Středa 07. prosinec 2022 14:58
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Trading Room webináře Purple
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Trading Room webináře Purple

Klíčová slova - ANO

C:\fakepath\btc-0512022-ilust.jpg

Je Bitcoin pripravený na uptrend?

05.12.2022 Valuácia celého krypto trhu klesla o viac ako 2 bilióny dolárov len za jeden rok. Aktuálna trhová hodnota všetkých kryptomien je 867 miliárd USD, zatiaľ čo samotný Bitcoin má market cap o veľkosti 332 miliárd USD. Príchod nového roka rozbieha debaty o tom, či konečne dôjde k zvratu.
img

WSJ: Pokud cenovka v obchodě končí na 99, pravděpodobně jste přeplatili

04.12.2022  Při toulkách mezi nákupními regály v letošní předvánoční sezóně pravděpodobně narazíte na mnoho devítek na cenovkách. Vánoční sušenky za 4,99 dolaru, televize za 299 dolarů nebo sluchátka za 99,99. Trik s devítkami na cenovkách je tak častý, že se nad ním už nezamýšlíme, a pokud ano, jen litujeme ty, kteří si neuvědomují, že 99,99 je to samé jako 100. Několik výzkumníků však došlo k překvapivým závěrům; nejde o to, že by věc za 99 korun nebyla stejně dobrý kup jako věc za 100, ale že ceny končící na 99 jsou často nevýhodnější, píše list The Wall Street Journal.
img

GBP/USD. Přehled pro 28. 11. 2022. Očekáváme "horký" týden

28.11.2022 Měnový pár GBP/USD zakončil předchozí obchodní týden pouze mírným pullbackem směrem dolů. Růst britské libry byl tématem diskuzí předchozího týdne, i když není zcela neopodstatněný. Připomeňme, že Skotsko požádalo o uspořádání referenda bez formálního souhlasu Londýna, ale Nejvyšší soud Spojeného království to zamítl, což znamená, že v dohledné době se referendum konat nebude, a království tak předejde ztrátě významné části svého území a ekonomiky. Tento faktor je velmi důležitý, takže obchodníci by na jeho základě mohli libru nakupovat. Navíc všechny technické faktory jsou ve prospěch vzestupného pohybu. Ve 24hodinovém časovém rámci je cena nad všemi liniemi indikátoru Ichimoku a nachází se nad linií klouzavého průměru. Navíc oba kanály lineární regrese směřují nahoru. Růst za poslední tři týdny však vyvolal určité obavy, protože byl příliš rychlý. Nejsme proti tomu, aby kotace libry dále rostly, ale myslíme si, že by mělo dojít ke korekci. Minulý týden jsme ji čekali, ale Nejvyšší soud vše "zkazil".
img

Konec EET je finanční injekcí restauracím a gastropodnikům, vždyť díky EET jim DPH spadla z 21 na 10 %, kde zůstává. Česko je tak jedinou zemí EU, kde je daň z piva nižší než ta z ovoce

25.11.2022 Poslanci dnes na mimořádné schůzi schválili totální zrušení elektronické evidence tržeb (EET). Tedy jakési „vlajkové lodi“ opatření z éry, kdy se na vládnutí tak či onak podílelo hnutí ANO. Právě hnutí ANO je s projektem EET spojeno nejvíc.
img

Bitcoin je volatilní, protože se snaží vytvořit nový rozsah

21.11.2022 Bitcoin v posledním týdnu zaznamenal volatilitu své ceny, která se odmítá usadit v zavedeném rozpětí na své nové nižší obchodní úrovni.
C:\fakepath\obrazek-21112022.jpg

Měsíc VIP zóny zdarma: Jaké její sekce radí navštívit sám Ondřej Hartman?

21.11.2022 Jako Purple Trading chceme pro naše klienty jen to nejlepší, a proto když se objevila možnost nabídnout jim 30denní členství ve VIP zóně zcela zdarma, neváhali jsme. Pokud vás zajímá, jaké informace v této veřejnosti nepřístupné sekci webu FXstreet.cz najdete a jak jich využít ke zlepšení vašich obchodních výsledků, čtěte dál. Zeptali jsme se totiž přímo jejího zakladatele.
img

Invesco: Po pozitivním inflačním překvapení jsou trhy na rozcestí

16.11.2022 Minulý týden trhy obdržely to, v co dlouho doufaly – nižší než očekávanou inflaci v USA. Co bude následovat? Bude inflace v příštích měsících dále slábnout? Nebo setrvá na vysokých úrovních? První scénář by pravděpodobně znamenal, že pauza ve zvyšování sazeb se blíží, zatímco ten druhý, že Federální rezervní systém (Fed) bude muset zůstat agresivní i nadále.
C:\fakepath\trader-15112022-1.png

Praktická ukázka: Návrat do plusu

15.11.2022 Po ztrátě z minulého týdne jsem byl zvědavý, jak to obchodování bude pokračovat. Někdy bývá pro někoho těžší po ztrátě vstoupit do nového obchodu, no v mém případě to bylo docela snadné. Za prvé sčítám celé týdny, nikoliv jednotlivé obchody a za druhé, měl jsem vážně dlouhou sérii ziskových týdnů, takže nebyl důvod k nervozitě.
img

Jeff Bezos řekl CNN, že plánuje většinu ze svého jmění do konce života rozdat

14.11.2022 Zakladatel Amazonu a miliardář Jeff Bezos řekl CNN, že chce většinu svého jmění do konce života rozdat na boj s klimatickou změnou a podporu lidí, kteří mohou "sjednotit lidstvo v hlubokém sociálním a politickém rozkolu". Agentura Bloomberg Bezosovo jmění nyní odhaduje na 124 miliard dolarů (asi 2,92 bilionu korun).
img

Slováci už mají zase stejnou inflaci jako Češi. Přitom Česko stále platí korunou, a ne eurem

14.11.2022 Meziroční míra inflace na Slovensku vykázala v říjnu úroveň 14,9 procenta. Údaj dnes zveřejnil slovenský statistický úřad. Tempo zdražování u našich východních sousedů je tak poprvé od loňského léta prakticky shodné jako v Česku (viz graf Bloombergu níže). Meziroční míra inflace v ČR totiž v říjnu měla hodnotu 15,1 procenta, a byla tedy pouze o 0,2 procentního bodu vyšší. Navíc, v Česku se už meziroční inflace nachází v sestupné fázi, zatímco na Slovensku nadále narůstá.
img

Bitcoin je řešením problémů světového obchodování

11.11.2022 Lidstvo si zaslouží podrobné objasnění přitěžujících obav, kterým dnes naše ekonomiky čelí. Řešení problémů světového obchodu nebudou stačit, pokud zapojení do nadnárodního obchodu, prosazování sociálního pokroku, multilateralismu, ovlivňování bilaterálního vystavení a umožnění prosperity zdola nahoru není pro lidskou existenci nanejvýš důležité.
C:\fakepath\trade-08112022-1.png

Praktická ukázka: Pár bodů rozhodlo

08.11.2022 Už to začínalo vypadat tak, že se mi ztrátové týdny vyhýbají, a že už se nikdy nic podobného nestane. Zvyknout by se na to dalo snadno, přesto se se ztrátou neděje žádná tragédie, pokud to však není předzvěstí série ztrát dalších.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Expert: Na inflaci má podíl přehřátý trh práce i rozhazovačnost vlády za covidu

07.11.2022 Současná vysoká inflace v České republice není pouze důsledkem vnějších vlivů jako pandemie covidu nebo válka na Ukrajině, velký podíl na ní mají například přehřátý trh práce nebo rozhazovačnost minulé vlády v době pandemie covidu. V tiskové zprávě to uvedl Tomáš Havránek z Národního institutu pro výzkum socioekonomických dopadů nemocí a systémových rizik (SYRI), který se zabývá makroekonomickými dopady v souvislosti s pandemií.
img

Ministr Jurečka naznačuje, že vláda zvýší daně, i když premiér dosud tvrdil opak. Lidi už přitom „zdaňuje“ rapidní inflace

06.11.2022 Ministr práce a sociálních věcí, toho času navíc i ministr životního prostředí, Marian Jurečka včera neznačil, že vláda během prvních tří měsíců příštího roku změní své programové prohlášení. Nejspíše tak, že z něj vyřadí závazek nezvyšovat daně. Za sebe nevylučuje, že jednou z daní, kterou by vláda mohla následně zvýšit, je i ta z příjmu fyzických osob.
img

Cena plynu v EU klesá až do záporu, je ho přespříliš. Rusko má zato málo ledniček, praček či odsávaček mateřského mléka, „pašuje“ je přes Arménii či Kazachstán – prý i kvůli čipům do vojenské techniky

30.10.2022 S blížící se zimou se rozhodně nezdá, že by Rusko mělo nakročeno v triumfu v probíhající ekonomické válce s EU. A to si právě od zimního období a nynější topné sezóny zjevně hodně slibovalo. Cena plynu v EU ovšem od konce srpna klesla o více než 70 procent. Od poloviny září také poměrně dramaticky klesly ceny plynu v EU pro příští rok, jak vyplývá z cen příslušných termínových kontraktů.
img

Změnou času letos Česko ušetří 75 milionů korun, kvůli energetické drahotě. Je to pořád málo, aby se změna času vyplatila

29.10.2022 O tomto víkendu se opět odehraje změna času, která už vůbec neměla být. Evropští poslanci už před třemi lety podpořili plán na zrušení povinného střídání standardního a letního času. Ke zrušení mělo dojít loni. Jenže kvůli covidové pandemii se rušení střídání času odložilo.
C:\fakepath\trader-28102022.jpg

Triky pro začínající tradery

28.10.2022 Nejlepší obchodníci zdokonalují své dovednosti praxí a disciplínou. Provádějí také sebeanalýzu, aby zjistili, jak jsou drivery jejich úspěšných obchodů, a aby se naučili, jak udržet strach a chamtivost mimo svůj trading. Toto jsou dovednosti, které by měl praktikovat každý forexový obchodník. V článku najdete několik tipů, které byste měli mít na paměti, pokud také přemýšlíte o obchodování s měnami.
img

Zlato povolilo sevření

26.10.2022 Zlato v roce 2022 prohrálo s dolarem v boji o status hlavního bezpečného aktiva. Páru XAUUSD proto nepomohla ani vysoká míra geopolitických rizik, ani inflace v USA, která se pohybuje poblíž 40letým maxim. Kotace drahého kovu se propadly asi o 20 % z úrovní svých březnových maxim, money manažeři drží čisté shorty na zlato poprvé po mnoha letech a odliv kapitálu z ETF se nezastaví ani na minutu. Zdálo by se, že drahý kov je odsouzen k pádu na 1500 dolarů, ale najednou se pravidla hry změnila.
img

I se schodkem 295 miliard bude moci Fialova vláda stabilizovat veřejné finance, aniž by zvyšovala daně. Pomůže jí rapidní inflace a z ní plynoucí „inflační daň“

26.10.2022 Sněmovna dnes začíná schvalovat návrh státního rozpočtu na příští rok se schodkem 295 miliard korun. Přestože se jedné o extrémně vysoké číslo, před rokem 2020 vlastně nemyslitelné, Fialův kabinet může s tímto deficitem a podobnými v dalších letech stabilizovat veřejné finance ještě během svého funkčního období, tj. do roku 2025. Aniž by přitom opravdu razantně škrtal nebo navyšoval daně.
img

Agentura Fitch ponechává rating Česka beze změny. Fialově vládě totiž pomůže dluh udržet poměrně nízko inflace a s ní související inflační zdanění lidí

23.10.2022 Agentura Fitch Česku včera pozdě večer potvrdila svůj dosavadní rating AA-. Výhled ale ponechává negativní. Negativní výhled uplatňuje už od svého posledního, květnového posudku. Vývoj zadlužení vidí Fitch pesimističtěji (cca 45 procent HDP už v roce 2023) než jiná vlivná agentura, Standard & Poor's (poblíž 40procent HDP až do roku 2025), která své ratingové hodnocení ČR zveřejnila minulý týden. I podle Fitche ale zadlužení ČR zůstane nižší, než je průměr srovnatelně hodnocených zemí.
img

Polovodičová krize: Past, nebo investiční příležitost?

21.10.2022 Stejně jako auta nemohou jezdit bez oleje v nádrži nebo bez nabité baterie, nemůže se trh s novými technologiemi rozvíjet bez křemíkových integrovaných obvodů. Tyto čipy vyžadují obrovské výdaje na vývoj a speciální výrobní podmínky. Svět čelil perspektivě konkurence o strategické dodávky polovodičů, která může určovat tempo technologického rozvoje a konkurenceschopnost podniků na trhu nových technologií.
img

Nová čísla MMF naznačují, že Fialova vláda může splnit své oba klíčové sliby. Stabilizuje veřejné finance, aniž by zvyšovala daně – to vše díky inflaci, která lidi „zdaňuje“ místo vlády

21.10.2022 Fialova vláda se zaklíná, že stabilizuje veřejné finance, aniž by zvyšovala běžné daně. Jsou to vlastně její dva zcela stěžejní sliby. A nepochybně podle jejich splnění či nesplnění bude před dalšími volbami posuzována její úspěšnost. Zdálo by se, že se chytla do pasti: může naplnit první slib, může naplnit slib druhý, ale nemůže splnit oba najednou. Ne tak docela. Vládě totiž mimořádně nahraje současná mimořádná inflace.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. října 2022

21.10.2022 Investor Jim Rogers, který s miliardářem Georgem Sorosem založil Quantum Fund, očekává, že aktuální medvědí trh bude mnohem horší, než si myslíme. Dodává, že nadcházející recese bude nejhorší v jeho životě. "Pravděpodobně zažijeme poslední rally, ale pak už bude konec," předpovídá.
C:\fakepath\akcie-20102022.jpg

Akciové indexy jsou v pohybu. Stojí za to je krátkodobě obchodovat? A pokud ano, jakým způsobem?

20.10.2022 V posledních týdnech a měsících pozorujeme na indexech velmi vysokou volatilitu. S tím, jak se několika procentní denní pohyby stávají stále častější, vystává otázka; jak tuto současnou situaci využít ve svůj prospěch? Sezónní tradeři forexu, komodit a dalších instrumentů bezesporu vítají tyto pohyby, ale i pro traderské nováčky mohou být zajímavou příležitostí.
img

Vláda podpořila vybudování gigafactory VW u Plzně

19.10.2022 Vláda dnes podpořila záměr vybudovat na záložním armádním letišti Líně u Plzně továrnu na baterie do elektroautomobilů. Premiér Petr Fiala (ODS) bude o záměru informovat vedení koncernu Volkswagen, který Česko zvažuje jako jednu ze tří lokalit pro tuto takzvanou gigafactory. Novinářům to po jednání vlády řekli ministr průmyslu Jozef Síkela (za STAN) a ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).
img

DXY. Fed zvýší sazby na 9 %

19.10.2022 Korekce dolaru v důsledku růstu rizikového apetitu pravděpodobně nebude trvat dlouho, protože dnes je nálada v investorském prostředí sklíčená a americký měnový index vzrostl z týdenních minim.
img

Fialova vláda i přes „babišovský“ schodek 375 miliard nakonec bude mít udržitelné veřejné finance, díky inflaci. Roku 2025 tak ČR splní kritérium pro přijetí eura i bez zvýšení daní

19.10.2022 Před rokem, loni v říjnu, tehdejší Babišova vláda schválila státní rozpočet se schodkem bezmála 377 miliard korun. Fialova vláda jej po svém nástupu letos začátkem roku proškrtala, během rozpočtového provizoria. Deficit tak snížila na 280 miliard. Po včerejším sněmovním schválení se ale možný letošní schodek vrací na 375 miliard, tedy nominálně prakticky přesně tam, kde jej plánoval ještě Babišův kabinet.
img

Bývalý generální ředitel Morgan Stanley říká, že vlastní bitcoiny

18.10.2022 Minulý týden se John Mack, bývalý generální ředitel gigantu finančních služeb Morgan Stanley, podělil o svůj názor na kryptoměny.
C:\fakepath\propad-trhu-16102022.jpg

5 tipů, jak přežít obrovské pohyby na trzích

17.10.2022 Může váš obchodní účet přežít obrovské pohyby a extrémní volatilitu na finančních trzích? Zde je pět rychlých rad, které byste měli mít na paměti. Toto téma je nyní poměrně aktuální, tak se v tomto článku podíváme, na co byste se měli zaměřit.
img

Snídaně pohledem investora: Pěstitelé na kávě nezbohatnou, za to investoři ano

13.10.2022 Pro někoho je snídaně běžnou součástí jídelníčku, ale pro jiného možnost potenciálního výnosu. Společnost K&L Rock připravila seriál, kde zanalyzuje investice do snídaně. Jako první jsme se podívali na investici do kávy.
C:\fakepath\Británie3.jpg

Britská premiérka Trussová prohlásila, že nebude snižovat veřejné výdaje

12.10.2022 Britská premiérka Liz Trussová dnes uvedla, že se bude držet svého slibu nesnižovat veřejné výdaje v souvislosti s otázkami, jak bude vláda financovat plánované snížení daní. Informovala o tom agentura Reuters. Trussová dnes při pravidelných interpelacích odpovídala na otázky poslanců.
C:\fakepath\xtb-12102022-4.png

Pokud chcete vítězit, musíte do toho dát všechno

12.10.2022 Několikanásobný šampion UFC Conor McGregor je globální sportovní i podnikatelskou ikonou a novou tváří společnosti XTB. Pochází z irského Dublinu, kde se učil instalatérem a věnoval se amatérským zápasům. Na scénu UFC vtrhl v roce 2013 a již v roce 2015 získal titul v pérové váze. Historii MMA ale přepsal o rok později, kdy vybojoval titul i v lehké váze. Stal se tak prvním bojovníkem, kterému se podařilo být šampionem ve dvou různých váhových kategoriích současně, a zařadil se mezi nejúspěšnější sportovce všech dob.
img

Jsou banky jako chobotnice? Ne, odpovídají noví nobelisté

12.10.2022 Přiznejme si to, bankéři nepatří zrovna k těm nejoblíbenějším lidským bytostem. Ne nadarmo byla nejen Dikobrazu 50. let postava bankéře – bachratého muže s cylindrem a hůlkou – zosobněním zlého, ba krvežíznivého kapitalismu. Imperialistického Wall Streetu. Ale netřeba zacházet tak daleko do minulosti. Za finanční krize let 2008 a 2009 rezonovala zas a znova ona slovní hříčka – „banksters“. Novodobí gangsteři s klotovými rukávy si přivlastňují zisky, ale jakmile padnou do ztráty, zespolečenští ji. Časopis Rolling Stone dokonce roku 2009 připodobnil investiční banku Goldman Sachs – jeden ze symbolů Wall Streetu i krize samotné – k „obrovské vyděračské chobotnici přisáté ke tváři lidství a nelítostně strkající svá chapadla všude tam, kde jsou cítit peníze.“
img

V týdnu poslanci rozhodnou, zda schodek letos bude 375 miliard. Pokud ano, bude skoro přesně tam, kde jej před rokem plánovala ještě Babišova vláda

08.10.2022 Takřka na den přesně před rokem tehdejší Babišova vláda znovu schválila státní rozpočet se schodkem bezmála 377 miliard korun. Fialova vláda jej po svém nástupu letos začátkem roku proškrtala, za cenu rozpočtového provizoria. Deficit tak snížila na 280 miliard. V příštím týdnu se ale letošní schodek může opět vrátit až na 375 miliard, tedy nominálně prakticky přesně tam, kde jej plánoval ještě Babišův kabinet.
C:\fakepath\trader-07102022.jpg

Zmírnění gamblingu ve vašem obchodování

07.10.2022 Smutným faktem obchodování na finančních trzích je, že většina lidí, kteří se prohlašují za obchodníky, jsou ve skutečnosti hazardními hráči. V tomto článku se dozvíte, proč je většina obchodníků ze strany profesionálů považována za hazardní hráče a jak přistupovat k tradingu, abyste eliminovali hazardní prvky.
C:\fakepath\Appstore-07102022.PNG

Konec MetaTrader 4 na obzoru?

07.10.2022 Rozhovor s Vladimírem Holovkou, obchodním ředitelem XTB.
img

Ozvěny trhu: Recese do Ameriky přijde, ale později

06.10.2022 Americká ekonomika spadla během první poloviny letošního roku do recese, když zaznamenala dva mezičtvrtletní poklesy za sebou. Tamní centrální banka přesto celkem svižně zvyšovala úrokové sazby, přestože Fed má v popisu práce nejenom hlídat inflaci ale i hospodářský růst kvůli trhu práce. Dolar pak mířil do výšin, kde nebyl několik desetiletí. Je tedy hospodářství Spojených států v recesi?
img

Trhy jsou nerozhodné. Fed a blížící se data zdrojem opatrnosti

06.10.2022 Dnešní den sice začal pro hlavní evropské akciové trhy růstově, ale zisky se postupně ztenčují a přecházíme ke smíšenému vývoji. Dluhopisy vykazují podobně jako akcie jen drobné změny ve srovnání se včerejškem. Eurodolar momentálně koriguje menší zisky a obchoduje se mírně pod 0,99.
img

Forbes: V ČR je dál nejbohatší Kellnerová s rodinou s majetkem za 383 miliard Kč

05.10.2022 Nejbohatší v Česku je dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem za 382,9 miliardy korun. Druhý je v letošním žebříčku časopisu Forbes majitel KKCG Karel Komárek se jměním za 190,2 miliardy korun, třetí realitní magnát Radovan Vítek se 144 miliardami Kč. Pořadí na prvních pěti místech žebříčku se nezměnilo, v první desítce si nejbohatší Češi jen proměnili umístění. Forbes žebříček zveřejnil na svém webu.
img

Rozbřesk: O taktických jaderných zbraních, eskalačním žebříku a výprodeji rizikových aktiv

04.10.2022 Akciový mág americké finanční televize CNBC Jim Cramer se nedávno nechal slyšet, že použití nukleárních zbraní ze strany Ruska je velmi nepravděpodobné. Bohužel Cramerova schopnost předpovídat je notoricky tak mizerná, že někteří doporučují zaujmout vždy přesně opačnou investiční pozici (zahrát si tzv. “inverzního” Cramera). Aneb říká-li Cramer, že Putin taktické jaderné zbraně na Ukrajině nepoužije, pak bychom možná měli být na pozoru, neboť opačný scénář může být ve skutečnosti pravděpodobnější. Máme se však opravdu bát, že k takové eskalaci dojde? A pokud ano, jak by vlastně vypadala, resp. jaká by byla odpověď Západu? Byl by pak velký jaderný konflikt mezi USA a Ruskem nevyhnutelný?
img

O taktických jaderných zbraních,...

04.10.2022 Akciový mág americké finanční televize CNBC Jim Cramer se nedávno nechal slyšet, že použití nukleárních zbraní ze strany Ruska je velmi nepravděpodobné. Bohužel Cramerova schopnost předpovídat je notoricky tak mizerná, že někteří doporučují zaujmout vždy přesně opačnou investiční pozici (hrát tzv. “inverzního” Cramera). Aneb říká-li Cramer, že Putin taktické jaderné zbraně na Ukrajině nepoužije, pak bychom možná měli být na pozoru, neboť opačný scénář může být ve skutečnosti pravděpodobnější.
img

Americké akciové trhy panikaří. Ne kvůli válce

04.10.2022 Wall Street je v panice. Oficiálně. V minulém týdnu se takzvaný „index strachu“, ukazatel VIX, dostával opakovaně do reverzního módu. Jeden obchodní den za druhým tedy burziány děsilo více to, co přijde záhy než to, co nastane za tři měsíce. Přitom běžně je tomu spíše naopak. Investoři jsou totiž zpravidla více nejistí stran toho, co je čeká ve vzdálenější budoucnosti – třeba právě za ony tři měsíce –, než co je na spadnutí hned teď. Je to přirozené. Vzdálenější budoucnost zkrátka bývá méně jistá než ta nejbližší, protože se v delším časovém úseku samozřejmě může odehrát více nepříznivých nečekaných dějů než v úseku kratším. Pokud tedy burzy děsí více nejbližší budoucnost, je to cosi právě „inverzního“, cosi nepřirozeného – je to panika.
img

Vláda ponížila rozpočtový schodek meziročně o 55 miliard, ale její daňový příjem je o 105 miliard vyšší. Zlepšení hospodaření je tedy jen výsledkem inflace a vyššího daňového výběru

03.10.2022 Za prvních devět měsíců letošního roku je schodek státního rozpočtu sice meziročně nižší o 55,4 miliardy korun. Jenže za poklesem schodku je výhradně vyšší daňový výběr. Na daních totiž má státní rozpočet za období od 1. ledna do konce srpna meziročně hned o přibližně 104,6 miliardy korun více.
C:\fakepath\trader-03102022-24-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.10.2022 1) Ceny ropy se dnes výrazně zvyšují, podle analytiků je to kvůli vyhlídkám na rozsáhlé omezení těžby ve státech ze skupiny OPEC+. Severomořská ropa Brent si kolem poledne připisovala přes čtyři procenta a blížila se k 89 dolarům za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala také více než čtyřprocentní nárůst a pohybovala se mírně pod úrovní 83 dolarů za barel.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Kupka: Mimořádný zisk výrobců energie chce vláda zdanit 40 až 60 procenty

03.10.2022 Mimořádný zisk výrobců energie chce vláda zdanit 40 až 60 procenty. Konkrétní výše se určí na nadcházejícím jednání. Stát by tak mohl získat až 100 miliard korun. V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News to včera řekl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Cesta, kterou vláda jde, je podle místopředsedy Sněmovny a bývalého ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (ANO) velmi nešťastná.
img

Sociální dilema: definice písmene "S" v pojmu ESG

30.09.2022 Písmeno "S" v „ESG“ představuje sociální faktory. Patří sem práva zaměstnanců, zdravotní a bezpečnostní standardy, rovnost pohlaví a rovnost v odměňování – tedy otázky, které mohou mít negativní dopad na společnost. "S" je důležité, protože právě spolupráce ve společnosti nám dává možnost zlepšit náš život, prosperovat a přežít.
C:\\fakepath\\xtb-29092022-3.png

Reportáž z vysílání XTB: Energetická krize 2022

29.09.2022 V úterý 22. 9. 2022 od 18:00 pořádala společnost XTB online konferenci na aktuálně velmi skloňované téma „Energetická krize 2022“. Pozvanými řečníky byli: Lukáš Kovanda (hlavní ekonom Trinity Bank), Tomáš Prouza (prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR) a Jaroslav Šura (ekonom a investor). Konferencí provázel hlavní analytik XTB Česká republika Jiří Tyleček.
img

Cena zlata se odráží k našemu krátkodobému cíli.

29.09.2022 V předchozí analýze jsme medvědy varovali, že stoupá pravděpodobnost odrazu ceny zlata k úrovni 1 660 – 1 670 USD. Cena se obchodovala v těsné blízkosti spodní hranice kanálu a RSI dával signály býčí divergence. Cena zlata včera prudce vzrostla k úrovni 1 662 USD. Zatím nedosáhla horní hranice kanálu, a proto má stále určitý potenciál růstu. Pohyb nahoru k 1 675 USD je opodstatněný, ale ne nezbytný. Zůstane cena zlata v klesajícím kanálu? Pokud ano, zůstaneme v medvědím trendu. Kanál a horizontální rezistence se nachází v oblasti 1 670 – 1 675 USD. To bychom mohli považovat za další prodejní příležitost, protože cena se obchoduje poblíž klíčových úrovní krátkodobé rezistence. Průraz nad 1 670 – 1 675 USD s největší pravděpodobností otevře cestu k většímu odrazu k ceně 1 700 – 1 730 USD.
C:\fakepath\libra-27092022.jpg

Eroze britské libry

27.09.2022 Megalomanské plány nové britské vlády financované dluhem i smrt panovnice Alžběty II., která by mohla posílit skotské separatistické tendence - tyto dva faktory spolu s relativně vlažnou reakcí centrální banky Bank of England poslaly britskou libru na historická minima vůči americkému dolaru. Parita na měnovém páru GBP/USD není daleko, v pondělí se libra obchodovala pouze za 1,0340 dolaru.
img

Vláda příští rok a pak až do roku 2025 počítá se schodky v pásmu 250 až 300 miliard korun. Nic moc, ale veřejné finance se ani tak do rozvratu nedostanou, vládě totiž pomůže inflace

27.09.2022 Po devíti měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a současně na hledání úspor. Ve své nejnovější zprávě to ostatně konstatuje i Národní rozpočtová rada. A včera vláda jednomyslně schválila návrh státního rozpočtu na rok 2023 se schodkem 295 miliard korun. To také úplně nedokládá jednoznačné úsilí ozdravit veřejné finance.
C:\fakepath\forex-25092022.jpeg

Jak může stres traderům pomoci

26.09.2022 Obchodování na finančních trzích přinejmenším vyžaduje, abyste se každý den potýkali s rizikem a neznámem. Je to jeho přirozená součást a nemá velký smysl s tím nějak bojovat. Tento článek vám naznačí, k čemu může stres být pro tradera dokonce užitečný.
C:\fakepath\elektrina.png

Síkela: Opatření EU na boj s drahými energiemi by se mohla rozšířit

26.09.2022 Do návrhu souboru opatření Evropské komise proti vysokým cenám energií by mohlo ještě přibýt prodloužení dočasného krizového rámce pro velké firmy a jednat se ještě bude i o změně způsobu stanovení cen elektřiny. V pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi to včera řekl ministr průmyslu a obchodu Josef Síkela (za STAN). O návrhu opatření mají v pátek jednat evropští ministři zodpovědní za energetiku. Podle Síkely by se do něj do té doby mohla ještě některá opatření zapracovat.
img

Vláda k reakci na proběhlé volby zřejmě změní svůj přístup k boji s energetickou drahotou

25.09.2022 Proběhlé komunální a senátní volby zřejmě povedou ke změně vládního přístupu k ekonomickým opatřením, zejména těm souvisejícím s energetickou drahotou. Potvrdí se tím obrat, který započal už vlastně krátce před volbami, kdy se Fialův kabinet rozhodl pro krok, jejž předtím řadu měsíců rezolutně odmítal: rozpočtově nákladné zastropování cen elektřiny.
img

Americká centrální banka dnes oznámí výsledky zasedání FOMC.

21.09.2022 Americká centrální banka dnes oznámí výsledky zasedání FOMC. O půl hodiny později se uskuteční tisková konference s předsedou Fedu Jeromem Powellem. Očekává se, že regulátor zvýší sazbu federálních fondů o 75 bazických bodů. Nástroj CME FedWatch ukázal 84% pravděpodobnost nárůstu o 75 bazických bodů a 16% šanci na zvýšení o celé procento.
img

Dnešní FOMC nebude jen o číslech

21.09.2022 Měl to být týden zcela ve stínu dnešního zasedání Fedu. Nicméně již včerejší překvapivé rozhodnutí švédské centrální banky zvýšit sazby o 100 bazických bodů upozornilo na to, že to nebude jen Fed, ale celá plejáda měnových autorit Západu, která tento týden vytasí jestřábí drápy proti inflaci. Připomeňme, že ve čtvrtek rovněž zasedá nejen vedení Bank of England, ale i švýcarská a norská centrální banka.
img

Rozbřesk: Jay chce být jako Paul, aneb čeká nás návrat do osmdesátek?

21.09.2022 Měl to být týden zcela ve stínu dnešního zasedání Fedu. Nicméně již včerejší překvapivé rozhodnutí švédské centrální banky zvýšit sazby o 100 bazických bodů upozornilo na to, že to nebude jen Fed, ale celá plejáda měnových autorit Západu, která tento týden vytasí jestřábí drápy proti inflaci. Připomeňme, že ve čtvrtek rovněž zasedá nejen vedení Bank of England, ale i švýcarská a norská centrální banka. Ve všech třech případech se očekává zvýšení hlavních úrokových sazeb o 50 - 75 bazických bodů, ale pokud ve čtvrtek padne další stovka, tak už to takové překvapení nebude.
C:\fakepath\Bez_nazvu-1.png

Špinavá hra na forexu? Jsme neustále obíráni? Ne, jen platíme daň za to, že z nás může být vlk z Wallstreetu

20.09.2022 Obchodovat #forex, nebo jakýkoliv spotový trh (CFD kontrakty) není úplně prdel. O tom žádná. Pojďme kouknout na obchodní podmínky, které takové obchodování umožňují dnes už naprosto každému.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-NASDAQ-19092022.jpg

NASDAQ – světová ikona mezi akciovými indexy

19.09.2022 Při zpětném pohledu za letošní volatilitou akciových trhů se možná sami sebe ptáte, zda nenastal nyní ten správný čas, začít konečně investovat. Zkušení obchodníci by vám na tuto otázku jistě hnedka odpověděli, že ano nastal a k tomu by navíc ještě nepochybně dodali „kdy jindy je lepší doba začít, než ve výprodeji, když jsou ceny dole…“.
C:\fakepath\biden3.jpeg

Američtí vojáci by bránili Tchaj-wan v případě jeho napadení Čínou, řekl Biden

19.09.2022 Americké síly by bránily Tchaj-wan, pokud by ho napadla Čína, potvrdil americký prezident Joe Biden v rozhovoru se stanicí CBS. Ve stejném duchu se Biden vyjádřil už v květnu, jeho nynější výrok je ale podle agentury Reuters ještě jasnější.
img

Ozvěny trhu: Je cenový strop skutečně protiinflační?

15.09.2022 Jedním z faktorů, který v posledním roce přispěl k inflaci, ale opravdu pouze jedním z nich, jsou ceny energií. Vzhledem k jejich váze ve spotřebním koši, a protože se jedná o nezbytný statek, bez nějž se drtivá většina domácností ani firem neobejde, se staly jejich ceny v současné době politickým tématem číslo jedna. V posledních dnech nabrala vládní či celoevropská diskuse nad řešením vysokých cen na obrátkách s cílem zamezit jejich dalšímu výraznému nárůstu. U nás se vláda nakonec rozhodla pro domácnosti ceny energií zastropovat.
img

SKUTEČNĚ ČESKU HROZÍ REALITNÍ BUBLINA, KTERÁ MŮŽE PRASKNOUT?

13.09.2022 Hospodářský vývoj probíhá v cyklech, kdy je ekonomický růst ve společnosti střídán poklesem – a my jsme právě ve fázi, kdy nás po bohatším období čeká vlivem nejrůznějších faktorů opět období recese. Je na tom ale Česká republika skutečně tak zle, jak uvádí některá média? Jakkoli jsou jakékoli predikce v současné době poněkud ošemetné, moje odpověď zní „NE“.
img

Agrofert posílil na chmelařském trhu, koupil skupinu Top Hop

07.09.2022 Koncern Agrofert koupil předního pěstitele chmele skupinu Top Hop. Rozloha chmelnic Agrofetu stoupne o 550 hektarů, když dosud obhospodařoval 160 hektarů chmelnic. Hodnotu transakce nebudou smluvní strany zveřejňovat. ČTK o tom dnes informoval mluvčí Agrofertu Pavel Heřmanský. Celkově je v Česku podle Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského zhruba 4940 hektarů osázených chmelem. Pěstitelů je kolem 120, přičemž přes tři čtvrtiny chmele se pěstují v Žatecké chmelařské oblasti. Podle odhadu dvou zdrojů serveru Hospodářských novin (HN) se hodnota transakce může pohybovat okolo jedné miliardy korun.
img

České předsednictví nechce v pátek diskutovat otázku zastropování cen ruského plynu. Vyjmutí tohoto bodu je rozumný záměr, jeho realizace by dále plyn v EU zdražila

07.09.2022 České předsednictví EU se pokusí na pátečním jednání ministrů zemí EU odpovědných za energetiku vyjmout otázku zastropování cen plynu dováženého do EU plynovody z Ruska. Jde o rozumný záměr. Zastropování cen dováženého ruského plynu by totiž velmi pravděpodobně vedlo k tomu, že jej Rusko do EU přestane dovážet zcela. Rusko nyní dováží do EU plyn tranzitním plynovodem přes Ukrajinu a také černomořským plynovodem TurkStream.
C:\fakepath\xtb-05092022.png

Investování je pro většinu největším obchodem v životě, tak je zapotřebí k tomu podle toho přistupovat

05.09.2022 Rozhovor na téma investice a trading s Tomášem Vrankou ze společnosti XTB.
C:\fakepath\trader-29092022.png

Jak mohou správné velikosti pozic zachránit váš účet

29.08.2022 Tento článek vychází z přesvědčení, že správná velikost pozice je tou nejdůležitější dovedností, kterou by měl trader mít. Ano, je to tak - je to opravdu tak zásadní! Bez obchodování správně velkých pozic máte menší šanci na úspěch a rozhodně větší pravděpodobnost, že svůj účet zničíte.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Viceguvernérka ČNB: Ceny plynu je třeba zastropovat na celoevropské úrovni

29.08.2022 Zastropování cen plynu by mělo být na celoevropské úrovni. Ceny plynu se totiž odtrhly od ekonomické reality a jsou v současnosti hlavním zdrojem inflace. Ve včerejším pořadu České televize Otázky Václava Moravce to uvedla viceguvernérka České národní banky Eva Zamrazilová. Podle ní již nyní ceny plynu nejsou utvářeny tržními podmínkami a jsou spíše válečným nástrojem Ruska. Pro celoevropské řešení se v debatě vyslovila i hlavní ekonomka Raiffeisenbank a členka NERV Helena Horská. Zastropování cen ale podle ní bohužel nepůjde bez společné dohody a výjimky v rámci EU. Ceny energií jsou přitom podle místopředsedy Českomoravské komory odborových svazů (ČMKOS) Víta Samka hlavní hrozbou pro fungování českých podniků.
C:\fakepath\trader-24082022-1.jpg

157 týdnů praktických ukázek: Bilance

24.08.2022 No letí to, letí. Už tři roky tomu jsou, co se pokouším ukázat každý obchod, který jsem udělal. Není to nic náročného, přesto je to taková malá povinnost, kterou cítím, že musím dodržovat. Možná to nikdo nečte, možná ano. Pro někoho je to možná úplně zbytečná věc, pro někoho je to možná ukázka toho, jak se čas propisuje je do výsledků strategie. V podstatě každý s tím naloží, jak uzná za vhodné a přesně tak to má být.
img

USD si udržuje svůj hvězdný růst

24.08.2022 Americký dolar udržuje svou vítěznou sérii. Před sympoziem v Jackson Hole dolar zastavil pokles. Neztratil však na síle. Euro se není schopno prosadit. Snaží se konsolidovat na současných nebo mírně vyšších úrovních. Jeho pokusy však byly neúspěšné.
img

Bitcoin klesl pod 22 000 USD, co to znamená pro poptávku v těchto sektorech

22.08.2022 Likvidace na kryptotrhu se za posledních 24 hodin rychle sčítaly. Data z Coinglass zdůraznila, že ve výše uvedeném období bylo zlikvidováno zhruba 600 milionů dolarů v kryptoměnách a zlikvidováno 168 586 obchodů.
img

Bitcoin bude muset být součástí jakéhokoli portfolia: Ex-prezident NYSE

15.08.2022 Bitcoin dosáhl mainstreamu. Bývalý prezident newyorské burzy Thomas Farley během rozhovoru pro Squawk Box řekl, že bitcoin je „důvěryhodný, odolný vůči cenzuře, bude jich jen 21 milionů a bude muset být součástí portfolia“.
C:\fakepath\trader-12082022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.08.2022 1) Evropský trh s kryptoměnami včetně toho českého dozná výrazných změn. Zřejmě již od roku 2024 začnou platit nová evropská pravidla pro obchodování s kryptoaktivy označovaná jako Markets in Crypto-Assets (MiCA). Finální dokument by měl být dokončený během českého předsednictví Radě EU. Uvedl to poslanec evropského parlamentu Ondřej Kovařík (za ANO). Kryptoměnové firmy budou mimo jiné k vydávání a prodeji digitálních měn v EU potřebovat licenci a záruky pro zákazníky.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Europoslanec: Evropský trh s kryptoměnami čeká od roku 2024 regulace

12.08.2022 Evropský trh s kryptoměnami včetně toho českého dozná výrazných změn. Zřejmě již od roku 2024 začnou platit nová evropská pravidla pro obchodování s kryptoaktivy označovaná jako Markets in Crypto-Assets (MiCA). Finální dokument by měl být dokončený během českého předsednictví Radě EU. Uvedl to poslanec evropského parlamentu Ondřej Kovařík (za ANO). Kryptoměnové firmy budou mimo jiné k vydávání a prodeji digitálních měn v EU potřebovat licenci a záruky pro zákazníky.
img

Rozbřesk: Spor o měkké přistání Fedu a den “D” pro nového guvernéra a bankovní radu ČNB

04.08.2022 To co před dvěma lety začalo v USA jako přátelská výměna názorů mezi akademiky na téma dočasná vs. permanentní inflace se pomalu mění v ostrou řežbu, kde padají tvrdá slova o zavádějících závěrech a faktických chybách. Hlavní protagonisté velmi aktuálního sporu, o to jakou podobu bude mít přistání americké ekonomiky, jsou na jedné straně “tým skeptiků” vedený Larry Summersem a Olivierem Blanchardem a na straně druhé “tým optimistů” v němž jsou prakticky všichni současní centrální bankéři z Fedu (viz např. včerejší vyjádření jestřába-optimisty J. Bullarda).
img

Spor o měkké přistání US ekonomiky

04.08.2022 To co před dvěma lety začalo v USA jako přátelská výměna názorů mezi akademiky na téma dočasná vs. permanentní inflace se pomalu mění v ostrou řežbu, kde padají tvrdá slova o zavádějících závěrech a faktických chybách. Hlavní protagonisté velmi aktuálního sporu, o to jakou podobu bude mít přistání americké ekonomiky, jsou na jedné straně “tým skeptiků” vedený Larry Summersem a Olivierem Blanchardem a na straně druhé “tým optimistů”, v němž jsou prakticky všichni současní centrální bankéři z Fedu (viz např. včerejší vyjádření jestřába-optimisty J. Bullarda).
img

Polygon (MATIC) dostává více pozitivních komentářů od známých osobností

03.08.2022 Polygon (MATIC) je pokryt dobrými médii. Podívejme se na titulky a na nové krypto ETF, které se spustí tento týden.
C:\fakepath\forex-02082022-1.png

Praktická ukázka: Čtyři pěkné obchody

02.08.2022 Malé ale pěkné. Některé byly nadějné a Take-Profit (TP) by jim slušel. Ale upřímně, malý ziskový obchod je vždy lepší, než velká ztráta a tak vlastně není nač si stěžovat.
img

Daň z mimořádných zisků veřejné finance neozdraví. Tato orbánovská akorát ODS připraví o voliče a nahraje Babišovi

01.08.2022 Po osmi měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a na hledání úspor. Sází na to, že podstatnou část dluhu za něj splatí občané vysokou inflací a znehodnocením měny. A není to sázka nerealistická.
C:\fakepath\plyn-31072022.png

Jak to tedy bude s tím plynem?

31.07.2022 Jedním z největších neštěstí, které může potkat jak jednotlivce, tak skupinu je panika. Obvykle racionální lidé začnou uvažovat pod dojmem emocí a to nikdy nemůže přinést nic dobrého. A ne jinak je tomu i v současné tzv. plynové krizi.
img

Proč vláda vzdala hledání úspor v rozpočtu? Sází na to, že dluh za ní splatí občané v podobě vysoké inflace – a není to sázka nerealistická

30.07.2022 Po osmi měsících svého vládnutí je stále zřejmější, že Fialův kabinet rezignoval na slibované zásadní osekání rozpočtových výdajů a současně na hledání úspor. Za prvních šest měsíců letošního roku je schodek státního rozpočtu sice meziročně nižší o zhruba 82 miliard korun. Jenže za poklesem schodku je prakticky výhradně vyšší daňový výběr. Na daních totiž má státní rozpočet za první letošní půlrok meziročně hned o přibližně 74 miliard korun více.
img

Stanjura chce letos schodek 330 miliard korun, což není příliš ambiciózní. Fialova vláda plánuje letos a v příštích letech dohromady o skoro 50 % vyšší schodky než Babišův kabinet

27.07.2022 Ministerstvo financí nově plánuje schodek rozpočtu pro letošní rok čítající 330 miliard korun. Šéf resortu Zbyněk Stanjura právě takový deficit navrhne vládě. Prosadí-li jej, nejde o příliš ambiciózní výsledek. Vláda totiž nebyla s to dodatečné výdaje, související s válkou na Ukrajině či drahými energiemi, kompenzovat dalšími úsporami. Přitom ovšem měla k dispozici „inflační dividendu“, neboť citelně vyšší inflace, než s jakou bylo možné počítat ještě v prvních měsících roku, znamená také vyšší daňové inkaso. Ano to však ministerstvo financí nedokázalo využít k tomu, aby byl nárůst schodku nad stávající plánovanou úroveň, 280 miliard korun, méně výrazný. Takový přístup k přípravě rozpočtu nepředstavuje zcela slibovanou změnu. Je však možné, že vláda promítne výraznější úspory do rozpočtu na příští rok a další léta.
C:\fakepath\obrazek-26072022-1.jpg

Jak řídit své portfolio v tržních cyklech?

26.07.2022 Dnešní blog je poslední pokračování dvou předchozích blogů na téma tržní cykly, tentokrát na slibované téma, jak řídit a ochránit své portfolio. Na zázračné nebo sofistikované rady rovnou zapomeňte, selský rozum opět vítězí.
C:\fakepath\trader-25072022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.07.2022 1) Zavedení eura v České republice je v současné době i v nejbližší budoucnosti nereálné a nevýhodné. Země by přišla o samostatnou měnovou politiku České národní banky a možnost využívat kurz koruny. Ve včerejším pořadu Partie Plus na CNN Prima News se na tom shodli předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO). K zavedení eura se vyjádřili v souvislosti s výzvou staronového předsedy hnutí STAN Víta Rakušana, který vyzval na sobotním sněmu k diskuzi o zavedení eura v rámci vládní koalice.
C:\fakepath\euro3.jpg

Zavedení eura v ČR je nyní nevýhodné a nereálné, shodli se Vystrčil s Havlíčkem

25.07.2022 Zavedení eura v České republice je v současné době i v nejbližší budoucnosti nereálné a nevýhodné. Země by přišla o samostatnou měnovou politiku České národní banky a možnost využívat kurz koruny. Ve včerejším pořadu Partie Plus na CNN Prima News se na tom shodli předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO). K zavedení eura se vyjádřili v souvislosti s výzvou staronového předsedy hnutí STAN Víta Rakušana, který vyzval na sobotním sněmu k diskuzi o zavedení eura v rámci vládní koalice.
C:\fakepath\trader-25072022.jpg

Pohled forex tradera: Nebojte se ztrát!

24.07.2022 Pojďme se krátce podívat na přístup obchodování na burze z pohledu strachu ze ztráty.
img

ECB ukončila éru záporných sazeb s novým TPI v zádech

22.07.2022 Konec jedné éry. I tak by se dalo označit včerejší rozhodnutí, kterým Evropská centrální banka po více než osmi letech opustila záporné úrokové sazby. Rada guvernérů se totiž rozhodla – navzdory očekávání trhu a své vlastní komunikaci – zahájit cyklus normalizace úrokových sazeb jejich razantnějším zvýšením o půl procentního bodu, díky čemuž se depozitní sazba dostala na 0 %.
img

Rozbřesk: ECB ukončila éru záporných sazeb s novým TPI v zádech

22.07.2022 Konec jedné éry. I tak by se dalo označit včerejší rozhodnutí, kterým Evropská centrální banka po více než osmi letech opustila záporné úrokové sazby. Rada guvernérů se totiž rozhodla – navzdory očekávání trhu a své vlastní komunikaci – zahájit cyklus normalizace úrokových sazeb jejich razantnějším zvýšením o půl procentního bodu, díky čemuž se depozitní sazba dostala na 0 %.
img

Úplné vymýcení aut se spalovacími v EU klimatické změny nezpomalí

19.07.2022 Hned na úvod řekněme to nejpodstatnější. Ani úplné vymýcení aut se spalovacími motory v EU nemá samo o sobě šanci zpomalit, natož zvrátit proces klimatických změn. Pokud bude veškerá automobilová doprava v EU (osobní, nákladní, kamionová,…) plně elektrifikována, klesnou celosvětové emise oxidu uhličitého oproti nynějšímu stavu o přibližně dvě procenta. To je z hlediska celoplanetárního tak nepatrné snížení, že jej příroda sotva zaznamená. Navíc, stačí, když Čína bude svým současným tempem stavět dále uhelné elektrárny a ta dvě procenta rychle zase nabere zpět.
C:\fakepath\dolar-14072022.png

Může dolar ještě posílit?

14.07.2022 Včerejší data o americké inflaci vyšla (znovu) nad odhady analytiků. Meziročně zrychlila celková inflace z 8,5 na 9,0 %. Dobrou zprávou alespoň je, že jádrová inflace v meziročním srovnání už 3 měsíce za sebou klesá a většina cenového růstu je tak způsobena zdražením energií a potravin, které navíc v posledních týdnech na komoditních trzích prudce poklesly.
img

Fidelity International: Jsou připravené „ingredience“ pro cenově-mzdovou spirálu?

13.07.2022 Vyvolávání přízraku stagflace 70. let minulého století je již delší dobu oblíbené, jak mezi investory, tak mezi politickými ekonomy. Příběh – dobře známý i těm, kteří v tomto období nepracovali (nebo se dokonce nenarodili) – vypráví o přetahování se mezi prací a kapitálem, aby na sebe zaměstnanci nenaložili hlavní tíhu cenového šoku z ropy, což vyústilo v cenově-mzdovou spirálu.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Šéf německé opozice Merz navrhl plán proti inflační a energetické krizi

12.07.2022 Okamžitě v Německu rozšířit plochu pro pěstování ovoce a obilí, snížit energetickou daň, více využívat biomasu pro vytápění nebo prozatím udržet v chodu atomové elektrárny - to navrhuje šéf německé opoziční Křesťanskodemokratické unie (CDU) Friedrich Merz jako recept na překonání současné inflační a energetické krize. Své plány představil v dnešním příspěvku v nejprodávanějším německém deníku Bild, ve kterém kritizoval postup vlády kancléře Olafa Scholze.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-11072022.jpg

Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?

11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
img

Jedna turbína může rozhodnout o tom, zda Česko letos padne do recese. Nikdy v historii nezávisel vývoj české ekonomiky – a osud statisíců Čechů – na jednom jediném stroji

09.07.2022 V současnosti nejsledovanějším a nejdiskutovanějším průmyslovým zařízením světa je bezesporu jedna konkrétní turbína, co odešla na údržbovou opravu do kanadského Montrealu. Poslal ji tam Gazprom, ruský plynárenský gigant, jejž ovládá Kreml. Jenže turbína nemůže zpět do Ruska. Kanada totiž v červnu zavedla sankce na ruský ropný a plynárenský průmysl, které znemožňují export právě takových zařízení do Ruska.
img

Jen hraje proti Bank of Japan

04.07.2022 Uplynula tři desetiletí a příběh George Sorose, který vydělal miliardu dolarů na sázce, že Bank of England odmítne udržovat pevný kurz libry, pronásleduje moderní obchodníky. Vážně očekávají, že vydělají peníze na neochotě Bank of Japan udržet kontrolu nad výnosovou křivkou. Pokud k tomu dojde, páru USDJPY hrozí, že se propadne do propasti, jako libra v roce 1992. Ale sázka může být úspěšná! Není to tak dávno, v roce 2015, Švýcarská národní banka obohatila medvědy EUR/CHF tím, že odmítla podporovat úroveň 1,2. Proč nejít podobnou cestou pro BoJ?
img

Agrofertu loni stouply tržby o 15 pct na 184,8 mld. Kč

01.07.2022 Koncernu Agrofert loni meziročně stouply konsolidované tržby o 15 procent na 184,8 miliardy korun. Zisk po zdanění stoupl na 5,8 miliardy korun ze 3,8 miliardy Kč v roce 2020. Za růstem tržeb je podle holdingu hlavně zvýšení prodejních cen v chemickém segmentu v reakci na významné zvýšení vstupních nákladů a za růstem zisku hlavně zlepšení hospodaření v segmentech chemie a zemědělství. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil mluvčí koncernu Pavel Heřmanský.
C:\fakepath\zlato-01072022.png

Zlato jako obrana proti inflaci?

01.07.2022 Najít letos nějaké investiční aktivum, které by dokázalo porazit inflaci, se zdá takřka nemožné. Jedním z kandidátů je zlato, tradiční uchovatel hodnoty. Ano, zlato dokáže dlouhodobě držet hodnotu investice a především ve vysokoinflačních ekonomikách je jasnou volbou pro uložení volných peněz.
img

Forex: Forint výrazně zpevnil

30.06.2022 Forint, který po úterním masivním zvýšení základní sazby ze strany MNB (+185bps) výrazně zpevnil, bude sledovat, zdali dnes centrální banka dorovná jednotýdenní depo na stejnou úroveň (7,75 %). Pokud ano, tak výraznou reakci forintu již neočekávejme.
img

Rozbřesk: ECB připravuje nové QE. Jak bude vypadat?

30.06.2022 Zatímco z eurozóny přicházejí první inflační čísla za červen (v Německu nečekané zpomalení meziroční dynamiky na 8,2 %, ve Španělsku zase překvapivé zrychlení na 10,2 %), výroční konference ECB přinesla další střípky k jejímu připravenému anti-fragmentačnímu nástroji. Připomeňme, že ten má centrální bance umožnit zvyšovat úrokové sazby, aniž by došlo k destabilizaci dluhopisových trhů, respektive k příliš prudkému růstu výnosů států jižního křídla eurozóny.
C:\fakepath\cnb-30062022-6-zm.jpg

Michl je v radě ČNB od roku 2018, dříve pracoval pro Raiffeisenbank i pro Babiše

30.06.2022 Vzdělání: vystudoval Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE; 2002, Ing.), kde v roce 2020 získal i titul Ph.D. v oboru finance; v roce 2005 absolvoval vzdělávací program Teorie her a psychologie rozhodování na letní univerzitě London School of Economics and Political Science, v roce 2009 absolvoval kurs řízení investičního portfolia na Wharton ve Filadelfii.
img

Čekání na recesi. Dva důvody, proč by nakonec nastat nemusela

27.06.2022 Letošní rok zažívají akciové trhy výrazné propady. Hlavním důvodem je vysoká míra inflace a reakce centrálních bank, které zvyšují úrokové sazby. Taková situace zde nebyla přes 30 let, alespoň co se vyspělých ekonomik týká. Otázkou v současné době je, zda se ekonomiky právě kvůli zvyšování úrokových sazeb dostanou do recese. V případě největší světové ekonomiky USA, která je lakmusovým papírkem pro investory, by ale výraznější propad hospodářství nastat neměl. Jaké jsou pro to důvody?
img

Sektorová daň Česko obrací k populismu a socialismu, Klement Gottwald by jí tleskal

27.06.2022 V Česku ožil přízrak sektorové daně. Po jejím zavedení v oblasti energetiky volají hned čtyři z pěti vládních stran, kromě ODS. V čele šiku za zavedení sektorového zdanění stojí Piráti, nečekaně se ovšem přidává také Národní rozpočtová rada. Její nový šéf Mojmír Hampl žádá sektorovou daň nejen na energetiku, ale také na banky. Zdůvodňuje to věru marxistickým slovníkem. Energetické společnosti a banky prý mají za současné válečné situace „nezasloužené žně“, tedy pochopitelně ziskové žně.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Měnový trh | Objemy obchodů | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Buy and hold | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Autochartist | Konsolidace | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | FOMC | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Fond fondů | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Futures | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IPO | ISO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Limitní příkaz | Long | Lot | Low | Lower Highs | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | Overnight | P/E | PAMM | Papertrading | Parita | Parita kupní síly | Pasiva | Čekající příkazy | Penzijní fond | Pevný kurz | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short selling | Skalper | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standardní účet | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swingový obchodník | Swiss | Technical analysis | Termínový kontrakt | Tightening | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Social Trading | Investoři | Psychologie tradingu | Fundamenty | Začínáme na burze | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Psycholog | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Breakout strategie | Ropný trh | Britská měna | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Kopírování obchodů | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Swissquote | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Český statistický úřad | Obchodní seance | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Colosseum | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | USDCAD | USDCZK | GBPJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Round turn | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Forex pro začátečníky | Daniel Gladiš | Admiral Market | Admiral Markets recenze | Admiral Markets zkušenosti | AdmiralMarkets | Akcie Google | Akcie PayPal | Akcie Shell | Aktuální kurzy měn | Alpari | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | CashFlow | Cena | Cena barelu ropy | Cena libry | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | CISCO | Co jsou peníze | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Degiro | Denník | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | ETX | ETX binary | ETX Capital | Eura | EURCHF | EURNZD | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonaci | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex calculator | Forex cashback | Forex Exchange | Forexo | Forexové obchodování | Forexu | Full time | FX Street | FXCM | FXstreet.cz | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hodnota britské libry | Hospodářské noviny | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor CCI | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do fondů | Investice do komodit | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování peněz | Investování pro začátečníky | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Knihy o forexu | Komodita | Komoditní | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit bitcoin | Kursy | Kurz dolar | Kurz libry | Kurzy | E15 | Libra | Lira | Ludvík Turek | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Markets | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | MQL | MyFxBook | Naučte se obchodovat | Nejlepší broker | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online kurz | Oslabení koruny | Pád akcií | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Pepperstone | PinBar | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Société Générale | SP500 | Spořící účet | Srovnání brokerů | Hodnocení brokerů | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Světové měny | SWIFT | Škola tradingu | Švýcarské banky | Tapering | Throwback | TopForex | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turek | Twitter | Úrokový swap | Vantage FX | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XTB Brokers | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Změna času | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Škola forexu | ROIC | CNBC | Backtestování | BreakEven | Obchodní pravidla | Trading Coach | ZEW | DXY | EIA | ATR | Dolarové dluhopisy | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Put | Andrej Babiš | Buy | CEE | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Daniel Beneš | Depozitář | Diskont | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Fond pojištění vkladů | Hold | Hrubá marže | Indie | Intermediate | Jannis Samaras | Jeff Bezos | MIC | Ministerstvo financí | Obálka | Obchodní den | Omega | Opční prémie | P.A. | Petr Kellner | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Tim Cook | Tranše | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | Trading Room | Hlavní trh | Kmenové akcie | Dumping | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | WebTrader | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Investiční analytik | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Martingale | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Know-how | Blog | Cukr | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Burze | Investment | Skvělý zisk | Traders | Trading forex | Jim Rogers | Profi obchodní systémy | Money Expo | Evropské obchodování | Moody's Investors Service | Unicredit | DPA | Jefferies | Bernstein | Jackson Hole | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | ANZ | Sociální trading | David Marek | Institut Ifo | Swissquote Bank | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Nomura Securities | Investing.com | JBC Energy | Macquarie | NATO | Zlaté mince | Moody's Analytics | PwC | BBC | Technické indikátory | Forex asistent | The Guardian | Chaos na finančních trzích | Reporty | Zvyšování sazeb | Riksbank | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Uložení peněz | HUF/EUR | Brazílie | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Tomáš Kadeřávek | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Cizí měny | Londýnská City | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Kitco | Rada ČNB | Online webináře | Earnings | Sentiment trhu | Linie odporu | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Sázet | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Swapy | Referendum | London Breakout | City | Rozdávání peněz | Fidelity International | Posilování koruny | US akcie | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Sázení | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Den D | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Forexoví tradeři | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr SMA | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Rizikovější aktiva | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Reálné obchody | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Fibo | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Indexové ETF | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Bankovní tradeři | Forex trhy | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | TradingView | Země OPEC | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Unipetrol | Philip Morris | Zasedání Bank of England | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Odhodlání | Regulovaní brokeři | Kryptoměna | Ekonomický institut | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rychlé zisky | Historická data | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Predikce | Summit G20 | Globální obchod | Ministr obchodu | Bankovní domy | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Obchodování DAXu | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Německé dluhopisy | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Quantum | Měnové krize | Odliv kapitálu | ARM Holdings | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Oslabování libry | Nástroje technické analýzy | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | Přístup k financím | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Profesionální trading | Členské země EU | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Inflační čísla | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Tempo růstu ekonomiky | Informace o forexu | Monecor | SIRIX | SIRIX WebTrader | Tablet Trader | CME FedWatch | Bridgewater | Aleš Sosnovský | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Obchodovat na forexu | Generali Investments | Makléřské firmy | Bernstein Bank | Rystad Energy | Ruské akcie | Skupina PPF | Bridgewater Associates | Obchodování v praxi | Andrea Unger | Zahraniční forex | Bitcoinový ETF | Řízení investičního portfolia | Forex účet | CoinDesk | René Remšík | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Breakout Trader | Multiměnový účet | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Banka Bernstein | Michal Stibor | Obchodování s cizími měnami | Nejpopulárnější kryptoměny | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Jan Dvořák | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Digitální zlato | Jerome Powell | MiFID II | LYNX Trading | Altcoin | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | BCH | LTC | ETH | Radim Dohnal | Invesco | Nemovitostní fondy | Mineři | Fincentrum | Dominik Stroukal | Binance | Růst bitcoinu | ESMA | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Bitcoinová bublina | Investiční skupiny | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Nejlepší tradeři | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Burzovní trh | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Saxo | FinTech | Zonky | Investování do ETF | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Můj trading | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Finex | Finex.cz | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Obchodovat forex | Globální růst | Silný americký dolar | Technologické akcie | Obchodní aktivita | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | Forint | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Cenový kanál | LYNX Pro | Správci kapitálu | Fond kvalifikovaných investorů | Náklady na trading | Ether | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Manažer fondu | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | VIX index | Akcie v Evropě | I-Trader | FKI | Italské bondy | Pipy | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | CFD broker | Cyprus Securities and Exchange Commission | CFD makléř | Růst úrokových sazeb | Stanovení ceny | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Zvyšování úroků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Denní objem obchodů | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Český miliardář | Hodnota indexu | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Čínské firmy | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Majetek | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Růst dolaru | Zájem o dluhopisy | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Vysoké zisky | Problémy Evropy | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | ASIC | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | MetaTrader Supreme Edition | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Aktivní trader | Michal Uma | Rekordní růst | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Klesající cena | Státní fond | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Technická situace | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Short obchod | Posilování kurzu koruny | Zákaznická podpora | Obchodování Price Action | Český průmysl | Michal Brožka | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Moje obchody | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Opční program | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Prezidentka ECB | Základy obchodování | Profesionální sportovci | Akcie a ETF | Markets Broker | Medvědí výhled | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Capital Partners | Maržové obchodování | Coffee | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Spready a poplatky | Ochrana před záporným zůstatkem | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | SEBA | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Bohatí | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | Burzovní průvodce | Krypto ETF | Akcie podniku | Pohonné hmoty | CFD na akcie | FRS | Růst mezd | Depozitní sazby | Obchodování přímo z grafu | US500 | Pozornost finančních trhů | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Backtest | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Snížení daní | Risk Reward Ratio | Programovací jazyk | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Tradingové semináře | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | Bank for International Settlements | Odhady ČNB | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Trading na forexu | FSB | Obratový pattern | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Investice do fondu | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Investorka | Huawei | Digitalizace | Střadatelé | Rozpočtová politika | New Deal | Nový úděl | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Deficit | Prohloubení schodku | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | VIP seminář | Analytik portálu | Začínající tradeři | HDP v USA | Lineární regrese | Německá vláda | Patterny | Trinity | Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Indigo | Objem | Data z USA | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zájem o investice | Přístup do VIP zóny | Trh práce | Vyšší sazby | Zelená politika | Myšlenka | Hypotéza | Praktická ukázka | Proroctví | FRED | Autotrade | Skupina ČEZ | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Přijmout euro | CETA | Supreme Edition | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Slušné zisky | Vyšší riziko | Firma | Období nejistoty | Zasedání ČNB | USA recese | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Inflace ČNB | Technické analýzy | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Výše úrokových sazeb | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Equity křivky | Renaissance Technologies | Server BBC | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Ivan Pilný | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Počet obchodů | Bilance | Zasedání vlády | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | PSA | Česká měna dnes | Největší pokles | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Amazon | Millennium | Sebenaplňující se proroctví | Jan Švejnar | Nálada spotřebitelů | Důvěra v českou ekonomiku | Nulový úrok | Úrok | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Formace dvojitý vrchol | Hong Kong | Legislativa | Blahobyt | Domácí měny | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Bankovní tituly | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | Too Big to Fail | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | Formace dvojité dno | Wüstenrot | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Miloš Mikolanda | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Ján Hájek | Rozpočet na rok 2020 | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Firma Apple | Visa | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Seriózní trading | Váš trading | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Paul Volcker | Celebrity | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Členové rady ČNB | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Kotační výbor | Vybírat zisky | Cenové formace | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Konzervativci | GBP/EUR | Výhled centrální banky | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | PKN Orlen | Časopis Forbes | FTC | Centrální banky USA | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Dieselgate | Události roku | Zahájení obchodování | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Chování centrálních bank | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | Regulátoři | Ředitelka | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | TASS | Americké vlády | Celkový deficit | Bydlení | Martin Novák | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | NERV | SPD | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Forex a komodity | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | Americká politika | Události v ČR | Peking | US100 | Americký index | Hospodářský růst v Německu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Američtí vojáci | Hospodaření | Analytik Cyrrusu | Zvýšení inflace | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Jestřábí hlasy | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Američané | Návratnost | Odškodné | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | Inovace | CRIF | Czech Credit Bureau | Výroba aut | Washington | Schodek zahraničního obchodu | Analýza společnosti | O2 | Miliardy eur | Irák | Ministr zahraničí | Hýbat trhy | FP Markets | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Nejbližší rezistence | INR | Příjmy domácností | Poradenství | Mzdová dynamika | Míra inflace v ČR | Inflační překvapení | Vzdělávat se | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Federální vláda | Zpevňování koruny | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Vývoj meziroční inflace | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Ceny energií | Zamyšlení | Britské podniky | Ptačí chřipka | Moje strategie | Prognózy ČNB | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Pattern 123 | Komunikace | HN | Francouzská vláda | Stabilita sazeb | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Kapitalizácia | Firma Avast | Tržní hodnota Tesly | Hodnota Tesly | Google | Samsung | WhatsApp | Všeobecné volby | Anglie | Severní Irsko | Skotsko | Trhy | WHO | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Rating České republiky | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Reakce investorů | Negativní dopad | Eva Zamrazilová | Viceguvernéři | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Finanční vzdělávání | Důchody | Odhad letošního růstu | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | Raiffeisenbank Vít Hradil | IHNED | Jednatel | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Zpomalení růstu | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Reálné peníze | Pravděpodobnost ztráty | Konzistentní zisky | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Píle | SBUX | Akcie BNP Paribas | Aktuální rezistence | Obchody | Life Insurance | Peníze na financování | Výdaje | Slevy na dani | Platit daně | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Výrazné ztráty | Kiwi.com | Tenza | PMI pro sektor | Prodeje aut | Převody peněz | Zrychlení růstu | 4fin | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Pravděpodobnost hospodářské recese | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Tradingové schopnosti | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | NFP data | Obchodovanie | Mezinárodní finanční instituce | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Lednová inflace | Americká inflace | Indikátor RSI | Růst sazeb | Marek Mora | Valuace | London School of Economics | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Posílení libry | Kukuřice | Empire State Index | Ekonomické aktivity | Bez rizika | FedWatch | Noviny | Střední podniky | Rizika globální | Akcie Novavax | Spekulativní pozice | Ekonomické recese | Patrie | Fungování finančních trhů | Tržní úrokové sazby | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Sestupný trend | Haruhiko Kuroda | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Exekuce obchodu | Vládní opatření | Výkyvy | Ropná válka | Varovné signály | VOLX | Propad rublu | Změna sazeb | WP | Sazby hypoték | Restrikce | Davové psychózy | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | IBEX 35 | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Bankovky | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Solidarita | Buy the dip | Medvědí trend | Mimořádný růst | Americká centrální banka dnes | Další vývoj | Mimořádné kroky | Stimuly | Oldřich Dědek | Evropské země | Členové bankovní rady | Kabinet | Guvernér Rusnok | Simon Coveney | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Strach a panika | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Likvidní měny | Dnešní čísla | Burzy cenných papírů | NBER | Gazprombank | Odhad inflace | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Ekonomický rozvoj | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Dopady pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice v ČR | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Nový výhled | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Člen bankovní rady Aleš Michl | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Pokles cen komodit | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Další pokles | Zdanění bank | Valné hromady | MPO | MF | Náhrady mezd | Američtí senátoři | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Stop-Lossy | Lidovci | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Extrémní volatilita | Spoření | Stabilizační mechanismus | Dávky v nezaměstnanosti | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Politická rozhodnutí | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Ministr vnitra | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | KNF | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Rozsáhlé propouštění | Ministryně financí Alena Schillerová | VIP indikátory | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Výhody obchodování | Živobytí | Petr Zýma | Šíření nákazy | Bulharsko | Březnová inflace | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | MALL | Ekonomiky | Prudký ekonomický propad | Ekonomický propad | VW | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Psychologie tradera | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Tomáš Sedláček | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Realitní bubliny | Poskytování hypoték | Deficit veřejných financí | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Špatná data | Zelené energie | Poplatky za držení pozice přes noc | Vláda USA | Údaje | Emise oxidu uhličitého | DPH | Ztrátové obchody | Přiznat ztrátu | Omyl | Úročení vkladů | Pojišťovna | Spotřebitelské úvěry | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Chudé země | Snaha Fedu | CBS | Ministři | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Chřipka | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Velikonoce | Rutina | Obchodní návyky | Životní styl | Cena benzínu | Soustředit na obchodování | Dostatek energie | Španělé | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Celková inflace | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | Více peněz | Valná hromada ČEZ | WisdomTree | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | WELL | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Restart ekonomiky | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Pohled na trading | Velikost obchodní pozice | Vzrušení | Růst daní | USD za barel | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Současný propad | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Vyjádření ekonomů | Selský rozum | Obrácená Hlava a ramena | Debata | Posílení | Náklady na obsluhu dluhu | Kristina Hooper | Joe Biden | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Podpůrná opatření | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Seznam brokerů | Cenový pokles | Cestování | Výroba aut v USA | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Liberty Ostrava | Ministerstvo hospodářství | Prudké pohyby | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Robert Holzmann | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Tweet | Dopravci | Růst výnosů | Rally na akciích | Wolfstreet | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Bankovní akcie | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Největší možný zisk | Možný zisk | Rekordní zisk | Hugo | Soudní dvůr Evropské unie | Státy eurozóny | Pád akciových trhů | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Politika centrální banky | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Toyota Motor | Členské státy | Členské země | ONE | RBI | Wienerberger | Bankéři z Fedu | Cestování do zahraničí | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | NetEase | Dopad na cenu | Postoj k riziku | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Konsorcium | Levné peníze | 60 Minutes | Sektor služeb | Vstup do obchodu | CL | Spekulovat | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | Svaz dovozců automobilů | Manažeři | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Ruské ministerstvo financí | Obchodovat dlouhodobě | Lesy ČR | Kupci | Americká média | Urals | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Komunistická strana | Umělé inteligence | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Proti trendu | Vládní pomoc | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Technologické centrum | OKD | Sentiment amerických spotřebitelů | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Měsíční průzkum | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Lukoil | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Andrej Babiš (ANO) | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Bývalý prezident | Krizový plán | Tržní situace | Chování trhu | Zbrojovka | Státní kasa | Pozitivní sentiment | CBO | Ředitel CBO | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Peter Svátek | Gambling | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | Antivirus | Zvyšování mezd | Akcie AMD | Square | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Rozhodnutí soudu | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Pevninská Čína | Nestlé | Evropský automobilový sektor | Podpůrné programy | Agrofert | Propad cen | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Investiční aplikace | ZIL | Cardano | Představenstvo | Restrukturalizace | Firma ČEZ | Analytik Purple Trading | IDEA | Nové žádosti o podporu | Příjmy a výdaje | Odkup vlastních akcií | Umístění Stop-Lossu | Nastavení Stop-Lossu | Nejlepší strategie | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Ziskové marže | Online hry | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Jasný signál | Novavax | FPMarkets | Iress | Broker FP Markets | Australian Securities and Investments Commission | PoliPay | BPay | Fasapay | Paytrust88 | Ngan Luong | Online Pay | Broker to Broker | Převedení peněz od jiného brokera | Klientská podpora | MAM/PAMM | MAM | Virtual Private Server | Virtual Private Server (VPS) | VPS | Traders Toolbox | Sony | Epic Games | Nizozemská vláda | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Chorvatsko | Steve Jobs | E.ON | Jachty | Potenciální zisky | Riskování | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Smazání obchodního účtu | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Celosvětová spotřeba kávy | Reputace | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | Citroën | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Kolísání cen | Spotřební daně | PlanB | Zakladatel Amazonu | Kognitivní disonance | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Nové byty | Nové byty v Praze | Byty v Praze | Názory lidí | Market cap | Životní úroveň | Reliance | Dollar-Cost Averaging | Obchodní problémy | Progres | Úspěšně obchodovat | Exchange Traded Commodity | Celkový výsledek | Forward guidance | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Insolvence | Nálada amerických spotřebitelů | DeFi | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní divize | Čínská společnost | Strach a chamtivost | Ztracený kapitál | Důvěra | Tradingové kariéry | Velké technologické firmy | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | Odhad vývoje ekonomiky | Růst zaměstnanosti | Interní informace | Časový horizont | Klesající tendence | Quantum Fund | Inflace v červenci | Bruegel | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Zpomalování inflace | Oživení poptávky | Čas na nákup | VHM | Hospodaření banky | Capital.com | Analytik XTB | Hnojiva | Upozornění na rizika | Rystad | Fortnite | Vládní koalice | Výrobce pneumatik | Trh s futures | Počet akcií | Chamtivost a strach | Sell the news | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Světová rezervní měna | Snížení DPH | Airbus Group | VisualCapitalist | Čínská komunistická strana | Zvýšení daní | Giving Pledge | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výrobní sektor | Představitelé ECB | Přístup na burzu | Platforma eToro | Typ obchodování | Seznam Zprávy | Klimatické změny | Manchester United | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Zdanění | Pumpování peněz | Prognóza Fedu | Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Sebekázeň | Program Antivirus | Cena elektřiny | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Plynovody | Ministr životního prostředí | App Store | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Ranní okénko | Česká republika | Scalpingové obchody | Nejvýraznější růst | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Agresivní strategie | Broker Capital.com | Fyzické akcie | Centrální banky světa | Udržitelné investování | Vyjádření premiéra | Lockdown | Měnový fond | Stresové situace | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Nobelova cena | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Výrobce letecké techniky | Americký ekonom | MicroStrategy | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Epidemiologická situace | Embargo | Množství peněz | Mluvčí Bílého domu | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | TPG | Intel | Výrobce čipů | Guvernérka banky | První obchodní den | Moneta | Technologické tituly | CVX | UMA | Bankovní úvěry | Tržní výhled | EP Global Commerce (EPGC) | Tempo inflace | Hospodářský vývoj | Síť restaurací | Coloseum | Akciové investování | Skupina Coloseum | Zisky bank | Riziko obchodování | NFIB | Záznam konference | Nabízené dluhopisy | Spotřební daň z nafty | Představitelé americké centrální banky | Česká televize | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Zavedení EET | Svíčkové patterny | Stock Spirits | Zelené dluhopisy | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Daňový balíček | Vzorce chování | Zelené investice | Životní prostředí | Dluhopis Republiky | AQUA | KSB | CELO | Siemens | Swingový výhled | TABAK | Program QE | Investice státu | Očkování | Cointelegraph | Představitelé ČNB | LEN | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Orbán | Ceny aktiv | Chytré peníze | Předsednictví EU | Odvětví kryptoměn | Voda | Boeing 737 Max | Bernstein-Bank.com | Celní spor | Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Emise dluhopisů | Scott Minerd | Peer-to-peer | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Senátní volby | SOLEK | Německá inflace | VET | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Zvýšení ceny | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | Salutem | Salutem Fund | Obchodní stres | Cestovní kancelář | Zhoršení ratingu | Dlouhodobé obchodování | Zpomalující inflace | VMware | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Realizace obchodu | Držení pozice | CARA | MJ | ACT | Klienti XTB | Situace na trhu | Macrotrends | Macrotrends.net | Dnešní zasedání Fedu | Polská společnost | Očkování proti covidu | Express | Tržní reakce | Tržní ceny | Golem Finance | Jestřábí přístup | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Rozvolnění | Tencent Holding | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Maersk | Bitcoinist | Bull trend | Vstup Tesly do Bitcoinu | Bitcoinist.com | Blockchainy | Kov | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Využití vodíku | Elektroauta | Vklady a výběry | Trojitý vrchol | Trojité dno | Linie neckline | Trendové linie | Inflace na Slovensku | Růst produktivity | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Porušení zákona | Rozhodnutí vlády | Psychologický efekt | Skluz | Air | Systémové riziko | Covidová krize | Zlatý kříž | Rohlik Group | PPF Telecom | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Siemens Energy | Admirals | Oživení americké ekonomiky | Pohyb trhu | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | ČSA | Fidelity | Vývoj ceny platiny v USD | Zámořské indexy | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Holubičí tón | Holubičí Fed | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Mentor | Naučit se obchodovat | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Pandemická krize | Fungování ČNB | Očekávání vyšší inflace | Tržní pohyb | Čekající pokyny | Platformy xStation | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Poptávka po nemovitostech | Bidenův plán | Pohyb ceny | Veřejný dluh ČR | Martin Pohl | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Vývoj indexu ISM | Electricite de France | EDF | Realitní fondy | Umění | Platformy MT4 | Data o inflaci | Advanced Micro Devices | AMD | GE Renewable Energy | Xilinx | Zátěžové testy | COIN | Krok za krokem | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | AA | Všechny indikátory | Cigarety | Landsvirkjun | Island | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Strach z inflace | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Ekonomický plán | Advanced Micro Devices (AMD.US) | AMD.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | ERA | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Venezuelská vláda | Ministr práce | Investiční aktivum | Cena emisních povolenek | Trading.com | Investiční poptávka | Nárůst objemů | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Poptávka po kryptoměnách | Přeprodané oblasti | Obavy z růstu inflace | Tržby za služby | Panasonic | Francouzská společnost | Inflace v České republice | Meme coiny | Shiba Inu | Výrazná inflace | Meziroční růst cen | Systém obchodování | Indická centrální banka | Cenové úrovně | Plán obnovy | Pandemie COVID | Analytické fórum | Výprodej bitcoinů | Jak obchodovat Price Action | Turów | Riziko ztráty | Nejlepší obchodníci | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Německé společnosti | Renáta Kellnerová | Oslabení | Cena Cardana | Deník N | Investice do kávy | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Retailový obchodník | Princip obchodování | Risk-Reward-Ratio | Risk-Reward-Ratio (RRR) | První zvýšení sazeb | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Martin Klass | Nadnárodní společnosti | Přehřívání ekonomiky | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Fibonacciho Cluster | Clustery | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Prodeje dluhopisů | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Central Group | Penta | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Primark | Zajišťování | Akcie technologických firem | Jan Kalina | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Dan Ťok | Hodně peněz | Jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Zdanění firem | Další kryptoměny | Zvyšování daní | McDonald's | Akcionáři Monety | Nové prognózy | Graf akcie | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Zátěžový test | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Solární panely | Programátor | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Životní pojišťovny | Ekonomický novinář | El País | Deník El País | Dividendy ČEZ | Akcionáři ČEZ | Zisk ČEZ | Představenstvo ČEZ | Paradox | Změny HDP | Finanční vzdělání | Varianty koronaviru | Investiční byty | Akcie Moderny | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | Ethereum (ETH) | Zemědělské suroviny | Krátké obchodování | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Vývoje ceny | Prodejní příležitost | Růst cen stavebních materiálů | JRD | Vývoj míry nezaměstnanosti v USA | Vývoj míry nezaměstnanosti | Američtí centrální bankéři | Koncentrace | Egypt | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Dosažení úspěchu | Vzorec chování | První obchody | Engulfing pattern | Spotové ceny | UST | TSMC | Videohry | Výroční zprávy | Tempo zdražování | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | USA inflace | Raiffeisenbank Helena Horská | JAR | Rada guvernérů | NortonLifeLock | TSM | Americký trh | COST | Intel Corporation | Základní úrokové sazby ČNB | Chování velkých hráčů | Recese americké ekonomiky | Národní úřad pro ekonomický výzkum | Národní úřad pro ekonomický výzkum (NBER) | Produkce kávy | Inflace cen | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | ACY Securities | ACY | Divize | Flexibilita | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Vlastní bitcoiny | Bulharská finanční společnost | Tomáš Pleskač | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Xbox | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Google Play | Výsledek hlasování | Bilion | E.ON Distribuce | Dodávky čipů | CAR | Guidance | University of Michigan | Obrovské výnosy | Štěstí | Náhoda | Hluboké znalosti | Letiště Praha | Thomas Schäfer | Dřevo | Přemýšlení | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Růst výrobních cen | Tlumení QE | Logistika | TWS | VIAC | Jarda Tupý | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Analyzování | CVC Capital Partners | CVC | Norilsk | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | Drahota | Aktuální prognózy | Sekce měnové | ACY Group | ACY Securities Pty | AFSL | Trading Cup | Soutěž Trading Cup | ACY Capital Australia | ACY Capital | Obchodování bez provize | Minimální objem obchodování | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Spotové ceny ropy | Byty | Vyšší úroky | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Jim Cramer | Medián | Bonusy | Zájem Čechů | Pořízení vlastního bydlení | SPOT | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Výrobní inflace | Základní pojmy | Správné řízení peněz | Začátečník | Americká ministryně financí | Funkční období | FX příležitosti | Návyk | Školení | Zloba | ASX | Způsob myšlení | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | David Vagenknecht | Nedostatek čipů | Ranní glosa | Společnosti | Chivo | Národní měny | Náklady na obchodování | Guardian | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Ronaldo | Shrinkflation | Smrskflace | Vrcholy | Dna | TraderPro | ETX TraderPro | ETX MT4 | Monecor (Europe) | Prazdroj | Guvernér rakouské centrální banky | Evergrande | China Evergrande | Rychlý růst | Program hnutí ANO | Hnutí ANO | Uhlí | NFT | Chevron Corporation | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Energetika | Obchodní historie | Velkoobchodní ceny elektřiny | Přijetí kryptoměny | Přijetí kryptoměny bitcoin | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Solana | Workshop | Česká společnost | Známý trader | Marika Čupa | Macao | Vyšší hodnoty | Bukele | Lagardere | Nakamoto | Etherea | Ztrátové pozice | Probinex | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Zvýšení úrokové sazby ČNB | České aerolinie | A220 | Inskol | Dopady epidemie | Akcie Evergrande | Akcie Evergrande dnes | Evergrande dnes | Růst sazeb ČNB | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Plány Fedu | BNP | Forex brokeři | Čínský Evergrande | Jaroslav Haščák | CDU/CSU | FDP | Konzervativní unie | Samou | Vanuatu | Čepro | Telecom | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Ministryně financí Schillerová | Vyjádření Schillerové | ČNB Mojmír Hampl | Markéta Pekarová Adamová | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Úplatek Andreje Babiše | Stagflační tendence | Zlato a dluhopisy | Jak diverzifikovat | Klíčový údaj | Jak používat MyFxBook | Připojit účet k MyFxBook | Registrace na MyFxBook | MyFxBook pro obchodování na Forexu | Hodnocení drawdownu | Riziko ztrát | Analýza COT | Hloupé chyby v tradingu | Hloupé chyby | Chyby v tradingu | Tradingová chyba | Otevírání protichůdných pozic | InstaMarkets | ECN VIP | Aleš Loprais | InstaForex Loprais | Společnost InstaMarkets | InstaForex EU | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Hospodářské soutěže | Fantasia Holdings Group | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Sněmovní volby | Volby do Poslanecké sněmovny | Nová vláda | Zákonné platidlo | Úspěšnost strategie | Trader Workstation (TWS) | Regrese | Nejnovější zprávy | OKTAGON | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Dmitrij Peskov | Modern Land | Vysoké ceny | Jak se začít učit Forexu | Pravidla hry | Kolibřík Energie | Kryptoměnové společnosti | Investiční možnosti | Ukončení kvantitativního uvolňování | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | MoneyExpo | Čínské centrální banky | Bosch | Horizon | Zdravotnictví | Obilí | Pozornost | Vývoj ceny zemního plynu v USA | Ceny zemního plynu v USA | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Bankovní společnosti | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Ceny plynu v Evropě | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Plyn v EU | Metaverse | Obratová formace | PancakeSwap | DODO | Polygon | Fialova vláda | Libor Ostatek | Starosta New Yorku | Eric Adams | Kaisa | Evergrande Group | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | WeDo | Kryptoměnová obchodní platforma | Riziko krachu Evergrande | Kaisa Group | Kaisa Group Holdings | Central China Real Estate | China Aoyuan | Modern Land China | Scenery Journey | Sinic Holdings Group | Xinyuan Real Estate | Yango Group | Zhenro Properties Group | Peter Brandt | Demoverze | Skrytá býčí divergence | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | ESG investice | Target | Macy's | Družba | Regulační úřady | Lockdowny | Přístup k obchodování | Celkový majetek státu | Majetek státu | TIM | Pozemky | TriangleMarkets | Společnost innogy | Innogy | Booking | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Sazby centrální banky | Zprávy z krypto průmyslu | Těžařská společnost | | Varianta koronaviru | Varianta koronaviru omikron | Investiční produkt | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vietnam | Postavení na trhu | SOTIO | Chování na finančních trzích | Cykly | Fundamentální aspekty | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Krypto analytik | Jestřábí Fed | Arm | Nejistota ve světě | Evernym | Franz Fehrenbach | Liz Trussová | Jakub Vejmola | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Bidenova administrativa | Letadlo | MATIC | Technická rezistence | Nejvyšší výhra | Úpis nových akcií | Jamal | Mluvčí Kremlu | Coinglass | Sekyra Group | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Hráči na trhu | Focus | Těžební společnost | Plynová krize | Společnost Smartwings | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Infografika | Získané peníze | Uniper | Výhody sociálního tradingu | Nevýhody sociálního tradingu | Miliardy USD | Apple Music | Akcie AMD (AMD.US) | Jestřábí komentáře | Cena uranu | Petr Lajsek | Analytik společnosti Colosseum | Klesající trojúhelník | Vladimír Dlouhý | Ministr práce a sociálních věcí | Předpokládaný růst | Ruský plyn | Celosvětová spotřeba | KuCoin | Gate | Výhled pro rok 2022 | Triangleview Investments Limited | Triangleview Investments | Broker TriangleMarkets | Matouš Kilián | DYDX | Qredo | MEXC | OnlyFans | CumStar | NFTčka | Hush Network | Krypto-NFT | LBank | ApeSwap | Organizace spojených národů | Greenflation | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Uhelné elektrárny | XTB Online Trading | Hry | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | Simon Peters | Správný money-management | Vygenerovaný zisk | Vklad do obchodování | Hráči pokeru | Trailing-stopy | Náhodná volatilita | Významné úrovně | Úrovně supportů či rezistencí | Vnímání volatility | Instituce | Individuální trader | Adam Kolesa | Mallpay | CEO Mallpay | Ředitel Patria | Mallpay a Indigo | Omniverse | Sociální investiční platforma | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Zavedení bitcoinu | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Murray | Pin Bary | Výplatní poměr | Chmelnice | Zemědělské půdy | Syntetické akcie | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Šéf NATO | Portfolio akcií | ALUMINIUM | Argo Blockchain | Pozice přes noc | Rusko-ukrajinský konflikt | Aleš Zavoral | Ivo Lukačovič | Alza | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Invaze na Ukrajinu | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Nejlepší metody | Webináře a online vzdělávání | Online vzdělávání | Výuka pod odborným dohledem | Diskuzní fóra a sociální sítě | Fundamenty s Jardou Tupým | Trading Room Plus | Diskuzní fóra | Placená výuka | Vzdělávaní obchodníků | Kvalitní Forex trading | Sankce | Sankce vůči Rusku | Oscilační strategie | Strategie založené na klouzavých průměrech | Obchodování s rozvahou | Ukázka obchodního plánu | Psychologické chyby | Ukrajina a Rusko | Konflikt na Ukrajině | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Green Deal | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Boje na Ukrajině | Energiewende | Švýcarská národní banka | Motivace | Sovkombank | Otkritie FC Bank | VEB.RF | Britské kapitálové trhy | Grant Shapps | Britský ministr dopravy | Ministr dopravy | Rusko a Ukrajina | MWh | EUR/MWh | Válečné dluhopisy | Situace na Ukrajině | Evropští ministři | Filip Louženský | BAL | Rheinmetall | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Turecký statistický úřad | VK | Telegram | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Santiment | Plzeňský Prazdroj | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Pokles inflace | Bojkot | Dlouhodobý nákup | Česmad Bohemia | Snížení spotřební daně | Vnitřní motivace | NICKEL | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Energetická závislost | Pumpování peněz do ekonomik | Západní sankce | Sankce Západu | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Normalizace úrokových sazeb | Plynárenský gigant | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Společnost Nestlé | Účty ruských oligarchů | Bankovní účty ruských oligarchů | Růst platů | Politika ČNB | Margot | Nicolás Maduro | Nízké poplatky | VIP Interbank | Interbank indikátor | VIP Interbank indikátor | Vysoké ceny energií | Poslanec | Lubor Lacina | Zastavení dodávek | Úroky vkladů | Míra inflace v Polsku | MOL | Odpovědnost ČNB | Společenská odpovědnost | Gideon Capital Management | Růst cen energií | Petr Fiala | Honduras | Biolíh | Státní distributor paliv | Biopaliva | Aktuální inflace | Pohyby trhu | Jak obchodují největší banky | Jason Urban | Správa | Zilliqa | Vlastnictví | Sbírka známek | Alternativní investování | Ceny pohonných hmot v Česku | Obratové grafické formace | Neutrální grafické formace | Princip fungování finančních trhů | Vzestupný trend | Zelenskyj | Zdražení rýže | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Krátkodobé obchody | Ekonomická nálada Čechů | Technický výhled trhu | Těžaři s kryptoměnami | Ratingový výhled | Výhled České republiky | Expandující trojúhelník | Trojúhelníkové formace | Překreslování formací | Minimální Profit-Target | Trojité vrcholy | Trojitá dna | Argentinská centrální banka | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | MMA | UFC | John Vaňhara | Petr Novotný | Jakub Němec | Vojtěch Machek | Howard Friend | Kryptostratég | Michaël van de Poppe | Kicom | Jakub Vejmola (Kicom) | Utvoření rezistence | Utvoření akumulace | Formace trojité dno | Trader Satik | Prudká inflace | Varování před riziky | Borealis | Jan Frait | Karina Kubelková | Dispoziční efekt | Trendy obchodování | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Stavební společnosti | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | Dragon | Šéf německé opozice | Friedrich Merz | Přijetí | Sektorová daň Česko | Sektorová daň | Snížení inflace | Uložení volných peněz | Vývoj poměru ceny stříbra a zlata | Obrana proti inflaci | Období nízkých úrokových sazeb | Jestřábí cyklus | Cyklus americké centrální banky | Pokles cen průmyslových komodit | Zchlazení poptávky | Příležitost pro koupi zlata | Historické zkušenosti | Game-changer | Obchodní instrument | Nová bankovní rada | Cenu plynu | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Cenový strop | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Vývoj objemu aktiv | Meziroční porovnání vývoje | Meziroční porovnání | Buy the rumour, sell the news | Pokles zisku | Proražení parity | Zastavení dodávek ruského plynu | Centrum | Rezignace italského premiéra | Zavedení eura v ČR | Miloš Vystrčil | Partie Plus | Karel Havlíček | Zkušenost je vítěz | Howard Marks | Hodnotový investor | Největší kryptoměny | Prime | Daň z mimořádného zisku | Daň z mimořádných zisků | Překoupené oblasti | Udržitelnost | Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) | Ruský Národní vypořádací depozitář | Národní vypořádací depozitář | Evropský trh s kryptoměnami | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Kryptoměnové firmy | České předsednictví | Adam Neuberger | Probinex Adam Neuberger | Regulace Markets in Crypto-Assets | Aluminium Corporation of China | Chalco | Aluminium Corporation of China (Chalco) | China Life Insurance | Společnost China Life Insurance | Hliníkárenský gigant | Pohyby na trhu | Pohyby ceny | Současná situace | Jaroslav Šura | Mobilní aplikace | Premiér Petr Fiala | Počáteční investice | Investiční cíle | PlayStation 5 | PlayStation | Zestátnění | Zastropování cen | Introspekce | Agresivní chování | Velké částky | Velký zisk | Limity pro riziko | Správné velikosti pozic | Obrovské zisky | Vyhledávání rizika | Univerzální metoda | Bolest | Short příležitosti | Investice a trading | Britská premiérka | Nová britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Top Hop | Koncern Agrofert | Rozloha chmelnic | Pavel Heřmanský | Mluvčí Agrofertu | Žatecké chmelařské oblasti | Chmelařské oblasti | Zemědělská prvovýroba | Pěstování chmele | Rostlinná výroba | Chov skotu | Zdeněk Kovář | Holding Agrofert | Lesnické společnosti | Evidence skutečných majitelů | Tomáš Prouza | Kryptotrhy | Fenomén | Pavel Krumpár | Zastropování cen energií | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Conor McGregor | McGregor | Zastropování cen elektřiny | Zlepšit výkonnost | Druh stresu | Přichází stres | Pochopení stresu | Ukvapené rozhodnutí | Moment stresu | Tržní události | Reakce na obchodní stres | Josef Síkela | Psychický stres | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Arménie | Erik Kmeť | K&L Rock Group | Energetická krize 2022 | Tim Herzig | Invesco Quantitative Strategies | Mimořádný zisk | Zisk výrobců energie | Mimořádný zisk výrobců energie | Plán na snížení daně | Snížení daně z příjmu | Použití nukleárních zbraní | Boj proti inflaci | Radoslava Štěpánková | Gerald Rausnitz | Radoslava Štěpánková s rodinou | Josef Mařinec | Jan Fidler | Radim Lukeš | Michal Menšík | Petr Borkovec | Sebre | DoDo | Meopta | SUAS Group | Pro-Doma | Gambling v tradingu | Zmírnění gamblingu | Hazardér | Konec MetaTrader 4 | Konec MetaTrader | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Douglas Diamond | Philip Dybvig | UFC Conor McGregor | CFD (Rozdílové smlouvy) | Snídaně pohledem investora | Společnost K&L Rock | K&L Rock | Investice do snídaně | Produkce kávy podle země | Akcie kávových společností | Obchodovatelné akcie | Dunkin ‘Brands Group | JDE Peet’s | Restaurant Brands International | J.M.Smucker | Hledání příležitostí k zisku | Propady akciových trhů | Velké pohyby na trhu | Pěkný zisk | Obrovské pohyby na trzích | Obrovské pohyby | Vysoká volatilita trhů | Zajímavé příležitosti | Velikost páky | Krach na akciovém trhu | Propad britské libry | Změny ve fundamentech | Přehnaný pohyb | Ochranné mechanismy | Prodej nakrátko | Investro | Investro.com | Kryptoaktivum | Gigafactory VW | Gigafactory VW u Plzně | Výstavba gigafactory | Baterie do elektroaut | XTB obchodování | Rating Česka | Analýzy trhu | Vlna inflace | Ministr Jurečka | Tomáš Havránek | SYRI | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Rozhazovačnost vlády | Rozhazovačnost vlády za covidu | Klienti InstaForexu | Raw spready | Platforma MetaTrader 5 | Tržní analýza | Přístup orientovaný na klienta | Sport a podnikání | CZ | Mistrovství světa ve fotbale | Zprávy o institucionálních objednávkách | Konec EET | Cenovka
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

ANKR
ANKR/USD
ANKR/USD (Ankr)
Annabelle Huangová
Anna Kellnerová
Annalena Baerbocková
Anna Píchová
Anna Stupnytska
Annick Girardinová
Announcement date

Následující klíčová slova

Anomálie
Anomálie na trhu
Anomálie v kurzech
Anonymita Bitcoinu
Anonymní investor
Anonymní kasino
Anonymní Kryptoměna
Anonymní platební karty
Anonymní vývojář
ANSA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít