Pondělí 22. duben 2024 21:35
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader

Odkupy akcií

img

Akcie Barclays rostou, protože trh schvaluje velké buybacky a ambiciózní cíle

20.02.2024 Ve zprávě o výsledcích společnosti Barclays se dnes ráno našlo něco pro každého: zpráva o výsledcích za 4. čtvrtletí, aktualizace strategie a oznámení o zpětném odkupu akcií. Přijetí této záplavy zpráv od Barclays bylo zatím velmi pozitivní. Po pondělním růstu o více než 1,5 % akcie vzrostly o více než 5 % a jsou na nejvyšší úrovni od září 2023.
img

Dobré výsledky společnosti Meta podporují růst ceny akcií

01.02.2024 Výsledky přicházejí navzdory zklamání z prodeje reklamy, které vykázal konkurenční Alphabet. Oživení společnosti Meta lze přičíst růstu počtu uživatelů, oživení prodeje reklamy, opatřením na snižování nákladů a důvěře investorů v její ambice v oblasti umělé inteligence a metaverse. Na druhou stranu pokračující ztráty společnosti Reality Labs vyvolávají otázky ohledně dlouhodobé životaschopnosti segmentu metaverse. Celkově Meta Platforms dosáhla ve 4. čtvrtletí dobrých výsledků, které překonaly očekávání a posílily důvěru investorů. Výhled společnosti do budoucna zůstává pozitivní, ačkoli v segmentu metaverza přetrvávají problémy.
img

US Open: moment nejistoty po komentářích Fedu 📌

07.11.2023 Druhý den tohoto týdne přináší na trzích mírné oživení. Hawkish komentáře členů FOMC připomínají investorům, že Fed ještě nedokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb. Připomeňme, že zisky z minulého týdne byly skutečně taženy těmito spekulacemi. Při otevření se hlavní indexy Wall Street obchodují na relativně plochých úrovních. Na forexovém trhu pozorujeme výrazné posílení dolaru, což je důvodem razantnějších pohybů na párech jako USD/JPY nebo EUR/USD. Výnosy 10letých amerických dluhopisů tento týden mírně posílily na 4,60 %, i když dnes ztrácejí. Zlato a další drahé kovy po zbytku trhů ztrácí.
img

Meta Platforms po čtvrtletních výsledcích roste o 3,8 %

25.10.2023 Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) posilují o 3,8 % poté, co společnost zveřejnila dobré čtvrtletní výsledky. Společnost Meta Platforms zaznamenala pozoruhodný nárůst zapojení uživatelů napříč svými platformami, přičemž denní i měsíční počet aktivních uživatelů vykazuje stabilní růst. Tento nárůst počtu uživatelů je pozitivním znamením, které odráží trvalou přitažlivost a význam společnosti. Dochází však ke změně v dynamice reklamy, což naznačuje 31% nárůst počtu zobrazení reklamy, ale 6% pokles průměrné ceny za reklamu. To naznačuje měnící se prostředí v digitální reklamě, kde objem roste, ale hodnota za jednotku klesá. Růst tržeb zůstává silný, meziroční nárůst činí 23 %, což dokládá solidní finanční výkonnost společnosti navzdory globální ekonomické nejistotě.
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
C:\fakepath\trader-18082023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.08.2023 1) Americký dolar včera mírně oslabuje ke koši měn. Podle investorů se dolar po výstupu na dvouměsíční maximum snaží najít další směr. Zápis z posledního zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed) nechal otevřené dveře pro další zvyšování úroků v USA a údaje z tohoto týdne naznačily, že americká ekonomika je odolná.
img

Meta Platforms po zprávě o výsledcích posiluje o 10 % 📈 Rally v oblasti umělé inteligence a oživení reklamy 🔌

27.07.2023 Společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, dnes oznámila výsledky za 2. čtvrtletí 2023. Zpráva překonala očekávání analytiků v oblasti tržeb i zisku na akcii, přičemž akcie před otevřením Wall Street posílily o téměř 10 %. Investoři v euforii přijali komentáře společnosti k rozvoji umělé inteligence a oživení reklamního sektoru. Společnost potvrdila svou vedoucí pozici na globálním trhu s celkovým počtem 3,88 miliardy uživatelů svých aplikací (Facebook, WhatsApp, Instagram), což je číslo, které i přes obrovský rozsah meziročně vzrostlo o 6 %. Společnost plánuje velké investice a vynakládá náklady, které se pravděpodobně zvýší - trh to však vnímá jako známku dynamického růstu. Pozitivně také vnímal "opatrnost", pokud jde o plánované investice v roce 2023, za které hodlá společnost utratit méně, než Wall Street očekávala (mimo jiné v reakci na vyšší náklady). Mark Zuckerberg doprovodil výsledky velmi pozitivním komentářem. Toto jsou podrobnosti zprávy:
img

Ranní shrnutí (05.05.2023)

05.05.2023 Indexy z Wall Street zakončily včerejší obchodování níže, protože obnovené obavy ohledně regionálních bank ovlivnily sentiment.
img

Buffett a jeho myšlenky ve zprávě akcionářům

27.02.2023 „V sobotu Berkshire Hathaway Inc. rozeslala svým akcionářům zprávu, ve které se Warren Buffett vyjádřil zejména ke zpětným odkupům akcií, výkonu společnosti, a investiční filosofii Berkshire, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

BP zpomaluje odklon od ropy

09.02.2023 Akciím ropného gigantu BP se v posledních dnech daří. Za růstem ceny stojí v první řadě dobré hospodářské výsledky, vyšší dividenda a zpětné odkupy akcií. Daleko zajímavější z makro pohledu je ale rozhodnutí společnosti zpomalit ústup od produkce fosilních paliv. Před třemi lety totiž v BP plánovali výrazně omezit investice do těžby a do roku 2030 plánovali snížit produkci ropy o 40 % ve srovnání s rokem 2019. Nynější revidované plány přitom stanovují cílovou úroveň pro daný rok na 2 milióny barelů denně, což znamená snížení produkce oproti před COVIDové době asi "jen" o čtvrtinu.
img

Bitcoin stoupá nad 23 000 dolarů v době, kdy Fed prohlásil, že začíná ,,dezinflace”

08.02.2023 Bitcoin se středeční ráno v Asii obchodoval zpět nad 23 000 dolary poté, co Jerome Powell (předseda americké centrální banky) přes noc prohlásil, že v ekonomice začal „dezinflační proces“.
img

Ranní shrnutí (08.02.2023)

08.02.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výše. S&P 500 vzrostl o 1,29 %, Dow Jones se posunul o 0,78 % výše a Nasdaq vyskočil o 1,90 %. Russell 2000 rostl o 0,76 %.
C:\fakepath\akcie-12122022.png

Kdy skončí spanilá jízda Alibaby?

12.12.2022 Akcie čínské společnosti Alibaba se v posledních dvou měsících opět dostávají do centra pozornosti.
img

Velké americké banky zveřejňují své výsledky za 3. čtvrtletí

14.10.2022 Takzvaný Whisper number neboli neoficiální pohled na výdělky „Street“ říká EPS ve výši 3,03 USD/akcii. Dynamika zisků společnosti se za poslední tři čtvrtletí zpomalila, což neprospívá strategii investorů, kteří se zajímají o růstové společnosti (růst). Akcie jsou atraktivně oceněny, protože poměr P/E je pouze 9, což je hodnota pod oceněním S&P500, což může představovat dlouhodobou investiční příležitost pro hodnotové investory (hodnota).
C:\fakepath\trader-13092022-19-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.09.2022 1) Míra nezaměstnanosti v Británii se za tři měsíce do konce července snížila na 3,6 procenta, a byla tak nejníže od roku 1974. Za jejím poklesem je prudký růst počtu ekonomicky neaktivních osob, tedy těch lidí, kteří si přestali hledat práci. Ve své zprávě to dnes uvedl britský statistický úřad.
img

Akcie Hewlett-Packard padají před otevřením burzy o 7 %📉

31.08.2022 Akcie Hewlett&Packard, běžně známý jako HP, před otevřením burzy ztrácí téměř 7 % kvůli slabším než očekávaným výsledkům a snížením odhadů do konce roku:
C:\fakepath\Biden2.jpg

Výběr hlavních bodů Bidenova sociálního a klimatického balíku

08.08.2022 Americký Senát v neděli schválil návrh zákona, který podle členů Demokratické strany prezidenta Joea Bidena přinese zásadní pokles emisí skleníkových plynů, sníží ceny léků pro seniory a přiměje korporace a bohaté jedince platit více na daních. Zákon, který nese název "zákon o snížení inflace", by měl v případě schválení zajistit vládě v příštích deseti letech více než 700 miliard dolarů (16,9 bilionu Kč) v příjmech. Nyní soubor opatření míří do Sněmovny reprezentantů, kde má Bidenova strana většinu.
img

VIDEO: Apple prekonáva odhady

29.04.2022 Najväčšia americká spoločnosť Apple včera po skončení obchodovania zverejňovala svoje hospodárske výsledky. Firma prekonala odhady takmer vo všetkých segmentoch, oznámila odkupy akcií za 90 miliárd USD, zvýšila svoju dividendu a tiež oznámila, že získala množstvo nových zákazníkov, ktorí k firme prešli od konkurencie. Napriek tomu akcie po zverejnení výsledkov oslabujú. Dôvod sa dozviete v našom videu.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

FT: Největší ropné firmy se chystají k odkupům svých akcií za 38 miliard USD

21.02.2022 Sedm největších ropných společností se letos chystá k odkupům svých akcií v úhrnu za 38 miliard dolarů (téměř 813 miliard Kč), což je téměř rekord. Znamenalo by to maximum od roku 2008, kdy tyto podniky na odkup svých akcií vynaložily dohromady 46 miliard dolarů. Firmám to umožňují vysoké ceny surovin, píše na svém webu deník Financial Times (FT), který se odvolává na data analytické společnosti Bernstein Research.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
C:\fakepath\wall street.jpg

S&P: Odkupy akcií v USA by se ve čtvrtletí mohly vyšplhat na rekord

03.11.2021 Odkupy akcií ve Spojených státech by se ve třetím čtvrtletí mohly vyšplhat na rekord. Díky oživování ekonomiky z pandemie se firmy neobávají vynakládat hotovost. Až oznámení o hospodářských výsledcích a odkupech akcií zveřejní všechny společnosti, mohl by celkový objem těchto odkupů překročit 224 miliard dolarů (4,9 bilionu Kč), uvedl analytik Howard Silverblatt ze společnosti S&P Dow Jones Indices.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Video | Finance | Stříbro | Akciový index | Fitch | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Apple | Analytik | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bloomberg | Bod | Breakout | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dezinflace | Dividenda | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | Fed | Futures | G10 | GAAP | IPO | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Likvidita | MIFID | Margin | Marže | Měny | Nabídka | Obchodník | Opce | Open | P/E | Portfolio | Pozice | Rally | Retracement | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Split | Spread | Support | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Citigroup | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Byznys | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | ČSOB | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Investiční banka | Investiční banky | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Burzy | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | EURUSD | USDJPY | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Google | Akcie Mastercard | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | BH Securities | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Členské země Evropské unie | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | JP Morgan | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Odkup akcií | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Trh | Tržní hodnota | Webináře | WTI | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | ZEW | Buffett | Current Ratio | EBITDA | Hrubá marže | Indie | IRS | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Provozní marže | ROCE | ROE | Tier 1 | WSJ | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | Komise | Burze | Bernstein | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Wells Fargo | Microsoft | CME Group | Investing.com | S&P Dow Jones Indices | RBC Capital | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Prezident Fedu | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Firmy | Bernstein Research | Americký akciový index | Miliardy dolarů | Akcie Barclays | Hlavní indexy | Růst akcií | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | FactSet | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Ekonomická data | Americké indexy | Tempo růstu | Akcionáři | Zpomalení v Číně | Šéf společnosti | Dogecoin | Ethereum | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Ekonomická situace | Investiční rozhodnutí | Výnosy | Rizikové investice | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | ExxonMobil | Alphabet | xStation | ČTK | Očekávání | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Úspěšné investování | Nasdaq Composite Index | BHS | Breakout Trader | Palladium | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Inteligentní investor | Věštec z Omahy | NEST | Tržní kapitalizace kryptoměn | Drobní investoři | Podnikání na kapitálovém trhu | Analytik finančních trhů | Obchodní válka | Podniky | Akcie společnosti | Zvyšování úroků | Růst zisků | Financial Times (FT) | Refinitiv | Odhady analytiků | The Wall Street Journal | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Americké společnosti | Snížení sazeb | Akcie a ETF | XTB Research | Konglomerát | Bohatí | Oživení ekonomiky | Kapitálové výdaje | Růst mezd | US500 | TD Bank | Očekávání trhu | Finanční situace | Equinor | Cena akcie | TikTok | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Ropné firmy | Objem | Obchod | Trh práce | Včerejší obchodování | Akcie Alibaby | List The Wall Street Journal | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Čínská firma | Růst cen | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Generální ředitel | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | LVMH | Miliardy | Hongkongské akcie | Konglomerát LVMH | INTC | Vicepremiér | Valdis Dombrovskis | FT | Předpovědi | Na burze | Propouštění | Hospodářský výsledek | ABC | Rozvoj | Problémy | Nejistoty | Cena za akcii | Celkový zisk | Nálada | Ekonomické zpomalení | Yahoo | Centrální banky USA | Míra | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Regulátoři | xStation5 | AAPL | MasterCard | Bydlení | Ztráta | Tripadvisor | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | US100 | Hospodaření | Návratnost | Inovace | Miliardy eur | Sezónnost | Budoucnost | Zemědělství | Výsledky hospodaření | INR | Poradenství | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Ukazatele | Obchodování na Wall Street | Spotřebitel | Apple Inc. | HPQ | Komunikace | Prezident | Výsledkové sezóny | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | American Express | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie | IHNED | Snížení těžby ropy | Cena akcií Applu | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Výdaje | Čínská vláda | BP | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Poptávky po ropě | Vývoj | Snížení těžby | WP | Zásoby ropy v USA | Hlavní měny | Nifty 50 | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Klíčový ukazatel | Spotřebitelé | Historie | Německý hospodářský institut | Situace v Číně | Kongres | Návrh zákona | Domácnosti | Fundament | Iracionální | Hotovost | Zápis z posledního zasedání | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Potenciál | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Údaje | Eni | Velké americké banky | Snížení produkce | JPM.US | WFC.US | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Statistiky | Uzavření trhů | S&P500 | Zbyněk Stanjura | ODS | Oslabení akcií | Břidlicové ropy | Posílení | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | Tempo růstu spotřebitelských cen | Shell | Čistá ztráta | Úrokové výnosy banky | Bankovní akcie | Předpokládaný zisk | Rekordní zisk | Snižování cen | Expanze | Dluhy | Členské země | Hlavní kryptoměny | Protikoronavirová opatření | CL | Klíčové oblasti | Umělé inteligence | JDE | Unie | ČR | Hospodářský institut | Akcie Intel | Vedení společnosti | Alteryx | Společnost BP | Americké úrokové sazby | Místopředseda Evropské komise | Rostoucí trend | Covid | Analytické společnosti | Restrukturalizace | Koronavirová opatření | Velké investice | Ziskové marže | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Společnost XTB | Sundar Pichai | Důvěra | Caixin | Vesmírné společnosti | Vyšší dividenda | Pokles tržeb | Adyen | Chamtivost a strach | Coca-Cola | Split akcie | Rentabilita | Evropský statistický úřad | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Micron | Biden | Poptávka po akciích | Centrální banky USA (Fed) | iPhone | Nařízení | Intel | JPM | Akcie Coca-Coly | Zisky bank | Výdělky | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Výhled na rok | Růst ceny | Polkadot | Počet pracovních míst | Tržby z prodeje | Nárůst ceny | Express | Rozvolnění | Finanční výsledky | Finanční výkonnost | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | WFC | Akcie Wells Fargo | Oživování ekonomiky | Silný růst | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Nárůst sazeb | xStation 5 | Micron (MU.US) | Ceny surovin | Intel (INTC.US) | Vysoká cena | Dluhový strop | Čistá energie | Shiba Inu | API | Oslabení | Zisk před zdaněním | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | IB | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Graf akcie | Solární panely | Dodavatelský řetězec | Technologie | MU.US | JPMorgan (JPM.US) | American Express Company | AI | Divize | Akcie čínské společnosti | Rekord | Provozní ztráty | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Čínští regulátoři | Psychologické úrovně | SpaceX | ASX | Společnosti | Zlomový okamžik | Opatření | Uhlí | RBC | Chevron Corporation | Společnost Walmart | Kompenzace | Investice do těžby | UBS Group | Minulá výkonnost | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Vysoké ceny | Horizon | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Meta | Klima | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií ve Spojených státech | Odkupy akcií v USA | Howard Silverblatt | Polygon | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Uhlíková stopa | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | | BofA | Tržní vývoj | Dotcom | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Rozšíření | APPS | Fundamentální analýzy | Zvyšování úroků v USA | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Reality | Instituce | Counterpoint Research | Švédská společnost | Akcie společnosti Meta Platforms | Banka Barclays | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | Největší ropné firmy | TotalEnergies | Velkorysost k akcionářům | Odkup svých akcií | Konflikt na Ukrajině | Řetězec | Řetězce | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Ruský vicepremiér | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Přijetí | Snížení inflace | Marketingová komunikace | Centrum | Poměr P/E | Zákon o snížení inflace | Kapitálový poměr Tier 1 | Kapitálový poměr | Virtuální realita | Hewlett&Packard | Akcie Hewlett-Packard | Oslabení USD | Photon Energy | Společnost Photon Energy | Energetické komodity | Zvýšení daně | Výsledky Applu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Matěj Široký | Novinky | ERÚ | Digitální reklamy | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Graf akcií | Varování | Strategie win win | Zpětné odkupy | Velmi rizikové investice | Vývoj ceny akcií Alibaby | Růst akcií Alibaby | Růstový potenciál | ​​​​Hewlett&Packard | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Prezident Biden | Apple Watch | OpenAI | Invest | Vyšší náklady | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Válka | Makroprostředí | Snižování nákladů | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Rostoucí společnosti | Další drahé kovy | Vysoké úrokové sazby | Partnerství | Vice | Vision Pro | Finanční cíle | Evercore | Finanční výkonnost společnosti | Výkonnost společnosti | Výkonnost společností | Threads | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Generativní AI | Správy majetku | Sportovec | iPhone 15 | Provozní statistiky Mety | Family of Apps | Klíčové finance | Komentář vedení | Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) | Výsledky společnosti Meta | Skepse | Platforms | Strategická revize | Nové finanční cíle
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Odklon od obchodního plánu
Odklon od rizikových aktiv
Odklon od Ruska
Odkotvená inflační očekávání
Odkud se stříbro bere?
Odkup akcií
Odkup akcií firmy
Odkup svých akcií
Odkup TikToku
Odkup vlastních akcií

Následující klíčová slova

Odkupy akcií ve Spojených státech
Odkupy akcií v USA
Odliv aktiv
Odliv deviz
Odliv deviz do zahraničí
Odliv dividend
Odliv investic
Odliv investic z Německa
Odliv kapitálu
Odliv kapitálu na finančním účtu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít