Středa 19. června 2024 16:19
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Ceny pohonných hmot v Česku

img

Ceny pohonných hmot jdou rychle dolů, navzdory blížící se vrcholné motoristické sezóně. Pokles ale zbrzdí

13.06.2024 Ceny pohonných hmot v Česku dále klesají. A tempo jejich zlevňování navíc nabírá na obrátkách. V uplynulém týdnu zlevnil benzin v průměru o 66 haléřů na litr, na 37,85 koruny za litr. Je tak nejlevnější od poloviny února. Nafta zlevnila o 63 haléřů na litr a stojí 35,98 koruny za litr. Nafta tak stojí méně než 36 korun za litr poprvé od začátku loňského srpna, kdy se spotřební daň z ní po přechodném snížení vrátila z úrovně 8,45 Kč/l na 9,95 Kč/l. Ceny paliv u českých čerpacích stanic klesají soustavně od konce dubna.
img

Ceny pohonných hmot jdou a půjdou dolů, Čechy přesto čeká druhá nejdražší letní motoristická sezóna historie

06.06.2024 Ceny pohonných hmot v Česku dále klesají, v uplynulém týdnu zlevnily benzin i nafta shodně v průměru o 26 haléřů. Nejprodávanější benzin Natural 95 stojí nyní v průměru 38,51 koruny za litr, nafta je za 36,61 koruny za litr. Ceny paliv u českých čerpacích stanic klesají od konce dubna, benzin byl naposledy levnější na konci letošního března, nafta na konci ledna.
img

Ceny pohonných hmot v Česku dále klesají. Díky sílící koruně a postoji americké centrální banky, které „ruší“ dopad opětovně rostoucího napětí na Blízkém východě

30.05.2024 Pohonné hmoty v Česku dále zlevňují, byť tempo zlevňování zpomaluje. Průměrná cena benzinu klesla za poslední týden o 32 haléřů na 38,77 koruny za litr. Výrazněji, o 37 haléřů na litr, zlevnila nafta. Litr dieselu v současnosti stojí v průměru 36,87 Kč/l, což je nejméně od letošního ledna.
img

Ceny pohonných hmot v Česku budou padat i dále. Díky sílící koruně a postoji americké centrální banky

23.05.2024 Pohonné hmoty v Česku dále zlevňují. Průměrná cena benzinu klesla za poslední týden o 46 haléřů na 39,09 koruny za litr. Ještě výrazněji, o 54 haléřů, zlevnila nafta. Litr dieselu v současnosti stojí v průměru 37,24 Kč/l, což je nejméně za více než čtvrtrok.
img

Paliva v Česku dál zlevňují, tempo poklesu cen v týdnu zrychlilo

16.05.2024 Ceny pohonných hmot v Česku dál klesají, tempo zlevňování v uplynulém týdnu zrychlilo. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic v Česku prodává v průměru za 39,55 koruny, před týdnem byl o 43 haléřů dražší. Nafta zlevnila o 49 haléřů na litru, v průměru stojí 37,78 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje. Analytici předpokládají další zlevňování i v následujících dnech.
img

Pohonné hmoty to zatím výš nevytáhnou, navzdory startu motoristické sezóny čekejme zlevnění. Při rozpoutání války Izraele a Íránu ale hrozí ceny kolem 50 Kč/l

02.05.2024 Pohonné hmoty čeká první letošní výraznější zlevňování. A to navzdory aktuálnímu zahájení motoristické sezóny. Důvodem je znatelný pokles cen ropy, k němuž v uplynulých dnech došlo. Ještě minulý týden se ropa Brent prodávala za cenu kolem 90 dolarů za barel. Včera však uzavírala na méně než 84 dolarech.
img

Moskva může poslat cenu ropy nad 100 dolarů za barel, varuje největší americká banka JPMorgan. Ceny pohonných hmot v ČR stoupají ke 40 Kč/l, benzín je nejdražší za půl roku

04.04.2024 Cena benzínu v ČR, aktuálně, 39,09 Kč/l, poprvé od loňského října překonává úroveň 39 korun za litr, benzín je tak nejdražší za poslední zhruba půlrok. Zdražuje také nafta, na průměrných 38,60 Kč/l. Zdražování pohonných hmot přitom nekončí. Nelze vyloučit růst jejich průměrných cen nad psychologickou úroveň 40 Kč/l ještě během dubna. Na vině je jak zdražující ropa, tak nadále poměrně slabá koruna, resp. silný dolar.
img

Zlevňování pohonných hmot v Česku brzdí. Hrozí vzestup cen, až ke 45 korunám za litr, pokud se střet mezi Izraelem a Hamásem rozšíří

02.11.2023 Průměrná cena pohonných hmot v Česku dále klesá, tempo zlevňování se však snižuje. Za poslední týden zlevnil benzín natural o 21 haléřů na 38,85 koruny. O čtrnáct haléřů na litr zlevnila nafta. Za litr nafty teď řidiči dají průměrně 39,41 Kč. Vyplývá to to z údajů společnosti CCS, která ceny paliv sleduje. Po předchozím několikaměsíčním zdražování klesají průměrné ceny pohonných hmot pátý týden v řadě.
img

Zlevňování pohonných hmot v Česku zrychluje. Může za to odkládání pozemní invaze Izraele do Gazy

26.10.2023 Průměrná cena benzinu v Česku klesá hlouběji pod úroveň 40 Kč za litr, tempo jeho zlevňování přitom zrychluje. Za poslední týden zlevnil natural o 51 haléřů na 39,06 koruny. O 33 haléřů na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 39,55 Kč. Vyplývá to to z údajů společnosti CCS, která ceny paliv sleduje. Po předchozím několikaměsíčním zdražování klesají průměrné ceny pohonných hmot čtvrtý týden v řadě.
img

Pohonné hmoty v Česku dále zdražují – a zdražovat budou. Ropa se řítí k hranici 100 dolarů za barel a je nejdražší za celý letošní rok, současně je koruna vůči dolaru nejslabší za celý letošek

28.09.2023 Ceny pohonných hmot v Česku dále stoupají, zejména pak nafta. Včera se litr motorové nafty prodával průměrně celorepublikově už za 40,43 koruny, vyplývá z dnes zveřejněných údajů CCS. Jedná se o nejvyšší cenu nafty od začátku loňského prosince. Za poslední týden nafta zdražila o 21 haléřů na litr. Benzín nyní vyjde na průměrně na 40,58 koruny. Za poslední týden tedy podražil o deset haléřů na litr a je nejdražší od konce loňského listopadu.
img

Pohonné hmoty v Česku rychle zdražují – a zdražovat budou. Ropa zřejmě brzy pokoří hranici 100 dolarů za barel

21.09.2023 Ceny pohonných hmot v Česku rychle stoupají, zejména pak nafta. Včera se litr motorové nafty prodával průměrně celorepublikově už za 40,22 koruny, vyplývá z dnes zveřejněných údajů CCS. Jedná se o nejvyšší cenu nafty od začátku loňského prosince. Za poslední týden nafta zdražila o výraznou 1,34 Kč na litr. Benzín nyní vyjde na průměrně na 40,48 koruny. Za poslední týden tedy podražil o 43 haléřů na litr a je nejdražší od konce loňského listopadu.
img

Pohonné hmoty v ČR zlevňují i po zavedení embarga EU na ruské ropné produkty, šéf Totalu ale varuje před zdražením. Velkoobchodně prodávaná nafta je nejlevnější za více než rok

09.02.2023 Ceny pohonných hmot v Česku po předchozích dvou týdnech zdražování od minulého týdne klesly. Nejprodávanější benzin Natural 95 zlevnil o tři haléře na průměrných 37,80 Kč/l, nafta pak o 21 haléřů 37,46 Kč/l. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.
img

Pohonné hmoty zlevňují, ale jde zřejmě jen o „ticho před bouří“. Ropa brzy zdraží více než po ruské invazi na Ukrajinu, varuje expert

12.01.2023 Pohonné hmoty v Česku nyní zlevňují, ale jde zřejmě jen o „poklid před bouří“. Profesionální obchodníci s ropou se totiž shodují, že trh podceňuje dopad post-covidového otevření zejména čínské ekonomiky do světových cen strategické suroviny, a tedy také do cen pohonných hmot v zemích typu Česka. Navíc Rusko stále chystá svoji odpověď na embargo a zastropování cen jeho ropy a ropných produktů v podání Západu. Pokud by odpovědělo citelným omezením produkce ropy, její cena na světových trzích může jít výrazně nahoru. Což by opět zdražilo pohonné hmoty i v Česku.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Pohonné hmoty v Česku zlevní kvůli strachu z nové celosvětové vlny covidu, která se masivně šíří z Číny. Riziko, že Putin Česku vypne ropovod Družba je malé, ale ne nulové

29.12.2022 Ceny pohonných hmot v Česku v uplynulém týdnu dále zbrzdily tempo svého zlevňování. Vyhlížený scénář stabilizace jejich cen od začátku roku 2023 nyní hatí hrozba další celosvětové vlny covidu. Nákaza se v těchto dnech masivně šíří z Číny, kde tamní režim nezřízeně uvolnil drakonické covidové restrikce a v rámci přístupu „ode zdi ke zdi“ dochází k dramatickému nárůstu poštu nakažených, hospitalizovaných a také zemřelých, byť existují značné pochyby o transparentnosti čínských oficiálních údajů.
img

Pohonné hmoty rychle zlevňují a budou dál. Benzín je ovšem dražší v Česku než v Německu

04.08.2022 Ceny pohonných hmot v Česku momentálně rychle zlevňují. Litr benzínu se včera prodával průměrně za 44,41 koruny. To je o 1,41 koruny méně než v úterý minulý týden. Nafta v uplynulém týdnu zlevnila o 1,10 koruny na včerejší průměrnou úroveň 45,11 koruny na litr. Benzín je nyní nejlevnější od poloviny května, nafta dokonce od začátku května. Od 1. června se však z obou pohonných hmot platí snížení spotřební daň, o 1,50 koruny na litr.
img

Pohonné hmoty rychle zlevňují a budou i dál. Navzdory tomu, že se Saúdové „vykašlali“ na Bidena

03.08.2022 Ceny pohonných hmot v Česku momentálně rychle zlevňují. Litr benzínu se včera prodával průměrně za 44,53 koruny. To je o 1,52 koruny méně než v úterý minulý týden. Nafta v uplynulém týdnu zlevnila o 1,15 koruny na včerejší průměrnou úroveň 45,24 koruny na litr. Benzín je nyní nejlevnější od poloviny května, nafta dokonce od začátku května. Od 1. června se však z obou pohonných hmot platí snížení spotřební daň, o 1,50 koruny na litr.
img

Inflace trhá rekordy, ochrání před ní alternativní investování – do umění, vína i známek

15.04.2022 Máme rekordní inflaci za skoro 24 let. V březnu ceny meziročně vzrostly o 12,7 procenta, tedy nejvíce od května 1998. Inflace tak překonává očekávání, která byla už tak vyšponována. Počítalo se totiž inflací 12,4 procenta. Inflace ovšem překonává očekávání také svojí meziměsíční dynamikou. Meziměsíčně totiž činí 1,7 procenta, zatímco mezinárodní analytici oslovení agenturou Bloomberg předpokládali ve střední hodnotě svých odhadů růst cen mezi únorem a březnem „pouze“ o 1,4 procenta.
Související klíčová slova: Intervence | Čína | Finance | Peníze | Expert | Equity | Inflace | Rusko | USA | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Měnová politika | Francie | Pražská burza | Česká měna | Analytik | Ceny ropy | Ropa Brent | Česká koruna | Poptávka | Recese | Daně | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Arbitráž | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Burza | Burza cenných papírů | CME | Centrální banka | Centrální banky | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finančník | Index PX | Indikátor | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Korekce | LIBOR | Marže | Měna | Stavební povolení | Obchodník | Riziko | Ropa | Schodek rozpočtu | Trading | Trend | Výnos | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Nomura | Goldman Sachs | Cena ropy | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Americký prezident | XTB | Úroková sazba | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Finanční sektor | Pravděpodobnost | Zisk | Sázka | Výsledky | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Intervenovat | Partners | Obchodovat | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Výrobní ceny | Lukáš Kovanda | Burzy | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Index | Podpora | Hazardní hry | Akcie O2 | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Česká ekonomika | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Elektřina | Eura | Fondy | Frank | Guvernér ČNB | Index PMI | Investiční | J&T | Jiří Tyleček | Komoditní | Maďarsko | Meziroční inflace | Minimální mzda | Nemovitosti | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Reuters | Ropy | Růst HDP | Státní rozpočet | Světové ceny ropy | Trh | Volkswagen | Vývoj inflace | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zpravodajství | Zprávy | EIA | Benzín | Andrej Babiš | Daniel Beneš | Ministerstvo financí | Redukce | ROCE | Itálie | Spojené státy | Úvěr | Miliardář | Komise | Mezinárodní banky | Rozhovor | Burze | Commodities | Investment | Česká bankovní asociace | Home Credit | Mitsubishi | Oslabení eura | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Ministr financí | Creditas | Snižování úrokových sazeb | Energie | Zlevnění ropy | Rada ČNB | Podnikatelé | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Modrá pyramida | City | Posilování koruny | Investiční firma | Forbes | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Kapitálové rezervy | České firmy | Inflační tlaky | Objem investic | Vladimir Putin | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Světové centrální banky | Propad | Ropná společnost | S&P | Guvernér | Ztráty | Evropský trh | Unipetrol | Tempo růstu | Akcionáři | Výhled | Britská vláda | Chevron | Konsensus | Krize | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Akciové trhy v USA | Indikátor důvěry | Příjmy | ČTK | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Belviport Trading | Skupina PPF | Investiční skupiny | Kartel OPEC | Obchodníci s ropou | Pokles ceny | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Finanční skupina | Pokles cen ropy | Roční výnos | Slabá koruna | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Český miliardář | Majetek | Obchodovat s akciemi | Zvýšení sazeb | MUFG Bank | Ropovod | Inflační očekávání | Cena pohonných hmot | Růst cen ropy | Ceny pohonných hmot | Odhad růstu ekonomiky | Investice firem | Americké společnosti | Snížení sazeb | Gazprom | Capital Partners | Pokles cen | Silný dolar | Recese v USA | Pohonné hmoty | Nárůst cen ropy | PPF | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Pohonné hmoty v Česku | Makroekonomický výhled | Profesionální obchodníci | Loterie | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | TV Nova | Majoritní akcionář | Investiční skupina | Trinity | LNG | Objem | Skupina ČEZ | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Firma | Růst cen | Royal Mail | Studie | Co bude | Avast | Jiří Šmejc | Generální ředitel | Ukrajina | Vyšetřování | Důvěra v českou ekonomiku | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Vicepremiér | Dlužníci | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Financovat | EET | Omezení těžby | Předpovědi | Společnost ČEZ | Na burze | Propouštění | Výrazný pokles | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | TA3 | Zdražování | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Prognózy | Ruská ropa | Státy EU | Penále | Plyn | Kontrakty | Alstom | Amcor | Moskva | PKN Orlen | Časopis Forbes | Americká ropná společnost | Ropná zařízení | Události roku | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | RWE | Investiční skupina PPF | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Tendr | Daniel Křetínský | Temelín | Úroky | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Předseda | Americké centrální banky | Ředitelka | Europoslanci | Miliardy korun | Demokratické strany | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Teherán | Návratnost | Washington | O2 | Miliardy eur | Írán | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Sodexo | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | Zemědělství | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Podnik | Růst cen potravin | Veřejné finance | Ukazatele | Zpevňování koruny | Meziroční růst spotřebitelských cen | Situace na Blízkém východě | Velké firmy | Ceny energií | Ptačí chřipka | Prezident | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Trhy | Souhrnný indikátor | Pražské burzy | Většinový podíl | Pokles | Situace | Zdražovat | Meziroční růst | Pandemie | Natland | Americká administrativa | Výdaje | Tescan | Americká společnost | Ministerstvo dopravy | Průměrná cena | Zdražování ropy | Poptávky po ropě | Životní minimum | Vývoj | Mzda | Vzestup inflace | Výkyvy | Světový trh s ropou | Restrikce | Těžaři ropy | Nízká cena ropy | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Historická zkušenost | Odhad inflace | Spotřebitelé | Automobilka | Historie | Čerpací stanice | Zásobníky | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | MPO | MF | Škoda | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spoření | Pojišťovací společnosti | Růst | Poslanci | Signál | Americká banka | Ministr vnitra | Banka JPMorgan | Globální poptávka po ropě | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | České vlády | Křetínský | Ceny elektřiny | Březnová inflace | Izrael | Air Bank | Sberbank | Ekonomiky | VW | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Saúdové | Závislost | Práce | DPH | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Prezident Vladimir Putin | Propouštění zaměstnanců | Pohonné hmoty v ČR | Hluboké recese | Ministři | Chřipka | Cena benzínu | NÚKIB | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Majitel | Úspory | EP | Zbyněk Stanjura | ODS | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Energetická společnost | Soud | Greenpeace | Koncern Volkswagen | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Zdražení ropy | Bezpečnost | ONE | T-Mobile | Auta | Vývoj ekonomiky | Konsorcium | Státní podpora | Důvěra spotřebitelů | OKD | JDE | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Banka Creditas | Tempo poklesu | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Globální poptávka | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Představenstvo | Ukončení činnosti | Analytik Purple Trading | Živnostníci | Paušální daň | Nejlepší strategie | E.ON | Šance | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Spotřební daně | Společnost Chevron | Index Ventures | Natland Group | OMV | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Indonésie | Odhad vývoje ekonomiky | Počty nakažených | Czechoslovak Group | Analytik XTB | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Vesa Equity | DIA | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Sazba hypoték | Cena elektřiny | Ropovody | Snížit emise | Biden | Česká republika | Odvolací soud | Ceny v Česku | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Moneta | Tempo inflace | Sazka Entertainment | Ropovod Družba | Zelené investice | Životní prostředí | Očkování | PX Pražské burzy | Vesa Equity Investment | Voda | Pokles zásob | Pomoc firmám | Důvěra v ekonomiku ČR | Návrh PPF | Cenové výkyvy | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Colt | CETIN | Negativní vývoj | Air | Rohlik Group | Intervenovat na devizovém trhu | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | ČSA | Liberty Steel | CPI Property Group | CPI Property | EDF | Umění | Emise skleníkových plynů | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Konsensus trhu | Panasonic | Francouzská společnost | Arca Investments | Arca | Turów | Petrus Advisers | Těžaři | Vesa | Renáta Kellnerová | Oslabení | Prodejní ceny | Výhled růstu české ekonomiky | Petrus | Největší americká banka | Plány | Příležitosti | Penta | Gigafactory | Wise | Prodej | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | WISE | Den daňové svobody | Energetická společnost ČEZ | Jednání kartelu OPEC | Budějovický Budvar | Budvar | Pivovar | NortonLifeLock | Americký trh | Pokles poptávky | Rekord | Společný podnik | Psychologické úrovně | Těžařská firma | RWE Gas | Ocelárny | Výhled USA | Funkční období | Společnosti | Opatření | Prazdroj | Telco | ANO | Uhlí | Covidové restrikce | Energetika | Ceny plynu | Konfederace | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Česká pošta | Kompenzace | Čepro | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Napjatá situace | Zdražování potravin | Energetické krize | Nákup plynu | Vysoké ceny | České Radiokomunikace | Zdravotnictví | Ruská společnost | Orlen Unipetrol | Ruský prezident | Fialova vláda | Drahé energie | Společnost | Obchodní ředitel | Družba | Lockdowny | TIM | Ruský trh | Antony Blinken | Innogy | | Vietnam | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Pyramida | Jamal | Základní sazba | Jiří Šimáně | Miliardy USD | Petr Lajsek | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | Předpokládaný růst | Hypomonitor | Realitní skupina CPI Property Group | Rady expertů | Hry | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Společnost Allwyn | Rostoucí ceny plynu | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Ruské invaze na Ukrajinu | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Ruský prezident Vladimir Putin | Belviport | Německá energetická společnost | Sberbank CZ | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | MWh | Situace na Ukrajině | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Americký ministr zahraničí | Snížení spotřební daně | Řetězce | Aktivity v Rusku | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Aktivisté | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Společnost E.ON | Zastavení dodávek | Ruský Gazprom | Klaus Zellmer | Státní distributor paliv | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Správa | Zákonodárci | Sbírka známek | Alternativní investování | Šmejc | Ropovod TAL | Embargo EU | Borealis | Jan Frait | Mimořádné zasedání | Vývoj cen pohonných hmot | Škoda Group | Práva ke značce | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Silné inflační tlaky | EdF | Cenový strop | Purple Trading Petr Lajsek | Společnost EDF | Úsporný tarif | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Cenový strop na ruskou ropu | Akcez | Prime | Česká antivirová firma | Pomoc Ukrajině | Premiér Fiala | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Úrokové náklady | Marka | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Sloe | Paroplynové elektrárny | Řešení energetické krize | Camelot | Evropský trh s plynem | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Gen Digital | GEN | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Války na Ukrajině | Ontario Teachers | Pension Plan | Ontario Teachers' Pension Plan | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Budapešť | Britské loterie | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Strop na ruskou ropu | Line | Sazba ČNB | Daně z mimořádných zisků | Bankovní rady ČNB | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Omezení cen plynu | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Uvolňování covidových restrikcí | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Cenový růst | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | OCI | Pokračující pokles | Zklidnění situace | Rozpoutání války | Vice | Ceny paliv | Riziková přirážka | Přirážka | Hamás | Hnutí Hamás | Teroristické hnutí | Teroristické hnutí Hamás | Konflikt mezi Izraelem | ProCent | Nejprodávanější
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Ceny PHM
Ceny platiny
Ceny plynu
Ceny plynu a elektřiny
Ceny plynu Henry Hub
Ceny plynu Henry Hub v USA
Ceny plynu NATGAS
Ceny plynu TTF
Ceny plynu v Evropě
Ceny pohonných hmot

Následující klíčová slova

Ceny pohonných hmot v ČR
Ceny potravin
Ceny povinného ručení
Ceny povolenek
Ceny povolenek v EU
Ceny pozemků
Ceny pozemků v Česku
Ceny preferenční akcie
Ceny preferenční akcie Volkswagen AG
Ceny producentů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít