Pátek 21. června 2024 12:46
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Prezident Donald Trump

C:\fakepath\cina-usa-2.jpg

USA mají obavy z čínských elektromobilů, chtějí vyšší cla

14.05.2024 Výběr informací o ekonomických vztazích mezi Spojenými státy a Čínou (USA zvýší cla na dovoz elektromobilů z Číny z 25 na 100 procent, zvýší se i cla na mnoho dalších položek):
C:\fakepath\trader-02042024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.04.2024 1) Na hongkongské burze dnes pozastavili obchodování s akciemi stavitelské firmy Country Garden. Firma předtím odložila zveřejnění hospodářských výsledků za rok 2023. Tím se provinila proti pravidlům burzy. Country Garden, která byla dříve co do počtu prodaných bytů jejich největším stavitelem v Číně, to uvedla ve svém dnešním sdělení.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Trumpova mediální firma loni prodělala přes 58 milionů USD, akcie klesly

02.04.2024 Společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social, vykázala za loňský rok čistou ztrátu 58,2 milionu dolarů (zhruba 1,4 miliardy Kč). Firma, jejímž většinovým vlastníkem je bývalý americký prezident Donald Trump, to včera oznámila ve zprávě pro burzovní regulátory. Její akcie následně prudce oslabily.
C:\fakepath\eurusd-27032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 27.3.2024

27.03.2024 Americké akcie včera mírně oslabily. Investoři nyní čekají na nové údaje o ekonomice, které by jim mohly poskytnout lepší představu o budoucím vývoji úrokových sazeb ve Spojených státech. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,08 procenta a zakončil obchodování na 39.282,33 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,28 procenta na 5203,58 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,42 procenta na 16.315,70 bodu.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Akcie Trumpovy firmy TMTG debutovaly silným růstem

26.03.2024 Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social a ve které má většinu bývalý americký prezident Donald Trump, debutovaly na burze v New Yorku silným růstem. Na trhu Nasdaq si krátce po zahájení připisovaly až 45 procent, ukázaly burzovní záznamy. TMTG vstoupila na akciový trh prostřednictvím fúze s veřejně obchodovanou firmou Digital World Acquisition.
img

Ropa bude z oslabení dolaru profitovat

12.03.2024 Ropa Brent zaznamenala od začátku roku mírný 7% nárůst, nicméně ceny zůstaly během posledních pěti týdnů relativně stabilní kolem úrovně 82,5 USD za barel. Tuto stabilitu vnímá Kuvajt z hlediska poptávky pozitivně, i když existují obavy, že další snižování produkce ze strany OPEC+ by mohlo omezit vliv aliance na světový trh s ropou. Projekce společnosti Rystad Energy naznačují, že podíl aliance na celosvětové produkci by mohl do června klesnout z 38 % v roce 2022 na 34 %, což je nejnižší hodnota od jejího vzniku v roce 2016.
C:\fakepath\trader-06032024-52-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.03.2024 1) Bývalý americký prezident Donald Trump míří za jasným vítězstvím v souboji o republikánskou nominaci do listopadových prezidentských voleb. Během takzvaného superúterý, v němž republikáni rozhodují o svém kandidátovi v celkem 15 státech, dosud podle výsledkových projekcí vyhrál ve 12 státech včetně Kalifornie, Texasu či Severní Karolíny. Trumpova poslední významná soupeřka v tomto klání Nikki Haleyová zaznamenala ojedinělé vítězství ve Vermontu. Americký prezident Joe Biden zvítězil ve všech 15 státech, kde se při superúterý odehrál demokratický souboj o prezidentskou nominaci. Porážku utrpěl na Americké Samoi.
C:\fakepath\trump.jpg

Donald Trump míří k republikánské nominaci

06.03.2024 Bývalý americký prezident Donald Trump míří za jasným vítězstvím v souboji o republikánskou nominaci do listopadových prezidentských voleb. Během takzvaného superúterý, v němž republikáni rozhodují o svém kandidátovi v celkem 15 státech, dosud podle výsledkových projekcí vyhrál ve 12 státech včetně Kalifornie, Texasu či Severní Karolíny. Trumpova poslední významná soupeřka v tomto klání Nikki Haleyová zaznamenala ojedinělé vítězství ve Vermontu. Americký prezident Joe Biden zvítězil ve všech 15 státech, kde se při superúterý odehrál demokratický souboj o prezidentskou nominaci. Porážku utrpěl na Americké Samoi.
C:\fakepath\trader-04032024-47-zm.jpg

Nejvyšší soud rozhodl, že Trump se může zúčastnit primárek v Coloradu

04.03.2024 Bývalý americký prezident Donald Trump se může zúčastnit republikánských primárek ve státě Colorado. Podle agentur se na tom jednomyslně shodli soudci nejvyššího soudu USA, kteří zvrátili prosincové rozhodnutí nejvyššího soudu v Coloradu. Ten se zabýval Trumpovou účastí ve volbách vzhledem k jeho roli v nepokojích v Kapitolu 6. ledna 2021, které se odehrály několik týdnů po Trumpově prohře v minulých prezidentských volbách.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-29012024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (29.1.2024)

29.01.2024 Minulý týden byl aktivován pouze jeden obchod podle mého týdenního komentáře. Došlo totiž k prolomení dolní vstupní S/R zóny, což znamenalo vstup do short (sell) obchodu, který se velmi rychle dostal do prvního cíle (Profit-Target 1 – PT1), nicméně na zbytek pozice již v trhu chyběla patřičná volatilita (obchod tak skončil na Break/Even), která zatím tento rok zůstává na nízkých hodnotách. Trhu chybí impulz (nebo nějaká překvapující zpráva), který by rozhýbal delší trendy, tak uvidíme, co nám připraví konec ledna.
C:\fakepath\trump.jpg

Trump v New Hampshire porazil Haleyovou, opět je blíže souboji s Bidenem

24.01.2024 Bývalý americký prezident Donald Trump podle očekávání zvítězil v úterních republikánských primárkách ve státě New Hampshire, a přiblížil se tak stranické nominaci do listopadových prezidentských voleb ve Spojených státech. Trumpova hlavní soupeřka, bývalá guvernérka Jižní Karolíny Nikki Haleyová, slíbila, že bude v kampani pokračovat. V demokratických primárkách zvítězil prezident Joe Biden. Podle agentury AP se čím dál zřetelněji rýsuje možnost reprízy jeho volebního souboje s Trumpem z roku 2020.
img

Biden prodloužil pozastavení cel na ocel a hliník z EU o dva roky

28.12.2023 Americký prezident Joe Biden prodloužil o dva roky, tedy do konce roku 2025, pozastavení cel na ocel a hliník z Evropské unie do stanovené kvóty. Vyplývá to z dnešního prezidentského prohlášení. Clo 25 procent na ocel a deset procent na hliník z EU zavedl v roce 2018 tehdejší americký prezident Donald Trump.
C:\fakepath\biden4.png

Biden bude s lídry institucí EU jednat o Ukrajině i o obchodních sporech

20.10.2023 Americký prezident Joe Biden bude dnes hostit šéfku Evropské komise Ursulu von der Leyenovou a předsedu Evropské rady Charlese Michela. Spolu s nimi dorazí na summit USA-EU i šéf unijní diplomacie Josep Borrell a místopředsedové Evropské komise Věra Jourová a Valdis Dombrovskis. Hlavním tématem bude vyjádření pokračující podpory Ukrajině v jejím boji proti Rusku, obě strany se ale budou rovněž snažit vyřešit vleklé obchodní spory.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Export z Číny v srpnu klesl čtvrtý měsíc po sobě, přetrvává útlum obchodu

07.09.2023 Export z Číny se v srpnu meziročně snížil o 8,8 procenta, což je mírnější pokles než v červenci a také nepatrně lepší výsledek, než se čekalo. Jde ale už o čtvrtý měsíční pokles v řadě, což potvrzuje, že obchodní aktivita je nadále v útlumu. Statistiku dnes zveřejnil čínský celní úřad. Čína, které se někdy přezdívá světová továrna, bojuje se slabou poptávkou ve světě. Pokles obchodu prohlubuje problémy čínské ekonomiky, která je druhá největší na světě, a obchod je motorem jejího růstu.
C:\fakepath\trader-03052023-40-zm.png

Novým šéfem Světové banky bude Ajay Banga

03.05.2023 Novým prezidentem Světové banky (SB) se stane americký podnikatel indického původu Ajay Banga (63). Rozhodla o tom dnes výkonná rada SB. Banga byl jediným navrženým kandidátem za odcházejícího Davida Malpasse. Funkce se ujme 2. června.
C:\fakepath\trader-30032023-44-zm.jpg

Bývalý šéf Mastercardu Ajay Banga je jediným kandidátem do čela Světové banky

30.03.2023 Americký podnikatel indického původu Ajay Banga je jediným navrženým kandidátem do čela Světové banky (SB) po odstupujícím Davidu Malpassovi. S odkazem na sdělení instituce to dnes uvedla agentura AFP. Bangu do funkce nominovaly Spojené státy.
C:\fakepath\SB2.jpg

Ajay Banga, nominovaný za USA, má funkci šéfa Světové banky zřejmě jistou

29.03.2023 Indicko-americký podnikatel Ajay Banga, kterého Spojené státy nominovaly na příštího prezidenta Světové banky (SB), má funkci zřejmě jistou. Dnešní půlnocí totiž končí nominace a žádná členská země Skupiny Světové banky (SB) nikoho jiného nenavrhla, uvedla dnes agentura Reuters. Nynější prezident SB David Malpass v polovině února oznámil, že se rozhodl k 30. červnu odstoupit z funkce.
C:\fakepath\trader-09032023-39-zm.jpg

Biden chce v příštích deseti letech snížit rozpočtový deficit o 2,9 bil. USD

09.03.2023 Americký prezident Joe Biden představil svůj rozpočtový plán, který by v příštím desetiletí měl snížit deficit o 2,9 bilionu USD (64,7 bilionu Kč). To je vyšší cíl, než jaký slíbil ve svém projevu minulý měsíc, kdy uvedl, že plánuje snížení deficitu o dva biliony USD. Plán počítá hlavně s vyššími daněmi pro bohaté. Je však již jasné, že republikáni návrh odmítnou. Agentura Kjódó upozornila, že celkový rozpočtový deficit za deset let do fiskálního roku 2033 by měl činit 17,05 bilionu USD.
C:\fakepath\trader-09032023-27-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.03.2023 1) Mateřská společnost americké kryptoměnové banky Silvergate Capital se rozhodla ukončit její operace a zahájit její dobrovolnou likvidaci. Společnost Silvergate Capital Corporation to uvedla ve středu. Akcie banky po středečním uzavření burz odepsaly 35 procent. Podnik utrpěl ztráty po dramatickém kolapsu kryptoburzy FTX, a je tak další z řady obětí turbulencí na krpytoměnovém trhu.
C:\fakepath\biden3.jpeg

Média: Biden navrhuje 25procentní daň pro miliardáře, více zdanit chce i firmy

09.03.2023 Americký prezident Joe Biden navrhuje 25procentní daň pro miliardáře, více zdanit chce i bohaté investory a korporace. Příjmy státu z kapitálového majetku by se tak podle jeho plánu téměř zdvojnásobily. S odkazem na zdroje v Bílém domě to dnes uvedla agentura Bloomberg a další média. Biden chce podle tohoto návrhu také zrušit daňové úlevy pro podniky a pro bohaté, které zavedl předchozí prezident Donald Trump. Pravděpodobnost, že Kongres tento záměr schválí, ale zřejmě není vysoká.
C:\fakepath\trader-23022023-60-zm.jpg

Kandidátem USA do čela Světové banky je bývalý šéf MasterCard Banga

23.02.2023 Kandidátem Spojených států na post prezidenta Světové banky je indicko-americký podnikatel Ajay Banga (63), bývalý šéf společnosti MasterCard. Banga dnes nominoval americký prezident Joe Biden. SB hledá nového šéfa, protože současný prezident David Malpass v polovině měsíce oznámil, že se rozhodl koncem června odstoupit z funkce.
C:\fakepath\Malpass.jpg

Prezident Světové banky Malpass se rozhodl koncem června odstoupit z funkce

15.02.2023 Prezident Světové banky (SB) David Malpass se rozhodl koncem června odstoupit z funkce. Oznámila to dnes SB. Američan Malpass se do čela této instituce postavil v dubnu 2019, jeho pětiletý mandát měl vypršet až v příštím roce.
img

EU pohrozila Twitteru sankcemi kvůli zablokování účtů novinářů

16.12.2022 Evropská unie pohrozila společnosti Twitter sankcemi kvůli tomu, že zablokovala několika novinářům účty na své sociální síti. Místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová označila krok firmy Elona Muska za znepokojivý. Tvrdě ho kritizuje také Německo, podle něhož není možné svobodu tisku libovolně zapínat a vypínat. Výhrady má i Británie.
C:\fakepath\Carl-Icahn-161120221.jpg

Jak Carl Icahn znovu porazil trhy

16.11.2022 Investor Carl Icahn patří mezi nejzkušenější světové investory. I přes svůj věk (86 let) je stále aktivní investor, který si libuje v současných rozbouřených vodách. Carl Icahn je nesmlouvavý muž, jehož praktiky jsou často na hraně. Dá se zařadit mezi aktivistické investory, kteří kupují problematické firmy a následně se je pokouší postavit na nohy a následně prodat. Jeho metody jsou však někdy tak kruté, že často dosáhne vítězství už jakmile se akcionáři a správní rada dozvědí, že koupil podíl ve firmě. Icahn patřil k lidem se kterými počítal americký prezident Donald Trump, pro svůj ekonomický program. Icahn byl jeho poradce mezi lety 2016 až 2017. Pojďme se nyní podívat, jak Icahn nyní obchoduje.
img

Ranní shrnutí (16.11.2022)

16.11.2022 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše po skoku vyvolaném nižším než očekávaným výkonem indexu PPI v USA za říjen. Část zisků však byla později vymazána na základě zpráv, že ruské rakety dopadly na Polsko.
C:\fakepath\biden3.jpeg

Biden burcoval voliče opět slovy o ohrožení demokracie

08.11.2022 Americký prezident Joe Biden při svém posledním mítinku před volbami opět vyzval voliče k obraně ohrožené demokracie. Ve Spojených státech se dnes volí nové složení celé Sněmovny reprezentantů a třetiny Senátu. Tyto volby budou klíčové pro další průběh Bidenova funkčního období v Bílém domě.
C:\fakepath\Trump5.png

Trump čelí vyšetřování kvůli snaze zvrátit volby či přechovávání dokumentů

19.08.2022 Výběr kauz a soudů, kterým čelí bývalý americký prezident Donald Trump (bývalý manažer Trumpovy firmy se u soudu přiznal k daňovým podvodům; řazeno abecedně):
img

Gazprom brnká Evropě na nervy “vyšší mocí”

19.07.2022 Píše se rok 2018 a americký prezident Donald Trump na půdě OSN hřímá, že se Německo může stát totálně závislé na ruských energetických zdrojích pokud okamžitě nezmění kurz. V sále poslouchá německý ministr zahraničních věcí Heiko Maas, který na Trumpova reaguje pobaveným úsměvem. Píše se rok 2022 a ruský dodavatel plynu Gazprom rozesílá svým hlavním zákazníkům dopisy v nichž jim píše, že z důvodu “zásahu vyšší moci” nebude schopen dodávat plyn. Pokud k tomu dojde a příští týden, měsíc a čtvrtletí nezačne plyn z důvodu “vyšší moci” po pravidelné odstávce plynovodu Nord Stream I.
img

Rozbřesk: Gazprom brnká Evropě na nervy “vyšší mocí”

19.07.2022 Píše se rok 2018 a americký prezident Donald Trump na půdě OSN hřímá, že se Německo může stát totálně závislé na ruských energetických zdrojích, pokud okamžitě nezmění kurz. V sále poslouchá německý ministr zahraničních věcí Heiko Maas, který na Trumpova reaguje pobaveným úsměvem.
C:\fakepath\USA.jpg

MMF znovu snížil výhled růstu Spojených států pro letošní rok

13.07.2022 Mezinárodní měnový fond zhoršil výhled růstu ekonomiky Spojených států pro letošní rok na 2,3 procenta z červnových 2,9 procenta, protože nedávné údaje ukázaly, že výdaje spotřebitelů slábnou. Zhoršil i výhled na příští rok a varoval, že pro USA bude stále obtížnější se vyhnout recesi, napsala agentura Reuters.
img

MMF a USA schválily finanční pomoc pro Ukrajinu a Evropu

09.03.2022 Lídři amerického Kongresu se shodli, že poskytnou v přepočtu 314 miliard korun na pomoc Ukrajině a spojencům USA v Evropě. Balík je součástí federálního rozpočtu. Pomoc ve výši 32 miliard korun pro Ukrajinu schválil také Mezinárodní měnový fond. Země ji může využít k financování výdajů a posílení platební bilance. Ukrajina se po zahájení ruské invaze 24. února obrátila na své spojence a mezinárodní instituce, aby jí pomohli podpořit ekonomiku. Pomoc už obdržela i od Světové banky.
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

Ukrajina zavádí výjimečný stav, Západ sankce; Rusko stahuje diplomaty

24.02.2022 Ukrajina i západní státy hledají cesty, jak co nejúčinněji čelit ruským krokům na východě Ukrajiny. Kyjev zavádí výjimečný stav ve všech regionech kromě Luhanské a Doněcké oblasti, do armády povolává zálohy a schválil uvalení sankcí na 351 Rusů. S protiruskými sankcemi vedle USA přišla i Evropská unie, Británie či Japonsko. Spojené státy očekávají rozsáhlý útok na Ukrajinu do 48 hodin. Moskva se nechala slyšet, že sankce její postup nezmění, a z Ukrajiny stahuje své diplomaty. Stoupají ceny ropy.
C:\fakepath\Kuba-peso.jpg

Kuba vyzvala USA ke zrušení obchodního embarga, označila ho za akt genocidy

03.02.2022 Kubánská vláda dnes vyzvala Spojené státy, aby ukončily obchodní embargo, jež vůči tomuto karibskému ostrovu zavedly před 60 lety. Havana označila blokádu za nelegální a za "akt genocidy". Podle ní je embargo nejdelší ekonomickou válkou proti jednomu národu. Kubánské ministerstvo zahraničí rovněž v prohlášení připomnělo, že i Valné shromáždění OSN opakovaně od 90. let vyzývá k ukončení amerického embarga vůči Kubě. Informovala o tom agentura EFE.
C:\fakepath\China mobile.jpg

Akcie společnosti China Mobile na burze v Šanghaji debutovaly růstem

05.01.2022 Akcie telekomunikační společnosti China Mobile při svém debutu na akciové burze v Šanghaji posílily. Na začátku obchodování si připisovaly více než devět procent, později ale zisky zmírnily a uzavřely s růstem 0,5 procenta. Firma z prodeje získala 48,7 miliardy jüanů (167,2 miliardy Kč) a nabídka jejich akcií byla největší v Číně za deset let, uvedla agentura Reuters.
img

Omikron už není děsivý. Joe Biden všechny uklidňuje

23.12.2021 Klíčové americké akciové indexy ve středu opět vzrostly a opět se blíží svým historickým maximům. Bohužel v posledních dnech odcházejícího roku všichni mluví o omikronu. V tuto chvíli prakticky nepřicházejí žádné zprávy z Fedu a od Jeromea Powella. Včera však akciový trh ještě mohl reagovat na statistiky, protože jediná víceméně důležitá zpráva dne – zpráva o HDP za třetí čtvrtletí – v konečném odhadu ukázala růst o 2,3 % mezičtvrtletně, a nikoliv o 2,1 %, jak uváděl druhý odhad. Ve třetím čtvrtletí tedy americká ekonomika zpomalila své tempo růstu, ale přesto v závěru čtvrtletí dokonce mírně zrychlila, a to navzdory řádění koronaviru a jeho nového kmene omikron. Právě o omikronu se nyní mluví nejvíce. Již dlouho všichni vědí, že tento kmen ve většině případů nezpůsobuje žádné komplikace a málokdy vede k úmrtí. To však nepopírá skutečnost, že se lidé nadále mohou nakazit a obchodní a ekonomická aktivita nadále klesá. I když se tedy omikron srovnává s běžným nachlazením, pokud onemocní všichni, nebude to znamenat, že to nebude mít žádné důsledky pro ekonomiku. Navíc americká ekonomika právě dosáhla předkrizové úrovně a nová silná vlna může na několik čtvrtletí vrátit veškerý pokrok zpět.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
C:\fakepath\Powell3.jpg

Powell stojí v čele Fedu od roku 2018, je chválen za odvrácení finanční krize

22.11.2021 Vizitka šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella (68; americký prezident Joe Biden dnes navrhl, aby Powell strávil v úřadu další čtyřleté období):
C:\fakepath\Powell.jpg

Biden navrhl, aby šéf Fedu Jerome Powell zůstal ve funkci další čtyři roky

22.11.2021 Prezident Spojených států Joe Biden dnes navrhl, aby současný šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell strávil v úřadu další čtyřleté období. Oznámil to dnes Bílý dům, prezidentův návrh ještě musí potvrdit Senát. Powellovo první funkční období skončí v únoru.
C:\fakepath\eu-usa-dohoda.jpg

EU a USA začnou jednat o globální dohodě o udržitelné oceli a hliníku

31.10.2021 Evropská unie a Spojené státy po vyřešení sporu o cla na hliník a ocel začnou jednat o globální dohodě o udržitelné oceli a hliníku. Dohoda má být novým milníkem v transatlantických vztazích a v úsilí EU a USA o dekarbonizaci odvětví výroby ocele a hliníku v rámci boje proti změnám klimatu. Oznámili to v dnešním společném prohlášení prezident Spojených států Joe Biden a předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

EU a USA vyřešily vleklý spor o cla na hliník a ocel, která zavedl Trump

31.10.2021 Spojené státy a Evropská unie se dohodly na vyřešení vleklého obchodního sporu ohledně amerických cel na ocel a hliník. Oznámila to dnes americká ministryně obchodu Gina Raimondová. Dohoda také ruší odvetná unijní cla na americké výrobky. Spor zahájil v roce 2018 tehdejší americký prezident Donald Trump, který zavedl cla na dovoz oceli a hliníku z EU a z řady dalších států.
C:\fakepath\g20.jpg

Lídři G20 schválili globální minimální daň, hovořili o rozdělení vakcín ve světě

31.10.2021 V italské metropoli se prvním dnem konal summit největších světových ekonomik G20, kde se státníci osobně sešli poprvé po téměř dvouleté pauze vyvolané pandemií. Právě zdravotní a ekonomická krize způsobená šířením koronaviru se stala jedním z důležitých témat dnešního jednání. Účastníci jednomyslně podpořili dohodu o nových mezinárodních daňových pravidlech, včetně zavedení globální minimální daně.
img

Trump ohlásil vznik vlastní sociální sítě

21.10.2021 Bývalý americký prezident Donald Trump dnes ohlásil vznik vlastní sociální sítě. Nová aplikace má konkurovat velkým americkým digitálním firmám a postavit se jejich tyranii, dodal Trump. Služba by podle plánů měla být spuštěna ve zkušebním provozu v listopadu, uvedla agentura AP.
C:\fakepath\top5-21102021-25-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.10.2021 1) Čína tlačí na americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením McDonald's, aby se v jeho čínských provozovnách před zimní olympiádou plánovanou na únor dalo platit digitální měnou její centrální banky. Píše o tom server britského deníku Financial Times (FT). Peking podle jeho zdrojů vyvíjí nátlak i na další americké podniky, aby začaly digitální měnu známou jako e-CNY přijímat. Podle amerických kritiků ale systém není bezpečný.
C:\fakepath\cina-eu.jpg

Růst vývozu z Číny v září nečekaně zrychlil díky solidní globální poptávce

13.10.2021 Růst čínského vývozu v září nečekaně zrychlil, protože globální poptávka zůstává solidní a vykompenzovala tak tlak na továrny způsobený nedostatkem elektřiny, problémy s dodávkami a opětovným růstem domácí případů nemoci covid-19. Růst dovozu sice zpomalil, zůstává však vysoký. Přebytek zahraničního obchodu pak v září stoupl na 66,76 miliardy USD (1,5 bilionu Kč) ze srpnových 58,34 miliardy USD. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil čínský celní úřad.
C:\fakepath\esg-11102021-1.png

Zelený seriál – díl první: Co víte o ESG investicích?

11.10.2021 Každý investor nebo trader určitě už zaznamenal silný trend týkající se ESG (Enviromental, Social and Governance) investic. Ať už člověk souhlasí nebo nesouhlasí s podstatou ESG investování, faktem zůstává, že vliv ESG sílí a rozhodně sílit bude. Už dlouho mě lákalo ponořit se do tématu zelených investic, které jsou součástí ESG trendu. A protože se jedná o široké a aktuální téma a přišlo mi škoda věnovat mu pouze jeden blog, rozhodla jsem se pro malý „zelený“ seriál.
img

Forbes: Trump už nepatří mezi 400 nejbohatších Američanů

06.10.2021 Bývalý americký prezident Donald Trump už nepatří mezi 400 nejbohatších Američanů, uvedl časopis Forbes. K umístění v letošním žebříčku Trumpovi chybělo asi 400 milionů dolarů (8,8 miliardy Kč).
img

Trumpovy daňové škrty zaplatí firmy, investoři a boháči

29.09.2021 Prezident Spojených států, Joe Biden se snaží splnit jeden ze svých předvolebních slibů a tím je zvýšení daní, které poznamená především velké korporace a bohatší obyvatelstvo. Prezident chce nabyté finance investovat do nejštědřejšího sociálního programu v hodnotě 3,5 bilionu dolarů, v přepočtu přibližně 76 bilionů korun. I přesto, že jednání ješzě pár týdnů potrvají, nová daňová politika se rýsuje už teď.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Část levičáků Bidenovy Demokratické strany chce vyměnit šéfa centrální banky

01.09.2021 Skupina progresivních levičáků z Demokratické strany prezidenta Joea Bidena si nepřeje, aby v čele americké centrální banky (Fed) nadále působil její současný šéf Jerome Powell. Ten je ve funkci od roku 2018 a mandát mu končí příští rok. Progresivisté v čele s kongresmankou Alexandrií Ocasiovou-Cortezovou, která se hlásí k podpoře socialistických myšlenek, jsou přesvědčeni, že šéf Fedu nedělá dost pro zmírnění klimatických změn ani pro odstranění ekonomické nerovnosti. Napsal to server BBC.
C:\fakepath\Powell.jpg

Ministryně financí podporuje opětovné jmenování Powella do čela Fedu

22.08.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová podporuje opětovné jmenování Jeroma Powella do čela centrální banky USA (Fed). Uvedla to na svém twitteru novinářka agentury Bloomberg Saleha Mohsinová. Funkční období Powella skončí v únoru.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Růst čínského vývozu v červenci zpomalil

08.08.2021 Čínský export se v červenci meziročně zvýšil o 19,3 procenta, jeho růst však zpomalil z červnových 32,2 procenta. Vyplývá to ze včerejších údajů čínského celního úřadu. Vzestup počtu případů nákazy koronavirem přiměl úřady v některých částech Číny k zavedení nových restrikcí, což vedlo k dočasnému přerušení výroby v některých továrnách, napsala agentura Reuters.
img

Tržby Huawei v pololetí kvůli sankcím klesly o rekordních 29 procent

06.08.2021 Tržby čínského telekomunikačního gigantu Huawei se v první polovině letošního roku snížily o rekordních 29 procent na 320,4 miliardy jüanů (1,1 bilionu Kč). Sankce Spojených států mají negativní dopad na dominantní podnikání firmy v oblasti telefonů a nové podnikatelské aktivity firmy jsou zatím v počáteční fázi, a nejsou tak schopné tyto ztráty vykompenzovat. Vyplývá to z dnešního prohlášení společnosti.
C:\fakepath\investice-voda-21062021-1.png

Investování do vody aneb Colorado na suchu

21.06.2021 To, co mě přimělo napsat daný článek, byl rozhovor o investorovi, který vlastnil akcie vodních práv v jihozápadním Coloradu. Současné sucho v povodí řeky Colorado patří do čtvrté kategorie. To je označení, které by mělo nastat každých 50 až 100 let. V mých očích zajímavě kritická situace a zároveň mi při tom probíhal hlavou odraz na finančních trzích, proto jsem si udělal malý průzkum, se kterým se s vámi podělím. Podle Becky Ballingerové, která je asistentkou státního klimatologa v Coloradu, přesto povodí řeky Colorado zažilo za posledních 20 let 2000 až 2018 to byly tři sucha a čtvrté sucho je nyní v roce 2021. Ballingerová řekla, že sucha, která pozorujeme, jsou stále mnohem závažnější kvůli teplotní složce. Jsou teplejší. Investor, který držel akcie vodních práv měl velké dilema, zda si má nadále držet tato práva na vodu, která měla každá hodnotu asi 5 000 dolarů. Bylo jich celkem 25 přesně za 125 000 dolarů, nebo by je měla prodat? Byla to těžká otázka.
C:\fakepath\dolary.jpg

Hodnota majetku domácností v USA v 1. čtvrtletí vystoupila na nový rekord

11.06.2021 Čistá hodnota majetku domácností ve Spojených státech se v prvním čtvrtletí zvýšila o pět bilionů dolarů, tedy o téměř čtyři procenta, na rekordních 136,9 bilionu dolarů (2,85 biliardy Kč). Vyplývá to ze včerejší zprávy americké centrální banky (Fed). K růstu podle agentury Reuters přispěla rozsáhlá stimulační opatření, kterými vláda reagovala na negativní ekonomické dopady pandemie covidu-19.
C:\fakepath\usa a cina.jpg

Čína a USA znovu hovořily o vzájemných obchodních vztazích

02.06.2021 Čína a Spojené státy, které spolu vedou obchodní válku, podruhé hovořily o vzájemných obchodních vztazích. Videohovor spolu dnes vedli americká ministryně financí Janet Yellenová a čínský vicepremiér Liou Che. Podle sdělení čínského ministerstva obchodu probírali "otázky, které zajímají obě strany". Peking ale neuvedl, kdy se obě země chystají oficiálně obnovit rozhovory o ukončení sporu o cla.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.5.2021)

21.05.2021 Akciové trhy včera otočily negativní trend a uzavřely v zelených číslech. K růstu pomohly pro změnu znovu technologie, které byly minulý týden pod největším tlakem. Pod silný tlak se dostala včera ropa, když světové velmoci obnovily jednání s Iránem ohledně nukleární dohody. Dolar mírně oslabil.
C:\fakepath\Biden2.jpg

WSJ: Bidenovo ohromující utrácení dá ve volbách šanci republikánům

29.04.2021 Prezident Joe Biden má podle průzkumu RealClearPolitics po 100 dnech ve funkci podporu 53 procent Američanů. To je o 12 procentních bodů více, než měl 100 dnů po nástupu do úřadu předchozí prezident Donald Trump - ale i tak je to druhá nejnižší podpora pro jakéhokoliv prezidenta USA po roce 1945. V komentáři nazvaném "Joe Biden je muž za šest bilionů dolarů" to k plánovaným výdajům nynějšího prezidenta napsal komentátor ekonomického listu The Wall Street Journal (WSJ) Karl Rove.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

Skupina G7 se vyslovila pro první zvýšení rezerv MMF od roku 2009

21.03.2021 Skupina hospodářsky nejvyspělejších zemí světa G7 se v pátek vyslovila pro první zvýšení rezerv Mezinárodního měnového fondu (MMF) od roku 2009. Fond by díky němu mohl poskytovat větší finanční podporu rozvíjejícím se zemím v době koronavirové krize, napsala agentura AP.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

Obchodní schodek USA v lednu stoupl kvůli rekordnímu dovozu zboží

05.03.2021 Obchodní deficit Spojených států v lednu vzrostl, protože dovoz zboží se v důsledku oživení spotřebitelské poptávky vyšplhal na rekordní maximum. Vyplývá to z dnešních údajů amerického ministerstva obchodu.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (15.2.2020)

15.02.2021 Akciové indexy ve Spojených státech ještě koncem páteční seance dokázaly růst na nová rekordní maxima a pozitivní nálada ovládla také trh s ropou WTI, která se dostala nad 60 dolarů za barel. Bitcoin mezitím drží většinu zisků a objemy z USA dnes budou výrazně nižší kvůli státnímu svátku.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Obchodní deficit USA loni dosáhl dvanáctiletého maxima

05.02.2021 Obchodní deficit Spojených států v loňském roce vzrostl o 17,7 procenta na 679 miliard dolarů (14,6 bilionu Kč). Dosáhl tak nejvyšší úrovně za 12 let, ukázaly údaje, které dnes zveřejnilo americké ministerstvo obchodu.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Americkou ministryní financí byla potvrzena Janet Yellenová

26.01.2021 Americký Senát schválil Janet Yellenovou do funkce ministryně financí v administrativě demokratického prezidenta Joea Bidena. Bývalá šéfka americké centrální banky (Fed) bude první ženou, která resort financí za 232 let jeho existence povede, připomněla agentura AP. Senátní výbor pro zahraniční vztahy též schválil nominaci Antonyho Blinkena do pozice šéfa americké diplomacie.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.1.2021)

26.01.2021 Na akciové trhy se vrátil pozitivní sentiment a indexy v USA tak mohly znovu vytvořil nová historická maxima. Tam jim pomohlo poklidně předání moci Joe Bidenovi, který se tak stal oficiálně novým prezidentem Spojených států. Apetit po rizikových aktivech následně dostal znovu pod tlak americký dolar, což pomohlo mimo jiné zlatu.
C:\fakepath\usa4.jpg

Biden bude chtít, aby federální úřady kupovaly víc domácího zboží

25.01.2021 Americký prezident Joe Biden se dnes chystá podepsat exekutivní příkaz, který má pomoci ekonomice. Federální vláda podle něj bude muset při nákupech upřednostňovat zboží amerických výrobců, uvedla s odkazem na zdroje z administrativy agentura AP. V amerických továrnách kvůli pandemii zaniklo od loňského února asi 540.000 pracovních míst. Obdobnou iniciativu, nazvanou Buy American (kupujte americké zboží), měl i předchozí prezident Donald Trump.
img

USA uvalily sankce na ruské plavidlo, které buduje Nord Stream 2

19.01.2021 Spojené státy dnes uvalily sankce na ruské plavidlo Fortuna, které pomáhá budovat plynovod Nord Stream 2, jenž má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa. Použily sankčního zákona namířeného proti nepřátelům USA, uvedlo ministerstvo financí. Washington, který se sám chce prosadit na evropském trhu se svým zemním plynem, zvyšuje tlak na pozastavení celého projektu v den, kdy je naposledy celý den v úřadu americký prezident Donald Trump.
img

Biden oslabí dolar, zlevní Čechům benzín i elektroniku. Aneb co vše čekat od nového amerického prezidenta v ekonomické oblasti

19.01.2021 Zítřejší inaugurace nového prezidenta USA Joe Bidena a nástup jeho administrativy nezůstanou bez vlivu na rodinný rozpočet každého Čecha. Už předem lze říci, že oslabí dolar, což zlevní benzin i spotřební elektroniku.
C:\fakepath\FX5.jpeg

Forex: Americký dolar před inaugurací Bidena posiluje

18.01.2021 Americký dolar dnes třetí seanci posiluje. Během dne se dostal až na nejvyšší hodnotu za čtyři týdny, později však velkou část zisků smazal. Na forexovém trhu převládá nechuť k rizikovým obchodům, což stáhlo dolů australský dolar a britskou libru. Objem obchodů je však nižší, protože americké trhy jsou dnes kvůli svátku zavřené a ve středu bude uveden do úřadu nový americký prezident Joe Biden.
C:\fakepath\w-18012021-lv.gif

Organizátoři WEF čekají na virtuální konferenci přední politiky

18.01.2021 Organizátoři Světového ekonomického fóra (WEF) očekávají, že se příští týden jejich virtuální konference zúčastní přední světoví politici. Mají mezi nimi být čínský prezident Si Ťin-pching, indický premiér Naréndra Módí, německá kancléřka Angela Merkelová či jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa. Letošní ročník WEF, které se obvykle koná v lednu ve švýcarském Davosu, byl kvůli pandemii covidu-19 posunut na květen a uskuteční se v Singapuru.
img

Německý úřad schválil okamžité pokračování výstavby Nord Stream 2

15.01.2021 Spolkový úřad pro lodní dopravu a hydrografii (BSH) schválil okamžité pokračování výstavby plynovodu Nord Stream 2 v německých vodách. Vyplývá to z dnešního oznámení úřadu. Dosavadní povolení by pokračování výstavby připouštělo až od konce května, uvedla agentura DPA. Nord Stream 2 má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa.
C:\fakepath\top-15012021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes nejednotně. Investoři pozitivně vnímali návrh budoucího prezidenta Spojených států Joea Bidena na další podpůrná opatření, negativně naopak působilo zařazení dalších čínských firem na tzv. černou listinu.
C:\fakepath\t-13012021-lv.gif

Pelosiová: Trump je hrozbou pro USA, musí být odsouzen

13.01.2021 Končící americký prezident Donald Trump je jasnou a bezprostřední hrozbou pro Spojené státy a je třeba jej odstranit. Takto se vyjádřila šéfka Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová na úvod druhé části rozpravy o obžalobě Trumpa z "podněcování ke vzpouře". Návrh ústavní žaloby, který souvisí s nedávným napadením Kapitolu, by mohl být schválen okolo 16:00 washingtonského času (22:00 SEČ).
C:\fakepath\top-11012021-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.01.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo převážně v červených číslech. Z hlavních trhů šla proti proudu jen burza v Hongkongu. V Japonsku se dnes kvůli svátku neobchodovalo.
C:\fakepath\Trump5.png

Pelosiová: Demokraté počítají s novou ústavní žalobou na Trumpa

11.01.2021 Pokud nebude americký prezident Donald Trump odvolán na základě 25. dodatku americké ústavy, demokraté spustí ve Sněmovně reprezentantů proces nové ústavní žaloby (impeachmentu) proti dosluhují hlavě státu. V dopise svým spolustraníkům to v neděli napsala šéfka dolní komory Kongresu Nancy Pelosiová. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Snahu odvolat dosluhující prezidenta z funkce spustil středeční útok jeho příznivců na Kapitol, který si vyžádal pět obětí a několik desítek zraněných.
img

Pražská burza se drží nejvýše od loňského února, přidala 1,3 pct

07.01.2021 Pražská burza dnes dál vylepšila nejsilnější závěr od konce loňského února. Index PX se zvýšil o 1,30 procenta na 1051,05 bodu. Rostly zejména akcie bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Optimismus na finančních trzích podle analytiků vzbuzuje dění v USA. Česká koruna mírně oslabila k euru i dolaru.
C:\fakepath\top-07042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.01.2021 1) Obchodování na většině asijských burz skončilo dnes v zelených číslech. Pod nulou uzavřela z hlavních trhů jen burza v Hongkongu. Její pokles způsobil propad akcií čínských telekomunikačních podniků po další změně názoru newyorské burzy stran jejich delistování.
C:\fakepath\Biden.jpg

Kongres USA potvrdil Bidenovo vítězství v prezidentských volbách

07.01.2021 Americký Kongres dnes potvrdil výsledek podzimních prezidentských voleb a učinil tak poslední formální krok před inaugurací Joea Bidena jako nového prezidenta USA. Po středečních nepokojích na půdě washingtonského Kapitolu a odmítnutí republikánských námitek oznámil dokončení certifikačního procesu viceprezident Mike Pence, informuje agentura Reuters.
img

Rozbřesk: Přes střelbu na Kapitolu převládá optimismus z nástupu “modré vlny”. Dolar a dluhopisy mohou zůstat pod tlakem

07.01.2021 Politický vývoj ve Spojených státech v posledních dnech naplňuje bohužel nejhorší obavy skeptiků. Odcházející prezident Donald Trump opakováním nepodložených tvrzení o “zfalšovaných” volbách, které odmítly zatím veškeré soudní instance v USA, mobilizoval své skalní přívržence, kteří včera napadli Kapitol, aby přerušili jmenování nového prezidenta Joea Bidena. Výsledkem byly zablokované účty prezidenta Trumpa na Twitteru a Facebooku a čtyři mrtví.
img

Rozbřesk: Střelba na Kapitolu trhy znejistěla, co si vezmou z rozbouřené americké politiky?

07.01.2021 Politický vývoj ve Spojených státech v posledních dnech naplňuje bohužel nejhorší obavy skeptiků. Odcházející prezident Donald Trump opakováním nepodložených tvrzení o “zfalšovaných” volbách, které odmítly zatím veškeré soudní instance v USA, mobilizoval své skalní přívržence, kteří včera napadli Kapitol, aby přerušili jmenování nového prezidenta Joea Bidena. Výsledkem byly zablokované účty prezidenta Trumpa na Twitteru a Facebooku a čtyři mrtví.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

USA zvažují zakázat Američanům investice do Alibaby a Tencentu

07.01.2021 Newyorská akciová burza (NYSE) příští týden přece jen vyřadí z obchodování akcie čínských telekomunikačních společností China Mobile, China Telecom a China Unicom. Oznámila to včera burza. Znovu tak změnila svůj postoj k těmto třem podnikům, které jsou největšími telekomunikačními operátory v Číně, píše agentura Reuters. List The Wall Street Journal (WSJ) na svém webu jako první napsal, že americké úřady zvažují, že Američanům zakážou investovat také do akcií čínských technologických firem Alibaba a Tencent.
C:\fakepath\n-06042021-lv.gif

NYSE se vrátila k plánu vyřazení akcií tří čínských telekomů

06.01.2021 Newyorská akciová burza (NYSE) příští týden přece jen vyřadí z obchodování akcie čínských telekomunikačních společností China Mobile, China Telecom a China Unicom. Oznámila to dnes burza. Znovu tak změnila svůj postoj k těmto třem podnikům, které jsou největšími telekomunikačními operátory v Číně, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (4.1.2021)

04.01.2021 V minulém týdnu nedošlo k aktivaci žádného obchodního nastavení podle mého týdenního komentáře. Trh se pohyboval ve velmi úzkém předvánočním rozpětí bez výraznějšího pohybu. Takže týden bez obchodu.
C:\fakepath\eurusd-31122020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 31.12.2020

31.12.2020 Americké akcie včera mírně posílily. Investoři sázejí na zlepšení ekonomického výhledu. Mají za to, že začátek očkování proti covidu-19 a bezprecedentní fiskální a měnové stimuly přispějí v následujícím roce k růstu světového hospodářství.
img

Denní shrnutí: Trhy nenabraly jednoznačný směr, obchodníci se soustředí na schvalování stimulu v USA

29.12.2020 Evropské akciové indexy zakončily dnešní seanci na vyšších úrovních. DAX dosáhl na historická maxima, nicméně index do závěru přišel o veškeré zisky a seanci zakončil ve ztrátě 0,21 %. FTSE 100 vykázal nadprůměrně dobrý výkon. Ten však byl hlavně důsledkem faktu, že britský trh včera zůstal zavřený. Hlavní americké indexy také navýšily historická maxima, nicméně ani jim se nevyhnula korekce a 2 hodiny před koncem seance ztrácejí několik desetin procenta.
C:\fakepath\Ropa1.jpeg

Komodity: Ropa zdražuje, růst podporují stimulační opatření v USA

29.12.2020 Ceny ropy se dnes zvyšují, vliv na jejich růst má zejména očekávání, že nová stimulační opatření ve Spojených státech podpoří poptávku po pohonných hmotách. Severomořská ropa Brent si kolem 17:25 SEČ připisovala zhruba jedno procento na 51,35 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) pak vykazovala růst o 1,1 procenta na 48,15 dolaru za barel.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Asijské akcie uzavřely díky americkému stimulu na maximech

29.12.2020 Japonské a korejské akcie uzavřely díky americkým stimulačním opatřením dnešní obchodování na rekordech. Hlavní index japonských akcií Nikkei přidal 2,66 procenta na 27.568,15 bodu, což byl jeho nejprudší jednodenní nárůst od poloviny června, a byl nejvýše od 16. srpna 1990. Index jihokorejských akcií KOSPI přidal 0,42 procenta na rekordních 2820,51 bodu, rostl čtvrtý den po sobě. Asie tak navázala na růst amerických a evropských akcií z předchozího dne, které také zčásti dosáhly na nová maxima.
C:\fakepath\eurusd-29122020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 29.12.2020

29.12.2020 Hlavní indexy amerických akcií včera zavřely na nových maximech. Přispěl tomu optimismus ohledně hospodářského oživení. Americký prezident Donald Trump v neděli nečekaně podepsal soubor stimulačních opatření na pomoc ekonomice zasažené pandemií covidu-19, který je spojen s federálním rozpočtem na příští rok.
C:\fakepath\d-28122020-lv.gif

Evropské akcie zpevnily, německý index DAX uzavřel na rekordu

28.12.2020 Evropské akcie posílily nejvíce za deset měsíců, hlavní index frankfurtské burzy DAX uzavřel na rekordu. Náladu na trhu pozdvihla nová stimulační opatření ve Spojených státech, dohoda o uspořádání vztahů mezi Evropskou unií a Británií po brexitu a start očkování proti covidu-19.
C:\fakepath\EURUSDH1.png

Forex: Euro po dohodě mezi Londýnem a Bruselem posiluje

28.12.2020 Euro dnes posiluje vůči japonskému jenu i švýcarskému franku, které se považují za bezpečné měny. Chuť riskovat u investorů umocnilo uzavření dohody mezi Bruselem a Londýnem, která upravuje mimo jiné budoucí obchodní vztahy.
img

Pražská burza s růstem o 1,45 pct končí nejvýše za deset měsíců

28.12.2020 Pražská burza s podporou globálních trhů dnes zakončila obchodní den nejvýše za deset měsíců. Index PX stoupl o 1,45 procenta na 1023,40 bodu. Rostly akcie energetické společnosti ČEZ i bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna posílila k euru i dolaru.
C:\fakepath\tr-28122020-lv.gif

Trump nakonec podepsal balík stimulačních opatření s rozpočtem

28.12.2020 Americký prezident Donald Trump po nečekaných průtazích podepsal stimulační balík na pomoc ekonomice zasažené pandemií covidu-19, který byl spojen s federálním rozpočtem na většinu příštího roku. Šéf Bílého domu stvrzení výdajových opatření oznámil v prohlášení v neděli večer místního času (v noci na dnešek SEČ) skoro týden poté, co prošla Kongresem. Prezidentovo váhání vyvolávalo sílící kritiku, napsala agentura AP.
img

Trump podepsal stimuly a brexitová jednání přinesla dohodu. Americké akcie na nových rekordech

28.12.2020 Americký prezident Donald Trump navzdory počátečním obstrukcím nakonec podepsal balík stimulačních opatření na podporu ekonomice, což podpořilo akcie na domácí půdě i jinde ve světě. Svého požadavku navýšit zamýšlenou výplatu 600 dolarů jako individuální přímou podporu Američanům na 2000 USD se nevzdal a požaduje hlasování v Kongresu. Tento požadavek je ovšem nezávazný a oběma komorami pravděpodobně neprojde.
img

Vánoční povzbuzování z obou stran Atlantiku

28.12.2020 Ve vánoční přestávce se z obou stran Atlantiku objevily dobré zprávy pro finanční trhy. Zaprvé, 24. prosince, po měsících vyjednávání a spekulací, bylo dosaženo dohody mezi Londýnem a Bruselem ohledně jejich budoucích obchodních vztahů, jakmile Británie na konci roku ukončí přechodné období.
C:\fakepath\top-28122020-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.12.2020 1) Mnozí už nedoufali. Zprávy z jednání o obchodním brexitu byly poměrně dlouhou dobu bez progresu. Základním scénářem se proto stal brexit bez dohody. Ve středu 23. prosince však došlo na změnu, když se objevily první zvěsti, že dohoda je na světě. To nakonec na Štědrý den potvrdil jak britský premiér, tak předsedkyně Evropské komise. Reakce libry na oficiální potvrzení tohoto „vánočního zázraku“ mohla některé možná překvapit. Hlavní otázkou teď je, co bude dál s britskou měnou?
C:\fakepath\akcie3.jpg

Evropské akcie zpevňují, německý index DAX vystoupil na rekord

28.12.2020 Evropské akciové trhy zahájily poslední týden letošního roku dalším růstem, k němuž jim pomohla nová stimulační opatření ve Spojených státech a také dohoda o uspořádání vztahů mezi Evropskou unií a Británií po brexitu. Hlavní index frankfurtské burzy DAX se tak vyšplhal na rekord.
img

Úleva nad britskou dohodou a americký stimul pomáhajím akcím nahoru

28.12.2020 Evropské akciové trhy v úvodu posledního obchodního týdne roku rostou a americký dolar ustupuje. Roste také ropa, a rovněž zlato má před sebou možná nejlepší závěr za posledních šest týdnů. Americký prezident Donald Trump podepsal stimulační balík na podporu ekonomiky zasažené pandemií, jakkoli dříve jeho podporu odmítal. Díky prezidentovu podpisu mají miliony Američanů, kteří přišli v důsledku koronavirové krize o zaměstnání, znovu nárok na mimořádnou podporu v nezaměstnanosti, který v neděli ztratili. Nehrozí již také stav rozpočtové nouze, jenž mohl od úterý ochromit fungování federálních úřadů.
img

Ranní okénko - Od českého indexu ekonomické důvěry zázraky nečekáme

28.12.2020 Makroekonomický týden zahájí v pondělí prosincové vydání českého konjunkturálního průzkumu. Ten v poslední době přinášel poněkud chmurný obrázek o tuzemské ekonomické důvěře jak mezi spotřebiteli, tak i podnikateli, a to v přímé úměře k nepříznivému epidemickému vývoji. Příliš pozitivní čísla nečekáme ani tentokrát, ovšem vzhledem k nově dostupné vakcíně proti Covid-19 by index mohl brzy dosáhnout svého dna a v příštích měsících začít stoupat.
C:\fakepath\Trump6.jpeg

Trump podepsal balík stimulačních opatření spojený s rozpočtem

28.12.2020 Americký prezident Donald Trump podepsal stimulační balíček na pomoc ekonomice zasažené pandemií covidu-19, který je spojen s federálním rozpočtem na příští rok. Šéf Bílého domu podpis oznámil v prohlášení v neděli večer místního času (v noci na dnešek SEČ).
C:\\fakepath\\usa ekonomika.jpg

Miliony Američanů jsou bez podpory, Trump odmítá stimulační balík

27.12.2020 Miliony Američanů, kteří přišli v důsledku pandemie covidu-19 o zaměstnání, ode dneška ztratily nárok na mimořádnou podporu v nezaměstnanosti. Dosluhující prezident Donald Trump totiž odmítl podepsat stimulační ekonomický balík, který nedávno s velkou podporou schválily obě komory Kongresu po dlouhých vyjednáváních, na nichž se podílel i Trumpův ministr financí. Prezident požaduje větší jednorázový příspěvek pro Američany, nesouhlasí naopak s některými plánovanými výdaji federálního rozpočtu.
C:\fakepath\US_00_00_1.jpg

AP: Trump hraje golf na Floridě, stimulační balíček je nejistý

27.12.2020 Americký prezident Donald Trump vánoční svátky tráví na Floridě, kde už druhý den hraje golf. Ještě před odletem z Washingtonu ale stihl svým požadavkem na zvýšení jednorázového příspěvku pro Američany zasažené koronavirovou krizí ohrozit osud celého stimulačního balíčku, o jehož podobě se republikáni a demokraté přeli několik měsíců, stejně jako osud federálního rozpočtu. Informovala o tom dnes agentura AP.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Hlasování o podpoře ekonomiky | Čína a USA | Akcie Akcie Philips | Počet nakažených koronavirem | Autopůjčovna Hertz | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Obchodní omezení | Evropská unie a Británie | Republikánský prezident | Dynamický růst | Měsíčník finančních trhů | Zpomalení čínské ekonomiky | Unilever (UNA) | Finanční záznamy | Celebrity | Česká vláda | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Nikki Haleyová | Realitní trh | Šéfka ECB | e-CNY | Jak fungují akcie | PPI v USA | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Kryptoměnové transakce | Phil Hogan | Euro k americkému dolaru | Nexi | Cap | Goldcorp | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Koronavirové mutace delta | Ukazatel rozkolísanosti | Výnosy dluhopisů | Americký epidemiolog | Jack Ma | Dlouhé pozice | Antiticyklické akcie | Esther Maria Reicheltová | Války | Zpomalení produkce | Lithium | Prezidentská kampaň | Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Čínští miliardáři | Obchodní platformy | Dolarový index DXY | AUD/USD | Pokračování růstu | Australská centrální banka | Superúterý | Allianz | NASDAQ omex us water | Panevropský index | Globální růst | Radim Dohnal | Jmenování Powella | Nákup ropy | Andrés Manuel López Obrador | Michal Stupavský, CFA | Zveřejněné údaje | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | TV Nova | Zdražovat | Fiskální a měnové stimuly | Analýza akcie | DPH | Americká automobilka | EUR | Klimatická opatření | Zasedání vlády | FDA | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Výroba aut v USA | Bundesbank | LYNX Pro | Televize CGTN | Paul Krugman | Akciový propad | Vývoz z Japonska | Investiční firma | Standard & Poor's | Nedostatek čipů | Analytik Joe Manimbo | Steve Daines | Kalifornie | David Malpass | Přemýšlení | Finanční ústav | Klíčové problémy | Salesforce | Trumpova cla | Realitní firmy | Automobilový sektor | Surová ropa | Další finanční krize | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | Výkyvy | Odchod Británie z Evropské unie | Itálie | McDonald's | Stoxx | Klíčový ukazatel | Čínské firmy | Cena emisních povolenek v EU | Epidemická situace | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie Allied Healthcare | Zisk automobilky | Tomáš Kolomazník | SEC (Securities and Exchange Commission) | Trade Partnership Worldwide | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Aktivistické skupiny | Projev Trumpa | Senátní volby v Georgii | Společnost Avast | Mega Millions | Očekávání | Africký mor prasat | Korelace | Edison | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Oživení ekonomiky | Možnosti obchodování | Prudce zlevňující ropa | Britská letecká společnost | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Výnos prodaných dluhopisů | Světové ceny potravin | CMC Markets | COP26 | Podniky v Číně | Cena severomořské ropy | Edelman | Volatilní | Galapagos | Hodnota trhu s kryptoměnami | L.F. Investment | Zrušení obchodní dohody | Akcie NIO | Brand Finance | EUR/JPY | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Churajs | Veřejné finance | Manipulace s akciovým trhem | Odvetná cla | FAA | Španělské zdravotnictví | Příležitost k nákupu | Stimulační balíček | Trh práce | Roční míra inflace | Crowd Tech | Evropská komise | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Pro investory | WikiLeaks | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Philip Morris ČR | Aramco | Skupina těžařů | Crypto | Investice | Britská centrální banka | US Bancorp | DXY | Německý automobilový koncern | Potenciál | Support | Zpráva z akciového trhu | Globální dluhopisové trhy | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Index aktivity | Dopad na akcie | Česká měna dnes | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Bankovní společnost | Alexandr Novak | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Formule | Americká politika | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní pravidla | Úspěšnost strategie | Blackstone | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Jaroslav Tupý | Ministr vnitra | Odklad splátek | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | Německý parlament | Americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Veřejný dluh Británie | Rekord | Raiffeisenbank | Infekce koronavirem | Ropná firma Saudi Aramco | Daňové přečiny | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Larry Page | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Evropské měny | Nákupy aktiv | Evergrande dnes | FTSE MIB | Cestování z Evropy do Spojených států | Dění na trzích | Kryptoměna Bitcoin | Předseda senátního výboru | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Saleha Mohsinová | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Dan Brouillette | Americké investiční banky | Obchodní seance | ČMZRB | Akcie Galapagos | Nejlepší biotechnologické akcie | Český statistický úřad | Impuls | Spekulativní sázky | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | Akcie Novavax (NVAX) | Vanad | Bruno Le Maire | Index ekonomické nálady | General Electric | Burza v Hongkongu | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Vztahy mezi Čínou a USA | Von der Leyenová | Investiční roadshow | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Die Welt | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Bezpečný přístav | Prognostici | Český průmysl | Americký soud | Cena bitcoinu | The Telegraph | Objem nákupů ropy | General Motors (GM) | Jednání mezi USA a Čínou | Kurz jednotné evropské měny | Obchodování na burzách | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Uzdravování | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Obchodní zmocněnec | Reálné ekonomiky | Softwarová společnost | Analytička Commerzbank | CSI 300 | Aktuální vývoj | Rotterdam | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Automobilka PSA | Fortuna | Cenné papíry | Prezidentské kampaně | Americké podniky | Zboží z čínských e-shopů | Výnos | P/S | Velcí investoři | Streamovací služby | Oxfam | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Nikola | RBC Capital | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | RBS | Akcie společnosti Trump | Plány obnovy | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Tisk peněz | AOL | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Boj proti koronaviru | Colorado | Zalando | Meituan | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Small caps | LYNX Trading | Dopravci | Oživení ekonomiky USA | Cena emisních povolenek | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Vývoz ze země | Exchange | Investiční portfolio | Francie Emmanuel Macron | Zákon o sankcích | Allied Healthcare | Munich Re | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Společnost Huawei | KLDR | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Američtí vojáci | Růst britské ekonomiky | Hluboké recese | Věštec z Omahy | The Moon Trading | Graf zlata | Konference v Jackson Hole | Kontrakty | INR | Tvorba pracovních míst v USA | Strach | Propad cen | Propad cen komodit | Kancléřka Merkelová | Automobilka Ford Motor | AUDUSD | Úroková sazba | Praxe | Investiční výhled | Uvolňování měnových politik | Společnost Didi | Jednání OPEC+ | FP Markets | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | JPY | SMIC | Blue chip akcie | Politico | Burzy po celém světě | Michel Barnier | Premiéři zemí Evropské unie | NovaPoint | Analytický tým FXstreet.cz | Americká investiční banka | Obchodní schodek Spojených států | Investiční příležitost | Komplexní ekonomický dialog | Růst hrubého domácího produktu | Poradce Bílého domu | MCA Petroleum Corp. | SoftBank Group | BVDF | Lámání rekordů | Asad | Uber Technologies | Akcie Alibaba Group | Více peněz | Projekce | The Washington Post | Institut DIW | Vývoj ceny akcií | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Kabinet | FTX | Investiční aktiva | Aurora Cannabis | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Whiting Petroleum | Medvědí trh | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | FBI | The New York Times | Bezpečné přístavy | Prezidentka ECB | Výrobce pneumatik | Evropský výrobce letecké techniky | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Čerpání peněz | Pařížská dohoda | Long obchod | Postoj k riziku | Barel ropy | Amgen | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | NBC | Globální hospodářský růst | Počet nakažených ve Spojených státech | Johan Sverdrup | Ropa WTI | Mike Pompeo | Micron | Akcie v EU | Obchodní transakce | Lockheed Martin | ALNOV | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Jim Yong Kim | Ekonomické dopady pandemie | CIBC | Developeři | Bankovní domy | Brexit | ZEW index | Představitelé G7 | Růst akciových trhů | Německý hospodářský institut DIW | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | CSI300 | Valná hromada | Společnost Sentix | Kanye West | Důvěra investorů | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | OX Capital Markets Ltd | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Kontrakty na ropu | Býčí divergence | Den prezidentů | David Schwartz | Covid | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Břidlicové firmy | Broker | Bayer | FedWatch | Zastavení ztrát | Cash flow | Prodeje aut | Hodnota majetku domácností | Magnát | Posílení koruny | Kč/USD | USD | Rijád | Globální ekonomiky | Export | Banka Goldman Sachs | Odškodné | Kanadská provincie | NFLX | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | Britové | Technická analýza | Macquarie | Kurz zlata | Chemický průmysl | Investiční analytik | OIV | Americká sněmovna reprezentantů | ProfitLevel | Posilování koruny | Zrušení cel | Akcie Ahold Delhaize | Automobilka | Deficit zahraničního obchodu | Americká ropa WTI | Nabídka | Prodej automobilů | Zabití íránského generála | Gilead | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Nové mutace | Prodávat akcie | Karlsruhe | Ant Group | Cena americké ropy | Americká média | Plány | Celkový obchodní přebytek | Vládní opatření | Martin Winterkorn | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | AMS | Na burze | Virus SARS | Akcie Novavax | Blue chip | Vyřazení akcií | Šok | PHO | Ekonomové Deutsche Bank | Ropná zařízení | USA krachují | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Nízké úrokové sazby | Hospodářská politika | Hongkong | United Overseas Bank | Obchodní platformy Metatrader | Globální krize | ByteDance | HDP Německa | Napětí v Hongkongu | Tvorba pracovních míst | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Katar | Kofola | SlateStone Wealth | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Značka Amazon | Lídři G20 | FME | Bridgewater | Garance | Bitcoin | Měnový fond | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Podílový fond | Hertz | Jmenování Powella do čela Fedu | Investice do robotiky | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | J.P. Morgan Asset Management | Cenné kovy | Billions | Růst cen ropy | Offshore jüan | Výše dividendy | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Xiaomi | Tovární objednávky | Index STOXX Europe | FedEx | Asociace | Alibaba Group Holding Limited | Spekulovat | Největší IPO | Nord Stream 2 | MT5 Supreme Edition | Sociální sítě | Kanadský premiér | Banka SEB | Peter Wennink | Ruský prezident | Česká zbrojovka | Korunový trh | Devizové rezervy České národní banky | Snižování úroků | CBO | Koronavirus z Číny | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Růst ekonomiky USA | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Obchodní válka mezi USA a Čínou | BeginCapitalMarkets | Dovednosti | Olimex Global Water | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Agentura Kjódó | Skupování aktiv | Patria Online | Hospodářský institut | Dovoz | Dovozní cla | Automobilka Tesla | Analytik Stephen Massocca | Šíření nemoci | Výzkumy | Caterpillar | MT5 | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Jared Kushner | Model 3 | Hyundai | Disciplína | Alexander Wolf | Nikkei | Instagram | Firma Alphabet | Pro tradery | Dopady koronaviru | Ruští miliardáři | 1 milion | Doba na nákup ropy | Italský cestovní ruch | Výrobní ceny | ProfitLevel Broker | CISCO | Obchodní deficit USA | Hodnota primární veřejné nabídky | Marek Mora | WEF Klaus Schwab | Výrobci elektromobilů | Tržní hodnota americké společnosti | Květnový kontrakt | China Evergrande | Crowd Tech Ltd | Světový obchod | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Zajišťovny | Výrobci spotřebního zboží | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Rekordní maxima | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | The Jakarta Post | Zájem investorů | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Intercontinental Exchange | Vakcína proti covidu-19 | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Největší firmy | Údaje o ekonomice | Dostatek hotovosti | CO2 | Obavy z čínských elektromobilů | Steven Mnuchin | Makrodata | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Čínští výrobci | Pandemie koronaviru | Společnost Shell | Tesla Elon Musk | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Obchodní deník | Konec energetické krize | Portfolio | Myšlení | Projednání v Kongresu | Akciová burza | Vládní představitelé | Nejvýraznější ztráty | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Tiff Macklem | Evropská měna | Společnost Verizon | Jeff Bezos | Nvidia Corp | Prezident ECB | Média | Tina Bruová | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Severní Korea | Index PPI | USA Donald Trump | Mezinárodní agentura pro energii | Prosincová inflace | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | MSCI Emerging Markets | Guvernér státu New York | Investovaný kapitál | Venezuela | Jádrový index | Vývoj ceny dluhopisů | Světové kryptoměny | Rozmach nákazy | Bez rizika | Zisk | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Credit Agricole SA | Volatility | Soud v Haagu | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení liry | Americké ministerstvo spravedlnosti | Korporátní daň | Vývoji vakcín | Globální akciové trhy | Den obchodování | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Britská banka | DAX30 | Klaus Schwab | Robert Phipps | Tálibán | Index KOSPI | Hodnota majetku šéfa Facebooku | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Bernie Sanders | CAC 40 | Britský premiér | Uložení peněz | Fáze obchodní dohody | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Hlavní index francouzských akcií | BABA | Greta Thunberg | Makroekonomický kalendář | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Prodej akcií | Fiat Chrysler Automobiles | Bohatí | SSHR | Akcie Pharming Group NV | Hold | Japonská automobilka | Asijské burzy | Stephen Massocca | Funkční období | Tuzemské banky | Makrokalendář | CDC | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Kuvajt | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Trumpovo nařízení | Invesco Water Resources | Makléř Fio banky | Analýzy | Finanční pomoc | Světové burzy | Americký S&P 500 | Investor Carl Icahn | Šíření nemoci COVID-19 | Hlavní úroková sazba | Investiční | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Institut Ifo | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Asijské investiční strategie | Netflix (NFLX) | Londýnská akciová burza (LSE) | Placení daní | Průzkum | Invesco | Berlín | IEA | Demokraté | Německý DAX | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Brusel | Hlavní události | Patria | Ekonom BHS | Anglie | Zpomalování světové ekonomiky | Uber | Tržní podíl | Sloučení | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | Premiér Scott Morrison | Chřipka | Rozhodnutí čínské vlády | Dodávky na trh | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Dluh Británie | Formule 1 | US500 | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Jednotná evropská měna | Davos | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | Prodej | Index Nikkei | PFE | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Eastman Kodak | Bohatý | Technologické tituly | Investice do Alibaby | Vítězství Joe Bidena | Události roku | Tržní kapitalizace | Onemocnění COVID-19 | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | China Unicom | Recese ve Spojených státech | Huawei | Ukazatel rozkolísanosti akcií | Tencent | Jon Sopel | Kybernetické měny | Ropný deficit | Firemní daně | Nový koronavirus | Trump dnes | Akcionáři | Výhled ratingu | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Warren Buffett | Kontejnerová loď | S&P | Atlantia | Pozitivní zpráva | Coty | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | BGA | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Hospodářské dopady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Obchodování | Zvýšení daní | Růst výnosů | Legislativa | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Skupina OPEC+ | Americký exprezident Trump | Graf ropy WTI | Aktuální obchodní příležitosti | Limit pro nákup dluhopisů | Brexit bez dohody | Spotřebitelské ceny v USA | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Plynovody | JOLTS | David Card | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | RTR | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Management | GBP | Oznámení | Mamutí balíček | Thyssenkrupp | Obchodování s deriváty | Posilování eura | Cena ropy na světových trzích | Klamání investorů | Admiral Markets | ZEW | Co se děje na finančních trzích | XM | Ropovod | Klesající trend | S&P 500 | TSMC | Walmart | Moon Trading | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Centrální banky | Exprezident Trump | Akcie Waste Management | Britská Kolumbie | Fungování trhů | Nízké poplatky | Beta | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Guido Imbens | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Plánovaná cla | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Tovární objednávky v USA | FB | Akcie v Asii | Růst inflace | Výroční zpráva | Nezaměstnanost v USA | Cena povolenek | Ceny stříbra | Turecká lira | Asijská seance | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Soros Fund Management | Cílování inflace | Britský ministr financí | Averze k riziku | Německé firmy | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Soudní instance | Pozornost finančních trhů | Tesco | Larry Kudlow | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | PwC | Marek Brávník | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Akcie roku | Opce | Praha | Ceny ropy | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | GAFA | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Raketové útoky | Futures na ropu WTI | Obchod Amazon | Evropské akcie | Bezpečné investice | Ceny Bitcoinu | Komory Kongresu USA | 3M | Nejdůležitější události | HKD | Úpis akcií | Airbus | Bydlení | Mutace delta | NATO | Shell | Elektromobily | Cena ropy brent | CZ | Regulační úřad | Vyhlídky | Firmy | Vláda USA | Norská ministryně pro ropu a energetiku | Zadlužování | Společnosti produkující ropu | iFX | ESMA | Evropské dividendové akcie | Práce z domova | Čínské zboží | Index cen domů | Angela Merkelová | Wolt | West Texas Intermediate | Obchodování na trzích | Program nákupu aktiv | Alstom | Nástroj | Výsledky | Míra | Jefferies | HUF | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | Tennessee | Investice do vodíku | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Hong Kong | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Obrovské množství peněz | Hedgeové fondy | Nicolás Maduro | Technická recese | Supreme Edition | JD.com | Ministři financí | Inflační tlaky | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Český plynárenský svaz | Waste Management | Cena ropy WTI | Bank of America | 350.org | Obchodní nápady | BNTX | TIM | Opatření proti koronaviru | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Výrobce letadel | Silný dolar | Ekonomický růst | Australský dolar | American Airlines | Cena zlata dnes | Zelený seriál | Koruna | Výrobce chytrých telefonů | Rystad Energy | Následky pandemie | Analytická společnost | Finanční služby | Maďarský forint | Výrazný pokles | Měny rozvíjejících se ekonomik | Včerejší obchodování | Ekonom Ifo | PSA Group | Ant Financial | Hypoteční trh | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Francie | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | Pokles HDP | Per Stirling Capital Management | Epidemické situace | Global Water ETF | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Sazby ČNB | Kryptoměny bitcoin | BHS | Předseda dozorčí rady | DMA | Objem | Propad | Hrozby pro automobilový průmysl | Fiat Chrysler | Ruské rakety | Očekávání investorů | Hlavní měny | Obavy z recese | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | HDP Británie | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Worldpay | Údaje | HDP eurozóny | Finanční pomoc ropným firmám | Saxo Bank Steen Jakobsen | Dovoz z USA | Australské akcie | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | Šéfové států | Softwarový gigant | Cenné papíry a burzy | Index šanghajské burzy | Exxon Mobil | Zemní plyn | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Americká banka | Podnikatelská nálada | xStation | Český index nákupních manažerů | Aktivisté | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Chuck Schumer | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Deficit zahraničního obchodu USA | Výsledky průzkumu | Subvence | Bernstein Bank | Inflace v říjnu | Regulátor | Průzkumy | Placebo | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | BAT | Hlavní indexy | CVC Capital | Barack Obama | Spoření | Bankovní agentury | Převodník měn | Videokonference | Program skupování aktiv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Demokraté a Republikáni | Televize CNBC | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | MMF Kristalina Georgievová | WMT | Mezinárodní investoři | Pfizer | Ekonomika Německa | Air Berlin | Index S&P/ASX 200 | Britské libry | Snižování produkce | NET4GAS | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | AFP | Studie | Josep Borrell | Truth Social | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Americký podnik | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | Deficit | Dluhové poradce | Setkání centrálních bankéřů | Graf | Polsko | Kolaps | Koronavirové mutace | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Reakce trhu | Akciový růst | Masivní nákupy | Patenty | Investiční firmy | Ekonomický dialog | Cenová hladina | Pozornost | Čínský sektor služeb | Bankéř | PSTH | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Posílení libry | Americké automobilky | Canopy Growth | ADBE | FTC | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Břidlicové firmy v USA | Recep Tayyip Erdogan | Virgin America | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | Finanční operace | Silvergate Capital Corporation | Přední světoví těžaři | Evropa | Hodnota majetku | Nárůst cen ropy | Distribuce | Trump v Davosu | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Korporátní daně | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Zelené investice | Ekonomické události | Prezident Francie | Argentinské peso | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Údaje ministerstva | Ropné kohouty | Tiffany | McAfee | NZD tradeři | Johnson & Johnson | Eurodolar | Dopady na ekonomiku | Nouzový stav v USA | Carrefour | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Maloobchod | Německý akciový index | Americká centrální banka | Americká společnost | Oslabení amerického dolaru | Axe Capital | Guvernér | Zveřejněná data | Earnings | Německé vydavatelství | Hongkongská burza | Americké vojenské síly | Trump | Prohlášení čínské vlády | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Index volatility | Dnešní růst | Brands | Dolarové likvidity | Pomoc lidem | Dow Jonesův index | Tempus | Chudé země | Thomas Cook | PYPL | Technické analýzy | Disney+ | Euroskupina | Výhled na příští rok | Obchodování v Asii | Mexiko | Spotřebitelské výdaje v USA | High | Finanční krize | Futures na ropu | Euro dnes | Vstupy | Evropský bankovní úřad (EBA) | Universal Music | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Ekonomická situace | CVC | Rakousko | Česká koruna | Nově zahájené stavby domů | Ekonomiky po koronaviru | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Opatření vlád | Solejmání | TradeMas Inc. | Korporátní výsledky | Klíčové události ve světě | Clearing | Instituce | Hodnota všech kryptoměn | Turecko | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Infineon Technologies | Vlna koronaviru | OECD | SARS-CoV-2 | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Čínský akciový index | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Alice Waltonová | FAANG | Market update | G10 | Snižování cel | Dnešní fundamenty | LNG | Libra vůči dolaru | Německý hospodářský institut | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Vstupní S/R zóny | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | AlfaOmegaTrhov | Americké akcie | John Augustine | Cla na dovoz hliníku | Michael Harris | BBC | Ekonomická důvěra | TTWO | Czech Fund | PLUG | Britská měna | MetaTrader | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | Obchodní rozhovory | Cla na hliník | Zakladatel | Divize | Kevin McCarthy | Oslabení koruny | Dění v USA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Harry Tchilinguirian | Ameriprise Financial | Drahý kov | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | Business Insider | Napětí v čínsko-amerických vztazích | Akcie Amazonu | Obchodování s korunou | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | ex | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Rosněfť | PSA | Rozpočtový deficit | JBC Energy | Japonský export | Naše ekonomika | Zvýšení úrokových sazeb | Audi | Indikátor RSI | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Japonská automobilka Toyota | Obchodování se CFD | Index AEX | BlackBerry | Equinor | Time-Frame | Obchodníci s ropou | Snížení daní | Trh | Dividendový výnos | GlobalFoundries | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Vydělávání peněz | Interfax Energy | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | Technologické firmy | Erste Bank | Cena ropy aktuálně | Těžba ropy | Frustrace | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Nová Čína | Znalost | Burzy cenných papírů | NAGA Capital | Carry obchody | Měnová autorita | ArcelorMittal | Žádost o vstup na burzu | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Dezinflační tendence | Zahraniční obchod | Čínská centrální banka (PBOC) | Obchodní investice | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Signál na akcie | Korekce | Světové ekonomické fórum | Rubl | Vývoz ropy | United Airlines Holdings | Země EU | Sazby daně | Skupina Erste Group | Dividendové akcie | Arbitráže | Hospodářské výsledky firem | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Švýcarská ekonomika | Akcie americké internetové společnosti | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Kjódó | Pražské burzy | Zákon o lidských právech | Jednání OPEC | Docomo | Debut na trhu Nasdaq | Finanční společnosti | Zveřejnění výsledků | Vonovia | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Purdue Pharma | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Kanada | Pozice Hongkongu | Globální recese | Tilia Capital | Automobilový průmysl | USD kurz | Ekonomický a strategický výzkum | Volby v Británii | Yahoo | Luis De Guindos | CNOOC | Vývoz do Číny | Chesapeake Energy | Fiskální stimuly | Themis Trading | Posílení dolaru | Stock | Apollo | Americké zásoby ropy | ProCent | Barclays | Snaha zvrátit výsledky | Růst spotřebitelských cen | IRS | Anthony Fauci | Globální šíření viru | Měna Bitcoin | Íránský ministr zahraničí | Obchodní systém | Ekonomové | Trumpova administrativa | Rating | Capital Group | Velké banky | Agentura S&P | Prezident Joe Biden | SNB | Koronavirová pandemie | Budoucí vývoj | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Mitsubishi UFJ Kokusai Asset Management | UNWTO | Craig Erlam | Seriál Billions | Dluhopisy a zlato | Natixis | Investice do ropy | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Daňové úlevy | SBUX | Litecoin | Akciové indexy v USA | Eurokomisař | Alza.cz | Společnost Tesla | Inflační vývoj | CME | Dostatek likvidity | Commission | Spotřebitelská inflace | Íránský útok | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Starteepo | CMA | NFP data | Akciové korporace | Výroba aut v Německu | Pohyby na finančních trzích | Důvěra v průmyslu | LYNX webinář | Kurz dolarů | Waste Management (WM) | Banka HSBC | Pomoc Ukrajině | Národní ekonomická rada vlády | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Markets | Světová banka | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Mexické peso | Ferdinand Dudenhöffer | ADP report zaměstnanosti | Meziroční růst HDP | Rivian | Milánská burza | Realitní magnát | Bankovní akcie | ABN AMRO Bank | Short obchod | Obchodní praktiky | Rizikovější aktiva | Obchodní přebytky | Představenstvo | IATA | Hlavy států | Situace v Hongkongu | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Olympijské hry v Tokiu | Evropská banka | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Japonsko | Tchajwanský dolar (TWD) | Ekonomické dopady nákazy | Nifty 50 | Investice do akcií | Internetové televize | Zrušení plánovaných cel | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Klíčová rizika | Callon Petroleum | Rizikové investice | Riksbank | Brexitová jednání | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Společnost Deutsche Börse | Velvyslanec EU | Exxon | Vlny koronaviru | Devizové intervence | Řízení rizika | Hazard | ILO | Polský zlotý | Německá vláda | QE | Fed úroky | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Larry Ellison | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Zhroucení cen | Bankovky | LYNX | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Internetové akcie | Íránský duchovní vůdce | Donald Trump | Indická firma | Standard & Poor’s 500 | Čistý zisk | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Rakouská bankovní skupina | Fluktuace | Krach | TMGM | Harmony | Zasedání americké centrální banky | Zneužití tržní síly | Společnosti | Allied Healthcare (AHPI) | Nejvýraznější pokles | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Josh Hawley | Gazprom Export | Americká automobilka Tesla | Los Angeles | Rozpočtový balíček | Cena paládia | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | IT servis | Cenné papíry Erste Bank | Šíření viru | Odchod z burzy | Celní válka | Visa | Aukce | Akcie Netflix (NFLX) | Americké ropné zásoby | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Bankovní tituly | ConocoPhillips | Hospodářský institut Ifo | Pokles prodeje | The Trump Organization | Tamas Varga | Dolar k japonskému jenu | TikTok Global | Index německých akcií | Podnikatelé | Pensylvánie | Dluhové krize | Sdružení automobilového průmyslu | Realizace zisku | Air France | API | Rizikovější investice | Anticyklické akcie | Kurz české měny | Šéfka Fedu | FX strategie | Grafy | Konsenzus ekonomů | Pojišťovna VIG | Premiér Justin Trudeau | Denbury Resources | Historická zkušenost | Index frankfurtské burzy | Zoom Video | Zahraniční investice | Cena stříbra | CZK | Reuters | Úspory | Erste Group | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Unilever | Index nových zakázek | Česká republika | Blog | Společnost XTB | Mar-a-Lago | Baidu | Londýnská burza | Přímé platby většině Američanů | Opel | Denní minima | Monex Securities | Index japonských akcií Nikkei | Chevron | Penny stocks | Index nákupních manažerů | Škoda | Ukazatel amerických burz | PFE.US | Předvolební průzkumy v Británii | Domácnosti | Letecká společnost | Americký viceprezident | Výkonná ředitelka | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Norwegian Cruise Line | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Výstupy | Hlavní index německé burzy | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Regeneron Pharmaceutical | Měny zemí | Rekordní maximum | Euronext | Předseda | Analytici | Takata | Italia Trasporto Aereo | Kurz koruny | Světové měny | Tištění peněz | Olympiáda | Akcie Unilever (UNA) | Automotive | Ripple | CARA | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Situace | Traders | Equity | Dovoz aut | Maďarský premiér | VaR | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Akciové alokace | Daniel Beneš | Příkaz | Adyen | Obchodování na zámořských trzích | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Agentura EFE | Investor William Callanan | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Organizace ADP | Záporné sazby | Peter Altmaier | Rychlý růst | Stagnace | Rozpočet | Postmates | Wedbush Securities | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Libra | Koronavirová krize | WM | Hospodářské statistiky | Kurz české koruny | Univerzita Johnse Hopkinse | Opatření centrálních bank | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Výrobci zdravotnického materiálu | Banky snižují úroky | Cena akcie | Růst ceny zlata | Nabídka akcií | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Zvýšení cel | Nakoupit akcie | Mediální pokrytí | Výrobce letadel Boeing | Zprávy z Fedu | Dnešní výsledky | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Ztráta | Řecko | NAFTA | Platební bilance | Scott Morrison | Hlavní akciové indexy | PHIA | Nadbytek ropy na světových trzích | Německá centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Jihokorejská ekonomika | Arm | Růst mezd | Hong Kong Exchanges and Clearing | Orbán | Analytik J&T | Prime | Řecký parlament | Alibaba Group | Nový rekord | Přímé zahraniční investice | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Úroky | Mezinárodní instituce | Severomořská ropa | Refinitiv | Steve Bannon | Aktivita v čínském průmyslu | Americký průmysl | Indexy PMI | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Videosummit | Cena | Investiční banky | Toshiba | Jair Bolsonaro | Finanční poradce | ING | Salvador | Půlení bitcoinu | MCA Petroleum | Automobilka Renault | ASML Holding NV | Ceny komodit | Rezervy bank | Silný trh | Moneta | Air | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Fortune | Globální rizika | Zasedání WEF | MetaTrader 4 | Větší zdanění | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Aktivum | NCLH | Vyšší riziko | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Financování vlády | Defenzivní akcie | Newmont | Podpůrný balíček | Měny rozvíjejících se zemí | Huawei Technologies | FTSE | Producent ropy | Fond | Přenos | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Americký dolar | Dobré zprávy | MUFG | Čínská ekonomika | Euro vůči dolaru | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koruna dnes | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | John Cornyn | MetaTrader 5 | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Abhijit Banerjee | Letecká osobní doprava | Rizika | Devizoví obchodníci | Argentina | Wall Street | Hospodářský vzestup | VW | Celkový deficit | Viceprezident | Akcie Microsoft | Suez | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | USD/CZK | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Global Times | Pokles | Contango | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | MGM | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Panikařící světové trhy | Vyhledávač Baidu | Čínské ministerstvo | Snižování úrokových sazeb | E-mini | Džavád Zaríf | Útlum aktivity | Kurzy | Margin | Počet žádostí o podporu | Útok na společnost Twitter | Právo | Vývoj akciového indexu | Těžba v USA | Biogen | Andy Jassy | NYT | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Apollo Global Management | Americké společnosti | Finančnictví | Blue chips | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Seriál Miliardy | Německá kancléřka | Royal Caribbean | Poplatek | Server BBC | Moody's | Google | Rabobank | ACS | ECB | Lego | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | Řetězec | Enviromental, Social and Governance | Makro | Mercedes | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Investování na burze | Vypuknutí pandemie | Index ISM | NTT | Státní zásoby | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | Vysokofrekvenční tradeři | NVDA | Odpor | Internet of Things (IoT) | KLM | Merlin Entertainments | Americký výrobce letadel | Obchodník | Akcie s LYNX | Zpochybnění voleb | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Sazby ECB | MRNA | PVM | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Útok na Kongres | Exekutivní příkaz | Obchodování na americkém trhu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | MoonTrading | Regulátoři | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Tempo poklesu | Stimulační balík | ROE | Remdesivir | Hodnota majetku šéfa | Evropská centrální banka | Sbor volitelů | Indikátor | Index cen | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Prezidentské volby v USA | Dialog Semiconductor | Poselství o stavu unie | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Slušné zisky | Finanční televize | Zvyšování úroků | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Index PX | Akcie Philip Morris | Vánoce | První fáze | Kryptoměnový gigant | Daně | Výrobce léků Pfizer | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Vyšší úrok | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Masový výprodej | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | Šéfové amerických podniků | Jackpot | Dovoz z Číny | Institucionální investoři | Chesapeake | Pandemie nemoci | Craig Wright | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Dluhopisy | CBOE | Valdis Dombrovskis | Přechodné období po brexitu | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Šéf Facebooku | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Trumpův efekt | Zisky | Vývoz z Německa | Impeachment | Majetek šéfa Amazonu | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Epidemiolog | Obchodovat ropu | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Historické rekordy | Fox Business | Bývalý prezident | Jihokorejská automobilka | Globální ekonomika | Vývoj deficitu obchodní bilance | Těžba ropy v Rusku | Volvo Cars | Statistiky americké Univerzity Johnse Hopkinse | Cena palladia | Obchodní pozice | Průmyslové firmy | ACEA | Bitcoin Cash | IPO Deliveroo | ISM | Francouzský statistický úřad | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Golden Gate | Největší ropná firma | Akcie Visa | Voda | Obrovské ztráty | Pumový útok | Benchmarky | Ranní okénko | Cisco Systems | NBP | Nižší ceny ropy | Starbucks | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Toyota | Delta Air Lines | Digital World Acquisition | Ron Klain | Americký ropný a plynárenský průmysl | Globální nedostatek čipů | Manuál | Režim devizových intervencí | Společná měna | Cena zlata | Shanghai Composite | Zpravodajské služby | Deliveroo | Světové obchodní organizace | HSBC | Akcie Nikola Motor | Záchranný program | Conseq | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Euro STOXX | Trinity Bank | Flash Crash | Breakout | Turecký prezident | Tamás Varga | RRR | Čínské obchodní praktiky | Epidemiologická situace | Moskva | Spiegel | Růst cen | Vývoj výstavby nových bytů | Společnost Chevron | Andrew Cuomo | Saxo | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Výsledky hospodaření | Král Salmán | Guvernér japonské centrální banky | Předseda správní rady | cTrader Purple Trading | Zdravotní pojištění | Analytika | RSI | Měnová politika | Akcie Apple | Dovoz oceli | Americký zpracovatelský průmysl | Asset management | Alokace | Delaware | Býčí trh | Tržní síly | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | IFO index | Dnes na trzích | Rozpočtový schodek | Financování | Akcie čínské společnosti | Obavy z globální recese | Metaverzum | Nastavení měnové politiky | CIA | ČSÚ | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | ECN | Ursula von der Leyenová | Market Watch | Fitch | Nissan Motor | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Analytik PlanB | Čína | Uhlí | Omezení dodávek | Německý automobilový průmysl | Prodávající | Konec cenové války | Růst světové ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Occidental | Americká lehká ropa | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Počet bankrotů | Město New York | Extrémní výkyvy na peněžních trzích | Výrobce sportovního oblečení | Republikáni | TWD | USDJPY | Inflační očekávání | Globální poptávka | Osobní výdaje | Investiční poradenství | Růst spotřebitelských cen v Německu | Index Exportu | Depozitní úrokové sazby | Živé obchodování | Obchodní nastavení | Sergej Rjabkov | GfK | Globální trhy | Pokles akcií | Propad ropy | Rozpočtové politiky | Invaze | Southwest | Cizí měny | FT | ECB Christine Lagardeová | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Jedno euro | Cena kryptoměny | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Investor | Louisiana | Soudní řízení | Americké akciové trhy | Uzavření trhů | Malé podniky | Důsledky epidemie | Obchodovat | Primárky | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | Bernard Arnault | Francouzský parlament | Analytik J&T Banky | Reporty | Spotřebitel | Německé vládní strany | Dluhová krize | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Tržní sazby | Rušení cel | Aktuální klíčová rizika | Vyšší daně | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Ripple David Schwartz | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | MAGA | Odhodlání | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Bod | Miliardy korun | RBI | Hrubý domácí produkt Německa | Biliony USD | Vodní indexy | Akcie americké společnosti | Aliance | Shares | Pokles zásob | Medvědi | Silnější koruna | Výrobce čipů Micron | NetEase | Výsledky makroekonomických statistik | RBNZ | Naftogaz | New York Times | FRED | Macao | Útok na Kongres USA | Černý pátek | Arcane Crypto | Pokladniční poukázky | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Reserve Bank of Australia | MIFID | Obchodování s měnami | HSBC Holdings | Tweet | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Marihuanové akcie | Pokles podnikatelské aktivity | Počet bankrotů firem | Turistický ruch | Veolia | Trading | Americká měna | Quill Intelligence | Nord Stream | The Fed Watch | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | Komise v přenesené pravomoci | Akcie těžařů stříbra | Spojené státy a Evropská unie | Saúdská Arábie | Základní úroková sazba Fedu | AMGN | Americký miliardář | Zájem o akcie | Reebok | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Globtrex | Týdenní tržní výhled | Sázet | Zahraniční firmy | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Šance | Axel Springer | Indický premiér | Inflace | Problémy | Ocel | Recese světové ekonomiky | UTC | Obavy z koronaviru | GTAI | Marže | Projevy centrálních bankéřů | ROCE | Německá finanční společnost | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Technology | Jack Dorsey | HDP | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Bill Gates | Oživení globální poptávky | Meziroční inflace | Prosus | Televize Netflix | Důvěra v Německu | Zprostředkovatelé | Alphabet | Pat Toomey | Měny považované za bezpečné | Předvolební průzkumy | China Telecom | Zkušenosti | Tweety | Index PMI | Index německé burzy | Trading Central | Emmanuel Macron | Firma | Asset alokace | Zasedání měnového výboru | Úřad celní a hraniční ochrany | Signály | Omikron | Protekcionismus | I-Trader | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Micron Technology | Lira | Devizový trh | Prezident Světové banky | Jens Klatt | Velké prohlášení | Nastartovat Ameriku | Akcioví býci | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Erste | Omyl | Konzultační firmy | Výrobce videoher | Záchranné balíčky | TTIP | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Cla USA | Monetární politika | UBS Asset Management | SAP | Dluhopisové trhy | Hlavní index PX | Spolkový statistický úřad | FX | Ceny nafty | Propad HDP | Pracovní trh | Nejvyšší soud USA | Světové finanční trhy | Ekonomické zotavování | Michal Stupavský | Deutsche Bank | Finančníci | Pohonné hmoty v ČR | Američané | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Akcie Alphabet | Home Credit | Cenné papíry Erste | Řetězec lékáren | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | Unicredit | Bývalý šéf | BMO Capital Markets | Pokles výnosů | Ekonomka | Sanofi | TASS | Akciové tipy | Akcie padají | Objem dovozu | Zavedení cel | Druhá vlna | Restrikce | PELTRO | Merck | Optimismus | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | Fiskální balíček | Hliník | About You | Růst dolaru | Kybernetická měna Bitcoin | Volckerovo pravidlo | Wolters Kluwer (WKL) | Aktuální konsenzus ekonomů | Krize v eurozóně | Vyšší cla | Oracle | Profit-Target | Povinné rezervy bank | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Dolar | Účetní normy | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Debata | Washington Post | Investujte | Prezident USA | Ekonomický institut | Proinflační | Stock Spirits | Euro | Společnost Uber | Boj s koronavirem | Konglomerát | ANZ | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | BrandZTop 100 | Akcie na pražské burze | Yield | AUD | Jeffrey Halley | Premiér Viktor Orbán | Capital Com | Caixin/Markit | Americké firmy | Byznys | Akcie Nikola | Federální rezervní banky | Hurikán Laura | Agentura DPA | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Dnešní krok Fedu | Didi Global | Spekulace na pokles | Clemens Fuest | Kartel při obchodování | MALL | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Německý vývoz | Akcie Netflix | Hrozba recese v USA | Světová obchodní organizace (WTO) | Bank of New York Mellon | Citigroup | Stephen Hahn | Softbank | Čínský vývoz | Neomezené množství | Christine Lagarde | Sony | Hospodářství | Hlavní akciové indexy v USA | Stagflace | Čínský export | Japonský Nikkei | Tržby Huawei | Bašár Asad | Abkajk | Indikátor důvěry | Měnový stratég | Mediální skupina | Zpomalení růstu | EBITDA | Obchod | Růst ekonomiky | Výrobce čipů Intel | Huntington National Bank | Obchodní aktivita | Banka JP Morgan | A350 | Ceny pohonných hmot v ČR | Amcor | Ranní komentář | ROIC | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Představitelé Číny | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Rada ČNB | Vývoj přírůstku nových pracovních míst | Zisková marže | EU | Ekonomická krize | Přechováváním utajovaných dokumentů | Balíček na pomoc ekonomice | Cenové stability | AHPI | Dna | Zasedání ECB | Credit Suisse | Společnost British Airways | Měna euro | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Fidelity Water Sustainability | Justin Trudeau | Převis | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | NN Group | Deutsche Lufthansa | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Počty nových případů | Aktivity v eurozóně | Členské státy EU | Akcie Novacyt | Akcie Credit Suisse | Úřad pro energetické informace | Předseda Evropské rady | Televize Sky News | Samsung | Recese | Index strachu | Celosvětový růst | BTCUSD | Úrokové sazby ČNB | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Záloha | Hodnota indexu | FLOWX | Renault | Švýcarský frank | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Bank of Canada | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Alokace aktiv | Bannockburn Global Forex | Ríjál | Mercedes-Benz | CZK/EUR | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Eskalace konfliktu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Schválení pomoci | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Miliardy | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Produkce zemního plynu | Komerční banka | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Snížení úroků | Realitní společnosti | Internetové firmy | Daňové reformy | Know-how | Dceřiná firma | Frank | Ministři | Prudký propad | Aktivita zpracovatelského sektoru USA | Cla na dovoz čínského zboží | Akcie Alibaby | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Členské státy | FTSE Russell | Objem investic | EASA | Olympijské hry | Nové údaje | Investice v USA | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Ekonomické analýzy | Zbrojovky | Ekonomický poradce | Dieselgate | Globální ETS | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Exekutivní příkazy | Zavedení záporných úrokových sazeb | Cena Brentu | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Výkon dolaru | Ceny potravin | Politická nejistota | Intel | Zmírnění obchodního napětí | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Finanční skupina | Odchod z burzy Nasdaq | Bankrot | Daňové přiznání | Základní sazby | Íránská měna | Brent (OIL) | KBC | Japonský premiér | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Analytik Komerční banky | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Kiwi | Vliv černého zlata | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Vyšší volatilita | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | CySEC | Exprezident | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Hospodářský úspěch | Dodávky zemního plynu | Sterling | Investování | Caixin | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Panika | Komunita | Půjčky pro firmy | Výkon amerického dolaru | Blockchain | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Protestující v Hong Kongu | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | USA a koronavirus | Vyhlídky americké ekonomiky | Trade360.com | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Světové ekonomiky | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Akcie Xiaomi | Trend | Cenová válka | Ticker | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Skupina Volkswagen | Adidas | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | ETF roku 2020 | Oslabení | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Kim Čong-un | Platforma | Přebytek obchodu | Norwegian Air | Hertz Global Holding | Energetika | Zdražování ropy | Manufacturing | Panevropský akciový index STOXX 600 | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Německý ministr zahraničí | Negativní zprávy | Spotify | Ekonomický výhled | Fiat Chrysler (FCA) | TradingView | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Centrální banky snižují úroky | Americká cla | Vonovia a Deutsche Wohnen | Míra nejistoty | Ropné akcie | WP | Jak obchodovat | Zvýšené napětí | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Chuť k riziku | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Newyorská akciová burza (NYSE) | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Zpřísnění měnové politiky | Obchody pro EUR/USD | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Výzkumná společnost | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Výrobci elektřiny | Státy Mezinárodního měnového fondu | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Americké akcie včera | CFTC report | Druhá vlna koronaviru | Akciové futures | Rhodium | Senátorka | Trhy v USA | Verizon | Airbus Group | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Mitch McConnell | Aerolinky | USD index | Pohonné hmoty | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Majetek 500 nejbohatších lidí | Francouzská ekonomika | Digital World | Nadhodnocení | Ministerstvo dopravy | Air Liquide | Ekonomický poradce Bílého domu | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Biliony | EasyJet | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | FCC | Stabilita | Federální obchodní komise | Royal Caribbean Group | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | Kurzy měn | Stephen Poloz | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Červnový kontrakt | Výkyvy na peněžních trzích | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Index evropských akcií | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Zhoršení výhledu | Silvergate | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Varování | Obchodní bilance | Dnešní videokomentář | Obchodní řetězce | LATAM Airlines | Vánoční svátky | Hospodářské soutěže | Úsilí | Snižování úroků v USA | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Spojení | Národní bezpečnost | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Napětí mezi Íránem a USA | Čínští boháči | Banka | Americké technologické společnosti | Výstupy proti Číně | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Apple TV+ | Zasedání České národní banky | GLE | SARS | Fidelity National Information Services | Tripadvisor | Internetový obchod | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Klid | Aktiva | Obchodní jednání s Čínou | Ekonomické krize | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Inflace v Evropské unii | Burzovní společnosti | Restart ekonomiky po koronaviru | Generické léky | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | CFIUS | Vývoj finančních trhů | NVAX | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | České měny | Index německých akcií DAX | Ceny ropy dnes | Obnova ekosystému | Tuzemský průmysl | Index jihokorejských akcií | Business | Poradenské firmy | CFWAX | Ropný a plynárenský průmysl | Strach na světových burzách | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Výběr cel | Indikátory | Nejnovější statistika | Ceny výrobců v eurozóně | Arizona | Slábnoucí dolar | Odvolací soud | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | TikTok | Plug Power | Růst spotřebitelských cen v Británii | Trable kryptoměny | Plynárenské společnosti | Kongres USA | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | TRUTH | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index euro | Americký Federální úřad pro letectví | Keystone XL | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | FedWatch Tool | Nejslabší růst | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Papež František | Inovace | Paschal Donohoe | Španělský IBEX 35 | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Investice do stříbra | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Long signál | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Kolísání ceny | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Jak začít investovat | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Pravděpodobnost hospodářské recese | Sentix | Sektorové investování | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Agentura TASS | Čistá zisková marže | Zákaz cestování | | Německý statistický úřad | Mateřská společnost | Pochybnosti | Výsledek voleb | Westpac | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Seat | BNY Mellon | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Americké státy | Stratég | Šířením nového typu koronaviru | Klimatický summit | Známky oživení | Zisky firem | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Sky News | Purple Trading | Šíření koronaviru | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | L.F. Investment Limited | Ifo Clemens Fuest | Dnešní statistiky | Short pozice | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Negativní hospodářské dopady | Berenberg | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Akcie Pfizer | Zápis ze zasedání FOMC | Americká centrální banka FED | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | Čínský jüan | Kurz čínského jüanu | PLN | Kapitalizace | Nová stimulační opatření | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Komunikace | Burzovní hodnota | Josef Dudek | Merck KGaA | Roger Huang | Investiční ředitel | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | MV Financial | Novavax | Americké futures | Newyorská akciová burza | Alternativní taxislužby | MAM | BHP | Akcie AbbVie | Jak investovat | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Cushing | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Další vývoj | TradeMas | Rekordní propad | Výrobce čipů Micron Technology | Japonský akciový index | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Objemy obchodů | Koordinovaná opatření | Společnost Amazon | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | General Electric (GE) | Optimismus investorů | Poskytovatelé úvěrů | Federální vláda | Nálada | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Investovat v roce 2020 | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Bilance zahraničního obchodu | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Oregon | Šéf firmy | Prudential Financial | Platinové akcie | Aktuální Price Action | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Plánované obchody pro EUR/USD | Čínský výrobce | Výkonnost indexu S&P 500 | Živobytí | Ekonomika | Růst vývozu | Německé automobilky | Index německé burzy DAX | Výnosová křivka | New Hampshire | Internetová firma | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Obrovské snížení těžby | Elektřina | CBS | WTO | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Saudi Aramco | Roadshow | Fiskální strana | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Zlevnění ropy | Růst na indexech | Proticyklické kapitálové rezervy | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Americký kongres | 5G akcie | Prezidentův poradce Steve Bannon | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Timeframe | Index technologického trhu | České akcie | Cena digitální měny | ESM | Bidenova politika | Cena akcií TMTG | Erste Group Bank | Kurzotvorná informace | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Strach z koronaviru | Americký trh práce | Mexický prezident | López Obrador | Automobilový koncern | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Ministr obchodu | Finanční televize CNBC | Znovu nastartovat Ameriku | Deriváty | Ethereum | Nejlepší blue chip akcie | Embargo | Japonská ekonomika | Zápis Fedu | Filadelfský Fed | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | Roberto Azevedo | Reálný obchodní účet | Dnes na forexovém trhu | Čínský vicepremiér | Indexy nákupních manažerů | NAGA | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | Propouštění | Krátkodobé dluhopisy | Index Hang Seng | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Sentix index | Čínská státní televize | PGNiG | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Trans Adriatic Pipeline | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Miliardáři | Ropný kartel OPEC | Couche-Tard | Nízké ceny ropy | Burza dnes | Burzovní společnost | GM | FTSE/MIB | CGTN | Američtí těžaři | Komunistická strana | Expanze | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Insider | Regulační orgány | Největší ekonomika | Americké vládní dluhopisy | Dean Phillips | Syrský prezident | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Investiční příležitosti | Poptávka po dolaru | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | Akcie Ahold Delhaize (AD) | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | Tesla Motors | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Nikkei 225 | Italský módní dům | Počet nakažených | Poptávky po ropě | CAD | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Významné riziko | Návrh rozpočtu | New York | Anadarko Petroleum | Regulace ekonomiky | China Mobile na burze | MSFT | Zisk dolaru | Swing | Čistá ztráta | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Zbytečné regulace ekonomiky | Krize | Bernstein | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Euro včera | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Představitel britské vlády | Distribuce plynu | Vyhlídky globálních trhů | Zotavení ekonomiky | Jeffrey Currie | cTrader | Růst spotřebitelských výdajů | Platforma TikTok | Luxusní zboží | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Applied Materials | IBEX | Massachusetts | Správní rada | Světový trh s ropou | Kraft Heinz | Investiční sázky | Výnosy dluhopisů německé vlády | Salmán | G20 | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | TCL | CEO | Objednávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Obchodní přebytek | Role Hongkongu na světovém finančním trhu | Test na koronavirus | Akcie roku 2019 | Meziroční míra inflace v eurozóně | APEC | Společnost Walt Disney | Komentátor | Stav americké ekonomiky | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Burzy v Šanghaji | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Společnost IAG | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Jihokorejský won (KRW) | Měnové stimuly | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Trump a Putin | Poradci | Sazby | Graf indexu | US30 | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | Devizové rezervy | Dovoz aut z USA | Zpracovatelský průmysl USA | Sázky na pokles | Investiční tituly | Cíle | Hypoindex | Target | Čistá marže | Burza | Nikola Motor | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Obchodování na burze | William Callanan | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Oživení ve světě | Investovat do akcií | Fox News | RBA | Likvidita | Dnes na světových trzích | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Strach z hospodářského útlumu | Americká administrativa | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Capital Economics | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Španělský IBEX | Internetová společnost | Transakce | BMO | Elizabeth Warrenová | Světová meteorologická organizace | Dnešní údaje | Slabší dolar | Vstup na pražskou burzu | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Růst podnikatelské aktivity | Norská ministryně | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Válka mezi USA a Čínou | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Nejlepší ropné akcie | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Irsko | Korporace | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Čínské podniky | Peter Navarro | Zpravodajství | Nákup EUR | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Světové trhy | Pohonné hmoty v Česku | IPO roku | Odvětví vyspělých technologií | Pharming Group NV | Tradeři | Úrokové sazby | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | UNA | 4fin | Dividendy | Měna | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Summit G7 v USA | Guvernérka Jižní Karolíny | Break/Even | David Marek | Zásoby benzinu | Paul Volcker | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Jukos | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Pozice dolaru | Thomson Reuters | Oslabování české měny | Nákupy centrálních bank | MetaTrader Supreme Edition | Obrovské snížení těžby ropy | Výnosy | Paul Milgrom | Walgreens | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | SEB | Chrysler | Finanční trh | Republikánský senátor | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Robert Wilson | JPMorgan | Irák | Klesající dolar | Exprezident Obama | Německá automobilka | Dopad cenové války | Půlení | Pracovní síly | Kioši Išigane | Citrix | Deloitte | Data z Německa | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Trade | Globální poptávka po ropě | Regionální měny | Eni | Joe Manimbo | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Authentic Brands Group | Jiří Makovský | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | ABN Amro | Ropné království | EIA | Americké akciové indexy | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Obchodovat s cennými papíry | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Tokijská akciová burza | Akcionář | Airlines for America | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Carlsberg | Pinduoduo | Obchodní den | Index japonských akcií | Vývoz z Číny | Zisk na akcii | Role Hongkongu | Zkušenost | EFE | GBP/EUR | Čínský vyhledávač | Signál | Írán | Zdražování | Čínské realitní společnosti | S/R zóny | CMC | Čínská firma | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | Ropa OIL.WTI | EPS | Vanadiové akcie | ADP | Square | Hodnota zlata | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Biliony dolarů | NIAID | Úbytek | Výbor pro zahraniční investice | Termínový kontrakt | DAX 30 | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | CHNComp | MSCI All-Country | CNY | Člen bankovní rady | Výnosy firmy | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Icahn a S&P 500 | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | Silný trend | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Ekonomické sankce vůči Teheránu | Společnost | Italská ekonomika | List The Wall Street Journal | Korporátní daně ve Spojených státech | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Sázky | WKL | Ministr hospodářství | ByteDance TikTok | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Forbes | Mezinárodní obchod | Snížení úrokové sazby | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Milan Vaníček | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Allergan | General Atlantic | BW Research Partnership | BlackRock | Opatření z dob korejské války | Vysoká volatilita | All Time High | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Mark Carney | ASX | Výkon německé ekonomiky | Objem nákupů | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | Akcie Biogen | BBVA | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Proxy voting | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Vstup do SHORT pozice | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Přístup k pandemii | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Russia 24 | Burze | Buy | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Monex | Investujte na Forexu | Ztráty | WMO | Výrobci čipů | CanniMed Therapeutics | Inflační cíl | Nizozemsko | Trumpova mediální firma | Pershing Square Tontine Holdings | Africký mor | Organizace | Akcie Erste Group | Tim Duy | Dluhopis | Alipay | Obilí | Ryanair | DIW | Výrobce aut | Deník The Wall Street Journal | Gap | Ceny pohonných hmot | VIX | Stock Exchange | Poradenské služby | Operační systém Harmony | Premiér Boris Johnson | Růst | Richard Burr | Česká národní banka | Objem obchodování | Ministři financí zemí platících eurem | Ceny surovin | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Streamovací televizní služba | Příjmy | Zakladatelé USA | Nejistoty na trzích | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Nejlepší palladiové akcie | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Volvo | Podnikové investice | Zajištění | Duchovní vůdce | Propad poptávky | Domácí měny | Administrativa | Počet potvrzených případů | IAG | Bendik Norheim Schei | Měnový výbor | Nejprudší pokles v historii | Výnosy amerických státních dluhopisů | Změny ve WTO | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Trumpův koronavirus | Globální trh s ropou | America first | Plynárenský průmysl | Fúze | Index | Akciový trh | Wall Street Journal | Make America Great Again | Počet obětí koronaviru v USA | Cenový pokles | Golden Gate CZ | Praktické tipy | Merkelová | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Trade360 | Akcie Alibaba | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Fundament | Čínský trh | Společnost AT&T | Bohatství | Kanadská centrální banka | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Agentura KCNA | ČTK | Vyjednávání o brexitu | Meteorologická organizace | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Southwest Gas Holdings | Zmírnění chudoby ve světě | František Bostl | Silvergate Capital | Eric Xu | Axios | Dnešní zprávy | Kurs koruny | Šíření nákazy | Kyrylo Ševčenko | 55KRC | Návratnost | Šíření koronavirové mutace | Akcie výrobce elektrických aut | Cla na americké zboží | Globální hrozby | Mzda | Růst čínského vývozu | Francouzský Senát | Vyspělé technologie | Index amerického dolaru | Private Bank | Představitelé G20 | Investiční doporučení | Akcie Church & Dwight (CHD) | Nikola Corporation | Snížit úrokové sazby | Obchodované akcie | Koronavirus | Poklesu evropských akcií | Novozélandská vláda | Burzy v Evropě | Geopolitická krize | Analýza | Trump Organization | CECE | Bright Trading | Překvapující zpráva | Daniel O’Day | RDSA | CETA | Server Politico | Greg Anderson | Obchodovat s akciemi | Hongkongské akcie | Air France-KLM | Předsedkyně Evropské komise | PPF | Dolar zpevňuje | South China Morning Post | Okénko trhu | Výroby baterií | Celkový obchodní přebytek Číny | Renaissance Capital | Extrémní výkyvy | Poptávka po ropných produktech | Citrix Systems | Exchange Bank of Canada | Jihokorejská centrální banka | Ondřej Hartman | Poradenství | Société Générale | Objem průmyslových zakázek | Světové akciové trhy | Vlastnictví | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Důvěra v českou ekonomiku | Bidenova vláda | Imperial College | Program nákupů dluhopisů | Institut ZEW | Měnový výbor centrální banky | Instrumenty | BNTX.US | Americké vlády | Nemoc COVID-19 | Baker Hughes | Přerušení výroby | Institut nákupních manažerů (ISM) | Setkání zemí OPEC+ | Forex kalendář | Produkce ropy | David Carter | Nejprudší jednodenní nárůst | Graf indexu Nasdaq | Vinci | Státní televize | Zátěžové testy bank | CVC Capital Partners | Václav Klaus | Závazek | Asociace Libra | Opouští EU | Přední ekonomové | Akcie Waste Management (WM) | Převzetí firmy | UNCTAD | Daně ve Spojených státech | Index USD | Firma Berkshire Hathaway | Akcie Church & Dwight | Antivirotika | Again Capital | Základní úroková sazba | Počet nezaměstnaných v Německu | Stimul | Euro vůči americkému dolaru | Rezistence | Olívia Lacenová | Ceny amerických akcií | Marika Čupa | Historie se opakuje | Pád cen ropy | Konec ochranných opatření | Objemy obchodů na akciovém trhu | Obchodní přebytek Číny | Robert Lighthizer | Snowflake | Panika kolem koronaviru | Netflix | Poptávka po ropě | Zasedání v Davosu | Firmy v Evropě | Roadshow Bernstein Bank | Medvědí trend | Britská burza | Šinzó Abe | Kryptoburzy FTX | Eskalace obchodního napětí | Wilbur Ross | Hodnocení ekonomiky | Prezidentská debata | Daimler | Australské akciové burzy | 5G | Ruský útok na Ukrajinu | List Global Times | První část obchodní dohody | Horst Seehofer | City | Podniky ze zdravotního sektoru | Běžní investoři | Britská banka Barclays | Posílení | Deutsche Wohnen | Hack Twitteru | CNBC | Vývoz z USA | Denní obchodování | David Joy | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Pracovní místa | Měny v regionu | Obchodní deficit Spojených států | Harley-Davidson | Nižší daně | Supervelmoci | Cambridge Global Payments | Koronavirus v USA | Parag Agrawal | Current Ratio | BrandZTop | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Vývoj dolarového indexu | Vstup na burzu | VP Bank | Klaus Wohlrabe | Obavy z brexitu | EURUSD | Sodexo | Hodnota Trumpova majetku | Objem nouzových rezerv | Růst vývozu z Číny | Oživení hospodářství | O2 | Pivovar | Halliburton | Boháči | ČSOB | Firma Saudi Aramco | NFP | Béžová kniha | Americký dolar dnes | The Verge | Richard Kozul-Wright | Sběratel | Sundar Pichai | Vít Hradil | CSCO | Unie | Ekonomika USA | Nejlepší vanadiové akcie | Nasdaq Composite | Výkon | Hlavní index frankfurtské burzy | Analytička | InterContinental | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Šíření onemocnění | Jihokorejský won | Aljaška | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | NHS | Investovat | Obchodní napětí | NFP report | Komoditní | Měnový výbor ECB | Státní subvence | Počet zemřelých | Norsko | Počet obětí koronaviru | Společnost Pfizer | Borsa Italiana | Síť Truth Social | Cenové války | Amerika Donalda Trumpa | Konec obchodní války | Sazby Fedu | Canalys | Procter & Gamble | Výjimečný stav | Celkový objem obchodů | Neomezené nákupy | Globální dluh | Akciový index S&P 500 | Karl Schamotta | James Mackintosh | Americký index | Ekonomický balíček | Praní špinavých peněz | Třída aktiv | SPAC | Obchodování s termínovými kontrakty | Šéf Bílého domu | Obchodní dohoda | Akciové burzy v USA | Quote | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Směnné kurzy | Chu-pej | Americké centrální banky | Velké firmy | John Kilduff | Trump a Biden | Zdravotní péče | Sociální síť Truth Social | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Hertz Global | Kontrakt na WTI | Velvyslanec Evropské unie v Číně | Platební neschopnost | Země G20 | Ruské společnosti | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | Čínská armáda | Bipan Rai | PVM Oil Associates | Čínské sankce | Dobré výsledky | Letecká přeprava | Rozpočtový úřad Kongresu | Předáním moci | Akciové burzy | CIBC Capital Markets | Světová meteorologická organizace (WMO) | UBS | Neomezené kvantitativní uvolňování | Vývoj libry | Senát USA | České koruny | Obchodní dohoda s Čínou | Banka UBS | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Oldřich Dědek | Makléřské společnosti | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Počet bankrotů firem v Japonsku | Vakcína | Předpověď | Summit G7 | Tata Steel | Tempo růstu průmyslové výroby | DJIA | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Konec roku | Mike Pence | Graf akcie | Investice do platiny | Výkonnost | Obchodní války | Indigo | ESG investování | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Ministerstvo spravedlnosti | Forexové trhy | Automobilky | Snižování sazeb | Nejziskovější | Nabídka Aramco | Zlevňující ropa | Nerovnosti bohatství | Posilování české koruny | Bilion | Burzovní skupina | Složení portfolia | Federální úřad pro vyšetřování (FBI) | Americké měny | Northrop Grumman | Zoom Video Communications | Německý výrobce | Skupina Vivendi | Ajay Banga | Výkonnost indexů | Strach a panika | Motocykly | HKEX | Přehled | Michal Dvořák | Plyn | Pololetní tržby | Zakladatel Amazonu | Sójové boby | Prezident SB | London Stock Exchange | Hospodaření | Propad akcií | Futures | FXstreet.cz | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Experimentální vakcína | Osobní příjem | Dopady koronavirové krize | Italská vláda | IBEX 35 | Pokles ceny | Parlamentní volby | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Farmaceutické firmy | Odchod z EU | Růst dovozu | Největší primární nabídka akcií | Ker Gibbs | Investované finanční prostředky | Běloruské dluhopisy | Nicolas Chapuis | Obchody | Prezident Trump | Index australské akciové burzy | Odhad růstu světové ekonomiky | Statut celebrity | Carl Icahn | Obchodní konflikt | Wall Street Journal (WSJ) | Jihokorejské akcie | Podpora | Sankce Spojených států | Boris Johnson | Prodej v USA | Výroba automobilů | Index CPI | Americký HDP | Akciový index | Posilování měn | Electronic Arts | Stimulační plán | Calvert Global Water | Akcie banky | NSDAQ | Euro k dolaru | Zlepšení | Ruské akcie | DJI30 | Česká firma | Maloobchodní prodeje | Americké výrobky | Zavedení digitální daně | Tim Cook | Manažeři | JDE | Očekávání trhu | Ekonomie | VDA | Oilprice | Vivendi | Federální úřad pro letectví | Zahraniční forex | Automobilka Hyundai | MJ | Zrychlení růstu | Hans Dieter Pötsch | First Trust Water ETF | Spotřebitelské ceny | Senátní volby | Růst cen v EU | Kodak | Nejnovější údaje | Dennis Dick | Financování výdajů | Údaje o obchodu | Zpráva pro tradery | Stav nouze | Spuštění ekonomiky | Novozélandský dolar | Pěstitel marihuany | Louis Vuitton | Prezident Biden | Makléř | Německý ministr vnitra | Rhode Island | Akcie ve Spojených státech | Profesionální obchodník | Index nákupních manažerů ve výrobě | CBP | Haruhiko Kuroda | Nvidia | Státní dluhopisy | Pomoc ropným firmám | CL | E-commerce | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | EU a USA | xStation5 | Globální ekonomický růst | Zisk trhu | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Tomáš Hudeček | Japonská centrální banka | Americké technologické firmy | Hlavní ekonom | MT4 | TradeCentrum | Estee Lauder | Bemis | Společnost Silvergate Capital Corporation | Edward Moya | Ahold Delhaize (AD) | Kartel OPEC | Zavedení dovozních cel | Podpora pro státy | Federální úřad pro vyšetřování | Kontejnerová loď Ever Given | Oilprice.com | Akciový index Nikkei | Brad Bechtel | Church & Dwight | Ben Carlson | Vice | Emerging markets | Aleš Hála | Zvolení Trumpa | Capital Markets | Šéf unijní diplomacie | CHD | Ropná firma | Farmaceutické akcie | STMicroelectronics | Soudní dvůr | Wu-chan | Arnault | Růst ceny ropy | Nové daně | Závislost | Ruská ropa | PEPSICO | Meta Platforms | Celní úřad | Pozice | Erik Bregar | TopForex | Thunbergová | Index technologického trhu Nasdaq | Joseph Sroka | Nejvýraznější propad | Primární nabídka akcií | Ropné firmy | Akcie společnosti Trump Media | Achim Wambach | XTB | Tajné služby | AEX index | Splatnost | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | INSEE | Southwest Gas | Pšenice | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Cla na dovoz | USCBC | Cribstone Strategic Macro | Mario Draghi | Sektor služeb | Pepco | FXstreet | Americké vojenské síly v Iráku | Dodávání likvidity | Kubánská vláda | AbbVie | Ruská centrální banka | Ropný průmysl | Omezení výplaty dividend | Obchodní schodek | Britský pracovní trh | Pokles dovozů | Burzovní trh | Americká ministryně financí | Podíl majetku | Riziko | Znovuotevřít ekonomiku | Platina | Sergey Brin | Erik Nelson | List The Guardian | Vývoj ceny | Viceprezident Mike Pence | Dosažení brexitové dohody | Termínové kontrakty | Ekonomická nerovnost | Index londýnské burzy FTSE 100 | Damoklův meč | The Guardian | Gilead Sciences | Čínský list | Global forex | Soud EU | Avon Products | Vítězství Bidena | Price Futures Group | Výhled pro Evropu | Štědrý den | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Cena akcií podniku | Hang Seng | Fórum v Davosu | Index amerických akcií | Expense ratio | Slabé údaje o ekonomice | Ropná pole | Steve Ballmer | Londýnské společnosti | Dot-com | Dluhopisový trh | SSE Composite | Investování do vody | EK | Obavy o poptávku | Cenový graf | PlanB | Francouzský prezident | Počasí | Americké univerzity | IPO Coinbase | Donald Trump dnes | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Co bude | Německý index DAX | KRW | EUR/GBP | Údajná pomluva | Opatření | Těžaři | Krizový balík | Ruský útok | Řešení obchodního sporu | Oživit ekonomiku | Obchodujte akcie | Webináře | Kurz kryptoměny | Zdanění bohatých | Akcie O2 | Oslabování koruny | Akcie stabilních společností | MacroPolicy Perspectives | Zemědělství | Maďarská centrální banka | Obchodování s Čínou | Rozvojové země | WHO | Šíření nového koronaviru | Connecticut | Zvyšování úroků v USA | Internetový gigant | Ropa typu Brent | Co to jsou defenzivní akcie? | Amazon | Velké technologické firmy | Volby v Georgii | Fiskální politika | Nadbytek ropy | Demo účet | Největší americký výrobce léků | Kybernetická měna | Analytik | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Ministerstvo hospodářství | TRUTH social | Akcie společnosti Trump Media & Technology | Finanční systém | Nejsilnější ekonomiky světa | Antimonopolní úřad | Akcie rozvinutých trhů | Investing | Širší index amerických akcií S&P 500 | CoinDesk | Zelené energie | Index DAX | Americké trhy | Video | EMA | Společnost Saudi Aramco | SEC | Německé dluhopisy | Server CNBC | Američtí demokraté | Evropské indexy | Indonésie | MetLife | Hlasování v Senátu | JP Morgan | Americký ministr financí | Aerolinky Lufthansa | Zbytečné regulace | Kingsview Asset Mangement | Mexická vláda | Fiskální stimul v USA | Situace okolo koronaviru | Balík stimulačních opatření | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Předkrizové úrovně | Spojené státy | Úřad pro energetické informace (EIA) | Virus | Přesun obchodů | Unijní diplomacie | Eurozóna | EBRD | Country Garden | CZK/USD | Profesor ekonomie | Walgreens Boots Alliance | Phillip Futures | Akcie Novacyt (ALNOV) | Světové centrální banky | Statut | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Emise | XTB Research | Šířící se koronavirus | CFD DAX30 | Mizuho Bank | Index MSCI All Country World | Britská společnost | Zmírnění chudoby | Heiko Maas | Ruská ekonomika | Propad koruny | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Capital.com | Odklad olympijských her | Akcie bank | Ministerstvo financí | Akcie Wolters Kluwer | Nabídka ropy | 500 nejbohatších | Wealth Management | Biden | Budoucnost | Dodavatelské řetězce | Banky | Lenox Wealth Advisors | Intervenovat | Cena benzínu | Coffee | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | Uvolňování opatření proti koronaviru | ALV | Black Friday | Nákup dluhopisů | Universal Music Group | Hormuzský průliv | Podnik | WebTrader | RBC Capital Markets | Durace | 737 MAX | Vývoz do USA | Konzervativci | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Ray Dalio | USTR | Tomáš Holub | Ford Motor | Microsoft Corp | Fiskální balík | Fiskální balíček v USA | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Church & Dwight (CHD) | Žlutý kov | Certifikace | Ekonomická nálada v eurozóně | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG) | Pozornost trhu | Doporučení | Epidemie nemoci covid-19 | LCH Clearnet | Loď Ever Given | Vítězství Donalda Trumpa | Prohlášení | Prodeje | Politici | Invesco Water Resources ETF | Měny vázané na komodity | Vývoj ceny akcií TMTG | Dovoz čínského zboží | Trader | Obchodní podmínky | Akcie výrobce elektromobilů | Finanční situace | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Jak zhodnotit peníze | Hodnota akcií | Japonský konglomerát | Tedros Adhanom | Výrobce elektromobilů | Tržní kapitalizace společnosti | Array Biopharma | Měnový pár | Zavedená cla | PX Pražské burzy | Holger Schmieding | ARM Holdings | Největší ekonomika eurozóny | USD/CAD | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Primární nabídka Aramco | Panika na světových trzích | G7 | Akcie v Číně | Nejlepší 5G akcie | Americké ministerstvo zahraničí | Statistický úřad | Trump Media | Guvernér ČNB | Předseda Evropské komise | Čínský statistický úřad dnes | Technický výhled | Sazba Fedu | Americký exprezident | American Express | Bidenovo vítězství | FXTM | Akcie 2020 | DAX30 CFD | CoreLogic | Didi | Trump Media & Technology Group | Akcie Trumpovy firmy | Podnikání | Invesco S&P Global Water ETF | Cyklické růstové akcie | Návrat do práce | Alexandre de Juniac | Výhra Bidena | MSCI China | Kontrakt | Tchajwanský dolar | Obchodní příležitosti | Východoasijské trhy | Objemy peněz | Vývoj ceny ropy Brent | Kia | Ekonom | Superpočítač | Cena barelu ropy | USA | Dividendový aristokrat | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Obavy z globální hospodářské recese | WESP | Aktuální situace | Index CSI300 | SimilarWeb | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Vývoj kurzu dolaru | Závěr dnešního obchodování | Zlato | Výrobci autodílu | Index Nikkei 225 | AZN | Industriální společnosti | Asijské akciové trhy | Vývoj na kapitálových trzích | GOOGL | Průměrování | Burza v Miláně | Akcie v roce 2020 | Patrick Drahi | Daň z příjmu | Geopolitika | Philip Morris | RISK-ON | Nasdaq | Bank of Scotland | Společná evropská měna | Americký ministr obchodu | Nový americký prezident | Zákon o národní bezpečnosti | Ruský ministr energetiky | Peter Cardillo | Mediální podnik | Světová obchodní organizace | Vrcholní představitelé | Šíření koronavirové nákazy | Koronavirové epidemie | Volkswagen | ITA | Průměrná cena | Odhady analytiků | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Dnes index PX | Velvyslanec Evropské unie | Skupina G20 | Francie a USA | Plán na spuštění ekonomiky | Prodej aut | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Uvalení cel | Vyšší inflace | CFA | Michael McCarthy | Verizon Communications | Amín Násir | Pražská burza | Práce | Export z Německa | Americký ministr energetiky | Setkání lídrů | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | DoorDash | Vydavatelství Axel Springer | Abdalazíz bin Salmán | Výhled růstu ekonomiky | JD | Herbert Diess | Zpomalení hospodářského růstu | FDX | Japonská společnost | Německý DAX30 | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Ritholtz Wealth Management | Liou Che | Průlom | Action Economics | Oživení v automobilovém průmyslu | Quincy Krosby | Investment | Prezident Světové banky (SB) | Francouzský ministr financí | Agentura Moody's | Zásobníky | Restart ekonomiky | Období po brexitu | Britské volby | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Apple Music | IWC | IOT | Průlom ve vývoji vakcíny | OMV | Klesající struktura | Ropný kartel | Globální obchod | Obchodní dohody | Index čínských akcií | Korejské války | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Největší ropná firma světa | Ekonomické fórum v Davosu | Používání remdesiviru | Spotřebitelská důvěra v Británii | Obchodování na newyorské burze | Doněcké lidové republiky | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Odchod z americké burzy | Vývoj na trhu | Daně z příjmů právnických osob | China Daily | Fio | Kryptoměny | Summit EU | Low | Zhroucení cen severomořské ropy Brent | Crédit Agricole | Ekonomické aktivity | Investiční omezení | Podíl Číny | Ever Given | Záchranný balík | INTC | Kuba | Investoři z Wall Street | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Podnikání na kapitálovém trhu | SABIC | Embraer | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Americká centrální banka dnes | Mzdy | Akcie | Kvalitní akcie | SECO | Úspěch | Stimuly | Volný obchod | Apple Arcade | Spartan Capital Securities | Jerome Powell | Evropský komisař pro obchod | MSCI All Country World | Cena kybernetické měny | Ekonomické nerovnosti | Volby | Ukazatele | Akcie společnosti China Mobile | Miliardář | Vladimir Putin | Eugal | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Američtí Demokraté a Republikáni | ASEAN | Lombard Odier | Abenomika | Rhodium Group | Disney | TMTG | Zvolení Bidena | Nonfarm Payrolls | Cena akcií Digital World | Obchodní schodek USA | Tržní hodnota Microsoftu | Kybernetické měny bitcoin | Yahoo Japan | Latentní arbitráž | Výsledek amerických voleb | Vojtěch Benda | Počet potvrzených případů nákazy | Británie | Produkce čínských továren | Honba za hotovostí | Cineworld | Čínský index CSI300 | Úřady ve Spojených státech | Admiral Markets Forex Kalendář | Americká vláda | Wedbush | Dopady pandemie | NZD | Obavy z konfliktu | Koncern | Citelné zdražování | Index MSCI All-Country | Společnost Gazprom | Obchodní příměří | Reality show | USD/JPY | Odklad daní | Overnight | Záporné úrokové sazby | Čistý dluh | Nejrozšířenější kryptoměna | Graf dne | Ropné cenové války | Upjohn | Altria Group | Americký podnikatel | Dánsko | Komisař pro obchod | Norská koruna | Belgie | ČR | Podniky | Paul Nolte | Primární nabídka | Vyšetřování | Sentiment trhu | Olaf Scholz | KCNA | Německá automobilka Volkswagen | Analytický tým | Greta Thunbergová | NERV | Balík na podporu ekonomiky | Ekonomika Evropské unie | Naréndra Módí | Obchodování na forexu | Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Enel | Neuberger Berman | Očkování | Poptávka po surovině | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Prevail
Prevail Therapeutics
Prevence typického chování
Prezence firmy
Prezident
Prezident Alain Berset
Prezident Asociace vyjednavačů
Prezident Biden
Prezident Bukele
Prezident burzy

Následující klíčová slova

Prezident ECB
Prezident El Salvadoru
Prezident Emmanuel Macron
Prezident Erdogan
Prezident Evropské centrální banky
Prezident Evropské unie
Prezident Federální rezervní banky
Prezident Fedu
Prezident Fedu v Dallasu
Prezident Francie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít