Středa 20. říjen 2021 21:59
reklama
Swissquote Krypto
reklama
Admiral Markets
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Sazby hypoték

img

Hypotéky dál podražují, jejich průměrná úroková sazba roste ještě rychleji, než odborníci očekávali. V září dosáhla 2,57 %

14.10.2021 Zářijové výsledky Broker Consulting Indexu hypotečních úvěrů potvrdily jednoznačný trend růstu průměrné úrokové sazby, která meziměsíčně vzrostla o 0,15 procentního bodu na 2,57 %. Tempo růstu už předčilo i očekávání mnoha odborníků, podle kterých by sazby u pětileté fixace mohly na konci roku vyšplhat nikoli ke 3 %, ale 4 %.
img

Program podpory bydlení pro mladé hodlá ministerstvo rozšířit. Pomůže to, ale i spásu nejde

20.09.2021 Program půjček na bydlení mladým, který Státní fond rozvoje bydlení, spustil v srpnu 2018, skončil loni fiaskem. Proto letos stát svůj program výhodnějších půjček na bydlení upravuje a rozšiřuje.
img

Hypotéky Čechům zdraží nejvýše průměrně na zhruba tři procenta, nadále je přitom budou mít znatelně dražší než třeba Slováci

18.08.2021 Průměrná úroková sazba hypoték v červenci poskočila nejvýrazněji od roku 2018, z červnových 2,13 na 2,23 procenta. Dramatického zdražování hypoték se však Češi obávat nemusí. Trh nyní očekává, že základní úroková sazba České národní banky v horizontu dvanácti příštích měsíců vystoupá ze stávající úrovně 0,75 až na rovná dvě procenta. Nad tuto úroveň by však dále růst neměla. Trh předpokládá, že po dosažení maxima ve zmíněném ročním horizontu znatelně zesílí tlaky na pokles základní sazby ČNB, takže za tři roky bude tato sazba pod úrovní dvou procent, konkrétně na hodnotě 1,75 procenta. Vše zachycuje zelená křivka na grafu níže.
img

Dvanáct pandemických trendů českého trhu s nemovitostmi

24.06.2021  V únoru 2021 se průměrná sazba hypoték dostala na své pandemické dno, 1,93 procenta. V březnu už nepatrně vzrostla na 1,94 procent – růst pak pokračoval i nadále, v květnu dokonce nad úroveň dvou procent. Mnohaleté dno je tedy již za námi. Hypotéky jsou ale z dlouhodobého hlediska stále levné. Jejich cena půjde už jen nahoru, bankám totiž citelně zdražují zdroje, jimiž poskytované hypotéky kryjí. Češi se proto snaží vzít si hypotéku právě nyní, když je stále velmi levná, a nechtějí tak propásnout příležitost. Mezinárodní investoři nyní očekávají, že Česká národní banka kvůli inflační hrozbě zvýší v příštích dvanácti měsících svou základní úrokovou sazbu hned čtyřikrát, ze současné úrovně 0,25 až na 1,25 procenta. V rámci skupiny 37 zemí organizace OECD očekávají mezinárodní investoři agresivnější zvyšování základní sazby než v ČR už jen ve třech zemích, a to v Kolumbii, Chile a Mexiku. Dramaticky vyšší sazby ČNB jsou příznakem nového makroekonomického prostředí v ČR, v němž citelně půjdou nahoru – budou muset – také sazby hypoték.
img

Deset důvodů, proč si Češi rekordně berou hypotéky: Tak jak svět čekají citelný růst úroků v ČR v následujících dvanácti měsících, zároveň své hypotéky rekordně refinancují - tedy si je zlevňují

19.05.2021 Češi doslova šílí po hypotékách. V dubnu proto banky v ČR sjednaly hypotéky za více než 39 miliard korun, což je druhý nejvyšší objem v historii ČR, po letošním březnu.
img

Nemovitosti v ČR budou nejspíše dále trendově zdražovat. Pokud se však dostaví výraznější inflace, vývoj je nejednoznačný

31.03.2021 Trh s nemovitostmi v ČR zůstává jako celek nečekaně odolný vůči dopadům probíhající koronavirové situace. Ceny nemovitostí v souhrnu dále rostly i v roce 2020 a v růstu pokračují i letos. Cenový pokles zaznamenaly jen jisté segmenty trhu s nájemním bydlením. Kvůli odlivu poptávky zahraničních turistů po krátkodobých pronájmech zejména klesla loni cena nájmů v historickém jádru Prahy.
C:\fakepath\eurusd-19032021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 19.3.2021

19.03.2021 Americké akcie včera výrazně oslabily, jejich přední indexy Dow Jones a S&P 500 tak sestoupily z rekordních maxim. K poklesu přispěl obnovený růst výnosů u dluhopisů vlády Spojených států, náladu na akciovém trhu zasáhly rovněž nové obavy z šíření koronaviru v Evropě.
img

Výnosy rostou moc rychle, co na to Fed? Akcie se sbírají po propadu

26.02.2021 Dluhopisový trh, hlavně ten americký, se naplno stal středobodem dění na finančních trzích. Nárůst výnosů není nový fenomén, trvá už půl roku. Tempo však začíná být varovné, na což včerejšek rázně upozornil. Spolu s tím zintenzivněl výprodej akcií s vysokými valuacemi či stojícími na růstu budoucích peněžních toků, pod tlak se dostalo zlato i průmyslové kovy. Dolaru naopak taková situace vyhovuje.
img

Ranní okénko - PMI indexy patrně odhalí brzdící tempo výroby

19.02.2021 Trh dnes bude vyhlížet očekávánou únorovou várku průzkumu mezi nákupními manažery (PMI), které dorazí pro Německo, eurozónu i USA. Indexy by měly zůstat stabilizované na lednových hodnotách. Prostoru pro zlepšení moc není, jelikož aktivitu stále sužují omezení spojené s pandemií a nové, rychleji se šířící mutace viru vnesly další obavy. Znovu by tak měl být potvrzen již známý příběh o solidním tempu průmyslu a utlumeném sektoru služeb. V případě průmyslu bude mimo jiné zajímavý vývoj komplikací v dodavatelských řetězcích a přílivu nových zakázek.
img

Lidé do 40 let si od dneška mohou žádat o výhodnější půjčku na bydlení. Mnozí o tom ale vůbec neví

15.01.2021 Program půjček na bydlení mladým, který Státní fond rozvoje bydlení, spustil v srpnu 2018, skončil fiaskem. Proto nyní stát svůj program výhodnějších půjček na bydlení upravuje a rozšiřuje. Veřejnost ale o takovém kroku není dostatečně informována.
img

Zájem Čechů o hypotéky láme rekordy, lidé si půjčují o několik miliard více než běžně. Může za to citelné zlevňování hypoték a vládní podpora ekonomiky na dluh

21.10.2020 Hypotéky v ČR zažily rekordní září v historii. Na hypotékách si lidé v ČR napůjčovali 22,5 miliardy korun. Přitom zářijový průměr let 2016 až 2019 činí 18,1 miliardy korun. Lidé si tedy půjčovali ještě o 4,4 miliardy korun více než v uplynulých letech prosperity. Celkově je letošní září pátým nejúspěšnějším měsícem v historii. Rekord drží listopad 2016, kdy si lidé napůjčovali na hypotékách 29,7 miliardy korun.
img

Největší česká banka od dneška zlevňuje hypotéky. Koronavirus činí bydlení na úvěr dostupnější

05.10.2020 Největší tuzemská banka dle velikosti bilanční sumy, ČSOB, ode dneška zlevňuje své hypotéky. Společně s ní jde s úroky dolů také Hypoteční banka, která pod křídla ČSOB patří. Obě banky snožují úrok na jedno-, tří-, i pětileté fixaci na 2,09 procenta. Doba zlevňujících hypoték tedy ještě neskončila.
img

Prodeje rodinných domů v USA dále rostou, předkrizové hodnoty již byly pokořeny

22.09.2020 Spotřebitelská důvěra v eurozóně by měla dle předběžných odhadů v září setrvat na předešlé hodnotě -14,7. Tržní odhad tak již zohledňuje nedávné zhoršení koronavirové situace. Naši vídeňští kolegové dokonce očekávají, že nálada v sektoru služeb poklesla, což souvisí s předpokladem snížené dynamiky oživení ve službách.
img

Zlevňování hypoték dochází dech. Přesto nelze vyloučit, že dále znatelně zlevní, a to zejména v případě závažnějšího průběhu druhé vlny pandemie

16.09.2020 Několikaměsíčnímu zlevňování hypoték v ČR dochází dech. Letos v srpnu sice hypotéky nadále zlevňovaly, ale nejpomalejším tempem za posledního takřka půl roku. Znamená to, že prostor pro zlevňování, jejž vytvořila první vlna šíření koronavirové krize a opatření pro boj s ním, se pro tuto chvílí uzavírá.
img

Ranní okénko - Zaměstnanost a ekonomika zaznamenaly rekordní propad

09.09.2020 Dnešní ekonomický kalendář nám nic zajímavého nenabízí. Za zmínku stojí snad jen údaje o vývoji žádostí o hypotéky v USA, které poskytne týdenní MBA index. Na rozdíl od většiny sektorů ekonomiky, si trh s bydlením v zámoří vedl dobře, a to i navzdory pandemické situaci. Důvodem jsou nízké úrokové sazby, které stlačily dolů i sazby hypoték.
img

České banky přestaly zlevňovat hypotéky, úroky v srpnu snížila už jen jediná. Bojí se podzimního růstu nezaměstnanosti a nesplácených úvěrů

02.09.2020 Tuzemské banky takřka úplně přestaly se zlevňováním hypoték. V srpna snížila své úroky jediná, a to Sberbank. Zlevňování hypoték zvolňovalo už v červenci. V květnu a červnu přitom docházelo k plošnému zlevňování hypoték.
img

České banky přestávají zlevňovat hypotéky. Bojí se podzimního růstu nezaměstnanosti a nesplácených úvěrů

04.08.2020 Tuzemské banky brzdí se zlevňováním hypoték. V červenci sice některé nadále své hypoteční sazby snižovaly, avšak prozatím končí plošná podoba zlevňování hypoték, patrná v květnu a červnu.
img

Hypotéky v ČR budou dále zlevňovat. Tak levné jako na Slovensku ale jen tak nebudou

19.07.2020 Hypotéky nezlevní, to spíše zdraží. V době jarní koronavirové uzavírky ekonomiky se taková prognóza médii linula takřka jednohlasně. Realitní makléři ji pronášeli v obavě z trvalejšího zamrznutí hypotečního trhu. Strachovali se, že lidé začnou vyčkávat na nižší sazby, takže raději přispěchali s tvrzením, že k něčemu takovému rozhodně nedojde. Někteří ekonomové pak – už podloženěji – argumentovali, že hypotéky nezlevní, neboť banky budou přičítat vyšší rizikovou marži.
img

Banky v květnu poskytly nejméně hypoték za 10 let. V příštím roce nastane pro řadu lidí generační příležitost ke koupi nemovitosti

17.06.2020 Hypotéční trh v květnu zamrzl. Banky poskytly nejméně hypoték za uplynulých deset let, a sice 6203. Posledním ještě slabším květnem z hlediska počtu poskytnutých hypoték byl ten z roku 2010.
img

Pandemie v Češích překvapivě povzbudila zájem o hypotéky, během měsíců nouzového stavu si napůjčovali o 25 procent více než loni. Hypotéky letos ještě dále zlevní

20.05.2020 Je to poměrně nečekaný výsledek, leč počet i objem nově poskytnutých hypoték byl letos v měsících březnu a dubnu vyšší než loni ve stejnou dobu roku. A to navzdory tomu, že od 12. března platil v ČR nouzový stav z důvodu boje s nákazou koronaviru.
img

Úrok na českých dluhopisech dnes klesl nejníže od loňského srpna. Vládě zlevňuje obsluha dluhu, rostou šance, že banky nakonec půjdou s úroky hypoték citelně dolů

12.05.2020 Výnos desetiletých vládních dluhopisů ČR dnes klesl nejníže od konce loňského srpna. Přechodně totiž vykazoval hodnotu 1,032 procenta, která je nejnižší nejen za celý letošní rok, ale právě také za všechny loňské dny následující po 28. srpnu.
img

Hypotéky v Česku rekordně zlevní, u nemovitostí zlevnění nečekejme

01.05.2020 To, že hypotéky budou v ČR rekordně levné, už je „ložené“. Kdo pochybuje, zřejmě nesleduje, co v posledních týdnech činí světově významné centrální banky v čele s tou americkou.
img

Přichází pád hypotečních úroků. Kdo si v nadcházející recesi v ČR udrží zaměstnání, bude mít hypotéku i nemovitost výrazně dostupnější než dnes, počkat se vyplatí

18.03.2020 Hypoteční bankéři si letos v únoru mnuli ruce blahem. Podařilo se jim „udat“ o skoro 71 procent větší objem hypoték než loni v únoru, vyplývá z dnes zveřejněných dat Fincentrum Hypoindex. Byl to pro ně z tohoto hlediska druhý nejúspěšnější únor v historii. Vzhledem k recesi, která na Česko co nevidět udeří, lze konstatovat, že to byly poslední opravdové „bankéřské hody“ před delší dobou hypoteční diety, ba půstu.
img

Sazby hypoték půjdou dolů, vyplatí se počkat. Koronavirus českým bankám mocně zlevňuje peníze

11.03.2020 Letos se opakuje loňská situace. Tak jako loni i začátkem tohoto roku mnozí předpokládali postupné zdražování hypoték. A stejně jako v roce 2019 se takový předpoklad nenaplní. Hypotéky budou v dalších měsících zlevňovat, možná i docela výrazně. Záleží to zejména na dvou faktorech – na koronaviru a na ropě.
Související klíčová slova: FOREX | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Řecko | Finance | Peníze | Inflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Devizové rezervy | Měnová politika | Německo | Evropské akcie | Analytik | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Poptávka | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Export | Import | Ekonomové | Ekonomika eurozóny | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Sazby | Akcie | Americký dolar | Bloomberg | Broker | Centrální banka | Centrální banky | Dolarový index | Durace | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Fed | Futures | IFO index | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Investice | Investor | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | MT4 | Měny | Nabídka | PRIBOR | Pozice | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Swap | Trading | Trend | Ukazatel | Výnos | Výnosnost | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Evropa | Cena ropy | Hospodářský růst | Komerční banka | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Aukce | Ekonom | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Bohatství | ČSOB | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Lukáš Kovanda | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Index | Podpora | Aktuální kurzy měn | Banka | Fio banka | Brent | Broker Consulting | Cena | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Fio | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do nemovitostí | Investiční | Kurzy | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Nemovitosti | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Sázky | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Úrokové swapy | Úrokový swap | Výprodej | Vývoj inflace | Země EU | Zpráva | Benzín | HZL | ROCE | Itálie | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Zaměstnanost | Úvěr | Komise | Dow Jonesův index | Unicredit | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Uložení peněz | HUF/EUR | Hospodářské výsledky | Creditas | Podnikatelé | Přehled | Bankovnictví | Nervozita na finančních trzích | Swapy | Základní úrokové sazby | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Ekonomické dopady | Velké banky | Vládní dluhopisy | Nervozita | Dnešní ekonomický kalendář | Propad | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Pokles výnosů | Historická minima | Nejistota | Tempo růstu | Výhled | Bankéři | Poplatky | Mzdy | Krize | Měnová politika Fedu | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Česká vláda | Měny&Sazby | ČTK | Hlavní ekonom | Očekávání | Index NFIB | Themis Trading | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Tržní očekávání | Výnosy desetiletých dluhopisů | Podniky | Czech Fund | Výprodej akcií | Propad cen ropy | Růst úrokových sazeb | Prognóza ECB | Politika Fedu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Růst výnosů u dluhopisů | Majetek | Nemovitostní trh | Sazby ČNB | Mezinárodní investoři | Státní fond | Inflace v ČR | Inflační očekávání | Akciové futures | CNY | Pokles sazeb | Ceny pohonných hmot | Snížení sazeb | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Poptávka po ropě | Tuzemské banky | Hypotéky v Česku | Trinity Bank | Automobilky | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Trh práce | Vyšší sazby | Ceny pohonných hmot v ČR | PLN/EUR | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Největší pokles | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Data o HDP | Financovat | HUF | PLN | Impuls | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Koruna dnes | Zdražování | NAFTA | Nejistoty | Státy EU | GBP/EUR | Půjčka | Nálada | Míra | Inflační výhled | Levnější ropa | Úroky | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Hypoteční trh | Předseda | Americké centrální banky | Kupní síla | Americké vlády | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Bydlení | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | NERV | Miliardy korun | Schodek státního rozpočtu | Růst poptávky | Ifo | Zemědělství | Současné trhy | Vyšší inflace | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Cenové tlaky | Koronavirus | Pokles sazeb hypoték | Průměrná úroková sazba | Trhy | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Zdražovat | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Pandemie | Raiffeisenbank a.s. | Zlepšení | Výdaje | SEC | Průměrná cena | Prodávající | Růst sazeb | COVID-19 | České banky | Šíření koronavirové nákazy | Cestovní kanceláře | Tržní úrokové sazby | Vývoj | Nižší sazby | Cenová válka | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Opatření vlády | Další vývoj | Členové bankovní rady | Největší propad | Hypoteční bankéři | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Další pokles | Koronavirová krize | Komerční banky | Domácnosti | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Alena Schillerová | Ministryně financí | Enormní zájem | mBank | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Boj s koronavirem | České vlády | Ministryně financí Alena Schillerová | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Schodek | Organizace | Poskytování hypoték | Hotelnictví | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Údaje | Dlužník | Úročení vkladů | Nemovitosti v ČR | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Majitel | Úspory | Důvěra v eurozóně | Mimořádná situace | PMI ve službách | Spotřebitelský sentiment | Zrušení daně z nabytí | Cenový pokles | Cestování | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Zaměstnanci | Růst výnosů | Historicky nejnižší | Deflační tlaky | Zadlužení | Výnos desetiletých vládních dluhopisů | Úrok na českých dluhopisech | Ceny zeleniny | Průmyslové kovy | RBI | Bankéři z Fedu | Rekordní propad | Hypoteční banka | Vakcína | Zájem o hypotéky | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Ztráty zaměstnání | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Střední Evropa | Antivirus | Nejlevnější hypotéky | Banka Creditas | Index Nasdaq Composite | Podpůrné programy | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | Nízké sazby | Práce z domova | Situace na trhu práce | Ceny | Praha | Předčasné splacení hypotéky | Zastavení růstu | Obsazenost hotelů | Důvěra | Pandemická situace | Online nakupování | Hypotéky v ČR | Úroky na hypotékách | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Zrušení superhrubé mzdy | Zaměstnanost a ekonomika | Odborníci | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Zlevňování hypoték | Rezidenční nemovitosti | Banky v ČR | Ekonomické dopady pandemie | Prodeje rodinných domů | Prodeje rodinných domů v USA | Program Antivirus | Politici | Pracovní místa | Ranní okénko | Největší česká banka | Nařízení | Vakcinace | Zadlužování | Mutace viru | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Home office | PMI ve výrobě | MJ | Situace na trhu | PMI indexy | Trh s nemovitostmi v ČR | Poptávka po nemovitostech | Strach z inflace | Rostoucí ceny | Růst cen nemovitostí | Příležitosti | Prodej | Úročené vklady | Inflace cen | Základní sazby | Byty | Program podpory bydlení | Bydlení pro mladé | Tomáš Mašek
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Sazba konverze
Sazba PRIBOR
Sazba ruské centrální banky
Sazba u hypotečních úvěrů
Sazby
Sazby beze změny
Sazby ČNB
Sazby daně
Sazby ECB
Sazby Fedu

Následující klíčová slova

Sazby maďarské centrální banky
Sazby v Austrálii
Sazby v Číně
Sázení
Sázení proti jenu
Sázet
Sázka
Sazka Entertainment
Sazka Group
Sázka na nejistotu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets
Potvrďte prosím... Zavřít