Neděle 05. prosinec 2021 06:53
reklama
Purple Trading CUP
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Úsilí

img

Ropa může dosáhnout 150 dolarů, prudký nárust by mohl gradovat strach z inflace

03.12.2021 Christopher Wood ze společnosti Jefferies tvrdí, že ceny ropy by díky světové závislosti na fosilních palivech mohly dosáhnout 150 dolarů
img

Akcie společnosti Apple stoupají k rekordním hodnotám

02.12.2021 V uplynulém týdnu se akcie technologických společností propadly, ale obchodníci našli útočiště v akciích Apple.
img

Genesis Capital prodává společnost QUINTA-ANALYTICA skupině BBA Capital Partners

30.11.2021 Quinta-Analytica, významný český poskytovatel výzkumných a regulačních služeb pro farmaceutický, biotechnologický průmysl a generická léčiva, mění vlastníka. Genesis Private Equity Fund III (GPEF III) ze skupiny Genesis Capital, prodává svůj 85,9% podíl společnosti LVA Holding GmbH z portfolia BBA Capital Partners (BBA).
C:\fakepath\Jižní Korea.jpg

Jihokorejská centrální banka letos podruhé zvýšila úrokovou sazbu

25.11.2021 Jihokorejská centrální banka dnes zvýšila základní úrokovou sazbu, a to o čtvrt procentního bodu na jedno procento. Reagovala tím na obavy z rostoucí inflace a zadlužení domácností. Banka letos úrok zvýšila už podruhé, ekonomové její dnešní krok očekávali. V Jižní Koreji tak skončila éra téměř nulových úrokových sazeb, informuje agentura AP.
img

Trh nechce futures na ropu za 70 USD. Analytici slibují nespokojencům ropu za 100 USD

25.11.2021 Obchodníci s ropou sázejí na to, že v dlouhodobém horizontu mohou ceny ropy prudce vzrůst kvůli nedostatku investic do budoucích dodávek.
C:\fakepath\trader-22112021.jpg

Z čeho pramení úzkost v tradingu a jak to napravit

22.11.2021 Stejně jako většina náročných povolání může i trading (obchodování na finančních trzích) přinášet velký tlak a stres. Tento článek ukáže některé z běžných příčin úzkosti z obchodování a způsoby, jak je můžete řešit. Nemyslete si, že se vás to netýká. Dříve nebo později to potká většinu traderů, tak je lepší se na tu situaci řádně připravit.
C:\fakepath\trader-07112021.png

Full-time trading

07.11.2021 Cílem, případně snem každého tradera je ovládnout disciplínu obchodování tak, aby nemusel chodit do tradičního zaměstnání, přičemž samotný trading by měl generovat dostatečný profit pro jeho obživu. S tím je také spojena doba a úsilí strávené u platformy.
C:\fakepath\xtb-03112021-1.jpg

Skupina XTB zveřejňuje předběžné výsledky za třetí kvartál letošního roku!

03.11.2021 Skupina XTB zaznamenala ve třetím čtvrtletí roku 2021 výrazný 36,5% nárůst tržeb (ve srovnání se třetím čtvrtletím 2020) z 31,4 milionu euro na 42,9 milionu euro. Zvýšil se i konsolidovaný čistý zisk dosažený v tomto období, a to na 22,2 milionu euro (nárůst o 43,9 % ve srovnání se třetím čtvrtletím předchozího roku, kdy zisk dosáhl 15,4 milionu euro). Ukazatel provozního zisku (EBIT) ve třetím čtvrtletí 2021 se také zvýšil na 24,4 milionu euro ve srovnání se 17,9 miliony euro v předchozím roce.
C:\fakepath\eu-usa-dohoda.jpg

EU a USA začnou jednat o globální dohodě o udržitelné oceli a hliníku

31.10.2021 Evropská unie a Spojené státy po vyřešení sporu o cla na hliník a ocel začnou jednat o globální dohodě o udržitelné oceli a hliníku. Dohoda má být novým milníkem v transatlantických vztazích a v úsilí EU a USA o dekarbonizaci odvětví výroby ocele a hliníku v rámci boje proti změnám klimatu. Oznámili to v dnešním společném prohlášení prezident Spojených států Joe Biden a předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová.
C:\fakepath\g20.jpg

Lídři G20 schválili globální minimální daň, hovořili o rozdělení vakcín ve světě

31.10.2021 V italské metropoli se prvním dnem konal summit největších světových ekonomik G20, kde se státníci osobně sešli poprvé po téměř dvouleté pauze vyvolané pandemií. Právě zdravotní a ekonomická krize způsobená šířením koronaviru se stala jedním z důležitých témat dnešního jednání. Účastníci jednomyslně podpořili dohodu o nových mezinárodních daňových pravidlech, včetně zavedení globální minimální daně.
C:\fakepath\g20 summit.jpg

Summit G20 v Římě se věnuje klimatu a také zdravotní a ekonomické krizi

31.10.2021 V Římě se koná summit největších světových ekonomik G20, kde se státníci osobně setkávají poprvé po téměř dvouleté pauze vyvolané pandemií. Právě zdravotní a ekonomická krize způsobená šířením koronaviru se stala jedním z důležitých témat prvního dne jednání, podle očekávání by však měla být hlavním bodem debata o klimatu. Účastníci se také chystají schválit dohodu o minimálním zdanění, upozornila agentura Reuters.
img

Společnost Fidelity International se zavazuje snížit do roku 2030 emise svého investičního portfolia na polovinu

27.10.2021 Společnost Fidelity International (Fidelity), globální správce aktiv s celkovým objemem klientských prostředků ve výši 787,1 miliardy dolarů, oznámila zlepšení přístupu k investování do ochrany klimatu. Přizpůsobuje přitom svou dlouhodobou aktivní strategii správy aktiv cíli čisté uhlíkové neutrality.
C:\fakepath\digimeny-24102021.png

Kryptoměny vs. digiměny

24.10.2021 Nedávno jsem tady zcela otevřeně a nepokrytě děkoval Toyotě za úsilí vedoucí k vytvoření sériového, vodíkem poháněného automobilu. Tato technologie mi totiž v dnešním, zeleně zabarvujícím se světě, dává mnohem větší smysl, než všechny ty baterie a zásuvky. No a na něco podobného jsem nyní narazil i v oblasti virtuálních měn.
img

Bude Dogecoin nasledovať rally na Bitcoine?

19.10.2021 Dogecoin vyťažil zo včerajších pozitívnych nálad okolo spustenia prvého amerického burzového futures od ProShares a cena počas pondelkového obchodovania prudko vzrástla o 15%. V súčasnosti je polovica nedávnych ziskov vymazaná, ale býci prejavujú odolnosť pri udržiavaní stabilného obchodného rozpätia nad úrovňou podpory vo výške 0,20 dolára. Napriek prevládajúcemu humbuku v oblasti bitcoinov sa zdá, že dogecoin a veľká časť ostatných kryptomien tento fenomén nedokázali využiť.
C:\fakepath\trader-03102021.png

O pohodlnosti a tradingu

03.10.2021 Včera jsem byl ještě jednou letos na kole. Byl to asi poslední pěkný víkend a tak jsem ho využil. Mnoho lidí jsem cestou nepotkával, no co mě ale překvapilo, byl poměr běžných cyklistů a elektrocyklistů.
img

Česká národní banka vyrazila všem dech, zvedá základní úrok o 0,75 procentního bodu, tedy nejvýrazněji od roku 1997

30.09.2021 Česká národní banka dnes vyrazila dech úplně všem. Zejména pak analytikům a ministerstvu financí. Svoji základní úrokovou sazbu totiž s účinností od zítřka zvedá o mimořádné 0,75 procentního bodu na 1,50 procenta.
img

Paras Anand: „Investiční výhled pro Čínu je slušný, nebojme se inovačních titulů“

30.09.2021 Paras Anand, CIO asijsko-pacifického regionu Fidelity International představuje aktuální investiční výhled pro čínský trh, který ovlivnilo období zvýšené volatility a nejistoty. Zaměřuje se na hlavní obavy investorů ohledně regulace a politického vývoje a zdůrazňuje, že základní faktory čínského růstu zůstávají zachovány.
img

Evergrande tíží trhy, co čekat?

29.09.2021 Společnost Evergrande, druhý největší čínský developer s více než 1300 projekty ve 280 městech, upadla do velkých finančních problémů. Mimo vlastního developmentu společnost také řadu nemovitostí přímo spravuje, přesně řečeno se jedná o více než 2800 projektů v 310 městech. „Akcie Evergrande kótované na burze v Hongkongu výrazně propadaly. Obavy v předchozím týdnu stáhly dolů i evropské akcie. Hlavní index německé burzy DAX jenom za pondělí ztratil 2,3 % a francouzský CAC 40 klesl o 1,7 %. Spolu s evropskými trhy oslabily následně také hlavní akciové indexy ve Spojených státech, které odepsaly kolem 2 %. Index Nasdaq Composite uzavřel nejníže zhruba za měsíc. Ve zbytku týdne se ale trhy uklidnily. Například Index S&P 500 nakonec za týden přidal 0,51 %,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Německé volby: hrozbou pro investory je červeno-rudo-zelená koalice

17.09.2021 O vítězství v německých volbách bojuje vládnoucí CDU/CSU se sociálními demokraty SPD. Preference SPD rostou a poprvé po patnácti letech již dokonce předstihují CDU/CSU. Zatím za nejpravděpodobnější považujeme koalici CDU/CSU, SPD a FDP. Velkou šanci na účast ve vládě mají ale i Zelení. V každém případě účast FDP či CDU/CSU ve vládnoucí koalici by měla zajistit, že veřejné finance zůstanou pod kontrolou a směřování německé politiky se od té současné dramaticky neodchýlí. Rizikem pro investory je vznik levicové koalice SPD, Levice a Zelení. Pokud tato varianta nenastane, bude dopad německých voleb na finanční trhy minimální.
C:\fakepath\krypto-16092021.png

Dnes to nebude o Bitcoinu…

16.09.2021 … i když by mohlo. Ale mezi fanoušky této měny moc populární nejsem a tak se podívám na něco jiného. Mimochodem, žádný broker se zatím neozval, ale snad některý z nich sebere odvahu a pustí se do té hry s námi.
C:\fakepath\r-14092021-lv.jpg

Rusko zdaní zahraniční technologické společnosti, aby tak podpořila ty ruské

14.09.2021 Ruská vláda dnes zveřejnila plán, který předpokládá, že od listopadu uvalí novou daň na zahraniční technologické společnosti. Krok patří do balíku návrhů, kterými chce Moskva podpořit vlastní technologické firmy, napsala agentura Reuters.
img

CRIF: V srpnu stoupl počet osobních bankrotů i návrhů na ně

08.09.2021 V srpnu bylo v ČR vyhlášeno 1284 osobních bankrotů, což bylo o 239 více než v červenci. Zároveň bylo podáno 1253 návrhů na osobní bankrot, o 146 více než v předchozím měsíci. Vyplývá to ze statistik společnosti CRIF - Czech Credit Bureau, které má ČTK k dispozici.
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Ciklum kupuje CN Group od Genesis Capital a rozšiřuje tím svou působnost v rámci Evropy. Akvizice posílí pozici Ciklumu na trzích střední Evropy a německy mluvících zemí.

31.08.2021 Ciklum, globální společnost specializující se na vývoj softwaru a digitální služby, dnes oznámila akvizici společnosti CN Group, české firmy pro vývoj softwaru, od Genesis Capital, jedné z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě. V rámci právě dokončené transakce prodal Genesis Capital, jenž investoval do CN Group v roce 2019, 100 % svého podílu společnosti Ciklum.
img

Moneta (Koupit, 12m cíl 109,7 CZK): Zvyšujeme cílovou cenu na 109,7 CZK na akcii a opakujeme naše doporučení Koupit

31.08.2021 Investiční doporučení: Aktualizovali jsme náš model pro společnost MONETA Money Bank. Na jeho základě vydáváme novou cílovou cenu 109,7 CZK a doporučení Koupit. Naše doporučení a cílová cena byly v revizi, k předchozí cílové ceně se jedná o nárůst o 13,1 %. Ve srovnání s vybranými bankami se akcie Monety obchodují s prémií. Moneta je oceněna na P/B 1,6x, P/E 17,3x a P/S 3,7x. Srovnatelné bankovní domy se obchodují na násobcích 0,9x, 11,2x a 1,9x respektive. Vzhledem k vysoké rentabilitě vlastního kapitálu a očekávané vysoké výplatě dividendy je prémie Monety do jisté míry opodstatněná.
img

Inflace v eurozóně je nejvýše za poslední dekádu

31.08.2021 Inflace v eurozóně vystoupala v srpnu na 3 % a zdolala nejvyšší úroveň od listopadu 2011. Ti, kteří vsadili na deflační vyústění pandemické krize se zatím jednoduše pletou. Kombinace masivních měnových a rozpočtových stimulů udržuje v chodu poptávku, zatímco nabídka (výroba) se snaží dohnat zameškaný čas a vypořádává se s narušenými výrobně-odběratelskými řetězci.
C:\fakepath\m-23082021-lv.gif

MMF začíná rozdělovat mezi své členy peníze z navýšených nouzových rezerv

23.08.2021 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnešním dnem začíná rozdělovat mezi své členy zhruba 650 miliard USD (14,1 bilionu Kč) z navýšených nouzových rezerv. Peníze jsou "významnou injekcí" pro celosvětové úsilí v boji proti pandemii nemoci covid-19, uvedla výkonná ředitelka Kristalina Georgievová.
img

Komentář Fidelity International: Krávy, metan a klimatická hrozba

05.08.2021 Skleníkové plyny stojí za globálním oteplováním, avšak samotný metan může být nebezpečnější než oxid uhličitý. Krávy chované pro masný a mlékárenský průmysl jsou hlavním zdrojem metanu v atmosféře a řada nových průkopnických metod, jak se vyhnout „emisím z hospodářských zvířat“, nebo je alespoň snížit, přitahuje pozornost investorů zaměřených na udržitelnost.
img

Americký dolar koriguje na měsíční minima

02.08.2021 Minulý týden americký dolar konečně podlehl pozitivnímu sentimentu na finančních trzích a korigoval na jednoměsíční minima. Investoři se rozhodli pro rizikovější měny, zatímco akciové indexy si udržely nebo testovaly nová historická maxima a komoditní index CRB zaznamenal nové maximum cyklu. Na trzích nadále převládá pozitivní nálada a investoři si vybírají rizikovější nástroje, které odrážejí dobrou ekonomickou situaci.
img

Novozélandský dolar vůči americkému dolaru nadále oslabuje. Bude tento trend pokračovat?

02.08.2021 Slabost americké ekonomiky zvyšuje tlak na její hlavní referenční měny, jako je novozélandský dolar. Minulý čtvrtek byly zveřejněny dvě negativní zprávy, které oslabily americký dolar. Jednalo se o zprávy o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který byl o 5 % vyšší, než očekával trh, a o HDP za druhé čtvrtletí, který zůstal na úrovni 6,5 % oproti prognóze 8,5 %.
img

Týdenní výhled trhu BOE, RBA a NFP je v centru pozornosti

02.08.2021 Týden začíná v úterý brzy ráno vyhlášením sazeb Reserve Bank of Australia (RBA). Je pravděpodobné, že bude hýbat trhem, vzhledem k tomu, že většina Austrálie je opět ve výluce, vakcinace byla velmi vysoká a skutečnost, že australský dolar byl v posledních několika týdnech slabou měnou.
img

Dvě hlavní firmy skupiny E.ON zvedly čistý zisk na pět miliard Kč

29.07.2021 Dvě klíčové společnosti skupiny E.ON ČR, firmy EG.D a E.ON Energie, měly loni v součtu zisk po zdanění 5,03 miliardy korun. Zisk obou společností meziročně stoupl zhruba o 500 milionů. Firma EG.D, dříve E.ON Distribuce, má za sebou loni rekordní investice. Vyplývá to z výroční zprávy. O výsledcích dnes informoval Ekonomický deník.
img

Týdenní výhled trhu FOMC, CPI a výsledky FAANG v centru pozornosti

26.07.2021 Tento týden se všechny oči obrátí ke středeční americké tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se budou chtít dozvědět více o plánech Fedu po dramatickém posunu politiky minulý měsíc, který způsobil, že americký dolar prudce vzrostl.
img

Korelace mezi případy koronaviru a zlatem

26.07.2021 Zlato je jedním z hlavních světových aktiv a známým bezpečným přístavem. Jeho cena má tendenci růst v době krize a vysoké volatility, jak bylo vidět v krizi koronaviru. V posledních měsících došlo k ohromující korelaci mezi počtem případů koronaviru na celém světě a vývojem ceny zlata, jak je patrné z následujících grafů.
img

Americký dolar pokračoval v konsolidaci

26.07.2021 Minulý týden světová rezervní měna konsolidovala kolem čtyřměsíčního maxima a hledala další směr. Na finančních trzích převládal pozitivní sentiment, hlavní americké akciové indexy se vrátily na nová maxima a komoditní index CRB se rovněž obchodoval kolem maxim současného býčího cyklu. Tento optimismus však neměl výrazný negativní dopad na hodnotu amerického dolaru, která zůstala ovlivněna pouze okrajově.
C:\fakepath\FXstreet_clanek_leto_part2.jpg

Jak si užít léto a nesedět pouze před grafy? (část 2.)

26.07.2021 V první části našeho letního vydání nazvaného „Jak si užit léto a nesedět pouze před grafy?“ jsme se věnovali algotradingu. Zmínili jsme, že jeho největším přínosem je možnost plné automatizace obchodního systému (pokud to všechny okolnosti umožňují). Díky ní si pak může každý obchodník vychutnat zasloužený letní odpočinek a nabrat přitom nové síly.
C:\fakepath\merkelova.jpg

Merkelová vyzvala ke zvýšení úsilí o proočkovanost obyvatelstva

22.07.2021 Německá kancléřka Angela Merkelová s ohledem na současné rostoucí počty nových případů koronaviru vyzvala občany, aby se nechali očkovat. Všichni chceme návrat k normalitě, řekla v Berlíně na své tiskové konferenci k domácí i zahraniční politice. Lidé by podle ní měli svým působením na ostatní přispět k vyšší proočkovanosti obyvatelstva. Ve svém bilančním projevu dále uvedla, že Německo stojí před velkými modernizačními výzvami. Hájila také plynovod Nord Stream 2 i odklon země od jaderné energetiky. Plány, co bude dělat po konci své dlouhé politické kariéry, podle svých slov Merkelová zatím nemá.
img

Evropa oficiálně vykročila směrem k digitální měnové budoucnosti

22.07.2021 Zahájení spolupráce Evropské centrální banky s Centrální bankou ve Španělsku nyní znamená první krok k oficiální regulaci trhu s kryptoměnami v Evropě. Nad vznikem legislativně-regulačního rámce pro kryptoměnová aktiva a jejich poskytovatele v celé EU přemítají evropské regulatorní orgány od roku 2018. Původně bylo zavedení jednotného licenčního režimu pro všechny členské státy EU plánováno na rok 2024.
img

Zveřejňování dezinformací komplikuje růst Facebooku

21.07.2021 Na gigantickou sociální síť začíná platit rčení „Co zaseješ, to sklidíš!“. Ignorování hoaxů, antivaxerů a šíření dezinformací plodilo shnilé ovoce na trzích pro společnost Facebook. CEO Mark Zuckerberg opět čelí kritice, a to ne ledajaké, ale přímo z Bílého domu.
C:\fakepath\1626864801-nemFondy.png

Realita tradingu 9: V bance jsou nulové úroky, když vydělám 1 %, tak ji porazím

21.07.2021 Občas se tvrdí, že tím že traduju, mám vyšší výnos než v bance, kde je úrok nula.
img

Volkswagen čeká, že do 2030 bude polovina jeho prodaných vozů elektrických

13.07.2021  Největší evropská automobilka Volkswagen očekává, že do roku 2030 bude polovina jejích vozidel prodaných po celém světě poháněna bateriemi. Díky spolupráci mezi značkami a technologiemi také zvýšila cíl provozní marže, tedy podíl provozního zisku na tržbách, do roku 2025, a to na osm až devět procent z předchozích sedmi až osmi procent. Vyplývá to z dnešní strategie automobilky do roku 2030. Součástí skupiny Volkswagen je i česká Škoda Auto.
img

Americký dolar hledá svůj další směr

12.07.2021 Minulý týden se u světové rezervní měny projevily rozdílné nálady. V prvních dnech posilovala a dosáhla nejvyšší hodnoty od začátku dubna, později však poměrně výrazně oslabila a ztratila výsledek z celého týdne a skončila v červených číslech. Silné ekonomické údaje z celého světa vybízejí investory k udržování rizikovějších pozic, které za současných podmínek slibují lepší výnosy než bezpečné aktiva.
img

Týdenní tržní výhled: BOC a RBNZ v centru pozornosti

12.07.2021 Ve středu 14. července se všechny oči upřou k prohlášení o úrokových sazbách a tiskové konferenci Bank of Canada (BOC). Kanadský dolar patřil v první polovině roku k nejvýkonnějším měnám, ale od té doby se mu nedaří získat dynamiku poté, co centrální banka oznámila snížení svého kvantitativního uvolňování.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami v Česku letos v pololetí stoupl na 3,5 miliardy Kč

12.07.2021 Češi v prvním pololetí nakoupili kryptoměny téměř za 3,5 miliardy korun, což je více než dvojnásobek proti srovnatelnému období loni. Proti začátku roku se v posledních měsících růst objemu obchodů zpomalil. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová čeká změny v danění globálních firem až příští rok na jaře

11.07.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová očekává, že změny v danění globálních firem dostanou zákonodárci ke schválení až na jaře příštího roku. Práce na dosažení shody s ostatními zeměmi totiž postupují pomaleji v části týkající se přerozdělení daňových práv, snazší je dohodnout se na minimální globální dani. Yellenová to dnes řekla na tiskové konferenci v Benátkách po skončení schůzky ministrů financí členských zemí skupiny velkých ekonomik G20.
img

Společnost Philip Morris International oznámila dohodu o převzetí společnosti Fertin Pharma

09.07.2021 Akvizice přibližuje společnost PMI k cíli, aby do roku 2025 prodej bezdýmných výrobků utvářel více než polovinu celkových tržeb z jejího podnikání a zároveň vytváří příležitost pro další růst PMI mimo oblast nikotinu.
img

Výhled Saxo Bank na 3. čtvrtletí: Evropská revoluce

30.06.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 3. čtvrtletí 2021 na globálních trzích. Kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, obsahuje také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Akcie Nike vzrostly o 4% díky lepším výsledkům! Dosáhnout nových maxim?

25.06.2021 Akcie společnosti Nike vzrostly před otevřením trhu o více než 4% bezprostředně poté, co oznámily výrazné zvýšení zisku a tržeb, které překonaly odhady analytiků. Zisk na akcii dosáhl 93 centů oproti očekávaným 51 centům. Tržby se rovněž zvýšily na 12.34 miliardy USD oproti očekávaným 11.01 miliardy USD. Vzrostly také příjmy a tržby.
img

Akcie společnosti CrowdStrike vzrostly o 8 % na nové rekordní maximum

23.06.2021 Akcie společnosti CrowdStrike včera vzrostly o více než 8 % na nové rekordní maximum poté, co akcie této kyberbezpečnostní společnosti získaly hodnocení investiční banky. Analytici Stifel předpovídají, že akcie vzrostou o více než 25 %.
img

Čína nařídila těžařům bitcoinů ukončit činnost

22.06.2021 Pokud jsme minulý měsíc komentovali, že trh s kryptoměnami se potápí s poklesy, které dosáhly 30 % a 40 % u Bitcoinu a Etherea poté, co Čínská lidová banka oznámila zákaz plateb Bitcoinem ve své zemi, čímž zavřela dveře milionům uživatelů ve své zemi, což způsobilo masivní výprodej těchto produktů po celém světě, v posledních zasedáních vedl nový úder asijského giganta k tomu, že na trhu s digitálními měnami zmizelo téměř 300 miliard dolarů.
img

Moneta: Akcionáři odmítli navýšení kapitálu, PPF Monetu nyní neovládne

22.06.2021 Akcionáři Moneta Money Bank na dnešní valné hromaděodsouhlasili akvizici Air Bank a ostatních aktiv PPF,nicméně odmítli navýšení kapitálu Monety. Transakce na jejímž konci by PPF ovládla Monetu se tak neuskuteční.
img

Bitcoin padá po skoro půlroce padá pod 30 tisíc dolarů. Kvůli Tesle, Pekingu a americké centrální bance

22.06.2021 Cena nejstarší kryptoměny, bitcoinu, se dnes poprvé od ledna propadla pod cenovou úroveň 30 tisíc dolarů za kus. Cena bitcoinu tak už není ani poloviční v porovnání s historickým maximem takřka 65 tisíc dolarů, jehož kryptoměna dosáhla letos v polovině dubna.
img

Síla dolaru ovlivňuje trh s komoditami

21.06.2021 Jak jsme uvedli minulý týden, Jerome Powell během své tiskové konference po posledním zasedání Fedu oživil zvěsti o možném zúžení měnové politiky, což se projevilo na finančních trzích, neboť americký dolar v posledních seancích zažil silný odraz, což vyvolalo prudký pokles EURUSD a GBPUSD a silný odraz dolarového indexu, který se silně odrazil od úrovně 90,00 USD na 92,50 USD, čímž překonal svůj průměr za 200 seancí.
img

Týdenní výhled trhu: BOE a PMI v centru pozornosti

21.06.2021 Volatilita minulého týdne zdůraznila význam zasedání centrálních bank a rozhodování o úrokových sazbách. Když Fed změnil svůj tón, americký dolar se plošně zvýšil a způsobil otřesy na světových trzích.
img

Americký dolar posiluje po zasedání FEDU

21.06.2021 Minulý týden byl ve znamení vysoké volatility, kdy americký dolar během několika málo dní výrazně vzrostl na více než dvouměsíční maxima. Tato volatilita byla způsobena především poměrně nečekanými komentáři amerického Federálního rezervního systému ohledně budoucího zvyšování úrokových sazeb, které donutily akciové trhy k dočasné korekci a americký dolar k posílení vůči ostatním měnám, přičemž tón banky byl přísnější, než se očekávalo.
C:\fakepath\krypto-20062021.png

O změnách v Bitcoinu

20.06.2021 Vy víte, že můj postoj k Bitcoinu, respektive ke kryptoměnám je poměrně rezervovaný. Také ale víte, že proti principu nic nemám a dokonce si myslím, že někdy v budoucnu skutečně nějaká efektivní verze virtuální měny bude a budeme ji každodenně používat. Jenže…
img

Bezemisní ekonomika? Kdo nebude ekologický, své podnikání těžko udrží

17.06.2021 Zelená energetika, auta, zelené úvěry i potraviny. Celý svět stupňuje úsilí proti globálnímu oteplování. Evropská unie zpřísnila své klimatické cíle – do roku 2030 chce snížit emise skleníkových plynů o 55 procent a do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality. To vše si vyžádá významné změny a masivní investice v energetice, průmyslu, dopravě i službách. Shodli se na tom účastníci diskusního setkání Institutu pro veřejnou diskusi (IVD) s názvem Udržitelné podnikání jako cesta k bezemisní ekonomice.
img

Zlato může dosáhnout historických maxim

16.06.2021 Od nejnižší úrovně pandemie v březnu 2020 zlato během několika následujících měsíců vzrostlo o téměř 45 %. Poté, co v srpnu 2020 zaznamenalo historicky nejvyšší hodnotu kolem 2 075,00 USD, cena zlata klesla o téměř 20 %, než se v březnu letošního roku ustálila.
img

Rozbřesk: Restart evropského průmyslu pokračuje. A zlotý nabírá ztráty i proti koruně

15.06.2021 Oživení evropského průmyslu pokračovalo i v dubnu, jak vyplývá ze včera zveřejněných dat Eurostatu. Průmyslová výroba se zvýšila oproti předchozímu měsíci o 0,5 % v EU a 0,8 % v eurozóně. Meziroční čísla vypadají mnohem impozantněji (+38,7 %, respektive +39,3 %), avšak jsou ovlivněna velmi nízkým srovnávacím základem z doby první vlny pandemie v loňském roce. Proto bude asi lepší se podívat, jestli už průmysl překonal svůj loňský propad či nikoliv, a porovnat čísla s rokem 2019.
img

Pochybnosti o inflaci USA nadále ovlivňují kurz dolaru

14.06.2021 Během prvního čtvrtletí roku byl vývoj dolarového indexu pozitivní, ale v dubnu a květnu ztratil vůči hlavním měnám 2.11 %, resp. 1.40 % a dosáhl čtvrtletních minim na úrovni 89.50 USD, čímž zahájil boční pohyb mezi těmito minimy a 90.57 USD v blízkosti svého průměru ze 40 seancí.
img

Americký dolar se i nadále obchodoval v konsolidaci

14.06.2021 Minulý týden si světová rezervní měna zachovala konsolidační náladu a zaznamenala pouze drobné změny. Páteční obchodní seance byla volatilnější a americký dolar na denním grafu posílil k 50dennímu klouzavému průměru, celkově však měna zůstala v obchodním pásmu z minulého měsíce.
img

Týdenní výhled trhu: FOMC v centru pozornosti

14.06.2021 Po působivém růstu amerického dolaru v minulém týdnu se nyní všechny oči upírají k úterním údajům o maloobchodních tržbách v USA a středeční tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se zaměří na to, zda tyto údaje podpoří další rally dolaru.
img

Skvělé tipy, jak budovat kvalitní money management

11.06.2021 Každý finanční trh, a stejně tak náš jedinečný Forex, s sebou přináší určitá rizika, která není nikdy radno podceňovat. A právě kvůli rizikovým faktorům věnuje většina profesionálů značné úsilí do jejich snížení či do případné eliminace některých z nich.
C:\fakepath\r-02062021-lv.gif

Ruská ekonomika oživí na úroveň před pandemií v polovině roku 2021

02.06.2021 Ruská ekonomika oživí na úroveň před pandemií v příštích několika týdnech, tedy dříve než se čekalo. Úřady však musí podpořit investiční aktivitu, aby v budoucnosti ekonomika rostla o plánovaná tři procenta ročně. Uvedla to dnes náměstkyně ministra hospodářství Polina Krjučkovová.
img

Maláčová chce v čase enormního zadlužování vytáhnout z peněz daňových poplatníků dalších skoro 9 miliard na důchody „navíc“, Babiš příliš nezaostává. Nesmysl

26.05.2021 Především otázky spojené se státním rozpočtem na příští rok by měla na dnešním jednání probírat koaliční rada ANO a ČSSD. Zabývat by se tak podle ministryně práce Jany Maláčové (ČSSD) měla mimo jiné navýšením důchodů v příštím roce, aby kabinet předpis schválil nejlépe na svém pátečním jednání.
img

Týdenní tržní výhled: Údaje RBNZ a HDP USA v centru pozornosti

24.05.2021 Všechny oči se ve středu v ranních hodinách obrátí k prohlášení o sazbě rezervní banky Nového Zélandu a tiskové konferenci. Je vyvíjen tlak na to, aby centrální banka zužovala svůj rozsáhlý program nákupu aktiv (LSAP), protože země bude pravděpodobně jednou z prvních s úplným ekonomickým oživením.
img

Americký dolar klesl na lednová minima

24.05.2021 Trend oslabování amerického dolaru pokračoval minulý týden a byl to již 5. negativní týden z posledních sedmi. Globální rezervní měna během páteční obchodní seance klesla na nejnižší bod od ledna 2021. Tyto trendy jsou poháněny pozitivními ekonomickými údaji a vysokou chutí riskovat mezi investory.
C:\fakepath\dolary.jpg

MMF: Ukončit pandemii je možné, bude to ale stát 50 miliard dolarů

21.05.2021 Mezinárodní měnový fond (MMF) dnes představil plán, jak ukončit nynější pandemii covidu-19. Je na to podle něj potřeba vynaložit asi 50 miliard dolarů (1,05 bilionu Kč), což je cena za dostatečné očkování. Pokud má pandemie skončit, je podle měnového fondu potřeba do konce letošního roku naočkovat minimálně 40 procent světové populace a do konce prvního pololetí roku příštího mít naočkováno alespoň 60 procent lidí v celém světě.
img

Může 10% rally zlata pokračovat na nové historické maxima?

21.05.2021 Zlato se v posledních týdnech profituje z oslabení amerického dolaru a žlutý kov tak vzrostl od dubnových minim o téměř 12%. Zlato pokračuje ve své rally, směrem k historickým maximům kolem 2 074,00 $. Podle některých analytiků je zlato stále relativně levné. V poznámce pro klienty JP Morgan zdůraznil, že zlato nyní přitahuje větší zájem investorů, kteří se vzdávají bitcoinu.
C:\fakepath\top-21052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.05.2021 1) Dnešní den nepřinesl na asijsko-pacifické trhy výraznější změny cen. Japonská meziroční jádrová deflace v dubnu zůstala na březnové hodnotě 0,1 %, zatímco analytici očekávali její růst na 0,2 %. Akcie čínského technologického obra Tencent poklesly o 3,37 %, ačkoli firma oznámila 65% nárůst čtvrtletního zisku.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood umožní uživatelům kupovat v rámci primárních nabídek

21.05.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood začíná zavádět platformu, která umožní uživatelům její obchodní aplikace nakupovat spolu s fondy z Wall Street akcie v rámci primárních nabídek. Je to další krok v úsilí firmy o "demokratizaci" financí, uvedla agentura Reuters. Platforma by měla být zpřístupněna všem uživatelům v příštích týdnech.
img

Bude Walmart pokračovat ve svém 21% nárůstu?

19.05.2021 Akcie ve společnosti Walmart včera prudce vzrostly poté, co největší maloobchodní prodejce na světě vykázal tržby v prvním čtvrtletí, které překonaly odhady Wall Street. Společnost vykázala zisk na akcii 1.69 USD oproti očekávaným 1.21 USD. Investorům se tato zpráva líbila, stejně jako oznámení, o výrazném posílení e-shopů, což vedlo ke zvýšení výhledu pro zbytek roku.
img

Rychlé shrnutí

18.05.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.25 %, Dow Jones klesl o 0.16 % a Nasdaq o 0.38 %.
img

Americký dolar hledal svůj další směr

17.05.2021 Minulý týden zaznamenal americký dolar oslabení k novým tříměsíčním minimům, avšak ve středu, po zveřejnění údajů o inflaci v USA trhy zneklidněly, což vedlo jak ke korekci akciových trhů a posílení USD. Tato změna sentimentu byla nicméně krátká a chuť k riziku po zbytek týdne opět rostla.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC a evropské PMI

17.05.2021 Středeční zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC se tento týden dostává do centra pozornosti poté, co minulý týden došlo k vyššímu nárůstu inflace v USA. Stále více investorů se přiklání k tomu, že FED bude muset zvyšovat úrokové sazby dříve nebo později, ale centrální banka zatím stojí pevně za svým rozhodnutím.
C:\fakepath\trader-17052021-3.gif

Testování Parabolic Expert Advisor (EA)

17.05.2021 Dnes se seznámíme s obchodním algoritmem založeným na Parabolic SAR, ale s jednodušším systémem. Parabolic EA je jednoduchý robot, který obchoduje pouze na základě signálů indikátoru Parabolic.
img

Rozbřesk: Americká inflace dopadla na českou korunu, akcie i dluhopisy. Dolaru se daří

13.05.2021 Česká koruna se zasekla. Za “brzdu” na hranici 25,50 EUR/CZK zatáhl nový globální strašák - vysoká inflace. Americká dubnová inflace překvapila výrazně vyšším výsledkem, když vyskočila na 4,2%. To je nejvyšší hodnota od roku 2008 a výsledek překonal i ta nejvyšší očekávání v průzkumu agentury Bloomberg. Svět se nyní dělí na tábory. První, podobně jako většina bankéřů Fedu, říká, že nárůst inflace je dočasný a není třeba se bát. Druhý tvrdí, že vysoká inflace po odeznění pandemie jen tak nezmizí a Fed na ni bude muset reagovat rychlejším utažením měnové politiky. Kdo má pravdu?
img

Dokáže ropa WTI prorazit rezistenci a získat dalších 20%?

12.05.2021 Cena ropy West Texas Intermediate (WTI) se posledních několik týdnů nadále pohybuje kolem cenové úrovně ~ 65.00 $. Tato úroveň je ve skutečnosti silná úroveň rezistence, kde se ceně nepodařilo porazit v dubnu 2019, lednu 2020 a březnu 2021, jak ukazuje následující graf.
img

Po podařeném prvním dubnovém čtvrtletí dolar ztratil půdu pod nohama vůči hlavním měnám

10.05.2021 Pokud jsme v průběhu prvního čtvrtletí letošního roku komentovali, že americký dolar zažívá oživení vůči hlavním měnám, a jak jsme komentovali v minulých analýzách, v průběhu loňského dubna, dolar získal 2.11% ve srovnání s hlavními měnami, přičemž pokles se projevil index amerického dolaru z 93.36 USD na 91.27 USD.
img

Americký dolar neudržel optimismus na trhu

10.05.2021 Minulý týden americký dolar neudržel vzestupný trend a oslabil na minima posledních 2 měsíců. Optimismus na finančních trzích a pozitivní ekonomická data nutí investory volit rizikovější aktiva s prodejem amerického dolaru, který je považován za bezpečnou měnu.
img

Týdenní tržní výhled: Očekávané ekonomické údaje USA

10.05.2021 Všechny oči budou tento týden pevně upřeny na americké ekonomické údaje a americký dolar po obrovské ztrátě v údajích o zaměstnanosti z minulého týdne. Ekonomové a analytici předpovídali, že do ekonomiky bude přidáno více než 990 000 pracovních míst, ale nakonec bylo oznámeno pouze 266 000 pracovních míst.
C:\fakepath\forex-07052021.jpg

Proč zaznamenávat všechny obchody do deníku?

07.05.2021 Ačkoliv v rámci vašeho obchodního účtu zcela jistě i váš broker vede vaši bilanci ziskových a ztrátových obchodů a vy ji můžete prostřednictvím různých výpisů ve vteřině získat, vedení a zapisování do obchodního deníku má svou nezastupitelnou roli u všech profesionálních traderů. V tomto příspěvku se zaměříme na hlavní důvody a výhody zapisování jak ziskových, tak ztrátových obchodů do vašeho obchodního deníku.
img

Po mnoha týdnech se americký dolar probouzí

06.05.2021 Minulý týden americký dolar mírně oslabil na únorová minima, ale během páteční obchodní relace se sentiment změnil a globální rezervní měna výrazně posílila, čímž vyrovnala ztráty týdne. Toto oživení nakonec zastavilo 4týdenní klesající trend amerického dolaru.
img

Vynikajícího prodeje vakcíny Covid-19 dosáhla společnost Pfizer

05.05.2021 Od začátku globální pandemie se pozornost zaměřila na boj proti viru pomocí omezujících opatření, dokud nebude vyvinuta řada vakcín k co nejrychlejší imunizaci většiny populace. Primárním cílem bylo začít porazit virus a postupně se vracet do našich běžných životů. Od loňského listopadu, kdy byly ohlášeny kandidátské vakcíny Covid-19, byly v centru pozornosti společnosti Pfizer, Moderna i AstraZeneca.
img

Nasdaq 100 ztrácí z historického maxima! Co bude dál?

05.05.2021 Nasdaq 100 se rozpadl níže poté, co neporušil svoji předchozí historicky vysokou cenovou hladinu kolem ~ 14 070,00 USD. Výprodej ve společnosti Big Tech poškodil všechny hlavní americké indexy, přičemž největší náskok měl Nasdaq 100.
img

Estee Lauder oznamuje smíšené výsledky se snížením tržeb

04.05.2021 Rok 2020 bude připomínán jako rok Covid-19, který nejenže přímo ovlivnil zdraví lidí kolapsem systémů zdravotní péče, ale ovlivnil naše zvyky a životní styl. Přestali jsme chodit do posilovny, pracovat v kancelářích, chodit na sportovní akce, chodit do divadla, sledovat filmy, navštěvovat muzea a cestovat.
img

Týdenní tržní výhled: Ekonomické data a dolar v centru pozornosti

03.05.2021 Trhy zůstávají nezastavitelné, překonávají předchozí maxima a vytvářejí ve většině světových akciových indexů nová historická maxima. Toto zkreslení hlavních makroekonomických sil doprovází tento odstupňovaný a solidní růst. Na druhé straně obchodní měřítka nadále odrážejí dobré počty v růstu tržeb a snižují výdaje, takže čisté zisky nadále rostou a to podporuje další růst akcií. Růst podávání vakcín Covid-19 znovu otevírá dveře mnoha společnostem, které nyní vidí světlo na konci velmi dlouhého tunelu. Tunel, který byl pro některé příliš dlouhý, aby vydržel, což vedlo k bankrotu, což pomohlo jejich konkurentům.
img

Od FEDu se neočekává žádná změna měnové politiky

28.04.2021 Minulý týden se pozornost trhů soustředila na zasedání ECB. Trh dnes čeká na veškerá rozhodnutí FEDu na dubnovém zasedání, které bude zveřejněno ve 20:00 SELČ.
img

Microsoft klesá po zveřejnění výsledků - odrazí se od úrovně supportu?

28.04.2021 Akcie společnosti Microsoft včera klesly o 3% níže poté, co byly oznámeny zprávy o zisku společnosti za třetí čtvrtletí. Společnost ve skutečnosti zveřejnila silnější čísla, než analytici očekávali.
img

Býci na USD nedokážou převzít kontrolu nad trhem

26.04.2021 Pozitivní sentiment zůstal na finančních trzích i minulý týden, ceny akciových indexů kolísaly na maximech, avšak americký dolar pokračoval v oslabování, protože investoři se rozhodli pro rizikovější měnové alternativy. Index amerického dolaru zaznamenal svůj třetí negativní týden v řadě.
img

Blížící se léto může podpořit odvětví cestovního ruchu

26.04.2021 Vstoupili jsme do posledního dubnového týdne, s očima již upřenýma na příchod května a s ním i lepší výsledky v Evropě. Těšíme se na nadcházející týdny v letních měsících a mnoho občanů pozorně sleduje vývoj pandemie a výsledná opatření zavedená evropskými vládami a čeká na zjištění, zda bude možné letět do jejich prázdninových destinací.
img

Týdenní tržní výhled: Trhy se zaměřují na FOMC, evropské a americké data

26.04.2021 Vrcholem tohoto týdne bude pravděpodobně středeční prohlášení a tisková konference FOMC v 19:30. I když se neočekávají žádné změny, bude tón a zprávy FEDu o hospodářském oživení pečlivě sledovány, zejména s ohledem na to, že index amerického dolaru od března vymazal téměř všechny své zisky.
C:\fakepath\trader-22042021.png

Mýtus jménem trading beze ztrát

22.04.2021 Trading beze ztrát, to je to, co bychom všichni moc rádi měli. A potom bychom také chtěli hezkou princeznu (pro čtenářky samozřejmě prince), půlku království a žít a žít a žít. Jenže jak funguje život? Nic z toho neexistuje a nám tak nezbývá, než se s tím vyrovnat. A jak to v životě bývá, někdo to zvládne, někdo ne.
img

Pokles amerického dolaru zvyšuje cenu zlata

19.04.2021 V březnu jsme si všimli, že síla amerického dolaru a výnosy amerických dluhopisů negativně ovlivňovaly cenu zlata. Během několika posledních zasedání jsme však viděli, že se tento tlak nyní uvolňuje. Výnosy dluhopisů klesají a po několika týdnech růstu indexu dolaru nyní nastává pullback, který index vrátil zpět do dolního pásma svého kanálu poté, co čelil klouzavému průměru 200, který představuje hlavní úroveň rezistence.
img

Americký dolar klesl na měsíční minimum

19.04.2021 Minulý týden americký dolar pokračoval v oslabování a index rezervní měny klesl na měsíční minimum. Vysoké rizika převládající na finančních trzích a nová historická maxima akciových indexů povzbuzují investory, aby si zvolili rizikovější měny.
img

Týdenní tržní výhled: ECB, BOC a zisky amerických firem v centru pozornosti

19.04.2021 Aktuálně jsou zůstávají oči účastníků trhu zaměřeny na vzrůstající akciové trhy po celém světě. Americké i evropské akciové indexy vedly závod v růstu a zaznamenávaly nová maxima, v době kdy se obchodníci zaměřují na pozitivní ekonomický dopad a zavedení vakcíny proti koronavirům.
C:\fakepath\trader-forex-16042021.jpg

3 tipy pro vybalancování tradingu

16.04.2021 Pokud chcete skutečně obchodovat profesionálně a stát se konzistentně ziskovým traderem, připravte se, že to bude vyžadovat velkou porci úsilí z vaší strany. Připravte se, že v určitých okamžicích to bude psychicky skutečně náročné. Je to jedna z mála profesí, která vám nastavuje skutečné zrcadlo ve formě ekvitní křivky vašeho obchodního účtu. Psychická příprava na těžké dny je absolutně nezbytná. V tomto článku vám nastíníme, jakým směrem byste se měli ve vaší psychologické průpravě vydat.
img

Češi se zlatým dolem v Arménii směřují na londýnskou burzu

16.04.2021 Irská důlní a těžební společnost IMC Exploration Group (IMC), která je jako jeden z více než 2000 akciových titulů kotovaná na Londýnské burze cenných papírů (LSE, London Stock Exchange), včera oznámila významnou transakci s českou společností Mineral Ventures Invest (MVI) patřící do holdingu Zlato a.s. Na základě této transakce se MVI stane majoritním akcionářem společnosti IMC a bude tak přítomna na jedné z nejstarších a největších burz ve světě, kde je kotován například tuzemský ČEZ, Komerční banka, O2 nebo Avast.
C:\fakepath\u-15042021-lv.gif

Ukrajina bude potřebovat pomoc MMF ještě naléhavěji, říká poradce prezidenta

15.04.2021 Zostření napětí mezi Kyjevem a Moskvou kvůli situaci na východě Ukrajiny může zpomalit ukrajinské hospodářské oživení. Pomoc od Mezinárodního měnového fondu (MMF) tak bude ještě naléhavější, napsal dnes agentuře Reuters poradce ukrajinského prezidenta. Fond svou pomoc podmínil reformami, ukrajinský parlament proto dnes schválil návrh jím požadovaného protikorupčního zákona.
img

Naděje pro dluhopisy?

13.04.2021 Růst úrokových sazeb, které stlačují ceny bezpečných dluhopisů, je téma, které hýbe kapitálovým trhem. Samotná kategorie státních dluhopisů může do budoucna nabídnout, v závislosti na regionu, výrazně odlišný vývoj. Když budeme brát v potaz dvě největší ekonomiky, tak lze očekávat, že čínské státní dluhopisy mohou výkonnostně předstihnout dluhopisy z USA. „Čínská ekonomika může postupně ztrácet na dynamice růstu oproti obecnému očekávání, zatímco USA svůj ekonomický výhled stále navyšují. Tomuto vývoji se tak přizpůsobují i měnové politiky. Případné zvedání úrokových sazeb by nadále snižovalo cenu dluhopisů. Stabilizace úrokové politiky by v případě Číny mohla dluhopisy udržet na uzdě,“ uvádí ve svém komentáři Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Exotické měny | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Programování | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Investujeme | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Average True Range | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Demo účet | Depreciace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | EFSF | EMA | ERM | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Forex trader | Forexový obchodník | Futures | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Hedge | High | Higher Low | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Likvidita | Likvidní trh | Long | Lot | Low | MACD | MAE | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Order | Overnight | P/E | Papertrading | Parabolic SAR | Pasiva | Peněžní trh | Pip | Platforma | Poplatek | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Profit Target | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Scalping | Sentiment | Short | Short selling | Slippage | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Tick | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Social Trading | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Nial Fuller | ČSOB | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Zprávy z trhů | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | NinjaTrader | Dukascopy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Ed Seykota | Zlatý důl | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Atlantik | Automatický obchodní systém | Banka | Běžný účet | Brent | Britské libry | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | Členské země eurozóny | DAX 30 | Day trading | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | Elektřina | Engulfing | Etoro | Eura | EURGBP | Euro finance | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex Invest | Forex kalendář | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf EURUSD | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Hang Seng | HDP USA | HDP v Evropě | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na kapitálových trzích | Investování peněz | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak obchodovat s akciemi | JP Morgan | Knihy o psychologii | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odborná literatura | Online obchodování | Pasivní příjem | PayPal | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dolaru | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | SP500 | Státní dluhopisy | Stochastický | Stoxx | Španělská ekonomika | TopForex | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Ukrajinská ekonomika | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | Založení účtu | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Zisky | Tradeři | CNBC | Backtestování | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | EIA | ATR | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Andrej Babiš | Báze | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá úroková marže | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Posuvný Stop | Prospekt | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | Range | REIT | ROCE | Sell | SPAD | CTA | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Trading Room | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Investiční analytik | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Ekvitní křivka | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Intraday trading | Paper trading | Skluz v plnění | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Rozhovor | Úspěšný obchodník | E-mini | Know-how | Genesis | Blog | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Currency | Day trader | Dividendové akcie | Expert Advisor | Investment | Traders | IMPOSSIBLE | Americké obchodování | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | Charles Schwab | Jackson Hole | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | CME Group | Baker Hughes | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Ole Hansen | Agentura AP | BBC | Barclays Capital | Washington Post | Agentura DPA | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Demo obchodování | Bezpečné měny | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Tomáš Kadeřávek | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | Sentiment trhu | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Dluhopisy německé vlády | Panevropský akciový index | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Moneta Money Bank | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Úspěšný obchod | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Milionáři | Miliardáři | Obchodní styl | Svatý grál | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistoty na trzích | Nejistota na finančních trzích | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | IHS | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Akcie Credit Suisse | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Černé pondělí | Walmart | Alibaba | Propad | Bělorusko | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Obchodování na pitu | TradingView | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Sinopec | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Vitol Group | Vitol | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Globální krize | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Aktivní investování | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Dosahovat zisku | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Predikce | Summit G20 | Ekonomická situace | Záchranný fond | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Obchodní cíle | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Odliv kapitálu | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Intradenní šum | Měnové stimuly | Příjmy | Návratnost investice | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Skupina G20 | Guvernéři centrálních bank | Ziskové obchodování | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Rada MMF | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Profesionální trading | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Audi | Politico | Business Insider | Swingoví obchodníci | IHS Markit | Morningstar | Akcie firem | Purple Trading | Obchodovat na forexu | Bitstamp | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Swiss Life Select | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | BBVA | Sázkaři | Zahraniční forex | IMFC | Výnosy řeckých dluhopisů | Intradenní obchody | CoinDesk | Sladká ropa | BHS | Aleš Michl | Breakout Trader | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Jack Schwager | Palladium | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Obchodování s Bitcoiny | ERM-2 | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Diverzifikace aktiv | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Nemovitostní fondy | Fincentrum | Inteligentní investor | Ethereum blockchain | ESMA | Robinhood | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | MSCI World Index | Jak fungují akcie | E-book o investování | Digitální peněženky | CFD na kryptoměny | Dobrý trader | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Propad kapitálu | Růstové akcie | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | Purple Trading Club | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Růst cen stříbra | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Full-time trader | Full-time trading | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Správci kapitálu | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Profesionální obchodník | Baird | Nové peníze | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | I-Trader | Použití finanční páky | Die Zeit | Trhy v USA | Trh s ropou | Stavební spoření | Americké volby | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Obchodní signál | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Next Generation | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Ziskové strategie | Obchodování se CFD | BinckBank | Kim Fournais | Daňové reformy | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Jednotná měna | Vstup do eurozóny | Veřejný dluh | Evropský fond finanční stability | Česká firma | Zadluženost | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Společnost Apple | Rezervy bank | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Dlouhodobý obchodník | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Kopírování strategií | PurpleZone | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | Mezinárodní investoři | Německé banky | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Indikátor ATR | Obchodníci s kryptoměnami | Ekonomický poradce | Trading futures | Začínající obchodníci | Ethical Selection | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Technická situace | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | MFI | Statistický úřad | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Nasdaq100 | Český průmysl | Diskreční obchodování | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Automatická obchodní strategie | Růst cen ropy | CNY | Obiloviny | NAGA | Akcie firmy | Pokles kurzu | Index čínských firem | Elliottovy vlny | Brexit bez dohody | Akciové strategie | Boris Johnson | NVDA | Příjem z tradingu | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Snížení sazeb | Ferrari | Dolarové sazby | Čínský trh | Prezidentka ECB | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Obchodní principy | Ztráty v tradingu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Styl tradingu | STAR | Medvědí výhled | Index CRB | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Capital Partners | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Saxo Bank Group | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | NQ100 | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Prodej na krátko | Konglomerát | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Pohonné hmoty | CFD na akcie | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Kótování | Depozitní sazby | Deficit rozpočtu | Saudi Aramco | Dění na trzích | MT5 Supreme Edition | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | TeamViewer | Nejnovější výsledky | Korunové sazby | Saxo Bank v Praze | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Kurzarbeit | Vyzkoušet si trading | ESG | Jihokorejská centrální banka | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku | F1 | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Virtuální peníze | Sjednocení měny | Price Action analýzy | Profesionální obchodníci | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Tradingové strategie | Obchodní dohoda | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | FATF | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | Correlation Matrix | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | ByteDance | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | IOT | Patterny | Investice do ropy | Larry Kudlow | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Data z USA | Rijád | Dvojitý vrchol | Genesys | Cloudové kontaktní centrum | František Táborský | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Zrušení cel | Trh práce | Čínský export | Myšlenka | Hypotéza | Praktická ukázka | Statistické údaje | Vyšší volatilita | Server Politico | Těžba v USA | Supreme Edition | NQ100 CFD | UCITS ETF | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Cisco Systems | Firma | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Hlavní události | PureCloud | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Risk-off | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Pfizer | USA a Čína | Jakub Hodan | Růst cen | CFD DAX30 | NHS | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | IPO Saudi Aramco | Skupina OPEC+ | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Volný obchod | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Investovat jako Warren Buffett | Placebo | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Trendová linie | Rozdělení zisku | INTC | Kalendář událostí | Walt Disney | Spotřebitelská důvěra ve Francii | Ekonomická důvěra | Valdis Dombrovskis | Bankovní tituly | Domácí poptávka | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | České dluhopisy | Dvojité dno | Globální trh | Martin Stránský | DJI30 CFD | DJI30 | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | Poziční obchodník | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Předvolební průzkumy | Investovat v roce 2020 | Eva Miklášová | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Šéf euroskupiny | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Seriózní trading | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Globální vývoj | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Sociální sítě | Problémy | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Ranní zpráva | Cena za akcii | Přehled o dění | Vzestupný trojúhelník | Protekcionismus | Chuť k riziku | Světové obchodní organizace | Výsledek voleb | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kontrakty | Cla na dovoz čínského zboží | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Odhad růstu domácí ekonomiky | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | David Malpass | HDP Německa | Společnost Huawei | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | RWE | Premiér Babiš | InterContinental | Accor | PMI z Německa | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | STOXX50 | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Geely Holding Group | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Kupní síla | Evoluce | Automobil | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Švédská Riksbank | Paolo Gentiloni | Eurokomisař | Optimismus investorů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Bydlení | Americké objednávky | Ministerstvo financí České republiky | Oživení inflace | EY | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | SPD | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Předsevzetí | Výnosy státních dluhopisů | Americká politika | Průmyslové podniky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | National Bank of Greece | Investiční platformy | Evropské PMI | Americký index | Halving | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Akcie s vysokými dividendami | ETF roku 2020 | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Chris Williamson | Američané | Bruno Le Maire | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropská inflace | CRIF | Czech Credit Bureau | Dobrá data | Washington | Daimler | Micron Technology | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Analýza společnosti | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Velké trhy | Ministr zahraničí | Von der Leyenová | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | ASML | Dohoda o brexitu | Horší časy | Poradenství | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Ministr financí Steven Mnuchin | Podnik | Tržní trendy | Česká inflace | Proinflační | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Týden na trhu | Bloky | Snížit úrokové sazby | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Růst německé ekonomiky | Stažení platformy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Index Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Komisař pro obchod | Americké ministerstvo obchodu | Dobrá čísla | Nižší růst | Britské společnosti | Facebook Inc. | Apple Inc. | Allianz Global Investors | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Oživení globální ekonomiky | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Hladiny podpory | Krach | Pattern 123 | Očekávaný vývoj | Digitální komunikace | Komunikace | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Ropná pole | Trump | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | ILO Guy Ryder | Guy Ryder | Ředitel ILO | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Úspěšnost ziskových obchodů | Lepší zítřky | Google | Samsung | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | WHO | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Velcí institucionální investoři | Impérium | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | Závislosti na Číně | České měny | Situace okolo koronaviru | Důchody | Nejvýraznější pokles | Počet zákazníků | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Jednatel | Jednatel společnosti | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Analýza zlata | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | IOER | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Konzistentní zisky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Píle | Dobrý návyk | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | LearnToTradeTheMarket | Pesimismus | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | FCF | BP | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | PriceAction | Tvorby strategie | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Obchodovanie | Firemní sektor | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Akcie společnosti Apple | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Výkonnost obchodního účtu | Signály Price Action | Lídři zemí Evropské unie | Bentley | Bez rizika | Magický indikátor | Objem zobchodovaných kontraktů | Vitali Butbaev | Saxo Bank CEO | Velstand Capital | Presidents Institute | Executive MBA TRIUM | Executive MBA | European Securities and Markets Authority | Investiční portfolia | Spravovaná portfolia | Spravovaná řešení | Nové obchodní příležitosti | Take-Profit pokyny | Popularita nízkonákladových investic | Dodatečný kapitál | Defenzivní Investiční portfolio | Ethical Selection Investment Portfolio | Správci aktiv | Světoví správci aktiv | Investiční portfolia Saxo Bank | Soukromé bankovnictví | Bankovnictví v České republice | Soukromé bankovnictví v České republice | Využití umělé inteligence | Digitalizace finančního sektoru | Sledování vlastních investičních cílů | Index hongkongského akciového trhu | Index CSI 300 | Asijský index MSCI | Asijský index | Thajský index SET | Index SET | PMI ze sektoru služeb | Prada | Údaje z USA | Globální indexy | Pokles na trzích | Craig Erlam | Střední podniky | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Zdravotní pandemie | Index aktivity | Největší ztráty | Roberto Gualtieri | Obchodování odrazu | Obchodní myšlenky | Panika na trzích | Data PMI | Fungování finančních trhů | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Hospodářská politika | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Michel Barnier | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Obraty trendu | Aktuální Price Action | Překoupenost | Ekonomka MMF | Gita Gopinathová | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Česká legislativa | Evropský růst HDP | WP | Cenové války | Videokonference | Makroekonomické údaje | Nejnovější makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Těžební kapacity | Amín Násir | Objemy ropy | Davové psychózy | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Hospodářští poradci | Poradci německé vlády | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | MSCI China | ishares China | Solidarita | Dostatek likvidity | Americká centrální banka dnes | Karanténní opatření | Stimuly | Oldřich Dědek | Brusel | Pokles HDP | Emoce v obchodování | Masivní propad | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Kabinet | Opatření americké centrální banky | Úsilí centrálních bank | Propad evropských akciových trhů | Simon Coveney | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Cenový vývoj | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Tudor | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Burzy cenných papírů | Odhad inflace | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Nemoc COVID-19 | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Horizontální linie | Bulharská měna | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Dopady krize | Snížení základní úrokové sazby | Refinancování dluhů | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Prudký pokles cen | Levnější půjčky | Zásobníky | Texas | PYPL | Hlavní americké indexy | Fed včera | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Perpetuum mobile | Přísná opatření | Další pokles | Valné hromady | Koronavirová krize | Unilever | Zelený plán | MF | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Ministryně práce | OSVČ | Kongres | Automobilka Volkswagen | Ducati | Seat | Škoda | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Velikost lotu | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Úrokové sazby na nízké úrovni | Neomezené množství vládních dluhopisů | Neomezené množství | Hotovost | Leverate | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Futures na americké akcie | Hluboké ztráty | Pomoc velkým korporacím | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Spoření | Fond ESM | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Dopad pandemie koronaviru | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Propad indexu | Další růst | Růst | Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Americké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí | Vyšší výnosy | United Airlines | Delta Air Lines | Úbytek pracovních míst | Šéf WTO | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Globální šíření koronaviru | Počet osobních bankrotů | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Spotřebitelská důvěra v USA | Lesetja Kganyago | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Nouzový úvěr | Španělské zdravotnictví | Důsledky škrtů | Investice do zdravotnictví | Nejlepší v Evropě | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Farmaceutické firmy | Viry | Živobytí | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Bulharsko | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Podnikatelé a firmy | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Wopke Hoekstra | Analytik Saxo Bank | Nezaměstnanost v USA | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Společnost Unilever | Vláda USA | Podíl na trhu | Africké země | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Týdenní nárůst | Dlužník | Skupina OPEC | Mexiko | Ztrátové obchody | Omyl | Ropný průmysl | Pojišťovna | Neformální sektor | Globální trh s ropou | Cushing | Společnost Saxo Bank | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | IT poradenství | CBS | CDC | Znovuotevřít ekonomiku | Jihoevropské země | Ministři | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Mozek | Dobré návyky | Obchodní návyky | Životní styl | CIA | Pákistán | Německé automobilky | Markus Söder | Snížení produkce | Nákup automobilů | WMT | Emitenti | Vyjednavači EU | Vývoj HDP | Delaware | Představitelé G7 | Více peněz | Inflace v březnu | Zasedání akcionářů | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Rozpočet EU | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Státy G20 | Hlavní ekonomka MMF | MCA Petroleum Corp. | RTR | Břidlicové firmy | Břidlicové firmy v USA | USA krachují | Investoři z Wall Street | MCA Petroleum | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Oživení eurozóny | Restart ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Program pomoci | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Růst daní | Strategy Provider | Poskytovatelé signálů | Investiční manažer | Ověřené výsledky | Sell obchody | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | USD za barel | Američtí těžaři | Japonský export | SaxoStrats | Procentuální zhodnocení kapitálu | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | Propad ceny | Trade | S&P500 | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Premiér Andrej Babiš | Ropné velmoci | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | Vstoupit do obchodu | SARS-CoV-2 | Sociální síť | Debata | Surové ropy | Evropská data | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Omezení pohybu | WEI | Výkon dolaru | Joe Biden | Christos Staikuras | Lucembursko | Zpravodajská společnost | Společnost BBC | Myšlení, rychlé a pomalé | Očekávané výsledky | Odhad vývoje HDP | Úřad INSEE | Propad poptávky po ropě | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Ryanair | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zájem zahraničních investorů | Nastavení RRR | Náklady na financování | Dubnová inflace | Dubnová inflace v eurozóně | Shell | Energetická společnost | Výsledky za Q4 | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Blízký východ | Tweet | Trading Group | Fondy obchodované na burze | Dividendové ETF | HG měď | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Oddlužení | PEPSICO | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Světová organizace cestovního ruchu | Tématické reporty | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Justice | Regulační orgány | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Politika centrální banky | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Obchodování na globálních trzích | Dluhy | Členské státy | Evropská průmyslová produkce | Akcie Nike | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | COT (Commitments of Traders) | Omezení investic | Členské země | Technologický pokrok | ONE | Chování na trhu | Merck KGaA | Merck | Auta | FBI | Oblasti rezistence | Konzistentní zisk | Mýty o tradingu | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Protikoronavirová opatření | Enzo Ferrari | Scuderia Ferrari | Scuderia | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | Fujitsu | Manažerka | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Bundesbanka | Moderna | Společnost Moderna | Mluvčí MMF | Němečtí investoři | Státní podpora | Prezident SB | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | Velký růst | Omezení produkce | Kupci | Společnost Facebook | Předsedkyně Evropské komise | EasyJet | Vrcholní představitelé | Akcie v Hongkongu | Pokračování rally | Cenového pohyby | Velké cenového pohyby | Chytání velkých pohybů | Chytání velkých pohybů na trhu | Držení obchodu | Psychologie držení obchodu | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Návrh záchranného fondu | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Vládní pomoc | JDE | Rizikovější měny | Unie | Republikánský prezident | ČR | Soběstačnost | Vakcíny proti koronaviru | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Andrej Babiš (ANO) | Spolkový sněm | Výrobce aut | Bohumil Trampota | Měsíční mzda | Průraz | Tržní situace | Chování trhu | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Stimulační plán | Bild am Sonntag | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Velcí producenti | PEPP | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Střední Evropa | Nová prognóza | Start-upy | Čínská poptávka | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Rekordní nárůst | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Oracle | Pokračování růstu | David Marášek | Nikola | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Globální poptávka | Růst mědi | Objem vládních stimulů | Investice do infrastruktury | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Propad cen | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Šance na zisk | Sentiment na trhu | Kvalitní Money Management | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Správce aktiv | Roční výkonnost | ZIL | Cardano | Vyspělé technologie | Výroba v Británii | Průmyslová výroba v Británii | Vyšší daně | Představenstvo | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Počty nových případů | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | Stimulační program | Ziskové marže | Objem aktiv | Medtronic | Ukrajinský parlament | Šéf banky | Jasný signál | Situace na trhu práce | Výdaje japonských domácností | Dopad pandemie | MAM | Ant | Nárůst počtu nově nakažených | Uvolnění ekonomiky | Risk na obchod | Červnová inflace | Leva | Nový trend | Mladé generace | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Více ztrát v řadě | KLM | Ocenění | Prezident Francie | Šance | SAE | Ram | Růst tržeb | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | American Depositary Receipt | Verizon Communications | Obchodovat na forexovém trhu | Větší objemy obchodů | Otevřené obchodní pozice | Styl pozičního tradera | Dlouhodobý forexový obchodník | Směřování ceny | Předpokládaný profit | Přehled o dění na trhu | Malé zisky | Účinné strategie | Malé ztráty | Vytvoření strategie | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Trendová strategie | Strategie dlouhodobého obchodníka | Sledovat tržní trendy | Jak se tržní cena vyvíjí | Tržní šum | Identifikovat trendové pohyby | Trendové pohyby | Styl typický pro poziční tradery | Vnímat grafy | Určení dlouhodobého trendu | FANGMAN | Technologické společnosti | Merkelová | Dlouhodobé výsledky | Softwarový gigant | Omar Arnaout | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Cenové patterny | Znovuotevření ekonomiky | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Nižší poptávka | Konkrétní plán | Počet nezaměstnaných ve Francii | Americké vládní dluhopisy | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Silné momentum | Důvěra | Obchodní filozofie | Výstup z backtestů | Ideální výstup z backtestů | Ideální výstup | Dilema backtestů | Zkušený obchodník | IPO Ant Group | Ant Group | Známky oživení | Indonésie | Ocelářství | Růst vývozu | Časový horizont | Časový úsek | Možné zisky | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Vývoj vakcín | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | London Break | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Worldometers | Velký propad | Pandemická situace | Wedbush | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Přeobchodování | Počet akcií | Světová rezervní měna | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ruská vláda | Výrobní index | Christian Sewing | Deutsche Bank Christian Sewing | Růst eura | Platforma eToro | Tail Risk | Typ obchodování | AlexandruCinca | JeppeKirkBonde | Junaidshaffy | MarianoPardo | Thunderstorm654 | Nízké drawdowny | Velký propad kapitálu | Atlantis Medium | Jackson Capital | Bulletproof Strategy | OceanBlue Fund | Kopírování signálů | Skvělé zhodnocení | SMIC | Big Tech | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Konvertibilní peso | Kuba | Peso | Dvojí peso | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Zdanění | Dolarové úrokové sazby | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Objem exportu | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Inditex | Skupina Inditex | Akcie Hennes & Mauritz AB | Akcie Hennes & Mauritz | Budoucí vývoj | Podstupování rizika | Stanovování cílů | Sebekázeň | Přizpůsobování se podmínkám na trhu | Emocionální kontrola | Profi tradeři | Ekonomické dopady pandemie | Řízení obchodu | Akcie HSBC | Ropa dnes | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Elektromobily | Pandemie v Evropě | Globální příjmy | Globální příjmy pracovníků | Politici | Vyhlídky světové ekonomiky | Bill Williams | Údaje o sentimentu | Klimatický plán | Snížit emise | Biden | USA Joe Biden | Prezidentská debata | Adobe Inc. | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Pracovní místa | Propady kapitálu | Německý DAX30 | Cineworld | Udržitelné investování | Změna politiky | Měnový fond | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Masivní investice | Walgreens | Významné riziko | Strategie Billa Williamse | Trading strategie Billa Williamse | Trading Chaos | Profitunity System | Trading Chaos od Billa Williamse | Profitunity Trading Group | Profitunity Trading | Trading Chaos 2 | Interpretace trhu | Koncern | Epidemiologická situace | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Ceny na finančních trzích | Jitan Solanki | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Reebok | Intel | Výrobce čipů | JPM | Zvolení Trumpa | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | Vlny koronaviru | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | UMA | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Odklad splátek | Nasdaq Futures | Výsledky voleb | Vývoj obchodního systému | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Inflace v Číně | Apollo | Vyhledávání obchodních příležitostí | Týdenní tržní výhled | Zisky bank | Ziskovost evropských bank | Letecká doprava | Zpětné testování | Riziko obchodování | COVAX | Členské státy G20 | Pád cen | Online investiční konference | Nabízené dluhopisy | Růst amerického HDP | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Oživení poptávky po ropě | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | Proražení | Životní prostředí | Nio | Tesco | Sektor kryptoměn | Continental | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Akcie AstraZeneca | TABAK | Program QE | H&M | Akcie H&M | Očkování | Zadlužování | NBP | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Mutace viru | Plný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Přístup na finanční trhy | Nálada investorů | Budoucnost automobilového průmyslu | Emise dluhopisů | Nikola Corp | Pokles zásob | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Německá inflace | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Silné oživení | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | TUI | Tržby z prodeje | Shopify | ET7 | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Acorda Therepeutics Inc | Acorda Therepeutics | Acacia Communications | Investiční principy | CARA | MJ | ACT | Klienti XTB | ACRA | Společnost Philips | Philips | Akcie společnosti Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | Akcie spoločnosti Beyond Meat | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Cena akcií spoločnosti Pepsi | Dnešní zasedání Fedu | Investiční účely | Akcie AMC | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | Sociální média | Cenové výkyvy | Velké fondy | Kolísání cen na finančních trzích | Akvizice Air Bank | SP500 - Technická analýza | DAX30 - Technická analýza | Jak vybírat akcie | Report zaměstnanosti v USA | Zpráva o měnové politice | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Supercyklus | Akcie v Nvidii | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Investování do firem | Elektroauta | Týdenní webináře | Praktické ebooky | Informacemi nabité články | Poplatky za převod peněz | Vklady a výběry | Přednosti Purple Trading | Vakcíny proti COVID-19 | Trend ceny | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Sales Associate Director | Růstový trend | AIG | Americká pojišťovna | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Stimulační politika | Očkovací program | Air | Propad indexu Nasdaq | Obchodování s emisemi (ETS) | Eliminace emocí | Snížení počtu obchodů | Chyby obchodního plánu | Akcie společnosti Moderna | Vakcína AstraZeneca | Cla na hliník | Půjčky od MMF | Riziková prémie | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | GBP/USD analýza | USD/JPY analýza | Tempo očkování | ČSA | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Bethesdy | Fidelity | Průzkum analytiků | Velké ztráty | Těžby kryptoměn | AstraZeneca Covid-19 | AstraZeneca Covid-19 vakcína | Covid-19 vakcína | Zastavení vakcíny AstraZeneca | Zastavení vakcíny | Dobrý mentor | Mentor | Naučit se obchodovat | Analyzovat devizový trh | Zpravodajské události | Analýza fundamentu | Forexový ekonomický kalendář | Jak funguje forexový trh | Profitabilní full-time trading | Zajímavé peníze | Síla amerického dolaru | Zvolení Joe Bidena | Vývoj pandemie | Distribuované účetní knihy | DLT | Čekající pokyny | Platformy xStation | Archegos | Rekordní ztráty | Výhled Saxo Bank | Pohyb ceny | Jobs Plan | Analýza DAX30 | Síla indexu | Evropské maloobchodní tržby | xStation Mobile | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Pomoc MMF | IMC Exploration Group | IMC Exploration Group (IMC) | IMC | Mineral Ventures Invest | Vybalancování tradingu | Psychická příprava | Vítězný přístup | AA | Nikotin | Island | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit | Bernard Madoff | Ztráty na burze | Neznalost tradingu | Strach z inflace | Provozní výsledky | ERA | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Příkaz Take-Profit | Take-Profit příkazy | Objednávky | XTB MENA | XTB MENA Limited | Skupina XTB | DOGE | Výsledky FAANG | Trading.com | Větší korekce | Optimismus na trhu | Dobrý obchodní deník | flatexDEGIRO | Shiba Inu | Otevření ekonomik | Algoritmus obchodního robota | Parabolic EA | Parabolic Expert Advisor | Testování a optimalizace | Používání Parabolic | Indikátor Parabolic | Indikátor Parabolic SAR | Technické vlastnosti | Testování Parabolic | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Makléřská společnost Robinhood | Wall Street akcie | Rozdělování akcií | FIGS | FIGS Inc. | Riziko ztráty | Nejlepší obchodníci | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Oslabení | Meme akcie | Václav Holler | CRYFIN | Risk-Reward-Ratio | Risk-Reward-Ratio (RRR) | První zvýšení sazeb | Bit.plus | Nadnárodní společnosti | Evropské společnosti | Cena akcie AMC | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Známý americký investor | Platidlo | Zajišťování | Bezemisní ekonomika | Dekarbonizace | Jan Kalina | Gigafactory | Zelená energetika | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Hodně peněz | Mali | Shortování | Dow Jones 30 | Zvyšování daní | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Lucia Žárska | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | CrowdStrike | Akcie společnosti CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Technologie | MAN | Síla dolaru | Hliník | Koncentrace | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Spotové ceny | Změny v danění | Danění globálních firem | Výroční zprávy | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | DFSA | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Úroky v bance | Produkty v bance | Realita dluhopisů | Růst Facebooku | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Letní obchodování | Denní obchodní aktivity | Varianta delta | Energetická skupina | Delta mutace | E.ON ČR | EG.D | E.ON Energie | E.ON Distribuce | Klíčové společnosti | Provozní náklady | Chování | Vnímání | Slabost americké ekonomiky | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Rozšíření nouzových rezerv | Special Drawing Rights | Special Drawing Rights - SDR | SDR | Continental Resources | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | VIAC | Předseda správní rady | Pioneer Natural Resources | Asijské země | Rozbor | Jihoafrická republika | GPEF | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | Ciklum | CN Group | Globální společnost | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV) | Evergrande | Uhlí | XTB AFRICA | Litecoiny | Etherea | Uhrazení závazků | Akcie Evergrande | Chuej Kcha Jüan | BNP | Paras Anand | Představitelé G20 | Nedostatek polovodičů | Crest Communications | Digiměny | Notino | Digitální ekosystémy | Ruský prezident | Lídři G20 | Trading na plný úvazek | Společnost | Úzkost v tradingu | Nerealistická očekávání | Sebevědomý obchodník | Vytvoření ziskové strategie | Impulzivní myšlení | Seminář o psychologii | Zoufalství | Tradingoví psychologové | Nejlepší možný obchod | Nedostatek sebedůvěry | Schopnosti číst trhy | Obchodování cizích strategií | Udržení ziskovosti | Dodržování plánu | Výrazné propady kapitálu | Tým InstaForex | Přechod na full-time trading | Úzkosti z obchodování | Konzistentní výnosy | TIM | Omikron | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

USD za mBTU
USD/ZAR
USFIA
U.S. Fine Investment Arts
U.S. Fine Investment Arts (USFIA)
U.S. Forex
USGAME
USGFX
U.S. Global Investors
US High Yield

Následující klíčová slova

Úsilí centrálních bank
Uskupení Přátel koheze
Uskutečnění hladkého brexitu
Uskutečnění obchodů
USMCA
US měna
Usnadnit trading
US NOTES
USO
USOil
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít