Pondělí 17. června 2024 18:25
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader

AMD

img

Graf dňa: US100 (13.06.2024)

13.06.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) se dnes obchodují s téměř 0,15% nárůstem a včera po americké seanci poměrně výrazně posílily a zrychlily na nová historická maxima. Psychologická bariéra 20 000 bodů se stále více přibližuje a býci mají jasný apetit po amerických akciích; zejména těch, které souvisejí s umělou inteligencí. Včerejší vyšší prognózy inflace pro rok 2024 a Powellovy komentáře investoři nebrali jako varování. Wall Street stále plně počítá se dvěma sníženími sazeb, a to v tomto roce (listopad, prosinec), a dává zhruba 70% šanci na uvolnění v září.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níže, Perion Network se propadá o 30 %

10.06.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným poklesem v návaznosti na dnešní nevýrazné obchodování v Evropě. Rozsah pohybu na Wall Street je však mnohem menší než v Evropě, neboť poklesy na starém kontinentu jsou způsobeny faktory specifickými pro daný region - politickou nejistotou způsobenou výsledky voleb do Evropského parlamentu a zejména předčasnými parlamentními volbami vyhlášenými ve Francii. Index S&P 500 zahájil dnešní obchodování poklesem o 0,2 %, Nasdaq při zahájení seance klesl o 0,3 %, Dow Jones se snížil o 0,1 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 se propadl o více než 1 %.
img

Rozdělení akcií společnosti Nvidia pomůže drobným investorům

07.06.2024 Okamžik, na který mnozí investoři čekali, je konečně tady: Společnost Nvidia se chystá 7. června rozdělit své akcie. Poměr štěpení je 10:1, což znamená, že cena akcie se z maximálních více než 1 200 dolarů sníží desetkrát. To usnadní nákup akcií zejména individuálním investorům, kteří mají obvykle menší částky k investování než institucionální investoři. K rozdělení dojde po uzavření amerického trhu, přibližně ve 23:30 SEČ, a očekává se, že obchodování bude zahájeno na základě rozdělení při otevření trhu v pondělí 10. června 2024.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
img

Závěr týdne na trzích byl stejně pochmurný jako páteční počasí

03.06.2024 Poslední obchodní den v pátém měsíci bohužel jen potvrdil nevyrovnanou a negativní náladu na Wall Street. Poprvé jako celek od poloviny dubna uzavřel Nasdaq 100 týdenní obchodování v mínusu. Díky posledním 3 seancím technologický index skončil v záporu okolo 0,5 %. Druhou ránou pro technologie byly výsledky společnosti Dell, jehož akcie odepsaly cca 18 %. Akcie technologické společnosti Palantir Tech poklesly zhruba o 0,4 %. Akcie Nvidia v druhé polovině týdne ustoupily ze svých maxim 1158 USD, aby nakonec páteční seanci zakončily ve ztrátě okolo 1 %. Výprodeji se po většinu pátečního dne nevyhnula ani druhá top společnost v polovodičovém sektoru AMD, která ale na konci přidala 0,16 %.
img

Ranní shrnutí (03.06.2024)

03.06.2024 Nový obchodní týden na světových trzích slibuje optimistický vývoj. Negace klesající dynamiky během páteční seance na Wall Street podporuje dnešní obchodování na trzích APAC, a zvyšuje tak ocenění futures kontraktů založených na evropských indexech.
C:\fakepath\investice-29052024.jpg

Jak se pojistit na druhou polovinu roku 2024?

29.05.2024 Známé burzovní přísloví praví: „Sell in May and go away“. I když se historicky o pravdivosti tohoto rčení dá diskutovat, protože se statisticky nedá prokázat, jeden pozitivní důsledek se dá určit. Kdo prodá své portfolio v květnu, může se v klidu připravit na prázdniny a vrátit se až v září. Letní obchodování bývá často velmi nudné s jedinou výjimkou, a tou je výsledková sezona za druhé čtvrtletí. Tato sezona však začne až ve druhé polovině roku. Jak se tedy připravit na zbytek roku?
img

Index Dow Jones v úterý odepsal přes 0,5 %

29.05.2024 Americké indexy S&P 500 a Nasdaq 100 uzavřely úterní obchodní seanci bez větších změn. Turbulentnější den si ale včera zažil index Dow Jones, ten odepsal 0,5 %. Nejvíce z indexu oslabovaly akcie Merck, které ztratily přes 2,6 %. Na vlně dále pokračovala Nvidia, které se i po zveřejněných výsledcích nadále daří a přitahuje zájem investorů. Včera dokázala přidat přes 7 %, a pozadu nezůstaly ani akcie hlavního konkurenta společnosti AMD, jejíž akcie přidaly přes 3 %. Zbytek technologických jmen včera spíše zaostával a tempo polovodičového sektoru nedokázal udržet. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +0,03 %, Nasdaq 100 +0,32 % a Dow Jones -0,55 %.
img

Investoři by měli zvážit nákup akcií společnosti Nvidia před zveřejněním hospodářských výsledků z několika důvodů:

20.05.2024 Nedávné zvýšení cílové ceny akcií Nvidie bankou Goldman Sachs naznačuje potenciální růst o 17 % oproti současným úrovním. Analytik Toshiya Hari uvádí několik faktorů pro tento optimistický výhled, jako jsou pozitivní výsledky ostatních výrobců čipů specializujících se na umělou inteligenci a zvýšené výdaje technologických gigantů na infrastrukturu umělé inteligence.
img

Technologické akcie lídry seance

16.05.2024 Středeční obchodovaní nakoply data k americké inflaci a indexy velké trojky zakončily den v plusových hodnotách, kdy nejsilnějším byl technologický index Nasdaq Composite, který přidal více jak 1 %. Mezi hlavní tahouny na trhu patřily akcie společností z polovodičového sektoru, kdy kupříkladu Nvidia a AMD posílily okolo 4 %. Po dvoudenní rally prozatím skončila spanilá jízda meme stocks, tedy akcií oblíbených u investorů nejen na sociální síti Reddit. K nejvýraznějším společnostem se řadí Gamestop a AMC. Oba jmenované tituly odepsaly okolo 20 %.
img

Růst pokračuje: Wall Street v zelených číslech už třetí den po sobě

09.05.2024 Americké akciové indexy zakončily pondělní obchodování růstem a zaznamenaly tak třetí pozitivní seanci v řadě. Investoři opět vzbuzují naděje, že Federální rezervní systém by v letošním roce mohl snížit úrokové sazby.
img

Silný závěr minulého týdne na Wall Street

06.05.2024 Páteční obchodní seance byla v režii dat amerického trhu práce za předchozí měsíc. Velmi silný byl v pátek celý Nasdaq, tedy sektor informačních technologií naprosto s přehledem ovládl páteční souboj a přidal okolo 3 %. Lídry byly společnosti z polovodičového sektoru, kdy Nvidia narostla o 3,46 % a nedávno reportující AMD vyrostlo o 3,02 %. Komu se naopak v pátek nevedlo, tak to byly akcie Expedia. Tato společnost se věnuje online cestovatelským rezervacím a výsledek za 1Q24 nebyl problém, tam naopak společnost předčila očekávání analytiků, kdy se například tržby dostaly o 3 % výše. Háček se ovšem objevil následně při conference call, kdy společnost snížila očekávané tržby pro zbytek roku. Expedia během pátečního obchodování umazala okolo 15 %.
img

Tisková konference Powella přinesla na trh volatilitu

02.05.2024 Komu se včera nedařilo byly akcie AMD, ty odepsaly přes 8,5 % a za tímto výsledkem stojí reportované čtvrtletní finanční výsledky společnosti. Negativní nálada se tak rozlila i na tržní jedničku ze sektoru čipů, a to společnost Nvidia. Ta včera odepsala přes 3,5 %. Nicméně zbytek technologického sektoru si nenechal zkazit náladu a rostl. Meta: +2,1 %, Amazon: +2,2 % nebo Microsoft: +1,5 %. Po delší době rostly i akcie čínské automobilky Nio, která se zaměřuje na vývoj a výrobu elektromobilů. Akcie rostly přes 11,5 %. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 -0,34 %, Nasdaq 100 -0,70 % a Dow Jones +0,23 %.
img

Denní shrnutí - Fed neudělal jestřábí obrat

01.05.2024 Fed podle očekávání drží sazby na stabilní úrovni, ale od 1. června začíná snižovat kvantitativní uvolňování. Snížení objemu státních dluhopisů bude činit 25 miliard USD, nikoli 60 miliard USD, jak tomu bylo dříve. MBS zůstávají beze změny.
img

➡️US100 zůstává po rozhodnutí Fedu pod tlakem

01.05.2024 Reakce trhu na rozhodnutí Fedu byla nevýrazná. Dolar zpočátku klesal, zatímco akciové indexy rostly, když Fed oznámil, že 1. června zahájí omezování kvantitativního zpřísňování (QT). Trh však očekával, že se tak stane brzy, protože Fed na svém předchozím zasedání (zápis z jednání) naznačil, že pravděpodobně brzy zahájí snižování. Tempo snižování rozvahy prostřednictvím státních dluhopisů bude činit 25 mld. dolarů, což je méně než očekávaných 30 mld. dolarů (tempo je stále 60 mld. dolarů měsíčně do 1. června).
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
img

Ranní shrnutí (01.05.2024)

01.05.2024 Po včerejší slabé seanci na Wall Street, která byla poznamenána poklesem technologických společností a téměř 2% výprodejem indexu Nasdaq100, uzavřely trhy APAC seanci se smíšeným sentimentem. Index Nikkei ztratil 0,3 %, korejský KOSPI zaznamenal malý 0,17% zisk a čínský Hang Seng uzavřel beze změny. Australský ASX klesl o více než 1,2 %. Evropská seance je dnes z důvodu státního svátku z větší části uzavřena
img

Potvrdí čtvrtletní zpráva společnosti AMD potenciál čipů MI300? 🤖

30.04.2024 Akcie společnosti Advanced Micro Devices (AMD.US) v předobchodní fázi posilují o 0,70 % před zveřejněním výsledků za první čtvrtletí, které by měly být zveřejněny po skončení seance na Wall Street.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP z Evropy a čtvrtletní výsledky společností Amazon a AMD 📌

30.04.2024 Dnes je naplánováno několik zpráv o HDP za první čtvrtletí roku 2024 z členských zemí eurozóny a v 11:00 zpráva za celou eurozónu. Očekávání naznačují mírné hodnoty, přičemž HDP eurozóny by měl meziročně činit 0,2 % a mezičtvrtletně 0,1 %.
img

Ranní komentář: Tesla likviduje dřívější ztráty, výsledky Sofi a BYD, Philips včera +30 %

30.04.2024 Akciové trhy za sebou mají klidný start do nového týdne. Výrazného růstu se dočkaly akcie, Tesly, které včera přidávaly 15 % poté, co Elon Musk v Číně dostal povolení na prodej FSD. Z korporátního kalendáře pakl zaujaly například výsledky Paramountu a Sofi. Dnes nás čeká několik zajímavých makrodat, v čele s výsledky evropské inflace. Pozor také na výsledky společností PayPal, McDonald's, AMD nebo Amazon.
img

Zámořské akciové indexy uzavřely týden růstem

29.04.2024 Hlavní zámořské indexy uzavřely páteční obchodní seanci výrazným růstem, kdy indexy S&P 500 a Nasdaq 100 dokázaly uzavřít s růstem přes 1 %. Nejvíce se dařilo technologickému sektoru, akcie Alphabetu rostly o 10 %, Microsoft pak přidal 2,5 %. Ani společnosti ze sektoru polovodičů nezůstaly pozadu. Nvidia přidala přes 5,5 %, konkurent AMD pak rostl o 2 %. Silně v pátek rostly také akcie čínských automobilek věnujících se produkci elektrovozidel, akcie Li Auto o 7 %, Nio o 8 % a XPeng o 10 %. Hlavní akciové indexy uzavřely páteční den následovně: S&P 500 +1,02 %, Nasdaq 100 +1,65 % a Dow Jones +0,40 %.
img

Co sledovat tento týden?

28.04.2024 Zprávy amerických velkých technologických společností vyvolaly minulý týden volatilní pohyby na trhu. Tento zdroj volatility zůstane přítomen i tento týden, kdy budou zveřejněny výsledkové zprávy společností Amazon, Apple a AMD. Obchodníci se však zaměří také na rozhodnutí FOMC o sazbách a na makrodata z Evropy a Spojených států. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte USD/JPY, US100 a DE40!
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

Trhy v korekci, co bude dál

24.04.2024 Probíhající napětí na Blízkém východě se spolu s výhledem na vyšší úrokové sazby po delší dobu („higher for longer“) přenášejí negativně na globální finanční trhy. Ty se tak nacházejí v pásmu poměrně rozsáhlé cenové korekce a značného nárůstu tržní volatility. Hlavní americký index S&P 500 se tak například v posledních dnech dostal na úroveň, kde byl naposledy kolem poloviny letošního února. Jaká jsou specifika současných burzovních pohybů a co můžeme ještě od trhů očekávat?
img

Zámořské akciové indexy nedokázaly zvrátit úvodní pokles

18.04.2024 Hlavní akciové indexy v USA od začátku obchodní seance oslabovaly. Pod největším tlakem byly zejména technologické tituly a společnosti ze sektoru polovodičů. Společnost ASML včera oslabovala přes 6 %, společně se svezly i akcie AMD a Nvidie. Akcie AMD ztratily přes 5 %, Nvidia vzdorovala o trochu lépe a uzavřela se ztrátou okolo 3,5 %. Prudce posilovaly akcie United Airlines (UAL), které včera přidaly přes 17 %. Propad zažily opět společnosti s expozicí na kryptoměny, největší kryptoměna Bitcoin včera odevzdala přes 3,5 % a obchodovala se okolo úrovně 61 tisíc USD. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 -0,58 %, Nasdaq 100 -1,24 % a Dow Jones -0,12 %.
img

📊Podpoří zisky TSMC Q1 Nasdaq? Co od společnosti čekat?🔍

17.04.2024 Největší smluvní výrobce polovodičů, Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US), oznámí své finanční výsledky zítra, pravděpodobně kolem 8:30, protože konferenční hovor o výdělcích je naplánován na 9:00. Zpráva se pravděpodobně ukáže jako hlavní akciová událost týdne a odpoví na další otázky trhu ohledně trajektorie růstu technologických společností a trendu AI. Trh očekává, že společnost vykáže růst zisků, tažený především trendem AI a objednávkami od Nvidie. Zdá se, že zpráva TSMC by se mohla ukázat jako klíčová pro širší technologický akciový sektor, přičemž v dubnu vykázalo zisky několik BigTech společností. Otázkou je, zda bude celková slabost na trhu smartphonů (dodávky Applu klesly o 9,6 % v 1. čtvrtletí 2024) vykompenzována silnou poptávkou po čipech AI? Akcie společnosti během dnešního zasedání na Tchaj-wanu vzrostly téměř o 2,5 % a tržby za 1. čtvrtletí byly podle meziročních ukazatelů velmi silné (ale nižší než 20 % předpovědi společnosti pro FY 2024).
img

Denní shrnutí: dolar zaznamenává další silnou seanci, zatímco indexy se snaží udržet ceny při otevření📣

16.04.2024 Indexy na Wall Street mají za sebou smíšený průběh seance, kterou zakončily přibližně na úvodní úrovni. Po dvou velmi dynamických seancích směrem dolů by absence odrazu mohla signalizovat slabost býků.
img

US100 hájí klíčovou podporu 🔔

16.04.2024 Na začátku seance ztrácely kontrakty US100 na technologický index Nasdaq 100 téměř 0,80 %. V době zveřejnění se býkům podařilo uhájit klíčovou podporu kolem zóny 17 800 bodů a v současné době se snaží udržet nad touto úrovní. US100 smazal ztráty z první části seance a získal mírně nad 0,05 %.
img

Akciové indexy oslabovaly v návaznosti na výsledky bank

15.04.2024 Hlavní americké indexy v pátek oslabovaly, přičemž rozbuškou byly dopolední výsledky velkých amerických bank. Ty oslabovaly zejména kvůli slabším výhledům, a to u investorů vzbudilo otázky, zda i další firmy nebudou reportovat horší čísla. Tvrdou ránu dostaly i společnosti Intel a AMD. Ty oslabovaly o 4,7 % a 4 %. Propadly se i akcie Roku o zhruba 3 %. Hlavní akciové indexy uzavřely páteční den následovně: S&P 500 -1,46 %, Nasdaq 100 -1,66 % a Dow Jones -1,24 %.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
img

Nečekaná otočka na Wall Street přinesla divoký výprodej

05.04.2024 Americké akciové trhy vstoupily do včerejšího obchodního dne v poklidném tempu a index Nasdaq 100 rostl dokonce o více než procento. Ve druhé polovině obchodní seance ale začal investorům docházet dech a hlavní indexy otočily do červených čísel. Hlavní indexy tak nakonec zavřely s více než 1% ztrátou. Mezi nejvíce klesajícími tituly byli nedávní tržní lídři. Nedařilo se akciím z polovodičového sektoru, kde akcie AMD odepsaly dokonce přes 8 %. Přibližně 3% ztrátu zaznamenaly akcie Nvidia nebo Micron. Proti negativnímu trendu dokázaly jít akcie Meta nebo Tesla. Akciím Meta pomohlo i doporučení od analytiků Jefferies, kteří zde ponechali nákupní doporučení a cílovou cenu zvýšili na 585 USD z 550 USD.
img

Americké indexy neudržely silný úvod

04.04.2024 Hlavní zámořské indexy včera zažily růstový úvod, který byl nastartován daty ISM ve službách. Samotný závěr obchodování byl ale nakonec slabší a indexy část denních zisků opět odevzdaly. Včera se tedy dařilo hlavně technologickému sektoru, nicméně Nvidia spíše zaostávala a uzavřela se ztrátou zhruba 0,5 %. Na druhé straně se dařilo akciím společnosti AMD, ta přidala přes 0,6 %. Prudce včera propadly akcie Intelu, ten ztratil přes 8 %. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +0,11 %, Nasdaq 100 +0,21 % a Dow Jones -0,11 %.
img

Americké indexy posilovaly díky silnému závěru

28.03.2024 Hlavní zámořské indexy uzavřely včerejší den růstem, který byl umocněn silným závěrem. Akcie společnosti Reddit pokračovaly ve velmi volatilní jízdě, která se táhne již od úpisu společnosti. Včera akcie otočily růstový trend a prudce oslabovaly, přičemž odepsaly přes 11 %. V růstu pokračovaly akcie společnosti Tesla, ty přidaly 1,2 %. Miláček burzovního parketu společnost Nvidia včera oslabila o 2,5 %. Hlavní konkurent společnost AMD díky silnému závěru uzavřela den růstem +0,97 %. Po negativních zprávách včera posilovaly i akcie společnosti Apple, ty přidaly 2,12 % a stále se pohybují nad technickou podporou, která je na úrovni 170 USD. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +0,87 %, Nasdaq 100 +0,39 % a Dow Jones +1,22 %.
img

Revoluce v umělé inteligenci: Nový superčip společnosti Nvidia může změnit svět

26.03.2024 V rychle se vyvíjejícím technologickém prostředí se společnost Nvidia v posledních letech nepochybně etablovala jako inovační lídr. Díky svým průlomovým pokrokům v oblasti výpočetní techniky, grafiky a zejména umělé inteligence mění tvář nejen počítačového průmyslu, ale i celé řady dalších. Začátkem tohoto týdne představila očekávanou novou řadu budoucích čipů s názvem Blackwell, která její pozici jen potvrzuje.
img

Denní shrnutí: Bitcoin roste nad 70 000 dolarů, kakao roste o téměř 9 %

25.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují smíšeně - index S&P 500 klesá o 0,1 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % níže, Nasdaq získává 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací postupuje o 0,4 %.
img

FT: Čína blokuje používání čipů od AMD a Intelu ve vládních počítačích

25.03.2024 Čína bude postupně odstraňovat z vládních počítačů čipy od amerických společností AMD a Intel. Také operační systém Windows od společnosti Microsoft a databázový software zahraniční výroby mají nahradit domácí alternativy. O zaváděných čínských směrnicích píše deník Financial Times (FT).
img

Závěr týdne v USA bez větších změn

25.03.2024 Hlavní akciové indexy v USA uzavřely minulý týden bez větších pohybů. Jediný větší pohyb předvedl index Dow Jones, který odepsal 0,77 %. Index S&P 500 ztratil 0,14 % a technologický Nasdaq 100 přidal desetinu procenta. Velký pohyb zaznamenaly akcie společnosti Nike, která uzavřela se ztrátou 6,9 %. Akcie společnosti Reddit zažily v pátek poměrně prudký propad a uzavřely se ztrátou 8,9 %. Pomyslným vítězem je společnost Nvidia, ta dokázala přidat 3,1 %, přičemž akcie společnosti rostly zejména v první polovině obchodní seance. Společnost AMD se snažila udržet krok, nakonec ale přidala pouze 0,54 %. Hlavní akciové indexy uzavřely páteční den následovně: S&P 500 -0,14 %, Nasdaq 100 +0,10 % a Dow Jones -0,77 %.
img

Ranní shrnutí (25.03.2024)

25.03.2024 Indexy na Wall Street v pátek uzavřely s minimálními změnami. Index SP500 ztratil pouze 0,14 % na 5230 bodů a Nasdaq 100 získal 0,10 % na 18340 bodů. V obou případech se indexy obchodovaly kolem rekordních úrovní.
img

Nervózní obchodování, ovšem se šťastným koncem

20.03.2024 Úterní obchodní seance na zámořských trzích se zkraje včerejšího dne nesla ve znamení výběrů zisků a možných obav z dnešního zasedání americké centrální banky. Nejstabilnější index v průběhu celého obchodování byl průmyslový Dow Jones Industrial Average, který přidal 0,8 %. Nejvolatilnějším indexem byl technologický Nasdaq 100, který na úvod obchodování ztratil takřka 1 %, aby nakonec uzavřel seanci v zisku 0,3 %. Nvidia představila na investorské konferenci nový čip, jehož hlavní doména je AI schopnost, nicméně průběh obchodování napovídal spíše většímu očekávání investorů. Akcie Nvidia přidaly 1,07 %. Akcie AMD se od svých maxim, které dosáhly v měsíci březnu, posunuly níže o více jak 20 %, z toho včera ztratily 4,84 %.
img

Nevydařené obchodování na závěr týdne

18.03.2024 Poslední obchodní seance v minulém týdnu byla spíše ve znamení výběru zisků, kdy největší propad dne si připsal technologický Nasdaq 100, který odevzdal 1,1 %. Nejsilnější průmyslový index Dow Jones Industrial Average odepsal 0,5 %. Prapor zelené barvy hájily částečně akcie z polovodičového sektoru, kdy kupříkladu AMD přidalo 2,14 %, čímž jednoznačně zvítězilo v pomyslném souboji s akciemi Nvidia, které po tuhém boji nakonec nechaly v trhu 0,12 %. Páteční seanci si za rámeček nedá společnost Zillow, která během obchodního dne umazala 13,49 %.
img

Nervózní propad v zámoří

15.03.2024 Zámořské trhy včera lehce ztrácely, když S&P 500 i technologický Nasdaq odepsaly shodně 0,3 %. Mezi nejvíce rostoucí akcie včerejšího dne můžeme zařadit společnost Turtle Beach Corporation, která po reportu uspokojivých výsledků narostla o 26,5 %. Dařilo se i online obchodní platformě Robinhood Markets, která přidala 5,2 %. Společnost Lithium Americas narostla o 4,7 %. Hodnota akcií sociální platformy Hello Group klesla o 22,3 %. CEO společnosti Under Armour, Stephanie Linnartz, odstoupí a bude nahrazena zakladatelem společnosti Kevinem Plankem. Na tuto zprávu reagovaly akcie Under Armour poklesem o 10,7 %. Výrazněji poklesly taktéž akcie společností angažujících se v technologiích umělé inteligence. Nvidia propadla o 3,2 % a AMD dokonce o 4 %.
img

Technologie v USA oslabovaly bez výraznějších zpráv

14.03.2024 Hlavní zámořské indexy uzavřely včerejší den v záporu, přičemž jediný, kdo udržel drobný zisk byl index Dow Jones. Nejvíce trpěly technologické společnosti Nvidia a AMD, které odepsaly 1,12 % a 3,95 %. Akcie AMD se vrátily zpět pod hranici 200 USD a tuto hodnotu včera nedokázaly protnout. Největší ránu z akcií v indexu S&P 500 dostaly akcie společnosti Dollar Tree, které odepsaly 14,2 %. Naopak společnost Microstrategy dokázala připsat takřka 11 %. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 -0,19 %, Nasdaq 100 -0,83 % a Dow Jones +0,10 %.
img

Nvidia - je čas na taktický pullback?

13.03.2024 Důležitá konference pro vývojáře týkající se umělé inteligence se uskuteční 18. března. Konferenci GTC pořádá společnost Nvidia a očekává se, že na ní budou představeny další důležité produkty společnosti. Očekává se, že společnost ukáže aktualizaci svých čipů nazvaných B1000 a N100, ethernetové přepínače a plány na "okrajovou" umělou inteligenci a využití této technologie v počítačích a chytrých telefonech. Společnost se pravděpodobně zmíní také o monetizaci svého cloudu nebo také o automobilovém či herním sektoru.
img

Zámořské indexy solidně posilovaly

13.03.2024 Hlavní americké indexy v úterý prudce posilovaly. Solidně se dařilo zejména technologiím, kdy aktuálně asi nejskloňovanější Nvidia připsala přes 7 %. V pozadí ale nezůstala ani další jména jako například konkurent AMD, který přidal 2,2 %, Meta +3,34 % a Amazon +1,99 %. V poslední době poměrně ostře sledovaný Apple včera postával na místě a přidal pouze 0,28 %. Nadále tak testuje podporu 170 USD a včera uzavřel na hodnotě 173 USD. Po růstové sérii si vzal pauzu Bitcoin, který odepisuje zhruba 1 % a obchoduje se na úrovni 71 200 USD za jednu minci. Společnost Microstrategy včera uzavřela na hodnotě 1591 USD, přidala tedy 7,35 %. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +1,12 %, Nasdaq 100 +1,49 % a Dow Jones +0,61 %.
img

Nevydařený závěr minulého týdne na Wall Street

11.03.2024 V průběhu páteční seance docházelo k výběrům zisků a možná plného uvědomění si situace na trhu, která následně vedla k třetímu negativnímu týdennímu obchodování na akciových indexech. Tím vůbec nejslabším byl technologický Nasdaq 100, který umazal 1,5 %. Nejvyrovnanější den měly za sebou v pátek hodnotové akcie z průmyslového indexu Dow Jones Industrial Average, ten zaostal za čtvrtečním obchodním dnem pouze minimálně. Investoři akcií Nvidia z prvopočátečního nadšení, při kterém se hodnota akcií vyšplhala až na 974 USD, museli nakonec přijmout fakt, že cena akcie byla v průběhu seance i o cca 100 USD níže než na vrcholu a akcie skončily vůbec poprvé v týdnu v červeném pásmu. Velmi podobně se nedařilo AMD, kdy se v průběhu seance akcie z vrcholu ke dnu propadly takřka o 10 %, aby nakonec uzavřely obchodní den se ztrátou 1,89 %.
img

Bloomberg: Bitcoin za 100 000 dolarů nyní vypadá mnohem dosažitelněji, jeho pohyby ovlivňují patrně i vývoj ceny akcií technologických firem typu Nvidie

09.03.2024 Bitcoin za 100 000 dolarů nyní vypadá mnohem dosažitelněji konstatuje agentura Bloomberg s odvoláním na nejnovější dění na opčním trhu.
img

US100 posiluje o více než 1,60 % díky akciím ze sektoru polovodičů 📌

07.03.2024 Ve čtvrtek akcie polovodičových společností obecně zaznamenávají slušné zisky, protože sektor čeká na zprávy o výsledcích hlavních hráčů včetně Broadcomu (AVGO.US). Mezi významnými ziskovými společnostmi můžeme vyzdvihnout například Qualcomm (QCOM.US), AMD (AMD.US) nebo Nvidia (NVDA.US).
img

Americké indexy v úterý oslabovaly

06.03.2024 Hlavní zámořské indexy v úterý poměrně silně oslabovaly. Další ránu včera dostaly akcie Apple, které odepsaly zhruba 3 %. Akcie Apple testují hranici 170 USD za kus. Turbulentním vývojem si včera prošly dvě asi nejskloňovanější jména na burzovním parketu a to Nvidia a AMD, které byly po většinu obchodní seance v červených číslech, ale nakonec průběh zvrátily a uzavřely se ziskem zhruba 1 % u akcií Nvidie a okolo nuly u akcií AMD. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 -1,02 %, Nasdaq 100 -1,80 % a Dow Jones -1,04 %.
C:\fakepath\eurusd-06032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 6.3.2024

06.03.2024 Americké akcie oslabily. Nejvýrazněji klesl index Nasdaq, k čemuž přispěly velké technologické firmy a odvětví čipů. Trh čeká na dnešní vystoupení šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella před Kongresem a na páteční zprávu o vývoji nezaměstnanosti v USA za únor. Někteří analytici považují včerejší výprodej akcií technologických firem za vybírání zisků.
img

Zámořské indexy v pátek posilovaly

04.03.2024 Hlavní zámořské indexy uzavřely minulý týden růstem. Impozantní vývoj zaznamenaly akcie AMD a Nvidia, které přidaly 4,5 % a 3,7 %. Vítězem pátečního dne byla společnost NetApp (NTAP), která připsala přes 19 %. Společnost prezentovala své výsledky a výhled, přičemž zejména výhled společnosti investory překvapil. Společnost ve svém ročním výhledu představila odhad upraveného EPS v rozmezí 6,4 až 6,5 USD, trh očekával 6,14 USD. Překvapení se konalo i ve výsledcích společnosti, kde prezentovala za třetí účetní čtvrtletí upravené EPS ve výši 1,94 USD, trh očekával 1,68 USD a čisté tržby ve výši 1,61 mld. USD, trh očekával 1,59 mld. USD. Hlavní akciové indexy uzavřely páteční den následovně: S&P 500 +0,80 %, Nasdaq 100 +1,44 % a Dow Jones +0,23 %.
C:\fakepath\nvidia-26022024.png

INVESTIČNÍ GLOSA: Shortovat Nvidii se nevyplácí. Čipový gigant obral medvědy o miliardy

26.02.2024 Americká společnost Nvidia na burze stále nenachází strop a jen za letošní rok už posílila o více než 63 procent. Většině investorů tak čipový gigant, který se veze na mánii kolem umělé inteligence, vykouzlil úsměv na tváři. Medvědy sázející na pokles firmy ale trh obral o v přepočtu 70 miliard korun.
img

Nasdaq 100 v pátek umazal 0,4 %

26.02.2024 Páteční obchodní seance osmého týdne letošního roku byla spíše doménou průmyslového indexu Dow Jones Industrial Average, který zakončil obchodní den v lehkém plusu. Akcie Nvidia překonala hranici 800 USD za akcii, aby nakonec skončila v růstu 0,36 %. Akcie AMD přidaly více jak 10 % a umazaly přes 2 %. Akcie Block vzrostly oproti předešlému obchodnímu dni o téměř 17 %. Opačný příběh prožily akcie Booking, které nechaly v trhu necelých 11 %. Akcie, které se poměrně vydařeně vzpamatovaly z šoku zveřejnění špatných výsledků svého soka ze sektoru a přidaly za dva obchodní dny více jak 6 % jsou společnosti Crowdstrike.
img

Denní přehled: Výsledky společnosti Nvidia vyvolaly rally na Wall Street

22.02.2024 Společnost Nvidia vykázala za 4. fiskální čtvrtletí solidní zisk, což vyvolalo téměř 15% nárůst jejích akcií. Společnost vykázala lepší než očekávané tržby a zisky a poskytla optimistický výhled na aktuální čtvrtletí.
img

Rally společnosti Nvidia vyvolává technologický optimismus

22.02.2024 Indexy na Wall Street rostou a index S&P 500 dosáhl nového historického maxima. Nejlépe si vede technologický sektor, jehož Nasdaq vzrostl o více než 2,5 %. Hlavním důvodem optimistické nálady na trzích je dnes společnost Nvidia (NVDA.US). Společnost včera po uzavření trhu zveřejnila solidní zprávu o hospodaření za 4. fiskální čtvrtletí s lepšími než očekávanými výsledky a optimistickým výhledem do budoucna. Akcie společnosti Nvidia se dnes obchodují o téměř 15 % výše. Silné zisky však dnes zaznamenávají i další polovodičové společnosti - AMD (AMD.US) roste o 11 %, zatímco Broadcom (AVGO.US) poskočil o 5,5 %. Také další velké technologické společnosti se obchodují výše - Meta Platforms (META.US) roste o 4 %, Amazon (AMZN.US) posiluje o 2,7 % a Microsoft se obchoduje o 1,8 % výše.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
img

Akcie společnosti AMD dosáhly v lednu nového rekordu

16.02.2024 Akcie společnosti AMD dosáhly v lednu nového rekordu 184,79, ale od té doby se cena pohybuje níže a kolem úrovně 178,85. Dnes je opět v centru pozornosti, protože staví bariéru proti poslednímu pokusu o růst. Technické ukazatele naznačují, že by mohl existovat dostatek býčího impulsu, který by mohl cenu v blízké době přes tuto zeď přetlačit, jelikož linie stochastického oscilátoru rostou a jsou pozitivně vyrovnané, zatímco MACD se opět začal vyvíjet směrem vzhůru.
img

Inflace zchladila optimismus na Wall Street

14.02.2024 Americké akciové trhy mají za sebou strmý propad, když index S&P 500 včera ztratil 1,4 %, a podobné ztráty zaznamenaly i Nasdaq 100 a DJIA poté, co americká měsíční inflační data zklamala investory již podruhé v řadě. Ačkoliv byly hlavní indexy po celý včerejší den v červených číslech, akcie AMD, Super Micro nebo Nvidia se dokázaly během obchodní seance nadechovat i do zelených čísel. Analytici Mizuho zvýšili cílovou cenu u akcií Nvidia na 825 USD a analytici Northland navýšili cílovou cenu u Super Micro Computer na 925 USD, což je nyní nejvyšší cílová cena na trhu. Akcie Super Micro nakonec přidaly přes 2 %.
img

Americké akcie na nových historických maximech

08.02.2024 Americké akcie ve středu opět zamířily vzhůru a širší index SPX500 se dostal doslova na dostřel psychologické hranici 5000 bodů (včerejší denní maximum bylo 4999,89). Akciovým indexům pak pomáhají hlavně velká technologická jména, která trhají každým dnem nové rekordy (META +3,3 %, Nvidia +2,8 %, Microsoft +2,1 %, AMD +1,8 %). Společnost Arm Holdings posílila o 12 %. Slušný den zaznamenal i finanční sektor (Bank of America +0,4 %, Visa +0,9 %), naopak nejslabším článkem dne pak byl telekomunikační sektor (AT&T -1,6 %, Verizon -1,7 %).
img

Včera minimální změny na indexech

07.02.2024 Druhá obchodní seance v šestém týdnu letošního roku přinesla minimální změny na indexech. V kladných hodnotách se po většinu včerejšího dne udržoval průmyslový Dow Jones Industrial Average, který nakonec posílil o 0,4 %. Na opačné straně výkonu byl technologický index Nasdaq 100, jenž umazal druhý den v řadě, tentokrát 0,2 %. Nejslabším sektorem byly informační technologie, které odepsaly okolo 1 %. Sektor a současně i technologický index táhly jižním směrem akcie výrobců grafických karet/čipů, kdy například Nvidia umazala 1,60 %, AMD kleslo o 3,64 % a Micron Technology nechaly v trhu 2,74 %. Akcie softwarové společnosti Palantir Technologies vzrostly o více jak 30 %. Čistý zisk na akcii překonal odhady analytiků Wall Street o 5 %.
img

US Open: Wall Street částečně obnovuje ztráty po rozhodnutí Fedu 📌

01.02.2024 Americké trhy otevírají výše po včerejších propadech na konci seance. Jestřábí postoj Jeroma Powella způsobil pokles rizikových aktiv a růst hodnoty dolaru. Fed jasně sdělil, že březnové snížení sazeb není na stole, na rozdíl od některých spekulací.
img

Cena bitcoinu se propadá poté, co Fed zmařil naděje na snížení sazeb v březnu

01.02.2024 Poté, co se Federální rezervní systém Spojených států rozhodl ponechat úrokové sazby beze změny a zmařil naděje na jejich případné snížení v březnu, jeden z analytiků předpověděl problémy pro americké akcie a BTC.
img

US OPEN: Wall Street klesá po výsledcích technologických společností

31.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže a reagovaly na poněkud neuspokojivé výsledky společností Alphabet, AMD a Microsoft zveřejněné včera večer. Nasdaq a Russell 2000 byly největšími zaostalými na otevřené seanci na Wall Street, každý klesl o 1 %. S&P 500 se obchoduje o 0,5 % níže, zatímco Dow Jones si připsal 0,1 %.
img

🗽US100 ztrácí 1,2 % při smíšené reakci na výsledky velkých technologických společností 📊

31.01.2024 Futures na Wall Street klesají navzdory lepším než očekávaným výsledkům akcií velkých technologických firem za 4. čtvrtletí 2023. Zprávy Microsoftu i Alphabetu (zejména Microsoftu, kvůli umělé inteligenci) byly silné, ale tlak na vybírání zisků přetrvává, protože výsledky nebyly dostatečně dobré na to, aby vyhnaly sentiment na akciových trzích ze současných úrovní výrazně výše. Zisky Big Tech byly lepší, než se očekávalo téměř v každém ukazateli, zatímco zpráva AMD překvapila pouze tržbami, které překonaly očekávání. Na konečnou reakci na výsledky si samozřejmě budeme muset počkat do zítřejšího otevření trhu.
img

Ranní shrnutí (31.01.2024)

31.01.2024 Indexy v asijsko-pacifickém regionu prožívají smíšené období. Japonský Nikkei 225 roste o 0,61 %, australský S&P ASX 200 získává 1,30 % a index Kospi klesá o 0,12 %. Akciové trhy v Číně opět ztrácejí přibližně 1,20-1,30 %.
img

Ranní komentář: Další sada výsledků, Google, AMD a UPS pod tlakem. GM a pomsta benzínových motorů

31.01.2024 Včerejší seance přinesla hned několik důležitých korporátních výsledků. Svá čísla za 4Q zveřejnil třeba Microsoft a Google a přestože výsledky v obou případech překonaly konsenzus, akcie Googlu reagovaly v after market hodinách pádem o 6 %. Pod tlak se po zveřejnění výsledků včera dostaly ale například i AMD a UPS, zatímco se dařilo akciím GM. Dnes pozor na zasedání Fedu, který by měl ponechat sazby beze změny. Z korporátního kalendáře pak za pozornost rozhodně budou stát i výsledky Boeingu.
img

AMD ztrácí 3 % před zprávou o výsledcích za 4. čtvrtletí 2023 📉

30.01.2024 Akcie výrobce čipů Advanced Micro Devices (AMD.US) vzrostly od poslední zprávy za 3. čtvrtletí 2023 o 80 %. Investoři doufají, že pokyny společnosti týkající se poptávkového cyklu v širším sektoru grafických čipů a "nového" trhu s čipy umělé inteligence poskytnou společnosti další palivo pro růst, neboť hlavním omezením pro trh s čipy umělé inteligence se zdá být neustále nabídka, nikoliv poptávka. Tradiční trhy s osobními počítači jsou pod tlakem a vzhledem k tomu, že podnikání společnosti AMD v oblasti umělé inteligence (na rozdíl od společnosti Nvidia) je v počátcích, může trh reagovat na možná nižší než přehnané prognózy výhledů odhadovaných ročních tržeb v oblasti umělé inteligence. To však nic nemění na tom, že Wall Street bude na základě zprávy a pokynů společnosti AMD nějakým způsobem budovat očekávání pro společnost Nvidia. Také stále omezený podíl Intelu na čipech AI může podpořit akcie AMD, pokud se trh ujistí, že se společnost bude o trh s pokročilými čipy AI dělit, a to téměř výhradně s Nvidií.
img

📣 US100 dolů o 0,35 %

30.01.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) mírně klesly o 0,35 %. Nižší volatilita je způsobena nadcházejícími klíčovými finančními zprávami po dnešní seanci a dalšími makropublikacemi koncem týdne.
img

US Open: Wall Street se obchoduje o něco níže před klíčovými publikacemi 📌

30.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření pro hotovostní seanci v USA. Investoři očekávají zveřejnění klíčových čtvrtletních a makroekonomických zpráv. Ihned po zahájení cash session bude zveřejněna zpráva JOLTS o nových volných pracovních místech a index Conference Board. Dnes, po uzavření relace, budou známy zprávy mimo jiné od Microsoftu, Alphabetu a AMD.
img

Ekonomický kalendář: Čtvrtletní výsledky Microsoftu a Alphabetu; údaje JOLTS

30.01.2024 Evropské futures ukazují na vyšší otevření seance v Evropě. Trhy v regionu APAC se obchodovaly s mírně slabším sentimentem. Čínské indexy se obchodovaly se značnými poklesy, které negovaly část oživení zaznamenaného v poslední době. Hang Seng aktuálně ztrácí 2,02 %. Trhy v Koreji a Japonsku si připisují mírné zisky.
img

Ranní shrnutí (30.01.2024)

30.01.2024 Trhy v regionu APAC se obchodovaly v mírně slabší náladě. Čínské indexy zaznamenaly výrazné poklesy, které negovaly část oživení zaznamenaného v poslední době. Hang Seng aktuálně ztrácí 2,02 %. Trhy v Koreji a Japonsku zaznamenávají mírné zisky.
img

Ekonomický kalendář: Tento týden nás čeká FOMC, údaje z trhu práce a mnoho dalšího 📌

29.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření seance v Evropě. Dnešní makrokalendář je poměrně chudý a jedinou publikací, která stojí za pozornost globálního trhu, je dallaský index FED.
img

Co čekat od výsledků společnosti Intel?

25.01.2024 Technologický gigant Intel (INTC.US) dnes po skončení seance na Wall Street oznámí výsledky za 4. čtvrtletí 2023. V odvětví se očekává, že prodeje procesorů by mohly být za svým cyklickým minimem, a značný optimismus kolem umělé inteligence znamená, že výsledky by mohly být trhem přijaty pozitivně. Samozřejmě pokud se společnosti Intel podaří získat alespoň nějaký podíl na rostoucím trhu s umělou inteligencí. Společnost se dlouhodobě snaží obnovit svou pozici globálního výrobce čipů poté, co ztratila podíl na trhu ve prospěch společností TSMC (TSM.US) a AMD (AMD.US). Zpochybní výsledky dostatečně status quo a nadšení technologických investorů; poskytne společnost optimističtější prognózy pro zbytek roku?
img

Rally na Wall Street pokračovala i v pátek

22.01.2024 Páteční obchodování na zámořských trzích se neslo na vlně optimismu, kdy se kupříkladu index S&P 500 dostal při intradenním obchodování na svá historická maxima, aby nakonec uzavřel v zisku 1,2 %. Jednoznačným tahounem byly technologie, kdy index Nasdaq Composite přidal 1,7 %. Akcie TSM povzbuzeny lepšími čísly, než byl konsensus analytiků, přidaly během dvou obchodních dní takřka 11 %. Akcie Nvidia přidaly +4,17 %, akcie AMD +7,11 %. Akcie automobilky Ford se v před obchodní fázi propadly o 0,73 %. Důvodem takového propadu byla zpráva o snížení produkce elektrického Fordu F-150 Lightning. V průběhu seance nicméně automobilka přišla s řešením platným od 01/04/2024, a to přechod na pouze jednosměnný provoz v závodech elektrických vozidel, F US +1,91 %.
img

US100 posiluje o 1,4 % 📈

18.01.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) dnes stoupají o více než 1,4 % a býky na Wall Street nezastavily ani lepší než očekávané makročísla z USA, protože tchajwanské polovodiče zlepšily náladu mezi výrobci čipů.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: TSMC hlásí znovuzrození smartphonu, rizikem je stále Čína

18.01.2024 Výsledky dnes ráno reportovala tchajwanská společnost TSMC, která vyrábí pro firmy jako Apple, AMD či Nvidia nejpokročilejší čipy na světě. Poslední kvartály byl ale trh s chytrými telefony a počítači v útlumu, což pocítilo i TSMC. Podle všeho se ale situace mění. Více v našem videu.
img

Americkým akciovým trhů se nedařilo

17.01.2024 Americké akciové trhy vzhledem k pondělnímu svátku vstoupily do nového týdne až včera a od začátku se jim moc nedařilo. Je fakt, že technologicky laděný Nasdaq se v úvodu dokázal dostat do zelených čísel, ale Dow Jones i S&P 500 se po celý den obchodovaly v červených číslech. Akcie Plug Power odepsaly přes 10 % a poprvé od března 2020 se podívaly na hranici 3 USD. Akcie Boeingu odepsaly již pětinu své hodnoty. Dařilo se akciím z polovodičového sektoru. Tentokrát se do čela postavily akcie AMD, kde se analytici předhánějí se zvyšováním cílových cen. Slušné zisky si připsaly i akcie Micron nebo také akcie Nvidia, které si tak opět vylepšily své historické maximum.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
img

Denní shrnutí: zlato blízko 2000 USD, prudký pokles EURUSD

16.01.2024 Americké indexy měly smíšený průběh. V úvodu hotovostní seance došlo po prodlouženém víkendu k poklesu, po kterém následovalo mírné oživení. Po mírně jestřábím komentáři bankéře FEDu Wallera se na trh vrátil prodejní tlak.
img

US Open: akciové trhy se při otevření obchodují níže 🔔

16.01.2024 Druhý den týdne začíná horší náladou na akciových trzích. Dolar je dnes nejsilnější z měn G10, což vyvíjí tlak na rizikovější aktiva. Rostou také výnosy desetiletých dluhopisů, které se vracejí nad úroveň 4,00 %. Investoři upravují svá očekávání ohledně letošního snižování úrokových sazeb Federálním rezervním systémem. Nedávné komentáře bankéřů naznačují, že trhy příliš agresivně oceňovaly první letošní snížení. Po zveřejnění vyšších údajů o indexu spotřebitelských cen z USA v minulém týdnu se tento scénář zdá být ještě nepravděpodobnější.
img

Pozitivní úvod týdne v USA

09.01.2024 Po výrazných poklesech akciového trhu, primárně pak technologického Nasdaqu v minulém týdnu, byl včerejší pozitivní den jistě vzpruhou pro psychiku nejednoho investora. Včerejší růst byl jednoznačně tažen technologickým sektorem, v popředí s výrobci polovodičů (AMD +5,5 %, Nvidia +6,4 %, Intel +3,3 %, Microsoft +1,8 %, Alphabet +2,3 %, Apple +2,4 %, META +1,9 %). Například společnost Nvidia se dostala na svá nová historická maxima (522,75), poblíž kterých se ji podařilo zůstat až do konce obchodování (522,53 USD/akcii). Naopak velmi špatný den měly dnes těžaři ropy (Chevron -0,6 %, Exxon Mobil -1,7 %, Apa -1,8 %, Halliburton -2,1 %) a s nimi celý energetický sektor, když americká lehká ropa v úvodu týdne propadla o -3,7 % na úroveň 71,05 USD za barel.
img

Investoři na Wall Street pokračovali ve výběru zisků

04.01.2024 Americké akciové trhy i ve středu pokračovaly v poklesu, když investoři vstoupili do nového roku s opatrností a vybírají nedávné zisky. Index Nasdaq 100 během posledních dvou měsíců minulého roku přidal 15 %, a to už je pro mnoho investorů dostatečně velkou motivací k výběru zisků. Podobně jako předešlý den se zisky včera vybíraly především u velkých technologických firem, což se projevilo na již čtvrtém poklesu indexu Nasdaq 100 v řadě. Takto výraznou dvoudenní ztrátu jsme u tohoto indexu nezaznamenaly od konce října. Více než 2 % odepsaly například akcie AMD nebo Tesla.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie ve světě loni vesměs rostly, klíčový index S&P 500 přidal 25 procent

02.01.2024 Akciím na světových trzích se loni vesměs dařilo. Některé indexy, jako například americký Dow Jones nebo německý DAX 40, překonaly historická maxima. Premianty byly technologické akcie ve Spojených státech. Nejsledovanější americký index S&P 500 si loni připsal téměř 25 procent, zatímco index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 17 procent, vyplývá z burzovních statistik.
img

Volby na Tchaj-wanu 🌏 Kdo vyhraje geopolitickou hru?

02.01.2024 Jednou z klíčových geopolitických událostí na začátku roku 2024 jsou prezidentské a parlamentní volby na Tchaj-wanu, které jsou naplánovány na 13. ledna. Ačkoli průzkumy veřejného mínění naznačují, že současný "napjatý" status quo bude pravděpodobně zachován, nedávné slovní hrozby ze strany Číny ponechávají určitou nejistotu. Proč je Tchaj-wan pro světovou a čínskou ekonomiku klíčový? Co by mohlo znamenat vítězství jednotlivých kandidátů? Rozhodne se Čína pro radikálnější kroky?
img

Poklidné obchodování v USA před koncem roku 2023

29.12.2023 Zámořské akciové indexy uzavřely včerejší den s drobným ziskem. Po celou obchodní seanci se indexy držely poblíž své závěrečné hodnoty a nevykazovaly zvýšenou volatilitu. Nejvíce se na trhu dařilo technologiím, kde největší výkon předvedly akcie AMD, které posílily o takřka 2 % a za poslední měsíc předvedly 22% růst. Po propadu způsobeným reportovanými výsledky včera posilovaly i akcie Nike, ty posílily o takřka 2 %, zejména díky aktualizaci investičních doporučení od analytiků, kteří povětšinou potvrzovali svůj býčí pohled na akcie tohoto výrobce sportovního vybavení. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 +0,04 %, Nasdaq 100 -0,05 % a Dow Jones +0,14 %.
img

Akcie neudržely úvodní růst a nakonec propadly

21.12.2023 Americké akciové trhy si včera prošly poněkud nečekanou korekcí, když při absenci nových zpráv oslabily nejvíce od konce října. Nejslabším titulem z celého S&P 500 byl jednoznačně FedEx. Akcie této přepravní společnosti propadly o více než 11 % poté, co společnost oznámila slabá hospodářská čísla za minulý kvartál. Velkého zklamání se investoři dočkali především v oblasti letecké přepravy a u slabého výhledu pro výnosy v následujícím roce. Mezi nejslabšími tituly v rámci S&P 500 byly také akcie AON nebo Mosaic, zatímco mezi těmi nejsilnějšími nechyběly akcie Alphabet nebo CVS Health. Relativně silný výběr zisků postihl i technologický sektor, když akcie AMD, Nvidia nebo Tesla odepsaly přes 3 %.
img

Nasdaq zakončil páteční obchodování na maximech

18.12.2023 Páteční obchodní seance podtrhla skvělý týden na Wall Street. Technologický Nasdaq Composite setrvale každým dnem přidával, aby zakončil obchodování na 14.813 b. a týdenním růstem o více jak 2 %. Nejúspěšnějším sektorem byl S&P 500 Information Technology Sector GICS Level 1 Index, který jako jeden z mála zakončil obchodní den v zeleném teritoriu a přidal 0,7 %. Nvidia se v současnosti obchoduje za pouhý 25násobek budoucích zisků, což je nejnižší úroveň od 4Q2018, Nvidia +1,12 %, AMD +0,83 %. K možnému obratu zavelely akcie Pfizer, které posílily o takřka 2 %.
img

Hlavní indexy na téměř dvouletých maximech

13.12.2023 Americké akciové trhy včera pokračovaly ve spanilé jízdě, když si připsaly již čtvrtý růst v řadě. Index S&P 500 a Nasdaq 100 se tak ocitly na nejvyšších úrovních od ledna 2022. Po pondělním trápení u velkých technologických firem se zájem investorů opět obrátil tímto směrem. A tak třeba akcie Meta, které v pondělí odepsaly přes 2 %, přibližně stejným tempem rostly. Velice podobným způsobem se zachovaly i akcie Nvidia nebo Amazon. Jako utržené z řetězu zůstaly akcie AMD, které minulý čtvrtek nakoply zprávy o novém čipu v konkurenčním boji s Nvidií o ovládnutí trhu s čipy pro AI. Akcie AMD se tak posunuly na nejvyšší úrovně od ledna 2022. Největší propad za poslední tři měsíce zaznamenaly akcie společnosti Oracle, které klesaly dvouciferným tempem.
img

Wall Street v pondělí mírně posílil

12.12.2023 Krátce po zahájení včerejšího obchodování to příliš nevypadalo, že by se trhu podařilo uzavřít v zelených číslech, některé velké technologické společnosti klesaly i o více než -3 %, nakonec však i technologický Nasdaq ukončil den v plusu, ačkoliv pouze kosmetickém. Mimo telekomunikačního sektoru (AT&T -1,8 %, Verizon -1,5 %) se podařilo všem hlavním odvětvím americké ekonomiky zakončit včerejší den v plusu. V případě technologického sektoru pak šlo spíše o poměrně smíšený vývoj (Apple -1,3 %, Alphabet -1,4 %, Microsoft -0,8 %, AMD +4,3 %, Intel +4,3 %, META -2,2 %, Nvidia -1,9 %).
img

Skvělá obchodní seance pro technologie

08.12.2023 Po slabším obchodování na Wall Street v prvních třech dnech tohoto týdne, se včera akcie vydaly severním směrem, kdy nejvýrazněji přidaly akcie v technologickém indexu Nasdaq Composite, který vzrostl o 1,4 %. Společnost AMD představila nové čipy, které by se mohly stát součástí lukrativního trhu s AI, kterému prozatím dominuje Nvidia. Akcie AMD posílily o více jak 9 % a výrazněji pozadu nezůstaly ani akcie Nvidia, které poskočily 2,40 %. Aby téma umělé inteligence nebylo pouze o výrobcích čipů, tak Alphabet (Google) představil nejnovější a nejschopnější model umělé inteligence Gemini, GOOGL +5,31 %. Akcie videoherního obra Take-Two Interactive se propadly o necelé 2 %.
C:\fakepath\eurusd-08122023.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 8.12.2023

08.12.2023 Americké akcie včera posílily v čele s technologickými společnostmi, které těžily z optimismu investorů ohledně budoucnosti v oblasti umělé inteligence (AI). Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,17 procenta a zakončil obchodování na 36.171,38 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,80 procenta na 4585,59 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce o 1,37 procenta na 14.339,99 bodu.
img

Denní shrnutí: JPY výrazně posiluje. Wall Street očekává zprávu NFP v dobré náladě

07.12.2023 Akciový trh v Evropě zakončil dnešní seanci ve slabším rozpoložení. Německý "bluechip" DAX ztratil pouze 0,16 %, ale sleva na indexy ve Španělsku, Itálii nebo Portugalsku dosáhla 0,6-1,2 %.
img

AMD roste o 8 % po debutu nového čipu s umělou inteligencí, který je konkurentem Nvidie 📊

07.12.2023 Akcie společnosti Advanced Micro Devices (AMD.US) dnes rostou o více než 8 %. Důvodem je včerejší představení čipu AI Instinct MI300X, který by měl přímo konkurovat čipům Nvidia. Jak Meta (META.US), tak Microsoft (MSFT.US) a OpenAI již uvedly, že si nové čipy od AMD objednají, což trh vzal jako silný signál velmi silného zájmu a poptávky po produktu v roce 2024. Společnost zdvojnásobila očekávanou hodnotu trhu s čipy umělé inteligence. Podle generálního ředitele společnosti AMD bude mít Su v horizontu čtyř let hodnotu přibližně 400 miliard USD, zatímco dříve se odhadovalo 200 miliard USD, což svědčí o velmi vysoké pozorované poptávce ze strany podniků.
img

Ranní komentář: DAX dosáhl nového maxima, obří ztráta BATS, krypto akcie a nový čip AMD

07.12.2023 Americké akcie včera mírně oslabovaly, zatímco evropské akcie znovu rostly. DAX dosáhl nového historického maxima, čemuž napomáhá prudký růst akcií společností jako SAP nebo Siemens. Z korporátních zpráv včera určitě upoutaly pozornost výsledky British American Tobacco, které oznámilo obrovskou ztrátu kvůli odpisu nehmotných aktiv. Růst zaznamenávají také dluhopisy a pokles jejich výnosů nepochybně přispívá k dobré náladě na trzích. Naopak pod tlakem zůstává ropa a téměř všechny ropné společnosti. Ceny WTI klesly pod 70 dolarů za barel.
img

AMD po silném růstu cena poklesla

05.12.2023 Akcie AMD od konce října zaznamenaly solidní růst a překonaly 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V minulém týdnu akcie vystřelily na nový pětiměsíční vrchol, než snížily některé zisky, ale ukazatele RSI i MACD naznačují, že býci mají i nadále navrch. Pokud nákupní tlaky přetrvají, cena by se mohla vrátit k nedávnému pětiměsíčnímu maximu 124,66. Překonáním této úrovně by akcie mohly posílit a vytvořit nové několikaměsíční maximum, přičemž další pokusy o růst by mohla omezit květnová rezistence na úrovni 128,90. Překonání této zóny by mohlo otevřít cestu k maximu z roku 2023 na úrovni 131,90. Na druhé straně, pokud by cena obrátila směrem dolů, mohli by se medvědi zaměřit na červencovou rezistenci 121,70, která by mohla v budoucnu sloužit jako support.
img

Výsledky Nvidie za 3. čtvrtletí 🕤 Co očekávat od výsledkového reportu? 📊

21.11.2023 Dnes po skončení seance na Wall Street představí společnost Nvidia (NVDA.US) své výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. Investoři budou věnovat velkou pozornost nejen čtvrtletní dynamice, která v poslední době doslova rozmetala očekávání analytiků, ale zejména výhledu na další čtvrtletí. Společnost je zodpovědná za výrobu nejvýkonnějších čipů umělé inteligence, které se používají ke zvýšení výpočetního výkonu modelů umělé inteligence, v datových centrech. S ohledem na to může Wall Street pohlížet na zprávy společnosti Nvidia jako na měřítko zájmu o umělou inteligenci. V důsledku toho by zpráva mohla mít významný dopad na celý index Nasdaq 100, který se v poslední době vyšplhal na úroveň nevídanou od počátku roku 2022.
img

Denní shrnutí: US100 vzrostl o 2 % - Fed a pokles ropy podporují býky

01.11.2023 Nálada na evropském trhu byla dnes převážně pozitivní. DAX uzavřel seanci téměř o 0,7 % výše, CAC40 si připsal více než 0,6 % a FTSE vzrostl o necelých 0,3 %.
img

US Open: zisk Wall Street před rozhodnutím Fedu. Výprodej na Estee Lauder, AMD vyšší po výdělku 📊

01.11.2023 S konsensem ponechat sazby Fedu beze změny na dnešním zasedání se nálada na trhu soustředí kolem konference předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Zdá se, že s ohledem na nedávno zveřejněná – stále poměrně silná – data z americké ekonomiky, nebude Powell trhům signalizovat konec cyklu zvyšování, ai kdyby k dalším zvýšením nedošlo, těžko lze počítat s přehnaným holubičí zpráva od předsedy Fedu na dnešním zasedání. Dnes zveřejněná data ADP z amerického soukromého trhu práce naznačovala 113 000 nárůst pracovních míst na plný úvazek ve srovnání s předpovědí 156 000 a 89 000 dříve, což, i když nesplňuje prognózy, naznačuje, že trh práce je stále silný. Ve 14:00 budou zveřejněna data JOTLS a údaje PMI, které vrhnou více světla na zdraví americké ekonomiky. V současné době klesající výnosy 10letých státních dluhopisů pomáhají náladě na Wall Street se ziskem 500 USD o 0,4 % a USD 100 o 0,6 % výše.
img

Akcie

01.11.2023 Včerejší obchodování na Wall Street sice začalo v lehce negativním teritoriu, nakonec ale všechny hlavní indexy dokázaly zakončit den v mírném plusu. Den patřil telekomunikačnímu (AT&T +0,9 %, Verizon +1,5 %) a finančnímu sektoru (Bank of America +2,5 %, Citigroup +1,4 %, JPMorgan +1,2 %, Mastercard +1,1 %). Vývoj technologickém sektoru byl pak poměrně smíšený (Alphabet -0,3 %, Apple +0,3 %, Tesla +1,8 %, AMD +2,4 %, Nvidia -0,9 %, META -0,5 %).
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí FOMC a údaje z trhu práce v USA!

01.11.2023 Futures trhy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance v Evropě. Stane se tak po lepší seanci v asijsko-pacifické zóně, kde si jednotlivé akciové indexy připsaly velké zisky.
Související klíčová slova: Twitter (TWTR) | Střední Evropa | Banco Santander | Zvyšování sazeb ČNB | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Obchodní pásmo | Čekací doba | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Akcie společnosti AMD | FCF | Akcie United Airlines | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Pumpování peněz | Vývoj indexu Nasdaq 100 | ChatGPT | Akcie společnosti Oracle | Výnosy dluhopisů | Výplach | Klid před bouří | All Time High | Dlouhé pozice | Světové akcie | Poptávka po riziku | PG&E | Války | Lithium | Foxconn | Vývoj | Americká společnost Nvidia | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Rizikový faktor | Data z trhu práce | Opce | Australská centrální banka | GameStop (GME.US) | Panevropský index | US2000 | TXT.US | LHA | Globální růst | Měnový pár EUR/HUF | Velký propad | Dění na opčním trhu | Vedoucí pracovníci | Tokenizace | Česká ekonomika letos | Analýza akcie | DPH | General Dynamics | EUR | NASDAQ:WBA | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Outperform | Akcie TWTR | First Solar Inc (FSLR.US) | Býčí formace | Devon Energy | Caterpillar (CAT.US) | Standard & Poor's | HOOD.US | Akciové společnosti | Akcie Merck | Uvedení akcií | Nedostatek čipů | Kalifornie | TSCO | ABNB | Výkyvy | Yandex | Accenture | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Roche | Bankovní krize v USA | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Stoxx | Rastová akcia | Akcie Carnival | Nordson | Albert Bourla | Akcie firmy | Texas | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Očekávání | Edison | Jüan | Luckin Coffee | Aktuální kurzy měn | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Poslanci | T-Mobile | Nikl | AWS | Uvolněné měnové | Volatilní | Galapagos | Klasické technické analýzy | Býčí pattern | Brent | Regulační orgány | Novo | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Britská společnost Arm | Centene (CNC.US) | Novartis | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Akcie BASF (BAS) | Rozmach umělé inteligence | Čtvrtletní pokles | Lowe's Companies | Trh práce | Technologie společnosti | Cena Virgin Galactic akcie | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Reakce ČNB | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | P/B | Crypto | Invaze na Tchaj-wan | Investice | US Bancorp | Britská centrální banka | DXY | Amazon Web Services | Rozvolnění | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Akcie technologické společnosti | XEL | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Index aktivity | Dopad na akcie | Přesnost | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Argos Capital | Virgin Galactic akcie | Investice do mědi v 2022 | Meta Platforms (FB) | Invaze na Ukrajinu | Akcie Twitter (TWTR) | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Chování | ČNB Jiří Rusnok | Náklady na financování | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Společnost Cisco | Strach ze sankcí | Kryptoburzy | Broadcom | Stolní počítače | Ark Investment | Klesly akcie | Počáteční zisky | LSEG | Futures kontrakt | Rekord | Bull run | Akcie Googlu | Raiffeisenbank | Nezávislost | Bitcoiny | Škodovka | Wealth Management | Návrh zákona | Stop-Loss | Býčí výhled | Facebook akcie | FTSE MIB | Dění na trzích | Většinový podíl | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Hackerské útoky | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Pokles zisku | Výsledky společnosti Apple | Úrovně Fibonacciho retracementu | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Vanad | General Electric | Dění ve světě | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Negativní účinky | Reality | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Cyklická akcie | PACCAR | Technické závady | Cena bitcoinu | Obrat v sentimentu | Současná cena | Finanční páka | Akcie regionálních bank | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Profesionální trader | ETH | Softwarová společnost | CSI 300 | Desetileté výnosy | Benchmark | Rostoucí výnosy | Konference pro vývojáře | Očekávání býčí | Čistý příjem | Streamovací služby | Kansas City | Force | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Progres | Cenné papíry | Hashrate | Americký akciový trh | Nikola | Výnos | P/S | DAI | Russell 2000 | Akcie Qualcomm (QCOM) | Akcie společnosti Palantir | CEO Goldman Sachs | US Steel | RBC Capital | Soudní dvůr EU | Měnové riziko | 100 miliard dolarů | Soukromá spotřeba | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Výpadky proudu | HOOD | TNOTE | Likvidita na trhu | Výsledková sezóna s XTB | SMA | Retracementy | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | XPEV | Reddit | IDEA | Investiční strategie | Intel Corporation | Index DOW | Uber Technologies (UBER.US) | Varianta koronaviru | Zvýšení sazeb Fedu | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Zákaz vývozu | Výsledky FAANG | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Intel dnes | CB.US | Solární energie | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Hasbro | Akcie RWE | Jeden dolar | Santa rally | Bed Bath & Beyond | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Microsoft (MSFT.US) | AUDUSD | Nasdaq100 | Akcie Apple (AAPL) | Best Buy (BBY.US) | AI | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sentiment na trhu | JPY | SMIC | Akcie Wells Fargo | Metaverse | Meme stock mánie | Premiéři zemí Evropské unie | Sektor polovodičů | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Polovodiče | Odhad HDP | SoftBank Group | Fundamentální analýza akcie | Pfizer (PFE.US) | Wonderinterest Trading Ltd | PAYX | Posilování dolaru | Obchodní tipy | Uber Technologies | Wonderinterest Trading | Projekce | Výrobní sektor | Google Play | Peníze | Nabídky akcií | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Kanadské maloobchodní prodeje | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Aktuální kurzy | Aurora Cannabis | Hlavní akciové indexy na Wall Street | Nakupovat akcie | Index CAC 40 | Americká ropa | Obavy z inflace | Certifikáty | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Akcie NVDA | FBI | Argo Blockchain | Index NASDAQ 100 | YNDX | Saxo Bank | Tuzemská ekonomika | Anthem | Electronic Arts (EA.US) | Amgen | Barel ropy | Palladium | Microsoft Bing | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Měnové zajištění | Micron | Index hongkongských akcií | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Alaska Air Group | INTC.US | Akcie Coca-Coly | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Růst akciových trhů | Developeři | Dell Technologies | Průmyslový Dow Jones | Index DE40 | Porsche (PAH3) | ABT | Evropské burzy | CSI300 | Kapitál | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | USD/EUR | Americký prezident Joe Biden | Švýcarská centrální banka (SNB) | Magnát | Robinhood | Cestování | USD | Primární veřejná nabídka (IPO) | Broker | David Solomon | Current Ratio | Upravený zisk | WallStreetBets | Technická analýza | Cash flow | Proražení | PYPL.US | AEX | Vakcinace | Růst společnosti | Delta Air | Qualcomm | Velká krize | Export | Plány | Banka Goldman Sachs | Obchodní proces | Akcie společnosti Nordson | Na burze | NFLX | Čínské technologické firmy | Nové mutace | Energetické akcie | TerraUSD | Trh s nemovitostmi | DTE | Americká ropa WTI | CRM | Berkshire | Resistence | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Total | DISCA | Gilead | Klesající struktury | Comcast | Tvorba pracovních míst | Zvyšování těžby | Tržní volatilita | Southwest Airlines | Too Big to Fail | Pozorování | Akcie Novavax | Maďarsko | Šok | Rozhodnutí americké centrální banky | Index volatility CBOE | Akvizice společnosti | Akcie letecké společnosti | MRK | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | TXN | DJI | ByteDance | Split | Zavedení eura | FedEx | Regulace | Spekulovat | Silný růst | Akcie C3.ai (AI.US) | Index Philadelphia | OXY.US | Kofola | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Michael Burry | FME | Obrovské zisky | SPGI | Měnový fond | EBIT marže | Akcie Exxon | Hertz | Akcie roku | Širší index S&P 500 | Velké pohyby | Ruský prezident | Bogdan Maioreanu | Internetový gigant Yandex | Tovární objednávky | Zámořské indexy | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Zvyšování sazeb Fedu | Ukazatel pro analýzu akcií | Cenové úrovně | Roční růst | FSLR | Fitch Ratings | Úroková sazba | Obchodní dny | Rekordní nárůst | CSCO | Čtvrtletní výsledky | Obrovský potenciál | Dovoz | Akcie společnosti Intel | Nasdaq Composite | Unie | Fintech společnosti | Oživení trhu | Admirals | Zvýšení sazeb | Model 3 | Rekordní růst | Vládní výdaje | CRWD.US | NextEra | Velikost fondu | Akcie Google | Instagram | Mike Pence | NTAP | Nejbohatší | Lenovo | InterContinental | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Zasedání FOMC | Akcie Mastercard | Nemovitostní fondy | Dot plot | Data z amerického trhu práce | CISCO | Akcie Airbus | Sentiment na akciových trzích | Čtvrtletní zisk | Pozitivní zprávy | Caterpillar | MT5 | QCOM.US | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Čínské úřady | Rekordní maxima | Copilot | First Solar | Německé maloobchodní tržby | Nedostatkové čipy | Dodávky čipů | EOG | Finanční výsledky společnosti | Problémy české ekonomiky | Pro tradery | Bankroty | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | 1 milion | Nové zprávy | Návrat poptávky | Stratégové | Těžaři bitcoinu | Marek Mora | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | Third Point | Tržní reakce | Elon Musk | Investing.com | Býčí sentiment | Bundesbanka | Rosenblatt Securities | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vybírání zisků | Akciové indexy | Americký prezident | Rizikovost | EUR/CZK | Zájem investorů | McKinsey | Intercontinental Exchange | Společnost Pfizer | Akcie C3.ai | Rekordní zisk | Euforie | Akcie Upstart | Makrodata | Akciové trhy v Číně | Vývoj akcií Nvidia od začátku roku | Čínští výrobci | Investoři | 3M (MMM.US) | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Portfolio | Mezinárodní agentura pro energii | Výnosy z amerických dluhopisů | Coca-Cola | Investovaný kapitál | Nejistoty | Fidelity | Polymetal | Statistický úřad Eurostat | FSLR.US | Nejnovější výsledky | Negativní sentiment | DS | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | Společnost Google | Přidaná hodnota | Morgan Stanley (MS.US) | Hrubý domácí produkt | Indický trh | Zpřísňování měnové politiky | Dovoz ropy | APA | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Exxon Mobil (XOM.US) | Finanční instituce | Lepší výsledky | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Cenový růst | Společnost AMC | Index výroby | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Prezident | CAC 40 | JD.US | Vyšší hodnoty | Kvantitativní utahování | AMD a Xilinx | Index KOSPI | Bank of England | Airbnb | Gary Gensler | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Fiat Chrysler Automobiles | Trading Central Technical Ideas Lookup | Kurz jenu | Raytheon | Volatilita na trzích | Boom | Napětí na Ukrajině | VIG | Ropné společnosti | Ministerstvo obchodu | Nové vakcíny | WSJ | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Pesimismus | Starbucks Corporation | Jak se stát lepším investorem | Směřování | BABA | Cena mědi | Propad ceny akcií | Dubai Airshow | BP | Cíl ČNB | Hold | Snížení nákladů | Investiční | Inflační překvapení | AMC.US | Funkční období | Cestovní kanceláře | Vývoj měnového páru | Makrokalendář | Sestupný trend | Moderna | Svět kryptoměn | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Velké firmy | Americké centrální banky | Graf US500 | Průzkum | Sloučení | Výkon společností | Tržní podíl | IEA | CEO společnosti | Kolísání cen | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Akcie Alphabetu | Colosseum | Domácnosti | Americký S&P 500 | Hodnotové akcie | Eurodolar | Slevy | Fiskální rok | MSTR | Klíčové společnosti | Poradenská společnost | Index spotřebitelské důvěry | US500 | Insolvence | Reakce trhů | ExxonMobil | Altria | Siemens Gamesa | Current ratio | BlackBerry | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | Německý DAX | Jednotná evropská měna | Portu Marek Malina | Hlavní události | Patria | Sloučení Etherea | RWE | Pšenice na burze | Uber | UnitedHealth Group | GoPro Inc | Marriott | Data z ekonomiky | Rating USA | CEO Nvidie | Úrok | Siemens Healthineers (SHL) | Technologické centrum | Spike | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Zpráva | P/E | BlackBerry (BB.US) | Prémie | Údaje ISM | Rozpočtová politika | Agentura Reuters | Akcie Nike | Recese ve Spojených státech | Tencent | Česká měna | Prodej | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | Konzistence | Platební neschopnost | Visa (V) | PFE | iPhone | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Ozon Holdings | Technologické tituly | Zasedání Fedu | Janet Yellenová | First Republic Bank | Ruské společnosti | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Zrychlení růstu | Švýcarská banka | Strojové učení | Gen Digital | Růstové akcie | Index volatility | Jan Kubíček | Huawei | MAR.US | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | JOLTS | Warren Buffett | Finanční ředitel | RoboMarkets | Visa | S&P | Automobilka | Zákaz vývozu čipů | Quantum | Nová prognóza | Akcie společnosti Amazon | Graf ropy WTI | JPM.US | XM | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | ADR | Co se děje na finančních trzích | GBP | Vyšší ceny | Vzestup bitcoinu | Společnost Berkshire Hathaway | Fujitsu | Kurz americké měny | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | S&P Global | Rozhodnutí soudu | Spotřebitelské ceny v USA | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Management | Vývoj akcií | Meta | Obchodní týden | Simon Property Group | Financial Times (FT) | DHL | Admiral Markets | Oznámení | SPCE.US | Investiční činnosti | GAAP | Majitel | Růst cen ropy | Akciový trh Nasdaq | Klesající klín | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | ZEW | MRK.US | Zprávy | Pandemie COVID 19 | TSMC | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Nadšení | Dolary | FB | Nejlepší čínské akcie | Tokeny | Eurostat | Evropské trhy | Cena Virgin Galactic | Index Stoxx 600 | Vesmírné akcie | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Moskevská burza | Bard | Normalizace měnové politiky | Ruská invaze | Ceny ropy | Byty | Zemědělské komodity | Růst inflace | AvtoVAZ | MOEX | UBS | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | Evropské akcie | Hospodářský výsledek | Investiční banka | COST | Covid | Occidental Petroleum | Saipem | PLTR | Ceny Bitcoinu | Americká společnost Intel | Berkshire Hathaway | Další růst | Cena ropy brent | BBY.US | CRISPR Therapeutics | Airbus | Bydlení | Mutace delta | 3M | Vyhlídky | Investiční centrum | Santander | McKinsey & Co | CZ | BioNTech | Virgin Galactic | Prognóza Fedu | Dnešní data | McDonald's (MCD.US) | Illumina (ILMN.US) | Macrotrends | Udržitelnost | Míra | Alstom | PEG | Ukazatel Běžné likvidity | Zvýšení dluhového stropu | British American Tobacco | Firmy | Vláda USA | Dílčí index | Obchodování na trzích | Akciový vývoj | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | PEPSICO | Obchodovanie | Index US100 | Páka | Blackwell | Depozitní sazby | Index cen domů | Medvědí divergence | Phillips 66 | Investment management | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Sumitomo Mitsui | Nástroj | Hospodaření státu | Hedgeové fondy | Výsledky | PLTR.US | HUF | Dění na finančních trzích | Tennessee | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Carnival | Odhady trhu | Výrobce letadel | EOS | Australský dolar | Nio | Supreme Edition | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Siemens | Stellantis | Waste Management | Bank of America | Koruna | TIM | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | Aktuální ceny akcií | Petr Lajsek | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Retracement | Cenové prognózy | Finanční výsledky | Tržní ceny | Kupující | Včerejší obchodování | Technická analýza AMD akcie | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Pokles HDP | Americký výrobce | Barrick Gold | Shell | Colgate-Palmolive | Poseidon | Ant Financial | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Propad | Chubb Limited | Fiat Chrysler | Applied Materials | OPEC+ | Meme stocks | Marka | Vývoj likvidity | Výsledky firem | Objem | HDP eurozóny | Údaje | Očekávání investorů | Airbnb (ABNB.US) | Výkonnost | Globální dodavatelské řetězce | Obavy z recese | Společnost Arm | Aktivita čínských továren | Volatilní období | IPO Aston Martin | Softwarový gigant | Federální rezervní systém | Thoma Bravo | Report ADP | Exxon Mobil | Obchodní války | Microsoft (MSFT) | Americká banka | Společnost Nvidia | Klima | xStation | Příjmy z reklamy | Nejhodnotnější americká společnost | WHEAT | Robert Half International | Průzkumy | Technologické společnosti | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | ING Groep | Výsledky průzkumu | Nomura | Postavení na trhu | iPhone 14 | Nucor | Aukce | Stablecoiny | Odvětví cestovního ruchu | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Regulátor | Automobilky | Raytheon Technologies Corp | Makrodata z Evropy | Shortovat | Hlavní indexy | Státní rozpočet | WMT | Společnost Grayscale | Sázka | Průmyslová výroba | Dolar k japonskému jenu | Bilion | Obchodování s akciemi | AMC | CBRE | Pfizer | Pojišťovny | Vývoj inflačních očekávání | Studie | Covestro | Výsledky společnosti | Velmi bohatý | Vesmírné akcie 2021 | Hodnoty P/CF | Akcionáři společnosti | Tržní hodnota akcií | Výsledky SoFi | Slabší koruna | První obchodní den | Northrop Grumman | Ant | Průraz | Index S&P 500 | Graf | Akcie Bed Bath & Beyond | Deficit | Hodnota firmy | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Analytik společnosti Colosseum | Reakce trhu | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Canopy Growth | Přehled | Centene | OPEC plus | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Ceny akcií AMD | Terminál | Americké automobilky | ADBE | Akcie výrobce čipů | Meta (Facebook) | Short | Hypotéky | Lukáš Kovanda | Technické ukazatele | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | Schlumberger | LEN | Akcie Qualcomm | Přijetí | Evropa | Pokles produkce | Pár EUR/USD | Plyn | Změny na trhu | Jackson Hole | Korporátní daně | HUF/EUR | SBUX.US | Investování v Číně | Grafické karty | Bitcoin dnes | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Zpráva o inflaci | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Jednání FOMC | Reálný HDP | Německý akciový index | Johnson & Johnson | Vizualizace | BYD | Zveřejněná data | EW | KB | Akcie Boeing (BA) | Ekonomické ztráty | Ústavní soud | Oživení inflace | Stavebnictví | Americká centrální banka | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Čínský dovoz | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Maloobchod | Optimistická očekávání | Logistika | Peněžní prostředky | Mnozí investoři | Reuters analytik | Earnings | Zpomalení inflace | Americká společnost | Trump | PYPL | Provozní ztráty | FactSet | Brands | High | Rostoucí trend | Dow Jonesův index | Thierry Breton | Finanční krize | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | Technické analýzy | Alibaba Group (BABA.US) | Obchodování v Asii | Spořící účet | Makro data | E*Trade | Euro dnes | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Sójové boby | Inflace ve Spojených státech | Turecká centrální banka | Hackeři | Kvantitativní zpřísňování | APAC | Tým InstaForex | Kakao | Obchodování s ropou | Akcie Komerční banky | Provozní výnosy | Česká koruna | Rakousko | OECD | Růstový potenciál | Upstart | Stříbro | Investiční společnost | BA.US | G10 | Korporátní výsledky | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Instituce | Constellation | COPPER | Turecko | Dogecoin | Bank of Japan | Akcie Siemens (SIE) | Americké objednávky | Samsung Electronics | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | PLUG | Western Alliance | Čínský realitní sektor | Býčí signál | Dobrá data | Wonderinterest | Americké akcie | Těžby Bitcoinu | Hrozí krach | AI.US | Oslabení koruny | Spot | Pokles technologického indexu | UBS Group | Do čeho investovat | Vyplácení dividend | MetaTrader | Ex-dividend | Ziskové marže | ex | Rally na akciích | Kongres | PSA | Výdělky | Divize | Jak používat P/CF | ABB | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Vývoj měnového páru USD/JPY | WEN | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie Amazonu | JNJ | Evropská ekonomika | Rosněfť | Růst výnosů | Analytici Citi | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Proražení obchodního rozpětí | CVS Health | Indikátor RSI | Mluvčí společnosti | Komise pro cenné papíry a burzy | Airbus (AIR) | NKLA.US | Přehled o dění na světových burzách | DTE Energy | Německý HDP | Technologické firmy | Equinor | Akcie firem | Trh | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Nárůst zásob | Komise | Crown | Britská premiérka Liz Trussová | Války na Ukrajině | Rekordní minimum | Erste Bank | Index AEX | Signál na akcie | Klesající trend | CAT | GME.US | Pozornost | Výrazný růst | Rubl | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | Akcie společnosti Meta Platforms | Vyplnění GAPU | Akcie Tyson Foods | Equal weight | Fed | Země EU | ABNB.US | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Celosvětová poptávka | Regulace AI | Dnešní zasedání Fedu | Společnost ByteDance | Stavební povolenky | NetApp | Korekce | Dluhopisy | Xylem | Upozornění | Arista Networks | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Počet pracovních míst | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Gilead Sciences (GILD.US) | Nové trhy | Illumina | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Jednání OPEC | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Alexion | Zveřejnění výsledků | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Burzovní přísloví | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Marriott International (MAR.US) | Kanada | Index Standard & Poor's | XOM.US | Lowe's | Výkon společnosti | Poslanci Evropského parlamentu | Yahoo | Růst spotřebitelských cen | ProCent | Louis Vuitton Moet Hennessy | Stock | ANO | Apollo | Americké zásoby ropy | Platforms | Ceny akcií Nvidia | UBER.US | Globální problémy | Kupní cena | Snap (SNAP.US) | VZ | WIG | Poměr P/E | Akcie Morgan Stanley | Rating | Prezident Joe Biden | Futures na Wall Street | Dezinflace | Investiční produkt | Velké banky | Wells Fargo | L3Harris | AAL | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Merck & Company | Vrcholy | CMS | UnitedHealth Group Incorporated | SNB | AT&T (T.US) | Nejistota | Microsoft | Příležitosti | Thermo Fisher Scientific | Plný úvazek | Chase Investment Counsel | Akciové indexy v USA | COIN | NFLX.US | GME | Růst tržeb | Míra inflace v Maďarsku | Intuitive Surgical | CME | Pokles cen ropy | Data z USA | HDP v eurozóně | Daňové úlevy | Palantir (PLTR.US) | SBUX | GoPro | CMA | Eurokomisař | Velký pohyb | Banka HSBC | Commission | Bitstamp | Shortování | Sell | NKLA | RBI | Mondelez International | PLUG.US | Zpráva pro tradery | Dollar Tree | Rivian | LYNX webinář | Exporty | Konference FOMC | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Americké úrokové sazby | Společnost BlackRock | Rostoucí akcie | CMG | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Oblast supportu | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Rekordní růst poptávky | Ceny akcií Nvidie | Trendové linie | Očekávané výnosy | MicroStrategy | Výpadky | Objem obchodů | FIAT | Největší kryptoměna bitcoin | Tomáš Pfeiler | S&P Global Inc | Klíčová rizika | Mobilní aplikace | Apache | Nifty 50 | AA | Investoři dnes | Invest | Trendová linie | Amazon (AMZN) | Federální rezervní banka | Gazprom | Řízení rizika | Centrální banka | Exxon | Raymond James Financial | NYMEX | Hazard | Zemní plyn | Tržní sentiment | Německo | Index PMI | Měny&Sazby | Waste Management (WM) | Twitter | Francouzská společnost | Zasedání americké centrální banky | BIIB | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Aktuální cena akcií | Marriott International | Krach | Pozitivní zpráva | Activision | Hotovost | Instant Trading EU Ltd. | Donald Trump | Čistý zisk | GSK.UK | Jádrová inflace | IHS Markit Ltd | Nejvýraznější pokles | Akcie Aston Martin | Standard Chartered | AMD akcie | C3.ai | New York Stock Exchange | Super Micro Computer | Centrum | Walmart | Společnosti | Fundamentální faktory | Těžařská společnost | CL | Výsledky bank | JPMorgan Chase & Co | Energetický sektor | Kartel OPEC | CRISPR | ConocoPhillips | Alphabet (GOOGL.US) | Spoluzakladatel | Grafy | ING | S&P 500 a Nasdaq | Čtvrtletní výsledky společnosti | SMA 200 | Boeing (BA.US) | Vice | Březnová inflace | API | HON.US | Týdenní Forex kalendář | Erste Group | Azure | Nízká volatilita | Fiserv | Problém s nedostatkem čipů | Aktivum | Společnost XTB | BNP | Zoom Video | EUR/HUF | CZK | Krátkodobý dluh | Nvr | Reuters | Úspory | Generovat zisk | AMC Entertainment | Konjunkturální průzkum | Ruský plyn | Index nových zakázek | Kov | Baidu | Vystavení riziku | QCOM | Dobré zprávy | Schlumberger (SLB) | Situace | Chevron | Elliott | Kompozitní index | SPGI.US | Index nákupních manažerů | Škoda | PFE.US | Bitcoinový investiční produkt | Produkty s pákovým efektem | Letecká společnost | Zlevnění akcií | Index US500 | Analytici | Americký dolar | Globální akciový index MSCI | Štěpán Hájek | Souhrnný index | VaR | Etsy (ETSY.US) | Overbalance | Utahování měnových podmínek | Akcie Siemens | Palo Alto | Nové zakázky | Rekordní maximum | Zakladatel | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Splácení dluhu | Equity | Dezinformace | Viceprezident | Guvernér Fedu | Provozní zisk | MGM Resorts International | Utahování měnové politiky | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Deutsche Boerse | Ripple | Chipotle Mexican Grill | US100 | Společnost GM | Cena indexu | Goldman Sachs Group | Wedbush Securities | TSM | USDIDX | Automobilový trh | Tržby | Silná data | TSLA | Akcie Twitteru | Společnosti v indexu | Růst mezd | Pumpování peněz do ekonomik | Roční výkonnost | DPA | Letecká přeprava osob | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Startup | Stagnace | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | PINS | Ekonomiky | Největší americké společnosti | Příjmy a výdaje | Finanční systém | Organizace ADP | Rychlý růst | CMCSA | Prime | Cenový cíl | TraderX | Nižší růst | Rozpočet | Riziko recese | Negativní dopad | Evropské banky | Dobrá nálada | Google | Apple | Investiční plány | Libra | WM | Citrix | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Nákup akcií | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Akcie společnosti PayPal Holdings | Společnost Admirals | Nová data | Open | Investor | Cena akcie | Dow Jones Industrial Average | Silnější support | Velké technologické společnosti | MRNA.US | Celsius Network | Americké ministerstvo obchodu | Nakoupit akcie | Webináře zdarma | FTSE | Akcie Pfizer (PFE) | Výrobce letadel Boeing | Akcie dánské společnosti | Financovat | Řetězec | Fond | Cena Facebook | StreetAccount | Orbán | Investiční rozhodnutí | Pohyby na trhu | Ztráta | Moderna (MRNA.US) | Vysoké inflace | Americké vlády | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Jan Šrajer | Pandemie nemoci | PHIA | FDIC | Fortune | PAH3 | AMD.US | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Ruská invaze na Ukrajinu | Arm | Jednání ECB | iRobot Corporation | IPO Uber | Trumpova vláda | Alibaba Group | ECB | RRR | Nový rekord | Čínské ministerstvo | Úroky | Zveřejnění výsledků hospodaření | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | CVX | Portu | Eskalace | Cena | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Vývoj české ekonomiky | Předstihové ukazatele | Velikost pozice | Analytici Goldman Sachs | Roční výnos | GWW | Gemini | ASML Holding NV | Silný trh | Rezervy bank | DOT | Objem peněz | Partners | Nastavení měnové politiky | BYND | Benchmarky | Guvernér japonské centrální banky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Akcie dnes | Mutace koronaviru | Přenos | IG Markets | Charter Communications | Izrael | Ceny akcií | SPCE | DGX | Směrodatná odchylka | NYSE:MMM | Zpomalující růst | Euro STOXX | S&P500 | EBay | Ceny zemního plynu | Telekomunikační společnost | Největší pády | Trh zlata | Ruský trh | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | Institucionální investoři | Intel (INTC) | Ceny | Euro vůči dolaru | Kurzy | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Technologie | Vysoká inflace | SIE | Energetická krize | MetaTrader 5 | Dolarový index (USDIDX) | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Výroky z ECB | Akciový graf | HPQ | Prodeje čipů | ANTM | Akcie Microsoft | Ranní okénko | Comcast Corp | Cointelegraph | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | MGM | Obchodování na zámořských trzích | Přehled kurzů | Výběr zisků | RHI | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Akcie JPMorgan | Zahraniční společnosti | Biogen | Počet uživatelů | Tencent Music | Obchodování na akciových indexech | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Erste | Americké společnosti | Blue chips | Potenciální zisk | Upravený zisk EBITDA | SQ.US | Správný odhad | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Hedge | Meta Platforms (Facebook) | Deliveroo | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Průměrný příjem | Royal Caribbean | Vybírat zisky | Poplatek | Moody's | Guvernér | PINS.US | NBP | Makro | Banka | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Americký dolar vůči japonskému jenu | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Koruna dnes | Mosaic | Archer Daniels Midland | NVDA | Výsledky Wall Street | Odpor | Coinbase | ENPH.US | Akcie spoločnosti | Slušné zisky | Drahé kovy | Evropská centrální banka | Velký problém | Obchodník | Letadlo | Výrobce sportovního oblečení | Fitch | Akcie týdne | Finanční prostředky | MRNA | Close | Býčí trh | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | Kapitálové požadavky | Regulátoři | CF Industries | Krize v USA | ISIN | General Motors (GM.US) | ROE | Freeport-McMoRan | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Intel (INTC.US) | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Finance | SNAP.US | ISM | Index PX | Čínská vláda | Analytika | EBIT | Společnost OpenAI | Daně | Mánie | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Tradingové webináře zdarma | Investment Management | Pivot | Akcie Schlumberger | Malina | Kryptoměna | cTrader Purple Trading | Konfluence | Python | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Bristol-Myers | Výzkum a vývoj | Alibaba (BABA) | Činnosti Amazonu | Momentum | Výsledkové sezóny v USA | Conference Board | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | CBOE | Zvýšení inflace | Nvidia (NVDA.US) | Konsorcium | Zákaz pronájmu cloudových služeb | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Newmont | Zisky | HICP | Shanghai Composite | Vstup do pozice | Vývoj akcií Alibaby | Analytik XTB | Globální trhy | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Boeingu | Americký index S&P 500 | Socios | E*Trade Financial | Velký růst | Signature Bank | Bývalý prezident | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | Prodávající | Situace na trhu | Akcie NIO | TradingEconomics | Verbální intervence | Čínská média | GRMN | Swap | Miliardy eur | Akcie Visa | KLM | Kryptotrh | Inflační očekávání | Výkonnost akcií | Zinek | MLM | Cisco Systems | Starbucks | NATGAS | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Podíl v AMD | Předpokládaný zisk | HSBC | Pullback | Exxon Mobil akcie | Falcon | Invaze | Semi | Snížení ratingu | Obchodníci | Trinity Bank | Breakout | Capital | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | Michael Brown | MiCA | CPI index | Růst cen | Bull | Pokles akcií | Index pražské burzy PX | Saxo | Změny v ekonomice | Kryštof Míšek | Dluhový strop | PSX | Turecké liry | Měkké přistání | RSI | Technologický Nasdaq | SPX500 | Zasedání Bank of England | Návratnost | Slušný zisk | MSCI World | Reporty | Společnosti Netflix | Poptávka | Akcie Li Auto | EUR/MWh | GS.US | Dnes na trzích | Financování | Shell Plc | Amazon Web Services (AWS) | CIA | ČSÚ | IoT | Cenový graf | AWK | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Amgen (AMGN.US) | Čína | Akcie AMC | Alphabet (Google) | GMT | Historické maximum | BIDU.US | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Arista Networks (ANET.US) | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Index pražské burzy | Zvýšení korporátní daně | Vývoj akcií Nvidia | Americké banky | Psychologie | WBA | Obchodovat | Republikáni | Ztráty společnosti | USDJPY | Těžby kryptoměn | KSU | Úrokový diferenciál | Globální poptávka | Investiční poradenství | Masato Kanda | Více riskovat | Aktuální technická analýza | Southwest | Zvýšení produkce | Americké akciové trhy | Beyond Meat (BYND.US) | Line | Polovodičové společnosti | EGAP | Tilray | Dividenda | MIFID | Výsledky hospodaření | MU.US | FT | PlayStation 5 | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Poptávka po ropě | MO.US | DAX | Denní pokles | Ekonomický růst Číny | ALGN | Pokles zásob | Citigroup (C.US) | Průměrná mzda | Mali | Dolarové sazby | DNO | Uzavření trhů | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | NY FED | Micron Technology | Spotřebitel | New York Times | DE40 | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Solidní růst tržeb | Nové rekordy | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Payrolls | Investiční výdaje | Ark Investment Management | Odhodlání | HAS | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | MF | Tony Sycamore | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | ETF fondy | Bod | After market close | Podmínky na trhu | Společnost TSMC | Zisk společnosti | NetEase | Dubnová inflace | Poptávka po státních dluhopisech | RBNZ | AMGN | CITIC | Charlie Munger | Video | HDP | ROCE | Měnové kurzy | Americká měna | Dnešní PMI | Honeywell International | EMU | Problémy | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | KMX | Ziskovost | Bankéři | Výprodej | Sázet | Klesající trendová linie | Technology | Deutsche Bank | Banka UBS | Cena ropy | Výrobce videoher | Nižší výdaje | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Akcie Snap | TSM.US | Pentagon | Analytik trhů | Drobní investoři | Marže | Trading Central | SpaceX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Zobchodované objemy | Zlato a stříbro | Diskont | Předběžné výsledky | JPM | Bill Gates | Devizový trh | Načasování | Uvolněná měnová politika | Index bank | ADP report z pracovního trhu | Alphabet | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | PSX.US | Společnost Procter & Gamble | Manufacturing PMI | Delta Airlines | Signály | Omikron | RHI.US | MCD | Tencent Music Entertainment | Akcie Alphabet | IHS Markit | Obchodování akcie | Týdenní pokles | Statistiky | Liz Trussová | BBY | Podílník | Raiffeisenbank a.s. | Restrikce | Hodnota P/CF | Futures na americké indexy | Big Short | Stoxx 600 | Akcie padají | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Bali | Rizika pro společnost | SAP | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | FX | Americká Komise pro cenné papíry | Steve Jobs | Rozhodování | Blizzard | Proof of Stake | Facebook | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | 256/2004 | Unicredit | Ropa a Plyn | EMA | Tyson Foods | LMT.US | Pokles výnosů | HSI | Poptávka po čipech | Fibonacciho retracement | Horizon | UST | ON Semiconductor | Dolar | Merck | Coinbase Global | Trápení | Hliník | DBK | Akcie AMC Entertainment | Ceny pšenice | Zásoby společnosti | Hodnoty měny | Euro | Oracle | Polkadot (DOT) | Medvědí scénář | Negativní vývoj | Generativní AI | ANZ | Úspěšný týden | Francouzský CAC 40 | Enphase Energy | Akcie Alibaba (BABA) | JP Morgan | Byznys | Kukuřice | Costco | Debata | Nárůst zisků | NEV | Investujte | Risk | Rostoucí společnosti | Prezident USA | Měď | Společnost Cyrrus | Visa (V.US) | Proinflační | Překonání historického maxima | Zastavení dodávek | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | AUD | Bank of New York Mellon | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Stericycle | Výsledky Applu | Binance | Palantir Technologies | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Japonský Nikkei | ishares China | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Breakout Trader | Constellation Brands | Boom kryptoměn | Akcie na Wall Street | Zpomalení růstu | Fibo | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Propad cen akcií | Prima | Citigroup | Ekonomové | Siemens Healthineers | Softbank | Denní graf akcie | Sony | Terra (LUNA) | Hospodářství | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | ANET | Etoro | Nový Zéland | EV | EU | Index Philadelphia Semiconductor | EBITDA | GE.US | Ropa roste | Jaké kroky podnikne Čína? | ROIC | Uniper | Největší zisk | Miliardy | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Globální akciový index | Spojené státy | Zisková marže | Cenové stability | Skvělý výhled | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Objem investic | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Převis | Dynamika růstu | Čipový gigant | Hlavní činnosti Amazonu | Deutsche Lufthansa | ARM | Koronavirové krize | Propady na trzích | Vývoz | Index výrobní aktivity | Komerční banka | Marek Malina | Gate | Finanční tituly | Samsung | Barel WTI | Recese | Sam Altman | Kazuo Ueda | ASML | AXA | Renault | Švýcarský frank | Báze | Průraz ceny | Růst akcií | WP | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | Technologický index Nasdaq Composite | Měnová politika ČNB | CZK/EUR | Silicon Valley | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Společnost IHS Markit | Eskalace konfliktu | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Pandemie | Aktuální stav | Inflace v Německu | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Nákupní doporučení | Růstový trend | Silný support | Americké burzy | Nokian | Internetové firmy | Nálada na akciových trzích | Akcie Alibaby | INRG | Yung-Yu Ma | Procter & Gamble | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Ochrana před inflací | Frank | ETN | Prudký propad | Pohled na akcie | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Americké ministerstvo práce | Prudký růst akcií | Důležitý support | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | American Express | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Lufthansa | Ceny energií | Babypips | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Obrat trendu | Čas na nákup akcií | Intel | Japonský jen | C3ai | Americké kryptoměnové burzy | Index důvěry | Měnový kurz | Dosažení dohody | Ticker | Dostupnost bydlení | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Regeneron Pharmaceuticals | Volatilní obchodování | Úspěchy | Jak obchodovat | Vyšší volatilita | Atlantik | Společnost Palantir | Rostoucí inflace | Zoetis | Stabilní výnosy | Technologický sektor | Soud | Eskalace napětí | Panika | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Booking | Výrazný pohyb | LyondellBasell | Blockchain | Agentura Fitch | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Konflikt na Ukrajině | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | BASF | Benzín | CrowdStrike | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Konkurenční společnost | Dow Jones Industrial | OXY | Ozbrojený konflikt | Qualcomm (QCOM.US) | Oslabení | Kroky Fedu | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Letecká doprava | Rollover | Platforma | Vzestup Nvidie | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Akcie energetických společností | Spotřebitelská důvěra | Samsung Life Insurance | MMF | US Securities and Exchange Commission | Soukromý sektor | United Airlines | Diverzifikované portfolio | Náklady na úvěry | Investor Michael Burry | Nárůst volatility | Spotify | Ekonomický výhled | Těžba kryptoměn | Finanční ukazatele | Nařízení | Prospekt | SWIFT | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Schodek | Farmaceutické společnosti | Invaze Ruska | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Akcie Upstart Holdings | Indexy | Altcoiny | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Oživení poptávky | Mizuho | ASX 200 | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Americké akcie včera | Výrobní závody | Airbus Group | Marže společností | Tempo růstu | American Airlines Group | Úvěrový rating | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Americká výnosová křivka | Continental | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | FCC | Marathon Oil | BHP Group | Federální obchodní komise | Analýza společnosti | Akciové trhy | Struktura HDP | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | iShares Global Clean Energy | Omezení těžby | Cloud Computing | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Humana | Activision Blizzard | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Hospodářské soutěže | Úsilí | Cathie Wood | LLY | Akcie výrobců vakcín | APP | Tomáš Holub | EOG Resources Inc | Pokles indexu S&P 500 | Národní bezpečnost | Long | Rally | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Market Analyst | Bankovní rada | Rozšíření sankcí | Recese v USA | Růstové tituly | USD za tunu | Výrazný propad | Klíčový support | Bear | JPMorgan (JPM.US) | PlayStation | USDC | Investiční doporučení | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Klid | Osobní příjmy | Ekonomické krize | Bluechip | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Americké akciové indexy | PDD | Společnost Arm Holdings | Prodejní tlak | Širší index | XYL | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | NVAX | Zasedání centrální banky | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Akcie Deutsche Bank | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Švýcarská banka UBS | Akcie Porsche | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Bariéra | Indikátory | Arizona | WFC | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Plug Power | Citadel | Osobní počítače | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Investments | Palantir | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Jan Procházka | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Xbox | Nejslabší růst | Čínští investoři | Správný odhad bankovní krize | Výsledky voleb | Nový týden | Fiskální politiky | Inovace | Long signál na akcie | Orsted | Aston Martin | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Moskevská burza MOEX | Ministryně financí | Graf ropy | Technologický pokrok | Bezpečnost | Společnost BP | Snížení cen | Čistá zisková marže | Napájení ChatGPT | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Philadelphia Semiconductor | Index akcií | Pochybnosti | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | Riziková aktiva | Pandemická situace | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Purple Trading | Raytheon Technologies | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | CFG | Konkurence | Bing | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Čínské sankce | PLN | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Evropské společnosti | Komunikace | Převzetí Twitteru | Konsensus trhu | Burza Binance | Indikátor MACD | Skyworks Solutions | Dnešní seance | Novavax | Yahoo Finance | Nespokojenost | Paxlovid | Výhled pro akcie | BHP | Jak investovat | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Epic Games | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Concho | NIFTY | Globální společnost | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Dnes zveřejněná data | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Investování do ETF | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Applied Materials | Symantec | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Technologické akcie | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Společnost Adobe | Zájem o investici | Vnímání | Hlavní rizika | Pavol Mokoš | SVB | Paramount Global | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Výrobní index PMI | Volný peněžní tok | Nvidia na burze | Odhad bankovní krize | Akcie Coinbase | C3ai (AI.US) | Cílové ceny | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Zhodnocení | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Trade Financial | Velmi volatilní | Index technologického trhu | Prodejní cena | Volume | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | PCAR | Letní obchodování | Obchodní účet | Celsius | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Vysoké ceny | Embargo | Bilance Fedu | Economist | Hry | Čipy používané k napájení ChatGPT | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | Akcie Micron | Fundamentální analýza AMD akcie | Akcie softwarové společnosti | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | ONE | Private equity | Česká inflace | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Výpočty P/CF | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Akcie firmy AMD | ČNB dnes | Finanční trhy | Ropný kartel OPEC | Údaje o maloobchodních tržbách | Skyworks | Marvell | Těžaři ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Burze | PacWest | Expanze | Největší ekonomika | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Fúze | Platina | STT | ČEZ | Austrálie | AAPL | Hrubá marže | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | MSTR.US | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Necyklická akcie | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Peněžní trhy | Caixin | Under Armour | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Retail Investor | Čistá ztráta | Finanční údaje | UAL | GS | Britské firmy | AIG | Krize | Bernstein | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Fresenius | Poměr cen | Riziko | Fundamenty | Vlastní akcie | CMI | Ekonomické zprávy | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | AOS | NXP | Contracts for difference | BUX | Paramount | G20 | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Rekordní schodek | CEO | Společnost Moderna | Objednávky | Oslabení dolaru | Analytik Yung-Yu Ma | Akcie ve světě | NFT | Zlatý kříž | Algoritmy | Investice společnosti | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | ZTS | MicroStrategy (MSTR.US) | Globální trh | Virgin Galactic (SPCE.US) | Výrobci čipů | Firma Arm | Akcie Intel | Big Tech | Poradci | Sazby | Americké výnosy | Akcie Tesla | Graf indexu | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Lucid | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Devizové rezervy | STZ | Cíle | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | Čistá marže | Burza | Semináře | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | SPX 500 | Newmont Mining | AXP | HashRate | Investiční skupiny | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Nikola Corporation | První odhad | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Porsche | Rozhovor | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Spotřeba domácností | Transakce | BMO | Slabší dolar | Southwest Airlines (LUV.US) | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | TechnipFMC | Session | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Uhlí | MasterCard | Price/Cash Flow | Raymond James | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | ISRG | TotalEnergies | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Peněžní tok | Zpravodajství | Jamie Dimon | Prezidenti a premiéři | ANET.US | Větší korekce | Pharming Group NV | Odvětví vyspělých technologií | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Société Générale | Fed dnes | Cykličnost | Dividendy | Měna | XPeng | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | HoReCa | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Zásoby benzinu | Silný pokles | Trader Workstation | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | MSCI | KeyBanc | Thomson Reuters | Snap | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Akcia | Walgreens | Růst ceny akcií AMD | W1 | Miliardy dolarů | Investiční skupina | Finanční trh | Růst poptávky | FOMC | JPMorgan | Nová vláda | Růstové vyhlídky | ALXN | Akcie Intel Corporation | Apple (AAPL) | Reakce investorů | Regulační orgán | Risk On | Trade | Eni | Společnost AMD | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Patria.cz | Tightening | UNH | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Microsoft Corporation | Milník | Světová zdravotnická organizace | Starbucks (SBUX.US) | EIA | Akcie Meta | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | ADA | FAST | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | GBP/EUR | Index Nasdaq (US100) | Signál | Peter Garnry | Írán | S/R zóny | Wall Street | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Nejvíce peněz | Investiční ředitelka | Přelom roku | State Street | EPS | Nyrstar | ADP | Square | Uptrend | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Kupní síla | Úbytek | Short signál | Ropy | Rozdílové smlouvy | Cena akcií Amazonu | Virgin Orbit | Historie | Malé zisky | C.US | Nové žádosti o podporu | Dvojité dno | Řízení rizik | Singapur | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | Vývoj ceny akcií technologických firem | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | CNC.US | Možnost dalšího růstu | Evropská komise (EK) | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Zisk EBITDA | Společnost | Apple (AAPL.US) | Xilinx | LTV | Likvidní | I-Trader | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Nifty | Forbes | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Ceny americké ropy | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Čas na nákup | BlackRock | Utažení měnové politiky | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Francouzský index | Vysoká volatilita | Jestřábí Fed | Cena akcií | Volatilita trhů | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Objem nákupů | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | BBVA | Velké centrální banky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Americká spotřebitelská důvěra | Umělé inteligence | Buy | Eura | Tisková konference | ASM International | Neúspěch | AAPL.US | Nasdaq Inc | Výsledek HDP | Socios.com | Ztráty | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | LyondellBasell Industries | Organizace | Alipay | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Ryanair | Posilování USD | Letecký průmysl | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Uvedení akcií firmy Arm na burzu | Expedia | Services | Inflační data | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Britská firma Arm | Problémy s likviditou | Akcie společnosti Alphabet | Kansas City Southern | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Chrysler | Polská centrální banka | Energetické komodity | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Zasedání bankovní rady | Nvidia Corporation | Intervenovat | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Výsledková sezóna v USA | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Dominion Energy | Administrativa | TWTR | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Fortinet | Sektor služeb | Snížení inflace | BIDU | Linie podpory | Citrix Systems | Overweight | Index | Wall Street Journal | Cenový pokles | Ruská vláda | Komoditní | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Infineon | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Čínský trh | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Komodity | Investiční fond | Meziroční růst | Jižní Korea | Byznysový model Amazonu | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | S&P Dow Jones Indices | ČTK | Výsledkové zprávy | ISM index | Valuace | Odvětví | Graf AMD akcie | Akcie Plug Power | Cap | TWS | Axios | Akciové indexy na Wall Street | Sanofi | Společnost Baidu | Zambie | Llama | Louis Vuitton | Potenciál poklesu | Očekávaný růst | GM.US | Sektor informačních technologií | Česká národní banka | Pinterest (PINS.US) | ARM Holdings | Zveřejněné údaje | Analytické prognózy | Intradenní obchodník | Marvell Technology | Nippon Steel | Index amerického dolaru | Snížit úrokové sazby | Propad zaměstnanosti | Upstart Holdings | SoFi Technologies | Koronavirus | Automotive | Coffee | SMCI.US | Výsledky roku | AMGN.US | Tchaj-wan | Archer Daniels Midland (ADM.US) | GTC | 5G | Katarský státní investiční fond | Finanční cíle | Vlastnictví | Nejdůležitější čínské indexy | Tencent Music Entertainment Group | Průmyslový index Dow Jones | Poradenství | Eli Lilly (LLY.US) | LVMH | DLTR | Diverzifikace | CITIC Securities | QIWI | Prohlášení | Opční trhy | Mzda | TWTR.US | SPOT | Bidenova vláda | Medvědí trend | Zisk na akcii | Premarket | Ford Motor | Deloitte | GM | WHR | S&P 500 a Nasdaq 100 | Express | Estee Lauder (EL.US) | Pinduoduo Inc | Španělsko | Obchodování na burze | Správa | Produkce ropy | Akcie Waste Management (WM) | Akcie Amazon (AMZN) | Richmondský Fed index | Přeprodané podmínky | Svíčková formace | Holubice | Ferrari | BYND.US | Vzestupný trend | Pokles amerických akcií | Index NIFTY 50 | Oznámení firmy | AMC (AMC.US) | Obchodovat s akciemi | Rezistence | UCITS ETF (INRG) | Olívia Lacenová | Rizika na Blízkém východě | Zpravodajské společnosti | Vysoké úrokové sazby | Dnešní videokomentář | Běžná likvidita | Americké makro | Index NIFTY | Pokles produkce mědi | Micron (MU.US) | Kryptoměna Bitcoin | Britská premiérka | Akcie AMD | Objem maloobchodních tržeb | Hodnocení obchodníků | Nákupní manažeři | Bitcoinový trh | Historické zkušenosti | Nvidia akcie | Investiční příležitost | ZIL | Markit | Úrokové výnosy | Barrick Gold (GOLD) | CapitalPanda | IMF | PayPal Holdings Inc | Analýza | Statistiky z pracovního trhu | Daimler | SoFi | Dlouhodobý růst | Prognózy inflace | Dot-com | Aukce pokladničních poukázek | Akcie automobilky Ford | Akcie Block | Ekonomický růst | Vývoj dolarového indexu | Posílení | Tržní hodnota | PayPal (PYPL.US) | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Elektroauta | Více peněz | Včerejší seance | Býčí potenciál | Vyšší inflace v Německu | Vstup na burzu | Byznysový model | Ocenění Amazonu | Vývoj ceny akcií | ČSOB | NVDA.US | Cenové tlaky | ILMN.US | Shenzhen Composite | Američtí centrální bankéři | EURUSD | Instrumenty | Analytička | Sociální sítě | O2 | Korunový trh | Akcie Nio (NIO) | Nižší likvidita | Výrobce pneumatik | NFP | Primární nabídky akcií | Vít Hradil | Výkon | Spuštění ChatGPT | COMP | Vyšší úrokové sazby | KO | Harley-Davidson | Investovat | Celkový objem obchodů | Události tohoto týdne | Americká obchodní bilance | Tesla Elon Musk | Rozdělení akcií | Nejistota na trzích | Generativní umělé inteligence | Zvýšená nervozita | Válka | Americký index | Státní investiční fond | BNB | BABA.US | Zákaz vývozu čipů do Číny | Sazby Fedu | Canalys | Akciový index S&P 500 | ADS | After-market | Baker Hughes | Stavební výdaje | Hynix | Nastavení úrokových sazeb | General Electric (GE.US) | Ukazatel EBITDA | Goldman Sachs (GS.US) | Investování do čínských ETF | Tisková konference Bank of Canada | Indikátory v eurozóně | Tipy na futures | Celoroční výhled | CCI | Coca Cola (KO.US) | Dow Jones Indices | Bankrot | Gabriel Debach | City | Akcie Micron Technology | Cenový rekord | Coca-Cola (KO.US) | WHR.US | China Unicom | Fondy rizikového kapitálu | Čínské akcie dnes | Akcie Taiwan Semiconductor | FTNT | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Bloomberg | Nabídka | Pandemie COVID | Zisk na jednu akcii | Letecká přeprava | Bývalý prezident USA | Index technologického trhu Nasdaq | Covid Zero | Globální ekonomické vyhlídky | VisualCapitalist | Studená válka | Reálné mzdy | Financial | Základní úroková sazba | Scion Asset | American Airlines | Volby na Tchaj-wanu | Lyft | DJIA | Dnešní sentiment | Akcie kybernetické bezpečnosti | Trigger | Vysoké ceny energií | Tempo růstu CPI | ADM.US | Snižování sazeb | David Vagenknecht | Zpomalování ekonomiky | Konec roku | Asociace | Měnová báze | SPAC | Nvidia Corp | Velikost obchodu | Pandemie koronaviru | Světové akciové trhy | Graf akcie | EK | Výkonnost indexů | Bitcoin | MCD.US | Úvěrové pojišťovny | LUV.US | Ministerstvo spravedlnosti | Technologická revoluce | Zlepšení | Akcie Adobe | Americké měny | Akcie AT&T | Nejziskovější | Nadnárodní společnosti | Index spotřebitelských cen | Hlavní ekonom | Akcie 2021 | Simple Moving Average | Denso | Výnosové křivky | Přijatelné riziko | cTrader | Hospodaření | Futures | Inflace v eurozóně | Zvýšit zisky | Společnost S&P | Finanční ztráty | Hodnocení akcií | Obchody | Akcie Waste Management | CVS | Nemovitosti | Pokles ceny | Beta | MS.US | Prodej akcií | Dobrá čísla | Konkurent | FXstreet.cz | Index Nikkei | Futures trhy | Americká data | XTB | Citadel LLC | Parlamentní volby | CHF | Míra nezaměstnanosti v Německu | Akciový index | Futures na ropu WTI | Klesající tendence | Nová mutace | Cash is king | Úplný zákaz vývozu | PX index | USA Donald Trump | Společnost Boeing | Goldman Sachs BDC | James Bullard | Firma Boeing | GlobalFoundries | Aleš Michl | Akcie Lufthansa | Chubb Limited (CB.US) | Medián | Podpora | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Electronic Arts | OpenAI | Export do Číny | JDE | Nano | Kancelářské nemovitosti | Vývoj indexu Nasdaq | MWh | First Republic | Estee Lauder | Vyhlídky ekonomiky | Akcie McDonald’s | Vývoje umělé inteligence | MT4 | Velké americké banky | Solidní růst | Síla dolaru | Volatility | Forex kalendář | Zvýšení těžby | Banka BNP | Zoom Video Communications | ATH | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Index s malou kapitalizací | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | RBC | SK Hynix | Maloobchodní prodeje | 4G | Investice do umělé inteligence | Tesla Inc. | Evraz | Uzavření transakce | Destatis | Polský zlotý | Očekávání trhu | NASDAQ:AMGN | E-commerce | Vzdělávací webináře | Největší kryptoměna | Adobe Systems | Federální úřad pro letectví | Zdroj příjmů | Akcie Plug Power (PLUG.US) | MJ | Obchodní model | Růst akcií společností | Psychologická bariéra | Lucid Group | Propad trhů | Zákaz dovozu | Linde | Partnerství | Zájem firem | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Snížení produkce ropy | Realizace zisku | Wynn Resorts | Siemens (SIE) | Nvidia | Akcie CRISPR Therapeutics | Index Nifty 50 | Centrální vláda | Akcie Porsche (PAH3) | Dánské společnosti | BofA | Ceny zemního plynu v USA | Přehled o dění | Peněžní statistiky | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Výsledky Morgan Stanley | Guvernér NBP | Hospodářské výsledky společnosti | ČR | Reddit IPO | ETSY.US | Norwegian Cruise Line | Weibo | CME Group | Výprodej na Wall Street | Průmyslové kovy | KKR | GEN | Amazon | JD.com | Elektromobily | Simple Moving Average (SMA) | Kobalt | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Celoroční výsledky | Statistika | Akcie výrobců čipů | Zamyšlení | Jefferies | Capital Markets | Akumulace | Mastercard (MA.US) | Akcie společnosti PayPal | Akciové indikátory | Nálada na trzích | SHL | Kellogg | Piper Sandler | NTES | BAT | Vývoj akcie | Závislost | First Solar Inc | IDC | Marketingová komunikace | BSC | Best Buy | Run na banky | Americké trhy | Analýza ceny akcií | Světová poptávka | Eurozóna | IG | Makroekonomický kalendář | Wall Street akcie | Makroprostředí | Splatnost | Marathon | Solana | Pšenice | Největší evropská ekonomika | Výsledný zisk | XTB Research | Mastercard Incorporated | Výsledky společnosti Nvidia | Horizon Investments | Nákup komodit | Společnost Caterpillar | FXstreet | Jak investovat do mědi? | Analytik | Ceny lithia | Pohyb akcií | Ruská centrální banka | Life Insurance | Velké technologické firmy | Podnikatelská aktivita | Umělá inteligence (AI) | Měsíční report | Sazby beze změny | Navrhovaná dohoda | Trader | Hang Seng | UPS.US | Hodnota akcií | OMV | AAA | Doporučení | Ostatní příjmy | Pozornost trhu | Evropské akciové indexy | BASF (BAS) | Inflace spotřebitelských cen | Prohloubení deficitu | Směrnice | Gilead Sciences | Akcie BASF | Saudi Aramco | Statistický úřad | Stroj na peníze | BB.US | Christopher Waller | Podnikání | Market close | Short signál na akcie | Podnik | Růst české ekonomiky | Peněžní statistiky ECB | Meta Platforms | Evropské země | Honeywell | Dluhopisový trh | NIFTY 50 | Nikola Corporation (NKLA.US) | Alternativní kryptoměny | Krypto | MRO | Uber (UBER.US) | Počasí | Investment Counsel | Co bude | LLY.US | Německý index DAX | eToro Market Analyst | Zájem o akcie | Dlouhodobý investor | Nárůst sazeb | Francouzský index CAC 40 | AMZN.US | Mattel | Opatření | Těžaři | Rostoucí úrokové sazby | Pojišťovnictví | Jan Frait | P/CF | Americký akciový trh Nasdaq | Futures na ropu | Vývoj ceny | CAPEX | Maďarská centrální banka | Zisky obchodování | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | RBC Capital Markets | Dell (DELL.US) | Bavlna | Internetový gigant | Ředitel Intelu | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Barclays | Maďarská ekonomika | Etherea | COIN.US | Triton | Antimonopolní úřad | Investing | UCITS ETF | Statistiky ECB | CoinDesk | Zelené energie | UCITS | Cena akcií AMD | Throwback | SEC | Akcia týždňa | Akcie Pfizer | NXP Semiconductors | SQ | Vývoj akcie NVDA | Insideři | Advanced Micro Devices (AMD) | Evropské indexy | Indexová iluze | Stavební společnosti | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | MetLife | Akcie TSMC | Výsledky ISM | Světové produkce | HPQ.US | Dopad na sentiment | Šance | Home Depot | Výrobní náklady | Futures na americké akciové indexy | HFT | Mark Zuckerberg | Dodavatelské řetězce | Whirlpool (WHR.US) | Čínské firmy | GSK | Štěpení | Raytheon Technologies (RTX.US) | Schwab | Redukce | Qualcomm (QCOM) | JD.com (JD.US) | Index euro stoxx 50 | Match Group | United Parcel Service (UPS.US) | Country Garden | CZK/USD | Walgreens Boots Alliance | Provize | TradingView | Mitsui | PEP | Dow Jones | Britská společnost | Sankce vůči Rusku | CARA | Restart ekonomiky | Intervence centrální banky | Velké investice | Zvyšování úroků | Cílová cena | Úrokové sazby | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Trading | CNY | Zisky společnosti | Americký ISM | Vyšetřování | Travelers | Biden | Index DAX | Pozice | Budoucnost | Banky | Stablecoins | Nio akcie | Soudní dvůr | Výhledy | Infineon Technologies | Nižší úrokové sazby | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | Black Friday | Vision Fund | WebTrader | Největší kryptoměny | 737 MAX | Restrukturalizace | Jak trh reaguje | Oculus | Lennar | Ocenění | Silná americká data | EOG Resources | RTX.US | Průmysl a zahraniční obchod | Sumitomo | Microsoft Corp | MGM Resorts | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Čínské vlády | | Ceny mědi | Solidní výsledky | NKE | Dna | Nafouknutá bublina | Aktuální situace | Bloomberg Terminal | Akcie automobilek | Quantitative tightening | Akciový stratég | Lockdowny | AUD/USD | MMM.US | Vítězství Donalda Trumpa | Prodeje | Halliburton | Akvizice AMD a Xilinx | ADBE.US | GICS | Ostatní komodity | STMicroelectronics | Akcie výrobce elektromobilů | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Exane | Španělské statistiky z pracovního trhu | Výrobce elektromobilů | SPX | Měnový pár | ACER | IPO Deliveroo | Premiérka Liz Trussová | Finanční situace | Akcie JPMorgan Chase & Co | Největší ekonomika eurozóny | Akcie Siemens Healthineers | Meziroční inflace | Investování | Pracovní trh | MMM | G7 | Celková inflace | Philip Lane | Nejlepší 5G akcie | Joe Biden | Politika ČNB | Paychex | Guvernér ČNB | Kotace | Silný frank | Technický výhled | Prostor pro další růst | Webináře | Vlastní vývoj | Abbott | Netflix | HDP report | Zvýšení ratingu | Market Perform | Soběstačnost | CAD | Nárůst tržeb | Baird | Zahraniční měny | Whirlpool | Španělský PMI | Rozpočtové deficity | Dělení (split) | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Dolarová výnosová křivka | Akcie Visa (V) | Obchodní příležitosti | Dohled nad finančním trhem | CBOT | Robinhood Markets | Společnost GSK | Retail | Ekonom | Superpočítač | USA | Twitter (TWTR.US) | Banky pro mezinárodní platby | Josh Gilbert | WhatsApp | Obchodní válka | Vyšší výnosy | EL.US | Janet Yellen | TGT.US | Estée Lauder | Poklidné obchodování | Zlato | Historické údaje | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | V.US | Býčí trend | Vývoj ceny akcií Nvidia | Anheuser-Busch inBev | GOOGL | Akcie Barrick Gold (GOLD) | IBES | Tomáš Vranka | Newell Brands Inc | Akcie Eli Lilly | Geopolitika | Investiční glosa | Philip Morris | Jozo Perić | Počet zahájených bytů | Nasdaq | Rebalancování indexů | Společnost Meta | AbbVie | PMI index | Italský PMI | PMI ve službách | Tisková konference FOMC | Volkswagen | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | SAMR | Geopolitické napětí | Výrobce domácích spotřebičů | Qatar | Spekulanti | Cenový vývoj | Akcie Intel (INTC) | Investice do mědi | Cena Facebook akcie | Výroční konference | Výprodeje akcií | Americký akciový index S&P 500 | Boeing 737 Max | Vyšší inflace | Tržní ocenění | Verizon Communications | Zákon o snížení inflace | Pražská burza | Stochastic | Práce | Etsy | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | Akcie Under Armour | Úřady | Akcie Lyft | Manažer Cyrrus | JD | Společnost JPMorgan | NYSE:NKE | Akcie Meta Platforms (FB) | Robinhood Markets (HOOD.US) | FDX | CRWD | Nvidie (NVDA.US) | Omezení exportu | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Světová poptávka po ropě | Průlom | Čipové společnosti | Akcie Twitter | OnSemi | Investment | Agentura Moody's | Chat GPT | Zásobníky | Analýza ceny | Nejočekávanější výsledky | Akciový sektor | Phillips 66 (PSX.US) | VIAC | Americký ekonom | Novozélandská centrální banka | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | IOT | Firemní výsledky | Pat Gelsinger | Ropný kartel | Holubičí Fed | Terra | Realitní sektor | OTC | CSX | Internetové obchody | USD/JPY | Nasdaq (US100) | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | Manažeři fondů | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Manažeři | Taiwan Semiconductor | Retail Investor Beat | Americké firmy | Podíl Číny | Ark Invest | Plug Power (PLUG.US) | Nejvíce rostoucí akcie | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | PitchBook | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Zničení poptávky | Další pokles | J.P. Morgan | Úvěr | Mzdy | Akcie | SMCI | Úspěch | CNBC | Stimuly | Akcie Schlumberger (SLB) | Volný obchod | Ukrajina a Rusko | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Chudoba | Velká očekávání | Jerome Powell | ENPH | CME.US | Volby | Ukazatele | Li Auto | Moving Average | BATS | Umělá inteligence | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Baidu (BIDU.US) | APPS | Disney | CME Group (CME.US) | Jak nakoupit akcie | Varování před riziky | Obchodní divize | Christoph Weil | Nižší volatilita | Digital Turbine | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Vojtěch Benda | Británie | Celosvětový trh | Akcie Taiwan Semiconductors | Průmyslová výroba v USA | Ruská burza | Investiční divize | Americká vláda | Wedbush | Provozní výnos | NZD | Akcie Chipotle Mexican Grill | Čistý dluh | EQT | Zlepšení nálady | Altria Group | Vývoj akcie AMD | Měnové podmínky | Belgie | Platforma TikTok | Podniky | Překážky | Apple a Microsoft | Euro vůči americkému dolaru | Inflace v USA | HDP z Kanady | Chování spotřebitelů | Banka Wells Fargo | Důležitá zpráva | Zahraniční forex
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

AMC Entertainment Holdings
AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC)
AMC Networks
AMC Networks (AMCX.US)
Amcor
AMC Trade Finance
AMC Trade Finance Ltd
AMC.US
AMCX
AMCX.US

Následující klíčová slova

AMD akcie
AMD a Xilinx
AMDE
AMDE FOREX
AMD.US
Amebex
Amebex Trade
amebextrade.com
AMEC Global Summit
AMELIAFX TRADE
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít