Středa 19. června 2024 14:44
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader

Současná cena

img

Nvidia se podobá Bitcoinu? Senzační vzestup ceny jejích akcií

25.04.2024 V letech 2023 až 2024 zažila cena akcií společnosti Nvidia senzační boom, v některých ohledech dokonce podobný boomu Bitcoinu. Jedná se však o dvě velmi odlišná aktiva, která se ubírají různými cestami, takže jediné, co mají skutečně společné, je boom na finančních trzích.
img

⬆️US500 v zóně ATH

19.03.2024 US500 dnes bojuje o nejvyšší zavírací hodnotu v historii. Dne 14. března kontrakt otevřel výše než současná cena, ale to bylo způsobeno rolloverem. Zisky futures na index jsou motivovány růstem ocenění technologických společností. Zajímavé je, že US500 zpočátku ztrácel v očekávání zítřejšího zasedání Fedu a velké nejistoty ohledně tónu zítřejší události. Na druhou stranu absence velké negativní reakce trhu na zvýšení sazeb BoJ znamená, že Fed zítra nemusí být příliš jestřábí.
img

Pohonné hmoty přestávají zdražovat. Nahoru je tlačila slábnoucí koruna, americká centrální banka i napětí v Rudém moři

29.02.2024 Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdne výrazně zpomalily v tempu svého zdražování. Litr benzinu se u čerpacích stanic prodává v průměru za 38,40 koruny, před týdnem byl o 6 haléřů levnější. O 10 haléřů na litru zdražila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 38,65 Kč.
img

Pohonné hmoty rychle zdražují, růst cen přitom nekončí. Nahoru je tlačí slábnoucí koruna, americká centrální banka i napětí v Rudém moři

22.02.2024 Pohonné hmoty v Česku dál a poměrně výrazně zdražují a jejich průměrné ceny jsou nyní nejvyšší od poloviny loňského listopadu. Litr benzinu se u čerpacích stanic prodává v průměru za 38,34 koruny, před týdnem byl o 66 haléřů levnější. O 77 haléřů na litru zdražila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 38,55 Kč.
img

🥈Dožene stříbro zlato❓

21.02.2024 Drahé kovy byly v posledních měsících opět ve zprávách, což souvisí s novými maximy zlata nad 2 100 USD za unci. Při pohledu na poslední tři roky je patrné, že na trhu drahých kovů nedošlo k žádnému specifickému trendu, i když cena samotného zlata zůstala poměrně vysoká. Euforie spojená s palladiem definitivně pominula a i přes velké naděje spojené s platinou zůstává cena tohoto kovu jasně pod 1000 dolary za unci. Investoři se však diví, proč se stříbro obchoduje jen na půli cesty ke svým historickým maximům, přičemž zlato se trvale zapsalo nad 2000 dolarů za unci. Je pravděpodobné, že stříbro dožene zlato a také dosáhne historických vrcholů?
img

NVIDIA versus bublina na trhu a CISCO

20.02.2024 NVIDIA: Společnost NVIDIA, gigant v oblasti polovodičů a umělé inteligence, reportuje ve středu po uzavření trhu a konsensus počítá s tržbami přes 20 miliard dolarů, což je více než trojnásobek toho, co vykázala loni touto dobou. Pravděpodobně si bude muset vést lépe, protože akcie od 1. ledna vzrostly téměř o 50 % a očekávání investorů jsou tak vysoká. Na širším trhu se také zatajuje dech vzhledem k výkonnosti “Magnificent 7“ velkých technologických firem a koncentraci zisků, která je velmi vysoká.
img

Míříme k dalším 69 tisícům dolarů? Cena bitcoinu stoupá

14.02.2024 Bitcoin, nesporný král kryptoměn, se opět dostává na titulní stránky novin díky nedávnému prudkému nárůstu ceny, který ho posunul nad kýženou hranici 50 000 dolarů. Tato rally spolu s údaji “extrémní chamtivosti” na indexu Fear and Greed (strachu a chamtivosti) v kryptoburzách vytváří obraz trhu překypujícího optimismem, ale zároveň vyvolává obavy z možného přehřátí.
img

Výsledky společnosti Meta zveřejní po uzavření trhu, potvrdí se očekávání pro rok 2024? 📌

01.02.2024 Společnost Meta Platforms (META.US) zveřejní svou zprávu za poslední čtvrtletí roku 2023 po dnešním uzavření amerického akciového trhu. Očekávání investorů jsou vysoká jak pro uplynulé čtvrtletí, tak pro prognózu na rok 2024. O rozsahu těchto očekávání svědčí výkonnost akcií společnosti v lednu letošního roku, která překonala výkonnost konkurentů, jako jsou Alphabet, Microsoft a Amazon.
img

Na co si dát v roce 2024 u ropy pozor

08.01.2024 Obchodníci s ropou vykročili do nového roku opatrně. Obavy z vývoje poptávky a globálního hospodářského růstu vyvažují rostoucí geopolitická rizika spojená s událostmi v Rudém moři a okolí. Je čím dál pravděpodobnější, že se bude ropa i v nadcházejících měsících obchodovat v úzkém pásmu a žádný důvod nebude sám o sobě dost silný, aby změnil dynamiku trhu, který neví, jestli vsadit spíš na zpomalení růstu, zejména v Číně a v USA, a rostoucí produkci zemí mimo OPEC+, nebo na omezení produkce kartelu a geopolitická rizika.
img

Kakao v čele žebříčku komodit pro rok 2023

27.12.2023 Na komoditním trhu v roce 2023 dominovaly tzv. měkké komodity. Kakao, káva a do jisté doby také cukr si vedly opravdu dobře. Bylo to důsledkem povětrnostních podmínek i problémů s produkcí, nikoli nutně kvůli nadměrné poptávce. Slušně si vedlo také zlato, ale jeho výnosy výrazně zaostávaly za výnosy měkkých komodit. Přesto se zlato letos vyšplhalo na nová rekordní maxima a je na nejlepší cestě zakončit rok 2023 nad hranicí 2 000 USD za unci. Naopak ropa se chystá zakončit rok víceméně beze změny.
img

Jak brzy se může cena BTC dostat na 150 000 USD? Přidává se finanční poradce Bernstein

02.11.2023 Investiční výzkumná společnost Bernstein předpověděla, že bitcoin (BTC) by se mohl během příštích dvou let vyšplhat až na 150 000 USD.
img

Banky nebo štěkot? Předpověď ceny XRP vs. výkon Shiba Memu pro příští kryptoboom

05.10.2023 Oživení kryptosvěta v roce 2023 podpořilo rozhodnutí americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) ve prospěch společnosti Ripple Labs. Zpráva o Ripple vyvolala oživení XRP a mnoha dalších altcoinů, přičemž se na trh vrátily meme mince, které se otřepaly z kruté kryptozimy roku 2022.
img

Ranní okénko - Průmyslová produkce se již může nacházet v poklesu

06.09.2023 Dnes pokračuje tuzemský ekonomický kalendář červencovými daty o průmyslu a zahraničním obchodu, kdy oba údaje vychází již za několik málo minut. S největší pravděpodobností se obě informace obejdou bez reakce trhu, kdy investoři tento set dat obvykle nechávají bez povšimnutí. Z eurozóny v dopoledních hodinách dorazí statistika maloobchodu, která by měla ukázat mírný meziměsíční pokles udržující meziroční tempo i nadále v záporných číslech.
C:\fakepath\Novo-Nordisk-05092023-1.jpg

Byznys s obezitou, který odstartoval jízdu dánského Novo Nordisk

05.09.2023 Když se řekne akciová rally letošního roku, většině lidí se zřejmě vybaví akcie společnosti Nvidia a dalších, zejména technologických firem. Skvělý růst za sebou, a dost možná i před sebou, má ale i o dost nenápadnější hráč, dánská farmaceutická společnost Novo Nordisk, která se aktuálně pere s francouzskou LVMH o první místo nejhodnotnější evropské společnosti.
img

Už máte dost starých mincí? Chancer může být nejlepší kryptoměnou, do které investovat

31.08.2023 V roce 2023 bylo na trh uvedeno mnoho kryptoměn, z nichž každá se uchází o přívlastek nejlepší kryptoměny, do které lze letos investovat. Investoři, kteří hledají něco jiného než přesycené burzy, meme mince a poskytovatele blockchainu, však mají spoustu možností. Chancer, zbrusu nová decentralizovaná platforma pro online sázení, již ve své význačné ICO získala více než 1 milion $.
img

Jak 19. června obchodovat pár GBP/USD. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.06.2023 Pár GBP/USD v pátek prodloužil vzestupný pohyb, byť bez zvláštních důvodů. Britská měna ale v průběhu celého minulého týdne neměla žádné fundamenty, kvůli kterým by stoupala každý den. Zajímavé je, že tento týden se bude konat politické zasedání Bank of England. Trh může předem zpracovat svá jestřábí očekávání, ale musíme znovu konstatovat, že: libra šterlinků roste příliš často a příliš silně a koriguje velmi slabě. Je zajímavé, že v posledních 10 měsících získala 2 500 pipů.
C:\fakepath\akcie-09062023-1.png

Ve stínu Nvidia se krčí AMD, jaký je výhled pro tuto akcii?

09.06.2023 Miláčkem investorů je letos akcie Nvidia. Na ní jsou upřeny všechny naděje na další růst po zbytek roku 2023. Akcie Nvidia je jasně nadhodnocená vzhledem k fundamentům, ale na fundamenty nikdo moc nekouká. Všichni sledují rostoucí graf. Nvidia však svým růstem podporuje celý sektor, a to i svou konkurenci v podobě AMD. I tato akcie předvedla solidní růst od začátku roku 2023 a přidala solidních 89 %.
img

Společnost Palantir Technologies vzrostla o 11 %, když Ark Investment Management zvýšil svůj podíl 🚀

18.05.2023 Palantir Technologies (PLTR.US) posiluje až o 10,5 % na 11,30 USD poté, co burzovně obchodované fondy spravované společností Ark Investment Management Cathie Woodové nakoupily podle včera zveřejněných informací 1,26 milionu akcií společnosti.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 17. května 2023

17.05.2023 Legendární správce hedgeových fondů Paul Tudor Jones prohlásil, že si vždy ponechá "malou" expozici vůči bitcoinu. Důvod? Je to podle něj "jediná věc" na světě, kterou lidé nemohou změnit.
img

Cardano může vstoupit do býčí rally

06.04.2023 Cena nativního tokenu platformy Cardano (ADA) může vstoupit do býčího růstu, pokud se jí podaří prolomit klíčovou úroveň, na které se právě teď nachází kolosální prodejní zeď tvořená 3,85 miliardami prodaných tokenů.
img

🔴Ceny ropy klesly za rok o 30 %!

29.03.2023 Cena ropy Brent od začátku roku 2023 klesla přibližně o 9 %, ale pokles ceny za posledních 12 měsíců již přesahuje 30 %. Podíváme-li se na celý pohyb po pandemickém oživení, ceny ropy se v současné době obchodují poblíž středního bodu. I když se zdálo, že problémem by mohla být nedostatečná nabídka a rostoucí poptávka, ukázalo se, že tyto obavy byly zbytečné. Od června 2022 lze na trhu s ropou pozorovat silný medvědí trend a poslední problémy v bankovním sektoru mohly připomínat finanční krizi z let 2007-2009, kdy se ceny ropy rychle propadly ze 150 dolarů na méně než 40 dolarů za barel. Mohla by se historie opakovat? Ukáže se levná ropa jako lék na řadu současných problémů? Čeká nás v pozdější části roku další pokles cen, nebo se ropa zotaví?
img

Cena ropy klesá. Důvodem je očekávaný propad poptávky v zemích OECD

16.03.2023 Ropa se v posledních dnech obchoduje za nižší ceny a obchodníci omezují své expozice. Obávají se, že se náhlá bankovní krize, kterou minulý týden odstartoval krach Silicon Valley Bank, rozšíří do zbytku ekonomiky a rozpoutá recesi spojenou s nižší poptávkou po ropě a palivových produktech. Za dosavadní výprodej ovšem může hlavně likvidace spekulativních dlouhých pozic a nikoli výraznější změna jinak příznivých poptávkových očekávání, za nimiž stojí země mimo OECD jako Čína a Indie.
img

Technická analýza EUR/USD na 24. února 2023

24.02.2023 Pár EUR/USD čelil rezistenci na úrovni 1,0577, zatímco menší rezistence je na úrovni 1,0577. Support se nachází na úrovních 1,0537 a 1,0500. Pivot point byl již nastaven na úroveň 1,0577. Neméně důležité je, že pár EUR/USD se stále pohybuje okolo klíčové úrovně 1,0577, což v tuto chvíli představuje denní pivot v časovém rámci H1.
C:\fakepath\tesla-20022023-uvod.jpg

Analýza investic Elona Muska do Tesly

20.02.2023 Od září do listopadu 2022 klesla cena akcií společnosti Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) o více než 35 %. Tento pokles mimo jiné umožnil generální ředitel společnosti Elon Musk. Zatímco od roku 2021 nekoupil ani jednu akcii své korporace, 8. listopadu 2022 prodal 19,5 milionu akcií za zhruba 4 miliardy USD.
img

Liberty Global získává téměř 5% podíl ve společnosti Vodafone

13.02.2023 Krátce po skončení britské obchodní seance společnost Liberty Global ve svém prohlášení oznámila, že koupila téměř 1,335 miliardy akcií společnosti Vodafone (VOD.UK), což odpovídá 4,92% podílu. Jak dodal generální ředitel společnosti Liberty, současná cena akcií podle jeho názoru neodráží dlouhodobé provozní vyhlídky společnosti. ADR společnosti kótované na burze v USA se v současné době obchodují s téměř 3% nárůstem.
img

AUD/USD: možný růst k rezistenci nedávného swingového maxima

25.01.2023 Při pohledu na graf H4 považuji celkový trend páru AUD/USD za býčí, protože cena je aktuálně nad cloudem Ichimoku a ukazuje tak na býčí trh. V očekávání buy entry na úrovni 0,71115, kde je současná cena, směřujeme k úrovni take profit 0,74611, kde je nedávné swingové maximum. Stop loss bude umístěn na úroveň 0,68684, kde je předchozí overlap support.
C:\fakepath\Vládimir-Vavra-19122022-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou

19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
img

Pád akcií technologických obrů s sebou stahuje také segment ESG investování

22.11.2022 Akcie technologických obrů jsou letos obřím propadákem. Propadákem, který trvá. I příští rok se jeví jako pořádně perný. Klíčovým důvodem bude pokračování jestřábí měnové politiky americké centrální banky. Fed zkrátka své měnověpolitické šrouby jen tak povolit nemíní. Inflaci totiž stále ani zdaleka nezkrotil, jak by si představoval.
img

Prognóza ceny Cardano – důvod, proč by ADA mohl v roce 2023 dosáhnout 5 dolarů

17.10.2022 Cena Cardano od začátku roku klesla o více než 70 % a aktuálně se obchoduje za 0,36 dolarů. Dosáhla však přeprodaného území a můžeme očekávat, že prognóza cen Cardano bude býčí a v roce 2023 dosáhne 5 dolarů.
img

Metaverse – katalyzátor nebo anathema Meta Platforms? ⏳

30.09.2022 Akcie Meta Platforms byly letos největším zklamáním ze všech amerických technologických společností. V roce 2021 si užívaly kapitalizaci více než 1 bilion dolarů. Meta si vedla překvapivě špatně a je na šedém konci indexu S&P500 na 5. místě ode dna z hlediska vyjádření % roční změny kapitalizace, ze které se letos vypařilo ... téměř 60 %:
img

Stahuje americké akcie už jen „blbá nálada“, co brzy odezní?

14.09.2022 Je tomu takřka měsíc, co vrcholil optimismus amerických akciových trhů. Někteří dokonce mluvili o novém býčím trhu. Jiní ovšem varovali, že růst, jenž započal v polovině června, je jen přechodný, že jde o takzvanou „past na býky“, o krátkodechý vzestup jinak nadále beznadějně medvědího trhu. Včerejšek za pravdu těm druhým, americké akcie se propadly nejvýrazněji za poslední více než dva roky, klíčový ukazatel amerických akcií, index Standard & Poor’s 500, se propadl o 4,32 procenta.
C:\fakepath\trader-23082022-18-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.08.2022 1) Ceny plynu a elektřiny za půl roku od začátku ruské invaze na Ukrajinu stouply o stovky procent, naopak drahé a průmyslové kovy zlevnily od 24. února vesměs o desítky procent. Ceny ropy a potravin se vrátily k úrovním před zahájením bojů. Vyplývá to z dat analytiků oslovených ČTK.
C:\fakepath\elektřina.jpg

Cena elektřiny na burze v Německu poprvé přesáhla 700 eur za megawatthodinu

23.08.2022 Cena termínového kontraktu na elektřinu na burze EEX v Lipsku poprvé překročila 700 eur (přes 17.200 Kč) za megawatthodinu (MWh). Za včerejšek si připsala více než 25 procent, přitom teprve před týdnem vystoupila nad 500 eur. K růstu ceny přispívají obavy z omezení dodávek plynu z Ruska. Současná cena je zhruba čtrnáctinásobkem sezonního průměru za posledních pět let.
img

Týden na akciových trzích: Výsledkové sezóna podporuje akciové trhy

22.07.2022 Makro událostí týdne bylo jistě měnové zasedání ECB. Sazby se zvýšily, to se čekalo, ale nečekalo se, že se zvednou o 50 bb (očekávání byla na jen 25 bb). Navíc podle doprovodného komentáře se pravděpodobně dočkáme dalšího utahování.
img

Avast: Poslední den obchodování s právem na pololetní dividendu 4,8 centu

20.07.2022 Dnes je poslední den obchodování s akciemi Avastu s právem na pololetní dividendu 0,048 USD. Podmínkou pro výplatu této dividendy je nedokončení probíhající fúze se společností NortonLifeLock Inc. do 11. 8. 2022. Dividenda nebude mít vliv na cenu fúze.
img

Avast: Pololetní dividenda 4,8 centu je podmíněna dokončením fúze

14.07.2022 Avast vyplatí akcionářům pololetní dividendu ve výši 0,048 USD. Podmínkou pro výplatu je, že probíhající fúze se společností NortonLifeLock Inc. se neuskuteční do 11. 8. 2022. Dividenda nebude mít vliv na cenu fúze.
img

Česko by mělo předsednictví EU využít zejména k nakročení zpět k energetické racionalitě, tedy ke zlevnění energií bez zadlužování

01.07.2022 Česko by mělo své předsednictví EU, které dneškem začíná, využít k zahájení návratu k racionalitě v energetické oblasti. Premiér Fiala tedy hovoří spíše o energetické suverenitě, ale ta dosažitelná není. Důležité je začít se vracet právě k energetické racionalitě.
img

Rubl a dolar, měnoví vítězové letošního roku

14.06.2022 Už ve čtvrtek minulý týden, 9. června, došlo k optickému „smazání“ efektu týden starého snížení spotřební daně v případě benzínu. Fialova vláda rozhodla s platností od 1. června o snížení daně z pohonných hmot o 1,50 koruny na litr. Předpokládala, že pohonné hmoty v důsledku opatření zlevní o 1,80 koruny na litr, neboť se bude platit i nižší DPH, která se vypočítává až po zohlednění právě spotřební daně.
img

Po schválení ropného embarga EU rostou akcie maďarského MOL a posiluje rubl

31.05.2022 Z dnešní dopolední reakce trhů se zdá, že mezinárodní investoři ještě včera čekali větší jednotu a rozhodnost zemí EU při uvádění ropného embarga. Citelně dnes totiž rostou akcie maďarské petrochemické společnosti MOL a posiluje rubl. Investoři tak evidentně „započítali“ embargo s méně výjimkami a možná i s dřívějším termínem zahájení.
img

Dodávky ruského plynu do EU klesly, Kyjev nepovoluje tranzit přes Sochranovku

27.05.2022 Dodávky ruského plynu přes ukrajinský propojovací bod Sudža do Evropské unie mírně klesly. Dnešní objem dosahuje 43,6 milionu metrů krychlových proti 44,5 milionu ve čtvrtek. Ruská plynárenská společnost Gazprom oznámila, že její požadavek na tranzit plynu přes ukrajinskou stanici Sochranovka Ukrajina odmítla. Plyn pro evropský trh je teď přesto nejlevnější od poloviny února, tedy od doby, než začala válka na Ukrajině.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza nahoře, Evropa dole, nejslabší USA

14.04.2022 Pracovní týden je/byl v USA i Evropě včetně ČR kratší o Velký pátek. Příští týden je Evropa zavřená ještě v pondělí (v USA je ale už otevřeno).
img

Na pořadu dne je inflace v USA

10.03.2022 Čtvrtek je prvním dnem tohoto týdne, kdy budou zveřejněny důležité makroekonomické údaje. Od pondělí do středy byl kalendář zcela prázdný. Zasedání ECB a její případná rozhodnutí nebudeme v tomto článku analyzovat, protože nemají nic společného s americkou ekonomikou a americkým akciovým trhem. Zato dnešní zpráva o inflaci v USA stojí za naši zvýšenou pozornost.
img

🛢Jak vysoko zamíří ceny ropy?

09.03.2022 Scénář brzkého růstu ceny ropy nad 100 dolarů za barel vypadal ještě na konci roku 2021 nepravděpodobně. I po začátku ruské invaze na Ukrajinu mnozí věřili, že cena nepřekročí 120 dolarů za barel. Nicméně naplnily se méně pravděpodobné scénáře a ceny rychle překonaly původní prognózy. Na rozdíl od mnoha jiných komodit však ceny ropy dosud nedosáhly historických maxim. Otázka zní – jak vysoko ještě stoupnou ceny ropy?
img

Graf dne: ropa (07.03.2022)

07.03.2022 Ropa zahájila obchodování v novém týdnu velkým býčím cenovým gapem. Začala se obchodovat s takřka 10% růstem. Brent futures s květnovou expirací vyskočil nad 130 USD za barel, zatímco spotové ceny téměř dosáhly na úroveň 140 USD za barel. Ropa WTI vyskočila nad 126 dolarů za barel. Důvod růstu cen je jasný – riziko uvalení ropných sankcí na Rusko a důsledky takového kroku na globální dodávky suroviny.
C:\fakepath\Akcie-08022022-uvod.png

IPO společnosti Rhodium Enterprises: Těžaři z Texasu

08.02.2022 V roce 2008 tehdy neznámý programátor pod pseudonymem Satoshi Nakamoto zveřejnil algoritmus pro vytvoření první kryptoměny na světě s názvem Bitcoin (BTC).
img

Co se děje na akciích automobilky Tesla❓

10.11.2021 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) propadly v úterý o téměř 12 %. Jedná se o nejvyšší jednodenní propad od března. Společně s pondělním poklesem už cena akcií automobilky klesla o 16,2 %, což znamená nejvyšší dvoudenní pokles za posledních 14 měsíců. Zdá se, že hlavním impulsem poklesu je aktivita CEO Elona Muska na Twitteru. A zklamaní investoři se ptají, zda už bublina praská.
img

PPF chce získat 100 procent v operátorovi O2, nyní ovládá 83,58 pct.

23.06.2021 Společnost PPF Telco z investiční skupiny PPF chce zvýšit svůj podíl v operátorovi O2 na víc než 90 procent. Plánuje pak nucený odkup zbylých akcií. Nyní skupina ovládá 83,58 procenta. Nabídla v rámci zrychleného odkupu maximálně 264 korun za akcii. Uvedla to dnes v tiskové zprávě. Současná cena akcií O2 na burze je 269 korun.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Moneta: Podle představenstva je dobrovolná nabídka na 80 CZK v souladu se zájmy Monety

01.02.2021 V pátek 29. ledna 2021 po zavření trhu oznámila Moneta stanovisko představenstva k veřejnému návrhu na odkoupení 20 % akcií Monety za 80 CZK za akcii (dobrovolný veřejný návrh) společností ze skupiny PPF. Představenstvo Monety došlo k závěru, že návrh se jeví v souladu se zájmy jejích akcionářů.
img

Moneta Money Bank: Skupina PPF plánuje ovládnout Monetu

25.01.2021 V pátek 22. ledna po zavření trhu oznámila Moneta, že dostala od skupiny PPF návrh na získání akcií Monety do výše 20 %od jejích akcionářů (dobrovolný veřejný návrh). Dále PPF plánuje začít jednat o akvizici a následné fúzi Monety s Air Banka dalších finanční společností skupiny PPF. Touto fúzí by PPF získala dalších 39,7 % akcií Monety. Současný podíl PPF v Monetě je 0,6279 %.
img

Co čeká zlato v případě Bidenova vítězství ve volbách?

09.10.2020 Zdá se, že letošní dobré výsledky zlata a stříbra budou pokračovat i v posledním čtvrtletí. Zvýšenou pozornost znovu přitahuje reflační obchodování, které přeje zlatu i komoditám. Výnosy z dlouhodobých dluhopisů a akcie s malou kapitalizací jsou na vzestupu a zlato se vrátilo nad 1900 dolarů za unci. Tato očekávání vycházejí z nejnovějších průzkumů, podle nichž roste pravděpodobnost, že Joe Biden porazí 3. listopadu Donalda Trumpa.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\zlato-29072020-lv-6.png

Forex: Kam bude směřovat cena zlata podle JP Morgan?

29.07.2020 Přední investiční banka JP Morgan zveřejnila svůj výhled pro další vývoj ceny zlata, která v posledních týdnech výrazně stoupá. Kam bude cena tohoto cenného kovu podle banky dále směřovat?
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Rozbřesk: Co dále čekat na ropném trhu?

12.06.2020 Akciové trhy v průběhu včerejška prudce obrátily směr, a pod silný tlak se tak společně s nimi dostala většina rizikových aktiv. Výjimkou nebyla ani ropa Brent, která v posledních týdnech profitovala z poklesu globální averze k riziku a zakotvila u hranice 40 dolarů za barel. Primárním motorem vyšších cen ropy, které se od dubnových minim zdvojnásobily, je však zlepšující se fundamentální obrázek, jenž by měl limitovat prostor pro cenovou korekci směrem dolů.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
C:\fakepath\spx.png

Burzovní grafy: Extrémní výkyvy pokračují

08.03.2020 Rychlé změny cen akcií oběma směry, takový byl první březnový týden na amerických burzách. Index S&P 500 nakonec posílil o 0,55 %, volatilita je ale nadále mimořádně vysoká a vládní dluhopisy USA vynášejí rekordně málo.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Vystřelí technologické a bankovní akcie index S&P 500 do nebes?

28.05.2013 Pokud by sektory informačních technologií a financí byly od roku 1995 oceňovány podle svého mediánu a všechno ostatní by zůstalo na svém místě, pak by se index S&P 500 v současnosti obchodoval na 1950 bodech. Tedy o 19,3 výše, než je tomu dnes.
Související klíčová slova: Nové akcie | Celebrity | Dostatečné zkušenosti | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Obchodování na páku | Zestátnění společnosti | Cap | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Jak fungují akcie | A-shares | Výplach | Dlouhé pozice | Zonky | Války | Vývoj | Češi | Rychlé zisky | BRIC | Akcie ropy v roce 2021 | Podíl bitcoinů | Sázkaři | John Hardy | Investice do marihuany | Hospodaření firmy | Zdražovat | Konkurenti Rhodium Enterprises | DPH | EUR | FDA | Riziko inflace | Kalifornie | Půjčování cenných papírů | Oživení cen | OTP | Výkyvy | Stoxx | Take Profit | Klíčový ukazatel | Vývoj ceny zlata | Texas | Vlastní kryptoměny | Tencent Holdings | Těžební zařízení | Očekávání | Korelace | Jüan | Akcie Colt | Nikl | Nejdůležitější čínské indexy | US500 | Volatilní | Magnificent 7 | Slábnutí inflačních tlaků | Diverzifikace | Blockchainové infrastruktury | Novo | Předpověď ceny | Mezinárodní investoři | Uranová akcie | Ark | Paladin Energy | Ztrátová investice | Ruské invaze na Ukrajinu | Ruský plyn | Dopady energetické krize | WeCHat | Pro investory | SPAC v ČR | Philip Morris ČR | iShares | Investice | Uranové akcie | Spotřebitelské úvěry | MACD | Potenciál | Support | Oživení ekonomiky | Grafy | Akvizice | Přesnost | Necyklické aktivum | Novo Nordisk A/S | Dění na světových burzách | Výrobní podniky | Muskovy investice do akcií Tesly | Programátor | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Chování | NYSE | Slabá koruna | Ark Investment | Experti | Produkce energie | China ETF | Rekord | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Alexander De Croo | Energy Fuels | Akcie NIO | Bitcoiny | Nadprůměrné cash flow | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropský index | Evropské měny | Dění na trzích | Pád akcií technologických obrů | Začátky obchodní kariéry | Úrokové sazby v USA | Obchodní seance | Konsensus | EUR/USD | ishares China ETF | Spotřebitelé | Reality | Goldman Sachs | Strach | Cyklická akcie | Neckline | Cena bitcoinu | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Procentuální zisk | CSI 300 | Benchmark | DMG Blockchain | Shenzhen Composite | Ekonomický útlum v USA | Měnové zasedání | Brent | Cenné papíry | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Online sázení | Americký akciový trh | Akcie těžařů | Colorado | Vzdělávání | Úspěch v investování | Rizika | LYNX Trading | ESG | PEGI | Investiční strategie | Akcie Facebooku | ARK Fintech Innovation | Exchange | Akcie roku 2020 | KLDR | Dluhopisy | Nejlepší technologické akcie | Charles Hoskinson | Kontrakty | Cathie Woodová | Praxe | Call of Duty | Metaverse | Zvažované investice | WFT zdanění | Akcie společnosti Palantir | Peníze | Pokles kurzu | Pandemie COVID-19 | Zprostředkování obchodování | Ukazatel | Dodávky ruského plynu | Palantir Technologies (PLTR.US) | Title Transfer Facility | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Analytika | Obchodníci | Rozhodování | Prognóza | Herní plán | Saxo Bank | Sociální sítě | Palladium | Ropa WTI | Měnové zajištění | Tipy na zajímavé akcie | ZEW index | Valná hromada | Pozornost investorů | Burzy | Kapitál | Akcie na vlastní účet | Uzávěry dolů | USD | Reálné ekonomiky | Cash flow | Technická analýza | Růst společnosti | Výhled recesních scénářů | Prodávat akcie | Graf nákupů a prodejů akcií Tesly | Domácí investiční společnosti | Kroky centrálních bank | Na burze | Vstoupit na burzu | NexGen Energy | Prodej automobilů | App Store | Šok | Investice do robotiky | Cowen | Akcie Avastu | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Fialova vláda | Uranium Participation (U) | Regulace | Kofola | Spekulovat | Dividendový výnos | Exekuce | Česká zbrojovka | Inflační spirála | ATVI | NATO | WIG20 | Tovární objednávky | Tržní trendy | Výsledky společnosti | Úroková sazba | CSCO | Avast | Instagram | Kapitálový trh | Dovoz | Unie | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Velikost fondu | Dovednosti | ARKK | Tržní ceny | CISCO | Penzijní fondy | Rekordní maxima | 1 milion | Cenové pohyby | Válka na Ukrajině | Stronghold Digital Mining | Utěsňování centrálních bank | Londýnské banky | EUR/PLN | S&P Global | Elon Musk | Akciové indexy | Rizikovost | EUR/CZK | Vybírání zisků | Investing.com | Zájem investorů | Zestátnění společnosti ČEZ | Konopné akcie | Euforie | Západní společnosti | Nigérie | Obchody | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Datové centrum Rhodium Enterprises | ADR | Online nakupování | Nejistoty | Fidelity | AMD | Graf akcií | Dovoz ropy | Grayscale | Zisk | Globální akciové trhy | Den obchodování | Situace na finančních trzích | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Centrální banky | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Akvizice Air Bank | Analytické služby | Cena mědi | VIG | Xetra | Rostoucí ceny ropy | Jak se stát lepším investorem | Novo Terapeutisk Laboratorium | Berkeley Energia | Průzkum | Nižší poptávka | Investiční | Sestupný trend | Růst ceny Bitcoinu | Akcie společnosti Tesla | Technická analýza EUR/USD | Svět kryptoměn | Ochota riskovat | Kolísání cen | Akcie producentů mědi | Analýzy | Tržní podíl | Sloučení | TTF | Hlavní úroková sazba | Uranium Energy | Dlouhodobé pozice | Přístup na burzu | Demokraté | Německý DAX | Patria | Uber | Úrok | CEO Nvidie | Cena akcií společnosti | P/E | Zpráva | Agentura Reuters | Příležitost akcie | Recese ve Spojených státech | Česká měna | Tencent | Colt CZ | Prodej | Rok 2024 | Obchody ARK Investment Management | Technologické tituly | Platební neschopnost | Tržní kapitalizace | Technický výhled trhu | Akcionáři | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Zasedání Fedu | Ziskovosti společnosti | RoboMarkets | Automobilka | Skupina PPF | Kweichow Moutai | Výkonnost | Rizika a příležitosti | Vedoucí představitelé | Obchodování | GBP | Cenový boom | Tencent (700) | Tržby z prodeje | Rekordní hodnoty | Management | Meta | Zpomalení ekonomického růstu | Farmaceutický sektor | Dobré výsledky | ZEW | Zprávy | Guru | Nadšení | Dolary | FB | Nejlepší čínské akcie | Trigger | Tokeny | Index STOXX Europe | Uran | Evropské akcie | Averze k riziku | Ruský rubl | Akcie Facebook (FB) | Ceny ropy | Investiční banka | Výhled pro akcie ČEZu | CTA | PLTR | Ceny Bitcoinu | Opce | Praha | Recyklace | Silný růst | Celkový trend | Covid | Cena elektřiny na burze | ETF na bitcoiny | Vyhlídky | Sazby v USA | Cena BTC | HKD | Investiční centrum | CZ | Tržní podmínky | Cena ropy brent | Volný čas | České banky | Míra | Firmy | Muskovy investice | Vláda USA | Zadlužování | Marathon Patent | RIOT | Investment management | Akcie CK Hutchison | Hedgeové fondy | Výsledky | Zdražování pohonných hmot | Denison Mines | PLTR.US | Nio | Minulá výkonnost | Uzavírání ziskových pozic | Waste Management | TIM | Koruna | Fundamentální analýza | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Cukr | Retracement | Spotové ceny | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Komodity | DMA | Onemocnění | OPEC+ | Propad | Finanční domy | Objem | Ruská vojska | Údaje | Očekávání investorů | Dlouhodobý investor | Společnost Nvidia | xStation | Asie | Cenné papíry a burzy | Alibaba | Komise v přenesené pravomoci | Ceny plynu v Evropě | Očekávání analytiků | Technologické společnosti | ARK Fintech Innovation ETF | Větší regulace | Bez reakce trhu | Podíl nezaměstnaných | Investorské prezentace | Hlavní indexy | Převodník měn | Automobilky | Bilion | Krátkodobé strategie | Emise skleníkových plynů | ARK Innovation | Sázka | Obchodování s akciemi | Studie | EEX | Pojišťovny | Průraz | Cena plynu | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Instrument | Zbrojovka | Reakce trhu | Pozornost | Jak investovat do akcií | Ropa Brent | Ceny akcií AMD | FTC | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Přijetí | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Evropa | Distribuce | OPEC | USD/PLN | Short | Ukrajina | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Fotovoltaika | Omezení pohybu | Zvýšených cen vstupů | Polský zlotý | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Americká centrální banka | Earnings | Inflace v EU | Trump | Devalvace | Makroekonomický vývoj | Index volatility | PYPL | Technické analýzy | P/BV | Zdanění mimořádných zisků | Mexiko | Rostoucí trend | Finanční krize | Obchodní strategie | Muskovy investice do akcií | Podrobnosti IPO | Výsledky hospodaření | Stříbro | Turecko | Kakao | Dogecoin | OECD | Chamtivost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Růstový potenciál | Akcie big data | Americké akcie | Index WIG20 | Obchodování ETF | TTWO | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Britská měna | Ex-dividend | Halving bitcoinu | Společnost Novo Nordisk | Těžby Bitcoinu | Divize | Oslabení koruny | Vývoj indexu volatility | Ziskové marže | ex | Zisky z těžby BTC | Nákupy akcií | Rally na akciích | Investice do akcií Tesly | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodníci s ropou | Trh | Komise | Akcie Wirecard | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Války na Ukrajině | Kim Kardashian | Akcie firem | Investice do akcií | Výrazný růst | Fed | Zahraniční obchod | Snížení zadlužení | Korekce | Rubl | Upozornění | Dividendové akcie | Společnost PPF Telco | Buffett | Money management | Přeprodáno | Pražské burzy | Finanční společnosti | Konkrétní akcie | Další rozvoj | Sázení | Kanada | Globální recese | Ping An Insurance | Senior trader | Zmírnění sankcí | Platforms | Nákup akcií | Zestátnění | PPF Telco | Wells Fargo | eSports | Aktivní obchodování | Globální problémy | Akcie FAANG | MWh | Microsoft | Příležitosti | Další růst úrokových sazeb | Dopad na cenu | Vládní dluhopisy | Thermo Fisher Scientific | Růst tržeb | Defi | Pokles cen ropy | Změny cen | Správci aktiv | Tržní hodnota akcie | Makroekonomické údaje | Long pozice | Bitfarmy | Michaël van de Poppe | Peugeot | Exporty | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Prosperity | Web3 | Bankovní akcie | Představenstvo | Nižší minima | Trendové linie | Japonsko | Společnost Meta Platforms | XRP | Objem obchodů | FIAT | Rizikové investice | Invest | Obchodní inovace | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Trendová linie | Jemenští povstalci | University of Leicester | Benxy | Řízení rizika | Německá vláda | Zemní plyn | Put | Útok na Ukrajinu | Krach | LYNX | Pololetní dividenda | Standard & Poor’s 500 | Donald Trump | Twitter | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Aktuální cena akcií | Spotová cena | Hotovost | Rumunsko | Další růst | Centrum | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | CL | Bělorusko | Kartel OPEC | Vodafone | Klesající tržby společnosti | Visa | Vyšší ceny | Dvojité dno | Investiční služby | Inflace v ČR | Vice | Pojišťovna VIG | Komodita | Česká republika | Současná cena mědi | CZK | Reuters | Erste Group | ETC | Společnost XTB | Akcie Meta | Bitcoin (BTC) | Baidu | Kov | Situace | Širší trh s kryptoměnami | Škoda | Marathon Patent Corp. | Domácnosti | Boom na trhu | Maloobchodní tržby | Overbalance | Rolování | Rekordní maximum | Cyklické odvětví | Libra šterlinků | Analytici | Dobré zprávy | Růst v Číně | Extrémní výkyvy | VaR | Ripple | Burzovně obchodované fondy | Equity | Kurz eura vůči dolaru | Investování | Evropská unie | Boeing | Zisky z těžby | Příkaz | Ekonomiky | PROP Trading | Rychlý růst | Stagnace | Google | Apple | Libra | P2P | GameStop | CFD | Startup | iShares China Large Cap UCITS ETF | CEE region | Akcie Tencent (700) | Cena akcie | Životní úroveň | Valuace sektoru | Západní firmy | Nakoupit akcie | FTSE | TSLA | Levnější ropa | Galaxy Digital | Financovat | Hubnutí | Ztráta | Finanční poradce | Řecko | Aktuální cena | Nálada investorů | Investiční rozhodnutí | Hlavní akciové indexy | Fond | ECB | Úroky | Facebook (FB) | Středoevropské burzy | Cena | Finanční rizika | Výměny akcií | WisdomTree | DOT | Moneta | Air | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Akcie dnes | Káva | Aktivum | Ceny akcií | Vyšší riziko | S&P500 | EBay | Čínská ekonomika | Ceny | Kurzy | Technologie | Energetická krize | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Zajímavé příležitosti | Pokles likvidity | Nobelovy ceny | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Pokles | Závazky společnosti | UEC | Čínský růst | Margin | Large Cap | Globální inflace | Český PX index | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Těžba v USA | Tencent Music | Největší rizika | Gala | Finančnictví | Podílové fondy | Akcie Tencent | Hedge | Fundamentální ukazatele | Americký trh | Poplatek | Zemědělci | Platební bilance | Akcie Monety | Banka | Makro | NVDA | Odpor | Svět investování | USD za tunu | Obchodník | Byznys s obezitou | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Plynárenská společnost | Tržby | COVID-19 | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Regulátoři | ISIN | Měkké komodity | Indikátor | Vládní koalice | Paypal Holdings | Růst ceny | Správce aktiv BlackRock | Index PX | První fáze | Daně | Lídři | Impérium | Investment Management | Pivot | Kryptoměna | Raketový růst akcií | Vyplácet dividendy | Momentum | Pozitivní sentiment | Burza v Istanbulu | Online hry | Sázkové kanceláře | Růst zisků | Zisky | Shanghai Composite | Současné ceny | Finance | Struktura řízení | AMEX | Swap | Miliardy eur | Ranní okénko | Nižší ceny ropy | Cena zlata | SPAD | Zvýšení ceny | Conseq | Výkonnost akcií | Zinek | Trinity Bank | Breakout | Růst cen | Saxo | Drahé kovy | Historické pohyby | Freeport-McMoRan | RSI | Alokace | Delaware | Býčí trh | Slušný zisk | ERA | MSCI World | Meme mince | Poptávka | Financování | Nižší úrokové sazby | Cenový graf | Čína | Omezení dodávek | Prostor pro pokles | Historické maximum | Invaze | Dynamika trhu | Americké banky | Peer-to-peer | Těžby kryptoměn | Pravidla obchodního systému | Cenový propad | Inflační očekávání | Aktuální valuace | DAX | Zasedání Bank of England | VŠE v Praze | Globální trhy | RBI | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Investor | MIFID | Uzavření trhů | Obchodovat | Struktura zastropování cen | Venture investic | Generální ředitel Tesly | Zvýšení inflace | Dna | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Medvědi | Možnost diverzifikace | Sociální síť | Dividenda | Ark Investment Management | Odhodlání | Akciová rally | FinTech | Bohumil Trampota | WTI | Bod | Miliardy korun | Ozbrojené složky | Shares | Kapitálové trhy | Fear and Greed Index | Charlie Munger | Video | Klouzavý průměr | ROCE | Kapitalizace Rhodium Enterprises | Diverzifikace portfolia | Problémy | Tesla (TSLA.US) | Fear and Greed | Analýza dat | Ziskovost | Cena ropy | Firma | Inflace | Ocel | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Marže | Vysoké zisky | Palantir (PLTR.US) | Vývoj indexu volatility VIX | Analýza | Josef Košťál | Předběžné výsledky | Bill Gates | Načasování | Finanční výkonnost | Alphabet | Unikátní technologie těžby | Riot Blockchain | CK Hutchison | Zkušenosti | Ropa | Index PMI | Technologické akcie roku 2020 | Akcie u LYNX | Signály | Spotřební daně | Předsednictví EU | Ekonomické recese | Erste | Výprodej | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Akciové tipy | FX | Facebook | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Kvantitativní utěsňování | Širší trh | Home Credit | Problémy v bankovním sektoru | Raiffeisenbank a.s. | Ropa a Plyn | Analýza EUR/USD | Optimismus | Snížení spotřební daně | Cena ropy klesá | Akcie v roce 2021 | JP Morgan | Magnificent | Dolar | Byznys | Nadprůměrný zisk | NortonLifeLock | Investujte | Výsledky společnosti Meta | Hodnoty měny | Měď | Akcie Paypal (PYPL) | Dodávky suroviny | Rozvíjející se trhy | AUD | Bod zlomu | Reputace | Binance | Palantir Technologies | Obchod | ishares China | Pozitivní výsledky | Breakout Trader | Zpomalení růstu | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Ropný šok | Rozkolísanost trhu | Banka JP Morgan | Head and Shoulders | Etoro | EU | Investiční doporučení | CETIN | Spojené státy | Ekonomická krize | Zasedání ECB | Portfolia | Tesla | Převis | Koronavirové krize | Vývoz | Bitcoinové a blockchainové akcie | Komerční banka | Prodeje akcií | HashChain Technologies | Týden na akciových trzích | Světové poptávky | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Miliardy | RBOB | Růst akcií | WP | Německý ZEW index | GameStop akcie | Silicon Valley | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Digitalizace | Activision Blizzard | Výhled na rok | Akcie Applu | Kyjev | Nižší DPH | Pandemie | Zbohatnutí | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Koronavirové pandemie | Akcie PayPal | Americké burzy | Cardano | Prudký propad | Nejnovější zpráva | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Kurz eura | Pivot Pointy | Členské státy | Akcie Uranium Participation | Dnešní zpráva | Čínské indexy | Cena Brentu | Snížení produkce | Obrat trendu | Nákupní tlak | Embargo EU | Brent (OIL) | Cena elektřiny na burze v Německu | Ruská plynárenská společnost | NEST | Korporace | Swingové maximum | Averze vůči riziku | Rostoucí inflace | Kryptoměnová komunita | Technologický sektor | Soud | Panika | Komunita | SPAC | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Cena elektřiny | Blockchain | Uhlí | Předpovědi | Ripple Labs | Dopady vysokých úrokových sazeb | Mince | Analytické společnosti | Silicon Valley Bank | Ceny plynu | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Oslabení | Korekce u vybraných akcií | Obchodní pokyny | Cena CARDANO | Platforma | Energetika | Akcie společnosti Nvidia | Začínající investoři | Diverzifikace bohatství | Nařízení | Ropné akcie | Proces učení | Vzestup ceny | Akcie automobilky Tesla | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Odkup akcií | Akcie automobilky | Transparentnost | Průmysl | Investování do akcií | Rhodium | Tempo růstu | Podnikatel | Snížení daně | Bankovnictví | Dobrovolná veřejná nabídka | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Pohonné hmoty | Shiba Inu | Bilion dolarů | ETF | Datové centrum | Investujte do akcií | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Omezení těžby | Moneta Money Bank | Úsilí | Družba | APP | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Long | Rally | Recese v USA | Pojišťovna | Růstové tituly | Nálady na trhu | Michaël van de Poppe | Pokles inflace | Aktiva | Zprávy z pražské burzy | Těžební kapacity | Cenový strop | České měny | Investiční kapitál | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Arizona | Akcie herních vývojářů | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | Osobní počítače | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Technologická společnost | Výsledky amerických společností | Inovace | Tradingový portál | Energetické krize | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Čínské akcie | Bezpečnost | Brazílie | | Counterpoint Research | Investiční skupina PPF | Členské země | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Známky oživení | Majetek | Dividendové akcie 2020 | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Zrychlení inflace | Částečný úvazek | Budoucnost Bitcoinu | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Růst úrokových sazeb | CCJ | Konkurence | Vladimír Vávra | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | LYNX WhatsApp | Komoditní stratég | Ben Laidler | Komunikace | Reklasifikace | Indikátor MACD | Výhled pro akcie | MAM | Jak investovat | Poplatky | Satoshi Nakamoto | Podnikání Rhodium Enterprises | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Další vývoj | Finanční zdraví | Evropské společnosti | Zlatá horečka | Lars Fruergaard Jorgensen | Investování do ETF | Podmínky obchodování | Nálada | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Zachování neutrality | Technologické akcie | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Vnímání | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Výprodej akcií | Ekonomika | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Vivendi | Karanténa | Sankce | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Ministr energetiky | Ceny zlata | Výhled | České akcie | Kurzotvorná informace | Colt CZ Group SE | Vývoj situace v Číně | Cardano (ADA) | Embargo | Promořenosti populace | Private equity | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Evropský trh | Finanční trhy | Burze | Cenové rozpětí | Expanze | Otevření ekonomiky | Konsolidace | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Týdenní výkon | Fúze | IPO společnosti | Situace v Číně | ČEZ | Nakamoto | Austrálie | USD za barel | Necyklická akcie | Spread | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Definitivní obrat trendu | Riziko korekce | Swing | Technologie těžby | Obchodování pro klienty | GS | Index BUX | Krize | Bernstein | Pád akcií | Paul Tudor Jones | Portál FXstreet.cz | ETH/USD | Omezení produkce | BUX | Ceny plynu a elektřiny | Výrobci automobilů | Nákupní signál | CEO | Objednávky | Těžby bitcoinů | Akcie roku 2019 | NFT | Algoritmy | Vratislav Zámiš | Trhy | Globální trh | Výplata | Varšavská burza | Sazby | Graf indexu | Generální ředitel | Poradenství | Investiční tituly | Cíle | Burza | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Investiční skupiny | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Nejlepší ropné akcie | Investice do zlata | Rozhovor | Transakce | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Sezónnost | MasterCard | Hodně peněz | Vedlejší účinky | Profitovat | Nová historická maxima | Energie | Dobrá investice | Zpravodajství | Rolování kontraktů | Pohonné hmoty v Česku | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | Soupeření | Dividendy | Měna | Vypuknutí pandemie | Dodávky plynu | Renminbi | Příležitosti k nákupu | Analýza investic Elona Muska | Aktivity společnosti | Ichimoku | MSCI | Patria Direct | Thomson Reuters | Oslabování české měny | Výnosy | Miliardy dolarů | Růst ceny akcií AMD | Finanční trh | Růst poptávky | JPMorgan | Půlení | Daň z nadměrných zisků | Emise | EIA | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Tržby společnosti | Nižší maxima | Akcie Colt CZ | Zkušenost | CSI China | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Peter Garnry | Írán | Zdražování | Světový hospodářský růst | Poslední den obchodování | Vývoj cen akcií | EPS | Cenový graf akcií Tesla | BIST 100 | Ropy | Historie | Správce aktiv | Obiloviny | Výdaje | Změny trendu | Společnost | Akcie ropy | Layer1 Technologies | Jaderná elektrárna | Sázky | Obchodujte | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Kurzotvorné zprávy | BlackRock | NIO Inc | Negativní výhled | Wood & Company | Cena akcií | Upozornění na rizika | Graf nákupů a prodejů akcií | Standardní odchylky | Volatilita | Halving | Umělé inteligence | Buy | Eura | Schodek rozpočtu | Ztráty | Lehman Brothers | Blockchainové akcie | Organizace | VIX | Růst | Objem obchodování | Kartel OPEC+ | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Příjmy | Nejistoty na trzích | Hospodářské výsledky | Cameco | Zajištění | Propad poptávky | Zprávy z krypto průmyslu | Index | Komoditní | Praktické tipy | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Token | Bohatství | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Varovné signály | ČTK | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Investiční skupina | Cathie Wood | Sociální síť Twitter | Malý tržní podíl bitcoinů | Energetická situace v Evropě | Liberty Global | FOMO | Česká národní banka | Index BIST 100 | Poměr cen | Práva na dividendu | Kulminace inflačních tlaků | Netflix | Koronavirus | Automotive | Take Two Interactive (TTWO) | NLP | Palantir | Bilance zahraničního obchodu | Embargo EU na ruskou ropu | LVMH | Transakční poplatky | FiveThirtyEight | Zboží každodenní spotřeby | Zisk na akcii | Produkce ropy | Správa | Dongfeng Motor | Akcie Waste Management (WM) | Závazek | Levná ropa | Rezistence | Stimul | Atraktivní investice | Hive Blockchain | Marika Čupa | CAD | Canary Wharf | Waste Management (WM) | AI | 5G | Otevřené podílové fondy | Obchodovat s akciemi | Býčí kanál | Ekonomický útlum | Histogram | Možnost dalšího poklesu | Akcie Cameco | Celkové závazky společnosti | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Next Generation | Ozempic | Geopolitické události | Instrumenty | Cena plynu pro evropský trh | Tržní hodnota | Dánská farmaceutická společnost | Vývoj válečného konfliktu | Částečné zestátnění | O2 | Zlaté slitky | Poptávka po stříbře | Čínští technologičtí giganti | Investovat | Služby pro institucionální investory | Výkon | Dvojciferné zhodnocení | Argo Blockchain | Obchodní signály | Klesající tržby | Solidní růst | Balkánské země | Závratné zbohatnutí | Formace hlava a ramena | Electronic Arts (EA) | PPF | Boom | Vývoj geopolitické situace | Nárůst nově nakažených | Americké centrální banky | Beijing Capital International Airport | Zdravotní péče | NAC Kazatomprom | Riziko | Řízení čínských společností | Válka | Frontier trh | Bloomberg | CEE Equities | Zisk na jednu akcii | Nabídka | Nastavení platformy | Dovoz ruské ropy | Sektorové alokace | Produkce základních surovin | Akcie českých bank | Akciové tituly | Americká společnost | Vytěsnění minoritních akcionářů | Snižování sazeb | Tvorby rezerv | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Společnost Palantir | ESG investování | Příjmy z reklamy | Graf akcie | Finanční výkazy | Bitcoin | Růst výnosů | Hut 8 Mining | Akcie ropných firem | Zákon o cenných papírech | Přehled | Plyn | City | Hospodaření | Analytické pokrytí | Produkce mědi | Big data | Futures | Title Transfer Facility (TTF) | GME | Burzovní grafy | Akcie Waste Management | Pokles ceny | Nemovitosti | Disciplína | Pivot Point | Vysoká cena | FXstreet.cz | Analýza investic | Zdražení ropy | Spouštěč korekce | PX index | Akcie roku | Zmírňování opatření | Uptrend | Medián | S&P 500 | xStation5 | JDE | Technická rezistence | Akcie banky | Startup společnosti | Predikce ceny | Graf dne | COIN | Zlepšení | MT4 | Volatility | Zvýšení těžby | ATH | Portfólia | Akcie Cameco (CCJ) | Prodej akcie | Tesla Inc. | Agency business | Očekávání trhu | Obchodní výhled | Vzdělávací webináře | MJ | Cenové výkyvy | Podstatné kurzotvorné zprávy | Zadlužení | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Vývoj ceny | Nvidia | Akcie Kweichow Moutai | Přehled o dění | Dlouhodobí investoři | Rizikovost investice | Dopad na cenu akcií | Obchodní model | Západoafrické země | ČR | Tržní podíl bitcoinů | Ruská ropa | Ceny akcií Tesla | Akcie Dongfeng Motor | Průmyslové kovy | Týdenní pivot | Riziko poklesu cen | CIC | Dot-com | Snižování úrokových sazeb | NAFTA | DPW Holdings | Amazon | Domácí akcie | Český kapitálový trh | Marketingová komunikace | BSC | Akcie Activision Blizzard | Světová poptávka | Prognóza ceny | Eurozóna | XTB | Nedostatečná produkce | Akcie Facebook | Marathon | eSports ETF | Air Bank | FXstreet | Středoevropský region | Velcí hráči | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Next | Žádné dividendy | Velké londýnské banky | Meta Platforms | Trader | Modernizace přenosových sítí | Hodnota akcií | Hang Seng | Doporučení | Energetická situace | Cena akcií společnosti Tesla | Akcie v obranném sektoru | Ekonomický růst | P/S emitenta | Americké dividendové akcie | Podnikání | Laureát Nobelovy ceny | Podnik | Odhad kapitalizace | Dluhopisový trh | Nejlepší uranové akcie | Omezení produkce OPEC+ | Direct market access | Krypto | Cenový graf akcií | Co bude | Opatření | Těžaři | Pozice | Obchodujte akcie | Bankovní sektor v ČR | Futures na ropu | Snížení úrokových sazeb v USA | Oslabování koruny | Podíl v automobilce | Poptávka po uranu | Král kryptoměn | Ocenění | Investing | UCITS ETF | Due diligence | Fundamenty | UCITS | Wegovy | SEC | Rozmach kryptoměn | Statistika | Šance | Varovné znamení | Cena stříbra | Mark Zuckerberg | Analytik | Tržní kapitalizace společnosti | Redukce | Wall Street | Tržní cena | Index DAX | Bublina na trhu | Medvědí trend | Akcie pražské burzy | Dow Jones | MOL | CNBC analytik | Cílová cena | Úrokové sazby | Nové peníze | Západní ekonomiky | Trading | Výše zdanění | Cena termínového kontraktu | Nabídka ropy | Vyšetřování | Biden | Budoucnost | CEE | Banky | Devizy | Západoevropské trhy | Kolaps cen | Výhledy | Bilance | NASDAQ 100 | Ředitel Tesly | Oculus | Poptávka po ropě | Kompenzace | Activision Blizzard (ATVI) | Kde investovat | Slabé stránky | Aktuální situace | TradingView | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | AUD/USD | Prohlášení | Čínské firmy | MSCI China ETF | Potíže v dodavatelských řetězcích | Individuální akcie | Intradenní obchodník | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | Výrobce elektromobilů | Měnový pár | Akcie Electronic Arts | Odvětví | Očekávaný růst | Výhled na rok 2024 | Finanční situace | Meziroční inflace | Zlepšení výkonnosti | Joe Biden | Technický výhled | Výzkumná společnost | Sazba Fedu | Webináře | Akcie 2020 | Podílové listy | Raketový růst | Fidelity Investments | VanEck | MSCI China | Kontrakt | Ekonom | Omezení produkce OPEC | USA | WhatsApp | Obchodní válka | Omezení pohybu obyvatelstva | Fáze růstu | Světové akciové indexy | Zlato | Novo Nordisk | Kurs rublu | Investice v Číně | Maďarský index BUX | Býčí trend | Italové | Ceny uranových akcií | Akcie v roce 2020 | Zastropování cen | Atraktivní příležitosti | Philip Morris | Trh se stříbrem | Nasdaq | Společnost Meta | Mladší investoři | Světová produkce mědi | Uranium Participation | Průměrná cena | Odhady analytiků | Maďarský index | Spekulanti | Tudor | Cenový vývoj | Akcie Beijing Capital International Airport | ARK Innovation ETF | Tržní ocenění | Pražská burza | Práce | Direct market | FOREX | Oblast pro investování | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | CSI China ETF | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Ark Innovation | Černá labuť | Investment | Embargo na ruskou ropu | Američtí senátoři | Zásobníky | Fúze s Nortonem | Odliv prostředků | Návrh PPF | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | Kryptoměny | Dolar vůči koruně | Ark Invest | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zadlužení čínské ekonomiky | Další pokles | Investiční společnosti | Akcie | Kvalitní akcie | Úspěch | Těžba titanu | CNBC | Ukazatele | Akcie Take Two Interactive | Umělá inteligence | Miliardář | Akcie Tesly a Cathie Wood | Burzovní zpravodajství | Rhodium Enterprises | Americká vláda | DMA obchodovaní | Společnost Gazprom | Čistý dluh | Zprávy online | Investiční aktivum | Podniky | Odliv prostředků z trhu | Apple a Microsoft | Významné události | Krachy velkých krypto burz | Inflace v USA | Zahraniční forex | Asijská finanční krize
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Sotheby's v Dubaji
SOTIO
Sotirios Zavalianis
Souboj gigantů
Souboj sám se sebou
Soubor klimatických opatření
Soubor mnoha firem
Soubor opatření
Soubor pravidel
Soubre

Následující klíčová slova

Současná cena mědi
Současná dividendová politika
Současná hodnota
Současná krize
Současná nejistota
Současná rozpočtová situace
Současná rozpočtová situace federální vlády
Současná situace
Současné ceny
Současné čipy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít