Středa 05. srpen 2020 21:15
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Pokles ceny akcií

img

Pražská burza posílila, dařilo se Erste, Komerční bance či ČEZ

29.06.2020 Pražská burza v úvodu týdne posílila, index PX dnes stoupl o 0,41 procenta na 924,68 bodu. Nahoru ho táhly především Erste Bank, jejíž akcie si polepšily přes dvě procenta, Komerční banka a ČEZ. Naopak se nedařilo akciím technologické společnosti Avast, pojišťovny VIG či mediální CME. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Krach Wirecardu, jeden z největších německých dějin, je selháním regulace. Jindy nenávidění spekulanti naopak faleš správně tušili o mnoho let dříve než regulátor či auditor

25.06.2020 Německo zažívá jeden z největších finančních skandálů svých dějin. A jeden z největších krachů. Společnost Wirecard dnes vyhlásila insolvenci a požádá o zahájení konkursního řízení. Důvod už je celkem známý z minulého týdne: firmě chybí v přepočtu přes 50 miliard korun, které přitom vykazovala ve svém účetnictví.
img

Long signál na akcie Lululemon (LULU)

24.06.2020 Lululemon Athletica je americká sportovní společnost. Kromě tepláků, košil, plaveckých oděvů nebo sportovního oblečení prodává Lululemon také řadu doplňků, jako jsou rohože na jógu, sportovní tašky, vlasové pásky nebo láhve na pití. Akcie během krize COVID-19 prokázaly sílu. Nedávno bylo dosaženo nového historického maxima. Nyní po tomto silném pohybu čekáme na zpětný pohyb k EMA-20.
C:\fakepath\akcie-3.jpg

Jak obchodovat pokles ceny akcií?

27.04.2020 Je obecně známo, že trader může spekulovat, jak na růst ceny, tak na její pokles. Pokles ceny bývá chápán spíše jako příležitost pro nakoupení akcií a jejich následné zhodnocení v závislosti na jejich růstu.
C:\fakepath\top-04022020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.02.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v zelených číslech, když investoři vyhodnocovali potenciální ekonomický dopad šíření čínského koronaviru. Čínské akcie se částečně vzpamatovaly z pondělního propadu o bezmála 8 %.
C:\fakepath\Tesla.png

Investoři sázející na pokles akcií Tesly ztrácejí miliardy dolarů

04.02.2020 Investoři sázející na pokles ceny akcií amerického výrobce elektromobilů Tesla již od začátku letošního roku přišli o více než osm miliard dolarů (přes 180 miliard Kč). Informoval o tom včera server CNBC s odvoláním na údaje společnosti S3 Partners.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
img

Thyssenkrupp opustí hlavní index německých akcií DAX

05.09.2019 Německá ocelárna Thyssenkrupp opustí 23. září hlavní index německých akcií DAX. Nahradí ji výrobce leteckých motorů MTU Aero Engines AG. Oznámila to společnost Deutsche Börse, která provozuje akciovou burzu ve Frankfurtu nad Mohanem. Thyssenkrupp je tak už druhým zakládajícím členem, který index DAX letos opouští. Důvodem je slabý výkon a s tím spojený pokles ceny akcií firmy.
img

Obchodování na pražské burze opět skončilo v minusu

22.05.2019 Pražská burza potřetí v tomto týdnu klesla. Index PX dnes odepsal 0,54 procenta na 1042,68 bodu. Dolů ho táhly především Komerční banka a ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
img

Pražská burza je nejslabší za téměř rok a půl, PX je na 1008,11

19.12.2018 Na nejslabší úroveň za téměř jeden a půl roku se dnes propadla pražská burza. Index PX oslabil o 1,80 procenta na 1008,11 bodu. Níže byl naposledy v červenci loňského roku. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Dnes burzu táhl dolů hlavně pokles ceny akcií bankovní skupiny Erste o zhruba 6,5 procenta. Ztrácely ale skoro všechny hlavní emise burzy.
img

Technologické hvězdy stahují trh do propasti

21.11.2018 Známé technologické společnosti se zdály být v loňském roce neporazitelné a každý, kdo do nich neinvestoval, byl považován minimálně za neprozíravého, ne-li přímo za amatéra. Jenže ejhle, z “expertů” se velmi rychle stali amatéři a naopak. Loňští šampioni si nejenže nevedou moc dobře, ale díky své předchozí velké popularitě a velké tržní kapitalizaci stahují celý trh ke dnu. Při většině poklesů skupina populárních technologických akcií FAANG celkem spolehlivě klesá více než průměrný trh, měřeno například indexem S&P 500 nebo Nasdaq 100. Nic nenasvědčuje tomu, že by se v horizontu nejbližších týdnů na tomto negativním výhledu mělo něco zásadně změnit. Ba naopak, negativní nálada na trzích se s každým dalším poklesem spíše utvrzuje.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 2.11.2018

02.11.2018 Americké akcie rostly třetí den v řadě. Index S&P 500 si polepšil o 1,1 % za podpory všech sektorů s výjimkou utilit, které přišly o půl procenta. Nejziskovějším odvětvím se stali těžaři a zpracovatelé komodit (+3,6 %), následovaní prodejci zbytného zboží (+2,2 %). Nejvíce se ale pod výsledek celého indexu podepsaly díky své vysoké váze informační technologie, které přidaly „jen“ 1,2 %.
img

Musk jedná se saúdskoarabským fondem o stažení Tesly z burzy

13.08.2018 Zakladatel a generální ředitel americké společnosti Tesla Elon Musk jedná se stoupenci případného odkupu akcií firmy a jejich stažení z veřejného akciového trhu. Je mezi nimi i saúdskoarabský státní investiční fond, žádná dohoda ale zatím uzavřena nebyla. Musk to napsal na svém blogu. Saúdskoarabský fond podle něj tlačí na to, aby se výrobce elektrických aut stal soukromou firmou, jednání o této možnosti se podle Muska vedou už dva roky.
img

Akcie Facebooku na burze ztrácejí téměř pětinu hodnoty

26.07.2018 Akcie americké internetové společnosti Facebook zahájily dnešní obchodování prudkým poklesem, za kterým jsou obavy o budoucí zisky podniku. Firma ve středu varovala, že na její hospodářské výsledky budou mít po několik let negativní dopad náklady na zlepšování ochrany soukromí uživatelů. Akcie Facebooku krátce po zahájení ztrácely až 19,6 procenta, což představuje nejprudší jednodenní propad od jejich vstupu na burzu v roce 2012.
img

Donald Trump si hraje s finančními trhy

01.06.2018 Jízda na horské dráze pokračuje. Poté, co americký trh ve středu vystoupal na její vrchol, včera následoval opět sešup dolů. Index S&P 500 uzavřel o dvě třetiny procenta níže v reakci na uvalení cel na dovoz oceli a hliníku z Evropské unie, Kanady a Mexika. Přes jedno procento ztratilo hned několik sektorů, nejhůře se dařilo maloobchodním řetězcům, jejichž akcie spadly o 1,6 %. Průmyslové podniky přišly o 1,5 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Zápis Fedu podpořil mírný růst akcií

12.10.2017 Americkým akciovým indexům se během včerejšího obchodování dařilo a připsaly si dvě desetiny procenta. V rámci indexu S&P 500 si nejvíce polepšili realitní developeři, síťová odvětví a informační technologie, když si shodně připsali půl procenta. Růstu pomohl i včerejší zápis ze zasedání Fedu, ze kterého vyplynulo, že zatímco zvýšení sazeb na prosincovém zasedání je stále pravděpodobné, tak ohledně zpřísňování měnové politiky v příštím roce panují velké pochybnosti. Ty zejména vyvolává aktuální nízkoinflační vývoj, u kterého si řada centrálních bankéřů není jista, zda jde pouze o dočasný jev nebo bude dlouhodobějšího charakteru. Na zápis reagovaly výnosy státních dluhopisů poklesem, což se pak projevilo pozitivně i na cenách akcií.
img

McDonald (MCD) – Test historického maxima

24.08.2017 Akcie velmi významné společnosti McDonald (MCD) se aktuálně nachází v oblasti historického maxima, které atakuje hranici stanovenou 25. července ($ 159,5 – $ 159.98). V případě průlomu této úrovně, otevře se cesta k otestování hladiny okolo $ 170. Nejbližší podpora se nachází kolem hodnoty z 18. srpna ($ 157,02 – 157,25 $). V případě jejího rozbití, bude nejpravděpodnějším scénářem pokles ceny akcií McDonald (MCD) do blízkosti otvoru ze 4. srpna ($ 153,23 – $ 153,5). Pro tuto chvíli je ale základní scénář pokračování vzestupného trendu.
img

Elon Musk a akcie Tesla

25.07.2017 V začínajících odvětvích patří k investování také výkyvy tržních hodnot společností. Nevyhnete se tedy pádům a růstům ani u společnosti Tesla a jejích akcií. Výrobce elektrických vozů Tesla je průkopníkem v sektoru, který má podle mnohých vizionářů do budoucna odstranit z našich silnic auta na benzin a diesel. Zakladatel společnosti Tesla Elon Musk se nyní pustili do boje o své místo na trhu, na kterém více než 100 let vládne ropa a spalovací motory. Dědici průkopníků a vládci zemí na těžbě a zpracování ropy i výrobě aut na klasický pohon opravdu pohádkově zbohatly a stále vydělávají. Zda se to podaří se i společnosti Tesla, se teprve uvidí.
img

Chytré investování

11.05.2017 Každý, kdo má alespoň trochu zkušeností se správou vlastního portfolia, ví, že neexistuje žádná tajná strategie, která by jen tak generovala vysoké výnosy. Dokonce i vrcholoví manažeři fondů čas od času selhají. Ztráty jsou zkrátka součástí investování. Začínající investoři se musí naučit, jak špatné zkušenosti správně využít v budoucnu. Zatímco velikost portfolia a investiční strategie mohou být různé, existuje celá řada věcí, které by měl každý investor zvážit.
img

Live Trading Opcí - Pepsi

08.03.2017 Po velice silném meziměsíčním růstu na nová maxima 2 400 bodů zažívá index SPX v posledních dnech korekci. Pro naši tržně neutrální strategii Butterfly na SPX s exspirací v dubnu 2017 má takový nárůst negativní dopad (negativní vliv delty). Nicméně jsme byly zatím schopni deltu držet pod kontrolou nakupováním dalších Butterfly na tento podklad a nákupem call opce na SPY. Aktuální ztráta je necelých $1 000, s tím, že do exspirace zůstává necelý měsíc. Pokud si SPX chvíli odpočine nebo i mírně poklesne, budeme moci profitovat na časovém rozpadu ceny opcí.
trump-clinton2.jpg

Víc rizik pro EU a ČR hrozí od Trumpa

04.11.2016 Vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v USA by krátkodobě přineslo více nejistoty na finanční...
img

Burzovní index dnes roste hlavně díky bankám

01.09.2016 Pražská burza dnes dopoledne posiluje. V 11:00 rostl index PX o 0,54 procenta na 863,82 bodu. Hlavní zásluhu na tom měly finanční tituly s výjimkou Moneta Money Bank. Opačným směrem na index působil pokles ceny akcií společnosti ČEZ. Vyplývá to z průběžných výsledků obchodování na stránkách pražské burzy.
brexit-4.jpg

Brexit: Vítězové a poražení

26.06.2016 Po čtvrtečním referendu, v němž Britové rozhodli o vystoupení země z Evropské unie, přinesla agentura Bloomberg seznam vítězů a poražených, tedy těch, kdo z brexitu budou těžit a kdo naopak budou tratit.
img

Buffett vstúpil pri kúpe akcií Apple druhý krát do tej istej rieky. Bude na druhýkrát úspešný?

18.05.2016 Dostal som dnes otázku z novín, či Buffett urobil dobrý deal, keď kúpil akcie Applu za viac ako 1 mld. USD. Tie sa už ...
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
img

Facebook: Ustojí jeho akcie tlak v nejbližších dnech?

05.11.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik, Saxo Bank Facebook v rámci svého systému odměňování rozdělil interním p...
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Nedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ceny jeho akcií od květnového IPO. Musím říct, že už v únoru jsem psal o rozumné ceně 25 dolarů za akcii Facebooku. A právě na tuto hodnotu nakonec akcie klesly.
img

Facebook - Dokonce i 25 dolarů za akcii je při poklesu odhadovaných zisků moc

12.06.2012 Peter Bo Kiaer, akciový analytik Saxo BankNedávno se mě někdo ptal, co si myslím o situaci kolem Facebooku po propadu ...
Související klíčová slova: Bitcoin | Live trading | Brexit | Finance | Peníze | Australský dolar | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Britská libra | Koruna | Německo | Pražská burza | Česká měna | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Daně | Rizika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Akcie | Akcionář | Aktiva | Zhodnocení | Auditor | Transakce | BaFin | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CEO | CME | Call opce | Cap | Stock | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Finanční trhy | Large Cap | Futures | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitálový trh | Kurz | Long | Makléř | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Opce | P/E | PEG | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Put opce | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Stochastic | Stop-Loss | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | Komerční banka | Patria | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Spekulant | Sázka | Kurz koruny | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | London Stock Exchange | Credit Suisse | Partners | Deloitte | Jak obchodovat | Obchodovat | Akciový analytik | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Roklen | Conseq | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Erste | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie O2 | Akcie Philip Morris | Akcie Tesla | Akciové burzy | Analytika | Analýzy | Banka | Brokerská společnost | Brokeři | Cena | Cena akcií | CZK | Česká spořitelna | Degiro | Dolar | Elektřina | Exchange | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Frank | Graf | Hodnota akcií | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Irsko | ISM | Jak vydělat | Komoditní | Koupit akcie | Libra | Management | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Odkup akcií | Patria Online | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | SPX | Spekulace na pokles | Stoxx | Švýcarské banky | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Webinář | Zpráva | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Čistá marže | Čistá úroková marže | DCF | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Opční prémie | P/S | ROCE | ROE | Tovární objednávky | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Komise | Volby | Butterfly | 1 milion | Burza dnes | Burze | Bernstein | MSCI | Burzovní společnosti | Caterpillar | David Marek | Investing.com | NATO | Reporty | Ceny nemovitostí | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Erste Bank | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Dlouhé pozice | Earnings | Index německých akcií DAX | Znalost | Příprava | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Sázet | David Cameron | Referendum | Forbes | Bezpečné investice | Setrvání Británie v EU | Lídři | Firmy | Ekonomické dopady | JPMorgan Chase | Realitní trh | Velké banky | Ekonomický establishment | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Finanční metropole | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Odchod z EU | Nervozita | Růst akcií | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | S&P | Ztráty | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Index SPX | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Indikátor Stochastic | Cenné papíry Komerční banky | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Ripple | Ethereum | Tesla | Výhled | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Exxon | Konsensus | Spekulativní obchodování | Dosahovat zisku | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | Britské referendum | Manažeři fondů | TTIP | Výnosy | Rizikové investice | Příjmy | Makléř Fio banky | ČTK | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Globtrex | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | BHS | Globtrex.com | Breakout Trader | Akciové společnosti | Protiruské sankce | Akcie Tesly | Obchodování na pražské burze | Coinmarketcap | IPO Facebooku | Kosdaq | RoboMarkets | Oddo | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Asijské trhy | R Trader | Saxo | Hodnota majetku | Posilování dolaru | Asijské akciové trhy | Long signál | Akcie Facebooku | FAANG | Akcie Applu | Akcie společnosti | Pokles ceny | Saúdskoarabský veřejný investiční fond (PIF) | Czech Fund | Úrokový výnos | Akcie společnosti ČEZ | Signál na akcie | Tlak na akcie | Obchodované fondy | Fondy ETF | Cenné papíry Erste | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Uber Technologies | Beyond Meat | Nabídka akcií | Akcie a ETF | Coffee | Pokles cen | Akcie automobilky | Nové akcie | Indická ekonomika | Oddo Seydler | MDAX | Thyssenkrupp | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Tuzemské banky | Akcie roku | Cena akcie | Automobilky | Čistý zisk | Objem | Cenné papíry ČEZ | Obchodní dohody | Pojišťovna VIG | Firma | Server CNBC | Avast | Generální ředitel | Miliardy | Historické události | Koruna dnes | Pojišťovny | United Technologies | Míra | Tým RoboMarkets | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Cenné papíry Erste Bank | Wirecard | Ziskovost | Hospodaření | Návratnost | Poradenství | Bloky | Ukazatele | Krach | Komunikace | Cena akcií společnosti Tesla | Trhy | Akcie roku 2020 | Finanční regulátor | Pokles | České měny | Epidemie koronaviru | IHNED | Pokles akcií Tesly | Investoři sázejícící na pokles | S3 Partners | Akcie automobilky Tesla | FCF | COVID-19 | Akcie 3M | Indické akcie | Profitovat | Historie | Manufacturing | Komerční banky | Růst | Signál | Potenciál | Potenciál pro růst | Umělá inteligence | Práce | Pojišťovna | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Long signál na akcie | Procter & Gamble | Potenciál trhu | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Umělé inteligence | JDE | Vedení společnosti | Big data | Akcie big data | Covid | Společnost Wirecard | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Krach Wirecardu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Pokles akcií Tesly
Pokles aktivity v průmyslu
Pokles amerických akcií
Pokles bitcoinu
Pokles burzy
Pokles cen
Pokles cen akcií
Pokles cen komodit
Pokles cen ropy
Pokles ceny

Následující klíčová slova

Pokles ceny ropy
Pokles české ekonomiky
Pokles českých zlatých rezerv
Pokles čínského HDP
Pokles dolaru
Pokles domácí měny
Pokles dovozů
Pokles ekonomické aktivity
Pokles ekonomik
Pokles ekonomik eurozóny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
Bossa live trading
Potvrďte prosím... Zavřít