Pátek 19. duben 2024 10:24
reklama
Purple trading AI
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new

Money management

img

USD/JPY: Simple trading tips for novice traders on April 16th (US session)

16.04.2024 K otestování ceny na úrovni 154,59 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD již výrazně vystoupal nad nulu, což jasně omezilo potenciál páru směrem vzhůru. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. Vzhledem k tomu, jak pár poslední dobou reaguje na americké statistiky, pozornost se ve druhé polovině dne pravděpodobně zaměří právě na ně. Údaje o objemu vydaných stavebních povolení a o počtu nově založených základech budou pro určení směru páru ve druhé polovině dne rozhodující. Silné ukazatele i na pozadí rekordně vysokých úrokových sazeb opět připomenou všem účastníkům trhu sílu americké ekonomiky, což povede k dalšímu pokračování vzestupného trendu páru. Výrazně slabé údaje však mohou USD/JPY oslabit, a to zejména směrem od ročních maxim, na kterých se aktuálně obchoduje. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)

16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování úrovně 153,94, a to v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup amerického dolaru během probíhajícího býčího trhu. V důsledku toho USD/JPY vzrostl o více než 40 pipsů. Solidní údaje o maloobchodních tržbách v USA opět potvrdily obavy ekonomů, že americká inflace zase nabírá na síle. Je tedy nepravděpodobné, že bychom letos v létě mohli počítat se snížením sazeb. To vytváří ještě větší nerovnováhu na měnových párech s japonským jenem, který nemůže najít podporu ani u forexových intervencí centrální banky, ke kterým, mimochodem, už dlouho nedošlo. Pokud jde o dlouhé pozice v takovém býčím trhu, hodlám využít korekcí a pullbacků. Vstupovat do dlouhých pozic během breakoutu na současných maximech je poměrně nebezpečné, takže nezapomínejte na stop příkazy. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trading-16042024.jpg

Trochu jiný pohled na money management

16.04.2024 V tomto článku si nastíníme trochu netradiční pohled na position sizing a přístup k riziku. Nebudeme vycházet z technikálií, ale budeme se snažit uspokojit očekávání a zachovat rozumnou míru rizika.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování ceny 1,0646 v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár dále propadl podél trendu o více než 20 bodů. Údaje o německém indexu velkoobchodních cen a změnách průmyslové výroby v eurozóně byly v první polovině dne ignorovány, což euru zabránilo se normálně zotavit. Během americké seance vedla silná zpráva o maloobchodních tržbách v USA k propadu rizikových aktiv a akciových trhů, což zvýšilo poptávku po dolaru.
img

Analýza a tipy na obchodování GBP/USD dne 15. dubna

15.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2477 došlo v době, kdy se linie MACD poměrně silně posunula od nuly směrem dolů. Nákupy při odrazu od hladiny 1,2434 naopak vedly ke zvýšení ceny o 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. dubna

15.04.2024 Rostoucí inflační očekávání v USA vrátila poptávku po dolaru a umožnila kupcům vstoupit na trh na atraktivnějších cenách. Vzhledem k výraznému růstu páru během dnešní asijské seance vypadá zásah Bank of Japan nepravděpodobně. Ani silné údaje o zakázkách na stroje a zařízení v Japonsku nepomohly jenu stoupat, což naznačuje pokračování uptrendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. dubna

15.04.2024 Pokles indexu spotřebitelských cen ve Francii a Německu zesílil tlak na euro, zatímco růst inflačních očekávání v USA vedl na konci minulého týdne k posílení dolaru. Dnes je třeba věnovat pozornost údajům o indexu velkoobchodních cen v Německu a průmyslové výrobě v eurozóně. Slabé indikátory nejspíš přinesou nový výprodej eura, takže body pro vstup na trh hledejte dál podél trendu. A i kdyby euro dopoledne korigovalo, rovnováha sil se nezmění, protože čím výš euro půjde, tím atraktivnější bude jeho prodej.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 153,34 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Jelikož se pár obchoduje poblíž ročního maxima a v poslední době výrazně ubylo obchodníků ochotných zvyšovat long pozice, může se jakýkoli neúspěšný pokus o růst setkat s intervencí Bank of Japan, což vyústí v masivní výprodej páru, zejména ke konci týdne. Silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s jestřábím tónem členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové podpoří dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Pomalý růst HDP ve Spojeném království zabránil kupcům udržet si pozice, takže poté, co libra prorazila lokální minimum, došlo na páru GBP/USD k výprodeji. Další pokles páru by mohly přinést i silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s prohlášeními členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové. Pokud se libra bude dál obchodovat kolem denního minima, zdržte se prodeje páru a zvažte nákup.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Údaje o CPI ve Francii a Německu se shodovaly s prognózami, což naznačuje, že vše probíhá podle plánu ECB. Ta totiž uvedla, že v červnu hodlá snížit úrokové sazby. Odpoledne vyjde index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a inflační očekávání, ale euro bude mít bez ohledu na zveřejněné údaje šanci na vzestupnou korekci, takže s prodejem na současných minimech buďte opatrní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna

12.04.2024 Trh ignoroval údaje o úvěrových podmínkách ve Velké Británii i projev členky MPC Bank of England Megan Greenové. Cena libry ale klesla, protože následovala pokles eura po zasedání ECB. Dnes budou zveřejněny údaje o HDP, průmyslové výrobě, zpracovatelském průmyslu a obchodní bilanci Spojeného království, přičemž slabé hodnoty povedou k dalšímu výprodeji libry a pokračování klesajícího trendu. Dobrá čísla naopak ponechají naději na korekci.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 12. dubna

12.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 152,86 došlo současně s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo ke zvýšení ceny o 40 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 12. dubna

12.04.2024 ECB ponechala úrokové sazby beze změny, ale naznačila, že od června může dojít ke snížení, pokud bude inflace nadále klesat a nebude vykazovat negativní změny z hlediska růstu. Ekonomice eurozóny to objektivně ve střednědobém horizontu prospěje, ale prozatím euro reagovalo poklesem. Před námi jsou údaje o CPI z Německa, Francie a Španělska, po nichž bude následovat projev člena Výkonné rady ECB Franka Eldersona. Slabé údaje a měkký postoj politiky budou dalším důvodem k prodeji eura.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 11. dubna (seance v USA)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 153,23 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, během kterého se linie MACD dostala do překoupené oblasti, což vyvolalo signál k prodeji. To vedlo ke korekci o 17 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 11. dubna (seance v USA)

11.04.2024 Před námi jsou údaje o indexu cen výrobců v USA a žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Růst prvního z nich a pokles druhého pravděpodobně povede k novému výprodeji GBP/USD. Jestřábí prohlášení členů FOMC budou rovněž nakloněna dolaru. Prudký pokles eura po zasedání ECB by mohl stáhnout dolů i libru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna (americká seance)

11.04.2024 Kromě tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové, jejíž měkký tón by mohl vést k dalšímu poklesu eura, vyjdou zprávy o inflaci a trhu práce v USA. Růst indexu cen výrobců a pokles počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti přinesou další výprodej páru EUR/USD. Jestřábí výroky členů FOMC budou také podporovat dolarové býky.
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY dne 11. dubna

11.04.2024 Poptávka po jenu se nezvýšila navzdory ekonomickým údajům z Japonska a prohlášením guvernéra Bank of Japan Kazua Uedy. Nicméně pouze intervence Bank of Japan ovlivní růstový potenciál USD/JPY, i když pokud dojde k poklesu páru, hráči na trhu pravděpodobně veškerý pohyb vykoupí, protože dolaroví býci trh v dohledné době neopustí.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. dubna

11.04.2024 Úroveň 1,2683 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 100 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna

11.04.2024 Údaje o maloobchodních tržbách v Itálii sice trh nijak neovlivnily, ale zpráva o inflaci v USA sentiment ovlivnila výrazně a vedla k posílení dolaru a snížení rizikového sentimentu. Dnes se pravděpodobně udrží medvědí trh, protože i když rozhodnutí ECB o klíčové úrokové sazbě zůstane beze změny, náznaky prezidentky ECB Christine Lagardeové, že sazby budou sníženy v polovině roku, jistě omezí kupní sílu eurových býků.
C:\fakepath\prop-trading-10042024-1.jpg

Jak se stát prop obchodníkem?

10.04.2024 V minulé kapitole jsme si sepsali výhody a nevýhody prop tradingu, což jsou velmi důležité faktory ve volbě toho, zda se vůbec prop tradingem zabývat, což jak jsme si řekli, tak tato volba je pro každého tradera individuální a záleží na mnoha okolnostech. Pokud jste si zvolili ano, tak tato kapitola bude přímo pro vás, dnes si totiž řekneme, jak se stát prop obchodníkem a ideálně i tím ziskovým, co vše je potřeba dodržovat a jaká je hlavní cesta k úspěchu. Celou kapitolu pojmeme ve stylu jednotlivých bodů, které je dobré si uvědomit a následně po celou dobu dodržovat a aplikovat, jelikož i na těchto bodech je postaven budoucí úspěch vás jako prop obchodníka.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. dubna

08.04.2024 Test úrovně 151,52 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 25 pipů. Konsolidace dolaru nad úrovní 151,50 naznačuje další vývoj vzestupného trendu.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 8. dubna

08.04.2024 K otestování úrovně 1,2613 došlo v době, kdy se linie MACD posunula od nuly směrem dolů. To spolu se silnými údaji z USA vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 8. dubna

08.04.2024 Špatné údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně vyvinuly v pátek tlak na euro. Silné údaje o americkém trhu práce, který dál vykazuje fenomenální odolnost, pak vedly k většímu výprodeji rizikových aktiv včetně eura. Dnes vyjde zpráva o objemu průmyslové výroby v Německu a obchodní bilanci, následovat budou údaje o důvěře investorů v eurozóně. Druhé jmenované může euru pomoci obnovit růst, ale jen v případě nad očekávání vysokých hodnot.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Dolaroví býci využili ranního poklesu, ale vše se může změnit po zveřejnění údajů z USA. Slabé údaje o růstu počtu nových pracovních míst povedou k poklesu páru USD/JPY, který by mohl skončit opětovným testem týdenních minim. Silné statistiky proti tomu pár rychle posunou zpátky k ročnímu maximu, i když toto může být nepravděpodobné. Dnes vystoupí také členové FOMC Thomas Barkin a Michelle Bowmanová.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna (americká seance)

05.04.2024 Během americké seance vyjdou údaje o míře nezaměstnanosti a průměrné hodinové mzdě. Klíčovým bodem ale budou údaje o mzdách mimo zemědělství, přesněji dynamika jejich změny. V případě, že počet nových pracovních míst v březnu prudce klesne, dolar se propadne, zatímco libra vzroste. Pokud ale údaje překvapí, libra klesne, zatímco dolar vzroste.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 5. dubna (seance v USA)

05.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0840 došlo během prudkého vzestupu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který vyvolal prodejní signál, protože linie MACD se dostala do překoupené oblasti. To mělo za následek pokles ceny o zhruba 10 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 5. dubna

05.04.2024 Test úrovně 151,67, který se shodoval s poklesem linie MACD od nuly, vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o 15 pipsů. Krátce poté se poptávka po tomto páru vrátila.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna

05.04.2024 Smíšené údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království spolu s kompozitním indexem PMI, který nesplnil očekávání, omezily růstový potenciál páru. Tlak na libru se také vrátil a při projevech představitelů Fedu zesílil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. dubna

05.04.2024 Údaje o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny vyšly dobře, zaostávala jen Itálie. Výsledkem byla situace, kdy kompozitní index PMI zůstal nad úrovní 50 bodů – ve prospěch eura. Nejistota představitelů Fedu týkající se dalších kroků ve věci úrokových sazeb ale obchodníkům dělala starosti, a tak byli dolaroví býci včera dál aktivní. Ačkoli nás čekají údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně, hráči na trhu je budou ignorovat, protože se budou soustředit spíše na údaje o americkém trhu práce.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna (americká seance)

04.04.2024 Dnes vyjdou údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC, jejichž pevný postoj by mohl vyvolat růst poptávky po dolaru, byť je to nepravděpodobné, protože cena už dosáhla ročních maxim.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 4. dubna (seance v USA)

04.04.2024 Údaje o aktivitě v britském sektoru služeb nesplnily očekávání, což omezilo růstový potenciál páru. Odpoledne budou zveřejněny zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA, přičemž silné údaje povedou k růstu dolaru a poklesu libry. V centru pozornosti hráčů na trhu budou také projevy členů FOMC, přičemž poptávka po páru se velmi rychle vrátí, pokud zmíní potřebu snížit úrokové sazby.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna (americká seance)

04.04.2024 Ačkoli pozitivní údaje v eurozóně pomohly kupcům, k aktivnímu pohybu nahoru v pokračování včerejšího vzestupného trendu nedošlo. Možná se tak stane po zveřejnění datz USA, zejména zpráv o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna

04.04.2024 Navzdory slabým údajům o peněžní zásobě v Japonsku a rozporuplným prohlášením předsedy Fedu Jeroma Powella se dolar dál obchodoval v horizontálním pásmu, částečně kvůli slabým údajům PMI za sektor služeb v USA, které omezily růstový potenciál páru. Až opuštění tohoto pásma povede k výraznějšímu pohybu páru USD/JPY.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. dubna

04.04.2024 Prázdný makroekonomický kalendář dopoledne omezoval růst libry, ale slabé údaje PMI pro americký sektor služeb představovaly pro dolar skutečné problémy, což vedlo k posílení páru GBP/USD. Dnes může mít libra potíže, pokud údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království a kompozitní PMI naznačí zpomalení růstu podobně, jako tomu bylo u amerických indexů. V opačném případě bude pár dál posilovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna

04.04.2024 Zpráva o tom, že index spotřebitelských cen a jádrové ceny v eurozóně klesly mnohem víc, než se očekávalo, nezpůsobila pokles eura, ale slabé údaje z USA, zvlášť pomalejší růst aktivity v sektoru služeb, vyvolaly výrazný výprodej dolaru, který vedl k posílení páru. Dnes vyjde několik statistik a slabé indikátory nejspíš stáhnou dolů euro, které začalo nabírat obrátky navzdory velmi reálnému snížení sazeb ECB na začátku letošního roku. V centru pozornosti účastníků trhu bude také index cen výrobců v eurozóně a zpráva z měnověpolitického zasedání ECB.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 151,75 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal sell signál, ale vedl jen k ztrátám, protože volatilita zůstala extrémně nízká.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna (seance v USA)

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2564 došlo během prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o téměř 20 pipsů. Volatilitu trhu ovlivnil prázdný makroekonomický kalendář.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Odpoledne byla otestována úroveň 1,0781 a zároveň se linie MACD začala pohybovat nahoru od nuly, což vyvolalo buy signál. Trhy teď čekají, jak se situace vyvine, zvlášť když jsou před nimi důležité údaje z USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna

03.04.2024 Dobré výsledky indexu nákupních manažerů ve výrobním sektoru Spojeného království umožnily kupujícím navýšit své pozice, což vedlo k mírné korekci GBP/USD. Ta by mohla pokračovat i dnes za předpokladu, že býčí aktivita vzroste kolem denního maxima. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři by se však neúspěšný pokus o růst mohl změnit v masivní výprodej.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna

03.04.2024 Dobré výsledky indexu nákupních manažerů ve výrobním sektoru Spojeného království umožnily kupujícím navýšit své pozice, což vedlo k mírné korekci GBP/USD. Ta by mohla pokračovat i dnes za předpokladu, že býčí aktivita vzroste kolem denního maxima. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři by se však neúspěšný pokus o růst mohl změnit v masivní výprodej.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0755 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Hráči na trhu také ignorovali údaje o PMI z eurozóny a zprávu o inflaci z Německa, přestože vyšly mírně nad očekávání. Co se týká výroků představitelů Fedu, ukázaly tendenci k měkké politice v blízké budoucnosti, což oslabilo pozici dolaru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 2. dubna (seance v USA)

02.04.2024 Na tomto páru nedošlo k žádným cenovým testům. Dnes vystoupí členové FOMC a jejich postoj může dolaru pomoci a obnovit pohyb vzhůru, který se zastavil kolem ročního maxima. Údaje o výrobních zakázkách, volných pracovních místech a fluktuaci pracovních sil pravděpodobně nebudou mít na trh výrazný vliv.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 2. dubna (americká seance)

02.04.2024 Navzdory mírnému dopolednímu růstu libry nedošlo na tomto páru k žádným cenovým testům. Růst vyvolaly údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království, které přestaly klesat.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 2. dubna (seance v USA)

02.04.2024 Na měnovém páru nedošlo k žádným cenovým testům z důvodu nízké volatility na trhu. Euro však po zveřejnění údajů o výrobní aktivitě zemí eurozóny vzrostlo, i když ukazatele nevykázaly nic pozitivního. Podle nich aktivita nadále klesá, jen pomalejším tempem. To bude mít negativní dopad na HDP.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 2. dubna

02.04.2024 Silná výrobní aktivita v USA umožnila kupcům vymanit se z kanálu uprostřed pásma a pokračovat v trendu. Včerejší údaje z Japonska oproti tomu neměly na jen vliv, stejně jako dnešní slabé údaje o měnové bázi. Zdá se, že hráči na trhu se dál soustředí spíš na data z USA, která ovlivňují směr dolaru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 2. dubna

02.04.2024 Úroveň 1,2605 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. To vyvolalo sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2575 mezitím vedly ke ztrátám, protože libra dál klesala.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 2. dubna

02.04.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0774 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Silné údaje o výrobní aktivitě v USA vedly včera odpoledne k růstu dolaru a poklesu eura, ale další pohyb bude záviset na nadcházejících zprávách PMI z eurozóny a inflačních údajích z Německa. Dobré ukazatele povedou k růstu eura, zatímco nejisté údaje budou tlačit pár k novému měsíčnímu minimu.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 27. března (americká seance)

27.03.2024 K testu ceny 151,59 došlo právě ve chvíli, kdy linie MACD začínala klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl na cílovou úroveň 151,10, což umožnilo stáhnout se z trhu se ziskem přibližně 40 bodů. Vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik pro USA v druhé polovině dne se má za to, že tlak na dolar bude přetrvávat – zejména po neúspěšném pokusu o růst k ročnímu maximu během dnešní evropské seance. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2628 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy MACD výrazně vystoupal nad úroveň nuly, což omezilo další potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nenakupoval. O něco později došlo k dalšímu podobnému testu a MACD se začínal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což mi umožnilo do trhu vstoupit, ale k výraznému pohybu směrem nahoru nedošlo. Asi 10 bodů a poptávka po libře se snížila. Vzhledem k tomu, že na druhou polovinu dne není naplánováno zveřejnění žádných dat z USA, může růst libry pokračovat, ale s nákupy na denním maximu buďte opatrní. Absence aktivity kupujících může vést k obratu páru a rychlému poklesu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným obchodům na úrovních, které jsem označil, a to kvůli velmi nízké volatilitě eura, která se vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik, které by mohly trh ovlivnit, očekávala. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodné body pro vstup do trhu. Ani během americké seance bohužel nebyla k dispozici data, která by byla schopna s trhem výrazně pohnout, takže jsem očekával stejně slabou volatilitu s obchodováním v bočním kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD 27. března

27.03.2024 K otestování 1,2652 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo prodejní signál, a pár se propadl k cíli na 1,2622. Výsledkem byl pokles o 30 pipsů. Absence ekonomických zpráv ze Spojeného království již nepředstavuje pro kupující GBP/USD výhodu. Hlavním důvodem poklesu libry byly včerejší americké zprávy, přičemž pár se dnes může nadále obchodovat níže, a tady je důvod: čekáme na zápis ze zasedání Bank of England, přičemž náznaky měkké politiky rozhodně vyvinou na libru tlak. S dlouhými (long) pozicemi byste tedy měli být opatrní.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového EUR/USD 27. března

27.03.2024 K otestování hladiny 1,0852 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od úrovně nula, čímž potvrdil prodejní signál, a pár se propadl do oblasti 1,0831. V důsledku toho došlo k poklesu o 20 pipsů. Údaje o spotřebitelské důvěře v Německu a zpráva o HDP ve Španělsku euro podpořily, ale silné zprávy z USA, zejména pokud jde o spotřebitelskou důvěru, vyvíjely na pár tlak. Dnes může euro pokračovat v poklesu, k čemuž napomohou prohlášení člena Výkonné rady Evropské centrální banky Piera Cipolloneho a člena Výkonné rady ECB Franka Eldersona. Holubičí postoj bude na euro vyvíjet tlak. Na jednotnou měnu může působit i pokles ukazatele spotřebitelské důvěry v eurozóně.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 26. března (seance v USA)

26.03.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 151,25 došlo, když MACD výrazně klesl z nulové hodnoty, a prodávat dolar proti trendu při takovém nastavení nebylo nijak zvlášť žádoucí. Po krátké době došlo k dalšímu testu na úrovni 151,25 a MACD se již dostával z přeprodané zóny, což umožnilo vstoupit do nákupních pozic na dolaru. V době psaní článku nedošlo k žádnému výraznému růstu, ale naděje přetrvávají, protože obchodování pokračuje v bočním kanálu. Mnohé bude záležet na amerických statistikách: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, index cen bydlení a ukazatel spotřebitelské důvěry určí směr páru. Slabé údaje bývají důvodem k prodeji dolaru, zatímco silné zprávy mohou podpořit býčí trend na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)

26.03.2024 K testu ceny 1,2648 v první polovině dne došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nekupoval. Po chvilce došlo k dalšímu podobnému testu a indikátor MACD se začal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což umožnilo vstup na trh, ale výrazný růst se nekonal. Přibližně 10 bodů a poptávka po libře klesla. Mnohé teď záleží na statistikách z USA: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní směr páru během americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu libry v rámci korekce, která se může změnit v trend, zatímco silné zprávy mohou libře výrazně uškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)

26.03.2024 V první polovině dne byla otestována cena 1,0848, právě když linie MACD začínala stoupat od úrovně nula, což potvrdilo buy signál pro euro. Pár ve výsledku vzrostl přibližně o 20 pipů, ale cílové úrovně 1,0879 úplně nedosáhl. Obstojné údaje o předstihovém indexu spotřebitelského klimatu v Německu dokázaly během evropské seance podpořit slábnoucí býčí momentum. Mnohé teď záleží na statistikách z USA, které jsou také docela zajímavé. Změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní průběh americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu eura, zatímco silné zprávy mohou vzestupnou korekci páru výrazně poškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března

26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,38 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal buy signál, protože linie MACD se nacházela v přeprodané oblasti. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Analýza transakcí a tipy na obchodování páru GBP/USDDalší pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 doš...
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Další pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 došlo v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Libra ale pokračovala v poklesu, protože ji tímto směrem tlačilo rozhodnutí Bank of England. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli dál spoléhat na pokles páru GBP/USD a na drobné korekce, aby získali výhodnější ceny.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Z Německa přišly obstojné údaje, které omezily potenciál páru EUR/USD klesat. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli pokračovat v obchodování podle trendu a využít korekce eura k ziskovějším prodejům.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března

22.03.2024 Silné údaje z USA dokázaly pár vytlačit nad hladinu 151 a kupci se pravděpodobně pokusí udělat vše pro to, aby se nad ní udrželi a zachovali si šanci na nastolení vzestupného trendu. Při pohledu na dnešní prázdný makroekonomický kalendář ale vidíme, že dolaroví býci se budou nahoru tlačit těžce.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března

22.03.2024 Bank of England položila základ ke snížení sazeb už na letošní červen. Během pouhých dvou měsíců přešla od kurzu zvyšování výpůjčních nákladů k jejich snižování a dva z nejvýrazněji jestřábích politiků ve výboru včera upustili od výzev ke zvýšení sazeb. Výsledkem byl značný pokles libry, který může pokračovat i dnes po zveřejnění slabých údajů o maloobchodních tržbách za únor.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 22. března

22.03.2024 Slabé údaje indexu PMI v eurozóně vedly k poklesu páru, který pokračoval na pozadí silných zpráv z amerického trhu s nemovitostmi. Výprodej dnes ještě prohloubí zklamání z údajů o podnikatelském klimatu, hodnocení současné situace a ekonomických očekávání z IFO. Dobrou volatilitu na trhu udrží projev člena bankovní rady ECB Joachima Nagela a summit eurozóny.
C:\fakepath\trader-21032024.jpg

Praktické okénko – Řízená ztráta při výběru likvidity

21.03.2024 Trading je i o ztrátách, proto se v tomto článku na jednu řízenou ztrátu podíváme.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března (seance v USA)

21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 151,19 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal prodejní signál, což vedlo k poklesu ceny o 30 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 21. března (seance v USA)

21.03.2024 Čekáme na zveřejnění údajů PMI pro výrobní sektor a sektor služeb v USA, jakož i týdenních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a objemu prodejů existujících domů na sekundárním trhu. Špatné ukazatele povedou k růstu libry, zatímco dobré údaje spolu s pevným postojem člena FOMC Michaela S. Barra ohledně úrokových sazeb zvýší na tento pár tlak.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD 21. března (americká seance)

21.03.2024 Před námi jsou údaje PMI pro výrobní sektor a sektor služeb v USA, stejně jako týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a objem prodejů existujících domů na sekundárním trhu. Špatné indikátory povedou k růstu eura, zatímco dobré údaje spolu s pevným postojem člena FOMC Michaela S. Barra k úrokovým sazbám zvýší tlak na tento pár.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března

21.03.2024 Rozhodnutí Fedu setrvat na cestě snižování sazeb v letošním roce navzdory růstu inflace vedlo k poklesu dolaru a krátkodobému růstu jenu. Během dnešní asijské seance pak byly zveřejněny slušné údaje o PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitním PMI z Japonska, což vedlo k ještě většímu poklesu USD/JPY. To naznačuje, že býčí trh přetrvává, takže hráči na trhu by měli jednat v souladu s tímto trendem.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. března

21.03.2024 Fed uvedl, že se bude držet trajektorie snižování úrokových sazeb, i když na cestě k nízké a stabilní inflaci narazil na překážky. To vedlo k poklesu dolaru a nákupům libry, které zcela rozbily medvědí trh vzniklý po zveřejnění údajů o inflaci ve Velké Británii. Vzestupný trend na páru GBP/USD bude dnes pokračovat, pokud údaje PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitní PMI ve Spojeném království překonají očekávání. Výroky Bank of England naznačující možnost brzkého snížení sazeb by ale mohly vyústit v masivní výprodej páru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 21. března

21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0857 došlo během prudkého vzestupu linie MACD od nuly. Po zveřejnění rozhodnutí Fedu pak na trhu vznikl dobrý pohyb, který s sebou přinesl zisk ve výši přibližně 50 pipsů.
C:\fakepath\trader-21032024.jpg

Money management pro začátečníky: Naučte se, jak chránit svůj kapitál

21.03.2024 Vstup do světa Forexu může být pro začátečníky vzrušující i riskantní. Jedním z klíčových prvků k dosažení dlouhodobého úspěchu je efektivní money management. V tomto článku se zaměříme na základní principy money managementu, které vám pomohou chránit kapitál a zvyšovat šance na zisk.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 20. března (seance v USA)

20.03.2024 Trhy ignorovaly komentáře prezidentky ECB Christine Lagarde, protože čekají na daleko důležitější statistiky. Rozhodnutí FOMC o hlavní úrokové sazbě, doprovodné prohlášení a ekonomická prognóza by mohly vést buď k poklesu eura, nebo k posílení jeho pozice vůči dolaru. Tisková konference předsedy Fedu Jeromea Powella bude hlavním motorem pohybu trhu.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 20. března (seance v USA)

20.03.2024 Cenový tlak ve Spojeném království se nadále snižoval, což vedlo k oslabení libry. Tento stav by mohl pokračovat i po zveřejnění rozhodnutí FOMC o úrokových sazbách, jeho doprovodného prohlášení a ekonomické prognózy. Avšak v případě, že předseda Fedu Jerome Powell zmíní možnost snížení sazeb, libra prudce vzroste, což povede k růstu páru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 20. března (seance v USA)

20.03.2024 Náznaky Fedu, že úrokové sazby zůstanou na svých maximech mnohem déle, než se plánuje, povedou k dalšímu růstu USD/JPY a obnovení ročních maxim, zatímco prohlášení naznačující uvolnění sazeb vyvolají masivní výprodej dolaru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 20. března

20.03.2024 Ani tváří v tvář silným statistikám z USA a realitního trhu, jejichž ukazatele mnohé překvapily, se dolaru nedostalo potřebné podpory od hlavních hráčů, což vedlo k uzavírání pozic a korekci páru směrem nahoru. Stejně tak ani údaje o indexu podnikatelské nálady za Německo a eurozónu a index současné situace od institutu ZEW, ačkoli dopadly poměrně dobře, nevedly k růstu eura. Zdá se, že trh se snažil před dnešním zasedáním FOMC obnovit rovnováhu. Ještě předtím však budou zveřejněny údaje o cenách výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně, po nichž bude následovat projev prezidentky ECB Christine Lagarde. Bude velmi zajímavé sledovat reakce na nedávné údaje o inflaci v eurozóně. Výrazný růst ani pokles eura však neočekávejte.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 20. března

20.03.2024 K prudkému obratu trhu došlo i po zveřejnění silných statistik z USA. To se může opakovat i dnes, pokud nadcházející údaje o indexu spotřebitelských cen, indexu cen výrobců a indexu maloobchodních cen ve Velké Británii vykáží pokles. V opačném případě vyvolá rostoucí inflace nové nákupy GBP/USD, i když nebudou mít dlouhého trvání, zejména před zasedáním FOMC.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 20. března

20.03.2024 Japonská centrální banka stanovila nové rozpětí úrokových sazeb v rozmezí 0 % až 0,1 %, a změnila tak krátkodobou úrokovou sazbu ze stávající hodnoty -0,1 %. Přislíbila však, že bude podle potřeby pokračovat v nákupech dlouhodobých státních dluhopisů, a nezmínila žádné náznaky dalšího zvyšování sazeb. To vedlo k prudkému poklesu jenu, který bude pravděpodobně pokračovat i dnes.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 19. března (americká seance)

19.03.2024 Cena páru USD/JPY vzrostla, protože poptávka po jenu prudce klesla v důsledku prohlášení Bank of Japan, že navzdory opuštění záporných úrokových sazeb bude nadále zastávat stimulační politiku. Silné zprávy o počtu nově položených základů v USA také páru umožní pokračovat v býčím trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března (americká seance)

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2701 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, zvlášť na pozadí prázdného makroekonomického kalendáře ve Spojeném království. K výraznému růstu ceny ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 19. března (seance v USA)

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0860 došlo během prudkého poklesu linie MACD od nuly. Trend však zůstal medvědí, a to i na pozadí poměrně slušných statistik indexů ZEW pro Německo a eurozónu.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 19. března

19.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 149,31 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To vedlo k poklesu ceny páru o více než 30 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2724 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně silně klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu – tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 19. března

19.03.2024 Údaje o inflaci v eurozóně neměly na dynamiku trhu vliv a odpoledne se na pár vrátil tlak. Dnes se můžeme dočkat dalšího poklesu, neboť slabé zprávy o podnikatelské náladě a současné situaci od ZEW posílí tlak na euro, což povede k dalšímu masivnímu výprodeji v rámci pokračování klesajícího trendu. Měkký tón viceprezidenta ECB Luise de Guindose rovněž povede k poklesu EUR/USD.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Test úrovně 148,46 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny zhruba k úrovni 149,06. Dnes budou zveřejněny údaje o indexu trhu s bydlením NAHB, které ale trh příliš neovlivní. Vzestupný trend na páru nicméně může pokračovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království udržoval obchody v horizontálním kanálu s vyhlídkou na mírný růst během americké seance. To nicméně vyžaduje dobré statistiky z USA, což bude těžké, protože index trhu s bydlením NAHB má podle prognóz jen malou šanci vyvinout značný tlak na dolar. Nejlepším rozhodnutím by dnes mělo být zůstat v kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Údaje o inflaci v eurozóně umožnily euru překonat maximum z minulého pátku a pokračovat v korekci, která je schopna změnit se ve skutečný vzestupný trend. Odpoledne ale bude makroekonomický kalendář prázdný, takže šance na další růst budou malé.
C:\fakepath\CZ_Online_trading_conference_15032024.png

Klíčové faktory úspěšného tradingu? Názor předních tuzemských traderů

15.03.2024 V přípravě na nadcházející Online trading konferenci XTB, která proběhne 23. 3., jsme vyzpovídali řečníky, kteří se této akce zúčastní. V rámci tohoto článku se podíváme, jak tito přední obchodníci české a slovenské scény odpověděli na otázku “Co považujete za klíčové faktory úspěšného tradingu ve Vašem případě?” Zde jsou jejich odpovědi:
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 15. března

15.03.2024 Otestování úrovně 147,67, která se shoduje s poklesem linie MACD od nuly, vyvolalo prodejní signál. Obchodování však vedlo ke ztrátám, protože u páru nedošlo k žádnému výraznému poklesu ceny. Při otestování úrovně 147,93 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo k růstu páru o více než 20 pipaů a dosažení cílové úrovně 148,43.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 15. března

15.03.2024 Úroveň 1,2803 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. To vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny zhruba o 50 pipů. Pár dosáhl cílové úrovně 1,2753. Libra se bude nejspíš dál potýkat s problémy kvůli dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři ve Spojeném království.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. března

15.03.2024 Trh ignoroval projevy členů Výkonné rady ECB Franka Eldersona a Isabel Schnabelové. Údaje z USA naznačující možný další růst cenového tlaku mezitím vedly k poklesu eura a posílení dolaru. Dnes vyjdou zprávy z Francie a Itálie týkající se spotřebitelských cen, maloobchodních tržeb a obchodní bilance, které by mohly ovlivnit dynamiku trhu. Mnohem větší vliv ale bude mít projev člena Výkonné rady ECB Philipa Lanea, i když euru pravděpodobně nepomůže znovu dobýt pozice.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 14. března (americká obchodní seance)

14.03.2024 Nadcházející údaje o maloobchodních tržbách a cenách výrobců v USA budou odpoledne určovat směr páru, protože nárůst těchto údajů zvýší poptávku po dolaru. Naopak neuspokojivá čísla budou znamenat pokračování klesajícího trendu pozorovaného v minulém týdnu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 14. března (americká seance)

14.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Odpoledne budou směr určovat údaje o maloobchodních tržbách, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců, protože růst těchto ukazatelů pravděpodobně zvýší poptávku po dolaru a povede k poklesu páru EUR/USD. Pokud údaje ve srovnání s předchozím měsícem rychle klesnou, bude euro stoupat a pokračovat ve vzestupném trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 14. března (americká seance)

14.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království pomohl libře k mírnému růstu, ale pak rizikový apetit prudce oslabil. Pár bude dál klesat, pokud nadcházející údaje o maloobchodních tržbách, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců v USA ukážou růst, ale pokud čísla oproti předchozímu měsíci rychle klesnou, libra bude stoupat a pokračovat ve vzestupném trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 14. března

14.03.2024 Dnes se veškerá pozornost přesune k údajům z USA, takže obchody zůstanou celé dopoledne v horizontálním kanálu. Poptávku po jenu nadále ovlivňuje také absence nových instrukcí Bank of Japan k měnové politice, což páru USD/JPY umožňuje aktualizovat každý den lokální maxima.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 14. března

14.03.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2801 došlo v době, kdy se linie MACD posunula poměrně prudce dolů směrem od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD pohybovala v překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To vedlo k poklesu ceny o 12 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 14. března

14.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0941 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, a to když se linie MACD dostala do překoupené oblasti a vyvolala signál k prodeji. K výraznému poklesu ceny tohoto páru ale nedošlo. K dalšímu cenovému testu došlo v polovině americké seance. Linie MACD se tehdy právě začala pohybovat nahoru od nuly a vyvolala signál k nákupu. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 Test úrovně 147,69, který se shodoval s růstem linie MACD od nuly, vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny o více než 30 pipsů. Podobného pohybu se vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři v USA můžeme dočkat i odpoledne. Trend však zůstává medvědí, takže se může ukázat, že jde o korekci.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Press centrum | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | SPX500 | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | GBP/CAD | AUD/JPY | CAD/JPY | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/CZK | EUR/CZK | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Deník tradera | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | B/E | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Black Box | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy Stop | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expanzivní politika | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fading | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Flat | Floating | Floor | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komise (komisní poplatek) | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Limit order | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Market Order | Risk | Marže | Mentální Stop-Loss | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Outside Bar | Overnight | P/E | PTR | Papertrading | Parabolic SAR | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Počáteční marže | Primární trh | Prodeje existujících domů | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | Příkaz trailing stop | RRR | RSI | Rally | Random Walk | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reinvestice | Relative Strength Index (RSI) | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | STP | Scalper | Scalping | Sell Stop | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Slippage | Smart money | Směnný kurz | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Support a resistance | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Take Profit | Technical analysis | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Časový výstup | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vedlejší měna | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Čárový graf | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Patria Forex | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Singapurský dolar | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Gordon Gekko | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Plus 500 | Forex broker | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Burzovní makléř | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | News trading | Intervenovat | Expirace opce | Partners | DailyFX | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Financnik.cz | Jak se stát intradenním finančníkem | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Online trading | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Forex roboti | Klubinvestoru.com | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Money Manager | Regulace | Axiory Europe | Správa kapitálu | Bossainfo | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Money-Management | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Intermarket analýza | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Colosseum | Tomáš Vobořil | FxPro | Raghee Horner | Zásoby ropy | MultiCharts | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | Global macro | Aktivum | Carry trading | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | StrategyQuant | Turtle Trading | Forex pro začátečníky | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Richard Dennis | Kasino | Zlatý důl | Ruleta | Poker | Kasina | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Volkswagen | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Aktuální graf zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AOS forex | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bonus bez vkladu | Bossa FX | Bossa.cz | BossaFX | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je deflace | Co je divergence | Co je to forex | Co je to volatilita | Colosseum.cz | Conference Board | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Česká spořitelna | České koruny | Čínská burza | Daňové přiznání | DAX 30 | Day trading | Denník | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolar vůči koruně | Dolar vývoj | Dolarový účet | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Druhy grafů | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | EUR GBP | EUR CHF | EUR JPY | EUR USD | Eura | EURGBP | EURCHF | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonacci fans | Fibonacci time zones | Fibonacciho posloupnost | Fibonaci | Finanční derivát | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex AOS | Forex demo | Forex demo účet | Forex diskuze | Forex Exchange | Forex fórum | Forex GBP USD | Forex kalendář | Forex market | Forex Money Management | Forex obchodování | Forex online | Forex tipy | Forex VPS | Forex Young Cup | Forex zdarma | Forex zprávy | Forex.cz | ForexFactory | ForexFactory.com | ForexMagnates | Forexo | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | Futures forex | FX Street | FX Trader | FX Trading | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP JPY | GBP USD | GDP | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Francie | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | iForex | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční trojúhelník | Investiční účet | Investiční záměry | Zlaťáky | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Iron FX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak na forex | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat forex | EBay | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak vydělat peníze | Jak zhodnotit peníze | Jedno euro | Jindřich Šídlo | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Knihy o forexu | Knihy o psychologii | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Komodity zlato | Konfluence | Korelační koeficient | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurz měn | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzy | E15 | Libra | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Martin Toman | Maximální riziko | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader download | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Mig Bank | Míra inflace | Money Flow Index | Morning Star | Moving Average | MQL | MQL5 | MT 4 | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup eura | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování binarní opce | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online broker | Online kurz | Opční strategie | Oslabení měny | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | Pavel Kaiser | PayPal | Peníze.cz | Pin Bars | PinBar | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pivoty | Plus500 | Pokles eura | Portfolia | Pozitivní myšlení | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dolaru | Prodej eura | Prognóza | Programování AOS | Převodník měn | Psychologie davu | Psychologie obchodování | Psychologie trhu | Pšenice | Rate Of Change | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Surová ropa | Světové burzy | Světové události | Swingy | Škola tradingu | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Teorie pravděpodobnosti | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trading Expo | Trailing Stop | Traling Stop | Transakční náklady | Trh cenných papírů | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | USD CAD | USD CHF | USD JPY | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | VT trader | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Patria Direct | XTB.cz | Zlataky.cz | XM | X-Trade | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Opční prémium | Live účet | Finanční nástroj | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | BreakEven | Obchodní pravidla | Trading Coach | ZEW | DXY | Peter Murín | Turtle traders | ATR | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | OTM | Prodejní opce | Put | Báze | BIC | Bill Gates | Buy | Buyout | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Fibonacciho úrovně návratu | Gamma | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Omega | Pink Sheets | Posuvný Stop | Profit Taking | Prospekt | Protistrana | Průměrování | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Hráči na forexu | Trend following | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Poskytovatel likvidity | Akcie na majitele | Akciová společnost | GDR | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Over-the-counter (OTC) | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | LMAX | Bailout | Forex Pro | Reálné obchodování | Zisky na forexu | Vydělávat na forexu | Fixed Fraction (FF) | Fixed Ratio (FR) | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Drawdown (DD) | Pokles kapitálu | Double bottom | Double top | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Intraday trading | Křížové měnové páry | Micro lot | Mini lot | Majors | Martingale | Money management (MM) | Paper trading | Profit Target (PT) | Session | Skluz v plnění | Stop Loss (SL) | Monte Carlo analýza | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Fundamentální data | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | Získejúčet.cz | Frustrace | COT | Velcí hráči | Disciplinovaný trader | RichDad | 1 milion | Burze | Penny stocks | Cena eura | Podvědomí | Commodities | Currencies | Day trader | Diskusní fórum | Dividendové akcie | Dollar forex | Expert Advisor | Forex diskuse | Forex forum | Head and Shoulders | Forex managed | Forex managed accounts | Forex Market Profile | Forex money | Forex MT4 | Forex trh | Graf EUR/USD | Chci si vydělat | Investment | Německá burza | Online forex | Online forex trading | Server Finančník | Slušný zisk | Stock market | Swing trading strategie | Traders | Trading forex | Mark DOUGLAS | Lance Beggs | Victor NIEDERHOFFER | Tradingem k bohatství | Průvodce obchodováním komodit | Jak jsem vydělal milion dolarů | Vstupte do mé obchodní místnosti | Profi obchodní systémy | Tomáš NESNÍDAL | Petr PODHAJSKÝ | Money Expo | Aramco | Capital Economics | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | KPMG | CNOOC | United Icap | Tower Bridge Advisors | Worldwide Markets | Cabot Money Management | Gelber & Associates | Petromatrix | Reason Foundation | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | TLTRO | NATO | MIG | Barrick Gold | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Breakout strategie AOS | AOS systém | Zdeněk Zaňka | Statistická arbitráž | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Investiční soutěže | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Thomson Reuters | Demo obchodování | Volume profile | Finanční regulace | Video kurzy | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Technický výhled | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Firemní dluhopisy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Stock Success System | Andy Tanner | Trading Economics | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Spreadové obchodování | Automobilový průmysl | Mark Carney | Pád burzy | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Zajištění investice | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Investiční teorie | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Target Profit | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Korelační strategie | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Profi trader | Obchodník s komoditami | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Profit faktor | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Úspěšný obchod | Turtle Trader | Sázet | Zahedžovat | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Obchodování signálů | Kurzotvorné informace | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Milionáři | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Rychlé bohatství | Svatý grál | Forbes | Obchodník s měnami | Prezident ECB | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Kolísání trhu | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Den D | Akcie těžařských společností | Inflační tlaky | Glencore | Ekonomické dopady | Forwardy | Britská burza | Forexoví tradeři | IHS | Xetra | Evropská dluhová krize | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Investiční bankéř | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Finanční centra | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Zprávy a analýzy | Tržní indikace | Short sell pozice | Buy rumor, sell the news | Analýza akciového indexu | Akce centrálních bank | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | Pokles libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Odchod z EU | Nervozita | Obchodní partner | AAA | Černé pondělí | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Dopady finanční krize | Handelsblatt | Bankovní tradeři | Forex trhy | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Výrobní aktivita | Bezpečné dluhopisy | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Úspěch ve forexovém obchodování | Zasedání Bank of England | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Finanční poradci | Výrobní index PMI | Steve Nison | Úvěrová krize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Japan Exchange Group | Měny na forexu | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Elektronické peněženky | Robustní strategie | Bankovní převod | Správné řízení rizika | Mobilní obchodování | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Britská vláda | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Automatické obchodování | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Obchodování eura | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Dominik Kovařík | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | TRY | Index cen domů | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Orderflow | Podnikatelská aktivita | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Standardní loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Obchodní pozice | Backtestování AOS | Tester strategií | Profesionální trading | Tisková konference ECB | Objem obchodů na forexu | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Informace o forexu | Bitfinex | Swingoví obchodníci | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Flash Crash | Úspěšné investování | ex | Robotické obchodování | Purple Trading | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | Makléřské firmy | Bitstamp | Broker roku | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Obchodování ropy | Krize eura | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | Andrea Unger | Sportovní sázkaři | Sázkaři | Charles Bridge Global Macro Fund | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze | Sladká ropa | René Remšík | Poziční trading | Quant | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | André Kostolany | Veřejně obchodované fondy | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Cena platiny | Palladium | Tradingové platformy | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Technologie blockchain | Jak obchodovat komodity | Jak obchodovat opce | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Multicharts | Digitální zlato | Ziskový trading | Měnové zajištění | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Diverzifikace aktiv | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETH | ETC | GDAX | Ray Dalio | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Mineři | Index Topix | XBT | Inteligentní investor | NEST | ESMA | Robinhood | Kryptoměnová horečka | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | Pokles bitcoinu | MSCI World Index | Lithium | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Automatizované obchodování | BTC/EUR | Patrik Klempár | Forexnation.cz | Nejlepší tradeři | Altcoiny | Výkonnost fondů | Forexový trading | EUR/RUB | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Kobalt | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složený úrok | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Zápis ze zasedání Fedu | R Trader | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | Index-tracking | Výkonnost indexů | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Co jsou ETF | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Můj trading | Obchodovat divergence | Jak úspěšně obchodovat | Forexové páry | Jak obchodovat divergence | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Podniky | Odpovědné investování | Obchodovat forex | FINRA | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | LYNX Pro | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Profesionální obchodník | USMCA | Nové peníze | Dohoda USMCA | Změna volatility | Trendové čáry | I-Trader | Použití finanční páky | Kompozitní index | FKI | Trh s ropou | Pipy | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Obchodní investice | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | Hodnota amerického dolaru | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Nervozita na trzích | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Regulační orgán | MSCI All Country World | Zdeněk Macur | Aktivita na trhu | Jiné měny | Výkonnost akcií | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Německé akcie | Veřejný dluh | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Volatilita na trzích | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Fidelity Investment | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Ukončení obchodní války | Revenge trading | Obchodni metody | Růst dolaru | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | ADX indikátor | Online poker | Vítězství na trzích | Obchodování na burzách | Otevřené obchody | Vysoké zisky | ETF portfolia | Fundamentální analýza akcií | Makroekonomické statistiky | Irská pojistka | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Technický obchodník | Denní obchodník | Fundamentální obchodník | Dlouhodobý obchodník | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Profesionální trader | Odložení brexitu | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Trading akciových indexů | Denní obchodníci | Typ tradera | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Obchodovat komodity | Cena komodity | Německé banky | Hodnotové investování | Silný trh | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Obchodování britské libry | Obchodování GBP | Michal Uma | IPO Lyft | Rekordní růst | Indikátor ATR | Ekonomický poradce | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Seriózní byznys | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | TradeCZ | USTR | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | IPO Asana | IPO Instacart | Makroekonomická situace | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Index peněžních toků (MFI) | Index peněžních toků | MFI | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Price Action strategie | Trend strategie | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Výsledky obchodního systému | Zákaznická podpora | Demo trading | Obchodování Price Action | Nasdaq100 | Podmínky obchodování | Obchodování průrazů | Hodnota firmy | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | IPO Luckin Coffee | IPO u LYNX | Trading alert | Trendové strategie | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Obchodování divergencí | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Teorie Elliott Wave | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Marek Vaňha | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Obchodní roboti | Moje obchody | Intradenní strategie | Psychika tradera | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Ztráty dolaru | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Market Scanner | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Ponziho schéma | Čínský trh | Pohyb kurzu | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | Investiční omezení | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Spekulace na finančních trzích | Banky na Wall Street | Základy obchodování | Akcie a ETF | Algotradeři | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Swing strategie | Způsob tradingu | Styl tradingu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | Pokles úroků | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Obchodní myšlenka | Ztrátový obchod | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Jan Rohrbacher | Charles Bridge | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Začít vydělávat | SEBA | Obavy z recese | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Zkušení tradeři | Zprávy z Německa | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Bohatí | Frekvence obchodování | Americká cla | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Alan Greenspan | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | Kótování | Stříbrné mince | Depozitní sazby | Saudi Aramco | Dění na trzích | Globální recese | Denní graf | Vývoz do USA | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Dot plot | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Obchodník na finančních trzích | Pravidla strategie | Úpis akcií | Data z Německa | UCITS | IPO Home Credit | Obchodní praktiky | Finanční údaje | TeamViewer | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Přístup k investování | Zkušenost s obchodováním | Risk Reward Ratio | Programovací jazyk | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | F1 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Obchodování EUR/USD | Index TSX30 | TSX30 | Cannabis Grows | Canopy Growth Corporation | Village Farms | Aphria | Neptune Wellness | GW Pharmaceuticals | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Edge | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Ochrana před inflací | Obchodní dohoda | Zlaté ETF | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Nová měna | Měnový systém | Trading na forexu | Obchodní spory | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Konfluence více faktorů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | Prodávat své akcie | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Čínská média | Death cross | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Zpomalení německé ekonomiky | VIP seminář | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Začínající tradeři | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | AEX index | Patterny | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Algo | Investice do ropy | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Výsledkové zprávy | Americký ministr obchodu | Výstup z obchodu | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Dvojitý vrchol | Call centra | Bílý dům | MSFT | Obchod | Částečný odprodej | Jak vybrat nejlepšího brokera | CIC | RPSN | Přístup do VIP zóny | Cennější než zlato | Jak začít investovat | Trh práce | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Praktická ukázka | Analýza dat | Histogram | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Vyšší volatilita | Obchodní nástroje | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Růst průmyslové výroby | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Luis De Guindos | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Kurz eura vůči dolaru | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Risk-off | PEGI | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Obchodovat na burze | Rostoucí trendová čára | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Čínská firma | Růst cen | Equity křivky | ETF na zlato | Technická analýza na forexu | Jeremy Corbyn | NHS | Zůstatek | Studie | BAKKT | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Swingová maxima | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Ekologie | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Rozvoj umělé inteligence | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | IPO Alibaba | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Citadel | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Buy-and-Hold | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Co je to pip | Co je to lot | Jak vypočítat hodnotu pipu | Point of Percentage | Hodnota jednoho pipu | PROP Trading | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Ekonomický optimismus | Rozdělení zisku | INTC | Intel (INTC) | FX Analýza | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Billions | 5G | Švýcarská ekonomika | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast supportu | Finanční rezervy | Předseda Evropské komise | Inflační cíle | Evropští investoři | Domácí poptávka | Ekonomka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Obchodní den tradera | Den tradera | Uspět na finančních trzích | SMA | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Miloš Mikolanda | 4GLD | Xetra Gold | Wilbur Ross | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Nastavení mysli | Vyhlašování zpráv | Investovat v roce 2020 | Ján Hájek | PLN | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Formule | McLaren | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Position sizing | Váš trading | Být trpělivý | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Stavebnictví | Klíčový support | Volby do parlamentu | Celebrity | Zdražování | Nízká inflace | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | C2C | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | NAFTA | Britové | Risk to reward ratio | Supporty a Rezistencie | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Cena za akcii | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | Půjčka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Newmont Mining | HDP Německa | Internetový gigant | Americká ropná společnost | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | AbbVie | Apple TV+ | Airbus | Harmony | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | Porsche | Seznam.cz | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Jak určit trend | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Specifika obchodování | Vánoce | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Evoluce | Automobil | Záporné úrokové sazby | FedEx | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Majors měnové páry | Dot-com | Bydlení | Vánoční svátky | Dovozní cla | Uber | EY | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Epiktétos | Peking | Americký index | Wirecard | Shortování akcií | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Doba obchodování | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Silný support | Objem objednávek | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Objem průmyslových zakázek | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Sezónnost | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Krátké (short) pozice | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Příjmy domácností | Poradenství | Objem kontraktů | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Vzdělávat se | Nový rekord | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Breakouty | Podnik | Tržní trendy | Vzdělávací video | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Míra zadlužení | Technické ukazatele | Ukazatele | První část obchodní dohody | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Stažení indikátoru | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Růst cen výrobců | Dobré zprávy | Spotřebitel | Dobrá čísla | Nájemné | Facebook Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Horší data | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Hladiny podpory | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Úspěšnost ziskových obchodů | Google | Samsung | WhatsApp | Nákaza koronavirem | Trhy | Americké hospodářství | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Velcí institucionální investoři | Impérium | Ziskový obchodní systém | Pohyby cen | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Provozní zisk | Výnosy firmy | Finanční ředitel | Meziroční růst | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Uspět v tradingu | Tvrdá práce | Reálné peníze | Vstupní signály | Moudro | Volné peníze | Pravděpodobnost ztráty | Konzistentní zisky | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Cenné lekce | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Píle | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | PMI za leden | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | ETH/BTC | Výrazné ztráty | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Taleb | Sazby beze změny | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Funkce platformy TWS | Pokročilé funkce platformy TWS | Zadávání spreadu | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Pin Bar formace | Falešný signál | Průměrná cena | Obchodovanie | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Spuštění bitcoinů | Lednová inflace | Americká inflace | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Indikátor OBV | Indikátor MFI | Indikátor Ichimoku Cloud | Ichimoku Cloud | Indikátor ROC | Indikátor STO | Technický indikátor | Dělení technických indikátorů | On Balance Volume | Moving Average Convergence Divergence | Average Directional Index | Indikátor Stochastic Oscillator | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Akcie 3M | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Aktivita v sektoru služeb | Nové obchodní příležitosti | Správci aktiv | Směřování trhů | Údaje z USA | Prudký propad | FinTech akcie | Ekonomické recese | Slabá čísla | Obchodní myšlenky | Fungování finančních trhů | Průměrná mzda | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Guvernér japonské centrální banky | Vývoj | Pokles prodeje | Šok | Výsledek obchodování | Mzda | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Pečlivé analýzy | Obraty trendu | Změny trendu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | WP | Makroekonomické údaje | Restrikce | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Euro včera | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Buy the dip | Medvědí trend | Další vývoj | Nákupy akcií | Index výrobní aktivity | Dopad na finanční trhy | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Posílení ekonomiky | Šíření viru | Stimul | Důležitý support | New York Times | ECB dnes | Prostor k růstu | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Výhled poptávky | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Hodnota černého zlata | Úspěch v obchodování | Značný pokles | Žádosti o podporu | Onemocnění | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Vyrovnat ztráty | Investiční svět | Prodeje domů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Německý ministr financí | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Katar | MPO | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Velikost lotu | Fundament | Ukončit obchod | Obchod se ztrátou | Negativní korelace | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Enormní zájem | Spoření | Tým Admiral Markets | Anomálie | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Platební neschopnosti | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Automobilový trh | Investice do zdravotnictví | Allianz | Americký investor | VIP indikátory | Ceny elektřiny | Karanténa | Výhody obchodování | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Ekonomické ukazatele | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Březnová data | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Hotelnictví | Potenciál poklesu | Růst nezaměstnanosti | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Vášeň | Závislost | Sláva | Práce | Vyhoření | Otázka za miliony | Špatná data | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Tvrdohlavost | Omyl | Trh má vždycky pravdu | Aspekty tradingu | Trpělivost a disciplína | Ropný průmysl | Prodělat peníze | ETF portfolio | Cushing | Výroba v Německu | Patenty | Veřejný sektor | Obchodování na akciových indexech | Menší poptávka | Big Short | CBS | CDC | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Velikonoce | Lidský mozek | Mozek | Dobré návyky | Obchodní návyky | Životní styl | Rozhodnutí britské vlády | CIA | Tajné služby | Španělé | Snížení produkce | Celková inflace | Výpadky | FANG | DAWN | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Massachusetts | Více peněz | GB00B03MLX29 | Long signál na akcie | Anglo American | Maloobchodní tržby v USA | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Profitabilní obchodování | Pohled na trading | Očekávaný zisk | Vzrušení | Správy peněz | Indikace | Vládnoucí strana | Dlouhodobě vydělávat | Colorado | USD za barel | Obchodovat ropu | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Kdy vstoupit do obchodu | Vstoupit do obchodu | Reddit | Stroj na peníze | Otevření live účtu | PMI ve službách | MITH-BTC | MITH | AE-BTC | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Joe Biden | Grayscale | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | 3M | Americký HDP | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Ryanair | Volvo | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | SMA 100 | Vliv volatility | Monte Carlo | RRR a nastavení rizika | Nastavení rizika | RRR vs. Volatilita | Nastavení RRR | Shell | Společnost Shell | Maloobchod | Série zisků | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Proprietary Trading | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Dividendové ETF | Inverzní ETF | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Fórum FXstreet.cz | Petrochemická společnost | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Obchodní přebytek | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Regulační orgány | Měnové báze | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Prodat USD | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Ekonomické výhody | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Podezřelé transakce | Akcie Nike | Dynamický trh | Dynamický trh s kryptoměnami | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Obchodní firmy | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Společnost Xiaomi | FBI | Volatility trhu | Prodej elektromobilů | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Velké peníze | Digitální revoluce | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | Zhodnotit své peníze | Manažeři | Koronavirová pandemie | Obchodovat dlouhodobě | Špatný obchod | Nastavení indikátorů | Prolomení pod support | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity v eurozóně | Aktivity společnosti | Biotechnologická společnost | Renault | PMI v eurozóně | Zákon o národní bezpečnosti | Pokračování rally | Splunk | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Proti trendu | Otevřít obchodní účet | Společnost Lufthansa | Investované peníze | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Lidské emoce | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Peter Svátek | Gambling | Obchodovaný objem | Pump & Dump | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Dlouhodobé rezistence | Zbytečné ztráty | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Rally na ropě | Nikola | VectoIQ | Americká nezaměstnanost | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Krize na asijských finančních trzích | Dot-Com Crash | Útok na World Trade Center | 9/11 Crash | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Black Monday China | Cena ropy pod 0 USD | Nikola Corporation | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Období krize | Finanční krize 2008 | Cronos | Testování indikátorů | Medvědí potenciál | Arizona | Nevada | Akcie FAANG | Nestlé | Členové Fedu | Prodeje automobilů | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodovat do trendu | Obchodování proti trendu | Obchodování do trendu | Skalpeři | Signály do obchodu | Otevření obchodu | Šance na zisk | Vydělat spekulací | Sentiment na trhu | Správná strategie | Strategie vstupu a výstupu | Kvalitní Money Management | Bezpečný dolar | Covid | Největší kapitál | Vlastní trading | ZIL | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Akcie Wirecard | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Google Pay | Umístění Stop-Lossu | Umísťování Stop-Lossů | Nastavení Stop-Lossu | Stimulační program | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Signál k prodeji | Jasný signál | MAM | Ant | Finanční firma | Prostor pro další růst | Risk na obchod | Sony | Ceny výrobců v USA | Výrazný propad | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Více ztrát v řadě | Větší pozice | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Zpětná analýza | Reputace | Reputace společnosti | KLM | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | DS | Chrysler | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Statistiky z eurozóny | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Malé ztráty | Technologické společnosti | The World Cup Trading Championships | Makro zprávy | Šampion v tradingu | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Cenové patterny | Názory lidí | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Důležitá rezistence | Korekční fáze | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Index Ventures | Reliance | Progres | Úspěšně obchodovat | Konkrétní plán | Příležitost ke vstupu | Mírná korekce | Silný trend | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Pozice dolaru | Strach a chamtivost | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Psychika | Index výroby | IPO Ant Group | Ant Group | Philip Lane | Výzkumy | Blue Origin | Společnost Blue Origin | Politické události | Významné politické události | Významné události | Časový horizont | Smíšený signál | Slábnoucí dolar | Časový úsek | Používat Price Action | Klesající tendence | Možné zisky | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Emoční trading | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Přeobchodování | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Chamtivost a strach | Tradingové výsledky | Býčí formace | Akcie Airbus | Coca-Cola | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Výrobní index | FTMO | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Split akcie | SPAC | Zhodnocení akcií | Elektrická auta | Klimatické změny | Badger | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | VOW3 | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Zasedání FED | Universal Music | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Sebekázeň | Nákup cenných papírů | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Základy tradingu | Identifikovat trend | Řízení obchodu | NAHB | Vodíkový pohon | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Bohatý trader | Podvědomí obchodníka | Nákupní příležitosti | Snížit emise | Nová Tesla | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Pokles spotřebitelských cen | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Pokles průmyslové výroby | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Agresivní strategie | NextEra | Udržitelné investování | Energetický sektor | Změna politiky | Negativní účinky | Realistické cíle | AEX | CPI v USA | Americké prezidentské volby | iPhone | Výkon společností | Udržitelné investice | Akcie Sony | Obchodníkem na forexu | Koncern | Příležitosti k obchodování | Ziskové obchodní strategie | Chování ceny | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Concho | Způsob investování | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Automatické obchodní systémy (AOS) | Princip strategie | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | Pokles indexu | ALV | První obchodní den | Bidenovo vítězství | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | UMA | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Přivýdělek | Očekávané výnosy | Pokles EUR/USD | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Martin Malý | Šťastné obchodování | Klesající dolar | MCD | Bull run | Trade Center | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Akciové investování | Parametry indikátorů | Letecká doprava | MRNA | NFIB | GPS | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | BNTX | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Rovnováha na trhu | Proražení | Odmítnutí ceny | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | H&M | Očkování | LEN | Realistická očekávání | Výhody na trhu | IPO společnosti | Nevýhody hedgingu | Alternativy zajištění | Zajištění proti riziku | Nákup libry | Plný úvazek | Částečný úvazek | Voda | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Analýza BTC/USD | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Indikátory volatility | PMI ve výrobě | China Unicom | Proražení rezistence | VET | DOT | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Server FXStreet | Společnost Tesla | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | JD | Zoom Video | Firma Boeing | Dlouhodobé obchodování | Zpomalující inflace | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Tempo hospodářského růstu | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | Poměr rizika k zisku | Cronos Group | CARA | MJ | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Jack Ma | Příkaz stop-loss | Situace na trhu | Vhodné akcie | AMC Entertainment | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | Správné myšlení | Klíčové faktory | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | Vstupní signál | Výrobní aktivity | Retailoví investoři | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Technologie společnosti | Nákup bitcoinu | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Spotify | Obchodní přístupy | Iridium | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Trendové linie | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | AIG | V4 | FinTech akcie 2021 | Zápis ze zasedání ECB | Rostoucí výnosy | Falešné signály | Skluz | Air | NKLA | Covidová krize | Více obchodů | Golden Cross | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Cla na hliník | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Výrazný pohyb | Silný růst | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Britská firma | Analýza EUR/USD | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Aleš Hála | Holubičí tón | ForexNation | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Naučit se obchodovat | IPO Deliveroo | Přeprodané zóny | Čekající pokyny | Pokročilé funkce | Řízení pozic | Archegos | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Ztrátové období | Velikosti pozice | ISM ve službách | Využití EA při tradingu | Využití EA | EA při tradingu | Optimalizace Stochastic | Stochastic EA | Technické vlastnosti Stochastic | Stochastic Expert Advisor | Jak funguje Stochastic | Co je to Stochastic? | Daně ve Spojených státech | Realitní fondy | Společnost BlackBerry | Umění | Výnosy z investic | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Data o inflaci | Obchodování gapů | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Krok za krokem | Silná americká data | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Bearish Engulfing | Shooting Star | Davová psychóza | Všechny indikátory | Emise skleníkových plynů | Neprofitabilní obchody | Trading level | Typologie tradera | Průmyslová komodita | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | Příkaz Take-Profit | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | WSB | Výsledky FAANG | Trading.com | Větší korekce | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | Znalost trhu | Francouzská společnost | Praní peněz | Růst cen v USA | WEN | Wendy’s | Systém obchodování | Sledování grafu | Cenové úrovně | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Testování a optimalizace | Technické vlastnosti | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Hladiny supportu | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Nejlepší obchodníci | Těžaři | Obavy z inflace | Sentiment spotřebitelů | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Princip obchodování | Risk-Reward-Ratio | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Inside Bary | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Martin Klass | Sektor služeb v USA | Dlouhodobé obchody | Způsoby obchodování | Přístup k riziku | KOL | MarSe Expert Advisor | MarSe | Surfing | Surfing strategie | Falešné vstupní signály | Princip Martingale | Martingale v obchodování | Money-Management od Larryho Williamse | Denní obchodování na Forexu | Akcie společnosti AMC | Cena akcie AMC | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň rezistence | Konkurence | Prodej | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Vzdělávací článek | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Index podnikatelské nálady | CO2 | Pozitivní vliv | Vliv na trh | NASA | Programátor | Vyšší úroveň | Finanční vzdělání | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Technologie | Omezení ztrát | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Vývoje ceny | Hliník | Nvidia akcie | Dělení (split) | Dosažení úspěchu | Dosažení úspěchu na Forexu | Disciplína v obchodování | Pravidla správy peněz | Snadno vydělat peníze | Rychlý zisk | Očekávání zisku | Uspět na Forexu | Obchodní rizika | Neobchodní rizika | Vyhlašování makroekonomických dat | Nejziskovější strategie | Pravidla řízení peněz | První obchody | Engulfing pattern | UST | JAR | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | AI | KO | Chování velkých hráčů | Recese americké ekonomiky | Odvětví | Pokles poptávky | Jednání ECB | Přístup k měnové politice | Divize | Správné strategie | Flexibilita | Načasování | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | HDP ve Spojených státech | CAR | University of Michigan | Druh obchodování | Dobré načasování | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Zisková strategie | Přemýšlení | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vnímání | Růst aktivity | Růst výrobních cen | Style | Projekce | Účetní období | TWS | VIAC | Takata | Historické trendy | Budoucí pohyby | Obchodní úspěch | Analyzování | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | Důležité zprávy | BioNTech | Strategie na obchodování | Tokeny | Rozbor | Základní pojmy | Začátečník | Komfortní zóny | Ochranný mechanismus | Školení | Index ASX | ASX | Inflace ve Velké Británii | Společnosti | Aktualizovaný výhled | Náklady na obchodování | Neúspěch na forexu | Ztrátové období v tradingu | Tradingový expert | Zákonitosti tradingu | Osobnosti tradera | Silná deprese | Zlomový okamžik | Negativní pocity | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Náročná činnost | Zkušenosti z reálného trhu | Ronaldo | Vrcholy | Dna | Katastrofy | Výrobní aktivita v USA | Růst trhu | ANO | Petr Mašláň | Ziskové obchodní systémy | Juniorská škola tradingu | TIPS | Vodafone | Workshop | Studijní materiály | Obchodní statistiky | Tržní trend | Nejdůležitější ukazatele | Průmyslová výroba Německa | Marika Čupa | Swingový obchod | Řízení kapitálu | Dodržování pravidel | ZískejÚčet | Pracovní den | Plány Fedu | Pokračování trendu | Samou | Celkové riziko | Výkonnost obchodování | Nejnovější zprávy | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Optimalizace obchodní strategie | Polský zlotý a maďarský forint | Tržní segment | Změny na trhu | MoneyExpo | Zdravotnictví | Cit pro trh | Čtení trhu | Trading firmy | Prop Trading firmy | Pozornost | Naše obchodní strategie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Aram Tor | Zahájení klesajícího trendu | Cenové směřování | Podmínky na trhu | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Williams %R | Target | Ropný šok | Přístup k obchodování | TIM | Svět tradingu | Změny klimatu | Zahraniční politika | Průměrná volatilita | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Zveřejnění úrokových sazeb | | Zlotý | Daňové zatížení | Postavení na trhu | Dotcom | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Cykly | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Extension | Fibonacciho úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Prognózy inflace | Purple Cup | Fundamentální analýzy | Trh se zlatem | Obchodní tipy | Technická rezistence | Joachim Nagel | Omega Trend Expert Advisor | Omega Trend | Nastavení Omega Trend | Optimalizace Omega | Princip Omega Trend | Výsledky testování | Výsledky testování Omega Trend | Testování Omega Trend | SQX | Force | Hráči na trhu | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Jestřábí komentáře | Dynamika trhu | Klesající trojúhelník | Růst inflace v USA | Kryptoměnoví investoři | Cílové ceny | Rozhodnutí japonské centrální banky | Hry | Válka na Ukrajině | Akciový index Nasdaq | Výsledková zpráva | Streamování videa | Instituce | Teams | Napětí na Ukrajině | Analytici XTB | Analýza páru EUR/USD | Pin Bary | Praktické okénko | Analýza trendu | Blesk | Sankce | Směr trhu | Strach z neúspěchu | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Tradingové soutěže | BAL | VK | Applepay | Narušení dodávek | Pokles inflace | Řetězec | Cenové změny | Značné riziko | Nízké poplatky | VIP Interbank | Interbank indikátor | VIP Interbank indikátor | Inflace v Japonsku | Celkový trend | Ekonomické vzdělání | Strategie pro obchodování | Pohyby trhu | Inflační data | Správa | Stabilní výnosy | GMT | Vlastnictví | Vzestupný trend | Tipy pro začínající obchodníky | Analýza transakcí | Rizikovost | Obchodní styly | Technický výhled trhu | Nákupní pohyb | Boj s inflací | Rozhodování o obchodování | Trojúhelníkové formace | Huw Pill | Reverzní formace | Co je to money-management | Christopher Waller | Pepa Zeman | Trhy s komoditami | ZEN | Přijetí | Fundovaný účet | Silné inflační tlaky | Velmi volatilní | Prudký růst inflace | Znehodnocení | Commodity Channel Index (CCI) | Lotáž | Rezistentní zóny | Neuspokojivé výsledky | Zvýšení ziskovosti | Překoupené oblasti | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Upozornění | Pohyby na trhu | Současná situace | Thomas Barkin | Německé ekonomiky | Investiční cíle | Velký zisk | Prodejní reakce | Použití oscilátorů | Zveřejnění zpráv | Pochopení trhu | Opatrný optimismus | Fenomén | Retracementy | Obraty | Dostatečný kapitál | Boj proti inflaci | Pokles nezaměstnanosti | Nové strategie | Alokovat kapitál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obrovské pohyby | XTB obchodování | Patrick Harker | Začátky na forexu | Analýzy trhu | Obchodování páru EUR/USD | Intervence Bank of Japan | Téma inflace | Intervence japonské centrální banky | Snížení produkce ropy | Svobodné podnikání | Rozvojové země | Novinky | Nejvolatilnější | CZ | Pokles reálných mezd | Zprávy o institucionálních objednávkách | Zkušený investor | Důvody k nákupu | Různé tržní podmínky | Poměr rizika a výnosu | Diverzifikované portfolio | Holubičí rétorika | Index cen výrobců | Aktivity v USA | Akcie farmaceutických společností | Dobří finanční poradci | Dobré fondy | Růstový potenciál | Farmaceutický sektor | Dostatečné zkušenosti | Zákaznický servis | Výprodeje | Pokles USD/JPY | Ambasadoři | Rizikový sentiment | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Býčí sentiment | OCI | Výhled trhů | Swingový TimeFrame výhled | Pokračující pokles | Dobré obchody | Kazuo Ueda | Viceguvernérka | Zlato ve formě CFD | Zlato ve formě ETF | Raphael Bostic | Optimalizace | Ženy | Pevné nervy | Riziko na obchod | Fáze trhu | Sport | Jednotlivé akcie | Tržní signály | Výstup z pozice | Spojení | Asie | Tlak na USD | Překážky | Maximalizovat zisk | Platba | Vysoké úrokové sazby | Challenge | Prop firma | Proprietární obchodování | Etheru | Jak obchodovat na volatilních trzích | Začít s tradingem | Roční maximum | Strach ze ztráty peněz | Spokojenost | Definovaný obchodní plán | Nerozhodnost | Obchodní schopnosti | Stanovení velikosti pozice | Inflace ve Spojeném království | Rychlost | Zakladatel | Tipy pro začínající | Ztráty peněz | Soustředění | Časové rámce | Stanovení Stop Lossu | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Dopad na trading | Nastavení indikátoru | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Odpočinek | Potvrzení trendu | Transparentní | Cesta k úspěchu | Výhledy | Letní měsíce | Pravidla managementu | Jednoduchá pravidla | Konzistentní ziskové obchodování | Silná data | Směřování | Velké objemy | Nákupní tlak | Juliána Mochnaľová | Guvernér RBA | Pochopení rizik | Zlepšení výkonnosti | Potenciální ztráty | Emocionální rozhodování | Kurz jenu | Stanovování velikosti pozic | Plánování vstupů | DNO | Krize 2008 | Finanční podmínky | Ekonomické podmínky | Vhodné podmínky | Worldcoin | Holubičí postoj | Tržní pohyby | John Williams | Douglas | Rostoucí ekonomické problémy | Rychlé rozhodování | Asijská obchodní seance | Americká obchodní seance | Příjmy společnosti | Příjmy společnosti NVIDIA | Oblasti forexového obchodování | Odhadovaná cena | Epidemie | Plánování | Signál k nákupu | Co jsou to akciové indexy | Podíl na zisku | Kupující | Mistrovství | Fintokei | Společnost Fintokei | SwiftTrader | Nadšení | Sebejistota | Růst libry | Nepředvídatelnost | Uvolněné měnové | DIP | ProTrader | Prop firmy | Celkový drawdown | Škálování | Evaluační fáze | Evaluační programy | Fintokei recenze | Fintokei hodnocení | Fintokei zkušenosti | Fintokei reference | Fintokei FTMO | Fintokei výhody | Fintokei rizika | Fintokei trading | Fintokei výzva | Fintokei prop | Fintokei prop trading | Fintokei obchodování | Fintokei kapitál | Fintokei účet | Fintokei trader | SwiftTrader programy | Fintokei programy | Plán Škálování | ProTrader evaluační programy | SwiftTrader a ProTrader | ProTrader od Fintokei | Tým Fintokei | Přístup k Prop tradingu | Revoluční přístup | Podkapitalizovaný účet | Obavy ze ztráty | Špatné návyky | Psychologický tlak | Psychologický tlak z obchodování | Obchodování s vyššími částkami | Přepákování | SwiftTrader program | Evaluační ProTrader program | ProTrader program | Účet tradera | Certifikát pro úspěšné tradery | Jan Šrajer | Neustálé vzdělávání | Příležitost k prodeji | Moderní prop trading | Dnešní prohlášení | Vydělané peníze | Potenciální rizika | Doji | Obchodování GBP/USD | Supporty | Snížená volatilita | Osobní zkušenost | Trojúhelník | Analýza trendů | Medvědí formace | Maximální ztráty | For Traders | Obchodování USD/JPY | Slickcharts | Dukascopy Europe Team | Údaje ISM | Analýza sentimentu | To nejdůležitější | Dobrá zpráva | Zvýšený zájem | Risk-Reward | Nevýhody obchodování s CFD | Výhody obchodování s CFD | CFD (Contracts For Difference) | Výhody a nevýhody obchodování | Obchodování s CFD (Contracts For Difference) | Možnost shortování | Přístup k různým trhům | Žádné datumy expirace | Datumy expirace | Nízké náklady na obchodování | Riziko pákového efektu | Riziko rychlých ztrát | Nevlastnictví aktiva | Regulační omezení | Překážky v money managementu | Indicators | Inflační očekávání v USA | Pozice bitcoinu | Austan Goolsbee | Platformy | Barometr | Příklady z historie | Portfólia | Citát | Růstové momentum | Cílový zisk | Možnost obchodovat | Nárok na fundovaný účet | CapXmaster | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Trhy jsou dynamické | Vzdělávání a rozvoj | Vstup do trhu | Jednoduché tipy | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | APAC | Analýza volatility | Vstup na trh | Rozvoj vašich dovedností | Výkon | Pohled na trh | Zemědělské plodiny | Strategie obchodování | Výše rizika | Nákupy | Prodeje | Support a rezistence | Zotavení | Politické rozhodnutí | Nakupovat | Commodity | Drahé auto | Zápis z lednového zasedání Fedu | Poslední vývoj ceny | Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Obchodní postřehy pro býky | Obchodní postřehy | Postřehy z obchodování | Technologický rozvoj | Jestřábí postoj | Radek Zalubil | Tipy pro obchodování GBP/USD | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Snížit riziko | Celkový výkon | Rozložit riziko | ATR (Average True Range) | Trendy na trhu | Politické nepokoje | Suroviny | Zemědělské produkty | Jak obchodovat s komoditami | Obchodovat s komoditami | Jak na to | Adaptace | Očekávání v USA | Portfolio trading | Diverzifikace a portfolio trading | Diverzifikace a portfolio | Prodejní pozice | Ukázka obchodování | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Mistrovství v obchodování | Obchodování akciových indexů | Klíčové strategie a přístupy | Klíčové strategie | Strategie a přístupy | Příležitosti pro tradery | Unikátní příležitosti pro tradery | Klíčová dovednost | Barometry trhů | Analyzovat jednotlivé akcie | Co jsou to akciové indexy? | Výkon široké škály společností | Škály společností | Virtuální portfolio | Nasdaq v USA | Segment trhu | Společnosti z technologického sektoru | Proč zvolit právě akciové indexy? | Instrumentové riziko | Tradingové přístupy | Celkový výkon indexu | Výkon indexu | Analýza a strategie | Mapa k pokladu | Vodítka k rozhodování | Obecné trendy | Obratové body | Sledování makroekonomických ukazatelů | Klíčový kontext | Kontext | Sledování nejvlivnějších společností | Analýzy akciových indexů | Uplatnění technické analýzy | Trendové ukazatele | Plánování vstupů a výstupů | Potenciální obrat trendu | Potenciální obrat | Pokračování stávajícího pohybu | Potenciální obraty trendu | Potenciální obraty | Grafické formace | Svíčkové formace a grafické formace | Korekce v trendu | Predikce možných tržních pohybů | Plavba s proudem | Růstové tendence | Použití klouzavých průměrů | Trendovat směrem nahoru | Medvědí trendy | Sledování trendových linií | Síly trendu | Identifikace potenciálních obratů trendu | Identifikace potenciálních obratů | Tržní směřování | Využití krátkodobých výkyvů | Využití krátkodobých výkyvů cen | Signály pro potenciální obrat cen | Signály pro potenciální obrat | Potenciální obrat cen | Obrat cen | Objemové indikátory | Účely swingového obchodování | Australský index ASX | Australský index | Double top/bottom | Sledování vzorů svíček | Dynamický daytrading | Krátkodobé tržní pohyby | Sledování intradenních trendů | Přehled o aktuálním trendu | Použití technických indikátorů | Take-Profit úrovně | Stop-Loss a Take-Profit | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Stanovené Stop-Loss | Strategie pro obchodování akciových indexů | Měnící se tržní prostředí | Nalezení obchodního stylu | Univerzální strategie | Praktické tipy pro obchodování indexů | Tipy pro obchodování indexů | Praktické tipy pro obchodování | Tipy pro obchodování | Úspěšné obchodování akciových indexů | Strategický přístup | Technologicky zaměření tradeři | Celkový výkon ekonomiky | Silné korelace | Historické výkony | Finanční zpravodajství | Vznikající obchodní strategie | Lepší výkonnost | Případové studie | Uptrendovat | Historické momenty | Dotcom bublina | Dotcom bublina a NASDAQ | Bublina a NASDAQ | Internetová horečka | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Krize 2008 a S&P 500 | 2008 a S&P 500 | Hypoteční krize | Globální ekonomické problémy | Historický vrchol | Covid-19 pandemie | Příliv investorů | Rychlost zotavení | Historie obchodování akciových indexů | Historie obchodování | Růst trhu v roce 2020 | Moving Average (klouzavé průměry) | Využívání S/R zón | Nastavený risk management | Masivní propady | Co je to proprietární obchodování | Proprietární obchodování (prop trading) | Rozsáhlý seriál | Propracované články | Téma proprietary tradingu | Vysoce profitabilní | Profitabilní | Majlant | Jak se prop trading rozděluje? | Vlastní obchodování | Model prop tradingu | Proprietary trading shops | Trading shops | Prop shops | Proprietary trading shops (prop shops) | Proprietary trading divize | Proprietary trading divize v bankách | Trading divize v bankách | Trading divize | Proprietary trading desks | Trading desks | Proprietary trading firmy | Firmy, které hledají tradery | Rozdělení institucí do skupin | Obrázek znázorňující rozdělení institucí do skupin | Proprietary trading divize bank | Trading divize bank | Divize bank | Dosažení zisku | Pokrýt rizika | Obchodní společnosti | Vlastní nástroje | Challenge-based | Splnění určitých obchodních cílů | Platformy pro nezávislé obchodníky | Rozdělení prop tradingu | Klasický prop trading | Jak vznikl klasický prop trading | Vlastní kapitál | Vedení banky | Požadavky na obchodování | Dost velké zisky | Psychometrické testy | Nejlepší vysoké školy | Vysoké školy | Nejlepší vysoké školy na světě | Vysoké školy na světě | Normální člověk | Vlastní obchodní činnost | Obchodní činnost | Napákování | Určitý kapitál | Vstupní poplatek (fee) | Poplatek (fee) | Fee | Obchodovat pro prop firmu | Konkrétní prop firmy | Schéma prop tradingu | Vlastní finanční prostředky | Obrázek schématu rozdělení prop tradingu | Zajímavější peníze | Obchodování na prop účtu | Psychické dopady | Požadovaný risk management | Jak fungují prop firmy | Dělit o zisky | Zaměstnání tradera v bance | Zaměstnání tradera | Úvod do světa komodit | Co jsou to vlastně komodity? | Hmatatelné produkty | Specifické výzvy | Sezónní změny | Drahokamové vlastnosti | Průmyslové využití | Klíčová průmyslová komodita | Zdraví globálního průmyslu | Potravinový řetězec | Tradingová portfolia | Specifika obchodování s komoditami | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Přírodní katastrofy | Konflikty | Politické rozhodnutí o produkci | Rozhodnutí o produkci | Významné cenové výkyvy | Historie komoditního obchodování | Starověké civilizace | Fénicie | Znehodnocení měny | Vysoké výnosy | Jak se obchoduje s komoditami? | Fyzická výměna surovin | Fyzická výměna | Výměna surovin | Akcie fondů | Akcie fondů obchodovaných na burze | Přístup k pákovému efektu | Možnost krátkého prodeje | Důsledná analýza trhů | Důsledná analýza | Analýza trhů | Sledování základních ukazatelů | Politické a ekonomické faktory | Ekonomické faktory | Analýza komoditních trhů | Budoucí pohyby trhu | Sofistikovanější rozhodnutí | Úrovně pro vstupy a výstupy | Úrovně pro vstupy | Vstupy a výstupy | Krátkodobé klouzavé průměry | Hlubší trend | Potenciální obraty v trendu | Obraty v trendu | Obraty trhu | Principy technické analýzy | Základní principy technické analýzy | Napětí v Perském zálivu | Narušení dodávek ropy | Hlouběji porozumět trhu | Strategie obchodování s komoditami | Plavba na otevřeném moři | Dlouhodobé trendy na trhu | Trendy na trhu s komoditami | Taneční kroky s trhem | Kroky s trhem | Výkyvy v cenách | Načasování trhu | Dobré načasování trhu | Moment obratu trendu | Moment obratu | Rychle a zběsile | Adrenalin | Schopnost rychle reagovat | Tržní změny | Riziková strategie | Vysoce riziková strategie | Intraday přístup | Cit pro dobré načasování trhu | Pojištění proti nepřízni | Zajištění rizika | Komoditní obchodníci | Zájmové skupiny | Omezit potenciální ztráty | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Cíl generovat zisk | Ochránit stávající pozice | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Obchodní strategie pro komodity | Strategie pro komodity | Dynamické obchodování | Držet pozice po delší dobu | Tržní dynamika | Sledování globálních ekonomických trendů | Rizika a výzvy | Výzvy v obchodování s komoditami | Rizika a výzvy v obchodování | Výzvy v obchodování | Volatilita a nejistota | Ekonomické cykly | Vývoj volatility | Sledovat vývoj volatility | Average daily range | Indikátor ADR | Indikátor ADR (average daily range) | ADR (average daily range) | ATR (average true range) | Indikátor ATR (average true range) | Leverage (páka) | Riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko | Efektivní správa kapitálu | Efektivní správa | Použití Stop-Loss příkazů | Použití Stop-Loss | Ochrana zisků | Nejklíčovější strategie | Chránit svůj obchodní kapitál | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Tipy pro obchodování s komoditami | Vzdělávání a analýza | Úspěch v obchodování s komoditami | Historie obchodování komoditních trhů | Fyzické produkty | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Záporná cena WTI | Záporná cena | Skladovací kapacity | Oživení ekonomické aktivity | Pochopení ekonomických principů | Komoditní trading | Cesta k mistrovství | Strategie sledování trendů | Strategie pro komoditní trading | Rozmanitost komodit | Technická vs. fundamentální analýza | Finanční odměny | Bullish | Bearish | Výhody | Faktory úspěšného tradingu | Názor předních tuzemských traderů | Tyler Yell | Ideální poměr | Money management pro začátečníky | Jak chránit svůj kapitál | Vstup do světa Forexu | Rozumění riziku | Zisk versus riziko | Stanovení stop lossů | Stanovení stop lossů a take profitů | Nastavení stop lossů | Využití take profitů | Diversifikace | Denní limit ztrát | Výhody a nevýhody | Výhody a nevýhody prop tradingu | Nevýhody prop tradingu | Efekt na psychiku | Jak se stát prop obchodníkem | Seance v USA | Hlavní cesta k úspěchu | Budoucí úspěch | Trading u prop firmy | Seriózní business | Market conditions | Trading jako business | Vývoj nových systémů | Nové podmínky | Nové systémy | Stará strategie | Důležité aspekty tradingu | Reentry | Procentuální risk | Celkový limit ztráty | Limit ztráty | Denní limit ztráty | Otevřený drawdown | Výzvy u prop firmy | Pravidla prop firmy | Volnost v obchodování | Tlak na výkonost | Výsledky od traderů | Obchodování u brokera | Psychická zátěž | Nepříznivé situace | Situace na live účtu | Koupení výzvy u prop firmy | Koupení výzvy | Výplaty od prop firmy | Ztráty z obchodování | Kvalitní vzdělání | Proč začít s tradingem? | Peníze z tradingu | Vydělané peníze z tradingu | První vydělané peníze | První vydělané peníze z tradingu | Materiální cíle | Proč s tradingem začínáte | Chuť něčeho dosáhnout | Strategie prop tradingu | Splnit obchodní výzvu | Analytické oddělení bank | Manažeři velkých fondů | Koníček | Aktivita na odreagování | Odreagování | Hobby | Úroveň vzdělání | Vlastní účet | Obchodování u brokera na vlastní účet | Pomalý růst HDP | HDP ve Spojeném království
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Monex USA
MONEYBALLFX
Moneycorp
Money Expo
MoneyExpo
MoneyExpo Online
MoneyExpo Online 2021
Money Flow Index
Money flow index (MFI)
MoneyGram

Následující klíčová slova

Money-Management
Money management (MM)
Money-Management od Larryho Williamse
Money management pro začátečníky
Money Manager
Money market
Money market fondy
Money Never Sleeps
MONEYPRISM TRADING
Money Saving Expert
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít