Úterý 24. květen 2022 02:13
reklama
virarosi krypto
reklama
Instaforex webinar kveten
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Akcie Netflix

img

Wall Street jako na houpačce

28.04.2022 Obchodování na Wall Street začalo včera poměrně slibným růstem, který byl ale vystřídán rychlým výběrem zisků. Předzvěst chabé výkonnosti technologií poskytly výsledky Alphabet (-3,7 %). Dolů dále zamířily po výsledcích akcie streamingové služby Spotify (-12,7 %). V poklesu pokračovaly akcie Netflix (-5 %). V očekávání výsledků klesaly i akcie Meta (-2,9 %).
C:\fakepath\trader-21042022-18-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.04.2022 1) Meziroční míra inflace v Evropské unii se v březnu zvýšila na rekordních 7,8 % z únorové hodnoty 6,2 %. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. Česká republika měla v rámci EU třetí nejvyšší inflaci, a to 11,9 %.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Wall Street uzavřela smíšeně

21.04.2022 Obchodování na Wall Street včera probíhalo smíšeně: Dow Jones i S&P se díky bankám a sektoru necyklické spotřeby udržel v plusových hodnotách, naproti tomu technologický index Nasdaq odevzdal okolo 1 % proti úternímu závěru. Na vině byly hlavně akcie Netflix, jež se propadly o 35 % a vykázaly tak nejhorší výsledek v celém indexu S&P 500 od začátku roku 2022. Akcie Disney odepsaly po 5 %, Roku -6 %, Spotify - 11 %, dolů šly také akcie Meta (-8 %). Na opačném konci spektra se ocitly akcie IBM (+7 %). Wall Street závěr: Dow Jones +0,72 %, S&P 500 -0,06 %, Nasdaq Composite -1,22 %.
C:\fakepath\nflx-04042022-10-zm.png

Akcie Netflix (NFLX) testuje klíčovou konfluenční oblast

04.04.2022 Cena akcie Netflix se na týdenním grafu obchoduje v rostoucím trendu. V rámci korekce předchozího růstu se postupně vrátila zpět směrem k vyznačené S/R oblasti na ceně okolo 400 USD. Vyznačená S/R oblast dále koresponduje s rostoucí trendovou linií, která je platná od začátku roku 2018. Indikátor Stochastic současně již vysílá přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům? Nebo dojde k prolomení zmíněné S/R oblasti a poklesu na nižší úrovně?
img

Wall Street navazuje na rally v Evropě

30.03.2022 Akciové trhy včera v USA navázaly na evropskou rally, všechny tři hlavní indexy významně posílily: Dow Jones +0,97 %, S&P 500 +1,23 %; Nasdaq Comp. +1,84 %. Nejvíce se dařilo technologiím, vysoké zisky připisovaly kupříkladu akcie Netflix nebo Facebook. Akcie Apple se přiblížily svým historickým maximům z kraje roku, kdy jejich hodnota šplhala přes 183 USD za kus. Příznivý vývoj byl vidět i u akcií automobilek (GM, Ford, nebo Rivian), aerolinek (Delta, United, American), mohutně přidávaly akcie karetní společnosti Mastercard (+5 %), nebo Visa (+3 %). Dařilo se také výrobcům vakcín Biontech, Moderna a Novavax. Akcie Pfizer skončily paradoxně lehce v záporu.
img

Americký akciový trh uzavírá výše, Dow Jones si připisuje 1,17 %

01.02.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones vzrostl dnes nejvíc Boeing Co, který si připsal 9,67 bodů, resp. 5,07 %, a uzavřel na 200,24 bodech. Salesforce.com Inc stoupla o 10,50 bodů, tj. o 4,73 %, a uzavřela na hodnotě 232,63. Walt Disney Company vzrostla o 4,34 bodů, resp. 3,13 %, a uzavřela na hodnotě 142,97.
C:\fakepath\top-21012022-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.01.2022 1) Nadnárodní provozovatel loterií Allwyn Entertainment, který patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, vstoupí na akciovou burzu v New Yorku prostřednictvím spojení s firmou specializovanou na akvizice Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC). Hodnota sloučené společnosti má činit zhruba 9,3 miliardy USD (téměř 200 miliard Kč). Oznámila to společnost Allwyn, která se dříve jmenovala Sazka Entertainment, v dnešním prohlášení.
img

Wall Street v úterý obrátila

06.10.2021 Wall Street při úterní seanci zažila obrat z pondělních výprodejů. Všechny tři hlavní indexy posílily: Dow Jones +0,92 %; S&P 500 +1,05 %; Nasdaq Comp +1,25 % a to navzdory nadále rostoucím výnosům dluhopisů s delší splatností. Díky nadále rostoucím cenám ropy a zemního plynu rostly rovněž energetické tituly, pozadu díky očekáváným růstům výnosů nezůstaly ani bankovní tituly a velmi dobré výkony pak po výprodejích předvedly akcie ze sektoru informačních a komunikačních technologií. Asi nevýraznější růst zaznamenaly akcie Netflix (+5,2 %). Poklesly naopak akcie těžařů zlata, jelikož hodnota drahého kovu opět zamířila dolů. Nedařilo se ani maloobchodním řetězcům nebo aerolinkám.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

05.05.2021 Nárůst počtu nových klientů lídra v segmentu streamovacích služeb se na začátku roku poměrně zpomalil v důsledku prodlevy v tvorbě nových filmů a seriálů během pandemie COVID-19. Trend se během posledních několika měsíců pohyboval do strany v rozmezí 490-570 USD.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

27.01.2021 Cena akcie Americké streamovací služby se v posledních měsících prakticky nehýbala. Trend se pohyboval do strany v rozmezí 460-560 USD a čekal na silnější impuls. Tím se nakonec staly extrémně pozitivní čtvrtletní výsledky. Býci následně vytlačili trend na nová historická maxima.
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Akcie Netflix klesají z důvodu nedostatečných zisků

21.10.2020 Pro společnosti je jednou z nejdůležitějších metrik růst nových odběratelů. Netflix vykázal zpomalení tempa a zaznamenal 2.2 milionů odběratelů v porovnání s prognózou společnosti která činila 2.5 milionů. Vzhledem k pandemii koronaviru dosáhl výrazných zlepšení v prvním čtvrtletí (15.8 milionů) a také ve druhém čtvrtletí (10.1 milionů), a proto je aktuální počet zarážející.
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Propad HDP o 19,8 %, Británie je v recesi. Nezaměstnanost v EU vzrostla na 7,4 %

02.10.2020 Britská ekonomika se po jedenácti letech dostala do recese, jelikož i ve druhém čtvrtletí pokleslo HDP šesté největší ekonomiky mezikvartálně o 19,8 %. Meziročně pak hospodářství Británie kleslo o 21,5 %. Podle Conference Board spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v září zaznamenala markantní nárůst, když Index spotřebitelské důvěry vzrostl ze srpnových 86,3 bodu na 101,8 bodu. Analytici přitom očekávali nárůst pouze na 89,5 bodu. I tak se ale tento index nadále nachází pod úrovní před příchodem koronavirové krize.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

Long signál na akcie Zoom (ZM)

16.09.2020 Zoom Video Communications je americká softwarová společnost poskytující software pro videokonference. Společnost byla kritizována za bezpečnostní nedostatky a neuspokojivou ochranu osobních dat, což bylo vyřešeno novými aktualizacemi. Akcie je jedním z favoritů koronavirové krize. Po posledních čtvrtletních výsledcích cena akcie doslova vystřelila směrem nahoru , aby následně zahájila korekci směrem k SMA-20.
img

Long signál na akcie Volkswagen (VOW3)

16.09.2020 Německý automobilový průmysl v současné době zažívá drobné oživení. Lídrem tohoto rally je společnost Daimler a je zde velká naděje, že se vše v roce 2021 vrátí na normální úroveň. Akcie Volkswagen dokázaly také na začátku září generovat nové nákupní signály. S proražením z formace, která trvala několik měsíců, býci znovu ukázali sílu.
img

Long signál na akcie Allianz (ALV)

09.09.2020 Banky a pojišťovny byly v posledních měsících na okraji zájmu investorů. Býci se soustředili hlavně na technologické akcie, které překonávaly stále nová a nová maxima. Není proto žádným překvapením, že zejména high-tech akcie na konci minulého týdne prošly divokou korekcí. Finanční akcie na druhou stranu se poměrně slušně držely.
img

Long signál na ETF: iShares Healthcare Innovation ETF (HEAL)

19.08.2020 Současná krize ovlivňuje zejména biotechnologický, farmaceutický a zdravotnický sektor. Není divu, že zdravotnický ETF nechal svá únorová maxima daleko za sebou a pohybuje se nyní v okolí ročního maxima. Z technického hlediska je tento sektor v jasném vzestupném trendu.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

22.07.2020 Netflix je předním světovým provozovatelem streamovacích služeb. Filmy a seriály lze streamovat neomezeně prostřednictvím předplacené služby. Společnost tak komplikuje život klasickým televizním stanicím. Akcie vykazovaly pouze krátké období slabosti, aby poté vystoupaly na nová historická maxima. Jedná se tedy o titul, který profitoval z koronavirové krize. Rally posledních několika měsíců byla nesmírně působivá a pouze mírně oslabena prozatímní korekcí.
img

Rozbřesk: Jak se ekonomika vzpamatovává z karantény

07.07.2020 Tento týden bude ve znamení nových reálných dat z ekonomiky, která ukážou, v jakém stavu se nacházely největší odvětví po začátku uvolňování restriktivních opatření zaměřených na boj s koronavirem, a to nejenom u nás, ale i v blízkém okolí. Už včera se trhy měly možnost podívat na vývoj nových zakázek v německém průmyslu, který byl v důsledku své exportní orientace koronakrizí zasažen extrémně silně. Květnová data naznačují, že z nejhoršího je německý průmysl už venku, avšak k předkrizové úrovni zakázek má stále ještě velmi daleko. Proto lze více než desetiprocentní meziměsíční nárůst objednávek jistě uvítat, avšak současně se nedá přehlédnout, že jsou stále o téměř 30 % pod úrovní loňského května nebo o 31 % pod únorovou hodnotou. V případě automobilového průmyslu, jehož dodavatelské řetězce sahají i do ČR, byly květnové zakázky v podstatě jen poloviční.
img

Koronavirus nahrává streamovací společnostem. Akcie Netflix rostou

30.04.2020 Přestože akcie streamovací společnosti Netflix v polovině března ztrácely stejně jako většina instrumentů obchodovaných na kapitálových trzích v důsledku obav ze začátku koronavirové krize, nakonec akcie společnosti ze zavedených restrikcí jednotlivých států z dlouhodobějšího hlediska dokázali vytěžit. Za poslední měsíc a půl si totiž připsali k hodnotě 38 procent.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

03.03.2020 Téměř každá z velkých společností byla minulý týden postižena pády na akciových trzích. Během této doby americká internetová streamovací služba Netflix vykazovala relativní sílu. Vzestupný trend za posledních šest měsíců byl udržen a společnost přešla korekci z minulého týdne bez větší újmy.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

23.04.2019 Minulý týden online streamingová společnost oznámila své výsledky za poslední čtvrtletí. Čísla jsou velmi smíšená a zatím nebylo jasné, jak na ně budou akcionáři reagovat. Začátkem týdne se býci znovu ujali kormidla, čímž vytvořili zajímavý vstupní signál.
img

Short signál na akcie Netflix (NFLX)

15.01.2019 Akcie on-line streamovací služby Netflix se dlouhodobě pohybují smíšeně. Korekce na americkém trhu měla vliv i na tuto akcii, která od počátku října klesala. Akcie Netflixu však v posledních týdnech prolomily klesající trend a povstaly jako Fénix z popela.
img

Špatný týden pro technologické akcie. Netflix -6%

07.09.2018 Minulý týden, zkrácený o pondělní Svátek práce v USA a Kanadě, nám konečně přinesl trochu volatility a vzruchu na akciové trhy. Naplní se historická pověst září, jako měsíce nepřátelského k akciím?
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

10.04.2018 Někteří považují ceny internetové streamingové společnosti Netflix za nadhodnocené. Skupina však dokázala opakovaně přesvědčit silnými kvartálními výsledky za několik po sobě jdoucích čtvrtletí, což odůvodňuje i vysoký poměr P/E (nad 200).
img

Dočká se Twitter či Netflix akvizice jinou společností?

05.10.2016 Pozornost investorů v posledních dnech přitáhly akcie dvou společností, o kterých se mluví v souvislosti s možnou akvizicí. Jedná se o americké společnosti Netflix a Twitter.
img

ECB rozhoduje o sazbách, v USA začíná nabitý earnings týden

19.10.2015 Již třetí týden v řadě se americkým trhům podařilo uzavřít se ziskem. Index S&P 500 zavřel na 2 033 bodech a připsal t...
img

Akcie Netflix a Yum! Brands na maximech, příležitost na Wal-Mart

18.05.2015 Na akciových trzích panuje optimistická nálada, která se v pátečním obchodování nesla v poklidném duchu. Americké akciové indexy prošly páteční seancí bez jakéhokoliv významnějšího pohybu, i přestože byla publikována některá horší makrodata. Index spotřebitelského sentimentu podle Michiganské Univerzity v květnu klesnul na 88,6 bodů z dubnových 95,9 bodů. To nestačilo na očekávání konsensu ve výši 95,8 bodů a index se tak propadnul na nejnižší hodnoty od října minulého roku.
img

Další rekordní kvartál pro Netflix

15.04.2015 10 miliard hodin – tolik hodin sledovali předplatitelé Netflix v prvním kvartále roku. Jedná se o rekordní sledovanost a její zveřejnění minulou středu ihned podpořilo ceny akcií, které přidaly za minulý týden 9 %.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Akcie Netflix silně rostou po earnings

21.01.2015 Americké akcie si připsaly menší zisky při klidném obchodování. Větší zisky si připsal pouze Nasdaq díky růstu biotechnologických akcií. Trhy vyčkávají na čtvrteční rozhodnutí ECB o uvedení kvantitativního uvolňování. Dnes se ve švýcarském Davosu rozjíždí Světové ekonomické fórum. Ropa nadále ztrácela, když se WTI dostala až na $46,50. Na forexovém trhu dolar dále stoupal a prohluboval minima na páru EUR/USD. MMF zhoršil výhled na růst světové ekonomiky pro letošní a příští rok.
img

Akcie Netflix průměrně rostou o 14 % po earnings. Vzrostou i dnes?

15.10.2014 Akcie Netflix (NFLX) patří mezi nejvolatilnější akcie po vyhlášení kvartálních výsledků. Loni v lednu přidali po výsledcích během dne téměř...
img

Akciové Top 5 – Akcie na rekordech, které porostou dále

04.09.2014 Hlavní americký akciový index S&P 500 již třetí den v řadě zavřel nad úrovní 2000. Včera dokonce otevřel na historicky...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Kanada | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CBOE | CEO | CFD | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Close | Demo účet | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční trhy | Floating | Futures | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Obchodní příkazy | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Průmyslové objednávky | RRR | RSI | Rally | Rating | Realizace zisku | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Split | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Babypips | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Cenový graf | Business | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Sázka | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Regulace | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Eurostat | Makrodata | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie on-line | Akcie Siemens | Akcie Volkswagen | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Černá labuť | Day trading | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Eura | Expirace | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | ISM | Jak funguje burza | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak vydělat | JP Morgan | Volná pracovní místa | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Swingy | Tesla Motors | TopForex | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | US dolar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | EIA | ING | Buffett | Put | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Jeff Bezos | Market Underperform | Obchodní den | Overweight | REIT | ROCE | ROE | Sell | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | StopLoss | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Komise | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Retail | 1 milion | Burze | Penny stocks | Day trader | Investment | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | Investing.com | Reporty | Thomson Reuters | Short squeeze | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Hospodářské výsledky | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Podnikatelé | KBC | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Ekonomické fórum | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Americké trhy | City | Obchodní styl | Nejistoty na trzích | Pozornost investorů | Firmy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Burzovní rozcvička | Propad | Kryptoměny | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Finanční injekce | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Philip Morris | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Tesla | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Očekávání analytiků | Příjmy | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Sillicon Valley | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | ex | Zahraniční forex | Sell in May and go away | Intradenní obchody | ING Groep NV | Cena palladia | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Palladium | Kalendář makroekonomických dat | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | Inteligentní investor | Binance | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Cena bitcoinu | Airbnb | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | PANW | Kartel OPEC | Podniky | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Short signál | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Přímé zahraniční investice | Americké volby | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Nejznámější kryptoměna | Anticyklické akcie | Prezident Trump | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Refinitiv | Prezident USA | Majetek | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | RSI indikátor | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | Hodnotové investování | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Instacart | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Splácení dluhu | Zákaznická podpora | Akcie Uberu | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Akcie čínských firem | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Digitální daň | Maržový účet | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Prodej na krátko | Akcie týdne | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Kristalina Georgievová | Globální recese | Denní graf | Výše dividendy | Finanční údaje | TeamViewer | Obchodování jedním kliknutím | iShares | ESG | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Vysoká likvidita | McKinsey | TikTok | Konfluenční oblast | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | IOT | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Investice do ropy | Objem | Ropný kartel OPEC | Obchod | Smíšené obchodování | Německý průmysl | Obrat trendu | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Studie | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Ekologie | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Amazon | LVMH | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | Walt Disney | Disney+ | Bankovní tituly | Konkurenti | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | Enel | Přijatelné riziko | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | Přeprodané podmínky | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | United Technologies | Tata Steel | Amgen | Airbus | NN Group | KKCG | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | Europoslanci | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | MasterCard | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Tripadvisor | Nálada v průmyslu | Peking | Wirecard | Shortování akcií | Ceny dluhopisů | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Rekordní maximum | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ukazatele | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Obchodujte americké akcie | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pohyby cen | Virus | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Počet zákazníků | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Panika kolem koronaviru | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Warner Music | Warner Music Group | Rozhodování | Co je IPO? | Medvědi | Prodávající | Galapagos | Marek Mora | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | Dopad koronaviru | FinTech akcie | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Ekonomické recese | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Boj proti koronaviru | Guru | WP | Videokonference | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Profitovat | Tencent | Nákupy akcií | Dopad na finanční trhy | Letectví | Největší pády | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Silný pokles | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Šíření viru | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Přísná opatření | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | MPSV | LinkedIn | Index ISM | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Hotovost | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Boj s koronavirem | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Války | Průmyslové revoluce | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Práce | Koronakrize | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Eni | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Více peněz | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | Majitel | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | USD za barel | Nizozemsko | Reddit | Tweety | Zoom Video Communications | Joe Biden | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | 3M | Akce Netflix | Hodnota společnosti na burze | Shell | Zaměstnanci | Růst výnosů | Rally na akciích | Aktivita v americkém sektoru služeb | PEPSICO | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Burza Binance | Merck KGaA | Merck | Auta | Prodej elektromobilů | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Koronavirová pandemie | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Soubor pravidel | Sentiment na trzích | Antivirus | Nikola | Americká nezaměstnanost | Teorie černé labutě | Cronos | Pevninská Čína | Akcie FAANG | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Fintech společnosti | Akcie Allianz | Akcie Coca-Cola | Novavax | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Silicon Valley | Ocenění | Šance | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Společnost Amazon | Salesforce.com | Akcie těžařů | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Německý automobilový průmysl | WeCHat | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | iShares Healthcare Innovation ETF | Healthcare Innovation ETF | HEAL | Signál na ETF | Investice do vodíku | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Coca-Cola | SPAC | Zhodnocení akcií | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Nvidia | Akcie Zoom | Zoom (ZM) | Akcie Zoom (ZM) | Akcie Volkswagen (VOW3) | VOW3 | Volkswagen (VOW3) | Jošihide Suga | Snížení emisí | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Evropský statistický úřad | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | Omezení výplaty dividend | Vinci | Česká republika | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | Americké prezidentské volby | Walgreens | Chování ceny | Jitan Solanki | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | Allianz (ALV) | ALV | Akcie Allianz (ALV) | Futures na ropu | Pravidelný příjem | Zveřejnění výsledků | SolarEdge | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Sazka Entertainment | Akciové investování | Palo Alto Networks | Cena bitcoinu dnes | Praktické tipy | Proražení | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Siemens | Růst ceny | Vývoj akcie | Držení pozice | Tilray | TLRY | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | Streamovací služby | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Akcie Tilray | FinTech akcie 2021 | Dlouhodobý investor | COMP | GameStop akcie | Tencent Music | Special Purpose Acquisition Company | Výsledky FAANG | Kellogg | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Příležitosti | Konkurence | Graf akcie | Denní graf akcie | Streamovací společnost | Walgreens Boots Alliance | Odvětví | Boom | Rekord | OXY | Projekce | Účetní období | BioNTech | Akcie Pfizer | Společnosti | Rivian | Dna | Uhlí | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Nio akcie | Šéfka fondu | Pozornost | Meta | Společnost | TIM | Akcie Meta | | Miliardy USD | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Siemens Gamesa | Akcie Siemens Gamesa | Streamování videa | Sankce | APP | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | S/R oblast | Vyznačená S/R | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Reed Hastings | Společnost Tata Steel | Kryptoměnová burza Binance | Akcie Carvana | Carvana | Výsledky Alphabet
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Akcie National Bank of Greece
Akcie na trzích
Akcie na trzích ve Spojených státech
Akcie NAVYA
Akcie na Wall Street
Akcie Nel Hydrogen
Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA
Akcie německé firmy
Akcie německé společnosti
Akcie Nestlé

Následující klíčová slova

Akcie Netflix (NFLX)
Akcie Netflixu
Akcie Newegg
Akcie Newegg (NEGG)
Akcie Newmont Goldcorp
Akcie Newmont Goldcorp (NEM)
Akcie New Oriental Education
Akcie NextEra Energy
Akcie NextEra Energy (NEE)
Akcie Nike
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít