Čtvrtek 30. březen 2023 01:38
reklama
ProTradery Purple - appka
reklama
Purple Ropa se obchoduje u nas
reklama
Purple Ropa se obchoduje u nas
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - Postavení na trhu

img

Evropská komise zúžila vyšetřování Applu v souvislosti se streamováním hudby

28.02.2023 Evropská komise (EK) zúžila vyšetřování společnosti Apple, které se týká plateb v jejím obchodě App Store pro poskytovatele streamování hudby. Nově se komise zaměřuje pouze na vyšetřování požadavků firmy Apple, která brání vývojářům informovat uživatele přístrojů iPhone a iPad o dalších možnostech nákupu hudby za nižší ceny mimo aplikaci App Store. Komise, která funguje jako antimonopolní úřad EU, to uvedla v dnešní tiskové zprávě.
img

Pivovary CZ Group loni zvýšily výstav o šest procent na 770.818 hektolitrů

24.02.2023 Pivovarnická skupina Pivovary CZ Group, kterou tvoří pivovary Zubr, Litovel a Holba, v roce 2022 zvýšila celkový výstav piva a nápojů meziročně o šest procent na 770.818 hektolitrů. Loňská produkce skupiny byla o tři procenta vyšší než v předcovidovém roce 2019. Tržby trojlístku pivovarů v roce 2022 vzrostly o 14 procent na 1,374 miliardy korun. ČTK to dnes sdělil obchodní ředitel Pivovarů CZ Group Tomáš Konečný.
img

Rozdělení velkých technologických firem by mohlo být dobrou zprávou pro investory

26.01.2023 ODHALENÍ: Americké ministerstvo spravedlnosti podalo antimonopolní žalobu na reklamní technologie společnosti Alphabet. Následuje tak podobnou antimonopolní žalobu proti jejímu vyhledávacímu byznysu. Nebudeme se vyjadřovat k meritu věci, ale uvedeme tři body. 1) V oblasti antimonopolního práva, které se datuje do doby před více než sto lety, se při regulaci „bezplatných“ produktů nacházíme na neprobádaném území. 2) Historie ukazuje, že vyřešení těchto otázek může trvat desítky let. 3) „V nejhorším případě“ jsou restrikce a rozpady často pro akcionáře výhodné, od Standard Oil v roce 1911 po Microsoft v roce 2002, protože uvolňují hodnotu a ukončují nejistotu.
img

Akcie Lucid ztrácejí navzdory rekordní investici saúdského investičního fondu 📉

30.12.2022 Investice z veřejného investičního fondu nepomohla zastavit pokles akcií společnosti, protože výrobci elektromobilů ztratili ve vlně kaskádových výprodejů akcií Tesly. Analytici investičních fondů navíc poukazují na největší ziskové výrobce elektromobilů, mimo jiné i na společnost Tesla (TSLA.US), jako na potenciální beneficienty zákona o snížení inflace (IRA). Do této skupiny ziskových výrobců nepatří společnosti Lucid, Rivian (RVN.US) nebo Nikola (NKLA.US), tyto společnosti jsou financovány převážně dluhem. K poklesu ceny akcií společnosti Lucid dochází navzdory tomu, že se Lucid chystá začít prodávat automobily v Evropě, akcionářům se nelíbí politika společnosti, kterou jsou akcie postupně "ředěny".
C:\fakepath\eurusd-20122022-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.12.2022

20.12.2022 Americké akcie včera počtvrté za sebou oslabily kvůli přetrvávajícím obavám, že ekonomika Spojených států by se v důsledku zpřísňování měnové politiky mohla dostat do recese. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,49 procenta a uzavřel na 32.757,54 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,90 procenta na 3817,66 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil dokonce o 1,49 procenta na 10.546,03 bodu.
img

Facebook podle EK zřejmě zneužívá postavení na trhu s reklamou

19.12.2022 Evropská komise (EK) dospěla k předběžnému zjištění, že společnost Facebook zneužívá svého dominantního postavení na trhu s reklamou, čímž může porušovat antimonopolní pravidla Evropské unie. Unijní exekutiva dnes uvedla, že informovala americkou společnost Meta Platforms, vlastníka Facebooku, o možných následcích v případě, že by podrobné vyšetřování prvotní tezi potvrdilo. Firma by pak mohla dostat pokutu v maximální výši deset procent svého ročního celosvětového obratu.
C:\fakepath\trader-19122022-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.12.2022 1) Většina uživatelů sociální sítě Twitter se v hlasování vyslovila pro odchod Elona Muska z funkce ředitele stejnojmenného podniku. Ukázaly to výsledky po skončení hlasování. Musk toto hlasování sám v neděli večer inicioval a slíbil, že výsledku se podřídí. Pro odchod miliardáře Muska z čela Twitteru se vyslovilo 57,5 procenta z více než 17 milionů hlasujících. Akcie Tesly v premarketu stouply až o 5 procent v očekávání, že Elon Musk odstoupí z vedení Twitteru. Jeho působení tamtéž ho rozptyluje od řízení Tesly.
C:\fakepath\trader-01122022-7-zm.png

Tesle v USA klesá podíl na trhu, objevuje se levnější konkurence

01.12.2022 Americká automobilka Tesla, v jejímž čele stojí miliardář Elon Musk, zůstává jedničkou na trhu s elektromobily ve Spojených státech. Její tržní podíl se však snižuje, protože konkurenti uvádějí na trh čím dál více cenově dostupnějších modelů. Vyplývá to ze zprávy společnosti S&P Global Mobility. V letošních prvních třech čtvrtletích se podíl Tesly na trhu s elektromobily v USA podle této zprávy snížil na 65 procent ze 71 procent před rokem a ze 79 procent v roce 2020. S&P předpokládá, že do roku 2025 se tento podíl propadne na méně než 20 procent.
img

Czechoslovak Group má většinu ve Fiocchi, předním výrobci malorážové munice

24.11.2022 Holding Czechoslovak Group (CSG) koupil většinový podíl v italském podniku Fiocchi Munizioni, předním výrobci malorážové munice. Podle CSG jde o největší zahraniční investici v historii českého obranného průmyslu, cenu nezveřejnil. Holding vlastněný podnikatelem Michalem Strnadem se stal vlastníkem 70 procent italského podniku, podíl odkoupil od investiční skupiny Charme Capital Partners, uvedl v tiskové zprávě mluvčí CSG Andrej Čírtek.
C:\fakepath\buffett-21112022.png

Buffettova sázka na polovodiče

21.11.2022 Warren Buffett je žijící legendou investičního světa. Jeho fanoušci každé čtvrtletí netrpělivě očekávají zveřejnění pohybu v Berkshire Hathaway. I když Buffett již neprovádí všechny nákupy a prodeje sám a menší pozice svěřuje svým pomocníkům, na rozhodování o větších investicích má stále rozhodující vliv. Největší investici za třetí čtvrtletí byl nákup 60 milionů akcií Taiwan Semiconductor.
img

Sony čelí v Británii kvůli poplatkům v PlayStation žalobě o pět miliard liber

24.08.2022 Japonská společnost Sony čelí v Británii žalobě o pět miliard liber (146 miliard Kč) kvůli své herní konzoli PlayStation. Její uživatelé jsou přesvědčeni, že firma zneužívá svého postavení na trhu a v posledních šesti letech jim účtovala příliš vysoké ceny za hru samotnou i neúměrné poplatky za nákupy doplňků. Informoval o tom server BBC.
img

Akcie Kohl's Corporation klesají, protože k dohodě s Franchise Group nedojde

01.07.2022 Akcie Kohl's Corp (KSS.US) poklesly během páteční seance o více než 21 % poté, co řetězec obchodních domů odvolal svůj prodej společnosti Vitamin Shoppe patřící firmě Franchise Group. Uzavření smlouvy v hodnotě 8 miliard USD bránila zhoršující se finanční situace a situace v postavení na trhu,
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německý ministr hospodářství chce zákonem zakročit proti vysokým cenám benzinu

13.06.2022 Německý ministr hospodářství za Zelené Robert Habeck chce výrazně zpřísnit protikartelový zákon, aby zabránil petrochemickému průmyslu ve zneužívání dočasného snížení daně z pohonných hmot. Vláda tuto daň od června na tři měsíce snížila, aby obyvatelům kompenzovala vysoké ceny benzinu a nafty. Nehledě na takzvanou tankovací slevu, jak se opatření v Německu říká, se ale ceny na čerpacích stanicích takřka vrátily na květnovou úroveň. Liberální ministr financí Christian Lindner snížení daně hájí jako správný krok, Habeckův návrh ale podporuje.
img

Akcie Amazonu se vrací na úroveň před pandemií

20.05.2022 Akcie Amazonu výrazně klesly ze svých historických maxim, klesly o 41 %. Poslední čtvrtletní zpráva ukázala čistou ztrátu 3,8 miliardy dolarů.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

06.04.2022 NVIDIA je velmoc v sektoru grafických karet. Vzhledem k nárůstu virtuálních služeb a produktů rostou nároky na hardware. Tady může NVIDIA zabodovat se svými grafickými čipy. Podobně jako u ASML se po výprodeji vytvořilo zřetelné dno, od kterého se trend odrazil. Od poloviny března se trend zotavuje a nedávno překonal EMA-20.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2022

24.03.2022 Čínské akcie se poslední dobou hodně skloňují zejména s možným delistováním z burz v USA. Čína je země s obrovským ekonomickým potenciálem. Přestože se tento stát částečně otevřel svobodnému trhu, čínské společnosti jsou často nadále kontrolovány vládou a jejich chování je v některých případech netransparentní. Čínské akcie přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Čínský internetový prodejce Alibaba odkoupí své akcie v rekordním objemu

22.03.2022 Největší čínský internetový prodejce Alibaba se rozhodl rozšířit program odkupu vlastních akcií na rekordních 25 miliard dolarů (zhruba 560 miliard Kč) z dosavadních 15 miliard. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Alibaba se tak snaží podpořit cenu svých akcí, která se kvůli tlaku regulačních úřadů a obavám ze zpomalení růstu podniku za poslední rok propadla o více než polovinu.
C:\fakepath\EU staty.jpg

EU dočasně uvolní antimonopolní pravidla, aby zmírnila dopady sankcí

21.03.2022 Evropská unie dočasně uvolní antimonopolní pravidla, aby pomohla zmírnit dopady problémů v dodavatelských řetězcích způsobené zavedením protiruských sankcí za rozpoutání války na Ukrajině. Evropská komise (EK) dnes uvedla, že tak chce umožnit tisícům firem v EU společně nakupovat, dodávat či distribuovat nedostatkové zboží bez obav, že poruší pravidla hospodářské soutěže.
img

Jak může stagflace ovlivnit hospodářské výsledky podniků

16.03.2022 ,,Rizika stagflace rostou. ECB právě snížila výhled hospodářského růstu na letošní rok na 3,7 % a zvýšila prognózu inflace na 5,1 %. To bude pro některé akcie (nikoli však pro většinu) obtížné prostředí. Vyšší inflace a následné vyšší úrokové sazby snižují ceny, které jsou investoři ochotni za akcie zaplatit. Nejdramatičtěji se to letos projevilo u nejdražších technologických segmentů trhu. Zatímco nižší hospodářský růst a rostoucí vstupní náklady mohou snižovat ziskové marže. To způsobilo, že diskreční spotřebitelská odvětví, jako jsou automobilový průmysl, oděvní průmysl a maloobchod, patří v letošním roce k těm s nejhoršími výsledky.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

CoinMarketCap: Bitcoin zvýšil svůj podíl na trhu s kryptoměnami na 42 procent

01.02.2022 Bitcoin si upevnil postavení na trhu s kryptoměnami, na které loni útočila řada konkurentů - mimo jiné solana, litecoin či dogecoin, jehož propagátorem je šéf společnosti Tesla Elon Musk. Zvýšila se tak pravděpodobnost, že se trh s kryptoměnami rychle roztříští. Bitcoin jakožto nejznámější kryptoměna ale tento měsíc zastavil ztrátu svého tržního podílu, uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\top-14012022-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.01.2022 1) Argentina je druhým největším státem Jižní Ameriky. V minulosti již mnohokrát zbankrotovala. Do učebnic se zapsal hlavně bankrot z přelomu let 2001 a 2002, který je označován jako největší bankrot země v historii. Dvě dekády po této události se Argentina opět dostává do vážných problémů. Míra inflace v jihoamerické zemi vzrostla v loňském roce o 14,8 % na 50,9 %. Jedná se o druhou nejvyšší míru inflace v zemi za posledních 30 let. Prudký růst cen katapultoval Argentinu mezi země s nejvyšší inflací na světě, což tamní ekonomiku výrazně poškozuje.
img

Visa integruje platební modul CBDC; Pákistán je připraven zcela zakázat digitální aktiva

14.01.2022 Krypto trhu se podařilo dosáhnout obratu, který vedl ke zvýšení hodnoty hlavních mincí. V důsledku toho včera vykázaly mírný nárůst. Celková kapitalizace krypto trhu zůstává na úrovni 2 bil. USD. Investoři nadále hromadí mince a sázejí na rally na krypto trhu. Jak jsem očekával, rok 2022 se pro krypto trhu stává zlomovým. Analytici mají nyní na digitální mince dva různé pohledy.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

10. prosince 2021: Americký akciový trh

10.12.2021 Asijské trhy dopoledne uzavřely obchodní týden se ztrátou. Japonské akciové indexy klesly o 1 %, zatímco čínské indexy ztratily 0,5 %. Akciové trhy jsou opatrné vůči dnešní zprávě o inflaci v USA, protože je předzvěstí zpřísnění politiky Fedu.
C:\\fakepath\\top5-09122021-38-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.12.2021 1) Cena emisních povolenek v Evropské unii včera vystoupila na rekordních více než 90 eur za tunu a podle analytiků by se mohla do konce letošního roku vyšplhat na 100 eur (více než 2500 Kč) za tunu. Uvedla to agentura Reuters. Od začátku listopadu se cena povolenek zvýšila zhruba o 50 procent a růst z posledních měsíců je i jedním z faktorů, které přispívají k vyšším cenám energií.
C:\fakepath\trader-02122021-48-zm.PNG

EK dala pěti bankám pokutu za kartel při obchodování na forexu

02.12.2021 Evropská komise (EK) vyměřila nadnárodním finančním institucím UBS, Barclays, RBS, HSBC a Credit Suisse pokutu 344 milionů eur (8,7 miliardy Kč) za kartel při obchodování s měnami. Komise, která je exekutivním orgánem Evropské unie a která plní i roli antimonopolního úřadu, to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Manipulace na forexu | Price Action | Čína | Video | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Evropská unie | HDP | Turecká lira | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Swiss Life | Ekonomické události | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Distribuce | Dluhopis | Dolarový index | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Finančník | Large Cap | Futures | Fúze | G10 | G7 | IPO | Index PX | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kiwi | Komodity | Korekce | Long | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měny | Nabídka | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Order | P/E | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | RRR | RSI | Rally | Ratingová agentura | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Short | Stagflace | Support | Swap | Swiss | Tištění peněz | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Regulátor | Shanghai Composite | Finanční krize | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Arbitráže | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Intervenovat | ČSOB | Partners | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Facebook | LYNX | Akcenta | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Praxe | USDCAD | Raiffeisenbank | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie dnes | Akcie RWE | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Emisní povolenky | Etoro | Eura | Evropská banka | Evropské měny | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční portfolio | Investing | J&T | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | E15 | Lira | Management | Market | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Státní dluh | Státní rozpočet | Stochastický | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | EIA | ING | Buffett | Andrej Babiš | CEPS | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Indie | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Petr Kellner | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Hlavní trh | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Trader Workstation | Burze | Investment | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Unicredit | DPA | CNN | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Institut Ifo | Investing.com | Macquarie | NATO | BBC | UNCTAD | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Globální trhy | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Precedens | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Pro tradery | Index německých akcií DAX | BlackRock | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Bankovnictví | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Kapitálové rezervy | České firmy | Širší index S&P 500 | Globální finanční krize | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Americké indexy | Evropský trh | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Světové finanční krize | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Exxon | Chevron | Mzdy | Světový obchod | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Manažeři fondů | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Internetové firmy | Růst ekonomiky | HDP Británie | Vývoj úrokových sazeb | Norsko | Očekávání | Audi | Politico | TPG Capital | Manipulace s měnovým kurzem | Skupina PPF | Manipulace s trhem | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Breakout Trader | Coinbase | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Fincentrum | Cena kryptoměny ethereum | Pokles bitcoinu | Investiční skupiny | Manipulace s LIBOR | Asijské trhy | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Manipulace s cenami kryptoměn | Obchodní války | Zonky | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Akcie Amazonu | Obchodní týden | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Amazon (AMZN) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | CSI 300 | Americká investiční banka | Výplaty dividend | Short signál | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Nejznámější kryptoměna | Zvyšování úroků | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Český miliardář | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Státní fond | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Nejznámější kryptoměny | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | NVDA | Americké společnosti | Měnové manipulace | Akcie a ETF | Gazprom | Capital Partners | Coffee | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Digitální aktiva | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | AMZN | Pohonné hmoty | PPF | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | Manipulace s akciovým trhem | iShares | Jihokorejská centrální banka | Aphria | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ceny benzínu | Trinity | Objem | Obchod | Analýza dat | Skupina ČEZ | CETA | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Firma | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Růst cen | Server BBC | Server CNBC | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ceny na čerpacích stanicích | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | PSA | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Vicepremiér | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Oblast rezistence | Růst české ekonomiky | Konkurenti | Financovat | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | Průmysl | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Na burze | CBDC | Standard Oil | Rostoucí náklady | Visa | Africký mor prasat | Africký mor | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Pojišťovny | Prognózy | Státy EU | Kotační výbor | Ranní zpráva | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Moskva | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Měnové politiky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Smartwings | Geely | Předseda | Americké centrální banky | Automobil | Regulátoři | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AT&T | Disney | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Nike | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | SPD | Stratég | ACEA | Miliardy korun | Události v ČR | Peking | Pozitivní zpráva | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Odškodné | Hospodářské recese | Netflix | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ifo | Zemědělství | ASML | Poradenství | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Podnik | Vyšší inflace | Bloky | Veřejné finance | Technické ukazatele | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Ptačí chřipka | Zajímavé zisky | Komunikace | HN | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | Americký miliardář | Banka UBS | Pražské burzy | Většinový podíl | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Boeing | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Zpomalení růstu | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | BP | Kiwi.com | Tenza | Adidas | Americká společnost | Universal Music Group | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Společnost Berkshire Hathaway | Výhled růstu globální ekonomiky | Průměrná mzda | Jižní Korea | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Mzda | Vzestup inflace | Guru | WP | Restrikce | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Mince | Nejprudší pokles v historii | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | ishares China | Další vývoj | Brusel | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Gazprombank | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Mimořádná opatření | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Onemocnění | Ekologické organizace | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Další pokles | Deutschlandfunk | Zdanění bank | Valné hromady | Koronavirová krize | MPO | MF | Náhrady mezd | OSVČ | Automobilka Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Alena Schillerová | Ministryně financí | Úřad práce | Politická rozhodnutí | Růst | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Biliony | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Dopady pandemie na ekonomiku | Výroba automobilů | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | MALL | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Letecká společnost | Saúdové | Akcie Nvidia | Práce | Podíl na trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | AOL | DPH | Pojišťovna | Spotřebitelské úvěry | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Ministři | Chřipka | Cena benzínu | Pákistán | Nejvyšší soud | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Majitel | Růst cen v EU | EP | Chuť riskovat | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Trade | S&P500 | ODS | Premiér Andrej Babiš | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Cenový pokles | Americký HDP | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Maloobchod | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Dopravci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Dovoz | UNWTO | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Patrik Tkáč | Dluhy | Toyota Motor | Členské státy | Členské země | RBI | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | JD.com | NetEase | Xiaomi | CNN Prima News | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | CL | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Více riskovat | Manažeři | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Kupci | Společnost Facebook | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Technologické centrum | OKD | JDE | Unie | ČR | Hertz | iShares China Large Cap UCITS ETF | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Manipulace trhu | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Square | Rozhodnutí soudu | Nikola | Index Nasdaq Composite | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nestlé | Sanofi | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Restrukturalizace | Firma ČEZ | Index německých akcií | Státní pomoc | ARD | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Ziskové marže | Úroda | Ant | Sony | Japonská společnost | E.ON | Ceny emisních povolenek | KLM | Úspěchy | DoorDash | Americká společnost Apple | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Citroën | Chrysler | Ceny | Praha | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Model 3 | Porušení pravidel | Insolvence | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Turistický ruch | Margrethe Vestagerová | Odhad vývoje ekonomiky | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Čas na nákup | VHM | Czechoslovak Group | Goodyear | Výrobce pneumatik | Kryptoměnový trh | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Airbus Group | Akcie softwarové společnosti | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Big Tech | Klimatické změny | Rentabilita | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Universal Music | Akcie NIO | Program Antivirus | Cena elektřiny | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | App Store | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | McAfee | Cena akcií firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | Allegro | Společnost Allegro | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Protiepidemická opatření | Nařízení | Reebok | TPG | Intel | Výrobce čipů | Moneta | PFE | EP Global Commerce (EPGC) | Apollo | Apollo Global Management | PDD | Pinduoduo | MRNA | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Stock Spirits | Proražení | Životní prostředí | Nio | Společnost DoorDash | Siemens | BASF | Munich Re | Vonovia | Munich | BIDU | Očkování | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | Mutace koronaviru | MGM | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | Počasí | SOLEK | Polkadot | Hodnota trhu s kryptoměnami | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Cestovní kancelář | Akcie americké internetové společnosti | JD | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Nejlepší čínské akcie | Tilray | TLRY | MJ | Jack Ma | Toshiba | Streamovací služby | Polská společnost | Očkování proti covidu | Manipulace s cenami | Express | Globální letecká osobní doprava | Tencent Holding | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Technologie společnosti | Blockchainy | FTX | Colt | Zajímavé akcie | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Akcie Tilray | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Rohlik Group | PPF Telecom | Příznivé údaje | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | ČSA | Dlouhodobý investor | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Suezský průplav | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Loď Ever Given | Ever Given | Ladislav Bartoníček | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | EDF | Prudký růst cen | Používání kryptoměn | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Debut na trhu Nasdaq | Vstupní náklady | British American Tobacco | Pepco | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Kapitálové zisky | Prezidentský dekret | Internetové společnosti | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Čínský internetový prodejce | Největší čínský internetový prodejce | Cenové úrovně | Plán obnovy | Výprodej bitcoinů | KSS.US | KSS | Turów | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Renáta Kellnerová | Luckin Coffee | About You | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Zvyšování daní | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Graf akcie | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Index podnikatelské nálady | Didi | Den daňové svobody | Životní pojišťovny | Počet nezaměstnaných | Krizové situace | Společnost Didi | Technologie | MAN | Americký výrobce | Nabídky akcií | Andy Jassy | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Prodej zboží | TSMC | Výroční zprávy | Pivovar | Výstav | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | GlobalFoundries | Odvětví | Divize | Rotterdam | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | E.ON Distribuce | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Letiště Praha | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Účetní období | Gary Gensler | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | Osobní počítače | Avast dnes | Cena kryptoměny | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Byty | Dovoz oceli | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Rozbor | SpaceX | SAMR | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Analytici banky | Funkční období | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Nedostatek čipů | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Opatření | Rivian | Prazdroj | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | NFT | Velkoobchodní ceny elektřiny | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Solana | Kryptoměna Solana | Česká společnost | Lagardere | Etherea | Výrobní podniky | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | A220 | Inskol | Dopady epidemie | Akcie čínských společností | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Akcie Nio (NIO) | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Jaroslav Haščák | FDP | Sociální demokraté | Telecom | Reorganizační plán | Úročení | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Mathias Cormann | Mediální podnik | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Bohemia Energy | Vysoké ceny | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Veolia | Giphy | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Obilí | Pozornost | Volvo Cars | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Christian Lindner | Robert Habeck | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Trh s elektromobily | Čínský realitní sektor | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Tencent Music Entertainment | Společnost | Obchodní ředitel | NTES | Kohl's Corporation | Družba | Kohl's | TIM | Pozemky | Společnost innogy | Innogy | Booking | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Zveřejnění zprávy | Parag Agrawal | Těžařská společnost | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Nejvýraznější propad | Vietnam | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Největší švýcarská banka | Vyšetřování devizových transakcí | NatWest | Kartel při obchodování na forexu | SOTIO | Kmen omikron | Rozšíření | Rostoucí inflace | Výrobce čipů Intel | Tržní hodnota americké společnosti | Evernym | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Letadlo | Nejvyšší výhra | Úpis nových akcií | Sekyra Group | Základní sazba | Focus | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Získané peníze | Uniper | Miliardy USD | Apple Music | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | LCID | Akcie Lucid | Lucid | Consensys | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Hry | Real Estate | Christian Dürr | Instituce | Snížení daně | Akcie společnosti Meta Platforms | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Ivo Lukačovič | Luxusní zboží | Sankce | LCID.US | Společnost Google | Cena elektromobilů | Řetězec | Řetězce | APP | Účetní závěrky | Hospodářské výsledky podniků | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Akcie kybernetické bezpečnosti | Antimonopolní pravidla | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Daň na pohonné hmoty | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Der Tagesspiegel | Tagesspiegel | Ben Laidler | Miliardář Elon Musk | Vedení twitteru | Franchise Group | Přijetí | Snížení inflace | Akcie Kohl's Corp | Akcie Kohl's Corp (KSS.US) | Kohl's Corp (KSS.US) | Marketingová komunikace | Hodnotový investor | Společnost Sony | Akcie internetového obchodu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Bankman-Fried | Matěj Široký | Pravidla Evropské unie | Širší index | Taiwan Semiconductor | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | CZ | Sázka na polovodiče | Polovodiče | Akcie Taiwan Semiconductor | Načasování nákupu | Zkušený investor | Dlouhodobá strategie | Nákup Taiwan Semiconductor | Ukazatel PE | Nárůst poptávky po polovodičích | Důvody k nákupu | Stefano Fiocchi | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Firma Fiocchi Munizioni | Akvizice CSG | Andrej Čírtek | Mluvčí CSG | Line | S&P Global Mobility | Levnější konkurence | Pozice Tesly | Cena elektromobilu Tesly | Pivovary | Pivovary CZ Group | Společnost Pivovary CZ | Společnost Pivovary CZ Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Poskytovat investiční služby
Poslanci
Poslanci Evropského parlamentu
Poslanec
Poslanecká sněmovna
Poslední den obchodování
Poslední peníze
Posouvat kupředu
Posouzení tržní situace
Postavení dolaru

Následující klíčová slova

Postavení USA
Postcovidová ekonomika
Post-kovidový boom
Postmates
Post Oak Private Wealth Advisors
Postoje jedince
Postoj FOMC
Postoj investorů
Postoj investorů k riziku
Postoj k dolaru
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít