Pátek 27. květen 2022 18:16
reklama
XTB analyticke forum
reklama
Dukascopy forex
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Purple broker v ziskovosti

Klíčová slova - Spoluzakladatel

img

Ethereum ($ETH) tvůrce, Vitalik Buterin: „The Merge“ je „velmi blízko k happeningu“

23.05.2022 V pátek (20. května) spoluzakladatel Ethereum Foundation, Vitalik Buterin, který vydal původní Ethereum bílou knihu (nazvanou: „Bílá kniha Etherea: Chytrá smlouva příští generace a decentralizovaná aplikační platforma“) v prosinci 2013 – hovořila o nadcházejícím přechodu společnosti Ethereum na konsenzuální mechanismus proof-of-stake (PoS).
img

Technická analýza páru BTC/USD na 23. května 2022

23.05.2022 Spoluzakladatel a bývalý generální ředitel kryptografické platformy BitMEX byl odsouzen ke dvouleté podmínce, přičemž prvních šest měsíců stráví v domácím vězení.
img

Krvavý měsíc: Záchranný plán Terra LUNA prosazoval průmysl 

18.05.2022 Necelý týden po zhroucení stablecoinu TerraUSD (UST) vázaného na americký dolar zveřejnil spoluzakladatel projektu plán, který, jak doufá, udělá čáru za mnohamiliardovým krachem tokenu a jeho rodné měny LUNA. Společnost Kwon Do-hyung – známější pod jménem Do Kwon – uvedla, že záchranný plán, který bude mít podobu hard fork, by mohl vdechnout ekosystému nový život a kompenzovat ty, kteří utrpěli uprostřed jeho téměř úplného kolapsu. „Fork“ však byla z Kwonova posledního oživovacího návrhu odstraněna poté, co komunita Terra tuto myšlenku v drtivém předběžném hlasování odmítla.
img

Vitalik Buterin připomíná Adamovi Backovi, že bitcoin byl navržen člověkem

18.05.2022 Spoluzakladatel společnosti Ethereum, Vitalik Buterin zase udeřil na generálního ředitele společnosti Blockstream, Adama Backa a připomněl jí, že bitcoin byl ve skutečnosti vytvořen člověkem.
img

Wix je po výsledcích za 1Q pod tlakem

16.05.2022 Akcie Wix.Com (WIX.US) v pondělí klesly o více než 7,0 % poté, co softwarová společnost zveřejnila smíšené čtvrtletní údaje.
C:\fakepath\money.png

Money Expo 2022

16.05.2022 Zase tu máme akci Money Expo. Na toto téma jsem kdysi napsal můj první blog,
img

Buterin: Terra by měla chránit malomocné, ne velryby 

16.05.2022 Vitalik Buterin vyzval k úlevě průměrného malého držitele UST, který se nechal nalákat přísliby vysokého výnosu stabilních mincí od kryptoinfluencerů.
img

Bitcoin klesne na 20 000 USD a ETH na 1300 USD, říká Arthur Hayes. Jaká je pravděpodobnost, že se tak stane?

16.05.2022 Minulý týden byl na trhu s kryptoměnami jedním z nejvolatilnějších za posledních šest měsíců. Coiny dosáhly a prolomily místní minima a investoři hystericky prodávali svůj kapitál, podpořený kolapsem algoritmického stablecoinu UST. A pak přišel dlouho očekávaný víkend, obchodní aktivita se snížila a kryptoměny zahájily lokální korekce směrem nahoru. Díky tomu celková kapitalizace digitálních aktiv za poslední den vzrostla o 1,75 % a dosáhla 1,3 bilionu dolarů.
img

Obchodování s Bitcoiny a Ethereem dostalo zelenou v největší digitální bance v Brazílii

12.05.2022 Největší brazilská digitální banka Nubank brzy umožní zákazníkům nákup Bitcoinu a Etherea. Neobanka dokonce naznačila, že v budoucnu bude přidávat další kryptoměny.
img

Jak riskantní je cena bitcoinu pod 30 000 USD?

12.05.2022 Podle CoinMarketCap je trh s kryptoměnami ve stavu paniky, protože digitální aktiva ztratila za poslední měsíc tržní hodnotu 800 mld. USD. Změna sentimentu přichází v době, kdy investoři přeceňují riziková aktiva před mnohem přísnější měnovou politikou po celém světě.
img

Elon Musk, jeho plány s využitím dogecoin jako měny a Twitterem

29.04.2022 Oblíbení příznivci dogecoinu (DOGE) jsou pro další použití případů pro tuto memovou minci. To se odrazilo i v nedávné výměně názorů mezi Billym Markusem a Elonem Muskem.
C:\fakepath\Musk-twitter2.jpg

Budoucnost twitteru je nejistá, sdělil jeho šéf po dohodě s Muskem

26.04.2022 Vedení twitteru neví, jakým směrem se bude platforma ubírat, když nad ní získá kontrolu nejbohatší muž planety Elon Musk. Podle médií to řekl výkonný ředitel twitteru Parag Agrawal, když mluvil se zaměstnanci po oznámení dohody o prodeji firmy Muskovi. Uznal, že pro část z více než 5000 pracovníků je vývoj znepokojivý, zatímco čelil otázkám ohledně financí nebo možných změn ve firmě. Zaměstnanci své pocity dávali najevo i v rozhovorech s novináři, kteří popisují spíše negativní reakce uvnitř společnosti.
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Mastercard a Nexo vydají společně první platební kartu krytou kryptoměnami

14.04.2022 Švýcarská kryptoměnová společnost Nexo a americký vydavatel platebních karet Mastercard se spojily a vydávají společnou platební kartu. Jako první na světě bude kryta kryptoměnami. Společnost Nexo to uvedla na svém webu. Firmy reagují na rostoucí rozšířenost a oblibu digitálních aktiv, napsala agentura Reuters.
img

Pokroky v přechodu Etherea na PoS

13.04.2022 Již dlouho se očekává přechod kryptoměny Ethereum (ETH) z mechanismu Proof of Work (PoW) na mechanismus Proof of Stake (PoS) a nyní se zdá být opět o něco bližší. Developeři hlásí další výrazný pokrok.
img

Vitalik Buterin daroval Ukrajině 5 milionů dolarů v ETH

08.04.2022 Tvůrce a spoluzakladatel Etherea (ETH), Vitalik Buterin tento týden daroval 5 milionu dolarů charitativním organizacím na Ukrajinu. Charitativní organizace, které získaly finanční prostředky (Aid for Ukraine, Unchain Fund) o tom informovaly na Twitteru.
img

Počet krypto miliardářů za rok přibylo o 60 % 

06.04.2022 Na seznamu bohatých na kryptoměny je aktuálně 19 miliardářů a sedm dalších k nejbohatším manažerům a zakladatelům tohoto odvětví připojilo.
img

Nedostatek Bitcoinů k uspokojení poptávky

06.04.2022 Pokud jde o ochranu před stále rostoucí inflací, jako první možnost na krypto scéně je považován Bitcoin. Nyní je ochrana před inflací důležitější, než kdy dříve.
img

Spoluzakladatel dogecoinu říká, že DOGE se na trh musí uvést jako ,,digitální měna”

30.03.2022 Tvůrce dogecoinu, Billy Markus nebo Shibetoshi Nakamoto by upřednostnili, aby se Dogecoin zbavil nálepky ,,meme” kryptoměny. Místo toho se DOGE potřebuje označovat jako ,,digitální měna.”
img

Ether překonává bitcoin uprostřed rostoucích očekávání ohledně software upgradu

23.03.2022 Ether opět překonal ostatní tokeny, a dokonce překonal svého známějšího konkurenta bitcoin. To vše díky optimismu mezi těžaři kryptoměn ohledně dlouho očekávané aktualizace. Software slibuje snížení uhlíkové stopy nejpoužívanějšího blockchainu na světě. To však nejsou všechny výhody, které vývojáři slibovali.
img

Bitcoin si pravděpodobně udrží svou cenu, říká analytik Bloombergu 

18.03.2022 Komoditní stratég agentury Bloomberg Mike McGlone navážel na výkon Bitcoinu v době, kdy se zvyšuje inflace, zvyšují se úrokové sazby a Ukrajina se vypořádává s rozsáhlou invazí z Ruska.
img

Ripple by měl zůstat stabilní, varuje jeho vedení před obcházením sankcí 

17.03.2022 Brad Garlinghouse, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Ripple, mateřské společnosti kryptoměny XRP (XRP-USD), nedávno na Twitteru hovořil o kryptoměnách. Podle cryptoPotato řekl, že ruští uživatelé se nebudou moci vyhnout sankcím za použití kryptoměn, jako je XRP.
C:\fakepath\mince.jpg

Český trh se vzácnými mincemi loni stoupl o 55 procent na 594 milionů korun

07.03.2022 Objem obchodů se vzácnými mincemi v ČR loni dosáhl 594 milionů korun. Proti roku 2020, který výrazně ovlivnila pandemie covid-19, šlo o nárůst o 55 procent. Vyplynulo to ze statistik a expertních analýz aukčního domu Macho & Chlapovič, který je lídrem trhu.
img

Zlato vyhrává závod s bitcoinem

23.02.2022 Od začátku roku 2022 zlato coby bezpečné aktivum překonává největší světovou kryptoměnu. A napětí mezi Ruskem a Ukrajinou tlačí investory spíš ke zlatu než k bitcoinu.
img

Přední krypto analytici očekávají, že BTC klesne pod 30 000 USD

23.02.2022 Býčí jízda se na kryptoměnovém trhu objevila na začátku února. Zdálo se, že by brzy mohl začít plnohodnotný vzestupný trend. Na grafech bitcoinu a dalších hlavních digitálních aktiv se začala vytvářet býčí reverzní formace. Když však nastal čas prolomit linii ramen a připravit se na býčí rally, americký Fed oznámil, že brzy zvýší sazby. Geopolitická rizika situaci ještě zhoršila a investoři se obrátili ke zlatu.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bitcoin kvůli geopolitickému napětí sestoupil nejníže za téměř tři týdny

22.02.2022 Digitální měny kvůli geopolitickému napětí spojenému s vývojem na východě Ukrajiny dnes čelí dalšímu tlaku, cena bitcoinu tak sestoupila na nejnižší úroveň za téměř tři týdny. Podle údajů na specializovaném webu CoinDesk se cena bitcoin snížila až na 36.376,99 dolaru (zhruba 785.000 Kč), později ale bitcoin část ztrát smazal. Krátce po poledni se prodával zhruba za 37.500 dolarů, za posledních 24 hodin tak ztrácel kolem dvou procent.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Cena zlata je kvůli krizi na Ukrajině poblíž devítiměsíčního maxima

22.02.2022 Zlato je kvůli vyostřené situaci na Ukrajině poblíž devítiměsíčního maxima na 1910 dolarech (asi 41.290 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Cena kovu, který investoři více nakupují v časech nejistoty, by se podle analytiků nyní mohla přiblížit hranici 1920 USD/oz. Na několikaletá maxima se kvůli obavám ze zhoršení plynulosti dodávek vyšplhaly i ceny hliníku a niklu.
img

Spoluzakladatel Huobi nepředpokládá do roku 2025 růst cen bitcoinu

22.02.2022 Propad bitcoinu pod support 38 429,77 snížil optimismus účastníků trhu. V nedávném rozhovoru pro CNBC vyslovil spoluzakladatel Huobi Du Jun chmurnou prognózu, že největší kryptoměna do roku 2025 nejspíš žádný býčí růst nevykáže. Upozornil také na možnost "krypto zimy".
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin mírně zpevňuje, další fáze silného růstu se zatím nečeká

21.02.2022 Bitcoin po výrazném lednovém propadu, kdy cena této nejznámější kryptoměny spadla až zhruba na 35.000 dolarů, zahájil týden růstem a blíží se k hranici 40.000 USD. Zůstává tak daleko od maxima, které je blízko 69.000 USD a na němž se bitcoin ocitl v listopadu loňského roku. Názory na další vývoj se různí, například podle spoluzakladatele kryptoměnové burzy Huobi se další fáze silného růstu může dostavit až za dva nebo tři roky.
img

Cardano: 2,79 dolarů do konce roku a 58 dolarů do roku 2030 

21.02.2022 Předpovídá se, že Cardano (ADA) bude mít pomalý rok 2022. HoDLing vaše mince až do roku 2030 může docela dobře stojí za to, podle nejnovější zprávy Finder.com.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. února 2022

21.02.2022 Podle PeckShield si uživatelé OpenSea stěžovali na phishingový útok, který vedl ke krádeži nespočtu nezaměnitelných (NFT) tokenů. Subjekt NFT zároveň oznámil, že tyto "zvěsti" prošetřuje a že žádný útok s jeho webovými stránkami nesouvisí.
img

Obavy spoluzakladatele Polygonu

20.02.2022 Spoluzakladatel Polygonu Mihailo Beljic reagoval na kritiku centralizace v dlouhém Twitteru. Řekl také, že tým pomalu pracuje na odstranění multi-sig kontraktu.
img

Warren Buffett investuje miliardu dolarů do Nubank přátelské k BTC, zbavuje se akcií Visa a Mastercard

17.02.2022 „Oracle of Omaha“ má nyní ve svém portfoliu více společností, které mají přímou/nepřímou expozici vůči Bitcoinu a podobným kryptoměnám.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. února 2022

14.02.2022 Nechvalně proslulé transakční poplatky na blockchainu ETH procházejí od 10. ledna fází snižování. Zaznamenaly průměr 14,17 USD a medián 5,67 USD – nejnižší hodnoty od září 2021.
img

Kryptografické reklamy Super Bowlu budou pro průmysl určujícím okamžikem 

10.02.2022 Poprvé budou krypto firmy inzerovat během Super Bowlu a jeho okolí, což je milník pro uznání. Významné krypto burzy plánují získat diváky Super Bowlu tím, že zaplatí miliony za reklamu v televizi tuto neděli.
img

Akcie Pelotonu vzrástli vďaka potenciálnym rokovaniam o akvizícii

09.02.2022 Peloton Interactive PTON.US je americká spoločnosť. Vlajkovou loďou produktov Pelotonu sú bežecké pásy a stacionárne bicykle s prístupom na internet, ktoré umožňujú mesačným predplatiteľom zúčastňovať sa na organizovaných aktivitách na diaľku prostredníctvom streamovacích kanálov.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 7. února 2022

07.02.2022 Spoluzakladatel Twitteru a generální ředitel společnosti Block (dříve Square) Jack Dorsey diskutoval s kandidátkou do amerického Kongresu Aarikou Rhodesovou o důsledcích strategie univerzálního základního příjmu (UBI) založené na Bitcoinu.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 3. února 2022

03.02.2022 Zprávy z krypto průmyslu:Softwarová společnost ConsenSys získala ETH rozhraní MyCrypto s cílem integrovat MyCrypto do ...
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

CoinMarketCap: Bitcoin zvýšil svůj podíl na trhu s kryptoměnami na 42 procent

01.02.2022 Bitcoin si upevnil postavení na trhu s kryptoměnami, na které loni útočila řada konkurentů - mimo jiné solana, litecoin či dogecoin, jehož propagátorem je šéf společnosti Tesla Elon Musk. Zvýšila se tak pravděpodobnost, že se trh s kryptoměnami rychle roztříští. Bitcoin jakožto nejznámější kryptoměna ale tento měsíc zastavil ztrátu svého tržního podílu, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Před oznámením rozhodnutí Fedu o sazbách bitcoin vyvinul krátkou rally

27.01.2022 Před oznámením rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokových sazbách bitcoin vyvinul krátkou rally. Vzrostl nad 38 000 USD, což je nejvyšší úroveň od 21. ledna. To ukazuje, že se kryptoměna postupně zotavuje z propadu zaznamenaného v pondělí, kdy klesla na 33 000 USD.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 26. ledna 2022

26.01.2022 Na fastfoodový gigant McDonald's se po jeho odpovědi generálnímu řediteli Tesly Elonu Muskovi snesla kritika. Miliardář včera chicagskou fastfoodovou korporaci požádal o uznávání plateb v kryptoměně dogecoin. Na oplátku slíbil, že v televizi sní Happy meal:
img

Solana se potýká s nestabilitou sítě

25.01.2022 Podle oznámení na internetových stránkách Solany z 22. ledna byl problém, který se vyskytl u validátorů, kteří využívají svůj výpočetní výkon k ověřování sítě, způsoben nadměrným množstvím duplicitních transakcí. Inženýři vydali verzi 1.8.14, která "se pokusí zmírnit nejhorší dopady tohoto problému", uvádí se v oznámení. Dodalo, že další vylepšení by měla vyjít v příštích 8 až 12 týdnech a mnoho z těchto funkcí se "důkladně testuje".
img

Visa otestuje své kryptoměnové služby

14.01.2022 Ve čtvrtek se společnost Visa Inc. přidala ke svému konkurentovi Mastercard Inc. a nabídla centrálním bankám možnost otestovat maloobchodní aplikace pro digitální měny, které banky budou emitovat.
img

Superagresivní politika Fedu se odkládá

12.01.2022 Bitcoin a ether mírně obnovily své pozice poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell učinil řadu prohlášení, z nichž vyplynulo, že "zatím není nic jasné". Superagresivní politika Fedu se odkládá. Hrozba čtyř zvýšení úrokových sazeb v USA v letošním roce zůstává pouze hrozbou, neboť Jerome Powell sice potvrdil informaci, že Fed letos začne zvyšovat sazby a snižovat bilanci, nicméně centrální banka zatím nerozhodla, jak agresivní tato politika bude. Na úplný obrázek si počkáme dva až šest měsíců.
img

Německá neobanka N26 koncem roku 2022 zahájí obchodování s kryptoměnami

11.01.2022 Německá neobanka N26, jedna z největších evropských společností mající hodnotu 9 miliard dolarů, je připravena pustit se do obchodování s kryptoměnami a akciemi poté, co usiluje o globální expanzi. Její spoluzakladatel prohlásil, že je N26 pozadu co se týče obchodování s kryptoměnami a akciemi.
img

Akciový trh před zprávou o amerických nonfarms váhá

07.01.2022 Americké akcie ve čtvrtek kolísaly mezi zisky a ztrátami, když investoři zjistili, že přecenili program Federálního rezervního systému týkající se inflace.
img

Nepokoje v Kazachstánu zasáhly těžaře kryptoměn výpadkem internetu

07.01.2022 Cena Bitcoinu klesá, protože těžaři nejsou připraveni na výpadek internetu. Nový rok pro Kazachstán, kdysi viděný jako slibné místo pro těžbu kryptoměn , začíná nepříjemně.
img

Miliardář a nepřekonatelný investor Ray Dalio radí, aby každý odložil 2 % svých prostředků do bitcoinu

06.01.2022 Miliardář a nepřekonatelný investor Ray Dalio radí, aby každý odložil 2 % svých prostředků do bitcoinu. Dalio je přesvědčen, že bitcoin je X faktorem, který udrží vaše prostředky v bezpečí a v pořádku a rozmnoží je v době strašlivé inflace.
img

Kryptoměny klesají kvůli očekávání vyšších sazeb v USA a situaci v Kazachstánu

06.01.2022 Bitcoin klesl na nejnižší úroveň od svého náhlého propadu v prosinci v souvislosti s rostoucími očekáváními zvýšení výpůjčních sazeb, která tlačí na některá z nejvýkonnějších aktiv posledních let.
C:\fakepath\apple.jpg

Apple se stal první firmou, jejíž tržní hodnota vystoupila na tři biliony dolarů

04.01.2022 Americká technologická společnost Apple se včera stala prvním podnikem na světě, jehož tržní hodnota dosáhla tří bilionů dolarů (zhruba 66 bilionů Kč). Informovala o tom agentura Reuters. Cena akcií Applu se při včerejším obchodování vyšplhala na rekordních 182,88 dolaru za kus. Investoři věří, že spotřebitelé budou nadále ochotni utrácet za produkty Applu, mezi které patří například chytré telefony iPhone či služby Apple TV a Apple Music, píše Reuters.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 3. ledna 2022

03.01.2022 Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin zrevidoval své předpovědi z posledních let. Na Twitteru založil vlákno odkazující na článek z 23. července 2013, ve kterém vyzdvihl klíčové výhody bitcoinu – mezinárodní charakter a odolnost vůči cenzuře. Prorokoval bitcoinu potenciál chránit kupní sílu obyvatel Íránu, Argentiny, Číny a Afriky.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
img

V prosinci byly doposud spáleny tokeny LUNA v hodnotě až 2,7 miliardy dolarů, jelikož poptávka UST vzrostla

27.12.2021 Podle Terra Analytics byly zatím v prosinci spáleny tokeny LUNA v hodnotě téměř 2,7 miliardy dolarů, neboli 27 milionů, protože poptávka v UST prudce vzrostla.
img

Billy Marcus, otec a spoluzakladatel kryptoměny Dogecoin, uvedl, že v blízké budoucnosti může být vydán most DOGE-ETH, který globálně škáluje kryptoměnu

22.12.2021 Zdá se, že dogecoin má v roce 2022 obrovské vyhlídky na růst. Elon Musk nejprve uvedl, že Tesla začne přijímat dogecoin jako platbu za merchandisové zboží společnosti.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. prosince 2021

07.12.2021 Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin představil svou vizi "možného plánu" pro Eth2 a nastínil budoucnost, ve které se největší platforma pro smart kontrakty může rozšiřovat a zároveň splňovat vysoké standardy odolnosti vůči nedůvěryhodnosti a cenzuře.
img

WEXO: Attila Végh bude prvý slovenský športovec s vlastným NFT (Non-fungible token)

06.12.2021 Šampión bojových umení sa pridáva k najväčšej digitálnej charite, ktorú v októbri spustili autori kryptomenovej platformy WEXO s raperom Majkom Spiritom. Predajom prvého NFT Majka Spirita sa už podarilo vyzbierať 50 000 eur, ktoré smerujú do APPA (Asociácia pomoci postihnutým) v Piešťanoch. Nezisková organizácia APPA sa venuje telesne postihnutým pacientom. Zo získaných prostriedkov sú hendikepovaným pacientom hradené aktívne rehabilitácie a zdravotné pomôcky.
img

Tkáč pokračuje v konsolidaci majetku do J&T Capital Partners

03.12.2021 Spoluzakladatel finanční skupiny J&T Finance Group Patrik Tkáč pokračuje v konsolidaci svého majetku do holdingu J&T Capital Partners, v němž má podíly na společných podnikatelských projektech s Danielem Křetínským. Holding o tom dnes informoval ČTK.
img

Genesis Capital prodává společnost QUINTA-ANALYTICA skupině BBA Capital Partners

30.11.2021 Quinta-Analytica, významný český poskytovatel výzkumných a regulačních služeb pro farmaceutický, biotechnologický průmysl a generická léčiva, mění vlastníka. Genesis Private Equity Fund III (GPEF III) ze skupiny Genesis Capital, prodává svůj 85,9% podíl společnosti LVA Holding GmbH z portfolia BBA Capital Partners (BBA).
img

Technická analýza páru ETH/USD na 29. listopadu 2021

29.11.2021 Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin navrhl nový limit pro celková transkační data v bloku, díky kterému se sníží náklady na plyn v síti Ethereum.
img

Dvojnásobný mistr světa v tradingu odhalí své metody v živém vysílání

04.11.2021 Dne 13. listopadu 2021 se v prostředí luxusní pražské restaurace Aureole k příležitosti 5. narozenin společnosti Purple Trading bude konat tradingová konference, která se bude zároveň vysílat živě online. Přednášky, semináře a diskuze jsou rozděleny do 3 hlavních tematických okruhů v podobě tradingových strategií, nástrojů a psychologie.
img

Musk včera zbohatl o 529 miliard korun, je z něj nejbohatší člověk novodobých dějin, více než stokrát bohatší než Babiš. Mohl by si koupit vše, co se v Česku letos vyprodukuje

02.11.2021 Zakladatel a největší akcionář automobilky Tesla Elon Musk včera zbohatl během jediného dne o 24 miliard dolarů, v přepočtu o 529 miliard korun. Stalo se tak díky více než osmiprocentnímu vzrůstu akcií Tesly. Z Muska je tak nadále nejbohatší člověk planety, ale také novodobých dějin. Celkově jeho majetek nyní podle Bloombergu čítá 335,1 miliardy dolarů, tedy zhruba 7386 miliard korun.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

CoinShares: Do kryptoměn šlo minulý týden rekordní množství peněz

26.10.2021 Do kryptoměnových produktů a fondů šlo minulý týden rekordních 1,5 miliardy dolarů (33,2 miliardy Kč). Uvedl to správce digitálních aktiv CoinShares. K optimismu investorů přispívá i spuštění fondů ETF, které se zaměřují na futures na bitcoiny.
C:\fakepath\purple-25102021-3.jpg

Co nového v Purple Trading – Q3 2021

25.10.2021 Je to už pár týdnů, co jsme vkročili do posledního kvartálu tohoto roku a já bych tímto příspěvkem rád odstartoval svoji blogovou kariéru zde na FXstreet.cz.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Bitcoin překonal dubnové maximum, podle CoinDesk se blíží hranici 67.000 dolarů

20.10.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes vystoupila na rekordních 66.975 dolarů (1,47 milionu Kč), a výrazně tak překonala maximum z letošního dubna. Ukazují to záznamy na specializovaném serveru CoinDesk. Krátce před 17:00 SELČ se bitcoin prodával zhruba za 66.857 dolarů. Za posledních 24 hodin si tak připisoval přes 6,7 procenta.
img

Český startup Rossum získal od investorů 2,2 miliardy korun

20.10.2021 Tuzemská firma Rossum, která buduje platformu pro zpracování dokumentů kolujících mezi firmami za pomoci umělé inteligence, získala investici zhruba 2,2 miliardy korun (100 milionů dolarů). Jde o třetí nejvyšší částku, kterou kdy získal český startup. Investici vedl americký fond rizikového kapitálu General Catalyst. K němu se přidali stávající investoři Rossumu, britské fondy SeedCamp a Local Globe i český Miton. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
img

Analytik z Wall Street do konce roku stanovil bitcoiny na 168 000 USD

20.10.2021 Spoluzakladatel Fundstrat a analytik z Wall Street, Tom Lee očekává, zveřejnil své očekávání ohledně bitcoinu. Podle informací agentury Bloomberg Lee odhalil, že má od kryptoměny velká očekávání. Domnívá se, že se cena BTC do konce roku dostane na 100 000 USD, a dodal, že by růst ceny mohl pokračovat až na 168 000 USD.
C:\fakepath\Gates.jpeg

Gates chystá v Británii investice do technologií šetrných k přírodě

19.10.2021 Spoluzakladatel americké softwarové společnosti Microsoft Bill Gates se dohodl na spolupráci s britskou vládou a hodlá ve Spojeném království investovat do technologií, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Zaměří se na to, aby nové technologie byly cenově dostupnější, informovala dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Bitcoin dále posiluje, jeho cena vystoupala těsně pod 63.000 dolarů

17.10.2021 Nejznámější kryptoměna bitcoin dále posiluje, cena vystoupala těsně pod 63.000 dolarů (bezmála 1,4 milionu Kč). Přiblížila se tak ke svému rekordnímu maximu z letošního dubna, kdy dosáhla téměř 65.000 dolarů. Investoři sázejí na to, že regulační orgány ve Spojených státech brzy schválí první veřejně obchodovaný fond (ETF), který se zaměřuje na futures na bitcoiny.
img

Akcie na pražské burze během týdne mírně oslabily

15.10.2021 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne mírně oslabily. Index PX klesl o 0,3 procenta na 1361,8 bodu. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Nejvýrazněji vzrostly akcie VIG, největší pokles naopak postihl cenné papíry Pilulky. V předchozím týdnu index PX posílil o 2,7 procenta.
img

Německá skupina ETL kupuje podíl v advokátní kanceláři Arrows a chce masivně investovat do jejího růstu

23.09.2021 Do české advokátní kanceláře Arrows, která za poslední tři roky vyrostla mezi lídry trhu, vstupuje poradenský gigant ETL Global. Tato německá skupina chce navázat na celosvětové akviziční úspěchy a dále rozvinout svůj byznys v České republice. Hodnotu transakce se strany rozhodly nesdělovat.
img

Svátky Indických kryptoburz

17.09.2021 Indické kryptoměnové burzy se snaží pro letošní hinduistické svátky přilákat maloobchodníky i místní obyvatele zahájením marketingových kampaní a rozdáváním kryptoměn v podobě airdropů.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Nová éra zlaté horečky způsobená COVID-19

09.09.2021 Drahé kovy jsou považovány za bezpečný přístav v době politické, ekonomické a společenské krize. První vlna koronavirové krize v 2020 způsobila strmý růst a pád zlata. V reakci na rostoucí cenu zlata roste i zájem Čechů o nákup tohoto kovu a obchodníci s drahými kovy dokonce hovoří o nové éře zlaté horečky. Jak se bude cena zlata dál vyvíjet a proč teď rozhodně neprodávat?
C:\fakepath\a-16082021-lv.gif

Bloomberg: Token ADA platformy Cardano je třetí největší kryptoměnou na světě

16.08.2021 Málo známý digitální token spojený s blockchainovou platformou Cardano se stal třetí největší virtuální měnou na světě, protože vývojáři sítě se snaží využít rozkvětu zájmu o decentralizované finance. Kryptoměna nazvaná ADA jen za poslední týden stoupla o zhruba 50 procent a podle údajů CoinGecko nyní má tržní hodnotu více než 69 miliard USD (1,5 bilionu Kč). Je tak větší než většina konkurenčních kryptoměn, vyjma bitcoinu a etheru, napsala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\eurusd-03082021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 3.8.2021

03.08.2021 Americké akcie včera po počátečním růstu oslabovaly. Obavy z šíření koronavirové mutace delta a ze zpomalování hospodářského růstu ve Spojených státech totiž převážily nad optimismem ohledně nových opatření na podporu ekonomiky a dobrými firemními výsledky, napsala agentura Reuters.
img

Spoločnosť Li Auto dodala v júli rekordný počet automobilov

02.08.2021 Akcie spoločnosti Li Auto (LI.US) na začiatku obchodovania vyskočili o viac ako 4% po tom, čo čínsky výrobca elektrických vozidiel dodal v júli 8589 vozidiel, čo predstavuje nový mesačný rekord. Výkonnosť za posledný mesiac zaznamenala medzimesačný nárast o 11,4% zo 7 713 dodaných vozidiel v júni. Na medziročnej báze bol rast na úrovni 251,3%. „Do konca tohto roka uvedieme na trh sériu veľkých inovácií OTA, aby sa naša ponuka produktov dostala do nových výšin,“ povedal Yanan Shen, spoluzakladateľ a prezident spoločnosti Li Auto. Medzitým jeho hlavný domáci konkurent Nio (NIO.US) dodal v júli 7 931 vozidiel, čo predstavuje medziročný nárast na 49 887-viac automobilov ako vlani. Minulý mesiac sa však tento údaj dostal pod mesačný rekord 8 083 dodávok vozidiel v júni. Ďalší významný hráč - Xpeng (XPEV.US) dnes oznámil mesačný rekord 8 040 dodaných vozidiel.
img

Tkáč vloží společné investice s Křetínským do nového J&T Capital Partners

13.07.2021 Spoluzakladatel skupiny J&T Patrik Tkáč vloží společné investice s podnikatelem Danielem Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners. Cílem nové, v Česku založené holdingové společnosti je správa a rozvoj všech stávajících a budoucích podílů ve společných obchodních projektech tandemu Tkáč a Křetínský. Holding už odkoupil podíl 44 procent ve společnosti EPH (Energetický a průmyslový holding), která sdružuje původní investice v energetice, a během následujících měsíců odkoupí další vlastnické podíly, které jsou nyní pod Tkáčovou kontrolou. J&T o tom dnes informovala ČTK. Holding podle ní mimo jiné odkoupí podíl 44 procent v mateřské společnosti fotbalového klubu AC Sparta Praha.
C:\fakepath\investice-30062021.jpg

Americký výrobce elektrických motorů bez vzácných kovů získal 225 milionů USD

30.06.2021 Americká začínající firma Turntide Technologies získala od investorů 225 milionů USD (4,8 miliardy Kč). Firma vyrábí energeticky úsporné elektromotory bez použití kovů vzácných zemin. Investice potvrzuje rostoucí zájem investorů o startupy zaměřené na klimatické technologie, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\london7.jpg

Britská Wise, která zajišťuje převody peněz, chystá vstup na burzu v Londýně

17.06.2021 Britská finančně technologická společnost Wise, která se specializuje na elektronické převody peněz a která se dříve jmenovala TransferWise, chystá vstup na akciovou burzu v Londýně. Akcie ale nemá v úmyslu nabídnout veřejnosti, místo toho připravuje přímý vstup. V tomto ohledu se stane první významnou technologickou firmou, která si v Británii zvolí tento alternativní způsob umístění akcií na veřejný trh, uvedla dnes agentura Bloomberg.
C:\fakepath\about you.png

Prodej akcií About You může firmu ohodnotit asi na čtyři miliardy eur

08.06.2021 Německý internetový prodejce módního oblečení About You stanovil cenové rozmezí pro nabídku svých akcií na 21 až 26 eur za akcii. To ohodnocuje celou společnost zhruba na čtyři miliardy eur (101,7 miliardy Kč). Firma dnes uvedla, že začátek obchodování na burze ve Frankfurtu nad Mohanem předpokládá 16. června.
img

Akcie spoločnosti Tellurian zaznamenali prudký nárast

27.05.2021 Akcie Tellurian (TELL.US), producent skvapalneného zemného plynu (LNG) v USA, oznámil, že podpísal 10-ročnú dohodu s firmou Gunvor Group zameranou na obchodovanie s energiou na 3 milióny ton LNG ročne (mtpa). Spoločnosť uviedla, že dohoda predstavuje ekvivalent výnosov vo výške približne 12 miliárd dolárov za desaťročné obdobie.
C:\fakepath\euro3.png

About You chystá vstup na burzu, z prodeje akcií chce získat 600 milionů eur

27.05.2021 Německý internetový prodejce módního oblečení About You plánuje vstup na akciovou burzu ve Frankfurtu nad Mohanem, výtěžek z prodeje akcií pak hodlá použít na expanzi v zahraničí a na rozvoj technologické platformy pro firmy. Firma dnes oznámila, z prodeje nových akcií chce získat nejméně 600 milionů eur (15,3 miliardy Kč). Podle informovaných zdrojů by nabídka mohla celý podnik ohodnotit zhruba na tři miliardy eur.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bloomberg: Úřady vyšetřují jednu z největších kryptoměnových burz Binance

14.05.2021 Americké úřady, které vyšetřují praní špinavých peněz a daňové podvody, se zaměřily na jednu z největších kryptoměnových burz Binance. Společnost, která je díky své české verzi populární i mezi českými fanoušky kryptoměn, vyšetřuje americké ministerstvo spravedlnosti a daňový úřad IRS. Napsala to včera s odkazem na své zdroje agentura Bloomberg.
C:\fakepath\top-04052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.05.2021 1) Asijsko-pacifické akcie dnes znovu posílily, ačkoli tamní makrodata spíše zklamala. Korejská inflace rostla v dubnu ve srovnání s odhadem analytiků o patnáct setin procenta rychleji. Australská obchodní bilance v březnu skončila s výrazně menším přebytkem, než se čekalo. Naopak tamní centrální banka nepřekvapila ponecháním základní úrokové sazby na 0,1 %. Čínské i japonské burzy zůstaly i dnes zavřené kvůli tamním prázdninám.
C:\fakepath\Celo-20042021-1.png

Celo

20.04.2021 Včera jsem četl článek o zjednodušování plateb kryptoměnami, jedna metoda pro mě byla novinkou, tak jsem se chtěl o ní podělit. Platforma Celo si klade za cíl zajistit, aby finanční nástroje byly bez hranic, snadno použitelné a přístupné pro kohokoli s mobilním telefonem.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin zdolal další rekord, vystoupil nad 63.000 dolarů

13.04.2021 Bitcoin zdolal další rekord, před polednem se obchodoval za více než 63.000 dolarů, v přepočtu asi 1,38 milionu korun. Poté kurz této nejznámější kryptoměny světa klesl zhruba na 62.600 dolarů. Od začátku roku se hodnota bitcoinu více než zdvojnásobila, vyplývá z grafů na specializovaných webech. Bitcoin vystoupil na rekordní hodnotu den předtím, než se na trhu Nasdaq v New Yorku začne obchodovat s akciemi společnosti Coinbase Global, což je provozovatel největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Podle šéfa bitcoinové burzy se možná blíží kroky proti používání kryptoměn

13.04.2021 Vlády po celém světě by mohly začít podnikat kroky proti používání bitcoinu a dalších kryptoměn. V rozhovoru s televizí CNBC to uvedl Jesse Powell, spoluzakladatel a výkonný ředitel přední bitcoinové burzy Kraken.
img

Nejbohatším Čechem byl loni Kellner s majetkem 17,5 miliardy USD

06.04.2021 Nejbohatším Čechem byl v loňském roce většinový vlastník investiční skupiny PPF Petr Kellner, který 27. března tragicky zahynul. Podle odhadů časopisu Forbes byla hodnota jeho majetku 17,5 miliardy dolarů, tedy 382 miliard korun, a patřilo mu tak 110. místo mezi nejbohatšími lidmi světa. Proti roku 2019 se Kellnerův majetek rozrostl o 2,6 miliardy dolarů. Po jeho smrti jmění s největší pravděpodobností přejde na manželku Renátu Kellnerovou a celou rodinu. V žebříčku dolarových miliardářů figuruje devět Čechů, což je dosud nejvíce. Forbes dnes žebříček zveřejnil na svém webu.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
img

📢27. 3. NEJVĚTŠÍ TUZEMSKÁ AKCE PRO TRADERY!

24.03.2021 Online trading konference 2021 je již třetí velkou online událostí za poslední rok, kterou brokerská společnost XTB pořádá. Předchozí dvě akce se věnovaly tématům souvisejícím s pandemií koronaviru a jaký má dopad na globální trhy a tradeři se zaobírali i investičními výhledy pro rok 2021.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin se z propadu po silném růstu nemusí roky vzpamatovat

22.03.2021 Růstová fáze, v které je nyní bitcoin, se ještě může udržet a cena této nejznámější kryptoměny by se mohla zvýšit o dalších 400 procent. Dostala by se tak zhruba na 300.000 dolarů (6,5 milionu Kč). Myslí si to spoluzakladatel a bývalý šéf kryptoměnové burzy BTCC Bobby Lee, který ale vychází čistě z grafů technické analýzy. Pokud by se jeho předpoklad naplnil, existuje riziko, že bitcoin z maxima prudce klesne a vzpamatovat se nemusí i několik let.
C:\fakepath\buffett 16102013.jpg

Majetek investora Warrena Buffetta dosáhl 100 miliard dolarů

11.03.2021 Hodnota majetku investora a filantropa Warrena Buffetta dosáhla 100 miliard dolarů (2,2 bilionu Kč). Investoři vyhnali cenu akcie společnosti Berkshire Hathaway až na rekordní výši více než 407.000 USD, uvedla agentura Reuters. Buffett ve společnosti vlastní zhruba šestinu.
img

Akcie GameStop vystřelily o 30 %

08.03.2021 Akcie GameStop (GME.US) dnes vyskočily o 30 % poté, co tento prodejce videoher potvrdil, že aktivistický investor Ryan Cohen (spoluzakladatel Chewy) povede transformaci společnosti do e-commerce sektoru. GameStop vydal zprávu, že se chce zaměřit na "technology business". Trhy doufají, že Cohen bude schopen zopakovat v GameStopu svůj úspěch ze Chewy.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Firma Evolv, která vyvíjí bezpečnostní systémy, vstupuje na burzu

08.03.2021 Americká společnost Evolv Technology, která vyvíjí systémy pro zajišťování bezpečnosti na veřejných místech, vstoupí na akciovou burzu prostřednictvím spojení s jednou z firem specializovaných na akvizice, takzvaných SPAC. Transakce ohodnocuje sloučený podnik zhruba na 1,7 miliardy dolarů (38 miliard Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Anghami bude první arabskou technologickou firmou na Nasdaqu

04.03.2021 Rival Spotify, streamovací společnost Anghami, vstoupí jako první arabská technologická firma na americkou burzu Nasdaq. Anghami, která je populární na Blízkém východě a v severní Africe, to podle agentury Reuters uvedla ve svém včerejším sdělení. Vstup na burzu se uskuteční prostřednictvím firmy SPAC.
img

Český trh se vzácnými mincemi loni klesl o 36 pct. na 323 mil. Kč

15.02.2021 Objem obchodů s historickými mincemi, bankovkami a dalším numismatickým materiálem se loni propadl o 36 procent na 323 milionů Kč. Numismatiku negativně poznamenala pandemie koronaviru. Nejvzácnější vydraženou mincí se loni stal desetidukát panovníka Ferdinanda III. za 30 milionů korun. Vyplynulo to ze statistik a expertních analýz aukčního domu Macho & Chlapovič.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Tesla oznámila investici do bitcoinu a ten je na maximu

08.02.2021 Automobilka Tesla oznámila, že investovala do bitcoinu 1,5 miliardy dolarů (asi 32 miliard Kč). Sdělila to akciové burze v pravidelné výroční zprávě. Uvedla také, že v blízké budoucnosti nabídne zákazníkům možnost platit za její elektrovozy a další výrobky prostřednictvím této digitální měny. Bitcoin se v reakci vyšplhal na své rekordní maximum - na burze Bitstamp se před 14:30 SEČ prodával za téměř 44.000 dolarů a přidával 14 procent.
C:\fakepath\m-02022021-lv.gif

Musk avizoval, že nějaký čas nebude na twitteru

02.02.2021 Americký miliardář a spoluzakladatel automobilky Tesla Elon Musk oznámil, že nějaký čas nebude na twitteru. V minulých dnech svými komentáři na této síti ovlivnil ceny akcií některých firem. Musk, který je nejbohatším člověkem světa, už měl v minulosti problémy s regulačními úřady kvůli tomu, že komentoval plány kolem Tesly.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Investiční zlato | Price Action | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Pin Bar | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | BaFin | Bank of England | Bankovní rada | Bear | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bund | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dolarový index | Dollar | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FX | Fed | Finanční trhy | Finančník | Forex trader | Futures | Fúze | G7 | Gap | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Kiwi | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzové riziko | Larry Williams | Long | Lot | MACD | MMF | MT4 | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Oscilátor | P/E | Platforma | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Rating | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Split | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Support | Swiss | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Morgan Stanley | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | FTSE | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Jaroslav Tupý | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Arbitráže | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Credit Suisse | Oanda | ČSOB | Partners | Golden Gate | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Makrodata | Facebook | LYNX | Akcenta | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie dnes | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Akcie VIG | Akcie Visa | Akciové burzy | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Brokerská společnost | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Emisní povolenky | Engulfing | Eura | EURGBP | EURNOK | EURSEK | Evropská banka | Evropské měny | Exchange | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GBPCHF | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investing | Investování do akcií | J&T | Jak investovat | EBay | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Komoditní | E15 | Libra | Lira | Ludvík Turek | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stochastický oscilátor | Stochastický | Trh | Tržní hodnota | Turek | Twitter | Unce zlata | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | ING | Mojmír Hampl | Buffett | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Bunds | Cenové rozpětí | CEPS | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Petr Kellner | Prospekt | Provozní marže | Roadshow | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Míra alokace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | Paul Krugman | Jan Kovalovský | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Flag | Majors | Trader Workstation | S/R zóny | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Burze | Commodities | Currency | Investment | Penny stock | Money Expo | Aramco | Dow Jonesův index | Sky News | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | The New York Times | CNN | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | Česká bankovní asociace | Home Credit | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | NATO | Nová Čína | BNY Mellon | Washington Post | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Thomson Reuters | Technický výhled | Uložení peněz | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Finanční gramotnost | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Tomáš Kadeřávek | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Energie | Kitco | Rada ČNB | Podnikatelé | Pro tradery | Index německých akcií DAX | BlackRock | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Bankovnictví | City | Golden Gate CZ | Forbes | Fundamentální faktory | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Den D | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | Širší index S&P 500 | Televize Sky News | Globální finanční krize | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Americký akciový index | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Rizikovější aktiva | Nervozita | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Výzkumná společnost | Vývoj na akciových trzích | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Dnešní údaje | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | FxPrimus | Tesla | Zahraniční firmy | Výnos desetiletých dluhopisů | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Mzdy | Úspěšné obchodování | Americký trh práce | Predikce | Světový obchod | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Manažeři fondů | Výnosy | Očekávání analytiků | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Příjmy | ExxonMobil | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP Británie | J&T Finance Group | Hlavní ekonom | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | Politico | Bridgewater | Purple Trading | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | Bitstamp | Cena měny | Broker roku | Skupina PPF | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Manipulace s trhem | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Michal Stibor | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Cena platiny | Palladium | Trade Financial | Martin Stibor | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | Kraken | ETH | XRP | Obchodník s kryptoměnami | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Dealogic | Fincentrum | Hard fork | Dominik Stroukal | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Flippening | Enterprise Ethereum Alliance | Steven Nerayoff | Cena kryptoměny ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Davis Stockman | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | Paralelní polis | Štěpán Hájek | Robinhood | Investice do kryptoměn | Crypto | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Patrik Klempár | Použití kryptoměn | Vstup na akciovou burzu | FundStrat | Altcoiny | Vzácné kovy | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | CFD Stocks | Burzovní trh | Burzovní trh START | Geopolitická rizika | Obchodní války | FinTech | Zonky | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Růstové akcie | PANW | Finex | Finex.cz | Capitalinked.com | Vysoké standardy | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | FAANG | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Pokles ceny | Výplaty dividend | Geopolitika | Kvalifikovaní investoři | Ether | Trh Start | 3cAnalysis | I-Trader | Finanční skupina | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Cena plynu | Signál na akcie | Long obchod | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Starteepo | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Česká firma | CDCP | Český miliardář | Ceny kryptoměn | Hodnota indexu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Jak se obchoduje | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | GOLDEN POCKET | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Akcie Uberu | Nejznámější kryptoměny | Marek Vaňha | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Boris Johnson | Začít obchodovat | Nabídka akcií | David Varga | Tradingová konference | Token | Stablecoin | Americké společnosti | CoinShares | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ceny niklu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | Pokles cen | Aston Martin | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Ředitel Patria Finance | SEBA | Digitální aktiva | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Ekonomické problémy | AMZN | WeWork | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Kótování | Macho & Chlapovič | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Denní graf | Stablecoiny | Úpis akcií | UCITS | The Washington Post | Přístup k investování | Ethery | Investujte do akcií | Akcie roku | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Profesionální obchodníci | Ochrana před inflací | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Trinity | LNG | Objem | Dvojitý vrchol | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Ředitel Purple Trading | Purple Trading David Varga | Skupina ČEZ | Obchodní nástroje | Obrat trendu | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Firma | Období nejistoty | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Svíčková formace | Růst cen | Royal Mail | NHS | Studie | Server CNBC | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Generální ředitel | PSA | IPO Saudi Aramco | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | Chris Larsen | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Ľubomír Šlauka | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Legislativa | Pohyby kurzu | Vicepremiér | Walt Disney | Disney+ | Macquarie Asset Management | AFP | Finanční rezervy | Růst české ekonomiky | Swingové maximum | Globální trh | Martin Stránský | Technické rezistence | Konkurenti | Objem obchodů s kryptoměnami | Financovat | SMA | Předpovědi | Predikce vývoje | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Historické události | CBDC | Impuls | Visa | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Další rozvoj | Rozvoj | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | COPPER | NAFTA | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | PKN Orlen | Časopis Forbes | EASA | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Sev.en Energy | Czech Media Invest | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | Premiér Babiš | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | EY | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Roční růst | ACEA | Miliardy korun | Předsevzetí | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Schodek státního rozpočtu | Růst akciových trhů | ETF roku 2020 | Hospodaření | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Vyšší ceny ropy | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | USA Donald Trump | Hodnota společnosti | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Poradenství | Nový rekord | Dow Jonesův akciový index | Podnik | Emisní cena | Zpřísnění měnové politiky | Bloky | Fork | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Velké firmy | Facebook Inc. | Ptačí chřipka | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | HN | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Firma Avast | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Americký miliardář | Filantrop | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Impérium | Většinový podíl | Jüan | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Finance Group | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Konzultant | Certifikace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Cena akcií Applu | FIAT | AML | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Daň z příjmu | Tenza | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | Universal Music Group | SEC | Palantir | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Půlení bitcoinu | Indikátor RSI | Modelové portfolio | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Bez rizika | Ministerstvo financí ČR | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | Dopad koronaviru | Noviny | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Jižní Korea | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Letní olympijské hry | Vyhlášení nouzového stavu | Šok | Guru | Výkyvy | Aktuální Price Action | Obrovské ztráty | Pohyb Bitcoinu | WP | Těžební kapacity | Prudký pokles | Bright Trading | Dennis Dick | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Kabinet | Tržby společnosti | Třída aktiv | Silný pokles | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost Saudi Aramco | Stimul | Důležitý support | New York Times | Justin Trudeau | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Získávání nových půjček | Onemocnění | Tiskové agentury | Ekologické organizace | PYPL | Fed včera | Bilion dolarů | Další pokles | Valné hromady | Koronavirová krize | MPO | MF | Náhrady mezd | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Američtí demokraté | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Olympijské hry | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Dopady pandemie na ekonomiku | Výroba automobilů | Ministryně financí Alena Schillerová | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Petr Zýma | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Letecká společnost | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | AOL | DPH | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Cestovní omezení | CDC | Ministři | Vývoz komodit | Chřipka | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | CIA | Nejvyšší soud | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Massachusetts | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | IIPR | Innovative Industrial Properties | Majitel | Úspory | Růst cen v EU | AMC | EP | Chuť riskovat | Colorado | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny | Trade | Tlak medvědů | ODS | Premiér Andrej Babiš | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Tweety | Air France | Posílení | Swingové minimum | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Sazka Group | OPAP | Stoiximan | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Tweet | Dopravci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Greenpeace | Koncern Volkswagen | PEPSICO | HashRate | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Huobi | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Macy’s | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Členské státy | Členské země | Burza Binance | Merck KGaA | Merck | RBI | Obchodní firmy | PPF Telecom Group | Auta | Dopad na cenu | Xiaomi | FBI | Volatility trhu | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Spekulovat | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Fiskální stimul | Marek Brávník | Manažeři | Růst Bitcoinů | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Lesy ČR | Kupci | Biotechnologická společnost | Renault | Odchod z burzy Nasdaq | Odchod z burzy | Odchod z americké burzy | Čínský vyhledávač | Vyhledávač Baidu | Fischer | Umělé inteligence | China Daily | Šéf firmy | Dislokace | OKD | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Hertz | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Skupina Starteepo | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Bývalý prezident | Zbrojovka | Pozitivní sentiment | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | Antivirus | Start-upy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Oracle | Rozhodnutí soudu | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Teorie černé labutě | Národní rozpočtová rada | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Pevninská Čína | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Agrofert | Propad cen | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Banka JP Morgan | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Průzkum Reuters | Index německých akcií | Státní pomoc | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Šéf Facebooku | Vrcholoví manažeři | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Ziskové marže | Ukrajinský prezident | Jasný signál | Novavax | MAM | Sony | Steve Jobs | E.ON | KLM | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Citroën | Chrysler | Investice do robotiky | Mike Bloomberg | Kanye West | Kim Kardashianová | Deset nejbohatších lidí | Deset nejbohatších lidí na světě | Účty celebrit | IDC-softwarehouse | Karel Diviš | Twitterové účty | Ceny | Praha | Ethereum Foundation | Verizon Communications | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Akcie těžařů | Mírná korekce | Insolvence | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | DeFi | Nikl | Čínská společnost | Obsazenost hotelů | Důvěra | Velké technologické firmy | Turistický ruch | Indonésie | Odhad vývoje ekonomiky | NYT | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Zalando | Americké ministerstvo spravedlnosti | Čas na nákup | VHM | eMan | Fima eMan | Softwarová fima | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Podhodnocený | Běloruské dluhopisy | Capital Com | Capital.com | Pandemická situace | Hnojiva | Bitstock.com | Hodnota Applu | Goodyear | Výrobce pneumatik | Počet akcií | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Akcie softwarové společnosti | Přístup k inflaci | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Majetek nejbohatších lidí | CUNY | Miles Corak | Růst majetku | Růst majetku nejbohatších lidí | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Příliv kapitálu | FTMO | Decentralizované finance | SPAC | Akcie SPAC | Klimatické změny | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Sequoia | Universal Music | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Bloomberg Intelligence | Pilulka.cz | Zhoršení pandemie | Program Antivirus | Cena elektřiny | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | The New York Times (NYT) | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | List The New York Times | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Česká republika | McAfee | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Měnový fond | Allegro | Společnost Allegro | iPhone | Nancy Pelosiová | Klinické testy | Výrobce letecké techniky | Dušan Kunovský | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Foot Locker | Sainsbury’s | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Chování ceny | Množství peněz | Akcie TWTR | Způsob investování | Defi | Protiepidemická opatření | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Akcie Pilulky | Moneta | PFE | EP Global Commerce (EPGC) | Nestabilní situace | Apollo | Apollo Global Management | Palo Alto Networks | MRNA | Akcie spoločnosti | Stock Spirits | Diem | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | Nio | Li Auto | GME | GameStop | GME.US | Společnost DoorDash | Lyft | Libra/Diem | Diem Association | CELO | Sektor kryptoměn | Siemens | Munich Re | Vonovia | Munich | Očkování | Coinbase Global | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | ECI | EC Investments (ECI) | EP Equity Investment | Mutace koronaviru | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Stock Spirits Group | Citadel Securities | Růst ceny | SOLEK | Zastánci bitcoinu | NIO.US | Jon Ossoff | Raphael Warnock | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Libertas | Film o bitcoinu | Vývoj akcie | Vývoj akcie Tesly | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Hodnota trhu s kryptoměnami | Babel Finance | Zájem o bitcoin | Oživení amerického trhu práce | Holdingové společnosti | Brands | Akcie americké internetové společnosti | Shopify | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Tilray | TLRY | MJ | Toshiba | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | Etsy | Polská společnost | TransferWise | Očkování proti covidu | Express | Výkyvy směnného kurzu | Silné výkyvy | Akcie společnosti GameStop | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny Bitcoinu | Tencent Holding | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Prázdná firma | Nákup bitcoinu | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Trh se vzácnými mincemi | Objem obchodů s historickými mincemi | Desetidukát panovníka Ferdinanda III | Propady aukčních domů | Historické mince | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | Růstový trend | CETIN | Akcie Tilray | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Platby kryptoměnami | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Investování do Bitcoinu | Akcie Boeing | Nio (NIO.US) | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Anghami | Společnost Anghami | Silný růst | Evolv | Evolv Technology | Firma Evolv | Společnost Evolv Technology | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | ČSA | Záchranný plán | Akcie třídy A | Majetek investora | Majetek investora Warrena Buffetta | Investice společnosti | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Unocoin | Aleš Hála | Vstup Coinbase na burzu | Filecoin | ForexNation | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Online trading konference | Trading konference | Růstová fáze | BTCC | Bobby Lee | BTCC Bobby Lee | Cyklus býčího trhu | Cyklus býčího trhu u bitcoinu | Ballet | Squawk Box Asia | CNBC Squawk Box Asia | Suezský průplav | Discovery | PPF Group | Aktuální nálada | Loď Ever Given | Ever Given | Ladislav Bartoníček | Pohyb ceny | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | EDF | Umění | Primoco | Výrobce dronů Primoco | zk-SNARK | Jesse Powell | Přední bitcoinové burzy | Používání kryptoměn | GitHub | AMD | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Sainsbury | COIN | Debut na trhu Nasdaq | Krypto trh | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Shooting Star | Ceny Etherea | Ceny ETH | Zjednodušování plateb | Real Vision | Rene Reinsberg | Celo Dollar | Carbon offsetting | Celo dolary | Pepco | LME | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | ERA | Internetové společnosti | Verizon | Společnost Verizon | Ekonomická obnova | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Colonial Pipeline | Panasonic | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Dogecoiny | Vyšetřování Binance | Zákony Evropské unie | Spoluzakladatel firmy | Nesledovatelné kryptoměny | Kybernetický útok | Plán obnovy | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Výprodej bitcoinů | Turów | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Renata Kellnerová | Obavy z inflace | Oslabení | Cena Cardana | Zisk před zdaněním | About You | Akcie spoločnosti Tellurian | Tellurian | TELL.US | TELL | Tellurian (TELL.US) | Akcie Tellurian (TELL.US) | Akcie Tellurian | Kryptopeněženky | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Weibo | Nejbohatší člověk | Nejbohatší člověk planety | Prodej akcií About You | Tarek Müller | Nayib Bukele | Salvador | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Fibonacciho Cluster | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Wise | Finančně technologická společnost | Společnost Wise | Vstup na burzu v Londýně | Kristo Kaarmann | Wise Kristo Kaarmann | Zájem firmy | Konkurence | XPeng | MoneyGram | WorldRemit | Revolut | Prodej | XPEV | Další kryptoměny | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Akcionáři Monety | Graf akcie | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Didi | UBI | Den daňové svobody | NASA | Starlink | Programátor | Podcast | Společnost Didi | Turntide Technologies | Začínající firma | Americká začínající firma | Firma Turntide Technologies | Ředitel Turntide | Turntide | Ryan Morris | Robert Downey | Robert Downey ml. | Klimatické technologie | Technologie | Hyperdrive Innovation | BorgWarner Gateshead | Spoluzakladatel Microsoftu | MAN | Superauta | Výrobce elektrických motorů | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Ekonomický šok | Obchodní aplikace | Vývoje ceny | Andy Jassy | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | UST | TSMC | Výroční zprávy | Didi Global | Plány obnovy | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | J&T Private Equity Group | J&T Private Equity Group Limited | CECOSA Supermercados | CAPRABO | J&T Energy | J&T Energy Holding | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | GlobalFoundries | Mutace delta | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Amber Group | Divize | Rotterdam | HOOD | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Přehled výkonnosti | MECIE | Letiště Praha | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Dřevo | Chování | Pocity | Akcie Li Auto | LI.US | Li Auto (LI.US) | Akcie Li Auto (LI.US) | Akcie spoločnosti Li Auto | XPEV.US | Xpeng (XPEV.US) | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Bývalý prezident USA | Účetní období | Gary Gensler | Skleníkové plyny | VIAC | Rekordní minimum | Předseda správní rady | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Olympiáda | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | Čínský deník | Cena kryptoměny | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Futures obchodník | Scalping DAXu | Byty | Token ADA | Platforma Cardano | Dovoz oceli | Tokeny | Medián | Rozbor | SpaceX | Zájem Čechů | SPOT | SPOT.US | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Analytici banky | Americká ministryně financí | Způsob myšlení | Vlna pandemie | Golden Gate CZ Marek Brávník | Nedostatek čipů | GPEF | Mercuryo | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Prezident Nayib Bukele | Popularita kryptoměn | Neúspěch | Opatření | Rivian | Dna | Dlouhodobé strategie | Prazdroj | ANO | Uhlí | NFT | Non-fungible token | Salvadorský prezident | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Roman Pilíšek | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Kryptoměna Solana | Los Angeles | Finanční ředitelka | Bukele | Nakamoto | Etherea | Indické kryptoměnové burzy | Růst firmy | Smart kontrakty | Společnost AT&T | WarnerMedia | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | ETL | Arrows | ETL Global | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Christian Gorny | ETL Group | Jakub Dohnal | Jáchym Petřík | CEO Arrows | Arrows a ETL | Německá skupina | Skupina ETL | Pavel Machajdík | ShrtCut Studio | Kryptotransakce | Jaroslav Haščák | Telecom | Reorganizační plán | Úročení | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Broker Roku 2021 | Mathias Cormann | Zlato a bitcoin | RippleNet | Mediální podnik | Nejnovější zprávy | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Bohemia Energy | Pravidla hry | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kolibřík Energie | Kryptoměnové společnosti | Lexo Antoni Trenchev | Objemy prodeje | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Temasek | Investice do technologií šetrných k přírodě | Nedostatek polovodičů | Americký podnikatel | MoneyExpo | Digitální jüan | ProShares | Český startup | Rossum | Rohlík.cz | Veolia | Bosch | Celonis | Flexport | Tomáš Gogár | Tuzemská firma | Firma Rossum | SeedCamp | Local Globe | Miton | Giphy | Jesse Proudman | Makara | Spuštění fondu | Překonání historického maxima | Americká automobilka Tesla | Pozornost | Získávání peněz | CFD Futures | Gemini | Volvo Cars | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Valkyrie Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Paxful | Ray Youssef | Bankovní společnosti | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Ruský prezident | Jakub Kania | Radek Babčan | F.X.C.G. | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Aram Tor | Nelly Novotná | World Cup Championship of Forex Trading | Global Cup of Futures Trading | Jan Smolen | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Polygon | Mistr světa v tradingu | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Košík.cz | West Ham | AMD akcie | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Crypto.com | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Pozemky | Blockstream | Ceny BTC | Společnost innogy | Innogy | Ava labs | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | Těžařská společnost | | QUINTA-ANALYTICA | BBA Capital Partners | LVA Holding | LVA Holding GmbH | GPEF III | Quinty | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Marex | Nejvýraznější propad | Vietnam | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Postavení na trhu | SOTIO | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Expert na kryptoměny | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | WEXO | Výrobce čipů Intel | Terra Luna | Tržní hodnota americké společnosti | Evernym | Kryptoměnové transakce | Bidenova administrativa | Letadlo | MATIC | Sequoia Capital | Technická rezistence | Úpis nových akcií | DOGE-ETH | Billy Marcus | Sekyra Group | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Terra Analytics | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Výkyvy volatility | Celkový sentiment | Tržní hodnota Applu | Miliardy USD | Rozvahy Fedu | Nepokoje v Kazachstánu | Situace v Kazachstánu | DAO | Gate | Consensys | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Streamování videa | Arthur Hayes | GlobalBlock | Meme kryptoměny | Peloton Interactive | Akcie Pelotonu | Cena akcií Pelotonu | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Peloton Interactive (PTON.US) | Napětí kolem Ukrajiny | Oracle of Omaha | Nubank | Bezpečnostní situace | Mihailo Beljic | Fáze silného růstu | Sankce | Sankce vůči Rusku | Separatistické regiony | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Eskalace rusko-ukrajinské krize | Makléřská společnost Marex | Společnost Marex | Bezpečné útočiště pro investory | Neschopnost bitcoinu | Kryptoúvěrové společnosti | Nexo | Antoni Trenchev | OFAC | Český trh se vzácnými mincemi | Objem obchodů se vzácnými mincemi | Sběratelé | Aukční dům | Aukční dům Macho & Chlapovič | Antium Aurum | Aurea | Aukční dům Aurea | Aukční dům Antium Aurum | Elizej Macho | Řetězec | Řetězce | APP | Čínští investoři | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Regulace kryptoměn | Vlastnictví | Společnost Nexo | Kryptoměnová společnost | Švýcarská kryptoměnová společnost | Převzetí Twitteru | Billy Markus | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Reed Hastings | Budoucnost twitteru | Vedení twitteru | Nejbohatší muž planety | Technický výhled trhu | Do Kwon | Algoritmický stablecoin | Akcie Wix.Com | Wix.Com | WIX.US | WIX | Wix.Com (WIX.US) | Akcie Wix.Com (WIX.US) | John Vaňhara | Petr Novotný | Jakub Němec | Vojtěch Machek | Howard Friend
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Spolkový soudní dvůr
Spolkový soudní dvůr (BGH)
Spolkový statistický úřad
Spolkový ústavní soud
Spolkový ústavní soud v Karlsruhe
Spoločnosť CrowdStrike Holdings
Spolumajitel Penty
Spolupráce s profesionály
Spoluředitel
Spoluředitel firmy

Následující klíčová slova

Spoluzakladatel firmy
Spoluzakladatel fondu Quant
Spoluzakladatel Microsoftu
Spoofing
Spor EU-USA
Spor mezi USA a Čínou
Spor o digitální daň
Spor o rozpočet
Spor o rozpočet EU
Sportisimo
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
virarosi krypto
Potvrďte prosím... Zavřít