Středa 05. říjen 2022 21:23
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Dukascopy forex
reklama
Purple Trading Room
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Moody's Investors Service

C:\fakepath\Rusko-sankce.png

Ruský centrální depozitář podal u Soudního dvora EU žalobu kvůli sankcím

12.08.2022 Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) podal u Soudního dvora Evropské unie žalobu, ve které žádá zrušení sankcí. Ty na něj v červnu kvůli invazi ruských vojsk na Ukrajinu uvalila Evropská unie a jejich zavedení pak Rusku znemožnilo uhradit dluh zahraničním věřitelům. Informují o tom dnes tiskové agentury.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Moody's snížila výhled ČR s ohledem na dodávky plynu ze stabilního na negativní

07.08.2022 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila výhled České republiky ze stabilního na negativní kvůli možnému narušení dodávek ruského plynu. To by mohlo vést k přidělování plynu, uvrhnout ekonomiku země do hluboké recese s negativními důsledky pro trend růstu a zhoršit rozpočtové ukazatele, napsala ratingová agentura v tiskové zprávě. Moody's zároveň potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni Aa3.
C:\fakepath\plyn-01082022.png

Moody's: Omezení kapacity Nord Streamu zvyšuje riziko úplného zastavení dodávek

01.08.2022 Nedávné omezení dodávek plynovodem Nord Stream 1 na zhruba 20 procent kapacity zvyšuje nebezpečí úplného přerušení dodávek ruského plynu do evropských zemí. Mezi státy, které v této souvislosti čelí největšímu ohrožení, patří Rakousko, Česká republika, Německo, Maďarsko, Itálie a Slovensko. Uvedla to dnes mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service.
C:\fakepath\trader-15072022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.07.2022 1) Cena zlata tento týden atakovala hranici 1700 dolarů za unci (cca 41.478 Kč) a dostala se tak v dolarovém vyjádření na nejnižší úroveň od začátku letošního roku. V korunovém vyjádření se cena zlata pohybuje na přibližně stejné úrovni jako na počátku roku. ČTK to řekl analytik Golden Gate CZ Pavel Ryba.
C:\fakepath\Belorusko.jpg

Moody's považuje Bělorusko za zemi v platební neschopnosti

15.07.2022 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service považuje Bělorusko za zemi v platební neschopnosti. Přidala se tím ke konkurenční agentuře Fitch Ratings, která toto hodnocení vydala už dříve. Bělorusko ani v ochranné lhůtě neuhradilo část závazků vůči zahraničním věřitelům, uvedla Moody's.
C:\fakepath\trader-28062022-18-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.06.2022 1) Evropská centrální banka (ECB) půjde v boji s vysokou inflací tak daleko, jak bude třeba. Při zahajovacím proslovu na akci nazvané Fórum ECB o centrálním bankovnictví to dnes řekla prezidentka banky Christine Lagardeová. ECB chce mít inflaci v eurozóně na dvou procentech, ve skutečnosti je ale teď inflace asi čtyřikrát vyšší.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko je v platební neschopnosti, potvrdila ratingová agentura Moody's

28.06.2022 Ruská federace je v platební neschopnosti, protože věřitelé nedostali na účet platbu úroků. Uvedla to mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service, která je jednou z autorit, která může takové prohlášení učinit. Moskva selhání u obsluhy zahraničního dluhu dosud odmítala s odkazem na to, že peníze odeslala, ale věřitelé je nedostali kvůli západním sankcím uvaleným na Moskvu.
img

Moody's: Česku zhoršení ratingu bezprostředně nehrozí. Jde o dobrou zprávu pro Fialovu vládu, důvodem je zejména poměrně nízké celkové zadlužení země

03.06.2022 Dobrou zprávu nese ratingová agentura Fialově vládě: buďte v klidu, rating vám teď nezhoršíme. Česko si prý dokonce může dovolit osekávat dluh pomaleji než okolní země. Potvrzuje se tak, že veřejné finance ČR nejsou v rozvratu, jak se loni mylně tvrdilo v rámci předvolebního boje.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Agentura S&P snížila rating Ukrajiny hlouběji do neinvestičního pásma

29.05.2022 Agentura S&P Global Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o jeden stupeň na CCC+, což značí značná rizika nesplácení. Důvodem je vojenský konflikt, který se protáhl více, než se původně předpokládalo. Výhled ratingu je negativní. To znamená, že se v nejbližších měsících může dále zhoršit.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 28. března 2022

28.03.2022 Podle nedávné studie Salvadorské obchodní komory salvadorské firmy od okamžiku, kdy země v září 2021 proslula uznáním bitcoinu za zákonné platidlo, s přijímáním této kryptoměny nespěchají.
C:\fakepath\trader-03032022-17-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.03.2022 1) Ruský rubl dnes pokračuje v poklesu na nová minima k dolaru i k euru. Agentury Fitch Ratings a Moody's Investors Service prudce snížily hlavní rating devizových závazků Ruské federace do neinvestiční kategorie, což zdůvodňují dopadem západních sankcí. Vůči dolaru vykazoval rubl na moskevské burze dopoledne pokles o více než 10 % a pohyboval se kolem 117,5 rublu za dolar. K euru ztrácel více než 7 % na 124 rublů. Ruský akciový trh dnes zůstal čtvrtým dnem zavřený, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rubl po snížení ratingu Ruské federace klesá k dolaru i euru na nová minima

03.03.2022 Ruský rubl dnes pokračuje v poklesu na nová minima k dolaru i k euru. Agentury Fitch Ratings a Moody's Investors Service prudce snížily hlavní rating devizových závazků Ruské federace do neinvestiční kategorie, což zdůvodňují dopadem západních sankcí. Vůči dolaru vykazoval rubl na moskevské burze dopoledne pokles o více než deset procent a pohyboval se kolem 117,5 rublu za dolar. K euru ztrácel více než sedm procent na 124 rublů. Ruský akciový trh dnes zůstal čtvrtým dnem zavřený, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Salvador se jako první země chystá přijmout bitcoin jako národní platidlo

27.08.2021 Za necelé dva týdny se Salvador stane první zemí, která přijme bitcoin jako oficiální národní měnu. A nikdo neví, co bude dál, upozornil list The Wall Street Journal (WSJ).
C:\fakepath\Afganistan.jpeg

Fitch Solutions: Afghánská ekonomika by letos mohla klesnout až o pětinu

22.08.2021 Afghánská ekonomika by v letošním roce v důsledku převzetí moci radikálním islamistickým hnutím Tálibán mohla klesnout až o pětinu. Uvedla to podle agentury Reuters analytická a výzkumná společnost Fitch Solutions.
img

Růst čistého zisku, aktiv a úvěrového portfolia: Mezinárodní investiční banka zveřejnila finanční výsledky za rok 2020.

08.02.2021 Dne 4. února 2021 zveřejnila Mezinárodní investiční banka (MIB) auditovanou účetní závěrku dle IFRS-9 za rok 2020.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Moody's zlepšila úvěrový rating Ukrajiny o jeden stupeň

14.06.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o jeden stupeň na úroveň B3. Ratingová známka nicméně zůstává hluboko ve spekulativním pásmu.
C:\fakepath\Indie.jpg

Moody's snížila rating Indie těsně nad spekulativní pásmo

02.06.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service včera snížila rating úvěrové spolehlivosti Indie o jeden stupeň na Baa3, tedy těsně nad spekulativní pásmo. Zdůvodnila to dlouhým obdobím pomalého růstu, vzrůstajícím zadlužením země a přetrvávajícím napětím v částech jejího finančního systému. Moody's uvedla, že této této třetí největší asijské ekonomice zachovává negativní výhled, protože zhoršující se stav vládních financí hospodářství země ublíží.
img

V německém autoprůmyslu hrozí podle experta rozsáhlé propouštění

29.03.2020  V německém automobilovém průmyslu hrozí kvůli koronavirové krizi zánik více než 100.000 pracovních míst. Uvedl to podle agentury DPA odborník na automobilový průmysl Ferdinand Dudenhöffer. Výroba automobilů a automobilových součástek v Německu nyní zaměstnává zhruba 830.000 lidí, připomíná agentura. Na německém automobilovém průmyslu je závislá i řada českých podniků.
C:\\fakepath\\francie.jpg

Moody's zhoršila výhled úvěrového ratingu Francie

23.02.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Francie z pozitivního na stabilní. Signalizovala tak, že zlepšení ratingové známky ze současného stupně Aa2 v dohledné době nechystá. Agentura svůj krok zdůvodnila nedostatečným opatření k zajištění zřetelně sestupného trendu v poměru francouzského dluhu k výkonu ekonomiky.
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
C:\fakepath\moodys rating 1710.jpg

Moody's zlepšila rating České republiky o jeden stupeň na Aa3

06.10.2019 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service v pátek zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky o jeden stupeň na úroveň Aa3 z dosavadní úrovně A1. Poukázala na zlepšující se rozpočtové ukazatele a na vládní reformy podporující ekonomiku. Výhled ratingu Moody's změnila z pozitivního na stabilní. Signalizovala tak, že další změnu ratingové známky v dohledné době nepředpokládá.
C:\fakepath\29173-brexit-britain-eu-reuters.jpg

S&P pohrozila zhoršením úvěrové spolehlivosti Británie

15.11.2018 Ratingová agentura S&P Global pohrozila opětovným zhoršením úvěrové spolehlivosti Británie. Podle svého dnešního sdělení by k němu mohla přistoupit, pokud by se zvýšilo riziko "neorganizovaného" brexitu. V současnosti hodnotí S&P Británii třetí nejlepší známkou AA s negativním výhledem. To naznačuje, že je pravděpodobné snížení ratingu.
C:\fakepath\portugalsko 08012014.png

Moody's zvýšila rating Portugalska zpět na investiční stupeň

14.10.2018 Ratingová agentura Moody's Investors Service zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Portugalska zpět na investiční stupeň. Moody's byla poslední velkou agenturou, která držela rating Portugalska v neinvestičním pásmu. Nyní je tak opět dluh Portugalska vhodný pro širší investorskou základnu, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\usa 14122014.png

S&P potvrdila rating USA na stupni AA+

27.06.2018 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Spojených států na druhém nejvyšším stupni AA+. Země podle ní má diverzifikovanou a odolnou ekonomiku. Výhled ratingu je stabilní, což znamená, že agentura s žádnou další změnou teď nepočítá. Upozornila však na vliv politického napětí na veřejné finance. Finanční trhy na zprávu nijak nereagovaly.
img

Rusko nové sankce zvládne. Některé firmy však budou mít problémy

19.04.2018 „Rusku na jedné straně pomáhají rostoucí ceny ropy, na druhé straně mu však škodí nové ekonomické sankce. V ruské ekonomice budou vznikat dílčí nerovnováhy, které příliš neovlivní celkovou makroekonomickou situaci. Dopady na konkrétní společnosti však mohou být značné,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
C:\fakepath\rusko 17032014.png

Moody's: Ruská ekonomika sankce zvládne

19.04.2018 Ruská ekonomika je dost silná na to, aby zvládla nové sankce, které proti ní uplatňují Spojené státy. Uvedla to dnes mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service. Rusko má podle ní silné veřejné finance a také solidní vnější financování. Na některé zadlužené subjekty však budou mít sankce negativní dopad, v první řadě na hliníkárenský koncern Rusal.
C:\fakepath\rusko 17032014.png

Moody's zvýšila výhled ratingu Ruska

26.01.2018 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes zvýšila výhled úvěrového ratingu Ruska ze stabilního na pozitivní. Agentura očekává, že letošní růst ekonomiky překoná negativní dopady způsobené zpomalením průmyslu v posledním čtvrtletí loňského roku. Agentura v současnosti hodnotí Rusko známkou Ba1, což je ve spekulativním pásmu.
moodys1200.jpg

Moody's snížila Británii úvěrový rating

24.09.2017 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie z druhého nejvyššího stupně Aa1 na Aa2 a změnila výhled ze stabilního na negativní. Uvádí to zpráva agentury, která svůj krok odůvodňuje obavami z vývoje státních financí a odchodem země z EU, který může ohrozit její hospodářský růst. Londýn označil posudek agentury za "zastaralý".
irsko.jpg

Moody's zvýšila rating Irska na známku A2

17.09.2017 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Irska na stupeň A2 z dosavadní známky A3. Zdůvodnila to rychlejším růstem ekonomiky a pokrokem ve snaze vlády zlepšit stav veřejných financí. Výhled je stabilní. Rizikem je brexit, jeho dopady ale tlumí odolnost ekonomiky.
fitch agentura.jpg

Fitch: Vývoj kolem dluhového stropu by mohl ohrozit rating USA

25.08.2017 Ratingová agentura Fitch Ratings přezkoumá své hodnocení úvěrové spolehlivosti Spojených států v případě, že Bílý dům a Kongres nedosáhnou včas dohody o zvýšení dluhového stropu. Agentura ve své zprávě upozornila, že takový vývoj by mohl mít na úvěrový rating USA negativní dopady. Podle další ratingové agentury Moody's Investors Service je ale málo pravděpodobné, že by se limit pro zadlužení nepodařilo včas zvýšit.
francie.jpg

Moody's: Úspěch Le Penové by mohl ohrozit rating Francie

25.01.2017 Postup šéfky krajní pravice Marine Le Penové do druhého kola francouzských prezidentských voleb by mohl ohrozit úvěrový rating Francie. Uvedl to dnes hlavní evropský analytik mezinárodní ratingové agentury Moody's Investors Service Dietmar Hornung. Moody's nyní hodnotí úvěrovou spolehlivost Francie známkou Aa2.
moodys rating 1710.jpg

Moody's v USA zaplatí 864 milionů USD

15.01.2017 Americká společnost Moody's Corporation zaplatí americkým úřadům téměř 864 milionů dolarů (22 miliard Kč) za urovnání obvinění, že její ratingová agentura před globální finanční krizí nereálně ohodnocovala hypoteční cenné papíry rizikovější povahy. V pátek to oznámilo tamní ministerstvo spravedlnosti.
2016-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2016

12.12.2016 Konec roku je za dveřmi, a tak je čas podívat se společně na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v roce 2016. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přináším zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
spanelsko 14122014.png

Španělsko bude mít problémy s reformami

07.11.2016 Nová menšinová vláda ve Španělsku bude mít problémy se zaváděním hospodářských reforem, což by...
britanie 08012014-2.png

Moody's varuje před horším ratingem Británie

02.11.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes pohrozila zhoršením úvěrového ratingu...
turecko 28012014.png

Moody's snížila úvěrový rating Turecka

25.09.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka...
cina 21072013.png

Dovoz do Číny se v srpnu vrátil k růstu

08.09.2016 Dovoz do Číny v srpnu meziročně vzrostl o 1,5 procenta, zaznamenal tak první nárůst za téměř dva roky...
cina 21072013.png

Čínský zpracovatelský sektor v srpnu rostl

01.09.2016 Aktivita čínského zpracovatelského sektoru se v srpnu překvapivě vrátila k růstu, který byl navíc nejrychlejší...
cina 21072013.png

Moody's zlepšila výhled čínské ekonomiky

18.08.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zlepšila odhad růstu čínské ekonomiky na letošní...
EURUSDH1-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (11.7.2016)

11.07.2016 EUR/USD v minulém týdnu nabídl pouze jednu obchodní příležitosti podle S/R úrovní, které jsem v mém posledním...
moodys.jpg

Moody's kvůli brexitu zhoršila odhady růstu britské ekonomiky

08.07.2016 Ratingová agentura Moody's Investors Service dnes snížila odhady růstu britské ekonomiky pro letošní i příští rok poté...
fitch_2146813b.jpg

Fitch: Letošek bude asi rekordní ve snižování státních ratingů

08.07.2016 Letošní rok bude zřejmě rekordní v počtu snižování státních ratingů. Uvedla to dnes mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings.
britanie 08012014.png

Moody's zhoršila výhled bankovnictví Británie

29.06.2016 Ratingová agentura Moody's Investors Service včera snížila výhled britského bankovního systému ze stabilního na negativní...
assuming-that-britain.jpg

S&P kvůli brexitu odebrala Británii rating AAA

27.06.2016 Ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) dnes snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie o dva stupně na...
sp agentura.jpg

S&P zhoršila výhled čínského ratingu

31.03.2016 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) dnes zhoršila výhled úvěrového hodnocení Číny...
rusko 17032014.png

Moody's varuje, že může Rusku snížit rating

06.03.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service varovala Rusko před dalším snížením úvěrového...
brazilsky real 27102013.png

Brazilská ekonomika loni prudce klesla

03.03.2016 Brazílie v loňském roce zažila nejprudší hospodářský propad za poslední čtvrtstoletí. Hrubý domácí produkt...
cina ekonomika.jpg

Moody's varovala Čínu ohledně ratingu

02.03.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes zhoršila výhled úvěrového ratingu Číny ze...
brazilsky real 27102013.png

Moody's snížila rating Brazílie

25.02.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service včera jako poslední ze tří hlavních ratingových...
eurusd-22022016-6.png

Forex: Dolar díky růstu cen ropy zpevňuje

22.02.2016 Americký dolar dnes na forexových trzích zpevňuje, k růstu mu pomáhá mimo jiné vzestup cen ropy. V poklesu naopak pokračuje britská libra, která k dolaru sestoupila až na úroveň 1,4057. To je nejnižší hodnota za posledních sedm let. Libru tlačí dolů obavy z možného odchodu Británie z EU. Na propad kurzu libry pak reagovaly i další evropské měny, například euro a švýcarský frank.
brent-22012016-7.png

Ceny ropy se dnes zvýšily o téměř 10 %

24.01.2016 Ceny ropy se dnes zvýšily o téměř deset procent a dostaly se nad 32 dolarů za barel. Vzestup iniciovalo chladné...
japonsko 14122014.png

S&P snížila rating Japonska o jeden stupeň

16.09.2015 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) dnes snížila Japonsku úvěrovou známku o jeden...
britska libra 17022014.jpg

Libra po triumfu konzervativců zpevnila

08.05.2015 Britské akcie dnes výrazně zpevňují a vzhůru se vydala i britská libra, která se vůči americkému dolaru...
Recko.jpg

Moody's snížila rating Řecka na Caa2

30.04.2015 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes snížila úvěrové hodnocení silně...
94722652.jpg

Moody's: Grexit je spíše nepravděpodobný

14.01.2015 Odchod Řecka z eurozóny je nyní méně pravděpodobný než v době vrcholící dluhové krize. Nižší je i riziko...
eurusd 0112014-5.png

Forex: Dolar kvůli vybírání zisků oslabuje

01.12.2014 Americký dolar dnes oslabuje vůči euru i japonskému jenu, převážně kvůli vybírání zisků, které obchodníkům...
japan grafy.jpg

Moody's snížila rating Japonska o stupeň

01.12.2014 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes snížila úvěrové hodnocení Japonska...
kypr 03042013-2.jpg

Moody's zlepšila rating Kypru o tři stupně

16.11.2014 Agentura Moody's Investors Service zlepšila rating Kypru o tři stupně na B3. Výhled ratingu je stabilní, což...
irsko 08012014.png

Moody's zvýšila hodnocení Irska na Baa1

18.05.2014 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zvýšila své hodnocení úvěrové spolehlivosti Irska...
kypr 03042013-2.jpg

Agentura S&P zvýšila rating Kypru

25.04.2014 Ratingová agentura Standard & Poor's zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Kypru o jeden stupeň na B...
argentina 27012014.png

Moody's srazila rating Argentiny na Caa1

18.03.2014 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service srazila hodnocení úvěrové spolehlivosti Argentiny...
spanelsko 123.jpg

Agentura Moody's zvýšila rating Španělska

22.02.2014 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service v pátek zvýšila rating Španělska ze známky Baa3...
italie 13122013-2.png

Moody's zvýšila výhled ratingu Itálie

15.02.2014 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zvýšila výhled ratingu Itálie z negativního na...
usdtry 31012014.png

Turecká měna zůstává slabá

31.01.2014 Dramatický zákrok centrální banky posílil tento týden tureckou měnu pouze nepatrně a lira skončila výrazně pod úrovní, na kterou se vyšplhala krátce po úterním prudkém zvýšení úrokových sazeb. Z dnešních údajů centrální banky navíc plyne, že obavy z dalšího poklesu kurzu měny v poslední době nutí turecké domácnosti a firmy hromadit dolary.
irsko 08012014.png

Irsko plánuje sérii aukcí státních dluhopisů

20.01.2014 Irská agentura pro správu dluhu předpokládá, že v brzké době spustí první ze série aukcí státních...
irsko.jpg

Rating Irska je zpět v investičním pásmu

18.01.2014 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes zvýšila své hodnocení úvěrové spolehlivosti...
spanelsko 123.jpg

Moody's zlepšila výhled ratingu Španělska

05.12.2013 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service následovala další dvě přední ratingové agentury...
Cina vlajky.jpg

Čínská agentura hrozí dalším snížením ratingu USA

02.12.2013 Pokud se Spojeným státům nepodaří zlepšit schopnost obsluhovat dluh, mohla by čínská ratingová agentura...
graf global.jpg

Pět zemí založilo novou "globální" ratingovou agenturu

13.11.2013 Pětice rozvíjejících se zemí světa založila novou "globální" ratingovou agenturu pod názvem ARC Ratings...
dolar usa.jpg

Otázky a odpovědi: Dluhový strop v USA

15.10.2013 Otázky a odpovědi k současnému vývoji ve Spojených státech, kde Kongres s prezidentem Barackem Obamou...
moodys rating 1710.jpg

Možnost nesplácení dluhů USA je nepravděpodobná

08.10.2013 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service považuje za "krajně nepravděpodobné"...
irsko.jpg

Moody's zlepšila výhled ratingu Irska

22.09.2013 Agentura Moody's zlepšila výhled ratingu Irska na stabilní z negativního. Irsko se tak přiblížilo o další krok...
usa 22082013.jpg

Téměř všem státům USA již nehrozí recese

11.09.2013 Všem americkým státům vyjma Delaware se podařilo uniknout hrozbě, že se propadnou zpět do recese...
eurusd 26082013 tydenik.png

FXstreet.cz: Forex komentář 26.8.2013

26.08.2013 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu prolomil důležitou rezistenci 1,3400, nicméně býkům nezbylo...
moodys rating 1710.jpg

Americké státy dostali od Moody's lepší výhled

21.08.2013 Ratingová agentura Moody's Investors Service zlepšila výhled úvěrové spolehlivosti padesáti amerických států...
eurusd 22072013.png

Týdenní FOREX komentář 22.7.2013

22.07.2013 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu zůstal bez výraznější změn v úzkém rozpětí mezi hladinami 1,3000 až...
moodys rating 1710.jpg

Moody's zlepšila výhled ratingu USA

19.07.2013 Spojeným státům již nehrozí u agentury Moody's Investors Service snížení nejvyššího možného ratingu AAA. Agentura zlepšila výhled ratingu z negativního na stabilní. Své rozhodnutí odůvodnila překvapivým poklesem federálního deficitu.
fitch agentura.jpg

Fitch potvrdila vysoký rating USA

29.06.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila hlavní úvěrový rating Spojených států na nejvyšším...
italy.png

EK ukončí rozpočtové řízení s Itálií

27.05.2013 Evropská komise (EK) ve středu ukončí disciplinární řízení s Itálií, které zahájila v roce 2009 kvůli nadměrným...
moodys rating 1710.jpg

Moody's zhoršila výhled ratingu čínských dluhopisů

16.04.2013 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zhoršila výhled ratingu čínských státních dluhopisů...
portugalsko.jpg

Portugalské banky potřebují dalších osm miliard eur

10.04.2013 Portugalské banky potřebují dalších zhruba osm miliard eur na posílení kapitálu. Uvedla to mezinárodní...
fitch agentura.jpg

Fitch snížila Číně rating závazků

09.04.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings snížila Číně hodnocení dlouhodobých závazků v domácí měně...
kypr prezident.jpg

Eurozóna přeceňuje své schopnosti v otázce Kypru

27.03.2013 Eurozóna přeceňuje svou schopnost udržet dluhovou krizi na Kypru pod kontrolou a zabránit jejímu rozšíření...
fitch agentura.jpg

Fitch by mohla snížit úvěrové hodnocení Kypru

27.03.2013 Ratingová agentura Fitch by dále mohla snížit úvěrové hodnocení Kypru. Agentura včera upozornila...
italie.jpg

První agentura v reakci na volby snížila rating Itálie

07.03.2013 Ratingová agentura DBRS snížila úvěrový rating Itálie na stupeň A (low) z dosavadního stupně A...
london2.jpg

Britská ekonomika v závěru roku meziročně mírně rostla

27.02.2013 Britská ekonomika v závěru loňského roku po zpřesnění dat klesla o 0,3 procenta. To je v souladu...
italie.jpg

Výsledek voleb může pro Itálii znamenat nižší rating

27.02.2013 Nerozhodný výsledek parlamentních voleb v Itálii může pro tuto zemi znamenat nižší rating. V noci na dnešek...
rating agentura.jpg

Fitch zhoršila výhled ratingu Nizozemska na negativní

06.02.2013 Mezinárodní ratingová agentura Fitch včera zhoršila výhled státního úvěrového ratingu Nizozemska...
img

Záchranný fond ESM prodal první dluh za 1,927 mld. eur. Zpět dostane víc, než si půjčil

08.01.2013 Stálý záchranný mechanismus eurozóny ESM ve své první aukci krátkodobého dluhu prodal papíry za 1,927 miliardy eur. U...
moodys rating 1710.jpg

Moody's vyzvala USA k dalšímu snížení deficitu

03.01.2013 Spojené státy by měly v příštích měsících učinit další opatření ke snížení rozpočtového deficitu.
eurusd 21102012.gif

Shrnutí událostí a týdenní FOREX komentář

22.10.2012 Obchodní nastavení z minulého týdne aktivovalo long obchod, jelikož byla proražena úroveň 1,3050.
sp agentura.jpg

Ratingová agentura S&P zhoršila rating Kypru na B

18.10.2012 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Kypru...
eurusd 17102012-3.gif

Euro se dnes vyšplhalo na měsíční maximum

17.10.2012 Euro se dnes vyšplhalo na měsíční maximum vůči americkému dolaru poté, co mezinárodní ratingová...
moodys rating 1710.jpg

Moody's nechala rating Španělska na stupni Baa3

17.10.2012 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service v noci na dnešek potvrdila rating Španělska...
usa ekonomika.jpg

Agentura Egan-Jones snížila rating USA

16.09.2012 Ratingová agentura Egan-Jones snížila hlavní rating Spojených států na známku AA minus z dosavadní známky AA.
moodys rating.jpg

Moody's: USA možná přijdou o nejvyšší rating

11.09.2012 Spojené státy americké by mohly přijít o nejvyšší možný rating také u agentury Moody's Investors Service.
eurusd 10092012.gif

Týdenní shrnutí a FOREX komentář

10.09.2012 EUR/USD se pohybuje ve střednědobém rostoucím trendu (dlouhodobý je stále klesající) a v případě pokračování k vyšším...
DSC_4047.jpg

Moody's zhoršila výhled úvěrového hodnocení EU

04.09.2012 Ratingová agentura Moody's Investors Service zhoršila výhled úvěrového hodnocení Evropské unie na "negativní".
sp agentura.jpg

S&P změnila výhled řeckého ratingu na negativní

08.08.2012 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) změnila výhled řeckého ratingu na negativní.
img

Řecko zdaleka nemá vyhráno, varuje S&P. Zhoršuje výhled a čeká propad ekonomiky za dva roky až o 11 %

08.08.2012 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's změnila výhled řeckého rati...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | George Soros | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Akciové indexy | Pullback | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Mexické peso | Dluhová krize | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Kypr | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | CHF/JPY | USD/TRY | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Bloomberg | Break/Even | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CEO | CME | Cable | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dluhopis | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Foreign Exchange | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G7 | Gap | High | IFO index | IFRS | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Japonský jen | Kiwi | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Pasiva | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Státní dluhopis | Support | Pokladniční poukázky | Timeframe | Trading | Trend | Trendová čára | Ukazatel | Uptrend | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Pravděpodobnost | Hospodářská krize | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Sázka | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Makro | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | Satoši Nakamoto | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Obchodníci | Centrální bankéři | Aktivum | Index | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | BH Securities | Brent | Britské libry | Burzovní indexy | Capital Markets | Cena | Čínská ekonomika | Conference Board | Česká spořitelna | Členové eurozóny | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finance.cz | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex VPS | Forex web | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do dluhopisů | Investiční | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | Japonské firmy | JP Morgan | Kapitálové trhy | Konfluence | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurz amerického dolaru | Kurz jüanu | Kurz libry | Kurz rublu | E15 | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Pips | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Signály | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Švýcarská měna | Španělská ekonomika | Tesla Motors | Throwback | Trh | Turecká měna | Ukrajinská ekonomika | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj EUR/USD | WTI | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | Buffett | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Báze | Buy | Centrální depozitář | CEPS | Daniel Beneš | Depozitář | Dluhové trhy | Hold | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | Omega | Petr Kellner | Range | Redukce | ROCE | Využití kapacit | Commonwealth Foreign Exchange | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Hlavní trh | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Under-weight | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Tržní sentiment | Komise | Volby | S/R zóny | Blog | Burze | Trading Academy | Forex forex | Graf EUR/USD | Investment | Capital Economics | Unicredit | Royal Bank of Scotland | DPA | The New York Times | PVM Oil Associates | CNOOC | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Omer Esiner | Nataxis | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | ANZ | FTSEurofirst 300 | Sentix | Baker Hughes | Frankfurter Allgemeine Zeitung | BMO Capital Markets | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | EGL | Cantor Fitzgerald | Moody's Analytics | Agentura AP | PVM | BBC | Barclays Capital | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Reporty | Obchodní nastavení | Halifax | Důležité fundamenty | Technický výhled | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Automobilový průmysl | Mark Carney | Pohyby eura | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Precedens | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Přehled | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Program OMT | Golden Gate CZ | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Americké firmy | Zpravodajský server | Setrvání Británie v EU | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | České firmy | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Die Welt | Investor George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Virgin America | Alibaba | Halliburton | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Britská banka Barclays | Zahraniční investice | Ztráty | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení eura | PetroChina | Ekonomická data | Americké indexy | Člen rady guvernérů | Nejistota | Unipetrol | Philip Morris | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Rozpočtová pravidla | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Tesla | Dluhové krize | Odhodlání | Credit Suisse Group | Výhled | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Rekordní minima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Snižování státních ratingů | Soukromí zaměstnavatelé | Makléřské společnosti | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Bankovní krize | Bankovní systém | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Finanční ústav | Zprávy a události | Firemní zisky | Manažeři fondů | Ministři financí EU | S&P Global Ratings | TTIP | Výnosy | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Česká vláda | Ekonomické údaje | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Turecký premiér | Index cen domů | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | ČTK | Rada MMF | Německý Ifo index | Internetové firmy | Růst ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Očekávání | Ekonomická nálada | Evropský bankovní úřad (EBA) | Mercedes | Audi | Devizy | Flash Crash | Oliver Wyman | TPG Capital | Klamání investorů | Makléřské firmy | Ruské akcie | Skupina PPF | BTC/USD | Diverzifikace aktiv | Investiční skupiny | Craig Wright | Cena bitcoinu | Krypto | Bitcoiny | Podniky | Šéf Fedu | Royal Dutch Shell | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Daňové úlevy | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Prezident Evropské centrální banky | Veřejný dluh | Systém bitcoinu | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Úvěrové portfolio | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Globální dluh | Veřejný dluh Francie | Statistický úřad | Ruský akciový trh | Zahraniční investoři | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Společnost Gazprom | Gazprom | Konglomerát | Růst indické ekonomiky | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Thomas Cook | ESG | Společnost Deutsche Börse | Největší ekonomika | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Konfluence více faktorů | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Trinity | LNG | Objem | Bílý dům | Obchod | Státní investiční fond | Obchodní dohody | Skupina ČEZ | CETA | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Firma | BAT | Pfizer | Výrobce léků | Růst cen | Studie | Rating na nejvyšší známce | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Co bude | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | PSA | Lagardeová | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Domácí měny | AFP | Financovat | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | Předvolební průzkumy | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Na burze | Propouštění | Rostoucí náklady | SoftBank Group | General Motors | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Problémy | Britové | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Těžba ropy v Rusku | Kotační výbor | Philip Morris ČR | Výsledek voleb | Plyn | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Allergan | Mylan | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Regulátoři | Biotechnologické společnosti | TASS | Americké vlády | Bydlení | Ztráta | Miliardy korun | Události v ČR | Odškodné | Ceny ropy dnes | O2 | Miliardy eur | Zemědělství | FTSE Russell | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Bloky | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Barma | Francouzská vláda | Prezident | Průměrná úroková sazba | Google | Trhy | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Rating České republiky | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Kiwi.com | Rozhodování | COVID-19 | Výhled úvěrového ratingu | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Průměrná mzda | Stabilita | Vývoj | Mzda | Výkyvy | Propad rublu | Prudký pokles | Olaf Scholz | Prudké výkyvy | Evropské země | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Gazprombank | Spotřebitelé | Automobilka | Úvěrový program | Mimořádná opatření | Onemocnění | Tiskové agentury | Levnější půjčky | Rating vyšší | Zásobníky | Zdanění bank | MF | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Asociace | Alena Schillerová | Ministryně financí | Úřad práce | Růst | Poslanci | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Ferdinand Dudenhöffer | Výroba automobilů | Výroba automobilů v Německu | Rozsáhlé propouštění | Automobilový trh | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Air Bank | Sberbank | Ekonomiky | Slovensko | Války | EGAP | Poradce | Organizace | Závislost | Práce | Údaje | Výhled ratingu | Dlužník | DPH | Pojišťovna | Spotřebitelské úvěry | Radovan Vítek | Karel Komárek | Hluboké recese | Výpadky | Více peněz | Podnikatelské investice | Majitel | EP | Potravinové krize | Trade | Tlak medvědů | Zbyněk Stanjura | Premiér Andrej Babiš | Posílení | Liberty Ostrava | Hospodářství země | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Zaměstnanci | Dopravci | Soud | PEPSICO | Dovoz | Zadlužení | Bezpečnost | Členské státy | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | CNN Prima News | Konsorcium | Lesy ČR | Inflace v Turecku | Technologické centrum | OKD | JDE | Unie | ČR | Andrej Babiš (ANO) | Rating Indie | CBO | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Covid | Podmínky půjčky | Restrukturalizace | Firma ČEZ | Nízké sazby | Výkyvy cen | Objem aktiv | Úroda | E.ON | Ceny emisních povolenek | Peugeot | Ceny | Daňové příjmy státu | Čínská společnost | Důvěra | Výhled ratingu USA | Výrobce pneumatik | Airbus Group | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ruská vláda | Inflace spotřebitelských cen | Zdanění | Sazba hypoték | Zadlužení země | Česká republika | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | Koncern | Nařízení | TPG | Moneta | Veřejné finance ČR | EP Global Commerce (EPGC) | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Životní prostředí | PX Pražské burzy | CMI | Inflace v Polsku | Emise dluhopisů | HDP Česká republika | Počet pracovních míst | Cestovní kancelář | Zhoršení ratingu | Zásoby ropy ve Spojených státech | ACRA | Finanční výsledky | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Nákup bitcoinu | CETIN | Air | ČSA | Čínské akcie dnes | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Sýrie | Plán firmy | ANZ Research | Nayib Bukele | Salvador | Tržní síly | Dodávky plynu | Penta | Platidlo | Prodej | České dráhy | Životní pojišťovny | Trh dnes | Počet nezaměstnaných | Eurohold | Pojišťovací společnost | E.ON Distribuce | Dodávky ruského plynu | Afghánská měna | Afghání | Afghánská ekonomika | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Afghánistán | Tálibán | Tokeny | Očekávaná inflace | Fitch Solutions | Analytická a výzkumná společnost | Anwita Basuová | Afghánská měna afghání | Převzetí moci Tálibánem | Funkční období | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Bitcoin jako národní platidlo | Národní platidlo | Chivo | Carlos Acevedo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Vydávané tokeny | Decentralizovaný systém | Athena Bitcoin Global | Prudké výkyvy cen | Salvadorská centrální banka | Rating dluhu Salvadoru | Národní měny | Opatření | ANO | Uhlí | Salvadorský prezident | Vodafone | Vodafone Group | Česká společnost | Bukele | Lagardere | České aerolinie | A220 | Česká pošta | ČSSD | Reorganizační plán | Úročení | Hospodářské soutěže | Zákonné platidlo | Pravidla hry | Obilí | Pozornost | Euroclear | Přijetí bitcoinu | Telenor | Ruský prezident | Dceřiná firma | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Družba | Bitcoin City | TIM | Společnost innogy | Innogy | Booking | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | Nákupy cizích měn | Těžařská společnost | | Postavení na trhu | SOTIO | Míra inflace v Turecku | Rozšíření | Nejvyšší výhra | Čínské dluhopisy | Focus | Získané peníze | Uniper | Miliardy USD | Gate | Hry | Real Estate | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek | Instituce | Přerušení dodávek ruského plynu | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Ivo Lukačovič | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Dění na Ukrajině | Sankce | Kyjev | Ruská vojska | Sedmadvacítka | Ruské finanční trhy | Poskytovatelé indexů | Ruský státní investiční fond | Turecký statistický úřad | Invaze | Narušení dodávek | Bolševické revoluce | Nord Stream 1 | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Míra inflace v Polsku | Výhled České republiky | ISDA | Ruská federace | Mezinárodní sdružení pro swapy a deriváty (ISDA) | Mezinárodní sdružení pro swapy a deriváty | Omezení kapacity | Omezení kapacity Nord Streamu | Kelvin Dalrymple | Ruský centrální depozitář | Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) | Ruský Národní vypořádací depozitář | Národní vypořádací depozitář
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

MonnaiesTech
Monopoly
Monte Carlo
Monte Carlo analýza
Monty Rich
MontyRich
Mood index
Moodix
Moody's
Moody's Analytics

Následující klíčová slova

Mooky Greidinger
MOONBEAM
Moonfare
MoonFX Trade
Moonpig Group
Moon Trading
MoonTrading
Moore Capital
Moore CZ
Moore Czech Republic
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít