Pondělí 25. září 2023 20:49
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Míra inflace

C:\fakepath\eurusd-tydenik-25092023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.9.2023)

25.09.2023 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD dočkali dalšího ziskového obchodu, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž došlo k aktivaci nákupního (buy) obchodu, který se postupně velmi přesně dostal do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

Analýza: Válka na Ukrajině snížila růst v Evropě a výrazně zvýšila inflaci

22.09.2023 Válka na Ukrajině snížila hospodářský růst v Evropě a výrazně také na kontinentě zvýšila inflaci. Vyplývá to z dnes zveřejněné analýzy švýcarské centrální banky. Horší dopady války podle této studie teprve přijdou. Evropa od invaze ruských vojsk na Ukrajinu loni v únoru zaznamenala prudký nárůst cen energií a otřesy na finančních trzích. Výrazně se také snížil výkon ruské a ukrajinské ekonomiky.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Turecká centrální banka zvýšila kvůli inflaci základní úrok na 30 procent

21.09.2023 Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu o pět procentních bodů na 30 procent. Oznámila to dnes v tiskové zprávě. Snaží se tak bojovat s vysokou inflací, která po přechodném zmírnění opět zrychluje a v srpnu se dostala na 59 procent. Základní úrok je teď v Turecku nejvýše za 20 let.
C:\fakepath\svycarsko frank.jpg

Švýcarská centrální banka překvapivě ponechala základní úrok na 1,75 procenta

21.09.2023 Švýcarská centrální banka dnes překvapivě ponechala svou základní úrokovou sazbu na 1,75 procenta. Oznámila to v tiskové zprávě. Svůj krok zdůvodnila efektem zpřísňování měnové politiky v minulých čtvrtletích, který se projevil ve zmírnění inflace. Banka se rozhodla základní úrok ponechat beze změny poprvé od loňského března.
C:\fakepath\trader-20092023-39-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.09.2023 1) Akcie americké rozvážkové služby Instacart včera zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 43 procent. Hodnota firmy tak dosahuje téměř 14 miliard dolarů (320,2 miliardy Kč), napsala agentura Reuters. Instacart se zabývá rozvozem potravin, podobně jako například v České republice společnost Rohlík.
img

Britská libra prudce klesla

20.09.2023 Britská libra se propadla v reakci na zprávu, že míra inflace ve Spojeném království nečekaně klesla na nejnižší úroveň za posledních 18 měsíců, což otevírá Bank of England možnost pozastavit nebo dokonce zastavit svou nejrychlejší sérii zvyšování úrokových sazeb za poslední tři desetiletí.
C:\fakepath\Británie3.jpg

Inflace v Británii v srpnu nečekaně klesla o desetinu bodu na 6,7 procenta

20.09.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Británii v srpnu nečekaně zpomalilo a míra inflace zvolnila o desetinu bodu na 6,7 procenta. Uvedl to dnes na svém webu britský statistický úřad ONS. Podle analytiků to vyvolává otázku, jaký postoj zaujme britská centrální banka k dalšímu zpřísňování měnové politiky.
img

BREAKING: Inflace ve Spojeném království pod očekáváním!

20.09.2023 V srpnu byla zjištěná míra inflace ve všech ukazatelích nižší, než se očekávalo, přičemž celková inflace vzrostla meziměsíčně o pouhých 0,3 % oproti očekávaným 0,7 %, což mělo po oznámení nepříznivý vliv na libru a výnosy dluhopisů. K poklesu jádrových cen přispěl především výrazný pokles cen potravin, což by zase mělo povzbudit Bank of England (BOE) k poslednímu zvýšení sazeb před delší přestávkou. Tento pohyb cen potravin je vnímán jako pozitivní zpráva pro BOE, která poskytuje podstatný důvod pro podporu nadcházející pauzy po zítřejším potenciálním zvýšení sazeb.
img

Slovensko opět na inflačním chvostu eurozóny

19.09.2023 Evropská centrální banka dnes zveřejnila konečné údaje o inflaci podle harmonizovaného indexu spotřebitelských cen (HICP) v Evropské unii. Inflace měřená HICP v eurozóně dosáhla v srpnu 5,2 %, což je mírný pokles oproti červencové hodnotě 5,3 %. Největší obavy tak stále vyvolávají ceny potravin, které meziročně vzrostly o 10,3 %. Na druhé straně začínají opět výrazně růst ceny v dopravě v důsledku vysokých cen pohonných hmot. Jediným deflačním segmentem je bydlení, elektřina a plyn, který meziročně klesl o 0,7 %.
C:\fakepath\trader-19092023-32-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.09.2023 1) Americká rozvážková služba Instacart jde na burzu, cenu akcií pro účely primární veřejné nabídky (IPO) stanovila na 30 dolarů za kus. Hodnota firmy tak dosahuje zhruba deseti miliard dolarů (228,9 miliardy Kč), uvedl server CNBC. Instacart se zabývá rozvozem potravin, podobně jako například v České republice společnost Rohlík.
C:\fakepath\EU staty.jpg

Inflace v EU v srpnu klesla na 5,9 procenta, v Česku byla druhá nejvyšší

19.09.2023 Míra inflace v Evropské unii v srpnu klesla na 5,9 procenta z červencové hodnoty 6,1 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Nejvyšší inflaci mělo s hodnotou 14,2 procenta Maďarsko, druhá nejhorší byla Česká republika, kde inflace dosáhla 10,1 procenta. Tyto dvě země jsou zároveň v EU jediné, kde byla inflace v srpnu nad deseti procenty.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Německá centrální banka očekává, že ekonomika v tomto čtvrtletí klesne

18.09.2023 Německá ekonomika v aktuálním čtvrtletí zřejmě klesne, očekává německá centrální banka. Průmysl je v recesi a soukromá spotřeba na růst hospodářství podle ní nestačí. Deutsche Bundesbank, jak se oficiálně centrální banka v Německu nazývá, to dnes uvedla ve své pravidelné měsíční zprávě. Největší evropská ekonomika zaznamenala na přelomu roku krátkou recesi a ve druhém čtvrtletí stagnaci růstu. Pokles v aktuálním čtvrtletí by tak znamenal čtyři čtvrtletí v řadě s poklesem nebo stagnujícím růstem.
C:\fakepath\trader-14092023-39-zm.jpg

Míra inflace v Argentině v srpnu, měsíc před volbami, vystoupila na 124 procent

14.09.2023 Míra inflace v Argentině v srpnu, zhruba měsíc před prezidentskými volbami, vystoupila na 124,4 procenta. Oznámil to místní statistický úřad. Inflace v Argentině patří k nejvyšším na světě a podle analytiků se bude zvyšovat i nadále, napsal týdeník Der Spiegel. Centrální banka druhé největší jihoamerické ekonomiky stále tiskne nové peníze, aby mohla financovat rozpočtový deficit.
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

ECB opět zvýšila základní úrokové sazby

14.09.2023 Evropská centrální banka (ECB) zvýšila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,50 procenta. Ke zvýšení úroků přikročila už podesáté za sebou, zpřísňováním měnové politiky se snaží dostat pod kontrolu inflaci. Část analytiků přitom očekávala, že ECB už sazby nezvýší. Banka naznačila, že dnešní zvýšení by mohlo být poslední. Zhoršila zároveň výhled ekonomiky eurozóny pro letošek i na další dva roky.
C:\fakepath\ecb dluhopis.jpg

ECB opět zvýšila základní úrokové sazby, zároveň zhoršila výhled ekonomiky

14.09.2023 Evropská centrální banka (ECB) zvýšila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,50 procenta. Ke zvýšení úroků přikročila už podesáté za sebou, zpřísňováním měnové politiky se snaží dostat pod kontrolu inflaci. Část analytiků předpokládala, že ECB už sazby nezvýší. Banka naznačila, že dnešní zvýšení by mohlo být poslední. Zhoršila zároveň výhled ekonomiky eurozóny pro letošek i na další dva roky.
C:\fakepath\ecb brusel.jpg

Evropská centrální banka rozhodne o nastavení úrokových sazeb

14.09.2023 Evropská centrální banka (ECB) dnes bude rozhodovat o nastavení své měnové politiky. Na předchozím červencovém zasedání v rámci boje proti inflaci zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,25 procenta. Šéfka ECB Christine Lagardeová v červenci ponechala otevřené, zda banka na dalším zasedání úroky opět zvýší, nebo je ponechá beze změny. Vyloučila pouze možnost snížení úroků, napsala agentura DPA.
C:\fakepath\USA.jpg

Míra inflace v USA v srpnu zrychlila růst na 3,7 z červencových 3,2 procenta

13.09.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen ve Spojených státech v srpnu zrychlilo na 3,7 z červencových 3,2 procenta. Ve své dnešní zprávě to uvedlo americké ministerstvo práce. Nárůst inflace je větší, než očekávali analytici. Zároveň je to největší nárůst za déle než rok. Vyšší jsou ceny energií i mnoha výrobků. Takzvaná jádrová inflace vyšla ale nižší, než se čekalo. To by podle analytiků mohlo americkou centrální banku (Fed) přimět, aby ponechala příští středu úrokové sazby beze změny.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 13. 9. 2023

13.09.2023 Nárůst míry nezaměstnanosti ve Spojeném království ze 4,2 % na 4,3 % měl vliv na libru. Rozsah poklesu byl však čistě symbolický. Navíc na konci dne libra kompenzovala ztráty a vrátila se na hodnoty na začátku obchodního dne. Takže ve skutečnosti trh zprávy jednoduše ignoroval. A není pochyb o tom, že dnešní zpráva o průmyslové produkci, která se podle odhadů zpomalí z 0,7 % na 0,3 %, čeká stejný osud. Trh se zaměří na americká data CPI. A co víc, nebýt zítřejšího zasedání Evropské centrální banky, byla by to hlavní událost týdne. Zejména proto, že míra inflace pravděpodobně zrychlí z 3,2 % na 3,5 %. Existují dokonce další prognózy, které předpovídají zvýšení inflace na 3,6 %. Ale je vlastně jedno, jak moc inflace poroste. Už jen fakt, že poroste, může přesvědčit investory, že Federální rezervní systém příští týden opět zvýší úrokové sazby, což jednoznačně podpoří sílu dolaru a to podstatně.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr před CPI, Apple představuje iPhone 15!

12.09.2023 Wall Street by měl v dnešní tržní seanci po včerejších ziscích trhu otevřít o něco níže. US500 se obchoduje o 0,20 % níže a US100 klesá o 0,30 %. Dolar (USD) se dnes obchoduje mírně výše a blíží se k rozhodující úrovni odporu kolem 105 bodů. Pokud se dolar po několika týdnech podstatných zisků začne korigovat, může uvolnit růstový potenciál pro rizikovější aktiva, jako jsou akcie.
img

Inflace je stále více než čtyřikrát vyšší, než by měla být

11.09.2023 „Inflace dál znehodnocuje úspory českých střadatelů. Ti buď musí sledovat, jak si za své úspory mohou pořídit stále méně zboží a služeb, nebo musí investovat své úspory do rizikovějších produktů,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace klesá už jen nepatrně, je stále čtyřikrát vyšší než cíl České národní banky a letos už výrazněji neklesne. Nahoře ji drží vysoké ceny energií a odeznívající efekt vysoké srovnávací základny loňského roku

11.09.2023 Spotřebitelské ceny v Česku v srpnu rostly – dle očekávání – meziročním tempem 8,5 procenta. Tuto úroveň očekával jak trh, tak Česká národní banka ve své aktuální prognóze. Jedná se o nejnižší úroveň meziroční inflace za celé období od prosince 2021. V meziměsíčním pohledu však inflace v srpnu vykázala o něco vyšší úroveň, než se obecně čekalo. Ceny během srpna totiž poskočily o 0,2 procenta, zatímco tuzemští i zahraniční analytici oslovení agenturou Bloomberg čekali, že to bude nejpravděpodobněji jen o 0,1 procenta.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

DPA: Ruská ekonomika roste, ale dopady války na Ukrajině jsou stále citelnější

11.09.2023 Ruská ekonomika sice navzdory západním sankcím roste, ale zásluhu na tom má především zbrojní průmysl. Slábnoucí rubl, klesající kupní síla, omezenější vývoz ropy a plynu a stále vyšší náklady na dovoz dávají Rusům čím dál více pocítit dopady rok a půl trvající války na Ukrajině. Ruská média o tom nyní otevřeně informují, přestože stát ekonomická data často tají. Dalším tématem je nedostatek kvalifikovaných pracovníků, protože migranti zemi opouštějí s ohledem na ekonomické problémy a někdy i hrozbu odvodu, píše agentura DPA.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Německá ekonomika podle institutu Ifo slábne, zotavení bude pomalejší

07.09.2023 Ochlazování německé ekonomiky pokračuje, po očekávaném letošním propadu o 0,4 procenta se meziročně hrubý domácí produkt (HDP) v nadcházejícím roce zvýší o 1,4 procenta a v roce 2025 o 1,2 procenta. V dnes zveřejněném výhledu to oznámil hospodářský institut Ifo, který ještě v červnu očekával na rok 2024 růst HDP 0,1 procentního bodu vyšší. Hlavní prognostik Ifo Timo Wollmershäuser k tomu na tiskové konferenci řekl, že hospodářský útlum je vidět takřka ve všech odvětvích. Za dobrou zprávu naopak označil zpomalování vysoké inflace, která se v roce 2025 dostane pod dvě procenta.
C:\fakepath\trader-06092023-38-zm.png

Forex: Polská centrální banka poprvé po třech letech snížila úrokové sazby

06.09.2023 Polská centrální banka dnes poprvé po třech letech snížila svou hlavní úrokovou sazbu, a to navzdory dvouciferné inflaci. Učinila tak méně než šest týdnů před volbami. Rada pro měnovou politiku hlavní úrokovou sazbu snížila o 0,75 procentního bodu na šest procent. Centrální banka o tom informovala v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-04092023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.09.2023 1) Ruský prezident Vladimir Putin dnes přivítal v luxusním sanatoriu v letovisku Soči tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Očekává se, spolu budou jednat o obnově dohody o vývozu ukrajinského obilí přes Černé moře nebo o situaci na Ukrajině. Tu Rusko před rokem a půl vojensky napadlo.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Míra inflace v Turecku se znovu citelně zvyšuje, dostala se na 58,9 procenta

04.09.2023 Míra inflace v Turecku v srpnu pokračovala v silném růstu a dostala se na 58,9 procenta. Oznámil to dnes turecký statistický úřad. Nejvíce se zvýšily ceny v kategorii hotely, kavárny a restaurace, kde meziroční vzestup činil 89,3 procenta. Nejslabší meziroční nárůst, téměř o 25 procent, statistici registrují v kategorii bydlení. V červenci míra inflace v Turecku činila 47,8 procenta.
C:\fakepath\trader-31082023-54-zm.jpg

Forex: Euro po opatrných komentářích ECB slábne, dolar díky statistikám zpevňuje

31.08.2023 Euro po opatrných komentářích ze strany vlivné představitelky Evropské centrální banky (ECB) slábne, dolar naopak po posledních statistikách zpevňuje. Euro k dolaru kolem 17:40 SELČ ztrácí 0,7 procenta na 1,0851 EUR/USD.
C:\fakepath\trader-31082023-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.08.2023 1) Indický konglomerát Adani čelí nové kontroverzi. Dnes zveřejněná zpráva investigativní skupiny OCCRP uvádí, že skupina používala fondy k obcházení pravidel, která brání manipulaci s cenami akcií. Konglomerát podle zprávy investoval miliony dolarů do akcií svých vlastních divizí prostřednictvím offshorových struktur. OCCRP zmiňuje dva investory, kteří podle ní jménem skupiny nakupovali a prodávali akcie. Skupina Adani tato tvrzení odmítla a označila je za neopodstatněná. Dotčené fondy vyšetřuje indická komise pro cenné papíry SEBI.
C:\fakepath\trader-31082023-26-zm.jpg

Inflace v eurozóně v srpnu zůstala na 5,3 procenta, čekalo se zmírnění růstu

31.08.2023 Míra inflace v eurozóně se v srpnu nezměnila a zůstala na 5,3 procenta, uvedl dnes v rychlém odhadu unijní statistický úřad Eurostat. Analytici přitom čekali další zmírnění tempa růstu, a to na 5,1 procenta. Takzvaná jádrová inflace, očištěná o kolísavé ceny energií a potravin, se podle očekávání snížila na 5,3 procenta z červencové hodnoty 5,5 procenta. Nejvyšší inflaci v eurozóně má Slovensko.
img

Ranní okénko - Jak dlouho bude spotřeba domácností táhnout americkou ekonomiku?

31.08.2023 Po včerejších výsledcích srpnové inflace v Německu či Španělsku se dozvíme předběžný odhad i za celou eurozónu. Po meziměsíčním poklesu cenové hladiny o jednu desetinu by tentokrát mělo dojít k nárůstu o 0,4 %. Na meziroční bázi trh očekává jen mírný pokles z červencových 5,3 % na srpnových 5,1 %. Stejné tempo poklesu by mělo nastat i u jádrové inflace (z 5,5 % na 5,3 %). Inflace tak v rámci eurozóny neklesá dostatečně rychle a zatím je tak daleko od cíle ECB.
img

Firmy vydaly během půldruhého roku dluhopisy za více než 90 miliard Kč

30.08.2023 Mezi lednem 2022 a červnem 2023 vydaly firmy 886 emisí korporátních dluhopisů v objemu 90,4 miliardy Kč. Více než polovina emitentů nabídla výnosy vyšší než 8 %. V insolvenci se ve sledovaném období ocitlo 10 emitentů (1,7 %), kteří vydali 35 emisí dluhopisů (4,0 %) v celkovém objemu 3,2 miliardy Kč (3,6 %). Vyplývá to z údajů Srovnávače dluhopisů, který provozuje Dluhopisomat.
C:\fakepath\trader-30082023-34-zm.png

Americká ekonomika po zpřesnění dat vzrostla ve čtvrtletí méně než podle odhadů

30.08.2023 Americká ekonomika ve druhém čtvrtletí vzrostla v přepočtu na celý rok o 2,1 procenta. Zrychlila tak růst z dvouprocentního tempa v prvním čtvrtletí, za původními odhady ale zaostala. Ve zpřesněné zprávě to dnes oznámilo americké ministerstvo obchodu, které dříve růst za druhé čtvrtletí odhadlo na 2,4 procenta.
C:\fakepath\trader-30082023-30-zm.jpg

Inflace v Německu v srpnu podle metodiky EU zpomalila na 6,4 procenta

30.08.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Německu v srpnu podle údajů harmonizovaných s metodikou výpočtu Evropské unie zpomalilo na 6,4 procenta z červencových 6,5 procenta. Vyplývá to z prvního rychlého odhadu, který dnes zveřejnil spolkový statistický úřad Destatis. Analytici dotazovaní agenturou Reuters očekávali zpomalení inflace až na 6,3 procenta. Meziměsíčně se ceny zvýšily o 0,4 procenta.
img

Projevy členů Fedu v Jackson Hole pokračují, co dosud víme?

25.08.2023 Postoje členů Federálního rezervního systému jsou obecně jestřábí a zdůrazňují opatrný přístup ke kontrole inflace a hospodářské stabilitě. Zde je krátké shrnutí:
C:\fakepath\eurozóna.jpg

Podnikatelská aktivita v eurozóně se v srpnu snížila více, než se čekalo

23.08.2023 Pokles podnikatelské aktivity v eurozóně se v srpnu prohloubil mnohem více, než se čekalo. Ukázal to průzkum, jehož předběžné výsledky dnes zveřejnila společnost S&P Global. Snížila se aktivita v eurozóně dominantního sektoru služeb. Pokračoval sice pokles výroby ve zpracovatelském průmyslu, ale objevily se v něm určité známky obratu. V Německu, které má největší ekonomiku v Evropě, se podnikatelská aktivita snížila nejrychlejším tempem za více než tři roky.
C:\fakepath\trader-22082023-31-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.08.2023 1) Míra inflace v České republice byla v červenci v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) pátá nejvyšší, a to po Turecku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Vyplývá to ze zprávy o vývoji inflace v roce 2023, kterou sestavila společnost Utility Bidder. Naopak nejnižší míru inflace vykázalo Švýcarsko (1,7 procenta), následuje Řecko (1,8 procenta) a Španělsko (1,9 procenta).
img

Kdo může za to, že Česko má pátou nejvyšší inflaci v OECD? O proč ji má „bezeurové“ Švýcarsko šestkrát vyšší než „eurové“ Slovensko, které svojí inflací překonává i Českou republiku…

22.08.2023 Česko mělo v červnu pátou nejvyšší míru inflace ze zemí OECD, vyplývá ze studie společnosti Utility Bidder, kterou dnes zveřejnila ČTK. Meziroční inflace činila v Česku podle studie 9,7 procenta. Vyšší už v rámci OECD byla pouze v Turecku, Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Nejnižší míru inflace naopak v červnu vykazovaly Švýcarsko, Řecko a Španělsko.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Inflace v České republice je pátá nejvyšší v zemích OECD, zjistila studie

22.08.2023 Míra inflace v České republice byla v červenci v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) pátá nejvyšší, a to po Turecku, Maďarsku, Polsku a Slovensku. Vyplývá to ze zprávy o vývoji inflace v roce 2023, kterou sestavila společnost Utility Bidder. Naopak nejnižší míru inflace vykázalo Švýcarsko (1,7 procenta), následuje Řecko (1,8 procenta) a Španělsko (1,9 procenta).
C:\fakepath\forint.jpg

Maďaři kvůli inflaci masově vybírají peníze z bank a nakupují vládní dluhopisy

21.08.2023 Maďaři nevěří, že se ekonomická situace v zemi zlepší a že spotřebitelské ceny půjdou dolů. Kvůli inflaci, která je teď nejvyšší v Evropské unii, masově vybírají úspory z bank. Nakupují za ně vládní dluhopisy, neboť předpokládají, že stát nezkrachuje. S odkazem na údaje maďarské centrální banky o tom píše agentura Bloomberg a další média.
img

CHNComp stoupá o 2 % 📈

17.08.2023 V prohlášení PBoC se můžeme dočíst, že čínský HDP vzrostl o 5,5 % r/r, což podle bankéřů slibuje dobré vyhlídky pro druhou polovinu roku. Míra inflace CPI vzrostla o 0,7 % r/r . Objem úvěrů v jüanech se v 1. pololetí 2023 meziročně zvýšil o 2 biliony jüanů na 15,7 bilionu (cca 2,17 bilionu USD). Ve svém prohlášení PBoC zdůraznila svůj závazek dále stimulovat domácí spotřebu, aby byly splněny cíle expanze čínské ekonomiky. V současné době se sazby hypotečních a podnikových úvěrů pohybují blízko historických minim na úrovni 3,95 % a 4,11 %.
C:\fakepath\trader-16082023-45-zm.jpg

Forex: Po zprávě o inflaci v Británii posiluje libra, jüan je na devítiměsíčním minimu

16.08.2023 Po zprávě o vývoji inflace v Británii posiluje libra, kolem 18:45 SELČ k dolaru přidávala 0,35 procenta na 1,2750 GBP/USD a mohla by vykázat největší jednodenní růst za dva týdny. Čínský jüan je kvůli obavám o rozsah zpomalení čínské ekonomiky na devítiměsíčním minimu.
img

Bank of England již nemůže podporovat libru

16.08.2023 Bank of England zvýšila úrokové sazby čtrnáctkrát za sebou, ale nepodařilo se jí výrazněji pokročit v boji s vysokou inflací. Nedávné zprávy, z nichž některé byly zveřejněny v úterý, navíc ukazují na zhoršení různých ekonomických procesů ve Spojeném království. Pojďme si to probrat podrobněji.
C:\fakepath\trader-15082023-43-zm.jpg

Rusko čeká pádivá inflace mezi 20 a 100 procenty, tvrdí ruský ekonom

15.08.2023 Rusko spěje k situaci, kdy se bude roční inflace v zemi pohybovat od 20 do 100 procent, tvrdí ruský profesor ekonomie Igor Lipsic. V rozhovoru se stanicí Nastojaščeje vremja také řekl, že v Rusku si oficiální představitelé nemůžou dovolit vysvětlit současný prudký pád rublu ruskou invazí na Ukrajinu a s ní spojenými omezeními zahraničního obchodu, a proto z něj viní centrální banku.
C:\fakepath\USA-dolar.jpg

Inflace v USA v červenci vykázala první nárůst za více než rok

10.08.2023 Meziroční růst spotřebitelských cen ve Spojených státech v červenci zrychlil na 3,2 procenta z červnových tří procent. Inflace tak zaznamenala první nárůst od loňského června. Vyplývá to z dnešní zprávy amerického ministerstva práce. Nárůst inflace je však mírnější, než očekávali analytici. Ti v anketě agentury Reuters odhadovali červencovou inflaci v průměru na 3,3 procenta.
img

Tuzemská inflace v červenci zvolnila pod 9 %

10.08.2023 Hlavní trhy nervózně přešlapují na místě a vyčkávají na významnější impuls. Skokový nárůst tržních výnosů v souvislosti se snížením ratingu amerického vládního dluhu je zdá se zapomenut – desetiletý papír se vrátil zpět k hranici 4,0 %. Akciové trhy sice mírně ztrácejí, v zásadě však drží dobyté pozice z posledních měsíců.
img

Swiss Life Hypoindex srpen 2023: Hypoteční sazby klesají třetí měsíc v řadě

09.08.2023 Měsíční splátka hypotéky na 3,5 mil. Kč sjednané do 80 % ceny nemovitosti, splatnosti 25 let a průměrné nabídkové sazbě 6,19 % p. a. se v srpnu snížila o 118 korun na 22 950 korun.
C:\fakepath\trader-08082023-31-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.08.2023 1) Meziroční míra inflace v Maďarsku se v červenci snížila na 17,6 procenta z červnových 20,1 procenta. Pokles tak vykázala už šestý měsíc za sebou. Oznámil to dnes maďarský statistický úřad. Nejvýše vystoupala inflace v zemi v lednu, kdy se vyšplhala na 25,7 procenta, což byla nejvyšší úroveň od roku 1996. Maďarsko se v poslední době potýká s nejvyšší inflací v Evropské unii. Ekonomové očekávali pokles pod 18 procent. V meziměsíčním srovnání spotřebitelské ceny vzrostly o 0,3 procenta.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace v Maďarsku klesla na 17,6 procenta, snížila se šestý měsíc po sobě

08.08.2023 Meziroční míra inflace v Maďarsku se v červenci snížila na 17,6 procenta z červnových 20,1 procenta. Pokles tak vykázala už šestý měsíc za sebou. Oznámil to dnes maďarský statistický úřad. Nejvýše vystoupala inflace v zemi v lednu, kdy se vyšplhala na 25,7 procenta, což byla nejvyšší úroveň od roku 1996. Maďarsko se v poslední době potýká s nejvyšší inflací v Evropské unii. Ekonomové očekávali pokles pod 18 procent. V meziměsíčním srovnání spotřebitelské ceny vzrostly o 0,3 procenta.
img

Bitcoin se blíží 30 tisícům dolarů, zatímco dlouhé čekání na ETF pokračuje

07.08.2023 Bitcoin zůstává na 29 tisících dolarů a škádlí se s cenou 30 tisíc dolarů. Co bude potřeba, aby se dostal přes 30 tisíc dolarů?
C:\fakepath\eurusd-tydenik-07082023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (7.8.2023)

07.08.2023 V minulém týdnu byl podle mého týdenního komentáře aktivován pouze jeden obchod. Trh prolomil spodní vstupní S/R zónu, což mělo za následek vstup do sell (short) pozice, která přesně došla do svého prvního cíle (PT1 – možnost ukončení části pozice), bohužel však trh v poklesu nepokračoval a zbytek obchodu tak skončil na Break/Even.
img

Ranní okénko - Měsíční čísla z práce jako nápověda k hiku

04.08.2023 Dnes ráno vychází údaj o českých maloobchodních tržbách, které by se nadále měly nacházet v meziročním poklesu. Ten se ale postupně smrskává, nejen v důsledku srovnávací základny ale i začátku meziměsíčního přírůstku od května. Tento trend by přitom měl pokračovat, kdy se postupně klesající meziroční míra inflace bude dostávat pod úroveň nominálního růstu mezd a životní úroveň českých domácností by v druhé polovině roku po delší pauze měla opět opatrně začít růst.
C:\fakepath\trader-03082023-28-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.08.2023 1) Britská centrální banka dnes podle očekávání zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 5,25 procenta. Banka se zvyšováním úroků snaží bojovat s vysokou inflací a v prohlášení také varovala, že náklady na půjčky pravděpodobně zůstanou po nějakou dobu vysoké. Měnový výbor Bank of England (BoE) zvýšil hlavní úrok už počtrnácté za sebou a základní sazba v Británii je nejvýše od roku 2008, kdy vrcholila globální finanční krize.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Míra inflace v Turecku v červenci obnovila růst, a to na 47,83 procenta

03.08.2023 Míra inflace v Turecku v červenci po osmi měsících zpomalování obnovila růst, a to na 47,83 procenta. Ve své zprávě to dnes uvedl turecký statistický úřad. Zdražovaly zejména segment hotelů, restaurací a kaváren, dále zdravotní péče a potraviny s nápoji. Nejméně rostly náklady na bydlení. V červnu míra inflace činila 38,2 procenta, což byla nejnižší hodnota za 18 měsíců.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecko omezí používání kreditních karet, chce snížit odliv deviz do zahraničí

02.08.2023 Turecký úřad pro bankovní dozor lidem omezí používání kreditních karet při cestách. Napříště tak už Turci nebudou moct objednané lety a ubytování hradit ve splátkách, jak bývali zvyklí. Úřad krok zdůvodnil nutností posílit finanční stabilitu. Podle webu týdeníku Der Spiegel chce v čase, kdy se centrální banka obává nárůstu inflace na 58 procent, omezit odliv deviz do zahraničí.
C:\fakepath\eurusd-01082023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 1.8.2023

01.08.2023 Americké akcie během včerejšího obchodování posílily, nárůst vykázaly také za celý červenec. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,28 procenta a zakončil obchodování na 35.559,53 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,15 procenta na 4588,96 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,21 procenta na 14.346,02 bodu.
C:\fakepath\trader-31072023-41-zm.jpg

Forex: Euro po zveřejnění údajů o vývoji ekonomiky a inflace v eurozóně mírně zpevňuje

31.07.2023 Euro po zveřejnění údajů o vývoji ekonomiky a inflace v eurozóně dnes nepatrně posiluje. Krátce před 18:15 SELČ jednotná evropská měna vykazovala k dolaru nárůst asi o desetinu procenta na 1,1025 EUR/USD. Od začátku července si tak euro připisuje zhruba procento.
C:\fakepath\Polsko-zloty.jpg

Míra inflace v Polsku v červenci klesla na 10,8 procenta, čekal se slabší pokles

31.07.2023 Míra inflace v Polsku se v červenci snížila na 10,8 procenta z červnových 11,5 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl polský statistický úřad. V meziměsíčním srovnání se spotřebitelské ceny snížily o 0,2 procenta. Zaznamenaly tak první meziměsíční pokles od loňského února.
C:\fakepath\trader-31072023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.07.2023 1) Zahraniční investoři drželi ke konci pololetí rekordní objem českých státních dluhopisů, dosahoval 798,5 miliardy korun. Jejich podíl na všech vydaných státních dluhopisech činil 27,84 procenta, dlouhodobě je stabilní. Celkové zadlužení Česka prostřednictvím dluhopisů dosahovalo v pololetí 2,87 bilionu korun. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo ministerstvo financí. Největší objem českých dluhopisů dosud drželi zahraniční investoři ke konci března 2022, bylo to 785,9 miliardy korun.
C:\fakepath\eurozona.jpg

Inflace v eurozóně v červenci podle rychlého odhadu klesla na 5,3 procenta

31.07.2023 Míra inflace v eurozóně v červenci klesla o dvě desetiny bodu na 5,3 procenta, uvedl v rychlém odhadu Eurostat. Pomohl tomu další pokles cen energií. V květnu činila míra inflace 6,1 procenta. Inflace zůstává výrazně nad dvouprocentním cílem stanoveným Evropskou centrální bankou (ECB).
C:\fakepath\eurusd-tydenik-31072023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (31.7.2023)

31.07.2023 Minulý týden jsme se dočkali jednoho obchodu, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Došlo totiž k prolomení spodní vstupní S/R zóny, což aktivovalo sell (short) obchod, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. K jinému obchodu nedošlo (těsně o méně než 1 pip). Pokud jste v minulém týdnu využili mého obchodu ke svému prospěchu, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Inflace v Německu v červenci podle metodiky EU klesla na 6,5 procenta

28.07.2023 Meziroční míra inflace v Německu se v červenci podle metodiky Evropské unie snížila na 6,5 procenta z červnových 6,8 procenta. V předběžné zprávě to dnes oznámil Spolkový statistický úřad. Pokles inflace byl o něco výraznější, než očekávali analytici. Ti v anketě agentury Reuters červencový nárůst spotřebitelských cen odhadovali na 6,6 procenta.
C:\fakepath\ecb brusel.jpg

Představitelé ECB signalizovali, že se blíží konec růstu úroků v eurozóně

28.07.2023 Dva z představitelů Evropské centrální banky (ECB) signalizovali, že se blíží konec nynějšího zvyšování úrokových sazeb v eurozóně, které je nejvýraznější a nejdelší v historii této instituce. Proti dalšímu růstu úroků hovoří zhoršující se hospodářské vyhlídky eurozóny, ačkoliv inflace nadále zůstává vysoká. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace v Maďarsku by podle vlády mohla klesnout pod deset procent už v říjnu

27.07.2023 Meziroční míra inflace v Maďarsku by mohla sestoupit pod deset procent už v říjnu. Podle agentury Reuters to dnes uvedl šéf kanceláře maďarského premiéra Gergely Gulyás. Maďarská centrální banka tento týden předpověděla, že inflace do konce roku klesne výrazně pod deset procent. Maďarský ministr financí Mihály Varga už minulý týden uvedl, že inflace by se pod deset procent mohla dostat v listopadu.
C:\fakepath\trader-27072023-61-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.07.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,25 procenta. Rada guvernérů o zvýšení sazeb rozhodla už podeváté za sebou. Ponechala si však otevřené možnosti, zda bude potřeba úroky ještě zvýšit, čímž se snaží vrátit inflaci ke stanovenému dvouprocentnímu cíli. ECB to uvedla ve svém dnešním oznámení.
img

Český trh fúzí a akvizic po útlumu opět nabírá dech, investory po období krizí zajímá odolnost firem

27.07.2023 Podle odborníků z poradenské skupiny Moore Czech Republic se v průběhu tohoto roku opět začíná zvyšovat aktivita na poli fúzí a akvizic. Následkem pandemie a války na Ukrajině je však patrná větší rozvážnost investorů. Ti kladou zvýšený důraz na odolnost firem vůči otřesům, jako byla právě nemoc Covid-19 či ekonomické dopady agrese na Ukrajině.
C:\fakepath\trader-26072023-40-zm.jpg

Fed podle očekávání zvýšil úrokové sazby o 0,25 procentního bodu

26.07.2023 Americká centrální banka (Fed) dnes na závěr dvoudenní schůzky svého měnového výboru zvýšila ve snaze snížit inflaci základní úrokovou sazbu podle očekávání o 0,25 procentního bodu do pásma 5,25 až 5,50 procenta. Úroky jsou tak nejvýše od roku 2001.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-23072023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.7.2023)

24.07.2023 V minulém týdnu na měnovém páru EUR/USD byl aktivován jeden obchod podle mého týdenního komentáře. Došlo totiž k prolomení dolní vstupní S/R zóny, což spustilo short (sell) obchod, který však byl zastaven na konci týdne před koncem páteční obchodní seance a obchod tak skončil kolem nuly.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka zvýšila základní úrok na 8,50 procenta, překvapila tím trh

21.07.2023 Ruská centrální banka na dnešním zasedání svého výboru pro měnovou politiku zvýšila základní úrokovou sazbu o jeden procentní bod na 8,50 procenta. Je to výraznější zvýšení, než se čekalo. Banka na svém webu uvedla, že zpřísnila měnovou politiku, protože slabý rubl zvýšil inflační tlak způsobený napjatou situací na trhu práce a silnou spotřebitelskou poptávkou. Je to první změna úrokové sazby od loňského září.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Turecko opět zvýšilo úroky, základní sazba stoupla na 17,5 procenta

20.07.2023 Turecká centrální banka dnes zvýšila svou základní úrokovou sazbu o 2,5 procentního bodu na 17,5 procenta. Pokračuje tak ve zpřísňování měnové politiky, kterým se snaží zajistit pokles inflace. Dnešní zvýšení úroků však bylo podle serveru CNBC méně výrazné, než očekávali analytici.
C:\fakepath\trader-19072023-81-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.07.2023 1) Vláda v Kyjevě se snaží přesvědčit globální firmy, aby opustily Rusko a přesídlily na Ukrajinu. Napsal to dnes web americké televize CNBC. Moskva zatím pokračuje v zabavování majetku, který mají zahraniční firmy v Rusku. Prezident Vladimir Putin v neděli podepsal dekret, na jehož základě vláda převzala kontrolu nad ruskými dceřinými společnostmi francouzského výrobce potravin Danone a dánského pivovaru Carlsberg.
C:\fakepath\eurozona.jpg

Míra inflace v EU v červnu opět výrazně klesla, dostala se na 6,4 procenta

19.07.2023 Míra inflace v Evropské unii v červnu opět výrazně klesla a dostala se na 6,4 procenta. To je o sedm desetin procentního bodu méně než v květnu. Ve své zprávě to dnes uvedl evropský statistický úřad Eurostat. Ještě výrazněji zpomalilo tempo růstu spotřebitelských cen v České republice, kde se inflace snížila o 1,3 bodu na 11,2 procenta. I tak ale zůstává třetí nejvyšší v celé sedmadvacítce zemí.
img

BREAKING: Nižší údaje o CPI v Kanadě!

18.07.2023 V červnu vzrostl index spotřebitelských cen (CPI) v Kanadě oproti předchozímu roku o 2,8 %, což představuje mírné zpomalení oproti květnovému růstu o 3,4 %. Zpomalení bylo způsobeno především nižšími cenami benzinu, ačkoli bez zahrnutí benzinu by index CPI v červnu vzrostl o 4,0 %.
C:\fakepath\trader-18072023-84-zm.jpg

Forex: Euro vystoupilo nejvýše od loňského února, později ale o své zisky přišlo

18.07.2023 Euro se dnes vůči americkému dolaru vyšplhalo až na 1,1276 EUR/USD, tedy na nejvyšší úroveň od loňského února. Později však o své zisky přišlo. Kolem 17:30 SELČ se jednotná evropská měna prodávala za 1,1230 EUR/USD. Nacházela se tak v těsné blízkosti pondělního závěru.
C:\fakepath\trader-14072023-32-zm.jpg

Akcie v USA uzavřely dnešní obchodování smíšeně, za celý týden posílily

14.07.2023 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování smíšeně, za celý týden však výrazně posílily. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si dnes připsal 0,33 procenta na 34.509,03 bodu. Širší index S&P 500 však klesl o 0,10 procenta na 4505,42 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,18 procenta na 14.113,70 bodu.
C:\fakepath\trader-14072023-30-zm.jpg

Evropské akcie zažily nejlepší týden za čtvrt roku

14.07.2023 Evropské akcie zažily nejlepší týden za více než tři měsíce, panevropský index STOXX Europe 600 si připsal téměř tři procenta. Akciové trhy v posledních dnech těží z nadějí, že zpomalování inflace ve Spojených státech umožní americké centrální bance (Fed) v brzké době ukončit zvyšování úrokových sazeb.
C:\fakepath\trader-14072023-86-zm.jpg

Spotřebitelská důvěra v USA v červenci vystoupila nejvýše za téměř dva roky

14.07.2023 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech se v červenci vyšplhala na nejvyšší úroveň za téměř dva roky. Za optimismem Američanů stojí klesající inflace a přetrvávající dobré podmínky na trhu práce. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu Michiganské univerzity.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

Forex: Dolar zůstává blízko 16měsíčního minima vůči euru

14.07.2023 Dolar dnes zůstává v blízkosti 16měsíčního minima vůči euru, na které sestoupil v důsledku vyhlídek na konec zvyšování úrokových sazeb ve Spojených státech. Kolem 16:30 SELČ se jednotná evropská měna prodávala za zhruba 1,1230 EUR/USD. Nacházela se tak nedaleko svého čtvrtečního závěru.
C:\fakepath\eurusd-14072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 14.7.2023

14.07.2023 Americké akcie včera posílily, protože zpomalování inflace ve Spojených státech podpořilo očekávání, že americká centrální banka (Fed) by mohla v brzké době ukončit zvyšování úrokových sazeb. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,14 procenta a zakončil obchodování na 34.395,14 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,85 procenta na 4510,04 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o dokonce o 1,58 procenta na 14.138,57 bodu.
C:\fakepath\trader-13072023-39-zm.jpg

Forex: Dolar klesl na 16měsíční minimum kvůli vyhlídkám na konec růstu úroků v USA

13.07.2023 Americký dolar dnes sestoupil na nové 16měsíční minimum vůči euru. Za jeho poklesem stojí středeční zpráva o zpomalení inflace ve Spojených státech, která naznačila, že americká centrální banka (Fed) by mohla v brzké době ukončit zvyšování úrokových sazeb. Krátce po 17:15 SELČ si jednotná evropská měna připisovala zhruba 0,6 procenta a nacházela se blízko 1,1200 EUR/USD.
img

Hrozí nám mzdově-inflační spirála?

13.07.2023 „Dlouho očekávaný psychologický zlom ve vývoji inflace konečně nastal. Poprvé od ledna 2022 se v červnu dostala pod deset procent a do druhého pololetí vstupuje s jednocifernou inflací. Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v červnu o 9,7 %, přičemž v květnu byla inflace 11,1 %,“ uvedl partner poradenské skupiny Moore Czech Republic Petr Kymlička.
img

Inflace se dostala pod 10 procent

13.07.2023 „Spotřebitelské ceny již pět měsíců v řadě zmírňují svůj růst a lze očekávat, že tento příznivý trend bude pokračovat i v následujících měsících,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\\fakepath\\eurusd-13072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 13.7.2023

13.07.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily, v čele s technologickými společnostmi. Náladu na trhu zlepšila zpráva o inflaci, která posílila očekávání, že centrální banka USA (Fed) po červencovém očekávaném zvýšení úroků o čtvrt procentního bodu v dalších měsících nechá sazby beze změny. Velké technologické firmy jsou citlivé na vyšší úrokové sazby.
C:\fakepath\trader-12072023-44-zm.jpg

Evropské akcie zpevnily, pomohla tomu zpráva o vývoji inflace v USA

12.07.2023 Evropské akcie dnes zpevnily. Zmírnění spotřebitelské inflace ve Spojených státech posílilo naděje, že americká centrální banka (Fed) brzy ukončí zvyšování úrokových sazeb. Panevropský index STOXX Europe 600, který stoupl o 1,5 procenta a uzavřel na 458,54 bodu, rostl již čtvrtý den za sebou.
C:\fakepath\trader-12072023-43-zm.jpg

Komodity: Ropa zdražuje, přispěla k tomu zpráva o vývoji inflace ve Spojených státech

12.07.2023 Ceny ropy dnes rostou. Zpráva o vývoji inflace ve Spojených státech umocnila očekávání, že americká centrální banka (Fed) bude možná zvyšovat úrokové sazby méně. Kolem 19:25 SELČ cena severomořské ropy Brent vykazovala růst asi 0,6 procenta a obchodovala se zhruba za 79,86 dolaru za barel. Americká lehká ropa WTI si připisovala 0,9 procenta a prodávala se zhruba za 75,48 dolaru za barel.
C:\fakepath\trader-12072023-40-zm.jpg

Forex: Dolar výrazně oslabuje, ztráty prohloubil po zprávě o vývoji inflace v USA

12.07.2023 Dolar dnes výrazně oslabuje, ztráty prohloubil po zprávě o červnovém vývoji inflace v USA. Růst spotřebitelských cen minulý měsíc zpomalil, a tak by americká centrální banka (Fed) mohla zvýšit úrokové sazby letos už pouze jedenkrát, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-12072023-32-zm.png

Forex: Koruna dnes posilovala k oběma hlavním světovým měnám

12.07.2023 Koruna dnes posilovala k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru si česká měna ve srovnání s úterním závěrem polepšila o osm haléřů na 23,79 EUR/CZK. K dolaru pak zpevnila o 32 haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 21,40 USD/CZK.
C:\fakepath\USA-dolar.jpg

Inflace v USA v červnu klesla na tři procenta, je nejnižší od března 2021

12.07.2023 Meziroční růst spotřebitelských cen ve Spojených státech v červnu zpomalil na tři procenta z květnových čtyř procent. Míra inflace klesla už dvanáctý měsíc za sebou a nachází se nejníže od března 2021. Vyplývá to z dnešní zprávy amerického ministerstva práce. Pokles inflace byl o něco výraznější, než očekávali analytici. Ti v anketě agentury Reuters odhadovali červnovou inflaci v průměru na 3,1 procenta.
img

Češi oproti průměru průzkumu jednoznačně vynikají v nárůstu nových investorů, ačkoliv recese je hrozba

12.07.2023 Podle údajů z nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat obchodní a investiční platformy eToro považuje většina dotazovaných drobných investorů z celého světa nedávný prudký růst akciových trhů za falešný úsvit a jen každý desátý (11 %) věří, že jsme vstoupili do nové fáze býčího trhu.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

HK: Ekonomika ČR bude letos stagnovat, v příštím roce stoupne o dvě procenta

11.07.2023 Česká ekonomika bude v letošním roce stagnovat, v příštím roce stoupne o dvě procenta. Mzdy by se reálně mohly začít zvedat už ve druhé polovině tohoto roku. Roční míra inflace dosáhne letos 10,8 procenta, v roce 2024 klesne na 3,3 procenta. Vyplývá to z aktuální prognózy Hospodářské komory ČR (HK ČR), kterou dnes na tiskové konferenci představil její prezident Zdeněk Zajíček.
img

BREAKING: Konečné CPI v Německu táhl růst potravin!

11.07.2023 Inflační tlaky v největší ekonomice EU zůstávají silné. Inflace byla v souladu s očekáváním, ale ve srovnání s předchozím měsícem na vyšší úrovni. Vyšší údaje z Německa silně podporují pokračování cyklu zvyšování úrokových sazeb ze strany ECB. EUR/USD po zveřejnění roste výše, M15 interval, source xStation 5.
C:\fakepath\trader-07072023-23-zm.jpg

Polská centrální banka by podle guvernéra mohla v září snížit úroky

07.07.2023 Polská centrální banka oficiálně ukončila cyklus zpřísňování měnové politiky a v září by mohla přikročit ke snížení úrokových sazeb. Uvedl to dnes guvernér banky Adam Glapiński. Centrální banka předloni v říjnu zahájila zvyšování úrokových sazeb ve snaze omezit inflaci. Ke zvýšení úroků přikročila celkem jedenáctkrát, naposledy loni v září. Od té doby drží základní sazbu na 6,75 procenta.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace se v Maďarsku v červnu snížila na 20,1 procenta, čekal se větší pokles

07.07.2023 Meziroční míra inflace v Maďarsku se v červnu snížila na 20,1 procenta z květnových 21,5 procent. Oznámil to dnes maďarský statistický úřad. Inflace se tak snížila už pátý měsíc za sebou. V lednu se vyšplhala až na 25,7 procenta, což byla nejvyšší úroveň od roku 1996. Maďarsko se v poslední době potýká s nejvyšší inflací v Evropské unii. Ekonomové očekávali pokles zhruba k 18 procentům.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-03072023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.7.2023)

03.07.2023 Minulý týden jsme se na měnovém páru EUR/USD dočkali celkem tří obchodů, na které jsem upozorňoval v mém týdenním komentáři. Nejprve jsme mohli vidět průraz horní vstupní S/R zóny, což aktivovalo nákupní buy obchod, který přesně došel do cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Následně byl aktivován také druhý buy obchod, který také dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Na konci týdne pak došlo k prolomení dolní vstupní S/R zóny, což aktivovalo sell obchod, kde se ovšem průraz ukázal jako falešný a obchod skončil na Stop-Lossu (SL). Celkově minulý týden tedy dva zisky a jedna ztráta, celkově však týden skončil v zisku.
C:\fakepath\trader-30062023-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.06.2023 1) Guvernér České národní banky (ČNB) Aleš Michl a viceguvernér Jan Frait by jako důvod ke zvýšení domácích úrokových sazeb viděli jejich další zvyšování v zahraničí a neustupující inflaci. Naopak člen bankovní rady Tomáš Holub považoval červnové jednání rady jako poslední příležitost pro zvýšení sazeb v současné inflační vlně. Vyplývá to ze záznamu z měnověpolitického jednání bankovní rady, které dnes ČNB zveřejnila na svých stránkách.
C:\fakepath\euro zone.jpg

Inflace v eurozóně v červnu podle rychlého odhadu klesla na 5,5 procenta

30.06.2023 Míra inflace v eurozóně v červnu klesla o šest desetin bodu na 5,5 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Je to výraznější pokles, než se čekalo, a zároveň nejnižší hodnota od loňského ledna. Nejvíce se zvýšily ceny v kategorii potraviny, alkohol a tabák, kde meziroční růst dosáhl 11,7 procenta. Je to ale zpomalení tempa z 12,5 procenta v květnu.
C:\fakepath\Polsko-zloty.jpg

Míra inflace v Polsku v červnu klesla na 11,5 procenta, čekal se mírnější pokles

30.06.2023 Míra inflace v Polsku v červnu klesla na 11,5 procenta z květnové hodnoty 13 procent. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl polský statistický úřad. Je to výraznější pokles, než čekali analytici, kteří počítali s poklesem na 11,7 procenta, informovala agentura PAP.
C:\fakepath\forex-30062023.jpg

Vliv inflace na obchodování měnových párů

30.06.2023 Inflace je klíčovým faktorem ovlivňujícím forexové obchodování. Tento článek zkoumá, jak růst cen ovlivňuje hodnotu měnových párů a strategie, které mohou pomoci obchodníkům vyhnout se rizikům inflace a využít příležitosti na trhu.
img

Inflace v eurozóně dnes potvrdí další růst sazeb ECB

30.06.2023 Včera zveřejněná inflační čísla za jednotlivé členské státy eurozóny v zásadě potvrdila trend posledních měsíců. Zatímco celková inflace i v červnu povětšinou klesala, jádrové inflační tlaky zůstávají podstatně setrvačnější a v některých ekonomikách dokonce zesilují. V Itálii zvolnila celková meziroční míra inflace na 6,7 % (jádrová na 5,6 %), ve Španělsku až na 1,6 %, čímž se poprvé od března 2021 dostala pod inflační cíl ECB. Svižná normalizace španělské inflace je dána primárně rychlým průsakem levnějších energií do spotřebitelských cen – jádrová inflace však zůstává nadále vysoká na 5,9 %.
C:\fakepath\trader-29062023-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.06.2023 1) Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve třech aukcích státní dluhopisy zhruba za 17 miliard korun. Zájem investorů byl výrazně vyšší, poptávka dosáhla 39,8 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky (ČNB), která aukci zajišťovala. Byla to poslední aukce státních dluhopisů v prvním pololetí.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Inflace v Německu se v červnu podle metodiky EU zvýšila na 6,8 procenta

29.06.2023 Míra inflace v Německu se v červnu podle metodiky Evropské unie zvýšila na 6,8 procenta z květnových 6,3 procenta. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Podle domácího způsobu výpočtu pak míra inflace vzrostla na 6,4 z 6,1 procenta, což je více, než předpokládali ekonomové v anketě agentury Reuters. Ti v průměru odhadovali, že tempo růstu spotřebitelských cen zrychlí na 6,3 procenta.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/AUD | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/CHF | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Asset management | Aussie | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | CPI index | Cable | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Close | Konsolidace | DAX | Denní rozpětí | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | Monetární unie | ERM | ERM II | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurosystém | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Fixing | Forex trader | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makro data | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PPI index | PRIBOR | Pakt stability | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Quote | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Inflační riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotový trh | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Standard and Poor's | Sterling | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínovaný vklad | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zadlužení spotřebitelů | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Kurzový závazek | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Investiční fórum | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | WSM | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Intradenní analýza | Nasdaq Composite | ZuluTrade | Makro | USDX | Finanční analytici | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | FXTM | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | EURJPY | Raiffeisenbank | Global macro | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Forex robot | Forex signály | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Střední cena | Uzavření pozice | Volatilní | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie BMW | Akcie ČEZu | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Netflix | Akcie obchodování | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAD USD | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Cena stříbra | Cena zlata a stříbra | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Co je akcie | Co je deflace | Co je intervence | Co jsou peníze | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Členské země Evropské unie | ČNB kurz | DAX 30 | Devizové trhy | Devizové účty | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní kurz | Dnešní kurz eura | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolar kurz | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika Rakouska | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | EUR CZK | Eura | EURGBP | EURCHF | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex bonus | Forex market | Forex obchodování | Forex quote | Forex rady | Forex school | Forex soutěž | Forex strategy | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexové obchodování | ForexTime | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Francie | HDP USA | HDP v ČR | HDP v EU | HighSky | Historie kurzů | Hodnota akcií | Hodnota britské libry | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do drahých kovů | Investice do fondů | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | IronFX | Irsko | Islámský stát | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak obchodovat forex | EBay | Janis Varufakis | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit bitcoin | Krach na burze | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurzovní lístek | Kurs eura | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz dolaru k euru | Kurz EUR | Kurz EUR CZK | Kurz eura dnes | Kurz eura k dolaru | Kurz jüanu | Kurz koruny ČNB | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz měny | Kurz novozélandského dolaru | Kurz NZD | Kurz rublu | Kurz švýcarského franku | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzovní lístek Česká národní banka | Kurzovní lístek Česká spořitelna | Kurzovní lístek ČNB | Kurzovní lístek ČNB historie | Kurzovní lístek ČNB historie kurzů | Kurzovní lístek ČNB on-line | Kurzovní lístek ČNB peníze | Kurzovní lístek ČS | Kurzovní lístek ČSOB | Kurzovní lístek ČSOB detail eur | Kurzovní lístek ČSOB kalkulačka | Kurzovní lístek islandská koruna | Kurzovní lístek kalkulačka | Kurzovní lístek kolik | Kurzovní lístek libra | Kurzovní lístek libry | Kurzovní lístek maďarský forint | Kurzovní lístek nákup prodej | Kurzovní lístek národní banka | Kurzovní lístek on line | Kurzovní lístek polské zloté | Kurzovní lístek polský zlotý | Kurzovní lístek přepočet | Kurzovní lístek rubl | Kurzovní lístek seznam | Kurzovní lístek směnárny | Kurzovní lístek švýcarský frank | Kurzovní lístek ukrajinská hřivna | Kurzovní lístek valuty | Kurzovní lístek všech bank | Kurzovní lístek zlotý | Kurzu měn | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | Kurzy zlata | Kurzy zlato | Libra | Libra šterlinků | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | LYNX Broker | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Miroslav Singer | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád měny | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej dolaru | Prodej EUR | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Švýcarská měna | SWIFT | Španělská ekonomika | Švédská měna | Švédské koruny | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Termínované vklady | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Ukrajinská hřivna | Unce zlata | USD index | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen stříbra | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu měn | Vývoj kurzu USD | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | Zlataky.cz | XM | X-Trade | Zahraniční měny | Zásoby ropy ve světě | Zavedení eura | Zdanění výnosů | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | Dolarové dluhopisy | ING | Trading Central | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | Burzovní seance | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistý dluh | Defenzivní tituly | Depozitář | Dluhopisový index | Doba splatnosti | EBITDA | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | ISM indexy | Janet Yellen | Jeff Bezos | Kupónový výnos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Peněžní trhy | Prospekt | Průměrování | Překoupení | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Small caps | SPAD | Tovární objednávky | Využití kapacit | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | WGC | Poskytovatel likvidity | Akciová společnost | Intervenční nákupy | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Investiční analytik | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | Volby | Fundamentální data | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Genesis | Genesis trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Podvědomí | Currency | Dividendové akcie | Forex Nation | Forex robot WSM | Forex robots | ForexFriends | Global forex | Graf EUR/USD | Investment | Německá burza | Slušný zisk | Traders | Evropské obchodování | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Daiwa Securities | Ernst & Young | Crédit Agricole CIB | Western Union Business Solutions | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Janus Capital | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | Scotia Capital | Scotiabank | CNN | Julius Bär | Wells Fargo | CitiFX | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Oxford Economics | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | Shenyin & Wanguo Securities | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Swissquote Bank | Frankfurter Allgemeine Zeitung | J.P. Morgan Asset Management | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | Sal Oppenheim | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Zlaté mince | Cantor Fitzgerald | Moody's Analytics | PwC | Next Finance | Goldman Sachs Asset Management | Baker Avenue Asset Management | Standard Chartered | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Barclays Capital | Destatis | Agentura DPA | Technické indikátory | The Guardian | Propad na finančních trzích | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | S/R zóna | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Uložení peněz | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | EY Item Club | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Dovoz ropy | Finanční gramotnost | Trading Economics | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | DZ Bank | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Der Spiegel | The Independent | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Globální měny | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Finančníci | eFXnews | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Energie | William Hill | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Finanční stabilita | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Fundamentální informace | Seeking Alpha | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Marketscope | Linie odporu | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Malý prostor | Pro tradery | Dekabank | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Komentář k trhům | City | Helicopter money | Program OMT | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Milionáři | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Vývoj středoevropských měn | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Mezinárodní instituce | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Strategy Research | Economic | Zasedání České národní banky | Protiinflační tlaky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Členství v EU | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Obchodování měn | Turbulence na trzích | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Růst měn | Algoritmus | Mizuho Securities | Šok na trhu | Ekonomika Británie | Die Welt | Globální ekonomický růst | Anomálie v kurzech | Pokles libry | Investor George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Situace na burze | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Režim forexových intervencí | Index Nikkei | TradingView | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating dlouhodobých závazků | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Šéf britské centrální banky | Volatilita na forexu | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Index bank | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Index německé akciové burzy DAX | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Největší banky | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra k dolaru | CySEC | Zajištění | Longbow Asset Management | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Britská měnová autorita | Investiční divize | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Odvrátit deflaci | Credit Suisse Group | Kryptoměna | IOBE | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Index pařížské burzy CAC 40 | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Propad kurzu britské libry | Investiční zkušenosti | Konec kurzového závazku | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Soukromí zaměstnavatelé | Opatřením na podporu ekonomiky | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Mezinárodní investice | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Hospodářská stagnace | FTSE MIB | Short příležitost | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Ochota investovat | Theresa May | Zprávy a události | Posunutí kurzového závazku | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Britské referendum | Index amerických akcií | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Hlavní ekonom britské centrální banky | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Hřivna | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investor | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | FX volume | Měny&Sazby | ČTK | Skupina G7 | Obchodování forexu | Kurz jednotné evropské měny | Aktuální cena | Silný kurz dolaru | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Akcie výrobce letadel Boeing | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Zátěžové testy bank | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Finanční podniky | Politico | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | Fed Rate Monitor Tool | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Bill Gross | Bridgewater | Devizové obchodování | Obchodování s českou korunou | Flash Crash | Forexový broker | Carl Icahn | ex | ČSOB Asset Management | DoubleLine Capital | Jeffrey Gundlach | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | MUFG | Konec intervencí ČNB | Spekulativní investoři | Generali Investments | Cortal Consors | Makléřské firmy | Bernstein Bank | Nejvyšší výnosy | Forwardový kurz | Bitstamp | Pokles kurzu eura | Spotový kurz | J.P. Morgan | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Fluktuace kurzu | Bankovní index | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Bitcoinový fond | CIBC | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Columbia Threadneedle | Zahraniční forex | Daňové změny | IMFC | Federated Investors | Ukončení měnových intervencí | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | 7 dní s korunou | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Ondřej Janata | Makroekonomické zprávy | Inflace ve světě | Goldenburg Group | Obchodníci s měnami | FocusEconomics | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Breakout Trader | LBBW | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Návratnost investic | Portfolio dluhopisů | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Vývoj kurzů měn | Vývoj kurzů měn na světových trzích | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | MT4 Supreme Edition | Nejpopulárnější kryptoměny | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | Quastic | Kvantitativní utahování | Palladium | Spoření do zlata | Jan Dvořák | Největší hedge fond na světě | Investovat do Bitcoinu | ETH/USD | LTC/USD | Digitální zlato | ERM-2 | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | xPartners | Investiční nástroj | Zavedení vlastní měny | Kraken | Monero | Obchodování s bitcoinovými futures | LTC | ETH | ETC | XRP | Bolívar | deVere Group | Ray Dalio | Invesco | Dealogic | Hodnota fúzí a akvizic | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Hypoindex | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Cena kryptoměny ethereum | Zákaz obchodů s kryptoměnami | NEST | Komentář Raiffeisenbank | Oxfam | Primární nabídky mincí (ICO) | ESMA | Štěpán Hájek | Litecoin (LTC) | Krádež kryptoměn | Největší krádež kryptoměn | Kryptoměnová horečka | Primární nabídky mincí | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Příznivci kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | EY ITEM | Výhled eura | Analytik devizového trhu | Analytik forexového trhu | FundStrat | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Akciové valuace | Investování s LYNX | Země platící eurem | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | Developed markets | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Hodnota majetku | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | PANW | Komoditní index Bloombergu | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Podíl dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Objem na pražské burze | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | CNY/USD | Boston College | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Globální ekonomický kalendář | Obchodovat forex | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | FAANG | Kurz EUR/CZK | Vývoj koruny | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | CIBC Capital Markets | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Graf indexu | Americké akciové burzy | Fond kvalifikovaných investorů | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Poptávka po dolaru | Propad kurzu liry | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Výnosy USD | Korunový trh | Profesionální obchodník | USMCA | Měny v regionu | Baird | Nové peníze | Dohoda USMCA | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | National Alliance | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Vyšehradské fórum | Die Zeit | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Akciový výhled | Macquarie Group | Stavební spoření | IfW | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Drahé komodity | Obchodní investice | Slabost dolaru | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | Největší kryptoměna | Goldenburg Group Ltd | IG | Hodnota amerického dolaru | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Slabá koruna | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Posilování české koruny | Průzkum společnosti | Multi Asset Fidelity International | Jiné měny | Zvyšování úroků | Výkyvy na trzích | Výkonnost akcií | Výkonnost dluhopisů | Růst zisků | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Erkki Liikanen | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Bloomberg Economics | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Fiskální pakt | Vstup do eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus | Veřejný dluh | Evropský fond finanční stability | Pojištění vkladů | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Index hongkongské burzy | Růst výnosů u dluhopisů | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Nárůst negativního sentimentu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Mergermarket | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Bitcoin ETF | WEF | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Výhled české koruny | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Obchodování na burzách | Švýcarská centrální banka (SNB) | Silný frank | ETF portfolia | DBS | Finanční operace | Volatilita na měnovém páru | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Globální dluh | Odložení brexitu | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Behaviorální vzorce | Foreign Policy | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | Mt. Gox | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Asijské burzy | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Analytik Czech Fund | čnBlog | Státní fond | Norská centrální banka | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Oslabování kurzu koruny | Misery Index | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruský akciový trh | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Splácení dluhu | Reakce koruny | Posilování kurzu koruny | Vyjádření analytiků | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Obiloviny | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Nejrychleji rostoucí ekonomiky | Moje obchody | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Vyšší mzdy | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | TLTRO III | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Rostoucí příjmy | iFX | Investice firem | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Reinvestování | Fibo retracement | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Čínský trh | Pohyb kurzu | Wealth Management | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Vlastní kryptoměny | Kryptoměna Facebooku | Vlastní kryptoměna | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ropné akcie | Obchodní pásmo | STAR | Investiční bublina | Index CRB | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | Pokles úroků | FedWatch Tool | Kurz kryptoměny | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Akciový růst | Akcie automobilky | Americké futures | Snížení úroků | Záporný úrok | Vanadiové akcie | Vanad | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Indická ekonomika | Bohatí | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Burzovní průvodce | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Čeští investoři | Růst mezd | Tisk peněz | Uvolňování měnových politik | KB | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Dánská centrální banka | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | PPF | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Paralelní měny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Úpis akcií | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | UCITS | Růst podnikatelské aktivity | Tamás Varga | TeamViewer | Centrální banka Nového Zélandu | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Jakub Petruška | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Britská obchodní komora | Vstup do SHORT pozice | Oslabení české koruny | Měsíční předpovědi | Vyzkoušet si trading | MetLife | Český HDP | Český index nákupních manažerů | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Ceny palladia | Čas jsou peníze | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Islandská centrální banka | Předstihové indikátory | CFRA Research | Naše akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Makroekonomický výhled | Obchodování EUR/USD | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Odhady ČNB | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obavy z globální hospodářské recese | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Strategie pro investování | Obchodní dohoda | Zerohedge | Vývoz ropy a plynu | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Stav trhu práce | Akcie Barrick Gold | Stuart Lipton | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Cena akcie | Očekávané Earnings | Akcie Renaultu | Uvalení cel | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Mervyn King | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Výše investice | Investice do fondu | Mnoho ziskových obchodů | Zveřejňování výsledkových zpráv | Huawei | Vatikán | Digitalizace | Střadatelé | Rozpočtová politika | Údaje o vývoji HDP | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Káva | TV Nova | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Politická situace | Zombifikace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Algo | Výdaje státního rozpočtu | Výsledkové zprávy | Trinity | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Data z USA | Ropný kartel OPEC | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Zpomalování ekonomiky | Muhammad bin Salmán | Státní investiční fond | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Analýzy makroindikátorů | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Proroctví | Recese světové ekonomiky | Říjnová inflace | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Člen ČNB | Investiční nálada | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Achim Wambach | Přijmout euro | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Ekonomika ČR | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Zasedání ČNB | USA recese | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Technické analýzy | Global Markets | USDC | Hongkongská vláda | Americký průmysl | Index MSCI Emerging Markets | Parlamentní volby | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Švédská centrální banka | Švédská centrální banka Riksbank | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Radomír Jáč | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Celosvětový dluh | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Souhrn finančních trhů | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Jeremy Corbyn | Server BBC | Royal Mail | CBI | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | IW | Server CNBC | Mazen Issa | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Ivan Pilný | Bývalý ministr financí | Bilance | Vývoz z Japonska | Index DOW | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Vysoký veřejný dluh | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Statistici | ECB Luis De Guindos | Hodnota kybernetické měny | Česká měna dnes | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Souhrnný index | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Citadel | Fixed income | Kapitálové požadavky | ING Bank Jakub Seidler | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | Chris Larsen | dApps | Důvěra v ekonomiku | PoW | Global Times | CENTRICA | Guvernér polské centrální banky | Adam Glapiński | Vyhlídky | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Politická krize | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Úřad celní a hraniční ochrany | CBP | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Prodeje státních dluhopisů | Macquarie Asset Management | Zítřejší kalendář | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Švýcarská ekonomika | EUR Index | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Inflační cíle | Zpomalení světového obchodu | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Otto Daněk | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | Počet nezaměstnaných v Německu | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Martin Stránský | Konkurenti | Velká krize | Objem obchodů s kryptoměnami | Vládní bondy | Financovat | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | Petr Dufek | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | Úrokové sazby v Maďarsku | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | AIA | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | BVDF | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Data z průmyslu | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Export z Německa | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Paul Volcker | Globální vývoj | Volby do parlamentu | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Zdražování v Česku | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Ceteris paribus | Německý ZEW index | Sociální sítě | Phil Hogan | Problémy | Tempo růstu čínské ekonomiky | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | John Doyle | Výzkumný institut | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Členové rady ČNB | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Ranní zpráva | Goldenburg | Konzervativní strana | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Neuberger Berman | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty | Brewin Dolphin | Rakouská centrální banka | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | HDP Německa | PKN Orlen | EASA | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | UTC | Tata Steel | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | FTC | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Kalendář tento týden | NN Group | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Fed úroky | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Epidemie afrického moru | Epidemie afrického moru prasat | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Chování centrálních bank | Francouzská centrální banka | Míra nezaměstnanosti v Británii | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Hypoteční trh | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Impeachment | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Záporné negativní sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař pro hospodářství | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Fiskální odpovědnost | Italský premiér | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Next Finance Markéta Šichtařová | Tempo růstu americké ekonomiky | Údaje americké vlády | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nákupy centrálních bank | Pojistka proti inflaci | Rychlý růst mezd | Bydlení | Dovozní cla | Americké objednávky | SUGAR | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Důvěra domácností | Údaje z Číny | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Citelné zdražování | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Depozitní úrokové sazby | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | WIG20 | Izraelská ekonomika | Události v ČR | Vývoj měnové politiky | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Michael Harris | Singapur | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index pařížské burzy | Růst akciových trhů | Nejistoty na finančních trzích | ETF roku 2020 | Hospodaření | Paschal Donohoe | Údaje ministerstva | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Chris Williamson | Ekonom Chris Williamson | Zvýšené geopolitické napětí | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Commodity index | Odškodné | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | CFRA | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Americké dolary | Největší digitální měny | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | Microchip Technology | Finální odhad | O2 | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Znehodnocení koruny | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Von der Leyenová | Sezónnost | Zahraniční obchod ČR | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Budoucnost | Kantony | Soukromí investoři | OX Capital Markets Ltd | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | TWD | ASML | ASML Holding NV | Česká průmyslová výroba | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Inflační překvapení | Oslabení kurzu koruny | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Zdražující bydlení | Proinflační | Proinflační působení | Listopadové maloobchodní tržby | Vývoj měnového páru USD/TRY | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Raiffeisenbank Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Analytici Next Finance | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Výnos bondů | Ceny dluhopisů britské vlády | Růst spotřebitelských cen v Británii | Zpevňování koruny | Další zpevňování koruny | Skončení intervencí | ČNB Vojtěch Benda | Růst německé ekonomiky | Koruna sílí | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Americké akcie dnes | Inflace v Německu v prosinci | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Inflace v Rusku | Valuace akcií | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Nejnovější statistické údaje | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Uvolnění obchodního napětí | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Philip Marey | Vyplácení dividend | Akcie Morgan Stanley | Banka Morgan Stanley | Čerpání peněz z fondů EU | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Thunbergová | Greta Thunbergová | Moje strategie | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Účastnické fondy | Francouzská vláda | Le Figaro | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Chudoba | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Akcie výrobce letadel | Objem hypotečních úvěrů | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Standard Chartered Bank | Michal Stupavský, CFA | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Americký miliardář | Souhrnný index aktivity | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Změny cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Důchody | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu HDP | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Vývoj měnového páru USD/CNH | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | López Obrador | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pravděpodobnost ztráty | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Dovoz z Číny | Výběr cel | Opouští EU | Spotřebitelská důvěra v Británii | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Swingová minima | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie BNP Paribas | Akcie Alphabet | Růst akciových indexů | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Pesimismus | Data IHS Markit | Aktivita v průmyslu v zemích eurozóny | Aktivita v průmyslu | Útlum aktivity | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor v eurozóně | Zpracovatelský sektor | Next Finance Vladimír Pikora | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Vývoj inflace v ČR | Hlavní úrokové sazby | Výrazné ztráty | Cena akcií Tesly | Akcie americké automobilky | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Důsledky epidemie | Americký ADP report | Americký ADP | Zvýšení sazeb v Polsku | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | Dinár | Převody peněz | Maloobchodní tržby v EU | Adidas | Americká společnost | Údaje o vývoji trhu práce | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Německé tovární objednávky | Taleb | Sazby beze změny | Capital Group | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Palantir | Zisky dolaru | Bipan Rai | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Mezinárodní finanční instituce | Propad průmyslu | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Galapagos | Pharming Group NV | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Indikátor RSI | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | Indexy aktivity | Expanzivní fiskální politika | Zvyšující se inflace | Pokračování poklesu | Empire State Index | Údaje o ekonomice | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | TS Lombard | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Jaroslav Ibehej | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | Největší švýcarské banky | Ministerstvo financí ČR | Investiční portfolia | Správci aktiv | Index CSI 300 | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | FedWatch | Craig Erlam | Dopad koronaviru | Krize v eurozóně | Akcie na evropských trzích | Akcie Novavax | Index Standard & Poor's | Quincy Krosby | Ekonomické recese | Centrální instituce | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity v sektoru služeb | Index aktivity | Slabá čísla | Zisky amerických akcií | Největší ztráty | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Šířením nového typu koronaviru | Šéfka ECB | Vyjádření světových centrálních bank | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Index varšavské burzy | Index varšavské burzy WIG | Tržní úrokové sazby | Čínské banky | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | Hospodářská politika | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Snížení těžby | Martin Gürtler | Průměrná hrubá měsíční mzda | Mzda | Vzestup inflace | DoubleLine | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Objem vývozu z Německa | Cenová válka | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Míra inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Výraznější impuls | Únorová inflace | Změna sazeb | WP | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Cílování inflace | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Poradci | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Asijské akcie dnes | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Masivní nákupy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Nákupy státních dluhopisů | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Nejprudší pokles v historii | Čínský růst | Shenzhen Composite | Tencent | Opatření vlády | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Domácí data | Velmi vysoká volatilita | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Propad koruny | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Špatné výsledky | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Dnes klesly akcie | Tudor | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Likvidní měny | Vysoce likvidní | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | New York Times | Růst cen v eurozóně | Inflace v EU | NBER | Anton Siluanov | Analytici finančního ústavu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Burzovní benchmarky | Hlavní benchmark | Benchmark pražského parketu | Situace kolem šíření koronaviru | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Propad poptávky | Viceprezident | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Makroekonomické predikce | Ekonomický rozvoj | Nemoc COVID-19 | Hyundai | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Horizontální linie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Aktuální situace | Spiegel | Nový výhled | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Značný pokles | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Rozhodnutí bankovní rady | Markéta Fišerová | ČNB Markéta Fišerová | Mluvčí ČNB | Člen bankovní rady Aleš Michl | Silně volatilní | Rozkolísaný | Měnověpolitické operace | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Nová stimulační opatření | Zásobníky | Texas | Louisiana | PYPL | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Ekonomiky zasažené krizí | Guvernér francouzské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Katar | Salmán | MPO | MPSV | MF | Senátorka | Hlavní centrální banky | Kalifornie | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Skupina Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Marian Jurečka | Nastartování české ekonomiky | Spotřebitelská nálada | Neomezené nákupy | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Citrix | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Zdraví ekonomiky | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Britský akciový index | Spoření | Uložení svých peněz | Stabilizační mechanismus | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Podpůrný balíček | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Senát USA | Propad indexu | Další růst | Růst | Výhled tvorby zisku | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | Německý parlament | Delta Air Lines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Limit pro nákup dluhopisů | Ratingová agentura S&P | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Institut IW | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Fundamentální zprávy z USA | Investice do zdravotnictví | Allianz | Německý statistický úřad | Americký investor | Burza v Šanghaji | Farmaceutické firmy | Zhodnocování eura | Křetínský | Ceny elektřiny | Snižování sazeb ČNB | Karanténa | Živobytí | Šíření nákazy | Bulharsko | Buy-stop | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Reálné mzdy | Sberbank | Hello Bank | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Ekonomický propad | Nigérie | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Luno | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Březnová data | CECEEUR | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Realitní firmy | Poskytování hypoték | Podnikatelé v cestovním ruchu | LTV | Dluhopisové emise | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Deficit veřejných financí | Hrubý domácí produkt země | Letecká společnost | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Rozvojová banka | Koronakrize | Špatná data | Aktivita ve službách | Podíl na trhu | FAO | Africké země | RBK | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | Dlužník | Ekonomické škody | AOL | DPH | Pedro Sánchez | Úročení vkladů | Úvěrová pojišťovna | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | Nakupovat státní dluhopisy | Novela zákona | Coface | Společnost Coface | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | Devizové rezervy České národní banky | Juan Pérez | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | UnitedHealth Group | Menší poptávka | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Big Short | CBS | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Alexandr Novak | Znárodnění | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Životní styl | Cena benzínu | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Španělská vláda | Eso v rukávu | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Růst cen v ČR | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | IMF | Česká ekonomika letos | Massachusetts | Více peněz | Inflace v březnu | Vedení ČEZ | Long signál na akcie | WisdomTree | RJO Futures | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Zpráva Evropské komise | Restart ekonomiky | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Dnešní statistiky | Statistiky | Rozvíjející se země | Uzavření trhů | Geopolitická krize | Demokraté a Republikáni | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Levná ropa | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Global Wealth Management | Propad ceny ropy | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Guvernér australské centrální banky | Prezident institutu ZEW | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Analytik ČSOB | Dominik Rusinko | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | CPI v Kanadě | Zbyněk Stanjura | ODS | Vyjádření ekonomů | Sazba hypotečních úvěrů | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | Reddit | Sociální síť | Debata | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Podnikatelská aktivita v USA | Air France | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby v Británii | Znovusjednocení země | Náklady na obsluhu dluhu | Kristina Hooper | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Joe Biden | Federální dluh | Regulační rámec | DDoS útoky | Grayscale | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Období volatility | ADBE | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Odhad vývoje HDP | Úřad INSEE | Cenový propad | Důvěra amerických spotřebitelů | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Maloobchodní tržby v Německu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Prognóza německé vlády | Nezaměstnanost v Německu | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | BCM | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ekonomická realita | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | Finanční polštář | Omezení kvůli koronaviru | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Epidemiolog | Gilead | Čistá ztráta | Rakouská vláda | Robert Holzmann | Biofarmaceutické společnosti | Tweet | Dopravci | UBS Global | Průměrná míra nezaměstnanosti | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Kanadská obchodní bilance | Růst výnosů | Rally na akciích | Nákupy dluhopisů ECB | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | Oddlužení | Úvěry a hypotéky | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Karlsruhe | HashRate | Zasedání britské centrální banky | Dovoz | Vývoz | Průmysl v Německu | UNWTO | Richard Siuda | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Alexander Krüger | KfW | Banka KfW | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Regulační orgány | Uvolňování opatření proti koronaviru | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Riziko deflace | Historicky nejnižší | Výnosy na dluhopisech | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Politická nestabilita | Kontrakce | Quantitative Easing | Zveřejněné údaje | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Měnový výbor Bank of England | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Prognóza MMF | Členské státy | Evropská průmyslová produkce | Míra inflace v dubnu | Ceny zeleniny a ovoce | Ceny zeleniny | Ústup inflace | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | Státní rozvojová banka | Rozvojová banka KfW | Členské země | Analýza makroindikátorů | Burza Binance | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Světové hospodářství | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Xiaomi | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Alrosa | Čeští centrální bankéři | 60 Minutes | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Jukos | Britský trh práce | Spolková vláda | Lee Hardman | Fiskální stimul | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | České ceny | Nekonvenční měnové politiky | GSK | Důvěra spotřebitelů | Nové studie | Velký růst | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Falešný průraz | Americká média | Kanadská data | EasyJet | Urals | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Klesající trendová linie | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Ztráty zaměstnání | Společnost Lufthansa | Sentiment amerických spotřebitelů | Kia | JDE Peet's | Mondelez | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | Setkání lídrů | ČR | Záchranný program | Pokles investic | Vakcíny proti koronaviru | Tempo růstu HDP | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Hospodářský institut | Hospodářský institut Ifo | Inflace v Německu v květnu | Ekonomická důvěra v eurozóně | Novatek | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | Spolkový sněm | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Měsíční mzda | Průraz | Václav Klaus | Chování trhu | Zbrojovka | Slabá poptávka | Stimulační plán | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Výrazný pokles ekonomiky | PEPP | Prodej podílů | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Internetová firma | Vedení společnosti | CVC Capital | Zvyšování mezd | Riot Blockchain | Square | Rekordní nárůst | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Výbor ekonomických poradců | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Pokračování růstu | Vývoz z Německa | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Používání eura | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Poptávka po zlatě | Banky v eurozóně | Index Nasdaq Composite | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Ropná krize | Strach z druhé vlny | Francouzský index CAC 40 | Největší světová ekonomika | Místopředseda Evropské komise | Státní subvence | Subvence | Agentura APA | APA | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Investice do infrastruktury | Plán investic | Hospodářský propad | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Světová poptávka po ropě | CZGB | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Propad cen | Google Trends | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Sentiment na trhu | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Analytické společnosti | Finanční výbor | Tiff Macklem | Dodávání likvidity | Správce aktiv | Changpeng Zhao | Cardano | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Vyšší daně | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Sam Stovall | Výrobci aut | Útlum ekonomické aktivity | György Matolcsy | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Sektor technologií | Státní pomoc | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nízké sazby | DSTI | Mississippi | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Velké investice | Sankce proti Rusku | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Ziskové marže | Objem aktiv | ASM International | Důvěra ve zpracovatelském průmyslu | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Nákupní apetit | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Letošní úroda | Úroda | Akcie Coca-Cola | Neočekávané události | Šéf banky | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | Setkání ministrů financí eurozóny | Novavax | Nákupy přes internet | Růst cen domů | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Fond obnovy | Fundamentální pozadí | Inflační šok | Výrazný propad | Střední kurz | Chorvatsko | Leva | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | BBC prezident | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny kávy | KLM | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Inflace v Británii v červnu | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Chrysler | Růst tržeb | Mazars | Umělá inteligence (AI) | Program nákupu státních dluhopisů | Program nákupu státních dluhopisů (PEPP) | Statistiky z eurozóny | Desinflační trend | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Květnový růst | Verizon Communications | Kolísání cen | Průměrný příjem | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | PlanB | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Reálná hodnota | Akcie v eurozóně | Společnost XTB | Republikánští senátoři | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Ceny nových bytů | Znovuotevření ekonomiky | Model 3 | Konjukturální průzkum | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Ekonomické následky | Následky pandemie | Nižší poptávka | Porušení pravidel | Obchodní problémy | Progres | Forward guidance | Odhady HDP | HDP za Q2 | Americké vládní dluhopisy | Letecká osobní doprava | OMV | Plynárenské společnosti | Ulrich Leuchtmann | DeFi | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Komoditní akcie | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Silné momentum | Překvapivý růst | Výhled růstu německé ekonomiky | Komplexní analýzy | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Turistický ruch | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Index výroby | Německý automobilový průmysl | Známky oživení | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Analytici Fidelity International | Odhad vývoje ekonomiky | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Tempo růstu průmyslové výroby | Růst vývozu | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Smíšený signál | Klesající tendence | Inflace v červenci | Hyundai Motor | NYT | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Kovy vzácných zemin | Zpomalování inflace | Meziměsíční vývoj inflace | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Deutsche Lufthansa | Monex Europe | Monex | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Růst cen v Česku | Indikátory sentimentu | BHP Group | Počty nakažených | Setkání zemí OPEC | Analytik XTB | Pandemická situace | Marks & Spencer | Upozornění na rizika | Úroky na hypotékách | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Air Liquide | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Světová rezervní měna | Snížení DPH v Německu | Snížení DPH | DPH v Německu | Globální pandemie | VisualCapitalist | Marc Chandler | Společnost Lukoil | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Americký soud | Venezuela | Německý regulátor | Holdingová společnost | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Výrobce baterií | SPAC | IT společnosti | Vývoj indexu Nasdaq | Bert | Larry Ellison | Výhled ekonomiky eurozóny | Měnová politika Evropské centrální banky | Pokles hospodářství | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Peso | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Pumpování peněz do ekonomiky | Pumpování peněz | Američtí investoři | Prognóza Fedu | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Čínské technologické firmy | Výkon ekonomiky | Zasedání FED | Institut IfW | Universal Music | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Inditex | Jan Čermák | Ekonom Jan Čermák | Rezidenční nemovitosti | Budoucí vývoj | Banky v ČR | Slabší kurz | Chybějící poptávka | Ekonomické dopady pandemie | NAHB | Prognóza americké centrální banky | Oživování německé ekonomiky | Akcie bankovních společností | Cena kávy arabica | Arabica | Propad cen akcií | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Technický signál | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Očekávání ČNB | Politici | Němečtí politici | Oživení maďarské ekonomiky | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Plynovody | PVM Tamas Varga | Vývoj měnového páru EUR/PLN | The New York Times (NYT) | Micron | Prezidentské kampaně | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Berat Albayrak | Turecký ministr financí | Biden | List The New York Times | Prezidentská debata | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Aktivita v českém průmyslu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tokijská burza | Fiskální pomoc | Druhy ropy | Marathon | Pracovní místa | Nezaměstnanost v Japonsku | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Druhá vlna koronaviru | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Test na koronavirus | GROWING WAY | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslové zakázky | McAfee | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Pokles průmyslové výroby | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Epidemická situace | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Fyzické akcie | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Le Journal du Dimanche | Ceny v České republice | Ceny v Česku | Jens Klatt | Ceny bytů | CPI v USA | Americké měny | Bezpečného útočiště | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Nancy Pelosiová | Výrobce letecké techniky | Americký ekonom | Ameriprise Financial | Walgreens | Hodnota fúzí | Africký stát | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | Norský státní investiční fond | Masivní propouštění | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Andorra | Příležitosti k obchodování | Dění na finančním trhu | Ceny na finančních trzích | Množství peněz | Jitan Solanki | Růst zlata | Americký fiskální balíček | BNB | Defi | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Průzkum PMI | SolarEdge Technologies | SEDG | Elvira Nabiullinová | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Reálný HDP | Ropný tanker | První obchodní den | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | Plošná karanténa | Bed Bath & Beyond | Vlny koronaviru | Pandemický program | SAP AG | CVX | PFE | CSCO | MMM | JNJ | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Bankovní úvěry | Tržní výhled | Odklad splátek | SolarEdge | Státy Evropské unie | Zynga | ZNGA | Průmyslová výroba v září | Electronic Arts | Přebytek zahraničního obchodu | T-Mobile US | Provozní zisk společnosti | Sumitomo | Tempo inflace | Naci Agbal | MCD | Nové zprávy | Andrea Cicione | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Apollo | Apollo Global Management | Hospodářský vývoj | Indické úřady | Průmysl v eurozóně | Týdenní tržní výhled | Palo Alto Networks | Barry Eichengreen | Odborník na měnové kurzy | QCOM | Hlavní kryptoměna | Palantir Technologies | MRNA | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | Polská vláda | NFIB | Snižování daní | Ministr zdravotnictví | Činitelé Fedu | Představitelé americké centrální banky | Transněfť | Ropovod Družba | S&P Global Inc | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Srovnání fiskální politiky | Srovnání měnové politiky | Politická stabilita | Spotřebitelská poptávka | Ekonomické nerovnosti | Ministerstvo energetiky | Výše mezd | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Daňový balíček | Vzorce chování | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Dluhopis Republiky | Tesco | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Spotřebitelské ceny v ČR | Lyft | CD Projekt | Cenový skok | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Vonovia | Munich | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | Produkce čínských továren | H&M | Akcie H&M | BIDU | Člen bankovní rady České národní banky | Očkování | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Tony Christoforou | NBP | Měnový impuls | Lael Brainardová | Randal Quarles | Maďarská vláda | Orbán | Aktivita investorů | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Ceny aktiv | MGM | Částečný úvazek | Štědrý den | Očkování proti covidu-19 | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Boeing 737 Max | Centrální bankéř | Šéf polské centrální banky | Venezuelský bolívar | Inflace v Polsku | Nízké úroky | Citadel Securities | Nálada investorů | Intervence na forexu | Zlepšení ekonomických vyhlídek | Augsburger Allgemeine | Peer-to-peer | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Atraktivita zlata | Růst ceny | Dobrý výsledek | Pandemie v Německu | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Německá inflace | Komentář Radomíra Jáče | Vývoj německé ekonomiky | Sentiment v eurozóně | ADA | DOT | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Silné oživení | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Měnová situace | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Salutem | Salutem Fund | TUI | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | JD Sports | JD.US | JD | Shopify | Zoom Video | Zpomalující inflace | VMware | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Znehodnocení úspor | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Fiskální impuls | Acacia Communications | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Tempo hospodářského růstu | Dopad na trhy | Alternativní taxislužba | ACB | MRK | CARA | MJ | Měsíční data | WU | Inaugurace | MF ČR | Inflační ekonomika | Regulace v USA | Nezaměstnanost v lednu | Situace na trhu | Nákupní obchod | Toshiba | Agentura Interfax | DHL | Deutsche Post DHL Group | Deutsche Post DHL | Philips | UPS | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | PEP | PEP.US | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | InPost | Deliveroo | Očkování proti covidu | Nárůst ceny | Sociální média | Velké investiční fondy | Express | Tržní reakce | Bilanční suma | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Kryptoburza Binance | Tržní ceny | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Kolísání cen na finančních trzích | Výrobní aktivity | Jestřábí přístup | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Index FTSE MIB | Nákupní horečka | ADP report zaměstnanosti | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Vývoj obchodní bilance | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Finanční výsledky | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | MIB | Mateřské firmy | Supercyklus | HAS | UNH | Finanční výkonnost | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Rostoucí úrokové sazby | ACB.US | Předpověď ceny | FTX | Arcane Research | Kov | Colt | Nastavení sazeb | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Nedostatečné dodávky | Inflace na Slovensku | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Akcie Air France-KLM | CVS Health | CVS | Kering | AIG | Výnos desetiletého dluhopisu | Celosvětové zadlužení | V4 | Tvrdá zima | Přísná měnová politika | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Manufacturing PMI | Stimulační politika | Makroekonomický vývoj | Súdán | Skluz | Očkovací program | Air | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Roční míra inflace v Německu | IPO Coinbase | Rohlik Group | Terra | Maďarská ekonomika | Výrobní ceny v eurozóně | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | Oživování ekonomiky | Akcie na burzách v Asii | Siemens Energy | Riziková prémie | Admirals | Příznivé údaje | Akcie společnosti Microsoft | Výrazný pohyb | Silný růst | Nominální mzda | Britská společnost | Pandemická opatření | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | Státní výdaje | Oslabení exportu | Analýza EUR/USD | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | IWH | Fidelity | Výrazný růst | Silná inflace | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | Dnešní videokomentář | Společnost Nokia | Míra inflace v EU | Inflace v EU v únoru | Výhled růstu ekonomiky | Klíčové zasedání | Holubičí tón | Akcie Volkswagenu | GameStop akcie | Zvýšení základního úroku | Holubičí Fed | Čínské akcie dnes | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | Jak funguje forexový trh | Síla amerického dolaru | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Evropský kalendář | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Platební prostředek | Suezský průplav | Přeprodané zóny | Hypoteční splátky | Tržní pohyb | xStation 5 | Discovery | Zrychlení inflace v eurozóně | Aktuální nálada | Loď Ever Given | Ever Given | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Sýrie | Ekonomický sentiment v eurozóně | Citelná inflace | Pohyb ceny | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | PMI index | Makroekonomický analytik | GRMN | Reuters analytik | Hybnost trhu | Breakoutové strategie | Nejvyšší růst | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Electricite de France | Prezident Světové banky (SB) | Constellation | Constellation Brands | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Data o inflaci | Prudký růst cen | Podíl nesplácených úvěrů | Klíčové centrální banky | BABA.US | Používání kryptoměn | Sell pozice | Evropské maloobchodní tržby | Ján Čarný | Jádrová inflace v ČR | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Dostupná data | Xilinx | Sainsbury | COIN | Krok za krokem | Debut na trhu Nasdaq | Výše nájemného | Graf indexu Nasdaq | Cathie Wood | Krypto trh | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Zvýšení nákupů aktiv | Ceny ropy Brent | Guvernér maďarské centrální banky | Polymetal | Kent | Cigarety | Ceny surovin | Island | Ceny Etherea | Společnost Coinbase | Real Vision | Prognóza České národní banky | Prognóza České národní banky (ČNB) | Nezaměstnanost mladých | Nejvíce peněz | Pepco | LME | Plán firmy | Ekonomický plán | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | UPS.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Průmyslová komodita | Vysoká cena | ERA | Akcie v roce 2021 | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Ministr práce | Objem transakcí | Akcie internetové společnosti | Internetové společnosti | Události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Santander | Cena povolenek | Dluhový strop | Pakt stability a růstu | Tempo ekonomického růstu | Trading.com | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Vstup do pozice | Pandora | Konsensus trhu | Obavy z růstu inflace | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | Nižší zisky | Japonský konglomerát | Francouzská společnost | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | Shiba Inu | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Růst cen ve Spojených státech | Meziroční růst cen | Ceny producentů | EEX | Trader X | Hospodářské stimuly | Pandemie COVID | Cyrus Vance | Trump Organization | Hlavní indikátor | Tuzemská měna | Malta | cTrader Purple Trading | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Deutsche Wohnen | Akcie německé společnosti | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Dopad na finanční trh | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | About You | Paytm | Akcie Airbusu | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | CRYFIN | Kryptoměny vs. meme akcie | Výhled růstu české ekonomiky | První zvýšení sazeb | Znovuotevírání ekonomiky | Naše hospodářství | MNB | Data z trhu práce USA | Guvernérka ruské centrální banky | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Ruský těžař zlata | Těžař zlata | ANZ Research | Inflace v OECD | Ruský ministr | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Nadnárodní společnosti | Dlouhodobé obchody | Nejbohatší člověk | Islandsbanki | Omezování nákupů aktiv | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | Zlevnění potravin | Rockaway Capital | Údaje o nezaměstnanosti | Americké farmaceutické společnosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Hedvábná stezka | Sell obchod | Vyvážené portfolio | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Softwarové firmy | Dodávky plynu | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Zajišťování | Carsten Roemheld | Akcie technologických firem | Gigafactory | SAAC | Státní Komise pro dohled a správu | Seraphine Capital | Vesmírné projekty | Kosmické startupy | Parket londýnské burzy | Kontrolovat rizika | Konkurence | Revolut | Prodej | Italské hospodářství | Cíl Evropské centrální banky | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Jednotné měny | Zavedení jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | BCM Begin Capital Markets | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Alligator | Zvyšování daní | Kantar | McDonald's | Příliv přímých zahraničních investic | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | MicroStrategy Inc. | Navýšení kapitálu | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | České dráhy | Daňový úřad | Michael Burry | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | Dovoz ropných produktů | DPH u elektřiny | Zátěžový test | Didi | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Obchodování na trhu | Starlink | SolarCity | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Výhled polské ekonomiky | Odhad růstu polské ekonomiky | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Společnosti Netflix | Výplata dividendy | Energetická společnost ČEZ | Změny HDP | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | | Report ADP | Počet nezaměstnaných | Hospodářské dopady pandemie | Dopady pandemie covidu-19 | Inflace v eurozóně v červnu | Cíl cenové stability | Cenové stability | Dluh vládních institucí | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Obchodování v Evropě | Akcie Bed Bath & Beyond | Údaje Eurostatu | Nabídky akcií | Veronica Clarková | Zvyšování těžby | Ekonomický šok | Růst společnosti | Očekávaná data | Plnění objednávek | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Odraz ceny | Vývoje ceny | Sazby daně | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Inflační index | Američtí centrální bankéři | Sada dat | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Egypt | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Rozvolnění restrikcí | Philip Morris International | Spotové ceny | TSMC | Cenový rekord | Výroční zprávy | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Šíření nových variant koronaviru | Didi Global | Včerejší seance | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Plány obnovy | USA inflace | Raiffeisenbank Helena Horská | JAR | Spuštění digitálního eura | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Cyklické sektory | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | Intel Corporation | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Základní úrokové sazby ČNB | GlobalFoundries | Mutace delta | Recese americké ekonomiky | Konec recese | Ztrátový týden | Globální ceny | Inflace cen | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | BHP | Divize | Rotterdam | Letní období | Výsledky breakoutových strategií | Načasování | Varianta delta | Ministři financí zemí Evropské unie | Pinpoint Asset Management | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Balkán | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Počasí v Brazílii | Suez | ABB | Klimatická politika | Současné ceny | Výsledek hlasování | HDP ve Spojených státech | Nasdaq v New Yorku | Bilion | Růst cen v Německu | A350 | CAR | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Guidance | Vyšší inflace v Německu | Nedostatek zboží | Růst v Číně | University of Michigan | Úrokové výnosy | Objem vkladů | Česká a slovenská UniCredit Bank | Slovenská UniCredit Bank | Mateřská společnost | Dvojité recese | Ministerstvo spravedlnosti | DCC | Dřevo | HICP | Vnější prostředí | Přemýšlení | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Průmyslová aktivita ve střední Evropě | Růst aktivity | Jakub Rybacki | PIE | Vývojáři počítačových her | Růst výrobních cen | Devon Energy | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Occidental Petroleum | OXY | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Albemarle Corp | Albemarle | SWDA | Projekce | EIP | Trh práce v USA | Subdodávky | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Automobilové součástky | KakaoBank | Zajišťovny | Psychologické úrovně | CVC Capital Partners | CVC | Důležité zprávy | Norilsk | Richard Clarida | Místopředseda Fedu | Omezení nákupů aktiv | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Ceny v dopravě | Makroekonom | Červencová inflace | Aktuální prognózy | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | ADS | Akcie Adidas | Cena kryptoměny | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | WIG | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Rozsáhlé nákupy dluhopisů | Hackeři | Ocelárny | Britská společnost Cineworld | Růst úrokových sazeb ČNB | Spotové ceny ropy | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Regulatorní prostředí | Byty | Klíčové makroekonomické ukazatele | Saldo fiskálního rozpočtu | Úroveň dluhu | Faurecia | Token ADA | První odhad | Dovoz oceli | Home Depot | Daniel Cioaba | Balkan Insight | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Gypsycoin | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Richemont | Tálibán | Hnutí Tálibán | Tokeny | ERC-20 | Meituan | Medián | Podíl firem | Bonusy | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | AvaTrade | Naeem Aslam | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | Výrobní inflace | Koronavirové mutace delta | Analytici banky | Americká ministryně financí | Steve Daines | Republikánský senátor | Aktivistické skupiny | 350.org | Jmenování Powella | Funkční období | Komfortní zóny | Lidské činnosti | Index ASX | ASX | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomické sympozium | J Sainsbury | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | Gergely Suppan | David Vagenknecht | Běžné spoření | Dominion Energy | Agilent | Nedostatek čipů | CAPITALS | Exinity | Dodávky plynu do Evropy | Očkování v zemi | Výkon německé ekonomiky | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Chivo | Měnové unie | Národní měny | Úroková sazba v eurozóně | Aktualizovaný výhled | Produkce cukru | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Jestřábi z Fedu | Vrcholy | Dna | Hurikán Ida | Finanční možnosti | Polská inflace | Guvernér rakouské centrální banky | Evergrande | China Evergrande | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Nájemní bydlení | ANO | EFE | Agentura EFE | Atlantský Fed | Uhlí | Royal Bank of Canada | NFT | Vysoká poptávka | Non-fungible token | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Indexy amerického akciového trhu | Hlavní německý akciový index | Hlavní německý akciový index DAX | Automobilový holding | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Sartorius | Brenntag | Holding Porsche SE | Jannis Sturnaras | Energetika | Společnost Siemens | Ceny surových diamantů | Ruský rozpočet | Ceny plynu | Roman Pilíšek | Hospodářský růst v eurozóně | Britští zaměstnavatelé | Konfederace | Guvernér NBP | Cyklus zvyšování úroků | Solana | Ropné a akciové trhy | Zvyšování sazeb ČNB | Evropský index | Workshop | Týdenní výhled | Analytici Goldman Sachs | Gucci | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | Macao | Sands China | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Bukele | Nakamoto | Etherea | Doing Business | Řízení kapitálu | Americká firma | Pracovní den | Zvýšení úrokové sazby ČNB | Airbus SE | Společnost AT&T | WarnerMedia | A321Neo | Corporate Governance | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Chris Beauchamp | IG Chris Beauchamp | Nio akcie | ČSSD | Kompenzace | Dopad vysokých cen energií | BNP | Banka BNP | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Vyhlídky letošního růstu ekonomiky | MGM Resorts | CDU/CSU | FDP | Konzervativní unie | Tim Ghriskey | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Samou | Telecom | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | mmBtu | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | Míra inflace ve Francii | Růst spotřebitelských cen ve Francii | Úročení | Cenový šok | Energetická krize | Odhady růstu | Globální hrubý domácí produkt | Směřování FEDu | Klíčový údaj | Algorand | Algorand (ALGO) | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen zemního plynu | Globální inflace | Piotr Bielski | Santander Bank Polska | Šéfka fondu | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Hospodářské soutěže | České sazby | Prudké zdražování | Automotive | Navyšování cen | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Inflace v září | TUI AG | Mathias Cormann | QNB | Mediální podnik | Nová vláda | Zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Nejnovější zprávy | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Chování lidí | Napjatá situace | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | Nejvyšší výnos | Energetické krize | Zdražování energií | Dmitrij Peskov | Výrobní ceny v Číně | Prodeje ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny energie | Ceny energie | Vysoké ceny | Situace na komoditních trzích | Pravidla hry | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Situace na finančních trzích | Nord Stream 2 AG | Bristol-Myers | CSX | Americký podnikatel | Veolia | Giphy | Šéf německé centrální banky | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Juraj Karpiš | Rozpočtové schodky | Rozpočtový schodek Spojených států | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Nedostatek surovin | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Těžař diamantů | Uzavírání obchodů | Buy obchod | Volvo Cars | Ruská společnost | Retail Investor Beat | Retail Investor | Stuart Cole | Equiti Capital | Izraelská centrální banka | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Očekávání dalšího růstu úroků | Barnabás Virág | Peněžní prostředky | Allianz SE | Plyn v EU | Metaverse | Stavební výdaje | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Plynovod Jamal | Gascade | Ceny kryptoměny | Hlavní index francouzských akcií | Francouzský index | Index francouzských akcií | Australia and New Zealand Banking Group | Polygon | Fialova vláda | FX intervence | Eric Adams | Evergrande Group | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Zvýšení minimální mzdy | Orka Ventures | Ondřej Šmakal | Úspory Čechů | Řetězec Walmart | Hospodaření českého státu | Výsledky PayPal | PYPL.US | Akcie britské společnosti | Drahé energie | Velkoobchodní cena zemního plynu | Velkoobchodní ceny plynu | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Ross Mayfield | Daimler Truck | Růst polské ekonomiky | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Zoufalství | Obchodní ředitel | British Petroleum | Tým InstaForex | Analytik Deutsche Bank | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Jim Reid | Deutsche Bank Jim Reid | Výnos dluhopisů německé vlády | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Burzovní cena | Raketový růst | Raketový růst ceny | Další růst sazeb | Dopady inflace | Spotřebitelské ceny v Británii | Výrazný růst inflace | Cena Shiba Inu | Virgin Galactic Holdings | Virgin Galactic Holdings Inc | Míra inflace v Rusku | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | JD.com (JD.US) | Macy's | Crypto.com | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Německé pojišťovny | Regulační úřady | One97 Communications | Vývoj růstu mezd | Lockdowny | UNDP | Telecom Italia | TIM | Ruský trh | Jens Stoltenberg | Antony Blinken | Ceny BTC | Turecké měny | Opoziční politici | Index technologického trhu | Pegasus | Avalanche | Zprávy z krypto | Remy Cointreau | Globální nedostatek čipů | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Nové mutace | Uvolnění rezerv | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Zvýšené úrokové sazby | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Parag Agrawal | Ruská těžařská společnost | Těžařská společnost | Společnost Norilsk Nickel | Sergej Dubovickij | Společnost Norilsk | Banka Credit Agricole | Broadcom | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Omezování nákupů dluhopisů | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Riziko výhledu ekonomiky | Výhled české ekonomiky | Ekonomické teorie | Kazachstán | Kolaps eura | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Nepříznivé počasí | Propad hodnoty | Nižší náklady na úvěry | Lütfi Elvan | Nureddin Nebati | Zlotý | Akcie Pfizer (PFE) | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | BofA | NatWest | Postavení na trhu | Taxislužba Didi | Čínská alternativní taxislužba | Zlato (XAU/USD) | Meziroční míra inflace v Turecku | Míra inflace v Turecku | Dopad na realitní trh | Reakce České národní banky | Úvěr na bydlení | Snížení nákupu aktiv | Cena aktiva | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Krypto analytik | Arm | Zemědělci | Krypto komunita | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Participace | Grayscale Investments | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Prolomení S/R zóny | Primární nabídka firmy | Tržní hodnota americké společnosti | Prognózy inflace | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Liz Trussová | Stabilita turecké liry | Relativní stabilita | Ipek Ozkardeskayaová | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Ceny energií v Evropě | Počet nových míst | Trh se zlatem | MATIC | Fidelity Investments | Obchodní tipy | Inflační situace | Inflační situace v ČR | Joachim Nagel | Jaromír Gec | Ekonom Komerční banky | Jamal | Závazky vůči věřitelům | Inflační spirála | Euro-dolar | Mluvčí Kremlu | Krátkodobý výhled | Znehodnocování vkladů | Druhá největší světová ekonomika | Útok finančních spekulantů | Nárůst sazeb ČNB | Cyklus utahování měnové politiky | Pavel Štěpánek | Fondee | QNB Invest | A Haber | Lidé v Turecku | Plán prezidenta Erdogana | Základní sazba | Čínské dluhopisy | TerraUSD | Malé banky | Bulhaři | Hráči na trhu | Edirne | Hatice Ahmedová | Bülent Reisoglu | Esra Mollaová | Státní intervence | Tlumit inflační tlaky | Focus | Magyar Nemzet | Vliv na ceny | Zvyšování úroků v USA | Šíření varianty omikron | Logistické společnosti | Motley Fool | MTI | Agentura MTI | Purple Trading Jaroslav Tupý | Výzkumný ústav | Resolution Foundation | Sumitomo Mitsui | Konvergence | China Evergrande Group | Han Tan | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Jihokorejský výrobce baterií | Výrobce baterií LG Energy Solution | Hodnoty měny | CNH Industrial | Iveco | Uniper | Turecká inflace | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Kosovo | Těžař | Jestřábí komentáře | Petr Lajsek | Zvyšování sazeb Fedu | Vytvoření vlastní kryptoměny | Vladimír Dlouhý | Růst úroků v USA | Dluhopisy zemí eurozóny | Srí Lanka | Ruský plyn | Instacart | Nemoc covid-19 | Cena práce | Analýza Cyrrus | DAO | Gate | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Lucid Group | Lucid Group (LCID) | LCID | Akcie Lucid Group (LCID) | Akcie Lucid Group | Akcie Lucid | Lucid | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | Míra inflace v Súdánu | Inflace v Súdánu | Průměrná míra inflace | Cílové ceny | Inflace v zemích Evropské Unie | Rozhodnutí japonské centrální banky | Hashrate | Hry | Call of Duty | Candy Crush | BCA Research | Cena akcií společnosti | Technologie NFT | Kirkúku | Ambrose Crofton | Downing Street | Politické problémy | Dražší energie | Valneva | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | Siemens Gamesa | Akcie Siemens Gamesa | Qatar Airways | Hospodářská data | Internetová televize | Akcie USA | Akcie Evropa | Instituce | Objemy investic | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Teams | The Sandbox | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Ingalls & Snyder | Nový týden | Ericsson | Časový plán | Společnost Chainalysis | Základní úrok | Snížení daně | Korelace BTC | Arthur Hayes | Pozitivní výsledky | Murray | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Saipem | Finanční rok | Monex USA | Julius Baer Group | Výplatní poměr | Ocado | Akcie společnosti Ocado | CentroCreditBank | Christoph Weil | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Wormhole | Ebury | Tomáš Kudla | Akcie společnosti Meta Platforms | Šéf NATO | Klaas Knot | Severní Korea | Realitní služby | Amgen Inc. | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Žádné dividendy | Dostatek lithia | Alibaba Group Holdings | Akcie společnosti Alibaba | Glapinski | Banka Barclays | Nordson | Akcie společnosti Nordson | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | St. Louis | Hospodářský růst EU | Růst EU | WIZZ | Roman Ziruk | Luxusní zboží | SGX | Vladimir Čižov | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Realitní společnost | Akcie na asijských trzích | Ruský velvyslanec | Ruský velvyslanec při EU | Války v Evropě | Deeskalace | Roblox | Akcie herní společnosti Roblox | Akcie herní společnosti | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart Holdings | Upstart | Akcie Upstart Holdings | Akcie Upstart | Izraelský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Izraele | Uzavření transakce | Decentralizace | Adam Button | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Meziroční míra inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index londýnské burzy FTSE | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Ruské hospodářství | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Sankce vůči Rusku | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Scope Ratings | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Moskevská burza | Ruské banky | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Polymetal International | Dopad konfliktu na Ukrajině | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Michal Macenauer | EGÚ Brno | EGÚ | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Boje na Ukrajině | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Brian Jacobsen | Sberbank CZ | Nokian | Motivace | Kyjev | Ruská vojska | Rusko a Ukrajina | MWh | Oleg Děripaska | Krize na Ukrajině | Politický tlak | Společnost TotalEnergies | Commerzbank dnes | Evropský blok | Situace na Ukrajině | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Polská centrální banka (NBP) | Harmonizovaná inflace | Gala | Velkoobchodní cena plynu | Dell Technologies | Rolls-Royce Holdings | Thales | Carlsberg | Prima | Ruský státní investiční fond | Sankce EU | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí | Fundamenty z USA | Vestas Wind Systems | Agentura TASS | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Zahájení invaze | Invaze | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Obchod s Ruskem | XTB Štěpán Hájek | Východní Evropa | Sankce namířené proti Rusku | Záporné reálné úrokové sazby | Pokles inflace | Ukončení války | Ukrajinský premiér | Zákaz dovozu ruské ropy | Bojkot | Světový hospodářský růst | Snížení spotřební daně | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Gazeta | Řetězec | Řetězce | Pokles dolarového indexu | Největší ekonomika ve střední Evropě | Bank Pekao | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Šéf VW | Vleklá válka na Ukrajině | Energetická závislost | Závislost Evropy na Rusku | Energetická závislost Evropy na Rusku | Účetní zisk | CF Industries | Pumpování peněz do ekonomik | Jak čelit inflaci? | Protiinflační dluhopisy | Spekulace (krátkodobé investice) | Západní sankce | Růst HDP Německa | Zvyšování cen | APP | Akciový index Hang Seng | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Balík sankcí | Ukrajinské krize | Porsche AG | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Úrok z dolarových dluhopisů | Důsledky konfliktu | Ukončení konfliktu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Politika ČNB | Britský FTSE | Akcie ZTE | ZTE | Daň na pohonné hmoty | German Gref | Geopolitické události | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Poslanec | Cosmos | Platby za plyn | Dolarová výnosová křivka | Allianz Trade | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Míra inflace v Polsku | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | MOL | Měsíční report | FIDESZ | Dodávky ruského plynu a ropy | Christiana Sewinga | Studie poradenské společnosti | BDB | Německá bankovní lobby BDB | Bankovní lobby BDB | Bankovní lobby | Inflační náraz | Růst cen energií | Petr Fiala | Aktuální inflace | Výsledek inflace | Ben Laidler | Rosbank | Colt CZ Group | Colt CZ | FXDAILY | GMT | Shinogi | Akcie Shinogi | Zákonodárci | VEB | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | Nejbohatší člověk světa | Správní rada | Pozastavení aktivit v Rusku | Ruští výrobci | Vzestupný trend | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Francesco Pesole | Embargo na ruský plyn | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Reed Hastings | Společnost Tata Steel | PM.US | Šéf Světové banky | Kryptoměnová burza Binance | Akcie Carvana | Carvana | Zvyšování sazeb Fedem | Zdražování hypoték | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Potravinová krize | Akcie technologické společnosti | Struktura forexového trhu | Výsledky Wall Street | Crispin Odey | Said Haidar | Odey European | Haidar Jupiter | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Trojúhelníkové formace | Hlavní investiční analytik | Argentinská centrální banka | Jake Dollarhide | Širší trh s kryptoměnami | UFC | Swedish Match | Výprodej na trhu kryptoměn | Stablecoin Tether | AscendEx | Michael Rinko | Iva Palusková | Cena digitální měny | Huw Pill | Oblasti supportu | Tereza Kaiseršotová | Hladomor | Nizozemský regulátor | Indické ocelárny | JSPL | Vývozní daně | Akcie JPMorgan | Dow Jones Industrial Average | Komoditní supercyklus | Dollar General | Indexy S&P | Prudká inflace | Embargo EU | Varování před riziky | Svaz německého průmyslu | Christopher Waller | Borouge | Akcie Borouge | Borealis | Abú Dhabí | Web3 | Jan Frait | Karina Kubelková | Cena benzinu v USA | Atos | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Omezení dopadů inflace | Vedení ECB | Zvednutí sazeb | Úhrnný indikátor | Mimořádné zasedání | Šíření inflace | Asos | Jana Báčová | Akcie ABN | ABN | Ceny plynu a elektřiny | Peter Kažimír | Ekonomika Srí Lanky | Ranil Vikremesinghe | Srílanský premiér | Ceylon Petroleum Corporation | Ostrovní země | Daň z benzinu | Švýcarský akciový index | Index SMI | Akcie Novartis | Roche | Šéf německé opozice | Friedrich Merz | Zavedení eura v Chorvatsku | Racionalizace | Přijetí | Širší trh | Pšenice na burze | Pšenice na burze v Chicagu | Inflace v zemích EU | Přehled úrokových sazeb | Nové sankce | Silné inflační tlaky | Akcie Uniper | Snížení inflace | Stagnace poptávky | Velmi volatilní | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | Švýcarský statistický úřad | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Akcie TSMC | Prudký růst inflace | Těžební gigant | Kupní síly peněz | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Cenový strop | Peter Virovacz | Celsius | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Posílení kurzu amerického dolaru | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Skokové posílení | Pozice v zisku | Zastavení dodávek ruského plynu | Společnost GSK | Farmaceutická společnost GSK | Haleon | Stav hospodářství | Sensodyne | Panadol | Centrum | Sloučení | Kevin Tran Nguyen | Mona Mahajanová | Nominální růst | Hike | Prime | Jan Bureš | Měnový výbor maďarské centrální banky | NBH | Úroková sazba v Maďarsku | Oslabující americký dolar | Daň z mimořádných zisků | Mimořádná daň | Ceny komodit na světových trzích | Britský regulátor | Ceny nájmů | Švýcarské společnosti | Americké kryptoměnové burzy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Společnost Palantir | Investiční ředitel společnosti | IAB | Objem intervencí České národní banky | Zpráva o inflaci | Červencová inflace v ČR | Upozornění | Burzovní ukazatele | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Objem úvěrů | Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) | Ruský Národní vypořádací depozitář | Národní vypořádací depozitář | Evropský trh s kryptoměnami | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Kryptoměnové firmy | České předsednictví | Aluminium Corporation of China | Chalco | Aluminium Corporation of China (Chalco) | China Life Insurance | Společnost China Life Insurance | Hliníkárenský gigant | Čína a Spojené státy | Současná situace | Andrew Kenningham | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Německé ekonomiky | Nový model iPhone | Cineworld Group | Britská společnost Cineworld Group | Společnost Cineworld Group | Dopady pandemie covidu | Reálné příjmy domácností | Investiční cíle | Dolar k čínské měně | Wyoming | Mártiňš Kazáks | Zastropování cen | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Bolest | Výsledek HDP | Portu Filip Louženský | Společnost S&P Global | Windfall tax | Zastropování cen ruské ropy | Gold.plus | Gold.plus Martin Stránský | Nidec | Akcie společností Nidec | Hoya | SMC | Rebalance | Unitika | Akcie Unitika | Oki Electric | Maruha Nichiro | Situace na trhu s plynem | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | CNPC | China National Petroleum Corporation | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | EU a USA | Hospodářské problémy | Béžová kniha Fedu | Dnešní zvýšení úroků | Zasedání Rady guvernérů | Poptávka po ropě v Číně | Oslabení USD | Síla Sibiře | Opatrný optimismus | Merge | Fenomén | Zastropování cen energií | Photon Energy | Nastavení odvodů bank | Náklady na práci | RN Refining & Marketing | Slábnoucí inflace | Vyspělé země | Scope | Index frankfurtské akciové burzy | Evropské akcie dnes | Úrokové náklady | Cenové stropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Mobilizace | Kotace BTC | Mihály Varga | Zvýšení daně | Daně pro milionáře | María Jesús Monterová | Vyšší daň | Inflace ve Španělsku | Velké energetické společnosti | Bert Colijn | Ekonom společnosti | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Recese v eurozóně | Energetický trh | Neomezené nákupy státních dluhopisů | Keir Starmer | Uzbekistán | Index amerického dolaru (DXY) | Zvýšení cenové hladiny | Sabotáž plynovodů | Plaza Accord | Louvre Accord | Koordinové intervence | Koordinované intervence | Tradeování intervencí | Rizika intervencí | Akcie technologických společností | Meopta | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Meziroční míra inflace v Rusku | Měnový pár EUR/HUF | Convera | Český statistický úřad (ČSÚ) | SK Hynix | Akcie Samsungu | Měnová intervence | Financials | Jeremy Hunt | Turecké úřady | Zisky na akciových trzích | Pěkný zisk | Konzervativní strany | Patrick Harker | Vlna inflace | Velké centrální banky | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Organizace S&P | Organizace S&P Global | Imerys | Credit Suisse dnes | Orpea | Nebezpečí recese | Dezinformace | Implikace | Trend cen | Akcie internetového obchodu | Politické vztahy | Obchodovat s kryptoměnami | Obilný kontrakt | Největší meziroční nárůst | Monster Beverage | Marek Pokorný | 3M PRIBOR | Omezení COVID | Volby do Kongresu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | MyCoiner | Česká kryptoměnová směnárna MyCoiner | Česká kryptoměnová směnárna | Směnárna MyCoiner | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Dominion Energy Inc | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Ekonomičtí experti | Dluhová pravidla | Dluhová pravidla Evropské unie | Pravidla Evropské unie | F-35 | Stíhačky F-35 | Stíhačky | Daně z neočekávaných zisků | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa amerického prezidenta | Administrativa | Války na Ukrajině | Petra Krmelová | ČNB Petra Krmelová | Vysoké inflace | Konkurent | BlockFi | Širší index | Výběry | Uvolnění koronavirových opatření | Pokles inflace v USA | Bali | Vojtěch Belling | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Nouriel Roubini | Americký ekonom Nouriel Roubini | Ekonom Nouriel Roubini | Ekosystém | FTX Sam Bankman-Fried | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Premiér Rishi Sunak | Pokles reálných mezd | Australský miliardář | Příjmy z kapitálu | Akcie One 97 Communications | Akcie One97 Communications | Rafinerie | Regulační dohled | Firemní kontrola | Budapešť | Levné energie | Mitsui | Virgin Money | Problémy v Číně | Načasování nákupu | Aktivity v podnikatelském sektoru | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Prolomení vstupní S/R zóny | Vstupní S/R zóny | Martin Maršovský | Finmex Academy | Finmex | Finmex Academy Martin Maršovský | Manažer Finmex | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Financial stability board | Bankrot kryptoměnové burzy | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Sakura Exchange Bitcoin | Sakura Exchange | Diverzifikace při investování | Největší kryptoměna bitcoin | Index cen výrobců | Inflační krize | Uvolnění čínských opatření proti covidu | Uvolnění čínských opatření | Podnikové objednávky | Výrobce sportovních vozů | Donohoe | Inflace v roce 2023 | Comfort Finance | Válečná ekonomika | Akcie Photon Energy | Photon Energy Group | Clemens Wohlmuth | Ropná společnost Exxon Mobil | Společnost Exxon Mobil | Varování | Banka BNP Paribas | Přetrvávající vysoká inflace | Přebytek ruského rozpočtu | Zisky společnosti | Společnost Oracle | Nabídka firmy | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Společnost BlackRock | Růstový potenciál | Index WIG20 | Zdanění mimořádných zisků | Comfort Finance Group | Endeavour | Výhled na rok 2023 | Vysoké sazby | Termín pro přijetí eura | Termín přijetí eura | Meziroční inflace v eurozóně | Inflace v Evropě | Měnová unie | Carlyle | Protiinflační opatření | Právo | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Marek Malina | Portu Marek Malina | Ceny letenek | Společnosti z USA | Otevření Číny | Společnost Rohlik | Nejdůležitější události | Cenový růst | Výprodeje | Fiat měny | Setkání zemí OPEC+ | Blastr | Firma Blastr | Blastr Green Steel | Norská firma | Firma Blastr Green Steel | Americké regulační orgány | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Úřad pro kontrolu měny | OCC | Úřad pro kontrolu měny (OCC) | Šíření covidu | Afghánská vláda | Xinjiang Central Asia Petroleum and Gas (CAPEIC) | CAPEIC | Xinjiang Central Asia Petroleum and Gas | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Rizikový sentiment | Microsoft 365 | Společnost Western Union | Hodges Capital Management | Gary Bradshaw | Inflace v Argentině | Míra inflace v Argentině | Sergio Massa | Psychologický faktor | Petr Pavel | Znovuotevření Číny | Tchajwanská ekonomika | Ukončení investic | Fatihem Birolem | European Investment Bank | Silná koruna | Nákladové tlaky | Náklady spojené s bydlením | Akcie Adani | Adani | Hindenburg Research | Hindenburg | Akcie Adani Enterprises | Indická komise pro cenné papíry | Společnost Hindenburg Research | OCI | Prezident Petr Pavel | Růst akcií Tesly | Nejvyšší inflace | Niels Christensen | Invest | Vyšší náklady | Adani Enterprises | Global X | Pokles cen energií | Pokračující pokles | Tomáš Cverna | Šéf chorvatské centrální banky | Boris Vujčić | Kazuo Ueda | Investiční cíl | Fungování forexového trhu | Nákup nemovitosti | PAP | Agentura PAP | Mezinárodní finance | Média | Viceguvernérka | JSW | Akcie Baidu | Kanadský statistický úřad | Hermes | Zpomalení inflace v ČR | Instant Trading EU Ltd. | Nová data o inflaci | SVB Financial | SVB | Bankovní regulační orgány | SVB Financial Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | Signature Bank | Vklady | Etihad | Turkish Airlines | Silicon Valley Bank (SVB) | First Republic | Tim Mayopoulos | Invesco Ltd. | Centrální banky ve střední Evropě | Krach finančních ústavů | Saudi National Bank | Saudi National Bank (SNB) | Americký bankovní sektor | Problémy v bankovním sektoru | Převzetí Credit Suisse | First Republic Bank | Zklidnění situace | Vývoz těžařského odvětví | Válka | Typ investorů | Nejbohatší Češi | Čeští dolaroví milionáři | Dolaroví milionáři | Wealth Report 2022 | Wealth Report | Proinflační faktor | Odliv vkladů | Investing in CEE | Inbound M&A Report | Michel Kiviatkowski | Mazars v Polsku | Managing Partner | Financial Advisory Leader | Regionální hotspoty | Trh fúzí a akvizic | Trh fúzí a akvizic v České republice | ČNB Aleš Michl | Přijetí kryptoměn | Europe 600 | KBW | Cenové stropy na základní potraviny | Základní potraviny | Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic | Aktivita u fúzí a akvizic | Údaje o vývoji inflace | Charles Schwab Corp | Jednodenní krach na burze | Akcie americké finanční společnosti | Americké finanční společnosti | Nejvyšší propad | Vyšší ceny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Asie | Zbrojní průmysl | Klesající inflace | JOLTS | Vysoké úroky | Vysoké úrokové sazby | Kemal Kiliçdaroglu | Opoziční kandidát | Kiliçdaroglu | Surový cukr | Cukr na světových trzích | Surový cukr na světových trzích | All India Sugar Trade Association (AISTA) | All India Sugar Trade Association | AISTA | Obchodní sdružení | Nižší produkce | Ministerstvo financí dnes | Vyhlídky v Brazílii | Nejvyšší produkce v historii | Nejvyšší produkce | Ruská společnost Novatek | Sachalin-2 | Sachalin | Ruská tisková agentura | Ruská tisková agentura TASS | Index předních akcií v eurozóně | Index předních akcií | Závazek | Srovnávací základna | Velké technologické společnosti | Člen Rady guvernérů Fedu | Roční maximum | Náklady na půjčky | Největší americké banky | Akcie největší americké banky | Vybírání zisků investorů | Váhání | Zdeněk Nekula | Ministr zemědělství | Nové finanční centrum | Istanbulské finanční centrum | IFC | Istanbulské finanční centrum (IFC) | Důležití hráči finančního světa | Öner Günçavdi | ITU | Turecké opoziční strany | Hlavní turecké opoziční strany | Zahraniční držba dluhopisů | Držba dluhopisů | Zájem o IFC | Nezávislost | Edward Jones | Mluvčí banky | BYD | Americká zbrojovka Lockheed Martin | Zbrojovka Lockheed Martin | Americká zbrojovka | Nové investice | INES | Sebastian Bleschke | Zveřejnění hospodářských výsledků | Inflace ve Spojeném království | Pravidla pro kryptoměny | Nařízení MiCA | Regulace kryptoměnových trhů | Pravidla regulace | Kryptoměnové odvětví | Rychlost | Přesnost | Zvyšování nákladů | Dekret | Lidé v Británii | Zakladatel | Objem českých dluhopisů | Alfred Kammer | Šéf evropského odboru MMF | Vzestup cen energie | Meziroční míra inflace v Polsku | Řešení inflace | Index agentury Bloomberg | Gazeta Polska | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Icahn Enterprises | Akcie Icahn | Akcie regionálních bank | Největší hedge fond | Francouzská banka | Francouzská banka BNP Paribas | Francouzská banka BNP | Kenvue | Akcie výrobce spotřebitelských produktů | Pozitivní signál | Petr Kymlička | Zvýšení dluhového stropu | Zvýšení dluhového stropu americké vlády | Quest Partners | Patová situace | Telekomunikační firma | Firma O2 | Vice | Sankce na export ruské ropy | Export ruské ropy | Made in Germany | Export zboží | Průmyslové zboží | Kolísání kurzu | Turci | Státní svátek | Společnost Nvidia | Americká společnost Nvidia | Finanční problémy | Rohlík | Letní měsíce | Silná data | Směřování | Zprávy o měnové politice | Binance.US | Ruská internetová společnost | Společnost Yandex | Hafize Gaye Erkanová | Erkanová | ARM | Prodejci oděvů | Shein | Vrchol inflace | Švýcaři | Mzdově-inflační spirála | Reálné příjmy | Nárůst cen energií | Coface Barometr | Barometr rizik | Coface Barometr rizik | Ztracené iluze | Velká očekávání | Pojišťovna Coface | EDX Markets | Ekonom ECB | Celková míra inflace | Zrušení restriktivní politiky | Restriktivní politiky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Schopnost Německa přilákat investice | Schopnost Německa | Přilákat investice | Dluhopisomat | Srovnávače dluhopisů | Německý ekonomický institut | Německý ekonomický institut (GEI) | GEI | Akcie oděvní společnosti | Oděvní společnosti | Akcie oděvní společnosti H&M | Francouzská společnost Imerys | Společnost Imerys | Cornwall | Firma dnes | British Lithium | Vliv inflace na obchodování | Vliv inflace | Annex Wealth Management | Nižší ceny | Situace v Německu | DNO | Majitel Twitteru | Finanční podmínky | Stability AI | Emad Mostaque | Stability AI Emad Mostaque | Akcie společnosti Kering | Souhrnný index nákupních manažerů | Ondřej Kolman | Konec růstu úroků v eurozóně | Konec růstu úroků | Řetězec Casino | Řízení výnosové křivky | Gergely Gulyás | BNP Paribas Personal Finance | Hello bank | Hello bank! | Měnová politika americké centrální banky | Odliv deviz do zahraničí | Odliv deviz | Společnost X | Investiční podvod | Mluvčí ČNB Petra Krmelová | Wegovy | Společnost Novo Nordisk | Country Garden | Journal of International Money and Finance | Ruský ekonom | Igor Lipsic | Pádivá inflace | Marek Dřímal | Wojciech Paczos | iPhone 15 | Čínské státní půjčky | Státní půjčky | Půjčky v Africe | Čínské státní půjčky v Africe | Státní půjčky v Africe | Gjirafa | Credo Ventures | Energetika 2023
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

Minuta s XTB
Minutové binární opce
Minutové opce
Míra
Míra alokace
Mirabaud Securities
Mirae Asset Daewoo
Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces)
Míra chudoby
Mirai

Následující klíčová slova

Míra inflace v Argentině
Míra inflace v Británii
Míra inflace v Číně
Míra inflace v ČR
Míra inflace v dubnu
Míra inflace ve Francii
Míra inflace ve Spojených státech
Míra inflace v EU
Míra inflace v eurozóně
Míra inflace v Evropské unii
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články: