Středa 07. červen 2023 01:15
reklama
Instaforex krypto
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple - Panelova diskuze
reklama
ActivTrades banner

Klíčová slova - Finanční sektor

C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Finanční sektor v ČR zůstává podle zátěžových testů ČNB vysoce odolný

01.06.2023 Finanční sektor v ČR zůstává vysoce odolný i vůči zhoršenému ekonomickému vývoji. Bankovní sektor je dostatečně kapitálově i likviditně vybaven, aby odolal šokům i v případě déletrvajících ekonomických potíží. Nebankovní finanční sektor, tedy pojišťovny či penzijní fondy, zůstává rovněž odolný. Na dnešní tiskové konferenci o tom informovali představitelé ČNB.
img

Hlavní trendy ve finančnictví – digitalizace, AI a udržitelnost

30.05.2023 Zájem investorů o startupy podnikající ve fintech sektoru klesá. Upozorňují na to experti z poradenské skupiny Moore Global, a mírní tak očekávání revolučních změn v oblasti financí. Velkému množství fintech startupů se nepodařilo dostatečně monetizovat své nápady, a ztrácejí tedy svou konkurenční výhodu. Nicméně, digitalizace včetně řešení umělé inteligence bude hrát ve vývoji finančního sektoru zásadní roli.
img

Pražská burza začala týden poklesem, ztrácela většina akcií

29.05.2023 Pražská burza začala nový týden poklesem. Index PX dnes oslabil o 0,35 procenta na 1313,02 bodu. Ztrácela většina titulů. Rostly ale akcie energetické společnosti ČEZ. Aktivita na trhu byla nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

US500 klesá z místních maxim. Jak to vypadá z historického hlediska?

23.05.2023 Index US500 dnes klesá kvůli přetrvávající nejistotě ohledně dluhového limitu USA. Z USA také sledujeme poměrně smíšená data - poměrně silný index PMI ve službách, ale ve výrobě zpět pod 50 bodů, což by mohlo být známkou zadýchané ekonomiky. Zároveň tváří v tvář zvýšenému riziku a rostoucím šancím na červnové zvýšení úrokových sazeb poměrně prudce rostou výnosy.
img

Nejvíce dluhopisů vydávají firmy z finančního sektoru. Nejméně ty vzdělávací

23.05.2023 Vysoká inflace a negativní výnosy z akcií i dalších investičních nástrojů vedly v posledním roce ke zvýšenému zájmu o investice do dluhopisů. Podle statistik srovnávače na portále Dluhopisomat.cz, který srovnává všechny dluhopisy vydané v České republice, jsou na trhu s dluhopisy nejaktivnější společnosti z finančního sektoru a nemovitostí.
C:\fakepath\globalni dan.jpg

PwC: Tržní hodnota nejcennějších firem propadla loni nejvíce od roku 2009

16.05.2023 Tržní hodnota stovky nejcennějších světových firem propadla za poslední rok nejvíce od finanční krize v roce 2009. Pořadí největších společností se nezměnilo, jedničkou zůstává Apple. Vyplývá to z aktuální studie PwC Global Top 100 Companies.
img

Pražská burza dnes ztrácela, index PX odepsal více než procento

12.05.2023 Index PX pražské burzy dnes oslabil o 1,15 procenta na 1371,71 bodu. Dolů ho táhly především bankovní tituly v čele s Komerční bankou a akcie energetické společnosti ČEZ. Výraznějšímu poklesu burzy bránily především cenné papíry pojišťovny VIG. Vyplývá to z údajů na burzovním webu. Úspěšný nebyl poslední pracovní den tohoto týdne ani pro českou měnu, která ztrácela k euru i dolaru.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
img

Čína ve hře o globální fragmentaci

09.05.2023 Článek se zabývá čínskou strategií, která usiluje o vytváření aliancí a bloků a zároveň se snaží o globalizaci, aby si zajistila přístup na trhy a ke zdrojům. Čína se aktivně snaží uzavírat dvoustranné dohody a regionální ekosystémy, aby rozšířila svou sféru vlivu a pojistila si své postavení.
img

Federální rezervní systém USA lže o ekonomice. Technologie blockchainu může být řešením!

03.05.2023 Federální rezervní systém USA bývá často osočován ze zastírání ekonomických faktů a manipulace s údaji pro politické účely.
img

Bitcoin v roce 2023 – co je hnacím motorem býčího trendu?

02.05.2023 Regulační opatření, válka v Evropě a bankovní krize – i přes to všechno má Bitcoin za sebou jeden z nejlepších roků v dějinách – co tedy může za nárůst ceny Bitcoinu?
img

Nová evropská regulace přichází do Česka. V oblasti kybernetické bezpečnosti významně ovlivní až 6 tisíc tuzemských společností včetně finančního sektoru

26.04.2023 Tuzemské firmy by se v brzké době měly začít připravovat na nové unijní regulace známé pod zkratkami NIS2 a DORA. Ty do českého podnikatelského prostředí přináší výrazný požadavek na zvýšení kybernetické bezpečnosti. Podle odhadů dopadnou až na šest tisíc českých firem a dalších organizací, které budou muset v následujících letech podstatně upravit svá bezpečnostní opatření, aby účinným způsobem snížily rizika možnosti kybernetických incidentů.
img

Makrodata vedou zámoří k ziskům

14.04.2023 Ke včerejší rally pomohla zámořským trhům data z ekonomiky. Index Nasdaq narostl o 1,9 %. Výrazně přidávaly technologičtí giganti jako Amazon (+4,7 %), Apple (+3,4 %) nebo Meta Platforms (+3 %). Tato situace se pak analogicky projevila i v pohledu na jednotlivé sektory uvnitř indexu S&P 500, kde největší nárůsty zaznamenaly komunikace (+2,3 %) a informační technologie (+2 %). Naopak se včera nedařilo utilitám, které zůstaly ve všeobecně dobré náladě bez pohybu. Finanční sektor přidal 0,8 %. Aerolinkám Delta airlines se nepodařilo v prvním kvartále dostát očekávání a propadly se tak o 1,1 %. Propadly taktéž akcie legendárního producenta motocyklů Harley-Davidson (-1,7 %).
img

Pražská burza přerušila osmidenní růstovou sérii

12.04.2023 Pražská burza dnes po osmi růstových dnech v řadě klesla. Index PX oslabil o 0,21 procenta na 1402,32 bodu. Dolů ho táhly hlavně akcie energetické společnosti ČEZ a rakouské finanční tituly. Vyplývá to z údajů na burzovním webu. Česká měna dnes posílila vůči euru na nejsilnější úroveň za skoro 15 let.
img

Sektor komerčních nemovitostí - další riziko pro akciový trh?🚩

06.04.2023 Evropská centrální banka a analytici Bank of America, JP Morgan a Morgan Stanley v posledních dnech naznačili, že trh komerčních nemovitostí by mohl být dalším ohniskem pro finanční sektor. V důsledku toho také pro akciový trh. S klesajícími cenami, slábnoucí poptávkou a rekordní angažovaností bank a investičních fondů v posledních letech mohou nemovitosti čelit větším problémům.
img

Ranní okénko - Americký trh práce ukazuje první střípky zpomalení

06.04.2023 Dnes ekonomický kalendář pokračuje daty z tuzemské ekonomiky. Po včerejších číslech z maloobchodu dorazí duo průmyslu a zahraničního obchodu. U průmyslu je trhem očekáván mírný meziroční růst, my počítáme pouze se stagnací. V kladných číslech se patrně podruhé v řadě udrží i saldo zahraničního obchodu. Již ráno překvapila německá průmyslová produkce, která meziměsíčně rostla o 2,0 %, zatímco trh čekal výsledek okolo nuly. Navázala tak na včerejší silná čísla ohledně továrních objednávek. Z globálního pohledu budou investoři ještě zpracovávat včerejší data ohledně počtu vzniklých pracovních míst ve Spojených státech od agentury ADP. V pátek sice dorazí více sledovaná oficiální statistika, americký trh ale bude uzavřený a reakce se tak naplno projeví až začátkem příštího týdne.
img

Wall Street v úterý vyprodával

05.04.2023 Včerejší obchodování v USA se neslo v negativním duchu a všechny hlavní akciové indexy zakončily den ve ztrátě a dokonce při denních minimech. Propadu nebyl ušetřen žádný z hlavních sektorů americké ekonomiky. Výrazně propadl finanční sektor (Bank of America -2,1 %, Wells Fargo -2,4 %, Citigroup -1,3 %, Goldman Sachs -1,2 %). Nedařilo se ani technologiím (Apple -0,3 %, Tesla -1,1 %, AMD -0,7 %). Z nervozity na trhu však těžilo zlato (+1,9 %) a stříbro (+4,2 %). Těžaři žlutého kovu byli včera v podstatě jediní vítězové dne (Barrick Gold +4,4 %, Newmont +3,8 %, Kinross Gold +6,3 %).
C:\fakepath\Schwab.jpg

Akcie firmy Charles Schwab zažily nejhorší měsíční propad od r. 1987

02.04.2023 Akcie americké finanční společnosti Charles Schwab Corp. zažily nejhorší měsíční výkon za více než 35 let. Za březen se propadly o 33 procent, což byl nejvyšší propad od října 1987, kdy se uskutečnil největší jednodenní krach na burze, kterému se přezdívá černé pondělí. Hodnota firmy kvůli propadu se za měsíc snížila o 47 miliard USD (jeden bilion Kč). Propad vyvolal mezi analytiky debatu, zda firma nebyla nespravedlivě potrestána v souvislosti s rostoucími obavami o bankovní sektor ve Spojených státech, uvedla agentura Bloomberg.
img

Březen byl na pražské burze slabší, od začátku roku stále slušný zisk

31.03.2023 Březnovou výkonost negativně ovlivnila situace v bankovním sektoru. Tentokráte jak v případě USA, tak i Evropy. Rizikové podnikání některých bank znamenalo ztráty a následně run na tyto banky. To se samozřejmě projevilo v celém finančním odvětví. A nejistota byla patrná na celém trhu. V případě našich bank jsou obavy o jejich finanční zdraví zcela neoprávněné. Mají vysokou kapitálovou přiměřenost, robustní hotovostní pozici, navíc ČNB se nechala slyšet, že pokud by bylo třeba, okamžitě by dodala likviditu.
img

Anatomie překvapivě dobrého čtvrtletí

31.03.2023 RALLY V OBRATU: Globální trhy uzavírají 1. čtvrtletí v zelených číslech po velkém odrazu ztrátových krypto a technologických trhů v roce 2022. Volatilní čtvrtletí přineslo dramatickou lednovou rally na základě ne tak špatných fundamentů a značně negativní pozice investorů. Americký spotřebitel zůstal silný, ceny plynu v Evropě klesly a Čína znovu otevřela.
img

Cena Ripplu roste 📈 "ISO20021 tokeny" Stellar a Algorand rozšiřují zisky

29.03.2023 Kryptoměny se dnes zotavují navzdory stále nejistým zprávám o konfliktu mezi CFTC a burzou Binance. Mezi všemi projekty opět vyčnívá Ripple (XRP). Fintechová společnost Ripple bude mít 30. března uzavřenou konzultaci s Komisí pro cenné papíry (SEC). Trh zprávu o setkání znepřátelených stran u soudu přijal jako signál možného urovnání sporu. Jeho dosažení by bylo vítězstvím pro celý decentralizovaný finanční sektor ve Státech. Oslabilo by rozhodovací úlohu SEC a snížilo obavy z vyhlídky na omezení, která navrhl Gary Gensler.
img

EUR se snaží růst oproti USD

28.03.2023 Jednotná evropská měna v pátek vůči americkému protějšku klesla o téměř 0,7 % na 1,0760. Pár EUR/USD uzavřel druhý den v řadě v červené zóně.
img

Ani nervozita z Evropy nestlačila americké akcie do záporu

27.03.2023 Poslední den v minulém týdnu přinesl poměrně volatilní seanci i na zámořských trzích. Indexu S&P 500 se nakonec podařilo otočit se ze ztrátového pole do mírného zisku. Finanční sektor se v pátek propadl pouze o 0,1 % a největšími tahouny tohoto poklesu byly akcie Raymond James Financial (-2,4 %) a Morgan Stanley (-2,2 %). V USA obchodované ADR na akcie Deutsche Bank ztratilo 3,1 %, což je velmi dobrý výsledek s ohledem na více než 8% ztrátu akcie Deutsche Bank na domácím trhu. Pokud odhlédneme od bank, tak byla zprávou dne akvizice společnosti Activision Blizzard společností Microsoft. Akcie Activision narostly o 5,9 %, ovšem i Microsoftu se dařilo a přidal 1,1 %.
img

Můžeme očekávat další paniku v evropských bankách?

23.03.2023 Bankrot Silicon Valley Bank, konec několikaleté agónie Credit Suisse převzetím bankou UBS a obavy o stabilitu nejen amerického, ale i evropského bankovního systému, je souhrnem událostí posledních 2 týdnů. Navíc jsme se dočkali výrazných slev na finančních trzích v reakci na nárůst rizikové averze. Je emotivní reakce investorů založená na fundamentech a obavách o kondici bankovního sektoru oprávněná?
img

Bitcoin klesl pod 27 000 USD zatímco se Federální rezervní systém zaměřuje na udržení inflace

23.03.2023 Bitcoin klesl pod 27 000 dolarů když americký Federální výbor pro volný trh (FOMC) ve středu 22.března opět zvýšil úrokové sazby, tentokrát o čtvrt procentního bodu.
img

Centrální banky pospíchají, aby zabránily krizi vzájemné důvěry

21.03.2023 Zatímco většina lidí o víkendu odpočívala, finanční instituce nepřetržitě pracovaly na řešení pro banku Credit Suisse, jejíž důvěra byla na hraně. V neděli večer přišla zpráva, že UBS koupila svého problémového švýcarského konkurenta v transakci se všemi akciemi za 3 miliardy švýcarských franků (přibližně 3 miliardy eur), což je značná sleva oproti páteční uzavírací ceně. Ačkoli zatím nejsou jasné všechny podrobnosti a důsledky transakce, investoři si kladou otázku, zda se znovu neopakuje rok 2008.
img

Forex: Nejistota plynoucí z vývoje v bankovním sektoru přetrvává

20.03.2023 Globální finanční trh má za sebou další více volatilní týden, který se nesl především ve znamení snahy o stabilizaci vývoje v bankovním sektoru. Ta vyústila víkendovým odprodejem dlouhodobě problémové švýcarské banky Credit Suisse do rukou jejího rivala UBS. Společně s rozšířením nástrojů na poskytování likvidity ze strany hlavních centrální bank se tak podařilo uklidnit situaci a začátkem tohoto týdne je obchodování až na výjimky prozatím klidnější. Paniku nedopustila ani ECB, která na čtvrtečním zasedání rozhodla o 50bb zvýšení a naznačila tak, že finanční sektor považuje za dostatečně stabilní proto, aby zvládl další zvyšování sazeb.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Bloomberg: UBS žádá o vládní podporu v případě převzetí Credit Suisse

19.03.2023 Švýcarská banka UBS žádá švýcarskou vládu o podporu v případě koupě upadajícího konkurenta Credit Suisse, informovala agentura Bloomberg. Obě největší švýcarské banky o víkendu o případné fúzi jednají, UBS má podle listu Financial Times (FT) zájem o částečné nebo úplné převzetí. Ke spojení banky vyzvali švýcarští regulátoři a švýcarská vláda podle informací FT připravovala krizová opatření pro urychlení procesu. UBS a Credit Suisse dnes odmítly situaci komentovat.
C:\fakepath\Obrazek-candle.png

Rizikové měny pod tlakem výprodejů

17.03.2023 Ochlazení tržního sentimentu a vyšší citlivost při vnímání rizika je v posledních dvou týdnech cítit napříč finančními trhy. Pád dvou bank v USA a problémy švýcarského giganta Credit Suisse nasměrovaly tok kapitálu do bezpečí.
img

Nasdaq 100 posílil o 0,4 %

16.03.2023 Obchodní seance uprostřed týdne přinesla opět vyšší volatilitu. Finanční sektor v návaznosti na potíže další banky Credit Suisse odepsal takřka 3 %, BAC US -0,94 %, CS US -13,94 %. Naopak velmi solidní seanci měl sektor komunikační, který přidal 1,5 %. Rostly akcie technologického giganta Alphabet, GOOGL US +2,28 %. Skvělý výkon včera předvedly akcie Netflixu, které vzrostly o 3 %, NFLX US +3,01 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,9 % (31.874 b.), S&P 500 o 0,7 % (3.891 b.) a technologický Nasdaq Composite posílil o 0,1 % (11.434 b.).
img

Pražská burza klesla o víc než tři procenta, ovlivnily ji problémy Credit Suisse

15.03.2023 Pražská burza po úterním růstu dnes klesla o 3,18 procenta na 1312,14 bodu. Zavřela nejníže od 25. ledna. Ovlivnily ji obavy o finanční stabilitu švýcarské banky Credit Suisse. Ztrácela většina titulů, nejvíce finanční sektor. Aktivita na trhu byla vysoká, celkový objem obchodů přesáhl 1,3 miliardy korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
C:\fakepath\trader-13032023-38-zm.jpg

EK sleduje situaci po krachu SVB, v EU byla banka přítomna jen omezeně

13.03.2023 Evropská komise sleduje situaci po krachu americké Silicon Valley Bank (SVB). Banka však byla v EU přítomna jen ve velmi omezené míře. Uvedl to dnes mluvčí Evropské komise. Situaci monitorují také úřady ve Švýcarsku a Norsku. Norský státní investiční fond agentuře Reuters řekl, že investoval do SVB a doufá, že se mu podaří část investic získat zpět. Páteční krach SVB byl největším bankrotem americké banky od finanční krize v roce 2008.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB: V ČR nepůsobí banky s podobným modelem jako padlé v USA

13.03.2023 V českém bankovním sektoru nepůsobí banky s podobným obchodním modelem, jako měly americké Sillicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank, které se dostaly do problémů. Na dotaz ČTK to dnes uvedla viceguvernérka České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová. České banky jsou podle ní dobře kapitálově vybavené. Páteční krach SVB byl největším pádem americké banky od roku 2008, následně úřady uzavřely i Signature Bank.
img

Závěr minulého týdne ve znamení propadů

13.03.2023 Páteční obchodní seance na Wall Street byla ve znamení větší volatility. Nejméně se dařilo technologickému indexu Nasdaq Composite, který odepsal 1,8 %, což reprezentuje ztrátu 199 b. Všechny sektory uzavřely páteční obchodní den v červených číslech, kdy v mizérii pokračoval i finanční sektor, který se propadl o 1,8 % (Bank of America -0,88 %, Goldman Sachs -4,22 %). Hlavním důvodem propadu je krach banky Silicon Valley Bank. Sektor informačních technologií se nenechal zahanbit a odevzdal 1,7 %. Nejslabšími členy sektoru byly akcie výrobců čipů (Nvidia -2,01 %, AMD -1,62 %). Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 1,1 % (31.909 b.), S&P 500 o 1,4 % (3.861 b.) a technologický Nasdaq Composite o 1,8 % (11.138 b.).
C:\fakepath\trader-10032023-41-zm.jpg

Banky stáhly evropské akcie na sedmitýdenní minimum

10.03.2023 Evropské akcie se dnes propadly na sedmitýdenní minimum. Oslaboval zejména finanční sektor, neklid vyvolaly problémy a následný krach americké banky SVB. Evropské akciové indexy oslabovaly od počátku seance, reagovaly na čtvrteční propad cen akcií ve Spojených státech, kde ztrácely také zejména banky.
C:\fakepath\eurusd-10032023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.3.2023

10.03.2023 Akcie ve Spojených státech včera oslabily. Ke ztrátám nejvíce přispěly bankovní společnosti. Investoři se obávají, že dnešní zpráva o únorovém vývoji nezaměstnanosti v USA by mohla vyvolat agresivní zvyšování úrokových sazeb americkou centrální bankou (Fed).
img

Burza dnes ztrácela, dolů ji táhly hlavně banky

09.03.2023 Pražská burza smazala své středeční zisky. Index PX dnes klesl o 0,88 procenta na 1396,61 bodu. Dolů ho táhly hlavně finanční tituly v čele s Erste. Opačným směrem na index působily především akcie společnosti Philip Morrris ČR. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Pražská burza celý den klesala a uzavřela na minimech

09.03.2023 Evropské burzy dnes většinou otevřely poklesem, ale zbytek dne se snažily ztráty smazat. To ale nebyl osud pražské burzy, která prakticky celý den jen klesala.
img

Velké změny - velké změny v technologickém a finančním sektoru

07.03.2023 REORGANIZACE: Některé z největších technologických a spotřebitelských akcií změní sektory v rámci velké reorganizace globálních akciových sektorů GICS na závěr týdne v pátek 17. března. Tato změna, která má dopad na většinu globálního odvětví ETF v hodnotě 10 miliard dolarů, má lépe sladit to, co společnosti skutečně dělají, se sektory, do kterých spadají. Například v rámci indexu S&P 500 se bude přesouvat 38 akcií. Největší americký sektor, technologický, se výrazně zredukuje a ještě více zkoncentruje.
img

Tuzemské mzdy zrychlily

07.03.2023 Mzdová dynamika v Česku na konci roku 2022 dle očekávání zrychlila, když se průměrná mzda meziročně zvýšila o 7,9 % (vs. 6,2 % v Q3 2022) na 43 412 Kč. Po zohlednění dvouciferné inflace však reálné mzdy propadly o 6,7 %, přičemž ke svižnému poklesu životní úrovně dochází na straně tuzemských zaměstnanců již pět čtvrtletí v řadě. Dynamika mezd v tržních odvětvích byla ke konci roku o něco rychlejší než ve veřejném sektoru. Nejrychleji rostly mzdy u výrobců energií, kde se zvýšily meziročně o 14,6 %, zatímco v páteřních sektorech tuzemské ekonomiky – průmyslu, stavebnictví a dopravě – rostly meziročně o více než 9 %.
img

První výročí ruské invaze. Jak se změnila situace na trzích❓

23.02.2023 Tento týden si připomínáme první výročí ruské invaze na Ukrajinu. Ačkoli se očekávalo, že konflikt bude mít krátké trvání, skutečnost se ukázala být zcela jiná. Ukrajina se brání díky svému odhodlání, podpoře Západu a četným sankcím uvaleným na Rusko. Útočník se mezitím i přes několik porážek stále nechce stáhnout. Finanční trhy se mezitím za posledních 12 měsíců výrazně změnily, i když některé pohyby cen byly poměrně překvapivé. Cenové pohyby na mnoha trzích dosáhly v posledních měsících několika desítek nebo dokonce několika set procent. V současné době se však situace stabilizovala a na několika trzích se dřívější pohyby obracejí.
img

Pražská burza dnes mírně oslabila, výrazně ztrácely akcie ČEZ

31.01.2023 Pražská burza mírně klesla. Index PX po sedmi růstových dnech v řadě dnes oslabil o 0,12 procenta na 1329,66 bodu. Do červených čísel ho stáhly akcie energetické společnosti ČEZ. Aktivita na trhu byla díky nim vysoká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Neúnavný ČEZ tlačí burzu dopředu

26.01.2023 Dnes přišla významnější makrodata zejména z USA. Na první pohled dopadla všechna (HDP, zboží dlouhodobé spotřeby, data z trhu práce) lépe, než se čekalo. Podporou pro trh byly i dnes lepší korporátní čísla z aktuální výsledkové sezóny.
img

Fidelity International: A klíčovou technologií roku 2023 bude...

26.01.2023 Podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International budou největšími faktory, které pomohou zvýšit ziskovost podniků v roce 2023, automatizace a umělá inteligence, zatímco decentralizované finance a blockchain jsou považovány za technologie s menším dopadem.
img

Pražská burza dnes rostla, dařilo se zejména Erste Bank

18.01.2023 Pražská burza dnes otočila směr a posílila, index PX vzrostl o 0,55 procenta na 1278,30 bodu. Nahoru ho vytáhly zejména akcie Erste Bank, které přidaly více než dvě procenta. Ostatní banky naopak skončily ve ztrátě. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza je nejsilnější od loňského června, rostla pošesté v řadě

09.01.2023 Pražská burza zatím v každém obchodním dni letošního roku posílila. Index PX dnes přidal 1,73 procenta na 1270,96 bodu. Je tak nejsilnější od konce loňského června. Polepšila si většina titulů v indexu, nejvíce Komerční banka. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza roste třetí den, ze tří

04.01.2023 Příznivé zprávy přišly z Číny, která plánuje další podporu realitním developerům. Pozitivní byly také indexy PMI v Německu i eurozóně. Dopadly nad očekávání dobře, zejména složka služeb. Navíc po německé dopadla lépe i francouzská inflace (byla nižší než očekávání).
img

Technologie krypto a blockchain budou i nadále „nedílnou“ součástí moderní ekonomiky

03.01.2023 Světové ekonomické fórum (WEF) věří, že technologie, na kterých jsou založeny kryptoměny a digitální aktiva, budou i nadále „nedílnou“ součástí moderní ekonomiky. 
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Pražská burza dnes nepatrně rostla, aktivita na trhu byla opět nízká

29.12.2022 Pražská burza dnes nepatrně rostla, když index PX posílil o 0,06 procenta na 1206 bodů. Zavřel tak nejsilnější od 1. prosince. Více než procento ale přidaly jen dvě emise z indexu. Aktivita na trhu dnes byla opět nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza rostla pošesté v řadě, je nejsilnější od začátku prosince

27.12.2022 Pražská burza pokračovala v růstu i po svátcích, posílila pošesté za sebou. Index PX si dnes polepšil o 0,6 procenta na 1205,58 bodu a zavřel tak nejsilnější od 1. prosince. Aktivita na trhu ale byla velmi nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Týden na akciových trzích: Po pěti týdenních ztrátách pražská burza tento týden rostla

23.12.2022 Tento týden byl chudší na podstatné kurzotvorné události. V Německu byl zveřejněn Ifo index, který byl mírně lepší než očekávání. Jedná se o nárůst nicméně úroveň je stále nízká. Lepší byla taky osobní spotřeba v USA, což ukazuje na silnou poptávku.
img

Trh nemovitostí zamrzl, ceny už klesají

19.12.2022 V posledních letech jsme byli zvyklí, že ceny nemovitostí neustále rostou. Šlo o dokonalou investici – byla bezpečná, a přitom nabízela zhodnocení podobné jak u mnohých akcií. Poslední rok však přinesl změnu. Úrokové sazby vyskočily na nevídaných 7 % a trh nemovitostí zamrzl. Hypotéky se téměř přestaly prodávat a jejich objem meziročně poklesl o neuvěřitelných 80 %.
C:\fakepath\trader-15122022-50-zm.png

USA uvalily sankce na jednoho z nejbohatších Rusů Vladimira Potanina

15.12.2022 Spojené státy dnes uvalily sankce na jednoho z nejbohatších Rusů Vladimira Potanina, který je šéfem a většinovým majitelem těžařského gigantu Nornickel. Informuje o tom agentura Reuters, podle níž na sankční seznam Washingtonu v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu přibyly další čtyři desítky lidí.
C:\fakepath\1671133230-ex-cap-logo-15122022-2.png

Ex-Cap.com – první kryptoměnový broker s platformou MetaTrader

15.12.2022 Ex-cap.com je revoluční obchodní platforma založená na technologických inovacích posledních několika let, jež posouvají obchodní technologie do nového prostředí Web 3.0 a umožňují klientům jednoduše a plynule vstoupit do světa budoucnosti, kde již nemusí spoléhat na drahé a zastaralé finanční služby.
img

Když investiční svět zbavíme mýtů a záhad, zajistíme ženám větší rovnost

14.12.2022 Finanční sféra se dosud otřásá v důsledku lockdownů, následných problémů s dodavatelskými řetězci, energetické krize a inflace, na jejíž existenci jsme na dlouhou dobu zapomněli. Camilla Dahl Hansen, Chief Experience Officer společnosti Saxo Bank, má za to, že nastal čas, využít tyto společenské změny a zdvojnásobit úsilí vynakládané k tomu, abychom do světa investic přilákali víc žen.
C:\fakepath\ex-cap-logo-13120222.jpg

Broker EX-CAP

13.12.2022 Ex-Cap.com je revoluční obchodní platforma budoucnosti. Jako jedna z prvních firem v oboru zavádí možnost obchodování tokenizovaných akcií na rozvinutých i rozvíjejících se trzích, kryptoměn, tokenizovaných futures kontraktů a forexu.
img

Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily o 2,1 procenta

09.12.2022 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily. Index PX klesl o 2,1 procenta na 1173,1 bodu. Neztratily pouze akcie výrobce cigaret Philip Morris. Nejvýraznější propad vykázaly akcie ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V minulém týdnu pražská burza oslabila o 3,6 procenta.
img

Týden na akciových trzích: Moc radosti tento týden na akciích nebylo

09.12.2022 Tento týden nebyla zveřejněna žádná podstatnější makroekonomická data. Snad jen dnešní ceny průmyslových výrobců v USA za listopad, které skončili pouze mírně nad odhady trhu. Sentiment na trzích se nesl v nervózním očekávání vyššího růstu sazeb na měnovém zasedání Fedu, které se bude konat příští týden (níže).
img

Riziko Credit Suisse prudce stoupá ⚡ CDS opět poskočí výše

07.12.2022 Akcie Credit Suisse Bank (CSGN.US), které začátkem října vyvolaly vlnu burzovních spekulací kolem možného bankrotu a insolvence banky, jsou stále pod tlakem medvědů. Úroveň swapů úvěrového selhání (CDS) se vyšplhala na nová maxima:
img

Finanční sektor v ČR zůstává podle zátěžových testů ČNB odolný

30.11.2022 Finanční sektor v Česku zůstává vysoce odolný vůči zhoršenému ekonomickému vývoji. Banky jsou dostatečně kapitálově vybavené pro absorpci šoků i v případě déletrvajících ekonomických potíží a klimatických šoků. Nebankovní finanční sektor, tedy pojišťovny či penzijní fondy, zůstává rovněž odolný. Na dnešní tiskové konferenci o tom informovali představitelé České národní banky. ČNB nechala poměr výše hypotéky a hodnoty nemovitosti (LTV) na 80 pct. Na úrovni platné od června zůstaly i limity dalších ukazatelů. Bankovní rada ČNB nechala beze změny sazbu takzvané proticyklické kapitálové rezervy na ochranu úvěrového trhu. Je 1,5 pct.
img

Čeká nás delší období inflace, shodli se odborníci na konferenci XTB

30.11.2022 Hlavním tématem příštího roku budou pro investory vysoké úrokové sazby a vysoká inflace. Období vysoké inflace přitom může i přes snahu centrálních bank trvat kvůli rostoucím výdajům států delší dobu. Shodli se na tom účastníci online investiční konference společnosti XTB, která se uskutečnila v sobotu 26. listopadu. Zároveň ale podle řady z nich není nutné z pohledu investora příliš řešit, zda nastane ekonomická recese. Správný investiční horizont by měl být totiž dlouhodobý, navíc recese přináší dobré příležitosti k nákupu akcií.
img

Pražská burza zakončila týden mírnou ztrátou, dolů ji stáhly banky i ČEZ

25.11.2022 Pražská burza zakončila týden mírnou ztrátou, index PX dnes oslabil o 0,1 procenta na 1243,26 bodu. Dolů ho stáhly akcie Erste Bank, Monety Money Bank i elektrárenské společnosti ČEZ. Posilovala například zbrojovka Colt CZ. Aktivita na trhu byla nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Mírný optimismus v USA

23.11.2022 Včerejší obchodování v USA bylo v průběhu dne stále optimističtější. V úvodu obchodní seance byl dokonce technologický index Nasdaq lehce v záporu, ovšem trhy otočily rychle směr a až do samého závěru postupně rostly. Nejlépe se dařilo po několika dnech propadů energetickému sektoru (Chevron +2,6 %, Exxon Mobil +2,9 %, Halliburton +3,7 %). Velmi slušný den měl i finanční sektor (Nank of America +0,5 %, Citigroup +0,9 %, JPMorgan Chase +1,5 %, Mastercard +2 %). Indexům pak včera pomáhala v růstu hlavně velká technologická jména (Apple +1,5 %, Alphabet +1,5 %, Microsoft +1,2 %). Samostatná kapitola v rámci technologického sektoru pak byly polovodiče (AMD +3,9 %, Nvidia +4,7 %, Intel +3 %).
img

Pražská burza roste osm dní v řadě, dnes ji táhla Komerční banka

10.11.2022 Pražská burza dnes rostla poosmé za sebou. Index PX přidal 0,29 procenta na 1245,41 bodu. Zavřel tak nejsilnější od 14. září. Nahoru ho táhly zejména akcie Komerční banky. Ztrácela naopak elektrárenská společnost ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Je Exxon nový FANG?

31.10.2022 Velká rotace by se mohla tentokrát stát skutečnou. Lidé, kteří kupují hodnotové akcie, čekali na udržitelnou rally tak dlouho, že se spousta z nich přesunula k dělání něčeho jiného. To, co se děje během posledních týdnů je důvod k radosti pro hráče hodnotových titulů.
img

Pražská burza dnes opět rostla, zavřela nejsilnější od 21. září

27.10.2022 Pražská burza zakončila zkrácený týden růstem, index PX dnes posílil o 0,44 procenta na 1184,14 bodu. Zavřel tak na nejvyšší hodnotě od 21. září. Dnes mu pomohl finanční sektor a také elektrárenská společnost ČEZ. Aktivita na trhu byla ale nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza dnes oslabila o půl procenta, ztrácela většina titulů

25.10.2022 Pražská burza dnes oslabila a odevzdala větší část pondělních zisků. Index PX klesl o 0,5 procenta na 1165,50 bodu. Ve ztrátě skončila většina titulů, nejvíce odepsala zbrojovka Colt CZ. Aktivita na trhu ale byla nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza rostla o více než dvě procenta, nejvíce se dařilo bankám

18.10.2022 Pražská burza dnes rostla, index PX přidal 2,09 procenta na 1167,92 bodu. Nejvíce se dařilo bankám, dlouhou sérii poklesů přerušily také akcie energetické společnosti ČEZ. V zisku ale byla většina titulů z indexu. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
C:\fakepath\Appstore-07102022.PNG

Konec MetaTrader 4 na obzoru?

07.10.2022 Rozhovor s Vladimírem Holovkou, obchodním ředitelem XTB.
img

Pražská burza přerušila sérii čtyř poklesů v řadě, dařilo se bankám

30.09.2022 Pražská burza přerušila sérii čtyř poklesů v řadě, index PX dnes posílil o 0,81 procenta na 1123,37 bodu. Nahoru ho táhl celý finanční sektor, zejména akcie Erste Bank. Ztrácela naopak elektrárenská společnost ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu. Navzdory dnešnímu růstu klesla pražská burza za celý týden téměř o čtyři procenta.
img

Pražská burza dnes uzavřela nejslabší od května 2021, klesla počtvrté v řadě

29.09.2022 Pražská burza dnes uzavřela na nejslabší hodnotě od května 2021. Index PX oslabil o 2,67 procenta na 1114,34 bodu. Byl to jeho čtvrtý pokles v řadě. Dolů ho dnes táhly především akcie bank a elektrárenské společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza oslabila potřetí v řadě, ztrácela většina titulů

27.09.2022 Pražská burza potřetí v řadě oslabila, index PX dnes klesl o 0,54 procenta na 1144,92 bodu. Ztrácela většina titulů v indexu, pohoršily si zejména menší tituly. Rostla naopak Komerční banka. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Burza oslabila nejvíc od začátku července, ztrácely všechny hlavní emise

23.09.2022 Index PX pražské burzy dnes oslabil o 2,55 procenta na 1168,13 bodu. Byl to jeho nejvýraznější pokles za posledních 12 týdnů. Se ztrátou zakončilo dnešní obchodování všech deset emisí, které mají na hodnotu indexu vliv. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Pražská burza po šesti dnech růstu oslabila, ztrácela většina titulů

14.09.2022 Pražská burza po šesti růstových dnech v řadě klesla. Index PX dnes oslabil o 0,56 procenta na 1234,16 bodu. Ztrácela většina titulů, nejvíce zbrojovka Colt CZ a Komerční banka. V zisku zakončily obchodování pouze akcie elektrárenské společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza podruhé v řadě rostla, ČEZ přidal přes šest procent

07.09.2022 Pražská burza druhý den v řadě posílila, index PX dnes rostl o 1,32 procenta na 1152,96 bodu. Táhly ho hlavně akcie elektrárenské společnosti ČEZ, které zhodnotily o více než šest procent. V červeném naopak skončily některé finanční tituly. Aktivita na trhu byla vysoká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Rudý pátek na Wall Street

29.08.2022 Páteční den byl na Wall Street jedním z těch nejhorších od začátku roku - hlavní indexy propadly 3 %, technologický Nasdaq pak dokonce o -3,9 %. Objemy byly výrazně vyšší než obvykle a stejně tak volatilita prudce narostla. Jednoznačně nejvíc výprodej zasáhl technologické tituly a šlo opravdu o armagedon (Apple -3,8 %, Alphabet -5,4 %, Microsoft -3,9 %, Nvidia -9,2 %, AMD -6,2 %, Tesla -2,7 %). Nedařilo se ale ani jiným odvětvím - finanční sektor nebyl výjimkou (Bank od America -3,2 %, Goldman Sachs -2,9 %, JPMorgan -3,3 %, Citigroup -4,4 %).
img

Týden na akciových trzích: Projev guvernéra Fedu trhům nepomohl

26.08.2022 Za celý týden je pro akciové trhy nejdůležitější vystoupení guvernéra Fedu Jeroma Powella na symposiu v Jackson Hole. Jeho projev začal dnešní 16 hodinou. Powell potvrdil odhodlání centrální banky dál zvyšovat úrokové sazby a to i přes riziko recese. Úrokové sazby tak pravděpodobně dále porostou a podle slov Powella zůstanou na vyšších úrovních déle.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

ZEW: Důvěra investorů v německou ekonomiku v srpnu kvůli inflaci klesla

16.08.2022 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku v srpnu mírně klesla. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil německý hospodářský institut ZEW. Index ekonomické nálady na srpen klesl proti červenci o 1,5 bodu na minus 55,3 bodu. Na vině jsou obavy z rostoucích životních nákladů, které se mohou negativně promítnout do soukromé spotřeby. Analytici v anketě agentury Reuters odhadovali, že se hodnota indexu v porovnání s červencem nezmění.
img

ESG: klimatické závazky vs. energetická bezpečnost

21.07.2022 V několika bodech od společnosti Invesco naleznete aktuální informace o rovnováze mezi přechodem na nízkoemisní hospodářství a potřebou energetické bezpečnosti v kontextu geopolitických, implementačních a právních výzev.
C:\fakepath\fxstreet-11072022.png

Co čekat na finančních trzích ve druhém pololetí?

11.07.2022 První pololetí letošního roku bylo ve znamení ruské invaze na Ukrajinu, která výrazně přiživila inflační tlaky. Centrální banky tak musejí prudce šlápnout na brzdu a ukončit léta trvající párty.
C:\fakepath\trader-08072022-16-zm.jpg

Analytici: ČNB v květnu dala z devizových rezerv na obranu koruny 86 miliard Kč

08.07.2022 Česká národní banka v květnu ze svých devizových rezerv vynaložila na obranu koruny před oslabením téměř 3,5 miliardy eur (86 miliard Kč), což byl nejvyšší objem intervencí od ukončení kurzového závazku v roce 2017. ČTK o tom s poukazem na dnešní data ČNB informovali analytici.
C:\fakepath\Rubl.jpg

Ministr: Rusko směřuje k deflaci, problémem je slabá poptávka i silný rubl

29.06.2022 Rusko se v červnu patrně ocitne v deflaci, řekl dnes ministr hospodářství Maxim Rešetnikov. Spotřebitelé mají tendenci šetřit a nechtějí utrácet, poptávka je teď velmi nízká. Země také musí zvýšit dovoz, problém pro ni teď představuje zejména příliš silný rubl, dodal ministr.
img

Pražská burza v závěru týdne rostla, táhly ji akcie ČEZ a Avast

24.06.2022 Pražská burza v závěru týdne rostla, index PX dnes posílil o 0,75 procenta na 1288,22 bodu. Nejvíce se dařilo akciím energetické společnosti ČEZ a technologické firmy Avast. Posiloval také finanční sektor. V červeném skončila pouze zbrojovka Colt CZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

ECB: Jasná strategie na letní prázdniny, zářím počínaje více nejistoty

23.06.2022 Evropská centrální banka (ECB) potvrdila, že na červencové schůzi zvýší úrokové sazby o 25 bazických bodů. To už je jisté. Nejistota však přetrvává ohledně rozsahu dalšího zvyšování, až léto skončí. Bude záležet hlavně na vývoji indexu HICP a inflačních očekávání. Eurozóna patrně do konce 3. čtvrtletí opustí éru záporných sazeb (což byl stejně ekonomický nesmysl). My máme za to, že cyklus zvyšování sazeb bude možná rychlejší a s menšími nárůsty, než trh s penězi očekává, zejména pokud bude ekonomický růst ve druhé polovině roku dál zpomalovat. Riziko recese je v letošním roce nízké. Ale eurozóna teď nepochybně čelí ekonomické stagnaci.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Finanční sektor v ČR zůstává podle zátěžových testů ČNB odolný

16.06.2022 Finanční sektor v Česku zůstává podle zátěžových testů České národní banky vysoce odolný vůči zhoršenému ekonomickému vývoji. Banky jsou dostatečně kapitálově vybavené pro absorpci šoků i v případě déletrvajících ekonomických potíží. Na dnešní tiskové konferenci o tom informovali představitelé ČNB.
img

RBA v červnu zvýšila oficiální měnovou sazbu a připojila se ke globálním jestřábům

07.06.2022 Australská centrální banka (RBA) je poslední centrální bankou, která zvýšila svou orientační úrokovou sazbu a přidala se tak ke globálním jestřábům poté, co Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na konci května zvýšila svou sazbu z 1,5% na 2%.
img

Pražská burza podruhé za sebou rostla, pomohly jí akcie ČEZ

02.06.2022 Pražská burza podruhé za sebou posilovala, index PX dnes vzrostl o 0,49 procenta na 1327,22 bodu. Uzavřel tak na nejvyšší hodnotě za bezmála dva týdny. Pomohly mu zejména akcie energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Rozbřesk: V Chorvatsku bude od ledna 2023 fungovat euro

02.06.2022 Dovolená v Chorvatsku bude pro Čechy v roce 2023 zřejmě o něco komfortnější. ECB totiž včera vydala tzv. konvergenční zprávu z níž plyne, že se Chorvatsko může stát počínaje rokem 2023 dvacátým členem eurozóny. Formálně by sice ještě v červenci měly doporučení Evropské komise o tom, že euro nahradí v Chorvatsku kunu, schválit členské země eurozóny, avšak to by již mělo být formalitou.
img

Americké akcie opět klesly

02.06.2022 Včerejší obchodování v USA bylo za spíše podprůměrných objemů a stejně jako v úterý byla vidět snaha trhů pokračovat v růstu z posledního týdne, ovšem nakonec hlavní akciové indexy propadly přibližně o -0,7 %. S výraznějším ziskem ukončil včerejší den pouze energetický sektor (Chevron +1 %, Exxon Mobil +1,9 %, Halliburton +2,2 %, Occidental +1,6 %). Největší propad pak zaznamenal finanční sektor (Bank of America -1,4 %, JPMorgan -1,8 %, Citigroup -1,9 %, Goldman Sachs -1,5 %).
img

Wall Street v zelených číslech

24.05.2022 Úvod týdne udělal radost všem investorům, když si všechny hlavní akciové indexy dokázaly připsat poměrně silné růsty. Akcie JPMorgan svým včerejším růstem o 6,19 % zaznamenaly největší denní růst od listopadu 2020. Dařilo se i některým velkým technologickým jménům (Apple +4 %, Alphabet +2,3 %, Microsoft +3,2 %, AMD +1,7 %). Ovšem finanční sektor dominoval (Bank of America +5,9 %, Citigroup +6,1 %, Goldman Sachs +3,2 %, JPMorgan +6,2 %). Slušné zisky si připsal i energetický sektor (Chevron +2,3 %, Exxon Mobil +2,2 %, Occidental +3,4 %).
C:\fakepath\money.jpg

IIF: Globální dluh v prvním čtvrtletí stoupl na rekordních 305 bilionů USD

19.05.2022 Globální dluh napříč všemi sektory v prvním čtvrtletí stoupl na rekordních více než 305 bilionů USD (7,2 biliardy Kč). Nejvíce si půjčily dvě největší ekonomiky světa, Čína a Spojené státy. Poměr globálního dluhu k hrubému domácímu produktu (HDP) ale klesl. Uvedl to ve své zprávě Institut pro mezinárodní finance (IIF), jehož členy je více než 400 bank a finančních institucí po celém světě.
img

Americký pre-market 17. 5. 2022: Americký akciový trh ožívá

17.05.2022 Futures na americké akciové indexy v úterý v obchodování prudce vzrostly, když se trh pokoušel vzpamatovat z vážných ztrát zaznamenaných v posledních několika týdnech. Futures kontrakty spojené s indexem Dow Jones Industrial Average vyskočily o 400 bodů nebo 1,2 %. Futures na S&P 500 posílily o 1,6 % a futures na Nasdaq 100 o 1,9 %.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rubl za podpory centrální banky dál zpevňuje, k euru je na pětiletém maximu

13.05.2022 Ruský rubl k americkému dolaru dnes v Moskvě poprvé po více než dvou letech zpevnil za hranici 63 rublů a v růstu pokračuje i k euru, kde je nejsilnější za pět let. Měnu i nadále podporuje centrální banka, která na devizovém trhu zavedla restrikce jako odpověď na západní sankce. Informovala o tom agentura Reuters. Hlavní indexy ruských akcií jsou na maximech od února, než začala válka na Ukrajině.
img

Týden na akciových trzích: Závěr týdne tragický, doslova a všude

06.05.2022 Tento pracovní týden byl ve znamení centrálních bank. Nejsledovanější byl samozřejmě Fed (rozhodnutí ve středu). Sazby vzrostly podle očekávání (50 bb) a rozpouštění bilance bude pravděpodobně rychlejší. Doprovodný komentář si trhy vyložily jako příliš holubičí. Výsledek? Vysoký růst amerických burz (tabulka níže).
img

Pražská burza dnes oslabila, nedařilo se především akciím Avastu

04.05.2022 Pražská burza dnes oslabila, index PX klesl o 0,54 procenta na 1322,37 bodu. Nejvíce ztrácely akcie technologické společnosti Avast, Komerční banky a Erste Bank. Rostla naopak Moneta Money Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza v úvodu týdne oslabila, ztrácela většina titulů

02.05.2022 Pražská burza v úvodu týdne navázala na páteční pokles, index PX dnes oslabil o 1,25 procenta na 1316,90 bodu. Níže uzavřel naposledy 17. března. Ve ztrátě byly téměř všechny tituly, nejvíce odepsaly akcie Erste Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Pražská burza dnes ztrácela, dolů ji táhly hlavně akcie Erste Bank

27.04.2022 Pražská burza dnes odevzdala část svých úterních zisků. Index PX klesl o 0,39 procenta na 1366,75 bodu. Z hlavních titulů nejvíc ztrácela Erste, téměř 2,5 procenta. Výraznějším poklesu indexu naopak bránil ČEZ, vyplývá z údajů na webu burzy. Podobně jako pražská burza dnes oslabovala i koruna, a to vůči oběma hlavním světovým měnám.
C:\fakepath\putin.png

Rusko podle prezidenta Putina ustálo sankce Západu

27.04.2022 Ruská ekonomika ustála nové sankce, které Západ přitom považoval za drtivé, prohlásil dnes podle agentury TASS ruský prezident Vladimir Putin. Na setkání s poradním sborem ruského parlamentu v Petrohradu také sdělil, že Rusko na tyto "nešikovné" pokusy o izolaci ruského hospodářství zareaguje zavedením velké svobody a otevřenosti podnikání. Západní země přijaly sankce v reakci na ruskou vojenskou invazi na Ukrajinu, která začala na konci února.
C:\fakepath\trader-18042022-13-zm.jpg

Kvůli odchodu firem z Moskvy může přijít o práci na 200.000 lidí, míní starosta

18.04.2022 Na 200.000 lidí může přijít v ruském hlavním městě o práci kvůli odchodu zahraničních firem, odhadl starosta Moskvy Sergej Sobjanin. Dodal, že moskevská radnice je připravena jim pomoci například rekvalifikačními programy. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Spready | CFDs | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Asset management | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy and hold | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Denní rozpětí | Dealer | Depreciace | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Durace | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FINMA | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Floating | Globální fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gama | Gap | Grafy | Hedging | High | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Komodity | Korekce | Koš | Kupón | Kupón dluhopisu | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | P/E | PAMM | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Pokladniční poukázka | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Prémie | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Restriktivní politika | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Market Color | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Soukromý fond | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňový ráj | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Commonwealth Financial | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | EuroStoxx50 | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | EURJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Fortuny | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie Pegas | Akcie Philip Morris | Akcie Sberbank | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Akcie VIG | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza forex | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena rublu | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Čínské investice | Členské země eurozóny | DAX 30 | Day trading | Degiro | Devizové trhy | DJIA | Dnešní kurz | Dolar | Dolar koruna | Dolary | Drachma | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURCHF | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finance.cz | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex market | ForexFactory | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FXstreet.cz | GDP | GE money | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Zlaťáky | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na kapitálových trzích | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak nakupovat akcie | EBay | Janis Varufakis | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kam investovat peníze | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Krach na burze | Krach na newyorské burze | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurz amerického dolaru | Kurz CZK | Kurz dolarů | Kurz forintu | Kurz franku | Kurz kanadského dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz rublu | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | Kurzy koruny | E15 | Libra | Lira | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | MQL | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pád dolaru | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řecké referendum | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Saxo Trader | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové burzy | Světové měny | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | TopForex | Trade Brokers | Trading KB | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | USD index | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | XTB.cz | XM | X-Trade | Zahraniční měny | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Burzovní seance | Buy | CEE | Centrální depozitář | CEPS | Čistý dluh | Daniel Beneš | Defenzivní tituly | Depozitář | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | Petr Kellner | Protistrana | Provozní marže | PX index | Redukce | REIT | Revalvace | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | Small caps | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Využití kapacit | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Akcie na majitele | Akciová společnost | Báze indexu | Čekací doba | Denní změna | Hlavní trh | Kmenové akcie | Konzervativní investor | Minimální množství | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Zaknihované akcie | Čistá zisková marže | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Bailout | Jiří Soustružník | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Trendový indikátor | Majors | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Know-how | eBroker | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Podvědomí | Commodities | Currency | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Americké obchodování | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Western Union Business Solutions | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Tokai Tokyo | State Street | Pioneer Investment Management | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | Burzovní společnosti | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | CIBC World Markets | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Guvernér centrální banky | Kathimerini | MICEX | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | BCS | Moody's Analytics | PwC | Standard Chartered | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | WACC | Bloomberg Terminal | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Bezpečné měny | Uložení peněz | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Čínský renminbi | TheCityUK | Londýnská City | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Lobbistické skupiny | Lloyd's of London | Finančníci | Sázková kancelář | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Energie | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Kapitálová rezerva | Earnings | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Index německých akcií DAX | Akcie finančního sektoru | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Otřesy na trzích | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Il Sole 24 | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Rozdávání peněz | Program OMT | Brokerské domy | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Investiční firma | White Label | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Vývoj měn | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Mezinárodní ratingové agentury | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Televize Sky News | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Forwardy | Stoupenci brexitu | Členství v EU | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Broker Trust | Kolísání směnných kurzů | Panika na finančních trzích | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Obchodníci na finančních trzích | Styl obchodování | Britské hospodářství | Die Welt | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Index IBEX | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Index evropských bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Kč/GBP | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Hodnota indexu pražské burzy | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Odchod z Evropské unie | AAA | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Handelsblatt | Úvěrový rating | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Závěrečná aukce | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Stoxx 600 Banks | Režim forexových intervencí | FactSet | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Regulace finančního sektoru | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Pokles výnosů | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Heritage Capital | Potomac Research Group | Macroeconomic Advisers | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | MetaQuotes | Zájem o akcie | Tesla | Měnové zóny | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Bear Sterns | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Elektronické peněženky | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Úroková sazba ECB | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | Evropský bankovní index Euro Stoxx Banks | Euro Stoxx Banks | Pegas Nonvowens | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Britská vláda | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Opatřením na podporu ekonomiky | Hlavní evropské indexy | Analytik Patria Online | Britský FTSE 100 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Západoevropské burzy | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Výběr zisků | TTIP | Výnosy | Měnové stimulace ekonomiky | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akcie finančních titulů | Akciové trhy v USA | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Investiční plány | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Návratnost investice | D&B | Oslabování dolaru | Bisnode | Kapitálové strategie | Indexy PMI | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Světový finanční systém | Skupina G20 | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Akcie výrobce letadel Boeing | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Audi | Globtrex | Raymond James Financial | Devizy | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Oliver Wyman | Aleš Sosnovský | TPG Capital | ex | DoubleLine Capital | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | 50 Park Investments | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Zklamání investorů | eTrading | Generali Investments | Makléřské firmy | Investiční aktiva | Nejvyšší zhodnocení | Akcie Kofoly | Bankovní emise | Bitstamp | Finlord | Ruské akcie | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Belviport Trading | Skupina PPF | Bankovní index | Swiss Life Select | Krize eura | Broker IG | CIBC | BBVA | Výkyvy kurzu koruny | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | Akcie na newyorské burze | Ladenburg Thalmann Asset Management | FxParket | Intradenní obchody | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Investoři na trzích | Index finančního sektoru | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Akciové výhledy | Vydělávat peníze | Kurzotvorná informace | Globtrex.com | Aleš Michl | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Ochrana financí | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Portfolio dluhopisů | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Vladimír Pikora | Obchodování na pražské burze | Velký třesk | Palladium | Technologie blockchain | Václav Pech | BTC/USD | Průmyslový index Dow Jones | LIFFE | Jerome Powell | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | LYNX Trading | Altcoin | Online sázení | ETH | ETC | XRP | Profity.cz | Invesco | Dealogic | Hodnota indexu PX | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Binance | NEST | ESMA | Štěpán Hájek | Stellar | CFG | Crypto | RoboMarkets | Tether | Krypto burzy | MSCI World Index | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Cena Ripplu | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | EUR/RUB | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Začít investovat | Bruderman Asset Management | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Index českého investora | Index českého investora (CII750) | CII750 | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Peter Bukov | Analytik TopForex | Virtuální měny | Boris Tomčiak | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Komentář amerického prezidenta | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | CIBC Capital Markets | Forint | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Nálada na světových trzích | Tyche Capital | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Swedbank | ZISIF | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Pražský index PX | Korunový trh | USMCA | Měny v regionu | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Růst amerických výnosů | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Propady na akciových trzích | Globální investoři | Britský finanční sektor | Kompozitní index | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Akciový výhled | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Obchodní investice | Dodávky ropy | Cena plynu | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Long obchod | Největší kryptoměna | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Aktivita na trhu | BinckBank | Kim Fournais | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Anticyklické akcie | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Český miliardář | Globální index | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Refinitiv | Michal Stupavský | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Cenné papíry VIG | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | SABIC | WEF | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Obchodování na burzách | FCC | Dolarová aktiva | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Globální dluh | Makroekonomické strategie | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Primární nabídka akcií | Německé banky | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Klesající cena | Pokles burzy | Norský fond | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | Akciové zisky | IPO Instacart | MUFG Bank | SaxoExperience | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Ropovod | Technologický Nasdaq | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Zákaznická podpora | Vyjádření analytiků | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Čínské fondy | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | CNY | Pokles sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Sójové boby | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Finanční emise | Ceny pohonných hmot | Merlin Entertainments | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Oživení světové ekonomiky | TLTRO III | Brexit bez dohody | Boris Johnson | BrandZTop | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Opční program | Snížení sazeb | Reinvestování | Dolarové sazby | Crypto newsletter | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Capital Partners | PwC Global Top 100 | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Konglomerát | Akcie týdne | Intradenní trader | Společnost MSCI | Indická ekonomika | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Burzovní průvodce | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Sběratel | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Upisování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Tisk peněz | KB | Tiering | SAB Finance | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Globální recese | Denní graf | Paralelní měny | Bločenka | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Vydávání paralelních měn | Očekávání trhu | Italská vláda | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Thomas Cook | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Manipulace s akciovým trhem | Pohonné hmoty v Česku | Copper/Gold Ratio | Doctor Copper | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Jakub Petruška | Lidová banka Číny | Pumpování likvidity do ekonomiky | Korunové sazby | Úvěrová aktivita | Snížení daní | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Programovací jazyk | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | CFRA Research | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Tržby v maloobchodě | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Zerohedge | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Stuart Lipton | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Cenné papíry Avastu | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Investice do fondu | Hospodářské krize | McKinsey | Huawei | Vlastní investice | Ředitel Saxo Bank | Globální banky | Investujte zodpovědně | Digitalizace | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Silné akcie | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Michal Dvořák | Propad ceny akcií | HDP v USA | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Hongkong | Investice do ropy | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Objem | Evropské firmy | Data z USA | František Táborský | Dovoz čínského zboží | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Cenné papíry ČEZ | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | FRED | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Achim Wambach | Spojené státy a Čína | CETA | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | SCMP | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Slušné zisky | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Objem obchodů na burze | Riziko pro investory | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Záznam ČNB | Technické analýzy | USDC | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | PMČR | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | IIF | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Royal Mail | CBI | Studie | Dolar k japonskému jenu | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | HCBV | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Pavel Ryska | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Kapitálové požadavky | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | Buy-and-Hold | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | All Time High | Technologie blockchainu | Důvěra v ekonomiku | Globalt | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Domácí měny | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | AFP | Na burze dnes | Ekonomická důvěra | Dlužníci | Bankovní tituly | Zpomalení světového obchodu | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Zveřejněná data | Globální trh | Too Big to Fail | Vládní bondy | Financovat | Wüstenrot | EET | Hospodaření státu | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Chronoekonomický pohled | Predikce vývoje finančních trhů | Predikce vývoje | Technologický sektor | Richard Stříbný | Miloš Mikolanda | INSTITUT CHRONOEKONOMIE | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Napětí mezi USA a Čínou | Dynamika mezd | Průmysl | Emise bank | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Rozpočet na rok 2020 | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Neinvestovat | Centrální banka USA | Nabídka Aramco | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | Abkajk | Churajs | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Africký mor prasat | Africký mor | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Paul Volcker | Globální vývoj | TA3 | Volckerovo pravidlo | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Problémy | Kolísání ceny | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Britové | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Ekonomická recese | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Ranní komentář | Ranní zpráva | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Posílení domácí měny | Konzervativci | Výsledek voleb | Charles Michel | GBP/EUR | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Odhad růstu domácí ekonomiky | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Akciové korporace | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | STOXX50 | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Cenné papíry Monety Money Bank | Tabáková firma | Firma Philip Morris ČR | Elektrárenská společnost | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Nižší likvidita | Zlepšení sentimentu | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Europoslanci | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | TASS | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Vánoční svátky | Ztrátové tituly | Uber | Přijde krize | Česká zbrojovka | EY | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | WIG20 | Události v ČR | Čínská centrální banka (PBOC) | Průmyslové podniky | Peking | US100 | Americký index | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | Zbrojovky | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Wood and Company | Růst měnového páru | Růst poptávky | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Vyšší ceny ropy | CFA | Američané | Návratnost | Odškodné | IKEA | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | CFRA | Washington | Daimler | Micron Technology | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Hlavní rizika | O2 | O2 Czech Republic | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Nákup devizových prostředků | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Sodexo | Von der Leyenová | RBA | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | Švýcarská vláda | Centrální vláda | Ifo | Experti | Katastrofální dopady | Výplaty dividendy | Zemědělství | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | INR | Poradenství | Německá společnost | Mzdová dynamika | Vliv na investice | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Podnik | Tuzemská inflace | Vývoj měnového páru USD/TRY | Nálada britského finančního sektoru | PricewaterhouseCoopers (PwC) | Andrew Kail | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Dnes index PX | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | ČNB Vojtěch Benda | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Inflace v Rusku | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Tom Martin | Nájemné | Pozitivní komentáře | Velké firmy | Ceny energií | MOEX | Vyplácení dividend | Ptačí chřipka | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | General Electric (GE) | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | ILO | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Reakce investorů | Pohyby cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Eva Zamrazilová | Pokles | Situace | Globální sentiment | Závislosti na Číně | České měny | Finance Group | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Meziroční růst | Vít Hradil | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Vzdělávání ve finančním sektoru | EFPA ČR | EFPA | VECTOR Certifikace | European Financial Advisor | European Financial Planner | Michal Pyšík | Jednatel | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Excelentní konzultant | Konzultant | Certifikace | EFA/EFP | Certifikace EFA/EFP | Hard skills | Soft skills | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Směrnice EU | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Aktivita v průmyslu | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | BP | Kiwi.com | Tescan | Americký ISM | Italský PMI | Španělský PMI | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Firemní sektor | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká inflace | Závěrečný kurz | Dopady koronaviru na ekonomiku | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | ETF na S&P 500 | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Největší švýcarské banky | Index CSI 300 | Prudký propad | Noviny | Krize v eurozóně | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Střední podniky | České banky | Akcie Novavax | Index Standard & Poor's | Ekonomické recese | Největší ztráty | Šířením nového typu koronaviru | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Vývoj | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Mzda | Guru | Výkyvy | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Dolar k rublu | WP | Restrikce | Vývoj na trhu | Pokles Tesly | Prudký pokles | Hlavní index PX | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Hospodářští poradci | Poradci německé vlády | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Indické akcie | Masivní nákupy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | Pozitivní impulz | Impulz z Itálie | Technologičtí giganti | Propady cen | Extrémní propady cen | Další vývoj | Armageddon | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Fiskální politiky | Zásoby hotovosti | Kabinet | Moore Czech Republic | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Bleskový průzkum | Průzkum Fidelity | Nejtvrdší propad | Propad na Wall Street | Nejtvrdší propad na Wall Street | Situace kolem koronaviru | Společnost Saudi Aramco | Šíření viru | Stimul | New York Times | Anton Siluanov | Gazprombank | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zamezení šíření viru | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Německý hospodářský institut | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Dnešní posílení | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Levnější půjčky | Zásobníky | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Fed včera | Internetový obchod | Obchod Amazon | Investiční svět | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Souhrnný čistý zisk | Zdanění bank | Německý ministr financí | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | MPO | MF | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Udržení inflace | Koronavirus 2020 | Nákup aktiv | Úřad práce | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | České státní dluhopisy | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Poslanci | Signál | Limit pro nákup dluhopisů | Ministr vnitra | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | České vlády | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Šíření nákazy | Buy-stop | Izrael | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Jaderné války | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | LTV | British Airways | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Společnost Unilever | Údaje | DPH | Mexiko | Pojišťovna | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Prezident Vladimir Putin | Stav devizových rezerv | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | Hluboké recese | Ministři | Opětovný pokles | Chřipka | Znárodnění | Nárůst nezaměstnanosti | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Přebytek běžného účtu | Výpadky | FANG | DAWN | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | Vývoj HDP | Mluvčí EK | Více peněz | Hlavní emise | Valná hromada ČEZ | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Credit Suisse Group AG | Maloobchodní tržby v USA | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | EP | Statistiky | Poradenské společnosti | USD za barel | Rizikové averze | Pokles indexu PX | Výrazný vliv na pokles | Propad ceny | Trade | S&P500 | Dílčí index | Analytik ČSOB | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Cenové pohyby | Oslabení akcií | Reddit | Americké zásoby zemního plynu | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Amazon Jeff Bezos | NY FED | Největší propady | Amundi | Nové zakázky | Joe Biden | Regulační rámec | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Evropské méně | Data z trhu práce | Seznam brokerů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Liberty Ostrava | Zasedání Evropské centrální banky | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Zaměstnanci | Denní pokles | Blízký východ | Tweet | Dopravci | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Úvěry a hypotéky | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Cyber security | MSCI World | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Alternativní taxislužby | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Leasing | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Oživení české ekonomiky | Předpokládaný dopad krize | Dopad krize | Očekávání oživení české ekonomiky | Průzkum KPMG | Transakční aktivity | Společnost Avast | Členské státy | Cenné papíry likérky Stock | Členské země | ONE | RBI | Potlačovaná poptávka | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | Auta | Royal Caribbean | Hlavní trendy | Silný fundament | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Velké ekonomiky | Dohoda mezi EU a Británií | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Státní podpora | Manažeři | Návrh dividendy | Důvěra spotřebitelů | Nové studie | Velikost fondu | Ruské ministerstvo financí | Lesy ČR | Kupci | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Technologické centrum | OKD | JDE | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Soběstačnost | FRA40 | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Plán EU | Hospodářský institut | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Akcie České zbrojovky | Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Tržní situace | Soubor pravidel | Zbrojovka | Slabá poptávka | Uzavírání pozic | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Antivirus | Kvalitní akcie | Square | Býčí trend | ETH 2.0 | Banka Creditas | Společnost BP | Tchaj-wan | Nikola | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Národní rozpočtová rada | Francouzský index CAC 40 | Největší světová ekonomika | Období krize | Korporátní zprávy | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Český investor | Agrofert | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Představitelé České národní banky | Proticyklická kapitálová rezerva | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Analytické společnosti | Investiční aplikace | Dodávání likvidity | Infekce Covid | Cardano | Představenstvo | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Sam Stovall | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | DSTI | Akcie Wirecard | Živnostníci | Paušální daň | Koronavirové epidemie | GLOBALT Investments | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Objem aktiv | Fintech společnosti | Den obchodování | Nákupní apetit | Apetit investorů | Úroda | Akcie Coca-Cola | Peníze z vrtulníků | Exporty | Novavax | MAM | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ceny emisních povolenek | Silicon Valley | Ocenění | Šance | SAE | Peugeot | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Evropské investiční banky | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Chevron | Vývoj tržní kapitalizace | Ředitel XTB | Společnost XTB | Ceny nových bytů | Model 3 | MSCI Asia Pacific | Životní úroveň | Nižší poptávka | Index Ventures | Denní propad | Porušení pravidel | Progres | Celkový výsledek | Odhady HDP | První odhady HDP | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | Natland Group | Insolvence | Druhá vlna COVID-19 | OMV | DeFi | Pár EUR/USD | Komoditní akcie | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Obnovení růstu | Známky oživení | Indonésie | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | Země Perského zálivu | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Akcie a cenné kovy | Zlato a AUD/USD | Růst zaměstnanosti | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Czechoslovak Group | Analytik XTB | Pandemická situace | Marks & Spencer | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Počet akcií | Vesa Equity | Finlord Boris Tomčiak | Airbus Group | Clean Energy Revolution | Zvýšení daní | Unijní ministři | Unijní ministři zahraničí | Coca-Cola | Tržby japonských firem | Zisk a tržby | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Výrobní sektor | Představitelé ECB | DIA | Decentralizované finance | Zhodnocení akcií | České maloobchodní tržby | Delta Airlines | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | Prognóza Fedu | Prezidentské volby v USA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Zasedání FED | Inditex | Budoucí vývoj | Slabší kurz | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Bankovní aféra | Nová bankovní aféra | Propad cen akcií | Ropa dnes | Cena elektřiny | Pandemie v Evropě | Politici | Vývoj ceny akcie | Fiskální stimul v USA | Epidemiologické situace | Zakladatel firmy | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | Správně diverzifikovat | Ropovody | Plynovody | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Snížit emise | Biden | Akciová burza dnes | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Skupina CZG | Posílení indexu | Ranní okénko | Česká republika | Optimismus na globálních trzích | Španělská centrální banka | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Mastercard (MA) | NextEra | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Ceny bytů | iPhone | Výrobce letecké techniky | Walgreens | Norský státní investiční fond | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Embargo | Chování ceny | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Defi | Nařízení | Interfax | Newmont | TPG | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Elvira Nabiullinová | JPM | Pokles indexu | Průměrný český investor | Emise Pilulka | První obchodní den | Moneta | Technologické tituly | Dluh eurozóny | Vlny koronaviru | Banka Moneta | Pravidelný příjem | Zveřejnění výsledků | RBAG | Tržní výhled | NCLH | EP Global Commerce (EPGC) | Ruské společnosti | GLE | T-Mobile US | Tempo inflace | Pfizer/BioNTech | MCD | Nové zprávy | Vakcína Pfizer | Vakcína Pfizer/BionTech | Společnost Pfizer | CEZ1 | Sazka Entertainment | Hospodářský vývoj | PDD | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | Akcie bankovních domů | Kurz liry | Online investiční konference | Producent ropy | Babcock | Babcock International | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Zelené investice | Životní prostředí | NextEra Energy | AQUA | GME | GameStop | Vakcinace | RBAG.CZ | KOMB | KOMB.CZ | H&M | BIDU | Lego | Očkování | Cointelegraph | Představitelé ČNB | PX Pražské burzy | CMI | Vesa Equity Investment | Maďarská vláda | Aktivita investorů | Voda | Přesun akciových obchodů | Obchodování s německými dluhopisy | Obchody s deriváty | Obchodování s úrokovými swapy | Obchodní dohoda mezi EU a Británií | Akcie a deriváty | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Přístup na finanční trhy | Derivátové trhy | Banky v EU | Cboe Europe | David Howson | Přesun obchodů | Boeing 737 Max | Centrální bankéř | HYCM | Lukáš Novotný | Carnival | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Pomoc firmám | DOT | Zvýšení ceny | Investiční manažeři | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Brands | Cestovní kancelář | Držení pozice | Dopad na trhy | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | Klienti XTB | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Důvěra v ekonomiku ČR | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | Investiční účely | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Návrh PPF | Tržní ceny | Problémy s likviditou | Akcie BP | Dnešní seance | Brent (OIL) | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Dialog | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Finanční výkonnost | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Kov | Obchodování s emisemi | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | CVS | Kering | Globální zadlužení | Celosvětové zadlužení | FinTech akcie 2021 | Akcie Visa (V) | Negativní vývoj | Solární společnosti | Air | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | Rohlik Group | Terra | Nesystematické riziko | Co je to diverzifikace? | Jak správně diverzifikovat | Nárůst výnosů | Dollar Tree | DLTR | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Silný růst | Pandemie covidu-19 | ČSA | Fidelity | Zámořské indexy | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Risk-on sentiment | Index RUS50 | RUS50 | FX Update | CEZ1.CZ | Čínské akcie dnes | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | SLR | Kurzotvorné události | Měnový pár USD/TRY | Nárůst rizikové averze | Discovery | Platformy xStation | Archegos | Rekordní ztráty | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Jobs Plan | Bidenův Jobs Plan | CPI Property Group | CPI Property | LMT | Globální finanční systém | EDF | Constellation | Constellation Brands | Harley-Davidson | Prudký růst cen | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Zátěžové testy | COIN | Ark | Krypto trh | Polymetal | Cigarety | Island | Emise skleníkových plynů | Bohemian Empire | Zvýšit ziskovost | Plán firmy | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | RTX.US | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Velké evropské banky | Santander | Dluhový strop | Futures na americké indexy | Panasonic | Francouzská společnost | Praní peněz | Saxo Group | Arca Investments | Arca | Cenové akce | Pandemie COVID | Kurzotvorné zprávy | Turów | Zvýšené riziko | Petrus Advisers | Těžaři | Německé společnosti | Vesa | Renáta Kellnerová | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Podstatné kurzotvorné zprávy | Politická rizika | Výhled růstu české ekonomiky | Naše hospodářství | MNB | Petrus | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Ruský ministr | Nadnárodní společnosti | KOL | Islandsbanki | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Softwarové firmy | Tržní síly | Dodávky plynu | Penta | Zajišťování | Gigafactory | Wise | Konkurence | Revolut | Prodej | Týdenní výkon | Mali | Nové prognózy | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | WISE | Den daňové svobody | Solární panely | Životní pojišťovny | Energetická společnost ČEZ | Dynamické prostředí | Malajsie | Thajsko | Výhled na letošní rok | Počet nezaměstnaných | Technologie | Ripple (XRP) | Vývoj měnového páru USD/RUB | Sada dat | Dluh firem | Koncentrace | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Philip Morris | Spotové ceny | Index českého investora CII750 | Index CII750 | UST | TSMC | Budějovický Budvar | Budvar | Pivovar | Včerejší seance | Raiffeisenbank Helena Horská | NortonLifeLock | Fúze s Nortonem | Společnost Alibaba | Americký trh | DG | AI | Přidaná hodnota | Odvětví | Kryptoaktiva | MiCA | Divize | Načasování | Měnověpolitické zasedání Fedu | Společný podnik | Google Play | Bilion | E.ON Distribuce | Výsledky za Q2 | Provozní náklady | HICP | Chování | Vnímání | Projekce | Internetové obchody | Gary Gensler | Inovativní řešení | Analytik České bankovní asociace | Úvěry na bydlení | Výsledky za první pololetí | Společnost Equinor | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Avast dnes | RWE Gas | Ocelárny | Spotové ceny ropy | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Byty | První odhad | Akcie Home Depot | Home Depot | Vyšší úroky | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Tokeny | Medián | Správné řízení peněz | Americká ministryně financí | Funkční období | Školení | Index ASX | ASX | SXXP | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | David Vagenknecht | Nedostatek čipů | Společnosti | Akcionáři ČS | Měnové unie | Opatření | Chorvatská ekonomika | The Times | Carrier Global | Carrier | Prazdroj | Telco | Evergrande | China Evergrande | Rychlý růst | Platební síť | ANO | Uhlí | NFT | Puma | Energetika | Sdílení automobilů | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Konfederace | Vývoj ceny akcií Citibank | Vývoj ceny akcií HSBC | Solana | Evropský index | Česká společnost | Luxusní značky | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Lagardere | Nakamoto | Zprávy z pražské burzy | Buyback | Obchodní účty | Pracovní den | Airbus SE | České aerolinie | A220 | Corporate Governance | Česká pošta | ČSSD | Kompenzace | BNP | UBS Group | Hospodaření bank | Blackstone (BX.US) | BX.US | BX | Sociální demokraté | Samou | Čepro | Problémy v dodavatelských řetězcích | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | TTF | Úročení | Energetická krize | Odhady růstu | Algorand | Kellnerová | Patrik Štefek | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Automotive | Nová vláda | Minulá výkonnost | Výkonnost YTD | HSBC GIF Indian Equity AC USD | Franklin India A (acc) USD | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Schroder ISF Global Energy A Acc | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Templeton China A (acc) USD | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | BGF World Gold A2 USD | Napjatá situace | Akcie zbrojovky | Zdražování potravin | Energetické krize | Nákup plynu | Vysoké ceny | České Radiokomunikace | Zdravotnictví | Rozpočtové schodky | Obilí | Pozornost | Ruská společnost | Retail Investor Beat | Retail Investor | Bankovní společnosti | Provozní výnos | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Meta | Dceřiná firma | Klima | Vanguard | Meta Platforms | Francouzský index | Česká národní banka (ČNB) | Kryptoměnový broker | Indexy pohyb | Drahé energie | Poskytování likvidity | AMD akcie | Meta (Facebook) | Demoverze | Daimler Truck | Společnost | Stratégové | Poradce XTB | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Dopady inflace | Target | Maloobchodní prodejce | Družba | Lockdowny | TIM | Ruský trh | RTS | Společnost innogy | Innogy | Index technologického trhu | Booking | Nová německá vláda | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Nová varianta omikron | Akcie Gazpromu | Varianta omikron | Těžařská společnost | | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Postavení na trhu | SOTIO | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Cykly | Rotace | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Emise uhlíku | Liz Trussová | Bezpečnostní firmy | Dun & Bradstreet (D&B) | Pyramida | Inflační situace | Nejvyšší výhra | Jaromír Gec | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Focus | Jiří Šimáně | Získané peníze | Tok kapitálu | Hodnoty měny | Uniper | Miliardy USD | Eset | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Zvyšování sazeb Fedu | Vladimír Dlouhý | Ocel | Hypomonitor | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | Realitní skupina CPI Property Group | Akcie Activision | Hry | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Vanguard S&P 500 | Instituce | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Přístup na trhy | Silvergate Capital | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | SPG.US | Simon Property Group | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Ivo Lukačovič | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | St. Louis | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Kupní cena | Separatisté | Ruské invaze na Ukrajinu | Index londýnské burzy FTSE | General Dynamics | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Luhanské lidové republiky | Dění kolem Ukrajiny | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Odpojení Ruska | Ukrajina a Rusko | Sankce na ruské banky | Dopady sankcí na eurozónu | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Polymetal International | Německá energetická společnost | Ruská armáda | Sankce Rusko | Promsvjazbank | Boje na Ukrajině | Sberbank CZ | Švýcarská národní banka | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Kyjev | Evraz | Bogdan Maioreanu | Správce amerického akciového indexu | Dimitris Melas | BAE Systems | TGT | MWh | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | Harmonizovaná inflace | Orsted | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | Zkapalněný zemní plyn | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | Invaze | Narušení dodávek | Analytici Bank of America | Santiment | Švédská nábytkářská značka | Švédský oděvní řetězec | Oděvní řetězec | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Ukončení války | Nornickel | Snížení spotřební daně | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | CRD IV | Zpomalení růstu úvěrů | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Bolševické revoluce | Protiinflační dluhopisy | Západní sankce | Sankce Západu | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Politika ČNB | Aktivisté | Britský FTSE | Platby za plyn v rublech | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Nízké poplatky | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Společnost E.ON | Platby za plyn | Ruský Gazprom | Klaus Zellmer | Růst cen energií | Státní distributor paliv | Le Penová | Ben Laidler | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Ruský bankrot | Rating ruského vládního dluhu | Závazky z dluhopisů Ruska | Vyhlášení bankrotu | Rusko zbankrotovalo | Kdy Rusko zbankrotovalo | Omezení kapitálových kontrol | Zahraniční tradeři | Inflační data | Správa | Zákonodárci | Vlastnictví | Cena dnes | Ceny pohonných hmot v Česku | Sergej Sobjanin | Starosta Moskvy | Pozastavení aktivit v Rusku | Ruští výrobci | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Akcie technologické společnosti | Korekční pohyb | Šmejc | Ropovod TAL | Riziko stagflace | Occidental | Akcie JPMorgan | Výplaty akcionářům | Dow Jones Industrial Average | Dollar General | Forward P/E | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Borealis | Web3 | Jan Frait | Karina Kubelková | Fintechová společnost | Mimořádné zasedání | Finanční sektor v ČR | Bilance ČNB | Úrokový spread | ABN | Škoda Group | Práva ke značce | ZEN | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Maxim Rešetnikov | Snížení inflace | EdF | Životní náklady | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Vývoj španělského akciového indexu | Přicházející recese | Reálné zisky | Zisky nad inflací | Reálné zisky nad inflací | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Další vývoj Bitcoinu | Vydělat na Bitcoinu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Day-tradeři | Investoři se strategií | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Dominance USD | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dominance amerického dolaru | Extrémně silný dolar | Změna trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Nákup indexu S&P 500 | S&P 500 nebo Nasdaq | Příležitosti pro nákup | Spořící účet v korunách | Vývoj amerického akciového indexu | Přísnější Fed | Futures zlata | Vstup do dlouhé pozice | Vývoj inflace a mezd | Tvrdá recese | Menší úrok | Králem bude hotovost | Účet v bance | Marže obchodníků | Koronavirové lockdowny | Lockdowny v Číně | Koronavirové lockdowny v Číně | Obcházení západních sankcí | Ruské obcházení západních sankcí | Nákupní párty | Růst těžby v USA | Nacenění kontraktu | Plynový armageddon | Zajištění dodávek plynu | Riziko skutečné stagflace | Uložení finančních prostředků | Silné stagflace | Statut bezpečného přístavu | Uchování reálné kupní síly peněz | Kupní síly peněz | Uchování reálné kupní síly | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení koruny | Skokové oslabení | Dodávky a cenu plynu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Nahromaděný dluh | Turistické sezóny | Rozjezd turistické sezóny | Opakování dluhové krize | Cena BTC | Cenový strop | Konzervativní uložení finančních prostředků | Společnost EDF | Investorky | Marketingová komunikace | Úsporný tarif | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Centrum | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Mona Mahajanová | Hike | Akcez | Prime | Speciální daň | Česká antivirová firma | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Provozní výnosy | Mobilní aplikace | Premiér Fiala | HYCM CAPITAL MARKETS | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Akcie banky | Růst ceny elektřiny | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Společnost S&P Global | Windfall tax | EU a USA | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Opatrný optimismus | Merge | Fenomén | Photon Energy | Společnost Photon Energy | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Evropské akcie dnes | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Sloe | Paroplynové elektrárny | Uzbekistán | Vienna Insurance Group | Řešení energetické krize | Akcie technologických společností | Konec MetaTrader 4 | Konec MetaTrader | GICS | Financials | Consumer Discretionary | Jeremy Hunt | Velikost páky | Credit Suisse dnes | Pokles cen nemovitostí | Camelot | iShares Core S&P 500 | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Gen Digital | GEN | Rozvojové země | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Kolaps FTX | Novinky | Novinky.cz | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Ontario Teachers | Pension Plan | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Výběry | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | Chemický průmysl | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Pokles reálných mezd | Obrat v měnové politice Fedu | Obrat v měnové politice | Britské loterie | Polovodiče | Hodnocení akcií | Future Finance Group LLC | Future Finance Group | Ex-Cap.com | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Nižší minima | Line | David Monoszon | Ethereum Merge | Výhody diverzifikace | Comfort Finance | Varování | Daně z mimořádných zisků | Další regulace | Komerční nemovitosti. | Ex-Cap | Tokenizované kontrakty | Broker Ex-Cap | Platforma Ex-Cap | ExCap | Excap zkušenosti | Excap recenze | Tokenizované akcie | Obchodování v USDT | Cryptobroker | Cryptotrading | XAUt | Zisky společnosti | Camilla Dahl Hansen | Bankovní rady ČNB | Web 3.0 | První kryptoměnový broker | Společnost BlackRock | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Comfort Finance Group | Omezení cen plynu | IntoTheBlock | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Marek Malina | Portu Marek Malina | Farmacie | Otevření Číny | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Technologie krypto | Technologie krypto a blockchain | Krypto a blockchain | Krach společnosti | Silvergate | Finanční situace firem | Globalizace | Adani | Invest | Příznivé faktory | Viceguvernérka České národní banky | Viceguvernérka | Hermes | Vystoupení šéfa Fedu | opPORTUnity | SVB Financial | SVB | Pád Silicon Valley Bank | Bankovní regulační orgány | SVB Financial Group | Krach americké banky | Krach americké banky SVB | Činnosti banky | Zastavení činnosti banky | Zastavení činnosti | Problémy amerických bank | Zranitelnost bankovního sektoru | Kalifornské bankovní regulační orgány | Krach banky | Signature Bank | Washington Mutual | Daňoví poplatníci | Krach SVB | Vklady | Soupeření | Silicon Valley Bank (SVB) | First Republic | Saudi National Bank | Saudi National Bank (SNB) | Miliardy švýcarských franků | Vrcholové vedení | Problémy Credit Suisse | Regulátor FINMA | Pohyb zlata | Převzetí Credit Suisse | Americký regulátor | Válka | Europe 600 | Whitepaper | Akcie firmy Charles Schwab | Charles Schwab Corp | Jednodenní krach na burze | Akcie americké finanční společnosti | Americké finanční společnosti | Firma Schwab | Bankovní divize | Hodnocení akcií firmy | Nejvyšší propad | Adam Sarhan | Asie | JOLTS | Alexandria Real Estate | Sektor komerčních nemovitostí | DANSKE.DK | Danske Bank (DANSKE.DK) | Handelsbank (SHBA.SE) | Handelsbank | SHBA.SE | Swedbank (SWEDA.SE) | SWEDA.SE | Nordea (NDA.DK) | NDA.DK | ING (ING.NL) | ING.NL | HSBC (HSBA.UK) | HSBA.UK | Baterie | Závislost na americkém dolaru | Nová evropská regulace | Evropská regulace | NIS2 | Network and Information Security 2 | Network and Information Security | Směrnice NIS2 | Jan Tomíšek | Odborník na kybernetickou bezpečnost | ROWAN LEGAL | Digital Operational Resilience Act | DORA | Nařízení DORA | Josef Donát | Čistý zisk banky | Pozitivní signál | Redmond Wong | Výhody globalizace | Pojišťovnictví | Tržní hodnota nejcennějších firem | Hodnota nejcennějších firem | PwC Global Top 100 Companies | PwC Global Top | Trendy ve finančnictví | Ewen Fleming | Moore Advisory CZ | Moore Advisory | Martin Buranský | Moore Global
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Finanční rovnováha
Finanční rozpočet
Finanční rozvaha
Finanční ředitel
Finanční ředitel ČEZ
Finanční ředitelé
Finanční ředitelé českých firem
Finanční ředitelka
Finanční sankce
Finanční sankce uvalené na Rusko

Následující klíčová slova

Finanční sektor v ČR
Finanční situace
Finanční situace Evergrande
Finanční situace firem
Finanční skupina
Finanční skupina PPF
Finanční skupina SAB Finance
Finanční služba
Finanční služby
Finanční smršť
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FXPRIMUS
TFIFX
TradeCentrum
reklama
The Trading Pit
Potvrďte prosím... Zavřít