Středa 29. května 2024 17:31
reklama
Purple trading AI
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3

ANO

C:\fakepath\ftmo-29052024.jpg

Trpělivost jako klíčový faktor v tradingu

29.05.2024 V obchodování je jednou z nejpodceňovanějších, ale zároveň nejdůležitějších vlastností tradera trpělivost. Schopnost vyčkat na správný okamžik k nákupu nebo prodeji je zásadní pro úspěch, přesto je často přehlížena ve prospěch rychlých a impulsivních rozhodnutí, která mohou vést ke ztrátám.
img

EUR/USD: Co by mohlo zastavit růst eura? Hypotéza

29.05.2024 Pár EUR/USD je už téměř měsíc a půl ve fázi růstu, ke kterému mám spoustu otázek, protože býčí obchodníci útočí téměř za jakýchkoli podmínek. Informační pozadí může být různé a v poslední době různé i bylo, ale ve většině případů jsme viděli růst evropské měny. Co mohlo být jeho příčinou a jak dlouho potrvá?
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
img

Michael Saylor považuje Ethereum ETF za vítězství kryptografického průmyslu

27.05.2024 Michael Saylor, výkonný předseda a spoluzakladatel společnosti MicroStrategy, zřejmě přehodnocuje svůj postoj k Ethereu po schválení spotových ETF ze strany americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

Hokejový triumf Čechů pomůže ekonomice i Fialově vládě. Přestože půllitr piva od posledního pražského finále, roku 2015, zdražil o 130 % při 50% obecné inflaci

27.05.2024 Triumf českých hokejistů na mistrovství světa může pomoci jak ekonomice, tak Fialově vládě. Již tak vzmáhající se spotřebě domácností poskytne další impuls – otázkou je jen to, jak silný a trvalý bude.
img

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

26.05.2024 Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.
img

Mladí Češi nedůvěřují podnikatelům. Jenže ne všichni jsou jako Boesky, předobraz filmového Gordona Gekka, který v pondělí zemřel

26.05.2024 Chamtivost je zdravá a dobrá. Ale všeho s mírou. Zemřel Ivan Boesky, předobraz filmového Gordona Gekka.
C:\fakepath\Pavel2.jpg

Prezident Pavel nepodporuje referendum o přijetí eura

22.05.2024 Prezident republiky Petr Pavel včera na debatě s občany v Šemberově divadle ve Vysokém Mýtě znovu řekl, že je příznivcem přijetí eura. Při zvažování této věci by ale podle něj měla rozhodovat fakta, nikoliv emoce. S uspořádáním referenda o přijetí eura by byl opatrný.
img

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD se ve 4hodinovém grafu nezměnila. Pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo C segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak opravdu je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu byla dokončena kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit pod touto úrovní.
img

Dokáže se dolar postavit na nohy?

17.05.2024 Po večírku se dostaví kocovina. Měnový pár EUR/USD se vyšplhal na nejvyšší úrovně od konce března a vyvolal tak pocit déjà vu. Tehdy, stejně jako nyní, dosáhly všechny tři hlavní americké akciové indexy nových rekordních hodnot. O několik dní později následovala korekce vyvolaná zvěstmi, že Federální rezervní systém ponechá sazbu federálních fondů na maximu 5,5 % déle, než se původně očekávalo. Změnilo se po zveřejnění dubnové zprávy o inflaci v USA něco? Dost možná ne.
img

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 16. května. Vyčerpalo euro svůj růstový potenciál?

17.05.2024 Vlnová analýza měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu se nezměnila. V současné době pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c klesajícího trendového segmentu. Pokud tomu tak bude, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou výstavbu kolem hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tedy měla skončit pod ní.
C:\fakepath\trader-14052024-54-zm.jpg

Forex: Dolar po zprávě o vývoji výrobních cen v USA klesá

14.05.2024 Americký dolar dnes oslabuje ke koši předních světových měn. Může za to zpráva o nečekaném růstu výrobních cen v USA za duben. To naznačuje, že inflace ve Spojených státech zůstává na počátku druhého čtvrtletí vysoká.
C:\fakepath\trading-14052024.jpg

Praktická ukázka: Minulý týden jsem o tom mluvil

14.05.2024 Ano, přesně, minulý týden jsem mluvil o tom, že by se v týdnu okolo 1. máje dala očekávat malá volatilita, což se na konec nepotvrdilo. Uplynulý týden byl podobný svými oslavami ukončení 2. světové války, a co se stalo? Stal se přesný opak, tedy byl skutečně velký klid. Přijde mi to docela vtipné, jak může být předpovídání v tradingu ošemetné. A tak to nedělám.
img

Ruská válečná ekonomika nebývale zvyšuje životní úroveň Rusů a upevňuje Putinův režim. Lidé na Západě, kteří její výkon zpochybňují, prokazují Rusku nejlepší službu

14.05.2024 Ruská válečná ekonomika se rozjela takovým způsobem, že to dělá vrásky na čele samotným vrcholným ruským představitelům, uvádí ve svém aktuálním vydání magazín Businessweek. Lidé, kteří neustále zpochybňují výkon ruské ekonomiky jako vylhaný a neudržitelný, prokazují Rusku tu nejlepší službu. Protože nejrychlejší cesta k prohře je podcenění soupeře, což ví každý začínající sportovec.
img

Za Den matek letos utratí Češi mírně nad 450 milionů korun, v Rakousku desetkrát tolik. Tradici tam totiž nepošlapali komunisté, u nás stále „vítězí“ Mezinárodní den žen

12.05.2024 Na dnešek letos připadá Den matek. Obchodníci, včetně e-shopů, proto registrují nebo ještě očekávají zvýšené tržby. A to zejména za květiny (oblíbené jsou zvláště tulipány, růže či hortenzie), šperky, kosmetiku a delikatesy a sladkosti. Češi letos v souhrnu za tyto dárky utratí mírně přes 450 milionů korun. O několik milionů více než loni a přibližně o 40 milionů korun více než předloni. Za vyšší výdaje v porovnání s rokem 2022 ale může zejména rapidní inflace, nikoliv růst popularity Dne matek.
img

FundedNext

07.05.2024 FundedNext je globální prop firma vlastněná společností Next Ventures, kterou v roce 2022 založil bangladéšský podnikatel Syed Abdullah Jayed. Navzdory své krátké existenci již slouží více než 51 tisícům obchodníků z více než 195 zemí a vyplatila více než 95 milionů dolarů. Samotná firma má mnoho konkurenčních výhod, jelikož nabízí dost zajímavé účty i možnosti, co ostatní prop firmy nenabízí. Samotné vedení společnosti je velmi otevřené a transparentní, zároveň tato prop firma byla zmíněna na prestižních webech jako Benziga, Nasdaq nebo Yahoo finance a spolupracuje se známými lidmi jako je například fotbalista Emi Martinez. Taky pořádá akce, kde se obchodníci i vedení firmy mohou potkat a tyto akce jsou veřejně vysílány na internetu.
img

České členství v EU má své plusy i mínusy, czexit by se ale nevyplatil. Eurozóna již z hlediska Česka není elitním klubem jako před dvaceti lety

01.05.2024 Pro Česko a jeho ekonomiku členství v EU znamená zejména to, že naše země patří k bloku zemí, který je globálním hráčem. Těžko by globálním hráčem byla ČR sama o sobě. Na tom, kam se tento blok zemí ubírá, se navíc Česko může podílet a spolurozhodovat o něm, byť je otázka, do jaké míry. Nicméně v tomto ohledu ČR jako celek členstvím v EU nepochybně získává. Vysoce nad rámec více než bilionu korun, který od vstupu do EU v čistém vyjádření získalo z unijních rozpočtů.
img

Trhy podceňují šance na recesi

30.04.2024 „Silná ekonomika USA, trhy na maximech a příběhy úspěchů od vládních autorit vytvářejí silný optimismus. Ovšem to vše stojí na docela křehkém fundamentu, proto se nyní recesní scénář podle nás podceňuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Analýza měnového páru EUR/USD na 24. dubna. Čekání na HDP USA za první čtvrtletí

25.04.2024 Vlnová analýza měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo c segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, protože první vlna tohoto segmentu dokončila svou výstavbu kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit níže.
img

Vrazí dolaru nůž do zad?

25.04.2024 Situace je poněkud zamotaná a ani Spojené státy nejsou tím, kdo rozhoduje. Evropa již dva dny po sobě představila dobré zprávy. Nejprve vzrostla podnikatelská aktivita v eurozóně na jedenáctiměsíční maximum, poté se nadále zlepšoval německý index podnikatelského klimatu IFO. Ani pozitivní zprávy však nemohou rozhýbat měnový pár EUR/USD, když je Evropská centrální banka odhodlána uvolnit měnovou politiku. K růstu páru pomáhají pouze slabé americké údaje.
C:\fakepath\FT-FXstreet-24042024-1.png

Půl milionu za měsíc? I to je ve Fintokei možné

24.04.2024 Stačí znát základy fundamentální analýzy a price action a můžete si ve Fintokei přijít na velice slušné zisky. Své o tom ví trader Lubomír, který si od nás v březnu odnesl payout v hodnotě 450 000 Kč. Pojďte se s námi podívat na jeho nejpovedenější obchody.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Neberte si hypotéky. Brzo dostanete dotaci. Alespoň za to už bojují lobbisté

23.04.2024 Dnešní doba je plná nálepkování. Na každého se něco najde. Kdekdo je např. populista, ačkoli argumenty pro takové označení jsou obvykle na vodě. Podle mě je nálepkování falešné. Mnohdy je jen politicky motivované. Skutečný populismus je jinde. Příkladem klasického populismu, který se za populismus překvapivě neoznačuje, je návrh některých výrobců stavebního materiálu, developerů, a dokonce i bank na dotace hypoték.
img

Invesco: Neobvyklé pravdy – Německá želva a americký zajíc

22.04.2024 Proč se německá ekonomika potýká s problémy, zatímco americká jde kupředu? Nebylo tomu tak vždy, ale od začátku pandemie se americké ekonomice daří na pozadí rostoucího vládního dluhu a klesající míře úspor. Bude se želva smát jako poslední (a nejdéle)? Můj let z Milána byl zrušen, protože letadlo, kterým jsme měli letět, přistálo na jeden motor. Rozhovory s investory v Itálii, ale i jinde budí dojem, že německá ekonomika také letí na jeden motor, zatímco USA pokračují na oba a plný plyn. Odpovídá to skutečnosti, a pokud ano, proč je mezi oběma ekonomikami takový rozdíl?
img

Co příští týden čeká euro?

22.04.2024 Poptávka po euru v posledních týdnech klesá, což plně odpovídá současnému vlnovému patternu. Jelikož klesající vlna 3 nebo C v tuto chvíli ještě neskončila, očekávám další pokles kotací tohoto instrumentu. K tomu bude potřeba zpravodajské pozadí z Evropské unie, které bude holubičí nebo slabší, než trh očekává. Na zpravodajském pozadí nezávisí všechno, ale tento základ vždy významně ovlivňoval pohyb každé měny.
img

Migrační dohoda EU, kterou Česko podepsalo bez zajištění trvalé výjimky, představuje potenciálně výraznou zátěž pro české veřejné finance. Ročně může jít o nemalé desítky miliard korun

19.04.2024 Migrační dohoda EU, k níž se Česko loni připojilo a nyní opět plní média, může mít nečekaně výrazný dopad na peněženky daňových poplatníků v ČR.
img

Powell se vyjádřil odvážně a Bailey nesdělil nic důležitého

18.04.2024 Úterý bylo interesatní nejen celou řadou zajímavých zpráv v USA a ve Velké Británii, ale i projevy Andrewa Baileyho a Jeroma Powella. Zprávy byly nakonec vcelku nudné a druhořadé, trh na ně téměř nereagoval a obecně ignoroval projevy Powella i Baileyho, přičemž jediný rozdíl byl v tom, že guvernér Bank of England trhu žádné zajímavé informace neposkytl, zatímco Powell ano.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)

16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Válka o prodlužování věku odchodu do důchodu

16.04.2024 Prezident Pavel se rozhodl vstoupit jako moderátor do politického jednání mezi vládou a opozicí o jedné z nejdůležitějších reforem pro budoucnost České republiky. Toto vlídné gesto, aby bylo dosaženo konsenzu alespoň nad základními obrysy hned na začátku vyjednávání, mělo ale trvání jen pár hodin.
img

Akcie: Vzestup firem spojených s AI a obezitou popírá gravitaci

12.04.2024 Uprostřed nadšení z umělé inteligence a léků na obezitu vidí akcie různé vyhlídky: neutrální u nadhodnocených amerických akcií, negativní u Japonska kvůli rizikům spojeným s JPY, pozitivní u Evropy. Evropské obranné akcie získávají na atraktivitě.
img

Více než čtvrtina Čechů nemá peníze nazbyt. Nechodí do restaurací, nekupují oblečení ani elektroniku

11.04.2024 Čerstvý průzkum ukázal, že pro necelou polovinu Čechů je svět investic velkou neznámou, na který nemají dostatek financí, které by mohli dát stranou, nebo se ho bojí. Více než třetina neinvestujících ale peníze nerozhazuje, měsíčně nevydají ani korunu za oblečení, kosmetiku, elektroniku či kulturu a cestování. Průzkum zaměřený na finanční chování Čechů zrealizovala fintechová společnost Bondster prostřednictvím aplikace Instant Research agentury Ipsos.
img

US500 si před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC drží ztráty

10.04.2024 Jedna z klíčových makro událostí dne - zveřejnění zprávy o inflaci v USA za březen - je již za námi, ale na obzoru se rýsuje další. Dnes ve 20:00 bude zveřejněn zápis z březnového zasedání FOMC 2024. Zveřejnění může rovněž vyvolat nárůst volatility na trzích a účastníci trhu je budou bedlivě sledovat.
img

Inflace se drží na 2,0 %. Stále máme ale inflaci nižší než Eurozóna

10.04.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil statistiku spotřebitelských cen. Ukázalo se, že v březnu zůstala inflace na 2,0 % stejně jako v únoru. To bylo pro trh nepříjemné překvapení. Sázelo se na pokles na 1,9 %. Nicméně i 2,0 % jsou krásná vzhledem k tomu, že se jedná o cíl centrální banky.
C:\fakepath\prop-trading-10042024-1.jpg

Jak se stát prop obchodníkem?

10.04.2024 V minulé kapitole jsme si sepsali výhody a nevýhody prop tradingu, což jsou velmi důležité faktory ve volbě toho, zda se vůbec prop tradingem zabývat, což jak jsme si řekli, tak tato volba je pro každého tradera individuální a záleží na mnoha okolnostech. Pokud jste si zvolili ano, tak tato kapitola bude přímo pro vás, dnes si totiž řekneme, jak se stát prop obchodníkem a ideálně i tím ziskovým, co vše je potřeba dodržovat a jaká je hlavní cesta k úspěchu. Celou kapitolu pojmeme ve stylu jednotlivých bodů, které je dobré si uvědomit a následně po celou dobu dodržovat a aplikovat, jelikož i na těchto bodech je postaven budoucí úspěch vás jako prop obchodníka.
img

EUR/USD. Analýza na 8. dubna. Euro bude pokračovat v poklesu

09.04.2024 Vlnová analýza 4hodinového grafu pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v úseku 3 nebo c klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude pokračovat velmi dlouho, protože první vlna tohoto úseku dokončila svou výstavbu kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit ještě níže.
img

Americký dolar utěšeně roste

08.04.2024 Čistá long pozice na dolaru se během sledovaného týdne zvýšila o dalších 2,4 miliard dolarů na celkem 16,1 miliard dolarů, což ukazuje na sebevědomé býčí pozice. Dolar posílil především vůči euru a jenu a vůči ostatním měnám svou pozici malinko změnil.
img

Přehled páru GBP/USD. 8. dubna. Inflace v USA může znovu nepříjemně překvapit

08.04.2024 I měnový pár GBP/USD vykazoval v pátek nelogické a bezdůvodné pohyby. Mohlo by se zdát, že sestupný trend libry je stále neporušený, ale není to tak. Stačí přepnout na časový rámec 24H, kde je zřetelný čtyřměsíční flat. V grafu 4H tedy pozorujeme střídání krátkodobých vzestupných a sestupných trendů. Momentálně se cena drží u spodní hranice bočního kanálu – úrovně 1,2500. Tato úroveň je přibližná. Minulý týden se pár nelogicky odchýlil od úrovně 25 a ignoroval silné makroekonomické pozadí v USA. V pátek se pak nakrátko propadl, což by obchodníky nemělo mást. Teď je nový uptrend mnohem pravděpodobnější a je jedno, jestli tento pohyb odpovídá fundamentálnímu pozadí.
img

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?
img

Přehled páru GBP/USD. 3. dubna. Libra se přiblížila ke klíčovým úrovním

03.04.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v úterý také mírnou vzestupnou korekci, ale volatilita byla slabá, protože makroekonomické pozadí oproti pondělku oslabilo. Britská libra si ponechává skvělé vyhlídky na pokles, pokud se pečlivě zkoumají fundamenty, makroekonomické pozadí a technický obraz. Připomínáme ale, že trh se v posledních 4 měsících úspěšně zdržoval prodeje britské měny. Nebo za úžasnou odolností libry stojí Bank of England, která tajně provádí měnové intervence, aby zabránila novému kolapsu britské měny.
C:\fakepath\Kellnerova.jpg

Nejbohatší Češka je i letos Kellnerová

02.04.2024 Mezi dolarové miliardáře se letos opět dostalo 11 Čechů, z nichž nejbohatší je nadále dědička investiční skupiny PPF Renáta Kellnerová s majetkem 18 miliard dolarů (v přepočtu asi 421 miliard korun). Skokanem roku se stal zbrojař Michal Strnad, který se ve světovém žebříčku meziročně posunul nahoru o stovky příček. S majetkem 4,4 miliardy dolarů (103 miliard korun) je mezi Čechy na šestém místě. Uvedl to dnes časopis Forbes, který mezinárodní žebříček sestavuje. Strnad letos překonal i bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO), jehož majetek podle časopisu činí 3,5 miliardy dolarů (82 miliard korun).
C:\fakepath\trump-02042024.png

Trumpova sociální síť je meme akcie

02.04.2024 Představte si společnost, která za uplynulý rok vykázala tržby 4,1 milionu dolarů při ztrátě 58,2 milionů dolarů. Překotný růst tržeb a ziskovosti se příliš neočekává, stojí a padá s jednou osobou ve věku 77 let. Kolik byste byli ochotni za takovou firmu dát – tržní kapitalizace 10 mil. USD nebo snad 100 mil. USD?
img

Cena zlata explodovala, Fed ztrácí důvěru trhu

02.04.2024 "Americká centrální banka letos i přes mnohé znaky odolné inflace razí holubičí monetární politiku, což vede k rostoucí skepsi trhu a to mohlo výrazně podpořit růst ceny zlata. Je tak možné, že americký Fed ztrácí kredibilitu, " říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
C:\fakepath\cnb8.jpeg

Bývalý nejvyšší státní zástupce Zeman se stane poradcem guvernéra ČNB

22.03.2024 Bývalý nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, který počátkem roku skončil i jako státní zástupce, začne od dubna pracovat v České národní bance (ČNB) jako poradce jejího guvernéra Aleše Michla pro oblast práva a kyberbezpečnosti. Uvedl to dnes Deník N, kterému to řekli Zeman a mluvčí ČNB Jakub Holas.
C:\fakepath\prop-trading-22042024-1.png

Jak fungují prop firmy?

22.03.2024 V minulé kapitole jsme se zaměřili na to, abychom pochopili, co je to prop trading a jak se rozděluje. Nyní pojďme naši pozornost více posunout k moderním prop firmám, a to konkrétně jak vůbec fungují, je vůbec legální poskytovat investiční kapitál lidem, bez ekonomického vzdělání a na čem vůbec vydělávají? Na to všechno se podíváme v dnešním článku včetně statistik úspěšnosti u daných prop firem, které své statistiky zveřejnily, lehce se budeme věnovat matematice, a nakonec si odhalíme business model těchto prop firem.
img

Rozhodnutí bankovní rady ČNB

20.03.2024 „Další snížení základní úrokové sazby je skvělou zprávou pro všechny, kteří vyčkávají na sjednání hypotéky a následné pořízení nemovitosti. To dlouhodobě povede ke zvýšené poptávce po nemovitostech a růstu jejich cen. Horší zpráva to je pro výnos spořicích účtů a dluhopisů, kde bude následovat pozvolný pokles úrokové sazby. Očekáváme, že lidé budou časem hledat jiné cesty, jak své peníze zhodnotit.
img

Může EUR/USD v roce 2024 vzrůst na 1,15?

19.03.2024 Mluviti stříbro, mlčeti zlato. Zatímco mlčení Federálního rezervního systému finanční trhy děsí, představitelé Evropské centrální banky o měnové politice neustále mluví. Člen Rady guvernérů ECB Olli Rehn uvedl, že centrální banka již zahájila diskusi o snížení depozitních sazeb. Jeho kolega Yannis Stournaras se domnívá, že ekonomika eurozóny zažila měkké přistání. Ano, roste pomalu, ale o recesi se nehovoří. Viceprezident ECB Luis de Guindos poznamenává, že silný trh práce s 5% a vyšším růstem mezd při nízké produktivitě by mohl znovu nastartovat inflaci.
img

Přehled dění na finančních trzích

18.03.2024 Slavný americký ekonom a nositel Nobelovy ceny za ekonomii Robert Shiller je v investorské komunitě znám mimo jiné jako autor velice populárního a hojně používaného valuačního ukazatele hlavního amerického akciového indexu S&P 500, kterým je tzv. cyklicky očištěný poměr P/E neboli CAPE (cyclically adjusted price-to-earnings ratio). CAPE není obyčejné P/E, ale v jeho jmenovateli je průměr inflačně očištěných zisků za uplynulých 10 let, takže tento valuační indikátor počítá s průměrnou ziskovostí amerických korporací napříč ekonomickým cyklem. Jeho aktuální hodnota přitom činí 34,0x, což je bez nadsázky extrémně vysoká úroveň.
C:\fakepath\trader-18032024.png

3 návyky pro efektivní řízení otevřených pozic

18.03.2024 Věřte tomu nebo ne, otevřené pozice jsou stejně tak důležité, jako jakýkoliv obchodní plán a je potřeba se jim věnovat. Není dobré se domnívat, že vstupem do pozice a nastavením výstupních úrovní vaše práce s obchodem končí.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB zahájila řízení s Podnikatelskou družstevní záložnou

17.03.2024 Česká národní banka (ČNB) v pátek zahájila správní řízení s Podnikatelskou družstevní záložnou (PDZ) směřující k odnětí povolení působit jako družstevní záložna. Důvodem jsou přetrvávající závažné nedostatky v její činnosti. Záložně bylo předběžným opatřením zakázáno přijímat vklady a poskytovat úvěry. Vyplácení vkladů omezeno není. Centrální banka v pátek o rozhodnutí informovala na webu. V záložně měl v minulosti peníze uložené i současný premiér Petr Fiala (ODS).
C:\\fakepath\\1710500050-71-trade.jpg

Zničí bitcoin zlato?! | Investiční Memento #71

15.03.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 71. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Ropa se navzdory Putinovým výrokům obchoduje výše 📊

12.03.2024 Ropa je nyní na vyšších úrovních než před několika hodinami, a to i navzdory nedávným Putinovým prohlášením pro tiskovou agenturu Interfax. Putin naznačil, že podporuje snížení produkce obsažené v dohodě OPEC+, ale že Rusko riskuje ztrátu podílu na trhu. To by mohlo naznačovat, že Rusko není spokojeno s tím, že nemůže využít žádné příležitosti k výdělku. V tuto chvíli se již zdá, že škrty ze strany OPEC+ dosáhly astronomické úrovně. Lze si položit otázku, zda je tato dohoda udržitelná? Dokud se všichni budou držet plánu, může mít kartel ropu pod kontrolou. Pokud se však někdo rozhodne těžit více, může se celá dohoda zhroutit.
img

Proč jsou dnes ženy vzdělanější než muži? I kvůli vynálezu antikoncepční pilulky

08.03.2024 Když Margaret Sangerová, zapálená feministka, někdejší vydavatelka časopisu Woman Rebel, poskytla v padesátých letech 150 tisíc dolarů doktoru Gregory Pincusovi, jistě netušila, jak důležité právě tyto peníze budou pro životní osudy všech dalších pokolení. Pincusův výzkum totiž vedl k objevu ústně podávané antikoncepční pilulky. A začaly se dít věci.
C:\fakepath\umela-inteligence-07032024.png

Magické slůvko "umělá inteligence" mění vše

07.03.2024 Mnoho analytiků přirovnává současnou situaci s umělou inteligencí k investiční internetové bublině z 90. let. Tehdy stačilo do názvu firmy dát ".com" a zaručený byl úspěch. Podobný trend můžeme sledovat dnes, kdy si firmy do názvu přidávají zkratku "AI". To je nejmarkantnější forma, ale existují i další indicie, že magické spojení slov "umělá inteligence" působí na akcie jako živá voda. V posledních dnech se o tom mohl přesvědčit výrobce počítačů a serverů Dell.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
img

Šatník slavných má rostoucí investiční potenciál. Aukcím vládnou šaty Marilyn Monroe

06.03.2024 Jedna z nedávných analýz společnosti Wonderinterest se zabývala netradičními investicemi do závodů. Tentokrát se podíváme na módu. Aukční síně koneckonců už dávno nejsou jen místností plnou lidí, kteří draží historický nábytek, různé druhy umění a vzácné sběratelské předměty. S rozvojem digitalizace se pozornost kupujících stále více soustřeďuje také na online aukce, kde mají kupující možnost získat módní luxusní a designové kousky, od doplňků přes oblečení až po speciální kousky ze šatníků slavných osobností, jejichž hodnota může v průběhu času výrazně vzrůst.
C:\fakepath\bitcoin-05032024.jpeg

Bitcoin: Proč roste? (a bude pokračovat?)

05.03.2024 Nelze popřít, že od konce února 2024 cítíme na trhu s Bitcoinem jistý nádech optimismu. Je to, jako kdyby se celý krypto svět probudil ze zimního spánku a opět očekával slunečné dny plné zisků. Tento pozitivní nádech může být podpořen přílivem institucionálních peněz, které Bitcoin nejen stabilizují, ale dávají mu i novou váhu v očích tradičního finančního světa. A není to jen o velkých hráčích; každý článek, každé zmínění Bitcoinu v mainstreamových médiích přitahuje nové zájemce, kteří chtějí být součástí této digitální revoluce.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 29. února. Evropský parlament se obává vysoké inflace

29.02.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval volatilněji a zajímavěji. Pokles evropské měny začal v noci, kdy se nekonaly žádné makroekonomické události a chybělo fundamentální pozadí. Přesto americký dolar během asijské seance posílil, což stačilo na překonání linie klouzavého průměru. Tato konsolidace však mohla mít delší životnost.
img

Revolut používá AI k ochraně zákazníků před podvody s kartami

29.02.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 40 miliony zákazníků po celém světě, dnes oznámila spuštění pokročilé funkce detekce podvodů, která pomáhá chránit zákazníky před podvody s kartami. Zákazníci Revolutu mohou už nyní pocítit přidanou vrstvu bezpečnostní ochrany, nad rámec již zavedené technologie pro odhalování podvodů APP (autorizované platby push, ke kterým dochází, když zločinci oklamou zákazníka, aby ho přiměli převést peníze na jiný účet), která využívá sofistikované funkce založené na umělé inteligenci, která je schopna identifikovat rizikové transakce, přechytračit zločince a chránit finance zákazníka.
img

Beyond Meat roste v premarketu o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
img

Příběh na trhu: Beyond Meat stoupá v předobchodní fázi o 50 %, protože investoři vidí další katalyzátory budoucí ziskovosti 📈

28.02.2024 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US), výrobce rostlinných náhražek masa s vysokým obsahem bílkovin, dnes před zahájením obchodování na Wall Street posilují o více než 50 %. Společnost se snaží zotavit z období vysokých nákladů a utlumené poptávky po drahých rostlinných výrobcích. I když potíže, které zažívá, rozhodně nejsou u konce, investoři doufají v postupné zlepšování ziskovosti. Akcie společnosti zažily v posledních letech masivní výprodej, během něhož kapitalizace společnosti klesla z více než 14 miliard dolarů v roce 2020 na současných méně než 500 milionů dolarů. Proč tolik euforie po čtvrtletních výsledcích a "překlopí" se spotřebitelé v zájmu vlastního zdraví opět na rostlinné maso?
C:\fakepath\ict-26022024-uvod.png

ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)

26.02.2024 ICT obchodování a Smart Money koncept patří momentálně k nejoblíbenějším a nejvíce sledovaným trading strategiím současnosti. Hlavně tedy v zahraničí. A proto jsme se rozhodli začít zcela nový a rozsáhlý seriál, ve kterém vám postupně představíme kompletně vše o tomto způsobu obchodování. Můžete se tedy těšit na opravdu detailní a propracované články, ve kterých vás vše naučíme. Připravte se tedy na vzrušující pohled do světa tradingu, který překročí hranice konvenčních strategií. Za zkratkou ICT se skrývá autor tohoto obchodního přístupu - Inner Circle Trader. ICT je metodologie založená výhradně na cenové akci, tedy Price Action. Pojďme na to!
img

Výsledky společnosti Nvidia

23.02.2024 „Společnost Nvidia znovu obhájila své postavení mezi velkolepou sedmičkou, a to díky dalšímu vydařenému čtvrtletí, které ukázalo, že případy využití umělé inteligence explodují a že boom umělé inteligence nevykazuje žádné známky zpomalení.
img

GBP/USD. Co řekl Bailey?

22.02.2024 Pár GBP/USD se snaží stoupat již druhý den v řadě. I když je tento růst spíše symbolický, důležitý je kontext projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho. Ten mohl britskou měnu klidně potopit, ale během slyšení v britském parlamentu přednesl poměrně výmluvný projev. Při projevu před Výborem ministerstva financí Bailey zachoval ve své rétorice vyváženost a trh si to vyložil ve prospěch libry. To je velmi diskutabilní závěr, ale faktem zůstává, že libra se po rozhodující zkoušce udržela nad vodou.
img

Přichází altseason? Ethereum se blíží k hranici 3 000 $, Analytici si myslí toto

21.02.2024 Společně s růstem Bitcoinu, který nastal během měsíců ledna a února tohoto roku, můžeme v současné době sledovat také výrazný nárůst hodnoty dalších kryptoměn, zvaných jako altcoiny. Například taková síť Ethereum zaznamenala u své nativní měny ether dosažení hranice 3 000 $ dne 20. února. Na této cenové hladině se naposledy tato kryptoměna obchodovala ke konci dubna roku 2022.
img

Proč je reklama při Super Bowlu tak drahá a stále dražší? A proč vůbec fotbal, nejen americký přitahuje tolik peněz?

21.02.2024 Cena půlminutového reklamního spotu při letošním finále ligy amerického fotbalu Super Bowl dorovnala loňský historický rekord, když druhý rok v řadě činila sedm milionů dolarů. To odpovídá více než 163 milionům korun. Předloni vyšel ten samý reklamní prostor ještě jen na 6,5 milionu dolarů. Což značí jeho zdražení v porovnání s rokem 2022 o zhruba 7,7 procenta. Inflace v USA však mezi únorem 2022 a prosincem 2023 vykazuje hodnotu 8,1 procenta. Mezi únorem 2023 a prosincem 2023 pak činí zhruba dvě procenta. V reálném vyjádření – tedy v očištění o inflaci – tak byl reklamní čas při Super Bowlu letos levnější než loni i než předloni.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Kryptopodnikatelé by mohli získat výslovné právo založit si v bance platební účty

18.02.2024 Kryptopodnikatelé možná získají ze zákona právo zakládat si v bankách platební účty. Zakotvit by je měla novela skupiny poslanců ze šestice koaličních a opozičních klubů. Bankovní ústavy nyní mohou podle nich žádosti o zřízení konta těmto podnikatelům plošně odmítat. Kryptopodnikatelé se v Česku zaměřují podle zdůvodnění novely o platebním styku především na směnu, úschovu a převody virtuálních aktiv a na zprostředkování investic do nich.
img

Andrew Bailey očekává zlepšení, Jeremy Hunt si nění vědom žádných problémů

16.02.2024 Podle prvního odhadu zveřejněného Národním statistickým úřadem se HDP Spojeného království snížil o 0,3 % na čtvrtletní bázi a o 0,2 % na roční bázi. O něco dříve během tohoto týdne vystoupil guvernér Bank of England Andrew Bailey. Zatím není jasné, zda Bailey již předem věděl, že budou údaje o HDP Spojeného království překvapením... Zdá se, že ano, neboť zmínil možnost technické recese. Přestože tuto možnost zvažuje, guvernér BoE stále očekává zlepšení britské ekonomiky. "Pokud v Británii začne recese, bude velmi mírná," domnívá se Bailey. Domnívá se také, že je lepší věnovat pozornost pozitivním ukazatelům, které vykazují známky zlepšení.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Inflace v lednu zpomalila na 2,3 pct, opozice je však kritická

15.02.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v lednu výrazně zpomalil na 2,3 procenta z prosincových 6,9 procenta. Inflace je tak nejnižší od března 2021, uvedl dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Podle premiéra Petra Fialy (ODS) zpomalení inflace znamená konec zdražování, přispěly k němu i kroky vlády. Guvernér České národní banky (ČNB) Aleš Michl snížení inflace do tolerančního pásma centrální banky uvítal, upozornil však na přetrvávající rizika, kvůli nimž zůstanou úrokové sazby vyšší, než bylo v minulosti obvyklé. Pokles inflace podle analytiků znamená, že ceny rostou pomaleji, nikoli však návrat na jejich dřívější úroveň. Například analytik společnosti Akcenta Miroslav Novák upozornil, že za roky 2022 a 2023 se cenová hladina zvedla o 27,3 procenta.
img

Přehodnocení rizik bude vyvíjet tlak na kanadský dolar. Přehled vývoje USD, CAD, JPY

15.02.2024 Vyšší než očekávané údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) v USA otřásly trhem a odsunuly načasování prvního snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Údaje o CPI vyvinuly tlak na akciové trhy, zvýšily výnosy amerických státních dluhopisů a posílily americký dolar.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 14. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.02.2024 Pár GBP/USD se v úterý snažil prodloužit růstový pohyb, ale po zprávě o inflaci v USA se propadl, stejně jako pár EUR/USD. Důvody takto prudkého a silného růstu dolaru jsme už rozebrali, takže se nebudeme opakovat. Řekněme jen, že z technického hlediska se naprosto nic nezměnilo. Pár teď může začít nové kolo poklesu, což by každopádně bylo logické a rozumné. Silně ale pochybujeme, že trh je připraven libru prodávat.
img

Kde centrální banka zakotví?

13.02.2024 Pokud to ČNB dovolí koruna, čeká nás v nejbližších měsících relativně svižné uvolňování měnové politiky – úrokové sazby budou klesat minimálně po 50bps krocích. Méně jasné ovšem je, co se bude dít ve druhé polovině roku. A ještě méně, na jakých nových úrovních nakonec úrokové sazby v následujícím roce zakotví. To je přitom klíčový parametr nejen pro trajektorii krátkodobých sazeb, ale také pro dlouhý konec výnosové křivky – tržní desetileté sazby. Na čem rovnovážná úroková sazba závisí?
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 13. února. Fed opět prohlásil, že se sazbami není kam spěchat

13.02.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí inklinoval k poklesu. Úroveň Murray 7/8 – 1,2634 se opět nepodařilo překonat. Připomeňme, že tato úroveň (a několik sousedních) tvořila zhruba měsíc a půl silný support – spodní hranici bočního kanálu. Pár nemůže tuto "betonovou zátarasu" zespodu prorazit. Britská libra má tedy výbornou šanci na obnovení poklesu.
C:\fakepath\Fintokei-FXstreet-clanek-12022024.jpg

Co je to scaling a jak funguje?

12.02.2024 Obchodování na velkých účtech láká. Věděli jste však, že kapitál, který vám prop tradingové firmy dají k obchodování, může dále růst? To samé platí i pro podíl z vybíraného zisku. Ve Fintokei však jdeme dál a škálováním tě můžeme dostat až mezi skutečné profesionální obchodníky. Zajímá tě jak? Přečti si náš dnešní článek!
C:\fakepath\trump-2546104_1280.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Trump není pro Wall Street žádný strašák. Jak ovlivní trhy?

12.02.2024 Ačkoli je potenciální návrat Donalda Trumpa do Bílého domu často vykreslován v apokalyptických konotacích, na finančních trzích z toho analytici kdovíjak těžkou hlavu nemají. Na Wall Street jsou sice znepokojení z potenciálně zhoršené bezpečností situace ve světě, od Trumpa se ale čekají i mnohé pozitivní stimuly.
img

Geopolitika podpoří dolar!

09.02.2024 V posledních měsících jsem pravidelně uváděl, že od amerického dolaru očekávám výrazný růst. Upřímně: posuny časových rámců jsou důsledkem toho, že trh příliš dlouho stagnoval. V případě britské libry trvala tato pauza měsíc a půl. Euro začalo klesat bez takto dlouhé odmlky, ale mohlo to dělat trochu rychleji. Nicméně oba instrumenty si podle aktuálního rozložení vln zachovávají medvědí vyhlídky.
C:\fakepath\capxmaster-08022024.png

CapXmaster

08.02.2024 CapXmaster je prop firma, které nabízí své služby i v České republice. Sídlo firmy je vedené též v České republice v Praze 4 a samotná firma má podle jejich obchodní smlouvy název Bonypay s.r.o., která byla založena před 6 lety. Samotná značka CapXmaster není v českém prostředí příliš vidět na rozdíl od jiných konkurenčních firem, to si můžeme potvrdit i tím, že je to relativně nová značka, jelikož jejich webová doména byla zaregistrována teprve před půl rokem. Mimoto můžeme CapXmaster vidět i mezi partnery fotbalového klubu Sparta.
img

Česká e-commerce pomalu snižuje ztrátu, Češi ale nakupují víc. Jak si mohou naši obchodníci opět získat jejich pozornost?

07.02.2024 Vánoční sezona a povánoční výprodeje jsou za námi a zázrak nepřišel. Dle očekávání skončila v roce 2023 česká e-commerce opět v propadu – 6 %. A leden zatím nenaznačuje, že by došlo k nějaké výrazné změně. Češi přitom neutráceli méně, ba naopak, i po započtení inflace útrata mírně vzrostla. Kam se tedy poděly české peníze? Tam, kde zákazníci dostali lepší poměr ceny a výkonu. Pohltily je marketplaces a zahraniční obchodníci – podle našich dat dosáhly zahraniční transakce skoro pětiny celkového objemu. Takže je potřeba si přiznat – je to new normal a obchodníci, kteří nechtějí bojovat cenou, na to musí jít chytře – získat si zákazníka službami tak kvalitními, že hodnotou překonají ušetřené peníze. Největší potenciál pro zlepšení je v logistice, platbě a co největší personalizaci.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 7. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.02.2024 GBP/USD zahájil korekční pohyb proti dvoudennímu poklesu. Stojí za zmínku, že pokles libry byl naprosto odůvodněný, protože trh v pátek dostal silné údaje o podnikatelské aktivitě, trhu práce a nezaměstnanosti v USA a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zveřejnil v pondělí dobré informace o plánech centrální banky na snížení úrokové sazby. V úterý ale žádné zprávy, které by byly pro dolar dobré, nepřišly a trh se oprávněně rozhodl, že je čas na menší korekci.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 6. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.02.2024 Pár GBP/USD v pondělí prodloužil silný pokles. Zatímco v pátek měl konkrétní důvody obchodovat se směrem dolů, a to silné ekonomické zprávy z USA, teď kromě Powellova nočního projevu nelze rozpoznat žádné další faktory. Ano, byl tu také index nevýrobního sektoru ISM, ale ten byl zveřejněn večer, takže nejspíš nepodpořil sílu amerického dolaru během rána a celého dne. Co se týká předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, ten jen zopakoval vše, co řekl po čtvrtečním zasedání FOMC. Klíčová byla hlavně věta, že březnové snížení sazeb není pravděpodobné. Toto prohlášení ve čtvrtek ohrozilo veškeré naděje dolarových skeptiků a v pondělí jim zasadilo poslední ránu.
C:\fakepath\Fintokei-vs-FTMO-03022024.jpg

FTMO vs. Fintokei: Prop trading srovnání

03.02.2024 Konkurence prop trading firem je v dnešní době obrovská. To ve Fintokei vnímáme jako čisté pozitivum - máme totiž možnost se srovnávat a ukázat na kvalitu našich služeb. Dnes jsme proti sobě postavili hned tu nejtěžší váhu - legendární českou FTMO. Jak myslíte, že to dopadne?
img

Fidelity International: Tři důvody pro návrat čistých energetických akcií v roce 2024

02.02.2024 V nadcházejícím roce budou v sektoru zabývajícím se čistou energií dominovat politická a makroekonomická rizika, a to zejména v USA. Většina špatných zpráv v tomto odvětví již však byla trhem v cenách promítnuta.
img

EUR/USD. Medvědí útok byl neúspěšný. Co bude dál?

02.02.2024 Prodávající měnového páru EUR/USD nedokázali využít výsledky lednového zasedání FOMC, které de facto podpořily americkou měnu. Útok na úroveň 1,07 byl neúspěšný, v podstatě okamžitě po jeho zahájení – ve čtvrtek se pár vrátil nad cíl 1,0800, což odráží slabou pozici medvědů na EUR/USD. Zveřejněná zpráva o inflaci v eurozóně pouze přilila olej do ohně rozporuplného fundamentálního obrazu. Údaje se nacházely v "zelených" číslech, ale ve skutečnosti za sebou zanechala více otázek než odpovědí. Obchodníci páru EUR/USD jsou zjevně znechuceni současnou situací, takže se de facto pouze drží nad úrovní 1.08. V takových podmínkách vypadají jak nákupy, tak prodeje stejně rizikově.
img

Kaprain může převzít Mafru, Londu a Synthesii, rozhodnutí ÚOHS je pravomocné

30.01.2024 Skupina Kaprain podnikatele Karla Pražáka může převzít ze svěřenských fondů bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) mediální skupinu Mafra, provozovatele rozhlasových stanic firmu Londa a pardubickou chemičku Synthesia. Rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže nabylo v pondělí právní moci, uvedl úřad na síti X.
img

Klíčové události 30. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.01.2024 V úterý nás nečeká mnoho makroekonomických událostí, ale několik zajímavých zpráv ano. Bude zveřejněn hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny za 4. čtvrtletí. Očekává se pokles ekonomiky o dalších 0,1 %. Ačkoli je tento pokles malý a neznamená recesi, jde už o druhé záporné čtvrtletí v řadě. Evropská centrální banka se blíží přechodu na holubičí politiku, což by mohlo vyvíjet tlak na euro.
img

Ano, dejme dluhovou brzdu do ústavy. Současně ale také podmiňme náš vstup do eurozóny snížením jejího dluhu alespoň do přiměřené blízkosti naší dluhové brzdy

28.01.2024 Návrh ministra financí Stanjury dát "dluhovou brzdu" do ústavy je správný a je třeba jej podpořit. Přesně proto, aby ji nemohla zrušit každá vládní většina.
img

Centrální bankovnictví pomalu selhává

26.01.2024 „Politika helikoptérových peněz v posledních letech rapidně umazává hranici mezi monetární a fiskální politikou. Výsledkem je tedy následující karikatura: monetární politika pod kontrolou populistů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Snížení valorizace je v souladu s literou zákona, řekl soud. Zda i s jeho suchem, to nyní musí posoudit volič – důvody pro pochyby má, i čistě ekonomické

25.01.2024 Poslední naděje důchodců na vyšší penze padla. Ústavní soud nepřekvapivě zamítl stížnost ANO na loňské snížení mimořádné valorizace. Verdikt je třeba respektovat, navíc když k němu soudci dospěli jasnou většinou 12:3. Přesto je třeba opět, i po vynesení rozsudku, říci, že loňská lednová inflace byla sice vysoká, dokonce historicky rekordně, ne však nečekaně vysoká.
img

Ústavní soud zamítl stížnost poslanců ANO, loňské snížení mimořádné valorizace penzí platí beze zbytku. Verdikt soudu přivítají ratingové agentury, nelze jej však přeceňovat – stav tuzemských veřejných financí zásadněji nezlepší

24.01.2024 Ústavní soud dnes zamítl stížnost poslanců opozičního hnutí ANO ohledně ponížení loňské mimořádné valorizace důchodů. Tím pádem definitivně stvrdil, že důchodci si loni z hlediska vývoje svých reálných příjmů pohoršili nejvýrazněji za posledních více než deset let. Ponížení mimořádné valorizace totiž znamená, že loňský růst průměrné penze zaostal za růstem hladiny spotřebitelských cen, jemuž čelí průměrný starobní důchodce. Navýšení penzí přitom zaostalo za růstem cen, jemuž důchodci čelí, nejvýrazněji od roku 2012.
img

Vláda mohla o tom, že mimořádná valorizace roku 2023 bude značná, vědět už v listopadu 2022, přesto penze rozhodla osekat až v únoru 2023. Ústavní soud zítra vynese verdikt o důchodech a zdůvodnění jeho nálezu bude každopádně zajímavé

23.01.2024 I kvůli kontroverznímu snížení mimořádné valorizace, které nyní projednává Ústavní soud, zchudli loni důchodci nejvýrazněji za více než deset let. Vláda osekání valorizace zdůvodňuje překvapivě vysokou inflací, jež ale až tak překvapivá nebyla.
C:\fakepath\EU3.jpg

Zadlužení EU loni ve třetím čtvrtletí dál klesalo, v Česku se naopak zvýšilo

22.01.2024 Zadlužení Evropské unie se loni ve třetím čtvrtletí dál snižovalo a kleslo na 82,6 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. V České republice byl vývoj opačný a zadlužení se proti předchozímu čtvrtletí zvýšilo, podle dat Eurostatu dosáhlo 44,5 procenta výkonu ekonomiky. Státní dluh byl v Česku rekordní.
C:\fakepath\euro money.jpg

Kupka: ČR vykáže veřejný deficit k HDP 2,2 pct, tedy v limitu pro euro

21.01.2024 Česko zřejmě letos vykáže deficit veřejných financí vůči HDP na úrovni 2,2 procenta a bude plnit jedno z maastrichtských kritérií pro přijetí eura, které stanovuje maximálně tři procenta. V pořadu Otázky Václava Moravce to uvedl ministr dopravy a místopředseda ODS Martin Kupka. Je to jedno ze čtyř kritérií. Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) začátkem roku uvedl, že přijetí společné evropské měny nyní nemá smysl řešit, protože Česko neplní žádné z kritérií pro její zavedení.
C:\fakepath\ceska-koruna-euro.jpg

Průzkum: Dvě třetiny lidí si myslí, že zavedení eura v ČR pro ně nebude přínosné

21.01.2024 Víc než dvě třetiny lidí si myslí, že pro ně přijetí eura v Česku nebude prospěšné. Naopak zhruba pětina veřejnosti je přesvědčena o prospěšnosti společné evropské měny. Vyplývá to bleskového průzkumu agentury Median pro Radiožurnál, jehož výsledky dnes zveřejnil iROZHLAS. O přijetí eura by chtělo 60 procent dotázaných rozhodovat v referendu.
C:\fakepath\burza-21012024.png

Býci zabrali, index S&P 500 je na novém rekordu

21.01.2024 V závěru zkráceného obchodního týdne se americký akciový index S&P 500 vyhoupl na nové historické maximum a poprvé uzavřel nad 4 800. Celkově za týden vzrostl o 1,17 %.
img

Opakované české referendum o euru není nesmysl. Vždyť euro samo by bez opakovaného referenda ani neexistovalo

19.01.2024 V současné debatě o přijetí eura v Česku často zní dvě krajně zavádějící, přitom ovšem zásadní věci. Zaprvé ta, že referendum o přijetí eura nemá smysl, protože Češi si přijetí společně měny už odhlasovali roku 2003. Zadruhé pak ta, že Česko nepřijetím eura porušuje svůj závazek vůči EU, stvrzený právě oním referendem z roku 2003, resp. samotným vstupem do EU o rok později. Uveďme obě tato krajně zavádějící tvrzení na pravou míru.
img

Aktivita Solany se uzvyšjuje: blíží se prolomení ceny? Analytik předpovídá růst na 150 USD

18.01.2024 Solana může být připravena na další proražení ceny v návaznosti na pozitivní vývoj v komunitě a potencionální toky do altcoinů.
img

Aktivita Solany se zvyšjuje: blíží se prolomení ceny? Analytik předpovídá růst na 150 USD

18.01.2024 Údaje společnosti Nansen ukazují, že v prosinci došlo k 98,9% nárůstu měšíčně aktivních adres na Solaně. Počet 13,9 milionu aktivních adres překonal řetězec BNB společnosti Binance (13,7 milionu) a výrazně překonal Ethereum (5,4 milionu)
img

Důchodci loni zchudli reálně nejvýrazněji za posledních více než deset let. Zvrátit to ještě může Ústavní soud

16.01.2024 Starobní důchodci v loňském roce zchudli nejvýrazněji za posledních více než deset let. Poprvé od roku 2013 nastala situace, kdy roční změna starobních penzí nepřevýšila roční míru inflace, které jsou vystaveni právě senioři a kterou specificky Český statistický úřad měří (viz graf níže). Zatímco totiž se průměrný starobní důchod navýšil loni o 12,4 procenta, důchodcovská míra inflace činila 13,6 procenta (viz tabulka ČSÚ níže). Reálně si tak důchodci pohoršili o 1,2 procenta, tedy nejvýrazněji od roku 2012.
C:\fakepath\xtb-16012024.jpeg

Jaký dopad má roční poplatek 1 % na vaše portfolio?

16.01.2024 Pasivní investování je jedním z hlavních trendů v oblasti financí v posledních desetiletích. Z tohoto trendu těží zejména burzovně obchodované fondy (ETF), které jsou jedním z nejoblíbenějších nástrojů dlouhodobého investování do akcií. ETF, které jsou založeny na akciových indexech, jsou levné a podle odhadů překonávají svým výnosem 85-95 % aktivně spravovaných fondů. U ETF investor není ani vystaven riziku nesprávného výběru akcií, protože většina ETF jich obsahuje několik set až několik tisíc. Jsou tak často investiční volbou pro širokou veřejnost.
Související klíčová slova: Gap trading | Střední Evropa | NJJ Presse | Rating Česka | Absolvování challenge | Nastavení obchodní psychologie | Společnost Synot Invest | Průmyslové velmoci | Meritokracie | Sněmovní volby | Vyjádření ekonomů | Bilanční suma | Pandemie nemoci | Atas | Obchodování EUR/CZK | Dopravní systém | Obchod s Ruskem | Plavba s proudem | Pumpování peněz | Southwest Gas Holdings | Kapitálový fond | Korekce v trendu | Vladimír Velebný | Odhad vývoje ekonomiky | Poptávky po oceli | Uptrendovat | Mimořádně úspěšný obchodník | Barclays Wealth and Investment Management | Dohoda RCEP | Price-to-sales ratio | Ireallytrade | Hodnota Tesly | Výnosy dluhopisů | FCF | Špatná aktiva | LBank | Ekonomické podmínky | Omezení cen ropy | Cenový kanál | Market conditions | Seriózní trading | Argentinská centrální banka | Investiční teorie | Realitní trh | London Breakout | Trendy obchodování | Celkový zisk | Co je Apecoin? | RoboMarkets a bezpečnost | Hlava a ramena | Daniel Gladiš | Prostor k růstu | J.P.Morgan | ChatGPT | Obrácená Hlava a ramena | BHS expres | David Holý | Jestřábí cyklus | Ivan Drbohlav | Purple Trading Club (PTC) | Uvolněné měnové politiky | Globální veřejný dluh | Zákaznický servis | ČSA | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | Solidní čtvrtletní výsledky | Vojenské lesy | Vývoj míry nezaměstnanosti | Martin Pohl | Výplach | Automotodrom | František Piškanin | Peter Svátek | Filip Louženský | Obsluha státního dluhu | Rizikový tým | Hodnota společnosti | Likvidní měny | Optimistický sentiment | Splnit obchodní výzvu | Zvyšování cen | Průmyslově-technologický holding | Poskytování cizoměnových úvěrů | Obratový pattern | Dlouhé pozice | Ludwig von Mises | Interbank price delivery algorithm | Chování institucionálních hráčů | Lidské činnosti | DODO | Nákupy zlata centrálními bankami | Co je to fundamentální | Prezident Biden | Ekvilibria | Trading u prop firmy | Výborné společnosti | Dukascopy | Zonky | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Největší růsty | Geopolitické konflikty | Friedrich Merz | Vznikající obchodní strategie | Ozvěny trhu | Války | Předobraz filmového Gordona Gekka | Lithium | Řízení otevřených pozic | Západní země | Australské uhlí | Aleš Loprais | Zveřejněné údaje | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Válečné dluhopisy | Speciální strategie | Graph | Státní dluhopis | Korunové instrumenty | Obchodní platformy | Kurz kuny | Jakub Seidler | Poldi | Češi | Rychlé zisky | Allwyn | Striktně řídit money-management | Data z trhu práce | Vitězslav Vala | TD Securities | VOJENSKÉ LESY A STATKY | Kvalitní vzdělání | Allianz | Trh nemovitostí | Valorizace | Akcie obsažené v indexu Russell 2000 | Náhodná volatilita | Nákupu státních dluhopisů | Skrytá býčí divergence | Danuše Hradilová | Poskytovatelé signálů | Pesimismus | Globální růst | Stará strategie | Pokračování růstu | Výzvy u prop firmy | Ceny bytů | Radim Dohnal | Velký propad | Skupina Colt | TeamIT | Brent Crude Oil | cTrader Android & iOS | Zhodnocení vašich emocí | Paytrust88 | Nominální mzdový růst | Česká ekonomika letos | TV Nova | Telenor Real Estate | Obchodní nástroje | Investovat na burze | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | DPH | Znalosti o tradingu | EUR | Southwest Gas | Value příležitosti | Finanční možnosti | Limit ztráty | Petr Lamich | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | iTrader | Závislost na Rusku v oblasti energií | Kryptoaktiva | Nastavení obchodní strategie | Josef Průša | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Statistiky prop trading firem | Dílčí ekonomické ukazatele | Vývoj akcií Dell od začátku roku 2024 | GBE Brokers | Výroba aut v USA | Výhody a nevýhody prop tradingu | Bundesbank | Contipro | Obchodovatelné akcie | Přijmout euro | Tomáš Prouza | Khaled Ayesh | Investice do čínských akcií | A-booking kopírování | Nový dolar | Vyhlašování zpráv | Úvěrový trh | Fintokei ProTrader vs. FTMO Challenge | Spotřební koš | Investiční firma | Propady akciových trhů | Standard & Poor's | Výzkumný pracovník | XTB Brokers | Heuristika dostupnosti | Globální dluhopisový index | Vlastní prostředky | Hodnota Grouponu | Ceny akcie Stellantis | Výběry peněz | Zrušení sankcí | Levné peníze | Zchlazení poptávky | Ředitel Purple Trading | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Nedostatek čipů | Forex-metal.com | Vít Hradil | Lepší pochopení | MyFxBook pro obchodování na Forexu | Přemýšlení | Volatilní | Zboží dlouhodobé spotřeby | Náklady spojené s bydlením | Poplatky za challenge | Brokeři | Poměr potenciálního zisku a rizika | Vhodné příležitosti pro nákup | Společnost GasNet | Hlavní úrokové sazby | Eurový úvěr | Úspěšný obchodník | Salesforce | Falešný průraz | Člen bankovní rady Aleš Michl | Chuť něčeho dosáhnout | Michal Menšík | B-booking (B-book) | Raghee Horner | Garanční systém | Automobilový sektor | Dan Ťok | Tomáš Chrenek | Obchodování v praxi | Australský dolar | Obyčejný trader | Žebříček nejbohatších | Starosta New Yorku | Bookmap | Swissquote Bank | Elektroničtí poradci | Itálie | Nárok na výplatu | McDonald's | Mimořádný zisk | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Vliv technologií a digitální éry | Manipulace ze strany market makerů | Josef Fojtík | Stoxx | Madeleine Albright | CBDC | Co je Polygon? | Take Profit | Klíčový ukazatel | Česká vláda | Korunový výnos | Nové na trhu | AGEL | Proč investovat do Cardana? | PEPP | Ministryně financí Schillerová | Epidemická situace | Altcoin | Emise | Vývoj ceny zlata | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Akcie firmy | Nákladové tlaky | Texas | Vlastní kryptoměny | Daňové povinnosti | Aukční síň | Finanční aktiva | Latency arbitráž | Společnost AltSignals | České členství v EU | Navyšování mezd | Nastavený risk management | JForex | Pip | Očekávání | Přehnaný pohyb | Mapa k pokladu | ExCap | Liquidity provider (poskytovatel likvidity) | Americká politika | Příjmy v dlouhodobém horizontu | Korelace | Co je to Hot-Seat? | Mimořádné daně | Výkonný ředitel | Vyhlášení nouzového stavu | Levice | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | Luckin Coffee | MADETA | Program nákupů dluhopisů | Inflace v září | Evropské centrální banky | Orientace Dellu | Tomáš Jaroš | České úrokové sazby | Poslanci | Signály pro potenciální obrat cen | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | JAR | Současný propad | Stabilita koruny | Ministr vnitra | Obchodování přes LYNX | Douglas | Historický vývoj poměru akciových indexů | Swiss Life | Davové psychózy | L.F. Investment | Skupina Pale Fire Capital | Problémy s regulací | BNB | Posuvný Stop | Czech Credit Bureau | Nejlepší strategie | Zájem Čechů | Loterijní společnosti | Konkurent | Tipy pro začínající | Purple Trading Club | Dobří finanční poradci | Ruská centrální banka | ACY Group | Úvěrové instituce | Novo | Pozitivní signál | Certifikát | Vrácení daně | EUR/JPY | Alternativní investice | Důchodové komise | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Struktury trhu | Veřejné finance | Pochopení struktury trhu | Prudká inflace | Časový limit | Uzavřít část pozice | Eric Adams | Diskuzní fórum | Nálada amerických spotřebitelů | Trh gamingu | Meme kryptoměny | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ark | Mezibankovní algoritmus dodávání cen | Příležitost k nákupu | Predikce možných tržních pohybů | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Prognostici | Akcie obchodované na pražské burze | Market cap | Trh práce | Obchodování pomocí Price Action | Buy pozice | Roční úrok | FXIFY | Webináře Trading Room | Evropská komise | Skupina Creditas | WeCHat | Dodatečné zisky | Pro investory | Diverzifikace | Short Interest | Nulový úrok | Philip Morris ČR | Vývoj finančních instrumentů | Fungování ČNB | Získávání zkušeností | iShares | Euro Česku | Globální výzvy | Moje strategie | AJ Investments | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Zhoršení ratingu Francie | Strategii pro měny | Britská centrální banka | Ztráty společnosti | DXY | Fairmont Hotels & Resorts | Aktuální kurzy měn | Obchodování u brokera na vlastní účet | Dodávky energií | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | MACD | Potenciál | Způsob myšlení | Martin Kvirenc | Krok za krokem | Proč investovat do Binance Coin? | TPCA | Support | Nové technologie | Návrat inflace | Pojišťovací skupiny | Stav běžného účtu | Howard Marks | Globální dluhopisové trhy | Chování | Patrik Klempár | Snížení finanční páky | Mezinárodní ratingová agentura | Ziskové obchody | Historická zkušenost | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Lednová inflace | Turecký Gándhí | Sebre | Virgin Galactic | Dopad na akcie | Přesnost | Česká měna dnes | Skip Pay | MACD revers systém | Digitální éry | Macquarie Asset Management (MAM) | Cyklus zvyšování sazeb | Historie obchodování | Wellington | Hluboká recese | Škoda Auto | Norilsk Nickel | Obchodování přímo z grafu | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | CEO Mallpay | Měnové krize | Jednofázové výzvy | Formule | Reálné zhodnocení | Petr Fiala (ODS) | Vlastní kryptoměna | Strategie pro obchodování akciových indexů | Společnost RoboMarkets | Miliony dolarů | Miliony měsíčně | Dvoufázové evaluační fáze | Nadopování trhů | Ifo | Webinář | Americký akciový trh | Programátor | První obchody | Zvýšení vládních podpor | Významný pokles trhu | Barometry trhů | Aspekty tradingu | První vydělané peníze z tradingu | Obchodní pravidla | Tržby za služby | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Dušan Šenkypl | Marcel Belhocine | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Špatná nálada | Intervence | Zkušení obchodníci | NYSE | Výkon ekonomiky | Nikola | Širší souvislosti | Platební instituce | Snížení poptávky | Kryptoburzy | E.ON | Lidovci | Náklady na B-booking | MM (Market Maker) | Pivovary CZ | Sezónnost v investování a tradingu | Zajímavé peníze | Jaroslav Tupý | Rizika na Blízkém východě | Full-time trading | Interactive Brokers | Potenciální obrat cen | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Vlastislav Bříza | Šéf německé opozice | Fibonacciho posloupnosti | Vlastní účet | Splnění challenge | LSEG | Vzdělávat se | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Kolaps HDP | Ministr dopravy | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Klíčový údaj | Zpevňování koruny | Nezávislost | Bitcoiny | Vyplacení výplaty | Průměrný výnos | Rizika investování do Etherea | Bankovní skupina | Forma SICAV v Česku | Člen bankovní rady ČNB | Zemědělský svaz | Bez evaluace | Madrid | Návrh zákona | Stop-Loss | František Fabičovic | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Evropský index | Série ztrát | Evropské měny | Býčí výhled | Výhled dolaru | Hnojiva | Creditas | Daň z nabytí nemovitosti | Dění na trzích | Skupina J&T | Telenor Hungary | Návyky | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Důvěra v ekonomiku | Jak nejlépe investovat | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Tržní stratégové | Regulovaní brokeři | První vydělané peníze | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Investování do fondů | František Fabičovič | Uvolňování měnové politiky | Čas obchodování | Pokles zisku | Rodinný trust | Asijské trhy | Reálné příjmy domácností | Viceguvernéři | Obchodní seance | Klíčové společnosti | Impuls | Ideální poměr RRR | Český statistický úřad | Akciové společnosti | Accor | EUR/USD | Bruegel | Na burze | Oživení čínské ekonomiky | Zdanění bank | Technická analýza GBP/USD | Carmen Reinhartová | Příkazy a velikosti pozic | Základní analýza akcií | Proč s tradingem začínáte | Pokles akcií | Spotové bitcoiny | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Buy the rumour, sell the news | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Rozhodování o obchodování | Krypto burzy | Javier Milei | Von der Leyenová | NFP | Dobré výsledky | Société Générale Group | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Strach | Český průmysl | Mean-reversion | Grafické formace | Třífázová výzva | Vstup do trhu | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Lubomír Stoklásek | Penzijní fondy | Volby do Poslanecké sněmovny | Vydělané peníze z tradingu | ČSOB | Mladí Češi | Finanční páka | Restaurace Novodvorka | Indexové fondy | Spotový trh | Kansas City | Roman Juřík | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | COT report | Menší hodnotové akcie | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | Trailing-stopy | Zadlužení EU | Tradingové dovednosti | ETH | Chování trhu | Halloween | Witkowitz | Základní pravidla obchodování | Prodej challengí | Solidarita | Obchodní stres | ČD-Telematika | Britské podniky | Tuzemské hospodářství | Američtí vojáci | Vývoz ruské ropy | Kidder | B-bookování obchodníků | Pivovar | Softwarová společnost | Fungování finančních trhů | České členství | Automotodrom Brno | Presale Metacade | Aktuální vývoj | Benchmark | Zdeněk Reibl | Cena pšenice | Zákon č. 256/2004 Sb. | Milionáři | Rostoucí výnosy | Růst daní | Forex trhy | Hospodářské noviny (HN) | Axiory | FTX | Společnost E.ON | Supporty a rezistence | Výrobce počítačové techniky Dell | A-booking | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Zastánce eura | Nejvyšší soud | Pandemická krize | Force | ÚKZÚZ | Slippage | Výnosové křivky | Demografie | Dollar-Cost Averaging | Fortuna | Měnové zasedání | Majetek nejbohatších lidí | Cenné papíry | Hashrate | Základní aspekty Price Action | Miloš Vystrčil | National Futures Association (NFA) | Základní analýza | Admiral Market | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Úspěšný trader | Hlavní ekonom britské centrální banky | Rozdělení zisků | Evernym | Nejlepší aplikace | Američtí centrální bankéři | Příležitosti a rizika | ETX binary | Kapitalizovaný účet | Emoční inteligence (EQ) | Kryptoměna Bitcoin | Výrobní sektor | Nákupy státních dluhopisů | Vstupovat do obchodu | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | Soudní dvůr EU | Scalpingové obchody | Charles Hoskinson | Trader Lubomír | RBS | Euforie na trzích | Soukromá spotřeba | IHNED | Možný hedging | BreakEven | Delta | Návyk | Ekonomické překvapení | Schválení ETF | NKÚ | Rizikovost | Nováček na FOREXu | Plán na snížení daně | Silný výhled | Agresivní strategie | Future Finance Group LLC | Vývoj na trzích | AI | SMA | USMCA | Křiž smrti | Vzdělávání | NFT investice | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Dušan Kunovský | Denník | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Interbank indikátor | Vzácné kovy | Tomáš Svoboda | Juliána Mochnaľová | Opatření v Číně | Plyn v EU | LYNX Trading | Dosažení úspěchu | Nejlepší tradeři | Obchodování Price Action | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Reddit | Cena emisních povolenek | IDEA | Zkrocení inflace | Short arbitráž | Jiné měny | Hodnota realit | Intel Corporation | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Binance Coin | Analytici XTB | ČNB Mojmír Hampl | Trade Locker | Nordea Markets | Martin Háva | Záznam konference | Reálné ekonomiky | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Střední ekonomická třída | Fundraising | Londýn | Exchange | Top tým | Investiční portfolio | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Hartenberg Holding | Forexový trh | Splátky dluhů | MACD oscilátor | Amartya Sen | Základní pravidla | Uložení volných peněz | Miliardář Elon Musk | Vlnový pattern | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Nejhorší scénář | Presale kryptoměny | Grid Trading | Daytrading | Hluboké recese | Akcie Exxon | Měnová krize | Pracovní místa | Avast | Nižší daně | Citroën | Bankrot FTX | Obchodovat na burze | Podíl na zisku | Graf zlata | Směřování měnové politiky | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | Prodeje aut | Úspěšnosti jednotlivých strategií | Kontrakty | Dividendová politika | INR | Tempo hospodářského růstu | Automatické systémy | Jeden dolar | Výsledky Stellantis | Posílení | Problém s dodávkami plynu | Monetární politika centrálních bank | Přehnané sebevědomí | Co je Chainlink? | Prague Economic Papers | Fond pojištění vkladů | Způsob obchodování | Možnosti škálování | Modern Land | Život s koronavirem | Nákupní příležitosti | Christine Lagardeová | Propad cen | Akciové investování | Pohled na akciové trhy | Monecor | Švýcarská centrální banka (SNB) | Nevýhody ICT | Největší světové ekonomiky | Eurové příjmy | Knihy o forexu | Federální rezervní systém (FED) | Očekávání ČNB | Poplatky a provize | Online obchodování | AUDUSD | Plány | FinTech | Změny HDP | Oblasti ICT konceptu | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Využívat více příležitostí | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Current Ratio | Britové | Potenciální obraty trendu | Sentiment na trhu | Contract for Difference | Jason Urban | JPY | Technická analýza | Kč/USD | Koníček | App Store | Škály společností | GP Alliance | Pavel Juříček | Metaverse | Inflace v České republice | SOTIO | Nejvýraznější růst | Vývoj dolarového indexu | Odreagování | Tradingové společnosti | Instituty | Obchodovať kryptomeny | Petr Borkovec | Jiří Hlavatý | Pojišťovací společnost | Odhad HDP | Globální krize | Cenové úrovně | Finanční vzdělávání | Co je Ripple? | Největší finanční trh na světě | Tim Herzig | Datart | Více peněz | Casino | Německé HDP | Posilování dolaru | Směřování trhu | FTT | IFX | ÚOHS | Praní špinavých peněz | Trading Room | Hugo | Nová bankovní rada | Siegel | Wonderinterest Trading | Propad rublu | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | Znehodnocení | Nexen | Kontrakce | Posilování koruny | Česká elita | Viceguvernér ČNB | Protistrana | Eurohold | Růst měnového páru | VIP zóna | Magnát | Peníze | Občané | Rezistence | SMC (Smart Money Concept) | Bondster | Pandemie COVID-19 | Traders Toolbox | Ropné a plynárenské společnosti | Nastavení indikátoru | Robert Habeck | Hendrik Meyer | Koruna česká | Ukazatel | Suezský průplav | HTF obchodování | Bankovní rady ČNB | Lodní společnosti | Vývoj měnové politiky | Přímé intervence | FedWatch | GBP/JPY | Burzovní průvodce | Triangleview Investments | Francie | Americký dolar dnes | Kryptoměnové ETF | Historický milník | Jannis Samaras | Partie Terezie Tománkové | Trh s nemovitostmi | Měnověpolitické zasedání Fedu | Demo obchodování | SOLEK | Pařížská dohoda o klimatu | Resistence | Investiční analytik | Americká média | Nord Stream 2 | Jak fungují frakční akcie | Společnost Kofola | ASIC | Hýbat trhy | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Meziroční růst cen | ČNB Rusnok | Jestřábí komentáře | Daň z mimořádného zisku | O2 | Nestlé | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Elektronická evidence tržeb | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Marika Čupa | Certifikáty | Total | Utvoření rezistence | NVDA.US | Snižování úroků | Zdravotní péče | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | Švýcarské hodinky | OnlyFans | FTSE 100 | Evropské firmy | Wienerberger | Události v ČR | Czexit | Služby | Pozitivní zprávy | Too Big to Fail | Kolísání kurzu | Zisky bank | Velikosti likvidity | Multi-time frame | Velké problémy | Technologie blockchainu | EMH | Histogram | CFD kontrakty | Tvorba pracovních míst | Přetrvávající vysoká inflace | MobileTrader | FedEx | Klienti Purple Trading | ICO tokeny | Tempo zdražování | ALUMINIUM | Sociální obchodování kryptoměn | Maďarsko | Čekající příkazy | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Zvýšení úrokové sazby ČNB | Měnová politika Fedu | Trendový indikátor | Saxo Bank | Čerpání peněz | Pařížská dohoda | Long obchod | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Tuzemská ekonomika | Investiční strategie | Downside | Forex strategie | Barel ropy | Swapy | Discord | Sociální sítě | Měny účtů | Fond zaměřený na řešení odpadního vodního hospodářství | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Garance | Jaroslav Haščák | Představitelé ECB | Makléři | Medvědí signál | Úroková sazba | Tvůrce bitcoinu | CashFlow | RoboForex | Počet nákupů výzev | Měnové zajištění | Obrovský potenciál | Spekulovat | Ztráty z obchodování | Snowflake | Cenové tlaky | Řídit money-management | Zájem obchodníků | Dluhopis Republiky | Tipy na zajímavé akcie | Frakční akcie | Sazby na dluhopisech | Výsledek hospodaření | Simon Peters | David Varga | Podpůrné programy | Instagram | Rizika investování do Bitcoinu | Jak investovat do akcií pomocí zlomků | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Vývoj ceny akcie Stellantis | Česká zbrojovka | Romuald Kopún | Čisté příjmy | Rozdávání peněz | Výrobce pneumatik | Milionář | Sportovec | Bankovní rada ČNB | Nabídkové tlaky | ONE | TROJEK | Ruský prezident | Pověst | InterContinental | Obchodování na finančních trzích | Kabinet | Držení pozice | Ceny emisních povolenek | Omega | Oslabení jüanu | Energetická krize 2022 | Výkon | České předsednictví | Vývoj ceny zemního plynu | Myšlení | Představitelé ČNB | Developeři | Bankovní domy | Psychický stres | Vývoz LNG | Brexit | Václav Klaus | Varianta koronaviru | ZEW index | Rohlik Group | Společnost NJJ | Admirals | Celní spor | Online investování | ACY Capital | Intervenční činnost České národní banky | Dovoz | Kurzy on-line | Dolar dnes | Výzkumy | Valná hromada | Zvednutí sazeb | David Filippov | EURUSD | Konvergence | Pozornost investorů | Růst trhu | Uhelné elektrárny | Velké finanční instituce | Burzy | Nejbohatší | Sto nejhodnotnějších firem | Mimořádná inflace | USD/EUR | Skupina KKCG | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Komoditní trh | ProTrader | Nové byty v Praze | Americký prezident Joe Biden | ČSAV | Připravované změny | Index ISM ve službách | Dopady epidemie | Analyzování | Býčí divergence | Nemovitostní fondy | Dot plot | Michal Zuna (TOP 09) | Web Trader | Oblasti obchodování | Podílník záložny | Hello Bank | Progres | Investování do kryptoměn | Myšlenkové schéma | Tiff Macklem | Odliv kapitálu | Srovnání prop trading | Wonderinterest Trading Ltd | Data z amerického trhu práce | Norsko | Bond | Produkty a služby | Zhodnocení finančních prostředků | Broker | CITIC Group | Valná hromada ČEZ | CFD (Rozdílové smlouvy) | Slovenská vláda | Krátká pozice | Trader Show Awards | Válka na Ukrajině | Složené úročení | Meta Trader | Akciové indexy | Cash flow | Proražení | Czechoslovak Group (CSG) | Investing.com | Umělé inteligence (AI) | Americký prezident | CDN77 | Býčí sentiment | Tesla Elon Musk | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Obchodování s cizím kapitálem | Výhled vývoje finančních trhů | Česká pošta | Vybírání zisků | ETF pouze pro profesionální klienty | Sazby hypoték | Export | Změna klimatu | Jak na obchodování | Ekonom BHS | EHS | Odškodné | Falešné proražení | Dluhopisový index | Čínské technologické firmy | Coca-Cola | MCADE | Macquarie | Profesionální investor | Podmínky na trhu | Společnost InstaMarkets | Dolar roste | APA | Kolibřík Energie | Jaroslav Brychta | Čtyřdenní pracovní týden | CBO | Výstavba gigafactory | Metalurgie | Komárek | Top pick | Fixed income desk | Společnost s proměnlivým základním kapitálem | Stolní počítače | Výroční zprávy | Gigafactory VW u Plzně | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Ruská společnost | Meziroční porovnání vývoje | Společnost innogy | Orion | Vládní opatření | Statistický úřad Eurostat | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Přehnaná reakce | Akcie Novavax | Určení trendu | Platby v kryptoměnách | Společnost OANDA | NAHB | Západní sankce | InterGen | Šok | Globální ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | Obchodní tipy | Mezibankovní trh | Velké privátní firmy | Vyšší zhodnocení | HP TRONIC | Baterie do elektromobilů | Dovoz ropy | Rychle zbohatnout | Ekonom společnosti | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Průměrná volatilita | Rozvahy Fedu | ProSiebenSat.1 | Úsporný tarif | Obchodní platforma | Chaos na finančních trzích | Trans-Pacifik (TPP) | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Americký index | Cenový růst | Price-to-Earnings | Swissquote | CAC 40 | Zavedení eura | Společnost Emirates | Radovan Vítek | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Unie | Fialova vláda | Britský premiér | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Extrémní nárůst | Časové omezení | Regulace | Formace hlava a ramena | Magické slůvko | Kofola | Retail prodává | Futures na S&P 500 | Připojit účet k MyFxBook | Pokyn long | Michael Burry | Nakoupit nízko | Bridgewater | Institut Ifo | Obrovské zisky | Virtual Private Server (VPS) | Noviny | Měnový fond | Reakce centrální banky | Commodity futures trading | Bitcoin praní špinavých peněz | Exekuce | Pokles cen nemovitostí | Zájem o eurové úvěry | Mário Centeno | Srovnání XTB a ostatních brokerů | FTC | Roger | Forma SICAV | Carry trading | McGregor | Ropné společnosti | Nastavení úrokových sazeb | Britský ministr dopravy | Kim Kiyosaki | Inflační spirála | Cenné kovy | Dark Web | Alpari | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | London Forex Show | Smrtelné mutace | Vyšší střední ekonomická třída | KBC Asset Management | Boom | iShares USD Treasury Bond | Pale Fire Capital | Tovární objednávky | Litva | Emirates | Zlato a dluhopisy | René Holeček | Reálné hodnoty | Hypotéky v Česku | Daňové škrty | UniCredit Bank | Institucionální objednávky | Traderky | Zasedání FOMC | Tržní trendy | PPF Telecom Group | Rizikový jev | Budějovický Budvar | Obchodní dohoda | Fitch Ratings | Kapitálové rezervy | Trpělivost | Kapitál | Druhy akcií | Petr Zatloukal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Rostoucí ceny energií | Inflace | P.A. | Cena mědi | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Demo trading | Inner Circle Trader | Elon Musk | Finanční pomoc | Populismus | Oživení trhu | Jednotné měny | Nízké úrokové sazby | IEA | Co je to ICT koncept? | Moderna | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Růst ceny Bitcoinu | Boj s inflací | Větší objemy | Počet fází | Mary Dalyová | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Týdenní pivotní body | Meta Trader 5 | Akcie Google | Inflační překvapení | Přehnaná reakce trhu | Grant Shapps | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | ZIM Integrated Shipping | Výkonnost fondů | Vyšší náklady | Investovat | Svět kryptoměn | Dvojitý vrchol | Nevýhoda ICT | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Obchodovat během zpráv | Standardní účet | Rockaway Capital | Měnový pár EUR/USD | Západní společnosti | Nervozita | Berlín | Rostoucí ceny ropy | Ministr práce | Velké firmy | Josef Vávra | Livesport | PMI pro sektor | METROSTAV | Ekonomický vývoj | Tržní podíl | MT5 | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Hodnotové akcie | Viry | Trump a Biden | VIX index | Získání účtu | Tržní pohyby | Čistá energie | Anglie | Skupina Home Credit | Skokové posílení | US500 | Dodávky čipů | Plán růstu | Program Antivirus | EverTrader | Zemědělské půdy | B-booking obchodníků | Death cross | Dlouhodobé pozice | Pro tradery | Bankroty | Java | TETA | Autochartist | 1 milion | Cenové pohyby | Slickcharts | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Stratégové | Insolvence | Obchodní příležitost | Current ratio | Výrobní ceny | Fincentrum | Svíčkové patterny | Perfect Money | Marek Mora | Jednotná evropská měna | Nejsilnější růst | TRY | RWE | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Zhodnotit své peníze | Sledování makroekonomických ukazatelů | Vývoj meziroční inflace | Světový obchod | Visegrádské měny | Normální člověk | Forex Pro | Silicon Valley Bank (SVB) | Analýza páru EUR/USD | EUR/PLN | Santiment | Funkce a výhody Frakčních akcií | Bundesbanka | Zpráva | Skrill | MPO | Psychika | Price-to-Earnings Ratio | Ekonomické dopady | Zdanění firem | Česká společnost | Ekologické organizace | Rozpočtová politika | Univerzální strategie | Burza cenných papírů Praha | Lepší výsledky | Trend following | Future Finance Group | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Vladimír Holovka | Spike | EUR/CZK | Co je opce | Technologické centrum | Posilování amerického dolaru | Představitelé Fedu | SynBiol | Zájem investorů | Úroveň volatility | Válka | Prémie | ETX Capital | Obchodní partnerství | Jaroslav Hanák | Statistiky z trhu práce | Příležitosti pro nákup | Vývoj indexu volatility VIX | Rekordní zisk | Performance | Události roku | Náklady na potencionální ztrátu kapitálu | Euforie | Vládní balíček | Liz Truss | Finančník | Masové propouštění | Turecký statistický úřad | Ukončit obchod | Pravidelné investování | Tencent | Recese ve Spojených státech | Nedostatek polovodičů | Jestřábí postoj | Makrodata | Prodej | Maximální denní ztráta | Deník N | Colt CZ | Investoři | Algoritmus dodávání cen | BitMEX | Revolut | Konzistence | Obchodní deník | AFSL | Trojúhelníkové formace | Fungování | Čeští klienti | Typ obchodu | Země G20 | České aerolinie (ČSA) | EPH | Technický výhled trhu | Medvědí kanál | Munipolis | iPhone | Konzistentní zisky | Petr Pavel | Zdeněk Ptáček | Konkurence Prop Trading | Janet Yellenová | Nejistoty | Prezident Javier Milei | EUR/GBP | Fidelity | Správné velikosti pozic | Situace kolem koronaviru | JOLTS | Celosvětová recese | BaFin | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Celoroční výhled | Předseda sněmovny | Slovenská ekonomika | MetaQuotes | Eurové úvěry | Zvedání sazeb | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | AMD | Možnost obchodovat | Long/short equity hedgeový fond | Krize 2008 | Chápat strukturu trhu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Platit daně | iShares Core EURO STOXX 50 | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Nový zákon | Karina Kubelková | RoboMarkets | Nové mutace | Média | Inflační čísla | Atraktivita zlata | Kurz japonského jenu | Automobilka | Vedoucí představitelé | Bloomberg | Obchodní plán | Breakout strategie | Akademické aktivity | Co se děje na finančních trzích | MSCI Emerging Markets | Grayscale | USDA | Analyzovat trh | Investice do dluhopisů | Plovoucí LNG terminály | LottoItalia | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Burzy kryptoměn | Nabídka | Bez rizika | Zisk | Společnost Eurohold | Nová prognóza | Bias | GBP | Martin Machala | Peso | Vývoj akcií | Kolik stojí investice | SZIF | Co je to prop trading | Dominic Raab | Arthur Hayes | Nástroje řízení rizik | ČSSD | Růst hodnoty zlata | Obchodní týden | Korporátní daň | Jednotlivé burzy | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Hazardér | Commonwealth Bank | Japonská vláda | Pandemie COVID | Jaké strategie jsou povoleny | Meme coiny | Makroekonomická prognóza | Třída aktiv | Restaurant Brands International Inc | XAU/USD | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Forward guidance | Společnost Smartwings | Majitel | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Dotace | Prezidentka ECB | Americké prezidentské volby | Obchodní znalosti | Uložení peněz | Růst cen ropy | BCM | Vývoj sazeb | Daniel Křetínský | Roboti | Zprávy | WSJ | Tiskové agentury | Zápis z posledního zasedání | Aegon | Co bude dál? | Pohyby trhu | VIP Interbank | Odvětví kryptoměn | ApeSwap | Sentiment finančních trhů | Nadšení | Forex seminář | Česká měna | MTX GROUP | TSMC | Pákový efekt | Nejznámější kryptoměny | TF (time-frame) | Mimořádná opatření | BP | Identifikace potenciálních obratů | Cíl ČNB | Evidence skutečných majitelů | Dolary | Bohatí | Christian Lindner | Migrační dohoda | DOGE | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Dlouhodobé investování | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | Akciový analytik | Slabý ekonomický růst | Reálné mzdy | Ceny stříbra | Britský ministr financí | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Sestupný trend | Obchodovatelné instrumenty | Gerard Appel | Společnost Czech Media Invest | Uvedení společnosti na burzu | Čínský Evergrande | Kč/EUR | Obchodování během zpráv | Technická analýza EUR/USD | Fundamentální analýza akcie | Akcie v Evropě | ZSSK | Jednoduché obchodní systémy | Ekonomická teorie | Ceny ropy | Byty | Rizika investování | CEO společnosti | Kolísání cen | Analýzy | Island | News trading | Jim Cramer | UBS | Americký S&P 500 | Celkový majetek státu | Zisk výrobců energie | Ceny Bitcoinu | Náhrady mezd | Investor Jan Čermák | Makroekonomické ukazatele | Obchodování na demu | Získané peníze | Obchodování s měnami | Silný růst | Živá voda | Baterie do elektroaut | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Úvěrování | Reliance | Migrace | Přístup na burzu | Invesco | Meme akcie | Platby na eura | Snížení DPH | Demokraté | CZ | Německý DAX | Tržní podmínky | iFX | Brusel | Hlavní události | Den D | Bydlení | Aktuální inflace | Vliv na ceny | Airbus | Patria | NATO | Finanční krize 2008 | EP | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Petr Háva | Ratingové hodnocení | Všeobecné volby | Swing účet | Trojúhelník | Aktuální kurzy | Cena ropy brent | Počerady | Základní úrokové sazby ČNB | VanEck Defense UCITS ETF | Akcie a dluhopisy | Chřipka | Ropná válka | Bidenův plán | Short selling | Papertrading | Udržitelnost | Natural Gas | Strategie PA | Vklad do obchodování | Splasknutí realitní bubliny | Úrok | IPDA | Složení bankovní rady | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Implikace | Výhled na rok 2023 | Alena Schillerová | Beyond Meat | Míra | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | ICT (Inner Circle Trader) | Obchodovanie | Analýza trhů | Porovnání vývoje | Velké pohyby na trhu | West Texas Intermediate | EURCZK | Zdeněk Cendra | Agentura Reuters | Lula | B-book | Vývoj ceny zemního plynu v USA | Půjčka | Depozitní sazby | Obchodní ředitel | Nevýhoda ICT konceptu | Potenciální rizika | EURRUB | Hong Kong | Nobelovy ceny za ekonomii | Program nákupu aktiv | Tapering | Evropské akcie | Konec EET | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Emma Capital | MACD strategie | TPG Capital | Česká televize | Současný trend | Pokles tržeb | Bohatý | Aktuální prognózy | Hedgeové fondy | Technologické tituly | Vyšší mzdy | Nové příležitosti | Vztahy velmocí | First Republic Bank | Luiz Inácio Lula da Silva | Technická recese | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Hospodaření státu | Co jsou peníze | Strojové učení | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Digitální měny | Princip fungování finančních trhů | Konflikty | Jan Kubíček | Huawei | Pokles cen komodit | XTB Online Trading | Finanční technologie | Akcionáři | Tlak medvědů | Panama | České koruny | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | CHLÁDEK A TINTĚRA | Letiště Praha | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | Rozpočet na rok 2020 | Finanční služby | Opatření proti koronaviru | Uplynulý rok | Dukascopy Bank | Svaz dovozců automobilů | Koruna | Skupina PPF | Hospodářský vývoj | Rozhodnutí soudu | Vzdělání | Quantum | Den daňové svobody | Hluboce porozumět chování trhu | Expirace opce | Investiční skupina KKCG | China Evergrande | Smrtelné mutace koronaviru | Radim Lukeš | Hospodářské dopady | Jednoduché tipy pro začátečníky | Meziroční inflace v eurozóně | ICOM TRANSPORT | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Fáze 2 | Petr Král | Legislativa | Ministr dopravy Kupka | Signál k prodeji | Společnost Berkshire Hathaway | Pokles investic | E15 | Cenový boom | Výrazný pokles | Investování pro začátečníky | STV | Měnová sekce | Tržby z prodeje | Financial | Rozhodovací proces | Aktuální obchodní příležitosti | Commodity Futures Trading Commission | Projev Jeroma Powella | Rekordní růst | ERM-2 | Likvidity v bankovním sektoru | Spotřebitelské ceny v USA | Cukr | Coinglass | Kryptoaktivum | Chevron Corporation | Analytická společnost | Meta | Kauza amerického Grouponu | Doktorát z ekonomie | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Porovnání meziročního vývoje | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Pardubický pivovar | Proražení parity | Jak na to | Oznámení | Výhody obchodování CFD | Kupující | Míra zadlužení | Kroky centrálních bank | PlanB | Tržní ceny | Akciové tituly | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Scuk | Finanční výsledky | Shell | Program SwiftTrader | Degiro | GFT | ZEW | Zneužití obchodního účtu | Referendum o přijetí eura | Možnost škálování | DMA | Onemocnění | AGROSTROJ PELHŘIMOV | Ropovod | Šéf Tesly | Kam až může cena akcie dojít | Evaluace | Akciový fond | Zelenskyj | Riziko recese | Trigger | Obchodování CFD akcií | PG | Zahraniční investoři | Sazby ČNB | Pokračující pokles | Finanční domy | Kryptoměny bitcoin | Telegram | DJIA | České firmy | Konec roku | Propad | Fenomén | Ekonomický propad | Oldřich Dědek | Spotřební daně | Fungování trhů | Obchodování během "newsek" | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Armageddon | Asociace | Nástroje technické analýzy | Bank for International Settlements | Raw spready | Covid | Efektivní řízení otevřených pozic | Objem dluhopisů | Smart Money strategie | Peter Lynch | Eurostat | Historický vývoj | Údaje | Chov skotu | Prezident | Uran | Ochlazení realitního trhu | Tržní cykly | FXFlat | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Strop pro výnosy | Exxon Mobil | Úřad Eurostat | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Monitorování | Daňový poplatník | Soukromé firmy | A-booking a B-booking | Investiční aktivita | Moskevská burza | Regional Comprehensive Economic Partnership | Forex Funds | Bankovní úvěry | Proč začít s tradingem? | Krize 2008 a S&P 500 | TLTRO III | Toyota Motor | Forex makléř | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Howard Friend | Petr Fiala | Rizika pro finanční trhy | Nové emise | Turecká lira | Společný podnik | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Obchodování spreadů | CONTIPRO | Měnový pár EUR/PLN | Oslabení měny | Investiční banka | Martin Kupka | xStation | Pozornost finančních trhů | Energetická skupina | Tesco | Strategická rozhodnutí | Obchodování s akciemi | Occidental Petroleum | PwC | Indigo | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Průzkumy | Česmad Bohemia | CVC Capital | Buy and hold | Finanční výkazy | Pavel Baudiš | Quote | Praha | Nomura | Berkshire Hathaway | Hypotéza | Propad kapitálu | Evropský parlament | Uživatelské hodnocení | Příjmy Ruska | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Piráti | Central European Media Enterprises (CME) | Snižování sazeb | Standardní množství | Tržní úrokové sazby | Hospodaření státního rozpočtu | Petr Novotný | Zadlužení v EU | Celkový výkon indexu | 4iG | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Letiště Václava Havla | Investiční centrum | Propad exportu | Vyhledávání rizika | Evropská dluhová krize | Intervence ČNB | Televize CNBC | Srovnávací základna | RiseWorks | Byznys plán | Index S&P 500 | Obrovské pohyby | Moje obchody | Tick scalping | Bilion | NET4GAS | Britské libry | Velikost páky | Sázka | Americká banka | Trading Room Plus | Prognóza Fedu | Ministr Jurečka | Dnešní data | Volný čas | Tempo růstu spotřebitelských cen | ApeCoin | Carry trade | Petrochemická společnost | Analýza transakcí | Jednoduchý trading | Akcie společnosti Beyond Meat | České banky | Výsledky společnosti | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Aleš Graf | RWE Gas | Vláda USA | Macquarie Asset Management | Zadlužování | Nordea | Pravidla řízení rizik | Instrument | Put opce | Zrušení nejnižší sazby DPH | Hodnota kapitálu | Mzda v ČR | Americké měny | Graf | ESMA | Konzervativní strany | Pravděpodobnost ztráty | Páka | Volodymyr Zelenskyj | VHM | Růst zadlužení | Výkon ruské ekonomiky | Metacade (MCADE) | Sociální investiční platforma | Analytik společnosti Colosseum | Skryté poplatky | Obrázek schématu fungování prop firem | Investment management | Technická situace | Distribuce | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Posílení libry | Statista | Ropa Brent | Nástroj | Trans-Pacifik | Kurz dolaru | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Hráči na trhu | Dominik Stroukal | Hrubý domácí produkt | Chování velkých hráčů | Doktorát | HUF | Ekonomické oživení | Klín | Dění na finančních trzích | Zvýšené riziko | Pavel Bouška | Společnost Volkswagen | Zdražování pohonných hmot | Počet obchodních dní | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Oživení americké ekonomiky | Marek Novák | Zhoršení nálady | FTMO obchodování zpráv | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Veřejné služby | ČNB Petr Král | Legální platidlo | Short | Supreme Edition | Pár EUR/USD | Svíčkové grafy | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Přehřátý trh práce | Kryptoanalytik | Order Flow | Siemens | Minulá výkonnost | Vstupní signál | Poradce předsedy vlády | Oživení inflace | Stellantis | Trendové indikátory | Bitcoin dnes | Eurodolar | Bank of America | Úroda | Nový úděl | TIM | Obchodování DAXu | Investorka | Fundamentální analýza | René Remšík | Petr Lajsek | Forma entertainmentu | Day trading | Broker Consulting Index | Sazby na hypotékách | Hospodaření | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Zadlužení státu | Lamborghini | Financial Markets | Zveřejněná data | Růst zlata | Stavebnictví | Hodnocení akcií | Retracement | Patria Finance Tomáš Vlk | Křetínský | Index volatility | Spotřebitelská nálada | London School of Economics | Rystad Energy | Finanční ztráty | Eli Lilly | Chudé země | Martin Vohánka | Provedení obchodu | Finanční rok | Americká společnost | Sazby centrální banky | Lesy ČR | Pavel Šebor | Simple Moving Average | Raiffeisen | Lubor Lacina | Zůstatek | Stimulační opatření | Zdanění mimořádných zisků | Krátkodobé obchody | High | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Finanční krize | Schlumberger | Stock market | CYLINDERS HOLDING | Rostoucí trend | Směnárny | IBEX 35 | CI Komodity | Decentralizace | Obchodní dovednosti | OPEC+ | Růst eura | Pokles ceny | Pandemie nemoci COVID-19 | Emi Martinez | Automatické obchodní systémy | Hello bank | Andrej Babiš | Potenciální obraty | Speculative uninformed | Zavádění odvodů | Kotace BTC | Salutem | TIPS | Prokurátor | Zlomový okamžik | Mimořádné kroky | Farmaceutické firmy | Úspěšné příběhy | BHS | Společnost Tameh Czech | Celková investice | Makro data | Makroekonomický výhled | Objem | Zemědělská prvovýroba | Rezidenční nemovitosti | Disciplína | Ztrátové obchody | For Traders | Fiskální situace | Ekonomická situace | Pojišťovna EGAP | Minimální objem obchodování | Zvyšování mezd | Růst cen v eurozóně | OECD | Evropský stabilizační mechanismus | Ponziho schéma | Novela zákona | Míra zisku | Obavy z recese | Společnost Arm | Třetí pilíř | Investiční společnost | Největší možný zisk | Pivot Point | Obchodování s mědí | Equity křivka | Financial Conduct Authority (FCA) | Tým InstaForex | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Česká koruna | Výzvy prop tradingových společností | FXstreet.cz | Společnost Nvidia | Cenový šok | Ziskové výsledky | Klima | Energetické podniky | Inverze výnosové křivky | Moving Average Convergence Divergence | Ivan Boesky | Patrik Tkáč | Rychlé výběry | Úrokový swap | Škoda Transportation | Akcie farmaceutických společností | Deprese | Hush Network | G10 | BDO | Výrobce počítačů Dell | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Investování pro každého | Brokers | Růstová portfolia | Investice do kryptoměn | Ceny plynu v Evropě | Investiční chování | Podnikatelská nálada | Propuštění | Postavení na trhu | Letní měsíce | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Aktivity v Rusku | Národní měny | CHF | Naděžda Frolíková | CBRE | Profit Target | Měnový trh | Swingový výhled | NGAS | Severní křídlo | Regulátor | Vládní dluh | Britská měna | Shortovat | Praktické tipy pro obchodování | Pavol Kováčik | High risk | Státní rozpočet | Kathy Lien | Tuzemské banky | Rally na akciích | Vysoce ziskové společnosti | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Klíčový kontext | Nakupovat tam, kde retail prodává | Běžný účet | Koncové ceny elektřiny | Seriál Hra na oliheň | Těžby Bitcoinu | Demokraté a Republikáni | Jakub Michálek | Digitální zlato | Zdeněk Tůma | Andrea Unger | Ask | Investiční platforma | Nové systémy | Průmyslová výroba | Backtestovat | Ekonomické ukazatele | Důchod | Podíl Evropy | Ztrátové pozice | Spot | Aussie | ex | Ondřej Vlček | Náhoda | Ziskové marže | Carl Icahn | The Guardian | Vzdělávací video | Regulace MiCA | Rozpočtový deficit | PSA | GDPNow | Mimořádná daň | Situace v eurozóně | Forex obchody | AFP | Studie | Fintokei ProTrader | Inflace v Polsku | Truth Social | Cena akcie Apple | CME FedWatch | Zvýšení úrokových sazeb | Americký podnik | Výstupní strategie | Správný money-management | Kristina Hooper | Ubisoft Entertainment | Slabší koruna | Nejprudší pokles | Macrotrends | Škoda Group | První obchodní den | Zvýšení sazeb ČNB | Vojta Ostatek | Průraz | Wall Street Journal (WSJ) | Floor | Cena plynu | Obchodování se CFD | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Globální dění | EDF | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Bit.plus | BK Asset Management | Polsko | Kolaps | Německý HDP | Ratingová agentura | Forex systém | Snížení daní | Zbrojovka | Reakce trhu | ETF na kryptoměny | CFDs | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Investice do Metacade | Index AEX | Akciový index | Co je Metacade? | Francouzská vláda | Akcie firem | Vypršení platnosti | Cenová hladina | Bankéř | Jak investovat do akcií | Euro k dolaru | Vodafone Group | Americké automobilky | Ceny domů | Spekulace | Naše ekonomika | Stellar | UFC Conor McGregor | Britská premiérka Liz Trussová | Exchange Traded Commodity | Drahota | Fibonacci retracement | Standardní daň | Hypotéky | Pohyb kurzu | Klesající trend | Recep Tayyip Erdogan | Životní úroveň Rusů | K&L Rock | Program hnutí ANO | Inovativní prop tradingový program | Lukáš Kovanda | Současná situace | Pozornost | Daniela Veselá | Školení | EY | Aktuální hodnoty měny | Světové ekonomické fórum | Systém pyramidy | Nájmy | Důvěra spotřebitelů | LEN | Stratég firmy | České peníze | Přijetí | Rizika investice do Cardana | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Obchodovat CFD | Uvolněné fiskální politiky | Země EU | Nárůst cen ropy | European Metals Holdings (EMH) | Inflační data ze Spojených států | Reklama při Super Bowlu | Finanční společnosti | Risk-Reward | Česká spořitelna | Frakční Akcie a ETF | Jackson Hole | Buy the rumor, sell the news | HUF/EUR | Ludvík Turek | Natland Petr Bartoň | Místopředseda ODS | Bohemia Energy | USD/PLN | OPEC | Dvousvíčkové formace | STAN | Ukrajina | Heiken Ashi | Medián | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Stop Loss (SL) | Zvládnutí psychologických souvislostí tradingu | Frustrace | Trojité dno | Podvážení | Jednání FOMC | Velké hospodářské krize | Reálný HDP | Volby v USA | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Egypt | Lukáš Němec | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Bankovní tradeři | Investice do nemovitostí | Maspex | Poptávka po nemovitostech | KB | Dopady na ekonomiku | Yango Group | Strategie prop tradingu | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Segment trhu | Automobilový průmysl | Ekonomický a strategický výzkum | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Ideální poměr | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Optimistická očekávání | Ropná krize | JDE | Škálovací program | Logistika | Kanada | Oslabení amerického dolaru | Generali Investments | Peněžní prostředky | Akcie GRPN | Earnings | Zestátnění | Zpomalení inflace | Revoluční obchodní platforma | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Trump | Začínající obchodník | Směnný kurz eura | Online platformy | iShares Core DAX | Brands | Tipy pro obchodování indexů | Deník obchodů | Úspěšný obchod | Rizika investování do Binance Coin | Investice do cenných papírů | Sotheby's | NZD/CAD | Miroslav Singer | Nejbohatší Češi | Obchodování s rozvahou | Definovaný obchodní plán | Prohloubení schodku | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Velké banky | Zuzana Lencová | Tisknutí peněz | Ceny zboží | Silnější dolar | Technické analýzy | Jachty | Pohled tradera | Marek Odehnal | Urals | MWh | Xinyuan Real Estate | Spořící účet | Globální problémy | Tradingové osobnosti | Svíčkový graf | Znalost | Michael Saylor | Maržový účet | Wells Fargo | Peníze na financování | Sociální obchodování | Euro dnes | IPS | Vstupy | Budoucí vývoj | Investiční produkt | Otevření obchodu | USA Joe Biden | Obhospodařovatel | Obchodní strategie | Rystad | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Akontace | Pin Bary | Vlastní trading | Scalping na cTraderu | GBPUSD | Groupe Beneteau | IP pravidlo | Ex-Cap | Komise pro cenné papíry a burzu | CumStar | ProCent | České dráhy | Plný úvazek | Nejistota | First Republic | Warranty | CapXmaster | Výhody obchodování | Omezení COVID | Macrotrends.net | Centuri | Začátečník | Strategický partner | Brokerský dům | Rakousko | Milan Teplý | Ochlazování inflace | Zilliqa | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Stříbro | Zbyněk Knoll | Finanční sektor v ČR | CME | Inteligence v tradingu | Pokles cen ropy | USDCAD | Ruský Národní vypořádací depozitář | Riziko obchodování | NFP data | Americký dolarový index | Klíčové události | Fundovaný účet | Borgis | Konkurence pro Teslu | L'Oréal | Instituce | Sell the news | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Dopady inflace | Skluz | Evropský regulátor | Investice do fondu | Bank of Japan | ATH | Skupina ČEZ | Bernard Madoff | Chamtivost | Přidávání do pozice | Kukuřice | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | OPAP | Alice Waltonová | Jan Dvořák | Přepálené technologie | Aspekty Price Action | Tornádo | Mzdová spirála | Markets.com | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Deník El País | Internet věcí | Western Alliance | Přichází stres | Cílová společnost | Burza cenných papírů | Býčí signál | XRP | Haruhiko Kuroda | Libra vůči dolaru | Investice do fondů | Vladimír Dlouhý | Kolik stojí investice do Frakčních akcií | Hazard | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Obchodní ředitel XTB | Ruské těžařské společnosti | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Vladimír Bezděk | FKI | BBC | Silná ekonomika | Společnost China Life Insurance | My Forex Funds | DoubleLine Capital | Britské státní dluhopisy | Trader Workstation (TWS) | Pavel Hubáček | Do čeho investovat | Telekomunikační společnosti | MetaTrader | Nový výhled | Kongres | Prodeje dluhopisů | Rutina | Cena Cardana | Výdělky | Polský zlotý | Divize | Konkrétní měny | Světová rezervní měna | Pozitivní vliv | Devizové intervence | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Tradingové firmy | Business Insider | Bez poplatku | Index cen výrobců | Federální rezervní banka | Guvernérka banky | Řízení rizika | E-commerce | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Rosněfť | Exxon | Společnost Beyond Meat | JUTA | Průměrný roční výnos | Natland | Kurzový závazek | Audi | Indikátor RSI | Menšinový podíl | Akcionáři ČEZ | Komise pro cenné papíry a burzy | Německá vláda | Obchodní a mezinárodní dohody | Tradingové semináře | KKCG Karla Komárka | Tržní sentiment | Zhodnocení kapitálu | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Pakt stability a růstu | Trh | ETX | Dopady pandemie na ekonomiku | Obchodovat na finančních trzích | Úroveň parity | Komise | Ekonomie | University of Michigan | Vydělávání peněz | Pád rublu | Aktivita na trhu | Snížení daně z příjmu | List Financial Times | Války na Ukrajině | Výkyvy | Francouzská společnost | ICT obchodování | Držení obchodu | Logo IMF | Výrazný růst | Další růst | Borealis | Tomáš Kadeřávek | CNN Prima News | CL | Zelená dohoda | Měnová autorita | Úplatek Andreje Babiše | Obchodovat forex | Ptačí chřipka | Fed | Václav Smolka | Míra neúspěšnosti | USD/NOK | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Správné řízení peněz | Dnešní zasedání Fedu | Vládní pomoc | Investování s LYNX | Reálná hodnota | Časový plán | EURNZD | Efektivní řízení | Ovečkárna.cz | Analýza indikátorů | Korekce | Algo | Devizové trhy | Opatření | ATR | Upozornění | ING | Tržní prostředí | Investiční služby | Zvládnutí psychologických souvislostí | Risk na obchod | Zákonodárce | Sazby daně | Ideální čas | Sto nejhodnotnějších firem České republiky | Nové trhy | Výhled pro rok | Podnikatelé | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Algo trading | Vývoj ekonomiky | Varšava | USDCZK | Podíl českých potravin | Bitcoinist | Severomořská ropa | F1 | Equa Bank | Realizace zisku | Výplaty dividendy | Akcie Stellantis | Global forex | Akcie Nvidie | Omezení finanční páky | Energetická společnost ČEZ | Pražské burzy | Nájemné | Nvidia | Georgia | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | Boháč | Výběry | Zadlužení | Odveta | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Outside bar pattern | Investice do snídaně | Tržní výhled | Inflace v říjnu | Vietnam | MetaTrader 4 | Akcie AMD (AMD.US) | Konkurenceschopnost | Investice do Chainlinku | Ladoga | Grafy | USDT | Globální recese | The Information | Selský rozum | e& | Mezinárodní investoři | Míra úspor domácností | Investiční skupina Penta | Zavedení bitcoinu | Lowe's | FIL | Spotové ceny ropy | Všechny indikátory | Yahoo | Hlavní akciové indexy | Firemní úvěry v eurech | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Swingové minimum | Mikro loty | Ruské úřady | Chaos po volbách | Apple | Posílení dolaru | Porovnání vývoje indexu Nasdaq | Rizika investování do AltSignals | Stock | Apollo | Česká republika | Obranný průmysl | MMA | MAM/PAMM | WeWork | Růstové společnosti | Zahraniční investice | Hamás | Významné úrovně | Kryptoměnový broker | Kupní cena | Zisk bank | Úspory | Josef Tošovský | Poměr P/E | Obchodní systém | Blog | Mero | Riziko prop firmy | Rating | Bitcoin (BTC) | Nezaměstnanost v Austrálii | Bid | TopForex | Dezinflace | Petr Šebor | Mezibankovní algoritmus | Majitel firmy | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Funding Pips | Agentura S&P | Ve vatě | Behaviorální | Cena práce | Kov | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Mallpay a Indigo | Finanční budoucnost | Fractals | Společnost XTB | Chorvatsko | SNB | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Soustředění | Hospodářský růst v Německu | Zlepšit v tradingu | Oleg Děripaska | Microsoft | Funded fáze | Prezident Pavel | Příležitosti | Akcie obsažené v indexu Russell | Rozvoj společnosti | Dopad na cenu | K&L Rock Group | Základní pojmy | Sellier & Bellot | Podíl hypoték | Vývoj meziroční inflace v eurozóně | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Data z USA | Kontroly na úvěry | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Daňové úlevy | SBUX | Počet obchodů | Obchodní plány | Kryptoměnový průmysl | Světové měny | Alza.cz | Členové Fedu | Commission | Spotřebitelská inflace | Bytová výstavba | Defi | Shortování | Outside Bar | XAUt | Akcenta | Radim Passer | Ceny zemního plynu | Globální akciový index MSCI | Sell | Směrodatná odchylka | Michal Valentík | Výrobce počítačů a serverů Dell | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Mistrovství | Skokový nárůst cen energií | Long pozice | VaR | Siemens Energy | Equity | Compound | Diskuzní fóra a sociální sítě | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Peter Hajduček | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | USD/CZK | Známý investor | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Maďarský premiér | Situace | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Krátké obchodování | Důvěra | Programování | Kraken | Prudký ekonomický propad | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Prosperity | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | FSB | Ekonomické vztahy | Přijetí bitcoinu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Alternativní investování | Web3 | Dlouhodobé posilování | Europe 600 | Penzijní fond | Realitní magnát | Bankovní akcie | Volby prezidenta | Aktivita na odreagování | Bukele | Vysoké inflace | Short obchod | Příjmy z ropy | Rostoucí HDP | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Chytré peníze | Burzovně obchodované fondy | Představenstvo | Vstup do LONG pozice | Hlavy států | Sierra Charts | Lidé z IT prostředí | Moody's | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | RCEP | Top trade | Evropská banka | Negativní dopad | Poměr risku k zisku | iShares Core EURO STOXX | Kryptopodnikatelé | Multi-Asset Broker | Trendové linie | Vlajka | Super Bowl | Výpadky | Objem obchodů | Komodita | US100 | CFTC | Těžební společnost | Markets Broker | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | FRS | Salvador | AA | Příjmy a výdaje | HOPI HOLDING | První fáze | Invest | Investiční aplikace | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Vytrvalost | Mountfield | Byty v Praze | Andrew Bailey | Významné zprávy | Dobrá nálada | Psychologie tradera | Životní prostředí | Inflace v Británii | Investiční dotazník | Automobilka Toyota Motor | Inflace zpomaluje | Future of Defence UCITS ETF | Benxy | CME Group | iShares Nasdaq | Obchodní psychologie | Match Trader | Důstojné stáří | Euforie na akciích | Splátky úroků | Dluhopisové emise | Dlouhodobé obchodování | Rozdíl mezi akciemi, Frakčními akciemi | Obchodování s měnovými páry | QE | Quantum Fund | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Mutace koronaviru | Co je to scaling | Tradingové webináře zdarma | Měnový pár USD/TRY | Kofola ČeskoSlovensko | Mezinárodní finanční instituce | Očekávaná data | Základy obchodování | LYNX | Jsou i nějaké nevýhody ICT? | Ruský majetek | Penta Investments Group | Závazek | Dlouhodobý nákup | Donald Trump | Finanční televize | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Zprávy o institucionálních objednávkách | Společnost AJ Investments | Obchodní platformy u RoboMarkets | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Kovy | Výběry peněz bez poplatku | Close | Rumunsko | Moneta | Proinflační rizika | Inside a Outside bar | Margin call | Centrum | Koruna dnes | Obrat dolů | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | GRPN | Zpomalení ekonomiky | Rizika | Sinopec | Společenská odpovědnost | Spamování serveru | Měkké přistání | Epidemiologická situace | Hodnota majetku | Stabilita sazeb | Celebrity | Poměr kopírování | Stellar lite | Carlos Slim | Mentoring | Konsensus | Mezinárodní spolupráce | Prodávající | Černá Hora | Navýšení sazeb | Karel Pospíšil | Antivirus | Stop-Loss a Take-Profit | Sledování trendových linií | Technické signály | Marek Vašíček | Peter Siks | Spoluzakladatel | Společnost Automotodrom | Chování centrálních bank | Obchodování na velkém účtu | Investiční poptávka | Risk Management | Šmejc | Bankovní tituly | Trojité vrcholy | Zákon o kryptoměnách | Trendovat směrem nahoru | Příliv dolarů | Telenor | AQUA | Daňová podpora | Synthesia | Zasedání vlády | Informace o forexu | Zájem o investice | Vstup do pozice | Směřování trhů | Čerpání peněz z fondů EU | Poplatky a ceny | Nárůst objemů | Multiměnový účet | Pozitivní korelace | Březnová inflace | ERM II | API | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Dluhy | Hodnota equity | Michal Šušák | Kam umístit Stop Loss | Čínská internetová firma | Opční program | Konsolidovaný čistý zisk | Přesun výroby z Evropy do Ameriky | Digital World Acquisition | Psychologie investování | Smart Money koncept | Velikost pozice | Chmelnice | Penta Real Estate | Prop tradingové společnosti | Petr Marsa | CopyFX | PoliPay | Projít ověřovacím procesem | ČNB Aleš Michl | Lagardere | Škoda | Mluvčí | Síly trendu | Analytik Cyrrusu | CZK | Spotřeba kávy | Reuters | Odvody | LYNX Pro | Nedostatek plynu | Unilever | Mincovny | Ekonomická třída | Instant funding programy | Dolarové priviliegium | Podcast | Toyota Motor Manufacturing | Baidu | Stagflační tendence | Kapitál prop firmy | Situace na Ukrajině | Probinex | Klíčové strategie a přístupy | Vlajka NATO | tunel Blanka | Americký index S&P 500 | Chevron | Ekonomická nálada | JBC Energy | Chartered Financial Analyst (CFA) | Nálada spotřebitelů | Začátek války na Ukrajině | Cena benzínu | Členské země EU | Limity pro riziko | Analýza a strategie | BTC/USD | Přiznat ztrátu | Alokace | Reakce trhu dnes | Primark | Guvernér Michl | Snížení ratingu | RBI | Statistiky prop trading | Týdeník Euro | Obrovské pohyby na trzích | Filecoin (FIL) | Snižování rizika | Dluhopisové investice | Predikce finančních trhů | Obraty | Bull | Účely swingového obchodování | Depozitní sazba | Coinbase | Investor Compensation Fund | Aktivní trader | Měnověpolitické zasedání | Výstupy | Nákup eura | Neutrální úroková sazba | Swap Free | Hodnocení brokerů | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Období nízkých úrokových sazeb | Zakladatel | Vyjádření premiéra | Snížení ratingu USA | Vývoj války | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Předseda | Klientská podpora | Úročení koruny | Růstový potenciál | Měnové intervence | Volfix | Nejcennější české firmy | Radek Zalubil | Výhled tvorby zisku | ERA | Nízká korelace | Ekonomická nálada Čechů | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Italské bondy | Emoční inteligence | Aplikace pro obchodování akcií | Deficit veřejných financí | PROMET | Probinex Adam Neuberger | Tržní realizace | Vydělávat na forexu | Trumpova sociální síť | Vyjádření Schillerové | Sociální síť | Metody analýzy | Chování davu | Obchodujeme | Demo účet | Lower Highs | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Kancelářské nemovitosti | Singapurský dolar | CEFC China | Lineární regrese | Příjmy prop firmy | Skupina Colt CZ Group | Investování do Filecoinu | J&T | Analytické společnosti | Plan B Investment | AVANT investiční společnost | Traders | Rok 2024 | Silná data | ING Bank | Potencionální riziko | Jaromír Tesař | Vývoj války na Ukrajině | Proč investovat do Uniswapu? | Obchodníci | Pumpování peněz do ekonomik | Saxo | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Dividendový kalendář | DPA | Evropská unie | Obchodování forexu | SIRIX WebTrader | Boeing | Politická krize | Daniel Beneš | Peabody | SAZKAmobil | Past na býky | Kopírování obchodů | Příkaz | HDP v USA | AltSignals | Ekonomiky | Spotřební daň z nafty | Intradenní obchodování | PROP Trading | Řešení odpadního vodního hospodářství | Webináře zdarma | Dohoda o klimatu | Rozložit riziko | Přístup orientovaný na klienta | Robert Solow | Rychlý růst | Heuristika | Plynodolary | Online prostředí | Empresa Media | GfK | Dluhová krize | Evropské banky | Finance | Ženy | Stabilní příjem | Libra | My Forex Funds (MFF) | Energetický a průmyslový holding | Trader Larry Williams | Otevření Číny | Uchovatel hodnoty | Nakoupit akcie | Obchodní historie | ROUVY | Donohoe | Zvýšení základní úrokové sazby | TOP 09 | Invaze | BPay | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | CFD | Rekordní inflace | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Rozhodování ECB | SMA 100 | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Kasino | Přesun výroby | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Doporučení | Aleš Lenc | Kaisa Group Holdings | Zlaté mince | Použití technických indikátorů | Indické akcie | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Plnění svého obchodního plánu | Stochastic oscillator | Tomáš Sedláček | Covidová krize | Analýza trhu | Parita | Zvýšení základní sazby | Cena kryptoměny | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Facebook | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Financovat | Co jsou to akciové indexy? | Splnění fáze | Orbán | Příprava | Evropská konkurence | Nejstarší kryptoměna | Hubnutí | Základy technické analýzy | Pohyby na trhu | Technologicky zaměření tradeři | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Evropské země | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Madeta | Bohemia Interactive | Dividenda | Aktuální cena | Prodat vysoko | Green Deal | Nálada investorů | Profitabilní | Agdata | Oblast kryptoměn | AMD.US | Nynější krize | Energetická skupina ČEZ | Úzké spready | Trading | Orientace Dellu na umělou inteligenci | Měnová situace | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Centrální banky světa | Full time | University of Warwick | Investovat a spořit | Změny klimatu | SatoshiLabs | Deglobalizace | Neustálé vzdělávání | Medvědí trendy | CFD obchodování | Kitco | NinjaTrader | Vysoký výnos | Květnová inflace | Profit share | Podnikatelská družstevní záložna | Nový rekord | Pivovar Budvar | Bankéři z Fedu | Rozvoj vašich dovedností | Vstup short | Akcie padají | Beyond Meat (BYND.US) | Úroky | Finanční centra | Formace dvojitý vrchol | PSN | Zvýšené úrokové sazby | Přenos | Plodiny | Statistický úřad | Ředitel CBO | Britský trh práce | Kancléř Olaf Scholz | CVX | PPF Telecom | Aplikace pro obchodování | Viceguvernérka ČNB | Portu | Passerinvest | Cena | Růst produktivity | Silné oživení | Investiční banky | Vývoj české ekonomiky | Swap Free Account | Rozpočtové deficity | Předstihové ukazatele | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Vývoj USD | ERÚ | WisdomTree | Dluhopisový trh | Býčí trh | Silný trh | Objem peněz | Money-Management | Vklady klientů | BYND | Air | Stravenky | Fed Funds Rate | Káva | Investiční zisky | Centrální banky USA | Celkový výsledek | Denní graf | Firma | Karel Havlíček | Emocionální výkyvy | Ceny akcií | Izrael | Foreign Exchange | Financování vlády | Inspirace | Skupiny PPF | Podílové fondy | Druh stresu | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | E-shopy | Investiční platforma Portu | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | 60 Minutes | Telekomunikační společnost | AKESO | Analytické nástroje | Ruský trh | Stop-Lossy (SL) | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Proroctví | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Skokové oslabení | Technologie | Otevírání protichůdných pozic | Laureát Nobelovy ceny | iShares NASDAQ | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | Nakupovat nemovitosti | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Devizoví obchodníci | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Daň z nabytí | Měnové kurzy | Co je to A-booking | VW | A220 | Celkový deficit | Uniper | Zdeněk Kovář | Nobelovy ceny | Směrovost | Investujeme | Australský index | Výkyvy v cenách | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Tipy pro obchodování | Online trading | Online prezence firmy | Pokles | Sankce Západu | Omezení těžby | Pohled na trading | Americký dluh | Tomáš Holub | Ruský ministr financí | Obchodní návyky | Nasdaq 100 a Russell 2000 | Životní pojišťovny | Diverzifikace portfolia | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Internetoví giganti | Margin | Restaurant Brands International | Ondřej Hartman | Globální inflace | Blesk | Globální investoři | Časový výstup | Začátek války | Velikonoce | Vývoj akciového indexu | Chivo | Know-how | Polská ekonomika | Směnný kurz dolaru | Vrchol inflace | Světové události | Koupení výzvy u prop firmy | Historická data | Take-Profit | Štěpení akcií | Matouš Kilián | Počet uživatelů | Negativní pocity | Pale Fire Capital (PFC) | Finance Group | Největší rizika | Vládní úsporný balíček | Simon Coveney | Apollo Global Management | Otevřený drawdown | Energetický regulátor | Petr Krpata | Americké společnosti | Frakční ETF | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Nároky na likviditu | Hodinky | Potenciální zisk | Legendární investoři | Rozhovory s úspěšnými obchodníky | Pavel Tykač | Ether | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Hedge | Ztracený kapitál | Utahování měnových podmínek | Majors | Rezervní měna | Globální ekonomické problémy | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | Vzdělávaní obchodníků | Úrokový diferenciál | KNF | Uplatnění technické analýzy | Správce fondu | JRD | Maloobchodní tržby | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | Vyšší daně | Bezplatný výběr prostředků | Meziroční růst spotřebitelských cen | Libor Ostatek | Velké korporace | Gambling v tradingu | Spotřebitelské ceny v Česku | Situace na trhu | Ekonomická zpráva | Eurowag | Americká ekonomika | HDP | Finanční deriváty | NVDA | Jaderné elektrárny | Porozumět chování trhu | Důvěryhodnost | Jiřina Nepalová | Banka JP Morgan | Obchodník | Exportní průmysl | Swingové obchodování | Čepro | Koncept Prop tradingu | Charlie Munger | Portfolio manažer | Pasivní investování | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Plynárenská společnost | Kypr | Rada guvernérů | Participace | EMA | COVID-19 | Netradiční investice | Cena za nejlevnější program | Správné řízení rizik | GATT | Analýzy trhu | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Regulátoři | Zelené energie | Problémy | Marcel Vargaeštók | ROE | Deposit facility | Podnikatelé a firmy | PG&E | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Čínská komunistická strana | Index cen | Dolar | Obchodování indexů | Boom kryptoměn | PRO-DOMA | Tick | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Čínská vláda | Index PX | Daně | Šéfka ECB | Inflace v červenci | Investment Management | Cena za akcii | Malina | Pivot | Co je dluhopis | Procyklické měny | Hlavní trend | Kryptoměna | Sport | Velké riziko | Potravinářství | Posilování kurzu koruny | Prodejní příležitost | Obchodovat | Český stát | Lesnické společnosti | Omikron | Zásoby ropy v USA | RRR | FXCM | metodologie | JCPOA | Předsednictví EU | Vývoj měnového páru USD/NOK | Fintokei vs. FTMO | Dopad na hospodářství | TradingView | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Broker Tickmill | Zavírání pozic | Venture kapitálový fond | Fibonacciho Cluster | Cyklus americké centrální banky | Forexo | Konsorcium | Workshop | Investice budoucnosti | Andrej Babiš (ANO) | Trading Price Action Patterns | VET | Market.com | Rozhovor o tradingu | Prezident Vladimir Putin | Náklady na práci | Zisky | Realitní fondy | Vega | Konglomerát | Kiliçdaroglu | FCA | Škola tradingu | Hodnocení drawdownu | Swiss Life Select | Platformy pro obchodování | Akcie DWAC | BNP Paribas | Zátěžový test | Qredo | Jaké analýzy se používají | Payback | EUR/MWh | Jak začít obchodovat na burze | Požadovaný zisk | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Signature Bank | Globální ekonomika | Organizace spojených národů | Veřejné zadlužení | Hobby | Investování do Apecoinu | Bývalý šéf | Metaverzum | Alpiq | Bitcoin Cash | Summit G20 | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Koncentrace | Míra inflace v ČR | Ekonomické teorie | DAX | Světová obchodní organizace (WTO) | Southwest | Head and Shoulders | Nákup nemovitostí | Stávající trend | Forex asistent | Vývoj HDP | Renfe | Rizika pro společnost | Obrovské ztráty | European Housing Services | Valné hromady | Jestřábí hlasy | Zbyněk Passer | Členské státy | Filip Tománek | Zelená politika | Členské země eurozóny | Americké akciové trhy | Starbucks | EPGC | Německý kancléř Olaf Scholz | Propad ropy | Snížení spotřební daně | Měnová politika ČNB | Sev.en | Toyota | Vysoké valuace | Otakar Šuffner | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Shortování akcií | Rozhodování | Kvalitní Forex trading | Kupka | Ratingové agentury | Manuál | Investování do Bitcoinu | Alerty | Bilance Fedu | Cena zlata | CzechToll/SkyToll | Obchodní session | Propady na akciových trzích | ÚSOVSKO | Funding Talent | HSBC | Pullback | SEC | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | CFTA | Vývoj měnového páru GBP/USD | Využití krátkodobých výkyvů | Kryptotrh | Trinity Bank | Přecenění | Produkce kávy podle země | Investiční trendy letošního roku | Odraz na finančních trzích | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Index výdajů | Přeprodané zóny | Kdy nakoupit akcie | Pojištění vkladů | F-35 | Dlouhodobě profitabilní | Sedm statečných | Proč zvolit právě akciové indexy? | Navýšení kapitálu | Michael Brown | MiCA | Výše poplatků | Průběh obchodu | Růst cen | Problémy Credit Suisse | InstaForex Loprais | Přístup ke kapitálu | Velký makroekonomický výhled | Dluhový strop | Minimální sazby daně | Obchodování na velkých účtech | Pokles cen akcií | Situace na live účtu | Doktorát z financí | Upvest | Gamble | Kurzová rizika | RSI | Moment stresu | Africký mor prasat | Premiér Rishi Sunak | Politické události | Aave | Rheinmetall | Přepálení cen | Asset management | Adam Kolesa | Správci kapitálu | Aktivně spravované fondy | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | Energetické trhy | Dash | Společnosti Netflix | Dnes na trzích | Výrobce pálených cihel | Preferenční akcie | Financování | ArcelorMittal Ostrava | Fibonacciho retracement | Platforma MetaTrader | Maximalizovat zisky | Podnikání | ČSÚ | BioNTech | Systém obchodování | Investiční výdaje | Relativní stabilita | Ursula von der Leyenová | Založení účtu | Envelopes | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Journal of International Money and Finance | Analytik skupiny | Omezení dodávek | Stres | Muž s motorovou pilou | Měnový index | Dění ve společnosti Groupon | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Fondy kvalifikovaných investorů (FKI) | Historické maximum | Investice do Cardana | Trading jako business | Occidental | Americká lehká ropa | Jarda Tupý | Babišova vláda | Obchod | Překoupení | Pokles ekonomiky | Trend na akciovém trhu | Růst úroků | Cenové formace | Martin Klass | TASS | Algotrading | Investice do bitcoinu | Kapitálové trhy | Peer-to-peer | Turów | Plynárenské společnosti | iFX Expo | Emisní povolenky | Papírové dolary | Republikáni | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | USDJPY | Broker FP Markets | Gigafactory | Těžby kryptoměn | Czechoslovak Group | Švýcarská národní banka | Rychlost zotavení | Schodek | Zprávy z USA | Přístup k investování | Canal Plus | Investiční poradenství | Bankovní asociace | Erste | Poptávka po kryptoměnách | Obchodování bez provize | ROCE | Cykly | Váhavost | Růstové tendence | Kanadský dolar | Vzorec chování | Line | Obchodní příkaz | EGAP | UMA | J.M.Smucker | VŠE v Praze | Cenové patterny | Premiér Babiš | Průměrná hodnota | Úroveň supportu | Účty Cent | Utvoření akumulace | FT | Medvědí trend | Uvolněná měnová politika | Peter Kažimír | Úrokové sazby na hypotékách | Jedno euro | Kopírováním vašich obchodů | Etoro | Procentuální risk | Solární projekty | Obchodování na akciových trzích | Mistrovství v obchodování | Nouzový stav | Peter Brandt | Obchodovat na forexu | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Mali | Krypto trh | Korelace měn | Dnešní čísla | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Poskytovatelé likvidity | Amazon Jeff Bezos | Čínská měna | Spotřebitel | Hloupé chyby | Jak vybrat nejlepšího brokera | Colt CZ Group | Restrikce | Hospodářský růst | Růst dolaru | Vydělávat peníze | Velké téma | Jak se stanovuje cena elektřiny | Nejrozšířenější kryptoměna | Největší americká banka | Taktický long | Elvira Nabiullinová | Posílení eura | CNMV | Správné řízení rizika | Platforma MetaTrader 5 | Pavel Heřmanský | Americké státní dluhopisy | Tradeři na forexu | MAGA | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | HAS | Russell 3000 | Hyperaktivita | Akciové tipy | Blizzard | Otevřený ztrátový obchod | Populární dnes | WTI | LVMH | Platební síť | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Prop tradingové firmy | Kryptotrhy | Helena Horská | Zpřísnění finančních podmínek | Soustředit na obchodování | Impérium | Shares | Příležitosti ke spekulaci | Proprietární obchodování | Koupit bitcoin | Rizika globální | Falešný break | Raiffeisen Bank International | Josef Flek (STAN) | NetEase | RBNZ | Půl milionu za měsíc | Paládium | Rekordní propad | Úrokové prostředí | Macao | Protocol | Pokladniční poukázky | Proprietary spoločnosti | Levnější konkurence | Kognitivní disonance | Raiffeisen Bank International (RBI) | Politika ČNB | Vývoj reálných výnosů 10letých dluhopisů | Raiffeisenbank Vít Hradil | Cenový vývoj | Turek | Obchodování CFD | Emise akcií | Retail nakupuje | Broker TriangleMarkets | Masivní propady | Americká měna | Nový Zéland | New Deal | Konec zdražování | Rekordní růst poptávky | Nord Stream | Fnac Darty | Pracovní síla | EMU | Obchodování měnových párů | Odborné knihy | Trailing Stop | Utaženější měnové politiky | Debata | LIVESPORT | Mispricing | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Politické riziko | Austan Goolsbee | Největší banky | Euro | Ceny akcie DWAC | Jiří Sýkora | Sony | Měnící se tržní prostředí | OCI | Investování do Binance Coin | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Zadlužení firem | Bankéři | Splnění dvoufázové evaluační fáze | Sázet | Hodnoty měny | Výhody a nevýhody | Nejlepší futures prop společnost | Fed funds | Anticyklický charakter | Cena ropy | Hlavní akciový index | Porušení zákona | Průzkum společnosti | Plán firmy | Gigafactory VW | Znovuotevření Číny | Nižší výdaje | Členské země | Úvěrová delikvence | Propracované články | Forexový obchodník | Prezence firmy | JPMorgan | Značné riziko | GIC | Marže | Účet prop firmy | Využití kapacit | Změna času | Petr Bartoň | Planeo Elektro | Pohyby ceny | Ondra Hartman | Poskytování hypoték | Klid | Prezident USA | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Inflace v listopadu | Plánování vstupů | Výrobce počítačové techniky | Státy EU | Zlato a stříbro | Polygon | Josef Košťál | Diskont | Svatý grál | TRUTH | Bill Gates | Ředitel Patria | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Firemní dluhopisy | Zisk bank a spořitelen | Váš trading | Ondřej Průša | Chování EUR/USD | Vstup do obchodu | Hráči pokeru | Lockdowny | Cyrrus Vít Hradil | Dividendový výnos | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Vysokoinflační měny | Ingredience | Seriózní business | Výkon obchodní platformy | Vedení společnosti | J&T Capital Partners | Rada ČNB | Systémové riziko | Dvoufázová evaluace | Zkušenosti | Inovace | Emmanuel Macron | Žádosti o výplatu | Safest European Broker | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ekosystém | Společnost eToro | Ministr práce a sociálních věcí | Trh se zlatem | Výnosy státních dluhopisů | VPS | Zasedání měnového výboru | Ropovod TAL | Mario Centeno | Jan Procházka | Obchodní systémy | Signály | Obchodní kapitál | Poziční trading | Quant | Golden Cross | Zakladatel portálu | Precedens | Zdanění | Brokerská společnost | Zavádění odvodů na zaměstnance | 2008 a S&P 500 | Sportobchod.cz | Zastavení dodávek | Lira | Vyhozené peníze | Růst ekonomiky | Investovat do Metacade | Kontrolní seznam | Poradenské firmy | Bankovní účet | Bank of Canada | Výrazný růst cen ropy | Uninformed money | Newsek | Rafinérie | Přijetí kryptoměny | Konzervativní unie | Obchodní aktivita | Statistiky | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Růst akcií | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Podílník | Pivovary | Oligarcha | TTIP | Stoxx 600 | Úrovně rezistence | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Česká prop firma | Intradenní trading | Electricite de France | WELL | SAP | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | DIESEL | Diverzifikovat | Nomura Securities | Maďarský forint (HUF) | Pravidlo maximální ztráty | FX | Plánování vstupů a výstupů | Přehřívání ekonomiky | Ben Bernanke | Významné události | Zahraniční obchodníci | CETIN | Ján Hájek | Risk Reward Ratio | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Mobilizace | Michal Stupavský | ROIC | Purple Trading | Raketový růst ceny | Investice státu | PBOC | Tým RoboMarkets | Hot-Seat | Potaš | Kurz | Market | TEPLÁRNA OTROKOVICE | Tržní hráči | FTMO.com | Home Credit | Biopaliva | Futures prop společnost | Martingale | Odhad letošního růstu | Veškeré dostupné informace | Nezaměstnanost mladých | OSN a NATO | Psychologický aspekt | VIP Interbank indikátor | 256/2004 | Kyperský regulátor | Rudolf Špoták | Bankovní sektor | Unicredit | Brazilský prezident | Big Mac | Double top | Světová válka | Nobelova cena | Future Finance | Pokles výnosů | Pinterest | Kaisa | Výkon světové ekonomiky | Sledovat tržní trendy | Analýza EUR/USD | Polygon (MATIC) | Výnosnost | Rozkolísaný | Dluhy českých domácností | Horizon | UST | Úrovně supportu | MATIC | Finančník George Soros | Nepříznivé situace | Společnost PG&E | Dotcom bublina a NASDAQ | Thomas Schäfer | Trápení | Angel investor | Výnosy na amerických dluhopisech | Transparentní řešení | Tenza | Press centrum | Pravidla systému obchodování | Mzdové požadavky | Měna euro | Ceny pšenice | Liberty Steel | STP | BH Securities | Vzdělávací článek | Odkup vlastních akcií | Profesor ekonomie | Nálada na trhu | Býčí vyhlídky | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Makroekonomické faktory | Ceny ropy Brent | Mnichovský ekonomický institut | Ekonomka Raiffeisenbank | Reverzní arbitráž | CFD broker | Možnosti vydělávat | Proč investovat do Polygonu? | Greensill | Investro.com | Poměr potenciálního zisku | Vývoj indexu měnových podmínek | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Diskuzní fóra | Wolfstreet | Koncept ICT | Investujte | Psychologická pohoda | Směr trhu | Silný fundament | Kontroly ztrát při obchodování | Ekonomický poradce | Měď | HCBV | Ekonomický institut | Proinflační | Spekulace proti kurzu turecké liry | Standardní investiční příležitosti | Stock Spirits | Hodnocení rizik | Eskalace války na Ukrajině | Platforma | Riziko pro vaše otevřené obchody | Inflace cen | UFC | Rozvíjející se trhy | Nejbohatší muž | Přijetí kryptoměny bitcoin | RoboMarkets v ČR | Holding Czechoslovak Group | Hlavní ekonom BH Securities | Internetová firma | VEB.RF | Jak obchodují největší banky | Rozpočtový deficit Ruska | AUD | Klientské operace | Příjmy z poplatků | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Globální finanční krize | Renáta Kellnerová s rodinou | Contract | Zhoršení ratingu | Stratég Saxo Bank | ISO | Červená čísla | Skupina Volkswagen | SGD | Binance | Federal Reserve Bank of Kansas City | Petr Otava | Seminář | Shiba Inu | Odvolací soud | Jednání vlané hromady | Škálování | Tržní hodnota Tesly | Platformy pro trading | Breakout Trader | Sebevědomí | Vzrušení | Jiří Dragoun | Interní informace | Americké akciové indexy | Platformy xStation | Fáze 1 | Investiční byty | Trh NFT | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Blockchain Cardano | David Vagenknecht | EC Investments | Pochopení trhu | Tomáš Raputa | Globální společnost | Opimo Trade | Propad cen akcií | ETF u XTB | Prima | Plán obnovy | Úřad práce | Citigroup | Organizace spojených národů (OSN) | Světové produkce | Krupa Global Investments | Softbank | Avalanche | MVRV | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Index VIX | Fondy ETF | Dobré fondy | Futures na indexy | Hospodářství | Unikátní příležitosti pro tradery | Důvěra v českou ekonomiku | Index výdajů na osobní spotřebu | MFF | Očekávaný růst | Oslabování libry | Analyzovat jednotlivé akcie | První kroky na forexu | Podíl nevýkonných úvěrů | Nastavení grafů | Oslabení | Načasování obchodu | Ovlivňování | Omniverse | EV | Brokerská společnost Oanda | Orange | Zájem o dluhopisy | Libor Chrobok | Cryptotrading | Moody's Analytics | Dolarové dluhopisy | Vývoj akcií Dell | Srovnání evaluačních programů | Tvrdohlavost | Referendum | Hospodářský cyklus | Pokles inflace podle analytiků | Indická centrální banka | EDX Markets | Wales | Výběr spotřební daně | Blockchainy | Kiwi.com | Short pozice | Přenesení výroby | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Největší zisk | Dostupnější peníze | Úsilí | Trh Prime | Inflace v Evropské unii | Vladimír Heluz | Chmelařské oblasti | Levnější výzvy | Výhodný nákup | Plánování | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Caixin | Obrana proti inflaci | Kapitalizácia | Market Maker | Intermediate | EU a NATO | Realizace obchodu | Konec MetaTrader | Globální akciový index | Jak fungují frakční akcie? | Nižší ceny | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Univerzální metoda | Zisková marže | Ekonomická krize | Casinos Austria | EMIR | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Konec MetaTrader 4 | Analytické fórum | Využití vodíku | Cigarety | Největší finanční trh | Portfolia | Ukvapené rozhodnutí | Podíl Daniela Křetínského | Postavení dolaru | Zavedení EET | Live trading | Očekávaná reakce centrální banky | Conseq Investment Management | Investované peníze | Vysoká cena | Dealing | NN Group | Obchodované instrumenty | Řídit riziko | Expert | Spotřebitelská důvěra v Británii | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Nejlepší metody | Zdeněk Rýzner | Historické trendy | Pochopení stresu | Týdenní zpráva | Zdraví | Gate | Akcie Credit Suisse | Restart ekonomiky | Recese | Rafinérie v Litvínově | Index strachu | Začínající tradeři | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | SwiftTrader od Fintokei | Vývoj čistých nákupů zlata | Akcenta Miroslav Novák | Sektorová daň | Celosvětový růst | Britské kapitálové trhy | Bonusy | Filecoin | Likvidita | Mzdový růst | Renault | Klasický nákup | Švýcarský frank | Báze | Capital Partners | Forex funds | Chuť riskovat | Juraj Krúpa | Erdogan | Obchodní smlouvy | Referendum o euru | CZK/EUR | Vývoj míry nezaměstnanosti v USA | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Odhadnutí trendu | Přijetí kryptoměn | Výhled na rok | Equity křivky | Akcie Applu | Hospodářské noviny | Kyjev | Poptávka po dolaru | Nižší DPH | Začít investovat | PTC | Naučte se obchodovat | Největší propad | Výrobní index | Uvědomělé procvičování | Stavební povolení | Silný americký dolar | Postranní pohyb | Tencent Holding | Aktuální stav | Sekce měnové | Zbohatnutí | Zlepšování ekonomiky | Symetrický trojúhelník | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Ekonomický výzkum | Silný support | Podíl z vybíraného zisku | Inflace ve Spojeném království | Umístění Stop-Lossu | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Český venture kapitálový fond | Wellington Management | Baterie | Viceguvernérka České národní banky | Dariusz Dargo | Internetové firmy | Prognózy českého hospodářství | Broker to Broker | Maximální čerpání účtu | Zkušenost je vítěz | LME | Autotrade | Sazka Group | Dceřiná firma | Ochrana před inflací | Frank | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | ERM | Forex obchodování | Balance | Kapitálové výdaje | Vanuatu | Matěj Široký | Navrácení poplatku za evaluační fázi | Negativní nálada | Transparentní | Momentum indikátory | Kurz eura | Pivot Pointy | Neutrální grafické formace | The University of Manchester | Snížení úrokové sazby | Landsvirkjun | Státní zemědělský intervenční fond | Události v minulosti | Bitcoinový ETF | Růst cen zlata | COP21 | Olympijské hry | Pracovní síly | Vláda Spojených států | Cap | Údaje z USA | Tomáš Rozehnal | Dana Drábová | HashRate | Centrální banka USA | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Ekonomické analýzy | Pivovary CZ Group | Uplatnění opce | Zbyněk Frolík | Dieselgate | Nastavení sazeb | Změna sazeb | Patria Finance | Chování ceny | Ceny energií | Limitní příkaz | Engulfing pattern | OKTAGON | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Porovnání celkové | Index spotřebitelských úvěrů | Snížení produkce | FTMO obchodování | Grayscale Bitcoin Trust | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Mimořádný zisk výrobců energie | Lenka Kalivodová | Výrobci potravin | Obrat trendu | Uniswap | AUTO JAROV | Meziroční míra inflace | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | Daňové přiznání | Short equity | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Silná koruna | Tablet Trader | Úspěchy | Intradenní pohyby | Riziková aktiva | Celkový výkon | NEST | Kiwi | Instant Funding | Zvýšení DPH | Buy the dip | MQL4 | Christie's | ZEN | Ziskový obchod | CySEC | Politická rozhodnutí | Zvýšení cen ropy | Rostoucí inflace | Schodek rozpočtu | Nejbohatší v ČR | Australští brokeři | Zisk ČEZ | Indikátor Fractals | Možnost obchodovat během zpráv | Svíčkové formace | OSN | Přeprodané podmínky | Soud | Eskalace napětí | Seznam brokerů | Investice do infrastruktury | Společnost ČEZ | Komunita | Daňové změny | Převzetí Twitteru | Booking | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Monecor (Europe) | Agentura Fitch | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Soukromé podniky | Trinity Capital LLC | Události ve světě | Předpovědi | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Novodvorka | Vyhlídky americké ekonomiky | Skupina Smartwings | Martin Gürtler | Můj trading | Mince | Akcie Intel | Challenge | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Státní distributor paliv | Centrální banky vs. inflace | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Manažeři velkých fondů | Prop tradingový program | Ripple Labs | Slabá čísla | Channel | Rusal | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Hospodářské oživení | Střadatelé | Akcie a ETF | Obchodní podmínky | TRIP | Pokles sazeb | FTV PRIMA | Adidas | Nejbližší rezistence | IG Metall | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Meziroční inflace v září | Sankce | Důležité informace | Vantage FX | Švýcarská společnost | Virtual Private Server | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Splnění výzvy | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Fyzické zlato | China Aoyuan | Jaké výhody mají Frakční akcie | Fundamentální data | Rollover | Trade | Den matek | Energetika | Deriváty (CFD) | WEF | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Řízení pozic | Obrovská ztráta | Roman Blažíček | JDE Peet’s | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | PoW | Náklady na trading | Prospekt | Silná konkurence | Jan Fidler | Sazba hypoték | Prodej nakrátko | Vzestup ceny | Trade.com | Výnosy z devizových rezerv | Nemovitostní trh | Scotiabank | Inflace v Německu | Prezident Petr Pavel | Komerční banka | Převody peněz | BTC | NEMO Report | Dodávání cen | Nejlepší způsob | Zakladatel a CEO | Indexy | Citi | Altcoiny | Sezónnost finančních trhů | Gabriel Štefaňák | Přesun výroby z Evropy | Zvyšování sazeb | Odborníci | cTrader Desktop | Inflační data | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Systém SMC | Global Forex | Severomořská ropa Brent | Miliarda | Lightning Network | Aktivní investování | Vlastní bitcoiny | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Objem obchodování | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | Materiální cíle | Guvernér centrální banky | Hospodaření firem | Investice a trading | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Profi obchodní systémy | Dotovaná sazba | Hodně peněz | Průmysl | Bitcoinová bublina | Bazický bod | Triangleview Investments Limited | Sex, drogy a bitcoiny | Bolest | Americké žádostí o podporu | Bridgewater Associates | Market Profile | Dukascoin | Východní Asie | Firma Avast | Rizika investice do Ripplu | Největší kryptoměny | Makroekonomická data | Partie Plus | Obchodní styly | Airbus Group | Aluminium Corporation of China (Chalco) | Tempo růstu | Devizy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Sbírka známek | Podnikatel | Prazdroj | Trojitá dna | Živnostník | Úvěrový rating | Snížení daně | Výrobní závody | Bankovnictví | Evergrande Group | Aplikace TikTok | Momentální trend | All-stock transakce | Srovnání XTB | Oanda.com | USD index | ARM Holdings | Trei Real Estate | Výrobce počítačů a serverů | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Digital World | Nadhodnocení | Pandemie covidu-19 | Ministerstvo dopravy | ARM | Pohonné hmoty | Divergence | Biliony | Růst měnového páru GBP/USD | Uhlí | Banka Bernstein | Trend is your friend | All-stock | Diamanty | Zdražování energií | Payback energetických investic | Akcie ČEZ | Nejistota ve světě | ETF | Talent | Ceny pohonných hmot v Česku | Rovnovážné hodnoty | Pravidelné výplaty | Levnější evaluační program | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | PAMM | Jeremy Hunt | Cíle | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Ceny akcií bankovních domů | Loterie | Postoj k riziku | Forexový trader | Kolínská automobilka | Cathie Wood | MACD histogram | Myšlenka | Moneta Money Bank | Pocity | Varování | Guidance | Těžaři s kryptoměnami | Hospodářské soutěže | Družba | Regulace Markets in Crypto-Assets | Úrokové sazby | Maloobchodní prodej | Viceprezident ECB | Černé zlato | Ropný a plynárenský průmysl | Philip Dybvig | Rozdíl mezi akciemi, Frakčními akciemi a CFD | Mezinárodní porovnání | APP | Podmínky obchodování | Přístup na trhy | Přepálení cen technologií | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Očekávaný výnos | Uhlíková stopa | Spojení | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Stávající úrokový diferenciál | DappRadar | Bankovní společnosti | Long | WHO | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | KBC | Telekomunikace | Národní vypořádací depozitář | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Vývoj akcií Dell od začátku roku | Výrazný propad | Státní fond | Střední třída | Zasedání České národní banky | Provize | ČT Jan Souček | Nálady na trhu | Členství v EU | Globální ekonomický výhled | Michaël van de Poppe | Bear | Míra nejistoty | PlayStation | Putinův režim | EP Global Commerce (EPGC) | Seat | Dlouhodobý úspěch | Rozhazovačnost vlády za covidu | MSCI All Country World | Výplatní poměr | USDC | Fischer | Portfolio manažeři | Mezinárodní dohody | Pražský městský soud | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Funded Next | Paul Volcker | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Placená výuka | Rodinný trust Valerie Haščákové | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | GEVORKYAN | Intuice | Chování likvidity | Nemovitosti v ČR | Kmenové akcie | Střední podniky | Problémy v dodavatelských řetězcích | Chování na finančních trzích | České měny | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Obrat cen | Kryptoměnový svět | Investiční možnosti | Věřitelé Arca Investments | Výnosy z dluhopisů | Nárůst cen energií | Business | Volume | WSO | GBPJPY | Staking | Business model | Oblasti forexového obchodování | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Guvernér rakouské centrální banky | Profesionální sportovci | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Srbsko | Arizona | ETX MT4 | Konsolidace | Sev.en Global | Růst cen akcií | Počet nezaměstnaných | Plánování vstupů do obchodů | Investování do akcií | Investiční trendy | Základní úrok | Pokles cen | Britské společnosti | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Obchodní příkazy | Algoritmus | Optimism bias | Sektorová daň Česko | Trend okolo umělé inteligence | Obchodování s komoditami | Tržní události | Relative Strength Index (RSI) | Platební účty | Kongres USA | Psychická zátěž | Racionální inteligence | Investments | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zákonné platidlo | Martin Durčák | Čínská centrální banka | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | FAKTA o The Trading Pit | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | SP500 | Akcie Dell | Technologická společnost | Začít obchodovat | Západní ekonomiky | Financovaný obchodník | Kotační výbor | Zvedání úrokových sazeb | S&P 500 (US500) | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Nasdaq v USA | Finanční regulátor | Nový stavební zákon | Sebekázeň | Xbox | ČBA | Holubičí tón | FedWatch Tool | FPMarkets | Španělé | Výsledky amerických společností | Nový týden | Výsledky voleb | ČNB Tomáš Nidetzký | Hledání příležitostí k zisku | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Tipy pro začátečníky | Velké ztráty | Trustpilot | Průmyslový sektor | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | Konkurence prop trading firem | Zdravotnictví | Akcie kávových společností | Více příležitostí | Flamengo | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Správy kapitálu | Časový úsek | Energiewende | Jak investovat | Investice do kávy | Brazílie | Swingový obchodník | Evropský akciový trh | Dow Jones | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Národní úřad pro ekonomický výzkum | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Snížení cen | Vojtěch Machek | Státní zástupce | Sklizeň obilovin | Regulace a licence | Čistá zisková marže | Empire State Index | Callon | Politika centrálních bank | Energy Aspects | Japonské úřady | Spravované fondy | Německý statistický úřad | PFC SE | Macy's | Indexy PMI | Smartwings | Pochybnosti | Intradenní trader | Danske Bank | Výsledek voleb | Investiční skupina PPF | Schodek zahraničního obchodu | Sierra Chart | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Česká inflace | Trinity | Právní struktura | Nájemní bydlení | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Úroky vkladů | Špatné zprávy | Ruleta | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Vývoj poměru akciových indexů | Přírodní katastrofy | Automatizace | Fio banka | Řetězce | Běžné návyky | Zotavení | Zákaznická podpora | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Správně chápat technickou analýzu | Kauza | Order | Kurzové riziko | Překreslování formací | Princip obchodování | Analytický servis | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Millennium | Bonita | Akcionáři Avastu | Reakce na obchodní stres | Největší pokles | Lucembursko | Politika | Profesionální investoři | Šíření koronaviru | Konkurence | Hospodářské recese | Univerzální platforma | Commodity futures | Reakce trhu na zprávu | Zvyšování úrokových sazeb | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Typy účtů | Pozice AJ Investments | Jamie Dimon | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Dna | Překoupené podmínky | Daň z tabákových výrobků | Vít Kutnar | Stop-Lossy | Indikátor MACD | CFD na akcie | Spoření na důchod | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Ekonomické prognózy | Býčí zprávy | MAM | Novinky.cz | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Skupina Kaprain | Strach z inflace | Rozloha chmelnic | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Pravidla hry | MCA účty | Podvody | E-sports/gaming | Nejnovější údaje o inflaci | Poplatky | Nike | Forex-metal | Forint | Pravidla Evropské unie | Si Ťin-pching | Zakladatel firmy | Řízení pozice | Negativní korelace | Karel Komárek | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Růst libry | Společnost K&L Rock | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Finanční zdraví | FIXED | Další vývoj | Privátní firmy | Typ brokera | Vlastní akcie | Jak diverzifikovat | Citibank | Anton Siluanov | Obchodovat Price Action | Biolíh | Fundamenty britské měny | České aerolinie | Akcie Exxon Mobil | Real Estate | WeDo | Začátky v tradingu | Členové bankovní rady | Michal Stibor | Objemy obchodů | Indexy S&P | Konzistentně ziskový | Penta | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Klaus Zellmer | Obchodní přístupy | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Zdraví ekonomiky | Zkušený trader | Investování do ETF | Retailový obchodník | CNY | Federální vláda | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Výuka pod odborným dohledem | Nákupy | Zátěžové testy | ForexFactory | Společnost S&P Global | Výhled trhů | LTC | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Výrazná inflace | Huť Liberty | Jak funguje B-booking | Centrální bankéř | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Dopady pandemie | Vydělávají miliony | Fibonaci | MT5 (MetaTrader 5) | Centrální bankovnictví | Index volatility VIX | Velká rizika | Koncern Volkswagen | Snížení základní úrokové sazby | Předstihový ukazatel | Investiční příležitosti | Čínský výrobce | Polkadot | Pohyby na trzích | Forexové obchodování | Živobytí | Ekonomika | Vasky | cTrader | První zvýšení sazeb | Money Expo | Pohyb ceny | Beneteau | Prop Trading srovnání | Oxford Economics | Crowdfundingové platformy | Úpis do společnosti WSO | Historická maxima | Ekonomická data | CBS | Elektřina | Antivirové firmy | WTO | Presale AltSignals | Otto Daněk | Vyzkoušet si trading | Těžaři kryptoměn | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Výsledovka společnosti | Předsevzetí | Nespokojenost | Petr Mašláň | Obchodní platforma MetaTrader | MM desk | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Commerzbank | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Katastrofy | Inflační krize | Spořící účty | InstaForex EU | Poradenské společnosti | Pěkný zisk | Americký kongres | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Používané platformy | Výhled | Evropské akciové trhy | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Zpráva amerického ministerstva práce | Dmitrij Peskov | České akcie | Klesající cena | Prodejní cena | Jakub Němec | Zerohedge | Evaluační fáze u Fintokei | Vinci | Jakub Michálek (Piráti) | Kurzotvorná informace | Mozek | Auta | Kurz libry | Výše kapitálu | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Španělsko | Analýza COT | Průměrná nominální mzda | Timur Barotov | Americký trh práce | Angry Birds | Indexové ETF | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Obchodní myšlenky | Manuál pro Frakční akcie | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | USD za tunu | Peníze z EU | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Nákup nových počítačů | Ukázka obchodního plánu | Embargo | Economist | Účty ruských oligarchů | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Drahé auto | Energetické společnosti | Doba splatnosti | Propouštění | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Scalping | Tradeři | Zaměstnanci | Výběr prostředků | PayPal | AFM | Meopta | Bankovní krize | ETH/USD | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Supporty | Evaluační fáze | Čerpací stanice | Evropský trh | Paschal Donohoe | Finanční trhy | Mispricing na trzích | Miliardáři | Vývoj reálného výnosu | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | Rezignace italského premiéra | Cyrrus | Komunistická strana | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Oscilační strategie | X-Trade Brokers | eBook | Konsolidovaný provozní zisk | Jiří Šmejc | Finančníci | Greenflation | Insider | Největší ekonomika | Syntetické akcie | Banky | Více volatilní | Aktuální rezistence | Způsob investování | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Prostor pro růst | Fondy | Dlouhodobý trend | Mladá fronta Dnes | Komise pro cenné papíry | Extrémní volatilita | Ruské ministerstvo financí | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Zhoršení ratingu USA | Investiční společnost CVC | Klíčové centrální banky | Sovkombank | Antivirové společnosti | ASEAN | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | ČEZ | Nakamoto | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | Financování státu | HDP Číny | Tether | Německé ekonomiky | Broker Capital.com | USA inflace | Hrubá marže | Proprietary spoločnosť | Financial Times | Společnost PPF Telecom | Změny ve fundamentech | Air Jordan | John Vaňhara | Čistý zisk Tesly | USD za barel | Počet nakažených | Vývoz z Ukrajiny | Kaprain | Nákup bitcoinu | Spread | Prodávat tam, kde retail nakupuje | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Skalpování | Trader Satik | Devizové rezervy ČNB | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | Nastartování dezinflace | Peněžní trhy | Intel | Zakladatel fondu | Návrh rozpočtu | Exkluzivní eBook | Buy | New York | Tradingové webináře | Místní rozvoj | ProSieben | Realitní bubliny | St. Louis | Retail Investor | Tržní cena | Swing | Čistá ztráta | Dřevo | Krize | Bernstein | Obligace | Pád akcií | WOOD SPAC One | Jak se obchoduje | Price-to-earnings ratio | Fintokei.com | Gideon Capital Management | Sledování nejvlivnějších společností | Akcie ropných společností | Optimalizace | Franz Fehrenbach | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU) | Investing | Cyprus Securities and Exchange Commission | NZD/CHF | Burzy v USA | Euro včera | Česká e-commerce | Portál FXstreet.cz | Vlády | Tightening | Německé tovární objednávky | Růst spotřebitelských výdajů | Pasiva | Synot | Nástroje a indikátory | LOUDA AUTO | Eduard Kučera | Majetek státu | CMI | Ukrajinská krize | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | AOS | Uvalení sankcí | ADA | Válečná ekonomika | Exotické měny | EURCHF | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Společnost GEVORKYAN | Bitcoinový fond | Norská centrální banka | Informace z trhu | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Štěstí | Norská koruna | Copy trading | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) | Těžby bitcoinů | Pozitivní očekávání | Nákupy centrálních bank | NFT | Nastavení indikátorů | Zlatý kříž | Elektronická evidence tržeb (EET) | Dunkin Brands Group | Majoritní akcionář | FOMC | Camilla Dahl Hansen | Fintokei web | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | SUAS Group | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Hra na oliheň | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Silné měny | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Indikátor CCI | Ztráty | Výplata | Podíl akcií | Boj proti inflaci | Robert Shiller | Big Tech | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Mezibankovní | Flexibilita | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Ředitelka | Generální ředitel | Turbulence na finančních trzích | Likvidní | Ceny aktiv | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost CVC | HN | Zajímavé investiční příležitosti | Devizové rezervy | České vlády | dApps | Měny emerging markets | FX trh | Mluvčí Agrofertu | Jakub Vejmola | Nejlepší investiční příležitosti | Problémy v Číně | Výhody obchodování CFD akcií | Burza | Adam Neuberger | Letecká společnost | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | MarketWatch | Investiční skupiny | Celkové potencionální riziko | Dotcom | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Digitální revoluce | První ETF | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Výprodeje | Reinvestice | Zasedání bankovní rady | Mezinárodní ratingové agentury | Demoverze | Derivát | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Český statistický úřad (ČSÚ) | Jan Záhora | Investovat peníze | Centralizované burzy | Rozhovor | Úprava státního příspěvku | Hlavní měnové páry | Spotřeba domácností | Výrobní ceny v USA | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Cena transakce | Marian Jurečka | Měny | Premiér Fiala | Bilance | Volby | Pokles EUR/USD | Obchodní řetězce | Snížení úrokových sazeb | Cena kávy | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Americká vláda | Růst cen potravin | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Innogy | Psychologické chyby | Multi-Currency Account | Vzestup inflace | SPS | Express | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Irsko | Markets Analyst | Správce aktiv | Obchodování u brokera | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Instant Trading EU | Milei | Roklen | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Nákup EUR | Michal Brožka | Mezinárodní obchod | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Deficit Ruska | Duševní vlastnictví | Obchodníci na finančních trzích | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | The5ers | USDX | Mimořádné dividendy | EUR/CHF | Cenový pokles | BHS Štěpán Křeček | Snížení valorizace | Fed dnes | 4fin | Dividendy | BAB | Oslabení NATO | Poplatky za obchodování | Měna | Inflace v prosinci | Ekonomické sankce | Skupina investorů | Ruský rozpočet | Bezpečnost vkladů | Dodávky plynu | Jasný signál | Modern Land China | Investiční platformy | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Zlepšit výkonnost | Oslabení eura | Frakční akcie u XTB | Rada ČTK | Intradenní obchodník | Sazby | David Marek | Silný pokles | Pohled na trh | Historie | Společnosti z technologického sektoru | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | Interbank VIP indikátor | Zhenro Properties Group | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Koronavirus | GE Renewable Energy | CV90 | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Obchodování opcí | Národní úřad pro ekonomický výzkum (NBER) | MetaTrader Supreme Edition | USD | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Akcionáři Monety | Burzovní trhy | Financování státního dluhu | Poradce guvernéra ČNB | Dodávky LNG | Ceny mědi | Online vzdělávání | Nákup nemovitosti | Finanční trh | MetaTrader4 | Růst poptávky | Investiční bankéř | Bezpečné uložení digitálních měn | EET | Snižování nákladů | Splnění evaluační fáze | Komoditní spready | Německá automobilka | Instant funding | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Australský regulátor ASIC | Zahájení ruské invaze | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Risk On | Obchodujeme FOREX | Překoupené oblasti | Recese americké ekonomiky | Pavel Wurst | ACY Capital Australia | Výrobce počítačů | Kapitalismus | Bosch | Čekající pokyny | Automotive | Dispoziční efekt | Generál Pavel | Investoři WOOD SPAC One | Nové prognózy | Central Group | Prop firmy | Huw Pill | Těžařské firmy | Patria.cz | Rozhazovačnost vlády | Automatický obchodní systém | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Zájem o nájemní bydlení | Náklady na obsluhu dluhu | Prodej challenge | Milník | Obchodování během vyhlašování zpráv | Nejprudší pokles v historii | Kaisa Group | Karel Sládeček | Pravděpodobnost recese | EIA | Brokerská značka | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Úrokové sazby České národní banky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Vládní populismus | Guardian | Forex Exchange | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Finanční plán | Vlna inflace | Pracovní den | Další růst sazeb | Obchodní den | Sazba Fedu | Prezident Václav Klaus | Makroekonomické události | Zkušenost | Harmonic trading | Mistrovství světa ve fotbale | Pakt stability | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Příjmy obyvatelstva | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Celosvětový trh | S/R zóny | Ekologové | Meziroční inflace | Conor McGregor | Josef Flek | Většinový podíl | Riskování | Pozemky | Development | Nejvíce peněz | Generální ředitel ČEZ | Domácí měny | Britská vláda | Nejvolatilnější | FX Street | Analytik portálu | EPS | ADP | Typ obchodování | Square | Gazprombank | Repo sazba | Jim Rogers | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Velká rizika pro finanční trhy | Číst grafy | Udržitelné investování | Kupní síla | CPI v USA | Short signál | Ministryně financí Alena Schillerová | Termínový kontrakt | Optimistická nálada | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Liberty Ostrava (LO) | Soudní dvůr Evropské unie | Malé zisky | Volné peníze | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Více obchodů | Řízení rizik | Obecné trendy | Singapur | Porovnání vývoje indexu Nasdaq 100 | Předseda Evropské rady | Zadlužení země | Legendární trader | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Dividendové výnosy | Polská společnost | NFIB | Uzavřít část pozice v zisku | Investiční doporučení | Strukturální změny | SICAV | Větší riziko | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Podcasty | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Mzdová vyjednávání | Změny trendu | Vášeň | Silný trend | Porušení pravidel | Koruna posílila | Kontext trhu | Otázky Václava Moravce | Důchodový systém | Rafinerie | Investor | Společnost | Petr Dufek | Break/Even | Jan Sušánka | Xilinx | Rezervní měny | Časové období | CBC | Joe Biden | Důchody | Coffee | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Trading na forexu | Krypto průmysl | PinBar | Sázky | Maximální velikost účtu | M&A arbitráž | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Akcez | Obchodujte | Zboží z Číny | A-bookování | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Colt | Platforma eToro | Vstupní poplatek | Radomír Jáč | Ředitel skupiny PPF | General Atlantic | Partners Financial Services | Dokonalý výstup | Společnost MicroStrategy | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Patová situace | Bilance zahraničního obchodu | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Akvizice Arm Holdings | Tkáč | Jerome Powell | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | EQ | Pražská burza | Německé akcie | Vypuknutí pandemie | Investování | Volatilita trhů | Pepperstone | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | BNP Paribas Personal Finance | ASX | Munger | Špatná data | Upozornění na rizika | Expandující trojúhelník | Rozšíření | NBER | Vitalik Buterin | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | Země OPEC | On Balance Volume | Ropný trh | Češi a investice | Vstup do SHORT pozice | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Vývoj USD indexu proti koši měn | Mluvčí ČNB | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | ČVUT | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | EBRD | Obchodní účty | Strategie založené na klouzavých průměrech | Koruna posiluje | Průkopník na trhu | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Nizozemsko | Investiční skupina | Bankovní systém | ACT | Organizace | CapX | Tata Coffee | Obilí | Invesco Ltd. | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Poptávka po akciích | Our Media | Gap | Majetek Kellnerové | Ceny pohonných hmot | Skvělý zisk | Úrovně supportů či rezistencí | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Forexoví tradeři | Zmírnění inflace | GFG Alliance | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Lotáž | Maximální ztráta | Momenta trhu | Problémy s likviditou | Intradenní obchodníci | Obchodní účty u RoboMarkets | Centrální bankéři | Hloupé chyby v tradingu | Juniorská škola tradingu | Případové studie | Michelin | RegioJet | Investiční tipy | Ceny v Česku | Rudy Giuliani | Pojišťovací společnosti | Ředitel XTB | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Top Hop | AutoTrader | J&T Patrik Tkáč | Obratová formace | Hospodářské výsledky | ČTK | Výkon široké škály společností | PMI pro sektor služeb | Risk-off | Propad ceny | Jordan Financial Expo & Award | Proti trendu | Trinity Capital | Emitent | VMware | Webináře a online vzdělávání | Zajištění | Objem prostředků | Strach a chamtivost | Administrativa | Silky Zdeňka Porybného | Cena jedné akcie | Výnosy amerických státních dluhopisů | Poradce premiéra Andreje Babiše | Dohoda EU | Šéf podniku | NZD | Automobilka Škoda Auto | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Schodek veřejných financí | Ekonomický rozvoj | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Africký mor | Currency | Plynárenský průmysl | FX příležitosti | Index | Emoční inteligence (EQ) | Wall Street Journal | Vánoční rally | PCE index | Pokles cen průmyslových komodit | Ekonomická realita | Pipy | Pohyby kurzu | Holdingové společnosti | Sport a podnikání | Komoditní | Backtestování | Nevýhody prop tradingu | Prop Trading firmy | Dvojité dno | Praktické tipy | Lockdown | Měnový pár | Cenový index | MiFID II | Token | Čínský trh | Fundament | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Migrační dohoda EU | Bohatství | Chyby v tradingu | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Úročení | Vista Outdoor | FTMO vs. Fintokei | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Cenové stropy | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Český zákazník | Pavel Krumpár | Varovné signály | Tuzemská měna | Engulfing | Trading Cup | Arca | Nová sazba | Politická dohoda | Plánovat výstupy | PancakeSwap | Hospodářský pokles | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Krypto-NFT | Valuace | Veba Broumov | Návratnost investice | Panika | Předpověď směru trhu | Mateřské firmy | Zkušení investoři | R StocksTrader | Monopol | Vstupu do EU | Obchodovat s akciemi | Akcie u XTB | Kryptokomunity | Stavební zákon | Binance Coin (BNB) | Kdo je The Trading Pit | Technický výhled | Tipy pro začínající obchodníky | Trendové ukazatele | Fanoušek Bitcoinu | Ukončování obchodů | Alfa Romeo | Nejvyšší rating | Cenové alerty | Poměr rizika a odměny | Jednání vlané hromady ČEZ | Ministr spravedlnosti | Investice do akciových titulů | Globální akcie | Špatná aktiva finančního sektoru | Mezinárodní pracovní síla | Nová britská premiérka | Cena libry | Outsider | RESPECT | Nositel Nobelovy ceny | Výsledovka společnosti TMTG | GZ MEDIA | Otkritie FC Bank | Formace dvojité dno | Koncepty likvidity | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Dopady pandemie COVID-19 | Pracovní místa v USA | Co je to presale kryptoměny? | Jarmila Plevová | Nejdůvěryhodnější prop firma | Hlavní fundamenty | Modelové portfolio | Cena kontraktu | Oděvy | Rozdělení zisku | Peabody & Company | Paradigma tržní efektivity | Šance | Seance v USA | Česká investiční společnost | Růst spotřebitelských výdajů v USA | Rizika investice do Uniswapu | MF | Jan Kalina | VOLX | Tokenizované akcie | Evaluation | Čínské firmy | Hodnoty NFT | Denní session | Pracovní trh | Globální měny | Fond fondů | Infografika | Legendární investor | Hlavní cesta k úspěchu | Spekulace na oslabení | PTÁČEK | Index amerického dolaru | Obchodník měsíce XTB | Efektivně obchodovat | Skončení intervencí | CEE | Rezignace | Apetit k riziku | Turci | RENOMIA | Německý kancléř | B-bookování | Analytická práce | Kurzotvorné události | Klíčová dovednost | Riziková nálada | Speculative uninformed money | BHM Group | Mark Mobius | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Příliv investorů | Ukončení kvantitativního uvolňování | Typ investorů | Účty Prime | ACY | Investičně-poradenské firmy | Zemědělské suroviny | Ovocnářská unie | Nejvýraznější propad | Moravský Peněžní Ústav | Ochránit úspory | Hodnota fondového kapitálu | Budoucnost mezinárodních vztahů | Obchodovat dlouhodobě | O žebrácké holi | Vítězství | Americké vlády | Ceny akcie | Zlínská obuvnická firma Vasky | Jednofázová výzva | Růst platů | Chuť k riziku | Velké recese | All Time High | Míra zadluženosti | Volatilní položky | Škola forexu | Jitka Cechlová Komárková | Datum vypršení platnosti | Mzdově-inflační spirála | Stresové situace | Korea Heavy Industry& Development | Poradenství | Investice do drahých kovů | Swapové body | Sociální problém | Aktivně řízené fondy | Vlastnictví | Zloba | Inflační doložka | Košík | SCS SOFTWARE | Investiční aktivum | Finep | Tradeoff | Reálná kalkulace | Jak obchodovat Price Action | Eskalace války | Poptávka po ropě | Skupina Sazka | Průzkum | Ireallytrade.com | Makroprognózy | E-sports | Pavol Krúpa | Geco | Světové burzy | Čerpací stanice v ČR | Strategie pro měny | Reálné příjmy obyvatelstva | Kupci | UCITS | Pokračování stávajícího pohybu | Velikost ztráty | Navýšení dluhového stropu | Volnost v obchodování | Zdravotní sestry | Přístup ICT | Vzdělávání a rozvoj | Clustery | AltSignals (ASI) | Výhody Prop tradingu | Anticyklické investice | Nejvyšší výhra | Předpovědi cen | Blahobyt | Ekonomický boom | Identifikace potenciálních obratů trendu | Obchodování s binárními opcemi | TriangleMarkets | Proč investovat do Bitcoinu? | Kombinace indikátorů | Zajišťování se | Dynamický daytrading | Pokročilé funkce | Penzijní společnost České pojišťovny | FX desk | Velký zisk | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Jan Světlík | Uhlodolary | Zmírnění gamblingu | Škrtání dotací | Zasilatelské společnosti | Efekt na psychiku | Brent | Nevládní organizace | Firma Wienerberger | Obchodování na burze | Pozice tradera | Jaroslav Beran | Nejrychleji rostoucí prop firma | DR.MAX | Take-Profit úrovně | Dostatek energie | Kuny | Úložka | Úsporný balíček | Evergrande dnes | Maserati | Bankovní systém USA | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Ropný průmysl | Profit split | Vytěsnění minoritních akcionářů | Obchodní myšlenka | Panelová diskuze | ESG investice | Ekonomický plán | Šéf nizozemské centrální banky | Nepříjemné situace | Finanční poradci | Obchodní fáze | Dodatečný výnos | Dobrý fundament | Vodítka k rozhodování | AŽD PRAHA | FP Markets | Investoři společnosti | Bezpečného útočiště | Investice do Uniswapu | Geopolitické události | LNG terminály | Historické zkušenosti | ApeCoin (APE) | Dostupné informace | Martin Český | HELUZ | Excap recenze | Co je Cardano? | Jana Škrabalová | ICT trader | Aukro | Jak konkrétně fungují SMC obchodníci | Skokové oslabení koruny | Bezpečné přístavy | Světové hospodářské krize | Aktivní trading | Tchaj-wan | Short na Grouponu | Profesor Dědek | Převody virtuálních aktiv | VK | Obchodník měsíce | Německá automobilka Volkswagen | Synot Invest | Velké téma ICT | Kondice ekonomiky | Broker Ex-Cap | Eastern European Media Holdings | SPOLCHEMIE | Základní pravidla systému obchodování | Pronájmy | Rozsáhlé propouštění | Posuvný Stop-Loss | Dlouhodobý investor | Vývoj na trhu | Fond Hartenberg | Banka Goldman Sachs | Ceny australského uhlí | Investiční inspirace | Země eurozóny | Efekt na trhy | Petrodolary | Pokles reálné spotřeby | MOL | Obchodování Futures | Pavel Hruzík | Podporované platformy | Analýza akcií | Tržní hodnota | Penzijní společnost | Růst výrobních cen | Jan Vild | Přehled o aktuálním trendu | AEX | Zisk Tesly | Přístup k financím | Skupina EPH | Cestování | Rozhodovací schopnosti | Allegro | Split | Minimální počet obchodních dní | VAFO | Konopí | Inside Bar | Mít trpělivost | Globální výhled | Pád akciových trhů | Zelené dluhopisy | Nejpopulárnější kryptoměny | Pokles USD/JPY | ACY Securities | IQ | Americká sněmovna reprezentantů | Vysoké sazby | Výkonnost fondu | Radoslava Štěpánková | Moving Average (klouzavé průměry) | Zámořské indexy | Cestování do zahraničí | Začít obchodovat na burze | Platby kartou | Praktická ukázka | Chybné predikce | Časový limit na splnění fáze | Michal Strnad | Toky objednávek | Rizika investování do Apecoinu | Přehled | Vlajka OSN | Analytička | Data ČSÚ | Reálné obchody | Vliv technologií | Nabídka bytů | Výplaty od prop firmy | Google Play | Liquidity provider | Hledání svatého grálu | Doji | ČNB Petra Krmelová | ActualizeAI | Rozdělení ČEZ | Dluhopisy USA | CISCO | Martin Hájek | Měny na forexu | SICAV v Česku | Pasivně investovat | Finanční výsledky společnosti | Vstup do eurozóny | Forex Metal | Sektor technologií | Obnovitelné zdroje | Life Insurance | Aktuální výhled | Nové podmínky | Chilské peso | Mimořádný růst | Obchody obchodníků | Ceny ropy a plynu | Skotsko | C-ENERGY PLANÁ | Ochranné mechanismy | Inflace v únoru | Patrik Polák | CONSOB | Nakládání s aktivy | Argo Blockchain | Klíčové strategie | Dvoufázová výzva | Růst Německa | NFP report | Konstrukce portfolia | Ethereum ETF | Proč investovat do Ripplu? | Modelování výnosové křivky | Denní limit ztráty | Vladimir Potanin | Dumping | FDP | Zdeněk Chrdle | Mobile trader | Počáteční investice | Zákon o investičních společnostech | Online kurz | Obchodní signály | Londa | Nové volby | iShares NASDAQ 100 | Chvaletice | Patrie | Regulace ESMA | Historie obchodování akciových indexů | Tržby skupiny | Měnověpolitické operace | Události tohoto týdne | Členové rady ČNB | Investovaný kapitál | Dobrý byznys | Obchodní dohoda s Evropskou unií | Mallpay | USA recese | Potenciální obrat | Smrskflace | PFC | Slavomír Pavlíček | Easing | Double top/bottom | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Pevné terminály | Prop tradingové výzvy | Opční strategie | Pochopení fungování trhů | Reakce trhů | Křížení klouzavých průměrů | Celkový limit ztráty | AltAlgo | P/E | Sentiment investorů | Petr Poláček | Jaké jsou výhody ICT konceptu? | Covid-19 pandemie | Úspěšné obchodování akciových indexů | Tržní analýza | Nadnárodní společnosti | Cestovní ruch | AOS trading | Radoslava Štěpánková s rodinou | Michal Zuna | Poměr rozdělení zisků | Krize na energetickém trhu | Britské akcie | Cesta k úspěchu | Viceguvernérka | Investiční horizont | Peníze uložené | Nízké poplatky | Použití klouzavých průměrů | Striktně dodržovat obchodní plán | Nárůst poptávky | Linet | SWFX | Bentley | Vývoj měnového páru | Ochrana před záporným zůstatkem | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Pokles USD/CAD | Praktické tipy pro obchodování indexů | Soutěž Trading Cup | Zasedání Fedu | Velryby | Jeffrey Gundlach | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Arca Investments | Guru | Admiral Markets | Neobchodovat pomocí indikátorů | Bull trend | Zpřísňováním měnové politiky | Olej | Foreign exchange trading | Velikost lotu | Sebenaplňující se proroctví | S&P Global | Výrobní index ISM | FTSE | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Pivovary Staropramen | Fiskální rok | Pár euro-dolar | Ceny domů a bytů | Sociální síť Truth Social | Lepší výkonnost | ActivTrades | Formule 1 | Tradingové výzvy | Robert Gilpin | Příležitost vstoupit na trh | Nákupy zlata | Obratové grafické formace | Prognózy ČNB | Co je CapXmaster? | Vývoj ceny bitcoinu | Síť restaurací | CCI | Ministr životního prostředí | Ředitel Patria Finance | Tvorby zisku | Použití nukleárních zbraní | Plynovody | Psycholog | Bývalé prop firmy | Londýnská City | Modern Times Group | Broker Trust | El País | Margot | CPIPG | Vyhlídky | Kladenská Poldi | Pomoc pro Ukrajinu | Exekuce obchodu | Management | Současný stav | Úvěry v eurech | Silné emoce | NICKEL | Tom Kadeřábek | Maximální drawdown | Velká změna | XXX Lutz | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Současné globální výzvy | Murray | Disney+ | Sazby centrálních bank | VisualCapitalist | Levná země | Různé obchodní strategie | Fiskální pravidla | Zátěž na psychiku | Komoditní měny | Dopady na trhy | Zvýšit ziskovost | Paul Jackson | Půl milionu | Zdroje energie | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | FundedNext | Backtest | Zdeněk Nekula | Žebříček nejbohatších Čechů | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Lawrence Summers | Přímé investice | ProShares Bitcoin Strategy ETF | E.ON Distribuce | Představitel ECB | Rodinné domy | Pokles valuací | Ruský oligarcha | Kodiaq | Kateřina Kratochvílová | Regulační úřad | Santander | Pokles HDP | Investiční příležitosti určené kvalifikovaným investorům | Úpis nových akcií | Předpověď | Úvěrové aktivity | Investice do Polygonu | Ukončení měnových intervencí | Biden versus Donald Trump | Analýza sentimentu | Technologický holding | Celosvětový problém | Ipsos | Peníze z tradingu | Hospodářská politika | Radek Dvořák | Česká měnová politika | Nejhodnotnější české firmy | Koncové ceny | Vysoké ceny energií | Profit-Targety | Opční obchodník | Kurz EUR/USD | Pandemie koronaviru | KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ | Kontroly ztrát | Organizovanost | Michael Huddleston | Kopírování úspěšných obchodníků | Bernstein Bank | Ripple | Asie | Reálná mzda | Světové ceny ropy | Alibaba | Analýzy akciových indexů | Fintechová společnost | Názory lidí | Ubisoft | Pověst firmy | Equity hedgeový fond | Firemní úvěry | Market efficiency paradigm | Vysoká volatilita trhů | Ekonomický model | L.F. Investment Limited | Potenciál dalšího růstu | Spekulant | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Náklady na potencionální ztrátu | Mluvčí Bílého domu | Politika centrální banky | Základní kapitál | DoubleLine | Získání účtu s kapitálem | Srovnání možností škálování | Target | Vývoj ceny akcie DWAC | Trh státních dluhopisů | Jaroslav Nosek | Vysoká nezaměstnanost | Vytvoření Pin Baru | Pavel Tomek | Sokolovská uhelná | Pád ceny | Spoření | Bitcoin | Téma ICT konceptu | Technologické společnosti | Převodník měn | Zakladatel etherea | Výsledky průzkumu | Institucionální trading | Zelené investice | Ekonomické události | Plyn | Mubi | Britská premiérka | Ukončení intervencí | Argentinský prezident | Automobilky | Akcie Digital World | Pevný kurz | Akcie vhodné příležitosti | Kontext | Stanovení ceny | Dánská koruna | Důležité zprávy z USA | CFA Institute | Nakupovat státní dluhopisy | Thomas Cook | HRUŠKA | Futures | Investiční apetit | Obnovitelné zdroje energie | Stáhnout z burzy | London Stock Exchange | Ziskové obchodování | Pojišťovny | Škálovací program Fintokei | Věřitelé Arca | Obchodování signálů | Index spotřebitelské důvěry | Ekonomický přístup | Strach a panika | Společnost Automotodrom Brno | Historický vrchol | Navyšování účtu | BidAskBit | Spotové ceny | Nejbližší support | Kulturní výměna | Česká bankovní asociace (ČBA) | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Obchodní přístup | Zůstatek na účtu | Zdeněk Pelc | Vedení firmy | Zpráva o inflaci | Online Pay | Objemové indikátory | Napětí na Ukrajině | Vepřové maso | Přehled měnového páru | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Výhody Prop tradingu pro obchodníky | Lobbing | Dohoda o klimatu (COP21) | Moving Average | Ústup inflace | SEBA | Pasivně spravované | Reálný účet | Obraty trendu | Wonderinterest | Seznam Zprávy | Noví investoři | Výrobce munice | Vývoj indexu volatility | Dopady války na Ukrajině | Americká data | Obchodní výsledky | Srovnání prop trading firem | SPAC | Vydělat peníze | R2G | Načasování vstupů | Nemovitosti | Jak se stát prop obchodníkem | Vnímání volatility | Boris Johnson | Růst výnosů | CVC | Indikace | Prodej akcií | Jakub Holas | Růst sazeb ČNB | Kevin McCarthy | Tlaky na růst mezd | Klesající tendence | Jat Tehnika | Minimální Profit-Target | Kakao | Cena uranu | Čínská poptávka | Procter & Gamble | Předpokládaný růst | Renfe Operadora | Data z americké ekonomiky | Úspěšný trading | Růst cen stavebních materiálů | Meziroční porovnání | Forexové trhy | Obchody | MF DNES | Úrokové sazby Fedu | Reed Hastings | CEPS | Spekulativní aktivum | Celosvětová poptávka | Premiér Petr Fiala | Obchodování ETF | Tulipány | HDP USA | Instant Funding Programy | Ivo Lukačovič | Píle | Čerpání účtu | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Abdullah Jayed | Vysoké ztráty | Oslabení koruny | Aleš Michl | Cryptobroker | Drahý kov | Zastropování cen elektřiny | Klienti InstaForexu | ECN VIP | ČNB Jakub Holas | xStation5 | Prosincová inflace | Technická rezistence | Odhady ČNB | Rizika investování do Filecoinu | OpenAI | Likvidita meme akcií | TraderPro | Objem akcií | Podpora | Josef Síkela | SYRI | Ruská válečná ekonomika | Hospodářství Velké Británie | Swap Account | Time-Frame | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | Severní Irsko | Živý chat | Michael J. Huddleston | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství (CFTA) | Technologické firmy | Pořízení vlastního bydlení | Burzy cenných papírů | Prognóza ČNB | PROSINEC20 | Víkendové gapy | Měnové obchody | Oblečení | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Rubl | Kurz dolar | Příliv kapitálu | Akcie BNP Paribas | Smíšené zprávy | Prezident Joe Biden | Skupina Colt CZ Group SE | Akciový index Nasdaq | Vygenerovaný zisk | Iress | Arbitráže | Tendr | Společnost ActivTrades | Groupon | Veřejný dluh ČR | Počet pracovních míst | Krajský soud v Ostravě | Dividendy ČEZ | MT4 | Introducing broker | Česká firma | Obchodování akciových indexů | Plzeňský Prazdroj | Tři rizika | Stripe | COIN | Evropský trh s kryptoměnami | S&P 500 | Obtížná výzva | Flat | Velké americké banky | Technické indikátory | Problémy s dodavatelskými řetězci | Zvýšení mezd | Eskalace | Social Trading | Activision | Přístup na finanční trhy | Tim Cook | Jan Čermák | Představení Prop tradingu | Investiční rada | Měny účtu | Marek Španěl | Australský index ASX | ČR | Steve Jobs | Srovnání brokerů | Focus | Herní průmysl | Petra Krmelová | Zemní plyn | Kapitulace technické analýzy | DAO | Akcie Grouponu | Obchodování kryptoměn | SMC koncept | Ministr průmyslu a obchodu | Německo | Uniswap (UNI) | MicroStrategy | Poplatky za držení pozice přes noc | Portfólia | Balance sheet | Volatility | Japonsko | OKD | Eurovia CS | Amundi | Broker Consulting | Nakoupit zlato | Tipsport | Strategie a přístupy | Investování peněz | ECB dnes | Riksbank | Průchodnost výzev | Platební instituce Roger | Mobilní aplikace | Ronaldo | Inspirace pro rok 2023 | Analytické oddělení bank | Transakční poplatek | Skalper | Ústecký kraj | Profesionální obchodník | Kellnerová | Výkonná ředitelka | Nejziskovější | Měsíční průzkum | Měny&Sazby | Range | Maersk | Američané | Společnost PPF Telecom Group | Celkový sentiment | EU a USA | Otevřené obchody | Silky | Očekávané výnosy | Klíčová rizika | Vzdělávací webináře | Standard & Poor’s 500 | Spread Betting | Statistické údaje | Velké zisky | Aukce | Visa | Investování na Forexu | Lex Babiš | ZIL | Analytické prognózy | Trendová linie | Intraday | Klasický nákup akcií | StopLoss | PARTNERS FINANCIAL SERVICES | Joe Biden versus Donald Trump | Americké sankce | Packeta | Kurzový vývoj | MJ | Koupení výzvy | Plány Fedu | Červnová inflace | Klienti XTB | Fasapay | Datum X | Twitter | Aktuální cena akcií | Zasedání americké centrální banky | Gambling | Bollinger Bands | Walmart | Editis | Měnové indexy | Těžařská společnost | Samou | Bankovky | Zdražování potravin | Obchodní spory | Krach | Nejnovější údaje | Global Forex Awards | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Marathon | Tržní situace | LIBOR | Instant Trading EU Ltd. | Arbitráž | Maturity | Nejlepší hi-tech technologie | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Jiří Tyleček | Velké peníze | Lucie Večeřová | Oslabení globalizace | Jozef Síkela | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Gándhí | Giving Pledge | Životní náklady | Vyšší ceny | Smart money | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Dluhové krize | Zájem firem | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Jak se stát forexovým obchodníkem | Scenery Journey | MEXC | Los Angeles | Panické výprodeje | Investice do akcií | Full-service broker | Rozhodnutí ČNB | Pandemie covidu | Směřování | Uzavírání obchodů | Energo-Pro | Rozpočet | Novozélandský dolar | Finanční ředitelka | Boční trend | Zakladatel ICT | Japonská centrální banka | Ruský plyn | Opce | EUR/HUF | Erste Group | Portugalsko | Aktivní obchodování | Admiral Markets zkušenosti | Nicolás Maduro | Sezónnost v investování | Kazachstán | Daně z neočekávaných zisků | Vice | Baker Hughes | Jednoduchý obchodní plán | DoDo | PEPSICO | Refundable | Daytrip | Termínové kontrakty | Tameh Czech | Pojišťovnictví | Velké objemy | Bublina a NASDAQ | Bezpečná aktiva | Investice do růstových společností | CARA | Prognózy inflace | Sdružení automobilového průmyslu | Vodafone | NÚKIB | Insolvenční návrh | X-Trade | Tradingové přístupy | Mattoni | Vstup Tesly do Bitcoinu | Tradingové schopnosti | Aktivum | Huobi | Dynamický Profit-Target | Akcenta CZ | Zvolení Trumpa | Investiční Memento | Vyšetřovatelé | Běžný investor | Britský regulátor | Pohyb dolaru | UCITS ETF | Federal Reserve | Klouzavý průměr SMA | Zprávy a události | Propad akcií | Směnný kurz | Akciové alokace | Úvěrové podmínky | Ex-Cap.com | Jednoduché tipy | Omezení úvěrové aktivity | Nexen Tire u Žatce | Jan Švejnar | Colosseum | Nízká likvidita | Řízení investičního portfolia | ACY Securities Pty | Investiční plány | Výběry zisků | Vstoupení do trhu | Index nákupních manažerů | Videohry | Vývoj měnového páru USD/TRY | Stablecoin | Dobré zprávy | Ceny komodit | Fixed income | Quantower | Ruská ropa | Růst české ekonomiky | Finanční svět | BNP | Krypto ETF | Provozní zisk | Velikosti pozice | Aluminium Corporation of China | Vyšší riziko | Obchodní partner | Charles Michel | Bilance běžného účtu | Viceprezident | Evropský automobilový sektor | Překoupené zóny | Fundamentální ukazatele | Kryptoměnové společnosti | Domácnosti | Nové zakázky | Google | Obchodování na akciových indexech | Euro vůči dolaru | Forexový lídr | Neinvestovat | Konzervativní investice | Vysoká inflace | Portfolio manager | Ceny kovů | Golden Prague Hotel | Obchodování na dálku | Státní dluhopisy | Analytici | Elektromobily | Potvrzení trendu | Komoditní burzy | Platební prostředek | Začínající trader | Právo | Fortnite | Core S&P 500 | Irák | Kantony | Kurz koruny | Chartered Financial Analyst | Načasování obchodů | Peníze do bank | SwiftTrader | Trading Pit | Úspěšně obchodovat | ProSiebenSat.1 Media SE | Splácení dluhu | Fintokei a FTMO | DOT | Médea | Vybírat zisky | Arm | Fair Value | Guvernér Fedu | Pilsen Steel | Dodržovat obchodní plán | Zpomalení globální ekonomiky | The Sandbox | Dlouhodobé investice | CFD akcie | Cointelegraph | Nálada na trzích | Tržby | Žlutý kov | Blue chips | SMC | Interpretace | Americký trh | Kryptostratég | Snižování úrokových sazeb | Pepa Zeman | 737 MAX | Dostupná data | Štěpení | Snížení sazeb | Fortune | Počet žádostí o podporu | Kvalitní prop tradingové firmy | TSM | Jaderná elektrárna Temelín | Zamyšlení | LE & CO | Závislost | Instinkt | Link | P2P | Forexoví obchodníci | Tradingové kariéry | Obchodování intradenních grafů | Miroslav Novák | Olaf Scholz | Jak používat MyFxBook | Startup | ISM indexy | Citelná inflace | Bernstein-Bank.com | Účty ve více měnách | Platforma Ex-Cap | Finanční systém | NAFTA | Očekávání vyšší inflace | Platební bilance | Nabízené dluhopisy | | Makro | Stagnace | Futures kontrakty | OKX | Růst mezd | Největší kontrakt | Světové centrální banky | Shrinkflation | Fantasia Holdings Group | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Investování do Etherea | Hodnocení pro The Trading Pit | Evropská centrální banka | Arnault | Telecom | Prime | Roční výnos | Nižší růst | Akcie Evergrande dnes | Konfluence více faktorů | Slušné zisky | Jaké akcie si nyní mohu koupit | Nákup akcií | Letadlo | BAT | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | PX Pražské burzy | Výběr brokera | Spekulativní věci | Výhled české ekonomiky | Finanční prostředky | Regrese | Dealer | Antimonopolní úřad | Eurozóna | Časový horizont | Argentina | Švédsko | GEN | Profitabilní obchodování | FXstreet | První obchod | Forward | Partners | Prop firma | Brokerské společnosti | Vývoj inflace | Česká ekonomika | Jan Barta | Spolehlivost | Buy (nákupní) signál | Hedge fondy | Vyplácet dividendy | Pohyb trhu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Epidemie nemoci covid-19 | Institucionální investoři | Vládní koalice | Finanční poradce | Největší možná velikost účtu | Euro STOXX | Ekonomický institut Ifo | Speciální daň | Marketingová komunikace | Kurzy | Benchmarky | IG | Riziko krachu Evergrande | Sázkové kanceláře | Celkové ztráty | Swapové poplatky | Investiční rozhodnutí | Fond | Obchodovat ropu | Reálné peníze | Vysoká poptávka | HICP | Efficiency paradigm | Evropský maloobchodní prodejce | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Režim devizových intervencí | BONATRANS | Krypto analytik | SNY | Spekulativní pozice | Stabilizační mechanismus | Inflační očekávání | COST | Track record | Úroveň služeb | Raiffeisenbank Helena Horská | Výsledky od traderů | Robert Špalek | Kicom | Aktuální prognóza | Vládní politika | Budvar | Známý trader | Prezidentské volby v USA | Tuzemská inflace | Poslanec | Úvod do mezinárodních vztahů | Těžaři | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Špatná ekonomická zpráva | Sazby ECB | TWS | Ekonomiky eurozóny | Jak určit trend | Objem majetku | Globální nedostatek čipů | Zdravý selský rozum | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Výhody Frakčních akcií | Médea Group | Dostatek finančního kapitálu | ECN forex | Klaas Knot | Nizozemská vláda | Papcel | Velký růst | Solární panely | Ranní okénko | Broker OANDA | Etherea | Činnost České národní banky | Růst ceny | Obchodování na měnovém trhu | Co je Uniswap? | CFD na indexy | Přístup do VIP zóny | Hodnota akcií | Co je to bitcoin | Dotcom bublina | Robert Kiyosaki | DSTI | Dluhopisy | Množství peněz | Bankovní trader | Nárůst výnosů | Odpor | Temelín | Bankovky a mince | Využívání S/R zón | Dukascopy Group | Honduras | Vrcholy | Ministr zahraničí | Voda | Conseq | Ekonom BH Securities | Chance | Americká ministryně financí | Splatnost | Vesmírné společnosti | Naučit se obchodovat | Restrukturalizace | Bankovní převod | Neobchodovat patterny | Trh práce v USA | ISM | Krize v Evropě | Bankovní vklady | Offline Štěpána Křečka | Spekulativní investice | XIXOIO | Air Bank | VIP indikátory | Petra Kutnarová | Odborné přednášky | Webináře | Příliv migrantů | Vyšší sazby | Indikátor | Dobré obchodní příležitosti | Trading systém | Eurojackpot | Jefferies | Financial Conduct Authority | Krize v USA | Ruský útok | Ekonomické vyhlídky | Falcon | Rovio | Velikost obchodní pozice | Jihokorejská společnost | Analytika | Vývoj ceny platiny | Závislost na Rusku | Investiční plán | Obchodujte akcie | Moudro | Velké technologické firmy | Statistici | FOREX | Online hry | Pšenice | TLTRO | Konsenzus | Whitewave Foods Company | Astratex | Americké banky | Tržní síly | Bývalý prezident | První kroky na burze | ECN | Forex pro začátečníky | Meme mince | Cenový propad | Apple Music | Pozornost trhu | Moskva | Poptávka | Oblasti ICT | ECB Christine Lagardeová | Cena akcií ČEZ | Elektrická energie | Soudní spor | Trader | Vánoční sezóna | BDI | Rozpočtový schodek | Rozsáhlý seriál | GasNet | Bitcoinová dominance | Prop Trading společnosti | Fitch | Francouzský prezident | Burzy v Hongkongu | Generativní umělé inteligence | Reckitt Benckiser | Nova Broadcasting Group | Co bude | Michal Uma | Linie neckline | Investiční produkty | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Světové rezervní měny | Psychologie | Tempo inflace | Stavební společnosti | Inflace v ČR | Expirace | Technologické inovace | Proč investovat do Metacade? | Intellectual property | Uzavření transakce | TRUTH social | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Očekávání trhu | Sazby beze změny | Radomír Lapčík | Pivotní body | Hlavní akciový index S&P 500 | Tokenizované kontrakty | Ovlivnění nedávnými výsledky | Premiérka Liz Trussová | Růst HDP | G7 | Vysoká rizika | Míra zadluženosti domácího sektoru | Umělecké předměty | Litecoin | Michaela Pudilová | Online webináře | Rozkolísanost trhu | Peking | Živé obchodování | Cizí měny | Zvýšení inflace | Solana | Index ASX | Čína | Obchodní problémy | Václav Skala | Historické momenty | Bydlení v Evropě | Ziskové společnosti | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Ekonomická recese | Christopher Waller | Odpovědnost ČNB | Ruské akcie | Bulharsko | Podíl obnovitelných zdrojů | Dodavatelský řetězec | Devalvaci měn | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Vývoj sazeb na trhu | Vydělané peníze | Lidé z IT | Hlavní ekonom | Zdražení rýže | Aena | CFD makléř | Výhledy | Zastavení dodávek ruského plynu | Skupina Coloseum | Švýcaři | Finanční zpravodajství | Zahraniční forex | Nejmenší možná velikost účtu | Politici | TPG | Výsledek hlasování | Digital World Acquisition (DWAC) | Mikuláš Splítek | Stavební výroba | Čínský export | Price Action strategie | Euronews | PlayStation 5 | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | Překážky | Scalper | Tisková zpráva | EBITDA | Mluvčí holdingu | Průměrná úložka | FRED | Použití oscilátorů | Jan Hamáček | Německý index DAX | SMC obchodníci | Medvědi | Globální prop firma | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Ziskové pozice | Reverzní formace | Sláva | Velký drawdown | Reporty | Kalendář událostí | Uzavření trhů | Načasování nákupu | Akcie Moderny | Risk-Reward-Ratio | Dunkin ‘Brands Group | Pro-Doma | Počasí | Cardano | Soudní dvůr | Dalibor Dědek | Úspěch v tradingu | Euro-dolar | CANIS SAFETY | Tweet | Fundamenty s Jardou Tupým | PRUSA RESEARCH | B-booking | Poslanecká sněmovna | Activision Blizzard | Prusa Research | Klouzavý průměr | Práce s pohledávkami | Sam Altman | CVVM | Přehřátý trh | Intervenční činnost | Wüstenrot | Sledování vzorů svíček | CNBC | Bezrealitky | Video | Členské státy Evropské unie | Obnovitelné energie | Větší pozice | Aliance | Spready | Trading firmy | WB | Výčitky | Akcie bank | EdF | ETX TraderPro | Dlouhodobé posilování koruny | Uptrend | Obálka | Kryptoměnové strategie | Turbulence na trzích | The Trading Pit | Evaluační program | Fiskální politika | Koš | Dislokovaný trh | Prodejní signál | Co je forex | Tweety Elona Muska | Christine Lagarde | Pozice přes noc | Měkká síla | Velcí hráči | XTB | Obchodování zpráv | Vývoj na dluhopisovém trhu | Chalco | Alza | MALL | Drahé kovy | Golem Finance | Akcie Apple | Rozhodnutí pro vstup | Karel Pražák | Next | Hedging | Rozhodnutí bankovní rady | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Rodina Materových | Electronic Advisors | Monetární politika | Vnitřní motivace | Podnikatelská aktivita | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | Agentura APA | Polská národní banka | Slabé euro | Maďarská centrální banka | Akcie Digital World Acquisition | Index PMI | Forex cashback | ALCA | Platforma MT4 | Evropské méně | Turecké liry | Obchodní instrumenty | Globální trh | Mnoho ziskových obchodů | Krize důvěry | SWIFT | ECB Luis De Guindos | Hanwha Investment & Securities | Výhled na EUR/USD | Katastrofické scénáře | Zavedení eura v ČR | Státní kasa | Ukončení konfliktu | Velikost účtu | Multi-asset | Proč obchodovat CFD | Pin Bar | Tomáš Nidetzký | Poptávka po čipech | Paradox | Nevýhody sociálního tradingu | Globální trhy | Kurzy měn | Capital | Snídaně pohledem investora | Místopředseda představenstva | Přerušení dodávek ruského plynu | Buy Stop | Plynárenský gigant | Dukascopy Europe | Generativní AI | Naše prognóza | Mimoburzovní trhy | Očekávaná reakce | Federální rezervní banky | Pěstování chmele | Reporting | Jiřina Ulčáková | Devizový trh | Peníze investorů | Instant Research | Arménie | Tomáš Pleskač | Česká nezaměstnanost | Správně chápat strukturu trhu | Jak na fundamentální analýzu | Výzva | Bernard Arnault | Federal Reserve Bank | Akcie technologických firem | Elliotovy vlny | Mineři | JP Morgan | Finanční podmínky | Nadnárodní korporace | Fintokei trader | Celosvětová spotřeba | Odrazy | Kupón | Státy a jejich zájmy | Valné shromáždění | Jednotná měna | Těžba kryptoměn | Střední hodnota | Ben Broadbent | Tlak na výkonost | Dolarové úrokové sazby | Zlato | Fiat money | MIFID | Miloš Mikolanda | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Spojené státy | Kika | WP | JPMorgan Chase | HCOB | Obchodování s Bitcoiny | Dragonfly Doji | WOOD SPAC One a.s. | Řemeslo | Doji svíčka | Dlouhodobější investice | Guvernér ČNB | Money Manager | Nansen | Turistické sezóny | Strategie investování | Skupina Colt CZ | Trading Coach | Alokovat kapitál | Wall St. Cheat Sheet | NJJ | Silné korelace | Kiyosaki | Aukční síň Sotheby's | cTrader Web | Samsung | USD/CAD | Fundamentální aspekty | Disney | Král kryptoměn | Podnikání na kapitálovém trhu | Správné informace | Investoři a obchodníci | Tickmill | Hospodaření banky | US akcie | Zpomalování inflace | Poradce premiéra | Reálný účet prop firmy | HRANIPEX | Motivace | Výsledky ISM | Risk-Management | Ceny nafty | Falcon Broker | Akcie PayPal | Pozice v zisku | Farmer Brothers Company | Fundamentální obchodník | Clearing house | Pozice ekonomiky | Sol | Index PCE | Drahá elektřina | Chainlink (LINK) | Období nejtvrdších lockdownů | Kurz EURUSD | Česká mlékárna | Big Mac index | Rozvojové země | Programovací jazyk | Protiruské sankce | Novo Nordisk | Celková inflace | Reálné příjmy | Krizový plán | Společnost Allegro | Nárůst úroků | Odkotvená inflační očekávání | Klesající trojúhelník | Načasování | Konkrétní příklad | Inflace na Slovensku | Daně z mimořádných zisků | Základy fundamentální analýzy | Zemědělský svaz ČR | Silicon Valley | Futures na ropu | Celkový drawdown | Banka Creditas | Jakub Kraľovanský | Jádrová inflace v eurozóně | Vklady a výběry | Penta Investments Group Limited | Jana Valová | Řízení peněz | Daň z mimořádných zisků | Burze | Burzovní trh | Oslabení zájmu | Jiří Lenc | Vnitřní hodnota | Markets in Crypto-assets | Krach na akciovém trhu | Výhody ICT konceptu | Finanční situace | Vývoj na měnovém trhu | Vývoj indexu S&P 500 | Bankovní účty ruských oligarchů | Americké trhy | Strategy Builder | Růst trhu v roce 2020 | Čisté příjmy prop firmy | MTX | Výhody sociálního tradingu | Proč investovat do Filecoinu? | Celková nabídka | Investiční banka Goldman Sachs | Emise dluhopisů | Platina | Kryptoprůmysl | Sázka na jistotu | Platformy MT4 | Kryptoměnová obchodní platforma | Sankce vůči Rusku | Velká očekávání | Snaha Fedu | Celkový výkon ekonomiky | Raketový růst | Oblast fiskální politiky | Posílení ekonomiky | Boeing 737 Max | Inskol | Změny úrokových sazeb | Signály pro potenciální obrat | Inflační vlna | Aktuálně investiční příležitosti | I-Trader | Marže obchodníků | Jaromír Rataj | Carlos Slim Helú | Forexu | Globalizace | Přístup k obchodování | Porušení podmínek | Indonésie | Dominance bitcoinu | Důležité aspekty tradingu | Objem vkladů | Obchodní centra | Pavel Louda | Ministr zemědělství | Pavel Klema | Nižší time-frame | Jaké strategie jsou povoleny? | Pandemie | OMV | Platidlo | Specializace Finance | ANZ | Reputace | R|Trader | Pips | Likvidita trhu | Aleš Zavoral | Výprodej | Byznys | Jak fungují prop firmy | Tomáš Zaněk | Evropští ministři | Bitcoinist.com | Zkreslení z nedávné minulosti | Organizace Severoatlantické smlouvy | Spořit a investovat | Spekulace na pokles | Popularita kryptoměn | Průměrná cena | Reorganizační plán | Fintokei | Stanovené Stop-Loss | Cena barelu ropy | Poskytování úvěrů | Předlužená britská vláda | Fiskální stimuly | MSCI Europe | Josh Gilbert | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Benziga | Americký HDP | Antigenní testování | CDU/CSU | Slevy na dani | Emerging markets | Náklady na obchod | Instrumentové riziko | Vysoké poplatky | Ruská ekonomika | Nejvyšší kontrolní úřad | Tradingová konference | Mezinárodní banky | Americká centrální banka dnes | Členové OPEC | Investiční soutěž | Opční prémie | HFT | Pavel Rechjrt | Možnost vydělávat na propadu ceny | Navýšení úrokových sazeb | Začít vydělávat peníze | Investiční fond | Rozdíl úrokové míry | Televizní studio | Institucionální obchodník | Sinic Holdings Group | Jiří Rataj | Uspět v tradingu | Měnové trhy | AUD/USD | Stagflace | Daniel Rajnoch | Oscilátor | Makro Cash & Carry | Správa železnic | Hlavní ekonomka | Nebezpečí | Server HN.cz | Internetová horečka | Jestřábí přístup | Růst Bitcoinů | TradingEconomics | Finex | Zisková strategie | EU | Měnové podmínky | Smazání obchodního účtu | Fiat měny | Vývoj ceny akcie Tesla | Kurzotvorný faktor | InstaMarkets | Uzavřít všechny pozice | Výprodej bitcoinů | Radka Prokopová | Direct market access | USD/JPY | Game-changer | Vyšetřování | Salutem Fund | Crowdberry | Větrná energetika | MyFxBook | Berkeley | Rovio Entertainment | Objem investic | Nákladová položka | Obchodovat ve směru trendu | Vysoká likvidita | Zákon o investičních společnostech a fondech | Long/short equity | Pohledávky | Vliv mezinárodních vztahů | Výkon dolaru | Srovnání prop tradingových programů | Ruský ministr | Agro-Měřín | M2 | Pravidla obchodního systému | Horentní sumy | Lael Brainardová | Ohodnocení | Visual Capitalist | Eskalace konfliktu | Nakupovat | Introspekce | Bloomberg Economics | Forex trh | Josef Mařinec | Boris Schlossberg | Kryptoměnový trh | Vysoké ceny | Bojkot | Odvětví | ODEHNAL & PARTNEŘI | Tvrdá práce | Zhodnocení o desítky procent | Společná evropská měna | Cenově mzdová spirála | Virtuální portfolio | Oslabení zájmu o prop trading | Leo Express | Řízení portfolia | Výrobní náklady | Ceny niklu | Prodeje | Zakladatel portálu FXstreet.cz | Propad hypotečního trhu | Pattern 123 | Spekulativní útok | Jaroslava Valová | Oslabování koruny | Množství znalostí | CZK/USD | Sociální trading | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ngan Luong | Tweety | Paroplynové elektrárny | Fibonacci | Vysoké zisky | Lula da Silva | Velké částky | Panasonic | Úrokové výnosy | Zbrojní průmysl | Poptávka po plynu | MQL | Cloud Computing | Soudce | Hrajeme si na burze | Nominální mzda | Švédská Riksbank | Sázková kancelář | Zdroj příjmů | Futures na americké akciové indexy | Index DAX | CSG | Česká národní banka | Zrušení superhrubé mzdy | Google Charts | Direct market | Kemal Kiliçdaroglu | Barclays | Ruské firmy | Poptávky po ropě | Společnost The Trading Pit | Měkká síla a kulturní výměna | Nárůst volatility | Odhad růstu ekonomiky | Ekonomka | Kvantitativní utahování | Investro | Rozdělení zisku u financovaného obchodníka | TMTG | Binární opce | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zajímavý rozhovor | Pacifik | Představenstvo ČEZ | Regulace kryptoaktiv | Dodavatelské řetězce | CoinDesk | Mocenské struktury | Tlak na růst inflace | Analytik | PMI ve službách | Budoucnost Bitcoinu | Produkce kávy | Nové peníze | Spotřebitelské výdaje v Německu | Lot | Pražský PX | Ivan Pilný | Skandály | Přidaná konfluence | Úspěch | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Bankrot | Pozice | Comfort Finance Group | Spekulanti | Americké statistiky | OTC | Konzervativci | Slovensko | Circle | Tolerance rizika | Kompenzace | Vývoj USD indexu | Throwback | Grafické znázornění | Co je akcie | Bronz | SIRIX | Oscilátory | Zpomalení růstu | Výše zdanění | Seznam.cz | Správné načasování | Intervenovat | Americké firmy | Uvědomělá praxe | Držení akcií | Sušánka & partneři | Rithmic | Konfederace | CAD | Výhled pro rok 2022 | Identifikace trendu | Zkapalněný zemní plyn | Akcie Evergrande | Dealing Desk | Riziková prémie | Téma ICT | Mzda | Vyšší daň | BAL | SVB | Co je Binance Coin? | Ekonomická obnova | Miliardy | Holding Agrofert | Geopolitika | Banka | Quantitative Easing | Admiral Markets recenze | Korekce na akciových indexech | Typický investor | Hospodaření ČNB | Výrobní inflace | Investiční instrumenty | Nástroj Strategy Builder | Historické výkony | Aktuální růst mezd | Negativní hospodářské dopady | Varianta koronaviru omikron | Základní sazba | Jaderná elektrárna | CFA | Gerald Rausnitz | Vyšší úroveň | Pád rovnovážné hodnoty | Jednoduché nástroje technické analýzy | Produkce ropy | SPD | Makroekonomická analýza | Prudký růst cen | USD/HUF | Centrální bankéři z Fedu | Manažeři hedgeových fondů | Investovaná částka | Bezpečnost | Agresivní chování | Výnosy | Potenciální obrat trendu | Dlouhodobé trendy | Správa | Další kryptoměny | Ekonomické zprávy | Koncept likvidity | Komodity | Průměrování | Barel ropy WTI | Ministr obchodu | Vyšší inflace | Program škálování | Bulharská finanční společnost | AVANT | Funding Pips (FP) | Federal Open Market Committee | Martin Ulčák | FOSFA | Vzdělávací materiály | Síť Truth Social | Lidstvo | Rostlinná výroba | Fintokei ProTrader vs. FTMO | Vratislav Randa |