Money management

Čemu věnovat pozornost 27. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
27.06.2025 Na pátek je naplánováno poměrně málo makroekonomických zpráv. Někteří experti označují ukazatel PCE za "důležitý" a "u Fedu oblíbený", ale tento názor nesdílíme. Standardní indexy spotřebitelských cen zcela postačují k určení úrovně a trendu inflace. V současnosti nepanují kolem inflace žádné nejasnosti, a to díky četným vystoupením Jeroma Powella. Zprávy o osobních příjmech a výdajích amerického obyvatelstva mají spíše formální charakter a pravděpodobně nevyvolají silnou reakci trhu. Index spotřebitelské důvěry Michiganské univerzity je zajímavý, ale reakci dokáže vyvolat jen tehdy, když se skutečná hodnota výrazně odchýlí od prognózy.

Jak 27. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.06.2025 Za prvé, Donald Trump začal znovu útočit na Federální rezervní systém, ale kvůli své frustraci očividně nedokázal přijít s ničím lepším než se zprávou, že je připraven vybrat nového šéfa Fedu. Powellovi končí mandát v květnu příštího roku, ale Trump už teď dychtivě hledá náhradu. Nedává to příliš smysl, protože během roku se může stát cokoli, ale Powell Trumpa natolik irituje, že ho chce – alespoň na papíře – co nejdříve nahradit.

Jak 27. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.06.2025 Ve čtvrtek se měnový pár EUR/USD obchodoval převážně do strany, i když mírně nahoru. Uptrend v hodinovém časovém rámci zůstává neporušený. Euro se tento týden obchodovalo velmi nestandardně, protože obchodníci reagovali na nezvyklé fundamentální pozadí.

Jak 26. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.06.2025 Ve středu pár GBP/USD pokračoval v růstu, který zahájil v úterý. Připomeňme, že v úterý byla oznámena dohoda o příměří mezi Izraelem a Íránem, což způsobilo prudký pokles poptávky po americkém dolaru, který je některými účastníky trhu stále vnímán jako "bezpečný přístav". Kromě toho se blíží termín 9. července, kdy vyprší platnost "preferenčních cel". Trumpova administrativa zatím kromě dohody se Spojeným královstvím žádnou obchodní dohodu neuzavřela. V médiích se prakticky neobjevují žádné informace o vyjednávání s jinými zeměmi, takže trh očekává to nejhorší, tedy obnovení cel, které by dále urychlilo inflaci a zpomalilo ekonomický růst, jehož oslabování je už patrné. Jerome Powell při vystoupení v Kongresu potvrdil, že během léta očekává růst inflace, zatímco měnová politika očividně ustoupila do pozadí.

Jak 25. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.06.2025 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v růstu, a to ještě silněji než pár EUR/USD. Důvodem pro nový růst britské měny (čti: pokles dolaru) byla deeskalace konfliktu na Blízkém východě. Donald Trump v úterý oznámil příměří mezi Izraelem a Íránem, které následně oba státy potvrdily. V tomto kontextu se nikdo nezajímal o projevy Andrewa Baileyho ani Jeroma Powella.

Na co se zaměřit 24. června? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
24.06.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických zpráv a žádná z nich není ani podstatná. Za zmínku stojí prakticky jen index podnikatelského klimatu v Německu, ale kdo se dnes tímto ukazatelem opravdu zabývá? Trh včera naprosto ignoroval osm indexů podnikatelské aktivity z Německa, EU, Spojeného království i USA, protože byly zcela zastíněny jinými zprávami. K podobné situaci dojde pravděpodobně i dnes.

Jak 24. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.06.2025 Pár EUR/USD v pondělí vykázal poměrně silné pohyby. Zpočátku nebyla volatilita na trhu zvlášť vysoká, i když přísun zpráv mohl už v noci vyvolat "úlěty". Nejsilnější pohyby však přišly během nejaktivnější obchodní seance – americké. Jak se očekávalo, dolar nedokázal profitovat z eskalující situace na Blízkém východě. Už dříve jsme varovali, že USA jsou nyní plnohodnotným účastníkem války a do pondělí se objevily zprávy o íránských útocích na Katar, Izrael a další země Perského zálivu, kde se nacházejí americké vojenské základny.

Čemu věnovat pozornost 23. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
23.06.2025 V pondělí bude zveřejněno mnoho makroekonomických reportů, které jsou si však co do povahy podobné. Budou to indexy obchodní aktivity v sektoru služeb a ve zpracovatelském průmyslu za červen, a to v Německu, Velké Británii, eurozóně a Spojených státech. Nečekají se výrazné změny, ale stojí za zmínku, že indexy se mohou odchýlit od prognóz, na což trh reaguje velmi citlivě. Americké indexy budou mít menší váhu než evropské, protože USA zveřejňují vlastní "domácí" indexy ISM.

Jak 23. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
23.06.2025 Pár GBP/USD se v pátek obchodoval poměrně slabě a nejistě. Nemůžeme jednoznačně říct, že klesající trend skončil, ale ani že neskončil. V časovém rámci 4H je stále jasně patrné boční pásmo, zatímco v časovém rámci 1D je patrný silný uptrend. Přikláníme se tedy k názoru, že britská měna je v současnosti ve fázi bočního pohybu se vším, co z toho plyne. Výrazný pokles libry šterlinků (tj. růst amerického dolaru) je stále nepravděpodobný, protože růst dolaru nepodporují žádné podstatné faktory. Údaje z Velké Británie v pátek zklamaly – zpráva o maloobchodních tržbách za květen byla zřetelně slabší, než se očekávalo, což je pravděpodobně důvod, proč libra během dne nerostla.

Jak 20. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.06.2025 Ve čtvrtek se pár GBP/USD obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl jasný nebo pádný důvod. Připomeňme, že americký dolar v úterý prudce a silně posílil na základě zpráv, že USA by mohly vstoupit do války s Izraelem, a ve středu mírně vzrostl po "lehce jestřábím" výsledku zasedání Federálního rezervního systému. Výsledky čtvrtečního zasedání Bank of England však nebyly jestřábí ani trochu, což mělo libře umožnit pokračovat v mírném poklesu.

Jak 19. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
19.06.2025 Ve středu se pár GBP/USD pohyboval většinou jen minimálně, a to směrem nahoru. Zjevně čekal na výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Výsledky posledního zasedání americké centrální banky nikoho nepřekvapily. Americký dolar mírně posílil, ale celkový růst do čtvrtečního rána dosáhl pouhých 65 pipů. Předchozího dne dolar výrazně posílil poté, co se objevily zprávy o možné účasti USA ve válce proti Íránu. Pokud se vrátíme k Fedu: nepřišla žádná významná rozhodnutí, ani odvážné prognózy či prohlášení. Co se týká dot plotu, vyplynul z něj o trochu silnější jestřábí postoj centrální banky. Aktuálně 7 z 19 členů očekává, že klíčová sazba zůstane celý rok 2025 beze změny. Dolar tedy měl důvod k mírnému růstu, ale podle nás by se tím neměl změnit trend na trhu, ani by politika Donalda Trumpa neměla přestat negativně ovlivňovat směnný kurz dolaru.

Jak 18. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
18.06.2025 Pár EUR/USD v úterý zaznamenal výrazný pokles, přičemž je obtížné pochopit, proč americký dolar nečekaně posílil. Makroekonomické prostředí v daném dni totiž naznačovalo další oslabení dolaru, protože nejdůležitější zprávy – o průmyslové produkci a maloobchodních tržbách v USA – dopadly hůř, než se očekávalo. Trh ale opět ignoroval makroekonomická data, tentokrát ve prospěch dolaru, což bylo nečekané. Můžeme se jen domnívat, že šlo o "předběžnou reakci" na dnešní zasedání Federálního rezervního systému nebo o technický růst před dalším poklesem. V úterý neexistoval žádný fundamentální důvod pro růst dolaru. Technické korekce se samozřejmě čas od času vyskytují, ale v tomto případě nenajdeme jasné vysvětlení tržních pohybů. Další možnou příčinou by mohla být očekávaná eskalace konfliktu na Blízkém východě.

Čemu věnovat pozornost 18. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
18.06.2025 Na středu je naplánováno jen velmi málo makroekonomických zpráv. Velmi důležitá bude ale zpráva o inflaci ve Spojeném království za květen, která bude pro obchodníky a britskou libru klíčová. Připomeňme, že inflace ve Velké Británii minulý měsíc prudce vzrostla o téměř 1 %, takže zatím nelze mluvit o snižování sazeb Bank of England. Dnešní zpráva by měla ukázat, zda šlo o jednorázový výkyv, nebo zda inflace pokračuje v růstu. V eurozóně bude zveřejněn také index spotřebitelských cen, ale jen ve formě druhého odhadu za květen, který se pravděpodobně nebude lišit od prvního. Ve Spojených státech se očekávají jen sekundární zprávy.

Jak 17. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.06.2025 V pondělí měnový pár EUR/USD pokračoval v růstovém pohybu, který začal v druhé polovině páteční seance. Býkům se však ani napotřetí nepodařilo prorazit nad úroveň 1,1609. Je čím dál jasnější, že euro dosáhlo určitého limitu navzdory klesajícímu americkému dolaru. Aby rally pokračovala, jsou potřeba nové negativní údaje z USA – a upřímně, nepochybujeme, že brzy přijdou. Vzhledem k nadcházejícímu zasedání Federálního rezervního systému tento týden možná nebude potřeba čekat dlouho.

Jak 16. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
16.06.2025 Pár EUR/USD se v pátek v noci prudce propadl a pak ve zbytku dne oživoval. Celý den tak lze rozdělit na dvě části. Nejprve dolar výrazně posílil (což je v poslední době extrémně vzácné) a pak si trh uvědomil, co se vlastně stalo. První reakce trhu na mohutný útok Izraele na Írán byla naprosto přirozená – ale ne v dnešní situaci. Dolar v minulosti vždy posiloval, když geopolitické napětí ve světě sílilo. Dnes však působí zcela jiné faktory a dolar už nelze považovat za "bezpečný přístav". Proto trh nejprve pod vlivem emocí dolar nakoupil a pak ho velmi rychle vrátil tam, kam patří – dokud Donald Trump bude prezidentem Spojených států.

Čemu věnovat pozornost 13. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
13.06.2025 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických zpráv, ale pochybujeme, že by dnes – a zvlášť dnes – měly na obchodníky výraznější dopad. Připomínáme, že Donald Trump hodlá zvýšit cla pro všechny země ze svého "blacklistu" kvůli pomalému pokroku v jednáních o obchodních dohodách. Během noci se navíc znovu vyostřil vojenský konflikt mezi Izraelem a USA. V centru pozornosti budou tedy zprávy na tato témata.

Jak 13. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.06.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek a v noci na pátek "závodil v americkém stylu". Americký dolar se v posledních dvou dnech znovu prudce propadl, protože v mnoha amerických městech pokračují masové protesty a nepokoje reagující na imigrační politiku Donalda Trumpa. Trump mezitím oznámil úmysl vystupňovat napětí zvýšením obchodních cel na všechny země z jeho "blacklistu". Není tedy divu, že dolar je opět pod silným tlakem.

Jak 12. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
12.06.2025 Ve středu se pár GBP/USD pohyboval podobně jako pár EUR/USD. Zpráva o inflaci v USA se stala novým impulsem pro oslabení amerického dolaru, ačkoli její údaje nebyly katastrofální. Inflace zůstala meziročně na úrovni 2,8 %, takže se nezměnila. Jenže v současném prostředí stačí k prodeji dolaru jakákoli záminka. Ve skutečnosti existuje řada důvodů, proč se americké měny zbavovat. Politika Donalda Trumpa zůstává nepřátelská a protekcionistická a zatím nepřinesla žádné viditelné pozitivní výsledky. Britská libra tak využila další příležitosti k růstu. Aktuálně je opět poblíž tříletých maxim a nevidíme důvod, proč by měl dolar přestat klesat jen kvůli Trumpovi.

Čemu věnovat pozornost 12. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
12.06.2025 Ve čtvrtek bude zveřejněno mnoho makroekonomických zpráv, ale jen několik bude opravdu důležitých. Klíčové jsou údaje o HDP a průmyslové produkci ze Spojeného království, které ale vyvolají nejspíš jen mírnou reakci trhu. Ve Spojených státech budou zveřejněny index cen výrobců (PPI) a žádosti o podporu v nezaměstnanosti, ale tyto údaje nemají aktuálně velkou váhu. Nečekáme tedy, že dnešní makroekonomické pozadí výrazně ovlivní pohyby obou měnových párů.

Jak 11. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
11.06.2025 Pár EUR/USD neprojevil ani v úterý úmysl aktivně obchodovat. Za poslední tři dny se v hodinovém časovém rámci vytvořil boční kanál a volatilita páru zůstává velmi nízká. Na jednu stranu je to pochopitelné – v těchto dnech chybí makroekonomické pozadí a trh nereaguje na zprávy o občanských nepokojích v USA a jejich potlačování, ani na obchodní jednání mezi USA a Čínou.

Jak 10. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
10.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval s nízkou volatilitou a oběma směry. V ten den prakticky neexistovalo žádné makroekonomické pozadí, takže obchodníci příliš neměli na co reagovat. Samozřejmě, že z USA stále přichází mnoho zpráv, protože Donald Trump činí neustále nová rozhodnutí a vydává prohlášení, která šokují nejen ekonomy. Připomeňme, že 6. června vypukly v mnoha amerických městech masové protesty a nepokoje proti nové Trumpově imigrační politice. Trump v reakci na to nařídil nasadit Národní gardu a protesty potlačit, na což neměl právo bez souhlasu guvernérů a starostů příslušných měst a států. Opět tedy učinil jednostranné rozhodnutí a ukázal, že ostatní složky státní moci zřejmě existují jen pro forma. Podle našeho názoru je to další důvod, proč se trh bude snažit vyhýbat americkému dolaru za každou cenu. Podle našeho názoru je to další důvod, proč se trh bude za každou cenu vyhýbat americkému dolaru.

Jak 9. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
09.06.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek oslabil, a to z objektivních důvodů. Je však třeba poznamenat, že dolar ke konci dne posílil o "celých" 50 pipů. Těžko ale říkat, že 50 pipů je významný výsledek, zvlášť po vcelku obstojných a důležitých datech ze zámoří. Nonfarm payrolls ukázaly 139 000 nových pracovních míst mimo sektor zemědělství oproti očekávaným 130 000. Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny na 4,2 %. Upřímně, daly se očekávat mnohem slabší údaje. Údaje z USA sice nebyly optimistické, ale ani neuspokojivé. Trh práce zůstává stabilní a míra nezaměstnanosti nestoupá. Tato čísla samozřejmě časem nejspíš klesnou, protože Trumpova obchodní politika zatím nepřinesla americké ekonomice žádné pozitivní výsledky. Vlastně vůbec žádné výsledky. Pozice a vyhlídky dolaru proto zůstávají velmi nejisté.

Jak 6. června obchodovat měnový pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
06.06.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu, ačkoli k němu měl ještě méně důvodů než pár EUR/USD. Včera nebyly zveřejněny žádné zprávy ani události týkající se britské libry. Euro ale posílilo v reakci na další "holubičí" zasedání ECB a libra ho prostě následovala. A to je celé objasnění nového růstu britské měny. Nový uptrend zůstává neporušený. Začal okamžitě poté, co skončil ten předchozí. Po proražení předchozí trendové linie se nevytvořil žádný downtrend. Trh stále nejeví zájem o nákup dolaru, dokonce ani v případech, kdy k tomu má důvod, například včera, když ECB přijala jednoznačně holubičí rozhodnutí. Americký dolar může být dnes znovu pod tlakem, pokud zprávy z trhu práce a o míře nezaměstnanosti v USA dopadnou hůř, než se očekává.

Jak 5. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
05.06.2025 Pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu v souladu s novým trendem. Připomeňme, že cena se právě před týdnem usadila pod předchozí rostoucí trendovou linií, ale downtrend se nevytvořil. Fundamentální a makroekonomické pozadí nedovolilo trhu prodávat tento pár. Trumpova cla se nepodařilo soudně zrušit a americký prezident včera zvýšil cla na dovoz oceli a hliníku na 50 %. Obchodní jednání s Čínou a Evropskou unií zároveň dál stagnují. Tyto faktory stačily, aby americký dolar znovu začal oslabovat. Proti britské libře se však zdá, že může jen klesat, a to téměř bez korekcí, což je zvlášť patrné v grafech 4H a 1D. Včerejší makroekonomické pozadí také podpořilo libru, protože dvě nejdůležitější zprávy dne (ADP a ISM) zklamaly. Nová trendová linie opět podporuje býčí obchodníky.

Čemu věnovat pozornost 5. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
05.06.2025 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických zpráv. Obchodníci dnes dostanou jen dva méně významné reporty z Velké Británie a USA. Report o aktivitě ve stavebním sektoru má objektivně menší význam než reporty ze sektoru služeb a zpracovatelského průmyslu. Trh tyto indexy navíc v pondělí a ve středu úplně ignoroval. Ve Spojených státech bude zveřejněna týdenní statistika žádostí o podporu v nezaměstnanosti, ale její význam je mizivý, protože v pátek bude zveřejněna míra nezaměstnanosti.

Čemu věnovat pozornost 4. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
04.06.2025 Na středu není naplánováno příliš mnoho makroekonomických zpráv. Samozřejmě je třeba zmínit indexy aktivity ve službách pro Německo, Spojené království, EU a USA. Připomínáme ale, že trh si těchto údajů v pondělí téměř nevšímal. Včerejší zpráva JOLTs sice přinesla obstojné hodnoty, ale vedla jen k růstu dolaru o 20 pipů, načež dolar během následujících hodin o tyto zisky rychle přišel. Proto se domníváme, že jen americký index ISM ve službách by mohl vyvolat alespoň nějakou reakci trhu, i když je nepravděpodobné, že by výrazně ovlivnil celkový sentiment na trhu. Za zmínku stojí i zpráva ADP o zaměstnanosti v americkém soukromém sektoru, která je často označována za "mladšího sourozence" NFP. Hodnoty a trendy mezi NFP a ADP se však shodují jen výjimečně, takže trh bude kvůli závěrům o trhu práce hledět primárně na zprávu NFP.

Jak 4. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
04.06.2025 Pár GBP/USD zaznamenal v úterý jen mírný pokles, pravděpodobně z technických důvodů. I v hodinovém časovém rámci je jasné, že britská libra klesá jen velmi neochotně. Například euro alespoň občas koriguje. Britská libra se pohybuje prakticky bez korekcí. Jeden relativně pozitivní report JOLTs ze Spojených států tedy nestačí výraznější zlepšit chabou pozici dolaru. Uptrend zůstává podle nás neporušený a nemá alternativu, ačkoli se cena konsolidovala pod trendovou linií. Dolaru aktuálně postrádá fundamentální podporu pro růst. Trumpova cla se nepodařilo soudně zvrátit a Trump od dnešního dne zvyšuje cla na dovoz oceli a hliníku. Jeho rétorika vůči Číně, Applu a několika dalším společnostem naznačuje, že obchodní válka bude nejspíš znovu eskalovat.

Čemu věnovat pozornost 3. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
03.06.2025 Na úterý jsou naplánovány jen dvě makroekonomické zprávy. Ačkoli první vypadá sama o sobě významně a druhá se přímo týká amerického trhu práce, podle nás ani jedna nevyvolá silnou reakci trhu, ani neovlivní celkový sentiment obchodníků. Jde o to, že inflace byla pro euro důležitá před rokem nebo dvěma. Jelikož se Evropská centrální banka blíží ke konci cyklu uvolňování, ale dál na každém zasedání snižuje sazby, tento ukazatel měnovou politiku už neovlivňuje. Trh navíc nereaguje na uvolňování měnové politiky Evropské centrální banky. Euro už čtyři měsíce roste, ale ze zcela jiných důvodů. Pokud jde o zprávu JOLTs, ta je zveřejňována s dvouměsíčním zpožděním a trh přikládá větší význam zprávám o nezaměstnanosti a nonfarm payrolls.

Jak 3. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval směrem nahoru. Jak jsme upozornili, dolar nejspíš znovu klesne, až Trump oznámí zvýšení cel na dovoz oceli a hliníku. Pár EUR/USD následkem toho stoupal. V pondělí stoupal téměř celý den, přičemž začal už v noci. Zvýšení cel v podstatě signalizuje další eskalaci obchodní války. Jelikož americký dolar na základě tohoto faktoru už několik měsíců klesá, přičemž prakticky všechny ostatní faktory ignoruje, co jiného se dalo v pondělí čekat? Včera bylo také zveřejněno několik výrobních indexů PMI pro Německo, EU a USA, které však neovlivnily celkový sentiment obchodníků. Makroekonomické údaje jako celek aktuálně nejsou příliš zajímavé. Stojí ale za zmínku, že nejdůležitější index ISM v USA byl slabší, než se předpokládalo, což zesílilo tlak na dolar.

Jak 2. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
02.06.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval klidněji než ve čtvrtek, což nás nepřekvapuje, protože makroekonomické pozadí bylo slabé a trh zpracovával všechny čtvrteční informace o soudním zrušení Trumpových cel a 14denním pozastavení tohoto rozhodnutí. Připomeňme, že soud ve čtvrtek původně zablokoval Trumpova cla s odkazem na jejich nezákonnost, později však své rozhodnutí odložil. Dolar proto nejdřív sebevědomě rostl a pak vykázal trojnásobně silnější pokles. V pátek trh korigoval a teď se pár EUR/USD drží poblíž maxim a zachovává si vyhlídky na růstový trend. Německo – také v pátek – zveřejnilo "mdlou" zprávu o inflaci: index spotřebitelských cen (CPI) činil v květnu 2,1 %. Obchodníci očekávali, že klesne na 2 %, ale to se nestalo. Každopádně inflace nemá v současnosti téměř žádný vliv na měnovou politiku Evropské centrální banky.

Čemu věnovat pozornost 30. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
30.05.2025 V pátek bude zveřejněno několik makroekonomických zpráv, ale žádná není považována za zvlášť významnou. V Německu bude zveřejněna zpráva o inflaci za květen, přičemž se očekává, že ukazatel zpomalí na 2 %. Každý další pokles inflace v EU zvyšuje pravděpodobnost dalšího uvolnění měnové politiky ECB. Toto schéma však v současnosti nemá žádný vliv na euro, protože trh se stále stoprocentně soustředí na téma globální obchodní války. Kromě toho bude v Německu zveřejněna také nepříliš významná zpráva o maloobchodních tržbách.

Jak 30. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
30.05.2025 Měnový pár EUR/USD zahájil čtvrtek prudkým propadem, ale po zbytek dne se obchodoval výrazně nahoru. Vysvětlit čtvrteční pohyb páru je vcelku obtížné, ale pokusíme se. Přes noc (kdy dolar prudce posílil) vyšlo najevo, že americký Soud pro mezinárodní obchod rozhodl o zrušení většiny cel zavedených Donaldem Trumpem. Soud na Manhattanu rozhodl, že prezident neměl na takové kroky právo ani pravomoc. Globální obchodní cla může zavést jen Kongres. Tato zpráva zapříčinila růst dolaru. Proč pak začal prudce klesat? Protože Trump okamžitě začal vyvíjet nátlak na soud, oznámil, že podá odvolání, a pohrozil, že případ předá Nejvyššímu soudu USA. Do večera zmíněný soud platnost svého rozhodnutí na 14 dní pozastavil. Trump problém vyřešil rychle a snadno. Obchodní válka pokračuje a cla zůstávají v platnosti, takže dolar se opět propadl.

Čemu věnovat pozornost 29. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
29.05.2025 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických zpráv. Kalendáře makroekonomických událostí pro Německo, Spojené království a eurozónu jsou prázdné. Pouze Spojené státy zveřejní zprávy o HDP a žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Zpráva o HDP bude druhým odhadem za první čtvrtletí, který je objektivně nejméně důležitý ze všech tří odhadů. Zpráva o žádostech o podporu v nezaměstnanosti by musela vykázat výraznou odchylku od prognózy, aby vyvolala reakci trhu – což se stává jen výjimečně.

How to Trade the EUR/USD Pair on May 29? Simple Tips and Trade Analysis for Beginners
29.05.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu dolů a v noci na čtvrtek zaznamenal prudký pokles Pro obnovení prudkého růstu dolaru nebyly včera a zvlášť v noci žádné pádné důvody. Americká měna posiluje už tři dny po sobě, což se jí už dlouho nestalo. A co je nejdůležitější, ve zpravodajském prostředí se nezměnilo nic, co by ospravedlnilo takto prudké posílení dolaru. Ve středu nebyly zveřejněny žádné zprávy ze Spojených států ani z EU a trh sebejistě ignoroval zápis z jednání Federálního rezervního systému. Už dříve jsme ale upozorňovali, že nezáleží jen na fundamentálních a makroekonomických, ale i na technických faktorech. Dolar během tříměsíčního poklesu překonal všechny rekordy, takže se schylovalo ke korekci. Předpovědět přesný okamžik, kdy účastníci trhu začnou vybírat zisky z dřívějších pozic, se nedá. Jediné, co můžeme, je pokusit se identifikovat obraty trendu v nižších časových rámcích pomocí technických nástrojů.

Jak 28. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.05.2025 Pár GBP/USD se v úterý také obchodoval směrem dolů, a to ze stejných důvodů jako pár EUR/USD. Za prvé, Donald Trump po rozhovoru s Ursulou von der Leyen odložil zvýšení cel pro EU na 9. července. Za druhé, zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA vykázala méně neuspokojivý výsledek, než se očekávalo. Upřímně řečeno, k nedávnému růstu amerického dolaru vůbec nemuselo dojít – trh poslední dobou ignoroval mnoho faktorů podporujících dolar. Korekce jsou ale občas nutné. V tomto případě se korekce shodovala s faktorem zpráv.

Jak 27. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.05.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu, který zahájil už v pátek. Až ve druhé polovině dne se objevil mírný pullback, které vyvolalo Trumpovo rozhodnutí zrušit zvýšení cel na zboží z EU, které je naplánováno od 1. června. Tentokrát Trump nezměnil názor jen tak pro nic za nic – telefonicky hovořil s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou a na tomto základě bylo rozhodnuto odložit vyšší cla a ponechat více času na obchodní jednání. Trh nebyl tímto vývojem situace zvlášť nadšen; dolaru se nepodařilo výrazněji posílit a obchodníci nebyli ochotni stáhnout pár zpět na páteční minima, od kterých začal poslední pokles dolaru. Je tedy zřejmé, že trh stále využívá jakoukoli záminku k otevírání nových short pozic vůči americkému dolaru. I když přijdou dobré zprávy, nestačí na změnu celkového negativního sentimentu vůči dolaru a politice Donalda Trumpa.

Jak 26. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.05.2025 Pár GBP/USD se v pátek také pohyboval směrem nahoru, a to díky celkovému uptrendu pozorovanému v posledních dvou týdnech, který vyvolalo rozhodnutí Donalda Trumpa zvýšit cla na dovoz z Evropské unie na 50 %. Osud dolaru byl tak v pátek zpečetěn. Americká měna by mohla ještě dlouho a bolestně klesat, protože minulý týden ukázal, že deeskalace obchodní války není v dohledu. Trump poskytl sankcionovaným zemím pouze tříměsíční "odklad", během kterého mu mohou předložit nabídku výhodnou pro USA. Sám v podstatě žádné ústupky dělat nehodlá. Stále chce uvalovat cla na polovinu světa výměnou za přístup na americký trh. Ani snížení cel pro Čínu nebylo součástí žádného procesu deeskalace – jednalo se o krok k záchraně bilaterálního obchodu. Cla byla upravena na úroveň, která alespoň okrajově umožňuje obchodovat.

Čemu věnovat pozornost 26. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
26.05.2025 Na pondělí nejsou naplánovány žádné makroekonomické zprávy. Makroekonomické pozadí tedy neovlivní pohyb ani jednoho z obou měnových párů. Každopádně, makroekonomika je pro obchodníky aktuálně jen pramálo důležitá. Dolar v minulém týdnu opakovaně klesal, aniž by k tomu měl pádné důvody, často jeho pokles spustily povrchní faktory nebo nová Trumpova rozhodnutí související se sankcemi.

Čemu věnovat pozornost 23. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
23.05.2025 Na pátek je naplánováno velmi málo makroekonomických zpráv. Za pozornost stojí jen dvě: konečný odhad HDP Německa za 1. čtvrtletí a dubnové údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království. Očekává se, že zpráva o německém HDP nebude mít na kurz eura žádný vliv, zatímco zpráva o britském maloobchodu může mít na britskou libru velmi slabý a krátkodobý vliv. Pokud jde o Spojené státy, na dnešek nejsou naplánovány žádné ekonomické zprávy, a to ani ty méně významné.

Jak 23. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
23.05.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek v časovém rámci 1H korigoval k nejbližší úrovni supportu, která byla na úrovni 1,1267. Pokles eura byl dán několika faktory. Včera jsme zmínili, že makroekonomické prostředí má na celkový sentiment na trhu jen velmi omezený vliv. Krátkodobé reakce jsou sice možné, ale nemění širší výhled obchodníků.

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 21. května? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
21.05.2025 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval do strany, ale ve středu brzy ráno obnovil svůj růstový pohyb. To naznačuje, že pokračující růstový trend, který trvá již čtvrtý měsíc a jehož hybnou silou je výhradně nová obchodní politika Donalda Trumpa, přetrvává. Trh si dopřál měsíc dlouhou přestávku, aby dolar co nejvíce korigoval, a nyní se zdá, že je připraven s novou silou obnovit prodej americké měny.

Jak 21. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
21.05.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval hlavně do strany, ale ve středu brzy ráno prudce vzrostl. V časovém rámci 4H je zřejmé, že cena je stále v horizontálním kanálu 1,3203–1,3440 a momentálně se blíží k jeho horní hranici. Prudký růst britské libry, který v podstatě odráží další pokles amerického dolaru, ale naznačuje potenciální obnovu uptrendu, který začal po nástupu Trumpa do úřadu v USA. Dolar dokázal v posledním měsíci jen mírně korigovat, ačkoli měl mnoho důvodů k výraznější rally. USA a Čína se dohodly na snížení cel o 115 %, cla pro 74 dalších zemí byla na tři měsíce snížena na 10 %, Federální rezervní systém se vrátil k jestřábímu postoji a Evropská centrální banka a Bank of England snížily klíčové sazby. Co ještě trh potřebuje, aby začal dolar kupovat? Za současných podmínek je fakt, že Trump je prezidentem, zřejmě dostatečně pádným důvodem k tomu, aby investoři nakupovali jakoukoli měnu kromě dolaru.

Čemu věnovat pozornost 20. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
20.05.2025 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události, takže makroekonomické pozadí dnes nebude žádný vliv mít na pohyb cen. Zprávy a zveřejněné údaje však v posledních měsících měnové páry ovlivňují jen zřídka. Trh většinou ignoruje jakákoli čísla podporující dolar a s radostí reaguje na údaje, které jsou pro dolar negativní. Z technického hlediska zůstává euro v korekčním poklesu proti tříměsíčnímu trendu, zatímco libra se stále pohybuje do strany.

Jak 20. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
20.05.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí stoupal s novou vervou. Co však jeho pohyb ospravedlnilo, když pondělní makroekonomické a fundamentální pozadí prakticky neexistovalo? Ano, byl zveřejněn druhý odhad inflace v eurozóně, který se však od toho prvního nelišil. Na měnovou politiku Evropské centrální banky už nemá vliv, protože ECB snížila sazby už sedmkrát a chystá se to udělat po osmé. Každopádně uvolnění měnové politiky, které by mohlo vést k poklesu inflace, je pro euro medvědím faktorem, a přesto euro během pondělka stoupalo.

Čemu věnovat pozornost 19. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
19.05.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jedinou zprávou, která stojí za zmínku, bude druhý odhad indexu spotřebitelských cen (CPI) za duben v eurozóně, který pro trh nemá dostatečný význam, a to ze tří důvodů. Za prvé, trh stále obecně ignoruje makroekonomické pozadí. Za druhé, jedná se o druhý odhad CPI, který je objektivně méně důležitý než první. Za třetí, směr měnové politiky Evropské centrální banky je naprosto jasný. Na CPI záleží především kvůli jeho vlivu na rozhodování ECB o úrokových sazbách. Ze Spojeného království ani ze Spojených států nepřijdou žádné důležité zprávy.

Čemu věnovat pozornost 16. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
16.05.2025 Na pátek je naplánováno jen málo makroekonomických událostí a ani ony nejsou významnější než čtvrteční zprávy, které nevyvolaly žádnou reakci trhu. V podstatě jedinou pozoruhodnou událostí je index spotřebitelského sentimentu americké Michiganské univerzity, který bude zveřejněn večer. Během dne nebude mít žádné makroekonomické prostředí – bez ohledu na jeho vývoj – možnost ovlivnit pohyb kteréhokoli z obou měnových párů.

Jak 15. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
15.05.2025 Měnový pár EUR/USD procházel přibližně půlku středy růstem. Poslední "růst" eura byl mimořádně "působivý", ačkoli šlo pravděpodobně jen o další pokles dolaru. Euro a libra zůstávají v tomto Trumpově výkonu pouhými přihlížejícími, pouze dolar mění svou cenu a atraktivitu. Trh strávil polovinu včerejšího dne výprodejem americké měny v souvislosti se zpomalující americkou inflací. Pokles inflace je v podstatě jen formální záminkou k prodeji dolaru. Federální rezervní systém každopádně očekává zrychlení růstu spotřebitelských cen. V dubnu se Trumpova cla nestihla projevit na cenách v USA, protože řada maloobchodníků se předem připravila zásobami zboží a rozhodla se nezvyšovat ceny hned. Inflace tedy nakonec zrychlí a Fed v nejbližší době nesníží klíčovou sazbu. Nicméně trh se chopil příležitosti zbavit se dolaru a udělal to s plnou vervou. Klesající trend zůstává zachován, ale je relativně slabý. Pro dolar je stále nesmírně obtížné stoupat.

Jak 14. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
14.05.2025 V úterý pár GBP/USD zaznamenal výrazný růst, přestože za ním nestál žádný jasný katalyzátor. Dolar v pondělí stoupal z konkrétních důvodů, ale v úterý klesl bez zjevného důvodu, prostě proto, že je to dolar. Jak se ukázalo, ani snížení globálního obchodního napětí nestačí na podporu americké měny, a to navzdory dřívějším očekáváním dalšího posilování dolaru. Zpráva o inflaci v USA, která ukázala nárůst o 2,3 % místo předpokládaných 2,4 %, nakonec tlačila dolar dolů.

Čemu věnovat pozornost 14. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
14.05.2025 Na středu je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jedinou zajímavou položkou je druhý odhad německého indexu podnikatelské aktivity za duben. Druhé odhady se obvykle příliš neliší od prvních, takže nepředpokládáme, že by tento ukazatel měl výrazný dopad. Trh proto v souladu s tím nejspíš nebude reagovat. V eurozóně, Spojeném království ani ve Spojených státech nejsou na dnešek naplánovány žádné události.

Jak 13. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
13.05.2025 V pondělí se měnový pár EUR/USD prudce propadl. Obchodníci si pravděpodobně zvykli na představu, že americký dolar nedokáže výrazně posílit, ale varovali jsme, že k jeho růstu dojde, pokud eskalace obchodní války nabere opačný směr. V pondělí byla zveřejněna zpráva, že Čína a USA souhlasily se snížením cel o 115 % na 90 dní, což samozřejmě neznamená ještě konec obchodní války, ale zásadní krok tímto směrem určitě. Abychom to shrnuli, Trump předtím zavedl odklad pro 75 zemí, během něhož platila 10% cla, a později podepsal obchodní dohodu se Spojeným královstvím. I když žádný z těchto kroků neznamená definitivní konec obchodní války, signalizují příměří a deeskalaci. Právě proto dolar v reakci na tyto zprávy roste. Všechny ostatní faktory mají na pohyb páru stále jen omezený vliv.

Čemu věnovat pozornost 13. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
13.05.2025 Na úterý je naplánováno poměrně dost makroekonomických událostí, ale většina bude mít jen malý vliv na pohyb obou měnových párů. Připomínáme, že trh stále nevěnuje zvláštní pozornost makroekonomickým údajům – soustředí se na vývoj obchodní války. V posledních týdnech se objevily náznaky deeskalace, což vedlo k posílení amerického dolaru. Dnes budou ve Spojeném království zveřejněny údaje o nezaměstnanosti a mzdách, v eurozóně výsledek indexu ekonomického sentimentu, a ve Spojených státech inflační údaje za duben. Domníváme se, že pohyb dolaru může významně ovlivnit jen americký index spotřebitelských cen (CPI).

Jak 12. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
12.05.2025 Pár GBP/USD v pátek vykazoval tendenci růst. Jak vidíme, za prvé opět nedokázal opustit boční kanál. Za druhé, po dolaru stále stále není poptávka na měnovém trhu. Připomeňme si, že minulý týden měl americký dolar skvělou příležitost zlepšit svou katastrofální pozici: Federální rezervní systém zaujal "jestřábí" postoj, Bank of England snížila klíčovou úrokovou sazbu a Donald Trump podepsal obchodní dohodu s Velkou Británií. Vysvětlení potřebuje pouze poslední zpráva. Podle našeho názoru, pokud dolar prudce klesl v reakci na Trumpova obchodní cla (včetně těch vůči Velké Británii), pak by měl růst ve chvíli, kdy Trump cla zruší nebo podepíše obchodní dohodu. V současnosti se celý trh pohybuje podle vývoje dolaru. Takže tři důležité faktory podpořily americkou měnu, a přesto to nebylo dost na prolomení bočního pásma.

Čemu věnovat pozornost 9. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
09.05.2025 Na pátek nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Fundamentální vývoj bude také omezený, ale je naprosto nejasné, které faktory ovlivňují tvorbu cen. Libra a euro měly ve středu a ve čtvrtek důvody k poklesu. Tyto důvody měly ale už dříve, kdy obě měny aktivně rostly, a to i bez korekcí. Pravděpodobnost dalšího dne s plochám pohybem je proto v pátek vysoká a obchodní rozhodnutí je třeba činit výhradně na základě technických signálů. A Trump by samozřejmě mohl opět přiživit volatilitu na trhu.

Jak 9. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
09.05.2025 Ve čtvrtek pár GBP/USD pokračoval v neklidném poklesu v rámci bočního kanálu a na rozdíl od páru EUR/USD se z něj nedokázal vymanit. Z našeho pohledu měla britská libra dvakrát víc důvodů k poklesu než euro. Za prvé, zasedání Federálního rezervního systému lze považovat za jestřábí, protože trh očekával, že Powell naznačí nové uvolňování měnové politiky v roce 2025; taková slova ale nezazněla. Za druhé, Bank of England se rozhodla snížit úrokovou sazbu a dva členové Výboru pro měnovou politiku hlasovali dokonce pro snížení o 0,5 %. Vzhledem k tomu, že toto rozhodnutí BoE nebylo předem zohledněno v cenách (jak se často stává), měla libra ve čtvrtek klesnout. Ve středu i ve čtvrtek jsme tedy měli být svědky poklesu tohoto páru, což se také stalo, ale pokles byl tak slabý, že nestačil na to, aby se pár vymanil z bočního pásma. Za zmínku stojí i fakt, že Trump oznámil podepsání obchodní dohody se Spojeným královstvím. Podrobnosti ale uvedeny nebyly.

Jak 9. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
09.05.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nečekaně opustil boční kanál, ve kterém se obchodoval po dobu tří týdnů. Stalo se tak během americké obchodní seance navzdory absenci zpráv s významnými makroekonomickými údaji a za situace, kdy Donald Trump opět upustil od zavedení nových cel či jiných radikálních opatření. Vysvětlit, proč včera skončilo právě rovné pásmo, je proto obtížné. Celkový technický obraz v podstatě dlouho naznačoval korekci. Dolar nemůže klesat donekonečna, ať mu Trump postaví do cesty, kolik chce překážek. Federální rezervní systém navíc ve středu večer znovu dospěl k jestřábímu rozhodnutí, když nesnížil klíčovou úrokovou sazbu, a Jerome Powell naznačil, že měnová politika nebude do konce roku 2025 uvolněna kvůli inflačním rizikům. Dolar měl tedy důvody k růstu. Jenže je měl už ve středu večer, ale pár začal klesat ve čtvrtek. Ani zasedání Bank of England s tím nemělo nic společného, protože britská libra se držela v bočním kanálu a rozhodnutí BoE bylo oznámeno několik hodin před začátkem poklesu EUR/USD.

Jak 7. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.05.2025 Pár GBP/USD v úterý vykázal výrazný růst, ačkoli zůstává v bočním kanálu, který všem obchodníkům nemusí být na první pohled zřejmý. V časovém rámci 1H se zmenšeným měřítkem je však vidět, že se cena od 16. dubna pohybuje mezi úrovněmi 1,3203 a 1,3440. Ano, ten kanál je široký, ale stále jde o obchody v rámci pásma. Včera jsme tedy viděli další růst britské měny, pro který nebyl žádný skutečný důvod – a ani nebyl třeba, protože cena se v bočním trhu často pohybuje chaoticky oběma směry. Dnes večer nás čeká zasedání Federálního rezervního systému a zítra zasedání Bank of England. Teoreticky by britská libra měla reagovat nervózně, protože BoE téměř jistě sníží klíčovou sazbu, zatímco Fed ji pravděpodobně ponechá beze změny. Znovu ale musíme upozornit, že ani zasedání centrálních bank momentálně nemají výrazný vliv na rozhodování obchodníků.

Co začínající tradery nejvíc zajímá?
06.05.2025 Každý začínající trader má jinou motivaci, jiný přístup i různé cíle. Přesto se stále dokola opakují podobné otázky a oblasti zájmu. Co tedy většinu začátečníků nejvíc zajímá?

Čemu věnovat pozornost 6. května? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
06.05.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. V eurozóně a Německu bude zveřejněn druhý odhad dubnového indexu PMI ve službách, ale tyto údaje pravděpodobně nepřitáhnou větší pozornost. Připomeňme, že trh minulý týden fungoval bez problémů i přesto, že zcela ignoroval várku makroekonomických údajů z USA. Proto je nepravděpodobné, že by revidované indexy služeb v Evropě vzbudily zájem. Totéž platí i pro obdobný index ve Spojeném království. Co se týče USA, v dnešním kalendáři nejsou žádné významné události.

Jak 6. května obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
06.05.2025 V pondělí se pár EUR/USD znovu obchodoval nahoru i dolů a potvrdil tak plochý trh. Cena se už více než tři týdny pohybuje hlavně mezi úrovněmi 1,1275 a 1,1424. Aktuálně se nachází poblíž spodní hranice tohoto bočního kanálu, takže lze očekávat odraz a nový růst, který nebude potřebovat žádné fundamentální ani makroekonomický důvod.

Jak 5. května obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
05.05.2025 I pár GBP/USD se v pátek obchodoval opravdu nevyzpytatelně. Cena v první polovině dne rostla, ačkoli k takovému pohybu neměla důvod. V pátek ani v průběhu týdne se ve Spojeném království neodehrály žádné důležité události. USA zveřejnily nejdůležitější data ve druhé polovině dne, což pravděpodobně vyvolalo růst amerického dolaru. Za současných okolností je už každý trochu silnější údaj z USA považován za velkou výhru. Dolar posílil, protože míra nezaměstnanosti nevzrostla, a nonfarm payrolls dokonce překonaly odhady. Přesto nelze balíček údajů z USA označit za "superpozitivní", takže růst dolaru představoval spíše jen technickou reakci. Dolar navíc ve středu a ve čtvrtek zaznamenal silnější růst, přestože všechny americké údaje byly očividně neuspokojivé. Makroekonomické pozadí tedy dolaru nepomohlo – účastníci trhu ho většinou stále ignorují.

Jak 30. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
30.04.2025 Pár GBP/USD v úterý po dalším pondělním růstu korigoval dolů. Tyto pohyby ale v pondělí ani v úterý nepodpořily žádné fundamentální nebo makroekonomické důvody. Dokonce ani od Donalda Trumpa nepřišla žádná zajímavá zpráva. Nutno ale dodat, že trh nepotřebuje zprávy, aby ospravedlnil prodej amerického dolaru. Širší globální kontext a politika nově zvoleného amerického prezidenta jsou samy o sobě dostatečným důvodem k trvalému výprodeji americké měny. Pokud jde o běžné makroekonomické prostředí, obchodníci o ně stále nejeví zájem. Fundamentální faktory i měnová politika centrálních bank jsou úplně ignorovány. Další růst páru tentokrát zastavila úroveň 1,3440, ale kdo by dnes sázel na výrazné oživení dolaru?

Jak 29. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
29.04.2025 Pár GBP/USD v pondělí vzrostl o 130 pipů. Takto vypadalo "nudný pondělí" bez makroekonomických zpráv nebo důležitých projevů. Britská libra získala více než jeden cent doslova z ničeho, což odráží její chování v posledních měsících. Libra neroste z nějakého konkrétního důvodu, ale jednoduše proto, že dolar stále oslabuje. A americký dolar oslabuje jen z jednoho důvodu a tím je Donald Trump. O tom, zda jedna osoba může ovládat trhy dlouhodoběji, by se dalo diskutovat donekonečna. Praxe ale ukazuje, že může.

Jak 28. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.04.2025 Ani pár GBP/USD nevykazoval v pátek žádné zajímavé pohyby. Podobně jako euro, i britská libra se držela velmi blízko plochého pásma. Britská měna si však stále udržuje mírný růstový sklon, vůči dolaru projevuje skvělou odolnost a vůči americké měně prakticky neklesá. Většinu minulého týdne jsme pozorovali také zcela ploché obchodování s nízkou volatilitou. Trump si dal na týden pauzu od zavádění nových cel a sankcí a důležité zprávy, jako jsou údaje o obchodní aktivitě a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, trh nezaujaly. Další pohyb lze tedy očekávat, až dá Trump trhu novou informační bombu. V poslední době začal mírnit svou rétoriku vůči Číně a ujišťoval, že budoucí vztahy mezi oběma zeměmi budou vynikající a obchodní dohoda nepochybně uzavřena. Čína přitom uvedla, že s ním nejedná.

Jak 25. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.04.2025 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádný objektivní důvod. Ve Spojeném království nedošlo k žádným významným událostem ani zprávám, Donald Trump neučinil žádné prohlášení týkající se obchodní války a makroekonomické údaje ze Spojených států podpořily dolar. Pár začal během noci mírně klesat, ale k jakémukoli poklesu je třeba přistupovat opatrně. Nevidíme fundamentální důvody, které by dolaru umožnily změnit trend. Přesněji řečeno, americkou měnu podporuje mnoho údajů a faktorů, ale trh je ignoruje a zcela se soustředí na téma obchodních válek. Takže dolar podle nás nemá o co se opřít, dokud Trump nepodnikne kroky k deeskalaci globální obchodní války. Dalo by se říct, že už se objevily první náznaky mírnějších požadavků vůči Číně, ale Čína sama zároveň uvedla, že se žádných jednání se Spojenými státy neúčastní.

Jak 24. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
24.04.2025 Pár GBP/USD ve středu téměř kopíroval pohyby páru EUR/USD, což dále potvrdilo, že současná situace závisí na americkém dolaru. Osud amerického dolaru se zcela odvíjí od vůle Donalda Trumpa. Téměř všechny pohyby na trhu jsou tak či tak vyvolány slovy amerického prezidenta. Může se zdát, že stále mluvíme jen o Trumpovi, ale jaký má smysl diskutovat o jiných faktorech, když neovlivňují pohyb cen?

Jak 23. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
23.04.2025 Pár GBP/USD v úterý poměrně výrazně klesal. Ačkoli pokles libry začal trochu váhavě, Donald Trump se večer konečně rozhodl pomoci americkému dolaru. Americký prezident prohlásil, že už nemá v úmyslu odvolat Jeroma Powella a neplánuje ponechat clo ve výši 145 % na Čínu po delší dobu. Trump pravděpodobně myslel, že clo ve výši 145 % nebude platit trvale, pokud bude podepsána obchodní dohoda s Čínou. A jak víme, jednání buď vůbec nezačala, nebo probíhají v naprostém utajení. Vývoj jednání se všemi zeměmi tak můžeme odhadovat jen na základě vyjádření Bílého domu. A tato vyjádření často neodrážejí realitu. Výsledkem je, že dolar v úterý posílil, ale pokud dnes opět oslabí, nepřekvapí nás to.

Jaké iluze si projektujeme do trhů?
22.04.2025 Trh není ani spravedlivý, ani nespravedlivý. Neodměňuje za snahu, nemá paměť, nemá vůli. Přesto s ním většina obchodníků komunikuje jako s „něčím“, co by mělo reagovat logicky nebo alespoň „férově“. Jaké iluze si do trhů promítáme – a proč jejich rozpad často bolí víc než samotná ztráta?

Čemu věnovat pozornost 22. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
22.04.2025 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události – v USA, v eurozóně, v Německu, ani ve Velké Británii. Takže i kdyby trh věnoval makroekonomickým údajům nějakou pozornost, dnes prostě žádné nejsou k dispozici. Trh dál obchoduje výhradně na základě "faktoru Trump". Pondělí navíc ukázalo, že dolar může výrazně klesnout i bez zpráv z Bílého domu. Nepřekvapilo by nás, kdyby dnes americká měna pokračovala v poklesu.

Jak 22. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
22.04.2025 Měnový pár EUR/USD zahájil pondělí prudkou rally. Euro přes noc posílilo o 100–120 pipů a pár se během dne obchodoval klidněji. Žádné víkendové události ani zprávy nemohly takový pohyb vyvolat. Ve skutečnosti samozřejmě nejde o sílu eura, ale o pokračující slabost amerického dolaru. Ale koho ještě pokles dolaru překvapuje? Trumpův postoj se nemění: buď Spojeným státům zaplaťte víc peněz, nebo budete čelit clům, sankcím atd. V pondělí tedy nebyl jasný důvod k prodeji dolaru, ale trh se americké měny celkově dál zbavuje.

Jak 16. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
16.04.2025 Pár GBP/USD během celého úterka pokračoval v růstu. Jak je vidět, britská měna k němu nepotřebuje žádný konkrétní důvod. Několikrát jsme řekli, že pohyb na trhu mají aktuálně jen velmi málo logiky – a na to je třeba pamatovat. Donald Trump včera upustil od zavedení nových cel. Ve Spojeném království byly zveřejněny některé makroekonomické zprávy, ale ty nelze rozumně interpretovat ve prospěch libry. Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny, mzdy vzrostly o 5,6 % a žádosti o podporu v nezaměstnanosti byly jen mírně pod prognózami.

Čemu věnovat pozornost 15. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
15.04.2025 Na úterý je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale za současných okolností mají makrodata pro trh jen malý význam. Mohou mít krátkodobý lokální dopad na pohyb měnových párů, ale jak všichni si uvědomují, americká ekonomika na tom není zdaleka tak špatně, aby se tím ospravedlnila ztráta dolaru o stovky, nebo dokonce tisíce pipů.

Jak 15. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
15.04.2025 V pondělí se měnový pár EUR/USD pohyboval spíše do strany než nahoru, i když ke konci dne stoupal. V harmonogramu EU ani v USA nebyly žádné významné makroekonomické ani fundamentální události a trhy byly stále pod vlivem Donalda Trumpa, který oznámil nová cla na dovoz, tentokrát na polovodiče. Tato cla zatím nebyla zavedena, ale v podstatě ruší jakýkoli pozitivní efekt "daňového volna", které Trump vyhlásil v rámci 90denní výjimky. Jinými slovy, Trump uvalí jednu sadu cel, zatímco jinou zmrazí, ale globální obchodní válka se dál stupňuje. Na trhu je ve výsledku stále panika a chaos, pohyby jsou náhodné a směr ceny se často mění.

Jak 14. dubna obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
14.04.2025 I pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu nahoru. Důvody jsou stejné jako u páru EUR/USD. Celé makroekonomické pozadí nemělo pro obchodníky prakticky žádný význam ani v pátek, i když je třeba uznat, že makroekonomické údaje ze Spojeného království byly tentokrát silné. Únorové HDP vzrostlo o 0,5 %, tedy výrazně více, než se očekávalo, a průmyslová výroba se zvýšila o 1,5 %, také výrazně nad odhady. Britská libra proto zkraje dne získala další impuls k růstu. Jestli ho potřebovala, nevíme – roste totiž téměř každý den už tři měsíce. Další pohyb měnového páru bude nadále záviset na stavu globální obchodní války, zejména na vztazích mezi USA a EU a USA a Čínou.

Čemu věnovat pozornost 11. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
11.04.2025 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale od žádné se nečeká vliv na trh. Samozřejmě můžeme být svědky krátkodobých reakcí na jednotlivé zprávy, ale všeobecně se ví, že trh je stále ovládán Trumpem. Jeho kroky ovlivní, jak se bude americký dolar chovat v poslední obchodní den týdne. A dolar pak ovlivňuje všechny ostatní měny. Reporty poukazují hlavně na údaje o HDP a průmyslové výrobě ve Velké Británii, americký index PCE a index spotřebitelské nálady Michiganské univerzity.

Jak 11. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
11.04.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil růst a připsal si více než 300 pipů. A stoupat nepřestával ani v pátek ráno. Důvody nového propadu amerického dolaru jsou poměrně snadno identifikovatelné. Donald Trump zvýšil obchodní cla na Čínu nejprve o 125 % a později o 145 %. Právě tento faktor vyvolal reakci trhu. Fakt, že Trump snížil cla na 10 % pro všechny ostatní země, vzbudil jen malou pozornost. Účastníci trhu chápou, že hlavní konflikt probíhá mezi USA a Čínou, nikoli mezi USA a Srbskem. Většina obchodníků se proto zaměřuje na dění kolem Číny (a EU). Zpráva o inflaci v USA, která vyšla pro dolar také negativně, neměla žádný skutečný vliv. Dolar se začal propadat už před jejím zveřejněním a pokračoval v tom i po něm.

Jak 10. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
10.04.2025 Pár GBP/USD strávil posledních 24 hodin růstem, pak poklesem a pak znovu růstem. Stejně jako dříve, ani teď nelze v hodinovém časovém rámci určit jasný trend. Co hodinu nebo dvě se objeví nové zprávy o vývoji obchodní války, nálada na trhu se neustále mění a pár se zmítá ze strany na stranu. Libra aktuálně roste, ale za hodinu může zase klesat.

Přehled zpráv z amerického trhu – 9. dubna
09.04.2025 Americké akciové indexy uzavřely se ztrátami poté, co Bílý dům oznámil novou vlnu cel na čínské zboží. Sazba může dosáhnout až 104 %, což znamená přímý zásah dovozu a jasný signál, že obchodní napětí bude dále eskalovat. Investoři tento krok vnímají jako medvědí signál pro globální ekonomiku. Výprodej zasáhl široké spektrum sektorů, zejména těch, které jsou citlivé na globální dodavatelské řetězce.

Jak 9. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
09.04.2025 V úterý se pár GBP/USD obchodoval mírně nahoru. Během dne se neobjevily žádné významné zprávy, až večer přišly informace o vyšších cel pro Čínu, které vyvolaly nový růst páru. Po předchozím propadu libry o 500 pipů by bylo předčasné předpokládat, že růstový trend skončil. Trump může situaci kdykoli "napravit". Aktuálně se téměř bojíme představit si, kam až může zajít, ale vývoj situace nás začíná fascinovat. Zatímco dříve se mnoho lidí chtělo dostat do USA a její ekonomiky, dnes se jich čím dál víc snaží držet se stranou. V USA se očekává recese, ale podle nás nemusí ani ona představovat ten nejhorší scénář. Trump sází vše na jednu kartu, nebere ohled na ekonomické důsledky a raději se raduje z vítězství v golfu. Stručně řečeno – dolar dál klesá a obchodní válka se dál vyostřuje.

Čemu věnovat pozornost 8. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
08.04.2025 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Současné tržní prostředí je však téměř neovlivněno makroekonomickými podmínkami. Trh aktuálně nemá využití pro běžné makroekonomické zprávy – naprosto ho pohlcuje téma globální obchodní války, která každým dnem nabírá na síle.

Jak 8. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
08.04.2025 V pondělí měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Aktuální dění napříč trhy lze charakterizovat mnoha způsoby – panika, chaos, šílenství, apokalypsa. Jádro problému se však nemění: žádné logické ani technické pohyby tu nejsou. Nepřetržitě jsou zveřejňovány nové zprávy, účastníci trhu neustále mění sentiment a stejně často se mění i směry cen. Předpovědět pohyb cen i na jediný den předem vypadá jako nesplnitelný úkol.

Jak 7. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD zůstal i v pátek v bouřlivém prostředí. Tentokrát převládal klesající pohyb, ale ani ten situaci nezjednodušil. Nepřekvapilo by nás, kdyby v pátek došlo k dalšímu kolapsu dolaru. Trh kvůli událostem ve světě panikaří. Americký akciový trh prudce klesá, bitcoin se hroutí a americký dolar během celého Trumpova prezidentského období soustavně oslaboval. Momentálně nemá smysl mluvit o logickém, technickém nebo konzistentním pohybu. Dolar v pátek v noci dál oslaboval kvůli novým trumpovým clům. Během evropské seance začal prudce oživovat. Na začátku americké seance znovu silně klesl a znovu se prudce odrazil. Ze všech těchto pohybů byl nejlogičtější ten během americké seance, protože NFP překonaly prognózy a Jerome Powell opět zaujal jestřábí postoj.

Jak 4. dubna obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
04.04.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek také vykázal silný růstový pohyb. Vše z článků o euru platí i pro britskou libru. Jediným důvodem silného růstu libry v posledních měsících byla nová obchodní politika Donalda Trumpa. Jiné důvody prostě nejsou. Makroekonomické údaje ze Spojeného království jsou stále častěji neuspokojivé, než že by pozitivně překvapovaly, a trh reaguje výhradně na změny v systému globálního obchodu. A podle nás jsme teprve na začátku obchodní války. Očekává se, že mnoho zemí po celém světě zavede odvetná cla, zatímco Trump bude stupňovat americká cla, což by mohlo trvat donekonečna. Trhy v roce 2025 mohou zažít více než jen několik velkých otřesů. Začínající tradeři by si měli uvědomit, že pohyby, jaké jsme pozorovali ve středu a ve čtvrtek, mohou být v tomto roce běžné. Proto je potřeba vždy nastavit stop-loss.

Čemu věnovat pozornost 3. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
03.04.2025 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, z nichž nejvýznamnější je americký index ISM ve službách. V tuto chvíli podle nás nemá příliš smysl analyzovat makroekonomický kontext. Účastníci trhu v posledních týdnech často ignorovali makroekonomické údaje a přesouvali pozornost k Trumpovým obchodním clům. Předpokládali jsme, že humbuk kolem tohoto tématu pozvolna slábne a trh si znovu uvyká na Trumpův ambiciózní cíl "Vraťme Americe její velikost". Jak ale praxe ukazuje, Trump stále disponuje mnoha metodami a rozhodnutími, které mohou celý trh uvrhnout do naprostého chaosu.

Jak 3. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval směrem nahoru, ačkoli to nijak nesouviselo s makroekonomickým pozadím. Americký dolar začal během americké obchodní seance znovu oslabovat a trh začal pravděpodobně tušit, že se od Trumpa dozví něco velmi špatného. Jak se ukázalo, tento pocit byl naprosto oprávněný. Stojí za zmínku, že jsme nečekali, že Trump zavede tak rozsáhlá a vysoká cla. Předpokládali jsme, že budou omezena na zhruba 10–15 %. Trump ale zavedl cla na dovoz z téměř všech zemí světa, přičemž v některých případech se blíží 100 %. Noční "bouře" napříč trhy proto není nijak překvapivá.

Čemu věnovat pozornost 2. dubna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
02.04.2025 Ve středu nás čeká jen velmi málo makroekonomických událostí, ale jak nám ukázal včerejšek, ani velké množství makroekonomických reportů nemusí vyvolat výrazný pohyb, a to ani v rámci dne. Dnes bude významná jedině zpráva ADP o zaměstnanosti v USA, která odráží změny v zaměstnanosti v soukromém sektoru. Jinými slovy, jde v podstatě o méně významnou verzi zprávy nonfarm payrolls. Trh bude vyvozovat konečné závěry na základě nonfarms, nikoli ADP.

Jak 2. dubna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
02.04.2025 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval stále ve stejném režimu jako v předchozích týdnech. Co to znamená? Relativně slabé pohyby, časté pullbacky a korekce, žádný jasný intradenní směr a celkový zmatek. Začínajícím obchodníkům chceme připomenout, že pohyby cen na trhu se mohou značně lišit. I obchodní signály mohou být různorodé. Úkolem číslo jedna pro obchodníka je obchodovat v době, která je pro něj a jeho obchodní systém příznivá. Není tajemstvím, že obchodní systémy mohou být založené na sledování trendů nebo na sledování pásma. Systém sledující trend nebude fungovat na plochém trhu. Proto se systém musí při plochých podmínkách dočasně upravit.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery ze dne 1. dubna (americká seance)
02.04.2025 Test úrovně 149,93 proběhl, když už indikátor MACD výrazně vzrostl nad linii nula, což omezilo růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem dolar nekupoval. Druhý test úrovně 149,93, který by umožnil vstup na short pozice, jsem také nechytil, takže jsem pokles nestihl využít.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery ze dne 1. dubna (americká seance)
02.04.2025 Test cenové úrovně 1,0817 se shodoval se začátkem poklesu indikátoru MACD od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji eura. Po poklesu o 17 bodů ale tlak na pár polevil.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery, 1. dubna
01.04.2025 Obchodní přehled a doporučení pro euro
Test úrovně 1,0810 proběhl, právě když se indikátor MACD začal pohybovat dolů od linie nula, což potvrdilo platný vstupní bod k prodeji eura a vedlo k poklesu o více než 20 bodů.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery ze dne 31. března (americká seance)
01.04.2025 Test úrovně 1,2935 proběhl, když už indikátor MACD výrazně klesl pod linii nula, což omezilo potenciál páru dál klesat. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,2935, přičemž tentokrát byl MACD v zóně přeprodanosti, což umožnilo realizaci nákupního scénáře č. 2. Ačkoli hned nedošlo k růstu, nakonec libra posílila.

Na co se zaměřit 31. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
31.03.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jediné trochu zajímavé zprávy budou zveřejněny v Německu, a to údaje o maloobchodních tržbách a inflaci za březen. Rádi bychom ale připomněli, že Německo je jen jednou z 27 zemí Evropské unie, takže pro euro jsou samozřejmě mnohem důležitější ukazatele, které vypovídají o celé unii. Nicméně údaje o inflaci v Německu umožňují poměrně přesně odhadnout celkovou inflaci v eurozóně. Očekává se, že index spotřebitelských cen za březen zůstane na úrovni 2,3 %.

Jak 31. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru. Nedá se říct, že by makroekonomické události tento pohyb ospravedlňovaly. V tuto chvíli nás nepřekvapuje, že dolar může kdykoli klesnout. Připomeňme, že americká měna zůstává pod silným tlakem Donalda Trumpa, který ve čtvrtek zavedl nová cla, což vyústilo v další pokles hodnoty dolaru. V pátek ale vzrostla míra nezaměstnanosti v Německu, a to víc, než se předpokládalo. Už jen tyto dvě zprávy měly vyvolat pokles eura. Navíc, index PCE – ukazatel inflace – vzrostl víc, než se očekávalo, což znamená vyšší pravděpodobnost jestřábího postoje Federálního rezervního systému v průběhu roku 2025. Dolar by tedy měl posílit, nikoli oslabit. Jen index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity vyšel výrazně pod prognózovanou hodnotou – a to byl zveřejněn až poté, co dolar začal klesat.

Jak 28. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
28.03.2025 I ve čtvrtek se pár GBP/USD obchodoval směrem nahoru, a to vcelku zřetelně. Přestože byla v USA zveřejněna poměrně solidní zpráva o HDP za 4. čtvrtletí, tlak na dolar příliš nezmírnila. Důvodem byl fak, že Donald Trump přes noc oznámil nová dovozní cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Britská libra v důsledku toho stále nezahájila očekávaný pokles a zachovala si uptrend, jak naznačuje trendová linie. Makroekonomické pozadí je pro obchodníky dál jen druhořadým faktorem. Hlavními důvody odolnosti libry z poslední doby jsou Trumpova cla a relativně jestřábí postoj Bank of England. Při pozorném pohledu vidíme, že v posledních týdnech se vytvořilo boční pásmo. Dolar včera klesl, ale dnes by mohl vzrůst.

Jak 27. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
27.03.2025 Pár GBP/USD ve středu vykázal pokles, který se nakonec sladil s makroekonomickým pozadím. Obchodníky zajímaly během dne dvě zprávy. Ve Spojeném království byla zveřejněna zpráva o inflaci, zatímco v USA to byla zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Inflace ve Spojeném království za únor byla nižší, než se očekávalo, a i když to nemá velký vliv (inflace je stále příliš vysoká a Andrew Bailey očekává další růst spotřebitelských cen), byl to formální důvod poklesu libry. Zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA překonala odhady o téměř 2 %, což poskytlo další podporu americkému dolaru. Jenže co jsme viděli v noci? Další náhlý růst libry bez zjevného důvodu. Korekce pokračuje, ale je velmi slabá, zatímco rostoucí trendová linie udržuje býčí náladu na trhu.

Jak 26. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.03.2025 V úterý se pár GBP/USD obchodoval mírně nahoru, ale celkový pohyb z posledních týdnů čím dál víc připomíná plochý trh. Předpokládaný boční kanál nemá jasně definované hranice, ale v grafu je patrný boční pohyb ceny. V důsledku toho cena včera bez zvláštního důvodu rostla a dnes může stejně tak klesnout. Odvíjí se uptrend, jak naznačuje rostoucí trendová linie. Nový růst britské libry je tedy možný, i když k němu kromě Donalda Trumpa nejsou žádné pádné důvody. Pokud ale trh zohledňuje pouze tento faktor, jaký smysl by mělo popírat tento pohyb? Ve Spojených státech ani ve Velké Británii nebyly včera zveřejněny žádné významné zprávy, takže v podstatě není co analyzovat.

Na co se zaměřit 26. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
26.03.2025 Na středu je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a očekává se pouze jedna důležitá zpráva. Velká Británie zveřejní zprávu o inflaci, která se může zdát jako významná. Inflace zůstává pro Bank of England klíčovým faktorem při určování parametrů její měnové politiky. Dnes však bude zveřejněn pouze druhý odhad za únor a druhé odhady se od prvních liší jen vzácně. Jak minulý týden uvedl Andrew Bailey, inflace ve Spojeném království dál roste a může růst ještě víc. Proto bez ohledu na skutečný údaj o CPI není příliš důvod očekávat na základě této zprávy prudký pokles libry. USA dnes zveřejní zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Jelikož je tato kategorie zboží poměrně drahá, napovídá o ochotě amerických spotřebitelů realizovat drahé nákupy.

Jak 26. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
26.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v mírném poklesu, což je vidět na jakémkoli zobrazení jakéhokoli časového rámce, po silném a poměrně dlouhém růstu eura, který představuje korekci v denním časovém rámci. Začala nová korekce, tentokrát v nižších časových rámcích. Fundamentální, makroekonomická a technická analýza si bohužel vzájemně odporují. Trh se stále soustředí jen na obchodní politiku Donalda Trumpa a ignoruje sílu americké ekonomiky. Mnoho ekonomických zpráv je proto přehlíženo. Z technického hlediska euro už překročilo svůj růstový cíl. Vzhledem k tomu, že se drží celkový klesající trend, měli bychom očekávat pokles k cenové paritě. Je však velmi obtížné si představit, že by americký dolar za současných tržních a globálních podmínek posílil k paritě. V eurozóně ani ve Spojených státech včera nedošlo k žádným významným událostem, což vysvětluje nízkou volatilitu.

Apofenie dat: Zkreslení, kvůli kterému přichází obchodníci o peníze
25.03.2025 Obchodníci jsou každý den na finančních trzích obelháváni vlastní myslí. Jedním z důležitých zkreslení, které je potřeba znát, je apofenie dat.

Jak 25. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.03.2025 Pár GBP/USD se v pondělí obchodoval nahoru i dolů. Uptrend zůstává neporušený díky rostoucí trendové linii, která je relevantní už déle než měsíc, což je v hodinovém časovém rámci poměrně vzácný jev. Cena opustila rostoucí kanál, takže může korigovat k trendové linii. Euro také vstoupilo do korekční fáze, takže dolar podle nás tento týden posílí. Pondělní makroekonomické pozadí bylo nezvykle rozporuplné, protože indexy podnikatelské aktivity ve VB a USA přinesly protichůdné signály, pokud jde o charakter a vztah mezi prognózami a skutečnými výsledky. Americký dolar proto do konce dne téměř nestoupal. Britská libra vůči dolaru dál vykazuje působivou odolnost, z velké části díky Bank of England, která na posledním zasedání zaujala jestřábí postoj k měnové politice. Nicméně pár nemůže donekonečna stoupat, aniž by korigoval.

Jak 25. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v mírném poklesu. Dolar do konce dne nevykázal žádné výraznější zisky a příliš mu nepomohlo ani makroekonomické pozadí. V průběhu dne bylo zveřejněno šest indexů podnikatelské aktivity v sektoru služeb a průmyslu, přičemž všech šest si vzájemně odporovalo. Pokud v každé zemi jeden index rostl, druhý klesal. Pokud jeden předčil očekávání, druhý ho nesplnil. V důsledku toho nemohly dolar ani euro počítat s jistým růstem. Americká měna má však stále několik výhod, které jí umožňují vykázat alespoň korekční odraz. Za prvé, dolar klesal příliš dlouho a prudce, takže korekce je nutná. Za druhé, dlouhodobé trendy zůstávají medvědí. Za třetí, Trump zatím nezavedl nová cla, a jak zvěsti naznačují, mohl by svůj postoj výrazně zmírnit. Za čtvrté, cena se v časovém rámci 1H usadila pod rostoucím kanálem. Proto zatím stále preferujeme pohyb směrem dolů.
Související klíčová slova:
Vstupy a výstupy | Akcie Wesdome Gold Mines | Otočení trhu | Plavba s proudem | Akcie jednotlivých společností | Čína a USA | Akcie společnosti AMC | Index nákupních manažerů | Americká data | ABN AMRO Bank | Trumpovo vítězství | NFA | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Cabot Money Management | NetEase | Analýza cenových grafů | Škálování | Mezinárodní měnový fond | Maxar Technologies | Důležitý support | Údaje z USA | Téma proprietary tradingu | Meta Trader | Ekonomické problémy | Donchian kanál | Trailing Stop | Limity pozic | Složený úrok | Tržní směřování | Kurz eura a dolaru | Zlotý | Klesající klín | London Breakout | Komoditní akcie | Programování | Lidské emoce | Daytrading | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Tržní události | Proprietary trading divize | Dostatečné zkušenosti | Range Trading Strategy | Model Y | Vládní dluhopisy | Investice do vody | Meta Trader 4 | Obchodování různých trhů | Uptrendovat | Skluz v plnění | Chování ceny | AMC | Cena platiny | ETC | Fintokei | Napákování kapitálu | Dění na světových burzách | Bohatý trader | Fortuna | Long pozice | Charles Bridge Global Macro Fund | Shortování akcií | Bankéř | Výhody akcií | Range trading strategy | Strategický přístup | Dobré načasování trhu | Lance Beggs | Fundamentální analýza akcií | Formule | Riziko výkyvu cen | Výsledky tradingu | Deutsche Lufthansa | Cap | EUR | Margin call | IRDM | Kryptoměnoví investoři | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Cenová hladina | Drawdown (DD) | Refinitiv | Jack Ma | Řecko | Úrovně pro vstupy | Tempo růstu | Jak zbohatnout | Alphabet | W.P. Carey | Vstupy | Church & Dwight | Německý ministr financí | Futures kontrakt | Ropný gigant | Frekvence obchodování | Koronavirové krize | Akcie Church & Dwight (CHD) | Average Directional Index | Beckton Dickinson | Měnový kurz | Ochrana kapitálu | Žádná korelace | Proprietary trading firmy | Oznámení výsledků | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Enron: The Smartest Guys in the Room | Držení obchodu | Vlastnit akcie | Unilever (UNA) | Pozitivní vliv | Svobodné podnikání | Jasný trend | Silné korelace | Obchodování CFD | Dluhopisové ETF | Obchodník | Blesk | Limit order | Opětovný pokles | Pravidla dané prop firmy | Nastavení stop lossů | Nové akcie | LYNX Pro | Počáteční marže | Akciové trhy | Doba obchodování | AOS systém | Australská centrální banka | Akcie Enbridge | Cenový pohyb | Jak obchodovat forex | Ochrana před inflací | Nedostatečná produkce | iForex | Majors měnové páry | Zpracovatelský sektor | Forex diskuse | Vzestupný trojúhelník | Peter Svátek | Poplatky | Makroekonomika | Podvědomí obchodníka | BTC | Pip | Seance volatilita | Tržní volatilita | ETF na DAX | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Obchodování u brokera na vlastní účet | Short-selling | Celkový výkon ekonomiky | Finanční injekce | Pfizer | Fyzická výměna | Zdroj příjmů | Pohled na index S&P 500 | Turtle Trader | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Fondy obchodované na burze | Index výdajů na osobní spotřebu | Moskva | Likvidní trh | Stock Success System | BrokerJet | Americký dolarový index | Splnění výzvy v rámci dnů | Soustředění | Splnit obchodní výzvu | Stimulační balíček | Expected shortfall | Psychometrické testy | Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | Vodíkový pohon | Podnikové dluhopisy | Komoditní obchodníci | S čím obchodovat | Intesa Sanpaolo | Tržní cena | Boční kanál | Včerejší zpráva | Poplatek (fee) | SEDG | Obchodní styly | Do čeho investovat | Forex a komodity | Revoluce v technologii | Welltower (WELL) | Maximální riziko | Ichimoku Cloud | Postmates | Bank of Japan | Obchodování s cizím kapitálem | Pokles likvidity | Instrumentové riziko | Dow Jones Industrial | Dlouhodobý obchodník | Neobchodní rizika | Úspěšný obchodník | Bezpečné útočiště | Možnosti technické analýzy | Pochopení ekonomických principů | Silný support | Svatý grál | Regulační omezení | Společnost Tesla | Druhy robotů | Novodvorka | Konfederace britského průmyslu | Backtestování AOS | Aktiva | Citigroup | Investiční teorie | Geopolitické riziko | Nejlepší vysoké školy | Jak nakupovat akcie | Stochastický | Očekávané výsledky | Statistiky | Zákon o národní bezpečnosti | Investiční banky | Poskytovatelé likvidity | Příležitost k prodeji | Snížení úroků | Futures forex | Univerzální strategie | Cenové trendy | Směřování centrálních bank | Risk to reward ratio | Poplatek prop firmě | Nálady na trhu | Korelace | Obchodování do trendu | USD CAD | Position trader | Letecké společnosti | Pokročilejší budování strategie | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | FKI | Otevřené pozice | Dovednosti | Ztráty peněz | Profesionální obchodníci | Výše dividendy | Libra vůči dolaru | Tradingové platformy | Býčí vyhlídky | Enbridge | Poziční obchodníci | USDK | Fintokei prop trading | Unce zlata | Nikl | SP500 | Internetová horečka | Mince | Klasické peníze | Akciové společnosti | Trend | Stažení indikátoru | Školení | Odpočinek | Inspirace | Online forex | Automobilka Volkswagen | Diamantová formace | Zveřejnění výsledků | Principy technické analýzy | Funding účet | Arizona | Kolaps | Teorie pravděpodobnosti | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | WPC | Diverzifikované portfolio | Antiticyklické akcie | Poškodit ekonomiku | Výkon společností | Akcie BioNTec | FTSE MIB | Výnosy dluhopisů | Dlouhodobý úspěch | IPO Alibaba | Emocionální rozhodování | Co je inflace? | Lepší strategie | Akcie na doručitele | InstaForex Kurz | Platformy pro nezávislé obchodníky | Nákupní pohyb | Akcie herních vývojářů | Purple Trading Club | Obchodujte americké akcie | Indikátor STO | Michala Moravcová | Obchod se ztrátou | Zvýšení cel | Covidová krize | Proč s tradingem začínáte | Floored | TradeCZ | Risk Reward Ratio (RRR) | Návratnost investice | Podíl na trhu | Obchod týdne | Komunita | Klíčová dovednost | Úvod do světa komodit | Nákupní pozice | BlackBerry (BB) | Přístup k investování | Realizace obchodu | Zajímavé akcie | Axiory | Balance křivka a statistika | Xilinx | Technická vs. fundamentální analýza | Býčí vlajka | Support a resistance | Jak jsem vydělal milion dolarů | Měnový faktor | Disciplinovaný trader | E-book o investování | Vládní opatření | ETF na zlato | Počet akcií | Výrobní PMI | Oživení poptávky | Pokračování stávajícího pohybu | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dění na trzích | Take Two Interactive (TTWO) | Pokles indexu | Steve Nison | Obchodní platformy Metatrader | ISM ve službách | Chasing Madoff | Obchodování online | Série zisků | Hlavní ekonom | Akcie Tesly | Menší potenciál | Snižování cel | Komoditní trading | Strach z neúspěchu | Výplata dividend | Britská libra | Market conditions | Korekce v trendu | Jak zhodnotit své peníze | First Majestic Silver | Edge | Reality | Worldwide Markets | Výkyvy | Lagardeová | Index aktivity | Forex.cz | Online forex trading | GameStop akcie | Index peněžních toků | Predikce možných tržních pohybů | Chování trhu | Nalezení obchodního stylu | Podnikatel | Win rate | Intradenní trader | Royal Dutch Shell (RDSA) | Proces evaluace | Akcie Royal Dutch Shell | Fixed Ratio (FR) | Backtestovat | Hodnotová obchodní strategie | Amazon (AMZN) | Jak začít investovat | Efektivní správa | Indické akcie | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Přesnost | Nákup akcií | Obchodování na vlastní účet | Spojení | Cyklické růstové akcie | Pravděpodobnost | Evropská komise | Znehodnocení | Goldman Sachs | Dovoz z USA | Potenciální obrat cen | TeamViewer | Celkový DD | Predikce vývoje | Aktualizovaný výhled | StopLoss | Pohyblivý drawdown | Vedení banky | Obchodovat na finančních trzích | Investment Management | Obchodování průrazů | Statistics | Akcie Sunrun | Výzvy u prop firmy | Trading podmínky | Trading divize | Ukázka hyperinflace | Solidní výnosy | Saúdskoarabská burza | Dividendové strategie v praxi | Trading odvětví | Škoda Auto | Obchodní rozhodování | The Wall Street Code | Krize na asijských finančních trzích | GBPJPY | Vznikající obchodní strategie | Pravidla strategie | Vstupte do mé obchodní místnosti | Akcie Welltower | Interactive Brokers | EURJPY | Dopad na akcie | Utahování měnové politiky | Berkshire Hathaway | Dosažení úspěchu | Důležité fundamenty | Koss Corporation | Osobní rozvoj | PMI ve službách v eurozóně | Očekávaná IPO | Britská firma | SL (stop-loss) | Indikátor Stochastic Oscillator | Republikáni | Dotcom bublina | Kroky s trhem | Nevýhody forexu | Zdraví ekonomiky | Raghee Horner | Americká ropná společnost | Jak obchodovat měnový pár | Komise (komisní poplatek) | Obchodování CFDs | Sledování vzorů svíček | Snížení emisí | ETF na Nasdaq | Jak obchodovat na volatilních trzích | Řízení obchodních pozic | Barometry trhů | Vliv na trh | Psychologie davu | Profit Taking | Akcie Air France-KLM (AF) | Obchodovat na burze | Index spotřebitelské nálady | MetaTrader 4 (MT4) | Nastavení SL | Online poker | Fyzické produkty | Cisco-Systeme | IPO Slack | Série ztrátových obchodů | PFE | Forex demo | PAAS | Průměrné hodinové mzdy | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Stanovení velikosti pozice | Zahraniční politika | Období krize | Labouristé | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | HRL | Lockheed Martin | Saúdská Arábie | Klasický prop trading | Home Credit | Tým Admiral Markets | Chamtivost a strach | Technické signály | Short obchody | Holubičí tón | Specifika obchodování s komoditami | Cenové výkyvy | USTR | Testování Omega Trend | Splnit výzvu pomocí fundamentu | Pohyby cen | Kótování | Cena libry | RichDad | Charles Bridge | Alerty | Využití edukativních zdrojů | Tester strategií | Dolarový index | Fee | Útok na World Trade Center | Profit Target (PT) | EURCHF | Ethereum | Geopolitické napětí | Akcie Deliveroo | Break-Even | Unilever | Celkový výkon indexu | Pokles ceny ropy | Dělení vesmírných akcií | Dnešní prohlášení | Neptune Wellness | Obchodní pattern | Index DAX 30 | 4. průmyslová revoluce | Cena Virgin Galactic akcie | Cronos Group | Clo na dovoz | GDP | Důsledná analýza trhů | CAH | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | PTR | Diverzifikace | BDX | MTU Aero Engines | Koncern Volkswagen | Úspěšnost svých obchodů | The Corporation | Škola forexu | Konkrétní prop firmy | Expanze | Akcie Lyft | Vstup do obchodu | Stanovená pravidla | Údaje o inflaci | PLN | Jednoduché tipy | Banky na Wall Street | Důležité faktory | Výsledkové zprávy | America Psycho | Americký akciový index | Maximální počet lotů | Petromatrix | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomický poradce Bílého domu | Akcie REIT | Peníze nikdy nespí | Trading shops | Aspekty tradingu | W.W. Grainger | Investiční soutěže | Deflace | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Signály pro potenciální obrat cen | Pokles dolaru | Analýza Moderna akcie | GDAX | Klíčové strategie a přístupy | Sierra Chart | Důsledek referenda | GDR | Obchodování proti trendu | Spotřební koš | Kognitivní zkreslení | Obchodovat dlouhodobě | USD JPY | Exchange | Zisk pro první fázi | Tempo růstu ekonomiky | Stanovení Stop Lossu | Výhled | Sledování trendových linií | Rizikové parametry Prop firem | Medvědí výhled | Gold | Wendy’s | Short signál | Fintokei programy | Cla na EU | Poslední obchod | Informace o forexu | Měnové báze | WTO | Wesdome Gold Mines | Nevada | Deutsche Boerse | Tržní příležitosti | 4GLD | Fidelity Investment | Splnění účtu | Nepříjemné situace | Růst trhu v roce 2020 | Swingová obchodní strategie | Psychologie a money management | Hlavní bod prop tradingu | ENB | Alpari | Dlouhodobě vydělávat | Opětovný růst | Wish | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Akcie Welltower (WELL) | Inflační cíle | Dopady finanční krize | Prognóza ceny platiny | Negativní účinky | Konflikt na Blízkém východě | Jack Schwager | Rizika hedgingu | Způsoby tradingu | Americká obchodní seance | Fungování trhů | Výměna surovin | Obavy o ekonomický růst | Kiyosaki | Akcie Wheaton Precious Metals | Výsledky obchodování | Apofenie | Nové trhy | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zisk z obchodu | Petroleo Brasileiro | Ceny výrobců v USA | Řízení obchodní pozice | Uzávěry dolů | Rostoucí inflace | Dění na finančních trzích | RRR a nastavení rizika | Pandemie COVID 19 | Data z Německa | Dodržování plánu | Aktuální cena stříbra | Platba | Společnost BlackBerry | Cena zlata | Analýza volatility | Korelační strategie | Aktivní trading | Šéf Fedu Jerome Powell | W.P. Carey (WPC) | Mapa k pokladu | Makroekonomické statistiky | Generuje zisk | Očekávání býčí | Měna fondu | Analýza ceny zlata | Pokles kapitálu | Proprietární obchodování (prop trading) | Taneční kroky s trhem | Broker roku | Interbank indikátor | Začínající obchodníci na Forexu | Rostoucí ceny | Členitost forexu | Moje strategie | Obchodní přístupy | Bonus bez vkladu | Exchange Traded Funds | Andrea Unger | Starověké civilizace | NIM | Burza | Zprávy z USA | Aktuální technická analýza ceny zlata | Trendová čára | Absence obchodního plánu | IPO Didi Chuxing | Alexander Elder | Rozhodnutí o produkci | Největší pohyb | Hrubý domácí produkt (HDP) | Glencore | Země Perského zálivu | Makroekonomický základ | Obchodovat Bitcoin | Ferrari | LSEETF | Uspět na finančních trzích | Intradenní obchodní strategie | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Přístup k pákovému efektu | Fond Melvin Capitals | Základní úrokové sazby | Wall Street Warriors | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Proti trendu | NZD/USD | Akcie roku 2019 | Průraz trendové linie | Zlatý řez | Rozsáhlý seriál | Správa peněz | Tradingové komunity | Německý DAX | Finanční firma | Money Expo | Support a rezistence | Morningstar | Přijetí | FME | Podceňování money managementu | Vývoj amerického dolaru | Chesapeake | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Záporné sazby | Účty v evaluaci | Graf vývoje ceny ropy | Potenciální obraty v trendu | Video kurzy | Virgin Galactic akcie | Forex fórum | Halving | Dolar dnes | Finanční instrumenty | Pandemie COVID-19 | Risk/Money management | Údaje o americké ekonomice | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Snížení úrokové sazby | Krátkodobé dluhopisy | Snížení produkce | ForexNation | Nastavený risk management | Účely swingového obchodování | Strach | Obchodní plán | Vedení obchodního deníku | STNG | Pin Bar formace | Brexit | Investiční alternativa | Monitorování trhů | Analytický tým FXstreet.cz | Velký kapitál | Forex demo účet | Strategie pro GBP/USD | Cena / účetní hodnota | Výhody obchodování s CFD | Euromonitor International | VectoIQ | Akciová společnost | Market Wizards | Oficiální byznys | Fibonacci retracement | Deutsche Börse (DTB) | Akče | Komoditní ropa | Cit pro dobré načasování trhu | Velcí investoři | Klesající trendová linie | Volnost v obchodování | Casper | Sledování intradenních trendů | Patová situace | ECN účet | Klouzavé průměry | Příklad trailing thresholdu | Trading Places | Peníze.cz | Moderna akcie | Sell (prodejní) signál | Ekonomické analýzy | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | CIC | Denní obchodování na Forexu | Růstový pohyb | Xetra GOLD | Růst cen | Prognóza ceny palladia | Dotcom | AOS forex | Daně ve Spojených státech | Vojenské základny | Britové | Glengarry Glen Ross | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Zajímavosti z prop tradingu | Agresivní strategie | CFD na DAX | Rate Of Change | Zlato ve formě CFD | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | CBS | BossaFX | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | AJRD | Akcie stabilních společností | VK | Akcie Alibaba Group | Čekající příkazy | Veřejně obchodované fondy | Investice do zlata | Objem průmyslových zakázek | OTC trhy | Pozitivní sentiment | Obchodování nanečisto | Hodinový graf | Co je Reddit | Zajímavé obchodní příležitosti | Hluboké znalosti | Poskytovatel likvidity | Ahold Delhaize (AD) | Digitální měna | Miloš Mikolanda | Prodej elektromobilů | Rezistentní zóny | Black swan | Trader Workstation | Nové obchody | Trpělivost | Výnosy firmy | Denní DD | Směnný kurz dolaru | Risk-Reward-Ratio | Aktuální cena zlata | Švýcarská banka UBS | Margin | První vydělané peníze z tradingu | IPO Ant Group | Propuštění Powella | Zprávy a analýzy | Zhodnocení peněz | Poslední vývoj ceny | Efekt na psychiku | Analyzování | Akcie Saudi Aramco | Indikátor volatility | Představitelé Fedu | Analýza akciového indexu | ProTrader program | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby USA | Politické rozhodnutí o produkci | Zlatý důl | U.S. Treasury | Akcie Gamestop | Výhody Forexu | Růst nezaměstnanosti | XBT | REIT u LYNX | IPO Home Credit | Regulační orgán | Full time | Základní principy technické analýzy | GB00B03MLX29 | Trendy na trhu s komoditami | Specifické výzvy | Intraday trading | Úvěrování | FBI | Backtesty | Sebekázeň | Investovat v roce 2020 | Důležité zprávy | Plnit obchodní výzvy | Důležité aspekty tradingu | Quants | Simulace obchodního účtu | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Tržní reakce | Společnost Xiaomi | Berkeley Energia | Krach na burze | Dividendy | Projev šéfa Fedu | Více obchodních účtů | Forex Exchange | Zajištění zisků | Special Purpose Acquisition Company | Dynamický trh s kryptoměnami | Dostatek peněz | Klesající tržby | Zavřít obchod | Prolomení pod support | Zlato a stříbro | Vodítka k rozhodování | Regulační úřad pro cenné papíry | Iridium Communications | Pokračování medvědího trhu | Pohyblivý DD | Potravinový řetězec | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Standardní loty | VIP indikátory | Foreing Exchange | Proprietary trading divize v bankách | Ekonomické sympozium | Silné oživení | Prop firm | Obchodní seance | Propad cen ropy | GBP CHF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | Možnost obchodovat | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Financial Times | Posilování dolaru | Inverzní ETF | Výrazný pohyb | Podnikatelská důvěra | Forex strategie | Měnící se tržní prostředí | Úrovně pro vstupy a výstupy | FAANG akcie | Červená linie | Trading u prop firmy | Sentiment na trzích | Juniorská škola tradingu | Uvolnění měnové politiky | Automobilový trh | Risk-off | Index volatility VIX | Grayscale | Riziko ztráty peněz | KGHM | Slippage | Dohoda USMCA | Výsledky obchodního systému | Kryptoměnové burzy | Čtení trhu | Jak vydělat na burze | Moment obratu trendu | Válka na Blízkém východě | Propad cen | Investiční příležitost | Přijmout ztrátu | Style | Volby do parlamentu | Kapitalismus | Dominik Kovařík | Smartphony | Horší výsledky | Klíčové strategie | Komoditní obchody | Pan American Silver | eSports ETF | Maximalizovat zisky | První část obchodní dohody | Monte Carlo simulátor | Správné myšlení | Požadovaný zisk | Co je dividenda? | Analýzy | Graf ceny zlata | Mistrovství v obchodování akciových indexů | SwiftTrader a ProTrader | ČSÚ | Oslabování eura | Historie | Přivýdělek | Hodnota Pipu | Alipay | Přístup k Prop tradingu | Svět tradingu | Copy trading | Nezaměstnanost | Jan Kaška | Intervence centrální banky | Vysoce riziková strategie | Představitelé ECB | Moment obratu | Co jsou to vlastně komodity? | Výše rizika | Chránit svůj obchodní kapitál | Uranium Participation | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Akcie Splunk | Úspěšné obchodování s akciemi | NexGen Energy | Historické výkony | Boháči | Bitcoinové burzy | Způsob tradingu | MAXR | Nvidia akcie | Finanční krize 2008 | Strategie pro obchodování akciových indexů | Graf akcie Coca-Cola | Jasný obchodní plán | Akcie Coca-Cola (KO) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Saxo | Team Spirit | Analýza trhu | Obchodní signály | Over-the-counter (OTC) | Akcie Garmin Ltd. | Názor předních tuzemských traderů | Osobnosti tradera | Proražení | NILSY | Řízení obchodu | Konflikty | Splnění výzvy skrze AOS | Fintokei recenze | Reason Foundation | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Finanční zpravodajství | Příležitosti k nákupu | Akcie a trhy | Hlavní události | Reddit skupina | Jak úspěšně obchodovat | Pohyby trhu | Přístup k různým trhům | BP | Indikátor ATR (average true range) | Způsob investování | Rostoucí ekonomické problémy | Zvyšování sazeb | Obchodování během fundamentálních zpráv | Jak investovat do komodit | Data PMI | Restaurace Novodvorka | Popularita SPAC | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Americký prezident | Investice do robotiky | Výstup z pozice | Příkaz | Pokrýt rizika | Zprávy o inflaci | Diverzifikace a portfolio trading | Vydělané peníze z tradingu | Zahájení klesajícího trendu | Divize bank | Naučte se investovat | Americká inflace | Investování na kapitálových trzích | Zajistit si riziko výkyvu cen | Vývoj cen akcií | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Sledování trendu | Black Lifes Matter | Risk On | Nový rekord | Co jsou Prop Trading výzvy? | Historické výsledky | Akcie fondů obchodovaných na burze | Historie obchodování akciových indexů | Obchodni metody | Forex managed | Přístupy v evaluaci | ETH/BTC | Spike | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Hlubší trend | Bydlení | Return On Investment | Riziko ztráty prop účtu | Návrat Donalda Trumpa | Bitstamp | Obchodování ropných akcií | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | HSBC | Bearish Engulfing | Jesse Livermore | Pandemie koronaviru | Zprávy euro | Technická analýza EUR/USD | Forexový trading | Boom na trhu | Wolters Kluwer (WKL) | Alteryx | GBP/CHF | Praní špinavých peněz | Úrovně supportu a rezistence | Quicksilver | Obchodní transakce | Nejklíčovější strategie | Rizika a výzvy v obchodování | Pokles EUR/USD | Velikost ztráty | Graf vývoje | Jak získat kapitál | Příjmy společnosti NVIDIA | Dynamický daytrading | Tempo hospodářského růstu | Loss rate | Klidný trh | Fibonacciho posloupnost | Více obchodů | Tržní realizace | LMT | Akcie Church & Dwight | Obchodní statistiky | Krátkodobý vliv | CSCO | Průměrné RRR | Nakoupit zlato | Získání zkušeností | Gordon Gekko | Fortuna Silver Mines | Akcie Activision Blizzard | Výhody a nevýhody prop tradingu | Nastavení obchodní strategie | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Breakout strategie AOS | Drahokamové vlastnosti | Uber | Základní kámen obchodování | The Ascent of Money | Emoční bolest | Důležitost edukace | Fénicie | Irsko | Strach ze ztráty peněz | Richard Dennis | Obchodování na akciových indexech | Investujme | Podílový fond | Regulace a licence | Obchodovať kryptomeny | Obraty v trendu | Jeff Bezos | Akcie Cameco | Obchodování gapů | Světové burzy | Vývoj měnového páru | Bayer | Knihy o forexu | Pečlivé analýzy | StartTrader program | Výpis z účtu | Nejznámější kryptoměna | Aktuální technická analýza | Alibaba Group (BABA) | Breakout | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Nevýhody ETF | Neuronové sítě | Sociální sítě | Trumpová | Invesco | Maloobchod | ETF na Nasdaq 100 | Trend strategie | Dovozní cla | Akcie Deutsche Lufthansa | Velká korekce | Medium Term | Harmonické formace | Vlastní nástroje | NFP report | Čárový graf | Signály pro potenciální obrat | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Strategie pro komoditní trading | Sofistikovanější rozhodnutí | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Obchodování na prop účtu | Sestavování portfolia | Obchodování s nemovitostmi | Ceny elektřiny | Diverzifikace strategií | Uzavření pozice | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Malé účty | Zkušenosti na demo účtech | VaR (Value at Risk) | Derivatový trh | Elektronické peněženky | Výhody forexu | Zaměstnanost | Aquis Exchange | Nedostatek disciplíny | IPO Palantir | Splnit výzvu pomocí AOS | Čínský trh | IIPR | Co to jsou defenzivní akcie? | Psychologie Prop tradingu | Coca-Cola | Newmont Goldcorp | MQL | Air France-KLM (AF) | Aktuální vývoj ceny ropy | Pravidla prop firmy | Krátkodobý rostoucí trend | Parametry Prop firem | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie na majitele | Obchodujte ropu | Významné politické události | Makléřské firmy | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Anglo American Platinum | Riziko rychlých ztrát | Pečlivé plánování | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Typy účtů | CFD (Contracts For Difference) | Riziko na obchod | Prodat USD | Daně z příjmů | Pozice bitcoinu | Jak vybrat trh na míru? | Odreagování | Akcie Wolters Kluwer | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Big data | Historická volatilita | Akcie GME | Vesmírné akcie | Psychologický tlak z obchodování | Strategie straddle | CZK | Cena Virgin Galactic | Dnešní zprávy | Fresnillo | Potenciální obrat | John Williams | Aktuální problémy | Ekonomický optimismus | Wilbur Ross | StartTrader | Výzkumy | Evropská měna | Mezibankovní trh | Handelsblatt | Účet s kapitálem | Bearish Market | Sazba daně | Výprodeje | Forex forum | Electronic Arts (EA) | Splnění určitých obchodních cílů | Vstupní poplatek (fee) | Denní limity | Kombinace různých strategií | Naše obchodní strategie | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Fintokei kapitál | Technická analýza BTC/USD | Medvědí formace | Akcie Phillips 66 (PSX) | Týden na trhu | Nejlikvidnější trh na světě | První obchody | Automatické obchodní systémy (AOS) | Strategy | Zadávání spreadu | Makroekonomické reporty | Kam investovat | Ideální čas | Nabídka jednofázových výzev | MetaTrader (MT4 a MT5) | Obchodník měsíce | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Jak vznikl klasický prop trading | RPSN | MACD indikátor | Medvědí signál | Ukázka straddle strategie | AEX index | Lotáž | Mini lot | Extrémní nárůst | Virgin Galactic | Gap | Náročná činnost | Byznys | Předseda Evropské komise | Vakcinace | Forex Young Cup | Akce centrálních bank | Flat | Bitcoin futures | Dynamický trh | Letecká společnost | Hodnota zlata | Hlubší porozumění trhu | Plus500 | Rozhodnutí britské vlády | Rogue Trader | Aritmetický průměr | Newmont Goldcorp (NEM) | Tlak na výkonost | Obchodování divergencí | Škálování pozic | Kryptoměnová směnárna | Sledování grafu | Akcie s LYNX | Pohyb ceny | GBP JPY | Trading akciových indexů | Ropné akcie | Indikátor OBV | Profit share | Medvědí potenciál | Cenový boom | Černé pondělí | Úspěšné obchodování | Investování do ETF | Agnico-Eagle Mines | Přeobchodování | Obchodní pravidla | Seriózní business | Abbott Laboratorien | Význam psychologie | Ekonomiky | Forexnation.cz | Korekční pohyb | Supportní úroveň | Investiční instrument | Pád burzy | Jak získat velký účet | Forex market | Co je to spotřební koš? | Americké prezidentské volby | Thomas Barkin | Směnné kurzy | Výkon | MQL5 | Šampion v tradingu | Hawkish | Bidenovo vítězství | Inflace v Japonsku | Země OPEC | Vyjednávání o vystoupení | Instant fundingy | Nadační fond | Inside Bary | PurpleZone | Zasedání FED | Philip Morris | Volatilita | Statistická arbitráž | Inflace a dluhopisy | Barrick Gold (ABX) | Nový trend | Akciové investování | Nákupní tlak | Covid | Technická analýza GBP/USD | Pink Sheets | FAST | Realistické cíle | Německá automobilka | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Akcie ConocoPhillips | SwiftTrader programy | Začít vydělávat | Členové bankovní rady | Spotový trh | Trojúhelník | Carry trades | Silvercorp Metals | Slabé maloobchodní tržby | Jak na forex | Stochastic EA | Stanovené Stop-Loss | Vysoké školy na světě | Ziskový obchodní systém | Vzestup peněz | Henkel | Klesající trend | Smíšený signál | Průmyslová produkce | Akcie s vysokými dividendami | Výrazný pokles libry | Analytické služby | Úspěch ve forexovém obchodování | Scorpio Tankers | Burzovní makléř | Směřování trhu | Zápisky tradera | Bohatí | Dělení (split) | Lukoil | Rozložit riziko | Pokles ceny | Akcie Unilever (UNA) | Změna volatility | Zajištění diverzifikací | Obchodník na finančních trzích | TSX30 | Forex diskuze | Potenciální obraty trendu | Japonská vláda | Iridium Communications Inc. | Donald Trump | Hobby | Splnění jedné fáze výzvy | CISCO | Změny trendu | Cenové hladiny | Akcie Garmin | Trojúhelníkové formace | Sazby v USA | Státní dluh | Online broker | Konzistentní ziskové obchodování | Commodities | Bitfinex | Index ISM ve službách | Funded účet | Využití EA při tradingu | Snížení nákladů | Obchodování v Prop Trading výzvách | Facebook Inc. | Fáze trhu | Inflace | Dlouhodobé obchody | Intervence japonské centrální banky | Potenciál růstu | Fórum FXstreet.cz | Více peněz | Contract | Indexy aktivity | Tradingový expert | Peníze | Zveřejněné údaje | Narušení dodávek ropy | Politická situace | Vzdělávat se | Opční strategie | Výrobní index | Defenzivní akcie | Bill Gates | Japonský jen včera | Velikost lotu | Důsledná analýza | Systém obchodování | Talend | Warranty | Rating USA | Odhodlání | Ukončit obchod | MT 4 | Brent | Pokrytí ztrát | Možnost krátkého prodeje | Vlastní trading | ForexFactory | Akcie a dluhopisy | Bull run | Hlavní cesta k úspěchu | Čínský dovoz | Credit Agricole SA | Akcie Stock | Moderna | Prudký pokles | Vliv na rozhodování | Nové podmínky | Politika | Stimul | Jak fungují prop firmy | Stop Loss (SL) | Indikátor | Akcie roku 2021 | Obchodní instrument | Vedení společnosti | Intradenní trading | Velikosti pozice | Očekávání | Daňové úlevy | HDP ve Spojených státech | Trh s akciemi | Demo účty | Pochopení rizik | Online prostředí | Odvetná cla | Forex MT4 | Obchodní pásmo | Expert | GBP USD | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | Suroviny | Odchod z EU | Futures na DAX | Průvodce obchodováním komodit | Roční zhodnocení | Plánování obchodů | Uzavírání pozic | Úrokové sazby | Euro dolů | Palladium | Finanční vzdělání | Využití průměrné týdenní volatility | Sympozium | Index cen domů | Medvědí obrat | Daňové přiznání | P/E | Vertical spread | Akcie Lockheed Martin Corporation | IOT | Technický výhled trhu | ATR | Odpovědné investování | Řízení rizik v obchodování | Forex managed accounts | Analýza společnosti | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Ukončení obchodní války | Cisco Systems | Samsung | Obchodování s cennými papíry | Graf ropy | Jednoduchý klouzavý průměr | Theresa Mayová | Jak funguje burza | Stavebnictví v USA | Vyšší výnosy | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Posílení eura | Společnost Wirecard | Zvýšení sazeb | Trump včera | Minimalizace rizika | Obchodní příkazy | Správy peněz | Trendové čáry | News trading | Jak se stát prop obchodníkem | WhatsApp | Investice do zdravotnictví | Spotřebitelský sentiment v USA | Reakce trhu | Boom | Využití take profitů | Uspět na Forexu | Timeframe | Makroekonomické indikátory | Monte Carlo analýza | Průmysl | Transparentní | Realita | Směr daného fundamentu | Výrazný vzestup | Multicharts | Rozhodování o obchodování | Pozitivní vývoj | Deprese | Americký S&P 500 | Micro lot | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Příležitosti pro tradery | Nakupovat akcie | Jak obchodovat komodity | Majetek | Nástroje technické analýzy | Denní rozpětí | ForexMagnates | Fibonacciho linie | Allianz | Evropské měny | Ekonomické výhledy | Financovat | Negativní zpráva | HeidelbergCement | Chamtivost | Vydělávat peníze | Šance na pokles | Stanovení stop lossů | Commodity | Omezit potenciální ztráty | Automobil | Býčí signál | Obchodní jednání s Čínou | Obchodní strategie pro komodity | Alibaba | EUR/CAD | Dopad na cenu | Potenciál dlouhodobého růstu | Blockchain | Rozhodování ECB | RWE | Tick scalping | Butterfly | China Mobile | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Trading strategie | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | AMD a Xilinx | Nevýhody akcií | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Tradingové kariéry | Vzory v grafu | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Identifikace potenciálních obratů | Breakout Trader | Start-upy | Použití technických indikátorů | China Unicom | OTC obchodování | Index podnikatelské aktivity | Úrovně Fibonacciho retracementu | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Býčí formace | Vanad | Klesající tržby společnosti | Posuvný Stop-Loss | Krize 2008 | Obchodovat s AOS | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Trhy v roce 2025 | Účetní období | Finanční deriváty | Druhy grafů | Koruna | Vstoupit do obchodu | Forex roboti | Vesmírné akcie 2021 | Leverage (páka) | Nové trendy | Příležitosti | Purple Cup | Disciplína v obchodování | Itálie | Akcie a ETF | Výpadky | Snížit úrokové sazby | NKLA | EUR/CZK | Uranová akcie | Aram Tor | BTC/EUR | Zasedání FOMC | Neckline | Pojištění proti nepřízni | Program kvantitativního uvolňování | Hýbat trhy | MiFID II | Cable | MetaTrader | Akcie firmy | Poplatek | Největší pády | Covid-19 pandemie | 9/11 Crash | Německý export | Specifika obchodování | Krize eura | Podvědomí | Fundamentální analýza | Lepší výsledky | Íránský konflikt | BreakEven | Trendový kanál | Coinbase | Hlediska technické analýzy | Snižování nákladů | MoneyExpo | Pravidelné výplaty | Scalping | Swing trading strategie | ConocoPhillips (COP) | Zdeněk Macur | Sentiment na trhu | Trump minulý týden | Pohyby na měnových trzích | Klíčová průmyslová komodita | Palladiové akcie | Prognóza | Snížení volatility | Zoom Video | L.F. Investment | Ekonomické výhody | Výnosová křivka | Alan Greenspan | Realizace zisku | Universal Music | Princip Omega Trend | Možnost dalšího poklesu | Data z USA | Paladin Energy | Prodejní reakce | Konec obchodní války | Měnový pár USD/JPY | Rozvoj umělé inteligence | Výrazný propad | Tipy pro obchodování indexů | SEC (Securities and Exchange Commission) | Krátkodobé obchody | Investovaný kapitál | Vlastní obchodní činnost | Výhody swingového obchodování | Nálada investorů | Zvládnutí Prop Trading výzev | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Asset management | Situace na Blízkém východě | Způsob obchodování | Obligace | Kmenové akcie | Akcie First Solar | Pravděpodobnost série ztrátových obchodů | Trh práce | DS | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Bariéra | Změny cen | Získejúčet.cz | Diverzifikace osobních financí | Zisk versus riziko | Investiční účet | Crypto | ProTrader evaluační programy | Růst cen akcií | Praktické tipy pro obchodování | Mercedes | Akcie Electronic Arts | Nastavení Omega Trend | The China Hustle | Currencies | Veřejný dluh | Nákup libry | Zaměstnání tradera v bance | Příkaz Take-Profit | Vítězství Donalda Trumpa | Polovodiče | Ask | SMA 100 | CBOE | Trend following | Vývoj ceny ropy Brent | Penny stocks | CL | Forex money | USD CHF | Akvizice | Aktuální tržní podmínky | Časový úsek | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Válka | Zhodnocení účtu | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Očekávaná IPO 2020 | Jednofázové výzvy | Pochybnosti | Zpráva | Programátor | Základy tradingu | NHS | Větší riziko | Konečné výsledky | Akcie AMD | Investiční svět | Akcie First Solar (FSLR) | Wolters Kluwer | Výrobní aktivita v USA | Limity ztrát | Zápis ze zasedání Fedu | Kolísání ceny | Obrázek schématu rozdělení prop tradingu | Býčí výhled | Superpočítač | Zákaznická podpora | Ratingová agentura | Princip obchodování | Formace hlava a ramena | Poměr rizika k zisku | Ztráty z obchodování | Co to je burza | Příležitosti na trzích | Mini loty | Hospodářské recese | B/E | Random Walk | Uplatnění technické analýzy | Objem obchodů | Zprávy a události | Internet of Things (IoT) | Technické nastavení | Historie indexu DAX | Dobrý výsledek | Trailing threshold | Podvody | Saxo Trader | Období vysoké volatility | Analytici XTB | Rizika finanční | Koronavirová krize | Zdraví globálního průmyslu | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Objemy obchodování | Jak si založit obchodní účet | Praní peněz | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Challenge | Obrat trendu | GBP/CAD | George Soros | Investovat do zlata | Energy Fuels | IPO Ant Financial | PoC | Kongres | Uvolnit měnovou politiku | Snížit emise | IHS Markit | Funding účet v co nejkratší době | Technologické akcie | Dostupné informace | Největší kapitál | Trumpovy kroky | Negativní dopad | Klíčové události | Expirace futures kontraktů | Krize 2008 a S&P 500 | AUD/JPY | Cena / tržby | Ropný trh | Cena bitcoinu | Nike | DailyFX | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální analýza Moderna akcie | Kolaps amerického fondu Archegos | Vyzkoušet si trading | Ceny výrobců | Dosažení úspěchu na Forexu | Golden Cross | Fintokei hodnocení | Long | Chování | Velká krize | Náklady na obchodování | Bullish | Kvalitní Money Management | CySEC | Obchodník s měnami | Kontrakty | MarSe Expert Advisor | Pravidla řízení peněz | Investice do vodíku | Načasování trhu | Významné tržní pohyby | VT trader | AMC Entertainment (AMC) | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Váš trading | Floating | Proprietary trading shops (prop shops) | Téma inflace | Americký index | EUR/PLN | Koupit akcie | Nastavení mysli | Cenové změny | Jak obchodovat akcie | Obchodní společnosti | LYNX Trading | Asana | E15 | Graf | Používání Stop-Lossů | Trpělivost a disciplína | Geopolitická rizika | Technical analysis | Zaměstnání tradera | Dolary | Americké hospodářství | On Balance Volume | Investiční portfolio | Indikátor MFI | Zasedání centrálních bank | Plus 500 | Psychologie tradingu | Moudro | Thyssenkrupp | AUD | C2C | Obchodní příležitost | Juliána Mochnaľová | Potvrzení trendu | Krásný zákon | Vzdělávací videa | První vydělané peníze | Virtuální měna | Huw Pill | JOLTS | Geopolitická situace | Platforma cTrader | Portál FXstreet.cz | Dnešní ADP report | Chicago Mercantile Exchange | Dlouhodobé investování | Caterpillar | Kurz bitcoinu | Investiční příležitosti 2020 | Nominální hodnota | Nasdaq100 | Gamma | Historie obchodování | LMAX | Contract for Difference | Co to je dividenda | Úspěšné obchodování akciových indexů | Investiční trojúhelník | Kurz měn | Exxon Mobil | Princip strategie | Nevýhody komodit | S&P500 | Prodej dolaru | Breakout strategie | Porušení podmínek prop firmy | Zabití íránského generála | Raketový útok | Nejznámější kryptoměny | Meziroční růst | Přepákování | Indikátory volatility | BIC | Cvičení | Google Pay | Take-Profit úrovně | Bossa.cz | PMI pro sektor | Obchodovat divergence | Výhody a nevýhody ETF | Zdravotní péče | Investiční tituly | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Ekonomické ukazatele | Microsoft (MSFT) | Stříbrná horečka | Denní minima | Splnění výzev | Výsledky voleb | Historie komoditního obchodování | Vývoj kurzu | Derivát | ETF na S&P 500 | Baidu | Intradenní obchodování | Moving Average (klouzavé průměry) | Nástroje a strategie | Proprietary trading desks | Trh | Barel ropy | Sezónnost | Výzvy v obchodování | Index výrobní aktivity | Hodnota dolaru | Centrální banky | Guvernér japonské centrální banky | Investiční horizont | Trumpova obchodní válka | Diverzifikace a portfolio | Amazon | Výzvy v obchodování s komoditami | Janet Yellenová | Hodnota amerického dolaru | Firma Boeing | Podmínka u prop firmy | London Stock Exchange Group (LSE) | Makroekonomické události | Zkušenost | Institucionální objednávky | Pokles bitcoinu | Obchodní činnost | Aktivity společnosti | Přehled obchodovatelných trhů | Marka | MSCI | Americká nezaměstnanost | Akcie Maxar Technologies | EMU | Cenové směřování | Tradingové soutěže | SolarEdge Technologies (SEDG) | MetaTrader download | Typ obchodu | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Snížit riziko | Brexit bez dohody | Hodnocení brokerů | Procentuální vstupy | Financnik.cz | Postavení na trhu | Prop firmy | Dlouhodobé trendy na trhu | Prop společnosti | Retailoví investoři | Význam psychologie tradingu | ATR (average true range) | Trendovat směrem nahoru | Testování indikátorů | Průměrné mzdy | Fáze evaluace | Akcie Intel (INTC) | Falešné signály | Míra zadlužení | Průmyslová výroba Německa | Automatický obchodní systém | Čekající pokyny | Obrat dolů | Norilsk Nickel | Určitý kapitál | FX Trader | McLaren | Dolar vůči jenu | Open | Akcie SolarEdge Technologies | Strategie sledování trendů | Očekávání trhu | Pokles nezaměstnanosti | Uspět na trzích | Pump & Dump | Ziskový obchod | Akvizice AMD a Xilinx | Bed Bath & Beyond | Význam money managementu | Vzdělávání a analýza | Formule 1 | Sell pozice | Enron | Procento ztrátových obchodů | Obavy ze ztráty | Square | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Money Flow Index | Analýza komoditních trhů | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Vyšší bariéry vstupu | Demo trading | Kapitálový trh | Dot plot | Prezident USA | Rozdělení prop tradingu | Ant Financial | Index | FB | Klubinvestoru.com | Praktické tipy pro obchodování indexů | Jak obchodovat opce | Studie | Over-The-Counter | Futures | Obchodování spreadů | Obchodník na forexu | Měď | Posílení kurzu | Double top/bottom | Politické a ekonomické faktory | Recyklace | Stop příkazy | Člen představenstva | Melvin Capital | Solidní zisk | Směnný kurz | Webináře | Akcie AMC | Zveřejněná data | Denní limit ztráty | ComStage SDAX TR UCITS ETF | Konfluence více faktorů | Fixed Fraction (FF) | Evropské dividendové akcie | Village Farms | Evaluační programy | Akcie Microsoft (MSFT) | VIP Interbank indikátor | Tvůrce trhu | Vyšší poptávka | Velké zisky | Elektřina | Poměr rizika a výnosu | MMF | Co je to proprietární obchodování | Obchodní znalosti | Pravděpodobnost ztráty | Vývoj ceny stříbra | Výhody a nevýhody jednotlivých trhů | Nabídka | USA | Akcie Apple | Zpřísnění měnové politiky | Denní obchodník | Dlouhodobý zdroj kapitálu | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Eura | Otevřené obchody | Dobré výsledky | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Co je to Brexit? | Komise | Nejistoty | Pipy | Snižování sazeb | Zvládání emocí | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Kryptoměnová burza | NZDUSD | Obchodování na devizovém trhu | ROE | Slickcharts | Počasí | Bílý dům | Kapitál | Čínská burza | Fungování | Profi trader | Trhy v šoku | Větší korekce | Vysoká míra volatility | Vlastnění více účtů | Jiří Rusnok | Krátkodobé klouzavé průměry | FinTech | Posílení | Index KOSPI | Základní zboží | Index Ventures | Prop Trading odvětví | Akcie Volkswagen | Analýza trendu | Období nejistoty | Aktivní obchodování | Škálovatelné vstupy | Slušný zisk | Petr Plecháč | Akcie Nvidia Corp | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | Šance na zisk | GBP/JPY | Obchodování akcií u LYNX | Obiloviny | Podmínky na trhu | Obchodní den tradera | Jak zhodnotit peníze | Odmítnutí ceny | Corvus Gold (KOR) | Vhodné akcie | Trading | Makroekonomická data | Online kurz | Silný růstový pohyb | Ambasadoři | Obrovské pohyby | Iron Condor | Projev Jeroma Powella | Index-tracking | Akcie ConocoPhillips (COP) | Vývoj kurzu bitcoinu | Formace technické analýzy | Co jsou ETF | Nevýhody OTC obchodování | Akcie W.P. Carey | HDP ve Spojeném království | Úvěrové krize | Global X SuperDividend REIT ETF | Deník tradera | Majitel | Společnost Moderna | Billions | Klimatické změny | EBay | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Blue chip | Jak uspět na trzích | Prodej akcií | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | MTU Aero Engines AG | Rok 2020 | Naučit se obchodovat | Guvernér RBA | Předstihové indikátory | Akcie Pan American Silver (PAAS) | SPCE akcie | Americké investiční banky | Futures trhy | Emoční trading | MDT | S&P | Obchodní účet | xStation | IM2A | Typ tradera | Kathy Lien | Platina | Akcie Coca-Cola | Eskalace geopolitického napětí | Tržní segment | Obchodní signál | Strategie na obchodování | Nové systémy | GW Pharmaceuticals | Gaussovo rozdělení | Unie | Airbus | Akcie na jméno | E-commerce | Nepředvídatelnost | Síť restaurací | Historie robotiky | Léto | Hodnota jednoho pipu | Akcie Boeing (BA) | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Rozdělení institucí do skupin | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Ministerstvo obchodu | Fyzická výměna surovin | Zlataky.cz | Sázky | Oanda | Ztrátové obchody | Program StartTrader | Pohled na trading | Analýza trhů | Trumpovo rozhodnutí | Jednání bank | DJIA | Rubl | Implikovaná volatilita | Narušení dodávek | Akciové indexy | Nejlepší trhy pro trading | Akcie Amazon | Obchodní praktiky | Výrazné ztráty | IPO Lyft | Regulace ESMA | Americký investor | Vice | Diverzifikace aktiv | Trading strategy | Supporty a Rezistencie | První obchodní den | Cíl generovat zisk | SEBA | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Barbaři za branou | Tomáš Vobořil | Obchodování signálů | Ropné zásoby | Ekonomický kalendář | Trendový typ obchodu | Trading Coach | Tržní podmínky | Švýcarská centrální banka | Ideální poměr | Extension | Soukromý sektor | Obchodní platforma MetaTrader | Prohlášení politiků | Objemové indikátory | Akcie Sunrun (RUN) | Bernie Sanders | Korea Exchange (KRX) | Vývoj inflace a její cílování | iRobot (IRBT) | WEN | Řetězec | Ziskové obchodní systémy | Fundamentální zprávy | Země EU | Sledování základních ukazatelů | Příjem díky dividendám | Disciplína | Trading desks | Trade Center | Pozornost | Budoucí úrokové politiky | Obchodní napětí | Monte Carlo | Wall Street Journal | Ocel | Přeprodaný trh | Swing | Plavba na otevřeném moři | Hmatatelné produkty | IEA | Ekonomický vývoj | OTC market | Investice do solární energie | Trumpova obchodní politika | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Analytický tým | OTC Markets Group | Globální ekonomické problémy | Ekonomická zpráva | Časová pásma | Zajímavější peníze | Reakce trhů | Donchian Channel | Obchodování IPO | Novozélandský dolar | Čínská média | Výše poplatků | Vklady, výběry a poplatky | Účinnost vakcíny | Komoditní měny | EUR/GBP | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Očekávání analytiků | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Nike | Akcie Waste Management | Škály společností | Range | Hladiny podpory | Ropa | Materiální cíle | The Wolf of Wall Street | Postupné zisky | Opatření | Kurz EUR/USD | Nevýhody jednotlivých trhů | Deficit | Pandemie COVID | Trading Expo | Volatility | NAC Kazatomprom | Money Manager | Asie | Nejlikvidnější trh | Použití klouzavých průměrů | PLUG | Sell-off | Intraday přístup | Markus Braun | Výsledky průzkumu | Robustní strategie | Shell | SolarEdge Technologies | Nejlepší vysoké školy na světě | Zařízení | Významné cenové výkyvy | Ochranný mechanismus | Vysoká rizika | Správci aktiv | Ceny Bitcoinu | Ropná krize | Normální člověk | Reálný účet | IPO 2019 | EUR GBP | Fintokei FTMO | Proroctví | Technické analýzy | Výhody komodit | Vstupní signál | Skalpeři | Joachim Nagel | SSR Mining | Americká měna | Prognóza ceny stříbra | Další růst | Virtuální portfolio | Optimalizace Stochastic | Důležité fundamentální události | Strategie skalpování | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Victor NIEDERHOFFER | Kurz dolaru | Tradingová portfolia | Worldcoin | Budoucnost | Obchodní dohoda s Čínou | Akumulování účtů | Průměrné denní volatility | Předsudky | Porozumění trhu | Mark DOUGLAS | Podnikání na kapitálovém trhu | Koníček | Cukr | Kurzový vývoj | René Remšík | Styl tradingu | Martin Toman | Inflace v eurozóně | Challenge-based | Pokračující pokles | Směnárny | Fiskální politiky | BoE Andrew Bailey | Kakao | Globální dodavatelské řetězce | Foreign Exchange | Výkon indexu | Japan Exchange Group | Nadměrné obchodování | Reversal Trading | Americká banka | Maximální ztráty | KOL | Zajištění proti riziku | Dobré návyky | Server Finančník | Monte Carlo simulace | Významné fundamentální zprávy | Order Flow | Trailing DD | Posuvný Stop | Volatilita a nejistota | Target Profit | Globální měny | Náhoda | Situace v USA | Akcie fondů | Xetra Gold | Americká centrální banka | Více ztrát v řadě | Měření rizika | Top/Flop | Prezident Trump | Celkový úspěch | Average daily range | Correction | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Správná strategie | Stříbrné mince | LYNX WhatsApp | Sell | Zprávy o institucionálních objednávkách | Společnosti | Ekologie | Pravidlo prop firmy | Hlavní akciové indexy | Plnění výzvy - challenge | Akcie Amazon (AMZN) | Pair trading | Terminál | Americké měny | Získat účet | Konglomerát | Risk-Reward | Rovnováha na trhu | Důležité zprávy z USA | Altcoiny | Váhání | Automobilový sektor | BNP Paribas | Nevýhody akciových indexů | Obchodní přístup | Česká koruna | Rally na akciích | Požadavky na obchodování | Grafické formace | Chování velkých hráčů | Ztrátové období | Brokers | Co je to volatilita | Irská pojistka | Záporná cena WTI | Stabilní růst | PEPSICO | Obchodní investice | RSI indikátor | Ukázka straddle | Použití Stop-Loss | Psychika | Obchodování s akciovými indexy | Izrael | Benzín | Průmyslové využití | Integrovaná ropná společnost | Samou | Marathon | Druh obchodování | Evropská burza | Patterny | Trendové indikátory | Pokročilé funkce platformy TWS | Obchodní strategie bottom fishing | Klasický trading | Růst cen výrobců | Twitter | Pohyb měnových párů | Expert Advisor (EA) | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Význam supportů a rezistencí | Nevýhody obchodování s CFD | Základní kapitál | Prudký propad | Porušení podmínek | Výhody OTC obchodování | Anualizovaný výnos | Ziskové marže | Index výroby | Založení účtu | Indikátor ROC | Rizika finanční ztráty | Kdy vstoupit do obchodu | Dolarový účet | Správné strategie | Fundovaný účet | Hodnota HDP | Umísťování Stop-Lossů | Ropa Brent | Franco Nevada | Začít obchodovat | Virus | Falešné vstupní signály | Akcie W.P. Carey (WPC) | Minimalizovat ztráty | Iridium | Steve Jobs | G10 | Obchodní války | Akcie Phillips 66 | Doporučení pro začátečníky | Výhody a nevýhody obchodování | Mikro loty | Outside Bar | Solární energie | Ponziho schéma | Meziroční míra inflace | Akcie Tesla Motors | Cesta je cíl | Devizové intervence | ECB dnes | Medtronic | Boom v prop trading odvětví | Diversifikace | Deutche Wohnen | Konzistentní trader | Finanční společnosti | Bohatství | Technické vlastnosti | Pohyblivý trailing threshold | Ifo | Obchodní návyky | Akciový index | Řízení rizika | Akcie McDonald’s | GME | Offshore | Buy-and-Hold | Obchodování komodit | Apofenie dat | Nejlepší trhy | Nevýhody dividendových strategií | Kov | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Vzdělávací video | Akcie Waste Management (WM) | Nejnovější údaje | Cardinal Health | Používat Price Action | VIP Interbank | Vývoj eura | Jak co nejlépe řídit risk | Akcie Intel | Strategie prop tradingu | Přehled o dění na světových burzách | Inside | Švýcarská ekonomika | Euro včera | Hněv | Negativní pocity | Typologie tradera | Co je deflace | Zvýšení cel na dovoz | Momentum | IPO WeWork | Podezřelé transakce | Applepay | Příkazy Take-Profit | Intermarket analýza | Obchodování binarní opce | Investice do stříbra | Celkové riziko | Black Monday China | Trendová linie | Hlouběji porozumět trhu | MCD | Účet tradera | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Zisky na forexu | Peníze z tradingu | Identifikace potenciálních obratů trendu | Dovoz z Evropské unie | Koronavirová pandemie | Pozornost obchodníků | Vlastní obchodování | Midstream | Cesta želvy | Intraday | UMA | HDP Španělska | Neinvestovat | TLTRO | Začít s tradingem | GPS | Dynamika trhu | Pip kalkulačka | Federální rezervní banka | Domácnosti | Poptávka po uranu | Jak se prop trading rozděluje? | Call centra | Analýza sentimentu | ETF portfolia | LIBOR | Jednání mezi USA a Čínou | Mentální Stop-Loss | ProTrader od Fintokei | Výsledky FAANG | Maximalizovat zisk | Lokální maxima | Wesdome Gold Mines (WDO) | Bitcoin | Polský zlotý | Viceprezident | Cla na Čínu | Pokles prodeje | Burze | Výhody akciových indexů | Nio | Příležitost ke vstupu | Sledování globálních ekonomických trendů | Obchodovat forex | Stochastic Expert Advisor | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Balance | Nejziskovější | Obchodní výsledky | Investice do ropných akcií | Řízení pozic | Money Never Sleeps | Vysoká volatilita | OCDO | Videokurz | Býčí obrat | Vydělané peníze | Tržní sentiment | IPO Pinterest | Šíření viru | AOS cizí osoby | Snižování úrokových sazeb | Skladovací kapacity | Akcie a indexy | Chování na finančních trzích | Domo | Phillips 66 (PSX) | Hazard | Wheaton Precious Metals | Elliott | Jednoduchá pravidla | Otevřený drawdown | Kombinace strategií | Příznivci kryptoměn | Ceny akcií Tesla | Celková inflace | Nákup bitcoinu | Návratnosti investice | Fintokei zkušenosti | Eskalace | Denní limit ztrát | Zisky a ztráty | Křížové měnové páry | Bureau of Labor Statistics | ADR (average daily range) | Slabé výsledky | Michael Bloomberg | Využití EA | Research | Fed dnes | Kolísání cen | Aerojet Rocketdyne Holdings | Data o inflaci | Uranium Participation (U) | Vývoj nových systémů | Guvernér Fedu | Co je to pip | Moody's | Elektromobily | Vítězství Trumpa | NAFTA | Směrodatná odchylka | Jan Rohrbacher | Royal Dutch Shell | Ceny palladia | Sebejistota | Výše obchodního účtu | Směřování trhů | Blog | Energetický sektor | Ceny uranových akcií | Francouzská společnost | Surfing | WSB | Nízké náklady na obchodování | Technologický index Nasdaq | Zvládání rizik | Bull | Americké produkce | Obchodníci s měnami | Podnikatelé | Obraty trhu | Pepa Zeman | Crossové měnové páry | Obchodování forexu | Elastic | Dynamické obchodování | Prop firma | Big Short | Index peněžních toků (MFI) | Pomalý růst HDP | Vývoj inflace | Vodafone | WeWork | Banking On Bitcoin | Stará strategie | Fintokei rizika | Tovární objednávky | Tlak na USD | Tipy pro obchodování s komoditami | Americké indexy | Digitální zlato | Celkový tržní trend | Antimonopolní úřad | Sektor služeb | Nejlepší kurzy | Postřehy z obchodování | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Fair Value | Akcie třídy A | JPMorgan Chase | Dodávky ropy | Investice do akcií | Knihy o psychologii | Church & Dwight (CHD) | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | Vliv na obchodování | JForex | Norsko | Finanční údaje | RRR | Jednání ECB | Měkké komodity | Futures kontrakty | Světové centrální banky | Nastavení RRR | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Krátkodobé tržní pohyby | Fintokei trading | Růst úrokových sazeb | Znalost | Cla na hliník | Dolar vůči japonskému jenu | Jak určit trend | Technická rezistence | Zisk společnosti | Platformy | Kvalitní akcie | Proč zvolit právě akciové indexy? | Obchodní příkaz | Equity | Typy ETF | Jak fungují státní dluhopisy | Jak vypočítat hodnotu pipu | Prezident Donald Trump | Akcie v roce 2020 | Likvidita a volatilita | KLM | Analytické oddělení bank | Kvalitní vzdělání | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Částečný odprodej | Investiční bankovnictví | Broker Purple Trading | Analytici | ICAP | Čistý zisk | Obchodní dovednosti | Aukce | Žádné datumy expirace | Zápis ze zasedání ECB | Nálada na trhu | Automatické obchodní systémy | Strach ze ztráty | Investiční dotazník | Finanční riziko | Závislost | Aktivita na odreagování | Růst měnového páru | Snížená volatilita | Síly trendu | Hlubší pokles | Money-Management od Larryho Williamse | Cenový index | Nevýhody prop tradingu | Klíčové problémy | Dobré obchodní signály | Plánování vstupů a výstupů | Propracované články | Trading systém | Stres | EverTrader | Fundamentální události | Jak vybrat nejlepšího brokera | Plánování vstupů | Kandidáti | Cílový zisk | Šok na trhu | Stříbro | Harmony | Investiční plán | ABBV | Canopy Growth Corporation | Mindset | Proprietary trading shops | Splnění výzvy pomocí AOS | eXchange | Život Warrena Buffetta | Swingový TimeFrame výhled | Vyplácení dividend | Tržní nálada | Akcie Air France-KLM | Zmírnění obchodního napětí | Zájem o dolar | Williams %R | Evaluační proces | Základní měna | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | Obchodovat | Boiler Room | Cla na dovoz | Kapitálové trhy | Směr trhu | Finanční instituce | Ekonomické vyhlídky | Internet of Things | Deliveroo | Prostor pro další růst | Forex online | Využívání S/R zón | Strategie na prop výzvu | Dost velké zisky | Základy obchodování | FRED | Obchodování na měnových trzích | Jak obchodovat divergence | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Kurz pro začátečníky | Pokles cen | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | Ziskové pozice | Sestupný trojúhelník | Exponenciální klouzavý průměr | Indikátor ADX | Měnové intervence | Citron Research | Výkyvy cen | Vysoké inflace | Snižování rizika | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Tržní síly | Online hry | Vyšší sazby | Vzdělávací webináře | Finance | Digitální revoluce | Adriana Fučíková | Matematika | Cena palladia | Bývalý prezident | Indikátor CCI | Vydělat peníze na FOREXu | Certifikáty | Pozornost trhu | IPO Robinhood | Cloudera | Michigan | Chaotický způsob obchodování | Short squeeze | Dividendový výnos | PEGI | Komodity s LYNX | REIT ETF | ETF | Profitabilní obchodování | UTC | Medvědí trendy | Plnění Prop Trading | Základní pravidla systému obchodování | Menší poptávka | Gilat Satellite Networks Ltd. | ROI (Return On Investment) | Elliott Wave | EUR/RUB | Denní volatility | Turtle traders | Zajištění investice | Head and Shoulders | Technický obchodník | Monetární politika | Trend is your friend | Dluhopisy | Nejlepší kávové akcie | Přístup k riziku | Analytika | Firma | Snížení ratingu | Podílové fondy | Outsider | Jak vypočítat inflaci? | Obchodníci | Jan Šrajer | Cenový graf | Efektivní obchodování | Investujte do akcií | Poptávka | Nastavení Stop-Loss | EUR USD | Situace na live účtu | Short Interest Ratio | Becoming Warren Buffett | Korelace měn | Spekulativní investice | Akcie Newmont Goldcorp | Zasedání Bank of England | Založit obchodní učet | Barclays | Sibanye Stillwater | Inside Job | Portfolio účtů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Letecká doprava | Odpor | Fundamentální analýzy | H413 | Splnění evaluace | EURGBP | ComStage DAX TR UCITS ETF | Německý index DAX | Betting on Zero | Majors | Technologicky zaměření tradeři | Pivot points | Investování do akcií | Záporná cena | Trading jako business | Vyhlašování zpráv | West Texas Intermediate (WTI) | Přehled forexových obchodů | Recenze | Nastavení měnové politiky | Tržní trend | Technologická společnost | Conference Board | Časový výstup | Pohyby eura | Lockheed Martin Corporation | Pohyby měnových párů | Stroj na peníze | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Impulzivní fundament | Více riskovat | Pokračování trendu | Realitní fondy | Co jsou to akciové indexy? | Procentuální risk | High frequency trading | Vydělávat na forexu | Tržní dynamika | Rizika při obchodování | Akcie Scorpio Tankers | Signál k nákupu | Nepříznivé situace | Klouzavý průměr | Vlk z Wall Street | Složitější výzvy | Dobří finanční poradci | P/E Ratio | Press centrum | Jak těžit Bitcoin | Overnight | Rok 2025 | UBS | Richard Branson | Alphabet (GOOGL) | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Podnikání | Zpomalení inflace | Měnové zajištění | MIFID | Trading divize v bankách | Bankéři | Video | Členské státy EU | Bitcoiny | Depozitní sazby | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Vývoj kurzu EUR/USD | EA při tradingu | Problémy | Hranice kanálu | SQX | Janet Yellen | Moderna akcie (MRNA) | Rozvojové země | Zveřejnění úrokových sazeb | Prudké cenové pohyby | 3М | Prop trading vyzkoušet | Co je to money-management | Ztráty dolaru | Osobní zkušenost | Pavel Kohout | Co je bitcoin | Dolar vůči koruně | ZískejÚčet | Vysoká likvidita | Základní pojmy | USA a Čína | Množství peněz | JPM | Vnitřní hodnota | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Turistika | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Backtest | Zpomalení světové ekonomiky | Statistický úřad | Litecoin | Eso v rukávu | Co je forex | Trendový pohyb | Dotcom bublina a NASDAQ | ECB Christine Lagardeová | Ex-dividend | Růst HDP | Odvetná opatření | Jakub Hodan | Profit-Target | Mean reversion | Buy Stop | Akcie Enbridge (ENB) | Index PMI | Technická analýza ceny zlata | Iron FX | ZEN | Úspěšnost ziskových obchodů | Akcie SSR Mining | Inflace a investování | Euro vůči dolaru | Zavedení dovozních cel | Moving Average Convergence Divergence | Waste Management (WM) | Cit pro trh | Bank of Canada | Kalendář událostí | Dnešní údaje | Orderflow | Zrádná nahodilost | Enbridge (ENB) | Strategie vstupu a výstupu | Throwback | Pohyby dolaru | Napětí mezi USA a Íránem | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Bankovní převod | Úrokové politiky | Ropná společnost | Swingový obchod | Politické rozhodnutí | Zvládat emoce | Mezinárodní měnový trh | Výrazné pohyby | Forex účet | Bank of New York Mellon | Oversold | Akcie Nikola | Tolerance rizika | MetLife | Fáze obchodní dohody | Bezpečné dluhopisy | Psychika tradera | Pochopení trhu | Cenová akce | Index volatility | Efektivní řízení | Diskusní fórum | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Poskytování úvěrů | Ekonomové | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | FX Analýza | Money management (MM) | Obchodovat na forexu | Spekulace na finančních trzích | Magnát | Knihy o tradingu | Forex tipy | Úspěšné investování | Vysoce profitabilní | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Efektivní správa kapitálu | STP | Christine Lagarde | Robotické ETF a akcie | Boeing | Firmy, které hledají tradery | Spojené státy | Stabilní společnosti | Transakční náklady | MFI | Kolaps dolaru | Prognóza ceny ropy | Overtrading | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Akcie Pinterest | Bollingerova pásma | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Fintokei výhody | Koss | Fintokei obchodování | Trade Brokers | Equity křivky | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Výrobní aktivita | Vývoj | Nejistota na finančních trzích | Archegos | Dolar vývoj | Vývoj situace | Inside Bar | Zkušenost s obchodováním | Americké burzy | Investiční cíle | Hormel Foods | Pařížské dohody | Úsilí | Cyklické akcie | Investování s LYNX | Výkon ekonomiky | Ekonomické faktory | Intervence centrálních bank | ATR (Average True Range) | Indexy PMI | RRR vs. Volatilita | Euro posiluje | Výhody dividendových strategií | Prop Trading výzvy | Klínové vzory | IPO TeamViewer | AMC Entertainment | Robotické obchodování | Cenové patterny | Nastavit stop-loss | Úroková sazba | Index ASX | Svět investování | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Český stát | Masivní propady | Časový rámec | Úroveň rezistence | Fintokei trader | Potenciální obrat trendu | Dluhová krize | Technické korekce | Nevlastnictví aktiva | Nikola Motor | Německá obchodní bilance | Investiční záměry | AUD/NZD | Společnost Lufthansa | Silicon Valley | Nárok na fundovaný účet | Kapitálový/finanční trh | Trading.com | Obchodování Bitcoin | Kalifornie | Jak obchodovat | Výkon dolaru | Výzva | Budování strategie | Ochránit stávající pozice | HDP Francie | Blue chip akcie | 2008 a S&P 500 | American Depositary Receipt (ADR) | Změny klimatu | Nejlepší dividendové ETF | Sportovní sázkaři | Pozitivní myšlení | Ceny benzínu | Austan Goolsbee | Rizikovost | Nastavení rizika | Datumy expirace | Úroveň vzdělání | Forex AOS | Investiční poradenství | Ekonomický poradce | Nejdůležitější ukazatele | Slevy | Býčí divergence | Sunrun (RUN) | Forex zdarma | FxPro | Garmin Ltd. (GRMN) | Nedostatek spánku | Outstanding shares | Agentura Fitch | Nadhodnocení | Labouristická strana | Obchodovat do trendu | Platforma | Volby | Pravidla správy peněz | Konzistence v tradingu | Asijská obchodní seance | Prop Trading | Signál k nákupu (buy) | Nejlepší internetové akcie | Zajistit si riziko | Ceny drahých kovů | Společnost Deliveroo | Facebook | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Nový týden | Nové obchodní příležitosti | Cílové ceny | Ruská centrální banka | M1 | Pavel Kaiser | Výsledky testování Omega Trend | Vstoupit do trhu | Zbytečné ztráty | Velmi volatilní | MarSe | Petr PODHAJSKÝ | Flexibilita | Nový americký prezident | Španělé | Investiční omezení | Plánování | Pohonné hmoty | Fibonacciho pásma | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Politika centrálních bank | RISK-ON | Short pozice | Růst americké ekonomiky | Objednávky | Investice do nemovitostí | Regeneron Pharmaceutical | Obchodovat pro prop firmu | Výsledky testování | Iniciativa | iShares | Posílení ekonomiky | Cena stříbra | Návratnosti investice (ROI) | Mistrovství v obchodování | Chuť něčeho dosáhnout | Black Box | Activision Blizzard | Dukascopy Europe Team | Index Topix | United Icap | Sankce | Volatilní | Money management pro začátečníky | Průmyslové revoluce | VF Corporation | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Technologický index | Poptávka po dolaru | Riziko ztráty | Obchodní myšlenka | Řízení pozice | EUR/USD | Forex traderka | Průměrné roční zhodnocení | IPO roku | CCJ | Zahájení obchodování | Kurz libry | Jak se obchoduje s komoditami? | Pin Bar | Růstové tendence | Můj trading | Dlouhodobý úspěch v tradingu | OSN | Varování | Nová fáze | Zisky firem | Jak zlepšit konzistenci | Intervence | Průměrná denní volatilita | Světové obchodní organizace | Válka mezi USA a Čínou | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Risk-Management | Doporučení pro euro | Trh s kryptoměnami | Těžba titanu | Fibonacciho úrovně návratu | LEN | Unikátní příležitosti pro tradery | Podmínky obchodování | Slabá čísla | Jaderná elektrárna | Fundamentální analýza akcie | Sebezlepšování | Průměrný výnos | Davová psychóza | Melvin Capitals | Pandemie | Směr trendů | Akciový index DAX | Spotřebitelská důvěra | Denní limity ztrát | Výprodej dolaru | Komoditní burza | R Trader | IPO GitLab | Cennější než zlato | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Dodržování pravidel | Lyft (LYFT) | Člen bankovní rady ČNB | Míra inflace v ČR | Platný obchodní signál | Fibonacci time zones | Vladimír Růžička | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Co je to Stochastic? | První odhad | West Texas Intermediate | Sektor služeb v USA | Výroba v Německu | Strategie nákupu | Spreadové obchodování | Kirkland Lake Gold | Challenge - evaluace | Carnival | Algo | MultiCharts | Měnové politiky | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Momentum indikátor | Cena akcie AMC | G20 | Investování do nemovitostí | Obchodování Over-the-counter | Porsche | Finanční služby | Index TSX30 | Německé banky | Obchodní situace | Summit EU | Nabídka a poptávka | Bývalý ministr financí | Celkový výkon | Marek Vaňha | Onemocnění | Reálný výnos investic | Uptrend | Ceny nemovitostí | Zisková strategie | Politická rozhodnutí | Objem obchodování | Dánové | Nasdaq v USA | Aktuální situace | Engulfing pattern | Omega Trend Expert Advisor | Vášeň | Komoditní spread | Člen bankovní rady | DD (drawdown) | Seriózní byznys | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | Progress Software | Akcie Take Two Interactive | Obchodní strategie následování trendu | Nevýhody | Hotelnictví | Míra nezaměstnanosti v Německu | Obchodní dohody | Fiskální politika | Manufacturing | Nejlepší rozhodnutí | Likvidita na trhu | Výkon široké škály společností | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Výdaje | Jak investovat na burze | Výnosy | Akcie Cognex | Fading | MongoDB | Forex zprávy | Poker | Investice do kávy | Pokročilé funkce | Měnový výbor | Prognóza ceny zlata | Využití krátkodobých výkyvů cen | Napákování | Jednotlivé akcie | Xetra GOLD (4GLD) | Nejlepší technologické akcie | Výdělky | Snížení ratingu USA | Zlato ve formě ETF | Tomáš NESNÍDAL | Market Scanner | Hedge fond | Očekávání zisku | Dostatečný kapitál | Uvědomění | Sympozium v Jackson Hole | Hodnota černého zlata | Americké statistiky | Testování a optimalizace | Forexové páry | Komoditní ETF | Ekonomická situace | Lidský mozek | Dotazník | Riziko pákového efektu | Odhad HDP | Války s Izraelem | Poradce Bílého domu | Depozitář | CFD kontrakt | NextEra Energy | Růstový potenciál | Model prop tradingu | Největší IPO roku | Surfing strategie | Denní volatilita | Tipy pro obchodování GBP/USD | Implikované volatility | Bitcoinové a blockchainové akcie | Pravidla systému obchodování | Trh se zlatem | Mig Bank | Index FTSE 100 | Dow Jones | XTB Obchodník měsíce | Gilat Satellite Networks | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Nejlepší obchodníci | Zavedená cla | Small caps | Inflační očekávání v USA | Maximální DD | Obchodní jednání | BioNTec (BNTX) | Badger | Strategie pro komodity | Bilance ECB | JD | Jak funguje hedging? | Forex Money Management | Ziskové obchodní strategie | Vyšší časové rámce | Celkový drawdown | Akcie Deutsche Bank | Kapitálové výnosy | Investiční strategie | Sledovat vývoj volatility | American Depositary Receipt | XTB.cz | Obchodování s CFD (Contracts For Difference) | Hodnotové investování | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Bitcoin peněženka | ARM Holdings | Společnosti z technologického sektoru | Částečný úvazek | Evaluační ProTrader program | InstaForex Kurz pro začátečníky | Trend je tvůj přítel | Algotradeři | Profi obchodní systémy | Dobré fondy | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Vstup do světa Forexu | Burzovní index | Nabídková cena | ETF portfolio | Ekonomické indikátory | Evropská unie dnes | Obrat cen | Rozhodnutí centrální banky | VIP seminář | Vývoj volatility | Apple (AAPL) | Akcie těžařských společností | Nastavení indikátorů | Psychická zátěž | Styl obchodování | Program pro začínající obchodníky | Obchodníkem na forexu | Odliv kapitálu | Rychlé bohatství | Backtestování | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Rozmanitost komodit | Co je to forex | Objem obchodů na forexu | Ropný šok | Christopher Waller | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Vyšší high | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Nejlepší robotické ETF | Buy (nákupní) signál | ADP | AI | Rychlý zisk | Burza cenných papírů | Traling Stop | Profesionální investoři | Parametry indikátorů | Pozitivní faktor | Joe Biden | Payout | Zkušenosti z reálného trhu | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Psychické dopady | Bankomaty | Daimler | Slavomír Steigauf | Silný trend | RRR (risk reward ratio) | Problémy Deutsche Bank | Forexoví tradeři | Majlant | Kryptoměnová horečka | Vesmírná turistika | Druhy inflace | Rychlost zotavení | Obchodování eura | Cena komodity | SPCE | Vysoký slippage | Přeprodané zóny | IRBT | Špatné návyky | Časové pásmo | Indikátor Ichimoku Cloud | Co je to lot | Investiční doporučení | Parabolický vývoj | Zajištění rizika | TradingView | Dlouhodobé dluhopisy | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Fibonaci | Nemovitostní fond | Citát | Nejziskovější strategie | Držení akcií | Akcie ropy | Otevření live účtu | Úspěch v obchodování s komoditami | Pracovní den | Vyhlašování makroekonomických dat | Cloud Computing | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Ochrana proti inflaci | Cenové pohyby | Rostoucí trendová čára | Poptávky po dolaru | Profit target dané prop firmy | Hlavní měnové páry | Miliardy korun | Propad ceny | Volvo | Forex (devizový trh) | Drahé auto | LVMH | Jeremy Corbyn | Tisková konference | Vítězství | Technické vlastnosti Stochastic | Spoléhání na technickou analýzu | Aktivity v USA | Maximalizovat potenciální zisk | Gold Fields | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Forexoví obchodníci | Správný směr fundamentu | Vlastní finanční prostředky | Platební bilance | Růst mezd | Kasina | Prezident ECB | ADX indikátor | Hledání podhodnocených akcií | Automobilka | MAG Silver | Fibonacci | Break/Even | Sledování nejvlivnějších společností | Co je IPO? | Luis De Guindos | Snížení inflace | Funkce platformy TWS | Největší finanční trh na světě | VIP zóna | XTB obchodování | Technické indikátory | Koronavirus | StrategyQuant | IPO Snowflake | Odvětví | Obchodní postřehy pro býky | UCITS | Belgie | Příliv investorů | Obchodní příležitosti | Medvědí vlajka | Dlouhodobý zdroj | Nákupy dluhopisů | Ochrana zisků | Prezidentství Donalda Trumpa | Palantir | Sazby | Dnešní ADP | Finanční poradenství | Jak investovat do zlata | Trading Cup | Ninja Trader | Obchodní pozice | Buyout | Nové peníze | Colosseum.cz | Lufthansa | Zpomalení německé ekonomiky | PMI ve výrobě | Nadměrné výnosy | Pozorování | Růst průmyslové výroby | Patria | Británie | Harmonic trading | Růst výrobních cen | IPO Luckin Coffee | Ceny dolaru | Průraz trendové čáry | Strategie řízení | Roboti | Ekonomické aktivity | Swing strategie | Purple Academy | Cenový skok | Pohled na trh | Jindřich Šídlo | Americký index S&P 500 | Otevření obchodu | Svíčkové formace a grafické formace | České koruny | Švýcarská banka | Akcie iRobot | Plnění Prop Trading výzev | Manipulace s cenami | Trh má vždycky pravdu | Největší banky | Cena kontraktu | Růstové akcie | Sony Music Entertainment | Investice do konopí | Americký ministr obchodu | FSLR | Záměna | Tržby v eurozóně | Swingová maxima | Růst cen v USA | Umělá inteligence | Black Monday | Stochastic oscillator | Trumpovy plány | IPO Wish | Proč začít s tradingem? | Trendové ukazatele | Technická analýza na forexu | Vzdělávání a rozvoj | Trhy pro trading | Úrok | Online trading | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | First Solar | Rekordní maxima | Expected shortfall (ES) | BAL | Nesoulad | Steven Mnuchin | Podkapitalizovaný účet | Certifikát pro úspěšné tradery | OTM | Překážky v money managementu | Světové trhy | Inteligentní investor | Kombinovaná strategie | Prohlášení | Omega Trend | Revenge trading | Oblasti forexového obchodování | Nerozhodnost | Linie odporu | Neprofitabilní obchody | Co je to SPAC? | Psychologická připravenost | Technická situace | Akcie Zalando | Peter Murín | Akcie Corvus Gold | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Portfolio trading | Hlavní pravidla | Nikola Corporation | Ether | EUR CHF | SREIT | Výhled poptávky po ropě | Hotovost | Průmyslové objednávky | Hypoteční krize | Pokles USD/JPY | Omezení ztrát | BNTX | Investiční fondy | Tradingem k bohatství | Regulátor | Úvěrová krize | RDSA | Emocionální výkyvy | Forex broker | Druhy akcií | Obchodní dohoda | Měnové manipulace | Propad ceny akcií | Pochopení tržních hodin | Nákup a prodej | Boj s inflací | Směr fundamentu | Úspěšné obchody | Dluhopis | Renault | Průzkum | Zhodnocení situace | Uranium Energy | Firmy | Trojúhelníkové vzory | Rizikové parametry | Páka | Lepší výkonnost | Dovozní clo | Historie obchodování komoditních trhů | Royal Gold | Budoucí úspěch | Medvědí divergence | MRNA | Zápis z lednového zasedání Fedu | Fibonacci fans | Rozhodnutí japonské centrální banky | Obrázek znázorňující rozdělení institucí do skupin | Vstupy do pozic | Konzistence | Euronext (ENX) | Kolísání trhu | Point of Percentage | Tradingové výsledky | Fintokei reference | Bossa FX | Live účet | Budoucí vývoj | Nevýhody Forexu | Aktuální graf zlata | Celkový sentiment | Global macro | Ignorování fundamentální analýzy | Průměrování | Silné výkyvy | HDP Německa | Objem lotů | Straddle strategie | Michal Uma | Prop trading odvětví | Index výrobních cen | Graf EUR/USD | Martingale v obchodování | Hledání svatého grálu | Růst cen ropy | Farmaceutický sektor | Panika | Split akcie | Riziko na jeden obchod | Soustředit na obchodování | Tržní indikace | Zajištění | Zemědělství | Současný klesající trend | Axiory Europe | Malé ztráty | Překážky | Klidné obchodování | Použití Stop-Loss příkazů | Koupení výzvy | Britská burza | Trades | Reentry | The World Cup Trading Championships | Zájem investorů | Intradenní strategie | Životní náklady | Cena ropy brent | Supporty | Výsledky od traderů | Umístění Stop-Lossu | Realistická očekávání | Dolar včera | Prodělat peníze | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Market Makeři | Air France | Manažeři | Sázka na nejistotu | Euro dnes | Dovoz oceli | Aramco | Obchodní model | Zákonitosti tradingu | Bitcoin (BTC) | Ronaldo | Zlaté ETF | Zprávy online | Dopad na finanční trhy | Názory lidí | Ekonomické podmínky | Reverzní vzor | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Definované strategie | Společnost Nike | IPO Casper | Dělit o zisky | Tower Bridge Advisors | Provozní zisk | WKL | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Investice do platiny | Odhady ekonomů | Skladování ropy | HFT | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Revoluční přístup | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Inflace ve Velké Británii | Fintokei prop | Dvě fáze evaluace | Nová cla | VFC | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Automatické obchodování | Obchodník s cennými papíry | Maximální velikost pozice | Odhad růstu HDP | Moje obchody | Komoditní spready | Měnící tržní podmínky | Pin Bars | Jak k Brexitu došlo? | Argentina | Brokerské společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Investování | Zdroj kapitálu | Online kurzy | Akcie Cameco (CCJ) | Zpráva o měnové politice | Forex Market Profile | Účet s kapitálem k obchodování | Distribuce | Peníze na FOREXu | Správný money management | Úspěšní obchodníci | Stanovení ceny | Snadno vydělat peníze | Schéma prop tradingu | Fed | Nonfarm Payrolls | Účinnost vakcíny Moderna | Vliv volatility | M2 | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Čistý dluh | Napětí v Perském zálivu | Riskovat méně | Nově zahájené stavby domů | Maďarský forint | Ziskové výsledky | Čekající příkaz | Co je divergence | Vliv na investice | Cena ropy pod 0 USD | Koupení evaluace | NASDAQ 100 | Swing Trading | Vyšetřování | Forwardy | Specifika kontraktu | Aktuální problémy Deutsche Bank | EUR JPY | JNJ | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Požadovaný risk management | Euro k dolaru | Den před krizí | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Andy Tanner | Den tradera | New Relic | Koupení výzvy u prop firmy | Automobilový průmysl | Investování do robotických akcií | Pohyby směrem dolů | Výrazný uptrend | Sillicon Valley | Česká vláda | Hry | Mobilní obchodování | Pin Bary | Obchodování akciových indexů | Zadluženost | Společnost Meta | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Nasdaq a S&P 500 | Strategie a přístupy | Projev šéfky ECB | Akcie Innovative Industrial Properties | Emerging markets | Otázka za miliony | Forexo | Fluktuace | Rizika Over-The-Counter trhů | Barbarians at the Gate | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Walmart | Vltava Fund | Investování na Forexu | Potencionální zisk | Dlouhodobé výsledky | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Trading divize bank | Překoupení | Chránit kapitál | Německé akcie | Analyzovat jednotlivé akcie | Ceny futures kontraktů | FTSE | Výkonnost obchodování | Trading alert | Potenciál zisků | Úspěšně obchodovat | Vývoj USD | Generovat zisk | Princip Martingale | Vyšší riziko | Mark Zuckerberg | IPO Uber | Přístup k tradingu | Stanovení stop lossů a take profitů | Cena indexu | Stanovování velikosti pozic | Měnové trhy | Obratové body | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Přehled o dění | Oscilátor | Číst trh | Pokračování rally | Rizika | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Tvrdohlavost | Rychlé rozhodování | Oživení ekonomické aktivity | Vánoce | Benjamin Graham | Eurozóna | Portugalsko | Horší data | Přístup do VIP zóny | Investiční rozhodnutí | Fond | Denní obchodování | Eskalace obchodní války | Využití krátkodobých výkyvů | Rychle a zběsile | Profesionální trading | Prop shops | ISM | Vega | Innovative Industrial Properties | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | Bublina a NASDAQ | CHD | Investice do společností budoucnosti | Dot-Com Crash | Komplexnost | Zvýšení volatility | Restrukturalizace | Nevýhody hedgingu | Globální trhy | Forex trh | Ověření totožnosti | Vakcína na covid | Spuštění bitcoinů | Dividendová obchodní strategie | New York Mercantile Exchange | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Fitch | Pšenice | Price Action strategie | Tým Fintokei | Kurz stříbra | Pivotní body | Dluhopisový trh | Analýzy trhu | Jasný plán | Pravidla managementu | Nákup eura | Období korekce | IPO Coinbase | Úspory | Konkurenční společnosti | JD.com | Steve Carell | Teorie Elliott Wave | Bitcoin a další kryptoměny | Výběr brokera | Škola tradingu | Akcie 2020 | IPO Asana | Intervence Bank of Japan | Dánsko | Velcí hráči | Intradenní střelec | Philip Lowe | Kvantitativní technická analýza | Activision Blizzard (ATVI) | Vlastní kapitál | Pinterest (PINS) | Obchodování měnových párů | Hecla Mining | Řízení peněz | Kyjev | Prodávající | Fundamentální základ | Trhy jsou dynamické | Opce na DAX | Risk Reward Ratio | Alasdair Haynes | Konfluence | Energetické společnosti | Verizon Communications | Ministr obchodu | Hodnota akcií | Rychlé zbohatnutí | Prosperující akcie | Sláva | Směr obchodů | Zasedání centrální banky | Apple Inc. | Seminář | Ekonomiky EU | První obchod | Ekonomické vzdělání | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | Fintokei účet | Strategie obchodování s komoditami | Boeing 737 Max | Nejlepší výsledky | Cesta k mistrovství | Forex VPS | Trendové strategie | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Nejzajímavější obchod | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Trading level | Proprietary trading divize bank | Mnoho ziskových obchodů | Zpětná analýza | Růst ekonomiky | Turtle Trading | Stagflace | Short sell pozice | Zkušený investor | Psychologický aspekt | Obchodování se státními dluhopisy | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Cenový vývoj | ForTraders | Silné inflační tlaky | Fundamentální obchodník | Akcie Moderna | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Nárůst ceny akcií | STMicroelectronics | BASF | Server FXStreet | Nejzajímavější obchod týdne | Signály do obchodu | STP účet | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Přístup k obchodování | Limitní příkaz | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Zahedžovat | Tržní kapitalizace firmy | Poptávka po americkém dolaru | Chci si vydělat | Dlouhodobý růstový trend | Obchodování s vyššími částkami | Udržitelné investice | Cannabis Grows | Obchodování USD/JPY | Obchod na EUR/USD | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Stop-out | Akcie Ocado Group | Dopad na trading | Společnost Blue Origin | Postupy v prop tradingu | Zdeněk Zaňka | Proražení rezistence | Tesla | Obchodní postřehy | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | Platinové akcie | ONE | Finanční poradci | Regulační orgány | Zvládnutí Prop Trading | Low | Začátky na forexu | Prodej eura | Vesmírné akcie u LYNX | Stabilita | Miliardář | Příjmy domácností | Emoční reakce | Španělsko | Tyler Yell | Investiční soutěž | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Profit faktor | Forex kalendář | Fintokei výzva | Nástroje pro měření rizika | Mezinárodní obchod | Strategie hybnosti | Cesta Prop Tradingem | Ekonomický růst | Můj pohled na trh | Aktivity WallStreetBets | Barick Gold | Optimalizace obchodní strategie | Globální ekonomický růst | DD prop firmy | Psychologie konzistence | RBNZ | Akcie BioNTec (BNTX) | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Ztrátové období v tradingu | Potenciál poklesu | USDCHF | Mzdy | Full-time trader | MSCI Emerging Markets | Možnost shortování | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Martingale přístup | Obchodování páru EUR/USD | Komfortní zóny | Objem kontraktů | Evropský průmysl | IPO 2020 | Vedlejší měna | Nestlé | Buy rumor, sell the news | Manažeři velkých fondů | Přeprodané podmínky | General Motors | Milionář | CAD | Držet pozice po delší dobu | Jak chránit svůj kapitál | Odhady analytiků | Harami | Reputace společnosti | GWW | Vstupní poplatek | Sentiment trhu | IPO u LYNX | Shares | Aktuality z oboru | Swingové obchodování | Bossainfo | Rozjednané prodeje domů | Předcházení riziku | Deeskalace | Peněžní trh | Včerejší seance | Vstup na burzu | Shortování | Na burze | Too Big to Fail | Nejlepší robotické ETF a akcie | Výplaty od prop firmy | Petrochemická společnost | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Ruský rubl | MITH | Zprávy z eurozóny | Tisková konference ECB | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Přehlížení psychologie tradingu | Advanced Micro Devices | Evropská dluhová krize | Jak se stát intradenním finančníkem | Aktuální cena ropy | Alert | Evropské trhy | Vítězství na trzích | SwiftTrader program | EURNZD | Raphael Bostic | Analýzy akciových indexů | New York Stock Exchange (NYSE) | Sázet | Potenciální obraty | Epiktétos | FAANG | Tým RoboMarkets | Svíčkové grafy | Programování AOS | Hospodaření | Příkaz trailing stop | AWP | Absence kupců | Maxar Technologies (MAXR) | Didi Chuxing | Akcie Wirecard | Signál na akcie | Vydělat spekulací | Straddle | Ztráta | Gelber & Associates | Wells Fargo | Rozumění riziku | Dividendové výnosy | Share screening | Dluhové krize | Akcie Alphabet (GOOGL) | Nákupy dolaru | Colosseum | Ekonomické výsledky | Aleš Hála | Dodržovat obchodní plán | Institucionální investoři | Nová Tesla | Situace na trhu práce | Obchodování na měnovém trhu | Faktory úspěšného tradingu | FXstreet | Velké riziko | Sunrun | EBITDA | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Silná deprese | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Larry Williams | Obchod | Dollar forex | Purple Trading | Likvidita trhu | Pips | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Alokovat kapitál | Akcie Uranium Participation | Prodeje existujících domů | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Programovací jazyk | Výhody na trhu | Velké investiční fondy | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | IPO společnosti | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Francouzský index | Úspěšný investor | Obchodování opcí | Cenový pokles | Volkswagen | Iridium Communications Inc. (IRDM) | MSCI All Country World | AUD/USD | Jak vydělat peníze | Index relativní síly | Long Term | IPO Postmates | Americká Federální rezervní banka | Eskalace konfliktu | Trh cenných papírů | OTC | Pokles reálných mezd | Řídit riziko | Moving Average | Astrazeneca | Obchodník s komoditami | Nižší volatilita | Concho | Vývoj na trhu | Obchodování v Prop Trading | Tradingové přístupy | Kobalt | Nejlepší investiční příležitosti | Riziko | Jak vydělat | Umělá inteligence (AI) | Uspět v tradingu | Analytik | TWS | Emise | Advanced Micro Devices (AMD) | MAM | Ant | Intradenní obchody | ATH | Nájemné | Právo | Benchmarky | Adaptace | SPX500 | FIAT | JPY | Podrobné analýzy | E-mini | Credit Suisse | Vývoj EUR/USD | Zasedání ČNB | Open interest | Adidas | Citi | Evoluce | Pivot | Continental | Pokles výnosů | MSCI World Index | Ekosystém | NinjaTrader | Struktury trhu | Yahoo Finance | IPO kalendář | Chance | RSI | Bank of America | AIG | AOS | Semináře | Transakce | USDX | ProTrader | Údaje o HDP | Taleb | Šok | Volatilita trhů | Blockchainové akcie | Finanční trh | Order | Trend na trhu | CashFlow | Meta | Internet věcí | Portfolio | Carry trading | Nástroj | United Airlines | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | ACT | Mali | Veřejný sektor | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Životní úroveň | BioNTech | UCITS ETF | Karty | S&P/Case-Shiller | Obchodujte akcie | Německá ekonomika | Čína | Capital | Mineři | Plnění challange | Know-how | Risk | Akcie aerolinek | Naučte se obchodovat | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | J.P. Morgan | Pocity | Analýza ceny | Ceny | Akcie Sony | Forexový obchodník | Siemens | Představenstvo | ETH | Tržní pohyby | Hospodaření firmy | Financování | Dynamický růst | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Virtuální měny | Pohyby na trhu | UEC | Potenciální rizika | Kompozitní index | Deutsche Börse | Jak fungují akcie | Realitní trh | FactSet | Short obchod | Velmi bohatý | FTSE 100 | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Kasino | Změna politiky | Války | Omega | Impuls | Dopravci | Bundesbank | Břidlicové ropy | Obchodní platformy | Způsoby obchodování | Buy the dip | ETN | Centrální banka | Price-to-Earnings | Stop-Loss příkazy | Rekordní rok | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Nákupní obchod | Akcie Ahold Delhaize | Doporučení k obchodování | P/E poměr | Zhodnocení akcií | EUR/NZD | Morning Star | Akcie na burze | VW | Jak investovat do akcií | Jedno euro | WTI | Obchodní kapitál | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Salesforce | Fed index | Surová ropa | Radek Zalubil | For Traders | Státy EU | SMA | Yahoo | Prodejní opce | Praxe | Biliony | Divergence | Příklady z historie | Makroekonomické faktory | GameStop | Uvolněné měnové | Fresenius Medical | Evropské centrální banky | Zajištění portfolia | Forexový trader | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Futures na VIX | Extrémně volatilní | Rozvoj vašich dovedností | Fyzické zlato | FAA | Klíčová úroveň | Burzovní indexy | Intuice | Trump dnes | Odborníci | Jak na obchodování | Rozvolnění | Vyplnění GAPU | Celní politiky | E.ON | Slábnoucí dolar | Sentix | Vývoj na finančních trzích | Webinář | Výsledek voleb | Klima | Prodeje automobilů | Dobrá data | Long signál | Současná cena | Kurzové riziko | LYNX webinář | Výsledek obchodování | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Biotechnologické společnosti | Propuštění | FinTech akcie | Shooting Star | Forint | Negativní korelace | Anomálie | Higher Low | Morgan Stanley | Obchodování se zlatem | Vstup do trhu | Obchodování s opcemi | Burzovní obchodování | Ceny zlata | Plodiny | Vlastní účet | Předseda představenstva | Indexové fondy | Blue-chip | EV | Commerzbank | Milionáři | Výnosy z investic | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Krátkodobé cenové pohyby | Indikátor Ichimoku | Měnový systém | Obchodování GBP/USD | Rychle zbohatnout | Kurzotvorné informace | Patrik Urban | Bankovní krize | Zasedání RBA | Nová měna | Pokles ekonomiky | Nejlepší tradeři | Balance křivka | Zlepšení výkonnosti | X-Trade Brokers | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Insider | ESG | Index DOW | IHNED | Evaluační fáze | Swingový obchodník | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Patria Forex | Index Nasdaq | Graf zlata | Paper trading | Akcie Apple (AAPL) | Akcie ropných společností | Optimalizace | Fresenius | CFD | Důležité ekonomické události | Benchmark | Vyšší low | Tvorby obchodní strategie | Pasiva | Ekonomická krize | Algoritmy | Investované peníze | CEO | 256/2004 | Akcie Microsoft | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Internetová bublina | Newmont Mining | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Nerealizovaný zisk | Nové sankce | Technická analýza BTC | Jak funguje screening akcií | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Měnové krize | Finanční centra | Podkladové aktivum | Historická maxima | Akcie FAANG | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | CO2 | Akcie týdne | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | David Cameron | Ceny akcií | Hongkong | Reálné hodnoty | Barometr | Ahold Delhaize | Fintech společnosti | S/R zóny | Cena akcií | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | ASX | Vzácné kovy | Channel | Internetový gigant | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Akcie Airbus | Ryanair | Obchodování EUR/USD | Obchodní analýza | VIX | Mezibankovní | Akcie Tesla | RUB | Výběr zisků | Případové studie | Otevřený obchod | Nejlepší palladiové akcie | Strach a chamtivost | BOSSA | Sója | Euforie | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | EPS | Kurz eura k dolaru | Výhody a nevýhody | Primární trh | Jestřábí postoj | McKinsey | Podcasty | Den prezidentů | Sezónní změny | Očekávané Earnings | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Současné tržní prostředí | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Káva | Bez rizika | FINRA | Tržní hodnota | Evropské PMI | ETF roku 2020 | Douglas | Automatizované obchodování | Vyšší hodnoty | Ant Group | Část zisků | Zisk | Obchodníci dnes | Koronavirové pandemie | Total | Přizpůsobovat se | Xetra | Commission | ČNB | Bank of England | Katar | Spikevax | Sociální média | Teorie černé labutě | EURUSD | FedEx | Pokles kurzu | Den D | Obchodované fondy | Demokraté | Spekulovat | Měny na forexu | Swapy | Tipy pro obchodování | Huawei | Makléři | Rizikové měny | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | Finanční ředitel | Praktická ukázka | Shanghai Stock Exchange | Analýza trendů | Maximální ztráta | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Reálné obchody | Nejbohatší | Nemovitostní fondy | Market Profile | Jak obchodovat s komoditami | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Vklady | Mimoburzovní | Progres | Obchodování | Rizika a výzvy | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Společnost Shell | Konopné akcie | Nové prognózy | Dnešní data | Certifikát | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Larry Kudlow | Úroky | Sell Stop | Monitorování | MSCI World | PetroChina | Patrik Polák | Splnění výzvy | Nejlepší čínské akcie | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | COCOA | Pokles hodnoty | Raytheon | Kurz jenu | Finanční pomoc | Anglo American | Easing | KFC | TRY | Analýza páru EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Shortovat | Skrill | Reálný obchodní účet | Prémie | Oslabování dolaru | Expanzivní politika | Statistiky z trhu práce | Performance | Epidemie | Evropa | Cena eura | André Kostolany | Burzy kryptoměn | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Akcie v roce 2021 | S/R zóna | Zprávy | Globální obchodní válka | Dow Jones index | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Reliance | Zprávy z trhů | Bailout | Miliony dolarů | Špatný obchod | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Směnný kurz eura | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | Údaje | Silná rally | Technologické společnosti | Spoření | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | The Big Short | Obchodovat s komoditami | Pojišťovny | Posílení libry | Nejlepší akcie | Výkonnost indexů | Internetové akcie | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | PYPL | Zaknihované akcie | Finanční krize | Ukazatel inflace | Indikace | FXstreet.cz | Akcie 3M | Teherán | Akcie farmaceutických společností | Investiční společnost | Obchody | Akcie big data | Profit Target | TTWO | Britská měna | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Drahý kov | ex | Expedia | Obchodování se CFD | Snížení daní | Klesající tendence | Index AEX | Akcie Lufthansa | Index CPI | Bankovní tradeři | FinTech akcie 2021 | Dieselgate | Segment trhu | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | eSports | Akciový index Nasdaq | Svíčkový graf | Deutsche Telekom | Začátečník | Rostoucí klín | Finančnictví | Možné zisky | Tržní hodnota akcie | Síla dolaru | Japonský HDP | Roční maximum | Value at Risk | Dodržování obchodního plánu | Skalper | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Značné riziko | Zasedání americké centrální banky | Marže | ForexFactory.com | Spotová cena | Obchodování na páku | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Arbitráž | ConocoPhillips | Visa | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | Nízké spready | X-Trade | Grafy | BBBY | Aktivum | Bid | TopForex | Japonská centrální banka | Přenos | Velké peníze | Pokles spotřebitelských cen | Výroba automobilů | Maximalizace zisku | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | Velcí institucionální investoři | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Proprietary Trading | Sentiment spotřebitelů | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Vybírat zisky | MDAX | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Startup | Finanční systém | SwiftTrader | Roční výnos | Obchodování forex | Časový horizont | Intel (INTC) | Reálné peníze | Konsensus | Obchod s ropou | AMEX | Pozitivní výsledek | Robert Kiyosaki | Dluhy | Hedge fondy | Euro STOXX | Psychologický tlak | Vrcholy | Bankovní trader | Německá burza | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Inflace v ČR | DISH | Sazby beze změny | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Jasný směr | Historické momenty | Dukascopy Europe | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Dividenda | Nakupovat zlato | Peking | GfK | New York Times | Resistance | Použití oscilátorů | Aliance | Světové události | Výrobní aktivity | Výkyvy v cenách | Tweet | Analýza dat | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | COMEX | Hlava a ramena | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Hlavní akciový index | WTI ropa | Daňové zatížení | Omyl | ALV | Ziskový trading | Ekonom | Restrikce | Akciové tipy | Optimismus | Rozhodování | Stabilní výnosy | Demo účet | Čínské vlády | Ekonomka | Krizové situace | Dolar | Binární opce | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Obratu trhu | Tržní změny | JP Morgan | Deutsche Post | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | NEST | Index euro | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Etoro | Westpac | HCOB | MyFxBook | Objem investic | Průměrná cena | Anticyklické akcie | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Quant | ABT | Dopady na ekonomiku | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | iRobot | Brazílie | Nejnovější údaje o inflaci | Hospodářský cyklus | Apple TV+ | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | Contracts for difference | Hráči na forexu | Tomáš Holub | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | Poptávka investorů | AAPL | Vysoká dividenda | Slovensko | Analytik finančních trhů | CAR | Nassim Nicholas Taleb | Vstupní signály | Investice do komodit | Vývoj trhu | JPMorgan | AMZN | Akumulace | FX trh | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Historické trendy | Investování do komodit | Premiér Boris Johnson | Reálné obchodování | Nejlepší ropné akcie | ČTK | Investiční fond | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | KPMG | Session | Letecký průmysl | Trading Economics | FX Street | Investiční tipy | Katastrofy | Infineon | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Ztráty | Americká seance | Epidemie koronaviru | Americký ISM | Soukromí investoři | Slabé stránky | IPO Deliveroo | Obchodní styl | 1D | VIAC | Alokace aktiv | Zprávy z Německa | Crédit Agricole | Teams | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Čínské firmy | Coffee | Nakupovat | FOMC | BRANO | Slabost dolaru | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Obecné trendy | Kupci | Mzda | Nervozita na trzích | Býčí potenciál | Burzovní zpravodajství | All Time High | WELL | Prodej podílů | Maržové obchodování | Investiční nástroj | NERV | Nový Zéland | Trhy s komoditami | Ekonomický cyklus | Riot Blockchain | Société Générale | Prodávat své akcie | 5G | Návratnost | Velký zisk | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Výhody | Target | Zůstatek na účtu | Základní úroková sazba | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | SPAC | Ziskové obchodování | Cesta k úspěchu | Index spotřebitelských cen | Dividendový aristokrat | ZIL | Štěstí | City | Růst ceny ropy | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | AbbVie | Zoom Video Communications | Týdenní pivot | Osobní příjem | Makléř | Zakladatel Amazonu | Munich | Dobrý obchod | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Louis Vuitton | Koš | Vývoj ropy | Farmaceutické akcie | AAA | Jakub Kraľovanský | Day trader | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Tvrdá práce | Dodavatelské řetězce | Akcie Facebook | Nová strategie | BBVA | Ekonomické nejistoty | Index cen | Kanceláře | Světová ekonomika | Útok na Izrael | Finanční rezervy | Změny na trhu | Cenné lekce | Převis | Volby USA 2020 | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | Zvýšení ziskovosti | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Daytrader | Úroková míra | Upstream | Realizovat zisk | Price Action | Flash Crash | Profitabilní | Hodnota společnosti | Etheru | Marihuanové akcie | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Celebrity | Filantrop | Největší propad | Získej funded účet | Dividendové ETF | Společnost Apple | Exekuce | Pokles úroků | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Vydělávání peněz | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Daniel Gladiš | Obchodované instrumenty | Euro k americkému dolaru | Airbnb | Kurz | DNO | Signálové skupiny | SOK | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Poziční trading | Spoluzakladatel | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Commonwealth Bank | Růst zisků | Makrokalendář | Sell in May and go away | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Blue Origin | Americká ekonomika | Růstový trend | Obrovské zisky | Streamování videa | Konkurenti | AMD | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Společnost Deutsche Börse | Sázkaři | Intermediate | Analýza akcie | Akcie ropy v roce 2021 | Index cen výrobců | Nárok na výplatu | Investice do kryptoměn | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Jiné měny | Společnost Microsoft | Americká automobilka | Ztrátový obchod | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Komunikační služby | Vstup na trh | Míra inflace | Přemýšlení | Bolest | Údaj o HDP | Aerolinky | Obchodní rozhovory | Měnový výbor Fedu | Růst trhu | JAR | Rychlý růst | Sport | Vlna výprodejů | Swingy | Nejlepší strategie | Bankovní rada | Velikost pozic | Peněžní zásoba | Investice | Bear | Osobní příjmy | Centrální depozitář | Technologie společnosti | Covestro | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Objem úvěrů | Uranové akcie | Traders | Plug Power | Fondy peněžního trhu | Potenciál | Míra volatility | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Long signál na akcie | Větší kapitál | Delivery Hero | Robinhood | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Automatizace | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Floor | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Neúspěch na forexu | Kapitalizace | Zájmové skupiny | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Swing trader | Tržní trendy | Štěpení akcií | Pivoty | Černé labutě | Indie | Bod | Satoshi Nakamoto | Call opce | Vnímání | Indicators | Americký soud | Sentiment v USA | Obchodování na burzách | Zkušení tradeři | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | CFDs | Buy pozice | Makrodata | Obchodování měn | GBTC | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Zhodnotit své peníze | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Colorado | Vládnoucí strana | Šéf Fedu | Tick | Diverzifikovat | Praktické využití | USMCA | Dluhopisové trhy | Johnson & Johnson | Fondy | Německý akciový index DAX | OSVČ | USD za barel | Kurz eura | Burzovní obchody | Vývoj ceny akcie | Akcie roku 2020 | Skalpování | SAP | Základní pravidla | MITH-BTC | Walt Disney | Společnost FTMO | Hospodářství | Podíl na zisku | Zotavení | MSFT | Čistá ztráta | Důvěra | Jak se obchoduje | Co je to hedging? | Fond kvalifikovaných investorů | Začínáme na burze | Rentabilita | Risk Off | Backtesting | Rezistenční pásmo | Zakladatel firmy | Čistý příjem | Streamovací služby | Oslabení dolaru | Výplata | Kontrakce | PMI za leden | Nikola | Americký akciový trh | Ukazatel | Členové Fedu | Akcie Boeing | Reinvestice | Index MSCI | Obchodní politika | Exotické měny | Prodej na krátko | Marika Čupa | Pravidelný příjem | Waymo | Měny | Profitovat | Návratnost investic | Dollar | Aurora Cannabis | Bankovní domy | Značný pokles | AUDJPY | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Série ztrát | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Hospodářský růst | Cena akcie | Kupní opce | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Investiční bankéř | BOOST | UST | Akcie Shell | Pasivní příjem | Cash flow | Trh s ropou | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Export | UNA | Finanční rizika | Hyperinflace | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Pevné nervy | Poradce | Initial Public Offering | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Čínská firma | Roční růst | FANG | Vanadiové akcie | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Úbytek | NFIB | GBPUSD | Volné peníze | Záchranný balíček | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | S&P 500 Index | Partneři | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Nejlepší investice | Firma McDonald's | Trading na forexu | Letectví | Mark Carney | Burzy v USA | Špatná data | GRMN | SUGAR | Britské měny | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Algoritmické obchodování | Jak uspět | Brands | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | Výsledková zpráva | Graf indexu | Stock Exchange | Výsledky HDP | Upozornění na rizika | Česká spořitelna | Praha | Neúspěch | Přehled o aktuálním trendu | Velikonoce | Britská vláda | Fundament | Jižní Korea | BaFin | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Forexové obchodování | Kontrakty na ropu | Lednový efekt | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Air | Potenciální ztráty | Rozšíření | Nastavení indikátoru | BABA | Technická analýza | Nejlepší blue chip akcie | AEX | Limitní příkazy | Plány | Celkové příjmy | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Resistence | Důležitá data | Odložení brexitu | Administrativa | Krok za krokem | CDC | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Spekulativní obchodování | ATVI | Silný trh | Největší IPO | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Pozitivní signál | Držení pozice | Screening akcií | Burzovní průvodce | NFP | DAWN | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Hypotéky | Akcie Google | Nejlepší vanadiové akcie | Rekordní růst | Kurz zlata | Vývoz do USA | Nikkei | Cameco | Short selling | Spekulativní investoři | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Akcie Alibaba | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Sázení | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Volby USA | Workshop | Elon Musk | Pí | Myšlení | Parabolic SAR | ZEW | Munich Re | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Evaluace | Mozek | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Celkový limit ztráty | Propouštění | Energie | Velký účet | Konzistentní zisky | S/R hladiny | NAHB | Supporty a rezistence | Program odkupu akcií | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Enormní zájem | Ženy | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | WM | Trh dnes | Dividendové strategie | Klíčový kontext | Příjmy | Death cross | ESMA | Fiskální rok | Forex Pro | MPO | Kávové akcie | Identifikovat trend | Ekonomické dopady | Pravidelné investování | Prodej | Chicago Board of Trade | Zlaťáky | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Martin Malý | Bloomberg | XM | ADR | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Třída aktiv | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Dobré obchody | Guru | Halifax | Pákový efekt | Patenty | Equity křivka | Tokeny | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Ústavní soud | Americký PMI | Rozvoj | Day trading | Capital Economics | Finanční nástroje | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | iFX | Průmyslová výroba | Théta | Finanční trhy | Papertrading | Míra | Obchodovanie | Komoditní trhy | Hong Kong | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Růst poptávky | Obchodní nápady | Korekce | EY | Odhady trhu | Optimalizace Omega | Expirace opce | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Monopoly | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Letní měsíce | Riziko recese | Spekulant | Melvin | Úspěšný obchod | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | US dollar | Stimulační opatření | BAKKT | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Pád ceny | Průzkumy | Elektrické vozy | Pokles libry | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Denison Mines | Carry trade | Downtrend | Šťastné obchodování | Position sizing | Index S&P 500 | Instrument | Hodnota firmy | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | ČNB Tomáš Holub | Akcie 2021 | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Vepřové maso | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Stock market | Rostoucí trend | High | TIPS | Beta | Různé tržní podmínky | Pivot Point | Sinopec | Rozbor | GameStop (GME) | Odvaha | CHF | Odhadovaná cena | Napětí na Ukrajině | Obchodování ETF | Měnový trh | Nabídka akcií | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Analýza BTC/USD | Cronos | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Těžba ropy | Otočení trendu | Frustrace | Zakladatel | Trendline | Nakoupit akcie | Píle | Nákupní příležitost | Denní graf akcie | Volby v USA | Drawdown | AUD/CAD | Vysoké ztráty | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Vonovia | Konzervativní přístup | Definovaný obchodní plán | Historická data | Australský index ASX | Maržový účet | Alibaba Group Holding | Prezident Joe Biden | Sladká ropa | Obchodování s CFD | QE | Investice do ropy | MT4 | Focus | Růst tržeb | Poziční obchodování | Sledování trendů | Spojené království | Výstupní body | Japonský premiér | Evropský regulátor | Světová banka | Cena | Skluz | Obchodování GBP | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Maloobchodní prodeje | Vystoupení z EU | EU a USA | Očekávané výnosy | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | NYMEX | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Digitalizace | 5G akcie | Psychologie trhu | Makroekonomické ukazatele | Zalando | Krach | Komodity zlato | MJ | Obchodní spory | Upozornění | F1 | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | Výběry zisků | Obchodní partner | Scaling In | Americký trh | Konkrétní plán | Interpretace | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Impérium | Close | BAT | Proprietární obchodování | Ochrany kapitálu | TSLA | Znalost trhu | Indikátor ATR | Rate cut | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Partners | Ekonomické údaje | Sázkové kanceláře | Nové rekordy | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | MLM | Silná americká data | Drahé kovy | Obchodování indexů | Next | Newmont | Akcie Nikola Motor | Bankovní vklady | IPO Instacart | CIA | PSX | Možnost diverzifikace | Výhledy | Moderní prop trading | Co bude | Medvědi | ROI | GitLab | Platforma MetaTrader | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | Emisní povolenky | DAX | Tadawul | Záchranné balíčky | Akcie u LYNX | Infineon Technologies | Dělení technických indikátorů | Rezervy | Podnik | Jak funguje Stochastic | Valné hromady | Zavedení cel | Velikost účtu | Světová obchodní organizace | EMA | Forexu | Nákupní korekce | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Merck | Alternativy zajištění | Kurzy měn | Reputace | Downstream | Podhodnocený | Inverzní výnosová křivka | Profesionální trader | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Vzdělávací článek | Rizikový sentiment | Čínský vývoz | Kypr | Obchodní válka | Sony | Fiskální stimuly | Forex asistent | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Zlato | Boj s koronavirem | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Ján Hájek | Slabé euro | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Profesor ekonomie | Graf indexu S&P 500 | Soubor pravidel | Fresenius SE | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Střední podniky | Poptávka po akciích | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Ticker | Ruleta | Dividendové akcie 2020 | Oslabení | Správné řízení rizika | Politické události | Odvolací soud | Tesla Motors | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Forex GBP USD | Jak na pravidelný příjem | Šéfka Fedu | IPO Airbnb | Práce | Výnosnost | Úspěch | Finanční nezávislosti | Investiční příležitosti | Chop | Strategie carry trade | Intel | Společnost Amazon | Certifikace | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Nákup zlata | Forex trading | Inflační data | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Evropský akciový trh | Potenciál zisku | Likvidní | Cena americké ropy WTI | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Akcie ČEZ | Hodně peněz | DAX 30 | Obchodní podmínky | Společnost založená za účelem akvizice | Nižší hodnoty | OTC trh | Učení se | I-Trader | Vlády | Seznam.cz | Nebezpečí | Americká vláda | INTC | ECN broker | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Australský index | Šance | Tržby společnosti | Investiční instrumenty | Boom v prop trading | Daně z příjmů právnických osob | Britská společnost | Akcie NIO | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Zkušení investoři | Udržitelné investování | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | Chrysler | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Konfederace | Černá labuť | Zisk na akcii | Akcie Virgin | Rozdělení zisku | GM | Správa | Finanční odměny | Ray Dalio | Wall Street | ING Groep NV | Halliburton | Největší finanční trh | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | KO | Velké ztráty | Procter & Gamble | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Dobrá čísla | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Čínský výrobce elektromobilů | Sazby Fedu | ČR | Nicholas Taleb | Vivendi | Dot-com | Správa kapitálu | XTB | Akcie iRobot (IRBT) | Kontrakt | Ropný průmysl | Breakouty | Dlouhodobý investor | Linde | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hrajeme si na burze | Výraznější pokles | Obchodovaný objem | Intervenovat | Universal Music Group | Tržní kapitalizace společnosti | Bavlna | Lithium | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Fungování finančních trhů | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Ratingové agentury | Snowflake | Pozice | CapXmaster | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | Ekonomická expanze | Xiaomi | OCI | Výběr likvidity | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | JP Morgan Chase | Pullback | Neustálé vzdělávání | Singapurský dolar | Market Maker | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Goldcorp | Inflační report | Platební neschopnosti | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Komise pro cenné papíry a burzy | Vyšší volatilita | Hedge | Market | Fibonacciho posloupnosti | MQL4 | Svíčkové formace | Demo obchodování | Technologický sektor | Cenné papíry | IPO Saudi Aramco | Stoxx | Investice do marihuany | Sestupný trend | Medvědí trh | Global Times | Denník | Indická ekonomika | Hlavní trendy | Support | General Electric | Akcie Barrick Gold | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Hold | Valná hromada | Cenný papír | Prospekt | Brokeři | XOM | Kurz akcie | Scalper | Transparentnost | Moje cesta Prop Tradingem | Důležité informace | Waste Management | Vláda USA | Očekávání v USA | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Dobré načasování | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Vysoké výnosy | Londýnské burzy | Finální odhad | Spokojenost | Chuť riskovat | Kvartální výsledky | Služby | PINS | Lednová inflace | Limit ztráty | Volný čas | Velikosti pozic | Vybrat zisk | Short Interest | Obchodování britské libry | Sweet Crude Oil | Stochastický oscilátor | Citadel | Algoritmus | Relative Strength Index (RSI) | Patrik Klempár | Dnešní růst | OPEC | Evropští investoři | Technologie blockchain | Ministryně financí | Technologický pokrok | Broker | Úroková sazba Fedu | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Sentiment | SNB | Kurz ropy | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Jaroslav Tupý | NYSE | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Spotify | Šílenství | Bohatý | Alibaba Group | Stop-Loss | Největší pokles | REGN | Růst libry | Pokles průmyslové výroby | IHS | Spotřebitelé | Kryptoměnový gigant | H&M | Výstupy | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Výkonný ředitel | Obchodní rizika | Obchodní spor | Karanténa | Petr Mašláň | Rostoucí výnosy | Force | Investovat do Bitcoinu | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Ekonomické trendy | Čínská vláda | Reddit | Tradestation | Začít investovat | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Nákupní cena | Massachusetts | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Obchodovat komodity | Index Dow Jones | Návyky | ZEW index | Symetrický trojúhelník | Měnové riziko | Březnová data | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Tomáš Rozehnal | Analytici společnosti | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpravodajství | Dobrá investice | Beyond Meat | Výhled poptávky | Komoditní trh | Klíčový support | Odvětví ropy | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Forex trhy | Volatility trhu | Opční prémium | Velké banky | Put opce | Manuál | Akcie Nvidia | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | Zavedení eura | Bond | Budoucí pohyby | Zdražování | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Makroekonomická situace | Hodnocení současné situace | Korelační koeficient | Hertz | ABN Amro | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Meme akcie | Nové obzory | Ocenění akcií | Historicky nejnižší | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Těžba bitcoinů | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Slovník pojmů | Škoda | Pokles poptávky | CBI | Hospodářské výsledky | Oracle | Emitent | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Wirecard | Nejhorší scénář | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Volume profile | Cena za akcii | Finančník | Čínský výrobce | USD | Nákaza koronavirem | MetaQuotes | WallStreetBets | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | AMS | Trh s nemovitostmi | Volatilita na trzích | Cena americké ropy | Cestování | Split | Zkušení obchodníci | Obchodování Price Action | Tokio | Patria Direct | Růst aktivity | Emoce | Obchodování s měnami | Legislativa | FX Trading | Půjčka | Technologické tituly | Nejvolatilnější | NextEra | Obchodní nástroje | PayPal | Biotechnologická společnost | Doji | Vyhoření | Peter Lynch | Uran | NASA | PMI ze sektoru služeb | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | Eurex | Trh s komoditami | Dluhopisy s vysokým výnosem | HDP v USA | Warren Buffett | Rally na ropě | Obchodování s komoditami | Výroční zpráva | Praktické tipy | Splunk | Trendové pohyby | Silný dolar | Společnost Fintokei | Konflikt mezi Izraelem | Fiat Chrysler Automobiles | BMW | 3M | Dluhopisové fondy | Výkonnost fondů | Nízké úrokové sazby | Svět kryptoměn | Tržní podíl | Odhad inflace | Neteller | Adrenalin | CNOOC | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Plán Škálování | Just Eat Takeaway | Údaje ISM | Tencent | iPhone | Viceguvernérka | Posilování eura | Vývoj akcií | Cena ropy | Nízké poplatky | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Úpis akcií | Obchodování u brokera | Earnings | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Výrobce letadel | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Uzavírání ziskových pozic | New York Stock Exchange | Board of Trade | Aktuální ceny akcií | Pokles HDP | Fiat Chrysler | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Trading forex | Nákupy akcií | Budoucí výsledky | Elektrická auta | Rakousko | Růst spotřebitelských cen v USA | Mistrovství | Znovuzvolení | Zlomový okamžik | Reddit WallStreetBets | ANO | WMT | Britské libry | Emise skleníkových plynů | Tempo růstu spotřebitelských cen | Výplaty dividendy | Prop Trading firmy | Hloubka trhu | Pokles eura | Finanční regulace | Významné zprávy | Dlouhodobé obchodování | First Solar (FSLR) | Časové období | Objemy obchodů | Bearish | London Stock Exchange | Finanční ztráty | Americká společnost | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Evropský trh | APAC | Stimulační program | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | High risk | PSA | BlackBerry | Time-Frame | CFD obchodování | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Úspěšný trading | Obchodujte přes LYNX | Commodity Channel Index (CCI) | Arbitráže | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | Praktické okénko | CPI v USA | ISIN | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | Market Order | CVX | Rizikové investice | Kryptoměna | Ekonomie | Čeští investoři | Gambling | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Opce | AE-BTC | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Plnění výzvy | Libra klesá | Martin Klass | Každý trader | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Podhodnocené akcie | Federal Reserve | Česká republika | Vystavení riziku | Swap | Ceny komodit | Fixed income | Indexy | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Anglogold Ashanti | Takata | Volatilní trh | Aphria | DIP | Break Even | Studijní materiály | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Beiersdorf | VaR | Kurz eura vůči dolaru | Zamyšlení | RISE | Blue chips | 737 MAX | Ceny v eurozóně | Braňo Hrtánek | Makro | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Starbucks | Švédsko | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | MIG | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodovat ropu | ECB | Institut | Voda | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Velikost pozice | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Index euro stoxx 50 | ADX | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Analýza a strategie | Růst čínské ekonomiky | Forex pro začátečníky | ECN | Inflační očekávání | Nejobchodovanější měnový pár | Směnárna | Obchodování s indexy | Body | Nejlepší 5G akcie | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Reverzní formace | Korekční fáze | Strategy Provider | Nejlepší uranové akcie | Krypto | Evropské země | Trading firmy | Payrolls | Holubičí postoj | Jaderné elektrárny | Diverzifikace portfolia | Vývoj měn | VET | ROCE | Spekulace | Obchodování Bitcoinu | Vzrušení | Profesionální tradeři | ABC | Vysoké zisky | Lot | Budoucí pohyby trhu | Kupón | China Telecom | VOW3 | Akcie Virgin Galactic | Akcie Alphabet | Referendum | Americká cla | Obchodní roboti | Negativní vývoj | Výhody a nevýhody | Vánoční svátky | Denní drawdown | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Být trpělivý | Cykly | Konzervativci | Kontrakty na ropu WTI | Hedging | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | PBOC | Černé zlato | KBC | Úroveň supportu | Firemní dluhopisy | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | REIT | MIC | Live trading | Forex obchodování | Poradci | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Cushing | Federal Funds Rate | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | MasterCard | Martingale | Globální trh | Marathon Petroleum | Teroristický útok | FUNDING | Poptávky po ropě | Applied Materials | DoorDash | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Devizy | Nové strategie | Klesající dolar | Výrobce elektromobilů | Linie podpory | Fúze | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Vyšší cla | Akcií těžařů | Air France-KLM | Nákup dluhopisů | Investor | Kapitalový výnos | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Obchodní firmy | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování na burze | Merck KGaA | MMM | Prudký pokles cen | Emitenti | Obchodování Futures | Saudi Aramco | Banka | Nižší likvidita | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Země eurozóny | Co jsou to akciové indexy | Finanční derivát | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stoupající trend | Transakční poplatky | Stav americké ekonomiky | Makro zprávy | Obchodování na demo účtu | Polský zlotý a maďarský forint | Markit | Podnikatelské klima | Významné události | Úřady | Američané | Vysoké školy | Banka UBS | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Trader 2.0 | Makléřské společnosti | Nízká inflace | Baker Hughes | Poplatky za obchodování | Graf akcie | Pohyb dolaru | Větší pozice | Politické nepokoje | CNBC | Zákaznický servis | Historie kávy | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Koncern | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Americký HDP | Tajné služby | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Jihoafrický rand | Finanční kapitál | News | Ocenění | V4 | Řízení portfolia | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot