Neděle 03. březen 2024 06:27
reklama
CapXmaster
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)

Marže

img

Akcie společnosti Dell posílily o 28 % díky prodejům serverů s umělou inteligencí 📈

01.03.2024 Akcie společnosti Dell Technologies (DELL.US) dnes po oznámení lepších než očekávaných výsledků za čtvrté čtvrtletí vzrostly o více než 28 %, čímž se znovu rozproudila nálada investorů kolem umělé inteligence. Společnost svůj úspěch přičítá silné poptávce po serverech s umělou inteligencí a očekává postupné zlepšování obchodních výsledků v segmentu hromadných úložišť a osobních počítačů. Dell předpokládá průměrný roční růst tržeb o 3 až 4 % a nejméně 8% nárůst upraveného zisku na akcii, čímž překonává očekávání trhu, který počítá se stabilním růstem.
img

Neničme trh dluhopisů, naopak kultivujme ho. Ekonomika dluhopisy potřebuje

01.03.2024 Společnost Surveilligence s.r.o. každý rok zveřejňuje data o vývoji trhu podnikových dluhopisů. Je to vždy zajímavé čtení, které je plné dat.
img

Birkenstock ztrácí 8 %, protože Wall Street zůstává navzdory optimismu představenstva opatrná 📉

29.02.2024 Německý výrobce obuvi Birkenstock (BIRK.US) překonal odhady analytiků ohledně tržeb za vánoční čtvrtletí, ale nestačilo to k udržení optimismu Wall Street. Tržby meziročně vzrostly o 22 % a společnost těžila z rostoucí poptávky amerických a evropských spotřebitelů, kteří akceptovali vyšší ceny. Přesto vykázala čistou ztrátu, částečně kvůli investicím do výrobních kapacit.
C:\fakepath\Banky.jpg

Šesti největším bankám v ČR loni klesl čistý zisk

29.02.2024 Šestice největších tuzemských bank, které budou za loňský rok platit daň z mimořádných zisků, vydělala v roce 2023 celkem 70,6 miliardy Kč. O rok dříve to bylo 76,2 miliardy korun. Vyplývá to z výsledků bank. Hlavním důvodem snížení čistého zisku o 5,6 miliardy je podle analytiků meziroční pokles čistých úrokových výnosů bank.
img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Sedláci jsou naštvaní a lidé se začínají bát deflace

28.02.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil nová data o vývoji cen v jednotlivých segmentech ekonomiky.
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Apple zastavil práci na vlastním elektrickém autě, projekt trval dekádu

28.02.2024 Americká společnost Apple zastavila práci na svém elektrickém autě. Některé zaměstnance z projektu, který začal v roce 2014, přesunula do divize umělé inteligence (AI). Informaci dnes zveřejnil Apple interně, napsala agentura Bloomberg s odvoláním na obeznámené zdroje. Technologická firma se k ukončení ambiciózního projektu odmítla vyjádřit.
img

Potraviny v obchodech zlevňují nejvýrazněji od roku 2009, zemědělci ale čelí ještě pětinásobně silnějšímu kolapsu svých výkupních cen, historicky zcela ojedinělému

28.02.2024 Ceny v průmyslu klesají poprvé od roku 2020, jde o symbolickou tečku za covidem a energetickou drahotou.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Horší než očekávané předpovědi srazily akcie Lowe's dolů 💡

27.02.2024 Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) před zahájením dnešní seance na Wall Street ztrácejí téměř 3 % po zveřejnění výsledků za 4. čtvrtletí 2023. Ačkoli výsledky za toto období dopadly lépe, než se očekávalo, samotný výhled počítá s nižším než očekávaným ziskem na akcii a výraznějším poklesem srovnatelných tržeb. Společnost sděluje, že spotřebitelská poptávka po jejích produktech zůstává utlumená a že proces obnovy dynamiky bude nějakou dobu trvat.
img

Maravai LifeSciences po výsledcích stoupá o téměř 60 %

23.02.2024 Společnost Maravai LifeSciences (MRVI.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Cena akcií roste o téměř 60 % poté, co americká společnost zabývající se vědou o živé přírodě oznámila výsledky za 4. čtvrtletí 2023.
C:\fakepath\burza-23022024.jpg

Akcie nadopované růstem Nvidia dělají vrásky Fedu

23.02.2024 Rally pokračuje! Tento týden investory příjemně překvapily výsledky Nvidia, které poslaly nahoru nejen akcie samotné společnosti, ale povzbudily optimismus napříč akciovými trhy.
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
C:\fakepath\akcie-nvidia-23032024-uvod.jpeg

Nvidia – Nejdůležitější akcií na světě

23.02.2024 Americký index S&P 500 nedávno překonal hranici 5000 bodů. Tento cíl, který měl být dosažen až do konce roku 2024, byl však splněn již za pouhých šest týdnů. Analytici se ptali, co nyní trh udělá, když jsme dosáhli stanoveného cíle. Navyšování dalších cílů pro index S&P 500 se zdá být spíše mechanické. Někteří odvážlivci dokonce hovoří o hranici 5400 bodů, což však znamená růst menší než 10 %. To pravděpodobně nebude problém pro rozjetou společnost Nvidia.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
img

Forex: Sentiment v eurozóně se pozvolně zlepšuje, i tak ale zůstává utlumený

22.02.2024 Dnešní den ovládnou předstihové indikátory sentimentu v podobě únorových PMI z eurozóny a USA. V eurozóně podle nás bude pokračovat zlepšování nálady ve zpracovatelském průmyslu. V sektoru služeb by PMI po lednovém poklesu měl rovněž mírně vzrůst. I přes postupné zlepšování jejich úrovně však zůstávají poměrně výrazně v pásmu kontrakce pod 50bodovou hranicí. V loňském roce indikátory PMI nakonec ale významně přeceňovaly slabost ekonomiky eurozóny. Pozvolný nárůst předstihových indikátorů sentimentu by nakonec měl obecně značit postupné zlepšování nálady v evropských ekonomikách.
img

Výsledky společnosti Nvidia překonaly odhady Wall Street 📈 Akcie po uzavření trhu rostou o 5 %

21.02.2024 Výsledky společnosti Nvidia (NVDA.US) byly pro Wall Street nejdůležitější zprávou za několik týdnů. Výsledky za 4. čtvrtletí překonaly očekávání trhu jak na úrovni tržeb, tak na úrovni zisku na akcii. Akcie Nvidie si po uzavření amerického trhu připsaly téměř 5 %.
img

Boom AI dosáhl historických rozměrů a všechny oči se upírají na firmu Nvidia

21.02.2024 Pro náladu na akciových trzích nejspíš v tomto okamžiku nejsou důležitější hospodářské výsledky než tržby společnosti Nvidia za 4. čtvrtletí fiskálního roku 24 (FY24 Q4) končící 31. lednem 2024. Ty budou zveřejněny ve středu v noci po uzavření amerického akciového trhu. Boom AI je silnější než kdy dřív a začíná s sebou strhávat další a další akcie, takže se budou oči všech upírat právě sem. Analytici očekávají tržby 20,4 miliardy USD, tedy meziročně o 238 % vyšší, a EPS 4,60 USD, tedy meziročně o 613 % vyšší. Jedná se o patrně dosud největší zaznamenaný nárůst mezi megakorporacemi. Ještě nikdy jsme neviděli firmu s tržní hodnotou 1 bilion USD, 12měsíčními tržbami 45 miliard a čistou ziskovou marží 55 % růst tak šíleným tempem.
img

HSBC se po propadu zisku ve čtvrtém čtvrtletí propadla o 7 %.

21.02.2024 HSBC (HSBA.UK) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií kotovaných na londýnské burze poté, co banka oznámila masivní 81% propad zisku před zdaněním ve 4. čtvrtletí. Zisk před zdaněním však ve skutečnosti meziročně vzrostl.
img

US OPEN: Wall Street po prodlouženém víkendu otevírá níže

20.02.2024 Indexy Wall Street zahájily první hotovostní seanci nového týdne níže. S&P 500 otevřel přibližně o 0,3 % níže, Dow Jones klesl o 0,2 %, Nasdaq klesl o 0,5 % a Russell 2000 s malou kapitalizací se obchoduje o více než 1,3 % níže. Globalfoundries a Intel o pobídkách Bílého domu pro domácí výrobce polovodičů, zatímco Home Depot po zveřejnění zisků za 4. fiskální čtvrtletí mírně klesá. Ekonomický kalendář pro dnešní seanci v USA je prázdný a trhy podle všeho čekají dvě klíčové události naplánované na zítra – minuty FOMC a zisky Nvidie
img

Airbnb klesá o 3 % navzdory dobrým výsledkům za 4. čtvrtletí

14.02.2024 Airbnb (ABNB.US) se po zveřejnění zprávy o výsledcích za 4. čtvrtletí 2023 obchoduje o 3 % níže. Tento pokles je poněkud záhadný vzhledem k tomu, že výsledková zpráva i výhled na první čtvrtletí roku 2024 byly solidní.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše po včerejším propadu po CPI

14.02.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování o něco výše po včerejším propadu po CPI. S&P 500 posílil o 0,6 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % výše, Nasdaq vyskočil o 0,8 % a malý Russell 2000 vzrostl o 1,5 %.
img

Datadog se po čtvrtletních výsledcích propadá o 6,00 % v premarketu 📌

13.02.2024 Datadog (DDOG.US) po zprávě o výdělcích společnosti klesl o 5,95 %. Datadog odhalil svou roční předpověď, která nesplnila očekávání Wall Street. Pro fiskální rok 2024 očekává Datadog upravený čistý příjem na akcii mezi 1,38 a 1,44 dolary při tržbách 2,555 až 2,575 miliardy dolarů, což je méně než konsensuální odhady 1,78 dolaru na akcii při tržbách 2,59 miliardy dolarů. Očekává se, že první čtvrtletí roku 2024 zaznamená tržby mezi 587 miliony USD a 591 miliony USD, s upraveným čistým příjmem na akcii 0,33 až 0,35 USD, což je opět mírně pod konsensem 0,39 USD.
C:\fakepath\xtb-09022024.jpg

Kvartální výsledky Big Tech: Co reportovala Tesla, Apple a další?

09.02.2024 Výsledková sezóna sice ještě neskončila, ale nejzajímavější společnosti – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon, Meta a před nimi například také Tesla – oznámily své kvartální obchodní výsledky minulý týden. Pojďme se tedy nyní podívat, jak se dařilo těmto technologickým gigantům, jejichž výkonnost má zásadní vliv na vývoj akciových indexů a trhu jako celku.
img

Colt CZ (Koupit, 12m cíl =921 CZK) - Zvýšení cílové ceny - Růst podpořen akvizicemi

09.02.2024 Investiční doporučení: Potvrzujeme doporučení Koupit pro akcie společnosti Colt CZ Group SE s aktualizovanou cílovou cenu ve výši 921 CZK. Ve srovnání se současnou tržní cenou to znamená možný růstový potenciál +60,5 %. Tomu odpovídá právě doporučení Koupit, které tak zůstává beze změny. Naše ocenění zahrnuje nedávné akvizice výrobců munice Sellier & Bellot a swissAA. Předchozí cílová cena byla 652 CZK.
img

Arm Holdings po výsledcích roste o téměř 60 %

08.02.2024 Společnost Arm Holdings (ARM.US), britský výrobce čipů a softwaru, je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Cena akcií vzrostla o téměř 60 % poté, co společnost včera po skončení seance na Wall Street oznámila hospodářské výsledky za 3. fiskální čtvrtletí 2024.
img

US OPEN: S&P 500 zahajuje seanci v blízkosti 5 000 bodů

08.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování bez větších změn. S&P 500 se obchodoval beze změny, zatímco Dow Jones, Nasdaq a Russell 2000 posílily přibližně o 0,1 %. Futures na index S&P 500 (US500) se včera vyšplhaly nad hranici 5 000 bodů, ale hotovostnímu indexu se zatím nepodařilo tuto hranici překonat. Může se tak však stát dnes vzhledem k tomu, že se hotovostní index při zahájení seance obchoduje v blízkosti 4 995 bodů.
img

Adyen po zveřejnění finančních výsledků roste o 21 %

08.02.2024 Akcie společnosti Adyen (ADYEN.NL) během dnešní seance posilují o téměř 21 % poté, co společnost vykázala lepší než očekávané zpracované objemy a čistý zisk ve druhé polovině roku, což jí přineslo úlevu po překvapivě slabých výsledcích za první pololetí. Ebitda marže překonala odhady analytiků, protože společnost zvýšila ziskovost díky zpomalení náboru zaměstnanců.
img

AP Moller-Maersk přináší chmurné prognózy pro rok 2024 ⚓

08.02.2024 Akcie společnosti AP Moller-Maersk (MAERSKA.DK) v dnešní seanci ztrácejí téměř 12 % po zveřejnění horších než očekávaných čtvrtletních výsledků a zrušení programu zpětného odkupu akcií. Jak uvádějí analytici Citi, pozastavení programu je negativní zejména vzhledem k prudkému nárůstu přepravních sazeb v důsledku nepokojů v Rudém moři.
img

Technologie ve financích výrazně zrychlují, hlavní roli hraje umělá inteligence

08.02.2024 Tempo technologických změn v segmentu finančních služeb výrazně zrychluje a sektor se dostal do čela zavádění umělé inteligence, strojového učení a blockchainu. Vyplývá to z analýzy poradenské skupiny Moore Global. Podle ní nabízejí digitální nástroje potenciál pro zvýšení efektivity, zvýšení marží a snížení počtu stížností zákazníků. Tyto příležitosti však také představují rizika, která, pokud nebudou pochopena a zmírněna, mohou převážit nad přínosy.
img

Co očekávat od výsledků Paypalu a Disney? 🧭

07.02.2024  Společnost PayPal (PYPL.US) se po uzavření trhu chystá oznámit své výsledky za 4. čtvrtletí, přičemž pod vedením nového generálního ředitele Alexe Chrisse se bude soustředit na pokyny, ziskové marže a opatření na snížení nákladů. Analytici stanovili konsensuální odhad zisku na akcii na 1,36 USD, což znamená meziroční nárůst o 9,7 %, a konsensuální odhad tržeb na 7,87 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 6,4 %. Přestože společnost PayPal čelí konkurenci ze strany Apple Pay a možnosti koupit hned, zaplatit později, učinila strategické kroky včetně propouštění a zavedení funkcí založených na umělé inteligenci, aby zvýšila zapojení uživatelů a obchodníků. Chriss, který v září nahradil Dana Schulmanna, zdůraznil potřebu snížit vysokou nákladovou základnu společnosti PayPal.
img

Společnost Air Products hlásí za první čtvrtletí fiskálního roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,82 USD

07.02.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) oznámila výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2024. Zisk na akcii dosáhl výši 2,73 USD, což je o šest procent více než v předchozím roce a upravený zisk na akcii ve výši 2,82 USD, který vzrostl oproti předchozímu roku o sedm procent (podle GAAP). To umožnilo zvýšení čtvrtletní dividendy na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy dividenda roste.
img

Spotify s vyšším než očekávaným nárůstem předplatitelů ve 4. čtvrtletí

06.02.2024 Společnost Spotify Technology SA (SPOT.US) vykázala za 4. čtvrtletí růst počtu předplatitelů, který překonal očekávání Wall Street, a také oznámila lepší než očekávané pokyny pro další čtvrtletí. Během obchodování před zahájením americké seance si její akcie připsaly téměř 6 %.
img

Caterpillar po výsledcích za 4. čtvrtletí posílil o 4 % 📈

05.02.2024 Akcie jedné z největších amerických průmyslových společností Caterpillar (CAT.US) dnes před otevřením burzy posilují o více než 4 %, protože se společnosti podařilo výrazně překonat očekávání zisku na akcii v prostředí zpomalujícího se růstu tržeb. Společnost zůstává jedním z hlavních příjemců, vysokých výdajů na infrastrukturu ve Spojených státech.
img

McDonald's se smíšenými výsledky, ale celkově s pozitivním růstem

05.02.2024 Společnost McDonald's (MCD) oznámila nižší než očekávaný růst srovnatelných tržeb, nižší než očekávané tržby, ale vyšší zisk na akcii (EPS) za čtvrté čtvrtletí a celý rok 2023, čímž se cena jejích akcií v předobchodní fázi mírně zvýšila.
img

Společnost Amazon překonala očekávání díky dobrým výsledkům za 4. čtvrtletí 2023

01.02.2024 Společnost Amazon dosáhla působivých výsledků v oblasti online prodeje a služeb pro prodejce, které překonaly očekávání a zdůraznily trvalou sílu jejího hlavního podnikání. Za zmínku stojí, že se Amazon rozhodl spustit reklamu v rámci služby Amazon Prime v USA.
img

Výsledky společnosti Meta zveřejní po uzavření trhu, potvrdí se očekávání pro rok 2024? 📌

01.02.2024 Společnost Meta Platforms (META.US) zveřejní svou zprávu za poslední čtvrtletí roku 2023 po dnešním uzavření amerického akciového trhu. Očekávání investorů jsou vysoká jak pro uplynulé čtvrtletí, tak pro prognózu na rok 2024. O rozsahu těchto očekávání svědčí výkonnost akcií společnosti v lednu letošního roku, která překonala výkonnost konkurentů, jako jsou Alphabet, Microsoft a Amazon.
img

⏫ Apple, Amazon a Meta táhnout US100

01.02.2024 Těsně před zveřejněním čtvrtletních zpráv (po skončení zasedání) akcie společností Amazon, Meta a Apple rostou, což signalizuje optimismus investorů. Tyto tři technologické společnosti patří z hlediska tržní kapitalizace k největším na Wall Street a velkou měrou přispěly k nedávnému růstu indexů S&P 500 a Nasdaq.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Akcie ve světě v lednu vesměs zpevnily, klíčový index S&P 500 zdolal rekord

01.02.2024 Na světových akciových trzích se v lednu nálada nezměnila, akcie dál vesměs posilovaly. Některé indexy, jako například nejsledovanější americký indikátor S&P 500 či technologický index Nasdaq 100, překonaly historická maxima, vyplývá z burzovních statistik. Výrazné zisky si připsaly také evropské a japonské akcie, naopak propadly ty čínské.
C:\fakepath\tesla-akcie-31012024.jpg

Tesla čelí výzvám na několika frontách, Musk se snaží odvést pozornost

31.01.2024 Podle očekávání kolotoč okolo Tesly a Elona Muska nabírá na otáčkách. Neobvyklý tweet z poloviny ledna nebyl jen plácnutím do vzduchu, ale velmi promyšlenou komunikační strategií Elona Muska. Musk si nenechal ukrást iniciativu a znovu se snaží být o krok před svými nepřáteli.
img

New York Community Bank se po snížení dividendy propadla o 35 %

31.01.2024 New York Community Bank (NYCB.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších amerických akcií a zahájila hotovostní seanci s více než 40% medvědím cenovým rozdílem. Akcie banky se dnes obchodují pod tlakem po zveřejnění neuspokojivých zisků za 4. čtvrtletí 2023. Velká tvorba rezerv a zhoršující se výhled zisku donutily společnost snížit čtvrtletní dividendu o přibližně 70 %!
img

🗽US100 ztrácí 1,2 % při smíšené reakci na výsledky velkých technologických společností 📊

31.01.2024 Futures na Wall Street klesají navzdory lepším než očekávaným výsledkům akcií velkých technologických firem za 4. čtvrtletí 2023. Zprávy Microsoftu i Alphabetu (zejména Microsoftu, kvůli umělé inteligenci) byly silné, ale tlak na vybírání zisků přetrvává, protože výsledky nebyly dostatečně dobré na to, aby vyhnaly sentiment na akciových trzích ze současných úrovní výrazně výše. Zisky Big Tech byly lepší, než se očekávalo téměř v každém ukazateli, zatímco zpráva AMD překvapila pouze tržbami, které překonaly očekávání. Na konečnou reakci na výsledky si samozřejmě budeme muset počkat do zítřejšího otevření trhu.
img

BREAKING: Tržby společnosti Alphabet překonaly odhady

30.01.2024 Tržby 86,31 miliardy dolarů, odhad 85,36 miliardy dolarů ( konsensus agentury Bloomberg). Příjmy z reklamy Google 65,52 miliardy dolarů, odhad 65,8 miliardy dolarů.
img

US Open: Wall Street se obchoduje o něco níže před klíčovými publikacemi 📌

30.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření pro hotovostní seanci v USA. Investoři očekávají zveřejnění klíčových čtvrtletních a makroekonomických zpráv. Ihned po zahájení cash session bude zveřejněna zpráva JOLTS o nových volných pracovních místech a index Conference Board. Dnes, po uzavření relace, budou známy zprávy mimo jiné od Microsoftu, Alphabetu a AMD.
img

DE40: DAX se blíží svým historickým maximům kolem 17 100

26.01.2024 Evropské akciové indexy během páteční obchodní seance jednoznačně posilují. Silný nárůst je patrný v sektoru luxusního zboží a také v sektoru energetiky a paliv. Poklesy jsou však pozorovány v technologických společnostech, automobilovém průmyslu a IT. Pozornost investorů se nadále soustředí na čtvrtletní výsledky společností z Evropy a Wall Street. Výsledky na jedné straně zlepšují sentiment jako v případě včerejší zprávy společnosti LVMH a také se zhoršují jako v případě slabších výsledků Tesly.
C:\fakepath\eurusd-26012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.1.2024

26.01.2024 Americké akcie včera zpevnily, index S&P 500 uzavřel popáté za sebou v řadě na rekordu. Náladu na trhu podpořila zpráva o silném růstu americké ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí. Akcie automobilky Tesla notně oslabily kvůli neuspokojivému výhledu prodejů.
img

Denní shrnutí: Vybírání zisků tlačí na Wall Street a americký dolar roste

25.01.2024 HDP USA dosáhl vyššího růstu, než se očekávalo, a to 3,3 % anualizovaně za 4. čtvrtletí 2023, přičemž deflátor činil 1,5 % a jádrová inflace PCE 2,0 %. To byla velmi dobrá zpráva z hlediska dalšího zmírnění inflace a měkkého přistání.
img

IBM vykazuje silné zisky ve čtvrtém čtvrtletí a získává téměř 13 %

25.01.2024 International Business Machines (IBM) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí silné zisky a překonala očekávání analytiků v horní i dolní linii. Společnost také vydala býčí výhled na rok 2024 se silnými pokyny pro volný peněžní tok a růst tržeb. Akcie IBM po včerejší zprávě vzrostly o téměř 13 %.
img

Tesla po výsledcích za 4. čtvrtletí 2023 klesla o více než 8 % 🔔

25.01.2024 Akcie Tesly (TSLA.US) před zahájením seance na Wall Street klesly až o 8 % po nejasných prognózách pro rok 2024, které nedokázaly zmírnit obavy investorů ze zpomalení poptávky. Zisky za čtvrté čtvrtletí a hrubé marže byly nižší než průměrné odhady analytiků dotázaných agenturou Bloomberg.
img

Fidelity International: Čínský trh s hotely jako výnosný byznys

25.01.2024 Expanze předních čínských značek hotelů může vzhledem k ekonomické situaci vypadat šíleně, ale tento sektor vstupuje do fáze konsolidace, což si žádný z velkých hráčů nemůže dovolit promeškat.
img

Překvapí dnes Wall Street výsledky společnosti Tesla za 4. čtvrtletí? 📊

24.01.2024 Dnes se po skončení seance na Wall Street dozvíme výsledky největšího amerického výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US). Pozornost investorů se bude soustředit nejen na výsledky za uplynulé čtvrtletí, ale také na prognózy společnosti pro letošní rok. Tesla má za sebou obtížný začátek roku 2024, kdy její akcie ztratily na burze přes 16 % své hodnoty, a očekávání trhu naznačují slabé údaje za poslední čtvrtletí ve srovnání s předchozím rokem.
img

Výsledky společnosti Netflix

24.01.2024 Ve čtvrtém čtvrtletí přibylo 13,12 milionu nových předplatitelů, což je největší přírůstek od pandemie.
img

Market story: 🥤 Netflix před otevřením v USA získává téměř 10 %. Euforie přichází s nárůstem počtu odběratelů 📈

24.01.2024 Netflix (NFLX.US) má již téměř 261 milionů odběrů streamování a přidal 13 milionů nových uživatelů v posledním čtvrtletí roku 2023. Tím překonal prognózu Wall Street o přidaných odběrech o téměř 50 %, a i když je jasné, že nepřímo počet platících zákazníků se zvýšil díky jeho politice sdílení hesel, z čísel je zřejmé, že se předplatitelé vracejí k Netflixu. Exponenciálně rostoucí uživatelská základna znamená rostoucí zisky z jejich postupné monetizace. Není divu, že trh zavíral oči před slabšími zisky, než se očekávalo. Před zahájením zasedání na Wall Street akcie společnosti již získaly téměř 10 % a přidaly více než 20 miliard dolarů na 215 miliard dolarů v současné kapitalizaci.
img

Netflix po skončení obchodování posiluje o 7,5 % po skvělých číslech o počtu předplatitelů

23.01.2024 Společnost Netflix oznámila své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2023, které byly při pohledu na klíčové ukazatele streamovací společnosti silně pozitivní. Tržby společnosti dosáhly 8,83 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 12 %. Provozní zisk činil 1,5 miliardy dolarů a zisk na akcii (EPS) 2,11 dolaru. EPS byl mírným zklamáním, ale počet nových uživatelů za 4. čtvrtletí překonal všechny rekordy.
img

Denní shrnutí: Netflix a Tesla budou udávat směr na Nasdaqu

23.01.2024 Silné oživení čínských akcií (indexy vzrostly až o 3-4 %) po zprávě, že státem kontrolované společnosti použijí až 300 miliard USD z prostředků na zahraničních účtech na podporu čínského akciového trhu.
img

FT varují, Německo má problém s přechodem na elektro-mobilitu - co to znamená pro ČR?

22.01.2024 Německý automotive má podle analýzy Financial Times vážné problémy s přechodem na elektromobilitu. Jedním z problémů je podle Andrease Volfa, šéfa subdodavatelské společnosti Vitesco Technologies skutečnost, že německý automotive a jeho investoři dlouhou dobu nevěřili přechodu na elektromobilitu. Náskok tak získali jiní hráči (většinou z Asie) a v tuto chvíli má řada německých subdodavatelů vážný problém, protože musí narychlo vyvíjet nové produktové řady pro elektromobilitu, a současně jim rychle padají marže na produktech pro klasické spalovací motory (mířící do útlumu).
C:\fakepath\tesla-21012024.jpg

Co nám vlastně Elon Musk chtěl říct?

21.01.2024 Elon Musk je kontroverzní postavou, ale jedno mu nikdo upřít nemůže: umí skvěle komunikovat. Jedním z hlavních důvodů jeho koupě Twitteru bylo právě zachování tohoto komunikačního kanálu, přes který udržuje kontakt se svou fanouškovskou základnou. Jeho umění komunikace spočívá v celé škále poloh, od těch nejpřímějších až po ty velmi komplikované, kdy člověk vlastně neví, co Musk sleduje. Jedno je však jisté: Musk dokáže vždy prosadit svůj zájem a nemluví do větru.
img

Zprávy o hospodaření bank Goldman Sachs a Morgan Stanley, nejdůležitější události 📌

16.01.2024 Společnosti Goldman Sachs (GS.US) a Morgan Stanley (MS.US), jejichž zisky pocházejí převážně z investičních aktivit, dnes v předobchodní fázi mírně vzrostly o 1,7 %. Obě investiční banky si vedly mírně dobře.
img

Výhled Saxo na 1. čtvrtletí: Co se stalo s budoucností?

15.01.2024 Společnost Saxo dnes publikovala svůj Výhled na 1. čtvrtletí roku 2024 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia našich klientů.
img

JAP225 roste o 1,2 % a dosahuje 34letého maxima, k čemuž přispívají přepravci 📈

15.01.2024 Futures na hlavní japonský akciový index Nikkei225 se dnes obchodují s více než 1,2% nárůstem a spotový benchmark se během asijské seance vyšplhal na úroveň 36 008 bodů, což je nejvyšší hodnota od více než 34 let (únor 1990). Ceny akcií podporuje další stabilizace japonského jenu na nižších úrovních a pokles výnosů amerických dluhopisů. Investoři se na TSE zaměřují na akcie vývozců a přepravců, u nichž se mohou v důsledku zvýšených geopolitických rizik zvýšit marže a přepravní sazby.
C:\fakepath\metatrader-mt-13012024-11.png

Přehled otevřených obchodů a historie účtu v MetaTrader (kapitola 10.)

13.01.2024 Přehled o otevřených a uzavřených obchodech v MetaTraderu nám dá tzv. Terminál. Ten můžete zobrazit pomocí klávesové zkratky CTRL+T nebo tlačítkem Terminál na panelu nástrojů.
img

Rychlý pohled na bankovní zisky ve čtvrtém čtvrtletí v USA

12.01.2024 Investorům byly dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street nabídnuty první zprávy o výdělcích za čtvrté čtvrtletí od amerických bank. Mezi dnešními reportéry o výdělcích lze najít BlackRock, Wells Fargo, JPMorgan a Citigroup. Nejdůležitější z každé zprávy jsou uvedeny níže.
img

Burberry ztrácí 9 % 📉 Luxusní akcie ztrácejí kvůli obavám z poptávky 🚩

12.01.2024 Akcie evropských luxusních koncernů dnes zažívají další vlnu poklesu poté, co britská luxusní značka Burberry (BRBY.UK) již podruhé za poslední tři měsíce oznámila, že očekává nižší roční zisk. Společnost dala jasně najevo, že zaznamenává silné globální zpomalení poptávky. V důsledku toho jsou investoři nuceni upravit násobky ocenění mnoha módních společností. Akcie módních holdingů, jako jsou LVMH (MC.FR) a Kering (KER.FR), se dnes obchodují o 1,5 %, resp. 3 % níže, čímž téměř zcela vymazaly zlepšení nálady z posledních týdnů. odvětví nepomáhá ani výrazné zpomalení domácí poptávky v Číně, kde dochází k deflaci. Index spotřebitelských cen v prosinci klesl již třetí měsíc v řadě, což vyvolává obavy o prodeje evropských luxusních značek.
img

Spotřebitelské ceny v prosinci vzrostly meziročně o 6,9 %

11.01.2024 Bez započtení vlivu „Úsporného tarifu“ do indexu spotřebitelských cen v roce 2022 by ale meziroční cenový růst dosáhl hodnoty 4,2 %. Toto je číslo, které bychom měli brát jako hlavní, a to porovnávat se zahraničím.
img

Aehr Test ztrácí 18 %, protože poptávka na trhu s EV oslabuje 📉

10.01.2024 Akcie výrobce a testeru integrovaných obvodů používaných v automobilovém, leteckém a energetickém průmyslu Aehr Test Systems (AEHR.US) dnes po otevření amerického trhu ztrácí více než 18 %. Společnost překonala zisk na akcii a předpovědi tržeb, trh se obává revidovaných předpovědí tržeb pro rok 2024, které naznačují zpomalení trhu s elektrickými vozidly.
img

Očekává se brzké schválení Bitcoin ETF, medvědi ztrácí 100 milionů dolarů

09.01.2024 Futures sledující krypto trhy zaznamenaly za posledních 24 hodin po náhlém růstu cen v amerických hodinách likvidaci shortů v hodnotě přibližně 155 milionů dolarů.
img

Piper Sandler snižuje hodnocení Apple kvůli zásobám a poptávce po nejistotě 🔌

04.01.2024 Akcie společnosti Apple (AAPL.US) se nedávno dostaly pod tlak poté, co analytici několika fondů z Wall Street viděli hrozbu pro další expanzi společnosti. V úterý se Barclays a dnes Piper Sandler rozhodli změnit svůj rating z „nadváženého“ na „neutrální“, čímž snížili svou cílovou cenu o 15 dolarů na 205 dolarů za akcii. Akcie giganta ztrácejí před otevřením 1 %. Bude Apple společností vysoce citlivou na možnou „recesi“?
img

Obchodní řetězce konečně zlevňují. Stále ale ani zdaleka ne o tolik jako zemědělci a ani ne tolik jako potravináři

03.01.2024 Tak přece, potraviny zlevňují. „Příchod nového roku rozsekl i tahanice o zlevnění potravin. Snížení DPH o tři procentní body z 15 na 12 procent obchodníci do cen promítli, část z nich daňové úpravy využila i marketingovým kampaním. Výjimkou jsou nealkoholické nápoje, které se přesunuly z 15 do standardních 21 procent, tím pádem zaznamenaly naopak cenový růst,“ zjistil list MF Dnes.
img

Invesco: Globální alokace aktiv pro rok 2024

03.01.2024 Vzhledem k našemu názoru, že rok 2024 přinese mnohem nižší úrokové sazby, očekáváme lepší výnosy u aktiv s pevným výnosem a také to, že rizikovější aktiva budou těžit z nižších sazeb a dalších vyhlídek na růst. Celkově předpokládáme nejlepší výnosy od roku 2019 i u dalších aktiv. V důsledku toho snižujeme v rámci naší modelové alokace aktiv hotovost na nulu, zatímco zvyšujeme váhu u investičního stupně, vysokého výnosu (rizikových aktiv), bankovních úvěrů a REITS (vše nadváha) a akcií (stále podváha). Preferujeme aktiva evropských a rozvíjejících se trhů (EM).
img

ZIM získává 12 %, protože společnost Maersk zastavila svou flotilu uprostřed napětí v Rudém moři

02.01.2024 Akcie společnosti ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) dnes posilují o více než 12 % poté, co se Maersk rozhodl upustit od návratu k odklonu lodí přes Rudé moře a Adenský záliv v důsledku zvýšeného počtu útoků hutuských ozbrojenců. Společnost uvedla, že bude situaci neustále monitorovat, Všechny lodě provozovatele v blízkosti oblasti Rudého moře budou zastaveny, otočeny zpět a pojedou delší trasou, přes mys Dobré naděje.
C:\fakepath\burza-29122023.png

Akciím na pražské burze se letos dařilo, index PX stoupl o 17,7 procenta

29.12.2023 Akciím na pražské burze se v letošním roce dařilo, index PX stoupl o 17,67 procenta na 1414,02 bodu. Nejlépe se během roku dařilo akciím Erste, naopak nejhorší výkonnost měly akcie Pilulky. ČTK to dnes řekl makléř Wood & Company Vladimír Vávra. V roce 2022 pražská burza oslabila o 15,7 procenta.
img

Vánoce jsou přehlídkou plýtvání. Na které vydělávají i obchodní řetězce a pak fitness centra

26.12.2023 Lidé během svátků v průměru přibírají hned několik kil. Což je důkaz toho, že předtím dali obchodníkům vydělat více, než museli. Ač na obchodní řetězce budou zase nadávat, jejich vyšší marže jsou výsledkem určité zákazníkovy nestřídmosti. Její následky, v podobě oněch kil navíc, pak, po svátcích, nestřídmé zákaznictvo řetězců zhusta řeší zakoupením permanentky do fitness centra. Vida. Z nestřídmosti tak profitují nejen řetězce. I tedy „fitka“. A kola ekonomiky se točí. Kouzelný příběh Vánoc, s tak silným duchovním rozměrem, později postupně marketingově stále neodbytněji podchycovaném jako máloco jiného, poskytuje velmi účinné „mazivo“.
img

Nepřibírejme přes Vánoce, řetězce pak zlevní

23.12.2023 Letošní Vánoce budou opět přehlídkou plýtvání. Nebude ovšem tak značné jako v minulých letech. Mimořádná inflace uplynulé doby Čechy zkrátka naučila jednat střídměji, byť rezervy by se stále našly.
img

Společnost Toro po výsledcích za 4. fiskální čtvrtletí vyskočila o 9 %

20.12.2023 Toro Company (TTC.US), americká společnost zabývající se úpravou krajiny, po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2023 (kalendářní období srpen - říjen 2023) prudce roste o 9 %. Akcie zahájily dnešní obchodování s přibližně 12% býčím cenovým gapem, později však část těchto zisků snížily.
img

SAB Finance spouští nový produkt SAB TARF. V turbulentní době zajistí firmám stabilní kurz měn

18.12.2023 Společnost SAB Finance, lídr trhu v oblasti devizových obchodů v České republice, spustila nový produkt SAB TARF (Target Redemption Forward). Hlavním cílem SAB TARF je zajistit firmám, podnikajícím na mezinárodních trzích v době ekonomických a politických turbulencí, stabilní kurz měny. SAB TARF je zajišťovací platební nástroj, který umožňuje klientovi nakoupit nebo prodat měnu za výhodnější kurz ve srovnání s kurzem standardního forwardového obchodu. Za sjednání SAB TARF obchodu klient neplatí žádné poplatky.
img

Zemědělci dramaticky zlevňují, potravináři zlevňují také, v obchodech však potraviny stále zdražují, ukazují nejnovější data ČSÚ. Řetězec Lidl, jenž nyní slibuje zlevnění nad rámec snížení DPH, potvrzuje, že za vysokými cenami potravin jsou hlavně řetězce

18.12.2023 Ceny, za které svým odběratelům zemědělci prodávají produkci, jak rostlinnou, tak živočišnou, klesaly letos v listopadu meziročně o 16,2 procenta. Agrární produkce rostlinné výroby zlevňovala v průměru o 19,4 procenta oproti loňskému říjnu, v živočišné výrobě to bylo o 10,5 procenta.
C:\fakepath\Banky.jpg

ČNB: Bankám za tři čtvrtletí stoupl hrubý zisk o 5,5 miliardy na 180,1 mld. Kč

15.12.2023 Bankám a spořitelnám v Česku za letošní tři čtvrtletí stoupl meziročně souhrnný zisk z provozní a finanční činnosti o 5,5 miliardy Kč na 180,1 miliardy korun. Čistý zisk po zdanění vzrostl o 1,2 miliardy korun na 82,9 miliardy korun. Vyplývá to z dat, která zveřejnila Česká národní banka. Aktiva bank podle nich činila ke konci září 10,153 bilionu korun, což je o 1,247 bilionu více než na konci roku 2022.
img

Řetězec Lidl slibuje zlevnění nad rámec snížení DPH. Potvrzuje tím, že za vysokými cenami potravin jsou hlavně řetězce a jejich „čarování“ s maržemi

15.12.2023 Ceny, za které svým odběratelům zemědělci prodávají produkci, jak rostlinnou, tak živočišnou, klesaly letos v říjnu meziročně o takřka deset procent. Agrární produkce rostlinné výroby zlevňovala v průměru přesně o desetinu oproti loňskému říjnu, v živočišné výrobě to bylo o 9,4 procenta.
img

Etsy ztrácí 7 % kvůli plánovanému snižování počtu zaměstnanců

13.12.2023 Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) během dnešní seance ztrácejí téměř 7 % kvůli plánovanému propuštění přibližně 11 % všech zaměstnanců (225 pracovníků). Společnost dodává, že se v současné době nachází ve velmi náročném obchodním prostředí a musí se potýkat se silnou konkurencí společností jako Shein a Temu.
img

Star Bulk a Eagle Bulk na cestě k největšímu spojení přepravy v USA 🚢

12.12.2023 Společnosti Star Bulk Carriers (SBLK.US) a Eagle Bulk Shipping (EGLE.PL) kótované v USA se rozhodly pro fúzi v hodnotě 2,1 miliardy dolarů, při které Star získá Eagle Bulk v akciové transakci, přičemž za akcie společnosti zaplatí o 17 % více než poslední uzavírací cenu (více než 52 USD za akcii oproti 44,85 USD na konci obchodování). Akcionáři Eagle Bulk obdrží 2,62 akcií Star Bulk. Očekává se, že fúze bude uzavřena v první polovině roku 2024.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

Inflace by mohla v listopadu lehce zvolnit

11.12.2023 Inflace v tomto týdnu bude pravděpodobně posledním výraznějším dílkem do skládačky informací před prosincovým zasedáním ČNB. Předpokládáme meziměsíční stagnaci cen a zvolnění meziroční dynamiky z 8,5 % na 7,3 %. To je sice podobně jako v říjnu velmi lehce nad listopadovou prognózou (o 0,2 p.b.), překvapení by však mělo být i nadále zejména dílem o něco dražších potravin.
img

Obchodní řetězce vládu převezly, naletět jim ale nemusela. Teď by si neměla „chladit žáhu“ hrozbou pokut, to je dětinské a krátkozraké

10.12.2023 Obchodní řetězce si z vládních politiků udělaly „dobrý den“. Nejprve jim slíbily, že zlevní potraviny v rozsahu snížené DPH, ale po přijetí konsolidačního balíčku náhle otočily a tvrdí, že místo zlevnění musí dokonce zdražit.
C:\fakepath\1702035975-memento-59-08122023.jpg

Bitcoin za 50000 dolarů do konce roku?! | Investiční Memento #59

08.12.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 59. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

AMD roste o 8 % po debutu nového čipu s umělou inteligencí, který je konkurentem Nvidie 📊

07.12.2023 Akcie společnosti Advanced Micro Devices (AMD.US) dnes rostou o více než 8 %. Důvodem je včerejší představení čipu AI Instinct MI300X, který by měl přímo konkurovat čipům Nvidia. Jak Meta (META.US), tak Microsoft (MSFT.US) a OpenAI již uvedly, že si nové čipy od AMD objednají, což trh vzal jako silný signál velmi silného zájmu a poptávky po produktu v roce 2024. Společnost zdvojnásobila očekávanou hodnotu trhu s čipy umělé inteligence. Podle generálního ředitele společnosti AMD bude mít Su v horizontu čtyř let hodnotu přibližně 400 miliard USD, zatímco dříve se odhadovalo 200 miliard USD, což svědčí o velmi vysoké pozorované poptávce ze strany podniků.
img

Antimonopolní úřad v Česku: důležitý, ale neviditelný

07.12.2023 Ministr zemědělství Marek Výborný v tomto týdnu oznámil, že obchodní řetězce v lednu zvýší ceny navzdory poklesu DPH. Neformální tlak ze strany politiků tak opětovně nezafungoval a hrozí, že zvýšené marže napříč vertikálou zemědělci-potravináři-obchodníci nemusí zkrotit ani zdecimovaná poptávka. Efektivní nástroje nicméně nedrží v rukou vláda, ale především Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), o jehož úloze se v rámci aktuální inflační epizody příliš nemluví.
img

Akcie InMode po varování o zisku společnosti klesly o 10 %.

06.12.2023 Izraelská zdravotnická společnost Inmode (INMD.US) dnes klesá o více než 10 % poté, co snížila svůj celoroční výhled na rok 2023 s odkazem na silnější než očekávaný tlak makroekonomických faktorů.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše po holubičích datech ADP

06.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování růstem, když slabší než očekávaná zpráva ADP o zaměstnanosti v USA posílila argumenty pro to, aby Fed již nezvyšoval sazby. Index S&P 500 se při otevření obchodoval o 0,5 % výše, Dow Jones přidal 0,4 %, Nasdaq posílil o 0,6 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 vyskočil o 1 %.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níže, GitLab po výsledcích roste

05.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci mírným poklesem. Poklesy ve Spojených státech přicházejí navzdory poměrně solidní evropské seanci, kde se hlavní indexy ze starého kontinentu obchodují výše. USD a americké indexy mohou zaznamenat větší volatilitu kolem 16:00, kdy budou zveřejněny dvě důležité zprávy ze Spojených států - výrobní index ISM za listopad a také zpráva JOLTS o volných pracovních místech za říjen.
img

Obchodní řetězce si z vládních politiků udělaly „dobrý den“. Nejprve jim slíbily, že zlevní potraviny v rozsahu snížené DPH, ale po přijetí konsolidačního balíčku náhle otočily a tvrdí, že místo zlevnění musí dokonce zdražit

04.12.2023 Obchodní řetězce si z vládních politiků, včetně premiéra Fialy, udělaly „dobrý den“. Nejprve, v září, jim naslibovaly, že potraviny zlevní v rozsahu snížené DPH (viz obrázek níže). Pak si nechaly schválit konsolidační balíček. A nyní, když už je podepsaný prezidentem, a vyšší marže řetězců tedy zaručené, vyrukovaly s tím, že nejen nezlevní, ale dokonce zdraží (viz opět obrázek níže).
img

Salesforce po výsledcích roste o 6 %

30.11.2023 Společnost Salesforce (CRM.US) zahájila dnešní obchodování s více než 7% býčím cenovým gapem. Za solidní výkonností akcií společnosti dnes stojí zveřejnění solidní výsledkové zprávy za 3. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období srpen-říjen 2023).
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, Dow Jones vede zisky

30.11.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše. S&P 500, Nasdaq a Russell 2000 se při zahájení seance obchodovaly přibližně o 0,1 % výše, zatímco Dow Jones měl lepší výkon s téměř 0,5% skokem. Údaje o inflaci PCE za říjen zveřejněné dnes byly v souladu s očekáváním a měly malý dopad na trhy. Nicméně zisk USD a indexy zaznamenaly určité oslabení po jestřábích komentářích Fed Daly a Fed Williams. Daly řekl, že je ještě příliš brzy vědět, zda Fed dokončil zvyšování sazeb, zatímco Williams řekl, že Fed může znovu zvýšit, pokud inflace přetrvá.
img

Forex: Výrazný pokles celkové i jádrové inflace v eurozóně díky technickým faktorům

30.11.2023 Celková i jádrová inflace podle nás v eurozóně v listopadu výrazně klesly. První zmíněná podle nás zpomalila z 2,9 % y/y v říjnu na 2,6 %, ta jádrová pak z 4,2 % na 3,8 %. To by však mělo být zejména důsledkem technických faktorů. V prosinci se podle nás navíc celková meziroční inflace opět zvýší nad úroveň 3 % a v jejím blízkém okolí by měla zůstat i v první polovině příštího roku, přičemž ta jádrová podle našeho odhadu zůstane nad 3 % po téměř celý rok 2024. Data spotřebitelských výdajů z USA za říjen by měla zapadnout do mozaiky silné tamní ekonomiky.
img

Forex: Německá inflace překvapila výraznějším poklesem v listopadu

29.11.2023 Německá inflace v listopadu klesla na 2,3 % y/y po 3,0 % v říjnu, když meziměsíčně ceny klesly o 0,7 %. To byl výraznější pokles, než který očekával trh (2,5 % y/y), a naopak méně výrazný oproti očekávání SG (2,0 %). Výraznější zpomalení španělské inflace oproti tržnímu očekávání by mohlo naznačovat, že celkové číslo za eurozónu (zveřejněné zítra) může být oproti očekáváním nižší (konsensus: 2,7 % y/y).
img

US Open: Wall Street je nerozhodný ve směru🔔

28.11.2023 Wall Street otevírá mírně pod svým lokálním maximem i přes horší sentiment na burzách starého kontinentu. Investoři dnes čekají na další komentáře členů FOMC. Na začátku seance ztrácí US500 i US100 zhruba 0,20 %.
img

Zlatá příležitost? Proč zlato překonává akcie těžařů?

23.11.2023 Zlatu se v posledním roce poměrně dařilo, když jeho cena vyskočila o více než 10 %. Aktuálně dokonce opět úspěšně atakuje úroveň 2000 USD/unce. Za zlatem však výrazně zaostávají akcie těžařů. Jaké jsou důvody? Jedná se o zajímavou příležitost?
img

Ceny pohonných hmot klesají, a budou i dále – kartel OPEC se není s to dohodnout na škrtech v těžbě. Hrozí ovšem, že tuzemští čerpadláři budou zlevňování brzdit, aby si navýšili marže

23.11.2023 Pohonné hmoty v uplynulém týdnu zpomalily tempo svého zlevňování. Průměrná cena benzínu v ČR klesla o 28 haléřů na litr, takže se benzín prodává průměrně celorepublikově za 37,95 koruny za litr. Nafta pak zlevnila o 51 haléřů na litr, na 38,20 koruny za litr. Benzín je nejlevnější od konce července, nafta pak od začátku září.
C:\fakepath\trader-22112023-48-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely obchodování na dvouměsíčním maximu, dařilo se realitám

22.11.2023 Evropské akcie uzavřely dnešní obchodování na dvouměsíčním maximu. Dařilo se realitnímu sektoru citlivému na vývoj úrokových sazeb, který přidal 1,5 procenta. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 posílil o 0,3 procenta na 457,24 bodu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/SEK | GBP/CHF | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | EUR/CAD | EUR/NZD | GBP/NZD | USD/MXN | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Amaranth | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Ask | Asset management | Aussie | B/E | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Bund | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Autochartist | Chop | Close | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrader | Daytrading | Dealing Desk | Decline | Demo účet | Depreciace | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EFSF | EMA | EMS | EONIA | ERM | ERM II | ESM | Easing | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | Exotická měna | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Federal Fund Rate | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Fill | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | GTC | Gama | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Income Fund | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Employment Cost Index | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Kótování akcií | LIBOR | LTRO | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Market making | Risk | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | Overnight | P/E | PEG | PRIBOR | PTR | Papertrading | Parita | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Percentage in Point | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Podílník | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodeje osobních vozidel | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rollover (převedení) | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Slippage | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spot Market | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VAT | VIX | VaR | Value at Risk | Vedlejší měna | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Swapová křivka | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | Top Forex | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Forex makléř | Obchodování na páku | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | Santa Claus Rally | Akciové opce | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Investiční fórum | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | xPuls | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Obchodní transakce | Komoditní CFD | Indexy CFD | Mimoburzovní | XTB Group | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Colosseum | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Trading Station | NinjaTrader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Long/short equity | Párové obchodování | Global macro | Akciové deriváty | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Aktivum | Benzín RBOB | Bollingerovy pásy | Burzovně obchodované produkty | Carry trades | Carry trading | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum zadání | Delta | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Druhá měna | Dvojitá investice | EPS | EuroCOIN | Financování CFD | Forward Outright | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Jiné zajištění | Křiž smrti | Likvidní | Margin (marže) | Nabídková cena | Nerealizovaná hodnota pozice | Nerealizovaná zisková/ztrátová marže | Odpor | Outright forward | Otevřená pozice | Podmíněný příkaz | Podpora | Poptávaná cena | Pozice bez marže | Proměnná měna | Průlom | Přenos | Rozdíl úrokové míry | Silver lining efekt | Smlouva o rozdílu (CFD) | Sazba konverze | Smlouva typu futures | Spot a spotový trh | Swapová cena | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Kasino | Zlatý důl | Ruleta | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Citigroup | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie GoPro | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie PG | Akcie Porsche | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie SAP | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Unipetrolu | Akcie ve světě | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena eura | Aktuální cena pšenice | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Alpari | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Arca Capital | Argentinské peso | Atlantik | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Big Mac | Bitcoin cena | Bitcoin peněženka | Bollingerova pásma | Bonus bez vkladu | Bossa.cz | BossaFX | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena akcií Unipetrol | Cena barelu ropy | Cena dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny akcií Pražská burza | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD support | CFD trading | CFD vs futures | Čínská ekonomika | Čínská měna | Čínská měna kurz | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je dluhopis | Co je opce | Co je svatý grál | Co je to bitcoin | Co je to fundamentální | Co je to komodita | Co je to marže | Co je to opce | Co je trojská unce | Co jsou binární opce | Co jsou komodity | Co jsou peníze | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Časový pásma | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká koruna euro | České akcie | České koruny | České mince | České peníze | Český broker | ČEZ online | Čína akcie | Čínská měna proti dolaru | Daňové přiznání | DAX 30 | Dax index | Day trading | Denník | Devizové trhy | Devizový kurz | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolar vůči koruně | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Kurzy.cz | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Energy trading | ETF fondy | Etoro | EUR JPY | EUR kurz | EUR USD | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční investice | Finanční kapitál | Finanční kurzy | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Finančník cz | Fio | Fio akcie | Fiskální rok | Fondy | Forex bank | Forex demo | Forex demo účet | Forex Exchange | Forex kalendář | Forex martingale | Forex návod | Forex obchodování | Forex online | Forex tipy | Forex zdarma | Forex zprávy | Forex.cz | Forexové obchodování | Forex SID | Forexu | Fortuna | Frank | Futures forex | FX Trading | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP USD | GDP | GE money | GfK | GKFX.com | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | iForex | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do podnikání | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční zlato a stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční mince | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční pojištění | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investiční výdaje | Investiční záměr | Zlaťáky | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do zlata | Investování na burze | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | Jak na forex | Jak obchodovat forex | EBay | Jak obchodovat na forexu | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak začít obchodovat na burze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Japonský obchod | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komoditní trh | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koruna euro | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurs koruny | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz CZK | Kurz dolarů | Kurz dolaru k euru | Kurz EUR | Kurz forintu | Kurz GBP | Kurz jüanu | Kurz měn | Kurz měny | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Libra | Lira | Lombardní úvěr | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarská měna | Maďarská měna kurz | Maďarské forinty platné | Maďarsko | Maďarsko měna | Maďarsko měna EUR forint | Maďarský forint kurz | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Market Makers | Markets | Marže obchodů | Maximální riziko | Měna 1 dolar | Měna Bitcoin | Měna euro | Měna FT | Měna KLDR | Měna KR | Měna kurz | Měnové kurzy | Měnový kurs | Měnový kurz | MePro trading | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader download | MetaTrader4 | Mexický dolar | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | MSC titul | MT 4 | MT4 for android | MT5 android | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dolaru | Nákup eura | Naše burza | Nejlepší broker | Nejlepší investice | Nejlepší kurzy | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Neuronové sítě | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování binárních opcí | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Obchody na burze | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabování koruny | OTC trh | Pád akcií | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | Pavel Šafařík | PayPal | Penzijní společnosti | Pip kalkulačka | Pips | Pivoty | Platforma MT4 | Platforma xStation | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej EUR | Prodej eura | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Ratingové hodnocení | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Season Algo | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Srovnání brokerů | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové události | SWIFT | Švédská měna | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Termínované vklady | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Těžba ropy v USA | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Up Down | US dolar | US dollar | USD GBP | USD CHF | USD index | USD JPY | Václav Janoušek | Velká Británie | Velká Británie ekonomika | Volatilita význam | Volatility | Volby v Turecku | Volkswagen | Vstupní bonus bez vkladu | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výměna valut | Výnosy z dluhopisů | Výpočet kurzů měn | Výpočet marže | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen akcií ČEZ | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny elektrické energie | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj ceny železa | Vývoj dolaru graf | Vývoj dolaru vůči koruně | Vývoj eura ke koruně | Vývoj hodnoty zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu ČNB | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu polský zlotý | Vývoj kurzu švýcarský frank | Vývoj mezd | Vývoj podílových fondů | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | XTB.cz | xPuls.cz | X-Trade | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zprávy z ekonomiky | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Fed Funds Rate | Live účet | Finanční nástroj | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Backtestování | Rozkolísanost trhu | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | OTM | Prodejní opce | Put | RBOB | RSJ | Short equity | Accumulate | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Book Value | Buy | Býčí strategie | Capital Expenditures | CEE | Cenové rozpětí | Cenově vážená průměrná cena | Centrální depozitář | Cílová cena | Co je dluhopis - půjčka | Costs/Income ratio | Current Ratio | Časová hodnota (time value) | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Depozitář | Diskont | Dluhopisový index | Doba splatnosti | Due diligence | Durace portfolia | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Gamma | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Komunální dluhopisy | Kupónový výnos | Liquidity ratios | Lock up period | Lze na dluhopisu prodělat? | Maďarsko - burza | Mark Zuckerberg | Market Outperform | Market Perform | Market Ratios | Market Underperform | Marže (margin) | Měď | MIC | Michal Horáček | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Omega | Operativní marže | Operativní zisk | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Peněžní trhy | Petr Kellner | Prioritní akcie | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | PX index | Range | Redukce | REIT | ROA | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Strong Buy | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tvůrce trhu (market maker) | Underperform (market underperform) | Underweight | Upisování akcií | Úrokové krytí | Úvěry klientům | Vážená cena | Věčný dluhopis | Vláda ČR | VWAP (Cenově vážená průměrná cena) | Výnos portfolia do splatnosti | Výnosový index | Výroční zpráva | Využití kapacit | CTA | Crédit Agricole | Zóna obchodníka | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | WSJ | WGC | Euromoney | Poskytovatel likvidity | Akciová společnost | Akvizice (finanční) | Báze indexu | Čekací doba | Denní změna | Duální listing | Hlavní trh | Investiční instrument | Kmenové akcie | Listinný CP | Maržový vklad | Převis | Primární emise | Standardní množství | Vypořádání obchodu/převodu | Zajišťovací obchody | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Běžná likvidita | Cena / tržby | Cenová hladina | Coverage Initiated | Coverage Reiterated | Coverage Resumed | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Účetní hodnota na akcii | Ukazatel Price/book value | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Sběrný účet | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Co je forex | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Bailout | Investiční analytik | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Forex nástroje | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | ASK cena | BID cena | Broker (makléř) | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Mezinárodní banky | Intraday trading | Mini lot | Majors | Market on close | Market on open | Martingale systém | Martingale | Překoupeno | Paper trading | Rollover (swap) | Session | Skluz v plnění | Kontraktní měsíc | Market If Touched | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie 02 | Best stock | Burza dnes | Burze | Cena eura | Clearingový kód | Co je edge | Commodities | Commodities trading | Commodity brokers | ČSOB fond konzervativní | ČSOB podílové fondy | ČSOB podílové fondy bohatství | ČSOB podílové fondy fond bohatství | Currencies | Currency | Currency broker | Currency calculator | Currency conversion | Currency convertor | Currency day trading | Currency exchange | Currency exchange rate | Currency exchange rates | Currency exchange trading | Currency charts | ČSOB investiční fondy | ČSOB investiční fondy zajištěné | ČSOB podílové fondy konzervativní | Day trader | Day traders | Dividendové akcie | Expert Advisor | Foreign exchange market | Forex auto | Forex auto trading | Forex banka | Forex breakout strategy | Forex CFD | Forex marže | Forex menové páry | Forex mentor | Forex obchodník | Forex spot | Forex trh | Forex výběr brokera | Investment | Německá burza | Online forex | Penny stock | Slušný zisk | Stock market | Traders | Trading forex | Zlatý standard | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Evropské obchodování | Wells Capital Management | Aramco | Rhodium | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Tradition Energy | Natixis | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Mizuho Bank | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Caterpillar | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | David Marek | Institut Ifo | MICEX | Sarasin | Nordea | Nomura Securities | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | MF Global | Ole Hansen | Precious Metals Insights | PwC | International Business Machines (IBM) | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Sója | WACC | Bloomberg Terminal | Live obchodování | Statistická arbitráž | Michal Kreslík | Reálný obchodní účet | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Petr Koblic | Index Fedu | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Sebenaplňující proroctví | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Uložení peněz | Short squeeze | Fedspeak | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Backtestovat | XAU/XAG | Fisher Investments | Poměr P/S | Prostředí investic | Fisher Asset Management | Výkon fondu | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Spot FX | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Trading v praxi | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Korekce na akciích | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Tržní volatilita | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Rada ČNB | Fundamentální informace | Seeking Alpha | Earnings | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Profit faktor | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Salomon Brothers | Úspěšný obchod | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Contango | Front month | Swapy | Cenové gapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Strategie komodit | City | Brokerské domy | IPO akcií | Fidelity International | Posilování koruny | Milionáři | Apreciace dolaru | Expirace opcí | US akcie | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Vývoj středoevropských měn | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Náklady na zajištění | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Česká swapová křivka | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Členství v EU | Na volné noze | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Analýza akciového indexu | Akce centrálních bank | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Alerty | Styl obchodování | Globální ekonomický růst | Pád měnového páru GBP/USD | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Fluktuace měnových kurzů | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Procter & Gamble (PG) | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | GER30 | Německý index DAX | Kurz domácí měny | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Kryptoměny | Cenový boom | Likérka Stock | Britské ropné společnosti | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | DAX (Deutscher Action Index) | Index AEX | Index Stoxx 600 Banks | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Light Sweet Crude Oil (CL) | Obchodování na pitu | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Derivátový produkt | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Výrobní aktivita | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Výkonnost pražské burzy | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Indikátory z ekonomiky | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Čínské devizové rezervy | Finanční poradce | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | MetaQuotes | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nižší kurz | Germany 30 | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Neutrální výhled | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | National Australia Bank | Oversea-Chinese Banking | Regulovaní brokeři | Americké rafinerie | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch na forexu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Italský bankovní sektor | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konec kurzového závazku | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Britský FTSE 100 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Macquarie Bank | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Makroekonomika | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Přebytek ropy | Německé dluhopisy | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Odliv kapitálu | Volatilita měn | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Intradenní šum | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Orderflow | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | Členské země EU | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Hospodářská rizika | Cena akcií společnosti Apple | Akcie výrobce letadel Boeing | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Investoři do komodit | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Derivátové produkty | Mercedes | Audi | eTrader | Bitfinex | Finanční podniky | Index finančních společností | Swingoví obchodníci | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Morningstar | SaxoTraderGO | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Obchodování s devizami | Flash Crash | Venture Capital | HNonline.sk | Carl Icahn | ex | Akcie firem | GE Capital | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Zklamání investorů | Konec intervencí ČNB | Spekulativní investoři | Vývoj na měnovém trhu | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | Generali Investments | Investiční aktiva | LCH Clearnet | Nejvyšší výnosy | Akcie Kofoly | Index NFIB | Bitstamp | Finlord | Kurzové zisky | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Belviport Trading | Skupina PPF | Měny rozvíjejících se zemí | Akcie českých bank | Bankovní index | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Sázkaři | Euler Hermes | Zahraniční forex | Daňové změny | Vývoj ceny hliníku | Bitcoinový ETF | Investiční činnost | ČSOB Finanční trhy | Charles Bridge Global Macro Fund | JPMorgan Asset Management | Intradenní obchody | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | Směnné kurzy měn | UniCredit SpA | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | CoinDesk | Cena palladia | Citi Research | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Kurzotvorná informace | FocusEconomics | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Trading analýza | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | André Kostolany | Profesionální tradeři | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Wall Street Akademie | Vladimír Pikora | Zajímavé výnosy | Obchodování na pražské burze | Velký třesk | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Obchodování indexů | Pavel Drahotský | Technologie blockchain | Analytik eTrader | Václav Pech | Jak obchodovat komodity | Hedžový fond | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | LIFFE | Digitální zlato | Měnové zajištění | Obchodování s termínovými kontrakty | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Futures Bitcoin | Backwardation | LYNX Trading | Online sázení | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Crown | Bitcoinové futures | ETH | ETC | NEO | Obchodník s kryptoměnami | GDAX | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Vývoj ceny pšenice | Invesco | KeyBanc | Mineři | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Index Topix | XBT | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Boom kryptoměn | Věštec z Omahy | One Financial Markets | Kosdaq | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | Komentář Raiffeisenbank | SlateStone Wealth | Oxfam | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Zákaz binárních opcí | Stellar | Estee Lauder | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Správce portfolia | Lithium | Investice do lithia | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Ceny lithia | BTC/EUR | Digitální peněženky | Anonymní kasino | LuckyBity.com | Kasino Guru | LuckyBity | Novomatic | Playtech | NetEnt | Ověřená online kasina | Online kasina | Použití kryptoměn | Recenze kasina | Recenze kasina LuckyBity.com | Vstup na akciovou burzu | Dobrý obchodník | Snížení finanční páky | Ochrana záporného zůstatku | Altcoiny | Omezení pákového efektu | Ochrana před negativním zůstatkem | CFD na kryptoměny | Spread Betting | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | EUR/RUB | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výnosy u dluhopisů | Wedbush Securities | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Poměr ceny akcie k tržbám | Poměr ceny akcie k čistému zisku P/E | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složený úrok | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | Odliv dividend | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Bruderman Asset Management | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | Bitcoinmaty | FinTech | Zavedení dovozních cel | LYNX webinář | Investování do ETF | Developed markets | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Analytik Finlordu | Boris Tomčiak | Propad kapitálu | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Můj trading | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | PANW | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Forexové páry | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Globální ekonomický kalendář | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | NYFANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Alphabet/Google (GOOGL) | Kurz EUR/CZK | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Turecké liry | Turecká krize | Ostatní investice | Pokles ceny | Domácí měna | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Graf indexu | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | Trh Start | Czech Fund | Norges Bank | Pražský index PX | Zasedání OPEC | Korunový trh | Profesionální obchodník | Měny v regionu | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Regulace finanční páky | Finanční páka a rizika | Jak funguje finanční páka | Levné akcie | Globální investoři | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Výsledky firem | Akciový výhled | Rostoucí akciové trhy | Tržby Amazonu | Finanční skupina | Směnný kurz jüanu | Mileniálové | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Equity Trader | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | CFD broker | Intercontinental Exchange | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Stanovení ceny | Zvýšení mezd | Retailové obchodování | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Průzkum společnosti | Jiné měny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Hospodářský vzestup | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Top 5 investic | Obchodované fondy | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Měny považované za bezpečné | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Bankomaty | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Alternativa oficiálních měn | Globální index | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Hodnota indexu | Úročení spořicích účtů | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Nárůst negativního sentimentu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | SABIC | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Výhodně investovat | Klasické peníze | Bitcoin ETF | WEF | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Výhled české koruny | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Dopad brexitu | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Švýcarská centrální banka (SNB) | Makléřská společnost | Obchodní disciplína | Otevřené obchody | Australské akcie | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Volatilita na měnovém páru | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Kdy nakoupit akcie | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Profesionální trader | ASIC | Makroekonomické strategie | Vývoj kolem brexitu | Poptávka po zlatu | Nakoupit akcie | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Intradenní trading | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | Obchodovat komodity | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Německé banky | Vysoký výnos | Silný trh | LYNX Idea Center | Investiční platforma Portu | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Akcie jsou rizikové | Rekordní růst | Investování na Portu | Obchodníci s kryptoměnami | Market alert | Norská centrální banka | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Atraktivní investice | Inflace v ČR | Globální rizika | Trading edge | Moje obchodování | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Oslabování kurzu koruny | Akciová strategie | Obchodování přes LYNX | Finanční produkty | PINS | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Strategie carry trade | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Reakce koruny | Micro futures | Micro futures na indexy | Vyjádření analytiků | Nasdaq100 | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Čínské fondy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Pokles sazeb | Vývoj amerického dolarového indexu | Vývoj hlavní úrokové sazby | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Vybrané měny | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Příjmy Ruska | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Pravidla ESMA | Intervence ESMA | HNWI | Moje obchody | Vzestup bitcoinu | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Měnový výhled | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Globální HDP | TLTRO III | Brexit bez dohody | Akciové strategie | Společná měna | Propad ropy | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Rostoucí příjmy | Omezení finanční páky | David Varga | iFX | Purple Technology | Investice firem | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | Vývoj prodejů aut v Číně | Vývoj prodejů aut | Klienti brokerů | Platforma SaxoTraderPRO | Trade ticket | Combo tickety | Depth Trader | Využití marže | Analýza výkonu | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Byznys plán | Wealth Management | Opční obchodník | NATGAS | Prezidentka ECB | Doporučení Saxo Bank | Volný čas | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Spekulace na finančních trzích | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Styl tradingu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | GBTC | Pokles úroků | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Ceny kávových bobů | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Napětí na trzích | Forex Watchlist | Rollover a swapové body | Spready a poplatky | Ochrana před záporným zůstatkem | Obchodní pokyny na Forexu | Marže u Forexových párů | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Úspěch na akciovém trhu | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akciový růst | Akcie automobilky | Likvidita a volatilita | Volatilita na forexe | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | Charles Bridge | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Cla na americké zboží | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Miroslav Frayer | SEBA | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obava z recese | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Zprávy z Německa | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Burzovní průvodce | Sankce proti Íránu | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Broker Consulting Index | Růst mezd | Upisování | Kótování | Gram zlata | Uvolňování měnových politik | KB | NGAS | Tiering | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Těžební zařízení | Obchodování přímo z grafu | Obchodní pokyny | US500 | Deficit rozpočtu | Intervence ASIC | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | PPF | Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Povídání o trzích | Overbalance | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Thomas Cook | Krach cestovky Thomas Cook | Krach cestovky | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | MiFIR | Finanční údaje | Tamás Varga | The Washington Post | Pohonné hmoty v Česku | TeamViewer | Nejnovější výsledky | Úvěrová aktivita | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | Dolarové likvidity | iShares | Poziční obchody | Energetické firmy | Tuzemské banky | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | UDI Group | UDI | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Makroekonomický výhled | Obchodování zlata | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Edge | Výhody intradenního obchodování | Nižší volatilita | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Informace z trhu | Maržové požadavky | Zlaté ETF | Zerohedge | Kakao | Vývoj ceny kakaa | Ceny kakaa | APEC | Equinor | Vývoz ropy | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Akcie Renaultu | Uvalení cel | Nová měna | Největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Následky krize | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Devalvaci měn | Tisk nových dolarů | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Jednorožec | Alipay | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | TOPIX | Střadatelé | Rozpočtová politika | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Čínská média | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | TV Nova | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Lineární regrese | Německá vláda | Sílící koruna | IOT | Hongkong | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Obchod s ropou | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Trinity | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | PXE | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Evropské firmy | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Rijád | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zpomalování ekonomiky | Státní investiční fond | Společnost SAB Finance | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylka | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Ředitel Purple Trading | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Akcie Alibaby | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | PFNonwovens | Vývoj spotřebitelské inflace v Číně | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Slušné zisky | Akcioví obchodníci | Trader 2.0 | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Technické závady | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Index MSCI Emerging Markets | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | PMČR | Průmyslová výroba v USA | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Obchodovat na burze | Rostoucí trendová čára | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Jeremy Corbyn | Server BBC | Royal Mail | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Dostupná marže | Výše marže | Základní pojmy obchodování Forexu | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | 4G | Dolar k japonskému jenu | BAKKT | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Datový kalendář | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Vývoz z Japonska | Obchod s Čínou | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Hospodářský růst Evropy | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | ROTE | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Pavel Ryska | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Volný obchod | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Fixed income | Sebenaplňující se proroctví | Kapitálové požadavky | Ceny amerických akcií | Ekonomiky v eurozóně | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Buy-and-Hold | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Bulgari | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | All Time High | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | Hodnota jednoho pipu | Global Times | Adam Glapiński | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Měny rozvíjejících se trhů | Legislativa | Hongkongské akcie | Blahobyt | Trendová linie | Konglomerát LVMH | Domácí měny | Záhada | INTC | Intel (INTC) | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Premarket | AFP | Tržní dynamiky | Důvěra v ekonomiku eurozóny | AION | Oblast supportu | Finanční rezervy | Dlužníci | FT | Evropští investoři | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Tvorba fixního kapitálu | Meziroční růst HDP | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | České dluhopisy | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Martin Stránský | Konkurenti | Velká krize | Too Big to Fail | Vládní bondy | Financovat | Wüstenrot | EET | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Petr Dufek | 4GLD | Xetra Gold | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Martin Svoboda | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Čína a USA | Šinzó Abe | Váš trading | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Zvýšená volatilita | Vlastní nemovitost | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Copy trading | Co je to copy trading | Hlavní trend | Federal Open Market Committee | Klíčová rezistence | Klíčový support | Poptávka centrálních bank | Paul Volcker | TA3 | Celebrity | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Běžný investor | Ceteris paribus | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Růstový impuls | NAFTA | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Cenové formace | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Soukromý sektor | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Ondrášovka | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Alstom | Amcor | Moskva | Newmont Mining | PKN Orlen | Časopis Forbes | FIS | Internetový gigant | Americká ropná společnost | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Amgen | Apple TV+ | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Temelín | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Registrace automobilů | Přerušení výroby | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Megapack | Evoluce | Metalurgie | Zpracování kovů | Automobil | Vývoj spotřebitelské inflace | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Italský premiér | Údaje o americké ekonomice | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | NASDAQ: MSFT | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Tempo růstu americké ekonomiky | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Forward PE | Bydlení | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Uber | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | BREAKING | Cena bavlny | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Citelné zdražování | Purple Strike | Purple Levels | Miliardy korun | Předsevzetí | Vývoj jádrové inflace | Visa (V) | Tripadvisor | KLDR | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Průmyslové podniky | Peking | Pokles aktivity v průmyslu | Investiční ředitel | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Akvizice Wüstenrotu | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Úrokový rozdíl | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Američané | Eskalace napětí | Vzestup ceny | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Commodity index | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | General Motors (GM) | List Financial Times | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Zabití íránského generála | Americké dolary | Evropský maloobchod | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Výprodeje akcií | Finální odhad | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Středoevropské měny dnes | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Oslabení kurzu | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Sodexo | Von der Leyenová | Sezónnost | Zpomalující ekonomika | Hýbat trhy | Úrokové sazby v Austrálii | Sazby v Austrálii | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Hodnota investic | Centrální vláda | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Kapitálová přiměřenost | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Ropa typu Brent | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Oslabení kurzu koruny | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Psychologie dividend | Reinvestice dividendy | Obchodování dividendových akcií | Iniciativa | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Cena akcií podniku | Proinflační | Luboš Růžička | Raiffeisenbank Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | Josef Zeman | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Americké ministerstvo financí | První část obchodní dohody | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Federální vláda | Zpevňování koruny | ČNB Vojtěch Benda | Růst německé ekonomiky | Zhodnocení bitcoinů | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Ceny ve výrobní sféře | Ceny v zemědělství | Vývoj meziroční inflace | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | HPQ | Obchodujte americké akcie | Hewlett Packard | Ptačí chřipka | Parabolický vývoj | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Vladimír Beszédes | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Údaje o HDP | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | ILO | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Dominancia | Kapitalizácia | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Brand Finance | Značka Amazon | Hodnota značky | Google | Samsung | Pingan | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nálada v Evropě | Skotsko | Internetové monopoly | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Koruna oslabuje | American Express | Ratingová agentura Fitch | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Reakce investorů | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Pokles | Situace | Zdražovat | Závislosti na Číně | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Důchody | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Jindřich Fremuth | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | IFRS 16 | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pohyby na forexovém trhu | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Jumpshot | IHNED | Jednatel | Jednatel společnosti | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Cena akcií Applu | FIAT | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Volné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Lukáš Baloga | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Spekulativní kapitál | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Geopolitické dění | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Obchody | Rozpočtový rámec | Výdaje | Daňová optimalizace | Slevy na dani | Daň z příjmu | Průmyslníci | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Pokles akcií Tesly | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | Přerušení vývozu | Free cash flow | FCF | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Dodávky na trh | Optimismus na trzích | Tescan | Americký ISM | Vývoj ceny akcií Tesly | Prodeje aut | Poselství o stavu unie | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | 4fin | Sazby beze změny | Čínské strany | SEC | America first | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Snowflake | Palantir | GitLab | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Zdražování ropy | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Biogen | Americká inflace | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Čínské stimuly | Životní minimum | Expanzivní fiskální politika | Data ČSÚ | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Akcie Twitter | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | ETF na S&P 500 | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Slábnutí koruny | Ekonomické aktivity | Bentley | Rolex | Bez rizika | Index pro zpracovatelský průmysl | Ztráty na akciových trzích | Největší švýcarské banky | Investiční portfolia | Nové obchodní příležitosti | USGFX | Gilead Sciences | Módní průmysl | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Investice do realit | Noviny | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | České banky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Největší ztráty | Patrie | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Nafta v ČR | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Popis strategie | Martin Gürtler | Mzda | Mzdový růst | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Změny trendu | Těžba břidličných producentů ropy | Ropné království | Cenová válka | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Výsledky HDP | Obrovské ztráty | Změna sazeb | WP | Cenové války | Lídři EU | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Amín Násir | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Hlavní index PX | Průmysl a stavebnictví | Poradci | Hlavní měny | David Krůta | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Short-selling | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Extrémní strach | Index strachu VIX | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Dongfeng Motor | Opatření vlády | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Další vývoj | Armageddon | Íránská ropa | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Stimuly | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Kabinet | Moore Czech Republic | Úsilí centrálních bank | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Poměr cen | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Likvidní měny | Vysoce likvidní | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Anton Siluanov | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Světová ekonomická krize | Extrémně levné | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Výprodej měny | Měnové zasedání | Propad poptávky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Hyundai | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Historický pád cen ropy | Pád cen ropy | Historický pád cen | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Německý hospodářský institut | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Refinancování dluhů | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Intervenovat ve prospěch koruny | Pokles cen komodit | Zásobníky | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Zisk bank | Souhrnný čistý zisk | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Zisk bank a spořitelen | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Katar | MPO | MF | Hlavní centrální banky | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | LinkedIn | Index ISM | Denso | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Velikost lotu | Celková otevřená pozice | Riziková pozice | Průmyslové komodity | Keynes | Fundament | Část traderů | Posílení amerického dolaru | Data o nově nakažených | Prohlášení politiků | Doplnění kapitálu | Ukončení pozice | Iracionální panický pohyb | Iracionální | Panický pohyb | Ukončit obchod | Ukončit obchod se ztrátou | Obchod se ztrátou | Přikoupení | Negativní korelace | Dopad na volatilitu | Cik-cak pohyby | Stop-Lossy | Margin-Cally | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Stabilizační mechanismus | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Největší zisk | Tým Admiral Markets | Anomálie na trhu | Anomálie | Porovnání vývoje | Zlaté rafinérie | Ceny zlata na spotovém a futures trhu | Tomáš Raputa | Držitelé ETF | Vnímání rizika | Kupující fyzického zlata | Zpracovatelé surového zlata | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Sell & Sell Short | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Banka J.P. Morgan | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Finanční prostředí | Boj s koronavirem | České vlády | Automobilový trh | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Historické pohyby | Výše rozvahy americké centrální banky | Šíření nákazy | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Ekonomický propad | Nigérie | Angola | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Situace v průmyslu | Jana Steckerová | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Danuše Nerudová | EGAP | Jan Procházka | Schodek | CECEEUR | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | Hotelnictví | Dluhopisové emise | Potenciál poklesu | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Deficit veřejných financí | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Sláva | Náročná práce | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Otázka za miliony | Koronakrize | Společnost Unilever | Zelené energie | Poplatky za držení pozice přes noc | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Africké země | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Týdenní nárůst | Dlužník | Ekonomické škody | Zlevňující ropa | Prudce zlevňující ropa | Hrozí krach | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Omyl | Ropný průmysl | Úročení vkladů | ETF portfolio | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Pojišťovna | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Úroky u spořicích účtů | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Koronavirová epidemie | CBS | Ministři | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Dnešní aktivita | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Chřipka | Znárodnění | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Dobré návyky | Životní styl | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | CIA | NÚKIB | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Oliver Zipse | Snížení produkce | Nákup automobilů | JPM.US | WFC.US | Jana Mücková | Celková inflace | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Delaware | Více peněz | Vedení ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Anglo American | US Bancorp | Nové dluhopisy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | WELL | Investoři z Wall Street | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Indikace | Sell obchody | Malé podniky | Hlubší schodek | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Američtí těžaři | Potravinové krize | Japonský export | Madrid | Cena americké ropy | Rizikové averze | Global Wealth Management | Propad ceny | Trade | S&P500 | ESPN | Dílčí index | Situace kolem ropy | Nabídka ropy | Globální spotřeba ropy | Spotřeba ropy | Analytik ČSOB | Dominik Rusinko | ČSOB Dominik Rusinko | Současný propad | Kontrakt na ropu Brent | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Uvolňování karanténních opatření | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | Stroj na peníze | Americké zásoby zemního plynu | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v Německu | PMI ve službách | Evropské indexy | Futures ropy | Posílení | IPS | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | WEI | Největší propady | Náklady na obsluhu dluhu | Legendární investor | Indikátory ekonomického sentimentu | Amundi | Kristina Hooper | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Dluh Itálie | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | Období volatility | ADBE | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový pokles | Pokles světové ekonomiky | Propad poptávky po ropě | Zisk BP | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Americký HDP | Virová infekce | Superpočítač | 737 MAX | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Zájem zahraničních investorů | SMA 100 | Náklady na financování | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | PFN | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Finanční polštář | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Výnosy ropných firem | Čistá ztráta | Zisk Chevronu | Zisk firmy | Ředitel Exxonu | Darren Woods | Tweet | Letečtí dopravci | Dopravci | PAMP | Zpracovatelé zlata | Největší zpracovatelé zlata | Valcambi | Argor-Heraeus | UBS Global | Fondy obchodované na burze | Futures na zemní plyn | Prognózy a doporučení | Stagnace nákladů | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Vývoj bilance Fedu | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Oddlužení | Latinská Amerika | Úvěry a hypotéky | Rubikon | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | HashRate | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Petrochemická společnost | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Zdražení ropy | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Uber Eats | Rekordní zisk | EBITDA firmy | Hugo | Regulační orgány | Dodání likvidity | Dodání likvidity komerčním bankám | Navýšení měnové báze | Měnové báze | Centrální banka Japonska | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Maloobchodní inflace | Tisknutí peněz | Propad japonského jenu | Obchodně vážený index | Bilance aktiv | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Pád USD | Velikost celkové bilance | Neomezené QE | Kola kvantitativního uvolňování | Pád akciových trhů | Globální pád akciových trhů | Riziko deflace | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | TIPS dluhopisy | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Dlouholetý trend | Tlak na nižší cenu výrobků | Tlak na nižší cenu | Amazon efekt | Marže prodávajících | Minimální marže | Segment retail trhu | Just-in-time manufacturing | Prodat dluhopisy | Prodat USD | Výnosy na dluhopisech | Růst cen v době stagnace | Další obchodní válka | Antiglobalizační tlaky | Deflační tlaky | Silné deflační tlaky | Snižování cen | Hluboký propad ropy | Navyšování zadluženosti | Prudké navyšování zadluženosti | Křehký finanční systém | Americké repo sazby | Růst zadlužení | Zadlužení | Obavy z insolvence | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Rezervní měny | Bezpečí investic | Víra v bezpečí investic | Politická nestabilita | Kontrakce | Vládní deficit | Schopnost financovat vládní deficit | Financovat vládní deficit | Pozastavení obchodování | Quantitative Easing | Devalvace amerického dolaru | Očekávaná devalvace | Zkušenosti z Japonska | Politika centrální banky | Stimulační procesy | Američtí regulátoři | Akcie a dluhopisy | Leasing | Výnosy O2 | Růst EBITDA | O2 CR | Hrozba stagflace | Evropský datový kalendář | Dluhy | Virová nákaza | Ben Broadbent | Viceguvernér britské centrální banky | Měnový výbor Bank of England | Společnost Avast | Členské státy | Koronavirová nákaza | Akcie Nike | NKE | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Členské země | Analýza makroindikátorů | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Wienerberger | Zlevňování benzínu | Bankéři z Fedu | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | Potlačovaná poptávka | Čínští turisté | Propad daňových příjmů | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | Auta | Ojetiny | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | Rostoucí potenciál | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | Býčí scénář | Vstup do obchodu | Velké peníze | Ekonomická aktivita v USA | Export do Číny | Fujitsu | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | MRNA.US | Prodej vozů | WMT.US | Fiskální stimul | Státní podpora | Advance Auto Parts | Martin Winterkorn | Manažeři | České ceny | Zájem o hypotéky | Návrh dividendy | Čínská automobilka | Klíčové oblasti | Eli Lilly | Vakcíny na koronavirus | GSK | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | LMC | Velikost fondu | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Cena ruské ropy | Urals | Renault | PMI v eurozóně | Splunk | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Finanční prospěch | Roční zhodnocení | Investment management | Vládní pomoc | Vývoj peněžní zásoby | Krátkodobý dluh | Technologická revoluce | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Technologické centrum | OKD | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Aeroports de Paris | Aena | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Pokles investic | Agentura IEA | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Excavo | Hospodářský institut | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Zadlužení firem | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Zbrojovka | Slabá poptávka | Stimulační plán | Výrobní PMI | Státní kasa | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Prodej podílů | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Antivirus | Waymo | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Investoři v Evropě | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Big data | Alteryx | MongoDB | Oracle | Akcie big data | Banka Creditas | Dlouhodobé rezistence | Britská ropná společnost | Společnost BP | Výhled Světové banky | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Ropná krize | UFO | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Cronos | Korporátní zprávy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nižší DPH | Subvence | Testování indikátorů | Globální poptávka | Energetický gigant | Pevninská Čína | Arizona | Investice do infrastruktury | Rozsáhlé investice | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Jozo Perić | Kyperská investiční společnost | Agrofert | Foxconn | Propad cen | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Kvalitní Money Management | Per rollam | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Internetové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Chování americké centrální banky | Tiff Macklem | Správce aktiv | Roční výkonnost | ZIL | Cardano | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Představenstvo | Výhled hospodaření | Budoucnost firmy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Dezinflační tendence | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Index německých akcií | Sektor technologií | IDEA | LULU | Lululemon | Nízké sazby | Zásoby zemního plynu v USA | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Živnostníci | Paušální daň | Google Pay | Odkup vlastních akcií | Nastavení Stop-Lossu | Nejlepší strategie | Velké investice | Majitelé firem | Sankce proti Rusku | Stimulační program | Míra zisku | Ziskové marže | ASM International | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Úroda | Reshoring | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Rozkolísání trhů | Objem zakázek | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | Maloobchod v květnu | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Nárůst počtu nově nakažených | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Fond obnovy | Marko Kolanovic | Inflační šok | Chorvatsko | Leva | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné příjmy | Větší pozice | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Reputace | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | Chrysler | Jeep | Maserati | Alfa Romeo | Americký maloobchod | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Kanye West | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Výsledková sezona za druhý kvartál | Evropské investiční banky | Američtí politici | Akcie streamovací služby | Malé zisky | Průměrný příjem | Spotřební daně | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Mediální pokrytí | Rekordní růst poptávky | Společnost Amazon | Noble Energy | Softwarový gigant | Možnost dalšího růstu | Vývoj tržní kapitalizace | Akcie v eurozóně | Společnost XTB | Akcie Salesforce | Byty v Praze | Cenové patterny | Výše daně | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Semi | Model 3 | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | SSR Mining | Čeští spotřebitelé | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | Barrick Gold (ABX) | Index Ventures | Oliver Pursche | Bretton Woods | Reliance | Porušení pravidel | Progres | Exchange Traded Commodity | Konkrétní plán | Forward guidance | HDP za Q2 | Bohatí lidé | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Americké vládní dluhopisy | Natland Group | Insolvence | Richmondský Fed index | Začít obchodovat na burze | Silný trend | COVID III | Druhá vlna COVID-19 | Zisk OMV | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Sundar Pichai | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Royal Gold | Nikl | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Obchodní divize | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Výhled německé ekonomiky | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Odveta | Ztracený kapitál | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Správci fondů | Tesla a S&P 500 | Covid19 | Psychika | Caixin | Rekordní deficit | Hugo Boss | Ant Group | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Analytici Fidelity International | Poptávka po oceli | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | WeCHat | Tempo růstu průmyslové výroby | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Čínské sankce | Damoklův meč | Časový úsek | Klesající tendence | Možné zisky | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Zisk z obchodování | Napětí mezi Čínou a USA | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Zpomalování inflace | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Erdogan | Turecký prezident | Zalando | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Obchodní centra | Prezidentské volby USA | Radikální změny | Čas na nákup | Indikátory sentimentu | Czechoslovak Group | Velký propad | Podhodnocený | Produkční ceny | Hospodaření banky | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Hnojiva | Upozornění na rizika | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Bitstock.com | Konec medvědího trhu | Pokles tržeb | Vládní koalice | Ocenění na burze | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Přeobchodování | Investice do vodíku | PLUG | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Sell the news | Býčí formace | SMA 200 | Turecká lira (TRY) | Snížení DPH | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Vesa Equity | Akcie softwarové společnosti | VisualCapitalist | Záplavy v Číně | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Deglobalizace | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | FTMO | Venezuela | Holdingová společnost | Představitelé ECB | DIA | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | Statistika z amerického trhu práce | IT společnosti | Vývoj indexu Nasdaq | SMIC | Elektrická auta | Labor Day | Big Tech | Klimatické změny | Sergey Brin | Delta Airlines | Southwest Airlines | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Kroger | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vývoj indexu DAX | Obchodování s ropou | Traton | Prognóza Fedu | Prognóza Ministerstva financí | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Altimeter Capital | Snížení emisí | Zasedání FED | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Inditex | Pilulka.cz | PX START | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Banky v ČR | Společnost ByteDance | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Řízení obchodu | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Robusta | Vývoj ceny kávy | Ropa dnes | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Unity | Cena elektřiny | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Šéf podniku | Očekávání ČNB | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Vývoj ceny akcie Tesly | Evropské korporátní dluhopisy | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Investiční prostředí | Ropovody | Plynovody | PVM Tamas Varga | Micron | Snížit emise | Riziko poklesu cen | App Store | Biden | USA Joe Biden | Prezidentská debata | Softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Rozhodnutí FED | Tuzemští obchodníci | Druhy ropy | Nepokoje na Blízkém východě | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Tuzemské hospodářství | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Scalpingové strategie | Nejvýraznější růst | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Aukro | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | Ford (F.US) | F.US | Ceny bytů | Libye | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Výkon společností | Oživení německé ekonomiky | Walgreens | Norský státní investiční fond | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Masivní propouštění | Investovat do vzdělání | Koncern | Embargo | Příležitosti k obchodování | Množství peněz | Jitan Solanki | Růst zlata | Dílčí indexy | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Akcie TWTR | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Dobrý byznys | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Solární energie | FSLR | First Solar | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Akcie Pilulky | Poptávka a nabídka | Futures a opce | Obchodování s futures | Futures na ropu | Společnost Ant Group | Bidenovo vítězství | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | Zhoršování pandemické situace | Vlny koronaviru | XOM | CVX | PFE | CSCO | JP Morgan Chase | VFC | JNJ | ABBV | Uniswap | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Bankovní úvěry | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Zynga | Výsledky voleb | Recep Erdogan | UBER.US | Electronic Arts | Přebytek zahraničního obchodu | Sumitomo | Tempo inflace | Pfizer/BioNTech | MCD | MCD.US | Společnost Pfizer | PFE.US | CEZ1 | Inflace v Číně | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Hospodářský vývoj | Dillí | Albert Bourla | Obchodní politika | Pinduoduo | Akciové investování | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Týdenní tržní výhled | Zisky bank | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | QCOM | Palantir Technologies | MRNA | Riziko obchodování | Pád cen | NFIB | ACA | ACA.FR | GPS | GPS.US | Schválená dividenda | Producent ropy | Spotřební daň z nafty | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | JWN.US | JWN | Pasivně investovat | Geco | Praktické tipy | Směr obchodů | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Palantir Technologies Inc. | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Stop-out | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Dluhopis Republiky | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Lyft | CD Projekt | Akcie Airbnb | Cenový skok | Výběr akcií | LULU.US | Futures na DAX | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Boerse | Vonovia | MTU Aero Engines | ABNB | Největší IPO | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Vývoj měnového páru USD/CNY | Sazby v Číně | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | H&M | Proč investovat | Očkování | LEN | Coinbase Global | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | Vesa Equity Investment | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Peníze navíc | Rychle zbohatnout | Maďarská vláda | Orbán | Kapitalizace Tesly | Emise akcií | IPO společnosti | Zajištění proti riziku | Mutace koronaviru | Mutace viru | GS.US | Ceny aktiv | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Vývoj spreadu | Futures na ropu WTI | Plný úvazek | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Voda | DGX | BA.US | VIX na trhu s ropou | Third Bridge | Peter McNally | Výzkumné firmy | Pokles ceny americké ropy | Ceny americké ropy | Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv | Boeing 737 Max | Centrální bankéř | Měnový pár EUR/PLN | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Výhled na rok | mBTU | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Pomoc firmám | ABNB.US | NIO.US | Zvýšení těžby | Německá inflace | Sentiment v eurozóně | ADA | DOT | Ycharts | Zpráva pro dolar | Dobrá zpráva pro dolar | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Server FXStreet | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | KKR | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | Paušální daně | TUI | Cestovní kancelář | Zhoršení ratingu | Výrobce obuvi | Černý kůň | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | Zoom Video | Firma Boeing | Zpomalující inflace | VMware | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | Dopad na trhy | Akcie automobilky Stellantis | Carlos Tavares | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | ACB | SNY | CARA | MJ | ACT | Oddělení alternativních investic | Futures na indexy | WU | Logitech | Společnost Logitech | Indexy na Wall Street | Jack Ma | UAL | UAL.US | Larry Fink | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | DHL | United Parcel Service | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | AMC.US | SPCE | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | KFC | Marriott | Čínské značky | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | Polská společnost | Akcie AMC | Přerozdělení bohatství | DAX (DE30) | Melvin | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Short Interest | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Express | Tržní reakce | Bilanční suma | Gigant Chevron | Akcie GameStopu | Skyworks Solutions | Návrh PPF | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Účinnost vakcíny | J&J | Cenové výkyvy | Začátek nového trendu | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Překonání cílů | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Poměrové ukazatele | Dnešní seance | Vaxart | Akcie společnosti Alphabet | Zisk Shellu | QCOM.US | Rozvolnění | Obchodní omezení | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Obchodné signály | Poslanci Evropského parlamentu | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Technologie společnosti | Paradox Interactive | General Motors (GM.US) | GM.US | Supercyklus | HAS | Russell 2000 (US2000) | UNH | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Maersk | Dánská společnost | Silver Institute | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ACB.US | ABBV.US | Blockchainy | FTX | Zinek | Kov | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Elektroauta | Trojité dno | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Růst produktivity | Futures na Wall Street | Vytěsnění minoritních akcionářů | Růstový trend | James Bullard | CETIN | Předpověď akcií | Akcie Tilray | Kering | KER.FR | KER | Celosvětové zadlužení | FOMC minutes | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | WFC | Akcie Wells Fargo | Přísná měnová politika | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Zásoby plynu | Makroekonomický vývoj | ZINC | Cena prasat | Cena prasat v ČR | Skluz | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Graf US500 | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Úřad FAA | Posílení české měny | Finanční zdraví | Snížení počtu obchodů | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | Akcie společnosti Nio | Nio (NIO.US) | Rohlik Group | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Špinavá energie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Akcie společnosti Microsoft | Technologické podniky | Pohyb trhu | Silný růst | Jemenští povstalci | Banco Santander | ING Groep | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Záchranný plán | Investice společnosti | Fidelity | Průzkum analytiků | Cena nemovitostí | Zámořské indexy | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Silná inflace | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Heatmap | Akcie Eli Lilly | Gap (GPS.US) | CryptoQuant | Dnešní videokomentář | Celoroční EBITDA | Chris Bailey | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Holubičí tón | Akcie Volkswagenu | Ceny železné rudy | Hodnotové akcie | Nové regulace | Liberty Steel | Síla amerického dolaru | Fungování ČNB | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | Zájem institucí | Forwardové sazby | xStation 5 | Discovery | Výhled Saxo Bank | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Poptávka po nemovitostech | Silný výhled | Citelná inflace | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Míra úspor domácností | Míra úspor | Český PMI index | PMI index | CPI Property Group | CPI Property | Micron (MU.US) | Akcie Boeing (BA) | LMT | Reuters analytik | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Proč obchodovat CFD | Největší obchody | Největší obchody podle objemu | ISM ve službách | Daně ve Spojených státech | Práva na dividendu | EDF | Blízká budoucnost | Celoroční výsledky | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | HoReCa | Více časových rámců | Harley-Davidson | Harley-Davidson (HOG.US) | HOG.US | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Prudký růst cen | Čínský internetový gigant | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | Podíl špatných úvěrů | Podíl nesplácených úvěrů | Síla indexu | GitHub | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Dostupná data | Xilinx | AMD a Xilinx | Goldman Sachs (GS.US) | Tým Admirals | BBBY.US | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Vstupní náklady | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Ceny ropy Brent | British American Tobacco | Ceny surovin | Chuang Li-pin | Emise skleníkových plynů | Ceny ETH | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Zotavování Číny | NFLX.US | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | LME | Honest | The Honest Company | HNST | Vydat akcie | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Archer Daniels Midland | Pinterest (PINS.US) | United Parcel Service (UPS.US) | AMD.US | GOOGL.US | ADM.US | UPS.US | Techy | Vysoká cena | Escondida | Provozní výsledky | Vývoj nominálního HDP | Vývoj nominálního HDP USA | ERA | Uran | Rostoucí ceny | Příkaz Take-Profit | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Akcie spoločnosti Chevron | Ministr práce | Objem transakcí | Problém s nedostatkem čipů | Události tohoto týdne | Emisní povolenky EU | Verizon | Cena emisních povolenek | Santander | Cena povolenek | Akcie Peloton | Akcie společnosti Peloton | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Akcionáři Avastu | Futures na americké indexy | Konsensus trhu | Tržby za služby | Nízké transakční náklady | Nižší zisky | Společnost Primagas | Primagas | Panasonic | Akcie Intelu | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | Saxo Group | Arca Investments | Arca | Otevření ekonomik | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Admirals (Admiral Markets) | WEN | WEN.US | Obchodování s povolenkami | USDA | Spoluzakladatel firmy | Kybernetický útok | Výhoda CFD | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Aurora Cannabis (ACB.US) | Vývoj ceny emisních povolenek | Vývoj ceny elektřiny | Vývoj ceny elektřiny v EUR | Vývoj ceny akcie ČEZ | Ceny akcie ČEZ | EEX | Hospodářské stimuly | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Ceny realit | Jádrová inflace v eurozóně | Investovat na burze | KSS.US | KSS | Wall Street akcie | Kurzotvorné zprávy | Copy Trading Admiral Markets | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Petrus Advisers | Silnější support | Akvizice Coltu | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Ochota riskovat | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Německé podnikatelské klima | Vesa | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Meme akcie | ZS | ZS.US | Zscaler Inc | Zscaler | Zisk před zdaněním | About You | Investor Carl Icahn | Akcie Airbusu | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Retailový obchodník | Princip obchodování | Vývoj ceny dřeva | Vývoj ceny dřeva v USD | Ceny dřeva | Ceny dřeva v USD | Nedostatkové čipy | Ceny benzínu v USA | Výhled růstu české ekonomiky | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | MNB | Petrus | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | Inflace v OECD | Ruský ministr | Fundamentální hodnota | DocuSign | DocuSign (DOCU.US) | DOCU | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Omezování nákupů aktiv | AMC (AMC.US) | GameStop Corp | Prodej akcií About You | Tarek Müller | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | London Metal Exchange (LME) | Proinflační faktory | Zlevnění potravin | Největší americká banka | Nůžky bohatství | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Vyvážené portfolio | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Prodeje dluhopisů | Canaccord Genuity | Softwarové firmy | Dlouhodobý support | Tržní síly | Dodávky plynu | Central Group | Penta | Luděk Palata | Versute Investments | Bohumil Pavlica | Zajišťování | Zajišťování se | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | SAIC | Konkurence | Vláda v Pekingu | XPeng | Revolut | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Zdanění firem | BCM Begin Capital Markets | Zvyšování daní | IWC | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | McDonald's | Vydání nových akcií | Schůzce FOMC | Navýšení kapitálu | Změny ceny | Nové prognózy | iShares Nasdaq | Čínský výrobce elektromobilů | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | České dráhy | Tennessee | Oligopol | Dolar dnes | WISE | Dovoz ropných produktů | Společnost SAB | Didi | CO2 | Nordstream | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Vliv na trh | NASA | Falcon | Solární panely | Vyšší úroveň | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Životní pojišťovny | Trh dnes | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Největší rizika | Etsy (ETSY.US) | Akcionáři ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Paradox | Výkon společnosti | Výhled globálního růstu | Varianty koronaviru | Malajsie | Akcie Moderna | | Výhled na letošní rok | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | MAN | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Akcie Bed Bath & Beyond | Omezení ztrát | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Zvyšování těžby | Růst společnosti | Očekávaná data | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Vývoje ceny | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Jednání kartelu OPEC | Hliník | Michaela Tomášková | Ředitelka Central Group | Central Group Michaela Tomášková | JRD | Mluvčí společnosti | Koncentrace | Egypt | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Rozvolnění restrikcí | Philip Morris International | Očekávání zisku | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Otevřené ztráty | Videohry | Cenový rekord | Budějovický Budvar | Budvar | Pivovar | Zvýšení produkce | Výstav | Didi Global | Včerejší seance | Tempo zdražování | Ojeté vozy | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Capital Panda | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Fúze s Nortonem | Podíl Číny | Alibaba Group Holding Limited | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výrobce smartphonů | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Americký trh | TXN | AI | COST | PG | CAT | Walgreens Boots Alliance | KO | Coca-Cola Company | FIXED | GlobalFoundries | Mutace delta | Uzavření dohody | Wealthspire Advisors | Ztrátový týden | Současný trend | Kávová zrna | Bit.plus Martin Stránský | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | MiCA | BHP | Společnost BHP | Divize | Rotterdam | Zásoby plynu v USA | HOOD | CNN Business | Letní období | Flexibilita | Načasování | Správné načasování | Varianta delta | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Otevřené pozice | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Omezené dodávky | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Zisk Microsoftu | Intelligent Cloud | Azure | More Personal Computing | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | ABB | Současné ceny | FB.US | Společný podnik | Finanční skupina PPF | Google Play | Delta mutace | Stanovená cena | Bilion | Dodávky čipů | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Polovodičové společnosti | Zisk Monety | Zisk Monety Money Bank | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | Guidance | Dopad na sentiment | Dnešní report | Růst v Číně | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Provozní ztráty | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Objem vkladů | Česká a slovenská UniCredit Bank | Slovenská UniCredit Bank | Mateřská společnost | Denisa Všetíčková | Daňový poplatník | Dřevo | Chování | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Vývoj reálné spotřeby domácností | Chicagský index nákupních manažerů | Makro prostředí | Vývoj jádrové inflace (PCE) | Růst aktivity | Take-Two Interactive | Logistika | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | MAR.US | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | Zvýšení rezerv | Ubisoft | Albemarle | Celoroční projekce | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | Nabídka na akvizici | Výsledky za první pololetí | VIAC | Paramount | Paramount+ | Trh práce v USA | Subdodávky | Ceny rýže | Rekordní minimum | Automobilové součástky | Historické trendy | Olympiáda | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Logistické problémy | Páteční NFP | Páteční NFP report | Uvedení na burzu | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Strojové učení | Norilsk | Omezení nákupů aktiv | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | BioNTech | Projekce ČEZu | Drahota | Osobní počítače | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Výsledky společnosti Avast | Nabídka Nortonu | ADS | SNOW | Akcie Adidas | RWE Gas | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | BUX | Objem peněz | Hackeři | Nucor | Ocelárny | Index Russell | Asijské země | Společnost Admirals | Palantir Technologies (PLTR.US) | Dnešní kalendář | Růst úrokových sazeb ČNB | Německý výrobce | Seriózní obchodování | Akcie The Honest Company | HNST.US | The Honest Company (HNST.US) | Nick Vlahos | Pozitivní korelace | Byty | Úroveň dluhu | Poptávky po oceli | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Čínské přístavy | Prostor pro růst | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Jim Cramer | Richemont | Streamovací společnosti | Tokeny | Meituan | Medián | Bonusy | Rozbor | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Výrobní inflace | Začátečník | Kansas City | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Ochranný mechanismus | Školení | ASX | SXXP | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Checklist | Virgin Orbit | Nedostatek čipů | Nordstrom | Nordstrom (JWN.US) | Jihoafrická republika | Růst výroby | Mediální společnost | Společnosti | Měnové unie | Národní měny | Depozitní úroková sazba | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Společnost Rivian | Shrinkflation | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Risk-Management | Eurowag | Společnost Eurowag | TA Associates | Martin Vohánka | Cena emisních povolenek EU | Okta | Digitální platby | PayPal Holdings Inc | Káva robusta | Dlouhodobé strategie | Prazdroj | Telco | Evergrande | Nákladová inflace | Katastrofy | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Nájemní bydlení | ANO | Akcie Chewy | Chewy | CHWY.US | CHWY | Chewy (CHWY.US) | Akcie Chewy (CHWY.US) | Uhlí | CSRC | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | DOCU.US | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Siemens Healthineers | Sartorius | Covidové restrikce | Energetika | Silvergate Bank | Společnost Siemens | Ruský rozpočet | Ceny plynu | Platební gigant | Althea Spinozzi | Konfederace | Vývoj ceny akcií Citibank | Vývoj ceny akcií HSBC | Solana | Evropský index | Workshop | Finanční ředitelka | Česká společnost | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Extrémní počasí | Kering (KER.FR) | Gucci | Saint Laurent | Balenciaga | Luxusní značky | Yves Saint Laurent | Macao | Mezinárodní skupina | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | Litecoiny | Etherea | Řízení kapitálu | Zprávy z pražské burzy | Ceny kovů | Investiční pobídky | Růst firmy | Pracovní den | Smart kontrakty | UK100 | Airbus SE | Warner Bros | Amsterdam | Růst sazeb ČNB | Omezení cestování | Nio akcie | Česká pošta | ČSSD | Kompenzace | Arrows | VanEck | BNP | Forex brokeři | Poplatky a provize | Pokračování trendu | P/B | Hodnoty P/B | UBS Group | Hospodaření bank | Výpadky v zásobování | Tim Ghriskey | Čepro | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Reorganizační plán | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Cenový šok | Křemík | Ceny kovového křemíku | Produkce v Číně | Omezení produkce v Číně | Kovový křemík | Jün-nan | Kvartální účetní období | Gamble | Energetická krize | Odhady růstu | Hloupé chyby v tradingu | Hloupé chyby | Chyby v tradingu | Tradingová chyba | Otevírání protichůdných pozic | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Globální inflace | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Hospodářské soutěže | Apple Pay | České sazby | Prudké zdražování | Automotive | Navyšování cen | Změny daní | Akcie Eurowagu | Debut akcií | Akcie české společnosti | Trh primárních veřejných nabídek | Inflace v září | Škodovka | Těžby Bitcoinu | Regrese | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Anders Nysteen | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | CureVac | Nejvyšší výnos | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Nákup plynu | ID.3 | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Drahá ropa | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Poseidon | Vývoje kurzu | Změny na trhu | Vývoj ceny zinku | Ceny zinku | Omezení stimulů | Vývoj indexu jádrové inflace | Vývoj indexu jádrové inflace v USA | Meziroční vývoj spotřebitelské inflace | Ukončení kvantitativního uvolňování | České Radiokomunikace | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical | Nedostatek polovodičů | IBM (IBM.US) | CSX | IBM.US | AutoStore | PAH3 | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Horizon | Oculus | Překonání historického maxima | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger | VFC.US | Exxon Mobil akcie | Poměr výnosu | Snap | Akcie společnosti Snap | Rozpočtové schodky | Obilí | Problémy s počasím | Kuny | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Caterpillar (CAT.US) | Volvo Cars | Cenový cíl | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Ford Motor (F.US) | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Orlen Unipetrol | Vývoj měnových kurzů | Akcie společnosti Caterpillar | Squid | AbbVie (ABBV.US) | Meta | Oculus Quest | Rebranding | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Peněžní prostředky | Vanguard | Metaverse | Burger King | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Meta Platforms | Squid Game | Odkupy akcií | TTWO.US | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | Fialova vláda | Celkové provozní výnosy | Airbnb (ABNB.US) | Uber Technologies (UBER.US) | Regeneron Pharmaceuticals | Barrick Gold (GOLD.US) | Louis Dreyfus | RIVN | Trh s elektromobily | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Cenové směřování | Tisková zpráva | Výrobce elektroaut | PYPL.US | Indexy pohyb | Drahé energie | Podmínky na trhu | Messari | Poptávka po kovech | Globální dodavatelské řetězce | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Akcie Rivian | RIVN.US | Akcie Rivian (RIVN.US) | Daimler Truck | Společnost | Stratégové | Cartier | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tomáš Vranka | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Mastercard Incorporated | GoPro | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Průmyslový sektor | MAST | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Walmart (WMT.US) | Burzovní cena | Další růst sazeb | Dopady inflace | Společnost JPMorgan | Virgin Galactic Holdings | Virgin Galactic Holdings Inc | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Prodejce Target | Narušené dodavatelské řetězce | Intuit | Macy's | TJX | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Rivian Automotive (RIVN.US) | Karlín Group Management | CEEC Research | REALISM Construction | Kohl's | Vývoj čistých marží | Vývoj ceny dřeva a železné rudy | Vývoj růstu mezd | Vývoj růstu mezd v eurozóně | Ropný šok | Převzetí Monety | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | Rivian (RIVN.US) | Ruský trh | Antony Blinken | Innogy | Index technologického trhu | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking | Zahraniční politika | Reportované výsledky | Nové mutace | Nová mutace | Uber (UBER.US) | Svátek v USA | Uvolnění rezerv | Omikron | Zhodnocení měny | Úrokové diferenciály | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Carry trade obchody | Banka Credit Agricole | Broadcom | | Honeywell | CMA | Varianta koronaviru | Investiční produkt | Nové vakcíny | Drahý plyn | Pumpaři | Nejvýraznější propad | Vietnam | Globální problémy | Trh s kávou | Špatné počasí | Varianty covidu | Zlotý | Daňové zatížení | Akcie Pfizer (PFE) | BofA | Bank of America (BofA) | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | Tržní vývoj | Situace ve Spojených státech | Předpověď počasí v USA | Předpověď počasí | Vývoj zásob plynu v USA | Vývoj zásob plynu | Vývoj ceny evropského zemního plynu | Vývoj LNG | Vývoj LNG kapacit v USA | Vývoj LNG kapacit | Dotcom | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Zemědělci | Podnikání v Číně | Akcie výrobce čipů | Participace | ACWA | ACWA Power | Firma Nestlé | Potravinářská firma | Index FTSE 100 (UK100) | FTSE 100 (UK100) | Ekonomické ztráty | Akcie Daimler Truck | Daimler Truck AG | Akcionáři společnosti | Annalena Baerbocková | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Obavy z omikronu | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Vánoční rally | Bidenova administrativa | Pyramida | Letadlo | GSK.UK | Obchodní tipy | Krátkodobý obchod | Inflační situace | Úpis nových akcií | Tomáš Spurný | Inflační spirála | Krátkodobý výhled | Coinglass | Force | Cloudflare | Sekyra Group | Vývoj dlouhodobých inflačních očekávání | Základní sazba | Odvětví cestovního ruchu | Hráči na trhu | Největší americké společnosti | Zvýšení slevy na poplatníka | Vliv na ceny | Telefónica | Těžební společnost | Logistické společnosti | Plynová krize | Motley Fool | WB | Sumitomo Mitsui | Covidové krize | Jiří Šimáně | Celkový sentiment | Infografika | Rozšiřování kapacit | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Miliardy USD | Apple Music | Akcie AMD (AMD.US) | Polská NBP | Rozvahy Fedu | Kartel OPEC+ | Kazatomprom | KAP.UK | Společnost Amazon.com | Jestřábí komentáře | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Nepokoje v Kazachstánu | Cena uranu | Petr Lajsek | Altria | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Výroba v Maďarsku | Zvyšování sazeb Fedu | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Vladimír Dlouhý | Ministr práce a sociálních věcí | Předpokládaný růst | Tučné dividendy | Ocel | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Dluhopisy zemí eurozóny | EOG Resources | Ziskovost bank | Ruský plyn | Instacart | Stripe | Cena práce | Gate | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Lucid Group | Lucid | Consensys | Hypomonitor | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Cowen | Organizace spojených národů | Big tech | Ceny domů | Průměrná míra inflace | Cílové ceny | Realitní skupina CPI Property Group | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hashrate | Uhelné elektrárny | Analytické prognózy | BofA Global Research | Akcie Activision | Hry | Akcie Gap | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Microsoft a Activision Blizzard | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Dražší energie | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Qatar Airways | Hospodářská data | Shell Plc | Výsledková zpráva | Royal Dutch | Streamování videa | Instituce | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | Omniverse | Teams | Chytrá portfolia | Spotřební zboží | Ingalls & Snyder | Nový týden | Analytici XTB | Centralizované burzy | Counterpoint Research | Riziko volatility | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Snížení daně | Akcie Intelu (INTC.US) | Daňová sazba | Přístup na trhy | Akcie BHP | Pozitivní výsledky | Švédská společnost | Výrobce domácích spotřebičů | Cenová akce | Saipem | Finanční rok | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Výplatní poměr | Ocado | Ebury | Tomáš Kudla | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Cena transakce | Sev.en | Akciový graf | Obor podnikání | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Evropský orgán pro pojišťovnictví | EIOPA | ALUMINIUM | Slovalco | Člen ECB | Argo Blockchain | Hive Blockchain | Datové centrum | Konsolidovaný čistý zisk | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Under Armour | Pozice přes noc | Klesající struktury | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | St. Louis | Ukazatel EBITDA | LHA | LHA.DE | Capucines | Neverfull | Luxusní zboží | Blesk | Chanel | Classic Flap | Kabelky | Firmy vyrábějící luxusní zboží | Cisco Systems (CSCO.US) | CSCO.US | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart Holdings | Upstart | Akcie Shopify | CITIC | Akcie Palantiru | Akcie společnosti Palantir | Akcie společnosti Palantir (PLTR.US) | Uzavření transakce | Kupní cena | Podnikatelský sektor | Ruské invaze na Ukrajinu | Hlavní index německých akcií | Index londýnské burzy FTSE | Poslední den obchodování | Cenový index | Dění na Ukrajině | Sankce | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Nexo | Ukrajina a Rusko | BKNG | BKNG.US | Lowe's Companies | LOW.US | Lowe's | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | Akcie společnosti Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Boje na Ukrajině | Sberbank CZ | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Západní firmy | Studená válka | Mezinárodní vztahy | Ministr dopravy | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | TGT.US | BAE Systems | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Politický tlak | Situace na Ukrajině | Statista | Filip Louženský | Harmonizovaná inflace | Velkoobchodní cena plynu | Logistické firmy | Orsted | Dell Technologies | Rheinmetall | Carlsberg | FSLR.US | First Solar (FSLR.US) | Zkapalněný zemní plyn | Pegas | Intervence České národní banky | Telegram | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | DBK | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Agentura TASS | Společnost Google | SPARK | Applepay | Invaze | Narušení dodávek | Analytici Bank of America | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | Společnost ExxonMobil | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Smith & Wesson | Akcie Smith & Wesson | SWBI | SWBI.US | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Pokles inflace | Ukončení války | Americký ministr zahraničí | Cena akcie Apple | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Cox | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Pat Gelsinger | Ředitel Intelu | Akcie Occidental Petroleum | Vývoj ceny niklu | NICKEL | Levi's | Řetězec | Řetězce | Financování výdajů | Aktivity v Rusku | Spotřební daň z pohonných hmot | Zlevňování ropy | Štěpení | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Nutrien | Bolševické revoluce | Podnikový sektor | Západní sankce | Sankce Západu | Obchodní vztahy s Ruskem | Zvyšování marží | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Forexový carry trade | Forexové carry trades | Vypůjčení měny | Úrokové platby | Úrokové riziko | Normalizace úrokových sazeb | Princip obchodování carry trade | Obchodování carry trade | Silné trendy | Carry trade příležitosti | Aktuální carry trade | Úrokový zisk | Nestabilita ekonomiky | Zúžení úrokového diferenciálu | Nalezení obchodů | Vývoz ruské ropy | Nákup ruské ropy | Peter Siks | Sellier & Bellot | IFX | Plynárenský gigant | Dodávky plynovodem | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Arno Antlitz | Výroby elektromobilů | Porsche AG | Hospodářské škody | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Společnost Intel | Hospodářské výsledky podniků | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Úroky z dolarových dluhopisů | Ministerstvo průmyslu a obchodu | SaaS | Dopady války na Ukrajině | Vývoj ceny akcií PKN Orlen | Ceny akcií PKN Orlen | Ceny akcií PKN | Potravinářská společnost | Společnost Nestlé | Politika ČNB | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Verbální intervence | Cena akcií NIO | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Aktivisté | Britský FTSE | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | ADBE.US | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | NIO Inc | Investování v Číně | German Gref | Akcie Nvidie | Nvidie (NVDA.US) | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Velké korporace | Nízké poplatky | Geopolitické události | Obchodní náklady | Ruský vicepremiér | NIO (NIO.US) | Ondřej Koběrský | Skupiny PPF | Zisk předních světových automobilek | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Vývoz pšenice | Platby za plyn | Allianz Trade | Akcie RH | RH.US | Akcie RH (RH.US) | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Zajištění kurzového rizika | Akcie Tesla (TSLA) | Ruský Gazprom | Plynárenská společnost | Zpevnění akcií | Akcie společnosti MOL | MOL | Rekordní zisky | Regulace kryptoměn | Bitcoinové sítě | Klaus Zellmer | Inflační náraz | Růst cen energií | Zničení poptávky | Petr Fiala | Státní distributor paliv | Le Penová | Ekonomické vzdělání | Strategie pro obchodování | Warner Bros Discovery | Ex-date | Ben Laidler | Warner Bros. Discovery | Francouzská Société Générale | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Správa | Online platformy | GMT | Akcie BlackRock | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Zákonodárci | Vlastnictví | Výsledky letecké společnosti | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Unitedhealth Group (UNH.US) | UNH.US | Daniel Ives | Převzetí Twitteru | Tržní ocenění | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Ceny pohonných hmot v Česku | Výhled pro akcie | Vzestupný trend | Dovoz ruské ropy | Skupina Stellantis | LOGeco | Rizikovost | Reed Hastings | Lululemon (LULU.US) | Akcie Carvana | Carvana | NEM.US | Akcie společnosti Gap | Rekordní inflace | Zvyšování sazeb Fedem | Vývoj 30leté fixní hypoteční sazby | Fixní hypoteční sazby | Vývoj indexu cen nemovitostí | Zdražování hypoték | Výsledky Alphabet | PepsiCo (PEP.US) | Miliardář Elon Musk | Muskoidní | Go private | Squeeze out | Plyn v rublech | Výsledky Amazonu | Situace na akciových trzích | Embargo na ruskou ropu | Textron | LuxuryBrands | Smart portfolio | Nejopulentnější firmy světa | Nejopulentnější firmy | Sociální investiční síť | Investiční síť | Šmejc | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Produkty s pákovým efektem | Ratingový výhled | Trojúhelníkové formace | Ropovod TAL | Riziko stagflace | Hlavní investiční analytik | UPST | UPST.US | Upstart (UPST.US) | Swedish Match | Akcie švédské společnosti | Švédské společnosti | US Foods Holdings | USFD | USFD.US | US Foods Holdings (USFD.US) | Iva Palusková | Occidental | Wall Street výsledky | Akcie Costco | Akcie Costco (COST.US) | Costco (COST.US) | COST.US | ArcelorMittal | Dow Jones Industrial Average | Index BUX | Southwest | Vývoz obilí | Indexy S&P | Embargo EU na ruskou ropu | Embargo EU | Varování před riziky | GEVORKYAN | Christopher Waller | Realitní sektor | Covid Zero | PLATINUM | Akcie společnosti Chewy | Akcie společnosti Chewy (CHWY.US) | Borealis | Web3 | Guggenheim | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | Skrytá inflace | Art Buchwald | Mondelez International | Toblerone | Money Saving Expert | Shopmate | Společnost Mondelez | Nárůst zisků | Jan Frait | Karina Kubelková | Cena benzinu v USA | RIOT.US | RIOT | Riot Blockchain (RIOT.US) | EOG | Investiční zisky | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Akcie Oracle | Stavební společnosti | Zvednutí sazeb | Mimořádné zasedání | Pepa Zeman | Úrokový spread | Fedex Corporation | RIO.UK | Rio Tinto (RIO.UK) | Daň z benzinu | Roche | Škoda Group | Práva ke značce | Darden Restaurants | Akcie Darden Restaurants | Darden Restaurants (DRI.US) | DRI | DRI.US | Akcie Darden Restaurants (DRI.US) | Olive Garden | Preferenční akcie | ZEN | Přijetí | Pochybení | Sektorová daň | Ředitel ČEZ | Nové sankce | Fundovaný účet | Ladislav Kříž | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Akcie KO | Akcie Kohl's Corp | Velmi volatilní | Úrokové sazby v eurozóně | EdF | Akcie společnosti Upstart (UPST.US) | Akcie společnosti Upstart | Obrat v sentimentu | Propuštění | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Vývoj španělského akciového indexu | Přicházející recese | Reálné zisky | Zisky nad inflací | Reálné zisky nad inflací | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Další vývoj Bitcoinu | Vydělat na Bitcoinu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Day-tradeři | Investoři se strategií | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Dominance USD | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dominance amerického dolaru | Extrémně silný dolar | Změna trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Nákup indexu S&P 500 | S&P 500 nebo Nasdaq | Příležitosti pro nákup | Spořící účet v korunách | Vývoj amerického akciového indexu | Přísnější Fed | Futures zlata | Vstup do dlouhé pozice | Vývoj inflace a mezd | Tvrdá recese | Menší úrok | Králem bude hotovost | Účet v bance | Marže obchodníků | Koronavirové lockdowny | Lockdowny v Číně | Koronavirové lockdowny v Číně | Obcházení západních sankcí | Ruské obcházení západních sankcí | Nákupní párty | Růst těžby v USA | Nacenění kontraktu | Plynový armageddon | Zajištění dodávek plynu | Riziko skutečné stagflace | Uložení finančních prostředků | Silné stagflace | Statut bezpečného přístavu | Uchování reálné kupní síly peněz | Kupní síly peněz | Uchování reálné kupní síly | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení koruny | Skokové oslabení | Dodávky a cenu plynu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Nahromaděný dluh | Turistické sezóny</