Pátek 12. srpen 2022 11:29
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Trh s akciemi

C:\fakepath\akcie4.jpg

LGES plánuje zahájit obchodování s akciemi 27. ledna

03.01.2022 Jihokorejský výrobce baterií LG Energy Solution (LGES) plánuje zahájit obchodování se svými akciemi na burze v Soulu 27. ledna. Firma dnes v rámci plánované primární nabídky akcií, která má být největší v zemi, otevřela investorům své účetnictví. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na předběžný dokument se základními podmínkami nabídky.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
C:\fakepath\top-23072021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.07.2021 1) Akcie indické společnosti Zomato, která se zabývá rozvozem jídla do domu, po zahájení obchodování na burze v Bombaji téměř zdvojnásobily svou hodnotu. Vysoký růst předního indického startupu, tedy začínající technologické firmy, je příznivou zprávou pro další takové firmy, které chystají vstup na burzu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská fintech společnost Ant Group.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
img

Rostoucí vstupní náklady komplikují situaci na akciovém trhu

16.04.2021 Náš výhled na 1. čtvrtletí tvrdil, že bude komoditní sektor vzhledem k očekávané rostoucí inflaci dál stoupat, že se zvýšila citlivost na úrokovou sazbu a že může vzestup úrokové míry ublížit růstovým akciím. Také pochyboval o tom, zda vydrží býčí trh s akciemi souvisejícími se zelenou transformací. V tomto čtvrtletním výhledu se soustředíme na to, čeho se ve světě a na finančních trzích nedostává a jak se to projeví ve světě akcií.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Long signál na akcie Boeing (BA)

24.02.2021 Boeing je jednou z předních světových leteckých společností se zákazníky ve více než 150 zemích. Kromě komerčních a vojenských letadel společnost vlastní také balistické rakety, vesmírné rakety, satelity, integrované obranné systémy, komponenty a služby pro kosmické lety s posádkou. Dlouhá fáze korekce je u konce a nyní se zdá, že býci se opět vrací do hry.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

10.02.2021 Akcie ropné společnosti posílily za posledních 6 měsíců téměř o 16 %. Po dosažení nového maxima došlo k ostré korekci, během které trend klesl až pod EMA-50. Minulou středu trend EMA-50 znovu překonal. Série vyšších minim a maxim opět signalizuje zvýšený zájem investorů o akcie RDSA.
img

Long signál na Xetra GOLD (4GLD)

03.02.2021 Xetra-Gold je přední úschovna fyzického zlata v Evropě. Za každý podílový list je do centrálního trezoru uložen přesně jeden gram zlata. Investoři také mají teoreticky možnost nechat si doručit fyzické zlato. Xetra-Gold dosáhl vrcholu v srpnu loňského roku a nyní klesl zpět na předkrizovou úroveň.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

27.01.2021 Cena akcie Americké streamovací služby se v posledních měsících prakticky nehýbala. Trend se pohyboval do strany v rozmezí 460-560 USD a čekal na silnější impuls. Tím se nakonec staly extrémně pozitivní čtvrtletní výsledky. Býci následně vytlačili trend na nová historická maxima.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Long signál na akcie BioNTec (BNTX)

20.01.2021 Konečně byl dokončen výzkum dlouho očekávané vakcíny proti COVID-19 a pandemie se tedy pomalu chýlí ke svému konci. Akcie BNTX během pandemie značně posílila a od konce loňského roku došlo k prudké korekci. Jednalo se o typický příklad situace „Buy the Rumor and Sell the News“.
C:\fakepath\TOP5-05072019-LV-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.07.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování kolem nuly, když investoři čekali na zveřejnění statistiky z amerického trhu práce. Ta by mohla naznačit, zda americká centrální banka (Fed) na červencovém zasedání sníží úrokové sazby.
img

Itálie i dnes v centru všeho dění. Italské výnosy prudce rostou, zatímco euro a evropské akcie znovu ztrácí

29.05.2018 Stejně tak jako včera je i dnes hlavním tématem na finančních trzích situace v Itálii. Ta se sice od víkendu nijak zásadně nezměnila, pondělní výprodej na italských bondech ale i tak dnes ráno zesílil a růst dluhopisových výnosů i nadále děsí obchodníky. Italské desetileté výnosy totiž vystoupaly o dalších 30 bazických bodů až nad 2,96 %, přičemž ještě dopoledne se krátce přehouply přes hranici 3,4 %.
img

Možný vývoj na akcivém indexu US30 - DJIA.

03.06.2010 Včera jsem se ve svém článku stručně zabýval úvahou o aktuální situaci v dolarovém indexu DXM10 kde jsem se velmi stručně zmínil i o akciových indexech. Dnes bych chtěl na tento článek navázat a věnovat se situaci v akciovém indexu US30 - DJIA. Jeho vliv na měnové páry a hlavně na JPY v posledních týdnech nabývá na síle.

Další odkazy na téma Trh s akciemi

img

Akciové trhy | FXstreet.cz

... tak pro akciové investory. Hlavní akciové trhy s největší pravděpodobností skončí rok 2016 výše, než kde končily rok přechozí, a také ...
img

Akciový trh | FXstreet.cz

12.02.2016 Euro vo svojich pohyboch včera opäť nasledovalo hlavne akciový trh. Prepad akcií tlačil pár Eurusd na najvyššie úrovne...
img

Čínské akciové trhy | FXstreet.cz

... 2016 Čínské akciové trhy se 4. ledna propadly o sedm procent a obchodování s nimi bylo poté na zbytek dne přerušeno. Trh reagoval na ...
img

Trh s akciemi | FXstreet.cz

... propad čínských akcií znamenal pro spoustu investorů pořádné vystřízlivění hned na počátku roku. Šanghajský akciový index ztratil téměř ...
img

Americké akciové trhy | FXstreet.cz

... 2016 Americké akciové trhy včera upadly do předvánoční stagnace a jejich hlavní indexy mírně sestoupily z úterních rekordních maxim ...
img

Světové akciové trhy | FXstreet.cz

27.02.2013 Včera jsme opětovně nemohli spatřit dynamiku na světovém trhu akcií. Evropské indexy klesly díky novinkám o Italských ...
img

Akciové trhy ve Spojených státech | FXstreet.cz

... 08.2016 Akciové trhy ve Spojených státech v závěru včerejšího proměnlivého obchodování mírně stouply poté, co zápis z červencového ...
img

Nákup akcií | FXstreet.cz

... měsíce na akciových trzích, přesto nelze dělat z několika neúspěšných seancí sáhodlouhé závěry. Je pravdou, že důležité důvody k ...
img

Růst akcií | FXstreet.cz

... 07.2016 Americké akciové trhy včera kolísaly mezi mírnými přírůstky a ztrátami a v závěru obchodování převládl pokles. Wall Street...
img

Investice do akcií | FXstreet.cz

... Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
img

Propad akcií | FXstreet.cz

... které ještě ve středu naopak vysokými ztrátami stahovaly pražský akciový trh dolů. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Akciové trhy | FXstreet.cz

... na světových trzích dnes pokračují v růstu Forex: EUR/USD znovu sestoupil pod 1,0400 Majetek nejbohatších lidí světa letos vzrostl ...
img

Prodej akcií | FXstreet.cz

... se na akciových trzích opět bublina? V posledních pěti letech šlo skoro vše nahoru, ale nyní to vypadá, že od srpna by se trh měl ...
img

Pokles akcií | FXstreet.cz

30.09.2016 Americké akciové trhy ve včerejším rozkolísaném obchodování po dvou dnech růstu výrazně oslabily a jejich...
img

Ozvěny trhu | FXstreet.cz

... na finančních trzích americký akciový index S&P 500, který několikrát překonal své historické maximum. Je rekordní úroveň předzvěstí ...
img

Držení akcií | FXstreet.cz

... Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
img

Pokles cen akcií | FXstreet.cz

... Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Globální hrozby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Hospodářství | Kapitál ...
img

Obchodování s akciemi | FXstreet.cz

... Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
img

Akciové burzy | FXstreet.cz

... Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
img

Ceny akcií | FXstreet.cz

... na finančních trzích americký akciový index S&P 500, který několikrát překonal své historické maximum. Je rekordní úroveň předzvěstí ...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Moody's | Equity | Inflace | Nasdaq | USA | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Divergence | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Ceny ropy | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Bloomberg | Breakout | Burza | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Gap | Hedge | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Kurz | Long | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Podílový list | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | RRR | RSI | Rezistence | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Business | BNP Paribas | Zisk | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | Bohatství | Deloitte | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | Index cen | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Netflix | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | CISCO | Conference Board | DJIA | Ekonomický růst | Eura | Evropská měna | Fondy | Fyzické zlato | Graf | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Komoditní | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Nemovitosti | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Trh | Volkswagen | Výprodej | Webinář | Webináře | Zpráva | Zprávy | Zisky | ROIC | CNBC | ING | Buy | Current Ratio | EBITDA | EV | Hold | Hrubá marže | Provozní marže | Revalvace | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Itálie | Tržby | Zaměstnanost | Western Union | Komise | Vzdělání | 1 milion | Burze | Investment | Markit | Intesa Sanpaolo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Investing.com | Short squeeze | Úspěch | Podnikání | Investovaný kapitál | Cena kávy | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Podnikatelé | KBC | Přehled | Ekonomické fórum | Agentura Reuters | Firmy | Investice do technologií | Inflační tlaky | IHS | Xetra | JPMorgan Chase | Pokles ceny akcií | Nervozita | Walmart | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Ztráty | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Zajištění | Komoditní sektor | Baidu | Tesla | Výhled | Poplatky | Poptávka investorů | Exxon | Chevron | Konsensus | Britská ekonomika | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika ECB | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Čínský statistický úřad | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ČTK | Statistiky ECB | Švédsko | Norsko | Očekávání | IHS Markit | ex | Vstup na burzu | ING Groep NV | Breakout Trader | Návratnost investic | LYNX Trading | Robinhood | Jak fungují akcie | Elektronické obchody | Akciové výnosy | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Podniky | Asijské akciové trhy | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Signál na akcie | Primární nabídka | Růst zisků | Majetek | Obchodovat s akciemi | Primární nabídky akcií | Zájem investorů | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Inflační očekávání | Splácení dluhu | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Sharpe ratio | NVDA | CoinShares | Akcie a ETF | Obchodní pásmo | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Pokles cen | Prodej na krátko | AMZN | Thyssenkrupp | Gram zlata | Denní graf | Očekávání trhu | ESG | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Automobilky | Čistý zisk | Deficit | Objem | Obchod | ČSÚ | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Studie | Bilance | Generální ředitel | GM | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | LVMH | Miliardy | All Time High | INTC | Intel (INTC) | Fintech společnost | Walt Disney | 5G | České hospodářství | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Na burze | Impuls | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Rozvoj | Problémy | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | Federální obchodní komise | Airbus | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Předseda | Americké centrální banky | Evoluce | AXA | Disney | Ministr hospodářství | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Investiční ředitel | Wirecard | Shortování akcií | Hospodaření | Klesající trend | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | RBA | Budoucnost | Zemědělství | Předběžné výsledky | ASML | ASML Holding NV | Podnik | Proinflační | Vyšší inflace | SAP | iRobot | IRBT | Cenové tlaky | Ceny energií | Komunikace | Trump | Prezident | Google | Samsung | Nákaza koronavirem | Trhy | Akcie Royal Dutch Shell | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Boeing | FIAT | Zlepšení | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Čínská vláda | Free cash flow | FCF | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Indikátor RSI | Inflace v lednu | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj | Šok | Guru | WP | Videokonference | Prudký pokles | Lufthansa | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Fiskální politiky | Hyundai | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Přísná opatření | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Práce | Eni | UnitedHealth Group | FANG | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Poradenské společnosti | Propad ceny | Finanční pomoc | Reddit | Joe Biden | Větší pokles | Čtvrtletní výsledky | 3M | 737 MAX | Shell | ISM pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | MSCI World | Zadlužení | Expanze | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Prodej elektromobilů | Sektor služeb | CL | Advance Auto Parts | Umělé inteligence | JDE | Salesforce | Akcie Intel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Londýnské burzy | Akcie AMD | Býčí trend | Rekordní pokles | Akcie FAANG | Sanofi | Sentiment na trhu | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Index průmyslové výroby | Ant | Inflační šok | E.ON | Johnson & Johnson | Ceny emisních povolenek | Silicon Valley | Ocenění | Chrysler | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Akcie těžařů | Důvěra | Ant Group | Hyundai Motor | Akcie Intel (INTC) | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Pandemická situace | Pokles tržeb | Air Liquide | Počet akcií | Sell the news | Coca-Cola | Výrobce baterií | Rentabilita | Nvidia | Cena kávy arabica | Arabica | LG Chem | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Biden | Softwarová společnost | Marathon | Vinci | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | Lockdown | Walgreens | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | Společnost Ant Group | Bed Bath & Beyond | BBBY | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Praktické tipy | BNTX | Proražení | Investice do vody | GME | GameStop | Výběr akcií | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Očkování | MGM | Carnival | Guggenheim Investments | Scott Minerd | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Brands | Shopify | Acacia Communications | WU | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Philips | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | PEP | Streamovací služby | Deliveroo | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Kering | AIG | Rostoucí výnosy | SPWR | Air | Akcie Boeing | Herní průmysl | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | AMD | Vstupní náklady | Zomato | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Příležitosti | Samsung Life Insurance | Prodej | Graf akcie | Denní graf akcie | Varianty koronaviru | Nabídky akcií | Mutace delta | Odvětví | Akcie indické | Akcie indické společnosti | Indické společnosti | Šíření mutace delta | Šíření mutace | HOOD | Rekord | Akcie Pfizer | Společnosti | Provozní výnos | Meta | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | Lockdowny | TIM | Omikron | | Varianta koronaviru | Globální problémy | Rozšíření | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Jihokorejský výrobce baterií | Výrobce baterií LG Energy Solution | Peníze z nabídky | Získané peníze | Nabídka LGES
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Trh nemovitostí
Trh práce
Trh práce v EU
Trh práce v Kanadě
Trh práce v USA
Trh primárních nabídek
Trh primárních nabídek akcií
Trh primárních nabídek akcií v Evropě
Trh primárních veřejných nabídek
Trh rozvíjejících se měn

Následující klíčová slova

Trh s bitcoiny
Trh s decentralizovanými financemi
Trh s diamanty
Trh s digitální reklamou
Trh s dluhopisy
Trh s elektrokoly
Trh s elektromobily
Trh se vzácnými mincemi
Trh se zlatem
Trh s futures
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít