heiko Maas | Akcie spoločnosti | FoMO efekt | Fear of Missing Out | Praktické tipy | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Rovnováha na trhu | Proražení | Nastavení trhů | Vzorce chování | Obchodní bilance Číny | AAPL.US | NextEra Energy | TSCO | AQUA | XYL | AWK | KSB | Xylem | GME | GameStop | GME.US | Akcie americké společnosti | Tradingová psychologie | Linde | BASF | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Continental | Covestro | Vakcinace | Vývoj měnového páru USD/CNY | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | BIDU | Proč investovat | Očkování | LEN | Lennar | Příležitost ke snadnému zbohatnutí | Rozpočtové deficity | Zadlužování | NBP | CMI | Realistická očekávání | Rychle zbohatnout | Tlak na úspěch | Lael Brainardová | Orbán | Analytické shrnutí | Trading bez volatility | Vývoj těžby ropy kartelu | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Kapitalizace Tesly | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zhodnocení jednotlivých měn | Vývoj výše aktiv | Nákup měnových párů | Zmrazení ekonomiky | Účinnosti vakcín | Překoupení USD | Nákupy cenných papírů | Zhodnocení o desítky procent | Možnost zhodnocení | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Investování z karantény | Vidina rychlých zisků | Nákup australského dolaru | Revize amerického HDP | Nevýhody hedgingu | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Nano | Ceny aktiv | MGM | Kauza brexitu | AAL | Velký kapitál | Chytré peníze | Uzavírání ekonomiky | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | DGX | Nálada v české ekonomice | Case-Shiller | Přístup na finanční trhy | Derivátové trhy | Ceny americké ropy | Intervence polské centrální banky | Polská intervence | Intervence NBP | Centrální bankéř | Polský centrální bankéř | Rafal Sura | Analýza BTC/USD | Inflace v Polsku | Citadel Securities | Nálada investorů | Carnival | Paralýza | Emise dluhopisů | Denní rutiny | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Růst ceny | Dobrý výsledek | Indikátory volatility | PMI ve výrobě | Výkyvy v hodnotě | Zvýšení těžby | Německá inflace | Report stavu ropných zásob | Volby prezidenta | VET | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Silné oživení | Bloomberg Markets | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | Racionální rozhodnutí | Obchodní stres | Zhoršení ratingu | ProSiebenSat.1 | Nové restrikce | Dlouhodobé obchodování | Průmysl v listopadu | Tradingoví profesionálové | Rostoucí ceny ropy | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Tempo hospodářského růstu | Obchodovaný měnový pár | Velikost obchodu | Poměr rizika k zisku | Dopad na trhy | Tilray | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Francouzský dluh | Měsíční data | Efekt na trhy | Indexy na Wall Street | Futures na bitcoin | UAL | Situace na trhu | Nastavení money-managementu | Zablokovaný trader | Akcie MONETA | Důvěra v ekonomiku ČR | VTB | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | Nárůst ceny | Sociální média | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Express | Tržní reakce | Mark Cuban | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | ROI | SP500 - Technická analýza | DAX30 - Technická analýza | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Hecla | Nynější krize | Cenový gap | Akcie společnosti GameStop | Mincovny | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | MIB | Obchodné signály | BlockTower | Michael Bucella | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | FTX | Arcane Research | Hlavní finanční trhy | Kov | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Spotify | Futures na stříbro | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Nedostatečné dodávky | Elektroauta | Vklady a výběry | Trojité dno | Trendové linie | Růst produktivity | Futures na Wall Street | Hedgové fondy | Růstový trend | James Bullard | Obchodní rutina | CVS Health | CVS | AIG | FOMC minutes | WFC | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Psychologický efekt | Falešné signály | Skluz | MXN | ZAR | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Čeští podnikatelé | Sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | Posílení české měny | Systémové riziko | Covidová opatření | Výprodeje dluhopisů | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Terra | Nárůst výnosů | PSX | Výroky z ECB | Admirals | Oživení americké ekonomiky | Šílenství bitcoinu | Mnoho peněz | Strach ze zmeškání příležitosti | Zmeškání příležitosti | Trend na ropě | Rozjetý rostoucí trend | Pohyb trhu | Výrazný pohyb trhu | Trvalejší pohyb | Důvod pohybu | Dlouhodobé S/R zóny | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Omezení rizika | Riziko obchodu | Životní obchod | Silný růst | Rostoucí trend na ropě | Nakoupit ropu | ING Groep | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Nassim Nicholas Taleb | Bidenův obří balík rozpočtových opatření | Bidenův obří balík | Balík rozpočtových opatření | Zesílení inflačních tlaků | Fidelity | Vývoj ceny palladia v USD | Pandemická omezení | Velké ztráty | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Obchodní kalkulačka | Risk-on sentiment | Index RUS50 | RUS50 | CryptoQuant | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | Klíčové zasedání | Holubičí tón | Decentraland | Decentraland (MANA) | Zvýšení základního úroku | AMC Entertainment (AMC.US) | Holubičí Fed | Čínské akcie dnes | Mentor | Short obchody | Síla amerického dolaru | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Kansas City Southern | KSU | Odvětví v ekonomice | Očekávání vyšší inflace | Nárůst rizikové averze | Tržní pohyb | xStation 5 | Nastavení grafů | Čekající pokyny | Discovery | Řízení pozic | Sýrie | Ovládání psychologie | Pohyb ceny | Kryptoměnový sektor | Jobs Plan | Klienti Purple Trading | Míra úspor | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | GRMN | LMT | Horší období | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | ISM ve službách | CoinGecko | Paychex | PAYX | Největší pohyby | Umění | Constellation | Constellation Brands | STZ | HoReCa | Analytické schopnosti | Harley-Davidson | Platformy MT4 | Uzavřít všechny pozice | Data o inflaci | Prudký růst cen | Podíl nesplácených úvěrů | Klíčové centrální banky | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Ochrana proti inflaci | Dostupná data | Xilinx | Jan Rožek | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Eurodolar dnes | AA | Rozhovor o tradingu | Bearish Engulfing | Formace Bullish Engulfing | Bullish Engulfing | Visící muž | Oběšenec | Shooting Star | Hanging man | Davová psychóza | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Polymetal | British American Tobacco | Imperial Brands | Cigarety | Ceny surovin | Ceny Etherea | Společnost Coinbase | Zotavování Číny | Nejvíce peněz | Vývoj zlatých rezerv Turecka | Strach z inflace | LME | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Centene | AMD.US | MindMed | Výkonnost zlata | Techy | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Kapitálové zisky | Tržní fáze | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Čas obchodování | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Trading.com | Poptávka po mincích | Recyklované zlato | Produkce zlata | Nabídka zlata | Čisté nákupy zlata | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Investiční poptávka po mincích | Investiční poptávka | Investice do slitků a mincí | Investice do slitků | Poptávka po zlatě dle odvětví | Větší korekce | Větší zisky | Kellogg | Futures na americké indexy | Obavy z růstu inflace | Znalost trhu | Akcie společnosti Intel | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Virtu Financial | Shiba Inu | Meziroční růst cen | Systém obchodování | Sledování grafu | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Ceny realit | Jádrová inflace v eurozóně | cTrader Purple Trading | Cenové trendy | Riziko ztráty | Nejlepší obchodníci | Těžaři | Obavy z inflace | API | Oslabení | Výpadky proudu | Meme akcie | Investice do kávy | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Retailový obchodník | Nerozhodnost trhu | Princip obchodování | Vývoj ceny dřeva | Ceny dřeva | Risk-Reward-Ratio | Cena dřeva | Brokerská značka | První zvýšení sazeb | MNB | Bit.plus | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | ANZ Research | Impulzy | Hodnota kryptoměn | Obchodování s demo účtem | Velký účet | Webinář o obchodování na forexu | Obchodování na reálném trhu | Nadnárodní společnosti | Přístup k riziku | KOL | Peter Višňovský | LEXXUS | Dnešní makrodata | Evropské společnosti | Salvador | London Metal Exchange (LME) | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Ukončování obchodů | Úroveň supportu | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Dodávky plynu | Krafton | Platidlo | Konkurence | Prodej | Hodně peněz | Vydělat hodně peněz | Spekulovat na trhu | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Další kryptoměny | Taper | Snížení kvantitativního uvolňování | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Dow Jones 30 | Nůžky ve valuaci | Akcie průmyslových společností | Zvyšování daní | McDonald's | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Daňový úřad | Index podnikatelské nálady | Úročené vklady | Dolar dnes | Cryptocurrency | Didi | UBI | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Programátor | Vyšší úroveň | Podcast | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Gruzie | Tornádo | El País | Největší rizika | Paradox | Finanční vzdělání | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | | Výhled na letošní rok | Dodavatelský řetězec | Technologie | MAN | Protipandemická opatření | Obchodování v Evropě | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Rekordní schodek | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Americké tajné služby | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Hliník | Američtí centrální bankéři | Vnímání peněz | NLP | Koncentrace | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Philip Morris International | Dosažení úspěchu | Dosažení úspěchu na Forexu | Disciplína v obchodování | Pravidla správy peněz | Snadno vydělat peníze | Rychlý zisk | Očekávání zisku | Uspět na Forexu | Obchodní rizika | Neobchodní rizika | Vyhlašování makroekonomických dat | Nejziskovější strategie | Pravidla řízení peněz | Psychické nastavení | První obchody | Engulfing pattern | Spotové ceny | UST | TSMC | Cenový rekord | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Problémy se subdodávkami | Český vývoz | JPMorgan (JPM.US) | JAR | Rada guvernérů | Symantec | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | XEL | CMCSA | VZ | TXN | AXP | AI | COST | PG | CAT | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy | Ropní těžaři | Chování velkých hráčů | Produkce kávy | Roger | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Nastavení tradera | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Divize | Vstupování do obchodu | CNN Business | Správné strategie | Letní období | Flexibilita | Stabilní zisky | Klidný trh | Načasování | Letní obchodování | Varianta delta | Conformis | Meteorologická společnost | After-market | Boom | Otevřené pozice | Společnost Golden Gate | Xbox | Rekord | Podíl na tržbách | Covidová situace | Známý ekonom | Omezení podpory | Strach z delta mutace | Delta mutace | Instant Research | Bilion | Kryptoměnový svět | Dodávky čipů | CAR | Polovodičové společnosti | Silné hospodářské oživení | Guidance | Dopad na sentiment | Nedostatek zboží | Volatilní výkyvy | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Konzistentně ziskový | Bankovní skupina | Provozní náklady | Dřevo | HICP | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Tlumení QE | Style | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Zvýšení rezerv | Albemarle | Projekce | IBKR mobile | TWS | Futures na železnou rudu | Stabilní kryptoměny | Gary Gensler | Jana Pokorná | VIAC | Comcast Corp | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Rekordní minimum | Dojima | Obchodní úspěch | Čínští regulátoři | Analyzování | Psychologické úrovně | Kulatá čísla | Delta varianta | Použití indikátoru | Základní sazby | BioNTech | Drahota | Rich Bernstein | Mediatech Capital | Porter Bibb | Upgrade kryptoměnové sítě | Kryptoměnové sítě | Aktuální prognózy | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SHIB | ADS | Cena kryptoměny | Akcie Pfizer | Hackeři | Nucor | Index Russell | Společnost Admirals | Dnešní kalendář | Růst úrokových sazeb ČNB | Psychologie investování | Strategie na obchodování | Pozitivní korelace | Byty | První odhad | Afghánská měna | Afghánská ekonomika | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Afghánistán | Jim Cramer | CBRE | Tálibán | Tokeny | Meituan | Medián | Podíl firem | Bonusy | Rozbor | Výprodeje na trzích | Očekávaná inflace | SpaceX | Zájem Čechů | SPOT | Výrobní inflace | Základní pojmy | Uchování kapitálu | Začátečník | Kansas City | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | Komfortní zóna | Chování v komfortních zónách | Teorie chování | Komfortní zóny | Zóny komfortu | Nástroje optimalizace | Moderní nástroje | Vznik komfortní zóny | Komfortní zóny v tradingu | Výstup z destruktivní zóny | Destruktivní zóny | Ochranný mechanismus | Velké cíle | Výstup ze zóny komfortu | Vstup do konstruktivní zóny | Konstruktivní zóny | Lidské činnosti | Duševní produkt | Destrukce kreativity | Opakující činnosti | Duševní stav | Ukotvující prvky | Deaktivace | Návyk | Konstruktivní komfortní zóna | Ziskové obchodní návyky | Vznik zóny komfortu | Biologické konstrukce | Ochranný systém | Cíl zóny komfortu | Školení | Životní změny | Velká bolest | Zloba | Bolest duševní | Výdej energie | Fixace nových zvyků | Vlna úspěchu | Rutinní chování | Recidiva | SXXP | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Způsob myšlení | Proočkovanost | David Vagenknecht | Dominion Energy | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Ranní glosa | Růstové tituly | BuzzFeed | Společnosti | Národní měny | Úroková sazba v eurozóně | Náklady na obchodování | Popularita kryptoměn | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Signály z Fedu | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Digitální platby | Carrier | PayPal Holdings Inc | Evergrande | Katastrofy | Výběr daní | Výrobní aktivita v USA | Růst trhu | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | RBC | NFT | Honeywell International | Chevron Corporation | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Porsche SE | Testování obchodní strategie | Covidové restrikce | Energetika | Ženy a investování | Silvergate Bank | Ekonomický potenciál | Ceny plynu | Platební gigant | Pandemický program odkupu aktiv | Program odkupu aktiv | Roman Pilíšek | Althea Spinozzi | Solana | Evropský index | Workshop | Studijní materiály | Marika Čupa | Čínský index | Vyšší hodnoty | Etherea | Řízení kapitálu | Ztrátové pozice | Ceny kovů | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Pracovní den | Airbus SE | Znovurozšíření pandemie | Corporate Governance | Akcie čínských společností | Leasingové společnosti | Výsledek zasedání Fedu | Kompenzace | Obavy finančních trhů | Plány Fedu | Arrows | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Jáchym Petřík | VanEck | BNP | Fibo úrovně | Pokračování trendu | Podcasty | P/B | Hodnoty P/B | UBS Group | UBS Group AG | MGM Resorts | Sociální demokraté | Samou | Problémy v dodavatelských řetězcích | mmBtu | Gamble | Scaling In | Scaling Out | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | České sazby | Prudké zdražování | Automotive | Navyšování cen | Výkonnost obchodování | Těžby Bitcoinu | Sněmovní volby | Charter Communications | Zákonné platidlo | Traders´Academy | Trader Workstation (TWS) | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Základní opční strategie | Představení platformy IBKR | Představení platformy | Platformy IBKR | Market Outlook | Volatility View | Profit Potential | Loss Potential | Micro Bitcoin futures | IBKR webináře | Trader’s Insight | Order Wheel | Option Chains | Book Trader | Regrese | Gabelli Funds | EQ Derivatives | Craig Bewick | Příklady obchodování | Nabídka IBKR | Webináře IBKR | Nejnovější zprávy z trhů | Nejnovější zprávy | Inverted Hammer | Minulá výkonnost | Enviromental, Social and Governance | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Pád Bohemia Energy | Výrobní ceny v Číně | Prodeje ropy | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Tržní segment | Pravidla hry | Nezaměnitelné tokeny | Změny tržního sentimentu | Změny na trhu | Situace na finančních trzích | Kurzarbeit pro automobilky | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | MoneyExpo | Čínské centrální banky | Horizon | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger | Cit pro trh | Snap | Ravindra Rao | Obilí | Nová historická maxima | Trading firmy | Prop Trading firmy | Pozornost | CFD Futures | Nálada v ekonomice | Amazon (AMZN.US) | Kryptoměnový průmysl | Retail Investor Beat | Retail Investor | Přijetí bitcoinu | Poptávka po čipech | Naše obchodní strategie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | Metaverse | MANA | Obratová formace | Gravestone Doji | Dragonfly Doji | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Francouzský index | Přístup ke kryptoměnám | Odkupy akcií | Polygon | MGM Resorts International | Cena Polygonu | Fialova vláda | Objem poskytnutých úvěrů | Regeneron Pharmaceuticals | Maxim Manturov | FX intervence | Eric Adams | Aktuální prognóza | Royal Caribbean Cruises | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Messari | Globální dodavatelské řetězce | Peter Brandt | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | Nedostatek sebedůvěry | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Burzovní cena | Raketový růst | Raketový růst ceny | Další růst sazeb | Dopady inflace | Jak chránit úspory | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | American Petroleum Institute | Target | Celoroční výhled | Prognóza poptávky | TechnipFMC | Německé pojišťovny | Lockdowny | Přístup k obchodování | UNDP | Abdalláh Dardarí | Vedoucí UNDP | Návrhy UNDP | Investoři do zlata | TIM | Svět tradingu | RTS | Ceny BTC | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Trh s platinou | WPIC | Bitcoinoví obchodníci | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Bezpečná aktiva | Nová mutace | Shiba inu (SHIB) | Myšlení obchodníka | Psychologie v tradingu | Svátek v USA | Omikron | Hirojuki Kikukawa | Tacufumi Okoši | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Mutace omicron | Zprávy z krypto průmyslu | Smíšené pocity | Varianta omikron | Těžařská společnost | Nálada na trzích | | Honeywell | CMA | Bear market | Varianta koronaviru | Grayscale Bitcoin Trust | Investiční produkt | Strach z pandemie | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Varianty covidu | Zlotý | Největší švýcarská banka | Obavy z varianty omikron | Zlato (XAU/USD) | Tržní vývoj | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Tržní chování | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Fundamentální aspekty | Rotace | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Ziskové období | Rostoucí inflace | Developeři | Krypto analytik | Jestřábí Fed | Zemědělci | Krypto komunita | Vyjádření České národní banky | Terra (LUNA) | Grayscale Investments | Výkon průmyslu | Psychologické jevy | Jevy v tradingu | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Bidenova administrativa | Larry Summers | Cena MATIC | MATIC | Fidelity Investments | Technická rezistence | Krátkodobý obchod | Kryptoinvestor | Jason Deane | Jamal | Krátkodobý výhled | Coinglass | CarMax | KMX | Základní sazba | Banka HSBC | Největší americké společnosti | Logistické společnosti | Mezinárodní unie silniční dopravy | IRU | Mezinárodní unie silniční dopravy (IRU) | Simon Heaney | Drewry | Alex Constantinescu | Alex International Transport 94 SRL | Si-an | The Neptune Declaration Crew Change Indicator | Western Shipping | Anglo-Eastern Univan Group | Plynová krize | Purple Trading Jaroslav Tupý | Jan Macek | Konvergence | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Infografika | Získané peníze | Hodnoty měny | Uniper | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Akcie AMD (AMD.US) | Akcie velkých technologických společností | Kartel OPEC+ | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Petr Lajsek | Altria | Zvyšování sazeb Fedu | EOG Resources | Meme stocks | Kvalita aktiv | Ruský plyn | Poptávka po riziku | Celosvětová spotřeba | Cena práce | Gate | Akcie v roce 2022 | Kryptoměnoví investoři | NFTčka | SNAP.US | Akcie Snap | Organizace spojených národů | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Ruský RTS index | Ruský RTS index (RUS50) | Vlna omikronu | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Omezení dodávek | S&P 500 ETF | Simon Peters | Analytik trhů | Správný money-management | Instituce | Mark Elenowitz | Omniverse | The Sandbox | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Časový plán | Analytici XTB | Zvýšená nervozita | Counterpoint Research | Přerušení dodávek ruského plynu | Murray | Pár USD/CAD | Napětí mezi Ruskem a Západem | Western Digital | Pin Bary | Cena SOLANY | Silvergate Capital | Plynová krize v Evropě | Praktické okénko | Akcie společnosti Meta Platforms | Víkendové gapy | Klaas Knot | Simon Property Group | Banka Credit Suisse | Analýza indikátorů | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Hive Blockchain | Ganfeng Lithium | Illumina | Mattel | Americký desetiletý výnos | Under Armour | Šum na trhu | Pozice přes noc | Rusko-ukrajinský konflikt | Susannah Streeterová | LHA | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Bezpečnostní situace | Adam Button | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Francouzský akciový index CAC 40 | Akciový index CAC 40 | Odstranění emocí | Úspěšní forexoví obchodníci | Nastavení hlavy obchodníka | Strategické myšlení | Psychologie obchodování na Forexu | Jak se vyhnout strachu | Tradingový potenciál | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Fáze silného růstu | Akciový boom | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Oscilační strategie | Strategie založené na klouzavých průměrech | Obchodování s rozvahou | Ukázka obchodního plánu | Psychologické chyby | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ukrajina a Rusko | Rusal | Prezident Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Moskevská burza | Ruská agrese | Efekt sankcí | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Polymetal International | Green Deal | Ruský útok | Lídři zemí EU | Nokian | AvtoVAZ | Švýcarská národní banka | Strach z neúspěchu | Strach z úspěchu | Rizikové příležitosti | Dlouhodobý úspěch | Přístup k aktuálním podmínkám na trhu | Nerealistické cíle | Rozhodovací schopnosti | Posílení své motivace | Motivace | Burza v Moskvě | YNDX | Ozon Holdings | QIWI | Evraz | Bogdan Maioreanu | Market Analyst | eToro Market Analyst | Růst kryptoměn | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Situace na Ukrajině | Čínské trhy | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | BAL | British Gas | Leonardo | Teekay | Oligarcha | Prima | Sankce EU | Zmírnění konfliktu | VK | DBK | Situace v Rusku | Jennifer Granholmová | Záporožská jaderná elektrárna | Raiffeisen | Invaze | Hrozba druhého Černobylu | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Santiment | XTB Štěpán Hájek | Energetický kolos | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Východní Evropa | Pokles inflace | Hodnota rublu | Ukončení války | Zákaz dovozu ruské ropy | Jan Večerka | Cox | Vnitřní motivace | Londýnská burza kovů (LME) | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | CF Industries | Západní sankce | Prohlášení ruského prezidenta | Světové produkce | APP | Nákup zlevněné ruské ropy | Tina Tengová | Analytička CMC Markets | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Čtvrtý balík sankcí | Balík sankcí | Porsche AG | Společnost Intel | Investoři do bitcoinu | Fiserv | Zákaz obchodování s Ruskem | Obchodování s Ruskem | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Představenstvo společnosti | Investování v Číně | Obchodovat s měnami | Riskantní činnosti | Nízké poplatky | Geopolitické události | Covid v Číně | Jestřábí politika | Vysoké ceny energií | Poslanec | Dodávky zemního plynu | Vypnutí plynu | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Ruský Gazprom | Vyhodnocení tržní situace | Celkový trend | Získávání zkušeností | Technické korekce | Trh zlata | Bitcoinové sítě | Korelace otevřených obchodních pozic | Crypto Eboy | Růst cen energií | CMG | Ruská okupace Ukrajiny | Ruská okupace | Okupace Ukrajiny | Tržní hospodářství | Omezený výběr valut | Výběr valut | Aktuální hodnota rublu | Petr Fiala | Honduras | Pohyby trhu | Krátkodobé strategie | Výsledek inflace | SushiSwap | Ben Laidler | Inflační data | Správa | Výnosy po inflaci | Waves | GMT | Crypto Eboy - René Remšík | RVI | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Zákonodárci | Vlastnictví | STT | Pokračovací grafické formace | S2F | Stock-to-Flow | Vzestupný trend | Travelers | Rizikovost | Alaska Air Group | Obchodní styly | Korekce trendu | Ekonomická nálada Čechů | Technický výhled trhu | Situace na akciovém trhu | Textron | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Produkty s pákovým efektem | Ratingový výhled | Výhled České republiky | Rozhodování o obchodování | Trojúhelníkové formace | Institucionální investice | Cyklický vývoj | Největší stablecoin | Stablecoin Tether | 1market | Exelcius Prime Ltd | Exelcius Prime | Dubnová čísla | Doji svíčky | Occidental | Michaël van de Poppe | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Vývoz obilí | Indexy S&P | Akcie menších společností | Embargo EU | Varování před riziky | Christopher Waller | Realitní sektor | Index ČSOB | Covid Zero | Abú Dhabí | Mondelez International | Nárůst zisků | Jan Frait | Disclaimer | Fintechová společnost | RIOT.US | RIOT | Riot Blockchain (RIOT.US) | EOG | EOG Resources Inc | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Vedení ECB | Zvednutí sazeb | Pepa Zeman | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | ABN | Ceny plynu a elektřiny | Vývoj ceny oceli | CNY/T | Vývoj ceny oceli (CNY/T) | Vývoj úrokové sazby ve Švýcarsku | Úrokové sazby ve Švýcarsku | ZEN | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Širší trh | Nové sankce | Wynn Resorts | WYNN | Fundovaný účet | Snížení inflace | Velmi volatilní | Kroky Fedu | Životní náklady | Nejobchodovanější měnový pár | Obrat v sentimentu | Propuštění | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Reálné zisky | Znehodnocení | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Rada pro finanční stabilitu | Ztrátový trading | Předčasné ukončení ziskového obchodu | Ukončení ziskového obchodu | Celsius | Marketingová komunikace | Výsledky amerických bank | Pokles zisku | Naděje na obrat | Obchodování v pásmu | Skokové posílení | Pozice v zisku | Vývoz plynu | Zastavení dodávek ruského plynu | Centrum | Sloučení | Nárůst zásob | Obchodování na demu | Dlouhodobý výsledek | Vstupování do obchodu po částech | Špatné obchodní návyky | Howard Marks | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Oslabující americký dolar | Daň z mimořádných zisků | Rezistentní zóny | Krypto news | Ceny komodit na světových trzích | Eurasia | Výrobci automobilů | Řetězec lékáren | CFD na index VIX | Hedging pomocí zlata | Filip Žižka | Rizika investování | Novodobá rizika investování | Podvodní obchodníci | Šmejdi | Zajištění na důchod | Vysoká ztráta | Rizikovější nabídky | Podstata CFD | Investování úspor | Obchody s CFD kontrakty | Držení stabilních akcií | Držení otevřených pozic | Vymáhání škody | Obchod s využitím finanční páky | Investování prostřednictvím CFD | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Investiční ředitel společnosti | Minimalizace rizika | Zpráva o inflaci | Upozornění | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Pohyby ceny | Dlouhodobější trend | Současná situace | Objem investovaných peněz | Premiér Petr Fiala | Počáteční investice | Restrukturalizace dluhu | Knihy Howarda Markse | Investování do umělé inteligence | Začátek pandemie | Propad trhů | Slovo recese | Investovat do ETF | Investiční cíle | Akcie banky | PlayStation 5 | PlayStation | Zastropování cen | Velké částky | Nejvyšší kontrolní úřad | Bolest | Portu Filip Louženský | Společnost S&P Global | Akcioví investoři | Energie v Evropě | Poptávka po ropě v Číně | Býčí pohyb | Sentiment akciového trhu | Fenomén | Zastropování cen energií | BrikkApp | Jana Večerková | Crowfunding platformy | Ekonomický útlum v USA | Ekonomický útlum | Obraty | Odrazy | Evropské akcie dnes | Dostatečný kapitál | Cenové stropy | Ruské ropy | Masato Kanda | Náměstek ministra financí | Kotace BTC | Analytik Bloombergu | Vyšší daň | Ekonom společnosti | Zlepšit výkonnost | Druh stresu | Přichází stres | Pochopení stresu | Ukvapené rozhodnutí | Moment stresu | Tržní události | Reakce na obchodní stres | Psychický stres | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Recese v eurozóně | Baltic Pipe | Plyn z Norska | RIOT Blockchain | RIOT Blockchain (RIOT.US) | HIVE Blockchain (HIVE.US) | HIVE Blockchain | HIVE.US | Marathon Digital | MARA.US | Marathon Digital (MARA.US) | Vineed Sachdev | Manas Scharma | Glassnode | Short Term Holders | HODLeři | Bitinfocharts | Hospodářské turbulence | Energetický trh | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Arménie | Erik Kmeť | K&L Rock Group | Porsche AG vstupuje na burzu | Devalvace peněz | Zvýšení cenové hladiny | Boj s drahými energiemi | Boj proti inflaci | Mary Dalyová | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | BNB Chain | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Nové strategie | Uptober | Měnový pár EUR/HUF | Alokovat kapitál | Danni Hewsonová | GICS | CFD (Rozdílové smlouvy) | Snídaně pohledem investora | Společnost K&L Rock | K&L Rock | Investice do snídaně | Produkce kávy podle země | Akcie kávových společností | Obchodovatelné akcie | Dunkin ‘Brands Group | JDE Peet’s | Restaurant Brands International | J.M.Smucker | Velikost páky | Investro | Investro.com | Kryptoaktivum | Analýzy trhu | Korelace Bitcoinu | Credit Suisse dnes | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Euronews | Dezinformace | Hlas Ameriky | Hlas Ameriky (VOA) | VOA | Philip Friedrich | Freedom House | Realitní bublina | Výsledky Applu | Pozitivní nálada | Americká ropa | Snížení produkce ropy | iShares Core S&P 500 | Období medvědího trhu | Marek Pokorný | AFM | Omezení COVID | Snižování počtu zaměstnanců | Nadnárodní korporace | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Nepříjemné situace | FTT | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Krach FTX | Polygon (MATIC) | Matěj Široký | Budování pozice | Obrovský výprodej | Walt Disney Co | Živé vysílání | Kyber | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Euforie na trzích | Působení v Evropské unii | Tržní ekonomiky | Výběry | Bankrot FTX | Pokles inflace v USA | Pád FTX | Velká kryptoměnová burza | Tomáš Kacerovský | Wood&Company Tomáš Kacerovský | Velká burza | Bali | Taiwan Semiconductor | Ekosystém | CZ | Rafinerie | Polovodiče | Akcie Taiwan Semiconductor | Načasování nákupu | Zkušený investor | Cloud computing | Aktuální informace | ERÚ | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Gruzínská vláda | Vliv na gruzínskou ekonomiku | Příliv migrantů | Úrovně Stop-Lossů | Obchodní pásma | Nižší minima | Nižší maxima | Lidové bouře | Podnikání společnosti | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Financial stability board | Zpráva FSB | Ztráta likvidity | Ekonomické prostředí | Diverzifikované portfolio | Graf akcií | Tržní fundamenty | Světlo na konci tunelu | Analytik kryptoměn | Inflační krize | Aktivity v USA | Comfort Finance | Společnost Exxon Mobil | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Trafigura | Růstové vyhlídky | Apetit k riziku | Zpětné odkupy | Bankovní rady ČNB | Tržní optimismus | Direct market access | Dopady vysokých úrokových sazeb | Růstový potenciál | Odliv prostředků | Pokles likvidity | Úspěch v investování | Comfort Finance Group | Coeur Mining | GlassNode | IntoTheBlock | Vysoké sazby | Meziroční inflace v eurozóně | Pojistky proti inflaci | Jedinečná příležitost | Právo | Čínský index SSE Composite | Index SSE Composite | Index SSE | Stádovitost chování | Investorské chyby | Otevření Číny | Výprodeje | Fiat měny | Tržní výhled pro rok 2023 | Ceny ropy a zemního plynu | Realitní bublina v Číně | Kryptoprůmysl | Skandály | Zavedení embarga | Prezident Biden | Apple Watch | Americké regulační orgány | Michaël van de Poppe | Federální společnost pro pojištění vkladů | Next | Silvergate | Ark Investment Management | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Snížení spotřeby | Psychologický faktor | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | S&P 500 (SPX) | Silná koruna | Buenos Aires | Reálné spotřeby domácností | Vývoz do Turecka | Investiční Memento | Business Today | OCI | Akciové tituly | Výhled trhů | Invest | Vyšší náklady | Analytik společnosti XTB | Rozhodování obchodníka | Pokračující pokles | Oživení poptávky v Číně | Dobré obchody | Vládní dluh | Obchodování pásma | Nové příležitosti | Znovuotevření čínské ekonomiky | Tom Kadeřábek | Kazuo Ueda | Dlouhodobé investiční strategie | Příležitosti k prodeji | Fear & Greed Index | Obnovitelné zdroje | Investorské kroky | Investorské kroky Warrena Buffetta | Vývoj cen Taiwan Semiconductor | Ceny akcií Taiwan Semiconductor | Strach z velké ztráty | Vliv Buffetta | Vliv Buffetta na kurz akcií | Obchodování s akciemi Taiwan Semiconductor | Válka s Ruskem | Média | Rostoucí obavy | Výkyvy trhu | Dovoz zlata | Dovoz zlata do České republiky | Sledování fundamentů | Graf XAUUSD | Měsíční statistiky růstu mezd | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Nová pracovní místa v zemědělském sektoru | Pracovní místa v zemědělském sektoru | Algo obchodování | Výhody algoritmického obchodování | Optimalizace | Aktuální informace o trhu | Informace o trhu | Seniorní analytik | Ředění obchodních pozic | opPORTUnity | Výhled pro rok | SVB | Zastavení činnosti | Největší banky v USA | Nástroje a indikátory | Přidávání do pozice | Signature Bank | Vklady | Zvýšení likvidity | Bankovní panika | Pád banky | Heraeus | Krachy bank | First Republic | Western Alliance Bancorp | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Pojištění proti krachu | Cena pojištění proti krachu | Cena pojištění | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Problémy Credit Suisse | Banka First Republic | Pohyb zlata | Převzetí Credit Suisse | First Republic Bank | Zklidnění situace | Převzetí banky | Převzetí banky Credit Suisse | Válka | Klesající ceny nemovitostí | Obchodování na FX trhu | Správná tradingová psychologie | Ovládání emocí | Správná analýza trhu | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Tržní signály | Vhodné obchodní příležitosti | Americké úřady | Makroprostředí | Falešný break | Falešné breaky | Snižování nákladů | Krypto oblasti | KBW | Recese v ekonomice | Binance Coin (BNB) | Král kryptoměn | Momenta trhu | Vyšší ceny | České veřejné zadlužení | Veřejné zadlužení | Asie | Rostoucí společnosti | Překážky | Nespokojenost | Vysoké úroky | Konkrétní příklad | Velký problém | Investiční ředitelka | Vysoké úrokové sazby | Ozdravení českých veřejných financí | Základní znalosti | Dlouhodobost | Challenge | Proprietární obchodování | Krize v USA | Cena cibule | Sentiment amerického akciového trhu | Závazek | Etheru | Credit Crunch | El-Erian | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Mohamed El-Erian | Následky bankovní krize v USA | Následky bankovní krize | Vývoj deposit u komerčních bank v USA | Vývoj deposit u komerčních bank | Vývoj deposit | Vklady střadatelů | Tlak na banky | Výkyv poptávky | Zvedání sazeb | Investiční platforma eToro | SPDR S&P 500 ETF | Strach v obchodování | Silné emoce | Porozumění strachu a chamtivosti | Porozumění strachu | Strach ze ztráty peněz | Strach z omylu | Důsledky strachu | Chamtivost při obchodování | Nadměrné obchodování (overtrading) | Ignorování řízení rizika | Držení ztrátových pozic | Přílišné riskování | Odklon od obchodního plánu | Přílišná sebedůvěra | Dopad strachu | Dopad strachu a chamtivosti | Komplexní obchodní plán | Příznaky strachu | Definovaný obchodní plán | Dobře definovaný obchodní plán | Věnování se koníčkům | Zvládání dopadu strachu | Zvládání dopadu strachu a chamtivosti | Racionálnější rozhodnutí | Možnost ztrát | Chování obchodníků na finančních trzích | Chování obchodníků | Proces obchodníka | Rozhodovací proces obchodníka | Rozhodovací proces | Správná rozhodnutí | Váhavost a nerozhodnost | Váhavost | Nerozhodnost | Odchýlení od obchodního plánu | Špatné řízení rizik | Zvýšená míra stresu | Míra stresu | Důvěra ve své obchodní schopnosti | Obchodní schopnosti | Snížená důvěra | Současné tržní podmínky | Stanovení velikosti pozice | Odmítání přijmout ztráty | Možnost výrazných ztrát | Sebeuvědomění | Rozvoj sebeuvědomění | Samolibost | Disciplinovanější přístup | Emoční rozhodování | Příznaky strachu a chamtivosti | Váhání | Impulzivita | Nadměrné riskování | Racionálnější přístup | Šance na dlouhodobý úspěch | Pochopení role strachu | Pochopení role strachu a chamtivosti | Role strachu a chamtivosti při obchodování | Zvládání strachu a chamtivosti | Zvládání strachu | Zvládat své emoce | Přijímat správná rozhodnutí | Vnímané hrozby | Nejisté situace | Důsledky chamtivosti | Touha po vyšších ziscích | Nedodržování úrovně Stop-Lossu | Partnerství | Mluvčí banky | ETF (Exchange Traded Funds) | Větší objemy obchodování | Větší objemy | Objemy obchodování | Rychlost a efektivita obchodování | Efektivita obchodování | Možnost testování strategií | Testování strategií | Rychlost a přesnost | Omezení emocí | Rychlost | Přesnost | Býčí gap | Pavel Klema | Zakladatel | Tipy a triky | Ztráty peněz | Akcie First Republic | Golden Gate Pavel Ryba | Akcie PacWest Bancorp | Pozitivní signál | Časové rámce | Hypoteční zástavní listy | Zástavní listy | Vývoj čínských zlatých rezerv | Nákupy zlata do rezerv | JM Bullion | Autoritářské vlády | Rozpoutání války na Ukrajině | Rozpoutání války | Zvýšení dluhového stropu | Začátky v tradingu | Znalosti o tradingu | Psychologická pohoda | Zvládnutí psychologických souvislostí | Zvládnutí psychologických souvislostí tradingu | Trading pro začátečníky | Konsolidační balíček | Jane Street | Overconfidence | Tradingové rozhodnutí | Dopad na trading | Současný dluh | Úložka | Vice | Hackerské skupiny | Údaje o maloobchodních tržbách | Pravidelný odpočinek | Sebepozorování | Školení a vzdělávání | Odpočinek | Péče o sebe | Porozumění vlastním emocím | Rozpoznávání vzorců chování | Psychologické překážky | Racionální obchodování | Analytické dovednosti | Emocionální reakce | Výkon obchodníků | Faktor úspěchu | Pevný obchodní plán | Pasti emocionálního rozhodování | Typ brokera | Transparentní | Levice | Správa rizika | Raketový růst akcií | Raketový růst akcií Nvidia | Růst akcií Nvidia | Green Deal EU | SPY5 | SPY5.UK | Core S&P 500 | CSPX.UK | CSPX | Společnost Nvidia | Začátky úspěšných traderů | Lidstvo | Přiznat si chybu | Investoři a tradeři | Výhledy | Letní měsíce | Směřování | Juliána Mochnaľová | Vision Pro | Vývoj měnového páru AUD/USD | Klíčový prvek | Správa peněz | Finanční cíle | Vstupní a výstupní strategie | Výstupní strategie | Aspekty obchodování | Důležité aspekty obchodování | Pochopení rizik | Vytvoření plánu | Prasknutí bubliny | Finanční média | Bankovní účet | První fáze | ETF společnosti BlackRock | Guvernér BOJ | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | BOJ Kazuo Ueda | Uvolnění podmínek | Velká očekávání | Trh s bydlením | Nejlepší online casino | Profit-Targety | Potenciální ztráty | Emocionální rozhodování | Monitorování | Daniel Kahneman | Your Money and Your Brain | Jason Zweig | Carl Richards | Thinking, Fast and Slow | Myslenie, rýchle a pomalé | Vývoj akciového indexu Hang Seng | Restriktivní politiky | Nižší low | Letní režim | Barbara Fredrickson | Niall Ferguson | Strach v investování | John Templeton | John C. Bogle | Jack Canfield | Peter T. McIntyre | Plánování vstupů do obchodů | Plánování vstupů | Plánovat výstupy | Dynamický Profit-Target | Začátek války na Ukrajině | Začátek války | Dokonalý výstup | DNO | Krize 2008 | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Aktuální sentiment | Fenomenální růst | Varovné znamení | Finanční podmínky | Retailoví obchodníci | Trading a investování | Vstup na forexový trh | Důvěřování emocím | Podstupování nepřiměřeného rizika | Špatný výběr brokera | Covidové pandemie | Technická formace | Psychologie pokročilých obchodníků | Pokročilí obchodníci | Sebevědomí | Tržní pohyby | Wegovy | Douglas | Novo | Country Garden Holdings | Country Garden | Bitcoinového ETF | Hans-Rüdiger Pfister | Gisela Böhmová | Neemocionální proces | Proces rozhodování | Rozhodování bez zapojení emocí | Emocionální stav obchodníka | Emocionální stav | Konstrukce preferencí | Emoční stav | Rychlé rozhodování | Zpracování informací | Přiřazení relevance | Lítost obchodníka | Lítost | Smazání celého účtu | Stud | Vhodné emoce | Blogy o psychologii obchodování | Blogy o psychologii | Časovaná bomba | Akcie Country Garden Holdings | Akcie Country Garden | Vývoj ceny akcie Country Garden Holdings | Vývoj ceny akcie Country Garden | Gambling na finančních trzích | Emoční kontrola | Sledování vývoje | Správa rizik | Jak předejít gamblingu | Hazardování | Apple Podcasts | McKesson Corp | McKesson | Londýn | Sydney | Konec podpory Ukrajiny | Psychologická odolnost | Sportovec | iPhone 15 | Obavy z krize | ČSOB Pojišťovna | Ekonomické projekce Fedu | Projekce Fedu | Cena indexu | Plánování | Signál ke vstupu do obchodu | Nálada na americkém akciovém trhu | Hamás | Kupující | Konflikt na Blízkém východě | Obchodování a investování | Hnutí Hamás | Izraelský konflikt | Jak obchodovat na trhu | Procentuální zisk | Tudor Jones | Filip Kalčák | Investiční glosa | Zlepšení obchodování | Cesta ke zlepšení obchodování | Cesta ke zlepšení | Simulace obchodování | Simulace obchodování na reálném trhu | Obchodování na reálném trhu bez rizika | Rizika ztráty reálných peněz | Získání zkušeností bez rizika | Získání zkušeností | Zlepšení disciplíny | Životní pojištění | Rozkolísanost na finančních trzích | Jak index VIX funguje | Co nám index VIX říká | Jak číst index VIX | Normální volatilita | VIX stoupá | VIX klesá | Jak používat index VIX | Index volatility CBOE (VIX) | CBOE (VIX) | Opce SPX | Výpočty indexu VIX |