Neděle 14. července 2024 03:05
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Fintokei Payout

Fidelity International

img

Fidelity International: Dluh bude po volebním překvapení pro Francii problémem

10.07.2024 Navzdory nečekanému vítězství levice v nedělním druhém kole hlasování ve Francii to vypadá nepravděpodobně, že by se podařilo sestavit vládu. Blok má méně než 289 křesel potřebných pro většinu a nemá dostatečný politický přesah do zbytku parlamentu, aby mohl vytvořit funkční koalici. Mnohem lepší, než očekávaný výsledek centristické strany Ensemble prezidenta Emmanuela Macrona však otevírá možnost vzniku tzv. duhové koalice umírněné levice a pravice. Takovou koalici by trhy pravděpodobně považovaly za ten nejméně špatný závěr voleb, ale stále méně příznivý, než je současný stav. Trhy však povzbudí vyhlídka na proevropský parlament, který by měl umožnit další evropskou integraci.
img

Bitcoin pokračuje v poklesu vzhledem ke splácení pohledávek věřitelů Mt.Gox a prodejům ze strany německé vlády

09.07.2024 Bitcoin minulý týden pokračoval v propadu, klesl o 11 % a dosáhl nejnižší ceny od konce února kvůli obavě, že zaniklá kryptoburza Mt.Gox splatí dluhy svým věřitelům.
img

Investiční výhled pro 3. čtvrtletí 2024 v Asii: Politické změny dávají investorům důvod k optimismu

04.07.2024 Stimulační opatření a reformy, které řeší cyklické a strukturální problémy, by měly asijské trhy oživit. Při závodech dračích lodí závisí rychlost lodi nejen na tom, jak usilovně veslaři veslují, ale také na tom, jak kormidelník řídí celý tým. Je to kombinace sil a jeho „hlavy“, které pohání tým k cílové čáře.
img

Fidelity International: Investiční výhled na 3. čtvrtletí 2024 - Hezky opatrně

27.06.2024 Riziková aktiva vypadají atraktivně a ekonomiky po celém světě zůstávají silné. Některé regiony se vydávají vlastní cestou, což otevírá samostatné příležitosti.
img

Revolut Business spouští FlexiFondy pro české firmy, které demokratizují přístup k fondům peněžního trhu

20.06.2024 Revolut, globální fintech s více než 40 miliony zákazníků s osobním účtem a stovkami tisíc zákazníků s účtem Business, dnes uvádí na trh svou zcela novou nabídku FlexiFondů pro zákazníky s placenými plány Business na vybraných trzích EHP včetně České republiky. Prostřednictvím FlexiFondů mohou zákazníci Revolut Business investovat do nízkorizikových fondů peněžního trhu, které jsou tradičně dostupné pouze velkým podnikům s nejvyšším množstvím volného kapitálu.
img

Každoroční průzkum ESG společnosti Fidelity International odhalil, že společnosti mají i nadále zájem zapojit se do této problematiky

18.06.2024 Dosažení nulových emisí je zásadní pro přežití naší planety, nicméně dosažení tohoto cíle je stále jednou z nejtěžších výzev, kterým svět doposud čelil. Povzbudivé je, že podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International (Fidelity) v oblasti ESG mají společnosti i nadále zájem spolupracovat se svými podílníky na tom, jak zlepšit úsilí v oblasti udržitelnosti. Uvědomují si totiž rychle se měnící fyzické i ekonomické prostředí, a i posuny v regulaci kolem nás.
img

Fidelity International: Rozhodnutí ECB

07.06.2024 „Jak se všeobecně očekávalo, Evropská centrální banka (ECB) zahájila svůj cyklus snižování sazeb posunem základních sazeb o 25 bazických bodů níže. Rada guvernérů odůvodnila zmírnění míry restriktivní politiky s ohledem na větší důvěru v dezinflační proces a sílu měnové transmise. Očekávání růstu bylo pro rok 2024 revidováno o 30 bazických bodů výš, což je v souladu s náznaky, které jsme sami pozorovali od začátku roku. Celkový růst ale zatím zůstává pod trendem. Projekce inflace byly pro roky 2024 a 2025 rovněž revidovány výše, i když, a to je důležité, projekce pro rok 2026 zůstaly v rámci cíle beze změny.“
img

Fidelity International: Hodnotové akcie hledejte v Evropě, ne v USA

24.05.2024 Evropa má mnohem větší zásobu akcií, které se v současné době obchodují na zajímavějších násobcích než jejich americké protějšky.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

Fidelity International: Chart Room – Kde jsou skutečné výnosy

14.05.2024 Vyšší reálné výnosy v některých oblastech rozvíjejících se trhů nabízejí atraktivnější příležitosti u nástrojů s fixním příjmem než trhy rozvinutých zemí – i když úrokové sazby v USA zůstávají po delší dobu na vyšší úrovni.
img

Fidelity International: Vyplácení dividend

03.05.2024 Vzpomínáte si, jaké to je mít výnos? Jak ukazuje rok 2024, vydělávání peněz na akciovém trhu v dlouhodobém horizontu není jen o výběru správných růstových titulů.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
img

Fidelity International: Německá medvědí data jsou příznivá pro německé státní dluhopisy

17.04.2024 Dynamika inflace a hrozby pro růst jsou přesvědčivým argumentem pro německé dluhopisy.
img

Investiční výhled společnosti Fidelity International na 2. čtvrtletí: Podstatou je správné načasování

11.04.2024 Inflace v průběhu roku klesá a trhy jsou odolné. To jsou příznivé signály, které přiměly společnost Fidelity International k vylepšení základního scénáře (ve svém investičním výhledu na druhé čtvrtletí roku 2024) pro rok 2024 na „měkké přistání“. Podle něj dojde ke stabilizaci růstu v blízkosti trendu.
img

Tři body, proč manažeři Fidelity International lépe řídí svá portfolia

08.04.2024 Během diskuzí s týmem systematických akciových investic společnosti Fidelity International se stále znovu vynořují tři klíče k lepšímu uchopení investic. První z nich - "opakovatelnost" (repeatability) - je podstatou práce tohoto týmu, který se snaží aplikovat kvantitativní techniky na kvalitativní dovednosti lidí.
img

Fidelity International: Proč čínští investoři milují dluhopisy s ultra dlouhou splatností?

26.03.2024 Poptávka po čínských 30letých státních dluhopisech nebyla nikdy tak silná. Investoři doufali, že jim zajistí vyšší výnosy, protože trh zvyšuje sázky na to, že PBoC sníží úrokové sazby, aby podpořila hospodářské oživení země.
img

Fidelity International: Čas být „poloopatrný“

20.03.2024 Cyklus růstu světových akcií polovodičů vstoupil do své druhé poloviny, kdy již není vhodná strategie „koupit vše“. To vyplývá z technické a fundamentální analýzy společnosti Fidelity.
img

Fidelity International: Zpátky do reality – pravidelný příjem v roce 2024

13.03.2024 Investování za účelem dosažení pravidelného příjmu se oproti předpandemické době nízkých úrokových sazeb a kvantitativního uvolňování radikálně změnilo. Poprvé po mnoha letech může být úrok na peněžním vkladu lákavou alternativou. „Uložení“ peněz v ultradefenzivní hotovosti však obnáší vlastní rizika a nenabízí žádnou příležitost ke kapitálovému zhodnocení. Rok 2024 proto bude ve znamení hledání alternativ k hotovosti.
img

Fidelity International: Co nám japonské obráběcí stroje naznačují o výrobě ve světě?

29.02.2024 Nedávný vývoj objednávek obráběcích strojů v Japonsku vykresluje pozitivní obrázek výroby v roce 2024. Investoři by se však měli mít na pozoru před nezmapovaným územím.
img

Fidelity International: Průzkum „Analyst Survey“ sbírá informace každých deset minut

27.02.2024 Průzkum Fidelity Analyst Survey čerpá ze zkušeností našeho globálního výzkumného týmu a pomáhá vám utvořit si názor na to, jak se bude v příštích měsících dařit podnikům z různých odvětví a regionů. Průzkum existuje již více než deset let a odvádí dobrou práci.
img

ETF 2.0 – Zájem investorů o ETF založená na výzkumu poroste

23.02.2024 Trh ETF se vyvíjí a investoři se stále více zaměřují nejen na „čisté pasivní“ investiční strategie založené na tržní kapitalizaci, ale také na strategie opřené o výzkum, know-how investičních manažerů nebo postavené na dalším intelektuálním kapitálu.
img

Připraveni na resetování: Průzkum analytiků Fidelity International pro rok 2024

14.02.2024 Poslední dva roky se nesly ve znamení obav z toho, jak vážně může být první trvalejší zpomalení ekonomiky od roku 2008. Podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International (dále jen „Fidelity“) se však podmínky pro firmy, které se chystají na expanzi, ustálily. V roce 2024 stane světlým bodem světové ekonomiky Japonsko.
img

Fidelity International: Tři důvody pro návrat čistých energetických akcií v roce 2024

02.02.2024 V nadcházejícím roce budou v sektoru zabývajícím se čistou energií dominovat politická a makroekonomická rizika, a to zejména v USA. Většina špatných zpráv v tomto odvětví již však byla trhem v cenách promítnuta.
img

Fidelity International: Čínský trh s hotely jako výnosný byznys

25.01.2024 Expanze předních čínských značek hotelů může vzhledem k ekonomické situaci vypadat šíleně, ale tento sektor vstupuje do fáze konsolidace, což si žádný z velkých hráčů nemůže dovolit promeškat.
img

Fidelity International: Výhled 2024

16.01.2024 Nikdy jsem nespravoval peníze tak, že bych přesně věděl, co se stane za 12 měsíců. Můžu mít osobní názor, ale dobré investování vyžaduje disciplínu, otevřenou mysl a připravenost reagovat na měnící se skutečnosti.
img

Fidelity International: Složitější ekonomické prostředí vyžaduje kvalitativní přístup

08.01.2024 Tržní cykly jsou stále kratší a volatilnější a investoři mohou benefitovat ze snadno dostupných ETFek, které mohou rychle zprostředkovat taktické změny expozic.
img

Průzkum analytiků společnosti Fidelity International 2024: Manažeři firem se inflace nebojí

03.01.2024 Každoroční průzkum analytiků společnosti Fidelity International pro rok 2024 ukazuje, že mnoho společností se přestalo obávat inflace.
img

Fidelity International: Rozkvět čínského trhu s pandími dluhopisy není tak černobílý

20.12.2023 Trh s pandími dluhopisy zaznamenal v roce 2023 boom, za což můžou i nízké náklady na půjčky v Číně pro zahraniční emitenty. Trh se však stále potýká s překážkami, včetně nízké likvidity, konkurence z offshorového trhu s dluhopisy „Dim Sum“ a rostoucího počtu mezinárodních společností, které diverzifikují své aktivity mimo Čínu.
img

Fidelity International: Rozvíjející se trhy napovídají, kdy Fed sníží sazby

14.12.2023 Chcete vědět, kdy začne Federální rezervní systém nebo Evropská centrální banka snižovat úrokové sazby? Uděláte nejlépe, než když se podíváte na jejich protějšky na rozvíjejících se trzích.
img

Fidelity International: Výhled na rok 2024 v Asii – Na vlně růstového momenta

07.12.2023 Zpomalení čínské ekonomiky i silný americký dolar podkopával v uplynulém roce značné růstové tempo mnoha asijských ekonomik. V roce 2024 by však měl růst znovu převládnout.
img

Fidelity International: Výhled pro trh ETF na rok 2024

06.12.2023 Trh ETF rostl v posledních letech vskutku impozantně. Příkladem může být počet registrací ETF fondů v Evropě, který se v posledních pěti letech téměř zdvojnásobil na 1,6 bilionu USD. Vzhledem k tomu, že nejvýznamnější kladné stránky ETF – nákladová efektivita, vysoká likvidita a transparentnost – nacházejí u investorů stále velký ohlas, předpovědi pro toto odvětví naznačují, že do roku 2033 by objem prostředků vložených do ETF mohl celosvětově dosáhnout 30 bilionů USD.
img

Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2024?

05.12.2023 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2024? A co čeká svět alternativních investic, realit a kryptoměn? Jedinečnou možnost máte ve čtvrtek 4. ledna 2024 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro rok 2024.
img

Společnost Fidelity International posiluje své závazky v boji proti postupnému mizení přírody a vydává plán ochrany přírody

28.11.2023 Podle světového ekonomického fóra je ubývání přírody jedním z nejzávažnějších rizik, kterým bude lidstvo v příštím desetiletí čelit, a je považováno za významné systematické riziko. Řešení tohoto problému je proto v rámci strategie udržitelnosti jednou z hlavních priorit společnosti Fidelity International („Fidelity“). V souladu s ambicemi v oblasti udržitelnosti společnost Fidelity učinila další krok ve svém závazku řešit ubývání přírody, když zveřejnila svůj plán ochrany přírody v dokumentu Nature Roadmap.
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku ETF

22.11.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšiřuje svou nabídku ETF o dvě aktivní ETF s pevným výnosem. Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable EUR Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF a Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable USD Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF (dále jen "fondy") jsou nyní kótovány na londýnské burze cenných papírů a na burze Xetra, v budoucnu budou kótovány na burzách SIX a Borsa Italiana.
img

Fidelity International: Jak by měli investoři do dluhopisů přehodnotit strategie, když se centrální banky rozhodly dát si pauzu?

16.11.2023 V současné době je možné získat atraktivní výnos z kombinace kvalitních státních a podnikových dluhopisů, které jsou relativně méně rizikové, což ukazuje i následující graf. Vyšší výnosy znamenají, že investoři mohou mít kvalitnější nástroje, aby si zajistili příjem.
img

Fidelity International: Čína je odhodlaná růst a vydává dluhopisy v hodnotě bilionu jüanů

02.11.2023 Čína překvapivě oznámila vydání speciálních státních dluhopisů v hodnotě 140 miliard dolarů (1 bilion jüanů) na pomoc místním samosprávám, které se potýkají s dluhy. To by mělo ujistit trhy, že Čína splní svůj krátkodobý růstový cíl. Pro obnovení důvěry v čínskou ekonomiku je však potřeba větších strukturálních změn.
img

Fidelity International: Výhled pro americký dolar

26.10.2023 Domníváme se, že americký dolar nyní plně zohledňuje lepší hospodářské výsledky Ameriky a potenciál jestřábího postoje Federálního rezervního systému, což ale vytváří obousměrná rizika pro dolar. Dolar přesto zůstává jedním z nejlepších zajištění portfolia v době, kdy i státní dluhopisy poskytují omezenou ochranu, a nabízí pozitivní výnos. Existuje tedy několik důvodů, proč by investoři mohli držet dolary ve svém portfoliu.
img

Fidelity International: Nárazník pro zadlužený trh

18.10.2023 Jak může dopadnout rostoucí počet nesplacených úvěrů na evropském trhu naznačeno bylo. Ale i kdyby míra ztrát dosáhla nejpesimističtějších předpovědí, trh bude pravděpodobně stále nabízet značné úvěrové spready oproti hotovosti.
img

Průzkum analytiků společnosti Fidelity: Růst nákladů je zpět

11.10.2023 Navzdory více než ročnímu úsilí centrálních bank o zkrocení inflace ukazuje nejnovější průzkum, který pořádala společnost Fidelity International mezi svými analytiky, že tlak na pracovní náklady stále nepolevuje. Dobrou zprávou je, že většina analytiků nevěří, že vysoké úrokové sazby přivedou americkou ekonomiku do hluboké recese.
img

Odolnost, refinancování a riziko recese – investiční výhled Fidelity International na 4. čtvrtletí

02.10.2023 Trhy zatím prokázaly odolnost vůči hrozbě recese. Není však zdaleka jisté, že tomu tak bude i nadále. Poslední čtvrtletí bývá předzvěstí toho, co přinese rok následující. S ohledem na to Andrew McCaffery, globální CIO společnosti Fidelity International, nastiňuje tři témata, která budou provázet trhy na cestě do roku 2024.
img

Fidelity International: Budování většího BRICS

25.09.2023 Největší uskupení rozvíjejících se tržních ekonomik na světě –⁠ BRICS se rozrůstá o šest členů. S růstem přichází i touha po novém světovém řádu. Ovšem vzhledem k tomu, že jedna země – Čína – má i nadále mnohem větší ekonomickou váhu než všechny ostatní, se domníváme, že význam nadcházejícího rozšíření BRICS bude spíše diplomatický než ekonomický.
img

Průzkum Fidelity International ukazuje nedostatek odhodlání investorů pro spravedlivou transformaci

18.09.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") zveřejnila klíčové závěry svého průzkumu o "spravedlivé transformaci", který hodnotí povědomí investorů o tomto tématu, ale i jejich chuť investovat do této oblasti. Spravedlivá transformace je jednou z klíčových priorit společnosti Fidelity v oblasti udržitelného rozvoje a v souladu se svou strategií firma ve spolupráci s Coalition Greenwich zjišťovala názory více než 120 institucionálních investorů a finančních zprostředkovatelů, aby této důležité problematice do hloubky porozuměla.
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku fondů o strategie SFDR podle článku devět

11.09.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšířila svou nabídku fondů o osm fondů klasifikovaných podle článku 9 nařízení o udržitelném financování Sustainable Finance Disclosure Regulation ("SFDR"). Tato speciální skupina strategií aktivních a burzovně obchodovaných fondů ("ETF") je otevřena maloobchodním, velkoobchodním i institucionálním klientům. Fondy reagují na rostoucí poptávku klientů po strategiích, které investují do emitentů, kteří přispívají k přechodu na udržitelnější ekonomiku a mají z toho prospěch.
img

Fidelity International: Návrat poměru 60 ku 40?

01.09.2023 Historicky negativní korelace mezi dluhopisy a akciemi, která byla během Covidu narušena, naznačuje obnovení a oživuje představy o tom, jak má vypadat tradiční portfolio 60 na 40.
img

FIDELITY INTERNATIONAL: BRITSKÉ GILTY JSOU NASTAVENY PŘÍLIŠ PESIMISTICKY

30.08.2023 Globální dluhopisy v létě ztrácely půdu pod nohama pět týdnů v řadě. Výsledkem je, že trhy s Gilty (britskými státními dluhopisy) nyní počítají s dalším zvyšováním sazeb. Ekonomická data však naznačují, že tento pohled je možná až příliš pesimistický.
img

Fidelity International: Proč je poloha nemovitostí jen částí odpovědi na otázku, jak diverzifikovat investice?

22.08.2023 Naše vlastní analýza ukazuje, že investorům do evropských nemovitostí se diverzifikace osvědčila, pokud alokovali své prostředky mezi několik různých trhů a kategorií – ale proč se tento obraz může v příštím hospodářském cyklu změnit?
img

Fidelity International: Čínský vývoz nákladové deflace

14.08.2023 Nedostatečné oživení Číny po pandemii rozdmýchalo obavy z deflace. Zatímco centrální bankéři a politici se snaží podpořit růst, měsíční průzkum mezi analytiky Fidelity International ukazuje, že podniky nečekají na pomoc shora – připravují se na rok, kdy budou snižovat náklady.
img

Fidelity International: Centrální banky prázdniny nemají – jak si myslíme, že to bude pokračovat…

02.08.2023 Pro centrální banky byl červenec rušný měsíc. Přinesl očekávané zvýšení sazeb v Evropě a USA, ale i překvapivou změnu politiky v Japonsku. Vzhledem k tomu, že mnohé z centrálních bank se nyní blíží ke svým nejvyšším sazbám, u kterých hodlají skončit, domníváme se, že nejpravděpodobnějším výsledkem na všech vyspělých trzích je recese.
img

Fidelity International: Evropské nemovitosti na cestě k oživení s tím, jak USA zaostávají

25.07.2023 USA jsou tradičně hlavním indikátorem pro sektor nemovitostí, nicméně nejnovější údaje naznačují, že je to evropský komerční realitní trh, který je nyní v cyklu dál. Po nebývale rychlém přecenění a při stále vysoké poptávce by se tento region mohl začít zotavovat ve druhé polovině roku.
img

Fidelity International: Jak nový výzkum řeší nedostatek dat o biodiverzitě

20.07.2023 V současné době se standardizované nástroje, které finanční instituce používají k měření biodiverzity spíše, než na přímé měření dopadu spoléhají na modelování potenciálního dopadu činnosti na základě toho, co je známo o místě, kde je činnost vykonávána. Rychlý, cenově dostupný a spolehlivý způsob, jak přímo vyhodnotit stav biodiverzity v dané lokalitě, to je cíl nejnovějšího projektu, na kterém Fidelity International spolupracuje.
img

Fidelity International: Umělé inteligence v analýzách ESG

11.07.2023 Společnost volá po ochraně před hrozbami, které představuje umělá inteligence. Zahrnutí aspektů AI do ESG analýzy jednotlivých firem investorům pomůže.
img

Investiční výhled Fidelity International na 3. čtvrtletí 2023: Trhy budou oscilovat mezi odolností a křehkostí

04.07.2023 Vzhledem k tomu, že centrální banky stále zaujímají kvůli přetrvávajícím inflačním tlakům jestřábí postoj, pravděpodobnost měkkého přistání, na rozdíl od některých částí trhu, které se pohybují v překoupeném teritoriu, klesá. Vzhledem k tomu, že finanční trhy oscilují mezi odolností a křehkostí, měli by investoři zvážit snížení celkové ochoty riskovat a zároveň takticky i strategicky využít podhodnocených příležitostí v rozvíjejících se zemích, uvádí investiční výhled společnosti Fidelity International pro třetí čtvrtletí roku 2023.
img

Čtvrtletní výhled Fidelity International pro Asii: Předbíhání, ale opožděné

28.06.2023 Asie je i nadále světlým bodem v pochmurné globální ekonomice. Hospodářské oživení je však pomalejší, než se očekávalo, a tak investování vyžaduje selektivnější přístup.
img

Fidelity International: Dluhopisové trhy se opět zaměřují na fundamenty

22.06.2023 Interní model společnosti Fidelity International ukazuje, že dluhopisové fundamenty a ocenění od pandemie lépe předpovídají investiční výnosy než nálada, což odráží měnící se tržní a makroekonomické podmínky.
img

Fidelity International: Modré dluhopisy a mezery v investicích do oceánů

15.06.2023 Modré dluhopisy, které investují do ochrany oceánů, mohou nakonec zopakovat úspěch svých zelených (suchozemských) protějšků. Vítězství však není zaručeno – existují překážky, které blokují rozvoj trhu a jeho schopnost zaplnit mezeru v investování do oceánů.
img

Fidelity International: Pohyblivé písky v čínském ESG

09.06.2023 Náš průzkum ukázal, že investoři a zákazníci hrají v čínských společnostech stále důležitější roli při řízení strategií u oblasti životního prostředí, sociálních záležitostí a řízení (ESG) – tento posun zdůrazňuje hodnotu skrývající se v angažovanosti v druhé největší ekonomice světa.
img

Fidelity International: Znovu otevřeno, ale co teď?

01.06.2023 Nejnovější měsíční průzkum analytiků společnosti Fidelity International ukazuje pokračující zhoršení manažerského sentimentu, vedené výrazným poklesem u čínských a evropských společností. Zdá se, že čínské znovuotevření trhu uvadá, a i nad evropským makroekonomickým výhledem se stahují mračna.
img

Fidelity International: Čína + 1 = ASEAN - vítězný vzorec

24.05.2023 Pandemie, válka a rostoucí geopolitické napětí přiměly nadnárodní firmy přehodnotit své globální dodavatelské řetězce. S rostoucím počtem plánů na relokaci se region ASEAN ocitl mezi těmi oblastmi, které mají nejlepší předpoklady k tomu, aby absorbovaly přesunuté businessy.
img

Fidelity International: Je „vyšší s delší splatností“ nově normální u korporátních dluhopisů?

18.05.2023 Náklady na financování pro firmy letos v důsledku rostoucích úrokových sazeb prudce stouply a v dohledu není cesty, jak z toho ven. Možná by bylo nejlepší se nyní připravit na nové prostředí, které jsou úroky vyšší a splatnost delší.
img

Fidelity International: Po SVB se pozornost vrací k inflaci a růstu

09.05.2023 Měsíc plný dramatických titulků a pozornosti upřené na bankovní sektor je za námi a zdá se, že hrozba plnohodnotné finanční krize je prozatím zažehnaná. Náš indikátor napětí v americkém bankovnictví Fidelity je stále zvýšený, ale v posledních týdnech poklesl.
img

Fidelity International: Co říkají data za 80 let (a 11 recesí) o dnešním makroekonomickém výhledu?

03.05.2023 Z historického hlediska vedlo zpřísnění finančních podmínek, podobně jako jsme byli svědky v posledním roce, vždy k recesi. Odhadnout potenciální závažnost je však složitější.
img

Fidelity International: Jaké jsou předpoklady kapitálového trhu v klimatické krizi?

28.04.2023 Obavy, že investoři možná nemají dostatečné nástroje k tomu, aby zvážili dopady klimatických rizik na svá investiční portfolia rostou, a to zejména pokud to vnímáme z vrchní perspektivy. To je zásadní, protože předpoklady kapitálového trhu (CMA) se promítají do návrhů strategické alokace aktiv (SAA). Abychom pomohli překlenout tyto nedostatky, začleňujeme do naší analýzy makroekonomických a finančních rizik i klimatické scénáře.
img

Fidelity International: Evropské komerční nemovitosti si stojí lépe než americké

20.04.2023 Rostou obavy, že další vlna tlaků na americké banky bude pocházet z oblasti komerčních nemovitostí. V Evropě je ale kancelářský sektor odolnější a většina bank je tak méně vystavena prudkým tlakům.
img

Fidelity International: Soukromé úvěry jsou alternativou v době, kdy roste tlak na bankovnictví

04.04.2023 Soukromý dluh se může stát důležitým zdrojem kapitálu pro evropské společnosti, protože banky v důsledku rostoucích sazeb a většího důrazu na regulační požadavky zpřísňují úvěrové požadavky.
img

Fidelity International: Tři témata pro druhé čtvrtletí

31.03.2023 Současná polykrize vstoupila do nové fáze. Zatímco ekonomiky odstartovaly rok 2023 tím, že jsou odolné, nejrychlejší epizoda zvyšování úrokových sazeb v historii si nyní vybírá svou daň. Recese na vyspělých trzích se jeví jako nejpravděpodobnější možná situace. Alternativu k rozvinutým trhům může nabídnout Čína – její opětovné otevření by ještě mohlo poskytnout oddech trhům od Východu po Západ.
img

Fidelity International: Čínské banky už tuto „show“ zažily

23.03.2023 Pády bank a nouzové záchranné akce v USA a Evropě přiměly investory do bankovního sektoru k tomu, aby se začali krýt. Čínské bankovní akcie a dluhopisy vypadají mnohem klidněji. Čelí sice jiným výzvám, ale z pohledu investorů je zde zajímavá možnost diverzifikace, když se zaměří na Čínu.
img

Fidelity International uvádí nové ETF: Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF

21.03.2023 Fidelity International oznamuje uvedení fondu Fidelity Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF, kterým dále rozšiřuje své investiční možnosti zaměřená na klima.
img

Průzkum společnosti Fidelity International 2023: Čína je připravena vést oživení v Asii

07.03.2023 Čína vstoupila do roku králíka připravena vymanit se lockdownů a většina analytiků společnosti Fidelity očekává, že do konce roku 2023 setrvá v režimu expanze.
img

Fond Fidelity International získal ocenění Investice roku 2022

28.02.2023 Fond Fidelity Funds – America vyhrál první místo v kategorii Akciových fondů ankety Investice roku 2022, kterou pořádala společnost Fincentrum & Swiss Life Select. Ocenění převzala minulý týden obchodní ředitelka Fidelity International pro Českou republiku a Slovensko Ivana Laňová.
img

Průzkum společnosti Fidelity International 2023: Společnosti se připravují na svět po levném financování

22.02.2023 Po téměř deseti a půl letech rekordně nízkých úrokových sazeb se zdá, že éra uměle levného kapitálu končí. Analytický průzkum společnosti Fidelity International pro rok 2023 přibližuje, jak se společnosti přizpůsobují náročnějším, a nakonec i udržitelnějším podmínkám na trhu financování.
img

Fidelity International: Společnosti se drží ESG navzdory výzvám –⁠ ale jedno klíčové slepé místo přetrvává

15.02.2023 Souhrn: Podle průzkumu analytiků společnosti Fidelity International pro rok 2023 se společnosti i přes ekonomické turbulence drží důrazu na zásady udržitelného rozvoje. Stále však existuje velký prostor pro zlepšení – zejména pokud jde o zamezení úbytku biologické rozmanitosti.
img

Analytický průzkum Fidelity International pro rok 2023: Světlo na konci tunelu

08.02.2023 Shrnutí: Správní rady společností mají plné ruce práce s hašením největších požárů, ale pozoruhodným zjištěním průzkumu analytiků společnosti Fidelity International pro rok 2023 je, že více než polovina z nich očekává u jimi sledovaných společností během tohoto roku obrat v hospodářském cyklu směrem k růstu.
C:\fakepath\money.jpg

FT: Do akcií a dluhopisů rozvíjejících se trhů teď směřují značné objemy peněz

27.01.2023 Investoři nyní směřují peníze do akcií a dluhopisů rozvíjejících se trhů téměř rekordním tempem. Pokles inflace a uvolnění covidových restrikcí v čínské ekonomice pomáhají zvrátit loňský propad, napsal dnes list Financial Times (FT). Akcie a dluhopisy na rozvíjejících se trzích tento týden přilákaly denně 1,1 miliardy dolarů (24,1 miliardy Kč), vyplývá z dat, která v 21 zemích shromáždil Institut pro mezinárodní finance (IIF). Rychlost přeshraničních toků peněz je druhá největší po prudkém nárůstu na přelomu let 2020 a 2021.
img

Fidelity International: A klíčovou technologií roku 2023 bude...

26.01.2023 Podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International budou největšími faktory, které pomohou zvýšit ziskovost podniků v roce 2023, automatizace a umělá inteligence, zatímco decentralizované finance a blockchain jsou považovány za technologie s menším dopadem.
img

Fidelity International: Analytický průzkum 2023 – úleva od inflace na dohled

18.01.2023 Podle průzkumu společnosti pro rok 2023 se většina analytiků Fidelity International domnívá, že nákladové tlaky již dosáhly svého vrcholu, nebo že se tak stane na počátku tohoto roku.
img

Fidelity International: Nový zlatý věk pro čínský investiční sektor

11.01.2023 Rychle rostoucí odvětví investic a správy majetku v Číně přichází do svého zlatého věku. Pevninské čínské trhy jsou prostě příliš velké na to, aby je bylo možné ignorovat, a pro zbytek světa budou atraktivní dlouhodobou investiční destinací.
img

Fidelity International získala podnikatelské oprávnění pro podílové fondy v Číně

05.01.2023 Společnost Fidelity International oznamuje, že společnosti (WFOE) FIL Fund Management (China) Company Limited, která je její stoprocentní dceřinou společností, bylo Čínskou komisí pro cenné papíry (CSRC) uděleno povolení k provozování obchodů s cennými papíry a futures v Číně. Společnost Fidelity International se tak stala jedním z prvních globálních správců aktiv, kterým se podařilo založit stoprocentně zahraničně vlastněnou dceřinou společnost s povolením nabízet a prodávat podílové fondy na pevninské Číně.
img

Fidelity International: Soukromý úvěrový trh by mohl být defenzivní variantou pro investory

02.01.2023 V době, kdy se ekonomiky připravují na očekávanou recesi, by defenzivní variantou pro investory mohly být soukromé úvěrové trhy. A to díky jejich strukturálním vlastnostem a relativní síle této třídy aktiv. Soukromý úvěrový trh vykazuje určité rysy, které by mohly investorům pomoci vyhnout se těm nejhorším úrovním volatility ostatních tříd aktiv – především proto, že jakožto nástroje s pohyblivou úrokovou sazbou přinášejí v prostředí rostoucích úrokových sazeb vyšší výnosy.
img

Fidelity International o očekávání v oblasti Multi Asset: Defenzivní přístup, dokud neustoupí volatilita

07.12.2022 V době, kdy se již pomalu blíží rok 2023, nemají globální trhy aktiv rozhodně nouzi o překážky. Snahy amerického Fedu o kontrolu prudce rostoucí inflace v USA vedou k výraznému zhodnocování dolaru a odlivu kapitálu z ostatních regionů. V Evropě i Spojeném království zuří energetická krize a konec ničivé války mezi Ruskem a Ukrajinou je prozatím v nedohlednu. Inflace je ve většině regionů i nadále vysoká, důvěra spotřebitelů je na bodu mrazu a převodovka čínské ekonomiky se zasekla na jedničce.
img

Investiční fórum: Kam úspěšně investovat v roce 2023?

07.12.2022 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2023? Nebo co čeká svět alternativních investic a kryptoměn? Jedinečnou možnost máte ve středu 4. ledna 2023 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro nový rok.
img

Výhled Fidelity International na rok 2023

29.11.2022 V letošním roce jsme byli svědky několika otřesů. Dopad událostí, které se odehrály v tomto roce, budeme pociťovat ještě dlouho, i v roce následujícím. Zejména se to týká tragických důsledků války na Ukrajině. Z finančního hlediska byl hlavní změnou posun v měnové politice, od režimu podporujícího globální finanční trhy, k nastavení měnové politiky zaměřené na zkrocení inflace.
img

Analýza Fidelity International: Oslava šedé hmoty – technologie měnící emisní budoucnost nemovitostí

23.11.2022 Stavební sektor je neudržitelný kvůli velké uhlíkové stopě při výrobě betonu, jednoho z nejpoužívanějších materiálů na světě. Nové technologie však působí revolučně a společně s obnovenou pozorností věnovanou betonářskému a cementářskému průmyslu na konferenci COP7 bychom mohli být svědky přeměny tohoto viníka uhlíkových emisí v něco, co může skutečně přispět ke zlepšení životního prostředí a pomoci s přechodem k uhlíkové neutralitě.
img

Zamyšlení ke změně klimatu u příležitosti COP27

15.11.2022 Letošní konference o změně klimatu COP27 v Egyptě, která navazuje na podněty z konference COP26, nabízí příležitost realizovat loňské závazky a řešit problémy, jako například zabezpečení potravin, které vyvstaly v souvislosti s nedávnými klimatickými pohromami a vojenským konfliktem na Ukrajině.
img

Analýza Fidelity International: Dluhopisy jsou zpátky

11.11.2022 Je to již 14 let, co Fed a další centrální banky v reakci na globální finanční krizi zahájily éru velmi nízkých úrokových sazeb a výnosů z dluhopisů. Tato éra skončila a v důsledku toho byly trhy nástrojů s pevným výnosem v uplynulém roce pod obrovským tlakem dvojího efektu rostoucích základních výnosů a širších úvěrových spreadů.
img

Fidelity International: Nerovnoměrná destrukce poptávky po plynu v Evropě

04.11.2022 Evropa již snižuje poptávku po zemním plynu v reakci na rekordně vysoké ceny, což poukazuje na chmurné hospodářské vyhlídky regionu. Zatímco pro nadcházející zimu se zdá být nedostatek zemního plynu nepravděpodobný, příští rok by tomu mohlo být jinak.
img

Fidelity International: Propad cen nemovitostí v USA může tvrdě zasáhnout spotřebitelský sentiment

01.11.2022 Americký realitní sektor byl v roce 2008 v centru finančního krachu a trh nemovitostí je opět v centru pozornosti, protože nedostupnost bydlení se vrací na vrchol let 2005-2007, což vyvolává špatné vzpomínky.
img

Fidelity International: Proč mohou technologie inteligentních sítí pomoci řešit čínské „zelené“ výzvy

06.10.2022 V podmínkách, kdy se hospodářský růst zpomaluje a mění se vzorce spotřeby energie, by rostoucí čínský systém inteligentních sítí mohl pomoci najít cestu k uhlíkové neutralitě.
img

Fidelity International: Obnovit důvěru trhu v jednotnou měnu nebude po propadu parity eura s dolarem v eurozóně snadné

14.09.2022 Na celém světě panují těžké chvíle, avšak pozornost je věnována úředníkům z Evropské centrální banky, kteří čelí jménem spotřebitelů v eurozóně téměř neřešitelnému dilematu.
img

Fidelity International: Jak být biodiverzifikovaný

06.09.2022 Lepší pozdě než vůbec, svět se probouzí s naléhavou hrozbou pro biodiverzitu a přírodní kapitál. Investoři hrají klíčovou roli v boji za zachování životně důležitých ekosystémů a mohou se tak chopit obrovské příležitosti.
img

Fidelity International: Budoucnost nemovitostí

05.09.2022 Dříve bylo investování do nemovitostí poměrně jednoduché – šlo hlavně o cenu a výnos. Nyní stojí v popředí také honba za čistou nulou. Se současnými budovami nikdy nedosáhneme cílů nulových emisí uhlíku stanovených do roku 2050. Stavby se musí změnit a spolu s nimi musíme změnit i náš investiční přístup. U těch aktiv, která zůstanou stejná, hrozí, že zastarají a ztratí hodnotu.
C:\fakepath\trader-10082022-25-zm.jpeg

Zahraniční věřitelé souhlasí s návrhem Ukrajiny na dvouleté zmrazení splátek

10.08.2022 Zahraniční věřitelé souhlasí s návrhem ukrajinské vlády na dvouleté zmrazení splátek ukrajinských státních dluhopisů v hodnotě téměř 20 miliard dolarů (zhruba 470 miliard Kč). Vyplývá to podle agentury Reuters ze zprávy pro regulátory. Tento krok Ukrajině čelící ruské invazi umožní vyhnout se platební neschopnosti, píše Reuters.
img

Fidelity International: Globální nálada rychle klesá

27.07.2022 Analytici společnosti Fidelity vnímají, že nálada mezi manažery společností, které pokrývají, se již několik měsíců zhoršuje. V červnu se objevily jisté známky oživení, když Čína začala znovu po lockdownech fungovat, ale toto oživení se zastavilo. Nálada se zhoršila i jinde, zejména v Severní Americe, Evropě a regionu EMEA/Latinské Ameriky. Jak ukazuje graf z tohoto týdne, indikátor nálady manažerů je nyní nejméně příznivý od doby, kdy jsme se na něj před dvěma lety začali našich analytiků každý měsíc dotazovat. Hlavní ukazatele se také nadále zhoršují a nyní jsou na úrovni srovnatelné s okamžikem vypuknutí pandemie Covid-19.
img

Fidelity International: Těžká volba – odvrátit recesi, nebo porazit inflaci?

22.07.2022 Červnový příběh trhu je z oblasti pevných výnosů. Dluhopisy s vysokým výnosem klesly o téměř 7 %, zejména v důsledku širších spreadů. Po většinu letošního roku byly ztráty dluhopisů způsobeny růstem sazeb, přičemž ten se nyní projevuje v úvěrovém riziku, což signalizuje přesun pozornosti od inflace k růstu.
img

Fidelity International: Jsou připravené „ingredience“ pro cenově-mzdovou spirálu?

13.07.2022 Vyvolávání přízraku stagflace 70. let minulého století je již delší dobu oblíbené, jak mezi investory, tak mezi politickými ekonomy. Příběh – dobře známý i těm, kteří v tomto období nepracovali (nebo se dokonce nenarodili) – vypráví o přetahování se mezi prací a kapitálem, aby na sebe zaměstnanci nenaložili hlavní tíhu cenového šoku z ropy, což vyústilo v cenově-mzdovou spirálu.
img

Fidelity International: Komodity za „extra ceny“ znamenají změnu v investování

07.07.2022 Poptávka po některých aktivech, která byla v průběhu pandemie opomíjena, by mohla prudce vzrůst, protože svět přechází na nové, udržitelnější paradigma. Jinde to ale bude bolet.
img

Očekávání ohledně rostoucích vstupních nákladů se začínají zmírňovat

23.06.2022 Analytici Fidelity International vidí neurčité náznaky, že tlaky na náklady firem mohou brzy polevit. Tlak na centrální banky ale přesto zůstane vysoký.
img

Fidelity International: Z centrálních bank se stávají nepřátelé – co dál?

21.06.2022 Na začátku roku 2022 jsme jako základní scénář předpokládali stagflaci, která potrvá přibližně 6 měsíců, než přenechá otěže buď mírnějšímu reflačnímu scénáři, nebo vážnějšímu poklesu. Po invazi na Ukrajinu jsme tuto krátkodobou pravděpodobnost stagflace zvýšili na 80 %, neboť jsme si uvědomili hluboce inflační povahu tohoto šoku, zejména pro Evropu.
img

Fidelity International: Probírání troskami, akcie po akcii

14.06.2022 Obavy z pokračující války mezi Ruskem a Ukrajinou, napjaté dodavatelské řetězce, rostoucí inflační tlaky a obavy z možného recesivního zpomalení, tedy recese, vedly k oslabení všech trhů. „Nedávný vývoj na trhu je pro správce fondů velkou výzvou. Nyní se začínají objevovat příležitosti,“ vysvětluje Jeremy Podger, portfolio manager Fidelity International.
img

Jak sankce ovlivňují Rusko?

01.06.2022 Stále se hledá odpověď na zásadní otázku, jak citelně zasáhnou sankce ruskou ekonomiku. „Jde především o politický boj a demonstraci síly a jednoty pro jakékoliv budoucí podobné konflikty. Cílem západních zemí je tedy i odstrašit potenciální budoucí agresory, kteří by snad chtěli vykročit stejným směrem a uplatnit podobnou agresivní regionální politiku. To se týká především Číny,“ říká ve svém komentáři Richard Bechník, hlavní analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Fidelity International: Podniky počítají náklady na dlouhodobý odchod z Ruska

25.05.2022 Nejnovější průzkum analytiků Fidelity International poukazuje na to, že globální společnosti nebudou v budoucnosti investovat v Rusku, protože nechtějí obnovovat obchod s Putinovým režimem. Některé si ale uvědomují, že ač se to může zdát jednoduché, ďábel je v detailu.
Související klíčová slova: JLL | Velká finanční krize | Čínský trh s hotely | Repsol | Konvertibilní dluhopisy | Amia Capital | Objem transakcí | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | FlexiFondy | Výhled pro trh ETF na rok 2024 | BCPP | Dluh vlád | Realitní trh | ChatGPT | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Rizikové prémie | Cap | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | PG&E | Salman Ahmed | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Světové akcie | Války | Lithium | Vývoj | Sell in May and go away | Čínské letecké společnosti | Češi | Prodej zboží | Paul Jackson | Allianz | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Globální růst | Radim Dohnal | EUR | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Velké finanční krize | Úvěrový trh | Riziko inflace | Nedostatek čipů | Budoucnost | Pasivně spravované | Cable | Riziko poklesu cen | Slábnutí inflačních tlaků | Farmacie | Cena severomořské ropy | Bulgari | Výkyvy | Itálie | Stoxx | Segment trhu | PEPP | Obchody | Texas | Očekávání | Franklin Innovation | COP26 | Korelace | Předpověď | Volatilní | GlaxoSmithKline | Nákladové tlaky | Trh dluhopisů | Krize způsobená koronavirem | Evropské centrální banky | Budoucnost investování | Nikl | Swiss Life | Dopad krize | Inflační riziko | Výhled Fidelity International | Chile | Novo | Alternativní investice | Podnikání společnosti | PMI v eurozóně | Americká politika | Novartis | Ark | Omezování bankovních úvěrů | Market cap | Trh práce | Akciový výhled 2022 | Riziko dalšího poklesu | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Komoditní supercyklus | Období poklesu | Největší banka | Oživení ekonomiky | ACA | Swiss | Investice | Britská centrální banka | Geopolitické riziko | Stagnace | Potenciál | Nové technologie | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | Jair Bolsonaro | Nízké sazby | Edge | Akvizice | Lepší výnosy | Japonské firmy | Pevný výnos | Oslabování měny | Přesnost | Cyklus zvyšování sazeb | Hluboká recese | Zajímavé výnosy | Japonské akcie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Intervence | Výkonný ředitel | Shareholder Advocacy | Finanční výkonnost | Odklad splátek | Levice | Vyvážené portfolio | Experti | LSEG | Náklady na financování | Chování | Rekord | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Zdroje příjmů | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Online sázení | Longevitytech.fund | Stimul | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Hnojiva | Creditas | Společnost Apple | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Hospodářské oživení | Ruský ministr hospodářství | Uvolňování měnové politiky | Šinzó Abe | Asijské trhy | Obchodní seance | Pew Research Center | Impuls | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Reality | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Idiosynkratické prvky | Návratnost investic | Indexové fondy | Akcie společnosti | Sales Associate Director | Sazby v Číně | Benchmark | Zvýšení celkové návratnosti | Rostoucí výnosy | Míra neobsazenosti kanceláří | Ulrik Fugmann | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Většinový podíl | Force | Demografie | Fortuna | Cenné papíry | Výhled Fidelity | Výnos | DeFi | Ratingy udržitelnosti | Fondy Fidelity Intenational | Ocelářství | Měnový pár USD/JPY | Brian Grieves | 100 miliard dolarů | Trh s dluhopisy | Brent | AOL | Asijské akcie | Delta | Čínská aktiva | Bankovní systém USA | Vývoj na trzích | Vzdělávání | Šéf Fedu | Slabá poptávka | Akciové fondy | Růst sazeb | FIL Investment Management | Hospodářská stagnace | Zkrocení inflace | Pronájem nemovitosti | Akcie Erste | ESG | Import | Překvapivý růst | Splátky dluhů | Člen bankovní rady České národní banky | Investiční strategie | Hlavní ekonom XTB | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Akcionáři | Pesimismus | Velcí producenti | Hedvábná stezka | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Strach | Nákupní příležitosti | Propad cen | Euronext | Praxe | Investiční výhled | Reálné ekonomiky | Společnost Didi | CAPEX | Platební neschopnosti | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Premiér Mario Draghi | ETF s pevným výnosem | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Potenciál trhu | Spotřebitelské inflace | Investiční příležitost | AI | Zajištění portfolia | Poradce Bílého domu | Index Russell | Projekce | Znehodnocení | Kontrakce | BCPP Petr Koblic | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Ukazatel | Posílení | IIF | Výše investice | Měnová opatření | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Průmyslové revoluce | Medvědí trh | Prognóza | Výhled globálního růstu | FTSE 100 | Zisky bank | Fidelity Select 50 | Helen Huangová | Investovat | Tail Risk | Unie | Saxo Bank | FedWatch | COP27 | Bond Connect | China Daily | Amgen | GlobalData | Škrty dividend | Americký Fed | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Ropa WTI | Vzácné kovy | Simon Peters | Federální rezervní systém (FED) | CISCO | Ekonomiky | Analytika | Zasedání FOMC | Brexit | Růst akciových trhů | NFP | Evropské burzy | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Správci kapitálu | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Akciový výhled | Scope | Inovativní řešení | Cestování | Bond | Pokles hodnoty | Cash flow | Oslabení | Magnát | USD | Velikost pozic | Export | Změna klimatu | Snižování cen | Banka Goldman Sachs | Růst společnosti | Investiční analytik | Berkshire | Index MSCI Emerging Markets | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Moody's | Prodej automobilů | Tržní rizika | Tržní volatilita | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Energetická společnost | Na burze | Umělá inteligence | Aktuální informace | Šok | Varianta delta | Riziková averze | ČSOB | Hongkong | Globální krize | Italský premiér | Opinium | Zavedení eura | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Zvyšování nákladů | Maďarsko | Nemovitostní fondy | Garance | Měnový fond | Podílový fond | Tichomoří | Úroková sazba | Růst výrobních cen | Split | Pokles cen nemovitostí | Klimatické změny | Pověst | Historická výkonnost | Spekulovat | Bitcoinové transakce | Cenové tlaky | Sociální sítě | CashFlow | P.A. | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Komoditní sektor | Fidelity Leading Indicator | Oživení trhu | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Akciové trhy v Evropě | Vyšší náklady | Fidelity Fund | Dovednosti | Janet Yellenová | Nervozita | Fifth Third Bancorp | SIX | Odchod z Evropské unie | Patria Online | Dovoz | Dluhové krize | Cena komodit | NextEra | Výrobní ceny v Číně | Viry | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Cenné papíry s pevným výnosem | NASA | Dodávky čipů | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Obchodování s dluhopisy | ASEAN | Generace Z | Exmo Bitcoin | Cenové pohyby | Zdravotní péče | Výrobní ceny | Fincentrum | Čínské úřady | Politická situace | Komoditní | Růst cen ropy | Výrobci elektromobilů | Výzkum Fidelity | Michal Šnobr | Venture Capital | Světový obchod | Silicon Valley Bank (SVB) | Henk Jan Rikkerink | Černé pondělí | Investiční specialista | Globální finanční systém | Progres | Největší ztráty | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | McKinsey | Evropské trhy | Elon Musk | Euforie | Rostoucí omezování bankovních úvěrů | CO2 | Akciové indexy | Investoři | Revolut | Investing.com | Portfolio | Fungování | Data o HDP | Sója | Spoření | Pohled na situaci | Covid | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Daňové strategie | Dluhopisy s vysokým výnosem | Negativní sentiment | Rozdělení akcií | Přidaná hodnota | Prezident ECB | Média | Analytici | ADR | Petr Koblic | Vyšší úrokové sazby | Úrokové riziko | Obchodní napětí | Zmírnění sankcí | Euro Stoxx 50 | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Investovaný kapitál | Investice do dluhopisů | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Bez rizika | Zisk | Zlepšení sentimentu | Alice Humlová | Ceny kryptoměn | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Průzkum ECB | Investiční společnost | Současná krize | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Společnost OpenAI | Vyhlášení předčasných voleb | Finanční instituce | Index KOSPI | Bank of England | Řízení měnového rizika | CAC 40 | Uložení peněz | Volatilita na trzích | Vývoj sazeb | Roboti | VIG | Prezident | Xetra | Boom | BP | Britské akcie | Bohatí | Pád banky | Restrukturalizace ukrajinského dluhu | Ropné společnosti | Čínské banky | EMEA | Kapitálové rezervy | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Boj s inflací | Analýzy | Kupónový výnos | Finanční pomoc | Fidelity Select | Investiční | Průzkum | Inflační překvapení | Borsa Italiana | Britské banky | Invesco | Morningstar | Sociální nepokoje | Berlín | IEA | Demokraté | Patria | Nový kapitál | Technologické společnosti | Tržní podíl | Uber | Riziko recese | Solární energie | Akcie a dluhopisy | Emise cenných papírů | TRY | Úrok | Válka | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | České koruny | Investiční riziko | Agentura Reuters | Šíření dezinformací | Carsten Roemheld | Sázka | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Seniorní analytik | Znárodnění | Technologické centrum | P/E | Zpráva | Cestovní ruch | Bohatý | Technologické tituly | Nové příležitosti | Prémie | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Ekonomické dopady | Růstové akcie | Huawei | Tencent | Poměr výplaty | S&P | Čínští turisté | Pravidelné investování | Fidelity Solutions & Multi Asset | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Obchodování | Zvýšení daní | Przemysław Kwiecień | Zasedání Fedu | Roman Koděra | Německý výrobce | Narušení dodávek | Sankce namířené proti Rusku | Pevný směnný kurz | Spotřebitelské ceny v USA | Futures | Plynovody | Meta | Oldřich Dědek | Financial Times (FT) | Nabídka | Oznámení | Investiční téma | GBP | Covidová pravidla | IT společnosti | Management | Bitcoin | Automobilky | TSMC | Dobré výsledky | Centrální banky | Zahraniční investoři | PG | České firmy | Pandemie COVID | Fenomén | Elektromobily | Výkonnost indexu | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Equity | Eurostat | Údaje ministerstva | Majitel | Tržní cykly | Reakce centrální banky | Zprávy | Deflace | Monitorování | Nadšení | Dolary | Potlačovaná poptávka | TLTRO III | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Nezaměstnanost v USA | Turecká lira | Akciový analytik | HDP USA | James Hickling | Averze k riziku | Larry Kudlow | PwC | Treasuries | 21Shares | Praha | Ceny ropy | Recyklace | Normalizace měnové politiky | Berkshire Hathaway | Odchod z EU | Hazardní hry | Inteligentní investor | Distribuce | Pokles tržeb | Příjmy a výdaje | Evropské akcie | Data společnosti | Udržitelnost | Portu | Sazby v USA | Silný růst | YCC | Očekávání úrokových sazeb | Oživování ekonomiky | Volný čas | Úvěrování | Fond FF | Vyhlídky | Firmy | CZ | Vláda USA | NATO | Odvětví polovodičů | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Pravděpodobnost ztráty | Páka | Práce z domova | Spotové ceny | Míra | Investment management | Kryptoměnové burzy | Bleskový průzkum | Nástroj | Výsledky | Depozitní sazby | Corporate Governance | Ivana Birtová | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Nio | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Bank of America | Dluh rozvíjejících se zemí | Úroda | Evropský statistický úřad Eurostat | TIM | Naše ČESKO | China Evergrande | Vakcína | Silný dolar | Tržby | Australský dolar | Koruna | Pokles investic | Finanční služby | Výrazný pokles | Burzy cenných papírů | Makroekonomie | Federal Open Market Committee | Latinská Amerika | Shell | OPEC+ | Francie | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | GRANOLAS | Cena akcií společnosti | Objem | Makroekonomický výhled | Propad | Ruská vojska | Zvyšování mezd | Asociace | Obavy z recese | Očekávání investorů | Čínské trhy | Medián | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | Makro | Údaje | Klima | Růst cen zlata | Nové tituly | Australské akcie | Asie | OpenAI | Období zvýšené volatility | Zákonodárci | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | Alibaba | Růst spotřebitelských cen v USA | Malajsie | Výsledky průzkumu | Regulátor | Investiční nástroje | Průzkumy | Výhody diverzifikace | FIL | RMB | Zhodnocování dolaru | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Bilion | Důchod | Poptávka po úvěrech | Snížit emise | Studie | Offshore | Dlouhodobý růstový trend | Emise skleníkových plynů | CME FedWatch | Obnovitelné zdroje energie | Největší hráči | První obchodní den | Technologická revoluce | Deficit | Americký dolar | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Plyn | Patenty | Investiční firmy | Vypršení platnosti | Ropa Brent | Výsledek amerických voleb | Zmrazení splátek | Výnosové křivky | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | LIBOR | Přijetí | Evropa | Magnificent Seven | OPEC | Short | Argentinské peso | Ukrajina | Zelené investice | Americké vládní dluhopisy | Podvážení | Tiffany | Egypt | Institut Ifo | Hodnota aktiv | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Stanovení ceny | Maloobchod | Obchodní partner | Logistika | Faktor beta | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Earnings | Trump | Devalvace | Stavebnictví | Italská vláda | Brands | Dolarové likvidity | Vir | Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF | Rezidenční nemovitosti | Silnější dolar | Beta | Zdravotnický průmysl | Odpor | Mexiko | Výzkum Fidelity International | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Vstupy | Sójové boby | Neuspokojivé výsledky | E-commerce | Bankovní úvěry | Hodnocení investic | Inflace ve Spojených státech | Kvantitativní zpřísňování | Makro data | TIPS | Alternativní investiční strategie | Turecká centrální banka | Ekonomka | Akcie | Údaje o inflaci | Instituce | Česká koruna | Turecko | Bank of Japan | OECD | SARS-CoV-2 | Index Nikkei | FAANG | Růstový potenciál | High Yield | LNG | Internet věcí | Devizové trhy | Býčí signál | Obnovitelné zdroje | Investiční plány | Americké akcie | BBC | Čínský realitní sektor | Dopad pandemie | Kongres | Rutina | Prodeje dluhopisů | Měsíční průzkum | Výdělky | Divize | Pozitivní vliv | Zvýšení úrokových sazeb | Bez poplatku | Corey Klemmer | Vyplácení dividend | Ziskové marže | Evropská ekonomika | ex | Rosněfť | Apple | Multi Asset Fidelity International | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Trh | Snížení daní | Komise | Grafy | Vydělávání peněz | Achmea Investment Management | List Financial Times | Technologické firmy | Francouzská vláda | Války na Ukrajině | Vládní podpory | Zakladatel | Správce portfolia | Akcie firem | Těžba ropy | Dluhopisoví investoři | Fed | Pat Zerega | Oslabování amerického dolaru | Frustrace | Ekonomie | Ruská invaze na Ukrajinu | Ekonomické škody | Korekce | Klesající trend | Příliv kapitálu | Rubl | Tržní prostředí | Důvěra spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v USA | Refinancování dluhů | Pozornost | Finanční společnosti | Celosvětová poptávka | Expozice bank | Statistics | Nové trhy | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Japonská centrální banka | Pražské burzy | Nájemné | Další rozvoj | Sázení | Vietnam | Podíl úvěrů na nemovitosti | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | S&P 500 | Snižování úrokových sazeb | Investice do akcií | Globální recese | Směřování | Automobilový průmysl | Spotové ceny ropy | Rozhodnutí o brexitu | Vincent Kaufmann | Kanada | JDE | Ztráty zaměstnání | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Směnný kurz | Export do Ruska | ANO | Stock | Volatility | Financials | Zemní plyn | Růst spotřebitelských cen | ProCent | FTSE 250 | Energetický sektor | Ceny zboží | Náklady na půjčky | Rating | Dezinflace | Kartel OPEC | Portfolio manager | Akcie FAANG | Miroslav Singer | Fiskální aktivita | Znalost | Ruská invaze | Microsoft | Budoucí vývoj | Příležitosti | Dopad na cenu | Nokian | Netflix | Moonfare | Fixed income | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Nejistota | Lidský mozek | Daňové úlevy | Herní průmysl | Portfólia | Repo operace | Růst tržeb | CME | Úspory | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Defi | Pokles cen ropy | Sell | Správci aktiv | Index nákupních manažerů | CL | CMA | UCITS ETF | Letadla | Videohry | Celkový sentiment | Ekonomické problémy | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Spojené království | Zahraniční společnosti | Mexické peso | Skluz | Vyhlídky světové ekonomiky | Realitní magnát | Bankovní akcie | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | Evropská banka | BNP | Vývoj úrokových sazeb | John Hardy | Range | Podpůrná opatření | Japonsko | Digitální ekonomika | Tým akciových analytiků | Pokles eura | Utility | Ian Samson | Domini Impact Investments | Akcie v USA | Centrální banka | Utahování měnových podmínek | Merrill Lynch | Daniel Cioaba | ZertifikateJournal | Los Angeles | Hazard | KKR | Životní prostředí | Vlny koronaviru | Řízení rizika | Paras Anand | Dobré zprávy | Fondy peněžního trhu | Splácení dluhu | Vladek Krámek | Burzovně obchodované fondy | Tržní sentiment | Arm | QE | Nálada na trzích | Kurzový závazek | Situace | Mario Draghi | Bund | Donald Trump | Čistý zisk | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Twitter | Fluktuace | Krach | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Vysoká zadluženost | Přední ekonomové | Prime | MFS Investment Management | Nárůst zisků | Korekce na trzích | Řetězec | API | Eurozóna | Bancorp | Zpomalující růst | Výhled pro americký dolar | BNP Paribas Asset Management | Stanovená cena | Trh s komerčními nemovitostmi | Fúze a akvizice | Akcioví investoři | Reuters | Unilever | Současné tržní prostředí | Prudký růst cen | Baidu | Hillary Clintonová | Chevron | Top Stocks | Tržní analýza | Golden Gate | NN Investment Partners | Dluhy | Výstupy | Souhrnný index | Cyklus růstu | Předseda | Utahování měnové politiky | Levné akcie | Asijské země | J&T | Trh ETF na rok 2024 | Performance | Shanghai Composite | Silná data | Dluhopisy | Politická krize | TLTRO | Finanční riziko | Výhody | Bernie Sanders | Supercyklus | Invaze | Rychlý růst | Evropské banky | Růst HDP | Libra | Solární projekty | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Fortnite | Obnovení důvěry | Obchodníci | Evropská unie | Open | Defenzivní tituly | Hodnota indexu PX | Investiční fórum | Investiční apetit | Financovat | Závazek | Příprava | Čínské měny | BRICS | Možnost diverzifikace | Rostoucí náklady | Louis Vuitton | Green Deal | Platební bilance | Nálada investorů | Analytik krypto | FDIC | Bulharsko | Fáze obchodní dohody | Maximalizace zisku | Nadnárodní společnosti | Nejlepší investice | Deglobalizace | Federal Reserve | Startup | Nový rekord | News | Situace ve Spojených státech | Úroky | Alokovat kapitál | Refinitiv | Globální ekonomické vyhlídky | Komerční banka | Spotové ceny elektřiny | Cyklické akcie | Cena | Vysoká likvidita | Investiční banky | Toshiba | City | Finanční rizika | Předstihové ukazatele | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Evropský maloobchod | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Inflační očekávání | Ceny akcií | Investice do vládních dluhopisů | Rozpočet | Mezinárodní investoři | Vlastnit akcie | Dividenda | Životní úroveň | Finparáda.cz | S&P500 | EBay | Soukromý dluh | Dolar | Ruský trh | Čínská ekonomika | Amazon | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Energetická krize | ČNB | Šíření viru | Změna režimu | Investujeme | Obavy finančních trhů | Zajímavé příležitosti | Pokles | Contango | Panda | Ceny komodit | Swiss Life Select | Fiskální politika | Globální inflace | Nvidia | Makroekonomická situace | Rating AAA | Jon Guinness | Investiční portfolia | Historická data | Investiční služby | Etoro | Taper | Pandemie covidu | Vyšší riziko | IMF | Americké společnosti | Finančnictví | Komodita | Charles Schwab | Hedge | Úvěrové podmínky | Vystavení riziku | Poplatek | Další růst úrokových sazeb | Barclays | Marco Willner | FTSE | Podpora finančního zdraví | CARA | Nákladová inflace | Tržní očekávání | Stavební prvky portfolia | Americká ekonomika | Americký trh | Důvěryhodnost | Portfolio manažer | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Tomáš Trávníček | Blue chips | Interpretace | Růst mezd | Kapitálové požadavky | Obchodovaná společnost | Fundamentální ukazatele | ISIN | Ekonom XTB | ROE | Spotřebitelské ceny | Evropská centrální banka | Thajsko | Nejnovější zprávy | Zelené energie | Index PX | Čínská vláda | 5G | EBIT | Daně | Růst americké ekonomiky | Lídři | ETF s akciovým výnosem | Instinkt | Investment Management | Rizika | Kryptoměna | ECB | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | BAT | Pracovní trh | Vývoj inflace | Coinbase | Vyplácet dividendy | Institucionální investoři | Momentum | Příznivý výhled | Daně z příjmů | Období zvýšené inflace | Taktická alokace aktiv | Pozitivní sentiment | Kurzy | Pšenice | Ajay Dayal | Fond | Konsorcium | Nálada v USA | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Martin Svoboda | Sazby ECB | Zisky | Low | Partners | Sázkové kanceláře | Konsensus | Vládní politika | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Současné ceny | BNP Paribas | Konsenzus | EURIBOR | Globální ekonomika | Bitcoin Cash | Překážky | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Čínský růst | Benchmarky | Voda | Indikátor | Splatnost | Vysoké valuace | Ratingové agentury | Cena zlata | Forward | Hedge fondy | Historický pád cen | Craig Cameron | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vysoká poptávka | Snižování rizika | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Otevírání ekonomik | Přecenění | Růst kapitálu a příjmů | Podílové fondy | Zlepšení nálady | Rusko-ukrajinský konflikt | RRR | Růst cen | Bankovní vklady | Drahé kovy | Leasingové společnosti | Vyšší sazby | Vrcholy | Guvernér japonské centrální banky | Zdravotní pojištění | Měnová politika | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Býčí trh | ERA | Saxo | MSCI World | Snížení ratingu | Financování | Metaverzum | Obavy z globální recese | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | Semi | Igor Pauer | Seznam oblíbených fondů | Fitch | Globální trhy | Historická minima | Čínský parlament | Modré dluhopisy | Finance | Otevírání ekonomiky | Výrobce čipů | Multi-asset | Prodávající | Historické maximum | Guvernér | Čínské akciové trhy | Americká lehká ropa | Úsilí centrálních bank | Zpomalování inflace | Pokles ekonomiky | Trh s kancelářemi | Žádné dividendy | Anheuser-Busch inBev | Durace | Republikáni | Regionální nerovnosti | Přístup k investování | Zemědělství | Velké riziko | Poptávka | Růst spotřebitelských cen v Německu | Express | Akciový stratég | Line | Soukromá možnost | Americké banky | Paradox | ICE | FT | Krypto | Jedno euro | Emise uhlíku | Investor | Cena severomořské ropy Brent | DNO | Malé podniky | Obchodovat | Naše prognóza | Vklady klientů | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Hospodářský růst | Výplata dividend | Kapitálové trhy | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Akcie technologických firem | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | FinTech | WTI | ETF fondy | Evercore ISI | Bod | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | Rozpočtové deficity | Reporty | Zpřísnění finančních podmínek | Radim Krejčí | Shares | Medvědi | NetEase | Macao | Pokladniční poukázky | Úrokový diferenciál | Co bude | Pokles hodnoty eura | Klouzavý průměr | NEST | Vydávání dluhopisů | Vyšší daně | Aliance | Průmyslové podniky | Nord Stream | Saúdská Arábie | Bitwise | Analýza dat | Ziskovost | OCI | Bankéři | Sázet | Podnikání | Vývoj rublu | Cena ropy | Globální fintech | Inflace | Problémy | Ocel | Inflace ve Velké Británii | Změny klimatu | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | Jak úspěšně investovat | ROCE | Participace | HDP | Diskont | Capitalinked.com | Dotace | Tematická ETF | Alphabet | Nedostupnost bydlení | Vedení společnosti | Zkušenosti | Firma | Karty | Blahobyt | Vzrušení | Zbrojovky | Signály | Debata | Tweety | Lira | Načasování | Byznys | Potaš | Erste | USA | Ropa | Peněžní zásoba | Náklady na obchodování | Nejvyšší výnosy | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Rezervy | Diverzifikovat | FX | Odchod z Ruska | Index PMI | Ekonom | Dekarbonizace | Deutsche Bank | MSCI index | Američané | Kurz | Market | Referendum | Nezaměstnanost mladých | Valné hromady | Pokles výnosů | Horizon | Franklin Templeton Investments | Restrikce | Podíl Číny | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Hliník | BH Securities | Skleníkové plyny | Trh s hotely | Medvědí scénář | Výnos do splatnosti | Vontobel Asset Management | Britské referendum | Kukuřice | SuperFrank | Washington Post | Investujte | Měď | Pravidelný příjem | Proinflační | Asie a Tichomoří | Hodnocení rizik | Fiskální stimuly | Inflace cen | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | Bod zlomu | Indexy PMI | Server CNBC | Pilulka Lékárny | Škálování | Podhodnocený | Úsilí | Počet obyvatel | Pegas Nonwovens | SEC | Konferenční centrum City | Risk | Capitalinked | Predikce | Lidstvo | PMI ve službách | Upisování | Sanofi | Prima | Certifikace | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Rozkolísanost trhu | Čínský vývoz | Poptávka investorů | Dividendový výnos | Hospodářství | Stagflace | Čínský export | Výnosy státních dluhopisů | Společnost PG&E | Fond Fidelity | EBITDA | JP Morgan | Obchodní dohody | Obchod | Zpomalení růstu | Banka JP Morgan | Kvalita aktiv | Kam investovat | Rostoucí ceny komodit | Stagflační trend | AUM | Asijské akcie dnes | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Univerzální metoda | EU | Ekonomická expanze | Čínský renminbi | Cenové stability | Poskytování úvěrů | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Základní úroková sazba | Credit Suisse | Portfolia | Převis | Investované peníze | Inflace v Německu | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Theresa May | Samsung | Recese | P/E Ratio | Sam Altman | Kazuo Ueda | ASML | Globální indexy | Báze | LG Chem | Virtuální měny | Vývoj pandemie | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | Budoucnost nemovitostí | Silný americký dolar | Deflační tlaky | Miliardy | Firemní dluhopisy | Tracking error | Spekulace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Hodnota indexu | Internetové firmy | Know-how | Řízení společnosti | Balance | Kapitálové výdaje | Transparentní | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Olympijské hry | Inflace vs. úrokové sazby | ARM | Dlužníci | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value | Ekonomický poradce | Ekonomický řád | Ján Hájek | KPMG | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Politická nejistota | Dluhopis | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Základní sazby | Analytik Komerční banky | Vyšší volatilita | Rostoucí inflace | Dodávky zemního plynu | STAR | Technologický sektor | OSN | Investice do infrastruktury | Společnost ČEZ | Odhady růstu | Plánování | Blockchain | Politické riziko | Agentura Fitch | Carlos de Sousa | Soukromé podniky | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Portfolio manageři | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Zásoby plynu | Střední podniky | Míra inflace | Platforma | Francouzské akcie | Evropský statistický úřad | Energetika | BAL | Akcie energetických společností | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Náklady na úvěry | Finanční situace | Ekonomický výhled | ChainLink | Dividend Yield | George Russell | Snížení emisí | Nařízení | Société Générale | SWIFT | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Negativní zprávy | Farmaceutické společnosti | Generální ředitelé | Bankovní sektor | Indexy | Citi | HDP Asie | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Aktivní investování | Zpřísnění měnové politiky | Mileniálové | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Průmysl | Bazický bod | Lehká ropa WTI | Tempo růstu | Úvěrový rating | Bankovnictví | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Dopad covid-19 | Ekonomický poradce Bílého domu | Lombard Odier | Biliony | Divergence | Future Connectivity Fund | ETF | Federální obchodní komise | GlobalCoin | Akciové trhy | Myšlenka | Centrální bankéři | Varování | Éra levných peněz | Reinvestování | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Cykly | Long | Rally | Pojišťovna | Pandemie | Střední třída | SARS | Japonský index | Členství v EU | Výplatní poměr | Klid | Aktiva | Pokles inflace | FOMC | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | Výprodej | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Business | Logistické společnosti | Podíl na trhu | Indikátory | Růst cen akcií | Pokles cen | Global Focus Fund | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | SP500 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Konsolidace | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Dohoda mezi UBS a Credit Suisse | Energetické krize | Bregje Roosenboom | Zpětné odkupy | Výnosnost | Čínské akcie | Ministryně financí | Spojené arabské emiráty | Kamil Staněk | Technologický pokrok | Brazílie | Jihoafrická republika | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Lombard Odier Investment Management | Bank of America Merrill Lynch | | Oleg Tiňkov | Spravované ETF | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Danske Bank | Výsledek voleb | Stratég | Špatné zprávy | Výhled pro rok 2024 | ETFs | Prodeje automobilů | Známky oživení | Zisky společnosti | Majetek | Ekonomika eurozóny | Řetězce | Schwab | Období nejistoty | Sentiment | Kurzové riziko | Lucembursko | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Politika | Konkurence | IBIT | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | Pracovní den | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Investiční ředitel | Čínský prezident | Tier 1 | TopMonks | MAM | Měnové trhy | Plány společnosti | Pravidla hry | Jak investovat | Poplatky | GDP | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Makroekonomická data | Finanční zdraví | Další vývoj | Jak diverzifikovat | CUM ARTE | Banky na Wall Street | Si Ťin-pching | Evropské společnosti | Investování do nemovitostí | Softwarové firmy | Real Estate | Úrokový výnos | Nálada | Quant | Geopolitická rizika | Investování | Emise dluhopisů | Letectví | Indie | Investovat v roce 2020 | Index amerického dolaru | Nákupy | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Vnímání | Hlavní rizika | Intel | Proč investovat | SVB | Výprodej akcií | Pasivně spravované ETF | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Hospodářská recese | Jeff Meys | Investiční společnosti | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Dobrá zpráva | Řízení kapitálu | Contemporary Amperex Technology | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení | Šance | Investiční manažer | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Vývoj trhu | České akcie | Komoditní akcie | Akcie v Hongkongu | Worldometers | GBTC | Americké ministerstvo | Výnosný byznys | Indexové ETF | Výzkumná ETF | Akciový trh | Embargo | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Economist | Dostatek likvidity | Hry | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Fidelity Investments | Propouštění | Fondy ETF | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Nízké ceny ropy | Česká národní banka | Británie | Zlaté rezervy | Cyrrus | Long Term | Expanze | Klesající úrokové sazby | Zasedání bankovní rady | LVMH | Největší ekonomika | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Otevření ekonomiky | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Fondy | Dlouhodobý trend | Ekonomické prognózy | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | ČEZ | Austrálie | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Aktuální situace | Theresa Mayová | Mercy Investment Services | Swing | Helikoptérové peníze | Dřevo | Gypsycoin | Krize | Obligace | Ceny ropy Brent | Fundamenty | Životní styl | Změny úrokových sazeb | Exmo | Nákup dluhopisů | Spotové ETF | Franklin Templeton Investment Management | Pasiva | Ekonomické zprávy | Omezení produkce | Salmán | G20 | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Investování do komodit | Oslabení dolaru | Objednávky | Investiční bankovnictví | CEO | Kurz libry | Slabší kurz | Algoritmy | Prezidentské volby | Dollar | Index MSCI Europe | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Globální trh | Income Fund | Výplata | Výkyvy devizového trhu | Vývoj ceny ropy | Poradci | Sazby | Mezibankovní | Ředitelka | Generální ředitel | Ceny aktiv | Výrobce pneumatik Nokian | Devizové rezervy | Cíle | Burza | Trhy v Číně | LTRO | Rychlost | Index MSCI | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Ovlivňování | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Reinvestice | Druhá největší ekonomika světa | Rozhovor | Portfolia nové generace | Nature Roadmap | Transakce | Volatility trhu | Slabší dolar | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Měny | Obchodní jednání | Znovuotevření Číny | Snížení úrokových sazeb | Výnosy 10letých dluhopisů | Dna | MasterCard | Velikost peněžní zásoby | Bezpečnost | Druhá vlna | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Slovensko | Profitovat | Maloobchodní prodej | Irsko | Energie | Analytici společnosti | Strategie tematických ETF | Příjmy světových firem | Dividendy | Obchodní příležitosti | Měna | Silné hospodářské oživení | Dodávky plynu | Put | Jasný signál | Jamie Dimon | Renminbi | HoReCa | Finanční sektor | Crest Communications | ACTIAM | Kotace | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | MSCI | Hospodářský pokles | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Analytik krypto trhu | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Bidenovo vítězství | Snížení zisku | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Snižování nákladů | JPMorgan | Snižování počtu zaměstnanců | Nová vláda | Uhlí | Trade | Risk On | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Bloky | Prodeje | Vyspělé ekonomiky | Carry trades | Západní ekonomiky | Světová zdravotnická organizace | Tržní cena | WELL | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | EIA | Mt. Gox | Mezery v investicích | Bezpečnější investice | IPO | Partneři | Rusko | Vysoké riziko | Politické změny | Akcionář | Jamal | Správné načasování | Miliardy USD | Poradce | Světové akciové trhy | FAST | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Tržby společnosti | Zkušenost | Signál | Peter Garnry | Írán | Jerome Powell | Afrika | Výsledkové sezóny | Development | Investiční ředitelka | Britská vláda | Riziko nákazy | Vývoj cen akcií | EPS | Rotace | Náklady na zajištění | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | Kupní síla | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Klesající inflace | Historie | Správce aktiv | Řízení rizik | Singapur | Šperky | Investiční megatrend | Pracovní síly | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | SICAV | Obiloviny | Větší riziko | Výdaje | Guvernér české národní banky | Smartphony | Catherine Yeung | Ocenění nástrojů | Ekonomický dopad | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Kvalitní akcie | Romain Boscher | Rezervní měny | Geopolitická nejistota | Důchody | Likvidní | Stimuly | Sázky | Ministr hospodářství | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | BlackRock | Ukončení války | Národní regulátor | Negativní výhled | Wood & Company | Cena akcií | Volatilita trhů | Vítězství | Kompenzace | Upozornění na rizika | Rozšíření | Dopad koronaviru | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | Ostatní komodity | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Volební rok | Citrix | Ztráty | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Bankovní systém | ACT | Organizace | Ethos Foundation | Letecký průmysl | Kryptoburza | Jednotlivé akcie | Celkové příjmy | Komunistické strany | Services | Americké firmy | VIX | Úrokové náklady | Růst | Politické dilema | UBS a Credit Suisse | Vyšší úroveň | OSN v Glasgow | Očekávání zisku | Ceny surovin | Akcie ČEZ | Alokace aktiv | UCITS | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Komodity | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Buyout | Risk-off | Emitent | Komentátor | Zajištění | Objem prostředků | LIBOR-OIS | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Snížení inflace | Fúze | Japonský index Nikkei | Index | Šéf BCPP | Dow Jones | Golden Gate CZ | Rajeev Mittal | Lockdown | Fundament | Čínský trh | Global Communication Fund | Bohatství | Malý prostor | Meziroční růst | Širší trh | Jižní Korea | Finanční produkt roku | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | ČTK | Chuť investovat | Valuace | Futures na americké indexy | Výplaty dividend | Čínské investice | Prohlášení | MSCI Europe | Šíření koronaviru | Riziková prémie | Manažeři | CAD | Vlády | Tesla | Ženy a investování | Údaje MMF | Ilga Haubelt | Čínské dluhopisy | Vysoká míra volatility | Rozvojové ekonomiky | Sygnum | Ekonomický cyklus | Datum vypršení platnosti | Akcie na trzích | Chytrý Honza | Swedbank | Revolut Business | Další zdroje příjmů | Vlastnictví | Negativní hodnoty | Výkon fondu | Index spotřebitelských cen | Spready | Evropské vlády | Geografická diverzifikace | Spořit na důchod | Rozsah škod | Pád cen ropy | Umění | Štěstí | Akciové ETF | Ekonomický přínos | MiFID II | Dluhové trhy | Přenos | Hlavní ekonom | Krátkodobý výhled | Tržní cyklus | Bankovní regulace | KARO Invest | Pronájmy | Dlouhodobý růst | Bitcoinové burzy | Poskytovatelé indexů | Dnešní obchodování | Elasticita | Regulační orgány | Hodnotové akcie | Systematické riziko | Odvětví | Panika | Nárůst ceny | Next Generation | Zelené dluhopisy | Pracovní místa | Pražská burza | Ropné a plynárenské společnosti | Vakcinace | Investiční odborníci | Nízká inflace | Prodej vozů | Výrobce pneumatik | Rosbank | Ředitel investic | Trpělivost | Historický pád cen ropy | Martin Cakl | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | Dislokace | Analýza | Vklady | Preqin | Zhodnocení finančních prostředků | Globální ekonomické zotavení | Mozek | Robustní strategie | Hoteliéři | Mezinárodní investice | Agentura Moody's | Ekonomické podmínky | Nízké úrokové sazby | Směnné kurzy | Společnost Nokia | Nové ETF | Průzkum Fidelity | Global macro | Zvyšování úrokových sazeb v USA | CSRC | Bloomberg | Ruské společnosti | Signály recese | Osobní příjem | Podpora | Odvětvové čtvrtletní náklady | Současný stav | Třída aktiv | Napětí na trzích | UBS | Ekonomická realita | Vyšší ceny ropy | Rostoucí úrokové sazby | Průzkum analytiků | Bunds | Novo Nordisk | Světlo na konci tunelu | Obchod s Čínou | Bydlení | Finská společnost | Vyšší mzdy | Martin Kujal | Maloobchodní sektor | Komentář Fidelity International | Restriktivní politiky | AAA | Americké technologické firmy | Pacifik | Josef Tetek | Akciová portfolia | Hodnota měny | Vypuknutí pandemie | Volby v Turecku | Celková ekonomika | Recese v Evropě | Obchodní války | Finanční výkazy | Jobs Plan | Úvěry a hypotéky | Nejlepší investiční příležitosti | Snižování sazeb | Zamyšlení | Vítězství Bidena | Pojišťovny | Vysoký výnos | Úvěrové portfolio | Zhoršení nálady | Výkonnost indexů | Biden | Zdroje energie | Hospodaření | Výkonnost dluhopisů | Americká společnost | Rybolov | Obavy o likviditu | Nuance | Růstové společnosti | Nemovitosti | Politbyro | Dezinflační proces | Jeff Currie | Boris Johnson | Makroprostředí | Investice do podnikání | Snížení sazeb | Zájem investorů o ETF | Hospodářské škody | Veřejně obchodovaná společnost | Americké měny | Akciový index | Přehled | Domácí poptávka | Zelený dluhopis | Obnovitelné energie | Index CPI | Sestavování portfolia | Igor Fait | Growth Funds | Premiér Naréndra Módí | Sektor služeb | Cenové výkyvy | Prezident Biden | World Bank | Anna Stupnytska | XTB | Index nákupních manažerů (PMI) | Kolísání směnných kurzů | Michael Curtis | Rozvoj těžby | 4G | Balkan Insight | Hotovost | Analytici Fidelity International | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | US High Yield | Odborný přístup | Aleš Michl | Navýšení sazeb | MT4 | Americký HDP | Ekonomický dopad viru | Ericsson | Výhled pro rok | Vice | Španělsko | Největší investoři | Visa | Rizikový profil | Indonésie | Zadlužení | Asijské měny | Asijské akciové trhy | Německé dluhopisy | Německé státní dluhopisy | Období volatility | Omezení cestování | Úrokové sazby v Číně | Aktivum | Global Communications Fund | Monetizovat | Domácnosti | Trh ETF | Analytik | Motivace | Státní dluhopisy | Vládní intervence | Zvýšení zadlužení | Ruská ekonomika | BofA | Manažeři fondů | ESG společnosti | Ruská centrální banka | Internetoví giganti | Americká ministryně financí | Globální sentiment | Decentralizované finance | Investiční produkty | Pozice | Veřejný sektor | VanEck | Tokijská burza | Statistika | Dividendové vyhlídky | Primoco UAV | The Guardian | Směrnice | Ceny hliníku | Propad cen nemovitostí v USA | Brookings Institution | Řízené ETF | Riziko | IG | Hrubý domácí produkt Číny | Závislost | Průmyslové společnosti | Sektor nemovitostí | Dluhopisový trh | Výhled 2024 | ČSOB Asset Management | Nárůst úroků | Globální akcie | Velcí hráči | Soukromé úvěry | Gemsstock | Globální ekonomický růst | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | WHO | Klimatická politika | Míra volatility | Dluhopisový fond | Ekonomické vyhlídky | Investing | Vývoj na akciích | Balkán | ONE | Evropské indexy | IMPOSSIBLE | Investiční rozhodnutí | Automatizované obchodování | Mark Zuckerberg | Dlouhodobí investoři | Virus | Prodeje bytů | Italský premiér Mario Draghi | MIFID | Stárnutí populace | Zisk EBIT | Radikální změny | Cestování do zahraničí | Finanční systém | Meziroční inflace | Pokles libry | Ruský ministr | Trh s bydlením | Martin Jaroš | Dobrý výnos | Akumulace | Banky | Peking | Akciový index Nikkei | Aktiva pod správou | Zdeněk Tůma | Největší pokles | Banka | Maya Bhandariová | Doporučení | Čistá hodnota aktiv | Růst kapitálu | Geopolitika | Lockdowny | Vítězství Donalda Trumpa | Astrazeneca | Zvýšit ziskovost | Tržní trend | Velké investice | Pracovní místa v USA | Měnový pár | Ekonomický model | Výhled na rok 2024 | Ocenění | Strategické partnerství | Andrew McCaffery | Záporné reálné úrokové sazby | Manažer fondu | REIT | Opatření | Emerging markets | Didi | Michal Semotan | Udržitelné investice | Poptávka po plynu | Výhled pro trh | Novinky | MSCI China | Sektor financí | Objemy peněz | Čínské oživení | Vývoj ceny ropy Brent | Miliardové investice | Retail | Úrokové sazby | Sentiment trhu | Kolísání měny | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Ceny nemovitostí v USA | Focus | Index Nikkei 225 | Ekonomické prostředí | Imperial College | Vývoj ceny | Chování spotřebitelů | Institut pro mezinárodní finance | Finanční prostředí | Ekonomický růst | Nasdaq | Azure | Komentář Fidelity | Obchod s akciemi | Země G7 | Finanční podmínky | René Rohan | Geopolitická situace | BAML | Výsledky hospodaření | Geopolitické napětí | Zabavené bitcoiny | MSCI AC World | Tomáš Kacerovský | Britské podniky | Vyšší inflace | Práce | Etsy | Akciové dividendy | Portfoliomanažer | Cyklická recese | Currency | Regulace v USA | ETF 2.0 | Evropské země | Čínské vlády | Úvěrové produkty | Růstové sektory | Odpovědné investování | Restrukturalizace | Dopady obchodní války | Investment | Řízení portfolia | Situace na akciových trzích | Spojené státy | Potenciál dlouhodobého růstu | Fidelity Funds | Zadluženost | Úrokové politiky | Globální nálada | Portfolio fondu | BloombergNEF | Janet Yellen | Vývoj na trhu | Globální investoři | Daně z příjmů právnických osob | Perzistentní inflace | Centrální vláda | Kryptoměny | Banky pro mezinárodní platby | Návrat výnosů | Podnik | Brookings | Cyklické tituly | Revenues | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Jefferies | ETF na rok 2024 | Úvěr | Úspěch | EHP | Společnost Rosněfť | Ekonomové | Čistá hodnota | Realitní sektor | G7 | Horizon Therapeutics | Podnikání v Číně | Volby | Cíl růstu HDP | Statistický úřad | Ukazatele | Li Auto | Větší pokles | Ekonomika Francie | Zlepšení | Středoevropský region | Petr Šrámek | Kurz GBP | Evropské dluhopisy | MSCI ACWI | Americká vláda | WhatsApp | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | American Depositary Receipt | Propad cen nemovitostí | Koronavirus | Asijský index | Rostoucí mzdy | Belgie | Podniky | Private credit | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | Úrokové sazby a inflace | Úrokové výnosy | Bilance | Politici | Černá labuť | Enel | Analytický tým | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Správa | Očkování | Zlato | Instrumenty | FIXED | Vysoké úrokové sazby | Mzdy | Světové trhy | Omezení nákupů aktiv | Tchaj-wan | Vnější prostředí | Naréndra Módí | Společnost Unilever | Emitenti | Měnové podmínky | FBTC | Zastavení pádu eura | Světové rezervní měny | Produkce ropy | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Tržní kapitalizace společnosti | Jak vydělat | American Express | Rezervní fond | CNBC | Nesoulad | Emise | Tematické investování | Čínské firmy | Digitální revoluce | Udržitelné investování | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Návratnost | Napětí mezi USA a Čínou | Kobalt | Vojtěch Benda | Inflace v USA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Fidelity Crypto
Fidelity Digital Assets
Fidelity European Fund
Fidelity European Trust
Fidelity Fund
Fidelity Funds
Fidelity Funds - Global Technology
Fidelity Funds – Global Technology
Fidelity Funds - Global Technology A-EUR
Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD

Následující klíčová slova

Fidelity Investment
Fidelity Investments
Fidelity Leading Indicator
Fidelity Management & Research
Fidelity National Information Services
Fidelity National Information Services (FIS)
Fidelity Select
Fidelity Select 50
Fidelity Solutions & Multi Asset
Fidelity Water Sustainability
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít