Čtvrtek 23. březen 2023 14:28
reklama
XTB konference brezen 2023
reklama
Swissquote Bank
reklama
XTB konference brezen 2023
reklama
XTB konference brezen 2023

Klíčová slova - Investiční produkty

img

Bitcoin se blíží 25 tisícům dolarů

09.02.2023 Není žádným tajemstvím, že globální ekonomika v průběhu minulého roku nadále oslabovala. K tomu 19. ledna vláda Spojených států narazila na svůj „dluhový strop“, tj. celkovou sumu peněz, kterou si americké ministerstvo financí může půjčit na financování probíhajících federálních operací, což vedlo k obnovení obav, že by mohla přijít další finanční bolest a zpomalení ekonomiky.
img

Fidelity International získala podnikatelské oprávnění pro podílové fondy v Číně

05.01.2023 Společnost Fidelity International oznamuje, že společnosti (WFOE) FIL Fund Management (China) Company Limited, která je její stoprocentní dceřinou společností, bylo Čínskou komisí pro cenné papíry (CSRC) uděleno povolení k provozování obchodů s cennými papíry a futures v Číně. Společnost Fidelity International se tak stala jedním z prvních globálních správců aktiv, kterým se podařilo založit stoprocentně zahraničně vlastněnou dceřinou společnost s povolením nabízet a prodávat podílové fondy na pevninské Číně.
img

Kryptoměny porazily akcie jako aktivum číslo jedna, které Brazilci plánují získat v roce 2023

02.12.2022 Brazilští investoři projevili preferenci kryptoměnových produktů, i přesto, že globální trh prochází fází vysokých turbulencí bez jasných známek blížícího se konce nejistoty. 
img

Devadesát procent Čechů se obává znehodnocení svých úspor kvůli inflaci, k jejich ochraně využívají vedle spořicích účtů častěji také investice

20.09.2022 Téměř většina Čechů se obává negativních dopadů inflace na své úspory. Čtvrtina populace kvůli tomu přehodnotila v předchozím půlroce způsob jejich ochrany. Češi dále využívají ke spoření nejčastěji spořicí a běžné účty, v jedné třetině případů ukládají naspořené finance do investičních/podílových fondů. Markantní většina všech také pociťuje vlnu zdražování, a to nejčastěji u spotřebního zboží, pohonných hmot či ceny za elektřinu. Padesát procent populace ve snaze zlepšit svou finanční situaci už omezilo své výdaje, větší třetina obyvatel se ještě chystá k dalšímu seškrtání domácích nákladů.
img

Celkový počet transakcí SOL se blíží 100 milionům dolarů

08.09.2022 Celkový počet transakcí provedených v síti Solana se blíží hranici 100 milionů, v době, kdy institucionální investoři stále sázejí na produkty, které jim nabízejí expozici vůči kryptoměně, a to i přes pokračující medvědí trh.
img

Průzkum: Polovina Čechů investuje, roste mezi nimi obliba investičních aplikací

18.08.2022 Počet Čechů, kteří investují, každým rokem průběžně stoupá. Investiční produkty nyní využívá polovina dospělých. Ačkoliv největší oblibě se dlouhodobě těší investování skrze produkty banky, na výsluní se postupně dostávají i nové technologie. Jak ukázal průzkum pro ČSOB Asset Management, investiční aplikace dnes používá každý šestý investor. Investoři si také přejí mít své finance vždy pod kontrolou. V ČSOB jim to umožňuje Investiční portál, díky kterému mohou své portfolio spravovat online a odkudkoliv.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-strategie-velci_hraci-20042022.jpg

Forex jako dynamická složka investičního portfolia?

20.04.2022 Diverzifikace. Faktor, který velmi často rozhoduje nejen o tom, zda investor dosáhne požadovaných investičních cílů, ale také o tom, v jakém časovém horizontu by k tomu případně mělo dojít. Jak efektivně rozdělit své investice tak, aby vás nezasáhla finanční krize a kterým investičním produktům věnovat pozornost zajímá snad každého začínajícího investora. A přesně to zjistíte v dnešním článku.
img

Za poslední týden vzrostl BTC o 10 %

24.03.2022 Letošní rok nezačal pro Bitcoin zrovna nejlépe. Od prvního dne cena kryptoměny, kvůli inflaci a nervozitě na trhu díky válce, klesla o 9 %. V posledním týdnu však cena stoupla o více než 10 % a dostala se ke 43 000 dolarům.
img

Dopady války na Ukrajině na kapitálové trhy a investice klientů

07.03.2022 Probíhající válečný konflikt má pochopitelně i svůj ekonomický rozměr. Zcela zásadně se dotýká především Ruska, které začíná pociťovat vliv sankcí. Rubl je rekordně oslaben, ruské banky jsou nebo v nejbližších dnech budou odstřiženy od západních kapitálových trhů a do značné míry i od možností provádět zahraniční transakce. Ruská burza je uzavřena a akcie ruských podniků na Londýnské či jiných evropských burzách oslabují o desítky procent, některé až na hodnoty blízké nule.
img

Investiční produkty Instituce Go for New Terra (LUNA), Tezos (XTZ) a Cosmos (ATOM)

17.02.2022 Správce digitálních aktiv CoinShares tvrdí, že institucionální investoři zaplavují nově vytvořené kryptoinvestiční produkty vrstvy. Zatímco Bitcoin (BTC) se těšil z přílivu více než 20 milionů dolarů a Ethereum (ETH) přerušilo devítitýdenní trend odlivu, instituce se také hrnuly do nově vytvořených investičních produktů do altcoinů pro Terra (LUNA), Tezos (XTZ) a Cosmos (ATOM).
img

Grayscale přidává LUNA, AVAX, MATIX do svých seznamů

25.01.2022 LUN Přední investiční společnost, Grayscale zveřejnila svůj seznam, ve kterém zahrnuje coiny a tokeny AVAX, LUNA, MATIC a mnoho dalších. Tento seznam obsahuje digitální aktiva, která aktuálně společnost nedrží nebo nejsou veřejnosti prezentovány jako investiční produkty.
img

V roce 2021 zaznamenaly kryptofondy příliv 9,3 miliardy dolarů

05.01.2022 Poptávka po digitálních aktivech jako Bitcoin, nebo Ethereum neustále roste, institucionální kryptoměnové fondy v roce 2021 měli rekordní přílivy.
img

Udělejte ze svých dětí malé finančníky. Není to tak složité...

28.12.2021 Říká se, že peníze vládnou světu. To je do jisté míry pravda, ale když začnou ovládat naše životy víc, než je zdrávo, je to špatně. Přitom se to lehce může se to stát každému, kdo se s nimi nenaučí hospodařit a kdo s nimi nerozumně nakládá. Aby k tomu nedošlo, měli bychom se s nimi učit zacházet už od dětství. Proto u svých potomků nepodceňujte výchovu k finanční gramotnosti.
img

Ceny BTC a ETH dále klesají, ale krypto fondy zaznamenávají příliv

23.11.2021 Bitcoin dnešní ráno asijského času pokračoval ve klesání ceny a podle údajů CoinGecko se primární kryptoměna obchoduje v hodnotě 57 050 dolarů. Kryptoměna podle tržní kapitalizace včera zaznamenala krátký nárůst ceny a překročila hranici 59 000 dolarů. Nárůst ceny se bohužel neudržel.
C:\fakepath\BTC-06102021-zm-11.png

Bitcoin vystoupal nejvýše od poloviny května, přesáhl hranici 55.000 USD

06.10.2021 Bitcoin dnes vystoupal nejvýše od poloviny května, podle serveru CoinDesk překonal mez 55.000 dolarů (přes 1,2 milionu Kč). Poté, co se neznámější kryptoměna v úterý vrátila po čtyřech týdnech nad hranici 50.000 dolarů, investoři sázejí na její další růst, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin je po čtyřech týdnech zpět nad hranicí 50.000 dolarů

05.10.2021 Bitcoin se po čtyřech týdnech vrátil nad hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Nejznámější a největší kryptoměna výrazně posiluje od začátku října, vyplývá to z údajů kryptoměnových burz.
img

Kryptoměnový trh zaznamenal příliv 21 milionů dolarů

09.09.2021 Institucionální kryptoinvestiční produkty zažily svůj první týden přílivu od května a Bitcoin tentokrát nevedl. Podle manažerky institucionálních fondů CoinShares došlo za poslední týden k čistému kladnému přílivu finančních prostředků do produktů souvisejících s kryptoměnami. Poznamenala, že pozitivní tržní a cenová akce v posledních týdnech nyní posunula celková aktiva pod správou na 57,3 miliardy dolarů, což je nejvyšší úroveň od poloviny května.
img

Českou republiku deptá „past dluhu“ i inflace. Běžné spoření tak představuje nejrychlejší cestu do chudoby

15.08.2021 Když tuzemští statistici před pár dny zveřejnili červencovou inflaci, kroutili ekonomové i centrální bankéři nevěřícně hlavou. Nikdo nečekal, že spotřebitelské ceny stoupnou meziročně až takhle výrazně, o 3,4 procenta.
C:\fakepath\1626864801-nemFondy.png

Realita tradingu 9: V bance jsou nulové úroky, když vydělám 1 %, tak ji porazím

21.07.2021 Občas se tvrdí, že tím že traduju, mám vyšší výnos než v bance, kde je úrok nula.
img

Každý pátý Čech má naspořeno více než 300 tisíc Kč

18.06.2021 České domácnosti mají podle ČNB na svých účtech zhruba o 350 miliard korun více než před pandemií. Celkové vklady domácností u bank tak překročily hranici tří bilionů a jsou vůbec nejvyšší v historii. Z průzkumu STEM/MARK pro společnost Home Credit vyplynulo, že 21 % Čechů má ušetřeno více než 300 tisíc Kč, oproti tomu 26 % disponuje úsporou menší než 10 000 korun. Většina těchto finančních rezerv je držena na běžných nebo spořicích účtech.
img

Interactive Brokers Central Europe expanduje ve střední a jihovýchodní Evropě

01.06.2021 Interactive Brokers Group (Nasdaq: IBKR), globální makléřská společnost, dnes oznámila, že její maďarský subjekt se připojí k Budapešťské burze cenných papírů (BSE), druhé největší burze ve střední a východní Evropě podle tržní kapitalizace a likvidity, jako registrovaný makléřský subjekt od 12. prosince 2020 s licencí Magyar Nemzeti Bank (MNB). Jedná se o součást strategických plánů firmy expandovat ve střední a jihovýchodní Evropě prostřednictvím maďarského subjektu Interactive Brokers Central Europe Zrt, (IBCE).
C:\fakepath\top-26052021-lv-7.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.05.2021 1) Čína předstihla Německo a stala se největším dovozcem do Británie. Stalo se to poprvé od roku 1997, kdy se začaly vést o těchto věcech záznamy v současné podobě, oznámil dnes britský statistický úřad. Objem zboží dovezeného z Číny se v letošním prvním čtvrtletí ve srovnání se stejným obdobím roku 2018 zvýšil o 66 % a dosáhl 16,9 miliardy liber.
img

Dopad ruské politiky na světové trhy a českou ekonomiku

20.04.2021 Ruská politická scéna sklízí hořké plody minulých aktivit, přičemž nyní musí vysvětlovat své vojenské aktivity v blízkosti ukrajinských hranic a obvinění z přímé spojitosti s explozí v muničním skladu ve Vrběticích. „Rostoucí diplomatické napětí mezi Českem a Ruskem by nemělo výrazněji zasáhnout českou ekonomiku. V poslední dekádě dál klesal podíl českých vývozů do Ruska, a to ze zhruba 4 % v roce 2012 na necelá 2 % celkových vývozů dnes. Pokud by z jakéhokoliv důvodu došlo k výraznému poklesu poptávky Ruska po českém a evropském zboží (stejnému jako v roce 2009), byly by dopady rozpoznatelné pouze v nejexponovanějších odvětvích – na prvním místě u strojařů, výrobců kovů a v automotive,“ uvádí ve svém komentáři Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Kryptoměny dobývají investiční svět

09.03.2021 „Díky novým finančním nástrojům lze obchodovat s kryptoměnami přes investiční účty u obchodníků s cennými papíry. Tím se obchodování s kryptoměnami stalo přístupné i pro klasické investory, kteří se doposud orientovali hlavně na akciové trhy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Peníze by měly vydělávat další peníze

19.11.2020 „Kromě příjmů z práce by si lidé měli budovat i příjmy z kapitálu. Neměli by proto utrácet vše, co vydělávají a o své úspory by se měli pravidelně starat,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Manuál opatrného investora aneb Pozor na nešvary kapitálového trhu

27.02.2020 Kapitálový trh od svého vzniku v devadesátých letech prošel turbulentním vývojem. Ač tento vývoj vedl jednoznačně pozitivním směrem a spotřebitel si dnes může být mnohem jistější svým postavením a právy, než tomu bylo před lety, stále zde najdeme problémová místa, kde je třeba být ostražitý.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

FONDY KVALIFIKOVANÝCH INVESTORŮ POKRAČUJÍ V RŮSTU, TVOŘÍ JIŽ ČTVRTINU MAJETKU VE FONDECH

21.10.2019 Fondy kvalifikovaných investorů (FKvI) zaznamenaly v roce 2018 meziroční nárůst obhospodařovaných prostředků o 22 mld. Kč na 154,77 mld. Kč a zvýšily tak svůj podíl na 24,6 % veškerého fondy obhospodařovaného majetku. Výrazný růst pokračuje i v roce 2019, kdy po prvním pololetí byla výše objemu majetku ve fondech kvalifikovaných investorů členů AKAT již 175,81 mld (25,5 %).
img

Věří Češi spíše sázení, nebo investování?

06.08.2019 1,4 miliardy korun, tolik vyhrál český sázkař v loterii Eurojackpot v červnu letošního roku. Pravděpodobnost takové výhry je 1:69 919 080. Šance na výhru je dokonce nižší, než že zemřete po zásahu bleskem. Přesto pokud se Čechů zeptáte, zda oni nebo někdo z jejich blízkých vyhrají v loterii, tak jsou spíše optimisté. Z našeho průzkumu totiž vyplývá, že přes 43 % lidí v pravděpodobnost výhry v loterii věří.
img

3 nejlepší akcie herních vývojářů v roce 2019

09.04.2019 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Z řady počítačových her se stal regulérní sport, který má své celebrity, šampionáty s cenami v řádech milionů USD a miliony fanoušků po celém světě.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Jak velký vliv má politika na akciový trh? 

11.12.2018 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Historie obchodování na burze – jak to začalo?

30.11.2018 Začínající investoři si pravděpodobně nedokáží představit jinou formu obchodování na burze, než současnou formu prostřednictvím platformy. Nicméně burza za svou historii urazila obrovskou cestu, než dorazila ke svojí současné podobě.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice v Patrii nově součástí portálu ČSOB Investice

13.09.2017 Jedním z jasných trendů moderního světa financí je mít přístup ke svému investovanému a uloženému majetku i možnost obchodovat na finančních trzích rychle, přehledně, jednoduše, odkudkoliv a ideálně prostřednictvím jediného portálu. Z tohoto důvodu obchodník s cennými papíry Patria Finance připravil pro své klienty a zároveň klienty ČSOB možnost detailního přehledu nad svými investicemi prostřednictvím portálu ČSOB Investice.
img

Jak spravovat peníze, aneb aktivní vs. pasivní fondy

08.08.2017 Akcionáři i investiční guru mohou naslibovat velké věci. Skutečná čísla pak ale často vypadají jinak. Aktivně spravované fondy nesplňují očekávání a výnosy stanovené pasivními fondy nepřináší slibované výsledky.
CNMV-28032017-LV-13.png

CNMV zavádí přísnější pravidla pro brokery

28.03.2017 Španělský regulátor finančních trhů (Comisión Nacional del Mercado de Valores - CNMV) zavádí přísnější pravidla ohledně informací, které musí brokerské společnosti poskytovat svým klientům.
AFM-27092016-LV-7.jpg

Nizozemsko chce zakázat reklamu na binární opce

27.09.2016 Podle nizozemské vlády a regulátora Netherlands Authority for the Financial Markets (AFM) bude Nizozemsko...
FCA-05092016-LV-6.jpg

Varování před ECN Markets a CMS Trader

05.09.2016 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před nelegálními aktivitami brokerů ECN Markets...
img

Investování do fyzických drahých kovů - 8.

07.04.2015 V dnešní části seriálu o investování do drahých kovů se podíváme na zajímavé domácí investiční produkty a domácí producenty.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Měnová politika | Německo | Francie | Apple | Analytik | New York | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Swiss Life | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Valná hromada | Bloomberg | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CFD | Call opce | Cap | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | DAX | Daytrading | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Large Cap | Foreign Exchange | Futures | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rating | Reinvestice | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Short | Short pozice | Short selling | Spotová cena | Spread | Support | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Trpělivost | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | New York Stock Exchange | Burzovní obchodník | ČSOB | Expirace opce | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Podpora | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká burza | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Bankrot Řecka | Běžný účet | BH Securities | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena komodit | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Černá labuť | Česká mincovna | Day trading | Degiro | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční investice | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexové strategie | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Guvernér české národní banky | Hodnota akcií | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční majetek | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak začít obchodovat s akciemi | Jak zhodnotit peníze | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz EUR | Kurzy | Maďarsko | Management | Manuál | Market | Markets | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | NewYorská burza | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | Patria Finance | Penzijní společnosti | Portfolia | Pražská mincovna | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Transakční náklady | Trh | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zpravodajství | Zisky | Tradeři | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | Doba splatnosti | Ex-dividend | Hold | Indie | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Prospekt | REIT | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Standardní množství | Zaknihované akcie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | E-mini | Know-how | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Commodities | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Home Credit | Caterpillar | Investing.com | Zlaté mince | Reporty | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Finanční systém | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Globální trhy | Stock Exchange | Energie | Earnings | Investiční zpravodajství | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | KBC | Znalost | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Fidelity International | Milionáři | Miliardáři | Obchodní styl | Sázení | Firmy | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Xetra | Pavel Kohout | Soros Fund Management | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Styl obchodování | S&P Global | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Obchodní partner | Alibaba | Propad | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index AEX | TradingView | S&P | Guvernér | Vývoj na akciových trzích | Ztráty | Nejistota | Philip Morris | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Blockchain | Ethereum | Finance Magnates | LeapRate | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Morningstar | Bridgewater | ex | ČSOB Asset Management | Purple Trading | Bitstamp | J.P. Morgan | Swiss Life Select | A1Finance | Alokace aktiv | Sázkaři | Investopedia | Intradenní obchody | Patria MobileTrader | CoinDesk | BHS | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Spravovat peníze | Jak spravovat peníze | MobileTrader | Jack Schwager | Investiční alternativa | ČSOB Investice | Investice v Patrii | Obchodování s kryptoměnami | Jak obchodovat opce | Trh kryptoměn | LYNX Trading | ETH | ETC | XRP | Ray Dalio | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Akciové obchody | Fincentrum | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | NEST | ESMA | Investice do kryptoměn | MSCI World Index | Krypto aktiva | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Automatizované obchodování | Výkonnost fondů | Emerging Market Bond Index | Conseq Investment Management | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složený úrok | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Co jsou ETF | Bitcoiny | Podniky | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | ZISIF | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Použití finanční páky | Kompozitní index | Výsledky firem | Stavební spoření | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | CFD broker | Nejznámější kryptoměna | Obchodování se CFD | Průzkum společnosti | Anticyklické akcie | Obchodované fondy | Centrální depozitář cenných papírů | Kryptoměna Bitcoin | Úrokové sazby ČNB | Majetek | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Makléřská společnost | Vysoké zisky | ETF portfolia | Fundamentální analýza akcií | Dluhopisy s vysokým výnosem | Kdy nakoupit akcie | Profesionální trader | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Hodnotové investování | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Inflační očekávání | Zákaznická podpora | Jak na obchodování | Akcie firmy | CFD na indexy | Začít obchodovat | Čínský trh | Opční obchodník | CoinShares | Akcie a ETF | Svět investování | NASDAQ 100 | Maržový účet | Vývoj na trzích | Pokles cen | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Intradenní trader | Burzovní průvodce | MDAX | CFD na akcie | Vlastní akcie | Výše dividendy | Finanční situace | UCITS | AKAT | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | Investování na Forexu | ESG | Čas jsou peníze | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Cena akcie | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | FKvI | Výše investice | Průměrná výše investice | Výše investice do fondu | Investice do fondu | Digitalizace | Prodávat své akcie | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Káva | Politická situace | Trinity | Indigo | Býčí signál | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | XTZ | Myšlenka | Dlouhodobé dluhopisy | Obrat trendu | UCITS ETF | ČSÚ | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Tezos | Pfizer | Obchodovat na burze | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Generální ředitel | Poskytovatelé úvěrů | Statistici | Ukrajina | Amazon | Nízké úrokové sazby | Reálné zhodnocení | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Federální rezervní banka | Finanční rezervy | Ředitelka AKAT ČR | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Globální trh | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Zdražování | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Míra | Vivendi | Úroky | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | Významné zisky | Nike | Bydlení | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | NERV | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Americký index | Shortování akcií | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Inovace | Analýza společnosti | Dividendová politika | Budoucnost | Experti | Výplaty dividendy | Horší časy | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Google | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Směrnice EU | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Obchody | Výdaje | Taleb | Rozhodování | Co je IPO? | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | KBC Asset Management | COVID-19 | Kukuřice | ETF na S&P 500 | Bez rizika | Správci aktiv | FinTech akcie | Goldplating | Ekonomické recese | Časová náročnost | Obchodní myšlenky | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Průměrná hrubá měsíční mzda | Mzda | Guru | Výkyvy | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Třída aktiv | Index NASDAQ 100 | Historie | Prudký pokles cen | Investiční svět | OSVČ | Domácnosti | Asociace | Páka | Spoření | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Americký investor | Výhody obchodování | Sberbank | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Akcie Nvidia | Práce | Vláda Spojených států | Údaje | DPH | ETF portfolio | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Dluh Ruska | Výpadky | FANG | DAWN | Emitenti | Více peněz | Majitel | Úspory | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Nizozemsko | Cenové pohyby | Reddit | Grayscale | Cestování | 3M | Bitcoin dnes | Shell | Zaměstnanci | Tweet | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | PEPSICO | Richard Siuda | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Expanze | Dluhy | ONE | Hlavní kryptoměny | Auta | Spekulovat | Potenciální zisk | Státní podpora | Zhodnotit své peníze | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Měsíční mzda | Soubor pravidel | Býčí trend | Výplata | Covid | Investiční aplikace | Správce aktiv | Cardano | Sektor technologií | Příjmy a výdaje | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | MAM | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | DeFi | Obchodní hodiny | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Američtí investoři | Nvidia | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Akciové portfolio | Chování ceny | Defi | Investice do solární energie | Solární energie | Pravidelný příjem | Miroslav Zborovský | Ombudsman klientů | Akciové investování | NextEra Energy | GME | GameStop | Cointelegraph | Zadlužování | Emise akcií | IPO společnosti | Cenné papíry a burzy | Emise dluhopisů | Růst ceny | Polkadot | Znehodnocení úspor | Evropské centrální banky | Držení pozice | Futures na indexy | Vhodné akcie | VTB | Akcie Gamestop | WallStreetBets | Point72 Asset Management | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Thomas Peterffy | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Odliv peněz | FinTech akcie 2021 | Konzervativní portfolio | Dynamické portfolio | Terra | Pohyb trhu | Strukturované investiční produkty | 21Shares | ETC Group | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | Dlouhodobý investor | FIL | Trading konference | Citelná inflace | Pohyb ceny | Obchodovat CFD | Proč obchodovat CFD | CoinGecko | Umění | Konkrétní akcie | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Krypto trh | Kurz ruského rublu | Ruská politická scéna | Politická scéna | Ceny Etherea | Nejvíce peněz | Plán firmy | Vysoká cena | Dluhový strop | Trading.com | Interactive Brokers Group | Arca | Investovat na burze | Obavy z inflace | Oslabení | Deník N | Interactive Brokers Central Europe | Nasdaq: IBKR | IBCE | Interactive Brokers Central Europe Zrt, (IBCE) | Magyar Nemzeti Bank | Magyar Nemzeti Bank (MNB) | MNB | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Platidlo | Zajišťování | Zajišťování se | Prodej | Hodně peněz | Nicholas Taleb | Technologie | Protipandemická opatření | Ethereum (ETH) | Obchodní aplikace | Vývoje ceny | Odvětví | Úroky v bance | Produkty v bance | Realita dluhopisů | Kryptoaktiva | Načasování | Instant Research | Chování | Cena kryptoměny | Tokeny | Medián | Běžné spoření | Společnosti | Opatření | Dna | ANO | CSRC | Solana | Kryptoměna Solana | Etherea | Úročení | Celkové riziko | Dawn Fitzpatricková | Šéfka fondu | Češi | ProShares | Pozornost | Správce digitálních aktiv | Messari | Společnost | Výsledky společnosti | Obchodní ředitel | Dopady inflace | TIM | Ceny BTC | AVAX | Avalanche | | Investiční produkt | Řízení pozice | Terra (LUNA) | MATIC | Coinglass | Miliardy USD | Kryptofondy | Kryptoměnoví investoři | Instituce | Přístup na trhy | Tezos (XTZ) | Kryptoinvestiční produkty | Kryptoinvestiční | Konflikt na Ukrajině | Ruské banky | Růst kryptoměn | Invaze | Finbold | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Nízké poplatky | Vlastnictví | Typy investičních portfolií | Jak sestavit ideální portfolio | Ideální portfolio | Složka investičního portfolia | Dynamická složka investičního portfolia | Dynamická složka | Možnost vydělávat na propadech trhu | Výhody Forexu | Nejlikvidnější trh na světě | Nejlikvidnější trh | Nevýhody Forexu | Rizikovost | Forexové strategie od Purple Trading | Strategie od Purple Trading | Co znamená diverzifikace | Přijetí | Znehodnocení | Centrum | Načasování vstupů | Současná situace | Investice v mobilu | Mobilní aplikace | David Moravec | Investiční cíle | Bolest | Kryptoaktivum | Omezení COVID | Tržní analýza | Diverzifikované portfolio | Rajeev Mittal | Helen Huangová | Invest
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Investiční poptávka po mincích
Investiční poradce
Investiční poradci
Investiční poradenství
Investiční portfolia
Investiční portfolia Saxo Bank
Investiční portfolio
Investiční pořad
Investiční principy
Investiční produkt

Následující klíčová slova

Investiční projekt
Investiční prostředí
Investiční příběh
Investiční příležitost
Investiční příležitosti
Investiční příležitosti v roce 2020
Investiční příležitosti 2020
Investiční rady
Investiční rady expertů
Investiční rady 2022
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Globtrex.com
IC Markets
FBS
reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít