Středa 29. listopad 2023 15:53
reklama
Purple trading AI
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Jak na hedging v praxi

Klíčová slova - PPF

C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Nejcennější české firmy jsou ČEZ, EPH a Agrofert, uvádí žebříček Seznam Zpráv

20.11.2023 Tři nejhodnotnější české firmy jsou podle hodnocení serveru Seznam Zprávy státem kontrolovaná energetická společnost ČEZ, skupina EPH Daniela Křetínského a holding Agrofert, který patří do svěřenských fondů předsedy ANO a bývalého premiéra Andreje Babiše. Žebříček stovky nejcennějších společností pod kontrolou tuzemských vlastníků vychází z odhadu ceny, za který by šly prodat či koupit. Všechny mají minimálně miliardovou hodnotu. Seznam Zprávy pořadí sestavily ve spolupráci s poradenskou společností Deloitte.
img

Investor Jan Čermák koupil od Soukupa polovinu agentury Médea

16.11.2023 Poloviční podíl v mediální agentuře Médea koupil od Jaromíra Soukupa investor Jan Čermák, který již vlastní 50 procent Soukupovy firmy Empresa Media. Vyplývá to z notářských zápisů transakce. Cenu žádná ze stran nezveřejnila. Médea se základním kapitálem 636 milionů Kč funguje primárně jako mediální agentura a zároveň plně ovládá další firmy, jako jsou Médea Promotion, Médea Interactive nebo Médea Public Relations. Podle analytické firmy COMvergence byla Médea loni třetí největší mediální agenturou v ČR.
img

Analýza TPA: Aktivita na M&A trhu v regionu CCE ve třetím čtvrtletí 2023, objem i počet transakcí v ČR meziročně stoupl

31.10.2023 Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic v České republice v letošním třetím čtvrtletí meziročně stoupl. Na území ČR či se zapojením ČR se uskutečnilo 13 transakcí za 1,725 miliardy eur (42,3 miliardy Kč). Za stejné období loňského roku to bylo osm transakcí za 106 milionů eur (2,6 miliardy Kč). Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí je akvizice společnosti Net4Gas státní společností ČEPS. Největší objem transakcí se v ČR uskutečnil v odvětví energetiky. Vyplývá to ze statistik poradenské společnosti TPA.
img

Čistý zisk Monety Money Bank meziročně klesl o 3,7 pct na čtyři miliardy Kč

26.10.2023 Čistý zisk Monety Money Bank za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně klesl o 3,7 procenta na čtyři miliardy korun. Provozní výnosy dosáhly 9,1 miliardy korun, meziročně se téměř nezměnily. Na podobné úrovni zůstaly i provozní náklady, také letos do září činily 4,2 miliardy korun. Banka to dnes uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\fuze.jpg

TPA: Počet fúzí a akvizic v Česku i jejich objem v 3. čtvrtletí meziročně stoupl

18.10.2023 Počet fúzí a akvizic v Česku i objem těchto transakcí v letošním 3. čtvrtletí meziročně stoupl, když na území ČR či se zapojením Česka se uskutečnilo 13 transakcí za 42,3 miliardy Kč, zatímco za stejné období loni to bylo osm transakcí za 2,6 miliardy korun. Důvodem výrazného nárůstu objemu transakcí je akvizice společnosti Net4Gas státní společností ČEPS. Vyplývá to ze statistik, které poradenská společnost TPA poskytla ČTK.
img

Skupina PPF měla v pololetí čistý zisk 17,4 mld. Kč proti loňské ztrátě 9,8 mld.

17.10.2023 Skupina PPF vykázala v prvním pololetí letošního roku čistý zisk 709 milionů eur (17,4 miliardy Kč) proti ztrátě 400 milionů eur (9,8 miliardy Kč) ve stejném období loni. Aktiva skupiny PPF v prvním pololetí dosáhla 1,08 bilionu, v letošním roce tak stoupla o devět procent. PPF o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\kellnerova-ppf-renata-kellnerova-04102023.png

Forbes: Nejbohatší v ČR zůstává Kellnerová, druhý je Křetínský

04.10.2023 Nejbohatší zůstává v Česku i nadále dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem 378 miliard korun. Na druhém místě je podle žebříčku časopisu Forbes většinový vlastník Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniel Křetínský s majetkem 210,9 miliardy korun, který ve srovnání s loňským říjnovým žebříčkem postoupil o dvě pozice. Třetí je majitel investiční skupiny KKCG Karel Komárek s majetkem 185,6 miliardy korun, který byl před rokem druhý. Forbes dnes žebříček stovky nejbohatších lidí Česka zveřejnil na svém webu.
img

TV Nova loni zvýšila zisk o šest procent na 1,1 miliardy korun

05.09.2023 Televize Nova, která patří do skupiny PPF, loni zvýšila čistý zisk o šest procent na 1,11 miliardy korun. Tržby vzrostly o 15 procent na 7,07 miliardy Kč. Největší část tržeb tvořily příjmy z vysílané reklamy, které stouply o 1,6 procenta na 4,43 miliardy korun. Nova to uvedla ve své výroční zprávě.
img

Renáta Kellnerová s rodinou nově vlastní celou investiční skupinu PPF

01.09.2023 Renáta Kellnerová s rodinou nově vlastní celou investiční skupinu PPF. Odkoupili zhruba půlprocentní podíly Ladislava Bartoníčka a Jeana-Pascala Duvieusarta. Na svém webu to dnes uvedla PPF, finanční okolnosti transakce nezveřejnila. Vdova po zakladateli skupiny PPF Petru Kellnerovi Renáta a Kellnerovy čtyři děti se staly majoritními vlastníky PPF po předloňské smrti nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.
C:\fakepath\trader-01092023-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.09.2023 1) Česká národní banka se dnes ráno stala terčem cíleného kybernetického útoku, který může způsobit zpomalení či nedostupnost jejího webu. Centrální banka oznámila, že takzvaný DDoS útok nezasáhl vnitřní informační systémy ČNB a neunikla žádná data. Hackerské útoky blokují internetové služby českých bank třetí den za sebou.
C:\fakepath\trader-09082023-34-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.08.2023 1) Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh se dnes výrazně zvyšuje a odpoledne překročila 40 eur (zhruba 970 Kč) za megawatthodinu (MWh). Panují obavy, že dodávku zkapalněného zemního plynu (LNG) by mohly narušit stávky v některých terminálech na LNG v Austrálii, uvedla agentura DPA.
C:\fakepath\trader-04082023-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.08.2023 1) Spojené státy se navzdory nynějšímu vzestupu cen ropy na světových trzích nadále domnívají, že díky dohodě o cenovém stropu na ruskou ropu se daří omezovat Moskvě příjmy a stabilizovat trhy s energiemi. Podle agentury Reuters to včera uvedl vysoce postavený činitel amerického ministerstva financí Eric Van Nostrand.
img

Čistý zisk Monety v pololetí meziročně klesl o 13,7 % na 2,5 miliardy Kč

27.07.2023 Čistý zisk Moneta Money Bank za letošní první pololetí meziročně klesl o 13,7 procenta na 2,5 miliardy korun. Provozní výnosy byly nižší o 3,6 procenta, dosáhly 5,9 miliardy korun a provozní náklady stouply o 4,4 procenta na 2,9 miliardy korun. Banka o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Oznámila rovněž, že zvyšuje cíl čistého zisku pro letošní rok minimálně na 4,7 miliardy korun.
img

Renáta Kellnerová chce připravit děti na převzetí štafety ve skupině PPF

24.07.2023 Vdova po zakladateli skupiny PPF Petrovi Kellnerovi Renáta Kellnerová chce jeho dědictví zachovat a připravit děti na převzetí štafety. Uvedla to v úvodním slově Zprávy o dění v PPF za rok 2022. Výpravně vyrobenou publikaci, která doplňuje finanční výroční zprávu z konce května, dnes dostala média. Podnikatelka, filantropka a většinová majitelka PPF Kellnerová je podle časopisu Forbes nejvlivnější ženou Česka.
img

Šmejc: Ztráty PPF z odchodu z Ruska po invazi dosáhly stovek milionů eur

23.06.2023 Náklady skupiny PPF související s odchodem z Ruska po invazi na Ukrajinu dosáhly stovek milionů eur. Nebýt toho, skupina loni měla vyšší zisk než před pandemií covid-19, řekl novinářům ředitel PPF Jiří Šmejc, který stojí v čele skupiny jeden rok. PPF vykázala za loňský rok čistý zisk 140 milionů eur (asi 3,36 miliardy Kč), o 49 procent méně než o rok dříve. Aktiva skupiny loni klesla o 5,5 procenta na 39,9 miliardy eur (960 miliard Kč).
img

Šmejc: Ukončení jednání o spojení Monety s bankovní částí PPF bylo správné

23.06.2023 Šéf skupiny PPF Jiří Šmejc po roce od ukončení jednání o spojení Moneta Money Bank s finanční částí investiční skupiny PPF považuje rozhodnutí za jednoznačně správné. Růst Air Bank předčí výhody synergie s Monetou, řekl Šmejc novinářům. Zprávy o obnovení jednání označil za nesmysl. Důvody pro ukončení původní transakce podle něj nepominuly.
img

PPF zvažuje případnou koupi společnosti Packeta, jejíž součástí je Zásilkovna

23.06.2023 Skupina PPF zvažuje případnou koupi společnosti Packeta, jejíž součástí je v ČR logistická firma Zásilkovna. "Určitě se na to budeme dívat, ale pokud bychom o Zásilkovnu měli zájem, tak jedině o celou," řekl novinářům generální ředitel PPF Jiří Šmejc. Zásilkovna vznikla v roce 2010 s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Mluvčí Zásilkovny Kamil Chalupa odmítl informaci jakkoliv komentovat.
C:\fakepath\trader-02062023-32-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.06.2023 1) Akcie na burze v Hongkongu dnes vykázaly po těžkém týdnu největší jednodenní zisk za tři měsíce. Hlavní index hongkongských akcií Hang Seng přidal 4,1 procenta na 18 949,94 bodu. Trhům podle agentury Reuters pomohla zpráva, že americký Senát schválil zákon o pozastavení platnosti dluhového stropu Spojených států, a rostoucí naděje, že americká centrální banka (Fed) přeruší cyklus zvyšování úrokových sazeb. Rostly i akcie na pevninské Číně.
img

Skupině PPF loni klesl čistý zisk o 49 procent na 3,36 miliardy Kč

30.05.2023 Skupina PPF vykázala za loňský rok čistý zisk 140 milionů eur (asi 3,36 miliardy Kč), což bylo o 49 procent méně než o rok dříve. Celková aktiva skupiny loni klesla o 5,5 procenta na 39,9 miliardy eur (960 miliard korun). PPF o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
img

PPF kupuje podíl v polské firmě InPost, která provozuje síť výdejních boxů

26.05.2023 Skupina PPF kupuje od společnosti soukromého kapitálu Advent International patnáctiprocentní podíl v polské firmě InPost, která provozuje samoobslužné schránky pro vyzvednutí zboží a logistická centra pro internetové obchody. PPF je nyní s celkovým podílem 16,75 procenta druhým největším akcionářem ve firmě InPost právě po Advent International. Součástí dohody je opce pro PPF na nákup dalších 15 procent akcií InPost od Advent International. ČTK to v tiskové zprávě sdělil mluvčí PPF Leoš Rousek.
C:\fakepath\trader-26052023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.05.2023 1) Turecká lira se před víkendovými prezidentskými volbami propadla na rekordní minimum. Za dolar se ráno přechodně platilo i 20 lir, než se měna odpoutala ode dna. Čtvrteční obchodování lira uzavřela na 19,8695 USD/TRY a letos zatím oslabila o 6,4 procenta.
img

O2 loni zvýšila zisk před zdaněním o pětinu na 7,6 miliardy Kč

12.05.2023 Telekomunikační firma O2 loni zvýšila konsolidovaný zisk před zdaněním o 19,6 procenta na 7,6 miliardy Kč. Výnosy operátora vzrostly o tři procenta na 34,22 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti.
img

PPF zvýšila podíl v německé mediální firmě ProSiebenSat.1

09.05.2023 Finanční skupina PPF zvýšila podíl v německé mediální společnosti ProSiebenSat.1 Media ze 12 procent na 13,1 procenta. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na dnešní podání regulátorovi. Skupina PPF, vlastněná rodinou zemřelého Petra Kellnera, je druhým největším akcionářem ProSiebenSat.1.
img

Čistý zisk banky Moneta v 1. čtvrtletí klesl o 5,8 procenta na 1,2 mld. Kč

27.04.2023 Čistý zisk Moneta Money Bank letos v prvním čtvrtletí klesl meziročně o 5,8 procenta na 1,2 miliardy koruny. Podobně se snížily provozní výnosy banky, a to o rovných šest procent na 2,8 miliardy. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila banka. Loni zisk i výnosy Moneta Money Bank v prvním čtvrtletí naopak výrazně rostly, podobně jako dalším bankám. Čistý zisk Monety tehdy dokonce stoupl na více než dvojnásobek.
C:\fakepath\trader-25042023-39-zm.jpg

Moneta vyplatí z loňského zisku dividendy 4,1 miliardy, tedy osm Kč na akcii

25.04.2023 Moneta Money Bank vyplatí akcionářům na dividendách 4,1 miliardy korun z loňského čistého zisku 4,7 miliardy Kč. Zbylé peníze převede banka na účet nerozděleného zisku z předchozích let. Schválila to dnes valná hromada banky. Dividenda bude činit osm korun na akcii. ČTK to řekla mluvčí banky Zuzana Filipová.
C:\fakepath\trader-04042023-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.04.2023 1) Australská centrální banka dnes ponechala základní úrokovou sazbu na 3,6 procenta. Informovala o tom v tiskové zprávě. Stala se tak první centrální bankou ve vyspělém světě, která udělala pauzu v nynějším cyklu zvyšování sazeb. Měnová autorita chce teď vyčkat na další statistické údaje, aby mohla posoudit, jak se dosavadní zpřísňování měnové politiky odráží ve vývoji inflace.
C:\\fakepath\\Forbes.jpg

Forbes: Nejbohatší v ČR je Kellnerová, mezi dolarovými miliardáři 11 Čechů

04.04.2023 Nejbohatší v Česku je nadále dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem v hodnotě 16,5 miliardy dolarů (355,9 miliardy Kč). Na druhé místo se posunul většinový vlastník Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniel Křetínský s majetkem za 9,2 miliardy dolarů (198,5 miliardy Kč). Třetí je majitel KKCG Karel Komárek se jměním za 8,1 miliardy dolarů (174,7 miliardy Kč). Do světového žebříčku dolarových miliardářů, který sestavil časopis Forbes, se poprvé dostalo 11 Čechů.
img

Češi dokážou bohatství vytvořit, ale ne udržet. Peníze nechávají mizet do zahraničí a čekají, kdo to za ně vyřeší

28.03.2023 Česká republika je bohatá země. Lidé, kteří zde žijí, svou prací vytvářejí ekonomické hodnoty, za které by se nemuseli stydět nikde na světě. Dokonce ani v zemích, které sami považují za vzor. Bohatství ale nestačí jen vytvořit. Aby byli lidé spokojení, je potřeba ho také udržet. A to se v Česku nedaří. Peníze místo toho necháváme ve velkém odtékat do zahraničí. Například jen banky loni v tuzemsku vytvořily zisk přes 104 miliard korun. Většina z této sumy skončí ve formě dividendy u jejich zahraničních matek.
img

CETIN loni zvýšil zisk o 12 procent na 2,88 miliardy Kč

24.03.2023 Největší tuzemský provozovatel telekomunikační infrastruktury CETIN loni zvýšil čistý zisk o téměř 12 procent na 2,88 miliardy korun. Konsolidované výnosy vzrostly o 2,5 procenta na 18,9 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti, jejímž majoritním vlastníkem je investiční skupina PPF.
img

PPF Telecom Group loni zvýšila zisk o tři procenta na 36 miliard korun

24.03.2023 Telekomunikační divize skupiny PPF loni zvýšila provozní zisk EBITDA po započtení nákladů na pronájmy o tři procenta na 1,5 miliardy eur, tedy v přepočtu na přibližně 36 miliard korun. Konsolidované výnosy skupiny PPF Telecom Group, která zahrnuje operátory O2, CETIN či Yettel, meziročně vzrostly o 5,1 procenta na 3,5 miliardy eur, tedy asi 84 miliard korun. Společnost to dnes uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-21032023-29-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.03.2023 1) Akcie na evropských trzích po hektickém přelomu týdne dnes pokračují v růstu, zájem je znovu také o bankovní tituly. Akcie podle analytiků zpevňují díky tomu, že se zmírnila nervozita kolem druhé největší švýcarské banky Credit Suisse, kterou převezme její domácí rival UBS. Trh ale dál vyhodnocuje podmínky transakce.
img

PPF je připravená na odchod z Číny, už tam nevidí obchodní příležitosti

14.03.2023 Skupina PPF je připravená i na úplný odchod z čínského trhu, kde od roku 2007 poskytuje spotřebitelské úvěry pod značkou Home Credit. Považuje ho za realistický. V Číně už nevidí obchodní příležitosti. Podcastu Insider to řekl člen představenstva PPF Vladimír Mlynář.
img

PPF získala 9,1 pct. ve společnosti ProSiebenSat.1 Media SE

21.02.2023 Skupina PPF získala 9,1 procenta na kapitálu společnosti ProSiebenSat.1 Media SE (ProSieben), jejíž akcie jsou obchodovány na frankfurtské burze. PPF to dnes oznámila ČTK v tiskové zprávě. PPF se tímto stává druhým největším akcionářem ProSieben po společnosti MFE italského mediálního magnáta a politika Silvia Berlusconiho.
C:\fakepath\WEF.jpg

Zasedání Světového ekonomického fóra bude mít letos rekordní účast

15.01.2023 Rekordní počet vedoucích představitelů podniků a vlád se letos zúčastní výročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) ve švýcarském horském středisku Davos, včetně zástupců Česka. V centru pozornosti 53. zasedání, které se uskuteční od 16. do 20. ledna, mají být problémy, kterým čelí rozdělený svět na začátku letošního roku, jako jsou války a konflikty, ekonomické tlaky a změny klimatu.
C:\fakepath\trader-06012023-43-zm.jpg

Renáta Kellnerová je podle časopisu Forbes 12. nejbohatší ženou na světě

06.01.2023 Podnikatelka Renáta Kellnerová s rodinou je na 12. místě žebříčku nejbohatších žen na světě, který sestavuje americký časopis Forbes. Pětapadesátiletá vdova po vlastníkovi investiční skupiny PPF Petru Kellnerovi, který tragicky zahynul předloni v březnu, má podle žebříčku majetek za 16,3 miliardy USD (přes 372 miliard Kč). Celkově se umístila na 100. příčce, a je tak nejvýše ze všech Čechů.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

PPF měla v pololetí ztrátu 7,73 miliardy Kč, rok předtím měla zisk 4,57 mld. Kč

07.12.2022 Skupina PPF vykázala v 1. pololetí letošního roku ztrátu 318 milionů eur (7,73 miliardy Kč), když o rok dříve měla zisk 188 milionů eur (4,57 miliardy Kč). PPF o tom informovala ČTK v tiskové zprávě. Letošní ztrátu podle ní způsobily zejména náklady v souvislosti s odchodem z ruského bankovního trhu.
img

O2 loni zvýšila zisk o desetinu na 6,5 miliardy korun

25.11.2022 Největší tuzemský telekomunikační operátor O2 loni zvýšil konsolidovaný čistý zisk o desetinu na 6,5 miliardy korun. Celkové konsolidované výnosy skupiny, která působí v ČR a na Slovensku, vzrostly o 2,4 procenta na 40,7 miliardy Kč. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti.
img

Home Credit prodává aktiva na Filipínách a v Indonésii za téměř 15 mld. Kč

24.11.2022 Poskytovatel spotřebitelských půjček Home Credit z české finanční skupiny PPF prodává svá aktiva na Filipínách a v Indonésii za přibližně 615 milionů eur (v přepočtu asi 14,98 miliardy korun). Kupujícím je konsorcium dceřiných společností japonské finanční skupiny Mitsubishi UFJ Financial Group - MUFG Bank, thajské Krungsri Bank a indonéského poskytovatele spotřebitelských půjček Adira. PPF to oznámila dnes v tiskové zprávě.
img

Mitsubishi UFJ koupí filipínskou a indonéskou divizi Home Creditu

23.11.2022 Japonská společnost Mitsubishi UFJ Financial Group koupí zhruba za 600 milionů eur (14,2 miliardy Kč) filipínskou a indonéskou divizi společnosti Home Credit Group BV, která patří české finanční skupině PPF. S odkazem na zdroje o tom informovala agentura Reuters a server japonského listu Nikkei. Home Credit informaci nekomentoval.
img

Forbes: V ČR je dál nejbohatší Kellnerová s rodinou s majetkem za 383 miliard Kč

05.10.2022 Nejbohatší v Česku je dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem za 382,9 miliardy korun. Druhý je v letošním žebříčku časopisu Forbes majitel KKCG Karel Komárek se jměním za 190,2 miliardy korun, třetí realitní magnát Radovan Vítek se 144 miliardami Kč. Pořadí na prvních pěti místech žebříčku se nezměnilo, v první desítce si nejbohatší Češi jen proměnili umístění. Forbes žebříček zveřejnil na svém webu.
img

PPF a Home Credit prodaly zbývající podíl v ruské HCFB a stáhly se z Ruska

07.09.2022 Investiční skupina PPF a její společnost Home Credit dokončily prodej svého zbývajícího podílu 49,5 procenta v ruské Home Credit & Finance Bank (HCFB) včetně některých dceřiných společností. Znamená to odchod PPF a Skupiny Home Credit z ruského bankovního trhu. Plnou vlastnickou kontrolu nad HCFB převzala skupina individuálních investorů. PPF to oznámila dnes v tiskové zprávě.
img

PPF se zavázala investovat do Komárkovy Allwyn až 6,5 miliardy korun

29.08.2022 Investiční skupina PPF se zavázala investovat až 260 milionů dolarů, tedy 6,5 miliardy korun, do akcií loterijní firmy Allwyn, která patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka. Při transakci by koupila 26 milionů akcií společnosti Allwyn, která se dříve jmenovala Sazka Entertainment. Pokud by PPF nakoupila maximální počet akcií v rámci svého příslibu, měla by v Allwynu podíl zhruba pět procent. Firmy to dnes uvedly v tiskové zprávě.
img

Moneta: Vysoké úrokové sazby, rozpouštění rezerv a jednorázová položka

22.07.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Podobně jako v prvním kvartále i ve druhém čtvrtletí hospodaření Monety podle nás podstatně vzrostlo. Očekáváme lepší výnosy, nižší náklady, prodej části nesplácených úvěrů a rozpouštění opravných položek. Hospodaření také pozitivně ovlivní jednorázová položka od PPF. Předpokládáme, že dojde k potvrzení celoročních cílů.
img

Tykačova firma navýšila podíl v Monetě Money Bank nad 10 procent

19.07.2022  Kyperská firma Manecomte Limited miliardáře Pavla Tykače navýšila podíl v Monetě Money Bank nad deset procent. Jde o investici bez snahy mít podíl na řízení banky, uvedl k tomu Tykač. Informace dnes ČTK poskytl Tykačův mluvčí Jan Chudomel. Manecomte získala letos na jaře od České národní banky souhlas k nabytí takzvané kvalifikované účasti, tedy zvýšení podílu v Monetě nad deset procent až do 20 procent.
img

Renáta Kellnerová se před smrtí manžela věnovala hlavně charitě a vzdělávání

03.07.2022 Vizitka Renáty Kellnerové, vdovy po zakladateli PPF Petru Kellnerovi, která je nyní správkyní jeho pozůstalosti a jež 4. července oslaví 55. narozeniny:
img

Těžiště investic PPF by mělo být v Evropě, chce rozvíjet Air Bank, řekl Šmejc

29.06.2022 Těžiště investic skupiny PPF by nyní mělo být v Evropě, v Asii chce skupina hledat partnery. Ucelenou investiční strategii bude PPF schopná definovat v září. Novinářům to řekl nový ředitel PPF Jiří Šmejc. Po zrušení spojení Moneta Money Bank s bankovní částí PPF chce skupina dále rozvíjet Air Bank, uvedl. Šmejc také řekl, že je ochotnější se při obchodních příležitostech spojit s partnery, než býval zesnulý zakladatel PPF Petr Kellner. Do čela skupiny Šmejc nastoupil v polovině června.
img

Škoda Group, většinově vlastněná PPF, prodala Škodě Auto práva ke značce

23.06.2022 Strojírenské firmy Škoda Group, jejímž většinovým vlastníkem je PPF, prodaly automobilce Škoda Auto ze skupiny Volkswagen práva ke značce Škoda. Dohodly se tak na ukončení sporů o užívání značky s okřídleným šípem. Škoda Group může název Škoda i znak okřídleného šípu používat do roku 2029. PPF to dnes oznámila ČTK, cenu neuvedla. Informaci potvrdila také Škoda Auto.
C:\fakepath\dolary.jpg

Hodnota majetku pěti set nejbohatších lidí už letos klesla o 1,4 bilionu dolarů

14.06.2022 Hodnota majetku pěti set nejbohatších lidí světa už se v letošním roce snížila o 1,4 bilionu dolarů (přes 33 bilionů Kč). Jen za pondělí, kdy akciové trhy ve Spojených státech zasáhl masivní výprodej, pokles hodnoty majetku činil 206 miliard dolarů. S odkazem na svůj žebříček, který sleduje hodnotu majetku nejbohatších lidí světa, to dnes uvedla agentura Bloomberg. Finanční trhy se letos dostaly pod značný tlak kvůli obavám z dopadů vyšších úrokových sazeb a inflace.
img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 1,5 procenta

03.06.2022 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily. Index PX stoupl o 1,5 procenta na 1330,07 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Největší růst zaznamenaly akcie elektrárenské skupiny ČEZ. Nejvýraznější pokles naopak postihl cenné papíry výrobce cigaret Philip Morris. V předchozím týdnu akcie na pražské burze ztratily 2,5 procenta.
C:\fakepath\trader-01062022-22-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.06.2022 1) Někteří členové Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) zvažují možnost pozastavit účast Ruska na dohodě o těžbě ropy, protože západní sankce a částečný zákaz dovozu do Evropské unie začínají snižovat schopnost země těžit více ropy. Uvedl to list The Wall Street Journal s odvoláním na informace od delegátů OPEC.
img

Akcie Monety dnes zareagovaly na informaci o konci spojení s Air Bank poklesem

31.05.2022 Akcie banky Moneta v reakci na zrušené spojení s bankovní částí finanční skupiny PPF dnes dopoledne na pražské burze oslabily. Čtvrt hodiny po začátku obchodování ztrácely přibližně pět procent, pak část ztrát smazaly a kolem poledne byly 2,28 procenta v minusu. O ukončení procesu spojení informovaly Moneta Money Bank a PPF v pondělí. Jako důvod uvedly negativní vývoj ekonomiky, který mění parametry původně zamýšleného sloučení, nebo nedávné změny požadavků České národní banky na kapitálovou vybavenost bank.
img

Moneta Money Bank: Akvizice Skupiny Air Bank se neuskuteční

31.05.2022 Moneta oznámila, že se dohodla s PPF a podepsala dohodu o ukončení akvizice Air Bank a českého a slovenského Home Creditu.
img

Ekonomický kalendář: Dočkáme se indexů CPI z Evropy, ropa roste po uvalení embarga EU

31.05.2022 Evropské indexy otevřely do negativního teritoria. EU se během noci dohodla na embargu na ruskou ropu. Přestože se embargo zatím nebude týkat jižní větve ropovodu Družba, tak dle zpráv by se celkové importy ruské ropy do Evropy měly do konce roku snížit o 90 %. Ropa se dnes obchoduje v zisku. Včera v podvečer se objevily zprávy, že PPF nebude pokračovat v akvizici banky Moneta. Bezprostředně po otevření pražské burzy ztrácejí akcie banky 5 % a obchodují se na ceně mírně pod 75 korunami.
img

Zrušení spojení Monety a Air Bank není překvapivé. Mohou za něj dvě věci, které ještě nedávno nikdo nečekal: válka na Ukrajině a prudká inflace

30.05.2022 Zrušení spojení Monety Money Bank a Air Bank není vzhledem k ekonomickým podmínkám v Česku i v zahraničí, ale také vzhledem k podmínkám geopolitickým, nijak překvapivé.
img

Spojení Moneta Money Bank a Air Bank bylo na návrh PPF zrušeno

30.05.2022 Skupina PPF a Moneta Money Bank dnes uzavřely na návrh PPF dohodu, která ukončí proces spojení Moneta Money Bank a skupiny Air Bank. Důvodem je negativní vývoj ekonomiky, který mění parametry původně zamýšleného sloučení, nebo nedávné změny požadavků České národní banky (ČNB) na kapitálovou vybavenost bank v ČR. V tiskové zprávě o tom dnes informovaly PPF i Moneta Money Bank.
img

Akvizice Monety a PPF neproběhne

30.05.2022 V podvečer byla vydána překvapivá zpráva. Banka Moneta a skupina PPF se dohodly, že nebudou dál pracovat na spojení. Subjekty uzavřely v pondělí dohodu o ukončení a zastavení procesu akvizice Air Bank a českého a slovenského Home Creditu. Návrh na ukončení akvizice vznesla PPF. Jako hlavní důvody uvedla zhoršující se makroekonomické prostředí, negativní vývoj na kapitálových trzích a nepříznivou geopolitickou situaci. Obě firmy dnes podepsaly dohodu o ukončení procesu akvizice. PPF má podle ní uhradit dosud vynaložené náklady související s transakcí, které k dnešku přesahují 100 milionů Kč.
img

Ředitelem PPF se stane dřívější obchodní partner Kellnera Šmejc

04.05.2022 Novým generálním ředitelem investiční skupiny PPF se od 15. června stane podnikatel Jiří Šmejc. Zároveň získává opci na odkup až desetiprocentního podílu ve skupině. PPF to dnes oznámila v tiskové zprávě. V minulosti byl Šmejc obchodním partnerem zesnulého většinového majitele PPF Petra Kellnera a minoritním akcionářem skupiny. Vlastní podíl ve společnosti Home Credit, spadající pod PPF. Šmejc v čele PPF vystřídá Ladislava Bartoníčka, který bude v novém poradním výboru rodiny.
img

Moneta Money Bank: Růst hospodaření podpoří vyšší sazby a rozpouštění opravných položek

22.04.2022 Očekávané výsledky hospodaření: V meziročním srovnání budou výsledky Monety výrazně lepší. Podle našich odhadů by to mělo být dáno lepšími výnosy, nákladovou disciplínou a nižšími náklady na riziko. Předpokládáme také, že dojde k potvrzení celoročních cílů. Jejich případnou úpravu (ať už zvýšení nebo snížení) bychom čekali dále v průběhu roku. Zveřejněny mohou být také informace týkající se vyrovnání akvizice skupiny Air Bank (načasování vydání nových akcií, případně povinná nabídka PPF).
img

Skupině Air Bank loni stoupl čistý zisk o 50 procent na 2,252 miliardy Kč

01.04.2022 Skupina Air Bank, kterou tvoří společnosti Air Bank, Benxy a český a slovenský Home Credit, loni vytvořila čistý zisk 2,252 miliardy Kč, což je meziroční nárůst o 50 procent. Skupina o tom dnes informovala ČTK. Bankám a spořitelnám v Česku tak v roce 2021 stoupl souhrnný čistý zisk meziročně o 23,1 miliardy Kč na 70,58 miliardy korun.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
img

Šéf Generali CEE Holdingu Cirin byl odvolán z funkce, nahradil ho Liverani

24.03.2022 Luciano Cirin, generální ředitel Generali CEE Holdingu, jehož součástí je Generali Česká pojišťovna, byl odvolán ze své funkce. Dočasným ředitelem regionu Rakouska a střední a východní Evropy a generálním ředitelem Generali CEE Holdingu jmenovala skupina generálního ředitele Generali Německo Giovanniho Liveraniho. Skupina Generali to dnes sdělila ČTK v tiskové zprávě.
img

PPF Telecom Group loni zvýšila provozní zisk o desetinu na 1,6 miliardy eur

02.03.2022 Telekomunikační divize PPF loni zvýšila provozní zisk EBITDA o deset procent na 1,6 miliardy eur, tedy v přepočtu téměř 40,5 miliardy korun. Konsolidované výnosy skupiny PPF Telecom Group, která zahrnuje operátory O2, CETIN a Telenor, meziročně vzrostly o 5,6 procenta na 3,3 miliardy eur, tedy asi 83,5 miliardy Kč. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
img

Týden na akciových trzích: Válečná nejistota zacloumala trhy

25.02.2022 Tím zásadním, co nejvíce ovlivnilo akciové trhy v tomto týdnu byl vpád ruských vojsk na Ukrajinu. Zatímco za mořem se trhy rychle „oklepaly“, na starém kontinentu to trvalo déle.
img

Akcie operátora O2 CR se přestaly obchodovat na BCPP

25.02.2022 Od dnešního dne (25. 2. 2022) byly akcie operátora O2 CR staženy z obchodování na pražské burze.
img

PPF uzavřela dohodu o převzetí chorvatské televize RTL

14.02.2022 Skupina PPF prostřednictvím své dceřiné firmy CME uzavřela dohodu o převzetí 100 procent soukromé chorvatské televizní společnosti RTL Hrvatska. Hodnota získaných aktiv je 50 milionů eur, tedy přes 1,2 miliardy Kč. Součástí akvizice jsou dlouhodobá práva pro CME k použití značky RTL na chorvatském trhu. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

Novým šéfem představenstva a ředitelem Škody Transportation je Pfleger

14.02.2022 Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem skupiny Škoda Transportation je sedmapadesátiletý Francouz Didier Pfleger. Dosud pracoval v konkurenční firmě Alstom. Na obou postech vystřídal Petra Brzezinu, který plzeňské strojírenské seskupení vedl od převzetí skupinou PPF v roce 2018. ČTK to řekl ředitel komunikace PPF Leoš Rousek. PPF od Pflegera očekává geografickou expanzi a další kroky v transformaci. Pflegerovým okamžitým cílem je zvýšení ziskovosti společnosti a zajištění provozní spolehlivosti.
img

Týden na akciových trzích: Na obou březích Atlantiku 4. týden v mínusu, Praha je na tom lépe

28.01.2022 Investoři čekali zejména na měnové zasedání americké centrální banky. Před rozhodnutím FOMC panovala značná nervozita, která se přelila i na akciové trhy. Sazby se podle očekávání neměnily, ale důležitějším střípkem do celkové skládačky byl doprovodný komentář guvernéra J. Powella.
img

PPF stáhne akcie O2 z burzy na konci února. Výplatu plánuje do konce dubna

28.01.2022 Skupina PPF chce stáhnout akcie O2 z obchodování na pražské burze na konci letošního února. Výplatu minoritních akcionářů plánuje do konce dubna. PPF to uvedla na svých stránkách. Valná hromada O2 v minulých dnech rozhodla o odkupu zbývajících akcií společností PPF Telco, která vlastní podíl přes 90 procent firmy. Dnes se akcie O2 obchodují na pražské burze za 269 Kč.
C:\fakepath\top-28012022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.01.2022 1) Akcie BHP Group se dnes naposledy obchodují jako člen britského akciového indexu FTSE 100. V pondělí je v indexu vystřídá Airtel Africa. Přecházelo tomu rozhodnutí společnosti sjednotit svoji strukturu do jediného listingu v Sydney.
img

Moneta Money Bank: Růst úrokových sazeb, nižší náklady na riziko, překonání celoročních cílů

28.01.2022 Očekávané výsledky hospodaření: V našich projekcích odhadujeme, že výsledky za Q4 21 budou lepší v meziročním srovnání. Čekáme, že banka předvede standardní nákladovou disciplínu, dále budou nižší náklady na riziko a nezanedbatelný je prudký růst úrokových sazeb, ze kterého Moneta jasně profituje. Moneta překoná své celoroční cíle. Dále se budeme zajímat o výhled na tento rok a samozřejmě o další kroky ve schválené fúzi se skupinou Air Bank (vydání nových akcií, případná povinná nabídka od PPF).
img

O2 CR: Akcionáři schválili vytěsnění minorit

28.01.2022 Operátor O2 CR oznámil, že akcionáři na valné hromadě schválili vytěsnění minoritních akcionářů za cenu 270 CZK. Hlasování na valné hromadě proběhlo distančním způsobem (per rollam) a konalo se od 3. 1. 2022 do 26. 1. 2022. Pro vytěsnění minoritních akcionářů hlasovalo 91,887004 % všech akcionářů. Cenu již dříve schválil regulátor, což je ČNB.
img

Akcionáři O2 rozhodli o odkupu všech akcií majoritním akcionářem PPF

27.01.2022 Skupina PPF Telco vykoupí zbývající podíly minoritních akcionářů O2. Rozhodli o tom akcionáři O2 na valné hromadě, která se uskutečnila od začátku ledna do středy formou per rollam. Pro odkup bylo 91,9 procenta hlasů. PPF chce poté akcie O2 stáhnout z pražské burzy. Vyplývá to z výsledků hlasování zveřejněných na stránkách O2.
img

Týden na akciových trzích: První týden obchodování, nové rekordy v Evropě i USA pak korekce, ale Praha v plusu

07.01.2022 Na začátku týdne padly nové rekordy a to jak v USA, tak v Evropě. Následovala ale korekce na konci týdne. Makrodata byla spíše smíšená. Hlavní číslo, na které se čekalo, byly nově vytvořená pracovní místa mimo zemědělství v USA. Bohužel zklamala. Nicméně celková míra nezaměstnanosti klesla. Slabší byl index aktivity ISM v průmyslu a německý průmysl taky za odhady zaostal.
C:\fakepath\top-07012022-22-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.01.2022 1) Evropské ceny plynu dnes opět rostou a za celý týden jsou zatím vyšší o 40 %, když ruské dodávky přes klíčové plynovody sestoupily na nejnižší hodnoty pro toto období roku minimálně od roku 2015. Referenční futures na plyn vzrostly až o 6,7 % na 103 EUR/MWh.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

České akcie letos posílí, ale méně než loni, míní analytici

03.01.2022 České akcie letos posílí, ovšem méně než v roce 2021, kdy hlavní index pražské burzy stoupl o 39 procent. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Mírně podle nich porostou ceny akcií bank, u cenných papírů ČEZ bude záležet na vývoji cen komodit. Loni šlo o největší roční růst tuzemských akcií od roku 2005. Index PX skončil na svém dlouholetém maximu, výše byl naposledy v září 2008.
img

Rok 2021 na akciových trzích: Pražská burza podala výstavní výkon a jasně překonala konkurenční parkety v Evropě i za mořem

31.12.2021 Pražská burza měřená indexem PX předvedla letos výkon, který tu nebyl 16 let. Od začátku roku se její cena katapultovala o vysokých +38,8 %. To je ale jen kapitálový zisk. Spolu s dividendami, tzv. celkový výnos (kapitálový + dividendový) je to dokonce +45,3 %.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
C:\fakepath\trader-30122021-31-zm.png

České akcie letos posílily o 39 procent, nejvíce od roku 2005

30.12.2021 České akcie během letošního roku posílily o 38,84 procenta. Šlo o největší roční růst od roku 2005. Pražská burza patří letos mezi nejvíce rostoucí akciové trhy v Evropě i na světě, řekl ČTK analytik Wood & Company Vojtěch Boháč. Index PX skončil na 1426 bodech. Rok uzavřel na svém dlouholetém maximu, výše byl naposledy v září 2008.
img

Pražská burza přes pokles globálních trhů posílila o desetinu procenta

20.12.2021 Pražská burza dnes navzdory poklesu globálních trhů znovu obrátila směr a posílila. Index PX přidal 0,11 procenta na 1391,62 bodu. O téměř 2,5 procenta stouply akcie Moneta Money Bank, oslabily cenné papíry energetické společnosti ČEZ a Erste Bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna mírně oslabila k euru, vůči dolaru stagnovala.
C:\fakepath\top-20122021-25-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.12.2021 1) Akcionáři Moneta Money Bank dnes souhlasili se spojením s bankovní částí PPF, kam patří Air Bank, český a slovenský Home Credit a společnost Benxy (Zonky). Valná hromada zároveň schválila financování transakce, tedy navýšení základního kapitálu banky pro úpis nových akcií. Akcionáři odsouhlasili i vyplacení dividend z minulých let v celkové výši 1,53 miliardy korun, což odpovídá třem korunám na akcii. ČTK to řekla mluvčí banky Zuzana Filipová. Spojením vznikne podle počtu klientů třetí největší banka na českém trhu po České spořitelně a ČSOB.
C:\fakepath\moneta.jpeg

Akcionáři Monety odsouhlasili spojení s bankovní částí PPF

20.12.2021 Akcionáři Moneta Money Bank dnes souhlasili se spojením s bankovní částí PPF, kam patří Air Bank, český a slovenský Home Credit a společnost Benxy (Zonky). Valná hromada zároveň schválila financování transakce, tedy navýšení základního kapitálu banky pro úpis nových akcií. Akcionáři odsouhlasili i vyplacení dividend z minulých let v celkové výši 1,53 miliardy korun, což odpovídá třem korunám na akcii. ČTK to řekla mluvčí banky Zuzana Filipová. Spojením vznikne podle počtu klientů třetí největší banka na českém trhu po České spořitelně a ČSOB.
img

Moneta Money Bank: Valná hromada schválila akvizici skupiny Air Bank, navýšení kapitálu a dividendu

20.12.2021 Na dnešní valné hromadě schválili akcionáři Monety akvizici Air Bank a českého a slovenského Home Creditu. Schválili také navýšení kapitálu prostřednictvím emise nových akcií na financování kupní ceny zmíněných aktiv. Na této valné hromadě došlo také k odsouhlasení návrhu dividendy ve výši 3 CZK na jednu akcii.
img

Spojení Monety a PPF prospěje tuzemské drobné klientele i celé české ekonomice

20.12.2021 Akcionáři Monety na dnešní valné hromadě na třetí pokus schválili její spojení s finančními společnostmi skupiny PPF, v prvé řadě s Air Bank. Vzniká tak třetí největší tuzemská banka dle počtu klientů – bude obsluhovat zhruba každého čtvrtého Čecha.
img

Vzniká třetí největší tuzemská banka. Moneta se spojuje s finančními společnostmi PPF

20.12.2021 Akcionáři Monety na dnešní valné hromadě na třetí pokus schválili její spojení s finančními společnostmi skupiny PPF, v prvé řadě s Air Bank. Vzniká tak třetí největší tuzemská banka dle počtu klientů – bude obsluhovat zhruba každého čtvrtého Čecha.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.12.2021

20.12.2021 Společnosti Evergrande a Kaisa de facto zdefaultovaly. Lze konstatovat, že čínské autority situaci poměrně dobře zvládly. Od konce srpna bylo v případě Evergrande jasné, že default přijde. Čínské vedení vyslalo jasný signál, že nejzadluženějšího developera sanovat nebude. Nejprve firma platila úroky na dolarových emisích. Tím dokázala odvrátit šok – zároveň však byli investoři připravováni na to, že restrukturalizace je nevyhnutelná.
img

Vznikne dnes třetí největší tuzemská banka? Pravděpodobnost spojení Monety a PPF na dnešní valné hromadě je citelně vyšší, než byla v červnu

20.12.2021 Dnes vyvrcholí další, v pořadí třetí pokus o spojení Monety s finančními společnostmi skupiny PPF, v prvé řadě s Air Bank. Spojením by vznikla třetí největší tuzemská banka dle počtu klientů – obsluhovala by zhruba každého čtvrtého Čecha.
img

Akcionáři Monety budou rozhodovat o spojení se skupinou Air Bank

20.12.2021 Řádná valná hromada Moneta Money Bank dnes bude rozhodovat o plánovaném spojení se skupinou Air Bank a navýšení kapitálu banky. Moneta a skupina PPF v listopadu oznámily, že se dohodly na novém modelu financování spojení banky a bankovní části PPF, kam patří Air Bank, český a slovenský Home Credit a společnost Benxy (Zonky).
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 1,4 procenta

17.12.2021 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne oslabily. Index PX klesl o 1,4 procenta na 1390,1 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Nejvýrazněji vzrostly akcie energetické společnosti ČEZ, největší pokles postihl pouze cenné papíry Monety. V předchozím týdnu akcie stouply o 3,1 procenta.
img

Týden na akciových trzích: Plno optimismu a zisky přes 3 %

10.12.2021 Úvod týdne by ve znamení růstu, a to po zprávách, že nová mutace koronaviru nebude tak „strašná“ a že třetí dávka výrazně zvyšuje ochranu proti ní. Ve druhé polovině došlo v Evropě (St, Čt, Pá) i za mořem (jen Čt) k mírnému vybírání rychlých zisků. Tento týden byla zveřejněna inflace v USA a taky v ČR. Obě čísla dopadla podle očekávání (ČR 6,0 %, USA 6,8 %). Pozitivně překvapila Německá průmyslová produkce, která vzrostla více, než se čekalo.
img

Pražská burza uzavřela nejsilnější za čtyři týdny, pomohla jí k tomu Erste

07.12.2021 Pražská burza dnes posílila, index PX stoupl o 1,31 procenta na 1387,24 bodu, což je jeho nejvyšší závěrečná hodnota za poslední čtyři týdny. Dařilo se většině hlavních emisí v čele s Erste. Vyplývá to z dat na webu burzy. Česká měna dnes stagnovala k euru a mírně oslabila vůči dolaru.
C:\fakepath\top-07122021-42-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.12.2021 1) Evropské akcie zahájily týden výrazným růstem, těžily z poklesu obav z negativních hospodářských dopadů nové koronavirové varianty omikron. Panevropský akciový index STOXX 600 se včera zvýšil o 1,28 procenta a obchodování uzavřel na 468,71 bodu. K růstu velkou měrou přispěly akcie podniků působících v oblasti cestovního ruchu a zábavy.
img

O2 CR: ČNB schválila vytěsnění minoritních akcionářů za 270 CZK

07.12.2021 Skupina PPF oznámila, že ČNB jako regulátor schválil vytěsnění minoritních akcionářů za 270 CZK za jednu akcii. Cena je o 2,1 % vyšší než včerejší závěr (264,5 CZK). Je také vyšší ve srovnání s cenou zrychleného úpisu, která byla 264 CZK a při kterém PPF přesáhla v O2 CR podíl 90 %.
img

Biotechnologická firma SOTIO získala od PPF 7,1 mld. Kč na vývoj léčby nádorů

02.12.2021  Biotechnologická společnost SOTIO Biotech získala od skupiny PPF 280 milionů eur (7,1 miliardy Kč) na další vývoj nových metod léčby nádorových onemocnění. Půjde o rozšíření a rozvoj produktového portfolia, včetně hlavního vyvíjeného přípravku SOT101, spuštění čtyř nových klinických studií a další vývoj do konce roku 2023. Společnost to dnes sdělila ČTK.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Akcie na pražské burze v listopadu posílily o 2,3 pct., letos o 32,1 pct.

01.12.2021 Akcie na pražské burze v listopadu podle indexu PX posílily o 2,3 procenta a v průběhu měsíce si sáhly na nejvyšší úroveň od září 2008. Jednoznačně nejziskovější firmou se staly akcie Moneta Money Bank, které během listopadu přidaly téměř 11 procent, řekl dnes ČTK analytik společnosti Cyrrus Tomáš Pfeiler. Od začátku roku index přidal 32,14 procenta, doplnil analytik Wood & Company Vojtěch Boháč.
img

Index PX odepsal téměř procento, investory znejistil rakouský lockdown

19.11.2021 Pražská burza dnes dále prohloubila čtvrteční ztrátu. Index PX klesl o 0,99 procenta na 1362,71 bodu. Dolů ho táhly především finanční tituly a ČEZ. Výraznějšímu poklesu indexu zabránily akcie Monety a Avastu. Vyplývá to z údajů na burzovním webu. Koruna dnes oslabila vůči oběma hlavním světovým měnám.
img

PPF a Moneta Money Bank dohodly nový model financování pro spojení bank

19.11.2021 Skupina PPF a Moneta Money Bank se dohodly na novém modelu financování spojení Moneta Money Bank a bankovní části PPF, kam patří Air Bank, český a slovenský Home Credit a společnost Benxy (Zonky). Informovala o tom včera v tiskové zprávě skupina PPF. Smlouvu o spojení odsouhlasili letos v červnu akcionáři Moneta Money Bank, ale zároveň odmítli tehdy navrhovaný model financování. Nová dohoda o financování vyžaduje nový souhlas valné hromady Moneta Money Bank. PPF upozornila, že jde zároveň o poslední možnost pro akcionáře Monety podpořit záměr spojení skupiny Air Bank a Moneta Money Bank.
img

O2 zvýšila za tři čtvrtletí zisk o 12,9 % na 4,89 miliardy Kč

19.11.2021 Operátor O2 zvýšil letos za tři čtvrtletí čistý zisk meziročně o 12,9 procenta na 4,89 miliardy korun. Provozní výnosy stouply o 2,9 procenta na 30,08 miliardy korun. Hlavními zdroji růstu byly výnosy z O2 TV, mobilních dat, informačních a komunikačních technologií a růst výnosů na Slovensku. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Majoritním vlastníkem O2 je investiční skupina PPF, která ovládá přes 90 procent akcií.
img

Čistý zisk skupiny Air Bank za devět měsíců meziročně vzrostl o 16,9 procenta

19.11.2021 Skupina Air Bank, kterou tvoří společnosti Air Bank, Benxy a český a slovenský Home Credit, vykázala za prvních devět měsíců roku čistý zisk 1,47 miliardy korun. Meziroční růst činí 16,9 procenta. Provozní výnosy proti stejnému období roku 2020 mírně klesly o 1,6 procenta na 4,29 miliardy korun. O svých neauditovaných výsledcích dnes Air Bank informovala ČTK.
img

Týden na akciových trzích: Praha rostla, Evropa přetrhla růstovou řadu, Amerika opět na rekordech

19.11.2021 Tento týden nebylo mnoho důležitých makrodat. Za zmínku stojí snad jen maloobchodní tržby (motor US ekonomiky) a průmyslová produkce. Obě byly lepší, než se čekalo.
Související klíčová slova: Partneři | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Turecká lira | Bezpečný přístav | Programování | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/TRY | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Asset management | Transakce | BaFin | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Finančník | Floor | Forward | Futures | Fúze | Gap | HFT | Hedging | IFO index | IFRS | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Kiwi | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Lot | MFE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Spread | Standard & Poor's 500 | Swiss | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Vega | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Maturity | Bondy | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Axiory | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Jaroslav Tupý | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | Euronext | Credit Suisse | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Algo trading | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Akcenta | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Volatilní | Hazardní hry | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie O2 | Akcie Pegas | Akcie Philip Morris | Akcie Stock | Akcie VIG | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Brokerské společnosti | Burza cenných papírů Praha | CAC40 | Cena | Cena akcií | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | DAX 30 | Direct market | DJIA | Dobrá investice | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropské měny | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GE money | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investiční doporučení | Investing | ISM | J&T Banka | J&T | Jiří Tyleček | JP Morgan | Kapitálové trhy | Koupit akcie | Kurzovní lístek | Kurz akcií | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Lira | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | MetaTrader 4 | Meziroční inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Naše burza | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Opce na akcie | Oslabování koruny | Patria Finance | Patria Online | Penzijní společnosti | Pips | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Société Générale | SPX | Spekulace na pokles | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švýcarské banky | Tapering | Termínované vklady | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ING | Benzín | Buffett | DMA | Put | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | CEE | CEPS | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Emisní ážio | Ex-dividend | Indie | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Omega | P/BV | P/S | Petr Kellner | Prospekt | PX index | Redukce | ROCE | Tier 1 | Tranše | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Člen burzy | Denní změna | Hlavní trh | Jmenovitá hodnota | Primární emise | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Boháč | eBook | Casino | Komise | Kontrakt | Mezinárodní banky | Full-service broker | Volby | Rozhovor | Know-how | Genesis | Retail | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie 02 | Burza dnes | Burze | Commodities | Diskusní fórum | Investment | Slušný zisk | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | Crédit Agricole CIB | DPA | The New York Times | Institut ZEW | CNN | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Home Credit | GE Money Bank | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | PwC | Agentura AP | Agentura DPA | Reporty | Petr Koblic | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Důležité fundamenty | HUF/EUR | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | William Hill | Rada ČNB | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | BlackRock | Příprava | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Il Sole 24 | Agentura Reuters | Modrá pyramida | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Referendum | City | Posilování koruny | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Index důvěry | Tipsport | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | IBEX | Euro Stoxx 600 | Partners Financial Services | Velké banky | Objem investic | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Britské dluhopisy | Index IBEX | Hlavní indexy | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Růst akcií | Obchodní partner | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Ekonomická rizika | Obchodování v Asii | Summit EU | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Burzovní parket | Světové akciové trhy | Handelsblatt | John Kerry | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Index Nikkei | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Výrobní aktivita | CzechInvest | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Zvýšení úrokových sazeb | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Daně z příjmů | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Poskytovatelé likvidity | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Konsensus | Mzdy | Dnešní zprávy | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Ekonomická situace | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Západoevropské burzy | FCA | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | TRY | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Akcie bankovní skupiny Erste | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Indexy PMI | Finanční domy | Makléř Fio banky | cTrader | Měny&Sazby | ČTK | Economist Intelligence Unit (EIU) | Kurz jednotné evropské měny | Německý Ifo index | Internetové firmy | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Evropský bankovní úřad (EBA) | Globtrex | IHS Markit | TPG Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bankovní emise | J.P. Morgan | Belviport Trading | Skupina PPF | Vstup na burzu | TV Barrandov | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Kurzotvorná informace | Globtrex.com | Aleš Michl | Vývoj na světových trzích | Akciové společnosti | Obchodování na pražské burze | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | Rebalancování indexů | NEO | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Český akciový index PX | Fincentrum | Kryptoměna ethereum | Kosdaq | Štěpán Hájek | Robinhood | Česká investiční skupina | Lithium | Investiční skupiny | Vstup na akciovou burzu | Obchodování na trzích | CNMV | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Burzovní trh | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | Hodnota majetku | Lockheed Martin | Obchodní týden | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | CONSOB | Čínské měny | Technologické akcie | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | CSI 300 | Americká investiční banka | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu | Kvalifikovaní investoři | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Czech Fund | Pražský index PX | Manažer fondu | I-Trader | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Silnější dolar | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Největší kryptoměna | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Pražský akciový trh | Primární nabídka | Průzkum společnosti | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Denní objem obchodů | Akciový index PX | Německé akcie | Česká firma | Nový člen burzy | Český miliardář | Nejbohatší lidé | Financial Times (FT) | Hodnota indexu | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Mergermarket | Počet fúzí a akvizic | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Úvěrové portfolio | Cenné papíry VIG | Majetek | The Wall Street Journal | WEF | Obchodovat s akciemi | Zahájení výsledkové sezóny | Problémy Evropy | Inven Capital | Akcie CME | Vysoký výnos | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Významný akcionář | Český akciový index | Vysoké zhodnocení | Státní fond | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | MUFG Bank | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Ropovod | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Zpětný odkup akcií | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | CNY | IPO Luckin Coffee | Ceny pohonných hmot | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | Economist Intelligence Unit | Nabídka akcií | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | DE30 | Ferrari | Čínský trh | Pohyb kurzu | AOS trading | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | Coffee | Vývoj na trzích | Pokles cen | Americké futures | Globální akciové indexy | Výkonný ředitel | Tomáš Pfeiler | Miroslav Frayer | Poskytování úvěrů | Konglomerát | Nové akcie | Raiffeisen Bank International | Oživení ekonomiky | WeWork | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Kapitálové výdaje | Upisování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | KB | SAB Finance | Dealing | Tržní pozice | Dění na trzích | Globální recese | Očekávání trhu | Dot plot | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Úpis akcií | Thomas Cook | IPO Home Credit | Pohonné hmoty v Česku | Energetické firmy | Tuzemské banky | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Nízká nezaměstnanost | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Cenné papíry Avastu | CzechTrade | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Huawei | Digitalizace | TOPIX | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | CET 21 | TV Nova | Nova Cinema | Nova Sport | Nova 2 | Nova Action | Nova Gold | Nova International | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ceny akcií CME | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Akviziční cena | HDP v USA | Německá vláda | Algo | Trinity | Radomír Lapčík | LNG | Objem | Data z USA | Bílý dům | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Společnost SAB Finance | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Statistické údaje | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Investiční nálada | CETA | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | PFNonwovens | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | SAB o.c.p. | Primární nabídky | Firma | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | PMČR | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Royal Mail | Zůstatek | Studie | 4G | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Avast | ROTE | Skupina Home Credit | EMMA OMEGA | Jiří Šmejc | HCBV | Vývoj trhu | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Henry Kissinger | Poskytovatelé úvěrů | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Pavel Ryska | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Úvěrové produkty | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Největší obchod | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Výměny akcií | Hongkongská ekonomika | Exministr zahraničí | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Politická krize v Hong Kongu | Krize v Hong Kongu | Trumpovo dilema | Legislativa | Rozdělení zisku | Valná hromada MONETA Money Bank | Rozhodnutí valné hromady | Pohyby kurzu | Vicepremiér | Český akciový trh | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Dlužníci | Bankovní tituly | FT | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Zveřejněná data | Vládní bondy | Financovat | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Alza.cz | E-shopy | Průmysl | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | HUF | PLN | Podíl v automobilce | Na burze | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | General Motors | Výrazný pokles | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | TA3 | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Inflace v listopadu | Problémy | Soukromé podniky | NAFTA | Vládní výdaje | Pojišťovny | Podíl akcií | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Kotační výbor | Ranní komentář | Cena za akcii | Úspěšné IPO | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | Amcor | PKN Orlen | Časopis Forbes | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Airbus | Dieselgate | Události roku | Zahájení obchodování | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | EP Power Europe | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Smartwings | Důchod | Předseda | Naše prognóza | Americké centrální banky | Cenné papíry Monety Money Bank | Elektrárenská společnost | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Europoslanci | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AT&T | Disney | CECE | Americké vlády | Forward PE | Bydlení | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Roční růst | Miliardy korun | 500 nejbohatších | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | Hodnota HDP | Události v ČR | Čínská centrální banka (PBOC) | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Zbrojovky | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Analytik Wood and Company | Akcie Philip Morris ČR | Akvizice Wüstenrotu | Klesající trend | Pracovní trh | Návratnost | Odškodné | Netflix | Inovace | List Financial Times | Vývoj na kapitálových trzích | Stabilní hospodaření | Vysoká dividenda | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | O2 Czech Republic | FAA | Miliardy eur | Oslabení kurzu | Sodexo | Asociace exportérů | Elektrické vozy | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Kapitálová přiměřenost | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Německá společnost | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Podnik | Nové metody | Proinflační | Vyšší inflace | Bloky | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Federální vláda | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Nižší růst | Velké firmy | Ceny energií | Horší data | Vyplácení dividend | HPQ | Ptačí chřipka | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Stabilita sazeb | Astrazeneca | Trump | Davos | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Filantrop | Souhrnný indikátor | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Stabilní výhled | Carlos Slim | Carlos Slim Helú | Impérium | Většinový podíl | Reakce investorů | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Zhoršený sentiment ve světě | Sentiment ve světě | Odhad letošního růstu | Jindřich Fremuth | O2 Jindřich Fremuth | Generální ředitel O2 | Ředitel O2 | Investice v roce 2018 | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Firmy v ČR | Výnosy firmy v ČR | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | IFRS 16 | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Natland | Jumpshot | IHNED | IHNED.cz | Jednatel | Jednatel společnosti | Vysoká inflace | Komentář k firmě | Akcie na burze v Hongkongu | Burzy v Hongkongu | Boeing | Výstupy | L.F. Investment | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Správce daně | Daň z příjmu | Útlum aktivity | PMI za leden | Hlavní úrokové sazby | Kiwi.com | Radka Prokopová | František Fabičovič | Tescan | Tenza | Student Agency | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Francouzský statistický úřad | Rozhodování | Ministerstvo dopravy | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Závěrečný kurz | Inflace v lednu | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Valuace | COVID-19 | Životní minimum | TWTR | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Společnost Berkshire Hathaway | Noviny | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | Akcionáři CME | Prodej skupiny | Dopady epidemie koronaviru | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Propad burz | Nejbohatší lidé světa | Index aktivity | Představitelé Číny | Cestovní kanceláře | Commonwealth Bank of Australia | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cestovní ruch | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Mzda | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Výsledky HDP | Ekonomika Evropské unie | Změna sazeb | Restrikce | Vývoj na trhu | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | IBEX 35 | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Olaf Scholz | Mince | Tencent | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | Výrazný vzestup | Antivirové firmy | Akcie antivirové firmy | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Snížení dividendy | Šíření viru | Fiskální balíček | Burzy cenných papírů | New York Times | Gazprombank | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Mimořádná opatření | Německý hospodářský institut | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Loňský zisk | Posílení dnes | Tiskové agentury | Ekologické organizace | Zásobníky | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Národní rozvojový fond | Zdanění bank | Valné hromady | Koronavirová krize | MPO | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | OSVČ | Automobilka Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Fundament | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Úřad práce | Sněmovna reprezentantů | Dopad pandemie koronaviru | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Pojišťovací společnosti | Další růst | Růst | American Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Ministr vnitra | Instituty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | KNF | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Křetínský | Ceny elektřiny | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | MALL.cz | MALL Pay | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Války | EGAP | Schodek | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | Letecká společnost | Práce | Rozvojová banka | Koronakrize | Podíl na trhu | FAO | Údaje | Ekonomické škody | DPH | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Zakladatel firmy Avast | Spolumajitel Penty | Vlastník skupiny KKCG | Majitel společnosti Sev.en Energy | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | TPA | Dopady koronavirové krize | Špinavé Prachy | Ministři | Ekonomické oživení | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Velikonoce | Cena benzínu | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Nákup automobilů | Více peněz | Valná hromada ČEZ | EIU | Majitel | Úspory | Internetové televize | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Vzrušení | Uzavření trhů | Investiční manažer | Poradenské společnosti | Propad ceny | Trade | S&P500 | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Index důvěry v eurozóně | Reddit | Debata | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Data z trhu práce | Zrušení daně z nabytí | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Úřad INSEE | Cestování | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Liberty Ostrava | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Náklady na financování | Energetická společnost | Ropa roste | Sazka Group | OPAP | Stoiximan | LottoItalia | Casinos Austria | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Blízký východ | Dopravci | Růst výnosů | T+2 | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Bankovní akcie | Petrochemická společnost | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk EBITDA | Hrubý provozní zisk | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Prodat dluhopisy | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Pozastavení obchodování | Patrik Tkáč | Macy’s | Výnosy O2 | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Dopad krize | Společnost Avast | Evropský bankovní úřad | Cenné papíry likérky Stock | ONE | RBI | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Hlavní trendy | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Vakcína | Spekulovat | Zboží z Číny | Svaz dovozců automobilů | Státní podpora | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Návrh dividendy | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Lesy ČR | Kupci | Biotechnologická společnost | Pokračování rally | Fischer | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Ekonomické zotavení | Technologické centrum | OKD | JDE | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Stravenkový paušál | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Andrej Babiš (ANO) | Bohumil Trampota | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Záchranný balík | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Genesis Capital | Střední Evropa | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Obchodovaný objem | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | Antivirus | České e-shopy | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Rozhodnutí soudu | Banka Creditas | Pokračování růstu | ProSiebenSat.1 Media | Národní rozpočtová rada | Japonský parlament | Parlament dnes | Korporátní zprávy | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Stimulační balík | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Celková výplata | Výplata | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Banka JP Morgan | Představenstvo | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Firma ČEZ | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Mimořádná valná hromada | Živnostníci | Paušální daň | Vrcholoví manažeři | Skupina Smartwings | Den obchodování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Nákupní apetit | Apetit investorů | Úroda | Objem zakázek | Jasný signál | Dopad pandemie | Klientská podpora | MAM | Japonská společnost | Chorvatsko | E.ON | Emirates | Společnost Emirates | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Podnikatelské úspěchy | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Citroën | Růst tržeb | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Ožívání ekonomiky | Spotřební daně | Technologické společnosti | Zotavení ekonomik | Podílníci | Index Ventures | Progres | Mírná korekce | Natland Group | Insolvence | COVID III | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Obsazenost hotelů | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Indonésie | Odhad vývoje ekonomiky | PPF Petra Kellnera | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Obchodní centra | BHP Group | VHM | Czechoslovak Group | Gomanold | Hospodaření banky | Analytik XTB | Pandemická situace | Hnojiva | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Počet akcií | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Vesa Equity | Airbus Group | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Majetek nejbohatších lidí | Výpadek příjmů | FTMO | DIA | SPAC | Seznam Zprávy | Klimatické změny | Alice Waltonová | Kuba | Transparentnost | Zdanění | Prognóza Fedu | Nvidia | Sazba hypoték | Jan Čermák | Banky v ČR | Program Antivirus | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Ropovody | Plynovody | Klimatický plán | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Omezení výplaty dividend | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Pozitivní výsledek | Česká republika | Celková míra nezaměstnanosti | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Průmyslová výroba v ČR | Fúze CME a PPF | Fúze CME | CME a PPF | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Vyjádření premiéra | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Výrobce letecké techniky | Dušan Kunovský | Daniel Častvaj | Foot Locker | Sainsbury’s | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Embargo | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Společnost Pilulka | CZKCASH | Protiepidemická opatření | Nařízení | TPG | Intel | Akcie Pilulky | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Banka Moneta | Zveřejnění výsledků | RBAG | Hospodaření skupiny PPF | EP Global Commerce (EPGC) | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Bidenovy plány | Tempo inflace | CEZ1 | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Fondy Apollo | Balík akcií | Letecká doprava | Odhad amerického HDP | Geco | Česká televize | Mountfield | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Daňový balíček | Zasedání WEF | Situace ve stavebnictví | Zelené investice | Životní prostředí | GME | NBE | Uvedení akcií | Index DAX 30 | Siemens | BASF | Vakcinace | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Očkování | Antigenní testování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | Vesa Equity Investment | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Ceny aktiv | Peloton | Štědrý den | Voda | Přístup na finanční trhy | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Makléř Wood and Company | Wood and Company Lukáš Novotný | Index PXTR | PXTR | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Likérka Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Růst ceny | Vakcína a covid | Pomoc firmám | SOLEK | Německá inflace | DOT | Počet pracovních míst | Holdingové společnosti | Cestovní kancelář | Tržby z prodeje | ProSiebenSat.1 | Evropské centrální banky | MJ | Indexy na Wall Street | Inaugurace amerického prezidenta | Inaugurace | Situace na trhu | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Důvěra v ekonomiku ČR | Streamovací služby | InPost | Společnost InPost | Polská společnost | Očkování proti covidu | DAX (DE30) | Akcie GME | Express | Bilanční suma | Návrh PPF | Tržní ceny | Aktivita retailových investorů | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Dobrovolná veřejná nabídka | Dnešní seance | Tencent Holding | Finanční výsledky | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Poslanci Evropského parlamentu | Marek Španěl | Humana | Finanční výkonnost | Zinek | Colt | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | CETIN na burzu | V4 | Negativní vývoj | Porušení zákona | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Rohlik Group | PPF Telecom | Intervenovat na devizovém trhu | Silný růst | ČSA | Investice společnosti | Zámořské indexy | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Klíčové zasedání | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Nárůst sazeb | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | Očkování v USA | Discovery | Benjamin Larochaix | Airbus AS350B3 | Soloy Helicopters | Wasilla | Heliskiing | Knik | Knik na Aljašce | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Tordrillo Mountain Lodge | David Horváth | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | PPF B.V. | Rudolf Jelínek | Linet | Hrubý národní důchod | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | CPI Property Group | CPI Property | Nejvyšší růst | Práva na dividendu | EDF | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | HoReCa | Spojení s Monetou | Prudký růst cen | Podíl nesplácených úvěrů | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Německé instituty | Polymetal | Emise skleníkových plynů | PPF Real Estate Holging | Mansell Overlook | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Objem transakcí | Internetové společnosti | Dow Jones US Banks | Vývoj indexu Dow Jones US Banks | Vývoj ceny akcie Komerční banky | Ceny akcie Komerční banky | Mediální divize | Cena emisních povolenek | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Hospodaření firem | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Francouzská společnost | Index hongkongských akcií | Arca Investments | Arca | Plán obnovy | Kurzotvorné zprávy | Turów | Petrus Advisers | Fond Petrus Advisers | Oliver Škutil | Akvizice Coltu | Vesa | Renáta Kellnerová | Oslabení | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Prodejní ceny | Podstatné kurzotvorné zprávy | Lubomír Kovařík | René Holeček | Výhled růstu české ekonomiky | Fond Petrus | Petrus | Ruský těžař zlata | Těžař zlata | KOL | Nejbohatší člověk | Nejbohatší člověk planety | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Firma FAST | FAST ČR | Firma FAST ČR | Sluggeria | Skupina FAST | Zdeněk Pech | Plány | Cíle | Příležitosti | Reakce ceny | Loterijní společnosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Finep | Central Group | Penta | Primark | Zajišťování | Gigafactory | Wise | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Zvyšování daní | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Mluvčí PPF | Glass Lewis | Institutional Shareholder Services | Hodnota banky | Výsledek mimořádné valné hromady | Valné hromady Monety Money Bank | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Regulační úřad | PPF Telco | Společnost PPF Telco | ČD-Telematika | ICT služby | ICT | České dráhy | Stažení akcií O2 | Prodej O2 | Oligopol | SPT Telecom | Uvedení akcií CETIN na burzu | Stažení akcií | Stažení akcií operátora O2 | Domácí kapitálový trh | Stabilní dividendový výnos | WISE | Společnost SAB | Společnost SAB o.c.p | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | ISS | Neuralink | Programátor | Obchodní výsledky | Životní pojišťovny | Energetická společnost ČEZ | Varianty koronaviru | Počet nezaměstnaných | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Eurohold | Pojišťovací společnost | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Společnost Philip Morris | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | NortonLifeLock | Fúze s Nortonem | Americký trh | Ztrátový týden | Odvětví | BHP | Divize | Načasování | Boom | Bulharská finanční společnost | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | Covidová situace | Ředitel komunikace | Beneteau | Groupe Beneteau | Dream Yacht | Navigare | SamBoat | Francouzská Polynésie | Společný podnik | PPF a Beneteau | Skupina Groupe Beneteau | Finanční skupina PPF | Česká finanční skupina | Česká finanční skupina PPF | Výsledek hlasování | Bilion | E.ON Distribuce | CAR | Klíčové společnosti | Zisk Monety | Zisk Monety Money Bank | Akcie Robinhood | Letiště Praha | Bankovní skupina | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Objem vkladů | Dřevo | Chování | Logistika | Celoroční projekce | Projekce | Internetové obchody | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | CVC Capital Partners | CVC | Těžařská firma | Drahota | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | Avast dnes | Transgas | RWE Gas | Ocelárny | Převzetí Plzeňského Prazdroje | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Byty | Skupina Air Bank | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Medián | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Funkční období | SXXP | Kellnerovy plány | Způsob myšlení | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Milan Teplý | Nedostatek čipů | Daniel Surmař | Zapomenuté miliardy | Vytěsnění akcionáři | Mediální společnost | Společnosti | Neúspěch | Opatření | Dna | Eurowag | Martin Vohánka | Prazdroj | Telco | Evergrande | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Konfederace | Evropský index | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Finanční ředitelka | Česká společnost | Miliardář Daniel Křetínský | Mezinárodní skupina | Strojírenské firmy | Lagardere | Výrobní podniky | Zprávy z pražské burzy | Americká firma | Pracovní den | České aerolinie | A220 | Inskol | Dopady epidemie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Týdeník Euro | Jaroslav Haščák | Ivan Chrenko | Kupónová privatizace | Restituce | Kupónová knížka | Malá privatizace | Velké privatizace | Držitel investičních kupónů | SCP | Čepro | Telecom | DIKové | Reorganizační plán | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Francoise Bettencourt Meyersová | Susanne Klattenová | Bankovní skupiny | Hospodářské soutěže | Škodovka | Akcie zbrojovky | Zdražování potravin | Češi | Frank Media | OTP | Bohemia Energy | Energetické krize | Nákup plynu | Vysoké ceny | Souhlas ČNB | Kolibřík Energie | Cena zinku | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Temasek | Fond Temasek | Vládní fond | Nedostatek polovodičů | Zdravotnictví | Obilí | Rumunsko | Notino | Pozornost | Ruská společnost | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Naše obchodní strategie | 4iG Nyrt | Telenor | Christian Lindner | Orlen Unipetrol | Dceřiná firma | Plynovod Jamal | Gascade | DODO | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Celkové provozní výnosy | Kaisa | Česká národní banka (ČNB) | Orka Ventures | Ondřej Šmakal | Mall Froup | Rockaway Jakuba Havrlanta | WeDo | Vivantis | Mall.TV | Košík.cz | François Nuyts | Indexy pohyb | Drahé energie | Používání digitálního rublu | Banka Citi | Velkoobchodní ceny plynu | Společnost | Obchodní ředitel | Dopady inflace | Družba | Převzetí Monety | Lockdowny | Investiční balík | TIM | HPQ.US | Pozemky | Ruský trh | Společnost innogy | Innogy | Booking | Změny klimatu | Globální nedostatek čipů | Nová mutace | Omikron | Omicron | Těžařská společnost | | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Propad hodnoty | Zlotý | Postavení na trhu | SOTIO | Biotechnologická firma SOTIO | Biotechnologická firma | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Zemědělci | Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) | L'Oréal | Konzultační služby | Evernym | Mozkové čipy | Pyramida | Letadlo | Joe Manchin | Nejvyšší výhra | Největší tuzemská banka | Joachim Nagel | Mimořádný rozpočet | CPIPG | Akcionář Monety | Úpis nových akcií | Spojení Monety a PPF | Benxy (Zonky) | Jean-Pascal Duvieusart | Tomáš Spurný | Sekyra Group | Focus | Těžební společnost | Purple Trading Jaroslav Tupý | Společnost Smartwings | Jiří Šimáně | Získané peníze | Uniper | Miliardy USD | Těžař | Petr Lajsek | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Vladimír Dlouhý | Gate | Hypomonitor | Realitní skupina CPI Property Group | Hry | Prusa Research | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Společnost Allwyn | Ericsson | Rostoucí ceny plynu | Daňová sazba | Akcionáři O2 | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Pozitivní výsledky | Advent International | Výplatní poměr | Tykačova firma | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Konsolidovaný čistý zisk | Aleš Zavoral | Ivo Lukačovič | Alza | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | Televize RTL | RTL Hrvatska | AEM | Eriky Luzsiczy | Axocom | Didier Stoessel | RTL Group | RTL Group Central & Eastern Europe | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Kupní cena | Ruské invaze na Ukrajinu | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Belviport | Společnost BELVIPORT | Společnost BELVIPORT TRADING | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Sberbank CZ | Bankovní licence | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | MWh | Velkoobchodní cena plynu | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Invaze | XTB Štěpán Hájek | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Snížení spotřební daně | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Účetní zisk | Odchod z Ruska | Západní sankce | ČEZ Daniel Beneš | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Dopady války na Ukrajině | Aktivisté | Nákupy plynu | Šéf Generali CEE | Luciano Cirin | Generali Česká pojišťovna | Group Management Committee | Group Management Committee (GMC) | GMC | Italský tisk | Francesco Gaetano Caltagirone | Římský podnikatel | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | Vysoké ceny energií | Společnost E.ON | Ruský Gazprom | Klaus Zellmer | Růst cen energií | Státní distributor paliv | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Správa | Zákonodárci | Ceny pohonných hmot v Česku | Contipro | NET4GAS | CzechToll | Central European Media Enterprises | Šmejc | Rostoucí ceny energií | Ropovod TAL | Prudká inflace | Spojení Moneta Money Bank a Air Bank | Borealis | Šéfové | Jan Frait | Mimořádné zasedání | Škoda Group | Práva ke značce | ZEN | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | PPF Jiří Šmejc | EdF | Cenový strop | Společnost EDF | Pokles zisku | Úsporný tarif | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Manecomte | Manecomte Limited | Kyperská firma | Firma Manecomte Limited | Jan Chudomel | Tykačův mluvčí | Kvalifikované účasti | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Akcez | Prime | Daň z mimořádných zisků | Česká antivirová firma | Pomoc Ukrajině | Provozní výnosy | Mobilní aplikace | Premiér Fiala | Pražský městský soud | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Vstup Allwynu na burzu | Allwyn dnes | Ředitel PPF | Investiční ředitel PPF | Společnost S&P Global | Windfall tax | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Finance Bank | Holding Agrofert | Objem majetku | Úrokové náklady | Marka | Ruské ropy | Zastropování cen elektřiny | Sloe | Paroplynové elektrárny | Řešení energetické krize | Radoslava Štěpánková | Gerald Rausnitz | Radoslava Štěpánková s rodinou | Josef Mařinec | Jan Fidler | Radim Lukeš | Michal Menšík | Petr Borkovec | Sebre | DoDo | Meopta | SUAS Group | Pro-Doma | Daň z mimořádných zisků bank | Výsledky Monety | Hrozba globální recese | Camelot | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Gen Digital | GEN | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Novinky | Novinky.cz | Války na Ukrajině | Ontario Teachers | Pension Plan | Ontario Teachers' Pension Plan | Výrobci elektřiny | Obchodní řetězce | CZ | Britské loterie | Moldavsko | Mitsubishi UFJ | Home Credit Group | Home Credit Group BV | Abú Zabí | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Finanční vypořádání | Škoda JS | Line | Daně z mimořádných zisků | Bankovní rady ČNB | MTX | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | Omezení cen plynu | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Společnost Allwyn Entertainment | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Ekonomický přístup | FutureLife | Invest | Tomáš Cverna | XTB Tomáš Cverna | ProSiebenSat.1 Media SE | ProSieben | Menšinový podíl | Média | Vklady | Sport | Yettel Hungary | Magyar Telekom | Telekom | Yettel | Moldovagaz | Válka | Skupina EPH | Černá Hora | Dobrý výnos | Nejbohatší Češi | ČNB Aleš Michl | Spojení | Asie | Nejbohatší v ČR | Renáta Kellnerová s rodinou | Michal Strnad | CSG | Zbrojní průmysl | Dceřiné společnosti | Výkonný ředitel skupiny | Zvedání sazeb | Partnerství | Jiří Hlaváč | TPA Valuation & Advisory | Analýza TPA | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Objem transakcí na trhu | Mluvčí banky | Nové investice | Společnost Czech Media Invest | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Albánie | Srbsko | Zuzana Filipová | Společnost Benxy (Zonky) | Spojení Monety | Čistý zisk banky | Čistý zisk banky Moneta | Zisk banky Moneta | Zisk Moneta Money Bank | Čistý zisk Moneta Money Bank | Zakladatel | Vojenské lesy | Celkový počet klientů | Počet klientů | Passerinvest | Radim Passer | Telekomunikační firma | Firma O2 | Potravinářství | Pohledávky | Vice | Agentura Standard & Poor's | InPost od Advent International | Tržní hodnota InPostu | Hodnota InPostu | Mluvčí PPF Leoš Rousek | Ředitel skupiny PPF | PPF Didier Stoessel | Milník | Významný milník | Automatizace | Datart | Největší jednodenní zisk | Jednodenní zisk | Zprávy o měnové politice | Slavomír Pavlíček | Dokončení transakce | Packeta | Komárek | Livesport | Sokolovská uhelná | Emirates Telecommunications Group | ETG | Emirates Telecommunications Group (ETG) | Emirates Telecommunications | PPF Biotech | Aleš Graf | Lucie Večeřová | Agro-Měřín | Jaromír Tesař | Otakar Šuffner | Marek Vašíček | Tradingové společnosti | Energo-Pro | Majetek Kellnerové | PPF Renáta Kellnerová | Počet fúzí a akvizic v Česku | Společnost TPA | ÚSOVSKO | Čistý zisk Monety Money Bank | Services | Investor Jan Čermák | Médea Promotion | Médea Interactive | Médea Public Relations | COMvergence | IFIS | Enreda | Společnost Enreda | Nabokov | Sev.en Global | Nejcennější české firmy | KKCG Karla Komárka | Pivovar Budvar | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Petr Marsa | Romuald Kopún | MTX GROUP | Petr Otava | AGEL | Tomáš Chrenek | Skupina J&T | EP INDUSTRIES | Skupina investorů | METROSTAV | Jan Vild | AŽD PRAHA | Zdeněk Chrdle | Roman Juřík | Daniela Veselá | Petra Kutnarová | Vít Kutnar | Rodinný trust Valerie Haščákové | Rodinný trust | Zdeněk Cendra | CDN77 | Pavel Tomek | Zdeněk Pelc | GZ MEDIA | Karel Pražák | SPOLCHEMIE | Libor Chrobok | Petr Poláček | Marcel Belhocine | Jiřina Ulčáková | Pavel Hubáček | Hlavní město Praha | Martin Hájek | LIVESPORT | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Naděžda Frolíková | Zbyněk Frolík | AKESO | Sotirios Zavalianis | LE & CO | Jiří Lenc | Zuzana Lencová | Aleš Lenc | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | CONTIPRO | Vladimír Velebný | C-ENERGY PLANÁ | Michal Šušák s rodinou | Michal Šušák | VOJENSKÉ LESY A STATKY | Michal Kocián | Pavel Rechjrt | Tomáš Zaněk | Richard Háva | Martin Háva | Petr Háva | Dalibor Dědek | BONATRANS | Jitka Cechlová Komárková | DR.MAX | Trust Valerie Haščákové | Pavel Bouška | VAFO | SCS SOFTWARE | Martin Český | Petr Šebor | Pavel Šebor | FOSFA | Ivan Baťka | Zbyněk Passer | Vladimír Klouda | Jiří Hlavatý | JUTA | FUTURELIFE | HP TRONIC | Danuše Hradilová | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | ICOM TRANSPORT | Kateřina Kratochvílová | Vratislav Randa | Jaroslav Nosek | Jiří Dragoun | Zbyněk Knoll | Jaroslav Beran | PTÁČEK | Zdeněk Ptáček | HOPI HOLDING | František Piškanin | Vlastislav Bříza | CANIS SAFETY | Jaromír Rataj | Jiří Rataj | RENOMIA | Jiřina Nepalová | PRO-DOMA | PARTNERS FINANCIAL SERVICES | ALCA | František Fabičovic | PROMET | Rodina Materových | Jaroslava Valová | Tomáš Vala | Vitězslav Vala | Jana Valová | SOLVENT | TETA | Martin Moravec | RESPECT | Zdeněk Reibl | MADETA | KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ | Ústecký kraj | SYNTHESIA | CYLINDERS HOLDING | Jan Světlík | PSN | Václav Skala | BRANO | Pavel Juříček | AUTO JAROV | Josef Fojtík | TEPLÁRNA OTROKOVICE | Petr Lamich | AGROSTROJ PELHŘIMOV | Lubomír Stoklásek | PRUSA RESEARCH | Ondřej Průša | Josef Průša | RODINNÝ PIVOVAR BERNARD | Stanislav Bernard | Josef Vávra | HRUŠKA | Pavel Hruzík | Jarmila Plevová | Jana Škrabalová | LOUDA AUTO | Pavel Louda | CHLÁDEK A TINTĚRA | Martin Kvirenc | Ivan Drbohlav | HRANIPEX | Zdeněk Rýzner | FTV PRIMA | Ivan Zach | TRASK SOLUTIONS | Filip Tománek | Tomáš Svoboda | Jiří Milek | HELUZ | Vladimír Heluz | TROJEK | Zdeněk Trojek | Sto nejhodnotnějších firem České republiky | Sto nejhodnotnějších firem | Nejhodnotnější české firmy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Pozornost obchodníků
Pozornost tradera
Pozornost trhu
Pozorování
Pozorování trhu
Požadavky na kapitál
Požáry v Austrálii
Požáry v Rusku
Požár zásobníku ropy
PPE

Následující klíčová slova

PPF a Beneteau
PPF a J&T
PPF Biotech
PPF B.V.
PPF Didier Stoessel
PPF Group
PPF Jiří Šmejc
PPF Jitka Tkadlecová
PPF Leoš Rousek
PPF Petra Kellnera
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít