Výkonnost fondů

Ceny stříbra klesají na osmitýdenní minima kvůli obavám o průmyslovou poptávku
04.04.2025 Ceny stříbra klesly na nejnižší úroveň za více než osm týdnů, což je způsobeno rostoucími obavami o průmyslovou poptávku po tomto kovu. Tyto obavy vyplývají z možného zpomalení ekonomiky, které by mohlo negativně ovlivnit průmyslovou aktivitu a následně snížit poptávku po stříbře.

Index českého investora CII750: Fondy pod tlakem – pokles akciových trhů ovlivnil jejich výkonnost
03.04.2025 První čtvrtletí letošního roku přineslo průměrnému českému investorovi zhodnocení v podílových fondech pouze ve výši 0,35 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Slabá výkonnost fondů byla převážně důsledkem výrazného poklesu akciových trhů a zvýšené nejistoty spojené s celní politikou Spojených států pod vedením prezidenta Donalda Trumpa.

Průměrná výkonnost transformovaných fondů loni dosáhla 2,11 %. Pokračoval odliv střadatelů
27.03.2025 V únoru 2025 publikovala Asociace penzijních společností ČR (dále jen „Asociace“) kompletní výsledky třetího pilíře za uplynulý rok. U všech penzijních společností spořilo či investovalo celkem 3,98 mil. účastníků. Spravovaný majetek byl ve výši více jak 605 mld. Kč. Transformované fondy („staré penzijko“) si v rámci svých možností vedly dobře, reálný výnos je ale záporný.

Swiss Life Select: Investice roku 2024 - Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu
26.02.2025 Již popatnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů působících na českém investičním trhu – Swiss Life Select Investice roku 2024. Fondy byly posuzovány na základě klíčových ukazatelů výkonnosti a rizikovosti, přičemž vítězové jednotlivých kategorií vzešli z pečlivé analýzy. V kategorii akciových fondů se na první příčce umístil Goldman Sachs Japan Equity.

Index českého investora CII750: Podílové fondy zakončily rok pozitivní výkonností
06.01.2025 Za minulý rok zaznamenal průměrný český investor zhodnocení v podílových fondech 9,01 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Navzdory turbulentnímu tržnímu prostředí v roce 2024, které ovlivnily zejména významné politické události a změny úrokových sazeb, vykázaly podílové fondy pozitivní vývoj. Ve třetím kvartálu roku 2024 dosáhly růstu o 2,67 %, zatímco ve čtvrtém kvartálu zpomalila jejich výkonnost na pouhých 0,34 %. Není překvapením, že akciové fondy měly za rok 2024 vyšší zisky než fondy, které investují do konzervativních aktiv. „V dlouhodobém horizontu přinesly akciové fondy roční zhodnocení 6,37 % za posledních šest let. Do anualizované báze se však negativně propisuje období covidu a války na Ukrajině. Smíšené a dluhopisové fondy, které spadají mezi defenzivní strategie, dosahují v letošním roce růstu mírně přes 5 %, což potvrzuje jejich stabilní roli v portfoliích českých investorů,“ komentuje Petra Hrdličková, investiční analytička Swiss Life Select.

Index českého investora CII750: Podílové fondy pokračují v růstu i ve třetím čtvrtletí
14.10.2024 Za letošní rok zaznamenal průměrný český investor zhodnocení v podílových fondech okolo 8,65 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Navzdory neklidnému tržnímu prostředí lze doposud vidět pozitivní vývoj fondů. Zatímco ve druhém kvartálu roku 2024 vykázaly fondy růst pouze o 0,31 %, ve třetím kvartálu už dosáhly zlepšení výkonnosti o 2,67 %. Akciové fondy, dosahující téměř 11,85 %, letos přinesly investorovi výrazně lepší výsledky než konzervativně zaměřené fondy připisující výnos 5,1 %. „V dlouhodobém horizontu přinesly akciové fondy roční zhodnocení 7,55 % za posledních pět let. Defenzivnější fondy, do kterých řadíme například smíšené či dluhopisové fondy, letos překonávají hranici pětiprocentního růstu, což potvrzuje, že i konzervativnější investice mohou nabídnout zajímavé výnosy,“ komentuje Petra Hrdličková, investiční analytička Swiss Life Select.

Společnost Blackrock dosáhla rekordních 10,36 bilionu dolarů v AUM 📊
15.07.2024 Společnost Blackrock oznámila výsledky za 2Q24, které byly celkově ve všech klíčových ukazatelích lepší než v předchozím roce a upevnily pozitivní trendy pokračující i na začátku roku 2024.

Index českého investora CII750: Podílové fondy udržely zisky navzdory rozkolísaným trhům
03.07.2024 Za posledních 12 měsíců zaznamenal průměrný český investor zhodnocení v podílových fondech okolo 12,2 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Oproti prvnímu kvartálu 2024 vstoupily finanční trhy v posledních třech měsících prvního pololetí do značně turbulentního prostředí. Zatímco v prvním čtvrtletí vykázaly fondy růst zhruba o 5,4 %, ve druhém kvartále jsme byli svědky již jen velice drobného růstu o 0,26 %.

Genesis Capital připravuje nový private equity fond s cílovou velikostí 250 milionů eur
14.05.2024 Genesis Capital, jedna z nejvýznamnějších skupin v oblasti private equity ve střední Evropě, zahajuje přípravu již sedmého fondu. Genesis Private Equity Fund V (GPEF V) naváže na předchozí úspěšné fondy skupiny a zaměří se na investice v segmentu malých a středních podniků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku. S cílovou velikostí 250 milionů eur má GPEF V ambici se zařadit mezi největší private equity fondy ve střední Evropě. Vznik fondu se plánuje na první polovinu roku 2025.

Index českého investora CII750: Podílové fondy zhodnocují navzdory centrálním bankám
17.10.2023 Od začátku roku do konce třetího čtvrtletí zhodnotily podílové fondy průměrnému investorovi vklady o 5,1 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Zatímco v prvním pololetí vykázaly fondy silný růst ve výši 5,71 %, ve třetím kvartálu jsme byli svědky stagnace. Vinou velice proměnlivého prostředí kapitálového trhu fondy ve třetím čtvrtletí lehce odepsaly 0,58 %. Přesto navzdory horším výsledkům z posledních dvou měsíců dosahuje průměrný český investor za poslední tři roky při investicích do akciových fondů zisk 6 % ročně.

Ponziho schéma – jak ho poznat a nenechat se obrat o peníze
08.12.2022 Uplynul sotva rok a českou finanční scénu rozvířila další kauza, ve které se skloňuje Ponziho schéma. Jestli Xixoio bylo nebo nebylo Ponziho schéma, mi nepřísluší hodnotit, to je téma pro orgány činné v trestním řízení. Tato kauza mě ale inspirovala k úvahám, jestli se „investice“ založená na Ponziho schématu dá poznat včas, tedy dříve, než vše praskne a peníze investorů zmizí v nenávratnu. Mám za to, že ANO, poznat se dá, a to je téma dnešního blogu.

Index S&P 500 v rozkolísaných časech. Patnáctý medvědí trh bude zřejmě trvat déle než rok
02.11.2022 Akciové trhy poslední dobou zažívají poměrně velké poklesy. Týká se to rovněž indexu S&P 500, který patří mezi hlavní americké indexy. Vysoké propady a volatilitu posledních měsíců může nezkušený investor vnímat jako riziko, ten zkušený v ní naopak vidí příležitost. Medvědí trh poskytuje připraveným investorům příležitost nakupovat akcie se slevou.

Lehký akciový nádech potěšil trhy
29.06.2022 Americké i evropské akcie si poprvé od konce května připsaly minulý týden zisky. Samotný začátek června přitom nevypadal nijak růžově. Akcie poslalo dolů očekávání, že po pozitivních údajích z trhu práce bude americká centrální banka s větší pravděpodobností pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb. „Nejvýraznější propad pocítily akcie sektorů financí, technologií a nemovitostí. Dále negativní sentiment podpořila vysoká inflační čísla. V týdnu od 13.–17. 6. 2022 dokonce index S&P 500 vykázal nejhlubší týdenní propad od března 2020,“ říká ve svém komentáři Richard Bechník, hlavní analytik Fincentrum & Swiss Life Select.

Kam až trhy padnou?
14.06.2022 Můj dnešní blog je spíše úvaha o aktuálním tržním prostředí inspirovaná úžasnou knihou od Howarda Markse na téma tržních cyklů, kterou nyní čtu. Myšlenky obsažené v knize krásně zapadají do aktuálního tržního kontextu a velmi mi pomohly dívat se na trhy zcela jiným způsobem než doposud.

Komoditní fondy pokračovaly ve svém vítězném tažení a za červen si připsaly 1,46 %. Od počátku roku posílily téměř o pětinu
13.07.2021 Červnové výsledky Broker Consulting Indexu podílových fondů opět potvrdily neochvějnou pozici komoditních fondů, které meziměsíčně posílily o 1,46 %. Od počátku letošního roku zaznamenávají výrazný, téměř pětinový nárůst. V červnu posílily také nemovitostní a akciové fondy, naproti tomu dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu nevybočily ze svého klesajícího trendu a skončily se ztrátou -0,06 %, respektive -0,10 %.

BHS Private Equity Fund
17.06.2021 BHS Private Equity Fund se zaměřuje na investice do malých a středních podniků v České republice a na Slovensku. Navzdory komplikacím spojeným s pandemií koronaviru a četným vládním omezením se Fondu v roce 2020 nebývale dařilo. Investorům vytvořil rekordní čistý výnos ve výši 23,11 procenta.

Květnový Broker Consulting Index podílových fondů: Květnovými vítězi jsou komoditní a akciové fondy, ostatní fondy po krátkodobém růstu opět ztratily
10.06.2021 Broker Consulting Index podílových fondů v měsíci květnu již nepřinesl tak příznivé výsledky u všech sledovaných fondů, jak tomu bylo v dubnu. Posílily pouze akciové a komoditní fondy, kterým se daří už od začátku tohoto roku. Komoditní fondy jsou také jednoznačným vítězem měsíce, za který si připsaly 2,60 %. Naopak nemovitostní, dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu zaznamenaly v květnu zápornou nulu.

Broker Consulting Index podílových fondů: Rok 2020 budeme mít ještě dlouho v paměti
18.01.2021 Za rok 2020 vykazují akciové fondy výkonnost 2,50 %, v listopadu vykazovaly 1,17 %. Dluhopisové fondy si za stejné období připisují zhodnocení 1,05 %, v listopadu 0,95 % a peněžní fondy zaznamenaly mírný meziměsíční propad a vykazují zhodnocení pouze 0,34 %, pro připomenutí v listopadu si připisovaly 0,43 %. Smíšené fondy si připisují 2,60 %, v listopadu to bylo 1,88 %. Komoditní fondy stále vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích, od začátku roku vykazují pokles -3,23 % a v listopadu měly pokles o -5,97 %. Nemovitostní fondy zaznamenaly v prosinci pokles a vykazují tak za uplynulý rok -9,62 %, v listopadu měly pokles -8,46 %. Index podílových fondů uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.

FOND KVALIFIKOVANÝCH INVESTORŮ SOLEK OZNAMUJE PŘEJMENOVÁNÍ NA MW INVESTIČNÍ FOND SICAV
05.01.2021 Fond kvalifikovaných investorů, založený v červnu 2019 pod původním názvem SOLEK SICAV, byl s účinností od 1. ledna 2021 přejmenován na MW Investiční fond SICAV. Investiční strategií je participovat na vzniku solárních elektráren řádově ve stovkách MW instalovaného výkonu, přičemž nejméně 100 MW poskytne energetická skupina SOLEK. Výnosnost fondu za posledních 12 měsíců je přibližně 6 %.

Akciové fondy jsou od začátku roku v kladných číslech
21.12.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost 1,17 %, v říjnu vykazovaly -2,05 %. Dluhopisové fondy si v listopadu připisují zhodnocení 0,95 %, v říjnu 3,07 % a peněžní fondy zaznamenaly nejvyšší meziměsíční propad za listopad a vykazují tak 0,43 %, pro připomenutí v říjnu si připisovaly 5,14 %. Smíšené fondy si připisují 1,88 %, v říjnu to bylo 0,57 %. Komoditní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích, od začátku roku vykazují pokles -5,97 % a v říjnu poklesly o -6,23 %. Nemovitostní fondy si na konci listopadu odepsaly -8,46 %, v říjnu měly pokles -8,74 %. Index podílových fondů uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.

Broker Consulting Index podílových fondů: Druhá vlna přinesla zvýšenou volatilitu
19.11.2020 Od začátku roku akciové fondy vykazují výkonnost -2,05 %, v září vykazovaly -3,01 %. Dluhopisové fondy si v říjnu připisují zhodnocení 3,07 %, v září 1,93 % a peněžní fondy vykazují 5,14 %, pro připomenutí v září si připisovaly 3,32 %. Pokles zažily pouze smíšené fondy, které si připisují 0,57 %, v září 1,49 %. Komoditní a nemovitostní fondy vykazují pokles ve všech sledovaných obdobích. Komoditní fondy od začátku roku vykazují pokles -6,23 %, v září to bylo -6,50 %. Nemovitostní fondy si na konci října připisovaly -8,74 %, v září měly pokles -8,90 %. Broker Consulting Index podílových fondů za říjen 2020 uvádí celkové číslo za jednotlivé skupiny fondů. Rozdílná výkonnost fondů v měně fondu a v CZK je dána vývojem měnových kurzů.

OECD radí dál zvedat důchodový věk a platit část penze z daní
19.11.2020 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) doporučuje Česku pokračovat ve zvyšování důchodového věku podle prodlužování života. Stát by měl také zvážit placení části důchodu z daní. Posílit by se mělo spoření na stáří. Víc by měli začít do systému na penze přispívat živnostníci. Zkrátit by se měla povinná doba pojištění pro získání důchodu a zvednout penze lidí s nadprůměrným výdělkem. Uvádí to analýza k důchodové reformě, o kterou ČR loni OECD požádala. Dokument včera zveřejnilo ministerstvo práce.

Index: Většina podílových fondů zůstává letos ve ztrátě
23.09.2020 V srpnu letošní výkonnost naprosté většiny podílových fondů zůstávala hluboko pod nulou. Akciové fondy vykázaly v průměru ztrátu pět procent, dluhopisové fondy 1,7 procenta a v minusu 0,9 procenta byly i fondy peněžního trhu. V samotném srpnu byly spíše v plusu. Vyplývá to z Broker Consulting Index podílových fondů za srpen, který má ČTK k dispozici.

Broker Consulting Index podílových fondů: Dluhopisové a peněžní fondy v červenci investory nepotěšily
12.08.2020 V červenci výkonnost některých skupin podílových fondů stále zůstávala hluboko pod nulou. Dluhopisové a peněžní fondy se v minulosti těšily skutečnosti, že nesly svým investorům od začátku roku kladné zhodnocení, ovšem v červenci si právě tyto dvě skupiny připsaly pokles. Dluhopisové fondy měly v červenci výkonnost -0,82 %, v červnu 1,40 % a peněžní fondy vykazují výkonnost mírně pod hranicí nuly, a to -0,03 %, pro připomenutí v červnu si připisovaly 4,30 % a vykazovaly tak nejvyšší výkonnosti od začátku roku ze všech skupin podílových fondů. Vyplývá to z Broker Consulting Indexu podílových fondů za červenec 2020.

Broker Consulting Index podílových fondů: Červen přinesl na trhy korekci
17.07.2020 V červnu došlo ke korekci na finančních trzích, jednotlivé skupiny podílových fondů stahovaly ztráty, které zaznamenaly na přelomu února a března. Od začátku roku vykazují akciové fondy výkonnost -5,79 %, pro připomenutí v květnu to bylo -8,90 % v CZK. Posilovaly také fondy fondů, nemovitostní fondy a komoditní fondy, které si stále připisují nejvyšší propady ze skupiny podílových fondů. Naopak pokles ve výkonnosti v červnu zažily dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu. Vyplývá to z Broker Consulting Index podílových fondů za červen 2020.

Broker Consulting Index podílových fondů: Květen ve znamení zvýšené volatility
08.06.2020 Podílové fondy v květnu stahovaly propady, které si připsaly na přelomu února a března, kdy jsme na finančních trzích zažili výrazný pokles v souvislosti s koronavirem. Akciové fondy se na konci března odrazily od svého pomyslného dna a následující dva měsíce posilovaly. V květnu se však dostavila zvýšená volatilita a akciové fondy od začátku roku tak dosahují záporné výkonnosti -8,90 %. Pro připomenutí v dubnu si připisovaly výkonnost -11,39 %. Posilovaly také fondy fondů, které mají od počátku roku výkonnost -6,49 % a komoditní fondy, byť ty stále zaznamenávají největší propady ze skupiny podílových fondů. Kladného zhodnocení od začátku roku dosahují pouze fondy peněžního trhu a dluhopisové fondy. Výkonnost fondů v CZK byla ovlivněna březnovým oslabením koruny, tudíž si fondy připsaly mírnější propady. Vyplývá to z Broker Consulting Index podílových fondů za květen 2020.

Kolik lze dlouhodobě vydělávat na finančních trzích (část 2.)
25.05.2020 Dnešním článkem budeme pokračovat v novém seriálu o tom, kolik lze realisticky dlouhodobě vydělávat na finančních trzích. Ve druhém dílu se společně podíváme na investiční fondy.

Nemovitostní fondy jako zbraň v boji s inflací
27.02.2020 Vedle klasických smíšených fondů kolektivního investování, poskládaných různým mixem akcií a dluhopisů dle rizikového profilu klienta, si čeští investoři hledají cestu k alternativním možnostem zhodnocení peněz. Takovým aktivem v mnoha domácnostech bývá investice do zlata, mnohými považovaného za bezpečný přístav, který uchová hodnotu a zajistí zhodnocení v dlouhém horizontu. Ve skutečnosti se jedná o čistě spekulativní investici, u které není možné stanovit vnitřní hodnotu a nepřináší žádný výnos v podobě dividend, pravidelného kupónu či podílu na zisku. To si již mnozí začínají uvědomovat, a proto se poohlíží po dalších vhodných investičních příležitostech.

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory
24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.

Podílové fondy letos zatím vesměs mírně prodělávají
02.04.2018 Podílové fondy letos zatím vesměs mírně prodělávají. Nejhůře si vedou komoditní fondy a fondy fondů, které ztratily v průměru okolo tří procent hodnoty. Akciové fondy přišly o téměř procento, dluhopisové a peněžní jen o zlomky procent. ČTK údaje k 28. březnu sdělila poradenská společnost Broker Consulting.
Související klíčová slova:
Čína a USA | Výnosy | Global Investors | UCITS | LYNX | Refinitiv | ETC | EUR | Zkušenosti | Cap | Alphabet | Ark | Akciové trhy | Koronavirové krize | Měnový kurz | Obchodník | Konzervativní strategie | Celkový zisk | Pokles akciových trhů | Trend | Inflační čísla | Long pozice | Burze | Aktiva | Energetika | Využití umělé inteligence | Přístup k investování | Bohumil Pavlica | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Oznámení | Diverzifikace | Analýzy | Pravděpodobnost | Indické akcie | Historie fondů BlackRock | Pokles indexu | Franklin Technology | Investment Management | Pokles indexu S&P 500 | Exchange | Poplatky | Výkyvy | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Globální dluhopisové trhy | Goldman Sachs | Defenzivní strategie | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Asijské trhy | Commodity trading | Historie fondů | Geopolitické napětí | Pokračování poklesu | Investment management společnost | Allianz Gl Artificial Intelligence | MW Investiční fond SICAV | Trendová čára | Ředitel Swiss Life Select | Propad cen | Dlouhodobě vydělávat | Výsledky roku | Cena zlata | Franklin Technology Fund | Vývoj finančních trhů | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Fondy kvalifikovaných investorů | Reálné zhodnocení | Historie | FKI | Americký akciový index | Akciový index | Smíšené fondy | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Směrnice | Gold | Amundi CR | Brexit | Výsledky a úspěšnost | Velké varování | Zlato a stříbro | Investiční analytik | Jak investovat peníze | Mezinárodní dluhopisy | Zodpovědný přístup | Vývoj na trzích | Klouzavé průměry | Konflikty | Znehodnocení | Problémy | Růst cen | Generální ředitel Swiss Life Select | CZK | Tempo hospodářského růstu | XIXOIO | New York | ARK Fintech Innovation | Pandemie COVID-19 | Konzervativní fondy | Důchody | Vysoké riziko | Investiční příležitost | Rubl | Velcí investoři | Trh se stříbrem | Inflace | Swiss Life Select Investice | Versute Investments | Breakout | GPEF IV | Ministerstvo práce | Zhodnocení peněz | Maloobchod | FIL Investment Management | Politická situace | Pozitivní sentiment | Dividendy | Artificial intelligence | Výrazný růst | SRRI | Propad cen ropy | xStation | Asociace pro kapitálový trh | Genesis Capital Equity | Graf | ČSOB | Výhled | Ovládněte tržní cykly | Jana Maláčová | Prostředky pro investování | Největší propady | Podnikání | Investment management | Robert Novoměstský | YTD | Progresivní dluhopisové fondy | Centrální banky | Zpráva | Zisková marže | CODYA | Obrat v měnové politice | Britské akcie | Private Equity Fund | Významné politické události | Invesco | Poradenská společnost | MW Investiční fond | Nabídka | Index českého investora CII750 | BGF World Gold A2 USD | CL | Lepší výsledky | Ekonomiky | Odhodlání | Výkonnost indexu | Volatilita | Jak fungují státní dluhopisy | Poplatek | Investování do ETF | Pandemie koronaviru | Manažeři | SOLEK SICAV | Breakout Trader | Broker Consulting Index podílových fondů | Bydlení | Strategie fondů | Uplynulý rok | Peníze | EQ | Příležitosti na trzích | Prudký pokles | Politika | Americké prezidentské volby | Výhra Donalda Trumpa | Očekávání | Nárůst nezaměstnanosti v USA | Alternative Investments & Corporate Finance | Člen představenstva | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Roční zhodnocení | Příležitost k nákupu | Vyšší výnosy | Investice do fondu | Schroder ISF Indian Equity | Indikátor RSI | Války na Ukrajině | Deprese | Tržní prostředí | Nakupovat akcie | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Majetek | Allianz | Chamtivost | Americké volby | DeepSeek | Uvolnění měnové politiky | Investování do fondů | Výkonnost fondu iShares Core S&P 500 | Růst | Dlouhodobý investiční produkt | Americký index | Příležitosti | Akcie a ETF | EUR/CZK | MiFID II | Vítězné fondy | Výrazný propad | Použití finanční páky | Asset management | Změny cen | Swiss | Peníze investorů | Výkonnost fondu | Ask | Goldman Sachs Asset Management | Tržní cykly | Analytické týmy | Kurz české měny | Ceny dluhopisů | Volatility | Blog | Conseq Invest | Long | Zpomalení ekonomiky | iShares Core S&P 500 | Koruna posílila | LYNX Trading | Geopolitická rizika | Investiční portfolio | Zasedání centrálních bank | Fond s proměnným základním kapitálem | Portál FXstreet.cz | Kategorie Konzervativní fondy | Opatření | BIC | Zvolení Donalda Trumpa | Investujte zodpovědně | Covid | Fincentrum | Trh | Selský rozum | Levné energie | MSCI | Poslední obchod | SICAV | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Index | Futures | Recyklace | Americká centrální banka | Indický trh | Eura | Komise | Nejistoty | Kapitál | Fungování | Management Fee | FinTech | Posílení | Upravený zisk | Společnosti | Období medvědího trhu | Allianz Global Investors | Index STOXX Europe | Rostoucí trendová čára | S&P | Depozitář | Koruna | BNP Paribas Asset Management | Vice | Americký technologický sektor | Investiční analytička | Investice do zlata | Maloobchodní tržby | Nové akcie | Akciové indexy | Roční návratnost | Postavení na trhu | Přeprodaný trh | Globální poptávka | Ekonomický vývoj | Podnikatelé | Investiční horizont | High Yield | Velké technologické společnosti | BHS Private Equity Fund | Zdravý selský rozum | Tom Kadeřábek | Dlouhodobé investování | Diverzifikovaná portfolia | Poměr rizika a zisku | Investiční dotazník | Technické analýzy | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | Řízení rizika | Odvětví | Bernard Madoff | Psychologie investování | Investice do umělé inteligence | Vratislav Jůza | Eskalace | WeWork | BNP Paribas | FANMAG | Daně z příjmů | Pozornost | Vítězné fondy Swiss Life Select | Fincentrum & Swiss Life Select | Situace okolo koronaviru | Conseq Invest Akcie | ARK Fintech Innovation ETF | Klesající trend | Technologický fond | High-yield | Hodnotové akcie | Swiss Life Select Investice roku | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Petr Matějovský | Investiční zisky | Poptávka | USA a Čína | Volby | Ondřej Vičar | Fidelity Funds - Global Technology | Global Technology | JPM | Hlavní investiční analytik | Snižování úrokových sazeb | Investoři do akciových fondů | Spoření na penzi | Volební výsledek | Euroclear | Marketingová komunikace | MIFID | Finanční poradce | Jednorázové investice | Obchodovat | Americké indexy | Největší ztráty | Finance | Index českého investora | Rozpočtové deficity | Dluhopisy | Indikátor | Tok investic | Equity | Analytici | Koncentrace | Čistý zisk | Nový fond | IPO WeWork | Stříbro | Finanční instituce | Podílové fondy | Pokles cen | Nejvyšší zhodnocení | Ropa | Průměrné roční zhodnocení | Broker Consulting Index | ETF | BH Securities | Firma | Allianz Global | TradingView | Cena stříbra | Vývoj hodnoty | Ruská agrese | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Ekonomické aktivity | Fidelity Funds | Portfolio fondu | Platforma | ETF s pevným výnosem | Komerční banka | Japonský index | Systém pyramidy | USA | 3М | Fondy ETF | Kategorie Smíšené fondy | Lukáš Vokel | Růst HDP | Pandemie | Nálada na trhu | Commodity trading advisor | Zvyšování úrokových sazeb | Zhodnocení prostředků | Commodity Trading Advisor (CTA) | Ponziho schéma | Investování do akcií | Vývoj | Účastnické fondy | Investování s LYNX | Mining | Private Equity Fond | Provoz fondu | Konkurenceschopnost | Marks Howard | Americké akcie | Facebook | Úrokové sazby | Politika centrálních bank | České měny | Investice do nemovitostí | iShares | Kategorie Akciové fondy | Volatilní | Riziko ztráty | Výnosy domácích podílových fondů | Varování | Komoditní fondy | Průměrný výnos | Měnové politiky | Investiční doporučení | Ceny nemovitostí | Objem obchodování | Obavy z globální recese | Roční zhodnocení kapitálu | Fiskální politika | Výkon fondu | Silné kapitálové zázemí | SARS-CoV-2 | Růstový potenciál | Trading | Dna | Jak se stát lepším investorem | Tržní cena | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Podnikání na kapitálovém trhu | Pečlivé analýzy | Nabídková cena | Amazon | AI | Profesionální investoři | Citlivost trhu | Umělá inteligence | Investice roku | Nemovitostní fond | Prezidentské volby | Změny úrokových sazeb | Europe | Prezident ECB | Společnost Nvidia | Sazby | iShares Silver Trust | Solární panely | Kolísání trhu | Provozní marže | Babišova vláda | Investiční ikona | Investiční produkt | České koruny | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Investovat | Komoditní | Franklin Templeton Investments | Generální ředitel | Investiční fondy | Generali Investments CEE | Cathie Wood | Úspěšné obchody | Firmy | Kapitálové zázemí | Konzistence | Budoucí vývoj | Průměrování | Firemní výsledky | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Zájem investorů | Money management | Ekonomické podmínky | Provozní zisk | Kategorie Trend | Zhodnocení kapitálu | Výsledky společnosti | Investování | Stanovení ceny | Fed | Magnificent | Rozvíjející se ekonomiky | Generali Investments | Trhy | Společnost BlackRock | Právní struktura | Emerging markets | Vltava Fund | Dlouhodobé výsledky | Chránit kapitál | Volný kapitál | Vyšší riziko | Rizika | Spravedlivé důchody | Vánoce | Fond | Globální trhy | Japonský index Nikkei 225 | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Oblasti umělé inteligence | Pravidelné investice | České státní dluhopisy | Finanční prospěch | Růst ekonomiky | Obchodování se státními dluhopisy | Karel Šulc | Americké akciové indexy | CEE | Volby v Německu | Tesla | Španělsko | BNP Paribas Disruptive Technology | Komodity | Vývoj na měnovém trhu | GS | Druhá vlna | Minimální výše kapitálu | Majetek ve fondech | Poradenství | Investors | Shares | Analytička | Společnost | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Evropské trhy | Luděk Palata | Měnové politiky centrálních bank | Index podílových fondů | Květnová inflace | Hospodaření | BHS Fund II. | FXstreet | Conseq | Obchod | Negativní zprávy | Narušené dodavatelské řetězce | Tradeři | GPEF III | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Nejvýraznější propad | Riziko | Analytik | Emise | MAM | Citi | Pokles výnosů | Swiss Life | SARS | RSI | Zvýšené volatility | Short Term | Meta | Portfolio | Nástroj | Plyn | UCITS ETF | Čína | Capital | Inovace | Ceny | Financování | Recese | Pokles | Jak fungují akcie | Realitní trh | Války | Nárůst nezaměstnanosti | Centrální banka | Predikce | Odborníci | Investments | Vývoj na finančních trzích | Instituce | Důchod | Opatření v Číně | Burzovní obchodování | Ceny zlata | Commerzbank | Vysoké zhodnocení | Výnos | Počty nakažených | Zlepšení výkonnosti | ESG | Index DOW | CFD | Roční výkonnost | Investované peníze | CEO | 256/2004 | Provozní náklady | Slabší kurz | 4fin | Minulá výkonnost | Historická maxima | Miliardy USD | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Hodnota investic | Ministryně práce | Ceny akcií | Cena akcií | EPS | Index STOXX Europe 600 | Jasný signál | Obchodní deník | Současné tržní prostředí | Zisk | Xetra | ČNB | Spekulovat | Makléři | Nasdaq Composite | Zahraniční investoři | Nemovitostní fondy | Vklady | Obchodování | Zajištění na stáří | Vzdělání | Obchodní platforma | Akciový index S&P 500 | Shortovat | Prémie | Evropa | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Zprávy | Finanční výsledky | Předpověď | CII750 | Cena akcií společnosti | Akciový fond | Trigger | Technologické společnosti | Spoření | Převodník měn | Genesis Capital | Výkonnost indexů | Finanční krize | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | ex | Exchange Traded Fund | xStation5 | Portfólia | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Marže | Směřování | FIL | Grafy | Large Cap | Bid | Společnost XTB | CARA | BNP | Situace | Mario Draghi | Google | Tržby | Stagnace | Roční výnos | Hedge fondy | Euro STOXX | Průměrný příjem | Býčí trh | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Dividenda | Peking | HDP | Technology | Načasování | Východní Evropa | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Čínské vlády | Dolar | Euro | Yield | Klid | Investování je rizikové | Politici | Hlavní americké indexy | Brazílie | Vývoj trhu | Private equity | Provize | ČTK | Investiční fond | Retail | Ztráty | Pozitivní trendy | Česká národní banka | Akcie | Investiční nástroj | Návratnost | Žebříček | Obchodovat s akciemi | Očkování | Podniky | Štěstí | Propad indexu | Napětí na trzích | Black Friday | Wealth Management | Dodavatelské řetězce | GPEF | Češi | Reuters | Technologie | Uvolněné měnové politiky | Globální recese | Daniel Gladiš | Kurz | Daně | Růstový trend | Úspěchy | Světové ekonomiky | Výsledky | BHS | Investice | Bear | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Fondy peněžního trhu | Potenciál | Zdravotnictví | Investujte | Konkurence | Komunikace | Indie | Bod | Výkonnost indexu S&P 500 | Aktuální vývoj | Výše kapitálu | Genesis | Zisky | Regulace | Penzijní systém | SOLEK | Deriváty | Diverzifikovat | Dluhopisové trhy | Fondy | OSVČ | Hospodářství | Důvěra | Fond kvalifikovaných investorů | Ukazatel | Obchodní politika | Marika Čupa | Měny | Profitovat | Návratnost investic | Značný pokles | Burzy | Spread | Zdeněk Bartoš | Rusko | Poradce | Signál | Aktuální cena | Zhodnocení | Organizace | Services | Stock Exchange | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Technologičtí giganti | Globální akciové trhy | Valuace | Objem prostředků | COVID-19 | Průměrný český investor | Příliv investic | Burzovní průvodce | Hypotéky | Nikkei | Úrokový výnos | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | TIM | Propouštění | Energie | Radan Hanzl | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Pravidelné investování | Prodej | Rok 2024 | Financial | Bloomberg | Guru | Ceny stříbra | Rozvoj | Bezpečné investice | Silný růst | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Udržitelnost | Míra | Korekce | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Akciové tituly | Asociace | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | CTA | Index S&P 500 | Přehled | Trendové linie | Short | Krize | High | OECD | Index Nikkei | Zvýšení úrokových sazeb | Volby v USA | S&P 500 | JDE | Energetická náročnost | Amundi | Cena | Německo | Digitalizace | Apple | Zadlužení | Americký trh | Finanční prostředky | Stabilní příjem | Akciové fondy | Medvědi | DAX | Pasivní investování | Zavedení cel | Báze | Zlato | Ekonomika | Geopolitika | Střední podniky | Ticker | Odpovědnost | Finanční situace | Politické události | Práce | Výnosnost | Úspěch | Portfolio manažeři | Investiční příležitosti | Likvidita | Cíle | Bezpečnost | Evropský akciový trh | Likvidní | Důchodový systém | Banky | BlackRock | Vlády | Investiční společnosti | Investiční instrumenty | Ark Invest | Netflix | Výplaty dividend | Zisk na akcii | Správa | Ray Dalio | Wall Street | Instrumenty | Analýza | Zlepšení | Japonský index Nikkei | ČR | XTB | Freedom Financial Services | Čínské akcie | Pozice | Stock | Portfolia | Silver | Analytik Broker Consulting | Vyšší volatilita | Hedge | Market | Technologický sektor | Stoxx | Průměrný roční výnos | Medvědí trh | LSEG | Prospekt | Živnostníci | Zajímavé výnosy | Rozvíjející se trhy | Soud | Pokračování růstu | Služby | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Technologický pokrok | Broker | Řetězce | Sentiment | NYSE | Investoři | Spotřebitelé | Vývoj měnové politiky | Nikkei 225 | Obchodujte | Nařízení | Bond | Vydělávat na finančních trzích | Ropy | Makroekonomická situace | IPO | P.A. | Emitent | USD | Trh s nemovitostmi | Kabinet | Technologické tituly | Richard Bechník | BMW | Dluhopisové fondy | Analytička společnosti | AUM | CZ | New York Stock Exchange | Korporátní daně | Propad | ANO | Magnificent Seven | Finanční ztráty | Nemovitosti | Evropský trh | Markets | Invest | Rok 2024 | Dividendové akcie | Další rozvoj | Navýšení sazeb | ISIN | Broker Consulting | Investice do fondů | Monetizovat | Čeští investoři | Tomáš Kadeřávek | Nvidia | Investment | Ceny komodit | Indexy | DIP | Státní dluhopisy | VaR | Prezidentské volby v USA | ECB | Výkonnost akcií | Ziskovost | Doporučení | Technologické inovace | Swiss Life Select | ROCE | Vývoj indexu S&P 500 | Cykly | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | Americké dividendové akcie | REIT | Jak investovat | Akciový trh | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Investor | Uvalení cel | Ukazatele | Obchodování na burze | Strukturální změny | Banka | Tchaj-wan | Výnos dluhopisů | Nadnárodní společnosti | Český investor | Výzvy | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot