CEPS

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2025 v ČR
31.12.2025 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2025 v ČR:

Sev.en zavře tři uhelné elektrárny, podle expertů to ceny energií neohrozí
26.11.2025 Energetická skupina Sev.en miliardáře Pavla Tykače ukončí provoz několika uhelných elektráren a také teplárny, ale podle expertů či samosprávy to dodávky energií a tepla neohrozí. Ani zdražení energií podle odborníků nenastane. Skupina Sev.en dnes na webu oznámila, že provoz elektráren Počerady a Chvaletice a elektrárny s teplárnou v Kladně skončí z ekonomických důvodů zřejmě v prosinci 2026, nejpozději v březnu 2027. V každém ze zmíněných zařízení pracují stovky lidí, část by mohla najít práci jinde.

Tuzemská plynárenská infrastruktura se po takřka 24 letech kompletně vrací zpět do rukou českého státu. ČEZ dnes totiž ovládl společnost Gas Distribution z majetku německé E.ON
05.09.2025 Dnešek je nakonec zlomovým okamžikem v historii českého plynárenství. Skupina ČEZ totiž kupuje stoprocentní podíl v distributorovi plynu Gas Distribution, který spadá pod křídla německé energetické skupiny E.ON. Český stát tak nyní ovládá prakticky veškerou plynárenskou infrastrukturu na svém území.

Analytici: Blackout ukázal citlivost energetické soustavy
04.07.2025 Dnešní rozsáhlý výpadek elektřiny v části České republiky ukázal citlivost energetické soustavy na výkyvy ve výrobě a spotřebě, zvláště pak v létě. Riziko podobných výpadků navíc v poslední době stoupá, důležité jsou proto investice do dalšího posilování sítí. Vyplývá to z komentářů analytiků pro ČTK.

Češi si od příštího roku za plynu připlatí i 2000 korun, kvůli poloprázdným plynovodům Net4Gas
27.11.2024 Regulované platby za plyn vzrostou dle úředního návrhu až o 15 procent, zdražení dopadne hlavně na ty, kteří si cenu plynu fixovali – i tak se fixace na další období může vyplatit.

Češi si od příštího roku za plynu připlatí i 2000 korun, kvůli poloprázdným plynovodům Net4Gas
20.11.2024 Regulované platby za plyn vzrostou dle úředního návrhu až o 15 procent, zdražení dopadne hlavně na ty, kteří si cenu plynu fixovali – i tak se fixace na další období může vyplatit.

Češi se přepočítali a od příštího roku si připlatí za poloprázdné plynovody, regulované platby za plyn vzrostou dle úředního návrhu až o 15 procent. Původně přitom chtěli kasírovat za tranzit plynu na Slovensko a do Rakouska
12.11.2024 Čechům od příštího roku vzrostou regulované platby za distribuci zemního plynu. V případě domácností to bude až o patnáct procent, vyplývá z příslušného cenového návrhu Energetického regulačního úřadu.

Státní Gas Storage CZ loni ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun
16.05.2024 Provozovatel zásobníků zemního plynu Gas Storage CZ loni meziročně víc než ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun. Tržby stouply téměř o polovinu na 2,473 miliardy Kč. Proti předloňsku se zvýšil také čistý zisk na 2,6 miliardy korun, což pozitivně ovlivnila jednorázová změna účetní hodnoty dlouhodobých aktiv. Společnost, kterou loni na podzim převzal stát, to dnes oznámila ČTK. Podle analytiků k zisku přispěla zejména napjatá situace na trhu s plynem.

NET4GAS, který loni koupil stát, se loni propadl do ztráty 1,7 miliardy Kč
30.04.2024 Společnost NET4GAS, kterou v závěru loňského roku koupil státní podnik ČEPS, loni prodělal 1,7 miliardy Kč. Předloni přitom společnost zaznamenala zisk přes 6,2 miliardy Kč. Výrazně v loňském roce klesly i tržby podniku, meziročně o více než 76 procent na tři miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy NET4GAS. Hlavní příčinou propadu je podle Ekonomického deníku výpadek dodávek ruského plynu do střední Evropy cestou přes Německo.

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek
21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.

Stát letos hodlá pokračovat v mimořádném zdanění, i když jeho loňské mimořádné výdaje zaplatily mimořádné příjmy inkasované opět již loni
03.03.2024 Stát letos hodlá pokračovat v mimořádném zdanění, i když jeho loňské mimořádné výdaje zaplatily mimořádné příjmy inkasované opět již loni. Možná však chce pokračujícím mimořádným zdaněním uměle zlevňovat akcie ČEZ, aby je snáze vykoupil v rámci postátnění energetického podniku.

Seznam Zprávy: Tykač zvažuje, že v r. 2025 zavře elektrárny Počerady a Chvaletice
01.03.2024 Majitel skupiny Sev.en Energy Pavel Tykač podle informací Seznam Zpráv zvažuje, že své dva uhelné lomy a elektrárny Počerady a Chvaletice uzavře na jaře 2025. Důvodem je nekonkurenceschopnost uhelných zdrojů. Tykač zaměstnává v hnědouhelných lomech Vršany a ČSA a v elektrárnách Počerady a Chvaletice 3000 lidí a pokrývá skoro 15 procent domácí spotřeby proudu, píše web. Skupina o riziku informovala příslušná ministerstva, možné zavření Počerad a Chvaletic teď řeší pracovní skupina zřízená při ministerstvu průmyslu a obchodu (MPO). Vláda Petra Fialy (ODS) počítá s tím, že uhelná energetika v Česku skončí nejdříve v roce 2033.

TASS: Gazprom Export se kvůli české firmě NET4GAS obrátil na arbitrážní soud
06.02.2024 Ruská společnost Gazprom Export požádala arbitrážní soud v Petrohradě o zahájení řízení v souvislosti s českou firmou NET4GAS, která v České republice provozuje přepravní soustavu pro zemní plyn. Informovala o tom ruská státní tisková agentura TASS, která se odvolává na spisy arbitrážních případů. Podrobnosti podle ní nejsou k dispozici. Společnost NET4GAS uvedla, že oficiální informaci k řízení ještě nedostala, a proto se k ní zatím nevyjádří.

Ruský Gazprom žaluje český NET4GAS. Oba státní podniky jsou ve sporu už zhruba rok, protože ruská strana neměla české řádně uhradit pronajaté plynovody
05.02.2024 Rusko žaluje Česko. U petrohradského rozhodčího soudu. Tedy přesněji, exportní divize ruského státem ovládaného plynárenského podniku Gazprom žaluje českého provozovatele plynovodů NET4GAS (viz níže). Toho loni koupil český stát prostřednictvím společnosti ČEPS, jejímž majitelem je ministerstvo průmyslu a obchodu.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023
31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:

Státní podnik ČEPS dokončil nákup a převzetí společnosti NET4GAS
11.12.2023 Státní podnik ČEPS dokončil nákup a převzetí společnosti NET4GAS Holdings, která v Česku provozuje rozsáhlý systém plynovodů a předávacích stanic. Obchod potvrdily tuzemské i evropské regulační úřady, dnes obě strany podepsaly převodní listiny. ČTK o tom informovala společnost ČEPS. Za zadluženou společnost zaplatí maximálně pět miliard korun, konečná suma však bude záviset na hospodaření podniku a splnění nastavených ekonomických parametrů.

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CCE ve třetím čtvrtletí 2023, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl
31.10.2023 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice v letošním třetím čtvrtletí meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 13 transakcí za 1,725 miliardy eur (42,3 miliardy Kč). Za stejné období loňského roku to bylo osm transakcí za 106 milionů eur (2,6 miliardy Kč). Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí je akvizice společnosti Net4Gas státní společností ČEPS. Největší objem transakcí se v ČR uskutečnil v odvětví energetiky. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.10.2023 1) Cena zlata se dnes vyšplhala na měsíční maximum nad 1940 dolarů (zhruba 45.000 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Výbuch nemocnice v Pásmu Gazy posílil obavy z eskalace konfliktu mezi palestinským hnutím Hamás a Izraelem. Investoři zlato obvykle využívají jako bezpečné útočiště v dobách politické a ekonomické nejistoty.

TPA: Počet fúzí a akvizic v Česku i jejich objem v 3. čtvrtletí meziročně stoupl
18.10.2023 Počet fúzí a akvizic v Česku i objem těchto transakcí v letošním 3. čtvrtletí meziročně stoupl, když na území ČR či se zapojením Česka se uskutečnilo 13 transakcí za 42,3 miliardy Kč, zatímco za stejné období loni to bylo osm transakcí za 2,6 miliardy korun. Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí je akvizice společnosti Net4Gas státní společností ČEPS. Vyplývá to ze statistik, které poradenská společnost TPA poskytla ČTK.

FT: Může být Evropa zelená bez důležitých nerostných surovin z Číny?
08.10.2023 Blízký východ má ropu, Čína má kovy vzácných zemin, řekl v roce 1987 tehdejší čínský lídr Teng Siao-pching, když byl na návštěvě města Pao-tchou v autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko. V této lokalitě se nachází jedno z největších nalezišť vzácných zemin v Číně. I když kovy vzácných zemin jsou po celém světě, žádná země je nevyužívá tak, jako Čína. Peking rozpoznal strategickou důležitost těchto zdrojů před více než třiceti lety a vybudoval si dominantní postavení v produkci oxidů vzácných zemin - vytěžené suroviny, ze které se oddělují prvky vzácných zemin, píše list Financial Times (FT).

Česká vláda rozhodla utratit desítky miliard korun za Net4Gas – za plynovody, které ale žádný plyn nepřepravují. Aneb bere českým důchodcům, aby dala těm kanadským?
30.09.2023 Český stát prostřednictvím společnosti ČEPS, jejímž majitelem je ministerstvo průmyslu a obchodu, kupuje plynovodní síť v zemi. Na čtyři tisíce kilometrů těchto plynovodů dosud vlastnila firma Net4Gas. Za ni stát zaplatí nejvýše pět miliard korun, přičemž ovšem pořizuje rovněž 6,8 miliardy korun finančních aktiv a hlavně 33 miliard dluhu.

ČEZ se bude ucházet o plynárenskou distribuční síť GasNet
07.08.2023 Polostátní energetická společnost ČEZ se bude ucházet o českou plynárenskou distribuční síť GasNet. Agentuře Reuters to řekl ředitel strategie a místopředseda představenstva ČEZ Pavel Cyrani. Podle něj je firma připravena podat nabídku na odkup. Cena může být v desítkách miliard korun. Na prodej může být i provozovatel českých plynovodů Net4Gas zajišťující tranzit plynu přes Českou republiku i jeho vnitrostátní přepravu. O společnost se podle serveru Seznam Zprávy uchází státní provozovatel energetické přenosové soustavy ČEPS.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
07.08.2023 1) Polostátní energetická společnost ČEZ se bude ucházet o českou plynárenskou distribuční síť GasNet. Agentuře Reuters to řekl ředitel strategie a místopředseda představenstva ČEZ Pavel Cyrani. Podle něj je firma připravena podat nabídku na odkup. Cena může být v desítkách miliard korun. Na prodej může být i provozovatel českých plynovodů Net4Gas zajišťující tranzit plynu přes Českou republiku i jeho vnitrostátní přepravu. O společnost se podle serveru Seznam Zprávy uchází státní provozovatel energetické přenosové soustavy ČEPS.

Experti: Cena elektřiny i plynu bude dál klesat, krize pomalu končí
22.02.2023 Energetická krize, která začala loni v létě raketovým růstem cen elektřiny a plynu, pomalu končí, ceny elektřiny i plynu budou nadále pozvolna klesat. Shodli se na tom ekonomové i odborníci na energetiku na 18. ročníku konference Očekávaný vývoj odvětví energetiky v ČR a ve světě, která se dnes uskutečnila v Brně.

Evropská investiční banka může ČR letos poskytnout přes 30 mld. Kč
22.09.2022 Evropská investiční banka (EIB) je připravena poskytnout české ekonomice letos stejný objem investic jako loni, případně i více, tedy přes 30 miliard korun. V rozhovoru s ČTK to řekl prezident EIB Werner Hoyer. Za celou skupinu EIB, tedy za Evropskou investiční banku a dceřiný Evropský investiční fond, činily loni tyto investice přes 1,2 miliardy eur (30 miliard Kč), což odpovídá 0,5 procenta českého HDP.

Reuters: Ukrajinská krize může mít dalekosáhlé dopady na evropskou ekonomiku
24.02.2022 Ruský útok na Ukrajinu a způsob, jakým svět na tuto invazi zareaguje, by mohl mít dalekosáhlé dopady na evropskou ekonomiku - od růstu cen energií a potravin až po ekonomické sankce, které zasáhnou zahraniční obchod a investice. Dopady ukrajinské krize tak ovlivní rychlost, s jakou se evropská ekonomika zotaví z útlumu, který způsobila pandemie covidu-19, upozorňují analytici.

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021
31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.

Elektřina v prodeji za zápornou cenu
04.05.2020 Koronavirová krize otřásla s cenami ropy, ale i elektřiny, která se poprvé v české historii prodávala v pondělí během Velikonoc za zápornou cenu.

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019
16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):

Žebříček investičních příležitostí do dluhopisů podle jejich rizikovosti
19.12.2018 Na českém trhu působí stovky firem, které neveřejně nabízejí tzv. prašivé dluhopisy. Na první pohled vysoký výnos a unikátní investiční příležitost. Ve skutečnosti ale podnikatelský plán krytý firmou s miniaturním základním jměním nebo záporným hospodářským výsledkem. Pro lepší orientaci jsme sestavili žebříček pěti nejčastějších investičních příležitostí do dluhopisů dle jejich rizikovosti.

Brexit prý neovlivní dohodu mezi USA a EU
13.07.2016 Chystaný odchod Británie z Evropské unie neovlivní zájem Spojených států vyjednat s unií dohodu o volném...

Elektřina jako komodita a její specifické vlastnosti ve srovnání s největším trhem světa
21.04.2016 Teorie podobnosti říká, že pokud je několik různých systémů navzájem podobných, stačí umět popsat (není důležité, zdali teoreticky nebo experimentálně) jeden z nich, a k popisu ostatních stačí použít jednoduchých operací na základě vhodných definic. Na základě znalosti jednoho systému lze sestavit modely procesů, na základě kterých lze pak předpovídat chování reálného systému při různých změnách podmínek.

Daň z finančních obchodů čelí stále větším pochybám
25.04.2013 Pochyby o klíčových aspektech navrhované daně z finančních transakcí se objevily už i mezi 11 zeměmi...

Nový plán na záchranu Evropy před dluhy je trojským koněm do „dítěte“ kancléřky Merkelové
19.07.2012 Sdílení dluhů v eurozóně na jedné straně nebylo nikdy blíže, na druhé proti němu...

Roky nepřiznaných ztrát, nafukované zisky. Řeknou si Španělé o příliš málo a na prahu dluhové spirály i Francie?
04.07.2012 Španělské banky po dlouhé roky podceňují a zakrývají skutečné ztráty a naopak nafukují zisková očekávání pro další kvartály recesí zužované ekonomiky. Ve výsledku mohou přivést samotné Španělsko do tísně a po příliš mělké ruce, natažené po finanční pomoci bankám, vyvolat potřebu záchrany jedné z největších ekonomik EU, naznačily mimo jiné zátěžové testy španělských bank.

Soros: Současná krize překračuje pád Lehman Brothers, dění na evropských bankách včetně SocGen varováním
07.09.2011 Vedle USA si i Evropané bezesporu pamatují na pád Lehman Brothers. Jejich panick...
Související klíčová slova:
Baterie do elektroaut | Dopravní systém | Premiér Andrej Babiš | HDP ČR | Zbrojovka | Primark | Dluhová krize | Elektromobily | Evropské investiční banky | Podnikatelé | Hilton | Emma Capital | Kč/EUR | Vodochody | Zbrojovka Excalibur Army | Investiční pobídky | Vládní dluhopisy | Soláry | Mezinárodní měnový fond | Nordbridge | Peugeot | Plánování | Odhad vývoje ekonomiky | Zkušenosti | Výsledek hospodaření | Srbsko | Moravský Peněžní Ústav | Společnost Kofola | Modulární reaktory | Inflace | Řecko | Sev.en Česká energie | Koronavirové krize | LEAG | Marta Nováková | Obchodník | Privatizace | Kompenzace | Objem plynu | Nárůst objemů | Pavel Cyrani | J&T ARCH INVESTMENTS | Sev.en Global | Veřejné finance | Dceřiná firma | Životní prostředí | Tiger Global | Energetické firmy | EGÚ | TPG Capital | Ředitel pro investice | Zkapalněný plyn | Konsorcium | J&T | Jednání vlané hromady ČEZ | Žebříček nejbohatších | Valná hromada společnosti | Line | PPF Group | Handelsblatt | EUR | Městský soud v Praze | Arca Investments | Valdis Dombrovskis | Poldi | Investiční firma | Hlavní akcionář | Impéria | Trend | Toyota Motor Manufacturing | Dluhopis | Ministr dopravy | Mezinárodní ratingová agentura | Pojišťovna | Zisk ČEZ | Nabídka | Aplikace TikTok | Akcie MU | Platby za plyn | ICC | Kiwi | Martin Kupka | Jitka Cechlová Komárková | Student Agency | Podnikové dluhopisy | Automobilka Volkswagen | Jiří Gavor | J&T Capital Partners | Investiční banky | Strojírenské firmy | Podnikatel | Pokles indexu | Výše dividendy | Tempo růstu | Třinecké železárny | Ruské invaze na Ukrajinu | Obchodování s emisními povolenkami | Neuhrazené faktury | Úřad práce | Veolia Energie | Akcie Societé Generale | Energetika | Fairmont Hotels & Resorts | Hlavní město | Česká vláda | Těžební společnost | ČBA | Stačilo! | Bezpečné útočiště | Český rozhlas | Počet nezaměstnaných | SAZKAmobil | Výkyvy | Výroba aut | Home Credit | Železničná spoločnosť Slovensko | Snížení emisí | General Plastic | Nový blok Jaderné elektrárny | Aktiva | Závislost | Škoda Auto | Didier Stoessel | Členské státy | Citigroup | Sazka Group | ČT Jan Souček | Skupina Czechoslovak Group (CSG) | Obchodování s finančními deriváty | EP Energy | Řešení sporů | Evropská komise | Rolls-Royce | Energy | Index PX | Snížení cen | Kolaps | Konec války na Ukrajině | Pravděpodobnost | Rolls-Royce SMR | SPM | Lockheed Martin | Telenor Real Estate | EP Global Commerce (EPGC) | Group | Společnost Philip Morris | Závislost na Číně | Společnost TotalEnergies | BHM Group | Sazba hypoték | Eurohold | Investment Management | Koaliční vláda | Letecké společnosti | Porozumění | Automotodrom Brno | Dlouhodobá investice | Gold | Platba | GIC | Výhled ekonomiky | Title Transfer Facility | Telenor Hungary | Mimořádné daně | America | Schodek státního rozpočtu | PDZ | MUST | Citibank | Brexit | Leo Express | Přijetí | Růst cen | Severočeské doly | Koncern Volkswagen | Sony Music | Sokolovská uhelná | Elektronická evidence tržeb (EET) | Britská firma | 3М | Průmyslová produkce | U Hybernů | EP Equity Investment | O2 Czech Republic | Nezaměstnanost v Česku | USA | Rostoucí inflace | Dopravní společnost | Investing | Francouzské společnosti | Depozitum | Roman Juráš | ISS | Kanadský penzijní fond | Four Seasons | Ruská společnost Gazprom | Gas Storage CZ | SBB | Firma | Meopta | Ovocnářská unie | Český statistický úřad | IFIS | Strnad | Spojení | Letadla | Napjatá situace na trhu | Nordbridge Investments | Soud v Praze | OPAP | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | Největší česká mlékárna | ČSOB Leasing | Petr Fiala | Cena zlata | CEFC Europe | Tymeprax | Společnost Tatra | Investiční příležitost | Školení | Raiffeisen Bank International | Odbory | Philip Morris International | Poplatky | ProSieben | Kellnerová | Financial Times | Zastropování cen energií | Mediální společnost | Naleziště zlata | CPI Property Group | ÚZSVM | Zajišťování | Trh pražské burzy | EP Energy Transition | Provozovatel ropovodů | Burza | Development | Dividendy | Investiční skupiny | Elektronická evidence tržeb | Dopad na ekonomiku | Ruská společnost | PENTA REAL ESTATE | Bankovní rada České národní banky | Nejvyšší výhra | Větrné turbíny | ÚKZÚZ | AAA Auto | Vyšetřování | Ceny elektřiny | Strach | Ladoga | ETS 2 | Společnosti Blackstone | Pivovary CZ | Nezaměstnanost | Tencent Holding | Řetězec | Železárny | Oliver Wyman | Poradenská společnost | Aero | Metrostav | Státní půjčky | Polská společnost | Úrokové sazby | České vlády | Průměrná úroková sazba | Huť Liberty | Rafinerie | Exchange | Vývoz obilí | DIESEL | CEFC China | EIA | Loterijní společnosti | Maďarsko | Kč/USD | Ceny emisních povolenek | Sony Music Entertainment | Společnost Tatra Defence Vehicle | Vlastní bydlení | AŽD PRAHA | Pojišťovací společnosti | Automobilka Toyota | Výnosy | Skupina Sazka | Colt CZ Group SE | Pád Lehman Brothers | Prazdroj | Renáta Kellnerová | Martin Půta | Budoucnost | Kostky | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Garanční systém finančního trhu | Řetězec Makro | PKN Orlen | General Atlantic | Jaderné energie | Booking | Státní podnik | ČD-Telematika | Základní úrokové sazby | Posílení | Investor George Soros | Economist | PPF Real Estate Renáty Kellnerové | ČSÚ | PPF Real Estate | Státní dluh | Petr Fiala (ODS) | PPF | Příbram | Zahájení řízení | Konsolidace | Panattoni | Makléřská společnost | TPA Valuation & Advisory | Peníze | Podílový fond | AŽD Praha | Výhled ratingu | Švýcarská společnost | Moskva | Politika | Poptávka po kovech | KARO Leather | Škoda Power | Pojišťovací společnost | Vedení společnosti | Očekávání | Zonky | Český ministr | Cena transakce | NN Group | Výrobce letecké techniky | Palladium | Nova Broadcasting Group | Výdaje | Burzovní cena plynu | Holdingové společnosti | Pavel Tomek | Stock Spirits | Společnost GasNet | Zvýšení sazeb | NortonLifeLock | Zvýšení minimální mzdy | Philip Morris | Daniel Křetínský | Těžební firma | Realita | Války na Ukrajině | Počet fúzí a akvizic | Orlen Unipetrol | Invaze na Ukrajinu | František Savov | Ukrajinská krize | Majetek | Německý koncern RWE | Allianz | Měnový fond | Allwyn | ČEZ Daniel Beneš | Financovat | Zvýšení základní úrokové sazby | Akcie evropských bank | Akciová burza | Cena elektřiny | Nedostatek polovodičů | Důchody | ETS | Futures | MFE | Zátěžové testy | Nákupy | Vicepremiér | Růst | Snížení nákladů | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Jan Špringl | Madeta | Garanční systém | AFP | Itálie | Výpadky | Hospodaření státu | Propad cen | ČEZ Pavel Cyrani | Podílník | Soudní dvůr Evropské unie | Karel Komárek | EUR/CZK | Fundamentální analýza | Plynovod Nord Stream 1 | Německé firmy | Prognóza | Místopředseda Evropské komise | Členské státy EU | Nord Stream | Coca-Cola | Tabáková společnost | Pacifik | Burze | ČSOB | Asset management | Společnost PPF Telecom | Trh práce | Ministr dopravy Kupka | Dodávky elektřiny | Bankovní rada ČNB | Společnost Automotodrom | Swiss | RBS | Spotřebitelské úvěry | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Pavol Kováčik | Jat Tehnika | Polovodiče | Výhled | Sev.en Energy | Akvizice | Aures | Investment Services | Kovy vzácných zemin | Asociace exportérů | Rafinérie v Litvínově | Wienerberger | Superpočítač | AviaNera | SZ Byznys | Výrobní závody | Oznámení | Hyundai | Výzkumné společnosti | Opatření | Czech Media Invest (CMI) | Koronavirová krize | Vodafone Group | Spolupráce | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Nový stavební zákon | George Soros | Zdanění bank | Dceřiné společnosti | Odhad letošního růstu ekonomiky | Ceny výrobců | Chování | Situace na trhu s plynem | Kontrakty | Lukáš Vlček | Energetický trh | Ratingová agentura | Akro | Více peněz | Vasky | PPP | CZK | Thyssenkrupp | Návrh rozpočtu | AUD | Dřevo | Analýzy | Ekonomické sankce | Plynovody | Czechoslovak Group (CSG) | PPF Renáta Kellnerová | Regulační úřady | Meziroční růst | Pojišťovací skupiny | Dokončení transakce | Fincentrum | Společnost Smartwings | Trh | TOP 09 | KDU-ČSL | Digitální aktiva | Zkušenost | Konopí | Chvaletice | Fialova vláda | Uhelné elektrárny | Mezibankovní trh | Golden Prague Hotel | Průmysl | DeepSeek | Společnost HARTMANN | Index | METROSTAV | VÚB | Studie | PwC | Výkon | HARTMANN | Ocel | Hamás | Elektřina | MMF | Prima | Hospodářský výsledek | Hedgeové fondy | Petr Zatloukal | Eura | Komise | Nejistoty | Strabag | Distributor paliv | Energetický regulátor | Turów | Kapitál | Financial Times (FT) | Jiří Rusnok | CzechToll/SkyToll | Daniel Beneš | Analýza TPA | České banky | Agentura Reuters | Depreciace | Energo Příbram | Mluvčí ministerstva | Novinky.cz | Jozef Síkela (STAN) | Klimatické změny | Skupina Czechoslovak Group | Česká zbrojovka | Majitel | EP | Akcie Societé | Poplatek | S&P | Regulátoři | Společnost Genesis | Aukce | Ekonomiky | Obrovský potenciál | Unie | Penzijní fondy | Úpis nových akcií | Pandemie covidu | Obchodování na finančních trzích | Překážky | Rozhodnutí soudu | Střet zájmu | Mladá fronta Dnes | Sázky | Zpráva | Společný podnik | Společnost EY | Hospodářské krize | Pivovary Staropramen | Kiwi.com | E.ON Distribuce | Mediální společnosti | Události roku | Centrální banky | Recyklace | Válka | ATRIS | Airbus | Ministerstvo životního prostředí | Menšinový podíl | Letecká společnost | Soukromý sektor | Obavy z růstu inflace | European Metals Holdings (EMH) | Česká firma | Hrubý domácí produkt (HDP) | Radek Dvořák | Polostátní energetická společnost | Úroda | Skupina KKCG | Firma Avast | Koruna | IEA | CV90 | Slavomír Pavlíček | Česká měna | Covid | Generali Česká pojišťovna | Rozpočtová politika | Kotované dluhopisy | Pražská plynárenská | Akcionáři Monety | Tržby skupiny | Nová prognóza | Veolia Energie ČR | Deficit | Pojišťovna EGAP | Čínská internetová firma | Lukáš Kovanda | Liberty Steel | Den daňové svobody | Budějovický Budvar | Politická rozhodnutí | Pražské obchodní centrum | J&T Finance Group | Central European Media Enterprises (CME) | Omezení dodávek | Akciová společnost | Investor Jan Čermák | Modern Times Group | Exportní firmy | Svěřenský fond | Transgas | Investice státu | Skupina Home Credit | Kathy Lien | CITIC Dicastal | Kladenská Poldi | Provozovatel českých plynovodů | Advent International | Rumunsko | Médea Group | Provozní výsledky | LKAB | SUAS Group | Mototechna | Ruský plyn | Náhrady mezd | Společnost CBRE | HKD | Postavení na trhu | Bydlení | Pandemie covidu-19 | Čech | RWE | Asie | Marka | Eastern European Media Holdings | Důvěra investorů | Energetická skupina | Nord Stream 1 | Výsledky společnosti | Seat | Groupe Beneteau | Švýcarské společnosti | Společnost RegioJet | E15 | Ropa z Ázerbájdžánu | Spotřební daně | Doosan Škoda | Ratingové hodnocení | Obchodní centra | Pardubický pivovar | Obchodní praktiky | Obnovitelné zdroje energie | Začít obchodovat | EG.D | Převod akcií | Temelín | Zařízení | Tvrdé sankce | Míra zadlužení | Bohatství | PPF Telecom | Miliarda | Bilion | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Investiční skupina KKCG | Televizní studio | Ministerstvo zahraničí | Zdroje energie | Účetní závěrky | 4iG | Dopady konfliktu | Akcez | Společnost Automotodrom Brno | Terminál | Natland | Patrik Tkáč | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Trh fúzí a akvizic | Bitcoin | Uniper | Objem zlata v rezervách | Cena plynu | Tatra Defence Vehicle | Donald Trump | Gas Storage | Ředitel skupiny PPF | Investment management | Ministerstvo spravedlnosti | Ceny plynu | Opavská lesní | Foreign Exchange | Úvěrové linky | Izrael | CRO | TASS | Realitní fond | XXX Lutz | High Yield | Společnost Philip Morris International | Křetínský | Martin Novák | Zdeněk Nekula | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Title Transfer Facility (TTF) | Ladislav Bartoníček | Výhled české ekonomiky | Jitka Cechlová | Státní podnik ČEPS | Válka na Ukrajině | MF | CBC | Ministr průmyslu | Automobilwoche | Společnosti | Hilton Prague | Pozornost | Čistý zisk | Baby Direkt | Česká bankovní asociace (ČBA) | Premiér Petr Fiala | Odpor | Automatické obchodní systémy | Náklady | Jiří Hlaváč | Akcionáři ČEZ | Central European Media Enterprises | Harmony | Borgis | Lex Babiš | Ředitel společnosti | Finanční instituce | Americká investiční společnost | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | ProSiebenSat.1 | Pokles cen | Guvernér ČNB Aleš Michl | Packeta | Tendr | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Vice | Porušení zákona | Ekologové | Pozemky | Společnost PPF Telecom Group | e& | BNP Paribas | Eskalace | Energo-Pro | KKCG Karla Komárka | Francouzská společnost | Toyota Motor | Papcel | Analytici | Gazprom Export | Belgie | Hodnota aktiv | NÚKIB | Další růst | Inskol | Finance | Vodafone | Věřitelé Arca Investments | FAST ČR | Motoristé | Rudolf Špoták | Amper Meteo | Domácnosti | Evropský parlament | EP Group | Quinn Hotels Praha | UBS | EC Investments | PEPSICO | Finanční společnost | Rada guvernérů | Rizikovedluhopisy.cz | Seznam Zprávy | Automobilka Toyota Motor | Moneta | Komoditní burzy | Země EU | tunel Blanka | NAFTA | Penta Investments Group | Inflace v Evropské unii | Marek Španěl | Energo | Pavel Heřmanský | Plyn z Norska | Společnost Aricoma | Moody's | Aures Holdings | CVC Capital | Antivirus | Počet pracovních míst | Index nákupních manažerů | Společnost Synot Invest | Renfe | Prodej majetku | Equity | Sázka | Nová huť | Čepro | Indikátor | Pilsen Steel | Hudební vydavatelství | Czechoslovak Group | Sankce | Antimonopolní úřad | Hotel Four Seasons | AviaNera Technologies | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Analytika | Magnát | Vládní koalice | Softwarová společnost | Boeing | Eurojackpot | Lex OZE III | Komunisté | Vývoj | Finanční aktiva | Vysoké inflace | Inflace zpomaluje | Dluhopisy | Poptávka | Konglomerát | Vnitřní Mongolsko | Akční plán | Skupina Colt | Obchodníci | Nedostatek plynu | Úroková sazba | TŽ | AŽD | Český stát | Obchodovaná společnost | Facebook | Karel Pospíšil | Korporátní dluhopisy | Růst HDP | TikTok | Energetická skupina ČEZ | Místopředseda představenstva | Agentura Fitch | Americká firma | Konkurenceschopnost | Statistický úřad | Obchodovat | Quinn Hotels | Stačilo | Invaze | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Tržní síly | RBI | Plynovod Nord Stream 2 | Ministr zdravotnictví | ArcelorMittal Ostrava | Veolia | Bulharsko | Ropa | Podnikání | Změny klimatu | Huť Liberty Ostrava | Sklizeň obilovin | Canal Plus | Podílové dluhopisové fondy | Německé společnosti | Varování | Kapitálové trhy | Blackstone | Intervence | Společnost Czech Media Invest | Via Chem Group | Problémy | Průměrný výnos | Barclays | MUST Solutions | Moody's Investors Service | Skupina Sev.en | Další vývoj | Technologický holding | Holding Czechoslovak Group | Dodávky ropy | Kupka | Společnost Net4Gas | Onemocnění | Finanční správa | EHP | Sev.en | Renáta Kellnerová s rodinou | Zbrojař | Sellier & Bellot | Manufacturing | Opimo Trade | Andrej Babiš (ANO) | Byznys | Souhrnný čistý zisk | Ekonomové | Investiční společnost CVC | Vládní konsolidační balíček | Společnost Eurohold | Objem transakcí na trhu | Železnice | Mediální skupina | Omezení těžby | Společnost TPA | Ekonomická situace | Zellmer | Zbrojovka Excalibur | Penzijní fond | Kapitálové rezervy | Poradce premiéra Andreje Babiše | Lippendorf | Aricoma | Komerční banka | Národní banka | Hanwha Investment & Securities | Nejvyšší kontrolní úřad | Poskytování hypoték | ANDE | Spojené státy | Kotační výbor | TPA | Transakční náklady | Kika | Insolvenční správce | Reorganizační plán | Miliardy dolarů | Společnost Allegro | Skupina Colt CZ Group SE | AI | Prostor ke zlepšení | Zdravotní pojišťovny | Dlouhodobé dluhopisy | Obilí | Hnědé uhlí | Úsilí | Pandemie | Propad ceny | Miliardy korun | Africký mor | Škoda Transportation | Pohonné hmoty | Podíl Daniela Křetínského | LDF Rožnov | Automobilka | Česká národní banka (ČNB) | OnSemi | Sněmovny | JD | Automobilový koncern | Patria | Nová sazba | Kurzové výkyvy | Těžba lithia | Parlamentní listy | Jednání vlané hromady | Emise dluhopisů | Úrok | Panasonic | Výrobci munice | Investovat | Komoditní | FAST | Antivirové společnosti | CSG | Finanční výsledky společnosti | Konsolidační balíček | Sazby | Jaderná elektrárna | Česká mlékárna | Kolibřík Energie | Generální ředitel | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Regulátor | Ministryně financí Alena Schillerová | Společnost EP Energy Transition | Průzkum | Firmy | Program Antivirus | Energetický a průmyslový holding | Pivovar Budějovický Budvar | Lex OZE | Zvýšení mezd | Budoucí vývoj | Daň z příjmu | Český státní rozpočet | Dovoz ruského plynu | ENA | Zajištění | Správní rada | Automobilka Škoda Auto | Výrobce léků | Šíření nákazy | Penta | A220 | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Metro AG | Partnerství | J&T Patrik Tkáč | Zbyněk Stanjura | Ruská ropa | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Podíl obnovitelných zdrojů | Povětrnostní podmínky | Ministr zemědělství | ProSiebenSat.1 Media SE | STV Group | Provozní zisk | Antivirové firmy | Dlouhodobé investice | Plyn z Ruska | Manažeři | Místní rozvoj | Duální listing | Brokerské společnosti | Odvětví | Distribuce | Fed | Holding CSG | ČTK mluvčí | Air Bank | Počet fúzí a akvizic v Česku | Forwardy | Správa železnic | Leopard | Koronavirus | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Investování | Korea Heavy Industry& Development | Podíl českých potravin | Dividendy ČEZ | Ratingová agentura Fitch | Automobilový průmysl | Junk bonds | Mezinárodní letiště | Důvěra v českou ekonomiku | Koncern RWE | Stavební zákon | Poradenské společnosti | Pegasus | Prohlášení | Budoucí podnikání | Británie | Automobilka BMW | Trhy | Trade | KKCG | ProSiebenSat.1 Media | CVC Capital Partners | Veba Broumov | Fond Hartenberg | Jiří Tyleček | Nan-ťing | Těžařská společnost | Energetická společnost ČEZ | Georgia | Silky Zdeňka Porybného | Europe | Aero Vodochody | Náměstek ministra financí | Růst české ekonomiky | Ivo Lukačovič | Německý ústavní soud | Potravinářská společnost | Colt CZ Group SE (Colt CZ) | Prostředky | Rizika | Bulharská finanční společnost | Soudní dvůr | Instinkt | Rada ČNB | Dopady pandemie | Daňoví poplatníci | Amazon | Liberty Ostrava | Portugalsko | Fond | Listing v Hongkongu | Cena benzínu | Zemědělství | Vega | Hlavní ekonom | Agentura Moody's | Sdružení automobilového průmyslu | Investovat do nemovitostí | Restrukturalizace | Cestovní kancelář | Sankce vůči Rusku | Fitch | Pšenice | Energetická zařízení | USTR | Wüstenrot | Úspory | JD.com | Excalibur Army | Raiffeisen Bank International (RBI) | Hlavní trh pražské burzy | Vlastní kapitál | Kyjev | Energetické společnosti | Podnik ČEPS | Penta Investments Group Limited | Boeing 737 Max | Mateřská společnost | Ruský Gazprom | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | CETIN | Ředitelka | Plán obnovy | Cenu plynu | EdF | Mluvčí Agrofertu | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Allegro | CEE | Bankovní asociace | Regulační orgány | Miliardář | Španělsko | Doosan Škoda Power | Lesy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Komodity | Mzdy | Firma Wienerberger | CAD | Akcie antivirové společnosti | Investors | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Smartwings | Společnost GEVORKYAN | Na burze | PXE | Akcionáři | Výrobce pneumatik | Premiér Fiala | Společnost | Zadlužování | Hospodaření | Hello bank | Český hrubý domácí produkt | Zahraniční obchod | Ztráta | Dluhové krize | FXstreet | EBITDA | Allwyn International | Obchod | Likvidita trhu | Výrobní náklady | Energetický regulační úřad | Volkswagen | Daně z mimořádných zisků | Kaprain | Eskalace konfliktu | Telenor Montenegro | OTC | Ratingový výhled | EK | Riziko | Jan Frait | Analytik | Emise | Ruské firmy | Trinity | MAM | EMH | Právo | Capitalinked | Pražské burzy | FT | Swiss Life | Casino | Chance | Otto Daněk | Bank of America | Hnutí ANO | Soudní dvůr EU | AOS | Zadlužení firem | Transakce | Witkowitz | Gazprombank | Šok | Portfolio | Nástroj | Maspex | NATO | Plyn | Coca-Cola HBC | Insolvenční návrh | Čína | Capital | Bonita | Ceny | T-Mobile | Objem zlata | Siemens | Představenstvo | Financování | Recese | Nexen | Pokles | Gazprom | Úvěrový trh | Války | Capital Partners | Dopravci | Raiffeisenbank | TV Nova | Centrální banka | DPH | Státní distributor paliv | VW | Stavební povolení | Státy EU | Blízký východ | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Vyhlášení nouzového stavu | Biliony | Moneta Money Bank | GEVORKYAN | Philip Morris ČR | Odborníci | Investments | TPCA | E.ON | Sentix | Průmyslové zboží | Stablecoiny | Akcionáři Avastu | Instituce | Biotechnologické společnosti | Propuštění | Důchod | Accor | Kupní cena | EP Corporate Group (EPCG) | Předseda představenstva | Proticyklické kapitálové rezervy | Společnost E.ON | Inflační krize | Společnost Emirates | Výnos | Pokles ekonomiky | CZG - Česká zbrojovka Group | IHNED | Cena emisních povolenek | ČEZ | Optimalizace | European Metals Holdings | Zkrachovalé společnosti | Alpiq | CEO | Stock Spirits Group | Dobrá zpráva | Trinity Bank | Spotřeba domácností | CMI | Marian Jurečka | Úřad pro regulaci finančního trhu | Innogy | ERÚ | GE Renewable Energy | Trh Prime | Casinos Austria | Zastropování cen | Česká bankovní asociace | Miliardy USD | Singapur | Vietnam | Ceny energií | WeDo | Zboží z Číny | Energetická krize | Channel | Vrcholoví manažeři | Mezibankovní | Michelin | ŠKODA Group | Jiří Šmejc | Írán | Petr Pavel | Očkování proti covidu | Dozorčí rada | Akcionář | Citroën | ČVUT | SZIF | Michal Strnad | ČSSD | Funkční období | Zisk | Jaroslav Hanák | ČNB | Ruské ropy | Mimořádná opatření | Počerady | Lagardere | Jaroslav Haščák | Demokraté | Nord Stream 2 | Jan Kubíček | Finanční ředitel | Sberbank CZ | Avast | Rating | Dovoz | Rohlik Group | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Vklady | Obchodování | Valná hromada ČEZ | Letiště Praha | Očekávaný vývoj | Metalurgie | Eurostat | Prezident | Ropovod | NKÚ | České aerolinie (ČSA) | Greenpeace | EP Corporate Group | Synot Invest | Albánie | Sekyra Group | Colt CZ | Performance | Omnipol | Ministr životního prostředí | Státní rozpočet | Evropa | Loňský zisk | Měna | S&P Global | Management | Zprávy | Ceny ropy | Byty | Potravinářství | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | ČEZ dnes | XTB Jiří Tyleček | Údaje | Dodávky plynu | Technologické společnosti | Automobilky | Genesis Capital | Pojišťovny | Macquarie Asset Management | Důvěra investorů v ekonomiku | List Financial Times | Převzetí společnosti | Lesy ČR | Finanční krize | Sberbank | EGAP | DPA | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Dieselgate | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Airbus Group | Čínská společnost | Strategický partner | Portfólia | Zemní plyn | Borealis | Editis | Internetové firmy | Arbitráž | Aktivum | Zemědělci | Prezident Pavel | Letiště | Ursula von der Leyenová | Chorvatsko | BNP | Situace | Nové zakázky | Google | Miliardy eur | Tržby | Největší kontrakt | Médea | Unijní diplomacie | EPCG | Konsensus | Šmejc | Černá Hora | Ruský útok | Dluhy | FOREX | Cenový propad | Guvernér | GasNet | Dodavatelský řetězec | Dividenda | Peking | Jihokorejská společnost | Hospodářské noviny | HDP | Česká investiční skupina | Dodávky zemního plynu | NJJ | Ekonom | Fiocchi | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Společnost Philip Morris ČR | Euro | Yield | Zkapalněný zemní plyn | Fnac Darty | JP Morgan | Zdanění | Turistické sezóny | Objem investic | Průměrná cena | Politici | Prime Market | Meziroční růst spotřebitelských cen | Investiční skupina PPF | Zhoršení ratingu | Nouzový stav | Burzovní cena | Internetová firma | Slovensko | Síkela | Baterie | JPMorgan | Akumulace | Paroplynové elektrárny | FX trh | Obchodní systémy | Zdraví | EBRD | Martin Ulčák | Návrh rozpočtu na příští rok | ČTK | Investiční fond | Státní veterinární správa | Lehman Brothers | Novinky | Peníze z EU | Odhad letošního růstu | Guvernér ČNB | Ztráty | TotalEnergies | SYNTHESIA | Dekarbonizace | Penta Real Estate | Zásobníky | Česká národní banka | ASEAN | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Generální ředitel ČEZ | Dnešní události | Americké firmy | Bankovní licence | Vytápění | Datové centrum | Úvěr | Meziroční inflace | Čínské firmy | Akcie | Jan Souček | Ruský útok na Ukrajinu | Mzda | Výměny akcií | Société Générale | Obchodovat s akciemi | Zemědělský svaz ČR | Pražská burza | Základní úroková sazba | Očkování | Sociální demokraté | České Radiokomunikace | Podniky | Evropská investiční banka | Zotavení ekonomik | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Nexen Tire | Automobilka Hyundai | Poradce premiéra | AAA | Velkoobchodní ceny elektřiny | Dodávky energií | Analytik XTB | SPD | Kanceláře | Svaz dovozců automobilů | Češi | Velkoobchodní cena elektřiny | Capitalinked.com Radim Dohnal | Vývoz | Reuters | Obilí z Ukrajiny | Radim Dohnal | Realitní magnát | Technologie | ČSA | Skupina PPF | Colt CZ Group | Prognózy | Výsledky ČEZ | Daně | SOK | ÚOHS | Spoluzakladatel | Energetická společnost | Dana Drábová | Pivovary | Pivovary CZ Group | Státy Evropské unie | Skupina Smartwings | Rekord | Komárek | Výsledky | Synthesia | Míra inflace | Nedostatek čipů | BHS | Unipetrol | Aerolinky | Ukrajinské krize | Sport | Hospodářské soutěže | Napjatá situace | Bankovní rada | Investice | Firma ČEZ | Časopis Forbes | Evropské banky | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Pro investory | Návrh zákona | Britské společnosti | Potenciál | Zdravotnictví | Macquarie Asset Management (MAM) | Finanční nástroj | Automatizace | Životní pojišťovny | Konkurence | Pražský městský soud | Nezávislost | Klaus Zellmer | Bod | České aerolinie | Společnost NJJ | Aktuální vývoj | CNN Prima News | Vydavatelství Editis | Hospodářské noviny (HN) | ESM | Ministr vnitra | Genesis | Zisky | Regulace | Zaměstnanci | SOLEK | Deriváty | Diverzifikovat | Fondy | OSVČ | SAP | Hospodářství | Ministerstvo dopravy | Důvěra | Synot | Majoritní akcionář | ODS | HN | Společnost CVC | Roklen | Krajský soud | Měny | Capitalinked.com | Výstavba gigafactory | Finanční sektor | Burzy | Společnost innogy | Rada ČTK | Cena akcie | EP Global Commerce | EPGC | F-35 | Patria.cz | Export | Odškodné | Rusko | Poradce | Rafinérie | Většinový podíl | Signál | Investiční skupina Penta | Skupina CZG | České firmy | Kofola | Unicredit | Planeo Elektro | Epidemie nemoci | Forbes | Real Estate | BHS Štěpán Křeček | Tkáč | Liberty Ostrava (LO) | UniCredit Bank | Emirates | Zrušení daně | Organizace | Services | Česká spořitelna | Praha | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Nemocnice | Média | Fischer | Air | Rozšíření | Skupiny PPF | Technická analýza | Plány | Nižší poptávka | Toyota | Německý koncern | Zemědělský svaz | Skupina EPH | Dopady epidemie | Ropa dnes | Thomas Schäfer | STAN | COVID-19 | Radovan Vítek | Hypotéky | InterContinental | Americké společnosti | Baterie do elektromobilů | TIM | Škoda Group | Energie | Evernym | Objem | Investiční | Rockaway Capital | Ekonom BHS | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Příjmy | Insolvence | MPO | Česká společnost | Technologické centrum | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Financial | Bloomberg | Dotace | Finanční skupina | Evropská unie | Vliv na ceny | Alena Schillerová | Ústavní soud | ZSSK | Rozvoj | Žebříček nejbohatších Čechů | Kodiaq | Vyhlídky | Evropská ekonomika | Míra | Colt | Kolínská automobilka | Equinor | Divize | Vyšší mzdy | EY | LNG | Výrazný pokles | Národní rozpočtová rada | Obchodní strategie | Letní měsíce | Ptačí chřipka | Americký výrobce | Asociace | Vista Outdoor | STV | Pomoc Ukrajině | Letiště Václava Havla | NET4GAS | CBRE | Plán firmy | Intervence ČNB | VHM | Hrubý domácí produkt | Přehled | Short | Carlyle | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Společnost S&P | Krize | Thomas Cook | High | R2G | Společnost Tameh Czech | CVC | OECD | CHF | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | Výrobce munice | Ondřej Vlček | Mluvčí společnosti | Koruny vůči euru | Frustrace | Zakladatel | Leasing | Krajský soud v Ostravě | Bohemia Energy | Index nákupních manažerů (PMI) | JDE | Podpora | MWh | Focus | Epiq | OKD | Amundi | Skupina ČEZ | Cena | Silky | Německo | Útok na Ukrajinu | Digitalizace | MJ | Jozef Síkela | RSBC | Upozornění | CNN | Tameh Czech | Komerční banky | Zadlužení | Mattoni | Komodita | Rozpočet | CITIC Group | Premiér Babiš | Prime | Jaderná elektrárna Temelín | Česká ekonomika | Epidemie nemoci covid-19 | Kurzy | Partners | Telenor | Ekonomické údaje | PX Pražské burzy | Situace na trhu | Inflace v listopadu | Odvody | DSTI | TPG | Investice do projektů | SAIC | Emisní povolenky | Odhad růstu ekonomiky | Výhled růstu české ekonomiky | Bohemia Interactive | Erste | Rezervy | Podnik | Valné hromady | MALL | Forexu | Hliník | Gigafactory | Kurzy měn | Tenza | Akcie společnosti | Kypr | Sony | DBK | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Zlato | Ekonomika | Dluhy českých domácností | Schodek | Jan Procházka | Oslabení | Finanční situace | Odvolací soud | Práce | Výnosnost | Makro Cash & Carry | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Likvidita | Cíle | Sporting Products | EET | Bezpečnost | Holding | Důchodový systém | Banky | Snižování počtu zaměstnanců | BlackRock | Akcie ČEZ | Společnost Sony | Vlády | GFG Alliance | CETA | Seznam.cz | Nebezpečí | Hodnota transakce | Express | Rychlost | Investiční společnosti | Investiční skupina | Britská společnost | Bankrot | Očekávaný růst | Výplaty dividend | Konfederace | Správa | Záložna | CZG | Instrumenty | Analýza | Ministr financí | Věřitelé Arca | Zlepšení | ČR | Vivendi | Marek Dospiva | XTB | Kontrakt | Jednatel | Burzy v Hongkongu | Zlínská obuvnická firma Vasky | Lithium | Dukovany | Ratingové agentury | Americká softwarová společnost | Pozice | Stock | Portfolia | Tiger | Finance Group | Hodinky | Objem transakcí | OCI | SOTIO | Automotodrom | Štěpán Křeček | Průmyslově-technologický holding | TTF | Creditas | Platební neschopnosti | Hillary Clintonová | Obchodní ředitel | Petr Kellner | ČNB Aleš Michl | Hedge | Market | Společnost ČEZ | Cenné papíry | Bankrot Řecka | Rozpočet na rok 2020 | Pavel Tykač | Průměrná mzda | Valná hromada | Prospekt | Brokeři | GP Alliance | Výzkum a vývoj | FX | Ministerstvo financí (MF) | Poslanci | Česká zbrojovka Group | Soud | Družba | Mluvčí | Výroční zprávy | CPI Property | Investiční banka | Česká pošta | Služby | Africký mor prasat | Skupina Creditas | Marek Mora | Czech Media Invest | InterGen | Německý automobilový koncern | Plynovod Nord Stream | Ministryně financí | Řetězce | Sentiment | Greensill | Evropská banka | Experti | Investoři | Equa Bank | Podíl ve firmě | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Akcenta | Von der Leyenová | Automobilka Škoda | Míra inflace v Evropské unii | HCBV | Výkonný ředitel | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Prodejní cena | Vzdělávání | Polsko | Čerpací stanice | Martin Durčák | Šéfové | Ceny potravin | PPF Telecom Group | Empresa Media | Český miliardář | Auta | Hello bank! | Zpravodajství | Česká zbrojovka Group SE | Komoditní trh | EP Corporate | Hello Bank | Nařízení | Zavedení eura | Noviny | Ropy | Čokolády | Macquarie | IPO | BNP Paribas Personal Finance | Předseda | Škoda | Our Media | RegioJet | Hospodářské výsledky | Emitent | Úročení | Finančník | LottoItalia | Čínský výrobce | Deficit státního rozpočtu | Arca | USD | Chřipka | Události v ČR | O2 | Pivovar | Kabinet | České předsednictví | Zvýšení daní | Získané peníze | Legislativa | Půjčka | Biotechnologická společnost | D1 | Piráti | Investing.com | Petr Novotný | Statistický úřad Eurostat | Agrofert | Aerospace | BMW | Dluhopisové fondy | RWE Gas | Ekologické organizace | Tencent | EPH | Řetězec Casino | Regulační úřad | CZ | EDF | Zákaz dovozu | Pokles HDP | Propad | Bankovnictví | Rakousko | ANO | Výplaty dividendy | Státní zemědělský intervenční fond | Benxy | Celková investice | Americká společnost | Nemovitosti | Andrej Babiš | Evropský trh | Renfe Operadora | Vyjádření premiéra | Invest | Arbitráže | Další rozvoj | Aleš Michl | NEO | Nejistota | České dráhy | Dnes ČTK | Finanční sektor v ČR | CME | Eurovia CS | Tipsport | Ministr průmyslu a obchodu | Jan Čermák | Rizikové investice | Dopady pandemie na ekonomiku | Finanční ředitelka | Opce | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Investment | ING | Malina | Zahraniční investice | Mero | Majitel firmy | Česká republika | NJJ Presse | Akcenta CZ | Nexen Tire u Žatce | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Státní dluhopisy | 737 MAX | Lockheed | Makro | Telecom | Kofola ČeskoSlovensko | Letadlo | Švédsko | Výrobce pálených cihel | ECB | TTIP | Budvar | Fotovoltaické elektrárny | Alokace | Doporučení | Inflační očekávání | Nastavení trhů | Body | Stavební výroba | Soběstačnost | Skupina Colt CZ Group | Jan Hamáček | Jaderné elektrárny | ROCE | Kupón | Zemní plyn (LNG) | EU | Bankovní sektor | Skupina Colt CZ | Redukce | Miliardy | Holding Agrofert | KBC | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Větrná energetika | Plynárenské společnosti | Zrušení superhrubé mzdy | Protiepidemická opatření | Beneteau | Prodeje | Daň z mimořádných zisků | Uhlí | Agentura TASS | Kauza | Investor | CETIN Group | Bloky | Tatra Trucks | NZD | Ukazatele | Korporace | Obchodování na burze | Hlavní trh | Spotřebitelské ceny v ČR | Společnost Gazprom | Banka | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | PPF Jiří Šmejc | CNBC | ČEPRO | Protiruské sankce | Odklon od fosilních paliv | Antigenní testování | Koncern | Server HN.cz | Spotřebitelské ceny | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | Trading | 3М | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot




