Úterý 05. červenec 2022 18:08
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Instaforex krypto webinar
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Výsledky voleb

img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD 7. června

07.06.2022 Analýza transakcí páru GBP/USD Pár GBP/USD dosáhl úrovně 1,2510, což vyvolalo nákupní signál na trhu. Shodou okolností...
img

Obchodní tipy pro pár EUR/USD

08.04.2022 10. dubna se ve Francii uskuteční prezidentské volby. Bojovat bude stávající prezident Emmanuel Macron a opozice reprezentovaná Marine Le Penovou.
img

GBP/USD. Selhání konzervativců, omikron a Frostova rezignace

21.12.2021 Libra opět prochází krizí. V páru s americkým dolarem se vrátila do oblasti čísla 31, když ztratila většinu vyhraných pozic. Jestřábí síla, která byly pozorována minulý týden, přišla zcela vniveč. Jakmile pár stoupne o několik desítek bodů nahoru, okamžitě spadne pod vlnu krátkých pozic. Libře nepomohla ani Bank of England, která minulý čtvrtek zvýšila úrokovou sazbu o 15 bazických bodů. Toto rozhodnutí bylo neočekávané, a proto pár GBP/USD okamžitě prudce vzrostl o 150 bodů. Ale býci nedokázali tento vrchol udržet. Řada politických problémů táhne pár ke dnu, k cenovým minimům roku. Je ironií, že libra zlevňuje na pozadí rekordního růstu inflace, oživení trhu práce a zpřísňování parametrů měnové politiky. Navzdory tak jestřábímu pozadí, je stále v platnosti klesající trend GBP/USD.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Analytici: Výsledky voleb neovlivní vývoj kurzu koruny a cen českých akcií

10.10.2021 Výsledky parlamentních voleb, ve kterých uspěly koalice opozičních stran, neovlivní vývoj kurzu koruny, cen českých akcií či státních dluhopisů. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Většinu v dolní komoře Parlamentu získají volební koalice Spolu, kterou tvoří ODS, TOP 09 a KDU-ČSL, a Pirátů se Starosty.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Analýza: Kellner měl pod kontrolou kolem jednoho procenta výkonu ekonomiky ČR

30.03.2021 Majitel skupiny PPF Petr Kellner, který v sobotu tragicky zamřel na Aljašce, měl pod vlastnickou kontrolou řádově kolem jednoho procenta výkonu české ekonomiky. Vyplývá to z analýzy ekonoma České spořitelny Michala Skořepy. Po sečtení dvou základních složek přidané hodnoty, tedy osobních nákladů a zisku před zdaněním, z výročních zpráv za rok 2019 čtyř firem skupiny dominantně působících jen v ČR (O2, CETIN, PPF Banka, Air Bank) vyjde podle něj 0,7 procenta tehdejší přidané hodnoty české ekonomiky.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Joe Biden je prezidentem. Jaké změny čekájí USA? Rusnok: Česku hrozí recese s dvojím dnem

22.01.2021 Podle agentury IHS Markit v lednu klesla dle předstihových ukazatelů PMI (index nákupních manažerů) podnikatelská aktivita v eurozóně. Celkový kompozit se snížil pro eurozónu z 49,1 b. na 47,5 b. Dílčí PMI pro sektor služeb oslabil z prosincových 46,4 b. na 45 b. Hlavním důvodem je zhoršení obecné nálady kvůli přetrvávající pandemii a restriktivním opatřením ve všech zemích unie.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
C:\fakepath\Biden.jpg

Kongres USA potvrdil Bidenovo vítězství v prezidentských volbách

07.01.2021 Americký Kongres dnes potvrdil výsledek podzimních prezidentských voleb a učinil tak poslední formální krok před inaugurací Joea Bidena jako nového prezidenta USA. Po středečních nepokojích na půdě washingtonského Kapitolu a odmítnutí republikánských námitek oznámil dokončení certifikačního procesu viceprezident Mike Pence, informuje agentura Reuters.
img

Ranní okénko - Německá inflace zřejmě meziměsíčně stoupla

06.01.2021 Dnešní ekonomický kalendář je nabitý. Jako první budeme vyhlížet tuzemský zahraniční obchod za listopad. Z Německa později dorazí prosincová inflační zpráva a eurostat zveřejní ceny průmyslových výrobců za listopad. Datům z USA budou dominovat tovární objednávky, zpráva o zaměstnanosti od ADP a zápis z prosincového zasedání Fedu. Včerejší výsledky voleb do amerického Senátu zůstaly příliš těsné na to, aby bylo rozhodnuto, zda kontrolu převezmou demokraté či republikáni.
img

Rozbřesk: "Americké Česko" ještě sčítá, trhy již tuší modrou vlnu...

06.01.2021 Georgie – americký stát co do počtu obyvatel srovnatelný s ČR – je nyní v centru pozornosti globálních finančních médií. Probíhá zde druhé kolo voleb do amerického Senátu, které může dost zásadně proměnit prezidentování demokrata Joe Bidena, a to minimálně v následujících dvou letech.
img

Long signál na WT Physical Silver ETF (VZLC)

16.12.2020 Zlato a stříbro v posledních měsících nepatřily mezi vyhledávaná aktiva, což jasně dokazuje série snižujících se minim a maxim. Obě komodity jsou tedy stále v jasném střednědobém klesajícím trendu. Stříbro se však drží o něco lépe a stále vykazuje relativní sílu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

10.12.2020 Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.
img

Rok 2020 – rekordní rok pro zlato

08.12.2020 Rok 2020 se zapíše do historie především díky světové pandemii, která ovlivnila život na celém světě. Nejenom pro zlato, ale i pro ostatní drahé kovy, to byl dramatický rok. Cena zlata se v srpnu podívala na historické maximum a odborníci očekávají, že budou zdolány další rekordy. Jaké klíčové události byly hybatelem poptávky po zlatě a jeho ceny v průběhu celého roku 2020?
img

Britové začínají jako první očkovat proti koronaviru. Vývoj ekonomiky USA je dobrý, říká Powell

04.12.2020 Tento týden dorazily dobré fundamentální zprávy z Číny, když čínský statistický úřad zveřejnil, že aktivita v tamních továrnách v listopadu vzrostla nejvíce za tři roky. Zpracovatelský sektor se dokonce již nachází nad úrovní před příchodem coronaviru. Index nákupních manažerů (PMI) tedy v listopadu vzrostl z říjnových 51,4 bodu na 52,1 bodu.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

02.12.2020 IT gigant Alphabet je nepostradatelnou součástí technologického sektoru. Společně s Microsoft, Apple a Amazon vede společnost americké indexy na stále nová maxima. V poslední době dokázala společnost prezentovat překvapivě pozitivní čtvrtletní výsledky. To katapultovalo akcie na nové historické maximum, kde se v současné době formuje mimořádně atraktivní prozatímní konsolidace.
img

Trump naznačuje předání moci, ČNB varuje, trhy však zůstávají většinou v klidu

27.11.2020 Na hlavních trzích bude zřejmě závěrem týdne pokračovat obchodování bez nosného tématu či trendu. Američtí hráči se sice vrátí, ale jen ve zkrácené obchodní seanci. Mezi jejich svátkem a víkendem zřejmě bude aktivita znovu tlumená. Navíc ani dnes nejsou na programu události, které by měly motivovat k větším akcím.
img

Long signál na akcie CME Group (CME)

25.11.2020 CME Group je jednou z největších futures a opčních burz na světě. Její akcie byly silně zasaženy pandemií COVID-19 a od března společnost dokázala ztráty vyrovnat pouze z malé části. Dlouhé měsíce akcie nevykazovala žádnou skutečnou sílu. Nedávno vznikla formace tzv. Icelandic gap.
C:\fakepath\trump.jpg

Trump pověřil svůj tým předáním moci Bidenovi

24.11.2020 Donald Trump pověřil svůj tým, aby zahájil předání moci nově zvolenému prezidentovi Joeu Bidenovi. Stávající prezident to dnes uvedl na twitteru. Zároveň dal ovšem najevo, že hodlá pokračovat v právní bitvě, kterou se snaží výsledek nedávných prezidentských voleb zpochybnit. Trumpovo oznámení přišlo poté, co federální vláda označila Bidena za "zřejmého vítěze" voleb a umožnila tím zahájit formální proces předávání moci, včetně poskytnutí k tomu určených prostředků. Informovala o tom agentura AP, podle níž vývoji předcházela několikatýdenní Trumpova snaha testovat "limity americké demokracie".
img

Příznivé zprávy o epidemii i politice. Akcie a euro rostou

24.11.2020 Včerejší závěr se sice evropským akciím nepovedl, ale dnes hlavní indexy začínají znovu slušně v zeleném. Německý DAX nebo francouzský CAC40 jsou zhruba 0,7 pct v plusu a londýnský FTSE100 o mnoho nezaostává. Pod mírným tlakem se nacházejí dluhopisy, a to hlavně v případě delších splatností. Ropa přidává dalších 0,7 procenta, zlato naopak ustupuje.
img

Ranní komentář: GSA formálně uznala vítězství Bidena ve volbách, Trump bude spolupracovat

24.11.2020 Akciové trhy v USA včera pokračovaly v růstu, když zároveň pokračoval příliv kapitálu do cyklických a covid akcií, zatímco znovu mírně zaostávaly technologie. Dow Jones a S&P500 rostly o 1.12 % a 0.56 %. Nasdaq pak přidával pouze 0.22 %. Sentimentu na trzích pomohla především zpráva o další účinné vakcíně, na které spolupracují Oxfordská univerzita se společností AstraZeneca.
img

Bitcoin si razí cestu nahoru. Překonal tříroční maxima

19.11.2020 Investorům, kteří věřili v růst nejstarší kryptoměny v podobě Bitcoinu, se vytrvalost navzdory jeho předchozím propadům vyplatila. Před pár dny dosáhla hodnota Bitcoinu 17 tisíc USD, na kterých se naposledy obchodoval v roce 2018 a krátce na to překročil i milník 18 tisíc USD. Od začátku roku tak cena digitální měny vzrostla o 370 procent a momentální situace na trzích nahrává ve prospěch jejímu dalšímu růstu.
img

Long signál na akcie Qualcomm (QCOM)

18.11.2020 Qualcomm je přední technologická společnost zaměřená především na vývoj bezdrátové technologie CDMA a je světovým lídrem v oblasti bezdrátových čipů. Společnost vyrábí značnou část modulů používaných v chytrých telefonech. Po čtvrtletních výsledcích se na grafu vytvořil silný vzestupný gap.
img

Boj o americký senát pokračuje

11.11.2020 Dnešní kalendář je z pohledu ekonomických dat prázdný. Jedinou událostí bude projev prezidentky ECB Lagarde na fóru ECB. Lze předpokládat další komentář v holubičím tónu, jelikož pandemická situace v Evropě se zhoršuje a inflace je utlumená.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

11.11.2020 Průkopník elektromobilů již zažil řadu vzestupů a pádů. Po březnové prodejní panice následovalo silné oživení. Od začátku roku získala akcie na hodnotě již více než 400 %. Nyní se několik týdnů akcie TSLA konsoliduje v rámci trojúhelníkové formace.
img

Trhy nejistě vyhlíží fiskální opatření

10.11.2020 Zdá se, že si trh vybájil pohádkový narativ o tom, proč jsou výsledky amerických voleb a očekávaná patová situace v americké politice přesně tím, co v oblasti inflace u rizikových aktiv potřebuje. I dolaroví medvědi si myslí, že už jsou v suchu, neboť lze očekávat, že Fed bude dál držet nohu na plynu a Vlídný Joe se bude konfrontacím v oblasti obchodu vyhýbat. Vypadá to až příliš jednoduše.
C:\fakepath\biden-trump.jpg

Skončila konečně nejistota na trzích?

09.11.2020 I přes „nejisté“ americké volby, které se táhly 4 dny, se akciím a indexům přes týden dařilo mnohem lépe, než by kdokoliv mohl očekávat. Nejistota, která vznikla v rámci volebního týdne měla logicky zahýbat trhy opačným směrem, jenže to se překvapivě nestalo.
img

Jak výsledky voleb rozhýbaly akciové trhy

08.11.2020 Akcie technologických a zdravotnických firem po amerických volbách stoupají, protože Bidenovo nevyhnutelné vítězství a republikánská většina v Senátu rozptylují politickou nejistotu ohledně daní z příjmu právnických osob a zdravotnických reforem, včetně změn ceny léčiv. Zároveň jsme svědky propadu spotového indexu volatility VIX a celkového posunu křivky futures na index VIX směrem dolů, což napovídá, že se investoři po amerických volbách zbavují zajištění proti koncovému riziku. Všeobecný narativ se vrací k přetahování o akcie, protože jiná alternativa neexistuje. Skutečnost, že nedošlo k očekávané Modré vlně, vzala také prozatím vítr z plachet reflačnímu obchodování a poslala výnosy dluhopisů zase o něco níže. Celkově je tato kombinace reakcí optimální pro akciové trhy a zejména pak pro růstové akcie.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden poděkoval voličům za vítězství, chce sjednotit USA

08.11.2020 Demokrat Joe Biden poděkoval svým voličům za přesvědčivé vítězství v amerických prezidentských volbách. Učinil tak v prvním vystoupení poté, co si podle amerických médií zajistil většinu ve sboru volitelů, který o příští hlavě státu formálně rozhodne. Zavázal se být prezidentem jednoty, který bude zastupovat všechny Američany a obnoví duši USA. Jako své programové priority vytyčil boj s pandemií covidu-19, klimatické změny a vypořádání se se zakořeněným rasismem ve Spojených státech.
C:\fakepath\Trump-Biden.jpg

Experti: Výhra Bidena by mohla snížit překážky v obchodní výměně

06.11.2020 Případné vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena v amerických prezidentských volbách by mohlo znamenat snížení obchodních překážek v mezinárodním obchodě, což by české ekonomice pomohlo. Shodli se na tom experti oslovení dnes ČTK. Mohlo by podle nich také vést k obnovení jednání o transatlantickém partnerství TTIP mezi EU a USA. Výsledky voleb nejsou zatím stále ještě definitivní, ale Biden má ke svému vítězství nakročeno více než dosavadní prezident Donald Trump.
img

Biden otáčí klíčové státy, nezaměstnanost v USA klesla na 6,9 %

06.11.2020 Během dnešního dne by měly dorazit výsledky voleb ze zbylých států, kde se dopočítávají poslední hlasy. Evidentně se jako poslední sčítají okrsky, kde má větší podporu demokratický kandidát Joe Biden, jelikož například v Pensylvánii snižuje náskok Donalda Trumpa, nebo otáčí vývoj v Georgii. Trhy netrpělivě vyčkávají na konečné výsledky, ačkoliv aktuálně pracují s výhrou Joe Bidena. Donald Trump však podle všeho neřekl poslední slovo, a to jak v samotných volbách, tak v případné dohře, pokud neobhájí svůj mandát.
img

Biden už nyní pokořil minimálně Trumpovo „ego“

06.11.2020 Zatímco Trump se soustředil na „předčasné“ prohlášení se za vítěze amerických prezidentských voleb a vyjádření, že v případě jiného scénáře napadne výsledky voleb, Biden si bez velkých slov dokázal ukradnout většinu srdcí Američanů. Během čtvrtečního odpoledne vedl podle Associated Press počtem sčítaných hlasů nad Trumpem 264:214. Na to, aby dosáhl vytouženého vítězství potřebuje kandidát na nového amerického prezidenta aspoň 270 hlasů.
img

Americké prezidentské volby skončily, výsledek zatím nejistý, zlato vyčkává

06.11.2020 Událost, na kterou se upírají zraky celého světa, se blíží ke svému závěru. Americké prezidentské volby jsou bezesporu nejočekávanější, nejsledovanější a nejnapínavější v historii USA. Celý svět nyní sleduje, jak asi dopadnou a jakou cestou se USA vydají příští čtyři roky. Zbývá dopočítat poslední hlasy, v několika státech a celý svět se dozví, kdo se stane na čtyři roky nejmocnějším mužem světa. Jak na tuto událost reagují finanční trhy?
C:\fakepath\usa.JPG

Fed před výsledky voleb svoji měnovou politiku nezměnil

05.11.2020 Americká centrální banka (Fed) dnes ponechala podle očekávání svoji měnovou politiku beze změny. Opět také slíbila, že v nadcházejících měsících udělá vše, co bude v jejích silách, aby udržela oživení ekonomiky USA ohrožené šířící se pandemií nemoci covid-19 a která čelí nejistotě kvůli dosud nerozhodnutým prezidentským volbám. Základní úroková sazba tak zůstává blízko nuly.
img

Libra zůstává pod tlakem; UK100 v blízkosti otevírací ceny

28.05.2019 Britská libra se na páru s eurem stále pohybuje kolem tříměsíčních minim a na páru s dolarem se nachází v blízkosti nejnižších úrovní od ledna. Výsledek voleb do Evropského parlamentu, v němž s přehledem vyhrála strana prosazující tvrdý Brexit, je výraznou brzdou jakékoliv výraznější korekci. Hlavní londýnský index FTSE otevřel po dlouhém víkendu až dnes a po poledni se obchoduje v okolí otevírací ceny.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Francie | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Hospodářství | Sazby | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Beta | Bloomberg | Breakout | Broker | Béžová kniha | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Fundamentální zprávy | Futures | Gap | Grafy | IPO | ISIN | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Long | MACD | Margin | Risk | Mezinárodní obchod | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Osobní příjem | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Rating | Resistence | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Směnný kurz | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz eura | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Uvolnění měnové politiky | Deloitte | Gold | Obchodovat | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Stavební výroba | Facebook | LYNX | Satoshi Nakamoto | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Průlom | Volatilní | Akcie Mastercard | Akcie ropy | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bollinger Bands | Brent | CAC40 | Cena | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny zlata | CISCO | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomika USA | Eura | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Zlaťáky | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Nejdůležitější události roku | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnný kurz eura | Société Générale | Státní dluh | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | TopForex | Transakční náklady | Trh | Unce zlata | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Indie | Intermediate | Petr Kellner | ROCE | Tovární objednávky | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Kontrakt | Volby | E-mini | Burze | Graf EUR/USD | Aramco | Markit | Intesa Sanpaolo | The New York Times | KPMG | CNN | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | David Marek | Členové OPEC | YouGov | NATO | Agentura AP | Barrick Gold | Šéfka Fedu | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | KBC | Oddělení forexu | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Volby v USA | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Futures kontrakty | Referendum | Ekonomická aktivita | Nejistota na finančních trzích | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | IHS | JPMorgan Chase | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Citi | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Politická nejistota | Sinopec | Americké indexy | Nejistota | Saúdská Arábie | Největší banky | Zajištění | Digitální měny | Tesla | Nákupní signál | Prodejní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Poplatky | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Predikce | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | TTIP | Výnosy | Měnové stimulace | Měnový pár EUR/USD | Akciové trhy v USA | Turecká ekonomika | Indická rupie | Čínský statistický úřad | Příjmy | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | IHS Markit | ex | Skupina PPF | Obchodování ropy | Vstup na burzu | Zahraniční forex | ING Groep NV | Sladká ropa | Breakout Trader | World Gold Council | Jerome Powell | Coinmarketcap | LYNX Trading | Capitalinked | Radim Dohnal | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Jak fungují akcie | Použití kryptoměn | Investování s LYNX | Airbnb | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Raytheon | Růstové akcie | OPEC+ | Capitalinked.com | Podniky | Evropské akciové trhy | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Objem obchodování | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Růst výnosů dluhopisů | Trhy v USA | Trh s ropou | Americké volby | Reakce trhu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Předpovědi Saxo Bank | Posilování eura | Jiné měny | Prezident Trump | Základní úroková sazba | Kongres USA | Odhady analytiků | Majetek | Analytici společnosti | Vývoj kurzu koruny | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | IPO Airbnb | Obchodujte ropu | Statistický úřad | Růst americké ekonomiky | Obchodní aktivity | CNY | Infineon | Infineon Technologies | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Vyšší mzdy | Boris Johnson | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Prezidentka ECB | Akcie a ETF | Ropné akcie | NASDAQ 100 | Pokles dolaru | Obchodní myšlenka | Růst ceny zlata | Pokles cen | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | iShares | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Snižování rizika | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Trinity Bank | Trump dnes | Rozpočtová politika | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Investiční skupina | Analytik portálu | Německá vláda | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | Bílý dům | Obchod | Trh práce | Myšlenka | Inflace v říjnu | Těžba v USA | Akcie Alibaby | Inflace v USA | ČSÚ | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Cisco Systems | Firma | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Olívia Lacenová | UnitedHealth | Pfizer | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Vývoj trhu | Nejistota na trzích | Největší pokles | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Nízké úrokové sazby | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Technologie blockchainu | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | Průzkumy | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Americká data | Walt Disney | 5G | EUR Index | Finanční rezervy | Domácí poptávka | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Visa | Enel | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Hudebních vydavatelství | Problémy | NAFTA | Britové | Cvičení | Total | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Konzervativní strana | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | United Technologies | Airbus | Goldcorp | Události roku | NN Group | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Vivendi | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Důchod | Předseda | Investujte | Trumpova administrativa | Nabídka a poptávka | AXA | Fed index | xStation5 | MasterCard | Disney | Ministr spravedlnosti | Nike | Nákupy centrálních bank | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Analytik Cyrrusu | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Vzestup ceny | Daimler | Apache | Vývoj na kapitálových trzích | O2 | Írán | Irák | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | ASML | ASML Holding NV | Ministerstvo práce | Tuzemská inflace | Vyšší inflace | Inflace v prosinci | Analytička | Ukazatele | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Růst německé ekonomiky | Nižší růst | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Instagram | Obchodní vztahy | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Impérium | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Penzijní systém | Důchody | Americký kongres | Vít Hradil | Pandemie koronaviru | Pandemie | Certifikace | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Zpracovatelský sektor | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Adidas | Rekordní hodnoty | SEC | America first | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Deutsche Telekom | Prudký propad | Shortovat | Vývoj | Šok | Výkyvy | Londýnský index | WP | Prudký pokles | Masový výprodej | Lufthansa | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Medvědí trend | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Šíření viru | Důležitý support | New York Times | Obavy trhu | Mike Pence | Viceprezident | Viceprezident Mike Pence | Poptávky po dolaru | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | Další pokles | Algoritmy | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Kongres | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | KDU-ČSL | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Extrémní volatilita | Spoření | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Německý index IFO | Americké ceny nemovitostí | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Boj s koronavirem | Allianz | Dění ve světě | Propad HDP | Izrael | Air Bank | Klid před bouří | Ekonomiky | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Analytik Saxo Bank | Nezaměstnanost v USA | Práce | Jednání ČNB | Údaje | Omyl | Ropný průmysl | Eni | Globální trh s ropou | Cushing | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | Snížení produkce | Sbor volitelů | David Frost | Delaware | Pensylvánie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Demokraté a Republikáni | USD za barel | Američtí těžaři | S&P500 | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | ODS | Sociální síť | Tweety | Surové ropy | Břidlicové ropy | Posílení | WEI | Joe Biden | Spotřebitelský sentiment | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Volvo | Shell | UBS Global | Růst výnosů | PMI pro sektor služeb | Dlouhodobý trend | Zdražení ropy | Skladování ropy | Rezervní měny | Politika centrální banky | Průmyslová výroba v Itálii | Dluhy | Dominance bitcoinu | Merck KGaA | Merck | RBI | Dělení bitcoinu | Vývoj ekonomiky | Levné peníze | Propuknutí nemoci | Vakcína | Sektor služeb | CL | Experimentální vakcíny | Klíčové oblasti | Pomoc lidem | JDE | Unie | Republikánský prezident | ČR | Záchranný program | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Střední Evropa | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Nikola | Nevada | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Vlna koronaviru | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | Šance | Ceny | Verizon Communications | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Celkový výsledek | Americké vládní dluhopisy | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Důvěra | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Pandemická situace | Air Liquide | Zvýšení daní | Coca-Cola | Příliv kapitálu | Klimatické změny | Odborníci | Inspirace | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Qualcomm | Objem exportu | Snížení emisí | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Ropa dnes | Politici | Snížit emise | Počet úmrtí | Biden | List The New York Times | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální pomoc | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Marathon Petroleum | Marathon | Prezidentské volby ve Spojených státech | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | Průmyslové zakázky | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | NextEra | Zvolení Bidena | Lockdown | Americké prezidentské volby | Walgreens | Dopady amerických voleb | Vítězství Joe Bidena | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | First Solar | Pokles indexu | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Bidenovo vítězství | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | Výsledky amerických voleb | Zpochybnění výsledku | Oživení ekonomiky USA | Výhra Joe Bidena | Výhra Donalda Trumpa | Vítězství Bidena | Výhra Bidena | Klesající dolar | Pfizer a BioNTech | Slábnoucí euro | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Snižování daní | Předáním moci Bidenovi | Předáním moci | Akcie CME Group | Icelandic gap | Praktické tipy | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | VZLC | WT Physical Silver | WT Physical Silver ETF | ETF (VZLC) | Očkování | Mutace viru | Růst ceny | Německá inflace | Zvýšení ceny | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | SNY | Inaugurace | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Nové rekordy | CETIN | Air | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | PPF B.V. | Rudolf Jelínek | Linet | Hrubý národní důchod | Ladislav Bartoníček | Trend GBP | Přeprodané oblasti | Úroveň supportu | Vlna epidemie | Technologie | Odvětví | Štěstí | Mateřská společnost | Základní sazby | Falešné průrazy | Tokeny | Společnosti | Decentralizovaný systém | Dna | Katastrofy | Rychlý růst | NFT | UK100 | Investice do těžby | Úročení | Dopad na korunu | Rychlý růst cen | Meta | Klima | Metaverse | NFT tokeny | Společnost | TIM | Omikron | | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Obchodní tipy | Analýza transakcí
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Výsledky slovenských voleb
Výsledky SNB
Výsledky společnosti
Výsledky společnosti Avast
Výsledky strategie
Výsledky testování
Výsledky testování Omega Trend
Výsledky traderů
Výsledky tradingu
Výsledky v backtestu

Následující klíčová slova

Výsledky Volkswagenu
Výsledky Wall Street
Výsledky XTB
Výsledky za první pololetí
Výsledky za Q1
Výsledky za Q2
Výsledky za Q4
Výsledný zisk
Vysoce likvidní
Vysoce likvidní měny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex krypto webinar
Potvrďte prosím... Zavřít